PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 29.Hafta | Trabzonspor 1 - 0 Bursaspor

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Alican Altunbaş
11.04.2011, 12:26
Defansımızın kötü olduğunu düşünmüyorum. Bilakis Glo ve özellikle Giray'ın performansları üst seviyede. Piotr sol tarafı çekip çeviriyor, Serkan da o birkaç haftalık yorgunluğun izlerini üzerinden atmaya başladı, eski performansına yaklaşıyor. Asıl sıkıntımız Alan ve Jaja aynı anda sahada olduğunda defansın yükünün bir kat daha artması.

Defansımız bncede kötü değil ama takım olarak bazen maçın içinde kopma oluyor bu anlamda takım olarak kötü olunca defans kötü gözükebiliyor.Bizim takımın kilidi Selçuk- colman bu ikisinden biri aksadığında sıkıntı yaşıyoruz. Gs maçında resmen Colman sadece koştu çok top kaptırdı kaptırdığı her top kalemize etkili atak olsu o yüzden orta sahada iyi baskı yaparsak zaten defans sıkıntı yaşamaz bnce.

SADECETRABZON61
11.04.2011, 12:28
Biz Puan Kaybı Yaşayabiliriz dikkat edelim..Çok Bozuğuz..
Futbolcular yüreğini Koymalı.

Ömür Karadeniz
11.04.2011, 12:30
İnşallah 1-0 kazanırızda kudurur köpekler.:D

halil ibo
11.04.2011, 12:33
Egemen'in dönüşü olumlu,defans bayağı kendine gelir de Engin'in hırsından yararlanabileceğimiz maçlar serisi ne zaman başlayacak.Alırız...

ThePatriot61
11.04.2011, 12:42
Engin takima ne zaman dönecek arkadas ya? Her seferinde bir ay diyorlar sonra bakiyorsun adam nerdeyse 3 ay yok.

ismail tüfekçi
11.04.2011, 12:46
süper kadro:alkış:bu kadroya ceyhun jaja değişikliği isterim galipsek son on dakka olabilir ama ilk 11 de jaja olmalı

yatmaztara
11.04.2011, 12:46
dün geceden beri ts şampiyon olmak istiyorsa bütün maçlarını kazanması gerekiyor, çünkü fb puan kaybetmicek deniyor. bizede bu konuşulanlara gülmek kalıyor. :)

bariskaratas
11.04.2011, 12:48
-----------Tolga--------------

Serkan---Giray---Egemen---Cale

----Selçuk---Colman---Piotr----

--Burak------Umut-----Jaja----

bu kadro ideal bence
hatta cale ile piotr onlu arkalı değişebilir
piotr arada saga gecer serkan öne vs.

yatmaztara
11.04.2011, 12:50
bursa macını rahat geceriz de
eskisehir ve belediye maclarından korkuyorum ben asıl.
eskisehir macında da seyirci bizden yana olacaktır eger bulent cirkeflik yaparsa.

Bursa maçı en zor maçımız.
eskişehirspor maçı bu sezonki en kolay maçımız.
belediye maçını zar zor ite kaka 1-0 veya 2-1 le geçeriz.

Cemalettin Taşkın
11.04.2011, 12:56
şimdi tabi ki puan kaybı yaşamak istemeyiz ama bursa fenerden puan aldığı için bizden de puan alırsa çok kızamam.

fenere yatıp bize aslan kesilen bu kadar takım varken gitti istanbulda puan aldı adamlar.

haa bir laf vardır bilen bilir yaptın bir hayır bacaklarını tam ayır derler :)

vivanet
11.04.2011, 12:57
ben şenol hoca nasıl idman yaptırıyor bu takıma çok merak ediyorum..hergün düz koşumu yaptırıyor :) pas yapamıyor takım..

apachi61
11.04.2011, 12:59
bursada cezalı oyunca sayısı bir hayli fazlaymış 1 saattir bakıyorum ama nette bilgi bulamadım var mı elinde bilgi olan bu konu hakkında ?

Emre GÜRDAL
11.04.2011, 13:05
iyi futbol baklamiyelim arkadaşlar 0,5 yarım gol olsun 3 puanımız olsun fener 9 gol atsın biz birtane atalım gene lider biziz daha ne istiyosunuz....anlamadım bend eisterdim ki iyi futbol oynuyalım ama olumuyo olmayıncada napalım yani ts yimi bırakalım?

Harun-61
11.04.2011, 13:06
Kadro kuran arkadaslar; Glo'yu neden kesiyorsunuz ?

.

Mesut
11.04.2011, 13:07
Kolay maç yok 6 çok zor maç
Burak Yılmaz'ın dediği gibi hepsi 1-0 olsun bizim olsun

exelans_25
11.04.2011, 13:08
alanzinho maça ilk 11de başlamamalı oyunu değiştirecek adam kalmıyor o ilk 11 oynadığında.bursa maçı yine çok zor geçecek enginin dönmesi lazım

lazfather61
11.04.2011, 13:10
-----------Tolga--------------

Serkan---Giray---Egemen---Piotr
----Selçuk---Colman---
-----Jaja----
--Burak------pawel-----umut---

bence kadro boyle olmali umut sol acik oynar cok iyi olmasada oynuyor alandan daha iyide oynar ayrica artik ben pek kanat atagi yaptigimizi filan gormuyorum pek hep gobekten madem gobekten oynuyacagiz topsuz kosulari iyi yapan 4 futbolcumuzda oynamali benim tercihim umutun yerine enginin oynamasi ama engin sakat sanirsam, engin oynamiyorsa bu kadro bence alanli kadrodan daha iyi pawel umuttan daha iyi top tutuyor ve sakliyor ilerde ayrica topsuz kosularida iyi yukaridaki kadro ile cikmali hoca kisisel fikrim engin varsa engin kesin oynamali artik jaja alan ikisi birlikte olmuyor bence artik zorlamanin anlami yok 2 haftadir bu yuzden cok zorlaniyoruz.

Mesut
11.04.2011, 13:11
Glowacki-Egemen dışında kadroda değişiklik olacağını sanmıyorum

Mustafa Yılmaz.20
11.04.2011, 13:12
Bursa önde pres yapan bir takım değil. Geçen sene yapıyorlardı ama bu sene -özellikle ligin ikinci yarısında- Miller, Altidore, Volkan hiç oralı olmuyor. Benim o konuda tek çekincem Turgay'dı ama o da cezalı olduğu için oynayamayacak. O yüzden Ceyhun'un bu maçta önceki maçtaki gibi çok pas hatası yapacağını sanmıyorum. Bu tip maçlarda genelde iyi oynuyor.

Selçuk-Colman ikilisiyle oynadığımızda orta sahayı rakibe teslim ediyoruz. Bence mutlaka Ceyhun oynamalı.. Ya da Piotr'ı orta sahaya çekip sol bekte Cale'yle başlamalıyız. Hem bu şekilde başlarsak yedekten gelecek bir Alanzinho'muz olur. Bu haftaki kadro Bursa karşısında başımızı ağrıtabilir.

exelans_25
11.04.2011, 13:13
bu arada antepte cezalı ve sakat varmı

Süleyman50
11.04.2011, 13:13
çok zor bir maç olacak, egemenin dışında bende alanzinhoda değişmeli ikinci yarı oynamalı orta sahayı daha dirençli tutmalıyız, zorda olsa kazanacağımıza inanıyorum...

Devrim Arslan
11.04.2011, 13:16
dün akşam gösterdi ki bu jaja denilen adam ne olursa olsun her zaman oyunda kalmalı ulan o pas nasıl verilir insanmısın ulan !!!

uy uyyy ciğerlerim patladı goldeeee:D

tamuğ yamtar
11.04.2011, 13:16
Takımımızın 17 Nisan Pazar günü Bursaspor'la oynayacağı müsabakanın biletleri yarın (salı) saat 11.00'de satışa sunulacak. Biletler yarın sadece Taraftar Kart sahiplerine satılacak.

Bilet fiyatları şöyle:

TRİBÜN

Bilet Fiyatı

KALE ARKASI

25,00 TL

TÜRK TELEKOM
(MARATON)

40,00 TL

MİSAFİR TAKIM
(TÜRK TELEKOM)

40,00 TL

KAPALI KENAR (A,D,E,H)

60,00 TL

KAPALI ORTA (B,C,F,G)

80,00 TL

VIP

150,00 TL

VIP ÖZEL

300,00 TL

Not: Bursaspor takımına ait misafir tribün bilet satışları, maç günü stadyum biletix gişesinden yapılacaktır.

Karşılaşmayı izlemek isteyen taraftarlarımız Sadri Şener Sosyal Tesisleri, Biletix gişeleri ve www.biletix.com.tr (http://www.biletix.com.tr) adresinden maç biletlerine ulaşabilirler. Ayrıca taraftarlarımız Sadri Şener Sosyal Tesisleri ve www.biletix.com.tr (http://www.biletix.com.tr) adresinden taraftar kartlara da ulaşabilirler.

Mustafa Yılmaz.20
11.04.2011, 13:25
________TOLGA_________
SERKAN_GİRAY_GLO_CALE
_COLMAN_SELÇUK_PİOTR_
____BURAK_____JAJA____
_________UMUT________

Bence Umut değilde Pawel'le başlamalıyız ama Umut yine 90 dakika oynayacağı için boş yere Pawel yazmaya gerek yok :)

________TOLGA________
SERKAN_GİRAY_GLO_PİOTR
_SELÇUK_CEYHUN_COLMAN_
____BURAK_____JAJA_____
_________UMUT_________

Ömer Faruk61
11.04.2011, 13:45
ben şenol hoca nasıl idman yaptırıyor bu takıma çok merak ediyorum..hergün düz koşumu yaptırıyor :) pas yapamıyor takım..

Aynen katlıyorum.Sorun burada ne defansta ne başka birşeyde.Aşırı Saçma Sapan pas hataları yapıyoruz.Özellikle Orta Sahadan çıkarken...

socrates
11.04.2011, 13:48
bizim için konya maçının en önemli viraj olduğunu, sonraki 7 maçın daha zor olmayacağını ve bursa-eskişehir-antep maçlarından daha çok puan alanın şampiyonluğa daha yakın olduğunu düşünüyordum, hala aynı kanıdayım

takımda da eğer engin eskişehir maçına kadar sahada olabilirse ve selçuk bursa ve eskişehir maçlarında kart görmezse herhangi bir sorun görmüyorum, herşey gayet iyi, istim üzerinde gidiyoruz :alkış:
kötü oyun lafazanlığı, oyuncu kadrosu kalitesi ve kapasitesi konusundaki yorumlar kalleş medyanın yürüttüğü psikolojik savaştan ibaret :mad:

ligde şampiyon olmak için barcelona olmaya gerek yok, olamazsın da zaten dünyada da bi tane var ;)
taraftarda aşırı ve gereksiz bir gerginlik görüyorum, sakin biraz

Bağlaç Olan Ki
11.04.2011, 13:51
İkinci yarının ilk rahat galibiyetini bu maçta bekliyorum. 3-0, 3-1, 4-1 gibi farklı bir sonuçla kazanacağımızı düşünüyorum.

sanatik
11.04.2011, 13:51
Bu pas hatalari ve top kaptirmalar ikinci yari gittikce düzelecek dedik ama gelisme ancak rakip 10 kisi kalinca oluyor anlasilan. Dünki macda anladigim bu oldu. Rakibe üstünlügü saglayamadigimizdan topu kaptiriyor kaybediyoruz. Bunu cözmek pekde zor olmasa gerek.

Bursa macinda umarim erken gol buluruz. Yoksa cekilmiyor bu oyun.

Şahinoğlu
11.04.2011, 13:57
Bu maçta takım mükemmel oynayıp güzel bir galibiyet elde edecek bundan şüphem yok.

hasannuhoglu
11.04.2011, 13:58
jaja yine sallasın iki tane..macı başlamadan bitirsin :)

Tangerine Dream
11.04.2011, 14:00
bizim için konya maçının en önemli viraj olduğunu, sonraki 7 maçın daha zor olmayacağını ve bursa-eskişehir-antep maçlarından daha çok puan alanın şampiyonluğa daha yakın olduğunu düşünüyordum, hala aynı kanıdayım

takımda da eğer engin eskişehir maçına kadar sahada olabilirse ve selçuk bursa ve eskişehir maçlarında kart görmezse herhangi bir sorun görmüyorum, herşey gayet iyi, istim üzerinde gidiyoruz :alkış:
kötü oyun lafazanlığı, oyuncu kadrosu kalitesi ve kapasitesi konusundaki yorumlar kalleş medyanın yürüttüğü psikolojik savaştan ibaret :mad:

ligde şampiyon olmak için barcelona olmaya gerek yok, olamazsın da zaten dünyada da bi tane var ;)
taraftarda aşırı ve gereksiz bir gerginlik görüyorum, sakin biraz

Aynı fikirdeyim. "Fb bundan sonra maç kaybetmez" diyerek Fb'nin rakiplerine gözdağı verip morallerini bozuyorlar. "Trabzonspor bir takılırsa devamı gelir" diyerek de bizim rakiplerimize moral ve cesaret vermeye çalışıyorlar. Tamamen psikolojik bir savaş bu.

barisb
11.04.2011, 14:03
bursada cezalı oyunca sayısı bir hayli fazlaymış 1 saattir bakıyorum ama nette bilgi bulamadım var mı elinde bilgi olan bu konu hakkında ?

sezer ve turgay sanırım.

bariskaratas
11.04.2011, 14:03
İkinci yarının ilk rahat galibiyetini bu maçta bekliyorum. 3-0, 3-1, 4-1 gibi farklı bir sonuçla kazanacağımızı düşünüyorum.

ben de :alkış:

FC-ST-PAULI-61
11.04.2011, 14:11
sezer ve turgay sanırım.
sezer kim Abi? Serdar Aziz demek istedin galiba

hasannuhoglu
11.04.2011, 14:11
ya bundan soraki kac haftanın programı belli .bilen varmı renkdaşlar?

Mehmet Yusuf
11.04.2011, 14:12
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_j4_burak001.jpg

Fener'in en büyük kabusu!
http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?lgn=1&r=1&hid=90518
okumanızı tavsiye ederim :)

tiglat
11.04.2011, 14:24
Bursa önde pres yapan bir takım değil. Geçen sene yapıyorlardı ama bu sene -özellikle ligin ikinci yarısında- Miller, Altidore, Volkan hiç oralı olmuyor. Benim o konuda tek çekincem Turgay'dı ama o da cezalı olduğu için oynayamayacak. O yüzden Ceyhun'un bu maçta önceki maçtaki gibi çok pas hatası yapacağını sanmıyorum. Bu tip maçlarda genelde iyi oynuyor.

Selçuk-Colman ikilisiyle oynadığımızda orta sahayı rakibe teslim ediyoruz. Bence mutlaka Ceyhun oynamalı.. Ya da Piotr'ı orta sahaya çekip sol bekte Cale'yle başlamalıyız. Hem bu şekilde başlarsak yedekten gelecek bir Alanzinho'muz olur. Bu haftaki kadro Bursa karşısında başımızı ağrıtabilir.

haklısın ama bu sorunun çözümü engin olabilir. orta ikilinin yükünü hafifletirken, sol tarafın daha aktif kullanılmasına ve pas trafiğine katkısı oldukça fazla. topun bizde kalmasını sağlıyor. zaten top bizde kaldığı zaman neler yapabildiğimizi bu ligde herkes biliyor.

vivanet
11.04.2011, 14:38
bu engin nerde yahu..nasıl iştir budiğer takımlardaki sakatlar iki haftada dönüyor engin 2 aydır piyasada yok..

Abluka
11.04.2011, 14:40
İkinci yarıda en akışkan en tempolu en istekli maçımız Kayseri maçıydı sonuç 3-3
İkinci yarıda en ezici maçlarımız A.gücü ve Antalya maçlarıydı sonuç 1-1 ve 0-0

Takım kötü mü oynuyor EVET!
Sebep baskı ve stres mi HAYIR!
Orta sahası iki kişiye teslim edilmiş bir takım ancak bu kadar oynayabilir.

Gökçebey
11.04.2011, 14:41
bu engin nerde yahu..nasıl iştir budiğer takımlardaki sakatlar iki haftada dönüyor engin 2 aydır piyasada yok..

Engin perşembe günü yapılan idmanda sakatlanmış.

bordo08
11.04.2011, 14:42
Bundan sonra her maç zor olacaktır.

Bursa maçıda bunlarda birisi.

Birde dün kutlama yaparken bursayı motive edici tezarühat yapıp rakibi hırslandıran taraftarımızı kutluyorum hangi akla hizmet bu anlamak güç doğrusu..

Böyle şeylere hiç gerek yok diye düşünüyorum..

Abluka
11.04.2011, 14:43

Kendine bakacaksın birinci şart bu

vivanet
11.04.2011, 14:43
desene yine düzelmesi idmana filan çıkması derken sezonu kapattı o zaman..

irfanköse276
11.04.2011, 14:48

bursa ve eskişehirle karşılaşacağımız maçların programı belli..

son 4 haftanın programı belli değil..

Sanırım son 4hafta aynı gün aynı saat uygulamasına geçecekler

vivanet
11.04.2011, 14:48
neyi düşünüyorum biliyormsunuz klasik türk yorumu olucak aslında ama düşünmemek elde değil...engin baytar en son sivas maçında burakla saha içinde kavga ederek devre arasınada formayı rakip oyuncuya vererek ben oynamayacağım diye soyunma odasına gitti.ve ikinci yarı başladı engin ilk pozisyonda sakatlandı..mı...? odur budur yok...?

ünsalyılmaz
11.04.2011, 14:49
Renkdaşlarım bursa maçında kendim pankart hazırlamayı düşünüyorum.. yardımlarınıza ihtiyacım var ben iki tane buldum sizlerle paylaşıyorum düşüncelerinizi ya burdan yada özelden paylaşırsanız sevinirim.

1- demedi deme ibrahim bu sene şampiyon trabzon :)
2- kusura bakma baba artık eski şampiyonlukları anlatmana gerek yok :)

irfanköse276
11.04.2011, 14:51
Renkdaşlarım bursa maçında kendim pankart hazırlamayı düşünüyorum.. yardımlarınıza ihtiyacım var ben iki tane buldum sizlerle paylaşıyorum düşüncelerinizi ya burdan yada özelden paylaşırsanız sevinirim.

2.si gerçekten güzel.. eski şampiyonluk hikayeleri dinleyen değil, anlatan olmak üzereyiz

vivanet
11.04.2011, 14:52

vallahi seni kutluyorum arkadaşım ikinci şıkkın süper bence...

okg_53
11.04.2011, 14:54
Okg_53 Bursaspor Analizi …

Ligin en çok inişli çıkışlı grafik sergileyen takımı Bursaspor, son birkaç haftadır iyi oynadığı halde kazanamıyor.
Ozan, Volkan gibi topçularının eski formundan ve motivasyonundan hayli uzak olduğunu rahatlıkla görebiliyoruz. Aslında kendi içlerinde hayli sorunlar var ancak bunu dışarı yansıtmıyorlar. Yerli oyuncularının en az 3–4 tanesi, Avrupa’ya gitmek istedi ancak klüp izin vermedi.
Şunu unutmamak gerek. Bursa ligde son 5 haftadır kazanamıyor. Ve arkasındaki G.Antep ile sadece 3 puan kaldı ve bu şekilde giderlerse büyük ihtimalle 4. sırada bitirecekler ligi. Bu yüzden Bursalı bazı futbolcuların bize olası “müsamaha” (görmezlikten gelme) gösterme ihtimali sıfırlandı. Ve bizim maça bu sezonun en önemli maçı olarak bakıyorlar.

Dışarıda oynadıkları 14 maçta, 7 galibiyet, 6 beraberlik, 1 mağlubiyet alıp, 25 gol atıp, 7 gol yemişler.
Toplamda ise 14 maçta, 14 galibiyet, 10 beraberlik, 4 mağlubiyet almışlar. 44 gol atıp, 23 gol yemişler. 52 puanla ligin 3. sırasındalar.

Bursa’nın Ligin, deplasmanda en az mağlup olan takım (bizle beraber) , deplasmanda en az gol yiyen takım, toplamda ve deplasmanda en çok berabere kalan takım gibi bazı unvanları var. Ayrıca son 5 haftadır kazanamadıklarını da tekrar söyleyelim.

Maç bilgileri;

Serdar Aziz ve Turgay Bahadır sarı kart cezalısı. Sakat yok.

Muhtemel Dizilimleri; 4-5-1

-------------------------Dimitar Ivankov---------------------
Ali Tandoğan----İbrahim Öztürk----Ömer Erdoğan----Wederson
----------------Ivan Ergic--------Gustav Svensson-----------
Volkan Şen-------------Pablo Battala-----------------Ozan İpek
-------------------------Kenny Miller-------------------------

Bursaspor’un Artıları;

Oynadığı son maçlarda ve fb maçında gördüğümüz kadarı ile Bursa istediği zaman iyi savunma yapabilen bir takım. 4-2-3-1 e benzeyen yapıları, aslında 4-5-1 . Orta alandaki 5’li mücadeleci ve pres özelliği olan oyuncular. Buda Ergic ve Svensson’a ciddi yük binmesine engel oluyor.

Her iki kanadı da etkili kullanabilen ligin nadir takımlarından, Sağda Volkan-Ali, solda Ozan-Wederson.

Battala oyun zekası ve tekniği yüksek bir oyuncu. Miller, tam tilki (süratli ve hırçın)

Ali Tandoğan bana göre ligin en iyi 3. veya 4. sağbeki. Ivankov ligin en iyi kalecisi ve Bursa’nın bu yerlere gelmesindeki en büyük pay sahibi.

Bursaspor’un Eksileri;

Son birkaç hafta haricinde, Ertuğrul hoca kadronun her mevkisini çok kurcaladı. Her hafta başka oyuncular, özellikle stoper ve orta saha ikilisini çok değiştirdi. Buda Bursa’nın takım oyuna etki yaptı.

Futbolcular eski havalarında değiller, moral düşük, istek düşük.

Orta sahada Ergic maçın bazı bölümlerinde geri dönemiyor. Svensson da çok bireysel hata yapan bir oyuncu.
Buna birde bizim orta bölgeden delebilme özelliğimizde eklenince, Bursa’nın göbeği çatlar bu maçta.

Özet;
Engin Baytar takımın tek alternatifsiz ismi idi. Bir an önce ilk 11 deki yerini alması gerek.
Dilimizde tüy bitti. İlk 30 dk dan sonra bir çok takım bizim orta sahayı ele geçiriyor. 4 oyuncumuz geri dönmüyor. Ruhsuz Gs karşısında bile bunu fazlasıyla yaşadık. Rakip bu sefer daha diri takım.
Mutlaka, ya Engin orta alanda oynamalı yada Serkan orta alana çekilmeli.
Birde rakibimizin yapısı gereği, Alanzinho mutlaka 65 den sonra oyuna girmeli .

---------------Tolga-------------
Serkan----Giray----Egemen----Piotr
-------Selçuk---------Colman-----
---------------Engin--------------
----Burak------Jaja-----Umut-----

Analize hafta içi ilaveler olacak, umarım bu zor maçı da kayıpsız atlatırız.

Ahmet F. Zengin
11.04.2011, 14:55

22 Nisan saat 20:00 Eskişehirspor-Trabzonspor ..

Son 4 hafta maçlar aynı gün aynı saatte oynanacak ..

Armağan Dere
Burak ve Alanzinho yedeğe..Yattara ve Engin sahaya...Burak dinlensin..Selçuk dikkat etmeli kart ceza sınırında..

vivanet
bu pankartları maç esnasında gösteren renkdaşlarımız var..bunu bir yere asın maç boyunca görünsün emeklerinize yazık oluyor tv gösteermiyor..görülecek bir yere asın..

Mert Oğuzlu61
11.04.2011, 14:56
bizim maçı pazar akşamına koyuyorlar fb nin maçı c.tesi, yine fb bizden önce oynuyor !

eğer fb antep i yenerse işimiz çok çok zorlaşacak, fb nin tek zor maçı kaldı oda antep maçı.. eğer antep fb ye çelme takarsa bursa yı avni akerde evire çevire yeneriz şampiyonluğa doğru koşarız fb bizi o dakkadan sonra gutinide yırtsa yakalayamaz.

c.tesi akşamı dua edelim antep fb ye çelme taksın.

ünsalyılmaz
11.04.2011, 14:57
vallahi seni kutluyorum arkadaşım ikinci şıkkın süper bence...

bencede ikincisi daha hoş gözüküyor yaparız :)

Arda'
11.04.2011, 14:58
Sakat maç berabere bitebilir.

Mert Oğuzlu61
11.04.2011, 15:00
Burak ve Alanzinho yedeğe..Yattara ve Engin sahaya...Burak dinlensin..Selçuk dikkat etmeli kart ceza sınırında..

alanzinho yu anladıkta burak niye yedeğe ? en iyi adamımız şuan burak. dinlensin diyorsunda diğerleri ne olacak, haftada bir maç yapıyor bunlar iki üç maç yapsalar neysede haftada bir maçla topçu adam yorulmaz. hele hele burak hiç tınlamaz, canavar gibi oynuyor işte.

umut yerine pawel desen bak onu anlarım.

vivanet
11.04.2011, 15:01
Okg_53 Bursaspor Analizi …

Ligin en çok inişli çıkışlı grafik sergileyen takımı Bursaspor, son birkaç haftadır iyi oynadığı halde kazanamıyor.
Ozan, Volkan gibi topçularının eski formundan ve motivasyonundan hayli uzak olduğunu rahatlıkla görebiliyoruz. Aslında kendi içlerinde hayli sorunlar var ancak bunu dışarı yansıtmıyorlar. Yerli oyuncularının en az 3–4 tanesi, Avrupa’ya gitmek istedi ancak klüp izin vermedi.
Şunu unutmamak gerek. Bursa ligde son 5 haftadır kazanamıyor. Ve arkasındaki G.Antep ile sadece 3 puan kaldı ve bu şekilde giderlerse büyük ihtimalle 4. sırada bitirecekler ligi. Bu yüzden Bursalı bazı futbolcuların bize olası “müsamaha” (görmezlikten gelme) gösterme ihtimali sıfırlandı. Ve bizim maça bu sezonun en önemli maçı olarak bakıyorlar.

Dışarıda oynadıkları 14 maçta, 7 galibiyet, 6 beraberlik, 1 mağlubiyet alıp, 25 gol atıp, 7 gol yemişler.
Toplamda ise 14 maçta, 14 galibiyet, 10 beraberlik, 4 mağlubiyet almışlar. 44 gol atıp, 23 gol yemişler. 52 puanla ligin 3. sırasındalar.

Bursa’nın Ligin, deplasmanda en az mağlup olan takım (bizle beraber) , deplasmanda en az gol yiyen takım, toplamda ve deplasmanda en çok berabere kalan takım gibi bazı unvanları var. Ayrıca son 5 haftadır kazanamadıklarını da tekrar söyleyelim.

Maç bilgileri;

Serdar Aziz ve Turgay Bahadır sarı kart cezalısı. Sakat yok.

Muhtemel Dizilimleri; 4-5-1

-------------------------Dimitar Ivankov---------------------
Ali Tandoğan----İbrahim Öztürk----Ömer Erdoğan----Wederson
----------------Ivan Ergic--------Gustav Svensson-----------
Volkan Şen-------------Pablo Battala-----------------Ozan İpek
-------------------------Kenny Miller-------------------------

Bursaspor’un Artıları;

Oynadığı son maçlarda ve fb maçında gördüğümüz kadarı ile Bursa istediği zaman iyi savunma yapabilen bir takım. 4-2-3-1 e benzeyen yapıları, aslında 4-5-1 . Orta alandaki 5’li mücadeleci ve pres özelliği olan oyuncular. Buda Ergic ve Svensson’a ciddi yük binmesine engel oluyor.

Her iki kanadı da etkili kullanabilen ligin nadir takımlarından, Sağda Volkan-Ali, solda Ozan-Wederson.

Battala oyun zekası ve tekniği yüksek bir oyuncu. Miller, tam tilki (süratli ve hırçın)

Ali Tandoğan bana göre ligin en iyi 3. veya 4. sağbeki. Ivankov ligin en iyi kalecisi ve Bursa’nın bu yerlere gelmesindeki en büyük pay sahibi.

Bursaspor’un Eksileri;

Son birkaç hafta haricinde, Ertuğrul hoca kadronun her mevkisini çok kurcaladı. Her hafta başka oyuncular, özellikle stoper ve orta saha ikilisini çok değiştirdi. Buda Bursa’nın takım oyuna etki yaptı.

Futbolcular eski havalarında değiller, moral düşük, istek düşük.

Orta sahada Ergic maçın bazı bölümlerinde geri dönemiyor. Svensson da çok bireysel hata yapan bir oyuncu.
Buna birde bizim orta bölgeden delebilme özelliğimizde eklenince, Bursa’nın göbeği çatlar bu maçta.

Özet;
Engin Baytar takımın tek alternatifsiz ismi idi. Bir an önce ilk 11 deki yerini alması gerek.
Dilimizde tüy bitti. İlk 30 dk dan sonra bir çok takım bizim orta sahayı ele geçiriyor. 4 oyuncumuz geri dönmüyor. Ruhsuz Gs karşısında bile bunu fazlasıyla yaşadık. Rakip bu sefer daha diri takım.
Mutlaka, ya Engin orta alanda oynamalı yada Serkan orta alana çekilmeli.
Birde rakibimizin yapısı gereği, Alanzinho mutlaka 65 den sonra oyuna girmeli .

---------------Tolga-------------
Serkan----Giray----Egemen----Piotr
-------Selçuk---------Colman-----
---------------Engin--------------
----Burak------Jaja-----Umut-----

Analize hafta içi ilaveler olacak, umarım bu zor maçı da kayıpsız atlatırız.

şimdi bu yorumuna karşı şunu söylemek doğru değilmi yönetim..bu kadar şampiyonluğa yaklaşmışken parana kıyamayıp orta sahaya doğru düzgün adam alamazmıydın devre arası..madem barış,sezer,mehmet çakırı düşünmüyordunda neden trnasfer yapmadın eyy akıllı yönetim..? colman sahada geziyor..

Serdar Dilekoğlu
11.04.2011, 15:10
Colman sahada geziniyor mu?

Dün ki maçı izlemedim ama Colman'ın yine de sahada gezindiği düşüncesinde değilim.

Colman bizim takımın en çok pres yapan, top dağıtan, pas yapan oyuncuların başında geliyor.

FC-ST-PAULI-61
11.04.2011, 15:14
Colman sahada geziyormus ;D

Alperen Çakıroğlu
11.04.2011, 15:22
Colman sahada geziyor mu? :D evet orta saha oyuncularının en kötü yanı ne yaptıkları gözükmez bu durum demekki böyle direk açıklanıyor..

Bende futbolla uğraşan ve de orta sahada görev yapan biri olarak Colman'ı görmeyenlere fazla yüklenmeyin diyorum bırakın varsın görmesinler ama boş lafta etmesinler be..

FC-ST-PAULI-61
11.04.2011, 15:25
Biz bursayi 3-1 yenecegiz fener antep maci 1-1 bitecek

Mesut
11.04.2011, 15:27
ısrarla söylüyorum colman'dan verim almak istiyosan arkasında bir oyuncu oynatacaksın colman ilk geldiği sene nasıldı
--Hüseyin-
Selçuk-Colman
Sezon başıda iyiydi
--Ceyhun--
Selçuk-Colman

Hamza Yilmaz
11.04.2011, 15:29
Colman bence ön libero falan oynayamaz. Colmanin bence efektif olarak kullanabilecegimiz en iyi yer forvet arkasi on numara pozisyonunda. Cünkü kendisi oyunun iki tarafini da oynayamiyor. Ama on numara pozisyonunda Jaja oynuyor. Hoca Colmani da kesmek istemiyor Selcugun yaninda görev veriyor. Ama bana göre fazla verimli olamiyor. Acaba Ersun hoca onu oynattigi gibi oynatsa yani sol tarafa daha yakin belki ofansif olarak katkisi fazlalasir.

Yani böyle cikilabilir Bursa macina kanimca.

Tolga-Serkan,Giray,Egemen,Piotr-Ceyhun(Engin),Selcuk,Colman,Burak-Jaja-Umut olabilir mesela ama hoca daha iyi bilir tabi. Fakat özellikle kanatlari kapatmaliyiz cünkü sagdan Tandogan-Volkan ve soldan Vederson-Ozan ile cok Güclüler.

vivanet
11.04.2011, 15:31
herkesin düşüncesine saygılııyım tabiki ama.iddaamı sürdürüyorum colman bu takıma hiç bir şey vermiyor..colman ilk yarıda nasıl iyiydi söyleyim ..rakip baskı yapmıyorduipres yapmıyordu colmanda rahat rahat oynuyordu elini kolunu sallaya sallaya şimdi ise rakipler azcık pres yapmaya başladı bakın bakalım doğru düzgün pas verebiliyormu..?

vivanet
11.04.2011, 15:32
forvet arkasında oynarsa iş değişebilir ama şuanki oyun yapısı ile takıma zerre kadar faydası yok..

Serdar Dilekoğlu
11.04.2011, 15:33
Bir kere maçları kazanmak için çıkacaksak şu kadro da Ceyhun olmayacak.

En fazla pas hatası yapan, en fazla faul pozisyonlarına giren ve oyunu yavaşlatan bir oyuncuların belki de başında geliyor.

vivanet
11.04.2011, 15:35
barış ataş cyhundan bin kat faydalı olur mantığımca pire gibi adam..

Serdar Dilekoğlu
11.04.2011, 15:39
barış ataş cyhundan bin kat faydalı olur mantığımca pire gibi adam..

Şu Ceyhun'a verilen şans diğerlerine verilseydi çok daha verimli bir futbolcu daha edinmiş olurduk.

Hamza Yilmaz
11.04.2011, 15:43
Valla cekirge misali ziplaya ziplaya ilerliyoruz. Cok hücümcu oynuyor takimda. Takim savunmasi arizaya ugruyor. Tolga dün harika mac cikardi. Yoksa gol yenseydi altindan kalkamazdi takim muhtemelen. Selcuga asiri yük biniyor. Adam dün duran toplari zor yetistirdi ceza sahasina yorgunluktan. Hoca buna care bulmali. Artik bu Ceyhun mu olur Engin mi olur Baris mi olur bilmem ama orta sahayi rahatlayabilecek oyuncu mutlaka oynamasi lazim. Yoksa tekerlek bi yerde patlayabilir. Bu herkes icin cok aci olur hedefe 6 kalmisken.

yatmaztara
11.04.2011, 15:43
bizim maçı pazar akşamına koyuyorlar fb nin maçı c.tesi, yine fb bizden önce oynuyor !

eğer fb antep i yenerse işimiz çok çok zorlaşacak, fb nin tek zor maçı kaldı oda antep maçı.. eğer antep fb ye çelme takarsa bursa yı avni akerde evire çevire yeneriz şampiyonluğa doğru koşarız fb bizi o dakkadan sonra gutinide yırtsa yakalayamaz.

c.tesi akşamı dua edelim antep fb ye çelme taksın.

takar merak etmeyin hemde 90 da cenk atar maç 1-1 biter

Alperen Çakıroğlu
11.04.2011, 15:45
İki örnek sadece...

Sivasspor maçı üçüncü golümüz.
Konyaspor maçı golümüz.

Yeterli bile..:alkış:

Tevez Apo

En fazla pas hatası yapan, en fazla faul pozisyonlarına giren ve oyunu yavaşlatan bir oyuncuların belki de başında geliyor.

Bende şunu söyleyeyim alanzinho ve jaja ikilisinin birlikte oynamasına karşılık Ceyhunun jaja ile birlikte ilk 11 de olmasını tercih ederim.

Galatasaray maçındada gördük ki jaja alanzinho ikilizi yan yana oynayamıyor selçuk ve colmanın üzerine çok yük biniyor.

Esmoface

Şahsen, Ceyhun'un oynamasını isteme nededim pas trafiğini yönetmesi, veya sürekli top çalması değildir. Selçuk-Colman-Alanzinho'lu sistemde 4 kişi geri gelmiyor = Selçuk ve Colman kendi başlarına rakibin orta sahasına kafa tutuyor ve gerektiği kadar verim alamıyoruz. Fakat, Ceyhun'un olması hem Selçuk hem de Colman'ı rahatlatıyor ve orta sahamızın direncini bir hayli arttırıyor bence.

Ömür Karadeniz
11.04.2011, 15:46
Klavyenin başindan atip tutmakta ustumuze yok,bu belli.Her kafadan bir ses çikiyor.Ahmet oynasin,mehmet oynamasin...Birakalim biz bu isleri,isin duayeni zaten takimin başinda.Bize galibiyetlerin tadini cikartmak duser.

DeAgLeMaNyAq
11.04.2011, 15:47
Ligimizde gol vuruşu konusunda forvet oyuncularının sıralaması yapılırsa Miller ilk üçte yer alır. Bu anlamda onu kilitlememiz şart. Glowacki güven verse de ben Egemen'in oynamasını daha doğru buluyorum. Maçtan bir gün önce Antep'in FB karşısında çok zor da olsa olası alacağı bir galibiyet bizleri çok sevindirebilir. Ancak bu sonuç aynı derecede Bursa'nın daha da hırslanmasına ve bizim gevşememize de neden olabilir...

Serdar Dilekoğlu
11.04.2011, 15:49
Jaja ve Alan'ın aynı anda oynamasına bende aslında hoş bakmıyorum ve benim düşüncem her daim Alan 2. yarı oyuncusu.

Rakip takım oyuncularının performansının düştüğü anlarda Alan sahada kendisini çok daha rahat gösteriyor.

Ceyhun oyuna girdiği anda bende bir korku başlıyor yine hangi pozisyonda faul yapacak, nerede pas hatası yapacak.

Geçtiğimiz hafta Konya maçında yaptığı geri pas mesela.

Helvacı61
11.04.2011, 15:52
sakin olmakta fayda var önceki yıllarda olduğu gibi takıma baskı yapmamak lazım. her sonuçta takıma desteğin olacağı hissettirilmeli.

Eto'o
11.04.2011, 15:54
Mac gunu totemimi yaparim ve maci aliriz allahin izniyle :)

Eto'o
11.04.2011, 15:56
Benim kadrom tolga serkan giray egemen piotr burak selcuk colman engin (umut) jaja pawel

Hüseyin Gündoğdu
11.04.2011, 15:58
---------------------tolga--------------------

serkan----------giray--------egemen---------piotr

--------------------ceyhun---------------------

--------------selçuk--------colman---------------

umut-------------------------------------burak

----------------------jaja---------------------

bu kadro ile rahat olur.
ortasahamız dirençli olur.
jaja'nın ortasahadaki top kayıpları engellenir.
gol pozisyonları harcanmaz.
umut ve burak rakip bekleri çıkartmaz.
jaja arkası dönük top alarak umut ve burak'a ara paslar atar.

vivanet
11.04.2011, 16:02
topu rakip sahaya sokamıyoruz en büyük sıkıntımız bu.sol kanat hiç işlemiyor üstüne üstüeük her iki kanattanda çok pozisyon veriyoruz..

FC-ST-PAULI-61
11.04.2011, 16:04

katiliyorum

Serdar Dilekoğlu
11.04.2011, 16:07
topu rakip sahaya sokamıyoruz en büyük sıkıntımız bu.sol kanat hiç işlemiyor üstüne üstülük her iki kanattanda çok pozisyon veriyoruz..ilginç oldan bu hem kanatlardan gidemiyoruz hemde kanatlardan çok pozisyon veriyoruz..

Evet ilk yarı en azından sağ kanat çok iyiydi.

Serkan da form düşüklüğünü herkes görüyor ama formu ne kadar düşük olsa da sahada verdiği mücadele yetiyor.

tarsus
11.04.2011, 16:13
maçın şifresini çözdüm.bu maçı 1-0 alacaz buna inanıyorum çünkü süper kupada 3-0,ilk yarıdaki maçta 2-0, bu maçtada 1-0 olmak zorunda:)

ûamûra
11.04.2011, 16:16
ertuğrul yıllardır yaptığı gibi trabzona beraberlik için gelecektir..kapanacak atarsa atacak yoksa puan alıp gitmek isteyecektir..ancak duran toplarla tehlikeli olabiliriz ve ceyhun önemli etken olacak..

fanatikpirahana
11.04.2011, 16:16
Kesinlikle katılıyorum ceyhuna verilen sans eger baskasına verilseydi cok daha rahat maclar cıkarırdık.Ayrıca mehmet cakır diye bir adam almışız bir mac sonradan oyuna grip asist yapmıs ki klumasıda iyi ankaragucunden bu yana takıp ediyorum.Neden 18 e bile giremiyor anlayamıyorum.Ha madem oyle neden bos yere aldın.Ceyhun el frenidir.Takım ceyhun oyuna girince digerleri bile tedirgin olup geri yaskanıyor.Dikkat edin maclara.

mhayri
11.04.2011, 16:20
90'da atar 1-0 alırız...Nasıl tahmin :)

B.Yiğit
11.04.2011, 16:22
---------------------tolga--------------------

serkan----------giray--------egemen---------piotr

--------------------ceyhun---------------------

--------------selçuk--------colman---------------

umut-------------------------------------burak

----------------------jaja---------------------

**bu kadro ile rahat olur.
ortasahamız dirençli olur.
jaja'nın ortasahadaki top kayıpları engellenir.
**gol pozisyonları harcanmaz.
**umut ve burak rakip bekleri çıkartmaz.
***jaja arkası dönük top alarak umut ve burak'a ara paslar atar.

* koyduklarımda hiçbir şekilde alaka yok. rahat olur derken gol yememe kosunda doğru ama atma konusunda aynı şeyi söyleyemem ayrıca ceyhun ne hucum nede defans yapabiliyor. kuru kalabalık.

HIRCINBEY
11.04.2011, 16:25
Kendi taraftarımız gerginlik yaratıp futbolcular üzerinde baskı kurmasınlar sorun yok. Allahın İzniyle maçı alacağız.

Taner Tonbil
11.04.2011, 16:29
Tolga
Serkan-Giray-Egemen-Piotr
Selcuk-Colman
Burak-Jaja-Engin
Pawel

nasil ama :)

Murathan
11.04.2011, 16:31
Tolga

Selcuk-Colman
Burak-Jaja-Engin
Pawel

Pawel'in yerine Umut'ta olabilir bence:)
Engin'in kesinlikle 11e girmesi lazım..

Cem Akyüz
11.04.2011, 16:31
Tolga
Selcuk-Colman
Burak-Jaja-Engin
Pawel

Tam kafamdaki kadro bu işte :).Ama forvette Umut oynayacaktır ondan eminim.

Tunay ERDEM
11.04.2011, 16:32
ben bizim oyunculara güvenemiyorum, puan kaybı bekliyorum bu maçta. zerre kadar istek yok içlerinde.

Armağan Dere
Bursaspor-52 Puanda
Antepspor-49 Puanda

Olasılığı düşük ama Kadıköy'de Antep'in galibiyetinde Bursa bizim maça fena asılacaktır..

FC-ST-PAULI-61
Umut oynamali,muhtesem oynuyor.Sut cekersek yine Umuta carpar ama belki gol olur.Baska türlü atamaz.Dün denedi ama olmadi.

Mustafa Umut
11.04.2011, 16:37
umut oynar, bankosu var :)

bASTURk
11.04.2011, 16:40
..............Tolga
..Piotr..Giray..Glowacki..Cale
..Serkan..Selçuk..Colman
..............Jaja
.........Burak.......Umut

Mücadele gücü daha yüksek bir orta sahanın gerekli olduğunu son iki maçta gördük.Engin'in olmadığını hesaba katarsak Serkan'ın göbeğe çekilmesi lazım.

10 numara
11.04.2011, 16:42
Onur Kivrak (http://www.transfermarkt.de/de/onur-kivrak/profil/spieler_56747.html) - Serkan Balci (http://www.transfermarkt.de/de/serkan-balci/profil/spieler_7345.html) , Hrvoje Cale (http://www.transfermarkt.de/de/hrvoje-cale/profil/spieler_24609.html) , Giray Kacar (http://www.transfermarkt.de/de/giray-kacar/profil/spieler_55839.html) , Egemen Korkmaz (http://www.transfermarkt.de/de/egemen-korkmaz/profil/spieler_7319.html) - Engin Baytar (http://www.transfermarkt.de/de/engin-baytar/profil/spieler_8399.html) , Ceyhun Gülselam (http://www.transfermarkt.de/de/ceyhun-guelselam/profil/spieler_37216.html) , Selcuk Inan (http://www.transfermarkt.de/de/selcuk-inan/profil/spieler_35026.html) , Burak Yilmaz (http://www.transfermarkt.de/de/burak-yilmaz/profil/spieler_34987.html) - Jajá (http://www.transfermarkt.de/de/jaja/profil/spieler_27245.html) , Umut Bulut (http://www.transfermarkt.de/de/umut-bulut/profil/spieler_10143.html)

ilk maçta ki kadro bu....

zafercalikoglu
11.04.2011, 16:42
ben bu macta taratarımızı sakin olamaya davet ediyorum,bu mac taraftarın macı olsun,atmosferi süper yapalım,gecen sene bursa trbünlerini hatırlyanız vardır,başta seyirici baskıyı kurmuştu.hayde trabzonum az kaldı umutlarımız sevinç gözyaşlarına dökülsünn....

ALDENİRO
11.04.2011, 16:47
umut oynar, bankosu var :)
bence jajanın macı olacak cunku jaja bursaya ters gelıyor...

resneli
11.04.2011, 16:50
bursa kadıköy de fenere oynadığı gibi kapanırsa işimiz zor

Alper Calik
11.04.2011, 16:55
Engin Baytar yine aynı yerden, kasıklarından sakatlanmış. Radyo spor da geçti az önce. Trabzon dan Yunus Emre bildirdi. Bursa maçında yok. Muhtemelen uzun süre yok. Kötü oldu :((
Engin in kontrolsüz hırsı iyi olmadı.

Acil şifalar Engin imize.

Sakin ol, iyileş Engin, sana ihtiyacımız var.

hodlu
11.04.2011, 16:56
Fener'e G.Antepten sonra oynayacağı her takım yatacak bu Eskişehirde belli oldu.Bizim 18 puandan başka çaremiz yok..........

Eto'o
11.04.2011, 16:58
bence jajanın macı olacak cunku jaja bursaya ters gelıyor...
ertugrul saglama ters geliyor :):)

Alper Calik
11.04.2011, 16:58
Engin takima ne zaman dönecek arkadas ya? Her seferinde bir ay diyorlar sonra bakiyorsun adam nerdeyse 3 ay yok.

GS maçı öncesi, antremandaki sakatlığı aynı yerden kasığındanmış, bence uzun süre yok. Bursa maçında kesin yokmuş. Radyospor da Trabzon dan haber geçtiler :(

DNA-TS
11.04.2011, 16:59
1-0 olsun bizim olsun :)

UĞUR DURTAŞ
11.04.2011, 17:01
--aylarca yıllarca söyledim yazdım rakip kaliden dönen toplara donunamıyoruz bunu diğer ist.takımları çok yapıyor.şenol hocam çok zor değil şunu çalıştır takıma kaliciden dönen hiç bir topa bizimkiler basmıyor,şunu net bir şekilde düşünsünler çekilen şut kaleciden dönecek boş kaleye topu vuracağım diye hiç kimse düşünmüyor.
--haflalardır orta sahada genel olarak top yapamıyoruz,selçuk ve colman yanlız kalıyorlar burak umut jaja alan veya yattara ilerde kalıyor onun içindirki bursa maçı çok ciddi bir maç bu maçta orta sahayı elimize almalıyız top yapmalıyız onun için alanzinyonun yerine ceyhun veya engin diyorum.
--fb nin hocasının dediğinin aynısı demek istemiyorum ama o adamın dediği gibi altıda altı yapın sırtımda taşıyayım sizleri lütfen son altı iki kişilik koşun...
--bursa maçında boşluk olurmu bilmiyorum lütfen arkadaşlar herkes maça stad dolsun...
--bizim için şampiyonluğun ne anlama geldiğini özellikle yabancı oyunculara devamlı anlatılmalı...
tolga,serkan,giray,glo,brozek,ceyhun(engin)selçuk, colman,jaja,burak umut

Yasin T.
11.04.2011, 17:06
Engin Baytar bu gidişle sezonu kapatacak gibi görünüyor.

okg_53
11.04.2011, 17:14
Enginsiz Bursa karşısında çok zorlanırız Onu söyleyim.

B.Yiğit
11.04.2011, 17:16
1-0 olsun bizim olsun :)

hatta 89 da gol atıp çatlatalım fenerlileri yine :) çaklayınnn

B.Yiğit
11.04.2011, 17:17

fb li olduğunu düşünüyorum ;)

Hasan Habip Özbay
11.04.2011, 17:18
işte uçak biletim maça bursadan geliyorum maçıda 2-0 alırız http://img855.imageshack.us/img855/9168/biletim.th.jpg (http://img855.imageshack.us/i/biletim.jpg/)

irfanköse276
11.04.2011, 17:19

ilk mesaj :D

olumsuz mesaj :D

61yusuf
11.04.2011, 17:22
Maçın başlarında 1 gol atabilirsek İlk yarı bursada oynanan maç gibi 2-3 farklı alırız.

halil ibo
11.04.2011, 17:24

Zaten genelde rakiplerimiz bize kapanır.Çünkü bilirler ki alan daraltıp Trabzon'a oynayacak alan bırakmazsan hünerli ayakları zorlanır.
Ancak biz de çilingir çok sen kafanı yorma bu maçı da alacağız.

Unutmadan rakipler fenere kapanmıyor,buyur geç diyor.Son 2-3 hafta maçlarını bir daha izle sen...

UmutBaykan
11.04.2011, 17:27
konuyla alakası yok ama taraftar kart süresini nasıl uzatabilirim,biletix den uzatılıyordu önceden şimdi biletixi altını üstüne getirdim öyle bişey yok.Bilgisi olan var mı ?

B.Yiğit
11.04.2011, 17:28
ilk mesaj :D

olumsuz mesaj :D

Tmm adam yazarda bu kadar belli etmez. Rakiplerin bizle mücadele etmediğini düşünüyorlar bense tam aksini. Baksınlar kayserispor'a adamlar öldüler mücadele etmekten maç sonunda hepsi yerlere uzandı. sonuc olarak bizden sonra 1 puan bile alamadılar. Galatasarayı maç satmakla suçluyorlar adamlar 14 takıma yatmış zaten farkında değiller sanki barcayı yendik. Sans diye tutturmuşlar ama eskişehirsporun direkten dönen topunu sans değil rakip beceriksizliği olarak görürler. Ferrari kırmızı yedi bjk ile oynadıkları maçta seslerini çıkarmadılar, ama kazım kırmızı yediği zaman küfür ederler. bunlar olaylara daima tek taraflı yaklaşırlar.saymakla bitmez ki mantıksızlıkları...

Şimdi olaya onların mantığıyla yaklaşıyorum:

"Fenerbahçe hep duran toptan atıyor bu kadar bal olmaz, adamı boş bırakmışlar bizde olsa 3 kişi bekler başında.. canerin önüne top rakipden sekip geliyor sansa bak, şu luganonun millere girişi direk kırmızı i*ne hakem. Biz neden fenerbahçe maçından sonra oynuyoruz şe*fsz TFF. .." saymakla bitiremem :D

Cafer Bulur
Enginsiz Bursa karşısında çok zorlanırız Onu söyleyim.
Haftalardir zorlaniyoruz zaten,yine zorlanacagimiz asikar.

Takimin temposunu ve coskusunu yükseltmemiz gerekiyor,aksi takdirde isimiz cok zor.

irfanköse276
konuyla alakası yok ama taraftar kart süresini nasıl uzatabilirim,biletix den uzatılıyordu önceden şimdi biletixi altını üstüne getirdim öyle bişey yok.Bilgisi olan var mı ?

bende biletixden bulamamıştım kart almak için, bizim resmi siteden tıklayarak geçince biletixde ki taraftar kart sayfası açılıyor..

ama kart süresi uzatma konusunda fikrim yok..

UmutBaykan
11.04.2011, 17:30
bende biletixden bulamamıştım kart almak için, bizim resmi siteden tıklayarak geçince biletixde ki taraftar kart sayfası açılıyor..

ama kart süresi uzatma konusunda fikrim yok..

http://www.biletix.com/static.htm?page=sp48
buldum.

onur-ts
11.04.2011, 17:31
bursanın sakat cezalı oyuncusu var mı?

Merve H.Oğlu
11.04.2011, 17:32
Engin Baytar yine aynı yerden, kasıklarından sakatlanmış. Radyo spor da geçti az önce. Trabzon dan Yunus Emre bildirdi. Bursa maçında yok. Muhtemelen uzun süre yok. Kötü oldu :((
Engin in kontrolsüz hırsı iyi olmadı.

Acil şifalar Engin imize.

Sakin ol, iyileş Engin, sana ihtiyacımız var.
Çok kötü oldu bu :(

irfanköse276
11.04.2011, 17:34
http://www.biletix.com/static.htm?page=sp48
buldum.

eline sağlık.. eskiden biletix futbol başlığında sabit duruyordu bu link..Biletix yeni arayüze geçtikten sonra sadece ordusporu duruyor, ben dediğim gibi trabzonspor.com.tr den girebilmiştim

Cihad Varlı
11.04.2011, 17:48
Engin nasıl olamaz ya .
Kaç hafta oldu arkadaş .
Nerede bu adam .
Sol tarafta çok zorlanıyoruz .
Of of .

Hürgün Aygün
11.04.2011, 17:53
İnşallah en kısa zamanda geri döner Engin tam iyileşmişken çok kötü oldu bu.:S

resneli
11.04.2011, 17:53

bir resim eklicektim de beceremedim neyse değilim fb li falan sadece görüşümü belirttim yazmak yerine bir süre okusam daha iyi olucak galiba.

irfanköse276
11.04.2011, 17:54
bir resim eklicektim de beceremedim neyse değilim fb li falan sadece görüşümü belirttim yazmak yerine bir süre okusam daha iyi olucak galiba.

renktaş bu durum daha kötü inan bana.. forumda ki ilk mesajın, 5 maçtır kazanın takımın zorlanacağını,puan kaybedebileceğini söylüyorsun :)

Tangerine Dream
11.04.2011, 17:58
Resneli'nin üzerine gitmeyin. Binlerce mesajı olup da on yazdığından dokuzu olumsuz olanlar var.

resneli
11.04.2011, 18:00
renktaş bu durum daha kötü inan bana.. forumda ki ilk mesajın, 5 maçtır kazanın takımın zorlanacağını,puan kaybedebileceğini söylüyorsun :)

bu korku var içimde doğrudur inşallah zorlanmadan kazanırız ne diyim.

Eren Karaahmetoğlu
11.04.2011, 18:05
Engin yine mi oynayamayacak :(

Ah Engin ah. En fazla ihtiyacımız olduğu dönemde olacak şey mi bu. Ha döndü ha dönecek derken 9 maç oldu sanırım.

7rmeyiz
11.04.2011, 18:06
paniğe gerek yok,maçın sonuna kadar dengeli kontrollü oyun şart 1-0 olsun bizim olsun inşallah,gs maçında kanatları kullanamadık,bu maç buna dikkat etmeliyiz
TOLGA-SERKAN,GİRAY,EGEMEN,CALE-BURAK,SELÇUK,COLMAN,PİOTR-JAJA,UMUT

Eren Karaahmetoğlu
http://trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=7008#Icerik

Resmi sitede Engin hakkında olumsuz bir şey yazmıyor. Katılmış olma ihtimali yok mu acaba idmana?

Tunay ERDEM
haydi karar alıp hayata pembe gözlüklerle bakalım.

bazı insanlar neden diğer insanların kendi istedikleri gibi düşünmesini ister anlamam.

uzunismail
11.04.2011, 18:09
Bursa maçı en önemli maçımız şimdilik bana göre böyle.. Ama gaziantep cumartesi fenerden puan alırsa, biz asla puan bırakmayız Bursaya ondan eminim.. Gaziantep takarsa cumartesi günü Trabzonspor o gün bana göre banko olur.. Ama gaziantepin fenerden puan alması zor gözüküyor...Fener yenerse bizim maç ortada olur.. Hislerim de Trabzonun yenilmemeyeceğini söylüyor.. Zannetmiyorum ki Bursa yensin bizi.. En kötü ihtimalle berbere biter... Yine tekrar ediyorum hislerin inşallah yanıltmaz biz bu maçı alırız... Yatış meselesine gelince kimse kimseye yatmaz, kora kor maç olur....

Yiğit SARI
11.04.2011, 18:13
Takımın oyununu düzeltmesi lazım artık..

uzunismail
11.04.2011, 18:15
Aslında karışık oldu söylediklerim özetleyeyim.. Trabzonun hala beraberlik ve mağlubiyet şansı var ama fenerin yok..Berabere bile kalsalar koparlar...Ve o dakikadan sonra az çok futbol bilgisi olan biri tahmin eder ki Trabzonun önünde kimse duramaz... Asla unutmayın tarafsız gözle bakarsak bizim şansımız daha fazla... Medyanın abarttığı gibi değil durum... Ve en büyük iddaama geliyorum. Fenerbahçe bu yıl şampiyon olamazsa en az 5 sene daha şampiyon olamaz... Bunu herkesle tartışırım.. Son hafta kaybederseler 10 yıl bidaha şampiyon olamazlar... Trabzonsporun kesinlikle altın dönemi tartışmasız.. Rakibine yine en büyük çelmeyi takacak inşallah..

POYRAZ
11.04.2011, 18:25
http://trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=7008#Icerik

Resmi sitede Engin hakkında olumsuz bir şey yazmıyor. Katılmış olma ihtimali yok mu acaba idmana?

Zaten her hafta sakat ve cezalilardan dolayi bir türlü tam kadro olarak cikamiyoruz maclara. Umarim Engin Bursaspor macinda oynar. Umarim.

Armağan Dere
11.04.2011, 18:26
Hakan Şükür,İstanbul 3.bölgeden 4.sıradan aday olmuş..Belliydi zaten...

Berat Akçay
11.04.2011, 18:27
bursada Ömer erdoğan vardı bu aralar göremiyorum onu sakat mı ?? bence o yoksa Egemen yazacak ;)

POYRAZ
11.04.2011, 18:30
bursada Ömer erdoğan vardı bu aralar göremiyorum onu sakat mı ?? bence o yoksa Egemen yazacak ;)

Yanilmiyorsam Bursaspor tam kadro gelecek Trabzonspor'a.

Yusuf BALCI
11.04.2011, 18:31
Bilet fiyatları belli olmuş:

Not: Bursaspor takımına ait misafir tribün bilet satışları, maç günü stadyum biletix gişesinden yapılacaktır.

süper :)

Armağan Dere
11.04.2011, 18:31

Serdar Aziz ve Turgay Bahadır cezalı...

Berat Akçay
11.04.2011, 18:34
yok son haftalarda kadroda yokta merak ettim

jacek cyzıo
11.04.2011, 18:37
arkadaşlar maçı germeyelim.bursalı topçuları gereksiz yere motive etmeyelim.bu maçı stres olmadan şöyle ilk yarı 2-0 öne geçsek öyle izlesek ne güzel olur.iki maçta altı puan bize mutlu sonu getirir diye düşünüyorum.

AyhanPe
11.04.2011, 18:44
fb medyasi durgun su siralar..vardir bir güvenceleri..bursa macini kazanacagimizi düsünüyorum..

önümüzdeki maclar icinde sirf eskisehir macindan cekiniyorum..o mac manisa ve genclerbirligi maclaridan daha zor gececektir..

Yusuf BALCI
11.04.2011, 18:54
Arkadaşlar resmi sitede taraftar kartlara biletix.com.tr den ulaşılabileceği söyleniyor. ama girdim biletix'e yok öyle birşey. bilgisi olan var mı bu konuda?

yarın bilet almam lazım misafirim var.

DURAS
11.04.2011, 19:01
hatta 89 da gol atıp çatlatalım fenerlileri yine :) çaklayınnn
bu arada bize ne oluyor, biz de çatlıyoruz :) , yeter çatlattığımız fenerlileri. onlar da insan evladı yapmayın böyle yapmayın:D

Burçak
11.04.2011, 19:07
Arkadaşlar resmi sitede taraftar kartlara biletix.com.tr den ulaşılabileceği söyleniyor. ama girdim biletix'e yok öyle birşey. bilgisi olan var mı bu konuda?

yarın bilet almam lazım misafirim var.
Yusuf ben 17 Martta Biletixden Var olan Taraftar Kartımı yeniledim.
üzerinde 2011 yazan kartım en geç 2 hafta içinde elime geçeceği yazıyordu sitedeki açıklama kısmında.
bugün 11 Nisan oldu..
Ne gelen var ne giden.. Biletix i arayıp karşında bu konu hakkında muhatap olacak birine ulaşmakta bir hayli zor.
ısrarla uğraştım birine ulaştım. daha 1 hafta olmuş bir hafta daha bekleyin gelecektir dedi.
bekledim ama dedimya oldu 1 ay neredeyse. Trabzonda Ts Club a gittim ne oldu bu karta diyorum onlar bize gönderecekler bizde size diyor..
Kısacası sen sen ol Biletixden kart alma..
Alacaksan en temizi Ts Club dan almak.

Yusuf BALCI
11.04.2011, 19:09
Yusuf ben 17 Martta Biletixden Var olan Taraftar Kartımı yeniledim.
üzerinde 2011 yazan kartım en geç 2 hafta içinde elime geçeceği yazıyordu sitedeki açıklama kısmında.
bugün 11 Nisan oldu..
Ne gelen var ne giden.. Biletix i arayıp karşında bu konu hakkında muhatap olacak birine ulaşmakta bir hayli zor.
ısrarla uğraştım birine ulaştım. daha 1 hafta olmuş bir hafta daha bekleyin gelecektir dedi.
bekledim ama dedimya oldu 1 ay neredeyse. Trabzonda Ts Club a gittim ne oldu bu karta diyorum onlar bize gönderecekler bizde size diyor..
Kısacası sen sen ol Biletixden kart alma..
Alacaksan en temizi Ts Club dan almak.

sağol Burçak gidiyorum şimdi :)

Yiğit SARI
11.04.2011, 19:11
Rahat bi galibiyete ihtiyacımız var artık

Chiko
11.04.2011, 19:17
arkadaşlar maçı germeyelim.bursalı topçuları gereksiz yere motive etmeyelim.bu maçı stres olmadan şöyle ilk yarı 2-0 öne geçsek öyle izlesek ne güzel olur.iki maçta altı puan bize mutlu sonu getirir diye düşünüyorum.
Aynen. Kayseri'yi unutmayalim.

mekatronik
11.04.2011, 19:37
yok son haftalarda kadroda yokta merak ettim
ömer erdoğan ağır olduğu için serdar azizi oynatıyordu, muhtemelen bizim maçta 11'de olacaktır.

kudu_61
11.04.2011, 19:45
Bilet fiyatları belli olmuş:

süper :)zaten eğer bursa tribün biletlerini maçtan günler önce verirseniz ve diğer illerin bileti,x gişelerinden satarsanız size söyleyecek lafım olmaz ben bursa ya biletsiz olarak maç izlemeye giderken ne çektiğimizi çok iyi biliyorum gelen öyle gelsin girebilen de girsin bizim tribüne bekleriz gayse maçından daha rahat olacağını düşündüğüm bir maç biraz saldıralım yeter

mekatronik
11.04.2011, 19:54
şu 22 mayıs bir gelse ya. sabah kalkarken trabzonsporu düşünüyorum akşam yatarkende trabzonsporu düşünüyorum. Allahım o sene bu sene olsun, şu aykutun küçükken bize yaşattıklarının mislini yaşatalım ona, tek dileğim bu.

Trabzon34
11.04.2011, 19:55
Kazanalım..Yolumuza devam edelim.. Bursa nın 3. lüğü tehlikede, bunu bırakmak istemeyeceklerdir.. Bir de bildiğim kadarıyla Ertuğrul geldikten sonra bursa 2 maç üst üste hiç yenilmedi.. Ama her şeyin ilkini yapan takım biziz.. Bunun da ilkini yaparız diye düşünüyorum.. Zor olucak ama olucak inşallah.. Ben nedense pawel den gol bekliyorum zira bizim yeniler hep bursa ya patlıyor.. Teo, jaja gibi.. Ama ertuğrul u klübede gören jaja gene yazabilir diye umuyorum ayrıca.. Rahat olmaz diye düşünüyorum ama nasıl olursa olsun kazanmamızı istiyorum..

EmRe-61
11.04.2011, 19:57
Bu maçın sonucunu ne Engin ne Burak ne de başkası belirleyecek. Bu maçın sonucunu en çok etkileyecek olan taraftarımızdır bence.Maç içindeki taraftarımızın tutumu çok etkiler bu maçı diye düşünüyorum ve Trabzon'da ki taraftarlarımıza güveniyorum. Bir maçla şampiyonluk kazanılmayacağı gibi, bir maçla şampiyonluk da kaybedilmez mantığıyla, sabırlı olmaları lazım.

Samet Yildirim
11.04.2011, 20:05
----------Tolga--------
Serkan--Giray-Glo--Cale
--------Selcuk-Colman-
--Burak----Jaja----PIOTR
-----------Umut-------

Orta sahaya dengeyi getirmek icin Piotr kesinlikle sol acikta oynamali...Bursaspora karsi öyle 4 hucumcuyla felan oynayamaz cok büyük risk.
Egemen oynayabilir ama kimin yerine ?

mda61
11.04.2011, 20:07
Avni Aker'de biz gidip Denizli'ye, Konya'ya, Antalya'ya puan kaybederiz. Zorluk seviyesi yüksek maçlardan kuşkum yok benim. Hem takım hem taraftar iyi hazırlanıyor.

leavemealone
11.04.2011, 20:08
fb-antep maci bizim mactan önce olmasi sıkıntı..
Antep yense veya puan alsa bize yariyor ama bu seferde bu durum bursayi sıkıstırıyor..
Zor ve ilginc bir mac olacak..
Insallah antepin yendigini görüp üstünede biz yeneriz bursayi..

Ertan1982
11.04.2011, 20:10
Niye sikistiriyor anlamadim.3-4 UEFA ya gitmiyormu??

Eto'o
11.04.2011, 20:14
Antep fenerden puan alamaz biz kalan 6 macimizi almaliyiz baska caresi yok insallah mutlu sonu ulasacaz

leavemealone
11.04.2011, 20:15
Gidiyorda hangi turdan baslayacagida önemli..
3. olan daha avanatjli oluyor haliyle..
Ayrica para meseleleri de var..
Bence 3. lügü birakmak istemeyeceklerdir sampiyonluktan sonra..

Yaşar
11.04.2011, 20:16
En büyük korkum taraftarın nasıl olacağı? Kestiremiyorum bir türlü. Çekirdekçi ve ruhsuz taraftar istemiyoruz derken, rakip Bursa olunca bu sefer de çok motive olmuş ve paatlamaya hazır bomba gibi bir taratarın olması da sıkıntı yaratır. Bizim taraftardan istediğimiz provakasyonlara kapılmayıp, takımı desteklemesi. Pazar gününe kadar görsel ve yazılı medya ilk maçtan sonra olan olayları ve Tofaş maçından sonra Basktbol takımıma yapılan saldırıyı sürekli pişirip pişirip önümüze koyacaktır. Dikkatli olmak lazım. 6 hafta kaldı sabredelim. 6 hafta sonra yakılacak yerleri hep beraber yakar, dövülecek adamları hep beraber döveriz Allah'ın izniyle.

Mustafa Ayazoğlu
11.04.2011, 20:16
en zor maçımız eskişehir, en kritik maç belediye maçıdır..

bursa, antep , buca ve karabük maçlarını kazanacağız..

eskişehir bülent uygun sebebiyle hayli zor. kendileri sağlam fenerbahçelidir.
belediye şampiyonlukta çelme takan bir ekiptir.

sivasspor'u şampiyonluktan eden takımdır geçen yıl bursayı yenmiştir.
her türlü teşvik belediye verir aziz yıldırım.

çünkü futbolcu alış verişi var. kimsede bişi diyemez.

Ahmet F. Zengin
11.04.2011, 20:17

3. Olarak giden sezonu daha geç açıyor ..

Tolunay Abdioğlu
11.04.2011, 20:18
Avni Aker'de susan bir tek taraftar görmek istemiyorum artık.Çekirdek vs. şeylerle meşgul olan insanlar kendilerine ihanet edicekler!

.....
11.04.2011, 20:19
Engin e yine ne oldu ya :(

Mesut
11.04.2011, 20:33
ekonomık açıdan yanı 3-4. arasında verilecek ücret farklı ve prestij yanı 3.bitirmek başka 4.üncü bitirmek başka

Atakan
11.04.2011, 20:34
Engin-Burak-Jaja-Umut 4'lüsünü görmek istiyorum artık.

Düzenleme:

Şimdi gördüm.Engin yine sakatlanmış galiba.Çok büyük bir eksik. İnşallah en kısa sürede iyileşir.

Alper Calik
11.04.2011, 20:40
BURSA MAÇI

Trabzon daki taraftarlarımızın desteğiyle:

Bursa yı yeneceğimize inanıyorum.

Arkadaşlar, FB (hakemle), Kayseri (Selçuk-Egemen yokluğu ile) üzerimize gelebilen 2 takım oldu tüm lig boyunca.

Bu konuda iddialıyım. Normal şartlarda, hakem sakatlık etkisi olmadan, "kimse Trabzon u yenmeye oynayamaz" Bunu rüyasında bile göremezler. FB maçı öncesi de bunu yazmış idim. Hem sakatlık hem hakem olayı değiştirdi.

Neticede Bursa Trabzon a en çok 1 puan için gelecektir. Üzerimize gelirse işimiz çok kolay olur.
Futbolcularımızı yeterince kızdırırsalar, cezayı keser bizimkiler. Buna şüphem yok.

1 puana oynayacaklar. Ertuğrul ne derse desin, Bursa bize en fazla FB maçındaki kadar asılacak. Bence o kadar da asılmayacaklar.

Egemen in dönüşü ile, yeneceğiz. Jaja yine yapacak yapacağını.

Bursa dan endişem yok.

Alper Calik
11.04.2011, 20:45
Eskişehir bize çok kasacak. Alenen taş koymak için oynayacaklar. Ama evire çevire onları da yeneceğiz.
Ona da şüphem yok.

Bundan sonraki maçlarda esas hedefimiz GOL YEMEMEK, 1 tane araya sıkıştırmak olacak. Trabzonspor un şampiyonluk yılları taktiği. Skor önde iken, takımımız çok öne çıkmayacak. Eğer gol yer isek tüm takım ileri çıkacak. O yüzden öyle çok rahat maçlar izleyemeyeceğiz.

Böyle geriye yaslanıp garanti oynayacak olmamıza rağmen Antep ve sonrasındaki takımlardan bir tanesine de PATLAMA YAPACAĞIZ ! Golleri spikerler sayamayacak :)

Zaten ondan sonra da herşey bitecek.

ŞAMPİYON TRABZONSPOR

Cengiz Çubukcu
11.04.2011, 20:45
zor olacak ama yine kazanacağız, jaja bu maçta çok iyi oynayacak adım gibi eminim :)

.....
11.04.2011, 20:46
Taraftar bu maçı takıma kazandıracaktır artık.

Alper Calik
11.04.2011, 20:52
Kimse oynadığımız maçların 1-0 skorlarına bakarak aldanmasın. Hemen hemen tüm rakiplerimiz, sezonun TEK VE EN İYİ MAÇLARINI BİZE OYNADILAR.

Alex i hiç tutmayan Eskişehir ve GS, JAJA yı 4 kişi ile tutan GS ?

Eskişehir FB ye oynadığı gibi bize oynasın, en az 5 atar Trabzonspor (öyle oynamayacka tabiki)

Tüm maç boyunca istiyoruz, şansızlıklar vs, gol erken gelmiyor, geç geliyor. Bu normal. Korkacak birşey yok. 80 dk yatıp, 80 den sonra şansa atmıyoruz. Yavaş yavaş ezmeye, oyunu kontrol etmeye başlıyoruz ve öne geçene kadar bunu yapıyoruz, sonra da geri çekiliyoruz. Endişe etmeye gerek yok.

En çok inanmış olanlar futbolcularımız.

Tek yürek olup, dua edeceğiz, Allah ım şampiyon yap bizi diyeceğiz.

Alper Calik
11.04.2011, 20:54
Pawel i denemeye cesaret edebilse hoca (Umut un yerine) işimiz çok kolaylaşacak gibi hissediyorum. Ancak hislerle olmuyor tabi :) Hocamız oynatmıyor bir şekilde.

SAFA
11.04.2011, 20:55
TRABZONSPOR MUHTEMEL 11 : TOLGA-SERKAN-GİRAY-EGEMEN-PİOTR-CEYHUN-SELÇUK-COLMAN-BURAK-JAJA-UMUT
BURSASPOR MUHTEMEL 11 : İVANKOV-ALİ-İBRAHİM-ÖMER-MUSTAFA-SVENSON-ERGİC-OZAN-VOLKAN-BATALLA-MİLLER

Açıkçası çok büyük bir sürpriz olmazsa bence 2 takım bu şekilde çıkar.

Alper Calik
11.04.2011, 20:56
zor olacak ama yine kazanacağız, jaja bu maçta çok iyi oynayacak adım gibi eminim :)

Jaja maalesef bu son maçtaki "Barcelona kalitesindeki" pası ile şöyle dedi:

"İster kabul edin ister etmeyin, içerim, gezerim, düşer kalkarım, ben böyleyim. 90 dk da yalnızca 2 dk oynarım. Hangi 2 dk olacağına ben karar veririm. Ama oynayınca da oynarım. Bana TAHAMMÜL ETMEK ZORUNDASINIZ"

Yani takım Jaja ile 1 kişi eksik oynamak zorunda.

Alper Calik
11.04.2011, 20:58
TRABZONSPOR MUHTEMEL 11 : TOLGA-SERKAN-GİRAY-EGEMEN-PİOTR-CEYHUN-SELÇUK-COLMAN-BURAK-JAJA-UMUT
BURSASPOR MUHTEMEL 11 : İVANKOV-ALİ-İBRAHİM-ÖMER-MUSTAFA-SVENSON-ERGİC-OZAN-VOLKAN-BATALLA-MİLLER

Trabzonspor için kadro bence de bu. 2. yarı ALAN-PAWEL desteği ile de baskıyı artıracağız.

Mustafa Umut
11.04.2011, 21:00

sanmıyorum ki avni akerdeki bir maça ceyhun ile çıkalım. üstelik alanzinho bu kadar formunda iken ve jaja bize her an her şey yapabileceğini göstermişken.ben ise şöyle 2 tane 11 bekliyorum;

----------tolga-----------
serkan-giray-egemen-piotr
------selçuk-colman------
---alanzinho--------jaja--
---------------umut-----
-------burak-------------

ya da;

----------tolga-----------
serkan-giray-egemen-piotr
---------selçuk-----------
---alanzinho-colman------
----------jaja------------
------burak-umut--------

güneyli
11.04.2011, 21:03
Jaja denen oyuncumuz Gs nin en güçlü yerine verkaç yaparak 3 defa daldı.Biri gol oldu..Burakla bunu uzun zamandır ilk defa yaptılar...Bursa maçında da yaparlar..Ben asıl Paweli,hocamızın bundan sonraki maçlarda daha efektif değerlendireceğini düşünüyorum..nede olsa şampiyonlık sresini yaşamış oyuncu.

aaahmet61
11.04.2011, 21:07
alan ve jaja nin ikisiyle oyuna başladı mı sıkıntı oluyor.maalesef bu iki oyuncunun savunma yönleri yok.yük selçukla colmana kalıyor.bence rakip yorulmaya yakın 2' sini oynatmalı şenol hoca.nede olsa tüm gollleri 80 'den sonra atıyoruz.

Alper Calik
11.04.2011, 21:12
JAJA nın ara pasındaki gibi soğullanlı ayaklara ihtiyaç var.
ALAN-YATTARA-COLMAN-PIOTR bu ayaklar. Yattar formsuz.
Ve PAWEL. Gerçek bir katil olabilir (gol atma anlamında). PAWEL

http://www.youtube.com/watch?v=uFsfkO85nDY

Sakin ve soğukkanlı topa vurabiliyor. Umut gibi dağa taşa değil.

yatmaztara
11.04.2011, 21:14
Jaja denen oyuncumuz Gs nin en güçlü yerine verkaç yaparak 3 defa daldı.Biri gol oldu..Burakla bunu uzun zamandır ilk defa yaptılar...Bursa maçında da yaparlar..Ben asıl Paweli,hocamızın bundan sonraki maçlarda daha efektif değerlendireceğini düşünüyorum..nede olsa şampiyonlık sresini yaşamış oyuncu.

sanki pawel 70 de oyuna girecek 88 de atacak gibi hissediyorum

Murat SİSMAN
11.04.2011, 21:22
en zor maçımız eskişehir, en kritik maç belediye maçıdır..

bursa, antep , buca ve karabük maçlarını kazanacağız..

eskişehir bülent uygun sebebiyle hayli zor. kendileri sağlam fenerbahçelidir.
belediye şampiyonlukta çelme takan bir ekiptir.

sivasspor'u şampiyonluktan eden takımdır geçen yıl bursayı yenmiştir.
her türlü teşvik belediye verir aziz yıldırım.

çünkü futbolcu alış verişi var. kimsede bişi diyemez.

en zor maçımız eskişehir, en kritik maç belediye maçıdır.. inan aynı şeyleri düşünüyorum ve fikstür böyle devam ederse Buca maçınında zor geçeceğini düşünüyorum açıkcası...

Cafer Bulur
11.04.2011, 21:26
en zor maçımız eskişehir, en kritik maç belediye maçıdır.. inan aynı şeyleri düşünüyorum ve fikstür böyle devam ederse Buca maçınında zor geçeceğini düşünüyorum açıkcası...
Su mac en zor digerleri kolay oolur düsüncesi yanlis olur.

Önümüzdeki mac her zaman en önemli ve en zor macimizdir,o da bu haftaki bursa macidir.

Önümüzdeki maci alirsak sampiyon olacakmis gibi oynamaliyiz,baska türlü olmaz.

Mustafa Ayazoğlu
11.04.2011, 21:27
JAJA nın ara pasındaki gibi soğullanlı ayaklara ihtiyaç var.
ALAN-YATTARA-COLMAN-PIOTR bu ayaklar. Yattar formsuz.
Ve PAWEL. Gerçek bir katil olabilir (gol atma anlamında). PAWEL

http://www.youtube.com/watch?v=uFsfkO85nDY

Sakin ve soğukkanlı topa vurabiliyor. Umut gibi dağa taşa değil.

Pawel oyuna girdikten sonra Umut Bulut bir pozisyonda topu atamadı. Umut el kol hareketleri beden dilinden anladığım şu ki Pawel takıma alışamadı ve bazı oyuncular sindiremedi.

Oysa aynı Umut bir pozisyonda öyle bir orta yaptı ki top stad dışına çıkmış bile olabilir. Kaçırdığı o kadar gol var ki hiç bir takım arkadaşı ona o hareketleri yapmamıştır.

lazzz61
11.04.2011, 21:31
su takımda kenny mıller ve cenk tosun olsaydı acık ara sampıonduk su umutu takımda görmek bnı cılddırtyor macı ızlerken top ona gelınce kalbim sıkışıo seneye umutu bu takımda görmemek dıleğiyle

Cafer Bulur
11.04.2011, 21:33
su takımda kenny mıller ve cenk tosun olsaydı acık ara sampıonduk su umutu takımda görmek bnı cılddırtyor macı ızlerken top ona gelınce kalbim sıkışıo seneye umutu bu takımda görmemek dıleğiyle
Bunlar su anda yazilacak seyler olmamali,artik tekvücut olmaliyiz.;)

Pawel in umut u kesemeyecegi anlasildi ne yapip edip umut tan maksimum verim almak zorundayiz.

Alper Calik
11.04.2011, 21:34
Pawel oyuna girdikten sonra Umut Bulut bir pozisyonda topu atamadı. Umut el kol hareketleri beden dilinden anladığım şu ki Pawel takıma alışamadı ve bazı oyuncular sindiremedi.

Oysa aynı Umut bir pozisyonda öyle bir orta yaptı ki top stad dışına çıkmış bile olabilir. Kaçırdığı o kadar gol var ki hiç bir takım arkadaşı ona o hareketleri yapmamıştır.

Umut maalesef Teo ya da pas atmamış idi. Bomboş pozisyonlarda atmadı Teo ya. Teo nun arızaya geçmesinin bir nedeni de Umut olabilir.

Pawel videolardan gözüktüğü kadarıyla Umut tan açık ara iyi golcü.

ibrahim
11.04.2011, 21:38
Kimse oynadığımız maçların 1-0 skorlarına bakarak aldanmasın. Hemen hemen tüm rakiplerimiz, sezonun TEK VE EN İYİ MAÇLARINI BİZE OYNADILAR.

Alex i hiç tutmayan Eskişehir ve GS, JAJA yı 4 kişi ile tutan GS ?

Eskişehir FB ye oynadığı gibi bize oynasın, en az 5 atar Trabzonspor (öyle oynamayacka tabiki)

Tüm maç boyunca istiyoruz, şansızlıklar vs, gol erken gelmiyor, geç geliyor. Bu normal. Korkacak birşey yok. 80 dk yatıp, 80 den sonra şansa atmıyoruz. Yavaş yavaş ezmeye, oyunu kontrol etmeye başlıyoruz ve öne geçene kadar bunu yapıyoruz, sonra da geri çekiliyoruz. Endişe etmeye gerek yok.

En çok inanmış olanlar futbolcularımız.

Tek yürek olup, dua edeceğiz, Allah ım şampiyon yap bizi diyeceğiz.
Aynen öyle biz onlar kadar inanmiyoruz malesef. Bir dua her kapiyo aciyorsa. 5 Milyon insanin duasi sampiyon yapar bizi.

Ama gaza gelipte "cehennemde yak bizi" diye slogan atmayin dua ederken ha. Sonu cok kötü olabilir. :D

Berberoğlu
11.04.2011, 21:40
Bursaspor'un Trabzon'da oynanan maçlarda galibiyeti yok bildiğim kadarıyla.
Beraberliği var mıdır, onu da bilmiyorum...

Bence bu maç %99.99999 bizimdir.....

O KADAR
.nokta.

kamyonetçi
11.04.2011, 21:43
Bu orta alan yapısı içinde Umutsuz bir onbir düşünemiyorum.

Orta alanda,, her bölgeye, yardıma gönderilen adam Umut.

Burak içeri girdi,Umut yetiş.

Alan yardıma gelmedi,Umut yetiş.

Jaja yerlerde,Umut yetiş.

Ona yetiş,buna yetiş.

Takımın ona ihtiyacı var,çünkü tek başına bir ordu gibi.

Böyle bir gücü, bu aşamada kimse hafife alamaz.

Gol atarsa eyvAllah,atamazsa yüreği yeter.

demirel
11.04.2011, 21:43
Bende Pawel ı istiyorum,Ancak antremanlara hoca çıkıyor ve görüyor ,Şenol Güneş'e güvenmek zorundayız,umarım haklıya veriyordur formayı

Cafer Bulur
11.04.2011, 21:44

O KADAR
.nokta.
Evet Trabzonda galibiyetleri yok ama bu onlar icin arti bir motivasyon unsuru olamaz mi?

Temkinli olmaliyiz,simdiye kadar yenemedi bundan sonrada yenemez anlayisi hatadir.

Taraftar ve takim bütünlesmeli ve sabirli,disiplinli bir oyunla bursaya kazanmaya daha cok ihtiyacimiz oldugumuzu hissettirmeliyiz.

Fatih Özkan

O KADAR
.nokta.

Beraberliği var...
Colman'ın golü ile 1-1 bitirmiştik maçı...
Geçen sezon...

Mustafa Ayazoğlu
Umut maalesef Teo ya da pas atmamış idi. Bomboş pozisyonlarda atmadı Teo ya. Teo nun arızaya geçmesinin bir nedeni de Umut olabilir.

Pawel videolardan gözüktüğü kadarıyla Umut tan açık ara iyi golcü.

videolardan atılan golleri izlemekle olmaz guiza 1 numara dersiniz o zaman.

pawel transferi içerde karmaşa yarattı.
galatasaray maçında olsun diğer maçlarda sonradan oyuna girse bile umut ile anlaşamıyor.

teofilo da aynı sıkıntıları yaşamış olabilir özellikle sindirme, sevilme, yardımlaşma konusunda.

teofilo kaçmasa umut yedek, pawel olmayabilirdi.

demirel
11.04.2011, 21:46
Ne zamandır kadro yapmıyordum

----Tolga--Serkan--Giray--Glowacki--Piotr--Selcuk-Colman--Jaja--Burak-Umut--Pawel

My
Çok zor geçecek bir maç. Bursa sağlam takım.

batugol
ligin bitmesine 6 hafta kaldı ama defans yapan takımları açaçak futbolu oynamayı öğrenemedik maalesef

Berberoğlu
Evet Trabzonda galibiyetleri yok ama bu onlar icin arti bir motivasyon unsuru olamaz mi?

Temkinli olmaliyiz,simdiye kadar yenemedi bundan sonrada yenemez anlayisi hatadir.

Taraftar ve takim bütünlesmeli ve sabirli,disiplinli bir oyunla bursaya kazanmaya daha cok ihtiyacimiz oldugumuzu hissettirmeliyiz.

Ben temkinli olmayalım demiyorum ki zaten...

Ama stresli de olmayalım, onu anlatmak için yazmıştım mesajı....

Cafer Bulur
Fb liler hala lazlar puan kaybeder diye bekleyenler varmi diye baslik acmislar.:)

Ya bunlar harbiden kus beyinli.:)

Ilelioglu
11.04.2011, 21:47
Bursaspor üzerine cok yazip cizmaya gerek yok, bize karsi kontra atak futbolu oynayacaklardir.

Takim halinde cok iyi defans yapiyorlar bence, yanliz Antalyaspor'a karsi alinan maglubiyet tamamen Antalyaspor'un oyunu birakmayip soguk kanli oynamasindan kaynaklandi. Bu macta defans anlaminda kötü gözüktüler ama bu yaniltici olabilir cünkü deplasmanda takim halinde cok daha farkli defans yapiyorlar.

Bizim icin bu su demek oluyor, kanatlardan mi yoksa ortadan mi golü aramak daha mantikli?

Kanat Futbolu daha mantikli, yanliz, kanatlardan golü ararsak havadan degilde yerden oynamak lazim, cünkü hava toplarinda oldukca basarililar, özelliklede Ömer Erdogan.

Bursaspor'un defans yapacagini var sayarsak ortadan golü aramak dogru olmayacaktir diye düsünüyorum. Uzaktan sutlar desek, o yönden aslinda cokta iyi bir kaleciye sahiplar.

Ataklarda bütün Futbolcularimiz cok hareketli olmalilar, daha hizli oynamaliyiz ayirca.

Duran toplar böyle maclarda her zaman cok önemli, cok iyi calisip hazirlanmak gerekir.

Kisacasi, isirmaliyiz!

;):)

Forza_Lazım
11.04.2011, 21:49
Benim kadrom şu şekilde.

--------- Tolga --------

Serkan -- Giray -- Egemen -- Piotr

---------Selçuk ---Colman --------

Burak----------Jaja----------Umut---

------------ Pawel------------

Bu maçta ilerde top tutmaya ihtiyacımız var ama bunu umut kesinlikle yapamıyor.
Ayağı çok ser top yumuşatamıyor ve topları hep önüne istiyor... B oyun tarzı Jaja'yı da bozuyor,
Jaja 'nın iyi oynaması için kaleye sırtı dönük ayağına top tutabilecek duvar olacak bir santrafora ihtiyaç var.
Umutla duvar pasına girmek ölüm ver topu unut gitsin.. Ama Pawel öyle değil..
Takımda Engin de henüz formda olmadığına göre solda bu maçı kaldıramaz. en iyi seçim orada umutu kullanmak.
Zaten Teofile takıma girdiğinde Umut o bölgede oynuyorsu ve soldan iyi top taşıyor sol beke de yardım edebiliyordu..
İnşallah bu kadro çıkar.. Kaç haftadır bekliyorum..

Sefaenes
11.04.2011, 21:52
Fb liler hala lazlar puan kaybeder diye bekleyenler varmi diye baslik acmislar.:)

bu laflari okuyupda hala istanbul takimini destekliyen karadenizlilere sasiyorum. Bundan daha cok hakaret ediyor ama o kus beyinliler o hakareti yiyip destekliyorlar. Trabzonu desteklesin demiyorum ama en azindan kendilerinle alay gecip hakaret yapanlari desteklemem.

Ilelioglu
11.04.2011, 21:52
ligin bitmesine 6 hafta kaldı ama defans yapan takımları açaçak futbolu oynamayı öğrenemedik maalesef

Barcelona gibi bir takimin buna ihtiyaci varmi mesela?

Yok, ama adamlar duran toplarda hep farkli farkli varyasyonlar deniyorlar, nedenide gol bulmakta zorlandiklari zaman (!) bunu devreye sokmak.

Ama biz halen duran toplari kafamiza göre kullaniyoruz, daha etkili kullanmaliyiz. Bursaspor maci öncesinde özellikle calisilmali.

Ahmet F. Zengin
11.04.2011, 21:53
Benim kadrom şu şekilde.

--------- Tolga --------

Ayağı çok ser top yumuşatamıyor ve topları hep önüne istiyor... B oyun tarzı Jaja'yı da bozuyor,
Jaja 'nın iyi oynaması için kaleye sırtı dönük ayağına top tutabilecek duvar olacak bir santrafora ihtiyaç var.
Umutla duvar pasına girmek ölüm ver topu unut gitsin.. Ama Pawel öyle değil..
Takımda Engin de henüz formda olmadığına göre solda bu maçı kaldıramaz. en iyi seçim orada umutu kullanmak.
Zaten Teofile takıma girdiğinde Umut o bölgede oynuyorsu ve soldan iyi top taşıyor sol beke de yardım edebiliyordu..
İnşallah bu kadro çıkar.. Kaç haftadır bekliyorum..
:alkış::alkış::alkış:

DURAS
11.04.2011, 21:54
bursanın oyun şablonu bize ters değil, ALLAH ın izniyle çok zorlanmadan kazanırız.

Ceyhun Dündar
11.04.2011, 21:54
Valla inşallah şenol hoca alan'ın ilk 11 oyuncusu olmadıgını anlamıstır yıne mactakı tahmının 60 a kadar 0-0 gider.Alanın yerıne ceyhun oynarsa(ki oynamalı cok tehlıkelı kontra yapıor bursa)60 da bu iki oyuncu oynamalı ve alan o defansın arasına dalsın heryer onun o dakikadan sonra...
Yine 85 den sonra bi galibiyet bizi bekliyor,artık öyle bi durum oldu ki dakika 80 olsa da çok rahat izliyorum bi ara gol gelecek diyoum Allah razı olsun şaşırtmıyorlar:D

MahmutHSO
11.04.2011, 21:55
Senol hoca Umut u kesip Pawel i ilk onbirde asla oynatmaz.Bunu hala anlamadinizmi?Kesinlikle Senol Hocam a saygi duyuyorum.Ve dogruyu yaptigini dusunuyorum.Ve seneye de Pawel in kalacagini dusunmuyorum .Cok kaliteli bir forvet alirsak Umut ozaman yedek olur ancak.Pawel tüm ozellikleri degerlendirdigimizde,Umut u kesebilecek futbolcu degil

Alper Calik
11.04.2011, 21:58
videolardan atılan golleri izlemekle olmaz guiza 1 numara dersiniz o zaman.

pawel transferi içerde karmaşa yarattı.
galatasaray maçında olsun diğer maçlarda sonradan oyuna girse bile umut ile anlaşamıyor.

teofilo da aynı sıkıntıları yaşamış olabilir özellikle sindirme, sevilme, yardımlaşma konusunda.

teofilo kaçmasa umut yedek, pawel olmayabilirdi.

Video neden olmuyor? Çünkü orada başka bir takımda ve arkadaşlarıyla gollerini izliyoruz. Sonuçta o golleri atmasını sağlayan 10 kişi lik bir takım vardı Pawel in arkasında.

Demek ki dediğiniz gibi Pawel i sindirememe durumu var bizim takımda. Ona yardımcı olmuyorlar. Özellikle de Umut.

Bu, Pawel in daha iyi golcü olmadığını değil, Trabzonspor da ona tavır alındığını gösteriyor maalesef. Dediğiniz gibi, Teo kalsaydı şimdi açık ara lider, Umut da ilk 11 dışında olurdu.

DNA-TS
11.04.2011, 21:59
sakin olun maç 1-0 bizim.şimdiye kadar yapamadıklarını bu sezon hiç yapamazlar ;)

MahmutHSO
11.04.2011, 22:02
Su anda oynadigimiz mevcut kadromuza katki yapabilecek tek oyuncu Engin dir.Engin in sakatligi duzeldiginde ben iyice rahatlayacagimizi dusunuyorum .B planimiz icin kenarda 2 tane iyi oyuncumuz olacak

Ilelioglu
Herkesi temkinli olmaya davet ediyorum.

Bu macin zor gececegini hepimiz biliyoruz.

Onun icin söyle yeneriz böyle yeneriz muhabbetlerine girmeyelim.

Önemli olan tek sey var oda 3 puandir.

Takim neler yapmali, yada bu macta nelere dikkat edilmeli, bunlari paylasin lütfen.

Buraya skor yazmak kimseye fayda saglamaz.

Cafer Bulur
Video neden olmuyor? Çünkü orada başka bir takımda ve arkadaşlarıyla gollerini izliyoruz. Sonuçta o golleri atmasını sağlayan 10 kişi lik bir takım vardı Pawel in arkasında.

Demek ki dediğiniz gibi Pawel i sindirememe durumu var bizim takımda. Ona yardımcı olmuyorlar. Özellikle de Umut.

Bu, Pawel in daha iyi golcü olmadığını değil, Trabzonspor da ona tavır alındığını gösteriyor maalesef. Dediğiniz gibi, Teo kalsaydı şimdi açık ara lider, Umut da ilk 11 dışında olurdu.
Pawel i bende begeniyorum ama biraz pasif buldugumu söylemeliyim.

Pawel in en büyük eksikligi henüz takimla kaynasamamis olmasi,muhtemelen bu nedenlede oynamiyor.

Teo bizi resmen satti halen daha kalsaydi diyorsunuz,böyle bir anlayis olur mu?

Seni satan adamdan sen nasil medet umuyorsun?

Cafer Bulur
11.04.2011, 22:04
Herkesi temkinli olmaya davet ediyorum.

Bu macin zor gececegini hepimiz biliyoruz.

Onun icin söyle yeneriz böyle yeneriz muhabbetlerine girmeyelim.

Önemli olan tek sey var oda 3 puandir.

Takim neler yapmali, yada bu macta nelere dikkat edilmeli, bunlari paylasin lütfen.

Buraya skor yazmak kimseye fayda saglamaz.

Kadro yapmak istiyorum.:)

Tolga
serkan giray egemen cale
burak selcuk colman piotr
jaja
umut.

Bu takim sahada olmali,daha komple bir takim adina jaja-alanzinhodan birisi yedege cekilmeli.

Forza_Lazım
11.04.2011, 22:05
Bizim maçı etkileyecek bir diğer maç da Fener - Antep maçı..
Antep yenerse bizim maç acaip bir hava alır.Bursa 3.liği kaptırmamak için bizde puan farkını 5 puana çıkarmak için oynayacağız.
Ben Tolunay hocaya güveniyorum güzel bir taktikle feneri yenecekler, sonra gelip belki bizi de yenerler o başka ama Fener maçında çok güzel bir oyun bekliyorum Antepden..
Antep'in kupadan elenmesi onlar için lige sarılma anlamına geliyor.
Bir önceki hafta çok sıkmadılar ve Karabüke yenildiler bu hafta sıkı sarıldılar maça..
Ayrıca antep BJK maçında 3-0 öne de geçebilirdi 3-0 yenildi...

Halmanli
11.04.2011, 22:06
Benim kadrom şu şekilde.

--------- Tolga --------

..

Bizim forvetlerin ayağında top en fazla 3 saniye duruyor, doğru diyorsun.

DeAgLeMaNyAq
11.04.2011, 22:06
İlk yarıdaki maç öncesinde açıkçası bir çoğumuz çekiniyordu ama o maç hiç beklemediğimiz kadar kolay geçti. 15 dakikada Bursa'nın fişini çekmiştik. Üstelik Colman yok diye içimizde bir tedirginlikte vardı. Ancak Ceyhun o maçta sezonun en iyi maçlarından birini çıkarmıştı. Alanzinho dün ne kadar olumlu işler yapmış olsa da bu maçta yedek beklemesi bizim açımızdan daha hayırlı olacaktır...

Jester
11.04.2011, 22:08
Haftalar öncesinden beridir yazıyorum, solda Cale'nin önüne Piotr'ı koymak hocanın ilk yapacağı şey olmalı.

Böylelikle hem sol kanadı çözmüş (bu maçta A.Tandoğan'ı durdurmuş) hem de orta sahada Selçuk'la Colman'ı beygir gibi koşup çatlamaktan kurtarmış olacağız.

Koşmayacağı belli olan bir Jaja varken bir de Alanzinho ile çıkmak gibi bir lüksümüz olamaz.

Jaja'yı mutlaka ama mutlaka en az bir 30 dk Pawel ile birlikte sahada tutabilmeliyiz.

Skor avantajı yakalamadan Ceyhun sahada olmamalı.

Jaja hariç sahada kendini parçalamayan adam olmamalı, varsa hemen değişmeli.

mda61
11.04.2011, 22:12

Bu senaryoyu yazmaya hiç gerek yok. Umut'un böyle bir tavır alması olası değil. Karakteri çok düzgün bir futbolcu. Her yerden vurmayın adama bari, yazıktır. Pawel'de çalışsın alsın formayı. Sanki antrenmanda şov yapıyor, oyuna girince mükemmel paslar atıyor da hoca oynatmıyor.

Şimdi derseniz Umut'tan çok mu memnunsun ? Hayır değilim. Ama kaldı 6 hafta. Herhangi bir değişime gerek yok.

Cengiz Çubukcu
11.04.2011, 22:13
şu 22 mayıs bir gelse ya. sabah kalkarken trabzonsporu düşünüyorum akşam yatarkende trabzonsporu düşünüyorum. Allahım o sene bu sene olsun, şu aykutun küçükken bize yaşattıklarının mislini yaşatalım ona, tek dileğim bu.

aynen kardeşim aynen...

krdnz
11.04.2011, 22:15
:)Benim kadrom şu şekilde.

---------------------- Vira ----------------------

MaviFırtına -- GurbetçiGençler-- Çılgınlar -- Farozlular
---------Vakfıkebirliler---Erdoğdulular --------

--------------TrabzonluGençler--------------------

Cafer Bulur
11.04.2011, 22:15
Bu maca kimi verirler acaba?

Cüneyt cakir bizim icin en iyisi diyorum ben.

UtopyaTs
11.04.2011, 22:17

-------------Forvete BMN yi de ekle---------------

Ömür Karadeniz
11.04.2011, 22:20

Lazların bişesini yesin onlar.Bu ülkeye lazlar gibi adamlar gelmişmi acaba.

yatara
11.04.2011, 22:21
su TV8 de beyaz kafalinin ismi ne

Alper Calik
11.04.2011, 22:22
Pawel i bende begeniyorum ama biraz pasif buldugumu söylemeliyim.

Pawel in en büyük eksikligi henüz takimla kaynasamamis olmasi,muhtemelen bu nedenlede oynamiyor.

Teo bizi resmen satti halen daha kalsaydi diyorsunuz,böyle bir anlayis olur mu?

Seni satan adamdan sen nasil medet umuyorsun?

Kalsaydı derken, satmış olduğunu unutuyor değilim. Açık ara karaktersiz birisi çıktı Teo ve bizi yarıyolda bıraktı. Hem de takıma girmiş ve oynamaya başlamış iken.

Gitmesinin sebebi Umut demedim yanlış anlaşılmasın. Ama Umut un BOMBOŞ, KALE KARŞISINDA KABAK GİBİ BOŞ OLAN Teo ya pas atmadığını defalarca gördüm. Pas atmadığı da bir gerçektir.

Teo nun karaktersizliği ayrı bir olay.

Ben düzgün bir adam olsa da kalsa idi durum çok farklı olurdu anlamında söyledim. Neyse bırakalım Teo yu filan. Gitmiş rezil herif.

Ömür Karadeniz
11.04.2011, 22:22
su TV8 de beyaz kafalinin ismi ne
Sunan adam ise futbolun duayeni!!!! Faik çetiner.

Ilelioglu
11.04.2011, 22:23

Bak bunu begendim.

:);)

Ilelioglu
11.04.2011, 22:24

Herkes kendi adina konussun, ben lazca bilmiyorum.

:D

demirel
11.04.2011, 22:25
--------- Tolga --------

Benim kadromda aynen bu ama Glowacki de oynayabilir

Hürgün Aygün
Kimse Bursa'nın geçen haftaki mağlubiyetine aldanmasın G.Antep alttan geliyor valla 3.lükleri de zora girdi Bursa'nın asılıcaklardır maça..

yatara
Sunan adam ise futbolun duayeni!!!! Faik çetiner.

tam bi trabzon düsmanina benziyor

Ömür Karadeniz
Tv8de yayınlanan bizim stadyum programında geçen altyazıya bakın hele.Trabzonspor-Bursaspor maçı öncesi Ertuğrul Sağlam ve Ünal karaman nerede buluştu.

Ilelioglu
11.04.2011, 22:26

Tolga
serkan giray egemen cale
jaja
umut.

Bu takim sahada olmali,daha komple bir takim adina jaja-alanzinhodan birisi yedege cekilmeli.

Begendim bu ilk on biri. Sol tarafi baya saglama aldin, kaldiki diger türlüde baya saglamdi aslinda.

TS-FAN
11.04.2011, 22:27
Bursaspor'un maça daha rahat çıkmasını isterdim doğrusu.
Artık 3.lük onlar için tehlikede.
Antalyaspor maçını kazansalardı bu maç daha farklı olurdu.
Daha rahat olurlardı.
Zor maç..

Cafer Bulur
11.04.2011, 22:28
Üstelik birde laz oldugunu belirtenler var o forumda.

Böyle lazlik olur mu ,lazliga ihanettir fb yi tutmak.:)

mda61
11.04.2011, 22:29

Kaldı ki Trabzon'da lazlarında çok azınlıktadır. Lazlar, Artvin ve civarında olur. Fikriyatım bu yönde en azından :)

yatara
11.04.2011, 22:29
ahmet agoglu büyük adam ya hahah

karaman6106
11.04.2011, 22:30
:alkış::alkış::alkış:

Tolga
serkan giray egemen cale
jaja
umut.

Bu takim sahada olmali,daha komple bir takim adina jaja-alanzinhodan birisi yedege cekilmeli.:alkış::alkış::alkış:budur işte...bu sistemde rakipler çok gelemez. ortada jaja dahil colman ve selçuk rahatlar...kesinlikle böyle oynamalıyız...

Cafer Bulur
11.04.2011, 22:31
Begendim bu ilk on biri. Sol tarafi baya saglama aldin, kaldiki diger türlüde baya saglamdi aslinda.

Ben saglamciyimdir fatih.:)

Bursasporda bizim acidan sol taraflarinda ali-volkan ikilisi var iyi bir günlerinde bize sikinti yasatabilirler.

Bu acidan dengeli bir kadroyla oynamamiz gerekiyor,biraz ziya dogan vari oldu ama idare edin.:)

Ali İhsan
11.04.2011, 22:32
Antep feneri yenerse Bursa zora giriyor. Yani her halükarda Bursa'nın puan durumuna göre davranması da bizim işimize gelir. Ama ben Bursa'nın delikanlıca mücadele edeceğini düşünüyorum.

Cafer Bulur
11.04.2011, 22:33
Antep feneri yenerse Bursa zora giriyor. Yani her halükarda Bursa'nın puan durumuna göre davranması da bizim işimize gelir. Ama ben Bursa'nın delikanlıca mücadele edeceğini düşünüyorum.
Lig 3 lügü ile 4.lügü arasinda bence büyük bir fark yok.

Bence bursanin bu maca olasi asilma nedeni lig 3.lügü degil prestij maci olmasi acisindandir.

Mustafa Ayazoğlu
11.04.2011, 22:33
Ünder "Trabzonspor araya atılan toplarla sonuca giden bir takım"

Barçada aynı taktiği uyguluyor. Ama çok hızlı ve net pas atan oyuncularla.

Bu rakipler tarafından açıkca deşifre oldu. Birde Selçuk ortalarında atılan goller var.

Özellikle bundan sonra ki maçlarda yeni şeyler denemek lazım.

Ömür Karadeniz
11.04.2011, 22:34
Üstelik birde laz oldugunu belirtenler var o forumda.

Böyle lazlik olur mu ,lazliga ihanettir fb yi tutmak.:)

Kaldı ki Trabzon'da lazlarında çok azınlıktadır. Lazlar, Artvin ve civarında olur. Fikriyatım bu yönde en azından :)
Olay sadece laz dediklerinden değil.Bakıyorsun yok hamsi,yok bilmemne.Ulan oğlum hamsi yemiyormusun sen eğer yiyorsan boğazından geçmez o hamsi.Trabzon laz değildir zate.Kaldıki laz olmak şereftir.Neyse uzatmaya gerek yok sallayın gitsin.

Mustafa Ayazoğlu
11.04.2011, 22:35

Bence bursanin bu maca olasi asilma nedeni lig 3.lügü degil prestij maci olmasi acisindandir.

var
ön eleme oynama birde erken açma geç açma meselesi var.

Ömür Karadeniz
11.04.2011, 22:35

Var var.Fazladan ön eleme oynuyorsun.:)

Mustafa Ayazoğlu
11.04.2011, 22:36
Bursayı göbekten Fenerbahçe geçemedi. Kanatlara oyunu yaymaya çalıştı. Geç kaldı.

Kanatlarımız bu maçta çok etkili olmalı.

Cafer Bulur
11.04.2011, 22:37
var
ön eleme oynama birde erken açma geç açma meselesi var.

Var var.Fazladan ön eleme oynuyorsun.:)
Ilahi arkadaslar bu da hedef mi yahu?:)

Fena mi iste bursa fazladan avrupada mac yapip reklamini yapmis olur.:)

Ali İhsan
11.04.2011, 22:37

3.lük ile 4.lük arasında 15 gün tatil farkı var. Bu sene bjknin erken patlamasının sebebi sezonu çok erken açmasıydı.