PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara’da Niçin Ts Club Yok?

61-firtina
14.01.2006, 19:40
Evet bence bu konu çok önemli Türkiyenin baskenti olan Ankara da TS CLUP in olmamasi 2 sene öncesine kadar atakulede vardi ama neden kapandi bilmiyorum.Ben sahsen kulübün lisansli ürünlerini ordan almak isterim ama yok mesela simdi TRABZONSPORUMUZUN formasini almak istedigimde acaba kulübe parasi gidiyormu diye içimde bir süphe uyaniyor en kisa zamanda açilir umarim bizde ordan bol bol alisveris yapariz.

Ozan
14.01.2006, 20:16
bende senin arkandayim ankarada bir ts club açilmasi sart. yönetime acil duyurulur ankarada bir ts club istiyoruz !!!

bahadır2561
15.01.2006, 12:56
ewet istiyoruz..............

pisiko
15.01.2006, 16:37
Evet baskentte böyle bir büyük takimin magazasi olmazmi

Nytre
17.01.2006, 00:12
oldu da nerede oldu* atakule de .. atakule artik popüler bir yer degil adamlar gitti oraya açtilar.. tabi is yapmadi...

merkezi bir yere açilmaliydi bu hatayi nasil yaptilar hala anlamadim ilk açildii gün demistim ...

selçukabi
17.01.2006, 08:24
Evet bence bu konu çok önemli Türkiyenin baskenti olan Ankara da TS CLUP in olmamasi 2 sene öncesine kadar atakulede vardi ama neden kapandi bilmiyorum.Ben sahsen kulübün lisansli ürünlerini ordan almak isterim ama yok mesela simdi TRABZONSPORUMUZUN formasini almak istedigimde acaba kulübe parasi gidiyormu diye içimde bir süphe uyaniyor en kisa zamanda açilir umarim bizde ordan bol bol alisveris yapariz.

Ankarada neden TS Club yok sorusunun cevabini ben sana vereyim 61-firtina, çünkü daha Ankaraya 3-3,5 saat mesafedeki Kayseriye bile gidecek adam bulamiyoruz, Maçlari beraberce izledigimiz Büyük Liman dernegini Istanbul takimlari ile yaptigimiz maçlar disinda yarisini bile dolduramiyoruz.Böyle basliklar açacaginiza organizasyonlar topigine bakin da deplasmanlara gelin.Haaa bu arada bizi tanimayanlar olabilir adam filan yemiyoruz....

coach
17.01.2006, 09:57
bende atakuledeki ts club'a gitmistim ama virane bir yer gibi duruyor arkadas,o atakule denilen yerde 50 dükkan varsa 25 tanesi zaten bos,,

surfiveus
17.01.2006, 11:21
Himm, bir Ankara'da-ikamet-eder-taraftar olarak, deplasman konusunda yedigimiz ayari yüzüm kizararak kabul ediyorum. Galiba Baskent'te sayimiz az, ya da hulkumuz mu yokbir araya gelip atraksiyon yapmaya nedir?

Ben sahsen, FMD'de bir grup fenerbostan taraftarinin lüzumsuz samatasi arasinda maç izlemekten biktim. Kahvelere zaten gidemiyorum son iki yildir,adim 'deli'ye çikti civarda. Maç izlemek için düzenli gidilen bir yer varsa kosarak gelirim. Deplasman isi biraz zor, aile saadetimin sularinda dalgalanmalar oluyor zira deplasman denince.

Neticede TS Club Ankara'da daaçilsin, Digitürk de hep bizim maçlarimizi versin istiyor deli gönül...Maruzatim budur. Açilsin diyorum yani, hemen gidip o kedili bordo-mavi kupayi aliciim.

Evet evet aliciim kendisini...

selçukabi
17.01.2006, 11:42
Maç izlemek için düzenli gidilen bir yer varsa kosarak gelirim. Deplasman isi biraz zor, aile saadetimin sularinda dalgalanmalar oluyor zira deplasman denince.

Maç izleyecegimiz yer konusunda organizasyonlaraltinda BMN Ankara bütün maçlarda Büyük Limandayiz diye bir topic var degerli kardesim, safkan Trabzonsporludur herkes orada, Yasar Oguz Kirci'nin kendisinin bizim gibi holigan(!) olmadigini ispat için arasira getirdigi fenerliarkadaslarini saymazsak. Bayan arkadaslarin deplasmana gittigi zaten bahsi geçebilen bir mevzu degildir. Ilaveten içim de elvermez malum bazi yerlerde itlen göpeklen ugrasabiliyoruz.Yine de Büyük Liman dernegine bekleriz, Google Earthden adres tarifi bile var kimse bulamiyorum demesin.smileys/smiley2.gifEdited by: selçukabi

Oğuz
17.01.2006, 12:27
Bir üyemiz israrla benimle ugrasip üstümden prim yapmaya çalisiyor. Anlam veremiyorum.. Gelmeyin bu oyuna arkadaslar..

Ankara'da TS Club neden yok sorusuna gelince, Ankara'da kaç tane Trabzonsporlu var diye sormak daha akilci bence.. Hesap yapalim mi? Diyelim ki 250.000smileys/smiley5.gifHadi 500.000 diyelim.. Güzel rakam degil mi.. Villereal diye bir takim var. Köy takimi.. Hadi abartmayalim kasaba takimi.. Statlari her maçta full.. Kadrolarinda dünyaca taninan bir çok oyuncu var.. Kelleyle olmuyor bu isler.. Kaç kisi TS Club ürünleri almak için can atiyor.. TS Club açildi da ne oldu.. Bir arkadasimiz dükkanin açildigi yerin çok islek olmadigini söylemis.. Bu isler gönül isleridir.. Trabzonspor ürünleri Ülkealan Pasajinda da satiliyor.. Kizilay'in göbeginde.. Kizilay merkezi bir yer oldugu için mi orada TS üsünleri satiliyor.. Gidin sorun esnafa kaç tane forma satmis bu sene.. "Allah'tan kokmaz çürümez mal, bu sene olmasa seneye satilir" diyor..Ürün almak isteyen arkadas Atakule'ye mi gitmeye eriniyor.. Hikaye hepsi..

Iyi bir Trabzonsporlu TS Club olup olmadigini bilir.. Iyi bir Trabzonsporlu TS Club'in nerede oldugunu da bilir.. Iyi bir Trabzonsporlu eger lisansli ürün almak istiyorsa gider Sincan'da bile olsa alir.. Kandirmayalim kimseyi.. Umursayan olmadi diyelim, olsun bitsin..

Tmac61
17.01.2006, 12:36
4 saat istanbul 1.5 saat de Cevahire gidiyorum bir flama için bunlari bahane kabul etmem...

Bi de internet var tabi...

cakal 61
17.01.2006, 16:58
ben atakulede oldugunu biliyorum yokmu yoksa yoksa buyuk bir ayip

Ozan
17.01.2006, 20:24
Bir üyemiz israrla benimle ugrasip üstümden prim yapmaya çalisiyor. Anlam veremiyorum.. Gelmeyin bu oyuna arkadaslar..

Ankara'da TS Club neden yok sorusuna gelince, Ankara'da kaç tane Trabzonsporlu var diye sormak daha akilci bence.. Hesap yapalim mi? Diyelim ki 250.000smileys/smiley5.gifHadi 500.000 diyelim.. Güzel rakam degil mi.. Villereal diye bir takim var. Köy takimi.. Hadi abartmayalim kasaba takimi.. Statlari her maçta full.. Kadrolarinda dünyaca taninan bir çok oyuncu var.. Kelleyle olmuyor bu isler.. Kaç kisi TS Club ürünleri almak için can atiyor.. TS Club açildi da ne oldu.. Bir arkadasimiz dükkanin açildigi yerin çok islek olmadigini söylemis.. Bu isler gönül isleridir.. Trabzonspor ürünleri Ülkealan Pasajinda da satiliyor.. Kizilay'in göbeginde.. Kizilay merkezi bir yer oldugu için mi orada TS üsünleri satiliyor.. Gidin sorun esnafa kaç tane forma satmis bu sene.. "Allah'tan kokmaz çürümez mal, bu sene olmasa seneye satilir" diyor..Ürün almak isteyen arkadas Atakule'ye mi gitmeye eriniyor.. Hikaye hepsi..

Iyi bir Trabzonsporlu TS Club olup olmadigini bilir.. Iyi bir Trabzonsporlu TS Club'in nerede oldugunu da bilir.. Iyi bir Trabzonsporlu eger lisansli ürün almak istiyorsa gider Sincan'da bile olsa alir.. Kandirmayalim kimseyi.. Umursayan olmadi diyelim, olsun bitsin..

evet dogru söylüyorsun bu isler gönül isi bulmak isteyen bulur . ben mesela ülke alan pasajindan alirim her zaman. ama ts club olsa daha iyi olur . bunun içinde herkesin bizim gibi düsünmesi lazim ki is yapabilsin ts club .

61-firtina
17.01.2006, 21:36

Ankarada neden TS Club yok sorusunun cevabini ben sana vereyim 61-firtina, çünkü daha Ankaraya 3-3,5 saat mesafedeki Kayseriye bile gidecek adam bulamiyoruz, Maçlari beraberce izledigimiz Büyük Liman dernegini Istanbul takimlari ile yaptigimiz maçlar disinda yarisini bile dolduramiyoruz.Böyle basliklar açacaginiza organizasyonlar topigine bakin da deplasmanlara gelin.Haaa bu arada bizi tanimayanlar olabilir adam filan yemiyoruz.... Adam yenmedigini bende biliyorum çünkü orda en son federasyonu protesto gösterisine katilmistim ayrica deplasmanada gitmek isterim ama final haftasina denk geliyor okulun ayrica ben ts clup in açilmasini isterim çünkü fenerbahçe sirf magazalarindan milyarlarca para kazaniyor burdada açilsa kazanacagimizdan hiç süphem yok çünkü geçen seneki Trabzonspor gençler maçinda ts clup tirina izdaham yüzünden insanlar giremedi hatta yogunluk çok diye 2 gün daha kaldi tirimiz ankarada bu gibi örnekler dururken niçin bu konuda israr ettiginide anlamadim dogrusu

tigin
17.01.2006, 22:06
efendim ankaradaki ts club'in (clup degil club) kapanma nedeni merkeze uzakligi ve maalesef yönetimin bu magazaya siperis edilen ürünleri göndermemesidir.bunu bizzat kapatmadan bir gün önce magaza sahibi sahsima söylemis bende niye mal getirmiyorsunuz buraya diye çikistigim için yüzümün hafif pembelesmesine imkan tanimisimdir.smileys/smiley36.gif

ikinci konu baslikla alakasi yok ama selçukabi adam yemiyoz demis tamamen dogru simdiye kadar birini yedigini hiç görmedim.smileys/smiley4.gif

Can basten
20.01.2006, 00:12
Ankara'daki Ts Club'in Trabzonspor taraftarlarinca yeterli ilgiyi görmedigi dogru bir saptama, buna bir diyecek yok... Ancak konunun baska bir yönüne dikkat çekmek isterim ki, bu da Ts Club'in yanindaki Galatasaray Store sahipleri tarafindan isletilmesiydi... Dükkana girdigimde genelde içerde kimse olmuyordu, birisinin içeri girdigini görenler yan dükkandan gelip ilgileniyordu... Yani açikçasi komiksel ve bize yakismayan bir durum vardi...

Ts Clubkapandiktan sonraayni dükkana Trabzon, febe ve bjkninüçünün birden ürünlerinin satildigi FanatikStore diye birsey açtilar... Hala açik mi bilmiyorum da, bizzat Trabzonspor'un Ankara temsilcilerinden diger iki ezigin ürünlerinin de ayni dükkanda satilmaya baslanmasindan sonra buraya mal gönderilmemesi karari alindigini ögrenmistim. Tigin'in dedigi olay bu olmali...

Bununla birliktearkadaslaraKizilay'daki Trabzonspor Irtibat Ofisi'nde Trabzonspor'un lisansli ürünlerinin satildigini yani burasinin Ts Club gibi islev gördügünü de hatirlatalim. Ancak Trabzonspor'un itibari için mutlaka bir Ts Club mutlaka ayri olarak açilmali ve bu da yönetim tarafindan kurulup onun belirleyecegi kisiler tarafindan idare edilmelidir.Zira Ts Club'in kâr etmiyor diye kapatilmasi Trabzonspor gibi büyük bir kulübe yakisan durum degil...Edited by: Can basten

TAMTÜRK61
26.01.2006, 21:42
Evet Can Basten arkadasin görüsüne katiliyorum.. TS CLUB acilacaksa ,bunu ciddi olarak isletebilecek ve iyi bir mekanda TrabzonSpor kulübümüze ve taraftarlarimiza yakisacak sekilde olmasi gerekir..Aslin Ülkemizin baskentinde de olmamasi büyük eksiklik diye düsünüyorum...

Burçak
28.01.2006, 17:04
ankarada atakuledeki ts club ün kapanma sebebinin malzeme bulunamamasindan oldugunu duymustum. bana pek inandirici gelmemisti. adam satmak için malzeme istiyoda klüp nasil yollamaz diye düsünmüstüm. pek inandirici gelmemisti. ve yaklasik 1 hafta önce basimdan geçen bi olayi anlatmak istiyorum.

geçen hafta marmaristeydim. bjk store gs store ve fenerium adi altinda bi magza gördüm çarsida. 3 klübün magazasi birlesmis tyek magazada satis yapiyordu. önünden geçerken bizim ki neden yok acaba diye düsündüm. vitrinde bizimde formalarimizin oldugunu gördüm. ve aklima uzun zamandir almak istedigim idmanda giyilen uzun sort geldi. ve almaya karar verdim. içeri girdigimde aradigim seyin olmadigini sadece ts formasisttiklarini sölediler. niye yok dedim. bana verdikleri cevap aynen atakulenin kapanmasina sebep bi açiklamaydi. adamlarin demesine göre trabzonspora verdikleri siparisler oraya yollanmiyormus. onlar konç sort akliniza gelen bütün ts clubdaki ürünlerin siparislerini veriyolarmis ama klüp yollamiyormus. bu sadece bizim degil diger takimlarlada yasadiklari sorunmus. ama bizde hiç gitmiyor gibi biseymis. yani atakulenin kapanis sebebinin aynisini burdada kendim canli olarak yasadim. adamin dmesine göre organizasyon eksikligi var. onlar satmak istiyor ama klüp yollamiyor. yetistiremiyor belki. saçma geliyor bunlar ama gerçekler.

hatta klüpten yöneticiler bile gidip magazayi görmüsler ama bi gelisme olmamis. sonuç olarak sorun trabzonspor klübünde gibi görünüyor. siparisleri zamaninda yada hiç yollamiyorlar. profesyonel bi çalisma yok.

adamin en son dedgi sey ise burda trabzonspora ilgi oildukça fazlaydi. ama son anortosis maçindan sonra büyük bi ilgisizlik basladi. bende ona o maç bi kazaydi dedim. yani orda potansiyelimiz iyi. ama klüp üstüne düseni yapmiyor!!!

sheva
28.01.2006, 19:49
bagiracksiniz muhtemelen de simdi ben Ankara'da lisansli ürünleri nereden bulacagim? illa internet üzerinden mi siparis vermek gerek ( ki hiç güvenmem smileys/smiley5.gif)

Alptuğ
15.02.2006, 19:14
izmirde de yok öncelikle ankaraya acilmali

İskender66
17.02.2006, 13:03
evet istiyoruz

selimberkan
17.02.2006, 22:00
buyuk eksiklik

Burçak
21.02.2006, 11:45
magazadan klüpe bana bunu bunu yollayin dediklerinde klüp o magazaya birsey yollamazsa tabiki o magaza kapanir.

Nytre
21.02.2006, 14:27
ya da 0 magaza ankaranin m0dasi gecmis bir yerinde aci|irsa 0 magaza tabi kapanir...

bu arada ankarada ts c|ub ürün|eri nerede sati|iyr ?

coach
21.02.2006, 15:04
magazadan klüpe bana bunu bunu yollayin dediklerinde klüp o magazaya birsey yollamazsa tabiki o magaza kapanir.

Istanbul Anadolu yakasinda Maltepe'de Zeyland isimli lisansli taraftar malzemeleri satan bir magaza var,magaza tüm takimlarin malzemelerini satmak için tüm kulüplere fax çektiklerini bu fax'lara önce trabzonspor'un cevap verdigini,48 saat içinde tüm malzemeleri yollayarak aninda satisa hazir hale getirdiklerini bana söyledi.

4 Takimin taraftar ürünlerini sattiklarini ve içlerinden bu konuda en çok Trabzonspor'un hassas davrandini söyledi.

selçukabi
21.02.2006, 15:58
Ankarada Gazi Mus.Kemal bulvarinda Onur Çarsisinda bizim de ürünlerimizi satan bir magaza var.Orada vitrinde bir atki var arkadaslar olmaz böyle bir sey.Resmen agzimin sulari akti.Fiyati görünce de dumura ugradim tam 31 (yazi ile otuz bir ) YTL

Nytre
21.02.2006, 21:51
bu adres tam olarak nerede?

yeni çikan bereler var çizgili 10ytl imis ondan alacam

Can basten
23.02.2006, 03:03
Arkadaslar internet üzerinden yani www.trabzonspor.com.tr (http://www.trabzonspor.com.tr) adresinden istediginiz gibi alisveris yapabilirsiniz, hiç bir sorun olmaz, siparis ettiginiz ürün rahatlikla adresinize teslim edilir...

tigin
23.02.2006, 10:21
TS Club TIR?i Ankara?da
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/270905tir.jpgTrabzon?un düsman isgalinden kurtulusunun 88. yildönümü nedeniyle 24 Subat 2006?da gerçeklestirilecek etkinler kapsaminda Trabzonspor TS Club TIR?i Ankara?da olacak.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.com/images/trans.gif</DIV>Yarin saat 10.00?dan itibaren Ahmet Cömert Spor Salonu önünde gün boyu hizmet verecek olan TIR?dan taraftarlarimiz lisansli kulüp ürünlerinden satin alabilecekleri gibi, Trabzonspor Kulübü üyelik islemleriyle, Trabzonspor Dergisi?ne abone olabilecekler.

Ahmet Cömert Spor Salonu Ankara?da Sirinevler Kavsagi?nda bulunuyor.

<DIV align=right>23.02.2006 10:13:00</DIV>
<DIV align=left>hadi bakalim ts club isteyenler.smileys/smiley2.gif</DIV>
<DIV align=right></DIV>

tigin
23.02.2006, 10:35
yav ankarada sirinevler kavsagi mi varmis smileys/smiley36.gifsmileys/smiley4.gif

selçukabi
23.02.2006, 10:38
Gerekli uyarilari kulüp yetkililerine yaptim hata düzeltiliyor.smileys/smiley2.gif

selçukabi
23.02.2006, 12:59
tigin'in sizi kandirmasina müsade edemem çok degerli BMN Ankara iste haberi düzelttirdim

TS Club TIR?i Ankara?da
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/270905tir.jpgTrabzon?un düsman isgalinden kurtulusunun 88. yildönümü nedeniyle 24 Subat 2006?da gerçeklestirilecek etkinler kapsaminda Trabzonspor TS Club TIR?i Ankara?da olacak.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>

Yarin saat 10.00?dan itibaren 19 Mayis Spor Salonu önünde gün boyu hizmet verecek olan TIR?dan taraftarlarimiz lisansli kulüp ürünlerinden satin alabilecekleri gibi, Trabzonspor Kulübü üyelik islemlerini yaptirabilecekler ve Trabzonspor Dergisi?ne abone olabilecekler.
<DIV align=right>23.02.2006 10:13:00</DIV>

selçukabi
23.02.2006, 13:08
Usaklar yarin saat 12:30'da eski meclisin önünde bulusup tirin oraya gidecez.Isteyenler bize katilabilirler.

sheva
23.02.2006, 13:08
niye yok niye yok diye dövünen arkadaslar iste ne zamandir bekledigimiz firsat smileys/smiley17.gif

yarin saat 12.30'da eski meclisin önünde bulusup beraberce gidiyoruz alisveris yapmaya.(Istanbul'dan neyimiz eksiksmileys/smiley1.gif) gelmek isteyenler ya simdi gelsin ya da sonsuza kadar sussun.

surfiveus
23.02.2006, 13:22
ciciler alcas bis yaaa...

tigin
23.02.2006, 13:32
benim yerime de alabilirsiniz hatta isi abartip bana da alabilirseniz daha hayirli bir is yapmis olursunuz.smileys/smiley17.gifdogum günümde hediye almayanlari böylece affedebilirim.

sheva
23.02.2006, 13:38
siz kötürüm falan misiniz niye gelmiyorsunuz?

tigin
23.02.2006, 13:40
ben çalisan emekçi bir insanim sizin gibi baba parasiyla ekmek elden su gölden yasamiyorum sheva hanim

sheva
23.02.2006, 13:42
ben bu ögrenci harçligimla gidip bir seyler aliyorsam sizin gibi çalisan ve de 3 dükkandan elde ettigi parasiyla geçinen bir insanin herkeslerden önce gidip almasi gerekmez mi pek sayin admin bey?

Bora Sönmez
23.02.2006, 13:47
Sizleri kiniyorum böyle atismalara her firsat ve her baslikta nasi üsenmeden giriyosunuz anlayamiyorum..2 arkadasinda (SHEVA &amp; TIGIN)acilen bmn yönetimi tarafindan cezalandirilmasini talep ediyorum..Saygilarimla arz ederim

tigin
23.02.2006, 14:01
la bora sen yazi yazmayi biliyormuydun.smileys/smiley36.gif

Bora Sönmez
23.02.2006, 14:11
Lütfen ciddi olalim simdi de benimle mi tartismak istiyosunuz..Sizi acilen BMN yönetim kurulunun akli basinda adminlerinden Oguz Beye sikayet edicegim..

tigin
23.02.2006, 14:29
valla oguzu görebilirsen benden de selam söyle smileys/smiley1.gif

pasha_61
23.02.2006, 15:16
Bence TS Club açilmamasinin sorumlusu taraftarlarimizdir TS Club açilmamis olabilir ancak yinede lisansli ürünlerin satildigi magazalar mevcut ve bu magazalarda ilgisizlikten sikayetçi o halde soruyorum siz esnaf olsaniz böyle bir ise girermisiniz birde bu taraftan bakmak lazim

pasha_61
23.02.2006, 15:47
ürünlere ilgiyi arttirmak lazim buna kafa yoralim nasil arttirilabilir?

Ozan
23.02.2006, 17:52
ts club tiri yarin 19 mayis spor salonunun oraya geliyormus ama 1 ts club sart. o lisansli ürün satan yerlerde bir kaç forma var digeri fasa fiso . hep artiklar yollanio gibi bisey . pek ürün çesidi yok . ts club olursa ürün çesidi çogalir daha iyi olur

bordoylamavi
27.09.2006, 15:06
yani ankara da herhangi bi yere açılabilir. sorun yer değil ürünlerde çeşit az. sadece formayla olmaz ki.sitedeki tişörtlere sweet shirtlere bakıyorum tam bir facia. doğru dürüst ürünler üretseler normal kıyafetlerimizi de burdan alırız. bende bir ts club kravatı var yani ortaokul öğrencisi kravatı kalitesinde

Gürkan
27.09.2006, 15:11
bazı model tişortler varkı formadan daha cok bagırıyo Trabzobzonspor diye o tarz şeylerde günlük kulanımda her zaman olmuyo.kravatlarda öle şık kalıtelı kravatlar yapsalar takım elbıse gıyenler her zaman gıyebılır. ama kocaman bır ts amblemı eklenmeyecek ucuna basına.cunku her patron ızın vermez ole seylere.

sweetrose
27.09.2006, 16:25
haftasonu eski polarlardan alayım dedim.... İzmir caddesindeki balkoncular pasajında 4 büyük takımın eşyaları var fakat trabzonsporun formaları yeni gelmiş bu yüzden polar dahil hiç bir ts club malzemsi yok..... artık tırı bekleyeceğiz...

ulatwilight
27.09.2006, 22:35
abi tırla mırla olmaz bence bu işler.. tırla Anadolu'nun ücra köşeleri deplasmanlara ürün götürülür. başkentte kesinlikle bir ts club olmalı..yani şöyle ankamall'e gidince dolaşırken bi de takıma katkımız olsun deyip her gidişte çoraptır şorttur t-shirttür babaya hediye kravattır bi şeyler alınmalı..yoksa gönül işi diye ota boka taa atakule gibi bi yere gidilir mi..ha gidilir ama forma almaya falan yani aklımızdaki bi şeyi almaya.. kesin en kısa zamanda bi ts club şart Ankara'ya..

sweetrose
27.09.2006, 23:21
Geçen sene değil ondan önceki sene Ata kulede vardı fakat yeterli müşteriyi sağlayamayınca mecburen kapandı... eğer bu konuda girişim olursa harika olur tabi... tırı beklemeye ihtiyacımız olmaz..

sadman
16.10.2006, 23:18
bende ankarada yaşayan bir trabzonsporlu olarak burdada ts club olmasını isterim ama trabzondaki şube bile yeteri kadar iş yapamazken ankarada ticari kaygılardan dolayı açılmamasına hak veriyorum. başlı başına bir ts club yerine ürünler bazı spor mağazalarından satılabilir. bence daha mantıklı. eğer açılacaksa anka mall gibi büyük alışveriş merkezlerinden birine açılırsa daha karlı olur.

Bartuğ13
16.10.2006, 23:21
yaw yok mu atakulede hala.bence kızılayın merkezine,armadaya yada en kötü ihtimal arcadiuma açılmalı.

Can52
16.10.2006, 23:56
TS Clubun gecen yil yaptigi cirosunu bilen varmi?
Herhalde Istanbul takimlarindan düsüktür (öyle düsünüyorum)
Bence sadece bir Kulübün ürünlerini pazarlayan bir yatirimci olanaklarini kisitlamis olur....Bundan 1-2 yil önce Malatyaspor baskani Istanbulda tüm Anadolu takimlarinin ürünlerini pazarlayacak ortak bir magazadan bahsediyordu. Gerceklesdimi acaba??

Bayern Münihin bile Münih disinda sadece kendi ürünlerini satan bir magazasi yok...Bunlari Spor magazalari üstleniyor....

Önemli olan TS Club Magazasi degil, TS Club ürünlerine olan taleptir.
Talep yüksek olduktan sonra , Ankarada olsun, Samsunda olsun , her kaliteli spor magaza sahipleri bu ürünleri satmak icin yaris yapar...

Illede ürün icin can atan kisi orda veya burda bulur. Intenet üzerinden de alabilir...

Gürkan
17.10.2006, 08:34
bağzı yerler varki senede 3-5 tane forma satısı olan buralara ts clu acmak su an ıcın paraları sokaga atmak demek.

her markayı satan buyuk spor magzaları vardır.buralarla anlasılıp cesıtlı urun gonderılırse her sehırdekı taraftarlarımız urunlere sahıp olur.hatta ayrıntılı kataloglar berılırse bu yerlere taraftarlar ıstedıklerı urunu secıp sıparıs bıle verebılırler.

cemilsezgin
17.10.2006, 08:40
ankarada bizim formalarımız armada alışveriş merkezinde ki puma mahazasında satılmaktadır.

Ozan
17.10.2006, 18:32
formaları bulmasına buluyoruz zaten ama diğer ürünlerde çook zorlanıyoruz . atkı , t-shirt , vb. çeşitli ürünler malesef bulunmuyor. bulunsa bile ürün çeşitliliği olmuyor . koca türkiye nin başkenti ankarada ts club olmalı . tabi onu açacak şahsiyet bulunmadığı için malesef yok . nasıl bir çözüm buluncak o da aşikar .

Mustafa Önder
18.10.2006, 03:35
Ülküalan pasajında t-şort falan herşey var

Ozan
18.10.2006, 14:56
Ülküalan pasajında t-şort falan herşey var

bakdım ülkü alan pasajına . çeşitlilik yok . 2 çeşit t-shirt var .

Ozan
18.10.2006, 16:02
gene bir önerim var
beğenmeyenler olabilir belki ama öneri öneridir

ankarada ts club yoksa

bir arkadaş

bir mağaza kiralayabilir , kafasına göre korsan ürünler üretip bunlara ts club markasını basabilir ve bu ürünleri de burada satabilir.

satamaz. yasak mı diyorsunuz?

ben de satabilir diyorum. kulüp yakalarsa paranın bir kısmını onlara verirsiniz
bence kabul ederler. zaten gelir getiren bir satışımız olmadı
bu işin denemesini yapmak ilginç olabilir mi?
siz ne dersiniz?

abi o nasıl teklif anlayamadım . basbaya korsan oluyor bu . kulübün olmayan ürünün bize ne faydası olcak . ben kulübün kendi orjinal ürünlerini almak istiyorum . ya sonuçda burda tartışılacak pek birşey yok koca başkent e ts club şart . tek sorun bunu hangi Allahın kulu açacak . o kişide bir türlü çıkmadı koca ankara dan . her yerde 3 er 4 er tane var burda 1 tane yok yaa kafayı yiyecem

Erkan
19.10.2006, 19:14
Avrupa da da sart ! Yeni urunlerimizi almak icin cok sabirsizlaniyorum... Ama Turkiye ye gitmeden alamiyorum..

Kobalas61
20.10.2006, 10:43
yuh ya insaf koca ankarada Ts cLup nasıl olmaz yav

cicero9
23.10.2006, 01:12
TS Club'ı Trabzon'da birkaç defa gezme fırsatım oldu:

- Tekstil konusundaki tasarımları, bence, çok başarısızdı. (Tabii ki zevkler ve renkler tartışılmaz)

Umarım, Ankara'da da en kısa zamanda açılır ve de en azından şu feneriumun üçte biri kadar iş yapar. Şu fenerium'un önünden her geçişimde çıldırıyorum. Bi sürü adam, ne İstanbul'da ekmeğini kazanıo ne de İstanbul'da doğmuş, bu sarı-lacivert kargalara para yatırıo!!! :mad:

61>34 !!!!

karaca
29.10.2006, 13:59
arkadaşlar ts club lar zarar ediyor özellikle yeni yönetim pumayla anlaştıktan sonra bu iş böyle oldu
ellerinde büyük parti mal kalmış
kesinlikle eskiye dönülmeli

Volkan KAPLAN
06.11.2006, 19:36
Arkadaşlar hepinize katılıyorum ankarada bencede bir lisaslı ürünlerimizi satan yer olmalı en azından klüp kazanır elaleme boşuna para vermeyiz. lütfen yetkili arkadaşlar bu konuyu dile getirsinler.

sweetrose
09.11.2006, 03:46
Ts-club de olmasın ama bu klubün lisanslı ürünlerini satan bir yer olsun bari... İzmircaddesinde ki pasajlara halen bu senenin forması gelmedi( çubuklu ) beklemekteyiz..zaten sadece forma veya nadiren sweet tarzı birşeyler oluyor..Onu da bulamıyınca mecburen deli oluyor insan..

Can52
09.11.2006, 04:45
Sevgili Arkadaslar, su gercegi ilk önce anlayin...
Trabzonspor ManU , Real Madrid , Barcelona, AC Milan , Juve gibi bir kulüp degil..... BU kulüplerin bile kendi sehirin disinda pek fazla "kendi Ofisleri" yok...

Talep o kadar büyük olsa , TS Yönetimi neden bu gibi olaylara acik olmasin??

Avrupada su anda büyük kulüplerin pazarlayisi sadece Fenerium var , ve ordada bekleneni almadigindan duyumlar geliyor....

Trabzonspor kulübü , eger öyle talepler olursa , neden Ankara veya Izmirde subeler acmasin??
Bunu Trabzonspor acmasada yatirimcilar acabilir, o zaman soru sormali neden acmadiklarini....

Ben Almanyada yasayan bir sahis olarak sunlari söyleyebilirim..

En "fanatik" taraftarin cocugunda bile "Sahte ürünler " görüyorum...
Tabiki ilk etapta yüzüne vurmuyorum, ama zamani gelincede söylüyorum..

BU nedir??? bir seyler eksik bizim Ülkemizde veya bizim insanimizda, yani ne kadar köfte , o kadar ekmek.......

Cubuklu Forma , veya "sadece iki cesit T-Shirt" bence bahane..

Burda 3-5 kisi sunu bunu istemis ve kendi yasadigi sehirde yokmus...
Kusura bakmayin ama "bunlar kuru kalabalik" ....
Isteyen her kisi , su Global Dünyada , herseyi bulur....

TS-Cluba gerek yok...

Ozan
09.11.2006, 14:28
Sevgili Arkadaslar, su gercegi ilk önce anlayin...
Trabzonspor ManU , Real Madrid , Barcelona, AC Milan , Juve gibi bir kulüp degil..... BU kulüplerin bile kendi sehirin disinda pek fazla "kendi Ofisleri" yok...

Talep o kadar büyük olsa , TS Yönetimi neden bu gibi olaylara acik olmasin??

Avrupada su anda büyük kulüplerin pazarlayisi sadece Fenerium var , ve ordada bekleneni almadigindan duyumlar geliyor....

Trabzonspor kulübü , eger öyle talepler olursa , neden Ankara veya Izmirde subeler acmasin??
Bunu Trabzonspor acmasada yatirimcilar acabilir, o zaman soru sormali neden acmadiklarini....

Ben Almanyada yasayan bir sahis olarak sunlari söyleyebilirim..

En "fanatik" taraftarin cocugunda bile "Sahte ürünler " görüyorum...
Tabiki ilk etapta yüzüne vurmuyorum, ama zamani gelincede söylüyorum..

BU nedir??? bir seyler eksik bizim Ülkemizde veya bizim insanimizda, yani ne kadar köfte , o kadar ekmek.......

Cubuklu Forma , veya "sadece iki cesit T-Shirt" bence bahane..

Burda 3-5 kisi sunu bunu istemis ve kendi yasadigi sehirde yokmus...
Kusura bakmayin ama "bunlar kuru kalabalik" ....
Isteyen her kisi , su Global Dünyada , herseyi bulur....

TS-Cluba gerek yok...

yapma Allah aşkına abi ne demek global dünya . ben 18 yaşından küçüğüm ve öyle internet üzerinden de sipariş edemiyorum . ya bunu söylemen bile yanlış . koca türkiyenin başkenti ankarada ts club yok . istedii kadar global olsun ts club olmalı . bu tartışılmaz bişey . sadece buna çözüm bulmak gerekir .

bulunuyor demeklede olmuyor malesef bulunmuyor . en meşhur spor mağazasında bile formamızı bulamaz olduk . dağıtım kötü yapılıyor . forma bulsak başka ürünler bulunmuyor . zaten bulunsa bu başlık açılmazdı . hadi bulunuyor diyelim ama ne olursa olsun ts club diye bir şey varsa ankara dada olmalı . globallikle alakası yok bunun ...

Kaya
09.11.2006, 14:33
TsClub, Trabzon dışında ilk Ankara'da açıldı. Hatta açılışa giden arkadaşlaımızda olmuştu. Şimdi bu yer kapanmış ve başka bir yerde TsClub yok ise bu çok acı. Ankara gibi Trabzonspor'lunun çok olduğu bir yerde TsClub'ın olmaması eksiklik değil hatadır hemde büyük bir hata.

Can52
11.11.2006, 03:20
yapma Allah aşkına abi ne demek global dünya . ben 18 yaşından küçüğüm ve öyle internet üzerinden de sipariş edemiyorum . ya bunu söylemen bile yanlış . koca türkiyenin başkenti ankarada ts club yok . istedii kadar global olsun ts club olmalı . bu tartışılmaz bişey . sadece buna çözüm bulmak gerekir .

bulunuyor demeklede olmuyor malesef bulunmuyor . en meşhur spor mağazasında bile formamızı bulamaz olduk . dağıtım kötü yapılıyor . forma bulsak başka ürünler bulunmuyor . zaten bulunsa bu başlık açılmazdı . hadi bulunuyor diyelim ama ne olursa olsun ts club diye bir şey varsa ankara dada olmalı . globallikle alakası yok bunun ...

Güzel kardesim , sözüm sana degil.......bunu anla...

Sen belki harcliginin cogunu Trabzonspor ve ürünlerine veriyorsun.
Senin gibi cok kisiler olsa , Kulüpler hic bir zaman sIkIntI cekmeyecek, ama cogunluk öyle degil malesef........

Talep yüksek olursa , TS Klubta o kadar sunar...
Burda konu sadece TS Clubun basari veya basarizligi degil....

Tekrar diyorum, ne kadar Köfte...O kadar ekmek

sözüm senin icin degil kardesim..........

OFLU
11.11.2006, 05:52
Beyler iyi guzel konusmussuuzda şimdi TS Club demek extra külfet demek klüp daha önce acmıs fakat yeterli görülmediği için kapanmış o zaman Ankaradaki renkdaşlarımız taşın altına elini soksun.Siz klube TS Club Şubesi için başvurdunuzda talebiniz kabul edilmedimi..Klüp bas bas bağırdı TS Club bayilikleri verilecektir diye hatta İst da da Bahçlievler gibi paralı bi semtte babamın arkadaşı yer açtı fakat olmayınca olmuyor yaklaşık 1 sene sonunda iş olmadığından kapattı ve kendi mağazasıydı TS Club bayiiliği talep etmiş ve almıştı.Diyeceğim o ki maddi durumu iyi olan bi Ankaralı yada bikaçınız gelin bi araya kardeşim açın o zaman madem o kadar potansiyel var Ankarada hem siz kazanın hem Trabzon kazansın hemde şehir kazansın...

demokles
11.11.2006, 10:41
Şu andaki yönetim kesinlikle kurumsallaşmanın bir ayağı olan TS Club lara önem vermiyor forma satışlarımızdan ve bu işe verilen değerden belli değilmi bir çubuklu forma bile yaptıramadılar yada önemsemediler ki ankaraya bir mağza açmak akıllarına gelsin...

Ozan
11.11.2006, 12:18
önceden ankaradaki ts club ın yeri atakule deydi yani çok gidilen biyer değil orası artık . kızılay gibi biryere açılsa iş yapar gibime geliyor . ben siteden araştırıp bulmuşdum . herkes öyle aramaz internetden . göz önünde bi yer olsa geçerken bile uğrar taraftar . onun için önceden iş yapamadığını düşünüyorum . zaten orda ürün çeşitliliği yokdu. sormuşdum bunlar niye yok diye . kulüp göndermiyor demişdi bana adam . doğru mu söyledi orasını bilemem .

Mellih
11.11.2006, 13:01
Atakule ye TS CLUB açarsan tabi kimse gitmez. Kızılay ya veya Ankamall gibi alışveriş merkezlerine açacaksın. Ayrıca Trabzonspor gibi bir klubün Mağaza açıp KAPATMASI hiç iyi olmamış.

Atalay
11.11.2006, 13:24
olayın yerle ticari mantıkla veya hiç bir şeyle alakası yok!!daha önceki işletmeci ile bire bir kendisiyle görüştüm..bana ilettiyi şu olmuştu ben trabzonspor taraftarlarının ilgisinden taleplerinden çok memnunum fakat ürün siparişi veriyoruz siparişlerimiz elimize bir ayda geliyor vede ürün çeşitliligi çok az demişti o zaman yani atay aktug zamanında ts cluplar emekleme dönemindeydi ve yinede bir şeyler yapılmaya çalışılıyordu...şimdi o işletmeci ata kulede bjk store magazasını işletiyor inanmayan kardeşlerimiz gidip konuşabilirler...fakat şu andaki yönetimimiz bir önceki yönetimden aldıgı ts clup ların üstüne bir tugla koymamıştır ne yazıkki profesyonel zihniyet bu yönetide mevcut degildir...onun içindirki biz burda ne söylesek ne yazsak havada kalıyor!!saygılarımla....

sweetrose
11.11.2006, 17:47
olayın yerle ticari mantıkla veya hiç bir şeyle alakası yok!!daha önceki işletmeci ile bire bir kendisiyle görüştüm..bana ilettiyi şu olmuştu ben trabzonspor taraftarlarının ilgisinden taleplerinden çok memnunum fakat ürün siparişi veriyoruz siparişlerimiz elimize bir ayda geliyor vede ürün çeşitliligi çok az demişti o zaman yani atay aktug zamanında ts cluplar emekleme dönemindeydi ve yinede bir şeyler yapılmaya çalışılıyordu...şimdi o işletmeci ata kulede bjk store magazasını işletiyor inanmayan kardeşlerimiz gidip konuşabilirler...fakat şu andaki yönetimimiz bir önceki yönetimden aldıgı ts clup ların üstüne bir tugla koymamıştır ne yazıkki profesyonel zihniyet bu yönetide mevcut degildir...onun içindirki biz burda ne söylesek ne yazsak havada kalıyor!!saygılarımla....

Bu açıklamayı iyi irdelemek gerekiyor. Kardeşim bilgilendirmenden dolayı teşekkür ederim Gerçekleri bilerek konuşmak bu olsa gerek. Ankara gibi bir ilde, başkentte, ve bu ülkenin bir kaç büyük şehrinden birinde TS-CLUB bulunmaması acizliktir ve gaflettir bence. Ne kadar kötü bir durum. Kocaeline Ts-club açılırken kaç bin kişi baz alınrak açıldı acaba...

kudu_61
27.11.2006, 14:29
Eziklerden bir futbolcu gidiyor 100 tane forma alıyor sevdiklerine hediye ediyor bizimkiler alışmış beleşe puma versin biz giyelim içlerine giydikleri donu bile ts cluptan aldıklarını zannetmiyorum biz nasıl iş yapalım 3 formam var hepsi tsclup seyyarda 1 ytl ye satılan hediyelik eşyayı gittim 5 ytl ye tsclup tan aldım yeter ki biz kazanalım...Bu arada ankara da kaç kez stad doldurduk ?

miragef
17.12.2006, 00:02
evet bencede olması lazım ama. bazı arkadaşlar atakule olduğunu duydum diyor. işte bunun için atakulede ki kapandı .. herkez olmasını istiyor ama oradan alışveriş yapan yok adam kirasını çıkartamıyor..

sheva
17.12.2006, 00:48
Bu Ankara'dan korkulur yahu. Ankara'da neden Ts Club yok dedik dedik,bakın sevgili başkanımız da "Madem Ankara'ya açamıyoruz,kapatın hepsini üzülmesin çocuklar" dedi !

sweetrose
18.12.2006, 22:17
Bu Ankara'dan korkulur yahu. Ankara'da neden Ts Club yok dedik dedik,bakın sevgili başkanımız da "Madem Ankara'ya açamıyoruz,kapatın hepsini üzülmesin çocuklar" dedi !

Yakında klübün armasıda satılır bu gidişle... Dediğin gibi ankarada ts club tartışması yaparken...!!

Hey tanrın sen akıl fikir beyan eyle...!

murathanerol
18.12.2006, 22:41
Dün akşam Cevahirdeki TsClub taydım bir iki alış veriş yaptım.Pazar günü olmasına rağmen sadece 40 satış yapılabilmiş dün bütün gün boyunca.Çalışanlarla dertleştik biraz.Adamlar hiçbir futbolcunun TsClub a getirilmediğinden yakınıyor.Örneğin Marcelinho nun günübirlik gittiğini düşünelim.İyi bir organizasyonla,imza günüyle satışlarda artık sağlanacağını savunuyorlar.Tam karşısında Fenerium var.Düşünsenize karşılıklı TsClub un kapanacağını..Yabancı demez mi alaylayıcı bi şekilde "Fenerium un karşısnda TSClub dayanamadı,indirdi kepenkleri"..Her ne kadar zarar etse de bence Ankara,Antalya,İzmir e de açılmalı TsClublar.Çünkü bunlar klübün büyüklüğünü gösterir.Ama albayrak ne yapıyor?Trabzonspor u yerel bir klüp yapma amacını gerçekleştirme yolunda elinden geleni yapıyor..TRABZONSPOR,TRABZON ŞEHRİNİN TAKIMI DEĞİLDİR!BÜTÜN TÜRKİYE YE MALOLMUŞ BİR TAKIMDIR..
Bunun farkına artık varın albayrak..

Gürkan
18.12.2006, 22:59
başlık ilginç oldu.

soru: ankarada niçin ts club yok ?
cevap: nerde var ki.

ofkan
18.12.2006, 23:23
Yazın trabzonda olduğum formaları ilk çıktığı zaman trabzon Ts Clubdan alıyorum. ama Ankara'da oturuyorum. ama ankarada da Ts Club şart. Ankarada Formamızı satan fason yerler war.

macka61
18.12.2006, 23:34
geçen pazar bende cevahirdeki ts clubdaydım bir forma aldım abi daha kapanıp kapanacağı belli değil dedi bize böyle bir şey söylenmedi dedi inşallahta kapanmaz

Ayşe Aygün
19.12.2006, 09:20
Üzülmeyin arkadaşlar artık İstanbul da da olmayacak nasılsa. artık kendimizi kumaş aılır.dikeriz.istediğimiz modeli.

Gürkan
19.12.2006, 11:43
Üzülmeyin arkadaşlar artık İstanbul da da olmayacak nasılsa. artık kendimizi kumaş aılır.dikeriz.istediğimiz modeli.

iyi fikir ortaklaşa forma kumaşı alalım.ölçüleri verip terziye diktirelim. 2 şer model falanda yaparız çeşit olur.

A.Alper
19.12.2006, 19:28
alıntı yapıyorum bir bmn üyesinin imzası :

"gerçek taraftar takımının lisanslı ürününü kullanır ; tabi bulabilirse..."

Şuayip Aydın
19.12.2006, 19:49
arkasadalar ya zaten butun ts klupler kapanıyo ona bakarsan bursada yok ...

EyüpKILIÇ61
24.01.2007, 12:58
Bursa nere Ankara nere...Türkiye'nin başkentinden bahsediyoruz...Çok mantıksız bir olay tsclupın Ankara'da olmayışı :(

tigin
24.01.2007, 13:52
Arkadaşlar eryamandaki optimum alışveriş merkezinde TS club ürünlerini bulabilirsiniz.

Kaya
24.01.2007, 15:12
Ankara'da koca "ANKAMALL" diye bir alış veriş merkezi var sanırım. Açsalar oraya bir tane yau...

macka61
24.01.2007, 15:59
dpğru diyon kaya abi ama bizim yönetimde onu düşünecek bilgi yok

attagümüshane
24.01.2007, 20:13
bizim takımı yönetenler hakikaten ne yazıkki istanbul'un gerisinde kalmayı kabullenmiş..nasıl ts club olmaz ya!!!! ayıp ve rezalet!!sanki alan olmayacak!!bi kere biz o istanbullu sahte taraftarlardan 10 kat daha taraftarız ki gider lisanslı ürün alırız destek için!!!ama yok!!ts club yok..mesela samsunda da yok..acaba görmüyolar mı samsunda ne kadar büyük bi bordo-mavi kitlesi olduğuunu??var da ben mi bilmiyorum acaba??sadece benim bi dünya akrabam var ..satsınlar da alalım!!!
eryamandaki optimumda satılıyomuş yazılmış..valla doğrudur..çok sağol kardeş bu bilgi için ama ts club olmalı bu ürünleri satan yerin adı.biz bunu haketmeyecek taraftar değiliz çünkü.

EyüpKILIÇ61
24.01.2007, 20:20
Ankara'da koca "ANKAMALL" diye bir alış veriş merkezi var sanırım. Açsalar oraya bir tane yau...

Yok Kaya abi yaa nerde, keşke olsa.

Vegas
24.01.2007, 20:43
Trabzon'da neden hala daha TS Club var onu da kapasinlar

kutoz
24.01.2007, 20:49
Ankara'da Atakule'de açılan Ts Club, iflas ettiği için kapandı...

Tigin'in belirttiği alışveriş merkezinden de Ts Club ürünlerini alarak, Trabzonsporumuza katkı yapabilirsiniz arkadaşlar. Hayır ben dolmuşa binip gidemem diyorsanız, www.trabzonspor.com.tr adresinden de alışveriş yapabilirsiniz... Sırf eleştirmek için yazmayalım. Olana sahip çıkılmamış ki zamanında, şimdi "neden açılmaz" diye şikayet ediyorsunuz...

Murat61
24.01.2007, 21:02
o ts clup i isleten adama sorabilrisn tam 6 forma aldim ondan bayrak corap konc etc sayamiyorum bile genede batti daha ne yapsaydim yani arada baskalarininda almasi lazim adam resmen bana calisiyodu ariyodum su geldimi yok bu geldimi yok talep olmayinca bisey gelmemeye basladi sonra taraftar store oldu sonrada batti

Bartuğ13
24.01.2007, 21:05
bence hep yazıyoruz da şu bmnde yeterli mali duruma sahip ve bu işlerle ilgilenen kimse yok mu ts clup açabilecek?hani kaç bin üye var kimse yapamaz mı

Ozan
25.01.2007, 13:38
Ankara'da Atakule'de açılan Ts Club, iflas ettiği için kapandı...

Tigin'in belirttiği alışveriş merkezinden de Ts Club ürünlerini alarak, Trabzonsporumuza katkı yapabilirsiniz arkadaşlar. Hayır ben dolmuşa binip gidemem diyorsanız, www.trabzonspor.com.tr adresinden de alışveriş yapabilirsiniz... Sırf eleştirmek için yazmayalım. Olana sahip çıkılmamış ki zamanında, şimdi "neden açılmaz" diye şikayet ediyorsunuz...

erkan abi tmm da açılan yer atakuledeydi . atakule eskisi gibi gidililen bir yer değil . ben internetden öğrenmişdim atakulede ts club olduğunu ve öyle alışveriş yapmışdım . oranın sahibiyle konuşduğumdada trabzondan mal gelmiyor demişdi . doğru düzgün ürün çeşidi yokdu . şimdi kızılayda bir yere açılsaydı daha fazla satış yapabilirdi eminim .

neyse zaten kapatılıyor tüm ts clublar . bi anlamı kalmıyor bu konunun :(

KaraSowalye
02.02.2007, 00:34
bı ara bı otobus wardı dolasıodu turkıyede onuda kaldırdılar dıer sehırlerde olmaması buyuk eksıklık

murseltaskin
20.02.2007, 17:30
açmazlarsa olmaz tabiiiii

coskun0661
20.02.2007, 20:26
arkadaşlar ben size bir yer tarif etmeyi gerek duydum ...ts clup yok ankarada ama lisanslı ürünlerimizi satan bir yer var.. keciören (gazinoda) 4 büyükler +ankaragücü lisanslı ürünleri satıyolar..almak isteyenlere duyurulur.. ayrıca selcuk abininde dedigi gibi..ülke alan pasajındada lisanslı ürünlerimizi bulmak mümkün..

Murat Aydın
21.02.2007, 13:11
ankaraya bir değil iki tane tsclub sart

Yeliz
21.02.2007, 13:33
doğru söylüyosun murat abi ama biz bi taneye de razıyız:o
bi de mağazayı diğeri gibi değilde daha merkeze açsalar iyi olur:)

Murat Aydın
21.02.2007, 13:35
evet yeliz kızılay gibi merkez bi yer olmalı istanbuldaki cevahirde ama onunda kapanması söz konusu

Sevgi
21.02.2007, 13:51
evet yeliz kızılay gibi merkez bi yer olmalı istanbuldaki cevahirde ama onunda kapanması söz konusu

Cevahirdeki TS Clup kapandı :mad:

TSelif
21.02.2007, 13:57

Açık olanları kapatıyolar Murat . Nerdeeee bir iki tane TSCLUP :mad:

Yeliz
21.02.2007, 13:58
kapandımı:eek: bu TSclup lar bi cee diyolar zaten

Murat'
21.02.2007, 14:11
yaaa ankarada varya çok katlı otopark......onun altındaki mağazaların bir tanesinnde var galiba lisanslı ürünlerimiz

Yeliz
21.02.2007, 14:12
......................

MURAT_29
14.03.2007, 15:39
lütfen ankaraya bir ts clup açalım

Fatih Ersoy
14.03.2007, 15:42
lütfen ankaraya bir ts clup açalım

Şiddetle katılıyorum...

denizgrsy
14.03.2007, 15:42
açılsında açıldıktan sonra buralarda alışveriş yapılması lazım,pahalı diye dükkanlar boş kalırsa açıldıktan 1 ay sonra kapatılması doğal..

biz açalım..nedir maliyeti ?

Yeliz
14.03.2007, 15:46
tmm nereye isterseniz diye bi soru beklemiyosunuz herhalde :)
madem yeniden açacaktın niye kapadın be adam diye sorarlar adama!değiştir yerini aç kızılaya bizi de deli etme:mad:
koskoca Ankarada bir mağazamız yok yaa:(

Gürkan
14.03.2007, 15:48
bu ürünler varken yeni mağaza açılması pek mantıklı değil.iyi bir satış olacagını zannetmiyorum.

ürün çeşitliliği olsun kalite artsın bakın ozaman nasıl artıyor satışlar açılıyor mağzalar.

Cem Balcı
02.11.2007, 22:25
ewet ya neden yok yada varda benmi hiç denk gelmedim.

Bülent Dizman 53
27.01.2009, 12:36
atakulede açıldı

Kazım Uzunboy
27.01.2009, 12:42
Ne zaman açıldı ? Önceden Atakule'de vardı ama kapatıldı diye hatırlıyorum..

boztepeliyasin
27.01.2009, 16:11
ankarada binlerce trabzonlu ve ts taraftarı var. başkente yakışır bir ts clup. ts clup bütün büyükşehirlerde açılmalı zaten.

Dursun Kaplan
27.01.2009, 16:12
Ne zaman açıldı ? Önceden Atakule'de vardı ama kapatıldı diye hatırlıyorum..

Bende öyle biliyorum. :N

Mustafa ÖZDEMİR
27.01.2009, 19:04
sadri baba açar merak etmeyin

mHİÇYILMAZ
22.02.2009, 03:00
Sadri Başkan bu işe el atmalı.

By_JeSuS
22.02.2009, 03:29
evet arkadaşlar bu soruyu bende izmir için sorcaktım kesinlikle büyük şehirlerde açılmalı ts club. gurbette yetum kalduk daaa

Muhammet
22.02.2009, 03:45
AKM, 4 günlüğüne ihtiyacı giderebilir.

Kubilay ŞAHİN
22.02.2009, 04:12
Açılmayan yerlerde açılsın, Bulunan yerlerde de ürün yelpazesi genişlesin. Kaç haftadadır polar bekliyorum gelecek diye..

krdnz
22.02.2009, 13:18
arkadaşlar ben size bir yer tarif etmeyi gerek duydum ...ts clup yok ankarada ama lisanslı ürünlerimizi satan bir yer var.. keciören (gazinoda) 4 büyükler +ankaragücü lisanslı ürünleri satıyolar..almak isteyenlere duyurulur.. ayrıca selcuk abininde dedigi gibi..ülke alan pasajındada lisanslı ürünlerimizi bulmak mümkün..

Ts Club'lardan çok bu konuya ağırlık verilse daha fazla müşteriye ulaşma imkanı var.Nike mağazaları,onlarca taraftar mağazası varken sadece Ts Club açmak yeterli değil bence.

oguzhanssan
22.02.2009, 13:39
Ankara da ts club yok.. ama ts ürünlerini satan mağazalar var.
biraz ticari olsak da büyük sehirlere ts club açsak ne güzel olur. hem renklerimiz de çekici değil mi?

Kazım Uzunboy
22.02.2009, 14:11
Ts Club'da olur yakında.. :)

[TR]abzon
22.02.2009, 14:38
Trabzonspor'un sitesinde Ankara için Onur Çarşısı yanı yazıyor

oguzhann
22.02.2009, 15:38
kızılayda ürünleri satan bayi olduğu yazıyordu ama ts club diye mi geçiyor bilemem.

Mustafa ÖZDEMİR
22.02.2009, 16:00
ona bakarsan interspor aracılığıyla 25 tane şehirde resmi ürün satılıyor ama bize ts club lazım

UtopyaTs
22.02.2009, 16:00
Evet eskiden Atakule de vardı o da kapandı.

nihat_kulak
27.02.2009, 19:34
kızılayda ürünleri satan bayi olduğu yazıyordu ama ts club diye mi geçiyor bilemem.

kızılay onur çarşısı yanında menekşe sokak 12 / 217 adresinde taraftar mağazasında diğer takımlarla birlikte ts club ürünleri de satılıyor. 2005 yazında açıldı ve 2007 senesinden beri ts club resmi sitesinde iletişim kısmında da adres bilgisi mevcut. ts club ürünleri direk trabzonspor tarafından gönderiliyor. sadece ts club açılması demek şu aşamada yanlış çünkü işletme masraflarını karşılayacak satış malesef çıkmaz. örneği atakule de yaşandı. geçiş aşaması taraftar fikri ile gerçekleşir.

Mustafa ÖZDEMİR
27.02.2009, 19:43
ama artık ts club un açılması lazım trabzonspor sıradan bir takım değil

EyüpKILIÇ61
27.02.2009, 19:58
kızılay onur çarşısı yanında menekşe sokak 12 / 217 adresinde taraftar mağazasında diğer takımlarla birlikte ts club ürünleri de satılıyor. 2005 yazında açıldı ve 2007 senesinden beri ts club resmi sitesinde iletişim kısmında da adres bilgisi mevcut. ts club ürünleri direk trabzonspor tarafından gönderiliyor. sadece ts club açılması demek şu aşamada yanlış çünkü işletme masraflarını karşılayacak satış malesef çıkmaz. örneği atakule de yaşandı. geçiş aşaması taraftar fikri ile gerçekleşir.

Nihat abi bu konuda haklı.Kar etmeyecek bir durum varsa ortada mağaza açıp zarar etmenin bir anlamı yok.

Şuan Ankara için durum değerlendirmesi yapılıyor.Kapasitesinin ne olduğu ölçülüyor.Zira atakuledeki kapanmayla prestijimiz sarsılmıştı.Bunu bir kez daha yaşamak istemeyiz.

OnurKul
27.02.2009, 20:59
iyi bir fizibilite yapılması gerek... daha önce atakule ts club'ın açılmasıyla kapanması bir olmuştu. bence ts club'tan ziyade yönetim öncelikle ankara'da büyük spor mağazalarına özellikle ülkealan pasajına ürünlerini ulaştırmalı.

EMRAH ERTEMOĞLU
27.02.2009, 22:51
Açılır yakında.:)

orhan_61
19.05.2009, 11:56
lutfen acalımm forma alacz alcak yer bulamıyoz:S:S

zurjcas
19.05.2009, 12:07
cepa'daki nike mağazasında "parçalı forma"ları bulabilirsiniz arkadaşlar...

Kazım Uzunboy
19.05.2009, 12:10
Arkadaşlar ürün çeşitlerini bulabileceğiniz, daha yakın ve daha kaliteli mağazamız bulunmaktadır Ankara'da.

Taraftar - Kızılay Şubesi
Menekşe - 1. Sok. No: 12 / 217 - D Onur Çarşısı yanı Kızılay / Ankara
Tel: (0312 424 18 87 – 6)

Dursun Kaplan
19.05.2009, 12:15
Az önce klübe mail attım bu konuyla ilgili. Bakalım ne diyecekler. :)

Kazım Uzunboy
19.05.2009, 12:22
Açılacak, açılacak.

Bekliyoruz bakalım.. :rolleyes:

Ömer Kaya
19.05.2009, 12:32
bizde samsunda yok diye isyan ediyoz ankarada bile yokmuş:):)

orhan_61
19.05.2009, 12:32
cepa'daki nike mağazasında "parçalı forma"ları bulabilirsiniz arkadaşlar...
sadece ou var kardess orda ya

orhan_61
19.05.2009, 12:33
ya herkes onur carsısı dıyo orayı 1 qun dolastım bulamadım nerde o ya::D:D

Dursun Kaplan
19.05.2009, 14:18
Az önce klübe mail attım bu konuyla ilgili. Bakalım ne diyecekler. :)

Cevap geldi. :)

"
Merhabalar,
Ankara’da bayilik çalışmamız devam ediyor, inanın çok kısa bir zaman içerisinde Ts Club mağazamız hizmetinize girecektir. Şu an bunun çalışmalarını yapmaktayız ve sonuçlanmak üzere… İlginize teşekkür eder, hayırlı günler dileriz….

Ülker IŞIK
Muhasebe Sorumlusu
Trabzonspor Ticari Ürünler Ticaret A.Ş "

tamuğ yamtar
11.06.2009, 17:09
Az önce bir abimizle konuştum bu konuyu.

Yarın yetkilinin geleceğini ve görüşmenin yapılacağını söyledi.

Anlaşma sağlanırsa Kızılay'da TS CLUP mağazasını açacakmış yakın zamanda.

Kızılay'da 3-4 yer belirlediğini yarın da yetkiliye bu yerleri göstereceğini söyledi.

Kesin olmamakla birlikte şimdiden Ankara'lı takımdaşlarıma hayırlı olsun diyorum.

Kazım Uzunboy
11.06.2009, 17:12
Kızılay'da ki taraftar mağazasında, Ts Club ürünlerinin satışı bitmiştir.

İstanbul Yolu'nda Ts Club ürünlerini satan başka bir mağaza bulunmaktadır.

Umarım yakın zamanda Kızılay'a açılır Ts Club.

tamuğ yamtar
11.06.2009, 17:14
Kızılay'da ki taraftar mağazasında, Ts Club ürünlerinin satışı bitmiştir.

İstanbul Yolu'nda Ts Club ürünlerini satan başka bir mağaza bulunmaktadır.

Umarım yakın zamanda Kızılay'a açılır Ts Club.

Sadece Trabzonspor ürünlerinin satıldığı bir mağaza hepimiz için en iyisi olacak.

Bütün ürünleri bulabileceğiz.

Emirhan Çorumlu
11.06.2009, 18:51
Kesinlikle EVET bizim Aile hep Ankarada hernekadar biz Gurbette olsakda :D Forma ve TS Ürünleri daha kolay alinir (benim acimdan) :)

Kazım Uzunboy
20.06.2009, 10:16
İki yeni Ts Club Mağazası açılacak

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/2009-2C9N1X2Z.jpg
Kulübümüzün lisanslı ürünler markası Ts Club'ın Ankara ve İstanbul’da iki yeni şubesi açılacak.

Taraftarlarımızdan gelen yoğun talebi değerlendiren kulübümüz tarafından yapılan çalışmalar neticesinde Ankara Kızılay Soysal Alışveriş Merkezi’nde ve İstanbul Beylikdüzü Beylicium İş Merkezi’nde iki yeni şubesi açılması için gerekli çalışmalar başlatıldı. Mağazaların açılışlarının 20 gün içerisinde yapılacağı bildirildi.

Ayrıca kulübümüz Ticari Ürünler Ticaret A.Ş. Genel Koordinatörlüğü tarafından Antalya ve Zonguldak’ta da yeni şubeler açılması için gerekli çalışmalar başlatıldı.

www.trabzonspor.com (http://www.trabzonspor.com)

Dursun Kaplan
20.06.2009, 10:25
Dün gönderdiğim okkalı mailin bir etkisi oldumu bilmem. Hemen bugün böyle bir haber çıktı.

Güzel olur inşallah.

Kazım Uzunboy
20.06.2009, 10:27
Ts Club, Sonunda Ankara'da (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=15843)

Yasin T.
20.06.2009, 10:32
hayırlı olsun arkadaşlar.bol bol lisanslı urunler alırsınız artık

Karadağ06
20.06.2009, 10:41
Süper bir haber...

Sosyal alışveriş merkezi tam olarak neresinde oluyor kızılayın?

ApoCaN28
20.06.2009, 11:10
Metro dan çıktıktan sonra mağazaların bulunduğu yer galiba...

Mira_61
20.06.2009, 11:13
Gözünüz aydın.:):)
Yönetimin TS Club atılımları çok iyi.Diğer şehirlerimizde de bekliyoruz.:)

Kazım Uzunboy
20.06.2009, 11:28
Artık Ankara'da Ts Club olacağına göre.. :)

Harun
20.06.2009, 11:31
Artık Ankara'da Ts Club olacağına göre.. :)

Konuyu kapatabiliriz:)