PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tebrikler Gaziantepspor..

Samet İslamoğlu
17.04.2011, 01:58
G.Antepspor bu maçtan puan alsaydı biliyorumki bi çoğumuz helal olsun,çok iyi mücadele ettiler vs. diye övgüler,methiyeler düzecektik.Evet belki kaybettiler ama Kayseri gibi Eskişehir gibi maçı hediye etmediler.( Bunun daha ağır tabiri var ama kullanmayayım) Canla başla,yürekli bir şekilde mücadele ettiler.Bizim maçtada böyle oynasınlar hiç önemli değil..Ama bu başlığı açma gereksinimi duydum çünkü şu gururlu mücadelelerinden ötürü kendilerine teşekkür etmek istedim..
Tekrar tebrikler Gaziantepspor.Hepinize helal olsun..

Ahmet Başkaya
17.04.2011, 02:54
Canı yürekten oyunları için helal olsn .

DeAgLeMaNyAq
17.04.2011, 02:59
Gaziantep'e helal olsun ancak Olcan Adın'a 2 kez helal olsun. FB altyapısından yetişmesine rağmen hırsı ve mücadelesi takdir edilmeli...

POYRAZ
17.04.2011, 03:29
Gaziantepsporlu tüm oyunculari tebrik ve takdir ederim.
Diger takimlar gibi göz göre göre maci fe-be'ye vermedikleri icin.
Simdi bizim macta da ayni direnisi gösterirlerse inanin hic gam yemem.
Bize zaten tüm rakiplerimiz her macta müthis direnis gösteriyorlar. Biz alisigiz ama güle oynaya mac kazanan, sahada resmen yürüyerek mac kazanan, oyuncusu g.tüyle gol atip mac kazanan fe-be de en azindan bir macligina da olsa anlamis oldu emek vermenin ne demek oldugunu. Yine de hakeme dua etsinler yoksa 10 kisi kalmis ve bir sutu da direkte patlamis olan Gaziantepspor bunlari yenebilirdi.
Tebrik ederim Gaziantepspor'u. Tebrik ederim Tolunay Kafkas'i.

nesta61
17.04.2011, 05:16
tolunay hocanin 96dan hesabi vardi ama HAKEM p... engel oldu ... tebrikler gaziantep tebrikler tolunay hoca bizede boyle oynayin bizede delikanli gibi cikin oynayin bizim bedava puanlara ihtiyacimiz yok .. bursa ve antepi gordukce , kayseri ve eskisehir satilmi$larindan tiskiniyorum!! bu mu kaliteli ve temiz lig?????

coren
17.04.2011, 05:32
Lige bak ya ne hale geldi. Yatmayan takıma teşekkür eder hale geldik

Samet İslamoğlu
17.04.2011, 05:32
Bunlar birazda yönetim işi.Mesela hatırlayın Gaziantepspor'un 3-0 dan 4-3 fenere verdiği maçı.Celal Doğandı o zaman başkan.Ondan kurtuldular şimdi geniş bi vizyonları var.Şu anki yönetimleri bence iyi.Bursa'yada laf ediyoruz falan ama adamlar Volkan'ı,Sercan'ı,Ozan İpek'i satmadılar,şampiyon oldular.Eskiden olsa hemen gönderirlerdi..Ama aynı şekilde Eskişehir gibi takımlarında yönetiminde sorun var.Umarım onlarda bi an önce kurtulur o vizyonsuz,3 kuruşluk adamlardan..

macuka
17.04.2011, 06:20
Gaziantep oldukca iyi futbolculardan kurulu seneye lig cok daha zor olacak bu belli oldu.
Yukarda bir arkadas yazdi FB ikinci defa ,bizim macla beraber, emek vererek mac kazanmanin ne demek oldugunu ogrendi. Rakip zorlayinca sahadan kafa goz kirilmadan cikilmadigini gormus oldu.

Oğuz ZEYTİN
17.04.2011, 07:40
Çok ama çok gereksiz buluyorum böyle teşekkürleri, helal olsunları... Bize ne Antep'den, Bursa'dan, ondan bundan!

Büyük takım taraftarıyız, unutmayın. Başkalarından medet ummamıza gerek yok. Oyuncularımız çıkıp kazandığı sürece biz şampiyon olacağız. O yüzden hiç de umrumda değil Antep'in Eskişehir'in oyunu...

Yarın gelip bu teşekkür ettiğiniz takım bizimle oynayacak. Aynı direnci bize gösterince tavrınız nasıl olacak?

İşbu sebeple abartılı olduğunu düşünüyorum. Fakat siz de haklısınız. Basında, sosyal medyada öyle bir hava var ki; Fener'den puan alan Trabzon'a çalışmış sayılıyor. Trabzonspor Başkanı çıkıp "herkes bizim şampiyon olmamızı istiyor" diyor. Hep birlikte Fener'i ulvi bir konuma getirdik. Sanki onlar mazlum, bizse kutsal ittifakın başı.

Aslında öyle mi? Bu Anadolu takımları adını verdikleriniz bugüne dek neredeydi? Ne çabuk unuttunuz sevgili Şota'nızın Kayseri'sini... Birçoğunuzun neredeyse ikinci takım mertebesine çıkardığınız tamamen hamasi Eskişehir'i de gördük geçen hafta.

Yapmayın, bırakın bu geçici dostluk muhabbetini. Gelin asıl desteği kendi oyuncularımıza verelim. Bize ne Antep'ten?

Ben Antep'in oynadığı oyunla gelmedim buralara! Şanlı mazimin izinde, gücümle dövüşe dövüşe geldim! Trabzonspor'um ben! Kimsenin desteğine de ihtiyacım yoktur.

*

Hüseyin Gündoğdu
17.04.2011, 08:52
antep seneye şampiyonluğa oynar.
ancak orta ikilileri sadece defans yapıyor.
Hürriyet ve Murat Ceylan.
bu ikisinin yerine oyunu çift yönlü oynayabilen.
iki ortasaha bulsalar. seneye çok rahat kafaya oynarlar.
takımın geri kalan kısmı çok iyi.
özellikle olcan, ivan, elyasa, danny, karcemaskas ve cenk tosun
her takımda oynayacak futbolcular.
sağ bek elyasa bize ilaç gibi gelecek bir futbolcu.

antep'e tebrikler...

Barış Burak
17.04.2011, 08:56
eywallah antep,senin gibi takımlara karşı mücadele etmek bizim daha çok hoşumuza gidiyor.Allah razı olsun adalet düşüncenizden. hakkınızı yediler...

Vkgz
17.04.2011, 12:18
basit hesap muhabbetlerine girmeden normal ve ciddi futbol oynadıkları için tebrik ediyorum, Eskişehir teknik adamı gibi yapmayıp bilerek ortasahayı açmayan bir teknik adamları olduğu için oldu tabi bu..

POYRAZ
18.04.2011, 02:47
Çok ama çok gereksiz buluyorum böyle teşekkürleri, helal olsunları... Bize ne Antep'den, Bursa'dan, ondan bundan!

Büyük takım taraftarıyız, unutmayın. Başkalarından medet ummamıza gerek yok. Oyuncularımız çıkıp kazandığı sürece biz şampiyon olacağız. O yüzden hiç de umrumda değil Antep'in Eskişehir'in oyunu...

Yarın gelip bu teşekkür ettiğiniz takım bizimle oynayacak. Aynı direnci bize gösterince tavrınız nasıl olacak?

İşbu sebeple abartılı olduğunu düşünüyorum. Fakat siz de haklısınız. Basında, sosyal medyada öyle bir hava var ki; Fener'den puan alan Trabzon'a çalışmış sayılıyor. Trabzonspor Başkanı çıkıp "herkes bizim şampiyon olmamızı istiyor" diyor. Hep birlikte Fener'i ulvi bir konuma getirdik. Sanki onlar mazlum, bizse kutsal ittifakın başı.

Aslında öyle mi? Bu Anadolu takımları adını verdikleriniz bugüne dek neredeydi? Ne çabuk unuttunuz sevgili Şota'nızın Kayseri'sini... Birçoğunuzun neredeyse ikinci takım mertebesine çıkardığınız tamamen hamasi Eskişehir'i de gördük geçen hafta.

Yapmayın, bırakın bu geçici dostluk muhabbetini. Gelin asıl desteği kendi oyuncularımıza verelim. Bize ne Antep'ten?

Ben Antep'in oynadığı oyunla gelmedim buralara! Şanlı mazimin izinde, gücümle dövüşe dövüşe geldim! Trabzonspor'um ben! Kimsenin desteğine de ihtiyacım yoktur.

*
Insanlar Gaziantepspor'u onurlu durusundan ötürü, mücadelesinden ötürü tebrik ediyor. Sapla samani karistirmayalim renktas. Gaziantepspor da tipki digerleri gibi maci göz göre göre fe-be'ye verebilirdi ama bunu yapmadi. Adam gibi cikti oynadi. 3 Puani kaybettiler ama mücadeleleri takdirimizi kazandi.
Kimseden medet ummak icin bu taraftarlar buraya yazmiyorlar bu yazilari. Iyice anlamak lazim olayin özünü sonra yorum yapmak lazim. Ayrica forumun cesitli yerlerinde de Gaziantepspor'un bizimle oynayacagi macta büyük bir direnis göstermesi halinde bundan kimsenin gocunmayacagi da diger renktaslar tarafdindan yazilmis. Bize istedikleri kadar mücadele göstersinler. Bundan gocunmaz bence kimse. Cünkü sereflerini satmadilar onlar. Insanlar Gaziantepspor'u neden tebrik ettiklerini iyice anlamak lazim.

Oğuz ZEYTİN
18.04.2011, 10:17
Insanlar Gaziantepspor'u onurlu durusundan ötürü, mücadelesinden ötürü tebrik ediyor. Sapla samani karistirmayalim renktas. Gaziantepspor da tipki digerleri gibi maci göz göre göre fe-be'ye verebilirdi ama bunu yapmadi. Adam gibi cikti oynadi. 3 Puani kaybettiler ama mücadeleleri takdirimizi kazandi.
Kimseden medet ummak icin bu taraftarlar buraya yazmiyorlar bu yazilari. Iyice anlamak lazim olayin özünü sonra yorum yapmak lazim. Ayrica forumun cesitli yerlerinde de Gaziantepspor'un bizimle oynayacagi macta büyük bir direnis göstermesi halinde bundan kimsenin gocunmayacagi da diger renktaslar tarafdindan yazilmis. Bize istedikleri kadar mücadele göstersinler. Bundan gocunmaz bence kimse. Cünkü sereflerini satmadilar onlar. Insanlar Gaziantepspor'u neden tebrik ettiklerini iyice anlamak lazim.

Nereden biliyorsunuz şereflerini satıp satmadıklarını? Adam gibi oynamanın kriteri nedir size göre? Bu kadar kolay mı insanları itham etmek! Kimi neye göre böyle kıyaslıyorsunuz?

Sizlere göre Eskişehir maçı sattı, Kayseri kalecisi Volkan eski Fenerli diye bilerek gol yedi... Ama Antep direndi!

Bırakın diğerleri ne yapıyorsa yapsın, malzeme veriyorsunuz rakiplere. Bana ne Kayseri'den Antep'den... Biz kazandığımız sürece şampiyon olacak mıyız; olacağız. Eee, Kayseri'nin Antep'in Eskişehir'in oyununu, mücadelesini neden öveyim; niçin tebrik edeyim? Bu enerjimizi, kendi takımımıza harcamak daha yerinde olacaktır.

Hele şereflerini satmadılar diyorsunuz ya... Başka biri de çıkar 90+4'de sattılar der.

Kısır döngüdür bu. Uzar gider...

Trabzonsporlulukla, anti-Fenerlilik arasında fark var. Biri aksiyon, diğeri reaksiyondur. Trabzonsporluların bu psikolojiden sıyrılması gerekir. Bu da özgüvenle olur. Geçmişte yaptıklarını bilerek, bugünkü gücünü farkına vararak...

Hani Fenerliler kendilerine karşı biraz iyi oynayan takımı Trabzonspor'a çalışmakla suçluyorlar ya, bizimki de onlardan farksız oluyor böylece.

Düşüncelerinize saygım var; bu da benim fikrim.

Muhabbetle...

Altan Atabay
18.04.2011, 10:24
bu konu için ayrı başlık açmaya gerek yok arkadaşlar.