PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 29.Hafta | Trabzonspor 1 - 0 Bursaspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Uğur Kalyoncu
16.04.2011, 11:36
şenol hoca bir sürpriz yapsa...
alan-jaja-burak la başlasa umut yedek kalsa...bu maçta alana ihtiyacmız var bence....dikine oynayan 2 adamdan biri...
hocam böyle bir süprize şuan da hiç gerek yok,jaja-alan 2 lisi ile kapanan bir takımı açma ihtimalin hiç yok,hele bir de bursaspor gibi oyun disiplinine sadık,iyi kontraatağa çıkan,kanatları iyi kullanan bir takımla oynuyorsan,bu 2 li ile maç sonunda da en iyi ihtimalle 2 gol yersin...

Ahmet KESKİN
16.04.2011, 11:36
ben demiştim. diycen sonra:D bende antep yener diyorum.:p

+1 aynen içimden böyle geciyor hatta farklı bir skorda bekliyorum 1-3 veya 1-4

Ahmet KESKİN
16.04.2011, 11:38
yanlız futbolcularımızın artık sezon başındaki gibi istekli oynamasını arzu ediyorum... lütfen parcalayın kendinizi 6 mac daha

irfanb
16.04.2011, 11:44
Iki sayfadir bir plaka muhabbeti var.
Plakaya göre bu mac berabere bitecek.
6 + 1 = 1 + 6
:)

vivanet
16.04.2011, 11:47
son maçlarda çok kötü futbol oynuyoruz..ileride top tutucak oyuncumuz olmadığı için ileride baskı kuramıyoruz..engin bir an önce takıma dönmeli..hiç olmazsa 20 dakika oynamalı.şenol hoca bu huyundan vazgeçmeli..

ünsalyılmaz
16.04.2011, 11:48
hava kapalı soğuk ve yağmurlu.. olumsuzluk olarak düşünülsede bunu avantaja dönüştürebiliriz.. mesela yağmur yağınca maraton maçı ayakta izliyor :)

Emre Dumangöz
16.04.2011, 11:55
takımın ilk yarıdaki gibi oynamamasının sebebi baskıdan beyler yoksas bu takım raht ve tecrübeli olsaydı emin olun deli gibi top oynarlar ama cok baskı var üstlerinde malum medya her haberleri yapıoyor

zekeriyya
16.04.2011, 12:05
1 Gün 6 S. 47 Dk. Kaldı

zekeriyya
16.04.2011, 12:06
hava kapalı soğuk ve yağmurlu.. olumsuzluk olarak düşünülsede bunu avantaja dönüştürebiliriz.. mesela yağmur yağınca maraton maçı ayakta izliyor :)

.......... :) ...........

Helvacı61
16.04.2011, 12:07
avniakerde baskı var. kaçan gollerden yada yanlış atılan paslardan bunlara taraftarın verdiği tepkiler takımın moralini bozuyor sorumluluk almamaya başlıyorlar. bu taraftarın suçu zaten şu takım desteklemeyi bir türlü öğrenemedik. oyuncuları sorumluluk aldıklarında mesela kaleye şut attıklarında yanlış tercih bile olsa çok kötüde vursa alkışlamak oralini düzeltmek gerekir. ama takımın futbolunda bir düşüş var belkide taktik öyle daha defansif oynuyor. ne oynarsa oynasın isterse sahaya çıkmadan 3 puanı alsın ben 3 puana bakarım. yıllarca ülkenin en iyi futbolunu oynadıkta ne oldu. iyi oynayıp lige renk veren takım değil. kötü oynayıp şampiyon olan takımı tercih ederim. bizde medyanın yaptığı gibi takıma iyi futbol baskısı yapmayalım 3 puan alınmışsa iyi oynanmış demektir.

lazkerem
Her haberde art niyet aramiyalim dersiniz belki ama bugün neden fenerdeki futbolcuların aldığı ücretle bizimki kıyaslanıyor anlamış değilim
Hatta kıyasa bakarmisiniz
Trabzonspor'un yıldızı jaja ile Fener'de yedek bekleyen bekir aynı ücreti alıyormuş
Şimdi bu haberi biri jaja'ya okusa ne düşünür acaba

zekeriyya
Iki sayfadir bir plaka muhabbeti var.
Plakaya göre bu mac berabere bitecek.
6 + 1 = 1 + 6

irfan abi hesabı şöyle yapalım o zaman

plakaya gör bence 6-1 yeneceğiz :)

ferdi celik
16.04.2011, 12:11
bu macı alacaz alahın izniyle de sampiyon olacaz.

irfanb
16.04.2011, 12:21
irfan abi hesabı şöyle yapalım o zaman

plakaya gör bence 6-1 yeneceğiz :)

Itiraz etmem.
Inşallah.

Cihan-Ucar
16.04.2011, 12:22
yagmur yokmus yarin

http://www.havadurumu.com.tr/turkiye/trabzon_hava_durumu/

Emre GÜRDAL
16.04.2011, 12:24
fb-antep macından medet uman arkadaşlar bir hatırlatma unutmayın ki yıllar önce gaziantep şampiyoluk yarışı içerisindeyken istanbulda fb-antep maçı var ve o macın ilk yarısı 3-0 antepin üstünlugunde bitiyor 2. devre maç nasıl bitiyor bilen varsa yazsın?

titanic
16.04.2011, 12:24
Maçı kazanacağız inşallah, fenerinde bugun yenılmesı halınde kı bu bence yuksek bır ıhtımal.antep ıyı bır takım fenerın hızının kesildiğini ve bu son haftalarda ıstıkrarsız bır grafık sergıleyeceğini düşünüyorum. Şampiyonluk bize çok daha yakın.artsıyla eksisiyle bunu çok fazla hak edıyoruz

titanic
16.04.2011, 12:25
fb-antep macından medet uman arkadaşlar bir hatırlatma unutmayın ki yıllar önce gaziantep şampiyoluk yarışı içerisindeyken istanbulda fb-antep maçı var ve o macın ilk yarısı 3-0 antepin üstünlugunde bitiyor 2. devre maç nasıl bitiyor bilen varsa yazsın?
Evet hatırladım.fener 4-3 almıstı.Bugun artık yatma satma devri bitmiştir.Merak etmein fener antepı yenebılecekse yener

Mehmet Cihan Kocaman
16.04.2011, 12:26

4-3 fener kazanmıştı..

exelans_25
16.04.2011, 12:31
antepten bu akşam hiçbir ümidim yok saçma sapan bir şekilde akılları kupa maçında.açık oynayacaklar muhtemelen.böylece ilk 20 dkda 2 gol yerler maç biter.tolunay hocam 96yı hatırla maça öyle çık

KaRaKaN61
16.04.2011, 12:31
Antepin basinda Tolunay Kafkas var, onuda unutmayin.

Emre GÜRDAL
16.04.2011, 12:33
mücadele eder gibi gözüküp fb kalesine hiç gitmeyen bursaspor gibi oynar antep fb de duran toptan lugano atar maç biter....

Murat Engin Akyüz
16.04.2011, 12:33
Antepin basinda Tolunay Kafkas var, onuda unutmayin.

Kayseri'nin başında da Şota vardı noldu?

Birtan Karaman
16.04.2011, 12:35
Kayseri'nin başında da Şota vardı noldu?

Şota daha çömez.

Öğrenecek yavaş yavaş. :)

exelans_25
16.04.2011, 12:35
milletin eski topçuları resmen alenen yatıyor bizimkiler ekstra motivasyonla çıkıyor, biz yatmalarını istemiyoruz sadece her maça çıktıkları gibi çıksınlar.gabriç-şota ve bülent uygun örnekleri ortada

Ertan1982
16.04.2011, 12:36
Ne Kupasi.Antep Kupadan elendi ilk macta yedikleri farktan sonra bu is bitti.Ben 1 Puan bekliyom Antepten.O mac satma olayida baslarinda Celal Dogan vardi o zaman Cavcav dan sonra en paragöz adam.

Murat Engin Akyüz
16.04.2011, 12:36
Şota daha çömez.

Öğrenecek yavaş yavaş. :)

Valla onun çömezliği gayet fenere idi :)

Enes Başkaya60
16.04.2011, 12:37
Allahın izni ile bu maçı da alacağız...

zekeriyya
16.04.2011, 12:38
şampiyonluk artık tamamı ile bizlerin elinde
kimsenin puan kaybetmesini beklemeden
oynadığın 6 maçıda alamalısın.
bundan başka gerçek yok

Ali YİĞİT
16.04.2011, 12:43
Valla onun çömezliği gayet fenere idi :)

Şota o maçta futbolcularının ihanetine uğramıştır.

İkincisi Tolunay'ı Trabzonspor maçlarında çok gördük sinirden su şişesi fırlatmalar kulübeyi tekmelemeler falan filan neyse dillendirmek istemiyorum...

exelans_25
16.04.2011, 12:46
bize bizden başkasından fayda yok.6 maçı da almalıyız

Mehmet Cihan Kocaman
16.04.2011, 12:51
bize bizden başkasından fayda yok.6 maçı da almalıyız

evet de antepin puan alması ve puan farkını 4'e 5'e çıkartmamız fena olmaz hani :D zorlu maçlar varken hem de.

Emre Bekar
16.04.2011, 12:51
Fenere bakmamıza gerek yok.İlk yarıda son 6 maçdan 5 galibiyet 1 beraberlik çıkardık.Şİmdide 6 galibiyet yapabiliriz.

Alihan Ertürk
16.04.2011, 13:00
http://www.sporzin.com/image.php?path=images/haberler/2310.jpg&width=640

zafercalikoglu
16.04.2011, 13:13
zor maç olacak,zor maçı kolaya cevirecek olan taraftarımız olacak,Allahın izniyle alıp yolumuza devam edeceğiz..

Kaan
16.04.2011, 13:16
Piotr'a hafta başında durumu ciddi değil demediler mi yahu? :o

Mehmet Cihan Kocaman
16.04.2011, 13:17
Futbolcular topu kaptırdığında , gol kaçırdığnda yuhalamak yerine destek vermeliyiz..Gol yediğimizde (allah göstermez inşallah) bursasporluların sesi çıkmasın diye ıslıklayıp avazımız çktığı kadar bağırarak takıma destek vermeliyiz.

aytn
16.04.2011, 13:19
inşallah 2010-2011 ŞAMPİYONLUK KUPASI bizim olacak .karadeniz fırnıtasıyız biz estimi fena eseriz şenol hocanın taktikleri oyuncularımızın oyunlarıyla kazanırız . kupa bize yakışır

Emre Dumangöz
16.04.2011, 13:25
bide oyuncu oyundan çıkarken alkış yerine ıslıklar flan duyuorm nefret ediyorm :S ya bir pozisyon kactında yada futbolcu oyundan cıkarken alkışlamak cokmu zor

Alper Calik
16.04.2011, 13:28
Allah ınızı severseniz, bu maçta NE OLURSA OLSUN bizim futbolcuları ıslıklamayalım. NE OLURSA OLSUN. İsterse boş kaleye atamasınlar. Daima ALKIŞLAYALIM.

Bursasporu ıslıklayabiliriz (hakaret kesinlikle olmamalı, hem ayıp bize yakışmaz, hem de onları daha çok hırslandırır)

Maç sonu her iki takımı da alkışlamalıyız.

Lütfen herkes etrafındakilere göz kulak olsun.

Allah yardımcımız olsun.

Kenan Berber
16.04.2011, 13:29
Maç başlayacak Kayseri maçının başlangıcı gibi çok güzel bi atmosfer olacak ilk 5-10 dk sonra susuyoruz ama o taraftarla birlilte takımda bastırıyor rakibin eli ayağına dolanıyor Kayseri maçının başını izleyin. ama sonra taraftar duruluyor sanki rakip kendine geliyor inşallah bu maç maç sonuna kadar adam gibi destek olur stadda

Alper Calik
16.04.2011, 13:29
Antep e umut bağlamayın, bizim kendi işimize bakmamız gerek. 2 puan önde olmak HİÇBİR İŞE YARAMAZ ŞU ANDA. Beraberlikte bile lider FB.
Kendi işimize bakalım. Bursa maçına odaklanalım.

Alper Calik
16.04.2011, 13:32
Maç başlayacak Kayseri maçının başlangıcı gibi çok güzel bi atmosfer olacak ilk 5-10 dk sonra susuyoruz ama o taraftarla birlilte takımda bastırıyor rakibin eli ayağına dolanıyor Kayseri maçının başını izleyin. ama sonra taraftar duruluyor sanki rakip kendine geliyor inşallah bu maç maç sonuna kadar adam gibi destek olur stadda

Top rakipte iken ISLIKLARSAK,

- hem rakibin morali bozulur
- hem takımımız kendine gelir

Arkadaşlar, oyuncuların bir İŞARETE ihtiyaçları olur bazen maç içinde. Hepsinin aynı anda oynamaları-koşmaları BİRLİKTE HAREKET ETMELERİ için İŞARET gerek.

Takımımız durduğunda biz bu işareti

-rakibi ıslıklayarak
-Trabzon gol, Oyna Trabzon ne bileyim bir sloganla oyuncuları uyandırmak gerek.

Aralarında birkaç tanesi durunca, diğerlerinin çabası BOŞUNA ENERJİ SARFİYATI oluyor.

Eğer dururlarsa, HEPSİNİ BİRLİKTE OYNATMAMIZ gerek.

Bu da taraftarın, bizim işimiz.

diplomat61
16.04.2011, 13:34
Maç İçin Herşey Hazır...

-Forma
-Bayrak
-Atkı
-Bilet
:))

Uğur Kalyoncu
16.04.2011, 13:45
Bursaspor kulubünün veya Ertuğrul sağlamın yatma gibi bir düşüncesi olmayabilir ama iş futbollcularda biter,ben kendi adıma türk oyuncuların bazılarının başta da ömer erdoğan ve ali tandoğanın bu eğilimde olacağını düşünüyorum.,İNŞALLAH taraftarımız da maçta sahada rakip futbolcuları kışkırtıcı,tahrik edici hareketlerde bulunmaz,sesiz sedasız bir şekilde 3 puanı alırız...

TSunami_69
16.04.2011, 13:58
bursayı yenmesine yeneriz de yaa sonrasıı......hep stresli haftalar... niye bizim maç sonra oynanıyor....oyuncular taraftarlar strese giriyor

cihatöztürk
16.04.2011, 13:59
Son 4 hafta maçlar aynı saate oynanacak deyilmi ???

Helvacı61
16.04.2011, 14:00
Bursaspor kulubünün veya Ertuğrul sağlamın yatma gibi bir düşüncesi olmayabilir ama iş futbollcularda biter,ben kendi adıma türk oyuncuların bazılarının başta da ömer erdoğan ve ali tandoğanın bu eğilimde olacağını düşünüyorum.,İNŞALLAH taraftarımız da maçta sahada rakip futbolcuları kışkırtıcı,tahrik edici hareketlerde bulunmaz,sesiz sedasız bir şekilde 3 puanı alırız...
bu nasıl yorumdur. adamları resmen hedef gösteriyorsun. şimdi maça en çok onlar asılır. yahu bu yatma kalkma muhabbetleri sıktı ama bursa bize yatsa ne olur kalksa ne olur. iki takımın kalitesi ortada. maç bizim sahamızda döve döve yeneceğiz demediğimiz hiç bir takımı yenemiyoruz. bursa maçını bu kadar dert etmek yanlış bana göre sıradan bir anadolu takımıyla oynayacağız. hepsi bu sonuçta biz ankaragücünüde yenemedik. futbolda bunlar var abartmayın şu bursa maçını sizin yazdıklarınıza bakan derki. aralarında bir rekabet var ayıptır yahu pireyi deve yapmayın ama rakibide küsümsemeyelim olay bu

Mehmet Ç.
16.04.2011, 14:01
http://fanatik.ekolay.net/Default.aspx?atype=GaleriDetay&ArticleID=221517&KategoriID=88&Page=1

Ilk 5'de 3 oyuncumuzun bulunmasi aceba yatiyorlar denen lolipolara ne ifade eder??

Helvacı61
16.04.2011, 14:03
bu site takip edilen bir site yorumlarımıza dikkat edelim

Eto'o
16.04.2011, 14:14
INSALLAH vurdugumuz GOL olur

bordoylamavi
16.04.2011, 14:25
bursada kart cezalıları kimdi serdar ve turgay diye hatırlıyoum basşka varmıydı

Kaya
16.04.2011, 14:25
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/215472_10150224627261815_8715106814_9106699_815461 3_n.jpg (http://www.facebook.com/bordomavi.net)

vivanet
16.04.2011, 14:26
valla göreledeyim trabzon taraftarından çok bursa tarafarı geliyor yarın maça yazık..millet trabzona düşman burda..

Eto'o
16.04.2011, 14:27
bursada kart cezalıları kimdi ömer ve turgay diye hatırlıyoum basşka varmıydı
omer degil abi serdar aziz ile turgay var

zaferyıldız
16.04.2011, 14:28
hiç umudum yok antepten ,önemli olan bizim kazanmamız

ancak fb li olmayan bir çok anteplinin gözünde de bu maçta fb den alınacak puan :

geçmişte verilen şampiyonluğun(saklı kalmış) intikamı olur

bu da bir gerçek...

ne var ki bu hafta ile birlikte değişecek sanırım ama bizim sonra oynamamız ,

üstüne bir de fenerin zor maçları kolay !! alması ve sonra bizim oynamamız..

takımı ve taraftarımızı çok olumsuz etkilemektedir..

işte bu yüzden

olmaz ama fener puan kaybederse ..şampi olduk demektir

veya alırsa ki oyle olur , kalan en zor maç bizi bekler demektir...

ben hafta arası ne oldu olmadıya çok bakmadan ,

enginin mutlaka bu maçta kullanılması gerektiğini düşünüyorum

tabi o tam bir silah !, o yuzden doğru kullanabilirsek işe yarar

burak egemen in yanına birde engin maçın gerginlik katsayısının artması de demek olabilir,

işimizin beklendiğinden çok kolay olması da

UtopyaTs
16.04.2011, 14:28
Son 4 hafta maçlar aynı saate oynanacak deyilmi ???

evet son 4 hafta aynı saatte

Helvacı61
16.04.2011, 14:30
valla göreledeyim trabzon taraftarından çok bursa tarafarı geliyor yarın maça yazık..millet trabzona düşman burda..
bilmediğimiz bi yer olsa inanacaz ha iki tane topitoş gördün diye tırsma:D biz istanbulu sallıyoruz. senin dediğine bak

Emre Dumangöz
16.04.2011, 14:30
lütfen pozisyon futbolcu cıkarken maç bitti zaman alkış lütfen alkışşşşşşşş ıslık nedir ya ıslık öttürme mazidekaldı o alkış yeter bir pozisyon kaçtı zaman alkışlamak bile takıma güven ve ateşlemye yeterli lütfen sadece alkışş

Uğur Kalyoncu
16.04.2011, 14:35
bu nasıl yorumdur. adamları resmen hedef gösteriyorsun. şimdi maça en çok onlar asılır. yahu bu yatma kalkma muhabbetleri sıktı ama bursa bize yatsa ne olur kalksa ne olur. iki takımın kalitesi ortada. maç bizim sahamızda döve döve yeneceğiz demediğimiz hiç bir takımı yenemiyoruz. bursa maçını bu kadar dert etmek yanlış bana göre sıradan bir anadolu takımıyla oynayacağız. hepsi bu sonuçta biz ankaragücünüde yenemedik. futbolda bunlar var abartmayın şu bursa maçını sizin yazdıklarınıza bakan derki. aralarında bir rekabet var ayıptır yahu pireyi deve yapmayın ama rakibide küsümsemeyelim olay bu
kardeşim sen şaka mısın,yok hedef gösteriyosun falan yazmışsın..
Bursasporu büyütmeyin falan muhabbeti de yapmışsın,tarihsel anlamda bursa kim de ben onu büyüteceğim,ben bursa da oturyorum ve bursanın çapını da çok iyi biliyorum ama bir de gerçekler var,bu takım geçn yılın şampiyonu ve sen her ne kadar sıradan bir anadolu takımı diyecek kadar içi boş bir yorum yapsanda mevcut bir potansiyelleri var,ve bizim taraftarımız da 3 puan dan geçti,yok asacağız,yok yıkacağız gibi muhabbetlere daldı,önemli bir maç arefesinde gerginliğin rakibi kışkırtmanın tahrik etmenin alemi yok sessiz sedasız maçı kazanalım diyorum sen ne diyosun,şaka gibisin..

vivanet
bilmediğimiz bi yer olsa inanacaz ha iki tane topitoş gördün diye tırsma:D biz istanbulu sallıyoruz. senin dediğine bak

Dostum fenerlisi,gs lisi burda trabzona düşman..herşey görüldüğü gibi değil ne yazıkki..

My
lütfen pozisyon futbolcu cıkarken maç bitti zaman alkış lütfen alkışşşşşşşş ıslık nedir ya ıslık öttürme mazidekaldı o alkış yeter bir pozisyon kaçtı zaman alkışlamak bile takıma güven ve ateşlemye yeterli lütfen sadece alkışşEngiliz taraftarlarına bukonuda hayranım. Pozisyoan anında tepki. Her daim destek. Şut atar auta çıkar AAUU! ondan sonra alkış kıyamet. Bizde ise lütfediyorlar aman aman..

Eto'o
16.04.2011, 14:36
ilk 15 dakikada mac 2-0 olsada rahat bi mac izlesek

doctorsurgeon
16.04.2011, 14:36
benim Tolunay, Şota gibi eski TS'lilerden hiçbir beklentim olmadı. Nitekim Şota bunu kanıtladı. Gölge etmesinler başka ihsan istemiyorum. Bugünkü maç ilk 15-20 dak Fener lehine biter.

vivanet
16.04.2011, 14:38
şöyle izah edeyim sana ,trabzona gelince ooo hemşerim trabzon çok iyi gdiyor inşalla şampiyon olursunuz diye yalanıp buraya gelince ataıp tutanlar çok..gs yağmurluğu ile uzun sokakta gezdiğini ve yemin edenler var...az önce tartıştık bir saat.

My
16.04.2011, 14:40
Dostum fenerlisi,gs lisi burda trabzona düşman..herşey görüldüğü gibi değil ne yazıkki..İyi de dost mu olmasını bekliyordun. Yahu ateş olsalar cürumları kadar yer yakarlar :)

Fatih Özkan
şöyle izah edeyim sana ,trabzona gelince ooo hemşerim trabzon çok iyi gdiyor inşalla şampiyon olursunuz diye yalanıp buraya gelince ataıp tutanlar çok..gs yağmurluğu ile uzun sokakta gezdiğini ve yemin edenler var...az önce tartıştık bir saat.

Olabilir...
Gs montu ile gezen bir adam görmüştüm bir defasında.
Forma ile gezen de bir genç vardı. Kesmiştim önünü ne iş diye...

bordoylamavi
omer degil abi serdar aziz ile turgay var
ha evet sonradan fark ettim düzelttim bende ömer değil serdar. serdar ın yerine öemri oynatacak diye okumuştum ordan kafama takılmış

Emre GÜRDAL
16.04.2011, 14:43
trabzon'da isteyn istedigi formaylan gezer kimse bişe diyemez kime ne eskidendi gezemezsin falan filan şimdi trabzon'lu olupta fb forması giyip gezenler var...

vivanet
16.04.2011, 14:46
Olabilir...
Gs montu ile gezen bir adam görmüştüm bir defasında.
Forma ile gezen de bir genç vardı. Kesmiştim önünü ne iş diye...

ee iyiya işte kesin başlarını öyle adamların..sonra atıp tutuyorlar sağda solda biz öyle böyle yaptıkta bişey diyemediler diye..

Ahmet Kuru
16.04.2011, 14:47
bursanın durumundan ziyade biz kendimize bakmalıyız.
Son zamanlarda çok iyi bir oyun oynayamasakda,rakibe net pozisyon vermemeyişimiz bizim için avantaj.Her ne kadar defanstaki ikili sürekli değişsede kim oynarsa oynasın iyi bir oyun çıkarıyor.Bu bizim için büyük bir avantaj.Defanstaki iyi oyunun aynısınıda hücumdada yapabilirsek eğer Bursa maçından da kayıpsız geçeceğiz.Fakat bu maçta özellikle kanatları kullanmalıyız diye düşünüyorum.Bursa kapalı bir oyun oynayacaktır bize karşı anca kanatlardan aşabiliriz katı savunmayı.
Herşey çok güzel gidiyor.İnşallah Mayıs ayıda bu güzellikte devam edip mutlu sona ulaşırız.

Çorum da Vatani görevimi yapmaktayım.Nöbetteki askerin duası kabul olurmuş derler,her dakika dua ediyorum.Mevlam kabul eder inşallah...
bu arada Şafak 30 :)

Fatih Özkan
16.04.2011, 14:47
ee iyiya işte kesin başlarını öyle adamların..sonra atıp tutuyorlar sağda solda biz öyle böyle yaptıkta bişey diyemediler diye..

Kesin başlarını derken ?
Şahsen güzellikle uyarıyorum. Bu zamana kadar da ters çıkan olmadı...

Helvacı61
16.04.2011, 14:54
kardeşim sen şaka mısın,yok hedef gösteriyosun falan yazmışsın..
Bursasporu büyütmeyin falan muhabbeti de yapmışsın,tarihsel anlamda bursa kim de ben onu büyüteceğim,ben bursa da oturyorum ve bursanın çapını da çok iyi biliyorum ama bir de gerçekler var,bu takım geçn yılın şampiyonu ve sen her ne kadar sıradan bir anadolu takımı diyecek kadar içi boş bir yorum yapsanda mevcut bir potansiyelleri var,ve bizim taraftarımız da 3 puan dan geçti,yok asacağız,yok yıkacağız gibi muhabbetlere daldı,önemli bir maç arefesinde gerginliğin rakibi kışkırtmanın tahrik etmenin alemi yok sessiz sedasız maçı kazanalım diyorum sen ne diyosun,şaka gibisin..
ben diyorum ki söylediklerinin bazıları doğru mesela ekstra hiçbirşey yapmayalım. rakibi kışkırtmayalım ama diğer rakiplerden farklı bişey yapmayalım filanca oynamaz falanca asılmaz da demiyelim. maça 3 puan dışında bir anlam yüklemeyelim arada sanki bir rekabet varmış gibi algı yaratırsak bizden çok onlar havaya girer. adamların 13 maçta bir beraberliği var öyle bir hava esitiriliyorki duyanda derki denk güçlerin karşılaşması olacak. ben diyorumki fesleriz bunu rahat söylüyorum gücümü iddamı tarihten alıyorum. bursayı eze eze yeneceğiz. ahanda kışkırttım istanbul da olduğu gibi bursada olduğu gibi bursanın bizi yenme ihtimali eskişehirin bizi yenme ihtimalinden daha az hatta yok denecek kadar az. biz istanbul da beşiktaş maçını kışkırta kışkırta yendik. hemde sahalarında

ccd6167
16.04.2011, 14:55
bursada omer erdogn ibrahım ozturk ozan ipek boy ortlaması yüksek diğerleri cok yuksek değil..duran toplarda li oynarsaa bana göre egemen giray burak umut jaja ceyhun gol bulabılırler..duran toplardan atacagımız gol takımın motivasyonu artırır..

Mehmet Cihan Kocaman
16.04.2011, 15:04
Bişey sorucam ,

Yol tarafı kale arkasında hangi taraftar grupları var ? Çok acil lazım lütfen.

Sinan Sağlam
16.04.2011, 15:05
Yazıyorum şuraya en rahat maçlarımızdan bırısı olacak , başta rıdvan olmak uzere butun medya kucuk dılını yutacak....
Ertugrul kontrolu tumden yıtırmıs durumda , macı ıyı ıdare edebılecegını dusunmuyorum.....
Bursa'nın halihazırdakı durumuna bakılırsa da oyle kapalı ve kontrollu bı oyun oynayacagını dusunmuyorum....
Tek hedeflerı olabılır o da flaş bı galıbıyet , gelecek seneye ümitleri yesertebılmek ıcın.....
Gecen hafta bursa macını Serdar azız sarık kart gorene kadar tum dıkkatle ızledım ve o dakkadan sonra hedefıme ulasıp gercek kertenkeleleri gormek ıcın national geographic e gectım.....
Serdar aziz yoksa bursa defansı araya adam da kacırır kademe hatası da yapar
Rahat olun , rahat alırız bu maçı......

Mehmet Ç.
16.04.2011, 15:07
bişey sorucam ,

yol tarafı kale arkasında hangi taraftar grupları var ? Çok acil lazım lütfen.

bmn.......

Atakan
16.04.2011, 15:07
İlk defa bu akşam şampiyonluk ile ilgili bir rüya gördüm. Bu ilk kez oldu ve ağlıyordum resmen. Şampiyonluk sevinci yaşamak güzeldi.Her ne kadar rüya olsa da.

Hqmi
16.04.2011, 15:10
Varsın ezikler puan kaybetmeyi beklesin ama çok beklerler. :D Kazanıcaz..

Çağdaş DENİZ
16.04.2011, 15:11
Son zamanlarda çok iyi bir oyun oynayamasakda,rakibe net pozisyon vermemeyişimiz bizim için avantaj.Her ne kadar defanstaki ikili sürekli değişsede kim oynarsa oynasın iyi bir oyun çıkarıyor.Bu bizim için büyük bir avantaj.Defanstaki iyi oyunun aynısınıda hücumdada yapabilirsek eğer Bursa maçından da kayıpsız geçeceğiz.Fakat bu maçta özellikle kanatları kullanmalıyız diye düşünüyorum.Bursa kapalı bir oyun oynayacaktır bize karşı anca kanatlardan aşabiliriz katı savunmayı.
Herşey çok güzel gidiyor.İnşallah Mayıs ayıda bu güzellikte devam edip mutlu sona ulaşırız.

Çorum da Vatani görevimi yapmaktayım.Nöbetteki askerin duası kabul olurmuş derler,her dakika dua ediyorum.Mevlam kabul eder inşallah...

kardeşim benim memleket de çorum hayırlı tezkereler diliyorum sana.
inş. duaların kabul olur...

Bekir
16.04.2011, 15:11
Bu gece Rüyamda Bursaspor'a 1-0'dan 2-1 yenildik Ama işin tuhaflığı lig maçı değildi Kupa finaliydi..

Mehmet Cihan Kocaman
16.04.2011, 15:12
bmn.......

benim yol tarafına biletim var da bi organizasyon falan var mı ?

Cem Akyüz
16.04.2011, 15:15
İçimden 2-0 kazacağız diye geçiyor

Mehmet Ç.
16.04.2011, 15:17
benim yol tarafına biletim var da bi organizasyon falan var mı ?

bu macta pankart acilacak iste..

yanliz biri dogrulasin dedigimi ?? ben böyle biliyorum.. Bordomavi.net diger tarafta da olabilir :D

Yiğit Gayretli
16.04.2011, 15:19
Olacak olacak !

slmn
16.04.2011, 15:20
Arkadaşlar aldığım kapalı yan biletini satıyorum aldığım fiyata kalearkasında bilet buldum çünkü iletişime geçin lütfen.Kapalı yan biletleri tükenmiş gözüküyor.

Mehmet Cihan Kocaman
16.04.2011, 15:22
bu macta pankart acilacak iste..

yanliz biri dogrulasin dedigimi ?? ben böyle biliyorum.. Bordomavi.net diger tarafta da olabilir :D

yok deniz tarafı olamaz orda trabzonlu gençler ve çılgınlar var bu maçta gurbetçi gençler de gelicek oraya..Biri yardım etsim bmn yol tarafı kale arkasında mı ;D

Sinan Sağlam
16.04.2011, 15:25
eskişehir maçı için organızayon var mı ? bilgisi olan var mı?

Yiğit Gayretli
16.04.2011, 15:25
Bursa'yı 4-1 yeneceğiz. Rüya tabirleri kitabı sf. 82...

Sinan Sağlam
16.04.2011, 15:27
akşam turk futbol tarıhıne bir hakem faciası daha eklenecek diyorum , Hüseyin Göçek bu maç için biçilmiş kaftan ....
tarihe tanıklık etmek ıcın sabırsızlanıyorum.......

Asi Çaykaralı61
16.04.2011, 15:28
Miller: Trabzon'la işimiz çok zor
[/URL]
http://www.haber61.net/images/news/37797.jpg

Kenny Miller'den Trabzonspor yorumu...

Trabzonspor'un Bursaspor ile yapacağı maç öncesi açıklamalarda bulunan Kenny Miller, Trabzonspor'un şampiyonluğa çok yakın olduğunu ve zor maç olacağını söyleyerek, "Trabzonspor fantastik bir sezon geçiriyor. Biz Fenerbahçe karşısında güzel bir oyun sergiledik ve kazanabileceğimiz bir maçtı.
Trabzonspor maçı bizim için çok zor olacak. Onlar da tabiki galip gelip 3 puanı almak adına ellerinden gelenin en iyisini yapacaklar kazanan da zaten şampiyonluğun düğümünü çözmüş olacak.
Kazanmak istiyoruz ancak çok ama çok zor gözüküyor" dedi.

[URL]http://www.haber61.net/news_detail.php?id=80429 (http://www.haber61.net/news_detail.php?id=80429)

Yiğit Gayretli
16.04.2011, 15:28
akşam turk futbol tarıhıne bir hakem faciası daha eklenecek diyorum , Hüseyin Göçek bu maç için biçilmiş kaftan ....
tarihe tanıklık etmek ıcın sabırsızlanıyorum.......

Çok karamsarsın Sinan abi etma da :)

Sinan Sağlam
16.04.2011, 15:29
yiğit bu ruya tabırcısı sen mısın?

Sinan Sağlam
16.04.2011, 15:31
yiğit antep bu fenerı havada karada goturur ama ceza sahası etrafında verılecek serbest vuruslara ve hızlı antep ataklarında kalkacak ofsayt bayraklarını gordugunde keşke sinan abi yanılsa diyeceksın:)
Bariz penaltılar bariz kırmızı kartlar acemi hakem işiydi , artık sene basında antalyadakı hakem semınerlerınde bu işlerin incelikleri anlatılıyo...
Çaktırmadan nasıl verecekler gör bak....

Asi Çaykaralı61
Egemen'in takımımıza dönmesi gücümüze güç katacaktır geçen hafta kart cezalısı olduğu için oynayamadı ama genede maçı kazanmıştık.Bu maçda Egemen'in takımımıza dönmesi bizim için iyi olacak.Miller'a adım attırmaz :)

Yiğit Gayretli
yiğit bu ruya tabırcısı sen mısın?

Kitaba bakıp o sayfayı bulamadın galiba abi :) tabircilere özendim diyelim :)

Sinan Sağlam
16.04.2011, 15:33
yiğit hasanı huseyını bırakalım da gıdıyomuyuz eskısehır macına?

Yiğit Gayretli
16.04.2011, 15:35
yiğit antep bu fenerı havada karada goturur ama ceza sahası etrafında verılecek serbest vuruslara ve hızlı antep ataklarında kalkacak ofsayt bayraklarını gordugunde keşke sinan abi yanılsa diyeceksın:)
Bariz penaltılar bariz kırmızı kartlar acemi hakem işiydi , artık sene basında antalyadakı hakem semınerlerınde bu işlerin incelikleri anlatılıyo...
Çaktırmadan nasıl verecekler gör bak....

Onu zaten yapıyorlar Sinan abi. Hep ince ince kıyıyorlar. Biz buna rağmen lideriz işte. O yüzden çok karamsar olma sen :)

Mehmet Cihan Kocaman
16.04.2011, 15:37
Abi bi cevap verin :) BMN yol tarafı kale arkasında mı ? Maça giderken bi organizasyon , yürüyüş falan var mı ??

Yiğit Gayretli
16.04.2011, 15:41
yiğit hasanı huseyını bırakalım da gıdıyomuyuz eskısehır macına?

Aklımda yok değil abi. Tam sınavlarımın bitişine denk geliyor. Bir stres atasım tarihe tanıklık edesim var. Bakalım fiyatlar dengesi kantarda hangi kefeyi indirecek aşağı...

Sinan Sağlam
16.04.2011, 15:42
Yiğit allahtan bu bızım topcular ve hoca da senın gıbı sakin ya benım gıbı gergın ve panık atak olsalar nolurdu tahmın bıle edemıyorum:)
İşte trabzonun yenı taraftar profılı senın gıbı olmalı benım gıbıler de bı sampıyonluktan sonra durulur artık......:)

Barış Burak
16.04.2011, 15:42
Abi bi cevap verin :) BMN yol tarafı kale arkasında mı ? Maça giderken bi organizasyon , yürüyüş falan var mı ??
yol tarafında

Sinan Sağlam
16.04.2011, 15:44
Yiğitim maça gitmeye niyetin varsa bana yeter , bı organızasyon yapmanın zamanı geldı artık:) ben tum ıslerımı nobetlerımı ayarladım....İşim gücüm yok o hafta boşum de yeter bana , hattan ayrılma yapcaz bi şeyler:)

Barış Burak
16.04.2011, 15:45

Allahım dualarını kabul eder inşaallah abi... Gel tezkereeee:)

Yiğit Gayretli
16.04.2011, 15:47
Yiğit allahtan bu bızım topcular ve hoca da senın gıbı sakin ya benım gıbı gergın ve panık atak olsalar nolurdu tahmın bıle edemıyorum:)
İşte trabzonun yenı taraftar profılı senın gıbı olmalı benım gıbıler de bı sampıyonluktan sonra durulur artık......:)

Hiç de sakin falan değilim abi. Sadece dışavurumunu engellemeyi öğrendim şu süreçte :)

Yiğitim maça gitmeye niyetin varsa bana yeter , bı organızasyon yapmanın zamanı geldı artık:) ben tum ıslerımı nobetlerımı ayarladım....İşim gücüm yok o hafta boşum de yeter bana , hattan ayrılma yapcaz bi şeyler:)

Hep hattın ucundayım abi. Çok istiyorum tribünde olmayı :) :)

Barış Burak
16.04.2011, 15:47

görelede millet Trabzona düşman?

abi görele Giresundaki en çok Trabzonsporlunun olduğu yerlerden biri

B.Yiğit
16.04.2011, 15:57
Giresunlular genelde trabzonspor'a ya düşman yada sever arası yok. Düşman olanlar çekemeyenler

Emre Dumangöz
16.04.2011, 16:01
jaja varsa sıkıntı yok :D o adam cok güveniyorum jaja sallıcak bursaya bitane

Asi Çaykaralı61
16.04.2011, 16:02
Bursa'ya ne kadar bilet ayrıldığı hakkında bilgisi olan var mı ?

Alihan Ertürk
16.04.2011, 16:03
Bursa'nın 15 otobüsü dolmuş! Geliyorlar! :rolleyes:

yatara
16.04.2011, 16:07
yarin olsada izlesek Trabzonsporumuzun galibiyetini :D

Asi Çaykaralı61
16.04.2011, 16:08
Taraftarlarımıza önemli duyuru

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/7045-5U2G4Q5S.jpg

Takımımızın Bursaspor ile oynayacağı müsabaka öncesi taraftarlarımıza yönelik olarak kulübümüzden bir duyuru yapıldı.

Duyuruda Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun gereği kurallara aykırı davranan taraftarlara çok ağır cezalar verileceği vurgulandı. Özellikle kulübümüzün ceza almaması için UEFA’nın “respect” (saygı) kampanyasına atıfta bulunularak yapılan uyarıda, rakibe ve hakeme yönelik hiçbir şekilde küfürlü tezahüratta bulunulmamasının altı çizilirken, yabancı madde konusunda da taraftarların dikkati çekildi. Tribünlerde otokontrolün önemi vurgulanırken, sağduyulu taraftarların gerekli gördükleri durumlarda güvenlik güçlerinden yardım talep etmeleri istendi.

Bu nedenle taraftarlarımızın stadyumlarda koltuk kırılmaması, meşale yakılmaması başta olmak üzere sahaya konfeti, yabancı madde atılmaması (çakmak, bozuk para, pet şişe), küfürlü tezahürat yapılmaması ve merdiven boşluklarına oturulmaması konularına büyük önem vermesi gerekmektedir.

Bu gibi eylemler neticesinde kulüplerin ciddi cezalarla karşı karşıya kaldığı ve eylemi gerçekleştirenlerin de yeni yasa gereği çok ağır bir şekilde cezalar alacaktır..

Açıklamada şu görüşlere yer verildi: “Daha önce -oynadığımız maçlarda yakılan çok sayıda meşale ve sahaya giren seyirciler nedeniyle önemli miktarda para cezası almıştık. Taraftarlarımızı meşale yakmamaları konusunda duyarlı olmaya bir kez daha davet ediyoruz. Kulübümüzün boş yere maddi kayba uğramamasına özen gösterelim.

Bu nedenle kulübümüzün maddi –manevi zarara uğratılmaması için tüm taraftarlarımızdan konuya hassasiyet göstermelerini, meşale yakmamalarını, sahaya başta konfeti olmak üzere yabancı madde atmamalarını, koltuklara zarar vermemesini, kötü tezahüratta bulunmamalarını ve merdiven boşluklarına oturmamalarını istiyoruz.

Taraftarlarımızdan konuya hassasiyet göstermelerini ve takımımızı tüm maç boyunca centilmence desteklemelerini bekliyoruz”

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=7045#Icerik

Asi Çaykaralı61
16.04.2011, 16:09
Bursaspor ile 70. randevu

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/7046-6T3F5O5R.jpg

Takımımız ile Bursaspor, yarın H. Avni Aker Stadı'nda yapacakları maç ile birlikte ligde 70. kez karşı karşıya gelecekler.

Bugüne dek 2 takım arasında yapılan 69 lig maçında, Bordo-Mavili ekibimizin galibiyetlerde 36-8 üstünlüğü bulunuyor. 25 maçta ise taraflar sahadan beraberlikle ayrıldı.
Takımımız, söz konusu karşılaşmalarda 103 gol atarken kalesinde 46 gol gördü.

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=7046#Icerik

ozturk
16.04.2011, 16:12
İnşallah yarın olay falan çıkmaz...

asilhamsi
16.04.2011, 16:12
bursaspor funpage: Kazanirsak uzunsokakta yuruyus yapacagiz.
Trabzonlu birisi: Siz hic mermiye kafa attiniz mi?

:):)..arkadaş yayınlamış facebooktan:)

:d:d:d:d:d

B.Yiğit
16.04.2011, 16:15
bursaspor funpage: Kazanirsak uzunsokakta yuruyus yapacagiz.

Heralde biraz dayak yiyeceklerini sanıyolar öldürürler adamı. Manyak çok trabzon'da :)

Mehmet Cihan Kocaman
16.04.2011, 16:17
Bursa'ya ne kadar bilet ayrıldığı hakkında bilgisi olan var mı ?

misafir tribün onların işte..Kapasitesini tam bilmiyorum 1100 falandı galiba :)

Mehmet Cihan Kocaman
16.04.2011, 16:19

nerden biliyorsun ? Öyleyse mutlaka emanetleriyle geliyolardır..Meydanda bi karşılama yapalım şunlara yarın..

Alihan Ertürk
16.04.2011, 16:19
nerden biliyorsun ? Öyleyse mutlaka emanetleriyle geliyolardır..Meydanda bi karşılama yapalım şunlara yarın..

ççç

Daha 1-2, zorlasak 3 otobüs zor doldurmuşlardır.. Ne 15'i. :D

Mehmet Cihan Kocaman
16.04.2011, 16:24
ççç

Daha 1-2, zorlasak 3 otobüs zor doldurmuşlardır.. Ne 15'i. :D

:D

bence 7-8 otobüsle gelirler ;) Ama geldikleri gibi giderler :D

Barış Burak
16.04.2011, 16:30

15 otobüs?:):):)

kaç kişilik yer ayrılmış onlara? dıaşrıda izleyecek bir kısmı demek ki:)

cihatöztürk
16.04.2011, 16:31
adamlar olay çıkartmaya geliyor resmen

stada almayız olur biter

Barış Burak
16.04.2011, 16:32

bence 7-8 otobüsle gelirler ;) Ama geldikleri gibi giderler :D

otobüslerde oturarak gelirler, sonra ayakta giderler...:D

şaka maka,onlar itlik için elinden geleni yapcak,istanbul basınıda taraftara yüklenmek için elinden geleni yapcak, çok kritik bir noktadasın Trabzonspor taraftarı

Tunay ERDEM
16.04.2011, 16:33
maşallah chat odasına çevirmişsinz yine.

maça odaklanalım arkadaşlar.

Bordo_MaviM_61
16.04.2011, 16:34
- Şimdi geçen yıl Türkiye Kupası finalini izledim renktaşlar. Düşünsenize Şenol hoca gelmeden önceki son dönemde birçok oyuncumuz kadro dışı kalmış emekli futbolculardan oluşan Kasımpaşadan 3 yemiş ve Gs nin neredeyse genç takımına kupada yenilmiştik.

- Şenol hoca geldi ve o sezonu Türkiye Kupası ve Süper Kupayla kapattık. Bu yıl zaten malumunuz.
Gerçekten Şenol hocaya ve talebelerine çok şey borçluyuz.

- Lütfen!.. Bu sezonun sonucu ne olursa olsun Şenol hocaya ve takıma sonuna kadar destek verelim ve sahip çıkalım.

asilhamsi
16.04.2011, 16:37
http://ktunnel.com/index.php/1010110A/0ae94b59bc58faf949b0a4c1599b79b3e17609629ac225bde8 0e19c29b46b9a70f007bd2afd76a624d7b6fae425b6faf9a64 8df2230b19e515945

asilhamsi
16.04.2011, 16:40
Muhakkak izleyin

http://ktunnel.com/index.php/1010110A/0ae94b59bc58faf949b0a4c1599b79b3e17609629ac225bde8 0e19c29b3ed7dc620250c5aa974d404d7b6fae425b6faf9a64 8df2230b19e515945

Alihan Ertürk
16.04.2011, 16:40
Trabzonspor şampiyonluğa adım adım giderken, transferden de geri kalmıyor. Bursaspor'da sözleşme uzatmadığı gerekçesiyle kadro dışı bırakılan Eren Albayrak, yeni sezonda bordo-mavili formayı giyeceğini doğruladı. Kendisine özel antrenör tutan 20 yaşındaki sol kanat oyuncusu, "Sezon sonunda Trabzonspor ile anlaşacağım. Görüşmeler sürüyor. 1-2 yıl Trabzonspor'da oynayıp Avrupa'ya gitmek istiyorum" dedi.

"Beş dakika şans vermedi"

Eren, Ertuğrul Sağlam'a kırgın olduğunu da şu sözlerle dile getirdi:

"Hocamız bana 5 dakika şans verseydi, Bursaspor ile sözleşme imzalardım. Bu imkan tanınmadı." Eren transferini bitiren Trabzonspor, yeni sezonda kadrosunu gençleştirmeye kararlı. Listedeki iki isim Eskişehirsporlu Alper Potuk ve Hamburg'dan Tunay Torun.

zaferyıldız
16.04.2011, 16:42
- Şimdi geçen yıl Türkiye Kupası finalini izledim renktaşlar. Düşünsenize Şenol hoca gelmeden önceki son dönemde birçok oyuncumuz kadro dışı kalmış emekli futbolculardan oluşan Kasımpaşadan 3 yemiş ve Gs nin neredeyse genç takımına kupada yenilmiştik.

- Şenol hoca geldi ve o sezonu Türkiye Kupası ve Süper Kupayla kapattık. Bu yıl zaten malumunuz.

- Lütfen!.. Bu sezonun sonucu ne olursa olsun Şenol hocaya ve takıma sonuna kadar destek verelim ve sahip çıkalım.

:alkış::alkış::alkış: böyle düşünebilsek zaten stres diye birşey de kalmayacak

Ömer Faruk61
16.04.2011, 16:44

Bunu kim sorgulayacak merak ediyorum.Arsene Wenger kaç senedir şampiyon olamıyor 2 kere Uefa finali kaybetti Ama tartışılmıyor.Şenol hocayı buradaki Taktik!! Dehaları tartışıyor.Üstelik rakibinin 4 te 1 i imkanlarla çalışan bir Hocayı..

Ömer Faruk61
16.04.2011, 16:51
Trabzondaki Renktaşlar Bu maç Sabır ve Sağduyunu dinleyin olay çıkmasın bu maç.Pursalıları illa çileden çıkarmak istiyorsak. 21.Dakikada Diyarbakır,35.Dakikada Karşıyaka,53.Dakikada Rize tezaruhatı yapalım.Çileden çıkarlar :D:D

Alihan Ertürk
16.04.2011, 16:57
Lig TV'yi açma şansınız varsa, açın derim şu an. :)

Asi Çaykaralı61
16.04.2011, 16:58

Alihan ne var ki şu anda Lig Tv'de ?

Alihan Ertürk
16.04.2011, 16:59
Alihan ne var ki şu anda Lig Tv'de ?

http://vthumb.ak.fbcdn.net/hvthumb-ak-ash1/162117_115902945152191_115902235152262_56389_320_b .jpg

Mehmet Cihan Kocaman
16.04.2011, 17:00

hahahh temell :D

cenfal
16.04.2011, 17:04
o yağmurluğu ters gıymıstır buyuk ıhtımalle

Helvacı61
16.04.2011, 17:05
bursalılar adabıyla maçına gelmezlerse trabzondaki arkadaşlardan profesyonelce işler bekliyorum. maçtan sonra yıllar önce beşiktaş maçındaki düştüğümüz duruma düşmeyelim.

Bordo_MaviM_61
16.04.2011, 17:06
Bunu kim sorgulayacak merak ediyorum.Arsene Wenger kaç senedir şampiyon olamıyor 2 kere Uefa finali kaybetti Ama tartışılmıyor.Şenol hocayı buradaki Taktik!! Dehaları tartışıyor.Üstelik rakibinin 4 te 1 i imkanlarla çalışan bir Hocayı..
İşte biraz uzun vadeli düşünebilip Şenol hoca ve çekirdek kadroyu destekleyerek birkaç takviye yaparsak gelecekte bu takım çok şampiyonluk kupası kaldırırız. Ayrıca muhtemeldir ki bu şartları sağlarsak bir avrupa kupası kaldırabiliriz.
- Bunun için Yönetim, taraftar velhasıl camia olarak uzun vadeli bir vizyon oluşturmalıyız kendimize.

Bursa maçına gelirsek. Bence fenerin gs ye bjk nin fenere olduğu gibi bizim de Bursa'ya karşı bir "egemen"liğimiz var ;)

B.Yiğit
16.04.2011, 17:12
şuanda ligtvdeki adama kıl oldum. İçinde gizli trabzon düşmanlığı var.. rizeli birisi trabzonspor'u tutunca neden rizespor değilde trabzonspor diye soruyor :)

Barış Burak
16.04.2011, 17:15
şuanda ligtvdeki adama kıl oldum. İçinde gizli trabzon düşmanlığı var.. rizeli birisi trabzonspor'u tutunca neden rizespor değilde trabzonspor diye soruyor :)

Rizeli olup feneri tutacağıma Rizeli olup Trabzonsporu tutarım diyebilir...

Engin Baytar81
16.04.2011, 17:15
temel dursun haha..arkadaşlar yarın sabah çıkıyoruz yola bi otobüs adam samsundan trabzona bu sefer şampiyonluk yoluna gidiyorum bütün planlarımı değiştirdim bu maç için tarihe tanıklık etmeye gidiyrum torunlarıma anlatmak için gidiyorum ben o maçtaydım ordaydım demek için gidiyorum...

Mehmet Cihan Kocaman
16.04.2011, 17:22
Ya BMN yarın maça giderken bi organizasyon falan yok mu beyleer ?

vivanet
16.04.2011, 17:26
görelede millet Trabzona düşman?

abi görele Giresundaki en çok Trabzonsporlunun olduğu yerlerden biri

özür dilerim o zaman yanlış hitap kullandım tabikide çoğu trabzonsporlu.ama şerefsiz bir kaç şerefsiz bu maç için org yapıyor bursadan gelen taraftarlarla maça gelecekler bursaya destek için..

vivanet
16.04.2011, 17:28
şampiyon olursak allahın izniyle derneğimizi açıcaz göreleye..

Mustafa Calik
16.04.2011, 17:29
Ya BMN yarın maça giderken bi organizasyon falan yok mu beyleer ?

17 Nisan Pazar, Hayat Bize Güzel be Abi Organizasyonu

Buluşma Saati: 10:30
Kahvaltıya Başlama Saati: En geç 11:00
Kahvaltı: Açık büfe kahvaltı + sınırsız çay
Ücret: 10 TL
Mekan: Ice Mar(hava güzelse), Harran Restorant 2. kat(hava kapalıysa). Bu iki mekanda yanyana. Maraş caddesi üzerindeki İş Bankası ile Garanti bankasının arasında. Mekanı bilmeyen arkadaşlar, biliyorlarsa Sadri Şener Sosyal Tesislerine gelsinler. Oradan 20 metre uzaklıkta. Orayı da bilmeyenler bir şekilde Meydan'a gelsinler, kendilerini oldukları yerden alalım. Meydan'ı da bilmeyenler, nereyi biliyorlarsa oradan bizi arasınlar. Nerede olduğunu bile bilmeyenler(yok artık :D) Allah rızası için yoldan birini çevirip sorsunlar. :D
Varsayılan Kahvaltı Sonrası Program: TS Club + Müze Ziyareti
Daha sonraki Program: Serbest saat(Akşam üstü yemeği için program yapılmadı. İsteyen arkadaşları yemek istediği yemeğe göre yönlendireceğiz)
Serbest Saatten Sonraki Buluşma Yeri ve Saati: Kahvaltı mekanlarının önü, 16:00
Sonraki Program: Saat 16:00'da stada yürüyüş.
Daha Sonraki Program: 16:30-16:45 arası stada varış ve kapılar açılınca içeri giriş.
Esas Oğlan: 19:00 Trabzonspor - bursaspor maçı
Maç Sonrası Program: 21:00 Havalimanı yolcularını uğurlamak, tercihen kafilenin geri kalanıyla Meydan'a yürüyüş, eğlencelere katılmak.
Gecenin Finali: Herkes dağılsın. :D

DİPNOT: Kahvaltı mekanımızda kalabalık olacağımız ve o gün başka kalabalık müşterilere de servis yapılacağı için lütfen kahvaltıya katılım durumunuzu netleştiriniz. Cumartesi günki son sayıyı mekanımıza bildireceğiz. Anlayışınız için teşekkürler.
DİPNOTUN DİBİ: Gün boyu fotoğraf çekimi yapacağım. İstediğiniz zaman istediğiniz şekilde fotoğraf çektirebilirsiniz. Çekinmeyin, çekeyim. :)

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=29194&page=8

Birtan Karaman
16.04.2011, 17:29
Fenerbahçeyi destekleyip Trabzonspor'u desteklemeyen Rizeliler nedeniyle sevmiyorum malesef Rizeyi.

vivanet
16.04.2011, 17:33
bursa taraftarı meşale şow yapıcaklarını söylüyorlarmış..peki polisler girişte bunlara hiçmi bakmıyacak her maçta meşale yakıyorlar polisler veya güvenlik görevlileri ne iş yapar stadlarda..

Mehmet Cihan Kocaman
16.04.2011, 17:36
17 Nisan Pazar, Hayat Bize Güzel be Abi Organizasyonu

Buluşma Saati: 10:30
Kahvaltıya Başlama Saati: En geç 11:00
Kahvaltı: Açık büfe kahvaltı + sınırsız çay
Ücret: 10 TL
Mekan: Ice Mar(hava güzelse), Harran Restorant 2. kat(hava kapalıysa). Bu iki mekanda yanyana. Maraş caddesi üzerindeki İş Bankası ile Garanti bankasının arasında. Mekanı bilmeyen arkadaşlar, biliyorlarsa Sadri Şener Sosyal Tesislerine gelsinler. Oradan 20 metre uzaklıkta. Orayı da bilmeyenler bir şekilde Meydan'a gelsinler, kendilerini oldukları yerden alalım. Meydan'ı da bilmeyenler, nereyi biliyorlarsa oradan bizi arasınlar. Nerede olduğunu bile bilmeyenler(yok artık :D) Allah rızası için yoldan birini çevirip sorsunlar. :D
Varsayılan Kahvaltı Sonrası Program: TS Club + Müze Ziyareti
Daha sonraki Program: Serbest saat(Akşam üstü yemeği için program yapılmadı. İsteyen arkadaşları yemek istediği yemeğe göre yönlendireceğiz)
Serbest Saatten Sonraki Buluşma Yeri ve Saati: Kahvaltı mekanlarının önü, 16:00
Sonraki Program: Saat 16:00'da stada yürüyüş.
Daha Sonraki Program: 16:30-16:45 arası stada varış ve kapılar açılınca içeri giriş.
Esas Oğlan: 19:00 Trabzonspor - bursaspor maçı
Maç Sonrası Program: 21:00 Havalimanı yolcularını uğurlamak, tercihen kafilenin geri kalanıyla Meydan'a yürüyüş, eğlencelere katılmak.
Gecenin Finali: Herkes dağılsın. :D

DİPNOT: Kahvaltı mekanımızda kalabalık olacağımız ve o gün başka kalabalık müşterilere de servis yapılacağı için lütfen kahvaltıya katılım durumunuzu netleştiriniz. Cumartesi günki son sayıyı mekanımıza bildireceğiz. Anlayışınız için teşekkürler.
DİPNOTUN DİBİ: Gün boyu fotoğraf çekimi yapacağım. İstediğiniz zaman istediğiniz şekilde fotoğraf çektirebilirsiniz. Çekinmeyin, çekeyim. :)

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=29194&page=8

eyvallah sağol :D Bayağı uzunmuş katılırsam 16.00'da katılırım :) Yaş sınırlaması var mı ?

Emrullah
16.04.2011, 17:39
eyvallah sağol :D Bayağı uzunmuş katılırsam 16.00'da katılırım :) Yaş sınırlaması var mı ?

Yok ama damsız almıyorlar galiba. ;)

Mustafa Calik
16.04.2011, 17:39

Yas sinirlamasi yok.. :)

Barış Burak
16.04.2011, 17:41
bursa taraftarı meşale şow yapıcaklarını söylüyorlarmış..peki polisler girişte bunlara hiçmi bakmıyacak her maçta meşale yakıyorlar polisler veya güvenlik görevlileri ne iş yapar stadlarda..

donlarına sokuyorlardır.şaka yapmıyorum ciddiyim.

taraftarlar polisi uyandırsın,meşaleler donlarında bulunur.cımbızla çıkartırlar.

Engin Baytar81
16.04.2011, 17:44

Bunları okuyorum duyuyorum ya böyle deli oluyorum..Allah aşkına çevrenizde maça gideceklere söleyin bağırmayan gelmesin Allah aşkına gelmesin boşuna yer kaplamasın..

Süleyman Eruyar
16.04.2011, 17:55
Polisler tarafından detaylı aranmak için her yerlerine sokar bunlar,

nasılsa hoşlarına gidiyor,

OYılmaz
Az önce bu videoyu izlerken gözyaşlarımı tutamadım.

http://www.youtube.com/watch?v=keVrq0QJJHo

Mehmet Cihan Kocaman
Konuyla hiç alakası yok ama söyliyim yine de ; Maç boyu önde götürdüğümüz maçı , hatta 11 sayı öne geçtiğimiz maçı 82-86 kaybettik..

Basketten bahsediyorum..

Emirhan Uludüz
16.04.2011, 17:56
donlarına sokuyorlardır.şaka yapmıyorum ciddiyim.

taraftarlar polisi uyandırsın,meşaleler donlarında bulunur.cımbızla çıkartırlar.

Yada iyice soksunlar. Ameliyatla çıkartılır. İnşallah soktukları yerde patlar :D

Oğuzhan Fidan
16.04.2011, 17:57
dostum o zaten trabzonspor düşmanlığı .. genelde herkeze yapılan muamele aynıdır.. mecburuz 3 istanbul takımını tutmaya .. yada trabzonu tutmayacaksın arkadaş yasak :)

Asi Çaykaralı61
16.04.2011, 17:57
Konuyla hiç alakası yok ama söyliyim yine de ; Maç boyu önde götürdüğümüz maçı , hatta 11 sayı öne geçtiğimiz maçı 82-86 kaybettik..

Basketten bahsediyorum..

Galip gelmemiz gereken bir maçdan malesef mağlup ayrıldık

danger00
16.04.2011, 17:58
Siz burda birbirinizi yemeye devam edin.
Bursa takımı çiçeklerle karşılanmış.:)

Oğuzhan Fidan
16.04.2011, 17:59
trabzondasın ataydın 2 taş o zaman =) saçmalamayın tabiki çiçekle karşılanacaklar.. iyice gaz verip sahada kıran kırana mücadeleye gerek yok fener gibi güle oynaya kazanmak lazım ;)

maskeli61
16.04.2011, 18:02
Kesinlikle ve kesinlikle bursasporlu futbolcular tirübünlere çagrılık son şampiyon hoş geldin tezavuratları yapılmalı KESİNLİKLE!! Oyuna gelmeyelim gaza gelmeyelim. Kayseri maçında bunun bedelini 2 puanla ödedik. kesinlikle futbolcular yumuşatılmalı yenilseler bile olsun demeliler. Eger aksi durum olursa canını dişline takacaktırlar. İnsan psikolojisi . bu maç en önemli maçlarımızdan herşey taraftarda biter...

Alihan Ertürk
16.04.2011, 18:02

Var mı gerçekten öyle bir şey?

tamuğ yamtar
16.04.2011, 18:04
Kesinlikle ve kesinlikle bursasporlu futbolcular tirübünlere çagrılık son şampiyon hoş geldin tezavuratları yapılmalı KESİNLİKLE!! Oyuna gelmeyelim gaza gelmeyelim. Kayseri maçında bunun bedelini 2 puanla ödedik. kesinlikle futbolcular yumuşatılmalı yenilseler bile olsun demeliler. Eger aksi durum olursa canını dişline takacaktırlar. İnsan psikolojisi . bu maç en önemli maçlarımızdan herşey taraftarda biter...

Yapmayın arkadaşlar.

Yok tribüne çağırma, yok taraftarlarını dövme.

Bunların hepsi uç fikirler.

Normal maç işte.

Çıkıp oynayacak futbolcularımız.

Hürgün Aygün
16.04.2011, 18:05
Kaynak???..

Alihan Ertürk
16.04.2011, 18:06
Kaynak???..

Ortalığı karıştırmak maksadıyla yazılmış bir mesaj.

Aksi olsaydı mesajı yazıp, kenara çekilmezdi mesaj sahibi. :rolleyes:

titanic
16.04.2011, 18:08
Arkadaşlar, çiçekle karşılansalar ne olur,bakmayın saha dışı şeylere biz bursayı rahatlıkla geçecek güçteyiz. ve de geçeceğiz

Yiğit Gayretli
16.04.2011, 18:10
Arkadaşlar, çiçekle karşılansalar ne olur,bakmayın saha dışı şeylere biz bursayı rahatlıkla geçecek güçteyiz. ve de geçeceğiz

Kötü olur. Ne kavga edip hırslandıracaksın adamları ne de ağa paşa muamelesi yapıp bir taraflarını kaldıracaksın. Gelsinler, geldikleri gibi gitsinler.

Mehmet Cihan Kocaman
16.04.2011, 18:10
Off formanın amblemi yırtıldı :(

EROS87
16.04.2011, 18:11
Yapmayın arkadaşlar.

Yok tribüne çağırma, yok taraftarlarını dövme.

Bunların hepsi uç fikirler.

Normal maç işte.

Çıkıp oynayacak futbolcularımız.

bizim ortamız yok ne yazık ki ya taşlarla ya çiçeklerle karşılıyoruz.:)
ortam yumuşasın, bursa takımı ve taraftarı alehine mümkün olduğunca sağduyulu davranılsın denilince, bursa bizim dostumuzmuki gibi tepkiler oluyor:)
3 puan alma adına rakibi gereksiz yere ekstra bir motivasyon sağlanmasın deniyor sadece. bazı arkadaşlar gençlik ateşiyle farklı aksiyonlar istiyor ama:)

Asi Çaykaralı61
16.04.2011, 18:12

Kaynak nedir bir sürü siteye bakdım ama böyle bir habere ulaşamadım da ?

danger00
16.04.2011, 18:13
Ortalığı karıştırmak maksadıyla yazılmış bir mesaj.

Aksi olsaydı mesajı yazıp, kenara çekilmezdi mesaj sahibi. :rolleyes:

Akşam haberlerde izlersin kardeşim.
Taşlarla karşıladık desek kaynak istemezdininiz ama :) Olması gerek oydu sizin için dimi.
neyse... isteyenler için kaynak (http://twitter.com/#!/burakucar1)

Ali Tunahan Güllü
16.04.2011, 18:13
Boşverin bursanın taraftarını filan ya ne yaparsa yapsınlar biz maça odaklanalım kazanalımda gerisi boş dava.

Emre GÜRDAL
16.04.2011, 18:14
Off formanın amblemi yırtıldı :(

gidiyosun ts clupa yaptırıyosun hemde üçretsiz...

bursalılar saat kaç gibi bursadan hareket edecekler ki bilsek gölcükte bir karşılama yapardık:))

OYılmaz
16.04.2011, 18:14
Maç içinde bu Bursa'lılar bir şey yaparsa sakın gaza gelip bir şey yapmayalım. Ama maç öncesindekileri maç çıkışındakileri bilemem artık bu Bursa adam olmuşta bize kafa tutuyor ya artık bir şey demek istemiyorum.

Mehmet Cihan Kocaman
16.04.2011, 18:15
Ben de bütün sitelere baktım..Çiçeklerle karşılamayız merak etmeyin ama taşlamayız da.Biz gereken cevabı sahada vereceğiz bursaya ve taraftarına..

Mehmet Cihan Kocaman
16.04.2011, 18:17
gidiyosun ts clupa yaptırıyosun hemde üçretsiz...

bursalılar saat kaç gibi bursadan hareket edecekler ki bilsek gölcükte bir karşılama yapardık:))

ücretsiz mi ? Güzelmiş sağol :)
Ben bi sızayım bursalıların forumlarına :D

Murat'
16.04.2011, 18:22
Bursaspor maçına neden başka anlamlar yüklenmek isteniyor anlamakta zorluk çekiyorum, 3 puanlık çok çetin geçecek bir mücadele işte, saha dışına bu kadar fazla odaklanmayalım yoksa yine hüsrana uğrarız.

Bursaspor'a karşı özellikle kendi evimizde bariz bir üstünlüğümüz var ben yarın şansın da bizim yanımızda olacağına inanıyorum.

Cafer Bulur
16.04.2011, 18:27
Bu sefer isimizi son dakikalara birakmamaliyiz.

Bari su maci ilk yarida kazanalim, en azindan kazanmak icin varimizi yogumuzu ortaya koyalim.

Isimiz yine son dakikalara kalirsa sansimiz yaver gitmeyebilir.

Haçkalı
16.04.2011, 18:32
Beyler işi çıkan yada farklı sebeplerden dolayı maça gidemeyecek olan var mı? Bilet lazım?

Efendioglu
16.04.2011, 18:34
İçimden bir his bu maçı zor kazanacağız diyor :) umarım yanılırım böyle kutlamaları arttıracak bir son dakika golü gibi :)

Emre GÜRDAL
16.04.2011, 18:35
yer: bursa avatarın trabzon sana kimse bilet vermez:)

Gümüshane
16.04.2011, 18:40
Trabzonlu kardeslerimiz brusada bize yapilanlari ne cabuk unutmus ..garip.

Mustafa AYDIN
16.04.2011, 18:41
Bursapor un çiçekle karşılanmasında ne gibi olumsuzluklar görüyorsunuz anlamıyorum,her ne kadar nefret etsekde son şampiyon ve şehrimize misafir olarak gelmiş,bundan daha doğal ne olabilir.Asıl karşılanmaması ayıp olurdu.Boş yere ortalığı germeyin.Kayseri örneğini unutmayın.Son 6 haftada 1 puan aldı onuda bizden aldı.

only ts
16.04.2011, 18:47
geçen süre ve fenerden puan kazanmaları şeftalilerin hainliklerini bizim taraftara unutturdu ...

titanic
16.04.2011, 18:51
Bursa yı rahat bır oyun ve bol golle gececeğimizi düşünüyorum.fenerde puan kaybederse Allaaaaaah

10-61
16.04.2011, 18:51

yumuşamaya ihtiyaçları varmı ki:)))

vivanet
16.04.2011, 18:53
vayy be ne hallere düştük bursa bile çiçeklerle karşılanıyor trabzonda..daha yorum yapmaya gerek yok...

Cafer Bulur
16.04.2011, 18:54
vayy be ne hallere düştük bursa bile çiçeklerle karşılanıyor trabzonda..daha yorum yapmaya gerek yok...
Bencede olumlu bir gelisme,bu karsilamayi yapanlari ciddi anlamda tebrik ediyorum.

only ts
16.04.2011, 18:56
cıcek olayının haberi burda

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=81047

bu arada duydugum bi habere göre bursalılar 2 otobusle gelıyormus. teçhizatlarıda tammış. uzun sokaktaki butun ıs yerlerının vıtrınlerını ındıreceklermiş. ancak dedıgım gibi bu bi duyum gercekmıdır degılmıdır bılemem böyle bir amacları varmış

ha yermiii nah yerrr trabzon il tabelasından öteye giremezler !!

titanic
16.04.2011, 18:57
ıyı yapmışlar olmasa da olurmus ama olmussa ıyıolmus,böyle seylere takılıp kalmayın

vivanet
16.04.2011, 18:58
bu havaalanına gelen taraftarla helikopterlemi heldi arkadaş oraya,,demek trabzondaki ktü deki öğrenciler yaptı bunu..dediğin gibi helal olsun o zaman..

Cemile
16.04.2011, 18:59
bursa'dan geçmiş olayların hesabını sormamız değil maç sonunda 3 puan almamız önemli. otobüslerini taşlayalım, trabzon'u onlara dar edelim gibi yorumlar beni çok korkutuyor. sivas'ı, kayseri'yi çok çabuk unutuyoruz. birinde sahaya giren bir taraftar kaybolan 3 puan, diğerinde durduk yere takımı havaya sokma kaybolan 2 puan. sadece kendi takımımızı var gücümüzle desteklememiz yeterli.

Murat'
16.04.2011, 19:00
Nerden alıyorsunuz bu haberleri gerçekten de çok merak ediyorum , yahu azıcık mantığınızı çalıştırın siz deplasmana grup haline gidince şehrin içine gitmenize izin veriliyor mu, yok Uzun Sokak'taki vitrinleri falan indirireceklermiş, polis Giresun'dan alır taraftarları stadyuma götürür,hepsi bu kadar, bişey yazarken azıcık düşünün de yazın ne olur.

vivanet
16.04.2011, 19:01

bu arada duydugum bi habere göre bursalılar 2 otobusle gelıyormus. teçhizatlarıda tammış. uzun sokaktaki butun ıs yerlerının vıtrınlerını ındıreceklermiş. ancak dedıgım gibi bu bi duyum gercekmıdır degılmıdır bılemem böyle bir amacları varmış

yahu böyle şeyleri yaparak sinir etmeyin insanları..konuşmalara bakılırsa çok şey yapılıyor ama hiçbiri icraata gelmiyor..

Cemile
16.04.2011, 19:04

duyduğuma göre, mış, muş. aslı astarı olmayan şeylerle gereksiz yere gerginlik yaratıyorsunuz. taraftar otobüsleri polis eskortu eşliğinde stada gelir, çıkarken de aynı şekilde gider.

Mehmet Ç.
16.04.2011, 19:08
Saat... 18.55

Fb panlarti simdiye kadar 2 dk.. Gösterildi!!!

Bizimki yarin gösterilmezse lig tvyi sikayete geliyorum

a f s
16.04.2011, 19:09
http://trabzonspor.org.tr/Upload/intro/16_04_2011-7Z4L.jpg

Bursa'yı geçer şampiyonluğa biraz daha yaklaşırız endişe etmeyin.

Şu saatten sonra ne Fener ne Bursa ne de başka bir takım şampiyonluğa gidişimizi engelleyemecek. Rakip hırs yaptıkça daha rahat yeniyoruz.

İlk maçta olduğu gibi alırız gazlarını. Rahat olun.

Birşey başlarken sona doğru sayılırya aynen öyle şimdi 6, 5, 4, 3, 2, 1 ve şampiyon Trabzonspor diye geriye sayıyoruz o kadar. Fener takılınca bakarsınız sıfırı beklemeden şampiyon diye sokaklara dökülürüz.

Şimdi moral bozma değil, dua ve takıma sahip çıkma zamanı. Normal bir lig maçı oynamayacağız bu saatten sonra her maç bizi şampiyonluğa bir adım daha yaklaştıracak o kadar.

Hazır mısınız?

:sevinç:

ultrafanatik61
16.04.2011, 19:09
bakalim antep ne yapacak bugun , hic feneri yenemiyor zaten bugunde bence yenemezler, bunlar anca bize aslan kesilir, emre yine hakeme el kol hareketleri yapiyor bakalim bu macta kart goren olacakmi

ultrafanatik61
16.04.2011, 19:11
bizimkiler en ufak harekette kart goruyor bu ne ya , topuzda ayni ayak , boyle hakemleri ben ....

Murat'
16.04.2011, 19:12
bakalim antep ne yapacak bugun , hic feneri yenemiyor zaten bugunde bence yenemezler, bunlar anca bize aslan kesilir, emre yine hakeme el kol hareketleri yapiyor bakalim bu macta kart goren olacakmi

İlk devredeki maçı son 10 dakika içerisinde kazanan takım Bandırmaspor falan mıydı ?

ultrafanatik61
16.04.2011, 19:15
kadikoyu kast ettim ben

ultrafanatik61
16.04.2011, 19:16
hayret emreye karti gosterdiler

Murat'
16.04.2011, 19:19
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=24032&page=1601

Rakip takımların konuşulduğu başlık burası.

ultrafanatik61
16.04.2011, 19:20
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=24032&page=1601

Rakip takımların konuşulduğu başluk burası.

ha ok tamam

Eren Karaahmetoğlu
16.04.2011, 20:07
Bursa takımını bu şekilde karşılamamız bence çok güzel.

Topoş taraftarına ayrı, Bursa takımına ayrı muamele. Tam da benim istediğim gibi.

Saldır Trabzonum !

ftunsal
16.04.2011, 20:13
bu şerefsiz luganoya dur deyecek yomu

Helvacı61
16.04.2011, 20:14
ben karşıyım bu çiçek olayına çiçek verdiğimiz bir takımı yendiğimizi hatırlamıyorum

Aytaç Çakıroğlu
16.04.2011, 20:29
renkdaşlar resim nasıl yüklüyorduk

Murat Acar
16.04.2011, 20:32
Bazılarımız vur kır öldür bazılarımız çiçek gül hoş geldin muhabbeti bir türlü orta kararı bulamıyoruz vuralım kıralım diyenler işte bursada bize şöyle yaptılar böyle yaptılar bilmukabele yapmalıyız güllerle çiçeklerle karşılayalım diyenler kayseri maçını örnek gösterip gaza gelen rakip muhabbeti yapıp nekadar stres yüklü olduğumuzu göstermeye çalışıyorlar gibi geliyor bence hiç bunlara gerek yok yeterki şu çekirdekçi kesimini maça motive edelim adam gibi destekleyelim takımı maçta takıma son saniyeye kadar değil bitiş düdüğüne kadar değil kalan 6 hafta boyunca son maçın so düdüğüne kadar destek verelim ŞAMPİYONLUK İLLAHAKİ GE-LE-CE-CEK

tenmuhammet
16.04.2011, 20:33
Lugano 3-4 kere kırmızı haketti ama fenerasyonun hakemleri göstermedi...

Ünal Cumhur
16.04.2011, 20:50
beyler maç normal bir maç sadece bu forumda biraz böyle gösteriliyo. taraftar biraz bilendi bursaya heykel olayından falan ordaki mactaki gerginlikten dolayı. bence sıkıntı olmucak 40 yıllık gelenek devam edecek :D

61mehmet61
16.04.2011, 20:54
murat ceylan kırmızı gördü

Ahmet Öztürk
16.04.2011, 21:01
Allah'ın izni ile bitiyor maç... Az daha dayan antep.

Bülent Dizman 53
16.04.2011, 21:01
altı dakka

Ahmet Öztürk
16.04.2011, 21:02
Arkadaş nasıl iştir bu yahu. 7 de başlayan maç 9 a kadar bitmedi.

Ahmet Öztürk
16.04.2011, 21:04
ilk yarıya 5 dakika uzatma ikinci yarıya 6 dakika uzatma verildi. 45+45+5+6=101 dakika. Fener gol atana kadar diye düzeltmek lazım bu uzatmaları

mustafaction
16.04.2011, 21:04
bir dakika ya şampiyon oluyoruz galiba :D

Bülent Dizman 53
16.04.2011, 21:05
ben kapattım beyler kaç kaldı uzatmada daha fazla ızleyemıyom

Ahmet Öztürk
16.04.2011, 21:05
Olacağı buydu.. Haydi Trabzon'um bize bizden başkası yalan.

Cilgin1986
16.04.2011, 21:08
Fenerasyon is basinda!!!!!!!!

Ahmet Öztürk
ben kapattım beyler kaç kaldı uzatmada daha fazla ızleyemıyom

90+5 dos santos attı. 1-0 önde fener. golden sonra tolunay hoca çıldırdı sanırım. radyodan takip ediyorum

Efendioglu
ulan bi kerede şu fenevgibi top boş kaleye önümüze düşsünde bi maç kazanalım.

Necmi6161
16.04.2011, 21:09
Bunlar Kurgulanmış Senaryo.Biz Sadece Kuklayız . Fenerin Daha Puan Kaybedeceği Yok . Ya 6 Maçta 6 Yapcaz Yada Şampiyon Olmicaz Bu Kadar Basit.

Efendioglu
16.04.2011, 21:10
Bunlar Kurgulanmış Senaryo.Biz Sadece Kuklayız . Fenerin Daha Puan Kaybedeceği Yok . Ya 6 Maçta 6 Yapcaz Yada Şampiyon Olmicaz Bu Kadar Basit.

%100 bu şekilde olacak.

Ahmet Öztürk
16.04.2011, 21:10
Yahu Allah aşkına birisi ikinci yarı kaçta başladı söylesin. Saat 21:11 bu maç niye bitmiyor !

Dereli
16.04.2011, 21:11
Çok merak ediyorum Hüseyin Göçek bu gece yatağına yattıgında rahat uyuyabilecekmi acaba.

ozzy!
16.04.2011, 21:11
Yenmek farz oldu.

61mehmet61
16.04.2011, 21:12
maç bitmedi galiba

mustafaction
16.04.2011, 21:13
moral bozmaya gerek yok, biz de 90+ larda çok puan topladık,, Bursa'yı yener koltuğu alırız.

Efendioglu
maç 101.dakikada bitti tolunay hocaya saldırı oldu aziz yıldırım sahaya indi falan filan.Biz işimize bakalım

yatmaztara
inşallah tüm maçlarımızı kazanıp şampiyon olacaz. ve artık 5 hafta kala fb beni artık ilgilendirmiyo ben artık kendi maçlarıma bakarım :D

brushfield
Çok merak ediyorum Hüseyin Göçek bu gece yatağına yattıgında rahat uyuyabilecekmi acaba.
O asıl şimdi akşam rahat uyuyacak. Hey gidi, siz hala bunlarda vicdan, Allah korkusu var sanıyorsunuz ya; işte ben asıl buna üzülüyorum.

tenmuhammet
16.04.2011, 21:14
Hüseyin göçek utanmasa kendi gol atacaktı gaziantepe

seyduna_efil
maç bitti,ilk kez bi süperlig maçının bu saate kaldığına şahit oldum..

BDiler61
6 da 6 yapacaz şampiyon olacaz. Onlarda sahaya iner 2. liği kutlarlar yine

Efendioglu
Helal olsun kahpe federasyon ilk devrede 5 dakika uzatma verildi fenevin maçında 2.devre 11 dakika 16 dakikayı görünce denizli maçını hatırlıyorum HERKESE İNAT ŞAMPİYONUZ BUSENE !

tenmuhammet
16.04.2011, 21:15
İLAHİ ADALET tecelli edecek İNŞAALLAH....

Mellih
buca feneri yenecek.. :)

Cilgin1986
Fenerinde Fenerasyonunda Hakemlerinde ben taaaaaaaaaaaaaa.....

mustafaction
ziya şengül kokanası hala ağlıyor hakem f5'i yakmış,, utanmaz herif,, rakip 9 kişi kalmış,, maç 21:10'da bitmiş daha ne konuşuyorsun

Sencer Bulut
16.04.2011, 21:16
Federasyon bu olaylara ne ceza verecek merak ediyorum.Şerefleri varsa seyircisiz oynatırlar...

Full HD
16.04.2011, 21:17
Adalet yerini bulur arkadaslar! En gec öteki dünyada bulur!

Volkan Albayrak
Federasyon bu olaylara ne ceza verecek merak ediyorum.Şerefleri varsa seyircisiz oynatırlar...

şeref ve federasyon ikisi bi cümlede hayatta geçmez

Alperen Çakıroğlu
Çıkıp maçımızı oynayıp galibiyetleri almadan bize şampiyonluk yok..

Can sıkmaya da gerek yok her maçı da alırız biz..

Sibel
Allahım sen büyüksün!Bu maçı alacağız!

Helvacı61
16.04.2011, 21:18
bizde uzatmada çok maç kazandık. bu hafta ligin bitmesi kimsenin işine gelmezdi biz hariç

DeAgLeMaNyAq
16.04.2011, 21:19
Bu son dakika golü psikolojik açıdan yarın ki maça çok etki edebilir. İnşallah yanılırım...

Helvacı61
16.04.2011, 21:19
küme düşenler zaten belli bu akşam lig biterdi

AYYILDIZ
16.04.2011, 21:21
Kalan maclari 6 mac diye degil teker teker bakmamiz lazim.Insallah sampiyon olacagiz.

Helvacı61
16.04.2011, 21:21
Bu son dakika golü psikolojik açıdan yarın ki maça çok etki edebilir. İnşallah yanılırım...
hiç bişe olmaz