PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni Besteler(Teknik yardım)

Emre Dumangöz
21.03.2011, 19:06
BEyler ben 21 yasında ist. maltepede oturuyorum ve 6 7 senedir maltepe tribündeyim.
Benim bir çok beste marş ne bilm farklı mesajlar içern beste ler yazdım yazmaya da devam ediyorum

Benim teknik destehe ihtiyacım var ses kaydı vokal vs. vs.

Bu konuda kendime guveniyorum herseye beste yazarak cvp verme gibi huy olustu birazda allah vergisi :)

buraya acmak istedim konuyu cunku ilgilecek olan arkads olursa buradan daha kolay olabilecehini düşündüm

Bu konuda yardımcı olacak arkadslar varsa bordo mavi renklere gönül vermiş ve tribünlere hitap etmeyi beste yazmayı sölemeyi seven tek bir çatı altında birleşip şarkılar söleyen bir tribün özlediyseniz lütfen bana ulasın özelden.

Küçük bir studyo tarzı bişe olsa inan cok ses getircek şeyler yapabilirz.unutamyın Çarşıda bu işi böle yapıoyor studyoları var ve ilk orda kayıt da geçirip sitede paylasıp maçlarda yavas yavas ezberletilip yapılyor ve cok macını gittim beşiktaşın trabzonlu olmama rahmen ve cok da iyi yapıyolar tribünü

Evet bu konuda eli güçlü olsan varsa benim özeleime msj atsın ben trabzonum için an ve an hazırım herzaman har dayim.

Ayrılsak Ölürüz Biz Bir bedende bütünüz biz
Ellerdeeee ölürüz biz .:)

Ayrılsak Öldürün bizi bir kefene koysalar bizi
Ellerdeeee ölürüz biz

Devamı var Beşiktaşın ölmeye geldik gibi ama melodi cok farlı sadece duygular aynı melodiyi duymayın tüyleriniz hürperir :) bu sadece kücük bi çalşma da cok var :)

apachi61
21.03.2011, 19:15
Şevkini kırmak istemem ama zor bir işle uğraşıyosun. Bizim tribün her melodiyi kabul etmez, hoşuna gitsede istemez. Belli gruplardan cıkacak illaki ve o grupa özgü kalır. Sen hiç gördün mü tüm stadın hep bir agızdan aynı tezahüratı yaptığını? Göremezsin görmezsin bu gidişlede görmiycez büyük ihtimalle. Zaten sorun da bu birlik olmamak ve bencil olmak dedigim dedik bir millet olmamızdan doalyı ne ben sana uyarım ne sen bana uyarsın.

Emre Dumangöz
21.03.2011, 19:17
Biz bir grup temsil etmicez sadece beste yapıp tüm tarfatar sitelerinde paylasıcz ve tüm ahızdan sölücez zaman ilerledikce emin ol bir isim cıkar orta ve yavas yavas tribünler birleşir bu iş böle olur çarşının nasıl kurudlnu cok iyi biliyorum :) onlarda aynı bizim gibiydi

apachi61
21.03.2011, 19:27
Ne diyim Allah yardımcın olsun o zaman ama profesyonel destekde alman lazım misal bu işlerde en önemli şey kafiye ve hep bir agızdan söylenebilirlik çok önemli Kolay gelsin sana şimdiden inşallah başarılı olursun

Emre Dumangöz
21.03.2011, 19:43
Ne diyim Allah yardımcın olsun o zaman ama profesyonel destekde alman lazım misal bu işlerde en önemli şey kafiye ve hep bir agızdan söylenebilirlik çok önemli Kolay gelsin sana şimdiden inşallah başarılı olursun

eyw saol :) vardır elbet sanırm koskoca ailezi burda :)

Uğur Tüysüzoğlu
21.03.2011, 21:29
..........

Alihan Ertürk
21.03.2011, 21:31
Küçük bir ses kaydı vs.. bir şekilde dinleme şansımız olsa daha iyi yorum yapabiliriz (prof. şekilde kayıttan bahsetmiyorum). Bu arada kolay gelsin.:)

Emre Dumangöz
21.03.2011, 22:01
yok dostm bana devamlı böle 2 3 kişi olsakda yeter uygun ortam da olur farketmez imkanlar olmadı için bende var ama ev biraz kalabalık oldu için öle bi imkanım olmuyor sadece uygfun ortam olsa bana yeter :)

Ceyhun Dündar
21.03.2011, 22:23
İnşallah dediklerine sahip birisi çıkar Allah yardımcın olsun zor iş:)

Tolga Kurt
21.03.2011, 23:00
Ayrılsak Ölürüz Biz Bir bedende bütünüz biz
Ellerdeeee ölürüz biz .

Ayrılsak Öldürün bizi bir kefene koysalar bizi
Ellerdeeee ölürüz biz

Bu şarkıyı bi yerden hatırlıyorum :rolleyes:

Emre Dumangöz
06.04.2011, 15:03
hep dillerde gönüllerdeeee
nasıl koydu ama burak size
mayıs 16 yı unutmayın tersten yazın her yer bize

çekilmezki bu lig sizsiz
tartışma olmaz bay azizsiz
dar ağcında olsa bile

devamını yazmıyorm küfürlü :) ama cok gzl

bu daha yeni da cok var aslında cok var ama dedim gibi teknik deste ihtiyacım var ve beste yazıp söylemeyi seven bi kaç kişi lazım :)

Tolga
06.04.2011, 23:53
Bu fikrine destek çıkarım.Bende Kartal'da oturuyorum =)) BJK'ye beste yapan bi ark vardı orda Boğaç diye.Sende ondan mı esinlendin :))

Deniz Tosunoğlu
07.04.2011, 00:01

çekilmezki bu lig sizsiz
dar ağcında olsa bile

bu daha yeni da cok var aslında cok var ama dedim gibi teknik deste ihtiyacım var ve beste yazıp söylemeyi seven bi kaç kişi lazım :)

Isine karismak istemem ama küfürsüz olsa iyi olur. Biz terbiyeli taraftariz :)

Rahmi Akkurt
07.04.2011, 00:41
Umarım artık "Trabzon gol gol gol, Bordo Mavi , Bize Her Yer Trabzon"dan farklı şeyler duyarız . Bjk Tribünü marşlar konusunda çok daha iyi.

Rahmi Akkurt
07.04.2011, 00:49
Şevkini kırmak istemem ama zor bir işle uğraşıyosun. Bizim tribün her melodiyi kabul etmez, hoşuna gitsede istemez. Belli gruplardan cıkacak illaki ve o grupa özgü kalır. Sen hiç gördün mü tüm stadın hep bir agızdan aynı tezahüratı yaptığını? Göremezsin görmezsin bu gidişlede görmiycez büyük ihtimalle. Zaten sorun da bu birlik olmamak ve bencil olmak dedigim dedik bir millet olmamızdan doalyı ne ben sana uyarım ne sen bana uyarsın.

çok doğru, katılıyorum size. Birlik yok ve bencillik ön planda. :alkış:

TSarıalioğlu
07.04.2011, 10:11
Bordo Mavi...
Şampiyonluk Geldi...

Emre Dumangöz
11.04.2011, 17:33
küçük bir çalışma :)

lay lay lay lalalalay
lay lay lay lalalalay
lay lay lay lalalalay
lay lay lay lalalalay

hayatımın göbek adısın
sensizlik ölüm acısı
son bulsun bu dertlerim
çok geçti buruk bakışı

bedenimin yarısı senin
öyküsü ama çok derin

belliki verilmeyen
uzak yerdesinnnn

Melodi Cengiz kurtoglu - Duvardaki resmin :)

dumanpub
14.04.2011, 08:46

çekilmezki bu lig sizsiz
dar ağcında olsa bile

gerisini 40.000 üyeyede özelden mesaj at :D