PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 30.Hafta | Eskişehirspor 0 - 0 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16

Samet Metin
23.04.2011, 10:42
artık kabul edelim fb şampi...

eskişehir insanının da ne olduğunu anladık artık. 2. takımı eskişehirspor olan bizans köpekleri...

şampiyon olsak da olmasak da önümüzde ki sene içerdeki eskişehir maçında maç başından sonuna kadar şu tezahuratı yapmayı öneriyorum;

.... eskişehir hiç oldun mu şampiyon?

Yiğit SARI
23.04.2011, 10:42
(34 Üye ve 42 Misafir)

Çok mutludurlar şimdi..

mda61
23.04.2011, 10:43
Bizde bu taraftar varken, zaten şampiyon olamayız. '' ligden çekilelim '' başlığını görünce şok oldum. Daha hiç bir şey bitmiş değil, sizin bu psikolojiniz oyunculara da yansıyor. Avni aker'de gelecek hafta yine stres yüklersiniz oyunculara. Oysaki bizim coşkumuzla onları ateşlememiz lazım. Biz 4 maçımızı alalım,82 puanımız olsun. Fener 5 maçtan birinde takıldı mı biz yine şampiyonuz. Hee olamadık mı ? 82 puanla şampiyon olamayan takımı ben ayakta alkışlarım, o takımda emeği olan bir Allahın kulunu eleştireninde Trabzonsporluluğundan şüphe ederim.

Hepinizi sükunete davet ediyorum.

Sami Kuk
23.04.2011, 10:44
Eskisehirin Facebook taki sayfasına ulaşılmıyor sanırım kapandı dün gece:) İyi olmuş

Eskisehirin sivastan samsundan,kayseriden farkı yok.Taraftarları tam şerefsiz istanbul yalakası çıktı.

DNA-TS
Dün tekrar gördük bizim dostumuz yok ana avrat sövmeler falan trabzondaki derneklerde az bise gurur varsa bunları Trabzon'da dolastirmaZlar gördükleri yerdekafasini gözünü patlatirlar maçta sovduler ama çıkışda kimse yoktu ortada birde kimse demesinin eses taraftarı varfAlana bu ülkede tek takım tutan tek sehir Trabzon dur tescillendi.şerefsiz Eskişehir ve camiasi

agora61
kadro kalitemizin yeterli olmadığını söylemiştim, bu puan kayıpları normal, buraya kadar iyi geldik , şampiyonda olabiliriz , bunlar normal , destek olmaya devam, şaşılacak olan bir takımın 2. yarıdaki 17 maçta sadece 1 beraberlik alması olur ki buna yapacak bişey yok, bizim ligimiz 3 kızkardeşin sırayla şampiyon olduğu diğer anadolu takımlarının figüranlık yaptığı kurgulanmış bir orta oyunu gibi, halen daha sevdiğim es es taraftarına da bir çift lafım var allah eskişehirspor'a bu acının beterini yaşatsın, sebebi sahadaki mücadeleniz değil geri kalan ne varsa....

Varlıbaş61
23.04.2011, 10:45
Ben önce Allah'a sonra Ankaragücüne güveniyorum.. Bir kısım tarafatarımızın sabah akşam hakaret ettiği Fatih Tekkemiz var orada.. Şampiyonluğa öyle de olsa katkıda bulunacağına inanıyorum.. Tabi oynatılırsa..

Ben de İBB'ye güveniyorum...

Yiğit SARI
23.04.2011, 10:45
Fener takılır mı bilmem ama Umut bu sene önümüzü kapatıyo bunu anladım

Oğuz ZEYTİN
23.04.2011, 10:47
Valla Eskişehirspor camiasını tebrik ederim. Allah analı babalı büyütsün.

Fener'den nur topu gibi bebekleri olmuş!

* Hala daha "Şota adamsın, Kayseri forever!", "Keşke Eskişehir şampiyon olsa, çok süper taraftarı var, ay ne sempatikler", "Antalya'nın da otelleri güzel, inşallah bizi yenerler", "Geçenlerde Ankara'daydım, Ankaragücü'ne hayran kaldım"... vs. gibi mantık sınırlarını zorlayan, bir o kadar da romantik düşünen Trabzonsporlu var mı?

hüseyin1975
13 Mac 2 Gol.
Bravo sana!

Brozek daha az atabilirmiydi?
Hic sanmiyorum.
Su günlerde deli kolombiyaliyi arar oldum.

chener
aziz ve alex başbakanı ziyaret ettiğinde demiştik ki tff,mhk,hakemler sonuçta iktidarın memuru diye. art niyet aramayın diyenler bakın ne oldu.kına yakın şimdi.takımıma lafım yok.iyi kötü buraya kadar geldik.bundan sonrası psikolojik savaştı.yenildik.uykusuz geçen bir gecemin hesabına allah kötü niyetlilerin hepsinden sorsun.

sarman61
23.04.2011, 10:48
Eskşehirspor böyle bir hocaya sahip olduğu için bence gurur duymalı. Takımını maça kendi karakter yapısına göre hazırladı gerçekten helal olsun. Bir takımı ancak bu kadar motive edebilrisiniz. Eskişehirspor lig boyunca böyle bir futbol ortaya koysa ilk 4 içine rahat girerdi. Ama anlamadığım bu oyun kurgusu ve motivasyon ve taraftar desteği neden Fenerbaçe maçında gösterilmedi. Alex gibi bir adamı neden boş bıraktılar diye düşünürken maç sonu Eskişehirspor tribünlerinden yapılan tezahürat lar herşeyi özetli Eskişehir şehri, hocası, başkanı ve futbolcuları ile Fenerbahçenin şampiyon olmasını istiyor bu durumda bizim maçı kazanmamız gerekiyordu. Ama kalitesi ortada olan forvet oyuncumuzla bu kadar oluyor. İnşallah sonraki 4 maçımızı kazanırız. Şampiyon olursak şampiyonluğu kutlarız olamazsak futbolcularımızı tebrik eder iskelet kadroyu bozmadan gerekli takviyeleri yaparak şampiyonlar ligine kalmaya çalışırız ve önümüzdeki sezon yeniden şampiyonluk mücadelesi veririz.

Lütfen ama lütfen bu sefer şampiyonluğu kaçırırsak takımı bozmayın. Hep aynısı yapılıyor sonra toparlanmaya çalışıyoruz ama nafile hem takım kadrosu bozuluyor, yönetim istifa ediyor yada hoca istifa ediyor sonra sil baştan toparla toparlayabilirsen

Ahmet Kuru
23.04.2011, 10:49
Yine aynısı oldu.Gerci şimdiden hayata küsmenin anlamı yok.Daha bizim oynayacağımız 4 rakibim 5 maçı var.Ama bu derece pozisyon harcarsa bir takım yapacak birşey yok.Bir fotvet oyuncusu 11 maçta 90 dakika oynayıp 2 gol atabiliyorsa ve sayısızca gol kaçırıyorsa buna kimsenin yapacağı birşey yok.

Mesut
23.04.2011, 10:49
Şerefsiz dostun olacağına delikanlı düşmanın olsun.
Bursaspor taraftarı kadar ''delikanlı'' değilsiniz.Bursaspor içerde dışarda hep bir gerginlik olur adamlar dik duruş gösteriyor en azından.Ya siz eskişehir kaypaklıkda bir numara her sezon aynı numara ve her sezonda saf gibi yiyoruz numarayı.Maç Trabzon'da olur severiz sizi yalakalıkda sınır tanımazlar maç eskişehirde olur küfürler havada uçuşur.Diyorum ya bursaspor taraftarı kadar ''delikanlı'' değilsiniz.Anlayın ne kadar vasat bir haldesiniz.
Bursasporun yanına adın kalın harflerle yazılmıştır eskişehir...http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/205194_167769279946255_132672790122571_418850_1753 81_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=418890&id=132672790122571)

hüseyin1975
23.04.2011, 10:51
Sayin Baskan umarim artik gazete gazete dolasip konusmanin Sampiyonlugu getiremiyecegini anlamisdir!
Transferin ne kadar önemli oldugunu bir kez daha gördük.

Birde Antep macinin Hakemine YALVARIYORUM, ALLAH RIZASI ICIN UMUTA SARI KART GÖSTER!!!

sarman61
23.04.2011, 10:53
Fenerbahçe iki maçta puan kaybedebilir biri karabük diğeri ibb. Ali Güzeldal, İbrahim akın ve 1, 2 oyuncusu daha var. Bunlar Trabzonsporlu. Aslında Ankaragücü de birşey yapabilir hane.

Biz son 4 maçımızı kazanalım Allah büyüktür.

mkmoglu
23.04.2011, 10:54
bu taraftara ne oluyor anlamıyorum..daha lig bitmedi..güçlü takımın güçlü taraftarı olur..

Mustafa SAYAR
23.04.2011, 10:55
Ya Umutu kimse ağzına almasın kimsede savunmasın bana adını duydukça deli oluyorum...

ferhat odabaş
23.04.2011, 10:56
adamlar bu hafta medyada, trabzona yumuşak oynuyorlar falan dedi... herşey kurgu herşey planlı..

UmutBaykan
23.04.2011, 10:57
bu taraftara ne oluyor anlamıyorum..daha lig bitmedi..güçlü takımın güçlü taraftarı olur..

bu zihniyetteki taraftara çok ihtiyacımız var.

cerebrum
23.04.2011, 10:57
maçın yıldızı anketi konmaz ise;
tolga ya oy veremezsem;

FORUMDAKİ YÖNETİCİLERİMİZE HAKKIMI HELAL ETMEM.....

Mustafa SAYAR
23.04.2011, 10:58
Fenerbahçe iki maçta puan kaybedebilir biri karabük diğeri ibb. Ali Güzeldal, İbrahim akın ve 1, 2 oyuncusu daha var. Bunlar Trabzonsporlu. Aslında Ankaragücü de birşey yapabilir hane.

Biz son 4 maçımızı kazanalım Allah büyüktür.

Ya adamlar bu saatten son maç mı verirler böyle bir fırsat yakalamışlar.Adamlar saha dışındada almayı bilirler merak etme.Para var huzur var adamlarda.

ferhat odabaş
23.04.2011, 10:58
ibb çok üst düzey oynuyor bu aralar ama eminim çoktan teşvik gitmiştir 2-3 topçuya...

cerebrum
23.04.2011, 10:59
iyi gün adamı olmamak için bunu yapmalısınız yöneticiler....

KURALLARINIZ ANAYASANIN VAZGEÇİLMEZ KANUNLARI DEĞİL...

tolga ya oy veremezsem;

hüseyin1975
23.04.2011, 11:00
Ya adamlar bu saatten son maç mı verirler böyle bir fırsat yakalamışlar.Adamlar saha dışındada almayı bilirler merak etme.Para var huzur var adamlarda.

Evet.
Denizlisporu ve bizi ne güzelde satin almislardi....... rüyalarinda.

reco_55
23.04.2011, 11:01
Böyle futbolla şampiyon olmasın kardeşim.Bu nedir ya, her maç saçlarımı koparıyorum.Bu nasıl futbol ya.Dün organize bir atak,ceza sahası dışından bi şut varmıydı hiç.Olmasın kardeşim olmasın bu futbolla şampiyon olunmaz.İlk yarıdaki takımı özlüyorum.......

hüseyin1975
23.04.2011, 11:02
iyi gün adamı olmamak için bunu yapmalısınız yöneticiler....

KURALLARINIZ ANAYASANIN VAZGEÇİLMEZ KANUNLARI DEĞİL...

tolga ya oy veremezsem;

Kardes bu Dilegini Yönetici kardeslerimizden birisine yaz, görme ihtimali daha yüksek olur.

sarman61
23.04.2011, 11:03
ibb çok üst düzey oynuyor bu aralar ama eminim çoktan teşvik gitmiştir 2-3 topçuya...

İBB Geçen senenin Trabzonsporu neden olmasın. Hemen hemen benzer bir duruma sahipler. Kupayı İBB alır fenerden kendi evinde puan alır. Bursa da geçen sene son haftaya 2. olarak girmişti bu işler hiç belli olmaz.

ferhat odabaş
23.04.2011, 11:03
son haftaya aynı puanla girsek, o psikoloji fenerin başına yine bela olur diyorum.. ALLAH büyüktür..

Samet Berber
23.04.2011, 11:04
Artık herkes şunu anlasın , dost most yok herkes bizim düşmanımız.

Akşam gördük fener'in yavşşak kardeşini , böyle bir rezillik görmedim ben .Antibizansmış , başkaldırıymış pehhhh .. Bu forumda bunları yazan bir esesli vardı gelse de 2 laf etsek .

Murat Hızal
23.04.2011, 11:06
Eskişehir gibi yavşak dostum olacağına bursaspor gibi düşmanım olsun.

Eskişehirspor camiası hakkında fikirlerim her zaman olumluydu ama ben safmışım! hem de büyük safmışım onu anladım.

Neymiş efendim ''Burası her yer değilmiş burası eskişehirmiş''

Biz yine her türlü memleketinize gelir takımımızı destekler elimizi kolumuzu sallaya sallaya döneriz Eskişehir'i de her türlü Trabzon yaparız.

Asıl siz Trabzon'a nasıl geleceksiniz bakalım, bu işten siz mi karlı çıkacaksınız biz mi, göreceğiz çakal sürüsü.

Murat'
23.04.2011, 11:07
Biz hiçbir takım taraftarından Şampiyon Trabzon diye bağırmasını beklemiyoruz, bu bizim büyüklüğümüze de yakışmaz zaten ama internet mecrasında maç gününe kadar inşallah Trabzonspor şampiyon olur deyip de maç günü 180 derece dönüş yapmak da neyin nesidir, puan kaybettiğimize değil de en çok buna üzüldüm.

Bursaspor taraftarı gibi açık sözlü olsaydınız bari, içiniz dışınız bir olsaydı arkadaş.

Ama artık yeter artık hiçbir takım taraftarına prim yok, olmamalı da bence, bizim bizden başka, bu renklere gönül verenlerden başka hiçbir dostumuz yok.

Ne yalan söyleyeyim Eskişehirspor'a taraftarından dolayı sempatim vardı şimdi kendime çok kızıyorum.

karayamayman
23.04.2011, 11:08

Valla benim bildiğim son dönemde 2 kez, hem de son maçta şampiyonluğu verdiler...Yine verirler...Bu kadar karamsarlığa gerek yok...

Mustafa SAYAR
23.04.2011, 11:08
Evet.
Denizlisporu ve bizi ne güzelde satin almislardi....... rüyalarinda.

Kardeş o zamanlar Denizlispor küme düşüyordu bizde satılık değiliz biliyorsun değilmi...Bak Kayseriye bizden puan aldı sonraki maçlarda hep yenildi.Bak Eskişehire adamlar fenere maçı hediye etti bize aslan kesildi.Bak Eskişehirin bundan sonraki maçlara iyi takip etti.Bize oynadıkları gibi oynacaklarmı...Kardeşim adamlar saha dışında bizden üstün oynuyor.Adamlar profosyonel...

dinceraydogan
23.04.2011, 11:10
rakip büyük ihtimalle son 18 maçta 17 galibiyet ve 1 bebaberlikle ligi tamamlayacak. Bu performansa hiçbir takım dayanamaz.Lig sonunda sonuç ne olursa olsun takımımızı bu kadro kalitesine rağmen gösterdiği performans için teşekkür etmeliyiz. Sonuçta takımın yarısı uğraşıyor yarısı yatıyor.

DNA-TS
23.04.2011, 11:11
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/205194_167769279946255_132672790122571_418850_1753 81_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=418890&id=132672790122571)
bu foto normal gelebilir belki ama yakana kadar adamın boynundayxi
Açtan önce gururla taşıyordu ne oldudA maçtan sonra yaktın ? Adama sorarlar.ben atkı forma I'sine karşıyım ben Trabzonspor'dan başka hiç bir takım atkı formasını almam hatta araklispor bile dahil buna amaadamlar şerefsizler in atkısını beresini takarak bizim aramızda mac izledi sonuc resomdeki gibi Allah'tan 26.dk bağırmadılar eses diye;)

mkmoglu
premierligin tüm maçlarını izliyen biri olarak diyorumki..mustafanın attiği gole ingilterede hiçbir hakem faul çalmazdi..bundan daha fazla sert pozisyonlarda gol veriyorlar..belirtmek istedim

Mehmet Cihan Kocaman
Ben anlamıyorum ya.Fener karşısında alex'i emreyi markajsız bırakıp açık oynayan ve CANER gibi bir oyuncudan akıl almaz bir gol yiyen eskişehirspor ve o maçta sesi çıkmayan eskişehir taraftarı(!).
Kaç para verdiler de bütün oyuncularımızı markaj altına alıp kapalı ve hayatının oyununu oynatıp puan aldınız.Ne oldu da fener maçında bağırmayan taraftarın sesi çıktı.Yeter artık.Herkes açsın gözünü.Şenol hocaya kızmıyorum adam ne yapsın.Kızdığım tek bir yanı var engini kadroya almaması.Haftaya kalede BORA olacak bakalım ne yapıcaz.Bu arada 2. golümüzde faul yok.1 gol yendi resmen.

---------------------Bora(ondan sonraki hafta tolga alır yerini)

Serkan---------Giray--------Egemen------------Cale

----------------Selçuk-------Colman----------------

Yattara----------------Jaja--------------------Engin

----------------------Burak------------------------

artık bu kadroyla çıkmalıyız.Alanzinho umut vs.. sonradan girmeli.

Birincioğlu
23.04.2011, 11:12
5dk önce trabzona dönen arkadaşlarımın ifadelerini size aktarıyorum

mactan 1 gün önce aziz yıldırım eskişehirspor kulübünü ziyaret etmiş ne istiyorsanız hepsini karşılayacağım demiş.bunu söyleyende

eskişehirliler olmuş.siz boşuna geldiniz aziz yıldırım dün buradaydı demiş bu macı asla kazanamassınız demişler.bu bilgide dedikodu değildir.

Erdal
23.04.2011, 11:13
Allah büyük....Başka da bir şey demiyorum....İki gündür 38 derece ateşle yatıyorum.Akşam sabaha kadar beddua ettim...Allah öyle bir zamanda düşürsün ki sizi elimize.....EsEs miş....Bence küçük Fenerbahçe...

hüseyin1975
23.04.2011, 11:14
Kardeş o zamanlar Denizlispor küme düşüyordu bizde satılık değiliz biliyorsun değilmi...Bak Kayseriye bizden puan aldı sonraki maçlarda hep yenildi.Bak Eskişehire adamlar fenere maçı hediye etti bize aslan kesildi.Bak Eskişehirin bundan sonraki maçlara iyi takip etti.Bize oynadıkları gibi oynacaklarmı...Kardeşim adamlar saha dışında bizden üstün oynuyor.Adamlar profosyonel...

Elbette bizi kimse satin alamaz.
Ama tek dogru biz degiliz bu Dünyada.
Lütfen herkesi hemen satilik olarak düsünmeyelim.
Elbet onlarin karsinida bir Babayigit cikacakdir!

Saha disi olaylarini iyi biliyorlar, bu dogrudur.

Bizim Baskanda espiri, sahte gülücükler ve showu iyi bilir:(

Eren Karaahmetoğlu
23.04.2011, 11:19
Şerefsiz dostun olacağına delikanlı düşmanın olsun.
Bursaspor taraftarı kadar ''delikanlı'' değilsiniz.Bursaspor içerde dışarda hep bir gerginlik olur adamlar dik duruş gösteriyor en azından.Ya siz eskişehir kaypaklıkda bir numara her sezon aynı numara ve her sezonda saf gibi yiyoruz numarayı.Maç Trabzon'da olur severiz sizi yalakalıkda sınır tanımazlar maç eskişehirde olur küfürler havada uçuşur.Diyorum ya bursaspor taraftarı kadar ''delikanlı'' değilsiniz.Anlayın ne kadar vasat bir haldesiniz.
Bursasporun yanına adın kalın harflerle yazılmıştır eskişehir...http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/205194_167769279946255_132672790122571_418850_1753 81_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=418890&id=132672790122571)

Bursaspor taraftarı da delikanlı falan değil. Geçen sene aynı şeyler Fenerbahçe için konuşuluyordu, şimdi aklıma geldi de bayağı güldüm yine.. Fenerbahçe mert rakipmiş, saygı duyalım falan.. Ne günlerdi be.. Fenerliler de son maçta bizim takım sahaya çıkarken alkışlamayı düşünüyordu.. O günkü maç sonu hala aklımda. Tekrar o ana gidebilmek için neler vermezdim. Yangın var yangın var, ben yanıyorum, şampiyonluk gitti, tutuşuyorum! Hey gidi. Birine kızarken diğerini yüceltmenin hiçbir anlamı yok. Bu sene geçen sene o anda yaşadığım mutluluğun belki de 100 katını yaşayacağız. Gerçekten sabırsızlanıyorum.

DURAS
23.04.2011, 11:20
saha dışı oyunların şiddetini arttıran, bu yolda herşeyi mübah sayan bir rakip var karşında. 13 maçta 12 galibiyet alan takıma rakipler yumuşak oynamamış ama bize karşı oynamışlar öyle mi. ilk devre 5 penaltı kazandıktan sonra penaltılar irdelenmiş ve ne hikmetse 2. yarı tek bir penaltı çalınamamış. özellikle kendi sahasında hem rakibi dövüp hemde hakemi taciz eden, çoğu maçta eksik kalacakken maçı onbir tamamlayıp sonra mağduru oynayıp arkasında ki medyayla bu oyunu hakkıyla oynayan bir camia var karşınızda.
buradaki umutsuzluğun sebebi bu. yoksa bu fenerin önümüzdeki 5 maçın en az 2 sinde puan kaybedeceğini herkes rahatlıkla düşünür. yalnız bu kadar iğrenç senaryoyu hakkıyla oynayan bir camiaya nasıl direnilebilir.
alsınlar futbollarının marka değerlerini....

Mehdi
23.04.2011, 11:21
Bu gece uyuyamadım,1 paket sigara içmişimdir.Sarhoş gibiyim.Oynadığınız müthiş oyuna birşey demem,puanınıza bir şey demem.Ama ib.. Trabzon olamazsın şampiyon lafını size yedirdiğimizi görmeden ölmeyi nasip etmesin bana Allah.Attığımız golle küme düşersiniz inşaallah.Biz bu sene şampiyon olacağız olmasına da,sizinle bir hesabımız her zaman açık olacak.Aklınızda olsun satılmış olduğu artık vesikalı olan Anadolu takımı.

Allah belanızı bizim vesilemizle versinki keyfi daha güzel olsun.

cemoli5408
23.04.2011, 11:21
ALLAH BÜYÜK,3 PUAN ÖNDEYİZ, HERŞEYE RAĞMEN SATIN ALINAMAYAN KLÜPLER DE VAR( DENİZLİSPOR ). Şenol Güneş'e lütfen kimse bişey demesin hatta Umut'A veya başkasına, bu takımı 30 haftada 70 puana taşıyan bu insanlardır. herkesin hatası var herkes insan elbette. ama şu var; o başbakan efendi, azizle kamera önünde hemde hiç çekinmeden sorun çıkmaz değil mi diye sırıtarak konuşması kanıma dokundu. bunun hesabını da seçimde kendi adıma soracağım. bir başbakan adil olmak zorundadır, tarafsız olma zoerundadır, olmuysa s..eve s..eve öyle olmasını sağlıycağız...

Mehmet Cihan Kocaman
23.04.2011, 11:23
Ufak bir ihtimal de olsa ,

Buca feneri yenerse..

DNA-TS
NekDar esesli pardon febeli varsa selam olsun

azad53
yaa her şeye tamam da.. bugüne kadar hep burak çıktı, alan çıktı.... yaa bir maçta da sen çıksaydın umut yaaaa bir maç yaaa... boş kaleye topu gönderemiyorsun.... bir değil iki değil.....sonra biz burda neleri tartışmak zorunda kalıyoruz... hepsi iştahla avuçlarını ovuşturuyor..... ama inşallah sevinçleri kursaklarında kalacak hepsinin 1 ay sonra...

Sibel
23.04.2011, 11:25
Yorum yapmak istemiyorum,lakin sağlıklı düşünecek durumda değilim akşam itibariyle.

Mehmet Cihan Kocaman
23.04.2011, 11:26
Yöneticilerden ricam , foruma eskişehirlileri sokmayın!
Dünden sonra buraya gelip uzun uzun yazan eskişehirlilerin fnerli olduklarını düşünüyorum.Haksız mıyım?

jeepeers
23.04.2011, 11:27
Gece yastığa başımı koyduktan sonra döndüm durdum.Her gözümü kapayışımda maçlar geldi aklıma.Bir fener maçına gittim bir bu maça sonra da umut isimli şahsiyetin kaçırdığı pozisyonlara.Psikolojimin içine ettiği için çok teşekkür ederim.
Devre arasında alınan Pawel sanırım hala takıma uyum aşamasında.Ancak nasıl bir çelişkidirki takımda sene başından beri oynayan forvet oyuncuları arasında da uyum yok.Bunu lütfen biri bana anlatsın.Anlamaya çalışmaktan sigortaları yakma durumuna geldim.İlk yarıdaki bir antep maçını düşünüyorumda takım tarihinin en iyi devrelerinden birini ilerde yani 3. bölgede pas va atak yaparken geçirmiş.Şimdi ise zamanının yarısından fazlasını 1. bölgede yani kendi sahasında pas yaparak geçirmekte.Hücumda herkes arkadaşının ne yapabileceğinden bihaber.Anlamsız anlamsız topun üzeriden atlamaları mı dersin?Pas geleceğini hiç beklememek yüzünden kaçan pozisyonları mı?Uyum zamanla daha iyi olacağına geri gitmekte her geçen gün.
Ayrıca son haftalarda özellikle ilk yarıları heba etme hastalığı nereden çıktı anlamak mümkün değil.Millet ilk yarım saatte maçı bitirir biz son 10 dakikayı bekleriz.Nasıl bir yönetim anlayışıdır bu?96'da hücum hücum hücum diyerek şampiyonluğu teslim eden kişi sanırım bu şampiyonluğu da sabır sabır sabır diyerekten vermek istemekte.Sabır taşı çatladı,patlamak üzere sayın hocam bilmem farkında mısınız?
Yönetime de sormak isterim Atay Aktuğ'un yaptığı hatadan hiç mi ders çıkarmadılar.O da sizin gibi paraya kıyamadığından hem şampiyonluktan hem de şampiyonlar liginden etti bizi.Yazık çok yazık.Bu taraftarın verdikleri karşılığında bir kez olsun gülmeyecek mi yüzü?
Bir arkadaş bahsetmiş ben de sormak isterim.İlahi adalet yok mudur bu dünyada ey Allah'ım?

DNA-TS
23.04.2011, 11:28
Daha önce biZden birisi yazmıştı dualarımız belki kabul olmuyor ama ahımız bedduamız tutuyor diye Allah sizi bizim elimize düşürür ins bir tekmede biz vururuz size

artvinli_mert
23.04.2011, 11:31
Kimse düşünmüyor ve söylemiyor. Futbolda lig sonuna dogru futbolcular yorulur, beyin olarak, beden olarak, ligin ilk anları gibi olamazlar, dirilik bekleyemezsin. Hata daha çok yaparlar. Cuma maç oynanması bu anlamda zate bize dezavantajdı yönetim ne yapıp ne edip maç gününü değiştirmeliydi. Burada yönetimin bu anlamda büyük hatası var.

Hakem maç boyunca trabzona karşı kararlar verdi. gollerden yumlunun ki bence faul verilebilir ama burak golu faul değildi eğer faulse bizim burağa bu şekilde yapılan en az 4 hareket vardı geçmiş maçlarda penaltı verilmeyen. Ankaragücü maçı mesela. 1hafta önce oyunda 5 dk duraklama olan fenere 6 dk uzatma verip 7 dk oynatıyorlar. bizde sadece tolga 3-4 dk sakatlık yaşıyor 4 dk. ilk yarı iveşanın kramponlarının değişimi 40 sn uzatma 1 dk hangi tarafsız yönetimden bahsedebilirsiniz.

Biz burada azize alex rte ye gittiğinde tepki koyduk biz tepki koyduğumuz için bize tepki koyanlar oldu, biz dedik bu iş doğru değil bu iş hakemlere baskı yapar bu işin sonucu bize sahada yansır yok dediler sırf siyaset yüzünden tepki bile konulmasını istemediler, aman oylar gitmesin, trabzonspor şampiyon olsa ne olmasa ne...

Şenol hoca bu maçda bence hata yaptı ama açık açık diyim çok sakatlık var çok sorunlu oyuncu var, tüm bunları dengelemek zor iş. Beğenmediğiniz umuta muhtacız malesef bu böle muhtacız. Maçta dikkat ettiniz mi bilmem ama o kadar şut çekdik kaleyi tutan şut yok, tutanlarda oldukça zayıf şutlar. Ne yapabilir hoca.

Herşey bitmedi, daha 4 maç var, herşey bitmedi, daha puanlar var. Kimse şampiyon olmadı. İstanbul medyasının dolduruşuna gelmeyin. Geçen sene son hafta son dk şampiyon değişdi. Sonuna kadar sabretmek lazım.

Sonuna kadar sabırlı olmak ve beklemek lazım sonuna kadar takımı desteklemek lazım. Özellikle trabzondaki arkadaşlar Mutlaka takımı desteklemeliler.

Asla şampiyonluğu kaybetmiş gibi davranmayalım, Bu istanbul medyasının işine gelir.Biz eses gibi satılmış takımlara rağmen şampiyon olacağız.

Mehmet Zeki
Allah büyük....Başka da bir şey demiyorum....İki gündür 38 derece ateşle yatıyorum.Akşam sabaha kadar beddua ettim...Allah öyle bir zamanda düşürsün ki sizi elimize.....EsEs miş....Bence küçük Fenerbahçe...

Gecmis olsun.....

hüseyin1975
Ben anlamıyorum ya.Fener karşısında alex'i emreyi markajsız bırakıp açık oynayan ve CANER gibi bir oyuncudan akıl almaz bir gol yiyen eskişehirspor ve o maçta sesi çıkmayan eskişehir taraftarı(!).
Kaç para verdiler de bütün oyuncularımızı markaj altına alıp kapalı ve hayatının oyununu oynatıp puan aldınız.Ne oldu da fener maçında bağırmayan taraftarın sesi çıktı.Yeter artık.Herkes açsın gözünü.Şenol hocaya kızmıyorum adam ne yapsın.Kızdığım tek bir yanı var engini kadroya almaması.Haftaya kalede BORA olacak bakalım ne yapıcaz.Bu arada 2. golümüzde faul yok.1 gol yendi resmen.

---------------------Bora(ondan sonraki hafta tolga alır yerini)

Serkan---------Giray--------Egemen------------Cale

----------------Selçuk-------Colman----------------

Yattara----------------Jaja--------------------Engin

----------------------Burak------------------------

artık bu kadroyla çıkmalıyız.Alanzinho umut vs.. sonradan girmeli.

Fenere eliyle maci verdiler, bunu herkes gördü.
Dünkü macda Burak maalesef elini omuzuna koymamaliydi.
Bence o Futbolcu öylede düsecekdi, dengesini kaybetmisdi ve Burak o topa zaten vuracakdi.

Eren Karaahmetoğlu
23.04.2011, 11:33

Geçmiş olsun Erdal abi.

azad53
23.04.2011, 11:33
isyan yok arkadaşlar..İlahi adalet vardır.. elbet bir gün döner gelir. gördüklerimize aldanmayalım....eskişehir...sabırsızlıkla küme düşmeni bekliyorum.....hele de biz seni avniakere yada akyazıya gömerken..

Özkan
23.04.2011, 11:34
Ben bu Eskişehirspor camiasına ve taraftarlarına saygı duyardım. Ne kadar da safmışım. Ben türbülentin bu camiaya yakışmadığını düşünürdüm ama meğerse tencere kapak gibi birbirlerine uyarlarmış.

Bizimle uğraşan şerefsizler şu an kulüplerini kapattı, sizin de sonunuz aynısı olacak. Babası belirsizler sizi.

doctorsurgeon
23.04.2011, 11:35
es es miş.çakma arjantin taraftarı es es demeyin şunlara ya bunlar hiç bi ünvanı,hiç bi namı haketmiyor bu kadar adi olunmaz. büyük taraftar he borozan çalarsınız anca şehre gelen büyük takımlara bu kafayla

Benim için onlar artık "küçük fenerbahçe". Bundan sonra eses terimi yerine bunu kullanalım. "küçük fenerbahçe"

Armağan Dere
23.04.2011, 11:37
Forvette neden Umut var,Engin niye yok..Dk 90 Barış Ataş oyuna giriyor..Hani Ceyhun hamlesi,Umut çıkıp Pawel girip,Ceyhun denenmeliydi..

tarsus
23.04.2011, 11:38
burak premierdeki benzer pozisyonlara tıpatıp benzeyen bir gol attı,ikili mücadelede hafif dokunmayla kendini yere atan esesli düdüğü zaten ağzında olan hakemi kandırdı

orhan42
23.04.2011, 11:39
Maçı doksan dakika dularar okuyarak dinledim.Olmadı.Böyle olcağı Eskişehir'in Fener maçına göre köpek gibi direneceği belliydi..Evet oynasınlar , oynadılar da..Ama aynı şeyi eziklere neden yapmadılra.Yazıklar olsun..İnşallah Eskişehir'in küme düşeceği günleri gösterir rabbim..

Mehmet Cihan Kocaman
Fenere eliyle maci verdiler, bunu herkes gördü.
Dünkü macda Burak maalesef elini omuzuna koymamaliydi.
Bence o Futbolcu öylede düsecekdi, dengesini kaybetmisdi ve Burak o topa zaten vuracakdi.

Abi ağır çekimde izleyelim şunu.Ellerini önüne attı sadece.Temas bile yok neredeyse ya.Bu golün aynısını atmıştı burak daha önce hatırladınız mı ? Kayseri maçında ;)

Eren Karaahmetoğlu
Ortam pek eleştiriye uygun değil. Ancak dün Şenol Güneş Colman'ı çıkararak bütün orta sahayı bir anda rakibe teslim etti ve o dakikadan sonra atağa çıkamadığımız yetmezmiş gibi baskı yiyen taraf da biz olduk. Önemli bir hataydı.

Bdeniz_61
23.04.2011, 11:40
Alex'i 10 metreden savunup 2 asist yapmasını sağlayan Eskişehir takımı, Jaja'nın dibinden ayrılmadı.
İddamız var diyen oyuncuların maç sonlarında nasıl yavaş hareket ettiklerini gördük.Keşke o zaman da böyle oynasalardı şimdi ayakta alkışlardım Eskişehir'i.
Sempati duyduğum Eskişehir takımını da kendi gibi karaktersiz bir hale getiren satılmış bülente sevgilerimi gönderiyorum.

Hee tabi dünkü görevi; topun üstünden atlamak olan,o kadar savunduğum halde beni de çıldırtan Umut'la da bu işlerin olmayacağını ne yazık ki gördük.

Eren Karaahmetoğlu
23.04.2011, 11:41
Burak'ın attığı gol, tertemizdi. Volkan Yaman kolay olanı yaptı ve topu ıskalayınca hafif ikili mücadele de olduğundan ve hakemin faul çalacağına emin olduğundan kendini yere bıraktı.

Hakem ise, o da her zamanki işini yaptı. Yani kolay olanı. Düdüğünü çaldı.

Sami Kuk
Burak o pozisyonda ellerine hakim olsa zaten gol atacaktı yine.Zaten temas yok,aynı şekilde mustafa ellerini kullanmasa yine tehlilke yaratacaktı..

Bu maçı almalıydık,medyanın,azizenin bütün fenerlilerin dengesi alt üst olucaktı..

Oğuz ZEYTİN

Abiciğim, acil şifalar dilerim öncelikle. Görüşlerinize katılıyorum.

pReN@_61
23.04.2011, 11:43
Burak'ın nizami golünü nerden izleyebilirim tekrardan ?

Mehmet Zeki
23.04.2011, 11:43
Yalniz onemli bir ayrinti. Gecen hafta Jaja degisikliginde kararsizdi hoca. Bu haftada kararsizdi ve son anda Colman degil Alanzinho'yu cikartti ve Yattara'yi oyuna aldi...

doctorsurgeon
23.04.2011, 11:44
bizansın askeri büloş tarafından kurulan entrikayla anadoluda mağrur. başı dik bir beyken, bizans hareminde hanımağa olmuş takımdır. (burada bizans bir coğrafyayı değil entrikacı takımları temsil etmektedir).

not: şaka bir yana elbette eskişehirspor trabzonsporu yenebilir hatta şampiyonluktan edebilir. ama 1996 yılında o meşhur 7-1 lik maçta 4. golden sonra eskişehirspor adına canlarından çok sevdikleri takımlarını yuhalayan biz trabzonspor taraftarını asıl yaralayan eskişehir stadında oldukça gür çıkan i. ne trabzon olamazsın şampiyon naraları ve o kadar gür çıkmasa da şampiyon fenerbahçe naralarıdır. o fenerbahçe ki yine 1996 yılında eskişehirsporu 6-0 yenmiş ve her golden sonra fenerbahçeli taraftar daha fazlasını isteyerek oh oh lar çekmiştir.
ama ben yine de bu naraları maalesef eskişehir'de sayıları gün geçtikçe artan çift cinsiyetlilerden ve eskişehirsporlu olmanın ne demek olduğunu tam idrak edememiş bir takım gençlerden çıktığına inanmak istiyorum. gerçek eskişehirspor'luların bu durumdan hazettiklerini hiç sanmıyorum. onların da son 3 haftadır dönen enrikanın farkında olduklarına ve takımlarının bu entrikada asıl oğlan konumunda olmasını içlerine sindiremediklerine inanıyorum. umarım bu gece anadolunun ilk isyanı teslim olmamıştır.

Ekşi sözlükte yazdıklarım

winner
23.04.2011, 11:44
Bütün taç atışlarında ilk oyuncu geldi topu aldı sonra bıraktı diğer oyuncu attı.

Bütün vuruşları ağırdan kullandılar,kaleci ivesa her topu oyuna yavaş soktu.

sadece bizden 1 puan çalmak için maça çıkarılmışlar, olursa galibiyet.

Beraberliğin avrupa şanslarını nerdeyse sıfırladığını bildikleri halde.

Şimdi mutlular, ...e Trabzon belki olamayacak şampiyon.

Ama Trabzonspor camiası bunları unutmaz.

Devran döner gün döner gün gelir hesap döner...

Sami Kuk
23.04.2011, 11:49
5dk önce trabzona dönen arkadaşlarımın ifadelerini size aktarıyorum

mactan 1 gün önce aziz yıldırım eskişehirspor kulübünü ziyaret etmiş ne istiyorsanız hepsini karşılayacağım demiş.bunu söyleyende

eskişehirliler olmuş.siz boşuna geldiniz aziz yıldırım dün buradaydı demiş bu macı asla kazanamassınız demişler.bu bilgide dedikodu değildir.

Bu bilmediğimiz birşey değilki..Ne yazıkki bundan sonra aziz bırakmaz bu işi.Masa başında güzleri var.Para konusur artık.Oynayacagı takımların hic birisinin iddası yok kım puan kjaybetmezler daha.

Oğuzhan
23.04.2011, 11:51
Arkadaş ya Alex gibi futbolcuları markajsız bırakıpta, Burak Yılmaz'ı 3 kişi tutarsa ben orada itiraz ederim. Kimi Fenerli çok bilmiş arkadaşlarda konuşuyorlar diğerleri gibi maçı eliyle vermedikleri için mi kötü oldular diye, bize kim eliyle maç vermiş. Hepsini son dakikalara kadar mücadele ederek emeğimizle kazandık. Bülent Uygun'u da allaha havale ediyorum. Fenerbahçe maçında son dakikalarda oyuna aldığı , takımın en iyisi olan Pepe'yi gazı verip sahaya sürmüş sahanın en iyisiydi dün. Orta sahada top geçirmedi adam.

cemoli5408
eskişehirspor kimin umurunda cücük kadar camia zaten ne seveceğim baksın işine. ne de nefret ederim diyecektim ki, fenerbahçe maçındaki oyunlarını görünce aslında ne mal olduklarını belli ettiler. eskişehir en fazla istanbullu 3 karılı bi gebeşi metresi olduğunu ispat etti. bana karşı çıktın oynadın adam gibi eyvalla, ama fenere karşı niye pamuk helvası gibi kıvırttınız ulan i.ne sürüsü.

Napoli
Dun gece Eskısehırspora bır fırsat geldı aslında...?

Sız Vanspor yada Kayserıspor gıbı'mı olmak ıstıyorsunuz?

Yoksa Karsıyaka ve Bursaspor gıbı Dık durmak'mı?

Onlar Vanspor ve Kayserıyı sectıler..Ve tarıhın karanlık sayfalarına,yerlerını alacaklar.Allahım Oyle bır gunde elımıze verkı,bırdaha ayaga kalkamasınlar...

Evet Eskısehırpor ve Taraftarı Dık duramadı,Yıkılmalarıda elımızden olucak...

O gun gelıcek....

Allah yollarını acık etsın...

hüseyin1975
23.04.2011, 11:52
Abi ağır çekimde izleyelim şunu.Ellerini önüne attı sadece.Temas bile yok neredeyse ya.Bu golün aynısını atmıştı burak daha önce hatırladınız mı ? Kayseri maçında ;)

Sorunda burada isde, Hakem agir cekimde göremiyor bunu.
Bu yüzden cekdigini düsündü.
Keske o elini oraya atmasaydi, Volkan zaten düsüyordu.
Yazik oldu golümüze hemde cok yazik.

vivanet
23.04.2011, 11:53
BU MAÇTAKİ SENDROMLAR...

1:umut bulut bu takımın hücum hattını hem yavaşlatıyor hemde pozisyonları değenlendiremiyor..çıkart şapkadan tavşanmı bekliyorsun.

2:eskişehir ortaalanda baskı ve pres yaparken sen hiç birşey yaptırtmadın olsun burak yine atar kazanırız dedin.

3:yattara girene kadar sağ kanattan bir kere bindirme olmadı..neden geç soktun

4:hakem maçı 4 dakika uzattı bu maç en az 7 dakika durmadıysa allah benim belamı versin..

5:aziz yıldırım elini kolunu sallayarak federasyonlarda soyunma odalarında hakem odalarında cirit atarken bizim yönetici ve başkanlarımız sadece resmi siteden tepki gösteriyor.başka hiç bir icraatlarınız yok malesef.ben akşam sıkıntıdan bağırsaklarıma vurmuş sabaha kadar ağladım uyuyamadım bu kadar korkak olamazsınız bu kadar herşey basit olmamalı..

Ali YİĞİT
23.04.2011, 11:58
Dun gece Eskısehırspora bır fırsat geldı aslında...?

Sız Vanspor yada Kayserıspor gıbı'mı olmak ıstıyorsunuz?

Yoksa Karsıyaka ve Bursaspor gıbı Dık durmak'mı?

Onlar Vanspor ve Kayserıyı sectıler..Ve tarıhın karanlık sayfalarına,yerlerını alacaklar.Allahım Oyle bır gunde elımıze verkı,bırdaha ayaga kalkamasınlar...

Evet Eskısehırpor ve Taraftarı Dık duramadı,Yıkılmalarıda elımızden olucak...

O gun gelıcek....

Allah yollarını acık etsın...

Sırf şehir takımları olduğu için seviyordum onları düne dek.

Yalnız gördük ki kazın ayağı öyle değilmiş.

İnşallah en kötü zamanlarında bize denk gelirlerde son tekmeyi de biz vururuz.

7-1'in intikamını almışlar akılları sıra.

Aynı sene 6-0 Fener'e yenilirken o zaman öç almak aklına gelmedi mi.Yavşak takımın dalkavuk taraftarı!!!

İskefiyelireis
23.04.2011, 11:59
Gitti gider...Arkadaşlar ES' u değil takımımızı eleştirmeliyiz. Bu takımı 5 yıldır Umut' la oynamak zorunda bırakan yönetimleri. Elindeki kadroyu bile yeterince kullanamayan Şenol Hoca' yı...Bursa FB ile başa çıktı. Biz çıkamıyoruz. Bunu sorgulayalım. Federasyonda bir Levent Kızıl' ımız yok. Bursa son 2 yılda 3 kez hükmen kazandı. Biz neredeyse her maç orta sahada, sahanın ortasında dayak yiyoruz. Ama sarı - kırmızı kartları biz görüyoruz. Dün iki golü atan FB olasydı acaba o goller iptal olur muydu?Herşeye rağmen yarım bir santraforumuz olsa maçı kazanırdık. Umut, Jaja, Alanzinho toplasan bir adam etmiyor bazen. Allah' tan umut kesilmez. Dua adip el açalım... Allah' ım bu sene bizi şampiyon yap...İşimiz Allah' a kaldı çünkü...

AKSOY_61
23.04.2011, 12:00
Ben ligin ikinci yarısında oynadığımız oyunu kabüllenemiyorum.
Şampiyon takım böyle oynamamalı ne açık oynayana ne kapanana doğru düzgün top oynuyoruz.

Şuan bu durumdaysak bunun en büyük nedeni takımın berbat oynaması.
Bundan önceki maçlarda takım gayet sakin bir şekilde sanki oyunun sonlarına doğru bir gol atıp
maçı alacakmış gibi oynuyordu artık tesadüf mü diyelim şans mı diyelim bilmiyorum atıyorduk da.

Bundan önce yazmadık mı her maç böyle olmaz o top gün gelir 85 den sonra ağlara girmez diye.
Girmedi işte.Bundan sonra bize rahat maç oynatmayan takımlarla yapacağımız maçlarda da girmez.
İlk önce top oynayacaksın mücadele edeceksin.Dayamışız sırtımızı 1..2 futbolcuya maçı çevirsinler diye bakıyoruz.

Ayrıca es es in kapanması da bir bahane değil.Es es fb maçını sattıysaki sattı! o zaman bursa da bize sattı maçı
bize karşı oynadığı oyunla fb ye karşı oynadığı oyun arasında en ufak bağ yok dakika 80..90 olmuş adamlar kendileri 1-0 öndelermiş
gibi oynadılar.Yani bu defans yapma olayı bahane olmamalı bunun için yazdım bunu şampiyon olacaksan geçeceksin o defansı
fb nasıl erken dakikalarda penaltıların verilmeyip maçın gerginleştiği antepin full defans yaptığı maçı aldıysa biz de alıcaz.

Antep gibi defans yapan bir tane takım çıktı karşımıza ona da puan kaybettik ya delirmemek elde değil ne oldu bu tkaıma ikinci yarı?
Şampiyonlukdaki rakibimiz ise ikinci yarıdaki es es gibi bir iki takım hariç çoğunda kapanan takımlara oynuyor ve adamlar
rakibini döve döve yeniyorlar resmen.

Beni üzen puan kaybı falan değil bu oyunla ancak bu kadar olur benim kırıldığım nokta es es li taraftarların dünkü tezahüratları
Ben neden böyle bir takıma sempati duydum diye kendime de kızıroyurm.

Napoli
23.04.2011, 12:02
Ayrıca Trabzona deplasmana gelen takımın taraftarıyla bırdaha karsılıklı tezuharat yapan,bızım taraftarada yazıklar olsun derım.. acık ve net dıyorum Ankaragucu,Eskısehırspor,ve buna Karadenız takımlarıda dahıl goruyoruz sagda solda nasıl sevındıklerını.Yıkacaksak butun gemılerı yıkalım..Eskıden Istanbula karsı savasırdık,sımdı buna Anadoluda eklendı...

Antı Istanbul
Antı Anadolu

federer61
23.04.2011, 12:02
Sivas maçında Burak ın Hayrettin le aynı mücadeleye girip golu attığını ve golun sayıldığını da unutmayalım ;)

Sami Kuk
23.04.2011, 12:06
Olacağı buydu,her maçı zorla tek farkla kazanıyorduk.Ne oldu bu takıma ya.İlk yarı herkes barça diyordu nefesleri kesiyorduk.Ne oldu bu takıma 2.yarı.

Ali Tunahan Güllü
23.04.2011, 12:07
Şerefsiz es-esliler.
Ona buna yaptıp bize gelince aslan kesiliyorlar.
Tamam biz çok kötü oynadık vs.ama o taraftar ne öyle ya adamların derdi biz olmuşuz demekki zamanında çok pis ***muşuz.

Hüseyin İlkin
23.04.2011, 12:08
Belki şampiyonluğu kaybettik ama kimin ne olduğunu da geçte olsa görmüş olduk.

Senelerce kahpe bizans ayağına yatıp dün akşam göstermiş oldukları duruş tam da teknik direktörlerinin hayat felsefesini yansıtan bir duruştu.

Tencere, kapak misali Bülent Uygun ile çok yakışmışsınız.

Uğur Kalyoncu
23.04.2011, 12:09
bunu konuşmak için erken ama konuşulacaksa güzel bir özet ;

Trabzonspor şampiyonluğu nasıl kaçırdı...

1: Yönetim sözleşmesi bitecek ceyhun yattara egemen ve selçukla sözleşme imzalayamadı..

2: Yönetim lobi yönünden federasyona boyun büktü..

3: Devre arasında nokta transfer yapılmadı..

4: Umut bulut,ta ısrar edildi...

5: Yönetime güçlü isimler alınmadı..

6: Şenol güneş disıplinde taviz verdi.. yanı jaja ve engin baytar takım displinine uymadı..

7: Hakemler trabzonspor,u biçip fenere kucak açtılar..

8: Aykut kocamanın açıklamalarının cevabı verilemedi..

9: Başkan hep medyatik oldu..

10: Teofilo gidince takıma hazır bir gölcü oyuncu alınmadı..

11: Lig tv,nın fener yanlısı yorumlarına engel olunamadı..

12: Yönetim fener löbisine boyun eğdi..

13: Şenol güneş gereksiz yere aykut kocamanın elini SIKTI...

14: Hiç geregi yokken mehmet çakir transfer edildi ama oynatılmadı..

15: Zam isteyen colmana zam verilmedi..

16: Cuma günü oynamanın sıkıntısı oldu

17: VEEEEE son olarak eskişehir maçında mustafa yumulu,nun attığı bariz gol hakem bülent yıldırım tarafından iptal edildi..

not: tek üzüntüm milyonlarca Trabzonsporlu gencin, bu kirli iklimden temiz bir şampiyonluk çıkacağına olan safça inancıdır.

İMDAT YILMAZ

www.birlikport.net (http://www.birlikport.net/undefined/)

mhayri
23.04.2011, 12:10
Nasılki kazanırken hocamızı övdüysek kaybederken de hocayı eleştirceğiz...
Haftalardır yanlış tertiple çıkıyor olmasına rağmen bir şekilde gol atıp oyunu tutarak
maç kazanıyorsak yine yanlış tertip ama bu sefer atamayınca kaybettik.
COlman'ın haftalardır top kayıplarını ve eksik mücadelesini bu hafta da görmedik mi?
Millet takma kollarla oyuncu oynatırken yarım bacaklı bile olsa Engini neden kadroya alıp koz olarak
kenarda tutamadık...
Neden Umut'a gol atacak diye haftalardır gösterilen sabır...
Ve neden iki haftadır çıkacak oyuncuda gösterilen kararsızlık...
Ve hatta neden son 5 dakikada Barış neden Ceyhun'u alıp forvete sürememek...
Farklı bir şey neden denenmez...Neden hep ezbere aynı oyun aynı oyuncular...
Pawel bu kadarmı kötü...
Ve futbolun adaleti gelir hep bizi bulur...Neden?
Şampiyonluk mu?
Şerefli ikincilik mi?

Erbay
23.04.2011, 12:11
Eskişehir'e kardeş takım falan diyen var mı acaba. Ezik bir takım. Satılmış bir takım. fb'nin köpeği olmuş bir takım. Bunu sindirmiş bir taraftara sahip olan bir takım.

hüseyin1975
23.04.2011, 12:11

Senelerce kahpe bizans ayağına yatıp dün akşam göstermiş oldukları duruş tam da teknik direktörlerinin hayat felsefesini yansıtan bir duruştu.

Ödül olarak kücük emragi fb td yaparlar ve 3 mac sonra kovarlar.

Mehmet Zeki
23.04.2011, 12:12
bunu konuşmak için erken ama konuşulacaksa güzel bir özet ;

Trabzonspor şampiyonluğu nasıl kaçırdı...

1: Yönetim sözleşmesi bitecek ceyhun yattara egemen ve selçukla sözleşme imzalayamadı..

2: Yönetim lobi yönünden federasyona boyun büktü..

3: Devre arasında nokta transfer yapılmadı..

4: Umut bulut,ta ısrar edildi...

5: Yönetime güçlü isimler alınmadı..

6: Şenol güneş disıplinde taviz verdi.. yanı jaja ve engin baytar takım displinine uymadı..

7: Hakemler trabzonspor,u biçip fenere kucak açtılar..

8: Aykut kocamanın açıklamalarının cevabı verilemedi..

9: Başkan hep medyatik oldu..

10: Teofilo gidince takıma hazır bir gölcü oyuncu alınmadı..

11: Lig tv,nın fener yanlısı yorumlarına engel olunamadı..

12: Yönetim fener löbisine boyun eğdi..

13: Şenol güneş gereksiz yere aykut kocamanın elini SIKTI...

14: Hiç geregi yokken mehmet çakir transfer edildi ama oynatılmadı..

15: Zam isteyen colmana zam verilmedi..

16: Cuma günü oynamanın sıkıntısı oldu

17: VEEEEE son olarak eskişehir maçında mustafa yumulu,nun attığı bariz gol hakem bülent yıldırım tarafından iptal edildi..

not: tek üzüntüm milyonlarca Trabzonsporlu gencin, bu kirli iklimden temiz bir şampiyonluk çıkacağına olan safça inancıdır.

İMDAT YILMAZ

www.birlikport.net (http://www.birlikport.net/undefined/)

Daha 4 hafta kalmasina ragmen boyle bir yazi yazilmis? :confused: Bende 4 hafta sonra Trabzonspor nasil sampiyon oldu yazisi yazacagim :rolleyes:

Samet İslamoğlu
23.04.2011, 12:13

Erdal abi burda Bursaspor hakkındaki görüşlerini dikkatlice okumuştum,çoğu Trabzonspor'ludan farklı düşünüyordun ama ne kadar haklı olduğunu dün gece tekrar gördük.Evet şimdi bende diyorum keşke bütün anadolu takımları Bursaspor gibi olsa..Hiç sevmem Bursaspor'u,taraftarından hiç hazetmem orası ayrı ama takım olarak herzaman dik durdular.Herkese eşit mesafede oldular.En azından düşmanının kim olduğunu görebiliyorsun.. Birde eskişehire,kayseriye bakın.. Hele şu eskişehir ne kadar ezik bir camiadır arkadaş,bize nasıl yutturmuşlar eskişehir delikanlı takımdır,taraftarı delikanlı taraftardır diye..Ey gidi ey. Ama Allah büyük onlarada tokat gibi cevap vereceğiz elbette,sakın küme düşme potasındayken bizle maç yapma gibi bi yanlış yapmasınlar,sakın...

hüseyin1975
23.04.2011, 12:14
Haftalardır yanlış tertiple çıkıyor olmasına rağmen bir şekilde gol atıp oyunu tutarak
COlman'ın haftalardır top kayıplarını ve eksik mücadelesini bu hafta da görmedik mi?
Millet takma kollarla oyuncu oynatırken yarım bacaklı bile olsa Engini neden kadroya alıp koz olarak
kenarda tutamadık...
Pawel bu kadarmı kötü...
Şampiyonluk mu?
Şerefli ikincilik mi?

Yeterince Risk almadi Hoca.
Son Dakikalarda Ceyhun, Giray, Egemen, Burak ve "Umut" gibi kafa vurabilen oyuncular ile ceza sahasini abluka altina almaliydik.
Senol Hocam sonunu getiremiyor maalesef.

mhayri
23.04.2011, 12:14
kenarda tutamadık...
Pawel bu kadarmı kötü...
Şampiyonluk mu?
Şerefli ikincilik mi?

Mustafa Ayazoğlu
23.04.2011, 12:15
Şerefsiz es-esliler.
Ona buna yaptıp bize gelince aslan kesiliyorlar.
Tamam biz çok kötü oynadık vs.ama o taraftar ne öyle ya adamların derdi biz olmuşuz demekki zamanında çok pis ***muşuz.

es es böyle oynayacağı kesindi. biz ne yaptık ? hiç

umut penaltı noktasından nasıl vurdu? jaja neden pas vermedi ?

bence kadro kalitemiz bu!

hamza61omer
23.04.2011, 12:16
maçtaki küfürleri bir yana maçtan sonra olamazsın şampiyon tezahüratını yaptılar ya ; Bundan sonra eskişehir diyorum ŞERRRRRRRRRREFFFSİZZZZZZZZ diyorum.Başka da bir şey demiyorum!!!

Erbay
23.04.2011, 12:17
10 forvet oynayalım modern futbol oynayalım, önlibero oynatmayalım ama orta sahamız 10 haftadır yol geçen hanı!

Aytaç Çakıroğlu
23.04.2011, 12:17
Dahada güçlü bir şekilde G.Antep maçında taraftarın ne olursa olsun takımn yanında olduğu cümle aleme gösterilmeli. Lüften özellikle Trabzondaki renkdaşlarımız G.Antep maçına gidip destek olun.

Ahmet Başkaya
23.04.2011, 12:18
Ben Es-Es'e falan suç bulmuyorum . Taraftarları hariç , böyle oynayacakları belliydi. Antep de fenere böyle oynamadı mı ? Oynadı . Ondan dolayı kızmıyorum da .

Senin 5 maçın var arkadaş 5 maç alacaksın şampiyon olacaksın bi zahmet kur şu baskıyı . Kuramıyorsan kusura bakma şampiyon da olamazsın . Şampiyonluk gitti geçmiş olsun .

cihatöztürk
23.04.2011, 12:19
anam beni vay beni diye sözleri olan bi şiirimiz vardı nerden bulabilirim onu ???

Mustafa Şakar
23.04.2011, 12:20
Arkadaşlar Lam'ı Cim'i yok artık.Önümüzdeki maçlara bakmamız lazım.Daha Fener, maçını oynamamışken.Eğer kazansa bile aynı puanda olacağımız unutulmamalı.Bu kadar karamsar taraftar bizden başka yoktur heralde.Geleceğe umutla bakarsak,Gaziantep maçında stadı tıklım tıklım doldurursak ve sonuna kadar bu takımı desteklersek,eminimki Şampiyonuz !

mete61bordomavi
23.04.2011, 12:24
Bu saatten sonra fener puan kaybetmez sadece agücü macı onlar icin belki kısmen zor olur ama onu da icerde oynayacaklar.
Bari Umut olmadan oynasak!

Full HD
23.04.2011, 12:25

Zaten kimin ne oldugunu iyi biliyorduk.Simdi daha iyi biliyoruz ve evet Sampiyonluk gitti.Sampiyonluk haftalar önce gitseydi daha iyi olurdu ama Allah büyüktür ne zaman ne olacagi hic belli olmaz.Hayirlisi diyip gecelim aglamaktan gözümden daha yas gelmiyor.

Onca seyler bosunamiydi?

Ilk kez Eziklere karsi gene 5 maci yendik,Olimpiyat stadini doldurduk.......hep bosuna :(

pReN@_61
23.04.2011, 12:26
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/7122-3X0I2S3U.jpg

Ö.Hamsi
23.04.2011, 12:27
Dun aksam maci kazanacak gucde degildik dogru,sampiyon olacak takim kici kirik bi eskisehiri rahat hatta farkli yenmeli dogru,daha birsuru dogru dogru dogru,,......
-Fakat tarihinin mucadelesini veren sanki sampiyonluk macina cikmis gibi oynayan fenerin pilot takimi gibi oynayan bir eskisehir oldugu,
uc gun aradan sonra niyeyse cuma gunu mac oynatan, fenerin ise macini bucanin stadina degil rahat edecekleri taraftari cok olsun diye sanki buca cezalida tarafsin sahada mac oynanacakmis gibi alsancaga veren satilmis serefsiz bir federasyonun oldugu,
-buca macini alacagiz sampiyon olacagiz diye bu kritik zamanda basbakana cikp yanina butun yandas medyayi alip bas bas bagiran,butun saha disi zaten elinde olan ve bunu hic cekinmeden aleni kullanan soyunma odalarinda hakem odalarinda cirit atan bir aziz yildirim oldugu
-sanki kendi maclarini alacagi garantiymis bigi trabzon ole yada bole puan kaybedecek diyen bir aziz yildirim oldugu

da dogru degil mi ............

cihatöztürk
23.04.2011, 12:27
Allahtan ümit kesilmez ama

Fenerbahçenin puan kaybetmesi çok zor gözüküyor

worldmaster
23.04.2011, 12:28
Mağlup bitirme olasılığı daha fazla olan bir mücadeleydi bizim için.Mustafa'nın kafasının golle alakası yok bariz faul.Burak'ın pozisyonu ise tartışmaya açık.Biraz da "taraf" yönümü ön plana çıkarınca gol diyebiliyorum ama kendimi bir fenerli yerine koyarak izleyince kesinlikle faul de diyebiliyorum.

Aslında benim istediğim gibi çıktık maça.Sakindik ve önceki maçlara oranla daha fazla hazırlık pası yaptık.Jaja ve Umut'un artık can sıkan top kayıpları ilk yarı sahadan sildi bizi.Freekick dışında posizyonumuz yok nerdeyse.

Emeğine çok saygı duymakla birlikte Umut Bulut şu aşamada ve mevcut hedefleriyle Trabzonspor'un 1.forveti kesinlikle olamaz,olmamalı.G.Antep maçında Pawel artık 11 şansını haketmiştir diye düşünüyorum.

Ek olarak Cale ve Mustafa da şampiyon olalım olmayalım bu takımın topçuları değil.Alanzinho'yu hiç beğenmeyen biri olarak acıdır ama ilk yarıda bi şeyler yapmaya çalışan tek adamdı diyebiliyorum.

Son olarak Allah'tan umut kesilmez.Başarı'nın anahtarı Çalışmak! Başarı mekan seçmez başarı zaman seçmez başarı kişi seçmez , en çok çalışan ve en akıllı işler yapan başarılı olur.Ben buna inanırım.Yeterince çalışmıyoruz.Antrenmanlarda neler yapılıyor çok merak ediyorum.Duran top organizasyonumuz sıfır.Atak varyasyonlarımız sadece Selçuk'un araya atacağı toplara ve Burak'ın çapraz koşularına kalmış vaziyette.Farklı şeyler denemeliyiz.

Ve son düşüncem 4 maçı da alırsak bence Şampiyon oluruz.Ama puan kaybetme şansımız kesinlikle kalmadı 4 maçı da bi şekilde kazanıp bekleyecez.Bence OLACAK! Allah'ın izniyle...

cemoli5408
23.04.2011, 12:28
fener son hafta nasıl denizliye hatta bize puan kaybettiyse yine kayıp yaşayabilir. bizde yaşayabiliriz. bu bülent denen adam yemiş yemişte sadece g.tü büyümüş. şekilsiz bülent

Murat Erdem
23.04.2011, 12:29
Umut Bulut'la imtihanımızın ne zaman biteceğini bilen var mı ? Son 18 maçta bir tanesi kendine hediye edilmesi sayesinde atılabilmiş 2-iki !!! gol...
Sadece futboldan, düzenden değil, artık kendimden de nefret ediyorum. Neden mi ? - sadist olduğum için, 5 sene-34 maç-90 dakika buna katlanmaya razı geldiğim için !
Umut Bulut üzerinden, olmayacak duaya biz saf taraftarlara amin çektirenlerden de nefret ediyorum.

10 numara
23.04.2011, 12:30
burak'ın golü nizamiydi bence ,adam böyle kaç tane gol attı bu sene,m.yumlu çok amatör 2 metre boy var ve adamın omzuna basıyor çok komik?5 gol atsaydık 5'ide sayılmayacaktı,Alper potuk'un 90+3 teki jaja mücadelesini hiç unutmayacağım , kimin için koştuysa öyle...

murat karahasan
23.04.2011, 12:32
eskısehır deplasmanına gelen arkadaslar bılıyor bu serefsızler resmen takımıyla trıbunuyle herseylerıyle bızım sampıyonlugumuzu engelledıler kımse futbolculara kızmasın es eslı futbolcular okadar namussuzlarkı selcugun uzerıne oynadılar kızdırıp kart gormesını ıstedıler yerlerde yattılar hakeme ıtıraz ettıler bolca bılerek faul yaptılar aklınıza gelen her turlu pısligı yaptılar okadar namussuzlarkı 7-1 unutmadık dıye pankart actılar o sezon fenerde onlara 6 tane atmıstı anlıyacagız ESKISEHIR ARTIK TRABZON VE TRABZONU SEVEN HERKES ICIN ISTANBUL TAKIMLARINDAN BILE DAHA BUYUK DUSMANDIR bunu hıcbır trabzonlu unutmamalı

Aker
Arkadaşlar Lam'ı Cim'i yok artık.Önümüzdeki maçlara bakmamız lazım.Daha Fener, maçını oynamamışken.Eğer kazansa bile aynı puanda olacağımız unutulmamalı.Bu kadar karamsar taraftar bizden başka yoktur heralde.Geleceğe umutla bakarsak,Gaziantep maçında stadı tıklım tıklım doldurursak ve sonuna kadar bu takımı desteklersek,eminimki Şampiyonuz !

Aynı puanda olsak ne yazar adamlar ikili averajda zaten önde, biri alex itinin bacaklarını kırmadıktan sonra şampiyonluk zor.

.....
Ümidimi kesmiyorum kesmeyeceğim kesmedim de.

İçimde her zaman o duygu yaşayacak.

Ben inanıyorum.

Rabbim bundan sonra yar ve yardımcımız olsun.

Mellih
23.04.2011, 12:33
artık bırakın eskişehir maçını.. fenerbahçenin 5 bizim 4 maçımız kaldı.. ne olursa olsun 3 puan öndeyiz..
bu hafta buca olmadı diğerleri.. çıkmadık candan ümit kesilmez. geçen seneyi hatırlayın.

biz yeterki antipatik takım olmayalım.. Bırakın Fenerbahçeyi öle bilsinler..

Abluka
23.04.2011, 12:33
Kardeşim olsanız bu kadar sevebilirim sizi çocuklar!
Ben inanıyorum sezon sonu O Kupayla şehre girişinizi görüyorum sadece 4 kaldı dayanın! Pes etmeyin! Düşmeyin zira bu ülkede namuslu temiz kalmayı başarabilmiş biraz daha adam var kimisi İzmir'de kimisi İstanbul'da kimisi Ankara'da kimisi Karabük'te!!!
Yeter ki siz düşmeyin bakarsınız Ankara'dan bir abimiz gelir de evimiz de bir bayram havası olur!!!

Ahmet_8
23.04.2011, 12:34
napalım trabzonum biz seni böyle sevdik !

mete61bordomavi
23.04.2011, 12:34
Umut Bulut'la imtihanımızın ne zaman biteceğini bilen var mı ? Son 18 maçta bir tanesi kendine hediye edilmesi sayesinde atılabilmiş 2-iki !!! gol...
Sadece futboldan, düzenden değil, artık kendimden de nefret ediyorum. Neden mi ? - sadist olduğum için, 5 sene-34 maç-90 dakika buna katlanmaya razı geldiğim için !
Umut Bulut üzerinden, olmayacak duaya biz saf taraftarlara amin çektirenlerden de nefret ediyorum.

Evet kardes
Bu adam degil miydi gecen sene Teo'yu sildiren ona pas atmayıp onu yok sayan?
Adam ofsayttan cıkıp Burakın onune geliyor burak gol atmasın ben atayım diye onu goren jajada ona pas atmıyor haliyle!
Umutun nefesi bu takıma zarar goren de drogba sanacak vallahi billahi bu adamı gonderin gıtsın!
Allahınız yok mu sizin?
Yeter artık be! Umut en sonunda bır 96 yaptı!
Bunu mu bekliyordunuz?

Hami-Ünal-Orhan
23.04.2011, 12:35
Trabzonsporumuzun verdiği mücadele ile ancak gurur duyabilirim. Topladığımız puan ortada. Gösterdiğmiz mücadelenin seviyesi ortada. Çok büyük imkanlar olmadan yapıldı bu işler.
Anormal olan başka bir takımın hediye edilen puanlarla haketmediği bir puana ulaşmış olmasıdır.
Mide bulandıran işler dönüyor. Normal bir insan evladının bünyesi kaldırmaz bu pisliği.
Bize düşen takımımıza her zaman olduğu destek olmak.

61_Hasan_69
23.04.2011, 12:36
Bekleriz bir 27 sene daha yaşımız gençç..

artvinli_mert
23.04.2011, 12:37
ya bazı arkadaşların yazılarını dikkate almayın yok şampiyonluk gitti yok bitti yok öldük yok mafolduk yaomayın etmeyin daha 5 hafta onlara 4 hafta bize var. Daha kaybedilmiş birşey yok. durun hele. Ne oldu ne kaybettik son maçın son düdüğü çaldımı. Fener tüm maçlarını alacak mı? garantimi. Eğer garantiyse o zaman biz takım falan tutmayalım demek maçlar oynanmadan veriliyor.

Trabzonspor satılmış bir takımın hırsına karşı direnemedi, hakemlerin yanlı tutumu sayesinde 2 puan kaybetti. şuan 3 puan öndeyiz. Yenseler bile aynı puana geleceğiz. ve 4 hafta daha olacak.

Şu yazıları yazanlar fenerin olası puan kaybında ne yazacaklar bilmiyorum. Herkesin morali bozuk zaten medya bunun için çalışıyor tek istedikleri bizi sinir etmek bizi bıktırmak bizi yıldırmak sizde onlar gibi yapmayın.

Eskişehir oynadı ve bizde yenemedik hakem taraf tuttu oldu bitti. yapacak birşey yok. Biz yine trabzonsporuz. Onlar düşünsünler ne olduklarını biz yine büyük takımız onlar düşünsünler ne kadar küçük olduklarını.Eskişehir birşey yapmış gibi seviniyor sanki bizi yendiler. Hakem sayesinde beraber kaldılar. Onlar hep oynasalar ne olur. hep direnseler ne olur.

Biz puan kaybettik şampiyonluğu değil

Arkadaşlar özellikle forum yetkilileri bu forumda lütfen şampiyonluğu kaybettiğimizi belirten yazıları silin. Ya üzüntüden böyle diyolar ya da içimizde ki fenerliler bunlar. Kimse Trabzonspor taraftarına baskı kurmaya yıldıraya üzmeye kalkmasın. yenilmedik berabere kaldık, kaybetmedik çıkdık oynadık atttık sayyılmadı.

Goller atmışız sayılmamış halaa yok umut yok burak yok jaja yok şenol güneş bırakın ya yeter siz hangi takımı tutuyorsunuz.

Trabzonsporluysanız bekleyeceksiniz ligin son haftası son düdük çalana kadar ondan önce takıma birşey demeyin diyecekseniz fener gibi geçen hafta topçularının yaptıkları yanlıışları depğil hakem yanlışlarını gündeme getireceksiniz.

Az dik durun dik fırtına dinmedi. Fırtına kuvvetli olursa korkarlar.

Mustafa Ayazoğlu
23.04.2011, 12:38
1. Kayseri
2. Eskişehir
3. Antalya

Şerefsz 3 takım.

Murat Erdem
23.04.2011, 12:39
Bu takım çalışmıyor-çalıştırılmıyor. Bu bariz belli artık.

Koca sezon kazandığımız bütün kornerleri, hiç bir sonuç almadığımız belli iken ön direğe rakip stoperlere atmadık mı ?

Dün akşam bakıyorum dakika 90+4 Yattara korneri yine ön direğe stoperin kafasına kesiyor.

Bunun çalıştırılmamaktan başka izahı var mı ?

Topçularada kızıyorum. Hadi idmanda çalıştırılmadınız. Sen artık insiyatif al o son kornerde. Arka direğe ya da penaltı noktasına kes topu !

Bu takımın, maç 65-70. dakikaya kadar kilitlenmiş giderse son 20 dakika için alternetif bir planı falan var mı ? gören var mı ?
Sürpriz bir oyuncuyu en uca koyma-sahada ki dizilimi değiştirmek vb. ?

Hiç bir şey yok ?

90+2 oyuna Barış giriyor ve Trabzonspor taraftarı mavi ekran veriyor...

Bitmez, bitmeyecek bu eziyet....hepimize kolay gelsin.

61_Hasan_69
23.04.2011, 12:39
http://www.facebook.com/video/video.php?v=142844922452375&oid=112565825436699&comments

alın Giresunlu kardeşlerimiz.. Herkezin gerçek yüzü gözüktü ... bunuda yazın bir kenara..

Burçak
23.04.2011, 12:40
dün akşam gösterdi ki eskişehir bile hikaye. hani kendimize benzediğini düşündüğümüz şehir..
puan aldıklarından demiyorum bunları. fenere karşı ve bize karşı oynadıkları futbola bakarakta demiyorum..
sporcular gelip geçicidir..
beni şaşırtan üzen şey bize benzediklerini düşündüğüm eskişehir taraftarının aldıkları 1 puana deliler gibi sevinmesiydi..
hep bir ağızdan koro halinde eettikleri küfürler aslında onlara çok şey kaybettirdi farkında değiller.
1 puan aldıkları için mutluluktan ne yaptıklarını bilemez vaziyetteydiler!...

bizim halen şampionluk şansımız var. ama eskişehirin artık kende benzediğini düşündüğü bi Trabzon olmayacak etrafında..
herkese karşı husumeti olan eskişehir en kralını ekledi yanlarına..

yatmaztara
23.04.2011, 12:41
Daha 4 hafta kalmasina ragmen boyle bir yazi yazilmis? :confused: Bende 4 hafta sonra Trabzonspor nasil sampiyon oldu yazisi yazacagim :rolleyes:

fb galatasarıyı yendiğinde artık bu iş bitti fb şampiyon diyenler oldu. buda çok normal

Samet Berber
23.04.2011, 12:43
Umut artık sıktı gerçekten , Şenol Hoca nasıl dayanıyor bize de söylesin formülü biz de birşeyler yapalım .Gerçekten Umut'a karşı bakışım çok farklı boyutlar almaya başladı .

Hani sakatlanması için dua edecek duruma geldim .

Hocam yeter gerçekten yeter !

Ö.Hamsi
Umuta haksizlik ediyorsunuz arkadaslar kusura bakmayin ve ayrica hakaret ediyorsunuz ayip ediyorsunuz.
Tonlarca basit golu kacirdigi sac bas yoldurdugu falani filani dogru ama istegi arzusu azmi ortada
Bal yapmayan ari diye biliriz ama hakaret edecek kadar zara vermiyor.

o baski pres yapmasa deli gibi saga sola kosmasi attigi golleri unutmayalim zaten iyide gol atma yetenegi olsa bunun ustune bizde olmazdi yetenekleri bu kadar belli
tepki gostermekde haklisiniz bende hic sevmem oyun stilini trabzonsporun golcusu olacak adam degil dogru ama daha iyiside yok malesef nabalim destek vermek daha iyisini yapmasina calismaliyiz nabalim

pReN@_61
Burak'ın nizami golünü nerden izleyebiliriz?

Ertan 51
23.04.2011, 12:44
Maçın yıldızı başlığını aradım bulamadım,açın da Umut'a oy verip destek olalım,
Antep'e atar belki.

mete61bordomavi
Tek umudum Drago Gabric artık!
Ulan deyin ki bu adamai cık fb macında onlara karsı 2 gol at aninda 1 milyon avro hesabında!
Takım kaptanlıgı da senin olacak de!
Drago gabrici ozel olarak motive et bu macta!
Bize nasıl gol attıysa onlara da atsın! Trabzonsporun sampiyonlugu artık sadece Drago gabricin elinde! Tabii kalan maclarımızı kazanırsak!

AyhanPe
Bu takım çalışmıyor-çalıştırılmıyor. Bu bariz belli artık.

Koca sezon kazandığımız bütün kornerleri, hiç bir sonuç almadığımız belli iken ön direğe rakip stoperlere atmadık mı ?

Dün akşam bakıyorum dakika 90+4 Yattara korneri yine ön direğe stoperin kafasına kesiyor.

Bunun çalıştırılmamaktan başka izahı var mı ?

Topçularada kızıyorum. Hadi idmanda çalıştırılmadınız. Sen artık insiyatif al o son kornerde. Arka direğe ya da penaltı noktasına kes topu !

Bu takımın, maç 65-70. dakikaya kadar kilitlenmiş giderse son 20 dakika için alternetif bir planı falan var mı ? gören var mı ?
Sürpriz bir oyuncuyu en uca koyma-sahada ki dizilimi değiştirmek vb. ?

Hiç bir şey yok ?

90+2 oyuna Barış giriyor ve Trabzonspor taraftarı mavi ekran veriyor...

Bitmez, bitmeyecek bu eziyet....hepimize kolay gelsin.

kafayimi yediniz? ilk devre 42 puan kazandik..önümüzdeki maclari aldigimiz takdirde 40 da ikinci devre toplamis olacagiz..bu basarisizlikmi simdi? nankörüz arkadas..bize orta siralarda mücadele edecek bir takim lazim..

bana göre bursaspor devre arasinda mükemmel transferler yapti..ne oldu?

bir sampiyonluk senol günes ten dahami kiymetli?

Tarbzon
23.04.2011, 12:46
UMMMUUUUUUUUUUUTTTTTTTT görün artık şu gerçeği...

brushfield
23.04.2011, 12:47
Bu takımın 5 gün önce ligin 3. sü ile maç yaptı. O maçta hafif sakatlığı bulunan Serkan bu maça yetiştirilemedi. Bu oyunu göz göre göre bize oynadılar ve bizim kulüp yöneticilerimiz bunu sadece seyretti.

Eskişehirspor tarihi bir hata yaptı. Bize karşı oynadıkları oyunu bir nebze kabul edebilirdim ama Fener'e yatmaları onlar için büyük bir yıkım olacak. Artık ben onları Fenerin paralı adamları olarak görüyorum. Kimse bana artık Eskişehir şöyle anadolu takımı böyle antibizans martavalı okumasın. Benim için bu ligin en şereften yoksun takımıdır Eskişehirspor.

Bi lafım da Şenol Hoca'yı eleştirenlere. Allah aşkına bu adam ne zaman gelse elinden şampiyonlukları federasyon tarafından alınıyor. Bu sene de 2. olursa bu 3 olacak. Siz neyi eleştiriyorsunuz Allah aşkına. Bu adamın bu yılla beraber 3 şampiyonluk kupası olmalıydı en azından. Neden alamadığı da ortada. Şenol Hoca'yı eleştirenlere kimse kusura bakmasın hiç saygım yok. O beğenmediğiniz Şenol Güneş bugün bıraksın bu takımı yine ilk 4'e girmeye çalışır, sene sonunda UEFA kupasına zorla atarsa kendini o zaman Şenol Güneşi eleştirenler alkışlarsınız bu büyük başarınızı.

Son olarak şunu söyleyeceğim. Bu takım çok iyi bir futbolcu kadrosuna sahip. Bu sene olur da şampiyon olamazsa 96'da yapılan hatalar yapılmamalı ve futbolcuların moralleri üst seviyede tutulmalı. Bu takıma 3 kaliteli transfer yapılırsa son 2 sezonda yapılan yapılanma tamamlanmış olur. Bölgesine oyuncu alınması gereken futbolcular ise bence Umut, Cale ve Yattara.

MahmutHSO
23.04.2011, 12:47
Ligin bitmesine 4 hafta kaldı.4 hafta daha sabredemiyormusunuz.Allah aşkına şu foruma 4 hafta eleştiri falan yazmayın.Herkes az çok eksiklerimizin neler olduğunu,saha dışında dönen oyunların neler olduğunu herkes biliyor bu forumda.
Takımımıza sahip çıkalım.Savaşabildiğimiz kadar,düşmanlarımızla savaşalım.4 hafta sabredelim.Lig sonunda eleştirilerimizi yaparız.

ertek_ts61
23.04.2011, 12:49
bence eskişehirspor iyi oynamadı(fener maçından iyi olduğu kesin).ilk 45 dakika hiçbir şey yoktu sahada.ne bizim adımıza ne eskişehirspor adına.şampiyonluğa oynayan takımın zaman anlamında bu kadar cömert olmasını algılayamadım.sakinlik çok güzel yıllardır söylüyoruz telaş bizim başımıza bela diye ama bunun bir dengesi yok mudur??? sakinlik ve rahatlık arasında bir fark olmalıdır biz bu farkı gösteremedik dün gece...
çok kötü olmamıza rağmen maçı alabilecek pozisyonları bulmadık değil ama cömertçe harcadık bunları.ikinci yarı eskişehir'in de pozisyonları vardı.
dün gece yeniledebilirdik..yenedebilirdik..hakettik etmedik kantarına sokmayacam takımı ancak şampiyonluğa giden takımın biraz daha istemesi gerekirdi bu maçı almayı...

not: umut bulut iyisin hoşsun mücadelecisin varını yoğunu ortaya koyuyorsun..saygım sonsuz..ancak gerçekten bu takımın 1.forveti olabilecek vasıflardan yoksunsun...

SEDAT
23.04.2011, 12:50
Bekleriz bir 27 sene daha yaşımız gençç..

- Her geçen yıl içindeki ateş sönüyor , kendimden biliyorum.
- Bu sene olmazsa artık futboldan elimi ayağımı çekeceğim , uzaktan seveceğim , artık kaldırmıyor bu beden bu yükü ...

Sefa
23.04.2011, 12:51
Murat Abi'ye katılıyorum. Kornerleri en kötü kullanan takım biziz. Fenerbahçe kornerlerden dünyanın maçını aldı biz boşa kullanıyoruz.

Her takım kornerler iyi kullanılmadığında pasla kullanır korneri ben sezon boyunca zaman geçirmek dışında böyle bir kullanım görmedim. Takım taktik çalışmıyor açık ve net.

Murat Erdem
23.04.2011, 12:52
"yedek kulübemiz bile şampiyonluğa oynar" produced by Sadri paşkanum...

Şampiyonluk maçı, 90+2 oyuna giren oyuncu BarışşşşşşşAtaşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş yihhuuuuuuuuuuuuuuuu

Full HD
23.04.2011, 12:53
Tek umudum Drago Gabric artık!
Ulan deyin ki bu adamai cık fb macında onlara karsı 2 gol at aninda 1 milyon avro hesabında!
Takım kaptanlıgı da senin olacak de!
Drago gabrici ozel olarak motive et bu macta!
Bize nasıl gol attıysa onlara da atsın! Trabzonsporun sampiyonlugu artık sadece Drago gabricin elinde! Tabii kalan maclarımızı kazanırsak!

Önce Gabrici kadroya almasi lazim Ankara.Allah bilir kadroya madroya bile alinmaz veya en azindan oynatmazlar onu diye düsünüyorum.

Murat SİSMAN
23.04.2011, 12:55
Bu şampiyonluk bizimse Bursa nasıl oldu ise bizde olacağız allahın izni ile.Çok üzgünüm maç sonrası moral motivasyon nedir bilmem

MahmutHSO
EleŞtİrmeyİ kesİnnn destek verİn destekkkkkkkkkkkkkkk.
EleŞtİrmekle elİnİze ne geÇecek ?
Destek vermekle elİmİze ne geÇecek ?
Beyİnlerİnİzİ ÇaliŞtirip bunu dÜŞÜnÜn bİraz.

Murat Altun
- Bu sene olmazsa artık futboldan elimi ayağımı çekeceğim , uzaktan seveceğim , artık kaldırmıyor bu beden bu yükü ...

Öyle olmuyor işte Sedat 40 yaşıma geliyorum ne başarısız sezonlar yaşadım ne kötü maçlar kaybettik herdefasında dedim ki yok arkadaş neden bukadar eziyet çektiriyoru kendime ilgilenme futbolla olsun bitsin Ama bir sonraki maç yine kendimi ya tribünde yada tv başında buldum Bu ateş hiç sönmüyor öyle görünüyor ki ancak mezarda söner ki ondan da emin değilim :)

Mustafa SAYAR
23.04.2011, 12:56
Haberlerde gördüm Bursa eski Anap millet vekilini eskişehirde vurmuşlar.Maç sonucu yüzünde tartışma çıkmış bir eskişehirli tabancasıyla adamı öldürmüş.Bu satılmışlardan her şey beklenir zaten...

Mehmet Cihan Kocaman
23.04.2011, 12:57
İçimde iyi bir his var.Yarın buca puan alıcak diyor.İnşallah alır da angutlar şaşkına döner.
Kornerleri mümkünse yattara kullanmasın.Kaldıramıyor topu ya penaltı noktasına kestiğini görmedim.Hep ön direk.

Ertan 51
23.04.2011, 12:58
Az biraz umdum var hala ama harf harf bende böyleyim ve böyle yapacağım,tabi becerebilirsem.

Mustafa SAYAR
23.04.2011, 13:00
Öyle olmuyor işte Sedat 40 yaşıma geliyorum ne başarısız sezonlar yaşadım ne kötü maçlar kaybettik herdefasında dedim ki yok arkadaş neden bukadar eziyet çektiriyoru kendime ilgilenme futbolla olsun bitsin Ama bir sonraki maç yine kendimi ya tribünde yada tv başında buldum Bu ateş hiç sönmüyor öyle görünüyor ki ancak mezarda söner ki ondan da emin değilim :)

Murat abi en çok size üzüldüm inanırmısın ta orlara kadar maça git o moralle buraya geri dön sizin için yollar bitmemiştir.Offff....bir şampiyonluğu çok gördüler ooofff....

mancester
Sakin kafayla yaziyorum sinirlerim bir nebze olsun gecti dunden daha iyiyim..

1-Bu takim bu oynadigi futbolla sampiyonlugu haketmiyor
2-Ikinci yarinin basindan beri top oynamiyoruz devre arasinda transfer sart dedik kadro kalitesi yetersiz dedik dinlemediler.
3-Teknik direktorumuzu canimiz gibi seviyoruz o bizi buralara getirdi ama son haftalarda hocamizdada bir formsuzluk var oyuncu degisiklikleri cok gec yapiliyor koca 45 dk lari harciyoruz.
4-Rakip takim deli gibi maclara asiliyor bizdeki bu ozguven neyin nesi sanki 10 puan ondeyiz oyle rahat cikiyoruz maclara azicik hirs olmazmi futbolcularda?
5-Bu futbolu oynarsak antep bizi yener acik net soyluyorum daha agresif isiran ve organize olmamiz gerek.
6-Dun eskisehir macinin tekrarinida seyrettim gece mac heyecani dogru yorumlayamiyor olabilirim diye ama mac icinde yazmistim eskisehir dun bize hic bir sey oynamadi biz son haftalardaki gibi gene cok kotu hucum ettik organize degildik ve sansimiz yanimizda degildi buna ragmen maci kazanabilirdik bitirici oyuncumuzun sansizligindan dolayi olmadi .
7-fenerde puan kaybedebilir bizde henuz hic bir sey bitmis degil unutmayinki hala 3 puan ondeyiz dunyanin sonu gelmedi .
8-Eskisehir taraftarinin icine fenerliler girmis olabilir yoksa boyle bir tezahuratlar yapacaklarini dusunmuyorum.
9-Baskanimiz lutfen gazete ve tv lere cikmasin 4\3 Trabzonun sampiyonlugunu istiyor dedi gorduk iste kimler istiyor kimler istemiyor mumkunse sezon sonuna kadar sussun.
10-Kadromuzu bir iki oyuncuyla guclendirirsek bu takim seneyede sampiyonluga oynar ama bu kadroyla ilk 3 bile zor seneye.

Travelair
Ne var ne oldu hemen pes ediyorsunuz kendinize gelin umudunuzu tazeleyin

Armağan Dere
Engin ve Pawel oynamalı Umut-Alanzinho dışarı...duruma göre Jaja-Ceyhun ya da son 10 dk Pawel-Umut değişikliği yapılabilir..10 haftadır takım top mop oynamıyordu zaten..

Gurpas
23.04.2011, 13:01
EleŞtİrmeyİ kesİnnn destek verİn destekkkkkkkkkkkkkkk.
EleŞtİrmekle elİnİze ne geÇecek ?
Destek vermekle elİmİze ne geÇecek ?
Beyİnlerİnİzİ ÇaliŞtirip bunu dÜŞÜnÜn bİraz.

Kardeşim bırak insanlar içini döksün yazsın buraya giriş amacı bi nebze de olsa içinden geleni yazıp rahatlamak zaten destek oluyoruz bu takıma buna kimsenin karşı çıktığı yok ama bazı gerçekler var bunları görüyoruz ve yazıyoruz

Travelair
23.04.2011, 13:03
Bu takım buraya nasıl geldi ligi futboluyla birbirine kattı. İnancımızı yitirirsek biteriz, yoksa bitmeyiz ama takıma inanç gerek hırs gerek

Keleşoğlu
23.04.2011, 13:04
dün gördük ki eskişehirin sayılı top yapan adamlarından biri pele.. fener maçında 11 de bile yoktu. sezer fener maçında oyundan alındı.
dün doğa selçuk'un peşinden it gibi koşmaktan 80 de pili bitti oyundan çıktı. ama meşhur türbülent fener maçında alexe hiçbir önlem almamıştı hatırlarsanız.

antep maçında avniakerde fenerin emireri "asker bülent" diye pankart bekliyorum

karaman6106
23.04.2011, 13:05
renktaşlarım, maçı es...taratarları arasında izledim, Gözlemlerim şyle:
ilk yarıda iyi oynadık gibi görünüyoduk...bunlar bizden puan alamaz diyordum.tabi kapanan rakibe karşı kanatlar kullanılamayınca pozisyon bulunamadı azla.
adeta çanakkale geçilmez gibi oynuyorlar, üstelik jajaya çok sert faüller yaptılar.
golümüz bize göre nizamiydi.ancak ilk yarı böyle bitti.
ikinci yarı:
her ne olduysa rakip inanılmaz oynuyordu...65 inci dakikaya kadar adeta tek kale oynadılar...yattara irince 5-10 dakika etkili olduk. anacak, hoca colmanı çıkarıp ortasahayı boşaltınca, kalan 20 dakikada rakip galibiyeti kaçıran taraf oldu. ve maç berabere bitti.
oyuncular nasıldı:
tolga: burnunu kıracak kadar, doktoru yanından dışarı kovacak kadar trabzonsporlu, mükemmel oynadı.
mustafa: ilk yarıda eh işte, ikinci yarıda berbat.
egemen-giray: maşallah
cale: hala takımda mı
selçuk-colman: mükemmel, hele selçuk harika.
jaja: çok sert faüller yapıldı maç boyu.belki de takımın en iyisiydi. hele de yattara girdikten sonra markajcılarından biri sağ tarafa kayınca çok daha etkili oldu.
burak: fırsat kolladı, golünü de attı, ama faulmüş.
alan: rakibibn sert ve savunmacı oyununda kayboldu.
umut:sadece deli danalar gibi koştu.önde oynayan üç oyuncuyu da koşuları ile bozdu, böylece yeni bir katkı sağladı.
şenol hoca:malesef rakibi iyi süzemedi. çok sert ve savunma ağırlıklı oynayan rakiplere karşı alanın oynayamacağını öğrenemedi.
kapanan rakiplere karşı kanatları kullanmayı da öğrenemedi. ortasahayı üçleyip umutu çıkarıp paveli almayı da akıl edemedi.
colmanı çıkarıp az kalsın mağlup ettiriyordu takımı.belki de sahada yaptığı tek doğru iş; tel tel dökülen mustafayı çıkarıp birkaç dakika bile olsa barışı larak rakibi bozmasıydı.
es...gelince: ilk yarıda 9 kişiyle defans yaptı ve dinlendiler...devre arası her ne olduysa -sevindirici bir haber almışlar galiba-ikinci yarıda kalecimizin burnunu kıracak kadar istekli oynadılar.kadrolu hocaları da yerinde değişiklileriyle şenol hocaya dersler verdi.tez zamanda onları ait oldukları kümede görmek dileğiyle.
taraftarlara gelince: yüce trabzonspor tarftarı, afedersiniz ahırdan bozma kale arkası denen yere sıkıştırılmış halde elllerinden geldiğinci takıma destek vermeye çalıştı. ben ise bilet sorunu nedeniyle onların arasında maçı takip etmeye çalıştım.
kabus gibi bir geceydi. bel ki de 10 bini aşan ful taraftarlarının arasında, hayatımda duymadığım kadar galiz küfürler eşliğinde, inanılmaz motive olmuş bir taraftar kitlesi gördüm.birara canımızı kurtarabilir miyiz diye de düşündüm.
61 inci dakikamızı bastırmak için devre arasında bütün hazırlıklar yapıldı ve başarıyla uygulandı. taraftar profilinin seviyesi gayet düşük, küfürlerin havada uçuştuğu -burağa her top geldiğinde inanılmaz ıslık ve küfürler- futbol bilgi ve yorumları gayet zayıf.
maç sonunda bir puana şükür duaları..daha neler neler.
sonuçlar:
1-bu kadroyla bu takım ve hoca başarılıdır.
2-umutla bu takım şampiyon olamaz.
3-inşallah şmpiyon oluruz bu yıl, hala şansımız var.
4-bazı arkadaşlar es-esin saygınlığından bahsediyordu.bunu bir yalan olduğunu gözlerimle gördüm, kulaklarımla duydum.
Trabzonsporun, Trabzonsorlulardan başka dostu yoktur ve bundan sonra da olmayacaktır.
Allah yar ve yardımcımız olsun...saygılar.

Burçak
23.04.2011, 13:11
http://www.cotanaklar.net/site/index.php?option=com_content&view=article&id=229&catid=34&Itemid=57

http://www.facebook.com/?ref=home#!/video/video.php?v=167421013311121&oid=91511154414&comments

giresunlu ve samsunlu kardeş!lerimizden bakın neler demişler..birdaha bu siteden karadeniz birliği mirliğidiye yazı mazı yazılmasın..işte karadeniz birliği..

çotanak sayfasında giresunsporlu gibi gözükenler..
bunların %90 ı aslında istanbul takımı taraftarı. hersene şampiyonluk sevinçlerinde ortalık yanıyor niye burası giresun demiyorlar :)
çünkü onlarda bir istanbul takımı taraftarı.
Trabzonspor çekememezlikleri bundan.. ;)

Erbay
23.04.2011, 13:11
Burak atsa yine iyi olacaktık. Haftalardır Burak kurtarıyor bizi, hem de diğer futbolcuları. 27 senedir şampiyon olmuyoruz, rakip atak yaparken kimse geri gelmiyor. Herkes ileride topu bekliyor. Rakibi kovalayan Colman sadece, o da en ağır oyuncu olduğu için kovaladığı kimseyi yakalayamıyor.

3 yıldır en dip noktadayız demiştim geçen hafta, bu maçta kesinlikle kötü olmasak da iyi de değildik. Gerekli şekilde oynayamıyoruz. Sistem tamamen çökmüş, bu çöküşün getirdiği ortam içerisinde futbolcular aslından iyi mücadele ediyor, çırpınıyorlar ama oyundaki "genel" kötülük bir türlü kapanmıyor. Bu takım ileriye net pas yapmakta inanılmaz zorlanıyor. Nerede Urfa'daki takım nerede şimdiki takım. Arada uçurum var yahu. Hem mücadele hem de pas konusunda arada dağlar var.

Napoli
23.04.2011, 13:12
Samsunspolusu Gıresunsporlusu nasıl sevınıyor,vay be arkadas...

Bızım yonetım gorsun ıste..Sampıyonlugu fenere kılıgımdan degıl,bızım bu ıcımzıdekı hayın kokusmus pislikler ıcın ıstıyorum.

Semih AYDIN
23.04.2011, 13:12
Bucaspor'da şok gelişme
İzmir'de Fenerbahçe'yi ağırlayacak olan Bucaspor'da sıcak gelişme... Lig TV'nin haberine göre sarı lacivertlilerin defans hattında forma giyen Koray Çölgeçen ve Ediz Bahtiyaroğlu kadrodışı bırakıldı.

ertek_ts61
23.04.2011, 13:13
Sakin kafayla yaziyorum sinirlerim bir nebze olsun gecti dunden daha iyiyim..

1-Bu takim bu oynadigi futbolla sampiyonlugu haketmiyor
2-Ikinci yarinin basindan beri top oynamiyoruz devre arasinda transfer sart dedik kadro kalitesi yetersiz dedik dinlemediler.
3-Teknik direktorumuzu canimiz gibi seviyoruz o bizi buralara getirdi ama son haftalarda hocamizdada bir formsuzluk var oyuncu degisiklikleri cok gec yapiliyor koca 45 dk lari harciyoruz.
4-Rakip takim deli gibi maclara asiliyor bizdeki bu ozguven neyin nesi sanki 10 puan ondeyiz oyle rahat cikiyoruz maclara azicik hirs olmazmi futbolcularda?
5-Bu futbolu oynarsak antep bizi yener acik net soyluyorum daha agresif isiran ve organize olmamiz gerek.
6-Dun eskisehir macinin tekrarinida seyrettim gece mac heyecani dogru yorumlayamiyor olabilirim diye ama mac icinde yazmistim eskisehir dun bize hic bir sey oynamadi biz son haftalardaki gibi gene cok kotu hucum ettik organize degildik ve sansimiz yanimizda degildi buna ragmen maci kazanabilirdik bitirici oyuncumuzun sansizligindan dolayi olmadi .
7-fenerde puan kaybedebilir bizde henuz hic bir sey bitmis degil unutmayinki hala 3 puan ondeyiz dunyanin sonu gelmedi .
8-Eskisehir taraftarinin icine fenerliler girmis olabilir yoksa boyle bir tezahuratlar yapacaklarini dusunmuyorum.
9-Baskanimiz lutfen gazete ve tv lere cikmasin 4\3 Trabzonun sampiyonlugunu istiyor dedi gorduk iste kimler istiyor kimler istemiyor mumkunse sezon sonuna kadar sussun.
10-Kadromuzu bir iki oyuncuyla guclendirirsek bu takim seneyede sampiyonluga oynar ama bu kadroyla ilk 3 bile zor seneye.

10 numara yorum üstad..bir şey var eklemek istediğim.ben eskişehir'in asılmaına falan birşey demiyorum yenedebilirlerdi bizi ama maç bitmiş ...ne trabzon olamazsın şampiyon diye bütün stadın bağırması ne demektir...bunlara zamanında 7 tane atıp düşürmüştük gene olsun gene düşürmek lazım...sakın yanlış anlaşılmasın ben takımıma kızarım daha iyi oynamadı daha iyi mücadele etmedi diye...ama dostluk var diyorsan arada beni yenebilirsin çelme takabilirsin ama sonucunda böyle bağırısan yarın sana bu trabzon neler yapar hangi lige düşürür onu bilemem....

Mustafa Şakar
23.04.2011, 13:14
Umut'un hala daha golcü olduğunu düşünenler var mı?Bu adamı Şenol Güneş koşsun defansı yıpratsın Burak'a gol atmada yardımcı olsun diye koyuyor.Ama ben Umut Bulut'un yerinde olsam sezon sonunda bu takımdan gitmenin planlarını yaparım.Bir insan her maç kendine bu kadar küfür ettirir mi.Topu her seferinde kaleci veya auta atmaktan başka topla oyunu yok.Yeter artık Umut sende kurtul Bizde!!

Burçak
23.04.2011, 13:15
Kirli oyunlarıyla futbola müdahale edenler..
Allah sizin çoluğunuzun çocuğunuzun en sevdiklerinizin binbir belasını versin.

.....
23.04.2011, 13:15
Şenol Hoca takımı çok korkak oynatıyor.

Eskisi gibi ısıran takım yok.

MahmutHSO
23.04.2011, 13:16
dün gördük ki eskişehirin sayılı top yapan adamlarından biri pele.. fener maçında 11 de bile yoktu. sezer fener maçında oyundan alındı.
dün doğa selçuk'un peşinden it gibi koşmaktan 80 de pili bitti oyundan çıktı. ama meşhur türbülent fener maçında alexe hiçbir önlem almamıştı hatırlarsanız.

antep maçında avniakerde fenerin emireri "asker bülent" diye pankart bekliyorum

Forum yöneticilerine sesleniyorum.Önümüzdeki maçta şu pankartı hazırlarsanız,pankartın tüm masraflarını ben üstlenmeye hazırım.Özelden msj atabilirsiniz bana.

umitçebi
23.04.2011, 13:19
Keşke şampiyonluk değilde kümede kalmaları için destek olsaydık.
ya niye destek oluyoruz?? fener bjk gs gel al puanları kümede kal mı demiş bunlara...
ki ayrıca bizim bunlara verdiğimiz puanlarıda bir istanbul klubü vermemiştir..

İskender Çakmak
23.04.2011, 13:21
Ne kadar anadalu ve karadeniz takımı varsa Allah belasını versin

Anti İstanbul
Anti Anadolu
Anti Karadeniz

aynen oyle sonuna kadar katiliyorum biz biriz geri kalan bir

Abluka
23.04.2011, 13:22
Bucaspor'da şok gelişme
İzmir'de Fenerbahçe'yi ağırlayacak olan Bucaspor'da sıcak gelişme... Lig TV'nin haberine göre sarı lacivertlilerin defans hattında forma giyen Koray Çölgeçen ve Ediz Bahtiyaroğlu kadrodışı bırakıldı.

İyi şeyler oluyor

Salih Yazıcı
23.04.2011, 13:23
Burak atsa yine iyi olacaktık. Haftalardır Burak kurtarıyor bizi, hem de diğer futbolcuları. 27 senedir şampiyon olmuyoruz, rakip atak yaparken kimse geri gelmiyor. Herkes ileride topu bekliyor. Rakibi kovalayan Colman sadece, o da en ağır oyuncu olduğu için kovaladığı kimseyi yakalayamıyor.

3 yıldır en dip noktadayız demiştim geçen hafta, bu maçta kesinlikle kötü olmasak da iyi de değildik. Gerekli şekilde oynayamıyoruz. Sistem tamamen çökmüş, bu çöküşün getirdiği ortam içerisinde futbolcular aslından iyi mücadele ediyor, çırpınıyorlar ama oyundaki "genel" kötülük bir türlü kapanmıyor. Bu takım ileriye net pas yapmakta inanılmaz zorlanıyor. Nerede Urfa'daki takım nerede şimdiki takım. Arada uçurum var yahu. Hem mücadele hem de pas konusunda arada dağlar var.

aynen katılıyorum ama bunun sebebi oynayan oyuncular hepsi insan yani bukadar üst düzey maçı üst üste kladırmaları imkansız yedek kulübesinden oyunu çevirecek adamımız yok rakibimiz öyle değil ama dia semih stoch soruyorum bizde kim var sonradan girip kurtaracak şampiyonluk kaçarsa futbolcularımızın günahı yoktur sadece bunun sorumlusu 9 puanlık farka güvenen başkanındır.

mahmuter61
23.04.2011, 13:23
Siz bu tribün yapısıyla hiçbir şey olamazsınız.
Sizi yenerseniz alkışlama kararı almış olan tribünün şehrinde rahatça atkı-forma gezip içeri girince ''Fener'in köpeği'' dersen zaten aklı karışık Eskişehir taraftarını tahrik edersen sempati gider.Gerilen adamda hayatının tribününü yapar.Sonunda da sövdüğün adamlar ''olamazsın şampiyon'' der,geçer gider.
Çocuk gibi şampiyonluğu bu maçta kaybettiğine kendini inandıran aklı evvellere şaşkınlıkla bakıyorum.Sen evinde her başarısız harekette ıslıkladığın adamlarla buraya geldiysen öp,başına koy.İçerde Antalya,Kayseri maçlarında kaybetmediğin kupa şimdi gitti öyle mi?
Allah akıl fikir versin.

Kardeş sen 3 sene içinde küme düşünce de burda yazı yaz!!!Aldına yattığınız feneviniz kurtarsın sizi!ok.Yemişim eskişehirinizi güzel fenev iniz şampiyon olsun siz ne oluyonuz asansör takım.Bu saatten sonra Trabzonsporla eskişehirin adı aynı yerde ancak maç programında olur.Almışınız bülent gibi komisyoncuyu maçta satarsınız adamda ama adam olamazsınız!Trabzona ettiğiniz o küfürleri yediriler size merak etmeyin

vivanet
23.04.2011, 13:24
yine yazıyoruz umutsuzca her yıl olduğu gibi..aziz yıldırım maçtan bir önce eskişehir'e gitmiş öyle yapmış böyle yapmış.biz sadece taraftar olarak sesimiz çıktığı kadar bir yerlere gönderma yapıyoruz..şimdi sıra sende sadri şener,madem bu işler teşvik primi ile para ile oluyorsa sende git bugünden itibaren,karabük ile,sivasa dök paraları..öy le ya dün eskişehirspor teşvk primi alarak oynamışlar sende yap..

inception61
23.04.2011, 13:24
Sizi yenerseniz alkışlama kararı almış olan tribünün şehrinde rahatça atkı-forma gezip içeri girince ''Fener'in köpeği'' dersen zaten aklı karışık Eskişehir taraftarını tahrik edersen sempati gider.Gerilen adamda hayatının tribününü yapar.Sonunda da sövdüğün adamlar ''olamazsın şampiyon'' der,geçer gider.
Çocuk gibi şampiyonluğu bu maçta kaybettiğine kendini inandıran aklı evvellere şaşkınlıkla bakıyorum.Sen evinde her başarısız harekette ıslıkladığın adamlarla buraya geldiysen öp,başına koy.İçerde Antalya,Kayseri maçlarında kaybetmediğin kupa şimdi gitti öyle mi?
Allah akıl fikir versin.

SİZ istanbul takımlarını tutanlar birazda bizim takımlarımızı tutun:D

oguzhanssan
23.04.2011, 13:28
valla şenol hoca bi tane ama ne yazık ki son zamanlarda yaptıkları da mantıklı değil..umutun yurtıcılığının benzeri burakta da var .
lütfen şu brozek de oynasın artık hocaaaa..
ama stresimizi attık.. artık rahat oynarız. en korkutuğum maç buydu ve atlattık en az zararla..
sonuçta her takım puan için oynuyor ve para kazanıyor. sen daha fazla verirsen o zaman yatar. ee ts de bu para da yok. ama fenerbahçe çok akıllı. hakemler biraz tolerans geçer gibi görününce tS ye hemen carladılar ve dün bülent yıldırım olmasa da bile yan hakemin net hataları var. haa bu hatalar yapılabilir hepimiz insanız bu hatalara sığınacak yanımız yok ve sığınan TS li de görmedim ama bari takım da maç içinde bişiler yapsaydı demekten kendimi alamıyorum.

neyse seneye küme düşmemeye oynayacağımız aşikar artık.
hepinize selam olsun.
NOT: Fenerin puan kaybedeceğine emin olsam da artık ipler bizde olmayınca şampiyonluk olasılığımız olsa bile içimden gelmiyor söylemek:(

Salih Yazıcı
bucada ediz ve koray kadro dışı çok garip.

bordo08
Sonuna kadar devam şampiyon olamasakta kendi adıma bu takımla gurur duyuyorum..

Dün alınan bir puan ne bize nede rakibe yaradı..

Avrupaya gitme hayalleri bizim maçta depreşti fenere karşı yerlerde sürünen esesin..

Herkes tarafını seçti anti bizans diyenler istanbulun maşası oldular..

Fenere karşı sus pus oturan taraftar bu maçta çıldırdı..

Gözler görüyor Allahım kimsenin alın terinin hakkını kimsede bırakmaz...

vivanet
23.04.2011, 13:29
fenerbahçe eskişehirspor futbolcularını camiasını taraftarını satın almıştır bu kadar basit.

mahmuter61
23.04.2011, 13:30
Samsunspolusu Gıresunsporlusu nasıl sevınıyor,vay be arkadas...

Bızım yonetım gorsun ıste..Sampıyonlugu fenere kılıgımdan degıl,bızım bu ıcımzıdekı hayın kokusmus pislikler ıcın ıstıyorum.

Tahrik olmayayım diyorum ama bizde hemen gaza geliyoruz kanımızda var napalım!!!Samsun ve Giresun fazla yoruma gerek yok yapı itibarı ile anlayan anladı!!!Varsın sevinsinler burda yazamam ama dedim anlayan anladı.

Bekir
Allah akıl fikir versin.
Allah önce sizin gibi Şerefsiz taraftar yapısına sahip insanlara akıl fikir versin..

Bülent Uygun denen yalaka,şerefsiz şimdi Aziz babasının elini öpüyodur...

Bana Fenerbahçe maçında takımınızın en iyi 2 oyuncusu Nadarevic ve Pele'yi neden oynatmadığınızı söylesene??
Nadarevic sarı kart cezalısı olduğu maç dışında tüm maçlarda 90 dk oynamış,Neden Fener maöında oynatılmadı??
Pele ortasahanın en iyisi neden Fener maçında oynatılmadı??

Sonra Fener maçında Alper ve Sezer öne yakın tek ön libero ile oynadınız,Trabzonspor maçında Neden 4 ön libero ile oynadınız??

Son dakikalar Neden maç berabere bitsin diye zamana oynadınız,1 puanın size ne faydası vardı??

Şerefsizsiniz Yönetimden,taraftarına,Teknik direktöründen,futbolcusuna şerefsizsiniz....

Yasin T.
Allah akıl fikir versin.

Sizin bize yatmanızı beklemiyorduk zaten.Çıkıp delikanlı gibi oyununuzu oynayacaksınız zaten.Buna kimsenin itirazı yok.Çıktınız oyununuzu da oynadınız.Bizim derdimiz bu hırslı türbülent! oyununuzu fenev maçında neden göremedik? Taraftarın bizimle derdi ne peki? Stad dışında dosthane gözüküp stad içinde i... Trabzon olamazsın şampiyon demenizin derdi ne? Soruyorum sana hani AntiBizans? :mad::mad:
Forum yöneticileri.Dışardan adamları banlayın gitsin.Yemişim Anadolu dostluğunu.

cem2661
SİZ istanbul takımlarını tutanlar birazda bizim takımlarımızı tutun:D
O söylediğin pankart bile bizden (ç)alıntı kardeşim.:D

Fenerinde tüm İstanbul takımlarınında yedi sülalesini....
Aman özeleştiri yapmayın.41 yaşındasın bak kocaman adam olmuşsun.Daha bir bok bilmeden sallıyorsun.Size maçın sonunda yapılan olamazsın şampiyon tezahüratına kadar ''fenerin köpeği'' ilan ederek bizi herşeyi göze aldınız zaten.

Bu arada insan ol da Eskişehir yazarken imla kurallarına uy biraz.Böyle ucuz dangalaklıklar peşinde koşma.

Samet Berber
23.04.2011, 13:31
Cemoş , Avrupa'yı akşam aldığınız 1 puanla garantilediniz , tebrikler .

Düşmeniz bizim elimizden olur inşallah , ya da Fener'in elinden olsun o daha acı olur nasıl olsa onun köpeğisiniz .

Antibizansmış , başkaldırıymış :) ..

Yiğit Gayretli
23.04.2011, 13:33
Buca'da Ediz ve Koray kadrodışı bırakılmışlar. Ben Buca Fener'den puan alır diyordum da. Neyse sövmeyelim durduk yere. Adamlar artık saklamaya da gerek duymuyor. Açık açık yapıyorlar her şeyi...

Mehmet Cihan Kocaman
Ne kadar anadalu ve karadeniz takımı varsa Allah belasını versin

Anti İstanbul
Anti Anadolu
Anti Karadeniz

Rizeli değilim ama fenerli olmayan rizelileri bunun haricinde tutmak lazım.61. dakikada şampiyon trabzon diye bağıran tek karadeniz takımı onlar.

asilhamsi
Biz malesef yonetilemiyoruz..Sayın baskan 2 kadro cıkarsak 2 side sampiyonluga oynar diyor gelgelelim serkan olmayınca sag bekte stoper gorevi olan mustafa oynuyor..

Simdi gol kacırıyor diye herkes umuta yukleniyor..Peki ama takımda daha iyisimi var.Teofilo varken umut yedek degilmiydi.Senol hocaya super forvet verdilerde oynatmadımı?Sakın bana Brozek falan demeyin adamın ne oynayacagı belli degil..Ha belki oynasa iyi olur ama yanlızca belki..

Bazı arkadaslar Enginle sampiyonluga degil bakkala gidilmez deyince kızmıstım ama simdi onları ileri gorusluluklerinden dolayı tebrik ediyorum...

Cale ye herkes birseyler soyluyor Cale iki sezondur onunde sol acık olmadan oynuyor.Tek basına defans yapmaya calısıyor..Alanzinho ancak ve ancak 30 dakika oynayabilecek oyuncu artık bunu cok iyi biliyoruz..

İki sezonda takıma bir sol acık bir forvet bir alternatif sag bek alınmadı ben daha Umut a,.Senol Hocaya nasıl kızarım..Umut hocaya silah dayamıyor ya beni oynatacaksın diye..

Kayseri macından once Sadri Baskan konusur adamları motive eder..Bir seyler soyler ortalık karısır..Tam lehimize gelismeler olacakken artık susuyorum der..Arkadas madem susacaktın niye actın bu konuları...

Velhasıl kelam yonetilemiyoruz..

Sami Kuk
23.04.2011, 13:34
Bu kahpeşehirin,satılmış takımın taraftarının burda ne işi var.Birde 2661 yapmış nick'i.Şutlayın şunu.

EmreYavuz61
23.04.2011, 13:35
Kahpeşehirli üyeleri banlayın gitsin yöneticiler...

oguzhanssan
valla şenol hoca bi tane ama ne yazık ki son zamanlarda yaptıkları da mantıklı değil..umutun yurtıcılığının benzeri burakta da var .
lütfen şu brozek de oynasın artık hocaaaa..
ama stresimizi attık.. artık rahat oynarız. en korkutuğum maç buydu ve atlattık en az zararla..
sonuçta her takım puan için oynuyor ve para kazanıyor. sen daha fazla verirsen o zaman yatar. ee ts de bu para da yok. ama fenerbahçe çok akıllı. hakemler biraz tolerans geçer gibi görününce tS ye hemen carladılar ve dün bülent yıldırım olmasa da bile yan hakemin net hataları var. haa bu hatalar yapılabilir hepimiz insanız bu hatalara sığınacak yanımız yok ve sığınan TS li de görmedim ama bari takım da maç içinde bişiler yapsaydı demekten kendimi alamıyorum.

neyse seneye küme düşmemeye oynayacağımız aşikar artık.
hepinize selam olsun.
NOT: Fenerin puan kaybedeceğine emin olsam da artık ipler bizde olmayınca şampiyonluk olasılığımız olsa bile içimden gelmiyor söylemek:(

inception61

Aman özeleştiri yapmayın.41 yaşındasın bak kocaman adam olmuşsun.Daha bir bok bilmeden sallıyorsun.Size maçın sonunda yapılan olamazsın şampiyon tezahüratına kadar ''fenerin köpeği'' ilan ederek bizi herşeyi göze aldınız zaten.

Bu arada insan ol da Eskişehir yazarken imla kurallarına uy biraz.Böyle ucuz dangalaklıklar peşinde koşma.

sayın cem bey kardeşim evet bu slogannın eses e ait olduğunu çok iyi bildiğim için yazdım zaten kendinizle çelişiyorsunuz :D nasıl dı fener tatmin etti sizi değil mi:)
anti istanbul anti anadolu

Erbay
23.04.2011, 13:36

fb'ye yatmanın inanılmaz rahatlığı bu konuşmalar.

oguzhanssan
23.04.2011, 13:37
hayır sakın kovmayın. onların gözünden de bakmalıyız. ben maça gitmedim ama dinlememiz gerekir diğerlerini bence. farkımız diğer taraftarlardan bu olmalı. seviyemiz artsın biraz daha artık.

mahmuter61

lan çingene tatar bozması sana bizim takımları diyoz anla sazan Trabzonsporu tut demiyoz!!!Siz alışmışınız Azizin takımlarını tutmaya!!!eskişehir yazmayı sendenmi öğrencez yumoş.fenerin kancığısınız iti olsanız iyi.3 sene sonra görce sizi 2.ligde yatak cılar sizi defol git çöplüğüne akraba olmayalım

Sami Kuk
Rizeli değilim ama fenerli olmayan rizelileri bunun haricinde tutmak lazım.61. dakikada şampiyon trabzon diye bağıran tek karadeniz takımı onlar.

Yavaşş bende rizeliyim..Bari Trabzonu tutanlar hariç diye yaz.Rizede evet çok fenerli var ama.Hiç olmassa maçlarımızda ......trabzon olamassın şampiyon bagırılmıyor.Aksine destek veriliyor.

bekirguner
23.04.2011, 13:38
fenerbahçe eskişehirspor futbolcularını camiasını taraftarını satın almıştır bu kadar basit.

bu işleri bırakın dün jaja kaleye değil burak
son dakikalarda umut 3 kişi boş iken kaleye şut çekiyor ben atacam yüzünden puan kaybettik ne zaman ben değil biz dersek şampiyon olacağız

vivanet
23.04.2011, 13:38
ben bir haftadır buca'nın son çabası olarak feneer maçını görüyordum kesinlikle puan alacağını düşünüyordum.ama artık bu imkansız bucada defans kalmamış oynıyacak daha..diğerleride sakatmış...ulan biz nasıl taraftarız yarın trabzonda yakalım ortalığı hep bir ağızdan şerefsiz aziz diye bağıralım..

Bülent AKBULUT61
23.04.2011, 13:39
bizi umuta muhtac bırakanlar şimdi utansın adam akıllı bir forvet almayanları ALLAHA havale ediyorum yazıklar olsun bizi bu hallare düşürdünüz ben bu yaşta oturtum cocuklar gibi ağladım beni bu hallere düşürenleri hiç bir zaman hakkımı helal etmiyeceğim birde bu sene şampiyonluk kacarsa sizleri hiç bir zaman affetmiyeceğim. Sadr başkan ALLAHIN aşkına bir kere taraftarın sesine kulak ver gitme nolur pazartesi yanlarına

bekirguner
23.04.2011, 13:40
Bursa’da bir kahvehanede Eskişehir-Trabzonspor maçını seyrettikten sonra evine dönen Çelik,kapıyı açan eşine “27 yıl sona yine şampiyonluğu kaçırdık ” deyip olduğu yere yığıldı.Kalp krizi geçirdiği belirtilen 57 yaşındaki Çelik yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşamını kaybetti.

faysal
23.04.2011, 13:41
Eskişehirspor takımı dün fener karşısında sergilemediği mücadeleyi bize karşı sergilediler Allaha havale ediyorum hepsini..
Şenol hocamda şu Umut sevdasından vazgeçse adam her maç kaçırıyo 100 diyoduk şimdide 101 muhabbeti çıktı...
Tolga zengin maçın yıldızı helal olsun yüreğiyle oynadığı için..

tarsus
Allah akıl fikir versin.
cem oğlan allah bize akıl fikir versin diyorsun da biraz size seref versin,çünkü sizde şeref olsaydı eziklere karşı farklı bize karşı farklı oynayıp maç sonunda o aşağılık sözleri söylemezdiniz

mahmuter61
cemoş denen kahpeşehirin kahpe evladı fenerin tatmin edişi çokmu hoşunuza gitti?Bu leke size yeter bize oynadığınız oyun nerdeydi kocanızın maçında?Adamlarınız nerdeydi?Sakatmıydı cezalımıydı?Adam olun ama kancıklar adam olamaz haklısınız sizde!!!

ertek_ts61
Allah akıl fikir versin.

Ben kendi tribün yapımı eleştiren biri olarak bu söylediklerine hayatımda göstermediğim kabalıkla cevap vermek istiyorum...Köpek değil misiniz?? cidden soruyorum nesiniz?? buraya kadar gelip bunları yazarak nesin sen??? senin takımın ne??? siz komisyonculuk yapan adı şaibelere karışmış bir adamın teknik direktörlüğüne ses çıkaramayan göz göre göre fenere yatan bir takımsınız...size biz köpek diyerek az bile demişiz...aslında senin gibilere köpek demişizdir...farkımız ne biliomusun köpek kardeş? bizim şehrimizde hiç bir fbli-gsli-bjkli aramıza karışıp bizle tezahürat edemez...organizasyonlar yaptı gfb liler aranızda barındırdınız onları...bu köpeklik değil de nedir???

dün trabzonspor iyi mücadele etmedi..şampiyonluğa giden takıma yakışmayacak bir oyun ortaya koydu..eskişehir bizi yenedebilirdi..bunların hepsine saygım var..ama bu sizin köpekliğinizi değiştirmeyecek...yalandan anadolu anti-bizans söylemlerine girmeyin...siz farkında deilsiniz belki ama bir hiçsiniz..olasınızda olur olmasanızda...taraftarı lobisi hiçbirşeyi olmayan takımlar sizden daha şereflidir...bunları sizi yenemediğimiz için değil tavırlarınızdan forumlarınızdaki söylemlerden dolayı söylüyorum...

Sonuçta tarih bize sizlerin 2. ligde mücadele ettiğiniz zamanları da gösterecektir...ama siz omurgasızsınızdır...eskişehir düşer istanbul'dan başka takım tutarsınız...ama dikkatli olun bu Trabzon sizlere başka şeyler tutturur hep beraber görürüz gelecekte..:)

Not: gerçekten çok seviyesiz bir yazı yazdım.Forumdaki renkdaşlardan özür diliyorum.Yaşıma eğitim seviyeme uygun olmayan bu yazıyı yazdığım için büyüklerimden ve küçüklerimden özür diliyorum.Ama gerçekten dayanamadım

vivanet
bu işleri bırakın dün jaja kaleye değil burak
son dakikalarda umut 3 kişi boş iken kaleye şut çekiyor ben atacam yüzünden puan kaybettik ne zaman ben değil biz dersek şampiyon olacağız

tamam takım kötü oynayabilir.ama kötü oynayan fenerbahçe'ye galibiyeti sahada yürüyerek ikram eden eskişehirspor ddeğilmiydi..

Sami Kuk
23.04.2011, 13:42
Bu satılmışların sonuda sivas gibi olcak hiç bir zaman büyük olmadınız olamassınız.Bende eskisehiri birşey bilirdim meğerse bunlarda istanbul yalakası çıktı..Bursaspor bile sizden delikanlıymış yeminle.Sizin gibi dost olacağına Bursa gibi düşmanımız olsun..

bekirguner
23.04.2011, 13:44
bizi umuta muhtac bırakanlar şimdi utansın adam akıllı bir forvet almayanları allaha havale ediyorum yazıklar olsun bizi bu hallare düşürdünüz ben bu yaşta oturtum cocuklar gibi ağladım beni bu hallere düşürenleri hiç bir zaman hakkımı helal etmiyeceğim birde bu sene şampiyonluk kacarsa sizleri hiç bir zaman affetmiyeceğim. Sadr başkan allahin aşkına bir kere taraftarın sesine kulak ver gitme nolur pazartesi yanlarına

aynen katiluyorum artik umut yerİne brozek oynat
go home umut bulut

Kul
23.04.2011, 13:44
Allah akıl fikir versin.

Yalakasınız, alayınız yalaka..

Anti-İstanbul'un içine Trabzonspor'u koyduğunuzu dün çok güzel gördük.

Maçı nerenle izledin çok merak ediyorum.. 3 pankart yapılmış ve üçü de tahrik amaçlı, Hamsi Eskişehir'de yenir? Bunu Eskişehirli neden yazsın ya içine İstanbul sempatizanlığı kaçmış ya da gerçekten Fenerli olduğunda.. 7-1'i unutmadık diyorsunuz. Şampiyonluktan mı ettik sizi o 7-1 yenmekle.. Yok efendim unutmamışsınız eğer o pankartları hazırlayan Fenerli biri değilse adam değilim.. Biz böyle bir pankartı böyle bir maçta Trabzon'da açtırmazdık.

Sporda şiddet yasası onaylandı deniyor tahrik edecek pankartlarında asılması yasak diye biliyorum. O pankartı açıpta hala elini kolunu geziyorsa sokayım sizin yasanıza.. Trabzon'da çocuk resimli pankartı içeri sokmak için yırtınırken adamlar tahrik edici pankartları sokabiliyor.. Yazıklar olsun..

Şehrin içinde elini kolunu sallayarak diyorsun evet gezenlerin biride bendim boşuna bize her yer Trabzon demiyoruz yiyosa Trabzon'da siz gezin sizi geçtim sıradan herhangi bir takım gezsin yemez.. Her zaman olduğu gibi paketlenip gönderileceksiniz.. Yavşaksınız, Adisiniz, Yalakasınız..

Ver cezamı usta..

Sami Kuk
23.04.2011, 13:45
Bucada kadro dışı bırakılan oyuncular.Maçı satmayı kabul etmediler diyemi kadro dısı kalmıslar..

Defans yok bucada.Tek güvence Karabük kaldı.Normal şartlarda karabük bunlardan puan alır.Azize devreye girmese

inception61
23.04.2011, 13:45
bülo komisyonu aldı sezon sonu bilica eskişehirde pilot takım artık seneye kazı işlemlerine başladı:D herşeye rağmen bu sene ŞAMPİYONUZ

oguzhanssan
23.04.2011, 13:46
Allah önce sizin gibi Şerefsiz taraftar yapısına sahip insanlara akıl fikir versin..

Bülent Uygun denen yalaka,şerefsiz şimdi Aziz babasının elini öpüyodur...

Bana Fenerbahçe maçında takımınızın en iyi 2 oyuncusu Nadarevic ve Pele'yi neden oynatmadığınızı söylesene??
Nadarevic sarı kart cezalısı olduğu maç dışında tüm maçlarda 90 dk oynamış,Neden Fener maöında oynatılmadı??
Pele ortasahanın en iyisi neden Fener maçında oynatılmadı??

Sonra Fener maçında Alper ve Sezer öne yakın tek ön libero ile oynadınız,Trabzonspor maçında Neden 4 ön libero ile oynadınız??

Son dakikalar Neden maç berabere bitsin diye zamana oynadınız,1 puanın size ne faydası vardı??

Şerefsizsiniz Yönetimden,taraftarına,Teknik direktöründen,futbolcusuna şerefsizsiniz....

demek esbahçe maçınca bunlar oldu.. İlginç!!!!
ama suç kimin :)

Ünal Er
Valla şu anda daha sakinim...
Başkan bir kumar oynadı tutmadı...Devre arası ya kimseyi almayacaktı yada pastırıp parayı iyi bir golcu alacaktı.

Bütün anadolu takımlarının istanbul takımlarını tutması normal keza bizim dışımızda hangi şehir takımının bir başarısı olmuş. Onlarda alışmışlar hep istanbul takımlarını tutmaya...Rizeli olupda istanbul takımlarını tutanları hiç anlamadım mesela...onlar için bu ne kadarr normalse bende barcelonayı tutuyorum desem normal mi olur?

futbol böyle bir oyun atacaksın,
Umutun girdiği pozisyonu umut dışında kim girse kaleciye vurmaz...Bir golcu de sadece koşuyor diye bu takımda oynamaz...Kaç haftadır ha attı ha atacak...hadi inşallah
Kim ne derse desin bu Cale beni delirtiyor...umursamaz tavırlar..sanki sahilde yürüyormuş yanda top oynayanlar topu kaçırmış bu da bi zahmet topa vuruyor...
Engin bu takımın ateşleyicilerinden biri ama o ateşi takıma değil kendine tuttu..yazık...bir daha takıma girmese olur hatta gönderseler bile olur...Ünal hocaya, Şenol Güneşe yaptıkları...Takım olmak başka kendine oynamak başka...gitsin tenis falan oynasın bireysel işlerle uğraşsın.

Bülent Uygun'un kim olduğunu hepimiz biliyorduk zaten...Memleketteki çoğu futbolcunun menejeri onlar üzerinden para kazanıyor...fb maçında maça asılmayacağını bizim maçtada it gibi asılacağını biliyorduk şaşırmadık sadece kızdık...Bunları unutmayalım

Trabzon maçlarında olduğundan daha fazla oynayan veya oynatan bütün kişilerin listesini tutuyorum kendimce devran döner gün gelir de TRABZONUM'la yolları kesişmesin diye

karaman6106
Allah akıl fikir versin.
:Dmaça 15 dakika kala girdim ve açık dediğiniz taraftarlarınız arasındaydım.
gözlerime ve kulaklarıma soruyorum, senin söylediklerin için külliyen yalan diyor.o kadar motive bir taraftarınız vardı ki 1 puan da iyidir diyorlardı, yapılan tezahürat planlarını kulaklarımla duydum...mertçe bizi siz ilgilendirmiyosunuz deseniz daha iyi, anti bizansçılık oynayıp bizanslıların altına yatamak yakışık almıyor.sivas da sizin gibi bize küfürle ömür tüket mişti, 2 sene evvel şampiyon oluyorlardı. bu sene kurtuldular ama seneye layık oldukları yerde olacaklar...sizin de akıbetiniz gibi.

Eren Karaahmetoğlu

Şuan tam anlamıyla 'adilik' yapıyorsun. Fenerin köpeği s.... Es es diye bağırıldı evet. Peki aksini iddia edebilir misin? Son derece doğru. Peki bu slogan maçın başında mı atıldı adi herif? 75. dakikadan sonra atıldı. Maç boyu Trabzon'a özel besteler hazırlayıp avazı çıktığı kadar küfreden şerefsizler ve maç sonunda Fener'in şampiyon olmasını istediğinizi tüm gerizekalılığınızla ortaya koyan sizler değil miydiniz? İ.bne Trabzon olamazsın şampiyon demek, Fener şampiyon olsun demek. Trabzon'dan bir puanı almak hiçbir işinize yaramıyorken maç sonunda koyduk mu diye bağırmak, deli gibi sevinmek köpeklik değildir de nedir? Maç öncesi Eskişehir atkısını taşıyıp tribüne giren adamın maç sonu o atkısını yakmasına neden oldunuz ve onu bile maç öncesi gibi anlatıyorsunuz. Kabahat her zamanki gibi yine bizde. 2 sene önce Süper Lig'e çıktığınızda tebrik etmeye gelmemeliydik Eskişehir'e. Trabzon'a geldiğinizde kardeşlerimiz gelmiş diyip şehri gezdirmemeliydik. Çok büyük hata ediyoruz. İnsanlara gereğinden fazla değer veriyoruz. Bunun karşılığını 3 senedir Eskişehir'de küfürlerle alıyoruz. Eskiden forumda özür diliyordunuz, artık o kadar bile yüzünüz kalmamış. Satılmış köpekler. Çift kimlikliler. Bundan başka hiçbir şey değilsiniz. Anadolu lafı da buyrun sizin olsun, kendinizi Anadolu'nun Yıldızı ilan edin. Çünkü sizin Anadolunuz bizim Anadolumuz değil. Anadolunuzdan nefret ediyorum.

Bize Her Yer Trabzon ! Orası Eskişehir'miş. Hey gidi.. Eskişehir demek, vay be.

İçinizdeki çift kimliklilerden ve dün yaşanan çoğu şeyden siz de tiksiniyorsunuz, ama söyleyemiyorsunuz. Yediremiyorsunuz. Bu nedenle adam bile değilsiniz.

Bu şehir başka şehir,

Kal sağlıcakla.

Mehmet Cihan Kocaman
Yavaşş bende rizeliyim..Bari Trabzonu tutanlar hariç diye yaz.Rizede evet çok fenerli var ama.Hiç olmassa maçlarımızda ......trabzon olamassın şampiyon bagırılmıyor.Aksine destek veriliyor.

Bişey demedim ki allah belalarını versin dedi ben de rizedeki fenerli olmayanları yani bize destek verenleri hariç tut dedim. 61. dakikada şampiyon trabzon diyolar onu dedim :D

faysal
23.04.2011, 13:47
Umut yerine keşke pawel oynasada rahatlasak biraz..

pReN@_61
23.04.2011, 13:48
Bursa’da bir kahvehanede Eskişehir-Trabzonspor maçını seyrettikten sonra evine dönen Çelik,kapıyı açan eşine “27 yıl sona yine şampiyonluğu kaçırdık ” deyip olduğu yere yığıldı.Kalp krizi geçirdiği belirtilen 57 yaşındaki Çelik yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşamını kaybetti.
Az önce haberlerde vurulduğunu söylediler..Ya da benim seyrettiğim başka birisi miydi?Hatta kahvede tartışma çıkmış vs.

Yiğit Gayretli

96'da keşke 17 tane atsaymışız size. Vallahi pişman oldum şimdi :) Satılmış köpekler.

Ya hakkaten bize satılmışlığı anlatsana. Nasıl bir duygu camia olarak bütünden satılmış olmak. Hiç bilmiyoruz bir bilenden duyalım dedik :) Ne de olsa "yakın tarihte" yaşadınız :)

agora61
cem kardeşim fenerbahçe büyük ihtimal puan kaybetmeyecek, son 18 maçta sadece 1 beraberlik demek bu, yani 54 de 52 puan, siz bu şartlarda bu ligde bir gün şampiyon olabileceğinizi mi sanıyorsunuz? , bize yatın demiyoruz ama anti bizans deyip bunun içini dolduramazsanız bu ligde oynanan bu orta oyunu böyle sürer gider, sözünüz özünüz bir olsun

AyhanPe
yemisim sampiyonlugunu..bu takimi sampiyon olsun diyemi tutuyoruz yahu..

bir sampiyonluk sadri sener den yada senol günes ten dahami degerli..96 daki kadroya nankörlük ettik ve 10 sene belimizi dogrulatamadik..bu yanlisi tekrarlamayacagiz..

icim cok rahat nedense..

mahmuter61
23.04.2011, 13:49
Bu satılmışların sonuda sivas gibi olcak hiç bir zaman büyük olmadınız olamassınız.Bende eskisehiri birşey bilirdim meğerse bunlarda istanbul yalakası çıktı..Bursaspor bile sizden delikanlıymış yeminle.Sizin gibi dost olacağına Bursa gibi düşmanımız olsun..

Dostum Bursayla -eskişehiri(kahpeşehiri)asla kıyaslama gerçekten.bu kahpeşehirli çingeneler şereften yoksun yatak cıdırlar!!!Bursayala zaten araları yıllardır bozuk bu itleri her Bursaya gidişlerinde güzelce döver söver öyle kahpehaneye yollarlar.Zaten Bursanın girişinde "buraya çingeneler giremez"yazıyor.

Mehmet Cihan Kocaman
23.04.2011, 13:49
Az önce haberlerde vurulduğunu söylediler..Ya da benim seyrettiğim başka birisi miydi?Hatta kahvede tartışma çıkmış vs.

O bursadaki trabzonlu milletvekili..Anavatan partisi milletvekili mehmet gedik. 8 el ateş edilmiş trabzonlulun biri tarafından ve orda ölmüş ama bu arkadaşın dediği gerçek mi ya ? Şampiyon olursak yazık olur herife ts uğruna gitti :(

necmiati61
23.04.2011, 13:50
Umut bulutu severim ama; ne çalım atabiliyor, ne top kontrolü var, ne verkaç yapabiliyor, ne topu saklayabilme, ne arkadaşına pozisyon açabilme, ne de son vuruşlar var adamda.. Ama bunların dışında gayet iyi bir futbolcu ve golcü!

İlyas Onat
23.04.2011, 13:53
Süper ligin vESikalı takımı...

Onur Akyüz
23.04.2011, 13:53

Bana bak dangalak!

ne halt yediğinizi çok iyi biliyorsun...

ANTİn kuntin işleri bırakın artık...

omurgasız bir camia olduğunuz tescillendi...

artık ne haysiyetiniz kaldı ne davanız,ne de duruşunuz...

duruşunuza febe vurmuş zaten,zavallısınız artık...

cihatöztürk
23.04.2011, 13:54
kim vurulmuş beyler???

AyhanPe
23.04.2011, 13:55
eskisehirliler ,,antibizans'' sloganlarini bugünki sartlara uyarlamaya calisiyorlar..dünki mactan sonra artik onu yeniden yorumlamaya basladilar..kisacasi kilifini ariyorlar..,,antibizans'' istanbul karsitiligi degil entrikalara karsi verilen mücadeleymis..(bol bol küfrediyorum)

kandirin kendinizi..

inception61
BEN İNANIYORUM TRABZONSPORUM bu sene ŞAMPİYON OLACAK:)
VE 81 İLDE YANACAK ÇÜNKÜ BİZE HER YER TRABZON:) ANLAYANA:D

Samet Berber
Bizim taraftar satılmış mı demiş maçta ? Ne güzel demiş yahu :) ..

Eğer siz omurgalı olabilseydiniz bu sözlere karşılık vermeyi biliyorsunuz ya .. Bülu fener e yatarken süt dökmüş kedi gibi susmazdınız cemooşşş.

anlıyormusun yazdıklarımı , bülo maçı sattı tıkınız çıkmadı bizim taraftar doğruları söyleyince mi taraftar oldunuz .

alayınızı allah bildiği gibi yapsın , küme düştüğünüz günleri görmemiz dileğiyle ..

faysal
23.04.2011, 13:58
İnşş bucada fenere karşı böyle oynar :)

Murat Hızal
Bu eskişehir taraftarı arkadaşın en hafif şekilde siktir edilip gönderilmesini talep ediyorum,zırvalarıyla iyice sinirlerimizi yıpratmasın.

Arkadaşım lütfen siktirol git, istenmiyorsunuz, sevilmiyorsunuz saygı duyulmuyorsunuz.

Bu ateşi siz yaktınız emin olun bizim de söndürmeye hiç niyetimiz yok.

Ugur Kursad
Bu ülkede görüldüki ciddi manada anti bizans olan iki takım var biri trabzon diğeri bursa her ne kadar bursayı pek sevmesekte bu konuda gayet başarılılar ve dik duruyorlar .. Anti bizans bıdı bıdı diye öten halbuki birinci takımları bizanstan olan bizansın cariyeliğini yapan eskişehir taraftarı bundan sonra anti bizans bıdı bıdısı filan yapamaz ... hatta kocaları fenevle maçlarında tribünleri beraber doldursunlar kardeş kardeş pardon karı koca şeklinde maçları izlesinler ...

Travelair
feybe'ye oynayan Eskişehirspor ile bize oynayan arasında mücadele açısından fark görenler var. Ben maçı seyretmedim doğruysa bu tuhaflık neden kaynaklanıyor? Bize azman kesilenler neden performansını devam ettirip şampiyon olmuyorlar?

EROS87
23.04.2011, 13:59
bizim taraftarında sorunlu olduğunu kabul edelim.
bjk(maç 1-0 ken), kasımpaşa(maç 1-0ken), eses(maç başlamadan), bursa(1-0 öndeyken)... her maçta rakibe fenerin köpeği diye bağırmak nedir allah aşkına.

şampiyonluk yarışı; bazılarımızda akıl tutulmasına, paranoyalar yaratmaya başlamış.
biz burda eses yükleniyoruz fb ye karşı farkı bize karşı farklı oynadılar diye, aynı şeyi fbliler diyor bursa-gs bize karşı farklı trabzona farklı oynadı diye. bunun sonu yok. kendi yanlışlarımızı görmeyip başkalarıyla uğraşmayı bırakmamız gerek.

Abluka
Şampiyon olacağız ve ülkeyi yeniden imara açacağız rahat olun!

cihatöztürk
Forumdaki eskişehirlilerin hesaplarını silinsin

kendi forumumuzda sinirleniyoruz ondan sonra biz ceza alıyoruz..

Harun CAN
23.04.2011, 14:01
Eskişehir'e kızmayın,
türbülent e de kızmayın...

böyle olacağı belliydi, biz adam olsak, Umut Baros gibi bulduğunu atsa, ikinci yarıya 2-0 başlasak ne Eskişehir tribünü kalırdı ne de türbülentin hamleleri,,,

9puan farkla ilk yarıyı kapatmışsın, rakiplerin nerdeyse o zamandan pes etmiş ama medyanın zoruyla bunu belli etmiyolar, senin yönetimin 3 tane nokta transfer yapsa 28 .haftda şampiyonluğu garantileyecek durumun var ama alınan adamlar Japon Pazarı hesabı Pavel-Piotr..

Oynatsalar gam yemicez ama o da yok. Elalem Altidor, Zec, Miller, Amrabat, Makukula alır,,,bizimkiler de sezon sonu gelince BABAngida yı alır !!!

kelimeler tükendi...

okanmeral
Dün gece maçı calik ile izledikten sonra eve geldim uyumaya çalıştım fakat uyku girmedi gözüme. Sabaha kadar evin içerisinde dolandım, durdum.

Pazartesi sınavım var, güya ders çalışacağım. Nasıl çalışayım; hangi kanalı açsam kara haber, hangi internet sayfasını açsam Trabzonspor ile dalga geçiliyordu.

Sabahleyin babamı aradım. Takım ile Eskişehir’ e gide kafile arasındaydı. Maç çıkışı VIP’ te beklerken Eskişehirli yöneticilerden biri bizimkilere “7 golün öcünü aldık, çok iyi oldu size!” demiş, bizimkilerde de o saatten sonra ipler kopmuş ve onlara dalmışlar. Eskişehirlilerin ödlek, korkak bir köpekten farksız olduğunu da ekledi babam, hemen kaçışmış adiler.

Eskişehirsporluları bu onurlu duruşlarından dolayı tebrik ediyorum. Hayatımda hiçbir takım için böyle bir temennide bulunmadım ama “... Trabzon, olamazsın şampiyon!” cümlesinin intikamını sizden alacağız. Forumumuzu takip eden, o asil Eskişehirspor taraftarları bunu iyi bilin.

Öyle ya da böyle, bu maç geride kaldı.

Ben bu tüm olumsuz olaylara rağmen umudumu hiç ama hiç yitirmedim. Her işte bir hayır olduğunu Allah her zaman karşılaştığımız olaylarla biz aciz kullarına göstermiştir.

Bundan sonra yapmamız gereken şey, tek bir yumruk olmaktır. Sezon başından bu güne kadar Trabzonspor kendi içinde taraftar grupları ile dahi türlü çatışmalara, sürtüşmelere girmiştir. Bu çok ama çok kritik süreçte BMN bir büyüklük yaparak bildiri yayınlamalıdır. Bu bildiri, sezon sonuna kadar taraftar grupları arasında yaşanmış bütün olumsuzlukları sezon sonuna kadar bir kenara atıp tek yürek olma yönünde olmalıdır.

Bursaspor maçında yapılmış kalearkası pankart gibi maratonu tamamen kapatacak bir pankart ile başlatılabileceğini düşünüyorum. Bu cümlemi okuyan forum yöneticileri muhtemelen “sen bizim ne kadar para verdiğimizi bir bilsen” şeklindeki cümlelelerini duyar gibiyim. Bu konuda size nacizane ve acizane önerim Trabzondaki esnafları ve sayılı iş adamlarını teker teker dolaşarak bu konuda kendilerinden yardım istemeniz olacaktır. Ben Trabzon’ da doğdum büyüdüm. Bu zorlu dönemlerde Trabzonspor için elini cebine atmayacak bir esnaf ya da iş adamı tanımıyorum. Kesinlikle ama kesinlikle yardımlarını esirgemeyeceklerdir. Aynı şekilde bu çalışmayı Bursaspor maçı öncesi olduğu gibi BMN’ den de yürütebiliriz Tüm haşlığım Trabzonsporuma feda olsun diyebilecek ben dahi bir sürü insanın var olduğuna adım gibi eminim.

Lütfen sayın forum yöneticileri, böyle bir organizasyon yapamasak da farklı şeyler yapalım. Biliyorum, duyuyorum hepiniz maddi ve manevi olarak bu sezon çok yoruldunuz. Ama ne yapalım Trabzonsporluyuz işte...

Takım için sürekli olumsuz yazılar yazan arkadaşlara da bu sevdadan vazgeçin artık diyorum. Yok Şenol Hoca korkuyor yok Jaja koşmuyor, umrunda değil gibi saçma sapan cümleler kurmayın. Bu takım ne çektiyse bu tür BOŞ yorumlardan çekmiştir. Yenince Şenol Hoca bu işi biliyor, yenilince bu adam 96’da da korkaktı şimdi de öyle. YOK YA!

Arkadaşlar lütfen desteğimizi takımımızdan esirgemeyelim, lütfen.

Tüm olanları da bir kenara bırakırsak, biz gerçekten asil ve büyük bir taraftar grubuymuşuz. Bunu bir daha öğrendik.

İyiki varsın Trabzonspor, seni çok ama çok seviyorum!

Adem Erdoğan
Murat Hızal'ın son mesajının her kelimesine katılıyorum.

Bu eskimoların bizim dostumuz olması için içlerindeki istanbul yalakalarını temizlemeleri lazım.

faysal
23.04.2011, 14:02
Eskişehirli futbolcular yatmayı nekadar çok seviyomuş maç sonu uzatmayı görünce çok gerildim dörtdakka fener-antep maçındada aynı durma vardı ama dakka maşallah iyiydi fener gol atsın diye ...

cihatöztürk
23.04.2011, 14:04
Rıdvan dilmen şerefsizide uyuz uyuz konuştu deli etti beni akşam

2 golde hakem doğru karar vermişmiş

Eren Karaahmetoğlu
23.04.2011, 14:07
Yöneticilerden ricam, ziyaretçilere de kitleyebilir miyiz acaba?

mkmoglu
23.04.2011, 14:10
bu febe takımı ikinci devrede 17 de 16 yapacak gözüküyor..onun için takımımızı bağrımıza basmalıyız..17 de 16 avrupadaçok az görülmüştur..aziz bu işi biliyor

Bülent Dizman 53
23.04.2011, 14:10
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=81625
Allah rahmet eylesin

inception61
23.04.2011, 14:11
CEM KARDEŞİM İYİ DİLEKLERİM İÇİN SAĞOLASIN .BUNDAN SONRA eses benim için ne bir DOST ne de bir düşmandır sıradan bir anadolu takımıdır bunu siz veya biz isyedik artık herşey olacağına varır;)

Fatih Bayrakdar
23.04.2011, 14:14
Başlığın bence de misafire kilitlenmesi lazım ...

karaman6106
Bravo...Aynen devam...
Bizim siteyi takip eden arkadaşlarda var.Onlar biliyorlar ki taraftar ikiye bölündü,Avrupa zor bari Trabzon'un önünü açalım diyenler çoğunluktaydı.
Stada girene kadar binlerce insan yenilirse gram üzülmeyecekti.Maçın başlamasına 25 dakika vardı tam 25 dakika.Açık tribüne girmeniz dışında herhangi bir tek atışma dahi yoktu ortalıkta.
''Fener'in köpeği s.ilmiş EsEs'' diye bağırdı orada bulunan yaklaşık 1.500 Trabzonlu.
Maç başlamamış,tek atışma küfür olmamış,olamazsın şampiyon falan denmemiş.Neydi bu tezahürat?
Sonra ben ve benim gibi binlerce çekirdek çitleyip Trabzon galip gelirse alkışlamaya gelmiş taraftar nasıl tribün yapılırı anlattı size.

Belki aranızda özeleştiri yapmayı isteyenler vardır.Onlara sözüm.Bülent Uygun denilen şaibeliyi EsEs taraftarı getirmedi bu takımın başına,maalesef yönetimleri de biz seçemiyoruz.Ama siz saygı görecekken olan olaylara davetiye çıkardınız.

Sadece futbol konuşmak isteyenlerde farkında ki ilk yarı 3-0 lehinize bitebilirdi.O zamanda Fener bizi satılmış ilan edecekti.
Sağlıcakla kalın.Şampiyon olun inşallah ve şerefsizleri sevindirmeyin.

Allah'a emanet olun hepiniz.Küfürler edenin kendisine aittir.
:D:D:Dben bizatihi yarım saat öncesinde es taraftarları arasındaydım.bu yazdıkların yalan, kıvırmaya gerek yok.bütün tezahürat hazırlıklarını kulaklarımla duydum-tahrikten sonra başladı demek yalanın daniskası...

sifuni
Erdal abinin gecmiste bursaspor icin dedigi ve burada tepki toplayan sözlerini dünkü mactan sonra daha iyi anladim.Olsun bize karsi sert olsun, iyi oynasin, düsman olsun dostumuz olmasin ama bunu herkeze karsi yapsin Omurgali bir durus sergilesin demisti.Omurgasizlarla savasmak cok zormus hakliymissin Erdal abi.

Serefsiz esesler artik beddualarimizla yasiyacaklar insallah vanspordan beter olurlar klübleri batar amatör kümeye düserler ve bunlari yasarken dünü unutmazlar.

Selçuk Demircioğlu
23.04.2011, 14:15
Yalnız şunu anladım bu ligde bir tek bursaspor ile anlaşabiliriz mantalite olarak..
Bu eskişehirliler mi istanbula kafa tutuyomuş..
Onlar tutacağı tek şey var...

winner
23.04.2011, 14:15
CEM KARDEŞİM İYİ DİLEKLERİM İÇİN SAĞOLASIN .BUNDAN SONRA eses benim için ne bir DOST ne de bir düşmandır sıradan bir anadolu takımıdır bunu siz veya biz isyedik artık herşey olacağına varır;)

Neydi ki zaten, ligin asansör takımlarından, sıradan bir anadolu takımıydı.Öyle kalmaya da devam edecek ta ki banka asya liginin sıradan bir takımı olana kadar

hamucera
23.04.2011, 14:18
Eskişehire kimse kızmasın biz kendi göbek bağımızı kendimiz kesmeliyiz, uzaktan şut denemeleri malesef2. yarıdaki maçlarda yok ve her maçı aynı adamlar götürüyor, yedekten girenlerin takıma katkısı malesef oyok denecek kadar az, bir tek Alanzinho. Böyle oluncada sonuç kaçınılmaz oldu. bunun bir yerde patlayacağı belliydi, takım 2. yarı ilk defa bu kadar iştahlı oynadı es es kapanmadı fazla, özellikle atağa çıktıklarında çok boş alan vardı ama değerlendiremedik

sifuni
23.04.2011, 14:19
Buca'da şok gelişme!
Spor Toto Süper Lig'de yarın Fenerbahçe'yi konuk edecek Bucaspor, maçın hazırlıklarını tamamladı.
Yeni Buca Stadı'nda yaptığı çalışmayla Fenerbahçe maçının hazırlıklarını tamamlayan Bucaspor'da, son antrenmana mazeretsiz olarak katılmadığı için kadro dışı bırakılan Ediz'in yanı sıra sakatlıkları bulunan Orhan Ak, Koray, kaleci Atilla ve Gomes, yarınki müsabakada forma giyemeyecek.

Sakatlığı geçen Beto'nun kadroya alındığı Bucaspor, Fenerbahçe maçı için kampa girdi.

Teknik direktör Sait Karafırtınalar, yaptığı açıklamada, eksiklerin arkasına sığınarak mazeret üretmek istemediğini belirterek, ''Sonuçta sahaya 11 kişi çıkacağız. Forma vereceğim tüm oyuncularıma güveniyorum'' dedi

İzmir Atatürk Stadı'nda yarın saat 19.00'da başlayacak Bucaspor-Fenerbahçe maçını Bünyamin Gezer yönetecek.

ve devam ediyor pislikler.Allahim buca fenerden berabere kalsin serefsizlik kazanmasin.

tarsus
23.04.2011, 14:20
bu kahpesehirden o kadar nefret ediyorumki bundan sonra bunları destekleyen ana sponsorları olan etinin hiç bir şeyini almayacam 1 kuruşum bile bunlara nasip olmasın

Bülent AKBULUT61
23.04.2011, 14:21
Forumdaki eskişehirlilerin hesaplarını silinsin

kendi forumumuzda sinirleniyoruz ondan sonra biz ceza alıyoruz..
:alkış:aynen katılıyorum kendimi zor tutuyorum zaten ceza almamak için bizim hiç bir zaman dostumuz olmamıştır ALLAHIMIZA şükür biz kendimize yeteriz.hesapları silenmese bile belli bir süre girmezlerse cok iyi olur

ozturk
23.04.2011, 14:23
umuta bir şampiyonluğu daha feda ettik..

Murathan
23.04.2011, 14:25
Neymiş Anti-bizansmış.
Ulan hani anti bizanstı köpekler,i.ne Trabzon olmassın şampiyon diye kim bağırdı?
İstanbula baş kaldırışmış eskişehir, peehhh.
bunları kümeye mi düşürmüşüz ne yapmışsak çok iyi yapmışız.

Tyler Durden
23.04.2011, 14:27
Allaha binlerce kez dua ediyorum.Cok sansli insanlariz.Tuttugumuz destekledigimiz renklerin kendine has taraftari var.Kendi takimindan baska hicbir takimi tutmayan..
Eskisehirsporlulari cok fazla elestirmeyin bence.Taraftar toplulugu cift cinsiyetlilerden olusuyorsa adamlar ne yapsin.Dun aksam macta olanlarin yuzde doksani fenerlilerden olusuyordu.Yoksa bu hirs bu ofke olmazdi.Sahadaki oyuna hicbir sey demiyorum.Fenere yattiklari gibi bizede yatmalarini beklemedim.Zaten baslarinda fenerin emireri asker bulent varken bu olmazdi.
Ha bu arada teknik direktorleri esese cok yakisiyor.Boyle taraftar toplulugu olan bir camiaya boyle satilmislar yakisirdi..

Ama sunu bir anlayin,bu ulkede Trabzonspor'un her zaman golgesinde kalacaksiniz.Hedefsiz capsiz bir camia oldugunuz icin iddianiz yokken bir puana kopek gibi sevinirsiniz.Burdaki sevinc aslinda o bir puan degil sizin kocanizin yani fenerin sampiyonluk sevincidir.Bunun farkindayiz.

Sadri Sener'in gecen senelerde dedigi gibi bizim rakibimiz degilsiniz.Guzel Anadolunun serefsiz istanbul yalamalarindan sadece birisiniz.