PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 28.Hafta | Galatasaray 0 - 1 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Fatih Öztürk
06.04.2011, 22:16
o yatağa fenerı atacaz haberlerı yok

ramazan-54
06.04.2011, 22:17
angutların gaza bakarmısınız. şerefsizin çocuklarıııııııı
o gazlar içinizde patlayacak yine adi köpekkkleeerrr
http://www.antu.com/AntuGorsel.aspx?ID=574
insanın ruhu bozuk olmasın herkesi kendi gibi sanar.

Mustafa Önder
06.04.2011, 22:17
61.sayfa şerefine
bordooooooooooooooooooooooooooooooo

tarsus
06.04.2011, 22:19
angutlar neyin yatışından bahsediyorlar?ferrari serefsizinin maçı satmasındanmı,gençlerbirliği maçındaki 3m açık ofsayttan attıkları goldenmi yoksa eski kalecileri satılmış serdarın en uç noktada yapmaya çalıştığı ama yapamamasına rağmen hakemin uydurduğu penaltı golündenmi,her maç saha kenarında taklalar atarak maçı izleyip oyuncularını motive eden yılmaz vuralın kendileriyle olan maçlarındaki put gibi sakin yatışındanmı neyden bahsediyorlar???bu angutların mahalle takımı gibi gelenin gidenin vurduğu cinconların bizi yenmelerini istemeleri en küçük ve en masum tabirle erkeğin o..... gibi bir yapıda olduklarını gösteriyor

Mustafa Umut
06.04.2011, 22:19
veeee sayfa 61
maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

ThePatriot61
06.04.2011, 22:20
Sampiyoooooooooooooooooooooooooooon?

hüseyin1975
06.04.2011, 22:22
Sallayin gitsin, Serefsiz her zaman Serefsizdir, nede olsa kaninda var.

Mustafa Ayazoğlu
06.04.2011, 22:23
antu çok yaratıcı. tebrikler.

galatasaray'ın gerçek kocası belli. galatasaray fenerbahçe'yi aldatıyor :)

Gökhan KAN
06.04.2011, 22:24
Antu kadar salak ve kendilerinin dışardan nasıl göründüğünü bilmeyen bir taraftar grubu görmedim. Çok salaklar harbiden..Geçenlerdeki küçük Emrah sızlanmaları neydi öyle. :)

Erdogan
06.04.2011, 22:27
onu bunu bilmem de bu macta engin oynarsa, cig yer galatasarayi...

atomania
06.04.2011, 22:27
Yok böyle bişey. Buna sadece kalın tarafımızla gülüp geçeriz ççç

bakalim bülent uygun bunlara karsi her zamanki gibi ne yapacak?

Mustafa Ayazoğlu
06.04.2011, 22:28
Fener yine puan yitirirse çok karışır
O halde Fenerbahçeliler bu hafta Galatasaray’ın Trabzon’dan puan alması, kendi takımlarının da Eskişehir’e puan vermemesi için dua etmeliler. Aksi takdirde, yani Fenerbahçe’nin puan kaybetmesi halinde, ortalığın çok karışacağına inanıyorum!

Uğur DÜNDAR
6 Nisan 2011
Hürriyet

Yeni yasa gereği bu yazısından dolayı suç duyurusu gerekir bu habere ! Alenen taraftarı tahrik etme. Hakemi baskı altına alma.

Trabzonspor'dan Uğur DÜNDAR'a kınama bekliyorum !!!

Yiğit SARI
06.04.2011, 22:29
bakalim bülent uygun bunlara karsi her zamanki gibi ne yapacak?

Eğer azcık klübünün menfaatini düşünüyosa vermez maçı. 4.'yle aralarında 4 puan var sadece

TheCrow
06.04.2011, 22:31
bu antep bugün kupaya havlu attığı icın haftaya fener maçına seve seve asılacak

eskişehirin Avrupa şansı da antepin kupayı almasına bağlıydı, şimdi 4. olmaları lazım, onlar da fener maçına mecburen asılacak.

TheCrow
06.04.2011, 22:33
Tonton Baskanimiz Lider oldugumuz günden itibaren yine hergün bol bol konusuyor.
Simdileri Kupalara Yillarca Ambargo koyacagimizi söylüyor.
Yahu Baskan ALLAH ASKINA SUS!
Biraz mütevazi ol ya, Sampiyon oldukdan sonra istedigin kadar konus.
Su Takim Sampiyon olamazsa UNUTMA ki bunun en büyük sorumlusu sen olursun.
Ama ALLAHIN IZNI ILE Sampiyon olacagiz.

Kardeşim adam dergiye baş yazı yazmış, ne deseydi, bizden bir pok olmaz mı deseydi, La Havle ve La Kuvvete yahu...

cerebrum
06.04.2011, 22:38
ooooooooooooooo 61 ooooooooooooooooooooooo

okg_53
06.04.2011, 22:41
Fener yine puan yitirirse çok karışır
O halde Fenerbahçeliler bu hafta Galatasaray’ın Trabzon’dan puan alması, kendi takımlarının da Eskişehir’e puan vermemesi için dua etmeliler. Aksi takdirde, yani Fenerbahçe’nin puan kaybetmesi halinde, ortalığın çok karışacağına inanıyorum!

Uğur DÜNDAR
6 Nisan 2011
Hürriyet

Yeni yasa gereği bu yazısından dolayı suç duyurusu gerekir bu habere ! Alenen taraftarı tahrik etme. Hakemi baskı altına alma.

Trabzonspor'dan Uğur DÜNDAR'a kınama bekliyorum !!!

Haysiyetsiz herif !!!

Uğraşın uğraşın. Son gülen iyi güler.

Eto'o
06.04.2011, 22:43
Hakan Ayazi vurmuslar

inadına_Trabzon
06.04.2011, 22:44
adamlar tarihlerinin en iyi sezonlarından birini geçiriyor ama hala ALTIMIZDA sürünüyorlar, onlarıda anlayın :D

Fatih Öztürk
06.04.2011, 22:49
kaşı uğurcuğum kaşı.son kaşıyan iyi kaşır.

Ömer Faruk61
06.04.2011, 22:53
61.sayfa hayırlı uğurlu gelir inşallah.Antep ve İbb maçları şampiyonu belirler.Antep kupadan elendi.

Helvacı61
06.04.2011, 22:56
fenerinde bu taktiğini herkes çözdü. yönetim içinden geçenleri. medyadaki yazarlarına yapıtırıyor. antipatik olmamak için nerde bir o. çocuğu varsa onu kullanıyorlar. hele bak bak fener puan kaybederse ortalık karışacakmış. ulan şerefsizin evladı fener puan kaybetsin de ortalık karışsın sanki sizi takan var

muharrematasoy
06.04.2011, 22:58
yahu şu liseli ergen züppelerin angut forumunu bırakın biz kendi işimize bakalım, BU SENE NASIL OLSA TRABZONSPOR ŞAMPİYOOOOOOOOON, çatlasınlar az bizde gaza gelek ucunda ölüm yok ya

BORDOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!

sanatik
06.04.2011, 23:02
angutların gaza bakarmısınız. şerefsizin çocuklarıııııııı
o gazlar içinizde patlayacak yine adi köpekkkleeerrr
http://www.antu.com/AntuGorsel.aspx?ID=574

komikler liderligi verdiler simdi yatak ile ilgilenmeye basladilar.

GULER
06.04.2011, 23:05
ZAVALLI angutlarin ne yapacaklarini sasirmislar. FIRTINA COK SERT esiyor cunku..

Mesut
06.04.2011, 23:08
Umarım Doktora yapılan saldırıdan etkilenmez takım

Cafer Bulur
06.04.2011, 23:09
Teknik direktör Şenol Güneş, çift kale maçta Tolga, Tayfun, Giray, Glowacki, Piotr, Selçuk, Ceyhun, Colman, Alanzinho, Yattara ve Umut'u as takımda oynattı.

Bu kadroyla oynarsak galip gelmemiz cok zor olur,gs favori olur.

Ömer Faruk61
06.04.2011, 23:12
Teknik direktör Şenol Güneş, çift kale maçta Tolga, Tayfun, Giray, Glowacki, Piotr, Selçuk, Ceyhun, Colman, Alanzinho, Yattara ve Umut'u as takımda oynattı.

Abi neden Tayfun hariç güzel kadro.Ben Yattaranın kadroda olmasına şaşırdım ama belki 1 son şans.

sanatik
06.04.2011, 23:13

gs nin kadrosunu merak ettim. Arda yok sanirim sari kart cezalisi oldugundan.

TheCrow
06.04.2011, 23:14
Abi neden Tayfun hariç güzel kadro.Ben Yattaranın kadroda olmasına şaşırdım ama belki 1 son şans.

Burak ve Serkan idmana katılmadığı için yerlerine illa biri oynayacaktı çift kale maçta, boş olmayacaktı ya bu mevkiler. Sadece onun için Yattara ve Tayfun oynamıştır. Yattara'ya son şans filan veremeyiz, onun ipiyle kuyuya inilmez, hele de bu zamanda hiç inilmez. Önce idmanda kendini göstersin sonra düşünülür.

Mesut
06.04.2011, 23:15
gs nin kadrosunu merak ettim. Arda yok sanirim sari kart cezalisi oldugundan.
cezalı sadece baroş
hakan balta sakat başka eksiği bulunmuyor

ertek_ts61
06.04.2011, 23:15
antu'ya girmeye bayılıyorum...inanılmaz bir ruh halindeler...:) çok korkuyorlar...bahaneler üretiyorlar...sızlanıyorlar..:) morali bozulan girsin tavsiye edelim....maça gelince çok zor bir maç olacak bizim açımızdan...yatış matış muhabbetleri bir yana gs her zaman böle durumlarda yenmişlerdir bizi...inşallah bu sefer tersi olur...Fener'in bu kadar sızlanmasının sebebi gerçekten çok korkmuşlar...çok basit bunu algılamak...
Kendi takımlarına güvenmiyorlar eskişehir de puan kaybedecekler umutları gs...:)
Herşey olabilir..eskişehir maçı 3 ihtimalli olduğu gibi bizim maçta 3 ihtimalli...Garanti olan birşey yok...Bizim avantajımız olduğu doğru ama çok az bir avantaj..dezavantaj olmaz inşallah lig sonuna kadar...
Zor ama kötü futbola son verip kalan 7 maçı babalar gibi kazanıp şampiyon oluruz inşallah...

Ömer Faruk61
06.04.2011, 23:16
Teknik direktör Şenol Güneş yönetiminde, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'ndeki çalışmaya Konyaspor maçında başına darbe alan Burak Yılmaz katılmadı.

Sakatlığı nedeniyle iki gündür çalışmalara katılamayan Serkan Balcı ise takımdan ayrı olarak koşu yaptı.

Bordo-mavili futbolcular, antrenmanda pas çalışmasının ardından yarı sahada çift kale maç yaptı.

Trabzonspor, yarın yapacağı antrenmanla Galatasaray maçının hazırlıklarını sürdürecek.

sanatik
06.04.2011, 23:28
cezalı sadece baroş
hakan balta sakat başka eksiği bulunmuyor

Birisi burda arda macda sari kart alirsa cezali duruma düsüyor demisti. Yanilmis anlasilan. Neyse önemli degil aslinda. Prestij icin sahaya cikan gs olacak karsimizda.

Cumartesi oynanacak Eskisehir-Fenerbahce macinin sonucuda etkileyecek maci.

Gökçebey
06.04.2011, 23:40
Arkadaşlar biraz daha sakin olalım lütfen. Forum kurallarına aykırı mesajlarla birbirimizi germeyelim. Önümüzde çok kritik 4 maç var.

The Ciks
06.04.2011, 23:50
şampiyon oluyoruz........

bu kadar basit...

ednan bey...

fenev in şampiyonluğuna vesile olursa...

geriye pekde birşey bırakmayacak olur...

replay...

bu takım şampiyon olur....

Gökçebey
06.04.2011, 23:52
gs gaza gelip de sezonu tek maçla kurtarma şansını fb maçıyla kaybetti. Bunlara 3'ten aşağı atmamalıyız. Son haftalardaki gol performansımızı düşünürsek 2 de iyidir. Gol yemeden tabi. Handikap olabilecek maç

tarsus
06.04.2011, 23:55
ilk 15 dk da umut saçmalamayıp 1veya 2 gol atarsa en az 3 farkla maçı alacağımıza inanıyorum.kalelerinde kim oynarsa oynasın çok zayıf olacaktır.yakaladıkmı isabet kaydedelim kesin yazarız

Eren Karaahmetoğlu
06.04.2011, 23:56
Serkan'la Burak yarın takımla birlikte çalışmalara başlar umarım. Bir gün daha gecikirse Şenol Hoca'nın 11'de şans vereceğini zannetmiyorum.

Son 4 gün.

Şampiyonluk yolundaki belki de en önemli zaferimize çok az kaldı.

:)

Muhammed
06.04.2011, 23:58
Jaja ve Pawel ikilisi beraber oynarsa kazanırız kesin. Ama Hoca'nın önce Pawel'in iyice moralini bozması gerekiyor. Şimdi iyi oynar felan sonra hocanın başına bela olur. Önce psikolojikmen bitirsin. Sonra oynattığında kötü oynar. Bir daha oynatmamak için bahanesi olur.

Selçuk Aydın61
07.04.2011, 00:04
sonuçda gese maçı ve sansımız tutmuyorbunlara benim tereddütlerim var ... içim kıpır kıpır maç bitene kadar böle yasamaya çalısacam.....

Medallion
07.04.2011, 00:05
0-0.5 olsun bizim olsun.

Rakip takimin teknik direktoru, yonetimi gidici. Futbocularin bir kismi da gidici. Futbolculari motive edecek herhangi bir sebep yok. Futbolculari strese sokacak herhangi bir sebep de yok. O yuzden cok rahat oynayacaklar. Bu da bize ters gelebilir. Cunki puana ihtiyaci olan biziz.

Ben GS teknik direktoru olsam, takimi genclerden cikaririm sahaya. Kendilerini gostermek isterler. Ama Insallah oyle olmaz.

3 puan bizim icin altin olur. FB nin ne yaptigi onemli degil. Biz kendi isimize bakmaliyiz. Kendi kaderimizi kendimiz cizmeliyiz.

Tunay ERDEM
07.04.2011, 00:08
sonuçda gese maçı ve sansımız tutmuyorbunlara benim tereddütlerim var ... içim kıpır kıpır maç bitene kadar böle yasamaya çalısacam.....

bende ne yediğimden tad alıyorum ne de içtiğimden.

feci tereddütlerim var.

geçse artık şu maç.

Medallion
07.04.2011, 00:09
gs gaza gelip de sezonu tek maçla kurtarma şansını fb maçıyla kaybetti. Bunlara 3'ten aşağı atmamalıyız. Son haftalardaki gol performansımızı düşünürsek 2 de iyidir. Gol yemeden tabi. Handikap olabilecek maç

Ikinci yaridaki tum galibiyetlerimiz tek gol farkla :) Ben iki fark ustunluk kurabilecegimizi dusunmuyorum. Boyle giderse cok insan kalpten gidebilir...

61_Hasan_69
07.04.2011, 00:10
Cayan Hüseyin dinleyip herkez bi kendine gelsin
http://www.youtube.com/watch?v=j5z1C5HEak0

Mustafa Önder
07.04.2011, 00:11
trabzonspor şampiyon olursa kuzu keseceğim :D

Uğur Ö.
07.04.2011, 00:14
Şenol Güneş oyun felsefesinden vazgeçmesin yeter .Hani şu 2.yarıdaki maçlarda gol attıktan sonra takımı geri çekmeler felan.Tabi gelene geçene yenilen bir takım olan gs nin bizi yenmesi her yönüyle bizim şampiyon olmamızı çok etkiler.Bu yüzden 1-0 ile yetinmemiz lazım 2 3 4 allah ne verdiyse :)

bordo61
07.04.2011, 00:15
Fener fena kışkırtıyor.

Gs hayatının futbolunu oynayacaktır bize karşı

Kimse rahat geçececeğini sanmasın

Mustafa Ayazoğlu
07.04.2011, 00:24
Galatasaray iç sahada 6 mağlubiyeti var. Bunların 5 inde ilk yarıları mağlup..

Galatasaray 0-2 Bursaspor
Galatasaray 2-4 Ankaragücü
Galatasaray 0-2 Manisaspor
Galatasaray 1-2 Beşiktaş
Galatasaray 0-2 Gençlerbirliği
Galatasaray 1-2 Fenerbahçe ilk yarı 1-0
İstanbul 3-1 Galatasaray ilk yarı 0-1
Ankaragücü 3-2 Galatasaray ilk yarı 0-1

Rakibin öne geçtiği hiç bir maçı kazanamamış. Hatta son haftalarda ilk yarı önde olmasına rağmen son dk maçı kaybetmiş.
Geriye düşsek bile son 20 dk çevirebiliriz.
Ama sıkıntıya sokmadan ilk yarı 1-0 ikinci yarı 2-0 temiz bir oyunla maçı almalıyız.

orkun kır
07.04.2011, 00:28
TRABZONSPOR öyle büyük bir takımdır ki...adamı önce bi alır 28yıllık kupa hasretini dindirecekken önce bi avans verir sonra hevesini kursağında bırakır soğuk su içirir...YETMEZ!!!!!!!! Çok geçmeden aynı adamı alır sahada it gibi koşturur yere yatırıp timsah yürüşü yaptırıp 2dk lık şampiyon eder sonrada çimlerin üzerinde ağlatır.bu kadarla kalmaz bide adamı ikiyüzlü yapıp birden fanatik gs li yapar...Başka Söze Gerek varmı..

Sami Kuk
07.04.2011, 00:29
Yaa bu angutlar harbiden gerizekalı argo konusmayı sevmem ınsanlarla ama bunlar harbiden mal:)

Diyorlar Antepin elenmesi iyi oldu uefa için saldırıcaklar Trabzona.Patlayacak Trabzona sanki sizle oynamıcaklar..
2 Hafta sonra Anteple oynucaksınız Bnce Antep Bursadan daha iyi oynur.Hem bursayı bursada yenmedımı bunlar..

Medallion
07.04.2011, 00:29
trabzonspor şampiyon olursa kuzu keseceğim :D

Ama dagitman lazim. Kendin kesip kendin yemem olmayacak degil mi? :)

Gökçebey
07.04.2011, 00:30
Ikinci yaridaki tum galibiyetlerimiz tek gol farkla :) Ben iki fark ustunluk kurabilecegimizi dusunmuyorum. Boyle giderse cok insan kalpten gidebilir...

2. yarı Avni Aker'deki ilk galibiyetimizle şeytanın bacağını kırdık. Bu sefer aşil tendonuna basıp 2 fark atarız.

Medallion
07.04.2011, 00:33
2. yarı Avni Aker'deki ilk galibiyetimizle şeytanın bacağını kırdık. Bu sefer aşil tendonuna basıp 2 fark atarız.

Insallah dedigin gibi olur, 2 fark atariz.

Mustafa Önder
07.04.2011, 00:36
Ama dagitman lazim. Kendin kesip kendin yemem olmayacak degil mi? :)
:
Abi babam imam sayılır biliriz bu işleri :D

Medallion
07.04.2011, 00:39
:
Abi babam imam sayılır biliriz bu işleri :D

Ben yine de hatirlatayim dedim :alkış:

Mustafa Önder
07.04.2011, 00:51
Ben yine de hatirlatayim dedim :alkış:

Eyvallah abim.
Biz adayalımda adağımızı.

guyus
07.04.2011, 00:53
Biz şampiyonluğa giderken bizi 4-2 yendikleri maçı hiç unutmuyorum inşallah bu maçta tamamen dağıtıcaz onları...:mad:

ilknurozmen
07.04.2011, 00:53
TRABZONSPOR öyle büyük bir takımdır ki...adamı önce bi alır 28yıllık kupa hasretini dindirecekken önce bi avans verir sonra hevesini kursağında bırakır soğuk su içirir...YETMEZ!!!!!!!! Çok geçmeden aynı adamı alır sahada it gibi koşturur yere yatırıp timsah yürüşü yaptırıp 2dk lık şampiyon eder sonrada çimlerin üzerinde ağlatır.bu kadarla kalmaz bide adamı ikiyüzlü yapıp birden fanatik gs li yapar...Başka Söze Gerek varmı..

He he :) süpper.

10-61
07.04.2011, 01:00
gecenin bu vakti ganzilisin videoları izledim tekrar tekrar iyice gaza geldim valla:D

10-61
07.04.2011, 01:01

çaldım ve facede paylaştım bile:D

ilknurozmen
07.04.2011, 01:04
Bu fener bostan nasıl çirkef bi takımdır ya.. Galataraylıları kışkırtmışlar forum sitelerinde.. fenersiz hava sahası istiyorum.. Lüzumsuz tüm fenerleri söndürelim.

Fatih Öztürk
07.04.2011, 01:06
ona buna yamulan,kadro kalıtesı futboluyla beraber kötü olan Galatasaray.ve karşısında armut toplamaya nıyetı olmayan Trabzonspor var.bucayla oynarız korkarım ama bu GS'de korkulacak bı taraf kalmamıs.çok ıyı değıl,vasat oynayalım ılk yarım saatte beyaz bayrağı çeker GS.

Trabzon-Spor-61
07.04.2011, 01:07
Uzun zaman sonra yine cok üstün futbol oynayacagiz ama maci alirmiyiz? orasi Umut ile Burakin becerisine bagli. Traftarsiz Galatasaray ile 55.000 taraftarli Galatasaray arasinda daglar kadar fark var! Bize karsi FBye oynadiklari futbolu sergileyemezler.

Allahim, 3 puan bizim olsun'da nasil olursa olsun.

Cihad Varlı
07.04.2011, 01:11
Serkan - Giray - Glowacki - Piotr

Burak - Selçuk - Colman - Engin

------------Alanzinho----------

-------------Umut-------------

İnşallah Burak ve Serkan yetişir .

cellchook
07.04.2011, 01:17
yattara oynayacaktır.

cellchook
07.04.2011, 01:21
stancudan korkuyorum.o herif her an garip bir şut çıkaracakmış gibi deplase oluyor içeriye.
glowacki ağır kalabilir.pino da oynarsa o bölgede sıkıntı yaşayabiliriz.
aleyhimize penaltının çalınabileceği pozisyonların sıklıkla meydana geleceği bir maç olur.

allah utandırmasın.

Sami Kuk
07.04.2011, 01:23
Ulan vermediler vermediler..Geldiler Rize Maçını Pazar Saat 19:00 a verdiler:)Maçta Rizede.. Hay ben Sizin

Hangi Maçı tercih etsem biLmiyorumki..Ne yapayım arkadaşkar.Rize ağır basıyor ama karar vermedim:)

Yiğit Gayretli
07.04.2011, 01:25
stancudan korkuyorum.o herif her an garip bir şut çıkaracakmış gibi deplase oluyor içeriye.
glowacki ağır kalabilir.pino da oynarsa o bölgede sıkıntı yaşayabiliriz.
aleyhimize penaltının çalınabileceği pozisyonların sıklıkla meydana geleceği bir maç olur.

allah utandırmasın.

Küçümseme hatasına düşmeden; Galatasaray'ın yabancılarından bir şey bekleme, yerlilerindense hiçbir şey...

Fatih Öztürk
07.04.2011, 01:26
Sami kuk... Gözün rize aklın arenada olsun:)

cellchook
07.04.2011, 01:27
Küçümseme hatasına düşmeden; Galatasaray'ın yabancılarından bir şey bekleme, yerlilerindense hiçbir şey...

bu durumda maçı 5-0 almamız gerekiyor.
temkinli olalım,kazanalım sevinmeyelim.
televizyonlarda yanıp sönen "şampiyon trabzonspor" yazısını görünce sokaklara dökülelim,son gülelim iyi gülelim.

Yiğit Gayretli
07.04.2011, 01:30
bu durumda maçı 5-0 almamız gerekiyor.
temkinli olalım,kazanalım sevinmeyelim.
televizyonlarda yanıp sönen "şampiyon trabzonspor" yazısını görünce sokaklara dökülelim,son gülelim iyi gülelim.

Ben Allah'ın izniyle şampiyon olduktan sonra, estetik ameliyatla dudak kenarlarımı kulaklarıma sabitletmeyi düşünüyorum...

irfanb
07.04.2011, 01:35
Fener Eskisehirde puan kaybedecektir.
Bu hafta fark 4 olur diyorum.

Yaşar
07.04.2011, 01:39
Maç gün geçtikçe daha zor bir hal alıyor. Medyasından, Fb takımına ve taraftarına kadar herkes bu maça odaklanmış ve her türlü psikolojik oyunu oynuyorlar. Saha dışı faktörler maçı zor hale sokuyor. Saha içerisinde yenilme gibi bir ihtimal yok halbuki.

fırtına4161
07.04.2011, 01:43
Ts cok rahat jaja yine serveti hallac pamuguna cevirir farklı alırız bu macı

Yiğit Gayretli
07.04.2011, 01:54
Bu arada Barcelona bu akşam bize karşı hazır olduğunun sinyallerini verdi...

Cihad Varlı
07.04.2011, 01:55
Alan mı Jaja mı ?
Umut mu Pawel mı ?

Fatih BALTA
07.04.2011, 01:57
İkili diyaloglar her nekadar güzel sonuçlanmış olsada konu dışı olduğu için silinmiştir.
Kaldığımız yerden sakince devam edelim arkadaşlar.

Yiğit Gayretli
07.04.2011, 01:58
Alan mı Jaja mı ?
Umut mu Pawel mı ?

Emin ol Şenol Hoca'nın kafasındaki yegane iki soru da bu.

irfanb
07.04.2011, 02:00
Alan mı Jaja mı ?
Umut mu Pawel mı ?

Serkan mı Tayfun mu?
Burak mı Yattara mı ?

Cem Akyüz
07.04.2011, 02:01
Selçuk Colman ve Tolga hariç kimsenin yeri belli değil sanırım :)

Yiğit Gayretli
07.04.2011, 02:02
Selçuk Colman ve Tolga hariç kimsenin yeri belli değil sanırım :)

Giray ve Glo da garanti. Ayrıca ben Yattara'ya da garanti gözüyle bakıyorum ve üstün bir performans bekliyorum. Öyle bir his sadece.

Mustafa Yüksek
07.04.2011, 02:05
cccEngin Reisccc Çılgınlar gibi oynayacaktır. 11 çıkar mı bilmem ama en geç 2. yarı oyuna girmeli:)

Cihad Varlı
07.04.2011, 02:06
Serkan mı Tayfun mu?

Ölümüne Tayfun abi . :)

Sami Kuk
07.04.2011, 02:06
Büyük İhtimal kadro bu..İyide Olmuş Jaja'yı kesmekle iyi etmiş.Kendine çeki düzen versin az

------------ Tolga-------------

Tayfun -- Giray -- Glowacki - Piotr

----Selçuk--Ceyhun -- Colman---

Yattara------------------Alanzinho(Engin)

--------------Umut--------------

Cihad Varlı
07.04.2011, 02:08
Yattara bu sene sadece bizi kandırdı , başka hiç birşey yapmadı .
Saha dışında konuşup , sahada gezindi durdu .
Şimdi böyle bir maça ona nasıl güvenebiliriz ki ?
Umarım Yattara ile başlamayız , ona olan bütün güvenim gitti .

FC-ST-PAULI-61
07.04.2011, 02:09
Ceyhun mu ? Bende iyi pas yaparak pozisyonlara gireriz diye düsünmüstüm

DeAgLeMaNyAq
07.04.2011, 02:12
Burak'ın hâla antrenmanlara çıkamıyor olması durumunun ciddiyetini gösteriyor. Bugün tomografisi çekilecekti ne oldu acaba? 2 gün daha antrenmanlara çıkmazsa muhtemelen kadroya alınmayacaktır. Serkan'ın koşulara başlaması önemli. Onun da 2 gün içerisinde takımla çalışmalara katılması lazım. Jaja'nın as takımda oynamaması sürpriz değil. Oynarsa da Yekta-Cana ikilisinin kendisini çok rahat durdurabileceğini düşünüyorum. O mevkide yerine Alanzinho oynamalı. Ceyhun'un maç içerisinde nasıl bir performans sergileyeceğini tahmin edemiyoruz. Selçuk-Colman'ı rahatlatatabilir de, yaptığı gereksiz faullerle takımı da yakabilir. Ben yine de maça Engin'le başlamamız gerektiğini düşünüyorum. Ama hoca hazır görmüyor demek ki. Burak'ın olası yokluğunda Yattara son şansını kullanacak. Bu anlamda kendini ispatlama çabasında başarılı olursa maçın kahramanı ilan edilebilir. Ama yine olumsuz bir manzara sergilerse bileti kesilecektir...

Yiğit Gayretli
07.04.2011, 02:13
Büyük İhtimal kadro bu..İyide Olmuş Jaja'yı kesmekle iyi etmiş.Kendine çeki düzen versin az

Buradan Ceyhun'u çıkarıp Engin'i koyduğumuzda, kanımca sahaya çıkacak 11'i bulmuş oluruz.

Yaşar
07.04.2011, 02:13

Bugünkü taktik idmanda oynyan as takım bu şekildeydi. Ama ben Serkan ile Burak'ın maça yetişebileceğini düşündüğümden; tek muallak Alanzinho ile Jaja pozisyonunda oluyor.

Yiğit Gayretli
07.04.2011, 02:15
Bugünkü taktik idmanda oynyan as takım bu şekildeydi. Ama ben Serkan ile Burak'ın maça yetişebileceğini düşündüğümden; tek muallak Alanzinho ile Jaja pozisyonunda oluyor.

Burak hala daha antrenmanlara katılamadı. As kadroda başlaması zor.

Cihad Varlı
07.04.2011, 02:21
Onur - Burak - Egemen - Serkan olsaydı %100 kazanırız derdim .
Ama şuan bir kuşku var içimde .

Yaşar
07.04.2011, 02:29
Burak hala daha antrenmanlara katılamadı. As kadroda başlaması zor.
Fb'de her maçtan önce Gökhan Gönül için aynısı deniliyordu ama her maç oynuyor adam. Bence oynar.

seyduna_efil
07.04.2011, 02:32
şenol hoca bugunki antremanda as kadroda jaja-alanzınho-yattara üçlüsünü beraber oynattı..forvett yine umut var..defansın solunda brozek oynadı..muhtemelen kadro bu şekilde olacak,tabı burak ıyıleşirse yattara yedeğe çekilir..

Mustafa Yüksek
07.04.2011, 02:33
Fb'de her maçtan önce Gökhan Gönül için aynısı deniliyordu ama her maç oynuyor adam. Bence oynar.

Kanama riski varsa riske edilemez. Sonuçta sakatlığı adele sakatlığı değil. İnş. ciddi bir şeyi yoktur Burak'ın. Antreman eksiği olsa da fizik olarak güçlü olduğundan pek sorun olmaz zaten.

r9emre
07.04.2011, 02:40
Boş yere yazmaya gerek yok kesinlikle aynı ilk 11 ile çıkacağız bence sadece Serkan yerine Tayfun oynar.Burak yetişir maça diye düşünüyorum.Engin yine yedek bekler gibime geliyor.

sametaydin
07.04.2011, 03:20
Bu maçı alırsak bence %70 şampiyon sayılırız. Tabi bunu söylerken fbnin esese kesin puan kaybedeceğini düşünerek söylüyorum. Emre, dia ve selçuksuz fb yani ortasahası iyi olmayacaktır. Orta sahası iyi olmayan takımda zor maç kazanır. Bu maçı alalım keyfimize bakalım.

Mustafa Önder
07.04.2011, 03:40
Gel maç günü gel....

Yusuf BALCI
07.04.2011, 05:27
Kurulan kadrolarda Egemen'in adı neden geçmiyor?

POYRAZ
07.04.2011, 05:43

Malesef gecen hafta Konyaspor macinda sari kart görüp
cezali duruma düstü renkdas.
Tamda böylesine zorlu bir mac arefesinde.

Yusuf BALCI
07.04.2011, 06:42
Malesef gecen hafta Konyaspor macinda sari kart görüp
cezali duruma düstü renkdas.
Tamda böylesine zorlu bir mac arefesinde.

Staddan izleyince böyle ince ayrıntılar kaçıyor işte :) saol renkdaş.

bmtr
07.04.2011, 07:55
Burak'ın hâla antrenmanlara çıkamıyor olması durumunun ciddiyetini gösteriyor. Bugün tomografisi çekilecekti ne oldu acaba? 2 gün daha antrenmanlara çıkmazsa muhtemelen kadroya alınmayacaktır. Serkan'ın koşulara başlaması önemli. Onun da 2 gün içerisinde takımla çalışmalara katılması lazım. Jaja'nın as takımda oynamaması sürpriz değil. Oynarsa da Yekta-Cana ikilisinin kendisini çok rahat durdurabileceğini düşünüyorum. O mevkide yerine Alanzinho oynamalı. Ceyhun'un maç içerisinde nasıl bir performans sergileyeceğini tahmin edemiyoruz. Selçuk-Colman'ı rahatlatatabilir de, yaptığı gereksiz faullerle takımı da yakabilir. Ben yine de maça Engin'le başlamamız gerektiğini düşünüyorum. Ama hoca hazır görmüyor demek ki. Burak'ın olası yokluğunda Yattara son şansını kullanacak. Bu anlamda kendini ispatlama çabasında başarılı olursa maçın kahramanı ilan edilebilir. Ama yine olumsuz bir manzara sergilerse bileti kesilecektir...

Burak'in gectigimiz macta cikmadan once agzindan kufur gibi birseyler cikti gibime geldi. Bence bunu Senol hoca'da gordu. Bence Burak'i Senol hoca disarda tutarak, tavrini gosterecek.

Ali İhsan
07.04.2011, 08:38
Burak'in gectigimiz macta cikmadan once agzindan kufur gibi birseyler cikti gibime geldi. Bence bunu Senol hoca'da gordu. Bence Burak'i Senol hoca disarda tutarak, tavrini gosterecek.

Burak tedbir amaçlı idmanlara çıkmıyordu. Muhtemelen bugünden itibaren idmanlara çıkar ve oynar. Şenol hoca zor zamanlarında sahip çıkarak Burak'a karşı tavrını gösterdi zaten.

CAFER ÖZER
07.04.2011, 09:01
Dün Kupada BJK G.ANTEP maçını izleyipte Fark atması gereken G.Antepin fark yemesini gördükten sonra Maç ile ilgili yorum yapmayacağım.
Futbolda her sonuç var.
Eğer süpriz yaşamak istemiyorsan Gol atacaksın,
G.Antep 5-6 net pozisyona girdi 1 gol atamadı,BJK hiç pozisyon bulamadan 3 gol attı.
Eğer gol atmada sorun yaşamaz isek maçı alırız ama eski maçlardaki gibi golleri kaçırısak iş zor.

Asi Çaykaralı61
07.04.2011, 09:16
Serkan eğer bu maçda sakatlığı dolayısıyla oynayamayacaksa sağ bekde bence Piotr oynamalı

Asi Çaykaralı61
07.04.2011, 09:19

Egemen kart cezalısı olduğu için kadrolarda yer almıyor

ozturk
07.04.2011, 09:27
angut.com un giriş sayfasına bakın!!!

oktay61
07.04.2011, 09:32
Boş yere yazmaya gerek yok kesinlikle aynı ilk 11 ile çıkacağız bence sadece Serkan yerine Tayfun oynar.Burak yetişir maça diye düşünüyorum.Engin yine yedek bekler gibime geliyor.

Sadece Serkan yerine Tayfun oynamak demek bu kadar kolaymı, Tayfun u Arda Turan'ın karşısında hiçmi izlemedin ki üstelik arda bu maça büyük bir hırsla başlayacak Adnan Polata cevap olsun diye. Ben olsam Tayfun'a maç saatinde istanbula giriş yasağı koyardım

Barış Burak
07.04.2011, 09:35
angut.com un giriş sayfasına bakın!!!

yatma olayı değil mi:)

abi bunlar varya tam kızkardeşler ya:) geçen sene fb maçından önce gsfans.com die bi site giriş sayfasına,şezlonga bi hamsi koymuş ve şimdi yatma zamanı die başlık koymuştu.güya biz fenere yatacaktık.

Allah büyük,şindi gs fenerin diline düştü şimdi yatma zamanı die,gün gelir fb de başkasının diline düşer.çünkü bunlar tek gecelik ilişkiler takımı.eğlenilecek takımlar bunlar,kendileri gibi her takımın yattığını düşünüyorlar...

Trabzonspor yatmaz.kimseyi de rızasıyla bile olsa yatırmaz:) Trabzonun adalet terazisi şaşmaz,şaşmadığı içinde böyle konularda bezi olmaz:)

Yiğit SARI
07.04.2011, 09:57
http://www.footballuser.com/Formations/2011/04/91060_Trabzonspor.jpg

Egemen'in cezalı olması o kadarda mühim değil aslında. Glowacki & Giray çok iyiler. Ama Serkan ve Burak umarım oynayacak durumda olurlar.

MİSSE_MİSSE
07.04.2011, 10:05
serkan---giray---glo---piotr
------selçuk-----colman----
--umut-----alan(caca)------engin
-----------pawel----------

Ali YİĞİT
07.04.2011, 10:41
Yahu bırakalım Antu'yu biz kendi işimize bakalım.Sanki bu yaptıkları ilkmiş gibi sövüyoruz.Ayinesi iştir kişinin lafına bakılmaz fenerbahçe taraftarı yıllardır böyle benim yeğen hariç belki benden korktuğu içindir bilmiyorum :D

inşallah kazanırız inşallah selçuk kart görmez..

Bu arada Burak Yılmaz kesin oynuyor sağlık bakımından bi sorunu yok ha takımla çalışmadı bi kaç gün belki o yüzden kadroda olmayabilir.

Serkan ise riske edilmez o kanatta kesin tayfun oynar piotr solda oynar.

Allahım sen bize yardım et şampiyon olalım bu sene...

Süleyman Eruyar
07.04.2011, 11:00
Anlayın onları,

ne sinir bozucuyuz onlar için,

http://www.youtube.com/user/ganzilistv#p/a/u/0/EatrEdcl4iA

Yiğit SARI
07.04.2011, 11:07
http://www.youtube.com/watch?v=EatrEdcl4iA&feature=channel_video_title

Çok güzel gerçekten

Hami KüçüKAslaN
07.04.2011, 11:46
Anlayın onları,

transformers müziğide şahane oturmuş videoya

Aytaç Çakıroğlu
07.04.2011, 11:51
Anlayın onları,

harika ötesi olmuş. tüylerim diken diken oldu

Celal Demir
07.04.2011, 11:52
bizde engelli olduğu için izleyemiyoz videoları maiille gönderbilecek olan varsa sevinirim...

Yiğit SARI
07.04.2011, 11:58
Lazkopat renktaş facebook kullanıyosan :

http://www.facebook.com/ganzilistv?ref=ts

Burdan da izleyebilirsin.

Celal Demir
07.04.2011, 12:08
Lazkopat renktaş facebook kullanıyosan :

http://www.facebook.com/ganzilistv?ref=ts

Burdan da izleyebilirsin.

malesef her şey engelli :S

halil ibo
07.04.2011, 12:41
Bunlar kuş familyasından olup gözlerinde de tavuk karası olduğu için :) göremezler gerçekleri.
Tarihinin en aciz ve zavallı cinconunun bırakın yatmayı,uzanabilmesi bile zor.
Hani büyük konuşmak istemiyorum ama Antalya'nın 3 attığı takım karşısında 4-5 gollü kazansak bile (normal şartlarda fark yapacağımızı düşünüyorum) kimse ağzını açamaz satış oldu diye.
Ama bizimkiler bir tane atıp yine bize ecel terleri döktürürler son dakikalarda ama olsun,
1-0 olsun bizim olsun.

Emre Dumangöz
07.04.2011, 13:08
antu nun girişi gördünüzmüvalla duygulandım :D

bir çocuhum olsun istiyorum senden adı fenerbahce olsun zahahaha :D bunu yazın bi kenara pankart yapın :D

Mesut
07.04.2011, 13:21
jajasız maça çıkılmaz.
jaja son maçda kötü oynadı ancak jaja bir hareket ile maçı kazandıracak kapasitede ilk yarı bakdın olmuyor devrede çıkarırsın alanzinhoyu alırsın zaten şenol hoca öyle yapıyor genelde.
Ama jajasız çıkmamak gerek

irfanb
07.04.2011, 13:21
antu`ya ;
Yatak odasının mahremiyeti vardır.
3.şahısları ilgilendirmez.
Röntgenciler sizi...

Emre Dumangöz
07.04.2011, 13:22
senden çocuhum olsun istiyiorum adı fenerbahce olsun

Tahsin Ağaoğlu
07.04.2011, 13:36
http://www.youtube.com/watch?v=EatrEdcl4iA&feature=channel_video_title

Çok güzel gerçekten

tüylerim diken diken oldu ya of ya süper bi duygu

Ünal Cumhur
07.04.2011, 14:07
cale gol atar

Turgay Atalay
07.04.2011, 14:31
Yemin ediyorum bu fenevliler süzme sa..k. Boşuna kuş beyinli demiyorlar bunlara:)

Harun-61
07.04.2011, 14:38
antu güya piskolojik baski yapiyor :)

vayy koclarim benim, aci cekin bakim :)

Buraaaak Yilmaaaaaaaaaaz ! :D

exelans_25
07.04.2011, 14:39
gaz pompalasanız da fenerliler şunu unutmayın eskişehir size çakacak biz de gs ye

Yiğit Gayretli
07.04.2011, 14:51
Biz de o Fener'e destek veriyoruz. Sabahtan beri Facebook'da Bize Her Yer Trabzon, Bize Artık Facebook da Trabzon gibi sayfalardan "Kolay mı Cimbom Kümede Kalmak ?" isimli videolar yayınlanıyor, paylaşılıyor. Hakikaten salağız ! Bu kadar acemilik olur mu be.

Samet Yildirim
07.04.2011, 15:03
Kadro icin fazla ugrasmaya gerek yok.

-------Tolga------
Serkan-Giray-Glo-Cale
-----Selcuk-Colman---
-Burak--Jaja----Piotr
---------Umut-------

Burak yok ise ya yattara yada pawel(umut sag gecer) oynar..
Alanzinho sonradan girmeli..
Serkan oynayabilecekdir diye düsünüyorum..

oflubektas
07.04.2011, 15:04
Aman kişilik bozukluğu yaşayan muhterem fenerlilerin yaptıklarını dikkatle takip edelim. Hiç onların sitesinden çıkmayalım. Feyz alalım, olmazsa cevap yetiştirelim. Ancak iş maça gitmeye gelince evde haböle sükut sükut oturalım, tamam mı kardeşler ?

Son şampiyonluğumuzda (1984) bizimkiler fenerbahçe Dereağzı Tesisleri'nden fener bayrağını indirip yerine Trabzonspor bayrağını asmıştı. Hem de güpegündüz. Şampiyon olursak delikanlı olan Bağdat Caddesi'nde tur atar. Yarış böyle yapılır. "Bize Her Yer Trabzon" sloganı böyle hayat bulur. Gerisi fasa fiso...

Mustafa ÖZDEMİR
07.04.2011, 15:08
gs zaten zor durumda .bundan faydalanmalıyız...

Yiğit Gayretli
07.04.2011, 15:09
Aman kişilik bozukluğu yaşayan muhterem fenerlilerin yaptıklarını dikkatle takip edelim. Hiç onların sitesinden çıkmayalım. Feyz alalım, olmazsa cevap yetiştirelim. Ancak iş maça gitmeye gelince evde haböle sükut sükut oturalım, tamam mı kardeşler ?

Son şampiyonluğumuzda (1984) bizimkiler fenerbahçe Dereağzı Tesisleri'nden fener bayrağını indirip yerine Trabzonspor bayrağını asmıştı. Hem de güpegündüz. Şampiyon olursak delikanlı olan Bağdat Caddesi'nde tur atar. Yarış böyle yapılır. "Bize Her Yer Trabzon" sloganı böyle hayat bulur. Gerisi fasa fiso...

Ağzına, diline, eline, gözüne, gönlüne sağlık. İmza nereye atılıyor...

inception61
07.04.2011, 15:11
maç sonucu +18 aşırı şiddet ve erotik sahneler içerebilir:D
yani sonuçta hepsi aynı yolun yolcuları bu istanpıul takımlarının
yeneriz ve ezeriz

Gökhan Döner
07.04.2011, 15:12

Ya hasan ne etun öyle heee
çok güzel yazmışsın.

SinopLu 61
07.04.2011, 15:12
Trabzonspor Maçtan Önce istanbul Tuzlada Açılışamı Katılacak ?

abcabca
07.04.2011, 15:23
Sabri baba bu maçta keşke oynayabilse :D

Cihad Varlı
07.04.2011, 15:23

Şampiyon olursak , Kadıköy'e girer , çıkarız abi zaten . :)

Helvacı61
07.04.2011, 15:39
tabiki de girecez o günü bekliyoruz zaten. bundan kimin şüphesi varki

Helvacı61
07.04.2011, 15:43
Biz de o Fener'e destek veriyoruz. Sabahtan beri Facebook'da Bize Her Yer Trabzon, Bize Artık Facebook da Trabzon gibi sayfalardan "Kolay mı Cimbom Kümede Kalmak ?" isimli videolar yayınlanıyor, paylaşılıyor. Hakikaten salağız ! Bu kadar acemilik olur mu be.
onları yapanlarda fenerlidir. bunu anlamayacak ne var.

Gökhan Döner
07.04.2011, 15:43

O günü hayırlısıyla bir görelimde arkadaşlar sonrası zaten kendiliğnden gelicek

nuri45
07.04.2011, 15:47
serkan ve burak oynayabilirlermis gs macinda. Ligtvde futbol gündeminde sölediler.

Uğur KÜÇÜK
07.04.2011, 16:16
22 mayıs gunu ŞAMPİYON olmamız ümidiyle....
ADANA dan BORDOOOOOOOOOOOOOOOO

Ali YİĞİT
07.04.2011, 16:19
22 mayıs gunu ŞAMPİYON olmamız ümidiyle....
ADANA dan BORDOOOOOOOOOOOOOOOO

Beyoğlu'ndan MAVİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

logitech
07.04.2011, 16:24
eşekten bir günde yarış atı olmaz. :)

Cihad Varlı
07.04.2011, 16:29
İstanbul yandı .

Uğur KÜÇÜK
07.04.2011, 16:36
23 mayısta finallerim başlıyor ama sımdıden 20 mayıs ıcın ADANA'dan ucak bıletımı aldım SAMSUN'a..
oradan da ALLAH nasip ederse karayoluyla KARABUK'e...
bana ŞAMPIYONLUGA ulasmamıza kesın gozuyle baktıran ınancı,şevki,hırsı,isteği,kanının son damlasına kadar mucadeleyı verdıren basta futbolcularımız olmak uzere tum teknık heyetımıze teşekkürlerimi bir borç bilirim...
stada gıremesem de o stadın onunde olup ŞAMPİYON TRABZONSPOR diye haykırmayı 22 yıldır beklıyorum...
ALLAH bize bu sevinci yaşatan herkesten razı olsun,sonunda mutlu sonla bitirmeyi nasip etsin....

Nonserviam
07.04.2011, 16:41
Ne olursa olsun yenmemiz lazım, birde burağın oynaması için gereken yapılsın.

kudu_61
07.04.2011, 16:43
Haydi fırtınam ESe ESe yıkalım İstanbulu birkez daha unutma unutturma istanbulun 3 kız kardeşi var onlar birbirleri için ölürler sakın aldanma çık sahaya futbolunu oyna yapman gerekeni yap tost olsunlar sen bakma yatacak hikayesi uyduran angutlara onlar kız kardeş onların ikisi de istanbulun köy takımı biri mecidiye biri kadının kızları aklından çıkarma İSTANBULU FATİH FETHETTİ.... HAYDE İSTANBULU BİRKEZ DAHA FETHETMEYE

mda61
07.04.2011, 16:44
23 mayısta finallerim başlıyor ama sımdıden 20 mayıs ıcın ADANA'dan ucak bıletımı aldım SAMSUN'a..
bana ŞAMPIYONLUGA ulasmamıza kesın gozuyle baktıran ınancı,şevki,hırsı,isteği,kanının son damlasına kadar mucadeleyı verdıren basta futbolcularımız olmak uzere tum teknık heyetımıze teşekkürlerimi bir borç bilirim...
stada gıremesem de o stadın onunde olup ŞAMPİYON TRABZONSPOR diye haykırmayı 22 yıldır beklıyorum...
ALLAH bize bu sevinci yaşatan herkesten razı olsun,sonunda mutlu sonla bitirmeyi nasip etsin....

Allah utandırmasın. O stad yıkılacak sanırsam, tanıdığım tüm Trabzonsporlular o maça gitmeyi planlıyor :)

Muhammed
07.04.2011, 16:47
Şenol Hoca bizi şaşırtacak bir kadro ile çıkacak sanırım. 3'lü orta saha Selçuk-Ceyhun-Colman. Önlerinde Alanzinho ve Yattara. Forvet ise her zamanki gibi Umut.

Emirhan Makul
07.04.2011, 16:47
Burak bugün idmana çıktı mı ? Bence günün en önemli sorusu bu ?

Cihad Varlı
07.04.2011, 16:48
Karabük maçının Olimpiyat'da olma ihtimalini unuttunuz mu ?
Yoksa bu düşünce iptal oldu da benim mi haberim yok ? :)

Uğur KÜÇÜK
07.04.2011, 16:51
Karabük maçının Olimpiyat'da olma ihtimalini unuttunuz mu ?
Yoksa bu düşünce iptal oldu da benim mi haberim yok ? :)

karabük yönetiminin o önerisi kesin olarak reddedıldı tff tarafından ...:)
yanı kısaca mac karabuk te kardesım:)

Kaan
07.04.2011, 16:53
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6970-1N8Z0I1L.jpg

Şu fotoğrafın çekildiği seneyi bilen var mı? Tahmini olsa da olur.. Yeri değil ama acil biraz. :o

muharrematasoy
07.04.2011, 16:57
1976 senesi, futbolcu Turgut Ayaz

ESER
07.04.2011, 17:01
1976 senesi, futbolcu Turgut Ayaz

Turgay Sermercioglu degil mi o fotodaki?

Merve H.Oğlu
07.04.2011, 17:01
Doktor: Bak Burak sahada kalırsın!
07 Nisan 2011 / 15:43
Burak Yılmaz'a doktorundan şok uyarı.

Bir ay için burnu iki yerden kırılan ve başı yarılan Burak'a doktorlardan uyarı geldi: Bir ay için burnu iki yerden kırılan ve başı yarılan Burak'a doktorlardan uyarı geldi: "Oynamak istiyorsun ama sağlığına dikkat et. Bu kafayla sahada kalırsın"
Bir ay içinde önce burnu iki yerden kırılan, son olarak Konyaspor maçında başı yarılan ve oyuna sargılarla devam eden Burak Yılmaz, Galatasaray maçında "Mutlaka forma giymek istiyorum" derken, doktorlar kontrolü elden bırakmıyor.
Kafatasında kesik sonrasında oluşan ödemi kontrol eden doktorlar, gün aşırı çektikleri filmlerle oyuncunun durumunu yakından takip ediyorlar.
Bu arada Burak'ın Galatasaray maçına kask takarak da çıkabileceği öğrenildi.

Haber61

Bu nasıl bir haberdir ya! :confused:

Yiğit SARI
07.04.2011, 17:06

Şu fotoğrafın çekildiği seneyi bilen var mı? Tahmini olsa da olur.. Yeri değil ama acil biraz. :o

Efsane sağ bekimiz Turgay Semercioğlu zorlu bir Fenerbahçe maçında alnının açılmasına rağmen mücadeleyi bırakmadı ve şampiyonluğun Bordo-Mavili renklere gelmesinde önemli rol oynadı.,

Şampiyon olduğumuz yıllardan biri olsa gerek :D 1983-84 galiba

DeAgLeMaNyAq
07.04.2011, 17:11
Burak bugün idmana çıktı mı ? Bence günün en önemli sorusu bu ?

Antrenman 1 saat sonra. Çıkacağını pek düşünmüyorum ama çıksa bile sadece koşu yapar...

Şenol Altunsoy
07.04.2011, 17:13

1982-1983 Turgay Semercioğlu sanırım :)

Ömer Faruk61
07.04.2011, 17:15

Kardeşim Samsundan Karabüğe gitmek Ankaradan Karabüğe gitmekten daha zor.Neden zoru seçtin? Karabük-Ankara 3 buçuk saat,Karabük-Samsun 6-7 saat Vallahi zoru seçmişsin..

Şenol Altunsoy
07.04.2011, 17:16
1983-1984 yani şampiyon olduğumuz yıl forma reklamı Güneş (gazetesi) ti.

Uğur KÜÇÜK
07.04.2011, 17:17
Kardeşim Samsundan Karabüğe gitmek Ankaradan Karabüğe gitmekten daha zor.Neden zoru seçtin? Karabük-Ankara 3 buçuk saat,Karabük-Samsun 6-7 saat Vallahi zoru seçmişsin..

samsun da akrabalara da ugrayacagım mac gunune gore orda kalacagım :)
ondan dolayı:)

cihatöztürk
07.04.2011, 17:18
Burakın oynaması tehlikeliyse oynamasın abi

yattara oynasın

Kaan
07.04.2011, 17:28
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/218060_207517385943733_126332284062244_742749_2628 337_n.jpg

Tamamdır hallettim. :)

Murat abi başta olmak üzere, Şenol abiye, Yiğit'e, Muharrem abi ve Eser abiye çok teşekkürler.. :)

TS61_NL
07.04.2011, 17:33
Bu ezikler gercekten ve harbiden ezik oglu ezik :-) Yani gs bu maci "verirse" dusme tehlikesi yasarmis, yani onlari bu sekilde motive etmek istiyor kestaneler. Yuh yani, gsnin sondan 3.olan buca ile 12 puan fark var, gs nereye dusuyor Allahin sapiklari!!! Liderligi kaybedince bir yerleri tutustu tabii, biz yermiyiz bu numarayi. Bu arada bende 2-4 kaybettigimiz maci unutamiyorum lakin fb yine su an oynadigi entrikalari o donemde oynamisti gsyi asiri motive etmisti. Gs o donem tarihinin en kotu sezonlarindan 1 tanesini yasiyordu ve sanirim ligde 9.sirada felan bulunuyorlardi ve bize 10 yenilgi ile gelmislerdi, yani gs gercekten cok kotu bir gsydi. Fakat dun lig tvyi izlerken, necatiyi, hasan sasi, ayhan akmani her golden sonra kudururcasina sevinmelerini gordukten sonra hafta sonu macimizin hicte kolay olmayacaginin gostergesidir kanimca. Bu arada butun medya bizim gs ile oynayacagimiz maca odaklanmis durumda, sanki fbnin eskisehir maci cantada keklik gibi! Lider Trabzonsporumuzun lig 13. ve en formsuz takimlarindan olan gs ile seyircisiz deplasmanda puan kaybetmesi mi daha buyuk ihtimal yoksa lig 2.olan kestanebostanin deplasmanda lig 6. ve formda olan hatta hatta evinde son 10 macini kaybetmeyen bir eskisehirspora paun kaybetmesi daha buyuk ihtimal? Yorumsuz....

Yiğit SARI
07.04.2011, 17:34
Çok güzel olmuş Kaan :alkış: Yalnız galiba 1982-83 sezonundan o foto. Trabzonsporlovers yazısı olmadan paylaşabilirmisin ?

Kaan
07.04.2011, 17:39
Çok güzel olmuş Kaan :alkış: Yalnız galiba 1982-83 sezonundan o foto. Trabzonsporlovers yazısı olmadan paylaşabilirmisin ?

82-83'te şampiyon olmadık ki. :) Resmi sitede şampiyonluğumuzda rol oynadı gibisinden bir ifade kullanmış.

Trabzonsporlovers yazısı olmadan paylaşabilirim tabi ki her yer emek hırsızlarıyla dolu.. :)

Asi Çaykaralı61
07.04.2011, 17:41
Rakibimizdeki eksikler hakkında bilgisi olan var mı Baroş haricinde ?

Yiğit SARI
07.04.2011, 17:42
82-83'te şampiyon olmadık ki. :) Resmi sitede şampiyonluğumuzda rol oynadı gibisinden bir ifade kullanmış.

Trabzonsporlovers yazısı olmadan paylaşabilirim tabi ki her yer emek hırsızlarıyla dolu.. :)

Evet ama baktım resmi siteden. Şampiyon olduğumuz yıl önünde Güneş yazıyo formanın. Resimde akçe. Her neyse :D

Sezon: 1982-83

http://www.trabzonspor.org.tr/images/kadrolar/1982-83.jpg

Sezon: 1983-84

http://www.trabzonspor.org.tr/images/kadrolar/1983-84.jpg

Yazısız halini öm atarsan veya burda paylaşırsan güzel olur.

kaan61
07.04.2011, 17:42
Maç kadrosu yazmak istiyorum ama sakatlıklar ve sakatlıktan çıkanlar sorun oluyor.

gönlümden geçen

.................................TOLGA............ ............

SERKAN.........GİRAY .......GLOVACKİ........PİOTR

.................SELÇUK ..............COLMAN.............

BURAK .............. JAJA .................. ENGİN

.......................PAWEL ................................

AMA SAKATLIK FORMSUZLUK EN KÖTÜ İHTİMAL

............................ TOLGA.........................
TAYFUN............GİRAY ..... GLOVACKİ ..... PİOTR
..............SELÇUK .................CEYHUN .............
YATTARA...........ALANZİNYO ................. COLMAN
.......................... UMUT ................................

Bu 3 haftada alacağımız 3 galibiyet % 51 şampiyonuz demek :)

Süleyman Eruyar
07.04.2011, 17:43
Kaan kardeşimizin yapmış olduğu çalışma, tam griş sayfasına layık..

Kaan
07.04.2011, 17:47
Evet ama baktım resmi siteden. Şampiyon olduğumuz yıl önünde Güneş yazıyo formanın. Resimde akçe. Her neyse :D

Sezon: 1982-83

http://www.trabzonspor.org.tr/images/kadrolar/1982-83.jpg

Sezon: 1983-84

http://www.trabzonspor.org.tr/images/kadrolar/1983-84.jpg

Yazısız halini öm atarsan veya burda paylaşırsan güzel olur.

Resmi sitenin yalancısıyız. :D Orjinalini ö.m olarak atabilirim hiçbir yerde paylaşmamak koşuluyla.. :)

Kaan kardeşimizin yapmış olduğu çalışma, tam griş sayfasına layık..

BMN bundan yararlanacaksa daha güzelini yaparım Süleyman abi. :) Bu biraz amatörce.. :)

Asi Çaykaralı61
07.04.2011, 17:48
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/218060_207517385943733_126332284062244_742749_2628 337_n.jpg

Murat abi başta olmak üzere, Şenol abiye, Yiğit'e, Muharrem abi ve Eser abiye çok teşekkürler.. :)

Kaan bu çalışmayı Facebook'da da paylaşır mısın ?

Senin çalışman olduğu için sizin paylaşmanızı istedim :)

Yiğit SARI
07.04.2011, 17:48
Resmi sitenin yalancısıyız. :D Orjinalini ö.m olarak atabilirim hiçbir yerde paylaşmamak koşuluyla.. :)

Yok ne paylaşcam. Masaüstüne koyacam :D

mda61
07.04.2011, 17:49
edit............

Emirhan Makul
07.04.2011, 17:49
Antrenman 1 saat sonra. Çıkacağını pek düşünmüyorum ama çıksa bile sadece koşu yapar...

Bence az sonra antremana çıkacaktır çıkmazsa bu maçın 18 kişilik kadrosuna bile alınmaz sanırım.

Ya ne kadar şanssız adam ya halbuki hiç birşeyi yok gibi görünüyordu gerçekten beyin tramvası mı geçirdi acaba ya.

Yiğit SARI
07.04.2011, 17:50
Burak'ın durumunu öğrenmek lazım yav. Çok merak ettim.

Enes Ünal Kaya
07.04.2011, 17:51

Bakışlara Hırsa Bak Aman Allahımmm :)

Kanınla Bayrağımızı Hırsınla Takımı Şahlandırdın Teşekkürler Burak

Arda'
07.04.2011, 17:51
Burak oynamazsa Yattara oynar kesin.

Mert Oğuzlu61
07.04.2011, 17:54

o ihtimali düşünmek bile istemiyorum..

Eren Karaahmetoğlu
07.04.2011, 18:07
Bence az sonra antremana çıkacaktır çıkmazsa bu maçın 18 kişilik kadrosuna bile alınmaz sanırım.

Ya ne kadar şanssız adam ya halbuki hiç birşeyi yok gibi görünüyordu gerçekten beyin tramvası mı geçirdi acaba ya.

Bendeki nasıl saçma bir hisse, maç bitiminden gece yatana kadar acaba doktora gitti mi, inşallah beyin kanaması geçirmemiştir diye düşündüm durdum. Neyse ki o kadar kötü bir durumu yok. Ama sahadan çıkarken nasıl göründüğünü hatırlıyorsun değil mi? Alnı mosmor, kafası kan içinde. İnşallah oynar Galatasaray maçında ama senin dediğin gibi bugün kesinlikle antremana çıkması gerekiyor. Çıkmazsa yine dediğin gibi 18'e bile almaz Şenol Hoca. Ayrıca sağlığı el vermiyorsa, zorlamasının da bir anlamı yok. Sağlığı çok daha önemli. Zaten doktorlar buna izin vermez de Burak biraz deli işte.. İnşallah hiç bunlara gerek kalmaz da sapasağlam sahada olur.. :)

O değil de, dua et Serkan katılsın bugün antremana. Ben Serkan'ın oynamama ihtimalini düşününce böyle bir boşluğa düşüyorum. Tayfun'u hayal ediyorum yine sağ bekte. İçim bir garip oluyor. Aman diyeyim Serkan. Sen oynayacaksın. Başka çaren yok. :)

Asi Çaykaralı61
07.04.2011, 18:10

Bencede Burak olmazsa bu maçda Yattara oynar onun yerinde

Hürgün Aygün
07.04.2011, 18:18
İnşallah Burak yetişir maça ya..

halil ibo
07.04.2011, 18:32
Rakibimizdeki eksikler hakkında bilgisi olan var mı Baroş haricinde ?

Kardeşim

Bilmez misin ? Rakibimizin en önemli şeyi eksik : RUHU.
Ve o ruhs..ları atacağımız erken bir golle,bitireceğiz inşallah...

Asi Çaykaralı61
07.04.2011, 18:34
Kardeşim

Bilmez misin ? Rakibimizin en önemli şeyi eksik : RUHU.
Ve o ruhs..ları atacağımız erken bir golle,bitireceğiz inşallah...

Zorda olsa bende maçı kazanacağımıza inanıyorum :)

İnşallah 3 puanı hanemize yazdıracağız ;):)

Armağan Dere
07.04.2011, 18:40
Burak'ı hoca dinlendirmeli bu maçlık..Burak dışarı Yattara içeri..Bu maçlık da olsa Yattara'yı kazanırız diyorum..Bu saate kadar idmana çıkmadıysa Burak zor diyorum..Burak'ın sakatlıkları açısından iyi olur düşüncesindeyim

Medallion
07.04.2011, 18:53
Dün Kupada BJK G.ANTEP maçını izleyipte Fark atması gereken G.Antepin fark yemesini gördükten sonra Maç ile ilgili yorum yapmayacağım.
Futbolda her sonuç var.
Eğer süpriz yaşamak istemiyorsan Gol atacaksın,
G.Antep 5-6 net pozisyona girdi 1 gol atamadı,BJK hiç pozisyon bulamadan 3 gol attı.
Eğer gol atmada sorun yaşamaz isek maçı alırız ama eski maçlardaki gibi golleri kaçırısak iş zor.

Su ana kadar okudugum en iyi yorumlardan biri. Neticeye ulasamadiktan sonra gerisi fasa fiso...

Merve H.Oğlu
07.04.2011, 19:00
Fırtına belirtileri

Spor Toto Süper Lig'in 28. haftasında pazar akşamı Galatasaray ile deplasmanda karşılaşacak lider Trabzonspor'da, sakatlığı bulunan Serkan Balcı ve Burak Yılmaz'dan gelen olumlu haber, teknik heyetin yüzünü güldürdü.

Sol arka adalesinde birinci derece gerilme olan ve tedbir amaçlı dinlendirilen Serkan Balcı doktor kontrolünde koşulara başlarken, teknik direktör Şenol Güneş'in bu oyuncuyla ilgili kararını maç günü vereceği öğrenildi.

Sakatlığı bulunan bir diğer oyuncu Burak Yılmaz'ın da, Galatasaray maçında oynama ihtimali belirdi. Konyaspor karşılaşmasında kafasına darbe alan başarılı futbolcunun durumunda iyiye gidiş gözlendiği, takımla olmasa da doktor kontrolünde koşulara başlayacağı ifade edildi.

Öte yandan Galatasaray maçının taktik çalışmalarına başlayan teknik direktör Şenol Güneş, Serkan ve Burak'ın yokluğunu hesaba katarak farklı oyuncuları denediği öğrenildi.

Tecrübeli teknik adamın, Serkan'ın oynamama ihtimaline karşılık sağ kanatta Tayfun'a, Burak'ın yokluğunda da bu mevkide Yattara veya Umut'a forma vermeyi düşündüğü ifade edildi. Taktik antrenmanlarda sol kanatı Piotr Brozek ve Alanzinho ikilisine emanet eden Şenol Güneş'in, Umut'u sol tarafta oynatması durumunda ise ileri uçta Pawel Brozek'e görev vermeyi planladığı belirtildi.

Bu arada 2 maçtır teknik direktör Şenol Güneş tarafından 18 kişilik kadroya dahil edilmeyen Yattara, antrenmanlardaki hırsıyla dikkat çekiyor. Gine'li oyuncunun formasını geri almak için uğraş verdiği, Galatasaray maçında oynamak istediğini Şenol Güneş'e ilettiği öğrenildi.

Ligtv.com.tr

ts_tuncay_ts
07.04.2011, 19:19
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=90303

Galatasaraya attığımız güzel gol sayısı bu kadar azmı...

Eren Karaahmetoğlu
07.04.2011, 19:26
Egemen ve Onur hariç tam kadro geliyoruz !

http://trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=6973#Icerik

DeAgLeMaNyAq
07.04.2011, 19:32
Serkan'ın takımla çalışmaya başlaması, Burak'ın da koşulara başlaması önemli. İnşallah Pazar akşamı takımda yerlerini alacaklar....

Cihad Varlı
07.04.2011, 19:40
Koyacağız inşallah .
Bu arada , cumartesi günü İstanbul yandı .

Cengiz Çubukcu
07.04.2011, 19:43
Burak oynasın mutlaka, sadece topa kafa vurmasın...

Mustafa Umut
07.04.2011, 19:46
Burak oynasın mutlaka, sadece topa kafa vurmasın...
oynadıktan sonra kendisini kontrol edemez bence bu konuda.buraktan söz ediyoruz:)

Süleyman Baykan
07.04.2011, 19:47
Egemen ve Onur hariç tam kadro geliyoruz !

http://trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=6973#Icerik

Bu güzel haber işte bu hafta puan farkı 4'e çıkacak diyorum ben gene berabere kalacaklar.

nuri45
07.04.2011, 19:52
serkan antremana katilmis

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6973-1R9V1X5B.jpg

Merve H.Oğlu
07.04.2011, 20:05
Burak da katıldı :)

http://img801.imageshack.us/img801/1381/69730c7n9x0z.jpg

exelans_25
07.04.2011, 20:09
fenerde emrenin son durumu ne acaba çıkıyor mu antrenmanlara

mda61
07.04.2011, 20:12
fenerde emrenin son durumu ne acaba çıkıyor mu antrenmanlara

Önümüzdeki 2 maç oynamayacak diye duymuştum dün NtvSpor'da. En azından bu hafta sahada değil.

Ertan1982
07.04.2011, 20:13
Emre cikiyor antremana.Ama bida ayni yerden sakatlanirsa sezonu kapatir ve bence yeni sezona kadar sarkar o sakatlik.

Mustafa Umut
07.04.2011, 20:17
o değil de alexten haber lazım bize. gerisi fasa fiso..alex ile aldıkları maçların hattı hesabı yok.
bize bakıyorum 2 maçı alan, 1 maçı da yattaranın bireysel oyunu ile kazanmışız.diğerleri takım oyunu.güzel olan da takım oyunudur zaten...

KÖKSAL AYDIN
07.04.2011, 20:22
Biz fenerle çekişirken Gs her zaman destekçilerimizden olmuştur ama lafta...

Gelip bizi dağıtmışlar ve feneri şampiyon yapmışlardır kaç kere.

O yüzden bu gs den dost olmaaaaz güvenmeyin bunlara bakın neler çektirecekler bize maçta...

Merve H.Oğlu
07.04.2011, 20:23
Emre bu hafta oynayacak denmişti LigTv'de.

apachi61
07.04.2011, 20:23

O yüzden bu gs den dost olmaaaaz güvenmeyin bunlara bakın neler çektirecekler bize maçta...

Böyle dost düşman başına. Çıksın oynasınlar yenelim bitsin bu dır dır :D :D

Ilelioglu
07.04.2011, 20:28

Kayserispor'un yaptigini gese'de bize yapacak ve ondan sonra maglubiyetlerine aynen devam edecek.

Icimde böyle bir his var. Kayseri'ye baksana bize aslan kesildiler sonra 4 hafta kaybettiler.

:rolleyes:

Emirhan Makul
07.04.2011, 20:29
Burak'ı gördüm içim rahatladı ya , tipine kurban olduğum döşe cimbomba :D

Mustafa Ayazoğlu
07.04.2011, 20:33
Emre bu hafta oynayacak denmişti LigTv'de.

oynasın da tam sakatklansın.

Mustafa Ayazoğlu
07.04.2011, 20:35

Galatasaray hiç bu kadar kötü olmamıştı, yenilirsek hakem baş faktör olur.

Takımın iyi olacağına eminim.

güneyli
07.04.2011, 20:38
Bu maçta emrenin oynaması da feneri es es ten kurtaramaz.Maç başlamadan sakatlananlar olursa hiç şaşmam..

Mehmet SELEN
07.04.2011, 20:40
Önünde güneş yazan poster yıllarca odamda asılı kalmıştı.Hey gidi günler hey

Mustafa Ayazoğlu
07.04.2011, 20:42
09.04.2011 19:00 Eskişehir - Fenerbahçe
10.04.2011 19:00 Galatasaray - Trabzonspor

16.04.2011 19:00 Fenerbahçe - Gaziantepspor
17.04.2011 19:00 Trabzonspor - Bursaspor

Her iki maçta Fenerbahçe önce oynayacak. 2 maçı da alırsak Fenerbahçe takılacaktır. Fark 4-5 olabilir.

Ilelioglu
07.04.2011, 20:44
09.04.2011 19:00 Eskişehir - Fenerbahçe
10.04.2011 19:00 Galatasaray - Trabzonspor

16.04.2011 19:00 Fenerbahçe - Gaziantepspor
17.04.2011 19:00 Trabzonspor - Bursaspor

Her iki maçta Fenerbahçe önce oynayacak. 2 maçı da alırsak Fenerbahçe takılacaktır. Fark 4-5 olabilir.

Bizim acimizdan kötü, bundan sonraki haftalar nasil peki?

10-61
07.04.2011, 20:45

İlk geldiği zamanlardaki hakkındaki düşüncelerimi hatırlıyorum da utanıyorum,hakkını helal et Burak.Eğer şampiyon olacaksak senin akıttığın kan , gösterdiğin hırs sayesinde olacağız.

KÖKSAL AYDIN
07.04.2011, 20:47
Bazı arkadaşlar 3 maç alalım yeter diyor.

Doğru ama 3 maç üstüste olursa işe yarar.

O arada Fb puan kaybeder ve fark açılır, moral olarak biterler.

Yeter ki Gs maçını alalım.Bence Fb Eses te puan verecek ve iş biter.

mda61
07.04.2011, 20:49
İlk geldiği zamanlardaki hakkındaki düşüncelerimi hatırlıyorum da utanıyorum,hakkını helal et Burak.Eğer şampiyon olacaksak senin akıttığın kan , gösterdiğin hırs sayesinde olacağız.

İlk geldiği zamanı geçtim, Liverpool maçında Burak oynuyor diye herkesin saydırdığını hatırlıyorum. Sene başında da istemiyordum oynamasını ama sonradan hepimizi utandırdı. Adam gibi adam

Ilelioglu
07.04.2011, 20:50
Bazı arkadaşlar 3 maç alalım yeter diyor.

Doğru ama 3 maç üstüste olursa işe yarar.

O arada Fb puan kaybeder ve fark açılır, moral olarak biterler.

Yeter ki Gs maçını alalım.Bence Fb Eses te puan verecek ve iş biter.

Gese'yi yendik mi önümüz acilacak, gerisi gelir diye düsünüyorum.

Bu mac cok önemli.

Mustafa Ayazoğlu
07.04.2011, 20:51
7 maç var

son 3 maçımız
buca, belediye, karabük bu maçları alırız.

belirleyici olan 4 maç.
galatasaray ve bursaspor, eskişehir, gaziantep

POYRAZ
07.04.2011, 20:53
Bu güzel haber işte bu hafta puan farkı 4'e çıkacak diyorum ben gene berabere kalacaklar.

Insallah dedigin gibi olur.
A dan Z ye herkes hersey fe-be icin calisiyor.
Bu hafta puan farki 4 e cikarsa yemede yaninda yat.:)

Ilelioglu
07.04.2011, 20:53
7 maç var

son 3 maçımız
buca, belediye, karabük bu maçları alırız.

belirleyici olan 4 maç.
galatasaray ve bursaspor, eskişehir, gaziantep

Simdi Gese...;)

apachi61
07.04.2011, 20:55
Bizim acimizdan kötü, bundan sonraki haftalar nasil peki?

kötü felan değil mantıklı düşünürsen daha iyi biz oynamadan oynarsa motivasyonu ona göre artar veya azalır. Misal biz cuma gs ile oynadık yendik fener extra motive ile cıkar es es in karşısına. Ama biz oynamadıgmız için onlar şu an gs ya umut bağlıyorlar.Ve extra bir motivasyon olmasıda söz konusu değil Aynı durum bizim içinde geçerli mi ? Geçerli Ama biz 2 puan öndeyiz tek + mız bu şu an

Ilelioglu
07.04.2011, 20:57
kötü felan değil mantıklı düşünürsen daha iyi biz oynamadan oynarsa motivasyonu ona göre artar veya azalır. Misal biz cuma gs ile oynadık yendik fener extra motive ile cıkar es es in karşısına. Ama biz oynamadıgmız için onlar şu an gs ya umut bağlıyorlar.Ve extra bir motivasyon olmasıda söz konusu değil Aynı durum bizim içinde geçerli mi ? Geçerli Ama biz 2 puan öndeyiz tek + mız bu şu an

Ben farkli düsünüyorum...:)

Asi Çaykaralı61
07.04.2011, 21:00

Burak duruşun yeter :)

Serdær
07.04.2011, 21:02
Bizim taraftarımız geçmişe bakıp hala akıllanmış değil.

Gaza gelme durumu ne yazık ki bizde çok fazla.

Yok 4 maçı alırsak şampiyonuz son 3 maçı kesin alırız.

Bu sezonun son devresi veya ikinci yarının başını ne çabuk unuttuk.

Ayrıca Ersun Yanal zamanında Denizlispor,Konyaspor ve İ.B.B içerde kaybettiğimiz puanları ne çabuk unuttuk.

Dolayısıyla hiçbir maç oynanmadan kazanılmıyor.

Maç maç düşünüp önümüze bakacağız ve gaza gelmeyeceğiz ..

Asi Çaykaralı61
07.04.2011, 21:02
oynadıktan sonra kendisini kontrol edemez bence bu konuda.buraktan söz ediyoruz:)

Bencede burnu kırıldı devam etti,kafası kırıldı gene devam etti ne yapar eder oynar :)

Asi Çaykaralı61
07.04.2011, 21:04
serkan antremana katilmis

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6973-1R9V1X5B.jpg

Serkan Abi bu maçda sana da ihtiyacımız var.Daha doğrusu hepinize ihtiyacımız var hepinize güveniyoruz haydi Hayırlısıyla alın 3 puanı ve Trabzon'a dönün :)

Ilelioglu
07.04.2011, 21:07
Bizim taraftarımız geçmişe bakıp hala akıllanmış değil.

Gaza gelme durumu ne yazık ki bizde çok fazla.

Yok 4 maçı alırsak şampiyonuz son 3 maçı kesin alırız.

Bu sezonun son devresi veya ikinci yarının başını ne çabuk unuttuk.

Ayrıca Ersun Yanal zamanında Denizlispor,Konyaspor ve İ.B.B içerde kaybettiğimiz puanları ne çabuk unuttuk.

Dolayısıyla hiçbir maç oynanmadan kazanılmıyor.

Maç maç düşünüp önümüze bakacağız ve gaza gelmeyeceğiz ..

Aynen öyle...;)

güneyli
07.04.2011, 21:14
Kaderimizde şampiyonluk varsa öncede sonrada oynamak farketmez..Örneğin fenerin bu hafta kaybedeceği puanlar bu haftaki maçı bizim lehimize çevirir..Fener o hafta maçında Anteple kıran kırana bir maç yapar.Biz durumumuzu ona göre belirleriz..Artık fenerin maçları bizim son dönemdeki maçlarımız gibi olur..İlkini geçen hafta yaşadılar..bundan sonra böyle..Biz kaç haftadır öyle böyle maçları alıyoruz..Fenerin bu konuda istikrarı yok..Bir gs maçında son anda çevirdiler..bursa da olmadı..Bu hafta yine olmayacak..Fener bu maçı ölüm kalım maçı görüyor..Fenerin nasıl öldüğünü Cumartesi herkes görecek..

MURAT SARI
07.04.2011, 21:22
Allahın izniyle bumaçı alıp bir çizik daha atacaz.ve ben inanıyorumki bu hafta fb puan kaybedecek.hala bazı yorumlarda takımın galibiyetine inanmayan arkadaşlar olduğunu görüyorum .maçlarda boşunamı futbolculara tezarühat yaparken BİZLER İNANDIK SİZDE İNANIN diye bağırıyoruz.ama futbolcularımız inanmış taraftarımızda inanıp birlik olursak bu işin üstesinden gelecez inşallah.
gs maçı seyircili olmuş seyircisiz olmuş hakem oymuş buymuş hiç farketmez çıkacaklar kaplanlar dağıtacaklar gs yi.

KÖKSAL AYDIN
07.04.2011, 21:23
Gs maçı çok zor bir maç.

Kimse kusura bakmasın ama rahat yeneriz diyenler çok iyimserler.

Bunu acısını çok çektik geçmişte.

O yüzden bu rehavet dolu havadan sıyrılmak lazım.

Yav küme düşen Konyayı zor yendin de Gs yi rahat geçeriz nasıl dersin?

mda61
07.04.2011, 21:26
Bence en zor maçımız bu maç. Normal şartlarda bir yeneriz, çünkü daha iyi bir takımız ama hiç belli olmaz. Bu takımın adı Galatasaray yine de. Umarım bu haftayı 3 puanla kapatırız da sonrası gelir zaten

Ekrem D.
07.04.2011, 21:28
Eğer şampiyonluk yarışı son haftalara kadar böyle devam ederse, imkanı yok kimse feneri Fatih Tekke'nin elinden alamaz.

33. haftada Fatih, yılların biriktirdiği bütün hırsı o maçta ortaya çıkaracağını düşünüyorum.

Gabric'te yancısı olur.

sanatik
07.04.2011, 21:34
Eskisehir-Fener maci bizim nasil oynayacagimizi baya etkileyecek.

Fener yine puan kaybederse cok daha rahat cikariz maca.

federer61
07.04.2011, 21:34
Eğer şampiyonluk yarışı son haftalara kadar böyle devam ederse, imkanı yok kimse feneri Fatih Tekke'nin elinden alamaz.

33. haftada Fatih, yılların biriktirdiği bütün hırsı o maçta ortaya çıkaracağını düşünüyorum.

Gabric'te yancısı olur.

İnşallah :)

Birtan Karaman
07.04.2011, 21:38
Bugün Arena Stadyumundaydım. Oranın işini yapıyor bizim Firmamız.

Stad Amirleri olsun, orada ki yetkililer olsun kimsenin maçtan umudu yok. :)

Galatasaray Trabzonspor'a yatmasa ne olacak ne farkeder darmaduman ederler her türlü diyorlar. Başka bi abimizim ilginç bi sözü vardı onu söyleyeyim ; Eğer Galatasaray Trabzonspor'dan puan alırsa Galatasaray taraftarı burayı yıkar, cam çerçeve indirirler dedi.

Ilelioglu
07.04.2011, 21:46

Gabric'te yancısı olur.

Sanmam ama insallah öyle olur.

KÖKSAL AYDIN

Galatasaray Trabzonspor'a yatmasa ne olacak ne farkeder darmaduman ederler her türlü diyorlar. Başka bi abimizim ilginç bi sözü vardı onu söyleyeyim ; Eğer Galatasaray Trabzonspor'dan puan alırsa Galatasaray taraftarı burayı yıkar, cam çerçeve indirirler dedi.

Geçenlerde TrtTürk te Hasan Şaş'ı dinledim.

2004 yılında biz(TS) yine fenerle çekişiyoruz.

Hakanla konuşurlarken Hakan Şükür kendisine "ben Trabzonun şampiyon olmasını istiyorum" demiş. Kendisi de aynı duyguları paylaştığını söylemiş.

Ama sahaya çıktıklarında o yılın futbolunu oynadılar bize karşı.4 tane salladılar gittiler feneri şampiyon yaptı bunlar.

Bu laflar hep hikaye.

federer61

http://www.internetspor.com/spor/super-lig/gsaraylilar-1-puani-pastayla-kutlamis-70670.html
Bunu yapan onu da yapmaz mı :D:D

Ilelioglu
07.04.2011, 21:48

Agiz yapiyorlar, kazandilar mi sesleri solugu cikmaz bunlarin, nasilki 2004 sezonunda gelip Avni Aker'de sezonun en iyi Futbolunu oynadilar ve bizi yarista zor durumda birakip Fener'in sampiyon olmasini sagladilar, yine ayni tarifeyi uygularlar.

Cok zor bir mac.

Ömer Faruk61
07.04.2011, 21:49

Gabric'te yancısı olur.

Aynı şeyi düşünüyorum.Ama Eskişehir ve Antepte yakacak feneri bana göre.

Karasoy
07.04.2011, 21:51
Hangi GSli oyuncu bize karşı aşırı bir motivasyon gösterecek.

Ilelioglu
07.04.2011, 21:51
Geçenlerde TrtTürk te Hasan Şaş'ı dinledim.

2004 yılında biz(TS) yine fenerle çekişiyoruz.

Hakanla konuşurlarken Hakan Şükür kendisine "ben Trabzonun şampiyon olmasını istiyorum" demiş. Kendisi de aynı duyguları paylaştığını söylemiş.

Ama sahaya çıktıklarında o yılın futbolunu oynadılar bize karşı.4 tane salladılar gittiler feneri şampiyon yaptı bunlar.

Bu laflar hep hikaye.

Aynen en yakin örnegi Kayserispor, bizi elinden kacirdi, gitti 4 hafta maglup oldu.

:rolleyes:

Ilelioglu
07.04.2011, 21:52
Hangi GSli oyuncu bize karşı aşırı bir motivasyon gösterecek.

Arda'yi en yukariya yaz, sonrada kalecilerini.

;):)

sanatik
07.04.2011, 21:53
30 puan gerimizde olan gs elbette prestij icin birseyler yapmaya calisacak. Nasil fenere karsi bastirip bir gol bulduysa bize karsida sanirim benzer olabilir. Önemli olan golü yemeyip bir gol bulmak olacak.

Ilelioglu
07.04.2011, 21:55
Aynı şeyi düşünüyorum.Ama Eskişehir ve Antepte yakacak feneri bana göre.

Aslinda bu Baslikta gese macini konusmamiz gerekiyor ama dayanamadim.

Herkes ayni düsüncede olduguna göre Fenerbahce bu iki macida kayipsiz gececektir demek oluyor bu.

Böyle yaptigimiz sürece Fener kazanmaya devam edecektir.

okg_53
07.04.2011, 21:56
Okg_53 Galatasaray Analizi …

Ligin en çok sıkıntılarla boğuşan takımı Galatasaray, yönetiminde, teknik heyetinde, taraftarında ve her şeyden önemlisi futbolcularında oluşan bunalımlar nedeniyle, tam bir kaos içinde.
Ancak ne olursa olsun, bu sezonki “en zor” maçımıza çıktığımız unutulmamalı. Eski bir Gs’ li futbolcu geçenlerde buna değindi, biz Trabzon şampiyonluğa giderken, onları 4-2 yendik, Fb yi şampiyon yaptık diye. Yani adamlar bile itiraf ediyor, uyarıyor bizi. Galatasaray’ın içinde bulunduğu sıkıntıları teker teker sıralamayım. Zaten herkes biliyor. Gelelim istatistiki bilgilere.

Galatasaray evinde oynadığı 13 maçta, 6 galibiyet, 1 beraberlik, 6 mağlubiyet almış. 16 gol atıp, 18 gol yemişler. Toplamda ise oynadığı 27 maçta, 10 galibiyet, 3 beraberlik, 14 mağlubiyet almış. 29 gol atıp, 37 gol yemişler. 33 puanla ligin 13. sıranda bulunuyorlar.

Maç Bilgileri

Hakan Balta, Lucas Neill sakat . Lorik Cana, Sabri Sarıoğlu, Çağlar Birinci’nin durumu belirsiz. Serkan Kurtuluş ve Milan Baros kart cezalısı .

Muhtemel Dizilimleri ; ( 4-2-3-1)

--------------------------Ufuk Ceylan-----------------------
Barış Özbek----Gökhan Zan-----Servet Çetin----Emiliano İnsua
---------------Yekta Kurtuluş---Mustafa Sarp----------------
Pablo Pino-------------Arda Turan----------Emmanuel Culio
-----------------------Bogdan Stancu----------------------

Not = Culio yerine Kewel , Pino yerine de Kazım dahil olabilir.
Sakatlar maça hazır olursa, oynayacakları mevkiler belli zaten.

Galatasaray’ın Artıları ;

Zengin ve Kaliteli isimlerden oluşan bir kadroya sahipler.
Bunların başında, Arda ve Pino geliyor. Bizi en çok zorlayacak isimler bunlar. Buna birazda Culio dahil olabilir bizim maçta.

Pino, bana göre oynadığı “her maçta” başarılı olmuş bir isim. Arda formunu buldu. Yekta ve Culio istikrarlı isimler. Bu yüzden büyük maçlarda tehlikeli olabilirler bireysel olarak .

Orta alanları, dinamik, top tekniği yüksek ve süratli oyunculardan kurulu. Bu özellikleri bizden daha iyi.

Puan kaybında kaybedecek bir şeylerinin olmaması onlar için ayrı bir avantaj.

Galatasaray’ın Eksileri ;

Geri dörtlünün dörtlüde çok ağır. ( Ki bu bizim en büyük kozumuz olacaktır )
Savunma yapısında ciddi sorunlar var. Takımda moralsizlik hat safhada olduğu için, hücuma çıkan geri gelmiyor. Pres namına bir şey yok. Orta alanda Cana dışında defansif özellikleri olan oyuncu olmadığı için takım savunması aksıyor.

Ciddi düzeyde son vuruş sıkıntısı çekiyorlar. Buna golcü yetersizliğinden kaynaklanıyor.

Sakatlıklardan dolayı Bekler konusunda sıkıntı yaşıyorlar. Bekleri iyi olan takımlar bize hep sorun çıkarmıştır. Bu maç bunun sıkıntısını pek çekmeyiz.

Özet; Gs’ nin Antalya’ya kaybetmesi hiç iyi olmadı. Artık bizim maç onlar için iyice “şeref maçına” dönüştü.
Önemli bir galibiyet alıp, tüm olanları azda olsa unutturmak isteyeceklerdir. Bana göre bu sezonki kalan maçlar içindeki en zor maçımıza çıkıyoruz.

Çıkmamız gereken dizilim ;

-------------Tolga---------------
Serkan---Giray---Glowacki----Piotr
-----Selçuk--Engin--Colman------
---Burak------Jaja-------Umut---

Takımda bloklar arası bağlantılarda kopukluklar var. Buna birde en gerideki oyuncu ile en ilerdeki oyuncunun arasındaki mesafenin fazlalaşması eklenince. Böyle bir sistem ihtiyacı duyuluyor.
Jaja, Alanzinho ve Burak’ın takım savunmasına katkısı sıfır. Alanzinho’ nun yerine Engin veya Serkan başlarsa Gs karşısında çok daha başarılı oluruz. Yoksa sistem olarak Bjk den farkımız kalmaz.
Engin ilk 11 başlamaz ise, yerine Serkan oynamalıdır. Sağ beke Piotr.

Analize hafta içi ilaveler olacak. Allah yardımcımız olsun. Saygılar.

Ilelioglu
07.04.2011, 21:58
Okg 53,

Burak ile Engin'nin oynamamasi durumunda nasil bir ilk on bir ile sahaya cikmayi tercih ederdin?

Asi Çaykaralı61
07.04.2011, 22:03

Gabric'te yancısı olur.

Eski kaptanlarımızdan Tekke gösterecektir kendisini.Haydi Gabriç sana da güveniyoruz