PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 28.Hafta | Galatasaray 0 - 1 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Serdar Dilekoğlu
04.04.2011, 23:06
Jaja istesin Brezilya milli takımında bile oynayabilecek bir performans sergiler ama saha içinde çok lakayıt. Belli sürelerde oyuna konstre oluyor. Bence sezon sonunu bekliyor gibi geliyor bana umarım bir teo olayı daha yaşamayız. İhtiyacımız var böyle oyunculara. En kısa sürede düzeltir inşallah kendini. Şimdi açtım Beşiktaş maçını izledim tekrardan biz bu ruha sahip olursak bu maçı da kazanırız.

Yiğit Gayretli
04.04.2011, 23:09
Antalyanın feci galibiyeti en çok fb lileri üzmüştür.

Çünkü onlar gs ye çok güveniyorlardı.

Dünden beri dikkatimi çeken şey,fblilerin sanki hiç bir şey olmamış gibi davranmaları.

Olur böyle şeyler Ts kesin takılacak falan filan havasını vermeye çalışıyorlar.

Loran efendi takımın havasının süper olduğunu falan anlatıyor.

Neyin peşindeler bilmiyorum ama, yıkılmadık ayaktayız yalanına kendileride inanmıyor bence.

Bugün bir arkadaşımla konuştum. Körükörüne Fenerlidir. O bile şampiyonluğunuz hayırlı olsun dedi. Yani medya yine oyununu oynuyor. Olur bunlar olacak da...

Ilelioglu
04.04.2011, 23:12
Bugün bir arkadaşımla konuştum. Körükörüne Fenerlidir. O bile şampiyonluğunuz hayırlı olsun dedi. Yani medya yine oyununu oynuyor. Olur bunlar olacak da...

Daha 7 hafta var deseydin arkadasa.

Böyle yapip bizi rehavete sokmaya calisiyorlar.

:rolleyes:

Ünal Cumhur
04.04.2011, 23:13
gs ve bursa macı en zor maclar kim nederse desin oynucamız takımlardan kadrosu en iyi takımlar bunlar. gsyi yeneriz. bursaya taraftar cok pis bilenecek söylüyüm

Murat Altun
04.04.2011, 23:14
Lig tvde simdi bizim maci gosterdiler Engin ne guzelsevindi umutun golunde Umarim buhafta da kendi golune sevinir :)

Ömer Faruk61
04.04.2011, 23:17
Bundan sonra kimle ne şartlarda oynadığımız mühim değil.Kanla Canla Başla Buz üstünde(Sivas) oynayıp son 7 maçta 18 puan alan bu takımı Ayakta alkışlamalıyız..

Mustafa Ayazoğlu
04.04.2011, 23:19
Lig tvde simdi bizim maci gosterdiler Engin ne guzelsevindi umutun golunde Umarim buhafta da kendi golune sevinir :)

bu maç tam engin lik maç

mit_o
04.04.2011, 23:34
Antalya'dan 3 tane yediler bugün biz haftaya yenemezsek Gs'yi neylim öyle şampiyonluğu :(

Eto'o
04.04.2011, 23:35
medya simdi gazi verir gsye bizi karsida ligin en iyi macini oynarlar bungunku kotu arda bile bizim macta show yapar

Tyler Durden
04.04.2011, 23:39
2004-2005 yilindada boyle olmustu.Herkes gs yatar Trabzon maci rahat alir gibi yorumlar yapiyordu ve o gs gelip avni akerde 4 atmisti bize ve sampiyonluk yolunda yolumuza tas koymustu.
Senol hocanin ne yapip edip futbolculari hirslandirmasi lazim.Yoksa her turlu yeneriz dersek zorlaniriz,zorlanmakla kalmayip puan kaybederiz.Cunku simdi febe medyasi hafta boyunca gs'i gaza getirmeye calisacaktir.

TAMTÜRK61
04.04.2011, 23:42
2004-2005 yilindada boyle olmustu.Herkes gs yatar Trabzon maci rahat alir gibi yorumlar yapiyordu ve o gs gelip avni akerde 4 atmisti bize ve sampiyonluk yolunda yolumuza tas koymustu.
Senol hocanin ne yapip edip futbolculari hirslandirmasi lazim.Yoksa her turlu yeneriz dersek zorlaniriz,zorlanmakla kalmayip puan kaybederiz.Cunku simdi febe medyasi hafta boyunca gs'i gaza getirmeye calisacaktir.

Çok güzel bir tespit. Şenol Hoca'nın acil önlem alması gerekir bu duruma.

MehmeTS_ADANA
04.04.2011, 23:48
Çirkef fb medyası gs yi gazlayacak şimdi ts ye yatacak diye.
Onlara göre her takım ts ye yatıyor.

aynen öyle olacak tıpkı 2004-2005 te olduğu gibi

Kandemir
04.04.2011, 23:48
Gs'ye ne kadar gaz verirlerse versinler mazotu olmayan traktör gibi bir takım.Bizim ise ferrarimiz var. Gaza gelirlerse ilk 15 dakikada benzinleri biter.Bu kadar büyütmeyin beyler.Unutmayın ki ligin son 6 sırasındaki takımlara puan kaybetmedik.Bu istatistik sürecektir.

ismail tüfekçi
04.04.2011, 23:49
bu gs yi yenemezsek bursa antep ibb maçlarına hiç çıkmayalım onlar gs ye 10 basar ezeceğiz inşl. saldır eses

Uğur Kalyoncu
04.04.2011, 23:51
Bu sene ne kadar kötü olsalarda galatasaray her zaman galatasaraydır..

---------------------------------aykut---------------------------
neill---------servet------------------------------gökhan-----------hakan
-------------------------------------------------------------------------
-------------cana---------------------------------culio-----------------
-------------------------------------------------------------------------
kazım----------------------------arda----------------------------kewell
(pino)-----------------------------------------------------------(yekta)---------
--------------------------------stancu-----------------------------------

büyük ihtimal böyle bir kadroyla sahaya çıkacaklar ve galatasarayın şu kadrosuda günlük performansla türkiye liginde herkesi yenebilir,onun için ayaklarımız yere sağlam basmalı,oyuna konrollü başlamalıyız gs de ardayı kitlediğimiz takdirde gsnin bize gol atacağına inanmıyorum..gs yi yüreklendirecek basit hatalar yapmadığımız sürece iyi bir futbolla kazanacağımıza inanıyorum..

uğurts
04.04.2011, 23:53
gayse ınşallah ant ye oynadıgı oyunu bızede oynar gayet acık bır futbol sergılerde bızde guzel bı galıbıyet alırız :)

Cem Akyüz
04.04.2011, 23:53
Arda'yı durduralım gerisi pek zorluk çıkaramaz.Allah'ın izni ile kazanıp yolumuza devam edeceğiz

mda61
04.04.2011, 23:55
Unutmayın ki ligin son 6 sırasındaki takımlara puan kaybetmedik.Bu istatistik sürecektir.

Hahaa. Super ya, Gslilere bunu demek lazim hafta boyu :D

MehmeTS_ADANA
04.04.2011, 23:55
valla bunların hep bize aslan kesiliyor.umarım topçularımız rehavete kapılmaz maça çok ciddi hazırlanırlar.bu maçı kazanırsak çok büyük bi engelii aşarız.fakat benim korkum sahamızda oynayacağımız bursa-antep ve belediye maçı.umarım bu maçlara kadar febe puan kaybetmeye devam eder

Hamdi Karamahmutoğlu
05.04.2011, 00:08
Galatasaray Galatasaray'dır beyler.
Rakibimize saygı duymamız gerekiyor.
Herkes Fb maçında, fener rahat alır diyordu ama resmen şansa kazandılar.
O futbola yakın bir futbol oynayacaklardır ki, dünkü Antalyaspor maçı bizim açımızdan iyi sonuçlanmadı.
Tüm hafta basında GS'nin en kötü sezonu, topladığı 33 puan ve çeşitli dalga geçen malzemeler kullanılacak.
Şu an Fenerbahçeliler bile Gs'ye bel bağlamış durumdalar.
Aman rehavete kapılmayalım, önce rakibe saygı duyalım, sonra sahaya çıkacak Bordo-Mavi Fırtınaya destek verelim.

OKTAY YILMAZ
05.04.2011, 00:15
Ben rehavete kapıldım ama umarım bizim oyuncular kapılmaz :)
Şaka bir yana da son 7 haftanın en zor maçı KESİNLİKLE bu maç, bu maçı alırsak yolu %80 tamamlarız

yatmaztara
05.04.2011, 00:17
arkadaşlar merak etmeyin, bence teknik kadro ve futbolcular bu maçı çok ciddiye alıyor. en zor maçlarımızdan biri olacak. ama sonuçta Allahında izni ile kazanıp şampiyonluk yolunda iyi bir adım atmış olucaz

Burçak
05.04.2011, 00:24
gesenin bu akşam ki halini gördükten sonra bunlara karşı puan kaybeden ancak ahmaklığından kaybeder diyorum. başkada bişe demiyorum.

Eren Karaahmetoğlu
05.04.2011, 00:27
Yahu bu ne. Hoşuma gitmedi bu durum benim. Adamlar ciddi ciddi kümeye gidiyor neredeyse. İnşallah son çare olarak bizim maçı görmezler. Gerçi görseler bile bizden puan alamamaları gerekir. Yeter ki Beşiktaş maçındaki hırs, ciddiyet ve istek olsun.

Şu dakikadan sonra rehavete yer yok. Rakibi küçük görmeye hiç yok.

En zor maçımıza çıkacağız.

Kilit maçı adeta. Yenersek Bursa'ya da çakar devam ederiz.

Ciddiyet !

Yasin Altuntas
05.04.2011, 00:29
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/trabzonsporda-serkan-ve-burakin-durumlari-belirsiz/news/anzeigen_59659.html

Burak ve Serkan´in Durumu belirsiz.

Ali İhsan
05.04.2011, 00:32
Tarih tekerrür etmesin, eze eze yenelim, fenerlileri yutkunduralım.

Camianın bu maçı çok ciddiye alması gerekiyor, bir nevi final gibi...

Tunay ERDEM
05.04.2011, 00:34
aziz bırakır mı yaa, daha ne oyunlar dönecek. durun bakalım.

erkankoc
05.04.2011, 00:35
bAZen abartiyoruz bence..konya trabzonda ikinci yariyi tek kale oynadi neredeyse..fener puan kaybetti ama ikinci yari tek kale oynadi bursaya karsi..simdi herkes sapkayi onune koysun..suan fener bizden kat kat ustun oynuyo...fanatikligi birakarak konusalim..ancak biz boyle devam edersek 2.oluruz..belki bu fenerin puan kaybi futbolculari kendine getirirde ilk yariki gibi oynamaya baslariz

Burçak
05.04.2011, 00:37
kısacası her maç en zor maçımız olacak şu 7 hafta..
gs normal şartlarda ununu elemiş eleğini asmış lig bitsede gitsek havasında.
gelen giden yeniyor bunları.
Derbi olduğu için ekstra motivasyonla çıkacaklardır bize karşı.
Kazanmak için oynarlarsa bu bizim işimizi daha kolaylaştırır.
Ki kapanacaklarını düşünmüyorum. Bu maçıda kazanacağız Allahın izniyle.

GULER
05.04.2011, 00:39
Cincon kumeye! :D

Ali İhsan
05.04.2011, 00:42
bAZen abartiyoruz bence..konya trabzonda ikinci yariyi tek kale oynadi neredeyse..fener puan kaybetti ama ikinci yari tek kale oynadi bursaya karsi..simdi herkes sapkayi onune koysun..suan fener bizden kat kat ustun oynuyo...fanatikligi birakarak konusalim..ancak biz boyle devam edersek 2.oluruz..belki bu fenerin puan kaybi futbolculari kendine getirirde ilk yariki gibi oynamaya baslariz

Biz Ankaragücü karşısında yüzde yüz goller kaçırıp berabere kalırken, onlar tek bir uzaktan şutla Antalya'yı yenip çıkışa geçtiler. Bu hafta da kader bizim öne geçmemizi istedi, haftaya biz oynar yeneriz, onlar Eses'e teslim olurlar.

Enes Ünal Kaya
05.04.2011, 00:44
7'de 7 Yapıcak Kapasiteye Sahip Bir Takımız..
Futbolcularda Artık Söz Yüreklerini Koysunlar Ciddiye Alsınlar İşi Gerisi GS ,Bursa Derken Çorap Söküğü Gibi Olucak :)

Not: Allah'ım Şampiyonluk Görmek İstiyorum : (

Tunay ERDEM
05.04.2011, 00:48
dığının dığısı...

bu oyunla olmaz hiçbirşey.

Paksoy
05.04.2011, 00:51
Gol bulursak yine üstüne yatmaya çalışmayılım artık...

Kandemir
05.04.2011, 01:18
İyi olan kazansın. O da biziz :D

Armağan Dere
05.04.2011, 01:22
http://img708.imageshack.us/img708/2914/16111998.jpg....

cimlagava
05.04.2011, 01:22
Büyük avantaj kaybetmiştik. Üstelik ikili averajda da geride kaldık ama futbolcular yıkılmadılar. Artık kafamız rahat ,kimsenin puan kaybına ihtiyacımız yok . Kazanırsak şampiyonuz, kazanacağız . Şanlı tarihimize onurlu bir sayfa daha ekleyeceğiz.

erol-61
05.04.2011, 01:41
konyayı bile zorla yendik.g.sarayı nasıl çantada keklik görüyorsunuz hayret

bize karşı oynayan konya bu gs ye 3 atarda ondansır :D

Emirhan Makul
05.04.2011, 01:41
Armağan şu 4-1 yenildiğimiz maçın küpürünü manşetlerini her gün başlıklara koyar mısın ? Uyuyan varsa uyansın !

Yaşar
05.04.2011, 01:42
Eğri oturup doğru konuşalım. Hiçkimse 1996da Vanspor ve Fb maçlarında kaçan 30 küsür pozisyonu ve oynadığımız tek kale futbolu konuşmuyor. Tarih o yıla Fb'yi şampiyon yazdı. Benim için çok keyili galibiyetler. Kötü oynayıp sürekli kazanmak. Rakibimiz oynadığımız futbola bakıyor, bunlar maçı kazanamaz diyor, sonra 86da Burak atıyor, 87de Alanzinho atıyor, 88de Burak atıor, 90da Alanzinho atıyor. Onlar için ne büyük bir acı olduğunu düşünebiliyor musunuz? Psikolojik savaşta Fb'nin önündeyiz. Adamların her geçen hafta psikolojileri bozuluyor. Hele bu hafta darmadağın oldular. Çok kötü futbolla aldığımız 3 puan, iyi futbolla kayvettikleri 2 puan. Çok zevkli, çok zevkli tadını çıkarmak lazım bence.

Armağan Dere
05.04.2011, 01:45
Armağan şu 4-1 yenildiğimiz maçın küpürünü manşetlerini her gün başlıklara koyar mısın ? Uyuyan varsa uyansın !

Emirhan ne ettun hemşerim olur mu öle şey:) haburda 2 dk sevinelim dedik..Tv8'de verdiler de az önce aklıma geldi...Hocanın ve futbolcuların disiplinden kopacağını sanmıyorum..biz her ne kadar artistlensek de:)

erol-61
05.04.2011, 01:45
Eğri oturup doğru konuşalım. Hiçkimse 1996da Vanspor ve Fb maçlarında kaçan 30 küsür pozisyonu ve oynadığımız tek kale futbolu konuşmuyor. Tarih o yıla Fb'yi şampiyon yazdı. Benim için çok keyili galibiyetler. Kötü oynayıp sürekli kazanmak. Rakibimiz oynadığımız futbola bakıyor, bunlar maçı kazanamaz diyor, sonra 86da Burak atıyor, 87de Alanzinho atıyor, 88de Burak atıor, 90da Alanzinho atıyor. Onlar için ne büyük bir acı olduğunu düşünebiliyor musunuz? Psikolojik savaşta Fb'nin önündeyiz. Adamların her geçen hafta psikolojileri bozuluyor. Hele bu hafta darmadağın oldular. Çok kötü futbolla aldığımız 3 puan, iyi futbolla kayvettikleri 2 puan. Çok zevkli, çok zevkli tadını çıkarmak lazım bence.

aynen katılıyorum

İleli
05.04.2011, 01:46
96dan beri ilk defa bukadar yakiniz ipler elimizde kalan maclari kazan sampiyon ol Trabzon!

Emirhan Makul
05.04.2011, 01:47
Emirhan ne ettun hemşerim olur mu öle şey:) haburda 2 dk sevinelim dedik..Tv8'de verdiler de az önce aklıma geldi...Hocanın ve futbolcuların disiplinden kopacağını sanmıyorum..biz her ne kadar artistlensek de:)

yok ya ondan benimde şüphem yok çıkıp delikanlı gibi oynayıp yeneceğiz Allahın izni ile ama paylaş ki karaktersiz görsün herkes.

Helvacı61
05.04.2011, 01:48
bursayı tebrik etmek lazım adamlar ölümüne oynadı helal olsun tama zamanında fenere çelme taktı. yoksa kimsenin fenerden puan almaya niyedi yoktu

Ömer TOPAL
05.04.2011, 01:52
hakan balta sakat..neil cezalı arda saten o küfürlerden sonra adam gibi oynamaz..ki haklıdır gs nin bu duruma düşmesinde en masum belkide odur..yani demem odur ki biz oyunumuzu oynarsak kim olursa olsun saten yeneriz...

Yaşar
05.04.2011, 01:52
Bülent Yavuz'a göre (ki şimdiye kadar söylediği bütün hakemler tuttu) maçı Hüseyin Göçek yönetecekmiş. Türkiye'nin 2. Yunus Yıldırım'ı ve daha önceden Gs'nin canını çok yakmış. İnşallah o olmaz maçın hakemi.

Mucahid Erdogan
05.04.2011, 02:28
yeni stadlarında birde biz yenelım sunları :)

İlker ToSun
05.04.2011, 02:51
maçı da forumu da takip edemedim

gs'de cezalı duruma düşen bir oyuncu oldu mu bugün ?

Yaşar
05.04.2011, 02:55
sadece neill cezalı, hakan balta da sakatlanmış. baros da zaten cezalıydı.

serdaracıl
05.04.2011, 03:01

fener ne oynuyor allah aşkına. alex'in ayağına bakıyorlar. lugano ile alex gol atacak da fener kazanacak.

Fatih Özkan
05.04.2011, 03:01
3 hafta daha devam edelim galibiyetlere...
Allahım utandırma bizleri...
En azından 3 hafta daha...

Yaşar
05.04.2011, 03:07
Önümüzde ilk maç gs maçı ve 3 puan almamız lazım. Ama uzun vadeli hesaplarda Gs,Bursa,es Es ve G.Antep maçlarından alınacak 10 puan bizi şampiyon yapacaktır. Beraberlik hakkımızı istedikleri maçta kullanabilirlar.

İlker ToSun
05.04.2011, 03:16
sadece neill cezalı, hakan balta da sakatlanmış. baros da zaten cezalıydı.

teşekkür ederim,,

sessizkral_1
05.04.2011, 03:28
burda konyaya karşı 2. yarı oynadığımız oyun üstünden feneri göklere çıkaran arkadaşların FENERBAHÇE KONYA MAÇINININ 90 dakika videosunu bulup tekrar izlemelerini tavsiye ediyorum.

Fener konyayı öyle hiçde kolay yenemedi.Burda sallayıp durulmasın.

Evet 2. yarı kötü oynadık ama ilk yarı 3-4 0 olabilecek bir maçtı.2-0 bile olsa maç çok farklı bir hal alırdı.2 gol gelmeyince stres oldu okadar.

jajanın çıkışı serkanın sakatlığı derken oyun saçma bir hal aldı.

fener konyayı nasıl yendi ?

Yiğit Gayretli
05.04.2011, 03:35
Şu cezalı futbolcular konusunda emin misiniz. Gerçi çok ilgilenmiyorum kimin cezalı olduğuyla da bütün akşam boyunca herkes başka isim verdi. Neill mi Serkan Kurtuluş mu ?

only ts
05.04.2011, 04:33
gs maçını kolay gececegımızı dusunuyorum.. 7 gelecek ama öyle ama böyle 22 mayısta dünya yıkılacak !!!

SAMSUNLU60
05.04.2011, 04:57
Cumartesi Fener Eskişehir'e karşı berabere ayrılsa, biz Pazar maçımızı alsak.
Geriye 4 maç kalır...
O 4 maçı da aldıktan sonra, evimizde oynayacağımız Belediye maçı da FİNAL maçımız olur!
Belki fazla istiyorum ama rabbim inşallah bunu nasip eder.

Fatih Özkan
05.04.2011, 05:20
Cumartesi Fener Eskişehir'e karşı berabere ayrılsa, biz Pazar maçımızı alsak.
Geriye 4 maç kalır...
O 4 maçı da aldıktan sonra, evimizde oynayacağımız Belediye maçı da FİNAL maçımız olur!
Belki fazla istiyorum ama rabbim inşallah bunu nasip eder.

İnşallah!
Fener yeter ki Es-Es karşısında puan kaybetsin ve biz de GS'yi yenelim...
Gelsin artık şu 7!

Tolga
05.04.2011, 05:22
Takım bu maçta artık kendine gelmeli.İkinci yarı oynadığımız hiçbir maçı rahat rahat seyretmek nasip olmadı.Konya maçının ikinci yarısı beni bu görüşe itti.GS kesinlikle saldıracaktır.Kesinlikle kolay teslim olmayacaktır.Ama Hoca'nın Umut ısrarı oldukça pek birşey değişmeyeceğinden kesinlikle eminim.

POYRAZ
05.04.2011, 05:35
İnşallah!
Fener yeter ki Es-Es karşısında puan kaybetsin ve biz de GS'yi yenelim...
Gelsin artık şu 7!

Bülent Uygun iyi bir fenerli oldugu icin fe-be'ye caktirmadan bir kiyak gececektir bence. Biz Cimbok'u yenip yolumuza devam edelim. fenerliler köpekten beter korkuyorlar Trabzonspor kazanmaya devam edecek diye.

Medallion
05.04.2011, 06:38
0-0.5 olsun bizim olsun. 3 puan olsunda futbol kotu olsun. Netice onemli artik.

Bizim her alacagimiz 3 puan FB yi strese sokacaktir. Aykut Kocaman gecen hafta ne demisti? Ilk puan kaybeden gume gider. Mactan sonra yedi lafini tabi :) Ama bence kendisi gume gitti zaten. Illaki hatalar yapacak. Bursa macinda yaptigi gibi. Yeter ki biz Senol Hocaya, takima destek olalim.

Sakin olmaliyiz. Sadece onumuzdeki maca odaklanmaliyiz. Paket hesabi yapmamaliyiz.

Ve de 3 atariz 5 atarizdan vazgecmeliyiz. Ikinci yari hic iki farkli mac kazanmadik. Boyle giderse kazanamayacagiz da...

Medallion
05.04.2011, 06:41
Senol Hoca ve takima destek olmak icin hic kimse ilk 11 cikarmasin. Sadece okg_53 analizlerini yapsin. Bu da sampiyonluk yolunda benim onerim.

Mustafa Önder
05.04.2011, 06:41
Bülent Uygun iyi bir fenerli oldugu icin fe-be'ye caktirmadan bir kiyak gececektir bence. Biz Cimbok'u yenip yolumuza devam edelim. fenerliler köpekten beter korkuyorlar Trabzonspor kazanmaya devam edecek diye.

Böyle düşünmek sadece bize zarar verir.
Bülent Uygun'u her ne kadar sevmesek de, Eskişehir gibi büyük bir camianın bu kadar düşebileceğini düşünmüyorum
Haydi diyelim böyle bir düşüncesi var Bülent Uygun'un; bunu ne ES-ES taraftarı ne de camiası kaldırır.
Ayrıca Eskişehirspor'un UEFA mücadelesi devam ediyor. Onlar da kazanmak isteyecektir.

Semih GÜL
05.04.2011, 08:17
Konya maçında da aynı şeyi yazmıştım gs içinde yazıyorum
0-1 olsun bizim olsun...

Gökçebey
05.04.2011, 08:35
gsye sadece 1 tane atarsak ayıplarım.

Mehmet Ç.
05.04.2011, 08:42
1-0 olsun bizim olsun diyenleri anlamiyorum.!

Sizin canima kastiniz mi var?!

Mac sonu gelmek bilmiyor! Tv basinda ölecegiz bu gidislen..

En az 2 :)

barisb
05.04.2011, 08:44
dün akşamki maçtaki oyundan ve skordan sonra hala gs'nin bize yatacağını iddia edenler/edecek olanlar, kendilerini sadece komik duruma düşüreceklerdir. bu kovulan elemanın "ben istifa ettim" demesi gibi bişey olur.

ozturk
05.04.2011, 08:51
gs nin yenilmesi çok kötü oldu aslında..

Allah yardımcımız olsun 1-0 olsun bizim olsun..

ozturk
05.04.2011, 08:52
Yarabbi şükür

Al İttihad maçı sırasında

Trabzonspor'a şampiyonluk duası yaptıran Oflu Cemal Şentürk hocanın duası, ilk maçta kabul oldu... Bordo-mavili takım, milli maçlar nedeniyle lige verilen arada Al İttihad takımı ile hazırlık maçı yapmak için Suudi Arabistan'a gitmişti. Bu yolculuk vesilesiyle Umre yapan Trabzonsporlu yöneticiler 27 yıllık özlemin bitmesi için dua ederken kafileye eşlik eden Diyanet görevlisi Cemal Şentürk de şampiyonluk duası yapmıştı.

Forma hediye edilecek
Cemal hoca duasında, "Allah'ım Trabzonsporumuza bütün maçları kazandır. Hocamızın soyadı gibi yolumuzu güneş ve aydınlık eyle" demişti. Galibiyetlerin Trabzon'a yetmeyeceği uyarısı üzerine de "Yarabbim rakibine de puan kaybettir" sözleriyle duasını tamamlamıştı. Bu hafta Fener'in puan kaybetmesiyle hocanın duası kabul oldu. Yönetim, Cemal hocaya adının yazılı olduğu bir forma hediye edecek.

http://www.fotomac.com.tr/Trabzonspor/2011/04/05/yarabbi-sukur

ilteriş
05.04.2011, 09:24
fenerli alçaklar yine başladı gs trabzona yatacak diyerek gs yi aşırı motive etmeye.gs bize hiçbir zaman yatmaz.biz bileğimizin hakkıyla yeneriz onları.arda,pino ve kazıma dikkat etmemiz yeterli baroş zaten cezalı.bulduk mu atacağız arkadaş.ortasahamız daha dirençli olsun ki gardlarını hemen düşürelim.

S.DEMİRCİ
05.04.2011, 09:24
bir hafta boyunca istanbul medyası gsye ters motivasyon vermek için uğraşacak.. cimbomun bittiği,en zor dönemini geçirdiği,küme düşme tehlikesi yaşadığı sürekli gündemde tutulacak.
bu durumdan kurtulması için TRABZONu yenmesi geektiği ima edilecek..
ne yaparlarsa yapsınlar bu maç bizim olacak..

Ertan 51
05.04.2011, 09:37
Bu konumda hangi tarihte maçımız olsa gs bize şerefsizlik yapmıştır.Bu hafta sonu da aynısını yapmak için varını yoğunu ortaya koyacaktır.Antalya dan yediği 3 gol bizi rehavete sokmaz inşallah.İşimizi ciddiye alırsak,9 puan fark gittikten sonra 1 puanın bile ne derece önemli olduğunu unutmazsak biz de rahat yeneriz ama tabi bu yazdıklarımı takım unutmazsa.

Yani uzun lafın orta boyu,
oyuncularımız isterse kazanır,ama gs nin puanı ve oynadığı futbolu küçümserlerse biteriz.

S.DEMİRCİ üstte çok güzel bir tepitte bulunmuş,sadece sahada mücadele etimiyoruz malesef,ama artık dizgin bizde,ciddiyetle hepsini yeneceğiz inşallah.

Aklıma gelmişken:)
rakip takımdan Arda felan değil de skor üretebilecek 2 kişi aklıma geliyor Culio ve Pino.

ilteriş
05.04.2011, 09:55
birde şöyle bir sorunumuz var öne geçince sıkıntı yaşıyoruz.buna da bir çare bulmak lazım.

Celal Demir
05.04.2011, 09:56
sezonunen zor maçı olacak bence ALLAH yardımcımız olsun... korkuyorum açıkçası...:S

ilteriş
05.04.2011, 10:06
benden de şöyle bir komplo gelsin.Başbakan fenerli ibb nin başkanı akp li kadir topbaş ankaragücünün başkanının babası da akp limelih gökçek.ibb ve ankaragücü de fenere yatar mı?
not:fatih tekke bu hafta gol atmış fenerede atar mı?

Cemalettin Taşkın
05.04.2011, 10:10
gece 01.30 a kadar seyrettim tv8 deki programı bülent yavuz kesin hüseyin göçeki verecekler başka hakem yok dedi. gerçekten hüseyin göçek yönetecekse yandık ki ne yandık hiç sevmediğim bir hakemdir. bu sezon onun yönettiği antalya maçları 0-0 bitmiştir faullerde 3-5 santim hesabı yapar cezasahasındaki pozisyonlara hiç bakmaz ayrıca tipi de gıcıktır.

yılmaz08
05.04.2011, 10:25
Akşam Gs.maçını seyrettim eğer bize karşıda böyle oynarlar ve bizde rehavete kapılmazsak Antalya'dan daha rahat yeneceğimizi düşünüyorum. Ama ne olursa olsun stres takım üzerinde ister istemez aşırı baskı oluşturuyor. Bu yüzden iyi oyun beklemek fazla iyimserlik olur. sonuçta 1-0 olsun bize yeter fazla atmanın puan olarak etkisi olmadığına göre kötü de oynasak 1-0 olsun bizim olsun. Artık fb.de stres yaşamaya başlayacak zor maçları var bizide daha zor maçlar bekliyor. son 2 veya 3 haftaya kadar böyle bir aşağı bir yukarı gider diye düşünüyorum, ama es-es feneri yener bizde gs.yi yenersek son haftalara çok rahat girebiliriz.

Sami Kuk
05.04.2011, 10:31
Şu angutlar alem insan:) o forumu görüyorum birde bizimkine bakıyorum Türkiyede açık ara en iyi taraftar forumu bizimkisi..

Gerzek gerzek baslıklar acıyorlar,oranın admini ne iş yapar ya:) Bu sefer yemez ama gencler macında o yatacak bu yatacak dedınız tutmadı..Kimse sizi daha ciddiye almaz sallamaz..:)

Necmi6161
05.04.2011, 10:43
Hiç Korkmuyorum Açıkcası Bu Maçtan Sizde Korkmayın.Bu Maç,Maçı Zor Mu Alırız Kolay Mı Alırız Bilemem Ama Maç Bizim.

Cemalettin Taşkın
05.04.2011, 10:44
biraz spor programlarına baktım bu haftasonu galatasaraylılar ve beşiktaşlılar nedense hep trabzonun işi zor fenerin kadrosu daha iyi dediler. pazar akşamı trt3 teki programda feridun denen adam "trabzon ne oynuyor ki fenerbahçe daha iyi" dedi mesela trt den bahsediyoruz kanaltürkte olsa neyse. kanaltürkte ahmet çakar fenerin penaltıları verilemdi kuddusiye haftaiçi ne dediler filan diyerek ortamı gerdi. ntvsporda metin tekin fener daha iyi takım trabzon birşey oynamıyor dedi. hakan şükürde trabzonun galatasaray maçı zor olacak dedi ki daha önce bize çelme takan takımda oynamıştı. tv8 de levent tüzümen ve sinan fenerin kadrosu daha iyi dediler

kısaca medya rengini belli etmiştir bizim başkanın söylediğine karşı galatasaylılar ve beşiktaşlılar feneri daha şanslı görüyor.

Ertan1982
05.04.2011, 10:57
Mesele hangi takim daha iyi oldugu degil mesele Takim olmak.Orda biz acik ara öndeyiz.Misal Gencler macinda Tolganin mac sonu sevinci misal Burakin Umuta attirdigi 100 gol.

Celal Demir
05.04.2011, 11:00
dün akşam gs nin yenilmesi kötü oldu bence şimdi bu maçı akesin almak zorundalar aksi halde iyice potaya girecekler (pota derken şampiyonluk değil küme düşme potası :D ) o yüzden maçın zorluk derecesi bir kat daha arttır ayrıca gs nin daha öncede hiçbir iddiası yokken bize çelme taktığı maçlarıda biliyoruz. bu 3 ezikler düşman gibi görünsede bence öyle değil hepsi birbirini destekliyor. çok dikkatli olmalıyız ama eminimki gs ve bursa maçlarını alırsak gerçekten işimiz kolaylaşır. içimden bi ses fenere en büyük çelmeyi fatih tekke takacak ve başka klüpte bile olsa bize faydası olacak diyor umarım olur.

Ali İhsan
05.04.2011, 11:01
Medyanın feneri favori görmesi bize dezavantaj değildir. Sorun medyada yaratılacak olan gs yatacak, trabzon rahat alır söylemlerinin takımı etkilemesi, oyuncuların, hocanın rakibi hafife alması olur. O yüzden şu an oluşan hava sorun değildir bence.

.....
05.04.2011, 11:02
Bu maçı Allah'ın izniyle alacağız buna canı gönülden inanıyorum.

1-0 olsun bizim olsun gerisi hava civa.

Barış Burak
05.04.2011, 11:04
gsye medya gaz vermeye devam ediyor.versin...Allahın izniyle kazanacağız.

Ertan1982
05.04.2011, 11:06
Bu gaz geride tepe bilir.

bASTURk
05.04.2011, 11:06
Gs dağınık bir takım.Kimin nerede durduğu,ne iş yaptığı belli değil.

Tek tek bakıldığında iyi oyuncuları var gibi gözüküyor ki bu da tartışılır.

Hücumcu oyunculardan Kewell,Arda ve Pino'nun aylardır topa ayak vurmadıkları her hallerinden belli oluyor.Yürüyecek,adım atacak halleri yok.Orta sahalar iyi çalışmadığı zaman bu oyuncuların üstüne çok daha fazla yük biniyor.

Bizim maça dünkü kadroya benzer bir şekilde çıkacaklarını hiç zannetmiyorum.(inşallah böyle çıkarlar.)

İlk maçta olduğu gibi 8 tane savunma yönü ağır basan,top kovalayan oyunculardan kurulu bir kadroyla sahaya çıkmalarını bekliyorum.

Ufuk Serkan Neill Servet Hakan Cana Culio Barış(Ayhan) Kazım Arda Stancu

Dün Antalya maçında tekrar gördük ki Gs'ye karşı dikine oynanan her pozisyon tehlike oluyor.Paslarıyla Colman,driblingleriyle de Engin ve Alanzinho maçı koparabilirler bizim tarafta.

Gs dün ilk 15 dakika önde baskı yaparak oynadı.Bir kaç pozisyonu bu şekilde buldu ancak defansta dağınıklar ve sürekli geri koşmaktan hemen yoruldular.

Bunları göz önüne aldığımızda bizim açımızdan çok da zorlanmayacağımız bir maç gibi gözüküyor ama tabii ki her şey sahada başlayıp yine sahada bitecek.

Celal Demir
05.04.2011, 11:07
ayrıca gs maçı verecek diyenler daha önceki maçlara baksınlar gsnin bize hiçbir faydası olmamıştır şimdiye kadar zaten biz kimseden medet ummuyoruz kendi oyunumuzu sahaya yansıtırsak fenerin 6-0 lık rekorunu rahatlıkla egale edebiliriz bence :D ama dediğim gibi kötü oynuyoruz o yüzden 1-0 olsun bizim olsun...

Recep Alkan
05.04.2011, 11:16
Dun GS macini 90 dakika seyrettim, oyle gazla falan oynayabilme donemini gecmis gs. Afedersiniz pompayi hediye etseniz faydasi yok.

Gs gercek manada bitmis.

Eger yan toplardan gol yemezsek bize Gol atabileceklerini hic sanmiyorum.

Bu mac Engin'in maci olabilir. Trabzonspor hirsi ile maci alacaktir.

Rahatim, bu haftaya dair tek korkum Uygun serefsizinin fenere maci birakmasi.

sedatalis82
05.04.2011, 11:19
arkadaşlar feneri bırakın artık
ipler elimizde onlar düşünsün
gs maçına gelince
yatar falan hikayelerini geçin,çıkar topunu oynarlar
dün seyrettiğim gs takımı berbat bir görüntü verdi
ama daha önceleri Ergun Gürsoy ve Hakan Şükür'ün yaptığı gibi ortamı yumuşatıp bize gaz verecek birileri çıkacak bir iki gün içinde ki, ondan sonra maçı satmadıklarını göstermek için deli danalar gibi saldıracaklar.biz çok gördük bunları.
maçın tarafsız olması ve barosun olmaması büyük avantaj.
arenada o baskıyla saldırıyorlardı
fener eskişehirden zannımca 3 puan alamayacak bundan ötürü yenilsek dahi lider kalabiliriz
ama yinede gs futbolcularının bizi yenmek istemeyeceklerini ve fenerin şampiyon olmasını istemeyeceklerinden adım gibi eminim hatta dün arda ikinci sarıdan kırmızıyı görür bize oynamak istemez diye düşünmedim deil.

sonuçta çıkacaksın 7 hafta çatır çatır yeneceksin bu kadar basit
fark bu hafta açılacak inanıyorum

Alper Calik
Arkadaşlar sakin sakin, panik yok.
okg_53 analizimizi bekleyelim

FB de sakatlıklar, patlamlar çatlamalar başladı (kesinlikle şok içindeler, Aykut un suratından belli idi, hiç ummuyorlardı Bursa ya puan kaybedeceklerini)

Bizim takım olayın farkında, endişeniz olmasın. Tüm futbolcularımızın olayın ciddiyetinde olduğunu düşünüyorum.

Sakin olun, GS formda bir GS olsa bile yeneceğiz.

cihayan
Medyanın feneri favori görmesi bize dezavantaj değildir. Sorun medyada yaratılacak olan gs yatacak, trabzon rahat alır söylemlerinin takımı etkilemesi, oyuncuların, hocanın rakibi hafife alması olur. O yüzden şu an oluşan hava sorun değildir bence.

Merak etme kimse kimseyi hafife almaz. Hele Senol hoca hic almaz, cunku gecmisi unutmus degil. Kaldi ki, herkes FB stresi daha iyi yonetir, daha kaliteli kadro, daha iyi oynuyor vb. gibi FB sisirmelerinde ve psikolojik olarak bizi ezme girisimlerinde bulundu. Ama ilk etapta gorduk ki biz bu stresi kaldirdik ve israrla galibiyetlerimizi aldik. FB ise sonunda ilk toslayan oldu. Simdi aslinda onlarin oldukca saskin olduklari ve beklemedikleri bir durum ortaya cikti. Onlar bizim bu durumu kaldiramayip puan kayiplari yasayacagimizi dusunurken tam tersi oldu. O sebeble mecburen saldirmak zorundalar, cunku bir ikinci toslamalarinda tam nal toplayacaklarini biliyorlar.

GS maci ise benim acimdan da cok zor gececek ve bir beraberlik beni sasirtmayacak. Ama nedense FBnin Eskisehir deplasmanindan uc puanla donmesini cok zor goruyorum. Oysa eski FB'li Eskisehir hocasinin FBye yenilmek icin elinden geleni yapmaya calisacagini dusunuyorum ama yine de bu camianin tavrina guveniyorum. Aslinda kimseden bir sey beklemeyip bu isi elimize bu sans gecmisken kendimizin bitirmesi gerekiyor ama 7 haftayi kayipsiz gecmek cok zor gozukuyor.

Alper Calik
05.04.2011, 11:22
Tüm basın FB de Emre sakat değilmiş, Eskişehir maçında oynayacakmış gibi yapıyorlar :)))
Ha ha ha
Emre Selçuk uzun süre bitti anladığım kadarıyla. Dia nın da arka adalesi yırtılmış. BİZİ FB İLGİLENDİRMEMELİ ARTIK.

Elimizde sadece "fırsat" var, GS yi yenip bunu avantaja çevireceğiz Allah ın izni ile.

Dua edelim, takımımıza sahip çıkalım. Allah yolumuzu açık etsin diyelim.

Alper Calik
05.04.2011, 11:23
Merak etme kimse kimseyi hafife almaz. Hele Senol hoca hic almaz, cunku gecmisi unutmus degil. Kaldi ki, herkes FB stresi daha iyi yonetir, daha kaliteli kadro, daha iyi oynuyor vb. gibi FB sisirmelerinde ve psikolojik olarak bizi ezme girisimlerinde bulundu. Ama ilk etapta gorduk ki biz bu stresi kaldirdik ve israrla galibiyetlerimizi aldik. FB ise sonunda ilk toslayan oldu. Simdi aslinda onlarin oldukca saskin olduklari ve beklemedikleri bir durum ortaya cikti. Onlar bizim bu durumu kaldiramayip puan kayiplari yasayacagimizi dusunurken tam tersi oldu. O sebeble mecburen saldirmak zorundalar, cunku bir ikinci toslamalarinda tam nal toplayacaklarini biliyorlar.

GS maci ise benim acimdan da cok zor gececek ve bir beraberlik beni sasirtmayacak. Ama nedense FBnin Eskisehir deplasmanindan uc puanla donmesini cok zor goruyorum. Oysa eski FB'li Eskisehir hocasinin FBye yenilmek icin elinden geleni yapmaya calisacagini dusunuyorum ama yine de bu camianin tavrina guveniyorum. Aslinda kimseden bir sey beklemeyip bu isi elimize bu sans gecmisken kendimizin bitirmesi gerekiyor ama 7 haftayi kayipsiz gecmek cok zor gozukuyor.

GS yi EVİRE ÇEVİRE PARÇALARINA AYIRARAK

yeneceğiz

.....
05.04.2011, 11:24
İnşalalh Serkan ve Burak bu maça yetişir.

Ayrıca Alanzinho Engin Yattara gibi oyuncularımızı bu maçta daha bir başka izleyebiliriz.

cihayan
05.04.2011, 11:25
GS yi EVİRE ÇEVİRE PARÇALARINA AYIRARAK

yeneceğiz

Insallah...

cihayan
05.04.2011, 11:27
İnşalalh Serkan ve Burak bu maça yetişir.

Ayrıca Alanzinho Engin Yattara gibi oyuncularımızı bu maçta daha bir başka izleyebiliriz.

Bu mac Engin mutlaka oynamali. Konya macinin ikinci yarisinda olsaydi o baskiyi yemezdik.

Alper Calik
05.04.2011, 11:28
sporx sayfasında Trabzonsporumuzun tüm sezonki performansı var DÜMDÜZ BİR ÇİZGİ, KAFADA.
Sadece 4 maçlığına düşmüş.

Arkadaşlar ezik FB, bütün gaza ve psikolojik harekata, bizdeki sakatlara, hakemlere rağmen ancak averajla ve ancak 4 hafta liderliği tutabildi ve düştü.
Bu sizce ne demek?
- FB için yıkım demek
- Beğenmediğiniz, kötü oynuyor dediğiniz Trabzonsporumuzun ise gerçekten bu senenin en iyi takımı olduğu demek

Bizim GS nin yardımına, birşeyine ihtiyacımız yok. İstediklerini yapsınlar tüm hafta boyunca. Seferber olsunlar.

Ben GS yi Trabzonspor un eze eze yeneceğine inanıyorum.

ccd6167
05.04.2011, 11:33
esesin uefa için potada olması cok ii oldu..ben puan alacaklarını düşünüyorum çünkü şehirde bi avrupaya susamışlık var..anteple 3 puan fark var aralrında..
ama ipler elimizde..7 maç asıl oyunumuzu oynalaım..stresını yemısım arkadas...kımde stres var takımda umut hariç Allahını seversenız..umut kacırdıklarını alsa tum maçlar rahat bitecek..
stresı evıne ekmek getırmekte zorluk çeken insanlar yapar kusura bakmayında..

.....
05.04.2011, 11:35
Cumartesi EsEs puan alsın o gazla bizde gs yi yenelim.

Tadından yenmez :)

Celal Demir
05.04.2011, 11:47
esesin uefa için potada olması cok ii oldu..ben puan alacaklarını düşünüyorum çünkü şehirde bi avrupaya susamışlık var..anteple 3 puan fark var aralrında..
ama ipler elimizde..7 maç asıl oyunumuzu oynalaım..stresını yemısım arkadas...kımde stres var takımda umut hariç Allahını seversenız..umut kacırdıklarını alsa tum maçlar rahat bitecek..
stresı evıne ekmek getırmekte zorluk çeken insanlar yapar kusura bakmayında..

morinyo gibi konuştun bea :D

.....
05.04.2011, 11:48
7 maçı kazanmak istiyorsak bu maçı almalıyız :)

ccd6167
05.04.2011, 11:49
şu maçı alalım Allahın izniyle...ve artık iç sahadaki maçlara odaklanalım ..rakıplerı sehre geldıklerıne pişman etmek lazım eskı zamnlardakı..artık ben de boyle dıyorsam..kansa kan..daha dönüşü yok..şampıyonluk gıderse daha ck kan akar..

asimavi
05.04.2011, 12:03
...bundan sonra maçlar aynı gün aynı saatte oynanacak diye birşey duydum doğrumudur acaba...bilen varmı...

vivanet
05.04.2011, 12:05
bence yedi galibiyet açıkçası çok zor.6 galibiyet bir bereberlik bizi şampiyon yapar..

asimavi
05.04.2011, 12:08
...zor falan değil 7 galibiyet..en zor maç bursa maçı olacak ...onuda alırız inşallah...bize fenere oynadığı kadar defansif oynamaz ...jaja işi bitirir o maçta ...jaja ertuğrul hocayı gördümü kulübede 2 tane atıyo kesin...:)

Birtan Karaman
05.04.2011, 12:10
7 maçı kazanmak istiyorsak bu maçı almalıyız :)
Usta Ömer Üründül gibi konuştun. :D

Trabzon34
05.04.2011, 12:11
...bundan sonra maçlar aynı gün aynı saatte oynanacak diye birşey duydum doğrumudur acaba...bilen varmı...

Bu hafta ve öbür haftanın programı belli diye biliyorum.. GS ve Bursa maçlarımız Pazar günü 19 00 da.. Diğer haftaların programı belli değil diye biliyorum..

Ama inşallah Gs ve Bursa maçlarını kazanacağız ve yine inşallah "maçların
aynı saatte yayınlanmasına" gerek bile kalmayacak..

Ben bu maçta Engin den bir şeyler bekliyorum.. İlk maçta "servet" bulmuştu. Belki yine bulur.. Umarım Burak da oynar.. Tabii Serkan da..
GS aşırı zor bir durumda.. Dün top oynamadılar ama artık dibe vurdular..
Böyle durumlardaki takımlar olur olmadık flaş skorlar alırlar (kasımpaşa nın deplasman da kayseri yi yenmesi gibi..) o yüzden çok dikkatli olmalıyız.. Sakin olup kendi oyunumuzu oynarsak kazanabiliriz diye umuyorum..

Bir de forumda daha fazla Fener ile yazmayalım istiyorum arkadaşlar.. Olay sadece bizim elimizde.. 3 x 7 = 21 .. Bu kadar.. İnanacaksak buna inanalım.. Ben inandım siz de inanın..

aaahmet61
05.04.2011, 12:18
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=80094 hocam dularına devam et.

Cihad Varlı
05.04.2011, 12:19
Bu maçı kazanırsak şampiyonuz !

* İroni yaptım , maç maç bakıyorum . :)

UĞUR DURTAŞ
05.04.2011, 12:27
gs nin galip gelmesi bizim maça moralli çıkacağını düşündüğüm için dün yenilmelerini istedim.burak bize ilk geldiği dönemlerde çok kızıyordum topa koşmuyor,top kaybediyor rakibi kovalamıyor,ilerde pres yapmıyor diye ama şimdi burak harika tek eksiği sıkça arifleşiyor....
-eğer yattara kalan 7 maçta kadroya giremeyip katkı vermesse ona yıllarca destek veren biri olarak çok kızgın olacağımı belirtmek isterim takımın 1.kaptanı adam kadroya giremiyor şenol hoca kesinlikle haklı son oynadığı maçlarda gördük adam hiç bir varlık gösteremiyor,bitmiş gibi oynuyor yattara kendisine gelmesi gerekiyor biraz sık kendini ne var bunda bizler seni çok seviyoruz ibrahim yattara diye ismim çınlıyor ama sen bizlere değer vermiyorsun değer versen böyle oynamassın....
bu hafta adam gibi çalışırsa şenol hocanın gs kadrosuna alacağını düşünüyorum.maçın kahramanı olmaman için hiç bir neden yok.

Armağan Dere
05.04.2011, 12:28
Son 3 hafta Fener ve bizim maçlarımız aynı gün ve saatte olacak...Geçen yıl aynı şekile Bursa ile aynı gün aynı saatte maç yapmışlar...

irfanb
05.04.2011, 12:36
Eskisehir macinda Aykut`un en büyük silahi Guiza olacakmis .
:)

Yiğit Gayretli
05.04.2011, 12:38
Yeri değil ama Eskişehir maçımız cuma günü yanılmıyorsam. Şampiyonluğa koşan bir takıma Cuma maçı verilir mi ? Amaç ne ?

Unutmadan ekleyeyim bir önceki hafta oynayacağımız Bursa maçı da pazar günü. Yorum sizin...

ağasarlı
05.04.2011, 12:46
Yeri değil ama Eskişehir maçımız cuma günü yanılmıyorsam. Şampiyonluğa koşan bir takıma Cuma maçı verilir mi ? Amaç ne ?

Unutmadan ekleyeyim bir önceki hafta oynayacağımız Bursa maçı da pazar günü. Yorum sizin...

daha iyi işte . biz maçımızı kazanırsak fenev kendi maçına daha stresli girecek..

Yiğit Gayretli
05.04.2011, 12:47
daha iyi işte . biz maçımızı kazanırsak fenev kendi maçına daha stresli girecek..

5 günde stresli başka bir maça hazırlanmak zorunda bırakılıyoruz. Ya kazanamazsak ?

E. Cumur61
05.04.2011, 12:48

Unutmadan ekleyeyim bir önceki hafta oynayacağımız Bursa maçı da pazar günü. Yorum sizin... cuma olması aslında lehimize biz kazandikca fener stres yapacak

Armağan Dere
05.04.2011, 12:50
Fener o hafta Buca deplasmanına gidiyor..İşleri kolay mı sizce

Yiğit Gayretli
05.04.2011, 13:01

Tamamen Sivas'ın o 2 hafta boyunca kaç puan aldığıyla alakalı bir maç. 21 paun Buca 28 puan Sivas. Yanlışım varsa düzeltin. Sivas'ın olası puan kayıpları Buca'yı müthiş derecede iştahlandırır fakat kadro kaliteleri de ortada... Sivas'ın fikstürüne de bakmak gerekir.

ARAF
05.04.2011, 13:01
kolayca kazanırız inşallah

Emre B.
05.04.2011, 13:02

Buca ligden umudunu kesmiş.

zaferyıldız
05.04.2011, 13:05
iki puan öne geçerek hem çok şey değişti,,hem çok şey değişmedi..

şoyle ki,,biz yine her maçımızı gerideymiş gibi almak zorundayız almalıyız ..bi takılırsak ve fener yenerse liderlik yine gider ,o zaman demek ki 2 puan önde olmak averajlla önde olmak gibi bizim için şu anda..averajla öndeysek yine her maçımızı almalıyız ..yani bir şey değişmedi

ancak ,,fener geride şimdi..onlar da çok süper oynayarak kazanmadılar maçlarını sadece önde olmanın ve daha bir çok şeyin gazıyla 10 maçtır geldiler geçtiler ama şimdi geçildiler,,çok ciddi şekilde moral motivasyon bize geçti kanla başla oynayan futbolcu sayısı bizde onların iki katı,,cimbom bitik es es avrupa havasında ..bu hafta bu işi bitirebiliriz.... çok şey değişti

Yiğit Gayretli
05.04.2011, 13:13
Buca ligden umudunu kesmiş.

Kümede kalmaya en yakın takım, Kasımpaşa ile birlikte.

exelans_25
05.04.2011, 13:13
eğer bizim topçular dünki antalya galbiyetinden dolayı rehavete girmişlerse eyvah ki ne eyvah.unutmasınlar tek beraberlikte liderlik gidebilir

Yiğit Gayretli
05.04.2011, 13:19
eğer bizim topçular dünki antalya galbiyetinden dolayı rehavete girmişlerse eyvah ki ne eyvah.unutmasınlar tek beraberlikte liderlik gidebilir

Bunun Şenol Hoca da farkındadır. Hatta futbolcular bile... Bu sezon içinde acı tecrübeler yaşadılar. Rehavetin ne olduğunu iyi biliyorlar artık.

Süleyman Eruyar
05.04.2011, 13:33
Şampiyon olmak iyi hoşta,

şu Fenerlilerin Galatasaraylı olmasını görmek bir başka yahu :)

sağda solda baldır bacak acıp Galatasaraylılara yaranmaya çalışıyorlar :)

exelans_25
05.04.2011, 13:37
ligtv yine taraf olduğunu gösterdi 96 sezonunu hatırlatan bir haber ve trabzon tedirgin diye haber yapmışlar http://www.ligtv.com.tr/?r=1&hid=90221
http://www.ligtv.com.tr/?r=1&hid=90218

Jester
05.04.2011, 13:43
Yapmayın etmeyin, neyin rehaveti allahaşkına?
Ne yani gelinen şu noktada dünkü maçı seyredip "Aaa, gs de çok kötü takımmış, biz bunları rahat yeneriz" diyip gevşeyecek, rakibi hafife alacak kadar geri zekalı mı bizim oyuncularımız?

Jaja dışında (o da karakterinden dolayı) şu an rahat olabilecek oyuncumuz yok. Emin olun, hepsi yay gibi gergindir. Takımda Serkan ve Polonyalılar hariç şampiyonluk görmüş oyuncu yok.

Eğer gsyi yenemezsek bu rakibi hafife almaktan değil, hocanın yanlış tercihlerinden veya kaçırdığımız net pozisyonlardan olur.

Bizm yapmamız gereken oyuncularımızı mümkün olduğunca rahatlatmak ve destek olmak.
Herkes işini düzgün yapsın, gerisi gelecektir.

Yiğit Gayretli
05.04.2011, 13:46
Yapmayın etmeyin, neyin rehaveti allahaşkına?
Ne yani gelinen şu noktada dünkü maçı seyredip "Aaa, gs de çok kötü takımmış, biz bunları rahat yeneriz" diyip gevşeyecek, rakibi hafife alacak kadar geri zekalı mı bizim oyuncularımız?

Jaja dışında (o da karakterinden dolayı) şu an rahat olabilecek oyuncumuz yok. Emin olun, hepsi yay gibi gergindir. Takımda Serkan ve Polonyalılar hariç şampiyonluk görmüş oyuncu yok.

Eğer gsyi yenemezsek bu rakibi hafife almaktan değil, hocanın yanlış tercihlerinden veya kaçırdığımız net pozisyonlardan olur.

Bizm yapmamız gereken oyuncularımızı mümkün olduğunca rahatlatmak ve destek olmak.
Herkes işini düzgün yapsın, gerisi gelecektir.

Doğru tercihler hangileridir üstad ? (sadece görüşlerini almak amaçlı sordum. Tartışma yaratma amacında değilim yanlış anlaşılmasın)

Ali YİĞİT
05.04.2011, 13:47

Hemen hocanın suçu oluyo zaten te allahım ya sen sabır ver bana!...

Ali YİĞİT
05.04.2011, 13:48
Doğru tercihler hangileridir üstad ? (sadece görüşlerini almak amaçlı sordum. Tartışma yaratma amacında değilim yanlış anlaşılmasın)

Benimki'ni yanlış anlayabilirsin jester tartışma amaçlı soruyorum doğru kadro nedir?

Jester
05.04.2011, 13:53
Doğru tercihler herkese göre değişebilir ama yanlış tercihler derken hocanın ikinci yarıda yaptığı birçok hata var, o tarz hataları kastediyorum.
Ayrıca sadece oyuncu isimleri değil, genel olarak duruş tercihleri de önemli.

lazkerem
05.04.2011, 13:55
Bu hafta fener bizden ince oynayacak sanırım olası puan kaybı bizim isimizi kolaylaştırır rahat bir galibiyet alırız diye dusunuyorum

ibrahim ŞEN
05.04.2011, 13:55
Tamamen Sivas'ın o 2 hafta boyunca kaç puan aldığıyla alakalı bir maç. 21 paun Buca 28 puan Sivas. Yanlışım varsa düzeltin. Sivas'ın olası puan kayıpları Buca'yı müthiş derecede iştahlandırır fakat kadro kaliteleri de ortada... Sivas'ın fikstürüne de bakmak gerekir.
ayrıca sivasın ve ankaragücünün puan kaybetmesi ve bucanın kazanması son 2 hafta fb sivas ve ankaragücüyle oynuyo onlarında maca asılması demek :S

Barış Burak
05.04.2011, 13:59
teorilerle yormayın kafanızı,hakkımızda hayırlısı olsun diyelim sadece

Akif Gür
05.04.2011, 14:02
http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20110405/bir_sok_da_hakandan_.html

ligtv nin haberine göre hakan balta sakatlandı..4 hafta yok..

Yiğit Gayretli
05.04.2011, 14:12
Doğru tercihler herkese göre değişebilir ama yanlış tercihler derken hocanın ikinci yarıda yaptığı birçok hata var, o tarz hataları kastediyorum.
Ayrıca sadece oyuncu isimleri değil, genel olarak duruş tercihleri de önemli.

Oyuncu tercihler, sahaya çıkan ilk 11, maç içinde yapılan değişiklikler tartışılır tabi ama; duruş konusuna geldiğimizde Şenol Hoca'nın tecrübesine güvenmek zorundayız. Daha önce de belirtmiştim, görüşümdür. Şenol Hoca şampiyonlukların peşinden gittiği kadar ülke futbolundaki yanlışların da peşine düşmüş durumda. He kahramanlık zamanı değil falan dersiniz, bütün ülkeyi tek başına mı kurtaracak dersiniz. Ben de derim ki bir değişim başlatmak istiyorsan ilk müdehale alanı çevrendir.

federer61
05.04.2011, 14:13
Galatasaray bizden sonra ne hali varsa görsün de,şu 4-2 lik mağlubiyet yok mu korkutuyor beni.Hakan Şükür ün futbol oynadığı dönemlerdi ve kendisi Trabzonspor un şampiyon olmasını istediğini falan söylemişti.Bizim iddamız vardı az da olsa adamların hiçbir iddası yokken,bizi 4-2 yenip gitmişlerdi.Çok üzücü bir gündü asla unutamam.
Fakat çok zaman geçti,artık herkes bilinçlendi.Maç sonunda Ünal Karaman ın 96 da kaybedilen şampiyonluğun,Fenerbahçe ye kaybedilen maçla değil Vanspor mağlubiyetiyle oduğu yönündeki açıklamaları beni rahatlatıyo.Futbolcular da eminim ki bu maçın çok zor geçeceğinin farkındadır.

Mert Oğuzlu61
05.04.2011, 14:14
http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20110405/bir_sok_da_hakandan_.html

ligtv nin haberine göre hakan balta sakatlandı..4 hafta yok..

ah bee, ulan şansa bak... zaten mok gibi oynuyor bizim maçta oynasa iyi olurdu insua daha tehlikeli topçu ileri çıkışları felan iyi.

neyse, sağda sabri sakat serkan cezalı solda hakan gitti, defans hattı problemli.. kanatlardan burak engin felan yardırır.

bizde engin in yerine alanzinho 11 de başlar gibi gözüküyor. ama şenol hoca piotr sol açığa alıp arkasına cale yi atabilir belki daha dengeli kadro olur.

Cihad Varlı
05.04.2011, 14:24
Serkan ve Burak oynayacak duruma gelir inşalllah .

Ilelioglu
05.04.2011, 14:28

Insallah...;)

apachi61
05.04.2011, 14:30
zor bir maç olacağı kesin. Keşke antalyayı yenseydiler de bize karşı krediler olsaydı şimdi belki canla başla mücadele edecek gs. Ayrıca büyük maç olacağından dolayı fenere oynadıkları gibi oynama ihtimali söz konusu tek korkacağımız maç bu olsa gerek. Bu maçtan sonra hani derler ya yürür gideriz bi Allah kulu tutamaz aynı öle işte

Yiğit Gayretli
05.04.2011, 14:32
Burak: 'Kafam kırılsa bile oynarım'
05 Nisan 2011 / 11:18
Burak Yılmaz: "Kendimi iyi hissediyorum"

Trabzonspor sağlık heyeti Konya maçında başına aldığı darbeyle travma geçiren Burak Yılmaz’ın Galatasaray karşısında oynayıp oynamayacağının, çekilecek tomografi ve MR sonucunda belli olacağını açıkladı.

Burak “Kendimi çok iyi hissediyorum. Kafam kırılsa da Galatasaray maçında kesinlikle oynamak istiyorum. Mutlu sona ulaşmamıza sadece 7 hafta kaldı. Bu süreçte takım arkadaşlarımı yalnız bırakamam. Şampiyon olalım yeterki, tek istediğim bu” ifadesini kullandı.
Kulüp doktoru Hakan Ayaz, dün Trabzonspor'un resmi sitesinden “Burak’ın aldığı ikinci darbede sol kafa tası yan kemiği üstünde kanama tespit edildi. Olası bir beyin kanaması ihtimaline karşılık hastanede müşahade altında tutulması gerekli görüldü. Şu andaki genel durumu ve muayene bulguları iyi olan Burak’ın maç oynaması konusunda gerekli şartların oluşup oluşmadığının belirlenmesi amacıyla hafta içinde durumu değerlendirilecek” demişti.

Fatih BALTA
05.04.2011, 14:36
Arkadaşlar başka taraftar forumlarından buraya alıntı yapmayalım lütfen.
Biz işimize bakalım.

Berkedogan
05.04.2011, 14:43
artık ipler bizim elimizde yenersek şampiyon yenemezsek 2. oluruz bu kadar basit her takımdan 3 puan alacak kapasiteye sahibiz ilk yarıdaki futbolun % 70 ini oynayabilsek şampiyonuz.

Muhammed Ayaz
05.04.2011, 14:44
arkadaşlar takım nezaman gelecek istanbula hangi havalimanına gelecek karşılayalım bari

Asi Çaykaralı61
05.04.2011, 14:50

İnşallah ikiside takımımız için önemli futbolcular :)

Asi Çaykaralı61
05.04.2011, 14:52
arkadaşlar takım nezaman gelecek istanbula hangi havalimanına gelecek karşılayalım bari

Ne zaman geleceği hakkında bilgim yok ama karşılama için konu açılmış :)

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=29113&page=4

Ömer Yüce
05.04.2011, 14:56
Hakan Balta sakatsa kim oynayacak orda? Çağlada yok?

Asi Çaykaralı61
05.04.2011, 14:57
Kart sınırında oyuncumuz var mı?

Bildiğim kadarıyla şu anda Selçuk var kart sınırında

Ilelioglu
05.04.2011, 15:00
Bildiğim kadarıyla şu anda Selçuk var kart sınırında

Evet Selcuk sinirda.

Ilelioglu
05.04.2011, 15:05
Acik konusmak gerekirse kalan son 7 macimiz icinde en zoru Galatasaray maci olacaktir.

Bu yüzden bu maca bir baska hazirlanmak lazim.

Eger gesenin simdiki durumuna aldanirsak canimiz cok yanar benden söylemesi.

Disiplinli, sakin ve sabirli bir mücadele ortaya koymaliyiz, gol gelmesede, arkada saglam durmaliyiz, cünkü gol bir sekilde gelir, gelmesse de en fazla berabere biter, ondan sonra 6 hafta daha olacak telafi icin.

Kazanamiyorsan kaybetme bu mac icin cok önemli.

Insallah kazanip yolumuza devam ederiz.

;):)

Cihad Varlı
05.04.2011, 15:06
Hakan Balta sakatsa kim oynayacak orda? Çağlada yok?

İnsua var abi .

sifuni
05.04.2011, 15:09
gs maci bence cok zor gececek.

r9emre
05.04.2011, 15:09
İnsua var abi .

Normalde içlerinde en iyisi İnsua zaten. :D

Asi Çaykaralı61
05.04.2011, 15:10
Zor maç inandık mutlaka kazanmamız gereken maçlardan bir tanesi

Samet İslamoğlu
05.04.2011, 15:11
Arkadaslar Bülent Uygunun fb li olmasın konusunda fenerli olabilir ama e emin olun aziz yıldırımdan nefret ediyor.Bundan adım gibi eminim.Yani fenere yatma gibi bir durum söz konusu olamaz.Zaten Eskişehir kulübü öyle bir camia değil.O konuda içimiz rahat olsun.

Ilelioglu
05.04.2011, 15:12
Arkadaslar Bülent Uygunun fb li olmasın konusunda fenerli olabilir ama e emin olun aziz yıldırımdan nefret ediyor.Bundan adım gibi eminim.Yani fenere yatma gibi bir durum söz konusu olamaz.Zaten Eskişehir kulübü öyle bir camia değil.O konuda içimiz rahat olsun.

Ne olursa olsun benim icim rahat degil.

Asi Çaykaralı61
05.04.2011, 15:13
5 Gün 3 S. 43 Dk.Kaldı :)

Ali YİĞİT
05.04.2011, 15:15
Her ne olursa olsun büyük bir maç ve her sonuca gebe aynı zamanda da zor bir maç tek tesellim deplasmanda olması.Allahım sen yüzümüzü kara çıkartma yarabbim..

10-61
05.04.2011, 15:15
Ne olursa olsun benim icim rahat degil.

Aynısı angutlar da bizim için diyorlar forumlarında,çok eğlenceli çocuklar yaa:D:D;)

Ahmet KESKİN
05.04.2011, 15:22
Galatasaray tarafdar forumunda... hakan baltanın olmayısı onlarıda cok üzmüş... tam olması gereltiği macta yok diye üzülüyorlar... hepsi yenilmek için dua ediyor resmen :=))))

hatta bir tanesi

Ne olur Allahım bir maglubiyet daha nasib et bize diye yalvarıyor...

Cihad Varlı
05.04.2011, 15:22
Ayrıca Fener'in puan kaybı bizi ( taraftarı ) aşırı derecede motive etti .
Herkesin inancı arttı .
Umarım futbolcularda bizler gibi düşünüyordur .

TheCrow
05.04.2011, 15:26
fenerde dia sakatlanmış, eskişehire karşı oynayamayacakmış. Zaten fener kayışı fazla zorluyordu ikinci yarıdan itibaren, yavaş yavaş kopmalar başladı.

artvinli_mert
05.04.2011, 15:28
Baros yok, Hakan yok, seyirci yok ardada moral sıfır, diğerleri ne yapar bilmiyorum ama bildiğim Gs maçı beni korkutuyor. Zor olacak. Şunu diyim lakin eğer feney es es e yenilir ya da berabere kalırsa o zaman Gs maçı bize çok ama çok kolay olur.

yorumsuz6117
05.04.2011, 15:29
Her yönden rezil durumdalar yenemessek çok ayıp olucak.

Bakanay61
05.04.2011, 15:32
Tesadüfe bakın; 10 Nisan 2005 G.saray:0-Trabzonspor:2 Symek ve Gökdeniz.Tarih tekerrürden ibaret demişler.

Asi Çaykaralı61
05.04.2011, 15:37
Bu hafta sonunda Fenerbahçe ile aramızdaki puan farkı ya 4 olur yada 5 olur bence ;):)

Ilelioglu
05.04.2011, 15:39
Galatasaray tarafdar forumunda... hakan baltanın olmayısı onlarıda cok üzmüş... tam olması gereltiği macta yok diye üzülüyorlar... hepsi yenilmek için dua ediyor resmen :=))))

hatta bir tanesi

Ne olur Allahım bir maglubiyet daha nasib et bize diye yalvarıyor...

Böyle olmasi bizim acimizdan kötü.

Her seyi ile cok zor bir mac bizleri bekliyor ama teknik heyete güvenim tam.

Tunay ERDEM
05.04.2011, 15:42
Tesadüfe bakın; 10 Nisan 2005 G.saray:0-Trabzonspor:2 Symek ve Gökdeniz.Tarih tekerrürden ibaret demişler.

aman o tarih tekerrür etmesin. eğer ederse yine saçma sapan puan kayıpları ile 2. oluruz.

Asi Çaykaralı61
05.04.2011, 15:43
0-1 olsun bizim olsun.Galatasaray maçı bizim için çok önemli.3 puanı İnşallah hanemize yazdıracağız ;):)

TheCrow
05.04.2011, 15:47
ligtv.com.tr den başlıklar:

fener için : "panik yok....futbolculardan kocaman söz"
Trabzonspor için: "çanlar Yattara için çalıyor" , "Trabzon tedirgin" , "15 yıl önce ne olmuştu?"

Düşman tetikte, düşman her tarafımızda.

FC-ST-PAULI-61
05.04.2011, 15:48
ohooooooo Maca daha cok varmis ;(

Serdar Ersoy
05.04.2011, 15:49
Hakan Balta sakatlandı Çağlar Birinci'ye gün doğdu.

Az fırsatlar bulan Trabzonlu Çağlar gelecek sene takımda ki yerini garantilemek için canını dişine takarak oynayacak gibi geliyor bana.

Adam ol lan :D

Ömür Karadeniz
05.04.2011, 15:53
ligtv.com.tr den başlıklar:

fener için : "panik yok....futbolculardan kocaman söz"
Trabzonspor için: "çanlar Yattara için çalıyor" , "Trabzon tedirgin" , "15 yıl önce ne olmuştu?"

Düşman tetikte, düşman her tarafımızda.
Bende tam bunu yazmak için girdim foruma.Ligtvde bizim üzerimize inanılmaz baskı var.Maç öncesi yok trabzonda bilet satılmadı,evinde 105 günlük hasret gibi başlıklar atmasıda olayı özetliyor zaten.Ben iddaa ediyorum kimse kusura bakmasın ben büyük konusacağım şimdi.Eğer biz gsyi yenelim fb esese puan kaybetsin şampiyonuz.

ilteriş
05.04.2011, 15:55
fener medyasından alıntıdır.milliyet ve vatan gazetelerinin internet sayfaları.adamlar tam trabzon düşmanı.temennilerini yazmışlar resmen.
Tarih tekerrür eder mi?

Bu sezon yaşanan şampiyonluk yarışı akıllara 1995-96 sezonunu getirdi.
Fenerbahçe'nin şampiyonluğuyla sona eren o sezon ile şimdiki sezon arasında büyük benzerlikler dikkati çekiyor.

Spor Toto Süper Lig'de Trabzonspor ile Fenerbahçe'nin bu sezon yaptığı şampiyonluk yarışı, iki takım arasında 15 sezon önce yapılan unutulmaz şampiyonluk yarışını anımsatıyor.

27 yıldır şampiyonluk hasreti çeken Trabzonspor'un bu sezon ve şampiyonluğa en ciddi şekilde yaklaştığı 1995-96 sezonunda Fenerbahçe ile yaptığı yarış benzer özellikler taşıyor. Sarı-lacivertli takımın şampiyon olduğu 1995-96 sezonunda bu sezonda olduğu gibi 26. haftada her iki takım da aynı puana sahipken, 27. haftada Trabzonspor, Fenerbahçe'nin berabere kalmasıyla 2 puan öne geçmişti.
Söz konusu 26. haftada 64 puanlı iki takımdan Trabzonspor, averajla ilk sırada Fenerbahçe ise ikinci sırada yer almıştı. 27. hafta sahasında Gençlerbirliği'ni 3-1 yenen Trabzonspor, Fenerbahçe'nin Altay ile 2-2 berabere kalmasıyla 2 puan öne geçmişti.

Ancak 29. haftada farkı 4 puana çıkaran bordo-mavililerin 30. haftada Vanspor'a yenilmesiyle rakibiyle arasındaki puan farkı 1'e düşmüştü. 32. haftada da Fenerbahçe, deplasmanda Trabzonspor'u 2-1 yenip 2 puan öne geçmiş ve rakibinin de 2 puan önünde 84 puanla şampiyonluğa ulaşmıştı.
Bu sezon 26. haftada 60 puanlı iki takımdan Fenerbahçe averajla ilk sırada yer alırken, 27. haftada Konyaspor'u 1-0 yenen Trabzonspor, Fenerbahçe'nin Bursaspor ile golsüz berabere kalması üzerine 63 puanla rakibinin 2 puan önünde liderliğe yükseldi

Emirhan Makul
05.04.2011, 15:56
Hakan Balta sakatlandı Çağlar Birinci'ye gün doğdu.

Az fırsatlar bulan Trabzonlu Çağlar gelecek sene takımda ki yerini garantilemek için canını dişine takarak oynayacak gibi geliyor bana.

Adam ol lan :D

İçimde ki cimbom aşkı bambaşkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Serdar Ersoy
05.04.2011, 15:59

o büyük taraftarınla çok yaşaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Cem Akyüz

Cimbom'a küfür asla kaçırmam ççç

"O" büyük taraftarınla çok yaşa

Ilelioglu
fener medyasından alıntıdır.milliyet ve vatan gazetelerinin internet sayfaları.adamlar tam trabzon düşmanı.temennilerini yazmışlar resmen.
Tarih tekerrür eder mi?

Bu sezon yaşanan şampiyonluk yarışı akıllara 1995-96 sezonunu getirdi.
Fenerbahçe'nin şampiyonluğuyla sona eren o sezon ile şimdiki sezon arasında büyük benzerlikler dikkati çekiyor.

Spor Toto Süper Lig'de Trabzonspor ile Fenerbahçe'nin bu sezon yaptığı şampiyonluk yarışı, iki takım arasında 15 sezon önce yapılan unutulmaz şampiyonluk yarışını anımsatıyor.

27 yıldır şampiyonluk hasreti çeken Trabzonspor'un bu sezon ve şampiyonluğa en ciddi şekilde yaklaştığı 1995-96 sezonunda Fenerbahçe ile yaptığı yarış benzer özellikler taşıyor. Sarı-lacivertli takımın şampiyon olduğu 1995-96 sezonunda bu sezonda olduğu gibi 26. haftada her iki takım da aynı puana sahipken, 27. haftada Trabzonspor, Fenerbahçe'nin berabere kalmasıyla 2 puan öne geçmişti.
Söz konusu 26. haftada 64 puanlı iki takımdan Trabzonspor, averajla ilk sırada Fenerbahçe ise ikinci sırada yer almıştı. 27. hafta sahasında Gençlerbirliği'ni 3-1 yenen Trabzonspor, Fenerbahçe'nin Altay ile 2-2 berabere kalmasıyla 2 puan öne geçmişti.

Ancak 29. haftada farkı 4 puana çıkaran bordo-mavililerin 30. haftada Vanspor'a yenilmesiyle rakibiyle arasındaki puan farkı 1'e düşmüştü. 32. haftada da Fenerbahçe, deplasmanda Trabzonspor'u 2-1 yenip 2 puan öne geçmiş ve rakibinin de 2 puan önünde 84 puanla şampiyonluğa ulaşmıştı.
Bu sezon 26. haftada 60 puanlı iki takımdan Fenerbahçe averajla ilk sırada yer alırken, 27. haftada Konyaspor'u 1-0 yenen Trabzonspor, Fenerbahçe'nin Bursaspor ile golsüz berabere kalması üzerine 63 puanla rakibinin 2 puan önünde liderliğe yükseldi

Sizde altina yorum olarak "eder eder" yazinda keyifleri yerine gelsin.

Tunay ERDEM
05.04.2011, 16:00
en iyi bildiğimiz iştir zaten küfür etmek.

bordo08
05.04.2011, 16:00
Beni en çok tedirgin eden şenol hocanın bjk maçından sonra takındığı tavırr..

Anlıyoruz hocamız kırıldı belki gururuna dokundu ama yapma hocam..

Sen bu takımın beynisin sana her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var..

Seni küsütürmeye çalışanların ekmeğine yağ sürme şenol hocam..

Konya maçında bedenin sahadaydı ama belliki ruhun yoktu..

Böyle yaparak bilki en çok seni sevenleri üzüyorsun..

7 hafta sadece 7 hafta daha dayan be hocam...

Emirhan Makul
05.04.2011, 16:01
Cimbom'a küfür asla kaçırmam ççç

"O" büyük taraftarınla çok yaşa

Cimbombomum engelleri aşıyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ozturk
05.04.2011, 16:02
fenerde dia sakatlanmış, eskişehire karşı oynayamayacakmış. Zaten fener kayışı fazla zorluyordu ikinci yarıdan itibaren, yavaş yavaş kopmalar başladı.

Güzel bir haber..

AyhanPe
05.04.2011, 16:03

nasil bir parallelik bu.. o sezon biz avarajla liderdik..bu sezon fb avarajla liderdi..tam tersi oldu aslinda..bu mantiga göre gidersek sezon sonu 96 sezonunun tam tersi bir sonuc cikmali..:D

OYılmaz
Son haftada, fener'in puan kaybedip liderliğe oturduğumuz zaman puan durumuna ekrandan bakınca acayip derecede duygulandım. Gözümden yaş gelmemesi için zor tuttum kendimi. İşte şampiyon olacağız dedim. Hem de eze eze hakemlere Türkiye'ye inat 13. sıradaki galatasaray'a 3 sayfa haber yapıp şampiyonluğa oynayan takıma bir köşede haber verilmesine inat Şampiyon Trabzonspor diye yazdıracağız manşetlere. O gün şampiyonluğu kutlayacağımız günü hayal ettim İstanbul'u, tüm Türkiye'yi yakacağımız günü. Haksızlıklara karşı dimdik ayakta durup zaferle çıkacağımız gün geliyor evet son 7 hafta Haydi Trabzonspor biraz daha dayan. Hem ağlat hem sevindir.

Cem Akyüz
Cimbombomum engelleri aşıyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Kupaları birer birer ççç ççç ççç alıyor :D

Ilelioglu
05.04.2011, 16:05
Bende tam bunu yazmak için girdim foruma.Ligtvde bizim üzerimize inanılmaz baskı var.Maç öncesi yok trabzonda bilet satılmadı,evinde 105 günlük hasret gibi başlıklar atmasıda olayı özetliyor zaten.Ben iddaa ediyorum kimse kusura bakmasın ben büyük konusacağım şimdi.Eğer biz gsyi yenelim fb esese puan kaybetsin şampiyonuz.

Ondan sonra tam 6 hafta daha olacak, yani tam 6 mac daha, neyin ne olacagi hic belli olmaz.

Takimi hemen sampiyon ilan etmeyin. Kontrollü bir sekilde gitmeliyiz.

En önemlisi maclari tek tek düsünmeliyiz.

Emirhan Makul
05.04.2011, 16:09
Kupaları birer birer ççç ççç ççç alıyor :D

Gençlere , bugün galatasarayın , takımımız varlığımız Trabzonsporumuzda ki karşılığını uzun uzun cümlelerle anlatır mısın Cem ? galatasarayın tarihte ki çirkefçe , kalleşçe ve hainlikle yaptığı işleri biraz olsun anlatır mısın ?

exelans_25
05.04.2011, 16:11
Güzel bir haber..
çok iyi haha:Dkaynak neresi

exelans_25
05.04.2011, 16:17
başkan da açıklama yapmış gelecek sene için 3-4 şampiyonlar ligi kalitesinde futbolcu alacağız diye

Cem Akyüz
05.04.2011, 16:17
Gençlere , bugün galatasarayın , takımımız varlığımız Trabzonsporumuzda ki karşılığını uzun uzun cümlelerle anlatır mısın Cem ? galatasarayın tarihte ki çirkefçe , kalleşçe ve hainlikle yaptığı işleri biraz olsun anlatır mısın ?

Evet bunu anlatmak lazım çünkü insanlar ğs'yi bizim dostumuz gibi görüyor bu çok tehlikeli bir yaklaşımdır.Mesela ğs ile fb şampiyonluk için kapışırken biz ğs'ye her yenildiğimiz maçtan sonra bütün insanlar Trabzonspor ğs'ye yattı diye yorumladılar.Hele o Hagi'nin son maçı olan 4-0 lık maçta bayağı ağır hakaretlere uğramıştık insanlar tarafından.Gelelim işin diğer boyutuna bu galatasaray denen takım Türkiye'nin ve dünyanın bana göre en çirkef en ağlak en karaktersiz insanların tuttuğu bir takımdır.Her maçtan önce dostluk mesajları verip o küçük beyinlerince ortamı yumuşatmak isterler ama nedense Sami Yen'e gittiğimiz zaman yemediğimiz küfür kalmazdı.Özellikle o Ali Sami Yen'de Tolga'nın ilk oynadığı maç olan 4-1 lik karşılaşmada yaşadıklarımı anlatamam.O an bir galatasaraylıyı yakalasaydım kafa göz birebilirdim.Tekke'ye yapılan hakaretler yine bizim tribüne dönüp edilen küfürleri hayatım boyunca unutmayacağım.Şu tabuyu yıkın sayın Trabzonspor taraftarı ğs bizim dostumuz falan değildir,hiç bir zamanda olmayacaktır.Dost görünümlü ama arkamızdan kuyumuzu kazan takımlardan bir tanesidir.Her ne kadar fener düşmanı olarak dursada iddaa ediyorum pazar günü bize vatan millet sakarya yapacaklardır.Hep beraber göreceğiz tarihteki o 2-4 lük maç bunun en açık göstergesidir.Bütün sezon yattılar bizim maçta aslan kesildiler.Her zaman diyorum Trabzonspor'un en büyük düşmanı istanbul'un en kahpe takımı galatasaraydır.ğs 'den asla Trabzonspor'umuza dost olmaz,olamaz

bordo08
05.04.2011, 16:21
Rakibimizle şu aşamada dalga geçmek bize ne kazandırır acaba..

Ölümüne mücadele edeceklerini zaten hepimiz biliyoruz..

barisb
05.04.2011, 16:27
hagi'nin devre arası getirdiği tüm topçular oynasın. kendilerini buraya getiren adamı, hemşerilerini kovmuşlar. ne güzel oynarlar şimdi onlar.

Nytre
05.04.2011, 16:28
maç günü gelene kadar yine masada yazılmış bir çok haber duyacağız okuyacağız kızacağız sinirleneceğiz ama yılmayacağız !

B.AKDEMİR
05.04.2011, 16:31
Evet bunu anlatmak lazım çünkü insanlar ğs'yi bizim dostumuz gibi görüyor bu çok tehlikeli bir yaklaşımdır.Mesela ğs ile fb şampiyonluk için kapışırken biz ğs'ye her yenildiğimiz maçtan sonra bütün insanlar Trabzonspor ğs'ye yattı diye yorumladılar.Hele o Hagi'nin son maçı olan 4-0 lık maçta bayağı ağır hakaretlere uğramıştık insanlar tarafından.Gelelim işin diğer boyutuna bu galatasaray denen takım Türkiye'nin ve dünyanın bana göre en çirkef en ağlak en karaktersiz insanların tuttuğu bir takımdır.Her maçtan önce dostluk mesajları verip o küçük beyinlerince ortamı yumuşatmak isterler ama nedense Sami Yen'e gittiğimiz zaman yemediğimiz küfür kalmazdı.Özellikle o Ali Sami Yen'de Tolga'nın ilk oynadığı maç olan 4-1 lik karşılaşmada yaşadıklarımı anlatamam.O an bir galatasaraylıyı yakalasaydım kafa göz birebilirdim.Tekke'ye yapılan hakaretler yine bizim tribüne dönüp edilen küfürleri hayatım boyunca unutmayacağım.Şu tabuyu yıkın sayın Trabzonspor taraftarı ğs bizim dostumuz falan değildir,hiç bir zamanda olmayacaktır.Dost görünümlü ama arkamızdan kuyumuzu kazan takımlardan bir tanesidir.Her ne kadar fener düşmanı olarak dursada iddaa ediyorum pazar günü bize vatan millet sakarya yapacaklardır.Hep beraber göreceğiz tarihteki o 2-4 lük maç bunun en açık göstergesidir.Bütün sezon yattılar bizim maçta aslan kesildiler.Her zaman diyorum Trabzonspor'un en büyük düşmanı istanbul'un en kahpe takımı galatasaraydır.ğs 'den asla Trabzonspor'umuza dost olmaz,olamaz

Bu yazının altına imzamı atarım.

Yıllardır bu çirkef takımdan yediğimiz kazıkları hiç bir takımdan yemedik.
Gs bu hafta elinden geleni yapacak ve bizi oldukça zorlayacaktır.Çağlar birinci oynayacakmı bilmiyorum ama eğer oynarsa bir karadenizli olarak bize karşı kendini yırtarcasına oynayacağına eminim.

Ne olursa olsun artık teknik taktik bir yere kadar geçerli oluyor.Son dakikalara girildiğinde herşey yürekte bitiyor.

Yüreğimizle,hırsımızla,umutlarımızla şampiyon olacağımıza inanıyorum.

Ilelioglu
05.04.2011, 16:32
Rakibimizle şu aşamada dalga geçmek bize ne kazandırır acaba..

Ölümüne mücadele edeceklerini zaten hepimiz biliyoruz..

Dalga gecmek dogru degil elbet ama bu en cirkef takim olduklari gercegini degistirmez.

Ligde'de en sevmedigim takimdir. Yanliz bu sezon Fener yaptigi adilikler ile benim gözümde gesenin yanina yaklasti.

Özellikle teknik direktörlerinin yaptigi aciklamalar. Hemen ilk kötü sonucun ardindanda faturayi hakeme kesti yine.

:rolleyes:

Emirhan Makul
05.04.2011, 16:32

Bu bilgileri her başlığa yazmak hatırlatmak gerek ancak konuyu biraz daha açalım ;

galatasaray adında ki takım Türkiyede başarılı Türk futbolcularını ezelden beri adil transfer politikasının dışında hırsız gibi saman altından su yürüterek akıl çelerek fitne fesatlık yaparak almış veya fizibilitesini bozmuş bir takımdır. Bunlara örnek vermek gerekirse.

Hasan Vezir
Ali turan
Ufuk Ceylan

Bunlardan sadece 3 tanesi ;

Bunun yanında bir çok futbolcuyuda taciz etmeleri ile meşhurdurlar.

Yani bu durum o kadar ciddidir ki şuanda takımımızda bulunan selçuk , ceyhun ve egemen bile bu konuda ersun yenal döneminde taciz edilmiştir.

Bu çirkef klübün başlıca taktiği başarılı futbolcularla direk aykırı yollardan ulaşıp akıl çelmek saman altından su yürütmek.

bjk ve fenerin skandalını yaşadığı mehmet topuz hikayesinde de bir köşeden çıkmayı başarmışlardır.

Bu karakterlerini fener ve bjk nin döküntülerini toplamaları ile ispatlamaktadırlar yani herkese göz koyan bir idari yapı vardır bu takımın ana karakteri budur. Revivo , gökhan zan da bunlara örnektir.

Eklemek istediğin var mı bu futbolcu aklı çelmeye cem senin futbolcu bilgin daha geniş ?

Özkan
05.04.2011, 16:38
Benim hatırladığım, Hasan Şaş bize gelmek üzereyken dönemin başbakanı fanatik ğs'li Mesut Yılmaz ve Trabzon nüfusuna kayıtlı Ergun Gürsoy'un çabaları ve tehditleriyle ğs'ye gitti. O zaman Hasan Şaş gayet kaliteli bir futbolcuydu ve bize gelmesini isterdim.

Ğs'nin duruşunu daha yakından tanımak isteyenler Google'da "Yurdaşen Karahasan" ismini aratsınlar.

eMR3
05.04.2011, 16:44
Baros FB maçında kırmızı kart görmüştü bizim maça da cezalı mı bilen varmı???

Ilelioglu
05.04.2011, 16:45

Evet cezali...;):)

Mustafa ÖZDEMİR
evet cezalı...

Gökhan Döner

Evet
sadece eksik Baros olsa daha niceleri

Ilelioglu
05.04.2011, 16:46
Istanbul'da oynadigimiz son 5 mac ve sonuclari...

G.Saray-Trabzonspor: 4-1
G.Saray-Trabzonspor: 2-1
G.Saray-Trabzonspor: 1-0
G.Saray-Trabzonspor: 3-0
G.Saray-Trabzonspor: 4-3

Kaynak: sporx.com.tr

Son 5 macta 5 maglubiyet almisiz...

Tam 14 gol yedik, 5 tanede attik.

TheCrow
05.04.2011, 16:46
çok iyi haha:Dkaynak neresi

hürriyet.com.tr

OYılmaz
05.04.2011, 16:50
Ayrıca yazdıklarınıza başka şeylerde eklemek istiyorum. Bende 2-1 yenildiğimiz kupa maçında Sami Yen'deydim. Maçtan önce yok şişlerler döverler muhabbeti yapıyordu gs'li arkadaşlarım bana. Maçtan önce Trabzon formamı giyip 2 arkadaş gayet gs'lilerin mal bir şekilde bakmasına karşın Cevahir'de gezdik dolaştık. gs'lilerin bazıları bizimle tokalaşıyordu. Ultraslan denen bizi sözde şişlerler denen grupla da karşılaştık. Bazıları selam verdi geçtik. Sonrasında Sami Yen'de yemediğimiz küfür kalmadı. Biz Alparslan Dikmen için tempo tutmamıza rağmen, fener'e birlikte küfür etmemize rağmen abartmıyorum yarım saat boyunca bize küfür ettiler. Anasından tut Büyükdedesine kadar işte böyle şereften yoksun bir grup bunlar bizim taraftan 5 kişiyi kameraya yakalamışlar polis aldı 5 kişiyi ya bu namussuzlara ne yapıldı ? yanıma gs tribününden çakmak atılınca Türk polisi nerdeydi ? Bu kadar şımarık çirkef taraftar görmedim ben bırakın fener'in taraftarı daha iyi bunlardan polemiğe de girilmez bunlarla bir yerlerine monte etsinler diyecem o uefa kupası ve süper kupasını hangi gs'li ile polemiğe girsem 2 tane söz paranoya olmuş bunlar acil psikiyatrik vakalar.

eMR3
05.04.2011, 16:52
O zaman büyük bir ihtimal bizim maça;

Aykut, Serkan.K, Servet, G.Zan, Insua, Cana, Sarp(Barış), Yekta, Pino, Arda, Stancu ile çıkarlar...

Vasat altı bir kadro ama tek endişem full konsantre cıkacak olmaları...Keşke Antalya' yı yenselerdi...

TheCrow
05.04.2011, 16:53
Istanbul'da oynadigimiz son 5 mac ve sonuclari...

G.Saray-Trabzonspor: 4-1
G.Saray-Trabzonspor: 2-1
G.Saray-Trabzonspor: 1-0
G.Saray-Trabzonspor: 3-0
G.Saray-Trabzonspor: 4-3

Kaynak: sporx.com.tr

Son 5 macta 5 maglubiyet almisiz...

Tam 14 gol yedik, 5 tanede attik.

gs, kadrosu bizden daha iyi olduğu her zaman hem içerde hem dışarda bizi yenmiştir, istisnasız.

kudu_61
05.04.2011, 16:54
zor maç şu son 5 maçlık tablo beni korkutuyor bi bilsem jaja adam gibi oynayacak gözümü kapatır 2 derim de ne alan 90 dk saha da kalırsa iyi oluiyor ne de jaja iyi değilse inşallah engin yedek çıkar da hırsıyla 2.yarı tek başına alır maçı taraftarın seninle ŞAMPİYONLUĞU GETİRİN BİZE

TheCrow
05.04.2011, 16:54
O zaman büyük bir ihtimal bizim maça;

Aykut, Serkan.K, Servet, G.Zan, Insua, Cana, Sarp(Barış), Yekta, Pino, Arda, Stancu ile çıkarlar...

Vasat altı bir kadro ama tek endişem full konsantre cıkacak olmaları...Keşke Antalya' yı yenselerdi...

Culio niye yok?

Koray
05.04.2011, 16:55
Kimsenin gese için dost dediğini görmedim ben mi kaçırdım ısrarla olmayan şeyin karşısında savunmaya geçmek tuhaf oluyor...

Trabzon'daki febe maçına gelen taraftarlarımızın maç sonu Ankara'ya dönerken geçirdikleri kaza sonucu yaşamlarını yitirdiklerinden sonra hafta içi gese ile kupa maçımız vardı daha acımız dinmeden bize maç boyunca hep bir ağızdan küfreden geselileri asla unutmadım.

Düşene bir tekmede biz vuralım.

Ilelioglu
05.04.2011, 16:56
gs, kadrosu bizden daha iyi olduğu her zaman hem içerde hem dışarda bizi yenmiştir, istisnasız.

Kötü olduklari zaman bile öyle bir motive oluyorlarki bizim maclara, ölümüne oynuyorlar.

TheCrow
05.04.2011, 16:57
zor maç şu son 5 maçlık tablo beni korkutuyor bi bilsem jaja adam gibi oynayacak gözümü kapatır 2 derim de ne alan 90 dk saha da kalırsa iyi oluiyor ne de jaja iyi değilse inşallah engin yedek çıkar da hırsıyla 2.yarı tek başına alır maçı taraftarın seninle ŞAMPİYONLUĞU GETİRİN BİZE

Benim de derdim o. Adam istese tek başına şampiyonluğu alacak ama yok işte, gamsız, kedersiz, dünya yansa içinde yorganı yok. En sevmediğim futbolcu tipi. Ona yer açmak için makina gibi işleyen takımı bozduk, o da cabası.

eMR3
05.04.2011, 17:01
Bence en çok korkmamız gereken maçlar içerdeki İBB ve Gaziantep maçları Gs, Es-Es ve Bursa'yı yeneceğimizi düşünüyorum...

2004-2005 sezonları arasında şampiyonluk yolunda Antep'le 2 maçta da berabere kalmıştık...

Ilelioglu
05.04.2011, 17:02
Bence en çok korkmamız gereken maçlar içerdeki İBB ve Gaziantep maçları Gs, Es-Es ve Bursa yı yenceğimiz düşünüyorum...

2004-2005 sezonları arasında şampiyonluk yolunda Antep'le 2 maçta da berabere kalmıştık...

Buca macida cok zor ona bakarsak, böyle yaparak daha cok strese sokuyoruz kendimizi, su maclari tek tek gecelim.

Simdi Galatasaray.

murseltaskin
05.04.2011, 17:03
beni korkutan galatasaray değil,yakalamış olduğu kötü performans.üstüste 5 maç kaybeden bir takım 6.maçı kaybeder mi acaba?top oynarak kazanamz da şansı yaver gidebilir galatasarayın.o yüzden buraya yorum yazdım belki uğur getiririm diye

Atakan
05.04.2011, 17:11
Bizim takımın büyük maçlarda nasıl oynadığını biliyoruz. Onun için bu maça Gs'nin durumundan dolayı normal bir maç değil de büyük bir maç gibi hazırlanıp öyle oynamalıyız. Gerisi çok kolay. Zaten kalitemizle yeneriz Gs'yi.

Hürgün Aygün
05.04.2011, 17:22
Galatasaray üstüste 3-4 yenilgi aldı bizim maça gerçekten de ful konsantre çıkıcaklar ancak biz rakibe hafi almazsak büyük maç gibi hazırlanırsak ilk yarıda olduğu gibi rahat yenebiliriz ancak çok az da olsa hafife alma olursa işimiz zorlaşır.Hakan Balta çok formsuzdu son haftalarda sakatlığı kötü oldu bence yerine oynuyacak kişi kadroya girmek için baya mücadele eder.

AyhanPe
05.04.2011, 17:27
bundan sonra kimi hafifa alacaklar..kafayimi yediniz..yani sansiz gününde olursun ve bir cok pozisyon bulur atamazsin..sonrada kalende yarim pozisyondan bir gol yersin..bu ayri mesele ama hafife alma gibi bisi bundan sonraki hicbir macta yasanmaz..hatta buca maci dahil..

Cemile
05.04.2011, 17:29
bizim beşiktaş'ı da sahasında uzun süredir yenmişliğimiz yoktu, bu yıl yendik, mucizevi bir maçtı ama neticede yendik, o sebeple geçmiş yıllardaki (son 4-5 yıl) performansımızı ölçü olarak görmüyorum. zor şeri bozuyor, bunu ikinci yarı çok gördük.

yalnız antalya'ya yenilmeleri gerçekten çok kötü oldu, bu gidişe bir yerde dur demek durumundalar, bizim maça çok ama çok asılacaklar.

Mustafa Umut
05.04.2011, 17:31
her ne kadar ''bu saatten sonra Trabzon'u yenerseniz en adi ******niz'' diyen gs taraftarı olsa da ''Trabzon ve taraftarı çok şımardı bunları şutlamak lazım'' diyen taraftar profilleri de çokça var çevremde. o yüzden atabildiğimiz kadat atmalıyız. en önemlisi de 3 puan almalıyız. 3 puan olsun 0-0,5 olsun..

Ilelioglu
05.04.2011, 17:34
her ne kadar ''bu saatten sonra Trabzon'u yenerseniz en adi ******niz'' diyen gs taraftarı olsa da ''Trabzon ve taraftarı çok şımardı bunları şutlamak lazım'' diyen taraftar profilleri de çokça var çevremde. o yüzden atabildiğimiz kadat atmalıyız. en önemlisi de 3 puan almalıyız. 3 puan olsun 0-0,5 olsun..

Yeterki 3 puani alalim, gerisi önemli degil.

Son 7 macimiz icerisinden en zoru bu mac.

fırtına4161
05.04.2011, 17:54
Arenada futbol show yapar trabzonumuz ünallı campelli vugrunecli kadro fatih terimli gsyi 5-3 yenmistik yinede fark bekliyorum bordo maviden

Trabzon-Spor-61
05.04.2011, 17:58
Bu mac icin özel bisey hazirlandimi? Satdin etrafini taraftar doldursa taraftarimiz, oyuncular stada gelirken cok iyi motive olur bence.

Asi Çaykaralı61
05.04.2011, 18:06

Baroş bizim maçda cezalı

Erbay
05.04.2011, 18:10
Ne yapıp edip lazım. Son haftalardaki futbolumuz bu gs'ye bile yetmez futbolcular kendine gelmeli.

"Yenmemiz" lazım demeyi unutmuşum :D

vivanet
05.04.2011, 18:12
son oynadığımız konya maçı gibi oynarsak 7 maçta bir galibiyet aırız ancak..acilen takım toparlamalı.şampiyonluğa giden takım böyle ruhsuz top oynarmı..

Mustafa Umut
05.04.2011, 18:15
szymek severdi gs yi :)

SAMSUNLU60
05.04.2011, 18:18

Bülent Uygun kıyak geçecektir diyorsun Abim de, Eskişehir'in hala bir UEFA iddiası var, 4 puan fark var Antep ile aralarında ki, kapanmayacak bir fark değil. Üstüne üstlük takım içinde, Ümit Karan gibi, Batuhan gibi ve Volkan gibi eski BJK ve GS oyuncuları da cabası.
Ben yatacaklarını sanmıyorum, netice de ligi kaçıncı bitirdiğiniz bile önemli artık. Allahın izniyle Eskişehir puan koparır, biz de yenersek, gerisi devamında da gelir!

Asi Çaykaralı61
05.04.2011, 18:19
Bu maçda en çok çıkış beklediğim futbolcularımızdan bir tanesinin adı COLMAN :)

leavemealone
05.04.2011, 18:22
Fener 1-1 kalacak biz ise 2-1 kazancagiz .
Fark 4 e cikacak . Febe liler oraya buraya saldiracak göt tutusmasiyla..
Inaniyoruz olacak..

SAMSUNLU60
son oynadığımız konya maçı gibi oynarsak 7 maçta bir galibiyet aırız ancak..acilen takım toparlamalı.şampiyonluğa giden takım böyle ruhsuz top oynarmı..

iyi düşünelim iyi olsun. Güzel bir enerji yaratmalıyız, bunu da tüm camiamıza yansıtmalıyız. Başta bize görev düşüyor... HEPİMİZE! :alkış::D

Eto'o
aslan avcisi COLMAN :):)

Asi Çaykaralı61
05.04.2011, 18:23
Engin'in ilk 11'de başlamasından yanayım yada Alanzinho ikisinden birisi mutlaka ilk 11'de olmalıdır

SAMSUNLU60
05.04.2011, 18:24
Fener 1-1 kalacak biz ise 2-1 kazancagiz .
Fark 4 e cikacak . Febe liler oraya buraya saldiracak göt tutusmasiyla..
Inaniyoruz olacak..

hele şükür benim kafama denk birini buldum, pozitif düşünelim sadece, iyi düşünelim... olmasa da sorun yok puan kaybı, yeter ki biz galip gelelim, elinde sonunda başarılacak şu 7 hafta içinde!

Asi Çaykaralı61
05.04.2011, 18:25
Bende inanıyorum.Bende her zaman yazıyoru inanmalıyız her zaman takımımızın yanında olmalıyız.Biz maçlarımızı kazanalım sorun yok.Ayrıca destek şart.

10-61
05.04.2011, 18:26
gs'yi yenersek hem büyük avantaj sağlayacağımızı hem de sahamızdaki 3 beraberliği telafi etmiş olacağımızı düşünüyorum,devre arasında herkes 3 büyüklerle oynayacağımız maçları alamayacağımızı düşünüyordu.umarım alırız ve yolu yarılarız.

Yiğit Gayretli
05.04.2011, 18:30
szymek severdi gs yi :)

Colman da seviyor :)

Mustafa Umut
05.04.2011, 18:31
Colman da seviyor :)
Colman sevmiyor, artık direk kocası :)

Ertan1982
05.04.2011, 18:31
Kesin Cezali Baros ve Kurtulus.Sakat Sabri,Caglarin durumunu bilmiyorum sakatti bize karsi ilesirmi bilmiyorum.Insua zaten 2-3 aydir hic oynamadi.Hakan da sakatladi.Adamlarin Beki kalmadi.

Badaloğlu
05.04.2011, 18:32
Galatasaray'ın içinde bulunduğu şartlar malunumunuzdur. Ancaaaakk, eğer biz onların bu durumunu hafife alırsak o zaman işimiz zordur. Kaldıki maçta seyircinin olmaması bizim aleyhimizedir.Zira Galatasaray taraftarı maçta olsaydı belkide takımlarının aleyhine döneceklerdi.O yüzden yaralı aslan'a bu hafta çok dikkat edelim... Futbolda hafife almak olmaz, rakip ne olursa olsun Galatasaray'dır.

Dün akşam Antalya maçını izledim. Maça fenada başlamadılar aslında. Galatasaray eğer Antalya'da kendi taraftarlarının küfrüne maruz kalmasaydı belkide sonuç farklı olurdu. Heleki daha maçın başında Arda'nın soldan ceza sahasına kestiği ama Servet'in boş pozisyonda vuramadığı top gol olsaydı, işin rengi değişirdi.

Ne zaman hatalı bir geri pas verdiler, döndü gol oldu o zaman Galatasaray sahada ruhende, fizikende bitti. Ama o dakikaya kadar idare ediyorlardı. Nitekim Galatasaray'ın hocası bana göre maçı kazanmak için sahaya aynı anda Arda-Kewel-Stancu ve Pino'yu aynı anda oynatması, maçı istemesine işaretti...

Bu maça dikkat!!! İlk golü biz atalım ve ikinciyi bulalım...

Asi Çaykaralı61
05.04.2011, 18:33
Sol beki olmayan Galatasaray'a karşı Burak Şow izleyebiliriz olsada fark etmez soyadı gibi YILMAZ :)

Yiğit Gayretli
05.04.2011, 18:36
Colman sevmiyor, artık direk kocası :)

Karı koca arasına girmeyelim o zaman :)

Bu maçta Yattara ilk 11.

yorumsuz6117
05.04.2011, 18:38
Arda'yı çıkar köy takımı gibiler valla :D

Koray Yiğit
fenerli medya gs'yı motive etmek için küme düşme teorileri uyduruyor.
gs oyuncuları inşaallah bunu gurur meselesi yapmaz.
Son senelerde de fb'ye baya bir kıyak yaptılar.
Geçen sene bursa'ya çelme takarak fb'yi lider yapmaları. 2003'te şansımız az olmasına karşın bizi şampiyonluktan etmeleri vs.

Şenol hoca kadro tercihleri ile beni şaşırtıyor. Umut formsuz demeyeceğim çünkü sahaya maksimum katkıyı veriyor. Umut'un oynatması toplu oyunda takımı 10 kişi oynatıyor. Onun yerine Engin veya Brozek tercihi takımı çok itici güç oluşturur.

Asi Çaykaralı61
Almanya'dan Bordoooooooo

fteotdgs
05.04.2011, 18:45
Karı koca arasına girmeyelim o zaman :)

Bu maçta Yattara ilk 11.

Bu saatten sonra Yattara'nin agzi ile kus tutsa ilk 11'e girecegini zannetmiyorum ki yuzde yuz katiliyorum Senol Gunes'e bu konuda.

Fener ve bizim icin kalan en zor iki mac, Eskisehir ve Gaziantep maclari. Bizim evimizdeki Bursa macini, oyle ya da boyle, alacagimizi dusunuyorum. Biz bu hafta bu haldeki GS'yi yenemiyorsak cok buyuk bir avantaji harcariz. Ote yandan bahsettigim iki mactan Fener toplam 0 ya da 1 puan alirsa hic sasirmam.

Eto'o
05.04.2011, 18:45
Ilk devre son 7 macimizdan sadece es es le berabere kaldik gs bs antep ist buca karabukten 3 puan aldiydik insallah 7dide 7 yapariz

SAFA
05.04.2011, 18:46
Trabzonspor: TOLGA-SERKAN-GİRAY-GLOWACKİ-PİOTR-SELÇUK-CEYHUN-BURAK-ENGİN-JAJA-UMUT
Galatasaray: UFUK-NEİL-SERVET-GÖKHAN-İNSUA-CANA-CULİO-ARDA-PİNO-KEWEL-STANCU
Büyük ihtimal bu kadroları göreceğiz.Gs kağıt üzerinde iyi bir takım ancak gerek ligdeki konumumuz gerekse de oyuncuların form durumları göz önüne alındığında kazanacağımızı düşünüyorum.