PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şampiyonluğun Habercisi İlginç Tesadüf : Şanlıurfa Süreci

Doğan Şahin
03.04.2011, 23:07
Şanlıurfa'da geçen sene bizim önümüzü açan, fenerbahçenin önünü kapatan bir süreç başlamıştı.

Ne ilginç tesadüftür ki bu sene de rakamsal olarak bize Puan Tablosunda yüzünü gösterdi:
1-Trabzonspor 63 (Şanlıurfa)
2-Fenerbahçe 61 (Trabzon)

Kardeş şehrin ve kendi plakamızın puan tablosuna yazılması hafta başından beri kafamda vardı ama bir türlü foruma girip yazamamıştım.

Bu maçın berabere bitmesi daha iyi oldu; ne Bursa havaya girdi, ne de Fener.

Ayrıca Bursa maçımızın zorluk derecesi biraz daha azaldı.
Bursa kazansaydı büyük ihtimal bizim maça da asılacaktı.

Sonuçta Şanlıurfa süreci başladı ve inşallah sezonu mutlu sonla ama bu defa Lig Şampiyonu olarak kapatmış olacağız.

Takımımıza bu süreçte her türlü desteğe devam...

Ayrıca :
63 - 61 lik bu Şanlıurfa konusunu Facebooka veya Medyaya taşıyıp psikolojik olarak feneri bilinçaltından da olsa baskıya almak çok güzel olacaktır.
Bu yönde espriler en azından nete düşmeli.
"Kopyala & Yapıştır Medya!" zaten üzerine atlayacaktır.

yatmaztara
03.04.2011, 23:10
bursayı öncelikle tebrik ediyorum aslanlar gibi oynadılar. bizde artık önümüzdeki maçları kazanmalıyız. fenerin bursa karşısında puan kaybı yaşıcanı zaten biliyodum. fener bundan sonra en az 4 puan daha kaybedecektir.

tswonder
03.04.2011, 23:11
Bursa her halükarda bizim maça asılabildiği kadar asılacaktır.

Doğan Şahin
03.04.2011, 23:12
evet onlar puan kaybedecektir ama unutmayalım biz de kaybedebiliriz.
ama önemli olan sezon sonuna kadar sabretmemiz ve takıma sahip çıkmamız.
bu sabrın sonu da şampiyonluk olacaktır. buna emin olmak gerekir.

metehan
03.04.2011, 23:15
Bursa her halükarda bizim maça asılabildiği kadar asılacaktır.
Bursa için üçüncülüğün tehlikeye girmesi söz konusu olabilir. O konuda şu an en büyük rakip Antep ama onlar da kupada devam ettiği için bence lig konsantrasyonu zayıfladı. Son iki deplasmanda yenildiler. Bu açıdan Bursa'yı geçecek bir takımın çıkması zor. Tabi bütün bunlar bizim maça asılmayacakları anlamına gelmez.

Doğan, bu plaka tespitin de güzeldi, inşallah dediğin gibi olur.

robinhood61
03.04.2011, 23:18
totemleri matematik oyunlarını boşverin iş ciddi
tüm maçlara konsantre olup 7'yi almalıyız

Doğan Şahin
03.04.2011, 23:19
e

Doğan, bu plaka tespitin de güzeldi, inşallah dediğin gibi olur.

Tersi olsaydı da biz 61 yazacağız diye uğraşsaydık fener 63 yazsaydı kötü olurdu. 61 - 61 bile bize yarardı. :)

Ama 63 - 61 lik bu Şanlıurfa konusunu facebooka veya medyaya taşıyıp psikolojik olarak feneri bilinçaltından da olsa baskıya almak çok güzel olacaktır. Bu yönde espriler en azından nete düşmeli. Medya zaten üzerine atlayacaktır.

Burçak
03.04.2011, 23:21
Aynen öyle . 63 61 muhabbetini bi şekilde gündeme getirip onlara Urfada yaşattığımız acıyı hatırlatmalı bilinç altına o korku anlarını işlemeliyiz.

noname
03.04.2011, 23:24
Bu biraz kırkıncı yıl muhabbetine benzemiş ama yine güzel denk gelmiş.
Ben geçen seneki "Fener gol gol, iki kupa geliyor.." ve daha sonraları :D
"Fener gol gol, şampiyonluk geliyor" tezahüratlarının bu yıl da yapılmasından
dolayı çok umutluyum :)

talsuv61
03.04.2011, 23:28
Bu iki hafta ligin kaderine önemli etki yapacak. Bursaya bende teşekkür ederim. Borçlarını ödedikleri için, "sizi biz şampiyon yaptık", söyleminden kurtuldular :) İnşallah sene sonunda şampiyon oluruz da hiç bir şey boşa gitmez.

Mustafa Önder
03.04.2011, 23:35
Haftalar azaldıkça Erol Mürtecimler'in bile ulaşamayacağı komplo teorilerine ulaşıyor renktaşlarımız :D

yatmaztara
03.04.2011, 23:36
yakın bir zamanda. bu alexle niye sözleşme yapıldı bu adamla 5 sene 1 kere şampiyon olundu sezon sonu gönderilmeli. santos zaten geçen seneden beri lakayıt, olaylara karıştı, kesinlikle sezon sonu gönderilmeli. dia, bu adam nasıl alınır tamam hızlı , adam geçiyor pas atamıyor, orta yapması gerekiyor ama orta yapmasını bilmiyor kaleye şut çektiğide görülmedi, sezon sonu gönderilmeli.

3-4 hafta sonra bu yazdıklarım konuşulacak iddia ediyorum.

yatmaztara
03.04.2011, 23:38
yakın bir zamanda. bu alexle niye sözleşme yapıldı bu adamla 5 sene 1 kere şampiyon olundu sezon sonu gönderilmeli. santos zaten geçen seneden beri lakayıt, olaylara karıştı, kesinlikle sezon sonu gönderilmeli. dia, bu adam nasıl alınır tamam hızlı , adam geçiyor pas atamıyor, orta yapması gerekiyor ama orta yapmasını bilmiyor kaleye şut çektiğide görülmedi, sezon sonu gönderilmeli.

3-4 hafta sonra bu yazdıklarım konuşulacak iddia ediyorum.

Aykut kocamanı söylemeyi unutmuşum :D

Selçuk Aydın61
03.04.2011, 23:59
büsefer kendi göbegimizi kesmeliyiz oyna kazan şampiyon ol 7 hafta dayan biz 27 dayanıyoruz al formul.....

robinhood61
04.04.2011, 01:11
ne kadar basit ya 7 maç al şampiyon ol :)

Emre Dumangöz
04.04.2011, 01:13
Trabzonum Feneri 61 Kenara ^^

el_conquistador
04.04.2011, 01:33
Fenerbahce Eskisehir'dede puan kaybedebilir, cünkü iyi gözükmüyorlar iki mactir. Insallah bize liderlik yararda, su üzerimizdeki aptal gerginligi atariz.

demirel
04.04.2011, 01:42
Fenerdeki düşüş periyodu başlamıştır inşallah,bizim artık kazanmaya dewam edip stresimizi atmamız lazım,artık herşey bizim elimizde

demirel
04.04.2011, 01:51
3 haftada 9 puan almak şimpiyonluk kupasını müzeye götürmektir....Yani kaldı 3....

Yiğit Gayretli
04.04.2011, 01:59
Sezon başında bize deselerdi ki; son 7 maçı alın şampiyon olun. Hangimiz kabul etmezdik ?

Yiğit Gayretli
04.04.2011, 02:05
Fenerbahce Eskisehir'dede puan kaybedebilir, cünkü iyi gözükmüyorlar iki mactir. Insallah bize liderlik yararda, su üzerimizdeki aptal gerginligi atariz.

Önceden liderliği korumanın stresini yaşıyorduk. Şimdi ise ele geçirmenin verdiği özgüven var. Takım bundan kelli stres yapmaz. Biz bu işi yapabiliyoruz havasında çıkar ve yapar.

yunushanilce
04.04.2011, 02:11
valla hızlı giden atın şeyi seyrek olurmuş sindirmeden gidersen olacağı budur
alex alex diye gözümüze soktular sanki messi tamam zeki oyuncu ama sen biraz düzgün oyna
bak bakalım bişey yapabiliyor mu??
inşallah 7 maç ve 7.şampiyonluk nasip olur
arkadaş herşey 7 ediyor ne iş anlamadım
haydi hayırlısı...

TSezgin61
04.04.2011, 02:20
yüzdük yüzdük kuyruguna geldik. cok az kaldi.

ayri bir motivasyonla ve istekle 7 maca cikip artik bu hasrete bir son vermemiz lazim. böyle bir firsati kacirmamamiz lazim.

yunushanilce
04.04.2011, 02:28
yüzdük yüzdük kuyruguna geldik. cok az kaldi.

ayri bir motivasyonla ve istekle 7 maca cikip artik bu hasrete bir son vermemiz lazim. böyle bir firsati kacirmamamiz lazim.
inşallah kardeş inşallah valla o günleri bir görsem daha ne isterim ki
allahım sen nasip et yarabbim !!!!

TSezgin61
04.04.2011, 02:33
bizim konsantremiz suan bu basliklar olmamali.

sampiyonlugun habercisi galatasaray maci, bursa maci, eses maci, antep maci...

futbolcular kadar bizde bu isi sonuna kadar ciddiyetle götürmeliyiz...

galatasaray mac basligina buyuralim. rakibi ciddiye alarak ve ona göre yorumlar yaparak...

TSarıalioğlu
04.04.2011, 09:19
Hiç Düşünememiştim Ama Mükemmel Uyum.
Fener Hertürlü Korkulu Rüyada :D

Bu Eziklerde Maçtan Sonra Kuddusinin Yönetimi Eleştirmişler Kayırmadığı İçin Bu Kadarda Yüklenilmezkii :rolleyes:.
Bursaspor Daha Kontrollu Oynasaydı Yenerdi Bile.Ama Olmadı (:

lazkopat_48
04.04.2011, 10:42
sadece 7 maç kaldı hepsini kazanın yeter . .
ölümüne oynayın ya 8jk maçında ki gibi karşınıza hakem çıkarsa onu da yenin . .
sonra bizden ne isterseniz isteyin yapmzsak namerdiz :)

Selim Turan
04.04.2011, 12:47
Maçtan haftalar önce diyordum. Biz Urfa'ya varalımda onlar Trabzon'da kalsınlar diye... Aynen öyle oldu. Peygamberler şehrine bir kez daha selam olsun :)

Yozgat'ta buluşmak dileği ile...

LaZ_KoPaT
04.04.2011, 13:16
Bursasporlu 2 bin 500 taraftar dün akşam Kadıköy'de şov yaptı. Yeşil-beyazlılar, yaptıkları tezahüratlarla takımlarına destek olmaya çalıştılar. Texas, maç başlayınca meşaleleri yaktı, stat sis altında kaldı. Ayrıca yeşil-beyazlı taraftarların lider Trabzonspor'a tezahüratlarla destek verdiği duyuldu. Bursalı taraftarlar, "Şampiyon Trabzon" diye bağırdı.

bu dogrumudur ya? bursa bizim maca asilmaz insallah fener eskisehir antep maclarinin bir tanesinde puan kaybederse bizim icin cok iyi olur bizim gs macindan puan kaybetmeden ayrilmamiz lazim.

Engenius
04.04.2011, 13:19
Şanlıurfa'da geçen sene bizim önümüzü açan, fenerbahçenin önünü kapatan bir süreç başlamıştı.

Ne ilginç tesadüftür ki bu sene de rakamsal olarak bize Puan Tablosunda yüzünü gösterdi:
1-Trabzonspor 63 (Şanlıurfa)
2-Fenerbahçe 61 (Trabzon)

Kardeş şehrin ve kendi plakamızın puan tablosuna yazılması hafta başından beri kafamda vardı ama bir türlü foruma girip yazamamıştım.

Bu maçın berabere bitmesi daha iyi oldu; ne Bursa havaya girdi, ne de Fener.

Ayrıca Bursa maçımızın zorluk derecesi biraz daha azaldı.
Bursa kazansaydı büyük ihtimal bizim maça da asılacaktı.

Sonuçta Şanlıurfa süreci başladı ve inşallah sezonu mutlu sonla ama bu defa Lig Şampiyonu olarak kapatmış olacağız.

Takımımıza bu süreçte her türlü desteğe devam...

Ayrıca :
63 - 61 lik bu Şanlıurfa konusunu Facebooka veya Medyaya taşıyıp psikolojik olarak feneri bilinçaltından da olsa baskıya almak çok güzel olacaktır.
Bu yönde espriler en azından nete düşmeli.
"Kopyala & Yapıştır Medya!" zaten üzerine atlayacaktır.

40 yapar ve tek başına şampiyon!

bordoylamavi
04.04.2011, 21:04
valla bi teadüf de ben fark ettim eğer yanlış hatırlamıyorsam. son şampiyon olduğumuzda ben çocuktum ortaokul öğrencisiydim. ve son maçımızı karagümrük le oynamıştk. ve o maça çıkarken şampiyonluğu garantilemiştik. bu senede son maçımnız karabük. karagümrük - karabük çok benzemiyor mu sizce de

Hazar_
04.04.2011, 21:06
40 yapar...

Doğan Şahin
06.04.2011, 10:08
http://www.fotomac.com.tr/Trabzonspor/2011/04/05/urfaya-plaka-selami

Urfa'ya plaka selamı

Ligde 63 puanla liderlik koltuğunda oturan Trabzonspor, kardeş kulübü Şanlıurfaspor'un plaka koduna ulaştı. Fenerbahçe'nin ise Trabzon'un plaka kodu olan 61'e ulaşmasıyla ligde renkli bir görüntü oluştu. Taraftarlar, sosyal paylaşım sitelerinde plaka kodlarıyla ilgili espriler yapıyor.

muharrematasoy
06.04.2011, 12:47
tamamdır taraftar tırlattı :D