PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 27.Hafta | Trabzonspor 1 -0 Konyaspor

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Hqmi
26.03.2011, 00:35
Bende araları sevmiyorum ama bu gerekliydi, fenev de düşüşe geçsin.

Armağan Dere
26.03.2011, 01:22
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/197342_10150133934247072_585902071_6464377_7810783 _n.jpg

mehmet yıldırım
26.03.2011, 01:37
Konyanın son bikaç maçını izledim...Konyanın bizden puan alması bana göre yüzde 1 ihtimal

Tunay ERDEM
26.03.2011, 01:40
ligin ilk yarısında da zar zor yendik bunları. şimdi teşvik de gelecek bunlara, yine krize sokarlar bizi.

Devrim Arslan
26.03.2011, 01:59
Allahım bu ara fenerin düşüşüne bizim çıkışımıza denk gelir umarım,

amin

oflukaan
26.03.2011, 02:01
yeter artık 5 haftadır fenerin puan kaybetmesini bekliyoruz bi dursunlar da artık 17 de 17 yapcaklar nerdeyse :s

TSezgin61
26.03.2011, 02:10
yeter artık 5 haftadır fenerin puan kaybetmesini bekliyoruz bi dursunlar da artık 17 de 17 yapcaklar nerdeyse :s

zaten herifler 17de 17 yaparsa birakalimda sampiyon olsunlar... bizde kaybettigimiz puanlara yanalim...

ama imkansiz öyle birsey fener icin.

Armağan Dere
26.03.2011, 02:14
zaten herifler 17de 17 yaparsa birakalimda sampiyon olsunlar... bizde kaybettigimiz puanlara yanalim...

ama imkansiz öyle birsey fener icin.

Bursa'yı ve deplasmanda Eskişehir'i geçerseler bu olasılık sanırım gerçek olacak...Çünkü o gazla Antebi yenerler

TSezgin61
26.03.2011, 02:17
Bursa'yı ve deplasmanda Eskişehir'i geçerseler bu olasılık sanırım gerçek olacak...Çünkü o gazla Antebi yenerler

evet katiliyorum.

zaten fener eger bursa, eses, antep maclarini yenerse bizim sampiyonluk sansimiz 10% olur. cünkü fenerden sonra biz o takimlarla oyniyacaz.

bizim sampiyon olabilmemiz icin fenerin bu 3 mactan en az 5 puan kaybetmesi lazim. yani 1 maglubiyet, 1 galibiyet, 1 beraberlik gibi birsey. tabi bizim maclarimizi yenmemiz sartiyla...

Allah yardimcimiz olsun...

hüseyin1975
26.03.2011, 02:20
Sampiyon olmak istiyorsak 24 Puan yapmamiz gerekebilir, Puan kaybina tahammül yok!
Kusura bakma Konya.

Ceyhun Dündar
26.03.2011, 02:25
Sampıyon olmanın yolu basıt o kadar almalıyız falan yok adamlardan 1 puan fazla aldıkmı sampıyonuz bu 10 puanda olabılır 24 de,kader gorecegız...
Ama eger kaybedeceksek sampıyuonlugu son hafta kaybetmıyelım bu yurek bı daha kaldırmaz...

TSezgin61
26.03.2011, 02:43
Sampıyon olmanın yolu basıt o kadar almalıyız falan yok adamlardan 1 puan fazla aldıkmı sampıyonuz bu 10 puanda olabılır 24 de,kader gorecegız...
Ama eger kaybedeceksek sampıyuonlugu son hafta kaybetmıyelım bu yurek bı daha kaldırmaz...

kaldiracak renktas. eskileri unutalim artik. degistirelim bu düsünceyi.

bak gecen sene güldügümüz, hatta hala 2-2mi? diye alay ettigimiz fener, bu sene bizim kadar sampiyonluga yakin. hatta dahada iyi durumda bizden...

bu sene olmaz, seneye olur. ama illaki olur.

Yaşar
26.03.2011, 02:46
Ben son haftadaki maçların sonuçlarının bizi şampiyon yapacağını düşünüyorum. Fakat bir takım 18de 18 yapabiliyorsa şampiyon olmayı da haketmiştir bu da gerçekler. Ama hakemler, ama rakip futbolcular. Konyaspor maçının da Kasımpaşa maçı gibi geçeceğini ve zorlanacağımızı düşünüyorum. Maçın Trabzon'da olması maçı daha da zor bir havaya sokacaktır.

Fatih Öztürk
26.03.2011, 03:12
oynanmadan hiç bır MAÇ KAZANILAMAZ...fenerin bütün maçları aynı derecede zor.aynı şekılde bızımde.fener 8 maçın dördünde puan kaybeder.I.B.B,Eskisehır,karabük ve A.gücü fenere acıyı yaşatır.fenerın bu takımlara karşı sendromu var.ben 8*8 yapacağımıza inanıyorum.tüm futbolcularımiz inanıyor.hatta bırçok taraftarımızdan daha çok ınanıyorlar.

Ömür Karadeniz
26.03.2011, 12:39
Biz aslında 2. yarıya kötü başlamadık.5 galibiyet,3 beraberlik,1 mağlubiyet.Kötü istatistik değil ama fener üstüste bu kadar kazanınca olayın rengi değişti.Ama bursa,eses maçında çözülür herşey bana göre.

amasya0561
26.03.2011, 13:27
1-0 olsun bizim olsun diyenlerdenim ama farkli kazanmamiz futbolcularıda daha sonraki maclara iyi motive etmezmi. onlarda stresli kolay macları bile 1-0 kazanmaktan yada geriden gelip son dakikalarda maç almaktan.

mit_o
26.03.2011, 13:33
1-0 zoraki değil farklı kazanmamız gerek 2-0 , 3-1 gibi artık rahat bir maç izleyelim yahu !

zekeriyya
26.03.2011, 13:44
kalan maçların tamamı alacağımıza inanıyorum.
en zor maçlar dedğiğiniz bursa-antep-gs-eskişehir biz bunları yenebilecek bir takımız
benim inanmak istediğim fb nin 3-5 puan kaybetmesi

demir
26.03.2011, 13:55
kendi maclarımızla ılgılendıgımız surece sampıyonlukda en buyuk aday bızız bız kadıkoyde fenere yenılerek ısımızı zora soktuk bu asikar ama hıcbırsey bıtmıs degil ...

ayrıca neden her fırsatta gecmıse takılı yasıyoruz ??? bız 96 da sampıyonluk kaybettık (vanspor) yenıden sampıyonluga ıynamamamız taaa 2003 e kadar surdu bakın fenere gecen sene kaybettıler ama yıne zırvedeler gecmıse taklılmayalıma rtık bırakalım bu ısleri bu senede sampıyonluk kacabılır bu sene kacarsa seneye oluruz ıcımızde sampıyon olmazsak takım degistirecek bırısı oldugunuda sanmadıgımıza gore yensekde yenılsekde dedıgımıze gore biz taraftar olarak ısımızı yapalım gerısını bır sekılde hallederız ama bu sene ama sonrakı sene...

Alper Calik
26.03.2011, 14:05
FB bizden önce kaybeder ise bizim için avantaj.
Ama FB nin yendiği her zor maç bizim için dezavantaj.

Şu an itibariyle biz psikolojik olarak avantajlıyız. Biz kayıpsız gittiğimiz sürece avantajlıyız.

Allah yardımcımız olsun. Şu takım bir türlü ilk yarıdaki gibi top oynamıyor. Ne oldu bize böyle?

Pawel in gol vuruşuna da hasta oldum. Umut ya da Jaja nın yerine biraz da onu oynatsak keşke ...

Ilelioglu
26.03.2011, 14:06
Evet gecmise takili kalmayalim ama Fenerin yaptigi cirkeflilikleri de unutmayalim.

Onun icin 96 ve 2004 sezonlarinda aldiklari saibeli sampiyonuklari hicbir zaman unutmayacagim.

.....
26.03.2011, 15:43
Allah'ın izniyle maçı alıp önümüze bakacağız.

Bu maç Liderliği aldığımız maç olacak diye düşünüyorum.

Hamza Öztürk
26.03.2011, 15:49
araplara karsi oynadigimiz futbolu görünce bu macdan ümidimi kestim :P

Asi Çaykaralı61
26.03.2011, 15:53
Bu maçı ya kazanacağız ya kazanacağız başka yolu olmaması lazım.Bu 3 puan bizim için çok önemli :)

Sefa Murat Dokuz
26.03.2011, 15:56
Özgüven için farklı bir galibiyet şart. Her maç sıkıntıda gidiyor, oyuncuların stres atacağı bir olur inşallah 3 puanın yanında.

Yaşar
26.03.2011, 16:00
Farklı veya farksız farketmez, kalan maçlarımızı 1-0 da olsa almamız Fb takımını psikolojik olarak etkileyecektir. 2 defa son haftalarda kaçan şampiyonluk, psikolojik savaşta bizi avantajlı kılıyor Ve son G.birliği maçında son dakika golü de psikolojik açıdan diğer avantajımız.

vivanet
26.03.2011, 16:23
bu maç çok kolay olur.zaten bu maçtada zorlanırsak şampiynluk filan beklemesin kimse..ama en az üç fark atarız..

MaDDoX_61
26.03.2011, 17:19
konya-shaktarla maç yapıyor şu an 2-0 yeniyor

Tolga
26.03.2011, 17:37
bu shaktar'da bizim bütün kümeye yeniliyor.demek bank asyadakilerle yapsaydı fark yerdi :S

Fatih Öztürk
26.03.2011, 22:36
bu sene şampiyon görelim sizi.ölmeden mezara koymayın bizi.

zendit
26.03.2011, 22:37
kasımpaşa macı gibi olursa zor gecer ama burak jaja ve tolga gününde olursa ve powel oynarsa tamamdır bari 4 fark falan atsakda liderliği ele alsak...bünyem 2liğe alışmamış...

Gizadam34
26.03.2011, 22:46
Alex i dinleyen var mı? türkiyedeki en iyi yerli ve en iyi yabancı oyuncuları sordular. Selçuk inan ve Jaja dedi :))

Erdem Keser
26.03.2011, 22:48
Alex: En iyi yerli Selçuk, en iyi yabancı Jaja.

kamyonetçi
26.03.2011, 22:49
Alex kendi yönetimine ışık tutuyor.

Selçuk,Jaja hiç düşünmeden net iki cevap, ben çok şaşırdım.

Umarım bizim yönetimde bu gerçekler ışığında Selçukla sözleşme işini halleder.

Alper Calik
26.03.2011, 22:50
Evet beni de arızaya geçirdi. Selçuk u bekliyordum ama Jaja yı hiç ummadım :)) :PP

Gizadam34
26.03.2011, 22:51
Evet beni de arızaya geçirdi. Selçuk u bekliyordum ama Jaja yı hiç ummadım :)) :PP
buna ben de şaşırdım hem de hiç düşünmeden şak diye cevabı yapıştırmasına şaşırdım :))

ûamûra
26.03.2011, 22:53
selçuk fenerin 1 numaralı hedefi...

yunushanilce
26.03.2011, 22:56
o zaman selçuk gidecek diyebiliriz heralde? (inşallah gitmez)

Helvacı61
26.03.2011, 22:56
alex zeki biri jaja konusunda haklıkendisinden sonra en iyi yabancı jaja buna kim itiraz ederki.

Cafer Bulur
26.03.2011, 22:57
Alex kendi yönetimine ışık tutuyor.

Selçuk,Jaja hiç düşünmeden net iki cevap, ben çok şaşırdım.

Umarım bizim yönetimde bu gerçekler ışığında Selçukla sözleşme işini halleder.
Ben daha cok oyuncularimizi havaya sokmak amaciyla yapilan bir aciklama olarak algiladim.

Mert67
26.03.2011, 23:00
Alex'in Fener'in ayak oyunlarına alet olacağını sanmıyorum.Adam içinden geçenleri söylüyor.

antagonist
26.03.2011, 23:01
Ben daha cok oyuncularimizi havaya sokmak amaciyla yapilan bir aciklama olarak algiladim.

Niye havaya girsinler ki? Sanki FIFA'dan yılın futbolcusu ödülünü aldılar. :)

kamyonetçi
26.03.2011, 23:16

Öyle olduğunu varsayarsak daha iyi,şampiyonluk hava işi.

Alex karakterli bi adam,düşüündüğünü söylediğine yüzde yüz eminim.

Fatih Öztürk
26.03.2011, 23:16
taş yerinde ağırdır.bu takımda varoldu.bu takımda kalırsa efsane olur.giderse bizim eski istanbul heveslılerın akıbetıne uğrar...ah başkan ah...

Helvacı61
26.03.2011, 23:24
alex haklı beyler

Cafer Bulur
26.03.2011, 23:47
Niye havaya girsinler ki? Sanki FIFA'dan yılın futbolcusu ödülünü aldılar. :)
Ben fb nin hicbir kesiminde samimiyet görmüyorum,bu nedenle olumlu-olumsuz bir aciklama yi ayirt etmemek lazim.

Selcuk ve jaja iyi futbolcular,bunu bilmek icin alex i dinlemeye gerek yok.

antagonist
26.03.2011, 23:54
Ben fb nin hicbir kesiminde samimiyet görmüyorum,bu nedenle olumlu-olumsuz bir aciklama yi ayirt etmemek lazim.

Selcuk ve jaja iyi futbolcular,bunu bilmek icin alex i dinlemeye gerek yok.

Dam üstünde saksağan, gel bize bazı bazı.
;)

Koray
27.03.2011, 00:20
o zaman selçuk gidecek diyebiliriz heralde? (inşallah gitmez)

Allah Allah ?

Ne alakası var o iş kolay mı o kadar.

Kendi kendimizi rencide etmekte de bir numarayız yazdıklarınıza dikkat edin biraz...

agasaro
27.03.2011, 00:20
Bize bu aralar net bir galibiyet lazım; 3-0 gibi mesela...

ONUR BEKAR
27.03.2011, 00:22
fenerli denen ezikler totem yapıyor trabzon 7 atar diye, 7 farklı yenelim görsinler hanyayı konyayı ve de totem yapmayı....

Barış
27.03.2011, 00:31
2005te şenol güneşle şampiyonluğa giderken ikinci yarıda içerdeki maçlarda hep 3-4 atmıştık rakiplere.8 maçta 7 galibiyet 1 beraberliğimiz varmış.o zaman da stres vardı halbuki :) Avni Aker baskısından çok golcü beceriksizliği bu. inşallah bu maçla kırarız bu şanssızlığımızı.

blacksilva
27.03.2011, 00:45
aynen katiliyorum, iyi bir forvetimiz olsaydi su an fenerden daha fazla gol atmistik. örnegin anderlechti arjantinli suarez olsaydi. cok bitirici bir oyuncu tipi. gecen sezon sivasspora attigi gollerle dikkatimi cekmisti sampiyonlar ligi ön eleme turunda

Çakıroğlu İhsan
27.03.2011, 01:43
Yılmaz Vural acık futbol oynuyo muhtemelen farklı bi galibiyet yapacağız ve Umutta gol atacak buraya yazıyorm :D

vetheksenol
27.03.2011, 01:47
adamlar shaktarı yenmişler siz kolay maç diyorsunuz bizim takımın sakin oynması lazım.ilk yarıdaki gibi top yapmamız lazım bir an önce saldırmaya çalışmamalıyız.farkındamısınız arkadaşlar ilk yarıda defansta da pas yapıyorduk ama şimdi bir an önce ileriye gitmeye çalışıyoruz.stresten kaynaklanıyor sanırım.böyle aceleci oynamamız oyunun psikolojisine hakim olmadığımızı gösteriyor.öne geçtiğimiz kayseri ve ankaragücü maçlarında deli gibi saldırdık ikiyi bulmak için halbuki sakin oynasak çok rahat ikiyi bulurduk.futbolcularmız biraz tecrübeli olsaydı uzak ara şampiyon olurduk.ama önemli değil takımımızın kıymetini bilirsek çok güzel günler görürüz çok kaliteli ve tam anlamıyla takım olmuş bir kadromuz var.izlemekten büyük keyif alıyorum.

Mustafa
27.03.2011, 02:04
Spor Toto Süper Lig 27.Hafta | Trabzonspor - Konyaspor | 2 Nisan 2011 C.tesi - 19:00

Gökçebey
27.03.2011, 02:26
Arkadaşlar, konu dışı mesajlarınızı ilgili konulara bırakınız lütfen. Buranın forum olması her konuda herşeyi konuşabilirsiniz demek değil. Bu bir kısıtlama da değil. Bu forum düzeni. Bu başlık Konyaspor maçı ile ilgili görüşlerimizi paylaştığımız konu. Beşikdüzüspor konusu da mevcut forumumuzda. Trabzonlu ve Trabzonsporlu olmak konusu da, Trabzonlu olup TRabzonsporlu olmayanlar konusuda.

Lütfen forum düzenini ve forum kurallarını göz ardı etmeyelim.

Selamlar.

irfanb
27.03.2011, 02:40
Bursa`nin Fener`den en az bir beraberlik alacagina inaniyorum.Bize olan sampiyonluk borclarini bir sekilde ödeyecekler.
Bu hafta en az iki farkla Konya`yi yeneriz,en az iki puan farkla da lider oluruz.
:)

Mustafa
27.03.2011, 02:53
Çok kritik bir viraj ve kesinlikle kayıpsız dönmeliyiz

Mustafa Ayazoğlu
27.03.2011, 03:00
Bursa`nin Fener`den en az bir beraberlik alacagina inaniyorum.Bize olan sampiyonluk borclarini bir sekilde ödeyecekler.
Bu hafta en az iki farkla Konya`yi yeneriz,en az iki puan farkla da lider oluruz.

çok zor bir ihtimal, bursa fenerbahçe'den 10 yıl 1 puan dahi alamaz artık kadıköy de.

lazfatih61
27.03.2011, 04:19
konyanın tüm maçlarınaa gidiyorum 6 haftadır içerde gol atamıyorlar,ciddi bir gol sıkıntısı var,bize gol atarsalar şaşırmam ama deplasmanda gol atıyorlar,duran toplara dikkat etmemiz lazım,karambolleere özellikle,konya organize gol ayacağını sanmıyorum..en büyük konya şampiyon trabzon

Asi Çaykaralı61
27.03.2011, 10:04
Bu hafta da İnşallah 3 puanı hanemize yazdıracağız :)

Tolunay Abdioğlu
27.03.2011, 10:23
EatrEdcl4iA&feature=channel_video_title

Gökçebey
27.03.2011, 12:48
Konu Alex değil, Konyaspor maçı.

Asi Çaykaralı61
27.03.2011, 13:07
Orta sahamızın iyi çalışması gerekli.Stoperde Egemen ile daha iyi oluruz diye düşünüyordum.Sanki hazır değil gibi geldi bana hazırlık maçında ben sadece 3.cü gördüm orda adamı kötü kaçırmıştı.Ama hazır bir Egemen Galatasaray maçında çok iş yapar.Ayrıca bu maçda son yarım saat dahi olsa biraz faydalanabiliriz duruma göre :)

M.Berke Gayretli
27.03.2011, 15:45
Uzun zamandır foruma giriş yapmıyorum gerçekten özledim herkesi

Öncelikle Konyaspor Yenmemiz için Orta saha nın sürekli takır takır işlemesi lazım.
Forvet durumuda çok önemli değil yani onların defansları kötü.

Herkesle atak yapabiliriz ancak illa ki ama illa ki Orta sahayı iyi tutmak lazım.

iskenderunlu
27.03.2011, 15:47
rahat alacağımız maç yeterki acele etmeyelim

Burak Sahin
27.03.2011, 15:52
çok zor bir ihtimal, bursa fenerbahçe'den 10 yıl 1 puan dahi alamaz artık kadıköy de.

bu 17 de 17 olayina 8tas adina cok gülmüstük ama ben korkuyorum acikcasi.... bursa bence fark yiyecek fenerden baska takimlara güveneceksek zaten bastan kaybetmisiz fenerin gecen seneki durumuna düsmemek icin her babayigit gibi kendi göbegimizi kendimiz kesmemiz lazim bundan sonraki her maci almamiz lazim...

.....
27.03.2011, 17:39
Pawel den gol bekliyorum.

İskender Çakmak
27.03.2011, 17:48
aceleye gerek yok bu macta. Ama dikkatli olmamiz gerekiyor. Avni akerde geriye dusersek cikarmak biraz zor olabilir.

Hürgün Aygün
27.03.2011, 17:58
Bu maçla liderliği tekrar alıcaz inşallah bu hafta Bursa Fb'den puan veya puanlar alabilir bence.

Yaşar
27.03.2011, 18:24
bu 17 de 17 olayina 8tas adina cok gülmüstük ama ben korkuyorum acikcasi.... bursa bence fark yiyecek fenerden baska takimlara güveneceksek zaten bastan kaybetmisiz fenerin gecen seneki durumuna düsmemek icin her babayigit gibi kendi göbegimizi kendimiz kesmemiz lazim bundan sonraki her maci almamiz lazim...
Biz bütün maçlarımızı alsak bile Fb'nin puan kaybetmesi lazım. Yarım puan öndeler bizden.

ihsan candas
27.03.2011, 19:13
arkadaş tuutrmuşsunuz fener 17 çekecek ha bi rahat olun ya.yok şu yapamaz.yok bu imkansız.nedir ya...

M.Berke Gayretli
27.03.2011, 19:44
Felaket tellallığı yapıyormuşum gibi algılamayın sözlerimi ama

Aziz Yıldıvım hakemleri sürekli satın alırsa bizim şampiyonluğumuz çok zor bir yola girecek.
Ama son ana kadar inanıyorum,inanıyoruz ve İnanmaya devam edeceğiz ...

sanatik
27.03.2011, 19:46
Ilk puan kaybina ugrayan yarisdan kopacak.

Su anda kim önde olursa olsun.

Ahmet Karadeniz
27.03.2011, 19:49
konyanın başında yılmaz vural olmasa banko diyebilirdim ama bu adamın ne yapacagı hiç belli olmuyor ki..... ben maçın cok zor geçeceğini düşünüyorum.....

Armağan Dere
27.03.2011, 19:52
Ersun Hoca zamanında yenmişlerdi bizi ve o maç gol kaçırma rekoru kırmıştık..Kornerden gol atmışlardı..Kalecileri devleşmişti..şu 3 haftadan 7 puan olası ama hangi maçta berabere kalacağız bilmiyorum...Fener puan kaybedecek ama biz de kaybedeceğiz umarım onlar daha çok kaybeder..

asilhamsi
27.03.2011, 20:51
Okg_53 Konyaspor Analizi …

Ligin zor durumdaki ekiplerinden Konyaspor kötü günler geçiriyor. Devre arası tranfer döneminde önemli futbolcu takviyeleri yapsalar da bir türlü istikrarı yakalayabilmiş değiller.
Ziya Doğan’ın aşırı defansif futbolundan, aynı oyuncularla Yılmaz Vural’ın ofansif futboluna geçiş takımı bir hayli zorluyor ve Başarısız sonuçların birinci etkeni olarak görülüyor. Ancak son maçlarında Antalya karşısında hayli etkili futbol oynadılar. Geçen hafta hakem tarafından kendilerine yapılanları bu hafta telafi etmek isteyebilirler.

Dış sahada Konya şu ana kadar ki 12 maçta, 1 galibiyet, 2 beraberlik, 9 mağlubiyet almış bulunmakta. Dışarıda yedikleri 20 gole, 9 golle cevap verebilmişler.
Toplamda ise 26 maçta, 3 galibiyet, 8 beraberlik, 15 mağlubiyet aldılar. 20 gol atıp, 39 gol yediler. 17 puanla, 17. sırada bulunuyorlar.

Konyaspor’un ligde son 11 maçtır galibiyeti bulunmuyor. Onlar için her maç final. Aynen Kasımpaşa’nın bize gösterdiği aşırı mücadelenin bir benzerini göreceğiz.

Maç Bilgileri

Muammer Salibasic, Mehmet Batdal, Orkun Uşak sakat. Barbaros Barut kadro dışı. Cezalı yok. Yani ideal kadrodan eksiği yok.

Muhtemel Dizilimleri ;

------------------------------Mariusz Pawelek--------------------
Hakan Aslantaş--Mahamoudou Kere—Kamil Zayatte—Basim Abbas
-------------Ertuğrul Arslan-------------Adnan Göngör-----------
Gökhan Emreciksin---------Musa Çağıran-----------------------
------------------Marcin Robak---------------Murat Tosun------

Not = Bu kadroya Peter Grajciar da dahil olabilir.

Konyaspor Artıları;

Devre arasında kadrolarına önemli oyuncular kattılar. Kaliteli isimler Robak, Gökhan, Zayatte, Pawelek, genç Musa bunlardan bazıları. Bunlara Murat Tosun gibi, Grajciar gibi ligin başından beri takımda olan önemli isimlerde bulununca, aslında hiç de fena kadroları olmadığı ortaya çıkıyor.

Bir takımın atanı ve tutanı önemlidir derler ya, işte bu kötü Konya’nın atanıda tutanıda kaliteli.
Pawelek şuan bizim takımda bile rahat oynayabilecek bir kaleci.
Marcin Robak iyi bir gücü, fizik gücü olan, iyi şutlar atabilen, hava toplarında çok etkili bir oyuncu.
Altay’da yetişen ve Galatasaray’ın oyuncusu olan Musa Çağıran, benim çok beğendiğim ve gelecek vaat eden çok iyi bir orta saha oyuncusu.
Stoper Kamil Zayatte, Hull City den geldi. Kaliteli bir isim.
Murat Tosun da kendisini göstermek için ekstra oynayacaktır bu maçta.

Konya takım olarak kanatlardan oynayıp, hava toplarında etkili olan golcülerini topla buluşturmaya çalışan bir sisteme sahip.

Konyadaki elkili şut atan oyuncular ise şunlar : Grajciar, Gökhan E. , Robak, Murat Tosun. Hani bu bilgi bu aralar çok isteniyor ya ondan yazdım. :)

Konyaspor Eksileri;

Ziya hocanın defansif anlayışından, Yılmaz hocanın ofansif anlayışına geçişi büyük sıkıntı doğurdu.
Bir takımın mental olarak yeni bir sisteme hazırlanması en az 1 ayı bulur.

Takım savunması aslında pek kötü değil Konya’nın. Savunmada kötü olan durum, bireysel sorunlar. Geri dörtlü ve orta saha oyuncuları ciddi bireysel hatalar yapabiliyorlar.

Sol beki Basim Abbas ağır bir oyuncu.

Geri dörtlüsü kaliteli isimlerden oluşuyor. Ancak orta sahanın ortasında kazma diye tabir edilen isimler var.

Özet; Rakip gerçekten ağır yaralı ve maçlarını talihsiz şekilde kaybediyor. Bize karşıda çok iyi mücadele edeceklerdir. İyi savunma yapmaya çalışacaklardır ve sert oynayacaklardır. Bu yüzden bizimde en az rakip kadar mücadele etmemiz gerekiyor kazanmak için.

Çıkmamız gereken dizilim; Bu dizilim bizim bundan sonraki en ideal dizilimimiz olacaktır.

--------------Tolga-------------
Serkan---Giray---Egemen---Piotr
--------Selçuk---Colman--------
--------------Engin-------------
----Burak-----Jaja-----Umut----

Lige verilen arada analizde ilaveler ve değişiklikler olacaktır. Umarım bu zor maçı da kazanırız. Saygılar…

--------------Tolga-------------
Serkan---Giray---Egemen---Piotr
--------Selçuk---Colman--------
--------------Engin-------------
----Burak-----Jaja-----mehmet cakir/pawel----

buda benim ideal dizilimim..

Atakan
27.03.2011, 20:51
O kaleciyi 6lık yaptık sonra.:D

Oruç
27.03.2011, 21:25
Bu hafta maçlar yok diye çok sıkıcı geçiyor. :)

Asi Çaykaralı61
27.03.2011, 21:27
Konya'nın kalecisi ligimizin en iyi 5 kalecisinden bir tanesi konumunda

Fatih Öztürk
27.03.2011, 22:07
konyanın kalecısını ligin en iyi beşlik kalecisi yaparız.

Asi Çaykaralı61
27.03.2011, 22:09

Hadi bakalım İnşallah.İnanarak oynarsak rakip yok bize :)

Tunay ERDEM
27.03.2011, 22:10
atıp tutun bakalım maç oynanmadan.

ramazan-54
27.03.2011, 22:13

böle konuşmaktan kacınsak ersun yanal zamanında konya kalecisi hayatının maçını oynayıp bizi şampiyonluktan etmişti.maçı kazanalım bizim olsun.

Fatih Öztürk
27.03.2011, 22:18
napalım maç öncesı konusmayalımda bağdaş kurup tesbihmi çekelım.6-7 atmadımı bu takım.hemde daha güclülerine.5 atmamız sürpriz olmaz.

Fatih Öztürk
27.03.2011, 22:27
konya kalecısı hayatının maçını değıl,hayatının balını gördü.gökhan ünal umut bulut kaçırma yarışına girmisti.şimdi jaja ve burak var.buldukları pozısyonların yarısından fazlasını gole çevırıyorlar.ıddıalı olmazsak ne anlamı kalır.tabıkı kontrollu oyun sabır gerek.ama konyanında bu kadar kötü haliyle nereye kadar direnç göstereceği malum.çok iyı değil,vasat bir Trabzonspor rahat maç kazanır.

Cafer Bulur
27.03.2011, 22:40
napalım maç öncesı konusmayalımda bağdaş kurup tesbihmi çekelım.6-7 atmadımı bu takım.hemde daha güclülerine.5 atmamız sürpriz olmaz.
Egri oturup dogru konusalim,bu macin cok zor gececegini söylemek icin futbol uzmani olmak gerekmez.

Konya son cirpinislarini yapiyor ve puan almak icin de herseylerini ortaya koyacaklar.

Bu macta fark olmaz,en iyi ihtimalle 2-3 fark bekliyorum ben ki bu bile kolay olmayacak.

KÖKSAL AYDIN
27.03.2011, 22:42
Şampiyonluğa oynarken kümeye oynayan takımlara hep kaybetmişizdir.

Ya da büyük bölümünü kaybetmiş, aldıklarımızı da ecel terleri dökerek almışızdır.

Bu maç da öyle olmaz inşallah.

Çünkü bol keseden sallama sonra hüsran hareketleri başladı yine...

Yasin Tur
27.03.2011, 22:46
bence her şey bizim elimizde.rakip defans çok kötü.önde baskı yaparsak elbette hata yapacaklar.fenerde böyle yapmıştı konyaya karşı ve baya pozisyona girdiler.ilk 15-20 dakikada koparılabilecek bir maç aslında.

Gökçebey
27.03.2011, 22:47
Averajla da olsa liderliği geri alacağımız maçtır.

Onur
27.03.2011, 22:49
Şampiyon olacaksak(!) bu maçı almalıyız. Alacağız.

KÖKSAL AYDIN
27.03.2011, 22:53
İnşallah alırız.Hepimizin dileği bu.Ama oynamadan rakibi sahadan silenler var.Bu rakibi motive eder hep.

r9emre
27.03.2011, 22:54
Arkadaş istediği kadar son çırpınışları olsun Konyaspor'un gücün yetmesi diye bir olay vardır futbolda yetmiyorsa rahat rahat yenersin o takımı.

Fenerbahçe'ye güçleri zerre yetmedi ne oldu gördük hepimiz.Arkadaş güçlüysen yenersin kadron onlardan çok daha üstün ise yenmelisin.

Ayrıca öyle bize saldırmaları bir taraflarını yırtmalırı daha iyi çok kapanmazlar işimize yarar.Konyaspor'u da yenemiyorsak cidden şampiyonluk filan gelmesin zaten.

Adem Erdoğan
27.03.2011, 22:57
İnşallah yeneriz ve inşallah ligden düşerler.

Fatih Öztürk
27.03.2011, 23:03
temkınlı olmayı anlarımda, lıgın hem kadro hemde oyun olarak en kötü,hatta bank asyada bıle en kötüden daha kötü konyanın daha 2 hafta önce fenere verdiğı net 9 pozisyon var.ki,tek pozisyonu bıle yok.gecen haftada yıne aynı.ne defans yapmayı nede atak yapmayı bılıyorlar.ve karsısındada boru değil Trabzonspor var.her mac en az 4-5 net pozısyon bulabılen jajalı buraklı colmanlı selçuklu ve sakatlıkları düzelen engını egemenı var.konyadan çok korktum şımdı!averaj düzeltırız.normal Trabzonspor bunun ıçın yeter.mükkemmel olmaya gerek yok.

Cafer Bulur
27.03.2011, 23:04
Arkadaş istediği kadar son çırpınışları olsun Konyaspor'un gücün yetmesi diye bir olay vardır futbolda yetmiyorsa rahat rahat yenersin o takımı.

Fenerbahçe'ye güçleri zerre yetmedi ne oldu gördük hepimiz.Arkadaş güçlüysen yenersin kadron onlardan çok daha üstün ise yenmelisin.

Ayrıca öyle bize saldırmaları bir taraflarını yırtmalırı daha iyi çok kapanmazlar işimize yarar.Konyaspor'u da yenemiyorsak cidden şampiyonluk filan gelmesin zaten.
Evet,konyaspor u yenemiyorsan sampiyon olacagim diyemezsin bu bir gercek.

Ama bu gercek bile bu macin cok zor gececegi ihtimalini ortadan kaldirmaz.

Cafer Bulur
27.03.2011, 23:07
temkınlı olmayı anlarımda, lıgın hem kadro hemde oyun olarak en kötü,hatta bank asyada bıle en kötüden daha kötü konyanın daha 2 hafta önce fenere verdiğı net 9 pozisyon var.ki,tek pozisyonu bıle yok.gecen haftada yıne aynı.ne defans yapmayı nede atak yapmayı bılıyorlar.ve karsısındada boru değil Trabzonspor var.her mac en az 4-5 net pozısyon bulabılen jajalı buraklı colmanlı selçuklu ve sakatlıkları düzelen engını egemenı var.konyadan çok korktum şımdı!averaj düzeltırız.normal Trabzonspor bunun ıçın yeter.mükkemmel olmaya gerek yok.
Ligin ikinci devresinde kendi sahasinda daha dogrusu avni akerde galip gelememis bir Trabzonspor gercegi da var,bunu atliyorsun.

Normalde kazanmamiz gereken bir mac ama averajdan bahsetmek gercekci bir yaklasim degil.

Bu sezon kendi sahamizda sivas maci haric kolay kazandigimiz bir mac olmadi.

Samet Yildirim
27.03.2011, 23:08
Her mac zor !
Konyaspor ölümüne oynayacakdir, yenildikleri zaman düserler.

Burak Sahin
27.03.2011, 23:09

renkdas kusura bakma tartisma olsun diye yazmiyorum bu mesaji ama afedersinde bu futbol denilen olayda yukaridaki yaptigin tespiti cürütecek sana bir miloy tane örnek gösterebilriim.. en basitinden kayserinin bize nasil fenere nasil oynadigini hepimiz biliyoruz bu anadolu takimlari bize ayri bir motiveyle cikiyor nedense....konya ne kadar kötü olursa olsun.. temkinli kontrollü oynamak lazim.. tabi bu benim düsüncem...

Cafer Bulur
27.03.2011, 23:11
Ayrica konya nin shakhtar i yendigini bizim de al ittihattan fark yedigimizi hesaba katarsak macin favorisi konyaspordur bile diyebiliriz.;)

Adem Erdoğan
27.03.2011, 23:13
Yok artık Turgay Şeren.:)

brushfield
27.03.2011, 23:15
Averajla da olsa liderliği geri alacağımız maçtır.
Maalesef averajla liderliği bu sene fenerden geri alma şansımız kalmadı.

Alper Calik
27.03.2011, 23:20
Maalesef düşme hattındaki takımları FB bizden 2 hafta önce yendiği için ve lig sonuna yaklaşıldığı için, FB ye yenilen düşme hattındaki takımlar, bize karşı daha da fazla dirençlil oynuyorlar. Hele ki 2, 3. golü bulamayaınca çok sıkıntı çekiyoruz. Ancak yine de Konya nın bizden puan alamayacağını, hatta çözülebileceğini düşünüyorum. İnşallah öyle olur.

Asıl önemli meselemiz ise 2. yarı itibariyle kendi sahamızda maç kazanamamış olmamız. KENDİ SAHAMIZDA KAZANACAĞIMIZ İLK MAÇ OLMASI AÇISINDAN çok önemli. Bu psikolojik eşiği geçmemiz gerek.

Bir arkadaş yazmış yukarıda. 2. yarı itibariyle sahamızda panik halinde oynuyoruz diye. Doğru demiş. Panik şeklinde değil, istekli ve hırslı sürekli baskın ve pas yaparak (ilk devre gibi) oynamamız gerek. Bunu 2. yarı hiç yapamadık. İnşallah bu sefer yapabiliriz.

Net bir oyun ve skora artık ihtiyacımız var.

Fatih Öztürk
27.03.2011, 23:31
sen kaçırırsan rakibin 1 puana bayram yapar.egemenin yokluğunda defanstan topu oyuna sokamayişimızın yanında gırayla glowackının uyum sorunu kasımpaşa maçına kadar sıkıntılı maçlar yarattı.umut bulutun her maç talıhsızce kacırdıkları ve hakemlerın aleyhımıze caldığı düdüklerıde hesaba katmak gerek.icerde kayıp verdigımız puanları bunlara yoruyorum.Trabzondakı taraftarımız harika bu sene.aleyhımıze kastı düdükler calınmazsa,ki artık o devır bıtmistır,konya averaj düzeltme maçımızdır.futbol bu.her ıhtımal olur.ama kalan 8 maçtan olmaması gereken ihtımal bu maç.konyaya puan verırsek forumu terkederım.

Gökçebey
27.03.2011, 23:35
Maalesef averajla liderliği bu sene fenerden geri alma şansımız kalmadı.

Genel averajda liderliği geri alabiliriz. İkili averaja ligin son maçında bakılacak sanırım. O da yanlış bilmiyorsam genel averaj da eşitse. Ligin sonuna işi averaja bırakmamış olacağız. :)

Cafer Bulur
27.03.2011, 23:39
sen kaçırırsan rakibin 1 puana bayram yapar.egemenin yokluğunda defanstan topu oyuna sokamayişimızın yanında gırayla glowackının uyum sorunu kasımpaşa maçına kadar sıkıntılı maçlar yarattı.umut bulutun her maç talıhsızce kacırdıkları ve hakemlerın aleyhımıze caldığı düdüklerıde hesaba katmak gerek.icerde kayıp verdigımız puanları bunlara yoruyorum.Trabzondakı taraftarımız harika bu sene.aleyhımıze kastı düdükler calınmazsa,ki artık o devır bıtmistır,konya averaj düzeltme maçımızdır.futbol bu.her ıhtımal olur.ama kalan 8 maçtan olmaması gereken ihtımal bu maç.konyaya puan verırsek forumu terkederım.
Aman renkdas ne yaptin sen büyük lokma ye ama büyük konusma demis atalarimiz.:)

Ben bir ara bjk yi gol yemeden 2 farkli yenersek bir daha foruma girmem demistim sonra son dakikada colman in pas vermemesine duaci oldum.:)

Mustafa Hazıroğlu
27.03.2011, 23:39
Konya maçı çok zor olacak çünkü maçı Avni Aker'de oynayacağız.

Ömer TOPAL
27.03.2011, 23:40
Genel averajda liderliği geri alabiliriz. İkili averaja ligin son maçında bakılacak sanırım. O da yanlış bilmiyorsam genel averaj da eşitse. Ligin sonuna işi averaja bırakmamış olacağız. :)

pardon ama benmi yanlış biliyorum. Genel averajda üstün olan lider veya şampiyon olur...eger genel averajda eşitlik varsa ikili averaja bakılmaz mı ?

ramazan-54
27.03.2011, 23:42
editt..........aynı şeyi demişiz nasıl yanlış okudum yaw

Erol Koç
27.03.2011, 23:44
Konya maçı çok zor olacak çünkü maçı Avni Aker'de oynayacağız.

İnşallah rahat bir galibiyet alırızda avni akerde çektiğimiz sıkıntılara son vermiş oluruz. Herkesin içinde bir endişe var

Gökçebey
27.03.2011, 23:45
pardon ama benmi yanlış biliyorum. Genel averajda üstün olan lider veya şampiyon olur...eger genel averajda eşitlik varsa ikili averaja bakılmaz mı ?

Bende bu şekilde bildiğim için, aynısını yazdım. :)

Süleyman Baykan
27.03.2011, 23:48
Off ya maç olmadan hafta sonuda geçmek bilmiyor nerden çıktı şu milli maç arası:)

Cafer Bulur
27.03.2011, 23:52
Selcuk,burak ve umut un fizik degil ama düsünce olarak yorgun olacaklarini düsünürsek bu macta diger oyuncularimizin ön plana cikmasi gerekiyor.

Bu anlamda özellikle serkan,colman ve jaja nin performanslari bu macta daha bir ön planda olmali.

Cemile
27.03.2011, 23:52

genel avarajla liderliği geri alabiliyoruz ancak lig sonunda iki takım aynı puanda ise genel averajın bir etkisi olmuyor direkt ikili averaja bakılıyor. tff'nin sayfasında da var. şike durumunu engellemek için bu yol seçilmiş, biz de dahil çok az ülkede uygulama bu şekilde. ve evet lig sonunda bu iş averaja kalmayacak.

pReN@_61
27.03.2011, 23:58
Lig sonunda puanlar aynı olursa, istersek 898 golümüz olsun şampiyon olamayız.

Süleyman Baykan
28.03.2011, 00:00
Ben son maça kalmayacak diyorum Fenerbahçe 33. hafta Ankaragücü maçında puan kaybederek kaybedecek şampiyonluğu.

Fatih Öztürk
28.03.2011, 00:07
cafer üstadım.besıktasın yıldızi ayı var,konyada bıse olsa korkardık.ayrıca yılmaz vural varsa çılgınlık mutlaka vardır=) essek gıbı saldırırlar.umut harıcınde kım vurursa gol olur goller olur.ama umutu hala çok sevıyorum=p

Cafer Bulur
28.03.2011, 00:10
cafer üstadım.besıktasın yıldızi ayı var,konyada bıse olsa korkardık.ayrıca yılmaz vural varsa çılgınlık mutlaka vardır=) essek gıbı saldırırlar.umut harıcınde kım vurursa gol olur goller olur.ama umutu hala çok sevıyorum=p
Konya ya puan kaybedersek forumu terkederim demek de cilginlik yani,yilmaz vurali aratmiyorsun.:)

Futbol bu hersey olabilir,puan kaybettigimiz a.gücü ve antalya maclari da bundan daha zor maclar degildi.

Kendi sahamizda zorlandigimiz bir gercek ama artik imzamda belirttigim gibi sampiyon olmak icin bunu asmamiz gerekiyor.

irfanb
28.03.2011, 00:14
Yılmaz Vural; "Trabzonspor yenilebilecek bir rakip , Shakhtar takımı gibi şampiyonlar liginde çeyrek final oynamadı."

Biz teknik direktörlüğünü Yılmaz Vural`ın yaptığı, 7-0 galip geldiğimiz, bir o kadarını da Yılmaz Vural`a acıdığımızdan atmadığımız Kasımpaşa maçına çıkarken de şampiyonlar liginde çeyrek final oynamamıştık.

Fatih Öztürk
28.03.2011, 00:22
işte bi laf var.acıma yetime,gün gelır falan fılan=) yılmaz vuralı bu lıgde görmekten bıktım be arkadas.fasa fıso hocalık,yırmı küsür takımda.konyayı yenıp yılmazıda konyayla beraber bank asyaya gônderelım.

@FLU
28.03.2011, 01:10
beyler rahat olun , cuma sabahtan Trabzona uçuyorum , maçda avni akerdeyim handikaplı yeneriz

yenemezsek daha foruma girmem o kadar iddalıyım , sikinti yokkk :)

Bera Algün
28.03.2011, 01:40
işte bi laf var.acıma yetime,gün gelır falan fılan=) yılmaz vuralı bu lıgde görmekten bıktım be arkadas.fasa fıso hocalık,yırmı küsür takımda.konyayı yenıp yılmazıda konyayla beraber bank asyaya gônderelım.

aynen katılıyorum şu acıma mevzusuna, bu anadolu klüpleri gelir bize ölümüne defans yapar 0-0 bitirirler maçı sonraki hafta 4 yerler, bunları yakaladın mı atacaksın 7 tane k.paşaya attığın gibi, gözünün yaşına bakmayacaksın

Halit Aydın
28.03.2011, 01:44
Konumuz: Spor Toto Süper Lig 27.Hafta | Trabzonspor - Konyaspor | 2 Nisan 2011 C.tesi - 19:00 ‎

Ali Özcan
28.03.2011, 01:47
Konumuz: Spor Toto Süper Lig 27.Hafta | Trabzonspor - Konyaspor | 2 Nisan 2011 C.tesi - 19:00 ‎

Bu durum JAJA nın formunu etkilemez mi, sahada dökülmesinin sebebi bu görüntüler olamazmı...Konyaspor maçıyla bu görüntülerin alakasını kurmayı başarabilmen lazımdı Halit...

Cihan_61
28.03.2011, 01:48
Shakter u 17lemi oynamis acaba

Halit Aydın
28.03.2011, 01:50
Bu görüntüleri daha öncelerde de izlemiştik. Buzdağının görünen kısmı bu. İzinli günleri var futbolcuların. Yönetim bir yaptırım yapsa o zaman yapardı. Bunların konuşulması ve gündeme getirilmesi şu dönemde yarardan çok zarar sağlayacaktır. Konunun nereye gideceği çok açık. Yok konuşalım diyen olursa da bu başlık yerine ilgili futbolcunun başlığında konuşulması daha uygun.

Mesut
28.03.2011, 01:50
averaj işini unutun geçtiğimiz maçdada söyledım.tekrar diyeyim 20-0 alsak dahi fenerbahçe ile aynı puanda olursak fener önde olur

Yaşar
28.03.2011, 02:56
Ayrica konya nin shakhtar i yendigini bizim de al ittihattan fark yedigimizi hesaba katarsak macin favorisi konyaspordur bile diyebiliriz.;)
Yok daha neler? 5000 dolara yenildik o maçta:D

lazibere
28.03.2011, 04:10
Bizim şehir maalesef bu kadar profesyone anlayışı kabul etmez..

Fatih Öztürk
28.03.2011, 04:44
ulen jaja...uçkuruna dıkkat et.attığın attırdıkların mühim değil!..bazı arkadaslar anlamak ıstemıyor galıba,adamın sosyal yasantısı bu.kılıseye gıtse onada karısak arkadaslarda vardır muhakkak.adam antremanda,kampta yada tesıslerde ıcıp hatun alemı yapmadı.her sene bırkaç yabancı oyuncu alıyoruz.kımısı alemıne düskün olur kımısı ıbadetıne.eğer oyununa yansıtırsa konusalım.sakınlık sukünet uyuyoruz şımdı,horlamak yok suyumuzu ıcelım böbreklerımız gece daha ıyı calıssın.hadı Allah rahatlık versın.

Reha Demirbaş
28.03.2011, 06:05
Hocanın Umut gerkesiz Umut ısrarı devam ederse Kasımpaşa ve G.Birliği maçındaki gibi can çekişmeye devam etme ihtimalimiz yüksek. Belkide bu maçta can veririz bu ısrar yüzünden.

Hadi hayırlısı. Bekleyip, izleyip görüceğiz.

oktay61
28.03.2011, 12:00
fenerin antep ve es-es maçları öncesi yaptığı taktiğe bak cenk ve sezer için 5 er milyon euro teklif gazetelerde ballandıra ballandıra söylüyor

yorumsuz...

Alper Calik
28.03.2011, 12:46
Konya maçına odaklanalım.
Bir slogan, pankart, gösteri vb. önerisi olan var mı acaba?

Mehmet Ç.
28.03.2011, 12:59
Carpici bir istatistik:

Teofilo kacinci hafta gitti bilmiyorum, ama takimin en cok gol atan 4. oyuncusu.

Umut 2 katini atmis 27 haftada:rolleyes:

Devrim Arslan
28.03.2011, 13:52
bize ne özel hayatından isterse 10 tane kadınla alem yapar ben sahada attığı gollere bakarım konya maçını bekliyoruz

TS57
28.03.2011, 14:23
Beni ilgilendirmez abicim ya saha bana golleri asistleri yapsın isterse 20 kadınlan yakalansın real madridde cristano ronaldo adamın bütün dergilerde resimleri var kızlarla fotoları var ama madrid taraftarıda bizim gibi eleştiriyormu acaba

Alper Calik
28.03.2011, 15:10
Bizi çok da ilgiledirir Jaja nın bu halleri.

Teknik direktörümüzün "dinlensin" diye izin verdiği bir oyuncu "alkollü olarak araç kullanırsa" bizi ve takımı ve diğer arkadaşlarını çok ilgilendirir. Birileriyle (kadınlarla) birlikte olması bizi "çok" ilgilendirmez. Bizim takım şampiyonluğa oynuyor ! Jaja her maçta 3 gol mü atıyor? Bir Alex gibi takımı mı sırtlamış?

Ben daha önce de fikrimi söyledim. Takımda adeta mecburen kendisine yer açıldı. Takımın tüm oyun düzeni bozuldu. Bu takım 2. yarıda hala ilk yarıdaki oyunu ve golleri 1 kere bile oynayamadı ! Geçen yıl FB yi kupadan eleyen, bu sene Avni Akerde yenen takım takır takır oynuyordu. Şu anda oynayamıyor.

Ve bakıyoruz saha içerisinde Jaja nın bitmek tükenmek bilmeyen laubali hareketleri ! Top kaptırıyor, gol yiyoruz, mücadele etmiyor ! Canı istiyor (2. FB maçındaki gibi) en çok o mücadele ediyor.

Şampiyonluğua ulaşmak isteyen takımın oyuncusu böyle laubali OLAMAZ.

Lugano da gece alemlerinde (hiç hoşlanmam kendisinden, ahlak yoksunu birisi) ama TS yi 2-0 yenip bir de gol attıktan sonra, hepsinden önemlisi SAHADA ÖLÜMÜNE OYNADIKTAN SONRA (çirkeflikleri de dahil elbette)

Jaja dan Lugano tarzı bir mücadele gören oldu mu acaba?

Adam olayın ciddiyetini farkında değil. Umrunda da değil.

Ne çok umrunda şampiyon olmak, ne de çok demoralize oluyor diğer yerli oyuncularımız gibi, kendi halinde takılıyor Jaja beyimiz ..

Cemile
28.03.2011, 16:30

Teknik direktörümüzün "dinlensin" diye izin verdiği bir oyuncu "alkollü olarak araç kullanırsa" bizi ve takımı ve diğer arkadaşlarını çok ilgilendirir. Birileriyle (kadınlarla) birlikte olması bizi "çok" ilgilendirmez. Bizim takım şampiyonluğa oynuyor ! Jaja her maçta 3 gol mü atıyor? Bir Alex gibi takımı mı sırtlamış?

Ben daha önce de fikrimi söyledim. Takımda adeta mecburen kendisine yer açıldı. Takımın tüm oyun düzeni bozuldu. Bu takım 2. yarıda hala ilk yarıdaki oyunu ve golleri 1 kere bile oynayamadı ! Geçen yıl FB yi kupadan eleyen, bu sene Avni Akerde yenen takım takır takır oynuyordu. Şu anda oynayamıyor.

Ve bakıyoruz saha içerisinde Jaja nın bitmek tükenmek bilmeyen laubali hareketleri ! Top kaptırıyor, gol yiyoruz, mücadele etmiyor ! Canı istiyor (2. FB maçındaki gibi) en çok o mücadele ediyor.

Lugano da gece alemlerinde (hiç hoşlanmam kendisinden, ahlak yoksunu birisi) ama TS yi 2-0 yenip bir de gol attıktan sonra, hepsinden önemlisi SAHADA ÖLÜMÜNE OYNADIKTAN SONRA (çirkeflikleri de dahil elbette)

Ne çok umrunda şampiyon olmak, ne de çok demoralize oluyor diğer yerli oyuncularımız gibi, kendi halinde takılıyor Jaja beyimiz ..

ben de şampiyon olmanın jaja için bir şey ifade etmediğini bizim hislerimizin milyarda birini paylaşmadığını, çoğu maçta kaptırdığı toplar gereksiz artistik hareketler (boş alanda topun üstünden atlama vb.) sonucu puan kaybettiğimizi düşünüyorum. bkz. ankaragücü maçı. manisa maçını tiribünden izledim, bir faul atışı oldu hızlı kullandık topu jaja'ya attılar manisa kalesini tam karşıdan gören pozisyonda, adam başı önde saha içinde yürüyor top ayaklarına çarptı öyle anladı düdüğün çalmış ve atışın kullanılmış olduğunu. olmaması olmasından yeğdir, olmadığı durumda puan durumumuz daha iyi olurdu diye düşünüyorum.

apachi61
28.03.2011, 17:00
Zor olsun bizim olsun ama 1-0 ama 2-0 farketmez : )

SADECETRABZON61
28.03.2011, 17:07
Jajanın Durumuna dencek bir söz yok savunma gibi Bir hatayada düşmeyin İnsan sağlığı Bu alkollü araç kullanmak nedemek ? yanında kız olur bizi bağlamaz.Ama alkollü araç ve o pozlar gerçekten utanç verici..

ahamitokutan
28.03.2011, 17:18
yönetim gerek duyarsa jajaya cezasını verir,olur biter.herşeyi de büyütmeye ne kadar meraklıyız ya.istanbul medyası da bunu istiyor zaten

yigits
28.03.2011, 17:19

Renktaş Jaja olmasaydı biz şu an Fenerle değil Bursa'yla çekişecektik 2.lik için.

Metin Ural
28.03.2011, 17:23
guti'de benzer hareketler sergiledi, birkac hafta takimin kaptaniydi. ben cok buyutulmemesi gerektigini dusunuyorum.

livera61
28.03.2011, 17:32
Herkes ahlak timsali oldu yine

Sefer Asan
28.03.2011, 17:33
Jaja 2 gol atar galibiyeti getirir ^^ ;=)

Çağdaş DENİZ
28.03.2011, 17:39
la bu konyaya 4 ilaaa 6 arası atarız buraya yazıyorum tolga da 2 tane yumurtlar 4-2 felan alırız...

T.B_1461
28.03.2011, 17:41
"Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim."

ilteriş
28.03.2011, 18:01
çıkıp kazanacağız başka çaremiz yok.bu maçta uzaktan bol bol şut atmalıyız.konya fenere oynadığı gibi oynarsa rahat yeneriz.bize gelen aslan kesilir hep ya.

TS57
28.03.2011, 18:02
Jaja konya maçında bir atar unutulur gider bu kadar basit cezası neyse çeker

r9emre
28.03.2011, 18:04
Jaja olmasa şu an şu maçın bu sene bizim için belki de hiç bir ehemmiyet olmayacaktı.Böyle ahlak timsali kesinlen insanların,sürekli başkalarını yargılayanların gerçek hayatta ne haltlar yediğini çok rastladım.Çok eleştirip,insanları yargılayandan korkacaksın arkadaş hepsinin beterini o yapmıştır ya da yapıyordur.Ama Jaja tabi futbolcu o farklı bir boyut insan ile robot arası o yüzden o yapamaz.

Jaja kralsın kardeşim.Bu takım şampiyon olacaksa senin bileklerinin hüneri sayesinde olacak inanıyorum ben.

Kaan
28.03.2011, 18:05
Jaja, şu maçta son haftalardaki kötü performansını devam ettirirse direk çiziği yer bunu en iyi kendisi biliyordur şuan..

M.Berke Gayretli
28.03.2011, 18:10
Öncelikle şu Jaja konusu...
Jaja Yanlış bir hareket falan yapmadı izledim.Futbolcu değil mi e bize lazım olan futbolu sergiliyor mu?
Cevap: Sergiliyor

Peki O zaman daha neyini tartışalım ayrıca Futbolcuların izinli oldukları belirli günler var.
O zaman dilimi içerisinde isterse 10 kadın ile isterse 20 kadın ile yakalansın kimse çıtını bile çıkaramaz.

Jaja'yı sonuna kadar destekliyor,Yaptığı işin yanlış olmadığını belirterek ve Futbolcunun izinli günlerinde istediğini yapmasında bi sakınca olmadığını söyleyerek iyi günler diliyorum...

Alper Calik
28.03.2011, 18:15
Yanlış başlıkta bu yazıyı yazdım, moderatörlerden özür dilerim, amacım polemik başlatmak değildi.

JAJA için ahlak dan kastım, kadınlarla birlikte olması değil, bir yanlış anlaşılma olmasın. Ben futbol ahlakı ve disiplinsizliğinden bahsediyorum, kadınlarla birlikte olması, gece hayatı, içkili araba kullanması en basitinden bir disipsizliktir ve böyle davranmaya devam eder ise bize gerekli katkıyı veremez. Ayrıca Trabzonspor ilk puan kaybettiğinde, takım arakadaşları onun bu kötü taraflarını öne çıkarabilir haklı olarak. Bu benim düşüncem elbette. İnşallah ben yanılırım, Jaja sizin dediğiniz gibi her maçı alır şampiyon oluruz.

Lugano nun ahlaksızlığını da aynı şekilde "futbol ve sahalardaki çirkin davranışları için" söyledim, dışarıdaki ahlakı bizi ilgilendirmez. Bir yanlış kelime kullanımı olmuş olabilir.

Sizler Jaja yı çok seviyorsunuz tamam. Ama ben geçen yılın sonunda ve bu sene 1. yarıdaki gibi takır takır oynayan Trabzonspor u, 2. yarıdaki Jaja ya muhtaç Trabzonspor a tercih ederim.

Buralara Jaja ile mi geldik, Jaja yüzünden mi buradayız (Umut baş sorumludur o belli zaten) çok tartışılır.

Konyaspor maçına dönelim bence. Başlığımızdan sapmayalım.

Ben golümüz Pawel den gelecek diyorum :)

Var mı artıran?

Trabzon34
28.03.2011, 18:18
Ya o değil de ben takımı özlüyorum böyle milli maç aralarında.. Haırlık maçını da izleyemedik zaten.. Federasyon dan rica etsek böyle milli maç aralarında biz oynasak be ya.. Selçuk u milli takıma almasınlar yeter.. :)
Şaka tabii de bir hafta oynamayınca bile özlüyor insan.. O bordo mavi formanın sahaya çıkışını.. Avni aker in coşmasını.. Özlüyorum.. Manyak mıyım ne? :)
Jaja konusu çook önemli değil renkdaşlar.. Şenol hocam halleder o sorunu..
Adamın izin döneminde ne yaptığına karışamayız.. İçkili araba kullanmasına karışabiliriz ama..
Alan ın formda oluşu ve kendisinin son maçlardaki etkisizliği düşünüldüğünde Konya maçında kesik yemes muhtemel ki o da ona verilecek en büyük cezadır zaten..

güneyli
28.03.2011, 18:59
Genel averajla da olsa şimdi en tepede olmanın dezavantajları var...Fenerin averajlada ön planda olması iyi..Puan farkı olana dek...Liderlik ancak puan farkıyla olursa kabul..Bu hafta böyle olması dileğiyle...Ben Fenerin Karabükte ve Buca da asıl darbeyi yiyeceğini düşünenlerdenim.Ondan önceki her maç kayıpları lehimize olur o ayrı..Asıl biz eski ritmimizi bulacakmıyız...Bütün mesele bu..

Oruç
28.03.2011, 19:06
İlk yarıdaki son 8 maçta 7 galibiyet 1 beraberlik almıştık. Umarım aynı şeyi bir daha tekrarlayabiliriz.

M.Berke Gayretli
28.03.2011, 19:14
Fenerbahçe'nin bir maç kaybetmesi bile bizi çok risk e sokar.Fener 2 maç kaybetmeli şu haftalarda hele ki Galatasaray maçı gelmeden önce.Puan kaybetseler çok iyi olur.Konya'yı geçiyorum.
Galatasaray'ın bizi yenebilecek gibi bir kadrosu şu anda bulunmamakta.Ancak Ben Tolga'ya maç eksikleri ve Formsuzluğu dolayısıyla hiç ama hiç güvenmiyorum.

Bu maçta Orta Saha yı sıkı tutmamız onların gelmesini önlememiz lazım.
Oyunu çok geride kabul ediyoruz bunu her maçta yapıyoruz ve bedelini stres ile ödüyoruz koltukların üstünde zıplıyoruz,saç baş yoluyoruz,Suratımız Domates kırmızısına dönüyor,camları duvarları masaları hırpalıyoruz...

Bunları yapmadan Keyifli rahat bir maç izleriz İnşallah...

Fatih Öztürk
28.03.2011, 19:24
8x8 yapacağız...

tüm sporcularımızın bunun bilincinde ve inanıyorlar.bizde inanalım.

zaferyıldız
28.03.2011, 20:20
tabiki yine önce 3 puan ve sadece 3 puan:

ancak şu bir gerçek 3-4 gollü bir galibiyet

umut un gol atabilmesi

tolga nın güven vermesi ve kazanması

egemen in güven vererek geri dönmesi

gibi beklentilerim var benim bu maçtan :)

zaferyıldız
28.03.2011, 20:25
jajayla ilgili:

atmıştır stresini patlar konyaya bu hafta utandırmaz bizi..

hatta keşke umut u da yanına alsaydı belki faydası olurdu..

futbolcu bunlar rahip ya da imam değil

Akif Gür
28.03.2011, 20:28
tabiki yine önce 3 puan ve sadece 3 puan:

ancak şu bir gerçek 3-4 gollü bir galibiyet

umut un gol atabilmesi

tolga nın güven vermesi ve kazanması

egemen in güven vererek geri dönmesi

gibi beklentilerim var benim bu maçtan :)

yattara beklentisi yokmu :):)

Alper Calik
28.03.2011, 20:38
Konya maçında
Jaja gol gol diye 4 gol attırana kadar bağıralım :P

Adam illellah desin, 3 gol attım hala gol istiyorlar diye :)

zaferyıldız
28.03.2011, 20:39
yattara da var ama ,,o sürpriz kategoriye giriyor akifcim :)

-Samet
28.03.2011, 21:44
Engin veya Egemen oynarsa ideal 11im

--------------Tolga---------------

Serkan-Egemen(Glowacki)-Giray-Piotr

---------Selçuk----Colman--------

-Burak----------Jaja------------Engin

--------------Pawel-------------

Diğer Kadrom ,

Engin oymazsa ideal 11im

Serkan-Egemen(Glowacki)-Giray-Cale

-Burak----------Jaja------------Piotr

Siz ne diyorsunuz bu kadroya ?

Mustafa Umut
28.03.2011, 21:47
Engin veya Egemen oynarsa ideal 11im

Serkan-Egemen(Glowacki)-Giray-Piotr

-Burak----------Jaja------------Engin

Diğer Kadrom ,

Engin oymazsa ideal 11im

Serkan-Egemen(Glowacki)-Giray-Cale

-Burak----------Jaja------------Piotr

Siz ne diyorsunuz bu kadroya ?
İkiside gayet güzel. Bende aynen bu şekilde düşünüyorum.

-Samet
28.03.2011, 22:00
Abi Pawel'i görmek istiyorum artık ikisine de yazdım onu :)

Hasan Cubukcu
28.03.2011, 22:01
Ne olursa olsun sonuna kadar mücadele pes etmek bize yakismaz !!!!

Jester
28.03.2011, 22:56
Şenol Güneş Jaja ile Pawel'i 45 dk birlikte sahada tutsun, başka da bir şeye gerek yok.

bahadır2561
28.03.2011, 22:59
Haftalardır kötü performans sergileyen Umut çiziği yemiyorsa Jaja'da yememeli. .

Adaletse herkese adalet. .

Mustafa Ayazoğlu
28.03.2011, 23:08
JaJa kesik yer. Alanzinho!

Engin, Alanzinho, Colman, Selçuk, Burak

-Samet
28.03.2011, 23:18
JaJa kesik yer. Alanzinho!

Engin, Alanzinho, Colman, Selçuk, Burak

Alanzinho ilk 11de başlamamalı.

Şenol Güneş , manisada attığı golden sonra da ona ödül olarak ilk11 verdi ama işe yaramadı.

Ama 2. yarı girerse takımı diri tutar ve katkısı daha büyük olur.

Armağan Dere
28.03.2011, 23:20
hiç yırtınmayın Umut gene ilk 11 başlar..Pawel son 15 dk belki forma bulur...

vivanet
28.03.2011, 23:36
jaja konusunda fazla takılmaya gerek yok her yıldız oyuncular böyle hayatları seviyorlar kimse bunun önüne geçemez..umut bulut çok profosyonel çalışıyorda ne oluyor daha topu istıp etmesini beceremiyor..yıllardır böyle oyuncuları sıktığımız için kaçırdık elimizden..biraz gerçekçi olmak gerekirse adam hakediyor bu şımarıklığı..

vivanet
28.03.2011, 23:39
Haftalardır kötü performans sergileyen Umut çiziği yemiyorsa Jaja'da yememeli. .

Adaletse herkese adalet. .

Aynen katılıyorum ve bişey ilave edeyim,jaja olmasa biz ceza sahasına bile doğru düzgün giremeyiz son maçlar itibarı ile söylüyorum..

worldmaster
28.03.2011, 23:50
takımda mücadele etmeyen adam görmek istemiyorum.Ben şöyle bi kadroyla başlar rakibi fiziksel olarak yormakla beraber bol pas yaparak bireysel futbolun da önüne geçerdim.

Selçuk Colman Piotr

Burak Engin

Pawel

Zaten maçların ilk yarısını boşa oynuyoruz.Bu kadroyla da bi şey kaybetmeyiz.İkinci yarı Jaja-Alan-Yattara-Umut 4'lüsünden 3'ünü sürerim gerekirse

Tabi TD ben olsaydım :)

Ali Turhal
29.03.2011, 00:01
Neymiş efendim avni aker stadında baskı varmış,yok konya maçı zor geçermiş falan filan ne bu ya gönül rahatlılığıyla burdan haykırıyorum gayet rahat geçecek belkide busezon iknci belkde üçüncü kez kolay maç seyredeceğiz,varmı bahse giren

Efendioglu
29.03.2011, 00:26
Mutlak 3 puan gerek yanlız drogheda utd kardeş takımımız değilmi tesadüfün böylesi adamsınız ulaaa !!!! :D

http://img848.imageshack.us/img848/8244/70444865.jpg (http://img848.imageshack.us/i/70444865.jpg/)

Mesut
29.03.2011, 00:33
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6895-9D6P8Y9B.jpg

Jaja ile şu kırmızı montlu arasındaki muhabbeti merak etdım
e koçum bizide görürsün artık yoksa şenol hocaya hakkında iyi şeyler demem :P :D
Kaleci antranorü çok pis bakıyor :)

DeAgLeMaNyAq
29.03.2011, 00:40
Jaja ile şu kırmızı montlu arasındaki muhabbeti merak etdım
e koçum bizide görürsün artık yoksa şenol hocaya hakkında iyi şeyler demem :P :D
Kaleci antranorü çok pis bakıyor :)

Kendisi zaten sosyal işlerden sorumlu yardımcı antrenörümüz Mehmet Kulaksızoğlu. Kesin muhabbetini yapıyorlardır...

Atakan
29.03.2011, 00:42
Kolay gözüken ama zor kazanılan maçlardan biri. İnşallah kazanacağız.

sanatik
29.03.2011, 00:43
Neymiş efendim avni aker stadında baskı varmış,yok konya maçı zor geçermiş falan filan ne bu ya gönül rahatlılığıyla burdan haykırıyorum gayet rahat geçecek belkide busezon iknci belkde üçüncü kez kolay maç seyredeceğiz,varmı bahse giren

Konya fener karsisinda oynayamadi. Yinede Fener ikinci golü bulamayinca rahat olamadi. Benzer bir mac bekliyorum. Umarim iki gol atar rahat mac cikaririz. Sanirim bu hafta ilk biz oynayacagiz. Rakibin Bursa macinida düsünürsek kazanip beklemek süper olur.

Mustafa Ayazoğlu
29.03.2011, 00:48
konyaspor maçı kazanılacak.

bursaspor dan beklentimiz olmasın. eskişehir, gaziantep ve karabük daha güven veren takımlar.

TheCrow
29.03.2011, 05:01
konyaspor maçı kazanılacak.

bursaspor dan beklentimiz olmasın. eskişehir, gaziantep ve karabük daha güven veren takımlar.

Bence de bursadan beklenti içine girmeyelim. eskişehir, gaziantep ve ibb maçlarında kayıp bekliyorum fenerden.

aurora
29.03.2011, 10:57
http://image.haber7.com/haber/haber7/cat/392520110301122937833.jpg Dr. Oğuz TANHaber 7
Bir Fenerli'den trabzon güzellemesi

Trabzon’a, şampiyon olmasa bile şampiyon gözüyle bakmaktan kendimizi alamıyoruz!
Haberi Kaydet (http://www.haber7.com/uye-islem.php?cmd=addNews&nID=727565)Arkadaşına Gönder (http://www.haber7.com/uye-islem.php?cmd=sendNews&nID=727565)
29 Mart 2011 07:38 - 11 Yorum - 7,133 Okunma http://image.haber7.com/noc/images/fixf.png (http://www.facebook.com/sharer.php?u=http://www.haber7.com/haber/20110329/Bir-Fenerliden-trabzon-guzellemesi.php) http://image.haber7.com/noc/images/fixtweet.png (http://twitter.com/home?status=haber7-http://www.haber7.com/haber/20110329/Bir-Fenerliden-trabzon-guzellemesi.php)

Efendim, bendeniz, övünmek gibi olmasın, Fenerbahçe nâm gençlik ve spor kulübüne gönül vermiştir.
Takımımızın Trabzonspor ile olan şampiyonluk mücadelesini heyecanla takip ediyoruz. Elbette ipi önde göğüslemek istiyoruz.
Öte yandan, Trabzon’a, şampiyon olmasa bile şampiyon gözüyle bakmaktan kendimizi alamıyoruz!
Karadenizlilerin enerjisi herkesin malûmudur.
Karadenizli girişken, konuşkan, savaşkandır.
Karadenizli neşelidir. Gittiği yere canlılık götürür. Karadenizlinin ayak bastığı yerde sümsüklük ve sünepelik barınamaz.
Leylâ ile Mecnun, Kerem ile Aslı gibi elem ve gözyaşı hikâyeleri, rahmet yağmurlarının eksik olmadığı o topraklarda barınamaz. Çünkü Karadenizli bir kızı sevdi mi kimseyi takmaz, atar atının terkisine kaçırıverir sevdiceğini. Karadeniz’in kızı da bohçasını toplayıp gözünü kırpmadan yârinin peşinde aşar o dik dağları, ondan sonra düşünür babasının ne diyeceğini.
Trabzonluların ve Rizelilerin Türkiye’nin ekonomisinde, siyasetinde, kültüründe ne kadar baskın bir rol oynadıkları gün gibi âşikâr değil mi?
Avukatlarla ilgili bir espri yapsan ‘Avukatlar aşağılanıyor!’ hücumlarına maruz kaldığın, senaryosunu yazdığın dizide uyanık bir kapıcı tipi çizsen mahkemelerde süründüğün bir ülkede; Laz fıkralarını Lazların anlatıp Lazların gülmesi ne kadar hayranlık vericidir!
Bir Trabzonlunun, Rizelinin yanında insanın asla canı sıkılmaz. Laz’la oturup bir çay içsen, dünyanın gamını kasvetini üzerinden atmış, yüreğin kuş gibi hafiflemiş kalkarsın masadan.
Trabzonspor bir mûcizedir. Trabzon gibi küçük bir sahil şehrinden büyük bir takım çıkarmak, Karadeniz enerjisinin, hayatiyetinin, neşesinin bir mûcizesidir. 27 yıldır şampiyon olamasa da, Türkiye’nin en başarılı takımıdır bordo-mavililer.
İzmir’in takımının olmadığı (Buca’yı saysak mı?), Ankara’nın ikinci bile çıkaramadığı, Adana’nın maziye gömüldüğü, Kocaeli’nin futbol argosunca asansör takım olduğu, Trakya’nın esâmesinin okunmadığı bir ligde; bırakın müzesi ağzına kadar kupalarla dolu Trabzonspor’u; 100 bini bulmayan nüfusuna ve çay dışında ‘yok’ ekonomisine rağmen Rizespor’un dahi yıllarca en üst klasmanda mücadele etmesi büyük başarıdır.
Küfür edip patırtı çıkarmak dışında var olmayan taraftarlık kültürümüze, Trabzon’un kattığı kolbastı ve 61inci dakika şovu gibi şenlikler, hamsi ve mısır ekmeğiyle beslenen dimağların ne kadar yaratıcı olduğunun da işaretidir.
Karadeniz fırtınası!
Bir Fenerli'nin gönlünde bile sen çoktan şampiyonsun!

Burak Sahin
29.03.2011, 13:35
bu olaylardan sonra jaja kendini affetmek adina tek basina konya macini alir.... hatta umutada bir gol attirir ki bir tasta iki kus vururuz... demedi demeyin....

Armağan Dere
29.03.2011, 13:41
Al sana motivasyon!
Şampiyonluk mücadelesi veren Trabzonspor kalan 8 maçını oynayacağı takımlara ilk yarıda şans tanımamıştı. Bordo-Mavililer, bu maçlarda tam 22 puan çıkarmıştı.

İlk yarıda Eskişehir maçı berabere bitmişti..Ancak kalan 8 maçı alsak bile Fener'in puan kaybetmesini bekleyeceğiz..

karaman6106
29.03.2011, 14:02
bursa hocanın sözleşmesini 3 yıl uazattı...darısı şenol hocaya...
bu habere sevindim, fener maçına asılırlar artık...

Armağan Dere
29.03.2011, 14:22
http://img130.imageshack.us/img130/3149/trabzonp.jpg

Mehmet Ç.
29.03.2011, 14:39
http://www.ajansspor.com/yazarlar/erhunates/h/20110329/bu_tuzukten_besiktasa_da_lazim.html

Sene sonu Sampiyonlugumuzu bu adama armagan ediyorum?! Sen kimsin lan?

FB Sampiyonmus..

fb Sampiyon olmasi icin 17'de 17 yapmali!! Puan kayiplari bu hafta sonu tek tek baslayacak!

bu hafta 3 puan fark ilen lider olacagiz tekrardan!

Dursun Kaplan
29.03.2011, 15:14
Dr. Oğuz TAN ;

Ne desek şimdi sana ? :)

Mustafa Yüksek
29.03.2011, 15:32
Sayın Dr. Oğuz Tan, siz merak etmeyin. Gönüllerin şampiyonluğu kesmez artık bizi. Amacımız belli, ulaşacağız da ona. Sabredin, sadece 8 maç sabredin. Vaktimiz geliyor.

ilhan
29.03.2011, 15:41
http://www.ajansspor.com/yazarlar/erhunates/h/20110329/bu_tuzukten_besiktasa_da_lazim.html

Sene sonu Sampiyonlugumuzu bu adama armagan ediyorum?! Sen kimsin lan?

FB Sampiyonmus..

fb Sampiyon olmasi icin 17'de 17 yapmali!! Puan kayiplari bu hafta sonu tek tek baslayacak!

bu hafta 3 puan fark ilen lider olacagiz tekrardan!

Gerek üslup olarak gerekse yazıların içeriği itibariyle çok boş yazan birisi. Alt tarafa eleştiri yapınca yayınlanmıyor. Çünkü ajansspor editörlerinden bir tanesi. Ama şakşak mesajları yazdınmı anında yayınlanıyor.

Boş beleş konuşan ve kendini futbol alimi zanneden birisi. Ciddiye almaya değmez.

Tunay ERDEM
29.03.2011, 16:24
Yine kötü kötü rüyalar gördüm, haydi hayırlısı.

Emre GÜRDAL
29.03.2011, 16:35

fb liler 2 dk daha uzatmamı istedi sevinmek için bizden..... merak etme dk 90 dedimi biz şampiyonuz..

ALDENİRO
29.03.2011, 17:25
bu olaylardan sonra jaja kendini affetmek adina tek basina konya macini alir.... hatta umutada bir gol attirir ki bir tasta iki kus vururuz... demedi demeyin....
ayılabilirse oynar...

altinkaya08
29.03.2011, 17:27
Bugün satışa çıkan biletler sadece taraftar kartı olanlar içinmi arkadaşlar?Bilgisi olan varsa bana yardımcı olursa sevinirim.Ben maça Bursadan gelmeyi düşünüyorumda.Genel satış yarınmış bilet kalmayabilir.

Ilelioglu
29.03.2011, 17:35
Bugün satışa çıkan biletler sadece taraftar kartı olanlar içinmi arkadaşlar?Bilgisi olan varsa bana yardımcı olursa sevinirim.Ben maça Bursadan gelmeyi düşünüyorumda.Genel satış yarınmış bilet kalmayabilir.

Ilk gün herzaman taraftar kart sahiplerine.

;):)

Ilelioglu
29.03.2011, 17:36

Ilk gün herzaman taraftar kart sahiplerine.

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=6894#Icerik (http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=6894#Icerik)

Ilelioglu
29.03.2011, 17:40
Yanliz bu dünün haberi, yani bugün itibariyle herkes bilet alabilir.

Biletler dün satisa cikarilmis.

altinkaya08
29.03.2011, 17:46
Yanliz bu dünün haberi, yani bugün itibariyle herkes bilet alabilir.

Biletler dün satisa cikarilmis.

Öyle değilmiş.Tarih var biletix sayfasında 30 mart diye..

http://web03.biletix.com/etkinlik/MFDS5/TURKIYE/tr

Bana taraftar kartı ile bilet alabilecek varmı arkadaşlar?

Ilelioglu
29.03.2011, 18:03
Öyle değilmiş.Tarih var biletix sayfasında 30 mart diye..

http://web03.biletix.com/etkinlik/MFDS5/TURKIYE/tr

Bana taraftar kartı ile bilet alabilecek varmı arkadaşlar?

O zaman resmi sitede yanlis yaziyor.

ONUR BEKAR
29.03.2011, 22:20

renkdaş bende rüyamda fenerbahçali arkadaşlarım benile ts clubtan ts forması alıyordu ve öylşe sevinçliydilerki ts forması aldılar diye ki sorma :) çççççç

sanatik
29.03.2011, 22:29
üf ya konyayi söyle güzel bir 5 - 6 atsak artik lider kalsak.

son haftaya kadar puan kayibi mutlaka yasanacak, süphem yok.

Mehmet Ç.
29.03.2011, 23:22
Ardayi yuhlayan fbliler
Ridvan

Kina yakin bir tarafiniza!! Gerii zekalilar!!

.....
29.03.2011, 23:41
Gelsin artık maç çok özledim takımı ya...

Allah'ın izniyle güzel bir galibiyet alacağımızı düşünüyorum.

r9emre
30.03.2011, 00:30
Jaja,Pawel ve Burak'ın golleriyle 3 - 0 alacağımıza inanıyorum. :p

Mehmet Ç.
30.03.2011, 00:39
Ardayi yuhlayan fbliler
Ridvan

Kina yakin bir tarafiniza!! Gerii zekalilar!!

Ben bu mesaji neden buraya yazdim aceba :)

Hamravat
30.03.2011, 03:21
cok kritik bir mac hayirlisi, konya sezonun en iyi futbolunu oynayacaktir,

Cemalettin Taşkın
30.03.2011, 11:08
bu maça mustafa kamil abitoğlunu verecekler gibi geliyor bana.

eğer abitoğlu yönetirse bu maçı puan kaybederiz şimdiden söylüyorum.

başka da bir hakem gelmiyor bu maç için aklıma abitoğlu olmazsa çok acemi bir hakem verebilirler.

Yiğit SARI
30.03.2011, 11:21
Konya futbol falan oynamaz kapanır bence. Erken gole bakar bide defansta dikkatli olmalıyız 1 farkla öne geçerseler 12313 kişi defans yapmaları olası.

Halmanli
30.03.2011, 11:26
konya fenere oynadığı gibi sanki Barcelona havasında savunmayı orta sahada kurarsa, çok rahat yeneriz.

Artık rahat kazanalım

Yiğit SARI
30.03.2011, 11:29
Bu arada Engin oynayacak durumda mı ?

ozturk
30.03.2011, 12:20

Evet sakatlığı tamamen geçmiş..

mda61
30.03.2011, 12:32
Egemen oynamaya başladı ya, artık hiç bir maçtan korkmam. Egemen olsa ne Kayseri'den 3 gol yer, ne Fener'den 2 gol yerdik. Tolga'ya çok iş düşürmez umarım defansımız. Bu maçta gol yememek Tolga'nın güveni adına çok önemli. Konya zaten gol özürlüsü bir takım, bunlardan da yemeyelim bir zahmet

Süleyman50
30.03.2011, 12:34
yine çok zor bir maç olacağını tahmin ediyorum rakip zor durumda...

Yasin Altuntas
30.03.2011, 12:38
Bari Hakem yüzünden Problem yasamayiz Cüneyt Cakir iyi Hakemdir

Keleşoğlu
30.03.2011, 12:40
bir gündür başlık aynı sayfada. maça 3 gün kaldı haydi biraz hareket

demiradam57
30.03.2011, 12:42
http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=10150131004310349&comments

Mutlaka izleyin.İşte taraftarlık böyle oluyor...

Mustafa Yılmaz.20
30.03.2011, 12:44
Çok zor maç. Bu maçtan çok çekiniyorum. Fenerin, Bursa'ya puan kaybını beklerken biz puan kaybetmeyelim de.. İnşallah oyuncular maçın ciddiyetinin farkındadır. 2 sezon önceki gibi Denizli-Konya facialarını tekrarlamayalım. Sonra dövünüp durmak fayda etmiyor. Kalan diğer 7 maçın olduğu gibi bu maçında anahtarı; KONSANTRASYON

Mustafa Yılmaz.20
30.03.2011, 12:47
Bari Hakem yüzünden Problem yasamayiz Cüneyt Cakir iyi Hakemdir
Hakem Cüneyt Çakır'mı? Bana göre Tükiye'de ki 1 numaralı eyyamcı o zaten. Bir maçı diğer maçına uymuyor. Bazen her harekete faul çalıp, 5-6 kırmızı çıkarıyor. Bazen de sert oyuna müsade edip, çıkarması gereken kartları çıkarmıyor.

Kesin bu maçta da bi penaltı, kırmızı kart tartışması olur. Şu maçı sağ salim atlatalım da, Arena'ya moralli çıkalım.

Asi Çaykaralı61
30.03.2011, 13:00

Bildiğim kadarıyla oynayacakmış Baytar Engin :)

asimavi
30.03.2011, 13:07
....fener 10 10 yaptıysa bizde 8 de 8 yapabiliriz bu çok zor değil...şampiyon olursak çağ atlarız aksi halde ...çok kaybımız olur çok....

....selçuk gider şampiyonlar ligi hayal olur ...(hiç bir zaman eleme turlarını geçemedik...)

....uefa da hayal olur zaten artık herkes eleme oynuyor....takımda huysuzluk ve homurdanmalar başlar ...bu şampiyonluk takımın geleceği adına çok önemli ....

Mehmet Ç.
30.03.2011, 13:09
Engini sevmem, amaa özlemisim :D

Sefer Asan
30.03.2011, 13:12
....fener 10 10 yaptıysa bizde 8 de 8 yapabiliriz bu çok zor değil...şampiyon olursak çağ atlarız aksi halde ...çok kaybımız olur çok....

....selçuk gider şampiyonlar ligi hayal olur ...(hiç bir zaman eleme turlarını geçemedik...)

....uefa da hayal olur zaten artık herkes eleme oynuyor....takımda huysuzluk ve homurdanmalar başlar ...bu şampiyonluk takımın geleceği adına çok önemli ....

harfiyen katiliyorum, benim için önemli olan o uluslar arasi kupalar, yoksa sampiyonluk çok çok önemli degil bana göre, sampiyon olup ön eleme yapip eleneceksek ben hiç bir sey anlamam o sampiyonluktan, 2.olan ön elemesiz gitse samp. ligine öpüp basima koyarim o 2nciligi :) ön eleme falan 3 tane Selçuk da olsa hikaye, çikar bir tane liverpool tarzi bir takim, öyle veya böyle bizi eler biz de elenir gideriz, zaten buralarda yazdigim günden beri diyorum ki sampiyon olmadan yani ön elemesiz kupaya katilmadan her sene avrupa maceramiz Agustos ayinda biter ;)

Asi Çaykaralı61
30.03.2011, 13:17
Engini sevmem, amaa özlemisim :D

Engin'in gelmesini bende dört gözle bekliyorum.Gücümüze güç katacağına da sonuna kadar inanıyorum.Haydi Engin Baytar bekliyoruz seni :)

Mesut
30.03.2011, 13:19
Hakem Cüneyt Çakır'mı? Bana göre Tükiye'de ki 1 numaralı eyyamcı o zaten. Bir maçı diğer maçına uymuyor. Bazen her harekete faul çalıp, 5-6 kırmızı çıkarıyor. Bazen de sert oyuna müsade edip, çıkarması gereken kartları çıkarmıyor.

Kesin bu maçta da bi penaltı, kırmızı kart tartışması olur. Şu maçı sağ salim atlatalım da, Arena'ya moralli çıkalım.
öhh abartmayın :)
En iyi hakemdir Türkiye'de.
Kolay kart çıkartır e futbolcularda buna göre oynasınlar.
Uluslararası alanda hakemlerımızde en yüksek kademeye sahip hakemdir
Fifa mı torpil geçiyor cüneyt çakır'a
Ben beğenıyorum hiç muhatap olmuyor direk kart :)

kaan61
30.03.2011, 13:22
konya maçı hakemi cüneyt çakır olmuş.

Konya maçı kadrom şu şekilde , engin sakatlıktan çıktı direkt oynayamaz dolayısı ile cale ye katlanacağız. takımda fazla taşları yerinden oynatmadan enginin yerinde piotr diyorum. Ve umutun yerinde pawel... jaja ilkyarı performansı kötüyse ikinci yarı cale çıkar piotr sol beke alanzinyo sol açığa gençler maçı gibi yani.

.....................................TOLGA........ .........................

SERKAN ......... GİRAY .............EGEMEN .......... CALE

.................SELÇUK ..........COLMAN................................

.....BURAK ..........................JAJA.............PİOTR

...........................PAWEL .....................................

Asi Çaykaralı61
30.03.2011, 13:26
Benim ilk 11'im :)

.....................................TOLGA........ .........................

SERKAN ......... GİRAY .............EGEMEN .......... PİOTR

.................SELÇUK ..........COLMAN................................

.....BURAK ..........................JAJA.............ENGİN

...........................UMUT................... ..................

60'dan sonra Alanzinho oyuna dahil olur bence.Oyuna sonradan dahil oldu mu daha da etkili oluyor kanaatindeyim :)

vivanet
30.03.2011, 13:28
bu maçta şu rıdvan dilmene bir pankart yapsak diyorum..rıdvan sus artık diye filan..

Gurpas
30.03.2011, 13:33
Rıdvan evrim geçirmiş gibi davranıyor

61yusuf
30.03.2011, 13:59
Bence Umut 1-2 hafta kesilip Burak- Pawel ikilisi oynamalı
Yoksa yine saç baş yonmaya devam edilecektir.

İskender Çakmak
30.03.2011, 14:14
umut 'un 100. golu atmasi dilegiyle....

bASTURk
30.03.2011, 14:31
.................tolga
..serkan..giray..glowacki..piotr..
.......selçuk..colman..engin.......
..................jaja...................
...........burak........pawel........
--

Benim bu maç için ideal kadrom bu şekilde.Ancak Jaja,malum olaylar nedeniyle bu maçta kesik yiyebilir.Buna Alanzinho'nun son haftalardaki gayretlerini de eklediğimiz zaman Şenol hoca böyle bir değişiklik yapabilir.

Ancak ben yine de top tutma özelliği ve her an skoru değiştirebilecek oyuncu olmasından dolayı Jaja'nın oynaması gerektiğini düşünüyorum.

Ayrıca hoca Engin'in durumuna göre Umut'u da oynatıp çift santraforla çıkabiliriz bu maça.

Hamza Öztürk
30.03.2011, 14:34
dayanamiyorum baslasin artik su lig tekrardan
milli araymis cokda tin

mhayri
30.03.2011, 14:43
Kuddusi'den başka hakem kalmadı bari adamı fenerin kadrolu hakemi yapsalardı da ne olduğunu bilseydik...

Ömer Faruk61
30.03.2011, 14:44
Bu maçta sonuç ne olursa olsun Konya takımı ve camiasını rencide etmemeliyiz.Konyalıların ilk maçta maç sonunda bile En Büyük Konya,Şampiyon Trabzon diye bağırmalarını hayatım boyunca unutmayacağım..

karayel_5461
30.03.2011, 14:47
Bu maçta sonuç ne olursa olsun Konya takımı ve camiasını rencide etmemeliyiz.Konyalıların ilk maçta maç sonunda bile En Büyük Konya,Şampiyon Trabzon diye bağırmalarını hayatım boyunca unutmayacağım..

sonuna kadar katılıyorum
anadolu takımlarını kendimize küstürmeyelim

bilgehan83
30.03.2011, 14:55
kadromuz

tolga
serkan giray egmen cale
colman selçuk piotr
burak pawell umut

şeklinde olmalı.. jaja (sadece bu maçlık)yedek olsun mümkünse oynamasın daa.oyun bizim lehimize ise sonra yattara alan ve ceyhun alınabilir

Tunay ERDEM
30.03.2011, 15:07
aksine ben de ligin geç başlamasını istiyorum.

zira yine başlayacak işkence, Allah'tan bir-iki hafta nefes aldık.

Ömür Karadeniz
30.03.2011, 15:08
Ben jajanın oyun zekasını,tekniğini çok beğenen biriyim.Bazı arkadaşlar oynamıyor,koşmuyor,mücadele etmiyor diyor ama jajanın ne yapacağı belli olmuyor.Umulmadık yerde bir gol atıp maçı kazandırabilecek bir oyuncu.Kaldı ki 10 gol atmış bir oyuncuyu şu zamanda yedek oturtmak komediden öteye geçmez.

yattarinho61
30.03.2011, 15:22
yazin bi kenara bu macta yüzde yüz penalti var..

.....
30.03.2011, 15:26
Tolga

Serkan-Giray-Egemen-Piotr

Burak-Selçuk-Colman-Engin

Pawel - Jaja

Harun-61
30.03.2011, 15:35

Mustafa biraz abartmissin be kardesim :)

Mustafa Ayazoğlu
30.03.2011, 15:38
umut, pawel
engin, colman, selçuk, burak
piotr, egemen, giray, serkan
tolga

jaja out

ozturk
30.03.2011, 15:47
Jaja inşallah çok top kaptırmaz bu maçta.Çünkü her kaptırdığı top hafta içindeki olayları hatırlatır bize..

artvinli_mert
30.03.2011, 15:55
demedi demeyin sayfa 30 yazıyorum buraya, cünayt çakır bize kasıtlı verildi adam bizi ince ince bitirecek ve büyük hakem ya cüneyt çakır kimse birşey demiyecek. Bu maçta puan kaybına hazır olun, geçen haftada göz göre göre net şekilde konyanın hakkı yenmişdi adamların net golü verilmedi penaltısı verilmedi. Bize bilediler resmen hakemi de süper ayarladılar. yenermiyiz yeneriz ama süprize hazır olun..

Badaloğlu
30.03.2011, 16:41
Konyaspor maçı çok zor olacak. Özellikle konumları itibariyle belkide içerdeki maçların en zor olanı bu maç olacakmış gibi geliyor bana... Yılmaz Vural kim ne derse desin bu ülkede bana göre en iyi taktikle takımını oynatabilen hocaların başında gelir. Bakmayın ilk yarıdaki Kasımpaşa'ya 7 attığımıza. Hocalığından şüphe eden varsa aklına şaşarım.

Keza İstanbul Belediye'ye de 6 attık ama hocaları ülkemizde sayılı hocalar arasında gösterilmektedir. Bu bağlamda Yılmaz hocaya ilk yarıda 7 attığımız takımın hocası gözüyle bakmayın. Konyaspor bu maç için Antalya'da özel olarak hazırlanıyor. Ve bu süreçte yaptıkları hazırlık maçlarında hem Shaktar Donekts'i hemde Roberto Carlos'un takımını yendiler. Yani Yılmaz hoca bu maçı dönüm maçı olarak bakıyor.Zaten varını yoğunu bu maça saklayacak hocada, oyuncularda.Kaybederlerse zaten işleride bitecek. O yüzden taraftar olarak takımımıza 90 dakika boyunca sahip çıkıp destek olmalıyız.Panik yapıp oyuncular üzerinde anlamsız baskı oluşturmamalıyız. Gol geçte gelebilir ama ne olursa olsun destek hiç bitmemeli.

Konyaspor mütevazi kadro yapısıyla bu lig'de tutunmaya çalışıyor. Rakibin pozisyonu belli, o yüzden asla rakip takım oyuncularını ve taraftarlarını rencide edecek hal ve hareketlerin içinde olmamalıyız. Bu ülkede ısrarlı bir şekilde Trabzonspor'un saha sonuçları ne olursa olsun Konyaspor tribünblerinden Trabzonspor'a her zaman destek verilmiştir. Bunu asla unutmayalım, misafirperverliğimizi gösterip onları centilmence ağırlayalım.Ama kazanan biz olalım.Zira şampiyonluğa bizim daha çok ihtiycımız var...

Hakem Cüneyt Çakır'ın olması çok önemli değil, yeterki biz çıkıp sadece oyunumuzu oynayalım.Ceza sahası içinde kesinlikle oyuncularımız kendilerini yere atmamalı. Çünkü Cüneyt Çakır ufak tefek çekmelere, itmelere penaltı vermeyecek.Aklı hala daha Buca maçında verdiği penlatıda. Futbol ülemaları kendisini hep Buca maçında verdiği penaltı ile eleştirdiler...

Konya ve Galatasaray maçlarını alıp, Bursa maçında pozisyonumuza bir bakacağız. Ama bu iki maçtan 6 puan çıkartmamız şart...

Alper Calik
30.03.2011, 17:17
Evet aynen katılıyorum.

Kendimize klasik sorumuzu soralım "İki takım da var gücüyle oynasa kimin kazanma ihtimali yüksek?" Cevap:Trabzonspor.

O zaman bu maçı GEREKİRSE ligin kalan son maçı gibi oynayıp, kazanmalıyız.

Bu gücümüz var.

Taraftarımız da o sabırla daima destek olmalı.

yatara
30.03.2011, 17:17
bu macdan niyeyse cok cekinyiorum ama cok cekindigim maclari hep aliyoruz haydi hayirlisi 1-0 olsun trabzonumun olsun

Alihan Ertürk
30.03.2011, 17:30
Umut'un dalya yapması dileğiyle..