PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Milan Stepanov

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13

jefferson61sefa
19.07.2007, 11:16
Trabzonspor'un yaptığı oyuncu satışları, bizim ülkedeki özelleştirmelere benziyor.

İşimize yarayabilecek oyuncuları ve kar eden şirketleri satıyoruz/özelleştiriyoruz.

nede olsa ikiside aynı nuri albayrak tayyibin eniştesi olur. nuri albayrak ın kızı ile tayyibin yeğeni mi ne evli bi akrabalık var. Çok süper yönetiyor ikiside. NURİ ALBAYRAK tez zamanda allah senin ---- verecek.

Ali Özcan
Çok büyük bir hata yapılıyor, çok...Bu Fatih ten, Musampa dan, Marcelinho dan, Szymek ten ve diğer hepsinden daha büyük bir hata...Bu hata değil bu katliam...Bu Trabzonspor un menfaatleriyle örtüşmez...Bu adam şu anda satılmamalı...Satılacaksa ya geçen yıl satılmalıydı ya da önümüzdeki yıl satılabilir...Zamanlama çok yanlış, yazık oluyor...10 milyon E luk adamı sen 4 milyon E ya veriyorsun....Rezalet...

İstikrar adına desteklediğim bu yönetimin en mantıksız icraatidir bu...Hala satılmayacağına inanmak istiyorum...

cIlgInIm
hakkında hayırlısı olur step in inşalalh dünde dedigim gibi bizi artık gözden cıkarmıştı o adam .. Trabzonsporu gözüden silmiş bi adamı saklamanın bi anlamı yok satmayıp verim alamıcaksan sat daha iyi.. Yolu acık olur inşalalhh dicek bişe yok .. tolga da bizden gitmeden önce iyiydi ama şimdi kadrolarda yer bulmak için kıvranıyor avrupanın buyuk takımına gitti ya zamanında .. ama step onun gibi olmaz tabi kalitesi belli bir oyuncu..

Burçak
19.07.2007, 11:18
ya her fırsatta nokta transfer yapacağız ve hiçbir futbolcumuzu göndermeyeceğiz demiyorlarmıydı. bu taraftarın gözünün içine baka baka haaaala yalan konuşuyorlar.

jefferson61sefa
19.07.2007, 11:18
Çok büyük bir hata yapılıyor, çok...Bu Fatih ten, Musampa dan, Marcelinho dan, Szymek ten ve diğer hepsinden daha büyük bir hata...Bu hata değil bu katliam...Bu Trabzonspor un menfaatleriyle örtüşmez...Bu adam şu anda satılmamalı...Satılacaksa ya geçen yıl satılmalıydı ya da önümüzdeki yıl satılabilir...Zamanlama çok yanlış, yazık oluyor...10 milyon E luk adamı sen 4 milyon E ya veriyorsun....Rezalet...

İstikrar adına desteklediğim bu yönetimin en mantıksız icraatidir bu...Hala satılmayacağına inanmak istiyorum...

Trabzonspor tarihinin dönüm noktasıdır bundan sonra şampiyonluk bir hayalden öte bişey değildir. Bundan sonra ronaldinho eto c.ronaldo yu getiremiyeceğimze göre TRABZONSPOR türkiyede de avrupa bir halt yiyemez

Hekimoğlu
19.07.2007, 11:20
ziyan nasıl izin veriyor bu işe tolga döneğini mi düşünüyor acaba.

Faik Yılmaz
19.07.2007, 11:20
Geçmişte beceriksiz olduğunu düşünüyordum....

Şimdi takımı mahvetmek için birileri tarafından gönderildiğini düşünüyorum..... YANİ CEZALANDIRILIYORUZ...

Burçak
19.07.2007, 11:21
ben SABOTE edildiğimizi düşünüyorum.
son 2 senedir yapılanları bize istanbul takımları yapamazdı!

istanbulsporu bıraktılar bize geldiler. İstanbulspor coştu süperlig e adını yazdırdı. Trabzonspor tarihinde görmediği kötü günleri yaşadı

jefferson61sefa
19.07.2007, 11:21
transfer politakaları bu
fatihi sattılar 7.5 milyon euro
marcelinho 2.5 mlyon dolara alındı
aradaki para kayboldu
stepanov 4 e satılacak
1 milyon euro ya martinez alınacak para kaybolacak
OLAN BİZE OLACAK fatihin satışında bu kadar üzülmemiştim
STEPANOV UN SATIŞI ÇOK KRİTİK BİR DÖNÜM NOKTASI OLACAK bu sene 10.luk başarıdır. çünkü 50-60 gol yiyeceğiz. Herkes görecek söylüyorum bu adam fb maçında oyunda 2 dirsek yedi ağlayark çıktı skor ts1-0fb o çıktı skor 7 dk da ts1-3fb oldu İŞTE TRABZONSPOR un hali yattara değil kralını getir kurtaramaz artık bizi çünkü martinez önünde ii defans olmayınca kaleci falan değil 60 gol yedi sakaryada bizdee erdinç çağdaş 55 tane yer avni akerde 2 gol yemeyi başarı sayacaz.Bundan sonra çok kötü günler bizi bekliyor.

cuneytr
19.07.2007, 11:22
trabzonspor yönetcisi fikstür cekiminden sonra acıklama yapıyor sampiyon olacaz diye sampiyonluk nasıl gelcek kardes bi anlat da biz de bilelim eldeki en iyi oyunculardsan birini satıyosun sonra sampiyon olacaz diyosun nasıl olacak bu iş?kimi kandırıyosun?

MehmeTS_ADANA
19.07.2007, 11:22
arkadaşlar yetkili bi açıklama varmı hiç bilgisi olan varmı

jefferson61sefa
19.07.2007, 11:23
ben SABOTE edildiğimizi düşünüyorum.
son 2 senedir yapılanları bize istanbul takımları yapamazdı!

istanbulsporu bıraktılar bize geldiler. İstanbulspor coştu süperlig e adını yazdırdı. Trabzonspor tarihinde görmediği kötü günleri yaşadı

İstanbul adamı zaten bu yılkdırım demirörenle tattip le işlişkileri full bize bu istanbl komplosudur bunları bizim başrımıza getirerek bizi bitirdiler

MehmeTS_ADANA
19.07.2007, 11:24
step yetmez bence gökdeniz yattara da satılmalı o zaman kesin şampiyon oluruz ama 2 inci ligde

jefferson61sefa
19.07.2007, 11:24
trabzonspor yönetcisi fikstür cekiminden sonra acıklama yapıyor sampiyon olacaz diye sampiyonluk nasıl gelcek kardes bi anlat da biz de bilelim eldeki en iyi oyunculardsan birini satıyosun sonra sampiyon olacaz diyosun nasıl olacak bu iş?kimi kandırıyosun?

bu iş yılma vuralın vaatlerine benziyor 2.ligde şampiyon oluruz

bahadır2561
19.07.2007, 11:25
eger stepi satıpta yerine şeref yoksunu tolgayı alırlarsa 1 ömür boyu kulaklarını çınlatacam bu yönetimin...

ozturk
19.07.2007, 11:25
ulan yarasa iş başına geldiğinde ne kadar sevinmiştim ama önce Fatih TEKKE şimdi de STEPANOV... acaba kasadaki paraları ne yapacaksın!!!!!

Burçak
19.07.2007, 11:26
kasadaki paralarımı? :) kasada para yokki. işin ilginç tarafı borç dahada arttı .

ozturk
19.07.2007, 11:27
kasadaki paralarımı? :) kasada para yokki. işin ilginç tarafı borç dahada arttı .

7.5 milyon euro fatihtan geldi.. Adam gibi transferde yapmıyoruz eee hesap ortada.. İnşallah gidecekleri gün biran önce gelir de çekip giderler..

Burçak
19.07.2007, 11:29
bizim hesabımıza göre öylede paraları nerde kullandılar mantıklı biaçıklama yok işte. bilmem kaç milyon dolara çıkmış deniyoıya borç. hem sat hem borç artsın nasıl iş bu anlamadık

MehmeTS_ADANA
19.07.2007, 11:29
ya bu kazmalar ne halt yemeye geldiler trabzonun başına
faruk özakın neyini seviyordum biliyormusunuz arkadaşlar ne pahasına olursa olsun onun zamanındaki yıldızlarımızı satmaması

jefferson61sefa
19.07.2007, 11:30

giren paralr
fatih tekke 14 trilyon
faibano eller 1.5 trilyon
marcelinho 4 trlyon
stepanov 6.5 trilyon

toplam 25 trilyon

gelen???????????????
????????????
????????????
???????
ayman 500 milyar
risp 750 milyar
ceyhun 500 milyar

toplam 1.750 trilyon

FARK
23 trilyon

trabzonspor borcu tüm ödemeler kiralar toplamı 2005 11 trilyon 500 milyar
BUGUNnnnnnnnnnnnnnnn 2007 33 trilyon 250 milyar(kiralar hariç)

yns61
19.07.2007, 11:31
artık göz yummayalım ziya dogan takımı klasik bir anadolu takımı yapıyor yıldızlar kenarda.. yönetim futbolcuları satıyor ümidimiz keçeli oluyor artık trabzonspor nereye gidiyor ?

ozturk
19.07.2007, 11:32
artık göz yummayalım ziya dogan takımı klasik bir anadolu takımı yapıyor yıldızlar kenarda.. yönetim futbolcuları satıyor ümidimiz keçeli oluyor artık trabzonspor nereye gidiyor ?

geçen sene daha kötüydü pendikspordan gelen cem TRABZONSPOR da ilk 11 oynuyordu:)

cuneytr
19.07.2007, 11:32
emrah da dönerse sasırmam

gerçekefsane
19.07.2007, 11:37
borç hakında bakkal hesabı yapmaya devam:) klavyeler konuşuyo.ha bütün borçları bu yönetim yaptı.maşallah klavyeleri konuşturun. bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak.iki elma ile 3 armut toplarsan kaç yapar.bakkal hesabı yapan 5 der buna da:))

Onur
19.07.2007, 11:38
yoksa ogullarına gemi(cik) felan mı alıyolarda haberimiz yok...

Ne demeye çalışıyorusun sen!.

Eğer siyasete gireceksen yolun açık olsun.

Burçak
19.07.2007, 11:38
bütün borçları bu yönetim yaptı diyen yokki. ama birsürü transfer parası almamıza rağmen borcun artması hiçte normal değil..

Özer Öztekin
19.07.2007, 11:40
Adamlar 30 milyon Euro'ya sattıkları adamın yerini dolduracak bir futbolcu diye alıyorlar. Hem de 4 milyon'a... Bazı haberlerde de 2 milyon yazıyor;

http://www.record.pt/noticia.asp?id=751092&idCanal=17

Anlaşılan, paralı yönetim meteliğe kurşun sıkacak hale gelmiş. Stepanov'un gidişinin önündeki tek engel, taraftar tepkisidir. ''Bizi istemeyeni biz de istemezük, O bizi zaten gözden çıkarmıştı'' zihniyetinin biraz daha seslendirilmesini bekliyorlardır. Profesyonel futbolcu ne demek?

Bu arada Stichus bile desteğini çekti galiba yönetimden..

jefferson61sefa
19.07.2007, 11:40
borç hakında bakkal hesabı yapmaya devam:) klavyeler konuşuyo.ha bütün borçları bu yönetim yaptı.maşallah klavyeleri konuşturun. bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak. iki elma ile 3 armut kaç yapar. bakkal hesabı yapan 5 der buna da:))

Yönetim savunuculuna mı savundun BAKKAL hesabı gibi aşşalayıcı kelimeler sarfetme bişey bilioz da konuşuyoz ordaki rakamlar doğrudur. Yaptıkları 1 proje benzin istansyonudur ondan da bir halt olmuyor.

jefferson61sefa
19.07.2007, 11:42
Adamlar 30 milyon Euro'ya sattıkları adamın yerini dolduracak bir futbolcu diye alıyorlar. Hem de 4 milyon'a... Bazı haberlerde de 2 milyon yazıyor;

http://www.record.pt/noticia.asp?id=751092&idCanal=17

Anlaşılan, paralı yönetim meteliğe kurşun sıkacak hale gelmiş. Stepanov'un gidişinin önündeki tek engel, taraftar tepkisidir. ''Bizi istemeyeni biz de istemezük, O bizi zaten gözden çıkarmıştı'' zihniyetinin biraz daha seslendirilmesini bekliyorlardır. Profesyonel futbolcu ne demek?

Bu arada Stichus bile desteğini çekti galiba yönetimden..

SAmimiyetle söylüyorum Pepe nin 20 ye yakın maçını izledim stepanovdan çok daha iyi bir oyuncu değil o 30 milyon euro ya real e gidio bizim stepanov 4 milyon euroya porto ya gidio hey allahım ya

10 numara
19.07.2007, 11:43
haber 7 şimdi yazdı galiba iş bitmiş step güle güle.....

Mehmet Demirkaya
19.07.2007, 11:44
ben hayatımda bu yönetim kadar takıma zarar veren bi yonetım daha gormemistim.Trabzonspor hayatında yaşamadıgı ikilikleri,her kafadan farklı bir ses çıkan bu yönetim sayesinde yaşadı.Klupten giden futbolculardan gelen paralar ortada yok yada transfer harici heryere harcanıyor.Bu kadroyla bırakın ilk 4 e gırmeyı ilk 10 a zor gırerız.Kımseyı yaptıgımız ınter toto mucadelesi sonucu umutlandırmasın.Benım gıbı umutsuzca konusmayı sevmeyen bı ınsana bile bu hale getırdıler.Sımdıde hersey bıtmıs gıbı stephanovu da satarlarsa way halimize.Yazıklar olsun dicemde onların umurundamı dışardan gelmiş insanlar bugun varlar yarın yoklar amaçları farklı umarım artık hepimiz anlamışızdır...

cuneytr
19.07.2007, 11:44
borç hakında bakkal hesabı yapmaya devam:) klavyeler konuşuyo.ha bütün borçları bu yönetim yaptı.maşallah klavyeleri konuşturun. bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak.iki elma ile 3 armut toplarsan kaç yapar.bakkal hesabı yapan 5 der buna da:))biz yönetimin sundugu yaptıgı seyler üzerinden konusuyoruz evet bakkal hesabı yapıyoruz topluyoruz cıkarıyoruz yine hesap duman.nerde bu paralar nerde futbolcular cakal hesabı yapmaya gerek yok

yns61
19.07.2007, 11:46
bir gün gelecek yönetim yerin dibine girecek.. ama girene kadar takıma verdigi zarara bakın

gerçekefsane
19.07.2007, 11:47
Yönetim savunuculuna mı savundun BAKKAL hesabı gibi aşşalayıcı kelimeler sarfetme bişey bilioz da konuşuyoz ordaki rakamlar doğrudur. Yaptıkları 1 proje benzin istansyonudur ondan da bir halt olmuyor.

Trabzonspor bağımsız denetim kurumundan geçer raporlar.Bilanco okumasını bilmeyen bakkal hesabı yapıyodur.Siz klavyeden yazarken maşallah her şey doğru,bakkal hesabı yazmışım hakaret olmuş,vay be önümüzdeki maçlara bakalım:D

Sen önce bir önceki yönetimin bıraktığında borç kaleminin 24 trilyon olduğunuda biliyosundur. Bunu yazmıyosun dimi :D
Hadi Bakkal hesabına devam ha gayret.

Mehmet Fırat
Stepanov Porto'da Gibi

gibisi fazla çünkü haber ajanslarına göre portoya gitti bile...

halil ibo
Tartışılacak şey Stepanov'un takıma katkısı veya satışından dolayı maddi katkısıdır.Gelen paranın çarçur olacağı veya mevcut borçlara (futbolcu taksit ödemeleri gibi) gideceği konusunda da tartışılabilir.
Fakat esas sorun yönetimin plan-proje-taahhüt konularındaki yetersizliğidir.Verilen sözler tutulmadı,iş bilmezlikten yetersiz bir hocanın gereksiz transferlerine göz yumuldu.Bu şartlarda Stepanov'da satılacaktır.Gerisi laf-ı güzaf...

karayamayman
19.07.2007, 11:48
Bu nasıl iş? stopere ihtiyaç var deniyor stoper satılıyor...

Kimse Tolga Seyhan'ı tekrar Trabzon'a getirmeyi ve Trabzonspor'u aşağılamayı aklından geçirmesin...

jefferson61sefa
19.07.2007, 11:49
Trabzonspor bağımsız denetim kurumundan geçer raporlar.Bilanco okumasını bilmeyen bakkal hesabı yapıyodur. Siz klavyeden yazarken maşallah her şey doğru, bakkal hesabı yazmışım Hakaret olmuş, önümüzdeki maçlara bakalım:D

Sen önce bir önceki yönetimin bıraktığında borç kaleminin 24 trilyon olduğunuda biliyosunudur. Bunu yazmıyosun dimi :D

tüm çekler ödenekler tahsilatlar hesaplansa 70 trilyon borcumuz var
BU KADAR PARA NERE YE gitti adamlar 6.5 trilyona stepanovu alıyor 6.5 trilyona stepanovun 100 de birini alamayız biz

cuneytr
peki cok güzel demişsin sen mehmet ali yılmaz döneminden kalan borcu da söle de ozaman hersey tam olsun madem onu söylüyosun

güngör_81
Allah sizin belanızı daha ne diyeyim.Yok kardeşim olmaz böyle ya ne yapmak lazım bilmiyorum gidip kulübün kapısında bangır bangır bağırsak mı.Artık bı kulübün mantığı değişmeli biz gençlerbirliği değiliz ki yıldız satıp ta onun yerine yıldızları satıp satıp duduyoruz yıldızları elinde tutup onun ayarında topçu alacaklarına şunların yaptığına bak bunların süresi falan dolmuyormu yeter artık yaaa.

10 numara
Trabzonlu Stepanov Porto'da!

Trabzonspor'un Sırp savunma oyuncusu Milan Stepanov, yeni sezonu Porto'da geçirecek.

porto'nun bu transferde yetkili kıldığı Menajer Saffet Sancaklı, Trabzonspor'la prensip anlaşmasına vardıklarını açıkladı.

Sancaklı, "Porto'nun teklifini Trabzonspor Kulübü'ne ilettim ve prensip anlaşmasına vardık. Şu anda gereken prosedürler işliyor. Bu transferde olumsuz giden bir durum yok. Her şey olumlu gidiyor. Önümüzdeki günlerde herhangi bir aksilik olmazsa sözleşme imzalanacak" şeklinde konuştu.

Saffet Sancaklı, Stepanov için üzerinde anlaşılan bonservis bedelinin kendisinin açıklamasının doğru olmayacağını vurgulayarak, bu açıklamayı Bordo-mavili kulüp yetkililerine bıraktı.

goal.com

jefferson61sefa
19.07.2007, 11:50

Kimse Tolga Seyhan'ı tekrar Trabzon'a getirmeyi ve Trabzonspor'u aşağılamayı aklından geçirmesin...

gitmek için biryerlerini yırtan o değilmi daha ne dönmesi onun dönemi bitmiştir

Emre B.
19.07.2007, 11:50
Ali Şen başkan olsa klübe bu kadar kötülük yapamazdı.

güngör_81
19.07.2007, 11:51
Bari Gökdeniz ile Yattarayıda satsınlar.Bizde boşuna heveslenmeyeyim.Takım iyi diye.

Rıza ÇOLAK
19.07.2007, 11:51

O iş aşağı yukarı garanti gibi duruyor....Hem yerli...Hem Prens...Hemde bonservis yok...daha ne olsun...Çıksam yüksek dağlara da aklımdan geçenleri haykırsam....Hala daha yönetim savunuluyor Allahım Yarabbim

Nissan
19.07.2007, 11:52
Albayrak'tan, Aralik secimi oncesi son bir icraat bekliyorum, TS'yi fenerin pilot takimi yapmasi. Bunu yaparsa cok heyecanlanir misiniz:)

Mert67
19.07.2007, 11:52
şuan yönetime sövesim geliyo.:mad::mad:
güle güle stepanov:(

jefferson61sefa
19.07.2007, 11:54
Eylem YapacaĞiz BaŞka Yolu Yok

gerçekefsane
19.07.2007, 11:55
peki cok güzel demişsin sen mehmet ali yılmaz döneminden kalan borcu da söle de ozaman hersey tam olsun madem onu söylüyosun

şirket olmadan evvel dernekler kanuna tabidi genel kurulda ibra ediliyosun.
Trabzonspor şirket olduğundan beri raporlar bağımsız denetim kurumundan geçer. açıklama istiyonmu daha:D
bir önceki yönetim 24 trilyon borç kalemi bu yönetimin borç kalemi 30 trilyon
ha bir önceki yönetim döneminde borsadan paralardan sonra borç 24 trilyon
ha bir önceki yönetim 5.5 trilyonla borç bırakmadı bunuda bilin. :)

yns61
takıma bak bee bütce nerelerde suana kadaar yaptıgımız transfere bonservis ücreti ödemedik.. ( jabi,serkan ve adnan ) şimdi buraya ole bişe yazardım ama maç öncesi öle bişe yazmak istemiyorum kendimizi zor tutuyom

İskender Çakmak
yaw buadamda giderse biz neyapacağız yaa 1 sene sonra bu adma 5 katıu parayasatılır hadi satmak istiyorsunuz bare bunu düşüün 2.buadamdan iyi defans oyuncusu var mı trabzonsporda yok ne yapğmaya çalışıuyorlar ziya doğan celalettini koruyordu buadamı nie korumuyor bu adm 50 tane celalettin yapar ne yapmaya çalışıyorlar anlamıyorum

BU YÖNETİMLE ALLAH SONUMUZU HAYIR ETSİN

TSelif
19.07.2007, 11:57
Haber doğru ise .....
Helal olsun sana Albayrak ... hedefine adım adım yaklaşıyosun. Şu mübarek kandil günü ALLAH hepinizi bildiği gibi yapsın .

tyler311
19.07.2007, 11:57
Kesin birşeyler yapmak lazım beyler! Bu adamlar herkesi satar. Stoper istiyorlar, Türkiye'deki en iyi stoper ellerinde onu da şimdi satmaya kalkıyorlar. Bu nuri'ye para lazım para, o ancak onu sever. Ziya desen zaten takımda yıldız futbolcu istemiyor, o da gitsin ister. Adamın takıntısı var. Porto, Milan istiyor bu adamı ve sen stopere ihtiyacın varken satıyorsun. Arkadaşlar buluşalım, kulübe yürüyelim. Var mısınız??

EL_Niño
19.07.2007, 11:58
bu yönetime, nuri'ye,haşim'e 2 tane koyun ver onu bile becerip koruyamazlar. ki gelip bu klübün başına başkan yaptık bu adamları. asıl suç bizim. umarım büyük bi ders olmuştur bu yönetim tüm trabzonsporlulara.

Bera B.
19.07.2007, 11:58
bugün haberlerde okudum taraftardan veto geldi falan diye artık bizimkiler biraz akıllarını başlarına toplarlar heralde

a f s
19.07.2007, 12:00
Son yıllarda transfer konusunda bizim kadar saçma davranan bir takım dünya üzerinde yoktur. En iyi futbolcuları ya futbolu bırakmaya zorlamış, kaçırmış, pafa yollamışbir teknik direktör. Boşa saçılan onca para.

En az para verdiğin adama reva gördükleri muameleye bakar mısınız?

Tek ümidim, hiçbir kabusun sonsuza dek sürmeyecek olması. Ziya Doğan elbet birgün bu takımın başından -öyle ya da böyle- ayrılacak. O günleri bekliyorum.

Millet transferleriyle forma satışı yapıp, taraftarına moral aşılıyor bizimkiler sinir ediyor.:mad:

Hey Allahım! Yarrabim şu mübarek günde, bize bolca sabır, yönetim ve teknik heyete insaf ve akıl ihsan et!

Özer Öztekin
19.07.2007, 12:01
O iş aşağı yukarı garanti gibi duruyor....Hem yerli...Hem Prens...Hemde bonservis yok...daha ne olsun...Çıksam yüksek dağlara da aklımdan geçenleri haykırsam....Hala daha yönetim savunuluyor Allahım Yarabbim

İnan ki bugün Gökdeniz ve Yattara'nın satıldığı duyulsun, yine çıkar birileri savunur bu yönetimi...Zihniyet meselesi...Daha fazlasını yazmaya dilim varmıyor ama...Mesele şu ki, memleketimin üzerindeki karartmanın, Trabzonspor'lu masum vicdanlara yansımasıdır yaşananlar...Hayır dua ile götürürüz biz bu işi...
Allah'ım sen Trabzonspor'a akıllı fikirli yöneticiler nasib eyle..
Allah'ım bu Lincoln, Carlos vs. artık son olsun, daha iyisini alamasın ezikler...

jefferson61sefa
19.07.2007, 12:01
stepanovun formasını alcaktım sırf ama formalar iğrençti ona rağmen alcaktım vazgeçtim para falan yok bu ----lere

cuneytr
19.07.2007, 12:02
saol. o bagımsız denetim kurulunda futbolcuların gercek aldıkları felan da yazıyordur herhalde degil mi?ama benim bildgim gökdeniz 25 milyar,roberto karlaos 10 milyar a top oynuyor! ne bagımsızlıgından bahsediyorsun yaa kaldıki zihniyetin arkası cok önemli! ha birde hadi öle oldu diyelim hersey ortada seffaf,sen futbolcu satmak için mi geldin oraya madem o kadar borc vardı niye aldın marceli bu da yazıyordur herhalde orda?bir bak bakalım..

yns61
step senin suçun yok.. suç yönetim ve ziyanda

Rıza ÇOLAK
Yok olurmu öyle....
Yönetime desteğe devam....Daha satacak Gökdeniz varrrr Yattara varrrr....hepsi bittimi bi de seyirci varrr

jefferson61sefa
İnan ki bugün Gökdeniz ve Yattara'nın satıldığı duyulsun, yine çıkar birileri savunur bu yönetimi...Zihniyet meselesi...Daha fazlasını yazmaya dilim varmıyor ama...Mesele şu ki, memleketimin üzerindeki karartmanın, Trabzonspor'lu masum vicdanlara yansımasıdır yaşananlar...Hayır dua ile götürürüz biz bu işi...
Allah'ım bu Lincoln, Carlos vs. artık son olsun, daha iyisini alamasın ezikler...

O savunan zihniyetlerin de ne halt olduğu belli

My
19.07.2007, 12:03
Bunların böyle olacağı çoook evvelden belliydi. Kabus devam edecek hiç merak etmeyin. Bu zihniyetteki yönetim devam ettikçe bu günlerimizi mumla arayacağız. Sırada Gökdeniz ve Yattara var! Bunlar devam ettikçe bu sezon olmasa bile önümüzdeki sezon ikisini muhakkak satacaklar!

Yaşasın paralı başkan Nuri ALBAYRAK!

Nissan
19.07.2007, 12:04
http://www.superdragoes.com/forum/viewtopic.php?id=1316&p=51

Su sayfada 1262'nci mesajda anlastiklarini soyluyorlar galiba

jefferson61sefa
Yok olurmu öyle....
Yönetime desteğe devam....Daha satacak Gökdeniz varrrr Yattara varrrr....hepsi bittimi bi de seyirci varrr

topluca 5 trilyona fenerbahçeye satar bizi
ve trabzonsporu da fenerbahçe yandaşlığı reserve team e çevirecek
forma laciverte dönüyor yakında lacivert turuncu ve sonra puma hatası denip sarı alcivert formayla sahaya çıakcaz

TSelif
Anlaşıldı bütün sezon boyu alacağımız kombinlerle bi Yattara bi Gökdeniz izliycez :rolleyes: ALLAH onlara zarar zeval göstermesin :mad:

gerçekefsane
19.07.2007, 12:05
@cuneytr

Bak bunu biliyosan elinde belge varsa gidersin Maliyeye şikayet edersin. geçenlerde maliyeyle uzlaşma sonucu ödeyeceği borcuda biliyosundur dimi. Kalvyeden konuşmaya devam ha gayret.:D

Rıza ÇOLAK
Saffet Sancaklı Porto nun Step için önerdiği paranın miktarını kendisinin açıklamasının doğru olmadığını., bunu Trabzonspor un açıklamasının daha doğru olduğunu söyledi...
İşte size bi bilmece daha

Nissan

Gokdeniz ile Yattara satilmayackmis, onlar fenerin pilot takimi oldugumuzda carpraz gecis yapacaklarmis, parali baskanimiz oyle buyurmus:D

jefferson61sefa
Bak bunu biliyosan elinde belge varsa gidersin Maliyeye şikayet edersin.Trabzonsporun geçenlerde maliyeyle uzlaşma sonucu ödeyeceği borcuda bilyiosundur dimi. Kalvyeden konuşmaya devam ha gayret.:D

kendi klübümüze ceza mı kestircez

gerçekefsane
19.07.2007, 12:06
kendi klübümüze ceza mı kestircez

öyle demiş arkadaş.sözleşmeleri biliyo da :D

kudu_61
19.07.2007, 12:07
step bence satılacak ve yerine tolga alınacak gibi gözüküyor hiçbirşey kesin değil bunlar sadece tahmin ama görünen köye de klavuza gerek yok herhalde çünkü kasa tım tıkır para yok fatih tekke gitmeliydi ama zenite değil para için kalitesiz bir lige türkiyenin en iyi futbolcusunu sattık ve şimdi de step satılacak gibi duruyor malesef bizi küçültüler diyoruz aylardır bunlar bizi sıradan anadolu kulübü yaptılar eğer step satılacaksa veya satılmayacaksa da DEFOLUN ARTIK BU KULÜP BUNLARI HAK ETMİYOR...

ilhan
19.07.2007, 12:08
Adamın zoruna gidiyor be..

Böyle mübarek bir günde.. Kandil gününde insanın tüm moralini bozuyorlar :(

jefferson61sefa
19.07.2007, 12:09
Resmi siteyyi açamıyorum acaba stepanov haberini koymaya yemiormu açılmıo siz açabiliyormusunuz

Rıza ÇOLAK
19.07.2007, 12:10
Adamın zoruna gidiyor be..

Böyle mübarek bir günde.. Kandil gününde insanın tüm moralini bozuyorlar :(
Oyle dema başkanızla TD miz darılıyı...zoruna gidenin .....gitsin diye bi laf vardı askerlik yıllarımızda yakında bu lafla karşımıza çıkar bunlar

cuneytr
Bak bunu biliyosan elinde belge varsa gidersin Maliyeye şikayet edersin.Trabzonsporun geçenlerde maliyeyle uzlaşma sonucu ödeyeceği borcuda bilyiosundur dimi. Kalvyeden konuşmaya devam ha gayret.:Dbenim bilmeme gerek yok bütün gazeteler yazdı sanırım gazetede okumuyorsun!:( hersene kuluplerin düzenledigi bir oyundur bu ama maliye bakanımız da bu konularda sabıkalı oldugundan birsey yapamıyor ne yazıkki.ama tabi bagımsız! klavyeden yazacam tabi baska yerlerde de bunu söylüyorum ben.önemli olan burda diger klupler ve aldatmaca deildir konuyu baska yerlere de cekmeye calısmayalım lütfen, bide trabzonsporun o maliyeyle anlasmasını hangi yönetim zamanında olduguun biliyosundur herhalde deil mi?

gerçekefsane
Gökdeniz gitçekmi kalçakmı yazılıyodu ozamanlar stepanovun satılma şartlarının oluştuğunu sölediydim.

Mesut AKYILDIZ
Trabzonspor Porto ile anlaştı
Trabzonspor, Sırp futbolcusu Milan Stepanov için Porto kulübü ile prensip anlaşmasına vardı. İlk kez Sporx'in "Stepanov Porto'da" başlığıyla duyurduğu bu transferdeki son gelişmeler şöyle: "Portekiz'in ünlü kulübü Porto'nun bu transferde yetkili kıldığı Saffet Sancaklı, Trabzonspor ile prensip anlaşmasına vardıklarını belirterek, prosedürlerin işlediğini söyledi.

Porto Kulübü yetkililerinin Stepanov'un transferinde yetkili kıldığı İstanbulspor Kulübü Başkanı Saffet Sancaklı, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, "Porto'nun teklifini Trabzonspor Kulübü'ne ilettim ve prensip anlaşmasına vardık. Şu anda gereken prosedürler işliyor. Bu transferde olumsuz giden bir durum yok. Her şey olumlu gidiyor. Önümüzdeki günlerde herhangi bir aksilik olmazsa sözleşme imzalanacak" dedi.

Sancaklı, Porto Kulübü'nün Stepanov için önerdiği rakamı kendisinin açıklamasının doğru olmayacağını, bunu Trabzonspor'un açıklayabileceğini sözlerine ekledi.

SAYİTOĞLU: ''PORTO İLE 3,5 MİLYON AVRO'YA ANLAŞTIK"

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu da Sırp oyuncuları Milan Stepanov konusunda Porto kulübüyle prensipte anlaşmaya vardıklarını açıkladı. Sayitoğlu, yaptığı açıklamada, FC Porto'nun yazılı teklifinin ellerine yeni ulaştığını belirterek, ''Prensipte anlaşmaya vardık. 1-2 detay var. Bunlar da çözümlendikten sonra bu transfer netlik kazanacak'' dedi.

Detaylardan birinin oyuncunun kendisiyle yapılacak görüşmenin olduğunu dile getiren Sayitoğlu, ''Porto Kulübü'nün oyuncuyla da görüşüp anlaşması gerekiyor. Şu anda herhangi bir problem yok. Görüşmeler olumlu sürüyor ancak transfer tam olarak kesinleşmedi'' diye konuştu. Porto ile Trabzonspor Kulübü'nün oyuncunun bonservisi konusunda 3,5 milyon avroya anlaştığı belirtildi.

Rıza ÇOLAK
19.07.2007, 12:11
Resmi siteyyi açamıyorum acaba stepanov haberini koymaya yemiormu açılmıo siz açabiliyormusunuz
Açılmayııı maalesef

kudu_61
19.07.2007, 12:11
eğer step satılırsa ve tolga alınırsa TÜM SEZON PROTESTO diyorum sokaklara dökecekler bizi sonunda hayırlısı olsun ama stepi satacaklar diye düşünürken bir den aklıma geldi BUNA NASIL CESARET EDECEKLER...

gerçekefsane
19.07.2007, 12:14
cuneytr

Biliyosan şikayet etmiyorsan.;) Ha gazeteleri bi daha oku bak.;) Klavyeden yazmak ne güzel.Yurdum insanı bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayı dustur edinmiş.önümüzdeki maçlara bakalım.:D sen gazeteleri okumaya devam klavyeni konuştur haydi muhabbetle

a f s
Bu yönetim zamanında takımdan uzaklaşan veya satılan oyuncularla şampiyonluğun en büyük favorisi biz olurduk. Maşallah her mevkiden adam yollayıp, kiralayıp, pafa yollayıp elde edilmesi zor bir rekora daha imza attık. Bu rekorumuzu da rekorlarımız başlığına eklemeyi teklif ediyorum.

Gönderdiğimiz futbolcuları sayabilecek biri var mı? Onlardan şöyle bir takıp yapıp kadro dizsek.

Bir satış stratejisi önerisi:
Takımdan yollanan futbolcuların formaları yapılsın daha çok satar.
Ben Fatih Tekke, Musampa ve Stepanov forması almaya hazırım.

+bu transfer haberi yalan ya da transfer olmayacaksa insanların moralleriyle oynamaya kimsenin hakkı yok!. Birinci elden hemen yalanlanmalı.
Bu taraftar öyle ne yazık ki öyle şok şeyler yaşadı ki, artık neye nasıl tepki vereceğini şaşırdı. FB'nin 19:07 bombası Gökdeniz, Fatih, Yattara deseler, ağzımız açık seyrederiz heralde.

Bu iin demokratik çözümü yok mu? Yönetime akıllı uslu mailler atsak. Bu durumdan duyduğumuz rahatsızlığı belirtsek. Transferler illa oynatmak için yapılmıyor. İşin psikolojik yönleri de var. Herşey para değil.

salihismet
Bu yönetimin yönetme tarzi bana cok ters geliyor. Fakat adamlarinda biraz haklilik payi var. Sattiklari oyuncularin paralarini ne yaptiklarini ben bilemem.
Hakliliklari $undan, bu takimin bir sürü masrafi var, kombineler satilmaz, taraftar tribünleri doldurmaz, yeterli forma sati$i yok, bu durumda hic kimse cebinden vererek takim yönetmez. Trabzonspor eskiden beri en iyi futbolcularini satarak yönetilldi, Ali Kemal Denizcinin sati$indan beri bu hep böyle yürüdü.

Ha $imdi denilebilirki iyi futbolcu mu aliniyorda gidip izlemiyoruz, yada formasini satin almiyoruz? Belki Trabzon bir sanayii kenti olmadigi icin maddi olanaklar daha kisitlidir, ve taraftar yeterili katkiyi saglayamiyor, bunun icin ne veriyorsak o kadarini isteme hakkina sahibiz diye dü$ünüyorum.

Eger Trabzonspor kendi $artlarina uykun $ekilde yönetilirse ne bu kadar paralar vererek futbolcu satin alinir, nede borc ödemek icin iyi futbolcusunu satmak zorunda kalir.

Rıza ÇOLAK
19.07.2007, 12:15
Kına Yak Sayın Sayitoğlu
Kına Yak Kendini TD sanan zat-ı Muhterem
Sen de kına yak Nuri Bey
Tabi sizde yakın yönetim ve başkan yalakaları...nede olsa 3.5 m Avro iyi para...sizi epey idare eder...
Gün olur devran döner.....

Özer Öztekin
19.07.2007, 12:16
''Detaylardan birinin oyuncunun kendisiyle yapılacak görüşmenin olduğunu dile getiren Sayitoğlu, ''Porto Kulübü'nün oyuncuyla da görüşüp anlaşması gerekiyor. Şu anda herhangi bir problem yok. Görüşmeler olumlu sürüyor ancak transfer tam olarak kesinleşmedi'' diye konuştu. Porto ile Trabzonspor Kulübü'nün oyuncunun bonservisi konusunda 3,5 milyon avroya anlaştığı belirtildi.''

Demek ki Stepanov henüz daha adamlarla görüşmemiş ama biz satmışız.

Nissan
3.5 milyon euro:D

Cok para ya, biraz indirim yapalim Porto'ya:D

yns61
resmi site acıldı ama step haberi hala yok

Ömer SEVİNÇ
19.07.2007, 12:17
Satın anasını satayım satın. Göreceğiz aralıkta kim kimi satıyor.

Herşey o kelin başının altından çıkıyor. Hazret kesin olumsuz rapor vermiştir. Dayanın beyler aralıkta kesin temizlik var. Albayrak'ın başkanlık, Ziya Hoca'nın da teknik direktörlük kariyeri bitiyor..

cuneytr
cuneytr

Biliyosan şikayet etmiyorsan.;) Ha gazeteleri bi daha oku bak.;) Klavyeden yazmak ne güzel.Yurdum insanı bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayı dustur edinmiş.Önümüzdeki maçlara bakalım.:Dya bilgi sahibi olmadan diyosun güzel kardesim bi satten beri ben orda ne yazıyorum okumuyosun galiba ne bilgisinden bahsediyosun yaa bagımsız dentim dedin cevabını verdim maliye dedim cevabının verdim ne istiyosun ki sen söle bakalım o bagımsız denetim zart zurtunda ne hesabı varda trabzon okadar iyi durumda biz bunu bilmiyoruz

eren_61
Hakliliklari $undan, bu takimin bir sürü masrafi var, kombineler satilmaz, taraftar tribünleri doldurmaz, yeterli forma sati$i yok, bu durumda hic kimse cebinden vererek takim yönetmez. Trabzonspor eskiden beri en iyi futbolcularini satarak yönetilldi, Ali Kemal Denizcinin sati$indan beri bu hep böyle yürüdü.

.

o zaman bıraksınlar elbet bu takımı yönetecek birisi bulunur.bence MAY başkan olması lazım.onun zamanında ben ingiltere liginde yılın topcusu seçilen futbolcuyu bu takımda gördüm.hatırlamıyorum biz hiç ingiltereden topcu aldık mı??başka campelldan başka

kudu_61
19.07.2007, 12:18
Trabzonsporun hiçbir delikanlı yöneticisi yok mu bu olay hakkında açıklama yapacak korkak bir insan trabzonlu olamaz ben bunların soykütüğünün araştırılmasını talep ediyorum sessizce kendi kagfalarına göre birşeyler yapıyorlar hiçbir zaman hiçbir şekilde taraftarla bu şekilde dalga geçilmemişti canları isteyince resmi site hızlanıyor istenmeyen bir şey oldumu sayfa açılmıyor rezillik bu...

Salih Yazıcı
19.07.2007, 12:18
forvet istiyorummmmm

eren_61
19.07.2007, 12:21
Allah rızası için birisi çıksın bu adamları ve teknik direktörü bu takımdan kurtarsın.yeter ya nedir bizim bunlardan çektiğimiz

Şahinoğlu
[QUOTE=Trabzonolog;876332]''Detaylardan birinin oyuncunun kendisiyle yapılacak görüşmenin olduğunu dile getiren Sayitoğlu, ''Porto Kulübü'nün oyuncuyla da görüşüp anlaşması gerekiyor. Şu anda herhangi bir problem yok. Görüşmeler olumlu sürüyor ancak transfer tam olarak kesinleşmedi'' diye konuştu. Porto ile Trabzonspor Kulübü'nün oyuncunun bonservisi konusunda 3,5 milyon avroya anlaştığı belirtildi.''

Seni bu kulübe kim yönetici yaptıysa yazıklar olsun , işyerinin kurşunlanma olayına kızmıştım ama şimdi iyiki kurşunlamışlar diyorum bunun hesabını verceksin yönetim yakındır.

jefferson61sefa
allah sizin ------- versin önetim 3.5 milyon euro yu ben verseydim bana verseydiniz stepnanu şimdi hamsi ve taka karşılığı bakalım kimleri alabilioz görecez

Nissan
19.07.2007, 12:22
Allah rızası için birisi çıksın bu adamları ve teknik direktörü bu takımdan kurtarsın.yeter ya nedir bizim bunlardan çektiğimiz
Adamin baskan olmasini isteyen %60lik gurup kurtarsin;)

Onur
19.07.2007, 12:23
o zaman bıraksınlar elbet bu takımı yönetecek birisi bulunur.bence MAY başkan olması lazım.onun zamanında ben ingiltere liginde yılın topcusu seçilen futbolcuyu bu takımda gördüm.hatırlamıyorum biz hiç ingiltereden topcu aldık mı??başka campelldan başka

Hla MAY başkan olsun diyenlerin olmasına şaşırıyorum. Kaç sene bu klüp onun borçlarını ödedi. Birde şuanki mevcut başkana fb li ise MAY fb nin kurucusudur.

Bu başkanıda parası var diye seçmediler mi? Biz en iyi transferleri yapsak bizi şampiyon mu yapacaklar? 2 sene önce niçin şampiyon olamadık? 95 te niçin şampiyon olamadk.

melih61
yerine ii adam gelecekse satılmalı erdinç risp hepsi iyileşiyor onun için forvet sol kanat kaleci alacaklarsa satılsın diğer türlü bir anlamı yok

Travelair
Sayitoğlu:

Görüşmeler olumlu sürüyor. İşte oyuncu da anlaşsın gitsin kulüple. Şu an hiçbir problem yok... 3,5 milyon €'ya anlaştık..

3,5 milyon €'nun neresi olumlu? Problem yok öyle mi?

54Sinan61
Bence Stepanovu su an satmak cok sacma olur! Kimi oynatcak onun yerine? Hüsseyininmi? :) Avurpa Sampiyonasindan sonra satsalar gelecek sene, cok daha iyi para kazanabilirlerdi! Ben bu yönetimi anlamiyorum, simdi ondan kazandiklari parayla giderler Martinez ve Tolgayi alirlar. Ziya hoca da, marciliho da gibi " Takim daha dengeli olmasi icin, izin verdim buna" der.... Bu Filimi tekrar tekrar izlemeye biktim. Ilk kez yaziyorum "Yönetim Istifa, lütfen!" Trabzondaki arkadaslar, lütfen tepkinizi koyun! Stepanov bizim icin cok önemli bir oyuncu! Risp kimbilir nezaman eski formuna döncek? Erdinc iki macta bir kirmizi kart görüyor, Cagdas..tek kaldi :(

jefferson61sefa
19.07.2007, 12:24
resmi sitede çıktı BRAVO SEN YÖNETİMSEN ben adam değilim bu kadar açık konuşuyorum allah bin türlü her noktanızdan biner türlü çıkarsın o paraları çaldığınız 1 kuruş cehennemde 100000000000000000 km hızla yüzünüze çarpsın bu sakar sıkıntı çektirionuz insanlar ------ srfslar sizi

gerçekefsane

Varda genel kurulda başkana verilen oyları bide diğer adaylara verilen oyları topla bakın burda bakkal hesabı yapıyom :)))

sbay
haşim sayitoğlu açıklamayıda yaptıysa bu transfer büyük olasılıkla bitti...stepanovun görüşmesine kaldıysa iş bence oda gider....hayırlı olsun

Mesut AKYILDIZ
19.07.2007, 12:25
Yönetim yapmış oldugu en iyi transferide hem zamansız hemde ucuza elden cıkararak trabzonsporu resmen sıradan bir anadolu takımı hüviyetine büründürmüştür inşallah takımımıza daha fazla zarar vermeden aralık ayına kadar sag salim giderler yoksa işleri çok zor takıma her sene adam akıllı bir yıldız transfer edecegine her sene eldeki yıldızlardan birini satmak bu yönetimin en önemli politikası haline geldi böyle giderse 2 sene içinde elde satacak para edecek yıldızda kalmayacak aralık ayı hakkatten Trabzonsporumuz için bir milat olmalı ve bu yönetimden kurtulmalıyız.........

jefferson61sefa
Sayitoğlu:

Görüşmeler olumlu sürüyor. İşte oyuncu da anlaşsın gitsin kulüple. Şu an hiçbir problem yok... 3,5 milyon €'ya anlaştık..

3,5 milyon €'nun neresi olumlu? Problem yok öyle mi?

3.5 milyon euroya git sana portodan bir oyuncuya öner sana adamın donunu vermezler o paraya NE KADAR BÜYÜK TAKIMIZ İŞTE ORTADA

salihismet

Dikkat ederseniz MAY dediginiz ki$inin taktikleri hep ayni, yildiz diye aldigi futbolculari bi $ekilde geri yollayip parasini geri almi$tir, örnek Lange, Kempil gibi oyunculari birer sene oynamadan geri gönderdi, borclarinida ondan sonra gelen yönetimler ödedi. May gelecegine ben bunlari tercih ederim.

a f s
19.07.2007, 12:26
Milan Stepanov, Ronaldinho ve Fernando Tores kadroya girebilsin diye satılmış arkadaşlar niye öyle diyorsunuz. Yoksa yıldızlarımızın lisansları onaylanmıyordu başka türlü pafta yeterince yabancımız var zaten. Ronaldinho ve Fernando Torse konusunda da teknik direktörümüz bu adamlar hazır değil mantaliteye uymuyor yakında onları da pafa yollarım dedi.

Porto Kulübüyle görüşmeler son aşamada
Yönetim Kurulumuzun oyuncumuz Milan Stepanov konusunda Porto Kulübü ile yaptığı görüşmeler son aşamaya geldi.

Asbaşkanımız Haşim Sayitoğlu Portekiz Kulübü'nün Stepanov konusunda resmi teklifle başvuruda bulunduğunu ifade ederek, "Görüşmelerimiz bir aşamaya geldi. Detayların kesinleşmesi halinde bu transfere onay verebiliriz" açıklamasında bulundu.

Milan Stepanov'un kulübümüzde görev yaptığı süre içerisinde kalitesini ispatladığını ve elinden gelen en iyi hizmeti verdiğini kaydeden Sayitoğlu, "Kendisi kısa süre içerisinde Sırbistan Ümit Milli Takım?dan A Milli Takım?a yükselerek kalitesini ispatlamış ve Avrupa'da adından söz ettirmeye başlamıştır. Nitekim Porto gibi güçlü bir kulübün Stepanov'la ilgilenmesi onun kalitesinin de bir göstergesidir. Oyuncumuzun da sıcak bakması halinde ve kulüp menfaatlerinin karşılıklı oluşması durumunda bu transfere onay verebiliriz" diye konuştu.
http://trabzonspor.org.tr/manset.asp?MainID=448&PID=589&HaberID=36757

İHSAN
19.07.2007, 12:26
Bu fiyata mı gitmeliydi STEPANOV :( AH ulan NURİ az kafanı kullansan bu adamdan iyi kar ederdin.

İnşallah sözleşmesine " bir sonraki satışından %30 pay koydurmuştur" ama sanmam. Bizimkiler de o basiret ne gezer.

BAŞARILAR STEPANOV...

melih61
19.07.2007, 12:27
lavezzi ve kaleci gelecekse göndersinler!!

Salih Yazıcı
bizim kaderimiz bu ne yazıkki hep acı çekiyoruz transfer döneminde bikerede sevindirseler şaşarım bize yazık yeterrrrrrrrrrrrrr

jefferson61sefa
web sitesi çökebilir inşallah

melih61
19.07.2007, 12:28
bence detay dediği yüzde 30'luk paydır!

jefferson61sefa
19.07.2007, 12:29
lavezzi ve kaleci gelecekse göndersinler!!

lavezzi çoktan transfer oldu başka bir klübe kaleci yi hiç umursamıyorum stepanova karşılık şu dünyada takasla alınabilicek en fazla 10 oyuncu vardır ki biz onu 3.5 milyon euro ya satıoz

Erdal
19.07.2007, 12:29
birde gökdenize müşteri bulsalar .......

dün yazdım yine yazıcam .konu ile alakası yok ama kimler tarafından yönetildiğimizi anlamak açısından önemli bir veri

geçenlerde siyasetin içinde olan bir arkadaş sordum .bizim başkan la başbakanın arası iyi değilmiş doğru mu?
cevap; nasıl iyi olsun kardeşim, adam utanmasa okul kantini ihalelerini bile bana verin diyecek .....

Onur
19.07.2007, 12:30
Porto Kulübüyle görüşmeler son aşamada
Yönetim Kurulumuzun oyuncumuz Milan Stepanov konusunda Porto Kulübü ile yaptığı görüşmeler son aşamaya geldi.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/milan.jpgAsbaşkanımız Haşim Sayitoğlu Portekiz Kulübü'nün Stepanov konusunda resmi teklifle başvuruda bulunduğunu ifade ederek, "Görüşmelerimiz bir aşamaya geldi. Detayların kesinleşmesi halinde bu transfere onay verebiliriz" açıklamasında bulundu.

Milan Stepanov'un kulübümüzde görev yaptığı süre içerisinde kalitesini ispatladığını ve elinden gelen en iyi hizmeti verdiğini kaydeden Sayitoğlu, "Kendisi kısa süre içerisinde Sırbistan Ümit Milli Takım’dan A Milli Takım’a yükselerek kalitesini ispatlamış ve Avrupa'da adından söz ettirmeye başlamıştır. Nitekim Porto gibi güçlü bir kulübün Stepanov'la ilgilenmesi onun kalitesinin de bir göstergesidir. Oyuncumuzun da sıcak bakması halinde ve kulüp menfaatlerinin karşılıklı oluşması durumunda bu transfere onay verebiliriz" diye konuştu.

Step'in satışında % 75 pay ZD nındır. Umarım teknik direktörlüğe gelemsi için yırtılanların başı göğe ermiştir.

Diğer %25 lik kısım ZD a uyan nerde olduğunu kavrayamaya, Trabzonspor'u bir şirket olarak gören yönetimindir.

iyattara
19.07.2007, 12:30
ya ziya hocacım mantaliteni cok seviyoduk ya senin paso defans oynuyoduk hatta bi stoper daha alıcaktık ne gusel yaaa, ne oldu simdi satıyonunuz adamı

cuneytr
19.07.2007, 12:31
ya yok 3.5 milyon felan degildir o bagımsız kuruldan gecince belli olacak! ne de olsa kendi taraftarının kandırmaya calısan bir yönetime güven olmaz deil mi o bagımsız kurula! inanalım bizde belki 10 milyondur öle 3.5 demeyin:)

tskolik34
19.07.2007, 12:31
bence detay dediği yüzde 30'luk paydır!

yönetimi nerden savunacağını şaşırıyosun yok yüzde %30luk paydır yok lavezzi geliyormuş yok bilmem ne lavezzi napolıyle anlaşmış diyoruz daha tutturmussun lavezzi diye senin lavezzi olayınıda biliyoruz insanlar sinirlıyken bari savunmayın şu yönetimi

Sefaenes
19.07.2007, 12:32
Ha may Ha Albayrak ikisinin birbirinden varki yok. Nasil may fb lisen tahminimce albayrak da fb li yoksa kimse fb formasi giydiremez
Kabusdan uyanalim artik § lig deki baskanlar bile bunlardan daha iyi takimlarina sahip cikiyor. 3.5 milyonu albayrak ve yonetimine verelim bizi biraksin. Yapanci olarak 2 futbolcumuz vardi biri gidecegine göre kaldi birtane onuda satinda sondan 1 olalim

WERTHeR
19.07.2007, 12:33
Cem papila,ali şen,aziz yıldırım,kazın kanat bu saydığım kişilerden birisini Trabzonspor kulübüne başkan yapsak sizce ilk yapacakları 3 şeyden birisi nedir?

vatandas61
19.07.2007, 12:33
ne lavezzi si ya, birileri forumda tutturmus lavezzi diye, bizimkiler kendi altyapisindan adam almiyorlar siz tutturmussunuz lavezzi diye. nerden cikti anlamadim gitti.
adami satmislar iste, artik aralikta grsz

Burçak
19.07.2007, 12:34
Cem papila,ali şen,aziz yıldırım,kazın kanat bu saydığım kişilerden birisini Trabzonspor kulübüne başkan yapsak sizce ilk yapacakları 3 şeyden birisi nedir?
en azından kendi kariyerleri için bu rezilliklere son verirlerdi.

BDiler61
19.07.2007, 12:34
:mad:içimden bu yönetime çok şey söylemek geliyor ama zor tutuyorum kendimi:mad:

Mesut AKYILDIZ
19.07.2007, 12:35
Ulan madem satacaktınız gecen yıl chealseye 10 milyon euro ya niye satmadınızda cıkıp açıklama yaptınız chelse bize 10 milyon euroluk bir teklif yaptı ama satmadık anladılarki avrupada takım basarıyı yakalayamayacak ve stepanovda piyasa yapamyacak dolayısıyla 3-4 milyon euronun üzerinde bir fiyata satılması zor o yuzden bugunden sattılar ne zaman adam akıllı politikalrı olan gercektan trabzonspora hizmete kendisini adamış bir yönetim kurulumuz olacak al birini vur birine en iyisi taraftarın darbe yaparak kulubu ele geçirmesi yoksa yavaş yavaş trabzonspor elimizden kayıp gidiyor, bizde buna seyirci kalıyoruz birde bugun fener fatih tekkeyi falan aldıgını acıklarsa o nuri ve ekibi trabzonu terk etsin..........

Sencer Bulut
19.07.2007, 12:35
ziya sen bi daha defans istersin o zaman görürüm ben seni:mad::mad::mad:

melih61
19.07.2007, 12:36
yönetimi nerden savunacağını şaşırıyosun yok yüzde %30luk paydır yok lavezzi geliyormuş yok bilmem ne lavezzi napolıyle anlaşmış diyoruz daha tutturmussun lavezzi diye senin lavezzi olayınıda biliyoruz insanlar sinirlıyken bari savunmayın şu yönetimi

kaliteli bir hücum oyuncusu ve kaleci alacaklarsa bence satılmasında bir sakınca yok yönetimi zaten savunmuyorum !!!

gerçekefsane
19.07.2007, 12:37
coolank üstadım

Ne dediydim Stepanovun satma şartları oluştu dimi :((

Ha bizim diğer adaylara oy veren genel kurul üyeleri yeterli imzaya sahip ama olağanüstü kongreye çağırmıyolar :(

WERTHeR
19.07.2007, 12:37
en azından kendi kariyerleri için bu rezilliklere son verirlerdi.

Haklısın bunlar onlardanda beterini yapıyorlar burçak. En baştan beri bu yönetim hakkında bir senaryoya inanıyordum. Bu senaryo malum siyasi senaryo. Yok ama bu kadarınıda yaparsalar o senaryodan beteri olur. Bunlar resmen akılsız sürüsü ya. Ferhat keçeli erdinç ömer rıza alın size yıldız diyorlar. Şerefsizim giydikleri formanın hatırı olmasa o kadro küme düşer...

Umut Uzunoglu
19.07.2007, 12:38
Her sene takımın iyi oyuncuları satılıyor , transfer yapılmıyor , taraftar kandırılıyor ve bu yönetim hala koltuğunda oturuyor ayıptır günahtır bu takıma gönül veren insanlara çektirdiğiniz eziyet artık yeter defolup gidin gidin gidin

tskolik34
19.07.2007, 12:39
bu yönetimin yaptıkları yapacaklarının teminatıdır ne yaptılarki hala iyi bir hucum yada kaleci istiyoruz bunlar varya bunlar... neyse agzımı bozmuyim

Barış BAKIRTAŞ
Çok şey sayıyorum çoookkk......

salihismet
Milan o kadarda büyütülecek bir futbolcu deyil, ilk yari Ankagücünden yedigimiz gollerin ba$lankici Milandir, ona benzer bir sürü hatalari oldu, Güvenc Kurtarin onun hakkindaki yorumlari dinlemediniz galiba? Onun adi Stabanov oldugu icin onun hatalarini pek göremeyiz, fakat Tayfun gibi oyuncularimizin yaptiklari hatalari ömür boyu unutmayiz, her macta üzerine gider Kayseriye kadar süreriz kendi degerlerimizi, Stabanov gibi oyuncularda satilmaya cali$ilinca kiyametleri kopartiriz. Ilerde cok iyi bir oyuncuda olabilir, $unuda unutmamak lazim, geldiginden beri Ingiltereden tutunda Italyaya kadar her takim istiyordu onu, fakat hicbir zaman resmi bir teklif kulübe gelmedi, bu oyunlar kendisinin ve menejerinin para sizdirmak icin yaptigi yöntemlerdi.

Bana göre bu i$in üzerine fazla durarak kendi futbolcularimiza haksizlik ediyoruz.

Sencer Bulut
19.07.2007, 12:40
ben bu yönetinmin cehyundan baska biseyini göremedim gören warsa yazsın...

EL_Niño
19.07.2007, 12:40
arkadaşlar böyle sadece yazmakla olmamalı. gidip adam akıllı tepkimizi gösterelim. bizden ses çıkmayınca bunlar gökdeniz'i,yattara'yı da satarlar. futbolcu satarak ancak klüp yönetileceği sanıyo bunlar. koyun bile güdemezler !

melih61
19.07.2007, 12:41
Milan o kadarda büyütülecek bir futbolcu deyil, ilk yari Ankagücünden yedigimiz gollerin ba$lankici Milandir, ona benzer bir sürü hatalari oldu, Güvenc Kurtarin onun hakkindaki yorumlari dinlemediniz galiba? Onun adi Stabanov oldugu icin onun hatalarini pek göremeyiz, fakat Tayfun gibi oyuncularimizin yaptiklari hatalari ömür boyu unutmayiz, her macta üzerine gider Kayseriye kadar süreriz kendi degerlerimizi, Stabanov gibi oyuncularda satilmaya cali$ilinca kiyametleri kopartiriz. Ilerde cok iyi bir oyuncuda olabilir, $unuda unutmamak lazim, geldiginden beri Ingiltereden tutunda Italyaya kadar her takim istiyordu onu, fakat hicbir zaman resmi bir teklif kulübe gelmedi, bu oyunlar kendisinin ve menejerinin para sizdirmak icin yaptigi yöntemlerdi.

Bana göre bu i$in üzerine fazla durarak kendi futbolcularimiza haksizlik ediyoruz.

bencede haklısın:meşale2:

OFLU
19.07.2007, 12:42
Allah Sİzİn ........ BaŞka HİÇbİr SÖze Gerek Yok Şu MÜbarek GÜnde

Özkan Erdem
19.07.2007, 12:42
Tolga Seyhan'ı Stepanov'un yerine aldık diye getirmesinler bu takıma... !!!

Rıza ÇOLAK
19.07.2007, 12:43

Bu senaryoları Marce de, Szymek te, Fatih te duyduk, biliyoruz....Güvenç KURTAR kimki onun yorumunu kaale alayım?
Ver Çoşkuyu taraftara.... iki gün sonra Stepi de unutur taraftar değilmi....

Umut Uzunoglu
Trabzonspor ticarethaneye döndü 1 e al 3 e sat sonra ligde 3ün 1ini gör

Özge
Bari adamı satıcaktınız zamanında Chelsea'ye satsaydınız

WERTHeR
19.07.2007, 12:45

Sen ne çok şey biliyorsun ya. Bana göre senin ziya doğan olabilme ihtimalin çok yüksek. Mantaliteye ayak uydurmuşsun bir anda:) Stepanov kaç para alıyormuş takımdan. Ula bu takım mustafa keçeliye para ödüyor ya stepanova 10 mislini verse helaldir. Güvenç kurtar diyorsun bana. Güvenç kurtar kimki stepanov hakkında konuşacak.Sanki vicdansız capello. Bir futbnolu kötü oynayamaz mı. Ula size ronaldinhoyu getirsek 2 maç kötü oynasa Trabzonlu değil diye kovarsınız. Hitler faşistmiş ha yalan vallahi yalan billahi yalan faşizm bizim memleketimizde :)

Mesut AKYILDIZ
19.07.2007, 12:45
Mevcut kadro içersindeki ey iyi stopr stepanovdur bu tartışılmaz bir gercek adam sag bekin acgını kapatayım derken ister istemez pozisyonunu kaybediyordu sen adam gibi sag bek ve sol bek koy bakalım stepanov pozisyon hatası yapıyormu bir önceki sezon 3-2 yenildigimiz fb maçında sakatlandı maçı kaybettik gecen yıl istanbuldaki bjk maçını onun sayesinde kazandık lütfen tayfunla stepanovu bir tutmayın elmayla rmutu mukayese etmek gibi oluyor

melih61
19.07.2007, 12:46
bu admı alan bu yönetim uygun bir fiyata satılmasıda bu yönetimin bileceği iştir !!!

WERTHeR
19.07.2007, 12:46
yok ya ben bu takım taraftarlığından bunlar gidene kadar izine ayrılmak istiyorum...

melih61
19.07.2007, 12:47
tayfun da bizim yetiştirdiğimiz bir çocuk kayseride neler yaptığını hepimiz gördük!!!!

WERTHeR
bu admı alan bu yönetim uygun bir fiyata satılmasıda bu yönetimin bileceği iştir !!!

Fatihi onlar almadı hesabını versinler o zaman. Sırf marazlık çıkartmak için yönetimi savunup durmayın ya. Yönetimi savunanlarda ya kasıt ararım bu saatten sonra ya zekasal sorunlar...

hüseyin1975
Stepanov Porto'da

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, Sırp oyuncuları Milan Stepanov konusunda Porto kulübüyle prensipte anlaşmaya vardıklarını açıkladı.
Sayitoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, FC Porto'nun yazılı teklifinin ellerine yeni ulaştığını belirterek, ''Prensipte anlaşmaya vardık. 1-2 detay var. Bunlar da çözümlendikten sonra bu transfer netlik kazanacak'' dedi.
Detaylardan birinin oyuncunun kendisiyle yapılacak görüşmenin olduğunu dile getiren Sayitoğlu, ''Porto Kulübü'nün oyuncuyla da görüşüp anlaşması gerekiyor. Şu anda herhangi bir problem yok. Görüşmeler olumlu sürüyor ancak transfer tam olarak kesinleşmedi'' diye konuştu.
Porto ile Trabzonspor Kulübü'nün oyuncunun bonservisi konusunda 3,5 milyon avroya anlaştığı belirtildi.
Trabzonspor'un savunma oyuncusu Milan Stepanov, 2005-2006 sezonu devre arasında Sırbistan Karadağ'ın FK Vojvodina takımından 1 milyon Avro bonservis bedeli ile alınmıştı.

3,5 Milyon Avro???

YAZIKLAR OLSUN SIZE.

BEDAVA VERSEYDINIZ BECERIKSIZLER!!!!!!!

Barış BAKIRTAŞ
19.07.2007, 12:48
@salihismet
Arkadaşım ya sen başka bir oyuncu izledin yada benim gözüm kör ? Güvenç Kurtar kimdirki Stephanov hakkındaki yorumlarına saygı duyuyorsun.
Geçen sene Chelsea resmi bir teklif ile geldi ama satmadılar. Oyuncuyu ve menejerini karalamadan önce şöyle arkanı dönde yönetimin ve zd yaptıklarına bak bi istersen ne dersin?

Emorfo
19.07.2007, 12:48
yok ya ben bu takım taraftarlığından bunlar gidene kadar izine ayrılmak istiyorum...

Çok isabetli bir karar durduğun hata. Selametle.

54Sinan61
19.07.2007, 12:49
:) evet aynisi benim de aklimdan gecti, ama trabzsonsporsuz olmuyor yaw...
Su an sinirden gülüyorum, yapcak birsey yok artik. Onlar gercekten herseyi daha iyi biliyor bizden :(

melih61
Fatihi onlar almadı hesabını versinler o zaman. Sırf marazlık çıkartmak için yönetimi savunup durmayın ya. Yönetimi savunanlarda ya kasıt ararım bu saatten sonra ya zekasal sorunlar...

yönetimi ne savunacam ben umrumda değil bu saatten sonra işleyişi durduracak değiliz takımın faydasına olacak işler ne olur bundan sonra o önemli biz selimi tayfunu kazanmaya çalışalım gelecek paraylada iyi transfer yapalım ligin başlamasına az kaldı!

WERTHeR
Çok isabetli bir karar durduğun hata. Selametle.

Faruk sırf sana inat burdayım:)

hüseyin1975
Trabzonspor'da Jefferson ayrılmak istediğini yönetime bildirdi

Trabzonspor, UEFA İntertoto Kupası 3. Turu'nda Romanya'nın FC Otelul Galati takımıyla deplasmanda yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü.
Teknik direktör Ziya Doğan yönetiminde, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan antrenmana sakatlığı süren Musa ile Jefferson katılmadı. Serkan, Yattara ve Risp takımdan ayrı olarak koşu gerçekleştirdi.
Bordo-mavili futbolcular antrenmanda dar alanda pas çalışmasının ardından yarı sahada çift kale maç yaptı.

JEFFERSON, AYRILMAK İSTİYOR
Trabzonspor'un Brezilyalı kaleci Jefferson'un bordo-mavili kulüpten ayrılmak istediğini yönetime bildirdiği öğrenildi.
Brezilyalı kalecinin ''Kadroya giremediğim için psikolojik olarak çöküntü içerisindeyim. Bir Avrupa kulübü beni transfer etmek istiyor. Takımdan ayrılıp oraya gitmek istiyorum'' dediği öğrenildi.
Jefferson'un sakatlığının sürdüğü ve bu nedenle çalışmaya katılmadığı da ifade edildi.

Jeffide satin.

Nasil olsa Kadro genis.

Transferde istemiyorum artik!!

Nasil olsa DELI ettiniz beni ve bizleri.

Bu Sezon maclarimiza bakmayin Renkdaslarim.

Sagliginizdan önemli degil ya :-((((((((((((((

python
19.07.2007, 12:50
Selimin önünün biraz olsun açıldığı için stepanovun satılması benim hoşuma gider. Zaten fazlasıyla defans oyuncumuz var. Umarım stepanovun parasıyla sol kanat, forvet- forvet arkası ya da kaleci alırlar.

karayamayman

Nasıl bir mantık bu anlamadım? Bakkal değil, Trabzonspor'u yönetiyorlar...

Hakikaten sinirlerim bozuldu. Bunlar sezon boyunca Arnavut takımı gibi hucüm yapamayan takımlarla oynayacaklarını zannediyorlar herhalde...

Erdal

niye anlamıyorsunuz ..evet biz vaktiyle gitmek istmeyen ALİ KEMAL i hemde ağlaya ağlaya göndermiş bir camiayız .kaynaklarımız sınırlı ..dolayısıyla futbolcu satmamıza kimsenin bir şey diyeceğini sanmıyorum .sorun şu,en basiti geçen yıl bizzat yönetim 10 milyon verdiler vermedik dedi mi? evet dedi .ha bana göre kimse vermemişti ama bizimkiler bizi SALAK zannetikleri için bunu "bakın 10 milyon verdiler satmıyoruz "mesajı için yaptılar ..bu camia futbolcu satar .yetiştirir,bulur yine satar .atacakta ..ama bu camiayı HASBELKADER yönetme durumunda olanlar YALAN söylemez SÖYLEMEMELİ... nefretten öte iğrendiriyorlar artık kendilerinden....

cuneytr
sorunun mensei futbolcu iyiligi yada kötülügü olmayabilir aslında(bence cok iyi bir savunma oyuncusudur)önemli nokta sudur ki zihniyet,yol.. ne demek yol?yol,birseyin yapılmasına öncelik ediimesidir. işte oyola girilmesinden korkan insanlar burada dil döküyorlar o yol ki trabzonu sıradanlastırmaya,normal takım hüvviyetine,kişisellestirmeye uzanır.bu nedenledir ki bizim isyanımız baslangıcta yapılanlardır bizim tepki gösterdigimiz.(baslangıcta yapılanlar dedigim sampiyonluk vaadetmek)söylermisiniz bana dünyada sampiyonluga oynayan hangi takım futbolcusunu sezon baslamdan(savunmanın belkemigi)satsın bu takımı satmak degilmidir hangi teknik adam futbolcusuyla kavga etsin onu kazanmaya calısmasın(yabancı sınırlaması var elin kolun baglı; musampaya satasıyor jefersona bakmıyor yattaratyı herkesin içinde elestiriyor)takımı idare eden insanın birazda insani özellikleri olması gerekmez mi?takımı yönetmek sadece saha kenarından el kol hareketleri yapmak mıdır?

Vkgz
iyi hallt ettiniz allahın şrfsizleri iyi iş yaptık diye geçinirsiniz şimdi

umarım ceza alacağını biliyorsundur. bizde olumsuz yorum yaptık ama seviyeyi düşürmedik.

Rıza ÇOLAK
Bunu birisinin diyeceğini bekliyordum valla....Hayır arkadaşım onun bileceği iş değildir. Onları oraya bunun gibi adamları alıp TRABZONSPOR lu yapsınlar diye seçtiler.O zaman bir Polis yakaladığı hırsızı herkesin gözü önünde nasıl olsa ben yakaladım diye salsın ... İşinin gereği o zaman oydu onu yapmalıydı.Bu ona Step in tapusunu vermez....

lazinhio
Bence satılması doğruydu. Yazık adama ne yapcak trabzonda. İnşallah satışdan pay almışızdır. Çünkü porto Nani ve andersondan İyi para kazandı manu'dan seneye stepanovu satıp bizim payımızı verirler. Tabi yönetim onuda yüzüne gözüne bulaştırmazsa. Nerdesin atay başkan....

WERTHeR
19.07.2007, 12:51
yönetimi ne savunacam ben umrumda değil bu saatten sonra işleyişi durduracak değiliz takımın faydasına olacak işler ne olur bundan sonra o önemli biz selimi tayfunu kazanmaya çalışalım gelecek paraylada iyi transfer yapalım ligin başlamasına az kaldı!

hoca ziya oyuncular tayfun selim başkan nuri :) düşünmek dahi istemiyorum ya bu bir kabus olmalı...

Emorfo
Faruk sırf sana inat burdayım:)

Ne münasebet canım tanışıyor muyuz? pardon hangi takımlıydınız :)

ilhan

Güvenç Kurtar ne demiş ne etmiş bağlamaz bizi. Stepanov sahadayken varını yoğunu ortaya koyuyor. Tayfun'a sahip çıkıcakmışız. Taraftara el kol hareketi yaptığı için mi sahip çıkıcaz. Düşünerek yorum yapın biraz.

Dip Not : Vay be Jose Mourinho , Stepanov'u istiyor . Porto , Stepanov'u istiyor. Onlar bu işi bilmiyor da Tv yorumcuları biliyor.

Komik!

Mesut AKYILDIZ
Adamlar hem teklif elimize yeni ulaştı diyorlar hemde prensip anlaşmasına vardık diyorlar hiç olmazsa pazarlık edersin biraz agırdan alırsın demekki bunlar böyle bir teklif gelsede futbolcumuzu satsak diye fırsat arıyorlarmış dünden razılar satmaya başka futbolcularımızada teklif gelse hemen satcaklar.....

kudu_61
Trabzonspor, Stepanov için Porto ile Anlaştı

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, Portekiz'in Porto Kulübü ile Milan Stepanov İçin 3 Milyon 500 Bin Euro Karşılığında Ön Protokol İmzaladıklarını Söyledi.

la defolun gidin artık yeter

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, Portekiz'in Porto Kulübü ile Milan Stepanov için 3 milyon 500 bin Euro karşılığında ön protokol imzaladıklarını söyledi.

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, Porto Kulübü ile yarım saat önce karşılıklı olarak ön protokol imzaladıklarını belirterek, "Arada birkaç prüz kaldı. Bunlar da gidirilmek üzere, 3 milyon 500 bin Euro karşılığında Milan Stepoanov için karşılıklı olarak ön protokol imzaladık" dedi.

hüseyin1975
19.07.2007, 12:52
Ha bugün birde Fenerbahce serefsizleri 100 Yil bombasi diye Fatihi tanitirlarsa..............

Ulan TD.....

Ulan Yönetim........

size kocaman bir piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiip

salihismet
Bu senaryoları Marce de, Szymek te, Fatih te duyduk, biliyoruz....Güvenç KURTAR kimki onun yorumunu kaale alayım?
Ver Çoşkuyu taraftara.... iki gün sonra Stepi de unutur taraftar değilmi....

Güvenc Kurtarin yorumlarina itibar etmek zorunda deyilsin, kaleci istiyoruz, santrafor istiyoruz, oyun kurucu istiyoruz, e bunlari almak icin para lazim. Bu i$ler Nuriyi ba$kan sectik o versin demekle olmuyor.
Marcenin alini$i yanli$ti satili$i dogruydu, Szmek ailevi nedenlerden dolayi futbolu biraktigini kendisi acikladi, fakat bizim huyumuzdur i$imize gelmedimi suclu birilerini arariz, Fatih tv lerde bas bas bagiriyordu gitmek istiyorum diye.

Vkgz
adama abartmayın okadar iyi değil diyorsunuz.. iyi olmasa porto alırmıydı sizce... Porto bu Porto... 3 sene önce Şampiyonlar Ligini Aldı..

WERTHeR
19.07.2007, 12:53
Ne münasebet canım tanışıyor muyuz? pardon hangi takımlıydınız :)

Ben 6 yaşımdan beri Trabzonsporluyum efendim ama sizi bilemiyeceğim:)

hüseyin1975
19.07.2007, 12:53
Selimin önünün biraz olsun açıldığı için stepanovun satılması benim hoşuma gider. Zaten fazlasıyla defans oyuncumuz var. Umarım stepanovun parasıyla sol kanat, forvet- forvet arkası ya da kaleci alırlar.

Tabi tabi.

Selimler, Eyüp Kadriler bizi Sampiyon yapar dimi:confused:

Gördük vasat bir Arnavut Takimina karsi Eyüp Kadriyi!
Selim cok iyi olsa idi rövans macinda kendine yer bulurdu.
Öyle bir macda oynatilmayan Adammi bizi kurtaracak:confused::mad::(

gerçekefsane
19.07.2007, 12:54
Şampiyonluk o ne yahu biz yedi senedir biz yarışmacı takımımız ne çabuk unuttunuz(((((
yıldızmı istiyosunuz gökdeki yıldızları sayın yahu. öle dediler :((

hüseyin1975
19.07.2007, 12:54

Hayir Werther.

Sen dogusdan beri Trabzonsporlusun!

Bunu unutma LÜTFEN ;)

WERTHeR
19.07.2007, 12:55
Tabi tabi.

Eyüp Kadriye bulaşmayın ya felek çocuğa en baştan vurmuş sillesini. Prens celo ile aynı mevkide oynuyor kadroya bile giremez...

ilhan
Biz burda yırtıyoruz kendimizi 4Milyon € az diye. Adamlar 3,500 Milyon € ya satıyor..

Gelde sövme..

MehmeTS_ADANA
arkadaşlar porto stephanovu en geç 3 sene sonra 25-30 milyon euro'ya satmazsa benim adım mehmet değil bu lafımı unutmayın

hüseyin1975
Şampiyonluk o ne yahu biz yarışmacı takımımız ne çabuk unuttunuz(((((

Dogru.
Özür Dilerim.

Bir an unutmusum isde :mad:

hüseyin1975
19.07.2007, 12:56
Eyüp Kadriye bulaşmayın ya felek çocuğa en baştan vurmuş sillesini. Prens celo ile aynı mevkide oynuyor kadroya bile giremez...

Ben o Prensin.....

Emorfo

Yok biz geçerken uğradık Trabzonspor'a :)

Neyse konuya dönelim, Stepanov'un gidişi bana Tolga'nın gidişini hattırlattı. İnşallah eksikliğini çok fazla çekmeyiz.

WERTHeR
Hayir Werther.

Sen dogusdan beri Trabzonsporlusun!

Bunu unutma LÜTFEN ;)

Ya işe o açıdan bakmadım ben. Sadece 6 yaşımdan beri avni akerim yanında doğup büyümem sebebiyle maçlara gider gelirim. Pratik safhası 6 yaşımda başladı yani. Yoksa Trabzonsporluluğum galubelaya dayanır:)

python
19.07.2007, 12:57
Tabi tabi.

Eyüp ilk maçına çıkıyor ve bu takım Trabzonspor. Resmi siteyi biraz takip et selimin lisansı yeni çıktı. + stepanov alındığında selim gibi birşeydi.

hüseyin1975
19.07.2007, 12:58
arkadaşlar porto stephanovu en geç 3 sene sonra 25-30 milyon euro'ya satmazsa benim adım mehmet değil bu lafımı unutmayın

Tamam olabilir ama bizde kaldigi sürece bu Paraya satamayiz cünkü biz dahil hicbir Türk Takimi Avrupa Kupalarinda önemli bir Rol oynamiyor.

Ancak seneye Avrupa Sampiyonasinda oynasaydi ve iyi oynasaydi belki 7-8 Milyona satardik Arkadaslar.

O yüzden Porto yok 30a satar yok 40a demeyelim.

Eger Yönetim yönetimsa sattiginizda bize yüzde 40 Pay vereceksiniz der ama nerdeeeeeeeeeeeee

WERTHeR
Yok biz geçerken uğradık Trabzonspor'a :)

Sen onu bunu boşverde bize bilgi ver sende vardır bol miktarca.:) Bu stepanovun satışı sırf futbolculara temmuz sonunda ödenmesi gereken paralar içinmi oldu yoksa yeni transfer için mi?

Kadir
Bu transfer bitmişdir Step'e avrupada başarılar bizim yapmamız gereken ise ağlayıp sızlamak değil gelen parayı en iyi şekilde değerlendirmektir bence .

Mesut AKYILDIZ
19.07.2007, 12:59

Bizimkiler güya bu düşünceyle gecen yıl chelseaye vermemişlerdi 10 milyon euro ya şimdi 3.5 milyon euroya hiç pazarlıksız veriyorlar anladılarki avrupada piyasa yapacagı bir basarı yakalayamayacagız en iyisi bugunden ederine satalım bari gecen yıl satsaydın 6.5 milyon euroyuda cebinden versin o zaman...

Rıza ÇOLAK
19.07.2007, 12:59
Güvenc Kurtarin yorumlarina itibar etmek zorunda deyilsin, kaleci istiyoruz, santrafor istiyoruz, oyun kurucu istiyoruz, e bunlari almak icin para lazim. Bu i$ler Nuriyi ba$kan sectik o versin demekle olmuyor.
Marcenin alini$i yanli$ti satili$i dogruydu, Szmek ailevi nedenlerden dolayi futbolu biraktigini kendisi acikladi, fakat bizim huyumuzdur i$imize gelmedimi suclu birilerini arariz, Fatih tv lerde bas bas bagiriyordu gitmek istiyorum diye.
Sen istiyorsun, biz istiyoruz, onlar istiyor MU? alacaksakta adam satarkmı alacağız? eğer öyle olacaksa 24 yaşında iyi bir oyuncumuzu satarak transfer yapacaksak ve bu Tolga SEYHAN olacaksa ben kimseyi istemiyorum. Onların yerine alt yapımızda olan oyuncular monte edilemezmi?
Edilir bal gibi...Ama mantalite oyuncum yok diye 4.lüğümüz bile garanti iken o pırıl pırıl çocukları takıma alıp kadroyu 18 e bile tamamlamayarak 15 kişi ile deplasmana gitti.Hiç bir yönetici de çıkıp arkadaşım ne yapıyorsun demedi ona....Bana daha neyi savunuyorsunuz?

Attila Selçuk Uzun
19.07.2007, 13:00
yazıklar olsun
efsane takımdan sonra bir olsen geldi ve birde Ogün ve Staphanov .
Şimdi onuda satıyoruz .. Onun oynadığı Fener maçlarını hatırlayın
defans dökülürken bu adam oynuyordu. Oyundan çıkınca 2 gol yedik .Tabi Cem Papila destegi ile....Simdi kalk bu adami 3.5 m avroya sat. Aha buraya yaziyorum 2 sene sonra Portodan Chelsea ya enaz 10 m avroya gitmese serefsizim.

hüseyin1975
19.07.2007, 13:00
Eyüp ilk maçına çıkıyor ve bu takım Trabzonspor. Resmi siteyi biraz takip et selimin lisansı yeni çıktı. + stepanov alındığında selim gibi birşeydi.

Özür Dilerim arkadasim.

Selimin Lisans isini kacirmisim demek.

Umarim dedigin gibi olur ama zor

Emorfo
19.07.2007, 13:01
Sen onu bunu boşverde bize bilgi ver sende vardır bol miktarca.:) Bu stepanovun satışı sırf futbolculara temmuz sonunda ödenmesi gereken paralar içinmi oldu yoksa yeni transfer için mi?

Haberim yok. Ziya oyuncu isteyip duruyor, o yüzden transfere harcarlar herhalde, artanla da Seat marka araba alırlar, anladın Haşim :)

WERTHeR
19.07.2007, 13:02
Haberim yok. Ziya oyuncu isteyip duruyor, o yüzden transfere harcarlar herhalde, artanla da Seat marka araba alırlar, anladın Haşim :)

Nedir haşimden çektiği habu takımın:)

hüseyin1975
Sen istiyorsun, biz istiyoruz, onlar istiyor MU? alacaksakta adam satarkmı alacağız? eğer öyle olacaksa 24 yaşında iyi bir oyuncumuzu satarak transfer yapacaksak ve bu Tolga SEYHAN olacaksa ben kimseyi istemiyorum. Onların yerine alt yapımızda olan oyuncular monte edilemezmi?
Edilir bal gibi...Ama mantalite oyuncum yok diye 4.lüğümüz bile garanti iken o pırıl pırıl çocukları takıma alıp kadroyu 18 e bile tamamlamayarak 15 kişi ile deplasmana gitti.Hiç bir yönetici de çıkıp arkadaşım ne yapıyorsun demedi ona....Bana daha neyi savunuyorsunuz?

Yönetici?

O dedigin neki anlamadim?

Bizde ondan yok galiba???

MehmeTS_ADANA
Bizimkiler güya bu düşünceyle gecen yıl chelseaye vermemişlerdi 10 milyon euro ya şimdi 3.5 milyon euroya hiç pazarlıksız veriyorlar anladılarki avrupada piyasa yapacagı bir basarı yakalayamayacagız en iyisi bugunden ederine satalım bari gecen yıl satsaydın 6.5 milyon euroyuda cebinden versin o zaman...
kesinlikle haklısın

mutluhayri
ne söyliyeyim ben.. kahroluyorum.. bu yönetiim ne yaptı geldi geleli ya..Ağlıyacam vallaha billaha yav. Geldiklerinden beri futbolcu satmaktan başka ne yaptılar.. ya yeter ama ya... para lazım ya ödeme yapacaklar futbolulara.. işte böyle buluyorlar sanırım gerekli parayı.. küfrediyorum abiii.. çekinmiyorum da.. umrumda da değil.. ana avrat.. Allahından bulsunlar.. Bitirdiler TS yi bitirdiler... :(

salihismet
19.07.2007, 13:03
adama abartmayın okadar iyi değil diyorsunuz.. iyi olmasa porto alırmıydı sizce... Porto bu Porto... 3 sene önce Şampiyonlar Ligini Aldı..

Olabilir, bizede para lazim. Eger Trabzonspordan $ampiyonluk bekliyorsaniz Milanin sati$ina kar$i cikmanizi hakli buluyorum, fakat Trabzonsporun en azinda $u anda $ampiyon olmak gibi bir $ansi yok. $ota giderken ne dedi biliyormusunuz? Trabzon bana iki milyon verdi fakat ben bir milyona ba$ka takimi tecih ettim, neden diye sordular, cevap aynen $u; ben alabilecek oldugum paraya gittim. Kisacasi o gibi futbolculardan da para kazanamadi Trabzon, $ampiyonda olamadi, Vukrunec bedavaya gitti, Aorello ve bunlara benzer bir sürü futbolcu bedavaya gitti.

Özer Öztekin
19.07.2007, 13:03
Bir yıldız kaydı
Trabzon'dan Porto'ya doğru
Gözlerimin önünden
Yüreğimden bir parça sızıyla….
Işıltılarla kayboldu
bilinmezlere doğru..
Umutları aldı götürdü
Yalnızlığımızı bıraktı yalnızca
bir de kör karanlıkları..

Bir gülümseme olsun yüzünde,
yüreğinde bir sızı..
Ama hatırla bizi ömrün boyunca
Güle güle Milan, unutma bizi

Erdal
19.07.2007, 13:04

evet bas bas bağırıyordu .zira büyük başkan ve yönetim ,baştan sona her ayrıntısını bildikleri halde kurşunlanma olayında tavır almaktan korkmuşlardı ...

gerçekefsane
19.07.2007, 13:04
tolgayı alcaklar.kulubune para vermeden alcaklar :(((
Seneye defans Jabi-erdinç-tolga-celo aha da şampiyonluğu kaçırdığımızda defansımız. emrah yok jabi var :((( bir evvelki yönetim tolgayı niye gönderdi diyodunuz tolgayı alcaklar daha ne olsun dimi :((

hüseyin1975
19.07.2007, 13:05
Bakalim bizim BÜYÜK Taraftar haftaya Avni Akerde ne yapacak??

Cor MERAK ediyorum dogrusu.

Yönetimde cin ya bu Hafta satiyor.

Nede olsa Deplasmanda garip Avrupali Türkler Takimi gördügüne o kadar seviniyorlarki Protestoyu düsünen olmaz dimi ama.....

melih61
19.07.2007, 13:06

onu satan porto adamların müzesinde şamp.ligi kupası uefa kupası ve drago gibi stadları var biz ise neyiz?

MehmeTS_ADANA
tam takımı kuruyoruz 1-2 takviyeyle şampiyonuz diyoruz bi bakıyon en iyi adamlarından biri satılmış
hami.şota,tolga seyhan, fatih tekke son olarak step
ağlayımmi sızlayimmi başımı duvarlaramaı vurim
şuan resmen çıldırıyorum

agahozlu
eğer bu haber doğruysa yönetimin beceriksizliği bir kez daha ortaya çıkıyor.Bu adam geçen sene top oynamadı bizde,sözleşmesi devam ediyor oturu konuşursun adamla bir sene oyna sonra gönderirim dersin fiyatı da artar.Adama top oynamadan teklif yapan takım herhalde top oynadıktan sonra daha iyi bir teklif yapar diye düşünüyorum.Stepanov un gönderilmeside son derece yanlış.Ama yönetim için doğru oluyor çünkü onlar yanlışları doğru olarak görüyor....

1/2 sene içinde de porto bu adamı iyi fiyata satar,bizden çok kar eder.İşte burada kafası çalışan yönetici faktörü olayın içine giriyor....

WERTHeR
19.07.2007, 13:07
onu satan porto adamların müzesinde şamp.ligi kupası uefa kupası ve drago gibi stadları var biz ise neyiz?

Bak şimdi hak verdim. Biz neyizki gençlerbirliği ayarında bir takımız artık bakalım bu sene düşmemeye mi oynarız.Birileride kına yakar...

MehmeTS_ADANA
19.07.2007, 13:08

tamam haklısın ama sence trabzonumuzun seneye CL ye katılma şansı hiçmi yoky hadi ondanda vazgeçtim step gibi biri uefa kupasında ve ülkesinin av. şampiyonası maçlarında rahatlıkla göze batabilecek bir futbolcuydu
işte birkaç örnek
fener-okocha
bjk - nihat
g.birliği-geremi
g.saray-filipescu ve a.ilie vs vs vs..........

ahmetto
19.07.2007, 13:09
Yazıklar olsun bu yönetime yine yapıyorlatr yapacakları aslındaiçinden neler geçiyor ama bişey demiyecem sen yıldız alıcam diye geliyorsun yıldızları bir bir satıyorsun lanet olsun bunlara ya defolup gitmediler başımızdan

Punisher-61
19.07.2007, 13:11

evt aynen öyle, bakalim stepanov takimda kalmak istiyor mu?? adamlar hem kulübe hem kendisine iyi para veriyor..ilerde ne olur bilinmez hekes 2-3 sene sonra 20 milyon eder diyor..bu olabilir ama olmayabilirde..

porto ona trabzonda fazla para veriyor.. birde takim ve kulüb arasindaki fark ortada.. sonucta stepanov kariyerini düsünen bir futbolcu.

hüseyin1975
19.07.2007, 13:11
eğer bu haber doğruysa yönetimin beceriksizliği bir kez daha ortaya çıkıyor.Bu adam geçen sene top oynamadı bizde,sözleşmesi devam ediyor oturu konuşursun adamla bir sene oyna sonra gönderirim dersin fiyatı da artar.Adama top oynamadan teklif yapan takım herhalde top oynadıktan sonra daha iyi bir teklif yapar diye düşünüyorum.Stepanov un gönderilmeside son derece yanlış.Ama yönetim için doğru oluyor çünkü onlar yanlışları doğru olarak görüyor....

1/2 sene içinde de porto bu adamı iyi fiyata satar,bizden çok kar eder.İşte burada kafası çalışan yönetici faktörü olayın içine giriyor....

Degeri düsünce sat.

Oh ne alaka Memleket.

Demekki Adama güvenmiyorlar artik. Bu Sezonda oynamaz ve seneye Bedava gider diye düsünüyorlar. :mad:

Yönetim HAKLI :mad:

Evet dogru okuyorsunuz! Yönetim HAKLI :mad:

Nede olsa Trabzonsporumuzu o TD eline verdiler :mad:
Tam Yetki dediler :mad:
O TD MAHKUMUZ :mad:
O ne derse olur :mad:
Oynatmam dedi ve sattilar :mad:

Ona bu GÜCÜ verenler UTANSIN :mad:

Bir Cobani PADISAH yaparsan isde böyle ezilirsin!!!!!!

Hasan Ayvenli
19.07.2007, 13:12
satın bakalım satın
2-3 sene sonra şampiyonlar ligini kazanan takımlarda oynar biz de saç baş yolarız burda yazıklar olsun becerip bi adam alamayıp elindeki en iyi adamları satanlara

UğuR
19.07.2007, 13:13
Milan ı kesin satarlar diye düşünüyordum bu transfer döneminin başında ama baktım ki 4-5 haber çıkmasına rağmen gitmedi.İyi dedim yırttık aralığa kadar gitmezse yeni gelen yönetim Milan ın değerini bilir diye.Ama ne yazık ki bugünkü haber ile olan olduğunu gördüm.bAzı arkadaşlar hala daha transfer yapmamızı bekliyordu tabiki alarak ve biz transfer yaptık ama SATARAK.Ayrıca söylenen rakam doğruysa ucuza gitti.ne diyeyim gel aralık ayı gelllllllll.

hüseyin1975
Bu arada 61 Üye takip ediyor.

61i görünce azda olsa Moralim düzeldi :-)))))))))))

bahadır2561
ya ne şe.... yönetimmiş ALLAh be.... versin...3,5 milyon euro ha yazıklar olsun...varya nerden başımıza musallat oldunuz...

emre81
evet bas bas bağırıyordu .zira büyük başkan ve yönetim ,baştan sona her ayrıntısını bildikleri halde kurşunlanma olayında tavır almaktan korkmuşlardı ...

PEKİ MARCELİNHO'YU CEBİNDEN ALACAĞI SÖZÜNÜ VEREN VE FATİH'TEN GELEN PARAYA RAĞMEN 30 TRİLYON BORÇ DEPLASMAN MASRAFLARIYLA MI OLDU. ŞİRKET YÖNETSELER ŞLİMDİYUE KOVULMUŞLARDI.

bU ADAM GEÇEN SENE 6-7 MİO EURO DİOLARDI NOLDU DA DÜŞTÜ ŞİMDİ PARAYI ADAM GİBİ HARCAYACAKLAR DESEM TAMAMDA BUNLARIN BİŞEY YAPACAĞI DA YOK.

[KAPLAN]
Jefferson gitmek ister ( İsteyenleri de vardır ) , ama adamın bu isteğiyle pek ilgilenilmez ! Neden !? Çünkü jefferson giderse , kasaya az bir para girecek ve yönetimin kontenjan dolu transfer yapamıyoruz bahanesi suya düşecek. Mesele para, Trabzonspor bu kadar aciz olmamalı. Sene başı almak istediğin futbolcuları kasımpaşa ve gençlerbirliğine kaptırdın. Ve bu futbolculardan biri de yerli idi , dikkatinizi çekerim. Eğer sen bir futbolcuyu almak istiyorsan, almalısın ; kasımpaşa'ya kaptırmak da neyin nesi.

İstabul basın bizi sevmez, doğrudur ama sende ellerine koz verirsen ; ne seninle ilgili haber verirler , ne de senden bahsederler. Fox Tv'yi izliyorum villezia maçı öncesi akşamı, üç takımdan bahsediyor ve Trabzonspor'un yarın intertoto maçı olmasına rağmen, takımımızla ilgili hiçbirşey demeden programı bitiriyor. Gelinen nokta bu, artık gerisini siz düşünün...

Rıza ÇOLAK
19.07.2007, 13:14
Degeri düsünce sat.

Oh ne alaka Memleket.

Demekki Adama güvenmiyorlar artik. Bu Sezonda oynamaz ve seneye Bedava gider diye düsünüyorlar. :mad:

Yönetim HAKLI :mad:

Evet dogru okuyorsunuz! Yönetim HAKLI :mad:

Nede olsa Trabzonsporumuzu o TD eline verdiler :mad:
Tam Yetki dediler :mad:
O TD MAHKUMUZ :mad:
O ne derse olur :mad:
Oynatmam dedi ve sattilar :mad:

Ona bu GÜCÜ verenler UTANSIN :mad:

Bir Cobani PADISAH yaparsan isde böyle ezilirsin!!!!!!
doğru söze ne denir ki

hüseyin1975
19.07.2007, 13:14
Milan ı kesin satarlar diye düşünüyordum bu transfer döneminin başında ama baktım ki 4-5 haber çıkmasına rağmen gitmedi.İyi dedim yırttık aralığa kadar gitmezse yeni gelen yönetim Milan ın değerini bilir diye.Ama ne yazık ki bugünkü haber ile olan olduğunu gördüm.bAzı arkadaşlar hala daha transfer yapmamızı bekliyordu tabiki alarak ve biz transfer yaptık ama SATARAK.Ayrıca söylenen rakam doğruysa ucuza gitti.ne diyeyim gel aralık ayı gelllllllll.

Rakam büyük ihtimal dogrudur cünkü Hasim BEY(?) kendisi söylemis.....

MehmeTS_ADANA
19.07.2007, 13:15
arkadaşlar tamam haklısınız ben trabzonun porto kadar iyi oyuncu pazarlayabileceğini iddaa etmiyom ama ortada gerçekler var
işte birkaç örnek
fener-okocha
bjk - nihat
g.birliği-geremi
bu oyuncular çok iyi paralara satıldı gs hariç diğerleri avrupada ts den çokmu ünlü takımlardı

FEDAİ
onlarda anladılar.Araklıkta yolcular.bari ne satarsak kardır hesabı.Trabzonsporum deniz,yemeyen keriz.Bi kaşıkta bunlar alsın çokmu yane..

alexispapas
anlaşıldı anlaşıldı, son paralarını yiyolar ts.den. 3.5 milyon euro nun nereden baksan 250 bini cebe iner. biz de trabzonspor sevgisi höt zöt deriz. atı alan üsküdarı geçer.

Koray
biz daha geçen sene 5 milyon dolara gülerken adamlar 3,5 milyon dolara sattılar..ulan sinirden ellerim titriyo...

tek _yıldız
19.07.2007, 13:16
herkese selam

Hasan Ayvenli
19.07.2007, 13:16
satın satın kontenjan açılır da junla musampa rahat rahat oynarlar töbe töbe

Temel Küçükhüseyin
19.07.2007, 13:17
Bu is bitmistir geçmis ola. Adamlar Aralık'ta gidecekler Kulubü tasfiye ediyorlar. Verdiklerini fazlasıyla alma derdindeler. Önce değerleri yok ettiler sıra ele avuca gelecek bir kaç topçumuzda. Eskiden Trabzon'a giden topçunun ölüsü çıkar satışı olmaz diye adımız çıkmıştı. Şimdi Gençlerbirliği'nden beter bir zihniyetle karşı karşıyayız. Tez elden çözüm bulmamız lazım. Artık kimse bana birlik beraberlik, takıma zarar vermeme adına bahaneleri anlatmasın. Ziya Doğan'ın sistemi bizi futboldan soğutmak, Albayrak Çiftliğinin amacı ise bizi Trabzonspor'dan soğutmak ve sıradan Anadolu Takımı yapmak. YAZIKLAR OLSUN. ALLAH HEPİNİZİN BELASINI VERSİN!

Volkan Albayrak
19.07.2007, 13:17
satılacakları satamazlar beceriksizler işe yarayan ne kadar adam varsa satarlar parayıda juna musampaya yatırırlar parada pul olur gider işte bu kadar kafaları çalışıyor bunların...kalan yabancılara bak jun, musamba jeferson oynmaıyor.. pisp sakat geriye yattara jabi ayman kaldı

___61___
19.07.2007, 13:18
Bu kongre niçin sezonun ortasında oluyor her sezonun ortasında nerdeyse yönetim değişiyor, Hoca değişiyor takım değişiyor şampiyonluk hedeefiyle başladığımız ligde 3. veya 4. oluyoruz. yeter artık madem oyunu almıyorsunuz bari satmayın stepanov giderse biz eziklerin yeni transferlerini nası durdurcaz. yarın öbür gün fatih tekke fb ye giderse onu kim durdurcak ???:confused: 18 yaşındayım daha hiç şampiyonluk nedir yaşamadım :mad: Ağlamak istiyorummmmm:(:mad:

tek _yıldız
yamkardeş musampa yı kötülüyorsunuz junuda fırsatmı verdiler ki admlara bence ikiside kaliteli topcu sanki çok şans verildilerde

melih61
tamam haklısın ama sence trabzonumuzun seneye CL ye katılma şansı hiçmi yoky hadi ondanda vazgeçtim step gibi biri uefa kupasında ve ülkesinin av. şampiyonası maçlarında rahatlıkla göze batabilecek bir futbolcuydu
işte birkaç örnek
fener-okocha
bjk - nihat
g.birliği-geremi

artık step gitti ama az paraya gitti şimdi önemli olan iyi 2-3 tane oyuncu almak ki bunun için sattıklarına eminim villareal de bir ara böyle bir politika izliyordu son senesinde yıldız almaya başladılar durumları ortada yıldız satıp gençlere yöneldikleri zaman çok daha iyi işler yapıyorlar tayfun ve selim (özellikle selim) çok iyi kaliteli oyuncular tayfun hırslı ve kayseride başarılı bir sezon geçirdi stoperde alternatif bol önemli olan kaleci sol açık ve forvettir çağdaş da tipik bir ingiliz defansı gibi keza risp iyileşirse italyan stili bir oyuncumuz daha olacak ayrıca burada hüseyin ve ferhat da oynuyor 3 transfer ile trabzon avrupada ve ligde rahat ilerler hemde genç türk oyuncularımızın önü açılır görün bakın erdinç te milli olacak trabzon bu sene ii yolda yönetim beni ilgilendirmiyor!

gerçekefsane
19.07.2007, 13:19
18 yaşındayım daha hiç şampiyonluk nedir yaşamadım :mad: Ağlamak istiyorummmmm:(:mad:

iyide avatarın altında 21 yaş diyo nasıl oluyo bu :D:D

champions
Bu iş oldu herhalde Haşim Sayitoğlu gururla sunar
Bu aşamadan sonra Stepanova başarılar CL de izleriz artık
İnşaallah en kısa zamanda daha iyi bi lige ve takıma gider
Bizde deriz işte bu çocuk bi ara bizdeydi diye
Porto en az 10 milyona satar 3,5 milyona da biz babayı alırız rahatlıkla
Herkes güçlenir en zayıf olduğumuz halde biz aksine daha da zayıflarız
Kıytırık bi Arnavut takımını eleyince gelir peşpeşe"Hedef şampiyonluk"açıklamaları İcraat ?Sıfır hatta eksilerde Allah bu kulübü en kısa sürede Sayitoğlu v.b. "zararlı madde"lerden
kurtarsın Amin!

Rıza ÇOLAK
satın satın kontenjan açılır da junla musampa rahat rahat oynarlar töbe töbe
sen herhalde sinirden yazdın bunları kardeşim.Musampa kim rahat rahat oynama kim.ZD varken Musampa oynasa oynasa kumda oynar

WERTHeR
19.07.2007, 13:20
artık step gitti ama az paraya gitti şimdi önemli olan iyi 2-3 tane oyuncu almak ki bunun için sattıklarına eminim villareal de bir ara böyle bir politika izliyordu son senesinde yıldız almaya başladılar durumları ortada yıldız satıp gençlere yöneldikleri zaman çok daha iyi işler yapıyorlar tayfun ve selim (özellikle selim) çok iyi kaliteli oyuncular tayfun hırslı ve kayseride başarılı bir sezon geçirdi stoperde alternatif bol önemli olan kaleci sol açık ve forvettir çağdaş da tipik bir ingiliz defansı gibi keza risp iyileşirse italyan stili bir oyuncumuz daha olacak ayrıca burada hüseyin ve ferhat da oynuyor 3 transfer ile trabzon avrupada ve ligde rahat ilerler hemde genç türk oyuncularımızın önü açılır görün bakın erdinç te milli olacak trabzon bu sene ii yolda yönetim beni ilgilendirmiyor!

Erdinçi uganda vatandaşı yaparsak bir ihtimal belki milli takıma seçilebilir...

fincher
19.07.2007, 13:21
Fenerbahçenin transfer politikası her transfer döneminde Avrupadan bir yıldız transfer etmek ve Avrupalılaşmak...
Trabzonsporun transfer politikası her transfer döneminde bir yıldız satarak sıradanlaşmak...
İster kabul edin ister etmeyin,dost acı söyler.Bu yönetim sayesinde artık sıradan bir Anadolu takımıdır Trabzonspor.Mazisi büyük olsa da gelinen noktada Kayseriden,Gençlerbiliğinden vs. bir farkı kalmamıştır.
Eskiden rutin bir gelişmeydi tüm spor haberlerinde 3 istanbul takımıyla birlikte Trabzonspor haberinin verilmesi.Bir gelişme olsun veya olmasın hemen hemen tüm kanallar spor haberlerinde Trabzonspora yer ayırırdı.Bu bile bizi sıradan Anadolu takımlarından ayıran bir özellikti.Artık bakıyorum hiçbir tv kanalında Trabzonsporun adı bile geçmiyor.Spor haberlerinden tamamen çıkarılmış durumda.Tıpkı Gaziantepspor,Bursaspor gibi.Gazeteleri takip etmiyorum belki onlar da Trabzonspor sayfalarını kaldırmışlardır veya kaldıracaklardır.Anadoludan haberler sayfasında Trabzonsporun adı geçer artık.
Velhasıl Trabzonsporun mazisi büyüktür,inkar edilemez ama yönetimdekiler büyük takım yöneticisi olmayınca Trabzonspor bu hallere düştü.Kimseyi transfer edemeyen,elindeki talip olunan kimseyi tutamayan sıradan bir takıma dönüştü.Bu konuda artık Kayserisporun gerisindedir.Ligde alt sıralara düştüğümüzde hep derdik ya büyüklük lig sıralamasıyla olmaz.
Transfer politikaları bir büyüklük ölçüsüdür ve Trabzonspor kesinlikle büyük takım refleksi gösterememektedir...

[KAPLAN]
Takımı da satın ! Helal ! Kim tutar sizi....

Hasan Ayvenli
sen herhalde sinirden yazdın bunları kardeşim.Musampa kim rahat rahat oynama kim.ZD varken Musampa oynasa oynasa kumda oynar

evet aşırı sinirliyim o yüzden yazdım
ama bu yönetim ziyaya al bunları oynat satamıyoruz dese ona da şaşırmam

ilhan
Kurtuldun be Step. Ziya'dan , Sürekli savunma yapan bir takımdan kurtuldun. Bizleri unutma;)

___61___
iyide avatarın altında 21 yaş diyo nasıl oluyo bu :D:D
yanlış yazılmış olamazmı allah allah

güngör_81
STEPANOV PORTO'DA

Haşim Sayitoğlu, Sırp oyuncuları Milan Stepanov konusunda Porto kulübüyle prensipte anlaşmaya vardıklarını açıkladı.
19.07.2007

Sayitoğlu, yaptığı açıklamada, FC Porto’nun yazılı teklifinin ellerine yeni ulaştığını belirterek, "Prensipte anlaşmaya vardık. 1-2 detay var. Bunlar da çözümlendikten sonra bu transfer netlik kazanacak" dedi.
Detaylardan birinin oyuncunun kendisiyle yapılacak görüşmenin olduğunu dile getiren Sayitoğlu, "Porto Kulübü’nün oyuncuyla da görüşüp anlaşması gerekiyor. Şu anda herhangi bir problem yok. Görüşmeler olumlu sürüyor ancak transfer tam olarak kesinleşmedi" diye konuştu.
Porto ile Trabzonspor Kulübü’nün oyuncunun bonservisi konusunda 3,5 milyon avroya anlaştığı belirtildi.
Trabzonspor’un savunma oyuncusu Milan Stepanov, 2005-2006 sezonu devre arasında Sırbistan Karadağ’ın FK Vojvodina takımından 1 milyon Avro bonservis bedeli ile alınmıştı

BIRAKIN ŞU TAKIMIN YAKASINI ARTIK STEPANOVDA GİTTİ YAAA KAHTOLUYORUM ARTIK YETER DAHA BU TAKIMI NE HALLERE DÜŞÜRECEKSİNİZ.

_SeRKaN_
19.07.2007, 13:22
Satılacak futbolcular duruyor satılmayacak kadroda tutulacak adamlar tek tek elden gidiyo.Acaba sırada kim var...

MehmeTS_ADANA
19.07.2007, 13:23
inşallah dediğin gibi olur

melih61
Erdinçi uganda vatandaşı yaparsak bir ihtimal belki milli takıma seçilebilir...

erdinç bence çok iyi bir oyuncu sizde yabancı sevdalığı war!!! ilk yarı step wardı durum darma dumandı ikinci yarı toparladık ilk beş hafta 1 gol yedik risp sakatlandı goller yemeye başladık?

Erdal
pazartesi başkanın bahsettiği transferi patlatırız artık : tolga ....

bu maçtada gökdeniz kadroda değilse bilelimki sıradaki futbolcu gökdenizdir ...ne diyelim İSTİKRARLI SATIŞLAR ...
siz bizi sevdiğimiz le imtihan ediyosunuz ALLAH da sizi en sevdiklerinizle ( mesela ihaleler ) imtihan etsin

Doğan BULAT
19.07.2007, 13:24
Küfür etmek istiyorum.. Lanet okumak istiyorum.. Ulan basit bir anadolu takımına çevirdiniz bizi be lanet olasun hepinize.. Sinirden klavyeyi kırıcam. Yakında külübüde satar bu şer..sizler

gerçekefsane
19.07.2007, 13:24
yanlış yazılmış olamazmı allah allah

sende haklısın:D

jeffersonda gitmek istiyo ona topic açmaya gidiyom.:)))

Ozan
19.07.2007, 13:25
hem takıma stoper lazım diyorlar hemde adamı satıyorlar :mad: bari adam gibi bir fiyata satsalardı 3,5 milyon euro ne yaa . en az 5 milyon euroluk adamdı stepanov . tolgayı sattıklarında defans darmadağın olmuştu yine öyle olmaz inşallah .

haberin doğruluğunuda tam olarak anlamış değilim resmi sitede çıkmadı çünkü . inşallah uydurma bir haberdir ama forumdaki tepkilere bakılırsa doğru gibi :(

[KAPLAN]
19.07.2007, 13:25
Bu paranın en fazla 1 milyon dolarını yabancı bir kaleciye yatırırlar. Biz de Fatih'in boşluğunu her zamanki gibi Umut'la Ömer Rıza ile ararız...

SZYMEK55
19.07.2007, 13:26
Küfür etmek istiyorum.. Lanet okumak istiyorum.. Ulan basit bir anadolu takımına çevirdiniz bizi be lanet olasun hepinize.. Sinirden klavyeyi kırıcam. Yakında külübüde satar bu şer..sizler

aynen katılıyorum

WERTHeR
19.07.2007, 13:26
erdinç bence çok iyi bir oyuncu sizde yabancı sevdalığı war!!! ilk yarı step wardı durum darma dumandı ikinci yarı toparladık ilk beş hafta 1 gol yedik risp sakatlandı goller yemeye başladık?

Görüyorumki sende de yabancı düşmanlığı epeyce fazla. Erdinç bir nane olsaydı kiralık yollamazdılar. Yaptıklarını biz unutmadık sizi bilemem. Üzerindeki şaibeyi kaldırsın önce. Rispide yaptınız lucio ula ne oynadı bu adam. Gençlerbirliğinin kıytırık bir futbolcusu kariyeri ne...

emre81
19.07.2007, 13:27

İlk olarak POLİTİKA diye bir şey yok bizim yönetimde tamamıyla günü kurtarmak için yapılan hamleler var ne politikası ya cebinden para verip gelecek denilen adamların alınan oyunculara verdikleri para Fatih'inki kadar yok. Düzenbaz bizim yöneticiler kimse savunmasın bu adamları buna rağmen de başarı gelirse hiçbirinin 5 kuruşluk payı olmayacak emin olun. Villareal'e gelince bahsettiğin gibi bir stratejileri olmadı hiç son seçilen başkanları transfer sözüyle geldi Forlan, Riquelme, Jose Mari ve Tachinardi'yi aldılar bunları oyuncu satarak almadılar zaten bunları alabilcek kadar satılacak oyuncuları da yoktu. Riquelme gitmek istedi o yüzden gönderdiler Forlan'ı bu sene sattılar Madrid'e yerlerine de düzgün bir oyuncu almadılar.

MehmeTS_ADANA
19.07.2007, 13:27
risp sezona yetişirse (zor görünüyor)stepi çok aramayız gibime geliyor

hüseyin toraman
19.07.2007, 13:28
Stepanov Porto'da

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, Sırp oyuncuları Milan Stepanov konusunda Porto kulübüyle prensipte anlaşmaya vardıklarını açıkladı...
19 Temmuz 2007 12:43

Sayitoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, FC Porto'nun yazılı teklifinin ellerine yeni ulaştığını belirterek, ''Prensipte anlaşmaya vardık. 1-2 detay var. Bunlar da çözümlendikten sonra bu transfer netlik kazanacak'' dedi. Detaylardan birinin oyuncunun kendisiyle yapılacak görüşmenin olduğunu dile getiren Sayitoğlu, ''Porto Kulübü'nün oyuncuyla da görüşüp anlaşması gerekiyor. Şu anda herhangi bir problem yok. Görüşmeler olumlu sürüyor ancak transfer tam olarak kesinleşmedi'' diye konuştu. Porto ile Trabzonspor Kulübü'nün oyuncunun bonservisi konusunda 3,5 milyon avroya anlaştığı belirtildi. Trabzonspor'un savunma oyuncusu Milan Stepanov, 2005-2006 sezonu devre arasında Sırbistan Karadağ'ın FK Vojvodina takımından 1 milyon Avro bonservis bedeli ile alınmıştı.

her iki taraf içinde hayırlı olsun

yönetim yanlış yaptı bence

Travelair
19.07.2007, 13:29
Stepanov'un 3,5 milyon €'ya gidişine problem yok, olumlu diyen Sayitoğlu neden bu transfere onay verdi?

a-) Stepanov Sayitoğlu'nun işyerini kurşunlayarak, beni satmazsanız yakarım dedi

b-) Porto çok iyi pazarlık yaptı... Çok para isteyen Trabzonspor yönetimine Porto, Lazaroni'ye milyon $ tazminat verdiniz, Jun'a hala veriyorsunuz, Musampa'ya kaynakları hüplettiriyorsunuz, kulübün geleceği futbolcuları bedelsiz elden çıkarıyorsunuz, fiyakanız bize mi söküyor? Yoksa bizi sevmiyor musunuz? şeklinde konuşunca Sayitoğlu: Ne yapalım çok haklılardı pazarlıkta elimizi kolumuzu bağladılar dedi

c) Ön libero mevkisinde yığılma olunca, Ziya hoca, Serkan'ı stoper oynatmak istedi, Serkan itiraz etti, bana öyle söz vermemiştin hocam anladın sen onu dedi, Ayman'a stopere geç dedi, Ayman da naz yaptı, nazı geçti, eh mecburen kaptan Hüseyin, ( Öz evlatlarımızı satmayacağız ) geç bakalım defansa, Milan bye bye

d) Hepsi

gerçekefsane
19.07.2007, 13:29
ben diyom size hüseyin bu sezon stoper oynasa şaşırmayın :(((