PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Milan Stepanov

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13

ilhan
18.07.2007, 20:55
Ruhunu sahaya yansıtan kaç futbolcumuz var ya. Kaç tanesi gerçek Trabzonsporlu gibi oynuyor. Kaç tanesi Stepanov gibi tekmeye kafa atar.

Adamın zoruna gidiyor ya!!!!!!

Tmac61
18.07.2007, 20:56
Tepkimizi buraya değil yönetime iletelim.

Uazdığımız entry lerin bi kopyasını da

info@trabzonspor.org.tr

Bu adrese yollayın ki bizle sınırlı kalmasın.

Bu yönetimin sopasız iş yapacağı falan yok.

Jackdaniels
18.07.2007, 20:56
Önce bi satılıp satılmayacağına bakalım sonra yorum yapalım arkadaşlar şuan için ortada kesin bişey yok....

MarceloTS
18.07.2007, 21:00
Ruhunu sahaya yansıtan kaç futbolcumuz var ya. Kaç tanesi gerçek Trabzonsporlu gibi oynuyor. Kaç tanesi Stepanov gibi tekmeye kafa atar.

Adamın zoruna gidiyor ya!!!!!!

işte bunun için bu adama sempati duyuyorum sanki yabancı değilde gerçek TSli gibi yüreğiyle oynuyor

Mehmet Fatih Yavuz
18.07.2007, 21:00
satmayacağım dersin olur biter.
kayseri istanbulda bilbordlara satmıyoruz diye reklamlar astırdı..
var mı bu kadar cesaretin..??
sen de satmıyorum diye açıkla hemen..(gerçi yalancı çobana döndü bizim yönetim. allah 1 dediklerinden başkasına da inanacak mecalim kalmadı)

marcelinhos100
18.07.2007, 21:01
Porto Stepanov'u 4 milyon euro'ya bitirdi!..

http://www.dakka90.com/files/stepanovcr.jpg
Portekiz Ligi'nde sezonu şampiyon olarak kapatan Porto, Real Madrid'e yüksek bir bonservis bedeli karşılığı sattığı Pepe'nin yerine Trabzonsporlu Stepanov'u kadrosuna kattı...
Portekiz'in Diario de Noticias Gazetesi'nin haberine göre Real Madrid'e 30 milyon Euro'ya sattığı Pepe'nin yerine Stepanov'u almak isteyen Porto kulübü, Bordo-Mavililer'in kendilerine önerilen 4 milyon Euro'luk bonservis bedelini kabul ettikleri ve Sırp oyuncunun daha önce anlaşmaya vardığı Porto ile 4 yıllık sözleşme imzalayacağı belirtildi.
Dakka90.com Dış Haberler Servisi

Tmac61
18.07.2007, 21:01
fatih szymek marcelinho şimdi de stepanov;

Satmadığınız bi şeferiniz kaldı sayın yönetim kurulu ve saz arkadaşları.

Sandığa az kaldı sabredin.

yns61
18.07.2007, 21:03
porto resmi sitesinde acıklama yok heralde gördügüm kadarıyla

egeli
18.07.2007, 21:03
ulen varya biz adam olmayız, olamayız.Abi bize kafası çalışan oyuncu lazım değil zaten deli dana gibi koşan adam lazım bize onu için satalım gitsin.Koca trabzon stepanovamı kaldı yahu sizde yani.

şen ola trabzon şen ola,

eren_61
18.07.2007, 21:04
ya bunlar bizle dalga mı geçiyo yoksa sabrımızı mı sınıyolar.eğer bu haber doğruysa yazıklar olsun onu satanada buna izin verenede

Alptuğ
18.07.2007, 21:04
en onemlı oyuncularımzdan bırını daha kaybetmıs olduk hayırlısı olsun bızım ıcın

MarceloTS
18.07.2007, 21:05
dostum inşallah gitmezsin ya bi sen adam gibi top oynamasını biliyodun şu defanstaki kazmalardan

tsukru61
18.07.2007, 21:06
yazıklar olsun...

geel aralık gel artık.

Jackdaniels
18.07.2007, 21:07
Umarım satılmaz...

Tmac61
18.07.2007, 21:08
Gibisi fazla arkadaşlar;

Stepanov artık Portolu;

bir sene sonra Manuda yada Milan da görmeye hazır olun;

http://www.transfermarkt.de/de/spieler/28698/stepanovmilan/profil.html

Mehmet Fatih Yavuz
18.07.2007, 21:09
ziya efendiye kına yollayın..
yaksın...
ondan fazla sevinen olmaz bu habere.

Emiroğlu
18.07.2007, 21:09
ya bunlar bizle dalga mı geçiyo yoksa sabrımızı mı sınıyolar.eğer bu haber doğruysa yazıklar olsun onu satanada buna izin verenede

Onu satanı biliyoruz.Ama buna izin veren sensin.Mesajına alıntı yapan,benim...Bu mesajın altına başka bir yorum yazan ! Bu forum ! Trabzonspor TARAFTARI !

Muhammet Kurt
18.07.2007, 21:10
Bence satilmasi LAZIM, bana simdiden bazilari beni belki Trabzonspor dusmani ilan edecekler!!!!

Arkadaslar bazi seyleri ii kavramak lazim, Stepanov ii bir profesyonel, o kesin Trabzonda kalmamayi kafasina koymustur. Tabi bizim sozlesmeli futbolcumuz oldugu icin boynu bukuk.

Yonetim onu gondermese yapacagi baska birsey yoktur!! Ama akli devamli avrupada olacak. Bence su an ii bir fiyat ederse satilmali.

Ama yukarida gecen rakamlar cok komik geliyor bana. Bir stepanov en az 7-8 milyon etmesi lazim. 4 milyona gidecekse yonetim en buyuk hatayi yapmis olur. O fiyata huseyini de ruben takimi istemisti. Yani stepanovla huseyin ayni kalitede oyuncularmi??? :s

Fikrim : 7-8 milyona evet
4 milyona HAYIR

Emiroğlu
18.07.2007, 21:11
Gibisi fazla arkadaşlar;

Yönetime kına yolluyorum 3 çuval her senesi için;

Stepanov artık Portolu;

4.000.000Euro

Süper Harika bir haber !

Transfermark a bile geçmiş haber ! PEs doğrusu !

Bravo yönetim bozuntusu !

Bravo Hoca bozuntusu !!

Şampiyonluğun en büyük adayıyız değil mi ! ! ! Ahlaksız herifler !!!!!!!!!:alkış::alkış:

yns61
18.07.2007, 21:12
yeter arkadaş yeter... lütfen trabzonspor'a zarar vermeyi bırakın arkanıza bakmadan gidin yazık oldu stepanova..

marcelinhos100
transfermarkette hemen ucmus biz neler yasadık buralarda Tekkenin gitmeisini yasadık yagmurlu bir gün Marcenin satılmasını yasadık syzmekin futbolu bırakmasını gördük gidip gelen futbolcular gördük satılık taraftar gördük buda neki alıstık bunlara sat stephanu anasını satayım sat gökdenizi de sat yattarayıda sat ama unutmayın ki kendinizi de ya yakın ya cakın cıkmayın bu insanların önüne.....

Salih Yazıcı
şimdi transfer yaparlar yüzsüzler

yns61
asimavi msj ı editle maç öncesi hiç iyi olmaz kendine gel

Ertuğrul ATALAY
18.07.2007, 21:13
tv8 in haberi.....stephanov portoya çok yakın........

Emiroğlu
18.07.2007, 21:13
Bence satilmasi LAZIM, bana simdiden bazilari beni belki Trabzonspor dusmani ilan edecekler!!!!

Arkadaslar bazi seyleri ii kavramak lazim, Stepanov ii bir profesyonel, o kesin Trabzonda kalmamayi kafasina koymustur. Tabi bizim sozlesmeli futbolcumuz oldugu icin boynu bukuk.

Yonetim onu gondermese yapacagi baska birsey yoktur!! Ama akli devamli avrupada olacak. Bence su an ii bir fiyat ederse satilmali.

Ama yukarida gecen rakamlar cok komik geliyor bana. Bir stepanov en az 7-8 milyon etmesi lazim. 4 milyona gidecekse yonetim en buyuk hatayi yapmis olur. O fiyata huseyini de ruben takimi istemisti. Yani stepanovla huseyin ayni kalitede oyuncularmi??? :s

Fikrim : 7-8 milyona evet
4 milyona HAYIR

Yukarıda bi arkadaşta yazmış ! Step gitmeyi isteyebilir ...

Kayseride ki Gökhan şımarığı da Gayse yalakasının teki !

Adamların yönetimi istanbulda bilboard lara asıyorlar " SATMAYACAĞIZ " diye...

Gökhan da bir profesyonel,iyide bir futbolcu,gitmekte istiyor ayrıca ...

Aradaki fark ne biliyormusunuz ? Onların ki YÖNETİM ! bizimki yönetimcik...

asimavi
18.07.2007, 21:14
ya biseyler yapalim
kulubu baslarina yikalim sunlarin
......

...nefret ediyorum hepsinden
....igreniyorum
....

hüseyin1975
18.07.2007, 21:17
asimavi kardesim lütfen sakin ol ve lütfen mesajini düzelt güzel kardesim.
forumdaki bayan arkadaslara karsi ayip olmakla birlikda aileyi karistirmak bizlere yakismaz!

biz kimsenin ailesine küfür etmeyiz. biz trabzonsporluyuz!

marcelinhos100
Problem Milanın satılması degildir bana göre sorun bunların satmasıdır nasıl Tekkeden gelen para ardından Musampa gibi bir kazık bırakmıssa Milandan gelecek parada aynı akıbeti doguracaktır bunlar virüs gibi heryeri talan ettiler paralı baskan bizi rezil etti ülkeye hicbir zaman buralarda olmayan olamayan stcihus ve saz arkadasları hala savunsun bunları 4 milyon euro öylemi yazıklar olsun sizlere satacak neyiniz kaldı....

MarceloTS
evet gökhan ve mehmet gitmek istiyorlar ama adamlar bilboardlara satmayacağı yazıyor tabi buda yanlış yani görmemişin 2 adamı olmuş... bizim böyle şeyler yapmamıza gerek yok ama yönetim yokki adam gibi

Terzioğlu
bu ne rezilliktir be bunlarin yapacagi is simdi belli gelen parayla martinezi alip bizi koyun gibi avutmaya calisacaklar sonra transferi kapattik diyecek adiler

ozants61
18.07.2007, 21:18
beyler bence gıtsın stepanov...yerıne tomas ıyı bı alternatıf zorla kımseyı tutamayız trbzonda.....adam gıbı geldı adam gıbı gıdıyo tesekkurler stepanov.....

Serdær
Bu transfeR biTmiştir . ! Bu Yönetime YazıkLar oLsun

Stepanov 2-3 yıL sonra 30 Milyon Euro Eder. Daha ne oLsun !

Bu yönetim Gökdeniz Yattarıyıda satar !

Milan Stepanov

http://www.transfermarkt.de/bilder/wappen/720k.jpg (http://www.transfermarkt.de/de/verein/720/fcporto/uebersicht/startseite.html) FC Porto (http://www.transfermarkt.de/de/verein/720/fcporto/uebersicht/startseite.html) http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/136.gif (http://www.transfermarkt.de/de/wettbewerb/PO1/superliga/uebersicht/startseite.html) SuperLiga (http://www.transfermarkt.de/de/wettbewerb/PO1/superliga/uebersicht/startseite.html) Aktueller Nationalspieler: http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/215.gif Serbien
http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_28698_2006_1.jpg Geburtsdatum:02.04.1983Alter:24Größe:1,88Nationali tät:http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/215.gif Serbien Status:Lizenzspieler Fuss:rechts

Profil (http://www.transfermarkt.de/de/spieler/28698/stepanovmilan/profil.html)
Transferdaten (http://www.transfermarkt.de/de/spieler/28698/stepanovmilan/transferdaten.html)
Leistungsdaten (http://www.transfermarkt.de/de/spieler/28698/stepanovmilan/leistungsdaten.html)
Auf einen Blick (http://www.transfermarkt.de/de/spieler/28698/stepanovmilan/aufeinenblick.html)
Korrektur (http://www.transfermarkt.de/de/spieler/28698/stepanovmilan/korrektur.html)
Verein (RN):FC Porto (http://www.transfermarkt.de/de/verein/720/fcporto/uebersicht/startseite.html) http://www.transfermarkt.de/bilder/trikot/55.gif Position:AbwehrPositionsdetails:InnenverteidigungV ertrag bis:2010Marktwert:4.800.000 Spielerberater:Stojadinovic, Zoran (http://www.transfermarkt.de/de/berater/701/berater/uebersicht/beraterdetails.html)

Mehmet Fatih Yavuz
göndermedikten sonra mecbur oynayacak...
ne yapacak yatıp piyasasını mı düşürecek???
işe hep tersinden bakarsanız sonuç hep negatif çıkar...
gitmek isteyen 5 senelik sözleşme imzalamayacak.
5 sene benim malımsın. ne dersem onu yapacaksın.

ama emin olun gitmek istemesinin sebebi kulübede ışıkta parlayan cisimdir.
adamı hem hocan istemeyecek, hem orada burada arkasından "topçu değil" diye laf edecek, o adam da kalmak isteyecek.
istese şaşardım.
toptan anlayan biri olsa başımızda step gitmek istemezdi...

ama istenmediği yerde duracak kadar kalitesiz bir topçu değildi adam..

Tmac61
18.07.2007, 21:19
İlhan Cavcav Draman diye bi oyuncuyu 3.5 milyona sattı

Albayrak efendi de Stepanov gibi sırp milli takım oyucusunu 4 milyona stıyor.

Biz futbolcu değil yÖNETİM transfer edelim, ilhan Cavcav ı alalım hepsinden iyidir.

Terzioğlu
18.07.2007, 21:19
beyler bence gıtsın stepanov...yerıne tomas ıyı bı alternatıf zorla kımseyı tutamayız trbzonda.....adam gıbı geldı adam gıbı gıdıyo tesekkurler stepanov.....

kardes stepanov bencede satilabilir ama 4milyon euro gibi komik bir rakama satilacak adam degil stepanov...kaldiki bu 4milyon euroyuda carcur edecek bunlar...

MarceloTS
18.07.2007, 21:20

adamı hem hocan istemeyecek, hem orada burada arkasından "topçu değil" diye laf edecek, o adam da kalmak isteyecek.
istese şaşardım.

musampa da aynı şekilde

Emiroğlu
18.07.2007, 21:21

istese şaşardım.

Bu açıdan ona hak vermiyor da değilim...
Ruh hastasının biri topçu değil diyecek,o da bu takımda duracak ! Burada haklı...

Haksız olan ve işini bilmeyen varsa bizim yönetimcik ve RUH HASTAMIZDIR !

Ertuğrul ATALAY
18.07.2007, 21:22
yıldızlarımız neden gitmek istiyor acaba....
bunu da sormak lazım...

ziya gelince yıldızlarımız birer birer kaymaya başladı...
yönetimin işi gücü satmak....

değerlerimiz gidiyor biz hala gitmek isteyen gider diyoruz...

Terzioğlu
portekiz fc portolu bir arkadasima sordum bu haber dogru mu diye adam dedi portekiz medyasinda henüz böyle bir haber cikmadi diye...

zafer6161
büyük bir ihtimal satılacak,miktar 4 milyon avro olarak gözüküyor,aslında miktarda okadar önemli deil,neden derseniz 10 milyon avroyada satılsa bu yönetim parasını çarçura harcar 2 günde sıfıra çıkarır,:(:(

Öte yandan, Stepanov, transferin gerçekleşmesi halinde Şota, Hami, Tolga ve Fatih'ten sonra Bordo-mavili kulüpten yurtdışına transfer olan 5. yıldız futbolcu olacak.
benim bildiğim yabancılar bı kategoriye girmiyor:)
stepanov satılmasın 2 sene sonra 10 milyo avroya rahatlıkla satılır,

Onur
18.07.2007, 21:23
Yönetim ve ZD inanın geçen senenin devre arasından beri bu teklifi bekliyordu. Risp'in alınma nedeniyde buydu. Step'in sakatlığı düzeldikten sonra 5 maç yedek kaldığını görmeyen yoktu sanırım. ZD ilk 11 de düşünmüyor. Risp-Erdinç e şans verecek. Yönetimde Allah'tan arıyodu para kaynağı.

Yönetimin yapacğı açıklama çok basit olacak. ZD ilk 11 de düşünmüyordu. Bizde ilk 11 de olmayan bir oyuncu için önerilen bu rakaamı kabul ettik.

Belkide Vahid hocanın gidişinden belliydi Step'in de gideceği...

vatandas61
18.07.2007, 21:24
iyi para verirseler gitsin tabi. okadar defans oyuncusuyla ne yapacagiz?
Sorun, bu takimda JUn ve Musampa gibiler dururken stepanov niye gidiyor ya?
nedir bu yabancilardan cektigimiz anlamadim gitti. hele yönetimlerden.... allah kimsenin absina vermesin

champions
Bu sezon gitmemesi gerektiğini geçtim Değerinde gitse bari 4 milyon euro ne yaw:oEn az 7-8 milyon euro olmalı Kalın kafalı herifler ! Bu şartlarda gerçekleşirse yazıklar olsun sebep olanlara

Mesut AKYILDIZ
Anlaşılan yabancılardan elden cıkarılabilecek para edecek bir stepanov var bari onu satarak kontenjanı acalım mantıgında yönetim digerlerinin hepsini toplasan stepanov kadar piyasaları yok önemli olan stepanov gibi bir yıldızı satmak degil kulubümüze patlamış olan musampa ve jun u elden cıkarmaktır stepanov her zaman para eder asıl yöneticilik basarısı bunları satabilmektir bakalım onuda sattıktan sonra elde satabilecek her zaman para edecek kim kalacak veya kalanlara sıra ne zaman gelecek..

yns61
18.07.2007, 21:25
gitti stepp gittiii :((:(:(:(:(:(

Mehmet Fatih Yavuz
18.07.2007, 21:25
bu hasta herif başımızda olduğu sürece gerçek yıldızlar asla bu takıma gelmez.
gelse bile ertesi gün gitmek ister..

bakırköy akıl hastanesine çevirdi kulübü. kendi prensleri bile şikâyetçi adamdan.....

Serdær
18.07.2007, 21:26
büyük bir ihtimal satılacak,miktar 4 milyon avro olarak gözüküyor,aslında miktarda okadar önemli deil,neden derseniz 10 milyon avroyada satılsa bu yönetim parasını çarçura harcar 2 günde sıfıra çıkarır,:(:(

Öte yandan, Stepanov, transferin gerçekleşmesi halinde Şota, Hami, Tolga ve Fatih'ten sonra Bordo-mavili kulüpten yurtdışına transfer olan 5. yıldız futbolcu olacak.
benim bildiğim yabancılar bı kategoriye girmiyor:)
stepanov satılmasın 2 sene sonra 10 milyo avroya rahatlıkla satılır,

2 sene sonra o adam 10 değil , 30 Milyon Eder.

Bunun dŞında Ziya Hoca,

Stepi sevmiyor
Musampayı sevmiyor
Jefforson sevmiyor
Şimek sevmiyor
Yattarayı takımdan küstürüyor

Ya bu adam Ne yapmaya Çalışıyor. Bütün oyuncları takımdan küstürdü.

28 Temmuzda Trabzondaim o zaman taşLama nasıL oLuyor görecekLEr.

Cem Akyüz
18.07.2007, 21:26
ben böyle bi haberin gelmesini bekliyodım zaten aynı senaryoları geçen senede duymuşduk nede olsa

Mustafa
18.07.2007, 21:27
seneye de yattara ve gökdeniz gider :(:(:(

Terzioğlu
18.07.2007, 21:28
korkmasalar zaten gökdeniz bu sene gidiyordu mboroya...

Muhammet Kurt
18.07.2007, 21:28
Arkadaslar buyuk takimlar da futbolcu satar!! Satilmaz diye birsey yok, kimse ama hic kimse hele hele bir futbolcu ( eleman) Trabzonspordan ustun degildir. Ama bazi gercekler var, onlari gozardi etmeyelim.

Trabzonspor 4 buyuklerin arasinda en mutevazi olan takimdir. Ekonomik yonden onlarin seviyesine ulasmadigimiz surece bu durumlarla cok karsilacagiz. Bu satma meselesi sadece bu yonetime ait degil.

Sasali donemimizde bile ali kemallari satmadikmi?? Aktug doneminde defansin bel kemigi olan Tolga satilmadimi?? Kaldiki o bolgede alternatifimiz epey cogaldi. CAGDAS, ERDINC, SELIM, RISP, TAYFUN, gerektigi durumda HUSEYIN bile orada oyniyabilecek durumda.

Ekonomik olarak durum ii degil, isterse bu yonetim POPULER bir hamle yapip krediyle de transfer yapardi. Ama yapmiyor, cunki Trabzonsporun menfaatlerini dusunuyorlar. Bu bence cok ii.

Ayrica ziya hocanin bana mutlaka bir KALECI ve FORVET alin dedi. Cok da ii olur, Stepanovu satip yerlerine daha acil olan bu iki transfer yapilir.

İleli
18.07.2007, 21:29
satmasinlar yoksa nuri cebine atacak parayi lanet olsun!!!

Ertuğrul ATALAY
sıra da yattara var ....

hüseyin1975
yıldızlarımız neden gitmek istiyor acaba....
bunu da sormak lazım...

ziya gelince yıldızlarımız birer birer kaymaya başladı...
yönetimin işi gücü satmak....

değerlerimiz gidiyor biz hala gitmek isteyen gider diyoruz...

Cevabi Basit: Avrupali kariyersahibi yada iyi bir Oyuncunun Teknik Direktörle anlasmasi icin bizim TD kariyeri olmasi lazim, durusu olmasi lazim, Bilgisi olmasi lazim, yabanci Dil bilmesi lazim, sosyal yasantisi yüksek düzey olmasi lazim.....

Bizim TD hangisi var???:mad:

Serdær
18.07.2007, 21:30
Arkadaslar buyuk takimlar da futbolcu satar!! Satilmaz diye birsey yok, kimse ama hic kimse hele hele bir futbolcu ( eleman) Trabzonspordan ustun degildir. Ama bazi gercekler var, onlari gozardi etmeyelim.

Trabzonspor 4 buyuklerin arasinda en mutevazi olan takimdir. Ekonomik yonden onlarin seviyesine ulasmadigimiz surece bu durumlarla cok karsilacagiz. Bu satma meselesi sadece bu yonetime ait degil.

Sasali donemimizde bile ali kemallari satmadikmi?? Aktug doneminde defansin bel kemigi olan Tolga satilmadimi?? Kaldiki o bolgede alternatifimiz epey cogaldi. CAGDAS, ERDINC, SELIM, RISP, TAYFUN, gerektigi durumda HUSEYIN bile orada oyniyabilecek durumda.

Ekonomik olarak durum ii degil, isterse bu yonetim POPULER bir hamle yapip krediyle de transfer yapardi. Ama yapmiyor, cunki Trabzonsporun menfaatlerini dusunuyorlar. Bu bence cok ii.

Ayrica ziya hocanin bana mutlaka bir KALECI ve FORVET alin dedi. Cok da ii olur, Stepanovu satip yerlerine daha acil olan bu iki transfer yapilir.

SöyLedikLerin kesinLikLe doğru. OLması gereken şeyLer.

4 MiLyon Avro gibi bir ücret çok az Step için. ben buna kızıyorum.

7-8 Milyon avroya ver. Tamam iyi satış derim. Yönetim işi derim.

Step 2-3 yıl sonra 30 Milyon Avro eder.

melih61
18.07.2007, 21:30
jeff ve strp gider se bence ii oyuncu alırlar belkide lavezzi yada iyi bir santrafor gelebilir

Emiroğlu
18.07.2007, 21:31

O bahsettiğin Cağdaş,Erdinç,Selim,Tayfunu toplasan Step yapmaz !

Ha bir de Yiyim onların kulüp menfaatlerini düşünmelerini yaaa. !!!!

Şu yönetimi savunuyorsun ya
Yazıklar olsun ! Taraftarlığımdan utandım !

Ayrıca ekonomimizin iyi olmamasının sebebi kim ? Kendi hatalarını Trabzonsporun kaliteli futbolcularını satarak kapatmaya çalışıyorlar ! Bu mudur yönetimin stratejisisi ? Bu mudur iş bilirlik ? Bu mudur KULÜP MENFAATLERİ !

Evet hiçbir futbolcu TS kulübünden büyük değildir...
Ama abartmamak lazım

Ceyhun sorunlu sat gitsin.Ts den büyük değil ya.
Gökdeniz bahis oynadı.Sat gitsin TS den büyük değil ya...
Yattara sorumsuz.Sat gitsin.Ts den büyük değil ya..
vs
vs
vs...

Yerim öyle kulüp menfaatini yaaa

Mehmet Fatih Yavuz

ziya hoca bana stoper alın dedi..
büyük takımlar futbolcu satarlar haklısın..
yerini doldurursa satarlar..
ekonomik duruma göre topçu satılsaydı roma tottiyi 50 kere satmıştı. adama dünyaları verdiler.. bir dönem roma baya zora girmişti.

büyük takım eksiğine göre topçu satar.
ekonomik getirisine göre değil.

hasta hoca hem stoper isteyecek hem stephanovu sattıracak...

bu adam hala trabzon sınırlarında yaşıyor ya..
hala maçlarda bu adama dümdüz gidilmiyor ya..
harbiden peygamber sabrı var bizde..

Misina
aklında Trabzonsporu bitirmiş gibi bi görüntüsü var.en az 10 milyon euro ve ikinci transferin pay maddesi ile satılmalı

melih61
trabzonda sen bu oyuncuyu 30 milyona satamassın piyasası yok

6Şafak Aydın1
18.07.2007, 21:32
Alıntı:
Tmac61 tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=875551#post875551)
Gibisi fazla arkadaşlar;

Yönetime kına yolluyorum 3 çuval her senesi için;

Stepanov artık Portolu;

4.000.000Euro

http://www.transfermarkt.de/de/spiel...an/profil.html (http://www.transfermarkt.de/de/spieler/28698/stepanovmilan/profil.html)

Süper Harika bir haber !

Transfermark a bile geçmiş haber ! PEs doğrusu !

Bravo yönetim bozuntusu !

Bravo Hoca bozuntusu !!

Şampiyonluğun en büyük adayıyız değil mi ! ! ! Ahlaksız herifler !!!!!!!!!:alkış::alkış:

arkadaslar, transfermarkt özel bir site. UEFA veya FIFA ile ilgili degil :) oyuncularin piyasa degerleri forumlarinin yönetici arti kullanici üyelerin degerlendirmesiyle biciliyor. Bunu iyi bilelim .

Stepanov satilmiyacak bir oyuncu`dur.

Porto Cagdasi neden istemedi ?

melih61
18.07.2007, 21:34
yha 5-6 ya giderse ii jeff de yolcu idmanlara katılmıo bence ikisinide gönderip martinez ve ii bir hücum oyuncusu e sol kanat alınabilir

Muhammet Kurt
18.07.2007, 21:35
SöyLedikLerin kesinLikLe doğru. OLması gereken şeyLer.

4 MiLyon Avro gibi bir ücret çok az Step için. ben buna kızıyorum.

7-8 Milyon avroya ver. Tamam iyi satış derim. Yönetim işi derim.

Step 2-3 yıl sonra 30 Milyon Avro eder.

Onceki mesajimda bende bunu vurgulamistim, 4 milyon cok komik bir rakam, stepanov en az 7-8 milyon euro !!!

fanatikdevri
18.07.2007, 21:35
adamlar birde 300 bin dolara aldık 4 milyon avroya sattık yöneticilik budur derler
cavcavı isteyen arkadaşlar varda, yönetim transfer edecekler
valla bu işin altında olsa olsa ziya doğan olur,stoper isteyip duruyordu
adamı oynatmayacak, tolgayı getirirse
işte o zaman buyrun cenaze namazına

bir harekette şampiyon olabilecek takım nasıl buharlaştırılır derslerine kaldığımız yerden devam,takımın havasını bozmak konusunda bu kadar başarılı olmak zorundamısınız, ben dedim eğer kendi ayağımıza çelme takmasak bir şey olacak ama olmuyor işte.

hangi bahaneyi sunacaklar dikkatle takip ediyoruz

tabii yazılanların transfer haberinin yalanlanmasıyla fos olması ihtimali var.

10 numara
18.07.2007, 21:36
jeff ve strp gider se bence ii oyuncu alırlar belkide lavezzi yada iyi bir santrafor gelebilir

lavezzi Napoli'ye gitti....:(:(:(

Hüseyin Çümen
5 versinler satalım ne var bu adam bulunmaz hint kumaşımı zaten görüosunuz yüzünden düşen 1000 parça bırakalım gitsin

Ali İhsan
Jeff, Stepanov,Jun gibi genç ve kaliteli yabancılarla ve Türk oyuncularla sağlam bir kadro kurabilirdik ama harcadık hovarda gibi bakalım neler göreceğiz. Yaşlı yabancı getiriyoruz çakallık yapıyor, genç getirip kendimiz harcıyoruz. Ya hiç yabancı gelmesin ya da gelenlerin üzerine düşülsün biraz yaa...

melih61
18.07.2007, 21:38
ya bu kadar kasmayın stp zaten gidici bu sene olmasada seneye gider önemli olan iyi praya satmak

Salih Yazıcı
18.07.2007, 21:38
jeff de gidyoo kaleci ve santrafor alınabilir

champions
18.07.2007, 21:39
Transfermarkt pek güvenilir değil Onlara göre Wanchope'u almıştık mesela
Umuyorum ki 4-5 milyon civarına satıldı ise sonraki satıştan %30-50 arası pay alınmıştır Umuyorum!

erdal6167
satamazlar, yemez. eğer satarlarsa ilk defa bir darbe ile kulüp yönetimi değişecek.

Göktuğ Altuntaş
ziya hocanın klasik tavırları istemediği oyuncuları gönder gitsin oh bea ne güsel iş bu!

Mehmet Fatih Yavuz
18.07.2007, 21:40
tabi canım kasmayalım..
ne alemi var ki...
bi tek gökdeniz ve yattara kaldı bizi diğerlerinden ayıran..
hatta kayseri gbi biraz kalbur üstü takımlardan da farkımız kalmadı...

ama biz kasmayalım..
yıldızları satıp banknotları bozuk paraya çevirir gibi düz heriflerle doldurup sıradan takım olmuışuz ne önemi var.
kasmayalım...

melih61
18.07.2007, 21:41
Transfermarkt pek güvenilir değil Onlara göre Wanchope'u almıştık mesela
Umuyorum ki 4-5 milyon civarına satıldı ise sonraki satıştan %30-50 arası pay alınmıştır Umuyorum!

bence bu yolda güzel çünkü porto andersonu bu şekilde sattı ve geremio da para kazandı

hüseyin1975
Stepin satilacagi bence kesin!
Nedenmi?

Iste Sayitoglunun söyledikleri:

''Porto'nun Stepanov'un transferi konusunda sözlü olarak cazip bir teklifi var. Yazılı olarak teklifi bekliyoruz'' dedi.

Yani Fax elimize gecdigi an is bitmisdir.....

Miraç Atalay Çiftçi
Gitmeliydi. Çünkü belli ki Ziya hoca onu düşünmüyor. Ayrıca onun gözden çıkarılması çok çok öncelere dayanıyor. Sürekli stoper istenmesi bu yüzden. Milanın gidecegi belliydi gitmesi bencede iyi oldu çünkü kalması rahatsızlık doguracaktı. ama 4 milyon avro nedir ya? En az iki katına satılmalıydı değilse bırakılmamalıydı. Resmi bir açıklama gelmedi bakalım ne çıkacak sonuçta. Ha dedikleri gibi Aralıkta minimuma indirilmiş borç ile seçime gideceğiz. Ama bu üyeler yer mi? Göreceğiz....

melih61
18.07.2007, 21:43
tabi canım kasmayalım..
ne alemi var ki...
bi tek gökdeniz ve yattara kaldı bizi diğerlerinden ayıran..
hatta kayseri gbi biraz kalbur üstü takımlardan da farkımız kalmadı...

ama biz kasmayalım..
yıldızları satıp banknotları bozuk paraya çevirir gibi düz heriflerle doldurup sıradan takım olmuışuz ne önemi var.
kasmayalım...

defanstan bol ne war elimizde erdinç çağdaş tayfun risp hüseyin(eksik olursa ii oynıo) ferhat!satmak faydalı ama yerine kaleci ve hücum oyuncusu alacaklarsa

Sefaenes
18.07.2007, 21:45
sirada kim var stepanov dan sonra gökdeniz mi yoksa yattara mi, gerci ben bu yönetimden Trabzonspor aleyhine son dakika golu bekliyorum bunlar son dakikada bir oyuncum,usu fenere satmassa iyi

erdal6167
18.07.2007, 21:46
bu ülkede kayseriyi 4. büyük yapmaya calışoyorlari başkan trabzonspora calışmıyor, apacık belli. . . sorun ziya doğan da değil başkanda. . .

Mehmet Fatih Yavuz
18.07.2007, 21:46
defanstan bol ne war elimizde erdinç çağdaş tayfun risp hüseyin(eksik olursa ii oynıo) ferhat!satmak faydalı ama yerine kaleci ve hücum oyuncusu alacaklarsa

evet elimizde hücumdan çok da birşey yoktu geçen sene..
ömer rıza, umut, ersen martin, gökdeniz, cem demir...

sayıyla olsaydı haklısın..
bu iş o saydığın adamların niteliği ile alakalıdır.

50 kişilik futbolcu grubun var. sağlam bir 11 çıkmıyor..

neymiş.. demek ki sayısı fazla olmakla bu iş olmuyor.

erdinç kim çağdaş kim stephanovun olduğu yerde???

gökdenizi satıp 3. sınıf bi adam alalım o zaman onun oynadığı yerde..
maksat isim saymaksa paftan çıkarsak da farketmez..

+TS1967+
18.07.2007, 21:48
gitti gidiyor

Alptuğ
18.07.2007, 21:49
ne oldu son durum bılmıyorum ama o bızım bulent korkmazımızdı

Emrullah
18.07.2007, 21:49
Futbol'dan anlamayan adamları başkan yaparsak daha çok şampiyonluklar bekleriz.

ahamitokutan aday ol sana oy vermezsem şerefsizim. Bende kongre üyesiyim. Çıldırmamak elde değil. Sabır saabır ama nereye kadar. Bu senenin de hüsranla biteceği şimdiden belli. Sene başı kaybedilecek bir iki maç Trabzonu bitirir.

Travelair
18.07.2007, 21:51
Yönetim de ağızları açık bekliyorlar transferi, armut piş ağzıma düş, öyle ya kim nerden bulacak verecek o kadar peşinatı, tazminatı değil mi, hiç güvenemiyorum bunlara

Emorfo
18.07.2007, 21:52
4 milyon avro iyi para bizimkiler pazarlık yapıp 5 çıkartırlar onu. deli para valla :)
stepanovlar çok var ama milyon avrolar yok :D

fanatikdevri
stepanovu sattınmı şampiyon olmak isetmiyorum gibi bir şey,niye satıyorsun paraya ihtiyacın mı var
bahane ne yani
adam gibi defans işte,profosyonel adam,yaşı genç 2010 kadar sözleşmesi var
parasını veriyorsun
oynat
uefa gruplara kal piyasa yapsın,milli takımda oynuyor önümüzdeki avrupa şampiyonası var
seneye iki katına sat

amaç para ise bekle 1 yıl 2 katına sat
zorla dursa bile bu adam kendini harcamaz,daha futboldan para kazanmaya yeni başlamış
ilk iyi transferi biz

ziya doğan yakma şu gül gibi takımı be,yapma şöyle cinlikler hem stoper isteyip hemde stepenovu harcama
jun,musampa,marcelinho neysede stepanov senin sonun olur

melih61
evet elimizde hücumdan çok da birşey yoktu geçen sene..
ömer rıza, umut, ersen martin, gökdeniz, cem demir...

sayıyla olsaydı haklısın..
bu iş o saydığın adamların niteliği ile alakalıdır.

iyi adam alacaklarsa dedim yerine martinez ve lavezzi tarzında bir adam gelirse ben hayır demem

50 kişilik futbolcu grubun var. sağlam bir 11 çıkmıyor..

neymiş.. demek ki sayısı fazla olmakla bu iş olmuyor.

erdinç kim çağdaş kim stephanovun olduğu yerde???

gökdenizi satıp 3. sınıf bi adam alalım o zaman onun oynadığı yerde..
maksat isim saymaksa paftan çıkarsak da farketmez..

iyi adam alacaklarsa dedim yerine martinez ve lavezzi tarzında bir adam gelirse ben hayır demem kimsede demez

Muhammet Kurt
18.07.2007, 21:53
O bahsettiğin Cağdaş,Erdinç,Selim,Tayfunu toplasan Step yapmaz !

Ha bir de Yiyim onların kulüp menfaatlerini düşünmelerini yaaa. !!!!

Şu yönetimi savunuyorsun ya
Yazıklar olsun ! Taraftarlığımdan utandım !

Ayrıca ekonomimizin iyi olmamasının sebebi kim ? Kendi hatalarını Trabzonsporun kaliteli futbolcularını satarak kapatmaya çalışıyorlar ! Bu mudur yönetimin stratejisisi ? Bu mudur iş bilirlik ? Bu mudur KULÜP MENFAATLERİ !

Evet hiçbir futbolcu TS kulübünden büyük değildir...
Ama abartmamak lazım

Ceyhun sorunlu sat gitsin.Ts den büyük değil ya.
Gökdeniz bahis oynadı.Sat gitsin TS den büyük değil ya...
Yattara sorumsuz.Sat gitsin.Ts den büyük değil ya..
vs
vs
vs...

Yerim öyle kulüp menfaatini yaaa

Ya fikrine saygiliyim, bence bu yonetim transferde yaptigi buyuk hatalar yok!!
Sayacak olursam aldiklari oyuncular:

- musa, risp, ayman, ersen, ceyhun, marcelinho, musampa, omer riza, djokay, step, umut, keceli, murat ocak

Bu saydiklarimin arasinda cok buyuk transferler diyebileceklerim :

umut - marcelinho - step

ii transferl diyebilecegim :

musa - risp - ayman - ersen - ceyhun

vasat transferler :

omer riza - keceli -murat

Fiyaskolar :

dkjoj - musamba

Dikkat edersende cok buyuk hatalar yapilmamis, THOMAS JUN ornegi varken

Ve bu transferlere buyuk paralar harcanmamis:

Marcelinho satilmis, yerlerine 2-3 oyuncu alinmis ( marcelinho yildiz futbolcuydu ama uyum sorunu yasadi)

Fatih tekke masali bana anlatilmasin, onun surece daha Atay Aktug doneminde baslamisti!!!

Ve bu yonetimin en buyuk hatalari bazi vaatleri yerine getirmemis olmasi ama bence yine de gayet ii bir yonetim. Biz bu transferleri atay aktug doneminde ancak hayal ederdik!!

Nuri Albayragin paraya ihtiyaci yok, gelipde Trabzonsporun kasasina soyacak degil. Peki bu kadar borc nerden geldi?? Transferdede buyuk paralar harcanmadigina gore! O borcu iste daha derinlerde, baska yonetimlerde aramak daha mantikli

Mehmet Fatih Yavuz
18.07.2007, 21:54
4 milyon avro iyi para bizimkiler pazarlık yapıp 5 çıkartırlar onu. deli para valla :)
stepanovlar çok var ama milyon avrolar yok :D

stephanovlar nerede bi anlat da biz de bilelim?????

hele bizim takımda nerde???

erdal6167
18.07.2007, 21:56
şampiyomluk isteyen bir takım milanı satmaz, eğer satarsa amac şampiyonluk değildir, bu böyle biline.

melih61
18.07.2007, 21:59
ben yöenetim açısından konuşmıorum

Murat GENEL
18.07.2007, 21:59
yönetim bozuntus işte....şimdi hüseyini stopere çekerler serkan-ayman oynar önliberoda...bitane forvete adam alırlar yıldız diye bizim taraftarda yıldız aldı diye oyu ona verir...klasik oldu artık

Hüseyin Çümen
18.07.2007, 22:00
bu takım step ne verdi geçen sene adam kafa olarak kopuk yolu açık olsun 5 i versinler güle güle kullansınlar

Harun
18.07.2007, 22:00
Bu takımda Hüseyin satılmadıysa Step te satılmaz.Şayet satılırsa tükür yala muhappetine döner herşey.

Mehmet Fatih Yavuz
18.07.2007, 22:01
mantığa bak hele..
milyon avrolar yok ama stephanovlar çok..

birliğin yardımına helikopter gerekir, haber verirler..
cevap:
analar helikopter doğurmuyor...ama asker doğuruyor..

ne kadar da benziyor.

Emorfo
18.07.2007, 22:01
stephanovlar nerede bi anlat da biz de bilelim?????

hele bizim takımda nerde???

Risp bence Stepanov'un yaptığı işi yapabilir. Stepanov hava toplarında iyi ancak birebir de çok kötü. Hatta Hüseyin'i çek stopere aha sana Stepanov

Emorfo
18.07.2007, 22:03
mantığa bak hele..
milyon avrolar yok ama stephanovlar çok..

birliğin yardımına helikopter gerekir, haber verirler..
cevap:
analar helikopter doğurmuyor...ama asker doğuruyor..

ne kadar da benziyor.

Chat odasına çevirme her başlığı da aklına geldikçe yazma, iyice derinlemesine düşüp herşeyi bir defada yaz. Başlığa bakıyorum yazılanların yarısı sana ait. Görüntü kirliliiği.

fanatikdevri
18.07.2007, 22:03
Risp bence Stepanov'un yaptığı işi yapabilir. Stepanov hava toplarında iyi ancak birebir de çok kötü.

porto,chelsa,ossasuna,villereal bu adamı istediler 4 milyon avro az değilmi sırp milli takımında oynayan 24 yaşındaki biri için.
bence az
1 sene sonra iyi bir vitrin var avrupa şampiyonası
daha iyi fiyata satarız

erdal6167
18.07.2007, 22:04
YÖNETİM İSTAFA
yönetim istifa
yönetim istifa. . .

Enes Berfin
18.07.2007, 22:04
Aslinda bu konu hakkinda fazla birsey üretemiyorum, gecen sezon Step sansizlik yasadi ve hemen hemen lig boyunca dogru düzgün oynayamadi, bakin futbolda en kolay cözülen mevki stoperdir bana göre yani bu mevkide fazla sorun cekmeyiz, aslinda Stepinde satilmasini istemem cünki cok kaliteli bir oyuncu cokta genc olmasi büyük bir avantajdir, ama su andaki bütün stoperlerden memnunum hatta Tayfun bile bu ilk iki macinda cok basariliydi.

ilhan
18.07.2007, 22:05
Risp + Erdinç + Çağdaş + Tayfun + Celaleddin =/= ( Eşit değildir ) Stepanov.

Ruh + Hırs + Mücadele = Stepanov..

Kimse onun gibi canla başla oynamaz. Hatırlayın Yediği tekmelerle gönlümüzde bağ kurmamışmıydı Stepanov ?

Ali Özcan
18.07.2007, 22:05
Bu satış yanlıştır...

Step değerini;
1- geçen yıl bulmuştu Avrupa Ümitler şampiyonasında, o zaman Chelsea 6 mil E + 1 YIL OYNATMA HAKKI vermişti

2 - değerini ikinci kez Euro 2008 finallerinde bulacaktır ki buna 1 yıl kaldı...Beklersin, 1 yıl daha oynatırsın, seneye şampiyonadan sonra 10 milyon a satarsın...

Başkanı ve Ziya Doğan ı istikrar için destekledim, destekliyorum...Fatih in satışı doğruydu, bu yanlış...Çok yanlış...Bu adam bu geçiş döneminde bu paraya satılamaz...Satılmamalı...

OLaki Satıldı sabahına Tomas, Martinez ve İbrahim Akın ı ben Trabzon Havaalanında görmek istiyorum...

erdal6167
18.07.2007, 22:06
takımın birinci stoperi milandır, birşey satılacaksa milandan öncekilerden başlanmalıdır.

hamidou
18.07.2007, 22:06
doğruyu söyleyince banlandık tabi ama ben yılmam doğruları söylemeye devam edeceğim ta bu yönetim gidene kadar.

cavenaghi
18.07.2007, 22:07
iyice aptal yerine koyuluyoruz,kullanılıyoruz...satın satın....onu sat bunu sat...bırını al- 3 ay tut; karla sat....iyice şantiye zihniyeti var bunlarda...
herkesi satın yaaa....iyice tepem attı...boş vaatlerle kandırdılar...
allahım ne ettik naptık da bu yonetımı baskanı getirdin basımıza...offff offfff

Enes Berfin
18.07.2007, 22:07
Risp bence Stepanov'un yaptığı işi yapabilir. Stepanov hava toplarında iyi ancak birebir de çok kötü. Hatta Hüseyin'i çek stopere aha sana Stepanov

Yok artik okadarda degil.

Hüseyinde Stoperde gayet basarili bir oyuncu ama Stepanovu gecemez.

champions
18.07.2007, 22:08
Sorun yerinin dolması değil bence Şampiyonluk için de dezavantaj oluşturacağını düşünmüyorum Burda iki sorun var;
1-Stepanovun değerinde gidip gitmeyeceği
2-Gelecek parayla gerekli transferlerin yapılıp yapılmayacağı

srkn11
18.07.2007, 22:08
ii bir teklif gelirse bu yönetim deil stepanovu takımı bile satmaya kalkar...bu sene fena transferler yapmadılar aslında ama bu takımın tek ihtiyacı olan kaptanımızı geri getiremediler(FATİH SULTAN TEKKE):mad:

Emorfo
18.07.2007, 22:09
Stepanov satılsın demiyorum, satılmamalı ancak satılırsa da Trabzonspor için çok büyük bir kayıp olmaz, eldeki oyuncularla yeri ikama edilebilir. Stepanov satılıp iyi bir kaleci sol kanat ve forvet alınacaksa satılsın tabi ki.

erdal6167
18.07.2007, 22:10
ya tamam iyi biri diğerinin işini yapar, erdincte iyi olsun risp te diğerleride, yahu satmaya ne gerek var dursun, sömzleşmeli oyuncu işte, bakjarsın sıkıntı olur, rlspin ne zaman geleceği bile belli değil.

Murat GENEL
18.07.2007, 22:12
yöneticilerden transfer başlıgının yeniden açılmasını ve mümkünse 31 agustosa kadar kapanmamasını istiyorum..bu yönetime güvenip başlık kapatılmaz

Mehmet Fatih Yavuz
18.07.2007, 22:17
Chat odasına çevirme her başlığı da aklına geldikçe yazma, iyice derinlemesine düşüp herşeyi bir defada yaz. Başlığa bakıyorum yazılanların yarısı sana ait. Görüntü kirliliiği.

işkembeden sallama faruk...
hiçbirşeye çevirdiğim de yok...
gidip 5 mesaj öncesi ile birleştirecek halim yok..

senden öğrenmeyeceğim nasıl forum kullanılır..
orada yazana cevap vereceksen ver..
lafı gevelemenin alemi yok..

melih61
18.07.2007, 22:19
Bu satış yanlıştır...

Step değerini;
1- geçen yıl bulmuştu Avrupa Ümitler şampiyonasında, o zaman Chelsea 6 mil E + 1 YIL OYNATMA HAKKI vermişti

2 - değerini ikinci kez Euro 2008 finallerinde bulacaktır ki buna 1 yıl kaldı...Beklersin, 1 yıl daha oynatırsın, seneye şampiyonadan sonra 10 milyon a satarsın...

Başkanı ve Ziya Doğan ı istikrar için destekledim, destekliyorum...Fatih in satışı doğruydu, bu yanlış...Çok yanlış...Bu adam bu geçiş döneminde bu paraya satılamaz...Satılmamalı...

OLaki Satıldı sabahına Tomas, Martinez ve İbrahim Akın ı ben Trabzon Havaalanında görmek istiyorum...

harbiden bu konudada haklısın ama step,n mlli takmımın durumu
ii değil

Emorfo
18.07.2007, 22:22
işkembeden sallama faruk...
hiçbirşeye çevirdiğim de yok...
gidip 5 mesaj öncesi ile birleştirecek halim yok..

senden öğrenmeyeceğim nasıl forum kullanılır..
orada yazana cevap vereceksen ver..
lafı gevelemenin alemi yok..

Sadece bu başlık için söylemedim ki. Eskisi kadar bakamıyorum foruma bakınca okuyayım diyorum başlıkları ama hangi başlığa baksam 3 mesajdan biri senin yazıların hep chat yapar şekilde uzayıp gidiyor. İşkembe veya sallama olarak değil de eleştiri olarak kabul et.

Mert Zaman
18.07.2007, 22:24
ya boyle bir adam satılırmı yahu

erdal6167
18.07.2007, 22:24
Allah muhabbetinizi arttırsın.!!!!!:trbyrk::tsamblem::trbyrk:

Mert Zaman
18.07.2007, 22:26
şampiyomluk isteyen bir takım milanı satmaz, eğer satarsa amac şampiyonluk değildir, bu böyle biline.
ya erdal abi vallahi cok güzel konusuosun anlamlı konusuosun bunlar hep dogrular

Mert Zaman
18.07.2007, 22:27
stepanow satılırsa ancak yine intertotoya gideriz:(:(:(

erdal6167
18.07.2007, 22:28
ya erdal abi vallahi cok güzel konusuosun anlamlı konusuosun bunlar hep dogrular
di mi ama mert satılır yahu, hayret bunların yaptığı. neysa fındıklar oldu mu bari. . .

Mert Zaman
18.07.2007, 22:30
inş gitmez ya takımda en iyilerden birisi defansta bir risp birde stepanow erdincde idare edio iste

bu adam giderse hersey biter ya
YONETİM İSTİFA

oldu Oldu Msn Ye Gİrde Azcik Konusalim

DURAS
18.07.2007, 22:34
6 ay sonra gidecek olan çapsızlar, klübün böyle önemli futbolcusunu satamaz, sa-ta-maz. nuri 2 yıldız alıcağım değeri 10 milyon avroluk dedi, biz yanlış anlamışız. 2 yıldız satacağım demiş 10 milyonluk biri tekkeydi.ötekide step. çapsızlar bir an önce düşün klübün yakasından

10 numara
18.07.2007, 22:34
ya arkadaşlar lavezzi gitti diyoruz napoli'ye hala lavezzi'yi alın diyen arkadaşlar var step gider ertesi gün shaktar'ın bedevaya kiraya verdiği tolga gelir şampiyonluk yine hayal....

Mert Zaman
18.07.2007, 22:35
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_14855_Stepanov001.jpg
inş gitmezz yaa

Remzi
18.07.2007, 22:39
ya arkadaşlar lavezzi gitti diyoruz napoli'ye hala lavezzi'yi alın diyen arkadaşlar var step gider ertesi gün shaktar'ın bedevaya kiraya verdiği tolga gelir şampiyonluk yine hayal....

nedir? kimdir? bu lavezzi :Dgitmiş işte napoliye bırakın adamı rahat:D

EL_Niño
18.07.2007, 22:45
abiler ablalar !

bu yönetime allah aşkına birileri artık dur desin. bunlar aralık'taki kongreye kadar klübü satıp soğana çevirecek. yeter yahu ayıp ! sen bir de kalkmış şampiyonluk ağzı yapıyorsun. arkadaş bu nuri albayrak bu klübün başında olduğu sürece biz bırakın şampiyonluğu uefa'ya bile gidemeyiz.

çok gıcık bir haber. haşim sayitoğlu da düşünüyoruz gibisinden beyanat vermiş. ya böyle bişe olur mu? sen hangi mantıkla takım yönetiyosun arkadaşım diye neden kimse hesap sormuyo bunlara. mahalle takımı mıyız biz ? mehmet ali yılmaz'ın izinden gidiyor bu nuri albayrak. satın bakalım. tayyip devletin başında devletin kurumlarını satıyo, nuri de klubün başında topçuları satıyo. bence seçimi bekliyolar satmak için.

takıma transfer yapmadılar adam satıyolar. nereleriyle klüp yönetiyo bunlar anlamıyorum ki. hiç mi bu klübe para yememek için kimse gelmeyecek? nedir arkadaş 25 yıldır bu adamlardan çektiğimiz. bir de klübü borca sokmuşlar. bu halde ! fatih'i,marcelinho'yu sat klüp gene borçta. satın stepanov'u da. gayet yaratıcı ! bir fikir değil mi nuri bey..sen bu klübün başkanı olmayı hak etmiyorsun. istanbul belediye spor'una geri dön. allah aşkına !

oguzkoc
18.07.2007, 22:51
geçen sene her maçta eksiklerimiz vardı genede yenmesini bildik diyen ziya doğan, milanın gitmesine razı olursa bütün sene eksiklerimiz vardı demeye devam edebilecekmi?

Eren Uğur Ayar
18.07.2007, 22:51
Milan Stepanov,u satmak akıl işi değil bu takım şampiyonluğa oynamak istiyosa milanı satmamalı.Risp sakat zaten rispin sakatlıgı geçtiği zaman milanla iyi bir uyum içinde olcaklarını inanıyorum o zamn trabzonun defansı gerçekten çok güçlenecek şampiyonlugun en önemli adaylarından biri olacagız.Şampiyonluk açısından bu sene umudum var takımımız gayet iyi bu takımdan kimse gönderilmemeli.....

Emorfo
18.07.2007, 22:53
Bu arada dip not Stepanov'u da Nuri Albayrak almıştı. İyi bi şey de yapmış ama değil mi :)

omermk
18.07.2007, 22:57
ben buradaki arkadaşların stepanov un satılmasına şaşırmasını anlayamadım.
ziya doğan bu sene stoper istiyorum derken hep şunu söylemedi mi''rsip in ne zaman döneceği belli değil, stepanov un durumuda belli değil'' ilk başta acaba stepanov da mı sakat dedik ama sakat olmadığı anlaşılınca mesele de anlaşıldı. ya step ben burada kalmam dedi ya da yönetim satmak istiyordu (ki bu daha akla yakın). bu adamın musampa ve jun u zaten gözden çıkardılar bunula birlikte step ve jefferson u inter toto maçlarında oynatmadıklarına göre(jefferson ahmet şahinden kötü kaleci de değil herhalde) bu adamlarıda satacaklar.
stepin gidişi trabzonsporun futbolu açısından çok büyük kayıp değil yeri doldurulabilir buradaki tek kayıp şu olabilir çok genç bir oyuncu sırbistan milli takımında biraz daha parlasaydı 7-8 milyon eurolara bile satılabilirdi.
ama bardağa birde dolu tarafından bakalım step i 4 milyon euroya satacaklarsa en azından zarar etmeyecekler.
alırız krotochvil i bu açığı kapatırız. ben kefilim meraklanmayın :) adam türkiye nin en iyi stoperi...
ama şunu da söylemeden geçemeyeceğim bizim PARALI BAŞKAN fena çuvalladı. herkes ziya hoca ya yükleniyorda asıl fiyasko kesinlikle bu yönetimdir.
hadi diyelim paranız yok kafanızda mı çalışmıyor??? adnan ı sağbek sorununu hallettik diye almadınız mı? peki daha sonra jabi yi türkiye nin en iyi sağbek ini aldık diye almadılar mı? şimdi jabi yokken akla ne gelir adnan ın oynayacağı di mi? ama jabi yok adnan yedek geçen seneki ferhat ilk 11 de. be kardeşim madem ferhat adnandan daha iyi bu bölgede neden alıyorsunuz adnan ı. daha bu işin tayfun u var ufukhan ı var musa sı var.
hadi onu geçtik diyelim. elinizdeki yabancılardan kurtulamıyorsunuz. takımınızda musa,ufukhan, tayfun, ferhat var. bu adamların üzerine adnan ı sağbek alıyorsunuz hatta orta sahaya almakla birlikte sıkıştığınızda sağbek oynatacağınız bir de serkan ı alıyorsunuz. peki benim zeka küpü yöneticilerim bu yabancı sıkışıklığında takımınızda sağbek oynatabileceğiniz 6 adam varken gidip dünyanın en iyi sağbek i bile olsa jabi ye mi kullanırsınız yabancı hakkınızı yoksa bir sol açık mı alırsınız?hadi diyelim hoca sol açık istemedi bari gidin sol bek alın.
gs gitti almanyadan serkan çalık diye bir adam aldı. adamı görünce bu ne ufacık bişey bundan santrafor mu olur dedik adam ilk hazırlık maçlarında döktürdü. dün gazeteleri okuyorum adam trabzon doğumlu.şimdi bu adama türkiye de hangi takımda oynamak istersin diye sorsalar gelemden önce trabzon derdi eminim. ama maharet gidip böyle adamları bulabilmekte...
TRANSFER YAPABİLECEK NE PARANIZ VAR NE DE AKLINIZ AMA SUÇ SİZDE DEĞİL SİZİ ORAYA GETİREN BİZLERDE...

oguzkoc
18.07.2007, 23:00
tamam stepanov satılıyor ozaman şimdiden yerini doldurmaya çalışsınlar. tolga ile gelmesinler bize.. stepanov satılıyorsa yerine avrupadan bi oyuncu bulacaklar.. türkiyede onun gibi bi oyuncu olsa alırız zaten ama yok...

risp isveçli ve onun yanına gene onun memleketinden hanson alınabilir.. bi aralar gündemimizdeydi...

Fatih BALTA
18.07.2007, 23:00
kayserisporun bile yıldızlarımızı satmayacağız dediği bi ortamda albayrak her yıl yıldız satarak neyi amaçladığını açıkça belli etmiştir.bu kafadaki yönetim anlayışıyla senin büyüklüğün tabiki tartışılır.büyük takım yıldız satmaz.

Travelair
18.07.2007, 23:02
Aslında endişelendiğimiz Milan'ın satılması değil, yönetime olan güvensizlik. Fatih'ten gelen "Hazine" ye ne oldu geçen sene? Ne oldu arkadaşlar? Yönetim değil bunlar, yönetmeye de çalışmıyorlar. Ne yapmaya çalışıyorlar onu da bilmiyorum

Şahinoğlu
18.07.2007, 23:03
10 gol attık ya hepsini satabilirler valla nede olsa kadro geniş dimi süper bir kadromuz var öle genişki ve öyle sistemli bir takımki hangi yıldızımızı satsak eksikliği hiç hissedilmiyor hele Stepanov'un eksikliğini hiç hissetmeyiz dimi, Tolga Seyhan'ı istemiştir bu Ziya eğer alırsa Stepanov'u yollar hemen nede olsa takmış kafasına Step'i inşallah şu Romen takımı ilk maçta biraz zorlar bizide akılları başlarına gelir havalarda geziyolar gene 10 gol attılar diye.

Şahinoğlu
18.07.2007, 23:05
Bu arada dip not Stepanov'u da Nuri Albayrak almıştı. İyi bi şey de yapmış ama değil mi :)

Ula Faruk sanki kendisi aldı Vahid Hoca aldırdı yoksa futbolcudan anlamaz bizim başkan başkan kadar taş düşsün başına :D

reis_556
18.07.2007, 23:06
Trabzon'da birlik çağrısı

Trabzonspor Kulübü'nün eski başkan yardımcılarından işadamı Selahattin Bahadır, yeni sezon öncesi camiaya birlik ve beraberlik çağrısında bulundu.
Camianın iç çekişmeleri bir kenara bırakıp, Trabzonspor'u ayağa kaldırmaya çalışması gerektiğini belirten Selahattin Bahadır, "Trabzonspor tam 23 yıldır bu iç çatışma ve çekişmelerle uğraştığı için şampiyon olamıyor. Birilerinin bu olaya 'dur' demesi gerekiyor. Kavgalar ve iç çekişmeler Trabzonspor'u her geçen gün irtifa kaybettiriyor. Süreç böyle işlemeye devam ederse, camiayı zor günler bekliyor" dedi.
Trabzonspor'da bugüne kadar onlarca yönetim kurulunun görev yaptığını kaydeden Bahadır, "Hepsi kulübe hizmet etme, bir yerlere taşıma duygusuyla hareket etti. Bazı yönetimler başarılı oldu, bazıları da beklentilere cevap veremedi. Her görev yapmış yönetimi toplama öcü olarak gösterip, sonrakileri kurtarıcı gibi görmek doğru bir mantık değil. Camiada her geçen gün değerler küstürülüyor. Eğer amaç Trabzonspor'a hizmet etmek, kulübü bir yerlere taşımaksa, herkesin birlik içinde hareket etmesi gerekiyor"
diye konuştu.
Mevcut yönetim kurulunun camiaya büyük vaatler vererek göreve geldiğini de ifade eden Bahadır, "Gelinen noktada verilen bu sözler yerine getirilmedi. Nuri bey bu sözleri verirken yerine getirmek için vermişti. Bugün bu tabloyla karşılaşmayı o da istemezdi. Bana göre herkes yerine getireceği sözleri vermeli. Başkan Nuri Albayrak'ı küstürmeden kırıp dökmeden iyi niyetle uyarmak lazım. Çünkü küstürülüp giden herkes, Trabzonspor'dan kopan bir parçadır" ifadelerini kullandı.
Trabzonspor'un hiçbir zaman sahipsiz kalmayacağının altını çizen Bahadır, "Yeterki Trabzonspor birlik olsun bu birlikteliğin en tepesinde de içinde de, dibinde de olurum. Başta Onursal Başkan Mehmet Ali Yılmaz olmak üzere, herkesin içinde olduğu uzlaşmacı bir yönetim Trabzonspor'u ayağa kaldırır. Şampiyonluk yaşadığımız o muhteşem günler ancak bu şekilde yeniden geri gelir" dedi.

18.07.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : İHA
rüya gibi ya (o muhteşem günler..) yaşanır mı ki ... yaşanaçak ama . ahanda haburiye yazayrum;İİ bi transfer ve TRABZONSPOR ŞAMPİYON.pazara kadar değil mezara kadar ....

karatasof
18.07.2007, 23:06
Rivayetler muhtelif olsada ortada kesinleşmiş bir durum olmasada bildiğimiz ZD'nın Milan Stepanov'u takımda tutmak istediğinin doğru olmadığıdır.Eğer o istememiş olsa sattırmazdı diye düşünüyorum.Geçen sezonda bu adama güvenmediğini belli etmiş,Erdinç'in Sakaryadan getirilmesini istemiş,yetinmeyip Risp'i transfer ettirmiştir.Yani bu transferde öncelikli sorumlu ZD'dır.Kimse başka suçlu aramasın.

Mehmet Fatih Yavuz
18.07.2007, 23:09
bu transferin bütün yükü ziya doğan ın omuzlarında..
çünkü sattıran odur..

Emorfo
18.07.2007, 23:09
Ula Faruk sanki kendisi aldı Vahid Hoca aldırdı yoksa futbolcudan anlamaz bizim başkan başkan kadar taş düşsün başına :D

Öyle da bu işler, zaten başkan kendisi araştırıp alacak hali yok, onu bi tek Özkan başkan yapmıştı :) Gitti Brezilyaya pazardan karpuz toplar gibi toplayıp verdi futbolcuları Samet'in eline. En iyisini de gittik kaptırdık fenere.

EmrahYalçınalp
18.07.2007, 23:17
Giderse daha rahat konuşuruz forumda :)
Milan'la telefonda konuştum bu arada. "Benim haberim yok ama biliyorsun durumu" dedi. Bildiğim durum kulübe para kazandırarak gitmek, futbol hayatını da yine Trabzonspor'da tamamlamak istediği. "Ama göndermezlerse de kalır ve oynarım" diyordu. ZD'ın gözünde büyük bir kayıp olmayacaktır. Herşeye hazırlıklı olmak lazım.

egeli
18.07.2007, 23:19

ben buna katılırım işte..

Kadir
18.07.2007, 23:20
arkadaşlar transfermarkt da çıkmışsa bu transfer bitmiş demektir örnek barçanın milito transferi ilk o sitede görüldü.
Stepanov sayfası

bakalım nolcak ..

Enes Berfin
18.07.2007, 23:22
arkadaşlar transfermarkt da çıkmışsa bu transfer bitmiş demektir örnek barçanın milito transferi ilk o sitede görüldü.
Stepanov sayfası

bakalım nolcak ..

Bunu kim yapti ya adamlar Porto diye yazmislar, daha ortada hic birsey yokken adamlarin yaptigina bak.

selcjK
18.07.2007, 23:28
Stepanavu Satanin Trabzonda Yatacak Yeri Yok Yeri.

Erkin
18.07.2007, 23:29
Stepanov sayfası

bakalım nolcak ..

Yuh sallamışlar resmen, sanki paralar ödendi sözleşme imzalandı.. Anlaşılan teklif var ancak yönetim bile duyurmadı..

Emiroğlu
18.07.2007, 23:32
Stepanov satılsın demiyorum, satılmamalı ancak satılırsa da Trabzonspor için çok büyük bir kayıp olmaz, eldeki oyuncularla yeri ikama edilebilir. Stepanov satılıp iyi bir kaleci sol kanat ve forvet alınacaksa satılsın tabi ki.

Burasına tamamen katılıyorum.Satılmasını kesinle istememekle beraber çok formsuz olmadıkça kesinlikle oynatılmasını gerektiğini düşünüyorum...

Ha olaki satıldı ;

Ertesi sabah saat 8 de 1 kaleci,1 forvet 1 oyun kurucu almalıdırlar ! Yoksa insanlar elinden geldiğince kötü düşünebilirler bu da gayet doğaldır !...

subay
18.07.2007, 23:32
Transfermarkt aslinda bayagi ciddi bir sayfa, hata olabilir tabii ama Stepanovu satsalar sasmam. Insallah sayfada bir yanlislik vardir. Gerci elimizde birsürü stoper var satsalarda olur bence, ama iyi fiyata gitmeli 4 milyon az. Iyi fiyata gönderilip yerine kaliteli kaleci veya sol bek/kanat alinmali.

selcjK
18.07.2007, 23:33
yav böyle bir transfer olursa, ziya doğan denen şahsın tamamen zekasız oldugu konusuna varacağım, futboldan anlayan 12 yaşındaki bir çocuk herhangi bir trabzonspor maçını izleyerek şu kanıya taşır. 1, çağdaş+risp+erdinçin toplam oyun zekası stepanovun yarısına bile denk gelmez. 2, bu 3lünün futbol kabiliyeti stepanovun yarısını anca doldurur. 3, takımın ortasahası forveti bile adam çalımlayamazken oyunu topa sokamazken bu adam hem çalım atıp hemde iyi paslar verebilen bir oyuncudur.

AYRICAAAAAA

yine isyan sürüklendim

bu adam satılcaksa bu adamı 10 milyon eurodan aşağı bu NUr! başGan satarsa onuda allaha havale ediyorum.

lazooo28
18.07.2007, 23:34
daha yapacagi cok is vardi trabzon da ama sonucta iyi futbolcu..satilirsa bence de iyi bi paraya satilmasi lazim

subay
18.07.2007, 23:37
Geçen sene chelsea 7 milyon vermiş ama az bulmuşlardı şimdi 4 milyona razı oluyorlar...

Bunlarda bakkal kadar ticaret kafası yok.

Yazık halbuki 2008 Avrupa şampiyonasını bekle orda müthiş pirim yapacağı besbelli.Bi sene sabret diyeceksin adama sonra 15 milyona mı satarsın kaça satarsan sat.

Dediklerine aynen katiliyorum, yanliz 15 milyona defans oyuncu biraz zor satilir, helede Türkiye den o kadar yüksek fiyata oyuncu kolay kolay satilmaz. Ozaman Fabiano Elleri de en az 10 milyona satmamiz gerekirdi, kaca gitti 1.5 milyona yanilmiyorsam. Iyi bir yönetim bile olsa Stepanov icin 10 milyon dan fazla alamaz. Ama cok haklisin bunlarda bakkal kadar ticaret kafasi yok. Ne zaman ne yapilmasi gerektigini bilmiyorlar.

Fanatik28
18.07.2007, 23:39
Bizler tepki göstermedikce, bunlar sadece Stepanov`u degil, bütün yildizlari tek tek satacaklar. Sizler uyuyun. Kusura bakmayin ama bu ... süt emmisler, sadece Trabzonspor`u degil, Trabzon`u yok etmek basa getirilen masalardir. Artik uyanin...

Bera B.
18.07.2007, 23:44
Milan'la telefonda konuştum bu arada. "Benim haberim yok ama biliyorsun durumu" dedi. Bildiğim durum kulübe para kazandırarak gitmek, futbol hayatını da yine Trabzonspor'da tamamlamak istediği. "Ama göndermezlerse de kalır ve oynarım" diyordu. ZD'ın gözünde büyük bir kayıp olmayacaktır. Herşeye hazırlıklı olmak lazım.

pardon anlayamadım ama bu ciddimi?

Harun-61
18.07.2007, 23:47
Stepanov'dan gelecek olan paradan Martinez ve Yasin Cakmak / Emre Güngör alinmalidir !!!!!!!

.

jacksparrow61
18.07.2007, 23:49
satın kardeşim onu da satın... paralı başkan diye başımıza gelen adam para bulmak icin babasını bile satacak konuma gelimiş.... sat stepanov u sat yattara yı sat gokdeniz i ne olacak ki sanki işimize yarıyorlar degil mi başkan.. satın trabzonu satın yakında koltuğunuzu da satarsınız..

vadaa55
18.07.2007, 23:51
nasıl bir teknik direktörümüz var görüyorsunuz değil mi?... güvenemiyoruz...bu ortamlarda başarı maşarı gelmez

Mustafa
18.07.2007, 23:51
bunlar bizide satmaya kalkmasın yakında

Travelair
18.07.2007, 23:54
champions'un dediği gibi gelecek transferinden mutlaka komisyon almalıyız

Kadir
18.07.2007, 23:54
Babalar gibi satarlar , Zihniyet meselesi ;)

BDiler61
18.07.2007, 23:59
Stepanov sayfası

bakalım nolcak ..

4 milyom euroya portoya gitmiş gibi görünüyor umarım bu haber doğru değildir

muratd61
19.07.2007, 00:00
şu bir gerçek ziyanın düşüncesi göbekte erdinç-risp ikilisini oynatmak zaten gecen sezonda kesmişti stepanovu..ama bence step satılmaz cünkü risp sakat stepanova çok ihtiyacımız var..oynasın step şampiyon yapsın bizi sonrada ona kolaylık sağlanır gitmek isterse..neticede ben satılmayacağını düşünüyorum.....

Trabzonli_61
19.07.2007, 00:01
kardesim transfer yapmiyorsun bari oyuncu satma...Allahin belalari!

Hüdai Pervaneli
19.07.2007, 00:05
ya bunlar borcu kapatmaya calisiyorlar bu is bu kadar basit:D

Hüdai Pervaneli
19.07.2007, 00:06
yada basak futbolcu almak iicin onu sattilar:D

Özkan
19.07.2007, 00:07
O giderse de ligde kalırız gitmezse de. Şampiyon da olamayacağımıza göre değişen birşey olmayacak. Hem Stephaov gibi kaliteli ve değerli bir oyuncu mantaliteden kendisini kurtarır.

___61___
19.07.2007, 00:08
Bence stephanovu kesinlikle satmamaları lazım bize lazım bu adam ama anlamadığım bişe war bu risp nie iyileşmio bizim klübün doktorlarında bi sorunmu war bu adam iyileşmedikçe çağdaş oynıcak yerine ve çağdaş takıma zarar verio aldığı her 5 topun 3 ünü doldur boşalt olarak kullanıo bu sezon stephanov-risp ikilisini oynatmak lazım bunlar iyi ikili olabilir kanımca

lazzist
19.07.2007, 00:12
tamam satsinlarda bu taraftari şampiyonluga nasıl ikna edecekler

___61___
19.07.2007, 00:12
yada basak futbolcu almak iicin onu sattilar:D
arkadaşım bunlar adam almak için satmazlar adamı öle derler satarlar ama almazlar (örnek fatih tekke) fatihin satılmasından kazanılan parayla 4-5 tane çok ii doğru mevkilere işimize yarıyacak transferler yapılabilirdi ama onlar parayı boşa harcadılar :( (örnek:Musampa,Marcelinho):mad:

cemka
19.07.2007, 00:20
başka futbolcu falan almasınlar, futbolcuda satmasınlar...Yeter artık yaaa, Aralıkta defolup gitsinleeer.... İyice bunalım yaptılar bizi... Koskoca Trabzonsporu çiftliğe benzettiler iyice...
Ama olacağıda bu.... Trabzonsporun ne anlam ifade ettiğini bilmeyen embesil bir yönetimimiz var... Ya illa birilerinin çıkıp fiziki müdahalede bulunmasınımı bekliyorlar bunlar... N ebu başı boşluk.. Ondan sonrada taraftar olarak adımız çıkacak yine...Bu işi böyle yapacaksınızya, ne diye geldiniz...Uzun sokakatan herhangi bir Trabzonluyu çevirip takımın başına koysa idik sizin kadar yapardı bu işi.....Tabi sizin kadar yalan söyleyemezdi o başka....

EL_Niño
19.07.2007, 00:21
stepanov'u satan yönetim kendini de satsın arkadaş. 2 gram faydanız yok klübe.çekin gidin artık yeter be ! sabrımızı taşırdılar. biz sineye çektikçe bu ibişler tepki yok sanıyo. ayıptır,yazıktır,günahtır emeklere,bunca taraftara.

Travelair
19.07.2007, 00:21
Pepe'yi Porto 2004'te Maritimo'dan almış. 1 milyon €+ 3 futbolcu karşılığında. Şimdi Real Madrid'e sattı 30 milyon € karşılığında. Maritimo'nun %20 hakkı vardı 6 milyon € daha kazandı Maritimo.

Madem bir defans oyuncusu 30 milyon €'ya gidebiliyor, ve yerine Milan Stepanov düşünülüyor, o zaman satış bedeli de yüksek olmalı. Ayrıca Maritimo'nun yaptığı gibi %20 komisyon hakkı istenmelidir sonraki transferinde

TSunami
19.07.2007, 00:22
normalde zamanı gelen değerini bulan futbolcu kim olursa olsun satılmalı görüşünü benimsemiş olsam da, Fatih Tekke transferinden sonra ortada ne Fatih, ne para ne de yerine topçu olmamasından dolayı satılmasını istemem.

___61___
19.07.2007, 00:30
normalde zamanı gelen değerini bulan futbolcu kim olursa olsun satılmalı görüşünü benimsemiş olsam da, Fatih Tekke transferinden sonra ortada ne Fatih, ne para ne de yerine topçu olmamasından dolayı satılmasını istemem.
abicim stephanovun yerine oynayabilecek iyi bi topçumuz olsa hemen satalım ama yerine oynayabilecekler erdinç,çağdaş,tayfun cora bunlar stephanovun yerini tutabilirmi ???:confused::confused::(

AYYILDIZ
19.07.2007, 00:32
bundan sonra kimse Albayrak Trabzonsporlu demesin bence Alisen Trabzonspora baskan olsa Trabzonspor daha iyi yonetilirdi.Yeter artik nerde stad nerde dunya yildizi.Herkes uyansin Aralikta Allah korusun Albayrak gelirse gokdeniz ve yattara yolcudur.Sayitoglu ne oldu hani adam satmayacaktiniz olmadi dimi transfer icin para lazimdi simdi alirsiniz 6-7 adam yaziklar olsun bunlara yarinda Yattara lyonda basligini acariz

___61___
19.07.2007, 00:34
bundan sonra kimse Albayrak Trabzonsporlu demesin bence Alisen Trabzonspora baskan olsa Trabzonspor daha iyi yonetilirdi.Yeter artik nerde stad nerde dunya yildizi.Herkes uyansin Aralikta Allah korusun Albayrak gelirse gokdeniz ve yattara yolcudur.Sayitoglu ne oldu hani adam satmayacaktiniz olmadi dimi transfer icin para lazimdi simdi alirsiniz 6-7 adam yaziklar olsun bunlara yarinda Yattara lyonda basligini acariz
alişen gelse ts ye maçları satın alır. belki şikeyle şampiyon oluruz :D:D

TSunami
19.07.2007, 00:38
abicim stephanovun yerine oynayabilecek iyi bi topçumuz olsa hemen satalım ama yerine oynayabilecekler erdinç,çağdaş,tayfun cora bunlar stephanovun yerini tutabilirmi ???:confused::confused::(
demekki aynı görüşteyiz aşağı yukarı
aslında yerine oynayacak olanlar oynayabilse de satılmasın. çünkü gelen paralar nereye gidiyor, o kadar adam satıp kimseyi almadan nasıl 20milyon YTL içeri giriyoruz anlamadım.

golebshera
19.07.2007, 00:42
Tek rakibimiz Gençlerbirliği diyecem, o bile olmayacak.

Gençler en azından ucuza alıp kar ederek satıyor. Biz bir çuval paraya alıp, hatır bela bile satamıyoruz. Tek tük çıkıyor adam gibi paraya satış.

Her neyse; "ben büyüğüm, ben şampiyonluğa takım oynatacaaam" diyen hiçbir delikanlı, bikaç kuruş menfaat için oturmuş sağlam futbolcusunu satmaz. Satan riyakardır.

Emorfo
19.07.2007, 00:43
Kulübe Saffet Sancaklı yoluyla sözlü bir teklif gelmiş, bizim yöneticilere cazip gelmiş ki teklifin resmi yoldan gönderilmesi istenmiş. Büyük ihtimalle abbas yolcu...

golebshera
19.07.2007, 00:44
;)Futbolcu yerine "iş bilen" yönetici, başkan falan satsak? :Dsayılmıyomu?

AYYILDIZ
19.07.2007, 00:46
bu sene sampiyonluk hayal arkadaslar 4.bitiririz ligi Aralikta iyi bir baskan secelimde sampiyonluga oynayalim artik korkmak lazim yakinda Avnikaer stadi satiliktir aciklmasi gelirse sasirmayin yeterki para olsun halisahada bile oynariz.Albayrakin yaptigi duzgun hic bir is yok adam forma rengimizi bile degistirdi mavi oldu lacivert

Özkan Erdem
19.07.2007, 00:47
yazık valla, eğer doğruysa tabi.. Ayrıca 4 milyon euro çok az...

AYYILDIZ
19.07.2007, 00:51
jefferson-musampa-stephanov gider yerlerine yordanov lazarov ve suleymanu gelir

golebshera
19.07.2007, 00:53
Bunların eline 4 milyon euro ver, Stephanovun yerini doldurabilecek bir adam a-la-maz-lar..

Ya içi geçmiş bi yıldız getirir, sonra ya kovar, ya ceza verirler (ben bu filmi hatırlıyorum:D)

ya da ilerde çok büyük topçu olacak diye bi yıldız adayı getirirler(bu filmide hatırlıyorum anasını satayım:D)

Özkan Erdem
19.07.2007, 00:55
Aynı fatih'in gidişi gibi.. Gitmedi kaldı derken..

Bu takımın transfere ihtiyacı var diyoruz, siz en güvenilir stoperini satıyorsunuz.. 4 milyon euro'yla da boş transferlerinizin ücretlerini ödersiniz, var mı sizden karlısı..

Tolga Seyhan'ı getirtir onun yerine bu Ziya.. Pardon unutmuşum biz "KAPATTIK" transferi..

AYYILDIZ
19.07.2007, 00:59
Aynı fatih'in gidişi gibi.. Gitmedi kaldı derken..

Bu takımın transfere ihtiyacı var diyoruz, siz en güvenilir stoperini satıyorsunuz.. 4 milyon euro'yla da boş transferlerinizin ücretlerini ödersiniz, var mı sizden karlısı..

Tolga Seyhan'ı getirtir onun yerine bu Ziya.. Pardon unutmuşum biz "KAPATTIK" transferi..

bence bunlar planlarini yapmislar Tolgayi bedavaya alacaklar jeff ve stephanovdan gelen 5 milyon euro paranin 1.5 martinezi alcaklar sonra anadoludan yeni yetenek keceli gibi adam alirlar ve sampiyyon oluruz

Özkan
19.07.2007, 01:01
bence bunlar planlarini yapmislar Tolgayi bedavaya alacaklar jeff ve stephanovdan gelen 5 milyon euro paranin 1.5 martinezi alcaklar sonra anadoludan yeni yetenek keceli gibi adam alirlar ve sampiyyon oluruzZiya'nın mânevî kayınçoları olan Tolga Seyhan, Serkan Bensol, Egemen vs. gelir.

Stephanov kendini kurtardığı için mutluyum. Bizden zâten bi' cacık olmazdı o gidince de küme düşmeyiz herhâlde.

cendelsahinov
19.07.2007, 01:01
bence trabzonsporun menfaatleri doğrultusunda satılmalı tabi teklif ciddiyse...

gerçekefsane
19.07.2007, 01:05
Ay sonunda futbolculara transfer taksit ödemeleri varmış gazetede yazıyo

Stepanovdan gelcek parayı burda kullancaklar.Stepanovun yerine tolgayı alcaklar.Tolganın kulubune para vermeden tolgayı kiralayacaklar.
coolanka dediydim gökdeniz transferi konuşuluyodu stepanovun satma şartları oluştu dediydim :(

tsmusampa61
19.07.2007, 01:05
10 milyon dolardan aşağısı zarar

Özkan Erdem
19.07.2007, 01:07
bence bunlar planlarini yapmislar Tolgayi bedavaya alacaklar jeff ve stephanovdan gelen 5 milyon euro paranin 1.5 martinezi alcaklar sonra anadoludan yeni yetenek keceli gibi adam alirlar ve sampiyyon oluruz

Geçen sene bizi değil de GS'yi tercih eden Tolga dimi o. Hadi onu geçtim geçen yıl rezalet performansı ve hatalarıyla Gs taraftarını kan kusturan Tolga. Ufukhan'ı yolladıktan sonra Stepanov'u da göndermeyi göze alır mı Ziya Doğan orası da soru işareti.. Daha geçenlerde stoper istiyorum dediğinde beraber gülmüştük adama, insaf artık diye ama malum oldu heralde.. Gerçi onu da kaale alan yok zaten yönetimde.. Hakediyo mu orasını bilmem tabi..

Bişeyleri haketmeyen birileri varsa onlar bizleriz. Bu kadar çile yeter be kardeşim. Sen doğru düzgün transfer yapma, bide git eldekini sat. Gençlerbirliği değil burası, İstanbul Belediye hiç değil.

golebshera
19.07.2007, 01:07
bence trabzonsporun menfaatleri doğrultusunda satılmalı tabi teklif ciddiyse...

Trabzonsporun en mühim menfaati, "şampiyon" olabilmektir. Bunun ötesindeki menfaatlerin hiç biri, bu ideali sarsacak ideallerle değiştirilemez. Değiştirenin :mad:...

Özgür Öztürk
19.07.2007, 01:12
Ne Trabzonspor menfaati bee yerim ben böyle menfaatı, ben şampiyonluk istiyorum bu saatden sonra menfaat umrumda değil. Fatih'ten gelen menfaatide gördük. Trabzonspor'un değil Trabzonspor üzerinden maddi ve manevi nemalananların menfaati bu. Yok çıkarılarlar doğrultusunda satılmalı. Töbee töbee bee satan diyen adam şampiyonluk istemiyor demek. Satabiliyorsan Jun ile Musampayı satsana....:mad::mad: Allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın.

AYYILDIZ
19.07.2007, 01:15
Geçen sene bizi değil de GS'yi tercih eden Tolga dimi o. Hadi onu geçtim geçen yıl rezalet performansı ve hatalarıyla Gs taraftarını kan kusturan Tolga. Ufukhan'ı yolladıktan sonra Stepanov'u da göndermeyi göze alır mı Ziya Doğan orası da soru işareti.. Daha geçenlerde stoper istiyorum dediğinde beraber gülmüştük adama, insaf artık diye ama malum oldu heralde.. Gerçi onu da kaale alan yok zaten yönetimde.. Hakediyo mu orasını bilmem tabi..

Bişeyleri haketmeyen birileri varsa onlar bizleriz. Bu kadar çile yeter be kardeşim. Sen doğru düzgün transfer yapma, bide git eldekini sat. Gençlerbirliği değil burası, İstanbul Belediye hiç değil.

Tolga celalettin ayman erdinc bunlar ziya hoca Real Madride gitse kesin realdeler o yuzden.Eger Tolgayida alirsak zaten yaziklar olsun bunlara.Bence bu yonetim donemini tarihimizden silip yerine fetret donemi diyelim insallah Aralikta tekrar yukselise geceriz

Özkan Erdem
19.07.2007, 01:20
Tolga celalettin ayman erdinc bunlar ziya hoca Real Madride gitse kesin realdeler o yuzden.Eger Tolgayida alirsak zaten yaziklar olsun bunlara.Bence bu yonetim donemini tarihimizden silip yerine fetret donemi diyelim insallah Aralikta tekrar yukselise geceriz

Haklısın valla, Capello Emerson'u gittiği takıma alıyor diye dünyanın diline düştü, bari adam gittiği takımı şampiyon yapıyor.
Bizse bu Ziya'nın torpillileriyle intertoto kovalarız anca, sonra da sezonu erken açtık bahanesiyle ligde erken havlu atarız.. Her sene değişmeyen slogan
"Önümüzdeki sezon Şampiyonuz"

Artık adımızı büyük diye saymıyor şerefsiz medya farkındaysanız. Ama bizde bu zihniyet olduktan sonra daha neler gelir başımıza şu Stepanov başkasında olsa verirmiydi portoya, hele bu paraya..

Cem Akyüz
19.07.2007, 01:25
akıl kari iş değil hedef şampiyonluk diyorsun sen gidip defansının en iyi adamını veriyorsun oyuncu satmayacağız diyolar milan gidiyor ne biçim yönetim bir devrim yapıp bunları devirmeliyiz yoksa gerçekten halimiz kötü durumlara doğru kayıyor

kalavara
19.07.2007, 01:36
aman allahım demez olaydım. bunlar stepi satacak demiştim demez olaydım.şom ağızlıyım galiba biraz.
ya arkadaş bu adamlara beslediğim his nefret değil daha öte bişey galiba. şampiyon olacağız diyen adam nasıl olur da stepi satar. ziya da stoper isterim diyip duruyor. adamlar baştan olayın planını yapmışlar. sen şimdiden stoper iste, stepi satarız, üçüncü ligden şakiri alırız.sonra da büyük yıldızlarımızla şampiyon oluruz. aziz nesinin dediği gib. naaaaaaaaaaaah olursun.

Erkin
19.07.2007, 01:37
'Uygun teklif' ne demektir bir an Gençlerbirliği sandım kendimizi. Ondan iyisini bulup alabileceğimiz ihtimalini gören arkadaşlar varsa başka :( Trabzonspor yıldızlarını satmak yerine kadrosunu koruyup geliştirerek başarı için çalışmak zorundadır. Söz konusu Trabzonspor'sa en büyük menfaat başarıdır..

Fatih BALTA
19.07.2007, 02:04
'Uygun teklif' ne demektir bir an Gençlerbirliği sandım kendimizi. Ondan iyisini bulup alabileceğimiz ihtimalini gören arkadaşlar varsa başka :( Trabzonspor yıldızlarını satmak yerine kadrosunu koruyup geliştirerek başarı için çalışmak zorundadır. Söz konusu Trabzonspor'sa en büyük menfaat başarıdır..

maalesef bu yönetim anlayışıyla gençlerbirliğinden bi farkımız kalmıyacak yakında..

SZYMEK55
19.07.2007, 02:07
bence milanı kesin satacaklar. ziya yönetime tolgayı ve martinezi alırsanız satabilirsiniz diyecek.

inşallah şu dediğim senaryo olmaz da milan bizde kalır

Emrah Aksoy
19.07.2007, 02:16
http://www.transfermarkt.de/bilder/logo_bg.gif (http://transfermarkt.de/de/)Halogenstrahler (http://transfermarkt.de/de/ankuendigunganzeige.html) FAQ (http://transfermarkt.de/de/basic/2007/default/faq/faqanzeigen.html) als Startseite festlegen (javascript:tmde('Internet Explorer');)Home (http://transfermarkt.de/de/)http://www.transfermarkt.de/img/icons/login.gifLogin (http://transfermarkt.de/de/login.html)http://www.transfermarkt.de/img/icons/registrierung.gifRegistrieren (http://transfermarkt.de/de/register.html)
... immer besser! (http://transfermarkt.de/de/immerbesser.html)

Was passiert heute (http://transfermarkt.de/de/basics/2007-07-19/2007/heute/menue_default/uebersicht.html)
Diskussionsrunde (http://transfermarkt.de/de/forum/6/diskussionsforum/threads/menue_default/anzeige.html)
Gerüchteküche (http://transfermarkt.de/de/forum/83/geruechtekueche/threads/menue_geruechtekueche/anzeige.html)
News & Fakten (http://transfermarkt.de/de/)Detailsuche (http://transfermarkt.de/de/basics/2007/2007/suche/details.html)Newsarchiv (http://transfermarkt.de/de/news/2006/2006/newsarchiv/uebersicht.html)Verfügbare Trainer (http://transfermarkt.de/de/trainer/2007/2007/uebersicht/verfuegbare_trainer.html)Vertragsende '07 (http://transfermarkt.de/de/vertragsende/L1/2007/aktuelle_saison/alle/index.html)Transfers 07/08 (http://transfermarkt.de/de/aktuell/L1/2007/wechsel/index.html)Gastarbeiter (http://transfermarkt.de/de/basic/default/2007/gastarbeiter/startseite.html)Transferliste (http://transfermarkt.de/de/wettbewerb/L1/1bundesliga/transfers/transferliste.html)Schiedsrichter (http://transfermarkt.de/de/schiedsrichter/L1/2006/uebersicht/startseite.html)
Berater (http://transfermarkt.de/de/berater/2007/berater/uebersicht/menue_default/startseite.html)
Tipprunde (http://transfermarkt.de/de/tipprunde/2007/tipprunde/auswertung/menue_default/gesamtrangliste.html)
1. Bundesliga (http://transfermarkt.de/de/wettbewerb/L1/1bundesliga/uebersicht/menue_bundesliga1/startseite.html)
2. Bundesliga (http://transfermarkt.de/de/wettbewerb/L2/2bundesliga/uebersicht/menue_bundesliga2/startseite.html)
Regionalliga Nord (http://transfermarkt.de/de/wettbewerb/RN/regionalliganord/uebersicht/menue_default/startseite.html)
Regionalliga Süd (http://transfermarkt.de/de/wettbewerb/RS/regionalligasued/uebersicht/menue_default/startseite.html)
Oberliga (http://transfermarkt.de/de/oberliga/2007/ol/uebersicht/menue_oberliga/startseite.html)
A-Jgd. Bundesliga (http://transfermarkt.de/de/jugend/2007/aj/uebersicht/menue_jugend/startseite.html)
europäische Ligen (http://transfermarkt.de/de/international/2007/int/uebersicht/menue_international/startseite.html)
sonstige Ligen (http://transfermarkt.de/de/sonstige/2007/int/uebersicht/menue_sonstigeligen/startseite.html)
DFB-Pokal (http://transfermarkt.de/de/pokalwettbewerb/dfb/2007/uebersicht/menue_default/startseite.html)
Ligapokal (http://transfermarkt.de/de/pokalwettbewerb/lpo/2007/uebersicht/menue_default/startseite.html)
UEFA (http://transfermarkt.de/de/uefa/2007/uefa/uebersicht/menue_uefa/startseite.html)
Freundeskreis (http://transfermarkt.de/de/freundeskreis/2007/freundeskreis/uebersicht/menue_fk/startseite.html)
Buchforum (http://transfermarkt.de/de/forum/2007//buchforum/anzeigen.html)
Foren (http://transfermarkt.de/de/forum/all/forenuebersicht/uebersicht/menue_default/alleforen)
Intern (http://transfermarkt.de/de/intern/information/impressum/default/menue_intern/impressum.html)
Startseite (http://transfermarkt.de/de) >

Milan Stepanov

http://www.transfermarkt.de/bilder/wappen/720k.jpg (http://transfermarkt.de/de/verein/720/fcporto/uebersicht/startseite.html) FC Porto (http://transfermarkt.de/de/verein/720/fcporto/uebersicht/startseite.html) http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/136.gif (http://transfermarkt.de/de/wettbewerb/PO1/superliga/uebersicht/startseite.html) SuperLiga (http://transfermarkt.de/de/wettbewerb/PO1/superliga/uebersicht/startseite.html) Aktueller Nationalspieler: http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/215.gif Serbien http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_28698_2006_1.jpg Geburtsdatum:02.04.1983Alter:24Größe:1,88Nationali tät:http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/215.gif Serbien Status:Lizenzspieler Fuss:rechts

Profil (http://transfermarkt.de/de/spieler/28698/stepanovmilan/profil.html)
Transferdaten (http://transfermarkt.de/de/spieler/28698/stepanovmilan/transferdaten.html)
Leistungsdaten (http://transfermarkt.de/de/spieler/28698/stepanovmilan/leistungsdaten.html)
Auf einen Blick (http://transfermarkt.de/de/spieler/28698/stepanovmilan/aufeinenblick.html)
Korrektur (http://transfermarkt.de/de/spieler/28698/stepanovmilan/korrektur.html)
SaisonMonat/Jahrvonzuausgel.Ablöse07/0807.2007Trabzonspor (http://transfermarkt.de/de/verein/449/trabzonspor/uebersicht/startseite.html)FC Porto (http://transfermarkt.de/de/verein/720/fcporto/uebersicht/startseite.html)4.000.00005/0601.2006Vojvodina Novi Sad (http://transfermarkt.de/de/verein/448/vojvodinanovisad/uebersicht/startseite.html)Trabzonspor (http://transfermarkt.de/de/verein/449/trabzonspor/uebersicht/startseite.html)750.000JugendvereineFk Novi Sad
http://www.transfermarkt.de/img/icon_bar_top.gifnach oben (http://transfermarkt.de/de/spieler/28698/stepanovmilan/transferdaten.html#top)© 2000 - 2007 Online-Pro (http://www.online-pro.de/) | Impressum (http://transfermarkt.de/de/intern/information/impressum/default/menue_intern/impressum.html) | Nutzungsbedingungen (http://transfermarkt.de/de/intern/information/nutzungsbedingungen/default/menue_intern/nutzungsbedingungen.html) | Rechtshinweis (http://transfermarkt.de/de/intern/information/rechtshinweis/default/menue_intern/rechtshinweis.html) | Werbung (http://transfermarkt.de/de/intern/information/werbung/default/menue_intern/werbung.html)

tamuğ yamtar
19.07.2007, 02:23
Hadi hayırlı olsun...

Oğuzhan Görkan
19.07.2007, 02:24
böyle bir mantık kimsede yok nuri albayrak takımı gençlerbirliğine çevirdi oyuncu sastıp para kazanıyo bu nedir ya...
fox tv de stepanov un porto ile prensipte anlaştığını bildirdi

bakigokhan
19.07.2007, 03:02
4 milyon değil 34 milyon olsa bu adam gönderilmez. 1 yılda 4 farklı klüp bi adama talipse bu adam gönderilmez.Anladığım kadarıyla bunda çok iyi bi menejer var bakıyor serkan balcı kazması bile 1.200 e oynuyor benim stepanovum nasıl 500 e oynar.Bunun fiyyatını ya arttırırlar ya da satarlar zaten bu paraya nerde olsa oynar.yönetimin elbu noktada bağlı ya parasını arttıracaklar ya da satacaklar.Bence sen serkan balcıya o akdar para veriyorsan buna da ondan daha fazla vereceksin ki iyi oynasın.

Misina
19.07.2007, 03:12
Transfer taksitleri ve peşinatlar için yönetimin 10 trilyon civarında paraya ihtiyacı var.milan ı satıp kaynak olarak kullanacaklar gibime geliyor.

bakigokhan
19.07.2007, 03:22
Transfer taksitleri ve peşinatlar için yönetimin 10 trilyon civarında paraya ihtiyacı var.milan ı satıp kaynak olarak kullanacaklar gibime geliyor.

bunların başka bi icraatını görmedik zaten fatihi sat sonra musampa ve marchelinho yu al iki yıldız aldım de.stepanov gibi adamı sat taksit öde yakında klübü satar kendilerine yat falan alır bunlar

kalavara
19.07.2007, 05:49
bu kadar rezil bir yönetim anlayışı olabilir mi ya. adamların satmayacakları bişey yok. kötü kötü konuşturuyorlar adamı.

Faik Yılmaz
19.07.2007, 08:30
Ne kadar güzel bir yönetimimiz var değilmi.....

Stepanovda satılırsa yattara ve gökdenizde olmazsa açık konuşayım mahalle takımına döneriz....

Sonrada seyirci maça neden gelmiyor diye konuşuyoruz..... Needen acaba ?

MehmeTS_ADANA
19.07.2007, 08:43
olmaz kardeşim ben bunu kabul etmiyorum.100 yabancıdan 2-3 tanesi iyi çıkıyor (o da şanstan) sonrada satıyorlar.
biz niye porto gibi olamıyoruz eminim porto stepanovu en geç 2 sene sonra 35 milyon euroya satar

Faik Yılmaz
19.07.2007, 08:47
Eğer şampiyonluğu oynayacaksan Stepanovun satılması aptalca bir düşünce olur....

Yok eğer 4.lük ve sonrası hedefinizdeyse para için yapmayacağınız şey yoktur....

Onlara bi şey demiyorum hala körüne körüne savunan arkadaşlar varya bu işin asıl suçlusu onlar...

Travelair
19.07.2007, 08:48
Yönetim iyi futbolcuları araştırmaya devam ediyor... Transfer çalışmaları son hızla sürüyor... Aman Gökdeniz ile Yattara'yı saklayalım

Faik Yılmaz
19.07.2007, 08:54
Bizde bu yönetimi satmak istiyoruz.......

Üstede 1 milyon dolar vereceğiz. Bitsin artık bu eziyet......

ibrahim_yattara
19.07.2007, 08:54
bu yönetimi tez elden nasıl deviririz trabzonspor taraftarları olarak.. bunun için ayrı bir konu açıp fikirler üretmek lazım. ne giden ne gelen en büyük derdimiz bu..

ya ben merak ediyorum delegelerimiz bu adamı başkan seçerken neye göre seçtiler.. bende çıkıp 2 yıldız bir meteor alacam desem bende başkan olurmuyum??

madem satacaktınız stepanovu chelsea 6 milyon euro verdi ha pardon o zaman fatih tekke gidecekti ikisi bi arada olmazdı tepki çekerdi değilmi?

koy şu stepi milanın kadrosuna barçanın kadrosuna sırıtırsa ne olayım. ama yoook risp düzeldi düzeliyor step olmasada olur. stad bitti sıvası kaldı ya 4 milyon euroyu son teferruatlarda kullanacaklar..

MehmeTS_ADANA
19.07.2007, 08:57
Yönetim iyi futbolcuları araştırmaya devam ediyor... Transfer çalışmaları son hızla sürüyor... Aman Gökdeniz ile Yattara'yı saklayalım
iyide iyi futbolcularıda satıyor neye yaradı

Faik Yılmaz
19.07.2007, 09:03
Bunların her şeyi yalan dolan üzerine kurulmuş...

Tarihimzin en siyasi , en beceriksiz yönetimi bu......

Siyasi olmasalar şimdiye kadar giderlerdi......

Travelair
19.07.2007, 09:05
iyide iyi futbolcularıda satıyor neye yaradı

Zaten araştırdıkları bizim futbolcular

Mesut AKYILDIZ
19.07.2007, 09:19
Gecen yıl chelsea ye 10 milyon euro luk teklife ragmen satılmamıştı yanılmıyorsam şimdi ne olduda 4 milyon euro ya portoya satılıyor madem satıcaktın gecen yıl niye satmadın bu kadar basiretsiz iş bilmez bir yönetim gelmemiştir tarihimizde bundan sonrada gelmez resmen sıradan bir anadolu takımı yaptılar trabzonsporumuzu aralıkdaki kongrede görüşecegiz sayın albayrak....

Jester
19.07.2007, 09:23
Burada herkes 4 milyon az diye tepki gösteriyor ama Can Karyağdı'nın bildirdiğine göre 4 milyon bizim istediğimiz, 2.5 milyon da adamların verdiği para. Yani 4 falan da yok ortada. Eğer haber doğruysa işi 3.250'ye bağlarlar bence.
Milan'ın gitmesinin şampiyonluk şansımızı fazla etkilemeyeceğini düşünüyorum, sorun yalnızca Avrupa Şampiyonası'nı bekleyip değerine satamama sorunudur. Bekleseydik 6-7'ye satardık.
Milan'ın gideceği zaten tahmin ediliyordu ama anlaşılan çok sıkışık durumdalar.Ve eğer bu kadar sıkışıklarsa yerine alacakları adam ya bonservissiz olur(Tolga Seyhan) ya da en fazla 1 milyon verirler.
Hocanın stoper isteyeceğini varsayarsak ben topu oyuna iyi sokabilen tecrübeli bir yabancı almalarını isterim ama pek ihtimal vermiyorum çünkü zaten o tip iyi bir adam da 2.5-3'ten aşağıya zor. Türkiye'den alınacaksa yerli olarak Yasin Çakmak, yabancı olarak da Kratochvil düşünülebilir.
Transferde önümüzdeki günlerde çok ciddi bir hareketlenme olacağını düşünüyorum.3-4 yabancı kontenjanı boşalacak zira. Sanırım galati maçlarının sonucunu bekleyecekler. Panik transferi olmaz inşallah.
Bu arada herkes Milan işine tepkili ama asıl bomba febe Fatih Tekke'yi alırsa patlar herhalde.

ShadoW
19.07.2007, 09:33
Eğer şampiyonluğu oynayacaksan Stepanovun satılması aptalca bir düşünce olur....

Yok eğer 4.lük ve sonrası hedefinizdeyse para için yapmayacağınız şey yoktur....

Onlara bi şey demiyorum hala körüne körüne savunan arkadaşlar varya bu işin asıl suçlusu onlar...

İmza.

Hani Transferi "KAPATMIŞTIK"? Hani takım "YETERLİYDİ". Eğer "YETERLİ" ise, mühim bir oyuncuyu satarak takımı "YETERSİZ" Bir konuma getirmiyor musunuz? "Çok iyi" diyebileceğiniz bir kadronuz olsaydı, sizin de onadığınız yönetim olarak. Bu satışa amenna derdim, ama sizin bile en iyimser tahminle "YETERLİ" gördüğünüz kadrodan "YETENEKLİ" bir oyuncu satılıyor.

Kapatın şu transferi. Geçtim alacağınız oyuncudan da... Allah belanızı versin. Askerin bedduası tutar inşallah...

ErtuGrul
19.07.2007, 09:40
Bu ziya doganin aymana yer acmak icin sattirmayacagi vede yedek birakmayacagi adam yok...

My
19.07.2007, 09:48
Aralık aralık diyoruz da aralık gelinceye kadar kulübün eder eden her şeyini bunlar elden çıkarıp çar-çur ediyorlar. Böyle kulüp yönetmekte ne vardı ki. Paralı başkan dedik aha işte paralı başkan Nuri ALBAYRAK. Geriye sadece kulaklarda çınlayan vaadler, sözler kalacak.

Yumruk atacaaaaz http://forum.divxplanet.com/style_emoticons/default/boxing.gif Yıldızlar alacaaaaz, stat yapacaaaaz http://forum.divxplanet.com/style_emoticons/default/whistling.gif

En son ne diyorlardı: kapımıza gelmeyin, hiç bir futbolcumuzu satmayacaaaaaz!

engts61
19.07.2007, 09:51
Bugün önce Stepanov un satıldığı sonra da Fatih Tekke nin fenere gittiği haberlerini duyabiliriz.Yani ne yazacağımı da bilmiyorum çünkü böyle bir şey olursa artık maç da seyredilmez.Utanç verici bir şey,şu an en iyi adamlarından birini satıyorsun ve Tekkeyi de fenere kaptırıyorsun sonra da şampiyon olacam diyorsun.Ya sizin şampiyonluğunuz da lazım değil bizi bu heriflere ezdirip durmayın yettiniz artık ya.Çekin gidin adam gibi biri gelsin artık ya.Tekke Türkiye ye dönecekse onu fenere yar etmeyecek yönetim lazım bize hatta fenerden oyuncu koparacak yönetim lazım bize.Yönetimmisiniz nesiniz bırakıp gidin artık bela oldunuz başımıza be.

Emre B.
19.07.2007, 10:00
Hem şampiyon olcaz diyosunuz hem de defansın en iyisini satıyosunuz.

WERTHeR
19.07.2007, 10:04
Ulu Manitu sayın bay mantalite capello ziya hani stoper eksiğimiz var diyordu...

My
19.07.2007, 10:18
Stepanov Elden Uçtu
Trabzonspor yönetimi Porto kulübüyle prensip anlaşmasına vardı
19 Temmuz 2007 07:46

Trabzonspor yönetimi Porto ile el sıkıştı. Portekiz takımının Türkiye Temsilcisi Saffet Sancaklı yaptığı açıklamada 4 milyon Avro karşılığında Trabzonspor yönetimi ile prensip anlaşmasına vardıklarını söyledi.

Trabzonspor'un Sırp Futbolcusu Milan Stepanov'a talip olan Portekiz'in Porto takımı istediğini aldı. Porto kulubünün Türkiye'deki menejeri Saffet Sancaklı Trabzonspor yönetimi ile ilgili her türlü prenspip anlaşmasına vardıklarını belirterek, bir iki gün içinde Stepanov'un Porto'ya gidebileceğini söyledi.

atakankadioglu@haber61.net

hasanzihni
19.07.2007, 10:19
sayın başkan lig sonunda yaptığı açıklamada yapacaklarımızın %51 ini tamamladık demişti busene küme düşürebilirse hem hedefi tutturur hemde Tayyip abisini mutlu etmiş olur.Bu yönetim trabzona yapılan siyasi bir linçten öte bişey değildir.

My
19.07.2007, 10:26
Stepanov Porto'da
Trabzonspor'un stoperi Stepanov, Porto'lu gibi. Portekiz'in güçlü ekibinin Sırp oyuncu için bir süredir İstanbulspor Başkanı Saffet Sancaklı aracılığı ile yürüttüğü görüşmelerde Trabzonspor'la büyük ölçüde anlaştığı belirtildi. Porto'nun futbolcu için 4 milyon euro ödeyeceği ve Trabzon'un bu para ile kaleci Martinez ile Tolga Seyhan'ı alacağı belirtildi. (Fotomaç (http://www.fotomac.com.tr/tra103.html))

Mert67
19.07.2007, 10:27
Stepanov Porto'da
Trabzonspor'un stoperi Stepanov, Porto'lu gibi. Portekiz'in güçlü ekibinin Sırp oyuncu için bir süredir İstanbulspor Başkanı Saffet Sancaklı aracılığı ile yürüttüğü görüşmelerde Trabzonspor'la büyük ölçüde anlaştığı belirtildi. Porto'nun futbolcu için 4 milyon euro ödeyeceği ve Trabzon'un bu para ile kaleci Martinez ile Tolga Seyhan'ı alacağı belirtildi. (Fotomaç (http://www.fotomac.com.tr/tra103.html))
tolga mı?:) bence hiç bir işe yaramaz.
gerçi haberi fotomaç yapmış pek inanılmazda

Ali Özcan
19.07.2007, 10:33
arkadaşlar kesinleşmiş bir şey yok...Bu satış zamanlama açısından yanlış, gerçekleşmemesini ümit ediyorum...Fatih Tekke asla Fenere menere gitmez, Trabzonsporlu bir adam fenerbahçe forması giymez, ölseler giydiremezler...Giyecek kadar profesyonelse de yapacak hiçbirşey yok...Fatih Tekke onun adı...Onun sağı solu oynamaz, defalarca söyledi...O TrABZONSPORLU...

gvnlp
19.07.2007, 10:34
ben inanmiyorum bu habere inanmak istemiyorum. istemedigim halde yildiz alcaz diye yonetime geldiler baskandir diye sahip ciktik sen gel fatihi sat, symeki kustur(adam futbolu birakti), simdi de gelecegin yildizini takimin en iyi stoperini satiyorsun. bunu yapamazlar aciklamalari olmaz taraftara. stephanov risp turkiyenin gelmis gecmis en iyi stoper ikilisi olurdu.

melrok
19.07.2007, 10:35
kimsenin adınakesin yargılara varıp konuşmamak lazım. fatih gidermi bilemem bu yüzden. stepin yanına ziyayıda verirlerse ben transfere razı olurum. hatta nori ve haşimide alırlarsa bi miktar indirimede gidilebilir.

ozcan_asanoglu
19.07.2007, 10:38
geçen yıl milan'dan aklımda tek kalan, Trabzon'daki Rize maçında Altan'dan yediği, aslında çalım olmayan çalım...

Milan zaten 2 yıldır gitmek istiyor, gideni zorla tutmanın bir alemi yok..çağdaş-erdinç-tayfun-hüseyin var..yetmedi yerli biri daha alınabilir.bunun için ağlamaya değmez.

takımın daha acil ihtiyaçları var..milan'dan gelecek para ve jef'in de gitmesiyle açılacak kontenjanla iyi bir yabancı kaleci ve sol/orta saha alınmalıdır. kiki veya jun'dan biri de giderse forvet alınabilir.

Bluefire
19.07.2007, 10:49
Fatihin yerini doldurtduklari gibi Stepin yerinide öyle doldururlar. Ancak defansa adam yigmayi bilirler. Takim Belediyeye döndü vallah, ayipdir yahu.....

jefferson61sefa
19.07.2007, 10:53
Stepanovu satan zihniyet senin aklından şüphe diyorum
Türkiyeye bugune kadar gelmiş geçmiş en iyi defans oyuncusu MİLAN STEPANOV dur

Gürkan
19.07.2007, 10:55
Fatih nerde, sattık,
Para nerde, harcadık,
Yerine adam , almadık.

Fatih nerde, sattık,
Para nerde, harcadık,
Yerine adam , almadık.

Fatih nerde, sattık,
Para nerde, harcadık,
Yerine adam , almadık.

Fatih nerde, sattık,
Para nerde, harcadık,
Yerine adam , almadık.

Organize işler /2

Bölüm 1 Sahne 13

unique
19.07.2007, 11:00
Stepanov emin olun dünyanın en liglerinde oynayabilecek kapasitede bir stoper, Porto'nun da ısrarla istemesinden belli zaten boş transfer yapmaz onlar. Ama bizde teknik direktör yok ki adamı kullanamıyor ki. Takımda zaten bir kaç tane yıldız diyebileceğimiz oyuncu var, Step de onlardan birisi .Kesinlikle satılmaması taraftarıyım, hedefi büyük koyan takımlar adam satmaz aksine iyi transfer yapar. Valla her hafta Trabzonsporumun maçı için kahvelerde sigara dumanı içinde desteğimizi veriyoruz ama bu yönetim ve Kel Ziya sayesinde inanın artık maç izleyesim bile gelmiyor. Bir Kayseri kadar bile olamıyorsak yazıklar olsun adamlar hedefimiz büyük kimseyi satmıyoruz dedi harbiden de satmadılar. Haa iyi para veriyorlar Step'e 4 milyon Euro çok diyorsanız yine yanılıyorsunuz. Bjk nin tüpçü başkanı , Porto Gökhan Ünal'a 5 milyon Euro teklif etti yanımızda yine de satmadılar dedi. Arkadaşlar satılmaması için birlik olalım ne bilim kulubü telefon, fax, mail bombardımanına filan tutalım o zaman belki tırsarlar.

Rıza ÇOLAK
Satın anasını satayım satın......Step gidecekki Celo ya (Pardon onun yeri garanti dimi) yerine gelecek (%100 olarak görüyorum) Tolga efendiye,Prens Erdinç e, ve 5 para etmez adamlara yer açılsın dimi....
Şu satılsın diyenleride bir türlü anlayamıyorum.Takımın bu vaziyete gelmesinde de sizin payınız olduğunu unutmayın.Millet bize adam lazım diye biryerlerini yırtarken siz iyi adamlarımızda satılsın diyorsunuz.Step in gitmesiylede devre arasında... Yattara ve ya Gökdeniz inde gidiş yolunda bir adım daha atılmıştır.Sattıklarının yerlerine alacakları adama bakın Tolga SEYHAN vay beaaaa kim tutar bizi ondan sonra....Capello efendinin bütün prensleri toplanmış olacak böylece...oda muradına erecek....el ele bastonla emekli olurlar artık TRABZONSPOR dan...Aslında yönetim ve TD hakkında düşündüklerimin %1 ini dahi buraya yazsam beni bırakın forumdan internetten atarlar.....Birileride hala Başkanın ve Capellonunn değnekçiliğini yapmaya devam ededursun..Hayırlı işler :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

iyattara
Ve Stepanov Porto'da

Trabzonspor, Sırp futbolcusu Milan Stepanov için Porto kulübü ile prensip anlaşmasına vardı.

Portekiz'in ünlü kulübü Porto'nun bu transferde yetkili kıldığı Saffet Sancaklı, Trabzonspor ile prensip anlaşmasına vardıklarını belirterek, prosedürlerin işlediğini söyledi.

Porto Kulübü yetkililerinin Stepanov'un transferinde yetkili kıldığı İstanbulspor Kulübü Başkanı Saffet Sancaklı, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, "Porto'nun teklifini Trabzonspor Kulübü'ne ilettim ve prensip anlaşmasına vardık. Şu anda gereken prosedürler işliyor. Bu transferde olumsuz giden bir durum yok. Her şey olumlu gidiyor. Önümüzdeki günlerde herhangi bir aksilik olmazsa sözleşme imzalanacak" dedi.

Sancaklı, Porto Kulübü'nün Stepanov için önerdiği rakamı kendisinin açıklamasının doğru olmayacağını, bunu Trabzonspor'un açıklayabileceğini sözlerine ekledi.

ligtv.com.tr

karatasof
19.07.2007, 11:01
Arkadaşlar mantıklı düşünmek lazım.Bu adamı bizim takımda görmek istememizle ZD'nın takımda görmek istemesi aynı mantaliteye sığmaz.ZD efendi bu adamdan da hazzetmemişti ta başından beri.Ama gerek adam yokluğundan gerekse oynadığı mevkiden bu güne kadar takımda kalabilmişti.Stepi takımdan kesmek için Erdinç'i Risp'i takıma aldıran hoca sakatlık bahanesi ile zaten onu uzun zamandır oyuna almıyordu.Kalsa emin olun ayağı kırılan Risp'i çok daha önce oynatır yine bu adama sıra gelmez.En makulu bununda Simek gibi futbolu terk edip gitmeden bu şekilde transfer olarak gitmesi olacaktır.Hayırlısı olur bence..

İslam Sezer
19.07.2007, 11:01
bakın herkes eğer satılırsa şu alınsın bu alınsın sallıyor,ama orta saha alanına bir futbolcu ismi yok.bizim kaleciden bile daha önemli mevki olarak orta sahaya hem teknik hemde fizik açıdan iyi bir oyuncuya ihtiyacımız var.tam defansif ayman ve hüseyinle veya sadece ileriyi düşünen ceyhun,gökdenizle olmaz.iki pas yapamıyoruz ki madem illa stephanov satılacak yerine orta sahayı kaldıracak bir adam alınsın.defansta illa biri oynar,hüseyin bile oynar onun yerine de yusuf oynar.

karayamayman
19.07.2007, 11:02
saplanır yüreğini kemirir umutsuzluk
ve korku
bir kahpe yaradır içerden işler
vurur hançerini şah damardan ihanet
satarsın ulan
satarsın açılmamış gonca gülü

Şiir: Orhan Kotan

Yorumsuz

EmrahYalçınalp
19.07.2007, 11:04
geçen yıl milan'dan aklımda tek kalan, Trabzon'daki Rize maçında Altan'dan yediği, aslında çalım olmayan çalım...

Milan zaten 2 yıldır gitmek istiyor, gideni zorla tutmanın bir alemi yok..çağdaş-erdinç-tayfun-hüseyin var..yetmedi yerli biri daha alınabilir.bunun için ağlamaya değmez.

takımın daha acil ihtiyaçları var..milan'dan gelecek para ve jef'in de gitmesiyle açılacak kontenjanla iyi bir yabancı kaleci ve sol/orta saha alınmalıdır. kiki veya jun'dan biri de giderse forvet alınabilir.
Evet, ağlamayalım... Szymek gitti, ağlamayalım. Ayman var yerinde. Marcel gitti, yerine Ceyhun geldi, onla da kavgalı hocamız... Musampa ile mantık kırıntısı olmayan bir duruma gelindi, arkada Celo var, Kaçeli var. Şimdi Step gidiyor, ağlamayalım, arkada aslan gibi Risp var, Erdinç var... Gidenlerle kalanlar arasındaki kalite farkını görmezden gelip kendini "ikinci yarının bilmem kaç puan toplayan takımı" ilan edenler şimdi satılamayan kombinelerin ve yurtdışından gelen taraftarların gidişinden sonra boş tribünlere oynanacak futbolun nedenini araştırsınlar.

Ben bu takımda kaliteli oyuncuları görmekistiyorum kardeşim. Bal gibi ağlarım. Kimin sahada ne kadar kıçını yırttığı beni ilgilendirmiyor. Ben bu tür zevklerimi tatmin için gidip Eurosport'ta ne kadar ekstrem spor varsa onu seyrediyorum zaten.

Altan'dan çalımı Risp yiyeceğine Milan yesin. Golü Ömer Rıza kaçıracağına Musampa kaçırsın... Ortasahada topu Ferhat kaptıracağına Ceyhun kaptırsın. Sağa sola Ayman koşacağına Marcel boş boş dursun orda. Bu kadar sıradan olmaya ve sıradanlaşmaya ne gerek var?

Trabzonspor son senelerde en iyi olduğu dönemlerde bile kazanması gereken TEK BİR MAÇI kazanamadı. Niye? Sen şampiyonlar ligi kupası almış adamı sahada tutmaz da yerine daha "azman" diye -güya- mücadele eden adamları dizersen bu adamların kanındaki adrenalin miktarının ayaklarını birbirine dolaştırmasına da engel olamazsın...

Evet, Milan trabzonspor'un sonu olmaz. Zaten ZD varken hep 3. tercih olacak. Ama şu takım bir tek kez, tek bir kez, sırf biz madara olalım, sesimiz kesilsin diye, en dandik hazırlık maçında, hatta idmanda kaliteli adamlarla sahaya çıksa ne olurdu yani...?

Niye bir kez Marcel-Musampa-Yattara'yı yanyana göremedik biz? Niye Szymek oynuyorken tek oyun planımız defanstan şişirilen toplar oldu?

Milan gitsin... Gitsin de, yerine düşünülen adamlar futbol hayatları bitene kadar bizden başka kimsenin transfer teklifi etmeyeceği adamlar. Bu yönetimin de, hocanın da sonları yakın. Ondan sonra yeni gelenler ne yapacak, onu düşünüyorum.

Burçak
19.07.2007, 11:04
kadroya baktığımızda bi çırpıda sayacağımız kaliteli adamlarımızın içinde stepanov da vardı. şimdi onuda yolluyorlar. biz daha kaliteli transfer beklerken onlar her sene bunları yolluyorlar. fatihle başlandı. geçen sezon sonuna doğru stepanov yada yattaranın gönderi,lebilmesi için zemin hazırlanmaya başlanmıştı bile. kura stepanova çıktı.
peki bu kafayla Gençlerbirliği ile İlhan Cavcav ile ne farkımız kalıyor??

Özer Öztekin
19.07.2007, 11:06
Stepanov ile ilgili Portekiz basınında da çok sayıda yazı var. Aşağıda iki tanesinin linkini verdim. Trabzonspor ile anlaşmak üzere olunduğu, daha önce 6 milyon Euro önerilerini bile görüşmeden geri çeviren yönetimin, şimdi içinde bulunduğu belirsizlik (ekonomik?) nedeniyle bu oyuncuyu 4 milyona verebileceği, kulübün de resmi teklif beklediği falan yazıyor.Bir başka haberde Stepanov ile 4 yıllık anlaşma yapılacağı yazıyor. Stepanov olmazsa Nunes diye biri varmış alternatif olarak.
http://dn.sapo.pt/2007/07/18/desporto/stepanov_esta_certo_falta_outro_cent.html

http://translate.google.com/translate?hl=en&sl=pt&u=http://www.maisfutebol.iol.pt/noticia.php%3Fid%3D834118%26div_id%3D1304&sa=X&oi=translate&resnum=3&ct=result&prev=/search%3Fq%3Dfc%2Bporto%2Bstepanov%26num%3D30%26hl %3Den%26lr%3Dlang_pt%26as_qdr%3Dall

jefferson61sefa
19.07.2007, 11:06
stepanov türkiyenin en iyi defans oyuncusu onu sen 4 milyon euroya satıyorsun allah bin ------- versin daha ne diyim. Acil istifa et yönetim ayıptır ardaşlar Song kim Toraman kim Lugano kim Edu kim STEPANOV KİM karşılaştıralamaz bir oyuncu
unutmayın ki ezikbahçe avni akerde 1-0 yeniliyordu bize servet dirsek attı ama stepanov yılmadı kafayı sardırttı girdi oyuna o genç çoçuk hırsıyla tüm maçlarda kendisini bize en kısa sürede hayran bıraktı.Sonra tuncay dirsek attı stepanova stepanovun hıçkıra hıçkıra ağlayışını sedyede unutamam o çıktı hemen 3 gol yedik. Daha ilk maçında son 23 dk oyuna girdiğinde onun o kayarak ilk pozisyonunda topu g.ünaldan topu çalışını unutamam. Arka tarafta bir kule gibi her topu çıkaran ileriye çıkıp bazen mermi gibi şutlar çektiğini hatta bazen çok enterasan şekilde kaleciyle karşı karşıya kaldığını.
Ankaragücüne attığı golü imkansız unutamam. Stepanov trabzonspor ve türk futbol tarihinin gelmiş geçmiş en iyi defans oyuncusudur böyle bir oyuncu ile 2010 a kadar sözleşmen var ama sen gönderiyorsun. Bravo Trabzonsporda en sevdiğim 2 oyuncuyu da gönderdiler. Szymek stepanov bundan sonra artık ligde 60 mı 70 mi yeriz ben bilmem çağdaş erdinç risp stepanovun yarısı ancak olurlar. O bile zor.

Travelair
19.07.2007, 11:07
Doğru, Stepanov 4 milyon €'ya gidiyorsa, onun yarısı etmeyen futbolcuyu Türkiye'de 2 milyon €'ya alamazsın

Kayseri mi akıllı biz mi akıllıyız? Borçlanarak mı büyüyeceğiz? Öz sermayeden verip mi büyüyeceğiz?

bahadır2561
19.07.2007, 11:07
satın anasını satayım satın bi bu kalmıştı...
ALLAH'ınızdan bulun..yazıklar olsun

karayamayman
19.07.2007, 11:12
Trabzonspor'un yaptığı oyuncu satışları, bizim ülkedeki özelleştirmelere benziyor.

İşimize yarayabilecek oyuncuları ve kar eden şirketleri satıyoruz/özelleştiriyoruz.

Hekimoğlu
19.07.2007, 11:12
babalar gibi satıyoruz helal olsun!!!

Vkgz
19.07.2007, 11:14
büyümek isteyen takımın satmaması lazımdı stepi

jefferson61sefa
19.07.2007, 11:14
http://www.resim-yukle.com/img01/13/778417180707idman1.jpg (http://www.resim-yukle.com)

şu önde ki oyuncu takımda mutlu ancak satacaklar
mehmet topuz 5 milyon euroya satılmıo bi stepanovu 4 e satıyoruz
bana göre g.ünal+m.topuz stepanov etmez
chelsea bu adama 10 milyon paund u 1 sene sonra çok rahat verecekti dayanamadı ----------- şfzler trabzon bu zihniyetle 500 sene daha şampiyon olamaz sonra seyrederiz vaşşş r.carlos geldi. vaşş kezman geldi. vaşş lincoln gedli. vaşş fatih gitti vaşş stepanov gitti yuhh gökdeniz kaçtı vay be yattara kaçtı bunalrada az kaldı ARTIK TARAFTAR OLARAK İŞE EL KOYMAZSAK bu işin sonu çok kötü eğer stepanov satıldıysa ki %99 bitmiş. Gelin trazbonda eylem yapalım 100.000 kişi bakalım eylem yapınca gıkarı çıkıyormu. Saniyede al aşşağı istifa etmiyormu etmezse zorla ettiriz. Herşey taraftarın elinde bu adamlr klübün --------- ---------. Daha ne yapacaklar böyle bir oyuncu satılırmı. Yemin ediyorum gerçek duygularımı yazamıyorum . Yazsam 1000000 hafta ban yerim. NURİ ALBAYRAK seni gördüğüm yerde öyle bir küfür edecem ki sana o bakalım korumalarına mı şikayet edeceksin ai... .

iş yerini kurşunlamışalrdı geçenelrde

Rıza ÇOLAK
19.07.2007, 11:15
Usta Şener ŞEN in Satılık Köy ü aklıma geliyor....
Paralı başkanımıza bakın...Meğer Çulsuzun tekiymiş...

cuneytr
19.07.2007, 11:15
yattaraya tahammül edemeyen(takımın hücum organizasyonlarını gerceklestiren tek isim)onu her fırsatta yok etmeye calısan bir insandan ne bekliyoruz! zihniyeti bozuk,düsüncesi kıt,cagdısı bu insandan ne bekliyoruz! iste al sana takımın, ama renklerim bende kalsın(elbet birgün gideceksin)