PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 29.Hafta | Trabzonspor 1 - 0 Bursaspor

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Barış Kaptanoğlu
12.04.2011, 15:55
bursalılar gelsin bi taşkınlık çıkaracaklarını sanmıyorum...3 puanımızı alalım iyi bi şekilde yolcu edelim onları...bize düşman değil dost lazım.

Helvacı61
12.04.2011, 16:01
ben kimseye dost yada düşman olarak bakmam. 3 puanıma bakarım. en büyük dostum 3 puandır. bu laflarıda hiç sevmiyorum.

saffet61
12.04.2011, 16:03
Texas maça 10 otobüsle geleceği söyleniyor..bu adamlar yolda kafalarını çeken tipler ve maça değil olay çıkarmaya geliyorlar...
Bizlerde TRABZONDA bunlara gereken dersi vermeliyiz.. tabiii stat dışında stata sıçramamalı olaylar ...
Olay çıkacağınada adım gibi eminm niye derseniz onlar 10 otobüs geliyor ancak TRABZONSPORUN sadece deplasman maçlarına giden GURBETÇİ GENÇLER otobüslerle bu maça geliyor yine aynı şekil sadece deplasmanlara giden TRABZONLU Gençler Bursa ve İstanbul ve GG bursada bu maça geliyor sizce bizimkilerdemi maçı izlemeye geliyor...Hesap sorulmalı

nuri45
12.04.2011, 16:03
trabzonda il güvenlik kurulu yokmu. Bu maca olay cikacagi büyük ihtimail oldugu icin bursa seyircisi alinmiyacak diye karar alamazmi. En dogru secim bu olmali. Ne bu ya bu saatten sonra derdimiz bunlarlami ugrasmak. Zaten yeteri kadar gerginiz.

Ahmet Öztürk
12.04.2011, 16:06
Merak ettiğim birşey var. Misafir takım biletleri maç günü stadyum da ki biletix gişesinden satılacak. Nasıl satılacak bilen varsa beni bi zahmet aydınlatsin. Olay olmasın diyoruz, şu olmasın, bu olmasın diyoruz. Peki gerekli önlemi alabiliyor muyuz? Bursaspor forumlarında 'aman boş gitmeyin beşiktaş maçı gibi olmasın, sağlam gidin' şeklinde ifadeler hava da uçuşuyor. Bu taraftar şehre girmeden aranacak mi?

Bir de televizyonlarda bas bas bağıran yazarlar yorumcular var ya hani, fener hak etti, eskişehirin yapacağı birşey yoktu gibi konuşuyorlar ya. Birisi çıkıp sorsun şunlara Allah aşkına, selçuk, colman, burak, jaja ve hatta yeri gelince alanzinhoya adam adama markaj uygulatan, attığı adımı takip ettiren, onların oyununu bozmayı maçı kazanma yolunda en önemli koşul gören rakiplerimiz neden fenerin herşeyi alex için böyle bir önlem almıyor? Buyrun bakın galatasaray maçında alexin attıği golde ve maçın genelinde en yakın savunmacı alexin ne kadar yakınında? Sonra da colmana uygulanan markaji inceleyin. Eskişehir maçında alexe bir önlem almayan bülent uygun Trabzonspor maçında da bizim oyuncularımıza ayni şeyi uygulayacak mi acaba?

Umarım bu hafta sonu herşey istediğimiz gibi gelişir ve Yüce Allah'in izni ile şampiyonluğa bir adım daha yaklaşırız.

Mehmet Ç.
12.04.2011, 16:06
tövbe tövbeeee..

Seftali kesmek icin hazirlanan tezgaha bak !!! :o:mad:

Siradan bicak yeterli :D

Asi Çaykaralı61
12.04.2011, 16:08
Biletler satışa çıktı

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/logo13.jpg

Takımımızın 17 Nisan Pazar günü Bursaspor'la oynayacağı müsabakanın biletleri bugün (salı) satışa sunuldu. Biletler bugün sadece Taraftar Kart sahiplerine satılacak.

Bilet fiyatları şöyle:
TRİBÜN

Bilet Fiyatı

KALE ARKASI

25,00 TL

TÜRK TELEKOM
(MARATON)

40,00 TL

MİSAFİR TAKIM
(TÜRK TELEKOM)

40,00 TL

KAPALI KENAR (A,D,E,H)

60,00 TL

KAPALI ORTA (B,C,F,G)

80,00 TL

VIP

150,00 TL

VIP ÖZEL

300,00 TL

Not: Bursaspor takımına ait misafir tribün bilet satışları, maç günü stadyum biletix gişesinden yapılacaktır.
Karşılaşmayı izlemek isteyen taraftarlarımız Sadri Şener Sosyal Tesisleri, Biletix gişeleri ve www.biletix.com.tr (http://www.biletix.com.tr) adresinden maç biletlerine ulaşabilirler. Ayrıca taraftarlarımız Sadri Şener Sosyal Tesisleri ve www.biletix.com.tr (http://www.biletix.com.tr) adresinden taraftar kartlara da ulaşabilirler.

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=7013#Icerik

Asi Çaykaralı61
12.04.2011, 16:10
5 Gün 2 S. 43 Dk. kaldı :)

exuu
12.04.2011, 16:10
şu fotoğraf kalksın mümkünse!

Serdar Dilekoğlu
12.04.2011, 16:11
Bursa'nın bizim taraftarlarımıza yaptığı o olayın ardından onlara bir hesap sorulmalı fakat bu seferde bizim onlardan bir farkımız kalmaz.

Emre Dumangöz
12.04.2011, 16:12
http://www.youtube.com/watch?v=os-D77h41cA

dünn geceki bülent uygun konusması bence bülent uygun haklı

iyi dinleyin hak vericeksiniz :)

7.00 dan sınrasını izleyin

samet28
12.04.2011, 16:12
.............................tolga................ ..
serkan....egemen.........giray....piotr........
burak......jaja....selçuk........engin....
................pawel....umut.... çıkmamız lazım en ideali bu bence

Asi Çaykaralı61
12.04.2011, 16:14
.............................tolga................ ..
serkan....egemen.........giray....piotr........
burak......jaja....selçuk........engin....
................pawel....umut.... çıkmamız lazım en ideali bu bence

Bazı kaynaklarda Engin'in bu maçda da oynayamayacağı yazıyor

Murat Erdem
12.04.2011, 16:16
Yukarıda ki görseli görünce tüylerim diken diken oldu. Ahmağın önde gideniyiz. Bindiğimiz dalı, var gücümüzle kesmeye uğraşıyoruz.

güngör_81
12.04.2011, 16:17
Yukarıda ki görseli görünce tüylerim diken diken oldu. Ahmağın önde gideniyiz. Bindiğimiz dalı, var gücümüzle kesmeye uğraşıyoruz.

Sonuna kadar seninle aynı fikirdeyim yeter artık bu takıma zarar verildiği hala akıllanmış değiliz...

Murat Erdem
12.04.2011, 16:26
Sonuna kadar seninle aynı fikirdeyim yeter artık bu takıma zarar verildiği hala akıllanmış değiliz...
Son 10-15 sayfayı okudum ve gördüm ki şeftali-texas-ay ayol muhabbetinden başka bir şey yok. Sanırsın FB'nin 15 puan önündeyiz de dalga geçicek meşgale arıyoruz. Tek kelimeyle bir yerimiz kalkmış durumda. İnşaallah indirmezler havamızı:mad: Sezonun en mühim maçı öncesi hiç hoşuma gitmiyor forumda ki hava...

Emre Dumangöz
12.04.2011, 16:27
ya provakasyona neden izin veriyor fotum yöneticleri anlamıs deilim lütfen o görseli ve kışkırtıcı yorumlara izin vermeyin yazıldı surecede ben bu forum girmicem hassasiyetinizi bekliyorum bordomavi.net

Burçak
12.04.2011, 16:29
BMN statta bu şekilde olmalı. bizim görevimiz bu.
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/7015-5K2V5F5H.jpg

Hasan YAYLI
12.04.2011, 16:29
Teksas 10 otobüsle felan geleceğini söylüyorsa bence olay çıkarmaya geliyorlar,bu kritik haftalarda gereksiz yere ceza almaya ve kötü adam olmaya gerek yok...bu elemanlar beşikdüzünde durdurulmalı,aranmalı ve maç saatine yakın bir zamana kadar orada ağırlanmalılar(insani şartlarda) yoksa Trabzon da gezmelerine felan izin verilirse büyük olay çıkar,kimse önüne geçemez,kan çıkar Allah korusun...

güngör_81
12.04.2011, 16:30
Hiçbir şey kazandırmıyor bize gerilimi arttırmaktan başka,sakin...

Murat Erdem
12.04.2011, 16:30
Maç bitene kadar forum misafir girişine kapatılmalı. Burada ki bazı mesajlar ve görseller dışardan görülüp de maçın havası başka yerlere gitmemeli. Kayseri maçı en yakın örnek...

FC-ST-PAULI-61
12.04.2011, 16:31
Teksas 10 otobüsle felan geleceğini söylüyorsa bence olay çıkarmaya geliyorlar,bu kritik haftalarda gereksiz yere ceza almaya ve kötü adam olmaya gerek yok...bu elemanlar beşikdüzünde durdurulmalı,aranmalı ve maç saatine yakın bir zamana kadar orada ağırlanmalılar(insani şartlarda) yoksa Trabzon da gezmelerine felan izin verilirse büyük olay çıkar,kimse önüne geçemez,kan çıkar Allah korusun...
10 otobüs mü? 7 bursasporlu gelir en fazla

Asi Çaykaralı61
12.04.2011, 16:31
Haydi Trabzonspor'um bu maç çok önemli İnşallah yeneceğiz :)

güngör_81
12.04.2011, 16:33

Çok güzel foto,Trabzonspor taraftarı az kımıldasa yeri göğü inletir....

Murat Erdem
Benim elimden gelse Bursa kafilesini hava alanında çiçeklerle karşılar, güzel bir yemek davetinde ağırlar ve Bursaspor takımı A.Aker'e çıkınca alkışlanmalarını sağlardım. Politik olmazsak, duygularımızla gerilim yaratırsak tek zararı biz görürüz. Adamlara ağamsın, paşamsın çekelim...gönüllerini okşayalım..yenelim işimize bakalım.

SADECETRABZON61
10 otobüs mü? 7 bursasporlu gelir en fazla

Ben Bursasporun hiç 7 insanla deplasman yaptğına şahit olmadım siz olduysanız belirtinde bizlerde bilelim :) 10 otobüs gelemeselerde 150-200 kişi gelir kafadan...

Asi Çaykaralı61
12.04.2011, 16:35

Haydi güveniyoruz sizlere.Taraftarımızın desteği çok önemli bu maç bundan sonraki maçlarda.Her zaman Hep Destek Tam Destek

ftunsal
12.04.2011, 16:35
Benim elimden gelse Bursa kafilesini hava alanında çiçeklerle karşılar, güzel bir yemek davetinde ağırlar ve Bursaspor takımı A.Aker'e çıkınca alkışlanmalarını sağlardım. Politik olmazsak, duygularımızla gerilim yaratırsak tek zararı biz görürüz. Adamlara ağamsın, paşamsın çekelim...gönüllerini okşayalım..yenelim işimize bakalım.

imzaladım...

Asi Çaykaralı61
12.04.2011, 16:37
Benim ilk 11'im: Tolga Serkan Egemen Giray Piotr Selçuk Colman Burak Alanzinho Jaja Umut

SADECETRABZON61

Bu dediğini yapıp yağcılık yapıcağıma Bursaya kendi evimizde yeniliriz çok daha iyi.Trabzonspor Onurlu duruşunla bugünlere geldi Kimseye bize kötü oynasınlar diye yalvarmadık yalvarmıycazda Onlar son gücünle oynasada bizde Yüreğimizle oynamak zorundayız Ne Olumsuzluk Olursa Olsun Bunun Arkasına Sığınılmamalı..
Ne Yani Şimdi Bursasporu ıslıkladık Küfür ettik vs Puan Kaybettik Maçtan Sonra Bak Sizin yüzünüzden Oldu onlara küfür ettiniz ıslıkladınızmı diyeceksin !!!! Futbolcular neci ne iş yapar ? Bundan sonra kolay maç yok abicim Trabzon cehennemini yaşatıcaz FUTBOLCULARDA Bu 6 hafta YÜREKLERİNİ Koyup Oynucaklar Bu İşin Başka Yolu Yok Hayal aleminde yaşama Hiçbir Trabzon taraftarı sahaya cıkanı Alkışlamaz Özellikle Bu Takımlar bursa fb gs bjk ise Mümkün değil..

Fatih Özkan
Sezon başında Fenerliler ile birlikte iftar yapıldı da neden Bursalılarla yemek yenmiyor ?
Galatasaray ve taraftarı en güzel şekilde karşılandı hatta tribünde başı çekenlerden birinde UltraAslan atkısı vardı...
Sezon başında BJK ile oynayacağımız maç öncesi rakip takım taraftarı belediye otobüsü ile stada gelirken etmedik hakaret, çekmedik hareket bırakmadı da neden BJK'li taraftarlara ettikleri küfürlerin, çektikleri hareketlerin hesabı sorulmadı ?
Ve şimdi de neden Bursa için komplo teorileri üretiliyor ? Gelip de rahat durmazlarsa kendi bilecekleri iş...

Eren Karaahmetoğlu
12.04.2011, 16:39
Maç bitene kadar forum misafir girişine kapatılmalı. Burada ki bazı mesajlar ve görseller dışardan görülüp de maçın havası başka yerlere gitmemeli. Kayseri maçı en yakın örnek...

Katılıyorum.

Trabzon'daki arkadaşlar, özellikle maça gidecek olanlar, ne olur yanınızdakileri de uyarın. Sahaya atılacak maddeler sadece bize zarar verir. Gereksiz yere ortalığı lütfen germesin kimse. Bursasporlu oğlanları kale almamız onların da hoşuna gidiyor, unutmayın. Bursaspor'un gerek taraftarı, gerek camiasıyla Trabzonspor'un seviyesine erişebilmesi mümkün değildir. Geçen sene babanın kıymetini bil dedik, bilmediler. Bursa diye bağırdık, onlar küfürle karşılık verdiler. Ardından Bursa'da yaşanan olaylara karşılık vermenin zamanı kesinlikle şimdi değil. Şampiyonluk gelince Bursa sokaklarında taraftarlarımız gereken cevabı vereceklerdir. Şunu unutmayalım ki bu pazar Trabzon'a gelecek olan çoğu Bursalı olay yaratmaya gelecek. Tıpkı Beşiktaş maçında olduğu gibi. Onların istediğini, Trabzonspor üzerinden prim sağlamak diye nitelendirebiliriz.

Lütfen duyarlı olalım. Sadece 6 hafta kaldı. Kendi kuyumuzu kendimiz kazmayalım. Bu takım şampiyonluğa gidiyor ve herkes buna inanıyor. Fener-Antep maçından çıkacak sonuca da aldırış etmeden bu maçı kazanacağız. Önümüzdeki bütün maçları kazanırsak zaten şampiyonuz. Ve unutmayın ki hiçbir şey bundan daha önemli değil.

Saldır Trabzonum, saldır Fırtınam !

FC-ST-PAULI-61
Son 4 maç aynı saatte oynanacak
Bu hafta Bursaspor ile oynayacakları maçı Fenerbahçe’nin oynayacağı maçtan sonra oynacaklarını, bir sonraki haftada oynayacakları maçı da fikstüre göre Fenerbahçe’den önce oynayacaklarını ifade eden Yener, kalan son 4 maçı da Fenerbahçe ile aynı gün ve aynı saatte oynayacaklarını bildirdi.

Ligtv bizim Maclarimizi mi yayinlar yoksa fenerin maclarini mi ?

Mesut
ne gerek var ne çiçek ver ne taş sopa gerek yok öyle şeylere.olaya ne kadar karşıysam bu yazdığınızada karşıyım.siz belki insani açıdan düşünüyorsunuz ancak karşıdaki senle dalga geçeçektir korkdular çiçek verdiler insanlıkdan anlamıyacak kapasitede de bir taraftar topluluğu

Süleyman Eruyar
12.04.2011, 16:40

hiçbir şiddet içeren hareket olmadan, herkes nasıl geliyorsa öyle gelip öyle gitsin, ne bir eksiK ne bir fazla.

ancak böyle "çıkarcı" davranışları kabullenemem.

çıkarcı ve çirkin.

yakışmaz.

Helvacı61
12.04.2011, 16:42
aslında bursaspor klübü bu maça taraftar getirmemeli.

güngör_81
12.04.2011, 16:43
ne gerek var ne çiçek ver ne taş sopa gerek yok öyle şeylere.olaya ne kadar karşıysam bu yazdığınızada karşıyım.siz belki insani açıdan düşünüyorsunuz ancak karşıdaki senle dalga geçeçektir korkdular çiçek verdiler insanlıkdan anlamıyacak kapasitede de bir taraftar topluluğu

Boş yere germeye gerek yok, diğer maçlar gibi bir maç ama bizim için çok önemli, olay çıkmasın yeter bence...

Uğurtan
Bu hafta Bursaspor ile oynayacakları maçı Fenerbahçe’nin oynayacağı maçtan sonra oynacaklarını, bir sonraki haftada oynayacakları maçı da fikstüre göre Fenerbahçe’den önce oynayacaklarını ifade eden Yener, kalan son 4 maçı da Fenerbahçe ile aynı gün ve aynı saatte oynayacaklarını bildirdi.

Tüm maçlar yayınlanmakta artık.

Hangi kanalda yayınlandığının da pek bir önemi yok birsürü kanal var.

Eren Karaahmetoğlu

Murat abi çok doğru söylemişsin yine. Zaten Bursaspor futbolcusuna ve teknik heyetine tepkili olan taraftarımız var mı? Sanmıyorum. Aksine, saygı duyuyorum. Sapla samanı birbirine karıştırmayalım. Bursaspor takımına o gün Olimpiyat'ta 40 bin kişi nasıl Bursa diye bağırıp alkışladıysak, aynı saygıyı yine gösterebilmeliyiz.

Şehirlerinin bile maksimum %20'sini oluşturabilen gerizekalı Bursaspor taraftarına rağmen bunu yapabilmeliyiz.

FC-ST-PAULI-61
12.04.2011, 16:44
Tüm maçlar yayınlanmakta artık.

Hangi kanalda yayınlandığının da pek bir önemi yok birsürü kanal var.
Ben Almanyada yasiyorum ve sadece Ligtv var bende.Kahvelerde de sadece Ligtv var diye sormustum ama neyse...

Murat Erdem
12.04.2011, 16:46
Özür diliyorum.O zaman, Kırın kafalarını kollarını...İnsan ömrü uzun bekleriz bir 25 sene daha...

Süleyman Eruyar
12.04.2011, 16:47
Özür diliyorum.O zaman, Kırın kafalarını kollarını...İnsan ömrü uzun bekleriz bir 25 sene daha...

Sevişerek şampiyon olacaksak

ben yemin ediyorum 50 sene daha beklerim,

yorulan, beklemesin.

Mesut
12.04.2011, 16:47
Boş yere germeye gerek yok, diğer maçlar gibi bir maç ama bizim için çok önemli, olay çıkmasın yeter bence...
abi bence yazımı iyi oku ben ortamı gerecek bişe demedımki
ne kavga çıksın ne çiçek ver böyle şeylere gerek yok maçlarını izleyip gitsinler ben ne demişim orda :)

Eren Karaahmetoğlu
12.04.2011, 16:48
Ben Bursasporun hiç 7 insanla deplasman yaptğına şahit olmadım siz olduysanız belirtinde bizlerde bilelim :) 10 otobüs gelemeselerde 150-200 kişi gelir kafadan...

Demek ki Trabzonspor-Bursaspor maçlarını bir kez daha gözden geçirmeniz gerekiyor. Zaten çok da önemi yok. Buyursun, isterlerse bin kişi gelsinler.(Yani bundan önceki her gelişlerinin toplamı kadar diyelim.)

Dediğim gibi, hiç önemli değil. Hele şampiyonluk yolundaki bir takım taraftarı böyle şeyleri umursamamalı. Hele söz konusu şunlarsa.

Tolga,Serkan,Giray,Egemen,Cale,Selçuk,Colman,Piotr ,Burak,Jaja,Umut

.

SADECETRABZON61
12.04.2011, 16:49

Abicim Sana Tepkimiz sadece Yazdığın bir kaç kelime yüzündendir.Tabikİ Sevgi dostluk en güzel şeyler biz yapmayalım demedik.
Ama Bursasporu Çiçeklerle karşılama sahaya Çıktımı Alkış Otobüslerle gelicek Taraftarların Küfürleri Ve yaşanıcak olumsuzluklara Kulak asmamızı yağcılık Yapmamızı İstiyorsun Bu Mantıklımı ?
Az evvelde dedim Futbolcu yüreğini Koyucak artık 6 hafta kaldı biz ıslıkladık bursasporu gaza getirdik vs diye yenilince sizler taraftaramı suç atıcaksınız..
Kaç haftadır Kötü Olan ve kıl payı yeniyoruz hep 1 farkla Bu Hafta Gümlersek Kimse Taraftara Suç atmasın Ve Tekrar diyorum Gs Maçındaki Gibi Kötü Futbol Oynarsak Biz yeniliriz veya berabere biter KALDIKİ Bursaspor Hiç üst üste İki DEFA KAYBETMEMİŞ bilmem anlatabildimmi......

ftunsal
12.04.2011, 16:50
beyler neden anlamıyorsunuz aklınızı kullanın bursa ve trabzonspor 2 senedir ligi döndüren ve ahırlını koyan taraf oldu böle olması daha iyi bırkaında bursayla dost eskişehrle dost tum anadolu yla dost olalım istanbul medyası birbirimze düşürüyor bizi halbuki birlik olsak 10 senede 2 şampyon çıkarır istanbul yapmayın allah askkına emin olunki bursa bize acık futbol oynucak ve 2-0 3-0 gibi yenicez

bırakın didişmeyide bu 2 camia yakınlasıp istanbul takımlarını hatsafa daha az şampiyonluklar alasın vermeyelim veridrimeyelim savaşalım kazanalım :D

bu da güzel .... neden kendimize anadoludan düşman arıyoruz ki .antep,bursa, eskişehir,gençler,ankaragücü,kayseri güçlü olurlarsa ,buraları yıllardır deplasman saymayanlar düşünsünler olacakları..antipatik olmak sadece bize zarar verir.malum rakibimiz bundan azami fayda sağlar..

Mollasalihoğlu
12.04.2011, 16:51
Ben Almanyada yasiyorum ve sadece Ligtv var bende.Kahvelerde de sadece Ligtv var diye sormustum ama neyse...

Digiturk diğer başka maksatlı kanalları olan "Salon 1", Digimax v.b. gibi kanallarında maç yayınlıyor aynı saatte olduğunda. ;)

nuri45
politik davranmayi becermiyoruz vesselam. Özellikle genc taraftarlarimiz cok tez canli ve bu bize cok pahaliya patlayabilir.

Selçuk Demircioğlu
Deplasman takım biletlerinin maç günü staddan satılmasının bize ne gibi bir yararı var...
İki rakip taraftarın sağduyulu olmayan taraftarını karşı karşıya getirme ihtimali bize ne kazandırır...

Maçın gerilimi neden arttırılıyor...Trabzonda ki çoluk çocuk bursa taraftarına bileniyor...Maça değil..
Bu görülsün artık...

worldmaster
12.04.2011, 16:52

Olur mu abisi bizim vur kır parçala yapmamız lazım.Hoş onu da beceriyoruz ya!Gören de 90 dakika rakibi ıslıklıyoruz sanacak.

Neyse güzel abim sen kafanı yorma 25 sene kabarmış duygularıyla anlık kararlarıyla hareket eden camiaya ; kafanı kullan şişir rakibi güzelce maçını al dersen mazallah taş yağar başına...

İyisi mi rakibi gerelim biz!

Davut Özdemir
12.04.2011, 16:55
Onurlu duruş sergilemek için, gelen tüm taraftarları dövmek lazım!!!

Mantık bu mu yani... hiç mi ehilleşmeyeceğiz...

AKSOY_61
12.04.2011, 16:55
politik davranmayi becermiyoruz vesselam. Özellikle genc taraftarlarimiz cok tez canli ve bu bize cok pahaliya patlayabilir.

Ben de aynısını yazacaktım.
Bi kaç yüz kişi egosunu tatmin edecek diye takıma zarar verilmesi kabul edilemez.

Topu topu 6 hafta kalmış ayıya dayı diyelim bu süre zarfında ne kaybederiz.

ftunsal
12.04.2011, 16:56

webtv üyeliği açtırın istediğiniz maçı seyredebilirsiniz

saffet61
12.04.2011, 16:56
Deplasman takım biletlerinin maç günü staddan satılmasının bize ne gibi bir yararı var...
İki rakip taraftarın sağduyulu olmayan taraftarını karşı karşıya getirme ihtimali bize ne kazandırır...

Maçın gerilimi neden arttırılıyor...Trabzonda ki çoluk çocuk bursa taraftarına bileniyor...Maça değil..
Bu görülsün artık...

aynısını bursaspor yönetimi bize yapmıştı kültürparkta yatmıştık 2 bin kişi

SADECETRABZON61
12.04.2011, 16:58
Onurlu duruş sergilemek için, gelen tüm taraftarları dövmek lazım!!!

Mantık bu mu yani... hiç mi ehilleşmeyeceğiz...

Bu zamana kadar hangi Bursasporu alkışladık Şimdimi Alkışlıycaz Tam Bu Maçta Bu Yağcılıkta nedir Allah aşkına Bırakın Böyle hayal aleminde yaşamayı..
Günlerdir Trabzon İnsanı Bu Maçı Bekliyor Biz kavga edelimmi diyoruz En azından diğer takımları nasıl ıslıklıyorsak bursada ıslıklanmalı adamlar gaza gelicek diye tmm gülümmü dicez mantığa bakın :) Futbolcular ne iş yapar kaç haftadır berbat futbol çıkıcaklar Yüreklerini Koyucaklar Futbolcu kalitemiz dahamı iyi evet..Taraftarımız dahamı iyi evet ee eksiğimiz varmı Bursadan yok demekki Futbolcularda iş bitiyor.
Tekrar diyorum Olası Puan Kaybında Buraya gelip taraftara Suç Atıcak zihniyetler bence burda yorum yapmasın..

Asi Çaykaralı61
12.04.2011, 17:01
3 puanı İnşallah hanemize yazacağız.Hep destek tam destek

Süleyman Eruyar
12.04.2011, 17:01
Yakalım, dövelim , sövelim diyen ne kadar yanlış düşünüyorsa,

sevelim, alkışlayalım, sırtımıza alalım diyen de yanlış yapıyor,

yahu diğer takım taraftarlarına davrandığımız gibi davransak olmaz mı ?

neden yalakalık peşindeyiz ?

Şampiyonluk için mi ? yerin dibine girsin öyle şampiyonluk ..

arahna
12.04.2011, 17:02
herkes kendine yakisani yapar
biz bize yakisani yapalim
iyi futbol oynayalim
rakibe saygi duyalim
onlarin arasindaki uc bes capulcuya uymayalim
buyuklugumuzu abiligimizi gosterelim
durup dururken de rakibi daha fazla hirslandiracak motive edecek gerilimlerden uzak duralim
sehirdeki stres oyunculara da yansirsa kart filan cikabilir
bu bize onemli zararlar verebilir

SADECETRABZON61
12.04.2011, 17:05
Ben Takımlara Yalakalık Yapıp Yenceğimize Şampiyon Olmayalım daha iyi diye düşünenlerdenim İsteyen istediği Fikirde Olur ama benim Bildiğim Trabzondaki İnsanlar Kimseye Yalakalık Yapmaz Bursasporuda Çiçeklerle Karşılamaz..

Mehmet Ç.
12.04.2011, 17:05
Hem biz bu hafta dövmezsek gelcek deplasmanda dövülecekler :D

Dayak kacinilmaz yani :D

Saka bir tarafa.. Kavgasiz gürültüsüz 3 puanli bir mac olsun :D

Asi Çaykaralı61
12.04.2011, 17:07
Orta sahamızın diri kalması gerekli.Dikkatli olmamız lazım

kaan61
12.04.2011, 17:07
Abicim Sana Tepkimiz sadece Yazdığın bir kaç kelime yüzündendir.Tabikİ Sevgi dostluk en güzel şeyler biz yapmayalım demedik.
Ama Bursasporu Çiçeklerle karşılama sahaya Çıktımı Alkış Otobüslerle gelicek Taraftarların Küfürleri Ve yaşanıcak olumsuzluklara Kulak asmamızı yağcılık Yapmamızı İstiyorsun Bu Mantıklımı ?
Az evvelde dedim Futbolcu yüreğini Koyucak artık 6 hafta kaldı biz ıslıkladık bursasporu gaza getirdik vs diye yenilince sizler taraftaramı suç atıcaksınız..
Kaç haftadır Kötü Olan ve kıl payı yeniyoruz hep 1 farkla Bu Hafta Gümlersek Kimse Taraftara Suç atmasın Ve Tekrar diyorum Gs Maçındaki Gibi Kötü Futbol Oynarsak Biz yeniliriz veya berabere biter KALDIKİ Bursaspor Hiç üst üste İki DEFA KAYBETMEMİŞ bilmem anlatabildimmi......

Daha bizle oynamadılarda ondan 2 maç üst üste kaybetmediler. Bize karşı oynayan var gücüyle savaşıyor sonraki 4 hafta kesin mağup oluyor. . Bursanın akıbetide aynı olur inşallah önce bizim maçı kaybeder ve sonrasıda malum zaten...

Selçuk Demircioğlu
12.04.2011, 17:14
aynısını bursaspor yönetimi bize yapmıştı kültürparkta yatmıştık 2 bin kişi

Güzel kardeşim düşman kazanmak çok kolaydır...
Ama bize yakışan büyüklüğümüzü göstermek değil midir..

Biz onları en iyi şekilde ağırlarsak neyimizden eksilir...

Murat Erdem
12.04.2011, 17:15
Ben de aynısını yazacaktım.
Bi kaç yüz kişi egosunu tatmin edecek diye takıma zarar verilmesi kabul edilemez.

Topu topu 6 hafta kalmış ayıya dayı diyelim bu süre zarfında ne kaybederiz.

Ya hu olur mu baksana verilen cevaplara:mad:sanki avradımızın nikahını verelim Bursalılara dedik:mad:politik olsak, adamların gönlünü okşasak Trabzon'da kalacakları 24 saat ağamsın paşamsın diye egolarını şişirip sahaya çıkarsak. İşimizi görsek kötü mü olur ?
Kibirli camiayız. Kısa ve net !
En basit örnek : kibirli olmasak, Gabriç'in sözleşmesine "bize karşı oynayamaz" yazdırırdık. Kayseri maçı öncesi o salak açıklamaları yapıp, hava alanında adamlara sövmezdik ve hayatlarının maçını oynamalarına sebeb olmazdık. Ne cevap vermiş birisi bana ? sevişerek yeniceğime, döverek yenilirim, 5O SENE DE BEKLERİM:mad:

demirel
12.04.2011, 17:17
İlk devredeki gibi rahat bulacağımız gollerle kazanırız inş,Jaja ve Burak ilk maçta gayet iyi idiler,bu maçtada en iyisini bekliyorum

Ömür Karadeniz
12.04.2011, 17:17
Eğer bir kişi akıllı,erdemli,dürüst,hoşgörülü ise karşına alır insan yerine koyar konuşursun.Ama bu kişi bundan anlamıyorsa senin seviyene yaklaşamıyorsa onada gerektiği gibi davranman şart olur.

Mesut
12.04.2011, 17:19
Gerginliğe kesinlikle karşıyım
Verilen örnekler yanlış Kayserispor ve Sivasspor
Kayserispor taraftarıyla aramızda bir sorunmu var?
Kötü oynadılar Fb maçında başkanımız onu dillendirdi.Takım olarak hırs yaptılar.Taraftarla ilgisi yok.
Trabzondaki olayda sivasspor taraftarımı vardı gerginlikmı vardı aramızda sivasla sivasspormu vardı yenı yenı çıktı lige orada futbolcular arasında bir gerginlik oldu dengesizin biride atladı sahaya sivasspor taraftarına gitmedi yanı veya maçdan önce taraftarla gerginlik yaşamadı maçdan sonrada yaşamadı :)
Ben Bursaspor külübünü severım adamlar başarılılar külüpleriyle kesinlike bir sorunumuz yokki Trabzonspor olarak.Taraftarları akılsız çarşı özentisi bir grup.

SADECETRABZON61
12.04.2011, 17:20
Ya hu olur mu baksana verilen cevaplara:mad:sanki avradımızın nikahını verelim Bursalılara dedik:mad:politik olsak, adamların gönlünü okşasak Trabzon'da kalacakları 24 saat ağamsın paşamsın diye egolarını şişirip sahaya çıkarsak. İşimizi görsek kötü mü olur ?
Kibirli camiayız. Kısa ve net !
En basit örnek : kibirli olmasak, Gabriç'in sözleşmesine "bize karşı oynayamaz" yazdırırdık. Kayseri maçı öncesi o salak açıklamaları yapıp, hava alanında adamlara sövmezdik ve hayatlarının maçını oynamalarına sebeb olmazdık. Ne cevap vermiş birisi bana ? sevişerek yeniceğime, döverek yenilirim, 5O SENE DE BEKLERİM:mad:

Halen Aynısın abicim Son Yazımı yazıcam sana Senin Gibi Düşünüp YAĞCILIK Yapıcağıma şampiyon Olmam daha iyi..İnanamıyorum Böyle Trabzonspor taraftarı Olduğuna.
Kayseri hayatının maçını Oynamış Filan Futbolcularımız daha yürekli Oynasalardı engellerimi vardı..Bak Biz Bursaya Puan Kaybedelim Buraya ilk yazıcak insan sensin Bak ben size dedim yağcılık yapmadınız Bursasporlular tüm gücünle oynadı diyeceksin bende sana Gülücem :) Abicim Futbolcular ne iş yapar onu anlat bana sen..ÇIKIP Yüreklerini Koyup Oynucaklar Kimse Bursasporu Çiçeklerle Filan karşılamaz Bununda Konusunu Kapatın Artık Baydı Yani.Bursaspor bizim rakibimizdir ve Diğer takımlar nasıl karşılanıyorsa o şekilde ıslıklarla karşılanacaktr ve trabzonda Formalarla gezmelerine taraftarların izin verilmeyecektir Bundan İbarettir.Spor sevgi dostluk ama asla yenicez diye yağcılık yapmıycaz..

Külünkoğlu
12.04.2011, 17:22
Yıllar yılı süre gelen, artan gerilimden ne kazandık ?

Oemer61
12.04.2011, 17:23
Sevişerek şampiyon olacaksak

ben yemin ediyorum 50 sene daha beklerim,

yorulan, beklemesin.

Bu zihniyet TRABZONSPOR taraftarinin zihniyeti olamaz! Ne sevismesi yahuuuuu, savas mi bu? Birbirinizi yaralamaktan zevk mi aliyorsunuz? Böyle bos islerle ugrasacaginiza, tribünde cekirdek citlemek yerine ADAM gibi takiminiza destek cikin, tribünlerde kuzu oldunuz kac senedir. Disarida adam dövecekmissiniz pehhhhhhhhhh. Cok faydasi var ya bize, hepsinin agzini burnunu kirin!!! Lanet olsun böyle sacma sapan zihniyete! Biz burada gurbette takimin hasretiyle yanip tutusurken, siz sacma sapan islerle ugrasmaya devam edin...

Asi Çaykaralı61
12.04.2011, 17:23
Elimizdeki avantajı kaybetmemiz lazım.Şampiyonluk için birlik beraberlik şart

Murat'
12.04.2011, 17:26
Biletleri gişeden satsınlar, kavga gürültü olsun, 90 dakika boyunca takıma desteğimizi esirgeyelim sonra iş Burs'ya sövmeye gelince sövelim de sövelim, sonra maç 0-0 falan bitsin.

Elde ne var koca bir sıfır !

Ömer Faruk61
12.04.2011, 17:26
''Provokasyonlara gelmeyelim''

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, ligin geri kalan bölümünde çok dikkatli olmaları gerektiğini belirterek, "Paniğe kapılıp provokasyonlara gelmemeliyiz" dedi.

Ömür Karadeniz
12.04.2011, 17:29
Burda çoğu kişi hikaye anlatıyor.Trabzonda kimse Bursaya çiçek vermez,böyle olmasıda normal bana göre.Karşılamayalım ama sövmeyelimde tabi orasıda ayrı.

EmRe-61
12.04.2011, 17:31
Bu tartışmalardan aklıma Özkan Sümer'in bir sözü geldi nedense. O da şu;
Büyük olmak için büyüklerle sevişmeyeceksin , savaşacaksın.
Bu sözdeki ''büyük'' kavramı her ne kadar Bursa'ya uymasa da aklıma bu söz geldi.

kamilsan61
12.04.2011, 17:31
Haber61'de okduğum güzel bir yorumu yazan Avukat Semih kardeşimizinde affına sığınarak paylaşmak istiyorum.söylediklerine aynen katıldığım için paylaşmak istedim.
teşekkürler Semih....

180 DAKİKA SABREDİN
avukaTSemih
stada minderle gelmeyin, 3 maç daha kendinizi tutun çekirdek yemeyin.Takım sahada canını dişine takıp koşarken 90 dakika oturmayıverin.Oturanları kaldırın.3 maç daha bağırın zıplayın.180 dakika fedakarlık yapın.Korkmayın zıplamakla incileriniz dökülmez.Bağırmayacak,zıplamayacak olanlar maça gitmeyin lütfen.Bir ay az sigara için o parayla bi forma alın.Ceketle kazakla maça gidilmez kardeşim.Bi forma alın hem klübe maddi katkınız olsun hem de tribünlerde güzel bir görüntü oluşsun.Futbolcu mükemmel değildir.Hiçkimse mükemmel değildir mükemmel olmak ta güzel bir şey değildir.Futbolcu her pasını hatasız veremez her ayağına geleni gol yapamaz.Halı sahada oynanmıyor bu maçlar.Bir emek harcıyorlar.Sonuç alınmasa bile emeklerine saygı duyalım.Futbolcu hata yaptığında gol kaçırdığında lütfen alkışlayalım. Bir çoğumuzun çocukları sınavlara hazırlanıyor.Çocuğunuza bağırıp çağırırsanız ne olur? Aynı şekilde bu çocukları da kendi çocuğunuz gibi görün.Morallerini bozmayın.Açın bakın puan durumuna.Deplasmanda açık ara en çok puan alan takımız ama iç saha da en çok puan kaybeden takımlardanız.Şunun şurasında 180 dakika kaldı sıkın dişinizi.Ts Trabzon'un dinamosudur ekmeğidir aşıdır.Ts başarılı olmasaydı marka olmasaydı Trabzon'da 5 yıldızlı otel ulusalar arası hava alanı ve bir çoğu olur muydu? Bu yatırımlar Trabzon insanına iş ve ekmek kapısıdır.Lütfen ekmeğinizle oynamayın.Ts bu yıl şamp. olursa sabit gelirleri hariç Ts'un kasasına 70 milyon tl para girecek.Avrupa'nın dev takımları Trabzon'a gelecek.Bu esnafa daha fazla gelirdir.Bu kişi başı milli geliri 1.500 usd ile bir çok doğu ilinden daha kötü olan Trabzon insanının cebine girecek daha fazla paradır.Lütfen bunları düşünün 180 dakika daha fazla bağırın zıplayın fedakarlık yapın.Rakiplerin oyununa gelip Bursaspor'u kışkırtmayın tahrik etmeyin.Hatta ben orada olsam "son şampiyon hoşgeldin" diye bir pankart açar ve alkışlardım.Böyle yapın ki Fb'nin bize karşı kışkırttığı tahrik ettiği rakiplerimizin gönlünü kazanalım.Fb'nin oyununa gelip duygusal davranmayın.Mantıklı düşünün köprüyü geçelim.İşimi gücümü bıraktım burada naçizane fikirlerimi tecrübelerimi paylaştım.Lütfen dikkate alınsın.Kendi takımımıza değil rakip takıma baskı kuralım.96'da ki yıkımı bir daha yaşamak istemiyorum.15 aylık bir çocuğum var şampiyonluklarla büyüsün istiyorum.Bursa,Eskişehir,Antep maçlarını kazanırsak şampiyonuz.15 aylık oğlumu alıp İstanbul'dan maça geleceğim.Daha yazacak çok şey var ama zamanım yok.Trabzon'umu özledim.Selam olsun Trabzon'uma...

Hasan YAYLI
12.04.2011, 17:32
Arkadaşlar olay çok basit,yokmuşlar gibi yapılması lazım,bizi kızdıracak kaltede mi Bursasporlular...kimse ilği alaka göstermemeli,sataşabilecek cesaretleri olacağını bile sanmıyorum ama olası kışkırtmalarına prim verilmemeli,herhangi bir takımmış gibi ağırlanıp uğurlanmalı...

Milletin zorla bize giydirmeye çalıştığı problemli,holigan elbisesini kabul etmiş olmayalım...

Yiğit Gayretli
12.04.2011, 17:33

Kavga ortamı yaratmaya da gerek yok, bu dediklerinizi yapmaya da gerek yok. Gelsinler, yönetim her takıma yaptığı rutin karşılamayı yapsın, yenelim gitsinler.

Külünkoğlu
12.04.2011, 17:41
Ben taraftarım, sonuca etkim sınırlıdır çünkü futbolcu değilim. Takımıma çok şey katarım ama yine sonucu değiştirecek kudrette değilim.
Bütün bunları düşündüğümüzde saha dışındaki olay yada iyi görüntülerden futbolcuların hiçbirinin haberi olmayacak.

Trabzonsporlular son haftalara girilirken yapacakları konusunda bir değil, beş değil, 10 değil 50 kere 100 kere düşünecekler.

Düşünecekler, düşüneceğiz. Çünkü hepimizin üzerinde yılların yorgunluğu var sormluluğu var, vebali var.

Ve herşeyden önemlisi,

bu uğurda can verenler dahil olmak üzere ruhu huzur bekleyenlere, hasta yatağında kulağına “Trabzonspor şampiyon oldu” şifa sözünü bekleyenlere, çoluğu çocuğunu yıllardır ihmal edip gençliği bile bu uğurda harcayanlara, çocukluğunda türlü baskılar görüp artık şampiyonluk yaşamak isteyenlere, İlkokul çağında yeni yeni okula giden ve bu gururu yaşamaya son derece ihtiyacı olan minik yüreklere karşı bir sorumluluğumuz var.

Yani herkesin üzerinde bir vebal var.

Bu vebal öyle böyle bir vebal değil arkadaşlar. Aman diyelim.

Hasan YAYLI
12.04.2011, 17:42
Haber61'de okduğum güzel bir yorumu yazan Avukat Semih kardeşimizinde affına sığınarak paylaşmak istiyorum.söylediklerine aynen katıldığım için paylaşmak istedim.
teşekkürler Semih....

180 DAKİKA SABREDİN
avukaTSemih
stada minderle gelmeyin, 3 maç daha kendinizi tutun çekirdek yemeyin.Takım sahada canını dişine takıp koşarken 90 dakika oturmayıverin.Oturanları kaldırın.3 maç daha bağırın zıplayın.180 dakika fedakarlık yapın.Korkmayın zıplamakla incileriniz dökülmez.Bağırmayacak,zıplamayacak olanlar maça gitmeyin lütfen.Bir ay az sigara için o parayla bi forma alın.Ceketle kazakla maça gidilmez kardeşim.Bi forma alın hem klübe maddi katkınız olsun hem de tribünlerde güzel bir görüntü oluşsun.Futbolcu mükemmel değildir.Hiçkimse mükemmel değildir mükemmel olmak ta güzel bir şey değildir.Futbolcu her pasını hatasız veremez her ayağına geleni gol yapamaz.Halı sahada oynanmıyor bu maçlar.Bir emek harcıyorlar.Sonuç alınmasa bile emeklerine saygı duyalım.Futbolcu hata yaptığında gol kaçırdığında lütfen alkışlayalım. Bir çoğumuzun çocukları sınavlara hazırlanıyor.Çocuğunuza bağırıp çağırırsanız ne olur? Aynı şekilde bu çocukları da kendi çocuğunuz gibi görün.Morallerini bozmayın.Açın bakın puan durumuna.Deplasmanda açık ara en çok puan alan takımız ama iç saha da en çok puan kaybeden takımlardanız.Şunun şurasında 180 dakika kaldı sıkın dişinizi.Ts Trabzon'un dinamosudur ekmeğidir aşıdır.Ts başarılı olmasaydı marka olmasaydı Trabzon'da 5 yıldızlı otel ulusalar arası hava alanı ve bir çoğu olur muydu? Bu yatırımlar Trabzon insanına iş ve ekmek kapısıdır.Lütfen ekmeğinizle oynamayın.Ts bu yıl şamp. olursa sabit gelirleri hariç Ts'un kasasına 70 milyon tl para girecek.Avrupa'nın dev takımları Trabzon'a gelecek.Bu esnafa daha fazla gelirdir.Bu kişi başı milli geliri 1.500 usd ile bir çok doğu ilinden daha kötü olan Trabzon insanının cebine girecek daha fazla paradır.Lütfen bunları düşünün 180 dakika daha fazla bağırın zıplayın fedakarlık yapın.Rakiplerin oyununa gelip Bursaspor'u kışkırtmayın tahrik etmeyin.Hatta ben orada olsam "son şampiyon hoşgeldin" diye bir pankart açar ve alkışlardım.Böyle yapın ki Fb'nin bize karşı kışkırttığı tahrik ettiği rakiplerimizin gönlünü kazanalım.Fb'nin oyununa gelip duygusal davranmayın.Mantıklı düşünün köprüyü geçelim.İşimi gücümü bıraktım burada naçizane fikirlerimi tecrübelerimi paylaştım.Lütfen dikkate alınsın.Kendi takımımıza değil rakip takıma baskı kuralım.96'da ki yıkımı bir daha yaşamak istemiyorum.15 aylık bir çocuğum var şampiyonluklarla büyüsün istiyorum.Bursa,Eskişehir,Antep maçlarını kazanırsak şampiyonuz.15 aylık oğlumu alıp İstanbul'dan maça geleceğim.Daha yazacak çok şey var ama zamanım yok.Trabzon'umu özledim.Selam olsun Trabzon'uma...

:alkış::alkış::alkış: Burada da geçiyor,Bursaspor maç başlamadan önce Karabük'te yapılan gibi stadda onure edilebilir,''

Son şampiyon Bursaspor'un değerli taraftarları şehrimize hoşgeldiniz...'' eğer bun yapabilirsek birşeyleri aşmış olduğumuzu anlarım..

Eğer o gün adam dövüp tatmin olmak isteyenler varsa bende orada olacağım gelip beni dövebilirsiniz,hem benden adamını arasanız zor bulursunuz;)...

Turgay Atalay
12.04.2011, 17:43
27 yıldır zihinlerde değişen pek birşey olmamış anlaşılan...Vurun, kırın, parçalayın. Aynı plakı tekrar dinlemekten bıkmadı mı bu beyinler, istanbul medyasının tam olarak harekete geçirmek istediği cenah bunlar olsa gerek...

Bizler bir el uzatırız, "iyilik yap denize at, balık bilmezse halik bilir"

Ahmet Öztürk
12.04.2011, 17:45
Tam olarak hayal edemiyorum. Bursaspor taraftarı geliyor. Sonra bu asalım, keselim, vuralım, kıralım diyen Trabzonspor taraftarı ile kavga ediyor. Nasıl olacak ki? Buluşma yerimi ayarlandi? Bu bursalılara polis eskortluk etmeyecek mi? Hemen hemen hiç bir konuda uzlaşamayan taraftarımız bursalıları dövmek için muhteşem bir organizasyona mi imza atacak?

Bursalılar gelip forma ile meydan da dolasacakmis öyle mi? Emin olun akıllarının ucundan böyle birşey geçirmeye bile tenezzül edemezler.

En fazla ne olur söyleyeyim. Bursaspor taraftar otobüsü herhangi bir yerde toplanmış olan Trabzonspor taraftarının olduğu yerden geçerken küfür edilir, taş falan atılır o kadar. Ama biletleri almaları konusunu hala anlayabilmiş değilim. Maç günü gişeden nasıl alacaklar bileti bilemiyorum.

Bursaspora hoşgörü gösterelim diyen arkadaşlarımız var. Niye peki? Maça çok asılmasınlar diye mi? Oldu olacak yeşil beyaz forma giyelim hepimiz. Maç boyu bursaya tezahürat yapalım. Belki avni aker baskısı onları da etkiler :) kesinlikle yalnış bir düşünce.

Her maç nasıl olduysa yine öyle olsun. Gerektiği yerde tepki, gerektiği yerde övgü. Biz bursanın lütfuna ihtiyacımız yok. Kendi göbeğimizi kendimiz keseriz evelallah. Saygılarımla.

aaahmet61
12.04.2011, 17:46
futbolcular kadar olamıyoruz.rakiplerimizi sakin oynayarak yeniyoruz.şu gerginliğe ne gerek var.kaldıki şampiyon olursak bursanın payı büyük olacak.kendi sahasında 3 puan bize verdiler.2 puanda fenerden bize hediye ettiler.daha derdimiz ne.sakin olalım yeter

Oğuzhan Fidan
12.04.2011, 17:50
3 maç sabredin 3 maç destekleyin. herkezin isteği bu yönde zaten.. sonra bi ömür boyu çekirdek yiyip küfür edersiniz !

Asi Çaykaralı61
12.04.2011, 17:56
Bu maçda Egemen İnşallah takımımıza döner.Takımımızda eksikliğini yaşadık

Yiğit Gayretli
12.04.2011, 18:01
Bu maçda Egemen İnşallah takımımıza döner.Takımımızda eksikliğini yaşadık

Egemen'in dönmemesi için bir sebep yok. Geçen maç cezalıydı. Bu maçda hocamız oynatırsa oynar :)

apachi61
12.04.2011, 18:02
Bu maçın taktiği nasıl olacak çok merak ediyorum. Şu önümüzdeki 3 maçı alırsak şampiyonluk turları atmaya başlarız hafiften

exuu
12.04.2011, 18:05
En son puan kaybettiğimiz Ankaragücü maçını hatırlatmak isterim.Ankaragücü taraftarıyla kaşkol degiştirmeler,sarı-lacivert çekmeler..Maraton niye sarı-lacivert çekmiyor? Çıkışta görüşürüz derken olan 3 puana oldu.Bursa taraftarıyla iyi veya kötü anlamda hiçbir münakaşaya girmeden takımı destekleyelim derim.Avni Aker'de bu sefer oturan taraftara bağırılsın derim.Bir seferde 90 dakika ayakta maç izleyelim derim..

Yiğit Gayretli
12.04.2011, 18:10
Bu maçın taktiği nasıl olacak çok merak ediyorum. Şu önümüzdeki 3 maçı alırsak şampiyonluk turları atmaya başlarız hafiften

Alanzinho'yu çıkar yerine Cale'yi koy. Piotr'ı Alan'ın yerine çek. Glo'yla da Egemen'i değiştir. Al sana maç kadrosu.

Mesut
12.04.2011, 18:13
Bursaspor'da Serdar Aziz cezalı yerine Ömer Erdoğan oynayacaktır.
Bu çok işimize yaratacak Ömer hava toplarında iyi evet ancak ağır defansın arkasına atılacak toplarla etkili oluruz ki zaten en iyi yaptığımız şey

Hazar_
12.04.2011, 18:15
Stada gidecek olanlar ne Bursayla kardeş olsun ne düşman.Gerek yok.Takımı desteklemeye verin kendinizi.Bursalılarla uğraşalım,aman sesleri bizi bastırmasın derken oyunun içine giremiyoruz.

Burak TOSUN
12.04.2011, 18:16
Bursaspor'da Serdar Aziz cezalı yerine Ömer Erdoğan oynayacaktır.
Bu çok işimize yaratacak Ömer hava toplarında iyi evet ancak ağır defansın arkasına atılacak toplarla etkili oluruz ki zaten en iyi yaptığımız şey
Çok iyi bir haber. Aralara atılacak toplarda Ömer çok daha ağır kalır.

Hasan YAYLI
12.04.2011, 18:18
***saffet61

Kardeşim amacın ne,eline ne geçiyor düşmanlık güdmekle...

Asi Çaykaralı61
12.04.2011, 18:19
Egemen'in dönmemesi için bir sebep yok. Geçen maç cezalıydı. Bu maçda hocamız oynatırsa oynar :)

Abi biliyorum kart cezalısı olduğu için oynayamadı.Egemen geçen hafta oynamıştı.Takımımıza dönmesi gücümüze güç katacağını belirtmek istedim :)

Alihan Ertürk
12.04.2011, 18:20
Bursalı Selim'i Trabzon'da çizmişler diye duydum geçmiş yıllarda, doğru mudur? :)

Ozan Yazıcı
12.04.2011, 18:20
Kadıköy'de bizim çöküp kaldığımız tribünde adamlar "Şampiyon Trabzonspor" diye bağırdılar, beraberliği de kopartıp gittiler. Bence mevzuyu artık fazla kaşımamak lazım. Biz onların abisiyiz.

Şentürk
12.04.2011, 18:21
Alanzinho'yu çıkar yerine Cale'yi koy. Piotr'ı Alan'ın yerine çek. Glo'yla da Egemen'i değiştir. Al sana maç kadrosu.

katılıyorum. alanzinho son haftalarda her ne kadar iyi oynasada, bursanın sağ kanadının iyi olduğunu düşünürsek orada cale ve brojekin oynaması hem defansif anlamda çok iyi olacak hemde ofansta kanatları kullanabileceğiz.

Asi Çaykaralı61
12.04.2011, 18:21
Bursalı Selim'i Trabzon'da çizmişler diye duydum geçmiş yıllarda, doğru mudur? :)

Nasıl yani Alihan ne olmuş ki ?

hanifta
12.04.2011, 18:22
ya bu bursa değil mi eskişehir fenere yatarken kayseri bize azgın boğalar gibi oynarken fenerden puan alan,bursa hepsinden delikanlı bunu anlamalıyız bence biz.gerginliğe mahal vermeye hiç gerek yok,bursalılara yağ bile çekmeliyiz bence,biraz ingilizleri örnek alın =)

Asi Çaykaralı61
12.04.2011, 18:23
Maça 5 Gün 0 S. 29 Dk. kaldı :)

POYRAZ
12.04.2011, 18:26
Su saatten sonra kimseyle dalasmanin hir gür cikartmanin kimseye bir faydasi olmaz. Hele bu saatten sonra bize ancak zarar getirir.
Takimimizi 90 dakika destekleyelim. Bu mac bizim icin cok önemli. Bursaspor taraftari da edebi ile macini seyreder ve gider umarim.
Bizim odaklanmamiz gereken tek sey sampiyonluk.

Ali Tunahan Güllü
12.04.2011, 18:29
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/intro/12_04_2011-4R1C.jpg (http://www.trabzonspor.org.tr/DilCevir.asp?D=)

Hürgün Aygün
12.04.2011, 18:30
Bu tür şeyler rakip takımı motive etmekten başka hiçbir şey değil.

halukozcelik
önce maçı kazandırmak için uğraşalım maçın gidişatına göre bursayla dalgamızı geçeriz...

Erol Koç
Su saatten sonra kimseyle dalasmanin hir gür cikartmanin kimseye bir faydasi olmaz. Hele bu saatten sonra bize ancak zarar getirir.
Takimimizi 90 dakika destekleyelim. Bu mac bizim icin cok önemli. Bursaspor taraftari da edebi ile macini seyreder ve gider umarim.
Bizim odaklanmamiz gereken tek sey sampiyonluk.

Bence çok haklısın herhangi bir gerginlik stat içerisine taşınırsa bundan Trabzonspor zararlı çıkar , iki kişi sahaya atlasa nasıl işin içinden çıkarız. Bence herkes sağduyulu davranmalı.

Ali Tunahan Güllü
12.04.2011, 18:32
Ortamı gerip rakip takımı hırslandırmaya hiç gerek yok.
Bunun gereksiz bişey olduğunu kayseri maçında gördük adamlar hayatının futbolunu bize oynadı şimdi önüne gelene yeniliyor.

İlker Akçay
12.04.2011, 18:33
Alıntılayıp durmayın şu resmi arkadaş...

Bursaspor'a havaalanında karşılama veya verilecek çiçek medya tarafından fb maçında aldıkları puan yüzünden ve bizim maçın sonucuna göre başka tarafa çekilecektir...Böyle bir şeye gerek yok..

Ama saldırmak,hakaret etmek vb. işlerde bizim için ters tepecektir...En iyisi görmemezlikten gelmek..Hele ki şu şartlarda sahada en kritik dönemlere girdiğimiz zamanda birde tribünlerin yapacağı yanlış haraketlerin vebalini çekmeyelim..

Yokmuş gibi davranacaz işin en kolayı ve bize en yarayanı bu...

Stadta bilet satma işide bursalılara açık bir gelmeyin mesajıdır bence kimse Trabzon'da gelip yol tarafı kale arkasındaki gişelerden bursa tarafına bilet almaz kolay kolay ama eğer yönetimleri bilet alıp taraftara dağıtırsa ancak öyle gelirler...

Şu şartlarda işimize en gelmeyecek şey tribünlerin yol açacağı bir kriz...En azından bu seferlik yoklarmış gibi davranacaz...

Armağan Dere
Bursa'da bizim büyük abiler anlatırdı ordayken..
Zamanında Bursa stadının önünden Muradiye'ye kadar ne kavgalar çıkarmış?...bizim dayılar dönerleri çekince Bursalı delikanlılar kaçışışırmış:):)...

Emre Dumangöz
hayretle forum yöneticilerini izliyorum sanki onlarda bu duruma razı gibiler o görseller gerçekten de burda durduna inanamıyorum

Murat'
12.04.2011, 18:34
Kaldırın şu hiçbir amacı olmayan saçma sapan resimleri.

nuri45
12.04.2011, 18:37
hayretler icindeyim resmen forumuda galeyana getirmeye calisan ve resim lerle bunu ileriye götürmek istiyenler var. Neye faydasi olacak bu holiganizm icerikli hareketlerin. Forum yöneticilerini bu duruma müdahele yapmaya davet ediyorum.

Alihan Ertürk
12.04.2011, 18:39
Bursa'da yaşamayanlar bilmez.. Sakın ''biz onların abisiyiz'' ''artık akıllandılar'' ''kardeşiz'' falan filan demeye kalkmayın..

Ne onlar bizim kardeşimiz, nede aramızda bir husumet var.. Bursaspor bizim hiç bir şeyimiz.. Aramızda hiçbir şey yok.. Ama kaşınırlarsa cevap elbette verilir bundan da şüphemiz yok..

Turgay Atalay
12.04.2011, 18:41
Neyse ya bana ne bursa dan ve taraftarından keşke şöyle bir kadro ile çıksak maça

------------------Tolga---------------------
Serkan------Giray---------Egemen------Cale
------------------Sezer--------------------
-----------Selçuk-------Colman------------
---Burak-----------Jaja------------Umut---

Enginin kadroda olamayacağını düşünerek, Sezer yazdım.

Ali Tunahan Güllü
12.04.2011, 18:43
------------------------------Tolga------------------------------
---Serkan----------Giray-----------------Egemen--------Piotr----
----------------Selçuk-----------------Ceyhun-------------------
---Burak-------------------Colman------------------Jaja---------
-----------------------------Umut-------------------------------

FC-ST-PAULI-61
12.04.2011, 18:46
Sezer Badurun derdi ne anlamiyorum bazen süper paslar atiyor ama hic iyi calismiyor galiba.Senol Hoca Sezere güvenen birisi olarak artik hic oynatmiyorsa Sezer iyi calismiyor demek

saffet61
12.04.2011, 18:49
Bursa'da bizim büyük abiler anlatırdı ordayken..
Zamanında Bursa stadının önünden Muradiye'ye kadar ne kavgalar çıkarmış?...bizim dayılar dönerleri çekince Bursalı delikanlılar kaçışışırmış:):)...

ve şimdiki nesile bakk ...

Sami Kuk
12.04.2011, 18:52
Hava açar insallah ya.Kış hortLadı resmen.Rizeye kar kağdı dahada yağacak gibi:)

Ali Tunahan Güllü
12.04.2011, 18:53
Son dakikaaaaaaaaaaaa;

İşte Engin'in MR sonucu!
Engin'in MR'ı temiz çıktı.
Galatasaray maçı öncesindeki son idmanda sakatlanan ve kadrodan çıkarılan Engin Baytar'ın bu sabah çekilen MR sonuçları temiz çıktı.
Haber61.Net Spor Servisi'nin aldığı bilgiye göre, Engin'in bu sabah çekilen MR sonuçlarının temiz çıktığı ve takımla birlikte çalışmalara başladığı öğrenildi.
Teknik Direktör Şenol Güneş nezaretinde son idmanını yapan Trabzonspor'da Engin'in Pazar günü Bursaspor ile yapılacak olan maça yetişmesi için adeta seferberlik ilan edildi. haber61

Mesut
12.04.2011, 18:53
Hava açar insallah ya.Kış hortLadı resmen.Rizeye kar kağdı dahada yağacak gibi:)
hiç sorma hemşerım ya sinopdayım şuan bende donayruk :)

Murat Erdem
12.04.2011, 18:54
Egemen ve Engin sağlıklı olarak şu son 6 maçta kadro da olabilirseler, işimiz inanılmaz kolaylaşır.

Ali Tunahan Güllü
12.04.2011, 18:55
------------------------------Tolga------------------------------
----------------Selçuk-----------------Ceyhun-------------------
---Burak-------------------Colman------------------Jaja---------
-----------------------------Umut-------------------------------

Çok şükür Engin maça yetişebilecek haberlere göre.
O zaman kadroda ilk yarıdaki sisteme dönme zamanı geldi:)

-----------------------------Tolga------------------------------
----------------Selçuk-----------------Colman-------------------
---Burak---------------------Jaja------------------Engin-------------
----------------------------Umut-------------------------------

bahadır2561
12.04.2011, 18:58
Çiçek nerden çıktı herkese nasılsa bursayada öyle ortamı fazla germeden çakıp gönderelim. .

federer61
12.04.2011, 18:58
ya bu bursa değil mi eskişehir fenere yatarken kayseri bize azgın boğalar gibi oynarken fenerden puan alan,bursa hepsinden delikanlı bunu anlamalıyız bence biz.gerginliğe mahal vermeye hiç gerek yok,bursalılara yağ bile çekmeliyiz bence,biraz ingilizleri örnek alın =)

Yaw biz değil miyiz onları şampiyon yapan ???? Onlar Fenerden puan almış çok mu,Fener den puan aldı diye kiseye yavşayacak değiliz.Germek değil amacım ama Basketbol takımımızın otobüsünün taşlanması,heykelin önünde dayak diyen taraftarlarımız unutmadık.Ha biz de aynını mı yapalım? Tabii ki hayır hiç kaale almayacaksın,sahada ezerek yeneceksin,göndereceksin...

Yiğit SARI
12.04.2011, 18:59
Son dakikaaaaaaaaaaaa;

İşte Engin'in MR sonucu!
Engin'in MR'ı temiz çıktı.
Galatasaray maçı öncesindeki son idmanda sakatlanan ve kadrodan çıkarılan Engin Baytar'ın bu sabah çekilen MR sonuçları temiz çıktı.
Haber61.Net Spor Servisi'nin aldığı bilgiye göre, Engin'in bu sabah çekilen MR sonuçlarının temiz çıktığı ve takımla birlikte çalışmalara başladığı öğrenildi.
Teknik Direktör Şenol Güneş nezaretinde son idmanını yapan Trabzonspor'da Engin'in Pazar günü Bursaspor ile yapılacak olan maça yetişmesi için adeta seferberlik ilan edildi. haber61

E iyi ya sevindim.

Badaloğlu
12.04.2011, 19:02
Herkes yanındakine göz kulak olacak, kimse sahaya bir şey atmayacak. Şunu asla unutmayın!!! Maçın sonucu ne olursa olsun önümüzde daha oynanacak olan 5 maç daha olacak... Bu maçın sonucuna göre kazandığımızda şampiyon olamayacağımız gibi, kaybetsekte (Allah yazdıysa bozsun) asla şampiyonluğuda kaybetmeyeceğiz... Ligin bitimine 6 hafta var.Ve bizlerin görevi takımın bu 6 maçı en az stresle kazanmasını sağlamak için tribünlerden rakip takımı baskı altına almak olsun...

Bursalılarda gelirse kimse onlarla vakit kaybetmesin.Biz işimize bakalım 3 puanı alalım gerisi fasa füso... Herkes UYANIK olsun... Bu yoldan artık geri dönüş yoooookkkk...

Sibel
12.04.2011, 19:03
Bu yağmur pazara kalmadan gider inşallah...

nakzo
12.04.2011, 19:03
Allahım sana yalvarıyorum, bu sene şampiyon olalım ömrümden iki senem feda olsun .İki sene önce yanına gelmeye razıyım hemde tek bir saniye tereddüt etmeden.Yeterki şampiyon olalım ne olur ne olurrrrrrrrrrrrrrrrrr.

federer61
12.04.2011, 19:05
Allahım sana yalvarıyorum, bu sene şampiyon olalım ömrümden iki senem feda olsun .İki sene önce yanına gelmeye razıyım hemde tek bir saniye tereddüt etmeden.Yeterki şampiyon olalım ne olur ne olurrrrrrrrrrrrrrrrrr.

Eşlik ederim renktadş :D

Dip.Ing.Mag.
12.04.2011, 19:10
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/intro/12_04_2011-4R1C.jpg (http://www.trabzonspor.org.tr/DilCevir.asp?D=)

Asigim bu renklere! Allah utandirmasin! Bu yil o yil olsun insAllah!

Yunus Emre AYAZ
12.04.2011, 19:11

bize öbür tarafta trabzon nede olsa !!!

:)

Sami Kuk
12.04.2011, 19:12
Arkadaşlar biletler nezaman satışa çıkar.Ayrıca hemen tükenirmi.4-5 Tane alıcaktık inşallah kalır..

hava böyle giderse dolmaz ama stad.Rizede kar yüzünden mahsur kalanlar var.Tv ler canlı son dakika olarak veriyor..Bikere daha nisan ortasında olmuştu böyle..

TolsTToy
12.04.2011, 19:13

.

Bursadaki maçta stada girebilmek için Bir gece önceden İstanbuldan Bursaya gidip bilet alabilmek için stadın önünde sabahlayan taraftarlara sor..Bursada bize yapılanlar unutulmamalıdr..Maç esnasında gerginliğe karşıyım ama stad dışında yapın yapabildiğinizi

Alihan Ertürk
12.04.2011, 19:14
Biletler bugün çıktı fakat yalnızca taraftar kart sahipleri satın alabiliyor.

hanifta
12.04.2011, 19:14
Yaw biz değil miyiz onları şampiyon yapan ???? Onlar Fenerden puan almış çok mu,Fener den puan aldı diye kiseye yavşayacak değiliz.Germek değil amacım ama Basketbol takımımızın otobüsünün taşlanması,heykelin önünde dayak diyen taraftarlarımız unutmadık.Ha biz de aynını mı yapalım? Tabii ki hayır hiç kaale almayacaksın,sahada ezerek yeneceksin,göndereceksin...
trabzon ilk yarıdaki gibi oynasa yağ çekmeye gerek yok ama çok vasat oynuyoruz son haftalarda,iyi kapanan bi bursa bizden puan alabilir.tek korkum bu,biz şampiyon olalımda yağ da çekelim onlara, egolarıda tatmin olsun lazım değil

dumanpub
12.04.2011, 19:15
Bursadaki maçta stada girebilmek için Bir gece önceden İstanbuldan Bursaya gidip bilet alabilmek için stadın önünde sabahlayan taraftarlara sor..Bursada bize yapılanlar unutulmamalıdr..Maç esnasında gerginliğe karşıyım ama stad dışında yapın yapabildiğinizi

sen nasıl trabzonsporlusun ??? ne dediğinin farkındamısın ? senin gibiler yüzünden bu takım olamaz şampiyon felan
dısarda ne yaparsanız yapınmış
cahilin en önde gidenisin hiç kusura bakma

İlker Akçay
12.04.2011, 19:19
Engin sağlam olursa çok iyi olur hemde çok çok iyi..

yatmaztara
12.04.2011, 19:21
istanbul medyası yine çalışıyo. neymiş efendim ts nin şampiyon olabilmesi için bütün maçlarını kazanması gerekiyormuş. fb tüm maçlarını kolay kazancakmış.Allah muafaza ts bursayla berabere kalsa fb yi şampiyon ilan edecekler :):):)

REMEDY_61
12.04.2011, 19:21
kavga gürültü istemiyoruz evet! forumda çogumuz aynı fikirdeyiz..son düzlükte rakipleri hırslandırmanın ne anlamı var,zaten onlarda bizleri istiyor..bir daha yaşayamayacakları sevinci tattırdık onlara..sevgili site yönetimine; lütfen diğer gruplarla bu konuda etkileşim halinde olun..savaşmak için pazarı bekleyenler engellenmeliii..bu pazar günü AvniAKER karnaval olsun,gercek taraftarımız görmek istiyoruz..maça gitcek renkdaşlar taraftar nasıl olur gösterin.

Asi Çaykaralı61
12.04.2011, 19:26
Engin MR'ı temiz çıktı diye açıklama okudum Şükürler olsun.Bursaspor maçında en azından bir devre oynarsa daha da iyi oluruz :)

Guroni
12.04.2011, 19:26
Hoca son iki haftada olduğu gibi bu maça Jaja ve Alanzinho ile başlamasın. Alanzinho Jaja'nın oynadığı yerlere girince bir şey yapamıyor. Engin iyleşseydi o olmadı istemiyorum ama başka kimse yok Ceyhun oynasın. Alanzinho ikinci yarı girsin patlayıcı güç olarak daha iyi. Birde skora etki edecek oyuncusu kalmıyor hepsini saha sürdüğü zaman Şenol hocanın. Taşkınlık yapmayada gerek yok. Sahamız boşuna kapanmasın. Gerçi kapanırsa biz İstanbuldakilere yarıyor ama olsun kapanmasın. ereksiz antipati çekmeye gerek yok

QraL
12.04.2011, 19:27
Kardesim, trabzonspor formasiyla dolasan kizi tokatlamalarini, taslanan otobusleri bursada dovdukdukleri kucuk trabzonspor taraftarlarini unutup hic bisey olmamis gibi gelcekler trabzonda bursa diye bagiracaklar ve biz sessiz kalacaz oyle mi ?

Beni stad ici baglamaz atma pet sise saha kapanmasin eyvallah ama, disarda olay olursa kimse bizi suclayamaz.. Bu kadar pasif olmayin, herseyi herkesi dost gormeyin!

SADECETRABZON61
12.04.2011, 19:29
Kardesim, trabzonspor formasiyla dolasan kizi tokatlamalarini, taslanan otobusleri bursada dovdukdukleri kucuk trabzonspor taraftarlarini unutup hic bisey olmamis gibi gelcekler trabzonda bursa diye bagiracaklar ve biz sessiz kalacaz oyle mi ?

Beni stad ici baglamaz atma pet sise saha kapanmasin eyvallah ama, disarda olay olursa kimse bizi suclayamaz.. Bu kadar pasif olmayin, herseyi herkesi dost gormeyin!

Aynen Katılıyorum..Bursa Trabzona geldiğinin Farkına varmalı..
Yağcılık yapalım filan diyenler var Onların Trabzonsporluluğundan Şüpheliyim Öyle Şampiyon olucaksak Olmayalım.

alihan_61
12.04.2011, 19:32
hayatımda il defa trabzona gelıcam bursa macı ıcın .harbıden heycanlıyım sımdıden allahın ıznıyle kazanacagız

aaahmet61
12.04.2011, 19:32
yağcılık değil arkadaşlar durup dururken rakip takım futbolcularının neden hırslandıralım.intikam almak istiyen arkadaşlar neden bu maç .neden lig bittikten sonra değil de veya şimdiye kadar değilde neden şimdi intikam düşünüyorsunuz.

Guroni
12.04.2011, 19:34

Hocam ne soracaksan sor bana kendi adıma konuşayım gittim kendi ekşekliğime gittim. Gece 4:30 Bursadayım önümde 500 kişi sabah 1000 fazla oldu ama herkes girdi içeri.
Bilet alamayanların hepsi gitti bursa tarafına ordan bilet aldı girdi içeri. Yetmedi Bilet satışının yapıldığı yerde herkes dağıldıktan sonar 2 otobüs geldi trabzondan onlar biletsiz girdi içeri. Her deplasman Bursa gibi olsa. Bilet bulamadın git bursa tarafından kimse burdan almayın demedi.

Taşkınlığa gerek yok. Sakin olalım maçımızı kazanalım zaten onlara işkence ondan sonra başlıyor. Saatlerce tirübünden çıkamazlar çünkü millet sokoklarda eğleniyor diye bırakmazlar.

Asi Çaykaralı61
12.04.2011, 19:35
Rakipde yanlış hatırlamıyorsam bir yerden okudum emin değilim sanırım Serdar Aziz ve Turgay Bahadır kart cezalısı.Başka cezalı yada sakat futbolcu var mı Bursaspor'da ?

federer61
12.04.2011, 19:36
trabzon ilk yarıdaki gibi oynasa yağ çekmeye gerek yok ama çok vasat oynuyoruz son haftalarda,iyi kapanan bi bursa bizden puan alabilir.tek korkum bu,biz şampiyon olalımda yağ da çekelim onlara, egolarıda tatmin olsun lazım değil

Topraam Galatasaray maçından sonra Burak şöyle bir açıklama yaptı : "Fenerbahçe nin bizden önce oynayıp kazanması bizi strese soktu.Takımda şu an herkesin üzerinde bir gerginlik var".Yani anlayacan bu saatten sonra takımdan kimse o ilk yarıdaki gibi futbol beklemesin.Sadece iyi mücadele edip kötü de oynasak maçı kzanmasını biliyoruz.Sevindirici olan o.Bursa maçı içerdeki en zor maçımız olacak.Sadece o maçta iyi detek olursak takıma bence şampiyonluk kapısı %25 açılır.
Ayrıca sen de bu yağ çekme olayına sarmışın iyice,birinin egosu tatmin olacak diye duruşumuzdan taviz veremeyiz,diye düşünüyorum

Mesut
12.04.2011, 19:39
Çaykaralı doğru hatırlıyorsun iki oyuncusu cezalı başka eksik yok diye biliyorum bende

Murat 61
12.04.2011, 19:40
Saha içi hadi neyse de, saha dışında burunlarından getirmeliyiz. Bursa' da bizim taraftara yapılan eziyetin 2 katını çekmeliler. Bize yapılan hiç bir adilik kimsenin yanına kar kalmamalı, karşılığını bulmalılar. Bırakın bize yakışmaz teranelerini, Bursa' da yapılan tüm eziyete rağmen sesi çıkmadı bu taraftarın, o yakışmıştı bize. Şimdi sıra bizde buyursunlar gelsinler. Meydan orda !

Asi Çaykaralı61
12.04.2011, 19:41
Çaykaralı doğru hatırlıyorsun iki oyuncusu cezalı başka eksik yok diye biliyorum bende

Bilginiz için teşekkür ederim.O zaman Serdar Aziz'in yerine büyük ihtimalle Ömer Erdoğan oynar.Bizde de Egemen oynadı mı sorun yaşamayız :)

REMEDY_61
12.04.2011, 19:41
stadın dışında kavga olunca içerde bişey olmayacak değilmi? teksasın yaptıklarını bütün bursaya maledemeyiz.gerginlik bize ne zaman fayda etti acaba..sakin olmadan maç kazanamayız bu bir gercek..şurda 6 hafta kalmış gecmiş hesapları bi kenara koymak çokmu zor?

Alihan Ertürk
12.04.2011, 19:42
Çıkamazsınız diyorlar Heykel'e.. 3 kişiyi dövmüşler diye bir tarafları kalkmış.. 'O' gün burada öyle bir şampiyonluk kutlaması yapacağız ki.. Akılları duracak..

SADECETRABZON61
12.04.2011, 19:46
yağcılık değil arkadaşlar durup dururken rakip takım futbolcularının neden hırslandıralım.intikam almak istiyen arkadaşlar neden bu maç .neden lig bittikten sonra değil de veya şimdiye kadar değilde neden şimdi intikam düşünüyorsunuz.

Abicim sen biz yenildikmi yada berabere kaldıkmı sen taraftaramı suc atıcan ateşlediniz onları hırslandı diye bu nasıl mantık Böyle Futbolcular ne iş yapar ? Kaç haftadır iyimi oynadıkta yendik.Futbolcular artık Yüreğini Koyucak kimseye yağcılık yapıcağımız yok zaten hırslı oynar her takım iddası olsada Olmasada Bu Şekilde söylemler yapmayın rica ediyorum..
Bursaspor efendi gibi gelicek efendi gibi gidecektir gitmediği takdirde olayların önüne ne sen ne bir başkası geçebilir Bunuda anlasan İyi Olur.

Mesut
12.04.2011, 19:49
Ben genede herşeye hazırlıklı olalım diyorum.Bursaspor Beşiktaş deplasmanına giderken Bursaspor taraftarlarını bir köprü altında polisler durdurdu ve arama yaptılar otobüslerınden neler çıktığını görmüşsünüzdür döner bıçaklar çakılar sopalar vs.Çarşı özentisi bir grup yaş seviyesi 16-18 hadi en fazla 20 akıllarınca Trabzona gelip hareket yapmak isteyecekler yanı biz bişe yapmasak bile onlar zorla gelin bizi kaşıyın diyecekler bundan emın olun
Emniyete büyük iş düşüyor Allah onların yardımcıları olsun.

lazkerem
12.04.2011, 19:50
Özlüce Tesisleri'nde teknik direktör Ertuğrul Sağlam nezaretinde gerçekleştirilen antrenman 2 saat sürdü. Antrenmana cezalı olan Serdar Aziz ve sakatlığı bulunan İsmail Haktan Odabaşı takımdan ayrı düz koşu yaptı.

Antrenman öncesi Sağlam, saha ortasında futbolcularıyla kısa süren bir toplantı yaptı.

Toplantının ardından düz koşu ile başlayan antrenman hafif açma ve germe hareketleriyle sürdü. Yeşil-beyazlı futbolcular daha sonra iki gruba ayrılarak pas ve pres çalışması yaptı. Antrenman, yarı sahada yapılan çift kale maçı ile sona erdi. Antrenman sırasında futbolcuların hırslı ve moralli oldukları gözlendi.

Tolunay Abdioğlu
12.04.2011, 19:50
10 otobus geliyorlarmış. :)

Şaka diyin bana. :D

lazkerem
12.04.2011, 19:51
Trabzon'da Timsah mesaisi başladı
Bugün 19:29 Salı
Süper Lig Lideri Trabzonspor, hafta sonu sahasında Bursaspor ile yapacağı maçın hazırlıklarına 1 günlük iznin ardından başladı.

Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan antrenman, teknik direktör Şenol Güneş'in futbolcularla toplantı yapması nedeniyle yaklaşık 30 dakika geç başladı.
Güneş yönetimindeki antrenmana sakatlığı nedeniyle sezonu kapayan Onur haricinde tüm futbolcular katıldı. Hafif sakatlıkları bulunan Selçuk ve Glowacki takımdan ayrı olarak koşu yaptı.

Bordo-mavili futbolcular, antrenmanda pas çalışmasının ardından yarı sahada çift kale maç yaptılar. Çift kale maçta ayağına darbe alan Tayfun, sakatlanarak çalışmayı yarıda bıraktı.

Trabzonspor, yarın yapacağı antrenmanla Bursaspor maçının hazırlıklarını sürdürecek.

Tolunay Abdioğlu
12.04.2011, 19:52
Not: Bursaspor takımına ait misafir tribün bilet satışları, maç günü stadyum biletix gişesinden yapılacaktır.

Aboooooooooo. :)

Eren Karaahmetoğlu
12.04.2011, 19:57
Çıkamazsınız diyorlar Heykel'e.. 3 kişiyi dövmüşler diye bir tarafları kalkmış.. 'O' gün burada öyle bir şampiyonluk kutlaması yapacağız ki.. Akılları duracak..

Alihan, boşver bunları yahu. Maç hakkında konuşalım artık.

Sen yine iyi Bursasporlu bulup bunları konuşabiliyorsun.

Geçen gün Bursaspor Tv'ye bakayım dedim. Kadın çıkıp sokakta halka sorular soruyor. Yalnız 2 tane Bursasporlu bulabildiler içlerinde. Diğerlerinin hepsi ikinci takımları olan şehrinin takımını, yani Bursaspor'u destekliyor. Bize dil uzatabilecek kadar değerleri yok. Biz de zaten onlara gereğinden fazla değer göstermeyeceğiz.

Engin bir umut 18'de olur ama Şenol Hoca direk 11'de görev vermez. Ben şöyle çıkmamızı isterim;

------------Tolga------------

Serkan--Giray---Egemen--Cale

--------Selçuk---Colman-----

Burak---------Jaja--------Piotr

--------------Umut-----------

Mustafa Calik
12.04.2011, 20:00
Tayfun cift kale macta ayagina darbe aldi, calismayi yarida birakti..

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=80708

Asi Çaykaralı61
12.04.2011, 20:00
Bazı yerlerde Bursaspor taraftarının Fenerbahçe-Bursaspor maçında Şampiyon Trabzon diye tezahürat yaptığı iddiası var bunu bundan öncede arka sayfalarda da sordum bununla ilgili bir video var mı ? Yada gözüyle gören oldu mu ?

Mesut
12.04.2011, 20:03
Bazı yerlerde Bursaspor taraftarının Fenerbahçe-Bursaspor maçında Şampiyon Trabzon diye tezahürat yaptığı iddiası var bunu bundan öncede arka sayfalarda da sordum bununla ilgili bir video var mı ? Yada gözüyle gören oldu mu ?
Öyle bişe yok kardeşim birileri uydurdu yayıldı gitdi.Bursaspor bizim lehimize bağıracak haa Yunanistan Müslümanlığa geçti deyın daha çok inanırım.
Zaten kendileride net bir şekilde yalanladı

fırtına4161
12.04.2011, 20:03
Bursada serdardan baska cezalı sakat oyuncu varmı arkadaslar?

SADECETRABZON61
12.04.2011, 20:04

Öyle Birşey Yok Maça gidenler Ve texas grubu açıklama yaptı Ayrıca kendimde 90 dakika ve maç sonunu izledim tamamen yüksek sesle şimdi duymayabilirsin filan diye düşünüyorsun diye belirtiyorum her maçı yüksek sesle dinlerim izlerim :)

Asi Çaykaralı61
12.04.2011, 20:05
Öyle bişe yok kardeşim birileri uydurdu yayıldı gitdi.Bursaspor bizim lehimize bağıracak haa Yunanistan Müslümanlığa geçti deyın daha çok inanırım.
Zaten kendileride net bir şekilde yalanladı

Sağda solda yorumlarda filan şimdi site reklamı yapmamak için söylemedim.Bende duymadığım ve görmediğim için ne böyle birşey var diyorum ne de böyle birşey yok diyorum.Birde kendileri açıklama yaptı diyorsanız öyle birşey yok demektir

Alihan Ertürk
12.04.2011, 20:06
Alihan, boşver bunları yahu. Maç hakkında konuşalım artık.

Sen yine iyi Bursasporlu bulup bunları konuşabiliyorsun.

Geçen gün Bursaspor Tv'ye bakayım dedim. Kadın çıkıp sokakta halka sorular soruyor. Yalnız 2 tane Bursasporlu bulabildiler içlerinde. Diğerlerinin hepsi ikinci takımları olan şehrinin takımını, yani Bursaspor'u destekliyor. Bize dil uzatabilecek kadar değerleri yok. Biz de zaten onlara gereğinden fazla değer göstermeyeceğiz.

Engin bir umut 18'de olur ama Şenol Hoca direk 11'de görev vermez. Ben şöyle çıkmamızı isterim;

------------Tolga------------

Serkan--Giray---Egemen--Cale

--------Selçuk---Colman-----

Burak---------Jaja--------Piotr

--------------Umut-----------

Ben ilgilenmiyorum zaten de hani olur da ''kardeşlik gösterileri'' yapmaya kalkan olur.. Aman diyorum..:)
Onların ne mal olduğunu bilen biliyor zaten, daha fazla da üzerinde durmaya gerek yok.. Kendilerini önemsediğimizi falan sanacaklar.
*
Maç biletlerinin stadyumda satılacak olması çok iyi oldu.. Bize de aynı şey yapılmıştı.. Yönetime tebrikler gerçekten..:alkış: Yapılanları unutmamış olmaları çok güzel.

Asi Çaykaralı61
12.04.2011, 20:07
Bursada serdardan baska cezalı sakat oyuncu varmı arkadaslar?

Birde Turgay Bahadır kart cezalısıymış

Alihan Ertürk
12.04.2011, 20:09
Ben ''şampiyon Trabzon'' diye bağırdıklarını duydum..Burada maça gidenlere de sordum 5-10 kişilik bir grup diğerlerinden bağımsız bir şekilde bağırmış..Sonra da bastırılmış.

Belirtmek istedim..

Asi Çaykaralı61
12.04.2011, 20:10
Trabzonspor idmanında sakatlık!

Trabzonspor, hafta sonu sahasında Bursaspor ile yapacağı maçın hazırlıklarına 1 günlük iznin ardından başladı.

Spor Toto Süper Lig Lideri Trabzonspor, hafta sonu sahasında Bursaspor ile yapacağı maçın hazırlıklarına 1 günlük iznin ardından başladı.
Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan antrenman, teknik direktör Şenol Güneş'in futbolcularla toplantı yapması nedeniyle yaklaşık 30 dakika geç başladı.
Güneş yönetimindeki antrenmana sakatlığı nedeniyle sezonu kapayan Onur haricinde tüm futbolcular katıldı. Hafif sakatlıkları bulunan Selçuk ve Glowacki takımdan ayrı olarak koşu yaptı.
Bordo-mavili futbolcular, antrenmanda pas çalışmasının ardından yarı sahada çift kale maç yaptılar. Çift kale maçta ayağına darbe alan Tayfun, sakatlanarak çalışmayı yarıda bıraktı.
Trabzonspor, yarın yapacağı antrenmanla Bursaspor maçının hazırlıklarını sürdürecek.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=80708

Mustafa ÖZDEMİR
12.04.2011, 20:10
gel bakalım bursa...

Fatih Solmaz
12.04.2011, 20:11
bursalıların heykelde 15 20 kadar taraftarımıza yaptıklarını unutamıyorum.

BiZe HeR YeR 61
12.04.2011, 20:12
http://www.facebook.com/?ref=home#!/video/video.php?v=197450766960727&comments
:):):):):)

okg_53
12.04.2011, 20:16
Skuneti elden bırakmamak gerek.

inception61
12.04.2011, 20:17
SAHA DIŞI olaylara prim vermememiz gerekiyor büyüklük budur .ama saha içinde her türlü +18 yazık olacak tini mini bursaya eskiden taraftarlara fındık atarlardı :D
şimdide mevsimi değil ama organik şeftali atsınlar veya suyunu

okg_53
12.04.2011, 20:17
Okg_53 Bursaspor Analizi …

Ligin en çok inişli çıkışlı grafik sergileyen takımı Bursaspor, son birkaç haftadır iyi oynadığı halde kazanamıyor.
Ozan, Volkan gibi topçularının eski formundan ve motivasyonundan hayli uzak olduğunu rahatlıkla görebiliyoruz. Aslında kendi içlerinde hayli sorunlar var ancak bunu dışarı yansıtmıyorlar. Yerli oyuncularının en az 3–4 tanesi, Avrupa’ya gitmek istedi ancak klüp izin vermedi.
Şunu unutmamak gerek. Bursa ligde son 5 haftadır kazanamıyor. Ve arkasındaki G.Antep ile sadece 3 puan kaldı ve bu şekilde giderlerse büyük ihtimalle 4. sırada bitirecekler ligi. Bu yüzden Bursalı bazı futbolcuların bize olası “müsamaha” (görmezlikten gelme) gösterme ihtimali sıfırlandı. Ve bizim maça bu sezonun en önemli maçı olarak bakıyorlar.

Dışarıda oynadıkları 14 maçta, 7 galibiyet, 6 beraberlik, 1 mağlubiyet alıp, 25 gol atıp, 7 gol yemişler.
Toplamda ise 14 maçta, 14 galibiyet, 10 beraberlik, 4 mağlubiyet almışlar. 44 gol atıp, 23 gol yemişler. 52 puanla ligin 3. sırasındalar.

Bursa’nın Ligin, deplasmanda en az mağlup olan takım (bizle beraber) , deplasmanda en az gol yiyen takım, toplamda ve deplasmanda en çok berabere kalan takım gibi bazı unvanları var. Ayrıca son 5 haftadır kazanamadıklarını da tekrar söyleyelim.

Maç bilgileri;

Serdar Aziz ve Turgay Bahadır sarı kart cezalısı. Sakat yok.

Muhtemel Dizilimleri; 4-5-1

-------------------------Dimitar Ivankov---------------------
Ali Tandoğan----İbrahim Öztürk----Ömer Erdoğan----Wederson
----------------Ivan Ergic--------Gustav Svensson-----------
Volkan Şen-------------Pablo Battala-----------------Ozan İpek
-------------------------Kenny Miller-------------------------

Bursaspor’un Artıları;

Oynadığı son maçlarda ve fb maçında gördüğümüz kadarı ile Bursa istediği zaman iyi savunma yapabilen bir takım. 4-2-3-1 e benzeyen yapıları, aslında 4-5-1 . Orta alandaki 5’li mücadeleci ve pres özelliği olan oyuncular. Buda Ergic ve Svensson’a ciddi yük binmesine engel oluyor.

Her iki kanadı da etkili kullanabilen ligin nadir takımlarından, Sağda Volkan-Ali, solda Ozan-Wederson.

Battala oyun zekası ve tekniği yüksek bir oyuncu. Miller, tam tilki (süratli ve hırçın)

Ali Tandoğan bana göre ligin en iyi 3. veya 4. sağbeki. Ivankov ligin en iyi kalecisi ve Bursa’nın bu yerlere gelmesindeki en büyük pay sahibi.

Bursaspor’un Eksileri;

Son birkaç hafta haricinde, Ertuğrul hoca kadronun her mevkisini çok kurcaladı. Her hafta başka oyuncular, özellikle stoper ve orta saha ikilisini çok değiştirdi. Buda Bursa’nın takım oyuna negatif etki yaptı.

Futbolcular eski havalarında değiller, moral düşük, istek düşük.

Orta sahada Ergic maçın bazı bölümlerinde geri dönemiyor(kopukluklar yaşayabiliyor). Svensson da çok bireysel hata yapan bir oyuncu.
Buna birde bizim orta bölgeden delebilme özelliğimizde eklenince, Bursa’nın göbeği çatlar bu maçta.

Özet;
Engin Baytar takımın tek alternatifsiz ismi idi. Bir an önce ilk 11 deki yerini alması gerek.
Dilimizde tüy bitti. İlk 30 dk dan sonra bir çok takım bizim orta sahayı ele geçiriyor. 4 oyuncumuz geri dönmüyor. Ruhsuz Gs karşısında bile bunu fazlasıyla yaşadık. Rakip bu sefer daha diri takım.
Mutlaka, ya Engin orta alanda oynamalı yada Serkan orta alana çekilmeli.
Birde rakibimizin zaafları gereği, Alanzinho mutlaka 65 den sonra oyuna girmeli .

---------------Tolga--------------
Serkan----Giray----Egemen----Piotr
-------Selçuk---------Colman-----
---------------Engin--------------
----Burak------Jaja-----Umut----

Analize hafta içi ilaveler olacak, umarım bu zor maçı da kayıpsız atlatırız.

Alihan Ertürk
12.04.2011, 20:18
bursalıların heykelde 15 20 kadar taraftarımıza yaptıklarını unutamıyorum.

Ne 20'si abi en fazla 5-6 kişi vardı.. Bununla övünüyorlar işte. :rolleyes:

Mustafa ÖZDEMİR
12.04.2011, 20:19
heykel hesabını tekel önünde verecekler...

asimavi
12.04.2011, 20:19
....jaja nın 2 golü kesin adam ertuğrul hocayı gördümü dayanamıyo....:)...egemen ile giray da miller i tuttumu tamamdır işte....

inception61
12.04.2011, 20:22

bırakalım artık bu işleri şiddet nereye kadar vurdun ona vurdu sana ne geçti elimize ama TRABZONA gelip kaşınırsalar TRABZONLULARI pek tanımam nasıl insan olduklarını herhalde gerekeni yaparlar tabi bu en son olacak iş
günün mesajı :kadına şiddete hayır ANLAYANA:D

Asi Çaykaralı61
12.04.2011, 20:28
Şu anda 1.ciyiz Şükürler olsun.7'ye de İnşallah ulaşacağız.En çok golümüzüde atan futbolcumuz şu anda 17 Burak Yılmaz :)

fırtına4161
12.04.2011, 20:35
Birde Turgay Bahadır kart cezalısıymış

sağolasın bilgi için. Kaleciden yana sıkıntılı bursa, bu hafta forwetleri iyiydi miller we siyahi golcüleri hava toplarında etkili dikkatli olmalıyız tolga, egemen, giray, piotr, serkan, colman, selçuk, jaja, alan, burak ve umut 11 olmalı engin sakat yattara 18de olacaktır

MuratEmirzeoğlu
12.04.2011, 20:40
Her bordo en derininde bir mavi saklar...Her mavi yanında daima bir bordo arar...Adının önüne şampiyon yazar...Anadolu'nun şampiyonu şanlı Trabzonspor...
Bursa'yı da geçer, Yılmaz Trabzon'um...

Selman
12.04.2011, 20:41
Kazanırız.Kesin ve net.Bu bursa bizi yenemez.

tarsus
12.04.2011, 20:46
bursada milleri kitlediğimiz zaman bursa gol atmakta zorlanır.bana göre en tehlikeli oyuncuları olan bu miller 2.yarı bursaya gelmesine rağmen ilk yarıyı oynadığı iskoç liginde hala 25 golle gol krallığında liste başında.

OKTAY YILMAZ
12.04.2011, 20:48
Bırakalım bu APTALCA intikam falan işlerini ne kazanacağız???? Hiçbirşey ne kaybedebiliriz PEKÇOK ŞEY

1- Eğer saha dışı olaylar olursa maçtan önce Bursa'lıların maça daha bir motiveyle çıkmış olurlar, örnek BJK-Bursa maçı maç öncesi 4 taraftar öldü asparagası ile çarşı da karıştı maçta müthiş gergin geçti

2- Tribünlerde tahriklere kapılırsak ve sahamız sene sonuna kadar kapanırsa ne faydamız olacak

3- Bizim taraftar arasında maalesef gaza gelen, kendini birşey zanneden çok var, o meşhur sivas maçındaki TURUNCULU dan tribünlerde inanın 100 lerce var bir tanesinin sahaya dalması demek şampiyonluğa bay bay demek, federasyon şu durumda gözümüzün yaşına bakarmı, sivas maçı ilk maç olmasına rağmen bakmadı.

4- Tribüne gelecek rakip taraftarın İDDAAYA girerimki %90'ı fenerli provakotörler olacak Aksini İDDAA eden varmı

Aman Trabzondaki maça gidecek taraftarlar ve stat çevresi LÜTFEN hiçbir tahrike kapılmayalım şu an 2 gökdelen arasında ipin üstünde gidiyoruz. Texasla çatışmak SİDİK savaşından başka hiçbirşey değildir...

mahmuter61
12.04.2011, 20:51
Arkadaşlar pazar günü ne olursa olsun 90 dakika içinde Bursaspora en ufak küfür edilmemeli tahrik hırsa vb. yüklenmemeli hakemler enufak açığımızı arıyor 90 dakika bunlara söveceğmize Trabzonspora destek olarak enerji harcanmalı,tahriklere kapılmadan 90 dakika sonu beni ilgilendirmez ben keyfime bakacam çünkü Avni Akerdeyim!!!

mahmuter61
12.04.2011, 20:53

Ya kardeş bu pisliklerden sebep Trabzonsporun alacağı cezaya razımısın?Bunlar enufak olayda maçın iptali için elinden geleni yapar avantadan puan almak için herşeyi yapar busene hesap zamanı değil,busene şampiyonluk zamanı.

muharrematasoy
12.04.2011, 20:54

eğer maçta bir olay çıkarsa, bu olayda takımımıza zarar verirse o zaman bunun hesabını siz nasıl vereceksiniz?

ihsan candas
12.04.2011, 20:54
haydi inşallah kazanırız.

töre61
12.04.2011, 20:57
alakasız olacak ama az önce okuduğum bir haber canımı çok sıktı.selçuk ile fener anlaşmış.emenike ile birlikte onu da almışlar.link isteyen olursa veririm.buraya yazmak doğru olmaz

Erdal DİLEK
12.04.2011, 20:58
enginin hazır bir şekilde dönmesi lazım yoksa sıkıntı yaşarız. . .

Yiğit Gayretli
12.04.2011, 21:01
alakasız olacak ama az önce okuduğum bir haber canımı çok sıktı.selçuk ile fener anlaşmış.emenike ile birlikte onu da almışlar.link isteyen olursa veririm.buraya yazmak doğru olmaz

Heh işte o haber amacına ulaşmış demek ki...

Alihan Ertürk
12.04.2011, 21:02

Hiç gerek yok abi, lütfen paylaşma kimseye de link verme. :)
Biz Selçuk ne derse ona inanıyoruz..Herhangi bir sitede ne haber çıkarsa çıksın okumaya bile tenezzül etmiyoruz.

Selçuk ne derse o!

talsuv61
12.04.2011, 21:03
2 takım taraftarları içinde ama özellikle biizm taraftarlarda provokatörler olacak. İntikam diye ortalığı yakmak isteyecekler böylece ileri ki senelerde de 2 takımın birbirlerine kan davalı olması sağlanacak. Bu da istanbul takımlarının işine gelecek.
+ Çıkacak olaylardan sonra kesinlikle saha kapatma olacak ve medya üstümüze gelecek baskılar artacak yani...
İntikam diyenler büyük ağalar! onlar eminimki gerçek hayatlarında da ayda en az 1 kere kavga eden tipler.

Kardeşim bu kadar saf olmayın. Rakibin amacına hizmet etmek ne kadar kolay böyle :(

vivanet
12.04.2011, 21:04

arkadaşım inanmayın artık bu asalakça haberlere..medyanın gazına gelmeye birebirsiniz sezon başından beri sürekli yazılıyor bunlar maksat kaos oluşturmak..hem sezon bittikten sonra ne yaparlarsa yapsınlar..şampiyon olduğumuzda kim nereye giderse gitsin..28 yıllık hasret selçuk inan'dan daha çok önemli..

agasaro
12.04.2011, 21:04
Eski Milli Eğitim Bakanlarından Tevfik İleri ile ilgili güzel bir olayı dinlemiştim geçen gün televizyonda... Bulgaristan'da olduğunu anımsadığım bir Türk mezarlığını Bulgarların talan etmesi üzerine özellikle üniversite öğrenci derneklerinden çığ gibi bir tepki yükselmiş, ciddi olaylara gebe gergin bir ortam oluşmuş. Rahmetli Tevfik İleri o sırada Talebe Bliği başkanı. Milli hassasiyetleri çok güçlü ama milli duyguları aklını esir almamış, rasyonel bir adam. Kendisi tepki olarak İstanbul'da bulunan hristiyan mezarlığına gidilmesini ve mezarlıkların temizlenip çiçeklerle süslenmesini istemiş ve öyle de olmuş. Bu örnek davranış o günlerde dünya basınında geniş yer bulmuş ve övgü ile bahsedilmiş.
Biz eğer büyük bir camia isek, Anadolu'nun ağabeyi isek bize ağabey gibi davranmak yakışır. Benim önerim, Trabzon'a gelecek olan Bursaspor taraftarını çiçekle karşılayalım. Herhangi bir taşkınlığa izin vermeyelim. Maçın sonucu ne olursa olsun aynı biçimde güzelce uğurlayalım. İnanın bana küçülmeyiz, büyürüz. Birkaç kendini bilmez insanın yaptığı yanlışın aynısını yaparak cevap vermek küçüklüktür.
Seda Çapçı adı verilen bayanı ciddiye alarak bile çok zaman kaybettik. Bence biz Bursa'dan sessiz SEDAsız 3 puanı alıp keyfimize bakalım. DÜşman yaratmanın gereği yok.

Eto'o
12.04.2011, 21:05

Yalan haber bosuna panige gerek yok

Eto'o
12.04.2011, 21:08
Allaha sukur enginde problem yok insallah bu hafta oynar

Alihan Ertürk
12.04.2011, 21:08
Bu arada sakın ola ilk 11'imizin değişmez oyuncularına ''Ayın Futbolcusu Ödülü'' için oy göndermeyin. :)
O ay ödülü kim aldıysa başına bir iş geldi. (Onur,Burak..)

Sezer'i seçelim, Tayfun'u seçelim, Ferhat olur, Rasimcan olur farketmez..:p Ama diğerleri almasın o ödülü.

Yiğit Gayretli
12.04.2011, 21:09
Yalan haber bosuna panige gerek yok

Gerçek de olabilir. İlgi çekici olan zamanlaması... Neyse bunları konuşup da bu haberleri yapan haysiyetsizlere prim vermeyelim.

agasaro
12.04.2011, 21:11

Velev ki doğru olsun bu haber, ne olur? Hiçbir şey... Gider Egemen gelir Megemen, gider Selçuk gelir Melçuk. Burası Trabzonspor, kimler geldi kimler geçti buradan. Kalırlarsa başımızın üzerinde yerleri var giderlerse gidene kal demek olmaz... Biz işimize bakalım. Bazı gazeteler FB'nin 30 yaşına gelmiş Bursasporlu İbrahim Öztürk'le ilgilendiğini yazarak İbrahim'i motive ediyorlar. Bu ayak oyunları çok eskilerden beri yapılır, artık bayatladı zannederdim ama görüyorum ki hala işe yarıyor. Bence ligin zirvesinde olmanın, her hafta adından söz ettiriyor olmanın keyfini çıkaralım. Şampiyon olursa 27 yılın acısını çıkartırcasına sevinelim, olamazsak rakibimizi tebrik edelim ve yeni umutlara yelken açalım...

Mustafa Umut
12.04.2011, 21:12
biz engin olmadan buralara gelebildiysek gerçekten çok büyük başarı.çünkü engin oyunu hareketlendiren en önemli oyuncumuz.ayrıca piotr-engin uyumu da çok önemli..

------------tolga-------------
serkan--glowacki--giray--piotr
-----------selçuk-------------
-------colman-----engin------
----------jaja----------------
---burak--------umut--------

Eto'o
12.04.2011, 21:14
Gerçek de olabilir. İlgi çekici olan zamanlaması... Neyse bunları konuşup da bu haberleri yapan haysiyetsizlere prim vermeyelim.

Gercekde olsada yalan deyip gecelim sampiyonluga az kaldi

gerçek
12.04.2011, 21:14
Evet biliyorum sırf bu maçı bekleyenler vardı... Evet biliyorum ağızlarının payını vermemiz gerekir... Eskiden bu işlerin tamamını saha dışında hallederdik. Lütfen herkes sakin olsun... Maçı alalım sonra devamına bakalım.. Biz İstanbuldan 5 kişi geleceğiz inşallah Bursalıları tahrik edenler olursa tribünde bizde onlara tahrik olacağız...
Lütfen biraz mantık....

Ali Tunahan Güllü
12.04.2011, 21:17
Sakin olmalıyız yapılanların elbet hesabı sorulur ama şimdi değil.
Bizim sakin olmamız lazım zaten takımın üstünde bir stres var bizde bu tür olaylarla olayın üstüne gitmemeliyiz.

Yasin T.
12.04.2011, 21:21

Abicim yapmayın Allah aşkına.Bildiğin İstanbul medyası işte.Zamanında ne haberler yapılmıştı.Haber61 iyi özetlemiş olayı.
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=80666

Eto'o
12.04.2011, 21:24
Illide dayak atmak istiyorsaniz :) Bekleyin 3 puani alalim sonra SAHA DISINDA ne olursa olsun ama lutfen mac boyunca destek olalim

hanifta
12.04.2011, 21:25
ben trabzonspor un şampiyonluğunu o kadar çok istiyorum ki: varsın onlar bize çirkeflik yapmış olsun bursa da,umrumda değil bunlar,onlar bi b*k yedi diye bizim de yiyecek halimiz yok,ne öyle kan davası gibi biraz medeni olsun davranışlarımız.herşey trabzonspor ve trabzon için diyorum başka da bişey demiyorum...

Mustafa Calik
12.04.2011, 21:27
Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri Hasan Yener, katıldığı radyo programında yaptığı açıklamalarda, bu hafta Bursaspor ile oynayacakları kritik mücadeleyi değerlendirirken, ligde kalan son 4 maçın Fenerbahçe ile aynı gün ve aynı saatte oynanacağını belirtti.

Ahmet_8
12.04.2011, 21:39
Bursanın bize yaptıklarını herkes biliyor birbirimizi kandırmayalım en ufak bir şeyde stad karısacaktır.Benim önerim yar bursalılar alınmasın maca yada maç sonunda ne yapılcaksa yapılsın macı etkilemeyelim yeter

Cihad Varlı
12.04.2011, 21:39
Engin'in durumu iyi ama hoca oynatmaz .
Biran tamamen iyileşir inşallah .

Fatih Öztürk
12.04.2011, 21:43
selçuk benle anlaştı.menejerı benım.gelsın fener benden alsın selçuk.selçukmu yoksa baska bırseymı verırım oda bana kalsın

Fatih Öztürk
12.04.2011, 21:46
Gökhan vuruyor ve goool.gökhan attı 90+6 avni aker yıkılıyor...

Alihan Ertürk
12.04.2011, 21:47
Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri Hasan Yener, katıldığı radyo programında yaptığı açıklamalarda, bu hafta Bursaspor ile oynayacakları kritik mücadeleyi değerlendirirken, ligde kalan son 4 maçın Fenerbahçe ile aynı gün ve aynı saatte oynanacağını belirtti.

Böyle bir şey olacağı tahmin ediliyordu, doğrusu da buydu. İyi oldu.

Artık stres baskı vs.. kalmadı.
Önde olan taraf da biziz. Her şey lehimize. Önce şu Bursa ve Eskişehir maçlarını kazanalım sonra Allah'ın izniyle ipi göğüsleyeceğiz.

Hürgün Aygün
12.04.2011, 21:49
Engin oynar artık inşallah.

Asi Çaykaralı61
12.04.2011, 21:58
Gökhan vuruyor ve goool.gökhan attı 90+6 avni aker yıkılıyor...

İşde o golün videosu ne gol atmıştı

http://www.youtube.com/watch?v=oosfLABwFzY

Antrenörümüzde Ahmet Özen'di :)

mda61
12.04.2011, 22:06
Bu maçın kaçarı yok. Bursa'yı yener de göndeririz geri. Her maç olduğu kadar gerginlik olabilir iki takım taraftarları arasında, büyütülecek bir şey yok.

Aytaç Çakıroğlu
12.04.2011, 22:07
İşde o golün videosu ne gol atmıştı

http://www.youtube.com/watch?v=oosfLABwFzY

Antrenörümüzde Ahmet Özen'di :)

valla ne goldü be. umarım bu haft o kadra bekleyip kalp krizine sokmaz bizim uşaklaar

Turgay Atalay
12.04.2011, 22:08
Doğru düzgün hiçbir konuya yorum yazmayıp da, burada bursa taraftarları ile kavga çıkarma amaçlı yazı yazanları görmek gerçekten ilginç, hatta dehşet verici.Ne kazanacaksınız iki tane yaratık hırpalayarak...Neler kaybedebileceğimizi eğer o sığ kafalarınız almıyorsa birkaç sene önceki Sivas maçını hatırlayın! İyi hatırlayın ki, makul ve mantıklı düşünebilesiniz

Alihan Ertürk
12.04.2011, 22:08
valla ne goldü be. umarım bu haft o kadra bekleyip kalp krizine sokmaz bizim uşaklaar

Klasikleşti artık bu tür galibiyetler.
Rahat galibiyet aldığımız maç sayısı çok az son yıllarda..:)

Ama olsun kazanalım da nasıl kazandığımız pek önemli değil.

Asi Çaykaralı61
12.04.2011, 22:09

Hayırlısıyla maçdan 3 puanla ayrılalımda ben 1-0 olsun bizim olsun diyorum.Ama zor maç olacaktır.İnandık 7'ye ALLAH utandırmasın Amin :) Bu 3 puan bizim için çok önemli

Fatih Öztürk
bursa seyırcısı mac ızlemeye gelır.eden kendıne eder.fazla abartarak misafırlık örneğı gösterme tevazusu yerıne,son 1 senedır avnı akerdekı seyırcıyı nasıl uyandırırız buna kafa yoralım.bıkmadan usanmadan gırtlaklar yırtılana kadar destek olalım.her top kaybımızda ah oh değıl alkış tutalım.oyundan cıkan oyuncumuza sövmeyelım.maraton trıbününü ele geçırelım.o trıbün bır kez olsun maç kazandırmak içın çaba gôstersın.o trıbünde bırleselım gençler.herkes ordan almaya baksın biletini.

yatmaztara
bu maçı kazanırsak fb umutsuzluğa kapılacaktır. haftaya fb cephesinden yeni bir bomba bekliyorum. ts nin 6 da 6 sı irdelenmeli gibi...

Alihan Ertürk
12.04.2011, 22:14
Futbolcularımız fener'i hiç düşünmeden çıkmalılar bu maça..Ama nasıl? Çok zor, gerçekten çok zor.
*
Maçtan önce takımı tesislerden alıp stada hep beraber getirme olasılığımız yok mu? İstanbul'da olduğu gibi? Fazladan moral olur..:)

Yiğit Gayretli
12.04.2011, 22:14

Valla kaç tane atarız ne kadar bekleriz bilemiyorum da 80'den sonra bir golümüz var artık ondan eminim :)

yatmaztara
12.04.2011, 22:15
eses maçının cuma günü olmasıda bence çok iyi oldu. kimse anlamadan galip gelip trabzona döneriz

antagonist
12.04.2011, 22:15
http://4.bp.blogspot.com/_ZVhouXqak1c/SB250mB2CEI/AAAAAAAABLo/JY-0IBrhdG0/s1600/200507mac3sz9.jpg

http://img295.imageshack.us/img295/158/22222hg5.jpg

Ömür Karadeniz
12.04.2011, 22:17
Bakiyorumda bazilariniz yag çekmekten bahsetmiş.Size gülüyorum.Bursa bizim taraftarimiza,takimimiza neler yaptiysa bizde insallah aynisini burda onlara yapariz.Inşallah meydanda biryerde yürüyüş yaparlar.Herkes hikaye anlatiyor.Bursaya gerekirse yağ çekelim diyenler varya onlari okudukça yüreğime keskin bir bicak saplaniyor.

Yiğit Gayretli
12.04.2011, 22:18
Futbolcularımız fener'i hiç düşünmeden çıkmalılar bu maça..Ama nasıl? Çok zor, gerçekten çok zor.
*
Maçtan önce takımı tesislerden alıp stada hep beraber getirme olasılığımız yok mu? İstanbul'da olduğu gibi? Fazladan moral olur..:)

Şu şekilde oluyor; futbolcuları kampa alıyorsun. Tesislere o gün telefon, bilgisayar, gazete, radyo sokmuyorsun. Malzemecisine bile Fenerbahçe maçını izlettirmiyorsun. Maç saatine kadar takımın beynini yıkıyorsun konuşmalarla. Sürekli motive edici konuşmalar toplantılar. Maç hakkında taktik-teknik sohbetler. Tabi bu arada uzmanların desteğiyle psikolojik destek. Maç saati gelince çıkıp çatır çatır oynuyorlar...

Mustafa Ayazoğlu
12.04.2011, 22:20
Bursa maçında, seyircinin kesinlikle daha pozitif olmasını bekliyorum.

En azından "hadi ayağa takımı destekleyelim az kaldı" tarzında duyurular istemiyorum. Taraftar bu maçta gereğini yapacaktır.

Yiğit Gayretli
12.04.2011, 22:22
eses maçının cuma günü olmasıda bence çok iyi oldu. kimse anlamadan galip gelip trabzona döneriz

Keşke c.tesi olsaydı diyorum ben de. Pazar akşamı maç, pazartesi en iyi ihtimalle sabah antrenmanı iptal veya basit bir ter idmanı. Salı, çarşamba rutin taktik idmanlar perşembe günü kamp yapılacak otele yerleşmek amaçlı Eskişehir'e yolculuk. Şampiyonluğa giden lider takımın önceki hafta pazar maçı varsa ertesi hafta cumaya maç koyulmaz. Üstümüze oynuyorlar da biz de horonu dik oynuyoruz işte...

61_Hasan_69
12.04.2011, 22:23
bursa taraftarı olay çıkarmaya geliyoo ve bizim taraftarda tezcanlı olduğu için tahriklere kapılcaktır büyük ihtimall stat dışında büyük olaylar çıkacak gibi umarım stada sıçramaz olaylar..

Mustafa Umut
12.04.2011, 22:29
o gökhanın golünü unutmam mümkün değil.
maçın 90+3. dakikaları ben çıktım kahveden çünkü maç çok dar bir zamana gelmişti işim vardı.bari 1-2 dk erken çıkayım da en azından kalabalığın içinde kalmam dedim.çıktım kahveden.köşe başındaki markete girdim bikaç bişey aldım.marketten çıktım dolmuşa doğru içimden söylene söylene yürürken arkamdan bir ses ''goooooooooooooooooooooooooooool'' ama öyle böyle değil :) bende sokakta gooooooool diye bağıra bağıra koştum ve girdim kahveye.golün tekrarını izledim ve o içimdeki söylentiler yerini inanılmaz bir sevniç ve coşkuya bırakmııştı..
daha neler neler...bir Trabzonsporlunun anlatacağı hikayeler,çılgınlıklar,takımının hiç bir iddaası olmadığı zamanlarda bile takımı için yaptığı fedakarlıklar anlatmakla bitmez.. 7 sinden 70 ine...

Mustafa Ayazoğlu
12.04.2011, 22:34
bursa taraftarı olay çıkarmaya geliyoo ve bizim taraftarda tezcanlı olduğu için tahriklere kapılcaktır büyük ihtimall stat dışında büyük olaylar çıkacak gibi umarım stada sıçramaz olaylar..

emniyet rahat bırakmadığı sürece hic bir sey olmaz.

olay cikarmalarina sebep bir durum yok. tahrik etmemek gerekir.

Asi Çaykaralı61
12.04.2011, 22:37
Forvette Miller'a dikkat etmemiz lazım

EmreYavuz61
12.04.2011, 22:38
Stad dışında iyi bi sopa çeksek şunlara...!!!!

Yiğit Gayretli
12.04.2011, 22:39
o gökhanın golünü unutmam mümkün değil.
maçın 90+3. dakikaları ben çıktım kahveden çünkü maç çok dar bir zamana gelmişti işim vardı.bari 1-2 dk erken çıkayım da en azından kalabalığın içinde kalmam dedim.çıktım kahveden.köşe başındaki markete girdim bikaç bişey aldım.marketten çıktım dolmuşa doğru içimden söylene söylene yürürken arkamdan bir ses ''goooooooooooooooooooooooooooool'' ama öyle böyle değil :) bende sokakta gooooooool diye bağıra bağıra koştum ve girdim kahveye.golün tekrarını izledim ve o içimdeki söylentiler yerini inanılmaz bir sevniç ve coşkuya bırakmııştı..
daha neler neler...bir Trabzonsporlunun anlatacağı hikayeler,çılgınlıklar,takımının hiç bir iddaası olmadığı zamanlarda bile takımı için yaptığı fedakarlıklar anlatmakla bitmez.. 7 sinden 70 ine...

Liverpool maçı için kalktım İstanbul'dan gittim güzel memleketime. Malum kalearkası kuyrukları bizi 5 dakika geciktirdi içeri girerken. O sırada gol oldu tabi. Derinden bir gol sesi yükseldi.Kuzenimle bir de Gürcü arkadaşım var yanımda. Birbirimize baktık aynı anda. "Heh" dedim, "yedik"... Hiç aklıma gelmiyor ki elin İngiliz'i gol atsa "goool" diye bağırır mı demek :) Velhasıl girdik içeri. Suratım 5 karış, ne umutlarla gelmiştim halbu ki... Gözüm ne tribünleri gördü ne de sahadaki futbolcuları. Hemen skorborda baktım. İşte o muhteşem an !!! Biz gol atmışız, biz sevinmişiz biz... Hatta sevinç çoktan bitmiş, insanlar maçı izliyor heyecanla. Bir de bizi gör. Sanki gol o an olmuş, kuzenimle birbirimize tabelayı gösterip gösterip kucaklaşıyoruz, bağırıyoruz; GOOOOOOLLLLLLL...

O gün elendik, evet. Sırılsıklam oldum günlerce hasta yattım, evet. Cebimdeki son parayla gittim Trabzonum'a, evet.

E helal olsun, feda olsun "Trabzonum"a !

Asi Çaykaralı61
12.04.2011, 22:42
Saha içinde ve dışındaki en ufak bir olumsuzluk takımımızı etkileyebilir.Dikkatli olmamız lazım

arahna
12.04.2011, 22:42
Velev ki doğru olsun bu haber, ne olur? Hiçbir şey... Gider Egemen gelir Megemen, gider Selçuk gelir Melçuk. Burası Trabzonspor, kimler geldi kimler geçti buradan. Kalırlarsa başımızın üzerinde yerleri var giderlerse gidene kal demek olmaz... Biz işimize bakalım. Bazı gazeteler FB'nin 30 yaşına gelmiş Bursasporlu İbrahim Öztürk'le ilgilendiğini yazarak İbrahim'i motive ediyorlar. Bu ayak oyunları çok eskilerden beri yapılır, artık bayatladı zannederdim ama görüyorum ki hala işe yarıyor. Bence ligin zirvesinde olmanın, her hafta adından söz ettiriyor olmanın keyfini çıkaralım. Şampiyon olursa 27 yılın acısını çıkartırcasına sevinelim, olamazsak rakibimizi tebrik edelim ve yeni umutlara yelken açalım...

zamani deil diye haftalardir yazmiyorum susuyorum
sezon bitince gercekler konusulur
selcuk a dikkat etmek gerek
ne cok simartalim ne cok guvenelim
dikkat edelim
daha iyi oynamasi ve baska seylerin gelecek yillarin baska hayalleri kurmasinin bize zarar vermesinin onune gecelim
soylenecekler sezon sonu soylenir
fener calisiyor
biz bos durmayalim
bence selcugu her mac 90 dk oynatmayalim
boyle bir mecburiyetimiz yok

Yiğit Gayretli
12.04.2011, 22:45
zamani deil diye haftalardir yazmiyorum susuyorum
sezon bitince gercekler konusulur
selcuk a dikkat etmek gerek
ne cok simartalim ne cok guvenelim
dikkat edelim
daha iyi oynamasi ve baska seylerin gelecek yillarin baska hayalleri kurmasinin bize zarar vermesinin onune gecelim
soylenecekler sezon sonu soylenir
fener calisiyor
biz bos durmayalim
bence selcugu her mac 90 dk oynatmayalim
boyle bir mecburiyetimiz yok

Bu kadro yapısında ve bu şartlarda suya muhtaç gibi muhtacız Selçuk'a.

arahna
12.04.2011, 22:52
Bu kadro yapısında ve bu şartlarda suya muhtaç gibi muhtacız Selçuk'a.

ligin ikinci yarisinda cok basarisiz ve isteksiz
60 tan 70 ten sonraki degisikliklerde selcuk yerine ceyhun alinabilir
veya badur
bazi arkadaslara ilginc gelebilir ama on liberoya selcuk yerine giray egemen bile gecebilir savunmada yapilan degisikliklerle
selcuk bekleneni veremiyor haftalardir
temposu istegi dusuk cok hata yapiyor
iyi pas bile atamiyor
ins bu macta iyi oynar
colman fazlasiyla hata yapiyor
ja ja vurdumduymaz savunma yonunde
ortada sorun yasiyoruz

Yasin Altuntas
12.04.2011, 22:53
Bence Fener Macini bakmalari Oyunculara yasaklansin. :D

tarsus
12.04.2011, 22:53
ezikler ne kadar şerefsizler bunda kesin sınır tanımıyorlar.bizim maça sıra gelince 30 yaşındaki bursalı ibrahime talip oluyorlarki adama ekstra gaz vermek için.sırada hangi takım varsa bi şekilde şerefsizlik yaparak bize karşı rakibi kışkırtacakları kesin.haftaya esese bişey yapmalarına gerek yok bülent zaten hazır kıta bekler,antep maçımız gelince kesin antebin brezilyalılarına ve cenk tosuna talib olurlar bu böyle lig bitimine kadar devam eder.emenikeyide alırlar kendi maçlarında yatar bize karşı boğa olur.6 tane final oynayacağız inşallah 6 da 6 yapacaz ve alnımızın teriyle kanımızla canımızla şampiyon olacazzz

Uğur KÜÇÜK
12.04.2011, 22:55
Şansal ve Mustafa Denizli'nin en çok karalamaya çalıştıkları futbolcu ENGİN ...
Çünkü onun TRABZONSPOR'UMU tek başına şampiyonluğa taşıyacağını çok iyi biliyorlar...
ŞENOL HOCAM bu tuzağa düşmeyip onlar karaladıkça ENGİN'e daha çok kucak actı...
Daha TRABZONSPOR'UMA gelmeden önce söylemiştim yine söylüyorum...
Türkiye'deki en yetenekli ve en iyi 2 yerli futbolcudan biridir ENGİN..
Hatta hırsıyla, hırçınlığıyla, gözü karalığıyla en iyisi ENGİN...
Haydi ENGİN indirici vuruşunuzu vurun hep beraber...
Ne FB bırakın ,ne Şansal, ne Mustafa, ne Federasyon, ne Hakemler...
Coşturun bizleri....

Alihan Ertürk
12.04.2011, 22:56
Şu şekilde oluyor; futbolcuları kampa alıyorsun. Tesislere o gün telefon, bilgisayar, gazete, radyo sokmuyorsun. Malzemecisine bile Fenerbahçe maçını izlettirmiyorsun. Maç saatine kadar takımın beynini yıkıyorsun konuşmalarla. Sürekli motive edici konuşmalar toplantılar. Maç hakkında taktik-teknik sohbetler. Tabi bu arada uzmanların desteğiyle psikolojik destek. Maç saati gelince çıkıp çatır çatır oynuyorlar...

Bunu yapmak da çok zor..:)

Uzman ekip ister..Bizim memleketin insanı tezcanlıdır..Ağzında laf tutamaz çoğu zaman. Futbolcular illa bir yerlerden öğrenir maçın sonucunu.
Hadi yaptık diyelim ters etki de yapabilir.

Adamlar sahaya çıkacak, akılları fener maçında kalacak..Maç biteli 1 gün olmuş ama skordan haberdar değiller.
''Acaba fener yendi mi lan? '' gibi soru işaretleri ile 90 dakika geçmez.

Ahmet_8
12.04.2011, 23:04
Bursa yaptıklarının cezasını çekmeli biz ceza vermessek onlar seneye olacak olan bursa macında bizim anamızı ağlatır köpeğe vurmassan hep havlar.Tek korkum maça yansımasın.Bursadan gelenler bi harman dayakla otbuse binip geri döndürülse yeter.

Murat'
12.04.2011, 23:05
Bu maç berabere biter diye tahmin ediyorum, Kayserispor maçındaki duygularım depreşti yine.

Arkadaşlar baskıya havaalından falan başlayalım bence, süper olur, Bursasporlu futbolcuların eli ayağına dolanır (!)

Yiğit Gayretli
12.04.2011, 23:08
Bunu yapmak da çok zor..:)

Uzman ekip ister..Bizim memleketin insanı tezcanlıdır..Ağzında laf tutamaz çoğu zaman. Futbolcular illa bir yerlerden öğrenir maçın sonucunu.
Hadi yaptık diyelim ters etki de yapabilir.

Adamlar sahaya çıkacak, akılları fener maçında kalacak..Maç biteli 1 gün olmuş ama skordan haberdar değiller.
''Acaba fener yendi mi lan? '' gibi soru işaretleri ile 90 dakika geçmez.

Ben de tam onu diyorum zaten. Stresi kontrol etmeyi becermemiz gerek.

Cengiz Çubukcu
12.04.2011, 23:14
Bu maç berabere biter diye tahmin ediyorum, Kayserispor maçındaki duygularım depreşti yine.

Arkadaşlar baskıya havaalından falan başlayalım bence, süper olur, Bursasporlu futbolcuların eli ayağına dolanır (!)

Murat seninle istersen iddaya girelim, maçı alacağız..azıcık pozitif ol lütfen :)

Helvacı61
12.04.2011, 23:14
inanamıyorum arkadaşlar bu şiddet içerikli görsellere ve yazılara arkadaşım amacınız nedir hele bir 3 puanı alalım. hiçmi akıllanmayacaksınız şurada maçı gerilime sokacak birşey görmek istemiyorum. adamlar gelsin gereken psikolojik baskıyı kuralım taraftarıyla takımıyla bütün şehriyle maça hazırlanalım. böyle küçük işlerle uğraşmayalım derim. ha bakarsınız tahrik var. maç sonu bunlar uçmayacak ya statdan önce maçı maçı nasıl alacaz onu düşünelim.