PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 29.Hafta | Trabzonspor 1 - 0 Bursaspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Burçak
14.04.2011, 01:32
- Kendi sahamız da oynuyor olmamız bir dezavantaj. (Ne yazık ki)

- Bursaspor için mesnetsizce ifade edilen iddaalar bir dezavantaj.

- Rakibin bizden önce oynuyor olması bir dezavantaj.

- Taraftarın büyük bir kısmının şimdiden kendini şampiyon ilan etmesi bir dezavantaj.

- Bir kaç maçtır son 10 dakika içerisinde bulduğumuz goller ile maç kazanmamız bir dezavantaj.

Sebep olarak bunları sayabiliriz. Tabi gönlümüz Trabzonumuzdan yana -ki buna ne şüphe.

(Herkese Selamlar)

Trabzonspor'un ismi avantaj.

Rakibin bursaspor olması avantaj (Avni Akerde tarihleri boyu tek galibiyetleri yok. en iyi dönemlerinde bile..)

Taraftarın Şampiyonluğa inanması ve maça motive olması avantaj.

Bir kaç maçtır son 10 dakika içerisinde bulduğumuz goller ile maç kazanmamız daha önce şampiyonluğu kazanan takımları hatırlatıyor olması avantaj.

Hababam sınıfı avantaj..

(Aleykum selam.)

Armağan Dere
14.04.2011, 01:37
Umarım yeneriz.Tolunay,Fb'ye çelme atamayabilir...Liderlik giderse bir daha gelmeyebilir artık...Allah'ım sen yardım eyle...

Sefa
14.04.2011, 01:40
61'de tuzumuz olsun :cool:

Enes Ünal Kaya
14.04.2011, 01:41
61 Saldıııırrrrıınnn : ) :sevinç::sevinç::meşale2::meşale2::meşale2: :tsbayrak:

Samet İslamoğlu
14.04.2011, 01:49
Bizede nasip olsun 61. Bakalım uğurlu gelecekmi :)

alihan_61
14.04.2011, 01:49
Trabzonnn ulaaannn

Sencer Bulut
14.04.2011, 01:55
60+1 de benden olsun :)

Serhat
14.04.2011, 01:58
Allah'ım güldür yüzümüzü !

brushfield
14.04.2011, 02:00
Sayfanın hakkını verelim
:tsbayrak::meşale2::sevinç::meşale2::sevinç: :sevinç::meşale2::sevinç::meşale2::tsbayrak:

61mehmet61
14.04.2011, 02:15
taraftar ağzını açmazsa biz bu maçı alırız. bence bu maçı seyircisiz oynayalım.

Fatih Özkan
14.04.2011, 02:19
Sayfa 61...
Allah'ım, sen bizim sezon sonunda şampiyon olmamızı nasib eyle...
Utandırma bizleri Ya Rabbim!

slmn
14.04.2011, 02:19
Şampiyonluk geliyor !

SAMSUNLU60
14.04.2011, 02:24
dua ve destek sonuna kadar!

Ömer TOPAL
14.04.2011, 02:33
banada yer varmı bu güzel rakamlı sayfada :D maçmı yenicez ulaaaaaaaaaaaaa

yatara
14.04.2011, 02:38
Bugün Dogum Günüm ve 61. Sayada yerimizi almak allaha sükür nasip oldu :D
hannoverden kocaman bir Bordoooooooooooooooooo

.....
14.04.2011, 02:43
Atlatacağız Ömer Abi İnşallah.Zor maç ligde kolay maç yok.Rakipler hep bizim rakiplerimizi gazlıyor.Ne yaparlarsa yapsınlar biz önümüzdeki maçları kazanıp beklenen başarıya Şampiyonluğa İnşallah ulaşacağız ALLAH utandırmasın Amin ;):)

Amin kardeşim inşallah.

İnanıyoruz bu maçı alıp şampiyonluk kupasını kazanacağız Allah'ın izniyle.

Colakoglu
14.04.2011, 03:27
Bursa bizi Avni Akerde tarihinde hic yenememis, neden bu hafta yensinki :D

coren
14.04.2011, 03:42
- Kendi sahamız da oynuyor olmamız bir dezavantaj. (Ne yazık ki)

- Bursaspor için mesnetsizce ifade edilen iddaalar bir dezavantaj.

- Rakibin bizden önce oynuyor olması bir dezavantaj.

- Taraftarın büyük bir kısmının şimdiden kendini şampiyon ilan etmesi bir dezavantaj.

- Bir kaç maçtır son 10 dakika içerisinde bulduğumuz goller ile maç kazanmamız bir dezavantaj.

Sebep olarak bunları sayabiliriz. Tabi gönlümüz Trabzonumuzdan yana -ki buna ne şüphe.

(Herkese Selamlar)

-Senin gibi taraftarların olması dezavantaj.

.....
14.04.2011, 03:58
İlk maçı nasıl aldıysak bu maçı da Allah'ın izniyle öyle alacağız. Yeter ki takım ve taraftar olarak buna inanalım.

dumanpub
14.04.2011, 08:49
ufacık hatada stad homurlanmasa sorun olmayacak

augustus
14.04.2011, 09:08
Kısmetse bugün Urfa dan yola çıkıyorum.İçimizde tatlı bir heyecan var. Allah utandırmasın..

Celal Demir
14.04.2011, 09:14
zor maç ama imkansız değil kasacak bir durum yok sevgili basketbol severler :D

Alper Calik
14.04.2011, 09:15
Günaydın TRABZOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOONNNN NNNNNNN

BORDOOOOOOOOOO

Ertan 51
14.04.2011, 09:20
Trabzonspor'un ismi avantaj.

Rakibin bursaspor olması avantaj (Avni Akerde tarihleri boyu tek galibiyetleri yok. en iyi dönemlerinde bile..)

Taraftarın Şampiyonluğa inanması ve maça motive olması avantaj.

Bir kaç maçtır son 10 dakika içerisinde bulduğumuz goller ile maç kazanmamız daha önce şampiyonluğu kazanan takımları hatırlatıyor olması avantaj.

Hababam sınıfı avantaj..

(Aleykum selam.)
Burçak güldürdün beni avantaj sağladım güne karşı,sağolasın.

Ertan 51
14.04.2011, 09:22
Günaydın TRABZOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOONNNN NNNNNNN

BORDOOOOOOOOOO
Günaydın avantajlı takımın güzel insanları

MAVİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

Alper Calik
14.04.2011, 09:25
Şampİyooooooon

Ertan 51
14.04.2011, 09:29
T r a b z o n s p o r

Alper Calik
14.04.2011, 09:33
:sevinç2::tsira5::atki::dvl::meşale1::meşale2::tra bzonspor::dansmuz::dansmuz::bmn::yumruk:

Aytaç Çakıroğlu
14.04.2011, 09:36
bize her yer TRabzon

Külünkoğlu
14.04.2011, 09:36
Hoop hoop ne oluyo hemen havaya girmişsiniz.

:D

Maça daha var yahu. Zaten elimiz ayağımız uyuşuyor.

Yapmayın şöyle hareketler.

bilgehan83
14.04.2011, 09:41
Sayfa 61...
Allah'ım, sen bizim sezon sonunda şampiyon olmamızı nasib eyle...
Utandırma bizleri Ya Rabbim!

amin inşallah.....

Barış Burak
14.04.2011, 09:44
başlığı son mesajdan itibaren okumaya başladığım için,muhteşem bir coşkuyla başladı başlık:) bizim taraftar gibi,sonra gitrgide azaldı o coşku,komplo teorileri var şimdi gözlerimin önünde:)

Sibel
14.04.2011, 09:46
Pazar günü geliyor.Çok heyecanlı:rolleyes:Muhteşem bir atmosfer olacak inşallah Avni Aker'de.Sonuna kadar ayakta,tam destekte olacağım.BMN devre arası el salla,resim çekerim bol bol üstten:D

Asi Çaykaralı61
14.04.2011, 09:54
Maça 3 Gün 8 S. 58 Dk. kaldı :)

Alper Calik
14.04.2011, 10:04
OOOOley oley oleeeeeeeeeeey:sevinç2:şampiyoooon:atki:

:dvl: bordo goool gool gol
:dvl: mavi gool gool gol

Jaja vuruyorrrr ve goooollll

:sevinç2:

:meşale1:
:dansmuz::dansmuz:

La la la la laaa şampiyooon
:atki::atki:

Barış Burak
14.04.2011, 10:05

Hayırdır abi stres mi var yoksa?:)

ozturk
14.04.2011, 10:09
BMN de rakipsiz en sevdiğim mesaj :

gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo llllllllllllllllllllllllllll:D

Ertan 51
14.04.2011, 10:18

Ne yapacağımızı bi bilebilsek,uyuşmayı önleyeceğiz amma çok zor çook.
Günün muhtelif saatlerinde hiç havaya girme aslanım yarın bir gün Allah göstermesin yıkıntısı çok büyük olur diyorum,daha sonra arkadaş bugün de havaya girmeyeceksin pozitif olmayacaksın da ne zaman olacaksın tadını çıkar diyorum,maymuna döndüm ne yapacağımı bilemiyorum.
Çalık renktaş sağolsun hep iyi bakıyor,iyi düşünüyor onun kontenjanındayım şu an.
Ama şundan eminim,Bursaspor'u evire çevire yeneceğiz:)

Alper Calik
14.04.2011, 10:28
:atki::dansmuz::dansmuz::dansmuz::meşale2::dvl::at ki::dvl::atki::atki:

Arkadaşlar Umutluyum çünkü

1- 2 puan öndeyiz (şansa bala değil, alenen takım inandığı için ve istediği için)
2- Oyuncu kalitemiz FB den iyi
3- İyi kötü taraftarımız destekliyor (deplasmanda hiç sıkıntı yok)
4- Şenol hoca var

Dezavantajlarımız da var tabi yok değil. Ama onları mı öne çıkaracağız şimdi?

Şu an herşey bizim elimizde. Taraftarımızın desteğiyle Bursa yı yeneceğimize inanıyorum ben. Avni Akeri cehenneme çevirin (iyi anlamda) Bursa şaşkına dönsün, ne olduğunu anlamadan golleri atalım.

Herkes umutlu olsun. İnansın lütfen. En az futbolcularımız kadar.

Avni Akerde maç sonu tezahürat öneriyorum:

Diyelim ki yendik: ŞAMPİYON TRABZON, İŞTE TARAFTAR İŞTE ŞAMPİYON
Berabere-yenilgi: ASLA PES ETME ŞAMPİYON TRABZON, BU TARAFTAR SİZİNLE GURU DUYUYOR

Bu takım 96 dan da iyi bir takım bana göre.

HEP DESTEK TAM DESTEK

Ali İhsan
14.04.2011, 10:29
Bu dakkadan sonra yüreğini sahaya koyan kazanacak. En büyük avantajımız yüreğimiz.

kaan61
14.04.2011, 10:42
............................... TOLGA...................................

SERKAN .............. GİRAY ............ EGEMEN ...... PİOTR

.............SELÇUK .....CEYHUN ....COLMAN...................

.............BURAK ..................... JAJA .......................

............................ UMUT ...................................

Malesef kanatları kullanamayan bir takımız , bu şekilde bir kadro ile daha sağlamcı daha oyuna hakim bir görüntü sergileyebiliriz. İstediğimiz skoru alamazsak ilerleyen dakikalar için oyuna sonradan girdiğinde daha etkili olan ALANZİNYO yu alabiliriz. çok gerekirse Yattara ve Pavel da son 15 dakikada görev alabilir. Bu kadar detaya gerek kalmayacak sanırım ama eğer kalırsa yattaranın asistinde PAWEL ' ın gölüyle 3 puanı alırız.

Ahmet_8
14.04.2011, 10:43
Şampiyon yap bizi Cehennemde yak bizi !

bASTURk
14.04.2011, 10:45
Bursa'yı fener maçında izleyip endişeye kapılmayalım.O maçta Allah Ertuğrul'dan razı olsun mükemmel oynattı takımı.Elbette geçen sene yaşattığımız sevincin karşılığını vermek adına ayrı bir heyecanla mücadele ettiler.Ama başlarında Ertuğrul hocadan başkası olsaydı takımını böyle oynatmazdı.Bunda sakıncalı bir durum yok.Ne parayla iş çevirdik ne medyayla ne de diğer ayak oyunlarıyla.Yaptığımız sadece istanbul takımlarının içinde bulunduğu haksız konuma karşı yeni bir baş kaldırıştı.Bursa da bizim peşimizden geldi.

Bursaspor'un ikinci yarı tüm maçlarını dikkatle izlemiş ve her hafta buraya yazmıştım.Onlardan üstün bir takım olduğumuzu ve yarışta çok geride kalacaklarını söylemiştim.Şansla da olsa son dakikalarda attıkları gollerle aldıkları puanlar bizim için daha iyi olmuştu yarışta kalmaları adına...

Ama ilerleyen haftalarla birlikte futbollarındaki bu düşüş puana da yansıdı ve geriye düştüler.

Yeni transferler kaliteyi artırsa da Bursa'nın eski direncini kırdı.Takımı sırtlayan Volkan ve Sercan'ın yaşadıkları problemlerle birlikte eski verimin alınamaması Bursa'nın gücünü iyice zayıflattı.

Her ne kadar oynamasa da bana göre Turgay bize en ters gelen forvetlerden biri.Cezalı olması bizim adımıza sevindirici.Aynı şekilde yükselen formuyla Serdar Aziz'i de çok arayacak bu maçta Bursa.

Karşımızda gardı düşmüş bir takım olacak.11 kişi savunmaya çekilmeyecekler ve üzerimize gelmeye çalışacaklar.Bu bizim için önemli bir konu.İç sahada formsuz olmamıza rağmen büyük maçlardaki başarılı performansımız bunu ortaya seriyor.Yani cesaretli takımlara karşı daha kolay sonuca gidebiliyoruz.

Gollü bir maç olacağını ve kazanacağımızı tahmin ediyorum.

İnşallah futbolcularımız bu maçta 80'den önce gol atmama huyunu bir kenara bırakırlar da rahat maç izleriz.:)

Tangerine Dream
14.04.2011, 10:48
Kısa ve net; vururuz!

Emre Dumangöz
14.04.2011, 10:48
Bu dakkadan sonra yüreğini sahaya koyan kazanacak. En büyük avantajımız yüreğimiz.
katılıyorum iş yüreğe kalsın soysuzlardan daha yürekli bizim takım :)

bahadır2561
14.04.2011, 10:49
İlk maç gibi olacak ne oldugunu anlamadan skor üstünlüğünü elimize geçireceğiz maç sonunda da Bursa'ya geçirmiş oalcağız

Adem Erdoğan
14.04.2011, 10:51
İlk maç gibi olacak ne oldugunu anlamadan skor üstünlüğünü elimize geçireceğiz maç sonunda da Bursa'ya geçirmiş oalcağız

Ne maçtı ama pat pat yasladı Jaja 2 tane maç sonuna kadar 2 golün keyfini sürdük.

Gel pazar gel.

Mustafa ÖZDEMİR
14.04.2011, 11:02
Ne maçtı ama pat pat yasladı Jaja 2 tane maç sonuna kadar 2 golün keyfini sürdük.

Gel pazar gel.
bu sefer kolay olmayacak...

ozturk
14.04.2011, 11:33
inşallah avni akerdeki antalya maçı gibi olmaz...

demirel
14.04.2011, 11:33
Tek rakibimiz stresimiz,Allah futbolcularımıza yardım etsin

UtopyaTs
14.04.2011, 11:34
Vallaha kolay olup olmuyacağını sahada görüceğiz öbür maçta da kolay olmayacak diyorduk ama bir hatadan gol geldi ve ardına iknici gol geldi.Belli olmuyor bu işler bir hata yaparsın senin için zor olur

Erbay
14.04.2011, 11:37
Yine ne kadar hücumcuyla oynayacağımız, onların ne kadar geriye döneceği ve orta saha oyuncularının direnci önemli olacak.

exelans_25
14.04.2011, 11:49
Allahım sen yardım et

Ahmet Kuru
14.04.2011, 11:50
Artık telafisi olmayan haftalardayız.
kalan 6 haftayı da kazanıp yıllardır beklediğimiz,benim nasıl bir duygu olduğunu bilmediğim Şampiyonluğa kavuşmalıyız.
bursa zor maçlardan biri ama her birine takım ve taraftar olarak artık tek maç bakmalıyız.6 hafta dişimizi sıkıp,var gücümüzle hem sahada hemde tribünde savaşmalıyız...

Gurpas
14.04.2011, 11:53
arkadaşlar konuyla alakası yok ama sadri şener başkan TRT 3 te limit yok programına katılmış videosu varmıdır acaba :)

Uğur Ö.
14.04.2011, 11:53
..................Tolga

Serkan.....Giray.....Egemen.....Piotr

.............Selçuk......Colman

Jaja..............Burak.........Engin

...................Umut

Kesinlikle bu takımın Engine ihtiyacı var adam bizim sistemin bence en büyük yapıtaşlarından biri

vivanet
14.04.2011, 12:08
colman pas grafiği iyi ayarlarsa jaja vurdum duymaz olmazsa kolay bir galibiyet alabiliriz..

ESER
14.04.2011, 12:17
fenerasyon biricik usagi fbye yol vermek icin ikinci yarinin basindan beri yirtiniyor. cayiri cimeni gorup atlayana penalti calmalari yetmiyormus gibi adamlara destek veren resmi aciklama yapmaktan bile geri kalmiyorlar. bu macta sahaya konfeti dahi atilsa bundan fb ye cikar saglamak icin ellerinden geleni yapacaklar. o yuzden galeyana gelmeye gerek yok. bursayi gunahim kadar sevmiyorum ve bircok kez onlara olan nefretimi kustum ama bu asamada galeyana gelip taskinlik yapmanin bize bir faydasi yok

Mesut
14.04.2011, 12:20
Habertürk'den bir haber
Trabzonspor'a borcumuzu ödedik!
İbrahim Yazıcı'nın bu açıklamaları çok konuşulacak!
14/04/11 10:26
http://im.htspor.com/2011/04/14/620630_detay.jpg?1302772604

Hürriyet gazetesi yazarı Erman Toroğlu, Bursaspor başkanı İbrahim Yazıcı'nın çok konuşulacak sözlerini kaleme aldı. Toroğlu İbrahim Yazıcının, 0-0 biten Fenerbahçe (http://www.htspor.com/etiket/fenerbah%C3%A7e) maçı için "Geçen sezon Trabzonspor (http://www.htspor.com/etiket/trabzonspor), son hafta Fenerbahçe (http://www.htspor.com/etiket/fenerbah%C3%A7e)’den puan alarak bizi şampiyon yaptı. Bu kez İstanbul’da biz Fenerbahçe (http://www.htspor.com/etiket/fenerbah%C3%A7e)’den puan kopardık ve onlara borcumuzu ödemiş olduk." dediğini öne sürdü!

İşte Toroğlu'nun bugünkü yazısı:

Herkes diyor ki, “Bursaspor, Trabzonspor (http://www.htspor.com/etiket/trabzonspor) karşısında beklenen oyununu oynamaz” Bence yanlış. İyi oynamayabilir ama iyi mücadele edeceğine eminim Bursaspor’un. Hoş bazı takımlar pek de mücadele etmiyorlar ya. Sonra da bu takımların sorumluları sinirlenip, kendilerini korumaya kalkıyorlar. Niye sinirleniyorlar anlamıyorum. Niye koruma içindeler anlamıyorum. Ben işimi doğru yapıyorsam, yürür giderim. Geçen gün Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı’ya rastladım. Sohbet ettik. Bursa çıkar, topunu oynar Hatta Bursaspor TV’ye de röportaj verdim. Başkan Yazıcı, enteresan bir cümle sarfetti. “Geçen sezon Trabzonspor (http://www.htspor.com/etiket/trabzonspor), Fenerbahçe’den puan alarak bizi şampiyon yaptı. Bu kez biz İstanbul’da Fenerbahçe ile 0-0 berabere kalarak onlardan puan kopararak, Trabzonspor (http://www.htspor.com/etiket/trabzonspor)’a borcumuzu ödedik” dedi.

Güzel bir yaklaşım. Bakın altını çizerek söylüyorum. Her takım kötü oynayabilir, formsuz olabilir. Buna teknik adamlar da dahildir. Ama hiçbir takımın sahaya çıkıp da mücadele etmeme ve koşmama hakkı yoktur.

Birazdanda yatacak haberi çıkar çok yakışıklı bir takımız vesselam önüne gelen bizle yatıyor :)

Mehmet BAL
14.04.2011, 12:27
Habertürk'den bir haber
Trabzonspor'a borcumuzu ödedik!
İbrahim Yazıcı'nın bu açıklamaları çok konuşulacak!
14/04/11 10:26
http://im.htspor.com/2011/04/14/620630_detay.jpg?1302772604

Hürriyet gazetesi yazarı Erman Toroğlu, Bursaspor başkanı İbrahim Yazıcı'nın çok konuşulacak sözlerini kaleme aldı. Toroğlu İbrahim Yazıcının, 0-0 biten Fenerbahçe (http://www.htspor.com/etiket/fenerbah%C3%A7e) maçı için "Geçen sezon Trabzonspor (http://www.htspor.com/etiket/trabzonspor), son hafta Fenerbahçe (http://www.htspor.com/etiket/fenerbah%C3%A7e)’den puan alarak bizi şampiyon yaptı. Bu kez İstanbul’da biz Fenerbahçe (http://www.htspor.com/etiket/fenerbah%C3%A7e)’den puan kopardık ve onlara borcumuzu ödemiş olduk." dediğini öne sürdü!

İşte Toroğlu'nun bugünkü yazısı:

Herkes diyor ki, “Bursaspor, Trabzonspor (http://www.htspor.com/etiket/trabzonspor) karşısında beklenen oyununu oynamaz” Bence yanlış. İyi oynamayabilir ama iyi mücadele edeceğine eminim Bursaspor’un. Hoş bazı takımlar pek de mücadele etmiyorlar ya. Sonra da bu takımların sorumluları sinirlenip, kendilerini korumaya kalkıyorlar. Niye sinirleniyorlar anlamıyorum. Niye koruma içindeler anlamıyorum. Ben işimi doğru yapıyorsam, yürür giderim. Geçen gün Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı’ya rastladım. Sohbet ettik. Bursa çıkar, topunu oynar Hatta Bursaspor TV’ye de röportaj verdim. Başkan Yazıcı, enteresan bir cümle sarfetti. “Geçen sezon Trabzonspor (http://www.htspor.com/etiket/trabzonspor), Fenerbahçe’den puan alarak bizi şampiyon yaptı. Bu kez biz İstanbul’da Fenerbahçe ile 0-0 berabere kalarak onlardan puan kopararak, Trabzonspor (http://www.htspor.com/etiket/trabzonspor)’a borcumuzu ödedik” dedi.

Güzel bir yaklaşım. Bakın altını çizerek söylüyorum. Her takım kötü oynayabilir, formsuz olabilir. Buna teknik adamlar da dahildir. Ama hiçbir takımın sahaya çıkıp da mücadele etmeme ve koşmama hakkı yoktur.

Birazdanda yatacak haberi çıkar çok yakışıklı bir takımız vesselam önüne gelen bizle yatıyor :)
herkes bize yatıyo fenere yatan yok :)
ulan bizans basını sene sonu şampiyon olunca (inşallah) görüşürüz.

halil ibo
14.04.2011, 12:32
Psikolojik savaş devam ediyor.Eğer fener C.tesi bir de puan kaybederse,Pazar maç saatine kadar daha neler neler uyduracaklar bakalım ! Adam böyle birşey diyecek kadar cahil mi bilmiyorum.
Sözlerinin devamında Trabzon'a da kaleyi açacağız demiyor ama medyanın böyle servis edeceğini de mi akıl edemiyor.Ya da akıl ediyor de hem fenere hem kendi takımına gaz veriyor.
İnşallah sahada olaylar kimsenin dil uzatamayacağı şekilde gelişir de.Galibiyetimize laf edemez artniyetliler.

Alper Calik
14.04.2011, 12:32
Bursa'yı fener maçında izleyip endişeye kapılmayalım.O maçta Allah Ertuğrul'dan razı olsun mükemmel oynattı takımı.Elbette geçen sene yaşattığımız sevincin karşılığını vermek adına ayrı bir heyecanla mücadele ettiler.Ama başlarında Ertuğrul hocadan başkası olsaydı takımını böyle oynatmazdı.Bunda sakıncalı bir durum yok.Ne parayla iş çevirdik ne medyayla ne de diğer ayak oyunlarıyla.Yaptığımız sadece istanbul takımlarının içinde bulunduğu haksız konuma karşı yeni bir baş kaldırıştı.Bursa da bizim peşimizden geldi.

Bursaspor'un ikinci yarı tüm maçlarını dikkatle izlemiş ve her hafta buraya yazmıştım.Onlardan üstün bir takım olduğumuzu ve yarışta çok geride kalacaklarını söylemiştim.Şansla da olsa son dakikalarda attıkları gollerle aldıkları puanlar bizim için daha iyi olmuştu yarışta kalmaları adına...

Ama ilerleyen haftalarla birlikte futbollarındaki bu düşüş puana da yansıdı ve geriye düştüler.

Yeni transferler kaliteyi artırsa da Bursa'nın eski direncini kırdı.Takımı sırtlayan Volkan ve Sercan'ın yaşadıkları problemlerle birlikte eski verimin alınamaması Bursa'nın gücünü iyice zayıflattı.

Her ne kadar oynamasa da bana göre Turgay bize en ters gelen forvetlerden biri.Cezalı olması bizim adımıza sevindirici.Aynı şekilde yükselen formuyla Serdar Aziz'i de çok arayacak bu maçta Bursa.

Karşımızda gardı düşmüş bir takım olacak.11 kişi savunmaya çekilmeyecekler ve üzerimize gelmeye çalışacaklar.Bu bizim için önemli bir konu.İç sahada formsuz olmamıza rağmen büyük maçlardaki başarılı performansımız bunu ortaya seriyor.Yani cesaretli takımlara karşı daha kolay sonuca gidebiliyoruz.

Gollü bir maç olacağını ve kazanacağımızı tahmin ediyorum.

İnşallah futbolcularımız bu maçta 80'den önce gol atmama huyunu bir kenara bırakırlar da rahat maç izleriz.:)

Katılıyorum. Alacağız maçı rahat olunuz.
Ertuğrul hoca "3 puan için oynayacağız" demiş. Yani türkçesi "yen bizi yen bizi Trabzonspor" demek oluyor.

E biz de yeneriz bu açık davetten sonra.

Adem Erdoğan
14.04.2011, 12:35
Ertuğrul fener maçında takımı mükemmel oynatmadı bence.

Takımda kilit isimler görevlerini çok iyi yerine getirdi. Ertuğrul iyi oynatmış olsaydı Bursa o maçı kazanırdı en azından 1 gol atardı.

Alper Calik
14.04.2011, 12:35
Psikolojik savaş devam ediyor.Eğer fener C.tesi bir de puan kaybederse,Pazar maç saatine kadar daha neler neler uyduracaklar bakalım ! Adam böyle birşey diyecek kadar cahil mi bilmiyorum.
Sözlerinin devamında Trabzon'a da kaleyi açacağız demiyor ama medyanın böyle servis edeceğini de mi akıl edemiyor.Ya da akıl ediyor de hem fenere hem kendi takımına gaz veriyor.
İnşallah sahada olaylar kimsenin dil uzatamayacağı şekilde gelişir de.Galibiyetimize laf edemez artniyetliler.

Sahada olaylar nasıl gelişirse gelişsin. Aklı olan insan olan diğer takımların FB ye ne oynadıklarını gördü biliyor (FB li yazarların bunu söylememesi gerçeği örtmez).

İstedikleri kadar dedikodu uydursunlar, umrumuzda olmamalı.

Biz yenip, işimize bakacağız.

Murat Erdem
14.04.2011, 12:42
Piotr dün akşam idmanını yarıda bırakmış. İnşallah ciddi bir durumu yoktur...Bu maçta Cale'nin oynamasını ve orta sahayı Piotr ile üçlememizi bekliyordum.

............Tolga.........
Serkan...Giray..Egemen...Cale
........Selçuk...Colman.........
Burak........Jaja..........Piotr
...............Umut...............

Alper Calik
14.04.2011, 12:44
Bu takıma güvenmeyeyim de kime güveneyim.

Koçumusu Trabzonsporum benim. Çoktan şampiyonluğu hak etti bunlar.

FB yırtına yırtına puan olarak bizi yakaladı ve geri düştü.

Bu takımın matematiksel olarak iş bitmedikçe şampiyonluk şansı devam eder.

sedatalis82
14.04.2011, 12:51
hangi maçı rahat aldıkki bunuda rahat alacağız
bursa yenemiyor doğru ama adamlar yenilmiyor en kötü beraberlik alıyorlar.
çok zor maç çok
sanki bana fenerde trabzonda puan kaybedecekmiş gibi geliyor ki buna razıyım
ama liderliği verirsek bu hafta o zaman zor
bursayı yenmek için extra birşeyler olmalı
umut beklenmedik bi gol atmalı veya burak yine yazmalı forvetler çok iyi olmalı yoksa bu bursaya çok zor atarız

Emre Dumangöz
14.04.2011, 12:54
ya ben takımıma guvenıyorum ha aksi bir sonu olrsa da lütfen takımı ayakta alkıslayıp göndern o staddan horuldanıp kufur etmeyin

Ozan Yazıcı
14.04.2011, 13:03
Her maç her rakipten pres yiyoruz. Bence takım artık biraz ısırmalı, presi biz koymalıyız. Set oyunuyla Bursa'ya gol atmak zor iş.

Helvacı61
14.04.2011, 13:11
şampiyonluğu haket etmek ayrı şampiyon olmak ayrı. güzel olan hem haketmek hende şampiyon olmak bu sene bu gönüllerin şampiyonluğu masalına kanmayacağız. bu sefer gönüllerin şampiyonu fener olacak. lig şampiyonu biz inşallah

B.AKDEMİR
14.04.2011, 13:12
Bursaspor galibiyet için sahaya çıkacaktır.Buda açık futbol anlamına geliyor.Futbolumuzu oynayıp bu maçı almalıyız.

Alanzinho oyuna sonradan girdiğinde çok etkili oluyor.Yorulmuş rakibe karşı çok iyi oynayıp aradan sıyrılıyor.Engin eğer form tutmuşsa ilk 11 başlamalı jaja burak umut selçuk colman 5 lisi genelde banko oynuyor.Bursasporu yenmeli yolumuza devam etmeliyiz.

Ligin en kötü takımları bile genelde bizim orta sahamıza karşı etkili futbol oynuyorlar.Artık bastırmalı rakipleri köşeye sıkıştırmalıyız.

Tolga
Serkan Giray Egemen Piotr
Selçuk Colman
Burak Jaja Engin
Umut

Ali Tunahan Güllü
14.04.2011, 13:13
Bakalım bursasporun 2 maç üst üste yenilmedik cümlesini yıkabilecekmiyiz.

mhayri
14.04.2011, 13:16
Açık farkla kazansak kötümü olur...

yatmaztara
14.04.2011, 13:16
statta homurdanma olmassa trabzonun yenemeyeceği takım yok.

AyhanPe
14.04.2011, 13:20
en cok sinir oldugum sey taraftarlarin macin daha 1. dk sindan itibaren trabzon gol gol gol diye bagirmasidir..takimin bu sene oyunun sonlarina dogru attigi goller aslinda ,,körlerede yol göstermesi'' gerekir..

Helvacı61
14.04.2011, 13:24
arkadaşlar trabzon şehri maça hazırlanıyormu şehir süslendimi statta hazırlık varmı

Mustafa Demir
14.04.2011, 13:37
2 veya daha farkli bi skorla yenelim. mumkunse goller ilkyari gelsin ikinci yari soyle bi rahat mac izleyelim. sinir hastasi oldum kalbim agri yapiyo. cok seymi istiyorum acaba.

Ahmet Öztürk
14.04.2011, 13:38
Merhabalar,

Biraz önce sadri şener sosyal tesislerinde ki gişeye uğradım. Kale arkalarından sonra türk telekom biletleri de bitti. Sadede kapalı biletleri satılıyor. Ilgililere duyurulur.

Mustafa Demir
14.04.2011, 13:43
turk telekom trubunu neresi oluyo maratonmu

Mesut
14.04.2011, 13:43
turk telekom trubunu neresi oluyo maratonmu
evet maraton

bordo08
14.04.2011, 13:46
Bundan sonraki dönemde burak-jaja ikilisi haricinde diğer fubolcularında sorumluluk alması gerekiyor..

Haftalardır bütün yükü sırtlandı götürüyorlar...

Umut engin colman selçuk diğerleri skora katkı yapmalılar..

Şampiyonluğa giden bir takımın golcüsü olduğunu hatırlamalı umutdaa..

2 yarıda attığı gol sadece ve sadece 1..

Tayfun
14.04.2011, 13:46
şeftali yemeyi özledik, pazar gelse bi...

Mustafa Demir
14.04.2011, 13:48
ne olur senol hoca pawelle basla baktin olmuyo hemen umutunu alirsin oyunaaa

Emre Dumangöz
14.04.2011, 13:51
umut oynatmasının sebebi bence golden cok savunmayı düşünmesindne kaynaklanıyor :) bencede iyi yapıor gol atmak akdar yememekte önemli

ilhan
14.04.2011, 13:57
Colman ve Selçuk takımın hamallığını yapmakla meşguller. Top bizdeyken pozisyon hazırlamakla, top rakipteyken presi sevmeyen Jaja, Burak gibi oyuncuların yerine ekstra pres yaparak ileride basmaya çalışan, oyun bizim sahaya yıkılmışsa yardımcı savunmacı olarak aralara giren isimler zaten. Takımı ayakta tutan Colman ve Selçuk'un bitmek bilmeyen enerjileri. Onlar üzerine düşeni yapıyor, üzerine düşeni yapması gerekenler Jaja, Burak ve Umut. Onlar gol yükünü çekmek için ileride oynuyorlar. Fener'de de Alex ve Niang bu yükü sırtlıyor.

Duran toplarda da ileri çıkan savunma oyuncularımız zaten pozisyon bulursa değerlendiriyorlar.

Duran topları Selçuk ya da Colman'dan birisi kullanırken diğeri Serkan Balcı ile beraber Piotr'da olmak kaydıyla en geride bekliyorlar. Çünkü asli görevleri takım oyununu kurmakla beraber rakibi karşılamak.

Helvacı61
14.04.2011, 14:00
umut bu takımın en önemli oyuncularından biri şu son haftalarda birde gol atsa tatından yenmez. bakarsanız burağın attığı gollerin çoğunda umutun katkısını görürsünüz. gerçi geçen hafta kaleye giden 2 topu da kesti ama neyse

Helvacı61
14.04.2011, 14:01
colman gs maçında çok kötüydü ama çok kalite bir topçu ummadık zamanda asıst yapıyor.

Mustafa Ayazoğlu
14.04.2011, 14:03
bursa Trabzon'a yatar diyorlar ya gülüp geçiyorum.

Ne zaman bizi yenmişler ki..
En son bizi yendikleri maçta 5 metre ofsayttan gol atmışlardı 90.dk

Geçen yıl şampiyon olduklarında bile 2 maçta bileğimizi bükemediler..

Emre Dumangöz
14.04.2011, 14:17
bir fb lilerin antu sitsine giriym dedim gerçekten cok geri kafalı düşünüyolar
yok onurları için bizden puan alacaklarmıs flan sanki hani mecburlar puan almaları hani puan alamamaları halinde onursuzlar puan aldıkları zaman onurlular

ya allah askına antu üyelihi olan b,iri versin bana özelden :)

My
14.04.2011, 14:24
Ya şu Bursa yatacak safsatalığına gerçekten inanan bir salak varmıdır :)
febeli salaklar dahil :)

Burçak
14.04.2011, 14:25
bursa Trabzon'a yatar diyorlar ya gülüp geçiyorum.

Ne zaman bizi yenmişler ki..
En son bizi yendikleri maçta 5 metre ofsayttan gol atmışlardı 90.dk

Geçen yıl şampiyon olduklarında bile 2 maçta bileğimizi bükemediler..

Bursaspor Trabzonspora yatar diyen şerefsizlere sadece ama sadece şunu diyin.

Bursasporun tarihi boyunca Trabzonda galibiyeti yok neyin yatması bu?
Biz bursayı herzaman zaten yatırıyoruz....

bordo08
14.04.2011, 14:26
Gerekirse colmanın ofansif gücünden yararlaNmak için ceyhunlu 3 lü ortasahaya dönülebilir..

Bursa boş takım değil orta alanda üstünlüğü ele almamız gerek ..

Gol yemezsek bir şekilde atıp maçı koparırız..

Allah korusun geriye düşersek stres aratarki maçı çevirmek o halde daha zorlaşır..

Mellih
14.04.2011, 14:27
artık tek fark olmayacak...
1-2-3 yetmez.. 4-5 olsun..

Adem Erdoğan
14.04.2011, 14:29
O söz söyleneli 2 hafta oldu fakat şu anda gündeme geliyor.

Bu memleketteki o.ç. sayısı fahişelerin doğurganlık kapasitesinden katbekat daha fazla.

BiZe HeR YeR 61
14.04.2011, 14:30
Yatmazsa yatırırız..:) Yakışıklı takımız vesselam..:)

Ömür Karadeniz
14.04.2011, 14:36
3-4 sayfa öncesindede söyledim.Şu yatma,satma işlerini bırakalım.Hiçbir takım rakibine maçı vermez.Heleki galibiyetde 700-800bin gibi para alındığı şu zamanda.Biz Allahtan korkan adamlarız.Yatma,satma diyipte millete iftira atmayalım.

Sami Kuk
14.04.2011, 14:36
Medyaaa Gazı vermeye devam ediyor..Allah belanızı versin sizin.Bu nasıl korkudur.Acıdır

http://www.internethaber.com/bursaspor-baskanindan-olay-sozler-340731h.htm

Ömür Karadeniz
14.04.2011, 14:38
arkadaşlar trabzon şehri maça hazırlanıyormu şehir süslendimi statta hazırlık varmı
Şehir zaten süslü kardeşim.:).Heryere bayraklar asılmış durumda.

Alperen Çakıroğlu
14.04.2011, 14:45
Şehir zaten süslü kardeşim.:).Heryere bayraklar asılmış durumda.

Ne güzel ya gelesim göresim geldi valla :)

Armağan Dere
14.04.2011, 14:47
Fener tabutları nerelerde ey gidi o eski tabutlar:):)

B.Yiğit
14.04.2011, 14:51
bundan sonra hangi takımı yensek yattı diyecekler.

buca bile yatacak bize.

Alper Calik
14.04.2011, 14:52
Colman ve Selçuk takımın hamallığını yapmakla meşguller. Top bizdeyken pozisyon hazırlamakla, top rakipteyken presi sevmeyen Jaja, Burak gibi oyuncuların yerine ekstra pres yaparak ileride basmaya çalışan, oyun bizim sahaya yıkılmışsa yardımcı savunmacı olarak aralara giren isimler zaten. Takımı ayakta tutan Colman ve Selçuk'un bitmek bilmeyen enerjileri. Onlar üzerine düşeni yapıyor, üzerine düşeni yapması gerekenler Jaja, Burak ve Umut. Onlar gol yükünü çekmek için ileride oynuyorlar. Fener'de de Alex ve Niang bu yükü sırtlıyor.

Duran toplarda da ileri çıkan savunma oyuncularımız zaten pozisyon bulursa değerlendiriyorlar.

Duran topları Selçuk ya da Colman'dan birisi kullanırken diğeri Serkan Balcı ile beraber Piotr'da olmak kaydıyla en geride bekliyorlar. Çünkü asli görevleri takım oyununu kurmakla beraber rakibi karşılamak.

Aklına sağlık kardeşim.
Helal olsun bak ne güzel de yakalamışsın işin aslını.

Arkadaşlar pek farkında değil bazılarınız ya da FB lilerin söylediklerinden etkilenerek,

- Trabzonspor eskisi gibi oynamıyor
- Kötü futbol
- Colman ın katkısı yok (Rıdvan sık sık tekrar ediyor, Rıdvan ne der ise tersi söz konusu olduğundan demek ki en iyi oyuncumuz Gustavo Colman dır)

gibi söylemlere inanmışsınız.

Doğrusunu arkadaşımız yazmış.

4 lü savunma geride çakılı oynuyor son haftalarda (Şenol hoca öyle istiyor)
İleri 4 lü ileriyi zorluyor, orta sahaya yardım etmesi gerek (teoride) ama uygulamada etmiyorlar

Takım
4
2 (Selçuk-Colman)
4

oynuyor kaç haftadır.

Bu iki kişi ÖLÜMÜNE OYNUYOR. Daha ne yapsınlar.

- O kadar boşluğu 2 kişi dolduracaksın
- Tüm orta sahanın pasını 2 kişi yapacaksın

e haliyle çok pas hatası yaparsın normaldir.

Elbette skora katkısı olmayacak bu ikilinin. Can derdine düşmüşler. Öndeki 4 tane KAZIK bi zahmet atsınlar golleri ;)

Endişelenecek birşey yok.

Egemen in dönüşü ile Egemen-Selçuk-Colman oyun kurucu olacaklar. Orta sahanın yükü ciddi olarak düşecek. Hele de Engin filan da takviye olursa tamam.

Gustavo Colman (kendisini çok severim) bu takımın DAİMİ GİZLİ YILDIZIDIR benim gözümde.

O bir efsane, futbol duayeni, aşmış insan, kürdan bacaklı bay yengecim, paytak koşma uzmanı, top çalma canavarı, orta sahaların korkulu rüyası Gustavo :)

Gustavo top kaptımı AFFETMEZ

Hafta sonu coşacağız Allah ın izni ile.

:dvl::atki::dvl::dansmuz:

(Bu dans eden muz dünyanın en komik şeyi galiba )

Bekir
14.04.2011, 14:53
Fenerbahçe'nin olası beraberliğinde Haftaya Cuma farkı 7 puan yapıp ligi piskolojik olarak bitirme ihtimalimiz var :)

FC-ST-PAULI-61
14.04.2011, 14:54
Fenerbahçe'nin olası beraberliğinde Haftaya Cuma farkı 7 puan yapıp ligi piskolojik olarak bitirme ihtimalimiz var :)
Bekir Aziz Yildirim izin verirmi :)

Alper Calik
14.04.2011, 14:58
Geçen yılı ve Rıdvan ın ve diğer yorumcuların Gökhan Ünal ile ilgili yorumlarını hatırlayın ! Gökhan Ünal ı anlata anlata bitiremiyor, çok önemli, çok yetenekli diye yere göğe sığdıramıyorlardı (özellikle Rıdvan) Hatta sırf bize komplo olsun diye milli takıma da çağırıyorlardı ! Sırf biz onu satmayalım ilk 11 de olup bizi bitirsin diye !
Ne oldu şimdi? Rıdvan a soralım nerede Gökhan? Hem de FB ye almış idiniz, niye gönderdiniz?

Arkadaşlar, İstanbul medyasının bizim takım ile ilgili yorumları %80 tersi demektir. Kötü oynuyoruz diyorlar ya. "Allah kahretsin yenilmez bunlar böyle" diye düşünüyorlar. Siz bir de ters taraftan bakın. 1 maç kaybetse bu hafta FB, sizce ne diyecekler Aykut, Aziz, futbolcular için. Kıyamet kopacak. Bu seneye damgasını vuran takım hak ede ede, gönüllerin de şampiyonu Trabzonspordur. Sene sonunda da inşallah şampiyonlukla bitireceğiz. Allah yardımcımız olsun.

B.Yiğit
14.04.2011, 15:00
Ya şu Bursa yatacak safsatalığına gerçekten inanan bir salak varmıdır :)
febeli salaklar dahil :)

dahili çıkar hariçi koy :)

inception61
14.04.2011, 15:01
FUTBOL 3 NETicelidir bu 3 neticede takıma aynı şekilde destek verecekmiyiz bu maç işte bir sınav hadi bakalım kolay gelsin

Reha Demirbaş
14.04.2011, 15:11
Bakalım bu maçta hangi bireysel yetenek kurtaracak bizi. Bu güne kadar Alanzinho ve Burak bireysel olarka takım adına gol attı ve maçları bu sayede kazandık. Takım sahada varlık göstemesede bu şekilde 3 puanı aldık hep. Kısaca toparlarsak iyi futbol yok ama 3 puan alıyoruz. Umarım bu kredimiz hemen tükenmez.

Şimdi ise sırada Bursa maçı var bakalım kim yıldızlaşacak yine. Takımın oyununda ne gibi değişiklikler olacak acaba. Ben bu sancılı oyunun nasıl düzeleceğini merak ediyorum. İkinci devre kendini iyice hissettiren bir sancı.

Ama takım kurma kafası belirli oyuncular ne yaparsa yapsın ilk 11 çıkacak diye işliyorsa. Bu sancıyı sezon sonuna kadar çekeceğiz demektir.

Adem Erdoğan
14.04.2011, 15:11
http://www.youtube.com/watch?v=2igee3ar_MA&feature=related

Bu sevinç bize de nasip olur inşallah.

Mustafa Ayazoğlu
14.04.2011, 15:15

Fener berabere kalsa bile fark 4 puan olur.
Son haftaya kadar şampiyon kim olursa olsun heyecanı devam ettirir sistem..

Şuan görünen o ki

6 maçı kazanacaktır Fener. 6 maçı kazanmamız gerek.

Bekir
14.04.2011, 15:18
Fener berabere kalsa bile fark 4 puan olur.
Son haftaya kadar şampiyon kim olursa olsun heyecanı devam ettirir sistem..

Şuan görünen o ki

6 maçı kazanacaktır Fener. 6 maçı kazanmamız gerek.

Haftaya Cuma diyorum,Bu hafta beraberlik durumunda puan farkının 4 puan olucağını Biz de biliyoruz...

Ama Haftaya Fener'dan önce oynuyoruz Cuma günü maçı alırsak 4 puan fark 7 puan oluyor,Bu da büyük bir stres demek..

Sami Kuk
14.04.2011, 15:19

Gözlerim doldu valla

Mustafa Ayazoğlu
14.04.2011, 15:24
Haftaya Cuma diyorum,Bu hafta beraberlik durumunda puan farkının 4 puan olucağını Biz de biliyoruz...

Ama Haftaya Fener'dan önce oynuyoruz Cuma günü maçı alırsak 4 puan fark 7 puan oluyor,Bu da büyük bir stres demek..

Fener-Antep maçında beraberlik ihtimali yok. Fener alır maçı.

Emre Dumangöz
14.04.2011, 15:26
O söz söyleneli 2 hafta oldu fakat şu anda gündeme geliyor.

Bu memleketteki o.ç. sayısı fahişelerin doğurganlık kapasitesinden katbekat daha fazla.

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış: katılıyorum sana renkdaş :)

muharrematasoy
14.04.2011, 15:27
nerden biliyorsunuz 6 maçı kazanacağını? garanti mi? belki buca maçında bile puan kaybedecek, futbola hiç belli olmaz

Mustafa Yılmaz.20
14.04.2011, 15:29
Söylemeyim söylemeyim diyorum ama harbiden de öyle.. Önümüzdeki 2 maç çok kritik. Fener puan kaybı yaparsa zaten haftaya cuma tam yıkılırlar ama yapmasalar bile moralleri alt üst olur. Özellikle eskişehirden çok umutlular. Bu hafta kazanırsak, ibre tam anlamıyla bize dönebilir.

muharrematasoy
14.04.2011, 15:30

ya bırakın şu videoyu Allahaşkına, spiker falan hikaye hepsi, sorsan istanbul takımını tutuyordur bursa 2. takımıdır bunların

bursasporu 1. takım olarak tutan toplasan 100 kişi yoktur :D

Ahmet Karadeniz
14.04.2011, 15:31
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1782464243881 süper video:)

Helvacı61
14.04.2011, 15:41
cafer den maç yorumu bekliyorum. adam totem kralı

Adem Erdoğan
14.04.2011, 15:44
Eses maçı cuma günü he.

Buca maçı hangi gün belli oldumu acaba?

Bari o maçı kaçırmasak.

Emre Dumangöz
14.04.2011, 15:47
maltepesporum şampiyon oldu bu sene inş. darısı trabzonuma bu sevince 1 senede 2 kere yaşamak istiyorum inş. nasip olur

http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=198230403548696&comments izlemek isteyen olur belki şampiyonluk öykümüz :)

ve stadımız tdilatda oldu için bu sene tüm maçlarımızı deplasmanda oynadık sanırım tüm maçlarını deplasmanda oynayıpda şampiyon olan tek takım bizizdir :) Ve bizim stadımız bilen bilir :)

Mustafa Ayazoğlu
14.04.2011, 15:48
Fenerbahçe

1 maç daha berabere kalacak ve bu maçta içerde olacak.
Ankaragücü maçında berabere kalırlar. Belediye yenersek şampiyonluğu ilan edebiliriz.

Son maçı hiç hesaba katmıyorum. Önümüzde ki 5 maçı kazanırsak şampiyon oluruz.

Adem Erdoğan
14.04.2011, 15:51
Fenerin en zor maçı Karabük maçı olacaktır.

A.G. maçı bizim uşakların durumuna göre değişir.

TS61_NL
14.04.2011, 15:51
29 sene degil G. Bilgic 27 sene....29 sene dedigin senin sevgili civ civ takiminin kazanamadigi turkiye kupasi....

muharrematasoy
14.04.2011, 15:56
dikkatli olmak lazım, pazar akşamı tribünde ortamı germek olay çıkarmak için kasıtlı yollanan fenerin casusları olabilir, fenerin çok sık kullandığı bir taktiktir daha önce çoğu örneğini görmüştük taraftarın sağduyulu olup bu tür provakasyonlara mahal vermemesi gerekiyor

Gurpas
14.04.2011, 15:58
Volla düşündükçe insanın tüyleri diken diken oluyor arkadaş şampiyon olmak rüya gibi birşey.
Trabzonsporumuz bu sene şampiyon olursa önümüzdeki 10 yıla damgasını vurur.
Şampiyonlar ligine direk katılmak hayal ötesi birşey. İnşallah bunlar hayal ve rüya olmaktan çıkar.

Emre Dumangöz
14.04.2011, 16:01
Volla düşündükçe insanın tüyleri diken diken oluyor arkadaş şampiyon olmak rüya gibi birşey.
Trabzonsporumuz bu sene şampiyon olursa önümüzdeki 10 yıla damgasını vurur.
Şampiyonlar ligine direk katılmak hayal ötesi birşey. İnşallah bunlar hayal ve rüya olmaktan çıkar.

sen nediyosn renkdas maltepespor şampiypon oldu neler yaşadım trabzonum oldu zaman düşünemiyorum ama gerçkten maltepenin bu sene nasl nelree göhüs gerdini bilseniz aynı trabzonum gibi gerçekten takımlarda yürekten oynayan oyuncuların olması cok önemli bir faktör biz bu sezonu tamamını deplasmanda oynadık ve şampiyon olduk stadımız tadilattaydı zemin ve kapesitesini arttırdılar süper lige dogru geliyoruz valla :) önceden 2.lig deydik bankasya cıkıyork o sene kartal çıktı ve hızlı şekilde küme düştük göztepenin duruma geldik ama küllerimizden tekrar kalkıyoruz :)

Helvacı61
14.04.2011, 16:10
bu maçta herkes yanındakini dahi kontrol etmelidir. taraftar trübine hakim olmalı en küçük bir yanlışı affetmemeli her türlü psikolojik baskı yapılmalı bursa mutlak puan almaya gelecektir. onlara trabzon cehennemini göstermeli. çiçek miçek filan hikaye moralini bozacak işleryapmak lazım

lazanya61
14.04.2011, 16:12
bursalı oğlanlar çok sağlam geleceklermiş, olay çıkarıp antep maçını seyircisiz oynatmayı planlıyorlarmış

sizden korkan sizin gibi olsun be gelin gelin

Enes Ünal Kaya
14.04.2011, 16:13
http://www.youtube.com/watch?v=VOfrxNWsAxc&feature=related

Birden Ağlıyasım Geldi..

Onur Kurtartıkca Kahroluyorlar... Trabzon' Adamı Böyle Yapar..

Emre Dumangöz
14.04.2011, 16:14
aslında öle bi meşaleler yakıp sağa attıkları zaman en guzl pretesto tüm stadın alkışlaması olur rezil olurlar türkiyeye

Adem Erdoğan
14.04.2011, 16:19
bursalı oğlanlar çok sağlam geleceklermiş, olay çıkarıp antep maçını seyircisiz oynatmayı planlıyorlarmış

sizden korkan sizin gibi olsun be gelin gelin

Nereye geliyorlar Ankara'ya mı?

sonimp
14.04.2011, 16:21
Arkadaşlar "Fener kalan maçlarının hepsini kazanır." iddiası malum çevrelerce maksatlı olarak dillendirilen bir iddiadır. Amaç, bizim takımımızı germek, ilk puan kaybında "bu iş bitti, artık olmaz" düşüncesini bizim camiamıza yerleştirmektir. Lütfen bu hafta puan kaybetsek de ki ben yenileceğimizi düşünmüyorum sağduyulu olmalı ve hemen sonraki maçlara konsantre olmalıyız. Bu oyuna bu kez gelmeyelim lütfen. Onlar asıl kendi üzerlerinde olan stresi, gerginliği bbizim üzeirimize atmaya çalışarak psikolojik taktik uyguluyorlar. Bu malum çevrelerden, medyadan iğrendiğinizi ve sona yaklaştıkça ve inşaallah biz bu şekilde devam ettikçe daha da midenizi bulandıracaklarını biliyorum; sizin bildiğiniz gibi. Yİne söylüyorum, unutmayın ki geçen sene şampiyonluk yarışı son dakikaya kadar sürdü; iki sahadan gelecek bir gol haberi herşeyi değiştirebilirdi. Takımımız güçlü çok şükür; biz de vereceğimiz maddi ve bu saaten sonra daha çok manevi destekle onları son ana kadar ayakta tutmalıyız...

lazanya61
14.04.2011, 16:23
yok çoruma
sence nereye geliyor olabilirler düşün biraz

Adem Erdoğan
14.04.2011, 16:25
yok çoruma
sence nereye geliyor olabilirler düşün biraz

Çankırı olabilirmi?

Helvacı61
14.04.2011, 16:26
Arkadaşlar "Fener kalan maçlarının hepsini kazanır." iddiası malum çevrelerce maksatlı olarak dillendirilen bir iddiadır. Amaç, bizim takımımızı germek, ilk puan kaybında "bu iş bitti, artık olmaz" düşüncesini bizim camiamıza yerleştirmektir. Lütfen bu hafta puan kaybetsek de ki ben yenileceğimizi düşünmüyorum sağduyulu olmalı ve hemen sonraki maçlara konsantre olmalıyız. Bu oyuna bu kez gelmeyelim lütfen. Onlar asıl kendi üzerlerinde olan stresi, gerginliği bbizim üzeirimize atmaya çalışarak psikolojik taktik uyguluyorlar. Bu malum çevrelerden, medyadan iğrendiğinizi ve sona yaklaştıkça ve inşaallah biz bu şekilde devam ettikçe daha da midenizi bulandıracaklarını biliyorum; sizin bildiğiniz gibi. Yİne söylüyorum, unutmayın ki geçen sene şampiyonluk yarışı son dakikaya kadar sürdü; iki sahadan gelecek bir gol haberi herşeyi değiştirebilirdi. Takımımız güçlü çok şükür; biz de vereceğimiz maddi ve bu saaten sonra daha çok manevi destekle onları son ana kadar ayakta tutmalıyız...
katılıyorum. 2 maçimizi kazanırsak fener direnemez. şampiyonluğu son hafta kaçırmak onları gerecek her şey 2 maça bakar.

lazanya61
14.04.2011, 16:27
Çankırı olabilirmi?
afferin şampiyon tebrikler bildin :D

Alper Calik
14.04.2011, 16:29

Olay budur.

Musa KALKUZ
14.04.2011, 16:29
http://www.youtube.com/watch?v=keVrq0QJJHo

Alper Calik
14.04.2011, 16:31

Arkadaşlar bırakın bizim altımızdaki takımları. Kafanızı yukarı kaldırıp oraya bakın. Şampiyonluk kupası var orada, onu almamız lazım. Bizim tüm işimiz bu.

Gerisi boş.

U.Sadıkoğlu
14.04.2011, 16:32
Geeeel Bursa geeeeel..

Helvacı61
14.04.2011, 16:33
aslında bursaspor taraftar sitesindeki bazı mesajları toplayıp yönetime göndersek ve çirkeflerin gelmesini engellesek iyi olur.

lazanya61
14.04.2011, 16:34
aslında bursaspor taraftar sitesindeki bazı mesajları toplayıp yönetime göndersek ve çirkeflerin gelmesini engellesek iyi olur.
harika fikir sırf olay çıkarmak için gelecekler çünkü bunu da alenen ifade ediyorlar

U.Sadıkoğlu
14.04.2011, 16:35
Olay çıkarmaya gelseler ne olacak 100 tane şeftali ne yapabilir ??? :D

Burçak
14.04.2011, 16:36

Şu yazıyı keşke herkes okuyabilse. herkes haberdar olsa.

SADECETRABZON61
14.04.2011, 16:36

Olay çıkarmaya gelicekler bunu zaten günlerdir hem kendi forumlarında hem texas hem normal sporla ilgili tribündergi vs forumlarda adamlar belirtiyor.

SADECETRABZON61
14.04.2011, 16:38
aslında öle bi meşaleler yakıp sağa attıkları zaman en guzl pretesto tüm stadın alkışlaması olur rezil olurlar türkiyeye

Böyle saçma yorum yapanada ilk defa rastlıyorum..Orda taraftara meşale gelicek ben onu Alkışla cevap vericem sen ne saçmalıyorsun arkdş..
Efendi Gibi gelmiceklerine göre ona göre karşılanacaktır Bursa..

Mesut
14.04.2011, 16:40
Renkdaşlar birşey olmazz emniyet etden duvar örür dövemeyiz yanı :D
birşeyde yapamazlar trabzonun girişinden itibaren emnıyet tarafından gözetım altında olacaktır.
şanslarını çok zorlarsalarda ...... bilemıyorum :D

antagonist
14.04.2011, 16:41
Olay çıkarmaya gelicekler bunu zaten günlerdir hem kendi forumlarında hem texas hem normal sporla ilgili tribündergi vs forumlarda adamlar belirtiyor.

Sen de burada yangına körükle gidiyorsun. Bravo!

ilhan
14.04.2011, 16:42
Arkadaşlar;

Rakip takımların forumlarına girip neden sinir stres kat sayınızı yükseltiyorsunuz? Yahu bırakın kim ne konuşuyorsa konuşsun, biz kalan 6 haftada tüm maçları kazanmakla meşgul olalım. Medya ne demiş, rakip takım taraftarı ne düşünmüş onlarla ilgilenmeyelim. Gereksiz yere sinirleniyoruz, stres yapıyoruz. Değmez yani..

Murat Erdem
14.04.2011, 16:43
İnanılmaz gerçekten, son 36 puanın 34'ünü kazanmışlar. Mesela 36 puanın 30'unu alan takıma methiyeler düzülür normalde...

FB lig tarihinin ikinci devrelerinde ki en iyi puan yüzdesini gösterdi şu ana kadar.

Mantıken yüzdenin normal standartlara dönmesi gerek diye düşünüyorum ama bir yandan da bakıyorum ligin boyu kısalmış, kalmış 6 maç.

Biz aksadık gibi geliyor da işin aslı öyle değil. Biz ilk devre ile kafa kafaya gidiyoruz ama rakip mucize yaratıyor. FB son 10 sezonda ligin ikinci devrelerinde üst üste 4 galibiyetden fazla seri yapamamış. Ama yaşadığımız anomali orta da...

Zaten 36 / 30, 36 / 29 gibi normal şartlarda üstün sayılacak çizgi de bile gitselerdi şu an da minumum 6 puan farkla rahat rahat şampiyonluk kutlamaları hazırlıklarına başlamıştık.

Standart dışı giden her grafik eğrisi normale dönmüştür, dönmek zorundadır. Bakarsınız "nasıl geçer bu 6 hafta" diye bunalırken iki maç sonra ortalık bizim için bayram yerine dönüvermiş.

Daha önceleri çeşitli başlıklarda paylaştığım son 12 maç için bir ön görüm vardı. Geldiğimiz nokta da halen aynı düşüncedeyim.
FB'nin şampiyon olması için daha önce yapılamayanı başarması gerekiyor. Bir devre de toplanmış puan rekorunu, belki de bir daha tekrarlanamayacak şekil de kırmaları gerekiyor.

Gerekiyor da bu rekoru kırsalar bile fayda etmeme ihtimali de mevcut. Biz maçlarımızı kazanırsak rekor falan bir istatistik olarak hava da kalacak. FB bu travmayı atlatabilir mi ?

Ya da tam tersi durumda adamlar mucize gerçekleştirip şampiyonluğu alırsa biz o travmayı nasıl atlatırız ?

Her yönü ile tarihi bir sezon yaşıyoruz. Tam bir kırılma noktası olacak.

Biz galip çıkarsak seneler sürcek bir hegomanyaya yelken açarız.

Tersi durumda şartlanılmış çaresizliğin girdapları arasında döner dururuz.

ALLAH'IM BU YOLDA YÜZÜMÜZÜ YERE BAKTIRMAZ İNŞALLAH...

sulo61gun
14.04.2011, 16:55
@Murat Erdem
güzel bi özet olmuş....

Helvacı61
14.04.2011, 16:55
Arkadaşlar;

Rakip takımların forumlarına girip neden sinir stres kat sayınızı yükseltiyorsunuz? Yahu bırakın kim ne konuşuyorsa konuşsun, biz kalan 6 haftada tüm maçları kazanmakla meşgul olalım. Medya ne demiş, rakip takım taraftarı ne düşünmüş onlarla ilgilenmeyelim. Gereksiz yere sinirleniyoruz, stres yapıyoruz. Değmez yani..
arkadaşım bela geliyorum diyor. önlem alalım diyoruz. iki tane topsaslı maçı izlemese ne olur. hesabımızı kitabımızı yapalım. organize olalım. bir rezillik yaşanmasın herşeyden önemlisi 3 puan adamlar kin kusuyor. öyle birorganize olunmalıkı olaylar stata taşmasın yada gönül isterki hiç olmasın

İleli
14.04.2011, 16:59
Arkadaşlar;

Allah razi olsun kardesim!

sulo61gun
14.04.2011, 17:01
olası bi şampiyonlukta (inşallah) herkes ne tepki vereceğini düşündü mü acaba:) ben hala ne yaparım diye soruyorum kendime:)

Armağan Dere
14.04.2011, 17:01
Bu kadar yaklaşmışken Allahım ne olur yüzümüzü kara çıkartma...Haydi Aslanlar sizlere güveniyoruz...

Burçak
14.04.2011, 17:08
İnanılmaz gerçekten, son 36 puanın 34'ünü kazanmışlar. Mesela 36 puanın 30'unu alan takıma methiyeler düzülür normalde...

FB lig tarihinin ikinci devrelerinde ki en iyi puan yüzdesini gösterdi şu ana kadar.

Mantıken yüzdenin normal standartlara dönmesi gerek diye düşünüyorum ama bir yandan da bakıyorum ligin boyu kısalmış, kalmış 6 maç.

Biz aksadık gibi geliyor da işin aslı öyle değil. Biz ilk devre ile kafa kafaya gidiyoruz ama rakip mucize yaratıyor. FB son 10 sezonda ligin ikinci devrelerinde üst üste 4 galibiyetden fazla seri yapamamış. Ama yaşadığımız anomali orta da...

Zaten 36 / 30, 36 / 29 gibi normal şartlarda üstün sayılacak çizgi de bile gitselerdi şu an da minumum 6 puan farkla rahat rahat şampiyonluk kutlamaları hazırlıklarına başlamıştık.

Standart dışı giden her grafik eğrisi normale dönmüştür, dönmek zorundadır. Bakarsınız "nasıl geçer bu 6 hafta" diye bunalırken iki maç sonra ortalık bizim için bayram yerine dönüvermiş.

Daha önceleri çeşitli başlıklarda paylaştığım son 12 maç için bir ön görüm vardı. Geldiğimiz nokta da halen aynı düşüncedeyim.
FB'nin şampiyon olması için daha önce yapılamayanı başarması gerekiyor. Bir devre de toplanmış puan rekorunu, belki de bir daha tekrarlanamayacak şekil de kırmaları gerekiyor.

Gerekiyor da bu rekoru kırsalar bile fayda etmeme ihtimali de mevcut. Biz maçlarımızı kazanırsak rekor falan bir istatistik olarak hava da kalacak. FB bu travmayı atlatabilir mi ?

Ya da tam tersi durumda adamlar mucize gerçekleştirip şampiyonluğu alırsa biz o travmayı nasıl atlatırız ?

Her yönü ile tarihi bir sezon yaşıyoruz. Tam bir kırılma noktası olacak.

Biz galip çıkarsak seneler sürcek bir hegomanyaya yelken açarız.

Tersi durumda şartlanılmış çaresizliğin girdapları arasında döner dururuz.

ALLAH'IM BU YOLDA YÜZÜMÜZÜ YERE BAKTIRMAZ İNŞALLAH...

Güzel tespitler. Elbet takılacak fener hakemlerde bı yere kadar kollayabilecek bunları

Barış Burak
14.04.2011, 17:13
yahu bırakın fenerin maçlarını araştırmayı. biz Allahın izniyle 6 maçımızı da kazanalımda...

Helvacı61
14.04.2011, 17:14
neyse biz maça dönelim piotr nasıl oynayacakmı acaba adam iyi oynuyordu. sakatlanmasa bari

ilhan
14.04.2011, 17:15
arkadaşım bela geliyorum diyor. önlem alalım diyoruz. iki tane topsaslı maçı izlemese ne olur. hesabımızı kitabımızı yapalım. organize olalım. bir rezillik yaşanmasın herşeyden önemlisi 3 puan adamlar kin kusuyor. öyle birorganize olunmalıkı olaylar stata taşmasın yada gönül isterki hiç olmasın

Mustafa Kemal'in tarihe geçmiş bir sözü vardır yurdu saran düşman için kullandığı... "Geldikleri gibi giderler" demiş.
*
Ben de diyorum ki; Trabzon'a gelen misafir taraftar maç sonunda üçlüyü, kolbastıyı izler sonra efendi efendi geldiği gibi gider.

Çamura basmazsanız ayakkabınız ve paçalarınız kirlenmez. Herkesi ciddiye alacaksak işimiz var.

Muhammet*
14.04.2011, 17:41
FB son 10 sezonda ligin ikinci devrelerinde üst üste 4 galibiyetden fazla seri yapamamış.

Geçen sezon da buna benzer bir serileri vardı.Ligin son haftasındaki bizim maça kadar 8'de 8 yapmışlardı ama yetmedi,tarih tekerrür eder İnşallah. :)

Harun_ayar_ts
14.04.2011, 17:45
1 kasa seftali hiçbirsey olmaz :D

Alihan Ertürk
14.04.2011, 17:48
Maçın önemi çok büyük..Ama inanılmaz bir taraftar olacak bence Pazar günü..Destek mükemmel olacak..Nedeni şampiyonluğa çok yaklaşmış olmamız değil rakibimizin taraftarlarımızın büyük çoğunluğu tarafından sevilmemesi..

İnşallah kazanacağız..Bursaspor fenerbahçe maçındaki oyununu oynayamayacaktır..Atak yapmaya çalışacaklar.

Rakipte etkili olabilecek tek oyuncu Miller..Onu kilitleyebilirsek savunmada problem yaşamayız. Eğer hücumda da cömert olmazsak çok güzel bir galibiyet alabiliriz..:)

Hürgün Aygün
14.04.2011, 17:56
Maça golle başlarsak Bursa moralmen çöker farkı açabiliriz daha da.

Cemalettin Taşkın
14.04.2011, 17:56
Geçen sezon da buna benzer bir serileri vardı.Ligin son haftasındaki bizim maça kadar 8'de 8 yapmışlardı ama yetmedi,tarih tekerrür eder İnşallah. :)

son 10 maçta 8 galibiyet 2 beraberlik aldılar diye biliyorum. biri bizim maç diğeri gençlerbirliği maçıydı.

oflubektas
14.04.2011, 17:57
Maç başlıklarında ne güzel teknik analizler, rakibin artı ve eksilerini, oynamamız gereken oyun şeklini ortaya koyan yorumlar oluyordu. Şimdi iş İstanbul basınının gazıyla yazılan yorumlara ve Bursa taraftarını dövüp dövmemeye dönmüş. Ben bi teknik analizle başlamak istiyorum. Rumuzu 53 ile biten, Rizeli olduğunu tahmin ettiğim kardeşimiz daha ayrıntılısını yazar inşallah:

Rakibimiz 7 maçtır kazanamıyor. Geçen sene takımın sembolü olan genç oyuncularının vidaları gevşediği için yararlanamıyorlar. Hadi Ozan ve Volkan geçen sene harikaydı ama takımının şampiyonluğunda bile gereken katkıyı yapamayan Sercan efendi bile dev aynasında görüyor kendini. Buna rağmen özellikle büyük maçlarda oyun disiplinine sadık kalıyorlar. Ayrıca kaybettikleri Antalya maçında Altidore'u çok beğendim. Yapacağı kontralarda çok can yakabilir. Serdar Aziz'in olmaması avantajımızdır. Çünkü Serdar-İbrahim ikilisiyle oynadıklarında hızlarıyla bizim Umut'a nefes aldırmazlardı. Şimdi büyük ihtimal Serdar yerine Ömer oynayacak. Sol açıkta sakatlığı tamamen geçmiş, formda bir Engin oynarsa sağ bek kim olursa olsun çok iyi işler çıkartabiliriz. Ayrıca ilk maçta olduğu gibi hücum presi hiç ihmal etmemeliyiz. O presten mutlaka ekmek çıkacaktır.

Yaşanan liderlik ve şampiyonluk stresi nedeniyle 1-0 önde başladığımız maçlarda bile rahat değiliz artık. Ayrıca ligin ikinci yarısında bazı maçlarda zaman zaman yarım saati aşmayan iyi oyunlar olsa da maçın tamamını iyi ve üstün oynadığımız bir maç yaşayamadık. Ancak gs maçında attığımız gol tüm futbol okullarında ders diye okutulabilir. (Medyamız psikolojik savaşla meşgul olduğu için pek değinmedi bu gole) Bu maç da saman alevi gibi parlayan ataklar ve birden ortaya çıkan kahramanlarla kazanabiliriz maalesef.

Mustafa Umut
14.04.2011, 17:59
her zaman olduğu gibi ilk 30 dk ve son 15dk çok ama çok önemli..

FC-ST-PAULI-61
14.04.2011, 18:01
Bursa yine pislik yapar ve hükmen 3 Puani almaya calisir.Alistilar zaten.Ama bunlara cevap bile vermemeliyiz

Mustafa Umut
14.04.2011, 18:01
buyrun....

Maç başlıklarında ne güzel teknik analizler, rakibin artı ve eksilerini, oynamamız gereken oyun şeklini ortaya koyan yorumlar oluyordu. Şimdi iş İstanbul basınının gazıyla yazılan yorumlara ve Bursa taraftarını dövüp dövmemeye dönmüş. Ben bi teknik analizle başlamak istiyorum. Rumuzu 53 ile biten, Rizeli olduğunu tahmin ettiğim kardeşimiz daha ayrıntılısını yazar inşallah:

Rakibimiz 7 maçtır kazanamıyor. Geçen sene takımın sembolü olan genç oyuncularının vidaları gevşediği için yararlanamıyorlar. Hadi Ozan ve Volkan geçen sene harikaydı ama takımının şampiyonluğunda bile gereken katkıyı yapamayan Sercan efendi bile dev aynasında görüyor kendini. Buna rağmen özellikle büyük maçlarda oyun disiplinine sadık kalıyorlar. Ayrıca kaybettikleri Antalya maçında Altidore'u çok beğendim. Yapacağı kontralarda çok can yakabilir. Serdar Aziz'in olmaması avantajımızdır. Çünkü Serdar-İbrahim ikilisiyle oynadıklarında hızlarıyla bizim Umut'a nefes aldırmazlardı. Şimdi büyük ihtimal Serdar yerine Ömer oynayacak. Sol açıkta sakatlığı tamamen geçmiş, formda bir Engin oynarsa sağ bek kim olursa olsun çok iyi işler çıkartabiliriz. Ayrıca ilk maçta olduğu gibi hücum presi hiç ihmal etmemeliyiz. O presten mutlaka ekmek çıkacaktır.

Yaşanan liderlik ve şampiyonluk stresi nedeniyle 1-0 önde başladığımız maçlarda bile rahat değiliz artık. Ayrıca ligin ikinci yarısında bazı maçlarda zaman zaman yarım saati aşmayan iyi oyunlar olsa da maçın tamamını iyi ve üstün oynadığımız bir maç yaşayamadık. Ancak gs maçında attığımız gol tüm futbol okullarında ders diye okutulabilir. (Ancak medyamız psikolojik savaşla meşgul olduğu için pek değinmedi bu gole) Bu maç da saman alevi gibi parlayan ataklar ve birden ortaya çıkan kahramanlarla kazanabiliriz maalesef.

Okg_53 Bursaspor Analizi …

Ligin en çok inişli çıkışlı grafik sergileyen takımı Bursaspor, son birkaç haftadır iyi oynadığı halde kazanamıyor.
Ozan, Volkan gibi topçularının eski formundan ve motivasyonundan hayli uzak olduğunu rahatlıkla görebiliyoruz. Aslında kendi içlerinde hayli sorunlar var ancak bunu dışarı yansıtmıyorlar. Yerli oyuncularının en az 3–4 tanesi, Avrupa’ya gitmek istedi ancak klüp izin vermedi.
Şunu unutmamak gerek. Bursa ligde son 5 haftadır kazanamıyor. Ve arkasındaki G.Antep ile sadece 3 puan kaldı ve bu şekilde giderlerse büyük ihtimalle 4. sırada bitirecekler ligi. Bu yüzden Bursalı bazı futbolcuların bize olası “müsamaha” (görmezlikten gelme) gösterme ihtimali sıfırlandı. Ve bizim maça bu sezonun en önemli maçı olarak bakıyorlar.

Dışarıda oynadıkları 14 maçta, 7 galibiyet, 6 beraberlik, 1 mağlubiyet alıp, 25 gol atıp, 7 gol yemişler.
Toplamda ise 14 maçta, 14 galibiyet, 10 beraberlik, 4 mağlubiyet almışlar. 44 gol atıp, 23 gol yemişler. 52 puanla ligin 3. sırasındalar.

Bursa’nın Ligin, deplasmanda en az mağlup olan takım (bizle beraber) , deplasmanda en az gol yiyen takım, toplamda ve deplasmanda en çok berabere kalan takım gibi bazı unvanları var. Ayrıca son 5 haftadır kazanamadıklarını da tekrar söyleyelim.

Maç bilgileri;

Serdar Aziz ve Turgay Bahadır sarı kart cezalısı. Sakat yok.

Muhtemel Dizilimleri; 4-5-1

-------------------------Dimitar Ivankov---------------------
Ali Tandoğan----İbrahim Öztürk----Ömer Erdoğan----Wederson
----------------Ivan Ergic--------Gustav Svensson-----------
Volkan Şen-------------Pablo Battala------------------Ozan İpek
--------------------------Kenny Miller-------------------------

Bursaspor’un Artıları;

Oynadığı son maçlarda ve fb maçında gördüğümüz kadarı ile Bursa istediği zaman iyi savunma yapabilen bir takım. 4-2-3-1 e benzeyen yapıları, aslında 4-5-1 . Orta alandaki 5’li mücadeleci ve pres özelliği olan oyuncular. Buda Ergic ve Svensson’a ciddi yük binmesine engel oluyor.

Her iki kanadı da etkili kullanabilen ligin nadir takımlarından, Sağda Volkan-Ali, solda Ozan-Wederson.

Battala oyun zekası ve tekniği yüksek bir oyuncu. Miller, tam tilki (süratli ve hırçın)

Ali Tandoğan bana göre ligin en iyi 3. veya 4. sağbeki. Ivankov ligin en iyi kalecisi ve Bursa’nın bu yerlere gelmesindeki en büyük pay sahibi.

Bursaspor’un Eksileri;

Son birkaç hafta haricinde, Ertuğrul hoca kadronun her mevkisini çok kurcaladı. Her hafta başka oyuncular, özellikle stoper ve orta saha ikilisini çok değiştirdi. Buda Bursa’nın takım oyuna negatif etki yaptı.

Futbolcular eski havalarında değiller, moral düşük, istek düşük.

Orta sahada Ergic maçın bazı bölümlerinde geri dönemiyor(kopukluklar yaşayabiliyor). Svensson da çok bireysel hata yapan bir oyuncu.
Buna birde bizim orta bölgeden delebilme özelliğimizde eklenince, Bursa’nın göbeği çatlar bu maçta.

Egemen’in Miller ile adam adama oynaması iyi olur.

Özet;
Engin Baytar takımın tek alternatifsiz ismi idi. Bir an önce ilk 11 deki yerini alması gerek.
Dilimizde tüy bitti. İlk 30 dk dan sonra bir çok takım bizim orta sahayı ele geçiriyor. 4 oyuncumuz geri dönmüyor. Ruhsuz Gs karşısında bile bunu fazlasıyla yaşadık. Rakip bu sefer daha diri takım.
Mutlaka, ya Engin orta alanda oynamalı yada Serkan orta alana çekilmeli.
Birde rakibimizin zaafları gereği, Alanzinho mutlaka 65 den sonra oyuna girmeli .

-----------------Tolga--------------
Serkan----Giray----Egemen----Piotr
-------Selçuk---------Colman-----
----------------Engin--------------
----Burak------Jaja-----Umut----

Analize hafta içi ilaveler olacak, umarım bu zor maçı da kayıpsız atlatırız.

Fatih Öztürk
14.04.2011, 18:07
arkadaşlar Bursaspor gol için galibiyet için oynadığı zaman her an 5 gol yiyebilecek gibi duruyor. ama toplu halde defans yaptımı bu sefer karşısındaki takım ciddi olarak bocalıyor.işimiz yine son dakikalara kalırsa sıkıntı yaşayacağımız kesin.ben bu maça yattarayla başlanırsa (tabiki iyi bir yattara) o zaman sadece orta alandan dikine gitme mecburiyetimizi ortadan kaldırır kanatlardan bindirmelerle 2 futbolcusu hariç kısa olan defanslarının boyundan yararlanabiliriz.Bursaspor göründüğü kadarıyla hızlı oyuncular karşısında pek tutunamıyor. demem o ki,kesinlikle kanatları çalıştırıp uçuşa geçme vakti gelmiştir.yolumuz 6 hafta ama 6 sene gibi duruyor.Allah yolumuzu kısaltsın...

ultrafanatik61
14.04.2011, 18:08
yeni siddet yasasi nin 12ci maddesini insallah duzgun uygularlar, yoneticiler ortaligi karistirmak isterse 50bin tlye kadar ceza, ama yayinlayan medya kurulumuna 100bin ile 500bin tl arasi ceza

Emirhan Makul
14.04.2011, 18:09
Svensonun üzerine oynayalım maçı alalım.

Murat Erdem
14.04.2011, 18:16
Hafızanızı biraz yoklarsanız Umut'un ligin 4-5 maçlık periyotlarında 6-7 gol attığı performansları oluyor...eğrisi doğrusuna denk gelse de o periyotlardan birini yaşayıverse ?

Gel gör ki herif kariyerinin en kısır 15 maçını oynadı...arkası gelmese bari.

Umut şu kalan 6 maçta 5 gol atmayı becersin şampiyonluğumuz garantidir.

REMEDY_61
14.04.2011, 18:19
konuyla alakası yok ama az önce bir haber sitesinde gördüm,facebookta Trabzonspor sayfası 130.000 lerdeymiş üç küçükler neysede eskişehir ve bursa bile geçmiş,130.000 nedir ya olimpiyatta 60000 kişi vardı zaten :) sinirden çılgına döndüm bazı konularda çok zayıfız malesef...

uzunismail
14.04.2011, 18:22

Yüreğimizi gerçekten koyabilirsek rahat kazanırız

Mustafa Umut
14.04.2011, 18:22
hepsi onların olsun..gsnin milyonluk sayfası var ne işe yarıyor? sadece orda burda haber oluyorlar..
bundan sonra tek düşüncem şam-pi-yon-luk !

konuyla alakası yok ama az önce bir haber sitesinde gördüm,facebookta Trabzonspor sayfası 130.000 lerdeymiş üç küçükler neysede eskişehir ve bursa bile geçmiş,130.000 nedir ya olimpiyatta 60000 kişi vardı zaten :) sinirden çılgına döndüm bazı konularda çok zayıfız malesef...

kaptans
14.04.2011, 18:24

arkadaşım rahat ol sen facebookta trabzonspor sayfası adı altında onlarca sayfa var sayılar dağılmış durumda anlayacağın....mesala ben bulduğumu beğenmiştim ama baktım hepsinden aynı haberler geliyor çoğunu sildim...sebep sadece budur...

Bülent Dizman 53
14.04.2011, 18:24
bursalılar saraçoğluna nasıl meşale sokup febe taraftarı üstüne attılarsa aynısını avnıakerdede yapacaklar.yaparsa maç 16. dk.da durur. hep maçı konuşacanıza bırazda bunları konuşun adamlar alenen olay çıkarmaya geliyolar

Mesut
14.04.2011, 18:27
Davul getireceklerse içi aranmalı pankant getireceklerse stada girmeden açılıp içine bakılmalı katpayıp içine sıkıştırırlar tepeden tırnağa aranmalı

ultrafanatik61
14.04.2011, 18:27
ligtv de son dakika haber cikti yeni, unal karaman engin baytari antremandan kovmus disiplinsiz davranislari yuzunden

Mustafa Umut
14.04.2011, 18:29
ligtv de son dakika haber cikti yeni, unal karaman engin baytari antremandan kovmus disiplinsiz davranislari yuzunden
şimdi düşünüyordum; bu hafta içi neden bu kadar sakin geçiyor diye..Allah'ım sen büyüksün..

Murat Erdem
14.04.2011, 18:29
buyur buradan yak:eek:

SAFA
14.04.2011, 18:30
Ligtvde son dakika geçti son durum nedir?

Fatih Öztürk
engin adam olsun bende kanuninin hürremi olacağım.

Asi Çaykaralı61

Arkadaş olacak şey mi bu ya.Başka ne dediler ?

M.Kılıç50
14.04.2011, 18:31

Inanmam, Inanamam... böylesine önemli bir sürecte, Engin bu Edepsizligi yapmaz bence...

Mert Oğuzlu61
14.04.2011, 18:31

engin artık bişeyini çıkardı olayın.

Yiğit SARI
14.04.2011, 18:32
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_gj_SonDakika01.jpg

Trabzonspor'da sakatlığı nedeniyle bir süredir takım ayrı kalan Engin Baytar bir süre daha takıma dönemeyecek.

Ligin ilk yarısında Şenol Güneş'le yaşadığı tartışma sonrası sert bir uyarı alan başarılı oyuncu hocasından özür dileyerek affedilmişti.

Ancak bugün yapılan idmanda Sportif Direktör Ünal Karaman, Engin'i disiplinsiz davranışları nedeniyle antrenmandan kovdu.

(Lig Tv)

mda61
14.04.2011, 18:32
bursalılar saraçoğluna nasıl meşale sokup febe taraftarı üstüne attılarsa aynısını avnıakerdede yapacaklar.yaparsa maç 16. dk.da durur. hep maçı konuşacanıza bırazda bunları konuşun adamlar alenen olay çıkarmaya geliyolar

Stadtaki güvenlik görevlilerini Bursalıları iyice aramaları konusunda uyarmalıyız. Gerekirse donuna kadar aramalılar, çünkü meşaleleri orada sokuyorlar içeri.

Valla 16. dk meşale atarlarsa, 96.dakika da o meşaleleri yedirirler onlara. Umarım bir taşkınlık çıkmaz.

REMEDY_61
14.04.2011, 18:33
haber sitelerinde gözükmüyor,son durum nedir arkadaşlar?

Murat Erdem
Engin'den daha ağır sakatlık geçiren Emre Belözoğlu'nun 10 gün de iyileştiği yer de Engin'in 2 aydır piyasada olmamasından şüpheleniyordum ben. Kol kırılır yen içinde kalır da bir yere kadar oldu galiba.

Mehmet Ç.
Babam demisti gs macinda... "bu bizim deli oglani kesin kovdular.. Burak ilen atisdikdan sonra daha forma gigmedi.. Bak simdi burak takimi sirtliyor.. Sakatlik kesin numaradir.."

Yazmim ortaligi germeye gerek yok demisdim, ama adamin icine dogmus :S

Asi Çaykaralı61
Böyle birşey olamaz ya böyle bir maç öncesinde nasıl sorun çıkar

Yiğit SARI
14.04.2011, 18:34
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_gj_SonDakika01.jpg

Trabzonspor'da sakatlığı nedeniyle bir süredir takım ayrı kalan Engin Baytar bir süre daha takıma dönemeyecek.

Ligin ilk yarısında Şenol Güneş'le yaşadığı tartışma sonrası sert bir uyarı alan başarılı oyuncu hocasından özür dileyerek affedilmişti.

Ancak bugün yapılan idmanda Sportif Direktör Ünal Karaman, Engin'i disiplinsiz davranışları nedeniyle antrenmandan kovdu..

(Lig Tv)

ultrafanatik61
14.04.2011, 18:34
sadece bir son dakika haberinle yazili gosterdiler , haberlere felan daha bisey cikmadi , bekliyorum bende haberi, insallah yine medya yalanidir

Asi Çaykaralı61
14.04.2011, 18:35
haber sitelerinde gözükmüyor,son durum nedir arkadaşlar?

Buraya bakarsanız Lig Tv haberi geçmiş daha yeni

http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=90719

Yiğit SARI
14.04.2011, 18:35
http://www.ligtv.com.tr/?r=1&hid=90719

zaferyıldız
14.04.2011, 18:36
şimdi basında her hafta bizim maçla ve rakiple ilgili polemik çıkıyor..

sanki hafta sonu sadece trabzonun maçı var

fener oynamayacak

3 puan da hanesine otomatik yazacak

ama bu herhafta tekrarlanıyor ve sanki herkes durumıun farkında artık.

yemeyecek

ters tepecek

bizim takım stres yerine hırs yapacak

bizim rakiplerden çok fenerin rakipleri gaza gelecek

ve fenerin işi bu iki hafta da bitecek

umarım tabi ama ben böyle de bir ihtimal görüyorum..

SAFA
14.04.2011, 18:36
Neymiş disiplinsiz davranışı çok merak ediyorum.Eğer Engin buğsa maçında sahada olursa merak ediyorum istanbul basınını

Ömür Karadeniz
14.04.2011, 18:37
Medyanın gazıyla atıp tutmayalım sakin olun.Ya kardeşim bir kerede kötü bir olayda keskin bir manevrayla olayı kapatsak olmazmı.Olurmu hiç tabi olmaz.Nazar alırız vesselam.

Ahmet Başkaya
Yetmez mi Engin ?

Emirhan Uludüz
Engin Baytar uslanmıyor

Ancak bugün yapılan idmanda Sportif Direktör Ünal Karaman, Engin'i disiplinsiz davranışları nedeniyle antrenmandan kovdu.
(Lig Tv)

Asi Çaykaralı61
14.04.2011, 18:38
Disiplinsizlikden kovuldu acaba sorun ne ki ?

SAFA
Ajansspor a bak 'Trabzon karıştı'. Bu medyanın var ya ta ...................!

zaferyıldız
iyi de nedir o disiplinsiz davranış antremanda , ne yapılır ki

Murat Erdem
14.04.2011, 18:39
Jester üstadın imzası geldi aklıma...

ESER
14.04.2011, 18:40
Stadtaki güvenlik görevlilerini Bursalıları iyice aramaları konusunda uyarmalıyız. Gerekirse donuna kadar aramalılar, çünkü meşaleleri orada sokuyorlar içeri.

Valla 16. dk meşale atarlarsa, 96.dakika da o meşaleleri yedirirler onlara. Umarım bir taşkınlık çıkmaz.

bence o mesaleleri baska turlu sokuyorlar iceri :D

uzeri aranip da mesale bulunamiyorsa malesef haklarindaki soylentiler dogru demektir :D

Asi Çaykaralı61
14.04.2011, 18:40
Renktaşlar aman medyanın gazına gelmeyin daha doğrusu gelmeyelim aman dikkat edelim şimdi olayı çok da büyütürler

Ömür Karadeniz
14.04.2011, 18:41
Allah belasını versin ya,neden hep bizde oluyor bunlar.Bıktım arkadaş ya,valla bıktım bıktım.Eğer bu olaydan takım olumsuz etkilenirse çekecekleri var sorumluların bizden.

Asi Çaykaralı61
14.04.2011, 18:41
Bu arada maça 3 Gün 0 S. 11 Dk. kaldı :)

tarsus
14.04.2011, 18:42
aşırı hırstan dolayı belkide pozisyonda sert girmiştir,kulübten açıklama yapılıncaya kadar engine olumsuz yüklenmeyelim

REMEDY_61
adamlar zaten olay çıkmasada kaos üretiyolardı ;) şimdi malzeme verdik

Asi Çaykaralı61
Kulübümüzden açıklama gelmedi henüz ben açıklamayı bekliyorum

Mert Oğuzlu61
çok merak ettim engin antrenmandan kovulmayı nasıl becerdi, gerçekten çok merak ettim şimdi.

Murat Erdem
14.04.2011, 18:43
Bu arada maça 3 Gün 0 S. 11 Dk. kaldı :)
Çaykaralı, saat gibi adamsın vesselam:)

Asi Çaykaralı61
Çaykaralı, saat gibi adamsın vesselam:)

Murat Abi konuyu değiştirmek lazım :).Tekrarlıyorum eğer sorun çıktıysa açıklama gelir Resmi Sitemizden

ECvelek
takımıma güveniyorum da topa güvenmiyorum,o da yuvarlak:D .. bursanın 5 haftadır kazanamaması bize karşı patlamasına neden olmasın da...inşallah 3 puan

BiZe HeR YeR 61
14.04.2011, 18:44
Oldumu bu şimdi medya zaten en ufak bir açığımızı bekliyordu . Ne yapmış Engin sabredemediler mi 6 hafta daha.

Alihan Ertürk
14.04.2011, 18:45
Gidip Ünal Karaman'ın suratına karşı küfür etmesi lazım ki antrenmandan kovulsun..Başka ne olabilir? Bilemiyorum vallahi, aklıma gelmiyor.

Emre GÜRDAL
resmi sitede böle bir şey yok neden acaba?

Murat Erdem
Murat Abi konuyu değiştirmek lazım :).Tekrarlıyorum eğer sorun çıktıysa açıklama gelir Resmi Sitemizden
Hele bir adını söyle bakalım yiğenim:) dur şimdi aklıma geldi Zeki miydi:o

Ahmet Başkaya
aşırı hırstan dolayı belkide pozisyonda sert girmiştir,kulübten açıklama yapılıncaya kadar engine olumsuz yüklenmeyelim

Şu dönemde Ünal hoca tarafndan antremandan kovulmaya sebep olabilecek bi hareket bu mu olabilir ?

İnanın olayda Engin olduğu için , artık şüphe bile duymuyorum yapmıştır. Trabzonsporluu çok seviyor cnm sevgisindeen :)

Asi Çaykaralı61
14.04.2011, 18:46
Arkadaşlar,Abiler evinde Lig Tv olanlar baksınlar Lig Tv'ye spor haberlerinde Can Karyağdı söyler birşey olduysa

EmreYavuz61
14.04.2011, 18:47
Engin ne terbiyesizlik yaptı kim bilir...?

Asi Çaykaralı61
14.04.2011, 18:47
Hele bir adını söyle bakalım yiğenim:) dur şimdi aklıma geldi Zeki miydi:o

Evet Murat Abi tam bildin ismim Zeki :)

Şu sorunlar nasıl çıkıyor anlamıyorum yada anlamak istemiyorum.Herşey yolunda iken olacak şey mi arkadaş

Engin ne terbiyesizlik yaptı kim bilir...?

Emre öyle birşey varsa açıklama gelecektir kulübümüzden

ultrafanatik61
14.04.2011, 18:48
Arkadaşlar,Abiler evinde Lig Tv olanlar baksınlar Lig Tv'ye spor haberlerinde Can Karyağdı söyler birşey olduysa

bakiyorum, su an futbol life var, yattara gosteriyorlar cep telinle goruntulu canli gineye baglanmis diye arenadan

Yasin T.
14.04.2011, 18:49
E.Baytar antremandan nasıl kovulmuş nasıl becermiş gerçekten çok merak ediyorum.Hele ki kovan kişi efendi ve sabırlı kişiliğiyle tanıdığımız Ünal Karaman.
Yönetim acil açıklama yapmalı.

ultrafanatik61
14.04.2011, 18:50
kimsenin yonetimden tanidigi yokmu, bu haber dogrumu yalanmi diye aciklama gelsin

Bülent Dizman 53
her habere inanmamak lazım ateş olmayan yerden dumanda çıkmaz ama ii düşünmek lazım son 6 hafta kovsa bile biz sakatlıktan yeni çıktığı için dinlenmeye gönderdi diyelim medyanın gazına gelmeyin ayık olmak lazım.

Asi Çaykaralı61
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_gj_Engin_isyan001.jpg

Lig Tv son dakika resmini değiştirip bu resmi koymuşlar

Mustafa Umut
14.04.2011, 18:51
ünal karaman gibi sakin,sabırlı bir insan.....
ne yaptı acaba ??!!?

Alihan Ertürk
kimsenin yonetimden tanidigi yokmu, bu haber dogrumu yalanmi diye aciklama gelsin

Yahu neden yalan olsun abi..:) Bu kadarını da yapamaz istMedya'sı.

Öyle bir şey vardır da nasıl olduğu merak konusu.

Cihad Varlı
Engin formayı zor görür kalan 6 haftada .

Asi Çaykaralı61
14.04.2011, 18:52
Bakın bunu unutmayın.

Biz buralara geldik sadece Engin sayesinde gelmedik tabii ki de onun faydaları tartışılmaz.Medya şimdi şişirir yok öyle yok böyle Resmi açıklama gelmeden inanmayın hiç birşeye

Mesut
14.04.2011, 18:53
Zamanında Şenol Hocamız:
Bu uyarıları sadece Engin'e değil, bütün oyunculara yaptığının altını çizen Güneş, konuşmasına şöyle devam etti:

"Birinizin yaptığı yanlışı diğerleri görüp o da yapmasın istiyorum. Engin de bunlardan bir tanesi. Kendi yanlışını düzeltecek, hatta etrafını görecek. Zekası, yeteneği itibariyle çok önde ama bunu kullanmada sıkıntı çekiyor. Hırsı bazen aklın önüne geçiyor. O kontrolde sıkıntıları var. Bunu geçen sezon Gaziantepspor maçından çıkınca da yaptı. İkinci oldu yani. Bu tip tepkileri aslında kendine yapıyor, bize yapmıyor ama bu yaptığı zararlar artık yavaş yavaş etrafına, arkadaşlarına ve takıma gelmeye başlayınca ki, bu şuandaki son noktasıydı. O bakımdan bunu böyle değerlendirdik ama hala o şansı devam edecek."

Engin üzerinden takıma zarar verilmesinden korktuğuna dikkat çeken başarılı taktisyen, "Engin üzerinden kulübe ve takıma zarar vermek isteyenler var. Bunu kendi camiamız içerisinde de bilmeyerek yapanlar var, veya alet olanlar var. Bir de dışarıda olanlar var. Buna dikkat etmek lazım. Yani Engin'i korumak için veya bizi Engin'e karşı korumak isteyenler ipin ucunu biraz kaçırıp onun üzerinden Trabzonspor'a zarar verilecek noktaya gelmesini istemiyorum. O yüzden bu konuyu kapattık biz."

Engin konusunun siyah-beyaz değil, gri bir konu olduğunu kaydeden Güneş, "Gri olduğu için de hangi tarafa kayacağını kontrol altına almaya çalışıyoruz. Şuanda tam uçtayız. Terazinin ortasındayız, sağa da sola da düşebilir." diyerek sözlerini tamamladı

Hüseyin İlkin
10 dakika antrenmani izledim.Engin Baytar'in lakayitligina yine sahit oldum.Yaptigi gereksiz bir hareketten sonra Unal hocayla tartistilar.

Ali Okancı twitter'dan yazmış.

Cihan_61
Rezil Engin, terbiyesiz Adam

ultrafanatik61
baktilar taraftarin gozu engini ariyor, gecen mustafa denizlide engin baytar geri donmesi lazim kadroya diyordu, bunlarin ustune bu haber cikti, bilemicem, inanmak istemiyorum ama enginde boyle sorun oldugu icin, bizim yonetimden aciklama beklicem

Ahmet Başkaya
14.04.2011, 18:54
Mademki benli hayat sana kafes kadar dar
Uzaklaş ellerimden uçabildiğin kadar
Hadi git benden sana dileğince izin
Öyle bir uzaklaş ki karda kalmasın izin

Git iş işten geçmeden git
çok geç olmadan vakit
Günahıma girmeden
Katilim olmadan git
Günahıma girmeden
Katilim olmadan git

Burçak
14.04.2011, 18:54
hafta sonu oynanacak Bursaspor maçının hazırlıkları sürdürürken, akşam saatlerinde yapılan antrenmanda Ünal Karaman Engin Baytar'ı idmandan çıkardı. Olay tatlıya bağlandı.

Trabzonspor'un akşam idmanında sakatlıktan çıkan Engin'in arkadaşlarıyla şaka dozunu artırması nedeniyle Ünal Karaman Engin'i idmandan çıkarttı. Daha sonra Engin hocasından özür diledi ve olay tatlıya bağlandı.
haber61

ŞEREFSİZ İSTANBUL BASINI DA ÖYLE BİR MANŞET ATMIŞKİ .
SANKİ ENGİN İSTANBUL BASININA TECAVÜZ ETMİŞ!

Asi Çaykaralı61
14.04.2011, 18:55
TrabzonCell Antrenman Günlüğü (14.04.2011)

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/7037-5B9K8R8B.jpg

Takımımız, hafta sonu sahasında Bursaspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını bu akşam saatlerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Oyuncularımız, antrenmanda ısınma ve pas organizasyonuna dayalı taktik çalışmasının ardından yarı sahada çift kale maç yapıldı. Sakatlığı nedeniyle bir süredir takımla çalışamayan Engin de bu çift kalede yer aldı. Ancak Engin’in fiziksel olarak hazır olmadığı görülünce son bölümde düz koşu yapması istendi. Daha sonra Engin kondisyon salonuna giderek idmanı burada tamamladı.
Ayrıca sakatlığı bulunan Piotr Brozek’in durumunun takip edildiği ve kendisiyle ilgili son kararın hafta sonu verileceği açıklandı.

Diğer Fotoğraflar

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/7037-7G4S6B7E.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/7037-2I3O8S6A.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/7037-3R0D2M3P.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/7037-0C7G0H4M.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/7037-7B8I4M1U.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/7037-1M5V4C1C.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/7037-9B6N6M9Y.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/7037-1P1D4F8K.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=7037#Icerik

Mustafa Umut
futbolunu çok seviyorum ama bi o kadar da kişiliğinden ve karakterinden nefret ediyorum..

Yiğit SARI
TrabzonCell Antrenman Günlüğü (14.04.2011)

Takımımız, hafta sonu sahasında Bursaspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını bu akşam saatlerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Oyuncularımız, antrenmanda ısınma ve pas organizasyonuna dayalı taktik çalışmasının ardından yarı sahada çift kale maç yapıldı. Sakatlığı nedeniyle bir süredir takımla çalışamayan Engin de bu çift kalede yer aldı. Ancak Engin’in fiziksel olarak hazır olmadığı görülünce son bölümde düz koşu yapması istendi. Daha sonra Engin kondisyon salonuna giderek idmanı burada tamamladı.

Ayrıca sakatlığı bulunan Piotr Brozek’in durumunun takip edildiği ve kendisiyle ilgili son kararın hafta sonu verileceği açıklandı.

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=7037#Icerik

Piotr ne zaman sakatlandı :confused:

Alihan Ertürk
14.04.2011, 18:56
''10 dakika antrenmani izledim.Engin Baytar'in lakayitligina yine sahit oldum.Yaptigi gereksiz bir hareketten sonra Unal hocayla tartistilar.''

Arkadaşına sert girdi yada benzeri bir durum oldu, Ünal hoca uyardı belki de sert bir dille Engin de hocaya atar yaptı ve Ünal hoca idmandan kovdu.

FC-ST-PAULI-61
Böyle seylerle ugrasmayalim bosverin,Sampiyon olmaliyiz.Kim bilir 3 büyütülmüslerde neler oluyor ama Medya sadece bizi bekliyor.

robinhood61
bu maçı alacağız başka yolu yok

Asi Çaykaralı61
Engin idmandan çıkarıldı

http://www.haber61.net/images/news/27604.jpg

Trabzonspor idmanında Engin arkadaşlarına zarar vermemesi için Ünal Karaman tarafından idmandan çıkarıldı.

Spor Toto Süper Lig'de lider konumda bulanan Trabzonspor, hafta sonu oynanacak Bursaspor maçının hazırlıkları sürdürürken, akşam saatlerinde yapılan antrenmanda Ünal Karaman Engin Baytar'ı idmandan çıkardı. Olay tatlıya bağlandı.
Trabzonspor'un akşam idmanında sakatlıktan çıkan Engin'in arkadaşlarıyla şaka dozunu artırması nedeniyle Ünal Karaman Engin'i idmandan çıkarttı. Daha sonra Engin hocasından özür diledi ve olay tatlıya bağlandı.

Haber Kaynağı : http://www.haber61.net/images/news_source/10.jpg

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=80888

Alihan Ertürk
14.04.2011, 18:58
Olay tatlıya bağlandı (haber61)

Güzel, güzel..:)

Asi Çaykaralı61
14.04.2011, 18:59
Beyler açıklama gelmeden kimseye çamur atmayalım.Boşuna mı diyoruz Resmi açıklamayı bekleyin diye.Olmuyor her insan hata yapabilir affedildiyse iş tatlıya bağlandıysa bize susmak düşer

Mustafa Umut
14.04.2011, 19:00
alanzinhoya şaka yapıcam diye her zamanki gibi sırtına almışlardır :) sonra enginde düşürmüştür :) olası bir sakatlık riski içinde ünal hoca uyarmıştır.. en fazla bu olur şakalaşmadan :) sanmıyorum fazla bir şey olsun..