PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Al Sana Suçüstü:Kayserispor Volkan Babacan'la Yollarını Ayırmış!

chener
21.03.2011, 15:46
Başkanımızın fenerbahçe-kayserispor maçında kayserispor kalecisi Volkan BABACAN'ın yediği goller sonrası yaptığı açıklama üzerine tüm kayserispor yö neticileri ve maalesef ŞOTA'mız da başkanımızı ve klübümüzü hedef alan ağır sözler söylemişlerdi.aradan kaç hafta geçti ve kayserispor kalecisiyle sözleşmesini feshetti.(olaya cicilik katmak için yollarını ayırdı ifadesi kullanılmaktadır.)gerekçe ise herşey olabilir.onlar da bunlardan birini ileri sürmüş.şimdi bu olayı nasıl yorumlamalıyız.ben şüpheci bir insanım.şimdi futbol kim haklı çıktı.buyrun yoruma başlayalım

cihatöztürk
21.03.2011, 15:47
neden sözleşmesi fes edilmiş

onuda söylemişlermi...

chener
21.03.2011, 15:48
3 tane kalecileri varmış onlarla yola devam edeceklermiş.açıklama bu.

Turgut Çelik
21.03.2011, 15:49
Kendi kanlarında boğulacaklar.

ugurozturk
21.03.2011, 15:50
Allah belalarini verecek !!!

Sefa
21.03.2011, 15:52
Görev tamamlandı daha ne dursun.. :)

chener
21.03.2011, 15:53
eğer kalecinin performansından memnun değilsen oturtursun yedek klübesinde veya kadroya almazsın.usul ve yakışanı budur.kiralıkta olsa sözleşmeyi feshetmek farklı bir uygulamadır.şüphe doğurmuştur.kayserispor yöneticilerinin bir bildiği,duyduğu vardır muhakkak.

aaahmet61
21.03.2011, 15:54
kayserinin yediği gollerden belliydi.iyi yapmışlar ama geç kalmışlar.

ugurozturk
21.03.2011, 15:56
yonetim bu konunun ustune gitmeli... sadri baskan konusacaksan simdi konus..

MahmutHSO
21.03.2011, 15:57

Yapılacak en doğru yorum bu :)

28TS61
21.03.2011, 15:59

yeni görev icin hazirliklara baslicak anlasilan

BiZe HeR YeR 61
21.03.2011, 15:59
Aziz emicalarının isteğini yerine getirdiler daha ne yapsınlar Volkan'ı..

Burçak
21.03.2011, 16:01
Volkan Babacan görevini yerine getirdi.
Bundan sonra yeni görevler için hazır kıta bekleyecek..

winner
21.03.2011, 16:06
Disiplinsizlik,kavga,hocaya saygısızlık gibi bir olay yoksa çok düşündürücü bir tasarruf bu.
Zaten kiralık kaleci, 2 ayı kalmış kendin feshettiğine göre parasını da ödeyeceksin.
Bırak dursun takımda nedir yani.Alma kadroya idman yaptır.İkinci kalecin üstelik.
Niye ilişkisini kesiyorsun takımla?
Mide bulandırır bu tip şeyler.

OLCAY ÇAKIR
21.03.2011, 16:10
Çok enteresan bir durum, hiç alakasız biz zaman da üstelik...

Trabzonspor'u batağa çekmek için güzel bir kurgulama olabilir mi?

Bu işe kıllanacağımızı bile bile böyle bir tasarrufta bulunmaları çok ilginç.

Kulüp kesinlikle konuşmamalı...

Nedense bir tuzak seziyorum...:)
Disiplinsizlik,kavga,hocaya saygısızlık gibi bir olay yoksa çok düşündürücü bir tasarruf bu.
Zaten kiralık kaleci, 2 ayı kalmış kendin feshettiğine göre parasını da ödeyeceksin.
Bırak dursun takımda nedir yani.Alma kadroya idman yaptır.İkinci kalecin üstelik.
Niye ilişkisini kesiyorsun takımla?
Mide bulandırır bu tip şeyler.

Onur Şeref
21.03.2011, 16:11
Mission Complete.

OLCAY ÇAKIR
21.03.2011, 16:12
Sürekli konuşan, antipatik olan ... İşte bizi düşürmek istedikleri tuzak bu olmalı....

Mesela ben, bu kaleciye sahip çıkmayı zor da olsa mantıklı buluyorum!

Cemalettin Taşkın
21.03.2011, 16:14
zaten kayserisporun son 4 haftada sadece 1 puan alması onu da bizden alması düşündücü

şota efendi herkes kendi topunu oynuyor demişti sadece trabzona karşı mı topunuzu oynadınız diye sormak lazım. 3 gol attık yenemedik kayseriyi.

beşiktaş maçında statta izledim kayseriyi oynamadan öne geçtiler sonra üzerine yatmaya çalıştılar kaleci ağır oynadı oyuncu değişikliğini 10 dakkada yaptılar filan ama 4 tane yiyince şuursuzca saldırdılar hakem beşiktaşa çalmadığı penaltıyı kayseriye çaldı.

Badaloğlu
21.03.2011, 16:15
Çok enteresan bir durum, hiç alakasız biz zaman da üstelik...

Trabzonspor'u batağa çekmek için güzel bir kurgulama olabilir mi?

Bu işe kıllanacağımızı bile bile böyle bir tasarrufta bulunmaları çok ilginç.

Kulüp kesinlikle konuşmamalı...

Nedense bir tuzak seziyorum...:)

Yeni Rakı şişesini gündeme getirmeyenler, Aykut hocaya utanmasalar yılın en centilmen hocası ödülüne layık görecekler:mad: bakalım bu olayda nasıl bir bukalemunluk yapacaklar?

Hüseyin Gündoğdu
21.03.2011, 16:16
kayserisporlular özellikle son olaylardan sonra

kullanıldıklarını anlamış olabilirler.

sadri başkanın tepkisinde haklı olduğunu anlayınca

bir nevi 'biz bu oyunun içinde yer almayız, biz anadolu kulüplerinin yanındayız'

mesajı verme amacı taşıyor olabilir bu tasarruf.

geç de olsa safına hoşgeldin kayseri

winner
21.03.2011, 16:20
Kulüp tarafından değil de medya da ki Trabzonspor yazarları vasıtasıyla gündem oluşturulabilir bu konuda.
Kulüp sessiz kalmalı.Hiç gereği yok kulüp adına bu konuyu malzeme yapmaya.
Faydası olmaz zararı olur.Ama mutlaka birileri söylemeli,yazmalı.
O kadar da etkili olur sanırım yönetim.
Lobimiz sıkıntılı, fb işlerini böyle yürütüyor.

antagonist
21.03.2011, 16:20
Kayserispor'dan resmi bir bilgi var mı? Ben kulübün internet sitesinde böyle bir bilgi bulamadım.

Taraftar sitelerinde böyle bir bilgi var ama yine de emin olmak lazım.

http://www.kayserisporfan.org/v1/volkan-babacanla-yollr-ayrildi.html

----

Olası Fenerli yorumu: "Sadri Şener Volkan'ın ekmeğiyle oynadı!"
:)

metehan
21.03.2011, 16:24
Kayserispor'dan resmi bir bilgi var mı? Ben kulübün internet sitesinde böyle bir bilgi bulamadım.

Resmi sitelerinde bir haber yok.

Yönetimin bu konuda kesinlikle birşey söylememesi lazım. Takdiri kamuoyu yapsın.

Mustafa Ayazoğlu
21.03.2011, 16:24
Görevini ve misyonunu tamamladı.

antagonist
21.03.2011, 16:25

Yönetimin bu konuda kesinlikle birşey söylememesi lazım. Takdiri kamuoyu yapsın.

Katılıyorum.

Spor yazarları bu olayı irdelesin.

Emre Bekar
21.03.2011, 16:29
Kesinlikle klüp bu konuda açıklama yapmamalı diye düşünüyorum.Biz tartışalım gazeteciler konuyu gündeme taşısın ama klüp bu konudan uzak dursun....

robinhood61
21.03.2011, 16:33
Ulan bu kaleci hatayı bize kaşı yapsa fenerbahçe kıyameti koparırdı ama kendilerine yapılınca bişey yok.
bunların düşünme yetisi yok kuş beyinli oldukları için normal.

zekeriyya
21.03.2011, 16:34
neye ve kime göre suçüstü
medya haberi küçük ve önemsiz geçecektir.:)

AKSOY_61
21.03.2011, 16:37
Ulan bu kaleci hatayı bize kaşı yapsa fenerbahçe kıyameti koparırdı ama kendilerine yapılınca bişey yok.
bunların düşünme yetisi yok kuş beyinli oldukları için normal.

Aynen öyle daha dünkü maçta 2. goldeki kaleciyi tartışıyorlar.
Dün ıslak zemin vardı top öyle gitti volkanın yaptığı ise tam bir facia

Ali İhsan
21.03.2011, 16:38
Klüp, başkan sessiz kalsın, biz bu işi irdeleriz...

Koray
21.03.2011, 16:40
5-6-2 görev tamam reis...

metehan
21.03.2011, 16:41

Emre EFENDİOGLU
21.03.2011, 16:43
Suçüstü falan hoş olmamış bence başlık.

hamucera
21.03.2011, 16:46
Başkanımızın fenerbahçe-kayserispor maçında kayserispor kalecisi Volkan BABACAN'ın yediği goller sonrası yaptığı açıklama üzerine tüm kayserispor yö neticileri ve maalesef ŞOTA'mız da başkanımızı ve klübümüzü hedef alan ağır sözler söylemişlerdi.aradan kaç hafta geçti ve kayserispor kalecisiyle sözleşmesini feshetti.(olaya cicilik katmak için yollarını ayırdı ifadesi kullanılmaktadır.)gerekçe ise herşey olabilir.onlar da bunlardan birini ileri sürmüş.şimdi bu olayı nasıl yorumlamalıyız.ben şüpheci bir insanım.şimdi futbol kim haklı çıktı.buyrun yoruma başlayalım

zaten kayserisporun son 4 haftada sadece 1 puan alması onu da bizden alması düşündücü

şota efendi herkes kendi topunu oynuyor demişti sadece trabzona karşı mı topunuzu oynadınız diye sormak lazım. 3 gol attık yenemedik kayseriyi.

beşiktaş maçında statta izledim kayseriyi oynamadan öne geçtiler sonra üzerine yatmaya çalıştılar kaleci ağır oynadı oyuncu değişikliğini 10 dakkada yaptılar filan ama 4 tane yiyince şuursuzca saldırdılar hakem beşiktaşa çalmadığı penaltıyı kayseriye çaldı.

Trabzonspor maçından sonra açıklamalarını dinlememişsiniz Şota'nın anlaşılan, Şota ben öyle birşey demedim, ayıptır, bu ülkenin en büyük gazetesi manşet atmış Türkçe'yi ne kadar az bilsemde herkes işine baksın demek ne demektir biliyorum. Biz kendi işimize bakıyoruz dedim sadece, saygılı olun. Beni çok sevdiğim sevildiğim bu kulübe düşman gösterdiniz diye tepki gösterdi.

bari bizim taraftarımız angutların forumlarında basının gazına geldiği gibi gelmesin.

SAMSUNLU60
21.03.2011, 16:49
Yeni Rakı şişesini gündeme getirmeyenler, Aykut hocaya utanmasalar yılın en centilmen hocası ödülüne layık görecekler:mad: bakalım bu olayda nasıl bir bukalemunluk yapacaklar?

Aynen, bir gazete de okudum geçen gün, Aykut'tan fair play örneği...
Oyuncularına bilhassa Volkan'a bu konuyu fazla abartmamasını istemiş.

Ayıptır ya, enayi değiliz, Şeytan herif sahanın kapanmasını istememiştir, yoksa deli gibi konuşurdu elbet...

zekeriyya
21.03.2011, 16:51
geyse stad cezası bizim maça denk gelirmi sizce

Cengiz Çubukcu
21.03.2011, 16:51
bizi ilgilendirmeyen bir konu olarak bakmalıyız ve kendi işlerimizle ilgilenmeliyiz ...

chener
21.03.2011, 17:03
neye ve kime göre suçüstü
medya haberi küçük ve önemsiz geçecektir.:)

zaten öyle olacağı için bu başlığı attım.biz tartışalım,duyuralım da arşivde dursun.başkalarının fiskosları kulaktan kulağa dolaşacağına bizim fiskoslarımız dolaşsın.başkalarına yok öyle diyeceğimize onlar bize desin.maksat kirli savaşın bir parçası olmak,kirliliğe kirlilikle cevap vermek.nasılsa lig bitince herkes ve herşey pür-ü ak olacak.

Fatih
21.03.2011, 17:06
Bu olayın bizle alakasız yok arkadaşlar olayları tekrar tekrar gündeme getirmenin faydası olmaz zararı olur.;)