PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 30.Hafta | Eskişehirspor 0 - 0 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16

Mehmet Ç.
24.04.2011, 00:51
Ziya Sengül harbi mal!

Adami konustutturmuyorlar!

O pis sunucu var bide orda, adi lazim degil bas harfi geri zekali, utanmadan program sunuyorum diye geziyor!!!

Mesut
24.04.2011, 00:51
Şu giresun videosu canımı sıktı.

Sami Kuk
24.04.2011, 00:52
o bayrak bu macta acıldı.Maça gidenlerde bunu söylüyor kendi taraftarları.Foto cıkmadan bunu dediler.Acılır acılmaz yaka paça dışarı çıkarmıslar pek kimse göremedi.Ama eskısehırın sıtelerınde forumlarda dünden beri bu konusuluyor.Bügünde resim gördüm

AyhanPe
Eskisehir seneye kimin altına yatar ?Seneye Bulent Kime pazarlar ?

fb nin sampiyon olmasi halinde gelecek sene ilk ücün icinde olacaklardir..biz sampiyon olursak ilk ona zor girerler..fb toparlayamaz bu sefer..ama biz 96 dan sonra yaptigimiz hatalari tekrarlamazsak ve olasi bir sampiyonluk kaybindan sonra güclenerek yolumuza devam edersek bu ligi ilerki senelerde domine ederiz..sonrada kim kime yatarsa yatsin..

Ilelioglu
Burasının Eskişehir olduğundan emin misiniz?

Arkadas Eskisehirspor Forumundan almis, pardon Fenersehirspor yeni adi...

Napoli
24.04.2011, 00:53
Okadar eminimki sampiyon olucağımıza,ama yinede,sinirden uyumaıyorum uyumak istemıyorum.

U.Sadıkoğlu
24.04.2011, 00:54
Adam ol esesss adam ol esesssss

Cafer Bulur
24.04.2011, 00:56
yemisim sampiyonlugu..bu futbolcularin verdigi onca onurlu mücadeleden sonra sampiyonluklari calindigi icin onlari elestirecek halim yok..

sirtini cevirenler 96 dan sonra aynisini yapti..sonrasi malum..hangi gezegenden geliyor onlar sence?

bu takima destegimizi sürdülerelim..her sene güclenerek devam edelim..5 sene icinde en az 3 sampiyonluk kazanmazsak namerdim..

ceken ceksin..
Yemissin sampiyonlugu öyle mi?

Dogru ya biz 27 yildir onca sampiyonluklar gördük dimi?

Sampiyonluk bizim icin cok sey hatta hersey demek.

Bunu elde etmek futbolcularimizin elinden gelenin en iyisini yaptigini düsünmüyorum.

Dünkü macta sahada gezinen,topa vurmasini bilmedigi halde artistik hareketler yapan vardi,ben onlari asla affetmiyorum.

only ts
24.04.2011, 00:56
her anadolu macından önce onlar bizim kardeşimiz onlar bizim dostumuz diyenler oluyor. arada birileri benım gibi düşünüp hayır kardesım hiç biri bizim kardeş kulubumuz olamaz diyor onlardan bize hayır gelmez diyor sonra birileride cıkıyor ( büyük cogunluk ) o kişiyi susturuyor. o susturulanlar arasında bende varım. şu ülkede trabzonsporun hayrına hiç bir kulup yoktur. ancak şahıslar vardır bunu unutmayın. o şahıslardanda pek hayır geldıgı söylenemez ( şota - tolunay vs.. ) haa gerçi diyeceksiniz onların ne suçu var topçuları ib. eyse hocaları ne yapsın.. saygı duyarım haklısınız..

ancak unutmayın ne es es lerden ne samsunglardan ne yalakalardan ne pastırmacılardan ne çaycılardan bize hayır mayır gelmez.. bırak hayıra bize zararlarından başka bir halta yaramazlar..

ama gün gelir devran döner .. horoz domalır tavuk g.mer ... gün gelir k.çına bir tekmeyle kümeye atmayıda biliriz es esiii .. bakalım o zaman esebilecek mi !!

Ilelioglu
24.04.2011, 00:57
o bayrak bu macta acıldı.Maça gidenlerde bunu söylüyor kendi taraftarları.Foto cıkmadan bunu dediler.Acılır acılmaz yaka paça dışarı çıkarmıslar pek kimse göremedi.Ama eskısehırın sıtelerınde forumlarda dünden beri bu konusuluyor.Bügünde resim gördüm

Bunlarin ne mal oldugunu ortaya cikardin...;)

Eskisehirspor OUT

Fenersehirspor IN

Napoli
fb nin sampiyon olmasi halinde gelecek sene ilk ücün icinde olacaklardir..biz sampiyon olursak ilk ona zor girerler..fb toparlayamaz bu sefer..ama biz 96 dan sonra yaptigimiz hatalari tekrarlamazsak ve olasi bir sampiyonluk kaybindan sonra güclenerek yolumuza devam edersek bu ligi ilerki senelerde domine ederiz..sonrada kim kime yatarsa yatsin..

Ben,bu yıl sampiyonuz dıyorum,hadi çok büyük bir mucize oldu fenerbahce sampiyon oldu.Eger doğru transfer politikası yurutursek,ve Senol Gunesın arkasında durursak.Bu takım seneyede banko sampiyon olur.Ki bu umrumda degil çok ciddi dıyorum lig zerre umrumda değil,Sadece amaç bu.Avrupa Avrupa Avrupa.Cunku orda hersey adaletli her takım esit.Adaletli bir arenada Trabzonspor çok yukarlara cıkar...

Daha çok işimiz var çok...

Sami Kuk
eskisehir-TRABZONSPOR maçında eskisehir tribünlerinde fenev bayrağı açıldı..Yanlış duymadınız malum anti Bizans eskisehir tribünleri:):)..

http://img638.imageshack.us/img638/2871/15354.jpg (http://img638.imageshack.us/i/15354.jpg/)

Bu resim eskısehırden..

Kanıtı: Resmi indirin büyütün sağda adamın kafasının üzerine bakın eses atkısı takmıs adam var.dikkatla inceleyen görür

Resmi iyice büyütün sağda burnu ile ağzı görünen yere odaklanın eskısehir atkısı oldugunu anlarsınız..Benden kaçmaz:)

Fanatik34
24.04.2011, 00:58
Bu arada Facebook´ta Satilmis Sehir Eskisehir diye basliga gereken destegi gösterelim arkadaslar.

Cünkü AntiTrabzon diye baslik acmislar, bunlara Sanal ortamda da gereken cevab verilmeli, Allah´in satilmislari....

pReN@_61
24.04.2011, 00:59
eskisehir-TRABZONSPOR maçında eskisehir tribünlerinde fenev bayrağı açıldı..Yanlış duymadınız malum anti Bizans eskisehir tribünleri:):)..

http://img638.imageshack.us/img638/2871/15354.jpg (http://img638.imageshack.us/i/15354.jpg/)

Ne de olsa anti-istanbul

Ilelioglu
24.04.2011, 00:59

Bunu elde etmek futbolcularimizin elinden gelenin en iyisini yaptigini düsünmüyorum.

Dünkü macta sahada gezinen,topa vurmasini bilmedigi halde artistik hareketler yapan vardi,ben onlari asla affetmiyorum.

Bunlarin basinda Jaja geliyor ama saha disinda yapilan haksizlara ragmen bu takim burdaysa demekki herseye ragmen övgüyü hak ediyorlar.

Eskisehirspor Tribünlerinde Fenerbahce Bayragi acildi, bunlarida gör be Cafer abi...

:cool:

Ilelioglu
24.04.2011, 01:01
Bu arada Facebook´ta Satilmis Sehir Eskisehir diye basliga gereken destegi gösterelim arkadaslar.

Cünkü AntiTrabzon diye baslik acmislar, bunlara Sanal ortamda da gereken cevab verilmeli, Allah´in satilmislari....

Adresi yazsana buraya.

Ben üye degilim ama nasil destek verebilirim?

Napoli
24.04.2011, 01:01

Sampiyonluk benim için,amaçtır olmazsa olmaz değildir.Bir bakır kupa olsada olur olmasada.Ben futboldan zevk alıyormuyum,Haftasonlarını iple çekıyormuyum,Bir yıldır evde yemeğimizi soframızı kurup aktivite yapıyormuz,bu onemli..

Varsın yoksun tek düşüncem Avrupa,gerisi hikaye..Çık savaş çarpış avrupada.. Orda hersey esit.Ne rakıbın soyunma odası basar,Ne Eskisehir Kayseri antalya gibi başkası için oynayan rakıpler var...

Cafer Bulur
24.04.2011, 01:02
Bunlarin basinda Jaja geliyor ama saha disinda yapilan haksizlara ragmen bu takim burdaysa demekki herseye ragmen övgüyü hak ediyorlar.

Eskisehirspor Tribünlerinde Fenerbahce Bayragi acildi, bunlarida gör be Cafer abi...

:cool:
Yemisim eskisehir tribünlerini,onlari konusmaya bile gerek duymuyorum.

It ürür kervan yürür dedirtmeliydik dün,ne yazikki hocanin israrlarina ve bazi oyuncularimizin yetersizliklerine takildik.

ibrahim
24.04.2011, 01:04
Şu giresun videosu canımı sıktı.

Benim hic skmadi. Dünkü kepazeligi Giresunlu arkadasla seyrettim. Beraber hopladik, zipladik, bu takim icin cirpindik. Birbirimizi yememizin zamani degil. Rakip dört koldan saldiriyor.

Bide "t"rabzonlu bi "abi" vardi. Güya taraftar. satliksehirin amigolugunu yapiyodu resmen. Beddua küfür beddua küfür yikti gecirdi kahveyi. Uzaktan akrabam olur yerin dibine girdim...

pReN@_61
http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/423x238/2011/4/23/fft1mm1416005.jpg
TARAFTARLAR YİNE TAKIMI YALNIZ BIRAKMADI
Eskişehirspor ile berabere kalarak şampiyonluk yolunda önemli bir avantaj kaybeden Trabzonspor'u taraftarları yine yalnız bırakmadı. Dün akşam gece saat 01.30 sıralarında Trabzon'a inen futbolcuları havalimanında meşaleler yakarak karşılayan bir grup Trabzonspor taraftarı, "Yensen de, yenilsen de her zaman yanındayız" sloganları attı. Taraftarlar Tolga Zengin ve Umut Bulut lehine de tezahüratlarda bulundu.

gerenimo
Sampiyonluk fedakarlik gerektirir,limitleri zorlamak gerekir diyorum.

Eskisehiri yenseydik sampiyonduk diyorum,futbolcular ve teknik heyet bunun bilincinde olamadilar diyorum.

Eskisehir macindan sonra 9 günlük dinlenmen olacakti,o zaman da dinlenebilirdiler diyorum.

Sampiyonluk dünkü macla birlikte belki de havaya uctu,daha iyi bir konstantre ve teknik heyet ile maci alabilirdik diyorum.

Bize sampiyonluk icin 1 gol lazim olsa ve umut kaleciyle karsi karsiya kalsa yine atamayacak diyorum.

Diyorum da diyorum ama hicbirsey ise yaramiyor.:mad:

ayıp ediyorsun cafer.
maçda son dakikada sakatlanıp sezonu kapatan onura ayıp ediyosun.
burnu üç yerden kırılan yolgaya
tekmeye kafa uzatan egemene, giraya
sakat sakat oynayan colmana
burnu kırıan beyin kanaması geçiren burağa
hergünü her maçı final havasında oynayan ve tüm egemen güçlere karşı mücadele veren sitresten sinirden eli ayağına dolaşan futbolcumuza..
tüm yaşananlara rağmen takımı halen daha zirve yarışına ortak eden teknik ekibe, inanan taraftara ayıp ediyosun.

bu sezon için bu futbolculara özveri gerekir demek için iyice pişkin olmak gerekir. zira çıkıp burak ben canımı orataya koydum, sen bilgisayar başında ahkam kesmekten başka ne yaptın diye sorabilir...

isnisnasız her futbolcusuyla gurur duyuyorum. emeklerine sağlık.
yapılan tüm hatalara kaçanlara rağmen hepsine teşekkir borcumuz var.

Sami Kuk
24.04.2011, 01:06
Bilmiyorum yasakmı link vermek ama yinede yazayım.Facede böyle bir sayfa acılmıs..

http://www.facebook.com/SahibindenSatilikSehirEskisehir

Arkadaşlar şu bayrak resmini bozmadan büyüterek eskisehir atkısını gösterebilecek biri varmı..

Napoli
24.04.2011, 01:09
Sampiyonluk bizim amaçtır, olmazsa olmaz değildir...

AyhanPe
24.04.2011, 01:09

sunu cok samimi bir sekilde söylüyorum..sampiyonluk pekte umrumda olmadi hicbir zaman..ama sürekli yeniden yapilanmalar..yikici elestiriler..kaos dönemleri..orta siralara oynayan iddiasiz hallerimiz icimi yaralamistir..istemiyorum ayni seyleri görmeyi..sampiyonluk umrumda degil..yeterki bu sene yasadiklari korkulari her sene yasasinlar..spor programlarini aciyorsun biz liderken adamlarin surati bir karis..her sene ecel terleri döksünler..her sene..

bir zaman yilacaklar..biz güclendikce hicbir sey yapamazlar..

seneye kaos ortami olusmasindan cok cekiniyorum..

AyhanPe
24.04.2011, 01:14
ayıp ediyorsun cafer.
hergünü her maçı final havasında oynayan ve tüm egemen güçlere karşı mücadele veren sitresten sinirden eli ayağına dolaşan futbolcumuza..
tüm yaşananlara rağmen takımı halen daha zirve yarışına ortak eden teknik ekibe, inanan taraftara ayıp ediyosun.

bu sezon için bu futbolculara özveri gerekir demek için iyice pişkin olmak gerekir. zira çıkıp burak ben canımı orataya koydum, sen bilgisayar başında ahkam kesmekten başka ne yaptın diye sorabilir...

yapılan tüm hatalara kaçanlara rağmen hepsine teşekkir borcumuz var.

mükemmel, mükemmel, mükemmel

arkadaslarimizin hayal kirikligini anliyorum..birazda yöresel bir özelligimiz kendimizi fazla hirpalamamiz..bunu yenmemiz gerekir..bir noktadan baslamak gerekir..

AyhanPe
24.04.2011, 01:16
Ben,bu yıl sampiyonuz dıyorum,hadi çok büyük bir mucize oldu fenerbahce sampiyon oldu.Eger doğru transfer politikası yurutursek,ve Senol Gunesın arkasında durursak.Bu takım seneyede banko sampiyon olur.Ki bu umrumda degil çok ciddi dıyorum lig zerre umrumda değil,Sadece amaç bu.Avrupa Avrupa Avrupa.Cunku orda hersey adaletli her takım esit.Adaletli bir arenada Trabzonspor çok yukarlara cıkar...

Daha çok işimiz var çok...

biz arkasinda duralim bu ekibin..onlarin arenasini baslarina yikariz..yeterki 96 dan sonrasi gibi olmasin..

eskisehir macinda puan kaybedecegimiz hissettim..izlemedim de maci..beraberlik haberini alinca cok üzüldüm ama o an bu sene son üzülecek tarafin biz olmayacagimizida hissettim..

bende cok rahatim..

kamyonetçi
24.04.2011, 01:24
Bende ölümüne_ts (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=4714) diyorum,aynen kardeşim her söylediğine yüzdeyüz katılıyorum.

Yeni bir 96 sendromu yaşamamalıdır bu camia.

Güçlenerek daha ileri inşAllah.

61_Hasan_69
24.04.2011, 01:25
‎RizeLi RotasızLar GRUBU

TAVŞANLI LİNYİT MAÇINDA ESKİŞEHİRE PANKART AÇILACAKTIR ... !! TRABZONSPORİZESPOR

Sefer A.
24.04.2011, 01:31
‎RizeLi RotasızLar GRUBU

TAVŞANLI LİNYİT MAÇINDA ESKİŞEHİRE PANKART AÇILACAKTIR ... !! TRABZONSPORİZESPOR

Helal beeee, budur iste yaaa

Fanatik34
24.04.2011, 01:32
Adresi yazsana buraya.

Ben üye degilim ama nasil destek verebilirim?http://www.facebook.com/SahibindenSatilikSehirEskisehir?ref=ts

Üye olmadan yazamazsin veya ben öyle biliyorum!

Fanatik34
24.04.2011, 01:33
ayıp ediyorsun cafer.

yapılan tüm hatalara kaçanlara rağmen hepsine teşekkir borcumuz var.:alkış::alkış::alkış:

Mustafa Ayazoğlu
24.04.2011, 01:34
es es küme düşsün şanlıurfa süperlige çıksın..

ibrahim
24.04.2011, 01:35
http://www.facebook.com/SahibindenSatilikSehirEskisehir?ref=ts

Üye olmadan yazamazsin veya ben öyle biliyorum!

Dünkü mactan sonra 1 saat icinde 1500 kisi üye oldu. Ben girdigimde 83. kisiydim... :)

Mustafa Ayazoğlu
24.04.2011, 01:39
“Yolumuzdan Döndürülemeyeceğiz”

Trabzonspor: “Adil oyun”, “adaletsiz oyun” kimliğine bürünmüştür.

Kalan 4 haftada Fenerbahçe puan kaybedecektir.

federer61
‎RizeLi RotasızLar GRUBU

Helal olsun,yakışır

TheCrow
biz arkasinda duralim bu ekibin..onlarin arenasini baslarina yikariz..yeterki 96 dan sonrasi gibi olmasin..

eskisehir macinda puan kaybedecegimiz hissettim..izlemedim de maci..beraberlik haberini alinca cok üzüldüm ama o an bu sene son üzülecek tarafin biz olmayacagimizida hissettim..

bende cok rahatim..

96'dan sonra bize fazla bir şey olmadı aslında, ama pabucun pahalı olduğunu gören rakipler bizden çok daha güçlü kadrolar kurdular. Araştırın bakın, Türkiye'ye ünlü yabancı oyuncuların gelmesi 96 yılından sonra başlamıştır, ondan önce Hodziç, Walsh, Wagenhaus gibi vasat oyuncular alınıyordu hep yurtdışından. Rakiplerimiz güçlendi, biz ise kadroyu korumakla övündük. Yine korkum odur ki, bizimkiler çıkıp "kadromuz şahane, kimseyi satmadık seneye kupalara ambargo koyacağız" diyecekler. İşte o zaman kesinlikle bu kulübün makus talihinin hep tarihin tekerrürü olduğuna inanacağım. 40 yaşına geldim, ben Fatih Tekke, Shota ve Tuncay Soyak'tan başka iyi golcümüz olduğunu hatırlamıyorum.
Yahu arkadaş, oynadığın oyun futbol, skor attığın gollere göre belirllniyor, kornerler, taçlar, paslar, vs. hesaba katılarak bir formülden sonuç üretilmiyor, attığın gol kadar sayı kazanıyorsun, e bu durumda sen nasıl bir şampiyopnluğa oynayan takımsın ki iyi bir golcün yok?.. Ne kadar zormuş arkadaş koca dünyadan bir tane gol atabilen adam bulmak...Konuyu biraz dağıttım ama saatin geçliğine ve yorgunluğuma verin artık :)

Fanatik34
24.04.2011, 01:40
Biz takimimiza inanalim, önümüzdeki 4 macta hep destek olalim, öyle lafta degil, icimizden yüregimizden akarak. Fenevin 17´da 16 yapmasi imkansiz, ancak ve ancak ayak oyunlariyla!

Zaten ruhi durumlari bunu yapmaya hic ama hic müsait degil. Helal süt emmis bir hakem cikip adil bir mac yönetse macin 20. dk. 9 kisi kalirlar. Bu 2004 yilinda 8ts´in durumuna benzeyecek. Onca zaman kart görmeyen Zago-Ronaldo-Imansiz, o günden sonra cöktü. Var mi bu Yigit ligimizde? Olacak...Allah korkusu sadece bizde mi var???

Bülent Dizman 53
24.04.2011, 01:42
Rizeli Rotasızlar grubu Trabzonspor a sempati duyan bi gruptur başkanından üyelerine kadar.Mekansızlar da bu dostluğu başlatandır. olması gerekende bu samsunun yeni nesil gençleri yalnıs yaptı o başka bi kısım taraftar sadece genelleme yapmıyorum.

Ilelioglu
24.04.2011, 01:43
sunu cok samimi bir sekilde söylüyorum..sampiyonluk pekte umrumda olmadi hicbir zaman..ama sürekli yeniden yapilanmalar..yikici elestiriler..kaos dönemleri..orta siralara oynayan iddiasiz hallerimiz icimi yaralamistir..istemiyorum ayni seyleri görmeyi..sampiyonluk umrumda degil..yeterki bu sene yasadiklari korkulari her sene yasasinlar..spor programlarini aciyorsun biz liderken adamlarin surati bir karis..her sene ecel terleri döksünler..her sene..

bir zaman yilacaklar..biz güclendikce hicbir sey yapamazlar..

seneye kaos ortami olusmasindan cok cekiniyorum..

Katiliyorum buna...;)

Yanliz Sampiyonluk umrumda...:)

tarsus
24.04.2011, 01:47
Biz takimimiza inanalim, önümüzdeki 4 macta hep destek olalim, öyle lafta degil, icimizden yüregimizden akarak. Fenevin 17´da 16 yapmasi imkansiz, ancak ve ancak ayak oyunlariyla!

Zaten ruhi durumlari bunu yapmaya hic ama hic müsait degil. Helal süt emmis bir hakem cikip adil bir mac yönetse macin 20. dk. 9 kisi kalirlar. Bu 2004 yilinda 8ts´in durumuna benzeyecek. Onca zaman kart görmeyen Zago-Ronaldo-Imansiz, o günden sonra cöktü. Var mi bu Yigit ligimizde? Olacak...Allah korkusu sadece bizde mi var???
delikanlı bir hakem yokki luganoya emreye sadece kuralları işleterek kart gösterse ezikler sürekli eksik maç oynarlar.bu tff ve siyasi güçler olduğu sürece helal süt emmiş hakem fenere kurallara göre kart gösterirse o hakemin emdiği sütü burnundan getirirler

TheCrow
24.04.2011, 01:48
Evet arkadaşlar burası çok önemli...fener 4'te 4 yapıp şampiyon olabilir, o zaman yapacak bir şey yok. Ama, eğer fenerin puan kaybettiği hafta biz de puan kaybedip öne geçemezsek bunun yıkıcı etkileri çok çok şiddetli olur. O yüzden mutlaka ne olursa olsun son 4 maçımızı kazanmalı ve gerisini Allah'a bırakmalıyız.

Furkan Dündar
24.04.2011, 01:48
Fener Puan kaybedecekdır dusuncesıyle alalım 12 puanı yolumuza bakalım

federer61
24.04.2011, 01:50

Bizim de puan kaybetmemizle aşırı bi motive olmuşlar,Buca değil de Ankaragücü veya belediye ile oynasaydılar bu hafta , belki bi ihtimal berabere kalır diyebilirdik.Bu saatten sonra da helal süt emmiş,Allah korkusu olan bi hakemi Allah rast getire,bilhassa Fenerbahçe nin maçlarında :rolleyes:

Zafer Fidan
24.04.2011, 01:52
Sergen bile cakmis olayi
http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=trt1&seekTime=22-04-2011%2023:46

Salih Yazıcı
24.04.2011, 01:52
arkadaşlar 96 yılıyla bu yılı kıyaslamak çok yanlış o kadro türkiyenin en iyi kadrosuydu ama şimdiki kadromuz öyle değil esasında bu kadro şampiyonluk için yeterli bir kadro değil ama futbolcularımız olağan üstü özveri ile bu noktaya geldik çocukların zerre suçu yok herkez önce bunu bilecek soruyorum sizlere hangi yedek oyuncumuz semih dia stoch özer den daha etkili kimse kendini kandırmasın bu çocuklar şampiyon olursa olağan üstü bir başarıya imza atmış olcaklar ama olmazlarsa canları sağ olsun buna şenol hocada dahil ama sadri şener aynı özveride bulunmadığı için tek suçludur.

ibrahim
24.04.2011, 01:59
Su satlik gavatlar hala bu forumdami??

Canberk
24.04.2011, 02:01
Sergen bile cakmis olayi
http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=trt1&seekTime=22-04-2011%2023:46

Sergen'de de bir gelişme var ufaktan bakalım neler gelişecek son 4 haftada.

lazzz61
24.04.2011, 02:02
esesli gardasım eskısehır fener macını satmıstır bunu böle bıll bu bır gercek tmm bızdede hata var 9 puan farkı kapattık ama bu sızın haklı oldugunuz anlamıına gelmez sezer doga pele öle bı hırsla oynadılar kı sankı hırslarından salyaları akıyordu doga 90 dakıka selcuga bıle markaj yaptı keske fenere karsıda böle oynasaydınz bu kadar asırı tepkılerın sebebı sampıyonluga bu kadar yaklasmısken bu tur olayların pespese gelmesıdır ben gecekten eskısehırspordan böle bısey beklemezdım ınanın fener da bursa macını oynamadan ben dedımkı bursa eskısehır antep macından bı eskısehıre takılır dedım fener ama cok fena yanıldım bıze her yer trabzn tezahuratı rakıplerın zoruna gıdıor anlıyorum ama nabalım bıze her yer trabzon sence de öle deılmı o sozdekı tek kasıt her yerde oldguumuzu gostermektır ama bunu yalnıs anlıyolar sorunda orda ben yınede sampıyon olacagımıza ınaınıyorum

Mesut
24.04.2011, 02:02
Bir bilen maça hazırlanıp gelmiş taraftarlarınız pankartlarla gelmiş resımlerle gelip burada show yapıyorsun
atışmalar bizden kaynaklandı ha
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/222393_196250740416708_196115097096939_457667_4684 576_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=457756&id=196115097096939)
sizinkiler boş bez parçaları ile geldi ne olur olmaz trabzon bize laf atar spreyleri bezleri hazır tutun yazarız 2 dkda birşeyler....ne kadar masumsunuz.
ben sahadaki futbola birşey demıyorum olabilir puan kaybı olabilir ama taraftar olarak anti istanbul duruşunuzu çok güzel gösterdinizhttp://img638.imageshack.us/img638/2871/15354.jpg (http://img638.imageshack.us/i/15354.jpg/)

Napoli
24.04.2011, 02:07
Bu lıg kafa kafaya bitmez,puan kaybedecek olan Fenerbahcedir.Beklemedeyim.

İsmail Alkan
24.04.2011, 02:11
Dünden beri travma yaşıyorum, tıpkı tüm taraftarlarımız gibi.
Şu saate kadar yazmak istemedim. Çünkü o ruh haliyle yazmış olsaydım eğer, hem insanlara kötü örnek olacak, hem de kendi kendime ceza vermem gerekecekti.
Ve güven duygum. Her kurumda var olduğuna inandığımız adalet duygusunun nasılda çürümüş, köhnemiş ve erezyona uğramış olduğunun travmasını yaşıyorum.
Sporda puan kaybı olur, avantajınızı da yitirebilirsiniz. Hatta bir hafta sonra tekrar avantajlı duruma bile gelirsiniz. Heyecan, sporun ve yarışma ruhunun adabında vardır. Olmasa zaten anlamı olmaz, sıradanlaşırdı. Ama bunlar; adil bir yarışma düzeninin, adalet mekanizmasının işlediği platformlarda geçerlidir. Artık günümüzde değil!
Düz mantıktan baktığımız zaman sadece avantajımızı kaybettik. Fakat rakibimizin kazandığı bu avantajını sürdürebileceğinin garantisi yoktur diyebilmeliydik. Ama tek taraflı işleyen endüstriyel düzen çarkının içerisinde maalesef diyemiyoruz.
Ve en büyük travmayı Eskişehir camiasının gerçek yüzünü gördüğüm için yaşıyorum. O Eskişehir ki; yılların getirdiği spor ve futbol kültürünü tribünleriyle harmanlamayı becerebilmiş ender şehirlerimizden birisiydi. Trabzonspor gibi, İstanbul takımlarına karşı geçmişinden gelen benim tabirimle devrimci ruhuyla “anti İstanbul” sloganını tüm ülkeye haykırmış, bizlerin gönlünde de taht kurmuştu. Çünkü biz Eskişehir’i ve taraftarını, sadece ve sadece kendi dik duruşlarıyla bilir, öyle de sanırdık. Ama yanılmışız. Hem de öyle bir yanılmışız ki, maç sonu yaşadıkları sevinçle hepimiz donduk kaldık.
Ben açıkçası mertlikleriyle tanıdığımızı sandığımız Eskişehir tribünlerinin alçaldıkça alçalmasını, gözümüzde “dev” yaptığımız ve kendimize örnek olmasını arzu ettiğimiz o tribünlerin maç sonu yaşadığı coşkuyla aslında nasıl da küçüldükçe küçüldüklerine şahit olmama üzüldüm.
Ne geçti elinize? Şampiyon mu oldunuz da aldığınız bir puana kendi evinizde bayram yaparcasına sevindiniz! “i……. Trabzon olamazsın şampiyon” diye bağırdınız, güzel. Peki Trabzon şampiyon olamazsa kim şampiyon olacak ? Tribününüzde bayrağını açtığınız takım mı ? Hani nerede sizin efsane “anti İstanbul” teziniz. Demek ki safsatadan ibaretmiş ve bizim gibi tüm iyi niyetli insanları kandırmışsınız yıllarca. Evet kandırmışsınız!
Bize düşman olan Bursa tribünleri bile sizden dik duruyormuş. En azından bize düşmanlıklarını kusarlarken, ayırım yapmadan kendilerine rakip gördükleri tüm İstanbul takımlarına aynı muameleyi yapıyorlar.
Aslında “Trabzonspor’a karşı sezonumuzun en iyi maçını oynayacağız diyen” Bülent uygun gibi bir ismin Eskişehir’le anlaştığı gün, Eskişehir’in efsane geçmişinin maalesef geçmişte kaldığını anlamıştık. Fakat bu derece bariz bir şekilde taraf olabileceklerini ve kendi kendilerini bizim gözümüzde bitirebileceklerini açıkçası anlayamamıştık. Yanılmışız.
Eskişehir’le ilgili bir sürü örnekler var. Ama hepsini buraya taşımayacağım. Şampiyonluğu kovalayan iki takıma karşı oynadıkları iki farklı futbol anlayışlarını hocalarına bağlamamak için aptal olmak lazım. Ama “burası leş gibi hamsi kokuyor” diye kendinize göre küçültmeye çalıştığınız hamsinin keyfi ve lezzetiyle büyüyen hiç bir Karadenizli ve Trabzonsporlu arasında kusura bakmayın aptal yok!
Gençliğimizde meydanlarda “devrim” diye bir hayalin peşinde koştuk. Ama başaramadık. Trabzonspor ise devrimi yeşil sahalarda gerçekleştirerek gönlümüzde taht kurdu.
Şimdi ise devrim ne yeşil sahalarda, ne de meydanlarda yapılıyor! Devrim; takım kaptanını alıp ülkeye adalet dağıtacağını vaad edenlerin yanına koşmakla, soyunma odalarını basmakla, sahaya inmekle, emre ve lugano gibi futbolcu müsveddelerinin; ekmeğini yeşil sahalardan çıkaran futbolcu kardeşlerimizin futbol hayatlarını bitirmeye yönelik hareketlerini görmezden gelip, Trabzonspor’un 2 golünü muntazaman süzüp iptal edebilenlerle yapılıyor!
Ama unutulan, gözden kaçan bir nokta var ki. Benim için en çok önemlisi bu.
Rakibimizin lugano gibi çirkef oyuncularına, adaletsiz düzene, her türlü kumpasa karşı, geçmişte Anadolu devrimini gerçekleştiren bu takımın, yani bizlerin de burunları, kafaları kırılan, hiç çekinmeden tekmeye kafa atan yürekli oyuncularımız ve 27 yıldır şampiyon olamamasına rağmen “biz bu takımı şampiyon olsun diye sevmedik ki” diyebilen bordo mavi yürekli taraftarımız ve camiamız var.
Kısaca, Eskişehir gibi bir efsanenin çöküp, futbolun sadece yeşil sahalarda oynanmadığına şahit olsak da, bu lig daha bitmedi.

izzet
24.04.2011, 02:13
Bülent Uygun= Tencere

ikinci Takimi Eskisehir olan Esesliler= Kapak

TheCrow
24.04.2011, 02:13
eskişehir bize yenildiği sene feneri yenmiş mi iki maçta da, niye biz küme düşürmüşüz?..

Bu forumda bir arkadaş yazmıştı, bizim dualarımız tutmuyor ama beddualarımız tutuyor diye. Bu eskişehir ömrü boyunca süper ligde kalmayacak, Ey büyük Allah'ım sen bunları küme düşme potasında elimize düşür, bu satılmışlara öyle bir çakalım ki, saha ortasına kustukları gibi kusa kusa gebersinler, bir daha ıslah olmasın, gün yüzü görmesinler.

Bu maçta koşmaktan imanı gevreyip saha ortasına kusan it, ilk maçta saha dışında sakatken sürüne sürüne sahanın içine giren it değil mi? 1 puan için şerefini satan adam ne boktur ki takımı ne bok olsun?..

İsmail Alkan
24.04.2011, 02:15
İlgili kişi forumdan uzaklaştırıldığı için mesajı ve sizlerin de cevap niteliğinizdeki mesajları silinmiştir.

Ugur Kursad
24.04.2011, 02:16
Bursa taraftarı kadar bile adam değilsiniz onlar bize düşman olsa da adam gibi anti bizansçılar en azından sizin gibi anti bizansçılık oynayıp fenevin cariyeliğine soyunmadılar ... aslında bursalılara yakıştırılan lakap bu eskişehirlilere daha UYGUN ...

Ilelioglu
24.04.2011, 02:16
Buna ne diyeceksiniz?

Dur ben söyleyeyim...

Bülent Uygun "Fener'in Sampiyonlugu Eskisehir'in Avrupa Kupalarina katilmasindan daha önemlidir"

Fenersehirspor 1-3 Fenerbahce

-----------------------------------------------------------------

Fenersehirspor 0-0 Trabzonspor

Ve "1" puana sevinen Eskisehirspor Taraftari...

Buda su demek oluyor...

Eskisehirspor Taraftari "Haklisin Bülent Uygun, Sampiyon Fener!"

-----------------------------------------------------------------

Yola devam...

U.Sadıkoğlu
24.04.2011, 02:17
Esesli geldi sen git genç fenerli kardeşlerinle resim çekil..
Hepiniz yalamasınız alayınız kahpesiniz i.ne trabzon olamazsın şampiyon öylemi..
Sizi yine küme düşürmessek bizde adam değiliz.

Trabzon'a geleceksiniz.

krdnz
24.04.2011, 02:19
İsmail Alkan abi yazına bir ilave yapmak istiyorum:

Bir daha sahaya kusmayın, midemiz bulanıyor.

Yiğit Gayretli
24.04.2011, 02:22
Bir Bilen; biz neredeyiz sen neredesin Allah aşkına. Şu forumda okuduğun hangi aklı başında mesajda Eskişehir'i oynadığı futbol yüzünden suçlandığını gördün ? uzun uzadıya bir cevap da verebilirdim. Argümanım gayet bol ama uzatmayacağım tek soru soracağım; kusana kadar koşan Doğa, son dakikada Jaja'nın beline düşmanı gibi asılan Alper, sezonun tamamında banko oynayan Naderevic, takımın geriden oyun kurmasında kilit rol oynayan Pele, bizim maça 3 ön lliberoyla başlayan Bülent Uygun ve örneklerle konuyu uzatmama vesile olacak pek çoğu Fenerbahçe maçında neredeydiler ?

Tunay ERDEM
24.04.2011, 02:23
biz de bir pankart yapalım eskişehir'e: Dansöz gibi değil, adam gibi oynayın!

öyle ya, herkese farklı kıvırtıyor ne de olsa...

Armağan Dere
Beyler hazır herkes buradayken bişey soracağım Google videolarını facebookta paylaşabiliyormuyuz?..ya da nasıl paylaşabiliriz

Ilelioglu
Ismail Alkan;

Aynen katiliyorum.

U.Sadıkoğlu
24.04.2011, 02:25
Ne kadar EsEs li varsaaaaaaaaaaaaaaa...... aaaaaaa

Fatih Özkan
24.04.2011, 02:27
Beyler hazır herkes buradayken bişey soracağım Google videolarını facebookta paylaşabiliyormuyuz?..ya da nasıl paylaşabiliriz

Google video uygulamasını kapatacak diye biliyorum. O bakımdan video yüklenmiyordu o siteye. Paylaşılmıyor diye biliyorum kapatılacağı için...

Bülent Dizman 53
24.04.2011, 02:28
buca yarın fenerden puan alacak. hayatta en çok ,kaybedeceği hiçbirşeyi olmayanlar hep en tehlikeli olmuşlardır.ya herro ya merro buca

Yiğit Gayretli
24.04.2011, 02:29

Link atabilir misin ?

Armağan Dere
24.04.2011, 02:29
Google video uygulamasını kapatacak diye biliyorum. O bakımdan video yüklenmiyordu o siteye. Paylaşılmıyor diye biliyorum kapatılacağı için...

Saol Fatih teşekkür ederim..paylaştığım video Trabzonspor-Altay maç özetiydi..başka bir siteden paylaştık..

bu da linki:http://video.google.com/videoplay?docid=785517599532095305#

uzunismail
24.04.2011, 02:30
Evet katılıyor her zaman söylüyorum..

Bu lig kafa kafaya bitmez.. ikiliye kalmaz..Mutlaka puan kaybedilecek..

Puanı inşallah fener kaybedecek.. Normal şartlar altında onların kaybetmesi gerekiyor.. (Hakem hakem olsa)

Ilelioglu
24.04.2011, 02:34
Evet katılıyor her zaman söylüyorum..

Bu lig kafa kafaya bitmez.. ikiliye kalmaz..Mutlaka puan kaybedilecek..

Puanı inşallah fener kaybedecek.. Normal şartlar altında onların kaybetmesi gerekiyor.. (Hakem hakem olsa)

Böyle "adaletsiz" bir ortamda bu Fener 18'de 17'de yapar, bu lig kafa kafaya da biter.

Lig tarihinde böyle bir olay yok, ama Fener sampiyon (!) olsun diye olacak.

uzunismail
24.04.2011, 02:36
Böyle "adaletsiz" bir ortamda bu Fener 18'de 17'de yapar, bu lig kafa kafaya da biter.

Lig tarihinde böyle bir olay yok, ama Fener sampiyon (!) olsun diye olacak.

Evet ortam tamamen adaletsiz... Ama ben hayatımın her aşamasında ilahi adalet kavramına güvendim...

Bu kadar oyun hayatımda hiçbir sezon görmedim.. Her zaman yapıyorlardı ama bu sene kadar hiç ortalığa düşmedi bu olaylar..

Ben zannetmiyorum ki böyle rezilce bir olay taçlansın......

Yiğit Gayretli
24.04.2011, 02:39
Saol Fatih teşekkür ederim..paylaştığım video Trabzonspor-Altay maç özetiydi..başka bir siteden paylaştık..

Sayfanın en altında yayıncılar için yardım gibi bir sekme var. Fakat facebook uygulamasına destek vermiyorlar. Bir video indirme programı kullanarak videoyu indirebilir daha sonrasında bildiğin yöntemlerle profilinde paylaşabilirsin.

Tunay ERDEM
24.04.2011, 02:40

arkadaş sanki maç yeni oynanıyormuş gibi şota'nın attığı golde gol diye bağırdım. :D:D:D

Armağan Dere
24.04.2011, 02:43
arkadaş sanki maç yeni oynanıyormuş gibi şota'nın attığı golde gol diye bağırdım. :D:D:D

:):)...öle bi golü golcüyüm diyen adam zor atar:):)

uzunismail
24.04.2011, 02:44
Fenerbahçe taraftarı müthiş korku içinde.. Ben buna çok yakından şahidim.. Öyle baskı altındalar ki, bir yıkımı daha kaldıracak güçleri yok, inanın bana...

Zaten fener tüm mekanizmasını işe koşturuyor.. Medyasıyla, tanıdığı bütün insanlarıyla mhk, federesyon, pfdk ve tahkim kurulu üzerine baskı kurmaya çalışıyor.Mevcut baskıyı artırıyor. Sebep çok açık.. Bir yıkım daha olmamalı. Olursa sonuçları fener açısından çok ağır olacak.. Belkide uzun yıllar şampiyonluk hayal olacak.. Bunu tüm samimiyetimle söylüyorum... Bakın bugün medyada tek fener haberi yok..
Sebebi nedir sizce?

Bize tek iş düşüyor önümüzdeki hafta Avni Aker'de Gaziantepsporu farklı geçmek..

Yiğit Gayretli
24.04.2011, 02:47

Kucağımdaki laptop yere düştü desem kimse inanmaz şimdi :) Düştü cidden :)

Bu yüzden biz Trabzonspor'u kalanları da diğer sıradan takımları tutuyor...

Suha
24.04.2011, 02:47
1 puanı alamıyabilirdik bildiğimiz üzere es es denen uefa hayali kuran ve asla bir takımın bir çuval dolsu para almadan böyle mücadele etmeyen takımdan 1 puan almak iyidir, en azından bardağa dolu kısmından bakalım..bu 1 puan bize son 4 hafta ölyle lazım olucakki..gelelim 2.fasla bilmem dikkatiniz çekiyormu spor programlarında daha oynanmamış buca-fenev maçı için fenev maçı aldı havasında yorumlar bilerek ve aleni yapılmakta ve bunu izleyen bucalı futbolcuların ruh hali sizce.? bence yarın buca ümidi yoksa bile bu programlar yüzünden bu maçı ölüm kalım maçı yaptı benden söylemesi..yarın 1 puan cepte arkadaşlar..hee olmadı yenildi ben diyorumki karabük deplasmanı bizim liderliği alacağımız maç..bu yarışta geçen sene neler olduğunu herkes biliyor..allah istedimi herşey olur..yeterki duygusal davranmadan moral bozmadan inanmak..

Yiğit Gayretli
24.04.2011, 02:50
1 puanı alamıyabilirdik bildiğimiz üzere es es denen uefa hayali kuran ve asla bir takımın bir çuval dolsu para almadan böyle mücadele etmeyen takımdan 1 puan almak iyidir, en azından bardağa dolu kısmından bakalım..bu 1 puan bize son 4 hafta ölyle lazım olucakki..gelelim 2.fasla bilmem dikkatiniz çekiyormu spor programlarında daha oynanmamış buca-fenev maçı için fenev maçı aldı havasında yorumlar bilerek ve aleni yapılmakta ve bunu izleyen bucalı futbolcuların ruh hali sizce.? bence yarın buca ümidi yoksa bile bu programlar yüzünden bu maçı ölüm kalım maçı yaptı benden söylemesi..yarın 1 puan cepte arkadaşlar..hee olmadı yenildi ben diyorumki karabük deplasmanı bizim liderliği alacağımız maç..bu yarışta geçen sene neler olduğunu herkes biliyor..allah istedimi herşey olur..yeterki duygusal davranmadan moral bozmadan inanmak..

Belki Fener maçı almıştır bile. Nasıl bizim Eskişehir maçımızdan önce sonucu bilirmişcesine kendinden emin açıklamalar yapıyorlardı ? Ermre'nin ve Aykut'un söylediklerinin üzerinden çok vakit geçmedi. Bu kadar emin konuştuklarına göre yine yapıldı birşeyler, belli...

sezgin_61
24.04.2011, 02:53
Bizim Başkan neden sıkıyosa fenerin önümüzdeki haftaki maçını cuma ya verin demiyo Azizdenen adam hakeme küfür edip tehdit edip maçı çevirtebiliyo nasıl bi adalettir bu demez anlamıyorum...

Onur Akyüz
24.04.2011, 02:53
fener 18de 17 yapar ve kimse noluyo ne bitiyo diye sormaz,

medya;fener avrupanın devlerini geride bıraktı,

2.devrenin en başarılı takımı oldu vs salya sümük geveler,

kutlamalar,alex klipleri,şampiyonluğun öyküsü,

aykutun başarısının sırrı,azizin haklı gururu,

bağdat caddesinden,eskişehirden,kayseriden,antalyadan ve yurdun değişik yerlerinden kutlama görüntüleri..

klipler,gülücükler,şirinlikler...

bide rte fener takımını ağırlar,kutlar...

bu ülke ağzına kadar boka batmış,biz bir gurup don kişot değirmenlere kılıç sallıyoruz.

ne diyim zerre ümidim kalmadı,çünkü umutlanacak gücümde kalmadı...

medyası federasyonu kellisi fellisi..ulan ne diyim ben size be..

pisliklerinizde geberirsiniz inşallah.!

Adem Erdoğan
24.04.2011, 02:54

Gol diye bağırmadım ama gol olana kadar deli oldum.:)

O maçı alamasaydık eskimo maçı gibi bir yıkım yaşayabilirdim bu gece.:D

uzunismail
24.04.2011, 02:55

bağdat caddesinden,eskişehirden,kayseriden,antalyadan ve yurdun değişik yerlerinden kutlama görüntüleri..

bu ülke ağzına kadar boka batmış,biz bir gurup don kişot değirmenlere kılıç sallıyoruz.

Cesuryürekk

Ali İhsan
24.04.2011, 02:57
O kadar husumetimize rağmen bir Bursaspor camiasının en delikanlı olduğunu gördüm. En döneği ise maalesef Eskişehirspor camiasıymış. Zaten bunlar hükümet yardımıyla lige çıkmışlardı...

Onur Akyüz
24.04.2011, 03:03
Cesuryürekk

imzanda yazandan başka bir temennimiz yok abi,

ne eksiği ne fazlası.

eyvallah.

Ilelioglu
24.04.2011, 03:03

Yürü be kim tutar seni...!

En aci olani da Türkiye'de insanlarin büyük bir kisminin "Üc Eziklere" destek vermesidir.

Birakin Istanbul'lular bu destegi versin!

Ingiltere'yi örnek alin yahu. Ilk önce memleket sonra bölge vs...

Yani ilk önce mesela Trabzon sonra Karadeniz vs...

Suha
24.04.2011, 03:14
Belki Fener maçı almıştır bile. Nasıl bizim Eskişehir maçımızdan önce sonucu bilirmişcesine kendinden emin açıklamalar yapıyorlardı ? Ermre'nin ve Aykut'un söylediklerinin üzerinden çok vakit geçmedi. Bu kadar emin konuştuklarına göre yine yapıldı birşeyler, belli...

emrenin es es maçı sonrası trabzon buradan puan bırakır ayrılır demecini hatırlıyorum, benim diğer anlamadığım ne kadar tanıdığım gerek forumdan gerek dışardan bu maçı rahat alırız demeçleri..rakibimizi iyi tanımak gerek..bence bence yarın buca yada ibb yada karabük hatta son hafta bu iş bize dönecek..

ibrahim
24.04.2011, 03:22
Kucağımdaki laptop yere düştü desem kimse inanmaz şimdi :) Düştü cidden :)

Bu yüzden biz Trabzonspor'u kalanları da diğer sıradan takımları tutuyor...

Bu videoyu izleyipte o golde bagirmayan Trabzonsporlu degildir zaten. :) Az daha yiydim terluu... :D

Tahsin Armutcu
24.04.2011, 03:33
ey büyük Allahım habu fenerliler nasıl bu kadar boş konuşur Yarabbim? Bir takımın taraftarı maçları bu kadar mı gözüyle değilde başka yerleriyle izler? Adaletine sığındık sen doğrunun yanındasındır güldür yüzümüzü kurban olayım. İftiranın şikenin oyunbozanlığın yine galip gelmesine müsade etme habu 25 yaşımda bana bir şampiyonluk görmek nasip eyle Yarabbim!!!

Emre EFENDİOGLU
24.04.2011, 03:33
O kadar husumetimize rağmen bir Bursaspor camiasının en delikanlı olduğunu gördüm. En döneği ise maalesef Eskişehirspor camiasıymış. Zaten bunlar hükümet yardımıyla lige çıkmışlardı...

Hükümet yardımı falan ayıp oluyor. Adamlar hakederek çıktı.
Hakederekte günü gelir düşürürüz.

Tahsin Armutcu
24.04.2011, 03:45
Hükümet yardımı falan ayıp oluyor. Adamlar hakederek çıktı.
Hakederekte günü gelir düşürürüz.

o kadar transferı sergenı malıye bakanı getırmedı mı arkadas ?

Fatih Özkan
24.04.2011, 03:47

Uyuz oldum kaleciye...
Küfür ettim dayanamadım!

Burak
24.04.2011, 04:01
Fener puan kaybeder mi bilmem ama bucayı farklarlar bence.

Ugur Kursad
24.04.2011, 04:09
http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/17623201.asp?gid=381

sezer öztürk fenerde doğayı da bekleriz :)

bu maç bana 3-0 dan çevirdikleri antep maçını ve daha sonra astronomik bedellerle o maçta hatalar yapan erhan albayrak ve diğer oyuncuların transferlerini anımsattı ...

neyse çoook temiz bir lig yaşıyoruz

Canberk
24.04.2011, 04:20

:alkış::alkış::alkış:

resneli
24.04.2011, 04:22
Bir Bilen; biz neredeyiz sen neredesin Allah aşkına. Şu forumda okuduğun hangi aklı başında mesajda Eskişehir'i oynadığı futbol yüzünden suçlandığını gördün ? uzun uzadıya bir cevap da verebilirdim. Argümanım gayet bol ama uzatmayacağım tek soru soracağım; kusana kadar koşan Doğa, son dakikada Jaja'nın beline düşmanı gibi asılan Alper, sezonun tamamında banko oynayan Naderevic, takımın geriden oyun kurmasında kilit rol oynayan Pele, bizim maça 3 ön lliberoyla başlayan Bülent Uygun ve örneklerle konuyu uzatmama vesile olacak pek çoğu Fenerbahçe maçında neredeydiler ?

aynısını fenerliler de bursa için söylüyor bursa bize oynadığı gibi Trabzona oynamadı diyorlar bunlara katılmıyorum ben her takım her hafta aynı oyunu oynayamaz,farzedelim parayla satın aldılar eskişehiri onlar da köpek gibi oynadı bizimkiler de oynasaydı,umut o golleri atsaydı ilkyarı da farka da gidebilirdik.

ThePatriot61
24.04.2011, 05:35
Gecmiste yazmistim bu dünyada bir gram adalet varsa sampiyon biz olacagiz.

Fenerlileri o kupayla eglenmek görmek istemiyorum. En cok aciyi o koyar zaten adamlari eglenice sadece göz yaslarimla seyretmek. :(

My
24.04.2011, 05:48
aynısını fenerliler de bursa için söylüyor bursa bize oynadığı gibi Trabzona oynamadı diyorlar bunlara katılmıyorum ben her takım her hafta aynı oyunu oynayamaz,farzedelim parayla satın aldılar eskişehiri onlar da köpek gibi oynadı bizimkiler de oynasaydı,umut o golleri atsaydı ilkyarı da farka da gidebilirdik.Yani şunu ağzı yerine k..ıyla konuşan bir febelek yazsa amenna da... Hangi farzedelim arkadaşım ya. Kahpeler bile kahpeleklerini itiraf ederken sen hala neyin peşindesin! Millet ikinci yarı itibarıyla olan şerefsizliklere isyan ederken sen ne diyorsun!

GULER
24.04.2011, 06:23
aynısını fenerliler de bursa için söylüyor bursa bize oynadığı gibi Trabzona oynamadı diyorlar bunlara katılmıyorum ben her takım her hafta aynı oyunu oynayamaz,farzedelim parayla satın aldılar eskişehiri onlar da köpek gibi oynadı bizimkiler de oynasaydı,umut o golleri atsaydı ilkyarı da farka da gidebilirdik.

fenerlilerin dedikleri sizi cok ilgilendiriyorsa gidin antu.com a uye olun ve sinir bozucu yorumlarinizi orda yapin.

arifberkay
24.04.2011, 09:56
Eskişehir'in amigosu Yaşar, "Trabzon bizi 1996'da küme düşürmüştü. Bunun intikamını aldık. Fener'e de maçı sattık" dedi. Kaynak Takvim-fotomaç

okg_53
24.04.2011, 10:04
Eskişehir'in amigosu Yaşar, "Trabzon bizi 1996'da küme düşürmüştü. Bunun intikamını aldık. Fener'e de maçı sattık" dedi. Kaynak Takvim-fotomaç

Şampiyonlar Ligine gidip, çok paramız olunca, önümüzdeki sezon bizde satın alalım Eskişehirspor'u ya . Madem herkes alıyo .

karayamayman
24.04.2011, 10:07
Fener'in ilk bombası Sezer

24 Nisan 2011Yeni sezonda daha güçlü bir kadro için kolları sıvayan sarı lacivertliler, genç yıldızın işini bitirdi.Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal ile para ve Bilica’nın yanı sıra, Bülent Uygun’un isteyeceği bir oyuncu karşılığı el sıkışıldı.

Yorum yok....

Oğuz ZEYTİN
24.04.2011, 10:11
Bülent Uygun'dan çarpıcı açıklama

İlk yarıdaki gibi ligin ikinci devresinde de Fırtına'nın 6 maçlık serisini bitiren Eskişehir'in teknik patronundan çarpıcı açıklama...

Bülent Uygun, "Hakeden şampiyon olsun. İki takımdan da kendime mutluluk payı çıkarırım. Babam Trabzonlu, Annem Rizeli; Karadeniz'in başarısına sevinirim" dedi.

Eskişehirspor ligde şampiyonluk yarışı dengelerini alt üst etti. Trabzonspor beraberliğiyle, liderliğin değişme ihtimali doğdu. Kırmızı-siyahlıların, Fenerbahçe'nin eski futbolcusu da olan tecrübeli teknik direktörü Bülent Uygun, transfer çalışmaları için gittiği Almanya'dan sorularımızı yanıtladı. Ağır darbe vurdukları Trabzonspor ve rakibi Fenerbahçe ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Uygun, "Ben Karadeniz çocuğuyum. Annem Trabzonlu, babam Rizeli. Tabi ki Karadeniz'in başarılı olmasını, Trabzon'un başarılı olmasını isterim. Bu ortamda başarabilmek önemli. Trabzonspor'un şampiyonluğu kaybettiğini düşünmüyorum. Son maça kadar gider. Bu derenin altından çok sular akar. Lig eskisi gibi kolay değil. Bunu Fenerbahçe de gördü zaten. Hak eden şampiyon olsun; kim şampiyon olursa, ben ondan kendime mutluluk payı çıkarırım" dedi.

Uygun'un sorularımıza verdiği cevaplar şöyle:

Fenerbahçe ve Trabzonspor ile karşılaştınız. Hangi takım futbol kalitesi açısından daha önde duruyor?

Trabzonspor'un kısıtlı bir kadrosu var. Dolayısıyla bu kadro, sakatlıklar da üst üste gelince belirli handikaplar yaşıyor. İki takım da inanılmaz derecede başarılı. İkisinin arasındaki farkı, kendi aralarında oynadıkları maçlar ortaya çıkarmıştır. İkisinin de kadro yapısına bakıldığında, Fenerbahçe daha zengin. Bu avantajını kullandığı ölçüde daha öne görünüyor.

*

Suçluluk psikolojisi içindeki herkesin oluşturduğu garip bir savunma mekanizması: "Ben aslen Trabzonluyum..."

Barış Burak
24.04.2011, 10:14
yahu utanmadan bunu söylüyor.

eee ben Trabzonlu değil,annem Trabzonlu babam Giresunlu benimde.

şimdi o Trabzonlu diye.....neyse ağzımı bozmıcam ya.

Trabzonsporluyuz o kadar.

oguzhanssan
24.04.2011, 10:17
http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/17623201.asp?gid=381

anlaşıldı ne odluğu esbahçenin maça asılmasının sebebi de!!

Oğuz ZEYTİN
24.04.2011, 10:24
İki hafta sonra da Buca'dan birini alırlar.

Alışmışlar "satın almaya". Piyasada o kadar çok "satılık" var ki...!

Tribünleri bile kendini satmışken futbolcuyu çok görmem açıkçası!

arifberkay
24.04.2011, 10:27
[QUOTE=Oğuz ZEYTİN;1917573069]Bülent Uygun'dan çarpıcı açıklama

İlk yarıdaki gibi ligin ikinci devresinde de Fırtına'nın 6 maçlık serisini bitiren Eskişehir'in teknik patronundan çarpıcı açıklama...

Bülent Uygun, "Hakeden şampiyon olsun. İki takımdan da kendime mutluluk payı çıkarırım. Babam Trabzonlu, Annem Rizeli; Karadeniz'in başarısına sevinirim" dedi.

Kanı bozuk,
senin kanında Trabzonluluk ne gezer adi herif

bahadır2561
24.04.2011, 10:37
arkadaşlar dün telegol'de bizim maç hakkında neler konuştular? takip eden oldu mu?

Ertan 51
24.04.2011, 10:38

Eskişehirspor ligde şampiyonluk yarışı dengelerini alt üst etti. Trabzonspor beraberliğiyle, liderliğin değişme ihtimali doğdu. Kırmızı-siyahlıların, Fenerbahçe'nin eski futbolcusu da olan tecrübeli teknik direktörü Bülent Uygun, transfer çalışmaları için gittiği Almanya'dan sorularımızı yanıtladı. Ağır darbe vurdukları Trabzonspor ve rakibi Fenerbahçe ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Uygun, "Ben Karadeniz çocuğuyum. Annem Trabzonlu, babam Rizeli. Tabi ki Karadeniz'in başarılı olmasını, Trabzon'un başarılı olmasını isterim. Bu ortamda başarabilmek önemli. Trabzonspor'un şampiyonluğu kaybettiğini düşünmüyorum. Son maça kadar gider. Bu derenin altından çok sular akar. Lig eskisi gibi kolay değil. Bunu Fenerbahçe de gördü zaten. Hak eden şampiyon olsun; kim şampiyon olursa, ben ondan kendime mutluluk payı çıkarırım" dedi.

Fenerbahçe ve Trabzonspor ile karşılaştınız. Hangi takım futbol kalitesi açısından daha önde duruyor?

Trabzonspor'un kısıtlı bir kadrosu var. Dolayısıyla bu kadro, sakatlıklar da üst üste gelince belirli handikaplar yaşıyor. İki takım da inanılmaz derecede başarılı. İkisinin arasındaki farkı, kendi aralarında oynadıkları maçlar ortaya çıkarmıştır. İkisinin de kadro yapısına bakıldığında, Fenerbahçe daha zengin. Bu avantajını kullandığı ölçüde daha öne görünüyor.

*

Suçluluk psikolojisi içindeki herkesin oluşturduğu garip bir savunma mekanizması: "Ben aslen Trabzonluyum..."
Haberi yapanın hatasıdır artık ta sende bi karışıklık var bülocum,senin kimin çocuğu olduğun belli değil,ama azizeden bi dna testi yaptırsan sonuca gidebilirsin,hatta şimdiden baba diyebilirsin;)

Sami Kuk
24.04.2011, 10:43

Bu resim eskısehırden..

Kanıtı: Resmi indirin büyütün sağda adamın kafasının üzerine bakın eses atkısı takmıs adam var.dikkatla inceleyen görür

İnadına her sayfada alıntı yapıcam herkes görsün..

Sami Kuk
24.04.2011, 10:48
Merak ediyorum febe şampiyon olursa.eskisehirde kutlama yapanlara ne edicekler.bişi etmeleri önemli değil sonucta birileri kutlama yapma girişiminde olucaktır.korna havai fişek falan.trabzonda bunu cesaret edemezler işte.torpil bile atamazlar 1 tane..FARKIMIZ BU eskişehir sokun bunu beyinsiz kafanıza.Anti istanbul demek bu demek..

bahadır2561
24.04.2011, 11:00
artık literatüre eses'li duruşu diye bi söz de eklendi. .

Bravo size çift cinsiyetli ezikler abileriniz izmir'de maçta desteğe gitmeniz lazım en çok bu zamanda ihtiyaçalrı var sizlere. .

Ayrıca anti-bizans duruşunuzu s..........

matalar
24.04.2011, 11:05
golümüz verilmiyor 10 dakika uzatma yerine 4 dakika veriliyor kulüpten ses yok.
fener uyduruk şeyler için ortalığı yıkıyor.hakemler tabiki fenerin yanında olacak.
Trabzona hata yapılırsa hiç ses yok.fener her halukarda kıçını yırtıyor.o zaman ben hakemlere kızmam.yönetime kızarım.çıkın sizde takımın hakkını yedirmeyin

biltrabzon
24.04.2011, 11:07
eskisehir,kayseri,sivas hemen hemen ayni bölgenin takimlari kanlarinda serefsizlik var.satmaya sira geldi mi nelerini satar bunlar.parayi ver gec.........96 da bizim maci vermemizi istemisler,iste satici olan köpekler karsisindakinide öyle zannedermis.

Mustafa Umut
24.04.2011, 11:07
:alkış::alkış::alkış:

T.B_1461
24.04.2011, 11:08
Eskişehir taraftar forumlarında gözüme çarpan bir kaç yorum;

herşeyi anladımda maçtan sonraki o iğrenç görüntülere yazıklar olsun diyorum.arkadaş maçı kazanmamışsın,bir beraberlik almışsın bu beraberlik sana birşey kazandırmamış tam tersine avrupa hedefin varsa 2 puan kaybetmişsin ama biz ne yapıyoruz sanki mAÇI kazanmış gibi yada avrupaya gitmeyi garantilemiş gibi sahanın ortasında çiftetelli oynuyoruz,futbolculara üçlü çektirip kutlamalar yapıyoruz bu neyin kutlamasıysa.bu tabloyu gören ne diyecek haklı olarak adamlara bak ts nin şampiyonluğunu engelleyip fb yi şampiyon yaptılar şimdide fb nin şampiyonluğunu göbek atarak kutluyorlar diyecek.
maçı kazansan anlayacağım sanki barcelonayı berabere kalarak elemişsin gibi beraberlik kutluyoruz.yazıklar olsun.kardeşim bu kadar göbek atmaya meraklıysanız düğün salonlarına gidin.son günlerde gerçekten soğuttular adamı o kutsal renklerden.hocası,yönetimi,futbolcusuna en sonunda biz taraftarda bu iğrençliklere ortak olduk.yazık...

daha nerde sevınıp nerde uzulucegımızı ögrenemedık avrupa yolunda 2 puan kaybetmısız sokaklarda sevınc cıglıkları atıyoruz stadda sevınıyoruz anlamıs degılım fenere nasıl futbol oynuyruz trabzonz nasıl oynuyoruz butun mılltın agzına sakız verıyruz

SEDER
24.04.2011, 11:09
yaa ben bunları anlamıyorum biz bunlara ne yaptık ki fener gibi kahpe bir takımı bile destekleyip bizden nefret diyolar.ligin asansör takımına bak hele.siz kim trabzon kim.hocanız neden şikebahçelilere karşı böyle oynatmadı.1-0 dan yediğiniz 3 gol oscarlık.açık açık gelin bize gol atın biz bu maçı sattık dediniz tüm kamuoyuna.tek yaptıkları iş beldiye bandosu çaldırmak ve istanbul takımlarına maç satmak.

Sami Kuk
24.04.2011, 11:15
herşeyi anladımda maçtan sonraki o iğrenç görüntülere yazıklar olsun diyorum.arkadaş maçı kazanmamışsın,bir beraberlik almışsın bu beraberlik sana birşey kazandırmamış tam tersine avrupa hedefin varsa 2 puan kaybetmişsin ama biz ne yapıyoruz sanki mAÇI kazanmış gibi yada avrupaya gitmeyi garantilemiş gibi sahanın ortasında çiftetelli oynuyoruz,futbolculara üçlü çektirip kutlamalar yapıyoruz bu neyin kutlamasıysa.bu tabloyu gören ne diyecek haklı olarak adamlara bak ts nin şampiyonluğunu engelleyip fb yi şampiyon yaptılar şimdide fb nin şampiyonluğunu göbek atarak kutluyorlar diyecek.
maçı kazansan anlayacağım sanki barcelonayı berabere kalarak elemişsin gibi beraberlik kutluyoruz.yazıklar olsun.kardeşim bu kadar göbek atmaya meraklıysanız düğün salonlarına gidin.son günlerde gerçekten soğuttular adamı o kutsal renklerden.hocası,yönetimi,futbolcusuna en sonunda biz taraftarda bu iğrençliklere ortak olduk.yazık..;

Böyle birşey oldudumu gerçekten..:S Olduysa ben sizin şerefinize tüküreyim,futbolcuları anladık para almışlardırda.Taraftara ne oluyo.Mallık üzerine mallık bakalım daha neler çıkıcak..

littlebighorn
24.04.2011, 11:27
Eskişehir'le uğraşıp dikkati dağıtıyoruz. Asıl uğraşılması gereken iki golümüzü vermeyen hakemdir. Hiç bir yerden ses çıkmıyor. Medya zaten malum da bizimkilerden de bir ses çıkmıyor. Gollerin faulle falan alakası yok. Bir yerlerden sinyal geldi ve düğmeye basıldı arkadaşlar bunu böyle bilin. Boşuna kendisini hırpalamayın. Fener puan kaybetse bile bize yine puan kaybettirirler.

SEDER
24.04.2011, 11:29
Eskişehir'le uğraşıp dikkati dağıtıyoruz. Asıl uğraşılması gereken iki golümüzü vermeyen hakemdir. Hiç bir yerden ses çıkmıyor. Medya zaten malum da bizimkilerden de bir ses çıkmıyor. Gollerin faulle falan alakası yok. Bir yerlerden sinyal geldi ve düğmeye basıldı arkadaşlar bunu böyle bilin. Boşuna kendisini hırpalamayın. Fener puan kaybetse bile bize yine puan kaybettirirler.

bence asıl uğraşılması gereken Umut bulutdur. gerisi hikaye..golün biri yüzde 1 milyon faul zaten.bu adamları konuşturmayacaksan adam gibi forvetin olacak.son 13 maçta zor bela 1 gol atmış veya zorla attırılmış ve hala 90 dakika oynayıp 10 larca gol pozisyonu kaçıran adamla şampiyon olunmaz..

Birincioğlu
24.04.2011, 11:32
dün maçtan dönen arkadaşımın söylediğine göre. maçtan sonra 50 yaşlarında bir es-esli taraftar bu şerefsizler macı fenere sattı diyerek

kombine kartını kırıp atmış.içlerinde cok azda olsa adam gibi adamlar var.ama başkanı,hocası ve büyük coğunluğu maalesef fenerli...

littlebighorn
24.04.2011, 11:35
bence asıl uğraşılması gereken Umut bulutdur. gerisi hikaye..golün biri yüzde 1 milyon faul zaten.bu adamları konuşturmayacaksan adam gibi forvetin olacak.son 13 maçta zor bela 1 gol atmış veya zorla attırılmış ve hala 90 dakika oynayıp 10 larca gol pozisyonu kaçıran adamla şampiyon olunmaz..
Hangisi yüzde bir milyon faul merak ettim?
.adım gibi eminim eğer gol olmasaydı pozisyon faul vermeyecekti.(ikinci için) gol olunca çaldı faulü

Lazman
24.04.2011, 11:37
hic durmayan fner maci 15 dakka uzadi gecen hafta,bu hafta ilk dakkadan baslayarak yerden kalkmadi pislik eskisehirliler mac 5 dakka uzadi. Bu satilmisligin kayda gecen olayidir.
Cumle alem gordu bu piyasanin ne kadar satilmis oldugunu. Ama o serefsiz medya varya o serefsiz medya...

Özer Öztekin
24.04.2011, 11:46
Verilmeyen golleri hakem verse, ve maç 0-2 lehimize bitse, A.Yıldırım bile itiraz etmezdi. Ama gariptir ki bizim taraftarımız kendi golüne sahiplenemiyor. Yüzde bir milyon yanılıyor. 27 değil 127 yıl geçse hiçbirşey değişmez...Kulüpten ses çıkmaması da manidar, kim sus dedi ki acaba?

tarsus
24.04.2011, 11:52
mustafanın yükseldiği pozisyonda sırtı yan hakeme dönüktü nasıl gördüde hemen o bayrağı kaldırdı!!gözleri 3 boyutlu görse bile nizami golü yedi.herşeye itiraz ederken bu gole neden sessiz kaldık aklım hala bunu almıyor

cihatöztürk
24.04.2011, 11:56
Bu arada ilk golümüz neysede 2. pozisyonda hiç bir şey yok arkadaş bildigin gol

Koray
24.04.2011, 12:02
Bunları küme düşürüp 7 tane çakmışsakta iyi etmişiz...

Bu arada fenerin bi cariyesi daha geliyor süper lige hepsi aynı derenin b.ku, adamlardaki Trabzon kıskançlığını alakasız her maçta da görüyoruz zaten,

Samsun.

ESER
24.04.2011, 12:15
bu forumda dansoz gormek istemiyorum.. antuya fenere yalamalik cekin.. burada bize kopuksuz tras yapip hersene eskisehirde Trabzonspora ana avrat soven kac tane serefsiz varsa da dunden beri yedi sulalelerini andim haberleri olsun.. satilik dansozsporlular bu forumdan atilsin lutfen.. fener kopeklerinin dostugu lazim degil bize..

BENDARLI
24.04.2011, 12:18
seneye avni akerdeki eskişehir maçına şöyle bir pankart hazırlayalım

FENERİN CARİYESİ
ESKİŞEHİR SPOR
AVNİ AKERE
ADAM GÖRMEYE
HOŞGELDİN...

Ahmet Öztürk
24.04.2011, 12:18
Eskisehirli birinin maç yorumu. Içlerinde tektük memleket sevdalısı görmek sevindirici. Bizim anlattığımızi bu arkadaşta anlamış.

Fener maçımızdan beri
kumanda odası Fenerlilerin
elinde.
fb maçında berbat bir tribün.
berbat. ESES diye bağırmaya
çekinen , aman feneri
frenlemeyelim diyeçıt
çıkarmayan içimizdeki fenerliler
çift-cinsiyetli şerefsizler
çoğunlukta.
O değil Trbazon maçında da
çoğunluktalar. Bu forumda da
çakal çakal yorumlar yapıyorlar.
Adam "7-1 in intikamı" demiş. Bir
baktım bundan bir önceki mesajı
6-7 ayönce ve de açtığı başlık
"kanaryalarla şimşekler omuz
omuza" . Bir başkası ise en
üzüntülü gününde kendini ele
vermiş. Bursa nefretinden de öte
Fenerin rezil olduğu,bursanın
şampiyon olduğu akşam "içi
yanıyormuş içi"
Trabzon maçı ÖNCESİ bütün
küfürlerden de önce; fenerden
esirgenen o tezahuratstadı
çınlatıyor. "..ne trabzon
olamazsın şampiyon"
Trabzon maçı sonu bayram
havası. Hayırdır. son dakikalarda
gol kaçırmadık mı , o gol girdi
miydi yoksa. Bu sonuç Trabzon'a
yaramadığıgibi bize de
yaramıyor. 6. bile olamayacağız
belki bu kaçan 2 puanla. ama
sonuç fenereyarıyor ya bir tek;
stadta bayram havası.
yazık...fenerliler yine çoğunlukta.
Kimse hikaye anlatmasın
Türkiye'de bazı T.D. ler içinden
çıktıkları camiayı KRİTİK
zamanalrındayemin biillaah yen-
mez-ler....yazık oyuncağı olduk
şunların.
Yok bursa da bizansmış trabzon
da bizansmış. Bizans dediğin 3
büyükler Türkiye'deki her
camianıniçinde olması sebebiyle
tehlikedir. Eskişehir'de ESESliden
çok fenerli gsli 8jkli çift cinsiyetli
var." ESESlertarafsız maçlarda
yensin tabi şehrimizin takımı,
hatta hobi niyetine maçlarına da
giderim, bağırırım da , ama ne
diye bzim asıl takımımıza çelme
taksınlar ki; yeniliversiner işte"
Yıllar önce bir 8jkli abinin ESES gs
veya fenerle berabere kaldıktan
sonraki lafını hatırladım: "aferin
len eses"....şimdi türkiyede
milyonlarca fenerliden bize
kocamaan bir aferin ...pek
mutluyuz baksana forumda da
bayramhavası var, fb yenilgisi
harika bir duygu, berbaberlik
muhteşem birşey.
Şekil 1-a :bizans bizi içten içe
fethetmiş bir oluşum işte!
Ben 8jk nefretimi, gs nefretimi
heptekrarlıyorum. Ama
fenerden de nefret etmek
istiyorum izin varmı? İçimiz
kanser gib sarmış SİNSİ
çakallarıyla, her yerdeki T.D.
uzantılarıyla bu 3 camiadan
nefret ediyorum .Türkiye'de
çoğunluğunmeselesi bu 3ünden
hangisinin şampiyon olacağı.
diğer herşey piyon. Biz de
piyonuz.
Şimdi Bülent hocanın
aracılığıyla Sezer'i de fenere
verdik mi deymeyin keyfimize.
Bir debilicayı da kakalarlar bize...

sezgin_61
24.04.2011, 12:22
EŞİKTEN GEÇERKEN

Her anı, her haftası yürek çarpıntısıyla geçen bir eşikteyiz. Bazen hüsranın
bazen zaferin hemen bir adım ötede göründüğü, çoğu zaman da ikisinin de aynı
yakınlıkta olduğu bir eşik bu. Bu eşikte el ele yürüyoruz. Daha önce
defalarca yaptığımız gibi sıradanlığı kabul etmiyor, bir yükselişin
anlatısını yazabilmek için canımızı dişimize takıyoruz. Kendimizde kendimizi
aşıyor, her defasında bir kapı aralıyor ve o kapıdan önümüze düşen ışığı
takip ediyoruz. Bir idealimiz var. Adına 'statüko' denilen çarkı yedinci kez
arızaya uğratmanın, tarihsel bir imkanın peşindeyiz. Bu ülkenin futbol
âleminde bunu en iyi beceren de biziz çünkü çok kuvvetli bir iradeye
sahibiz. Bunu hem biz çok iyi biliriz, hem de rakiplerimiz. 'Böyle buyurdum
oldu' diyenlere boyun eğmez, ideallerimizin yaşandığı başka bir dünyanın
peşine düşeriz.

İşte tam şu sıralar, bu idealden sapmayla bu ideale bağlılık arasında bir
sınav vereceğimiz bir eşikteyiz. İdealde sebat edeceğiz, bu ideali
gerçekleştirmek için bütün güce sahibiz. Bu güç, öfkeli, şedit, acımasız,
hırslı, kindar bir güç değil. Bu, ideali için fedakârlığı göze alan, canını
dişine takan ama tüm bunların zaferi garantilemediğini bilenlerin gücü.
Edeple yoğrulmuş, canlı, iradeli, kudretli ve metin olanların gücü.

İnanıyoruz ki bu güçle, bu eşiği geçip rüyaya varacağız. İşte o zaman
perdeler kalkacak ve birbirimizle kucaklaşacağız. Ve 'Fırtına' dindiğinde
güzel günler gelecek, 'Güneş'in balçıkla sıvanamayacağı günler...
Tercümanımız Halil Yazıcıoğlu

ESER
24.04.2011, 12:25
macin sonucunu birakin .. futbol bu . yeneriz yeniliriz, canimiz sagolsun..
benim merak ettigim olay fenere kopeklik icin bu kolpalar kac para aldilar.. sahadaki de tribundeki de..

fiyatiniz kaca ulan satilik konsomatrisler... soyleyin de bilelim,...

apachi61
24.04.2011, 12:25
Ahmet öztürk ün yazısına ithafen

Faso fiso bunlar şirin gözükmek için yazılmış la fonten den masallar 2 Ki kaldı ki bu yazıyı yazan bile siyaset yapmak için yazmıştır. Bu saatten sonrada inşallah forumda dost kulüp ,kardeş kulüp ,anadolu dayanışması ,karadeniz kardeşliği, komşu el ele gibi saçma salak yazılar görmeyiz. Türkün türkten başka dostu ya derler ya trabzonundan kendisinden başka dostu yok.

Semih58
24.04.2011, 12:27
Maçta dikkatimi çeken bir husus var. Acaba; Umut ile Jaja çekişmesi olabilir mi? Bir şut Jaja attı, bir şut Umut attı. Kısır döngü devam edip gitti. TRABZONSPOR'lu futbolcu arkadaşlarımız öncelikle KENETLENMELİ.

Semih58
24.04.2011, 12:29
Bülent UYGUN'un olduğu yerde bu tür ilişkiler ne yazık ki SÜPRİZ değil.

ESER
24.04.2011, 12:29
Maçta dikkatimi çeken bir husus var. Acaba; Umut ile Jaja çekişmesi olabilir mi? Bir şut Jaja attı, bir şut Umut attı. Kısır döngü devam edip gitti. TRABZONSPOR'lu futbolcu arkadaşlarımız öncelikle KENETLENMELİ.

sanmiyorum , jaja nin sacma sapan sutlari kendine olan asiri guvenden
umutun sutlari ise yav bugun atacam artik yeter cinsinden denemelerdi bence :)

robinhood61
24.04.2011, 12:31
Bu gözler Trabzonsporu şampiyon görmesse 12 haziran'ı ve eskişehirsporu tüm trabzonlular unutmayacak. Unutan da namert olsun .

karaman6106
24.04.2011, 12:34
:)tribünlerdeydim, umut aynısını burağa da yaptı, yani çok net pozisyondaki burağa pas vermeyince burak buna çok bozuldu...

61_Hasan_69
24.04.2011, 12:37
Bugün Ç.Rizenin maçı kaçta ??? pankart açacak Rizeli kardeşlerimiz Kahbeşehir aleyhine..

ESER
24.04.2011, 12:44
artık literatüre eses'li duruşu diye bi söz de eklendi. .

Bravo size çift cinsiyetli ezikler abileriniz izmir'de maçta desteğe gitmeniz lazım en çok bu zamanda ihtiyaçalrı var sizlere. .

Ayrıca anti-bizans duruşunuzu s..........

anti bizans durusu mu?

o durusa v.r.sun kac kurus oldugunu gordu tum dunya..

Hüseyin İlkin
24.04.2011, 12:45
Başlarında Bülent Uygun gibi biri varken ellerinden gelenin fazlasını yapacaklardır. Allah yardımcımız olsun. Bir yanda bizim eskilerin, kiralık oyuncuların bize karşı mücadelesi; bir yanda Fenerbahçe'nin. Volkan Babacan, Gabric örneği kapı gibi önümüzde. Aynı şekilde Tolunay hoca, Şota ile Bülent Uygun arasındaki farklar. Sezer Öztürk şampiyonlar liginde oynamak için bize karşı iki Sezer'lik oynayacak, Emenike şampiyonlar liginde oynamak için aynı şekilde.

Maçtan bir kaç gün önce eskişehir başlığında yazmıştım.

Özer gibi sönüp gidersin inşallah.

horoz1977
24.04.2011, 12:53

*

Babanı bilmem ama anneni çok seviyorum Bülent hemde çok

robinhood61
24.04.2011, 13:03
eskişehir bize yenildiği sene feneri yenmiş mi iki maçta da, niye biz küme düşürmüşüz?..

Bu forumda bir arkadaş yazmıştı, bizim dualarımız tutmuyor ama beddualarımız tutuyor diye. Bu eskişehir ömrü boyunca süper ligde kalmayacak, Ey büyük Allah'ım sen bunları küme düşme potasında elimize düşür, bu satılmışlara öyle bir çakalım ki, saha ortasına kustukları gibi kusa kusa gebersinler, bir daha ıslah olmasın, gün yüzü görmesinler.

Bu maçta koşmaktan imanı gevreyip saha ortasına kusan it, ilk maçta saha dışında sakatken sürüne sürüne sahanın içine giren it değil mi? 1 puan için şerefini satan adam ne boktur ki takımı ne bok olsun?..

kardeş aynı fatih tekke'ye benziysın

ESER
24.04.2011, 13:15
namusunu paraya satan seref fukaralarini da gordu bu ulke, sevmedigi bir takimin sampiyon olmasi pahasina formasinin namusu icin oynayan Trabzonsporu da gordu bu ulke..

eskisehirsporlu denen dombelek surusu satilik kopeklerin serefinin kac kurus ettigini gorduk acik ve net..

7-1 in intikamiymis... ulan serefsiz namussuzlar fb den 96 da 6 yemediniz mi siz..? ulan serefi cuzdanin arasina sIkIsmis namus fukaralari 96 da fb den puan aldiniz mi siz?

ulan namus fukaralari o anti istanbullu gecinip de o tribunde fb bayragi acmaya utanmadiniz mi hic..

dun maci degil namusunuzu sattiniz... alayinizin kac kurus oldugunu da gordu tum dunya.. skora uzulmedim desem yalan olur , elbette uzuldum ama bu sayfalarda bizle gotunu yedigim ayaklari yapan dombelek surusunun kendi evinde oynanan macta Trabzonspora 90 dk soluksuz ana avrat sovmesi , isine yaramayacak olan 1 puani deli gibi kutlamasi ve anti istanbullu gecinen zurafa sokak zevatinin i... Trabzon olamazsin sampiyon diye dotlerini yirtmasiydi...

ulan namussuz dombelek konsomatrisler... kac para aldiniz ulan bu isler icin .... fiyatiniz kac para ediyor... namusunuz kac para .., yazin da bilelim...

mourner
24.04.2011, 13:19
bunların namusları da şerefleri de 5 para etmez..kim kaç para verdiyse çok vermiş..

sametaydin
24.04.2011, 13:35
Adamlar çıkıp oynadılar kasmadan berabere kaldılar. Dünyanın golünü kaçırdılar. Ee biz de kaçırdık adamlar hata da yaptılar çok ama değerlendiremedik atamadık. Napsın yatsın mı eses bize? Trabzona nasıl oynanması gerekiyorsa öyle oynadılar. Artık bu saatten sonra şampiyonluk şansımız bana göre çok az. Biz başkalar gibi olmayalım. Puan kaybedince millete çirkef atmayalım. SIkıldım artık fb puan kaybediyo herkese laf atıyo. Biz de aynısını yapıyoruz. Gerek yok. Biz takım olarak gerekenleri sahada yapabildik mi de millete laf atıyoruz. Bu takım takıldı takılacak dedik takım mücadele etmiyor dedik. Önlem alınması gerekiyor dedik ama olmadı.

Aker
24.04.2011, 13:38
Adamlar çıkıp oynadılar kasmadan berabere kaldılar. Dünyanın golünü kaçırdılar. Ee biz de kaçırdık adamlar hata da yaptılar çok ama değerlendiremedik atamadık. Napsın yatsın mı eses bize? Trabzona nasıl oynanması gerekiyorsa öyle oynadılar. Artık bu saatten sonra şampiyonluk şansımız bana göre çok az. Biz başkalar gibi olmayalım. Puan kaybedince millete çirkef atmayalım. SIkıldım artık fb puan kaybediyo herkese laf atıyo. Biz de aynısını yapıyoruz. Gerek yok. Biz takım olarak gerekenleri sahada yapabildik mi de millete laf atıyoruz. Bu takım takıldı takılacak dedik takım mücadele etmiyor dedik. Önlem alınması gerekiyor dedik ama olmadı.

Bize oynadıkları oyuna laf eden yok, bizim bahsettiğimiz fenere karşı oynamadıkları.

ESER
24.04.2011, 13:39

tepki skora degil eskisehir tribunlerinin satilmisligina...

Samet Berber
24.04.2011, 13:47
Bayılıyorum yahu şurda biz ne yaptık ki rakibe çamur atıyoruz diyenlere :) .

Bizim bişey yapıp yapmamamız önemli değil şu aşamada , dibine kadar çamura batmış adaletsiz bir arenada yarışıyoruz , devre arası değil 9 29 puan farkla da bitirseydik o fark kapanacaktı.Bunu anlayamıyormusunuz .

Kusura bakmayın ama bu futbol sizin sandığınız gibi temiz değil.

asimavi
24.04.2011, 13:48
...bütün bu şerefsizlikler biliniyor zaten ...önemli olan bu değil önemli olan bizim bu şerefsizleri yenemeyişimiz ...ve ya şimdiye kadar işi bititremeyişimiz anlamsız bir şekilde umut bulut da ısrar etmemiz her maçı 1-0 la geçiştirmemiz bunun böyle olacağı belliydi zaten ...şimdiye kadar kötü oynayıp kazanıyorduk...şimdi iyi oynadık kaybettik ...şampiyon alacaksan iyi bir golcün olacak en az 20 gol atacak ve sen işini şansa bırakmayacaksın işin özeti bu ...

asimavi
24.04.2011, 13:55
.....sen bariz golleri atacaksın vermiyecekler öylemi...insaf ya kamuoyu diye bişey var...

...jaja burak umut 3 ü de net poziysyonlara girdiler atsaydılar birini kim vermeyecekti o golleri...bi mustafanın golü yoruma açıktı onuna zaten vermediler...

sametaydin
24.04.2011, 14:02
Bayılıyorum yahu şurda biz ne yaptık ki rakibe çamur atıyoruz diyenlere :) .

Bizim bişey yapıp yapmamamız önemli değil şu aşamada , dibine kadar çamura batmış adaletsiz bir arenada yarışıyoruz , devre arası değil 9 29 puan farkla da bitirseydik o fark kapanacaktı.Bunu anlayamıyormusunuz .

Kusura bakmayın ama bu futbol sizin sandığınız gibi temiz değil.

Yaw nasıl kapanacaktı merak ediyorum. Sen ankaragücünü boş kaleye gol kaçırmadın mı? Sen kayseri maçında 2 defa öne geçip maçı zar zor kurtarmadın mı hatta son saniyelerde bile galibiyet golünü kaçırmadın mı? Sen fb deplasmanına çıktın da adamlar kadar mücadele edebildin mi? Sonra çıkıp zaten fark kapanacaktı demek kolaya kaçmaktır. Alabileceğin puanları alsan şampiyon şimdiye belliydi zaten. Lig adaletsiz evet ama bizi şampiyon yapmayacakları kadar değildi. Bu yıl şampiyon olabilirdik. Ha henüz herşey bitmedi ama avantaj fenerde. Ve bu avantajı biz kaybettik.

SADECETRABZON61
24.04.2011, 14:10
Bu gözler Trabzonsporu şampiyon görmesse 12 haziran'ı ve eskişehirsporu tüm trabzonlular unutmayacak. Unutan da namert olsun .

Dediklerine katılıyorum Ama Ben Şampiyon Olsakta Eskişehirsporu Unutmam..Maç Boyunca İ...Trabzon Olamassın Sesleri ve O Küfürleri Hiç Unutmayacağım (!) Eskişehirspor bizim ezeli düşmanımızdır Bunu Artık Herkes Görsün..

lazzz61
24.04.2011, 14:12
valla arkadaslar jajayı kımse elestıremez bu adam her turlu oyunu bızım lehımızıe cevırebılecek futbolcu satılıkşehir macındada onun ssayesınde pozısyonlara gırdık hatta bırını umut denılen zat atamadı o adamı orta sahda kullanmıcaksın arkadas markaja kalıyo ve yoruluyor o adamı en ucta oynatacaksın ayagına top atacaksın bu kadar basıt zıya doganın marcelınhoyaya yaptıgını senol hoca jaja ya yapıyor

asimavi
24.04.2011, 14:39
......eskişehir...antalya...kayseri...bunları seneye öyle yenmeliyizki maymun etmeliyiz...rezil etmeliyiz yerin dibine sokmalıyız...yoksa bu taraftar rahat etmeyecek ....bu maçlara ayrı bi motivasyon ile hazırlanmalıyız...ki görsünler abiye karşı gelmek nasıl oluyormuş

zaferyıldız
24.04.2011, 15:06

bu yazı dikkatimi çekti de

ya siz topçu olsanız umut a hangimiz uyuz olmaz

adam kalecinin defansın orta sahanın her mevkideki topçunun

emeğinin yağını yesin,,bi r de bunu yiyemesin..takımı mahfetsin..

ersun yanal la şampiyonluğa oynarken aynı şeyi diyorduk
takım çok iyi oynuyordu ve kazanıyorduk ama yine zor kazanıyorduk
bir yerden sonra diğer futbolcular da formsuzluk başlarsa biteriz
zaten forvet tekliyor diyorduk
nitekim öyle oldu..

yani umutla aynı takımda oynamak bile kötü

sadece burak için istisna olabilir bu durum..

Şeref
24.04.2011, 15:08
Facebook sayfasında yalan yanlış bilgiler veriliyor. O bilgilere buraya taşırsanız FB'nin amacına hizmet edersiniz diye düşünüyorum. Eskişehir açık tribününde yüzü aşkın maç izlemişimdir...Maraton dediğiniz o tribüne rakip takımdan taraftarı alındığına hiç şahit olmadım. Kaldı ki eğer öyle bir şey olsa, karşılıklı birşeyler atılsa Lig TV 30 defa gösterirdi bunu. Şu an Eskişehir'de ''Şampiyon Trabzon'' sesleri duyuluyorsa bu anlamlıdır. Bunu küçümsemeyin. Orada rakip takımın sesini kolay kolay çıkartmazlar. Eskişehirsporla Trabzonspor'un ateşle imtihanıdır bu maç. Dilerim her şey düşündüğümüz gibi geçer. Kazanan Trabzon- ESES kardeşliği olur. Detayları maça giden arkadaşlardan öğreneceğiz zaten..
herkese selam
eskişeh,ir maçına gittim. eskişehirlilerin arasında maçı izledim. bizim taraftarımız açıga alınmaya başlandığı zaman çok buyuk tepki geldi. hatta su atanlar bile oldu edilen küfürlerin haddı hesabı yok zaten. bizim taraftarımızda ordan bağırdı '' Fenerli Olanlar Ayaga Kalksın '' diye. Neticede bizim taraftarımızı oraya yönlendiren kendi kulup yöneticileri bizden ne istiyorlar.
Maç içerisinde bize karşı sürekli edilen küfürler ''İ..e Trabzon Olmazsın Şampiyon'' diye ilk defa bağırdıklarında sadece trıbun liderleri bağırdı ''size ne lan adamların şampiyonluğundan'' diye ama sadece tribun lideri???
VE MAÇ BITTIĞİNDE KAPALININ BİZE GÖRE SAĞ KÖŞESİNDE AÇILAN FENERBAHÇE BAYRAĞI 2X4 METRELİK neye uğradığımı şaşırdım. nerde kaldı bunların antibizans teorileri. adamlıkları. eskişehire şempatim vardı. artık nefret ettiğim bir numaralı takımdır.

Burçak
24.04.2011, 15:12
fenerbahçe zaptetmiş eskişehir tribünlerini. üzerleri kırmızı siyah.. bazı bazı sarı lacivert..
hepsi mutluydu. fenerbahçeye yarıyordu skor...

pReN@_61
24.04.2011, 15:23
Dün gece yanılmıyorsam bu başlıkta görmüştüm canerin eskişehire golü atarken fotoğrafı vardı 2 eskişehirli defans birbirlerine sarılmışlardı..Bu fotoğrafı paylaşabilecek olan var mı?

ferhat odabaş
24.04.2011, 15:24
biraz empati yapayım dedim.. ve yaptım:)) gerçekten kıskanılmamız için binlerce sebep olduğunu gördüm..

robinhood61
24.04.2011, 15:26
eses taraftarı artık fener şampiyon olursa beraber konvoy yaparsınız eskişehir sokaklarında
sonra da gecelik giyip akşam beraber yatarsınız mutlu ve mesut bi şekilde.

Faik Yılmaz
24.04.2011, 15:26
- Bazı siyasilerin tamda ligin kader haftalarına girerken rakibimiz Fenerbahçeye verdiği aleni destek.....

- Bunarağmen yönetim kurulumuzun tahminimce stadyum projesi askıya alınmasın diye verilen randevuya verdiği evet cevabı......

- Bir hafta önce önce Antalya maçında dökülen Eskişehirlilerin İspanya Kral Kupasını alan Madridden daha dirençli oyunları.....

- Hakemin direkt olarak sonuca etki eden yanlışları.....

- 2.yarının başından beri ortalama her maçta % 100 3 gol kaçıran Umut Bulut un etkisiz oyunu......

- Jaja , Yattara ve Alanlı Bermuda şeytan üçgeninin hiç ama hiç çalışmaması......

Bunca kötü olguya rağmen yeneceğimizden hiç kuşkusu olmayan taraftarımız her zaman olduğu gibi gerçek şampiyondur.....

sametaydin
24.04.2011, 15:39
Ben eskişehirdeyim. Maç günü de eskişehirdeydim. Şehrin hemen her yerinde trabzonspor formalı insanlar vardı. Sadece taraftarları kıyaslasak bile eskişehirspor bizim yanımızda bir hiç. Takımı ve kulübü kıyaslamıyorum zaten. O gün taraftarımızla gurur duydum.

Ama malesef esese puan kaptırdık. Adamların bir kısmı hatta çoğu bizi şampiyonluktan ettikleri için sevinçliler. İşte vizyonları bu kadar görüşleri bu kadar. Bu eskişehir hiçbir zaman başarılı olamaz. Yapıp yapabileceği en fazla ilk 5 e girmektir.Bana göre onu da yapamazlar bundan sonra. Bırakalım böyle şeylerle avutsunlar kendilerini. Maçtan sonra da dışardaydım. İnsanların aralarındaki konuşmaları duysanız çok garip. Koskoca adamlar hala 7-1lik maçtan dem vuruyorlar. Bu kadar eziklik olamaz. İnsanlar ne hale gelmişler baktığımız zaman bu sadece bir spor. Ama insanları ne hale getirmiş. Bu kadar içten pazarlıklı bu kadar kindar yapmış insanları. Böyle insanları görünce de futboldan soğuyorum yemin ederim.

Peleray
24.04.2011, 15:50
trabzon dostumuz seviyorz naraları atan hersene ağırlıcaz diyen fakat küfürlerle uğurlandığımız batuhan ve b.uygun gibi karaktersiz insanlara sahip takımdan ne bekliyrz arkadaş suç bizde aslında.

Sefer A.
24.04.2011, 16:01
yahuy 7-1 yazip durmayin ayni sene fb 6-0 yendi onlari daaaaaa aaaaaaaa yeter daaaa kaç kere yazacaaazzzz
bugun Ordu samsun karsilasmasini izledim, 61'de samsun yine o mâlum tezahürati yaparken Ordu yuhlamaya çalisiyordu, biraz geç yuhladilar ama sonrasinda Trabzon Trabzon diye bagirdilar, acayip gururlandim, gol atmisiz gibi sevindim anasini satayim, malesef 1-1 bitti orasi kötü oldu Ordu 1-0 öndeydi, 77'de 1-1 oldu

SADECETRABZON61
24.04.2011, 16:09
Arkadaşlar Tepkimiz Skora değil zaten haftalardır bir farkla Yeniyorduk Önlemler alınması gerek diye bağırdık ama Olmadı..
Tepkimiz Eskişehir taraftarına Dünya kadar Küfür İ...Trabzon Olamassın Şampiyon Diye Stadı İnletmeleri Maç Sonunda sanki Şampiyon olmşcasına sevinmeler çiftelli oynamalar..
Artık Herkes dostunu düşmanını İyi Seçsin..Bursaya Çok Laf söyledik ama Adamlar cıktı Fenerle aslan Gibi Oynadı..
Bundan Sonra Kimse Eskişehirspora saygımız vs demesin Forumlarında hamsi yicez demelerini Görmekten Bıktık..
Burdaki Sevgili Yöneticilerde Eskişehir dostluğu vs şeklinde msj vermesinler Trabzonun Dostu Olmadığını Kimseye sempati ile bakılmamasını Öğrendik..

Faik Yılmaz
24.04.2011, 16:17
Arkadaşlar Tepkimiz Skora değil zaten haftalardır bir farkla Yeniyorduk Önlemler alınması gerek diye bağırdık ama Olmadı..
Tepkimiz Eskişehir taraftarına Dünya kadar Küfür İ...Trabzon Olamassın Şampiyon Diye Stadı İnletmeleri Maç Sonunda sanki Şampiyon olmşcasına sevinmeler çiftelli oynamalar..
Artık Herkes dostunu düşmanını İyi Seçsin..Bursaya Çok Laf söyledik ama Adamlar cıktı Fenerle aslan Gibi Oynadı..
Bundan Sonra Kimse Eskişehirspora saygımız vs demesin Forumlarında hamsi yicez demelerini Görmekten Bıktık..
Burdaki Sevgili Yöneticilerde Eskişehir dostluğu vs şeklinde msj vermesinler Trabzonun Dostu Olmadığını Kimseye sempati ile bakılmamasını Öğrendik..

Bence çok sevinmeleri bizim büyüklüğümüzü gösterir....

Umut adam gibi bir forvet olsaydı hiç birini konuşturmayacaktık ama.....

Ilelioglu
24.04.2011, 16:23
Hasan Sas:

"Bence Mustafa Yumlu'nun golü verilmeliydi, cünkü buna benzer bir golü Lugano Trabzonspor'a atti"

SADECETRABZON61
24.04.2011, 16:26
Bence çok sevinmeleri bizim büyüklüğümüzü gösterir....

Umut adam gibi bir forvet olsaydı hiç birini konuşturmayacaktık ama.....

Ben Yensekte Konuşurdum abi çünkü i..trabzon olamassın şampiyon sesleri maç boyunca stadı defalarca inletti Bu Çok dokundu eminim Burdaki renkdaşlarımızada dokunmştur..
Neyse Olan Olmuş Artık.
En azından neyin ne olduğunu Gördük.

Salih Kara
24.04.2011, 16:32
o malum tezahüratı bu zamana kadar çok yerde duyduk ama hiçbiri bu kadar koymamışti.Ama böyle birşey olacağı belliydi çünkü lige çıktıklarından beri biz onları iyi ağırladık ama onlar bize deplasmanda küfürle karşılık verdiler.Biz de aynı bizim gibi onların maraton tribününde de münferit küfürler olabiliyor dedik.Hoşgördük yine güzel karşıladık onlar başkanımızın açıklamalarını bahane ettiler başka şeyleri bahane ettiler yine küfür ettiler.Biz yine saygı duyduk ne de olsa bu ligde bize en çok benzeyen taraftardı onlar.Halbuki sorun göründüğü gibi değilmiş adamlar yıllarca sinsice bize kin beslemis ve ilk fırsatta nefretlerini kustular.Kendimi en yakın arkadaşım tarafından bıçaklanmis gibi hissettim.Ama artık hiçbirşey eskisi gibi olmayacak.Son birkez de muhakkak bu forumu takip eden adi misafirlerimiz vardır.Bilsinler ki bizim tepkimiz puan kaybetmemiz değil ya da fenere başka top oynamaniz değil belki bizi de kendiniz gibi sanarak maçı vermediğiniz için tepki gösteriyor sanıyorsunuz ama bizim tepkimiz beraberliğe sevinmeniz , malum tezahüratı sizden duymak yıllarca dost görünüp ilk fırsatta nefretinizi görmek.Bunu artık o küçük beyninize sokun

MuratB.
24.04.2011, 16:33
Yazık çok yazık. Şampiyon oluruz olamayız hiç önemli değil. Şampiyonluğun bu denli etkin sekilde saha dısında kazanılan bir ülke daha yoktur. Yahu başbakan bile müdahil oldu, başbakan ya ayıptır ayıp.

Adem Erdoğan
24.04.2011, 16:34
Hasan Sas:

"Bence Mustafa Yumlu'nun golü verilmeliydi, cünkü buna benzer bir golü Lugano Trabzonspor'a atti"

Helal olsun Hasan Şaş'a.

SADECETRABZON61
24.04.2011, 16:35
o malum tezahüratı bu zamana kadar çok yerde duyduk ama hiçbiri bu kadar koymamışti.Ama böyle birşey olacağı belliydi çünkü lige çıktıklarından beri biz onları iyi ağırladık ama onlar bize deplasmanda küfürle karşılık verdiler.Biz de aynı bizim gibi onların maraton tribününde de münferit küfürler olabiliyor dedik.Hoşgördük yine güzel karşıladık onlar başkanımızın açıklamalarını bahane ettiler başka şeyleri bahane ettiler yine küfür ettiler.Biz yine saygı duyduk ne de olsa bu ligde bize en çok benzeyen taraftardı onlar.Halbuki sorun göründüğü gibi değilmiş adamlar yıllarca sinsice bize kin beslemis ve ilk fırsatta nefretlerini kustular.Kendimi en yakın arkadaşım tarafından bıçaklanmis gibi hissettim.Ama artık hiçbirşey eskisi gibi olmayacak.Son birkez de muhakkak bu forumu takip eden kahpe misafirlerimiz vardır.Bilsinler ki bizim tepkimiz puan kaybetmemiz değil ya da fenere başka top oynamaniz değil belki bizi de kendiniz gibi sanarak maçı vermediğimiz için tepki gösteriyor sanıyorsunuz ama bizim tepkimiz beraberliğe sevinmeniz , malum tezahüratı sizden duymak yıllarca dost görünüp ilk fırsatta nefretinizi görmek.Bunu artık o küçük beyninize sokun

Aynen Katılıyorum adamları her seferinde Çok Güzel ağrladık Avni Akerde Hatta Bu Forumda eskişehire birşey yazınca uyarı yapan insanlar vardı Artık herşeyi Görmüş Olduk Adamlar bizim düşmanımız.

Tahir61
24.04.2011, 16:39
anelkanın bjk ye inöni de attığı bir gol var bakın bakalımm burak ın attığı gol ile o gol arasında ne fark var:(

Ilelioglu
24.04.2011, 16:44
Sergen Yalcin:

"Fenerbahce macinda maalesef bu görünteden eser yoktu hic Eskisehirspor'da"

Görüntüden kasti iyi defans yapan, rakiplerine cok pozisyon vermeyen bir takim.

Sergen Yalcin:

"Jaja'da adam markaji var, Alan'da adam markaji var, Burak'da adam markaji var, bakiyorsun Selcuk'da bile adam markaji var"

Sergen Yalcin:

"Eskisehirspor kazanmak icin ortaya birsey koymadi"

Iste Sergen Yalcin'nin degerlendirmeleri...

http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=trt1&seekTime=22-04-2011%2023:46 (http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=trt1&seekTime=22-04-2011%2023:46)

Mert67
24.04.2011, 16:45
Geçen sene 5-2 yendiğimiz maçta da bize küfür etmişlerdi.Sonra kendi forumlarında,Bmn'de salya sümük ağlayıp özür dilemişlerdi.Biz de adam zannetmiştik onları, ne safmışız...

Ilelioglu
24.04.2011, 16:48
anelkanın bjk ye inöni de attığı bir gol var bakın bakalımm burak ın attığı gol ile o gol arasında ne fark var:(

Bu takim Fenerbahce olsaydi bu gollerden en az biri verilirdi, ki senin verdigin örnekte zaten yine Fenerbahce'ye verilmis böyle bir gol.

Emre EFENDİOGLU
24.04.2011, 17:06
Bu olaylarda iki tarafında suçu var, bu Eskişehir'de 3. kez üst üste maç izleyişim oldu.
İlk onların suçlarından başlayalım:
1- Geçen senede, ondan önceki senede bir çok kez, Trabzon-Eskişehir kardeşliğine dem vuracak şekilde tezahürat yaptık maç başlamadan ve hepsinde karşılık olarak ya yuh, ya küfür yedik.
2- Maç başlamadan "Hamsi Eskişehirde Yenir" ve karşıda Nefer tarafında unuttuğum bir pankart açtılar.
3- Açılan Fenerbahçe bayrağı görüldü.
4- Burası her yer değil, burası eskişehir, ulan ..ne Trabzon burası Eskişehir diye bağırıldı. Halbuki biz, Bize Her Yer Trabzon derken, yaşadığımız her yere memleketimiz gibi sevdalı olduğumuz için öyle bağırdımızı hiç anlamadılar.
5- Diyorlar niye bu sene şampiyon Anadoludan diye bağırmadınız, halbuki 2 sene önce bu sene şampiyon Anadoludan diye bağırdık ve yalaka yaftasını yapıştırdılar, ..ne Trabzon olamazsın şampiyon diye bağırdılar.
Eskişehir tarafından yapılan hatalar bunlar hatırladığım kadarı ile.
Gelelim bizim hatalarımıza:
1- Fenerin ..çleri dönsün şaşkına diye bağırmamlıydık. Onları tahrik etmiş olduk ama emin olun önce onlar bize hakaret etmeye başladı, ha ama biz böyle cevap vermemeliydik o ayrı.
2- Bu sene şampiyon ..ke ..ske Trabzon diye bağırdık, onlar sandılar biz onlar için bağırıyoruz ama biz bunu Fenerbahçe camiası için bağırdık anlamadılar. Onuda yapmamalıydık, malesef stratejik davranmayı bilmiyoruz.
3- Bu sene şampiyon Anadolu'dan diye bağırmalıydık ne olursa olsun, isterse yalaka desinler ama öyle bağırmalıydık.
4- Mesela "içinizde ne kadar Fenerli varsa..." diye bağırdık, çıt çıkmadı stadda, çünkü onlarda aynı hisleri paylaşıyordu, böyle devam etseydik eminim Eskişehir tarafından tepki gelmezdi.

Özetle geç diyenler için :) Biz stratejik davranmasını bilemedik, Eskişehir ise gereksiz bir agresiflik ile bize tepki verdi. Anlamadılar bu lafların onlara olmadığını. Maç sonu ise çiftetelli çalıp oynamaları, ..ne Trabzon olamazsın şampiyon diye bağırmaları, 1 puan işlerine yaramıyorken sevinmeleri tüm sinirlerimizi alt üst etti. Bizde suçluyuz ama kesinlikle Eskişehir daha çok suçlu.
Bu maçla ve Fener maçı ile beraber Eskişehir gözümdeki tüm sempatisini yitirdi, artık o da diğerleri gibi sıradan.

MuratB.
24.04.2011, 17:11
Burayla hiç alakası yok ama bugun arkadasım Orduspor samsunspor macindaymis son dakikalara dogru samsunsporlular i.... Trabzon olamaz ki şampiyon diye bağırmışlar. Bunun Uzerine orduspor taraftarı Trabzon şampiyon diye bağırmış. Skor 1-1 olunca Trabzon kurtarsın sizi Simdi gibilerinden Biseler söylemişler. Ulan inşallah gelirsiniz de biz düşürürüz sizi adi herifler

zeki gursoy
24.04.2011, 18:14
yazdık yazdık...
bol bol yazdık...
takımda şampiyonluğu haketmeyen çok topçu olduğunu,
şenol hocanın maalesef oyunu okuması çok kötü olduğunu,
başkanın üç kuruşun hesabını yapması sebebiyle ilk yarıda 9 puan farkı garantiye almak için adam gibi bir iki oyuncu almayı bile beceremediğini yazdık...
yalnız mehmet çakırı transfer ettiler bunu neiçin aldılar onu yazmadık?
ileriye dönük yatırım içinmi?
ne için...

Eskisehirspor maca asildi diye hayiflaniyoruz dogrudur,peki bizim oyuncularimiz maci kazanmayi rakipten daha cok istedi mi?

Dünya jaja nin umrunda degildi,burak kosmak istemiyordu dün umut topa vurmayi bilmedigi halde topun üstünden atlama havasindaydi bunlarda dün ve bugün elestirildi mi?

Senol günes in colman i oyundan alarak macin sonlarina dogru adeta intihar ettigi de yazildi mi buralarda?

Ilelioglu
24.04.2011, 18:19
Yer: Eskisehirspor Tribünleri, yeni adi ile Fenersehirspor

Su yukaridaki resmi gördüm ya bütün süphelerimde hakliymisim demekki.

Sivas'ta olsa sasirmam da, yahu Eskisehir'de, oysa bize anlatilan Eskisehir o kadar farkli ki.

Yazik.

pReN@_61
24.04.2011, 18:20
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/7122-3X0I2S3U.jpg
.
.
.
http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1917573760#post1917573760) http://i51.tinypic.com/slo4mw.jpg

Ilelioglu
24.04.2011, 18:31
Aziz Yıldırım’a yakınlığı ile bilinen o isim Eskişehir maçında da oradaydı!

Trabzonspor’un Eskişehir maçını berabere kapatıp şampiyonluk yarışında ağır bir yara almasının ardından birçok spekülasyon ortaya atıldı. F.Bahçe başkanı Aziz Yıldırım’a yakınlığı ile bilinen, Fenerbahçe kongre üyesi Ali Kıratlı’nın da maçta yer alması Trabzonluların şüphesini uyandırdı. Akıllara “Bu adamın orada ne işi vardı? Bunlar mide bulandırıcı” şeklinde yorumlar geliyor.

İSVİÇRE MAÇINDA DA ZAN ALTINDA KALMIŞTI

Ali Kıratlı’nın ismi, daha önce 2005 yılında Şükrü Saracoğlu Stadı’nda oynanan olaylı Türkiye-İsviçre maçı sonrası soyunma odası koridorundaki çıkan kavgaya da karışmıştı. İddiaya göre, geçmiş yıllarda F.Bahçe kalecisi Rüştü Reçber’in dövülmesi olayına adları karışan Yaşar Aydın ve Ali Kıratlı, dönemin A Milli Takım Sorumlusu Davut Dişli tarafından akredite edilerek maça sokuldu. Yaka kartlarıyla soyunma odası koridorlarında dolaşan ikilinin, kargaşa sırasında rakip futbolculara tekme-tokat vurduğu ileri sürülmüştü.

‘HEP MAÇLARIMIZA GELİR’

Eskişehirspor’un hocası Bülent Uygun, Trabzon kanadından, Ali Kıratlı üzerinden yapılan üstü kapalı teşvik primi iddialarına sert çıktı. Uygun, “Ali Kıratlı arkadaşımız. Sadece benim değil, yönetimden, Eskişehir’den birçok kişinin tanıdığı. Bu sezon 7-8 maçımıza geldi. Yalandan bahaneler üretilmesin. Burası dingonun ahırı değil. Şaşırmışlar. Böyle mantık mı olur? Bunların hepsi stresten oluyor. Allah akıl fikir versin” dedi. Uygun maç için de “Eğer Jaja golü atsa kaybederdik. Aslında Ayrıca Fenerbahçe'ye yakınlığı ile bilinen ve Eskişehirspor'la oynanan maçı tribünden izleyen Ali adlı bir işadamı, Eskişehirsporlu oyunculara kişi başı 50 bin TL prim verdiği de gelen duyumlar arasında...

Kaynak: haber61.net

Birincioğlu
24.04.2011, 19:18
buca gol attı ..ALLAHU TEALA inşallah macın sonunda yüzümüzü güldürür.

Samet Metin
24.04.2011, 19:39
buca ne yapıyor yaw böyle :)

yattarinho61
24.04.2011, 19:47
buca´dan trabzon trabzon sesleri.. adamsiniz !! ve i.. kanarya olamazsin sampiyon

BEYTEKİN61
24.04.2011, 19:54
bucacoştu... aziz indimi hakem odasına... ya da birilerini indirir oraya... haydi buca....

F.SultanTekke
24.04.2011, 19:58
Yaw bucaspor macinda taraftarimiz mi var? Trabzon trabzon diye baĞriyorlar!!:)

F.SultanTekke
24.04.2011, 20:13
Gooooooooooooooooooool

Tahsin Armutcu
24.04.2011, 20:15
buca 3lediii :) :) :)

real_rock
24.04.2011, 20:16
gol ula golllll

Tahsin Armutcu
24.04.2011, 20:18
penaltı penaltı mıydı goren var mı ben ızleyemıyorum

orhan42
24.04.2011, 20:20
penaltı atacak şerefsizler

28TS61
24.04.2011, 20:23
satilmis lig

sarman61
24.04.2011, 20:28
Penaltı filan yoktu ben böyle ligin...

orhan42
24.04.2011, 20:32
4'ü attılar..Bitti bu lig bizim için..

Mehmet S. Pervan
24.04.2011, 20:37
off buca off

Sezer Soykan
24.04.2011, 20:40
maçı izleyen kimse yokmu arkadaşlar hakemin penaltı kararı genel yönetimi hakkında bilgi verebilirmi

Tahsin Armutcu
24.04.2011, 20:42
guiza bile gol attı arkadaş ya yok Allah ıstemıyor galıba

Tayfun Aydın
24.04.2011, 20:45
Bu penaltıyla lig bitmiştir en güvendiğim hakemdi Bünyamin Gezer ama bu penaltı resmen şampiyonluğu alıp fenev e verdi hepimize geçmiş olsun fenev bucanın kalesini göremedi bile

Nadir Bekar
24.04.2011, 20:53
bu şerefsizler maç alamzlar ancak diğer şerefsizler maçı bu şerefsizlere verirler, futbol muş bu ülkede futbol diye bir şey yokkkkk

Volkan Albayrak
24.04.2011, 20:58
böyle şerefsiz bi ülke federaasyonu ve lig görmedim ama hakediyoruz bi bursa kadar olamadık bu şehirden çıkanlar şu takımı hiç düşünmüyolar malesef kimsenin umrunda değil

muharrematasoy
24.04.2011, 21:10
penaltıyla alakası yok, markus penaltı değil dedi

SADECETRABZON61
24.04.2011, 21:22
Bucanın zaten Puan alıcağını beklemiyordum.
En azından maç satmadılar gücü bu defansı dandik ve kalecisi kötü bir takım.
Helal Olsun Bucaya..
Eskişehir gibi değil en azından..
İstanbul b.b yada karabük ikisinden biri umarım puan alıcak fenerden.

biltrabzon
24.04.2011, 21:26
faruk özak eger adamsan istifa edersin.bu penaltiysa sen serefsizoglu serefsizsin azize.

Ahmet Öztürk
24.04.2011, 21:30
adam topa kayıyor kolunu mu koparacak kayarken anlamıyorum. Bu nasıl penaltıdır. Onu bunu geçtim rakibine 5 dakika boyunca sayan söven emreyi hakem görüp niye uyarıyor kartı nerde bu adamın? Gökhan gönül sarı kartı varken topu eliyle yere çarpıyor niye çıkmıyor ikinci sarı kart ?

Buca adamlığını sonuna kaadr göstermiştir. Ama şaibe bırakmamak için ama kümede kalmak için ama bizim için. Elinden geleni yapmıştır. Kalecilerini de Allah'a havale ediyorum.

Bu fener zor puan kaybeder. Ama sonuna kadar şampiyonluğa inanıyorum, inanmak istiyorum..

Ahmet Öztürk
24.04.2011, 21:32
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=91268

alın penaltı.

bordomavili
24.04.2011, 21:38
rıdvan penaltı diyo. penaltı derken kekeliyo kendi bile inanmıyo penaltı olduğuna

zafer6161
24.04.2011, 21:42
erman ve ahmet çakar penaltı yok dediler

agora61
24.04.2011, 21:43
bu kadar adaletsizlig olur mu ya, eğer trabzonspor şampiyon olmasın bu sezon benimde oyumun rengi değişecek, bu da benim andım, yeter be arkadaş biz yunan takımı mıyız? aynı penaltı buca lehine çalınır mıydı imkanı var mı arkadaş? bu ne biçim düzen ya.

Ahmet Öztürk
24.04.2011, 21:44
Rıdvan bizim gollere de "Net" faul demişti. Tartışma gereği bile görmemişti. Şaşırmıyorum onun yorumlarına..

Helvacı61
24.04.2011, 21:47
biz hafta arasında yönetime cevap vermesi konusunda acizane fikrimizi söyledik yönetim vermedi al işte uyduruk penaltı. senin verilmyen gölün

Ahmet Öztürk
24.04.2011, 22:06
Cevap verilsede birşeyin değişeceğine inanmıyorum. Bu saatten sonra bu oyunu Allah'tan başkası bozamaz. Ortalıkta bu kadar satılık şerefsiz ve azizde bu kadar para varken 4 hafta daha aynı senaryoları izleriz. Bu senede Gönüllerin Şampiyonu oluruz..

Allah'ım sen yardımcımız ol. Bu şehir ikinci bir 96'yı zor kaldırır..

DeAgLeMaNyAq
24.04.2011, 22:09
Rıdvan'ın hiç sevmediğim bir huyu var. Kendi takımı lehine yanlış bir karar verildi mi onun doğru olduğunu savunduktan sonra hemen bir antitez üretip, hiç önem arzetmeyen alakasız bir pozisyonda hakem rakip takım lehine yanlış karar verdi diyip şirin gözükmeye çalışıyor...

Fanatik34
24.04.2011, 22:25
Arkadaslar, kafayi kuma gömmeye hic gerek yok. Cikacagiz, catir catir hem rakipleri hemde hakemleri yenecegiz. Bu SAMPIYONLUK bizimdir, hemde icerdeki düsmanlara ragmen cünkü sahada alinteri döken ve bu davaya inanan 18 hatta 25 oyuncumuz var. Yüce Allah´in Adaleti tek güvencemizdir!

abbas
24.04.2011, 22:26
adam topa kayıyor kolunu mu koparacak kayarken anlamıyorum. Bu nasıl penaltıdır. Onu bunu geçtim rakibine 5 dakika boyunca sayan söven emreyi hakem görüp niye uyarıyor kartı nerde bu adamın? Gökhan gönül sarı kartı varken topu eliyle yere çarpıyor niye çıkmıyor ikinci sarı kart ?

Buca adamlığını sonuna kaadr göstermiştir. Ama şaibe bırakmamak için ama kümede kalmak için ama bizim için. Elinden geleni yapmıştır. Kalecilerini de Allah'a havale ediyorum.

Bu fener zor puan kaybeder. Ama sonuna kadar şampiyonluğa inanıyorum, inanmak istiyorum..

Renkdaşımın dediklerinekatılıyorum. Böyle bir rezalet olamaz, olmamalı.. Yoktan varedilen bir penaltıyla canlandı adamlar resmen. Buca nın gücü zaten belli.

Bence fener puan kaybedecek. Kesinlikle kaybedecek hemde! Ama acaba biz kaç puan kaybedeceğiz? Bence kilit nokta gene biziz. 4 maçta 12 puan alırsak şampiyon olacağımıza eminim...

bordomavili
24.04.2011, 22:27
penaltıyla alakası yok markus da denizli de yok diyolar... ben sonuna kadar inanıyorum adalet sonunda tecelli edecek ve biz şampiyon olucazzz

Burçak
24.04.2011, 22:40
Bucayı Onurlu futbolundan dolayı tebrik ederim.
Hakemler oyun içinde oyun oynuyorlar. yapmaları gereken işlerin dışına çıkmaya devam ediyorlar.
Bunları gören birileri yok mu? Türkiyede gören demiyorum alayı aynı.
Avrupa dan gören yok mu. satılmış hakemleri masa başı oyunlarını...

**
Eskişehir başlığında olduğumuz için bir iki şey daha yazmak istiyorum..
eskişehirsporu ne gözle bakardık onalr çok daha iyi biliyor..
amigo orhan ın o stata girdiği kapıdan girip fenerbahçe bayrağı açanlara izin verenler çok şey kaybettiler.
er yada geç anlayacaklar bunu ama iş işten geçmiş olacak.
göstermelik olarak 3-5 fenerliye saldırmakla olmuyor bu işler..
adamlar kalbinizin orta yerinde fenerbahçe bayrağı açtılar..
sizleri gaza verip hakaret ettirdiler ve onlara uydunuz sizler..

Anlayamadığınız nokta şu..
Bizler oynadığınız oyuna kızmıyoruz.
Bize karşı oynadığınız futbolu fenerbahçeye karşı neden oynamadınız diye sitemimiz...

İlk 11 de oynayan adamlarınız niye o maçta yedekteydi. büloya sordunuz mu hiç?
diyecek çok şey var ama gerek yok.. herkes safını belli etti..

http://i1104.hizliresim.com/2011/4/23/15354.jpg

is_mail61
24.04.2011, 23:13
:D:D:D:D:D:D fenevlilere üzülüyorum ya gene hüsrana uğricaklar gerçekten bukadar haksızlığı gördükten sonra ALLAH ın sopası yok da bunlar fena hüsrana uğriycak rahat olun rahat :D isterse herkes fenevin arkasında olsun ALLAH ın adaleti tecelli edicektir bu fenevlileride gene süründürücektir rahat olun

Adem Erdoğan
24.04.2011, 23:16
Eskimolar sevinmiştir fener maçına.

ALDENİRO
24.04.2011, 23:20
ne bakıyoruz biz fenere yaa...adam gibi oynamıyoruz sonra şampiyonluk diyoruz...

Taner Uykuçeken
24.04.2011, 23:24
Buca dan utandınmı Eskişehir, Buca kadar onurunuz olsaydı böyle oynayıp yenilseydiniz bari sözde anti bizansçılar sizi direkt yatmasaydınız

alperenakif6061
24.04.2011, 23:31
arkadaşlar kimse bişey demesin...biz kaç yıldır bu umutla olmaz dedik alın tekkemizi dedik kimseye bişey anlatamadık eğer bu yönetim alsaydı tekkeyi biz şimdi elli kere garantilemiştik şampiyonluğu...ama ben inanıyorum tekke bizi ankaragücünden şampiyon yapcak inş...

littlebighorn
24.04.2011, 23:45
ya şu Eskişehir' le uğraşmayın kendi tercihleri Fener'e yattılar bize yatmadılar, yatmasınlar da zaten. Sen yeneceksin. Sorun şu ki hakem yenmemize izin vermedi...İki gol de faul değil.... Şunu da iddia ediyorum, Fener kaybetse bize yine kaybettirirler... iş bitmiş... ferman verilmiş...

yektakurtulus
25.04.2011, 00:03
merk bizim goller icin yorum yaptimi?
erman veya cakar?

unyelimetin
25.04.2011, 01:10
Eskişehir'e maça gittim.Ts tribününde bilet kalmadığı için Eskilşehir tarafından bilet aldık.Tıpkı Eskişehir-Fb maçında bilet bulamayan Fb taraftarı gibi.Ama fb taraftarı ile aramızda bir fark vardı.Fb taraftarı rahatça stada girip takımını izlerken bizim elimizden biletimizi alıp atletimize varana kadar üstümüzü çıkarıp arama yaptılar ve "sen trabzonlusun,dışarı çık lan" diyerek zorla dışarı atıldık!Daha sonra zorla da olsa Trabzon tribününe girdik.800 km yol katedip tel örgü önünden maç izlettirdiler.Maç sonunda Eskişehir tribünü görünümündeki fb tribünleri ise 0-0 biten maç sonunda şampiyon olmuş gibi bayram ediyordu.Fb'ye karşı yatan bize normal oynayan Eskişehir spor kamuyou gözünde bitmiştir.Eskişehir'de sohbet ettiğimiz Gs taraftarı olduğunu söyleyen Eskişehir'liler de aynı konudan müzdarip.Takımlarına ve Bülen Uygun'a tepkililer.

Maç öncesi adam başı 50 milyar dağıtıldığı söyleniyor.Bunu Eskişehir'de bir arkadaşımın tanıştırdığı çocuk söyledi.Kendisi Digiturk'te çalışıyormuş.Bugün ise Ünye'de çok iyi bir Trabzonspor'lu kalp doktoru olan Muhammet Kandaz ile konuştuk.Bursaspor'da oynayan İsmail Haktan Odabaşı kayınbiraderiymiş.Avni Aker'de bizim maçtan önce Bursaspor'lu futbolculara bile kulüp verdi diye 50 milyar para verilmiş.Azize 50'den devam ediyor anlaşılan.

Bütün bunların arkasına sığınmak için anlatmıyorum.Haksız bir rekabet ortamında mücadele ettiğimizi anlatmaya çalışıyorum.Ve biliyorum ki Allah doğrunun yanındadır.

Esas kızılması gereken nokta futbolcularımızın kazanmak adına fb li meslektaşları kadar agresif olmamaları.A.Gücü maçında 60. dakikada gol yedik.Geri kalan yarım saatte pozisyona dahi giremedik.Antalya gibi bir takıma iki maçta da gol atamadık.Eskişehir maçında altı pastan topu kalecinin kucağına bırakırsan kimseye de kızmaya hakkımız yok.Şenol Güneş olmasa bu takımın kaçıncı olabileceğini Hugo Bross döneminde gördük.Ama hocamız bence Umut tercihinde artık yanlış yaptığını şampiyonluğu kaybederek görebildi.Yönetim ise 9 puan öndeyken şu takıma bir tane gol vuruşu iyi olan bir adam alamadı.

Buca maçını da gördükten sonra benim umudum kalmadı.

http://i55.tinypic.com/29diwk8.jpg

http://i55.tinypic.com/20qnyaf.jpg

http://i55.tinypic.com/20han2a.jpg

http://i53.tinypic.com/zx8w2f.jpg

Erdal
25.04.2011, 02:05
Tarık Buğra'nın meşhur romanı vardır; Küçük Ağa.....TRT de dizi de olmuştu bir vaktiler....Hiç yoktan aklıma geldi ordaki bir diyalog

Salih savaştan dönmüş ve sağ kolunu kaybetmiştir. Çocukluk arkadaşı Niko ise savaş yıllrında iyice zenginleşmiştir. Hem savşı hem kolunu kaybeden Salih teselliyi içkide arar. Ama parası yoktur. Ve Niko nun hala canımı sıkan o iğrenç cümlesi gelir.

-Aldırma Salih bu zamana kadar hep Salih in Niko' su dediler bundan sonra da Niko'nun Salih i desinler.....

Konuyla ilgisine gelecek olursak ne diyelim bundan sonra? Fener'in "Eski" si.....Evet evet bundan sonra size Fener'in eskisi desek hakkıdır....Layıkıdır....Doğrudur....

Armağan Dere
25.04.2011, 02:08
Aslında ne kadar ağır bir cümle Erdal abi ama anlayana abi..

Erdal
25.04.2011, 02:11
Dualarımız belki kabul olmuyor ama beddualarımın olduğu gerçek....Bedddularımdasın Fener'i "Eski"si beddualarımdasın....

Volkan Albayrak
25.04.2011, 02:15
Dualarımız belki kabul olmuyor ama beddualarımın olduğu gerçek....Bedddularımdasın Fener'i "Eski"si beddualarımdasın....

eğer benim beddualrımın gerçekleşirse bu şahısların ölümünü görmek bile istemem

Fanatik34
25.04.2011, 02:26
Eskisehir macinda cok büyük bir avantaj kaybettik..zaten bu bizanslilar bunun farkinda olduklari icin maci Cuma´ya aldilar. Hakem o golleri calmadi!

Bu maci alsaydik, 7´ye cok az kaldi diyebilirdik ama olmadi. Herseye ragmen saglik olsun. Hala daha cok avantajliyiz. Simdi ellerindeki son kozu oynuyorlar, bundan sonra maclari ayni saate koymalarindan anliyoruz.

G.Antep maci cok önemli, kazanirsak yolu yarilamis oluruz. Bunu Trabzon´u karnaval yerine cevirerek basaracagiz Allah´in izniyle.

Buca zaten 2 hafta sonra düsmüs bir takim olarak karsimiza cikacak.
I.B.B. ise Kupa macindan sonra karsimiza cikacak.
Son hafta Karabük maci ise zor ama 7´yi yakalayacagiz!

ugere
25.04.2011, 02:42
http://www.internetspor.com/spor/super-lig/intikam-icin-fbahceye-maci-sattik-73348.html

İlyas Onat
25.04.2011, 02:57
Tarık Buğra'nın meşhur romanı vardır; Küçük Ağa.....TRT de dizi de olmuştu bir vaktiler....Hiç yoktan aklıma geldi ordaki bir diyalog

Salih savaştan dönmüş ve sağ kolunu kaybetmiştir. Çocukluk arkadaşı Niko ise savaş yıllrında iyice zenginleşmiştir. Hem savşı hem kolunu kaybeden Salih teselliyi içkide arar. Ama parası yoktur. Ve Niko nun hala canımı sıkan o iğrenç cümlesi gelir.

-Aldırma Salih bu zamana kadar hep Salih in Niko' su dediler bundan sonra da Niko'nun Salih i desinler.....

Konuyla ilgisine gelecek olursak ne diyelim bundan sonra? Fener'in "Eski" si.....Evet evet bundan sonra size Fener'in eskisi desek hakkıdır....Layıkıdır....Doğrudur....

Çolak Salih her şeye rağmen imanını tazeleyebilmişti Erdal abi. Biz dahi bunca incinmiş, bunca hayal kırıklığı yaşamışken ömrünü o renklere boyamış vicdan sahipleri nasıl olacak da dünyalarını silbaştan anlamlandırmaya mecal bulacaklar meraktayım.
Sus en azından, eğip bükme ağzını, eveleyip geveleme ki bilelim içten içe yandığını, çaresiz kaldığını...

Vallahi utandım. Fener maçlarını forumdan takip ediyordum. Arkadaşlar bu maçta var bi işler dedikçe yok yahu, yapmayın, paranoya sizinki, hastalık, eses yapmaz dedim saf saf.

Ne de güzel demişsin: Fenerin ESkisi...

mit_o
25.04.2011, 02:59
Bu son vuruşlarda ki beceriksizliğe bi dur dememiz lazım !!!
Millet leblebi gibi gol atıyor arkadaş ya !!!

mit_o
25.04.2011, 03:00
2.yarı bir maçımızı 2-0 gibi sonuçlarla kazanamadık !

Gurpas
25.04.2011, 08:36
Bu hafta 1 den fazla gol atıp açı kazanacağız İnşallah

Celal Demir
25.04.2011, 08:41
artık malesef ipler ezikklerin elinde ayrıca hakemler bize ince ince doğruyor bu ezikleri izledikçe TRABZONSPOR lu olduğuma bin kere şükrediyorum daha dört maçımız var hepsini kazanmak zorundayız. en çok zoruma gişden sabahtan beri eziklerin bizimle dalga geçmesi :S

Faik Yılmaz
25.04.2011, 08:43
Ben Yensekte Konuşurdum abi çünkü i..trabzon olamassın şampiyon sesleri maç boyunca stadı defalarca inletti Bu Çok dokundu eminim Burdaki renkdaşlarımızada dokunmştur..
Neyse Olan Olmuş Artık.
En azından neyin ne olduğunu Gördük.

Biz zaten kimin ne olduğunu biliyoruz...

Dün Samsunlular ....... Trabzon olamzsın şampiyon diye bağırırlarken Ordu taraftarı Şampiyon Trabzon diye bastırmaya çalışıyorlardı.....

Ama Anadolu Kardeşliği filan bir şey yok... hepsi ellerinden gelse bir kaşık suda boğarlar bizi....

Hüseyin Bağdat
25.04.2011, 08:44
Bu maçta ettiğim küfürleri,bedduaları ömrü hayatımda yapmamıştım.

İnşALLAH beter olur ezik yalakalarının alayı...

Celal Demir
25.04.2011, 08:46
Biz zaten kimin ne olduğunu biliyoruz...

Dün Samsunlular ....... Trabzon olamzsın şampiyon diye bağırırlarken Ordu taraftarı Şampiyon Trabzon diye bastırmaya çalışıyorlardı.....

Ama Anadolu Kardeşliği filan bir şey yok... hepsi ellerinden gelse bir kaşık suda boğarlar bizi....

ne kardeşliği abiya TRABZON un TRABZON dan başka dostu yok. liderlik elimizden gitti ama adamlığımız şerefimiz haysiyetimiz sapasağlam dimdik yerinde duruyor çok şükür.

Celal Demir
25.04.2011, 08:56
bana göre verilmeyen 2 golümüz var hadi mustafanın golünde faul var diyelim yorumcular öyle söylüyor. eğer bu verilmeyen goller eziklere yapılsaydı yer yerinden oynardı şimdi kimse sesini çıkarmuyor alenen ligin kaderi ile oynadılar yönetim olur olmaz yerlerde saçma sapan açıklamalar yapacağına bunlarla ilgilensinler çok şeyler söylemek istiyorum :'( şu anda tepemde fenerliler var dalga geçiyorlar :S

Tayfun Aydın
25.04.2011, 09:01
bir avuç Buca taraftarı şampiyon Trabzon diye bağırırken valla ağlamaklı oldum.Eskişehir de bize i.ne Trabzon olamazsın şampiyon diye bağrırken tv nin sesi hiç kısılmadı aynen dinledik dün se neden bilinmez ses gitti.

Celal Demir
25.04.2011, 09:09
ezikler deplasman rekorumu kıracaktı öyle bişey duymuştum geçen hafta :D

Hüseyin Bağdat
25.04.2011, 09:09
Eskişehir sayfasına yazacaktım kapanmış...

Bizim maçta futbolcusundan,yönetimine,taraftarına hepsi için; eğer para aldınızsa o para bütün sülalenizden fazlasıyla çıkar inşALLAH. Yüce RABBİM o parayı yemenizi hiçbirinize nasip etmez inşALLAH.

Hem Antiİstanbul diyeceksin hem yalakalık yapacaksın. Adam gibi mücadele edip yenseydiniz gam yemezdim. Yerlerde yatmalar,taç atışında zaman geçirmeler. Bir puan için oynadığınız daha doğrusu fener için oynadığınız belliydi. Taraftarınız onlara hiç söz etmiyorum yalakalara dyecek lafım yok...

ALLAH hepinizin belasını versin...

İnşALLAH seneye düşmemeye oynarsınız. Son maç kendi sahanızda olur ve biz size aynısını yapalım bakalım ne olacak...

Celal Demir
25.04.2011, 09:10
Eskişehir sayfasına yazacaktım kapanmış...

Bizim maçta futbolcusundan,yönetimine,taraftarına hepsi için; eğer para aldınızsa o para bütün sülalenizden fazlasıyla çıkar inşALLAH. Yüce RABBİM o parayı yemenizi hiçbirinize nasip etmez inşALLAH.

Hem Antiİstanbul diyeceksin hem yalakalık yapacaksın. Adam gibi mücadele edip yenseydiniz gam yemezdim. Yerlerde yatmalar,taç atışında zaman geçirmeler. Bir puan için oynadığınız daha doğrusu fener için oynadığınız belliydi. Taraftarınız onlara hiç söz etmiyorum yalakalara dyecek lafım yok...

ALLAH hepinizin belasını versin...

İnşALLAH seneye düşmemeye oynarsınız. Son maç kendi sahanızda olur ve biz size aynısını yapalım bakalım ne olacak...

hüseyin abi ezikler toplandımı başına sabah sabah seninde ?

ozturk
25.04.2011, 09:14
Cevap verilsede birşeyin değişeceğine inanmıyorum. Bu saatten sonra bu oyunu Allah'tan başkası bozamaz. Ortalıkta bu kadar satılık şerefsiz ve azizde bu kadar para varken 4 hafta daha aynı senaryoları izleriz. Bu senede Gönüllerin Şampiyonu oluruz..

Allah'ım sen yardımcımız ol. Bu şehir ikinci bir 96'yı zor kaldırır..

Noktasına virgülüne katılıyorum.

UĞUR DURTAŞ
25.04.2011, 09:25
sezer denen adam fb ile anlaşmış fb maçında 45.dak.sahada yoktu bülent uygun ikinci yarı sahaya çıkartmadı bizim maçta sezerin oynadığı oyunu herkes gördü kişiliksizler....
-uygun 3 puan için oynuyoruz diyor batuhan çıkıyor karan giriyor bizde bunu yedik bülent uygundan nefret ediyordum bu nefret bu kin iyice arttı...

ErtuGrul
25.04.2011, 09:25
Cenabi Allah,bize bu sene şampiyonluğu nasip ettiyse, bunun önüne ne aziz nede başbakan gecebilir..Biz cirkinlesmeden, kul hakkı yemeden mucademize devam edelim..zulmü alkislayamayiz, zalimi asla sevemeyiz, bir sampiyonluk icin insanlığımızı pazara çıkarıp satamayiz..son haftaya kalmadan sampiyonlugumuzu ilan edeceğiz, yılgınlık yok dua etmeye devam... Herkezin bir planı varsa Allah'ında bir planı vardır...son düdük çalana kadar ben dua etmeye devam edeceğim...

Burçak
25.04.2011, 09:31
http://karadenizgazete.com.tr/icerik/haber/konu/flash/6408-AVFEbtjg6PjnsyLmHzMqjptP3UhNgUohGrE.jpg
'Fener'e maçı sattık'

Eskişehir'in amigosu Yaşar, "Fener'e de maçı sattık" dedi.
Eskişehir'in amigosu Yaşar, "Trabzon bizi 1996'da küme düşürmüştü. Bunun intikamını aldık. Fener'e de maçı sattık" dedi.

1995-96 sezonunun son haftasında Trabzonspor, Avni Aker'de Eskişehirspor'u 7-1 yenmiş ve Kırmızı- Siyahlılar bu sonuçla küme düşmüştü. Trabzon ise Fenerbahçe'nin Van deplasmanında kazanmasıyla şampiyonluk ümitlerini tüketmişti

BUNU TÜM TÜRKİYE BİLİYOR!

Eskişehirspor'un Yaşar isimli amigosu, Trabzon'dan 7-1'in intikamını aldıklarını söyledi. Yaşar, "Fener'e de maçı sattık. Bunu tüm Türkiye biliyor" dedi.
http://karadenizgazete.com.tr/default.asp?baslik=Fenere-maci-sattik&p=haber&id=6408

Hüseyin Bağdat
25.04.2011, 09:34
hüseyin abi ezikler toplandımı başına sabah sabah seninde ?

Benle fazla uğraşamıyorlar,verdiğim cevapları bildikleri için gelemiyorlar. uzaktan gülümseme ile yetiniyorlar...

Bu sene kaybettiğimiz yada berabere kaldığımız hiçbirmaçta bu kadar sinirlenmemiştim. Şerefsizler maçı kazanmak için değil fener için oynamaları sinir etti beni...

ALLAH bize yardım edecek. Bizim ahımız yerde kalmaz...

UĞUR DURTAŞ
25.04.2011, 09:36
rakibi yenelimde golü kim atarsa atsın öyle değilmi ,umutun psikolojisi bozulmuş gol atmak için çırpınıyor kendini zorlama kapasiten belli değişemezsin sen rakibi eksik yakalamışız sağında solunda oyuncumuz var sen 40.m.şut çekiyorsun 1.ligte oyuncuların gol vuruşlarına kafa vuruşlarına bakıyorum birde umuta bakıyorum geriliyorum,jaja niçin burağa o pası vermedin şut çektin benciklik bencillik bencillik bencillik konuşacak inanaılmaz şeyler var ama kendimi zor tutuyorum.fb kesinlikle puan kaybedecek bizim 4 maçı kaanmamız şart lütfen yalvarıyorum sizlere biraz kendinizi maça verin biraz maçlara asılın biraz mücadele edin,biraz adam kovalayın,biraz pres yapın biraz gol vuruşlarında akıllı olun bencil olmayın

takacan
25.04.2011, 09:39
Hala aklım almıyor, o kadar net pozisyon nasıl kaçıyor anlayamıyorum. İki üç tane bireysel hata nedeniyle koca senenin emekleri suya düşüyor.