PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 28.Hafta | Galatasaray 0 - 1 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

trabzonlux61x
07.04.2011, 22:04
En rahat macimiz olacak. Konya macinin zor gececegini biliyordum ama gs Konya kadar top oynamiyor. Bakmayin Fener macinda yilin topunu oynadilar o da seyircinin gaziyla. Simdi tüp yok hangi gazla oyniycaklar bize karsi? :)

okg_53
07.04.2011, 22:05
Okg 53,

Burak ile Engin'nin oynamamasi durumunda nasil bir ilk on bir ile sahaya cikmayi tercih ederdin?

Piotr---Glowacki----Giray---Cale
----Selçuk--Serkan--Colman----
Yattara-----Jaja--------Umut--

Ilelioglu
07.04.2011, 22:06
En rahat macimiz olacak. Konya macinin zor gececegini biliyordum ama gs Konya kadar top oynamiyor. Bakmayin Fener macinda yilin topunu oynadilar o da seyircinin gaziyla. Simdi tüp yok hangi gazla oyniycaklar bize karsi? :)

Tüpcü'den alirlar gazi...:D

Herseyi ile cok zor bir mac olacak...;)

Asi Çaykaralı61
07.04.2011, 22:07

Burak ve Engin'in yokluğunda bu kadro ile sizce beklediğimiz verimi alabilir miyiz takımımızdan ?

Ilelioglu
07.04.2011, 22:08

Umut ve sol acik? Eminmisin...:)

Ömer Faruk61
Jaja ya hala kızgınlığım geçmedi Ben olsam hayatta oynatmam bu kadar formda bir Alan varken.Jaja Efendi 7 hafta aklını başına topla sonra dilediğin gibi eğlen..

Asi Çaykaralı61
Burak eğer bu maçda oynayamazsa sakatlığından dolayı Mehmet Çakır sizce nasıl olur o mevkide ?

Semih58
07.04.2011, 22:09
Cincon'a iyi bir ders vermeliyiz

Ilelioglu
07.04.2011, 22:10
Burak eğer bu maçda oynayamazsa sakatlığından dolayı Mehmet Çakır sizce nasıl olur o mevkide ?

Alan daha iyi olur...:)

Asi Çaykaralı61
07.04.2011, 22:11
Trabzonlu Gençler

Trabzon,Trabzonspor,Trabzonsporlular olarak Şampiyonluk kupasını bekliyoruz Trabzon'a Haydi Trabzon'um

http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=153382268058167&comments

http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=153381404724920&comments

http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=153382011391526&comments

http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=153381738058220&comments

Asi Çaykaralı61
07.04.2011, 22:14
Alan daha iyi olur...:)

Alanzinho bence de son haftalarda iyi oynuyor.Hele ki de Konyaspor maçında bence daha da iyi bir performans sergiledi baskı yaptı,top çaldı,ara pasları yuvarladı oynarak daha da verimli olur bence de :)

Ama Mehmet Çakır'dan da faydalanabiliriz ;):)

Mustafa Umut
07.04.2011, 22:14
---------tolga-------
serkan-glo-giray-piotr
----selçuk-colman---
burak----jaja----engin
--------umut--------
umut yerine pawel, jaja yerine alan oyunun gidişhatına göre değişiklikler olabilir.

burak,serkan ve enginini yokluğunda;
-------tolga-------
piotr-glo-giray-cale
------ceyhun------
---selçuk-colman--
yattara--------jaja
-------umut-------
oyunun gidişhatına göre ceyhun-alanzinho ya da jaja-alanzinho ve umut-pawel değişiklikleri olabilir..

okg_53
07.04.2011, 22:18
Umut ve sol acik? Eminmisin...:)

Burak'tan ne kadar sağ forvet olursa, Umut'tan da o kadar sol forvet olur, neden .

Fubcuların dizilimlerini biz buralarda yazıyoruz ama aslında 2 farklı dizilimler yazmamız gerekir çünkü gerçekte sahaya yayılım iki farklı şekilde olur.

1- Top takımdayken
2- Top rakipteyken

Top rakipteyken Umut sol forvet. (Aynen Burak'ta olduğu gibi)
Top bizdeyken Umut ve Burak , hedef santrafor.

Her maç, hocamızın ve bizim sağ forvet olarak yazdığı Burak YIlmaz'ın, Sağ taraftan bir gol pozisyonuna girdiğini veya orta açtığını veya sağ taraftan pas asıp gol attırdığını gören oldumu ?

Sağ açık farklıdır, sağ forvet farklıdır.

Aslında bunların farkı arkalarındaki bekle alakalıdır.

Bu yüzden Umut'un sahip olduğu fiziksel ve tekniksel donanımlara bakarsak, en az Burak kadar kanat forvet olabileceğini görürüz.

Ömer Faruk61
07.04.2011, 22:19
Okg 53 Jaja Konya Maçındaki haliyle oynamalı mı ne düşünüyorsun?

vendercan
07.04.2011, 22:21
antu.com yatak muhabbeti yapmış...İnsan nereden bilirmiş?.. Kendinden bilirmiş...Fenerle yatmayan kalmış mı acaba?...

Ilelioglu
07.04.2011, 22:23
Top rakipteyken farkli tabiki, o zaman Umut'u ortayada yazabilirsin cünkü top rakipteyken sol tarafi kapatabilir, defansa yardimcida olabilir, zaten bu bambaska birsey.

Ben topun bizde oldugu anlardan bahsediyorum, neyse.

;):)

okg_53
07.04.2011, 22:25
Okg 53 Jaja Konya Maçındaki haliyle oynamalı mı ne düşünüyorsun?

Oynar, oynar.

Jaja'da, Yattara'da görev verilirse en iyi şekilde oynayacaklardır.

Şu saatten hiçbirinin "isteksiz olma" lüksü yok.

Takım için olmasa bile, kendileri için yok.

Ünal Cumhur
07.04.2011, 22:29
jaja böyle maçları sever. sazı eline alırsa maçı alır

Mehmet Ç.
07.04.2011, 22:38
ççç

Bir avuc anony takim taraftar... xxx gol gol gol... Sampiyonluk geliyor... diye totem yapiyor. ççç

Her iddaasina varim Pazar aksamindan sonra

xxx gol gol gol...
Sampiyonluk gidiyor..

diye inleyecek orasi :D ççç

vivanet
07.04.2011, 22:45
bence arkadaşın dediği gibi umuttan çok güzel sol açık olur..sol taraftan kesinlikle atak yemeyiz o zaman...

Koray10
07.04.2011, 22:57
arkadaslar bir ara cimbom yine böyle bir haldeydi..bizi avni aker 4-2 yenip sampiyonlikdan etti

Mustafa Ayazoğlu
07.04.2011, 22:57
Geçen yıl Fenerbahçe'nin elinden 2 kupayı aldık. Çok iyi yatan bir takımdır kendileri.

Bu yıl şampiyon olursak değmeyin keyfimize.

FC-ST-PAULI-61
07.04.2011, 22:58
Zapata mi oynar Ufuk mu oynar bilmiyorum ama Ufuka sürekli yetenekli diyorlar Ligtv de.Sacma sapan goller yiyor Ufuk,bunu kimse görmüyor.Genclerbirligi ve Bursadan yedigi Golleri Zapata bile yemezdi.Bu Macta bol bol Sut cekmeliyiz

bordolumavi
07.04.2011, 23:02
gs ın haftasonu bıze yatacagını soyleyenlere gulup gecıyorum ayrıca gs ın bızım sampıyon olmamızı ıstedıgı gıbı bır durumda yok,taraftarlar arasında konusulan ben olmazsam trabzon sampıyon olsun lafıda boş laf,bu gs degılmı bıze hıc ıddası yokken gelıp trabzonda 4 atan...bu sekılde bıze yatar kendını sıkmaz etmez muhabbetlerını cok fazla dıllendırıp takımı rehavete sokup sonra yıne daha once gs ın yaptıgı gıbı bızı yenmesı kotu olur...bız her maca oldugu gıbı bu macada terımızı akıtıp almak ıcın oynamalıyız,kımseden bı sey bekledıgımız yok...

Cihad Varlı
07.04.2011, 23:04
Korkuyorum , çok korkuyorum ..

Emirhan Makul
Tolga-Piotr-Giray-Glowacki-Serkan-Selçuk-Colman-Jaja-Engin-Burak-Umut.

Şimdi Piotr sol bekte hem ileri çıkabilen hemde geride güven veren bir oyuncumuz , engin ise tüm oyuncu kadromuz içerisinde tek sol açığımız , sol tarafı ondan başka kullanabilecek bir futbolcuya sahip değiliz. Bence bu iki futbolcunun uyumu oyunu çözeceğimiz yer olabilir.

Burak eğer oynarsa ki oynayacaktır sağ kanatta forvete dönük o kendine has oyun stili ile oynayacaktır , ardanın çok ilerlerde gezinmesini engelleyen bir durum olabilir bu.

Oyunu göbekte ki futbolcularımız selçuk ve colman çözecektir diye düşünüyorum çünkü gs nin çökmüş yeri orta sahası. Bu maçta en ihtiyacımız olan isim jaja oda oynamıyor yani oynuyor ancak iyi oynamıyor azıcık zorlarsa azıcık ama bakın azıcık zorlarsa bu maç antep deplasmanı gibi olur rahat rahat alır geliriz.

Tam umutluk maç olacaktır koşuları ile yıpratabilir burağa ve jajaya yer açabilir izleyip göreceğiz.

Asi Çaykaralı61
Bu maçda ceza sahası dışından kaleyi yoklarsak ceza sahası dışından gol bulma ihitmalimiz bence yüksek

metinbay61
07.04.2011, 23:05
artık kolay maç yok buna katılıyorm ama kalan maçlarımız içinde en zor maçımız bu maçtır görüşüne

kesinlikle katılmıyorum...gs nin bütün maçlarını izledim...fb maçı hariç (top oynamadılar insan üstü

mücadele ettiler) çok kötüydüler, neye dayanarak en zor maçımız oluyor anlamadım...

seneler önce bizi gelip yendiler diyoruz da o zaman ki gs ile bu takım arasında dağlar kadar fark var

en önemlisi hakan şükür gibi motive silahları yok...maç zor geçebilir ama en zor maçımız

olmayacağına eminim...

Mustafa Ayazoğlu
07.04.2011, 23:06
arkadaslar bir ara cimbom yine böyle bir haldeydi..bizi avni aker 4-2 yenip sampiyonlikdan etti

öyle denir ama işin aslı öyle değildir.

09.05.2004 Denizlispor 0 : 4 Fenerbahçe
09.05.2004 Trabzonspor 2 : 4 Galatasaray

kazansak bile o maçı aradaki fark 2 puan olacaktı. kaybettik 5 oldu. fener şampiyonluğunu ilan etti.

yanlız o maçtan öncede fenerbahçe , galatasaray yatar diye baskı uygulayınca gs maça asıldı.

Asi Çaykaralı61
07.04.2011, 23:09
Ligde kolay maç yok.Ligin son haftalarındayız.Ligin düşme hattı olsun zirve olsun ateşli bir şekilde ilerliyor.Düşme hattında şu anda hala değişim olabilir.Bizim elimizde şu anda bir şans var o da ne derseniz ? 2 puan önceyiz bunu en iyi şekilde değerlendirmeliyiz.Ligin ilk yarısında Fenerbahçe'nin 9 puan önündeydik.Sonradan rakibimiz bizi yakaladı.Artı birde öne geçti averajla.Şu anda geçen hafta öne geçtik 2 puan ben bu Liderliği sonuna kadar sürdüreceğimize inanıyorum.

Koray10
07.04.2011, 23:10

kazansak bile o maçı aradaki fark 2 puan olacaktı. kaybettik 5 oldu. fener şampiyonluğunu ilan etti.

yanlız o maçtan öncede fenerbahçe , galatasaray yatar diye baskı uygulayınca gs maça asıldı.
simdiki gibi...yine oynlar oynanmiyormu? gala yatar diye istanbul medyasi baski yapacakdir

Asi Çaykaralı61
07.04.2011, 23:12
Bu işin lamı cimi yok.Önümüzde 7 maç kaldı.Daha doğrusu 7'ye 7 maç kaldı.7 maçı kazandık mı Hayırlısıyla rakibimizin yada rakiplerimizin ne yaptığı bizim için önemli değil biz maçlarımızı kazanalım yeter

Cihad Varlı
07.04.2011, 23:16
7'de 7 yapacağımızı düşünen var mı ?
Bence zor .
İlk yarı tamam derim de ..

BEYTEKİN61
07.04.2011, 23:16
[QUOTE=Ayazoğlu;1917539887]Geçen yıl Fenerbahçe'nin elinden 2 kupayı aldık. Çok iyi yatan bir takımdır kendileri.

Bu yıl şampiyon olursak değmeyin keyfimize.[/QUOTE
onlar sevinir yine kupayı aldık diye...ama bi bakmışlar kupa trabzonda :)

Mustafa ÖZDEMİR
07.04.2011, 23:25
korkmana gerek yok...

Mert Marabaoğlu
07.04.2011, 23:26
Tolga-Piotr-Giray-Glowacki-Serkan-Selçuk-Colman-Jaja-Engin-Burak-Umut.

Şimdi Piotr sol bekte hem ileri çıkabilen hemde geride güven veren bir oyuncumuz , engin ise tüm oyuncu kadromuz içerisinde tek sol açığımız , sol tarafı ondan başka kullanabilecek bir futbolcuya sahip değiliz. Bence bu iki futbolcunun uyumu oyunu çözeceğimiz yer olabilir.

Burak eğer oynarsa ki oynayacaktır sağ kanatta forvete dönük o kendine has oyun stili ile oynayacaktır , ardanın çok ilerlerde gezinmesini engelleyen bir durum olabilir bu.

Oyunu göbekte ki futbolcularımız selçuk ve colman çözecektir diye düşünüyorum çünkü gs nin çökmüş yeri orta sahası. Bu maçta en ihtiyacımız olan isim jaja oda oynamıyor yani oynuyor ancak iyi oynamıyor azıcık zorlarsa azıcık ama bakın azıcık zorlarsa bu maç antep deplasmanı gibi olur rahat rahat alır geliriz.

Tam umutluk maç olacaktır koşuları ile yıpratabilir burağa ve jajaya yer açabilir izleyip göreceğiz.
tüm görüşlerine katılıyorum, özellikle Engin bu maçta kesin ilk 11 başlamalı, ona kalan 7 haftada ihtiyacımız var.

Mustafa Ayazoğlu
07.04.2011, 23:27
Bence zor .

gaziantep ve eskişehir dışında hedefi olan takım yok..

gs, bursa, eskişehir ve gaziantep maçlarını alırsak 7 de 7 yaparız.

buca, belediye, karabük kolay olmasa bile kazanırız.

BEYTEKİN61
07.04.2011, 23:28
engin ve yattara olmalı

Tunay ERDEM
07.04.2011, 23:29
gs li oyuncular da Allah ne verdiyse oynayacaklar şimdi.

Asi Çaykaralı61
07.04.2011, 23:33
Bence zor .

Ben inanıyorum hemde sonuna kadar.İşde destek şimdi olunması lazım takımımıza ;)

Asi Çaykaralı61
07.04.2011, 23:35

Cihat Renktaş korkunun ecele faydası yok.Sen İnşallah yeneriz de takımımızdan DUA'larını hatta DUA'larımızı eksik etmezsek 7'ye ulaşırız :) İnşallah da ulaşacağız ;):)

Mustafa Ayazoğlu
07.04.2011, 23:36
gs li oyuncular da Allah ne verdiyse oynayacaklar şimdi.

sanmıyorum çünkü bize karşı asılırsalar , o zaman tüm sezon neden adam gibi oynamadılar derim.

direnç göstereceklerdir elbet.

kayserispor bize karşı nasıl bir top oynadı? sonra 4 maç mağlup ! kayseri sorguluyor takımını ?

galatasaray asılması halinde sezon boyunca tek sorunlu ve suçlu futbolcular olur.

bunada takım olarak izin vermemeliyiz.

en muhteşem oyunumuzu oynamalıyız. ezile büzüle bu maçı kazanırsak olamaz.

Helvacı61
Bence zor .
7 de 7 ye gerek yok önemli olan önümüzdeki 4 de 4 yapmak bence önümüzdeki 4 maçıda kazanırsak 20 puana bedel olucak bu hafta eskişehir fenere fesler demedi demeyin

Hamza Öztürk
her forumu gezdim hepsinde yatarmi yatmazmi yatmasi lazim yatmamasi lazim muhabbeti....arkadas Trabzonspor oynunu oynasin isteyen yatar isteyen kalkar ama 3 puan bizim olur bukadar basit icinizi ferah tutun

Cihad Varlı
07.04.2011, 23:37
Cihat Renktaş korkunun ecele faydası yok.Sen İnşallah yeneriz de takımımızdan DUA'larını hatta DUA'larımızı eksik etmezsek 7'ye ulaşırız :) İnşallah da ulaşacağız ;):)

İlk yarıda ki istek ve arzu olsa korkmam da , göremiyorum o ışığı .
11 kişi vermiyor kendisini artık .
Birşeyler eksik sanki .
Ama kazanma istediğimiz çok iyi , ne yapıp edip kazanıyoruz .
İnşallah kazanırız yine..

Birtan Karaman
07.04.2011, 23:39
Ufuk bence iyi bir kaleci ve söylenildiği gibi yetenekli.

O takıma Onur'u koysan kaleye 2 haftada kova olur. Takım bitmiş yani, yetenek falan kaldırmıyor.

Ilelioglu
07.04.2011, 23:42

Sezon sonu aradaki puan farki sadece 3'dü diye biliyorum.

vivanet
07.04.2011, 23:46
sezon öncesi oynadığımız süper kupa finalindeki videoları izledim teofilo gerçekten süper golcüymüş mükemmel soğukkanlı vuruşlar yapmış.ilk gol video biraz geç almasına rağmen tam 16 pas ile gol olmuş..müthiş bir pas trafiğimiz vardı gerçekten..

Ilelioglu
07.04.2011, 23:49
Maclari tek tek degerlendirelim lütfen.

Simde gese.

;):)

ilknurozmen
07.04.2011, 23:50
Arkadaşlar burada çok şey yazıp çizmişiz, kadrolar yapmışız, o oynasın bu oynamasın. İyi güzel de takımızdaki bazı oyuncuların ne yapcağını kestirmek pek mümkün olmuyor malesef. Bi hafta bakıyoruz canavar gibi oynuyorlar jaja örneğinde olduğu gibi, diğer hafta sahada yoklar. Sosyal hayatlarında neler yaşadıklarını, yaşananların onları nasıl etkilediğini bilemeyiz. Onlar da insan sonuçta. Ayrıca ligimizde sonuçları etkileyen sadece oynanan futbol değil malesef. Buna Topun yuvarlak oluşu da eklenince, bekleyip göreceğiz. Bize bu saatten sonra düşen, inanmak, stada gidip takımımızı sonuna kadar desteklemek..

vivanet
07.04.2011, 23:52
ya forumda ne kadar ilginç yorumlar var.galatasaray asılcakmış falan filan..yahu biz futbol oynamadanmı kazanıcaz.burda en ç.ok puana ihtiyac duyan takım biziz gs nin bu saatten sonra alıcağı puan sadece prestij düşme şansıda yok..bize bağlı herşey topumuzu oynayalım kazanalım..gs nasıl asılırsa asılsın bizim daha çok istekli olmamız gerekir..

sezgin_61
07.04.2011, 23:55
Şenol Hoca kimseyi rehavete sokmaz siz merak etmeyin. Şenol hocaya güvenin Gs kötü de olsa derbi derbidir onun psikolojisi farklıdır ve oyuncularımız bunun farkındadır rahat olun...

Emorfo
08.04.2011, 00:00
Galatasaray'ın bu denli kötü bir sezon geçirmesi nedeniyle bu maçta Galatasaray'ı iğrenç benzetmelerle motive etmeye çalışan bazı çevreler var. Her seneki tezgahlarını yine kurmaya çalışıyorlar. Bence en zor maçlarımızdan bir tanesi. Futbolcu kardeşlerimize büyük iş düşüyor. Hiç bir şekilde rehavete kapılmadan bu maça motive olmaları ve iyi futbolla güzel bir galibiyet almalarını bekliyoruz. Kalan 7 maçımızı kazanıp, çeşitli nedenlerle geç gelen 7 şampiyonluğumuzu kutlamak istiyoruz. Allah utandırmasın.

Helvacı61
08.04.2011, 00:04
adamların ilk defa yenilirken kafası rahat olacak seyirci yok bişe yok. seyircisiz maçlar hedefi olan takımları avantajlı yapar.

Armağan Dere
08.04.2011, 00:05
Haydi koçlar alın şu 4 maçı sevindirin bu yürekleri...Alın 96'nın hıncını,alın bunca yıl birikmiş intikamı..Haydi çocuklar..şu 4 maçı alırsak Fener'den 4 puan önde gireriz son 3 haftaya..güle oynaya şampiyon oluruz

MDanışmaz
08.04.2011, 00:07
Son dakika: Atletico Madrid başkanı Arda'nın transferi için İstanbul'da. Kaynak: Lig Tv

azelea
08.04.2011, 00:09
hadi şenol hoca'm göster yeteneklerini;
artık geçmişi unutmanın zamanı, geçmişten ders çıkarmak lazımdır, bu derside yaşayan birisi olarak sizden başkası anlayamaz.
Basın-Yayın; Trabzonspor lider olsa ve buşekil maçlar yapacağı her zaman 96 yılını ısıtıp-süsleyip piyasaya sürer. Bunları aştığımızı
geçmişten ders aldığımızı herkese göstermenin zamanı.

Biz maçlarımızı kazanmaya odaklanalım; 7 Barcelona maçımız kaldı. Her maça bu ciddiyetle hazırlanalım ve sadece gol ve goller atmak için uğraşalım, gol ve goller atıncada galibiyyetler gelecektir inşeallah. Varsın gerisini geriden gelenler düşünsünler.

GS çökmüş, ayakta duracak hali yok.
Bursa; zorlu bir maç olacak ama kazanan biz olması dileğiyle
Eskişehir deplasmanı yine zorlu bir maç olacak ama deplasman kralı bu maçı alacaktır.
G. Antep AvniAker'de zorlu bir maç daha.
Buca evvelki 4 takıma göre biraz zayıf bir takım ama düşme hattında ama bizim önümüzde yine Trabzonspor olsa kümeye düşse yine yenmek zorundayız.
İstanbul B.B. dikkat edilmesi gereken bir takım diye düşünüyorum. Evvelki 2 sezonda şampiyonluk için mücedele eden takımlara taktığı çelmelerle hatırlanıyor.
ve son maç Karabük maçı.

Helvacı61
08.04.2011, 00:10
Son dakika: Atletico Madrid başkanı Arda'nın transferi için İstanbul'da. Kaynak: Lig Tv
madrid te bize çalışıyor. eğer doğruysa

Cem Zırıh
08.04.2011, 00:10

Aynen +1 futbolcu ile daha ilgileniliyor deniyor isim verilmedi ama bence bu futbolcu Selcuk Inan...

FC-ST-PAULI-61
08.04.2011, 00:11
Aynen +1 futbolcu ile daha ilgileniliyor deniyor isim verilmedi ama bence bu futbolcu Selcuk Inan...
Bence bu Futbolcu Genc Semih

Ali Yerlikaya

Cok güzel hareketler bunlar... ;)
Bu durumda eski Arda olmasa yinede bize en büyük sorunu cikarticak eleman ya oynatilmaz bu hafta yada kendini koriyaraka oynicagi icin cok vermsiz oynar...

trbzonsporlu
bu forumda bir çok kişi galatasarayın bizi avni akerde 4-2 yenerek şampiyonluktan ettiğini söyleyip duruyor. öncelikle 3 istanbul takımından da eşit seviyede nefret ettiğimi söyleyeyim. fakat GS nin bizi şampiyonluktan etmesi tamamen yanlış bir bilgidir çünkü biz o maça çıkarken ligin 33 haftasıydı fener bizden 2 puan ve yaklaşık +20 averaj öndeydi. son maçta da fener kendi evinde malatyasporla oynayacaktı, Biz GS ile oynarken fenerde aynı saatte denizli deplasmanındaydı ve denizlinin başında giray bulak olduğu için biz giray bulaklı denizlinin feneri yeneceğini bizi şampiyon yapacağını umut ediyorduk ki denizlisporun berabere kalması bile bize yetmiyordu çünkü biz GS yi yensekte son haftaya yine fener yaklaşık +20 averajla önde girecekti bu atmosferde maç oynandı.maçı maraton tribününden izledim hatta tribünden hakan şüküre tezahürat yapıldı o da seyirciyi selamladı. seyirci coşkuluydu,takımımızda hırslıydı fakat daha 10. dakikada fener denizlispor karşısında 2-0 öne geçti ve fenerin yenileceğine inanmış seyircide futbolcularda 10. dakikada maçı bıraktı. hatta öyle ki bizim kaleci orta sahadan gol yedi. fener denizliyi 4-0 yendi. yani sonuçta biz GS yi ve son hafta oynayacağımız gençlerbirliği maçını yenseydikte fener son hafta malatya ile berabere kalsa bile şampiyon olacaktı. şampiyonluğu garantilediği için malatya maçına kadar tek antreman dahi yapmadığından fener malatyaya yenildi. ayrıca GS de necati ateş hariç o maçta kimse hırslı değildi. kaleci aykutta maçta yıldızlaştı ama bunun en büyük nedeni fatih tekkenin sakatlığından dolayı olmayışıydı.
sözün özü denizliden beklenen iyi haber gelseydi biz GS yi o gün yenerdik.

Cihan_61
08.04.2011, 00:13

Burak olabilir ama bencede Selcuk

Cihad Varlı
08.04.2011, 00:15

Arda iptal o zaman .
Güzel haber .
İlgilendikleri diğer isim Selçuk'dur %90 .

Cihan_61
08.04.2011, 00:15
sezon öncesi oynadığımız süper kupa finalindeki videoları izledim teofilo gerçekten süper golcüymüş mükemmel soğukkanlı vuruşlar yapmış.ilk gol video biraz geç almasına rağmen tam 16 pas ile gol olmuş..müthiş bir pas trafiğimiz vardı gerçekten..

Deli olmasa simdi ne Goller atardi bizde

Ali Yerlikaya
08.04.2011, 00:17
Atletico Madrid uzun zamandir Semihle ilgileniyor, Arda disinda baska bi oyuncuylan görüsmeye geldiyse bu kesinlikle Semihdir diye düsüniyom...

Mustafa ÖZDEMİR
08.04.2011, 00:20
selçuk inanda olabilir...

Ali İhsan
08.04.2011, 00:21
Sezon başındaki futbolu oynayamadığımız kesin ama sakatlıklar, formu düşenler, mental düşüşler yaşayanlar derken artık ite kaka gidiyoruz. Bu saatten sonra da teknik taktik değil motivasyonu ve kafa olarak hazırlığı iyi olan işi götürecek...

Ali Tunahan Güllü
08.04.2011, 00:23
İnşallah Selçuk filan değildir o başka oyuncu.

61_Hasan_69
08.04.2011, 00:25
biraz keyiflenelim ..
http://www.facebook.com/video/video.php?v=10150119693504836&oid=115343517267&comments

Samet Yildirim
08.04.2011, 00:26
Hemen selcuk demeye gerek yok..Bobo olabilir veya Gökhan Gönül olabilir...

Devrim Arslan
08.04.2011, 00:29
pardon ama niye madrid ardayla ilgileniyor denilince seviniyoruz ? yani tersini dusunun adamlar gelmisse bu sefer onlara ispat icin canini disine takmasi gerekmez mi yahu

Cem Akyüz
08.04.2011, 00:32
pardon ama niye madrid ardayla ilgileniyor denilince seviniyoruz ? yani tersini dusunun adamlar gelmisse bu sefer onlara ispat icin canini disine takmasi gerekmez mi yahu

Sizce Atletico Arda konusunda ğs ile anlaşırsa maça asılır mı ?.Sakatlanma korkusu ile sahada olur yada hiç oynamaz.He olurda oynarsa ne olur hiçbişey olmaz.Bu maçı biz kazanacağız

Devrim Arslan
08.04.2011, 00:38
bu forumda bir çok kişi galatasarayın bizi avni akerde 4-2 yenerek şampiyonluktan ettiğini söyleyip duruyor. öncelikle 3 istanbul takımından da eşit seviyede nefret ettiğimi söyleyeyim. fakat GS nin bizi şampiyonluktan etmesi tamamen yanlış bir bilgidir çünkü biz o maça çıkarken ligin 33 haftasıydı fener bizden 2 puan ve yaklaşık +20 averaj öndeydi. son maçta da fener kendi evinde malatyasporla oynayacaktı, Biz GS ile oynarken fenerde aynı saatte denizli deplasmanındaydı ve denizlinin başında giray bulak olduğu için biz giray bulaklı denizlinin feneri yeneceğini bizi şampiyon yapacağını umut ediyorduk ki denizlisporun berabere kalması bile bize yetmiyordu çünkü biz GS yi yensekte son haftaya yine fener yaklaşık +20 averajla önde girecekti bu atmosferde maç oynandı.maçı maraton tribününden izledim hatta tribünden hakan şüküre tezahürat yapıldı o da seyirciyi selamladı. seyirci coşkuluydu,takımımızda hırslıydı fakat daha 10. dakikada fener denizlispor karşısında 2-0 öne geçti ve fenerin yenileceğine inanmış seyircide futbolcularda 10. dakikada maçı bıraktı. hatta öyle ki bizim kaleci orta sahadan gol yedi. fener denizliyi 4-0 yendi. yani sonuçta biz GS yi ve son hafta oynayacağımız gençlerbirliği maçını yenseydikte fener son hafta malatya ile berabere kalsa bile şampiyon olacaktı. şampiyonluğu garantilediği için malatya maçına kadar tek antreman dahi yapmadığından fener malatyaya yenildi. ayrıca GS de necati ateş hariç o maçta kimse hırslı değildi. kaleci aykutta maçta yıldızlaştı ama bunun en büyük nedeni fatih tekkenin sakatlığından dolayı olmayışıydı.

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Devrim Arslan
08.04.2011, 00:41
Sizce Atletico Arda konusunda ğs ile anlaşırsa maça asılır mı ?.Sakatlanma korkusu ile sahada olur yada hiç oynamaz.He olurda oynarsa ne olur hiçbişey olmaz.Bu maçı biz kazanacağız

ardanin bize bir golu var umarim yanilirim pino ve ardaya dikkat digerleri tam kova

Helvacı61
08.04.2011, 00:42
bu maçın her şartta favorisi biziz. tek endişemiş acaba bir terslik olurmu diye ardanın şu aşamada gitmesi avantaj sonuçta çok etkili bir oyuncu yeri dolsaydı zaten gs bu durumda olmazdı. diğer taraftan gs takımı konya, kasımpaşa gibi takılardan daha iyi onları nasıl yediğimiz ortada

Yiğit Gayretli
08.04.2011, 00:46

İyi de adamlar ilgilenmeye gelmemiş. Bizzat başkanı teklif vermeye gelmiş. Yani kimse ulan Arda diye bir topçu var onu bir izleyek diye gelmemiş Türkiye'ye. Beğenmiş adamlar teklif verecekler. E anlaşma da sağlanırsa, abuk subuk bir sakatlık yaşamamak adına Arda'nın Türkiye kariyeri zihinsel olarak sonlanır.

2011sampiyonuz
08.04.2011, 00:51
Trabzonsporlu bütün futbolculara helal olsun. Kanlarinin son damlalarina kadar mücadele ediyorlar.
Birakin medya ne derse desin! Onlar zaten birilerinin cikarlarini kolladiklarini coktan ispat ettiler.
Trabzonsporu sampiyonluk yillarindan sonra ilk defa bu sene okadar cok mücadele ettiklerini görüyorum.
Hepinizi alninizdan öperim. Helal olsun sizlere.

Devrim Arslan
08.04.2011, 00:52
fox61 adamin ustunde korkunc bir baski var milli macta gorduk ve simdi turkiyenin gozu bu macta olacak gider ayak oynarsa kimse sasirmasin o zaman ....suan biz lideriz ve lideri yenmek her takima arti moral kaynagi

dikkat !!!

Burçak
08.04.2011, 00:53
düşene bi tekme lafı vardır hani..
bu lafı pek sevmem.. ama iş gese olunca sadece tekme atmakla bırakmamalıyız bu adileri

Devrim Arslan
08.04.2011, 00:58

az once o donemin maclarina baktim bu yazi super olmus evet o gs maci denizliden gelen golden sonra oylesine bir mac havasina burunmus

ne yalan uzeriminden korkunc bir baski kalkti :D

Fatih Özkan
08.04.2011, 00:58
Sezon arasında fikstüre baktığımda "Bizi yenecek takım yok!" demiştim. Beraberliği dahi fazla görüyordum. Ama puan kaybedilen maçlar ortada. İstediğimiz zaman alamayacağımız maç yok. Rakipten medet ummak hata olur. İsteyelim ve kazanalım. Allah utandırmasın!

Cihad Varlı
08.04.2011, 01:01
Ligde sadece 2 kez yenilmişiz .
Yenilmesi zor bir takımız gerçekten .
Mağlubiyet değil de beraberlikten korkuyorum .

Cihad Varlı
08.04.2011, 01:12
http://www.youtube.com/watch?v=roXueJQEoWs&feature=related

Herşey şimdi başlıyor aslında..

ünsalyılmaz
08.04.2011, 01:35
gs taraftarının olmaması bizim için dezavantaj

Koray
08.04.2011, 01:54
Bu hafta febe kesinlikle takılacak berabere veya yenilgi ikisinden birinin olacağını düşünüyorum, eğer olurda febe takılır bizde gese'yi yenersek, ki yeneceğiz şampiyonuz Allah'ın izniyle...

Mustafa Ayazoğlu
08.04.2011, 02:07
iddaa

Galatasaray - Trabzonspor
2.9 - 3.0 - 1.9

Eskişehirspor - Fenerbahçe
3.6 - 3.2 - 1.65

3.6 oranı ilk yarı gaziantep deplasmanında verildi fenere o maçta mağlup oldu.
1.9 oranı ise 2. yarı fenerbahçe Trabzonspor maçında fenere verildi. fener 2-0 kazandı.

iddaa oranlarına göre eskişehir ve Trabzonspor kazanacak.

Eskişehirspor 2-1 Fenerbahçe
Galatasaray 0-2 Trabzonspor

yatara
08.04.2011, 02:07
Allahin izniyle bu maci alacaz♥

Cihad Varlı
08.04.2011, 02:16
iddaa

2.9 - 3.0 - 1.9

3.6 - 3.2 - 1.65

1.9 oranı ise 2. yarı fenerbahçe Trabzonspor maçında fenere verildi. fener 2-0 kazandı.

Abi yaklaşımına bittim . :)

sanatik
08.04.2011, 02:19
Sen Bursa ile berabere kal liderlikden ol ve simdide gs den medet um hahahahaha gülesim geldi be.

Neyse Cumartesi önce bir Eskisehir maci var onu bi izleyelim.

Sanirim o macdan sonra fenerliler bir günlügüne resmen gs li bile olabilirler. Inshallah olurlar.

haydi bakalim.

coren
08.04.2011, 02:22
iddaa

2.9 - 3.0 - 1.9

3.6 - 3.2 - 1.65

İddaa da oranları çok takip ederim. İstatistik tutarım kendimce. Deplasmanda 1.90 zor kazanır. Tabi söz konusu Trabzonspor olunca iş değişir:)

Bu arada yorumları okuyorumda çoğu arkadaş takımımızı konuşmak yerine rakibi konuşmuş. Bırakın onlar ne yaparsa yapsın. Trabzonspor iyi oynadımı Türkiye liginde yenemeyeceği takım yok.

yatara
08.04.2011, 02:25
iddaa

2.9 - 3.0 - 1.9

3.6 - 3.2 - 1.65

Almanyada

GS 3.30 - TS 2.25

Yunus Emre SEYHAN
08.04.2011, 02:26
Ligin 2. yarısına bakarsak doğruya doğru hiç olumlu futbol oynamıyoruz. Fenerbahce'den kötü futbol oynadığımızı söyleyebiliriz.
Kötü oynayıp kazanmak şampiyon olacağımızı gösteriyor ama her maçı kötü oynayarak kazanamayız. İbre bizden yana. Kendimiz edip, kendimiz bulacağız.

Bera B.
08.04.2011, 02:39
gs taraftarının olmaması bizim için dezavantaj

Kesinlikle katılmıyorum. Bu maç öyle gazozuna bir maç değil. Taraftarları olsaydı protesto etmezlerdi. Galatasaray ne durumda olursa olsun bu büyük maçlara her zamn taraftarının desteğiyle girer. Bence olmaması çok iyi bizim için. Onları itici bir kuvvet olmayacak.

Mustafa Önder
08.04.2011, 02:46
iinşallah prim haberi falan çıkmaz maç öncesinde.
ne zaman prim haberleri çıksa kesin puan kaybediyoruz...

Cihad Varlı
08.04.2011, 02:48
iinşallah prim haberi falan çıkmaz maç öncesinde.
ne zaman prim haberleri çıksa kesin puan kaybediyoruz...

http://www.fotomac.com.tr/Trabzonspor/2011/04/07/derbi-primi-20-bin-tl

nesta61
08.04.2011, 03:00
Bülent Uygun: Puan alabilir... Neden almasın? Yönetim kaosu, hoca krizi ve üst üste gelen kötü sonuçlar nedeniyle sıkıntılı Galatasaray; fakat hepsi birbirinden değerli birçok oyuncusu olduğu da gerçek. İyi motive olurlar, bu sıkıntıları 90 dakikalığına unuturlarsa, Galatasaray bu maçtan puanla ayrılacaktır.
kaynak:fanatik
bu aciklamadan sonra fenerin eskisehiri yeneceni dusunuyorum....

Mustafa Ayazoğlu
08.04.2011, 03:04
Bülent Uygun: Puan alabilir... Neden almasın? Yönetim kaosu, hoca krizi ve üst üste gelen kötü sonuçlar nedeniyle sıkıntılı Galatasaray; fakat hepsi birbirinden değerli birçok oyuncusu olduğu da gerçek. İyi motive olurlar, bu sıkıntıları 90 dakikalığına unuturlarsa, Galatasaray bu maçtan puanla ayrılacaktır.

şimdi okudum haberi ,

açıklamaya göre bülent uygun fenerbahçe maçında asıl yatışı gerçekleştirecek.

İsmail Coşgun
08.04.2011, 03:10

Bülent Uygun'a ''uygun'' hareketler bunlar...

Fatih Özkan
08.04.2011, 03:14

Bu adama herşey yakışır...
Böyle bir adamı, Eskişehir gibi bir takıma yakıştıramıyorum!

Mustafa Yüksek
08.04.2011, 04:29
Bülent Uygun Fener'e yatmayacaktır. Elinde şampiyonluğa yürüyen takımlara çelme takma imkanı var, kaçırmaz. Ne kadar büyük bir egosu olduğunu herkes biliyor. Öte yandan Avrupa kuplarına katılmak için her maça puan için çıkmalı.

Sonuç ne olur bilmem ama Eses hem bize hem Fener'e karşı elinden geleni yapacaktır.

Mustafa Önder
08.04.2011, 04:45
Es-es yatmaz.
Yatarsa Es-Es taraftarı döve döve, söve söve gönderir Bülent Uygun'u.
Çünkü Avrupa Kupalarına gitme olasılıkları var.
Hah Fener yener o zaman durum ayrı.
Ancak ben Fener'in puan kaybedeceğini düşünüyorum.
Önemli olan bizim kaybetmememiz.

Ali İhsan
08.04.2011, 09:13
Bu hafta yatma kalkma falan olmayacak. Bizim futbolcular işi ciddiye alırlarsa maçı kazanırlar. Aynı şey fener için de geçerli. Tek şansımız bizim rakibimiz hedefsiz, onlarınkinin bir hedefi var.

CAFER ÖZER
08.04.2011, 09:56
Ne Kadar Angut Var Fb de toplanmış,
Yöneticisinden Futbolcusuna,
Geri pasın ne olduğunu bilmeyen Futbolcu Müsvetteleri Hakemin etrafını sarıyor,
Penaltı nedir,Faul nedir,Hangi poizsyonlara kart çıkar bilmeyenlere öğreteceğiz ama Malesef Hakemler ve federasyon yüzünden öğrenemiyorlar,
Adamlar hakeme vurmayı normal harket zannediyor Çünkü Hakem kırmızı göstermiyor,
Sahada Hakem kafasını yarmanın maçın tatil olması gerektirdiğini bilmiyorlar Çünkü hakem maçı oynatıyor,
Luganonun yaptığı Güreşlerin Futbolda değil ama Güreşte puan kazandıracağını bilmiylar,Hakem luganonun yaptığı güreşleri es geçiyor,
Karete yapıyorlar,Güreş tutuyorlar,Adamın ayağına basıyorlar,Voleybol oynayarak şampiyon oluyorlar,Tabi hakemler bunlar sanki Futbolun içinde varmış gibi kararları verince Onlar bunları normal zannediyor Avrupaya gidince Futbol kuralları Çıkıyor karşılarına dur diyor,O yüzden Yıllarca Edirneden öteye gidemediler,O yüzden 6-7 gollük malubiyetler alıp milletin diline düştüler Haklarında marşlar söylendi
"ALTI GOLDE YENİLİRMİ BE
O HA FENERBAHÇE" Gibi milletin diline düştüler.
Şimdi ANGUT komda Yatmaktan satmaktan bahsediyorlar,
Kendileri GS ı yenince normal skor eğer Herkesin Yendiği GS ı biz yenersek yattılar
Kaldıkı aynı GS herkese yenilirken bizi 4-2 yenerek şampiyonluktan etti bunu göremeyecek kadar Embesil insanlar nasıl bir araya gelmiş Dururken ANGUT.COM dememişler.
FB Trabzonsporu yenerken gayet normal skor,
Siirt jetpanın bile bize 4 atıp gittiği sezon GS a yenilince Yatmış oluyoruz.
Bu kadar Angut Bu kadar Embesil İnsan bir arada toplanırmı Toplanıyor işte,
Ben Gördüğüm karşılaştığım Tüm Angutlara Şunu Soruyorum hala cevap alamadım.
YER YÜZÜNDE FB DEN DAHA ŞEREEFSİZ BİR TAKIM GÖSTERİN TÜM FB LİLERDEN ÖZÜR DİLEYECEĞİM.
gösteremezler yok çünkü.
Şimdiden GS ı baskı altına alarak Çirkeflik yapmak istiyorlar,
Ama İnşallah yine ayaklarına dolaşacak
Son Beş senede 2 kez son maçta Şampiyonluk kaçırmaları
Alma Mazlumun Ahını Çıkar aheste aheste
lafını doğrular nitelikte.

kudu_61
08.04.2011, 10:02
Eskişehir iç saha puanı = 25
Ezik bahçe dış saha puanı = 25
Cincon iç Saha Puanı = 19
TRABZONSPORUM dış saha puanı = 32

Ey istanbul medyası baktığınızı da mı göremiyorsunuz da yukarıda ki gerçekleri hiçe sayarak saçma sapan gaza getirme haberleri yapıyorsunuz niye hiç bir gazetenizde fener eskişehirden puan çıkarabilir mi haberleri yok, niye kimse eskişehirin uefa yolunda ilerlemesinden bahsetmiyorda cincon maçlarını kaybederse küme düşer saçmalığı uyduruyorsunuz hiç siz buca nın puanı nı bakmıyormusunuz bucanın puanına bakıp haber yapan zihniyet eskişehirin puanına bakıp uefa yorumu niye yapmıyor çok adileştiniz haberiniz yok biz de size bi haber yapıcaz az kaldı bekleyin 7 hafta sonra kapak gibi bi haber yayınlatacağız sizlere istemeseniz de ana sayfadan yayınlayacaksınız

hadi bende sizin yaptığınız haberler gibi bi haber yapayım da eskişehiri gaza getireyim mideniz bulanırmı bakalım ESKİŞEHİR FENERE MAÇI SATACAK MI buyrun burdan yakın ayıklayın pirinçteki taşları bakalım ayıklayabilecekmisiniz

hayde TRABZONSPORUM sahaya çık adına yakışır futbolu oyna 3 puanı bize getir ŞAMPİYON OLMAMIZ ENGELLENEMEZ

Mustafa Yılmaz.20
08.04.2011, 10:03
Bizim lider kalmamız için kazanmamız şart. Kimse Eskişehir'e güvenmesin çünkü türbülent fenere yatacak. Onun hedefi 2 hafta sonraki Trabzonspor maçıdır.

Galatasaray'ı bu kadar küçümsemeyin. Burak ve Serkan olmadan işimiz çok zor. Burak'ın yerine Yattara oynarsa Umut ceza sahası içinde yalnız kalır ve hiçbirşey yapamaz. O yüzden Jaja'nın oynaması gerekir. Ama hem Jaja hem Yattara oynarsa da bu kez defansla alakası olmayan 2 oyuncu sahada olur, o da olmaz. Hocanın en doğru 11'i çıkarması gerekiyor. Alan-Jaja-Yattara-Umut dörtlüsü bizim için çok kötü olabilir. Selçuk-Colman'ın yanına Engin ya da Ceyhun'dan birisi şart.

Serkan oynamazsa hocanın Piotr değil Tayfun'u oynatacağını tahmin ediyorum ve bu bence çok büyük bir hata olur. Tayfun oynarsa Gs'ye mutlaka bi gol hediye eder. Kadroda alternatifi olmayan 4 oyuncudan 2'sinin oynamama ihtimalleri olması çok kötü..

Trabzon34
08.04.2011, 10:15
Arkadaşlar bırakın bu "yatar -yatmaz" edebiyatını.. eskişehir in fener i yenmesine ihtiyacımız var mı ki?.. yook.. zaten öndeyiz.. Biz kazanalım gerisini boş verelim.. Tüm basın el birliği yapmış cimbom a gaz verme yarışında..
Bizi de mümkün mertebe germeye çalışıyorlar.. Bu oyuna gelmeyelim yeter..
Biz çıkıp oyunumuzu oynarsak kazanırız.. GS kendini de yırtsa fark etmez.. Doğru mu? Doğru..
Yeter ki iyi oyunlarımızdan birini ortaya koyalım.. Gerisi boş..
Kazanabileceğimize önce biz inanalım..

metehan
08.04.2011, 10:25
Es-es yatmaz.
Yatarsa Es-Es taraftarı döve döve, söve söve gönderir Bülent Uygun'u.
Çünkü Avrupa Kupalarına gitme olasılıkları var.
Hah Fener yener o zaman durum ayrı.
Ancak ben Fener'in puan kaybedeceğini düşünüyorum.
Önemli olan bizim kaybetmememiz.
Çeşitli taraftar grupları ortak bir açıklama da yapmış bu konuda. Bence de öyle bir durum olmaz, taraftar bunu affetmez. Kaldı ki, UEFA için Eskişehir'in hem FB hem de bizim maça asılması lazım.

yunushanilce
08.04.2011, 10:36
geçen hafta rüyamda umut attı golü
bu sefer colman atıyordu valla :)

Helvacı61
08.04.2011, 10:38
ben eskişehirin herhangi bir takıma yatacağını düşünmüyorum. eskişehir. benim gözümde büyük bir takımdır. çıkıp taraftarının da desteğiyle puan almaya çalışacaklardır. bence alacaklardır. ha alamazlarsada canları sağolsun eskişehire başka birşey yakıştırmam en büyük güvencem taraftarıdır

Mert M.
08.04.2011, 10:46
Habere gelin arkadaş... :mad: Çirkef bunlar...

http://www.htspor.com/galatasaray/haber/618701-kenetlendiler

Cihad Varlı
08.04.2011, 10:47

Onur ve şerefleri mi kaldı abi Allah aşkına..
Medya işte , hepsi aynı , hepsi şerefsiz .
Yalan dolan da olsa , inadına yerel medya !

Armağan Dere
08.04.2011, 10:50

2004 yılında olan olayların aynıları dönmeye başladı belliydi böle olacağı..Bizimkiler çıkıp top oynayacak bu sefer..Konya maçı gibi olursa puan bırakırız..Futbol olarak ilk yarıda ki gibi olmalıyız yoksa zor..

Cihad Varlı
08.04.2011, 10:52
Aynı haberler neden Eskişehir'e yapılmıyor ?
Eskişehir'in de durumu kritik .
Hepsi aynı bunların .
Yazık .
Köpekler !

Mustafa Yılmaz.20
08.04.2011, 10:54
Maça iyi başlamak çok önemli. Oyunun kontrolünü maçın başında elimize alırsak, "yine mi yenileceğiz" düşüncesi kafalarına yerleşir. Maçın başında gol yememeliyiz. Onlara bu maçı ne olursa olsun kazanacağımızı hissettirmeliyiz.

ilhan
08.04.2011, 10:56
Maç gününe kadar gazetelere, televizyonlardaki spor programlarına bakmama kararı aldım. Çok iyi oluyor, herkese tavsiye ederim.

Mert M.
08.04.2011, 10:56
Numaraları aynı lakin biz aynı değiliz... Biz değiştik. Güçlendik. Tecrübe edindik. Ben buna inanmak istiyorum. Kendimi o yönde motive ediyorum.

Mustafa Yılmaz.20
08.04.2011, 10:58
Aynı haberler neden Eskişehir'e yapılmıyor ?
Eskişehir'in de durumu kritik .
Hepsi aynı bunların .
Yazık .
Köpekler !
Sen ne zaman bülentin takımımın fenere yattığını gördün?
Ama gs öyle mi?

Her Trabzon maçında yatıyorlar ya bize.. Hatta geçen sene de Bursa, fenerle çekişirken, Sami Yen'de Bursa yatmışlardı (!) Ama Bursa ona rağmen kazanamamıştı maçı..

Helvacı61
08.04.2011, 11:00
herşeye kızmayın onların böyle yapması bizim için avantaj ateş olsalar curumu kadar yer yakarlar. sizde herşeye kızıyorsunuz maça asılmayacaklar derler kızarsınız yenmeye oynayacaklar derler kızarsınız bi kendinize gelin geyse 14 malubiyetini bu ligde aldı. hangisinde bilerek yenildi maça asılmadı adamların gücü bu kadar

Cihad Varlı
08.04.2011, 11:02
Şu maçı kazanmak farz oldu artık .
Allah yardımcımız olsun .

Cihad Varlı
08.04.2011, 11:05
Alişen : " Bu hafta bende Galatasaraylıyım . "

La ilahe .. :)

Süleyman Eruyar
08.04.2011, 11:10
İnşallah gaza gelirler, maç başlamadan önce orta saha yayı üzerinde kümeleşerek yemin ederler,

hunharca saldırırlar,

sonra Selçuk kapar topu, bir uzun pas Umut Bulut'a

hooop, aut :)

zafer6161
08.04.2011, 11:13
fener puan kaybedecek,biz yeneceğiz
pazar 20:45 de trabzonda görülmemiş coşku olacak ve bizde meydana kutlamalara katılacağız,,,:p

mda61
08.04.2011, 11:17

Bu haberin yapanı görsem iki çift sorum olur.

1) Oyuncuların ne konuştuğunu nereden biliyor musun ?

2) Taraftarların olmaması avantaj gibi bir laf etmeleri sana da mantıksız gelmiyor mu ?

3) Şerefsiz misin?

samway
08.04.2011, 11:22
kalecı ufuk : belkıde turkıye nın en yeteneksız kalecısı ne reflexlerı kuvvetlı nede olan fızıgını kalede kullanma becerısı ... 1. avantaj

halıyle sag beklerı cezalı onun yerıne neıl orda oynıyacak ve agır kalacak 2. avantajımızda bu...

ortada servet tek basına oynıyacak yanında butuk ıhtımalle cana oynayacak mecburıyetten bude 3

sol bek hakan balta sakat solda buyuk ıhtımalle haftalardır oynamayan ınsua sol da oynayacak buda 4

ortasahada butun mucadelecı topcular oynayacak teknık kapasıtesı dusuk topculardan kurulu orta saha bızı sadece defansıf anlamda zorlar

arda gıttı gıdıyor kewell da oyle forvet zaten yok buda 5

Murat Erdem
08.04.2011, 11:26
fener puan kaybedecek,biz yeneceğiz
pazar 20:45 de trabzonda görülmemiş coşku olacak ve bizde meydana kutlamalara katılacağız,,,:p
Zafer, seni forumun Nostradamus'u ilan ediyorum:D

Gökçebey
08.04.2011, 11:29
BMN Trabzon | Bursa Maçı Haftasonu Organizasyonları (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=29194) :rolleyes:

ilknurozmen
08.04.2011, 11:38
Arkadaşlar bu gece rüyamda gs maçı oynanıyor ilk yarıyı 1-0 önde kapatıyoruz, 2. yarıyı izleyemiyorum ama nedenini de bilmiyorum ama maç 2-0 bitiyor.. hadi hayırlısı..

Burçak
08.04.2011, 11:41
Arena’da seyircisiz oynanacak maçta, lider Trabzon’u yenip kendilerini ispatlamak ve dedikodulara son vermek isteyen futbolcular, Florya’da bir toplantı yapıp “Bu onur maçını kazanmalıyız. Kulislerdeki dedikodular kötü. Fenerbahçe’nin şampiyon olmaması için Trabzon’a bilerek yenileceğimiz iddiaları asılsız.

bunlarda onur olmadığı için sorun yok..
bu maç bizimdir..
ayrıca bu maç onurlarını hatırlamalarıda başka bi manidar. :)

Fatih Öztürk
08.04.2011, 11:55
Arena’da seyircisiz oynanacak maçta, lider Trabzon’u yenip kendilerini ispatlamak ve dedikodulara son vermek isteyen futbolcular, Florya’da bir toplantı yapıp “Bu onur maçını kazanmalıyız. Kulislerdeki dedikodular kötü. Fenerbahçe’nin şampiyon olmaması için Trabzon’a bilerek yenileceğimiz iddiaları asılsız.

bunlarda onur olmadığı için sorun yok..
bu maç bizimdir..
ayrıca bu maç onurlarını hatırlamalarıda başka bi manidar. :)

fazla onurlu olsunlar.o zaman fark atmayız.

Miraç Atalay Çiftçi
08.04.2011, 12:01
Bülent Ünder antrenman sonrasında Arda'nın sakatlandığını ve durumunun kontrollerden sonra belli olacağını açıkladı.

Badaloğlu
08.04.2011, 12:04
Herkes işine baksın, takmayın bu satılık kalemleri... Maçın sonucu ne olacaksa, artık sahada olacak... Bunların zırvalamalarıyla olmuyor bu işler... Biz işimizi ciddi yaptıktan sonra, oyunumuzu oynadıktan sonra, isterse İstanbul karması olsun rakibimiz, değişmez. Şampiyon olmak istiyormuyuz? evet istiyoruz, o zaman Galatasaray'ı yenmek zorundayız. Tüm camia bunun bilincinde olduğuna göre, geriye bir tek sahada bu sonucu almak kalıyor.

Kalan 7 maçımızı kazanırsak kim ne saçmalarsa saçmalasın çok büyük bir önemi kalmayacak. Herkes bunun bunun bilincinde olursa zaten sorun ortadan kalkacak. Kimse demiyor ki çok kolay olacak... Zor olduğu için şampiyonluğun anlamı dahada güzel olacak.Hepsi bu...

Badaloğlu
08.04.2011, 12:06
Bülent Ünder antrenman sonrasında Arda'nın sakatlandığını ve durumunun kontrollerden sonra belli olacağını açıkladı.

Arda, Atletico Madrid'e satılır, bir devirde böylece kapanır. Sakatlık makatlık hikaye... Arda, bu maçta oynamayacak, Madrid'e bugün, yarın satılır (belkide satıldı) Adamlarda sakatlanmasın diye oynamasını istemeyebilirler. Atletico'nun başkanı şu anda İstanbul'da...

Zaten Bülent Ünder idmanlarda Pino'yu oynatıyormuş...

exelans_25
08.04.2011, 12:07
bu arada toulusoe umut için 7 milyon verirse mükemmel bir şey yapmış oluruz

Badaloğlu
08.04.2011, 12:09

Dur şimdi sırası değil, sezon bitsin... Karıştırmayın ortalığı...

vivanet
08.04.2011, 12:10
beyler arda oynamayacak sanırım..pino oynarsa topsuz alanda hiç yok adam..

Cihad Varlı
08.04.2011, 12:13
Cana yok , Neill belirsiz .
Baros zaten yok .

Serdær
08.04.2011, 12:13
Arda, Atletico Madrid'e satılır, bir devirde böylece kapanır. Sakatlık makatlık hikaye... Arda, bu maçta oynamayacak, Madrid'e bugün, yarın satılır (belkide satıldı) Adamlarda sakatlanmasın diye oynamasını istemeyebilirler. Atletico'nun başkanı şu anda İstanbul'da...

Zaten Bülent Ünder idmanlarda Pino'yu oynatıyormuş...

Ahmet abininin söylediğine katılıyorum.

Arda'nın bu maç oynayacağını düşünmüyorum.Tamamen kafasında bitirmiş olayı artık.

Madrid'de bu süreçten sonra Ardanın sakatlığının nüksetmemesi için oynamasını istemeyecektir.

15 Milyon Euro civarında para konuşuluyor.

Basın oyuncunun aklını karıştırmaya çalışıyor.

Bizans oyunları bunlar , unutun gitsin !

mda61
08.04.2011, 12:14
E o zaman kimse yok Galatasaray'da. Neill ve Cana oynayacak deniyordu, onlara ne oldu ? Muhtemel kadrolarını bir yazabilir misiniz oynayacak oyuncularla ?

exelans_25
08.04.2011, 12:15
güzel haber adam neden kendini riske etsin ki ha oynamak mı istiyor giray ilk 5 dk da 2 kes tekme salladı mı bak bakalım nasıl kediye dönüyor

Cihad Varlı
08.04.2011, 12:16
E o zaman kimse yok Galatasaray'da. Neill ve Cana oynayacak deniyordu, onlara ne oldu ? Muhtemel kadrolarını bir yazabilir misiniz oynayacak oyuncularla ?

Cana kesin yok abi .
Neill belirsiz .
İkisinin de sakatlığı var .

exelans_25
08.04.2011, 12:17
cana ve neil de yoksa şöyle bir kadroyla çıkmaları muhtemel:
ufuk
sarbi g. zan servet insua
ayhan yekta
pino arda
stancu

Ali Yerlikaya
08.04.2011, 12:18
GS de Orts sahayi aasige Titan Tel Launch Lorik Canadir ve hocalarinin Son aciklamasinda oynamicagi söylendi, bu durumda orta Sahara hakimiyeti kesinlikle bizde olicak, bu durumda gol kackend rekoru Kornähren Mac Banjo bizim.... ;)

Cihad Varlı
08.04.2011, 12:19
cana ve neil de yoksa şöyle bir kadroyla çıkmaları muhtemel:
ufuk
sarbi g. zan servet insua
ayhan yekta
pino arda
stancu

Arda'da yok muhtemelen .

Ali Yerlikaya
08.04.2011, 12:21
Sol belfere Caglari yazin arkadaslar...
Sabrina ve Caglar' dann oluscak bekleri...

exelans_25
08.04.2011, 12:22
Arda'da yok muhtemelen .
o zaman kazım pino kanatlarda oynar pinonun saçma sapan şutları var tolga çok dikkat etmeli ona şut çektirmemeliyiz.kazım bence o kadar asılmaz malum fenerden nefret ediyorhttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon12.gif

Tayfun
08.04.2011, 12:23
Gram korkum yok şu maçtan yana, ruhu olmayan takımdan bi nane olmaz, gs de ruh yok ruh...

Cihad Varlı
08.04.2011, 12:23
Müjde !
Burak ve Serkan oynayacak durumda .

sporx.com

exelans_25
08.04.2011, 12:29
kadroda culioyu unuttum orta sahada ayhan olmaz culio olur

agasaro
08.04.2011, 12:29
Aklımda birşey var ama nasıl söylesem bilemiyorum. TT Arena'daki maç seyircisiz ama bir onbinlerce kişi stadın dışında toplansak ve maç boyunca tezahüratlar yapsak sesimiz içeriye gider diye düşünüyorum. Hatta dev bir ekran da kurulsa hiç fena olmaz. Bazı arkadaşlar jeneratör getirir bazıları anfi bazıları hoparlör bazıları mikrofon. Bu sayede sesimizi 10 a katlarız. Hem takımımıza dışardan destek veririz hem de "Laz aklı" diye tüm ülkeye zekice bir yol göstermiş olabiliriz. Neyse boşverin biraz saçmaladım... :)

Ömer Faruk61
08.04.2011, 12:30
"Trabzonspor maça nasıl kazanmak için çıkacaksa, biz de galibiyet için çıkmak zorundayız. Pazar akşamki maç bizi ne kadar etkiliyorsa, Trabzonspor'u da o kadar etkileyecektir. Maçı kazanmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız.

Sabri ve Çağlar takımla birlikte çalışıyor. İkisinin de hazır olduğunu gözlemliyorum. Lucas'ın biraz sıkıntısı vardı ancak bugün kendisini antrenmana aldık. Cana oynamayacak. Arda ufak bir sakatlık geçirdi bugün. Ağrısı vardı galiba. Sağlık ekibinden bilgi alacağım.

Seyircinin daha sakin hareket etmesi lazım. Avrupa takımlarında bile böyle süreçler olabiliyor ancak yine takımı alkışlayan bir taraftar grubu oluyor. Taraftarlarımızdan sukünet ve destek bekliyoruz. Bu beklemendik ve istenmeyen durumdan çıkmak için bize yardımcı olur.

Takımda tabii ki bazı eksiklikler var. Antalyaspor maçında 4 tane cezalı ve 3 sakatımız vardı. Gerçi Galatasaray forması giyen oyuncular bu eksikliği hissetirmemek zorunda. Ard arda alınan kötü sonuçlar özgüvene de yansıyor. İki maç arka arkaya alınacak puanlar Galatasaray'ın özgüvenini yeniden ortaya çıkaracaktır."

Çağlar oynarsan sende hayatının maçını oynarsın Alıştık biz bunlara..

TSelif
08.04.2011, 12:31
Usta(!)ların yorumlarına bakıyorum da gs nin onuru ağızlarında düşmüyor.
Çok ilginç 27 haftadır olmayan onur bu hafta mı canlandı!!!

İyi gaza getiriyorsunuz cinconu ama korkunun ecele faydası yok.. onursuz satılmış yalaka medya!!

Travelair
08.04.2011, 12:33
Her zamanki gibi gs bizim maçı çıkış maçı olarak görüyor. feybe medyası da gazlıyor. Bir ittifak oluştu yine. Eğer hakem sert futbola izin verirse işimiz zorlaşır. Faulleri iyi göstermeli ve olduğunda kart görmeden gerekli tepkiyi vermeliyiz

mda61
08.04.2011, 12:34
Aklımda birşey var ama nasıl söylesem bilemiyorum. TT Arena'daki maç seyircisiz ama bir onbinlerce kişi stadın dışında toplansak ve maç boyunca tezahüratlar yapsak sesimiz içeriye gider diye düşünüyorum. Hatta dev bir ekran da kurulsa hiç fena olmaz. Bazı arkadaşlar jeneratör getirir bazıları anfi bazıları hoparlör bazıları mikrofon. Bu sayede sesimizi 10 a katlarız. Hem takımımıza dışardan destek veririz hem de "Laz aklı" diye tüm ülkeye zekice bir yol göstermiş olabiliriz. Neyse boşverin biraz saçmaladım... :)

Hafta başında gelseydi bu fikir aklına, belki organize olunurdu ama çok geç artık renktaş :) Ayrıca dev ekranı kim kuracak ? Adnan Polat bizim için kurdurur belki Trabzonsporlular rahat maç izlesin diye :D

Cihad Varlı
08.04.2011, 12:34
Engin oynar inşallah .

apachi61
08.04.2011, 12:37
Eğer bu seferde bu yatış oyunlarına gelirsek yuh dicem artık. Ne zaman şampiyonluk potasına girsek bunlar en berbat sezonunda mutlaka bize çelme taktılar. Hiç acımamız kanaatindeyim fark , tarihi fark, hezimet bunlardan bi tanesini yaşatmamız lazım galatasaraya ister aslan kesilsinler ister kaplan.

mda61
08.04.2011, 12:41
Onlar onurları için mücadele edeceklermiş. Biz zaten haftalardır ONURumuz için mücadele ediyoruz.

Öyle ya ad böyle, kıyamet kopsa bu maçtan 3 puanı alıp gitmeliyiz mahşer gününe :)

Ali Tunahan Güllü
08.04.2011, 12:41
--------------------------------Tolga----------------------------------
--Serkan----------------Giray------------Glowacki---------------Piotr---
-------------------Selçuk--------------------Colman-------------------
--Burak---------------------------------------------------------Engin--
--------------------------------Jaja-----------------------------------
--------------------------------Umut----------------------------------

BOZOHAN
08.04.2011, 12:44
--------------------------------Tolga----------------------------------
--Serkan----------------Giray------------Glowacki---------------Piotr---
-------------------Selçuk--------------------Colman-------------------
--Burak---------------------------------------------------------Engin--
--------------------------------Jaja-----------------------------------
--------------------------------Umut----------------------------------

burak oynamayacak gibi görünüyo demeçler onu gösteriyo ya yattara oynar yada alanzinho oynar gibi geliyo

zekeriyya
08.04.2011, 12:53
GS de Orts sahayi aasige Titan Tel Launch Lorik Canadir ve hocalarinin Son aciklamasinda oynamicagi söylendi, bu durumda orta Sahara hakimiyeti kesinlikle bizde olicak, bu durumda gol kackend rekoru Kornähren Mac Banjo bizim.... ;)

seviyorum böyle yorumları

Ali devam et kardeşim :)

Badaloğlu
08.04.2011, 13:01
Pino,

Bu adam kaleyi görse de, görmese de top ayağına geldiğinde aklına ilk gelen şey kaleye şut çekmektir. O yüzden bana göre dikkat edilmesi gereken oyuncuların başında Pino gelir. Zira mesafe tanımaksıznın bu topları kaleye çekmekten çekinmiyor.Gerçi çektiği şutların bir çoğu dağlara taşlara gidiyor, kaleyi bile tutmuyor ama Ankaragücü maçında uzaktan attığı gol'ü de unutmamalıyız.

Biz gene söylüyorum rakibi küçük görmedikten sonra disiplin içerisinde kendi futbolumuzu oynamaya çalıştığımız sürece bu maçı çok rahat alırız. Yok Arda ve bir kaç futbolcunun oynamayacak olması, tribünlerin boş olmasına aldanırsak o zaman bu maç bize eziyet olur(Allah göstermesin)

En büyük avantajımız ortasahamız Galatasaray'a göre bir arada oynamış, moralli ve çok koşan oyunculardan kurulu.Galatasaray'da durum biraz daha sıkıntılı.Zira her hafta değişik oyuncuların oynaması, tarihinin en kötü sezonunu yaşamaları onlar içinde bir baskı oluşturuyor. İlk golü biz atarsak Galatasaray'ın çok fazla direnebileceğini zannetmiyorum.

Bu arada takımın en diri oyuncusu olan Servet'e bu maçta dikkat edelim yeter! Zira sürpriz ileri çıkışları, duran toplarda gene ilerde gol araması da, dikkat edilmesi gereken oyuncuların başında gelir.

Bu maçta muhakkak Alanzinho oynamalı, ağır Galatasaray orta saha ve defansının arkasına sarkacak oyuncularımızın başında geliyor.Konya maçındaki gibi oyun oynadığında bu maç bizim için kolay olur.

ilhan
08.04.2011, 13:04
Uzaktan şut attırmamak lazım. Öncelikle bunu yapmamız lazım. Daha iyi kondisyona sahip olan taraf biziz. Ama motivasyon kısmında fener medyası çok iyi çalışıyor. Gs'yi iyi pompalıyorlar.

Uzaktan şut attırmamak lazım.

Semih GÜL
08.04.2011, 13:08
Pino,

En büyük avantajımız ortasahamız Galatasaray'a göre bir arada oynamış, moralli ve çok koşan oyunculardan kurulu.Galatasaray'da durum biraz daha sıkıntılı.Zira her hafta değişik oyuncuların oynaması, tarihinin en kötü sezonunu yaşamaları onlar içinde bir baskı oluşturuyor. İlk golü biz atarsak Galatasaray'ın çok fazla direnebileceğini zannetmiyorum.
.

Aynı fikirdeyim sizinle,
Çok kritik bir cümle ilk golü biz atarsak bende fazla direnebileceklerini zannetmiyorum....tabi dk90 da atılan bir golden bahsetmediğimide belirteyim.;)

Burhan61
08.04.2011, 13:15
Trabzon'da bizi 4-2 yendikleri maçla bu aynı şartlarda değil. O maça çıkarken fb bizden puan farkıyla öndeydi zaten. Biz yenilince şampiyonluğu son haftaya bırakmadılar sadece. Ayrıca o maçın öncesinde Olimpiyatta kupa kazanmıştık ve rehavet oluşmuştu.

Kazanacağız inşallah.

AyhanPe
08.04.2011, 13:15
gece ilginc bir rüya gördüm..0-2 önde oynuyoruz ve kanal degistirmisim..son dk oynanirken tekrar actim ve 3 - 2 geride oldugumuzu gördüm. sok oldum ama sonucta skoru 2 - 3 e getirebildim. meger yanlis yazmislar..biz önde tamamladik :D

ibrahim
08.04.2011, 13:22
gece ilginc bir rüya gördüm..0-2 önde oynuyoruz ve kanal degistirmisim..son dk oynanirken tekrar actim ve 3 - 2 geride oldugumuzu gördüm. sok oldum ama sonucta skoru 2 - 3 e getirebildim. meger yanlis yazmislar..biz önde tamamladik :D
Bende nedense böyle olmasini istiyorum. Biz 2-0 öndeyken yetissinler bizi. Tam fenerin üc dakikaligina sampiyonluk kutlamalari yaptigi sirada son anda alsak maci. Neda güzel olurdu ha :)

İskender Çakmak
08.04.2011, 13:24
klasik ikinci yarida oynadigimiz maclar gibi olmaz insallah 1-0 bulduktan sonra ne olur ama ne olur 2 3 Allah ne verdiyse atalim yaa herkes rahatlayacak o zaman

DKaraduman
08.04.2011, 13:27
Bende nedense böyle olmasini istiyorum. Biz 2-0 öndeyken yetissinler bizi. Tam fenerin üc dakikaligina sampiyonluk kutlamalari yaptigi sirada son anda alsak maci. Neda güzel olurdu ha :)

Abi vücut her hafta adrenalin patlamasından bitap düşmüş durumda zaten. Olmasın öyle bir şey. :)

AyhanPe
08.04.2011, 13:30

bu hafta bu beklentine cevap veremeyebilirler..bu hafta dinlenelim yahu..daha rahat bir galibiyet alalim..bu dedigin eskisehir macinda olabilir..gs ve bursa maclarini aldiktan sonra zaten eskisehir maci sampiyonluk yolunda son engel olabilir..

apachi61
08.04.2011, 13:35
Abi vücut her hafta adrenalin patlamasından bitap düşmüş durumda zaten. Olmasın öyle bir şey. :)

Arkadaşa katılıyorum zaten her yediğimiz pozisyonda kalp atışları tekliyor böyle bi durumda herhalde durur. :D :D

fırtına4161
Hepsi saldıracak ama ts bu macı alacaktır yattara 18de olacak kadro konyaspor karsısındaki ilk 11 olur yedekte yattara olur ama

ibrahim
Sende haklisin ama mac sonu fenerlilerin kivranmalarini görmenin yerini hic bir sey tutmuyor. :D

UĞUR DURTAŞ
08.04.2011, 13:39
her hafta hemen hemen bütün maçları izliyorum.lideriz 7 hafta kaldı...konya maçında ikinci yarı çok kötü oynadık allah göstermesin bir gol yeseydik ne olurdu hoş şeyler olmazdı maçı çeviremeyebilirdik,bazı oyuncularımızın şampiyonluk bilincinde olmadıklarını düşünüyorum,ilk yarıdaki arzulu coşkulu oyunu oynayamıyoruz,fb o formu yakaladı topu yiyeceklermiş gibi oynuyorlar,kaldı 7 hafta bütün maçlarımızı alsak sorunsuz şampiyon oluruz ama oyuncularımız gs maçından başlayarak tüm oyuncularımızın içten oynamalarını istiyorum bizler kör değiliz kimin içten oynayıp oynamadığını çözebiliyoruz lütfen onurlu oynayın yıllarca özlemini duyduğumuz şampiyonluk sevinci bizlere yaşatın.

vivanet
08.04.2011, 13:47
şenol hacanın arttık oyunculardan maç başlar başlamaz pres yapmalarını isstemesi lazım.çok yavaş oynuyoruz o yüzden rakiplerimiz istediği gibi sahaya yayılıp pozisyon buluyorlar..ben yine söylüyorum cimbomun ruhsuz oyuncularına karşı ruhsuz jaja,ve yattarayla başlamak çok yanlış olur.umarım şenol hocada bunu biliyordur..

Badaloğlu
08.04.2011, 13:49
her hafta hemen hemen bütün maçları izliyorum.lideriz 7 hafta kaldı...konya maçında ikinci yarı çok kötü oynadık allah göstermesin bir gol yeseydik ne olurdu hoş şeyler olmazdı maçı çeviremeyebilirdik,bazı oyuncularımızın şampiyonluk bilincinde olmadıklarını düşünüyorum,ilk yarıdaki arzulu coşkulu oyunu oynayamıyoruz,fb o formu yakaladı topu yiyeceklermiş gibi oynuyorlar,kaldı 7 hafta bütün maçlarımızı alsak sorunsuz şampiyon oluruz ama oyuncularımız gs maçından başlayarak tüm oyuncularımızın içten oynamalarını istiyorum bizler kör değiliz kimin içten oynayıp oynamadığını çözebiliyoruz lütfen onurlu oynayın yıllarca özlemini duyduğumuz şampiyonluk sevinci bizlere yaşatın.

Keza Kasımpaşa maçının ikinci yarısınıda unutmayalım. Konya maçı gibi sıkıntılı geçmişti... Daha doğrusu 1-0'lık sonuçlar bize hep sıkıntı getirir.O yüzden Galatasaray'a yemeden 2 gol atmadıkça ben rahat edemem...

Cumartesi günü Fener, Eskişehir'de puan kaybederse belkide aleyhimize olan bir çok etken lehimize döner, futbolcularımız bu maçta stres yaşamaz ve rahat oynarlar.Rahat oynarsalar zaten Galatasaray önümüzde duramaz...

İşte bu dakikadan sonra sizinde belirttiğiniz gibi futbolcularımızdan artık bizde daha fazlasını istemek zorundayız. Dile kolay 27 yıl... Tarihe geçme fırsatları ellerinde olacak... Onlar şampiyon olsunlar, bizde onların heykellerini dikelim Trabzon'a...

Koray
08.04.2011, 13:52
Puan alabilir... Neden almasın? Yönetim kaosu, hoca krizi ve üst üste gelen kötü sonuçlar nedeniyle sıkıntılı Galatasaray; fakat hepsi birbirinden değerli birçok oyuncusu olduğu da gerçek. İyi motive olurlar, bu sıkıntıları 90 dakikalığına unuturlarsa, Galatasaray bu maçtan puanla ayrılacaktır.

Bülent Uygun
---
Sanane bu maçtan be adam şampiyonluk mücadelesi mi veriyorsunda bu yorumu yapıyorsun sen takımı febe maçına hazırlasana...

Cihad Varlı
08.04.2011, 13:56
İlk 10 dakika maçın sonucu belli olur bence .
İstekli başlarsak , istekli gider , alırız maçı .

Mustafa Yılmaz.20
08.04.2011, 13:57
Puan alabilir... Neden almasın? Yönetim kaosu, hoca krizi ve üst üste gelen kötü sonuçlar nedeniyle sıkıntılı Galatasaray; fakat hepsi birbirinden değerli birçok oyuncusu olduğu da gerçek. İyi motive olurlar, bu sıkıntıları 90 dakikalığına unuturlarsa, Galatasaray bu maçtan puanla ayrılacaktır.

Bülent Uygun
---
Sanane bu maçtan be adam şampiyonluk mücadelesi mi veriyorsunda bu yorumu yapıyorsun sen takımı febe maçına hazırlasana...
O da takımını fener maçına bu şekilde hazırlıyor işte.. ;)

Alihan Ertürk
08.04.2011, 14:06
Tolga
Serkan-Giray-Glowacki-Piotr
Selçuk-Colman
Yattara-Jaja-Alanzinho
Umut

İlk 11'imiz büyük ihtimalle bu şekilde olacak.. Burak iyileşirse Yattara kulübede oturacak..

Yiğit SARI
08.04.2011, 14:10
Arda'nın oynamama durumu varmış galiba

Tolga
Selçuk-Colman
Yattara-Jaja-Alanzinho
Umut

İlk 11'imiz büyük ihtimalle bu şekilde olacak.. Burak iyileşirse Yattara kulübede oturacak..

Bu 11 şaka mı? Yattara Jaja Alan aynı anda. İntihar etmiş olur takım

Erbay
08.04.2011, 14:13
Takım Yattara-Alanzinho veya Yattara-Jaja'yı bile taşıyamıyor. Yattara-Alanzinho-Jaja oynarsa orta saha yol geçen hanına döner. Hele de ikisi çok formsuz.

Cihad Varlı
08.04.2011, 14:14
Tolga
Selçuk-Colman
Yattara-Jaja-Alanzinho
Umut

İmkansız ötesi imkansız .

İslam Sezer
08.04.2011, 14:19
kadro yaptığım zaman kazanıyoruz.Serkan ve Buraktaki sıkıntı çözülürse işimizi aşağıdaki kadroyla bitiririz inşallah.2-0
Goller:Burak ve Jaja
.
Tolga
Selçuk-Colman
Burak-Jaja-Alanzinho
Umut

Alihan Ertürk
08.04.2011, 14:25
Verdiğim kadro Lig TV'den alıntıdır.

kaptans
08.04.2011, 14:25
Tolga
Selçuk-Colman
Yattara-Jaja-Alanzinho
Umut

yattara alanzinho jajayı ilk 11 de rüyanda bile göremezsin hocam sen...:)

MDanışmaz
08.04.2011, 14:28
Angut.com'da bizim maç ile ilgili bir video yapılmış..Cevap vermemiz lazım..Akılları sıra gs'yi gaza getirecekler..

http://www.internethaber.com/g.saray-ve-trabzonu-cildirtacak-video-339656h.htm

Cihad Varlı
08.04.2011, 14:29
Serkan kesin var .
Burak net değil .

vivanet
08.04.2011, 14:30
bu kadroyla çıkarsak değil cimbom buca bile yener bizi..hiç pres yapmayan jaja,alanzinho,yattara,ile maç başlamadan biter..inşlh doğru değildir..

çünkü biliyorum yattara her zaman maçtan önce bu maça çok hazırlandım çok oynamak istiyorum der' ancak sahada herşeyi unutuyor adam..

FC-ST-PAULI-61
08.04.2011, 14:30
Gecen Hafta Jaja cikti Ceyhun girdi daha cok zorlandik.Jaja , Yattara ,Alanzinho niye ayni anda oynamasinlar.Selcuk ve Colman gsye yeter

Mehmet S. Pervan
08.04.2011, 14:32
Serkan kesin var .
Burak net değil .
Serkan'ın olması çok iyi haber. Burak da garanti olsa keşke.

Yiğit SARI
08.04.2011, 14:33
bu kadroyla çıkarsak değil cimbom buca bile yener bizi..hiç pres yapmayan jaja,alanzinho,yattara,ile maç başlamadan biter..inşlh doğru değildir..

çünkü biliyorum yattara her zaman maçtan önce bu maça çok hazırlandım çok oynamak istiyorum der' ancak sahada herşeyi unutuyor adam..

Sergen gibi o da koşunca yoruluyo heralde

vivanet
08.04.2011, 14:34
tolga

serkan giray egemen brozek

selçuk colman

burak jaja engin baytar

pawell

gs maçından sonra tüm maçlara bu kadroyla çıkalım puan kaybetmyiz..

Cihad Varlı
08.04.2011, 14:35
Serkan-- Giray-- Glowacki-- Piotr

Burak-- Selçuk-- Colman-- Engin

-------------Jaja--------------

-------------Umut-------------

Burak oynamaz ise ;

Serkan-- Giray-- Glowacki-- Cale

Engin-- Selçuk-- Colman-- Piotr

-------------Jaja--------------

-------------Umut-------------

Erdal DİLEK
08.04.2011, 14:36
jaja ile alanzinho bir arada oynamz, 1-1 daha 2 bu kadar net, sert kadro lazım, ince işleri yapacak adamlar var zaten kalın işler lazım bize. .

Yiğit SARI
08.04.2011, 14:37
Engin'in mutlak oynaması lazım. Alan ve Jaja aynı anda pek etkili olamıyolar. Ben Jaja'yla başlanmasını duruma göre Alan'ın girmesini tercih ederim..

Arda'
08.04.2011, 14:41
Gs ilk yarısını yenik kapattığı bütün maçları kaybetmiş.

vivanet
08.04.2011, 14:44
maça bugün itibarı ile tam üç gün var ve idmanlar basına kapatıldı bu haber lig tv'nin koca bir yalanı..

UtopyaTs
08.04.2011, 14:45
Kolay maç olmayacağı kesin.Adamlar her hafta yeniliyor ya aşırı mücadele edicekler ya da panik yapıcaklar.Eskişehir fb yi yense bile bu maçın stresi değişmez.Her ne olursa olsun takıma güvenim sonsuz bu maçı alıcağız başka yolu yok.

Ali Özcan
08.04.2011, 14:46
Maç için yorum yapmayacağım...

Onurun bacağına,Girayın burnuna, Burakın kafatasına,Enginin zıplayışına, Umutun çırpınışlarına,Tolganın gözyaşlarına,maçların son 10 dakikalarına bakın...

bu takım şampiyon oldu...

TRABZONSPOR ŞAMPİYON...

Lig Tv stüdyolarında,ekranlarında bu yazının yanıp sönmesine 7 hafta kaldı...

aklımda hafif bir tedirginlikle birlikte inanılmaz bir güven de var...en son 5 mayıs 2010 da vardı bu hava...rakip aynı...akıbeti de...

geçmiş olsun fenerbahçe ve köpekleri...

ŞAMPİYON TRABZONSPOR...

Yine, Yeni, Yeniden...

Kabusunuz olmaya devam edeceğiz...

bASTURk
08.04.2011, 14:46
jaja ile alanzinho bir arada oynamz, 1-1 daha 2 bu kadar net, sert kadro lazım, ince işleri yapacak adamlar var zaten kalın işler lazım bize. .
Evet maalesef ikisi birlikte oynadığında takım savunmamız tek kelimeyle göçüyor.Ayrıca göbekteki oyuncularımız Selçuk ve Colman'dan ikinci yarı tam olarak verim alamadığımızdan bu iki oyuncuya destek gerekiyor savunmaya geçerken.

Engin'in bu maç için hazır olduğunu umuyorum yoksa Ceyhun'u ön liberoya çekip hücumdan bir adam eksiltmek zorunda kalacağız.

Cihad Varlı
08.04.2011, 14:47
maça bugün itibarı ile tam üç gün var ve idmanlar basına kapatıldı bu haber lig tv'nin koca bir yalanı..

Ne açıdan yalan abi ?
Evet , idmanlar basına kapatıldı .

vivanet
08.04.2011, 14:48
kafadan uydurma kadro yazmışlar..maça üç gün kala kadro belli olmaz..

Hamza Öztürk
08.04.2011, 15:00
Cana yok, Arda idmanda sakatlanmis yarida birakmis, stancuda ayni sekilde idmani tamamlayamamis büyük ihtimalle yoklar artik yenelim ama

FC-ST-PAULI-61
08.04.2011, 15:01
Cana yok, Arda idmanda sakatlanmis yarida birakmis, stancuda ayni sekilde idmani tamamlayamamis büyük ihtimalle yoklar artik yenelim ama
Güzel haber ama Cana olsaydi keske.Kesin kirmizi Kart görürdü Alanzinhoya 40 tane faul yapardi.Faul yapmaktan abska bisey yapmiyor zaten Cana:D

ozturk
08.04.2011, 15:01

kaynak nedir?

Alihan Ertürk
08.04.2011, 15:03
Arda da transfer görüşmesi yapıyor, oynamaz belkide.

Cihad Varlı
08.04.2011, 15:04
Cana kesin yok .
Neill Belirsiz .
Sabri ve Çağlar oynuyor .
Arda'nın hafif bir sakatlığı var durumu daha sonra netleşecek .
Baros zaten cezalı .
Son durumlar bunlar .

kazimdr
08.04.2011, 15:06
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=90303

Galatasaraya attığımız güzel gol sayısı bu kadar azmı...

tabiki bu kadar az değil. ama onlar görmek ve göstermek istemiyorlar. sadece colman'ın 2 golü var ilk 5e girecek.ama ne yazıkki kararlar objektif değil.
yapcak bişey yok...

TAMTÜRK61
08.04.2011, 15:18
Şartlar ne olrsa olsun yenmeliyiz.

eses_26
08.04.2011, 15:23
bu maçı trabzon bence 1 farkla kazanacak inşallah biz de feneri mağlup ederiz puan farkınız 5 olur şampiyonun trabzonspor olması dileğiyle eskişehirden sevgiler

Alihan Ertürk
08.04.2011, 15:27
Şuan yeniden gösteriyor haberi Lig TV, kadroyu bu haberde söylediler.

ozturk
08.04.2011, 15:29
Tolga
Selçuk-Colman
Yattara-Jaja-Alanzinho
Umut

bu kadroyla çıkarsak şimdiden geçmiş olsun..

Ömür Karadeniz
08.04.2011, 15:33
Bu medya 1 haftadır gs ekstra motive olacak diyor ya,tamamen hikaye.Adamlar eğer kendilerini affettirmek isteseydiler fenere 3 atar yollardılar.Bu maçı Trabzonsporumuzun çok kolay kazanacağını düşünüyorum maç sonu burdayım.

bASTURk
08.04.2011, 15:37
Ligtv kadro tahmini konusunda başarısızdır arkadaşlar geçen hafta da abuk bir kadro yazmışlardı.Yattara Alanzinho Jaja'yı 5'e 2 de oynatmaz Şenol hoca.

agora61
08.04.2011, 15:45
angut.com da açılan başlıkları ve yorumları okuyorum nedense biz çok rahatız şampiyonluk yarışında, onlar epey stresli

Helvacı61
08.04.2011, 15:47
bu maçı trabzon bence 1 farkla kazanacak inşallah biz de feneri mağlup ederiz puan farkınız 5 olur şampiyonun trabzonspor olması dileğiyle eskişehirden sevgiler
dileklerine katılmamak mümkün değil. şahsen aynı kanaatteyim eskişehir fenere fesler feslemesede canı sağolsun biz geyseye fesleriz

Yasin T.
08.04.2011, 15:48
Gs'nin bizi pek zorlayacağını düşünmüyorum.Normal şartlar altında yenebileceğimiz bir takım.Kendi futbolumuzu oynarsak galip geliriz.Umarım Konya maçındaki gibi öne geçipte geriye yaslanmayız.
Ayrıca maça Alan ile başlamamız gerektiğini düşünenlerdenim.Jaja efendi biraz akıllanması lazım.Bu takımın şampiyonluğa gittiğini hatırlar belki.
Allah yardımcımız olşun şimdiden.

inception61
08.04.2011, 15:50
ÇOK sıkılıyorum şu günlerde hayatıma heyecan lazım
şu pazar bi gelsede bir stres atsak vursak kırbacı ğs ve yavuklusu fenere:D

Eren Karaahmetoğlu
08.04.2011, 15:51
Umarım bu kadroyla çıkmayız demekten başka bir şey gelmiyor elimden.

Tangerine Dream
08.04.2011, 15:52
Ne çantada keklik, ne de çok zor bir maç. Gs, ligde hiçbir iddiası kalmamasından dolayı gol yedikten sonra çabuk bozulan bir takıma büründü. Bu yüzden ilk golü biz atarsak işimiz kolaylaşır diye düşünüyorum.

Ömer Faruk61
08.04.2011, 15:54
Şuan yeniden gösteriyor haberi Lig TV, kadroyu bu haberde söylediler.

Hangi Kadro?

Murat Aydın
08.04.2011, 16:02
Galatasaray şampiyonluğa oynadığımız her sene bir şekilde bize çelme takıyor.Durumları ortada onlarda kazanmak için çıkacaklar.Seyircisiz olması dezavantaj.Fakat rahat olmasada maç bizim strese gerek yok.

mehmetali61_55
08.04.2011, 16:13
Neden bilmiyorum ama içimde maçla alakalı kötü bir his var, medya galatasarayı adeta kamçılayarak motive ediyor.İki haftada alacağımız 6 puan bizi şampiyon yapacaktır diye düşünüyorum...

Tangerine Dream
08.04.2011, 16:14
Maçı kazandığımız takdirde derbilerde 6'da 5 yapmış olacağız ki en son bu başarıyı ne zaman elde ettiğimizi hatırlamıyorum.

Yaşar
08.04.2011, 16:18
Cana'nın oynamayacak olması güzel haber. Orta sahada hem sert futboluyla rakibi yıldırıyor, hem de sinir bozan bir oyuncu aynı Lugano gibi. Yerine inşallah Mustafa Sarp oynar.

Mert Oğuzlu61
08.04.2011, 16:21
cana ve neill oynamayacak diyorsunuzda nerde söylediler bunu ? basında hiç yazmıyor, lig tv de mi söylediler ? kesin miymiş ?

Yiğit SARI
08.04.2011, 16:25
Cana'yı LigTv'de söylediler. Neill'i bende görmedim.

talsuv61
08.04.2011, 16:28
cana ve neill oynamayacak diyorsunuzda nerde söylediler bunu ? basında hiç yazmıyor, lig tv de mi söylediler ? kesin miymiş ?

NTV spor da yazdı.

TS61_NL
08.04.2011, 16:30
Uefa kupasina katilma mucadelesi veren ve icerde oynadigi son 10 macta yenilgi yuzu gormeyen ve ligde 6.sirada bulunan Eskisehirsporun ligde 2.sirada bulunan fenerden puan yada puanlar almasi mi muhtemel yoksa ahi gitmis vahi kalmis, ligde 14 yenilgi almis, gelen giden samar oglananina dondurmus, lig tarihinin en kotu sezonunu yasayan ve ligde 13.!! sirada bulunan ve Trabzonsporumuzun onunde seyircisiz cikacak olan gsnin puan yada puanlar almasi mi muhtemel? Tamam bu mac derbi macidir ve her turlu sonuc cikabilir fakat bu maci kazanmamizin garantisi olmadigi gibi fbnin de eskisehir macinda 3 puan almasi garanti degildir!! Fakat medya ordusu tam anlamiyla gs-Trabzonspor macina yuklenmis durumda....!! Neredeyse gsnin ayaklarina kapanacaklar, ne olur fb icin oynayin diye, adi serefsizler!!

Murathan
08.04.2011, 16:32
Serkan'ın sakatlığı düzeldi mi ?

Yiğit SARI
08.04.2011, 16:35
Serkan'ın sakatlığı düzeldi mi ?

O oynayacak durumdaymış antremanlara başlamış. Burak belli değil.

Cihad Varlı
08.04.2011, 16:52
Cana ve Neill'i Bülent Ünder açıkladı .

Burçak
08.04.2011, 16:52
facebook ta dolanan bi resim :)

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/218132_10150157150424060_113318144059_6549218_5848 292_n.jpg

ama resimde Ğs nin kardeş takımmış gibi gösterilmesi yanlış olmuş. böyle yazmalarının sebebi belliki fenere cvp olsun diye. ama ne olursa olsun gese için kardeş lafı kullanılmamalı. gese de en az febe kadar şerefsizdir.

febeye verilecek cevap, üzülme karıcığım seni bi başkasıyla aldatmam olabilirdi.

10-61
08.04.2011, 16:53
Maçı kazandığımız takdirde derbilerde 6'da 5 yapmış olacağız ki en son bu başarıyı ne zaman elde ettiğimizi hatırlamıyorum.

Eğer kazanırsak ilk olacakmış Aydın abi:D

Mustafa Yüksek
08.04.2011, 16:54
Burçak abi ben o resme ayar oldum. Ğs bizim kardeşimiz olacak en son takımdır. Ülkenin en çirkef, en antipatik takımıdır.

Burçak
08.04.2011, 16:57
Burçak abi ben o resme ayar oldum. Ğs bizim kardeşimiz olacak en son takımdır. Ülkenin en çirkef, en antipatik takımıdır.

aynı düşünüyoruz Mustafa.
Bizim karımız fenerdir. gese ile aldatmayız onu.

prenha61
08.04.2011, 17:06
haber az önce gördüm flaş haber diye o zaman arda oynamayacak yada oynarsa sakatlanmayayaım diye asılmaz bence

Dün gece aniden İstanbul'a gelen Atletico Madrid Kulübü'nün başkanı Enrique Cerezos ile bugün Çırağan Oteli'nde bir araya gelen milli oyuncu İspanyol kulübü ile ön sözleşme imzaladı.

ozturk
08.04.2011, 17:08
haber az önce gördüm flaş haber diye o zaman arda oynamayacak yada oynarsa sakatlanmayayaım diye asılmaz bence

Dün gece aniden İstanbul'a gelen Atletico Madrid Kulübü'nün başkanı Enrique Cerezos ile bugün Çırağan Oteli'nde bir araya gelen milli oyuncu İspanyol kulübü ile ön sözleşme imzaladı.

Bu çok iyi olmuş.

yorumsuz6117
08.04.2011, 17:08
Arda'da oynamassa zaten :D

prenha61
08.04.2011, 17:11
haber mynet sporda renktaslarım

Hazar_
08.04.2011, 17:14
Cana oynamayacak.Neill ise bugün antrenmanın tamamında yer almış.Arda idmanı tamamlayamamış ağrı hissetmiş.
Ayrıca bütün yabancılar başta olmak üzere futbolcuların çoğunda sıkıntı varmış.
Haberler Bülent Ünder'in ağzından.

Arda'nın durumu artık psikolojik sanırım.Sene sonu ayrılacağını düşünüyorum bu yüzden kendini sağlam tutmak istiyor olabilir.

Mustafa Umut
08.04.2011, 17:20
eğer burak oynarsa gs seyricsinin olmaması kötü olur :D

Sefer A.
08.04.2011, 17:22

bunu yalanladi meneceri Ahmet Bulut, haber bu :

Haber: Hilmi SEVER
twitter.com/hilmisever (http://twitter.com/hilmisever)

Galatasaray (http://www.sporx.com/futbol/superlig/galatasaray/)'ın yıldız oyuncusu Arda Turan (http://www.sporx.com/arda-turan/)'ın menajeri Ahmet Bulut (http://www.sporx.com/ahmet-bulut/)'tan editörümüz Hilmi Sever (http://www.sporx.com/hilmi-sever/)'e özel açıklamalar. Bulut, şu an Atletico Madrid (http://www.sporx.com/atletico-madrid/) Başkanı Enrico Cerezos (http://www.sporx.com/enrico-cerezos/) ve Başkan Adnan Polat (http://www.sporx.com/adnan-polat/) ile bir görüşmeye daha gireceklerini ve bu görüşmenin yaklaşık iki saat süreceğini açıkladı. Bu görüşme az sonra başlayacak ve tüm detayları Sporx'te olacak.
Bulut, Çırağan Sarayı'nda sabahın erken saatlerinden beri görüşme halinde olduklarını, Arda Turan (http://www.sporx.com/arda-turan/)'ın ise belirtilenin aksine Çırağan'da değil, Florya'da olduğunu söyledi.
"ÖN SÖZLEŞME DİYE BİR ŞEY YOK"
Bulut, Arda (http://www.sporx.com/arda-turan/)'ın, Atletico Madrid (http://www.sporx.com/atletico-madrid/) ile ön sözleşme imzaladığı yönündeki iddiaları da yalanladı.
"TEKLİF 12,5 MİLYON AVRO'DAN YÜKSEK"
12,5 milyon Avroluk bonservis bedeli ödeneceği yönündeki haberlerle ilgili ise Bulut çarpıcı bir açıklamada bulundu. Arda (http://www.sporx.com/arda-turan/)'nın bonservisi için 12,5 milyondan çok daha fazla bir ücret önerildiğini ilk kez açıkladı.

DeAgLeMaNyAq
08.04.2011, 17:26
Cana'nın oynamayacak olması en çok Jaja'ya yarar. Tabii o da oynarsa. Arda'nın olmayacak olması da işimize gelir ancak diğer taraftan Pino-Kazım ikilisini unutmamak gerek. Bu ikiliyi durdurursak bize kolay kolay tehlike yaşatmazlar...

Ali YİĞİT
08.04.2011, 17:40
Cana'nın oynamayacak olması en çok Jaja'ya yarar. Tabii o da oynarsa. Arda'nın olmayacak olması da işimize gelir ancak diğer taraftan Pino-Kazım ikilisini unutmamak gerek. Bu ikiliyi durdurursak bize kolay kolay tehlike yaşatmazlar...

Kim oynuyo,oynamıyo hiç farketmez keşke tam kadro çıksalar biz bu adamları Türkiye kupasında yedek kadrolarını yenemedik niye çünkü basit gördük.Zor görmemiz için tam kadro çıkmaları lazım öyle olsun ki bizim topçular durumun zorluğunu anlasın.

İnşallah lakayıt davranmaz bazı futbolcularımız,Maçın kaderi bizim nasıl oynayacağımıza bağlı Gs'nin değil..

Ve belirteyim korkuyorum ...

Hürgün Aygün
08.04.2011, 18:01
Bence her şey bizim elimizde gerçek oyunumuzu oynarsak kazanırız gerçek oyundan kastım;Galatasaray çok kötü bir zamanda oyuncuları artık kazanmaları gerektiğinin farkında burda herkes ne kadar gücü yetmez dese de Galatasaray Galatasaray'dır kötü dönemden çıkışı bizim maç olarak görüyolar bizim futbolcular da inşallah Gs'nin son maçlarını kaale alıp maçı fazla önemsememezlik yapmazlar.

Yiğit Gayretli
08.04.2011, 18:04
Galatasaray bambaşka alemlerde. Bu maçı almamız gerek.

Vural Kuyumcu
08.04.2011, 18:05
facebook ta dolanan bi resim :)

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/218132_10150157150424060_113318144059_6549218_5848 292_n.jpg

ama resimde Ğs nin kardeş takımmış gibi gösterilmesi yanlış olmuş. böyle yazmalarının sebebi belliki fenere cvp olsun diye. ama ne olursa olsun gese için kardeş lafı kullanılmamalı. gese de en az febe kadar şerefsizdir.

febeye verilecek cevap, üzülme karıcığım seni bi başkasıyla aldatmam olabilirdi.
aslinda bu resmi düzenleyip dedini yazmak gerek burcak abi yaaaa:D:D

Armağan Dere
08.04.2011, 18:09
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=90373

Sakatlığı bulunan oyuncuların durumunun hemen hemen netleşmesinden sonra, teknik direktör Şenol Güneş'in sahaya süreceği 11'i belirlediği ifade edildi. Savunma hattını Serkan Balcı-Giray-Glowacki ve Piotr Brozek'ten oluşturacak olan tecrübeli teknik adamın; orta alanın ortasını sezon başından bu yana olduğu gibi Colman-Selçuk ikilisine emanet edeceği öğrenildi. Bu ikilinin önünde Alanzinho -Jaja ve Yattara'yı görevlendirmesi beklenen Şenol Güneş'in, ileri de ise Umut'a şans vermesi bekleniyor. Deneyimli teknik adamın, Burak'ın oynayacak duruma gelmesi halinde ise Yattara'yı yedeğe çekmesine kesin gözle bakılıyor.

Yattara-Alanzinho-Jaja..en azından biri yedeğe çekilmeli.Yoksa Ortasaha rakibe geçer

Mustafa Hazıroğlu
08.04.2011, 18:09
Cana'yı LigTv'de söylediler. Neill'i bende görmedim.
Balta da yok. Baroş zaten 3 maç cezalı