PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 28.Hafta | Galatasaray 0 - 1 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

FC-ST-PAULI-61
05.04.2011, 18:46
Colman galatasaraya gol atamazsa rahat uyuyamaz

Eto'o
05.04.2011, 18:48
Trabzonspor: TOLGA-SERKAN-GİRAY-GLOWACKİ-PİOTR-SELÇUK-CEYHUN-BURAK-ENGİN-JAJA-UMUT
Galatasaray: UFUK-NEİL-SERVET-GÖKHAN-İNSUA-CANA-CULİO-ARDA-PİNO-KEWEL-STANCU
Büyük ihtimal bu kadroları göreceğiz.Gs kağıt üzerinde iyi bir takım ancak gerek ligdeki konumumuz gerekse de oyuncuların form durumları göz önüne alındığında kazanacağımızı düşünüyorum.

Gs 7 yabanci oldu :)

Yiğit Gayretli
05.04.2011, 18:49
Bu saatten sonra Yattara'nin agzi ile kus tutsa ilk 11'e girecegini zannetmiyorum ki yuzde yuz katiliyorum Senol Gunes'e bu konuda.

Fener ve bizim icin kalan en zor iki mac, Eskisehir ve Gaziantep maclari. Bizim evimizdeki Bursa macini, oyle ya da boyle, alacagimizi dusunuyorum. Biz bu hafta bu haldeki GS'yi yenemiyorsak cok buyuk bir avantaji harcariz. Ote yandan bahsettigim iki mactan Fener toplam 0 ya da 1 puan alirsa hic sasirmam.

Yattara kuşu ağzınla mı tutar başka yeriyle mi bilemiyorum. Ama son 2 gün içinde yayınlanan antrenman fotoğraflarına bak. Yattara o kadar neşeli ki...

Tekrar yazıyorum; Yattara bu maç ilk 11.

SAFA
05.04.2011, 18:50
Gs 7 yabanci oldu :)
oo pardon renkdaş o zaman cana nın yerine yekta oynayabilir.

okg_53
05.04.2011, 18:50
Okg_53 Galatasaray Analizi …

Ligin en çok sıkıntılarla boğuşan takımı Galatasaray, yönetiminde, teknik heyetinde, taraftarında ve her şeyden önemlisi futbolcularında oluşan bunalımlar nedeniyle, tam bir kaos içinde.
Ancak ne olursa olsun, bu sezonki “en zor” maçımıza çıktığımız unutulmamalı. Eski bir Gs’ li futbolcu geçenlerde buna değindi, biz Trabzon şampiyonluğa giderken, onları 4-2 yendik, Fb yi şampiyon yaptık diye. Yani adamlar bile itiraf ediyor, uyarıyor bizi. Galatasaray’ın içinde bulunduğu sıkıntıları teker teker sıralamayım. Zaten herkes biliyor. Gelelim istatistiki bilgilere.

Galatasaray evinde oynadığı 13 maçta, 6 galibiyet, 1 beraberlik, 6 mağlubiyet almış. 16 gol atıp, 18 gol yemişler. Toplamda ise oynadığı 27 maçta, 10 galibiyet, 3 beraberlik, 14 mağlubiyet almış. 29 gol atıp, 37 gol yemişler. 33 puanla ligin 13. sıranda bulunuyorlar.

Maç Bilgileri

Hakan Balta, Sabri Sarıoğlu, Çağlar Birinci sakat. Serkan Kurtuluş ve Milan Baros kart cezalısı .

Muhtemel Dizilimleri ; ( 4-2-3-1)

--------------------------Ufuk Ceylan-----------------------
Lucas Neill----Gökhan Zan----Servet Çetin----Emmanuel Culio
----------------Yekta Kurtuluş---Loric Cana-----------------
Juan Pablo Pino----------Arda Turan-----------Harry Kewell
-----------------------Bogdan Stancu----------------------

Not = Pino sola geçip, sağ tarafa Kazım dahil olabilir.

Galatasaray’ın Artıları ;

Zengin ve Kaliteli isimlerden oluşan bir kadroya sahipler.
Bunların başında, Arda ve Pino geliyor. Bizi en çok zorlayacak isimler bunlar. Buna birazda Culio dahil olabilir bizim maçta.

Pino, bana göre oynadığı “her maçta” başarılı olmuş bir isim. Arda formunu buldu. Yekta ve Culio istikrarlı isimler. Bu yüzden büyük maçlarda tehlikeli olabilirler bireysel olarak .

Orta alanları, dinamik, top tekniği yüksek ve süratli oyunculardan kurulu. Bu özellikleri bizden daha iyi.

Puan kaybında kaybedecek bir şeylerinin olmaması onlar için ayrı bir avantaj.

Galatasaray’ın Eksileri ;

Geri dörtlünün dörtlüde çok ağır. ( Ki bu bizim en büyük kozumuz olacaktır )
Savunma yapısında ciddi sorunlar var. Takımda moralsizlik hat safhada olduğu için, hücuma çıkan geri gelmiyor. Pres namına bir şey yok. Orta alanda Cana dışında defansif özellikleri olan oyuncu olmadığı için takım savunması aksıyor.

Ciddi düzeyde son vuruş sıkıntısı çekiyorlar. Buna golcü yetersizliğinden kaynaklanıyor.

Sakatlıklardan dolayı Bekler konusunda sıkıntı yaşıyorlar. Bekleri iyi olan takımlar bize hep sorun çıkarmıştır. Bu maç bunun sıkıntısını pek çekmeyiz.

Özet; Gs’ nin Antalya’ya kaybetmesi hiç iyi olmadı. Artık bizim maç onlar için iyice “şeref maçına” dönüştü.
Önemli bir galibiyet alıp, tüm olanları azda olsa unutturmak isteyeceklerdir. Bana göre bu sezonki kalan maçlar içindeki en zor maçımıza çıkıyoruz.

Çıkmamız gereken dizilim ; (Engin’in ilk 11 başlamayacağını varsayıyorum)

-------------Tolga---------------
Piotr----Giray----Glowacki----Cale
-----Selçuk--Serkan--Colman-----
---Burak-------Jaja------Umut---

Takımda bloklar arası bağlantılarda kopukluklar var. Buna birde en gerideki oyuncu ile en ilerdeki oyuncunun arasındaki mesafenin fazlalaşması eklenince. Böyle bir sistem ihtiyacı duyuluyor.
Jaja, Alanzinho ve Burak’ın takım savunmasına katkısı sıfır. Alanzinho’ nun yerine Serkan başlarsa Gs karşısında çok daha başarılı oluruz. Yoksa sistem olarak Bjk den farkımız kalmaz.
Engin oynarsa, Serkan’ı yazdığım yerde oynayıp, Sağ beke Serkan geçebilir .

Analize hafta içi ilaveler olacak. Allah yardımcımız olsun. Saygılar.

bordo/mavi
05.04.2011, 18:51
bu saatten sonra kimin oynadığı önemli değil; yeter ki inanan şampiyonluğu isteyen bir Trabzonspor sahada olsun...

Yiğit Gayretli
05.04.2011, 18:51
Trabzonspor: TOLGA-SERKAN-GİRAY-GLOWACKİ-PİOTR-SELÇUK-CEYHUN-BURAK-ENGİN-JAJA-UMUT
Büyük ihtimal bu kadroları göreceğiz.Gs kağıt üzerinde iyi bir takım ancak gerek ligdeki konumumuz gerekse de oyuncuların form durumları göz önüne alındığında kazanacağımızı düşünüyorum.

Gs 7 yabancı olmuş kardeşim :)

Ayrıca Şenol Hoca Alan'ı kesmez. Biri kesik yiyip Engin oraya monte edilecekse tahminimce Jaja olur.He ister miyim Jaja'nın kesik yemesini? İstemem. Ama oklar onu gösteriyor.

asimavi
05.04.2011, 18:52

....yazdığın kadroda gs nin 7 yabancısı var ...hükmen kazanırız böyle çıkarsalar..:)

magicyattara
05.04.2011, 18:55
Galatasaray'ın içinde bulunduğu şartlar malunumunuzdur. Ancaaaakk, eğer biz onların bu durumunu hafife alırsak o zaman işimiz zordur. Kaldıki maçta seyircinin olmaması bizim aleyhimizedir.Zira Galatasaray taraftarı maçta olsaydı belkide takımlarının aleyhine döneceklerdi.O yüzden yaralı aslan'a bu hafta çok dikkat edelim... Futbolda hafife almak olmaz, rakip ne olursa olsun Galatasaray'dır.

Dün akşam Antalya maçını izledim. Maça fenada başlamadılar aslında. Galatasaray eğer Antalya'da kendi taraftarlarının küfrüne maruz kalmasaydı belkide sonuç farklı olurdu. Heleki daha maçın başında Arda'nın soldan ceza sahasına kestiği ama Servet'in boş pozisyonda vuramadığı top gol olsaydı, işin rengi değişirdi.

Ne zaman hatalı bir geri pas verdiler, döndü gol oldu o zaman Galatasaray sahada ruhende, fizikende bitti. Ama o dakikaya kadar idare ediyorlardı. Nitekim Galatasaray'ın hocası bana göre maçı kazanmak için sahaya aynı anda Arda-Kewel-Stancu ve Pino'yu aynı anda oynatması, maçı istemesine işaretti...

Bu maça dikkat!!! İlk golü biz atalım ve ikinciyi bulalım...

Şu aşamadan sonra futbolcularımızın,herhangi bir takımı hafife alarak sahaya çıkacaklarını zannetmiyorum..7 hafta kaldı kala kala..
gsli futbolcular moral olarak dip seviyedeler..isteseler de maçların 90 dakikasına motive olamıyorlar..belli bölümlerde iyiler o kadar..biz 90 dakika motivasyonumuzu üst düzeyde tutarsak maçı kazanırız..

SAFA
05.04.2011, 18:57
[QUOTE=okg_53;1917537045]Okg_53 Galatasaray Analizi …

Maç Bilgileri

Hakan Balta, Sabri Sarıoğlu, Çağlar Birinci sakat. Serkan Kurtuluş ve Milan Baros kart cezalısı .

Muhtemel Dizilimleri ; ( 4-2-3-1)

--------------------------Ufuk Ceylan-----------------------
Lucas Neill----Gökhan Zan----Servet Çetin----Emmanuel Culio
----------------Yekta Kurtuluş---Loric Cana-----------------
Juan Pablo Pino----------Arda Turan-----------Harry Kewell
-----------------------Bogdan Stancu----------------------

Not = Pino sola geçip, sağ tarafa Kazım dahil olabilir

Abi Culio sol bek oynayabiliryor mu? Ayrıca Kazım-Arda-Pino-Kewell hücum hattıylada onayabilirler diye düşünüyorum.

Asi Çaykaralı61
05.04.2011, 18:57
Stoperde Glowacki ve Giray ikilisine çok önemli iş düşecektir

Ertan1982
05.04.2011, 18:58
oo pardon renkdaş o zaman cana nın yerine yekta oynayabilir.
GS bu kadar ofans kadroylan cikmaz bize karsi Cana Garanti oynar.Bence Sarp veya Barisda ilk 11 olur.Culio veya pino oynamaz.Caglar iyilestise Insuanin yerine o oynar.Ama GS yedek Kulübesin de bir Kazim kalir skoru degistire bilen.

Yiğit Gayretli
05.04.2011, 19:00
Galatasaray maça saldırarak başlayacaktır büyük ihtimalle. Bilinçsizce üstümüze geleceklerdir. Ağır yaralı aslanın son çırpınışları diyebilirz buna. İşte bu kısım maçın en kritik ve en lehimize olan kısmı. Takım olarak bir kurguları olmadığından pas trafikleri de sağlıklı değil. Bunu avantaja çevirip kontradan ciddi pozisyonlar üretip skoru lehimize çevirebiliriz. Bu noktada en kritik oyuncu Colman. Orta alandaki bilinçli presi ve kaptığı topları ileriye yönelik olumlu kullanması kilidi açacak anahtardır. Maçın kilit adamı Colman olacaktır.

bekir61
05.04.2011, 19:04
Gurbetci Genclerin yapacagi organizasyon gibi organizasyon yapmali BMN
hotelden stadda kadar konvoy halinda takima eslik edilecektir

bekir61
05.04.2011, 19:07
Stoperde Glowacki ve Giray ikilisine çok önemli iş düşecektir

egemen ne oldu?

Mehmet Ç.
05.04.2011, 19:09
Gurbetci Genclerin yapacagi organizasyon gibi organizasyon yapmali BMN
hotelden stadda kadar konvoy halinda takima eslik edilecektir

Genel'e bir göz at :)

Yiğit Gayretli
05.04.2011, 19:11
egemen ne oldu?

Sarı kart cezalısı. İyi de oldu. Formsuzdu. Bu iki hafta boyunca iyiden toparlar kendini.

Eto'o
05.04.2011, 19:20
egemen ne oldu?
sari kart cezalisi

Eto'o
05.04.2011, 19:24
dia sakatlanmis

MDanışmaz
05.04.2011, 19:26
Umarım işi ciddiye alırız dünkü gs'nin performansı yanıltmasın ayrıca seyircisiz olması gs için avantaj olabilir çok zorlu bir mücadele bizi bekliyor..Umarım 3 puanla döneriz..

Ahmet Başkaya
05.04.2011, 19:30
dia sakatlanmis

Dia için üzülmeme rağmen genel manada üzülmediğimi söylemeliyim . Umarım 7 hafta sonra turp gibi olur ;)

Eto'o
05.04.2011, 19:33
Dia için üzülmeme rağmen genel manada üzülmediğimi söylemeliyim . Umarım 7 hafta sonra turp gibi olur ;)
aynen renktas :):)

Tolunay Abdioğlu
05.04.2011, 19:55
Sarı kart cezalısı. İyi de oldu. Formsuzdu. Bu iki hafta boyunca iyiden toparlar kendini.

Konya maçının en iyilerinden di bence.

güneyli
05.04.2011, 19:56
Sakince,aşağılamadan,saygı duyarak...Kalitemiz yenmeye yeter..Fener için tehlike çanları çalmaya devam edecek..Sakatlık devre arası aşırı yüklemeden...Fenerin Alexi 2 maçtır koşmadığı kadar koşuyor..Gerginliği had safhada..Onun da kayışı kırılabilir.Bu hafta Es es in elinden Feneri ancak hakem alabilir..Bu haftanın diyeti olarak..Benim tezim Karabükte fenerin ipi çekilir..Fener Antep Ankaragücü Karabük gibi ayağa pas yapan organize takımlarla oynayacak.Fener derin yaralı ..Bu hafta bu yara biraz daha derinleşecek..Daha önce söylemiştim.Birdaha kayserinin oyunu gibi hiç bir takım bizi darmadağın edemez.Oradan 1 puanı aldıysak gerisi zaten geliyor.Güzel oyun korkuyu katmerleştirir..G.s maçında güzel oyun ve skor diliyorum.

Eren Karaahmetoğlu
05.04.2011, 20:01
Burak ve Serkan'ın oynayabilecek duruma geleceklerine inanıyorum. Egemen hariç tam kadro olacağız. Keşke Fener'den önce oynasaydık. Sabırsızlanıyorum.

Alemin kralı geliyor !

yatmaztara
05.04.2011, 20:06
fenerbahçe 3 veya 4 puan kaybederse şampiyon büyük olasılıkla trabzonspor

yattarinho61

keske galatasaray bu kadroyla ciksa :D hükmen galip geliriz 7 yabanci var

Mustafa Umut
Colman,Umut,Jaja gününde olursa fena şeyler olabilir.Diğer oyuncular aynı zaten..

Eren Karaahmetoğlu
05.04.2011, 20:07
@yektakurtulus

İsmini değiştirt artık yahu.

:)

Selçuk Demircioğlu
05.04.2011, 20:18
Keşke biz cumartesi oynasaydık,fener pazar...Yendiğimizi düşünürsek fener kesin panik yapıp kaybederdi...

Mustafa Umut
05.04.2011, 20:21
Keşke biz cumartesi oynasaydık,fener pazar...Yendiğimizi düşünürsek fener kesin panik yapıp kaybederdi...
Bu saatten sonra şu durum çok önemli bence.Maçlar aynı saatte olmaya ne zaman başlanır acaba..

Süleyman Baykan
05.04.2011, 20:24
Bu saatten sonra şu durum çok önemli bence.Maçlar aynı saatte olmaya ne zaman başlanır acaba..

Eğer kafa kafaya gidersek son 4 hafta sanırım.

federer61
05.04.2011, 20:25
Kesinlikle ...

POYRAZ
05.04.2011, 20:35
Saka maka eger bize yenilirlerse küme düsme hattina yaklasacaklar.
Bu hafta cimbok taraftarinin cikarttigi olaylari da göz
önüne alirsak kazanmak icin her seyi yapacaklardir.
Bu sezonun belki de en iyi topunu, en motive olmus oyununu
bize karsi oynayacaklardir.
Asla kimse cimbok'u zayif görmesin. Aman dikkat.
Puan kaybinin telafisi olmadigi haftalara girdik.
Liderligi kaptirirsak Medya, hakemler, Federasyon ve MHK kendisinden taraf olan
fe-be'den liderligi geri almak cok zor olacaktir.
Haydi cocuklar SIKIN disinizi be sunun surasinda ne kaldi liglerin bitmesine.
Güldürün artik yüzümüzü. Kac yildir bekliyoruz sabirla.

MaDDoX_61
05.04.2011, 20:38
dia sakatlanmış eskişehir ve antep maçlarında yokmuş

TS61_NL
05.04.2011, 20:38
Erman Toroglunun yorumlarini merak ediyorum acikcasi lakin Kayseri macindan sonra bu lig bursa ve fb arasinda gecer dedi, artik Trabzonu unutun, sampiyon olmasi imkansiz demisti davar....Neyse biz insallah gsyi yeneriz, yenmemizde lazim lakin yenmeyeni dovuyorlar. Sampiyon Trabzonspor!

Murat SİSMAN
05.04.2011, 20:44
Erman Toroglunun yorumlarini merak ediyorum acikcasi lakin Kayseri macindan sonra bu lig bursa ve fb arasinda gecer dedi, artik Trabzonu unutun, sampiyon olmasi imkansiz demisti davar....Neyse biz insallah gsyi yeneriz, yenmemizde lazim lakin yenmeyeni dovuyorlar. Sampiyon Trabzonspor!

Kimse yeneceğimizi düşünmesin,Takımımıza sempati duyan geselilerede aldanmayalım.geçen sezon febe ile oynadıgımız son macta taraftar sitesindeki indexlerini hatırlayan varmı?
Geseliler ilan bile etti Trabzona maçı vericez gibi gibisine.!

Cafer Bulur
05.04.2011, 21:00
Şu aşamadan sonra futbolcularımızın,herhangi bir takımı hafife alarak sahaya çıkacaklarını zannetmiyorum..7 hafta kaldı kala kala..
gsli futbolcular moral olarak dip seviyedeler..isteseler de maçların 90 dakikasına motive olamıyorlar..belli bölümlerde iyiler o kadar..biz 90 dakika motivasyonumuzu üst düzeyde tutarsak maçı kazanırız..
Bütün mesele zaten burada bitiyor,takim bunu kazandigimiz maclarda bile yapamadi,hep gec uyandi.

Bu hafta jaja nin dinlendirilmesi gerektigini düsünüyorum.

Benim favori kadrom;

tolga
serkan giray glo cale
burak selcuk colman piotr
alanzinho
umut

ertek_ts61
05.04.2011, 21:13
çok tehlikeli bir maç...antalya hezimeti, taraftar baskısı, yönetim kaosu, seyircisiz oynama vs. faktörleri bir arada olunca sanmayın Gs maçı kolay geçer.puan kaybına açık bir maç...gücü olmasa bile Gs var karşımızda.Bir de ne zaman böyle bir tablo olsa bu namussuzlar yeniyorlar bizi..o yüzden takım yönetim ve taraftar kesinlikle maçı ciddiye almalı..öle vurur geçeriz, beş atarız, yenmeyeni dövüyorlar gibi yorumlar biraz tehlikeli gibi geliyor...bizim futbol anlamında son haftalardaki gidişatımız çok kötü!!! bu kimimize göre önemsiz olabilir ama tehlike arz ediyor...o yüzden umarım herkes işini son derece ciddi yapar..ve inşallah kazanırız.dönüm maçı gibi görüyorum çünkü es-es deplasmanında fener puan kaybına açık...yenersek farkı 4e 5 e çıkarma şansımız olabilir.diğer ihtimali telafuz etmek istemiyorum....

Hqmi
05.04.2011, 21:19
Uygun bir saatte olurda hava alanına gideriz inşallah takımı karşılamaya. :)

dia sakatlanmış eskişehir ve antep maçlarında yokmuş
Dia en tehlikeli adamlarından ama angut godoman kullanmayı bilmiyor. :)

Mustafa Ayazoğlu
05.04.2011, 21:19
Maç öncesi Eskişehir - Fenerbahçe maçı var.

Bülent Uygun Sivas ile yapamadığını Eskişehirspor ile yapacaktır. Eskişehirin de şampiyon olması lazım bu ligde.
Bu ateşi yakmak istiyorsa Fenerbahçe maçını kazanmalı.

Olası Eskişehir galibiyeti veya beraberliği

Galatasaray - Trabzonspor maçını çok değerli kılıyor. Kazanmamız halinde farkın 4-5 olacağına inanıyorum.

Kolay veya zor kazanmalıyız. Seyircisiz bir ortamda iyi futbola gerek yok.

inadına_Trabzon
05.04.2011, 21:25
Bülent uygun fener yatar mı ?

GS maçı kolay dğeil. takımımız tam konsantre hazırlanmalı. maçtada sağlam ve SABIRLI oynamalıyız.

TSezgin61
05.04.2011, 21:35
Eskisehirspora güvencim tam, ama bülent uyguna asla...

sivas en iyi dönemindeyken fenerden evinde 4 tane yemisti. geleni gideni yenen sivas... kendi isimizi kendimiz görmeliyiz.

cinconu istanbulda yenip, Taraftarla bursayi avni akerden puansiz göndermeliyiz. taraftarimizda zahmet olacakta 90 dakika sampiyonluk askina artik...

SefaÇetinKulak
05.04.2011, 21:37
Bu maçta Burak çok riske edilmemek için bence Pawel Brozek oynatılmalı .

Sibel
05.04.2011, 21:37
İnşallah 3 puan...

Asi Çaykaralı61
05.04.2011, 21:38
egemen ne oldu?

Bu maçda kart cezalısı malesef

Cafer Bulur
05.04.2011, 21:40
Geriye kalan en zor macimiz kesinlikle bu mac olacak,gs nin icinde bulundugu durum bizi aldatmasin.

Bu felaket sezonda teselli bulmak icin bizi var gücleriyle yenmek isteyeceklerdir.

Dün aksam birisinin dedigi gibi gs 1 istiyorsa biz bu maci 5 istemeliyiz,tam konsantrasyon ile sahada olmaliyiz.

Fb ile puan farkini acmak icin bu mac büyük bir firsat,bunu mutlaka kullanmaliyiz.

Onur
05.04.2011, 21:43
gsnin Antalyaspor'dan 3 yemesine bakmamak lazım. Hagi'nin yanlış taktikleri olmasa fb yi yeneceklerdi. Puan kaybı yaşayabiliri. Bu bilinçle soğuk kanlı, sabırlı oynamamız şart...

Bülent Uygun'un fbye yatacağını sanmıyorum. Uefa'ya katılma şansları hala sürüyor.

Engin, Colman, Selçuk üçlüsünü kullanmak bize avantaj sağlayabilir. Jaja formsuzluğuna rağmen ilk 11 de olmalı.

Umarım kayıpsız atlatıp yolumuza devam ederiz...

Kerim 29
05.04.2011, 21:45
tolga

serkan giray glowacki brozek

selçuk colman

burak alanzinho engin

umut

Helvacı61
05.04.2011, 21:46
gs maça yatar diyenler var. onları fenerli varsayıyorum. biz trabzonsporlular biliyoruzki. gs çok yavşak bir takımdır. bizim fener duşmanlığımız onlara birçok şampiyonluk kazandırdı. ama onların fenere düşman olacak güçleri hiç olmadı avrupa kupasını aldılar fenere olan ezikliklerini gene atamadılar. bize ölümüne oynayacaklarından eminim inşallah takım gününde olurda kazanırız.

Cafer Bulur
05.04.2011, 21:49
2004 yilinda gs en kötü sezonlarindan birinde bizi avni akerde yenip sampiyonluktan etmisti.

Bu nedenle macin favorisi gs dir,Türk telekom arena farki da cabasi.

Asi Çaykaralı61
05.04.2011, 21:54
2004 yilinda gs en kötü sezonlarindan birinde bizi avni akerde yenip sampiyonluktan etmisti.

Abi bir soru soracağım yanlış anlamada biz ne zaman bir maçın favorisi olacağız ?

Cihad Varlı
05.04.2011, 21:56
Abi bir soru soracağım yanlış anlamada biz ne zaman bir maçın favorisi olacağız ?

Cafer Abi mütevazi davranmaya çalışıyor Zeki . :)

Cafer Bulur
05.04.2011, 21:56
Hicbirzaman,favori olmak bize yaramiyor.:)

Lig sonuncusu konya ya karsi nerdeyse ecel terleri döktük, rakip bizim kadar pozisyon buldu.

Biz rakibi ciddiye alirsak iyi bir takim oluyoruz,yoksa cekilmiyor oyunumuz.

Selçuk Aydın61
05.04.2011, 21:57
domuzdan dost GESE den dost olmaz 7 maç OYNA KAZAN bukadar ... kımse bize dost deil konyamaçını neçabuk unutanlar var omaçı nasıl kazandık ... bize bu dünyada rahat yok.

yatmaztara
resmen bülent uygun şu maçı fb ye vermese, fb puan kaybedecekti. ama maalesef fb kazandı bu yüzden gs maçına odaklanalım. en zor maçlarımızdan birisi :)

Eto'o
Macin favorisi gs olsun 3 puani alalim

Asi Çaykaralı61
05.04.2011, 21:58

Lig sonuncusu konya ya karsi nerdeyse ecel terleri döktük, rakip bizim kadar pozisyon buldu.

Abi bak eğer takımımız isterse arzu ederse istekli oynarsa o zaman çok iyi oluyoruz bu tartışmasız ama benim de dikkatimi çekmedi değil.Sen öyle yaz o zaman biz kazanalım da kim ne yazmış yazmamış önemli değil :)

Asi Çaykaralı61
05.04.2011, 21:59
Macin favorisi gs olsun 3 puani alalim

Her maçın favorisi rakiplerimiz olsun biz 3 puanı alalım bize yeter :)

Yanlış mı diyorum Trabzonsporlular ;):)

AyhanPe
05.04.2011, 22:00

favori kistaslarin cok ilginc cafer :D

Cafer Bulur
05.04.2011, 22:01
Her maçın favorisi rakiplerimiz olsun biz 3 puanı alalım bize yeter :)

Yanlış mı diyorum Trabzonsporlular ;):)
Favori sahada belli olur caykarali.

Sen 100 kiloluk boksör olsan ve 90 kiloluk rakibini ciddiye almazsan neye yarar,sonra yersin yumrugu.:)

Asi Çaykaralı61
05.04.2011, 22:02
Favori sahada belli olur caykarali.

Sen 100 kiloluk boksör olsan ve 90 kiloluk rakibini ciddiye almazsan neye yarar,sonra yersin yumrugu.:)

Abi ben takımımızı 10 dakika izledikden sonra maç sonucunu tahmin edebiliyorum :)

Ama bu maç çok önemli Abi :)

Mutlaka kazanmalıyız bu maçı

AyhanPe
05.04.2011, 22:03

seyircisiz mac..oldukca sIkici bir mac olacaktir..ben cok pozisyon olacagina inanmiyorum..tolga gs fobisini atarsa üzerinden sorun olmayacaktir..

tarsus
05.04.2011, 22:04
biz karşıdaki rakibe göre ciddi oynuyoruz malesef ama neticede maçı kazanmasını biliyoruz.bu saatten sonra yaralıda olsa cincon bizimkiler tarafından kesinlikle ciddiye alınacaktır.ipler tamamen bizim elimizde bence bu fırsatı bizimkiler kaçırmak istemez.inşallah umut üzerindeki stresi atmıştır, buraktaki hırsın birazı jajaya geçmesi bizi uçurur.alan kesinlikle 2.yarı oyuna girmeli ki takımı ateşliyor.bellimi olur belkide ilk yarıda goller bularak ilk defa çok rahat maç izleriz:)

Asi Çaykaralı61
05.04.2011, 22:04
seyircisiz mac..oldukca sIkici bir mac olacaktir..ben cok pozisyon olacagina inanmiyorum..tolga gs fobisini atarsa üzerinden sorun olmayacaktir..

Abi Tolga'nın Galatasaray fobisi dedin de aklıma bir anda farklı mağlup olduğumuz geldi.Ama bu sefer sahada bambaşka Trabzonspor var ;)

Mustafa Ayazoğlu
05.04.2011, 22:06
maçın ilk 20 dk gol bulursak gol yemeden maçı alırız.

Eto'o
05.04.2011, 22:07
biz karşıdaki rakibe göre ciddi oynuyoruz malesef ama neticede maçı kazanmasını biliyoruz.bu saatten sonra yaralıda olsa cincon bizimkiler tarafından kesinlikle ciddiye alınacaktır.ipler tamamen bizim elimizde bence bu fırsatı bizimkiler kaçırmak istemez.inşallah umut üzerindeki stresi atmıştır, buraktaki hırsın birazı jajaya geçmesi bizi uçurur.alan kesinlikle 2.yarı oyuna girmeli ki takımı ateşliyor.bellimi olur belkide ilk yarıda goller bularak ilk defa çok rahat maç izleriz:)
Insallah abi ya soyle ilk yari 3-0 olsa da rahat rahat bi mac izlesek

Asi Çaykaralı61
05.04.2011, 22:08
Ben maçı 0-2 gibi bir sonuçla yeneriz kanaatindeyim :)

Cafer Bulur
05.04.2011, 22:09
Tolga nin gs fobisi yok,kalecilik kariyerinin baslangicinda 2-3 hatali gol yedi diye bunu iddia edemezsiniz.

Ona kalirsa bizde de gs fobisi vardi ama yok artik;)

Selçuk Aydın61
05.04.2011, 22:09
ben seyircisiz olmasını avantaj olarak deyerlendiriyorum benim düşünceme göre gese traftarı ilk gölü yiyenekadar takımını destekleyecekti ama gol gelirse galıbiyeti isteyeceklerdi yani trabzon şampiyon agadı totoş ayagı.....

Asi Çaykaralı61
05.04.2011, 22:10
Her ne olursa olsun favori kim olursa olsun bu maçı ya yenmeliyiz ya yenmeliyiz :)

Ilelioglu
05.04.2011, 22:12
Daha öncede söyledigim gibi kalan son 7 macin icersinde en zoru bu mac.

Gese bu sezon hic oynamadigi kadar iyi oynayacaktir.

Puan kaybetme ihtimalimiz cok yüksek, ama deplasmanda oynayacak olmamiz ve bu maci büyük bir mac olarak görmemiz bizim acimizdan olumlu sayilabilir.

Insallah kazaniriz.

;):)

Cafer Bulur
05.04.2011, 22:15
Daha öncede söyledigim gibi kalan son 7 macin icersinde en zoru bu mac.

Gese bu sezon hic oynamadigi kadar iyi oynayacaktir.

Puan kaybetme ihtimalimiz cok yüksek, ama deplasmanda oynayacak olmamiz ve bu maci büyük bir mac olarak görmemiz bizim acimizdan olumlu sayilabilir.

Sen benden de betersin be fatih,biraz ümitli ol kocum.:)

Ben hic olmazsa rakibi ciddiye almazsak puan kaybederiz diyorum sen bastan diyorsun puan kaybetme ihtimalimiz yüksek diye.

Bakiyorum her baslikta da fb yener yorumlarini okuyorum,biraz ümitvar ol renkdas.:)
Insallah kazaniriz.

Ilelioglu
05.04.2011, 22:19
Sen benden de betersin be fatih,biraz ümitli ol kocum.:)

Ben hic olmazsa rakibi ciddiye almazsak puan kaybederiz diyorum sen bastan diyorsun puan kaybetme ihtimalimiz yüksek diye.

Bakiyorum her baslikta da fb yener yorumlarini okuyorum,biraz ümitvar ol renkdas.:)
Insallah kazaniriz.

Sende hepsinin tersini düsün iste.;)

Cafer abi öyle böyle degil, bu mac acayip zor gececek, gese'yi cok iyi taniyorum, ayrica tarih yalan söylemez.

Avni Aker'deki 4-2'lik maglubiyeti hatirla, bu macta ölümüne oynayacaklar.

Asi Çaykaralı61
05.04.2011, 22:21
Renktaş ölümüne oynayacaklardır bende katılıyorum bende sizin gibi düşünüyorum ama bizde ölümüne oynayacağız.Bize 3 puan onlardan daha da fazla lazım inandık.Ayrıca Hep Destek Tam Destek

vivanet
05.04.2011, 22:22
gs yi derbi olarak değilde normal bir takım gibi görürsek bu haliyle çok gol atarız gibi..eğer ilk on dakikada bir gol bulursak farka gidebiliriz.çünkü gs bir gol yedikten sonra hemen direnci kırılıyor maçı yine kaybettik havasına bürünüyorlar.şenol hoca bu durumu göz önüne alarak ilk 10 dakikada baskı pres gol istemesi lazım..

Cafer Bulur
05.04.2011, 22:23
Sende hepsinin tersini düsün iste.;)

Cafer abi öyle böyle degil, bu mac acayip zor gececek, gese'yi cok iyi taniyorum, ayrica tarih yalan söylemez.

Avni Aker'deki 4-2'lik maglubiyeti hatirla, bu macta ölümüne oynayacaklar.
Bende ölümüne oynayacaklarini düsünüyorum ama katilmadigim nokta senin büyük ihtimal puan kaybederiz söylemindir.

Ben gs ye oranla gercek bir hedefimizin olmasinin farki olusturabilecegini düsünüyorum.

Benim mantigima göre sampiyon olmak isteyen bir takim bu maci rakibinden daha cok istemeli ve tempolu oynamali bu olusursa gerisi kendiliginden gelir.

Cihad Varlı
05.04.2011, 22:25
Maçın ilk düdüğünden son düdüğüne kadar kazanmayı istediğimizi belli etmemiz lazım .
Fener deplasmanında göremedik bunu malesef .
Ama içinde bulunduğumuz durum , geldiğimiz vaziyet , maçı fazlasıyla isteyeceğimize kanıt aslında .
Kazanacağız inşallah .

Asi Çaykaralı61
05.04.2011, 22:26
Biraz düşünün bu maçı kazandık mı hedefe tam tamı tamına 6 tane kritik maçımız kalacak.Artı bu maçı kazandık mı 4 yada 5 puana bile çıkartma ihtimalimiz var Fenerbahçe ile aramızdaki puan farkını

Cafer Bulur
05.04.2011, 22:27
Gs nin savunma anlayisi oldukca zayif,bu macta da bu ayyuka cikacaktir.

Ne kadar istekli olursaniz olun,organize bir takim degilseniz mutlaka acik verirsiniz.

Gs de bu aciklari verecek,bunlari iyi degerlendirmemiz gerekiyor.

Bence belirleyeci olan bizim takimin savunma anlayisi olacak,eger savunmada basit hatalar yapmazsak artilarimiz cok fazla.

Mutlaka gol atacagimizi düsünüyorum gs ye ,yeterki savunmamiz saglam bassin.

Ilelioglu
05.04.2011, 22:28
Bende ölümüne oynayacaklarini düsünüyorum ama katilmadigim nokta senin büyük ihtimal puan kaybederiz söylemindir.

Ben gs ye oranla gercek bir hedefimizin olmasinin farki olusturabilecegini düsünüyorum.

Benim mantigima göre sampiyon olmak isteyen bir takim bu maci rakibinden daha cok istemeli ve tempolu oynamali bu olusursa gerisi kendiliginden gelir.

Kesinlikle müthis bir baski ve pres ile oynamaliyiz, 90 dakika boyunca disiplinli, sakin ve sabrli olmaliyiz. Hic kosmadigimiz kadar cok kosmaliyiz bu macta, eger bunlar olursa bende kazanacagimizi düsünüyorum.

Yanliz 2004 sezonunda adamlarin hicbir iddaasi olmamasina ragmen, bize Avni Aker'de nasil oynamislardi hepimiz biliyoruz. Sezonun en iyi macini oynamislardi. Tabi sezon sonunda da cok sevdikleri Fener sampiyonluga ulasmisti.

Yine aynisini yapmaya calisacaklardir diye düsünüyorum.

Helvacı61
05.04.2011, 22:31
gs maçını alırsak bursa maçına 4 puan önde çıkma ihtimalımız var bursayıda yenip farkı 7 ye çıkarma durumu olabilir bu gs maçı hakket kiritik bir maç fener eskişehire takılır biz yenersek antepede takılır. ama yenemezsek kimseye takılmazlar artık

Cafer Bulur
05.04.2011, 22:34
Takim kadrosunu konusalim,sizce kimler oynamali kimler degil.

Bence jaja yi yedege alanzinho yu ilk 11 e monte etmenin vakti geldi.

Burak ve serkan umarim oynarlar,silahlarimiz cok olmali.

Helvacı61
05.04.2011, 22:34
ama gel görki ikinci yarıda hiçbir maçta yeteri kadar mücadele etmedik. hemen hemen bütün maçlarımızda rakipler bizden daha çok koştu mücadele etti

AyhanPe
05.04.2011, 22:36
Tolga nin gs fobisi yok,kalecilik kariyerinin baslangicinda 2-3 hatali gol yedi diye bunu iddia edemezsiniz.

Ona kalirsa bizde de gs fobisi vardi ama yok artik;)

tolga nin en basarisiz maclari gs ile oynadigimiz maclar olmustur..özellikle ali sami yen deki maclarda..tabi o zamanki kadro kalitesiyle simdiki arasinda daglar kadar fark var..orasi ayri..üstelik tolga da onurla rekabet ortaminda iyi bir gelisim göstermis..

tarsus
gs defansı çok zayıf ve çok açık veriyor.burak bu defansı her dafasında ağlatır,ayrıca kalede kim olursa olsun hiç güven vermeyen kalecileri var,jajanın kendini affettirmesi için uzaktan beklediğimiz şutları bol bol çekmesi lazım.

kudu_61
kolay maç değil ama çok da zor değil eğer jaja bizim istediğimiz gibi oynarsa burak düzelirse ve alan iyi oynar colman-selçuk top geçirmez giray glo hata yapmazsa bu maçı kesin alacağımıza eminim heee bir de umudun 100 fobisini yendiğini ispat etmesi lazım kadro olarak çok ama çok kaliteliyiz gayse den eğer istersek alırız jaja adam gibi oyna maç sonunda hangi otele gidersen git biz bmn de para toplarız sıkıntı yapma sadece bi 90 dakika bizim için adam gibi oyna

Helvacı61
05.04.2011, 22:37
benim kadrom eğer burak ve serkan sakat değilse
tolga. serkan, glo, giray piotr, selçuk, jaja, colman, burak ,umut. engin
yedekler :yattara, pavel. ceyhun,bora, mustafa, alan

Gökhan KAN
05.04.2011, 22:40
Gs yatacak haberleri çıktı mı ? Gündemi takip edemiyorum bu aralar..

Helvacı61
05.04.2011, 22:40
kadro geniş en büyük avantajımız bu

Helvacı61
05.04.2011, 22:41
Gs yatacak haberleri çıktı mı ? Gündemi takip edemiyorum bu aralar..
yok bu sefer başka türlü gaz veriyorlar. kümeye düşer gibisinden sanki fener maçında aynı durumda değildi.

Helvacı61
05.04.2011, 22:42
aslında buca bu hafta yenseydi öyle bir riski de vardı. heheheehehe

Ceyhun Dündar
05.04.2011, 22:43
İnşallah iyi futbol oynayabiliriz.2.yarıda oynadıgımız futbol cok kotu sadece forma ve ınanc macları kazandırıyor bıze...
Begenmedıgmz febe kabul edelım 2. yarı bızden cok daha ıyı...

Ilelioglu
05.04.2011, 22:45
gs maçını alırsak bursa maçına 4 puan önde çıkma ihtimalımız var bursayıda yenip farkı 7 ye çıkarma durumu olabilir bu gs maçı hakket kiritik bir maç fener eskişehire takılır biz yenersek antepede takılır. ama yenemezsek kimseye takılmazlar artık

Su maclari tek tek düsünelim artik, simdi Galatasaray...;):)

Asi Çaykaralı61
05.04.2011, 22:46
kadro geniş en büyük avantajımız bu

Bencede Abi bu bizim için çok büyük bir avantaj :)

Mert67
05.04.2011, 22:46
Biz liderken rakip kim olursa olsun, sonuna kadar mücadele edeceğimizden eminim.
Zaten 4 hafta sonra gelen liderlikten iyi motivasyon olamaz heralde.

Helvacı61
05.04.2011, 22:49
nasrettin hocanın eşeğini tekrar bulmasına benziyor

a.fındıkoğlu
05.04.2011, 22:51
kalan her maçı son maç gibi oynayacaz ve kazanağız inşallah....sahada kimin olduğu farketmez....

Helvacı61
05.04.2011, 22:52
Su maclari tek tek düsünelim artik, simdi Galatasaray...;):)
bende tek gs maçını düşünerek yazdım. dikkat et bursa maçına 4 puan önde çıkarız diyorum. gs maçı şampiyonluğumuzda belirleyici olur

Ömer Faruk61
05.04.2011, 22:52
Türbülent medyatik olmayı bıraktı bence EsEs canına okuyacak fenerin.Sezer Öztürkün Luganoyla hesabı var.Ancak olası fenev puan kaybında bizim oyuncular ciddiyeti elden bırakır iseler yazık olur...

Ilelioglu
05.04.2011, 22:54
Takim kadrosunu konusalim,sizce kimler oynamali kimler degil.

Bence jaja yi yedege alanzinho yu ilk 11 e monte etmenin vakti geldi.

Burak ve serkan umarim oynarlar,silahlarimiz cok olmali.

Bencede Jaja yedek baslamali ama Alan ile baslamakta pek dogru olmaz ama baska kimse kalmiyor, onun icin Alan ile baslamaliyiz.:)

Selcuk ile Colman'nin yanina Ceyhun'u koymak lazim, ílk önce gesenin nasil baslayacagini neler yapabilecegini görmek lazim diye düsünüyorum.

Bunun yaninda hem ortadan hemde kanatlardan gidebiliriz gesenin üzerine.

Söyle bir hücüm hatti olabilir...

------------Selcuk-----Ceyhun-----Colman------------

------------------------Alan--------------------------

---------Burak-------------------------Umut----------

MehmeTS_ADANA
05.04.2011, 22:56

aynen bende bu şekilde düşünüyorum

a.fındıkoğlu
05.04.2011, 22:56
Biraz düşünün bu maçı kazandık mı hedefe tam tamı tamına 6 tane kritik maçımız kalacak.Artı bu maçı kazandık mı 4 yada 5 puana bile çıkartma ihtimalimiz var Fenerbahçe ile aramızdaki puan farkını
hiç hesaba girmeden sadece onumuzdekı macı dusuncez....fener puan kaybeder etmez arkamıza bakmayacaz....bız kazanacaz başka yolu yok...

fırtına4161
05.04.2011, 22:58
Tolga, glo, giray, piotr, serkan, jaja, selcuk, colman, engin, burak ve umut bence gs macı kadrosu bu olmalı yattara 18e giremez yine ikinci yarı alan engin, colman ceyhun, jaja brozek degisir

Helvacı61
05.04.2011, 22:59
ben fenerin puan kaybını şiddetle bekliyorum. fenerde sakat çok aykutun başka planıda yok kadrosu kısıtlı son yaşayacağımız stresi de düşünürsek puan farkı açılmalı

Ilelioglu
05.04.2011, 23:03
Birakin rakibi kendi isimize bakmaliyiz, rakip ne yaparsa yapsin biz her türlü kazanmaliyiz.

fırtına4161
05.04.2011, 23:09
Fırtına esmeye dwm eder fener uygun isbirligi yapar!

~UniCef~
05.04.2011, 23:11
Türkiye Kupas Finalinde nasil oynadiysak ayni taktikle oynayalim.

Tolga
Serkan/Piotr-Giray-Glo-Cale
Burak-Selcuk-Colman-Engin/Piotr
Alan
Umut

lazkerem
05.04.2011, 23:13
Fırtına esmeye dwm eder fener uygun isbirligi yapar!

Herkes Fener'in bu hafta puan kaybedeceğini düşünürken benimde içimden Bülent'in bu macı Fener'e vereceği geciyor

AyhanPe
05.04.2011, 23:14
Herkes Fener'in bu hafta puan kaybedeceğini düşünürken benimde içimden Bülent'in bu macı Fener'e vereceği geciyor

iki takiminda 7 de 7 yapacagini düsünüyorum ben..

Asi Çaykaralı61
05.04.2011, 23:15
hiç hesaba girmeden sadece onumuzdekı macı dusuncez....fener puan kaybeder etmez arkamıza bakmayacaz....bız kazanacaz başka yolu yok...

Biz önümüzdeki 7 maçı ALLAH'ın izniyle kazanalım bize yeter :)

Asi Çaykaralı61
05.04.2011, 23:16
İnanmak başarının yarısıdır.İnandık İnşallah 7'ye ulaşacağız :)

fırtına4161
05.04.2011, 23:17

bende öyle düsünüyorum fener zorlanmaz bile ligtvdeki quiz programında uygun hep yanıtları fbde oynarken zamanlarında verdi yani hep fb sempatisi var

Ömer Faruk61
05.04.2011, 23:19
Gabric,Şotadan sonra Birde Altyapımızdan gs altyapısına giden Tugaydan darbe yemek istemiyorum...

Serdar Dilekoğlu
05.04.2011, 23:20
Eskişehir'in bu maçı satacağı düşüncesi hiç olmadı bende.

Türkiye'nin en zor deplasmanlarından biridir.

Hatta olayı abartarak 61. dakika da Es Es ten sürpriz bekliyorum

lazkerem
05.04.2011, 23:25
Bu aralar Selçuk colman ikilisinin formu iyi Ceyhun'u oynatarak onların ritmini bozmaya geek yok
Engin ilk11 için hazır olursa süper olur onun hırsına ihtiyacımız olacak
Jaja'nin yerine oynatacak adamımız yok alan derseniz bence ilk 11 başlamamalı
Bu mac pawel'i 11 de görebiliriz
Yada serkani sağ açık değilde on libero gibi kullanıp tek forvete devam ederiz
1. Durum
Tolga
Piotr. Glo. Giray. Cale

Sekan. Selçuk. Colman

Burak. Engin
Umut

2. Durum
Tolga
Serkan. Glo. Giray. Piotr

Selçuk. Colman
Burak. Engin
Pawel. Umut

ONUR BEKAR
05.04.2011, 23:25
eğer es es fenere yatarsa ki bu trabzona karşı daha farklı yani kazanmak için en azından puan almak için oynayacağı aşikardır,biz ezikbahçenin puan kaybetmesi yada kazanmasından çok kendi maçlarımızı kazanmayı bilmeliyiz kazanmalıyızda ipler bizim elimizde onlar ister kaybetsin ister kazansın ne yapıyorsalar yapsınlar bu onların ezikliğii....

Bera B.
05.04.2011, 23:32
Jajayı kesmem, adam maç aldırıyor. Devre arasında oyundan alınması bence mesajı almışsa iyidir. İnşallah da almıştır "al işte benim yerime Ceyhunu sokarsan öyle kalırsın" diye düşünmüyordur inşallah :)

lazkerem
05.04.2011, 23:33
eğer es es fenere yatarsa ki bu trabzona karşı daha farklı yani kazanmak için en azından puan almak için oynayacağı aşikardır,biz ezikbahçenin puan kaybetmesi yada kazanmasından çok kendi maçlarımızı kazanmayı bilmeliyiz kazanmalıyızda ipler bizim elimizde onlar ister kaybetsin ister kazansın ne yapıyorsalar yapsınlar bu onların ezikliğii....

Her hafta malum medya aynı şeyi yapıyor Fener'in oynadığı takım iki hafta sonra bizimle oynayacak ya güya bize sempatisi olan futbolcu yaDa taraftara sahip bu takımlar iki hafta sonra bizeyatackkar gibi haber yapıyorlar şer...odakları
Buda o takımın futbolcularının bize karsı gereksiz motive olmasını sagliyor

Fatih Öztürk
05.04.2011, 23:36
esesın fenere yatacağını düsünmek mantıksız.karakterlı bır kulüp,taraftarı akıllı ve destekcı,üstelık uefa kupasına gitmek ıcın kazanmaya oynarlar.bülent uygunla bundan 7-8 sene önce bı kac defa aynı ortamda bulundum.düzgün bır ınsan...ınsanları bılıp bılmeden karalamayalım.

metinbay61
05.04.2011, 23:36
dünkü antalya maçında tita yı izledikten sonra alanzinho nun ilk 11 de başlaması banada mantıklı geliyor...

Hüdai Pervaneli
05.04.2011, 23:37
Jajanin bu maca yedek baslamasi lazim Akillanmasi icin

Burçak
05.04.2011, 23:38
Biz kazanalım Onlar Strese girsin!

ONUR BEKAR
05.04.2011, 23:39
Her hafta malum medya aynı şeyi yapıyor Fener'in oynadığı takım iki hafta sonra bizimle oynayacak ya güya bize sempatisi olan futbolcu yaDa taraftara sahip bu takımlar iki hafta sonra bizeyatackkar gibi haber yapıyorlar şer...odakları
Buda o takımın futbolcularının bize karsı gereksiz motive olmasını sagliyor

doğru diyorsun renkdaş Allah şu yüzümüzü inşallah güldürür şampiyon oluruz o zaman o medyanın yüzü varsa ortalığa çıkmaz, çıkarsada ne diyecekler çok merak ediyorum, alayınaaaa.....not trabzonsporun trabzonspordan başka dostu yoktur, örn bursa...geri kalan o tv de konuşan adamları dinlemiyorum bile boşuna afkuruyorlar..

Cihad Varlı
05.04.2011, 23:42
Jaja'nın yedek başlaması akıl karı değil .
Onu yedek bırakmak yerine , nasıl daha fazla verim alınır bunu konuşmalıyız .
Bana göre orta sahanın herşeyi .

Birtan Karaman
05.04.2011, 23:47
Jaja çocuk gibi. :)

Yani çabuk küsebiliyor. Bu benim görüşüm belkide öyle değildir tabi. Ama kendisi her fırsatta benden her zaman yararlanın ne kadar kötü olsam bile diyor. Gs maçında yedek başlama ihtimali, üzülerek söylüyorum malesef olabilir.

demirel
05.04.2011, 23:48
sezer alır o maçı

Ömer Faruk61
05.04.2011, 23:48
Alanzinho Konya Maçındaki gibi olacaksa kesinlikle 11 başlamalıdır.Jaja efendi kusura bakmasın 2.Yattara olmak istemiyorsa bi zahmet akıllansın..

fırtına4161
05.04.2011, 23:54
Eses maca yatar demiyorum teknik direktör uygun diyorum gerisi yeter ayrıca eti grubunun fenere sempati duyduguda gercek bu arada jaja 11de baslamalı alan ise yedekte 2.yarı gs yorulup alan ortasahayı daha iyi kullanır

Yasin T.
06.04.2011, 00:01
Jaja müthiş yetenekli ama kendine iyi bakmıyor.Burak'a bakın.Adam fiziğini geliştirdi.Şimdi güreşçi gibi yıkılmıyor artık.Oysa Jaja öyle değil.Fiziksel anlamda bir düşüşte.Kesinlikle kendine bakmıyor.Birde saha içinde umursamaz tavırları insanı çileden çıkartıyor.Alex gibi profesyonel olsa inanın bu takımı sınıf atlattırır.Böyle bir müthiş yetenek nasıl kendini harcar anlamakta zorluk çekiyorum doğrusu.

Bekir
06.04.2011, 00:01
Galatasaray'ın maçlarını devamlı takip eden biri olarak Kesinlikle ve kesinlikle Jaja'nın yedek kulubesinde başlayıp,Alanzinho'nun 11'de başlaması gerektiğini düşünüyorum...

Bu sezon ilk defa Alanzinho 11'de başlasın istiyorum,aynı şekilde ilk defa Jaja yedek olsun istiyorum...

Galatasaray takımının en büyük zaafı defanstan topu ileriye çıkaramaması,en ufak pres görünce defanstaki oyuncuları hata yapıyor,Bu hatayı kullanmak için ileride Pres yapabilen,Top kapma özelliği olan,hızlı oyuncularla başlamalıyız...

Ceyhun'un oynatılması çok gereksiz olur,Rakibin herhangi pas trafiği,ortada herhangi top sürme girişimi yok,Ceyhun sadece rakibi bozar,Bu maçta rakibi bozmaya gerek yok..

---------------Colman-------------------Selçuk---------------------
Burak--------------------Alan---------------------Engin
-------------------------Umut------------------------------------

Bu şekilde 11 ile çıkarsak ilerideki 4 oyuncunun kaptığı toplar büyük tehlike yaratır,farka bile gidebiliriz...

Gs'nin nasıl bir dizilişte olucağı ise merak konusu,Sol bek yok,Sağ bek yok,Stoperler Allaha emanet..

Neill--------Gokhan----------Servet------------???????????
-------------Cana---------Yekta-----Culio--------------
Pino---------------------Stancu---------------Arda

Buna yakın bir şekilde oynarlar Neill'ın da sakatlığı var,Gökhan paso sakat,ne olucak belli değil :)
Belki Neill'ı sola çekip,sağda Barış'ı da oynatabilir..

Cihad Varlı
06.04.2011, 00:06
Bi an düşündüm ve kararımdan vazgeçtim .
Alanzinho ile başlamamız daha doğru olur sanki .
Çünkü Alan gerçekten çok istekli .
Oraya buraya saldırıyor .
Alan'a Burak , Engin ve Umut'un hırsını ve isteğini eklersek hucum hattımız Gs'nin defansını çok zorlayabilir .

RepLay
06.04.2011, 00:06
Maçın seyircisiz olması benim gözümde büyük hadikalp. ne güzel takımı futbolcuları yönetimi protestolarla baskı altına alıyorlardı. Şimdi rahat rahat protesto edilmedne maç oynicaklar

OKTAY YILMAZ
06.04.2011, 00:08
Şenol Hoca nın yerinde olsam ilk önce 2004 yılındaki puan durumunu ondan sonra fenerli medyanın 1 hafta boyunca gs yatacak yazılarını ardından da 4-2 lik maçı izletir oyuncularada gereğini yapın derdim....

Ceyhun Dündar
06.04.2011, 00:09
Ben her zaman söylüyorum bi silah bulmuşuz yedekten maç çeviren,lütfen bir maç 11 bi maç yedek bozmayalım adamı..
Nba dunyanın en buyuk organızasyonunda bunun odulu var bızım hido da almıstı sixth man(yedekten gelıp en iyi katkıyı veren).
Alan bu dalda bizim sixth manimiz bozmayalım onu böyle iyi yedekten girsin 45 deyince oyuna alan ilk yarı kim kotuyse onun yerine...

Yiğit Gayretli
06.04.2011, 00:10
ama gel görki ikinci yarıda hiçbir maçta yeteri kadar mücadele etmedik. hemen hemen bütün maçlarımızda rakipler bizden daha çok koştu mücadele etti

Beşiktaş maçını çok çabuk unutmuşuz.

AyhanPe
06.04.2011, 00:21
alan bu macta ilk 11 de oynamayi hak ediyor..bence oyunda olmali..

gs macini aldigimiz takdirde sampiyon oluruz..bundan eminim

pReN@_61
06.04.2011, 00:29
10 Nisan'da bütün Fenerliler G.Saraylı

F.Bahçe, her şartta G.Saray'ın Trabzonspor'u yenmesini bekleyecek. Lig tarihinde Cim Bom, Trabzon'a iki kez darbe vurup Fener'e çalıştı

http://i.milliyet.com.tr/GazeteHaberIciResim/2011/04/05/fft16_mf1252268.Jpeg

F.Bahçe ile G.Saray'ın yolları bir kez daha kesişti. F.Bahçeli taraftarlar, takımlarının Eskişehir (http://www.milliyet.com.tr/index/Eskisehir)'le oynayacağı maç kadar G.Saray'ın 10 Nisan'da Trabzonspor (http://www.milliyet.com.tr/index/Trabzonspor)'la oynayacağı karşılaşmanın da sonucunu büyük bir merakla bekliyor. F.Bahçe, Eskişehir'de kazanır, G.Saray da Trabzon (http://www.milliyet.com.tr/index/Trabzon)'dan puan alırsa F.Bahçe yeniden liderliğe yükselecek.
TERSİ olursa yani F.Bahçe, Eskişehir'de olumsuz bir sonuç alırsa Sarı-Lacivertliler, bu kez aradaki puan farkı açılmasın diye G.Saray'ın Trabzon maçının sonucunu bekleyecek. 10 Nisan Pazar günü, bütün F.Bahçeliler, G.Saraylı olacak.

G.SARAY, geçen sezon benzer bir atmosferde Bursaspor (http://www.milliyet.com.tr/index/Bursaspor)'la berabere kaldı. Asbaşkan Şekip Mosturoğlu (http://www.milliyet.com.tr/index/Sekip%20Mosturoglu) da 'Bursa (http://www.milliyet.com.tr/index/Bursa) maçında 'G.Saray maçı satacak' diye ortada dolaşanlar maçtan sonra kayboldular. Büyük takımların yapısı gereği böyledir: Küçük şeylerle uğraşmazlar... Büyük hedefleri vardır' açıklamasını yapmıştı.

CİM BOM, 1995-1996'da Trabzonspor ile 0-0 berabere kalıp, 2003-2004'te ise Bordo-Mavililer'i 4-2 yenerek F.Bahçe'nin iki şampiyonluğuna katkıda bulunmuştu.

Allah'ım şu maçı kazanmayı nasip eyle yarabbi.

Furkan Dündar
06.04.2011, 00:31
Ben her zaman söylüyorum bi silah bulmuşuz yedekten maç çeviren,lütfen bir maç 11 bi maç yedek bozmayalım adamı..
Nba dunyanın en buyuk organızasyonunda bunun odulu var bızım hido da almıstı sixth man(yedekten gelıp en iyi katkıyı veren).
Alan bu dalda bizim sixth manimiz bozmayalım onu böyle iyi yedekten girsin 45 deyince oyuna alan ilk yarı kim kotuyse onun yerine...

aynen katılıyorum alan bizim yedek silahşörümüz olsun 45 dk lık oyuncu bence ve 45 dk da harıka ısler basarıor
gs macında da ıkıncı yarı oyuna gırmelı ve emınım cok fazla katkı saglar

AyhanPe
06.04.2011, 00:32
10 Nisan'da bütün Fenerliler G.Saraylı

F.Bahçe, her şartta G.Saray'ın Trabzonspor'u yenmesini bekleyecek. Lig tarihinde Cim Bom, Trabzon'a iki kez darbe vurup Fener'e çalıştı

http://i.milliyet.com.tr/GazeteHaberIciResim/2011/04/05/fft16_mf1252268.Jpeg

F.Bahçe ile G.Saray'ın yolları bir kez daha kesişti. F.Bahçeli taraftarlar, takımlarının Eskişehir (http://www.milliyet.com.tr/index/Eskisehir)'le oynayacağı maç kadar G.Saray'ın 10 Nisan'da Trabzonspor (http://www.milliyet.com.tr/index/Trabzonspor)'la oynayacağı karşılaşmanın da sonucunu büyük bir merakla bekliyor. F.Bahçe, Eskişehir'de kazanır, G.Saray da Trabzon (http://www.milliyet.com.tr/index/Trabzon)'dan puan alırsa F.Bahçe yeniden liderliğe yükselecek.
TERSİ olursa yani F.Bahçe, Eskişehir'de olumsuz bir sonuç alırsa Sarı-Lacivertliler, bu kez aradaki puan farkı açılmasın diye G.Saray'ın Trabzon maçının sonucunu bekleyecek. 10 Nisan Pazar günü, bütün F.Bahçeliler, G.Saraylı olacak.

G.SARAY, geçen sezon benzer bir atmosferde Bursaspor (http://www.milliyet.com.tr/index/Bursaspor)'la berabere kaldı. Asbaşkan Şekip Mosturoğlu (http://www.milliyet.com.tr/index/Sekip%20Mosturoglu) da 'Bursa (http://www.milliyet.com.tr/index/Bursa) maçında 'G.Saray maçı satacak' diye ortada dolaşanlar maçtan sonra kayboldular. Büyük takımların yapısı gereği böyledir: Küçük şeylerle uğraşmazlar... Büyük hedefleri vardır' açıklamasını yapmıştı.

CİM BOM, 1995-1996'da Trabzonspor ile 0-0 berabere kalıp, 2003-2004'te ise Bordo-Mavililer'i 4-2 yenerek F.Bahçe'nin iki şampiyonluğuna katkıda bulunmuştu.

Allah'ım şu maçı kazanmayı nasip eyle yarabbi.

yukardaki haber bir cok gs linin moralini bozar..bu sefer ters tepecek galiba..

Armağan Dere
06.04.2011, 00:35
CİM BOM, 1995-1996'da Trabzonspor ile 0-0 berabere kalıp

Aslında 96'da bizle berabere kaldıktan bi kaç hafta sonra Fener'i Ali Sami Yen'de 2-0 yenerek bize 1 puan katkıda bulundukları da sölenebilir...Hatta o sezon ki maçta stadlarında ''Şampiyon Trabzon'' diye bağırmışlar Fener'i yendikten sonra

Furkan Dündar
06.04.2011, 00:35
ve bu arada dün izlediğimiz gs yi de yenemiyorsak ayıp bize :S

Selçuk Aydın61
06.04.2011, 00:39
engin baytar girecek o 11 e kanatlarımız artık faal...

Cihad Varlı
06.04.2011, 00:41
Şaka maka hucum hattımız da basmayan adam yok gibi . ( Jaja'sız kadrodan bahsediyorum )

TSezgin61
06.04.2011, 00:42
ulan jaja... galatasaray maci olmasa kesik yiyecegin garantiydi ama eminim senol hoca suanda kara kara düsünüyordur.

varliginda yoklugunda dert.

FC-ST-PAULI-61
06.04.2011, 00:46
Hakan Balta nin olmamasi bence kötü ama Baros da yok.3 Ihtimalli Mac.1-0 2-0 3-0

fırtına4161
06.04.2011, 01:00
Jaja 11de baslayıp alan yedekte olmalı 2.yarı ise alan girerse daha etkili olur unutulmamalı ki gs konya degil yani alan diri kalıp ikinci yarı oynamalı

Murat Altun
06.04.2011, 01:03
Ula adamlar fena dibe vurdu Bizim mactacikis arayacaklar ama bulamayacaklar Kasimpasa bile bunlardan iyi
Jaja yi birakin oynasin ilk macta hatirlarsiniz neil i bakkala gondermisti siparisleri eksik getirmis bu hafta birde markete gonderecekmis :D

Burçak
06.04.2011, 01:29
http://www.meltemtv.com.tr/Anasayfa/CanliYayin

seyduna_efil
06.04.2011, 02:09
ben çok tempolu bir maç beklemıyorm takımımız adına..kontrollu,sabırlı futbol oynaaycagız her zamanki gibi..muhtemelen şenol hoca son dakıkaya kadar kontrollu futbolu elden bırakmayacaktır..

şahsen benımde en büyük çekincem gs'nin en kötü döenmlerinde bile bize ters gelen bi takım olduğu ama inşallah bu sefer allahın izniyle galibiyet alırız..

coren
06.04.2011, 04:10
Zor maç olacak ama alıcaz bu maçı. Bence Jaja bu maç yedekte beklemeli. Alanzinho Konya maçında topu ileri taşıma konusunda Jajadan çok üstündü. Şahsen kaç maçtır Jaja'nın kendini toparlamasını beklemekten sıkıldım.Alanzinho formdayken kullanmamız lazım.

Ayrıca Eşkişehir evinde en son 25.09.2010 da yenilmiş. Fenerin es es deplasmanında puan kaybedeceğini düşünüyorum.

POYRAZ
06.04.2011, 05:34
Böyle düşünmek sadece bize zarar verir.
Bülent Uygun'u her ne kadar sevmesek de, Eskişehir gibi büyük bir camianın bu kadar düşebileceğini düşünmüyorum
Haydi diyelim böyle bir düşüncesi var Bülent Uygun'un; bunu ne ES-ES taraftarı ne de camiası kaldırır.
Ayrıca Eskişehirspor'un UEFA mücadelesi devam ediyor. Onlar da kazanmak isteyecektir.
Adam göz göre göre "Ben maci veriyorum" demeyecek herhalde.
Böyle düsünmemek yillarca bize zarar verdi.

POYRAZ
06.04.2011, 05:36
fenerli alçaklar yine başladı gs trabzona yatacak diyerek gs yi aşırı motive etmeye.gs bize hiçbir zaman yatmaz.biz bileğimizin hakkıyla yeneriz onları.arda,pino ve kazıma dikkat etmemiz yeterli baroş zaten cezalı.bulduk mu atacağız arkadaş.ortasahamız daha dirençli olsun ki gardlarını hemen düşürelim.
Bu kadar agzi arka tarafina benzeyen baska bir taraftar kitlesi yoktur.

Asi Çaykaralı61
06.04.2011, 07:26
Orta sahamızın bu maçda dikkatli olması lazım hemde çok.Özellikle Arda'yı Piotr ile durdurduk mu sorun yaşamayız

lazkerem
06.04.2011, 07:52
Galatasaray’da yönetim belirsizliği, futbol takımının içler acısı hali, taraftarın isyanı günlerdir manşetleri, televizyon ekranlarını süslüyor ancak buz dağının görünmeyen yüzünde durum çok daha trajik... Florya Metin Oktay Tesisleri’ni çevreleyen duvarlar içinde resmen fırtınalar kopuyor. Adnan Polat idaresinde kör-topal yoluna devam etmeye çalışan yönetimle, futbolcular arasında artık çok kalın bir sınır çizgisi var. Rahatsızlıkları zirveye çıkan oyuncu grubu yönetimde muhatap bulamıyor. Yerli-yabancı ayrımı olmaksızın futbolcular cephesinde artık tek düşünce hakim, o da bir an önce Galatasaray formasıyla vedalaşmak! ‘Gönüllü yolcu’ listesinin ilk sırasında Arda Turan var.

‘Benim burada ne işim var’

Antalya seyahati kabusa dönen yıldız oyuncu, havalimanında kendisine birkaç metreden edilen küfürler sonrası gemileri yaktı. Transferi için Başkan Polat’tan izin isteyen Arda, menacerine gerekli talimatları verdi, Türkiye kariyerini noktalamak istiyor. Her şartta hedef tahtası haline gelen Servet Çetin de önümüzdeki sezon için tek adres belirlemiş durumda; Avrupa ligleri. Hagi’nin kulübe hediyesi (!) Stancu’nun, “Benim burada ne işim var” dediği, Milan Baros’un ise önümüzdeki sezon Avrupa Kupaları’nda mücadele edecek takımlarla temasta olduğu konuşuluyor.

Aileleri baskı yapıyor

İtalyanlar’ın sıkı markajında olan Lorik Cana da bavulu hazır isimlerden. İki Avustralyalı Kewell ve Neill’ın da olan biteni hayretler içerisinde izledikleri ve ailelerinden İngiltere’ye dönmeleri konusunda büyük baskı gördükleri biliniyor. Biletleri yönetim tarafından çok önceden kesilen Ayhan, Barış, Mustafa Sarp’ın yanı sıra, kaleyi bir türlü dolduramayan Zapata-Ufuk ikilisinin de yakın bir zamanda Florya’ya veda etmesi sürpriz olmayacak. Görünen o ki, sezon bitmeden önce birçok futbolcuyla Galatasaray’ın yolları ayrılacak. Olayın bir de tribün boyutu var. Sahaya çıkan takımı izledikçe kahrolan 12. adam yaşananlar sonrası artık ne tepki vereceğini bilmiyor!

Ali YİĞİT
06.04.2011, 08:59
Hayret kimse bu maç kırılma maçı yazmamış:)
Her maç gibi bu maçta zor arda'yı tutmamız lazım malum adamın bize karşı ayrı bi hobisi var..
İlk golü yersek maçı alırız düşüncesindeyim.İlk golü atarsak 1-0 biter düşüncesindeyim.
Allahım sen bize yardım et....

mda61
06.04.2011, 09:15
Adam göz göre göre "Ben maci veriyorum" demeyecek herhalde.
Böyle düsünmemek yillarca bize zarar verdi.

Bu kadar agzi arka tarafina benzeyen baska bir taraftar kitlesi yoktur.

Senin Eskişehir'e yaptığın suçlamayı, Fener Gs'ye yapıyor. İki suçlamanın da gerçeğe dayanır hiç bir yanı yok ve senin aynı komployu kurduğunuz Fener taraftarına ettiğin lafa bak. Hep biz doğruyuz, bütün dünya bize düşman zaten.

Maç satma konusuna gelince, satsa Şota bize satardı. Ümit Özat Fener'e satardı. Böyle bir terbiyesizliği hiç bir hocaya yakıştıramıyorum, lütfen bizde bu maç satma laflarını kullanmamaya özen gösterelim de bir farkımız olsun.

İlyas Özdemir
06.04.2011, 09:46
bu maçta farklı skorla galip gelme hayallerine kapılmamak lazım
yenersek bile zar zor yeneriz diye düşünüyorum

Badaloğlu
06.04.2011, 10:08
Hayret kimse bu maç kırılma maçı yazmamış:)
Her maç gibi bu maçta zor arda'yı tutmamız lazım malum adamın bize karşı ayrı bi hobisi var..
İlk golü yersek maçı alırız düşüncesindeyim.İlk golü atarsak 1-0 biter düşüncesindeyim.
Allahım sen bize yardım et....

Çünkü herkes Adanan Polat'ın bügünkü yapacağı açıklamalarıa ve seçim tarihini bekliyor. Ona göre herkes gardını alacak... Aslında bir yerde de iyi olacak bu açıklamalar... Gazete ve medya bir kaç gün daha bu açıklamalarla oyalanırken bizde rahat rahat maçımıza motive oluruz.

Eskişehir'in, Fener'i yenmek için herşeyi yapacağını düşünüyorum. Adamların UEFA kupası hedefleri bu maçı almalarıyla daha fazla pekişecek. Ayrıca Bülent Uygun'da ilerde Fener'in hocası olmak istiyorsa, bu maçı almak için her şeyi yapacaktır. Yapmıyorsa ya da yapmayacaksa da tarihin karanlık sayfalarında kaybolup gitmeye mahkum olacaktır.

Ama asıl önemli olan Trabzon'un kalan bütün maçlarını kazanmasının gerektiği gerçeğidir.Böylece kimseye muhtaç olmadan kendi işini kendi görecektir -ki bencede en saygın hali budur-

Şampiyon olmak istiyorsak kalan bütün maçlarımızı almamız gerekmektedir.Kim demişki şampiyonluk bu ülkede çok kolay diye... Zor ama imkansız değil...

TS57
06.04.2011, 10:37
Şuan itabariyle burak ve serkanın oynama durumları zormuş kaynak dha yunus emre sel

Barış Burak
06.04.2011, 10:52
oynamasınlar,canları sağolsun.yapcak birşey yok ellerinden geleni yaptılar.

gs şu anda, spor medyası tarafından ayağa kaldırılmaya çalışılıyor,kaldırılacakta bence.yani bizi çetin mücadele bekliyor.Allah yardımcımız olsun.

brkylmz
06.04.2011, 10:54
cinconun antalya maçını izledim. diyebilirimki çok kolay maç olacak, döküklüyolar. adamlar bitmişler.tabii bizimkiler işi yinede sıkı tutmalı

mda61
06.04.2011, 10:55
Serkan ve Burak'sız zor ya. Burak deplasmanlarda çok çok işimize yarıyordu. Onun yerine kimi koysan aynı oyunu oynayamaz. Serkan'ın yerine de Tayfun'un oynayacağını, ve karşısında Arda Turan'ın olacağını düşününce fenalık basıyor beni :D

Barış Burak
06.04.2011, 10:57
ben olsam sağda mustafa yumluyu denerdim.

bASTURk
Şuan itabariyle burak ve serkanın oynama durumları zormuş kaynak dha yunus emre sel
Burak'a Cech kaskına benzer bir şey yapılamaz mıydı acaba...

Eğer tehlikeli bir durum olabilecekse tabii ki oynamasın ama maçtayken sorun yaşamadığına göre önemli bir sıkıntısı olduğunu düşünmüyorum.

TS57
Kesinlikle haklısın renkdaş yazılı basın özellikle gs yok küme düşme hattında falan ayar vermeye yavaş yavaş başladı zaten hele hele maç günü ne kadar baskı altına alıcak gsli futbolcuları ama ben kesinlikle rahat bir maç olmayacak gs antalyaya oynadığı gibi oynamaz bize aksine bana göre daha hırslı çıkacaklardır ama biz normal oyunumuzu sahaya yansıtırsak yeneriz en büyük tehlikemiz her zaman olduğu gibi rehavet

brkylmz
06.04.2011, 10:59
cinconun moralleri bozuk, konsantrasyonları sıfır, fiziksek olarak bitmişler antalya maçında 60 dan sonra resmen ayakları gitmiyodu. bizim takım 10 kişi bile yer bunları

BEYTEKİN61
06.04.2011, 11:00
benim en çok korktuğum maçlardan biri. gs futbol olarak çok kötü ama bu maça asılacaklardır.. herkes bize gelince aslan kesiliyor, kayseri ve konya gibi... maç seyircisiz olacak buda bir handikap... ama herşeye rağmen bu maçı almalıyız...

mda61
06.04.2011, 11:01
ben olsam sağda mustafa yumluyu denerdim.

Bende öyle düşünüyorum. Uzun topları da iyiydi. Ayrıca Karabük maçında onun ortasından gelen golle galibiyete uzanmıştık. Tayfun sefil olur oralarda, delirtir bizleri. Hocam en iyisini bilir yine de.

mda61
06.04.2011, 11:03
benim en çok korktuğum maçlardan biri. gs futbol olarak çok kötü ama bu maça asılacaklardır.. herkes bize gelince aslan kesiliyor, kayseri ve konya gibi... maç seyircisiz olacak buda bir handikap... ama herşeye rağmen bu maçı almalıyız...

Handikap değil bence bu. Seyirci oyuncuyu motive eder. Peki motivasyona ihtiyacı olan kim ? Galatasaray. Biz şampiyonluk için oynarız, onlar maç bitsinde evimize gidelim diye oynar. Ama seyirci olsa, onlar için oynardı cimconlu oyuncular.

TS57
06.04.2011, 11:03
Bence serkan ve burak oynarlar inş. Tayfun oynamaz sağ bekte engin oynasın sağbekte ama tayfun oynamasın

BEYTEKİN61
06.04.2011, 11:06
gs taraftarı bu fb maçındaki gibidoldurmaz stadı..destekte o ölçüde olmaz... taraftar olsa gs baskıyla çıkardı... şimdi rahat olacaklar..

TS61_NL
06.04.2011, 11:14
Altandan inciler: gs son 4 macini kazansaymis 45 puan olacakmis ve kayserinin uzerinde ilk 5te olacakmis! Bu is biraz halamin biyigi olsaydi.....sozune geliyor. Bu adam kadar salak bu adam kadar futbolu bilmeyen bir kisi daha tanimiyorum. Son gunlerdede sevgili hemsehrimiz Sinan Engine uyuz oluyorum. Her defasinda bizim ve fbnin fiksturunu onune getirince devamli parmagi 33.haftada oynanacak ibb macina basiyor. IBB tipik deplasman takimi, Ersun Yanal donemindede ibb bu Trabzonu yendi, Trabzon bu macta cok zorlanir gibi vs.vs. laflar ediyor. Ey sacmalayan Sinan, ey futbol fakiri Sinan, Trabzonsporumuzun rakibi olan fbde evinde IBB ile oynamayack mi? IBB Kadikoye deplasmana gitmeyecek mi? Hani ibb deplasman takimiydi, niye IBBnin fbyi yenme ihtimalini konusmuyorsunda IBBnin Trabzon deplasmaninda puan yada puanlar alabilecek kapasitede oldugunu beyan ediyorsun. Uzerine birde Trabzonsporumuzun gelecek 4 maclari fbye gore daha zormus. Hatta hatta gs ve bursa maclari Eskisehir ve ibb maclarina gore cok daha zormus. IBB bize gelince zor mac fakat fbye gelince nispeten kolay, iste bu Sinan Engin durusu olsa gerek...

ozturk
06.04.2011, 11:14
Şenol Hoca tam da düşündüğüm şeyi yapıyor.

gs maçı yattara nın son şansı. artık bu maçta da kötü oynarsa direk satış listesine konup katara gönderilmeli..

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=80167

cihatöztürk
06.04.2011, 11:17
Yattaraya güveniyorum abi

kesinlikle takıma katkıda bulunmak istiyor

elinden geleni yapacaktır çıksın oynasın

Emre B.
06.04.2011, 11:20
gs taraftarı bu fb maçındaki gibidoldurmaz stadı..destekte o ölçüde olmaz... taraftar olsa gs baskıyla çıkardı... şimdi rahat olacaklar..

Abi maç seyircisiz :)

Cihad Varlı
06.04.2011, 11:21
Yattaraya güveniyorum abi

kesinlikle takıma katkıda bulunmak istiyor

elinden geleni yapacaktır çıksın oynasın

Bence tam tersi abi .
Katkı yapmak istediğini söylüyor sadece .
Sahada yaptıklarıyla söylediklerinin alakası bile yok .
Zaten oyunda kaldığı dakikalarda yüz ifadesinden neler yapabileceği belli oluyor.
Dünya umrunda değil sanki .

BEYTEKİN61
06.04.2011, 11:22
Şenol Hoca tam da düşündüğüm şeyi yapıyor.

gs maçı yattara nın son şansı. artık bu maçta da kötü oynarsa direk satış listesine konup katara gönderilmeli..

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=80167
evet yattarayı oynatsın son şansı.. ben umutluyum yattaradan. bize 2-3 maç kazandırsın yeter...

Mustafa Umut
06.04.2011, 11:24
Serkan ve Burak'sız en iyi şöyle duruyor;
-------------Tolga------------
Piotr---Glowacki---Giray---Cale
-----Selçuk--------Colman----
-----------Alanzinho----------
Pawel-------Umut---------Jaja

Büyük ihtimalle Pawel'in yerinde Yattara başlar..

BEYTEKİN61
06.04.2011, 11:25
Abi maç seyircisiz :)
yazıyı okursan sonunda şimdi rahat çıkacaklar yazdım... yani seyircili olsaydı iyi olurdu demek istedim...

mda61
06.04.2011, 11:28
Tolga
Mustafa Giray Glo Piotr
Selçuk Colman
Alanzinho Jaja Engin
Umut

Bu 11le çıksak hiç sorun yaşamayız. Engin hazırdır heralde. Her maç yerinde duramıyor yedek kulübesinde zıplamaktan :)

Paksoy
06.04.2011, 11:28
-----------Burak--------Pawel-------------
Engin-----Colman--------Selçuk---Yattara
Piotr-----Glowacki-----Giray------Serkan
-----------------Tolga-------------------

Farklı kaliteli bir kadro :)

Mustafa Umut
06.04.2011, 11:29
Umut'un bankosu var :)

Cihad Varlı
06.04.2011, 11:29
Burak ve Serkan oynamalı .

Cihad Varlı
06.04.2011, 11:32
Umut--------Selçuk-----------Colman-------Engin

--------------------Alanzinho--------------------

-------------------- Pawel-----------------------

ozturk
06.04.2011, 11:33
Tolga
Mustafa Giray Glo Piotr
Selçuk Colman
Alanzinho Jaja Engin
Umut

Bu 11le çıksak hiç sorun yaşamayız. Engin hazırdır heralde. Her maç yerinde duramıyor yedek kulübesinde zıplamaktan :)

Bu 11 çok şeylere gebe olur:)

1) Mustafa sağ bek.(Tayfundan iyi de olabilir. Çok hata da yapabilir.)
2)Alan , Jaja, Engin pres yapan oyuncular değil.
3) Orta saha direk rakibe teslim olur.
4) alan ilk 11 başlayınca çok etkisiz oluyor.

Kısaca inşallah serkan - burak oynayabilir.

Tolga
Serkan Giray Glo Piotr
Selçuk Colman
Burak Jaja Engin(Ceyhun)
Umut

yunushanilce
06.04.2011, 11:36
abi onu bunu bilmem enginsiz ortasahamız aksıyor maalesef
ah engin bu maçta dönde takımımızı şaha kaldır yaw

Ali Yerlikaya
06.04.2011, 11:37
Kadro yazmak gi bi huyum yok normalde ama bu sefer bende yazim dedim... :D
Burak i hic riske atmaya gerek yok bence, Serkanda ha keza öyle...

-------------------Tolga-------------------
--Piotr-------Giray---------Glo-------Cale--
-----------Selcuk------Colman-------------
Yattara---------Jaja/Alan----------Engin---
--------------Umut/Pawel------------------

Sag bekde Tayfuna sans verirse hoca Calenin yerine Piotr i oynatir diye düsüniyom...
Ama bu mac Jaja yi kesip Yattaraya sans verilmeli diye düsüniyom, kendisini yollamadan önce son kez bi sans taninmali, bu maci tek basina kopartabilcek bi oyuncu oldugunu göstericekdir bence... ;)

Yani kisaca ya Yattara-Alan ikilisi yada Jaja-Alan ikilisi ile baslanmali, daima yedekde oyunu cevirebilcek bi oyuncu olmali...
Enginde fizik acidan hazirsa ilk 11 de baslamaliki, orta sahaya hükmedelim...

Sami Kuk
06.04.2011, 11:48
Yaa bu bizim başkan ne acaip başkan bikerede sus ya.Çıkmış yine saçmalamış zamanlama hatası yapıyor hep.Medyaya malzemeyi vermiş 2 hafta sürer..

mancester
06.04.2011, 11:54
4 den asagi atmayiz acik net soyluyorum hic ama hic korkmuyorum soyle soyleyim buca macina bundan daha cok korkarim gs olmus aglayani yok:)

Muhammed Ayaz
06.04.2011, 11:59
bence şenol hoca bu maçta jajayı kesecektir.yattaraya şans verecektir durum öyle gösteriyor bence yattara jajadan daha etkili olabilir bu maçta çünkü kendini kanıtlamak isteyecektir

tunganyan
06.04.2011, 12:04
Ayın futbolcusu laneti de devam ediyor Bknz. Burak Yılmaz !!!!!!!!!!

Muhammed Ayaz
06.04.2011, 12:05
.............................tolga................ ...................
.....serkan......giray.......glowacki......piotr.. ..........
...................selçuk......colman............. ..............
......yattara..............................alanzin ho............
.....................burak........................ ..................
.............................umut................. .................

REMEDY_61
06.04.2011, 12:13
Medya kasıtlı olarak,gsyi küme düşme hattında gösteriyor,oysaki 13 puanı bucanın sezon sonuna kadar taplaması mucize,
amaç belli gsyi acil duruma sokup bu maca asılmasını sağlamak..

Muhammed Ayaz
06.04.2011, 12:13
ben bu galatasaraydan çok korkuyorum adamlar iddası felan yok ama genede korkuyorum hatırlayın.2004-2005 sezonundada iddaaları yoktu adamlar bizi 4-2 yendiler ve belkide bu şampiyonluğumuzun önünü kesti çok korkuyorumm

REMEDY_61
06.04.2011, 12:15
jaja ile alanzinhoyu aynı takıma yazan arkadaşlara şaşıyorum,bu ikili beraber oynayınca orta saha yol gecen hanına dönüyor.bunu nasıl göremiyorsunuz?hele jajanın kesinlikle kesik yemesi lazım..ah engin gelde topla şu orta sahayı..

bASTURk
06.04.2011, 12:17
ben bu galatasaraydan çok korkuyorum adamlar iddası felan yok ama genede korkuyorum hatırlayın.2004-2005 sezonundada iddaaları yoktu adamlar bizi 4-2 yendiler ve belkide bu şampiyonluğumuzun önünü kesti çok korkuyorumm
Tabii ki işimizi sağlama almalıyız ama o maçta farklı bir durum vardı.

Bizim maçta henüz gol yoktu fener 1-0 öne geçti denizli'de.

Yine bizim maç golsüz devam ederken fener 14.dakikada 2-0 yapmıştı.Maçlar aynı saatte.E insansın sonuçta ister istemez etkileniyorsun.

Cihad Varlı
06.04.2011, 12:18
En ideali ;

Burak -- Selçuk -- Colman -- Engin

---------------Alan--------------

---------------Umut-------------

Muhammed Ayaz
06.04.2011, 12:18
Jaja kesİk yemelİ yattara oynamaliiiiiiii ...........................................

yunushanilce
06.04.2011, 12:33
arkadaşlar yeri değil ama şu 118 61 işine girsek olmaz mı?
yöneticilere iletme imkanımız varmı?

muharrematasoy
06.04.2011, 12:34
fenerliler angutta başlık açmışlar, Arda'ya sahip çıkalım diye şimdiden yalanmaya başlamışlar gsye

ligtvde son zamanlarda gs ile pek fazla alakadar olmaya başladı ikide bir gs için hazırladıkları uefa kupası kliplerini yayınlayıp duruyorlar

Reha Demirbaş
06.04.2011, 12:37
Bu maçtada kaleye topu atamayan oyuncularımız kesik yemedikçe sıkıntı çekeceğiz bu kesin. Çünki biz pozisyon buluyoruz ama topu ağlarla buluşturamıyoruz.

Eee koca 10 kişi ilerdeki bir beceriksize çalışınca onlarda geberiyor yani şu adam takımdan gitse inanın sadece biz değil en başta arkadaşları rahatlayacak. Bu içimdeki kısacık bir duygu düşünce idi.

Diziliş düşüncem..
---------------Tolga -------------
Mustafa - Giray - Glowacki - Cale
------ Selçuk ------ Colman ------
Yattara ------- Jaja -------- Piotr
-------------- Pawel -------------

Tabi bence Yattara oynatılmalı ama Yattara , Konyaspor maçından alıştırılarak oynatılması daha iyiolurdu. Konya maçı onun kendini bulacağı bir maç türündendi. Tabi Büyük hocamız daha iyi biliyor herşeyi. Bugün farklı durumlarda kişi ve kuruluşlara tavır alabilen hocamız demekki takım içinden bir oyuncuyada bu şekilde tavır alabiliyor.

İslam Sezer
06.04.2011, 12:39
bu maçı almalıyız ama umarım hakem cinslik yapmaz.medya fena halde hakemlere ve Gs ye gaz verme telaşında...

jacek cyzıo
06.04.2011, 12:40
yattara ilk 11 olmazsa bile en azından 18 de olmalıdır.jaja 11 de başlamalıdır.eğer engin düzelmişse alanın yerine başlamalıdır.orta sahanın çabuk oyundan düşmemesi için.hem alan sonradan girince daha etkili oluyor.hocanın yanında oyuna müdahale edebilecek bir futbolcu olması gerekir.tolga-serkan-glo-giray-piotr-selçuk-colman-burak-jaja-engin-umut

muharrematasoy
06.04.2011, 12:41
hocam pawel falan demeyin pawel umuttan daha kötü, adamın ayağına top deydiğini görmedim

bn ne gsden korkuyorum ne de hakemlerden, tek korkum umut

Armağan Dere
Trabzon'a yeni kadro
Antalya yenilgisiyle ilk maçında mağlubiyet yaşayan teknik direktör Bülent Ünder, Trabzon maçına farklı bir kadro sürecek. Cezası biten Kazım, Culio ve Gökhan Zan'ın ilk 11'de yer almasına kesin gözüyle bakılıyor. Kalede hata üstüne hata yapan...

Antalya yenilgisiyle ilk maçında mağlubiyet yaşayan teknik direktör Bülent Ünder, Trabzon maçına farklı bir kadro sürecek. Cezası biten Kazım, Culio ve Gökhan Zan'ın ilk 11'de yer almasına kesin gözüyle bakılıyor. Kalede hata üstüne hata yapan Ufuk ile sağ bekte hayal kırıklığı yaratan Serkan Kurtuluş kızağa çekilecek. Serkan'ın yerine Neill oynayacak. Ünder kalede Aykut veya Zapata arasındaki tercihini hafta içinde yapacak. Sakatlığı bulunan Sabri ve Çağlar ise

AyhanPe
Bu maçtada kaleye topu atamayan oyuncularımız kesik yemedikçe sıkıntı çekeceğiz bu kesin. Çünki biz pozisyon buluyoruz ama topu ağlarla buluşturamıyoruz.

Eee koca 10 kişi ilerdeki bir beceriksize çalışınca onlarda geberiyor yani şu adam takımdan gitse inanın sadece biz değil en başta arkadaşları rahatlayacak. Bu içimdeki kısacık bir duygu düşünce idi.

Diziliş düşüncem..
---------------Tolga -------------
Mustafa - Giray - Glowacki - Cale
------ Selçuk ------ Colman ------
Yattara ------- Jaja -------- Piotr
-------------- Pawel -------------

Tabi bence Yattara oynatılmalı ama Yattara , Konyaspor maçından alıştırılarak oynatılması daha iyiolurdu. Konya maçı onun kendini bulacağı bir maç türündendi. Tabi Büyük hocamız daha iyi biliyor herşeyi. Bugün farklı durumlarda kişi ve kuruluşlara tavır alabilen hocamız demekki takım içinden bir oyuncuyada bu şekilde tavır alabiliyor.

bu ne ya..sanirim sampiyonluga oynayan bir takim fazla bu sekilde düsünenlere. orta siralara oynayan bir takim yeter de artar bile. yattara en son oynadigi kasimpasa macinda rezaletin ötesinde futbol oynadi..karsiliginida aliyor suanda..suana kadar en ruhsuz futbolunu oynamisti..o maca kadar kadroda olan yattara o mactan sonra kadroyada giremiyor..girmesinde

Murat'
06.04.2011, 12:47
Bu maçtan çekinmiyorum desem yalan söylemiş olurum, Galatasaray'ı küçümsersek işimiz biter.

muharrematasoy
06.04.2011, 12:50
kazım ve culio başımıza bela olabilir, diğerleri fasa fiso

Burak Sahin
06.04.2011, 12:55
bu jaja ve alanzinho yu ayni kadroya yazmayin ikisinden birini yazin senol hoca nasil ikisini bir oynatiyor aklim hayalim almiyor....

.....
06.04.2011, 13:02
rehavete girmeyelim kesin kazanırız diye. 3 puanı alalım polemiklere girmeyelim.

UĞUR DURTAŞ
06.04.2011, 13:02
gs de bizim için ciddi bir maç.
gs 15 dakika dayana bilseydi fb yi yenecekti bu unutulmamalı...
bizimkiler işi sıkı tutmalı vurdum duymaz oynarlarsa koşmazlarsa,pres yapmazlarsa işimizin zor olacağını düşünüyorum.
gs gs dir unutulmamalı alan,jaja umut,burak çıkarsak bir anda ani atakta dört kişi eksik yakalanabiliriz,alanzinyonun yerine enginle başlaması iyi olur kanısındayım.serkan ve burak pazar günü ilk 11 de sahaya çıkar.
tolga,
serkan,glo,giray,cale
selçuk,colman,engin
burak,jaja
umut

lazanya61
06.04.2011, 13:05
felaket korkuyorum, gs antalyayı yense kesin yenerdik derdim ama şimdi çok zor görünüyor
bi puan kaybı olabilir, ama umudumuzu kaybetmeyelim

yatmaztara
06.04.2011, 13:07
engin en azından 2. yarı son 20 dk değerlendirilmelidir.

Burak Sahin
06.04.2011, 13:12
engin en azından 2. yarı son 20 dk değerlendirilmelidir.

engin bencede en azindan ikinci ayri oynamali hem macin büyüklügü hem enginin hirsi kazimi belki dizginler hemde artik oynamaya baslamali artik....

.....
06.04.2011, 13:13
arda tehlike olusturur bize.dikkat etmemiz lazim.

yunushanilce
06.04.2011, 13:19
bizim sistem belli 96 daki gibi sürekli saldırgan bir takım olmaktan ikinci yarı itibarı ile çıktık
artık 1-0 olsun bizim olsun devrindeyiz at gölü yat üstüne maçın

Birtan Karaman
06.04.2011, 13:21
Konya maçında son 5 dk şans bulan Pawel'in bu maçta 11de başlaması çook düşük bir ihtimal. Resmi siteden idman fotoğraflarından takip ediyoruz takımda ki havayı çift kale maç fotoğraflarını falan biraz belli eder kadro durumunu. :):)

Jaja'nın durumu için Trabzonda ki gazeteci abimiz Yunus Emre Sel'e sordum kendisi hakkında durumu nedir diye. Bakalım ne diyecek. :)

Mustafa Umut
06.04.2011, 13:24
umarım kalede zapata olur :)

Fatih Öztürk
06.04.2011, 13:25
temkınlı olmayı anlarımda,sıdık zoruyla top oynayan kadro kalıtesı oynadığı futbola paralel muazzam kötü bır GS'den korkmayı anlayamam.nıtekım karsısında lıgın en ıyi takım Trabzonspor var.

Oğuzhan İnce
06.04.2011, 13:28
arda tehlike olusturur bize.dikkat etmemiz lazim.
bu adam cezalı değil mi yahu :S

Mustafa Umut
06.04.2011, 13:28
hakemler çarşamba günleri belli oluyor sanırım?

zafercalikoglu
06.04.2011, 13:33
daha önceleri şampiyonluk mücadelesinde fener cekiştiğimizde gs bize gelip evimizde 4 tane atmıştı,bunun için gS herzaman gs dir,bu 3 haftayı kayıpsız geçirrsek eğer ,aradaki 2 puanlık farkın 4 veya 5 cıkacagını düşünmekteyim..kaldı 7 hafta sıkalım biraz daha dişimizi,desteğimize devam edelim....

Samet Yildirim
06.04.2011, 13:35
Burak ve Serkanin durumunu beklemek lazim ona göre ilk 11 yapariz :)

peker61
06.04.2011, 13:35
Bünyamin Gezer hakem hayırlı olsun

Süleyman Eruyar
06.04.2011, 13:36
umarım bu maçın hakemi Yunus Yıldırım olmaz.

Bünyamin Gezer maçın hakemi.

ThePatriot61
06.04.2011, 13:38
Herkesin ne dedigine bakmayin gsliler fbliler hepsi ayni biz cikip yenecegiz Insallah!

Bünyamin Gezer? Oh my god...

barisb
06.04.2011, 13:41
Fırat olsaydı iyiydi. Bir çok şeye rağmen de olsa yeneceğiz inşallah.

Fatih Öztürk
06.04.2011, 13:46
bünyamin gezer fener maçındakı mükkemmel ötesı maç yönetmıstı.avantaj kurallarını harıka uyguluyor.özellıkle bır pozısyonda hem jajaya hem colmana çıft gıren fenerlılere devam ettırıp golu kalemızde görmemıze sahıp olmustu.senın gelmışını geçmısıne fenerlı olusuna lafım yok oğuz sarvan.

Onur Civelek61
06.04.2011, 13:48
Taraftar olarak hafife almıyoruz gs yi umarım futbolcularımızda aynı şeyi düşünüyorlardır :)
gs nin kalecileri defansı cidden kötü.Maçın başında atsak güzel olcak :) diğer türlü zor...

Tunay ERDEM
06.04.2011, 13:48
gram uyku uyuyamıyorum artık bu maç yüzünden.

Ali Yerlikaya
06.04.2011, 13:49
Gecmis olsun arkadaslar, hakem Bünyamin Gezer...
GS orta sahasini Cana, Baris, Ayhan olarak kurdumu artik rahat rahat kemik sesleri duyariz...

Fener macindaki tekmeleri es gecmesi cok manidar, bide GS ye biraz gaz verdiler o hirsla banko 2 gazi cikartirlar.... :(

Ömür Karadeniz
06.04.2011, 13:50
Geçmiş olsun beyler.Sıradaki maçın başlığını açalım.Hakem bünyamin gezermiş maça 2-0 yenik başladık.

ozturk
06.04.2011, 13:51
bünyamin bülent yıldırım ve halis özkahya dan iyidir herhalde.

ThePatriot61
06.04.2011, 13:51
2003-2004 sezonu bende unutamiyorum adamlar bize hic bir iddasi yokken celme takmislardi. Hatta mactan sonra Gökdenizin onlar seneye görecek dedigini unutamiyorum. Parcalayin sunlari ne olur ya en nefret ettim camia su Gaysaray.

bordo08
06.04.2011, 13:52
Futbolculara karşı nazi subayı gibi davranan bir hakem çok dikkatli olmalıyız..

İtiraz ettiğin anda acımadan oyun dışına atacak bir potansiyele sahip kendileri oyuncularımızın dikkatli olması gerek hayırlısı bakalım..

Samet Yildirim
06.04.2011, 13:55
Bünyamin Gezer olamaz ianilir gibi degil !!!

Aytaç Çakıroğlu
06.04.2011, 13:56
BÜnyamİn gezer beyler hakem

Ali İhsan
06.04.2011, 13:59
Hakem atamaları federasyonun bu hafta kimi lider yapmak istediğini belli etti.

Şükrü Saracoğlu'nda bizi lime lime doğrayan Bünyamin'in bizim maça verilmesi küfür gibi birşey.

Avni Aker'de Konyaspor'u itekleyen Cüneyt de fenerin en zor deplasmanı için kolaylaştırıcı unsur olacaktır.

barisb
06.04.2011, 14:00
Taraftar olarak hafife almıyoruz gs yi umarım futbolcularımızda aynı şeyi düşünüyorlardır :)
gs nin kalecileri defansı cidden kötü.Maçın başında atsak güzel olcak :) diğer türlü zor...

Kaleci demişken;

Fanatik.com.tr'den...

----
Sezona Aykut-Ufuk ikilisiyle başlayan Sarı-Kırmızılılar, neredeyse her hafta kalecide değişikliğe gidiyordu. İki file bekçisinin güven vermemesi üzerine, devre arasında Zapata transfer edildi. Ancak onun sergilediği performans çok daha büyük bir hayal kırıklığı yaşanmasına neden oldu. Hagi, hatalı goller yemesine rağmen Zapata’dan vazgeçmedi. Ancak Bülent Ünder takımın başına geçtikten sonra ilk işi Kolombiyalı file bekçisini yedeğe çekip, Ufuk’u ilk 11’de görevlendirmek oldu. Ancak 25 yaşındaki file bekçisi, Antalyaspor karşısında özellikle ikinci yarıda vasat bir görüntü çizdi. Ufuk’un bu performansının ardından kaleye geçme sırası, son maçı tribünden izleyen Aykut’a geldi! Kaleci antrenörü Nezihi Ali Boloğlu’nun, 29 yaşındaki file bekçisine Trabzonspor maçı öncesinde ‘hazır ol’ talimatı verdiği öğrenildi.

----

Kader KORELİ
06.04.2011, 14:03
O ilk yarıdaki futbolumuza bu maçla birlikte geri döneriz inşallah.

Selçuk Aydın61
06.04.2011, 14:05
bunyamin bizi biçtirmek için verdiler herhalde ama seyircisiz maç bakalım şeref türbününden etkilenecekmi ....

Cemalettin Taşkın
06.04.2011, 14:07
bünyamin gezer iyi mi oldu kötü mü oldu bilemiyorum?

bize en çok kırmızı çıkaran hakem kayseri maçında girayı atmıştı fener maçında glovacki yi ve tayfunu atmıştı.

bu sezon 4 maç yönetmiş 2 galibiyet 1 beraberlik 1 yenilgi aldık bünyamin gezerle.

Onur Civelek61
06.04.2011, 14:08
fb nin kadrolu hakemi bünyamin gezer

hermann hesse
06.04.2011, 14:15
bünye bozucu bir hakem.
yönettiği maçı kaybettirecek hata yapmaz belki, ama sonraki maçlar için elinden geleni ardına koymayabilir.
o değilde şampiyonluk gelirse boğaz köprüsü ve rumeli hisarına dev bir bayrak asmamız lazım; şöyle en bordosundan en mavisinden.

a f s
06.04.2011, 14:16
Hakem Bünyamin Gezer olsa ne yazar, o veya başkası bize ne? Çıkıp adil bir biçimde maçı yönetsinler yeter. Gerekirse hakemi de yenmemiz gereken bir süreçteyiz.

Üzerimizde her türlü oynamayı deneyecekler. Hakkımız olmayan bir penaltıyı nasıl bize karşı kullanacaklarını düşünün veya verilmeyen penaltıyı.

Bize düşen çıkan tüm ciddiyetimizle çıkıp, maçı kazanmak. Trabzonspor bunu yapabilecek güce sahip. Galatasaray maçı ile birlikte aynı anda ön yargıları ve diğer rakiplerini de yenmiş olacak.

Endişe etmeyin liderliği geri aldık bir daha kimseye vermek yok.

Şampiyonluğumuz sadece Türkiye'de değil tüm avrupa ve dünyada sevinçle kutlanacak

Barış Burak
06.04.2011, 14:18
temeli istanbulda köpek ısırmış. eli bandajlı geziyor.temel yolda yürürken,yaşlı bir teyze;

--''aa yavrum ne oldu eline öyle?'' demiş.Temel;
--''Köpek isirdu deyzecuğum'' dmiş.Teyze ise;
--''AAA niye ısırdı ki?'' diye sormuş.Temelin cevabı ise net olmuş;
--''ula köpek daa itluğunden''...

Bakalım bünyamin,bu maçtada ''bünyaminliğini'' gösterecekmi.

bünyamin gel oğlummm.tey kıs kıs kıs....

metehan
06.04.2011, 14:18
İstanbul'daki FB maçı hariç Bünyamin Gezer'in yönettiği maçlarda bu sene iyi sonuçlar aldık. Bence hakemden yana sorun olmaz.

hami08
06.04.2011, 14:20
Fbliler başlamıştır şimdi orda burda galatasaraya yağ çekmeye :)

bariskaratas
06.04.2011, 14:24
bünyamin gecer fb macında yaptıgını gs macında da yapar.
ilk yarıda bizim oyunculara anında kartlar verip oyundan dusurur. gs lilerin sertliklerine ise ses cıkarmaz.
2. yarı orta yollu gider ama iş işten geçmiştir.