PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 27.Hafta | Trabzonspor 1 -0 Konyaspor

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12

Çağdaş DENİZ
30.03.2011, 16:43
yazin bi kenara bu macta yüzde yüz penalti var..

yazdım renkdaş da kaç tane olur?

Tolga
30.03.2011, 17:28
http://www.footballuser.com/Formations/2011/03/87948_Trabzonspor.jpg

Fantazisiyle çıksak ve herkes ilk yarı gibi istekli olursa Konya'yı ortadan farkla yıkarız . . .

Fatih Öztürk
30.03.2011, 17:40
------------------------------------onur----------------------------------

--------onur------------onur----------------onur---------------onur--------

---------------------------------onur------------------------------------

-------------onur---------------onur------------onur--------onur---------

---------------------------------onur-----------------------------------

onurunuz için onur için oynayın tüm maçlarınızı.

Samet Yildirim
30.03.2011, 17:44
------------Tolga-------------
Serkan---Giray--Glo------Cale
----------Selcuk-Colman--Piotr
-----Burak----Jaja---------
---------------Pawel---------

Egemen oynamasini istiyorum cünkü daha sonra GS maci var lazim olabilir ama kimin yerine o biraz sikintili.
Umut dinlenmesi iyi olacakdir. Hem ruhen hemde piskoljik olarak.

ozturk
30.03.2011, 17:46
http://www.footballuser.com/Formations/2011/03/87948_Trabzonspor.jpg

Fantazisiyle çıksak ve herkes ilk yarı gibi istekli olursa Konya'yı ortadan farkla yıkarız . . .

Burak ın sağda Pawel in biraz daha solda yani ortada olduğu versiyon bence daha iyi olur..

İsim seçimi çok iyi bence ama Engin i riske etmez hoca.

Semih GÜL
30.03.2011, 18:04
bundan sonra her maç daha da zor olacak kesinlikle,
Bu maçta 1-0 olsun bizim olsun diyorum....

Mustafa Yılmaz.20
30.03.2011, 18:18
öhh abartmayın :)
En iyi hakemdir Türkiye'de.
Kolay kart çıkartır e futbolcularda buna göre oynasınlar.
Uluslararası alanda hakemlerımızde en yüksek kademeye sahip hakemdir
Fifa mı torpil geçiyor cüneyt çakır'a
Ben beğenıyorum hiç muhatap olmuyor direk kart :)
Ne yazdığımı keşke okusaymışsın. Ben kolay kart çıkarır demedim, işine göre çıkarıyor dedim. Mesela ilk anda aklıma gelenler:

- Buca-Konya maçında saçma sapan 5 kırmızı kart çıkardıktan 1 hafta sonra Beşiktaş-Fener maçında Başta Lugano ve Ekrem olmak üzere çok sert pozisyonlara kart çıkarmadı. Hatta Lugano'nun o maçı sarı kart bile görmeden bitirmesi bana göre sezonun en enteresan olayı..

- Kupada Beşiktaş'la yaptığımız maçta, Alanzinho'ya çıkardığı kart, Giray'a çıkardığı kart, Yumlu'ya çıkardığı kart, Umut'a çıkardığı kart ve Quaresma'ya çıkarmadığı kartı bi hatırlayın isterseniz. Çalıdığı saçma sapan faullere değinmiyorum.

- Bu sezon Kadıköy'de oynanan fener-beşiktaş maçını bi anımsayın. Aurelio'nun, Emre'nin, Topuz'un vs vs. hareketlerini.. Sonra kaç kırmızı çıkmış bi düşünün. Ya da ben söyleyeyim "sıfır".

Lafımın arkasındayım. Bu iyi hakemdir, kötü hakemdir herkes istediğini düşünebilir ama tam bir dönek. Çünkü maçları hep işine geldiği gibi yönetiyor. Canı isterse her harekete faul-kart, canı istemezse de sürekli hoşgörü.. Buca maçında verdiği penaltıdan yüzünden medyanın dilinden kurtulamadık. Trabzon'da ki 1-1 devam eden G.Birliği maçında da Cale'yi oyundan atacaktı ki yan hakem engellemişti.

Benim istediğim maçı adam gibi yönetsin. Çünkü daha Türkiye'de ortada bir maç yönettiğini görmedik çok şükür. İnşallah bu kez yönetir ama hiç sanmıyorum. Pazar günü yine hakem konuşulur.

Armağan Dere
30.03.2011, 18:26
Hadi bize Cüneyt'i verdiniz Neden Fırat Aydınus'u vermediler Fb maçına neden Kuddusi verildi..dürüst olduğu için Fener'in maçına verilmez...bu maçta Cüneyt yakabilir bizi...

EmreYavuz61
30.03.2011, 18:35
İlk 15-25 dakika atarsak 1 gol devamı gelir...Ama ilk 25 dakikayı Konyaspor gol yemeden atlatırsa dirençleri dahada artacak , Avni Aker'de stres ortamı artacak ve maç her dakika daha zor hal alacak...
İlk 20 dakika 1 gol attık mı rahat rahat izleriz...Atamazsak yine son düdüğe kadar sinir krizleri geçiririz...

Mustafa Umut
30.03.2011, 18:36
http://i.milliyet.com.tr/YeniAnaResim/2010/08/25/touoluse-umut-bulut-icin-resmi-teklif-yapti-796755.Jpeg

Esselamualeykümverahmetullah... :)

Haydi Umut at şu 100'ü güldür 100ümüzü.

zaferyıldız
30.03.2011, 18:42
umutu bu fotodaki halde görmek istemiyoruz artık

gerçekten çok sıktı bunalttı bu durum

kaç maçtır a akerde zorlandık

bu sefer bi riske girse hoca ,, sadece ilk devre

umut ve pavel çift forvet

her zamankinden kolay alırız maçı boyle yapsa

mda61
30.03.2011, 18:45
Hakem olsam, bütün hakemleri örgütlerdim şu futbol kulüp ve taraftarlarını protesto etmek için. '' Bir hafta çıkmıyoruz maçlara hakemler olarak, ne haliniz varsa görün '' derdim. Oynasınlar bakalım hakemsiz.

Bir tane hakem var mı dünyada acaba bizim maçımıza verildiğinde '' iyi hakem, maçı adil yönetir '' diyeceğimiz ? Hepsi satılmış! Fenerbahçe'nin köpeği olmuş hepsi. Fenerlilere sorarsın, derlerki '' bu hakemler Trabzonun şampiyon olmasını istiyor ''

Tüm futbol camiası olarak hakemleri rahat bıraksak artık. Onları düşüneceğimize altyapımızın halini düşünsek, sahaya yabancı madde atan gerzekleri nasıl eğitiriz diye düşünsek? Ama nerdee bu kafa...

Sefer A.
30.03.2011, 18:47
Ne yazdığımı keşke okusaymışsın. Ben kolay kart çıkarır demedim, işine göre çıkarıyor dedim. Mesela ilk anda aklıma gelenler:

- Buca-Konya maçında saçma sapan 5 kırmızı kart çıkardıktan 1 hafta sonra Beşiktaş-Fener maçında Başta Lugano ve Ekrem olmak üzere çok sert pozisyonlara kart çıkarmadı. Hatta Lugano'nun o maçı sarı kart bile görmeden bitirmesi bana göre sezonun en enteresan olayı..

- Kupada Beşiktaş'la yaptığımız maçta, Alanzinho'ya çıkardığı kart, Giray'a çıkardığı kart, Yumlu'ya çıkardığı kart, Umut'a çıkardığı kart ve Quaresma'ya çıkarmadığı kartı bi hatırlayın isterseniz. Çalıdığı saçma sapan faullere değinmiyorum.

- Bu sezon Kadıköy'de oynanan fener-beşiktaş maçını bi anımsayın. Aurelio'nun, Emre'nin, Topuz'un vs vs. hareketlerini.. Sonra kaç kırmızı çıkmış bi düşünün. Ya da ben söyleyeyim "sıfır".

Lafımın arkasındayım. Bu iyi hakemdir, kötü hakemdir herkes istediğini düşünebilir ama tam bir dönek. Çünkü maçları hep işine geldiği gibi yönetiyor. Canı isterse her harekete faul-kart, canı istemezse de sürekli hoşgörü.. Buca maçında verdiği penaltıdan yüzünden medyanın dilinden kurtulamadık. Trabzon'da ki 1-1 devam eden G.Birliği maçında da Cale'yi oyundan atacaktı ki yan hakem engellemişti.

Benim istediğim maçı adam gibi yönetsin. Çünkü daha Türkiye'de ortada bir maç yönettiğini görmedik çok şükür. İnşallah bu kez yönetir ama hiç sanmıyorum. Pazar günü yine hakem konuşulur.

katiliyorum, sisiriliyor, o kadar da iyi hakem degil, Gb karsilasmasinda yedigimiz gol de ofsayt, orada suç yan hakemin o ayri mesele... o karsilasmada da 3-1 galip gelmemizden dolayi hakem konusulmadi yoksa buz gibi ofsayti gormeyip gol yememizi saglamistilar.....

Sefer A.
30.03.2011, 18:50
Hakem olsam, bütün hakemleri örgütlerdim şu futbol kulüp ve taraftarlarını protesto etmek için. '' Bir hafta çıkmıyoruz maçlara hakemler olarak, ne haliniz varsa görün '' derdim. Oynasınlar bakalım hakemsiz.

Bir tane hakem var mı dünyada acaba bizim maçımıza verildiğinde '' iyi hakem, maçı adil yönetir '' diyeceğimiz ? Hepsi satılmış! Fenerbahçe'nin köpeği olmuş hepsi. Fenerlilere sorarsın, derlerki '' bu hakemler Trabzonun şampiyon olmasını istiyor ''

Tüm futbol camiası olarak hakemleri rahat bıraksak artık. Onları düşüneceğimize altyapımızın halini düşünsek, sahaya yabancı madde atan gerzekleri nasıl eğitiriz diye düşünsek? Ama nerdee bu kafa...

konulari karistirmamak lazim, biz mükemmel olsak bu hakemler duzelecek mi ? hayir.... siir gibi top oynadigimiz senelerde bile hakemler devreye girip bizi engellediler ve basardilar, simdi hakemler 100% dogru kararlar verse bile bizim karsilasmalarda, süphe duyarim, Sadri Sener konustuktan sonra aleyhimize verilebilecek kararlar verilmedigi gibi (verilebilecek diyorum), konusmasaydi kasimpasa karsilasmasinda kesin 1 penalti verirdi rakibe kesssiiinnn, ama vermedi ya simdi fener'e yaranmaya çalisacak görün bakin, ona da gerek yok Keçeli cezali yerine sanirim vederson oynar fb'deki kankalarini sevindirir ;)

mda61
30.03.2011, 18:55
konulari karistirmamak lazim, biz mükemmel olsak bu hakemler duzelecek mi ? hayir.... siir gibi top oynadigimiz senelerde bile hakemler devreye girip bizi engellediler ve basardilar, simdi hakemler 100% dogru kararlar verse bile bizim karsilasmalarda, süphe duyarim, Sadri Sener konustuktan sonra aleyhimize verilebilecek kararlar verilmedigi gibi (verilebilecek diyorum), konusmasaydi kasimpasa karsilasmasinda kesin 1 penalti verirdi rakibe kesssiiinnn, ama vermedi ya simdi fener'e yaranmaya çalisacak görün bakin, ona da gerek yok Keçeli cezali yerine sanirim vederson oynar fb'deki kankalarini sevindirir ;)

Böyle komplolar kurarsam ben şahsen, futbol izlemem daha. Bu dönen dolapları düşününce bile futboldan soğuyorum. Düşünmeyelim böyle şeyler, futbolun keyfini çıkaralım. Biz Trabzonsporlu duruşumuzu bozmayalım da onlar isterlerse 8 maçta 8 penaltıyla şampiyon olsunlar. Helali hoş olsun. Benim gönlüm kupada falan değil :)

POYRAZ
30.03.2011, 19:02
Cüneyt Cakir'a güvenmiyorum.
Besiktas macinda da sanirim bu hakem vardi.
Yedigimiz sacma sapan kartlar aklima geliyor, yada
Besiktas'in yemedigi kartlar.
Ne olursa olsun ates hattinda olan Konyaspor'un cok acile 3 puna ihtiyaci var.
Bizim de en az onlar kadar 3 puana ihtiyacimiz var.
Kazanmaliyiz bu maci. Aman diyeyim cocuklar.

parlayan
30.03.2011, 19:21
Beşiktaş maçı hakemi Tolga Özkalfa'ydı yanılmıyorsam.
Cüneyt Çakır'a da güvenmeyeceksek kime güvenelim...
İlk yarıdaki Buca maçında, Engin'in pozisyonunu "penaltı" olarak yorumlayan da bu hakemdi.
Sonuçta hatalar yapılabiliyor.
Dünya Kupası izlemediniz mi? En azından finali?

Hamza Yilmaz
30.03.2011, 19:22
Rakibi insallah kücümsemez oyuncular ve ciddi oynarlar. Jajanin yerine alanzinho nun oynamasi taraftariyim. Tolga-Serkan-Giray-Glo-Piotr-Ceyhun-Selcuk-Colman-Alanzinho-Burak ve her seye ragmen Umut diyorum. Ama hoca kesinlikle baska kadro sürecektir o ayri tabi.

Yiğit Gayretli
30.03.2011, 19:29
Ligin 2. yarısında ilk defa rahat bir maç izleyeceğimizi düşünüyorum.

.....
30.03.2011, 19:45
Umut yedek beklesin.Pawel le başlayalım.

Sefa
30.03.2011, 19:48
Ben maçın sıkıntılı geçeceğini düşünüyorum..

demiradam57
30.03.2011, 19:48
http://www.facebook.com/video/video.php?v=10150131004310349&comments

İzleyin demiştim.Ama izlememişsiniz.Taraftar forum sitesine yazmakla olmuyor.İşte böyle olunuyor...

Asi Çaykaralı61
30.03.2011, 19:49
http://i.milliyet.com.tr/YeniAnaResim/2010/08/25/touoluse-umut-bulut-icin-resmi-teklif-yapti-796755.Jpeg

Esselamualeykümverahmetullah... :)

Haydi Umut at şu 100'ü güldür 100ümüzü.

Haydi Umut yaz bu hafta :)

mda61
30.03.2011, 19:52
http://www.facebook.com/video/video.php?v=10150131004310349&comments

İzleyin demiştim.Ama izlememişsiniz.Taraftar forum sitesine yazmakla olmuyor.İşte böyle olunuyor...

Bizee her yer Trabzon :D

Yalnız bu okul sanırım BMN'nin yardım ettiği okul.

Süleyman Baykan
30.03.2011, 19:58
Rakibi insallah kücümsemez oyuncular ve ciddi oynarlar. Jajanin yerine alanzinho nun oynamasi taraftariyim. Tolga-Serkan-Giray-Glo-Piotr-Ceyhun-Selcuk-Colman-Alanzinho-Burak ve her seye ragmen Umut diyorum. Ama hoca kesinlikle baska kadro sürecektir o ayri tabi.

Rakibin küçümsenecek bir tarafı yok adamlar yanıyor puan puan diye küme düşecekler bu maçı ciddiye almayacazda kimi ciddiye alacaz.

Tolga Kurt
30.03.2011, 20:08
Ben maçın sıkıntılı geçeceğini düşünüyorum..

Tahmin zor olmasa gerek..

Her maçımız sıkıntılı zaten :)

Asi Çaykaralı61
30.03.2011, 20:13
İnandık Trabzon'um Şampiyonluğa İnşallah 7 gelecek :)

okg_53
30.03.2011, 20:53
Okg_53 Konyaspor Analizi …

Ligin zor durumdaki ekiplerinden Konyaspor kötü günler geçiriyor. Devre arası tranfer döneminde önemli futbolcu takviyeleri yapsalar da bir türlü istikrarı yakalayabilmiş değiller.
Ziya Doğan’ın aşırı defansif futbolundan, aynı oyuncularla Yılmaz Vural’ın ofansif futboluna geçiş takımı bir hayli zorluyor ve Başarısız sonuçların birinci etkeni olarak görülüyor. Ancak son maçlarında Antalya karşısında hayli etkili futbol oynadılar. Geçen hafta hakem tarafından kendilerine yapılanları bu hafta telafi etmek isteyebilirler. Buda bizim aleyhimize hatalar doğurabilir.

Dış sahada Konya şu ana kadar ki 12 maçta, 1 galibiyet, 2 beraberlik, 9 mağlubiyet almış bulunmakta. Dışarıda yedikleri 20 gole, 9 golle cevap verebilmişler.
Toplamda ise 26 maçta, 3 galibiyet, 8 beraberlik, 15 mağlubiyet aldılar. 20 gol atıp, 39 gol yediler. 17 puanla, 17. sırada bulunuyorlar.

Konyaspor’un ligde son 11 maçtır galibiyeti bulunmuyor. Onlar için her maç final. Aynen Kasımpaşa’nın bize gösterdiği aşırı mücadelenin bir benzerini göreceğiz.

Maç Bilgileri

Erdinç Yavuz, Veli Acar, Mehmet Batdal sakat. Murat Tosun belirsiz. Barbaros Barut kadro dışı. Cezalı yok. Yani ideal kadrodan eksiği yok.

Muhtemel Dizilimleri ;

-------------------------Mariusz Pawelek----------------------
Hakan Aslantaş---Mahamoudou Kere---Kamil Zayatte---Basim Abbas
-------------Ertuğrul Arslan-------------Adnan Göngör----------
Gökhan Emreciksin---------Musa Çağıran------------------------
------------------Marcin Robak---------------Murat Tosun------

Not = Murat Tosun bizim maça yetişemezse yerine Peter Grajciar da dahil olabilir.

Konyaspor Artıları;

Devre arasında kadrolarına önemli oyuncular kattılar. Kaliteli isimler Robak, Gökhan, Zayatte, Pawelek, genç Musa bunlardan bazıları. Bunlara Murat Tosun gibi, Grajciar gibi ligin başından beri takımda olan önemli isimlerde bulununca, aslında hiç de fena kadroları olmadığı ortaya çıkıyor.

Bir takımın atanı ve tutanı önemlidir derler ya, işte bu kötü Konya’nın atanıda tutanıda kaliteli.
Pawelek şuan bizim takımda bile rahat oynayabilecek bir kaleci.
Marcin Robak iyi bir gücü, fizik gücü olan, iyi şutlar atabilen, hava toplarında çok etkili bir oyuncu.
Altay’da yetişen ve Galatasaray’ın oyuncusu olan Musa Çağıran, benim çok beğendiğim ve gelecek vaat eden çok iyi bir orta saha oyuncusu.
Stoper Kamil Zayatte, Hull City den geldi. Kaliteli bir isim.
Murat Tosun da kendisini göstermek için ekstra oynayacaktır bu maçta.

Konya takım olarak kanatlardan oynayıp, hava toplarında etkili olan golcülerini topla buluşturmaya çalışan bir sisteme sahip.

Konyadaki elkili şut atan oyuncular ise şunlar : Grajciar, Gökhan E. , Robak, Murat Tosun. Hani bu bilgi bu aralar çok isteniyor ya ondan yazdım.

Konyaspor Eksileri;

Ziya hocanın defansif anlayışından, Yılmaz hocanın ofansif anlayışına geçişi büyük sıkıntı doğurdu.
Bir takımın mental olarak yeni bir sisteme hazırlanması en az 1 ayı bulur.

Takım savunması aslında pek kötü değil Konya’nın. Savunmada kötü olan durum, bireysel sorunlar. Geri dörtlü ve orta saha oyuncuları ciddi bireysel hatalar yapabiliyorlar.

Sol beki Basim Abbas ağır bir oyuncu.

Geri dörtlüsü ve hücum hattı kaliteli isimlerden oluşuyor. Ancak orta sahanın ortasında kazma diye tabir edilen isimler var.

Özet; Rakip gerçekten ağır yaralı ve maçlarını talihsiz şekilde kaybediyor. Bize karşıda çok iyi mücadele edeceklerdir. İyi savunma yapmaya çalışacaklardır ve sert oynayacaklardır. Bu yüzden bizimde en az rakip kadar mücadele etmemiz gerekiyor kazanmak için. Şunu söylemeliyimki işimiz gerçekten çok zor.

Çıkacağımız dizilim; (Egemen’in ve Engin’in ilk 11 için hazır olmadığını varsayıyorum)

---------------Tolga--------------
Serkan---Giray---Glowacki---Piotr
--------Selçuk---Colman--------
-------------Alanzinho-----------
----Burak-----Jaja-----Umut----

Lige verilen arada analizde ilaveler ve değişiklikler olacaktır. Umarım bu zor maçı da kazanırız. Saygılar…

Mesut
30.03.2011, 21:08
Hakem konusunda iyice paranoya bağlamışsınız olayı daha maç başlamadan hakem konuşulmaya başlandı.Cüneyt Çakır faal hakemlerden en iyilerden birisidir.Hataları oluyor olacakdırda etden kemıkden insandır

Ömür Karadeniz
30.03.2011, 21:14
Konuylan alakası yok ama hayalimdeki kadro imzanda:).Helal.

Mustafa Ayazoğlu
30.03.2011, 21:39
son 8 hafta artık hakemler ile ne şampiyonluk alınır nede verilir.

artık eskisi gibi değil, maçlar tümü canlı tüm Türkiye'nin gözü bu maçlarda hakemler kolay kolay kasıtlı hata yapmaz.

ne mi olur? Umut, JaJa, Yattara ve Selçuk bu 4 futbolcu ile medya çok uğraş veriyor. Futbolcuları etkileme en önemli faktör.
sahaya çıkan 11 lere bağlı herşey.

rakipte ise sadece ve sadece alex ! bizde engin, egemen, glowacki, onur devre dışı kaldı ama hala zirvedeyiz.

alex sakatlanırsa yada 1 maç iyi olmazsa rakip biter. tek fark alex.

2 takımda 84 puanla bitirirse şaşırmayalım.

OLCAY ÇAKIR
30.03.2011, 21:45
Topçu bir arkadaşla akşam üzeri biraz sohbet ettik...
"O" dedi, "bu iki hafta acaip yükleme yapmıştır takıma" (Yılmaz Vural için)

Konya saldıracaktır ve büyük direnç gösterecektir ön görüsünde bulundu...

Göreceğiz bakalım...

Emirhan Makul
30.03.2011, 21:51
Adnan Güngör ve Ertuğrul Arslanlı bir orta saha karşısında oyun olarak üstünlük kurup ara ve üstten atılan paslarla etkili olamazsak da yuh bize yani :D

Saçma saçma herifler var babamın deyişi ile "Hallaç Pamuğu gibi atacağız" yeneceğiz o kadar.

irfanb
30.03.2011, 21:53
Adnan Güngör,bir zamanlar bizim NOKTA transferlerimizden biriydi degilmi?
:)

Mehmet Ç.
30.03.2011, 21:53
Topçu bir arkadaşla akşam üzeri biraz sohbet ettik...
"O" dedi, "bu iki hafta acaip yükleme yapmıştır takıma" (Yılmaz Vural için)

Konya saldıracaktır ve büyük direnç gösterecektir ön görüsünde bulundu...

Göreceğiz bakalım...

Ilk yaridaki 7-0 lik Kasimpasa macindan öncede Yilmaz Vural kampa sokmustu takimi. Calistik ettik dediler, ama son 20 dk. zaman gecirmemize mani olamadilar :D

irfanb
30.03.2011, 21:57
Yılmaz Vural; "Trabzonspor yenilebilecek bir rakip , Shakhtar takımı gibi şampiyonlar liginde çeyrek final oynamadı."
Bu demec te beni ürkütüyor. :)
Adamlar hazirlik macinda Shakhtar`i yendi diye baya havalandilar.Anya ile Konya`yi görürler Avni Aker`de.

Alper Calik
30.03.2011, 21:58
Olcay Bey kesinlikle doğru tespit.

Hatırlayalım, Şenol hocamızın Trabzonspor un başına gelmesinden önceki maç, Kasımpaşa ya 3-1 yenildiğimiz maç idi. Hatta o sene Yılmaz Vural, Kasımpaşa ile FB yi ve BJK/GS yi de aynı skorla 3-1 yenmiş idi. Kesinlikle, kendilerinin en büyük direnişini gösterecekler.

Bu tarz 1 maçlık yükleme ile ligde kalınmaz, olsa olsa bize zarar verirler orası ayrı (aynı yüklemeyi FB ye niye yapmamışlar orası apayrı)
FB nin yendiği düşme hattındaki takımlar, lig sonuna yaklaştıkça, bize karşı çok daha fazla direnç gösteriyorlar.

Ancak herşey bizim elimizde.

Eğer Konya yı yenersek, hele ki rahat geçersek, o zaman işler değişir !

Ben Trabzonspor umuzun her futbolcusunun bu maçın önemini bildiğini, taraftarına karşı oynayacağını ve maçı çok ciddiye aldığını ve tam motive olduğu kanaatindeyim.

Sahaya çıkacak Trabzonspor ve dosta düşmana gözdağı verecek.

Ben inanıyorum.

Not:
Lütfen Avni Akerde olacak olan BÜYÜK TARAFTARLARIMIZ, sizler de inanın ve destekleyin onları. Eleştirmeyin, kenardan eleştiri yapmayın !

Sadece olumlu laf atın futbolcularımıza durum ne olursa olsun

"Hadi koçum, bozma moralini, bırakmayın, vb." gibi motive edici şeyler söyleyin. Bu iş tamamen psikoloji işi (çünkü biz kat be kat güçlüyüz).

iyattara
30.03.2011, 21:59
Okg_53 Konyaspor Analizi …

Ligin zor durumdaki ekiplerinden Konyaspor kötü günler geçiriyor. Devre arası tranfer döneminde önemli futbolcu takviyeleri yapsalar da bir türlü istikrarı yakalayabilmiş değiller.
Ziya Doğan’ın aşırı defansif futbolundan, aynı oyuncularla Yılmaz Vural’ın ofansif futboluna geçiş takımı bir hayli zorluyor ve Başarısız sonuçların birinci etkeni olarak görülüyor. Ancak son maçlarında Antalya karşısında hayli etkili futbol oynadılar. Geçen hafta hakem tarafından kendilerine yapılanları bu hafta telafi etmek isteyebilirler. Buda bizim aleyhimize hatalar doğurabilir.

Dış sahada Konya şu ana kadar ki 12 maçta, 1 galibiyet, 2 beraberlik, 9 mağlubiyet almış bulunmakta. Dışarıda yedikleri 20 gole, 9 golle cevap verebilmişler.
Toplamda ise 26 maçta, 3 galibiyet, 8 beraberlik, 15 mağlubiyet aldılar. 20 gol atıp, 39 gol yediler. 17 puanla, 17. sırada bulunuyorlar.

Konyaspor’un ligde son 11 maçtır galibiyeti bulunmuyor. Onlar için her maç final. Aynen Kasımpaşa’nın bize gösterdiği aşırı mücadelenin bir benzerini göreceğiz.

Maç Bilgileri

Erdinç Yavuz, Veli Acar, Mehmet Batdal sakat. Murat Tosun belirsiz. Barbaros Barut kadro dışı. Cezalı yok. Yani ideal kadrodan eksiği yok.

Muhtemel Dizilimleri ;

-------------------------Mariusz Pawelek----------------------
Hakan Aslantaş---Mahamoudou Kere---Kamil Zayatte---Basim Abbas
-------------Ertuğrul Arslan-------------Adnan Göngör----------
Gökhan Emreciksin---------Musa Çağıran------------------------
------------------Marcin Robak---------------Murat Tosun------

Not = Murat Tosun bizim maça yetişemezse yerine Peter Grajciar da dahil olabilir.

Konyaspor Artıları;

Devre arasında kadrolarına önemli oyuncular kattılar. Kaliteli isimler Robak, Gökhan, Zayatte, Pawelek, genç Musa bunlardan bazıları. Bunlara Murat Tosun gibi, Grajciar gibi ligin başından beri takımda olan önemli isimlerde bulununca, aslında hiç de fena kadroları olmadığı ortaya çıkıyor.

Bir takımın atanı ve tutanı önemlidir derler ya, işte bu kötü Konya’nın atanıda tutanıda kaliteli.
Pawelek şuan bizim takımda bile rahat oynayabilecek bir kaleci.
Marcin Robak iyi bir gücü, fizik gücü olan, iyi şutlar atabilen, hava toplarında çok etkili bir oyuncu.
Altay’da yetişen ve Galatasaray’ın oyuncusu olan Musa Çağıran, benim çok beğendiğim ve gelecek vaat eden çok iyi bir orta saha oyuncusu.
Stoper Kamil Zayatte, Hull City den geldi. Kaliteli bir isim.
Murat Tosun da kendisini göstermek için ekstra oynayacaktır bu maçta.

Konya takım olarak kanatlardan oynayıp, hava toplarında etkili olan golcülerini topla buluşturmaya çalışan bir sisteme sahip.

Konyadaki elkili şut atan oyuncular ise şunlar : Grajciar, Gökhan E. , Robak, Murat Tosun. Hani bu bilgi bu aralar çok isteniyor ya ondan yazdım.

Konyaspor Eksileri;

Ziya hocanın defansif anlayışından, Yılmaz hocanın ofansif anlayışına geçişi büyük sıkıntı doğurdu.
Bir takımın mental olarak yeni bir sisteme hazırlanması en az 1 ayı bulur.

Takım savunması aslında pek kötü değil Konya’nın. Savunmada kötü olan durum, bireysel sorunlar. Geri dörtlü ve orta saha oyuncuları ciddi bireysel hatalar yapabiliyorlar.

Sol beki Basim Abbas ağır bir oyuncu.

Geri dörtlüsü ve hücum hattı kaliteli isimlerden oluşuyor. Ancak orta sahanın ortasında kazma diye tabir edilen isimler var.

Özet; Rakip gerçekten ağır yaralı ve maçlarını talihsiz şekilde kaybediyor. Bize karşıda çok iyi mücadele edeceklerdir. İyi savunma yapmaya çalışacaklardır ve sert oynayacaklardır. Bu yüzden bizimde en az rakip kadar mücadele etmemiz gerekiyor kazanmak için. Şunu söylemeliyimki işimiz gerçekten çok zor.

Çıkacağımız dizilim; (Egemen’in ve Engin’in ilk 11 için hazır olmadığını varsayıyorum)

---------------Tolga--------------
Serkan---Giray---Glowacki---Piotr
--------Selçuk---Colman--------
-------------Alanzinho-----------
----Burak-----Jaja-----Umut----

Lige verilen arada analizde ilaveler ve değişiklikler olacaktır. Umarım bu zor maçı da kazanırız. Saygılar…

analizlerini her maç öncesi merakla zevkle okuyourm, maçın nasıl geçecegine dair önemli fikirler ediniyorum saolasın, ama sanki konyayı biraz fazla mı abartmışsın bilemedim, eksilerini yazarken bile aslında iyiler filan demişsin :) inş umduğun gibi bir konyayla değilde vasatı aşamayan kalitesiz bildiğimiz bir konya çıkar karşımıza..

Mehmet Ç.
30.03.2011, 21:59
Yılmaz Vural; "Trabzonspor yenilebilecek bir rakip , Shakhtar takımı gibi şampiyonlar liginde çeyrek final oynamadı."
Bu demec te beni ürkütüyor. :)
Adamlar hazirlik macinda Shakhtar`i yendi diye baya havalandilar.Anya ile Konya`yi görürler Avni Aker`de.

ççç

biz al itthad'a yenildik ama gol pasi 100'000 lira aldik.

bu mac kesin bizim :D

Selçuk Demircioğlu
30.03.2011, 22:03
Şimdi o fener maçında seyrettiğimiz konyasporla bizim cumartesi oynayacağımız konyaspor arasında dağlar kadar fark olur...Yanılmıyorsam iki hazırlık maçı oynadılar ve başarılı sonuçlar aldılar...
Durup dinlenip düşünme fırsatı da buldular..
Ben ne olursa olsun yılmaz vuraldan çekinirim...
Ama şampiyon olmak isteyen takım bu rakibine puan kaybederse bunun hiçbir açıklaması olamaz...

Asi Çaykaralı61
30.03.2011, 22:04
org_53 orta sahada üstünlüğü kurarsak 20 dakikada maçı koparabiliriz :)

OLCAY ÇAKIR
30.03.2011, 22:07
okg_53 eline sağlık üstad:)

OLCAY ÇAKIR
30.03.2011, 22:10
Benim tahminim bu kez farklı olacağız, farklı alacağız yönünde...
Diğer maçlardaki gerilimi yaşamayacağız...

Seyirci çok önemli.
İlk 45 de özellikle.

Yoksa ikinci 45 de çocukların kimseye ihtiyacı yok!

Mustafa Ayazoğlu
30.03.2011, 22:11
konya düştü artık. ama son direnişi bize karşı olacaktır.

OLCAY ÇAKIR
30.03.2011, 22:15
Ben Yattara'nın 11 de başlaması taraftarıyım diyip fitili yakalım:)

Alper Calik
30.03.2011, 22:16
Evet okg_53 ellerine sağlık, merakla bekliyorum her hafta analizini :)

Arkadaşlar endişelenmeyin, sevgili okg_53 rakip takımların özellikle en iyi yönlerini öne çıkarıyor ki nelere dikkat edeceğimiz anlaşılsın.

Ben kendi adıma bir Trabzonspor analizi isterim. Sadece Trabzonspor. Rakip takımlar bizi nasıl anlatıyorlar oyuncularına :)

Mustafa Ayazoğlu
30.03.2011, 22:18

Yattara, Engin, JaJa, Umut

medyanın en çok irdelediği isimlerle maça başlayıp fark yaratırsalar gel bak işe !

Alper Calik
30.03.2011, 22:20
Ateşinize yakıt püskürteyim ...

EĞER OYNATILACAK İSE
Yattara nın 2. devre oyun sıkışır ise alınması hem onun hem seyircinin hem de takımın üstünde baskı oluşturur. O nedenle,
Yattara eğer oynatılcak ise kesinlikle ilk 11 başlamalı, ilk devre. Tüm enerjisini tüketip 2. devre ALAN ile devam edip dümdüz etmeli.

Oof of, bu maçı izleyememe ihtimalim var. Bolu Dağı-İstanbul Otoyolunda maç izleyebileceğim bir tesis bilen var mı acaba? Dönüş yolunda durup izlesem.

Alper Calik
30.03.2011, 22:24
İlk 5. dk da Jaja çakacak 1 tane, kalanını da diğerleri halleder inşallah :)

OLCAY ÇAKIR
30.03.2011, 22:24
Aynı fikrideyim.
İlk 11 de olursa kayıp ilk 45 dakika sendromu da yaşamayız diye düşünüyorum.
Sonradan oyuna giren Yattara'dan alınan verim neredeyse sıfır...

Ateşinize yakıt püskürteyim ...

EĞER OYNATILACAK İSE
Yattara nın 2. devre oyun sıkışır ise alınması hem onun hem seyircinin hem de takımın üstünde baskı oluşturur. O nedenle,
Yattara eğer oynatılcak ise kesinlikle ilk 11 başlamalı, ilk devre. Tüm enerjisini tüketip 2. devre ALAN ile devam edip dümdüz etmeli.

Oof of, bu maçı izleyememe ihtimalim var. Bolu Dağı-İstanbul Otoyolunda maç izleyebileceğim bir tesis bilen var mı acaba? Dönüş yolunda durup izlesem.

prenha61
30.03.2011, 22:27
jajadan bir patlama bekliyorum izinde iyi patladı :D bu maçtada patlama yapacağına inanıyorum inşallh yenecegiz sonuna kadar inanıyorum Avni akeri inleteceğiz

Mustafa Umut
30.03.2011, 22:28
Şöyle Umut gol atsa, Jaja en iyi maçını çıkartsa, Yattara 60'dan sonra girip maçın kaderini değiştirse de 100 yılın kapağını oturtsak bizans medyasına ne olurdu...

Hürgün Aygün
30.03.2011, 22:30
Alanzinho'yu inşallah ilk 11'de oynatmaz Şenol hoca sonradan girince daha çok katkı sağlıyor ancak o hocanın bileceği iştir tabiki..

Sefer A.
30.03.2011, 22:35
Konuylan alakası yok ama hayalimdeki kadro imzanda:).Helal.

hayalden de öte bir takim o yaaaa :) :p

Sefer A.
30.03.2011, 22:36
ALLAH'in izini ile, sonuç : Trabzonspor 3 - 1 Konyaspor

TS-FAN
30.03.2011, 22:45
Günlerdir bu maçla ilgili tek şey var kafamda ;Zor maç..

Buğra Dege
30.03.2011, 22:49
güzel bi oyun güzel bir galibiyet bekliyorum...

Hqmi
30.03.2011, 22:50
Konyaspor defansı fenev maçında çıkarken 50 tane hata yaptı da ancak attılar. Erkenden koparalım şu maçı artık.

semihkilic61
30.03.2011, 22:53
valla arkadaşlar bu sene burağın bu kadar başarılı olmasının sebebi umuttur evet son vuruşları beceriksiz olsada takımın bence en önemli oyuncularından biridir ...

Murat TONBUL
30.03.2011, 22:57
bize hep ters gelen bir takım konyaspor. hele ki içerde oynayacak olmamız beni korkutuyor açıkçası. yarım-0 a razıyım ben bu maçta. 2 sene önceki konya maçını tekrar yaşamayız İnşallah.
50 tane gol pozisyonuna girdik birini atamadık. onlar bir kornerde attılar ve 1-0 kazandılar. Hala unutamıyorum o maçı...

ftunsal
30.03.2011, 22:59
-------------------------TOLGA---------------------------

------------GİRAY-------EGEMEN--------GLOWACKİ--------

BURAK--------COLMAN---------SELÇUK-------JAJA--------PİOTR

---------------------PAWEL-----UMUT----------------------

HOCAYA kadroyu verdim artık kendi bilir:))

reisoğlu61
30.03.2011, 23:13
umut kesinlikle oynamali, cünkü konya defansi cikarken oyun kurmakta zorlaniyor.
umutun baskici futbolu ve burakin bitiriciligi ile maci rahat alabiliriz.

Mustafa Hazıroğlu
30.03.2011, 23:26
-------------------------TOLGA---------------------------

------------GİRAY-------EGEMEN--------GLOWACKİ--------

BURAK--------COLMAN---------SELÇUK-------JAJA--------PİOTR

---------------------PAWEL-----UMUT----------------------

HOCAYA kadroyu verdim artık kendi bilir:))
Olmuyor artık bu taktik

Mustafa ÖZDEMİR
30.03.2011, 23:56
farklı kazanacağız...

Armağan Dere
31.03.2011, 00:35
Olası puan kaybında Şampiyonluğu İstanbul'a uçurduk gitti demektir..Yenip Fener'e Bursa önünde baskı oluşturmamız lazım..Çünkü haftaya aynı baskıyı onlar yapacak bize Gs önünde..Gs yaralıdır ama her zaman bize çelme takmışlardır yeni teknik direktörleriyle taraftarlarına kendilerini bi nebze affettirmek isteyecek Gs'liler...

Helvacı61
31.03.2011, 01:04
bu maçın tek anlamı var puanımız 63 olacak . bu aralar fenerin averajla önde olması hayrımızadır. eğer sonuna kadar dayanabilirsek. öldürücü darbeyi vururuz ancak takım daha agresif oynamalı hala 90 dakka oyunu kontrol edemiyoruz. öne geçince farkı açamıyoruz. her zaman 90 da maç kazanamazsın

ozturk
31.03.2011, 08:56

hayıııııııııııııırr:D

Abi takımı 10 kişimi başlatacaksın maça.

Şaka bir yana olmuyor be abi..

bence artık yattara konusunda fazla ısrarcı olmamalıyız. teşekkür edip yollar ayrılmalı. bu kadar yılın hatırına sözleşmesini uzatıp öyle gider de bize para kazandırırsa teşekkür ederiz kendisine..

Tsikopat61
31.03.2011, 09:25
Rüyada gördüm 0-0 bitiyordu..Herkes Jaja'ya filan saydırıyordu..Canımı sıktı şuraya yazayımda rüyada kalsın..Kışkış cinler kışkış..

oktay61
31.03.2011, 09:26
Herkes fenerin şampiyonluğu için üzerine düşeni yapıyor
Medya: fenerin Es-Es, Antep ve Karabük maçları öncesi sırasıyla Sezer, Cenk ve Emenikeyi pazarlıyor, manşetler bu adamlarla dolu, bu adamları bjk ve gs istemiyormu?
MHK: bjk-ts maçının katili Tolga özkalfa gelecek hafta fener ile oynayacak olan Es-Es in maçına atanıyor, oysa bu adamın sezon sonuna kadar dinlendirilmesi lazımdı

samway
31.03.2011, 09:30
gol bıle yemeyız konya macından gram korkum yok...

Sefer A.
31.03.2011, 09:39
okula gitmeden paylasayim dedim......

Jaja hız kesmiyor!

Trabzonspor'un başarılı oyuncusu Jaja, gece alemlerinden geri durmuyor.

Geçtiğimiz hafta elinde şampanya kadehiyle otomobil kullanırken kameralara takılan Trabzonsporlu Jaja (http://www.sporx.com/jaja/), gece turlarında hız kesmiyor.

Tepkileri hiç umursamadı

Milliyet Gazetesi'nin haberine göre; Geçen hafta çıktığı gece turunda akıllara durgunluk veren bir halde kameralara takılan Tranzonsporlu Jaja (http://www.sporx.com/jaja/), aldığı tepkilere rağmen durulmuyor.

Elinde şampanya kadehi ile direksiyon başında, Levent trafiğinde görüntülenen, dahası yanından geçen taksidekilerle kadeh tokuşturacak kadar rahat davranan Jaja (http://www.sporx.com/jaja/), önceki gece yine sokaklardaydı. Otopark çıkışını kullandı Ünlü futbolcunun bu seferki durağı Ortaköy'deki Reina (http://www.sporx.com/reina/) oldu.

Jaja (http://www.sporx.com/jaja/), mekana geç saatlerde üç kadın ve bir futbolcu arkadaşıyla birlikte geldi. Kulübe girişte basın mensuplarının görüntü aldığını fark edip tedirgin olan Jaja (http://www.sporx.com/jaja/), buna rağmen keyfinden taviz vermedi. Beraberindeki sarışın kadınla içeride hayli samimi görünen futbolcu, gecenin sonunda objektiflerden kaçmak için mekanı otopark çıkışından terk etti.

http://www.sporx.com/futbol/superlig/trabzonspor/jaja-hiz-kesmiyorSXHBQ228315SXQ

ozturk
31.03.2011, 09:42
benim anlamadığım bu adam Trabzon da antrenmanda değil mi? ne zaman İstanbul a gitmiş???

altinkaya08
31.03.2011, 09:55
Cumartesi akşamı inşallah Trabzondayım vede maçtayım.

mda61
31.03.2011, 10:14

Jaja hız kesmiyor!

Geçtiğimiz hafta elinde şampanya kadehiyle otomobil kullanırken kameralara takılan Trabzonsporlu Jaja (http://www.sporx.com/jaja/), gece turlarında hız kesmiyor.

Tepkileri hiç umursamadı

Milliyet Gazetesi'nin haberine göre; Geçen hafta çıktığı gece turunda akıllara durgunluk veren bir halde kameralara takılan Tranzonsporlu Jaja (http://www.sporx.com/jaja/), aldığı tepkilere rağmen durulmuyor.

Elinde şampanya kadehi ile direksiyon başında, Levent trafiğinde görüntülenen, dahası yanından geçen taksidekilerle kadeh tokuşturacak kadar rahat davranan Jaja (http://www.sporx.com/jaja/), önceki gece yine sokaklardaydı. Otopark çıkışını kullandı Ünlü futbolcunun bu seferki durağı Ortaköy'deki Reina (http://www.sporx.com/reina/) oldu.

Jaja (http://www.sporx.com/jaja/), mekana geç saatlerde üç kadın ve bir futbolcu arkadaşıyla birlikte geldi. Kulübe girişte basın mensuplarının görüntü aldığını fark edip tedirgin olan Jaja (http://www.sporx.com/jaja/), buna rağmen keyfinden taviz vermedi. Beraberindeki sarışın kadınla içeride hayli samimi görünen futbolcu, gecenin sonunda objektiflerden kaçmak için mekanı otopark çıkışından terk etti.

http://www.sporx.com/futbol/superlig/trabzonspor/jaja-hiz-kesmiyorSXHBQ228315SXQ

Sabah antrenmanda gece İstanbul'da. Vaay anasını, medya baya iyi bir iş çıkarıyor :)

Fotoğraf başka bir güne ait olmalı.

Cemalettin Taşkın
31.03.2011, 10:17
cüneyt çakıra çok şaşırdım bu maç için fazla geldi bana.

galatasaray maçına kimi verecekler bünyamin gezeri mi?

Ali Yerlikaya
31.03.2011, 10:17

Jaja hız kesmiyor!

Tepkileri hiç umursamadı

Medyanin tuzagina düsmeyin renktaslarim, bunblarin alayi serefsiz...
Resme bakarsaniz arabaylan görüntülendigi gün Reinayada ugramislar, ama bu serefsiz Milliyet gazetesi baska bi gün diye lanse ediyor...

Arabada kadehle yakalandigi gün siyah bi T-Shirt giyiyordu. sözde Reinada baska gün yakalandigi günde ayni kiyafetlerle yaklandi ne tesadüf ama....

Necmi6161
31.03.2011, 10:18
Uff Yalan Haber Ya İnanmayın Şuna.Kadehle Basıldığı Günün Resmidir Bu:D

Mustafa ÖZDEMİR
31.03.2011, 10:26
Rüyada gördüm 0-0 bitiyordu..Herkes Jaja'ya filan saydırıyordu..Canımı sıktı şuraya yazayımda rüyada kalsın..Kışkış cinler kışkış..
rüyalara kalsa bu sene şampiyonuz ben öyle görüyorum .feneri yendiğimizi gördüm bir kaç defa...

Tangerine Dream
31.03.2011, 10:36
Formda oyuncularmıza bunu her zaman yapmışlardır. Futbolcunun zihnini bulandırmak, konsantrasyonunu dağıtmak ve taraftarla arasını açmak için yaptıkları ilk hamle o futbolcunun rakip takıma yalan transfer haberidir. Bu hamle işe yaramazsa başvurulan ikinci yöntem futbolcuyu tu-kaka göstermektir.

Zamanında Arçil ve Şota için de Gürcistan'dan gelen misafirleri ile geceleri geç saatlere kadar gürültü yapıp çevredekileri rahatsız ediyorlar diye haberler çıkardı.

Tsikopat61
31.03.2011, 10:38
rüyalara kalsa bu sene şampiyonuz ben öyle görüyorum .feneri yendiğimizi gördüm bir kaç defa...

Dediğim o işte..Kalmasın rüyalara renkdaş..

Gurpas
31.03.2011, 10:50
Şerefsiz Milliyet kimin gazetesi...

lazanya61
31.03.2011, 11:05
konyayı en az 4leriz arkadaşlar, umut 2 tane atar ilk 10 dakikada 2-0 yaparız sonra top çeviririz 80 dakika

Sefa
31.03.2011, 11:12
İlk yarı 2 yapmazsak 2. yarı geçmek bilmez.. Takımı da özledik ya geçmiyor zaman.. Şu Milli aralardan nefret ediyorum..

samway
31.03.2011, 11:29
bence basına cok takılı kalıyoruz geregı bıle yok aslında onlar hep boyleydı ama bızım lıgde kotu pozısyonlarda olmamız nedenı ıle basınla alakamız olmadıgından bundan once batmıyodu fazla bu tarz acıklamalar bence bız topumuzu oynamalıyız ılk yarıdakı topu oynasak bıze ne basın ne hakemler vız gelir...

jaja yı kesınlıkle oynatmalıyız o bızım yıldızımız kım ne derse desın o sahada olunca her an gol gelebılır dusuncesı hakım bende o bakımdan sımdı avnı aker suslensın herkes bayrak ve forma ıle gelsın maca artık bısey kalmadı

Adem Erdoğan
31.03.2011, 11:34
Rakibi boğan bir Trabzonspor; Trabzonspor'a acıkmış bir taraftar bekliyorum.

Sefa
31.03.2011, 11:36
Rakibi boğan bir Trabzonspor; Trabzonspor'a acıkmış bir taraftar bekliyorum.
İlk yarım saat güzel bir destek bekliyorum. Golleri bulursak taraftar o o rantıda iyi gider yok maç sıkıntıya girerse taraftarda sıkıntıya girecek yine başa döneceğiz..

Şeref
31.03.2011, 11:47
bu maç zor maç olacak 1 puan için gelecekler ma bız topumuzu oynayalım yeter bız topumuzu oyarsak onlarda bızı sadece ızlerler farklı sonuç gelebılır 4-0

okg_53
31.03.2011, 12:31
okg_53 eline sağlık üstad:)

Estağfurullah abi.
Asıl ben teşekkür ederim.

Sizler varken üstadlık bizim için çok uzak.

exelans_25
31.03.2011, 12:37
şenol hoca jajaya sinirlenip bu maçta oynatmazsa çok büyük bir hata olur zaten istanbul köpeklerinin istediği de bu

ccd6167
31.03.2011, 12:45
teoyu özledım valla...keşke o olsada ah teo ah..

Sefa
31.03.2011, 12:49

Teo başlığına gir de bak neler yapıyor. Allah var futbolu iyiydi de hala psikopat :D

Ömer Faruk61
31.03.2011, 12:52

http://www.ajansspor.com/video/v/20110331/teofilo_yumruk_yumruga_.html

Al sana Teo :D:D

Adem Erdoğan
31.03.2011, 12:52
Teofilo da Umut'un kaçırdıklarını kaçırıyordu.

Bjk maçında fb maçında.

bkandil
31.03.2011, 12:55

Bu haberi İbrahim Toraman'a göndermek lazım aslında, kime bulaştığını görsün diye...

Sefaenes
31.03.2011, 12:57

onu ibrahimde özlemistir,gerci ibrahimin yerine birini bulmus :) keske gitmeseydi ama adam profesyonel tam olamamis olan oldu artik. Konya macini kayipsiz bitirelim yeter. Erdinc nasil oyniyacagini merak ediyorum fb macinda rezalet di

Fatih Öztürk
31.03.2011, 13:05
teo bulduğu pozisyonun beşte üçünü atıyordu en azından.umut bulut kardeşimiz bu yönden bayağı talihsiz.olsun,umut bulut yinede bize lazım.

Erol Uludoğan
31.03.2011, 13:13
tuzla/İstanbul trabzonspor taraftar derneğı 10 nisan 2011 tarİhİnde saat 12.00 açılışı vardir. Tüm trabzonspor sevdalilarini açılışa beklıyoruz.

Gurpas
31.03.2011, 13:28
Teo gibi bi psikopat lazım bize :D

CEMEFKER
31.03.2011, 13:29
Bu maç amansız rakip fenerin arkasında nasıl bir rakip ile takipte olduğunu bilmesi için bir fırsat bana göre. Konya maçında alınacak farklı skor ve iyi oyun sonucu fb nin bizden sonra oynayacağı bursa maçı öncesi strese sokacaktır.
Bir maçlık da olsa farklı skorla maç kazanmanın vakti geldi bana göre. Bu tür maçlar ligin konjöktörüne göre farklı skor ile alınması gereken bir maç. Konya nın pozisyonu ne olursa olsun alınacak farklı bir galibiyet ve skor fb nin bursa maçında puan kaybetmesine neden olabilir.

Badaloğlu
31.03.2011, 13:37

Bu pozisyonda ben Teo'ya kızmıyorum, tamamen kalecinin salaklığı... Ülen kaleci... Karşındaki oyuncuyu tanımıyorsan önce nerden geldiğine bir bak. Adam Trabzon'un ekmeğini yedi, suyunu içti. Haliyle bir şeyler bulaşmıştır ona. Sen dönüp adama posta koymaya kalkarsan, yersin yumruğunu :D

Şaka bir yana aslında idmanda bile olsa, Teo'nun topu kapmak için nasılda çaba sarfettiğini çok net bir şekilde görüyoruz. Kalecinin yaptığı bu tip pozisyonlarda topu kaptıran kalecilere ders niteliğindedir. Diyelimki böyle bir pozisyonda hakem vermedi faulü, topu kaptırdın, ne olacak?

Selçuk Aydın, ne zamandır boks yapmak için rakip arıyordu, şu Teo'yu karşısına çıkarsak nasıl olur acaba. Teo'ya, Selçuk'un boksör olduğunu söylemeyiz, böylece bizimde bir güzel hırsımızı alırdı:D

BALKAN 06
31.03.2011, 13:46
lig de gözüne kestirip kesin kazanırım diyeceğğn maç yok bana göre
düşen paşa-buca-konya dahil

rakibin zayıflığından değil bizim gücümüz ve kazanma azmimizden dolayı 3 puanı alacağız diye tahmin ediyorum.

abcabca
31.03.2011, 13:50
Bu maçta önde basıp, kanatları kullanırsak çok rahat kazanırız, Yattara'ya bu maçta ihtiyaçımız var..

Mert Oğuzlu61
31.03.2011, 13:51

keşke gitmeseydi, şuan bize ekstra en az 4p kazandırırdı bundan eminim. gitmese gol krallığına oynardı zaten.

yalnız adam tokat atmayı bilmiyor :D:D horozlanmadan sonra kaleci üzerine yürüyecek ya, orada aldığı pozisyona dikkat street fighter karakteri gibi durmuş adoket yapacakmış gibi bakıyor ççç

Tayfun
31.03.2011, 13:59

Kolombiyalı değil mi boksörlük kanında var :cool:

Bıyıklıoğlu
31.03.2011, 14:22
Bursa ve Eskişehir maçları tarihi belli oldu.

Pazar Bursa ile karşılaşıp ertesi hafta Cuma günü Eskişehir ile karşılaşıyoruz.

Peki Fenerbahçe ne yapıyor?29.hafta Cumartesi oynarken 30.hafta Pazar günü oynuyor...

Tebrikler federasyon...

lazzz61
31.03.2011, 14:27
vallahi ruyamda sahaya ındım taraftarı costurmaya calısıyordm ama kımse ayaga kalkmıyordu :)

lazzz61
31.03.2011, 14:28
Onu birakinda fenerbahce neden gunduz maci oynamiyor!!!!!

ozturk
31.03.2011, 14:32

Peki Fenerbahçe ne yapıyor?29.hafta Cumartesi oynarken 30.hafta Pazar günü oynuyor...

Tebrikler federasyon...

Şu tüm maçları aynı gün ve saate alacakları haftalar gelse artık....

Ömür Karadeniz
31.03.2011, 14:34

Tebrikler federasyon...

Onu birakinda fenerbahce neden gunduz maci oynamiyor!!!!!
Bunlar başarısızlığa kılıf aramaktır.Sen çık çatır çatır topunu oyna bak bakalım gecemi kalıyor gündüzmü.

Arda'
31.03.2011, 14:36
----------------------tolga---------------------
------------------------------------------------
--------glowacki------giray-------egemen-------
-serkan-----------------------------------piotr-
---------------selçuk------colman--------------
---------------------jaja------------------------
--------------burak---------umut----------------

biraz acayip oldu ama serkan ve piotr fm tabiri ile wing back oynar :D

kudu_61
31.03.2011, 14:36
şu futbola aç olanları bu maç doyursak onlarla maçı alırız

tolga
serkan-egemen-giray-brozek
yattara-colman-selçuk-engin
jaja-brozek

yedekler : m.çakır-alan-glowacki-umut-burak-ceyhun-cale-bora

konyaspor gol sorunu yaşayan bir takım ilk yarıda 2 skorlu fark bulursak 2. yarı rahat maç çıkarırız ama ne olursa olsun baskılı bir futbolla başlamalıyız kanatları kullanıp şutlar çekmeliyiz baskılı futbolumuza dayanabileceğini zannetmiyorum konyanın

Bıyıklıoğlu
31.03.2011, 14:38
Bunlar başarısızlığa kılıf aramaktır.Sen çık çatır çatır topunu oyna bak bakalım gecemi kalıyor gündüzmü.

Mesele gece gündüz değil...

Pazar günü maç oynayan takımın sen maçını ertesi hafta Cuma gününe hiç bir şekilde koyamazsın.

İlker Akçay
31.03.2011, 14:49
Teo dengesizi yine yumruğu oturtamamış :D

praximuns61
31.03.2011, 15:13
umutsuz bir onbir düşünemiyorum. bu maçta yine en büyük kozumuz olacak.fener maçındaki gibi oynarsa konya umut çok hataya zorlar. burak arkalara yapacağı koşularla çok pozisyona girer.tek temennim eğer ilk golü bulursak ikiyi hemen arkasından bulmamız

Ömür Karadeniz
31.03.2011, 15:51
Mesele gece gündüz değil...

Pazar günü maç oynayan takımın sen maçını ertesi hafta Cuma gününe hiç bir şekilde koyamazsın.
Antalya pazartesi oynayacak,cumada yine başka bir takımla oynayacak.Antalya kadar olamıyormuyuz yani.

Bıyıklıoğlu
31.03.2011, 16:01
Antalya pazartesi oynayacak,cumada yine başka bir takımla oynayacak.Antalya kadar olamıyormuyuz yani.

Ben anlatamıyorum heralde,yada sen anlamak istemiyorsun...

Antalya'nın ligde bir hedefi var mı?

Şampiyonluk
Uefa
Kümede kalma

Hiçbiri...

Hedefi olmayan bir takımın maçını verebilirsin,sıkıntı doğurmaz.

DePaR
31.03.2011, 16:19
şampiyonluğa oynayan 3 takımın maçları eşit şekilde ayarlanmalı, eşit şartlar olsun sonra bakarız çatır çatır oynama işlerine, neden bursa devamlı gündüz oynuyorda fener akşam ???

DeAgLeMaNyAq
31.03.2011, 16:22
Teo'nun yumruklarını sıkıp pozisyon alma hallerine bittim. Toraman ucuz kurtulmuş... :)

Bu arada fikstür konusunda yapılan eleştiriler kesinlikle doğru. Bu saatten sonra şampiyonluğa giden takımların maçlarının hafta içi oynanmaması gerekiyor. Antalya'ya yapılan da hatadır. Keza ligin başında Pazartesi Sivas'ı dağıtıp, Cuma yorgun argın Manisa'ya yenildiğimizi de unutmadık. 2 maç arasında da en az 5-6 günlük bir aranın olması gerekiyor. Bir tarafta FB'ye 8, diğer taraftan bize 5 günlük bir ara uygun görülüyorsa bunda artniyet aranmaması hata olur. Ancak Lig TV'nin reklam gelirlerinde kayıp yaşamaması için son 4 haftaya kadar FB ile maçlarımızın aynı saatte olmaması normal karşılanmalı. Ama büyük ihtimalle kalan 3-4 haftada maçlarımızı aynı saate alacaklar...

Ali YİĞİT
31.03.2011, 17:11
Gelsin artık şu cumartesi zaten aöf stresine girmişiz bol gollü güzel ve kazananın biz olduğu maç izleyelim yahu (=

Çağrı Çolak
31.03.2011, 17:13
Bu maç 6 arkadaşla kale arkasında yerimizi alacağız..İnşallah kazanacaktır Trabzon..Allah utandırmasın.

r9emre
31.03.2011, 17:38
-------------------Tolga Zengin--------------------

---Serkan-------Giray---------Glowacki------Piotr---

---------------------Ceyhun------------------------

-----------Selçuk--------------Colman--------------

-----Burak--------------------------------Jaja------

-----------------Pawel Brozek-----------------------

ya da;

------------------Tolga Zengin--------------------

-----Burak-----------Jaja-----------------Engin-----

ya da;

-----Burak-----------Jaja--------------Alanzinho----

Ömür Karadeniz
31.03.2011, 17:43
Ben anlatamıyorum heralde,yada sen anlamak istemiyorsun...

Antalya'nın ligde bir hedefi var mı?

Şampiyonluk
Uefa
Kümede kalma

Hiçbiri...

Hedefi olmayan bir takımın maçını verebilirsin,sıkıntı doğurmaz.
Özür dilerim ben anlamadım o zaman.

Bayraktaroğlu
31.03.2011, 17:55
Gelsin artık şu cumartesi zaten aöf stresine girmişiz bol gollü güzel ve kazananın biz olduğu maç izleyelim yahu (=

sınavda başarılar ;) stres yapma güzel puan alırsın

Alihan Ertürk
31.03.2011, 18:41
Bursa maçı için buradan tüm uçaklar dolu, hiç birinde yer yok.. Baskı yapıp ek sefer ayarlamamız gerekecek..:D

Mert Oğuzlu61
31.03.2011, 18:45
_________________tolga_________________

___serkan_____giray_____glo______piotr

_____________selçuk___colman

________burak______jaja_______engin

__________________pawel

yalnız şu egemen e nasıl yer açıcaz bilemiyorum, giray süper gidiyor ee glo da iyi durumda..

ve engin düzeldi dimi ? oraya alanzinho yuda koyabilir şenol hoca belli olmaz ama bence oyuna sonradan girmeli alanzinho.

not: umut oynar mı oynamaz mı orasını bilemem ama şenol hocam artık pawel 11 de olmalı, adam golcü işte jaja ilede daha iyi anlaşıyor. umut biraz dinlensin !

Yiğit SARI
31.03.2011, 18:47
Şenol Hoca'yı biraz tanıyosam Engin çıkmaz 11'de :D Arkada Cale önce Piotr olabilir. Umarım bidaha da Tayfun işkencesi çekmeyiz.

Okan Çıtlak
31.03.2011, 19:09
cuma günü 2 de 3. lig yolundaki Beşikdüzümüzün maçı cumartesi TRABZONSPORumuzun maçı inşallah ikisindede yüzümüz güler.

Mesut
31.03.2011, 19:17
solda piotr alanzinho olacağını düşünüyorum
hak etdi uşak formayı

Ilelioglu
31.03.2011, 19:23

Bunu begendim ama Engin oynamayacagina göre...:)

Bana kalsa Jaja'yi da oynatmam ama...:p

Tolga Okumuş
31.03.2011, 19:32
Alanzinho'nun ikinci yarıda ve ters kanatta daha etkili olduğunu düşünüyorum.
Sağ forvette/açıkta çok etkili oluyor.

U.Sadıkoğlu
31.03.2011, 20:05
Bursa Ertuğrul'la sözleşme imzalamış bakalım şeftaliler ne yapacak.

Hürgün Aygün
31.03.2011, 20:16
Maçı Fb maçından önce oynamamız avantaj yenip Fenerbahçe'yi strese sokarız inşallah.

zaferyıldız
31.03.2011, 20:19
bursadan hiç umudum yoktu hiiiççç

amma ,şu imza işini enteresan zamanda yaptılar ve son bir kaç gündür yerel basında az da olsa tekrar olumlu hava esmeye başladı...bugün de sercan ve volkan la büyük ölçüde anlaşıldı imza yakın haberi çıktı!..

valla ne diyeyim burdan bursadan az bir ümit yeşerdi bende bilmiyorum!..

belki başka yerden öyle görünmeyebilir:rolleyes:

tabi bizim önce konyayı geçmemiz lazım ve
geçiş şeklimizle feneri titretmemiz
sonrasını görücez...

zaferyıldız
31.03.2011, 20:22
yav bu şebek de nasıl çıktı ki oraya anlamadım??yanlış yazdık heralde

GULER
31.03.2011, 20:41
Avni Akerde ezer geceris konyayi.. Yilmaz Vuralda avucunu yalar

.....
31.03.2011, 21:03
Güzel oyundan öte 3 puan bekliyorum.

Ama güzel oyunla olması herkesi sevindirir.

Asi Çaykaralı61
31.03.2011, 21:23
1-0 olsun bizim olsun :)

3 puanı İnşallah hanemize yazdıracağız

FC-ST-PAULI-61
31.03.2011, 21:36
Cok rahat yeneriz ama bursa fenerden Puan almali

Mustafa Hazıroğlu
31.03.2011, 21:39
Çok özledim Trabzonsporu :)

vendercan
31.03.2011, 21:45
Kırılma haftalarına girdik...İnşallah gönlümüze göre olur...Bu sene deplasmanda FB maçı hariç hiç ezilmedik...Bu sebepten şampiyonluk bizim hakkımız diye düşünüyorum...İyi olur inşallah...

vivanet
31.03.2011, 21:50
bence şenol hoca oyuncuyu çok geç forma sokuyor.bunu daha önce bir kaç kez gördük..bu maçta engin,egemen oynamalı artık sezonun sonu geliyor bu saatten sonra yok uzun zamandır oynamadı yok sakattı filan olmaz.eğer düzeldiyse oynamalı..hiç sevmiyorum bu karekterini şenol güneşin..

Sefa Murat Dokuz
31.03.2011, 21:54
------------Tolga----------
Serkan-Egemen-Glowacki-Cale
Yattara-Selçuk-Colman--Piotr
------Burak----Pawel-------

Yattara ilk 11 de başlasın, olmadı 45 te Alan girsin. Ben Jajayı bu maç yedek bırakıp akıllandırılması taraftarıyım. Evet en önemli oyuncumuz ama son maçlarda ciddiyetsizlik hat safhada.

FC-ST-PAULI-61
31.03.2011, 21:56
------------------Tolga-------------
serkan----Glowacki----Egemen---Piotr
-------------colman--selcuk---------
yattara--------Jaja-------Burak-----
------------Pawel-----------------

vivanet
31.03.2011, 21:58

Yattara ilk 11 de başlasın, olmadı 45 te Alan girsin. Ben Jajayı bu maç yedek bırakıp akıllandırılması taraftarıyım. Evet en önemli oyuncumuz ama son maçlarda ciddiyetsizlik hat safhada.

Umut'u kesicek adam daha görülmedi bu takımda..:))

Oruç
31.03.2011, 22:04
Zor maç. İlk yarıyı boşa harcamamalıyız. İşi ilk yarıda bitirmeliyiz.

Ünal Cumhur
31.03.2011, 22:04
jaja maçın adamı olur. umut 100.golünü atar inşallah :)

Fatih Özkan
31.03.2011, 22:15
Avni Aker'de maç izlemeyi çok özledim...
Geçse şu zaman da ağız tadı ile gollü bir maç izlesek...

Mucahid Erdogan
31.03.2011, 22:15
takımdakı sıkıntıları su macla bı atlatalım umuttur jajadır bı acılsınlar tekrardan :)

Cafer Bulur
31.03.2011, 22:37
Avni Aker'de maç izlemeyi çok özledim...
Geçse şu zaman da ağız tadı ile gollü bir maç izlesek...
Sehirde hava nasil fatih,sampiyonluga inaniyor mu sehir?

cihatöztürk
31.03.2011, 22:41
Rahat maç olur işallah kafadan 3 tane atmamız lazım

son dakikalara kalmasın bu iş

Cafer Bulur
31.03.2011, 22:42

Bende ilk basta bu kadronun oynamasindan yanaydim ama daha sonra jaja nin hovardaliklarindan sonra fikrim degisti.:)

Jaja nin bu macta haftalar sonra daha iyi oynayacagini düsünüyorum,bence kendisi ilk 11 de olmali.

playa
31.03.2011, 22:45
rakibi küçümsemezsek kazanıcağımıza inanıyorum inşallah kazanırız

Ünal Cumhur
31.03.2011, 22:47
cale gol atar..

Yaşar
31.03.2011, 22:47
Jajasız, Selçuksuz ve Buraksız 11 yapmayın Allah aşkına. Hatta hiç 11 yapmayın. 11 yapacaksanız gidin hocalık yapın.

Cihan-Ucar
31.03.2011, 22:56
Arkadaslar bilet satislardan ne haber

Stad dollurmu?

Asi Çaykaralı61
31.03.2011, 22:57
Engin bu maçda bence oynamalı :)

Cafer Bulur
31.03.2011, 23:01
Arkadaslar bilet satislardan ne haber

Stad dollurmu?
Tamamen olmasa da büyük oranda dolar,gece maci olmasi da iyi oldu.

Engin bu maçda bence oynamalı :)

90 dakika olmasa da yarim devre oynayabilir,ilk 11 icin henüz erken bence.

Cihan-Ucar
31.03.2011, 23:06
[QUOTE=Cafer1978;1917526946]Tamamen olmasa da büyük oranda dolar,gece maci olmasi da iyi oldu.

bu macda seyirci destegi önemli rol oynayacak bence..

Cafer Bulur
31.03.2011, 23:08
[QUOTE=Cafer1978;1917526946]Tamamen olmasa da büyük oranda dolar,gece maci olmasi da iyi oldu.

bu macda seyirci destegi önemli rol oynayacak bence..
Bize su son maclarda seyirci degil,taraftar lazim,umarim avni aker geri kalan son 4 macta küllerinden dogar.

Ben 96 öncesi atesli,rakibi ve hakemleri baski altina alan avni aker özlemindeyim,buna yaklasirsak bile basari yakindir.

Sefer A.
31.03.2011, 23:14
cale gol atar..

yine yazdi Cale gol atar diye ^^ ilk okudugumda bayagi bir gülmüstüm ha :D Cale atsa atsa kendi kalesine atar :p (aman ALLAH korusun, atarsa da galip gelelim)

.....
31.03.2011, 23:16
Engin oynamalı.

Egemen artık formasını giymeli.

Pawel oynamalı.

Sefer A.
31.03.2011, 23:17
sabah paylastigim haberden dolayi herkesten özür dilerim, ve sunu da belirteyim paylastiktan hemen sonra okula gidecekken VALLAHA akilima geldi yazdiklariniz (geçen günden olan resimi koyup bir kez daha gece âlemine gitti diye haber yapmislardir...).
az önce buraya gelmeden düsündüm belki de yalan haberdir, bazilari bana kizmis olabilir :p neyse ki kizan olmamis :)

Alper Calik
31.03.2011, 23:18
Maçın bariz en sıkıntılı ve stresli kişisi Umut olacak (beklenmedik bireysel oyuncu hatalarını saymaz isek). Umut un üzerinde

-maçın ağırlığı
-uzun zamandır gol atamama
-rakibin çok kapanacak olması
-taraftar baskısı
-iç saha baskısı

gibi olumsuz etkiler olacak.

Acaba Umut yerine Pawel mi denese? Gerçi Umut un yokluğunda Burak ın fazla varlık gösteremediği tezi var.
Çünkü biz posizyon mutlaka yakalıyoruz. Bize sakin ve biraz becerikli bir ayak gerek. O da Pawel. Pawel bu konuda hem Umut hem Buraktan iyi. Burak da Umut tan iyi.
Jaja büyük ihtimalle asılacak bu maça. Jaja ve diğerleri manyakca şutlar çekecek.

Mücadele edip sabırlı olursak rahat alacağız inşallah.

Konya ne yapabilir?

- Üzerimize gelebilir : Bunu bir tek FB yapabildi, ONLAR DA HAKEM + EGEMEN in SAKATLIĞI ile sonuca ulaştı. Ben başardılar saymıyorum. Bugün Türkiye de normal kadromuzla üzerimize gelebilecek bir takım yok (Kayseri maçında çok eksik kadromuz var idi, ölçü değil)

- Orta Saha - Geride bekleyip 70. dk. oynunu tutar: Bunu deneyecekler. Başka yolları yok. Bizim de cevabımız, 70 .dk kadar Konya nın orta sahasını aşırı yorup, hala gol gelmediyse, ALAN ile işi bitirmek olacak.

-Duran toplar : Şans kısmet işi. İnşallah talihsizlik yaşamayız.

Maça kontrollü ama önde ve baskılı başlayacağız, bastıkca basacağız ve inşallah net bir şekilde yeneceğiz diyorum.

Sevgili taraftarımız, HEP DESTEK TAM DESTEK. Coşturun şu çocukları orada.

Alper Calik
31.03.2011, 23:22
Buraya yazıyorum:

Konya maçını alır isek
Hele de net bir şekilde alır isek

FB için herşey çok daha zor olacak.

Bundan sonra bizim kazanacağımız her maç, onların psikolojik olarak yıkımıdır.

O yüzden bu maç ÇOK ÇOK önemli.

Allah ım sen bize yardım et (Amin)

Ömür Karadeniz
31.03.2011, 23:47
Bence maçı kazanırız.Ben hiçbir zaman 3,4,5 atarız demedim ama rahat kazanacağımızı düşünüyorum.10 maçta 1 gol atan FORVET oyuncumuzda inşallah inanmasamda şanssızlığını kırar ve artık dalya der.

Samet Yildirim
31.03.2011, 23:54
Engin oynamaz.

Kac haftadan beri sakat olan adam 2 haftalik antremanla maca cikmamali cok yanlis olur. Sonradan duruma göre girebilir o ayri.

Tolga
Serkan-Giray-Glo-Cale
----Selcuk-Colman---
Burak---Jaja----Piotr
---------Pawel-------

Egemen de oynatabilinir ozaman Girayi oynatmam veya Glowacki iki milli macta 90 dakika oynadigi icinda dinlendirebilinir ama gerek yok ise ozaman glo-egemen olabilir.

Fatih Solmaz
31.03.2011, 23:56
az önce trt spor kanalında Ertuğrul sağlam ın imza töreninde Trabzonspor'lu taraftarlar Ertuğrul sağlam ı yalnız bırakmadı dediler:D ne oluyo demeye kalmadan seftalilerle erkek adamları karıştırmış olduklarını anladım.:D

Eto'o
01.04.2011, 00:11
mac 3-1 bizim rahat olun allahin izniyle bu sene Trabzonspor sampiyon

Armağan Dere
01.04.2011, 00:22
[QUOTE=Berlin-Ts-61-29;1917526954]
Ben 96 öncesi atesli,rakibi ve hakemleri baski altina alan avni aker özlemindeyim,buna yaklasirsak bile basari yakindir.

zaten Trabzonspor tarihi 96 öncesi ve sonrası diye 2'ye ayrılır..O döneme yetişemedim,yaşamak isterdim..Misal Aston Villa maçındaki atmosfer mükemmel ötesiymiş

Proof
01.04.2011, 00:36
--------------------------Tolga------------------------
Serkan--------Glowacki------------Egemen------P.Brozek
-----------------Selcuk------------Colman--------------
-------Jaja--------------------------------------Alan---
-----------------Umut-------------Burak----------------

Cem Akyüz
01.04.2011, 00:37
[QUOTE=Cafer1978;1917526955]

zaten Trabzonspor tarihi 96 öncesi ve sonrası diye 2'ye ayrılır..O döneme yetişemedim,yaşamak isterdim..Misal Aston Villa maçındaki atmosfer mükemmel ötesiymiş

Aston Villa :).Yer yerinden oynadı derler ya aynen öyle işte

Armağan Dere
01.04.2011, 00:48
[QUOTE=Armağan Dere;1917527076]

Orhan golü attıktan sonra Öztürk Pekin'in:''tribünler böle sayın seyirciler'' demesi de başka bir güzel...Hakkaten dehşetmiş..

Yaşar
01.04.2011, 00:51
[QUOTE=Armağan Dere;1917527076]

O maçı satadda izleyen şanslılardan birisiyim.

Sefer A.
01.04.2011, 01:13
O maçı satadda izleyen şanslılardan birisiyim.

oooofffff anlat agabey yaaaaaaa :)

Uğurtan
01.04.2011, 01:18
Bana da sirayet etti bu rüya olayı. Son dakikalarda elektrikler gidiyor falan 2-0 oluyo bir dakika içind mağlup oluyoruz.

Yazayım ki çıkmasın. :)

Helvacı61
01.04.2011, 01:20
bende 96 öncesi çok sayıda maça gittim. sonrasındada gittim. öncesinde bir coşku ve rakibe baskı vardı. sonrasında ise hep bir tedirginlik tam bu yıl derbi filan kazanarak aştık. diye düşündüm. gene eskiye döndük. konya maçındada en büyük endişem taraftar inşallah ilk yarıda sonuca giderizde rahatlarız. kayseri maçındada iyi taraftar vardı ama takım bunu iyi değerlendirmedi.

mit_o
01.04.2011, 01:22

Bundan iyi kadro olamaz şuan ki durum itibariyle renkdaşlar ;)

Helvacı61
01.04.2011, 01:28
kadroda ilk duyacağım isimlerin başında egemen olmalı egemen ve glo nun olduğu maçta kimse kolay kolay gol atamaz bize

Ahmet_8
01.04.2011, 01:29
bence glo yerine egemen gelmeli artık

Yaşar
01.04.2011, 01:29
oooofffff anlat agabey yaaaaaaa :)
Hatırladığım şey staddaki coşkuydu. Ben tribünleri izlemekten maçı izleyememiştim. Zaten o zaman Maraton tribünün meşhur direkleri sayesinde maç da izlenmiyordu. Ama o havayı solumak gerçekten çok iyiydi.

BALKAN 06
01.04.2011, 08:10
Bende ilk basta bu kadronun oynamasindan yanaydim ama daha sonra jaja nin hovardaliklarindan sonra fikrim degisti.:)

Jaja nin bu macta haftalar sonra daha iyi oynayacagini düsünüyorum,bence kendisi ilk 11 de olmali.
aynen bende böyle düşünüyorum,
jaja dedikoduları susturmak ve suç bastırmak için coşar golünü de atar,
ama ceza mahiyetinde oynatmazsan tavır yapar haftaya hiç asılmaz,

ben suçulu olduğum durumlarda böyle yaparım da;)

Gurpas
01.04.2011, 08:32
Glo ve Egemen diyorum ben

Ali YİĞİT
01.04.2011, 08:52
sınavda başarılar ;) stres yapma güzel puan alırsın

sağolasın ya allahtan sınav avni akerde değil yoksa stres stres 0 çekip geri gelirdim :D

Uğur Kalyoncu
01.04.2011, 09:10
selçuk colman jaja burak umut un yerleri garanti orta sahada ki son adam engin ceyhun alanzinhodan birisi olacak.enginin sakatlıktan yeni çıkmış olması,ceyhunun da içerde oynamamız sebebiyle 11de başlamayacağını düşünürsek büyük ihtimal şu an ki formuyla alan ile başlar ama benim tercihim ceyhun olur..

Gökçebey
01.04.2011, 09:13
Maça maça maça maçaaaaa. Özledik takımımızı. Bu hafta sonu lideriz inşallah.

orkun kır
01.04.2011, 09:15
----------tolga--------
serkan--giray-glowacki-piotr
burak-colman-selçuk-engin
-------- jaja--------
-------- umut --------

olur gibime gelio.. gönlüm egemeninde olmasından yanaavni aker havas iyi gelir ona.. muhtemelen alanzinho 2.yarı oyuna girer gibi gelioson devre katkıları şüphesizki daha iyi..

orkun kır
01.04.2011, 09:17
sağolasın ya allahtan sınav avni akerde değil yoksa stres stres 0 çekip geri gelirdim :D

sınav avni akerde olsaydı senin için sınavdan bi hafta önce meşale yaktırır sahayı kapattırrıdık :D:D:D bnmde sınav war allah yardımcımız olsun dicek başka bişey yok başarılar şimdiden

Turgut Çelik
01.04.2011, 09:57
Maçın çok zor geçeceği kanaatindeyim.
Erken gol bulmamız lazım yoksa konya çanakkale geçilmezi oynayacak.
Şayet erken gol bulabilirsek rahat bir maç izleriz.

mda61
01.04.2011, 10:15
Sonunda maçımız Cumartesi. Pazar olunca bekle bekle bitmiyor, haftasonum beklemekle geçiyor resmen. Bu sefer iyi olmuş.

Kazanacağız inşallah ve bu hafta lideriz. Bursa çok iyi hazırlanıyor haberlerden okuduğuma göre. Umarım onlarda bir iyilik yaparlar

zafer6161
01.04.2011, 10:20
Trabzonspor'da Şansız İdman
Trabzonspor'un Bu Akşamki Antrenmanını Birbirleriyle Girdiği İkili Mücadelede Sakatlanan Selçuk , Serkan Balcı ,Colman ve Ayağında şiş meydana gelen Tolga Tamamlayamadı.

Spor Toto Süper Lig'de 2 nisan cumartesi günü kendi evinde konyaspor ile karşılaşacak Trabzonspor'un bu akşamki antrenmanını birbirleriyle girdiği ikili mücadelede sakatlanan Selçuk , Serkan Balcı ,Colman ve Ayağında şiş meydana gelen Tolga tamamlayamadı.

Teknik direktör Şenol Güneş yönetiminde, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan antrenmana izin alarak ülkesine giden Glowacki katılmadı. Sahaya çıkan Egemen, sağ dizinde ağrı hissetmesi üzerine izin alarak antrenmanı salonda sürdürdü. Sol ayağında sakatlığı bulunan Ceyhun ise takımdan ayrı olarak doktor kontrolünde koşu yaptı.

Bordo-mavili futbolcular, antrenmanda ısınma hareketlerinin ardından yarı sahada çift kale maç yaptı. Çift kale maçta Serkan Balcı ile İbrahima Yattara girdikleri ikili mücadelede kendilerini yerde buldu. Bir süre yerde kalan futbolcuların yanına sağlık ekibi ve teknik direktör Şenol Güneş koştu.

Sol ayak bileklerinden sakatlanan ve tedavileri yapılan futbolculardan Serkan Balcı, masör Şefik Kaya'nın sırtında, İbrahima Yattara da yardımcı antrenör Mehmet Kulaksızoğlu'nun yardımıyla soyunma odasına getirildi. Futbolcuların durumlarının yapılacak kontrollerin ardından belli olacağı kaydedildi.

Sağ ayak baş parmağında ağrı hisseden tolga ile sağ ayak kaval kemiğinde darbeye bağlı ağrı olan serkan da antrenmanı tamamlamadan sahadan çıkmak zorunda kaldı. Bu arada idmanı 100. Yıl İlköğretim Okulu öğrencileri de izledi. Teknik direktör Şenol Güneş'e antrenman öncesi çiçek veren öğrenciler, futbolculardan imza aldı.

Trabzonspor, yarın yapacağı antrenmanla konyaspor maçının hazırlıklarını sürdürecek.

bu arada tolga,selçuk ve serkanın kesin oynayamayacağı açıklandı,,

kaynak :trabonspor.org.tr

Alper Calik
01.04.2011, 10:25
Tezahüratlarımız ve Konya yı ıslıklamamız ile takımımızı daima motive etmeliyiz.

Konya nın ayağına top gelince sürekli ıslıklanmalı. Skor netleşene kadar bu baskıyı kurmalıyız.

Hem bizim takımın dikkati dağılmaz hem Konya nın morali bozulur

mda61
01.04.2011, 10:27
Tolga, Selçuk ve Serkan yok mu ?!

Yok artık. Bora ve Tayfun yine.

Bu şansla ne edelim ki biz, tam kadro maç yapamadık ligin 2.yarısında resmen

Alper Calik
01.04.2011, 10:27
KALBİME Mİ İNDİRECEKSİN zafer6161
1 NİSAN ŞAKASI MI?
NEDİR BU?
:(

mda61
01.04.2011, 10:28
Of Zafer Abi, şaka mı ? Resmi siteyi açtım ama öyle bir haber göremedim

bASTURk
01.04.2011, 10:30
Trabzonspor'da Şansız İdman
Trabzonspor'un Bu Akşamki Antrenmanını Birbirleriyle Girdiği İkili Mücadelede Sakatlanan Selçuk , Serkan Balcı ,Colman ve Ayağında şiş meydana gelen Tolga Tamamlayamadı.

Burak Yılmaz da hava topuna çıkarken başını direğe çarpmış.Aynı bölgeden kırılmış yine.Sezonu kapatmış öyle yazıyor:o

Murat 61
01.04.2011, 10:31
2 saattir bu haberi arıyorum resmi sitede.

Kötü tuzağa düştük anlaşılan.

zafer6161
01.04.2011, 10:32
1 nisan:p:p

ozgurkilic
01.04.2011, 10:37
Zafer6161 bu yazıyı ouyunca resmi site açılana kadar buram buram terledim. Böyle biz zamanda yapılırmı bu yaa :D

mda61
01.04.2011, 10:38
Ben de hemen inandım ya. :D Şampiyonluktan ümidimi bile kestim, şakan yüzünden :)

61_Hasan_69
01.04.2011, 10:40
Müthişssin abi ya ççç ççç ama ne korktum .. offfff ya :)

Süleyman Eruyar
01.04.2011, 10:41
Meğer Tolga'yı ne çok seviyormuşum :)
sakatlandığını duyunca çok üzüldüm,
Sağol zafer6161 :)

TheCrow
01.04.2011, 10:45
Zafer, iki yerde Serkan yazmışsın, resmi site nasıl böyle lakayıt haber verir diyordum ben de.

Ömer Faruk61
01.04.2011, 10:47
Abi Yüreğimize indiyordun.:D

Alper Calik
01.04.2011, 11:08
1 nisan:p:p

Zafer Bey bir de imzanıza Ben inandım siz de inanın yazmışsınız :)))

Cuk oturmuş yani.

Allah iyiliğinizi versin. Başımdan aşağı kaynar sular döküldü. Senaryoyu yazdım hemen.

Yattara hırs yaptı Serkan ı sakatladı
Bu Selçuk ne zaman lazım olsa sakatlanıyor filan :)))

Aman Allah korusun.

Bizi korkutup güldürdünüz Allah da sizi güldürsün

İlyas BAHADIR
01.04.2011, 11:15
:d :d :d......

İlyas BAHADIR
01.04.2011, 11:21
burak hava topunda kafasını direğe çarpıp burnu kırıldı diyince ben çaktım :D

zafer6161
01.04.2011, 11:23
şenol hocada bugün istifasını vermiş,tüh ççççççççççççççç

Alper Calik
01.04.2011, 11:29
Gülün tabi gülün, Allah yarın akşam da hepimizi güldürür inşallah :))))

İlyas BAHADIR
01.04.2011, 11:30
aminnnnnnnnnnnnnn

Ömer Faruk61
01.04.2011, 11:37
şenol hocada bugün istifasını vermiş,tüh ççççççççççççççç

Abi Trabzondan Belçikaya ne zaman gittin? Hugonun yanına mı gittin? :D

İskender Çakmak
01.04.2011, 12:00
bu hafta da gecmek bilmedi mac saati gelse de sevgilimize kavussak

TSelif
01.04.2011, 12:23
Sanki bir yıldır maça gitmiyorum ne çok özlemişim :)

zekeriyya
01.04.2011, 12:45
gelsin artık şu maç
sıkıntı ve stresi özlemişim
Trabzonspor'umun herşeyini özledim

brushfield
01.04.2011, 13:26
Dün akşam rüyamda Konya maçına çıkıyoruz. Bizim takımda ben oynuyorum :) Sanırım sağ açık :) ama tam emin değilim :) 1-0 öne geçiyoruz, derken 1-1 oluyor. Sonra 2-1 tekrar öne geçiyoruz, derken tekrar 2-2 oluyor. Sonra top bana geliyor, defansta bir adam var, onu hızlıca geçiyorum, kaleciyle karşı karşıyayım. Sağa vuracakmış gibi yapıyorum, kaleci sağa yatıyor, sol taraf tıpkı Niang'ın gençlerbirliği kalecisi fenerli Serdar'a attığı 3. golde olduğu gibi kabak gibi açılıyor. Ben topa dokunuyorum ve gooooooooooooooool. Bütün topçular üstüme atlıyor ama topçuların hiçbiri bizim topçular değil. Birisi orta okul hocam, diğerlerini tanımıyorum. Bir ara Burak'ı görür gibi oluyorum. Başlıyorum ağlamaya. Uyanıyorum, evet gerçekten ağlıyorum.

Turgut Çelik
01.04.2011, 13:37
Gülün tabi gülün, Allah yarın akşam da hepimizi güldürür inşallah :))))
AMİNNN
Allahın izniyle sezon sonu gülen taraf olacağız.

Adem Erdoğan
01.04.2011, 13:47
Düşünüyorum da 2 hafta geçmek bilmiyor da yazın ne halt edeceğuk.

Herşeye rağmen heyecan veren ve haftaları iple çektiren bir Trabzonspor var.

Hep böyle olalımda hep 2. olalım; yemişim şampiyonluğu.

Arda Yavuz
01.04.2011, 13:52
Alanzinho 11 oynamasın yorulmus takımlara karsı gırınce muthıs ısler yapıyor her mac 65 deyınce alan oyuna girsin..Umut hakkında yazmıyorum:D
ben de katılıyorum bu yoruma.yorulmuş takımlara karşı iyi oynuyo bi de en az iki farklı önde olursak alalım. şov yapıyo

Şanlıbayrak
01.04.2011, 13:55
konya ile yaptığımız son 10 maç ile ilgili entresan istatistikler var.Son 10 maç içinde kendi sahamızda oynadığımız 5 maçta 3 beraberlik 1 galibiyet 1 mağlubiyet almışız.10 maçın 4'ündede kırmızı kart görmüşüz.Evimizde kazandığımız tek maçtada seyircisiz oynamışız.

lazanya61
01.04.2011, 14:01
rahat hem de çok rahat alırız, farklı olur

Ömer Faruk61
01.04.2011, 14:05
Bordo-mavililerin yarınki karşılaşmaya Tolga, Tayfun, Giray, Glowacki, Piotr Brozek, Serkan, Selçuk, Colman, Jaja, Burak ve Umut 11'i ile çıkması bekleniyor.
Hocam Allah Rızası için Tayfun sevdasından vazgeç...

Dursun Kaplan
01.04.2011, 14:08
Tayfun bu sene sonuna kadar kesin bi halt eder penaltı felan yaptırır. O derece kasap futbolu oynuyor.

Jester
01.04.2011, 14:12
Tayfun ısrarı şampiyonluğa mal olur.

exelans_25
01.04.2011, 14:14
tayfun futbolcuysa ben de balerinim.sırf trabzon kontenjanından oynuyorsa yazık eder bu takıma.

BALKAN 06
01.04.2011, 14:14
trabzonspor'da Şansız İdman
trabzonspor'un bu akşamki antrenmanını birbirleriyle girdiği İkili mücadelede sakatlanan selçuk , serkan balcı ,colman ve ayağında şiş meydana gelen tolga tamamlayamadı.

Spor toto süper lig'de 2 nisan cumartesi günü kendi evinde konyaspor ile karşılaşacak trabzonspor'un bu akşamki antrenmanını birbirleriyle girdiği ikili mücadelede sakatlanan selçuk , serkan balcı ,colman ve ayağında şiş meydana gelen tolga tamamlayamadı.

Teknik direktör Şenol güneş yönetiminde, mehmet ali yılmaz tesisleri'nde yapılan antrenmana izin alarak ülkesine giden glowacki katılmadı. Sahaya çıkan egemen, sağ dizinde ağrı hissetmesi üzerine izin alarak antrenmanı salonda sürdürdü. Sol ayağında sakatlığı bulunan ceyhun ise takımdan ayrı olarak doktor kontrolünde koşu yaptı.

Bordo-mavili futbolcular, antrenmanda ısınma hareketlerinin ardından yarı sahada çift kale maç yaptı. Çift kale maçta serkan balcı ile İbrahima yattara girdikleri ikili mücadelede kendilerini yerde buldu. Bir süre yerde kalan futbolcuların yanına sağlık ekibi ve teknik direktör Şenol güneş koştu.

Sol ayak bileklerinden sakatlanan ve tedavileri yapılan futbolculardan serkan balcı, masör Şefik kaya'nın sırtında, İbrahima yattara da yardımcı antrenör mehmet kulaksızoğlu'nun yardımıyla soyunma odasına getirildi. Futbolcuların durumlarının yapılacak kontrollerin ardından belli olacağı kaydedildi.

Sağ ayak baş parmağında ağrı hisseden tolga ile sağ ayak kaval kemiğinde darbeye bağlı ağrı olan serkan da antrenmanı tamamlamadan sahadan çıkmak zorunda kaldı. Bu arada idmanı 100. Yıl İlköğretim okulu öğrencileri de izledi. Teknik direktör Şenol güneş'e antrenman öncesi çiçek veren öğrenciler, futbolculardan imza aldı.

Trabzonspor, yarın yapacağı antrenmanla konyaspor maçının hazırlıklarını sürdürecek.

Bu arada tolga,selçuk ve serkanın kesin oynayamayacağı açıklandı,,

kaynak yerel gazeteler olsaydi barİ derken baktim tr.org eyvah dedİm,
zafer abİ Çok kÖtÜsÜn:)

Asi Çaykaralı61
01.04.2011, 14:16
Bordo-mavililerin yarınki karşılaşmaya Tolga, Tayfun, Giray, Glowacki, Piotr Brozek, Serkan, Selçuk, Colman, Jaja, Burak ve Umut 11'i ile çıkması bekleniyor.
Hocam Allah Rızası için Tayfun sevdasından vazgeç...

Bu kadronun kaynağı nedir ?

Şu maçı hayırlısıyla kazanalım da kim oynarsa oynasın :)

Asi Çaykaralı61
01.04.2011, 14:19

Böyle şaka olur mu Abi hemen Resmi Sitemize bakdım birşey yokmuş ALLAH'dan öyle :)

Armağan Dere
01.04.2011, 14:29
Selçuk İnan kart sınırında...Oynamasa daha iyi düşüncesindeyim..Sezer ya da Mehmet Çakır denenebilir..kart görürse Selçuk Gs maçında sıkıntı yaşarız..

Emre Dumangöz
01.04.2011, 14:30
http://www.youtube.com/watch?v=w1D1U27RXuI

bu video lütfen izleyin ağlıyorum resmen :)

İzlemeyen Fenerli Olsun :)

exelans_25
01.04.2011, 14:31
selçuk eğer ilk yarıdan golü bulup rahatlarsak oyundan çıkabilir ama 4 tane zorlu maçımız var 4. kartı görmemesi büyük bir şans olur

Alihan Ertürk
01.04.2011, 14:44
Zafer abi ne yapmış öyle ya..:Dççç

Yiğit SARI
01.04.2011, 14:48
1 Nisandı dimi ?:S

hüseyin1975
01.04.2011, 15:39
Konyaspor bize son yillarda ters geliyor. Evimizde oynadigimiz son 4 macda 1 Galibiyet almisiz.
Insallah yeneriz ve yolumuza devam ederiz.

Alihan Ertürk
01.04.2011, 15:56
TrabzonCell kullananlar, kulübümüz tarafından saat 16.00'da yarınki maça bilet ödüllü soru sorulacak.
Katılmak isteyenler için;

http://www.facebook.com/TrabzonCell

yakın
01.04.2011, 16:21
Dün akşam rüyamda Konya maçına çıkıyoruz. Bizim takımda ben oynuyorum :) Sanırım sağ açık :) ama tam emin değilim :) 1-0 öne geçiyoruz, derken 1-1 oluyor. Sonra 2-1 tekrar öne geçiyoruz, derken tekrar 2-2 oluyor. Sonra top bana geliyor, defansta bir adam var, onu hızlıca geçiyorum, kaleciyle karşı karşıyayım. Sağa vuracakmış gibi yapıyorum, kaleci sağa yatıyor, sol taraf tıpkı Niang'ın gençlerbirliği kalecisi fenerli Serdar'a attığı 3. golde olduğu gibi kabak gibi açılıyor. Ben topa dokunuyorum ve gooooooooooooooool. Bütün topçular üstüme atlıyor ama topçuların hiçbiri bizim topçular değil. Birisi orta okul hocam, diğerlerini tanımıyorum. Bir ara Burak'ı görür gibi oluyorum. Başlıyorum ağlamaya. Uyanıyorum, evet gerçekten ağlıyorum.
:) Ortaokul hocamın koşup üstüme atladığını düşünemiyorum:)

Ben de rüyamda 3-0 gördüm. İlk yarı Pawel iki gol atıyordu. Hayırlısı...

Eren Karaahmetoğlu
01.04.2011, 16:22
Şenol Hoca'nın Tayfun'da ısrar edeceğini sanmıyorum. Serkan savunmanın sağında başlayacaktır. Bu maç Umut'u bile yedek klübesinde görürsek şaşırmam.

yakın
01.04.2011, 16:24
Arkadaşlar, Kulüp yönetimiyle teması olan biri varsa lütfen bağlantı kursun ve "Ayın Futbolcusu" seçilen Burak'a ödül vermesin. O ödül kime verildiyse başına bir felaket geldi.

Alihan Ertürk
01.04.2011, 16:26
Şenol Hoca'nın Tayfun'da ısrar edeceğini sanmıyorum. Serkan savunmanın sağında başlayacaktır. Bu maç Umut'u bile yedek klübesinde görürsek şaşırmam.

Umut yedek kalacak öyle mi?.. Hiç sanmıyorum ama inşallah öyle olur..:)

okanmeral
01.04.2011, 16:30
http://www.youtube.com/watch?v=w1D1U27RXuI

bu video lütfen izleyin ağlıyorum resmen :)

İzlemeyen Fenerli Olsun :)

Böyle videolar paylaşmayın ya.

Tam ders çalışacağım, bi bakayım diyorum neler olmuş diye. Sonra video açıyorum, her şey iptal oluyor.

Oturuyorum, uzun uzun düşünüyorum şampiyon olursak diye... Bir anda kendimi şampiyonluk kutlamalarında hayal ediyorum. Fatih' ten başlamışız yürümeye, Zağnos, Tabakhane derken Uzun Sokak' tan girip Meydan' a çıktığımı hayal ediyorum...Sonra boğazlarımız patlayana kadar bağırıyoruz, ağlıyoruz, seviniyoruz yine ağlıyoruz...

İnşallah Allah bize bunları nasip eder.

İyiki varsın TRABZONSPOR!

Ali YİĞİT
01.04.2011, 16:37
sınav avni akerde olsaydı senin için sınavdan bi hafta önce meşale yaktırır sahayı kapattırrıdık :D:D:D bnmde sınav war allah yardımcımız olsun dicek başka bişey yok başarılar şimdiden

amiiin:) allah hepimizin yardımcısı olsun

Alper Calik
01.04.2011, 16:49
Böyle videolar paylaşmayın ya.

Tam ders çalışacağım, bi bakayım diyorum neler olmuş diye. Sonra video açıyorum, her şey iptal oluyor.

Oturuyorum, uzun uzun düşünüyorum şampiyon olursak diye... Bir anda kendimi şampiyonluk kutlamalarında hayal ediyorum. Fatih' ten başlamışız yürümeye, Zağnos, Tabakhane derken Uzun Sokak' tan girip Meydan' a çıktığımı hayal ediyorum...Sonra boğazlarımız patlayana kadar bağırıyoruz, ağlıyoruz, seviniyoruz yine ağlıyoruz...

İnşallah Allah bize bunları nasip eder.

İyiki varsın TRABZONSPOR!

Gaza devam o zaman

Şampiyon olmuşuz
Takım Barcelona uçağı ile Trabzon a geliyor
Uçak Havaalanına doğru alçalıyor
Yer yerinden oynuyor

Sahil yolu doluyor
Tesislere kadar kilitleniyor

La la la laaaaa

Şimdi ders çalış sen ;)

Cem Akyüz
01.04.2011, 17:03
Yarın benimde açıköğretim sınavım var.Tam istatistik çözüyorum aklıma şampiyon olma olasılığımız geliyor başlıyorum kağıda yazmaya :).P olasılık şampiyonluk falan filan :)

Uğur KÜÇÜK
01.04.2011, 17:15
3-1 kazanacağız....

Emre Dumangöz
01.04.2011, 17:19
o video yu futbolculara izletmek lazım yemin ediyorum konyaya 10 tane atarlra :)

asimavi
01.04.2011, 17:24
o video yu futbolculara izletmek lazım yemin ediyorum konyaya 10 tane atarlra :)

....bende hep bunu merak etmişimdir acaba bizim izlediğimiz bu videoları....oyuncular izliyormu veya motivasyon adına bunlar oyunculara izletiliyormu...bu tip şeylerin çok faydası olacağını zannediyorum....zaten bu duyguları yaşamayan oyuncularımız tam olarak trabzonsporlu gibi düşünemez hissedemez bu yüzden bu ruh yerlisinden yabancısına mutlaka aşılanmalı..

Asi Çaykaralı61
01.04.2011, 17:40
zamanda geçmek bilmiyor arkadaş şu maçı kazanalım da Hayırlısıyla :)

Ömür Karadeniz
01.04.2011, 17:44
Umutun yedek kalma ihtimali messinin pazarspora gelme ihtimalinden bile düşük.

asimavi
01.04.2011, 17:54
....umut yedek kalsada kalmasada brozek oynamalıdır...yeter artık ya ...fatih tekke giddi gideli bu takımın forvetinde umutu izliyoruz...yeter ama yani bizde insanız bizimde futbol zevkimiz var....yani forvet dediğin gol atar ...yok efendim ben forvet değilim ben mücedele ederim diyorsa orta sahada hatta defans da yararlanalım umuttan... ama artık ...50 tane pozisyona girip 1 tane atmayalım ...furbol sahadaki mücedele için mi izlenir ...gol için mi izlenir...umutu izledikten sonra hep bu soruyu sorar oldum kendime..

SAMSUNLU60
01.04.2011, 18:01

bende göstermiyor o video ya..... offf... Face'ye ekleyen var mı arkadaşlar aranızda?

Armağan Dere
01.04.2011, 18:06
Çılgın plân
Beşiktaş'ın yeni sezon bombaları yerli malı... Listebaşında, sözleşmesi sezon sonunda biten Trabzonsporlu Selçuk İnan var. Hamit Altıntop, Arda Turan ve Semih Şentürk de yakın takipteler.

http://fanatik.ekolay.net/Cilgin-plân_3_Detail_33_219861.htm

1 Nisan şakası sanırsam bu:)...

TSelif
01.04.2011, 18:08
He he bjk rüyasında bile göremez bunları :D