PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 28.Hafta | Galatasaray 0 - 1 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Armağan Dere
04.04.2011, 13:19
Son dakikalarda attığımız gollerle kazandığımız maçları fblilerin nasıl izlediğini yaşamış olduk. Tek farkımız biz maç bitince küfürler etmiyor, masa sandalye devirmiyorduk. :D

Giray’ın golünün ardından gelen 90+1’deki Alanzinho’nun galibiyet golü, milyonlarca Trabzonsporlu’yu havalara zıplatırken, saatlerine bakarak bu maçın berabere bitmesini heyecan içinde bekleyen bazılarını da koltuklarına gömüyordu!

(Ahmet Ağaoğlu) :)

İleli
04.04.2011, 13:21
artik ipler elimizde kalan 7 maci kazan sampiyon ol!

demir
04.04.2011, 13:27
GS yı kucumsemek hata degil resmen aptallık olur GS fenerbahceyı yenebılırdı haginin aptallıgından dolayı macı kaybettıler.. gs kadrosu hıcde sızın dusundugunuz gıbı bait bir kadrosu yok ayrıcada yenı teknık trektor degısımıde onları ayrıca motıve edecektır her sampıyonluk yarısında oldugu gıbı bu yarıstada GS macı verecek dıye bır suru haber yapıp takımı gaza getırecekler gecmıstede bızı sampıyonluk ettı GS ne olursa olsun bu sekılde dusunursek bu mactan beraberlık bıle alamayız

Alper Calik
04.04.2011, 13:28
Deminden beri bu konuda bir o sayfaya bir bu sayfaya bakarak ilerliyorum ve şu hayatlarında avni akerde maç izlememiş ve yorum yapan kişilerle karşılaşınca çıldırmamak için kendimi zor tutuyorum. Bu forumda birşeyleri eleştirirsin hemen işin içine siyaseti sokar bazıları onun için bulaşmak istemem ama söylemeden de duramıyorum artık. Avni Aker Stadyumu şu ülkedeki en kötü stadlardan biridir malesef, birçok stadı iyi bildiğim için söylüyorum bunu. Yıllarca maç yerine direk seyrettik Trabzonda, tam çatı kaldırıldı oh dedik yerine yenisi yapılacak dedilen yürü be dedik hala yapılacak bekliyoruz bunu şunun için söylüyorum en kritik maçlarımızdan biridir Liverpool maçı stadta olan bilir yağan yağmuru ben hayatımda çok az o kadar yağmur yedim ama o beğenmediğiniz seyirci yağmurdan ağzını açamadığı yerde 90 dakika elleri buruş buruş takımını alkışladı, takım yenildi stad boşalmadı takımı alkışladı. Yıllardır kombine kart alırım bu sene maratonun ortasındayım 5-6 sıra altımızda taraftar grubu var adamlar bütün maç bağırıyor seslerini ben duyamıyorum kaldı ki evinde elinde kahvesi sıcacık koltuklarında oturan beyefendiler duysun. Son Konya maçının devre arasında lavoboya gidiyim dedim oradaki görüntüyü bir görseniz bırakın takımı desteklemeyi oturur ağlarsınız. Bir yandan yerlere bayraklarını sererek namaz kılmaya çalışanlar, diğer tarafta abdest almaya çalışanlar, bir yanda tuvaletini yapmaya çalışanlar, bir baba bağırıyordu yanımda çocuk sıkıştı çocuk çok sıkıştı izin verin de içeri girsin diye o çocuk bu beğenmediğiniz taraftarın ellerinde içeri alında hiç tanımadığı bir amcası tuvaletini yaptırdı. Tuvaletten çıkabildiğimde ikinci yarı çoktan başlamıştı yerime geçene kadar 10 dakika geçmişti bile. Bütün bozuk paralarımızı maçtan önce alırlar diye arabalara bırakırız biz maçta susadın mı yandın demektir su dağıtan elemanı bulmak bir dert hadi buldun başlarsın akrobasiye önce dikkatini çekmen lazım sonra uyu istemen kağıt beşliği elden ele yollarsın binbir rica ile aşağıya sonra eleman suyunun fırlatır tuttun tuttun tutamadın artık birinin başında mı patlar biyerine mi gelir orası meçhul, ha suyu sağ salim aldın diyelim başlar bozukpara yağmaya hani o kapıda toplanan bozuk paralar para üstü olarak başına yağar onun için çekirdekçilere kızmayın çekirdeği de aynı eleman satıyor öyle kolay değil çekirdek çiğnemek. Araba ile stada gidersin demiyoruz bin araçlık park yerimiz olsun adamın 1 araçlık park yeri olmaz mı, Trabzon'da olmuyor işte maçan çıkarsın millet dönüşte merdivenlerde bağırır çünkü yankı yapar orası ses duymayı özlemiştir adam ancak orda duyar sesini, maçtan çıkarsın her ilçeye minbüs kalkar stadın önünden of'a giden de vardır Beşikdüzü'nede... ve daha anlatamıcamız neler neler sonra birileri geçer klavyenin başına başlar söylenmeye niye stad boş, kimsenin cebinde 50 TL yok mu? cevap veriyim renktaşım var hemde öyle para var ki millette aklın şaşar ama o adamlardan para isteyemezsin o adamları bu stada getirmen için senin üstüne para vermen lazım parası olan o rezilliği çekmez bizim gibi adamlar dışında.. istanbul'da şöyle trarftar varmış böyle taraftar varmış ben Belediye maçına Hopa'dan karayolu ile gelmiş adamım 6 kişi ile birlikte evet seyirci var dı ama kimse bana maval okumasın avni akerden de çok farkı yoktu hani öyle kızgınım ki konuyu toparlayamadım bir türlü kusuruma bakmayın ama son olarak şunları söyliim, sene başında bütün kamu kurumlarında zorla kombine sattırırsan, şampiyonluğa giderken devre arasında kombineleri tekrar satışa çıkarırsan, 10 bin kişilik maratona sadece 3 tane 10 kişilik erkek tuvaleti 1 tane 5 kişilk mescit, 1 tane büfe koyarsan, türkiyenin en çok yağmur alan bölgesinde stadını 3 tarafının üstü açıksa, stadta su bile içemiyorsan sana bu seyirci bile fazla kardeşim, onun için lütfen konuşmayı bırakında beğenmiyorsanız gelin sizide görelim ama öyle yılda bir değil 20 sene boyunca iki haftada bir o stada bi gelin de görelim... Saygılarımla...

Bu yazınızı aynen
info@trabzonspor.org.tr
adresine e-posta ile gönderin lütfen

Biliyorlardır da yine de sizden de duymuş olsunlar.

Ben sizin yerinize göndermek istemedim, yoksa ben de gönderebilirim.

Bu tür şikayetlerimizi doğrudan kulübe de yapalım arkadaşlar.

En azından rahatsız olsunlar hiçbirşey yapmayacaklarsa da.

Selamlar

cihatöztürk
04.04.2011, 13:29
Ciddiyet konusunda kesinlikle sorun yaşamayız şenol hoca ayar çeker...

Galatasarayı hafife almak en büyük hatamız olur..

Mustafa Ayazoğlu
04.04.2011, 13:32
Galatasaray maçı zor olacak ama kazanacağız. Engin'den beklentim büyük.

90 + attığımız goller ile kazanılan maçlar ile.
Fenerbahçe - Bursaspor 90 izleyince taraftarda ki stres ve baskıyı çok iyi anlamak gerek.
Fenerbahçelilere 5-6 maç piskolojik travma yaratmışız.

Serdar Dilekoğlu
04.04.2011, 13:38
Galatasaray maçı zor olacak ama kazanacağız. Engin'den beklentim büyük.

Fenerbahçe - Bursaspor 90 izleyince taraftarda ki stres ve baskıyı çok iyi anlamak gerek.

Gerçekten çok büyük bir stresmiş bu ya.

Dün uzun bir aradan sonra fb nin maçını izledim son dakikalara kadar gol olmasın diye bekledim.

Onlar da hep bekliyorlardı ama son dakika golü ile kazanıyorduk. Suratlarının ifadesini görmek isterdim.

Yusuf BALCI
04.04.2011, 13:39
Bundan sonraki her maçımızda aleyhimizde hakem kararları artacaktır. fb camiası psikolojik olarak her türlü oyunu da yapacaktır. Bize düşen sakin olmak, her maça sakin bir şekilde çıkmaktır. Bundan sonra her maça final havasında çıkmalıyız. Bunu başarırsak ve yarışı son maça kadar önde götürürsek, son maç Karabükü o sahaya gömeriz. Bunun haricinde 7 de 7 diyenlere lafım, 7 de 7 zor ama, eğer bunu yapabilirsek şampiyonluk son haftaya kalmaz. avni akerde kutlanır ibb maçında ;)

cihayan
04.04.2011, 13:39

Hakikaten de oyle. Eger FB son dakkada bir gol atsaydi herhalde ya kalpten giderdim, ya da haftaya maclara kadar kendime gelemezdim. Zaten son dakkada hakemin verdigi cift vurusu penalti zannedip az daha bilgisayarin ekranini kiriyordum sinirden...

cihayan
04.04.2011, 13:46
Ne zaman sampiyonluga oynasak GSye takilmisizdir. Bu hafta da macin berabere bitmesi yuksek olasilik. Ama FBnin Eskisehir'i yenecegini zannetmiyorum. Burada tek guvenemedigim insan Eskisehir'in hocasi. FBli kurmaylar kapisini asindiriyorlardir simdiden. Ama yine de Eskisehir camiasinin anti-Istanbul tavri cok net oldugundan bu mactan asiri umitliyim. Bu hafta herseyden once liderligi surdurecegimizi umuyorum. Bir de FBnin takilip bizim kazanmamiz harika olur. Su avantajimizi bir mactan iki maca cikarirsak o gazla FByi ve tum etegindeki lavuklari aglata aglata sampiyon oluruz.

Yiğit Gayretli
04.04.2011, 13:50
Hakikaten de oyle. Eger FB son dakkada bir gol atsaydi herhalde ya kalpten giderdim, ya da haftaya maclara kadar kendime gelemezdim. Zaten son dakkada hakemin verdigi cift vurusu penalti zannedip az daha bilgisayarin ekranini kiriyordum sinirden...

O çok meşhur şansları artık yanlarında değil.

Alper Calik
04.04.2011, 13:56
Arkadaşlar,

Rakiplerin kim olduğu bizi ilgilendirmeyecek, o konuda endişeniz olmasın.

Bizim önümüzdeki TÜM MAÇLAR AYNI ZORLUKTA. Belki iç saha-dış saha ayrımı yapmak mantıklı olabilir, o kadar.

Bu görüşümün de sebebi şu:

Biz zaten kendi oyunumuzun çok altında oynuyoruz. O yüzden en kötü denecek takıma da BJK ya da aynı zorlanıyoruz. Bizim problemimiz "kendi oyunumuzun iyileşip iyileşmeyeceği, ilk yarıya dönüp dönmeyeceği"
Biz kendi oyunumuza dönebilirsek, Türkiye de rakibimiz yok. İlk yarı görüldü zaten.

O yüzden HERŞEY BİZE BAĞLI. Eskisi gibi oynasınlar, ezip geçerler hepsini.

İNŞALLAH HAFTAYA FIRTINA PATLAYIP, SONRA DA KASIRGAYA DÖNER :)

elnıno28
04.04.2011, 14:00
son dakıka attıgımız gollerle fenerlılerın psıkolojisını bozduk ve bu hafta konyayı yenerek fenerlıler stres yaptılar dahada beter olsunlar.bu 2 puan fark bızım futbolculara buyuk moral olacak ve maclara dahada konsantre olacaklar gs macında zorlanmayız.cunku gs fb cok motıve ve trıbun desdegıyle cok ıyı oynamışlardı

lazzz61
04.04.2011, 14:01
şenol gunesın tavrı hosuma gıtmıyorr artık 7 hafta kaldı sampıyonluga bu kadar yaklasmıssken bıseler da yapması gerekıyor hocamızın negatıf olusu sankı futbolcularıda etkılıyor yapma hocam sen bızden dahada trabzonsporlusunn bu sene sampıyon olalım da baska bısey ıstemem

Mehmet Ç.
04.04.2011, 14:02
gs bugün kazanamazsa haftaya düsme potasinda ççç

B.Yiğit
04.04.2011, 14:09
Önümüzdeki 4 maçı alırsak şampiyonuz çünkü o zaman aramızda en az 4 puan fark olur. fb- es veyagaziantep maçında fire verecek..

Dip.Ing.Mag.
04.04.2011, 14:13
biraz realist düsünmek gerekirse fb eskisehir i gecer. önemli olan bizim gs macimiz ne olursa olsun gs nin bize yatacagini hic düsünmuyorum. fb den sonra oynaycagimiz icin de üzerimizde stres baski olusacak. genelde biz sampiyonluga oynadigimiz senelerde gs ye takilmisizdir. bu macin belirleyici unsurlari senol hoca ve sampiyonluk azmimiz olacaktir.

Ali Yerlikaya
04.04.2011, 14:16
Ne zaman sampiyonluga oynasak GSye takilmisizdir. Bu hafta da macin berabere bitmesi yuksek olasilik. Ama FBnin Eskisehir'i yenecegini zannetmiyorum. Burada tek guvenemedigim insan Eskisehir'in hocasi. FBli kurmaylar kapisini asindiriyorlardir simdiden. Ama yine de Eskisehir camiasinin anti-Istanbul tavri cok net oldugundan bu mactan asiri umitliyim. Bu hafta herseyden once liderligi surdurecegimizi umuyorum. Bir de FBnin takilip bizim kazanmamiz harika olur. Su avantajimizi bir mactan iki maca cikarirsak o gazla FByi ve tum etegindeki lavuklari aglata aglata sampiyon oluruz.

Hic sorma abi yaaa sini krizi gecirdim o posisyona hakeme müthis beddualar ettim penalti verdi zannettim, orda tehlikeli hareke nasil verilir onada sasirdim ama cok sacma bi karardi...
Allahdan gol filan olmadida yine kendimize geldik, yoksa orda hakem penalti verse yada posisyn gol olsa herhalde tüm umutlarin sönicekdi...

Arda'
04.04.2011, 14:17
Koca kafa yine atar bize.

Yunus Emre SEYHAN
04.04.2011, 14:34
Açıkçası şampiyonluk yine zor. Bu baskıyı kaldırabilecek miyiz? Önümüzde bir avantaj var ama kalan 7 haftada biz daha zorlu rakipler ile oynayacağız.
Hala ilk yarıdaki tempomuzu yakalayamadık.
Gol atınca panikleme olayını çözmek gerek. İlkyarı da yakaladığımız seriyi bu haftalar arasında yakalamıştık. Bir tek evimizde Es-Es ile berabere kalmıştık. Şimdi beraberlik lüksümüzde yok.

Mustafa Calik
04.04.2011, 14:36
Şampiyon Trabzon sesleri
04 Nisan 2011 / 09:42

Kadıköy'de Texas grubundan şampiyon Trabzon sesleri..

Meşalelerle Kadıköy'ü adeta yangın yerine çeviren Bursasporlu taraftarlar, Bordo-Mavili rakipleri lehinde tezahürat yaptı.

Bursasporlu 2 bin 500 taraftar Kadıköy'de şov yaptı. Yeşil-Beyazlılar, yaptıkları tezahüratlarla takımlarına destek olmaya çalıştılar. Texas, maç başlayınca meşaleler yaktı. Stat sis altında kaldı. Bu sırada Yeşil-Beyazlı taraftarların şampiyonluk yarışındaki rakiplerinden Trabzonspor'a tezahüratlarla destek verdiği duyuldu. Bursalı taraftarlar, 'Şampiyon Trabzon' diye bağırdı.

haber61

vivanet
04.04.2011, 14:41
şenol gunesın tavrı hosuma gıtmıyorr artık 7 hafta kaldı sampıyonluga bu kadar yaklasmıssken bıseler da yapması gerekıyor hocamızın negatıf olusu sankı futbolcularıda etkılıyor yapma hocam sen bızden dahada trabzonsporlusunn bu sene sampıyon olalım da baska bısey ıstemem

gerçekten benimde çok dikkatimi çekiyor şenol güneşin tavırları..sanki hiç inancı yokmuş gibi duruyor..birde şunu görüyorum klubeden oyunculara ekstra motivasyon veremiyor sadece maç izliyor olduğu yerde..

bordo08
04.04.2011, 14:45
Kesinlikle çok zor bir maç olacaktır..

Fenerin eses karşısında alacağı sonuç bu maçın atmosferine direk etkiler..

Bir tek şundan eminim gs sezonun maçını bize karşı oynayacaktır..

Fenerliler boşa gs yi gaz getiriyorlar ne zaman yatmış gs bize...

Dönemin yöneticis ergun gürsoyun hakan şükürün trabzonun şampiyonluğunu istiyoruz deyip yenmişlerdi bizi..

O yüzden rakibin kim olduğuna bakmadan tam konsantrasyonla sahada mücadele etmeliyiz..

Sevinelim tamam ama daha hiç birşey kazanmadık..

Asıl lig şimdi başlıyor takım ve taraftarın ayağı yere sağlam basmalı' yoksa sonu hüsran olur ne yazıkki..

Mustafa Calik
04.04.2011, 14:50
______________TOLGA________________
SERKAN____GiRAY__GLOWACKi_____PiOTR
_________SELCUK__COLMAN___________
BURAK_________JAJA_____________ENGiN
______________PAWEL________________

Hasan Habip Özbay
04.04.2011, 14:56
zor ama 2-0 alırız

Asi Çaykaralı61
04.04.2011, 15:03
Benim 11'im :)

BURAK_________JAJA_____________ALANZİNHO
______________UMUT________________

Mert Oğuzlu61
akşamki maçta gs de defanstan bir isim kırmızı kart görürse harika olur, inşallah antalya sert oynar.

Terzioğlu
BURAK_________JAJA_____________ENGiN
______________PAWEL________________
Bencede ilk 11 bu sekilde olmali ancak cok büyük ihtimalle Umut oynayacak ileride. Engin oynayamaz ise oraya Piotr'u cekip sol beke Cale'yi koymak en mantiklisi. Alanzinho, Pawel ve gidisata göre Ceyhun oyuna sonradan girecek isimler.

Asi Çaykaralı61
04.04.2011, 15:11
Galatasaray takımında sakat oyuncu var mı bizim maçda oynayamayacak ?

U.Sadıkoğlu
04.04.2011, 15:13
Bugün olur bişeyler :D
Gs inşallah bugün yener sonra bize bilenir bu kediler..

hay1699
04.04.2011, 15:16
cincon yatar muhabbetlerini yapıp da bindiğimiz dalı kesmeyelim arkadaşlar! herkes çıkıp topunu oynayacak, spekulasyonlar fenerin işine gelir.

Asi Çaykaralı61
04.04.2011, 15:18
Bence bugün Galatasaray takımı Antalyaspor takımını yener.Haftaya ki maçda zor bir maç olacaktır muhakkak.Biz inandık Şampiyonluğa zorda olsa İnşallah 3 puanı hanemize yazdıracağız :)

Mustafa Calik
04.04.2011, 15:21
GALATASARAY'DA EKSİK ÇOK

Medical Park Antalyaspor (http://www.sporx.com/medical-park-antalyaspor/) ile deplasmanda karşılaşacak olan Galatasaray (http://www.sporx.com/futbol/superlig/galatasaray/), hem 3 puan hem de moral kazanmak istiyor.

Tarihinin en kötü sezonunu geçiren ve teknik direktörlük görevine getirilen Bülent Ünder (http://www.sporx.com/bulent-under/) yönetiminde ilk sınavına Medical Park Antalyaspor (http://www.sporx.com/medical-park-antalyaspor/) karşısında çıkmaya hazırlanan sarı-kırmızılı takımın, nasıl bir performans ortaya koyacağı merakla bekleniyor.

Galatasaray (http://www.sporx.com/futbol/superlig/galatasaray/)'da sakatlıkları süren Sabri Sarıoğlu (http://www.sporx.com/sabri-sarioglu/) ile Çağlar Birinci (http://www.sporx.com/caglar-birinci/)'nin yanı sıra, kırmızı kart cezalısı Milan (http://www.sporx.com/milan/) Baros, sarı kart cezalıları Kazım Kazım (http://www.sporx.com/kazim-kazim/), Emmanuel Culio (http://www.sporx.com/juan-emmanuel-culio/) ve Gökhan Zan (http://www.sporx.com/gokhan-zan/) mücadelede takımdaki yerlerini alamayacaklar.

Asi Çaykaralı61
04.04.2011, 15:23
Şu anda Galatasaray maçında orta sahada Arda'ya ve Culio'ya dikkat etmeliyiz

UmutBaykan
04.04.2011, 15:26
cinconun bize yatacağını sanmıyorum arkadaşlar,hatta daha da asılacaklar görürsünüz.Bunlar birbirlerinin yalakları.

Cemalettin Taşkın
04.04.2011, 15:26
bu maça halis özkahya yı verecekler sanırım zaten başka da hakem yok bünyamin gezer olabilir mi diye düşünüyorum inşallah vermezler.

ilk maçı da halis özkahya yönetmişti kazanmıştık.

Asi Çaykaralı61
04.04.2011, 15:27
Bence de kimse zannetmesin hiç bir maçda yatma mıdır kalkma mıdır öyle şey olmaz.Ligde kolay maç yok.Zorda olsa İnşallah kazanırız :)

Cihan_61
04.04.2011, 15:28
Benim dediklerimin hepsi yanlis cikiyor, Tahminim Fark yeriz. :)

uslanmazlaz61
04.04.2011, 15:38
1-0 olsun bizim olsun aga faslasını isteyen ne olsun bundan sonra iyi oynamısssın yok futbolu güzelleştirmissin sampiyonluk kaçtıkdan sonra kimse ulan adamlar ne güsel oynuodu mu diecek sanıyoruz asla amaç her maçda ne olursa olsun 3 puan bırakalım bu güsel oynyalım tatavalarını 95 yılında türkiye tarihinin en ii topunu oynadıkda ne oldu kimse dedimi ki ne oynadılar bea yok kimse bir şampiyonluk daha eklemedi 7 nin üzerine.hatice öldü neticeye hucümmm.kalan 7 sırada cimbom kusura bakma cimbom.

Yiğit SARI
04.04.2011, 15:42
Şimdiden Bursa'yı ve hakemleri etki altına almaya başladılar. Hayırlısı..

Serdær
04.04.2011, 15:49
Bu süreçten sonra kadro şöyle olsun kadro böyle olsun demek çok doğru olmaz.

Çıkan topunu oynayacak , terinin son damlasına kadar.

Oyuncularda biliyor ki şampiyon olurlarsa heykelleri dikilecek.

Bilmeyen varsa bunlarıda ona aşılamak gerekiyor.

Dolayısıyla kazanmaktan başka çaremiz yok , gerekirse kıran kırana gerekirse savaşarak alacağız maçları.

Başka yolu yok !

Travelair
04.04.2011, 15:50
feybe gs'ye gaz vermeye başladı bunlar yatar diye. En son bunu yaptıklarında gs'ye 4-2 yenilip iddiamızı yitirdik. Bu konuya dikkat

Yiğit SARI
04.04.2011, 15:56
feybe gs'ye gaz vermeye başladı bunlar yatar diye. En son bunu yaptıklarında gs'ye 4-2 yenilip iddiamızı yitirdik. Bu konuya dikkat

Ne köşe yazıları dönüyor :o

Enes Ünal Kaya
04.04.2011, 16:03
BordoMavi.Net Bir Taraftar Grubu Değil Diye Biliyorum Ama : /

Paksoy
04.04.2011, 16:06
------------------Umut---------------------
Engin-------------Alanzinho-----------Burak
---------Colman-------------Selçuk---------
Piotr-----Glowacki------Giray--------Serkan ?
-------------------Tolga-------------------

Jaja'yı oynatmazsa böyle bir kadroyla çıkablir Şenol hoca.

kamilsan61
04.04.2011, 16:07
ne yalan söyleyeyim, tv.den seyrederken de bu durum çok açık görünüyordu. ama ben dillendirmeyeyim demiştim.

ancak kırıcı konuşmasak yinede.

bencede taraftar kitlemiz çok kötü.trabzon'daki tüm taraftar bence sadece spor yazarlığı yapmalı.tribüne gidipde boşuna kalabalık yapıp takımı strese sokmasınlar.hiçbir işe yaramıyorlar.fenerbahçe taraftarı bütün maç boyunca tezahuratları kesilmiyor biz sadece oturup homurdanıyoruz.
dünkü maçta fenerbahçe seyircisi hakemi nasıl etki altına aldıysa aynısını bizimde yapmamız lazım.takım puan kaybetse bir grup taraftar çıkıyor bu takımdan bir cacık olmaz diyor.lider olunca bir grup çıkıyor takımı şampiyon ilan ediyor.maçı seyretmeden gelip burda yorum yazan kişiler var.gerçek olan şudur ki daha henüz şampiyon olmadık,ama şampiyonluktan da kompadık.şampiyonluğa adayız.Allah'ın izni ile 7'de 7 yaparsak 7 şampiyonluğumuzu kutlayacağız.Ama bunun için biraz sabır ve takımımıza destek vermemiz gerekiyor.lütfen yorumlarımızı ve düşüncelerimizi yapıcı olacak şekilde yapalım.

BALKAN 06
04.04.2011, 16:13
Bu süreçten sonra kadro şöyle olsun kadro böyle olsun demek çok doğru olmaz.

Çıkan topunu oynayacak , terinin son damlasına kadar.

Oyuncularda biliyor ki şampiyon olurlarsa heykelleri dikilecek.

Bilmeyen varsa bunlarıda ona aşılamak gerekiyor.

Dolayısıyla kazanmaktan başka çaremiz yok , gerekirse kıran kırana gerekirse savaşarak alacağız maçları.

Başka yolu yok !
heykel işi şaka gibi:)
16 kişilik kadro da kaç kişiyi ekstra motive eder acaba heykelinin dikilecek olması,gerçekten çok merak ediyorum,
hadi şenol hoca,tolga,mustafa felan o memleketin çoçuğu ilerde 7 ceddine güzel bir miras ama diğerlerinin tınlayacağını zannetmiyorum:cool:

FC-ST-PAULI-61
04.04.2011, 16:15
Alanzinho oynamali bence.Galatasaray da Servet ,cana ,balta bunlar cok agir.

Sefa Murat Dokuz
04.04.2011, 16:17
engin 11 de başlatmaz hemen, keşke konyada oynasaydı.

Yiğit SARI
04.04.2011, 16:19
Serkan hakkında bilgi var mı ?

metinbay61
04.04.2011, 16:20
Deminden beri bu konuda bir o sayfaya bir bu sayfaya bakarak ilerliyorum ve şu hayatlarında avni akerde maç izlememiş ve yorum yapan kişilerle karşılaşınca çıldırmamak için kendimi zor tutuyorum. Bu forumda birşeyleri eleştirirsin hemen işin içine siyaseti sokar bazıları onun için bulaşmak istemem ama söylemeden de duramıyorum artık. Avni Aker Stadyumu şu ülkedeki en kötü stadlardan biridir malesef, birçok stadı iyi bildiğim için söylüyorum bunu. Yıllarca maç yerine direk seyrettik Trabzonda, tam çatı kaldırıldı oh dedik yerine yenisi yapılacak dedilen yürü be dedik hala yapılacak bekliyoruz bunu şunun için söylüyorum en kritik maçlarımızdan biridir Liverpool maçı stadta olan bilir yağan yağmuru ben hayatımda çok az o kadar yağmur yedim ama o beğenmediğiniz seyirci yağmurdan ağzını açamadığı yerde 90 dakika elleri buruş buruş takımını alkışladı, takım yenildi stad boşalmadı takımı alkışladı. Yıllardır kombine kart alırım bu sene maratonun ortasındayım 5-6 sıra altımızda taraftar grubu var adamlar bütün maç bağırıyor seslerini ben duyamıyorum kaldı ki evinde elinde kahvesi sıcacık koltuklarında oturan beyefendiler duysun. Son Konya maçının devre arasında lavoboya gidiyim dedim oradaki görüntüyü bir görseniz bırakın takımı desteklemeyi oturur ağlarsınız. Bir yandan yerlere bayraklarını sererek namaz kılmaya çalışanlar, diğer tarafta abdest almaya çalışanlar, bir yanda tuvaletini yapmaya çalışanlar, bir baba bağırıyordu yanımda çocuk sıkıştı çocuk çok sıkıştı izin verin de içeri girsin diye o çocuk bu beğenmediğiniz taraftarın ellerinde içeri alında hiç tanımadığı bir amcası tuvaletini yaptırdı. Tuvaletten çıkabildiğimde ikinci yarı çoktan başlamıştı yerime geçene kadar 10 dakika geçmişti bile. Bütün bozuk paralarımızı maçtan önce alırlar diye arabalara bırakırız biz maçta susadın mı yandın demektir su dağıtan elemanı bulmak bir dert hadi buldun başlarsın akrobasiye önce dikkatini çekmen lazım sonra uyu istemen kağıt beşliği elden ele yollarsın binbir rica ile aşağıya sonra eleman suyunun fırlatır tuttun tuttun tutamadın artık birinin başında mı patlar biyerine mi gelir orası meçhul, ha suyu sağ salim aldın diyelim başlar bozukpara yağmaya hani o kapıda toplanan bozuk paralar para üstü olarak başına yağar onun için çekirdekçilere kızmayın çekirdeği de aynı eleman satıyor öyle kolay değil çekirdek çiğnemek. Araba ile stada gidersin demiyoruz bin araçlık park yerimiz olsun adamın 1 araçlık park yeri olmaz mı, Trabzon'da olmuyor işte maçan çıkarsın millet dönüşte merdivenlerde bağırır çünkü yankı yapar orası ses duymayı özlemiştir adam ancak orda duyar sesini, maçtan çıkarsın her ilçeye minbüs kalkar stadın önünden of'a giden de vardır Beşikdüzü'nede... ve daha anlatamıcamız neler neler sonra birileri geçer klavyenin başına başlar söylenmeye niye stad boş, kimsenin cebinde 50 TL yok mu? cevap veriyim renktaşım var hemde öyle para var ki millette aklın şaşar ama o adamlardan para isteyemezsin o adamları bu stada getirmen için senin üstüne para vermen lazım parası olan o rezilliği çekmez bizim gibi adamlar dışında.. istanbul'da şöyle trarftar varmış böyle taraftar varmış ben Belediye maçına Hopa'dan karayolu ile gelmiş adamım 6 kişi ile birlikte evet seyirci var dı ama kimse bana maval okumasın avni akerden de çok farkı yoktu hani öyle kızgınım ki konuyu toparlayamadım bir türlü kusuruma bakmayın ama son olarak şunları söyliim, sene başında bütün kamu kurumlarında zorla kombine sattırırsan, şampiyonluğa giderken devre arasında kombineleri tekrar satışa çıkarırsan, 10 bin kişilik maratona sadece 3 tane 10 kişilik erkek tuvaleti 1 tane 5 kişilk mescit, 1 tane büfe koyarsan, türkiyenin en çok yağmur alan bölgesinde stadını 3 tarafının üstü açıksa, stadta su bile içemiyorsan sana bu seyirci bile fazla kardeşim, onun için lütfen konuşmayı bırakında beğenmiyorsanız gelin sizide görelim ama öyle yılda bir değil 20 sene boyunca iki haftada bir o stada bi gelin de görelim... Saygılarımla...
bu yazı arkada kalmasın bi kaç kez bende dile getirdim bunları ama yine aynı muhabbetler dönüyor...ne yazık ki Trabzondaki taraftarlarımıza haksızlık yapılıyor...

yağmurlu bir günde maça gidip gelişimi ayrıntılı şekilde bi anlatsam okuyan maça gitmekten vazgeçer...

Sefa Murat Dokuz
04.04.2011, 16:23
Dün Fener Bursa maçındaki atmosfer, ambians, itici güç ,desteğin 10 da 1 i yok bizim stadda, bizde sadece gol anında çıldıran bir seyirci profili var. 10 Tane grup var herkes farklı telden.

Harun-61
04.04.2011, 16:25
Arda Turan bugün ki macta Sari Kirmizi yerse cok hos olur ;)

Tunay ERDEM
04.04.2011, 16:25
iyi futbol oynasak gözüm kapalı tamam diyeceğim de oynamıyoruz ki arkadaş. çok kötü top oynuyoruz.

exelans_25
04.04.2011, 16:27
şunları yaptığımız takdirde fener kendine iş arasın:
1)avni akerde taraftarımız ayakta bile duracak yer bulamamalı ve son saliseye kadar destek verilmeli homurtu yapılmamalı
2)galatasaray maçı çok önemli bir viraj eğer eskişehir fenere bir çelme takar da biz kazanırsak fark en az 4 oluyor.zaten stres bastı onları bu ara
3)jajayı kesinlikle dışlamamalıyız ölüsü bile ileride top tutuyor kaliteyi artırıyor

Samet Yildirim
_______________Tolga__________
Serkan______Giray____Glo____Cale
___________Selcuk___Colman_____
____Burak_______Jaja_____Piotr___
_______________Pawel___________

Hocamiz Paweli degil umutu oynatir.
Engin 2 ay sakatlik süreci sonrasi hemen bu macta ilk 11 de baslamaz.
Piotr-Cale kanata daha kontrolü olur.
Alanzinho sonradan girmesi daha avanatjli olur.

metinbay61
Arda Turan bugün ki macta Sari Kirmizi yerse cok hos olur ;)
ben ardanın bizim maçta oynamayacağını düşünüyorum bu akşam oynar mı o bile şüpheli oynarsa bile son maçı olabilir gs formasıyla...

exelans_25
04.04.2011, 16:29
bu arada sabah ligtv de günaydın futbolda tayfun bayındır emre duyduğuma göre 6hafta olmayacakmış dedi bu sürenin 3 haftası geçti yani 3 hafta daha yok diye söyledi selçuk da aynı yerden tekrar sakatlanmış

7rmeyiz
04.04.2011, 16:29
galatasaray'ı yener bursa önüne tam kadro çıkarsak büyük şansımız olur selçuk kart görmemesi gerekiyor...

Ligos61
04.04.2011, 16:32
şenol hocamız en iyisini bilir ama artık paweli sahada görmek istiyorum umuttan vazgeçmiyeceğinide biliyorum en iyisi ikisini bir arada oynatmak

**************TOLGA****************
SERKAN****GİRAY****GLOWACKİ****PİOTER
**************SELÇUK****************
*******COLMAN*******ENGİN***********
BURAK*********PAWEL************UMUT

exelans_25
04.04.2011, 16:36
http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20110404/sampiyonluk_gitti.html
aykut cuma gecesi ligtv de açıklama yapmıştı ilk puan kaybeden kopar diye güya bizi baskı altına alacak kendi kazdığı çukura düştü

Mustafa Calik
04.04.2011, 16:42
Bu hafta iki kupa maci var .. Bülent Yildirim ve Halis Özkahya yönetecek maclari. Hafta sonu yine bir maca cikabilecekler mi ?

exelans_25
04.04.2011, 16:44
geliyor ya yıllardır beklediğimiz şey geliyor inşallah

Trabzon-Spor-61
04.04.2011, 16:49
Taraftar biseyler hazirladimi? Türk Telekom Arena sahasinin etrafini sarsa taraftarimiz güzel olur bence. Büyüklügümüzü gösterelim yine tüm dünyaya

Veya Olimpiyat Stadinda büyük Televson Kursunlar 2 tarafli. kale arkasi haric herkez izlesin. (~50.000)

ALDENİRO
04.04.2011, 16:55
Taraftar biseyler hazirladimi? Türk Telekom Arena sahasinin etrafini sarsa taraftarimiz güzel olur bence. Büyüklügümüzü gösterelim yine tüm dünyaya

Veya Olimpiyat Stadinda büyük Televson Kursunlar 2 tarafli. kale arkasi haric herkez izlesin. (~50.000)
eskişehir fb yi yensin her şeyi yapar bu taraftar.

Mustafa Calik
04.04.2011, 16:56
Konyaspor maçında sakatlanan Serkan Balcı'nın durumu henüz netleşmedi. Giray'in burnundaki problemin Galatasaray karşılaşmasında oynamasına engel olmadığı açıklandı.

Yiğit SARI
04.04.2011, 16:59
Serkan önemli. Hoca bi çılgınlık yapıp Tayfun'u oynatırsa bak işe :D

Devrim Arslan
04.04.2011, 17:01
sarı yerse arda cezalı oluyor mu ? kaç sarısı var mı

Serdar Dilekoğlu
04.04.2011, 17:05
Serkan önemli. Hoca bi çılgınlık yapıp Tayfun'u oynatırsa bak işe :D

Çılgınlığa gerek yok başka alternatif yok ki. Ceyhun oynamasında

.....
04.04.2011, 17:07
Tolga

Serkan-Giray-Glowacki-Piotr

Burak-Selçuk-Colman-Engin

Jaja-Umut

Yiğit SARI
04.04.2011, 17:08
Çılgınlığa gerek yok başka alternatif yok ki. Ceyhun oynamasında

Sağa Piotr sola Cale daha mantıklı bence.

Serdar Dilekoğlu
04.04.2011, 17:12
Sağa Piotr sola Cale daha mantıklı bence.

Piotr sağ bek başlamaz hiçbir maç.

Bu pozisyonda sadece maç içerisinde görev yapar.

Trabzon-Spor-61
04.04.2011, 17:12
Aslinda Galatasaraydan herzaman korkulur. Sonucda Derbi dersin. Ama bügünki Galatasarayin gercekden anadolu külüplerden bi farki yok. Aramizda daglar kadar kalite farki var. Onun icin, Anadolu deplasmanlari neyse, bu macda öyle olur bence. Yani demek istedigim, tabiki puan kaybedebiliriz ama 100de 100 favori biziz. Bu kadar kötü Galatasaray son 10 yilda hic izlemedim. Birde Arda sari kart yerse bugün cok daha rahat oluruz bence.

Yiğit SARI
04.04.2011, 17:13
Piotr sağ bek başlamaz hiçbir maç.

Bu pozisyonda sadece maç içerisinde görev yapar.

Öyle de Tayfun olmaz yok. Zamanında dedik işte adam alsınlar diye :D

Serdar Dilekoğlu
04.04.2011, 17:14
Öyle de Tayfun olmaz yok. Zamanında dedik işte adam alsınlar diye :D

Güven güven güven (Ceyhun hariç :P)

sanatik
04.04.2011, 17:16
http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20110404/sampiyonluk_gitti.html
aykut cuma gecesi ligtv de açıklama yapmıştı ilk puan kaybeden kopar diye güya bizi baskı altına alacak kendi kazdığı çukura düştü

Kac hafta Sampiyon sandilar kendilerini bu sefer :)

Külünkoğlu
04.04.2011, 17:18
Ne arda ne de başka bir futbolcu bizi sadece pino sıkıntıya sokabilir.

.....
04.04.2011, 17:19
Serkan inşallah maça yetişir. Eğer oynamazsa zorluk çekebiliriz.

Sağda Piotr solda Cale oynar büyük ihtimalle.

İnşallah Tayfun u oynatmaz.

Yasin T.
04.04.2011, 17:21
Kart sınırında oyuncumuz var mı?

Cemile
04.04.2011, 17:22
Kart sınırında oyuncumuz var mı?

selçuk inan.

Serdar Dilekoğlu
04.04.2011, 17:26
Serkan inşallah maça yetişir. Eğer oynamazsa zorluk çekebiliriz.

Sağda Piotr solda Cale oynar büyük ihtimalle.

İnşallah Tayfun u oynatmaz.

Serkan'ın bu hafta oynaması zor gibi.

Tayfun'un verilen görevi fazlasıyla yapacağına eminim.

Önünde kim oynayacak asıl mesele o.

Burak oynasa, Alan yine 11 de başlasa 2. yarı yerine Engin girse.

Zor kararlar bunlar.

Şenol hoca hepsinin üstesinden gelir.

Tek korkum oyuna Ceyhun ile başlaması.

Furkan Dündar
04.04.2011, 17:27
7 de 7 şampiyon yapar bizi gs yi de yeneriz :)

Semih GÜL
04.04.2011, 17:31
Ceyhun çok enteresan bir futbolcu ,
Bir bakıyorsun oyuna giriyor resmen damgasını vuruyor
birrde bakıyorsun konya maçındaki gibi aşırı kötü oynuyor,
Ama kesinlikle yetenekli bir oyuncu ve farklı bir kumaş ...

Amaçsız takım gs ye ilk golü atmamız durumunda maçı alırız gibime geliyor ,
fakat yinede adamların hiçbirşeyi kalmaması en azından bu maç için bile motivasyon sayılır....

Şampiyon olacaksak herşey elimizde 7 galibiyet ve bu iş mutlu son :) ile biter....

demirel
04.04.2011, 17:32
Bundan böyle çıkacağız,golü atacağız,kazanacağız....Jaja atacak,selçuk atacak, Alan atacak,Colman atacak,Giray atacak, herkes atacak,herkes çabalayacak,kazanacağız,önümüzdeki rakiplerin hiç biri bizim kadar istekli olamaz,amaçları yok çünkü.....

yatmaztara
04.04.2011, 17:33
bülent uygun varken fb her zaman kazanır. bunu bizim futbolculara birileri söylesin, boşu boşuna maçı izlemesinler. onun yerine film izlesinler. bizim tek hedefimiz var oda 11 de 11 le ligi bitirmek

Serdar Dilekoğlu
04.04.2011, 17:34
Ve eğer biz bu kalan 7 maçtan galibiyet ile ayrılırsak aykut dallamasının bu sezon elde ettiği o 10 maçlık seriyi de geçmiş olacağız.

Mert67
04.04.2011, 17:35
Serkan yoksa Piotr sağbek Cale solbek oynar.

SAFA
04.04.2011, 17:36
yani hala tayfun görevini ypar diyenler varya anlamak mümkün değil. Arda nın karşısına koyalım da Tayfunu yapsın görevini !

Serdar Dilekoğlu
04.04.2011, 17:37
yani hala tayfun görevini ypar diyenler varya anlamak mümkün değil. Arda nın karşısına koyalım da Tayfunu yapsın görevini !

Alternatif yok.

Piotr bir maç boyunca sağ bek görevi yapamaz diye düşünüyorum.

Zaten hoca da oynatmaz düşüncesindeyim.

Emirhan Yazıcı
04.04.2011, 17:40
------------------Pawel---------------------
Umut-------------Engin-----------Burak
Piotr-----Glowacki------Giray--------Serkan

Murathan
04.04.2011, 17:45
------------------Umut---------------------
Engin-------------Alanzinho-----------Burak
Piotr-----Glowacki------Giray--------Serkan ?

Jaja'yı oynatmazsa böyle bir kadroyla çıkablir Şenol hoca.

Alanzinho oynamali bence.Galatasaray da Servet ,cana ,balta bunlar cok agir.
Kesinlikle katılıyorum :)
Umarım Serkan'ın bir sorunu olmaz.

Ali YİĞİT
04.04.2011, 17:46
Valla yine en iyisini şenol hoca bilir,Ben yerden göğe kadar güveniyorum hocama he ne olur en fazla kazanamaz ama bizi buralara kadar getirdiği için tekrardan bir teşekkürü hak ediyor.İnşallah bu maç engin oynar hırsına ihtiyacımız var

Tayfun
04.04.2011, 17:50
Baros bizim maçta cezalı sanırım en iyi yönü bu taraf, tam anlamıyla santrafor diye tabir edilen adamları yok başka ...

Yiğit Gayretli
04.04.2011, 17:59
Şu dakikadan sonra aslında sahaya kimin çıktığı önemli değil. Tabiki yetenek bakımından farklılıklar var ama; şu dakikadan sonra kim oynarsa oynasın son maçı gibi oynasın. Bizi şampiyonluğa taktikler, teknikler değil; azim, hırs, savaşmak götürecek.

Mesut
04.04.2011, 18:04
liderliğin gelmesi iyi oldu moral oldu oyunculara baskıdan azda olsa kurtulmuşlardır sonuçda bir lüks var elimizde elbetde mutlak 3 puan için çıkılacak ama puan kaybıda dünyanın sonu değil biraz daha rahat olacaktır oyuncular bu rahatlıkda oynumuza yansıyıp güzel bir futbol ile yeneceğimizi düşünüyorum arda ve pino tehlikeli adamlar dikkat etmek lazım tolga uzakdan şutlarda zayıf pino iyi şut çekiyor dikkat etmek lazım

yorumsuz6117
04.04.2011, 18:04
Yandık beyler Burak ve Serkan'ın oynayamama ihtimali varmış kaynak resmi site. Engin artık oynamalı bu maçta.

DeAgLeMaNyAq
04.04.2011, 18:05
GS bu akşam mutlaka kazanmalı. Adamlar zaten 2 haftadır yeniliyorlar. 4 haftadır da kazanamıyorlar. Bu maçla en azından bir nefes alsınlar. Sınırdaki Yekta ve Cana cezalı duruma düşerse iyi olur. Özellikle bu ikisi Jaja'yı kilitleyebilecek oyuncuların başında geliyor...

Alihan Ertürk
04.04.2011, 18:07
7'ye 7 kaldı.. Kalan maçlardan belki de en önemlisi.. Her ne kadar ezeli rakibiz ayakları yapsalar da Gs ezikleri Fener eziklerine yardımcı olmak adına köpekler gibi oynayacaklardır bize karşı.

TT Arena'ya gömmeliyiz onları!
Bu maçı kazandığımız taktirde şampiyonluk yolunda çok önemli bir engeli aşmış olacağız..

Yiğit Gayretli
04.04.2011, 18:09
Yandık beyler Burak ve Serkan'ın oynayamama ihtimali varmış kaynak resmi site. Engin artık oynamalı bu maçta.

Şu yandık bittik edebiyatını bıraksak artık !

GS bu akşam mutlaka kazanmalı. Adamlar zaten 2 haftadır yeniliyorlar. 4 haftadır da kazanamıyorlar. Bu maçla en azından bir nefes alsınlar. Sınırdaki Yekta ve Cana cezalı duruma düşerse iyi olur. Özellikle bu ikisi Jaja'yı kilitleyebilecek oyuncuların başında geliyor...

Jaja'nın ilk 11 başlamayacağı kanaatindeyim.

ertek_ts61
04.04.2011, 18:11
fb ne tırsmış yaw...:)))) acaip eğlendim...:) nası motivasyon yapacaklarını şaşırmışlar...yok gs maç satar mı satmaz mı...:) yok öleydi yok böleydi...:) moralleri fena bozulmuş bunların...:) şimdi saz bizim elimizde....en güzel türküleri bekliyoruz sizden Trabzonspor'um...;)

Fatih Öztürk
04.04.2011, 18:12
tt.net arenanın en yakınında maçı izleyip stad çıkışında konvoylar halinde takımımızın peşindeyiz.

Jester
04.04.2011, 18:12
Bursa ve Esesin kart durumu hakkında bilgi verebilecek olan var mı?

Mesut
04.04.2011, 18:14
bizim doktorun açıklamaları oyuncunun oynayıp oynamayacağı hakkında azda olsa fikir sahibi ediyor insanı
ne zaman bir oyuncumuz sakatlanma maça yetişmesi için tüm çaba sarfediliyor tarzı açıklama geldiyse mutlaka oynuyor şüphem yok yanı ikisindende.
Burakda kanama olmuş beyin kanaması riski olur ne olur olmaz diye hastanede kalmış ancak temiz çıktı sonuçları antramanlara katılacak hafta arasında tekrar kontrole gidecek ordaki sonuca göre belli olacak
kişisel görüşüm 2side oynayacak

B.Yiğit
04.04.2011, 18:15
Şu yandık bittik edebiyatını bıraksak artık !

Jaja'nın ilk 11 başlamayacağı kanaatindeyim.

siz nasıl maç izliyorsunuz anlamıyorum jaja jaja diye tuturmuşsunuz yerine kim oynayacak ceyhun mu. Kaldıki jaja zaten her an skoru değiştirebilecek fark yaratabiilecek yetenekte. bilmem kaç aydır oynamayan engile falan olmaz.. Ceyhunla hiç olmazz

ceyhundan birşeey beklemediğiniz içi,n gözünüze carpmıyor ama jajadan cok sey bekleyip biraz hata yapınca hemen 11de olmasın muhabbetleri.. ceyhun denen şahıs top ezmekden pas hatası yapmaktan ve kuru kalabalıktan başka hiç bir işe yaramaz.

Konya maçında jaja nın çıkıp ceyhun girmesiyle birlikte Konyaspor gelmeye başladı.

Emre Dumangöz
04.04.2011, 18:16
http://www.youtube.com/watch?v=w1D1U27RXuI&feature=related bu vdieo hava alanında nasıl izletebilirz bir fikri olan varmı futbolculara

Atakan
04.04.2011, 18:24
Bence sanılanın aksine rahat bir maç olacak.Yani skor bazında.

Eto'o
04.04.2011, 18:24
servetin iki sarisi var yerse bi sari bu aksam cezali olacak

Nonserviam
04.04.2011, 18:26
Umarım bu akşam yener gs bizim maça asılmaz hiç olmaz sa, yoksa küme düşme korkusu yaşayacak herifler.

DeAgLeMaNyAq
04.04.2011, 18:27
Burak oynar büyük ihtimalle de Serkan konusunda emin değilim. Benzer şekilde adalesinde gerilme olan oyuncular genelde 4-5 gün antrenmana çıkamıyorlar. Quaresma'da bu sebepten bizim maçta oynayamamıştı. Serkan 1-2 antrenmana çıkabilirse öyle veya böyle oynar. Tayfun biraz güven verebilse o oynasın Serkan'ı aratmaz derim ama o inancı hiçbir zaman bizlere yansıtamadı...

Yiğit Gayretli
04.04.2011, 18:29
siz nasıl maç izliyorsunuz anlamıyorum jaja jaja diye tuturmuşsunuz yerine kim oynayacak ceyhun mu. Kaldıki jaja zaten her an skoru değiştirebilecek fark yaratabiilecek yetenekte. bilmem kaç aydır oynamayan engile falan olmaz.. Ceyhunla hiç olmazz

ceyhundan birşeey beklemediğiniz içi,n gözünüze carpmıyor ama jajadan cok sey bekleyip biraz hata yapınca hemen 11de olmasın muhabbetleri.. ceyhun denen şahıs top ezmekden pas hatası yapmaktan ve kuru kalabalıktan başka hiç bir işe yaramaz.

Konya maçında jaja nın çıkıp ceyhun girmesiyle birlikte Konyaspor gelmeye başladı.

Yazdığım şeyin neresinden Jaja'yı sevmediğimi yerine Ceyhun'un oynamasını istediğimi çıkardınız ?

Cemalettin Taşkın
04.04.2011, 18:30
Bu hafta iki kupa maci var .. Bülent Yildirim ve Halis Özkahya yönetecek maclari. Hafta sonu yine bir maca cikabilecekler mi ?

o zaman bünyamin gezere kaldık. fırat aydınus fenerbahçe-galatasaray maçını yönetmişti. yunus yıldırımı filan vermezler inşallah veya hüseyin göçeki yanarız valla.

Yiğit Gayretli
04.04.2011, 18:34
o zaman bünyamin gezere kaldık. fırat aydınus fenerbahçe-galatasaray maçını yönetmişti. yunus yıldırımı filan vermezler inşallah veya hüseyin göçeki yanarız valla.

Mhk'nin Yunus Yıldırım ile şov yapması ihtimalini de gözardı etmeyelim kesinlikle.

Devrim Arslan
04.04.2011, 18:36
arda ve servet sari kart sinirinda galiba ... ikiside gorse kart bu aksam ne guzle olur

Paksoy
04.04.2011, 18:40
4 sarı kart cezayı getirmiyormuydu? Servet çok önemli oyuncu .

Mustafa Umut
04.04.2011, 18:42
Bir dakika Servet ve Arda kart sınırında mı? Bu akşam sarı kart görürseler bizim maçta yoklar mı?

Yiğit Gayretli
04.04.2011, 18:46
Arda'yla Servet kart sınrında olsa bile kart görmeleri için bir sebep yok ortada. Hadi Servet defans oyuncusu pozisyon icabı kart görebilir anlarım da Arda'nın kart görmesi için bir sebep yok ortada. Maç basit bir maç, ortadabir iddia yok. Ayrıca dağılmış Galatasaray karşısında Arda'nın cezalı duruma düşmesine bel bağlamışsak vay halimize.

Cemalettin Taşkın
04.04.2011, 18:47
Mhk'nin Yunus Yıldırım ile şov yapması ihtimalini de gözardı etmeyelim kesinlikle.

yunus yıldırımın kafası yardık bizim maça vermezler herhalde diye düşünüyorum. hüseyin göçeki vermesinler de veya mustafa kamil abitoğlunu

DeAgLeMaNyAq
04.04.2011, 18:48
Arda kaç maç oynamış ki kart sınırında olacakmış. :) Şimdi baktım ligde kartı yok adamın. Keza Servet'te 2 kart görmüş sadece. Benim bildiğim sınırda Cana ve Yekta var. İkiside önemli görev adamları. Bizim maçta olmamaları işimize gelir...

Cemalettin Taşkın
04.04.2011, 18:49
Arda'yla Servet kart sınrında olsa bile kart görmeleri için bir sebep yok ortada. Hadi Servet defans oyuncusu pozisyon icabı kart görebilir anlarım da Arda'nın kart görmesi için bir sebep yok ortada. Maç basit bir maç, ortadabir iddia yok. Ayrıca dağılmış Galatasaray karşısında Arda'nın cezalı duruma düşmesine bel bağlamışsak vay halimize.

ne kadar gücsüz olurlarsa o kadar iyi birşeylere bel bağlamak lazım iyi bir arda bize kesin gol atar. baros cezalı arda da cezalı olsa ne güzel olur işte.

mesela akşam fenerde emre ve selçuk olsa berabere biter miydi o maç?

Yiğit Gayretli
04.04.2011, 18:54
ne kadar gücsüz olurlarsa o kadar iyi birşeylere bel bağlamak lazım iyi bir arda bize kesin gol atar. baros cezalı arda da cezalı olsa ne güzel olur işte.

mesela akşam fenerde emre ve selçuk olsa berabere biter miydi o maç?

O maç sabaha kadar oynansa berabere biterdi.

Biz artık karşıda kimin olduğuna bakmadan oynamalıyız. O oynamış bu cezalıymış taraftarın işi değil. Bu dakikadan sonra bu tarz şeyler sadece hocanın tahtaya çizdiği taktikleri değiştirir.

Badaloğlu
04.04.2011, 18:55

Arda bu aralar çok stresli ve gergin... Bu stres, gerginlik'te az buz bir şey değil, adama havaalanında çoluk çocuk aleni küfür ediyor. Sahada sert bir müdahelede kendini kaybedebilir.

Yiğit Gayretli
04.04.2011, 19:20
Arda bu aralar çok stresli ve gergin... Bu stres, gerginlik'te az buz bir şey değil, adama havaalanında çoluk çocuk aleni küfür ediyor. Sahada sert bir müdahelede kendini kaybedebilir.

Asıl dikkat çekmek istediğim kısım son cümleydi. Karşımızda kimin olduğuyla falan ilgilenmek bizim işimiz değil. O olmasa şu şurda oynasa diyerek şampiyonluk beklenmez. Çıkacak takımın takır takır oynayacak alacak. Hatta takır takır oynamasa bile alacak.

GULER
04.04.2011, 19:38
Arkadaslar rahat olun, kahin Paula sordum bu maci direk 3puani bize yazdi ;) :D

Korkacak birsey yok :))

Yiğit Gayretli
04.04.2011, 19:47
Arkadaslar rahat olun, kahin Paula sordum bu maci direk 3puani bize yazdi ;) :D

Korkacak birsey yok :))

Paul sizlere ömür :)

vivanet
04.04.2011, 19:59
yerle bir olan bu galatasaray'ı yenemezsek harbiden yazık olacak..

Yaşar
04.04.2011, 20:05
Bence Serkan oynarsa solda arkada Cale, önde Piotr ile oynarız. Serkan oynamazsa ozaman kadro sıkıntı işte. sağda büyük ihtimalle Tayun ile başlarız ama ben Piotr'un sağda, Cale'nin de solda başlaması taraftarıyım. Alanzinho ve Jaja ikilisi bu maç için lüx. Alanzinho kulübeye çekilip, yerine Engin veya Ceyhun ile başlanacağını düşünüyorum.

Fanatik34
04.04.2011, 20:13
Piyango´dan Yunus cikarsa maci berabere bitirmek icin elinden geleni yapar. Bünyamin cikarsa vay halimize!!!

Eger bir lobi gücümüz varsa bu iki hakemi maclarimizda görmek istemiyorum. Yoksa susmanin bir alemi de yok, hakemler hakkinda konusacaksin. Serefli ikinciligin ben taaa.....

Uluç
04.04.2011, 20:22
Parçalayacağız.. Burak yeter !

mourner
04.04.2011, 20:30
arda sarı kart gördü,ne oldu şimdi,cezalı mı?

danger00
04.04.2011, 20:33
ardanın ligdeki ilk sarı kartı, ceza nerden çıktı

Murat SİSMAN
04.04.2011, 20:34
Park spor öne geçti,kewel ve pinonun kart görmesi gerek,Giray hızlı oyunculara karşı açıkcası biraz risk.Onun hakkından Egemen gelirdi ama malesef cezalı.

BEYTEKİN61
04.04.2011, 20:35
gs golü yediyense bari...

mourner
04.04.2011, 20:38
ardanın ligdeki ilk sarı kartı, ceza nerden çıktı

bilmem,bazı arkadaşlar servet ve arda sınırda dediler..:)

danger00
04.04.2011, 20:42
bilmem,bazı arkadaşlar servet ve arda sınırda dediler..:)

servettinki de yanlış bilgi:) 2 sarısı varmış onunda.

tff nin sitesi böyle kafa karışıklıklarını gidermekte yararlı.
http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiID=443959

vivanet
04.04.2011, 20:42
arda bu saatten sonra zaten gs de top oynamaz.adam gitmek iççin ligin bitmesini bekliyor..keşke bizim maçta oynasa zaten seyircisiz maç hiç koşmaz..çünkü iyice soğmuş takımdan belli.

vivanet
04.04.2011, 20:45
ama yinede oynamasını istemiyorsanız rahatlatayım sizi.kesin ikinci sarıdan kırmızı yer bu maçta..:)

Emirhan Yazıcı
04.04.2011, 20:49
Bi oyuncu kaç sarı kart görürse cezalı oluyor yaw :S

vivanet
04.04.2011, 20:50
4 benim bildiğim..

Kaan
04.04.2011, 20:52
Serkan'ın yokluğunda Piotr oynar o bölgede. Tayfun'u Gençlerbirliği ve Ittihad maçlarından sonra akıllarından geçirmezler, Mustafa oynarsa Arda yer zaten onu, Barış'ın da oynayacağına pek ihtimal vermiyorum.

Burak'ın yokluğunda da Engin oynar yüksek ihtimal.

Şöyle bir kadro çıkabilir eğer maça yetişemezlerse,

--------------TOLGA--------------
PIOTR---GİRAY--GLOWACKI---CALE
---------SELÇUK--COLMAN--------
ENGİN---------JAJA----------UMUT
--------------PAWEL--------------

alexispapas
04.04.2011, 20:52
eğer bu galatasaray ı yenemezsek zaten şampiyonluk hayal.. 29 yaşındayım ve ömrümde 2.kez şampiyonluğa bu kadar yakınım. Olacak olacak!

vivanet
04.04.2011, 20:55
şenol hocayı hepimiz tanıyoruz.kesinlikle aynı kadroyla çıkar..serkan yoksa tayfun oynar..burak yoksa engin oynar başka değişiklik yapmaz..

Emirhan Yazıcı
04.04.2011, 20:55
Tayfun varsa totem yapıcam

Mustafa Ayazoğlu
04.04.2011, 20:56
Bu hafta Halis Özkahya dinlendirildi.

Maçın hakemi büyük bir ihtimal Halis.

https://fys.tff.org/TFFUploadFolder/KisiresimleriTemp/19146.jpg

Meslek : Öğretmen
Klasman : FIFA Hakemi
Bölge : YALOVA

vivanet
04.04.2011, 20:56
şunuda belirtmek isterim evet yattara çok kötü çok vurdum duymaz ama bu adam yedek kulubesinde olmalı her zaman..mesela konya maçında ileri çıkamadık ama yattara olsaydı kötünün iyisi olabilirdi top tutabiilirdi bence..

inadına_Trabzon
04.04.2011, 20:57
pino stancu tehlikeli olurlar. pino nun şutları TOLGA yı zorlar. TOLGA uzaktan şutlara çalışmalı eksiğini kapatmalı.
bide kalede biraz uyuşuk duruyor. hızlı olmalı.gençlerden yediği gibi gollere çalışmalı.

JAJA nın bu haliyle takımda işi yok. top kabetme makinesi. adam forvet ortasahada oyun kurduruyoruz. Son viraja girdik. burada eli belinde dolanan adam değil,ölümüne koşan adam lazım.

ŞEnol Güneş oyunu hızlı çözmeli. DEVRE ARASINI bekleme değişiklik için. bazen 20.dk de maçta kimin sırıttığı ,kime ihtiyaç olduğu apaçık ortaya çıkıyor. değişikliğini orda yapacaksın. devre arasını beklemeye veya 75.dk yi beklemeye gerek yok. oyuna çok geç müdahale ediyor.takım durulduğunda kulübeden fırlayıp iki üç futbolcuyu azarlamalı ,talimat vermeli.

Berkedogan
04.04.2011, 20:57
serkan kendini bulmaya başladı inşallah oynar bu maçta iyi oynadığı zaman çok farklı oynuyoruz.

metinbay61
04.04.2011, 20:58
Aslında maça gidecek olan herkes yine stadın önüne gelse dev bir ekran yapılsa stadın dışında maç izlense...tezahüratlar yapılsa gol atınca goooll diye bağırılsa...

Zor bişey hatta biraz hayalcilik gibi ama keşke yapabilsek...üstelik bilet parasıda yok...

Emirhan Yazıcı
04.04.2011, 20:58
pino stancu tehlikeli olurlar. pino nun şutları TOLGA yı zorlar. TOLGA uzaktan şutlara çalışmalı eksiğini kapatmalı.
bide kalede biraz uyuşuk duruyor. hızlı olmalı.gençlerden yediği gibi gollere çalışmalı.

JAJA nın bu haliyle takımda işi yok. top kabetme makinesi. adam forvet ortasahada oyun kurduruyoruz. Son viraja girdik. burada eli belinde dolanan adam değil,ölümüne koşan adam lazım.

Jajanın en kötü hali bile 6s maçında oynamalı

Kaan
04.04.2011, 20:59
şenol hocayı hepimiz tanıyoruz.kesinlikle aynı kadroyla çıkar..serkan yoksa tayfun oynar..burak yoksa engin oynar başka değişiklik yapmaz..

Şenol Güneş'i azıcık tanıyorsam Piotr oynar Serkan'ın yokluğunda. Bu kadar söylüyorum.. :)

Arda ve Pino'dan başka çekineceğimiz adamları yok. Arda'yı psikolojik olarak kendileri bitiriyor zaten..

Emre HIZAL
Bence Serkan oynarsa solda arkada Cale, önde Piotr ile oynarız. Serkan oynamazsa ozaman kadro sıkıntı işte. sağda büyük ihtimalle Tayun ile başlarız ama ben Piotr'un sağda, Cale'nin de solda başlaması taraftarıyım. Alanzinho ve Jaja ikilisi bu maç için lüx. Alanzinho kulübeye çekilip, yerine Engin veya Ceyhun ile başlanacağını düşünüyorum.

Bencede Alanzinho , jaja ,ikilisinden biri kulübede oturmalı ama bu isim kesinlikle jaja olmalı lakayitliği tavan yapmış durumda alanzinho ise bu sezonun en iyi alanzinhosuydu konya maçında.

Mustafa Ayazoğlu
Halis Özkahya

İlk devre
Trabzonspor 2-0 Galatasaray

Maçının hakemi

Emirhan Yazıcı
04.04.2011, 21:00
Herkes pinodan korkuyo ama ben korkmuyorum tek korktuğum oyuncu Culio

Sefa
04.04.2011, 21:00
Bu hafta Halis Özkahya dinlendirildi.

Maçın hakemi büyük bir ihtimal Halis.

https://fys.tff.org/TFFUploadFolder/KisiresimleriTemp/19146.jpg

Meslek : Öğretmen
Klasman : FIFA Hakemi
Bölge : YALOVA

Çarşamba günü IBB - Gençlerbirliği maçını yönetecek onun için dinlendirildi..

Bünyamin Gezer yönetebilir maçı Hüseyin Göçek'te olabilir..

bariscira
04.04.2011, 21:01
Sanırım Serkan Kurtuluş cezalı durumuna düştü. bugün aldığı sarı kartla 4'ledi.
http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=422823

Emirhan Yazıcı
04.04.2011, 21:02
Bencede Alanzinho , jaja ,ikilisinden biri kulübede oturmalı ama bu isim kesinlikle jaja olmalı lakayitliği tavan yapmış durumda alanzinho ise bu sezonun en iyi alanzinhosuydu konya maçında.

Tam tersi bence 60dan sonra alanzinhoyu alırsak asıl işi ozman yapar

İskender YILMAZ
04.04.2011, 21:03
.................. Tolga ....................

Piotr ..... Giray .. Glowacki .... Cale

........... Selçuk ..... Colman .........

..... Burak ...... Jaja ..... Engin ......

................... Brozek ..................

Serkan ve Egemen'in yokluğunda en ideal 11 bence .. İnşallah Serkan maça kadar oynayacak duruma gelir ..

inadına_Trabzon
04.04.2011, 21:04
Jajanın en kötü hali bile 6s maçında oynamalı

kaybetmek istiyosak oynatılsın tabi :)

mda61
Sanırım Serkan Kurtuluş cezalı durumuna düştü. bugün aldığı sarı kartla 4'ledi.
http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=422823

Sabri sakattı, iyileşti mi ? iyileşmediyse iyi bir haber Serkan'ın da cezalı olması

Mustafa Ayazoğlu
Çarşamba günü IBB - Gençlerbirliği maçını yönetecek onun için dinlendirildi..

Bünyamin Gezer yönetebilir maçı Hüseyin Göçek'te olabilir..

ANTALYASPOR 0 - 0 TRABZONSPOR

TRABZONSPOR 0 – 0 ANTALYASPOR

Bu iki maçın hakemi de Hüseyin Göçek

Atanırsa tehlike sezerim, art niyet ararım.

Murat SİSMAN
04.04.2011, 21:05
Bu maçta Enginin oynaması gerek

Birtan Karaman
04.04.2011, 21:09
Serkan yok mu bu maçta ?

Emirhan Yazıcı
04.04.2011, 21:09
kaybetmek istiyosak oynatılsın tabi :)

Bence yanlış düşünüyorsun Renkdaş Tamam bende kabul ediyorum çok top kaybediyo ancak oynadığı zamanda çoğu kişiden daha çok iş yapıyor

Emirhan Yazıcı
04.04.2011, 21:11
Pinoyu Çıkardılar Barışı aldılar sanırım barışda sınırda

hermann hesse
Bu maç için defans kurgumuz biraz daha sağlam olmalı.

Samet Berber
Şahsi fikrim Jaja her maç sahada olmalı .

Emirhan Yazıcı
04.04.2011, 21:13
Şahsi fikrim Jaja her maç sahada olmalı .

:alkış::alkış::alkış:Bencede:alkış::alkış::alkış:

Emirhan Yazıcı
04.04.2011, 21:17
Necati affetmedi :) 2-0 oldu

Ünal Cumhur
04.04.2011, 21:28
3 oldu ne oluyozya :)

Emirhan Yazıcı
04.04.2011, 21:28
ve penaltı kullanıcak antalya 3 oluyorr :) Necatii

Bu gol rıdvan beye gelsin güyya Trabzon arenaa 3 yicekmiş

tigin
04.04.2011, 21:29
Galatasaray'ın yeniliyor olması ve ligde ki durumu ne kadar kötü bir takım olduğunun göstergesi. Bu açıdan bakarsak rahatça yeneriz umudu taşıyorum.
Ancak şaka maka böyle kaybetmeye devam ederlerse kümeye gidecek adamlar. Bu açıdan bakarsakta bizim maça var güçleriyle asılmaları mümkün görünüyor.
Diyebiliriz ki Antalya maçına neden asılmıyorlar. Trabzonspor'u yenmek onlara ekstra prim ve motivasyon sağlayacaktır. O nedenle Antalya karşısında oynamakta oldukları futbol ölçü sayılamaz. Fener maçında mesela Fenerden çok daha iyi oynamışlardı.
Bu açıdan zor bir maç.
Umuyorum sorunsuz geçeceğiz.

Sefa
04.04.2011, 21:31
ANTALYASPOR 0 - 0 TRABZONSPOR

TRABZONSPOR 0 – 0 ANTALYASPOR

Bu iki maçın hakemi de Hüseyin Göçek

Atanırsa tehlike sezerim, art niyet ararım.

Oğuz Sarvan açıklama yapmıştı İlk yarı oynanan maçların hakemleri çoğunlukla 2. yarı aynı maçları yönetecek diye. Ondan dolayı aynı maçları yönetti H. Göçek. Bu maçı bilmem ama mesela Bursa maçını büyük ihtimalle ilk yarı olduğu gibi Bülent Yıldırım yönetecek gibi geliyor bana.

sarman61
04.04.2011, 21:36
Şu anki Antalyaspor Galatasaray maçının sonucundan anlaşılan şu ki Haftaya kesin puan kaybedeceğiz. İnşallah yanılırım.

Uluç
04.04.2011, 21:37
Acımadan fark yapmalıyız.. En az 5 !

İlker Akçay
04.04.2011, 21:40
Uçmayalım arkadaşlar bugünkü Antalya maçına bakarak..Haftaya çok daha farklı bir gs olacaktır karşımızda..

Cemile
04.04.2011, 21:40

uçmayalım bence. her maç zor, sonsuza kadar kaybedecek değiller. bu maç bizim maçımız için ölçü olamaz.

Yiğit Gayretli
04.04.2011, 21:42

Kalan 7 maçı da 1-0 alalım şampiyon olalım.

Cihad Varlı
04.04.2011, 21:42
İnşallah kazanan taraf oluruz .
Çok ama çok zor bir maç .
Futbolcularımız rehavete kapılmaz uamarım .

Emirhan Yazıcı
04.04.2011, 21:43
Haftaya çok ama çok dikattli olmalıyız

MARVEL
04.04.2011, 21:44

Nezaman boyle yorumlar yapılıyor ozaman puan kaybediyoruz.. GS macı zor olacak

Uluç
04.04.2011, 21:45
Aksine rahat rahat yeneceğiz :)

Hürgün Aygün
04.04.2011, 21:46
Bu tür maçlar her zaman tehlikeli.Bjk Antalya maçında kadar arka arkaya 2-3 yenilgi aldı ama Antalya'yı yendiler sonrasında bizle oynayıp kaybettiler valla Gs 3 maçtır kaybediyor korkuyorum bu maçtan açıkcası.

ibrahim
04.04.2011, 21:46
Bugün kedi gibi oynayanlar haftaya it gibi asilacaklar. Adinida savasan yarali aslan koyacaklar. Firtinaya tutulurlar insallah...

Erbay
04.04.2011, 21:47
2003-2004 sezonunu unutmayalım.

Eto'o
04.04.2011, 21:51
ilk golu atarsaak rahat mac olur

erol-61
04.04.2011, 21:53
bu seyretmiş olduğum takım gs ise biz bu gs yi rahat yeneriz ama 1 - 0 da razıyım şampiyonluk adına....

Emirhan Yazıcı
04.04.2011, 21:55
Maç bitti Korkmaya başladım

Neill cezalı sanırım

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiID=1304583

Ünal Cumhur
04.04.2011, 21:57
2003-2004 sezonunu unutmayalım.
aynen öyle 4-2 bitmişti. gs yine aynı konumdaydı

Sefa
04.04.2011, 21:58
Takım rehavette olmasın yeter. Rahat vururuz!

Berkedogan
04.04.2011, 22:05
erken gol atıp rahat oynamamız lazım.

agora61
gs pozisyonlar bulmuş, ciddiyeti elden bırakmamak lazım

Alperen Çakıroğlu
Takım rehavete kapılmasın gerçekten 3 puan bizim olur ama bu hafta kedi olanlar haftaya da inş aslan kesilmezler..

Tunay ERDEM
04.04.2011, 22:09
bunaldım yine, bunlar durup durup yine engel olacaklar bize.

Batuhan
Ciddiyeti elden bırakmaya lüzum yok. Konyaspor Galatasaray'ın altında ve Konyaspor'u bile 1-0 yenebildik sadece. Örnek.. :)

Yiğit SARI
Gs'de cezalı var mı ?

Lucas Neill
Arda Turan
Robinson Zapata
Fatih Serkan Kurtuluş

Sarı kart görmüşler.

Batuhan
04.04.2011, 22:11
Gs'de cezalı var mı ?

Lucas Neill
Arda Turan
Robinson Zapata
Fatih Serkan Kurtuluş

Sarı kart görmüşler.

Serkan cezalı durumda.

Atakan
04.04.2011, 22:11
Her türlü maç bizim. Siz rahat olun. 1-0 olsun bizim olsun. :)

Yiğit SARI
04.04.2011, 22:13
Serkan cezalı durumda.

Şu Gs'yide evire çevire yenemezsek yazık olacak. Çok handikapları var yenemememiz için engel yok.

Seyircisiz oynayacaklar
Cezalıları sakatları
Moralleri sıfır

Bizde Onur'dan başka eksik var mı ?

Mustafa Ayazoğlu
gs bize böyle oynamaz.

inadına_Trabzon
Gs çantada keklik DEĞİL.

4-2 yi unutmayın.

Şimdi GS yi düşeceksiniz diye korkutacaklar.

REHAVET YOK.

HER MAÇ FİNAL

SAĞLAM OYNMALIYIZ.

Batuhan
04.04.2011, 22:14
Şu Gs'yide evire çevire yenemezsek yazık olacak. Çok handikapları var yenemememiz için engel yok.

Seyircisiz oynayacaklar
Cezalıları sakatları
Moralleri sıfır

Serkan ve Burak'ın durumları belli değil.

KÖKSAL AYDIN
Gs ye 5 falan atarız diyenler de maç günü yaklaştıkça ciddiyetin farkına varırlar.

Bol keseden sallayın bakalım.

Yaşadığımız hüsranları ne çabuk unutuyorsunuz?

Yiğit Gayretli

Seyircisiz oynayacaklar
Cezalıları sakatları
Moralleri sıfır

Egemen cezalı. Serkan ve Burak'ın sakatlıklarından dolayı durumları şüpheli.

Yiğit SARI
04.04.2011, 22:15
Serkan ve Burak'ın durumları belli değil.

Egemen cezalı. Serkan ve Burak'ın sakatlıklarından dolayı durumları şüpheli.

:confused:

Ciddi mi ? Bi anda yüzüm asıldı :D

ThePatriot61
04.04.2011, 22:15
Jaja kendini toparlasa bu maci kendisi bile alir. Adam cok cabuk oyuna küsüyor.

MehmeTS_ADANA
04.04.2011, 22:16
konyayı bile zorla yendik.g.sarayı nasıl çantada keklik görüyorsunuz hayret

Ali Yerlikaya
GS de sadece Serkan Kurtulus cezali durumda...

Neill bu sezon 5. sari kartini gördü yani cezasini cekmisdi cokdan...
Arda da kart sinirinda degildi zaten...
Ve bu aksam bazi arkadaslarin iddaasinin aksine bugün kalede Ufuk Ceylan kaledeydi ve Ufukda bu sezon ilk sari kartini yedi...

Yiğit Gayretli
Bakalım mevlam neyler ? Neylerse güzel eyler...

Eto'o
04.04.2011, 22:17

Seyircisiz oynayacaklar
Cezalıları sakatları
Moralleri sıfır

egemen cezali

Ünal Cumhur
04.04.2011, 22:18
gsnin kalecileri tolgadan daha az güven veriyor savunması felaket ortasaha bizim barizbir üstünlümüz var. forvetlerinden baros sakat. motivasyon 0. sadece oyuncular prestij macı yapıyolar sezonun bitmesi için maclara cıkıyolar. ne olursa olsun gsın kadrosu türkiyede bu haliyle bile ilk 5e girer serdar kurtulus ve neilin kart cezasıda iyi oldu.seyircisiz olması bi artıdaha. enazından seyirci icin oynarlardı.

Yiğit SARI
04.04.2011, 22:19
gsnin kalecileri tolgadan daha az güven veriyor savunması felaket ortasaha bizim barizbir üstünlümüz var. forvetlerinden baros sakat. motivasyon 0. sadece oyuncular prestij macı yapıyolar sezonun bitmesi için maclara cıkıyolar. ne olursa olsun gsın kadrosu türkiyede bu haliyle bile ilk 5e girer serdar kurtulus ve neilin kart cezasıda iyi oldu.seyircisiz olması bi artıdaha. enazından seyirci icin oynarlardı.

Neill cezalı eğilmiş renktaş

Ali İhsan
04.04.2011, 22:21
Çok kötü oldu çookk..

Sakın, sakın hafife almayın. Bu yaralı aslan gurur yaparsa ve biz hafife alırsak bedelini ağır öderiz. Ciddi olmalıyız, 1-0 olsun, bizim olsun.

Ünal Cumhur
04.04.2011, 22:21
Neill cezalı eğilmiş renktaş
evet öyleymiş neyse jaja yine bi şov yapar :D

ÖmerFarukYılmaz
04.04.2011, 22:23
Beyler uçmayalım..

1-0 yeter.

Ünal Cumhur
04.04.2011, 22:23
yanlış hatırlamıyorsam gsyi en son 2005de szymek ve gökdenizin gol attıgı macta istde yenmiştik. son 5mactada kaybettik buda farklı bir istatislik

Batuhan
04.04.2011, 22:24
Bence 1 veya 2 farkla alacağız. Umut atar yine :)

Trabzon-Spor-61
04.04.2011, 22:25
Arda cezali durumdami?

Adem Erdoğan
04.04.2011, 22:26
Herşeye rağmen bu maç derbi maçı.

~UniCef~
04.04.2011, 22:26
Bakalım mevlam neyler ? Neylerse güzel eyler...

:alkış::alkış:

Sefa
04.04.2011, 22:28
Neill cezalı olmasa da sorun yok Jaja yollar onu bir yerlere..

Yiğit Gayretli
04.04.2011, 22:28
Ben aslan,kaplan,jaguar,puma vs vs bütün kedigilleri saysan anlamam. Yok yaralıymış, yok hırs yapacakmış falan hikaye.

Çıkacaksın çatır çatır kemik sesi getire getire alacaksın bu maçı. Ben yine sahada burnu kırılan Burak'ı, tekmeye kafa uzatan Giray'ı, tekmelerin arasına gözü kapalı dalan Alanzinho'yu, maç sonunda hırsından ağlayan Tolga'yı, sahada basmadık yer bırakmayan Colman'ı görmek istiyorum.

Ben şampiyonluk istiyorum !

Murat'
04.04.2011, 22:29
Çok ama çok zor maç, Galatasaray yenilirse 14.lüğe kadar iner.

Vural Kuyumcu
04.04.2011, 22:30
GS de sadece Serkan Kurtulus cezali durumda...

Neill bu sezon 5. sari kartini gördü yani cezasini cekmisdi cokdan...
Arda da kart sinirinda degildi zaten...
Ve bu aksam bazi arkadaslarin iddaasinin aksine bugün kalede Ufuk Ceylan kaledeydi ve Ufukda bu sezon ilk sari kartini yedi...
barosda cezali ali

FC-ST-PAULI-61
2-0 yeneriz Goller Burak ve Jaja

Yiğit SARI
Burak ve Serkan'da umarım bi aksilik çıkmaz.

AKSOY_61
04.04.2011, 22:31
Çirkef fb medyası gs yi gazlayacak şimdi ts ye yatacak diye.
Onlara göre her takım ts ye yatıyor.

BEYTEKİN61
bence gs maçı zor geçecek... çantada keklik gibi görünüyor ama çok dikkatli olmalıyız... yaralı aslanın ne yapacağı belli olmaz... biz futbolumuzu oynarsak rahat yeneriz... konya maçı gibi oynarsak işimiz zor...

Ünal Cumhur
beyler gs bize yenilir kasımpaşa ve buca yenerse bence acaba soruları sorulur

Birtan Karaman
04.04.2011, 22:32
Umut atacakda nereye olduğu artık hayırlısı..

agora61
04.04.2011, 22:37
servet ve arda ya dikkat

magicyattara
gs takimi bu aksam goruldu ki oyun disiplini olmayan bir takim..orta sahasi nerdeyse hic yok..normal oynumuzu oynarsak,disiplinli oyunumuzu oynarsak,her gecen dakika oyundan dusecektir gs..bence her sey bizim elimizde..galibiyete yakin olan biziz..

okg_53
Okg_53 Galatasaray Analizi …

Ligin en çok sıkıntılarla boğuşan takımı Galatasaray, yönetiminde, teknik heyetinde, taraftarında ve her şeyden önemlisi futbolcularında oluşan bunalımlar nedeniyle, tam bir kaos içinde.
Ancak ne olursa olsun, tehlikeli bir maça çıktığımız unutulmamalı. Eski bir Gs’ li futbolcu geçenlerde buna değindi, biz Trabzon şampiyonluğa giderken, onları 4-2 yendik, Fb yi şampiyon yaptık diye. Yani adamlar bile itiraf ediyor, uyarıyor bizi. Galatasaray’ın içinde bulunduğu sıkıntıları teker teker sıralamayım. Zaten herkes biliyor. Gelelim istatistiki bilgilere.

Galatasaray evinde oynadığı 13 maçta, 6 galibiyet, 1 beraberlik, 6 mağlubiyet almış. 16 gol atıp, 18 gol yemişler. Toplamda ise oynadığı 27 maçta, 10 galibiyet, 3 beraberlik, 14 mağlubiyet almış. 29 gol atıp, 37 gol yemişler. 33 puanla gilin 13. sıranda bulunuyorlar.

Maç Bilgileri

Sabri Sarıoğlu ve Çağlar Birinci sakat. Serkan Kurtuluş ve Milan Baros kart cezalısı .

Muhtemel Dizilimleri ; ( 4-2-3-1)

--------------------------Ufuk Ceylan-----------------------
Lucas Neill-----Gökhan Zan-----Servet Çetin-----Hakan Balta
----------------Yekta Kurtuluş---Loric Cana-----------------
Juan Pablo Pino----------Arda Turan---------Emmanuel Culio
-----------------------Bogdan Stancu----------------------

Not = Bu kadroya Kazım veya Kewell da dahil olabilir.

Galatasaray’ın Artıları ;

Zengin ve Kaliteli isimlerden oluşan bir kadroya sahipler.
Bunların başında, Arda ve Pino geliyor. Bizi en çok zorlayacak isimler bunlar. Buna birazda Culio dahil olabilir bizim maçta.

Pino, bana göre oynadığı “her maçta” başarılı olmuş bir isim. Arda formunu buldu. Yekta ve Culio istikrarlı isimler. Bu yüzden büyük maçlarda tehlikeli olabilirler bireysel olarak .

Orta alanları, dinamik, top tekniği yüksek ve süratli oyunculardan kurulu. Bu özellikleri bizden daha iyi.

Puan kaybında kaybedecek bir şeylerinin olmaması onlar için ayrı bir avantaj.

Galatasaray’ın Eksileri ;

Geri dörtlünün dörtlüde çok ağır. ( Ki bu bizim en büyük kozumuz olacaktır )
Savunma yapısında ciddi sorunlar var. Takımda moralsizlik hat safhada olduğu için, hücuma çıkan geri gelmiyor. Pres namına bir şey yok. Orta alanda Cana dışında defansif özellikleri olan oyuncu olmadığı için takım savunması aksıyor.

Ciddi düzeyde son vuruş sıkıntısı çekiyorlar. Buna golcü yetersizliğinden kaynaklanıyor.

Özet; Gs’ nin Antalya’ya kaybetmesi hiç iyi olmadı. Artık bizim maç onlar için iyice “şeref maçına” dönüştü.
Önemli bir galibiyet alıp, tüm olanları azda olsa unutturmak isteyeceklerdir. Bana göre bu sezonki kalan maçlar içindeki en zor maçımıza çıkıyoruz.

Çıkmamız gereken dizilim ; (Engin’in ilk 11 başlamayacağını varsayıyorum)

-------------Tolga---------------
Piotr----Giray----Glowacki----Cale
-----Selçuk--Serkan--Colman-----
---Burak-------Jaja------Umut---

Takımda bloklar arası bağlantılarda kopukluklar var. Buna birde en gerideki oyuncu ile en ilerdeki oyuncunun arasındaki mesafenin fazlalaşması eklenince. Böyle bir sistem ihtiyacı duyuluyor.
Jaja, Alanzinho ve Burak’ın takım savunmasına katkısı sıfır. Alanzinho’ nun yerine Serkan başlarsa Gs karşısında çok daha başarılı oluruz. Yoksa sistem olarak Bjk den farkımız kalmaz.
Engin oynarsa, Serkan’ı yazdığım yerde oynayıp, Sağ beke Serkan geçebilir .

Analize hafta içi ilaveler olacak. Allah yardımcımız olsun. Saygılar.

Birtan Karaman
04.04.2011, 22:41
Lig Tv Sansal Buyuka : galatasaray cok zor gunler geciriyor, besiktaslisi, fenerlisi, Trabzonsporlusu, kim olursa olsun elini tasin altina sokmali.R

Recep Alkan abimiz Facebook'da paylaşmış oradan alıntıdır.

Mustafa Ayazoğlu
04.04.2011, 22:41
Okg_53

serkanı göbeğe koydun ya tebrikler..

metehan
04.04.2011, 22:42
GS'nin bir oyun düzeni yok, o açıdan avantajlıyız. Ama GSli futbolcular çok zor durumda, bundan kurtulabilmek adına bir hamle yapmak isteyeceklerdir. Defansları çok kötü. GS, yapabileceğinin en iyisini FB maçında yaptı. Ondan da seyircinin desteği ile 45 dakika birşeyler yaptılar, sonrası gelmedi. GS şu haliyle ne kadar isterse istesin iyi futbol oynaması çok zor. Umuyorum deplasmanlarda gösterdiğimiz başarıyı bu maçta da tekrarlarız, sonuna kadar zorlamamız bu maçta da en büyük kozumuz olacaktır.

mehmet yıldırım
04.04.2011, 22:42
gaysenin bugün yenişmesi hoşuma gitmedi ama
ne olursa olsun,savaşacağız yada savaşmalıyız diyeyim...haftaya da bugunki gibi olurlar İnşallah

-------------------TOLGA--------------------
SERKAN------GİRAY-------GLO------CALE-----
--------------------SELÇUK------------------
-----------COLMAN----------ENGİN-----------
YATTARA-----------PAWELL------ALANZ--------

(kadroyu burağı sakat düşünerek yaptm,jajanın takıma katkısı değil zararı var bence,bana göre kim ne derse desin Yattaranın ölüsü ceza alanına 6-7 adet muz orta yapar ve sürekli oynarsa performansı artar,umuta gelince bikere de 2nci yarı oyuna girsin)

werg
04.04.2011, 22:43
gs gol yollarında çok sıkıntı çekiyor inşallah devam ederde rahat bir maç izleriz

Yiğit Gayretli
04.04.2011, 22:45
Ben medyadaki şu son çıkan haberlerden sonra Yattara'nın hırslandığını ve bu maçta Galatasaray'ın yumuşak karnı olan sol tarafı delmek için oynatılması gerektiğini düşünüyorum.

Mustafa Ayazoğlu
04.04.2011, 22:45
Galatasaray, Antalya maçını kazansa iyi olurdu. Kaybetmeleri kötü oldu.

Şampiyonluğa oynayan takımla oynayacaklar. Bu son özel maçları. Ligi 10. basamaktan yukarıda bitiremezler.

Ali Yerlikaya
04.04.2011, 22:46
barosda cezali ali

Evet haklisin Vural, ben bu mac cezali duruma düsenlerden bahsettim zaten...

Zaten haftaya Gökhan Zan, Culio ve Colin dönicek, takima direk katki yapicak oyuncular bunlar...
Hele Culio orta sahalarinda hareketlilik geircek...

Sakaya gelmez bu mac, dedigim gibi Culio ve Kazim GS hucum anlaminda cok sey katicakdir, bugün posisyona dahi girmekde zorlandilar ama haftaya Culio ve Kazimin dönüsüylen cok daha zorlu bi takim olicakdir...

Zor bi mac olicak 1-0 olsun bizim olsun, bize karsi müthis baskili ve hirsli oynicaklardir...

Ünal Cumhur
04.04.2011, 22:48
yattara asla bu takıma giremez. bence alanzinho elde tutulmalı sonradan oyna girmeli. ceyhun-colman-selcuk üclüsünün önüne jaja-burak-umut üclüsü bu macta olabilir. ama en iyisini hoca bilir.

barisb
04.04.2011, 22:51
Rıdvan Arda'ya gaz veriyor :)

Yiğit Gayretli
04.04.2011, 22:52
yattara asla bu takıma giremez. bence alanzinho elde tutulmalı sonradan oyna girmeli. ceyhun-colman-selcuk üclüsünün önüne jaja-burak-umut üclüsü bu macta olabilir. ama en iyisini hoca bilir.

Neden giremiyor ? Eğer gerçekten dediği gibi bu takımda kalmak istiyorsa varığını yoğunu koyar ortaya. Çıkar oynar paşalar gibi. Hepimiz de ayakta alkışlarız.

Mustafa Yüksek
04.04.2011, 22:53
Galatasaray'ın kadrosundan bir cacık olmaz. Biz yeterli motivasyonla çıkarsak maçı alırız. Bu maçta en büyük tehlike rehavet ve motivasyon eksikliği. Son dönemde canımızı sıkan bir durum. Konya'yı bile kendimize ortak ettik maçta. Daha motive olmamız lazım.

Serdar Dilekoğlu
04.04.2011, 22:55
Tolga
tayfun-giray-glo-piotr
burak-selçuk-colman-engin-alan
umut

Yiğit Gayretli
04.04.2011, 22:56
Tolga
tayfun-giray-glo-piotr
burak-selçuk-colman-engin-alan
umut

Sağ bek de Neill oynayacak büyük ihtimal. Karşısına Alan'ı yazmışsın. İki ihtimal var; ya ezilir ya da oyundan attırır.

Serdar Dilekoğlu
04.04.2011, 22:58
evet jaja'nın görevini de Engin'e verdim. yedek kalması belki toplanmasını sağlar.

Onur Civelek61
04.04.2011, 23:00
Küçümsersek yeniliriz...Öyle bi hata yapıcağımızı düşünmüyorum.Artık lidersin daha ciddi daha istekli olmalısın :)

Ilelioglu
04.04.2011, 23:02
Gesenin kaybetmesi bencede kötü oldu ama konsantre olup sakin ve sabirli olursak sansimiz var diye düsünüyorum.

Insallah kazanip yolumuza devam ederiz.

;):)

Yiğit Gayretli
04.04.2011, 23:02
evet jaja'nın görevini de Engin'e verdim. yedek kalması belki toplanmasını sağlar.

Ben de yedek kalacağını düşünüyorum ama bana kalırsa toparlanması için yedek kalması değil bu maçı oynaması gerekir. Jaja öyle şapkasını önüne koyup muhakeme yapabilecek bir tip değil. Herşeyi saha içinde. Orada ortaya birşeyler koyması lazım ki kendine gelsin.

kamyonetçi
04.04.2011, 23:06
Antalyanın feci galibiyeti en çok fb lileri üzmüştür.

Çünkü onlar gs ye çok güveniyorlardı.

Dünden beri dikkatimi çeken şey,fblilerin sanki hiç bir şey olmamış gibi davranmaları.

Olur böyle şeyler Ts kesin takılacak falan filan havasını vermeye çalışıyorlar.

Loran efendi takımın havasının süper olduğunu falan anlatıyor.

Neyin peşindeler bilmiyorum ama, yıkılmadık ayaktayız yalanına kendileride inanmıyor bence.