PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yetenek Sizsiniz Şampiyonu Trabzonlu Sefa!

Barış Burak
21.03.2011, 10:06
Uzu maratonun ardından, Sefamız yarışmayı hakederek kazandı:) çok mutluyum,ona gönderdiğim oyların parası helal olsun:) tamamen doğal yetenek ile başladı ve öyle bitirdi. muhteşem mimikler,muhteşem taklitler ve muhteşem bir ses...

Şampiyon Sefa Doğanay!

bu arada, final şovundan önceki videoda dedesinin taklidini yaptı izleyen varmı?:) muhteşemdi o ya:)

Adem Erdoğan
21.03.2011, 10:13
Yokmu görüntüler?

Bıyıklıoğlu
21.03.2011, 10:49
http://www.reytingler.biz/Yetenek-Sizsiniz-Final-Sefa-Doganay-Nihat,-Burhan,-Yildiz,-Hurrem,-Emrah,-Fatih,-Bulent,-Gonul-Video-Izle-1703-video.html

ihsan candas
21.03.2011, 11:24
kardeşim bu programı hiç izlemediğim için bilmiyorum trabzonsporlumu yani ?

Sefa
21.03.2011, 13:10
Ben da :p

Murat 61
21.03.2011, 13:18
Ofliymiş hemda.

:)

yorumsuz6117
21.03.2011, 13:26
Hak etti helal olsun Yavuz Seçkin'den çok daha iyi valla.

yorumsuz6117
21.03.2011, 13:30
Aref'in final sırrıda çözüldü :D

http://video.mynet.com/videocanavari/Aref-in-buyuk-final-sirri-cozuldu/1133931/

SEDAT
21.03.2011, 13:30
- Tebrik ederim.Merak ettim Trabzonsporlumuymuş :)

ÖmerFarukYılmaz
21.03.2011, 13:43
- Tebrik ederim.Merak ettim Trabzonsporlumuymuş :)

Aynen bende onu merak ediyorum:) Hiç tipi yok ama:))

LazAnisT
21.03.2011, 14:00
Benim gönlümde ses dalgalarıyla enstürman çalan bir arkadaş vardı o birinci:)

Bayraktaroğlu
21.03.2011, 14:14
tebrikler :alkış: hakettiğini düşünüyorum çok güzel performanslar ortaya koydu

Mert Oğuzlu61
21.03.2011, 14:29
benim ve çoğu kişinin favorisi Aref ti, bence onun hakkıydı 1. lik.. yetenek budur bence.

tabi taklitte güzeldi, halk onu seçti çünkü güldürüyor ve basit bir iş. ancak Aref kazanmalıydı taklidi iyi yapan çok insan var ama Aref in yaptıklarını herkes yapamaz.

ÖmerFarukYılmaz
21.03.2011, 14:34
Yetenek bir alet edavat olmadan olmalı:)

Mustafa Yılmaz.20
21.03.2011, 14:34
Aref'in final sırrıda çözüldü :D

http://video.mynet.com/videocanavari/Aref-in-buyuk-final-sirri-cozuldu/1133931/
Hadi ya.. Oysa ben Aref'i doğaüstü güçleri olan bir varlık sanıyordum?

Bu videodaki gerizekalı gibi birçok insan çocuğun yaptığı ilizyonu çözmeye çalışıyor ya çok acıyorum onlara.. Hayatta hiçbir şeyden zevk alamayan tipler herhalde bunlar. Cem Yılmaz'ın meşhur esprisi gibi; "lan adam gerçekten uçsa peygamberliğini ilan eder" :D Belki de bu tip ana haberlere bile çıkan saçmalıklar yüzünden çocuk 1. olamadı. Ona rağmen hiç şova kaçmadı. Rakibi 1. olunca da alkışladı.

Normalde hiç izlemediğim programı sadece 2 kere izledim. 1.'si Aref'in yaptığı bir önceki ilizyon. Diğeri de dün. Ve bu progamdan sadece Aref sayesinde zevk aldım. Bence Sefa kadar o da birinciliği haketmişti.

Misina
21.03.2011, 14:56
Tebrikler...Çok güldürdü beni.

Süleyman Eruyar
21.03.2011, 15:01
benim ve çoğu kişinin favorisi Aref ti, bence onun hakkıydı 1. lik.. yetenek budur bence.

tabi taklitte güzeldi, halk onu seçti çünkü güldürüyor ve basit bir iş. ancak Aref kazanmalıydı taklidi iyi yapan çok insan var ama Aref in yaptıklarını herkes yapamaz.

Aref'in dünkü performansı rezildi,

1. nolu yarışmacı onun elemanıydı,

ilk onu oturttu,

diğerlerini ona göre dizdi,

nabzını ona ölçtürtü,

Onun kolyesini çıkarttı güya ağzından,

onun seçtiği kartı bildi,

düşen sandalyeler hep aynı şekilde, sanki uzaktan kumandalıymış !! gibi düştü,

kısacası rezil bir performans,

Sefa haketti, yetenek budur..

bordo61
21.03.2011, 15:32
Aref Finalde harbiden çok belli etti.

1 numaralı kişinin adamı olduğunu.

zafer6161
21.03.2011, 15:41
aref eğer önceki şovunu (yani kader li oyununu) dün akşam yapmış olsaydı eminimki çok farklı kazanırdı,dün akşamki gösterisi çok sıradandı,ve bu yüzden kaybetti

Mehmet Ç.
21.03.2011, 15:43
Aref'in yaptigini bende yaparim :D

Seneye bende ugrayayim su Yetenk programina :D

boztepeli61
21.03.2011, 15:45
Dedesinin taklidi yok mu

Onur Şeref
21.03.2011, 15:58
Seyircilere uyuz oldum. Adam ağzını açsa alkışladılar bu kadar andavallık olmaz. Rezillerdi. Hele bir de tekrar yapılmayacağını bildikleri halde "bi daha bi daha" diye bağırmaları yok mu? İşte o an kanalı değiştirdim.

Yaptığı taklitlere gelince; Bülent Ersoy, Nihat Doğan ve Yıldız Tilbe üst düzeyde fakat diğerleri normal bile değil.

İyi bir sunumla 3 tane bile adam gibi taklit yapabiliyorsanız dünyanın parasını kaldırabileceğinizin göstergesidir.

Yine de tebrik ederim kendisini. Başarılar.

Chiko
21.03.2011, 16:16
Ben Aref'e cok üzüldüm. Sefa her ne kadar Trabzonlu olsa da, benim favorim Aref'di.
Fake olsa bile müthis zevk aldim..

Nihal Ayvaz
21.03.2011, 18:54
Gayet başarılıydı.Özellikle söylediği şarkılarda sesi gerçek sese o kadar yakındıki bazı kısımlarda aynıydı diyebiliriz.

Hakeden kazandı.;)

ibrahim
21.03.2011, 21:09
Aref bildigin Cris Angelin cakmasi. O ilüzyon gösterilerini bu ise merak salan herkes yapabilirdi bence. Ama Yildiz Tilbe, Sezen Aksu, Gönül Yazar vs. taklitlerini öyle her erkek kolay kolay yapamaz. Mütevazi, ne konustugunu bilen ve herkesi eglendiren Sefa hak ederek kazandi bence bu yarismayi. :)

Mustafa Umut
21.03.2011, 21:14
Bu programı sadece videolardan takip ediyordum..Sosyal paylaşım sitelerinde Sefa'nın ve Aref'in gösterilerini izleyebildiğim kadar izledim.
Ben milliyetçi duygularımla tabiki Sefa'nın kazanmasını istiyordum :)
Ancak şuda bir gerçektir bence Aref'in birinci olmasına internet ve medya mani olmuştur. Bir ilüzyonistin her şeyi, numaranın sırlarıdır.Ve önemli olan gösteri anında izleyenleri büyülemektir. Bunu heryerde açıklar, çarşaf çarşaf yayınlarsanız, o yüce sihirbaz gözünüzde sümük olur. Aferin bize, bir yeteneği harcadık.. Bu da böyle biline..

Ahmet Pulusoğlu
21.03.2011, 22:31
yıldız tilbe'den bile daha iyi yıldız tilbe taklidi yapan insan.

Kazım Uzunboy
21.03.2011, 22:35
Kazandığına sevinmiştim. Trabzonlu olduğunu öğrendim, dahada çok sevindim. :)

MDanışmaz
21.03.2011, 22:45
Hakeden kazandı diyebilirim tebrik ediyorum..Kumdan resim yapan arkadaş da çok yetenekliydi bence o da finale çıkmayı hakediyordu..Aref in finaldeki performansı çok basit kaçtı..Bilmiyorum belki de beklentileri çok yükseltti o yüzden büyük hayal kırıklığı oldu..

mk.esen35
21.03.2011, 23:20
sefanın kazanması gerekiyordu.çünkü bu yetenek yarışması.herkes sefanın yaptığını yapamaz çünkü o yetenekli.ama arefin yaptığını gerekli düzenek olduktan sonra 2 gün çalışmayla herkes yapabilir.asıl yetenekli olan kişi elenen almanyalı ilüzyonistti.bence ilk ikide o olmalıydı.trabzonlu birinin kazanması hoşuma gitti umarım trabzonsporludur

Gürkan
22.03.2011, 00:54
Adam taklitte süper tv ye bakmadan sadece sesleri dinleyin gerçek mi değilmi ayrımak zor.Bence hakketmişti.

r9emre
22.03.2011, 00:58
Kendisini hem hemşehrim hem Of'lu hem Savan(Darılı)'dan köyden yakın komşumuz olaraktan ayrıca tebrik ettim.Haketti cidden,benim bire bir muhabbetim yoktu ama şu izlediğiniz taklitleri yaklaşık 7-8 yaşlarında köydeyken yazları yaparmış sürekli ama tabi buralara geleceğini kimse tahmin edemezdi kısmet.Allah yolunu daha da açık eder inşallah. :)

Burçak
22.03.2011, 01:19
herşey bir işaret. sırada Trabzonspor'un Şampiyonluğu var :))

ibrahim
22.03.2011, 01:34
Annem Sefayi ilk gördügünde bana ilk sorusu bu cocuk nereli olmustu. Bilmem niye sordun dedim. Icime dogdu bu cocuk Trabzonlu dedi. Biraz laubali laubali gülerek yok daha neler dedim. Yarim saat sonra bu baslik acildi. Mors oldum :D

Ömer TOPAL
22.03.2011, 02:22
Yetenek yalan hile olmadan yapılabilen ve ilgi çekebilen, adet erdavat da olmadan yapılan eylemdir. Birinciliği Hak etmiştir kardeşimiz anasının ak süt gibi..Tebrikler..

ilizyon içerisine her çeşit yalan ve hile katılarak insanları...Aaaaaaaa dedirten bir yanılgı yöntemidir. her durum için söylemiyorum ama yinede icinde yalan veya teknoloji kullanılır..bu yüzden bu yetenek degildir..Şimdi anladınızmı neden arefin 1. olmadıgını...yarısma izlemedim bilmem...sadece finali gördüm ve sanal ortamda ve arkadas ortamıdna milletin aref hak etti nidalarından dolayı araştırdım ve gördüm. Kişişel düşüncemdir...

Mustafa Yılmaz.20
22.03.2011, 09:31
Ancak şuda bir gerçektir bence Aref'in birinci olmasına internet ve medya mani olmuştur. Bir ilüzyonistin her şeyi, numaranın sırlarıdır.Ve önemli olan gösteri anında izleyenleri büyülemektir. Bunu heryerde açıklar, çarşaf çarşaf yayınlarsanız, o yüce sihirbaz gözünüzde sümük olur. Aferin bize, bir yeteneği harcadık.. Bu da böyle biline..
Aynı şeyleri düşünüyorum.

Mustafa ÖZDEMİR
22.03.2011, 09:55
tebrikler...

Ahmet Başkaya
22.03.2011, 10:35
Bi ilizyonistin sırları bi gecede çözülmez .

Eğer 2 dakikada ben ana şöyle yaptı diyebiliyorsam o ilizyonist değil sadece kandırmacıdır . Yoksa ben de kağıtlarla numara yapıyorum ben de mi ilizyonistim :D

Aref'in son performansının ilizyonistlik olduğuna inanmıyorum . Bu arada Sefa 92li :D Götürdü parayı umarım daha iyi yerlere gelir .

ilhan
22.03.2011, 10:38
Final programı olmadan önce facebooktaki Sefa'nin hayran sayfasının admini '40.000 olmak için' destek falan yazıyordu. Final gecesinden sonra sayfanın hayran sayısı 150 000 olmuştu. :)

yorumsuz6117
22.03.2011, 11:12
Sefa Doğanay bu gece 23.30'da Saba Tümer'de.

Mesut
22.03.2011, 11:16
Trabzonlu kendisi ama galatasaraylıymış yakışmadı :)
ek olarak eğer hakedenden bahsedecek olursak aref haketmişti.
İllaki bir açıkmalası vardır ancak bunu iyi sunuyor etkiliyor büyülüyor.
Hürriyet gazetesinide ayrıca kınıyorum adamlar yatıyor kalkıyor arefın yaptığı gösteridekipüf noktolarını bulmak için uğraşıyor elbetde bir açıklaması vardır ama hürriyet bunu art niyetli olarak yapıyor adam gösterisi yapıyor.bu bir yetenekdir

Ahmet Başkaya
22.03.2011, 11:18
Hürriyet gazetesinide ayrıca kınıyorum adamlar yatıyor kalkıyor arefın yaptığı gösteridekipüf noktolarını bulmak için uğraşıyor elbetde bir açıklaması vardır ama hürriyet bunu art niyetli olarak yapıyor adam gösterisi yapıyor.bu bir yetenekdir

Benim için Sefa bitmiştir :cool:

Ertan 51
22.03.2011, 11:23
Lan Sefa,Trabzon'lu adam gs yi tutarmı be oğlum,yazıklar olsun sana duyduğum sempatiye:)

Süleyman Eruyar
22.03.2011, 11:32

Başlık kapansın,
bir anda nefret ettim kendisinden,

Aref çok ta kötü değildi aslında :)

bASTURk
22.03.2011, 11:39
Lan Sefa,Trabzon'lu adam gs yi tutarmı be oğlum,yazıklar olsun sana duyduğum sempatiye:)
Kimse alınmasın ama yine bir of klasiği.:)

Asimile olmuş bir ifadesi vardı başından beri tutmamıştım.

Aref benim de favorimdi.Ancak Aynştayn'lık peşinde koşanlar rahat bırakmadı bu çocuğu.''Şurda hile var yaee'' diye her gün birileri atladı ortaya.Juri yorum yaparken dahi mesafeli davrandı.Yazık oldu ama ilerleyen günler asıl yeteneğin kim olduğunu gösterecek diye düşünüyorum.

Ertan 51
22.03.2011, 11:40
Başlık kapansın,
bir anda nefret ettim kendisinden,

Aref çok ta kötü değildi aslında :)
:):)
Aynısını ben de düşünüyorum bu başlığa girdiğimden beri:)

Mehmet Ç.
22.03.2011, 11:42
Aref hak etmisdi.

Etkilendik mi? Etkilendik.

Aref Final'de, yari final gösterisinin altinda ezildi.

final dekini yari finalde, yari finaldekini finalde yapsaydi, belki kazanabilirdi.

Tek birsey biliyorum, Aref Aref degilde Arif olsaydi kesin kazanirdi!

Ertan 51
22.03.2011, 11:43
Kimse alınmasın ama yine bir of klasiği.:)

Asimile olmuş bir ifadesi vardı başından beri tutmamıştım.

Aref benim de favorimdi.Ancak Aynştayn'lık peşinde koşanlar rahat bırakmadı bu çocuğu.''Şurda hile var yaee'' diye her gün birileri atladı ortaya.Juri yorum yaparken dahi mesafeli davrandı.Yazık oldu ama ilerleyen günler asıl yeteneğin kim olduğunu gösterecek diye düşünüyorum.
Sefa asimile de olsa sempatik ti(önceden:)),
Aref hem yabancı idi hem de karizması vardı,bunlar dezavantaj oluşturdu diye tahmin ediyorum.

Cem Akyüz
22.03.2011, 14:50
Eğer Trabzonsporlu değilse Trabzonluyum falan demesin

Melek
22.03.2011, 14:59
Saçma sapan bir yarışma oldu katogorilere göre ayırılmalıydı 30 kişi dans gösterisi yapan bir grup ile tek kişilik gösteri yapan bir kişi nasıl aynı katogoride yarışırlar..
"Kuzeyin Uşakları"kazansaydı çok daha fazla seviinirdim.

Mert Oğuzlu61
22.03.2011, 16:04
Yetenek yalan hile olmadan yapılabilen ve ilgi çekebilen, adet erdavat da olmadan yapılan eylemdir. Birinciliği Hak etmiştir kardeşimiz anasının ak süt gibi..Tebrikler..

ilizyon içerisine her çeşit yalan ve hile katılarak insanları...Aaaaaaaa dedirten bir yanılgı yöntemidir. her durum için söylemiyorum ama yinede icinde yalan veya teknoloji kullanılır..bu yüzden bu yetenek degildir..Şimdi anladınızmı neden arefin 1. olmadıgını...yarısma izlemedim bilmem...sadece finali gördüm ve sanal ortamda ve arkadas ortamıdna milletin aref hak etti nidalarından dolayı araştırdım ve gördüm. Kişişel düşüncemdir...

çevremde taklit işini çok iyi yapan arkadaşlarım var, bunu herkes yapabiliyor hatta ben bile birkaç taklit yapabiliyorum :D tamam taklit konusunda bu arkadaşta iyi ona lafım yok ama insanları ''kendi'' çabalarıyla güldürebilecek mi ? bülent ersoy olmadan, nihat doğan olmadan ben bunu merak ediyorum.. önceki programları izlememiştim, bu adam hiç doğaçlama birşeyler yaptı mı ? mesela ata demirel i örnek vereyim, tek kişilik dev kadro(: orada ata nın yaptıkları gibi birkaç hareket izlettirebildi mi seyirciye ? yoksa 3-5 kişiyi taklit ederek mi götürdü işi ? insanları taklit et parayı götür, ne kadar basit..

çok ciddiyim şu yarışma başka bir ülkede yapılmış olsa aref açık ara 1. olurdu, bizim insanımızın irdeleme merakı yüzünden adam 1. olamadı. arkadaş orada yapılanlar tabiki gerçek değil, cem yılmaz ın söylediği şeyi yazayım burada, ''adam bunları yapsa zaten peygamberliğini ilan eder'' ... şov işi bu, zevkini çıkarmaya bak adam işini iyi yapıyor mu yapıyor. ama aref in adı şimdi hileci hurdacıya çıktı, buda üzücü bir durum.

not : bu sefa yı zaten sevemedim, trabzonlu yada benzemiyor demiştim dediğimde çıktı herif oflu + gs li çıktı. bizim dershanedede var oflu bir arkadaşım, oda bjk li. şu tip insanların trabzonluyum demeleri beni çok rahatsız ediyor dünyada en nefret ettiğim şeydir şu çakma trabzonlular ! çürük yumurta diyorum ben bu tip insanlara, çıkışları hatalı bir kere ne yapalım böyleleride var işte.

Samet BuLut
22.03.2011, 16:04
YorumLarı okudukça Cem YıLmaz geLdi akLıma.
'' Kesin ip var a.q '' :D

Koray
22.03.2011, 16:18
İlk sayfaları okuyunca Trabzonlu Sefa adına sevinmiştim son sayfaları okuyunca İran'lı Aref için üzüldüm...

bordo08
22.03.2011, 16:26
trabzonlu ve gsliymiş öylemi hayırdır inşallah bu aralar çok sık rastlıyorum tvlerde geçende canlı paraya çıkmıştı iki kardeş.Neyse genede tbrkler..

Mert Oğuzlu61
22.03.2011, 16:35
trabzonlu ve gsliymiş öylemi hayırdır inşallah bu aralar çok sık rastlıyorum tvlerde geçende canlı paraya çıkmıştı iki kardeş.Neyse genede tbrkler..

canlı paraya çıkanların Ts li olması lazım, parayı almışlardı hani ? Ts li değil miydi onlar ?

FC-ST-PAULI-61
22.03.2011, 16:39
Yahu bu Trabzonlu olupta 3 büyütülmüsleri tutanlardan nefret ediyorum

bordo08
22.03.2011, 16:40
canlı paraya çıkanların Ts li olması lazım, parayı almışlardı hani ? Ts li değil miydi onlar ?

Yok kardeşim onlarda çaykarılıyız dediler ama gelir gelmez gerile gerile fenerliyiz dediler.:)

Neyse çok şükür artvinliyiz ama trabzonsporuluyuz ;)

Mert Oğuzlu61
22.03.2011, 16:52
Yok kardeşim onlarda çaykarılıyız dediler ama gelir gelmez gerile gerile fenerliyiz dediler.:)

o kadar dua ettik ekran başında parayı alsınlar diye, lanet olsun ! neymiş anasına ev alacakmış o parayla, sempatikte gelmişlerdi bana.. hem çaykaralı hemde fenerli hee ?! ulan yok mu bunları döve döve Ts li yapacak birisi, nasıl bir sülaledir bu ! bu yaz bizim köyde çarşı t shirti ile dolaşıyor diye bir genç arkadaşımızı tartakladık zorla çıkarttırdık o lanet şeyi... hiç kimse benim köyümde bordo mavi dışında forma giyemez, giydirtmem ! t shirt forma felan eskiden bu kadar değildi artık çok görüyoruz memlekette ve bu benim sinirlerimi tepeme çıkarıyor, gerçekten en sinirlendiğim şeydir şu !

İlyas BAHADIR
22.03.2011, 17:32

onların çaykaralılığı lazım değil...karakter fakiri problemli dengesizler.:mad::mad::mad:

Erbay
22.03.2011, 17:33
Çok boş bir program bence. Yine de kutu acmaca oyunundan iyidir. Finalin büyük bir bölümünü izledim Trabzonlu olduğunu öğrenince. Bütün sezonun bir 10 dakikalık özeti vardı onu bulun izleyin valla millet kafayı yemiş ya. Kimler katılmış neler yapmışlar utandım.

Keramettin
22.03.2011, 20:09
Bence Arefin kazanması lazımdı.Yok Arefin sırrı çözüldü yok çakal Aref gibi şeyler söylüyolar da zaten bu adamın bi hilesi var,adam cin mi ki ruhuyla bardak kırcak.İtiraf edelim ki Aref yaptıklarıyla 3 gösteride de bizleri büyüledi ve şaşkınlıkla izledik.Yukarda söylediler zaten medyanın yüzünden kazanamadı.Aref bizleri gerçekten fazlasıyla şaşırtı ve sunumuyla duruşuyla da dikkat çekti..

Kazanan Sefa'dır.Onu da kutluyoruz :D Beni oldukça çok güldürdü.Yolu açık olsun .)

atlantis
22.03.2011, 20:27
fenerbahçe stadının dibinde geçti çocukluğumuz doğma büyüme...Trabzonspordan başkasını sevmedik.. Trabzonlu olup ist takımını destekleyenlere sinir oluyorum:mad: Trabzonlu olmayıp ta Trabzonspor'u tutanlarada fazladan hayranım:)

Onur Şeref
22.03.2011, 22:20
Trabzonlu ve Galatasaray'lı?

Hareketlerinden, yürüyüşünden bir bozukluk olduğu belliydi zaten. Şaşırmadım.

Başlık kapanır umarım.

ibrahim
22.03.2011, 22:37
Trabzonlu ve Galatasaray'lı?

Hareketlerinden, yürüyüşünden bir bozukluk olduğu belliydi zaten. Şaşırmadım.

Başlık kapanır umarım.
Öyle deme ya.. :)

Belki Trabzonsporludur?? :D

Onur Şeref
22.03.2011, 22:48
Değilmiş işte. :D

ibrahim
22.03.2011, 22:49
Değilmiş işte. :D
Saba Tümere katilacakmis bu aksam sorar ona belki tuttugu takimi :))

pReN@_61
22.03.2011, 22:50
Helal olsun..Yetenekli uşak.

Emirhan Yazıcı
22.03.2011, 23:00
Hadi ya.. Oysa ben Aref'i doğaüstü güçleri olan bir varlık sanıyordum?

Bu videodaki gerizekalı gibi birçok insan çocuğun yaptığı ilizyonu çözmeye çalışıyor ya çok acıyorum onlara.. Hayatta hiçbir şeyden zevk alamayan tipler herhalde bunlar. Cem Yılmaz'ın meşhur esprisi gibi; "lan adam gerçekten uçsa peygamberliğini ilan eder" :D Belki de bu tip ana haberlere bile çıkan saçmalıklar yüzünden çocuk 1. olamadı. Ona rağmen hiç şova kaçmadı. Rakibi 1. olunca da alkışladı.

Normalde hiç izlemediğim programı sadece 2 kere izledim. 1.'si Aref'in yaptığı bir önceki ilizyon. Diğeri de dün. Ve bu progamdan sadece Aref sayesinde zevk aldım. Bence Sefa kadar o da birinciliği haketmişti.

İmzamı Atıyorum ...

cihatöztürk
22.03.2011, 23:05
Ben zaten bu çocuğun hareketlerine kıl olmuştum

hem trabzonlu hem galatasaraylı

sinir oluyorum şöyle adamlara memleketinin takımı lan bu doğduğun şehirin takımı

Keramettin
22.03.2011, 23:07
Bence de kapatılsın başlık.Konu başka tarafa çekiliyor..

Onur Şeref
22.03.2011, 23:12
Noldu Kerem beğenemedin mi? Senin ödevin yok mu? Yarın okulun yok mu yatsana.

Bir Trabzonlu eğer Trabzonspor'u tutmuyorsa benim gözümdeki değeri 0'dan bile düşüktür. İnsanlığından şüphe ederim.

3 tane adam gibi taklit yapmasını biliyor iyi bir sunumla 1. oluyor. Bunun gibi binlerce adam vardır Türkiye de. Kendini çok iyi pazarladı sadece.

pReN@_61
22.03.2011, 23:16
Ulan hıyar bari bu poku yemişsin ist. takımınu tutmuşsun açıklama şu poku.Hırbo.

ibrahim
22.03.2011, 23:27
Ulan hıyar bari bu poku yemişsin ist. takımınu tutmuşsun açıklama şu poku.Hırbo.
Ne zaman acikladi?

r9emre
22.03.2011, 23:35
Net bir şekilde söylüyorum hakarete varan yürüyüşüyle filan dalga geçen arkadaşlar ağzınızı toplayın başka bir şey demiyorum.

Ben de sizin akrabanızda,komşunuzda,arkadaşlarınızda Galatasaray'lı Fenerbahçe'li Beşiktaş'lı kimler varsa bilmem neresini bilmem ne.. Diye bir şeyler mi demeliyim haddinizi bilin azıcık.

Haydi iyi akşamlar.

r9emre
22.03.2011, 23:36
Bu arada Of'a laf atan arkadaş benim Trabzon'lu arkadaşlarım içinde ne kadar başka takımı tutan varsa hiç biri Of'lu değil nasıl olacak?

En az 40 tane sana Trabzon'lu sayarım etrafımda olup Of'lu olmayıp başka takımları tutan.Boş yere laf ebeliği yapma lafımın kime olduğu bellidir.

r9emre
22.03.2011, 23:40
Huysuz Virjin'de Trabzonspor'lu ne oldu? Bizde Trabzonspor taraftarı olarak şimdi şey mi olduk nedir yani bu kadar mantıksız,saçma bağlar kurulamaz.

Zeki insanın yapacağı iş değildir zaten.Eğer Trabzonspor'lu en üsttedir muhabbetine gelecekse durum Bursaspor taraftarına boş yere laf atmayalım Bursa'dan da çıkmış Trabzon'dan da çıkmış.

Demek neymiş yöreye,şehre bağlı değilmiş.Azıcık akıllı yorumlar.

Mehmet Ç.
22.03.2011, 23:41
Cnn Türk ü actim. Bunlar astroloji, yildiz ay kahve merkür konusuyor..

Bide cemil ipekci varmis, konuyu baska yere cekmeden kapadim.

pReN@_61
22.03.2011, 23:41
Ne zaman acikladi?Yukarda söylendi ya Trabzon lu olup gsyi tuttuğu, onu kastettim.

ibrahim
22.03.2011, 23:46
Cnn Türk ü actim. Bunlar astroloji, yildiz ay kahve merkür konusuyor..

Bide cemil ipekci varmis, konuyu baska yere cekmeden kapadim.
Siradaki konuk Sefaymis. Ama ona yetisemiycem. Malum yarin is var. :)

ibrahim
22.03.2011, 23:49
Yukarda söylendi ya Trabzon lu olup gsyi tuttuğu, onu kastettim.
Valla bunu ilk Mesut dedi. Sefadan cikmadi yani. Durduk yerde sövmeyelim usaga :)

Murat'
22.03.2011, 23:55
Çok şükür kişileri Trabzonlu ya da Trabzonsporlu olduklarına göre değerlendirmedim hiç, bu Sefa'nın Trabzonlu olduğunu öğrenince inanın bana hiçbirşey hissetmedim, ama bir iki sayfa geriye bakıyorum da bu adam Trabzonlu diye sevinenler olmuş, nedir yani arkadaşlar bunun bize faydası nedir ?

Ha bir de Galatasaraylı olduğunun ortaya çıkması da çok manidar oldu, bir gün öncesine kadar kral Trabzonluyken şimdi Kaya Çilingiroğlu kategorisine yerleştirildi.:D

Bu arada birisi bu kişinin Trabzonsporlu olduğunu söylemiş.

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1917516440&postcount=1351

Manu61
23.03.2011, 00:28
Bütün yazılanları okudum..Böyle ufak bir konu için bu kadar tartışma ve daha sonrasında saçmalamalarıda gördüm..Konu nereden nereye gelmiş hayret ettim..

SEDAT
23.03.2011, 01:42
- Maşallah Trabzonlu olup başka takımları tutmak moda oldu , ne güzel memleket be...

Keramettin
23.03.2011, 14:28
Noldu Kerem beğenemedin mi? Senin ödevin yok mu? Yarın okulun yok mu yatsana.

Bir Trabzonlu eğer Trabzonspor'u tutmuyorsa benim gözümdeki değeri 0'dan bile düşüktür. İnsanlığından şüphe ederim.

3 tane adam gibi taklit yapmasını biliyor iyi bir sunumla 1. oluyor. Bunun gibi binlerce adam vardır Türkiye de. Kendini çok iyi pazarladı sadece.

Yok,beğenemedim.Kendi bileceği bişey.Zorla Trabzonspor'u mu tutacak ?

-Bu arada yaşım küçük diye görüş belirtemiyecek miyiz ? Bana annem karışmıyor seni ne ilgilendirir ki ?

Onur Şeref
23.03.2011, 15:02
Belirt ama saygı çerçevesinde belirt. Artist artist belirtme tamam mı canım?

Fatih Solmaz
23.03.2011, 15:11
trabzonsporlu olmayan trabzonlu trabzonlu mudur? başlık kapatılmalı beyler.

zafer6161
23.03.2011, 15:12
döğüşmeyin laa :D

Mehmet Ç.
23.03.2011, 15:28
Ayrilinn. Ayrilinn....

Sadece Kimliginde Trabzon yazan biri icin birbirinize girmeyin!!

Ahh Sefa, hepsi senin sucun :D

MuratJ
23.03.2011, 15:34
bu yarışmayı takip etmedim kazanan adamıda tanımıyorum. sadece burada tartışılan bir konu hakkında bir şey yazmak istedim.

Trabzonsporlu olmayan bir Trabzonlu adam değildir. Karaktersizdir. Bi kere o adam Trabzonlu olamamıştır. Olabilseydi zaten Trabzonsporlu olurdu. Bu kadar açık ve net.

Mehmet Ç.
23.03.2011, 15:39
Bu baslik hic kapanmasin :D

Trabzonlu olmayip Trabzonspor'u tutan biri olarak kendimi bu baslik'da baya iyi hissediyorum.

Aref bu arada hangi takimi tutuyor :rolleyes:

Onur Şeref
23.03.2011, 16:17
Pas Hamedan. ççç

The Legend
23.03.2011, 16:53
arefin performansı rezildi. 1 numaraya git otur diyor kız hem en uzağa gidiyor hemde tüm türkiye'ye kıçını dönüyor. ulan 100 kişiye desen gidip biri oraya oturmaz.

Mesut
23.03.2011, 18:57
ben sefayı tanımam etmem facebookda karadenız sayfalarında yazılan yorumlarda gördüm trabzonlu ama galatasaraylı diye yorumlar vardı galatasaralıymış dedim yanı kesin net olarak bilmıyorum adamın günahınıda almayalım.ilerleyen günlerde belli olur zaten

yorumsuz6117
23.03.2011, 18:59
Saba Tümer'i izledim Trabzon Ofluyum dedi hangi takımlı olduğu hakkında bişey söylemedi Saba'da sormadı zaten.

bASTURk
23.03.2011, 19:26
Aref'i az önce Filli Boya reklamında gördüm.

Yarışmanın hakkı Aref'indi ama gerek kalmayacak gibi bu gidişle paraya para demez.:)

yorumsuz6117
23.03.2011, 20:07
http://www.facebook.com/video/video.php?v=10150111452247096&oid=202349996449736&comments

Barış Burak
23.03.2011, 20:55
ulan başlığı açtığıma üzüldüm ya, olüm sefa sana bi günlük harçlığımı yolladım 1. ol die lan. gsli çıktın ya:) arkadaş oflu adam başka takım tutarmı ya:)

bide dün saba tümerdeki olay süperdi,önceden yazıldıysa bağışlayın

Saba: Trabzonluymuşsun

Sefa: Evet Ofluyum:D

Mehmet Ç.
23.03.2011, 21:01
UQVn42LmEFg

saba tümer ne yapacagini bilmiyor ççç "evet cocucugum, anlat bakalim" :D

cocuk heycan'dan evet hayir oynuyor :D

Ufuk Bayraktar61
23.03.2011, 21:21
Kumcu uşaklar ve sefa gözümde 1.lik adaylarıydı. Ama kumcu uşakların reytingi düşük olduğundan ya sefa 1. olacaktı ya da Aref. Sefa'nın 1.liğini Trabzonlu olduğunu bilmeden istiyodum. Trabzonlu olduğunu öğrenince daha çok içim ısındı. Ama Trabzonsporlu olmadığını öğrenince :) yerlanbir oldum. Şaka la şaka ne olacam yerlan bir :). Twiterdan tebrik mesajımı iletmiştim kendine ve "inşallah Trabzonsporlusundur"uda sonuna eklemiştim. sadece "destekleriniz iiçn teşekkürler" mesajı geldiğinde anladım Ts'li olmadığını zaten.

Aref'in birşey yapmadığını artık kabul edin arkadaşlar. Çok yerde söyledim;

Aref'İn ilk turda ki yaptıkları kendi çapında numaraydı ama diğer turlarda yaptıkları tamamen o programın reytingi için yapılan işlerdi. çünkü Aref'in ondan başka sadece 1 numarası daha vardı. Onu da muhtemelen zaman kısıtlığı nedeniyle ilk programa sığdıramadı 2. turda da onu yapsaydı ilk turunda gerisinde kalacaktı. Bu nedenle yarı finalde tek gösteri ve etkili gösteri yapmak zorundaydı.

yarı finaldeki şovu tamamen acun ve ekibiyle yapılan bir projeydi. Bu kadar iddialıyım. Finalde ki gösterisini Trabzonspor'un galibiyeti nedeniyle ancak yutubdan seyredebildim. "Top ile buraya gelecek arkadaşı seçeceğim" deyince o şov orda benim için bitmişti zaten. :). Mesela cumartesi günkü final programında bi "numaracı" arkadaş daha vardı. Asıl numaraları o adam yaptı.

Kahve geliyo içine kolyeyi batırıyor kolyenin ucunda ki kopuyor. yok yaaaaa.. Erkekse o kahveyi içseydi :D Dök içine asiti kahvenin sonra millettt "aaaaaaaaa" tepki versin. Bırakın bu işleri ya. Derişik sülfürik asitin 2 3 damlası bile deride delik açar !!!

Bir sihirbaz yaptığı numarda kullandığı alet edevatı seyirciye karşı test etmeli. bu işin raconu budur.

ibrahim
23.03.2011, 21:22
Sefa Galatasarayli olabilir diyen arkadasin az önceki mesaji:

ben sefayı tanımam etmem facebookda karadenız sayfalarında yazılan yorumlarda gördüm trabzonlu ama galatasaraylı diye yorumlar vardı galatasaralıymış dedim yanı kesin net olarak bilmıyorum adamın günahınıda almayalım.ilerleyen günlerde belli olur zaten

Günahina girmeyin adamin la :D

Atakan
23.03.2011, 21:30
Güldü müler'e çok güldüm.:D

hatice_61
23.03.2011, 21:30
hak etti kazandı helal olsun bizim oralıymısta

yorumsuz6117
23.03.2011, 22:12
http://www.youtube.com/watch?v=XUF9ySgQO5I

ibrahim
23.03.2011, 22:20
Vay anasiniii o ne Ebru Gündes taklidiydi öyle :D

Fatih Özkan
24.03.2011, 12:34
Yetenek Sizsiniz'de taklit yapan çocuk 1. oldu! E geçen sene şampiyonluk taklidi yapan 55.000 fenerbahçeli ne olacak? :D :D :D

Bayıldım bu lafa ya :D

Mehdi
24.03.2011, 13:43
Başlığı yeni gördüm.

Benim favorim Aref'di.
Birkaç taklidin toplam değerinin 250bin lira olması biraz zoruma da gitmedi değil.Bir kaç sayfa önce bir arkadaşın da yazdığı gibi ''ip var lan orda,aha ip var'' anlayışıyla bir illüzyon gösterisinden zevk alınmayacağını da medya gözümüze soka soka göstermiştir ki bu durumda Aref'in hakkının yendiğini düşünüyorum.Bu söylediklerimin Sefa'nın Galatasaray'lı olmasıyla hiç alakası yok olaya emek olarak bakıyorum ve bu birinciliği yarışmadan önce Sefa'ya söyleseler kendisinin bile inanmayacağından adım gibi eminim.Ayrıca komik olduğunu kabul ediyorum ve beni de güldürdüğünü açıkça itiraf ediyorum ama ikamesi çok olan bu yeteneğin (onlarca benzeri var ortalıkta) büyük para ödülü ile ödüllendirilmesinin yarışmanın formatıyla tezat olduğunu düşünüyorum.
Yine de tebrikler ve başarılar.

Süleyman Eruyar
24.03.2011, 14:10
Aref'in yarı finalde yaptığı gösteriyi finalde yapsaydı ödülü kazanırdı,

Finalde yaptığı gösteri felaketti,

Ben juri üyesi olsam ve onun bu gösterisine elemelerde karşılaşşam zarrttt diye basıp gönderirdim evine.

Onur Civelek61
24.03.2011, 14:18
Aref aref diyorsunuzda...Oğuz daha iyi ilizyon yapıyor bence.Aref arkadaş yardımıyla yaptı çok belliydi.Tamam güzel yaptı da.Oğuz çok çok daha şaşırttı beni.Sefa da haketti 1.liği. :)

ihsan candas
24.03.2011, 15:17
oğlan biraz şey yaw..

EmreYavuz61
24.03.2011, 17:19
2 oy attım... 3,2 TL'm feda olsun...Fakat Galatasaraylıymış galiba...Neyse...

Onur Şeref
24.03.2011, 17:25
3.2 TL'yi bana at desem yok dersin. ççç

Semra
24.03.2011, 17:34
Sefa'nın birinci olmasına sevindim, zaten birinciliği de hak ediyordu.
Aref bana itici geliyor, sanırım bunda ilizyon gösterilerini sevmemem de etken.

EmreYavuz61
24.03.2011, 17:43
3.2 TL'yi bana at desem yok dersin. ççç

Abi çaktırma kendi telefonumdan atmadım...:) Babam sağolsun :)

Süleyman Eruyar
24.03.2011, 17:55
Böyle yarışmalarda kullandığım ilk ve son oy BBG evinde filozof Eray'a idi,

o zamanda kontör, kontördü yani,

yanlış hatırlamıyorsam 25 kontörümü almışlardı,

ergenlik dönemleri iste, ne yapalım.

Ahmet Başkaya
26.09.2011, 16:02
http://www.mint.com.tr/cocuklarduymasin/2011/09/26/ve-hami-nihayet-konustu/

Zamanında çok olay oldu burda hangi takımlı diye :D

61_Hasan_69
26.09.2011, 16:21
Böyle yarışmalarda kullandığım ilk ve son oy BBG evinde filozof Eray'a idi,

o zamanda kontör, kontördü yani,

yanlış hatırlamıyorsam 25 kontörümü almışlardı,

ergenlik dönemleri iste, ne yapalım.

o zamanlar telefonum olsa bende Melihe atacaktım oyumu :D yanlış hatırlamıyorsam Melihle Eray kalmıştı finale dimi ?

yorumsuz6117
26.09.2011, 16:40
o zamanlar telefonum olsa bende Melihe atacaktım oyumu :D yanlış hatırlamıyorsam Melihle Eray kalmıştı finale dimi ?

HAHAHA muhabbbete bak :D

lazoli06
26.09.2011, 16:44

Nerden baksan 10-12 sene olmuştur o program yapılalı:)