PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 30.Hafta | Eskişehirspor 0 - 0 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16

zahido
23.04.2011, 02:10
Hep ayni hatalara dusuyoruz biz bu filmi 11231923924 defa izledik..

Adamlar cikiyorlar ilk tokezleyen yaristan kopar diyorlar bizden tik yok..

Sonra eskisehire takilicaklardir diyorlar bizden gene cit yok..

Karsi atakta bulunamiyoruz malesef..

Onlar bunu demeden once bizim medyaya malzeme vermemiz lazimdi..

Atiyorum ilk tokezleyen kaybederi bizim dememiz gerekiyordu..

Eskisehiri bize biledirler, ayni zamanda bizide eskisehire bi guzel sindirdiler medya araciligiyla ve bizde bu oyuna geldik..

Eskiyi gecsek antep, antebi gecsek buca olucakti en zor macimiz..

Bucadan bi vanspor cikar mi bilinmez ama fener suanda karsilasicagi takimlarin futbolcularina teker teker sizi alacagiz derse yine bisi olmaz..

Fenerin tek puan kaybi ibbye olur oda ibb kapanirsa..

uzunismail
ankara macini nerden cikardiniz, bir kac kez okudum ankarayla maci varda, oyle birsey yok, butun maclarimiz ayni bir tek son mac onlar sivasla oynuyor,

Arkadaşım sadece son maç olur mu Fenerle aramızda iki takım varya...Bizden fazlalık maçları ankara ve sivas.. yani bizim 1. ve 3. hafta rakiplerimiz...

al bu linki incele 33.hafta

http://www.ligtv.com.tr/LigSonuclarFikstur.aspx?l=2&h=33

ugere
ya eskisehirliler maca ytmamis biz ondan agliomusuz.eskisehirliler ole bi taraftarmiski hep sahada adam gibi oynuyolarmis kimseye taviz vermiyolaris.bize kufrettiler tmm heyecanlandiniz kazanmak istediniz kimseye yatmassiniz da kirmizi siyah sampiyon fener ne oluyor !!! kendinizi kandirmayin siz fenerin usagisiniz bebekken anneniz sizi besikten dusurup kafaniza basmis.kirmizi siyah sampiyon fener bravoo

Trabzon-Spor-61
23.04.2011, 02:13
uloan Umut, ulannnn umut, ulannnnn umut.....

Ömrümü yedin !!!!!!!!!!!

Canberk
23.04.2011, 02:15
Karabük eğer ilk yarıda ki gibi yapmayıp becereipte bir gol atabilirse bunlara haşat ederler haşat ...

Ümit Küçük
23.04.2011, 02:16
canınızı sıkmayın fener ibb kesin takılacak ahada buraya yazıyorum

SADECETRABZON61
Eskişehir sen istanbul yalakalığına devam et ama unutma bundan trabzon zarar görmez sen göreceksin ve emin ol küme düşme çok yakın

bak bursaspora ibret al adamları şampiyon yaptık ama fener karşısında adam gibi toplarını oynadılar sen ne yaptın tek kelimeyle yattın

ama trabzon maçında futbolcuların kusacak kadar mücadele etti yerden kalkmadı.i...e trabzon olamassın şampiyon zaten sizin amacını çoktan belli etti.

eses artık ebedi düşmanımıssın ve ilk fırsatta sizi bu ligte barındırmayacağız. ama bursaspor gibi olsaydın şampiyon bile olabilirdin. trabzonu karşına almakla i,yi bir şey yaptığını zannetmeye devam et sizin bizans düşmanlığınız yalancıktanmış meğersem

bak uyuyamıyorum. kalbim ağırıyor. bu yaptığınızı çekeceksiniz. ayrıca eses formasını çıkardığın zaman altında fener forması olan taraftarlarınıza da dikkat edin bugün sizi desteklerler ama ilk fırsatta sizi aşağılarlar.

eses sen bizim için bittin. artık var gerisini sen düşün

Çok güzel yazmşssın abi Eskişehir bundan sonra bizim düşmanımızdır bizler daha onları iyi ağırlayalım onlara laf söyletmeyenler vardı Burda övünsünler şimdi...

DURAS
maalesf en formsuz isim umut değil şenol hocadır. bize parlak bi sezon yaşattı. ancak 2.yarıda bizim seyrettiğimiz gibi seyretti. umutsuz bir taktik plan geliştiremedi. oysaki bunu yapabilirdi rahatlıkla. gelecek sene ben şenol hocayı sportif direktör olarak görmek istiyorum.

uzunismail
23.04.2011, 02:17
Hatta ilk yarı feneri yendi ankara 16.haftada 2-1... Feneri yenen 4 takımdan biri nasıl unutursun o maçı.. ikinci devre 33.hafta

Fatih Özkan
Karabük eğer ilk yarıda ki gibi yapmayıp becereipte bir gol atabilirse bunlara haşat ederler haşat ...

NTV’de Hakan Gündoğar’ın sorularını yanıtlayan Nijeryalı golcü, geride kalan maçlara bakıldığında iyi iş çıkardığını düşündüğünü kaydederek, Nijerya Milli Takımı’na seçilmekten dolayı onur duyduğunu vurguladı. Kardemir Karabükspor’un golcüsü, Fenerbahçe’ye transferiyle ilgili çıkan transfer haberleri konusunda ise “Fenerbahçe, büyük bir camia. Oraya gitmekten mutlu olurum. Ancak şu anda ortada birşey yok. Transferle ilgilenmiyorum. Ben sahaya çıkıp, futbolumu oynuyorum. Transfer konusuyla ise menacerim ilgileniyor” açıklamasında bulunarak, açık kapı bıraktı.

Adamlar Emenike'yi kafa olarak bitirmişler...
Keşke dediğin gibi olsa...

Mert Oğuzlu61
fener buca yı yenecek 70-70 olacak puanlar fb liderlik koltuğuna oturacak.

ama fazla kalamayacaklar o koltukta, son kez koltuğumuzu geri alacağız ve son düdüğe kadarda bırakmayacağız. haftaya antep i yenelim bunlar ibb ye takılacak göreceksiniz. daha a.gücü maçlarıda var ki o hafta belkide şampiyonluğumuzu ilan edeceğimiz hafta olacak. ibb de a.gücü de fb yi tokatlayacak güce sahip ve en önemlisi : bunlar eskişehir gibi .... değiller !!!

Serdar A
Eskişehir'in ruh halini açık etmesi ne de güzel oldu . :)

Bütün hafta , Trabzon olacağına , fener şampiyon olsun dediler. İçten içe bir eziklik psikolojisi bu , Anadolunun büyüklüğünü fenerin kucağına oturmak sanmak . İ. Trabzon , olamazsın şampiyon diye uğurlandık Eskişehirden , Bursa'ya tarihinin en buyuk başarısını yaşatan adam ayağına her top aldığında ıslıklandı .

Ziyanı yok . Bunlar hep kar hanemize yazılıyor .

Büyüklük ben oldum demekle olmuyor .

doctorsurgeon
23.04.2011, 02:21
Eskişehirspor bir zamanlar anti bizansın öncüsü olmuş şanlı ve büyük bir takımdı şimdiyse bizansa esir düşmüş bir zavallı. Artık benim gözümde 3 istanbul'ludan farkı yok, hatta daha da aşağılarda. Bu sene kayseri ve eskişehir sezon başında ts den sonra başarılı olmalarını istediğim iki takımdı, şimdi tez zamanda küme düşmelerini diliyorum ki inanın bu yakındır.

Adem Erdoğan
23.04.2011, 02:21
Adamlarla sürtüşme halindeyiz ama Bursa kadar şu ligde delikanlı başka bir anadolu takımı yoktur.

eraytaskin61
23.04.2011, 02:22
başımı yastığa koyacak cesaretim yok..

Barış
23.04.2011, 02:22
fb maçında lugano bomboş göbekte 50 metre top sürer,herkes eli belinde onu seyreder,2 pasta rahatça gol atarlar. bize karşı 8 kişiyle göbeği kapat, orta sahadakilere de adam markajı yap kusana kadar.anti bizans diye yırtınan taraftarları da bugün tezahüratlarıyla saflarını belli etti sağolsunlar.

Mehmet Ç.
23.04.2011, 02:24
Birde Yattaraya deginmek istiyorum..

Yeni girmisdi oyuna sonra ilk pozisyondu galiba... Ceza sahasinda 2 bos adamimiz vardi... Hatirliyorsunuzdur.. Biri vurup top Yattaranin önüne düstü...

O pozisyonda ceza sahasinda 2 bos oyuncuya pas vermeyipde kendi etrafinda 360 derece dönüp sag kanada gidince iyi istti benden bir kac sey..

Yattara ve Umur kara listemdedir bu saatden sonra!!

Aslinda ilk yari güzel oynadik.. 2. Yarida oyuna geldik...

Burdan soruyorum!! Neden hep bizim oyuncular!! Neden hep bizimkilerin bir tarafi kaniyorda, fblilere dokunulmuyor?!?

Eyy bülent.. Fb macinda bugün dogayi selcugun üstüne saldigin gibi alex'e saldirttirmadin!!!

Fblilerin yorumlarini okuyunca türk milleti adina aglayasim geliyor!! Tam seyler!!!...

Bu dakikadan sonra 2. Takimda bütün maclari kazanirsa 82ye 82 averajla Sampiyonlugu kayb edecegiz :(

Ama bu imkansiz?!!! Bu fb adina 17de 16 bucuk demek?! Bunu barca yapamamis fb kim?? Ilk yari daha yeni malatyaya yeniliyorlardi?!!? Transfersiz vsvs nasil oldu bu?!?!?

Bülent Uygun, karsima cikma!! Sivasdan beri ahimi aldin!! Gördügüm yerde vururum??!?!

Icimden öyle küfür ediyorumki, yazsam, ömür boyu banlanirim?!!

Armağan Dere
23.04.2011, 02:25
Mehmet,Ortaya çevirdi topu Burak'a geldi Burak dikti havaya..

Ümit Küçük
23.04.2011, 02:26
yeni van faciası geliyor pazar akşamı 21:45 de

Samet Yildirim
23.04.2011, 02:26
Üzücü oldu ama yapacak birsey yok...Insallah 4 te 4 yaparak Sampiyon oluruz...

eraytaskin61
23.04.2011, 02:27
fatih tekke,ergin keleş,gabric son sözünü söylemedi daha..

Bekir
---------------------Özden---------------------
Uğur Uçar-----Aydın--------Raynoch-------Özgür
-------------------Adem-------------------------
Gabric-------Metin---------------Sapara--------Murat
-------------------Fatih Sultan Tekke------------

Neden olmasın??

uzunismail
Şu fixtüre baktığımızda samimi konuşayım sivas hariç hiç bir takım fener'e kolay kolay yatmaz..

IBB Malum..
Buca son çırpınışı ve maratonun bi kısmını fenerlilere ayırdılar diye seyircide baya bi öfke varmış..
Karabük karadeniz hesabı bizim için çırpınsa seyircisiyle..
Ankaragücü melih gökçek mevzuları , artık şurda bişey olmayacakmı illa ki olacak..

Hatırlıyormusunuz ilk yarı fener ibb maçını.. Alexi kırmızı kartla dışarı atmadı şerefsiz hakem..Sonra alex golü attı 1-0 kazandılar.. Tartışmasız herkes kırmızı kart dedi olaya

antagonist
23.04.2011, 02:29

Başbakan'ın adamı İ.Melih Gökçek'in başkanı olduğu Ankaragücünden mi bahsediyoruz?

Serdar A
23.04.2011, 02:29
Sene sonunda yine kupasız kalacak fenerlileri teselli amacıyla "her fenerliye peter biberi (http://www.google.com.tr/search?rlz=1C1GPCK_enTR410TR410&sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=Peter+pepper)" adlı bir kampanya başlatalım ve sokaklarda fenerlilere dağıtalım . Onlar nasıl kullanacaklarını iyi bilirler . Geleneksel ve acı bir biber türüdür .

uzunismail
23.04.2011, 02:30

Benim kehanetim buydu ama bu futbolcular olduğu için değil... Başka bir sebeple Ankara yenecek kesin diyorum.. Tek endişem sakatlıkları çok..

Diğer takımların hepsini yener berabere bile kalmaz...

Hakemlere bişey diyemem ama fenerin zor maçları bitmedi daha

ultrafanatik61
23.04.2011, 02:31
trabzonlu olmayan misafirlere koyayim, adi serefsizler, agliya agliya buralara geldiler, saniyorlarki sampiyon olacaklar, birde sivasta kolbasti oynatsak sunlara 2dk bidaha omur boyu cikamazlar sokaga

uzunismail
23.04.2011, 02:31
Beğenmediğiniz o adamın fenere kesinlikle bir süprizi olacaktır...

cihayan
23.04.2011, 02:32
Yoneticiler forum neden misafirlere acik hakkaten. Adamlar buraya halimizi gorup eglenmeye geliyorlar. Yani birde adamlarin aksam eglencesi oluyoruz. Siteye girmek isteyen uye olur, gelir okur. Uye olurken hos para almiyorsunuz. Ama boyle hop bakalim kokmus hamsiler nasilda agliyor deyip daliyorlar siteye. Bunu diyorum cunku bunu aynen dedigim bicimde yapanlari tanidigim icin diyorum. Hatta kokmus hamsiler degil ....lmis hamsiler diyorlar... Biz de hala daha reyting ugruna midir nedir bilmiyorum aciyoruz boyle forumlari okusunlar, eglensinler diye. Trabzonsporlu olan ya da bize sempati duyan arkadaslar uye olsunlar, paylassinlar dusuncelerini bizimle rahatca. Ama digerlerinin en azindan eglenceleri kursaklarinda kalsin. Biz tekrar lider oldugumuzda (hicbir umudum yok, o ayri) o zaman acarsiniz herkese forumu...

yattarinho61
Birde Yattaraya deginmek istiyorum..

Yeni girmisdi oyuna sonra ilk pozisyondu galiba... Ceza sahasinda 2 bos adamimiz vardi... Hatirliyorsunuzdur.. Biri vurup top Yattaranin önüne düstü...

O pozisyonda ceza sahasinda 2 bos oyuncuya pas vermeyipde kendi etrafinda 360 derece dönüp sag kanada gidince iyi istti benden bir kac sey..

Yattara ve Umur kara listemdedir bu saatden sonra!!

Aslinda ilk yari güzel oynadik.. 2. Yarida oyuna geldik...

Burdan soruyorum!! Neden hep bizim oyuncular!! Neden hep bizimkilerin bir tarafi kaniyorda, fblilere dokunulmuyor?!?

Eyy bülent.. Fb macinda bugün dogayi selcugun üstüne saldigin gibi alex'e saldirttirmadin!!!

Fblilerin yorumlarini okuyunca türk milleti adina aglayasim geliyor!! Tam seyler!!!...

Bu dakikadan sonra 2. Takimda bütün maclari kazanirsa 82ye 82 averajla Sampiyonlugu kayb edecegiz :(

Ama bu imkansiz?!!! Bu fb adina 17de 16 bucuk demek?! Bunu barca yapamamis fb kim?? Ilk yari daha yeni malatyaya yeniliyorlardi?!!? Transfersiz vsvs nasil oldu bu?!?!?

Bülent Uygun, karsima cikma!! Sivasdan beri ahimi aldin!! Gördügüm yerde vururum??!?!

Icimden öyle küfür ediyorumki, yazsam, ömür boyu banlanirim?!!

yattarayla umutu ayni kefene koymak?? ne kadar sacma.. umuta verilen sans yattara´ya verilse eminim umuttun fazla gol atar+2 kati asist yapar.. yattara gayet iyi oynadi bu mac.. hatta buraktan etkiliydi bence.. haftaya banko oynamali lazim

Fatih Özkan
Sene sonunda yine kupasız kalacak fenerlileri teselli amacıyla "her fenerliye peter biberi (http://www.google.com.tr/search?rlz=1C1GPCK_enTR410TR410&sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=Peter+pepper)" adlı bir kampanya başlatalım ve sokaklarda fenerlilere dağıtalım . Onlar nasıl kullanacaklarını iyi bilirler . Geleneksel ve acı bir biber türüdür .

Şöyle ümitlendirici mesajları görünce cidden seviniyorum. O kadar kötü durumdayım ki şu an...
Boşluktayım. Sanki herşey bitti...
İnşallah dediğin gibi olur...
...

Mehmet Ç.
Mehmet,Ortaya çevirdi topu Burak'a geldi Burak dikti havaya..

Ben o pozisyonu demedim.. Orada hem buraga topu veren Selcukdu..

Benim dedigim ondan önce idi..

Armağan Dere
Süleyman'a katılıyorum..Fenerbahçeli Başbakanın adamı maçı alabilir mi hiç ya da aldırır mı bu iş bu akşam bitti aynı yıllar önce yine Bir Cuma akşamı olduğu gibi(19 Nisan 1996)...tevafuk mu tesadüf mü bilmiyorum..Allah sabır versin hepimize

Adem Erdoğan
23.04.2011, 02:33
Allah'ım bize şampiyon olmayı nasip et.

Şampiyonlukta gözüm falan yok; şu memleketteki birçok adi insanın nasıl kahrolduğunu görmek istiyorum sadece.

eraytaskin61
23.04.2011, 02:35
Benim kehanetim buydu ama bu futbolcular olduğu için değil... Başka bir sebeple Ankara yenecek kesin diyorum.. Tek endişem sakatlıkları çok..

Diğer takımların hepsini yener berabere bile kalmaz...

Hakemlere bişey diyemem ama fenerin zor maçları bitmedi daha

çıkmadık candan umut kesilmez kendime etmediğim duaları şampiyonluğa ediyorum Allah büyük be.. Fatihin trabzonluluğuna gönülden inanıyorum eminim arkadaşlarını motive edecektir ve şimdiden geceleri uyurken o maçı düşünüyodur en azından ben olsam öyle olurdu ve fatihin trabzon sevgisine inanıyorum hala kim ne derse desin

antagonist
23.04.2011, 02:36
Şöyle ümitlendirici mesajları görünce cidden seviniyorum. O kadar kötü durumdayım ki şu an...
Boşluktayım. Sanki herşey bitti...
İnşallah dediğin gibi olur...
...

Ümitsiz olmaya gerek yok. Son ana kadar ilk günkü aşk ve inançla takımımızın yanında olmalıyız.

Asıl kaybedeceğimiz an, ümitsizliğe düştüğümüz an olacaktır.

doctorsurgeon
23.04.2011, 02:36
Bu gece Türk futbolu için aslında hayırlı olmuştur. Artık Anadolu deyiminin koca bir yalan olduğu ortaya çıkmıştır. her fırsatta haksızlığa uğradıklarını savunan ve bunu da Anadolu takımı olmalarına bağlayan bu zavallıların ne oldukları ortaya çıkmıştır. Artık benim için iki tür takım vardır şerefli olanlar ve şerefsiz olanlar. Maalesef bu sezon hep sempatiyle baktığım eskişehirspor ikinci grupta olmayı tercih etmiştir. Trabzonspora düşmanlık yapan hiçbir takım bu ligde uzun süre tutunamaz tarih bunun örnekleri ile dolu. Zaten son dönemde merdiven takım haline gelen Eskişehirspor'u gelecek sene uğurlarız artık 1. lige.

GULER
23.04.2011, 02:37
Eses anadolunun yuzkarasi

Ümit Küçük
23.04.2011, 02:38
Süleyman'a katılıyorum..Fenerbahçeli Başbakanın adamı maçı alabilir mi hiç ya da aldırır mı bu iş bu akşam bitti aynı yıllar önce yine Bir Cuma akşamı olduğu gibi(19 Nisan 1996)...tevafuk mu tesadüf mü bilmiyorum..Allah sabır versin hepimize

koskoca bir ülkenin başbakanı nasıl olur da çıkıp bir takıma aman pazar günü aksilik olmasın der...

Mehmet Ç.
Başbakan'ın adamı İ.Melih Gökçek'in başkanı olduğu Ankaragücünden mi bahsediyoruz?

Melih Gökcek ve Ahmet Gökcek Basbakan felanndinlemez :D

Biz kulüpler birligine gitmeyecegiz daha dedikden sonra, ilk Ahmet Gökcek cikip bizde AY oldugu sürece katilmayacagiz dedi.. Sonra gs bjk felan geldi...

Melih Gökcek neden bilmiyorum Aziz Yildirim ilen resmen savas var aralarinda.,

cihayan
çıkmadık candan umut kesilmez kendime etmediğim duaları şampiyonluğa ediyorum Allah büyük be.. Fatihin trabzonluluğuna gönülden inanıyorum eminim arkadaşlarını motive edecektir ve şimdiden geceleri uyurken o maçı düşünüyodur en azından ben olsam öyle olurdu ve fatihin trabzon sevgisine inanıyorum hala kim ne derse desin

Sadece meraktan soruyorum, Fatih oynuyor mu son haftalarda? Yani sakat falan degil ve ilk 11de sahaya cikiyor mu? Bu aralar pek adina rastlamiyorum fazla...

talip yavuz
Maçı bi eskişehirli arkadaşla izledim kendi bile sövdü traftarına... bizim dostumuz yok bugüne kadar dost dediklerimizin ne faydasını gördük...

DePaR
23.04.2011, 02:39
Bir takım düşünün şampiyonluğa oynuyor ama forveti 13 maçta 2 gol atıyor biri boş kalaye !!!!!!!!!

kaptans
23.04.2011, 02:40

Neden olmasın??

sestak sakatmı umarım o maçta oynar...

uzunismail
23.04.2011, 02:40

Bu Ankara maçı için birdaha konuşmayacağım arkadaşlar, son kez şunu söyleyeyim.Ankaraya güvenmem için yeterince sebebim var..Trabzonsporumuz şampiyon olacak, hemde şunla bunla değil,alın teriyle hakkıyla hakederek..

Tekrar söylüyorum, deplasmandaki oyunumuzla 3 puan almalıydık,alamadık sağlık olsun ama Antep maçı çok daha zor geçecek..Bizim asıl şampiyonluk maçımız haftaya ona konsantre olalım..Bu maçtan 3 puan almak demek bombanın pimini çekip fenerin eline vermek demek.. Verelim bombayı bekleyelim..

İlk yarı nasıl yendi feneri o zaman akrabalık yokmuydu...Sebepleri var yeterki sakatları o güne kadar iyileşsin..

Uğur Kalyoncu
23.04.2011, 02:42

Neden olmasın??
sapara sezonu kapattı,onun dışında olabilir mi,neden olmasın..

eraytaskin61
23.04.2011, 02:43
Sadece meraktan soruyorum, Fatih oynuyor mu son haftalarda? Yani sakat falan degil ve ilk 11de sahaya cikiyor mu? Bu aralar pek adina rastlamiyorum fazla...

bundan bi önceki hafta çok şık bir gol attı. geçen hafta sakattı sanırım oynamadı ama o maça çıkacaktır ciddi bir sorunu yok

Mehmet Ç.
23.04.2011, 02:43
yattarayla umutu ayni kefene koymak?? ne kadar sacma.. umuta verilen sans yattara´ya verilse eminim umuttun fazla gol atar+2 kati asist yapar.. yattara gayet iyi oynadi bu mac.. hatta buraktan etkiliydi bence.. haftaya banko oynamali lazim

Benim icin yattarada aynidir umutda!! Biri yetenekli digeri yeteneksiz, bana ne?!?

Kendi yazdigina inaniyormusun?!

Ersun yanal döneminde hep oynadi Yattara, ne yapti?!?

Ümit Küçük
23.04.2011, 02:46
yattara falan bilmem ben bu akşamda çok kötüydü hele colmanı çıkarmak tam faciaydı....şu engini kadro dışı bırakacak zaman değildi kadroya dönmesi lazım haftaya acilen

28TS61
23.04.2011, 02:46
hala diger türk takimlari avrupada mac yapinca yensin diyenler olacak mi acaba.
neymis ülke puanimiz artacakmis. bana ülke puani lazim degil. herkes kendisi icin oynuyor bunu unutmayin.
ülke puani bahane

Armağan Dere
23.04.2011, 02:48
Ersun yanal döneminde hep oynadi Yattara, ne yapti?!?

Mehmet adam çarptıra çarptıra sokuyordu topları içeri o zaman..yapmayın..hakkını yemeyelim 2 senedir hiçbişey yapmıyor..

uzunismail
Bu gece Türk futbolu için aslında hayırlı olmuştur. Artık Anadolu deyiminin koca bir yalan olduğu ortaya çıkmıştır. her fırsatta haksızlığa uğradıklarını savunan ve bunu da Anadolu takımı olmalarına bağlayan bu zavallıların ne oldukları ortaya çıkmıştır. Artık benim için iki tür takım vardır şerefli olanlar ve şerefsiz olanlar. Maalesef bu sezon hep sempatiyle baktığım eskişehirspor ikinci grupta olmayı tercih etmiştir. Trabzonspora düşmanlık yapan hiçbir takım bu ligde uzun süre tutunamaz tarih bunun örnekleri ile dolu. Zaten son dönemde merdiven takım haline gelen Eskişehirspor'u gelecek sene uğurlarız artık 1. lige.

Aynen senin gibi düşünüyordum.. Hatta misyon falan, antibizans kavramlarından etkilenmiştim..

Ben bunları bizle berabere kaldığı için değil, iki farklı oyun ortaya koyduğu için söylüyorum..

Birde şunu anladım.O misyon eski eskişehirlerinmiş..Yenilerinin kanı bozuk..istanbulu destekliyorlar ama haberleri bile yok..Zannediyorlar berabere kaldık.. Bir kaç güne kime hizmet ettiklerini anlarlar...

Futbol, Dostluk , barış ve kardeşlik değildir........

cihayan
Biz bir daha ne zaman sampiyon oluruz, olur muyuz, olursak ben gorebilir miyim, onu bilemem ama bugun sahada kusmuklarinin son damlasina kadar febeye hizmet ugruna savasan aziz eseslilerin o kusmuklarinda bogulacagini gorecegime eminim. bne Trabzon olamazsin sampiyon, bne Trabzon kumeye vb gibi gizli kalmis kiskanclik, cekememezlik, asagilik hissetme gibi duygularini ellerine ilk firsat gectiginde aciga cikaran cok takim gorduk. Simdi nerelerde olduklarini gormek icin alt ligleri taramak lazim. Anti bizansin yigit savascisi, aziz-baskan-dotunu-yalayim hocali esesin de gidecegi yer orasidir.

Mehmet Ç.
23.04.2011, 02:49
hala diger türk takimlari avrupada mac yapinca yensin diyenler olacak mi acaba.
neymis ülke puanimiz artacakmis. bana ülke puani lazim degil. herkes kendisi icin oynuyor bunu unutmayin.
ülke puani bahane

Fb sevilla macinda Volkanin penalti kurtarisina sevindigimi daha dün gibi hatirliyorum?!?

Haram zikkim olsun tamami!?! Insandaki milliyetcilik duygularini yok ettiler!! Biri fb dir digeride terimdir bunun bas aktörleri??

Bülent AKBULUT61
demekki şu anladım bizim hiç bir zaman dostumuz yokmuş ben sizleri bir halt sanmıştım

cimlagava
Jaja'nın vermediği pas maçın kırılma anıydı. Yine Jaja'nın direkten dönen topu şanssızlığımızdı . Şimdi sakin olma zamanıdır.

Fatih Özkan
23.04.2011, 02:50
Yavşak Eskişehir camiası şunu unutmasın!
"Gün gelir, herkes payına düşeni öder!"

Cem Akyüz
23.04.2011, 02:52
Şampiyonluk Fatih Sultan Tekke'nin ellerinde.Gerekeni yapacaktır.İnancımı yitirmedim halen daha şampiyon olacağımıza inanıyorum.

Reha Demirbaş
23.04.2011, 02:52
Adamların takılmamızı bekledikleri tek maçtı bu maç ve takıldık. Yensek ne olurdu ne? 5 puan farkla uyumak bu gece harammıydı bize.

Esmoface
23.04.2011, 02:53
Anti-İstanbul taraftarlarına bak...
Biz kimse bize yatsın istemiyoruz, ama rakibimize de yatmayacak o zaman. Adamlar bizim maçta kusana kadar koşsun, 10 kişi savunma yapsın, rakibimizin maçında da göz göre göre kendilerini sıkmadan yenilsin.
Sonra neymiş? Anti-İstanbul. Gün gelecek devran dönecek.

uzunismail
Şampiyonluk Fatih Sultan Tekke'nin ellerinde.Gerekeni yapacaktır.İnancımı yitirmedim halen daha şampiyon olacağımıza inanıyorum.

Belkide ona bile gerek kalmayacak, inşallahh

FC-ST-PAULI-61
Umutun olumlu bir hareketi vardi Macta, Sari karti gördü.Sinirda artik

eraytaskin61
23.04.2011, 02:55
es es miş.çakma arjantin taraftarı es es demeyin şunlara ya bunlar hiç bi ünvanı,hiç bi namı haketmiyor bu kadar adi olunmaz. büyük taraftar he borozan çalarsınız anca şehre gelen büyük takımlara bu kafayla

Mehmet Ç.
23.04.2011, 02:56
Mehmet adam çarptıra çarptıra sokuyordu topları içeri o zaman..yapmayın..hakkını yemeyelim 2 senedir hiçbişey yapmıyor..

Yapma etme!!! O sene sampuyonlugun gitme sebi Ersun Yanalin Yattara ve Song sevdasiydi??

Song o kadar hata yapti..

Yattara bos bos gezdi.. Atsa atsa 4-5 gol atmisdir?!

Biz gidip 15 gol 17 asist yapan Gökhan Ünal'i günah kecisi olarak sectik!!

Düsünsenize bugün forvetde bir Gökhanimiz olsaydi ne olurdu?!?

O nuda gectim, forvetde Tazemetayi oynatsaydik 20 golu bulmustu..

Yattaraya geri dönersek..

Yattara-Syzmek-Gökdeniz-Fatih 4lüsü bozuldukdan sonra gitmeliydi?!!

Zamaninda Real Madride yakistiriyorduk?!? Ey gidi günler ey

mit_o
23.04.2011, 02:57
Yazık oldu jaja'nın freekick gol olsa maç kopucaktı şansızlık kahretsin ki şansızlık !

cimlagava
Ama üzülüyorum fenere ve taraftarına. Kudurmuş köpek gibi saldırıyorlar her yerden (Hocası , medyası, başkanı). Adamlar ne olursa olsun almak istiyorlar kupayı . Başarıya endeksli taraftarlık yapıyorlar . Takım için konuşmak gerekirse Şenol Hoca kalsın yeter ki başka birşey istemem . Hocamı bazen ben de eleştiriyorum ama çok açık söylüyorum bıraksın gitsin demek hiç bir taraftarın haddi değildir. Bir de Selçuk için ayrı parantez gerekiyor . Bugün çok istedin ama olmadı kaptan . Durmadan koştun mücadele ettin . İnşallah kalırsın bizimle.

werg
Yazık ya bir beraberlikte oyuncularımıza küfürler başlamış. Bu sene şampiyon olamayacağımıza inanan arkadaşlar bu saate kadar burda bulunmasınlar gitsin yatsınlar

cihayan
23.04.2011, 02:58
GS ile berabere kalsaydik tek laf etmezdim, ya da Bursa'yla, ya da BJK ile, ya da haftaya GAntep ile. Bu takimlarin hepsi de FBye karsi dik oynadi. Geldiler bize karsi da dik oynadilar. Her iki takima karsi da elinden geleni yaptilar. Ama hicbiri eses gibi febeye gerek hoca, futbolcular, baskan gerekse tribunler olarak tam teslimiyetci olup, iki hafta sonra bize karsi her turlu deliklerinden kusmuklarini cikartacak kadar varini yogunu ortaya koymadilar. Yani buradaki kizginligimiz, isyanimiz bu satilmisliga, bu adilige, bu orospuluga ve bunun eses gibi belli bir tarihi, konumu olan bir camia tarafindan yapilmasina. Ozellikle baskani, hocasini biliyorduk ama seyircisinin de sonuna kadar bu satilmisligin, cirkefligin icinde buyuk bir keyifle yer almasi insanin ister istemez kanina cok kotu dokunuyor...

Esmoface
23.04.2011, 02:59
GS ile berabere kalsaydik tek laf etmezdim, ya da Bursa'yla, ya da BJK ile, ya da haftaya GAntep ile. Bu takimlarin hepsi de FBye karsi dik oynadi. Geldiler bize karsi da dik oynadilar. Her iki takima karsi da elinden geleni yaptilar. Ama hicbiri eses gibi febeye gerek hoca, futbolcular, baskan gerekse tribunler olarak tam teslimiyetci olup, iki hafta sonra bize karsi her turlu deliklerinden kusmuklarini cikartacak kadar varini yogunu ortaya koymadilar. Yani buradaki kizginligimiz, isyanimiz bu satilmisliga, bu adilige, bu orospuluga ve bunun eses gibi belli bir tarihi, konumu olan bir camia tarafindan yapilmasina. Ozellikle baskani, hocasini biliyorduk ama seyircisinin de sonuna kadar bu satilmisligin, cirkefligin icinde buyuk bir keyifle yer almasi insanin ister istemez kanina cok kotu dokunuyor...

Aynen katılıyorum...

uzunismail
23.04.2011, 03:00
Arkadaşlar sinirim iyiden iyiye geçti..Daha pozitif, yapıcı mesajlar yazabiliyorum..

Bizim, bizlerden başka dostumuz yok, başka takımımızda yok

Biz Trabzonsporluyuz, bu ligin en karakterli seyircisiyiz..

Bu yıl sadece 2 maçta yenilerek, hakederek bugünlere geldik, bu başarıyı başka gösteren bir takım yok...

Ben inanıyorum, bu saatte burayı okuyanlarında inandığını biliyorum...

Bir çoğumuzun şampiyonluk umrunda bile değil bunu da farkındayım.Ama bir Trabzonsporlu mücadele edecek..

Futbolcularımızdan mücadele bekleyenler, kendileride taraftar olarak mücadele edecek...

80 İLİN İNADINA ŞAMPİYON TRABZONSPOR.. Antep maçında tribünleri geçen haftaki gibi görelim..

BEN TAKIMIMA DA GÜVENİYORUM TARAFTARIMA DA..

Ümit Küçük
23.04.2011, 03:04
yeni van faciası geliyor pazar akşamı 21:45 inanın bana

Hasan Cubukcu
23.04.2011, 03:05
hic birsey bitmemisdir umutsuzluga kapildigniz an o an kayip edersiniz , birpuan aldik fb ynerse ayni puanlan ikinci sirdayiz e insallah onlarda takilir yani !!!!!!!
takilmasda son maca kadar kiclari sikissin (Avrupa klavyesi yanlis anlasilma olmasin !!

lazzz61
23.04.2011, 03:06
umutun fenere katkısı alexten daha fazladır.

ultrafanatik61
23.04.2011, 03:06
mehmet cakiri biz ne icin aldik ? onun mevki neydi ?

Cenk Zihni
23.04.2011, 03:07
Jaja'nın vermediği pas maçın kırılma anıydı. Yine Jaja'nın direkten dönen topu şanssızlığımızdı . Şimdi sakin olma zamanıdır.

Umut'a pas verse daha mı iyiydi ki? Ben jaja'nın vurmasını tercih ederim.
Takım arkadaşları bile artık güvenmiyor umut'a. Ama hoca ısrarla güveniyor. Garip tabi.

Sefer A.
23.04.2011, 03:09
fb : cumartesi - pazar (7gün) Ts : pazar - Cuma (4gün)
bunu yazdim bir kaç kere, biz de hiç üzerine gitmedik bu konunun, 2-3 hafta önce açiklanmisti bu, pek sözü geçmedi, o ara zaten cezaliydim yazamamistim sonradan unuttum.... ancak biz diyelim unuttuk, yönetimimiz ne yapti ??? Baskan az utan yaaa az utan yaaaaaaa baslatma tv programlarina da gelirlerine de bilmem neyine, sampiyon yap bizi cehennem'de yak bizi, sonra istersen borç batagina sürükle takimi...... istersen tüm paralari çal cebine sok, ama hakkimizi ara takimimizi savun gereksiz yere gülme ona buna güveniyorum diyerek yalandan yere yalakalik yapma....
Bmn ise sitesin girisinde 2haftadir bu 4gün arayla oynamamizin sebebini sormasi lazimdi güzel bir sekilde, gündem yaratabilirdik, Cumartesi'ye alabilirdik, veya pazar gündüze, Piotr Serkan Engin de sahada olabilirdi, simdi ne yapiyoruz hayiflaniyoruz kazanamadik diye.....

Oğuzhan Turhan
23.04.2011, 03:09
Ne beddua edecek, ne de sovecek halim mecalim var.. Uzgunum, kirginim, yorgunum..
Her sey gecsin, bitsinde, unutayim istiyorum..

cimlagava
23.04.2011, 03:10
Yavşak Eskişehir camiası şunu unutmasın!
"Gün gelir, herkes payına düşeni öder!"

Dostum hiç bunlarla uğraşmaya değmez bence . O tribünleri görünce kafayı yedim , yanlış maç izliyorum sandım ama değmez gerçekten . Bizim bunların dostluğuna ihtiyacımız yok . Akıllarınca bize rakip olacaklar .

Bugün bizi yenseydiniz de hiç problem değil adam gibi oynayın hakedin kazanın ama sahada basmadık yer bırakmayan adamlar fener maçında neredeydi ulan ?
Çektiği her şut yarı gol olan pepe neredeydi ? Bugün o stadı inleten tribün neredeydi ?

Biz 30 sene önce de şampiyonluğa oynuyorduk şimdi de oynuyoruz . Seneye küme düşüp karşıma geçip ağlarsanız kötü bozuşuruz . bir de küme düşerken bizden 7 yerseniz dikkat edin de fenerden 6 yemeyin .

Değmez dedik ama çok üzgünüm gerçekten , yine söylüyorum beni 7-0 yen o statda hiç problem değil ama adamlığı çöpe atma .

eraytaskin61
23.04.2011, 03:11
mustafe denizli fosili ilk dönem 75 puan yapan şampiyon olur demişti.4 maç kaldı ve 70 puana sahibiz önümüzde 12 puan var,herşeye rağmen şampiyonluğu hakeden,elinden gelen herşeyi yapan bir takımımız var.herşeyi yaptık yapacağız olursa ne ala olmazsa bu takımı ayakta alkışlamak lazım.hele Şenol hocaya hakaret edenler ;onur,burak gibi iki adamı bu klube kazandıran,Türkiyede konuşulan iki takımdan biri yapan adama,bunu yapanlar azcık dursunda bi düşünsün.kaçan şampiyonluklar büyüklüğümüzden önemli değil, duruşumuzdan,vefamızdan. kolbastımız,bize her yer trabzon sloganımız bütün türkiyede dalga dalga herkesin dilinde biz kendi kendimize bu haksızlığı etmeyelim yazık..

Bıyıklıoğlu
23.04.2011, 03:12
Şimdi geldim eve,geldiğim gibi içimi dökmeden rahat edemeyeceğim sanırım.

Eskişehirspor'un NEFER adlı grubu diye bildiğimiz taraftar grubu aslında ismi yanlış yazılmış.FENER olması gerekir.

Ortamı germek için elinden gelenleri sağolsunlar yaptılar,maçın başında "Hamsi Eskişehir'de yenir" ve 19.05.1996'yı unutmadık pankartları özenle seçilmiş olmalı.61.dakikada "Burası Her Yer Değil" pankartıda üstüne cila niyetineydi sanırım.

Şimdi sormak lazım bu insanlara her maça böyle 3-4 tane pankart yapıp geliyormusunuz?

Cevabı yoktur,eminim.

Takımla ilgili söylenecek tek şey Tolga sen adamsın,adam!!!

cimlagava
23.04.2011, 03:14
Umut'a pas verse daha mı iyiydi ki? Ben jaja'nın vurmasını tercih ederim.
Takım arkadaşları bile artık güvenmiyor umut'a. Ama hoca ısrarla güveniyor. Garip tabi.

Sol tarafta Burak bekliyordu maçın en net pozisyonuydu . Umut ne yapardı bilemiyorum şu günlerde ama o noktadan çok golü var.

Murat BAYRAKTAR
23.04.2011, 03:15
Bir maç berabere bitti diye bu kadar da takım kötülenmez ki. Aksine daha çok takımı bağrıımıza basıp, inancımızı yitirmemiz lazım. Evet 90 dakika sonunda hepimiz çok üzüldük ancak şu unutulmamalı ki trabzonsporumuz liderse bu kadro lider yaptı. kimsenin sayesinde lider olmadık. Ve henüz daha birşey yitirmedik. Önümüzde koskoca 4 maç var. İçimdeki şampiyonluk inancından zerre kadar bir düşüş olmadı. Bu sezon şampiyon olacağız.

Arkadaşlarımızdan bazıları sinirinden kızacak bir şey bulamadı ortalığı siyaset meydanına çevirmeye çalışıyor. "Ama bizim millet değişmez... Gider gene kendisine semeri vuran, duygularını sömüren partiye mührü basar!" bunu söylemekte amaç ne acaba!

Tunay ERDEM
23.04.2011, 03:15
manevi anlamda çok büyük sarsıntıya uğradım. her şeye olan inancım sarsıldı resmen.

cihayan
23.04.2011, 03:16
Ah ah bu 96 neden bu kadar aklima geliyor. Neden ne bucasina, ne ibbsine, ne ankarasina, ne karabukune, ne de sivasina zerre kadar guvenemiyorum. iki tane uyku hapi aldim uykunun u'su yok gozlerimde... Sikintinin daniskasi. En azindan bmn'miz var. 96 da cok yalniz, kizgin, uzgun, parcalanmis bulmustuk kendimizi. Simdi en azindan daha iyimser olanlar benim gibi tum umitlerini yitirenleri yukariya, isiga dogru cekmeye calisiyorlar. Umarim sonunda onlar hakli cikar ve karadenizin hircin isik huzmeleri altinda kutlariz sampiyonlugumuzu...

kaptans
23.04.2011, 03:17
Herkes hüzünlü dokunsan ağlayacak kadar veya biraz insafın varsa önce mendil uzatman gerekecek kadar...oysa ne yollar aşıldı neler geçildi ama başımızı kaldırıp arkaya bakacak halde yok kimsede...kime söz söylesek boş herkes anlaşıldıki onurunu bile satmaya hazır güzel ülkemde...vay es es sendemi geldin oyuna o stadda .....trabzon diye bağırıp sendemi haysiyetini sattın el gördüğümüz şeref yoksunlarına hani o oyunlara karşı başımız dik duracaktık yanımızda olacaktın yine yıkacaktık kağıttan saltanatlarını bu oyuna bi (hz) ömer adaleti getirecektik başındaki bizanslıyla elin oyuncağı namertin kölesi oldun...
tam 30 maçlık serüvende hep yanınızda olduk ailemizden çok sizden konuştuk bazen olmayacak şeyler yapıp güldürdünüz yüzümüzü ne tezattır ki yine olmayacak şeylerle yıktığınız zamanlar oldu bugünki gib olasun yenilmekte vardı ve bu bi oyundu kızmıyoruz buraya kadar getiren bundan sonrasınıda getirecek olan sizlersiniz ama kendi namıma bi kalp kırıklığım var hepinize olmasada elinden geleni yapmayan kardeşlerime...
ey uyunsuz herif yatacak yerin varmı senin nerdeydin iki hafta önce kalbinlemi sattın fenere yada paraylamı oynattın takımı bugün hangisine inanaım şimdi sen bu musun yoksa 2 hafta önceki al gülüm ver gülüm uygunsuzmusun...yahu nerde görülmüş ön liberoya adam adam oynamak hemde öldüresiye ,nerde görülmüş futbolcunun sahada kustuğu ey uygunsuz herif ne dedin hangi emirleri ilettin askerlerine...o peleyi nasıl oynattın öyle hayatında koşmadığı kadar nasıl koşturdun batuhanı burhanı nasıl markaj yaptırdın hiç bi zaman adam peşinden koşmayan sezere...sen şimdi doğrusu bu dersen 2 hafta öncekimi yanlıştı uygunsuz...konuşmaya bile değmezsin adam değilsin satılmış ligin satılmış teknik (...)

başbakanım ne diye bu zamanda ortaya çıkarsın ne diye etkilersin göz göre göre yarışı...hiç mi aklına gelmez yoksa bilerekmi girersin işin içine yada rengini alanen belli mi edersin şu bir gerçekki başbakanım isterseniz orda azizin yüzüne bu sene trabzonsporun şampiyon olmasını istiyorum diyin yinede geçen haftaki kabullerden hediyeleşmelerden dolayı suçlusunuz bu yarışa müdahil olduğunuz için yeri ve zamanı değildi bak adnan sıkıntıda gidip onunla konuşsaydın kimse bişey demez ve tüm içtenliğimle söylüyorum sizi çok severken bu talihsiz yaklaşımınız derinden yaralamıştır kim ne derse desin ve bu taraftara nezdinde ki yeriniz tehlikeye girmiştir....

benim yoldaşlarım aynı çizgide yürüyen aynı renklere tutkun arkadaşlarım unutmayın ki adalet bi gün herkese lazım olacak gücün yanında duranlar bi gün yine adalete sarılacak o zaman ancak anlayacaklar bizi...tek fenere karşı savaşmıyoruz bu belli çok maskeler düştü bu zamana kadar ama savaştan hiç yılmadık yine yılmayacağız biz RABBİMİZE inandık yazılmışsa şampiyonluk olacağız kimse engelleyemeyecek bunu yazılmamışsa bu renklerle şampiyonluğa hasret genç yürekler yaşını son hanesine bir daha ekleyip yola devam edecek aynı tutkuyla aynı hırsla aynı başkaldırışla....

Ey haysiyetten yoksun bahçeliler sizde untmayınki başınıza gelen bu 2 büyük tokat boşuna olmadı lüt kavminden beter oldunuz ama hala haksızlıkla yalan mutluluklar peşindesiniz şunu bilinki 2 yi atan 3 de atar hemde bu sefer ayağa kalkamayacak şekilde şiddetli olur aklınızı başınıza alın sadece sahada oyun oynayın ama nerde sizde adaletin yanında olacak kadar haysiyet ve şeref...

Tunga
23.04.2011, 03:19
Ana - baba memleketidir ya bizler için memleket.
İşte o hesap ben de nasıl Trabzonsporluysam az biraz da Eskişehirsporluydum.
Hatta; Eskişehirliler tarihin kendilerine en büyük kötülüğünü yapan Galatasaray'ın peşine düşerken, İki defa ikinci kümeye büyük haksızlıklarla gönderen Beşiktaş'ı tutarken, Eskişehir'de Fenerium mağazası açılırken de ben çok Eskişehirsporludan daha Eskişehirsporluydum.
Bu gece Eskişehirspor içimdeki son kırıntıları da aldı götürdü. İkinci ligdeyken Sergen'e yalamalık yapacağız diye o dönem Türkiye'nin en başarılı hocası Metin Dİyadin'i kapının önüne koydular. Ardından onca alt yapı takımları ve kadroları varken İstanbul eskilerini topladılar. Siyasetin, populizmin esiri oldular. O 'efsane' taraftarlarının kılı kıpırdamadı.
Faruk Özak'ın baskı ve telkiniyle Trabzonspor'un sponsoru Nike olunca onların da bakanları gitti ve anlaşmaya çalıştı. Yüzüne tokadı yedi; çinki biri Trabzonspor, diğeri Eskişehirspor'du. Arada dağlar kadar fark vardı.
Elbette Trabzonspor puan kaybettiği için çok üzgün, çok kırgınım. Eskişehirspor'u hayatımdan ilelebet silmemin sebebi bu değil.
Eskişehirspor bize karşı fenere oynadığı gibi oynasa bozulurdum: "Ne o lan, bizim buna ihtiyacımız mı var?" diye. Çünkü fenerin ilacı olmuş, KUZU ya da SERÇE gibi oynamışlardı. Taraftarı da sus pus olup seyretmişti olan biteni.
Bu maçta anladık taraftardaki suskunluğu: "... Trabzon, olamazsın şampiyon". Hey yavrum hey...
Anadolu'nun efsanesi değiller artık. Önce geçen sene Bursaspor'a karşı sattılar fener maçlarını, bu sefer de Trabzonspor'a karşı. Geçen sene Bursaspor'un hakkını teslim edebilecek bir Trabzonspor vardı. Şimdi öyle bir babayiğit olacak mı bilmiyorum. Ama şunu biliyorum: Eskişehir bu ligi ciddi ciddi kirletmiştir.
Şimdi zannetmeyin ki bu satırları kazanamadık diye yazıyorum. sinirimin sebebi, beraberlik değil, Eskişehir'in hiç bir işine yaramayan beraberliğe sevinmesi, bizi yenmemesidir. Delikanlı adam yenmeye oynardı. Yenerdi.
Kaybedilen iki puan şimdilik. Çok önemli iki puan. Ama hala bizim 12, fenerin 15 puanı var toplaması gereken. Ben fenerin Ankaragücüne puan vereceğine, İBB'ye puan vereceğine eminim; iş biz kalan maçlarımızı kazanalım.
Takım bugün istediğimiz gibi değildi. Oyun olarak öyle. Skor olarak da.
Ama bazı şeyler vardır ki insanı kaybederken bile duygulandırır.
İki sene önce kaleye geçmeye korkan Tolga'nın, kırık burunla doktoru eliyle iterek saha dışına göndermesi de benim için bu şeylerden biridir.
Alınlarından öpülesi futbolcularımız, haklarını sonunda alacaklar. Kesinlikle inanıyorum. Ve yazın bir kenara, tıpkı Trabzonspor'un 'ah'ını almış diğerleri gibi, o tezahüratın 'ah'ı da çıkacak Eskişehirspor'dan.

Allah sizi beter etsin demeyeceğim; çünkü lakabı Anadolu Yıldızı olan bir kulübün fenere yalakalık yapar hale gelmesinden daha beter olamazlar.

lazzz61
23.04.2011, 03:20
Antep maçında Umut'a veya herhangi bir futbolcumuza verilecek olumsuz tepki yapılabilecek en büyük hata olur. Elde olan bu. Tek yapılacak şey sonuna kadar destek !

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1917569521#post1917569521
o anı sabırsızlıkla bklıorum umutun bu tkımda yerı yok ve halaa söluyorum bu adam gonulden sampıon olmamızı ıstemıyor

Canberk
23.04.2011, 03:23
Ellerine sağlık Tunga abi :alkış:

SALDIRAY
23.04.2011, 03:23
Köpek gibi oynadılar tamam ama biz kendimize bakmalıyız. Şenol Hoca bu Pawel'i yedek kulübesinde süs niyetine mi aldı arkadaş. Görüyorsun Umut'tan bir cacık olmuyor. Bir maçta Pawel'i oynat. Eminim bugün ki maçta oynasa daha verimli olacaktı. Birazda gol yollarında şansızdık. Hele o Umut'un kendini Hami sanıp 35 metreden kuş gibi şut çekmesi yok mu adamı kanser eder kanser. Neyse sağlık olsun. Fener takılacak elbet bir yerde.

uzunismail
23.04.2011, 03:24
ben takimi kotulemiyorum, sadece herzaman umuta destek veriyordum elinde sonunda benide cileden cikartti destege devam ama umutu artik sildim, artik su engini sahaya sursunler , istedigi kadar tartissin en azindan kazanmak icin oynuyor engin sakatlanali takim ilk yaridaki gibi hareketli degil

Beni tahrik ediyorsun ama sene sonuna kadar hem kendime hem Trabzonuma söz verdim, sakin olmam lazım. Sene sonunda şampiyon olup yazmayı düşünüyorum.. Ama sene sonu şampiyon takımın önemli mevkisinde oynayan oyuncu için bir yıllık içimi dökecem...

eraytaskin61
23.04.2011, 03:26
geçen sene son haftada ki onurlu duruşumuz,burak,onur,tolganın sakatlık pahasına hatta beyin kanaması riskiyle canını ortaya koyan mucadelesinin bir ödülü olmalı,hak yeirini bulmalı..zihirli bir değnekle iki maç kazanamayan,yani malatya ya yenilen takımın haftalardır namağlup akla zarar gidişinin hiç bir mantıklı açklaması olmaz olamaz ya

antagonist
23.04.2011, 03:26
Elinize sağlık Tunga abi. Sizin ne kadar Es Es'i sevdiğinizi biliyorum. Siz bile böyle düşünüyorsanız, diğer taraftarlarımızın tepkisi çok normal. Hatta az bile!

uzunismail
23.04.2011, 03:27
Satılmışlara ve şerefsizlere inat ..! İnanmayan gölge etmesin ..! Bordo yüreklerle Mavi göklere Şampiyon Trabzonspor yazacağız ..! kaldı 4.. hayde uşaklar haydeeeeeee

Budur işte

lazzz61
23.04.2011, 03:28
Arkadaslar bursa milletvekili olan bbİr renktasimiz silahli saldiri sonucu Ölduruldu adam ÇaykaraliymiŞ

ultrafanatik61
23.04.2011, 03:30
Beni tahrik ediyorsun ama sene sonuna kadar hem kendime hem Trabzonuma söz verdim, sakin olmam lazım. Sene sonunda şampiyon olup yazmayı düşünüyorum.. Ama sene sonu şampiyon takımın önemli mevkisinde oynayan oyuncu için bir yıllık içimi dökecem...

sampiyon olsun bende icimi dokecem, ama kutluyarak , herhafta annemle babamla kavga ediyorum, dukkana bakmiyorum diye,

bu ara mustafanin golune belcikali musteri bile dedi yuzde yuzluk golu vermedi diye, zaten farkindaysaniz yan hakem iptal ettiriyor golumuzu, o nasil goruyor orda ikisininde sirti donuktu , ya aklima geldikce gene kufur atiyorum, ama artik kufurleri bazi spor sitelerin editorlere atiyorum :) adamlar okadar yuzsuz ki ne uyeligimi siliyorlar ne de ban veriyorlar, biz sampiyon olursak sadece fenere karsi kazanmis olmicaz tum turkiyeye karsi kazanmis olacaz bu savasi, medyasindan tak basbakana kadar kazanmis olacaz

cihayan
23.04.2011, 03:35
FB bu saatten sonra Kadikoy'de puan verir mi, deplasmanlari kimle, karabuk ve sivasla mi? Bu yonden sanslari vardi, bursa ve gantep maclari disarda olsaydi bir puan alamazlardi. karabuk ve sivasi buyuk-baglamaci-baskan aziz beyin baglayacagini saniyorum. kadikoy'de de gantep macinda oldugu gibi dove dove, sove sove, hakem odasi ziyareti vb maclarini alirlar herhalde. nerede puan kaybederler, hangi macta olur bu kestiremiyorum.

1996 boktan bir sekilde cok benziyor hersey. O zaman da ilahi adalet, takilirlar falan umutla beklerken oylece gonullerin sampiyonu olarak kalmistik oksuz cocuklar gibi...

Bir turlu bu duygudan kurtulamiyorum. Bu saatten sonra sunlardan puan alabilecek bir takim goremiyorum. Bursa'nin yaptigini yapabilecek kalite, istek ve gucte bir rakipleri yok acikca. Oyle biraz diklenecegide hakem, Lugano, Emre, vb hacamat ederler herhalde....

uzunismail
23.04.2011, 03:35
sampiyon olsun bende icimi dokecem, ama kutluyarak , herhafta annemle babamla kavga ediyorum, dukkana bakmiyorum diye,

bu ara mustafanin golune belcikali musteri bile dedi yuzde yuzluk golu vermedi diye, zaten farkindaysaniz yan hakem iptal ettiriyor golumuzu, o nasil goruyor orda ikisininde sirti donuktu , ya aklima geldikce gene kufur atiyorum, ama artik kufurleri bazi spor sitelerin editorlere atiyorum :) adamlar okadar yuzsuz ki ne uyeligimi siliyorlar ne de ban veriyorlar, biz sampiyon olursak sadece fenere karsi kazanmis olmicaz tum turkiyeye karsi kazanmis olacaz bu savasi, medyasindan tak basbakana kadar kazanmis olacaz

Kardeşim benimde içimde ne fırtınalar kopuyor ama anlatamıyorum,kimseyi de etkilemek istemiyorum.. O mevzuda çok dertliyim, sene sonunda pis patlayacam ona..

Bu arada ben mi taraflı bakıyorum bilmem iki gol de harika goller gibi geldi bana.. Zaten mustafanın pozisyona girdiği o çocuk nasıl kafayı vurdurdum diye üzülüyor orada... Faul kararına en çok o sevindi..

ultrafanatik61
23.04.2011, 03:39
Kardeşim benimde içimde ne fırtınalar kopuyor ama anlatamıyorum,kimseyi de etkilemek istemiyorum.. O mevzuda çok dertliyim, sene sonunda pis patlayacam ona..

Bu arada ben mi taraflı bakıyorum bilmem iki gol de harika goller gibi geldi bana.. Zaten mustafanın pozisyona girdiği o çocuk nasıl kafayı vurdurdum diye üzülüyor orada... Faul kararına en çok o sevindi..

burakin golunde bence fazla bisey yoktu, tek farki fenerbahce formasi olmadigi icin faulu caldi , umuta verilen sariyi gordunmu :) fenerliler hepsi hakemi dovuyorlar bir kart bile cikaramiyorlar, bence cok buyuk patlama olacak sampiyonlugumuzda

My
23.04.2011, 03:41
Haysiyetsiz eskişehir.
Yalaka eskişehir.
Şerefsiz eskişehir.
TETİKÇİ eskişehir.
AZİZİN YALAMALARI.

Bunları kendileri de çok iyi biliyor. Yaptıkları onursuzluğu sindirmenin iki yolu var. Ya intikam deyip vicdanları bir nebze kandırmaya çalışacaklar ya da Bize her Yer Trabzon a .ok atıp burası eskişehir diyecekler.

Nerdeydiniz lan 2 hafta önce. fbnize domalırken sesiniz çıkmıyordu yavşaklar şimdi kıçınızı yırtıyorsunuz fb fb diye bağırmaktan.
Nerdeydiniz lugano 40 metre top sürerken. Alex'e refakat ederken. 3 kişi topu fbliye bırakmak için kıçınızı yırttınız gol de. Kendi içnizde bile rezil olduk diyordunuz. Sahada yürüyecek haliniz yoktu hepiniz afyon yutmuş gibiydiniz.

Yazdık ulan bunu bir kenara. Bundan sonra tetikşehirlilier gözümde bir başka. Bundan sonra yalakaşehirdir adları. Yavşakşehirdir. Tetikşehirdir.

Anti İstanbul muş. Sokayım sizin gibi İstanbul yalakarına. Sokayım sizin gibi parayla haysitini satanlara.

Emre EFENDİOGLU
23.04.2011, 03:41
Eskişehirliler içlerindeki ezikliği forumlarında dışa vuruyor, neredeyse hepsi, oh iyi oldu bunlara falan filan diyor.
Allah sizi bildiği gibi yapsın ne diyeyim, 2 hafta önce aynı stadda Fenerbahçe onurunuza, haysiyetinize tecavüz ederken o sesler niye çıkmıyordu anlamadım.

uzunismail
23.04.2011, 03:42
burakin golunde bence fazla bisey yoktu, tek farki fenerbahce formasi olmadigi icin faulu caldi , umuta verilen sariyi gordunmu :) fenerliler hepsi hakemi dovuyorlar bir kart bile cikaramiyorlar, bence cok buyuk patlama olacak sampiyonlugumuzda

Alah içimi biliyor, en çok bu yüzden şampiyonluk istiyorum.. Yoksa Trabzonspor bu sene fazlasıyla gururlandırdı beni...Ben Trabzonu şampiyonluk için destekleseydim, bu zamana kadar işime gücüme bakardım..

Ama bu kadar oyun hile hurda fanatik yapıyor insanı..Diyorum ki bu sene fenere en büyük en acı darbeyi vuralım 5-10 sene kendine gelemesin..

nesta61
23.04.2011, 03:45
enginin sucu neydi???????? ADAM SAHA ICINde kendine hakim olamayan agresiff hirslii hircin bir okadarda delidolu tahmin edemicemiz seyler yapabilir AMA adam topcu , o forma icin canini verecek ender topculardan bir tanesi adam gol atarken bile KENDINDEN GECIYOR. senol hoca onu sivas macindan sonra sildi atti ondan sonra KAC GOL ATABILDIK??? bindik forvetsiz 113 haci murat buragin sirtina tekleye tekleye gittik , kasimpasayi , konyayi kendi evimizde zorlandik .. bizim el bebek gul bebek jajamiz kotu demiyorum clas topcu harikalar yaratabilir AMA enginle kiyasladigimiz zaman biri saha icin de biri saha disinda hangisini tercihi eder senol ogretmenim????? AMA nazimizz hep kendimize gecer gozdagi vermek icin ortaya bir yem atilmasi gerekiyordu o yemde ENGIN BAYTAR oldu.. sadri sener neden liderken konusmazda liderlik kaybettikden sonra konusur ... gecen hafta bursa macinin ikinci devresinde 3dk uzatildi cikip desene kazandik ama HAKEMLERI HALA KAZANAMADIK fenere gelince 6 bize gelince neden 3dakika uzatiliyor KEZA BUGUNKI MACTA ICLER ACISI DEYILDI 4dk uzatildi es es li topcular yerden klakmadi tolga desen 3dka yerde yatti , oyuncular girdi cikti yaziiikk cok yaziik.. bir gecen sezon bursaspor gibi oyniyamiyoruz neden cunku forvette gaza basamiyoruzz el freni cekikkk GIDIYORUZZZ!!!! gittiler 3cu sinif forvet alipp oynatmayip yedek kulubesine haps edip oynatmiyorsun neden aliyorsun sirf bu taraftar sussun diye transfer yapiliyorsa yarini beklemeyin bugun cekip gidin...

Sefer A.
23.04.2011, 03:45

ya var ya belki de ikisi de gol, hele Burak'inkinde pek bir sey yok, ama az uzaktan baktin mi faul gibi gözüküyor ve hakem ister istemez düdük çaliyor, burada suçlu kimse kusura bakmasin Senol Günes'tir, felsefe yapacagina oyuncularina hak yememeyi ögretsin ve hakemi yanlis düdüge itmeyecek hareketlerde bulunmalarini ögretsin : Burak'in bir aralar kendini kolayca yere atmalarini, Giray'in rakipleri tutmalarini, Burak'in bugünki gibi gereksiz yere ellerini rakipleri üzerlerine koymasini sayabilirim....

ultrafanatik61
23.04.2011, 03:46
Alah içimi biliyor, en çok bu yüzden şampiyonluk istiyorum.. Yoksa Trabzonspor bu sene fazlasıyla gururlandırdı beni...Ben Trabzonu şampiyonluk için destekleseydim, bu zamana kadar işime gücüme bakardım..

Ama bu kadar oyun hile hurda fanatik yapıyor insanı..Diyorum ki bu sene fenere en büyük en acı darbeyi vuralım 5-10 sene kendine gelemesin..

o gunu bende 4gozle bekliyorum, ama bu sene sampiyon olursak bir senede onlara cektirdigimiz bile yeter benim icin, tabiki herzaman daha beter olmalari dilegiyle

cihayan
23.04.2011, 03:47

Iyi ama nasil vuracaksin. Adamlar goz gore gore yine caliyor sampiyonlugumuzu. Su son oyunlara bak, basbakan gorusmeleri, esese bolca ayar, avantaji yitirdik gitti..

uzunismail
23.04.2011, 03:52
Şenol Hocayı her zaman beğenmişimdir ama bazen bariz hatalar yapabiliyor.. Özellikle pawel konusunda neden böyle davrandığını anlamış değilim.. Kaç senedir bütün yeni transferleri böyle kaybediyoruz..Oynatacaksın hocam oynatacaksın.. Oynamayacak adamı da transfer ettirmeyeceksin.. Teo 4 ay sahalarda yoktu.Tsye dönse eminim 1 ay oynamayacaktı..Hazır değil diye.. Ama transfer eden takım aldığı gibi sürdü sahaya.. Atıyor adam oynadıkça da açılıyor.. Bu birtek Trabzonsporda var..

Bunları yazmamın sebebi inancımın kaybolması değil.Aksine şampiyonluk inancım daha da arttı..

Ama Trabzonsporda değişmesi gereken çok şey var...

memmedaga
23.04.2011, 03:52
dedilerki sen Umut Bulut'a takmışsın yok işte bak bursa maçında gol pası verdi konya maçında golü o attı falan filan...
dedimki arkadaş önyargısız dikkatlice şu adamı izliyeyim maç boyu dikkatimi ona verdim.

sonuç hakikaten inanılmaz,koşuormuş......topları bu kadar olumsuz kullanan,duvar pası yapmak için top attıklarında inanılmaz kötü top kontrolü ile arkadaşlarını oyundan düşüren ve malum gol pozisyonlarında ya kaleciye nişanlayan yada dışarı atan,kafaya çıkarken çoğu zaman zamanlama hatası yapan,atakları başlamadan bitiren....

Umutun sağa sola deli koşuşturması onu fazla pozisyona sokabilir ama ne çare abartısız 5 pozisyondan sadece birini değerlendirir....onun yerie başkası olsa belki 3 pozisyona girer ama toplamda daha çok gol atar bu kesin..

diyeceklerki yıl sonu konuş hayır şimdi konuşmak istiyorum hatta Pawel brozekin 90 dak oynaması için eylem yapılsın..pawel biraz ısrar edilse çok daha faydalı olacağından eminim...

Evet şampiyon oluruz inşallah aslında yarışta fenerden başka takım olsa çokta takmıyacaktım ama her fırsatta "iftira" ya sarılan bu camia şampiyon olursa çok üzülürüm,enteresandır başkanından taraftarına iftira ..tarftarının çoğu Eşkişerhirin bize yatacağını söyledi adamlar bizi perişan etti,kayseride maçında aynı şeyi yaptılar,aonuç ortada..
İnşallah adalet yerini bulur...

Hasan Ayvenli
23.04.2011, 04:02
Öncelikle şunu söyleyeyim. Fener'in bundan sonra puan kaybedeceğini düşünmüyorum. Eğer kaybederse bu benim için çok şaşırtıcı olur.

Ve şimdi söyleyeceklerim. Ne olursa olsun. Şampiyon olamasak da alkışlanası bir takımımız var. Çok iyi mücadele ettiler. Kesinlikle desteği hakediyorlar Antep maçında. İkinci yarının başındaki o puan kayıplarından sonra bir çoğumuz bugüne böyle gelebileceğimizi düşünmüyordu belki de. Ama yeniden ayağa kalkmayı başardılar ve sonuna kadar da zorlayacaklar.

27 yılın acısını bu takımdan ve futbolculardan çıkarmayalım. Geçen haftaki Bursa maçından daha da fazla destekleyelim takımımızı. Şampiyon olamasak da.. Yeniden puan kaybetsek de..

coren
23.04.2011, 04:08
Başlığı Fenerin köpekleri 0 Trabzonspor 0 diye değiştirin bir zahmet.

Fener eskişehir maçından sonra dedim bunlar bize karşı nasıl oynayacak izleyin diye. Karaktersiz takım. Taraftarı daha da karaktersiz. Bir de kendilerini İstanbul karşıtı diye gösterirler. Ulan köpek gibi havladınız maç boyunca.fener maçında neredeydiz. Bir de eskişehir avrupaya diye bağırmıyolarmı. Sanki 2 hafta önce aynı ligte oynamıyordunuz avrupa sansınız yoktu.Tv de Sergen açık konuştu bir tek. Fener maçındaki eskişehirle bu maçtaki eskişehir çok farklı dedi. Bir sürü laf soktu. Helal olsun.

Maça gelince ilk yarı iyiydik ama ikinci yarı döküldük. Topu ileri taşıyamıyoruz. Egemen-Cale boş yere kaç pas yaptı maç boyunca. Tam orta sahayı geçiyoruz topla biri tekrar geri veriyor topu. Bir daha başla. Egemen Cale'ye versin, Cale tekrar Egemene, Egemen Selçuk'a, Selçuk Egemene, Egemen Giray'a.......... Selçuk'ta Colman'da eskisi gibi değil.Presi görünce geri dönüyorlar hemen. Bu orta saha kaç maçtır oynuyor ve tehlike sinyali veriyor ama yine aynı kadro sahada her hafta. Devre arasında transfer yapmazsan böyle olur işte. Takım kitlendi çözüm bulunamıyor çünkü yedek yok. Selçuk'un yedeği yok Colman'ın yedeği yok. Serkan'ın yok. Sahada olanların yarısı sahada geziyor. İkinci yarıda kontra yiyoruz geriye bir tek Yattara koşuyor. Şampiyonluğa gidiyorsan maçın son dakikalarında baskı kur en azından. Son dakikalarda bile adamlar atak yapıyor. Jaja göz göre göre Burak'a pası atmıyor berbat bir şut çekiyor. Burak Umut'a,Umut Burak'a pas atmıyor.Umut kazmalığa devam ediyor. Ulan tamam kötü oynadın. O son pozisyonda düzgün yükselsen kafayı atsan gol olacak ya. Hayatında bir maç kazandırcaksın. Yıllar sonra bu kadar yaklaşmışken şampiyonluğa yazıktır bu taraftara:mad::mad:

MuratJ
23.04.2011, 04:11
umut yüzünden değilde şenol hocamız yüzünden kazanamadık bu maçı. umutun ne olduğu zaten belli kendiside farkında ki artık futbol topundan korkar hale bürünmüş toptan kaçıyor. bu rezil görünümdeki takıma sadece zarar veren oyuncuyu sürekli 90 dakika oynatan hocadır suçlu. maçı şenol hoca yüzünden kazanamadık. zaten 2. yarı şenol hoca yüzünden çoğu maçları çok zor kazandık. bugünde patladı. yanlışlarının farkına varması için puan mı kaybetmesi gerekiyordu

SeRHaD
23.04.2011, 04:14
Beyler kendimize bakalım..es es taraftarları cok yırtınmış olabilir,bulent takımı sampiyon adayı onlarmıs gibi motive edebilir.Biz bunları konusmamalıyız..Bizim oyuncularımızdan umut denen (futbolcu olmasına bile şaşırıyorum) forvetimiz o golleri atsaydı,90+2 ' de 35 metreden salakca plase yapmaya calısmasa,jaja denen ( ilk yarı TR 'nin en ii yabancı olupta bi yerleri simdi cok kalktı) takımı umursamaz son dakikalarda kaleye vuracagına solda burak'a atmazsa..e varsın es es te bizden puan alsın be..Suc oyuncular ve senol guneste..colman cıktı..adamlar yuruyerek kalemize geldi..cıakr arkadasım su umutu..ne var bu adamda...aylardır gol atamıyor..kostukları bir işe yaramıyor..jaja nun topu direkten döndü..ulan kaleye vursana..hadi vurmadın kontrol ediyorsun..e onuda yapamıyorsun..top ayagına carpıyo stop ederken auta cıkıyor..biz bunları degerlendirsek doga ne oynarsa oynasın,sezeri febe macında oyundan alan sözde trabzonlu olacak bulent serefsizi sezeri defansif oynatsın nafile..SUÇ BİZDE...

offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

memmedaga
23.04.2011, 04:16
işler kötü gidince hemen Şenol Hocamızı eleştirenlere SELAM!!!... olsun

Altan 61
23.04.2011, 04:24
sabah acti ala uykum gelmedi :( acayip moraller bozuk

Esmoface
23.04.2011, 04:25
Sonuç her ne olursa olsun, abartıp son 4 maçımızın hepsini kaybettik desek de, Bizans'a ve Anti-Bizans diye "geçinenlere" inat, varlığın yeter Trabzonsporum. Kuruluş tarihinden itibaren bu görevi devam ettiren bir sen kalmışsın, bunu da anladık.

Futbolcularımıza da sonuna kadar helal olsun. Sağlam yerleri kalmadı, yine de herşeyi göze alıp (profesyonellik diye tutturanlara inat) bu takıma varını yoğunu verdiler. Onur duyuyorum takımımızla...

Bu maç da 2. yarı Es-es'e nazaran daha kötü olmalarının tek bir nedeni vardı: Cuma günü maçı. Neymiş, Es-es de geçen Pazar günü yapmış maçı. Zaten Antalyaspor'a boyun eğip tarihi fark yemeye ramak kalmakla, son şampiyon Bursasporla maç yapmak aynı derecede yorar insanı.

Her ne kadar Bursaspordan nefret etsem de, adamlar herkese karşı aynı topu oynadılar, saygıyı hakettiler.

Son söz, biz seni şampiyon olasın diye sevmedik Trabzonsporum. Seni, tek dişi kalmış canavarlara kafa tutuyorsun diye sevdik. İstersen son nefesimi verinceye kadar şampiyon olma, aynı duruşu sergile, o bana yeter.

Uğur KÜÇÜK
23.04.2011, 04:27
uyuyamıyorum,ağlıyorum,içim acıyor,nefes alamıyorum ..

ama bu uzuntunun hepsı gececek buna da ınanıyorum ..

benım gozumde kafası yarılıp oynayan burak,burnu kırılıp oynayan tolga ıle sampıyon olduk bız..

varsın o kupa gelmesin..

Esmoface
23.04.2011, 04:28

benım gozumde kafası yarılıp oynayan burak,burnu kırılıp oynayan tolga ıle sampıyon olduk bız..

varsın o kupa gelmesin..

:alkış: :alkış: :alkış:

nesta61
23.04.2011, 04:29
uyuyamıyorum,ağlıyorum,içim acıyor,nefes alamıyorum ..

varsın o kupa gelmesin..

kardes iste sorun orda piskolojik olarak kupa gelmesin diyoruz, ama 27yildir sadece O KUPAYI bekliyoruz :(

Uğur KÜÇÜK
23.04.2011, 04:35
daha dolu dolu 4 hafta var..

herşey daha bitmedi...

ama eger bızler sadece o kupayı bekleseydık(sahsım adına)22 yıldır alamadıgımız her kupanın sezonunda takıma kuser,nefret eder,mac

ızlemezdık...

TRABZONSPOR aşkı bır tutku,bir isyan,bir başkaldırıdır benim gözümde...

ölene kadar kupa goremesem de benım için tek büyük var...

TRABZONSPORUM benim herşeyim....

sirkan
23.04.2011, 04:35
eskisehirlerin bu kadar fener yalakasi oldugunu bilmiyordum.... ben eskisehiri Trabzonspordan sonra kendi takimina destek cikan sahipleben bir sehir bilirdim.... yazik yazik....
bunlarin Trabzonspora bukadar nefredti nedendi...?? adamlar utanmasa 11 kisi kalenin icinde saklanacaklardi...
adamlarda gurur/utanma diye birsey yokki...

sirkan
23.04.2011, 04:38
sabah acti ala uykum gelmedi :( acayip moraller bozuk

aynen....:mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Esmoface
23.04.2011, 04:41
eskisehirlerin bu kadar fener yalakasi oldugunu bilmiyordum.... ben eskisehiri Trabzonspordan sonra kendi takimina destek cikan sahipleben bir sehir bilirdim.... yazik yazik....
bunlarin Trabzonspora bukadar nefredti nedendi...?? adamlar utanmasa 11 kisi kalenin icinde saklanacaklardi...
adamlarda gurur/utanma diye birsey yokki...

Sorsan: "TSliler maç başlamadan bize küfrettiler, ezmeye çalıştılar."
Çevirisi: "Biz Fener'e göz göre göre maçı verelim, 1000 kişilik FB taraftarı bizi Eskişehirde sustursun; ama olsun siz yine de birşey demeyin. Derseniz biz de size böyle deriz." Dünya bunların etrafında dönüyor onlara sorarsan, öbür sene görüşmek dilekleriyle.

sirkan
23.04.2011, 04:48
Sorsan: "TSliler maç başlamadan bize küfrettiler, ezmeye çalıştılar."
Çevirisi: "Biz Fener'e göz göre göre maçı verelim, 1000 kişilik FB taraftarı bizi Eskişehirde sustursun; ama olsun siz yine de birşey demeyin. Derseniz biz de size böyle deriz." Dünya bunların etrafında dönüyor onlara sorarsan, öbür sene görüşmek dilekleriyle.

bunlarda sivas gibi seneye kume dusmeye oynarlar bulent uygun sayesinde...

GULER
23.04.2011, 04:51
Bugun 10 kisi oynadik YINE. Umut haftalardir, hatta aylardir takimin en zayif halkasi. Senol hoca neden israr ediyor bu adamda anlamadim. Pawel'e yazik oluyor kulubede.

lazibere
Eskişehir, Bir kaç karadeniz takımı daha gelsin. Senı ikinci ligde görecğiz.. Bundan sonra tek düşmanım var Eskişehir, Bu kadar şerefsiz bir anlayış olamaz. Fener maçında birdakka bile savunma yapmadan kaza ile attığınız gulun cevabını 2 gol yiyerek veren eskişehir nedense butun otoritelerin çok zor gördüğü bir maç oldu sanırısjn eskişehir ile şampiyonluk yarışı veriyoruz..

herneyse düşeceğin günler yakındır..

Bu kadar kötü oynamamıza rağmen .... Bu Forvetlerle şampiyonluğa gidiyorsa takım helal olsun diyorum..Umut Bulut sen bizi kahrettin. nalet olsun ki sen bu takımda mecbursun oynamaya yoksa benım güzümde gazi koşusu nu kazanacak kadar hızlı olsan da bitmiş durumdasın...

Jaja... 2 kişi boşken ( maç satan oyuncu misali) topu kaleye şut çekerek tamamlaman anlaşılır gibi değil..

Colman ve jaja bunların kımın için oynadıklarının sorgulanması gerekiyor.. !!!!!!!!

Bu maçın tek sorumlusu ŞENOL GÜNEŞTİR..

Ben olsam jaja' ya neler yapabileceğimi tahmın bile edemezdiniz. Engin baytar kesik yiyorsa o jaja nın hala kadroda ve arada g....t hareketi yapacak olmasına tahammül ediliyorsa sen ipin ucunu kaçırdın şenol hoca...

Br diğer konu.. Bu sene 3 takımı ne içerde ne dışarda yenemedik.. Bunların 3 une gol bile atamadık .. Antalya 0-0 , Eskişehir 0-0 Kayseri 0-0

Demek ki Şenol hoca ,,, rakip hocaların derslerini yine iyi çalışmılar ama siz halarakibi çözmediniz.. Yoksa ıkı maçlarda bu skorlarlbitmezdi..

Burdan rakip takımlara taktik veriyorum...Trabzonspor'a karşı gol yememeye çalışın kesinlikle başarırısınız.. çunku şenol hoca'nın takımında oyunu açacak, kanatlardan top yapacak.. orta yapacak bir tane oyuncu yok.. Burak topla buluşursa ancak derin topla gol atabiliriz... Cale denen bir tane futbol yeteeneği yoksunu bir oyuncumuz var...Topu yerden kesip havalandırmayor bile... Birde fenerde var santos gol atıyor asist yapıyor... Herşe yapıyor.. Bizdkeı cale tam 3 sezondur hala topun neresine vurulup orta yapılması gerekitğini bilmyor..

Neyse.. Sadri şener seminerlerle söylüyordu zaten.. Bize gol atmaya kalkarsanız yenilirsiiz.. Kapanmalısınız diye... bunu çok iyi apıyorlar..

Bu kadar yetenek yoksunu oyuncular ve Forvetsiz, bir sezonda hala yukarlardaysak aferin demekten başka çare yok...

is_mail61
ya bir haftadır herkese diyorum bu maç son maç şampiyonluk maçı bunu alalım bu iş bitti bize kapalı oynayacaklarını adım gibi biliyorum çünkü amaç kazanmak deil ki amaç rakiibe kazandırmamak eskişehir falan hep fenevin yalakası bu bi gerçek ama cidden hala bu işin bittijini sanmıyorum ALLAH çok büyük fenevin 5 bizim 4 maçımız var bence puan kaybedicekler

İsmail Coşgun
23.04.2011, 04:59
Sevmesek öyle kolay çekip gitmek...

Sanki babami kaybettim.

sirkan
23.04.2011, 05:02
ama bulunt uygun eskisehire 1 puan aldirdi ama Turkiyede cook nefret kazandi....

is_mail61
23.04.2011, 05:04
bizim 27 senedir şampiyon olamama sebebimiz işte böle her puan kayıbından sonra kendi kendimizi yememizdir başka bişi deil fenevliler bunu çok ii bildiği için puan kaybedicekler diolardı ama oyuncularımızın hiçbirinin böyle düşündüğünü sanmıyorum son maça kadar gidicek bu iş hiçbişey bitmiş deil 4 maç alalım bekleyelim çok kolay 4 maç kesinlikle puan kaybedicekler içime doğuyor hama bu maç kolay olcak buca maçı vercek fenere bizede deli gibi oynıcak bide bu eskişehirli şerefsizler bizim oyun alayışımızı biliolar yani pusuda bi takımız kolluyoruz atıyoruz kapandılar çakılı beklediler ama şenol hocanın burda tek hatası var bence eskişehire bu kadroyla bu anlayışla deil tam tersiyle çıkıcaktı golü erken bulmamız gerken bi rakip çünkü çok kapanıcakları belliydi adamlar bize feneve oynadıı gibi oynarmı bunu düşünmesi gerekiodu saldırıp ilk yarı bi gol bulsak bu iş bitmişti hemde farkla ama olmadı sağlık olsun feneve karşı herkes böle eskişehirin bize oynadıı gibi oynasa hiç sorun kalmaz da adamlara salıo herkes bu saatten sonra fenevden herşeyi bekleyin teşvik vesaire herşey eskişehirli bi topçu son dklarda jaja hızla atağa giderken onu düşürmek için elinden geleni yaptı adamların umrunda deil yeterki biz kazanmayalım

SeRHaD
23.04.2011, 05:05
Düşünsenize, Siz Pawel Brozeksiniz ve Umutun yedegisiniz...Ayrıca hoca sizi hep 88 de sokuyor oyuna!

lazibere
23.04.2011, 05:07
ŞENOL HOCA

Kayseri ile oynanan 2 maçtan birini kazanamıyorsan.......
Antalya ile oynanan 2 maçtan birini kazanıyorsan....... hemde gol atamadan
Eskişehir ile oynanan 2 maçtan birini kazanamıyorsan.......hemde gol atamadan

Tek rakibin Fenerbahçe'ye karşı atak yapamadan beraberlik bile alamadan bitiriyorsan ve rakibini yarışa ortak ediyorsan...Bursa'nın yaptığını yapman gerekirken..

Umut Bulut 5 sezonda gol vuruşu yapmasını öğreneiyorken hala takımın forvet i ise.. ondan dolayı teofilo nun kaçmasına neden oluyorsan....

Yattara gibi bir oyuncun varken ve takımda orta yapabilen başka bir oyuncu yokken bu oyuncuyu forma sokamıyorsan...

Engin baytar gibi yetenekli ve takımı ateşleyen bir oyuncun sırf medyaya verdiğin demeçler ve sözler üzeirne bir daha kadroya giremiyorsa..Karakter olarak ondan daha beter olan JAJA ve o geldiğinden beridir orta sahasımız çökmüşken , colman etkisizleşmişken hala onu kadroda tutuyor ve kazanmak için en büyük silahın oluyorsa...

şampiyon olmak için en önemli olna maç varsayalım kı o maç Şampiyonlar Ligi final maçı olsun, Lig şampiyonluğu maçı olsun, Türkiye Kupası final maçı olsun, UEFA fianli olsun... Ve bu kadar hayatı bir maçı alıp herşeye nokta koyma durumu varken, alamıyorsan, 95-96 dakı gibi bir sendroma giriyorsan ..

Devre arası transferlerinden faydalanamıyor ve sakatlıklarla boğuşan taımda kadro zaafiyeti yaşıyorsan... Serkan sakat diye stoper mustafa'dan sağ bek yaratıyorsan.....

Selçuk'a alternatif alınmışken Devre arası kampında SEZER BADUR u deneyip, transfere ihtiyacım yok deiyp sezer badur un esamesi okunmuyorsa...

V.s
V.s

Kusura bakma şenol hoca çok fazla değişen birşey yok benım için...

Bu takımın bu noktada 70 puan da olmasında ne kadar olulu katkın varsa, bir o kadar da takımın içinde bulunduğu stes ortamının da bir numaralı sorumlususun...

nesta61
23.04.2011, 05:13
ÖMER TEMELLİ -
Doğum Yeri ve Tarihi : Sürmene , 02.09.1963
Öğrenim Durumu : Üniversite
Mesleği/İşi : İşadamı
Medeni Hali : Evli, 2 çocuk sahibi
Yabancı Dil : İngilizce

yazık...

surmenespor'a yapilan malzeme yardimlarinin bircogunu bu adam yapiyor ustelik fenerium markali urunler..

memmedaga
23.04.2011, 05:17
Umut Bulut ve transfer konusunda katılıyorum sizlere ama yinede hepinize koca bir HEEEEEE valla bana küfretseniz bişiy demem herkes üzüntüden sallıyor biryerlere birşeylere, İnşallah bugünleri de atlarız belkide artık ilgilenmem takımla makımla olurmu dersiniz kurtulurmuyum,saat olmuş 5 .....

Allah gönlünüze göre versin şampiyon olursak hocam sizin sayenize olduk diyecekmisiniz....İnşallah dersunuz ....ula delurduk haburaya saçmalamaya başladum......:)

SeRHaD
3 puan öndeyiz ve fener bahce macını henuz oynamadı başlıklara bakın Lig TV : Trabzon İpleri Bıraktı ! Fanatik : Dümeni Bıraktı Fotomac: Depresyon ..

lazibere
Açıkçası madem bu işte kulisler dönüyor,Madem anadolu istanbul' a çalışıyor..Yapın ne yapılması gerekiyorsa ve sizin de kardeşiniz olsun..

Türkiye'nın %75 i bizi desteklemiyor Sadri şener sen kendini kandırmaya devam et... Taraftar oynamıyorkı dediğin olsun...

Ne edip ne edecekısnız.. nasıl ki.. butun medya eskişehir maçının bizim en zor maçımız olduğunu kısacası Fenerbahçe'ye bağlandığını düşünüyorsa sizde bir takım bulacak ve herks o maçtan korkacak... fenerın zor maçı olacak.. bunun için ne verirsiniz bilmiyorum ama lig tv den gelen 750 mlyarlarını artık harcama zamanı geldi.. Yoksa şerefli ıkıncılılerl övünemeye deavm edersiziniz.. ben şahsen bu kadar olumlu bir tablodan şampiyonluğu kaybetme noktasına geliyorsa takımımız ve 9 puan fark kapanıyor ve ecel terleri döküyorsak bir 15 sene daha bekleyemeyeceğim.. şampiyon olamazsak FUTBOL u bitireceğim kafamda...izlemeyecek takımda yutmayacağım...

Alper Beyazay
23.04.2011, 05:19
Umut Bulut ve transfer konusunda katılıyorum sizlere ama yinede hepinize koca bir HEEEEEE valla bana küfretseniz bişiy demem herkes üzüntüden sallıyor biryerlere birşeylere, İnşallah bugünleri de atlarız belkide artık ilgilenmem takımla makımla olurmu dersiniz kurtulurmuyum,saat olmuş 5 .....

Allah gönlünüze göre versin şampiyon olursak hocam sizin sayenize olduk diyecekmisiniz....İnşallah dersunuz ....ula delurduk haburaya saçmalamaya başladum......:)

Kaç kere söyledim tekrar söylüyorum,Umut şampiyonluğu getiren golü dahi atıcak olsa,defolsun gitsin..Yeter artık.

sirkan
23.04.2011, 05:21
surmenespor'a yapilan malzeme yardimlarinin bircogunu bu adam yapiyor ustelik fenerium markali urunler..

o adamda kesin eskilerden ruslardan kalma.....:mad::mad::mad::mad: sinan enginin hemsirsidir kesin....

lazibere
23.04.2011, 05:22
yawwww git isine... git uyu sen....
Senol Hocayi tartisacak en son kisi sensin...!!!!
96 beri ne hallerdeydik biliyorsun dimi,...???
utanmadan kalkmisin Senol Hocayi tartisiyorsun..... Senol hoca olmasaydi simdiki 70 puani ruyanda goremezdin sen..... Bu takimin simdi 82 puan toplama sansi var...!!!!

::):)Adaşımdır en çok ben tarTışırım , yaşımda müsait ama ben gerçeklerin tarafıyım.. tapmaya gerek yok.. yukarda yazdıklarımın hepsinin doğru olduğunu sende biliyorsun.. kuru kalabalıkla laf ebeliği yapma.. varsa bildiğin sende açıkla.. sonuna kadar oku yazımı ondan sonra cevap yaz:)))

BU TAKIM 2004 DE ŞAMPŞYONLUK KAÇIRDI ŞEKER KARDEŞİM.. :))Şenol hoca yı benden iyi bilmezsın.. Sen git yat ... Ruyanda belki şenol hocayı görrsün..

Bu takım bu durumdaysa iyilerini söylüyorsan kötülerini de söyleyeceksın.. yoksa... bu takının başından şenol guneş gitsin diye küfür edenlerde sizlersiniz... 3 kere gidip 4 kere gelmesine de neden olan sizin gibiler...:)) İşinize geldiğinde iyi:)

lazibere
23.04.2011, 05:24
mehmet cakir neden alindi? mevki nereydi ?

Bedava sirke baldan tatlı diye alındı.. Seneye bakacağız.. belki Burak'gibi şapkadan kuş çıkartabilecekmiyiz.

sirkan
23.04.2011, 05:26
::):)Adaşımdır en çok ben tarTışırım , yaşımda müsait ama ben gerçeklerin tarafıyım.. tapmaya gerek yok.. yukarda yazdıklarımın hepsinin doğru olduğunu sende biliyorsun.. kuru kalabalıkla laf ebeliği yapma.. varsa bildiğin sende açıkla.. sonuna kadar oku yazımı ondan sonra cevap yaz:)))

BU TAKIM 2004 DE ŞAMPŞYONLUK KAÇIRDI ŞEKER KARDEŞİM.. :))Şenol hoca yı benden iyi bilmezsın.. Sen git yat ... Ruyanda belki şenol hocayı görrsün..

Bu takım bu durumdaysa iyilerini söylüyorsan kötülerini de söyleyeceksın.. yoksa... bu takının başından şenol guneş gitsin diye küfür edenlerde sizlersiniz... 3 kere gidip 4 kere gelmesine de neden olan sizin gibiler...:)) İşinize geldiğinde iyi:)

o jajanin topu direkten donmeseydi 3 puani alsaydik halen boylemi konusakcatin...???? yoksa senol hoca yanlis oynattin takimi diyecektinnn?>?

silentpain61
23.04.2011, 05:32
yorum yaparken Sadri Şener ve Şenol Güneş'ten önceki halimizi düşünüp biraz insaflı yorum yapalım lütfen...
Umut Bulut'u çok seven ve herzamanda terinin son damlasına kadar savaştığı için takdir eden bir insanda olsam gol vuruşu yetersizliğinden dolayı Trabzonsporumuzun forveti olmaması gerektiğini düşünenlerdenim.
Saat şuan 05:28 anca soğuduğum ve sakinleştiğim için bişeyler yazmak istedim,,,çünkü fevri yorumlar hep bize zarar ve düşmanlara yarar sağlar.
Allah'ın izni ile Şampiyon olacağımıza inanıyorum olamasakta şimdiden TEŞEKKÜRLER TRABZONUM.
İnşallah Gaziantep maçında seyircimiz takımımıza sahip çıkar ve bu takımın küötü gündede sahipsiz kalmadığını ve hiçbirzamanda kalmayacağını (şimdiye kadar olduğu gibi) dosta düşmana (özelliklede düşmana) gösterir.

sirkan
23.04.2011, 05:35
yorum yaparken Sadri Şener ve Şenol Güneş'ten önceki halimizi düşünüp biraz insaflı yorum yapalım lütfen...
Umut Bulut'u çok seven ve herzamanda terinin son damlasına kadar savaştığı için takdir eden bir insanda olsam gol vuruşu yetersizliğinden dolayı Trabzonsporumuzun forveti olmaması gerektiğini düşünenlerdenim.
Saat şuan 05:28 anca soğuduğum ve sakinleştiğim için bişeyler yazmak istedim,,,çünkü fevri yorumlar hep bize zarar ve düşmanlara yarar sağlar.
Allah'ın izni ile Şampiyon olacağımıza inanıyorum olamasakta şimdiden TEŞEKKÜRLER TRABZONUM.
İnşallah Gaziantep maçında seyircimiz takımımıza sahip çıkar ve bu takımın küötü gündede sahipsiz kalmadığını ve hiçbirzamanda kalmayacağını (şimdiye kadar olduğu gibi) dosta düşmana (özelliklede düşmana) gösterir.

guzel soylemisin.... baska soze gerek yok....
zaten teofilo gitmeseydi umut yedek olurdu galiba,,,,,

nesta61
23.04.2011, 05:36
sabah olldu ben yatiyorum renk daslar ALLAH emanet olun kendinizi uzmeyin insallah dilegimiz sampiyon olmak olmasakta bu takima guzel hak edilcek takviyelerle daha iyi yerlere geliriz insallah ... iyi geceler.

sirkan
23.04.2011, 05:37
sabah olldu ben yatiyorum renk daslar ALLAH emanet olun kendinizi uzmeyin insallah dilegimiz sampiyon olmak olmasakta bu takima guzel hak edilcek takviyelerle daha iyi yerlere geliriz insallah ... iyi geceler.

iyi geceler.... uyku tutmuyor ama....

silentpain61
23.04.2011, 05:51
guzel soylemisin.... baska soze gerek yok....
zaten teofilo gitmeseydi umut yedek olurdu galiba,,,,,
Bende öyle düşünüyorum Teofilo güçsüzdü ikili mücadeleye giremiyordu çok pres gücüde yoktu ama akıllı bir forvetti tamda golleri gelmeye başlamıştı ama kısmet kendi istedi gitti...Demekki Şenol hoca şimdilik Pawel'de TEO'daki kabiliyeti görmedi.

Çok kısa olarak Engin Baytar hakkındada düşüncemi yazıyım...
kendini Trabzon'lu ve Trabzonspor'un fanatik bir taraftarı olarak gören hiçkimse takım şampiyonluğa giderken son 6 hafta kalmışken takımdaşlık ruhunun en üst seviyede olması gerekirken kimisi kafası kimisi burnu kırık maçlar oynarken Böyle bir insanın yedek kalıyorum,oynamam lazım,bana haksızlık yapılıyor gibi düşüncelere kapılıp idman esnasında sinirinden minyatür kaleleri tekmelemeye,Ünal hocayla tartışmaya hakkı yoktur ve hiçbirzamanda olamaz....
Ceyhun'da uzun süredir yedek (oynayabilecek kapasiteside var) ama verdiği demeçte "yedek kalmayı hiçbirzaman sorun etmem ne zaman hoca şans verirse girer en iyisini yapmaya çalışırım" diyor ve söylediklerini tasdik eden davranışlar sergiliyor...hemde Ceyhun TRABZONLU değil belki transfer olmadan önce TRABZONSPORLUda değildi.....fark ortada....
bunları yazdım diye sakın yanlış anlaşılması Engin'i en çok seven taraftarlardan biriyimdir,ama söz konusu TRABZONSPOR olduğunda Engin'de TEFERRUATTIR.

dinceraydogan
23.04.2011, 05:54
Mehmet Çakır diyee bir futbolcumuz var şu Jajayı görünce neden oynamaz bu adam. maça gelince konsantre olamadık ve çekirge zıplayamadı. Oyuncu değişiklikleri yarar yerine zarar verdi keşke hoca hiç değişikliklik yapmasaydı. Özellikle Alanzinho-Yattara değişikliği yersizdi. Jaja çıkabilirdi. Bi de orta sahadan oyuncu çıkarıp forvet alma mantığını hiç anlamadım ve anlamayacağım. Colman çıktı orta saha çöktü zaten maçta orda koptu.

Sefer A.
23.04.2011, 06:09
http://statik.sonkale.org/haber/buyuk/haber_4dac3168eeb6f.jpg

Tsikopat61
23.04.2011, 06:10
Karartmayın enseyi renkdaşlar..4 hafta daha var..Ne bugünki maçı kazansaydık şampiyonluğu garantileyecektik ne de 2 puan kaybettik diye şampiyonluk gitti..Bu yarış son dakikaya kadar devam edecek. Fener'in son haftalarda bıraktığı 2 şampiyonluk var kimseye hatırlatmak gerekmez sanırım..Bu korkuyu hem futbolcusu hem taraftarı damarında hissetmeye devam edecek son ana kadar..
Lütfen Hep destek sonuna kadar destek devam!!!
Allaha Şükür TRABZONSPORLUYUM, TRABZONSPORLUYUZ!!
Takıma teşekkürler bizlere bu heyecanı yaşatmaya devam ettikleri için.

Mehmet
23.04.2011, 06:21
Arkadaşlar umutsuzluğa hiç gerek yok, rakibimiz son maçını Sivas ta kaybedecek aha buraya yazdım.

Tsikopat61
23.04.2011, 06:44
Arkadaşlar umutsuzluğa hiç gerek yok, rakibimiz son maçını Sivas ta kaybedecek aha buraya yazdım.

HEryerde kaybeder Sivas'ta kaybetmez renkdaş..BEnim en büyük beklentim Ankaragücü'nden yana..

mehmet83
23.04.2011, 07:11
Su an bitmis durumdayim. Hic bir sey yapmak gelmiyor icimden. Bmn'ye girip bir kac olumlu yazi okurum da belki biraz toparlarim dedim ama hakaret, kufur vs. almis basini gidiyor. Hepten coktum. Insallah Allah yuzumuzu guldurur. Fener son macta puan kaybedip sampiyonlugu 2 kere kacirdi. Su an oynayacagi 5 mac var. Hic bir sey imkansiz degil. Yeterki biz kendimize gelelim. Gonlunuzu ferah tutmaya calisin arkadaslar. Uzulmeyin. Uzulseniz de etrafinizdaki Trabzonspor dusmanlarina belli etmeyin. Belli etmeyelim ki sevincleri artmasin. Nasilsa sene sonu gorusecegiz.

akkaya61
23.04.2011, 07:28
Yahu kendi ellerimizle nasıl veriyoruz özlemle hasretle beklediğimiz şampiyonluğu,,, Bırakın hayal mayal kurmayı bu ezikler puan muan kay-bet-mez bu dakkadan sonraa... Artık şampiyonluk hayaller başka bahara,,, Şenaol güneşle alıştık zaten fener arkası olmaya ... oooffff offfff genç yaşta ihtiyarladım vallahi... Daha neler yazardım umuttan girer nerelerden çıkardım ama neyse... haydi iyi geceler renkdaşlar...

Arkadaslar,

Olayi ozelemek gerekirse:

-Oncelikle uzulecegiz tabii ama abartmayalim. Sunu unutmasin herkes, bu takim kapasitesinin cok ustunde isler yapti. Gecen seneki Broos'un takimindan ne farki var ki? Bi Jaja eklendi ve Burak geldi. Bence bu takimi alkislamak lazim. Yetenekleri sinirli olmasina ragmen ellerinden geldigince goturmeye calistilar. Sanirim bircok insan fazla beklentiye girdi. Oysa bu kadro 96'daki kadronun yanindan bile gecemez. Biz o kadro ile bile sampiyon olmadik. Bu kadro son 4 haftaya kadar lider geldi, bence 96'daki hatayi yapmayip alkislayalim ve destek olalim. Kadroyu koruyup takivyelerle eninde sonunda o sampiyonluk bikac yil icinde gelecektir (ki bu yil bence insallah gelecek yine).

-Ikincisi Eskisehir'e cok yuklenmenin bi geregi yok. Tabii ki hirsli oyanayacaklardi. Ayni seyi Bursalilar icin de Fenerliler dusunuyor. Bu konuda yapacak bisey yok. Yani futbolculara ya da seyirciye kizmanin bi anlami yok.

-Burdaki tek problem Bulent Uygun maalesef. Onun hakkinda olumsuz yazabilirsiniz ki bu sekilde boyle kisileri Turk futbolu barindirmasin. Malum kendisi Sivas'ta iken olaylari hatirliyorsunuzdur Trabzon'da. Arti Buca'yi batirip, satip Eskisehir'e gelmesi. Antep'ten bikac gunde kovulmasi vs. Bunlara bi de sunu ekleyeyim: 96'daki macta o da vardi Fener'de. Ve o serbest vurusu Metin Tokat'a (ki kendisi simdi Milliyet'te Fener yalakaligi yapmakta) aldiran Bulent idi. Abdullah'in anlatiminda carpma olarak nitelenecek pozisyona hemen el diye hakeme bagirip serbest vurus aldirmis ve sonrasi malum. Maalesef karakter olarak zayif birisi ve cok anipatik Turk futbolu icin. Takimi bugun farkli oynatmasi da bu zayifliktan olmus olabilir. Kendisini vicdani ile basbasa birakmaktan baska care yok.

-Son olarak 4 mac daha var ve Allah'in izni ile sampiyon olacagiz diyorum. Kirip dokmeden bekleyelim...

Ertan 51
23.04.2011, 07:28
Şampiyonluk yarışındasın,Umut'un gol atabilme ihtimali ile cebelleşiyorsun.
Umut'a hiç bir şey demiyorum,bizi ona mahkum edenlere benim isyanım.
Teo'yu alırsın 6 ay oynatmazsın,Pawel'i alırsın son 4 dakika oynatırsın,madem bu adamlara inanmıyorsunuz diye aldınız-niye aldırdınız.
Herşey bitmiş değil ama 9 puanın kapanması da dünkü düştüğümüz durum da kendi iş bilmezliğimizden yada çok bilmişliğimizden diyorum ben ve diyorum ki Allah göstermesin şampiyonluk kaçarsa bi 10 sene daha heveslenmeylim.

mahmuter61
23.04.2011, 07:42
Ya şu saatten sonra moral vermeye çalışanlar önce kendinize verin bırakın umutsuzluğa kapılmayın laflarını.Lig 2.liğimiz hayırlı olsun 2 eleme maçı ve tekrar süper lig.Yönetim bombalrı hazırlamış devre arası maytapları hazırladığı gibi!Bazı arkadaşlar 10 sene şampiyon olamayız demiş iyimserler bunlar!Birde Azizenin cezası indirilmiş eee bu ülkenin başbakanı değilmiydi fenerin Trabzondaki maçta aldığı cezanın kalkmasına sebep olan bu da elbette normal ozaman gerekirse sahaya beraber inerler!!!Sözün özü yazık oldu hemde çok...

temel_yilmaz
23.04.2011, 07:52
Bir takım duşunun sag aciki gol atıp mac kazanacağız .Bir forvet duşunun takımına bir mac dahi kazandiramamis .Bir takım duşunun ki şampiyonluğa gidiyor kadrosunda sadece 1tane ileri oyuncusu var oda yedek neyse daha hersey birmiş değil ama avantajı kaçırdık.Buraya gelip antibizans diyen esli yavsaklari atın buradan gitsin.Belki cogunuz mac sonunda göremediniz bir küfürler bir küfürler bizim mac için beste bile yapmışlar 90 dakika küfür ettiler bize fener macında hepsi susuyordu tam birbirlerini bulmuşlar komisyoncu ile eskişehir mac 1-1 bitti hepsi kupa almış gibi sevindi daha bu foruma es li biri gelirse sun yediğim küfürlerin hepsini ona yazılı olarak iade edecegim.
Aziz bir çıktı başbakana cezada indi Trabzonspor sahada mücadele etmiyormi federasyon,medya ,devlet hepsi ile mücadele etmek çok zordur.

mahmuter61
23.04.2011, 07:54
Şenol hocada bir sorun var kimse dillendiremiyor ama bende tam yazamam elbette ona saygı sevgimiz sonsuz ama hocam sorun var sende!!Devre arası transferinde gerçekten ne yaptın?Teo gitti Umut seni rezil etti,orta saha diye bağırıldı Kahlenberg di sanırım yok dedin Badurberg var dedin,sol bek 2 yıldır feryat Brozek dedin e hocam bizi şampiyonluktan ettin!!!Ne olacak şimdi günah yazık kaldı 4 maç hükümet kararıyla fb şampiyon hocam ne uğraşacaz!!!Dün geceye kadar bakanlar hadi biraz zorladı ,ama başbakan;!!! bak azizenim cezasıda düştü uyuyalım geçmiş olsun.

mahmuter61
23.04.2011, 07:58
Ayrıca şunuda yazıyorum tüm Anadolu takımlarının ................ noktaları siz doldurun!!!Bıraksınlar anti istanbul ayaklarını bu adilerin hepsinin istanbul takımlarından biri gönüllerinde yatar.Hele asansör takımlar eskişehir gibi bunlar 2-3 sende bir eskişehiri tutar!!!Son maçta sivasa güvenenler size şaşıyorum avunun

Punisher-61
23.04.2011, 08:10
Senol Gunes her maci sansa kazanacagini sandi yine. Ligin ikinci yarisinda her mac öyle gecti umut denen anti golcü yine klasini gösterdi ve 3 tane gol firsatini yedi bitirdi.

Senol günesin bu takima katkisi yüzde 10 takima adam gibi transfer kazandiramadi su an sampiyonluga oynayan takim ersun yanalin emegidir cünkü hala onun kadrosu sahada.

Senol günes kondu iyi bir hazir takima onu bile kumanda edemiyor.

Umut bulut inatla 90 dakika sahada
92. Dakikada baris atasi hangi mantikla oyuna aldin?
82. Dakkada pawel oyuna aliyorsun colmanin yerine ama jaja denen adam hala sahada her kaptirdigi her topda tehlikeli kontra ataga gecti eskisehir.

Senol günes oyuna erken müdahale edemiyor cünkü kendi sansina ve 1-2 oyuncunun kisisel becerisine cok gü eniyor

Yattarayi daha 2-3 hafta önce kadroya almadi yetersiz diye dünde kurtarici olarak sahaya sürüyor

Bu ara yeni transfer mehmet cakirin selami var boztepede manzaranin keyfini cikariyor

taroMİSAKİ
23.04.2011, 08:17
Bize şampiyonluklar yaşattı diye sevmedikki bu takımı.
Bu hafta 2 puanlık farkı korumadık puan farkını 3e çıkardık.
Desteğe devam...

Mustafa Yılmaz.20
23.04.2011, 08:22
eskişehir camiası taraftarıdan tut, yönetimine, teknik direktörüne baştan sona hepsi ..
Ulan bunun önümüzdeki senesi de var.Siz bu ligde kaç yıl kalacağınızı sanıyorsunuz. Allah'ım inşallah nasip eder de yine sizi ligden düşüren biz oluruz.

Şu ana kadar hiç inanmıyordum ama fener kesinlikle puan kaybedecek. Biz kalan 4 maçımızı kazanalım yeter. Hemde bu kez son haftaya gelmeden kaybedecekler. Allah'ım herşeyi görüyor ve bize yardım edecek. Elimize yine şans geçecek. Biz maçlarımızı kazanalım yeter.

Altan Atabay
23.04.2011, 08:28
Eskişehirde okudum.
Es-Es'i severdim.

Dünkü oyunlarından değil elbette, ama tribündeki tezahüratlarından sonra:
Ne onların karakterleri, ne şerefleri, ne namusları umrumdadır.

Unutmayın ki, tarih her şeyi not etmektedir sevgili Es-ES'liler.

Ayrıca kimin tribünde dediğiniz gibi olduğunu görmek istiyorsanız hocanıza bakmanız eve gidince de üstüne aynaya bakmanız yeterlidir.

Selman
23.04.2011, 08:41
Dün maçtaydım.

Bundan sonra istanbul'un 3 kızkardeşleri, sivas ve eskişehir benim nazarımda aynıdır.Hatta ve hatta tüm Anadolu klüpleri.Evet abartıyorum.

Ulan şerefsizler.Maç bitti puanı aldınız eyvallah.Alkışla takımını terket stadı.

Koyduk mu, koyduk mu ? da nedir ? Maç sonucu 0-0 lan.Nasıl koyma o ? Kimin adına konuşuyorsun ?

Sonra o ibne Trabzon olamazsın şampiyon tezahuratı.Kim olacak yahu, sen mi ? Burda kimin adına konuşuyorsun ?

Anadolu'dan, Karadeniz'den kendimize kardeş-yandaş takım yaratmaya çalışmayalım.Gün gelecek hepsi Eskişehir gibi olacak.Çünkü kalplerinde bazısının az bazısının çok istanbul kulübü sevdası var.Biz bu ülkede tekiz.Farkına varalım.

kudu_61
23.04.2011, 08:53
dün maçta değildim ama okuduğum kadarıyla es es taraftarının da bir yerleri kalkmış olsun kalkanların avni akerde indiğini kümeden bize baktıklarını çok gördüm mücadelene sesim çıkmaz es es benim kazma sözde forvetlerim atsaydı sana gol hakeme de sesim çıkmaz bu maçın skoru buymuş yapılacak bişey yok eğer bizim kaderimizde şampiyonluk varsa bize gene nasip olur sıkıntım yok AMA SİZİN YAPTIĞINIZ ŞEREFSİZLİK BENDEN SONRA TORUNUM TARAFINDAN DA HATIRLANACAKTIR sen kimsin lan da Trabzonuma ..... Trabzon olamazsın şampiyon diyorsun ...... git muhattaplarınla aşık at senin yerin benim yanım asla olamaz

İskender Çakmak
23.04.2011, 08:56
seneye Trabzon 'a nasil gelecek eskisehir cok merak ediyorum. Tamam berabere kalabilirsin yenedebilirsin ama neden kufur ediyorsun.. ben sampiyon olamayinca sen mi olacaksin neden istanbul un fahiseligini yapiyorsun

Altan Atabay
23.04.2011, 09:02
Alkole tövbeliyim ama atsam mı bir iki tek la:)

tarsus
23.04.2011, 09:06
günaydın renkdaşlarım.sabaha kadar sinirimden uyuyamadım,düşündükçe düşündüm maçı hafızamda tekrar izledim umut jaja ve calenin takımın puan kaybetmesinde en büyük neden olduğunu anladım.cale yol geçen hanı gibiydi,jaja vurdum duymaz sorumsuzca oynadı,umutun ne yaptığını değilde neler yapamadığını konuşmak lazım.geriye kalan 8 oyuncuyu alınlarından öperek moral vermek gerekir çünkü bu 3 oyuncunun eksikliğini maçta kapatmak için yırtındılar.acilen bu 3 oyuncu ne olursa olsun dinlendirilmeli.jaja maç ceviriyormuş 90 dk gezse bile gol pasını veriyormuş ...vs hikaye bunlar bana 90 dk sahada savaşan arkadaşlarını bozmayacak onlara katkıyı sağlayacak en önemlisi bencil olmayacak oyuncu lazım.dünkü pozisyonda burak bomboş önüne pası istiyor alsa %101 golu atacak ama gece alemlerinin kralı artistik vuruşu tercih ederek ne kadar bencil olduğunu gösteriyor.bu yarışta hakem hatalarına elbet kızacağız ama hakemide yenecek oyunu oynamalıyız dün bunu göremedik.futbol saha dışındada oynanıyor bunun en yakın örneği sahaya inmek hakeme sövmek etkilemek adına her türlü çirkefliği yaparak alınan 45günlük ceza kalem isme yazılı forma karşılığı 21güne inebiliyor,biz ne yapıyoruz ya özür diliyoruz yada başbakan bizi çağıracak diye ağzımız acık bekliyoruz veya dahada kötüsü eski futbolcumuz başkanımız ve şuanda bütün tirajedisiyle devam eden futbol liiginden sorumlusu olan bakanın ne hikmetse sessizce beklemesini izliyoruz.masaya yumruğu biz vurunca futbol teröristleri oluyoruz azize vurunca adam haklı hakları yeniliyor diye ortalığı ayaklandıran bizans basınını yazmaya hiç gerek yok.biz bunlarla mücadele ederken anadolu kardeşliği diye sırtımızı sıvazlarken arkadan hançerleyen dönme ist takımları gibi oynayan takımlarıda bir kenara not ediyoruz günü geldiğinde bu şerefsizliklerinin hesabı elbet sorulur.dün akşam sinirle bir çok ark uygun olmayan sözleri takımıza oyuyncularımıza yazdı burada,bunların hepsinin o anlık sinire bağlıyorum,en azından ben kendi adıma biran umutsuzluğa kapıldım diye özür diliyorum.sakin düşününelim ve desteğe devam edelim.biz bu takımı iyi gündede kötü gündede destek olarak gönül borcumuzu ödemek zorundayız.

yaranozlu
23.04.2011, 09:08
3 senedir söyledim, Umutla Caleyle şampiyonluk yoluna çıkılmaz diye. Düşünün olası bir şampiyonluğumuzda kupayı Umut kaldıracak. vallahi utanırım. Burakı da çok eleştirirdim ama Burak beni susturdu oyunuyla ve yaptıklarıyla. Ben bu sene şampiyon olamayacağımızı düşünüyordum bu nedenle moralim çok bozulmadı. Bugüne kadar inanılmaz şekilde çok maç kazandık, olacağı buydu. Zaten ilk yarı berabere kaldığımız takımlarla ikinci yarı da mutlaka berabere kalma geleneğimiz sürdü. Eskişehire gelince çıktı delikanlı gibi maçını oynadı, berabere kaldı. Biz de böyle bir mücadeleye girsek lidere çelme takmak isteriz. Fakaaaaaaat, Esesin taraftarları bu maça özel sloganlarla hazırlanıp karşımıza çıkması, ligdeki bütün takımların bize nasıl yaklaşımda olduklarını göstermektedir. Herkesin topoş dediği Bursa bile gerek takımıyla gerek taraftarıyla en delikanlıları çıkmıştır.

Herşey sahada bitmiyor tabi, bir ülkenin başında bulunan insan futbolla ilgili yorumlar yaparsa, özel görüşmelerde bulunursa bu ligde nasıl adalet olsun ki! Zaten korku ülkesi olmuşuz hakemler nasıl kara verebilir ki. Bir takım düşünün ilk yarı doğru düzgün maç alamıyor, ikinci yarı bir tane takviye bile yapmayıp, stoperlerinden birini kaybetmesine rağmen ikinci yarıda 17de 16 yapıyor ve kaybettiği tek maçtaki takımı da iyi oynamakla, hakemle kazandığı maçlardan sonra da hakemlere yüklenerek, meydanı boş bulduğunda da bize yapılan hakem hataları şampiyonluk yarışında yarıştığımız takıma neden yapılmıyor diye şerefsizce sorular sorabiliyor. Ve başka bir takım düşünün, başkanı bu şerefsizliklerin temelinde yatan kişilere tepki olsun diye görevinden istifa ediyor ama o şehir, o kişilere uyuşmuş şekilde kul köle oluyor. Bu yüzden bazı şeylerden utanıyorum, ve bu şampiyonluğun kaçmasında tek nedenin Umut, Cale ve sevgili Şenol Hocanın olmadığını düşünüyorum. Biz zaten baştan kaybetmiştik...

TSarıalioğlu
23.04.2011, 09:08
İnancımı Yitirdim bu sene asla olamayız dünki futbol o umutun kacırdıkları sanki 1-0 öndeyiz 90+4 de adam kaleye sut atıo kale ustune 2 kale koy yıne gol olmayacak !
son kredilerdi umuta oda tükendi teo olacaktı bu takımda teo rakip defansı bozup burak iş görürdü !
fener asla kaybetmez şampionluktan uzagız artık UZAK

Ali YİĞİT
23.04.2011, 09:09
O kadar moralim bozuk ki dün ki maçın siniriyle buraya gelip birşeyler yazmak istemedim.

Dün gördük ki eskişehir birilerinin kalesi haline gelmiş.

Gerek oyunuyla gerekse taraftarıyla.
Es esi çok seven ben geçmiş sayfalarda yazdığımın tam tersini yazıyorum şimdi.Ben o taraftarı öyle bilmezdim canlı canlı hep bir ağızdan söylediklerini duyunca inandım ki Bursalılar bile Es eslilerden daha mertmiş en azından direk safını belli ettiler.

Çok moralim bozuk,hem kız arkadaşımdan ayrıldım hemde takımım puan kaybetti.

Moralim bozuk dedim de aklıma bazı şeyler daha geldi.

Yine bugün bütün Türkiye seviniyor bir şehir yasta.Biz de bekliyoruz öyle ne yapalım artık şans kader kısmet.Ben hiç bir zaman ümidimi yitirmedim şu ülkede iyi şeylerin olduğuna dair içimde hep bir ümit besledim.

Bugün puan kaybettik Es esliler sevindi hemde delicesine! Ne kuyruk acınız varmış be arkadaş insanın alın şampiyonlukta sizin olsun kupa da sizin olsun.Allah hepinizin belasını versin diyesim var.

Lafa gelince kimsenin şampiyonluğu bizi ilgilendirmiyor diyen o taraftarlar neden maç sonunda i.... Trabzon olamazsın şampiyon diye tempo tutar.96 yılından kalan intikamlarını almışlar güya forumlarında öyle yazıyor genel ve ortak kanı bu yönde.

Ne kuyruk acısıymış be arkadaş 7-1'in rövanşını 0-0 berabere kalarak mı alıyorsun.Mert ol delikanlı ol canımı ye.

Saha da ki futbolcularını tek bir sözüm yok onlar ellerinden geleni yaptılar tebrik ediyorum uefa yolunda.

Biz biriz biz tekiz arkadaşlar.

Dün Beyoğlu'nda okmeydanı'nda yaşanmıyacak olaylar yaşandı.Bunların içine bende dahil oldum.Bizim maçımızı seyredip son düdükte gülen insanları görünce dayanamadım o sinirle bütün kayışlar koptu tabi benimle beraber bir kaç kişinin daha.Sonra olay daha da büyüdü silahlar sopalar derken olay meydan dayağına kadar gidiyordu.Neyse ki ben ufak sıyrıklarla atlattım eve geldim.Böyle birşeyin içine nasıl girdim bilmiyorum ama olan oldu.

Benim içimde ki sevda yeri geldiğinde aynı derece de rakibe nefret olarak geri dönmesini de bilir.

Yapmış olduğum şey doğru birşey değil ama onların çirkefçe gülüşleri ve Aziz Yıldırım'ın son olarak Başbakana çıkmasından sonra Forum yöneticisi İlhan'a da söyledim doğranacağız.Ve dediklerim de kısmen oldu.

Benim artık bu ülkenin temiz olduğuna inancım kalmadı.Zaten hep dillendiriliyordu ama inanmazdım maalesef öyleymiş.

Sıkıntım büyük moralim yok ha Şampiyonluğa olan inancım azaldı mı derseniz ASLA.

Kovalayacağız sonuna kadar.Olmadı bi daha ki sene.Ne yapalım artık bu da bizim kaderimiz de varmış.

Şenol hocaya kızmayın arkadaşlar her golümüze deliler gibi sevinen bi hocamız var,bizi buralara kadar getiren bir hocamız yüreği kocaman bir adam.

Dün ki panik halini görünce Trabzonsporluluğuna verdim doğru değişiklikler yapamayışını.Olur böyle şeyler bilmişlik etmek burda kimseye yarar sağlamaz.

Şu foruma gelip ana avrat sövmekle elimize bişey geçmez.Zaten dışarıda yeterince sövüyoruz içimizden birde şuraya gelip bayanların önünde küçük düşmeyelim.

Umudunuzu yitirmeyin bu takım buralara kolay gelmedi,emek var çaba var bir çırpıda harcamayın bunları.Giden 2 puan olsun haftaya kazanır telafi ederiz.

Şanssız bir takımız sakatlıklar peşimizi bırakmıyor dün Tolga da gitti maalesef.

Burnu kırıldı ama inancı asla.
Onur sakatlığında bir çok kişi bilirim şurda Tolga'ya güvenmeyen alın görün şimdi hayatı pahasına maça devam etti bu çocuk.Olası bir beyin kanamasında bunun hesabını hiçbirimiz veremezdik allaha çok şükür iyi şimdi.Bizi bu hallere düşürenler utansın paralarını da allah kahretsin.

Moralim bozuk hemde çok bozuk kimseye kızamıyorum hani derler ya Sussam gönül razı değil söylesem tesiri yok aynen o şekilim.

Temennim şu ki siz siz olun umudunuzu yitirmeyin duanızı eksik etmeyin şu takımın üzerinden küfür,beddua kimseye yarar sağlamadığı gibi zararı da peşinde getirir.

Şuraya kadar gelmişiz pes etmek olmaz.Gs'nin bilmem kaçıncı Beşiktaş'ın süründüğü Fenerinse can hıraş bir şekilde peşimizde olduğu şu ligde siz ümidinizi yitirmeyin şu takıma karşı.

Diğerlerine oranla küçük bir bütçeyle buralara geldik biz kazıya kazıya emek vere vere.Gerekirse ağlayın sızlayın ama desteğinizi eksik etmeyin.

Zaman birlik zamanıdır zaman beraberlik zamanıdır.

Şimdi neden moralimin bozuk olduğunu anladınız mı?

Birilerinin cezası yine indirime girmiş.Haksız yere Şenol hocamıza verilen cezanın hesabını biz soramadık ama elin adamı kendini nasıl savunuyor gördünüz mü?

Ona buna sallamanın kimseye bi faydası yok umut niye kaçırdı jaja niye pas vermedi diyeceğimize bordo gol gol gol mavi gol gol gol diye bağıralım emin olun o zaman daha bi farklı oluyor sevinçler ve hüzünler.

Bardağın boş tarafını görmeyelim didinmeye devam edelim.

Her sabaha Kazım Koyuncu'nun o güzel sesiyle başlamak ella ellayla işe gitmek gözünün önünde sezon sonunda o televizyonda yanıp sönen 2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspor yazısını hayal etmek paha biçilemez birşey.

İyi şeyler de var yeter ki hep birlikte kenetlenelim.

Bizim bizden başka dostumuz yok ve şunu unutmayın Bize şampiyon olamazsın diye bağıran her takım 3. liglerde sürünmeye mahkumdur.

Gurur duyuyorum takımımla iki yüzlüleri ortaya çıkardığı için bize dostu düşmanı ayırt etmemizi sağladığı için.Orası her yer değilmiş orası eskişehirmiş biz size şampiyon olamazsın demedik ki Ey es esliler adam olamazsınız dedik.

Konuşmaya gelince mangalda kül bırakmazsınız birde utanmadan arsız arsız Trabzonspor diklenmeyse Eskişehir başkaldırıdır dersiniz. Sen ilk önce içindeki İstanbul sempatizanlarını ayıkla ondan sonra gel bana bu tezi savun.

Yöneticisinden Teknik adamına kadar hepiniz çirkeflik kokuyorsunuz artık.Midemi bulandırıyorsunuz,Anadolu kardeşliğinden bahsedersiniz tek bir adama tenhada boynunda Trabzonspor atkısı var diye 20 kişi birden girişirsiniz.

Bu kadar Delikanlısınız bu kadar adamsınız işte.Maçtan önce dostmuş gibi davranır maçtan sonra sopayı kafaya indirirsiniz.Sebebi ne burası her yer değil.

İyi görüşürüz o zaman İstanbulda Beyoğlunda inşallah görürüm bi tane Es esli.İntikam ne de olsa soğuk yenen bir yemektir...

Diyeceğim şu ki moralimi bozan bunlar sevgili ablalarım abilerim kardeşlerim..Ne giden 2 puana yanarım nede başka bir şeye.

Üzülürüm de Tolgaya üzülürüm yeni doğacak çocuğuna ve doğum gününü kutlayamadıgına üzülürüm.Bir arkadaşımı hastanelik edene kadar dövmelerine üzülürüm,Antibizans'tan bahsedip içten içe bize karşı olan kinlerini böyle bir günde savaş baltalarını bize saplamalarına üzülürüm.
En önemlisi de dalkavukluğa,yalakalığa üzülür sinirlenirim.

Şunu unutmayın kardeşlerim Biz hiçbir gemiyi kaçırmadık onlar Bizsiz gittiler.

Umudunuzu yitirmemeniz dileğiyle.

Saygılarımla Ali...

zafer6161
23.04.2011, 09:09
en çok üzüldüğüm nokta inanınki puan kaybı değil,eskişehir taraftarının ib....trabzon olamassın şampiyon bağırması ,,,
bizim maçta bir puan almak için okadar yırtınmaları,fener maçında neden ib...fener olamassın şampiyon bağrılmaması,

mexp61
23.04.2011, 09:12
sezonun ilk yarısında takım çatır çatır top oynayıp herkesin ağzını açık bırakıyor ve sezonun 2. yarısında 1 gol atarsam üstüne yatarım mantığıyla oynuyorsa elbette rakibimizle fark 15 puan olsa bile bizi yakalardı.
BÜTÜN MAÇLARA BAKIN HEP AYNI MANTIK
Tabiki a.k(aykut kocaman )nın yaptığı toplantıda penaltılar incelemesi dediğinden sonra 1 tane bile penaltı verilmeyişinin fenerasyonun sürekli yandaş olduğunu göstermesi de bizi etkilemiştir.
FENEVBAHÇE GÜLÜBÜ BAŞKANI şampiyon olamazsa gitmek zorunda kalacağı için maddi, maddi , maddi , manevi bütün olanaklarını kullanacaktır ve kullanıyor.
Bunu görmeyenler fenev liler ve fenarasyon ve hakemlerdir.

BİZ 27 SENE DAHA ŞAMPİYONLUK GÖRMESEK BİLE BÜYÜKLÜĞÜMÜZDEN HİÇ BİRŞEY KAYBETMEYİZ. ama onlar 3 sene şampiyon olamadımı bizim yanımızda bile duramazlar cincon gibi...

ŞEREFLİ 2.LİKLERDE BİZİM İÇİN ONURDUR........

TEŞEKKÜRLER TRABZONUM İYİ Kİ VARSIN.......

SAYGILAR.

inception61
23.04.2011, 09:14
Es-Es'e F.Bahçe desteği
Dün akşam Eskişehir'de oynanan zorlu mücadelede, Eskişehirspor taraftarları arasındaki F.Bahçeliler de, kırmızı-siyahlıları destekleri. Sarı-lacivertli taraftarlar, şampiyonluk yarışındaki rakipleri Trabzon'un maçında, bitiş düdüğüne kadar...

Dün akşam Eskişehir'de oynanan zorlu mücadelede, Eskişehirspor taraftarları arasındaki F.Bahçeliler de, kırmızı-siyahlıları destekleri. Sarı-lacivertli taraftarlar, şampiyonluk yarışındaki rakipleri Trabzon'un maçında, bitiş düdüğüne kadar ev sahibi Eskişehir'in yanında oldular.:cool:
ANTİ İSTANBUL ANTİ ANADOLU
ADALET DİYORUM BAŞKA BİR ŞEY DEMİYORUM

Gurpas
23.04.2011, 09:17
Bırakın şu es es midir ne karın ağrılarıdır muhattap almayın böcekleri. Dünkü maçı kaybetmemizin en büyük sebebi UMUT BULUT dur ve onu seyreden hocası Şenol Güneşdir kanaatimce.

Barış Burak
23.04.2011, 09:20
eline sağlık lazkopat

Murat'
23.04.2011, 09:21
Diyelim ki Eskişehirspor Fenerbahçe'ye yenildi, bizden de puan aldılar bu sefer 180 derece dönüş yaparak Kayserispor'a yaptığınız gibi mi yapacaksınız ?

Eskişehirspor bizim de rakibimiz sonuçta, sahaya çıkıp mücadele edeceklerinden en ufak bir şüphem bile yok, ama aynı mücadeleyi bizim maçta da vereceklerdir, aksi bir sonuçta umarım hiç kimse buraya saçma sapan şeyler yazmaz.

Başarılar Es Es !

Fenerbahçe maçı öncesinde Eskişehir başlığına aynen bunu yazmıştım, ben dün Eskişehirspor'un ortaya koymuş olduğu mücadeleye en ufak bir şey bile söylemiyorum, buna da hakkım yok bana göre, ama Anadolu'nun en büyük tribünlerinden birisi olan Eskişehir tribünlerinin bize etmiş olduğu o küfürleri de bir türlü anlayamadım.Kimine göre 96 yılının acısını çıkartmak istediler, belki bunu başardılar da ama ettikleri o küfürler hiç ama hiç olmadı.

Bizim bizden başka dostumuz yok, hiçbir zaman da olmayacak bunu da anladım, orta sıralarda öylece gezinirken herkes kardeşimiz olur(bunu sadece ama sadece taraftar açısından söylüyorum,yoksa sahadaki futbolcular her zaman için bir rakip, öyle de olmalı), şampiyonluğa oynadığımız zaman da Manisa'da, Eskişehir de hatta bu ligde takımı olmayan Samsun'da bile küfür yeriz.

magicyattara
23.04.2011, 09:22
Bu sitede ne kadar eskişehir taraftarı varsa alayının kaydının silinmesini talep ediyorum..iki yüzlülerle işimiz olmamalı..

Süleyman Eruyar
23.04.2011, 09:24
Dün maçtaydım.

Bundan sonra istanbul'un 3 kızkardeşleri, sivas ve eskişehir benim nazarımda aynıdır.Hatta ve hatta tüm Anadolu klüpleri.Evet abartıyorum.

Ulan şerefsizler.Maç bitti puanı aldınız eyvallah.Alkışla takımını terket stadı.

Koyduk mu, koyduk mu ? da nedir ? Maç sonucu 0-0 lan.Nasıl koyma o ? Kimin adına konuşuyorsun ?

Sonra o ibne Trabzon olamazsın şampiyon tezahuratı.Kim olacak yahu, sen mi ? Burda kimin adına konuşuyorsun ?

Eskişehirspor taraftarına sempati ile bakanlara gelsin,

" Koyduk mu "

Barış Burak
23.04.2011, 09:24
Senol Gunes her maci sansa kazanacagini sandi yine. Ligin ikinci yarisinda her mac öyle gecti umut denen anti golcü yine klasini gösterdi ve 3 tane gol firsatini yedi bitirdi.

Senol günesin bu takima katkisi yüzde 10 takima adam gibi transfer kazandiramadi su an sampiyonluga oynayan takim ersun yanalin emegidir cünkü hala onun kadrosu sahada.

Senol günes kondu iyi bir hazir takima onu bile kumanda edemiyor.

Umut bulut inatla 90 dakika sahada
92. Dakikada baris atasi hangi mantikla oyuna aldin?
82. Dakkada pawel oyuna aliyorsun colmanin yerine ama jaja denen adam hala sahada her kaptirdigi her topda tehlikeli kontra ataga gecti eskisehir.

Senol günes oyuna erken müdahale edemiyor cünkü kendi sansina ve 1-2 oyuncunun kisisel becerisine cok gü eniyor

Yattarayi daha 2-3 hafta önce kadroya almadi yetersiz diye dünde kurtarici olarak sahaya sürüyor

Bu ara yeni transfer mehmet cakirin selami var boztepede manzaranin keyfini cikariyor

bak dikkat ediyorum,biz kazandığımızda bu kadar uzun yazmıosun.biz kazandığımızda Şenol Güneş i övmüyosun ama kaybettiğimizde daha çok görüyorum seni buralarda sayın punisher...

bunu bir kere daha yapmıştım,6 maç önce.6 maçtır yapmıyordun.yine devam ediyorsun.anlasana şu an Şenol Güneşi eleştirmek;kendi kendini tatimn etmekten başka birde şu misafirlerin yüzünün gülmesini sağlar.

tamam eleştiri olacak mutlaka olacak.ama yapıcı olsun yahu...ayıptır.

söylenecek o kadar söz varki,hem eskişehire,hem fenere,yönetimine,işin kötüsü bu ülkenin başbakanına bile söylenecek sözümüzx var bugün.her işte bir hayır vardır ama; eğer şampiyon olamazsak,yenilen hakkımı hiç kimseye helal etmiorum.haram olsun.

biltrabzon
23.04.2011, 09:25
Fenerbahçe maçı öncesinde Eskişehir başlığına aynen bunu yazmıştım, ben dün Eskişehirspor'un ortaya koymuş olduğu mücadeleye en ufak bir şey bile söylemiyorum, buna da hakkım yok bana göre, ama Anadolu'nun en büyük tribünlerinden birisi olan Eskişehir tribünlerinin bize etmiş olduğu o küfürleri de bir türlü anlayamadım.Kimine göre 96 yılının acısını çıkartmak istediler, belki bunu başardılar da ama ettikleri o küfürler hiç ama hiç olmadı.

Bizim bizden başka dostumuz yok, hiçbir zaman da olmayacak bunu da anladım, orta sıralarda öylece gezinirken herkes kardeşimiz olur(bunu sadece ama sadece taraftar açısından söylüyorum,yoksa sahadaki futbolcular her zaman için bir rakip, öyle de olmalı), şampiyonluğa oynadığımız zaman da Manisa'da, Eskişehir de hatta bu ligde takımı olmayan Samsun'da bile küfür yeriz.

bunlar alismis bizans takimlarinin altina yatmayi.eskisehir denilen takim fenerin arka bahcesi.iyi kullandilar bunlari.

karayamayman
23.04.2011, 09:26
İnşallah takım kendini bırakmaz, daha 5 maçı var Fener'in, futbol bu hiç belli olmaz, biz yeter ki şu kalan 4 maçı kazanalım...

Şampiyon olsak da olamasak da Şenol Haca'nın ellerinden, futbolcuların alınlarından öpmek lazım...Olursak zaten heykellerini dikeceğiz...

magicyattara
23.04.2011, 09:26

Muratcım bu 96 intikamı falan değil..bunun adı pusuya yatmak..

Nasıl davranacaklarını anlayamıyorsun..böyle karaktersiz insanlar olmaz..takımları koşsun tabii ki..kimse bir şey diyemez..ama taraftarlarının iki yüzlülüğünden gına geldi artık..böyle karaktersiz insanlar topluluğu görmedim hayatımda..hem misafirimizsiniz diyorlar hem küfür ediyorlar..

Söylediğim gibi bu iki yüzlü insanlık müsveddelerinin forumdan uzaklaştırılmalarını talep ediyorum..dostluk yaptık olmadı,şimdi düşmanlık yapalım..

Gurpas
23.04.2011, 09:27
eskişehirli orta saha oyuncusu doğa denen satılmış herif ikinci yarıda kustu beee.
bu nasıl bir satılmışlıktır bu nasıl bir şerefsizliktir izahı yok..
fener o kupayı alırsa ölürcesine oynayan satılmışşehirli topçular sayesinde alacaktır.
Ve bu kupa tarihe kusmuklu kupa olarak geçecektir.

Süper görmüşsün renktaş kesinlikle öyle adamlar kusana kadar oynadılar. İyi paraya almış bu köpekleri aziz.

inception61
23.04.2011, 09:27
ABİLERİM KARDEŞLERİM sizlere diyeceğim şudur ki lütfen lütfen takımımıza daha çok destek olalım bu haksız arenada eğer adalet varsa her şey olacağına varır
son SÖZÜM EZİKSİN fenerpahçe:D

Barış Burak
23.04.2011, 09:28
bu arada eskişehir takımının ettiği mücadeleye birşey diyemeyenler,''adamlar mücadele etti,birşey diyemeyeiz'' diyenler.siz gerçek bir taraftar profilisiniz.işte Trabzonspor taraftarı budur.

bize niye yatmadı? diye kızmıyorsunuz,bende kızmıyorum. hepimiz bize yatmasın çıksın elinden geleni ardına koymasın dedik.koymadıda.fenerine hizmetini etti onun görevi tamam.ama bizde mücadele ettik.kısmetten öteye yol gitmio,kısmet değilmiş.eskişehir görevini yaptın.rahat uyu.

teşekkürler Trabzonspor taraftarları...işte şeref budur.

İskender Çakmak
Eskisehir in nesini seviyorduk yaa super lige ciktiklari zamandan beri her deplasmanda kufurler yiyoruz taraftarlarimiza saldiriyorlar ve biz bu maca kadar sempatiyle bakiyorduk. sevmiyorum eskisehiri de hic bir anadolu takimini da sevmiyorum milliyetcilikse milliyetcilik fasistlikse fasistlik

Hürgün Aygün
Eskişehir taraftarına düne kadar hep sempatim olmuştur hatta maç öncesi atkı bile aldık şehirde.
Ama stadda tanık olduklarım bunlar Anadolu takımları mı? dedirtti bana.Daha maç başlamadı stada girdik Ulan i.ne Trabzon burası Eskişehir diye başladırlar ve maçın başlamasına 15 dakika kala "Hamsi Eskişehir'de yenilir"pankartı açtılar ve asıl olanlar maç sonu sanki kazanmış gibi "Koyduk mu"diye seviniyorlar.İ.ne Trabzon olamazsın şampiyon diyorlar kim olsun şampiyon Anti Bizans diye geçinirken karşı oldukları Fenerbahçe mi?Yazıklar olsun!

karayamayman
23.04.2011, 09:29
Bülent Uygun'a da selamlarımı gönderiyorum...Selçuk'u üstüne Doğa insanını salmayı biliyor ama, 2 hafta önce Alex'i markajsız oynatıyor...Bize defans yapıyor orta sahayı kalabalık tutuyor, ama Fener maçında orta saha yol geçen hanı 1-0 öne geçmelerine rağmen...

Zaten karakteri aldığı ceza ile tesclli, mümkünse Trabzon'a uğramasın, biraz da kilo versin, insan tüm kilolarını g.tüne alır mı yav? İlginç bir metobolizma...

inception61
23.04.2011, 09:32
bizde bucadan 2 -3 topçu ile anlaşalım bi yerlerini yırtsınlar herkes üzgün ben mutluydum maçtan sonra bu 1 puan bize şampiyonluğu getirecek;)

Barış Burak
23.04.2011, 09:34
işin kötüsü bu ülkenin başbakanı şu son 5 haftada tarafsız kalamadı.bana en çok bu koyuyor.ne şampiyonluk gitmesi ne başka birşey.en çok bu gocundurdu beni...

başbakan:'' bi aksilik olmasın?''
aziz:'' televizyon orda.''

Trabzonspor taraftarı:''Bi aksilik olmadı başbakanım,sizin yüzünüz gülsün diye ne hikmetse puan kaybettik.bi aksilik olmadı dimi baibakanım?''

eğer devlet Trabzonsporuma karşı rengini belli ederse,isterse bana hakaret edin bu dediğimden dolayı ama ben bu devletin arkasında durmam.çünkü bana en çok bu koydu.bu kadar.siyasete çekmeyin konuyu,amacım siyaset yapmak değil.

arifberkay
23.04.2011, 09:34
Kimseye laf etmeye hakımız yok.Devre arasında 2 süper transfer yapılsaydı 8 puan fark 15 puana çıkardı ama biz ne yaptık gidip 3 kuruşua yedek klübesine adamlar aldık.Şenol Güneş bence aynı Şenol değişen hiçbirşey yok felsefeci ve inatçı.İşin diğer boyutu manevi olarak gücümüz yok bazen Sadri başkanın bile onlardan yana olduğunu düşünmüyor değilim nede olsa aziz arkadaşı ve göbek bağları da hükümete bağlı ondan , dolayıdır ki hakkımızı adam gibi savunmak yerine devamlı fıkra anlatır durur.Bir de Umut,Cale,Yattara gibi adamların olduğu takım için burası çok ama çok büyük bir başarıdır.

Semra
23.04.2011, 09:37
Sahada emek veren tüm oyuncularımıza teşekkürler, inşallah yılmayıp elinizden geleni yapmaya devam edersiniz, Allah emeklerinizi boşa çıkartmasın.

Murat'
23.04.2011, 09:38
Bence hakem maça etki etmedi, attığımız iki golde de faul vardı, özellikle Burak'ın pozisyonuna faul çalınmayabilirdi, bence Alanzinho'nun Koray'a yaptığı hareket ise kesinlikle penaltıydı.

Yalnız en az 6 dakika duran maça 4 dakika eklemek de neyin nesi onu anlamadım ben.

karayamayman
23.04.2011, 09:38
Kimseye laf etmeye hakımız yok.Devre arasında 2 süper transfer yapılsaydı 8 puan fark 15 puana çıkardı ama biz ne yaptık gidip 3 kuruşua yedek klübesine adamlar aldık.Şenol Güneş bence aynı Şenol değişen hiçbirşey yok felsefeci ve inatçı.İşin diğer boyutu manevi olarak gücümüz yok bazen Sadri başkanın bile onlardan yana olduğunu düşünmüyor değilim nede olsa aziz arkadaşı ve göbek bağları da hükümete bağlı ondan , dolayıdır ki hakkımızı adam gibi savunmak yerine devamlı fıkra anlatır durur.Bir de Umut,Cale,Yattara gibi adamların olduğu takım için burası çok ama çok büyük bir başarıdır.

Ya Şenol Hoca'yı rahat bırakın lütfen...Sanki her yıl şampiyonluğa oynuyoruz de bu sene mani oldu bize Hoca'nın yanlışları...Öyle ya da böyle 5 tane derbi kazandın, çok yüksek puan topladık, Fener'in hakemlerin ve kamuoyunun itelemesiyle böyle bir performans sergilemesinin kabahati Hoca'da mı? Adamlar ikinci yarı sadece 1 kez berabere kaldılar...Neyse benim hala umudum var, 2. yarıyı sadece tek braberlikle geçirmeyecekler herhalde...Biz yeter ki seon 4 maçımızı kazanalım...

deserts61
23.04.2011, 09:40
eskişehir takımın oynadığı futbolu tebrik etmek lazım sonuçta futbol sahada oynanıyo ve yırtındılar 1 puanı kopardılar. fakat biz ne yaptık diyorum umut bulut ne yaptı. çok şeymi istedik futbolculardan. kardeşlerimiz ülkenin dört bir yanından eskişehire koştu herkese inat BİZE HER YER TRABZON olduğunu gösterdi düşmana karşı. burda önemli olan eskişehir taraftarının fener bayrağı açması 1 puana sanki şampiyon olmuş gibi sevinmeleri. yazık bu taraftara vallaha yazık fenerin köpeği bi tane hocanız vardı taraftarıda fenerin köpeği olmuş....ama unutmayın bizde hiç bir hesap açık kalmaz......

deserts61
23.04.2011, 09:42
arkadaşım gerçekten şenol hocayı bırakın ayıptır yaaa. adamın devraldığı takıma bakın şu andaki takıma bakın eleştirileri biraz olsun hesaplı yapalım...

SEDAT
23.04.2011, 09:43
- Maçı izleyemedim , ama kimle konuşsam Eskişehir köpek gibi oynadı dedi , tek söylenen bu...

necmiati61
23.04.2011, 09:44
Ben önce Allah'a sonra Ankaragücüne güveniyorum.. Bir kısım tarafatarımızın sabah akşam hakaret ettiği Fatih Tekkemiz var orada.. Şampiyonluğa öyle de olsa katkıda bulunacağına inanıyorum.. Tabi oynatılırsa..

bordoylamavi
23.04.2011, 09:45
ya bi sakin olun bütün maçları kazanacak halimiz yok bunlar normal sonuçlar. önemli olan fener 17 maçın 16 sını kazanacak mı. eğer kaznırsa işte asıl gariplik orda.

BENDARLI
arkadaş 5 senede tutanı hallettikte atanı bir türlü halledemedik kim ne derse desin şampiyonluğun kaçmasında en büyük etken bitirici bir golcümüzün olmayışıdır,bir umut sevdasına 27 yıllık hasreti bitiremeyeceğiz
dün gece o kadar sinirlendim ki anlatamam..

umut varsa şampiyonluğu unut....
olmaz,olmuyor,olmayacak...

10 numara
kazanmak için fırsatımız varmıydı? vardı! hemde 90+4 te , ama o nasıl kafa vuruşuydu öyle :(

necmiati61
23.04.2011, 09:46
arkadaşım gerçekten şenol hocayı bırakın ayıptır yaaa. adamın devraldığı takıma bakın şu andaki takıma bakın eleştirileri biraz olsun hesaplı yapalım...

Şenol Hocaya bir şey dediğimiz yok, en az günahı olanlardan biri.. Ama hatası da yok değil..

tarsus
işin kötüsü bu ülkenin başbakanı şu son 5 haftada tarafsız kalamadı.bana en çok bu koyuyor.ne şampiyonluk gitmesi ne başka birşey.en çok bu gocundurdu beni...

başbakan:'' bi aksilik olmasın?''
aziz:'' televizyon orda.''

Trabzonspor taraftarı:''Bi aksilik olmadı başbakanım,sizin yüzünüz gülsün diye ne hikmetse puan kaybettik.bi aksilik olmadı dimi baibakanım?''

eğer devlet Trabzonsporuma karşı rengini belli ederse,isterse bana hakaret edin bu dediğimden dolayı ama ben bu devletin arkasında durmam.çünkü bana en çok bu koydu.bu kadar.siyasete çekmeyin konuyu,amacım siyaset yapmak değil.
kesinlikle haklısın.siyasetle işimiz yok ama bu diyalog yaşandı ve kimlerle uğraştığımızı artık iyice görmeliyiz

Punisher-61
bak dikkat ediyorum,biz kazandığımızda bu kadar uzun yazmıosun.biz kazandığımızda Şenol Güneş i övmüyosun ama kaybettiğimizde daha çok görüyorum seni buralarda sayın punisher...

bunu bir kere daha yapmıştım,6 maç önce.6 maçtır yapmıyordun.yine devam ediyorsun.anlasana şu an Şenol Güneşi eleştirmek;kendi kendini tatimn etmekten başka birde şu misafirlerin yüzünün gülmesini sağlar.

tamam eleştiri olacak mutlaka olacak.ama yapıcı olsun yahu...ayıptır.

söylenecek o kadar söz varki,hem eskişehire,hem fenere,yönetimine,işin kötüsü bu ülkenin başbakanına bile söylenecek sözümüzx var bugün.her işte bir hayır vardır ama; eğer şampiyon olamazsak,yenilen hakkımı hiç kimseye helal etmiorum.haram olsun.

Yazdiklarim sence dogru mu yanlis mi?

Murat'
Ben önce Allah'a sonra Ankaragücüne güveniyorum.. Bir kısım tarafatarımızın sabah akşam hakaret ettiği Fatih Tekkemiz var orada.. Şampiyonluğa öyle de olsa katkıda bulunacağına inanıyorum.. Tabi oynatılırsa..

Fatih Tekke sakatlıktan kurtulup da oynarsa belki, Ankaragücü'ne geldiğinden beri bir maç oynuyor 4-5maç sakat, bu arada ankaragücü'ne de fazla güvenmeyin, futbolcuların alacakları ile ilgili sıkıntı varmış, Serdar Özkan şehri terketmiş.

ilyskm
Şampiyon olacağız inşaallah...

Tangerine Dream
Anadolu takımlarını tanımaya yeni mi başladınız? Kendi şampiyonluğunu satan(3-0'dan 4-3'e gelen Fb-Antep maçı) Anadolu takımları senin şampiyonluğunu hiç düşünür mü?

kaan61
23.04.2011, 09:47
Zaten karakteri aldığı ceza ile tesclli, mümkünse Trabzon'a uğramasın, biraz da kilo versin, insan tüm kilolarını g.tüne alır mı yav? İlginç bir metobolizma...[/QUOTE]

Şu moralsiz sabahta bu sözlerinle güldürdün beni renkdaş. sağolasın .

Asi Çaykaralı61
23.04.2011, 09:47
Serinkanlı düşünmen bizleri rahatlatıyor...

Ne demek sonuna kadar 7'ye inanıyoruz.ALLAH utandırmasın.Herşeye rağmen 7'ye ulaşacağız

Hasan Onur TAN
23.04.2011, 09:49
bu arada eskişehir takımının ettiği mücadeleye birşey diyemeyenler,''adamlar mücadele etti,birşey diyemeyeiz'' diyenler.siz gerçek bir taraftar profilisiniz.işte Trabzonspor taraftarı budur.

bize niye yatmadı? diye kızmıyorsunuz,bende kızmıyorum. hepimiz bize yatmasın çıksın elinden geleni ardına koymasın dedik.koymadıda.fenerine hizmetini etti onun görevi tamam.ama bizde mücadele ettik.kısmetten öteye yol gitmio,kısmet değilmiş.eskişehir görevini yaptın.rahat uyu.

teşekkürler Trabzonspor taraftarları...işte şeref budur.
bu yazının altına imzamı da atarım mühürüm olsa onu da basarım:)

karayamayman
23.04.2011, 09:50
Zaten karakteri aldığı ceza ile tesclli, mümkünse Trabzon'a uğramasın, biraz da kilo versin, insan tüm kilolarını g.tüne alır mı yav? İlginç bir metobolizma...

Şu moralsiz sabahta bu sözlerinle güldürdün beni renkdaş. sağolasın .[/QUOTE]

Estağfurullah...

"Bülent'in g.tü Kocaman" diyorum o zaman

Asi Çaykaralı61
23.04.2011, 09:50
Her ne olursa olsun bu sene Şampiyon olacağız.ALLAH utandırmasın Amin

Tangerine Dream
23.04.2011, 09:51
Haram lokma Doğa'nın boğazından geçmedi galiba!

omermk
23.04.2011, 09:52
Maçtaydım, seyirciden futbola hocadan yönetime hakemden futbolcuya görüşlerim;
1)Eskişehir taraftarı (en azından formaları öyleydi); hiç kendimizi kandırmayalım yok Anadolu Kardeşliğiymiş, yok herkes bizi destekliyormuş vs. Benim Türkiye'de hemen hemen gitmediğim deplasman kalmadı. Küfür yemediğimiz stad hatırlamıyorum. Dün maçı seyrederken yanımda Eskişehir'li taraftarlarda vardı adamın birinin söylediğini söylüyorum;"Ben yıllardır bu tribünlerdeyim fb maçında ne olduğunu anlayamadık tribünlerde çıt çıkmıyordu". Bir de dünkü Eskişehir seyircisini gözönüne alıp karşılaştırdığınızda Eskişehir camiasının kimi desteklediği ortada. Bir de buna maç sonu bütün stadın "" .bne Trabzon olamazsın şampiyon tezarühatını" ekleyelim. Ben hiçbir takımın bize yatmasını istemiyorum. İddiası olsun olmasın çıksınlar çatır çatır toplarını oynasınlar buna hiç lafım yok. Ama bir takımın seyircisi işine hiç yaramayacak 1 puanı aldığında şampiyon olmuş gibi seviniyorsa amaç bellidir.
2)Eskişehir'li futbolcular; Bu yoruma birçoğunuzun katılmayacağını hatta bazılarınınız kızacağınızı biliyorum ama bence Eskişehirli futbolculardan bazıları (Batuhan, Sezer, Ümit Karan) tüm teşviklere rağmen (birazdan bahsedeceğim) gol atmamak için uğraştılar.
3)Hakem; gayet güzel maç yönetti. Mustafa'nın golü bariz faul. Eğer kötü niyetli olsaydı Alanzinho'nun pozisyonuna penaltı çalardı. Taktir haklarını da genelde bizden yana kullandı.
4)Yönetim;Uzun süredir eleştirmemek için susuyorum ama bir gerçek varki yönetim devre arasından itibaren bu stresi kaldıramamış ve çuvallamıştır. Transfer yanlışları (tabi bu yönetimin mi hocanın mı tartışılır) üzerine bir gereksiz demeçlerle rakipleri bileyerek büyük hata yaptılar.Kayseri maçı öncesi yaptığı kaleci açıklaması (ki daha sonra gönderdiklerine göre %100 haklıdır) gereksiz yere rakibi biledi. Bizden sonra Kayseri'nin hali ortada. Aynı şey Gençlerbirliği için de geçerli. Başkan olmak biraz politik olmayı gerektirir, ağzınıza geleni söyleyemezsiniz. Son Karadeniz takımları şampiyon yazıları bile düpedüz fuzuli ve büyüklüğümüze yakışmayan hareketlerdir. Biz Karadeniz'in büyüğü değiliz Türkiye'nin büyüğüyüz. Benim için Rizespor'la Antalyaspor arasında hiçbir fark yok. Yönetimin önümüzdeki sene için bu hatalarından ders çıkartması gerekiyor.
5)Futbol;Ben maç kaybetmeyi, gol kaçırmayı anlıyorum ama ligin bitimine 5 maç kala mücadele gücününün düşük olmasını kabullenemiyorum. Tamam bi kaç pozisyonumuz var ama oyunu rakip sahaya yıkıp rakibi bunaltabiliyormuyuz, maalesef hayır. Bu takım 4-2-3-1 oynuyor. Başka da planımız yok. Oyuncu değiştiriyoruz ama plan hep aynı. Brozek oyuna girdiğinde bile Umut sola geçip aynı oyun planına devam ediyoruz. Oyun tıkandığında başka bir oyun planımız olmalı ama maalesef yok bu satten sonra da olacağını sanmam.
6)Futbolcular;Tolga;Bizi utandırıyor ama böyle utanmaya can kurban. Geçmiş olsun.
Mustafa Yumlu ; Niye bu takımda olduğunu hala anlayamadığım sırf altyapıdan geldi diye kadroda olduğunu düşündüğüm yeni Tayfun'umuz. İyi niyetli ama asla bizim takımımızda oynayabilecek kapasitede bir futbolcu değil.
Selçuk; Bence dün özellikle ilk yarı takımda ne yaptığını bilen ve panik yapmayan tek adamdı. Keşke ona ayak uydurabilecek bir kaç oyuncumuz daha olsaydı.Gideceğini bile bile bu kadar canını dişine takarak oynaması taktire şayan Çok üzülüyorum gidecek olmasına.
Colman; Haftalardır söylüyorum çok ama çok kötü oynuyor. Aldığı he rtoğu kaptırıyor. Presleri de genelde gölge pres. Dün bence sahanın en kötüsüydü. Şenol Hoca nasıl o kadar dayandı anlayabilmiş değilim.
Jaja; Colman için söylediğim herşey Jaja için de geçerli. Beni dün tribünde çıldırttı. Hem hiçbirşey yapmadı hem de çok top kaybedip defansta eksik yakalanmamıza neden oldu. Taki ilk oyuncu değişikliğine kadar. Ne olduysa o andan sonra oldu bi anda sahanın en iyisi oldu. Anlamak mümkün değil. O oyununu maçın başından itibaren oynasaydı dün maçı rahat alırdık.
Alanzinho; vasattı. Alanzinho-Jaja ikilisi ilk 11 için lükstür. Bu kadar yumuşak iki adamla rakibi bozamıyoruz. Saha dışında iyi arkadaş olabilirler ama uyumlu oynayabildiklerini söylemek de zor.
Burak; Dün uzun süre sonra ilk kez çok kötü oynadı ama o kadar maç kazandırdı ki dün kötü oynamasına birşey diyemiyorum.
Umut;Umut'u severim. En kötü zamanlarında bile hep destek çıktım ama bu çocuğu hala ilk 11 de oynatmak başta ona çok büyük kötülüktür. Her geçen maç daha da kötü bir psikolojiye giriyor. Dikkat edin artık resmen cezasahasına girmekten kaçıyor. Özgüveni yerlerde. Son iki haftadır yaptığı o müthiş presi de göremedim. Bu hafta kesinlikle dinlendirilmesi gerekiyor.
Yattara; Bu karaktersiz ve vurdumduymaz herifin yaptıklarına ya da yapamadıklarına alıştık da içime sindiremediğim hala bu adamdan medet ummamamız. Adam ilk 11'de değil seyirci maç başlamadan hala seyirci trübüne çağırıp bu adama prim verilmesini anlayamıyorum. Takımın en çok para kazanan oyuncusu ama ikinci yarıda tek bir katkısı yok. Taraftara kızıyorum hala şımartıyorsunuz, Şenol Hoca'ya kızıyorum bu adamı 18'e alıyor, adam da hepimizle dalga geçe geçe paraları cebe indiriyor, yazıklar olsun aldığı paraya da ona tezarühat yapan seyirciyede.
Engin; İyi bir Trabzonsporluysan bu yarışın bitmesine 5-6 hafta kalmışken çıkıntılık yapmayacaksın. İçine atıp eğer mutsızsan sezon sonu alıp ceketini gideceksin. Ama takımın huzurunu bozacak hareketler yapıp takımın ona en çok ihtiyacı olduğu dönemde kadroya girmeyeceksen senin Trabzonslu olman da formanı öpmen de umrumda değil.

Şenol Hoca; Birşeyin altını çizelim bu takım bu kadroyla hala liderse bu tamamen Şenol Hoca'nın başarısıdır. Ancak eleştirilecek çok şey var;
a)Bizim B planımız yok. 4-2-3-1 oynuyoruz. Oyunun sıkıştığı anlarda farklı ve rakibi şaşırtacak bir planımız yok.
b)Değişiklikler hep aynı 60.dk dan önce değişiklik yapılmıyor. Değiştirilen oyuncular performansa göre değil tamamen isimler aynı.
c)Umut'un ilk 11 'den kesilebilmesi için ne yapılması gerekiyor anlayabilmiş değilim. Adamın özgüveni yerlerde.
d)Takıntılar, Engin disiplinsizlik yaptığında at dışarı Jaja yaptığında ilk 11'de oyanamaya devam. Siz Engin'in yerinde olsanız ne düşünürdünüz?
e)Devre arası transferler; Ben yönetime kızıyordum ama maalesef devre arası transferleri Hoca istemiş. O zaman soralım kendisine ; Hocam madem oynatmayacaktın neden aldın bu adamları? Yattara ve Umut bu kadar kötüyken Brozek ve Mehmet Çakır nerede? Anlamakta güçlük çekiyorum. Neden bu takıma bir sol açık aldırmadın. Şampiyonluğa giden bir takım 9 puan öndeyken ve sol açıksız oynuyorken neden bir sol açık aldırmadın?
Bence Şenol Hoca'nın en büyük hatası transferlerde dahil mevcut düzeni bozmak istememesidir. Ligin ikinci yarısı bir kaç değişiklik deneyebilseydi kendisi de biz de rahatlardık.
Gelelim şampiyonluk yarışına; Biz stresi kaldıramıyoruz bu gerçek. İkinci olmak bizi rahatlatabilir. Ben önümüzdeki hafta maça iyi başlarsak maçı rahat kazanacağımızı düşünüyorum. Ama maça kötü başlarsak ve özellike Umut gol kaçırırsa seyirci takımı baskı altına alabilir ve maçı da sezonu da kaybedebiliriz. Herşeye rağmen bu lig henüz bitmedi. Bence dün kazansaydık ligi bitirirdik ama beceremedik. Bence fenerin en stresli maçı karabük maçı olacak. biz dörtte dört yaparsak hala şansımız var ama yapabilirmiyiz soru işareti.

Amma şişmişim bu kadar yazdım hala rahatlayamadım.

Barış Burak
23.04.2011, 09:54
Yazdiklarim sence dogru mu yanlis mi?
yazdıklarının doğru olabilmesi için;

1) objektiflik

2) yapıcı olabilmek

gerekir bence. bence objektif değilsiniz çünkü yukarıda belirttiğim gibi,galibiyet sonrası yorumlarınızı bu kadar sık ve uzun göremiyorum.görsem okuyacağım ve galibiyette ve mağlubiyette ne gibi analizler yaptığınızı göreceğim.ama bunu göremediğim iin yanlış diyorum

bu arada düşüncenize saygısızlık yapmıyorum,sadece her puan kaybı sonrası takıma yaptığınız eleştirileri eleştiriyorum.

bence yanlış.

karayamayman
23.04.2011, 09:55
Fener bu hafta kazanırsa Kocaman yine dostluk mesajları vermeye başlar...Mazallah şampiyon olurlarsa sureti haktan görünüp "Trabzon da haketmişti, onlar için üzüldüm" falan der...Gıcık oluyorum böyle adamlara...Bu süreçte bende nefret uyandran iki kişi oldu zaten biri Aykur Kocaman, biri de spor yazarıyım diye ortada dolaşan Altan Tanrıkulu...

Barış Burak
bu yazının altına imzamı da atarım mühürüm olsa onu da basarım:)

yok mu mühürün senin şimdi? yeme bizi hocam:) kaşeni bassanda olur:)

Furkan Dündar
Şimdi Biz hangi takıma puan kaybedecek diye düşünelim fener ama işimiz zor fener hangisinde takılır ki tüm takımlar fenere karsı bastan kaybedecek gibi oynuyor satılmıs vs bılemem ama maç baslar baslamaz yenik gibi görüyorlar kendini...
eskişehir bundan sonra kahpeşehirdir ve unutmasınlar elimize bir gün düşerler 1-2 seneye sıvas gibi küme dusmeye oynaycaklar buna eminim satılmsların sonudur..
Maça gelince maçı almak yine elimizdeydi ama yapamadık Forvetımızın etkısızlıgı buragıın bır maç kendini gösterememesi bize pahalıya mal oldu umarım fener puan kaybeder ama işimiz zor .

Asi Çaykaralı61
Orta sahamız biraz daha kalabalık olsaydı daha da iyi olurdu.

Serdar Dilekoğlu
23.04.2011, 09:58
Her ne kadar puan kaybı yaşasakta moralleri bozmayalım.

Biz her platform da şampiyonluğa inandığımızı gösterdik.

Bu inancımız lig bitene kadar devam edecek.

Nasıl ki son dakikaya kadar maçlarda bekleyip maçlardan galip gelmesini bildiysek lig bitene kadar da şampiyonluğu kazanacağımızın farkına varalım.

Herşeye rağmen 7 geliyor.

Hedef 7 kalan 4.

omermk
23.04.2011, 09:58
Gelelim teşvik meselesine; Bilica seneye bonservissiz Eskişehir'deymiş. Ayrıca fb'den Eskişehir'li futbolculara ciddi bir prim gelmiş. Bu iki bilgi de maç öncesi Eskişehir'de çok ciddi çevresi olan bir iş adamı dostumdan gelmişti.
Ama bu iki habere rağmen ben Eskişehir'de Alper, Doğa, Koray ve Pele haricinde diğer futbolcuların çok büyük gayret gösterdiğini düşünmüyorum. Paraya ihtiyacı olan bu arkadaşlardı sanırım.

Eren Karaahmetoğlu
23.04.2011, 10:00
Ey gidi Eskişehirsporlu. Senin takımın onurlu bir duruş sergileyip Trabzonspor'a karşı canını dişine taktı diye düşünüyorsan çok yanılıyorsun. Senin takımın onurlu değil. Senin takımın şerefli de değil. Bunun siz de farkındasınız. Eminim ki farkındasınız. Ama yediremiyorsunuz. Hatta kafayı yiyorsunuz.

Ama bizim sinirimiz, sizin takımınızın ve Bülent Uygun denen herifin şerefsizliği mi sizce? Yani şu maçta canını dişine takması futbolcularınız gram bizi üzdü mü zannediyorsunuz? Biz buna alışmadık mı yıllardır? Biz kimiz, farkında mısınız? Trabzonspor ve Trabzonspor'un taraftarlarıyız. Biz şampiyon oluyorsak ve olacaksak, düzen bozarak şampiyon olacağız. Tüm bunları yenerek.
Dün yenemedik, olmadı. Ama bu sene sonunda emin olun, Trabzonum şampiyonluğu Eskişehir'de bile doya doya kutlayacak.

Neyse, gelelim size kızmamızın sebebine Eskişehirspor taraftarı. Tunga abi ve Selman abi çok güzel yazmış. Siz ne yaptığınızı zannediyorsunuz? Stadı geçtim, forumlarınızda bile adeta kin kusuyor taraftarınız. Bu kadar mı düşman görüyorsunuz siz bizi? Bizim suçumuz, Eskişehirspor Süper Lig'e çıktığında ilk tebriğe giden taraftar grubu olmamız mı? Yoksa Eskişehir'in Trabzon'a geldiği 08-09 senesinde taraftarlarını şehirde mükemmel bir şekilde ağırlamamız mı? Bunun karşılığı Eskişehir'de her zaman küfür oluyordu, ancak dünkü kadarını asla beklemiyordum be.

Öncelikle, aranızda sizin de bildiğiniz gibi bu kadar çift kimlikli varken hiçbir halt olamazsınız. Boşuna biz büyüğüz ayaklarına yatmanın anlamı yok. Maç 0-0 bittiğinde Premier Lig'deki gibi 'Yeeeee' diye tribünlerden gelen o ses de neyin nesiydi? Biz dün kimle maç yapıyorduk? Tribünde kimler vardı? 'İ.ne Trabzon, olamazsın şampiyon' demek öyle? Kim olacak peki biz olamazsak ey gidi Eskişehirli? Siz neler yaptığınızın farkında mısınız? Maç boyu küfüre ne demeli? Burası her yer değil, buraya gelen bilir, ulan i.ne Trabzon, burası Eskişehir? Fener maçını radyodan dinliyordum ve 90 dakikaya yakın Fenerli dinledim. Şimdi ise böyle bir tezahuratı bütün stad bağırıyordu. Avazı çıktığı kadar.

Son olarak, orası da her yer Eskişehirli. Orası da her yer. Belki üzüleceksiniz ama, orası Fener'e, Beşiktaş'a, Galatasaray'a bile her yer. Gittikçe Bursa'ya benziyorsunuz. Yazık.. Dün en çok sizi seven biri olarak değer verdiğim birini kaybetmeme üzüldüm. Evet birini kaybetmiş kadar üzüldüm belki de..

Skora neden mi çok üzülmedim? Çünkü o tezahuratlardan sonra şampiyonluğa daha çok inanıyorum. Böyle şerefsizlere bırakmayacağız bu ligi. Eze eze şampiyon olacağız.

kaan61
23.04.2011, 10:04
Bence hakem maça etki etmedi, attığımız iki golde de faul vardı, özellikle Burak'ın pozisyonuna faul çalınmayabilirdi, bence Alanzinho'nun Koray'a yaptığı hareket ise kesinlikle penaltıydı.

Yalnız en az 6 dakika duran maça 4 dakika eklemek de neyin nesi onu anlamadım ben.

alanzinyonun pozisyonunda alanzinyo topa vuruyor adam arkasından geldiği için dengesiz gibi görünsede adamın amacı araya ayağını sokmak penaltı kazanmak . top alanzinyoya yakın önce topa müdahale sonra adama penaltı olmadığını düşünüyorum. mustafa nın pozisyonunda adam mustafanın önüne geçmek için eğilip büğülüp önüne geçti zaten yerlerdeydi mustafa da acık bastı bence gol verilebilirdi. asıl penaltı bi pozisyonda tolga topa çıktı aldı o sıra hemn arkasında giray batuhanı kucaklamış sıçramasını engellemişti o penaltı verilebilirdi. ama hakem görmedi. burağın pozisyonunda hem fikirim açık şekilde çekti volkanı. ilk yarıda daha ayağa pas ayptık derli topluyduk . ikinci yarı onun daha hızlısını ve bitirici vuruşlusunu yapmalıydık. şanssızlıkda var jajanın firikiği girse çok değişik bir maç olacaktı. fenerin 5 maçı var biz kalan maçlarımızı kazanalım bekleyelim. İnşallah biz şampiyon oluruz.

Hasan Onur TAN
23.04.2011, 10:08
yok mu mühürün senin şimdi? yeme bizi hocam:) kaşeni bassanda olur:)
Mühür falan vermediler ya:( adım yeter ama orası ayrı:D

deserts61
Fener bu hafta kazanırsa Kocaman yine dostluk mesajları vermeye başlar...Mazallah şampiyon olurlarsa sureti haktan görünüp "Trabzon da haketmişti, onlar için üzüldüm" falan der...Gıcık oluyorum böyle adamlara...Bu süreçte bende nefret uyandran iki kişi oldu zaten biri Aykur Kocaman, biri de spor yazarıyım diye ortada dolaşan Altan Tanrıkulu...
altan tanrıkulunada çok derin duygular besliyorum.....

SEDAT
- Ben kendi adıma Eskişehir'i Sivas ve Bursa'nın yanına yerleştiriyorum bu 3'lü özel , öbürkülerine gelince hepsi aynı zaten ...

Sami Kuk
23.04.2011, 10:10
İlk olarak 42 misafirin icinden renktaşlarım hariç diğerlerine bordo mavininkiler girsin..

Kimse duygusal olmasın,azize bu saatten sonra vermez şampiyonluğu.Para konuşur artık.Oynayacağı takımların başkanları azizin g.tünden ayrılmıyor..

Umut atsanda o golleri herkesi sustursan.Malsın oğlum sen 2 senedir kanser olduk.Zor olanı yapıp topu kaleciye atıyosun..Valla ben şampiyonlugu son maçta son 5 maçta ,avarajla verdiğime yanmam 27 sene ya 27..

Eskisehir taraftarıda rengini belli etmiştir..İstanbul yalakası bunlarda,anti istanbul falan hikaye.Febe maçında süt dökmüş kedi gibiydiniz.Bu maçta bayagğı ateşliydiniz.Her zaman her yerde en büyük fenev sesleride duydum sanki. Sonra .... trabzon olamassın şampiyon sesleri..Kapalı tribünde fener bayragı açılması.Maç bitiminde kopmpe oley hey çekılmesi.Lan 1 punamı sevıniyosunuz 1 puan sizi uefayamı getirdi.Alayınız fenerliymiş lan başkanından tut,hocasından taraftarına..

Anadoluda varsa yoksa Trabzon demekki.Eskisehirinde diğerlerinden farkı yok..

Mehmet Zeki
23.04.2011, 10:12
Su an Lig Tv'yi izliyorum. Adam mesaj atmis. Trabzon'da yasayan bir fb'liymis. Tam ezik...

Murat'
23.04.2011, 10:13
- Ben kendi adıma Eskişehir'i Sivas ve Bursa'nın yanına yerleştiriyorum bu 3'lü özel , öbürkülerine gelince hepsi aynı zaten ...

Bursa taraftarının rengi hiç değilse belli, ben dün sırtımdan vurulmuşum gibi hissettim, 3 puanı kazanamadığımız için değil edilen o küfürler yüzünden.

Mustafa Yılmaz.20
Hayatımda beddua etmeyen beni bile deli ettiler. Dün ağzıma ne geldiyse söyledim hala söylüyorum. İnşallah böyle haysiyetsiz, şerefsiz, çift cinsiyetli, dolandırıcı, yalaka, şikeci yavşakların hayatında hiçbir zaman huzur olmaz. Hepsi yaptılarının cezalarını çekerler inşallah.

Birde eskişehir çıktı topunu oynadı ne demek yahu? Bu adamlar dün topunu oynadıysa şu ana kadar yaptıkları neydi? fener maçını ve bizim maçımızı izleyen bir insan nasıl dün eskişehir topunu oynadı diyebiliyor? Dün şike, teşvik primi, maç satma, teknik direktörün istediği zaman yenilip istediği zaman bir takıma çelme takma olayını gördük. Fener maçında bir kaleyi boşaltmadığı kalan şerefsizlerin dün beraberlik hiçbir işlerine yaramamasına rağmen defansa yattıklarını gördük. Kendi sahasında 4 defans 3 önlibero 2 orta saha ve tek forvetle oynayan başka takım varmı dünyada?

Barış Burak
Mühür falan vermediler ya:( adım yeter ama orası ayrı:D

tamam hocam eyvallah:)

Murat'
23.04.2011, 10:14
Su an Lig Tv'yi izliyorum. Adam mesaj atmis. Trabzon'da yasayan bir fb'liymis. Tam ezik...

Neden bu gereksiz ayrıntıları burda paylaşıyorsun ki, üniversite öğrencisi ya da herhangi bir memur olamaz mı ?

Mehmet Zeki
23.04.2011, 10:15
Neden bu gereksiz ayrıntıları burda paylaşıyorsun ki, üniversite öğrencisi ya da herhangi bir memur olamaz mı ?

Ozur dilerim bir daha birsey paylasmam. ;)

10 numara
23.04.2011, 10:17
sergen bile hiç hazzetmem , "eskişehir'in bu maçtaki taktik anlayşını anlayamadım tek santrafor arkasında hücum özelliği olmayan doğa!ve kalabalık orta saha ,fb maçındaki taktik nerede şimdiki nerede!bence dikkat edilmesi gereken bir nokta." dediyse herkes görmüştür sanırım , ayrıca yan hakemin mustafa'nın gol pozisyonda bayrak kaldırmasınıda anlayamamış sergen."o pozisyonu göremez ki yan hakem neye bayrak kaldırıyor anlamadım"demesi ,ancak karşısında hemen savunma psikolojisine bürünen,sanki fb avukatı olan ersin düzen olunca,kapatıveriyor üzerini..... geçen hafta yeşil kravat takmıştı ersin , bu hafta kırmızı bekledim ama sanırım yakıştıramadı kendine....ayrıca egemen'i indirdikleri pozisyonda ersin düzen'in topsuz alan olduğu için bir şey yok demeside tam bir fiyasko...

Punisher-61
23.04.2011, 10:17
yazdıklarının doğru olabilmesi için;

1) objektiflik

2) yapıcı olabilmek

gerekir bence. bence objektif değilsiniz çünkü yukarıda belirttiğim gibi,galibiyet sonrası yorumlarınızı bu kadar sık ve uzun göremiyorum.görsem okuyacağım ve galibiyette ve mağlubiyette ne gibi analizler yaptığınızı göreceğim.ama bunu göremediğim iin yanlış diyorum

bu arada düşüncenize saygısızlık yapmıyorum,sadece her puan kaybı sonrası takıma yaptığınız eleştirileri eleştiriyorum.

bence yanlış.

Ben söylediklerimin arkasindayim senol günes sansini cok zorluyor belki sans golü olur diye olmayacagini gördügü zaman oyuncu degisikligi gecikiyor .

Ben zamana oynamak istersem 92de oyuncu degistiririm
Senol günesde maci kazanmak icin 92de koyuyor. Umut bulutu mecbur oynatiyor cünkü yedegi yok.
Paweli almakla senol günes hata yaptigini biliyor.

Umut ligin ilk yarisinda önemli goller atti o dönemde yönetim forvet bakiyordu teo gitti diye umut o dönem daha iyi konsante oluyordu maclarda. Simdi bakiyorki yedekte pawel var benim yerim ilk 11de banko daha rahat o yüzden konsantre olamiyor.

Adam zorluk görmüyorki senol güneste olacak yavrum atacaksin canim sana gü eniyorum diyor umutta bu güvenceyle atmazsamda hoca zaten arkamda diyor bana bisey olmaz

Mert Pasa
23.04.2011, 10:26
hala senol guneste suc arayan var el insaf.sampiyon olmak olmamak degilde bu zoru gordunmu birbirine dusmek var ya ben ona bitiyorum.
sanki gecen sene brossun biraktigi takim buraya kendi kendine geldi de Senol son macta Messiyi yedek birakarak bu sonuca imza atti.

Biraz insaf tam destek.Sampiyon olamazsak seneye oluruz,umudunu kaybedenden Trabzonsporlu olmaz.simdi 82 puanla biz ikinci fener birinci olsa onlar kutlamalara bogulurken biz birbirimize mi dusecegiz yine ,yapmayin Allahaskina.Bu sefer gercek Trabzonsporlularin kenara cekilip sonuc ne olursa olsun iyi gun dostlarina meydani birakmamamiz lazim.

Ayrica Fenerin takilmamasi da o kadar kolay bir sey degil,son macin son saniyesine 2-0 girmezlerse hala durumlari tehlikede olacak.

ULAS TARAKCI
23.04.2011, 10:26
Buca pazar gunu feneri yenecek ve puan farki 3 e cikacak.Ben de buna inaniyorum.

mahmuter61
23.04.2011, 10:28

onun yaşantısını..... sefil herif.

TSarıalioğlu
23.04.2011, 10:28
Buca pazar gunu feneri yenecek ve puan farki 3 e cikacak.Ben de buna inaniyorum.

Hayal kurmak güzeldir

10 numara
23.04.2011, 10:29
buca feneri yensin söz bizde satacağız maçı onlara :) oldumu 6 puan kalırlar ligde artık..

Lazman
23.04.2011, 10:29
Dun aksam sefersizlik,satilmislik nasil olur cok acik gorduk bir kere daha. Hepsinin anasinin aziz cakaliyla ortakligi var herhaldeki fener diye yirtildilar. Umut artik gitmesi icin gec kalmis bi faciadir. Bundan sonra gitse ne gitmese ne. Simdi biri cikar der umut onemli goller atti,atmasina attida attigi 0 gollerin yaninda 50 tane kacirdi. Attiklarini atmasaydi,kacirdiklarini atsaydi 20 puan ondeydik. Kafa beyin kalmamis adamda,bari son maclar oynamasa.

Hakem pezosuna,masa alti yalakasi bulet pisligine bisey demiyecem. Bu ibnenin ussaklarini kufur etmek dogrudur ama genede oteki tarafta yanmaya degmez.

Bide sunu ekliyeyim,bu saatten sonra kimse hayal kurmasin. fb takilirsa %10 ibb ye takilir.Baska takilirsa mucizedir.

Sami Kuk
23.04.2011, 10:30

:):) Yok daha neler:)

Benim tek güvendğim Karabük.Diğerleri yatar.

Bu azizenin cezası neden 21 güne indi.

Yiğit SARI
23.04.2011, 10:30
Forum kafayı yemiş. Dün akşam ne oldu foruma öyle 2 saat bi sayfa açılmadı ?

Mehmet Zeki
23.04.2011, 10:32
Forum kafayı yemiş. Dün akşam ne oldu foruma öyle 2 saat bi sayfa açılmadı ?

Siteye saldiri oluyor bildigim kadari ile?

Mustafa SAYAR
23.04.2011, 10:32
sabahı zor ettim valla uykularım kaçtı.Ya nedir bu sanki bir rüya kalan maçları alacaksın şampiyon olacaksın her şey elinde.Beşiktaş yok galatasaray yok böyle bir lig bir daha gelirmi bu sene olamazsan bir daha ne zaman olacaksın.30 yaşındayım ömrümde 1 kez şampiyonluk görmek istiyordum onu bile çok gördüler.Facebookda sabaha kadar gırgır geçtiler iyice ezdiler beni içim öyle bir sızlıyorki sormayın gitsin hüngür hüngür ağlamak istiyorum.

TSarıalioğlu
23.04.2011, 10:33
Maç bitti adm son dakika dıo ulan adama 45 gundu 20 gun kebap saha da kapanmadı :D
boşbakan dıyorda akp calısıor he vallah calısıyorsnuz ADİLER...

Bülent uygun= fenerin köpeği herkes bir daha bılmelı adamın hıc galıbıyetıyok fenere neden acaba !
adaletsizsiniz
Eğer kaderimizde varsa şampionluk oluruz olamazsakda ınancım asla kalmıcak iyiler hep kazanır sözüne haklı hakkını alır laflarına

Rasim YILMAZ
23.04.2011, 10:34
Fenerin yaptığı her türlü saha dışı oyununu bizde yapmalıyız. Dürüst oynuyorsunda ne geçiyor eline? Yasal olan (!) teşvik primini son 5 hafta , bizde dağıtalım.
Adam fenalaşacak kadar yırtıyor kendini ,siz düşünün artık... Fener maçında 2 orta saha ruh gibi gezinirken , bizim maçımızda 3 orta saha adam adama markajın dersini veriyor tüm Türkiyeye..

Karabükten bekliyorum güzel bir sürpriz...:)

Tangerine Dream
23.04.2011, 10:35
Kayserispor gibi Eskişehirspor'da görevini başarıyla tamamladı. Es-Es'in kalan 4 maçta 0 çekmesi beni şaşırtmaz.

Yiğit SARI
23.04.2011, 10:37
Eskişehir , Kayseri ve Antalya

:mad:

mahmuter61
23.04.2011, 10:38
Eskişehir halkı çift kimliklilerle dolu adam olun takımınızı destekleyin.Ayrıca orası eskişehir olsa ne olur siz önce nesiniz ve nerelisiniz buna karar verin!!!Trabzonun şampiyon olup olmaması sizi bukadar ilgilendirmesin ama önümüzdeki senelerde Bank Asyaya ineceksiniz.O ahlak yoksunu hocanız ve içinizdeki (çoğunuz öylesiniz)çingeneler Trabzona karşı duyduğunuz nefreti bir gün ödeyeceksiniz.

hüseyin1975
23.04.2011, 10:39
Moralim cok bozuk. Dün mac bir iskenceydi.
BMN sürekli ya acilmadi yada takildi ve Forumda iskenceydi.
Eskisehir basligi kapatilmis ve bu isabet olmus.
Allah belalarini versin serefsizlerin.
Ayrica bu Basligada misafirler alinmamasi lazim.
Simdi angutlar burayi okuyupta dahada keyiflenmemeli!

hüseyin1975
23.04.2011, 10:42
Fenerin 4 maci kaldi.
Sivas zaten yatar onlara, baskanlarida nede olsa serefsiz.
Bu 4 macda Puan kaybedermi?
Insallah eder.