PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 27.Hafta | Trabzonspor 1 -0 Konyaspor

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12

Bıyıklıoğlu
01.04.2011, 18:20
En son takım Kayserispor karşısında Trabzon'da seyirci önüne çıkmış,şampiyonluğa gidiyoruz,liderle puanımız aynı.

Ama gel gelelim takıma destek konusunda 15-25-40-60 liralık biletlere talep yok.Karşılaştırma yapmayayım diyorum ama Fenerbahçe'nin en ucuz bileti 44 lira iken bu hafta maça daha 3 gün kala biletler tükendi,karaborsaya düştü.

Bize bakıyorum,maç yarın ve biz daha yeni kale arkası tribünlerinin biletlerini tüketebildik.Gerçi oralarında büyük bir kısmı kombine.

Şimdi buna hangi açıdan bakmamız lazım?İnanç meselesi mi?Ekonomik meseleden mi?

İnsan inanç tarafından bakamıyor,hepimiz inanıyoruz öyle diyoruz.Peki ekonomik mesele mi diyorum kendi kendime?

Öyle de değil,takımı 1 aydır neredeyse izlememissin ama ortalama 25 TL para vermek zor geliyor...

Bizim taraftarı gerçekten anlamıyorum bazen,yada ben yanlış düşünüyorum.

zaferyıldız
01.04.2011, 18:57
Ulan şu bizim memleket niye bu kadar uzak yaa.

ankara mesafesinde olsa herhalde bir tek maç kaçırmazdım..

eskiden anne babayı görmek için hayıflanırdım

şimdi trabzonsporu görmek için..

.....
01.04.2011, 19:01
Çok özledim takımı yahu :)

Maça 24 saat kaldı.

Haydi uşaklar dik oynayın :)

SAFA
01.04.2011, 19:19
Son dakikaları stressiz bir maç istiyorum !

asimavi
01.04.2011, 19:26
Son dakikaları stressiz bir maç istiyorum !

...çok şey istiyorsun...:)

MahmutHSO
01.04.2011, 19:28
Samsun dan kalkıp bütün maclara gidiyorum.Ama stadın dibindeki kahvede mac saatinde millet oyun oynuyor.

Asi Çaykaralı61
01.04.2011, 19:45
Haydi Trabzon'um maça saatler kaldı :)

Mustafa Umut
01.04.2011, 19:57
Giray'ın başlığına yazdım buraya da yazayım sadece buraya bakanlar oluyor..

‎''Bir keresinde de çok duygulandığım bir olay yaşadım. Cuma namazına gittiğimizde caminin avlusunda bir cenazeyle karşılaştık. Tabutun başında da 16-17 yaşlarında çok üzgün bir çocuk duruyordu. Namazdan çıktığımızda çocukla göz göze geldim. Beni tanıdı ve gülümsemeye başladı. Karşılıklı selamlaştık. Ağlamak üzere olan bir insanı gülümseten şey Trabzonspor'a duyduğu sevgiydi. O anı hatırladığımda tüylerim diken diken oluyor.'' REMZİ GİRAY KAÇAR

Fatih Özkan
01.04.2011, 20:38
Samsun dan kalkıp bütün maclara gidiyorum.Ama stadın dibindeki kahvede mac saatinde millet oyun oynuyor.

O tipler maçı izlemez abi...
Ama sıra eleştiriye geldiği zaman susmak bilmezler...
Hele de aralarında şampiyonluk gören varsa vay halimize...

Tolunay Abdioğlu
01.04.2011, 20:40
EatrEdcl4iA&feature=channel_video_title

Konyaspor maçından önce stadın scorboard'ından yayınlanacak.

Gurpas
01.04.2011, 21:13
çok motive edici bir klip olmuş

Tunay ERDEM
01.04.2011, 21:26

Sanmıyorum, lig tv sürekli sildiriyor bu görüntüleri. Statda yayınlanırsa problem çıkabilir.

Bıyıklıoğlu
01.04.2011, 21:28
Sanmıyorum, lig tv sürekli sildiriyor bu görüntüleri. Statda yayınlanırsa problem çıkabilir.

Ganzilisin yapmış olduğu "Şimdi değilse,ne zaman" adlı video statda yayınlanmıştı.Bir problem olacağını zannetmiyorum.

vivanet
01.04.2011, 21:40
eğer umut bu maçtada gol atamazsa maçtan sonra hemen kadro dışı bırakılsın.yeter daa şampiyonluğa bu kadar yaklaşmışken adam her maçta uyuyor..bu oluyorki 10 kişi oynuyoruz..koşması filan hikaye bence işini yapsın yeter..

kamyonetçi
01.04.2011, 21:43
okg53 maçın analizini yaptımı arkadaşlar,kaçırmış olabilirim.

Aışkanlık yaptı.:)

Bıyıklıoğlu
eğer umut bu maçtada gol atamazsa maçtan sonra hemen kadro dışı bırakılsın.yeter daa şampiyonluğa bu kadar yaklaşmışken adam her maçta uyuyor..bu oluyorki 10 kişi oynuyoruz..koşması filan hikaye bence işini yapsın yeter..

Sözleşmesi feshedilsin...

Alacaklarına el koyulsun...

Aldıkları geri alınsın...

Kapının önüne atılsın...

Trabzon şehrine turistik açıdan bile girişine izin verilmesin...

Mustafa Önder

Renktaş bende görünmedi link olarak atabilir misin?

edit:buldum :D

robinhood61
01.04.2011, 21:50
rahat olun konya maçı bizimdir , dua edin ve destek verin sadece

Ömer Kibar
01.04.2011, 21:53
okg53 maçın analizini yaptımı arkadaşlar,kaçırmış olabilirim.

Aışkanlık yaptı.:)

Birkaç sayfa geride vardı ;)

Sayfa 32..

Sami Kuk
01.04.2011, 21:56
http://www.youtube.com/watch?v=jjMIilYw8aI

Tabutu hatırLayan varmı:)

Cafer Bulur
01.04.2011, 21:59
tolga
serkan giray glowacki piotr
burak selcuk colman umut
jaja
Pawel.

Can karyagdiya göre bu kadroyla oynayacagiz.

Sizce kadro nasil,degerlendirmeleri alalim...

Samet Berber
01.04.2011, 22:01
tolga
burak selcuk colman umut
jaja
Pawel.

Umut dışında iyi kadro.

umut biraz dinlendirilmeli bence.

Cem Akyüz
01.04.2011, 22:01
tolga
burak selcuk colman umut
jaja
Pawel.

Pawel'in oynayacak olması çok bir haber.Gerçekten iyi bir golcü Pawel zaten belli edecektir kendini

azelea
01.04.2011, 22:03
biz yeterki maçlarımızı kazanalım, fb elbette maç kaybedecektir.
Dünyada yok böyle 17'de 17 yapan.

Cafer Bulur
01.04.2011, 22:05
Umut dışında iyi kadro.

umut biraz dinlendirilmeli bence.
Anladigim kadariyla senol hoca isi ilk yarida bitirmek istiyor ki bana göre de dogru düsünce.

Pawel'in oynayacak olması çok bir haber.Gerçekten iyi bir golcü Pawel zaten belli edecektir kendini
Evet,kazanmanin yaninda bir de pawel,umut ve jaja nin golleriyle kazansak daha da güzel olurdu.:)

kamyonetçi
01.04.2011, 22:05
Birkaç sayfa geride vardı ;)

Sayfa 32..

Sağolasın,okudum.

Alper Calik
01.04.2011, 22:07
Umut u kesip, yerine orta saha düşmesin diye Ceyhun (2. yarıda ALAN girene kadar Konya yı yormak için)
Ya da Burak ı kesip, Umut ileriyi dağıtsın (gol atacağı yok) ve Pawel golünü attırsın diye

Gerçi bunlara gerek kalmayacak bence
Jaja basından intikamını alacak sanki :)

Of Allah ım of. Ne olur bu sene şampiyon olsak, çok mu şey istiyoruz senden :)

OLEEEY OLEY OLEEEY
ŞAMPİYOOOOOON TRABZOOOOON

OLEEEY OLEY OLEEEY
ŞAMPİYOOOOOON TRABZOOOOON

Fatih Öztürk
01.04.2011, 22:08
ben kadroyu çok uygun buldum.fakat Egemenın iyılesmesıne rağmen hala oynatılmadığına anlam veremıyorum.zira defanstan orta alana bızzat selçuka gerıden bütün pasları Egemen ıyı atıyordu.

Bıyıklıoğlu
01.04.2011, 22:09
Yattara'yı ilk 11'de görebiliriz bence...

Cafer Bulur
01.04.2011, 22:14
ben kadroyu çok uygun buldum.fakat Egemenın iyılesmesıne rağmen hala oynatılmadığına anlam veremıyorum.zira defanstan orta alana bızzat selçuka gerıden bütün pasları Egemen ıyı atıyordu.
Mac eksikliginden dolayi hazir olmayabilir,bu yüzden düsünmüyordur.

Önümüzdeki cok zorlu periyot öncesi egemenin takima bir sekilde monte edilmesi gerektigi de bir gercek.

Alper Calik
01.04.2011, 22:15
Evet onu da ilk 45 dk deneyebilir.
Bugün radyospor da Yunus Emre (muhabir) muhtemel kadroyu verdi ama Yattara yok. Yukarıdaki kadro vardı. Engin de yok. Egemen belki dediler (Glo nun hafif bir sakatlığı var, belli değilmiş)

güneyli
01.04.2011, 22:15
Umutun oyunda olmasının gerekçesini kontra rakip ataklarda geriye adam kovalamak için olduğunu düşünüyorum.Koşu özelliğini kullanmak için...Pawel de gol için olur.

Alper Calik
01.04.2011, 22:17
Ganzilistv mahvettin bizi. Her videoda gözlerim yaşarıyor. Ne olacak bu işin sonu ... Bu sene bu takım hak ediyor. Ganzilistv de bizi gazladıkça gazlıyor :)

Trabzonspor İçin, Şimdi Değilse Ne Zaman?
videosunda

"Üstgeçitin altından çekilen bir görüntü var, "Ruhun YETER" yazıyor bir afişte, bir de üstgeçitten çekilmiş insanlar zıplıyor ve olimpiyat stadı" Her seferinde gözlerim doluyor. Demek ki çok istiyoruz :)

Yap yap bu videoları bitir bizi. Ne uyku uyuyabiliyorum, ne kafamdan atabiliyorum ..

Futbolcular bu videoların 1/10 unu anlasa kopar giderdik

Bitirdin bizi Ganzilistv

Cafer Bulur
01.04.2011, 22:20
Umutun oyunda olmasının gerekçesini kontra rakip ataklarda geriye adam kovalamak için olduğunu düşünüyorum.Koşu özelliğini kullanmak için...Pawel de gol için olur.
Umut yoracak,pawel vuracak iyi fikir.:)

Umut da su 100.golünü atsa da herkes rahatlasa tam olacak.

Cafer Bulur
01.04.2011, 22:33
Baslikta 23 üye var ve kimse bir belli bir süre birsey yazmiyor,bu neden oluyor renkdaslarim?:)

Fatih Öztürk
01.04.2011, 22:33
Ganzilis tv her kimse,kuracaksın TS tv'yi,vereceksın bu arkadasa,yediden yetmişe, yeni nesıl Trabzonsporlu olacak...nasıl yapar ne ederde o kadar çok emek ısteyen görüntülerı bır araya toplar arkadas.helede müzik seçımlerı harika.helal olsun.

asimetrik
01.04.2011, 22:35
tolga
burak selcuk colman umut
jaja
Pawel.

Engin Alanzinho Yattara Egemen Ceyhun Cale gibi yedekleri de düşününce en iyi 11 ve kenarda maçı çevirecek kadar silah..

Alper Calik
01.04.2011, 22:36
Baslikta 23 üye var ve kimse bir belli bir süre birsey yazmiyor,bu neden oluyor renkdaslarim?:)

Düşünüyoruz, hayal ediyoruz

o yüzdendir

Alper Calik
01.04.2011, 22:42
Engin Alanzinho Egemen Ceyhun Cale gibi yedekleri de düşününce en iyi 11 ve kenarda maçı çevirecek kadar silah..

Kadrodaki tek risk, çok ofansif olacağı için orta sahanın düşme ihtimali. Ancak rakip Konyaspor olduğu için (çok güçlü bir ortasahaları yok), bu orta saha ilk yarıda Konya ya gol yaptırmasın yeter.

Pawel, Jaja, Burak bunların hangisi ile ilgilenecek Konya? Bunlar çok etkili olacaklar bana göre. 2. yarıda kesin ALAN+Ceyhun bekliyorum. Hem tutup hem de vurmak için.

Talihsiz bir gol yemedikten sonra (olacaksa da başta olsun) çok korkumuz yok. Basının aşırı şişirmesi var Konya yı ve bizim için de sürekli "evlerinde kazanamıyorlar" gündemini tutuyorlar ki stres yapalım. Sanal herşey.

"Ruhun YETER" Konya ya yeter. Yeter ki oynasınlar.

metehan
01.04.2011, 22:43
Ganzilis tv her kimse,kuracaksın TS tv'yi,vereceksın bu arkadasa,yediden yetmişe, yeni nesıl Trabzonsporlu olacak...nasıl yapar ne ederde o kadar çok emek ısteyen görüntülerı bır araya toplar arkadas.helede müzik seçımlerı harika.helal olsun.
Kendisi de senin benim gibi bir TS sevdalısı. Bütün bunları sadece ama sadece kendisi ve TS için yapıyor. TS TV fikrine ne de bilmem ama hiçbir kurum ve oluşum için bunu yapmıyor, O'nun için tek şey var, o da TRABZONSPOR !

Cafer Bulur
01.04.2011, 22:43
Engin Alanzinho Egemen Ceyhun Cale gibi yedekleri de düşününce en iyi 11 ve kenarda maçı çevirecek kadar silah..
Artik sen de yattara yi silah olarak görmekten vazgectin yani.:rolleyes:

abdus061
01.04.2011, 22:47
rakıp kım olursa olsun inancımız varoldukca bırsey olmaz.konyayı yenemeyecegız gıbı ıhtımal ıllakı olabılır ama yenemıyorsak sampıyonluguda hıc dusunmemek lazım

asimetrik
01.04.2011, 22:58

Engin Alanzinho Yattara Egemen Ceyhun Cale gibi yedekleri de düşününce en iyi 11 ve kenarda maçı çevirecek kadar silah..

Yattara ya özür.. yazdım bir ara düzenlerken sildim demek.
Yattara her zaman silah. Bazen namlu bize dönük olabiliyor. O zaman tetiği çekmemek lazım:)

Cafer Bulur
01.04.2011, 23:00
Yattara ya özür.. yazdım bir ara düzenlerken sildim demek.
Yattara her zaman silah. Bazen namlu bize dönük olabiliyor. O zaman tetiği çekmemek lazım:)
Abi konyayi yenemezsek sampiyonluk sansimiz biter mi sence?

Fatih Öztürk
01.04.2011, 23:00
Metehan üstadım.yoksa senmısın Ganzilis:)

Alptekin Akyazı
01.04.2011, 23:01

Yattara bence her zaman rakip takım için potansiyel bir tehlikedir.En kötü performansında bile sahada onu hep 2 kişi mutlaka tutar.

Adem Erdoğan
01.04.2011, 23:02
Ganzilis döktürmüş yine. Bu adamın videoları insanı fena gaza getiriyor.

Cafer Bulur
01.04.2011, 23:02
Yattara bence her zaman rakip takım için potansiyel bir tehlikedir.En kötü performansında bile sahada onu hep 2 kişi mutlaka tutar.
Bu masal artik tarihe karisti,kötü yattara ya tahammül kalmadi artik.

En son ergün teber e karsi izledik yattara nin acizligini...

asimetrik
01.04.2011, 23:03
Abi konyayi yenemezsek sampiyonluk sansimiz biter mi sence?

Mantık hatası var:) Soru yanlış:)
Konya'yı yendiğimizde şampiyonluk şansımız artar mı? Evet bence 4 hafta sonunda yeterli puan farkıyla lider oluruz. Öylece biter ..

FC-ST-PAULI-61
01.04.2011, 23:04
Ankara Macindan 3 Adami gecip Jajaya assist yapmisti Yattara.Masalmis

Cafer Bulur
01.04.2011, 23:06
Mantık hatası var:) Soru yanlış:)
Konya'yı yendiğimizde şampiyonluk şansımız artar mı? Evet bence 4 hafta sonunda yeterli puan farkıyla lider oluruz. Öylece biter ..
Hadi bakalim,insallah.

Ben 4 hafta sonunda fb den 1 puan önde olsak dahi mükemmel olur fikrindeyim,lakin bu kolay olmayacak.

Yiğit SARI
01.04.2011, 23:06
Yattara'dan bişe beklemiyorum artık açıkçası.

Alptekin Akyazı
01.04.2011, 23:07
Bu masal artik tarihe karisti,kötü yattara ya tahammül kalmadi artik.

En son ergün teber e karsi izledik yattara nin acizligini...

Efsaneler ölmez sadece şekil değiştirir ;)

metehan
01.04.2011, 23:08
Metehan üstadım.yoksa senmısın Ganzilis:)
Keşke ben olsaydım ama değilim :) Ama kendisini tanırım, yukarıda bahsettiğim gibi biri işte.

Cem Akyüz
Ankara Macindan 3 Adami gecip Jajaya assist yapmisti Yattara.Masalmis

senin şu çok eleştirdiğin umut var ya benim gözümde 100 tane Yattara yapar.Birisi yeteneksizde olsa mücadele ediyor diğeri ise YATıyor

Adem Erdoğan
Efsaneler ölmez sadece şekil değiştirir ;)

Hami'yi çağıralım o zaman.:)

FC-ST-PAULI-61
01.04.2011, 23:10
senin şu çok eleştirdiğin umut var ya benim gözümde 100 tane Yattara yapar.Birisi yeteneksizde olsa mücadele ediyor diğeri ise YATıyor
Umut konusuna girmeyelim simdi ,bende Yattaradan memnun degilim ama ölmüs bitmis diyenlere katilmiyorum

Cafer Bulur
01.04.2011, 23:11
Benim kadar bu maci ciddiye alan yok bea,tam 40 tane mesaj atmisim basliga.:)

Mustafa Umut
01.04.2011, 23:11
Umut konusuna girmeyelim simdi ,bende Yattaradan memnun degilim ama ölmüs bitmis diyenlere katilmiyorum
biz de onu diyoruz işte.Umut'dan memnun değiliz şuanda ama ölmüş bitmiş değil.8 maç daha destek..

Cem Akyüz
01.04.2011, 23:13
Benim kadar bu maci ciddiye alan yok bea,tam 40 tane mesaj atmisim basliga.:)

Kafamda 40 kere oynadım maçı abi benimde çekincelerim yok değil :)

Cafer Bulur
01.04.2011, 23:16
Kafamda 40 kere oynadım maçı abi benimde çekincelerim yok değil :)
Cekincelerin yersiz sayilmaz,gercektende cok zor bir mac bizi bekliyor.

Konyaspor futbol adina bir sey koyamayan ama üst düzey mücadele eden bir takim,bu mücadeleye ayni siddette cevap verip tempoyu yüksek tutmamiz gerekiyor.

Cem Akyüz
01.04.2011, 23:18
Cekincelerin yersiz sayilmaz,gercektende cok zor bir mac bizi bekliyor.

Konyaspor futbol adina bir sey koyamayan ama üst düzey mücadele eden bir takim,bu mücadeleye ayni siddette cevap verip tempoyu yüksek tutmamiz gerekiyor.

Kanatlara inebilirsek büyük avantaj yakalarız.Sağdan soldan devamlı orta gelmesi lazım.Pawel yakalasın gereğini yapacak zaten

Alper Calik
01.04.2011, 23:23
Keşke ben olsaydım ama değilim :) Ama kendisini tanırım, yukarıda bahsettiğim gibi biri işte.

Metehan,
Ne iş yapıyor bu arkadaş? (Bizi arızaya geçirmekten ve ağlatmaktan başka tabi :)) )

Her kimse görünce iletiver lütfen. Ellerine aklına sağlık. Teşekkür ediyoruz kendisine.

Furkan S.
01.04.2011, 23:24
rabzonspor’da Konyaspor maçı öncesi şok bir gelişme yaşandı.
Teknik patron Şenol Güneş Gençlerbirliği maçından sonra yarın akşamki Konyaspor maçının kadrosunada kaptan Yattara’yı almadı.

Böylece Güneş Yattara’yı tamamen sildiğini gösterirken sezon sonuna kadarda zorunlu kalmadıkça Gineli yıldızı kadroya almayı düşünmediği iddia edildi.

the king
01.04.2011, 23:24
konuyla alakası yok ama yarın maç saatinde bayrampaşada olacağım.. maçı nerede seyredebilirim.. beraber seyredebileceğim BMNli dostlar olursa daha güzel olur tabiki..

Cafer Bulur
01.04.2011, 23:27
Kanatlara inebilirsek büyük avantaj yakalarız.Sağdan soldan devamlı orta gelmesi lazım.Pawel yakalasın gereğini yapacak zaten
Kanatlara inebilmek icin piotr ve serkanin sikca hücuma cikmasi lazim,yatara oynamayacak,burak ve alanzinho kanatlara inebilen oyuncular degiller.

Ben tempolu oynarsak verkaclarla da pozisyona girebilecegimizi düsünüyorum.

Ayrica duran toplari da cok iyi degerlendirmemiz gerek...

Samet Yildirim
01.04.2011, 23:28
tolga
burak selcuk colman umut
jaja
Pawel.

Nezaman dedi bu kadroyu abi ??

Genel olarak olumlu kadro piotr öne alip caleyi beke koyardim ama muhtemelen Konyasporun hucumdaki zayifligindan dolayi gerek görmedi.

Bide dikkat ederseniz konyaspor defansdan topla cikarken inanilmaz toplar kaptiriyor umut o yönden faydali olabilir.

Cafer Bulur
01.04.2011, 23:32
Nezaman dedi bu kadroyu abi ??

Genel olarak olumlu kadro piotr öne alip caleyi beke koyardim ama muhtemelen Konyasporun hucumdaki zayifligindan dolayi gerek görmedi.

Bide dikkat ederseniz konyaspor defansdan topla cikarken inanilmaz toplar kaptiriyor umut o yönden faydali olabilir.
Bu aksam depar programina baglandi,engin ve egemen in oynatilmayacagini da belirtti.

Armağan Dere
01.04.2011, 23:33
Hami'yi çağıralım o zaman.:)

Keşke gelse Hamiiiii vurduuuu ve gooollllllll..takım elbiseyle Umut kadar oynar

Serdar Dilekoğlu
01.04.2011, 23:35
Bırakalım Hami'yi felan da, son maç ta Umut a acayip kızmıştım ama bu maçta Umut golünü atacak. Buna bütün ruhum ile inanıyorum.

Samet Yildirim
01.04.2011, 23:37
Bu aksam depar programina baglandi,engin ve egemen in oynatilmayacagini da belirtti.
Engin zaten 2 ay sakatti 2 hafta antremanla maca cikilmaz ama yedek olabilir.
Egemeni bende oynatmak istiyorum ama glo-giray ikiside su an iyi kimi yedek birakacan ? birakana haksizlik olur...

Yedekler,
Bora, Egemen, Ceyhun, Cale, Alan, Engin, (23 yas alti bir oyuncu Mert Ege felan olabilir)
(Yattara kadroda olmaz ise sasirmamak lazim eger kadroda olursa Cale olmaz)

Hqmi
01.04.2011, 23:43
Maraton tribününden bilet kazanmış bulunuyorum. :)

http://twitter.com/Trabzonspor/status/53920186968973312 (http://twitter.com/#%21/Trabzonspor/status/53920186968973312)

OLCAY ÇAKIR
01.04.2011, 23:44
Umut atar...

Asisti olsun, sol ön tarafı kapatsın benim için kâfi....

"99'u veren Allah 100'ü de verir" derler...

Hiç merak etmeyin uşaklar...:)

Alihan Ertürk
01.04.2011, 23:47
Maraton tribününden bilet kazanmış bulunuyorum. :)

http://twitter.com/Trabzonspor/status/53920186968973312 (http://twitter.com/#%21/Trabzonspor/status/53920186968973312)

Tebrikler..:)
Biliyordum aramızdan birinin kazanacağını.:p

OLCAY ÇAKIR
01.04.2011, 23:47
Maç yazımının ana teması bu söz olacak, inanıyorum buna:)
Umut atar...

Asisti olsun, sol ön tarafı kapatsın benim için kâfi....

"99'u veren Allah 100'ü de verir" derler...

Hiç merak etmeyin uşaklar...:)

Alper Calik
01.04.2011, 23:50
Umut aat at at
Olcay yaaz yaz yaz :)

Alihan Ertürk
01.04.2011, 23:52
Lig Tv'de Ana Haber'de Burak-Jaja-Umut üçlüsü olacak denmişti hücumda..İnşallah C.Karyağdı'nın Depar'da verdiği bilgiler doğrudur..

GULER
01.04.2011, 23:55
Ben Jajanin performansini cok merak ediyorum, acaba bu olanlardan sonra akillanip en azindan bu son 8 hafta futbola odaklanirmi merak ediyorum..Umut gol atar Insallah ama bence zor solda baslarsa.

SADECETRABZON61
01.04.2011, 23:57
Kendi evimizdeki Maçların Formülü Belli DESTEK DESTEK DESTEK..
Taraftar stadı doldurmakla Olmaz bütün stad olarak destek verirsek yeneriz yoksa yine puan kaybı.

Medallion
01.04.2011, 23:59
0.5-0 olsun bizim olsun. Yenemezsek canimiz sagolsun...

Hqmi
02.04.2011, 00:08
Tebrikler..:)
Biliyordum aramızdan birinin kazanacağını.:p
Sağolasın, zaten İstanbul'dayım başka birine devrettim bileti yenelim yeter bana. :)

blacksilva
02.04.2011, 00:09
karabükspor macindan sonra tekrar avni akerde kazanmak lazim. benim skor tahminim 4-0 (2-0)

Alper Calik
02.04.2011, 00:09
HEP DESTEK TAM DESTEK TRABZONSPOR UMUZA

Uçsun uçsun uçsun bugün o top süzülerek Konya nın filelerine gitsin ...

Paksoy
02.04.2011, 00:17
Özledim Trabzonspor'u :)

Yaşar
02.04.2011, 00:22
Hocasından, futbolcusuna, masörüne, malzemecisine kadar herkesin bundan sonraki 8 maçta Allah yardımcıları olsun. Seve seve şampiyon olacağız.

Mert67
02.04.2011, 00:27
Selçuk'un kartsız bitirdiği, bizim lider olduğumuz bir haftasonu olsun. :)

Armağan Dere
02.04.2011, 00:41
http://img534.imageshack.us/img534/5286/muhteemtrabzon.jpg

Gene stresli saatler başladı...Allah yardımcımız Olsun

r9emre
02.04.2011, 00:48
Rahat bir maç olacak çok ciddiyim stres yapmayın.

Tek şunun için dua edin ilk 30 dakikada bulduğumuz gol pozisyonları Jaja,Pawel ya da Burak'a gelsin ki hemen golü bulalım rahat oynayalım.Çünkü Umut kaçırdıkça stat homurdanmaya başlar takım üzerinde stres artar bu oyunumuzu da baskı kurmamızı da diğer oyuncuların pozisyonları değerlendirmesini de etkiler.

Yani demek istediğim bu maç zorlaşırsa yine biz kendimiz zorlaştırırız.Konyaspor'un gücü bize direnmeye asla ve asla yetemez normal şartlarda.

61yusuf
02.04.2011, 01:00
Umut dalye yapsada hepimiz rahatlasak :)

Mollasalihoğlu
02.04.2011, 01:06
Umut hat trick yapar.
Her hafta kehanet yapmam ;)

Murat 61
02.04.2011, 01:39
Bir kehanette benden.

Umut bizi yine kanser eder, demedi demeyin.

:)

Ama asist yapacak.

ENGİN ÖZTÜRK
02.04.2011, 01:41
Gene aldi bizi bi siginti argadaş yaa darlanduk :))

Harun_ayar_ts
02.04.2011, 01:42
3-0 alırız

ENGİN ÖZTÜRK
02.04.2011, 01:44
3-0 alırız

Hay ağzına gözüne kurban kardeşim bişe deyin haboylede bi rahatlıyalım da

Murat 61
02.04.2011, 01:48
Sıkıntıdan uyku tutmuyor arkadaş, sabaha da iş var.

metinbay61
02.04.2011, 01:54
bi skorda ben yazayım 4-0 , 5-1 falan alırız...

Alptekin Akyazı
02.04.2011, 02:04
Skoru veriyorum...
Eğer 1-0 dan sonra ikinci golü bulabilirsek maç 3-0 bitecek Umut 100. golünü atacak.
İkinci golü bulamazsak maç 1-0 bitecek.Gol yiyeceğimzi zannetmiyorum.

ENGİN ÖZTÜRK
02.04.2011, 02:07
Skoru veriyorum...
Eğer 1-0 dan sonra ikinci golü bulabilirsek maç 3-0 bitecek Umut 100. golünü atacak.

İnşallah biraderim dediğin gibi 3-0 falan olsun ben kalpten gidecem yoksa bu genç yaşta

Armağan Dere
02.04.2011, 02:08
Bana birşey söleyinde uyuyayım..uyku tutmuyor..heyecandan ellerim terlemeye başladı..İlk yarı olsa hemen uyurdum çünkü takım oynuyordu..umarım o seviyeye yaklaşabiliriz..son dk'lara kadar yiyecek tırnak kalmıyor,stres tavan yapıyor..Allah Yardımcımız Olsun

Fatih Özkan
02.04.2011, 02:10
Önce Uzun Sokak'ta arkadaşların ile buluşursun. Ardından bir cafeye gider oturur, çayını söyler ve maçın kritiğini yapmaya başlarsın. Maça 2 saat kala çıkar bir Uzun Sokak turu atarsın ardından stada doğru yürümeye başlarsın. Stada yaklaştıkça artar Bordo ile Mavililerin sayısı. Herkeste tatlı bir heyecan vardır. Kombineni gösterirsin, ararlar üstünü başını ama 3 sezondur olduğu gibi çakmağı yine bulamazlar (: Sonra stada girersin, kalenin hemen çaprazında en önde yerini alırsın. Güvenlikçiler de tanıdıktır artık selamlaşırsın. Sonra sahaya odaklanırsın. 90 dakka boyunca başka hiçbişe ilgilendirmeyecektir seni... Kalbin sahada atacaktır. Hayat durur ve fırtına esmeye başlar...

ENGİN ÖZTÜRK
02.04.2011, 02:11
Bana birşey söleyinde uyuyayım..uyku tutmuyor..heyecandan ellerim terlemeye başladı..İlk yarı olsa hemen uyurdum çünkü takım oynuyordu..umarım o seviyeye yaklaşabiliriz..son dk'lara kadar yiyecek tırnak kalmıyor,stres tavan yapıyor..Allah Yardımcımız Olsun

aynen kardeş amin ALLAH yardımcımız olsun bende de aynı sıkıntı var uyuyamıyorum maçtan bir gün önceleri ama rahat ol yeneceğiz inşallah zor veya kolay ben yeneceğimiz inancındayım

REMEDY_61
02.04.2011, 02:27
bence bu sene en önemli maçımız,konya son kozunu oynayacak.haftayaki cimbom maçı yanında hafif kalır..ikinci devre 9 hafta avniakerde galibiyet yok..bunu aşmamız lazım..umutun mahkeme bitti kafası rahatladı atacak inşallah :)

MuratB.
02.04.2011, 02:33
İnşallah bir kazaya uğramayız.

mit_o
02.04.2011, 02:40
2-0 veya 3-1 lik net bir skor bekliyorum yarın ki maçtan...

Ertuğrul_
02.04.2011, 02:43
bu sefer yencez artık. jaja yla umut un golü var. 3-1 diyo bi his :)

_________________tolga__________________

serkan______giray________glowacki______piotr

___________________colman________________
___________selcuk________________________

burak_____________jaja__________umut__

______________pawel____________________-

yatara
02.04.2011, 03:16
Haydi Bismillah ♥

TAMTÜRK61
02.04.2011, 07:39
Takımımıza Konya maçında başarılar diliyorum.

BALKAN 06
02.04.2011, 08:05
Skoru veriyorum...
gol yemiyeceğimizi zannetmiyorum,
ama galip geleceğiz.

umut un 100 işini sorarsanız,
Allaha kalmış,oladabilir olmayadabilir:D

uzunismail
02.04.2011, 08:34
İlk yarı oynadığımız konya maçından çok korkuyordum şampiyonluğun en önemli maçlarından görüyordum.Şükür biz aldık.. Bu ikinci maçta nedense hiç stresim yok.. Çok rahat alırız diye düşünüyorum.. Her maçtan önce strese girerim bu maçta bir türlü maça kendimi veremiyorum çok ilgiinçtir.. İnşallah rahat geçeceğimiz içindir bendeki bu rahatlık... Yok arkadaş yok bugün hiç izleyesimde yok.. Noldu böyle anlamadım..

Alper Calik
02.04.2011, 09:06
Evden çıkıyorum, belki izleyemeyeceğim maçı, Allah yardımcımız olsun, kazasız belasız yeneriz inşallah.

selamlar

İlyas BAHADIR
02.04.2011, 09:29
Allah bize dortmund taraftarı gibi taraftar nasip etsin.. amin.. son maç için 300 bin başvuru var..50 bin kmbine harici, neyse buradan feyz alarak bu akşamki konya maçını taraftarımızla kazanmamız gerekir, umarım futbolcularımız maçın havasına girebilmiş ve konsantrasyonu sağlayabilmişlerdir

magicyattara
02.04.2011, 09:35
Vururuz..!

magicyattara
02.04.2011, 09:36
fb 1-0 yeniliyor gördüm..bu hafta 3 puan farkla lideriz..

Yiğit SARI
02.04.2011, 09:53
0 Gün 9 S. 5 Dk. Kaldı

Hadi bakalım geldik maç gününe. Özlemiştik takımı maça gitmeyeli 1 ay oldu.

Düz LigTv'de Alanzinho'nun 11 başlayabileceğini yazıyodu. Umarım öyle bi hataya düşmez hoca. Sonradan oyuna alması daha faydalı..

Serdar Dilekoğlu
02.04.2011, 10:05
Alan umarım ilk 11 de başlamaz. 2. yarı oyuna sokarsın hareketliliği ile oyuna heyecan katar.

Asi Çaykaralı61
02.04.2011, 10:12
ALLAH'ım sen utandırma Yarabbim yaresullullah.İnşallah yeneceğiz :)

Tangerine Dream
02.04.2011, 10:12
Yılmaz Vural'ı biraz üzeriz.

Alperen Çakıroğlu
02.04.2011, 10:14
Evet maç günü geldi çattı heyecanla saatini bekliyoruz :) Allah'ım sen utandırma bizleri. Hayde vira Bismillah..

Rıza ÇOLAK
02.04.2011, 10:39
Bu maçta Erdinç oynarsa kırmızı kartı var

Keleşoğlu
02.04.2011, 11:00
lider olmak için erken son haftalarda lider olalım fener bir yıkım daha yaşasın :D

Murat Engin Akyüz
02.04.2011, 11:01
Ligtv şöyle bir muhtemel 11 vermiş: Tolga, Tayfun, Giray, Egemen, Piotr Brozek, Serkan, Selçuk, Colman, Burak, Alanzinho, Umut....G.birliği maçı bu diziliş yüzünden gidiyordu az daha,ben zannetmiyorum tayfun geride serkan önde başlanılacağını.Alanzinho da kulübede olmalı,ne zaman 11 de başlasa kötü oynuyor bu adam.

barisb
02.04.2011, 11:05
Allah şampiyonluğa kadar yardımcımız olsun. Sonunda gülen biz oluruz inşallah.

Murat SİSMAN
02.04.2011, 11:10
Sıkıntıdan uyku tutmuyor arkadaş, sabaha da iş var.

çok sıkıntılısın be adaş :)

Oruç
Allah yardımcımız olsun. Kazasız, belasız kazanırız inşallah.

Nonserviam
Umarım güzel bir futbol ile rahat bir galibiyet alırız, averaj açısından rahatlama bakımından.

Murat SİSMAN
02.04.2011, 11:11
fb 1-0 yeniliyor gördüm..bu hafta 3 puan farkla lideriz..

allahtan saglıgını dilerim

Ömür Karadeniz
02.04.2011, 11:33
Ligtv şöyle bir muhtemel 11 vermiş: Tolga, Tayfun, Giray, Egemen, Piotr Brozek, Serkan, Selçuk, Colman, Burak, Alanzinho, Umut....G.birliği maçı bu diziliş yüzünden gidiyordu az daha,ben zannetmiyorum tayfun geride serkan önde başlanılacağını.Alanzinho da kulübede olmalı,ne zaman 11 de başlasa kötü oynuyor bu adam.
Hoca jajayı kesmez.Eğer keserse tam fıkralık olur o zaman.

61_Hasan_69
02.04.2011, 11:41
Jaja kendini affettirmek içn bugün çok iyi oynayacağını düşünüyorum 2 gol bekliyorum ondan..

Emirhan Makul
02.04.2011, 11:42
Maç 3-1 Bizim.

Goller ; DK 18 Jaja ; DK 56 Burak ; DK 85 Colman ; DK 63 ; Musa Çağıran

Emirhan Uludüz
02.04.2011, 11:57
Maç 3-1 Bizim.

Goller ; DK 18 Jaja ; DK 56 Burak ; DK 85 Colman ; DK 63 ; Musa Çağıran

Bari dakkaları yazmasaydın abi :D

Gökçebey
02.04.2011, 11:59
Bugün Umut'un golü var.

Hüdai Pervaneli
02.04.2011, 12:01
Bugün Umut'un golü var.
Umut bugun tarsa 2 tane atar yada hic atamaz

Asi Çaykaralı61
02.04.2011, 12:03
Hasret bitecek mi?

Trabzon, Avni Aker'de 105 günlük galibiyet hasretini sona erdirmek için kritik durumdaki Konya'yı ağırlıyor.

2. yarıya 9 puan önde girmesine rağmen evinde yaşadığı kayıplar nedeniyle Fenerbahçe'yle puanın eşitlenmesini engelleyemeyen Trabzonspor, 2011'de Avni Aker'deki ilk galibiyeti Konya karşısında arıyor. Karadeniz temsilcisi, sırasıyla Ankaragücü, Antalyaspor ve Kayserispor ile Avni Aker’de berabere kalarak zirve yolunda ağır yara almıştı. Bordo mavili ekip, iç sahadaki tek galibiyetini Kocaeli'deki Kasımpaşa maçında almıştı.

Kritik maç öncesi bordo mavililerde Engin'in sakatlığı geçti ve zorlu maçta sahalara dönüyor. Ayrıca cezası biten Şenol Güneş de saha kenarındaki yerini alabiliyor.

Konuk Konyaspor ise çok sıkıntılı bir dönem geçiriyor. Küme düşme hattındaki yeşil beyazlılar, milli maç arasında Shakhtar ve Anzhi'yi yenerek moral bulmuştu.

TRABZONSPOR-KONYASPOR

STAT: Avni Aker
HAKEM: Cüneyt Çakır

TRABZONSPOR: Tolga, Tayfun, Giray, Egemen, Piotr Brozek, Serkan, Selçuk, Colman, Burak, Alanzinho, Umut
TEKNİK DİREKTÖR: Şenol Güneş

KONYASPOR: Pawelek, Hakan, Kerre, Zayette, Mehmet, Ertuğrul, Musa, Gökhan, Grajciar, Robak, Montano
TEKNİK DİREKTÖR: Yılmaz Vural

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=90027

Semra
02.04.2011, 12:07
Allah takımımızın yardımcısı olsun.
İnşallah üç puanı alıp yolumuza kayıpsız devam ederiz.

Asi Çaykaralı61
02.04.2011, 12:07
Bu hafta sonu lider olacağız :)

Sefa
02.04.2011, 12:09
Hava sisli akşam yine bir sis çökecek büyük ihtimal A. Aker'in üstüne..

r9emre
02.04.2011, 12:13
Hasret bitecek mi?

Trabzon, Avni Aker'de 105 günlük galibiyet hasretini sona erdirmek için kritik durumdaki Konya'yı ağırlıyor.

2. yarıya 9 puan önde girmesine rağmen evinde yaşadığı kayıplar nedeniyle Fenerbahçe'yle puanın eşitlenmesini engelleyemeyen Trabzonspor, 2011'de Avni Aker'deki ilk galibiyeti Konya karşısında arıyor. Karadeniz temsilcisi, sırasıyla Ankaragücü, Antalyaspor ve Kayserispor ile Avni Aker’de berabere kalarak zirve yolunda ağır yara almıştı. Bordo mavili ekip, iç sahadaki tek galibiyetini Kocaeli'deki Kasımpaşa maçında almıştı.

Kritik maç öncesi bordo mavililerde Engin'in sakatlığı geçti ve zorlu maçta sahalara dönüyor. Ayrıca cezası biten Şenol Güneş de saha kenarındaki yerini alabiliyor.

Konuk Konyaspor ise çok sıkıntılı bir dönem geçiriyor. Küme düşme hattındaki yeşil beyazlılar, milli maç arasında Shakhtar ve Anzhi'yi yenerek moral bulmuştu.

TRABZONSPOR-KONYASPOR

TRABZONSPOR: Tolga, Tayfun, Giray, Egemen, Piotr Brozek, Serkan, Selçuk, Colman, Burak, Alanzinho, Umut

KONYASPOR: Pawelek, Hakan, Kerre, Zayette, Mehmet, Ertuğrul, Musa, Gökhan, Grajciar, Robak, Montano

Ben böyle bir ilk 11'in çıkacağına ihtimal vermiyorum.Jaja ile Glowacki sürekli galip gelen bir takımdan direk kesilmez asla.Eğer böyle bir şey yapılırsa cidden adaletsizlik olur.Anasını satayım haftalardır sürünen Umut ve sürekli hata yapan Tayfun ilk 11'de var mı böyle adalet? Allah çarpar adamı gün gelir o da bu maç olursa görürüm bu kadroyla çıkmanın bedelini.Ama ihtimal dahi vermiyorum ben bu kadroya.

mda61
En zor maç falan değil. Şampiyonluğa oynayan bir takımın direk 3 puan yazması gereken bir maç. En zor maçı haftaya istanbulda ve sonra Trabzon'da Bursa'ya karşı görücez.

Mustafa Umut
eğer yukarıdaki ligtv kadrosu doğru ise Jaja'nın kesilmesi bence doğru değil.tabi bilemeyiz hafta içinde antrenmanlarda ne oldu ne bitti ya da performans düşüşlüğü mü yaşadı.ancak kesilmesinin sebebi bilica ile yaşadığı olay ise bence haksızlık.diziliş ise şöyle olur büyük ihtimalle;
----------tolga-----------
tayfun-giray-egemen-piotr
-----selçuk--colman------
serkan--alanzinho---burak
---------umut-----------
ya da;

----------tolga-----------
tayfun-giray-egemen-piotr
---------selçuk----------
-----serkan-colman------
-------alanzinho---------
----burak----umut-------

Asi Çaykaralı61
02.04.2011, 12:14
İçimde savunma oyuncularımızdan Giray gol atacak gibi bir his var :)

ilknurozmen
Bugün Umut'un golü var.
Rüyanda mı gördün Gökçe, atsa da o da rahatlasa biz de..

r9emre
Nasıl takımda Umut'a yer açılmak için uğraşılıyorsa formsuz olduğu dönemler Tayfun'da öyle galiba oynatılması için bir delik aranıyor takımda Serkan'ı filan öne almalar garip.

Murat SİSMAN
02.04.2011, 12:15
Hava sisli akşam yine bir sis çökecek büyük ihtimal A. Aker'in üstüne..

Bunun belirtisini dün İSTANBUL'da gördük :)

mda61
Ben böyle bir ilk 11'in çıkacağına ihtimal vermiyorum.Jaja ile Glowacki sürekli galip gelen bir takımdan direk kesilmez asla.Eğer böyle bir şey yapılırsa cidden adaletsizlik olur.Anasını satayım haftalardır sürünen Umut ve sürekli hata yapan Tayfun ilk 11'de var mı böyle adalet? Allah çarpar adamı gün gelir o da bu maç olursa görürüm bu kadroyla çıkmanın bedelini.Ama ihtimal dahi vermiyorum ben bu kadroya.

Tayfun'un oynaması tüm futbol camiasına hakaret. 1461 Trabzon'un kalecisi Volkan Ünlü'yü koysan sağ beke, o kadar hata yapmaz. Bir oyuncu yıllardır bir adım ileri gidemeyip hep daha kötüye gidiyorsa oyunu, kimse kusura bakmasın desteği falan haketmiyordur o.

Asi Çaykaralı61
Haydi Umut Bulut ulaş 100'lere :)

Asi Çaykaralı61
02.04.2011, 12:17
Taraftarlarımıza uyarı

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6928-9P6A8K9M.jpg

Takımımızın bu akşam Konyaspor’la oynayacağı maç öncesi taraftarlarımıza kulübümüz tarafından önemli bir uyarı yapıldı.

Buna göre yaklaşan genel seçimler öncesi stadyum içerisinde yapılacak her türlü siyasi reklam ve benzeri uygulama yasaklanmıştır. Bu nedenle taraftarlarımızı sadece oynayacağımız müsabakada takımımızı desteklemeye davet ediyoruz.

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=6928#Icerik

Mustafa Umut
02.04.2011, 12:18
Tayfun'un kimliğinde Trabzon yazmasa belki de şuan Türkiye Kömür İşletmeleri Tavşanlı Linyit Spor'da yedek klünesindeydi..

Asi Çaykaralı61
02.04.2011, 12:18
Kapılar 17.00'de açılacak

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6926-0Q7C9L0N.jpg

Takımımızın bugün Konyaspor ile oynayacağı Spor Toto Süper Lig müsabakası için H.Avni Aker Stadı'nın kapıları maçtan 2 saat önce açılacak.

Buna göre 19.00'da başlayacak olan karşılaşma için seyirci alımına saat 17.00'de başlanacak.

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=6926#Icerik

r9emre
02.04.2011, 12:20
Tayfun'un oynaması tüm futbol camiasına hakaret. 1461 Trabzon'un kalecisi Volkan Ünlü'yü koysan sağ beke, o kadar hata yapmaz. Bir oyuncu yıllardır bir adım ileri gidemeyip hep daha kötüye gidiyorsa oyunu, kimse kusura bakmasın desteği falan haketmiyordur o.

Ben inanmıyorum şu kadronun çıkacağına zaten ya baksana Jaja ile Glowacki bir anda niye kesilsin ki sürekli yenen bir takımda keza Al İttihad maçında Egemen bir kaç can alıcı biri de golle sonuçlanan hata yaptı daha hazır olmadığı belli bizi de Egemen'ide hazır olmadan yakmaya gerek yok.Jaja ne kadar arada kopukluk yaşasa da ilk 11'de oynatılmak zorunda Alanzinho sonradan girmeli ilk 11 çıktığı hiç bir maç fayda sağlamadı.Tayfun konusunda da sana katılıyorum onu oynatmanın ne manası var anlamış değilim hala orta sahaya başka bir adam koyup Serkan sağ beke çekilmeli klasik.Böyle bir ilk 11 ile çıkma ihtimalimizin olduğunu düşünmüyorum.

Asi Çaykaralı61
02.04.2011, 12:21
Bilmiyorum belki bana katılır mısınız ?

Rakipde forma giyen sağ bek bölgesinde Hakan Aslantaş bence bizim için iyi bir sağ bek transferi olur alternatif bakımından

mda61
02.04.2011, 12:23
Bilmiyorum belki bana katılır mısınız ?

Rakipde forma giyen sağ bek bölgesinde Hakan Aslantaş bence bizim için iyi bir sağ bek transferi olur alternatif bakımından

Söylediğin arkadaş, gelecek sezon Ziya doğan'ın küme düşürmek için aldığı başka bir takıma gider Ayman, Erdinç,Besim Abbas gibi isimlerler beraber.

Asi Çaykaralı61
02.04.2011, 12:23
Bu arada maç saatine 6 S. 34 Dk. Kaldı :)

Tahir61
02.04.2011, 12:24
tolga

serkan giray glo cale

burak selçuk colman piotr

jaja

umut

Asi Çaykaralı61
02.04.2011, 12:25
Söylediğin arkadaş, gelecek sezon Ziya doğan'ın küme düşürmek için aldığı başka bir takıma gider Ayman, Erdinç,Besim Abbas gibi isimlerler beraber.

Defansif ve ofansif özellikleri bence oldukça iyi olan bir futbolcu.

Konyaspor takımı defansın arkasına çok toplar kaçırıyor.Bu da bizim için bir avantaj ;)

Emrullah
02.04.2011, 12:26
Şenol Hoca'nın Jaja'yı kesmesini anlarım da Tayfun'u oynatmasını anlayamam herhalde. Tayfun'lu kadro bir kaç yerde de yazıldı, çizildi. Demekki böyle bir düşünce var. Böyle bir düşünceyi ve uygulamasını en baştan yanlış buluyorum.

BALKAN 06
02.04.2011, 12:26
Bugün Umut'un golü var.
inşallah abi
allah göstermesin atamazsa,takım da galip gelemezse sular tersine akar,çok karışır ortalık çook.

ayrıca kadroya yazılacak ilk isim jaja olmalı,
oynar affettirir kendisini,
yapmış bi hata,küstürmenin gereği yok...

Asi Çaykaralı61
02.04.2011, 12:28
1-0 olsun bizim olsun.Bu 3 puanı alırsak İnşallah da alacağız yarın Fener'i stres basar öyle yada böyle :)

Keleşoğlu
02.04.2011, 12:29
-----------------------tolga---------------------
serkan--------glowacki----giray(egemen)-----piotr
burak-------selçuk------colman-------engin-----
-----------------jaja-------------------------
-----------------pawel(umut)----------------

tayfun oyundayken ne zaman penaltı olacak diye bekliyoruz. çok mecbur kalmadıkça oynamamalı.bana göre bu takımın topçusu değil.

engin hazırsa oynamalı zira iç saha maçlarında takımı ateşliyor. jaja veya engin'in formsuzluğunda alanzinho kurtarıcı olarak yine kenarda beklemeli.

pawel'in burak ve jaja ile uyumu umut'tan daha iyi.. konya maçı bunu görmek için ideal bi maç.

Asi Çaykaralı61
02.04.2011, 12:30
İlk 18'imiz açıklanmış mı ?

Yattara'nın kadro dışı olduğu yazıyor bir tane sitede bilgisi olan var mı ?

mda61
02.04.2011, 12:31
tolga
serkan giray glo piotr
colman selçuk
burak jaja alan
umut

Umarım bu kadroyla çıkar Şenol Hoca. İlk 10 dakika fırtına gibi başlamalıyız maça ve Konya'nın fişini çekmeliyiz.

Armağan Dere
02.04.2011, 12:32
Selçuk,kart sınırında oynamaması daha doğru bence kart görürse sıkıntı yaşarız Gs maçında..Konya'yı da Selçuksuz yen kardeşim..Mehmet Çakır ya da Sezer denenebilir..

BALKAN 06
02.04.2011, 12:32
_________________tolga__________________

serkan______egemen________glowacki______piotr

________colman______selçuk__________________

burak_____________jaja__________engin__

______________pawel_____________

buda benim ideal 11 im,
duruma göre alanzinho ve umut sonradan girer oyuna kurtarıcı olarak;)

Asi Çaykaralı61
02.04.2011, 12:33
Alan bence oyuna sonradan dahil oldukdan sonra daha da etkili oluyor :)

61_Hasan_69
02.04.2011, 12:33
*********************Tolga*********************

Serkan*********Giray*********Egemen*******Piotr

*************Selçuk********Colman*************

Burak***************JAJA*****************Umut

*****************PAWEL*********************

Yedekler: Bora,Hüseyin,Glowacki,Ceyhun,Alanzinho,Engin,Yatta ra
Böyle bir kadroyla çıkacağımızı düşünüyorum... sadece kulubede Calemi olur yoksa Yattaramı o konuda şüphelerim var

Asi Çaykaralı61
02.04.2011, 12:35
Selçuk,kart sınırında oynamaması daha doğru bence kart görürse sıkıntı yaşarız Gs maçında..Konya'yı da Selçuksuz yen kardeşim..Mehmet Çakır ya da Sezer denenebilir..

Armağan Abi Selçuk'un kart sınırın olması bizim için bencede kötü.Neden derseniz Konyaspor'dan sonra sırasıyla Galatasaray,Bursaspor,Eskişehirspor,Gaziantepspor maçları var bunlarda da lazım olacak bize ne diyelim hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun.İnşallah Hayırlısı da Şampiyonluktur :)

BALKAN 06
02.04.2011, 12:36
-----------------------tolga---------------------
serkan--------glowacki----giray(egemen)-----piotr
burak-------selçuk------colman-------engin-----
-----------------jaja-------------------------
-----------------pawel(umut)----------------

tayfun oyundayken ne zaman penaltı olacak diye bekliyoruz. çok mecbur kalmadıkça oynamamalı.bana göre bu takımın topçusu değil.

engin hazırsa oynamalı zira iç saha maçlarında takımı ateşliyor. jaja veya engin'in formsuzluğunda alanzinho kurtarıcı olarak yine kenarda beklemeli.

pawel'in burak ve jaja ile uyumu umut'tan daha iyi.. konya maçı bunu görmek için ideal bi maç.
:alkış:
şu mesajı önce görsem benim kadro kurmama felan gerek kalmazdı...

Mustafa Umut
02.04.2011, 12:37
hakikaten ya Selçuk hangi maçta kartını temizleyecek ki? Konya,Galatasaray,Bursaspor,Eskişehirspor maçlarında hiç sarı kart görmemesi lazım.. inşallah bi sıkıntı olmaz..

Keleşoğlu
02.04.2011, 12:38
hiç zannetmiyorum ama fenerin olası bir bursa mağlubiyeti kalan 7 maçta bize en az 1 beraberlik opsiyonu tanıyacak.

bursa'dan 1 puan bekliyorum

Asi Çaykaralı61
02.04.2011, 12:39
Engin'in iyileştiğini birkaç tane siteden okumuştum.Hazır bir Engin hırsıyla bu maçda ve bundan sonraki maçlarda lazım

r9emre
02.04.2011, 12:39
-------------------Tolga Zengin--------------------

---Serkan-------Giray---------Glowacki------Piotr---

---------------------Ceyhun------------------------

-----------Selçuk--------------Colman--------------

-----Burak--------------------------------Jaja------

-----------------Pawel Brozek-----------------------

ya da;

------------------Tolga Zengin--------------------

-----Burak-----------Jaja-----------------Engin-----

ya da;

------------------Tolga Zengin--------------------

-----Burak-----------Jaja--------------Alanzinho----

Tekrarlıyorum kadrolarımı. :D

mda61
02.04.2011, 12:40
hakikaten ya Selçuk hangi maçta kartını temizleyecek ki? Konya,Galatasaray,Bursaspor,Eskişehirspor maçlarında hiç sarı kart görmemesi lazım.. inşallah bi sıkıntı olmaz..

Kasımpaşa'ya bile zorlanırız Selçuk'suz. Lig sonuna kadar kart görmeden idare edebilir belki. Zaten gördüğü kartlar hep kasli oluyor, rakibin hızlı ataklarını keserken.

AKSOY_61
02.04.2011, 12:41
Keşke selçuk gençler maçında görseydi sarıyı bu maçta cezayı çekerdi.

yatmaztara
02.04.2011, 12:42
valla hiç stres yapacak deiliz o hakkımızı kullandık. futbolcularımızın önünde 90 dakika var. 2 tane gol atalım artık.

Armağan Dere
Zeki İnşallah kardeşim...

Bu arada dün akşam evin önünde baktım araba itiyorlar bozulmuş..dedim bi el atayım baktım arkasında ''Biz Her Yer Trabzon'' kaşkolu var..sohbet etmeden durulur mu hiç:)...dedim abi Şampiyon olabilirmiyuz? el cevap:Tabiiki olacağız şüphen mi var:)..Dedim abi 9 puan kapandı..dedi ki Şenol Hoca lige renk gelsin diye yaptı:) rahat ol..

Keleşoğlu

gençler maçında sarı kart gördü zaten

61_Hasan_69

kart gördü zaten o maçta veya ben öyle hatırlıyorum

r9emre
02.04.2011, 12:43
Kasımpaşa'ya bile zorlanırız Selçuk'suz. Lig sonuna kadar kart görmeden idare edebilir belki. Zaten gördüğü kartlar hep kasli oluyor, rakibin hızlı ataklarını keserken.

İlk yarıdaki Bursaspor maçını Selçuk'suz kazanmıştık deplasmanda yanlış hatırlamıyorsam Ceyhun - Colman oynamıştı orta sahada.

Tatar Kemal
02.04.2011, 12:44
http://img837.imageshack.us/img837/1897/trabzonspor8.jpg (http://img837.imageshack.us/i/trabzonspor8.jpg/)

Asi Çaykaralı61
02.04.2011, 12:45
İlk yarıdaki Bursaspor maçını Selçuk'suz kazanmıştık deplasmanda yanlış hatırlamıyorsam Ceyhun - Colman oynamıştı orta sahada.

Yanlış hatırlamıyorsam Selçuk oynamıştı Bursaspor maçında.

Yanılmıyorsam eğer orta sahamız Ceyhun,Selçuk,Colman'dan oluşmuştu

umitçebi
02.04.2011, 12:45
Hasret bitecek mi?

TRABZONSPOR-KONYASPOR

tipik bir istanbul mesyası değilmi lig tv de..
jaja nın oynamasının bizim için nekadar önemli olduğunu biz ne kadar biliyorsak onlarda biliyorlar işte...
geçen haftaki olaylar yüzünden kafa karıştrmaya mide bulandırmaya yönelik bir kadro bu..
alanzinho 90 dakka topçusu değil maalesef...
65.dakkadan sonra yorulan adamları öle ip gibi geçiyor yoksa diriadamlar karşısında hemen yere düşüyor..
kadro şu şekilde düzenlenmeli..(bence tabiki:D)
tolga(keşke onur olsa:()
serkan glowacki giray(egemen) piotr
burak colman selçuk engin
jaja
umut

alanzinho yattara pawel ve ceyhun seçenekleride gidişata göredeğerlendirelebilir

Gökhan ARSLAN
02.04.2011, 12:47
3 puanı alan taraf olacaz inşallah..

Tatar Kemal
02.04.2011, 12:49
http://img703.imageshack.us/img703/2200/trabzonspor9u.jpg (http://img703.imageshack.us/i/trabzonspor9u.jpg/)

r9emre
02.04.2011, 12:51
Yanlış hatırlamıyorsam Selçuk oynamıştı Bursaspor maçında.

Yanılmıyorsam eğer orta sahamız Ceyhun,Selçuk,Colman'dan oluşmuştu

Colman cezalıymış oynamamış Selçuk değil karıştırmışım.Colman'ın yerine Ceyhun oynamış.Selçuk - Ceyhun'dan oluşmuş orta saha o maç.

oktay61
02.04.2011, 12:54
Şenol Hoca'nın Jaja'yı kesmesini anlarım da Tayfun'u oynatmasını anlayamam herhalde. Tayfun'lu kadro bir kaç yerde de yazıldı, çizildi. Demekki böyle bir düşünce var. Böyle bir düşünceyi ve uygulamasını en baştan yanlış buluyorum.

Tayfun Cora 30'una merdiven dayadı, kariyerinde iyi oynadığı tek bir maç bile yok. G. Birliği maçının ilk 45 dakkası bütün ortaları auta gitti. Rum takımına elenmemizin sebebi hocanın onu son 10 dakka oyuna alması ve iki hatasından 2 gol yememizdi ve daha sayamayacağım pek çok hatası. Ne adam eksiltebiliyor, güya kanatta orta yapamıyor, kumaşı iyi her topçu karşısında sahadan siliniyor. Kritik yerlerde aptalca fauller yapıyor. Ben futbol profösörü değilim ama Şenol Hoca bu kritik 8 haftalık süreçte olurda tayfun u bu takıma monte etmeye çalışırsa ben Şenol Hocanın hocalığını tartışırım arkadaş. Temennim Tayfun'u son 8 maçta 18'e bile almaması, Ayarı bozulmuş bir saatli bomba ile bu 8 haftanın sonu gelmez

Tatar Kemal
02.04.2011, 12:54
http://img88.imageshack.us/img88/4406/trabzonspor10.jpg (http://img88.imageshack.us/i/trabzonspor10.jpg/)

karaman6106
02.04.2011, 12:57
tolga

serkan giray glo cale

burak selçuk colman piotr

jaja

umut

Tatar Kemal
02.04.2011, 12:57
[/URL][URL="http://img651.imageshack.us/i/trabzonspor11.jpg/"]http://img651.imageshack.us/img651/2667/trabzonspor11.jpg (http://img651.imageshack.us/i/trabzonspor11.jpg/)

mda61
02.04.2011, 12:58
'' Ayakkabılarını ve formalarını vermemek için tribünlere gitmediler ''

Ne şartlarda şampiyonluklar yaşamışız. Duygulanmamak elde değil

Armağan Dere
02.04.2011, 13:00
şimdiki kadroya deniyor ki Heykeliniz dikilecek bu şehre diye:)...Bu adamlar demezler mi biz 6 defa Şampiyon olduk ne yaptınız demezler mi:)..Cemil Usta parasızlıktan öldü..Allah Rahmet Eylesin

Alihan Ertürk
02.04.2011, 13:02
Umut gol atacak..:rolleyes:

Samet Yildirim
02.04.2011, 13:03
Can Karyagdi dün aksam Depar programinda kadroyu söyle verdi..

-------------Tolga--------
Serkan----Giray-Glo---Piotr
----------Selcuk-Colman---
---Burak-----Jaja------Umut
--------------Pawel--------

Ali Tunahan Güllü
02.04.2011, 13:03
Önce Uzun Sokak'ta arkadaşların ile buluşursun. Ardından bir cafeye gider oturur, çayını söyler ve maçın kritiğini yapmaya başlarsın. Maça 2 saat kala çıkar bir Uzun Sokak turu atarsın ardından stada doğru yürümeye başlarsın. Stada yaklaştıkça artar Bordo ile Mavililerin sayısı. Herkeste tatlı bir heyecan vardır. Kombineni gösterirsin, ararlar üstünü başını ama 3 sezondur olduğu gibi çakmağı yine bulamazlar (: Sonra stada girersin, kalenin hemen çaprazında en önde yerini alırsın. Güvenlikçiler de tanıdıktır artık selamlaşırsın. Sonra sahaya odaklanırsın. 90 dakka boyunca başka hiçbişe ilgilendirmeyecektir seni... Kalbin sahada atacaktır. Hayat durur ve fırtına esmeye başlar...

Keşke bizimde öyle bir şansımız olsa Fatih abi.

Taner Tonbil
02.04.2011, 13:09

iste budur :)

Alihan Ertürk
02.04.2011, 13:12
Engin eğer tamamen düzeldiyse 20 dakika bile olsa oynamalı.

Fatih
02.04.2011, 13:12
Yılmaz Vural Kasımpaşa'nın başındayken 7 tane atmıştık yine buna yakın bir skor bekliyorum.

Asi Çaykaralı61
02.04.2011, 13:20
Hüseyin Kayıkçı hangi mevkide oynuyor ?

Ömür Karadeniz
02.04.2011, 13:23
Medyaya inanamıyorum.1 haftadır 105 günlük hasret bitecekmi başlıkları.Dolaylı yoldan takımımızı baskı altına alıyorlar.Yazıklar olsun böyle medyaya ligtvde dahil.

Ilelioglu
02.04.2011, 13:30
Konyaspor Fenere karsi acik bir Futbol oynamisti, bize karsi 11 kisi defans yapacaklar üstelik durumlarinin kritik olmasina ragmen.

Son zamanda kötü gibi gözükselerde cikistalar, özellikle ileri ucta oynayan bir iki Futbolcusu cok etkili, onun icin bu macta saldirmak dogru bir secim olmaz.

Böyle maclarda, özellikle Avni Aker'de oynayacagimiz maclarda, duran toplara cok önem vermek gerekiyor aksi halde golü bulmak cok zor olabilir.

Onun icin uzun boylu Futbolcular tercih edilmeli, herkesde yerinde oynamali yani kalsik 11'e geri dönmek lazim. Ayrica böyle maclarda Jaja, Alan gibi Futbolcular bastan tercih edilmemeli.

Rakip takima duran top imkani vermemek lazim, cünkü gol atmak icin en büyük kozlari hem bu hemde hizli cikislar olacaktir, yani saldirmak yok.

Ama ilk 30 dakika ve son 20 dakika tabiki full pres yapmak lazim, orasi ayri.

Benim ideal on birim...

------------------------Tolga------------------------

Serkan--------Giray----------------Glo-----------Piotr

---------Selcuk--------Ceyhun--------Colman--------

Yattara-----------------------------------------Burak

------------------------Umut------------------------

Kozlarimiz Jaja, Pawel, Alan, Engin...;):)

Kaya
02.04.2011, 13:31
Maç öncesi son durum ve muhtemel kadromuz...

İzlemek için > http://www.facebook.com/video/video.php?v=199228400116785&oid=8715106814&comments

Tahsin Ağaoğlu
02.04.2011, 13:32

simdide super gol programina baglanip ayni kadroyu verdi.Ayrica havada sisliydi biraz

Alihan Ertürk
02.04.2011, 13:33
Tolga
Serkan-Giray-Glowacki-Piotr
Selçuk-Colman
Burak-Jaja-Umut
Pawel

Can Karyağdı'nın verdiği son kadro bu şekilde.

Alperen Çakıroğlu
02.04.2011, 13:34
Evet Pawel ilk 11 de bu çok güzel oldu.. Tabi golü de var :D

Ilelioglu
02.04.2011, 13:36
Maç öncesi son durum ve muhtemel kadromuz...

İzlemek için > http://www.facebook.com/video/video.php?v=199228400116785&oid=8715106814&comments

Tolga-Serkan-Giray-Glo-Piotr-Selcuk-Colman-Jaja-Pawel-Burak-Umut

Yani....

------------------------Tolga------------------------

Serkan--------Giray----------------Glo-----------Piotr

---------Selcuk------------------------Colman--------

Burak-------------------Jaja--------------------Pawel

------------------------Umut------------------------

Cok ofansif ama eger Jaja kosup mücadele ederse cok iyi bir on ilk bir, yoksa zorlaniriz.

Ömür Karadeniz
02.04.2011, 13:37
Pawelin oynayacağını sanmıyorum.İnşallah hocamız yanıltır bizi ama bence oynamayacak.

Helvacı61
02.04.2011, 13:38
adam gibi maç kazanamadılarki adam sarı kart görüp temizlesin

fırtına4161
Onurun sakatlanıp yerine tolganın gecmesi trabzonsporumuzun hermaca 1-0 yenik baslamasıdır. Gencler macında örnek beni yanıltmadı heleki haftaya gs maci beni korkutuyo gs kaleye isabetli sert sutlari cok tolga ise bu konularda zayıf konyanın hücum hattındaki polonyalıya dikkat etmek gerekir tayfunun oynaması bize avantaj saglamaz ins bu macı alır umut 100.golünü atarda rahatlarız

Burak Sahin
hoffenheim hamburg macina bilet var gelmek isteyen arkadas var mi ???

Kereşenli
02.04.2011, 13:39
İnşallah Umut oynamaz. Şenol hocadan tek isteğim bu.

Nonserviam
02.04.2011, 13:39
Engin neden oynamaz glo, egemen neden oynatılmaz, yahu nasıl bir kadro anlayışıdır bu anlamış değilim.

Ilelioglu
02.04.2011, 13:41
Yattara-Alan-Ceyhun üclüsü ikinici yari oyuna dahil olurlar, cokta iyi olur.:)

Ilelioglu
02.04.2011, 13:42
Engin neden oynamaz glo, egemen neden oynatılmaz, yahu nasıl bir kadro anlayışıdır bu anlamış değilim.

Giray son maclarda cok iyi onun icin dogal olarak o oynayacak.

;)

r9emre
02.04.2011, 13:44
Lider olduğu halde iç saha maçlarında 3 maçta 6 puan bırakan dünya üzerinde tek takım bizizdir herhalde. :)

Ilelioglu
02.04.2011, 13:46
Lider olduğu halde iç saha maçlarında 3 maçta 6 puan bırakan dünya üzerinde tek takım bizizdir herhalde. :)

Arastirmak lazim...:)

Cihad Varlı
02.04.2011, 13:47

Umut solda olunca sol taraf aşırı verimsiz oluyor , atak yapamıyoruz .
Böyle olacağına , solda Brozek beke Cale yada Engin , Brozek yada Brozek , Alanzinho daha mantıklı gibi ..

MDanışmaz
02.04.2011, 13:49
Güzel kadro hoca ilk yarıda işi bitirmeyi planlıyor..

r9emre
02.04.2011, 13:50
Arastirmak lazim...:)

Bizim taraftar bir enteresan ya o yüzden gerek yok araştırmaya da bence öyledir. :D İnşallah bu maçla beraber tüm iç saha maçlarımızı kazanmayı başarırız.Ufak hatalarda bile yuhlamayı görev biliyorlar,gol kaçırdığında bir insanı yuhlarsan diğer pozisyon daha mı rahat gol atacak yani böyle saçma anlayış mı var gol atacak adamı da golden ediyorlar. :)

r9emre
02.04.2011, 13:51
Pawel ilk 11 başlarsa golü var 'bunu da yazın' kenara. :D

eralp cavrar
02.04.2011, 13:51
rahat bi mac kazaniriz ins da fenerlilere de gozdagi olur... yarin stresli ciksinlar bursa macina...

Samet Yildirim
02.04.2011, 13:54
Engin 2 ay sakatti ne isi var ilk 11 de ??

Hoca adaletli olacak olmaz ise o takimdan birsey olmaz yani Egemen oynamasina oynasinda kimin yerine ? Glo ve Giray su an mükemmel oynuyorlar.

eralp cavrar
02.04.2011, 13:55
1-0 olmasin bu mac 5-0 yenilm lutfen... rahat rahat bir mac alalim :)

cihatöztürk
02.04.2011, 13:56
Konyanın başkanı fenerliydi demi...

Samet Yildirim
02.04.2011, 13:57
Umut solda olunca sol taraf aşırı verimsiz oluyor , atak yapamıyoruz .
Böyle olacağına , solda Brozek beke Cale yada Engin , Brozek yada Brozek , Alanzinho daha mantıklı gibi ..
Konyaspor savunmadan cikarken inanilmaz pas hatalari yapiyor sanirim bundan dolayi umutu oynatmak istiyor ayni zamanda Pawelide oynatmak istedigi icin ikisinden birisi mecbur sola kaymasi gerekiyor. Pawel daha golcu olani yani merkeze yakin olan isim olmali yoksa golden cok uzak kalir ve takima bir fayda saglamaz.

Engin zaten hazir degil. Cale olabilirdi ama Piotr-Cale ikilisini gerek görmüyor demeki Konyaspora karsi. Yani cale-piotr oynasa yanlis diyemeyiz ama bana göre piotr-umut oynarsa onada yanlis diyemeyiz.

Alanzinho kesinlikle yanlis olur onu sonradan degerlendirmek lazim.

Mucahid Erdogan
02.04.2011, 14:03
şu maçı inş. birazda olsa rahat izleriz :)

mda61
02.04.2011, 14:07
Konyanın başkanı fenerliydi demi...

Daha güzel acıtırız canını o zaman :)

Kaan
02.04.2011, 14:10
--------------TOLGA---------------
SERKAN--GİRAY--GLOWACKI--PIOTR
---------SELÇUK--COLMAN----------
BURAK---------JAJA-----------UMUT
--------------PAWEL---------------

BURAK---------JAJA----------PAWEL
---------------UMUT---------------

BURAK-------------------------JAJA
----------PAWEL--UMUT------------

3 tane kadro seçeneği var. 3.sü fena durmuyor aslında. :cool:

.....
02.04.2011, 14:11
Tolga

Serkan-Giray-Glowacki-Piotr

Burak-Selçuk-Colman-Jaja

Umut-Pawel

ertek_ts61
02.04.2011, 14:17
zor maç çok zor maç...1-0 olsun bizim olsun denilecek maçlardan...

elnıno28
02.04.2011, 14:20
bu sefer fark atacagız fenerı strese sokacagız
:alkış:

kemaLAZ61
02.04.2011, 14:21
Senol hoca mutlaka 4-3-3'e geri dönmesi lazim. Ilk yarida 4-3-3 oynarken Serkan'in önü acik oluyordu ve o kanati tamamiyle Serkan kullaniyordu (Barcelona'da Dani Alves hesabi). Böylece gole katkisi daha fazla oluyordu. Ikinci yaridaki maclarda Serkan öne dogru hic birsey yapmadi simdiye kadar, defansif gücüde pek iyi olmadigi icin kendini pek gösteremedi. Milli Takima cagrilmamasinin sebebide bu diye düsünüyorum. Cünkü ilk yaridaki milli maca cagirlmadiginda bütün herkes cok sasirmisti, ve bunun üzerine Hiddink onu cagirmayi düsünüyordu fakat sonra performans düsüklügü olunca yatti o is...

_______________Tolga_______________

__________Giray_____Glowacki________

Serkan_________________________Piotr

__________Selcuk____Colman_________

________________Jaja_______________

Burak___________Pawel__________Umut

Maca böyle cikarsak en az 3 gol atariz.

Hamza Yilmaz
02.04.2011, 14:22
Tam bir intihar kadrosu. Iki üc mactir senol hocanin sansi iyi gidiyor. Bakalim bu mac ne olacak.

evrents
Bu maçı her türlü kazanmalıyız.2 sene önce şampiyonluğa giderken konya çelme takmıştı bize ama bu yıl inşallah buna fırsat vermeyeceğiz.

zafercalikoglu
inşallah alırız fenerde strese girer puan kaybı yaşar,biz bu macı aldıgımızda fenerin puan kaybedecegini düşünüyorum..hadi hayırlısı,

Anıl Kadir
ya bir maça şu 11 ve şu dizlişle çıksak noolur ki? ? ? ?

..................................Tolga........... ....................
Serkan............Glowacki.............Giray...... .........Piotr
................................Ceyhun............ ...................
...................Selçuk..................Colman. .................
...........Burak.................................. ...Jaja.............
.................................Pawel............ .....................

Ceyhun'u istemeyen mi var; koy o zaman Selçuğu DMC'ye, Engini RMC'ye...

Bu takım iş yapar... demedi demeyin! :D

abcabca
02.04.2011, 14:23
Jaja kanatlarda iş yapamaz..

Mustafa Yüksek
02.04.2011, 14:23
Pawel ve Umut beraber oynayacaksa, çok iyi bir kadro seçimi olur bana kalsa. Çok iyi bir futbol bekliyorum takımdan. Sonuca rahat ulaşacağımızı düşünüyorum.

Anıl Kadir
02.04.2011, 14:27
Jaja kanatlarda iş yapamaz..

Niçin iş yapamasın ki? adam topu önüne alıdığında zaten rakibinden bi metre öne atıyo kendini, inanılmaz da çabuk hızlanabiliyo... maç içinde 5 kere kanattan sıfıra inse, 2 sarı kart gördürür, bi ortayı tutturamaz, bi ortasında gol olur bi de şut çeker, o da Allah'a emanet! :D

Kaan
02.04.2011, 14:33
2. yarı Alanzinho girer bitirir Konya'nın işini rahat olun ya. :D:p

abcabca
02.04.2011, 14:33
Niçin iş yapamasın ki? adam topu önüne alıdığında zaten rakibinden bi metre öne atıyo kendini, inanılmaz da çabuk hızlanabiliyo... maç içinde 5 kere kanattan sıfıra inse, 2 sarı kart gördürür, bi ortayı tutturamaz, bi ortasında gol olur bi de şut çeker, o da Allah'a emanet! :D

Defansa katkısı sıfıra yakın olur, Jaja hızlı ama çabuk değil o yüzden biraz zor döndürürler, Jaja'nın en büyük özelliği geriden aldığı toplarda dikine oynaması..

Ömür Karadeniz
02.04.2011, 14:34
Şuan itibariyle Trabzonda sisden dolayı göz gözü görmüyor.Acaba maçın oynanmasına bir engel teşkil edermi ama maça kadar geçer herhalde.

titanic
02.04.2011, 14:36
umuttan bır dönüş izleyeceğiz bu akşam

Anıl Kadir
02.04.2011, 14:40
Defansa katkısı sıfıra yakın olur, Jaja hızlı ama çabuk değil o yüzden biraz zor döndürürler, Jaja'nın en büyük özelliği geriden aldığı toplarda dikine oynaması..

Defansa katkısı çok da mühim değil bence; orta sahayı bir fazla oynatmak; ortada daha fazla top dolaştırıp defansı yeterince rahatlatcaktır, ayrıca solda oynayan Engin belli dönemlerde defansa katkı verdi, bi müddet de Umut, zaten defansa çok katkı beklemiyoruz!

Jaja'nın bir kaç maçta sol'a yakın aldığı toplarla hızlanıp çok çabuk adam ekarte ettiğini hatırlıyorum... Denemekten kesinlikle zarar gelmeyecektir ;)

r9emre
02.04.2011, 14:50
Maçın adamları ilk 11 oynaması halinde Pawel,Jaja ve Burak olacaktır.Özlediğimiz hücum varyasyonlarını bu 3'lü çok rahat yapar.

whisper
02.04.2011, 14:52
hava böyle devam ederse bu maç zor oynanır, şu an trabzon'da görüş mesafesi 5 metreden fazla değil!!

zaferyıldız
02.04.2011, 14:53
herşey şenol hocanın formuna bağlı bence..

fark da yaratabiliriz...

bildik sıkıntılılarla geçen bir maçta seyredebiliriz...

şenol hoca bu maçta çok önemli ,,ki öyle bir yılmaz vural çıkabilir karşısına..

a f s
02.04.2011, 14:59
Bugün liderliği geri alıp bir daha bırakmayacağız Allah'ın izni ile.

amasya0561
02.04.2011, 15:02
bu maçta artık fark atmalıyız. Avarajla lider olmalıyız.
bu durumda bizim oyuncularımızın güvenleri biraz daha iyi olur.
fb liler ise stres yapar umudundayım. lider fb duymak istemiyorum artık.
tabi son maça avaraja kalmaz inş.

Uluç
02.04.2011, 15:04
Umut 101 yapacak :)

Birtan Karaman
02.04.2011, 15:18
Pawel bugün golünü yazar yeterince şansa bulursa.

Ama maç Jaja'nın maçı olacak, demedi demeyin. :)

Mustafa Önder
02.04.2011, 15:21
Glo gol atacak demedi demeyin :D

Mert Oğuzlu61
02.04.2011, 15:27
jaja dan beklentim büyük, bu maç atom bombası etkisi yaratabilir. gol atarsa jaja dan enteresan el kol hareketleri görebiliriz.