PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 30.Hafta | Eskişehirspor 0 - 0 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16

Hotaman
23.04.2011, 14:28
Dün gece maçı calik ile izledikten sonra eve geldim uyumaya çalıştım fakat uyku girmedi gözüme. Sabaha kadar evin içerisinde dolandım, durdum.

Pazartesi sınavım var, güya ders çalışacağım. Nasıl çalışayım; hangi kanalı açsam kara haber, hangi internet sayfasını açsam Trabzonspor ile dalga geçiliyordu.

Sabahleyin babamı aradım. Takım ile Eskişehir’ e gide kafile arasındaydı. Maç çıkışı VIP’ te beklerken Eskişehirli yöneticilerden biri bizimkilere “7 golün öcünü aldık, çok iyi oldu size!” demiş, bizimkilerde de o saatten sonra ipler kopmuş ve onlara dalmışlar. Eskişehirlilerin ödlek, korkak bir köpekten farksız olduğunu da ekledi babam, hemen kaçışmış adiler.

Eskişehirsporluları bu onurlu duruşlarından dolayı tebrik ediyorum. Hayatımda hiçbir takım için böyle bir temennide bulunmadım ama “... Trabzon, olamazsın şampiyon!” cümlesinin intikamını sizden alacağız. Forumumuzu takip eden, o asil Eskişehirspor taraftarları bunu iyi bilin.

Öyle ya da böyle, bu maç geride kaldı.

Ben bu tüm olumsuz olaylara rağmen umudumu hiç ama hiç yitirmedim. Her işte bir hayır olduğunu Allah her zaman karşılaştığımız olaylarla biz aciz kullarına göstermiştir.

Bundan sonra yapmamız gereken şey, tek bir yumruk olmaktır. Sezon başından bu güne kadar Trabzonspor kendi içinde taraftar grupları ile dahi türlü çatışmalara, sürtüşmelere girmiştir. Bu çok ama çok kritik süreçte BMN bir büyüklük yaparak bildiri yayınlamalıdır. Bu bildiri, sezon sonuna kadar taraftar grupları arasında yaşanmış bütün olumsuzlukları sezon sonuna kadar bir kenara atıp tek yürek olma yönünde olmalıdır.

Bursaspor maçında yapılmış kalearkası pankart gibi maratonu tamamen kapatacak bir pankart ile başlatılabileceğini düşünüyorum. Bu cümlemi okuyan forum yöneticileri muhtemelen “sen bizim ne kadar para verdiğimizi bir bilsen” şeklindeki cümlelelerini duyar gibiyim. Bu konuda size nacizane ve acizane önerim Trabzondaki esnafları ve sayılı iş adamlarını teker teker dolaşarak bu konuda kendilerinden yardım istemeniz olacaktır. Ben Trabzon’ da doğdum büyüdüm. Bu zorlu dönemlerde Trabzonspor için elini cebine atmayacak bir esnaf ya da iş adamı tanımıyorum. Kesinlikle ama kesinlikle yardımlarını esirgemeyeceklerdir. Aynı şekilde bu çalışmayı Bursaspor maçı öncesi olduğu gibi BMN’ den de yürütebiliriz Tüm haşlığım Trabzonsporuma feda olsun diyebilecek ben dahi bir sürü insanın var olduğuna adım gibi eminim.

Lütfen sayın forum yöneticileri, böyle bir organizasyon yapamasak da farklı şeyler yapalım. Biliyorum, duyuyorum hepiniz maddi ve manevi olarak bu sezon çok yoruldunuz. Ama ne yapalım Trabzonsporluyuz işte...

Takım için sürekli olumsuz yazılar yazan arkadaşlara da bu sevdadan vazgeçin artık diyorum. Yok Şenol Hoca korkuyor yok Jaja koşmuyor, umrunda değil gibi saçma sapan cümleler kurmayın. Bu takım ne çektiyse bu tür BOŞ yorumlardan çekmiştir. Yenince Şenol Hoca bu işi biliyor, yenilince bu adam 96’da da korkaktı şimdi de öyle. YOK YA!

Arkadaşlar lütfen desteğimizi takımımızdan esirgemeyelim, lütfen.

Tüm olanları da bir kenara bırakırsak, biz gerçekten asil ve büyük bir taraftar grubuymuşuz. Bunu bir daha öğrendik.

İyiki varsın Trabzonspor, seni çok ama çok seviyorum!

Güzel kardeşim evvel ki gece saat 2.30 sularında mesaj çektim tüm renktaşlarıma. 3 gibi bir tanesi geri döndü beraber sabahı sabah ettik telefonda. Bu arkadaşımla 2 yıldır görüşmüyorduk bile ki bu ortak sevdamızı konuştuk sabaha kadar.

Demem o ki seni anlıyorum. Senin bu mesajına imzamı atıyorum. Her tökezlediğimizde ortaya çıkıp hep birilerini hedef seçen, hayattında özeleştiri kavramını geliştirememiş, ben demiştim tümceleleri ile kendinini birşey zanneden insanlarla aynı çatı altında olduğum için derin üzüntü duyuyorum.

Bütün bunlar içinde senin gibileri görünce umut doluyor içime. Birileri beni anlıyor bende birilerini anlıyorum diye yeşeriyor bu umut...

Tek sevdamız Trabzonspor, iyi gününde kötü gününde her zaman...

Taner Uykuçeken
23.04.2011, 14:29
Kayseri, Gençlerbirliği, Sivas, Gaziantep, Manisa, Eskişehir, vb.Türk furbolu yapmış olduğunuz hizmetleri hiçbir zaman unutmayacak.
Ama unutmayın adalet bir gün herkeze lazım olacak

Taner Uykuçeken
23.04.2011, 14:30
Kayseri, Gençlerbirliği, Sivas, Gaziantep, Manisa, Eskişehir, vb.Türk furbolu yapmış olduğunuz hizmetleri hiçbir zaman unutmayacak.
Ama unutmayın adalet bir gün herkeze lazım olacak

atlantis
23.04.2011, 14:31
ulan eskişehir sana tüm trabzonsporlu taraftarlar sempati ile bakıyordu. Fenere yatıp bize köpekler gibi mücadele etmenizin hediyesini alırsınız umarım. Fenerin uşağı diye anılacaksınız artik tüm Türkiyeye renginizi belli ettiniz. Bu sizi aşağıya çekicek emin olun.. satılmışlığın bedeli ağır olur elbet...

ozturk
23.04.2011, 14:33
eses Alahından bul.

Burnunuzdan fitil fitil gelsin inşallah!!

Duamız kabul olmuyor ama bedduamız kabul olur merak etmeyin..

pReN@_61
23.04.2011, 14:35
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=81625
Allah rahmet eylesin
Allah rahmet eylesin...:(

ozturk
23.04.2011, 14:36
Bence işin en sinir bozucu yanı bir maçta "uyuz köpek" gibi oynayanların diğer maçta "kuduz köpek" gibi oynaması :rolleyes:

Eren Karaahmetoğlu
23.04.2011, 14:38
Deminki Es esli arkadaş maç daha başlamadan Fener'in köpeği s.... es es diye bağırıldığını iddia ediyor. Bu doğru mu? Slogan doğru olsa bile daha maç başlamadan böyle bir şey bağırıldıysa yanlış olmuş. Gerçi o gerizekalıca pankartlardan sonra olmuş olabilir. Neyse. Şimdi öğrendiğim kadarıyla önce Es es tribününden maç başında da i... Trabzon olamazsın şampiyon diye bağırılmış.. Neyse ne.. Neyi araştırıyorum ki ben hala..

Orası her yer değil

Orası kahpeşehir

Fenerin köpeği es es

Sıra sana da gelir.

sifuni
23.04.2011, 14:42
@ pReN@_61 eses ve bulent uygunda olmaliydi.

Emin Danışmaz
23.04.2011, 14:43
umuta bir şampiyonluğu daha feda ettik..

Ben burada bas bas bağırdım.Olmaz bizim UMUT ile işimiz olmaz.Hep bir mazereti var adamanın,çok koşuyormuş alan açıyormuş arkadaşlarına pres yapıyormuş.Adamın asli görevi olan GOL'ü unutmuş.Açık ve net söylüyorum bu UMUT dan cacık olmaz adamda futbol zekası denilen hiçbirşey yok.

Umutcular evet haftalar azalmaya başladı ve kaybettiğimiz bu iki puanın altında imzası olan UMUT BULUT.

Salih Yazıcı
23.04.2011, 14:44
benim en çok kızdım konu ise başkan trabzonsporun oyu özgenerindir demesi başkan vallaha şaşırdı

pReN@_61
23.04.2011, 14:45
@ pReN@_61 eses ve bulent uygunda olmaliydi.
Zaten ben hazırlamadım..Eski bi fotoğraf bu.Alıntıdır.

werg
23.04.2011, 14:45
Arkadaşlar herşey tamamda sakın olaki şu tatar muhabbetine girmeyelim bize yakışmaz zaten şu bursa top muhabbetide keza aynı şekilde, yukarıda verilen linktede adam Eskişehirli ama Trabzonsporlu(yorum yapan renktaş) benzer şekilde bu forumda Bursalı olupta Trabzonsporlu renktaşlarımız var onları kırmayalım biraz daha sakin olalım ne denilecekse Eskişehirspor ve Bursaspora diyelim

bordo08
23.04.2011, 14:49
Bu ülkede herkesmi istanbulun şaşakcısı olur arkadaş ya..

Statlarda burası leş gibi hamsi kokuyor diye bağırılar..

Aynı kültürden gelen insanlar buna destek olurlar...

Özelikle Karadenizli olupta istanbul yalakalığı yapanlarda nasıl geniş bir miğde var anlamıyorumm..

Adam senin kültürünün parçasıyla dalga geçiyor be adam bu kadarmı körsünüz..

Dün bir kez daha gördükkü anadolu filan hikaye trabzonsporluluğun ne demek olduğunu bilenlerle yola devam..

27 yıldır bekliyoruz gene bekleriz sevinmek için sevmedik mücadeleye devam..

İyiki varsın TRABZONSPORUM...

Napoli
23.04.2011, 14:49
Istanbul Kopegı Eskısehır..bu artık boyledır..Yatın ulan yatın sevdıgınız fenerın kucagına...hayırlı domalmalar..Gun olur devran doner domaldınız fenerde sızı kurtaramaz.

Travelair
23.04.2011, 14:54
Şehir şehir yaftalamayalım. Dün bir anket yapıyorlardı çoğu şehirde sempatizanlarımız feybe'yi geride bırakıyor. Ama tribünde birtakım işlerin döndüğü açık

holaysa61
23.04.2011, 14:55
İlk yarı sonunda teofilo ayarında bir golcü olsaydı açık ara liderdik, 5 pozisyon yakalayıp birini atamıyorsan işimiz dualara ve tesadüflere kalıyor. İkinci yarının başından beri stressiz tek maç geçmedi. Fenere bakıyorum adamlar her an gol atacak gibi ısırıyor koşuyor mücadele ediyor. Çok fazla pozisyon yakalamadıkları zaman bile karşı takımı oynatmıyo pres yapıyo adamlar. Bize bakıyorum jaja, alan, cale, yattara sahada geziyor hırs yok, mücadele yok, her hafta burak bizi kurtaramaz ya. Yedeklere bakıyoruz zaten oyunu çevirecek adam yok. Yok oğlu yok, son 10 dakika golleriyle bir yerde tıkanacağımız belliydi.
Şenol Hocaya umut ısrarı sebebiyle kızsam da ondan daha iyi birinin geleceğini düşünmüyorum, bırak git demek çözüm değil. Ersun dönemindeki oyuncu değişiklikleri beni daha fazla çileden çıkarıyordu. Pawelin vasat bir oyuncu olduğunu düşünüyorum, pawel de olsa umut da olsa değişen bir şey olmayacak. 5-6 sene önce yattara gökdeniz ve tekkeli kadroda defans kaleci falan kötü diyorduk, şimdi de forvet yüzünden belki şampiyonluğu kaybedeceğiz. Yönetim yatırım yapmadan risk almadan şampiyon olalım sonra şampiyonlar liginde oynayacak kaliteli yabancı alırım diyor ama ilk yarı sonunda 42 puana güvenmeyip en azından miller gibi bir oyuncu alınsaydı bugün şampiyonluğumuzu ilan etmiştik belki de. Velhasıl, olanlardan ders alalım diyoruz ama maalesef olmuyor. Dünkü maçtan sonra anladık ki hakem, medya, anadolu kulupleri hepsini tek tek yenmemiz lazım. Buna uygun yönetim ve transfer politikası olursa şampiyon oluruz yoksa sinir hastası olacağız maazallah.

sifuni
23.04.2011, 14:55
istanbullun büyüklügü buysa birakin onlar büyük kalsin zaaten biz anadolu klübü sayilalim zaaten gercek anadolu takimi yok esesi sanardik ama onlarda istanbul köpegi cikti.

oflum61
23.04.2011, 14:57
UMMMUUUUUUUUUUUTTTTTTTT görün artık şu gerçeği...

Umut Bulut artik beni bile cileden cikardi.
Resmen "SABOTE" etti. Böyle futbol oynanmaz, yani profesyonel olunmaz!!!

Kimsenin söylemedigini söyliyorum, hani derler ya senin paranimi veriyorlar ona , sana ne oluyor?!?!?!

Evet ben ekmegim ile oynadi bu adam, ve bu adami oraya getirenler!! Umut BULUTU almasalar dilar BEN Trabzopnsporun forveti olacaktim!!!! Ahmet, Mehmet Veli olacakti!!!!
Allah askina bana kim söylecek yaptigi bir tek is dogru diye.
Bakin gol atamadi DEMIYORUM. Topa vurus tekniginden, at gibi yürüyüsüne kadar dikkatle izleyin. Hangi yaptigi is dogru?!?!?! Ya kasiltli yapiyor yada hic bir sey ögrenmemis.
Haksiz yere PARA kazaniyor. Yaziklar olsun!

Ahmet Öztürk
23.04.2011, 14:57
Umut ne yapsın, umut silah mi dayadı şenol güneşin başına, teo geldi de ne oldu diyen arkadaşlarım. Umut ligin ikinci yarısında kaç maçta kaç dakika oynadı kaç gol attı bir bakın Allah aşkına. Brozek kaç dakika sahada kalmış yaptıklarına bakalım. Yahu bir maçıda Brozek gol atamadan tamamlasin. Umut o veya bu sebepten dolayı gol ATAMİYOR. Brozekte bu kadar tolerans olması gerek..

Gelelim eskişehir taraftarına.. Arkadaşlar gelmiş maç başlamadan Trabzonspor taraftarı küfürler etti o yüzden maç boyunca tepki gösterildi diyorlar. O meşhur burası eskişehir tezahüratını maç başlamadan 5 dakika önce mi öğrettinız tüm tribune? Ayan beyan herşey ortadadır. Eskişehir taraftarı bu maça gereğinden fazla hazırlanmıştır. Keşke ayni şeyi fener maçındada görebilsek. Satılmış falan demiyorum. Içinizde ne varsa onu dışarı vurdunuz. Ancak şu saatten sonra anadolunun abisi biziz, siz yokken biz kafa tuttuk ıstanbula mavallarını geçin. Gençlerbirliği, denizli, samsun, bursa, antep ne ise sizde o sunuz!

Maç öncesi helvaci61 in söylediklerine destek verebilmek için maç gününü görmek gerektiğini düşünüyordum. Bekledim ve gördüm. Yerden göğe haklıymis adam.

Allah aşkına kimse burada çıkıpta kardeş dost muhabbeti yapmasın artık. Öyle birşeyimiz yok çünkü. Illa kardeş belirleyecek isek gurbetçi gençlere soralım. Istisnasız her deplasmanı görenlere soralım. Kimden nasıl muamele görmüşler öğrenelim ondan sonra kardeş takım bulalım.

Şampiyonluğu kaybedebiliriz ama, ŞEREFİMİZİ ASLA!

Saygılarımla..

Oruç
23.04.2011, 14:58
Yazıklar olsun sana es-es. Febe maçında neredeydiniz siz ? Tamam bizde de kabahat var ama her iki takıma oynadıkları oyun da kabak gibi ortada. Avrupa he, vay koçum vay.

Allah büyük, çıkar acısı elbet.

BENDARLI
23.04.2011, 15:00
Ben burada bas bas bağırdım.Olmaz bizim UMUT ile işimiz olmaz.Hep bir mazereti var adamanın,çok koşuyormuş alan açıyormuş arkadaşlarına pres yapıyormuş.Adamın asli görevi olan GOL'ü unutmuş.Açık ve net söylüyorum bu UMUT dan cacık olmaz adamda futbol zekası denilen hiçbirşey yok.

Umutcular evet haftalar azalmaya başladı ve kaybettiğimiz bu iki puanın altında imzası olan UMUT BULUT.

bende yıllardır söylüyorum ama dinleyen yok olmadı olmayacak olamaz umutla olamaz...

Fatih Özkan
23.04.2011, 15:01
Kusana kadar oynadılar...
Kusana kadar!
Ben unutmayacağım bunu! Yeğenlerime de unutturmayacağım!

pReN@_61
23.04.2011, 15:05
Burak'ın nizami golünün videosu var mı?Tekrar izlemem lazım o golü.

sifuni
23.04.2011, 15:08
aynen adam geberin gidecekti nerdeyse sahaya kustu yuh ya bukadar da olmaz.

Alper Calik
23.04.2011, 15:09
HAYDİ HERKES AVNİ AKERE

Söyleyelim şarkılarımızı, sadece bizim için, sadece Trabzonspor için

SEN ŞAMPİYON OLMASAN DA, KUPALARI ALMASAN DA
SEVİYORUZ İŞTE VAR MI DİYECEĞİN?

Ben de seviyorum işte, iyi ki varsınız çocuklar.

HEP DESTEK TAM DESTEK

Not. BMN bir organizasyon yaparsa katkı veriririz elimizden geldiğince.

Adem Erdoğan
23.04.2011, 15:10
Mustafa'nın attığı golün aynısını Lugano bize attı.

Ufuk Bayraktar61
23.04.2011, 15:11
Şu forumlarda Şenol Güneş'e hakaret eden kişiler varsa bi s.ktirsn gitsinler. Üstüne alınan alınsın. Bu kadar diyorum. Forumdan da uzaklaştırabilirsiniz. Sıkıntı yok.

Alper Calik
23.04.2011, 15:11
Dün gece maçı calik ile izledikten sonra eve geldim uyumaya çalıştım fakat uyku girmedi gözüme. Sabaha kadar evin içerisinde dolandım, durdum.

Pazartesi sınavım var, güya ders çalışacağım. Nasıl çalışayım; hangi kanalı açsam kara haber, hangi internet sayfasını açsam Trabzonspor ile dalga geçiliyordu.

Sabahleyin babamı aradım. Takım ile Eskişehir’ e gide kafile arasındaydı. Maç çıkışı VIP’ te beklerken Eskişehirli yöneticilerden biri bizimkilere “7 golün öcünü aldık, çok iyi oldu size!” demiş, bizimkilerde de o saatten sonra ipler kopmuş ve onlara dalmışlar. Eskişehirlilerin ödlek, korkak bir köpekten farksız olduğunu da ekledi babam, hemen kaçışmış adiler.

Eskişehirsporluları bu onurlu duruşlarından dolayı tebrik ediyorum. Hayatımda hiçbir takım için böyle bir temennide bulunmadım ama “... Trabzon, olamazsın şampiyon!” cümlesinin intikamını sizden alacağız. Forumumuzu takip eden, o asil Eskişehirspor taraftarları bunu iyi bilin.

Öyle ya da böyle, bu maç geride kaldı.

Ben bu tüm olumsuz olaylara rağmen umudumu hiç ama hiç yitirmedim. Her işte bir hayır olduğunu Allah her zaman karşılaştığımız olaylarla biz aciz kullarına göstermiştir.

Bundan sonra yapmamız gereken şey, tek bir yumruk olmaktır. Sezon başından bu güne kadar Trabzonspor kendi içinde taraftar grupları ile dahi türlü çatışmalara, sürtüşmelere girmiştir. Bu çok ama çok kritik süreçte BMN bir büyüklük yaparak bildiri yayınlamalıdır. Bu bildiri, sezon sonuna kadar taraftar grupları arasında yaşanmış bütün olumsuzlukları sezon sonuna kadar bir kenara atıp tek yürek olma yönünde olmalıdır.

Bursaspor maçında yapılmış kalearkası pankart gibi maratonu tamamen kapatacak bir pankart ile başlatılabileceğini düşünüyorum. Bu cümlemi okuyan forum yöneticileri muhtemelen “sen bizim ne kadar para verdiğimizi bir bilsen” şeklindeki cümlelelerini duyar gibiyim. Bu konuda size nacizane ve acizane önerim Trabzondaki esnafları ve sayılı iş adamlarını teker teker dolaşarak bu konuda kendilerinden yardım istemeniz olacaktır. Ben Trabzon’ da doğdum büyüdüm. Bu zorlu dönemlerde Trabzonspor için elini cebine atmayacak bir esnaf ya da iş adamı tanımıyorum. Kesinlikle ama kesinlikle yardımlarını esirgemeyeceklerdir. Aynı şekilde bu çalışmayı Bursaspor maçı öncesi olduğu gibi BMN’ den de yürütebiliriz Tüm haşlığım Trabzonsporuma feda olsun diyebilecek ben dahi bir sürü insanın var olduğuna adım gibi eminim.

Lütfen sayın forum yöneticileri, böyle bir organizasyon yapamasak da farklı şeyler yapalım. Biliyorum, duyuyorum hepiniz maddi ve manevi olarak bu sezon çok yoruldunuz. Ama ne yapalım Trabzonsporluyuz işte...

Takım için sürekli olumsuz yazılar yazan arkadaşlara da bu sevdadan vazgeçin artık diyorum. Yok Şenol Hoca korkuyor yok Jaja koşmuyor, umrunda değil gibi saçma sapan cümleler kurmayın. Bu takım ne çektiyse bu tür BOŞ yorumlardan çekmiştir. Yenince Şenol Hoca bu işi biliyor, yenilince bu adam 96’da da korkaktı şimdi de öyle. YOK YA!

Arkadaşlar lütfen desteğimizi takımımızdan esirgemeyelim, lütfen.

Tüm olanları da bir kenara bırakırsak, biz gerçekten asil ve büyük bir taraftar grubuymuşuz. Bunu bir daha öğrendik.

İyiki varsın Trabzonspor, seni çok ama çok seviyorum!

BÜYÜK TAKIMIN BÜYÜK TARAFTARLARI !

Evt, kuzenim okan ile maçı izledik. Eskişehir in
-teknik direktör
-oyuncu
-yönetim
-taraftar
yani tüm camia olarak ne olduğunu gördük, tespit ettik.

Bu sene Bursa haricinde her iki takıma adam gibi oynayan bir rakibimiz olmadı. Sadece oyun olarak demiyorum, yerde yatma, çirkefleşme, zaman geçirme, yırtınma kusma yapmayan, oynayabildiği kadar oynayan tek takım, bazı arkadaşlarımızın beğenmeyip dalga geçtiği Bursaspor oldu.

Bunu da tespit ettik. Ancak neticede

"KİM OLURSA OLSUN BENİM İÇİN ANADOLU KARDEŞLİĞİ LAFI BİTMİŞTİR"

Artık hiçbir takımın TOPLAM CAMİASI benim için olumlu/olumsuz birşey ifade etmiyor. Sadece sıradan bir rakiptirler. HEPSİ. Öyle de olmalı.

Gelelim bizim takıma.

Trabzonsporumuzun şampiyonluk şansı yok denecek kadar azalmış, mucizelere kalmıştır. Artık FB nin ne yapacağını, Ankara İBB nin ne yapacağı beni ilgilendirmiyor. Saha dışındaki oyunlarda açıkça defalarca mağlup edildiğimizi görüyor ve kabul ediyorum. Beni Trabzonspor un ne yapacağı ilgilendiriyor.

Katılan olur olmaz ben özellikle Umut un bugünkü durumumuzda çok etkisi olduğunu maalesef inanıyorum artık. Bu satırları okuyorsa da yüzüne söylüyorum. Oynama artık Umut, sene sonuna kadar dinlen. Hem kendinin, hem takımın hem taraftarın psikolojisini bozdun. Artık Yeter. Bir önemi de yok artık bu saatten sonra, hiçbir önemi yok ...

Trabzonsporumuzda şampiyonluk için içten mücadele eden futbolcularımızın çoğunlukta olduğunu biliyoruz, görüyoruz. Bize yakışan onları son maça kadar yalnız bırakmamak. Biz 2. oldu diye onları yuhlayacak, stadımızı yakacak kadar ezik ve alçak hiçbir zaman olmadık, olamayız.

Ben kendi adıma, "yürekleriyle oynadılar mı, tüm öncelikleri Trabzonspor oldu mu?" diye bakarım. Çoğu oyuncumuz için böyle. Bazı istisnalar var aralarında (hem Trabzonsporlu olup hem de yabancı yıldız diye geçinen) Ancak yürekleriyle oynayanlardan birkaçı daha fazlasını da yapıyor. Diğer organlarını da feda ediyorlar. Onların emeğinin hatırına, bize saygı duymak ve desteklemek düşer.

HAYDİ HERKES AVNİ AKERE

Söyleyelim şarkılarımızı, sadece bizim için, sadece Trabzonspor için

SEN ŞAMPİYON OLMASAN DA, KUPALARI ALMASAN DA
SEVİYORUZ İŞTE VAR MI DİYECEĞİN?

Ben de seviyorum işte, iyi ki varsınız çocuklar.

HEP DESTEK TAM DESTEK

Not. BMN bir organizasyon yaparsa katkı veriririz elimizden geldiğince.

tarsus
23.04.2011, 15:12
aynen adam geberin gidecekti nerdeyse sahaya kustu yuh ya bukadar da olmaz.
azizeden teşvik olarak yediği haramı kusuyor serefsiz.allah belalarını versin

Sibel
23.04.2011, 15:15
Bize özel tezahürat da hazırlamışlar....Burası her yer değil falan da falan...

Bülent Dizman 53
23.04.2011, 15:20
inanmaya devam arkadaşlar moral bozmak yok fenerın 5 maçıda kazanacağının bi garantisi yok belediye ankaragucu karabuk tehlıkelı maçlar. ama hepsını kazanırlarsada Trabzonsporun canı saolsun. biz Trabzonsporu metalden yapılan cisimler kazanması için sevmiyoruz...

okg_53
23.04.2011, 15:22
Eskişehirin bekleri, bizim beklerden daha çok ileriye bindirme yaptıya, biz burda kaybettik işte. (ki saldıran biz, savunan onlarken)

BENDARLI
23.04.2011, 15:22
http://www.sporx.com/futbol/superlig/trabzonspor/moralsiz-trabzonspora-coskulu-karsilamaSXHBQ231089SXQ

olası gereken bu

TSelif
23.04.2011, 15:24
O golleri fener atsaydı da iptal etseydiler bakalım..
ALLAHım biliyorum bizi sınıyor sabrımızı ölçüyorsun.. Biliyorum senin adaletin o adileri güldürmeyecek. Son dakikaya kadar bir SANA güveniyorum ... tek SANA

BENDARLI
23.04.2011, 15:25
http://www.sporx.com/futbol/superlig/trabzonspor/moralsiz-trabzonspora-coskulu-karsilamaSXHBQ231089SXQ

işte olması gereken bu

okg_53
23.04.2011, 15:26
Hafta içinde iki taraftan da böyle 11 beklemiyordum.

0-0 bitecek korkusu sardı beni, inşallah yanılırım.

(Duran toplarla herşey değişebilir tabiki)

Maçtan bir saat önceki mesajım, kadrolar yeni açıklanmıştı.

Başka alemlerden biri maçtan bir saat önce Senol Hoca ya gelse , "bak hocam bu 11 lerle bu maç 0-0 bitecek" deseydi. Acaba Senol hoca maçtan önce bir hamle yaparmıydı ?

Ben bu aciz, cahil halimle olacağı öngördüm de, Şenol Hoca gibi bir Üstad göremedimi ?

Niçin 0-0 biteceğini de maçtan önce yazmıştım. sanki maç sonundaymışız gibi ...

tarsus
23.04.2011, 15:26
antep maçını kazanırsak ezikler kesin stres yaparlar,ist karabük ankaragücü üçgeninden birinden puan kaybedeceklerdir ve yine son hafta ağlarlar.kaybedilen moralimizi geri kazanacaz inşallah

Mehmet Cihan Kocaman
23.04.2011, 15:32
Oturdum düşündüm.Her ne kadar fazla gol kaçırıyorsa da Umut'a destek vermeliyiz.Biraz arkasında duralım.Lehinde tezahüratlar yapalım.Maçta rahat olmasını sağlayalım, top kaptırınca yada gol kaçırınca dünyanın yıkılmayacağını hissettirelim.Emin olun bunları yapınca golü atacaktır.Bugüne kadar umuta hep sövdük.Bir kere de destek çıkalım.

hanifta
23.04.2011, 15:33
60 yaşında şenol hoca 60 yaşında sadri şener,bazı şeyler göremediler ,kendilerini şampiyon sandılar 9 puan farkla,şu takıma bi santrafor bi orta saha oyuncusu almadılar,umutta bu kadar direndiler...sonuç gene hüsran gene hüsran,çıkmadık candan ümit kesilmez tabi napalım genede dua edelim 4 maçı kazanlımda belki fener de puan kaybeder, belki(!)...

Erbay
23.04.2011, 15:34
Artık şu futbolun orta sahada kazanıldığını öğrenelim. En güçlü yanımız orta sahamız ama ikinci devreden beri en zayıf yanımız burası oldu. Selçuk ve Colman presle etkisiz hale geliyor. 10 topun 9'unu geriye oynuyorlar. Stoperler oyun kurmaya çalışıyor. Jaja topu her aldığında döndürmüyorlar. Her oyuncumuz topu alırken arkadan rakip gelince oyun kuramıyoruz. Tempo yapamıyoruz bü yüzden, yapmamız da imkansız. Rakip alanda pas yapamıyoruz, set oyunu yapamıyoruz. Orta sahadan final paslarıyla gitmeye çalışıyoruz ki bunu da çoğu maçta yaptık haksızlık etmeyeyim. Takım sistemi bu kadar kötü olunca oyunculara çok yük biniyor. Selçuk artık bitti adam oynayamıyor, dili dışarıda. Önünde 4 tane forvet var hiçbiri geri gelmiyor çünkü. Colman tamam pres yapıyor ama çok ağır olduğu için çok kolay çalım yiyor, daha da rakibini yakalayamıyor, yerini boşaltıyor ve orta saha yol geçen hanı oluyor. Jaja desen sürekli top kaybediyor, kaptırmadığı zamanlar da Umut ile pas alışverişi yapamayanlar mezarlığına gömülüyor. Burak her maç kurtardı ama o da hiçbir zaman pozisyon hazırlayacısı olmadı zaten, tek kelime eleştiri yapmıyorum ona.

Selçuk ve Colman'ı sadece geriye ve yana oynama zorlayan bu sistemi en başından beri eleştiriyorum. Selçuk ve Colman bu takımın en önemli iki oyuncusu ama şu an yerine iki tane düz oyuncu oynasa pek bir şey fark etmez. İyi oynadığımız zamanlar unutulmuş demek ki. Selçuk ve Colman'ı amelelik yapmaya zorlamak, onları atacakları paslardan uzak tutmak bence akıllıca bir iş değil. Colman en son ne zaman kaleye şut çekebildi bir söyleyin hele.

bordo08
23.04.2011, 15:34
Bu arada karabük sivas karşısında 1-0 önde

Bu maç böyle biterse buca umutlanabilir..

tarsus
23.04.2011, 15:36
Mustafa'nın attığı golün aynısını Lugano bize attı.
çok doğru tespit bende bunu söylüyorum mustafanınki faul ise lugano itinin attığı her gol faul

61_Hasan_69
23.04.2011, 15:39
Kalp krizi geçirip hayata veda eden taraftarımızın ölümünden kim soruölu acaba.... Umut bunların hesabını nası veereceksin çok merak ediyorum

KemalEROĞLU5961
23.04.2011, 15:40
Son birkaç sayfaya göz gezdirdim, ilk kıvılcımı maçtan 25 dakika önce bizim yaktığımızı söylemiş bir Eskişehirspor taraftarı, biz o sırada stada girmeye çalışıyorduk o yüzden bir şey diyemeyeceğim. Diyelim ki hadi ilk biz küfür ettik, kapalıda ve açık tribünde açılan pankartları da 25 dakikada hazırlayıp da mı maça yetiştirdiniz, ya da "Bize Her Yer Trabzon!" tezahüratımıza karşı yaptığınız kontrayı. Şimdi bırakın Anti-Bizans muhabbetini yeniden tanımlamaya çalışmayı ve kıvırmayı. Bundan sonra Trabzon'da en iyi şekilde ağırlanmak yok, bundan sonra "Vay be adamlar cidden Anti-Bizans!" düşüncesi de yok. Maçtan sonra atkınızı yaktık, bunun ne demek olduğunu iyi biliyor olmalısınız.

Dipnot: Bu mesaj dünkü maça kadar Eskişehirspor'a sempati duyan, anti-Bizans duruşunu her fırsatta öven, hatta Eskişehirspor açığında maç izlemiş bir Trabzonspor taraftarı tarafından yazılmıştır. Yazıklar olsun, yanılmışım.

Yiğit Gayretli
23.04.2011, 15:41
Ligde işler belli değilken ön libero olmadan oynadığımız sistem tutuyordu. Hem de o sistemin içinde devamlı koşan bir Engin vardı. Şu son 4 haftada Selçuk-Colman ikilisinin arkasında Barış veya Ceyhun'u kullansak her maçı tek kale oynarız.

Barış Burak
23.04.2011, 15:41
es-esi tebrik edelim,canla başla oynadılar.

unuttukları şerefli oyun tarzını onlara hatırlattığımız için bize teşekkür etsinler.

fb tarafından oyuncularına dağıtılan paralarıda görmezden gelsin o antibizans.seneye bonselvis bedelsiz gelcek olan bilicayı kutlasın es-es taraftarları. ve sonra büyük eskişehirspor tezahüratlarına devam etsinler.oynadığınız hiç bir oyunda yokuz.

Allah büyük,inşaallah es-es bu satılmışlığının,medya bu taraftarlığının,son 5 haftada duygularına hakim olamayan siyasi otorite iktidarının,fenerbahçe şikeciliğinin cezasını çeker.Rabbim büyük.hepsini görüyor.yapabileceğimiz tek şey ellerimizi açıp dua etmek.

unutmayın,tüm türkiyeye karşı tek kaldık.birbirimize girmeyelim.gün birlik günü.4 hafta sonra;ya tüm türkiye kendi dengesiz adaletinin ilan ettiği şampiyon fenerbahçe uğruna sevinirken,yalnız ve güzel Trabzonsporluların gözlerinde şerefli gözyaşları dökülcek,yada 4 hafta sonra tüm türkiye kendi kurduğu bu adalet terazisinin yalnız ve güzel Trabzonspor tarafından nasıl yıkıldığını bir daha görecek.şaşıracak.

Allah hakkımızda hayırlısın nasip etsin.ne olursan ol,hep böyle şerefli ol,dik oyna horonunu Trabzonsporum.

mourner
23.04.2011, 15:45
herşeyden önce biz kendi oyuncularımıza bakalım..saha içinde kim istedi maçı..85 den sonra takım baskıyı kırmak için topu rastgele ileri vuruyordu..bizim herşeyimizi koyacağımız dakikalarda topa hakim olamıyorduk..Umut bulut,yeter,lütfen sene sonunda Toulouse'a git..yeter..istediğin kadar koş orada..şampiyon olsak da olmasak da yeter artık git..attığın 10 tane gol,30. hafta..Trabzonspor da forvet hattına kimi koysan 10 gol atar..denge,top kontrolu,topu saklama,top sürme,pas,vuruş becerisi,oyun zekası,hiç bir halt yok..
bir de nedir bu kardeş takım,dost takım arayışı..herkes nefret ediyor bizden,diğerlerinin rüyalarında göremeyeceği başarıları merkez ilçesinin nüfusu 216605 olan küçük bir şehir başardı..zaten trabzondan başka şehir takımı mı var,,herkes istanbul takımlarını tutuyor,kendi şehrinin takımlarını 2. takım niyetine tutuyorlar.karadeniz şehirleri bile..komşu şehirlerin 2. lig de sürünürken,senin başarını niye istesinler. onların en büyük başarısı 2. lig şampiyonluğu iken senin Türkiyenin en büyüğü olmanı, şampiyonlar ligin de oynamanı kıskanmadan, karınlarına ağrılar girmeden hazmedebilirler mi?..

Murathan
23.04.2011, 15:46
Şampİyon olacaĞiz!

LazuTSpesial
23.04.2011, 15:47
Beyler birisi bana o siyah pardesülü ARTİSTİ bulsun vuracam onu !!!! ŞEREFSİZ !!!

Maç bitince Kolbastı Oynayın ..... ları diye bağıran eskişehir insanı karşıma çıkmasın !!!!

Cenk ÇAÇAN
23.04.2011, 15:48
Bu şeref yoksunu Bülo'ya rağmen yine biz şampiyon olacağız Allahın izniyle. Dua edelim ve sinerji oluşturalım illa karşılığını alacağız bu sene. Ama şu bir gerçek Umut Bulut bu takımın forveti olmamalı bu saatten sonra

BENDARLI
23.04.2011, 15:48
trabzonsporluyum gururluyum...

jeepeers
23.04.2011, 15:49
Şenol Güneş'in eleştirilemez olduğunu düşünen aklıevveller utanmadan laf atmasınlar millete.
Adamın inadı yüzünden şampiyonluk gidiyor hala ŞEnol da Şenol.
Takımın bu seviyeye gelmesi elbette onun eseri ancak bu her istediğini istediği gibi yapma hakkı tanımaz kendisine.Kimse eleştirilemez değildir.Yanlış yaptığın ortada ise hatandan dönmesini de bileceksin arkadaş.Burda birkaç maçtan sonra heralde umut efendi artık haftaya dinlendirilie dendi kaç defa ancak sonraki haftalarda hep aynı adam oynadı.Nasıl şu an umutun oynamasını kimse istemiyorsa haftaya %99 yine sahada olacak bu becerik yoksunu.Acaba o zaman da Şenol Hoca haklı ne yapsa yeridir mi olacak yorumlar?
Savunalım derken kantarın topuzunu fazla kaçırıp iş başka boyutlara gelmekte.
Çok mu zor bi insanın yanlış yaptığını kabul edip hatasını düzeltmesini istemek.

bangkook_61
23.04.2011, 15:54
Son birkaç sayfaya göz gezdirdim, ilk kıvılcımı maçtan 25 dakika önce bizim yaktığımızı söylemiş bir Eskişehirspor taraftarı, biz o sırada stada girmeye çalışıyorduk o yüzden bir şey diyemeyeceğim. Diyelim ki hadi ilk biz küfür ettik, kapalıda ve açık tribünde açılan pankartları da 25 dakikada hazırlayıp da mı maça yetiştirdiniz, ya da "Bize Her Yer Trabzon!" tezahüratımıza karşı yaptığınız kontrayı. Şimdi bırakın Anti-Bizans muhabbetini yeniden tanımlamaya çalışmayı ve kıvırmayı. Bundan sonra Trabzon'da en iyi şekilde ağırlanmak yok, bundan sonra "Vay be adamlar cidden Anti-Bizans!" düşüncesi de yok. Maçtan sonra atkınızı yaktık, bunun ne demek olduğunu iyi biliyor olmalısınız.

Dipnot: Bu mesaj dünkü maça kadar Eskişehirspor'a sempati duyan, anti-Bizans duruşunu her fırsatta öven, hatta Eskişehirspor açığında maç izlemiş bir Trabzonspor taraftarı tarafından yazılmıştır. Yazıklar olsun, yanılmışım.

Kemal biz 25 dakika önce staddaydık, yanlış hatırlıyorsun. Ondan önce ne oldu bilemem. Ama dediğin gibi o pankartlar, tezahuratlar sanırım 25 dk içinde yapıldı. Ne de olsa büyük tribünler,tribüncüler. Becermişlerdir eminim.

Eskişehir'miş alayının köküne kibrit suyu. Keşke 7 değil 17 atsaymışız. Allah bu kulübüde tarihin tozlu sayfalarına gönderir inşallah.

Defalarca maça gidip Eskişehirspor'u destekleyen bir Trabzonsporluyum. Şampiyon olursak Adalar Migros'un önünde çılgınlar gibi kutlayacağım.

mourner
23.04.2011, 15:55
Oturdum düşündüm.Her ne kadar fazla gol kaçırıyorsa da Umut'a destek vermeliyiz.Biraz arkasında duralım.Lehinde tezahüratlar yapalım.Maçta rahat olmasını sağlayalım, top kaptırınca yada gol kaçırınca dünyanın yıkılmayacağını hissettirelim.Emin olun bunları yapınca golü atacaktır.Bugüne kadar umuta hep sövdük.Bir kere de destek çıkalım.

umutun gol kaçırması baskıdan değil,beceriksizlikten..istediğin kadar destek ver,10 da bir atar,değişmez..geçen hafta oyundan alınırken alkışlarla çıktı,kimse sövmedi kaç haftadır gol atamamasına rağmen..100. gol baskısı dendi,burak boş kaleye servis yaptı..bu sefer 101. gol baskısı oluştu sanırım..
umut koşuyor,defansı yıpratıyor,ileri çıkarmıyormuş..eğer iyi defans yapıyorsa forvet olmasın..
bize bitirici bir adam lazım..brozek denebilir..ceyhun ortasahaya eklenip jaja forvete kaydırılabilir..

Yiğit Gayretli
23.04.2011, 15:56
Şenol Güneş'in eleştirilemez olduğunu düşünen aklıevveller utanmadan laf atmasınlar millete.
Takımın bu seviyeye gelmesi elbette onun eseri ancak bu her istediğini istediği gibi yapma hakkı tanımaz kendisine.Kimse eleştirilemez değildir.Yanlış yaptığın ortada ise hatandan dönmesini de bileceksin arkadaş.Burda birkaç maçtan sonra heralde umut efendi artık haftaya dinlendirilie dendi kaç defa ancak sonraki haftalarda hep aynı adam oynadı.Nasıl şu an umutun oynamasını kimse istemiyorsa haftaya %99 yine sahada olacak bu becerik yoksunu.Acaba o zaman da Şenol Hoca haklı ne yapsa yeridir mi olacak yorumlar?
Çok mu zor bi insanın yanlış yaptığını kabul edip hatasını düzeltmesini istemek.

Nankörlükle eleştiri arasındaki farkı algılayabilirsek sorun kalmaz. Şöyle aynanın karşısına geçip diyelim ki eleştiri mi yapıyoruz nankörlük mü ? Cevap kendiliğinden gelir. Yeni Broos'lar istemiyorsak bunu yapmak zorundayız.

bangkook_61
23.04.2011, 15:58

Kemal biz 25 dakika önce staddaydık, yanlış hatırlıyorsun. Ondan önce ne oldu bilemem. Ama dediğin gibi o pankartlar, tezahuratlar sanırım 25 dk içinde yapıldı. Ne de olsa büyük tribünler,tribüncüler. Becermişlerdir eminim.

Eskişehir'miş alayının köküne kibrit suyu. Keşke 7 değil 17 atsaymışız. Allah bu kulübüde tarihin tozlu sayfalarına gönderir inşallah.

Defalarca maça gidip Eskişehirspor'u destekleyen bir Trabzonsporluyum. Şampiyon olursak Adalar Migros'un önünde çılgınlar gibi kutlayacağım.

Kasım BEKTAŞ
23.04.2011, 15:59
eskişehirin oyun tarzından ziyade Burak'ın attığı nizami golü vermeyen hakem yüzünden puan kaybettik...

bunun üzerinde durulmalı...

ayrıca umarım şu dost kardeş muhabbetleri biter bu an itibari ile madem herkes evinde tüm pisliği yapıyor
biz niye insan gibi davranıyoruz... sonra evimizde şampiyonluğu kaybediyor oluyoruz..

herkes deplasmanın ne olduğunu görmeli!...

Mustafa Ayazoğlu
6 derbinin 5 i
2 Bursaspor maçı
1 Gaziantep maçı

Kazanıp şampiyon olamamak.

Geçen yıl kazanılan prestiji bu yıl eritmiş olacağız.

mourner

aynen katılıyorum arkadaşım..
şenol hoca 2002 dünya kupasında da hakan şüküre takmıştı...

Mehmet Cihan Kocaman
23.04.2011, 16:00
umutun gol kaçırması baskıdan değil,beceriksizlikten..istediğin kadar destek ver,10 da bir atar,değişmez..geçen hafta oyundan alınırken alkışlarla çıktı,kimse sövmedi kaç haftadır gol atamamasına rağmen..100. gol baskısı dendi,burak boş kaleye servis yaptı..bu sefer 101. gol baskısı oluştu sanırım..
umut koşuyor,defansı yıpratıyor,ileri çıkarmıyormuş..eğer iyi defans yapıyorsa forvet olmasın..
bize bitirici bir adam lazım..brozek denebilir..ceyhun ortasahaya eklenip jaja forvete kaydırılabilir..

bursa maçında çıktığında 0-0 olsaydı skor sence alkışlanır mıydı umut?

Armağan Dere
23.04.2011, 16:02

Bu ne bakımdan bir soru?...dakika 90'da kaçırdığı pozisyon yüzünden 2 puan bıraksaydık bağrımıza basacaktık dimi..Bu hafta fark 4 olacaktı ne güzel..Yaşa Umut,Paşa Umut...

Ceyhun Öncü
ARmut deyip gecmeyin, onun ilk hecesi cogu Takimda yokmus!!

BENDARLI
bu haft buca maçından umudum yok ama ibb ye olmadı karabüğe olmadı anakargücüne takılabilir azize nin kara melekleri
o yüzden bütün maçları almalıyız hep destek tam detsek hadi trabzon..

Aker
23.04.2011, 16:03

Umut yaptıklarına daha doğrusu yapamadıklarına rağmen moral destek hala devam ediyor.

TSelif
23.04.2011, 16:04
Ben de tebrik ederim es esi..
Yüksek konsantrasyonla oynadıkları için
Hırslarından kustukları için
Luganoya tüm sahayı teslim ederken Jaja'nın formasından çekip gitmesin diye arkasından sürüklendikleri için.
Toga'nın burnunu kırdıkları için
Bir haftadır TRABZONSPORla yatıp kalktıkları için
Tebrik ederim bülo adisi .Sivastaykende böyle bir pisliktik.
ALLAH sana fener yüzü göstermesin .Sürüm sürüm sürünesin kapılarında köpek olasın ...

cemoli5408
23.04.2011, 16:07
http://www.youtube.com/watch?v=34BeaVcBUfw&feature=related
febe eskişehir kardeşliğini özellikle DOĞA denen yaratığın kişiliğini anlatan bir çalışma. yeyin birbirinizi çikolata dokup

Mehmet Cihan Kocaman
23.04.2011, 16:07
Biliyorum zaten umuta destek verildiğini dün de katlanmalıyız.4 hafta kala yenisi gelecek değil.Katlanacağımız için de destek ŞART.

BENDARLI
23.04.2011, 16:08
akşam dikkat ettinizmi es-es li satılmışlar selçukla çok oynadılar acaba bi sarı göstertip haftaya cezalı duruma düşürtebilirmiyiz diye az dahada oluyordu bu kadar satılmışlık olur...
bunları gördükçe o bordo-mavi formanın kutsallığını dahada iyi anlıyor insan..

Barış Burak
23.04.2011, 16:11
Buca'da Ediz ve Koray kadrodışı bırakılmışlar. Ben Buca Fener'den puan alır diyordum da. Neyse sövmeyelim durduk yere. Adamlar artık saklamaya da gerek duymuyor. Açık açık yapıyorlar her şeyi...
öyle düşünme,yine kimsenin günahını almiyim ama belkide es-esli bi kaç oyuncu gibi bunlarında fbden para aldığı belli oldu ve kadro dışı bırakıldı? olamaz mı? Allah yardımcımız olsun.

mourner
23.04.2011, 16:11

zaten orada alkışlanmayı hak ettiği için alkışlanmadı,moral olsun diye alkışlandı..0-0 olsa alkışlanmazdı,haketmiyor çünkü..taraftar umutu en son ne zaman ıslıkladı,umut kaç haftadır ortaya birşey koyamıyor.alkışladık arkasında durduk,moral olsun dedik,ama aynı..beceriksizlik bu,taraftar baskısı değil..

Aker
23.04.2011, 16:13
akşam dikkat ettinizmi es-es li satılmışlar selçukla çok oynadılar acaba bi sarı göstertip haftaya cezalı duruma düşürtebilirmiyiz diye az dahada oluyordu bu kadar satılmışlık olur...
bunları gördükçe o bordo-mavi formanın kutsallığını dahada iyi anlıyor insan..

Doğru unutmuşum ben bunu, yapmadıkları kalmadı.

Türk futbolundan tiksiniyorum.

mourner
23.04.2011, 16:15
fener avealı değil sanırım,ondan eskişehir onlara iyi davranmış..muamelesi iyiymiş..
http://www.youtube.com/watch?v=DO58jDDA_Lw

Tunay ERDEM
23.04.2011, 16:15
artık hiçbir şey züğürt tesellisinden ileri gitmiyor.

mekatronik
23.04.2011, 16:17
şampiyonuz inanıyorum, sadece sabırla akip etmek gerek.

MahmutHSO
23.04.2011, 16:19
Herşeyde bir hayır vardır arkadaşlar.Kimse moralini bozmasın.3 puan öndeyiz ve lideriz.
Bırakın fb liler bayram yapsın,son gülen biz olacağız.

mekatronik
23.04.2011, 16:20
bu arada neden jaja ileri uçta düşünülmez. kimse oranın adamı demesin, en azından adamda tek vuruş var. geri gelmesin zaten, aldığı topu veriyor aynen. ilerde kaptırsada sorun değil. hem orta alanı güçlü tutmuş oluruz.

karaman6106
23.04.2011, 16:25
napolideki cavani bizde olsa, açık ara şampiyon olurduk...

Adem Erdoğan
23.04.2011, 16:26
Hiçbirşey bitmiş değil; İBB, Karabük Ankaragücü maçları fener için kolay olmayacak.

Deniz Tosunoğlu
23.04.2011, 16:27
Eskide olsa. Hatirlamakta fayda var: http://www.youtube.com/watch?v=yiZfELoCklQ

Tunay ERDEM
23.04.2011, 16:29
şuan misafir girişi yapanlardan kaçı mal fenerli acaba?:rolleyes:

buradan kendi forumunuza entry taşıyacak kadar beyinsizsiniz işte. mal topluluğu.

Yiğit Gayretli
23.04.2011, 16:33
Buca'da kadro dışı bırakılan oyuncular affedildi...

Küçük çaplı bir trafik kazası nedeniyle antrenmana geç kaldığı öğrenilen Ediz'in durumunu polisler de doğrulayınca affedildi.

cemoli5408
23.04.2011, 16:33
Eskide olsa. Hatirlamakta fayda var: http://www.youtube.com/watch?v=yiZfELoCklQ

abi şu videoyu izleyipte sinirden titremeyen var mı?

sifuni
23.04.2011, 16:34
cooook vardir etek üstünden gülen tipler.

cemoli5408
23.04.2011, 16:35
ben diyorum ki yukarda ALLAH var. bunu çok maçta söyledim çok zamanlar düşündüm, bu fenerin ve bu başbakanın hareketlerine ve sözlerine karşı YUKARDA ALLAH VAR HEPİNİZİ SIRAYA DİZECEĞİZ ALLAH IN İZNİYLE...

Napoli
23.04.2011, 16:37
Yirmi yedi senelik bu cile,Bitsin artik bu sene,Sen Sampiyon olacaksin

seni sevmeyen ölsün! ölsün!

Kasım BEKTAŞ
23.04.2011, 16:38
şu eskişehirlilerin 96 yılı ile ilgili pankartının fotosunu nerden bulabiliriz?

Fatih Öztürk
23.04.2011, 16:39
eskişehirlilerin gerçek yüzünü stadda gördük.
bildiğin fason takım.fasona fasonluk yapan takım.

umudumuz umut olmasın.artık tribünden umutu izlemek istemiyorum kardeşim.insanın desteğide sabrıda bir yere kadardır.peygamberdeki sabrı tüketir bu arkadaş.insan olarak sevelim seni ama artık takımdan git kardeşim lütfen git.

şampiyonluğa eskimiş şehir maçı öncesi kadar inanıyorum.

el fanatico
23.04.2011, 16:40
Fener puan kaybedecek... Saçma sapan ümitsizliğe kapılmayalım... Adamlar buca maçından bile korkuyorlar ki İBB Ankaragücü gibi çok önemli takımlarla oynayacaklar... Ayrıca Sivasın başında da rıza var... eski sivas değil... o maç bile kolay olmayacaktır... biz hala 3 puan öndeyiz... en ufak olumsuzlukta sırtımızı mı döneceğiz takıma? Kendimize gelelim.

Tunay ERDEM
Buca şerefin için oyna başlığı neden kapanır Allah aşkına yaa!

Ne kadar dürüst forum olduk böyle???

sifuni
Fatih Tekkeyi hesaba katin ezikler.

Yiğit Gayretli
23.04.2011, 16:41
Yirmi yedi senelik bu cile,Bitsin artik bu sene,Sen Sampiyon olacaksin

seni sevmeyen ölsün! ölsün!

Seven de ölüyor maalesef...

zafer6161
23.04.2011, 16:42
şu eskişehirlilerin 96 yılı ile ilgili pankartının fotosunu nerden bulabiliriz?

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/galeri/4378/37.html#galeri

37.resim

Kasım BEKTAŞ
23.04.2011, 16:43
http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/galeri/4378/37.html#galeri

37.resim

teşekkürler zafer

Yiğit Gayretli
23.04.2011, 16:44
Fener puan kaybedecek... Saçma sapan ümitsizliğe kapılmayalım... Adamlar buca maçından bile korkuyorlar ki İBB Ankaragücü gibi çok önemli takımlarla oynayacaklar... Ayrıca Sivasın başında da rıza var... eski sivas değil... o maç bile kolay olmayacaktır... biz hala 3 puan öndeyiz... en ufak olumsuzlukta sırtımızı mı döneceğiz takıma? Kendimize gelelim.

İş Sivas'ın teknik direktöründe değil başkanında. Odyakmaz Aziz'in baş köpeklerindendir. Araları pek âlâdır.

Kısacası Od"yakmaz", Sivas'ı "yakar"...

Mehmet Cihan Kocaman
23.04.2011, 16:45

Küçük çaplı bir trafik kazası nedeniyle antrenmana geç kaldığı öğrenilen Ediz'in durumunu polisler de doğrulayınca affedildi.

Cidden mi ya?
Ne yalan söyliyim rahatladım :)

el fanatico
23.04.2011, 16:47
İş Sivas'ın teknik direktöründe değil başkanında. Odyakmaz Aziz'in baş köpeklerindendir. Araları pek âlâdır.

Kısacası Od"yakmaz", Sivas'ı "yakar"...

Bir takımı oynatan da oynatmayan da teknik direktördür diye düşünüyorum. Misal dün gece.

BENDARLI
23.04.2011, 16:47
http://www.youtube.com/watch?v=XSIgLzWHfp4&feature=related

GÖZLERİM YAŞARDI SEVİYORUM BEN BU TAKIMI SONUÇ NE OLURSA OLSUN VE BİR O KADARDA GURURLUYUM...

Koray
23.04.2011, 16:48
Bu gece rüyamda Buca'nın 2-0 yendiğini gördüm.

Tabi bu ancak rüyada olurdu o ayrı dava...

KÖKSAL AYDIN
23.04.2011, 16:49
Buca şerefin için oyna başlığı neden kapanır Allah aşkına yaa!

Ne kadar dürüst forum olduk böyle???

Bekleyeceğim. Fb Bucaya takılırsa başlık açılır herhalde.

Ama ayıp oluyor. Bu çaresizlik değil başka forumlara bir bakın elin adamları ne başlıklar atıyor.Rakibi nasıl konsantre ediyorlar.

Bizim masum başlık da kilit yer böyle...

DePaR
23.04.2011, 16:51
bilen anlayan varsa yazsın barış ataş oyuna ne diye girer

Tunay ERDEM
23.04.2011, 16:51

Ama ayıp oluyor. Bu çaresizlik değil başka forumlara bir bakın elin adamları ne başlıklar atıyor.Rakibi nasıl konsantre ediyorlar.

Çok dürüstüz çok!

Onlara benzemiyoruz ya ondan!

sifuni
23.04.2011, 16:53
Karbük sivas macinin 90 + lari oynaniyor durum 2-1 karabük lehine mac böyle biterse bucanin daha fazla asilacagina inaniyorum.Insallah buca yener hem sivasinda düsme korkusu baslar sivasin son maci fener ile.

zafer6161
23.04.2011, 16:54

kesin sivas yenildiği içindir :D

BENDARLI
23.04.2011, 16:55
karbük sivas macinin 90 + lari oynaniyor durum 2-1 karabük lehine mac böyle biterse bucanin daha fazla asilacagina inaniyorum.insallah buca yener hem sivasinda düsme korkusu baslar sivasin son maci fener ile.

sİvas maĞlup....

ThePatriot61
23.04.2011, 16:57
Eziksehir de fenev yalakasi olmus ya. Yavsaklar sizi. Allah sizin belanizi versin. Bülentin de Allah belasini versin. Nefretimsin Bülent!!!

Macla ilgili tek bir sey yazmak istiyorum oda Tolganin adam oldugu ve Umutun bir dangalak oldugunu. Topa vuracagina adam topun üzerinden atliyor ya kafayi yicem. Mactan sonra öyle doluydum ki bisikletimi alip bir tur atip bir nebze kafami rahatlatdim yoksa gercekten hayatimda ilk kez bir televizyonu kiracaktim.

vivanet
23.04.2011, 16:57
taraftar olarak çok duygusalız hemde çok merhametliyiz.bize azcık gülenleri aramıza alıyoruz ama görüyoruzki arkamızı döndüğümüzde nelerle karşılaşıyoruz..allahta bunu görüyor hiç sıkılmayın kim hakediyorsa sezon sonu kupa onun olucak.lami cimi yok allah ne derse o olur..geçen sene fener kadıköyü son maçta sarı laciverte boyamıştı şampiyonluk kutlamaları için bir sürü masraf yapmışlardı ne oldu.ellerinde kaldı.yüce allahım sana sığınıyoruz başka bişey demiyoruz..aziz yıldırım herşeyi satın alabilir ama bilmiyorki yukarıda allah var..

FEDAİ
23.04.2011, 16:58
bursa tribünlerinde koro halinde esese küfür var...

mahmuter61
23.04.2011, 16:59
Bursaspor manisa maçı türübünler "eses ananı .........."diye inledi!!

ThePatriot61
23.04.2011, 17:02
Bursaspor manisa maçı türübünler "eses ananı .........."diye inledi!!

Eziksehir gibi bir dostum olacagina Bursa gibi bir düsmanim olsun.

Deniz Tosunoğlu
Sivasin yenilmesi az da olsa iyi oldu..

tarsus
bucaya bir şans doğdu yarın yenerlerse fark azalacak aldıkları satışa teşvik mamaları varsa azizeye geri yollasınlar

ozturk
23.04.2011, 17:03
Ligin en delikanlısı bursa çıktı..

ilteriş
23.04.2011, 17:04
es es fenere oynamadığı topu bize karşı oynadı.böyle olacağını burada ben ve birçok arkadaş yazdı.büyük avantaj gitti.son dört maçı alıp milletin feneri yenmesine muhtaç olarak devam edeceğiz.artık umut onbirde olmasın.jaja alan beraber olmuyor.ilk yarı iyiydik.ikinci yarı ofansif orta saha ile çok pozisyon verdik.malesef birçok oyuncu çok formsuz.

Oruç
23.04.2011, 17:04
Allah'ın izniyle, her şeye rağmen yine de şampiyon olacağız. Hiç inancımı kaybetmedim ben. Destek zamanı.

mahmuter61
23.04.2011, 17:05

Haklısın birader taraftarımıza duyurulur!

cemoli5408
23.04.2011, 17:06
gol! bursa attı. bursalılar eskişehire küfrediyo

zafer6161
23.04.2011, 17:06

bencede ,bu ligin en delikanlı takımı bursa,seneye bursayla dost olmalıyız,

Süleyman Eruyar
23.04.2011, 17:07
Bursaspor taraftarının bu hafta küfür etmesinde belli bir sebep var mı?

Yoksa her zaman Eskişehir'e küfür ediyorlarmı?

AyhanPe
dünki maci izlemedim..bu sene izlemedigim bir iki mactan biridir..berabere kalacagimizdan emindim ama duyunca cok üzüldüm..o an son üzülenin biz olmayacagimizi da hissettim..

sifuni
bursa övgüyü hak ediyor herkese kendi gibi oynadigi icin.Helal olsun.

zafer6161
23.04.2011, 17:08

ben hiç rastlamadım,ilk defa bu hafta duydum

ozturk

Biz böyle hevesleniyoruz bucalı futbolcular aldıkları paraları harcamışlardır bile :rolleyes:

mete61bordomavi
Ya arkadas surda hala Umut denilen adamı savunan var!
Ulen senin yuzunden kalpten giden mi dersini kursun yiyip olen mi dersin!
Hala Umutsporlular konusuyor bea!
La insanda biraz utanma olur!
Jaja 3 kisiyi gecip bombos umuta pas veriyori beyzade afedersin kıcını kaldırıp kosamıyor!
Ben izlerken jajanın oraya atacagını anladım ama Umut anlamadı!
Jaja tam oraya pas verecekken hafifce sen de iceri hareketlensen daha rahat pozisyon olacak ve atabileceksin! Ama o zeka nerde?
Yine jaja topu getirdi solda Burak bos ona baktı tam atacaki SAK diye Umut efendi Burak'ın pozisyonun icine ettii ofsayttan oraya gelerek!
Destek tam destek ona bisi dedigim yok amai siz fazla oldunuz umutsporlular!
Umutunuzu da alın defolun gidin!

abdus061
23.04.2011, 17:09
Mevlam sonumuzu hayirli kilar insaallah ama umut bulut baska birsey demiyorum ikinci yari 13 mac yapiyorsun attigin 2 gol var vede sampiyonluga oynayan takimin golcususun.bu kadar adam gayirilmaz dun aksam umut cikip yerine yattara oynasaydi 90 dk. Daha iyiydi yada orta sahaya bi adam daha fazladan koysaydik

U.Sadıkoğlu
23.04.2011, 17:09
Helal lan bursa'ya sövün lan biz daha çok sövücez.

BENDARLI
23.04.2011, 17:10
bursada oturuyorum bursayıda bursalılarıda sevmem ama gerçekten helal olsun ama butür haberlere sevinmememiz lazım

çünkü aslana sormuşlar ensen neden kalın diye
kendi işimi kendim göürürüm de ondan demiş...

bilmem anlatabildim mi... bu ligin aslanıda biz olduğumuza göre...

Asi Çaykaralı61
23.04.2011, 17:11

Bir laf vardır sizler bilirsiniz bizim burda büyüklerimiz çok kullanır sizi ağlatan sizi üzen dostunuzdur ama yüzünüze gülen düşmanınızdır dünde bu lafın ne kadar doğru olduğunu herkes daha doğrusu hepimiz gördük

mahmuter61
23.04.2011, 17:11

Araları iyi değil fakat ben bursada çok yaşadım çoğumaçına gittim bu itlere ilk defa küfür ettiklerini duydum.eskilerle maç ederken söverler ama bu sefer farklı.

ozturk
23.04.2011, 17:13
Ya arkadas surda hala Umut denilen adamı savunan var!
Ulen senin yuzunden kalpten giden mi dersini kursun yiyip olen mi dersin!
Hala Umutsporlular konusuyor bea!
La insanda biraz utanma olur!
Jaja 3 kisiyi gecip bombos umuta pas veriyori beyzade afedersin kıcını kaldırıp kosamıyor!
Ben izlerken jajanın oraya atacagını anladım ama Umut anlamadı!
Jaja tam oraya pas verecekken hafifce sen de iceri hareketlensen daha rahat pozisyon olacak ve atabileceksin! Ama o zeka nerde?
Yine jaja topu getirdi solda Burak bos ona baktı tam atacaki SAK diye Umut efendi Burak'ın pozisyonun icine ettii ofsayttan oraya gelerek!
Destek tam destek ona bisi dedigim yok amai siz fazla oldunuz umutsporlular!
Umutunuzu da alın defolun gidin!

suç umutta değil, suç onu oynatanda ve ona güvenende

Mehmet Cihan Kocaman
23.04.2011, 17:13
Küfürleri ben de ilk defa duydum ama bursa ile eskişehir arasında husumet vardı. Hatta tezahüratları da var , "Ankara ankara Bursankara eskişehir yalaka bursankana" diye

Taner Uykuçeken
23.04.2011, 17:14
bizse Türk futbolu bölümümüzde Eskişehir diye topiç açıp adamlara övgü yağdırıp Bursaya her fırsatta sövdük, Buda bize kapak olsun

karaman6106
23.04.2011, 17:15
:)dün es tribünlerinde yaşadıklarımdan sonra, dostluk falan hikaye, oynayıp kazanacaksın...muhtaç olduğumuz kudret, damarlarımızdaki asil kanda mevcuttur...

Süleyman Eruyar
23.04.2011, 17:17
ben hiç rastlamadım,ilk defa bu hafta duydum

Araları iyi değil fakat ben bursada çok yaşadım çoğumaçına gittim bu itlere ilk defa küfür ettiklerini duydum.eskilerle maç ederken söverler ama bu sefer farklı.

"1 hafta nasıl sessiz sedasız bekleriz" diye düşünürken,

düşüncelerimize ortak, hislerimize tercüman olan Bursaspor taraftarına teşekkür ederim.

Fatih Öztürk
23.04.2011, 17:19
bursa tribünlerinde bir taraftarımız bayrak açtı.

anadolu böyle olmalıdır.50 senedir ligi sömüren istanbulun yahudilerine birilerinin cevap vermesi gerekir.

istanbulun yahudileri şampiyonluğun istanbulda kalmasını istiyor.anadoluda anadoludan çıkmasın diye direnmelidir.

mete61bordomavi
23.04.2011, 17:19
Nefes darlıgı cekiyorum vallahi billahii kalbim sıkısıyor yasım daha 30!
Zerre abartmıyorum!
İnsanlar hayatını koydular bu ise ama bizdeki istegin yarısını neden takımda göremiyorum?
Bunu sormak hakkım degil mi?

cemoli5408
23.04.2011, 17:20
Naçizane bi düşüncem var, ilginizi çeker mi bilmem ama söyleyeceğim. "bize her yer Trabzon" söylemi Trabzonspor taraftarının btününü kapsamayan bi slogan ve her gidilen yerde de antipati oluşturan bi slogan. diğer kentler ve taraftarları bunu tahrik sayıyo, belki biraz da haklılar. artı Trabzonspor'u sadece Trabzonlular tutmuyor ve bu sloganı da pek sahiplenemiyor. ana tema Anadoluluk artı Trakyalılık gibi bişey olsa daha iyi olabilir. alakasız mı oldu yav:D

Helvacı61
23.04.2011, 17:21
bencede ,bu ligin en delikanlı takımı bursa,seneye bursayla dost olmalıyız,
tamamen teknik direktör farkı birinin başında şikeci komisyoncu feneri şampiyon yapmak için yaratılmış şerefsiz diğerinin başında. ertuğrul var evet bursayla aramızda bir husumet oldu. ama çoğumuzda şampiyon olmalarına sevindik. eskişehir tamamen feneri şampiyon yapmak için oynadı. kendi için değil hiçbirşey olmamış gibi. devam etmeliyiz olurlarsada averajla şampiyon olsunlar

Sefa
23.04.2011, 17:22
bursa tribünlerinde bir taraftarımız bayrak açtı.

anadolu böyle olmalıdır.50 senedir ligi sömüren istanbulun yahudilerine birilerinin cevap vermesi gerekir.

istanbulun yahudileri şampiyonluğun istanbulda kalmasını istiyor.anadoluda anadoludan çıkmasın diye direnmelidir.

Ne bayrağı ?

Fatih Öztürk
23.04.2011, 17:25
Naçizane bi düşüncem var, ilginizi çeker mi bilmem ama söyleyeceğim. "bize her yer Trabzon" söylemi Trabzonspor taraftarının btününü kapsamayan bi slogan ve her gidilen yerde de antipati oluşturan bi slogan. diğer kentler ve taraftarları bunu tahrik sayıyo, belki biraz da haklılar. artı Trabzonspor'u sadece Trabzonlular tutmuyor ve bu sloganı da pek sahiplenemiyor. ana tema Anadoluluk artı Trakyalılık gibi bişey olsa daha iyi olabilir. alakasız mı oldu yav:D

hemde bayağı alakasız.

o tezahürat bize has.gerçektende dünyanın neresine gidersek gidelim bize her yer Trabzon.

ne kışkırtıcı nede tahrik edici bir tezahürat.

Fatih Öztürk
23.04.2011, 17:27
Ne bayrağı ?

bir Trabzonsporlu taraftarımız küçük bir bayrak açtı.lig tvden maçın başında gördüm.

Yiğit Gayretli
23.04.2011, 17:30
Buca bu hafta Fener'i yendiği taktirde puan farkı 5'e düşecek. Bakalım neler olacak...

cemoli5408
23.04.2011, 17:31
hemde bayağı alakasız.

o tezahürat bize has.gerçektende dünyanın neresine gidersek gidelim bize her yer Trabzon.

ne kışkırtıcı nede tahrik edici bir tezahürat.

ya doğru konuyla tamamen alakasız, aklıma geldi yazdım.

ama bana kalırsa ben haklıyım. benim gibi Trabzonlu olmayan Trabzonsporlularlada konuşuyoruz yeri gelince, bu slogan benim için pek bişey ifade etmiyo.

düşünsene, Trabzon-Eskişehir maçı var, Eskişehirliler bize her yer Eskişehir deyince insan ister istemez hadi ordan der yani. memleketçilik giriyo işin içine. şimdi biz istanbul takımları diyoruz ama Türkiye'de bu üç klüp istanbulluluktan asla bahsetmiyor. neden, çünkü her yerden taraftarı var, bu 3 klüp gibi her yerden taraftarı olan tek takım Trabzonspor. ama o slogan, bize her yer Trabzon sloganı, Trabzonspor'u yöreselleştiriyor diye düşünüyorum. neyse çok önemli değil hoş bu yüzden TS den vazgeçecek eşşek değiliz ama, yeni takım tutan çocuklar yöre takımını tutmazlar diye düşünüyorum...

Ahmet Öztürk
23.04.2011, 17:34
Bize her yer Trabzon sloganı iyiden iyiye liverpool taraftarının asla yalnız yürümeyeceksın sloganına benzer etki göstermeye başladı. Nasıl ki liverpool deplasmana gittiğinde burada yalnızsınız deniliyorsa artık bize de burası heryer değil denilecek :) Büyük takımız, büyük taraftarız vesselam :)

Mustafa Ayazoğlu
23.04.2011, 17:36
Buca bu hafta Fener'i yendiği taktirde puan farkı 5'e düşecek. Bakalım neler olacak...

buca feneri mi yenecek, gol atsa başarı sayarım. biraz gerçekçi olun.

Fatih Öztürk
23.04.2011, 17:37
ya doğru konuyla tamamen alakasız, aklıma geldi yazdım.

ama bana kalırsa ben haklıyım. benim gibi Trabzonlu olmayan Trabzonsporlularlada konuşuyoruz yeri gelince, bu slogan benim için pek bişey ifade etmiyo.

düşünsene, Trabzon-Eskişehir maçı var, Eskişehirliler bize her yer Eskişehir deyince insan ister istemez hadi ordan der yani. memleketçilik giriyo işin içine. şimdi biz istanbul takımları diyoruz ama Türkiye'de bu üç klüp istanbulluluktan asla bahsetmiyor. neden, çünkü her yerden taraftarı var, bu 3 klüp gibi her yerden taraftarı olan tek takım Trabzonspor. ama o slogan, bize her yer Trabzon sloganı, Trabzonspor'u yöreselleştiriyor diye düşünüyorum. neyse çok önemli değil hoş bu yüzden TS den vazgeçecek eşşek değiliz ama, yeni takım tutan çocuklar yöre takımını tutmazlar diye düşünüyorum...

dostum.ben her deplasman maçına giden biriyim.arabamızla 4 kişi gidiyoruz.3 arkadaşımın biri tokatlı biri mardinli diğeride uşaklı.dünde gittik.benden daha çok bize her yer Trabzon diye bağırıyorlar.inanılmayacak kadarda fanatikler.bu tezahüratta sıkıntı aramaya gerek olmadığını düşünüyorum.

rakiplerimizin ana avrat sövdüğü yerde bizim tezahüratımız haşa ilahi gibi...

Mustafa Umut
23.04.2011, 17:38
:alkış::alkış::alkış:
Bize her yer Trabzon sloganı iyiden iyiye liverpool taraftarının asla yalnız yürümeyeceksın sloganına benzer etki göstermeye başladı. Nasıl ki liverpool deplasmana gittiğinde burada yalnızsınız deniliyorsa artık bize de burası heryer değil denilecek :) Büyük takımız, büyük taraftarız vesselam :)

Mehmet Cihan Kocaman
23.04.2011, 17:40

Topun yuvarlak olduğunu ve her takımın her takımı yenebilecek güçte olduğunu, Buca'nın ikinci yarının başında feneri kadıköyde yendiğini unutmayalım.NORMAL ŞARTLARDA (şike falan yoksa) buca akıllı oynayarak puan alabilir.

MehmeTS_ADANA
23.04.2011, 17:43
ben bülent uygunun ne kadar o.çocuğu zaten biliyordum bizim maçta iyi oynadıkları için değil fener maçında yatıp bizim maçta sanki 1 puan alsanlar kümede kalacaklarmış gibi oynadıkları için söylüyorum.beni şaşırtan futbolcu ve es es taraftarlarının bu kadar kahpelik yapacaklarını hiç tahmin etmemiş olmam.istediğini aldın bülent seneye aziz ananıda avradınıda halleder sezer öztürk sende merak etme seninkinide halleder.namussuz kahpe es-es taraftarı.
kısaca hepiniz onun bunun çocuklarısınız.
yöneticiler istediğiniz kadar ceza verebilirsiniz

BENDARLI
23.04.2011, 17:44
düşündükçe kan beynime sıçrıyor herşeye rağmen satılmış es-es leri çift ""r" li şerrefsiz bülo yu hırsından sahada kusan doğayı yenmeli ve hepsinin hevesini kursaklarında bırakmalıydık...

MehmeTS_ADANA
23.04.2011, 17:44
bu arada kimse bucadan bi mucize beklemesin baskı ve kahpelikle bu maçıda alır kavatlar

ilteriş
23.04.2011, 17:45
verilmeyen gollerle ilgili tv yorumları nedir?

zafer6161
23.04.2011, 17:48
vanspor deplasmanda ilk ve tek galibiyetini bize karşı aldı,bunu unutmayalım ;)

Mehmet Cihan Kocaman
23.04.2011, 17:48

dün depar programında altan tanrıkulu,bülent korkmaz ve sinan engin hakemin bütün kararları doğru dedi.Özellikle burağın verilmeyen golünde öyle bir incelediler ki bit yeniği aramak için bak şurda burağın eli eskişehirsporlu oyuncunun eline çarpıyor dengesini bozuyor falan dediler çıldırdım ya.!

Fatih Öztürk
23.04.2011, 17:52

tvnin yorumlarını kaale alıyorsan bir Trabzonsporlu olarak benim yorumumuda kaale al kardeşim.

tribünden gördüğüm mustafa yumlu topa yükseldiği eskişehirli futbolcudan belkide20 cm daha uzun.eskişehirli defans oyuncusu topa yükselmeye kalkmadı bile.buz gibi gol.

Mustafa Ayazoğlu
23.04.2011, 17:53
vanspor deplasmanda ilk ve tek galibiyetini bize karşı aldı,bunu unutmayalım ;)

o zaman şike felan ortalık toz duman, alişen baya dolap çevirdi.

gerçi becerip golü atamadık.

Yiğit Gayretli
23.04.2011, 17:53

Kupa maçında olanları hatırlatırım. Bir takımın galibiyeti istemesi yeterli.

Yiğit Gayretli
23.04.2011, 17:58
tvnin yorumlarını kaale alıyorsan bir Trabzonsporlu olarak benim yorumumuda kaale al kardeşim.

tribünden gördüğüm mustafa yumlu topa yükseldiği eskişehirli futbolcudan belkide20 cm daha uzun.eskişehirli defans oyuncusu topa yükselmeye kalkmadı bile.buz gibi gol.

Maç sırasında faul demiştim pozisyona tekrar tekrar izledim ve şimdi diyorum ki buz gibi golümüzü yedi hakem. Eskişehirli futbolcu zaten Mustafa'dan kısa. Yükselemiyor, yükselemediği gibi bir de Mustafa'ya dayıyor sırtını. Tam da kambura yatmak diye tabir ettiğimiz şey. Eğer orada Mustafa elleriyle destek almasa Eskişehirli futbolcunun omzunun üzerinden takla atarak yere düşerdi. Gol tertemiz. Eğer bir faul varsa yapan Eskişehirli futbolcudur.

Mehmet Cihan Kocaman
23.04.2011, 17:59
Kupa maçında olanları hatırlatırım. Bir takımın galibiyeti istemesi yeterli.

Aynen.İste-İnan-Başar.Haa buca inanır mı ister mi? Yoksa yatar mı? Orası tartışılır.Biz de bunu tartışıyoruz.Ama Buca puan alırsa çok iyi olur izmire gider teknik direktörlerinin ellerinden öperim :)

U.Sadıkoğlu
23.04.2011, 18:01
Buca puan almak istese bile azize o maçı saha dışında bitirmiştir çoktan.

Mehmet Cihan Kocaman
23.04.2011, 18:02
Bucasporda sakatlardan gelen haber yüzleri güldürdü.
Uzun süredir takımdan ayrı kalan Beto, çalışmalara başladı. Aynı zamanda Serkan Yanık da dünkü idmanda yer aldı. Ağları artan Koray ise antrenmanı tamamlayamadı. Rakiplerinden kesinlikle çekinmediklerini belirten İzmir ekibinin yıldızı Musa Aydın, “1 puan bizi mutlu etmez” açıklamasını yaptı.

Beyler az önce bi arkadaş ediz affedildi demişti doğru mu?

Yiğit Gayretli
23.04.2011, 18:05
Şimdi flaş haber olarak Aziz Yıldırım'ın salı günü Eskişehir'de olduğunu kanıtlayan fotoğraf dolaşıyor internette. Yanında da bireysel oyuncu antrenörü var. Söylenenlere göre fotoğrafların basına sızmaması için yüksek meblağlar konuşulmuş. Bakalım neler olacak ?

Mehmet Cihan Kocaman
23.04.2011, 18:07
Şimdi flaş haber olarak Aziz Yıldırım'ın salı günü Eskişehir'de olduğunu kanıtlayan fotoğraf dolaşıyor internette. Yanında da bireysel oyuncu antrenörü var. Söylenenlere göre fotoğrafların basına sızmaması için yüksek meblağlar konuşulmuş. Bakalım neler olacak ?

Fotoğrafı gördüysen buraya da koyar mısın?

Yiğit Gayretli
23.04.2011, 18:07
Aynen.İste-İnan-Başar.Haa buca inanır mı ister mi? Yoksa yatar mı? Orası tartışılır.Biz de bunu tartışıyoruz.Ama Buca puan alırsa çok iyi olur izmire gider teknik direktörlerinin ellerinden öperim :)

Samet Aybaba'ya son yaptıklarımızdan sonra yapar mı böyle birşey tartışılır tabi :) İşin şakası Samet Aybaba sever Trabzonspor'u. İşin yönetim kısmını bilemem tabi. Hakemlerden yana bir şey diyemeyeceğim.

SADECETRABZON61
23.04.2011, 18:08
Bundan Sonra Gözlüklerini Çıkarır bakar Bazı taraftarlarımız Umarım
Eskişehire laf söylettirmedniz adamlar İ...Trabzon Olamassın Şampiyon diye defalarca bağırdı küfürlerde cabası maç bitincede sanki şampiyon olmuşcasına sevindiler.
Burda Kimse Eskişehir demesin artık bana ben berabere bitmesine sadece diceğim şudur bizimkinler yüreğini koyup oynamadı zaten kaç haftadır çekirge bir sıçrıyor iki sıçrıyordu geçenki yazılarımda dedim..
Artık Oyuncularda geri kalan 4 maçı kazanmak için herşeyini ortaya koysunlar bir Tolga Bir Burak kadar olabilmeli hepsi.

BENDARLI
23.04.2011, 18:08
Bucasporda sakatlardan gelen haber yüzleri güldürdü.
Uzun süredir takımdan ayrı kalan Beto, çalışmalara başladı. Aynı zamanda Serkan Yanık da dünkü idmanda yer aldı. Ağları artan Koray ise antrenmanı tamamlayamadı. Rakiplerinden kesinlikle çekinmediklerini belirten İzmir ekibinin yıldızı Musa Aydın, “1 puan bizi mutlu etmez” açıklamasını yaptı.

Beyler az önce bi arkadaş ediz affedildi demişti doğru mu?

inşallah allahım şu maçtan buca bi puan alsında şu fenerlilerin ve medyanın satılmış es-es lilerin yüzünü görmek isterdim...

Yiğit Gayretli
23.04.2011, 18:09
Fotoğrafı gördüysen buraya da koyar mısın?

Fotoyu ufak boyutta gördüm. Eğer yeterli büyüklükte bir fotoğraf bulursam konuyla ilgili bir başlık açacağım zaten.

BENDARLI
23.04.2011, 18:10
Samet Aybaba'ya son yaptıklarımızdan sonra yapar mı böyle birşey tartışılır tabi :) İşin şakası Samet Aybaba sever Trabzonspor'u. İşin yönetim kısmını bilemem tabi. Hakemlerden yana bir şey diyemeyeceğim.

abi samet ayababa istifa etmedimi benmi yanlış biliyorum

Tunay ERDEM
23.04.2011, 18:10

s.aybaba iki hafta önce istifa etti.

Mehmet Zeki
23.04.2011, 18:11

Samet Aybaba gideli cok oldu?

ccd6167
23.04.2011, 18:12
yumuruğu masaya vuramayan bi başkan
maça gitmeyi marifet sayan bi taraftar
umutu topcu dıye nıtelendırenler
siz trabzonspor futbol ulemaları

şampıyon olmuşuz olmamısız benım zerre kadar derdim yok..tek derdim şu futbol ulemalarından kurtulmakdır..adam almanyadan geldı 12 haftada 8 golu var bızımkının 15 haftada 2 golü..

şampıynlugu hakedenler kım bılıyor musunuz ..şenol güneş burak tolga onur egemen giray selcuktur..
kusura bakmayı bu takım bu taraftara fazla..

Mehmet Cihan Kocaman
23.04.2011, 18:12
Fotoyu ufak boyutta gördüm. Eğer yeterli büyüklükte bir fotoğraf bulursam konuyla ilgili bir başlık açacağım zaten.

Ufak fotoğraf ta koyulmuyor mu? :) Bunun adı şike abi ne işi var ki eskişehirde.

a f s
23.04.2011, 18:13
Bariz iki golümüzü göz göre göre yediler. Bize karşı gösterdikleri üstün(!) performanstan sonra Eskişehir'in bu hafta yenileceğini tahmin etmek zor değil.

Bülent Uygun Fener forması giyerken gıcıktın, yine gıcıksın. 96'daki maçta Abdullah'ın kendi deyişiyle "Bülent Abi o kadar yırtındığı için hakem düdük çaldı" dediği pozisyondaki çirkefliğin, Sivasspor'un başındayken ki tavırların, Eskişehirspor'a transfer(!) oluşun ve Fenere olan sevgin çok ahımızı aldın.

Fener daha oynamadığı maçı yendiğini düşünüyor ama ben puan kaybedeceklerini düşünüyorum.

Yarış henüz bitmedi.

Mehmet Cihan Kocaman
23.04.2011, 18:13
inşallah allahım şu maçtan buca bi puan alsında şu fenerlilerin ve medyanın satılmış es-es lilerin yüzünü görmek isterdim...

Amin.Aynen öyle çok iyi bir avantaj olur bizim için :)

BENDARLI
23.04.2011, 18:14

şampıyon olmuşuz olmamısız benım zerre kadar derdim yok..tek derdim şu futbol ulemalarından kurtulmakdır..adam almanyadan geldı 12 haftada 8 golu var bızımkının 15 haftada 2 golü..

şampıynlugu hakedenler kım bılıyor musunuz ..şenol güneş burak tolga onur egemen giray selcuktur..

bu yazının altına bir imzada benden...

Mehmet Cihan Kocaman
23.04.2011, 18:18

+ alanzinho.

Yiğit Gayretli
23.04.2011, 18:18
abi samet ayababa istifa etmedimi benmi yanlış biliyorum

s.aybaba iki hafta önce istifa etti.

Samet Aybaba gideli cok oldu?

Doğru diyorsunuz unuttum ben onu. Çok da önemli değil. Önemli olan Buca'nın ligde kalma şansının olduğunun farkına varması.

Fotoğrafın orjinalini buldum. Haberin kaynağını net şekilde öğrendiğim anda gerekli bilgilendirmeyi yapacağım...

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/221827_220325687983719_196978490318439_1035159_210 6205_n.jpg

Alper Calik
23.04.2011, 18:21
Arkadaşlar bırakalım şu mide bulandırıcı takımı taraftarını oyuncusunu teknik direktörünü ve taraftarını.
Trabzonspor kümede kalmaya değil, daima şampiyonluğa oynamıştır.
ANADOLU KARDEŞLİĞİ SAFSATASI BİTMİŞTİR.
Sempati bile yok bundan sonra, hiçbir takıma.

Bu forumu okuyan diğer takım taraftarları da şimdiden hazır olun. Her zaman her yerde, elimizden ne geliyorsa yapacağız. Küme düşen kümeye, 5. olan beşinciliğe.

Kasımpaşa da 7-0 da duran Trabzonspor bundan sonra durursa namerd olsun. Kime ne kadar gücü yetiyorsa atıp ezip geçsin.

Hepinizin her sene 2 defa sırası gelecek. Bazılarınızın o şansı da olamayacak.

En büyük Trabzonspor.

MURAT SARI
23.04.2011, 18:22
artık bunlar önemli değil benimde aldığım duyumlarda maçın devre arasında 5 milyon doların gittiği ama bunu kimse kanıtlayamaz ayrıca ne olursa olsun biz eskişehirden güçlü bir takımız ve maçı almalıydık isterse aziz 100 milyon dolar versin...

bASTURk
23.04.2011, 18:23
Bu maçın tezgah olduğu eskişehir'in fenere yattığı maçtan belliydi.

Atanan hakeminden,cuma günü oynanmasından,mhksinden,federasyonundan medyasına kadar herkes bu maça kırılma maçı olarak bakıyordu.

2 golümüz verilmedi.İlk golümüz hemen önümüzde oldu ve buz gibi gol!.Mustafa kolunu koyuyor ama basmıyor!

İkinci gol karşı kaledeydi net bir şey göremedim.Biraz faul var diyorlar fener atsaydı bu pozisyon tartışmasız goldü!

Yönetim,sadri şener yine uyudunuz!Tezgahı herkes gördü yine sustunuz,espri yaptınız.Kör bile aynı çukura iki defa düşmezken siz iki defa aynı haltı yediniz.

Adamlar penaltı dedi o gün bugündür penaltı atmıyoruz,aleyhine hata yok dedi anında iki golümüz verilmiyor.

Bu işi beceremediniz,oyunu kuralına göre oynayamadınız.Hem de ikinci defa bunu yapamadınız.Bu saatten sonra fenere puan kaybettireceklerini düşünen varsa düşünedursun ama sezon sonu sadri şener ve ekibi istifasını vermelidir.

ozturk
2 hafta önce şike var dediğimizde kimse ses çıkarmıyordu ne oldu puan kaybedince mi anladınız..

Ali Tunahan Güllü
Şerefsiz eses o kadar.

Bera B.
23.04.2011, 18:24
dün depar programında altan tanrıkulu,bülent korkmaz ve sinan engin hakemin bütün kararları doğru dedi.Özellikle burağın verilmeyen golünde öyle bir incelediler ki bit yeniği aramak için bak şurda burağın eli eskişehirsporlu oyuncunun eline çarpıyor dengesini bozuyor falan dediler çıldırdım ya.!

Altan Tanrıkulu'nu insan sayıp karşıma bile almam.

Yiğit Gayretli
23.04.2011, 18:25
artık bunlar önemli değil benimde aldığım duyumlarda maçın devre arasında 5 milyon doların gittiği ama bunu kimse kanıtlayamaz ayrıca ne olursa olsun biz eskişehirden güçlü bir takımız ve maçı almalıydık isterse aziz 100 milyon dolar versin...

Bunları ifşa etmek bizim görevimiz. Göz göre göre hakkın gasp ediliyor. Sus pus duramam kimse kusura bakmasın. Konuşulan fotoğraf yukarıda. Bilenler söylesin orası Eskişehir mi ?

Fanatik34
23.04.2011, 18:29
artık bunlar önemli değil benimde aldığım duyumlarda maçın devre arasında 5 milyon doların gittiği ama bunu kimse kanıtlayamaz ayrıca ne olursa olsun biz eskişehirden güçlü bir takımız ve maçı almalıydık isterse aziz 100 milyon dolar versin...Kanitlanir..is sadece cok iyi bir Hacker´e bakar. Mail trafiklerini bulacak, Telefon görüsmelerini arastiracak ve iz birakmayacak sekilde Net´te sunacak. Hemde bunu lig sonunda yapacak ki, Feneve büyük... girecek!!!

BENDARLI
23.04.2011, 18:30

işte o kadar aslana sormuşlar ensen neden kalın diye oda kendi işimi kendim görürümde ondan demiş herşeye rağman almalıydık maçı...

ccd6167
23.04.2011, 18:31
beyler yapacak birsey yok..bu takım bu sene sampıyon olsun olmasın cok onemlı degıl..82 puan alırız insallah..82 puanla sampıyon olamıyorsak zaten soylenecek söz bulamayız..
fener eğer 18 macın 17sını kazanırsa ben de gıder tebrık ederım cokta fifi....
ama şunu kafanıza kazıyın derim ben artık...akcaabat besikdüzü araklı of arsin yalı v.s. harıc ne kadar karadenız istanbul anadolu takımı varsa benım düşmanımdır..

artvinli_mert
23.04.2011, 18:33
Arkadaşlar maçı eskişehir vermiş bile olsa anlamsız bir takım sizi yenmek için oynayabilir ilkkez bir takım bizi yenmek için oynamıyor. İddası var ya da yok, para aldılar ya da almadılar. Bence hiç anlamı yok bunların.

Maçta en önemli noktalar atılan 2 golunde sayılmayışı, 2 uzatma sürelerinin 1. devre 1 dk 2.devre 4 dk olması ki maçta ikinci yarı yere yatmalar ve kaleciler yüzünden en az 15 dk duraklma var bu kadar verilmez belki ama en az 8 dk verilmeliydi fenere nasıl veriliyorsa.

Eskişehir kendini yırtsa ne olur hakemler adam oldukdan sonra. Biz oynadık gol vuruşlarını çoğunda iyi değildik ama yinede attığımız ve verilmiyen goller var. Bence mesele bu yoksa eskişhir kimya, sıradan bir takım yarın düşer 2. lige adı bile anılmaz. biz onlar gibi değiliz. Biz 1.lige çıkdığımızdan beri her sene iddalı olan takımız onların en büyük iddası kümede kalmaktır. Bu kadar zavallı takımları burada konuşup sanki birşey yapmışlar gibi davranmaayda gerek yok satılmışlar her zaman satılmaya mahkumdur.

Bizim gollerimizi iptal eden hakem esas bu adam irdelenmelidir.

Helvacı61
23.04.2011, 18:36
eskişehirsporun yaptığı trabzonu engellemek ten başka birşey değildi. avrupa hedefi olan takım 3 puanı hiç düşünmezmi fener uşağı olursa düşünmez. satılmış olursa düşünmez bunun içindirki anadolu takımları altımızda olmaya mahkümdur. ama şampiyon olacağımıza dünkü kadar inanıyorum.

BAHADIR33
23.04.2011, 18:38
eskişehir febe'ye yattı, bizimle kusana kadar mücadele etti tamam da....
biz neden kusana kadar mücadele etmedik ?
sahadaki hangi takımın hedefi daha büyüktü dün?
iki takımı da tanımayan birine dün bu takımlaran hangisi şampiyonluğa oynuyordu diye sorsak kafası karışırdı herhalde...

Tahir61
23.04.2011, 18:40
çaresizlikten sinirden ağlıyorum
hayattan nefret ediyorum
bekle kardeşim mehmet dalman
geliyorum

Kamil Çakmak
23.04.2011, 18:42
çaresizlikten sinirden ağlıyorum
hayattan nefret ediyorum
bekle kardeşim mehmet dalman
geliyorum

Hepimiz üzgünüz ama biraz abartıyoruz. Lig bitmedi ve kalan maçlarımızı alalım biz.

krdnz
23.04.2011, 18:43
Sanki dün gece dayak yedim ve karşılık verecek gücüm yok.İçim içimi yiyor.

BENDARLI
23.04.2011, 18:50
http://www.htspor.com/trabzonspor/haber/623811-gunes-erken-batiyor

işte istanbul medyaısnın şerefsizliği birde altına yzılan yorumları okudum hepten deli oldum

ulan varya bu şenol hoca sizin gibi şerefsizlere 10 numara büyük be...

size satılmış bülolar komisyoncular lazım...

bence trabzon takımı 2. liğide şampiyonluk gibi kutlamalı ve mücadelesini avrupada vermelidir avrupada başarılı olalım yeter

onlarda annelerinin liginde orta oyununu oynamaya devam etsin

yeter be iğrendim artık futboldan soğudum bu şerefsizler yüzünden...

temel_yilmaz
23.04.2011, 18:50
iki takımı da tanımayan birine dün bu takımlaran hangisi şampiyonluğa oynuyordu diye sorsak kafası karışırdı herhalde...

Bahadır abi olabilir kötü bir futbol oynayabiliriz,mücadele etmeyebiliriz ama bu gollerimizin geçerliliğini değiştirmez dün Trabzonspor'un puanları belkide şampiyonluğu çalınmıştır.Olay hedef meselesi değil olay Trabzonspor'un nizami gollerinin verilmeyişidir kötü futbol isteksizlik tabiki olabilecektir bunlar ama bizim puanlarımızın resme çalınışı gerçeğini değiştirmiyor.Dün ilk golümüzü yardımcı hakem vermemiştir pozisyona 35 metre uzaklıktaki adam , orta hakem iki elini birleştirerek rakibini ittin diyor pozisyonda halbuki öyle bir pozisyon bile değil rakip bile itiraz etmedi Burak'ın pozisyonu keza öyle Volkan Yaman bile itiraz etmedi tek sıkıntısı bu insanları bu oynanan futbol değil.

Oruç
23.04.2011, 18:54
Sakin olmakta yarar var. Febenin daha 5 maçı var oynanmamış. İBB, Karabük, A.gücü'nden birine takılır inşallah. Dua edelim, destek verelim. Olacağı varsa olacak. Allah büyük.

Şu eskişehire seneye 10 tane atmak lazım. Defolsun gitsinler kümeye. 96'da bizimkiler az atmış 7 değil 77 tane atsalarmış keşke.

Yiğit Gayretli
23.04.2011, 18:54
http://www.facebook.com/video/video.php?v=178637912185609&oid=126332284062244&comments

Buyrun arkadaşlar. Bucaspor taraftarlarının hazırladığı video. Aşağılandıkarının farkındalar. Ne kadar etkili olur bilemiyorum...

BAHADIR33
23.04.2011, 18:57
Bahadır abi olabilir kötü bir futbol oynayabiliriz,mücadele etmeyebiliriz ama bu gollerimizin geçerliliğini değiştirmez dün Trabzonspor'un puanları belkide şampiyonluğu çalınmıştır.Olay hedef meselesi değil olay Trabzonspor'un nizami gollerinin verilmeyişidir kötü futbol isteksizlik tabiki olabilecektir bunlar ama bizim puanlarımızın resme çalınışı gerçeğini değiştirmiyor.Dün ilk golümüzü yardımcı hakem vermemiştir pozisyona 35 metre uzaklıktaki adam , orta hakem iki elini birleştirerek rakibini ittin diyor pozisyonda halbuki öyle bir pozisyon bile değil rakip bile itiraz etmedi Burak'ın pozisyonu keza öyle Volkan Yaman bile itiraz etmedi tek sıkıntısı bu insanları bu oynanan futbol değil.
Agbicim güzel söylüyorsun da jaja neden orada pas vermedi kaleye vurdu?umut neden pas vermedi kaleye vurdu? bu futbolcularımızın hedefi şampiyonluk mu yoksa sükse yapmak mı?
sen kendi göbek bağını kesmezsen eloğlu da böyle yapar..rakip futbolcu köpek gibi koşuyorsa sen tazı gibi koş.. şampiyonluğa koşuyorsun var mı daha ötesi....

kürşat şen
23.04.2011, 19:00
4 maç daha var önümüzde önemli olan morallerin hemen yerine gelmesi..
takım çok demoralize oldu kendine gelmesi lazım..
eğer şampiyonluk kaçarsa bunda hepimizn suçu var..
yönetimin transfer suçu..
şenol hocanın taktiksel yanlışlıkları..
özellikle ikinci yarıdaki fener maçında beraberliğe oynamalıydık..
o gün çok ofansif bir kadroyla çıkmıştık..
ne oldu kimsenin önemsemedği ikili avarajda gerideyiz..
artık ikili averaj önemsiz denmesin burada..
ikili avarajda önde olsaydık bu eskişehir kaybının bir önemi olmayacaktı..
biz taraftarlar suçluyuz gerektiği yerlerde özellikle a.akerde gerekli desteği veremedik..
futbolculara bişe demek istemiyorum hepsi yeteneklerinin hepsini verdiler..
bazılarının çapı yetmedi(umut bulut)ama her maç koştu didindi..
umut buluta çok kızıyoruz neden kızıyoruz çünkü onu f.tekkeyle karşılaştırıyoruz...
oda artık sezon sonu avrupaya gider askerlikten yırtmış olur..
şampiyonluk gitmedi arkadaşlar..
gitse bile biz trabzonsporu kupalar kazandığı için değil bizi temsil ettiği için,
biz olduğu için seviyoruz..
trabzonspor hep varolsun varsın şampiyon olmasın..
onun büyüklüğünü kimse anlayamaz....çapı yetmez

krdnz
23.04.2011, 19:02
Sakin olmakta yarar var. Febenin daha 5 maçı var oynanmamış. İBB, Karabük, A.gücü'nden birine takılır inşallah. Dua edelim, destek verelim. Olacağı varsa olacak. Allah büyük.

Şu eskişehire seneye 10 tane atmak lazım. Defolsun gitsinler kümeye. 96'da bizimkiler az atmış 7 değil 77 tane atsalarmış keşke.

Onu bunu bilmem buldun mu boğana kadar gol atacaksın.

Kasımpaşa maçında 7 attığımızda söyledim bunu.Aynı takım bir önceki sene 3-1 yendi bizi demediklerini bırakmadılar.

Fatih Öztürk
23.04.2011, 19:03
dünden daha çok inanıyorum şampiyonluğa.

Bordo_MaviM_61
23.04.2011, 19:06
Ancak içim kaldırdı bakabildim Yumlu'nun golunde bir şey yokmuş. Eskişehirli futbolcu aşağıda kalmış Yumlu sıçramış vurmuş nizami gol bu.

Armağan Dere
23.04.2011, 19:07

Murat abi bu duyumunu nası kanıtlayabilirsin..İş işten geçti ancak bunun ses getireceğine inanıyorum

oguzhanssan
23.04.2011, 19:11
Allah önce sizin gibi Şerefsiz taraftar yapısına sahip insanlara akıl fikir versin..

Bülent Uygun denen yalaka,şerefsiz şimdi Aziz babasının elini öpüyodur...

Bana Fenerbahçe maçında takımınızın en iyi 2 oyuncusu Nadarevic ve Pele'yi neden oynatmadığınızı söylesene??
Nadarevic sarı kart cezalısı olduğu maç dışında tüm maçlarda 90 dk oynamış,Neden Fener maöında oynatılmadı??
Pele ortasahanın en iyisi neden Fener maçında oynatılmadı??

Sonra Fener maçında Alper ve Sezer öne yakın tek ön libero ile oynadınız,Trabzonspor maçında Neden 4 ön libero ile oynadınız??

Son dakikalar Neden maç berabere bitsin diye zamana oynadınız,1 puanın size ne faydası vardı??

Şerefsizsiniz Yönetimden,taraftarına,Teknik direktöründen,futbolcusuna şerefsizsiniz....

anaaa neler olmuş es-bahçe maçındaa!!

Mustafa AYDIN
Bütün şerefsizler bir olmuş bize karşı savaşıyolar,bu savaştan nasıl çıkacağımız daha belli değil ama,yau kardeşim maç boyunca zaten yakaladığımız gol pozisyonu sayısı belli bunlarıda hoyratca harcamanın ne anlamı var anlamıyorum.Mücadele,iyi niyet tamamda bize sonuç lazım kardeşim.fenerin yedek golcusü bizde olsa şu anda belkide şampiyonluğumuzu ilan etmişdik.Her şeyden geçtim taraftara yazık.Daha dün gece 61 yaşında insan kalp krizinden öldü.Madem yedek kulubesine adam alacaktınız alt yapıdan alsaydınız milyon milyon euro ları ne diye savurdunuz.

zafercalikoglu
yorumları inceledim,biraz şmapiyonluk inancımız azalmış gördüm,bence artık daha da artmalı,fener kesinlikle puan kaybedecektir,ve sonunda mutlu sona biz ulaşacagız,çünkü o kupa en cok bize yakışır...biz taraftar olarak son 4 maca konsantre olup bu macları alalım ,bu sezon sampiyonluk 2 liaveraj belirlemez...bu yazdıklarımı,kayededip ,şampiyon oldugumuzda forum da defalrca yayınlayacagım insallah..
yolumuz ve umuduz hep olsun,,

Koray10
23.04.2011, 19:12
arkadaslar simdi söyle bir bakalim sampiyonluk niye gitti...bunu bir sebepi var oda herkezin bildigi gibi umut bulut, tamam fenerin oyunlari da etkisi var ama sampiyon olacak takim umut gibi futbolcu olur arkadas, resmen sinir oluyorum..sizler neler hissetiyorsunuz..ben resmen biktim..

mkmoglu
23.04.2011, 19:13
beyler yapacak birsey yok..bu takım bu sene sampıyon olsun olmasın cok onemlı degıl..82 puan alırız insallah..82 puanla sampıyon olamıyorsak zaten soylenecek söz bulamayız..
fener eğer 18 macın 17sını kazanırsa ben de gıder tebrık ederım cokta fifi....
ama şunu kafanıza kazıyın derim ben artık...akcaabat besikdüzü araklı of arsin yalı v.s. harıc ne kadar karadenız istanbul anadolu takımı varsa benım düşmanımdır..
beyler trabzonspor türkiyenin takımıdir..bu forumda trabzonlu olmayıpta trabzonsporlu nekadar taraftar olduğunun farkında değilsin..sen git yalı yı araklıyi tut..ne kadar kolay pes ediyoruz..yeterki kaybetmeyelim şampiyonuz..

Erbay
23.04.2011, 19:14

Haklısın Bahadır abi, ben de çok kızıyorum rakipten az mücadele etmemize. Ama bu kadronun beklediğimiz mücadeleyi göstermesi çok zor. Çok hücumcuyla oynuyoruz. Giden geri gelmiyor. Ortadakiler koşmaktan geberiyor resmen. Burak kurtardı takımı çoğu maçta. Bu maçta da bir gol olsa methiyeler düzülürdü belki. Ama oynadığımız oyundan kendimizi bu kadar soyutlarsak olacağı buydu.

Sezonu 12-13 futbolcuyla götürmeye çalışınca böyle oluyor hep. 2008-2009 sezonunda da böyle olmuştu.

A.Gökhan AKIN
23.04.2011, 19:14
Fener takılır takılmasına amenna da biz bu futbolla bundan sonra oynayacağımız her maçta puan kaybetme adayıyız bunlarıda görmek lazım..Umut Bulut bu takımda forvet olarak oynadığı sürece iyi oynadığımız maçlarda dahi puan kaybedilmesi için çok iyi bir neden var demektir..

Armağan Dere
23.04.2011, 19:19
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/221827_220325687983719_196978490318439_1035159_210 6205_n.jpg

Bakın burda kim var diğer başlıkta da Eskişehir'de bir lokantada Eskişehir başkanının parayı indirdiği yazıyor...

ccd6167
23.04.2011, 19:20
beyler trabzonspor türkiyenin takımıdir..bu forumda trabzonlu olmayıpta trabzonsporlu nekadar taraftar olduğunun farkında değilsin..sen git yalı yı araklıyi tut..ne kadar kolay pes ediyoruz..yeterki kaybetmeyelim şampiyonuz..

ne dıyorsun sen ..kafan mı güzel senın sana mı soracagım hangı takımı tutacagımı futbol uleması..ben senden daha iyi biliyorum kımlerın tslı oldugunu rahat ol..benım dediğimden anladgın bu kadar az once de dedım ya sız bu kafayla cok gıdersınız dıye..once arkadastakı bu mantıgın değişmesi lazım..rahat sen kardeşim ben 13 yasında zonguldakspor deplasmanlaına gıden ınsanım...o yuzden bana ulemalık yapma..

Burçak
23.04.2011, 19:22
Her şeyi geçelim..
Maçın son düdüğü çalıyor..
Ve eskişehir tribünleri hep bir ağızdan HEEEEY diye beraberliğe seviniyor..
İşte o an tamda o an gerçek kimliklerini belli ediyorlar.
beraberliğe sevinmenin tek sebebi olabilir. ya şampiyon olmuşsundur yada içindeki yalaka dışarı vurmuş fenerbahçeye hizmet etmiş olmanın huzurudur..

Bülent AKBULUT61
aklıma geldikce kafayı sıyırıyorum ne kadar cok şerefsiz varmış bu ülkede

balli_kuymak
Nerde feneri kupa finalinde rezil ettiğimiz futbol... futbolumuzla döverek yeniyorduk takımları ama bu kadronun nefesi yetmedi burda suçun en büyüğü yönetimdedir devre arası yapılan transferler takıma gram katkı sağlamamıştır...

LazAnisT
23.04.2011, 19:23
Dün maç için Eskişehirdeydim.Stadın karşı sokağında Artvinliler lokali diye bir yer var.Orda bir iki kadeh içtikten sonra lavaboya kalktım ama içerisi dolu olduğu için sıra beklemeye başladım.

Hemen yanımdaki masada iki tane 50 li 60 yaşlarda amca vardı.Biri diğrerine maç ne olur diye sordu.Diğeri :Başkan(eskişehir başkanından bahsediyor) bizim maçtan parayı indirdi bu maçtanda para aldıysa maçı veririz dedi.

Diğer adam nerden biliyorsun sattığını diye sorunca oda oğlunun garson olarak çalıştığı restorantta buluştuklarını ve oğlunun kendisine söylediğini söyledi.

Bu olaya bizzat ben şahid oldum arkadaşlar.

mkmoglu
23.04.2011, 19:25
ne dıyorsun sen ..kafan mı güzel senın sana mı soracagım hangı takımı tutacagımı futbol uleması..ben senden daha iyi biliyorum kımlerın tslı oldugunu rahat ol..benım dediğimden anladgın bu kadar az once de dedım ya sız bu kafayla cok gıdersınız dıye..once arkadastakı bu mantıgın değişmesi lazım..rahat sen kardeşim ben 13 yasında zonguldakspor deplasmanlaına gıden ınsanım...o yuzden bana ulemalık yapma..
bebde55 yaşında 6 şampiyonluğun bizzat içinde olan insanım..senin gibiler yüzünden yıllardır şampiyon olamıyoruz..

Mehmet Cihan Kocaman
23.04.2011, 19:28
arkadaslar simdi söyle bir bakalim sampiyonluk niye gitti...bunu bir sebepi var oda herkezin bildigi gibi umut bulut, tamam fenerin oyunlari da etkisi var ama sampiyon olacak takim umut gibi futbolcu olur arkadas, resmen sinir oluyorum..sizler neler hissetiyorsunuz..ben resmen biktim..

Ya nereye gitti şampiyonluk arkadaşlar yapmayın ya.Elbet biri çelme takar fenere.Yapmayın böyle.

ozturk
23.04.2011, 19:32
Dün maç için Eskişehirdeydim.Stadın karşı sokağında Artvinliler lokali diye bir yer var.Orda bir iki kadeh içtikten sonra lavaboya kalktım ama içerisi dolu olduğu için sıra beklemeye başladım.

Hemen yanımdaki masada iki tane 50 li 60 yaşlarda amca vardı.Biri diğrerine maç ne olur diye sordu.Diğeri :Başkan(eskişehir başkanından bahsediyor) bizim maçtan parayı indirdi bu maçtanda para aldıysa maçı veririz dedi.

Diğer adam nerden biliyorsun sattığını diye sorunca oda oğlunun garson olarak çalıştığı restorantta buluştuklarını ve oğlunun kendisine söylediğini söyledi.

Bu olaya bizzat ben şahid oldum arkadaşlar.

Yoktur öyle birşey

yalandır o yalandır :rolleyes:

61_Hasan_69
23.04.2011, 19:34
küfür ettiğimiz sevmediğimiz Bursa meğerse ligiin en delikanlı takımıymış be..

zaferyıldız
23.04.2011, 19:34
umut yeteneksiz olabilir ,, ki çok yetenekli olsaydı bile...

şenol hocanın onun formsuz ve verimsiz bir dönemi olabileceğini ,

kenarda tutulup dinlendirilmesi gerekebileceğini,,

kendi aldırdığı başka topçulara da biraz şans verebileceğini ,,

zaten puan kaybediyoruz ,,bir de böyle olsun diyebileceğini,,

orta saha çıkarıp çift forvete de dönerim diyebileceğini

düşünmek istiyorum....

eğer bunları yapamazsa ,,yapmazsa..

özkan hoca ya dediği gibi sendeki kupaların biri bende olsa ...

diyerek öleceğini düşünüyorum...

Helvacı61
23.04.2011, 19:35
daha 5 maç var ve 3 puan öndeyiz. bu ligde şerefli takımlarda var bizi bilmem ama fener kesin puan kaybedecek. önümüzdeki maça odaklanma zamanı 82 puan alalım şampiyon olamıyorsak olamayalım ama oluruz bu iş averaja kalmaz ayakta duran ipi göğüsler. şimdi dik durmanın tam zamanı

Hürgün Aygün
23.04.2011, 19:37
küfür ettiğimiz sevmediğimiz Bursa meğerse ligiin en delikanlı takımıymış be..
Bugün 61.dakikada stadlarında "İ.ne Trabzon olamazsın şampiyon."Diyen Bursa mı abi?

Birincioğlu
23.04.2011, 19:37
bence bu başlık kitlenmeli.renktaşlarımız gereksiz yere birbirleri kırmamalı.es-esler düşmanımız olmayı bile haketmiyorlar.düşma dediğinin safı

belli olur.bunlar kavak yaprağı gibi olmuşlar her tarafa dönüyorlar.bursaspora da dost gözüyle bakanlar bu gün oynana macın 61dk sında

i..ne trabzon olamazssın şampiyon diye bağırıyordular.

intikam soğuk bir yemek gibidir.zamanı gelince ısıtacaksın..bize düşen o günün gelmesini beklemektir.

Koray10
23.04.2011, 19:39
Ya nereye gitti şampiyonluk arkadaşlar yapmayın ya.Elbet biri çelme takar fenere.Yapmayın böyle.

inaniyormusun buna fener her maci aliyor...niang oynamasi semih oynuyor bizde illede umut anlamis degilim

Mehmet Cihan Kocaman
23.04.2011, 19:39
Beyler bursa maçından sonra bursalılar şampiyon fener diye bağırmış doğru mu??

61_Hasan_69
23.04.2011, 19:40
Bugün 61.dakikada stadlarında "İ.ne Trabzon olamazsın şampiyon."Diyen Bursa mı abi?

ya taraftarı boşver ben bursa takımından bahsediyorum..Başkan Türkiyenin 4te 3ü bizim şampiyonluğumuzu istiyor diyor ama bence bu oran 4 te 1 bile değil herkez 61. dakikada sövüyo bize..

Helvacı61
23.04.2011, 19:41
bırakalım şu puan kaybedince sağa sola eleştiri yapmayı 4 maçı nasıl alırız onun hesaplarını yapalım. antep maçında trübinleri nasıl ayaklandırırz ona bakalım. tekrar yazıyorum ayakta kalan ipi göğüsler 4 hafta puan puana bu lig gitmez. maçlar aynı saatte sakin olup kendi maçına odaklanan bu işi bitirir

krdnz

Bizden sonra ara vermeden Fenerede söven Bursa.

Beğenmesekte duruşları var hiç olmazsa.Anadolu,anti-bizans deyip beraberliğe sevinenlerden değiller bari.

Mehmet Cihan Kocaman

Öyle bişey oldu mu cidden?

Yiğit Gayretli
23.04.2011, 19:45

Bakın burda kim var diğer başlıkta da Eskişehir'de bir lokantada Eskişehir başkanının parayı indirdiği yazıyor...

Armağan kardeşim bu fotoğraf 2009 yılına ait. http://www.gazetegercek.com/fenerbahcede-baskan-ve-yoneticiler-eskisehirde-tarihi-mekanlari-gezdi.html

Fotoğrafı foruma ilk ben taşıdım. Kaynağım da Facebook'tan bir Trabzonspor sayfasıydı. Meğerse admin yalancının tekiymiş. Şerefsiz dahi olsalar insanlara yalan yanlış meselelerden çamur atmak bize göre değil. Yakışmaz !

Etem Güner
23.04.2011, 19:47
Yazıları okuyorum arkadaşlarım kardeşlerim okudukça nasıl üzüldüğümüzü görüyorum inanın bu yazımı ağlayarak göz yaşları içinde yazıyorum 4 yaşındaki oğlum bana bakarak babacım neden ağlıyorsun diyor bana aldım kucağıma sarıldım yavruma ve ağlıyorum renktaş larım bu naldım yoruldum ama ALLAH tan umudumu kesmedim hiç bir zaman yavrum boynuma skıca sarıldı ve yine sordu ne diyeyim oğluma arkadaşlar sen de ağlamazsın inşallah oğlum benim gibi yanıyor ciğerlerim pişiyor ama ne yapayım elimden bir şey gelmiyor dua edin ne olur arkadaşlar bu yıl bu kadar yaklaşmışken bunu bize ALLAHIM NASİP ETSİN NE OLUR HAYKIRIYORUM şu kucağımda ki oğlum MUHAMMEDİM İÇİN BÜTÜN SABİLERİN HATIRI İÇİN AĞLATMA BİZİ ALLAHIM daha dün bu üzüntüye dayanamıyan bir taraftarımız hakkın rahmetine kavuştu sezon sonu ne olur düşünmek bile istemiyorum arkadaşlar sadece dua..dua..dua.... istiyorum biz de bu takımın yiğit futbolcularıda şampiyonluğu hak ediyor arkadaşlarım hepinizi saygıyla ve sevgiyle selamlıyorum

bahadır2561
23.04.2011, 19:47
http://www.indirmedenizle.org/wp-content/uploads/oc.jpg

hüseyin1975
23.04.2011, 19:48

Saygideger Fenerbahce ve Eskisehirspor Baskanlari, sizlere bildigim ve bilmedigim bu Dünyadaki bütün Küfürleri hediye ediyorum, Lütfen kabul ediniz.

Mesut AKYILDIZ
23.04.2011, 19:49
Dün sıcağı sıcağına giremediğim için foruma bu kadar karamsar değildim ama şimdi yazılanları okudukça forumdaki karamsar hava beni de etkilemiyor değil..Fenerin yarın olası puan kaybı yaşaması durumunda herşey burada normale döner...İnşallah öyle de olur....

hüseyin1975
23.04.2011, 19:50
Armağan kardeşim bu fotoğraf 2009 yılına ait. http://www.gazetegercek.com/fenerbahcede-baskan-ve-yoneticiler-eskisehirde-tarihi-mekanlari-gezdi.html

Fotoğrafı foruma ilk ben taşıdım. Kaynağım da Facebook'tan bir Trabzonspor sayfasıydı. Meğerse admin yalancının tekiymiş. Şerefsiz dahi olsalar insanlara yalan yanlış meselelerden çamur atmak bize göre değil. Yakışmaz !

Fark etmez!
2009 da serefsizdiler 2011 de yine serefsizler.:mad:

LazAnisT
23.04.2011, 19:50
Bugün 61.dakikada stadlarında "İ.ne Trabzon olamazsın şampiyon."Diyen Bursa mı abi?Karabük taraftarıad ayva çicek açmış yazmı gelecek fener karabüğe nasıl gelecek tarzında birşeyler diyordu.En iyisi bunları boş verip işimize bakalım:)

Mesut AKYILDIZ
23.04.2011, 19:51
Bir de Aziz YILDIRIM bu işleri maç arefesinde Eskişehirden çevirecek kadar acemi değildir bu çağda bu imkanlarla hiç öyle bir ahmalık yapmış olmasına ihtimal vermiyorum...

Harun
23.04.2011, 19:52
Çok büyük bir avantajı kaybettik malesef.Bunun tek sorumlusu bana göre Şenol Güneş'tir.Nasıl ki başarılarının ardından övgüler ile meth ediyorsam oynanan kötü futbol ve alınan kötü sonuçlar ardından da eliştirmemde bir o kadar normaldir.

Şenol Güneş'in "maç kazanan kadro bozulmaz" düşüncesi bizi bu kötü futbola sürükleyen en büyük etekn oldu.Öyle bir kadro kurduki kimin yedek kimin as oyuncu olacağını sokaktaki adam bile tahmin edebiliyordu artık.Maç yorumlayıcıları bile hangi dakikada kimin çıkacağını ve yerine kimin gireceğini ezbere söyeyebiliyorlardı.
Bu sistemde ilknbirde çıkan oyuncular sezon sonuna doğru performans düşüklüğü yaşadığı halde kadroda ne revizyon yaşandı ne de bir değişikliği.Buna paralel olarak yedek kulubesindeki oyuncularda oyuna sonradan girdiklerinde oyuna gereken desteği bir türlü veremiyorlardı.Çünkü onlar hiç alışık olmadıkları ve çok kısa süre beraber oynadıkları takıma ayak uyduramıyorlardı.

En formsuz dönemimde bile Umut'tan vazgeçmedi Şenol hoca.Bu keza Colman içinde geçerli,Jaja içinde.Belki kendine göre geçerli sebebleri olabilir hoca'nın.Yedekte bekyelen oyuncuların yetersiz olabileceğini düşünebilir.Fakat bu bir kaçış değildir.Bir sezon boyunca aynı oyuncu kadrosuna yüklenmenin faturasını ödüyoruz şuan.

Bir de bunun rakip tarafından bakış açısı var.Takımımızı az da olsa takip edenler tüm top organizasyonlarının Selçuk-Colman üzerinden gittiğini bilir.Dün en basit örneğini gördüğümüz gibi Colman ve Selçuk'a uygulanan adam markajı bizim diğer bir maskemizi düşürdü.

Demem o ki Şenol Haco ne kadroda ne de taktik anlayışta hiç bir arayışa gitmedi.Son beş hafta sürekli aynı şeyler yazıldı çizildi"Tarbzon kötü oynuyor ama kazanıyor"."Çekirge bir sıçrar iki sıçrar"... Umarım bu son puan kayıbı olmuştur.Belkide bu puan akybı ile yeni arayışlara girer hoca.

Hürgün Aygün
Öyle bişey oldu mu cidden?
Evet onun sonrasında da Fenerbahçe'ye küfür ettiler.

Asi Çaykaralı61

Bir laf vardır sizler bilirsiniz bizim burda büyüklerimiz çok kullanır sizi ağlatan sizi üzen dostunuzdur ama yüzünüze gülen düşmanınızdır dünde bu lafın ne kadar doğru olduğunu herkes daha doğrusu hepimiz gördük

hasan8861
Bundan sonra bu forumda yok es esin bi durşu var istanbula karşı başkaldırmaydı bilmem ne gibi laflar duymak istemiyorum dün 90 dakka küfür eden adamların duruşu anca şerefsizlik duruşu olur..maça gelince bu takımın ihtiyacı forvet ve umutla buraya kadar gelmemiz bile büyük bir başarı.tamm umut dursun kadroda ama 18 kişilik kadroda yedek olsun sonradan girsin iyi bir alternatif olabilir ama bu takımın birinci adamı olmamalı..her ne kadar buraya gelmemiz büyük başarı desemde benim takıma olan inancım tam inşallah sezon sonunda ipi göğüsleyen taraf biz olacazz

yağız61
23.04.2011, 19:56
onların haysiyet ve şerefinin ta aaa .....................yım.

Fanatik34
23.04.2011, 19:56

Bu olaya bizzat ben şahid oldum arkadaşlar.Eger bu gercekse bunu ispatlamak hicte zor olmaz! Ama bunu aciga cikamak isteyen icin tabi...

Sefer A.
23.04.2011, 19:57
bize oh oldu anasini satayim, 2haftadir fb'nin 7gün bizim ise 4gün arayla oynayacagimiz belli, hiç sesimizi çikarmadik, tebrikler bize.....

Helvacı61
23.04.2011, 19:58
bir takımın içinde herhangi bir lobinin ağır basması normal bursada bizim lobimiz iyidi bundan sonrasına bakmak lazım hangi takımda kimin lobisi daha iyi bu işler satmayla olmaz lobi işi sempati işi şahsen ben istanbul maçının fener açısından çok zor olacağını düşünüyorum ve ankaragücü ama hakemlerin tavrı önemli hakem istesin luganoya her maç kırmızı verir bir bakmışsın çıkmış helal süt emmiş biri vermiş biz işimize bakalım

Emin Danışmaz
23.04.2011, 20:00
Karabük de hatırı sayılır TRABZONSPOR lu vardır beyler sıkıntı yok o maçtayım inşallah.

Cagdas Topal
23.04.2011, 20:00
Dün 2 puanı bıraktık ama onurumuzla bıraktık , şerefsizlik yaparak 1 puan çalmadık eskişehir gibi hesabının sorulacagını bile bile 2 puan çalmadık hakem gibi olan oldu başınızı dik tutun .

MaRaŞLı
23.04.2011, 20:01
1)4 maçı alalım şampiyon olalım.ben hala umudumu koruyorum.bence azizenin takımı 17de 16 yapamaz.yaparsada alkışlarım.biz 4 maçı alırsak büyük ihtimalle şampiyonuz.ahada buraya yazıyorum.
2) şenol hoca lütfen ama lütfen şu jaja yı 11de oynatma.adam her maç ama her maç bizi 1 kişi eksik oynatıyor.acilen ılk yarıda jajasız kadroya dön.veeee şu engini ne olursa olsun son 4 hafta oynat.emin olun engın olsaydı dünkü maçı rahat alırdık.engin yok kanattan atak yok.
3)bundan sonra gördüğüm her eskişehirsporluyu s.kecegim buda böyle biline.k.maraşta bir kaç ögrenci vardı es es atkısıyla daha önceleri gezen allah karşıma çıkartmasın fena olur..
4)anadolu yalan dolu hepsi istanbul eziklerinin köpekleri bunların.örnek dünkü maç fener maçında sesi çıkmayanlar dünkü maçta nasılda havluyorlardı gördünüz değilmi...
5)onursuzça şampiyon olmaktansa onurluca 2.olalım daha iyi..

bize her yer trabzon..hep destek tam destek..haydeenn şimdi destek zamanı

Barış Mayda
23.04.2011, 20:02
http://www.gazetevan.com/SPOR/6898-gaziantep___Bursaspor_maci_cikan_olaylarin_videosu _izle___Spor_haberleri_sondakika.html

Gaziantep Bursaspor maçı Ömer Erdoğan'ın attığı gol bu golü veriyolarda bizim golü neden vermiyorlarr....