PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 27.Hafta | Trabzonspor 1 -0 Konyaspor

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

ÇaGaTaY
22.03.2011, 00:00
Son maç fener Sivas deplasmanında.. Sivas için kümede kalma maçı olur inşallah :)

Düşünsenize son haftaya puan puana giriliyor. Denizli-fener maçı gibi bir maç oluyor ve
ŞAMPİYON TRABZONSPOR :)

Cafer Bulur
22.03.2011, 00:02
Son maç fener Sivas deplasmanında.. Sivas için kümede kalma maçı olur inşallah :)

Düşünsenize son haftaya puan puana giriliyor. Denizli-fener maçı gibi bir maç oluyor ve
Ya fener son dakikalarda atar da sampiyon olursa.:)

Hayal etmesi bile ürkütücü,aman Allah iim.

Ömer Faruk61
22.03.2011, 00:04
Ya fener son dakikalarda atar da sampiyon olursa.:)

Hayal etmesi bile ürkütücü,aman Allah iim.

Cafer Abi ne adamsın?Bende böyle hep en kötü ihtimali düşünürüm ama iyi bir şey değil.Biraz etrafa pozitif enerji lazım :D

Burçak
22.03.2011, 00:06

iş oralara kalmamalı..
sivasspor kmede kalma maçına çıksa fenerbahçenin şampiyonluğunu kümede kalmaya tercih edecek bir camiadır kendileri..
sivasın düşmesi bir şey ifade etmez önemli olan fenerin şampiyonluğudur onlar için.

sanatik
22.03.2011, 00:06
bize kıyağı yapacak iki takım var Es Es ve Antep..bursa fenerden fark yer rezil top oynuyolar

Hic sanmiyorum, zaten istemiyorumda. Ikiside avrupa icin oynuyor. Birinin basinda üstelik bülent uygun var. Bursada sallaniyor 51 puandalar ve bir sürede öyle kalacaklar galiba. Hem ücüncülük hem dördüncülük imkani mevcut.

Sampiyonlukda ise ilk puan kaybina ugrayan yarisdan kopar. Daha nereye toparlanacak geriye ne kaldiki. Liderde sonra puan verecegini sanmiyorum, o gaz ile gider herhalde. Hatta ikinci duruma düsen daha cok puan kaybedebilir. Gelecek 3 hafta icinde cözülecek herhalde durum.

Tunay ERDEM
22.03.2011, 00:09
yine uyuz olacağımız maçlardan biri, gol kaçırma rekoru kırarız.

Sezer Soykan
22.03.2011, 00:11
konu dışı olacak ama geseye bu alemciler yüzünden saha kapama cezası gelirmi? gelirsede bizim maça denk gelirmi

Volkan Albayrak
22.03.2011, 00:16
enginden haber varmı bu maçta oynayabilecekmi ?

Cafer Bulur
22.03.2011, 00:16
konu dışı olacak ama geseye bu alemciler yüzünden saha kapama cezası gelirmi? gelirsede bizim maça denk gelirmi
Normal sartlarda gelmesi lazim ama cok farketmez seyircili,seyircisiz bu gs yi yenmekten baska caremiz yok.

Ha ne olur,seyircisiz daha kolay olur.;)

Cafer Bulur
22.03.2011, 00:17
enginden haber varmı bu maçta oynayabilecekmi ?
Bu maca yetistirilmeye calisilacagi söylendi ama sanmiyorum bu mac engin icin erken olur.

Ben enginin gs macina özel olarak hazirlanip o macta servetin belini kirmasindan yanayim.;)

ÇaGaTaY
22.03.2011, 00:19

Kesin gelecek bizim maç %100 seyircisiz..

iril
22.03.2011, 00:20

Fenerasyon Sivasın kümede kalma mücadelesini son maça bırakmayacağını dün oynanan buca-sivas maçında gösterdi. 26. dakikada uyduruk bir penaltı ve uyduruk bir kırmızı kartla son haftadaki fener maçını garantiye aldı fenerasyon.
Sivasın iddiası kalmazsa son hafta fenere yatar bu kesin. fenerasyon bunu bildiği için sivası son haftaya bırakmayacaktır.

Volkan Albayrak
22.03.2011, 00:24
Normal sartlarda gelmesi lazim ama cok farketmez seyircili,seyircisiz bu gs yi yenmekten baska caremiz yok.

Ha ne olur,seyircisiz daha kolay olur.;)

seyirci olsun be seyircisiz maç kadar berbat maç yoktur

Cafer Bulur
22.03.2011, 00:26
seyirci olsun be seyircisiz maç kadar berbat maç yoktur
Yendikten sonra her mac güzel oluyor.:)

Bize seyir zevki veren maclar degil 3 puanlar lazim.

Sezer Soykan
22.03.2011, 00:29
niye seyircisiz ki seyircili olsun biz doldururuz neresı olursa olsun. kocaeli bursa ankara samsun ferkedermi bize

Harun-61
22.03.2011, 00:31
aklima hep Ersun Yanal ile Sampiyonlugu kacirdigimiz sene geliyor...

Konya ve Denizli maclari :(

Süleyman Baykan
22.03.2011, 00:53
Egemen ve Engin'in oynama olasılıkları ne , ayrıca Mehmet Çakır orta sahanın neresinde oynuyor tam olarak renkdaşlar ?

Gerekirse forveti ikile gerekirse sağ,sol açık en olmadı orta saha merkezde her yöne çek bu kadar çok yönlü ve bence bir o kadarda teknik oyuncuyu oynatmıyoruz ne diyim sonu Zafer Yelen'e benzemesin.

Hepimiz tanıyoruz ama birkez daha hatırlayalım

Mehmet Çakır

http://www.youtube.com/watch?v=wZXhVbLFxsA

selyas
22.03.2011, 00:54
Son maça kalmayacaktır şampiyonluk, zaten Fener Bursa, Antep, Es-Es maçlarını da alırsa hayalden oteye gecmez bizim şampiyonluk...

Devrim Arslan
22.03.2011, 01:08
bursanın beraberliği bizim işimize gelir arkadaşlar son haklarını fenere karşı oynayacaklar eğer o maçı da kaybederlese tutunamazlar ben sevindim 0-0 bize gelince artık ya 1. ya 2. olacağız

alkan61
22.03.2011, 01:18
Psikolojik savaşsa psikolojik savaş!

Demeçse demeç!

Sevgili Trabzonsporlu kardeşlerim, gönüldaşlarım!

Bu yazımı forumun her daim en çok takip edilen sayfası olan "gelecek hafta maçı" konusu içerisine yazıyorum. Yazıyorum ki her birimiz bu durumdan nasiplensin ve bilinçlensin.

İçinde bulunduğumuz şu zorlu günlerde, zirve ortağımız FB futbolu sahada oynamayıp verdikleri demeçlerle hem futbolcularımızı hem de biz seyircileri etkileme çabası içindeler.

Üzerinden uzun bir süre geçmesine rağmen başkanından teknik direktörüne, kaptanından futbolcusuna kadar her bir FB' li birey ağız birliği etmiş sürekli aradaki kapanan puan farkını temcit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp önümüze koymaktadırlar. Bu durum: hem yönetimimizi hem teknik direktörümüzü hem de futbolcularımızı sürekli açıklama yapma çabasına zorlamaktadır. Sanki daha dün öne geçmişler gibi, sürekli biz Trabzonsporluları gerecek açıklamalar yapmaya devam etmektedirler. Hatta ve hatta oynanmamış bir maç için FB teknik direktörü -eminim ki bir uzmanla çalışıyorlar çünkü demeçler gerçekten çok zekice ve ileriye etki etecek cinsten- ligin ilk yarısında oynanan maçı örnek vererek yaşanan pozisyonu odamın duvarına astım diyecek iğrençliğe ulaşmışlardır.

Hatta bu durum geçen günlerde forumumuza kadar sıçradı. GS-FB maçı sonrası yine aynı açıklamaları tekrarlayan FB teknik direktörü ve kaptanı aynı olaydan bahsettikten sonra, bazı arkadaşlar forumumuzda da şampiyon olamayacağımızı niteleyecek yazılar yazdılar.

ARKADAŞ RESMEN UYUYORUZ TEHLİKENİN FARKINDA MISIN!

BİZİM de bu duruma ultimatom niteliği taşıyacak çalışmalar yapmaya başlamamız LAZIM!

Geçen gün facebook' ta artık FB' nin son dakikada şampiyonluğu kaçırmasına ilişkin videolar aradım fakat bulamadım.

Facebook, twitter gibi sosyal paylaşım sitelerine üye olan arkadaşları bir çalışmaya davet ediyorum. Bu dakikadan sonra biz de FB' nin son dakikada şampiyonluğu nasıl kaçırdığı, nasıl MADARA olduğu, nasıl STADLARINI YAKTILARINA ait videoları paylaşmaya başlasın.

Çözüm önerileri elbette arttırılabilir. Önerisi olan arkadaşlar da buyursun bizlerle paylaşsın. Biz de tek vücut olup karşı duralım.

Her şey Trabzonspor için arkadaşlar.

Böylesine kritik bir dönemde, şampiyonluğa gerçekten bu kadar yaklaşmışken, bu kadar inanmışken biz de elimizden geleni yapalım.

Saygılarımla,

Okan Meral

Okan arkadaşımız çok güzel demeçte bulunmuş.kutluyorum kendisini,trabzonsporlu arkadaşlarımız artık gözünüzü açın şu fb li eziklere kanmayın.adamlar bizim üzerimizde psikolojik baskı uygulayarak kendileri gibi ezik duruma düşürmeye çalışıyorlar.başkanlarının,futbolcularının nasıl bir adam oldukları her yönde belli oluyor.böyle bir takıma böyle bir taraftar olur zaten.oyüzden renkli taraftarımıza SESLENİYORUM.eziklere kanmayın.çünkü bu takım fb seviyesine düşecek kadar küçülmedi.taraftarımız biraz duyarlı olursa hem ŞAMPİYONLUK rahat gelir,hemde fb trabzonun üstünlüğünü kabul eder.yeter artık yıllardır bizim takımımızı ezmeye çalıştılar.bu saatten sonra karşılarında bilinçli bir taraftar vardır.kimsenin bunların saçma sapan oyunlarına kanacak değildir.ŞAMPİYON YİNE TEKRARLIYORUM TRABZONDUR.BAŞKA ŞAMPİYON YOKTUR.

Eto'o
22.03.2011, 01:30
saha kapatma olacak ama seyircili bizim kasimpasa maci gibi

GERONIMO35
22.03.2011, 01:32
Offff yaaaa 2 nisan a cok var daha
Heyecanin tam ortasinda heyecanini sifirladiklari milli mac arasi cekilmez

Burçak
22.03.2011, 01:53

Demeçse demeç!

Bu yazımı forumun her daim en çok takip edilen sayfası olan "gelecek hafta maçı" konusu içerisine yazıyorum. Yazıyorum ki her birimiz bu durumdan nasiplensin ve bilinçlensin.

İçinde bulunduğumuz şu zorlu günlerde, zirve ortağımız FB futbolu sahada oynamayıp verdikleri demeçlerle hem futbolcularımızı hem de biz seyircileri etkileme çabası içindeler.

Üzerinden uzun bir süre geçmesine rağmen başkanından teknik direktörüne, kaptanından futbolcusuna kadar her bir FB' li birey ağız birliği etmiş sürekli aradaki kapanan puan farkını temcit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp önümüze koymaktadırlar. Bu durum: hem yönetimimizi hem teknik direktörümüzü hem de futbolcularımızı sürekli açıklama yapma çabasına zorlamaktadır. Sanki daha dün öne geçmişler gibi, sürekli biz Trabzonsporluları gerecek açıklamalar yapmaya devam etmektedirler. Hatta ve hatta oynanmamış bir maç için FB teknik direktörü -eminim ki bir uzmanla çalışıyorlar çünkü demeçler gerçekten çok zekice ve ileriye etki etecek cinsten- ligin ilk yarısında oynanan maçı örnek vererek yaşanan pozisyonu odamın duvarına astım diyecek iğrençliğe ulaşmışlardır.

Hatta bu durum geçen günlerde forumumuza kadar sıçradı. GS-FB maçı sonrası yine aynı açıklamaları tekrarlayan FB teknik direktörü ve kaptanı aynı olaydan bahsettikten sonra, bazı arkadaşlar forumumuzda da şampiyon olamayacağımızı niteleyecek yazılar yazdılar.

BİZİM de bu duruma ultimatom niteliği taşıyacak çalışmalar yapmaya başlamamız LAZIM!

Geçen gün facebook' ta artık FB' nin son dakikada şampiyonluğu kaçırmasına ilişkin videolar aradım fakat bulamadım.

Facebook, twitter gibi sosyal paylaşım sitelerine üye olan arkadaşları bir çalışmaya davet ediyorum. Bu dakikadan sonra biz de FB' nin son dakikada şampiyonluğu nasıl kaçırdığı, nasıl MADARA olduğu, nasıl STADLARINI YAKTILARINA ait videoları paylaşmaya başlasın.

Çözüm önerileri elbette arttırılabilir. Önerisi olan arkadaşlar da buyursun bizlerle paylaşsın. Biz de tek vücut olup karşı duralım.

Böylesine kritik bir dönemde, şampiyonluğa gerçekten bu kadar yaklaşmışken, bu kadar inanmışken biz de elimizden geleni yapalım.

Saygılarımla,

Okan Meral

Okan arkadaşımız çok güzel demeçte bulunmuş.kutluyorum kendisini,trabzonsporlu arkadaşlarımız artık gözünüzü açın şu fb li eziklere kanmayın.adamlar bizim üzerimizde psikolojik baskı uygulayarak kendileri gibi ezik duruma düşürmeye çalışıyorlar.başkanlarının,futbolcularının nasıl bir adam oldukları her yönde belli oluyor.böyle bir takıma böyle bir taraftar olur zaten.oyüzden renkli taraftarımıza SESLENİYORUM.eziklere kanmayın.çünkü bu takım fb seviyesine düşecek kadar küçülmedi.taraftarımız biraz duyarlı olursa hem ŞAMPİYONLUK rahat gelir,hemde fb trabzonun üstünlüğünü kabul eder.yeter artık yıllardır bizim takımımızı ezmeye çalıştılar.bu saatten sonra karşılarında bilinçli bir taraftar vardır.kimsenin bunların saçma sapan oyunlarına kanacak değildir.ŞAMPİYON YİNE TEKRARLIYORUM TRABZONDUR.BAŞKA ŞAMPİYON YOKTUR.

Olay aynen bu şekilde..
Bunu defalarca dile getirmeye çalışmıştım ama arkadaş saolsun çok güzel şekilde açıklamış..
Psikolojik savaş içerisindeyiz belki farkında olmayan çok kişi vardır.
Birine 40 defa deli dersen deli olurmuş derler..
O misal..
Zorla uydurdukları yalana bizleri inandırmaya çalışıyorlar.
ama bir gerçek var ki ummadıkları şekilde son haftalarda şampiyonlukları kaybeden kendileri.
her platformda her fırsatta bizim görevimiz bunları hatırlatmak onlara.
bizden korkuyorlar. o sıcak nefesimizi enselerinde hissettikçe daha bir korkuyorlar. başka bir açıklaması yok bunun.
ezeceğiz o kuş beyinlerini .

Kısacası yapmamız gereken şeylerin başında her platformda fenerbahçe nasılsa takılır deyip son hafta kaybettikleri şampiyonlukları haırlatmak..

Mustafa Ayazoğlu
22.03.2011, 02:05
Son maça kalmayacaktır şampiyonluk, zaten Fener Bursa, Antep, Es-Es maçlarını da alırsa hayalden oteye gecmez bizim şampiyonluk...

1.derece
bursa, eskişehir, gaziantep

ne olursa olsun, sonrasında

2.derece
belediye, karabük, ankaragücü

mutlaka en az 1 maç olsa bile takılacak. 8 maçı kazanmalıyız.

Helvacı61
22.03.2011, 02:16
fener son iki şampiyonluğunu son maçlarını yenemeyerek kaybetti üstelik birinde bizi yenemedi. fenerin son 8 haftada ayakları titremeye başlayacak ve puan kaybında devamı gelecek şampiyonluk yarışında bizim artılarımız var onların da artıları var ama bana göre bizim daha çok artımız var. onların maç kazanması alex e bağlı bizde ise oyun değişebilecek 4-5 oyuncu var. onların kadrosu bizimki kadar geniş değil psikolojik açıdan kim ne derse desin onlar daha çok yıprandı. özellikle bizim son dakka göllerimiz bizi psikolojik üstün hale getirdi. eğer biz iç saha daki maçlarımızı alırsak avantaj bizden yana fenerin bizden tek fazlası iç saha başarısı bundan sonra deplasman çok fazla farketmez iki takım açısındanda deplasman olacak tek yer buca diğerleri deplasman bile olmaz.

Burçak
22.03.2011, 02:18
biz takım oyunu oynuyoruz kuş beyinliler alex sayesinde...
alex kötüyse fener bir hiç.
az akıllı olup alexi oynatmasın rakipleri yada kaçırmasın çelmei takar bu eziklere.

Bizde biri kötüyse diğeri çıkıp çakıyor golü. takım oyunu oynuyoruz.

Mustafa Ayazoğlu
22.03.2011, 02:19
son maç kim öndeyse o şampiyon olur. bu yıl önde olan son maç kaybetmez.

Helvacı61
22.03.2011, 02:21
bana göre bu hafta fener bursaya puan kaybetme durumu olabilir. ve bencede çok büyük ihtimal kaybeder çünkü yenmek zorunda olan takım fener bursa rahat oynamanın avantajını kullanabilir

Helvacı61
22.03.2011, 02:24
benim anlamadığım bu takımlar bir alex i nasıl durduramaz bakıyorum kimse ikili mücadeleye bile girmiyo.

GULER
22.03.2011, 02:24
Ezikbahce muhakkak bir dusus yasiyacaktir bu milli aradan sonra. Bursa olmazsa bile Antep, ESES maclari onlari cok zorlayacaktir bence ve kesin puan kayiplari yasayacaklar.

Biz nerdeyse tam kadro (Onurumuz haric) bu arayi iyi kullanip ilk yaridaki iyi futbola kavusacagimizi dusunuyorum. Her ne kadar FB biraz daha avantajli gozukse de en son gulen TRABZONSPOR olacak Insallah.

memmedaga
22.03.2011, 04:26
benim anlamadığım bu takımlar bir alex i nasıl durduramaz bakıyorum kimse ikili mücadeleye bile girmiyo.
bizde durduramadik!hatirla
bi anket sorusu gibi sorayim sizce Senol hocamiz buyuk supriz yapip Umutu yedek soyundururmu?

Alper Calik
22.03.2011, 10:25

Demeçse demeç!

Saygılarımla,

Okan Meral

Evet psikolojik savaş var arkadaşlar.

Bakın FB nin her bireyi her galip geldikleri maçtan sonra
9 puanlık farkı kapattık diye başlıyorlar söze. Sürekli olarak bunu TS li oyuncuların aklında tutabilmek için. Örneğin kendinizi bizim futbolcuların yerine koyun, HERHANGİ BİR MAÇIMIZ BERABERE GİDERKEN 2 türlü düşünebilirler:

1-"Allah ım 9 puanlık farkı verdik, ya şimdi gol atamaz isek ne olacak? Maç bitiyor"

2-"Öyle ya da böyle bu golü atacağız arkadaş, kalan maçları da alacağız

FB nin istediği bizim kafa olarak sürekli GERİDE KALMAMIZ. BİRÇOĞUNUZ DA BU OYUNLARA GELİYORSUNUZ !!!

FB bizden önce 1 maç kaybetsin, belki 3. bitirecek, 9 puan onlar kaybedecek ! Böyle bir ihtimal yok mu yani? Gayet de var.

Bakın antu sitelerine, ezikler, bizi kendimizden daha çok ciddiye alıyorlar ve çok korkuyorlar. Daha şimdiden Konya ile GS TS yi yenemez, TS bunları yener demişler. Onlar FB nin şu anda bu yarışta olmasına İNANAMIYORLAR Kİ.

Oysa biz hala KONYA maçını yenebilir miyiz diye konuşuyoruz? NE DEMEK YENEBİLİR MİYİZ?
NE DEMEEEEEEEEEEEEEEEEEEK (Bağırıyorum burada hepinize)

YENEBİLİR MİYİZ NE DEMEK !

Avni Akera çıkıldığında taraftarda ÖYLE BİR İNAMIŞLIK OLMALI Kİ, Konya nın zaten dizlerinin bağı çözülmeli. Konya nın üzerine çullanıp 5 gol atıp gönderilecek motivasyonda olmalıyız. Hem taraftar, hem futbolcu olarak.
Bu şekilde olur. Bizim gibi titreyerek taraftarlık yaparak olmaz.

SIRA TRABZONDAKİLERDE.

Konya maçında o stadı yakın-yıkın-yeniden yapın ne yapın ne edin KONYA yı yenin ! Bekın 2 deplasman galibiyetiyle takımımızı oraya gönderiyoruz.

KESİNLİKLE FUTBOLCULARA SAHA KENARINDAN OLUMSUZ LAF ATMAYIN !
KESİNLİKLE. Söyleyecekleriniz

"YÜRÜ KOÇUM, PARÇALA ONU, GEÇERSİN SEN, HADİ ASLANIM"

gibi motive edici moral verici cümleler olmalı.

Yoksa varsa hakkımı helal etmem size :)

TRANZONSPOR un BİZİMLE BİRLİKTE sahalarda esmesi gerek. Dosta düşmana
birlikteliğimizi
inandığımızı
kalitemizi
takımı

GÖS-TER-ME-Lİ-YİZ

Gözdağı vermeliyiz.

HERKES OLUMLU DÜŞÜNSÜN
ETRAFINDAKİLERLE OLUMLU KONUŞSUN
"BİZ İNANIYORUZ, ALLAH KISMET EDER İSE ŞAMPİYON OLABİLİRİZ" desin dosta düşmana
BU OLUMLU HAVA İLE FUTBOLCULARA DESTEK OLUN.

Hergün mail atalım kulübe

Subject kısmına yazın

"ONUR a"
"EGEMEN e"
"UMUT a"
vb.

TÜM futbolculara tek tek mailler yağdıralım.

"Biz size inanıyoruz, daima arkanızdayız, pes etmeyin, şampiyonluk için herşeyinizle oynayın"

diyelim. İnanın etkili olur. Bir antremanda okunsa yeter bu mailler.

Dünyanın dört bir yanından gelecek bu mailler.
TR, Almanya, ABD vb...

Sadece içimizden geçenleri hissetsinler yeter, mücadeleyi bırakmadıkları sürece şampiyonluk bize daha yakın.

Bakın Kayserinin oyuncularını öve öve bitiremediniz forumda, bizle berabere kaldı diye ezikler, ne oldu? 3 maçtır yeniliyorlar? Nerede bizimkilerden daha iyi olan topçulaı?

LÜTFEN OLUMSUZ ELEŞTİRİLERİNİZİ LİG SONUNA SAKLAYIN.

HEP DESTEK TAM DESTEK

temel_yilmaz
22.03.2011, 10:43
Kesinlikle Umut maça yedek başlamalıdır bir kaç maç yedek oturmalı..Umut istatistik yapacak diye olası şampiyonluğumuz gitmemeli maça Pawel ile başlamalı çok zor bir durum oluşmadıkça Umut oyuna girmemeli diye düşünüyorum.Kolay maç olmayacak Konya'nın son şansı bana göre bu maç ona göre hazırlanmalıyız.

Mustafa ÖZDEMİR
22.03.2011, 10:47
konyasporun hali ortada .rahat bir galibiyet alacağımızı düşünüyorum...

oflubektas
22.03.2011, 11:19
Konyaspor'un hali ortada olduğundan yine çok zorlanacağımızı, çok zor da olsa ite kaka kazanacağımızı düşünüyorum. Son üç sıradaki takımlarla diğerleri arasındaki makas açılmaya başladı. Puan durumu ve fikstüre baktığımızda bu maç Konya'nın son şansı olabilir.

Kadro konusunda Umut-Pawel, Jaja-Engin (Alanzinho) geyiklerine girmek istemiyorum. Ancak takım dizilişimiz tamamen asimetrik şekilde. Burak sağ veya sol açık gibi gözükse de santrafor gibi oynuyor. Son maça sağ açık başlayan Serkan bile yerini yadırgayınca forvette top beklemeye başladı. Garibim Seçuk ise arkayı boş bırakmamak için atak yaptığımızda ceza sahası çevresine dal(a)mıyor. Hırslıyız, kaliteliyiz ama ligin ikinci yarısından beri takım dengesini bir türlü oturtamadık.

dr.ali
22.03.2011, 11:23
birinci sayfadan başlamış umut geyikleri

çok ayıp arkadaşlar yaaa...

karaman6106
22.03.2011, 11:28
Konyaspor'un hali ortada olduğundan yine çok zorlanacağımızı, çok zor da olsa ite kaka kazanacağımızı düşünüyorum. Son üç sıradaki takımlarla diğerleri arasındaki makas açılmaya başladı. Puan durumu ve fikstüre baktığımızda bu maç Konya'nın son şansı olabilir.

Kadro konusunda Umut-Pawel, Jaja-Engin (Alanzinho) geyiklerine girmek istemiyorum. Ancak takım dizilişimiz tamamen asimetrik şekilde. Burak sağ veya sol açık gibi gözükse de santrafor gibi oynuyor. Son maça sağ açık başlayan Serkan bile yerini yadırgayınca forvette top beklemeye başladı. Garibim Seçuk ise arkayı boş bırakmamak için atak yaptığımızda ceza sahası çevresine dal(a)mıyor. Hırslıyız, kaliteliyiz ama ligin ikinci yarısından beri takım dengesini bir türlü oturtamadık.
:alkış::alkış::alkış:mükemmel tespitler...
kayseri maçını avni akerde izledim..malesef tek kenarı kullanmaya çalışan-sol kanat-ama bunda da başarılı olamayan bir tr vardı sahada.burak sözde sağ açık başladı maça, ama onu sağ açıkta hiç görmedim desem yalan olmaz.çoğu zaman umutun yanında, bazen de alan ve jaja ile birbirine çalım atarken solda gördüm. bazen de umutla karışıyorlardı birbirine, birara umut sağ açık gibi oynadı. tabi burak sağ açık mevkiini boşaltınca, amrabat ile hasan ali serkanı perişan etti, sol bek hasan ali birara sol açıkta oynadı.
iç saha maçlarında oyunu kanatlara yayamayınca, kısır bir takım ortaya çıkıyor maalesef...

aaahmet61
22.03.2011, 11:48
http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/17337240.asp?gid=373 istanbul basını hakemleri baskı altına almaya başlamış.

Emre GÜRDAL
22.03.2011, 11:53
Hıncal uluç: fenerbahce içerde hep kazanır, trabzonspor'da kazanır ama belli degil çünkü fenerin sigortası var trabzon'nun yok fenerin alex'Si var trabzon'nun yok...o yüzden fener daha şanslı diyo...

kaan61
22.03.2011, 12:00

İkili mücadeleye nasıl girsinlerki Galatasaray maçında adama değsen yerde hakem hemen faul diyor. Fener le oynadığımız maçta jaja ya arkadan ne tekmeler atıldı ama devam . ki gollerden birini jajaya yapılan faulün çalınmayışının sonunda yemiştik.

kaan61
22.03.2011, 12:07

inşallah öyle olur . Bence düşme hattı son haftaya kalmadan kesinleşir. Kasımpaşa ,Konya , Buca düşer diye düşünüyorum.

Süleyman Eruyar
22.03.2011, 12:09
Konya nın bir golü garanti..

bizim kazanmak için en az iki gol atmamız gerek..

bu nasıl olur bilmiyorum..

Olacal olacak, Biz şampiyon olacağız inşallah , sizede başarılar..

Ertan 51
22.03.2011, 12:14

Konya bu kadar mallık yaptıktan sonra Sivas düşmez diye tahmin ediyorum,
şampiyonluk ta son maça kalmaz diyorum.

Bari bu hafta rahat bir galibiyet alsak diyeceğim ama her maç bir öncekinden daha zor ve stresli geçiyor.Allah yardımcımız olsun,şampiyon olacağız ama saçlardaki ak çoğalacak gibi.

ertuuu
22.03.2011, 12:22
kötü performansa sahip oyuncuyu 1 hafta dinlendirseler birşey kaybetmezler bence. umut-pawel değişikliği bekliyorum 11de...

Hami_41
22.03.2011, 12:25
Bende bu hafta umutun yerine pawelin oynaması gerektiğini düşünüyorum

barisb
22.03.2011, 12:27
ilk defa lige verilen ara bize yarayacak hissiyatındayım.

Travelair
22.03.2011, 12:27
Hırslı, motive ve enerjik oynamak zorundayız!

Yasin Tur
22.03.2011, 12:46
http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/17337240.asp?gid=373 istanbul basını hakemleri baskı altına almaya başlamış.

alayı şerefsiz bunların.inşallah şampiyon oluruzda bu yandaş medya kudurur

Murat KARAKURT
22.03.2011, 12:54
bu linkte geçen bir yazı şöyle:
Trabzon aleyhine ligde tam 63 hafta ve 688 gündür penaltı düdüğü çalınmıyor........
yani yuh diyorum az önce Mehmet Demirkol bu haber için anca fener dergisinde yazılır dedi

barisb
22.03.2011, 12:55
2 farklı galip gelmeyi özledim...

ihsan candas
22.03.2011, 12:57
yenecaaz...

İslam Sezer
22.03.2011, 12:58
.
şerefsiz bizans medyasına bak sen.
güya hakemlere işaret veriyorlar TS aleyine penaltı çal.fb ye çalma.
Allah belanızı versin diyerek konuyu kapatıyorum.
Konyayı yenelim fener bursaya takılsın inşallah...

yatmaztara
22.03.2011, 14:07
bu sene spor programlarında 96 kere 96 daki son 2 3 hafta önce kaçan şampiyonluğu konuştular. 96 kere başınıza taş düşsün

mehmet yıldırım
22.03.2011, 14:10
ajanslara yeni düşen son dakika haberi
...Emniyet müdürlüğü,Tatlısese sıkılan 11 kurşundan sadece 1'nin isabet etmesinden dolayı Umut Bulut,Sabri ve Guizadan şüpheleniyor...:D

yatmaztara
22.03.2011, 14:11
beğenmediğim hüseyine vereceksin alexi adım attırıyomu.

ApoCaN28
22.03.2011, 14:28
Bursa dan falan medet ummaya gerek yok . Sen maçlarını farklı kazan averaj ile de olsa bitir işi.

Turan AKYILDIZ
22.03.2011, 14:38
Bursa dan falan medet ummaya gerek yok . Sen maçlarını farklı kazan averaj ile de olsa bitir işi.

renktaş iyi diyosunda maalesef bu saatten sonra yüz gol bile atsak bile son haftaya kadar lider görünürüz ama son hafta puanlar eşitse o attığımız yüz gol hiç bir işe yaramaz...malum ikili averaj meselesi...

ApoCaN28
22.03.2011, 14:42
renktaş iyi diyosunda maalesef bu saatten sonra yüz gol bile atsak bile son haftaya kadar lider görünürüz ama son hafta puanlar eşitse o attığımız yüz gol hiç bir işe yaramaz...malum ikili averaj meselesi...

Önce genel averaja bakılıyor kuralını değiştirmedikleri sürece biz oluyoruz averajımız fazla olursa . O yüzden puanlar eşit bile olsa averajımız fazla olsun yeter bize.

Kayseri maçından sonra fener ile aynı puan ve averaja sahip iken Şansal " puan ve genel averaj eşit olduğu için ikili averaj ile fenerbahçe lider " demişti.
Bu yüzden bu konuda böyle söylüyorum , umarım averaj olayına kalmadan şampiyon oluruz ve bunları konuşmak zorunda kalmayız .

Alican Altunbaş
22.03.2011, 14:47

Dediğin gibi olsa zaten kimse stres yapmaz yada fenerin puan kaybını beklemez:):) ama ikili averaj olayı maaleesef puan puana olursak geride kalıyoruz:(

exelans_25
22.03.2011, 14:56
bu konya maçı en zor maçımız avni aker sendromu var başlı başına bir sorun.

Hürgün Aygün
22.03.2011, 15:16
Yedek kulübesinde Alanzinho olduğu sürece sorun yok.:)

werg
22.03.2011, 16:31
Volkan demirelin twitterda yazdığı yazıya bakacak olursak bunlar bu rakı şişesi olayını örtbas edip gs maçında seyircisiz oynamamızı engellemeye çalışıyolar belkide ben abartıyorum ama yazıda şu
volkan demirel:Şişe olayını ne biryerde görmek nede duymak istiyorum.. Dualarınız için teşekkürler.

DeAgLeMaNyAq
22.03.2011, 16:34
Volkan demirelin twitterda yazdığı yazıya bakacak olursak bunlar bu rakı şişesi olayını örtbas edip gs maçında seyircisiz oynamamızı engellemeye çalışıyolar belkide ben abartıyorum ama yazıda şu
volkan demirel:Şişe olayını ne biryerde görmek nede duymak istiyorum.. Dualarınız için teşekkürler.

O kadarda evham yapmaya gerek yok bence. İnsanın başına kötü bir olay geldi mi onu bir an önce unutmak ister. Bu gayet doğal...

the king
22.03.2011, 16:38
bulmuşken atacaktık kasımpaşaya 20-25 tane.. fairplayde neymiş.. şimdi averaj diye kasıyoruz.. ama bu hafta sonu yılmaz vurala bir süpriz daha yapmalarını bekliyorum bizim uşakların..

werg
22.03.2011, 16:44
O kadarda evham yapmaya gerek yok bence. İnsanın başına kötü bir olay geldi mi onu bir an önce unutmak ister. Bu gayet doğal...
O zaman daha önceki maçlarda da aynı söylemde bulunacaksın ortalığı ayağa kaldırmıycaksın işine gelmedimi unutalım oluyo nedense

Tangerine Dream
22.03.2011, 16:45
Her zaman söylerim, Süleyman. Eline frsat geçtiğinde bunlara atabildğin kadar atacaksın. 7 olduğunda 8'i, 8 olduğunda 9'u arayacaksın. G.Birliği, Kayserispor vs. biraz palazlandıklarında ilk dil uzattıkları camia hep biz olmuşuzdur.

werg
22.03.2011, 16:47
Bu arada Umut Bulut karşıtı bir arkadaş vardı bu maç için takımdan kesilsin filan yazmıyo nasıl olur diyodum meğer cezalıymış :D

the king
22.03.2011, 17:03
Her zaman söylerim, Süleyman. Eline frsat geçtiğinde bunlara atabildğin kadar atacaksın. 7 olduğunda 8'i, 8 olduğunda 9'u arayacaksın. G.Birliği, Kayserispor vs. biraz palazlandıklarında ilk dil uzattıkları camia hep biz olmuşuzdur.

Aydın Hocam, bu açıdan neymiş şu anadolu kardeşliği söylemleri anlamamışımdır hiç bir zaman.. sonunda ''sendemi brütüs'' demek hiç mantıklı değil.. ama bize laf sokmaya çalışanların akıbetlerinin ne olduğu da malum.. örnek sivas...
bu hafta averajımızı düzeltelimde haftaya eziklere konuşaçak konu çıksın.. konya Trabzonspor'a yattı diye..

Burçak
22.03.2011, 17:05
http://i55.tinypic.com/xef0p.jpg

bu ne güzel bir görüntü .
Boş yere ''Bize her yer Trabzon'' demiyoruz kardeşim yaa

Adem Erdoğan
22.03.2011, 17:10
http://i55.tinypic.com/xef0p.jpg

bu ne güzel bir görüntü .
Boş yere ''Bize her yer Trabzon'' demiyoruz kardeşim yaa

Bence de çok güzel bir resim.

Mesela şimdi belki de Lech Poznan'ın taraftar sitesinde bize ait bir başlık açılmasına sebep olmuştur bu kare.

Turan AKYILDIZ
22.03.2011, 17:22
Önce genel averaja bakılıyor kuralını değiştirmedikleri sürece biz oluyoruz averajımız fazla olursa . O yüzden puanlar eşit bile olsa averajımız fazla olsun yeter bize.

Kayseri maçından sonra fener ile aynı puan ve averaja sahip iken Şansal " puan ve genel averaj eşit olduğu için ikili averaj ile fenerbahçe lider " demişti.
Bu yüzden bu konuda böyle söylüyorum , umarım averaj olayına kalmadan şampiyon oluruz ve bunları konuşmak zorunda kalmayız .

önce genel averaja kuralını eğey oldu değiştirdikleri...şimdi diyecen neden lig sonuna kadar genel averaja bakıyorlar o zaman...lig in tüm maçlarının oynanıp bitmesi beklenir ve ikili averaja hatta gerek duyulursa 3 lü averaja bakılır...genel averaja bakılmaz..maçlar bitmeden genel averaja göre sıralama yapılır..tüm maçlar oynanıp bitince sıralama puanlar eşitse 2 li averaja göre yapılır...

fteotdgs
22.03.2011, 17:41
önce genel averaja kuralını eğey oldu değiştirdikleri...şimdi diyecen neden lig sonuna kadar genel averaja bakıyorlar o zaman...lig in tüm maçlarının oynanıp bitmesi beklenir ve ikili averaja hatta gerek duyulursa 3 lü averaja bakılır...genel averaja bakılmaz..maçlar bitmeden genel averaja göre sıralama yapılır..tüm maçlar oynanıp bitince sıralama puanlar eşitse 2 li averaja göre yapılır...

Aynen yukarida yazdigi gibi. Cok mantiksiz ama oyle. Lig bitene kadar her hafta genel averaja gore siralama yapiliyor. Son maclar biter bitmez ayni puana sahip takimlar ikili (ayni puana sahip takim sayisina bagli olarak uclu ve otesi gerekirse) averajla siralaniyorlar.

Ozetin ozeti su: Ligi Fener ile ayni puanda bitirirsek, ikili averajda ustun olduklari icin, Fener sampiyon olur.

Alper Calik
22.03.2011, 17:53

kesinlikle öyle
dikkat edin basında bu konu hiç işlenmedi işlenmeyecek
OLMAMIŞ GİBİ DAVRANIYORLAR (Hıncal hariç)

sebebi de dediğiniz gibi.

Aynı olaylar bizim sahamızda olsa idi
bizim seyircimiz otobüs camları ve turnikeleri kırsa
sahaya rakı şişesi atsa
YER YERİNDEN OYNARDI

mhayri
22.03.2011, 18:00
Pfdk ya gönderilmişiz diğer üç takımla beraber.
Bekleyelim bakalım bombaları ama hiç de hazetmeyeceğimiz bir sonuç çıkacak
gibi bekleyelim görelim.

Hürgün Aygün
22.03.2011, 18:04
PFDK ceza kararları ne zaman açıklanır?

alkan61
22.03.2011, 18:07
Avni akerde rakı şişeleri atılmış olsaydı şu anda 5 maç kapatmış olacaklardı.tabiki de tff akıllandığı için trabzonsporumuza 5 maç ceza vermiyecektir.bizim takımımızın dışarda daha çok puan kazandığını farkına vardı.geçde olsa.cav cavmıdır,civ civmidir kendini bilmez başkan fb maçından sonra hakemlere ateş püskürüyodu.maçı 2.yarı fb sattıktan sonra hakemler ateş püskürelimde maçı sattığımız anlaşılmasın.bu oyunun bir parçası.diğer oyun ise trabzon maçından sonra 5-6 futbolcumuzun satılmışsınız diye bağarmaları oyunun diğer bir rolü.bunu sadece futbolcular demedi civ civ efendi ankaradaki bütün trabzon taraftarları satılmış KÖPEKLER diye tezahürat ettiler.oda bitmedi.suç atacak adam kalmadı.golcümüz BURAK YILMAZIN üstüne yıkmaya çalıştılar.yani anlıyacağımız kadarı ile bu bir fenerbahçenin rezillik dışı bir oyunlarıdır.bunlara asla ve asla hiçbir taraftarımız kanmaması lazım.sadece destek tam destek yoksa bu adamların ellerine çok büyük koz vermiş oluruz.TRABZONUN tek dostu TRABZONDUR.başka dostu yoktur bu ligde,hepsi satılmış köpektir.açık ve net bir dille söylüyorum.bu zamana kadar başımıza ördükleri olaylar başa çıkılmaz boyutta.yeter artık ŞAMPİYON TRABZON BAŞKA ŞAMPİYON YOKKK

UĞUR DURTAŞ
22.03.2011, 18:29
hep deriz ya ilk golü bulalaım rakip üzerimize gelir farkı açarız diye bunu sadece sivas ve k.paşa maçında yaptık.Bu sezon çoğu maçta bu ortam elimize geçti ama yararlanamadık bunlara beceriksizlık diyin şans diyin teknik heyet hatası diyin..bir şekilde farkı açamadık.Konya maçında takımımızdan farklı bir oyun bekliyorum,bir insan düşünün günlerce karnı aç yemekleri görünce nasıl yemeğe başladığını düşünün futbolcu kardeşlerimizinde konya karşısında devamlı basmalarını,press yapmalarını,rakibi kendi alanından çıkartmayacaksın devamlı hataya zorluyacaksın 1 i 2 yi bulunca durmuyacaksın rakibi oyundan düşüreceksin sivas ve k.paşa oyuncularının ilk yarıda düştüğü duruma düşüreceksin sonuçunda kendiliğinden geleceğini hep beraber göreceğiz.alacağımız farklı bir galibiyet, fb ninde kazanacağını düşünürsek bizi liderliğe çıkartır sonraki maçlar için inanılmaz derecede doping etkisi yapar kanısındayım.

Oğuzhan
22.03.2011, 18:30
http://www.spordabugun.com/h_518354_teofilo-2-golle-arjantini-salladi---video.html

Arkadaş şu gollere bak ya adam golcülük yemiş resmen. Bu adamı tutabilseydik en az 9 puan öndeydik rakiplerimizden.

DeAgLeMaNyAq
22.03.2011, 18:41
PFDK ceza kararları ne zaman açıklanır?

Perşembe açıklanır muhtemelen. En iyi ihtimalle para cezası verirler ama derin güçler devreye girip, en önemli silahlarımızdan biri olan Burak'a oynamama cezası verirlerse de pek şaşırmam. O vakit işler iyice karışacaktır zaten. Hakemin dahil olmadığı bölümlerde kulüp hocalarına veya görevlilerine men cezası verildiği olmuştur. Ama hakem tarafından ihraç edilmemiş bir futbolcuya, bu şekilde bir oynamama cezasının verildiğini hiç hatırlamıyorum. Ama bunlardan her şey beklenir...

Emre GÜRDAL
22.03.2011, 19:04
bana biri anlatsın biz neden pfdk neden verildik?

apachi61
22.03.2011, 19:11

85 ten sonra atılan goller sebebiyle heralde ben başka bir sebep göremiyorum cünkü

Kaan
22.03.2011, 19:31

Tribünde Aziz Yıldırım'a, Mahmut Özgener'e, Serdar Kulbilge'ye ve hakemlere küfür edildiğinden büyük ihtimal..

Televizyona kadar gelmedi belki sesler ama gözlemciler affetmiyor, yazarlar hemen. :p

61_Hasan_69
22.03.2011, 19:33
bu sene Trabzon s... s... Şampiyonnn...
Avni aker böyle inlemeli

Akif Gür
22.03.2011, 19:34
konya lı bir yönetici bugünki açıklamasında 12 puanımız hakemler tarafından yenildi diye açıklama yaptı...niye bu zamanı seçmiş açıklama yapmak için acaba..

zaferyıldız
22.03.2011, 19:38
konya lı bir yönetici bugünki açıklamasında 12 puanımız hakemler tarafından yenildi diye açıklama yaptı...niye bu zamanı seçmiş açıklama yapmak için acaba..

niye olsun akifcim..çok korkuyor fener çok..paranoyak oldular bu sene de geçen sene gibi olacak diye...

ayrıca o yönetici de fenerlidir büyük ihtimal bi araştırılsa ...

apachi61
22.03.2011, 19:39
Gülmek isteyen arkadaşlar konyaspor forumlarına göz gezdirebilri ben alıntı yapcaktım ama yasak sanırım diğer forumlardan alıntı yapmak komedi adamlar :D

Akif Gür
22.03.2011, 19:47
niye olsun akifcim..çok korkuyor fener çok..paranoyak oldular bu sene de geçen sene gibi olacak diye...

ayrıca o yönetici de fenerlidir büyük ihtimal bi araştırılsa ...

sayın TZENOS bu hafta nasıl bir kadroyla ve taktik anlayışıyla çıkmalıyız bizimle paylaşırmısınız:)

bahadır2561
22.03.2011, 19:49
Gülmek isteyen arkadaşlar konyaspor forumlarına göz gezdirebilri ben alıntı yapcaktım ama yasak sanırım diğer forumlardan alıntı yapmak komedi adamlar :D

anlat hele biraz :)

GULER
22.03.2011, 19:49
sayın TZENOS bu hafta nasıl bir kadroyla ve taktik anlayışıyla çıkmalıyız bizimle paylaşırmısınız:)

Bence ideal kadromuz bu;

http://www.footballuser.com/Formations/2011/03/83762_Trabzonspor.jpg

ihsan candas
22.03.2011, 19:59
konya gerçekten bu sene hakemlerden çekti.bu doğru bir tespit.ama konyaspor başkanının fenerbahçeli olduğu da bir gerçek.

Ilelioglu
22.03.2011, 20:18
Tribünde Aziz Yıldırım'a, Mahmut Özgener'e, Serdar Kulbilge'ye ve hakemlere küfür edildiğinden büyük ihtimal..

Televizyona kadar gelmedi belki sesler ama gözlemciler affetmiyor, yazarlar hemen. :p

Bizim asil hedefimiz Fener olmali digerleri ile hicbir isimiz yok, zira "adilik" ortamini Aykut baslatmisti.

Kaan
22.03.2011, 20:25
Bence ideal kadromuz bu;

Nasıl ideal kadroysa bir kere bile bu kadroyla sahaya çıkmadık arkadaş. :D

ihsan candas
22.03.2011, 20:31
belkide hoca bu maçta da tandemi bozmaz.egemeni galatasaray maçında sahaya sürer.

Mustafa Ayazoğlu
22.03.2011, 20:35
umut

engin, colman, jaja, selçuk, burak

piotr, egemen, giray, serkan

tolga

yerli sol bek olsa takım 2 yabancı ile oynayacak :)

Canberk
22.03.2011, 20:44
bu sene Trabzon s... s... Şampiyonnn...
Avni aker böyle inlemeli

Tribünlerde küfür istemiyoruz kardeşim :D
Bari sen yapma :)

Sezgin Öztürk
22.03.2011, 20:45
Tribünlerde küfür istemiyoruz kardeşim :D
Bari sen yapma :)
O zaman Bu sene şampiyon z.. z.... TRABZON diye bağırsın Tarabzondaki renkdaşlar :D

Sezgin Öztürk
22.03.2011, 20:47
Konya forumundakiler alem biri iddaa tahmini yapıyor diğeri 3 de aşağı yersek başarı diyor alemler yaa :D

nuri45
22.03.2011, 20:50
bir bunagin dediklerini dikkate alip pdfk takima yada futbolcularimiza ceza verilirse ben bunda fenerin parmagi oldugunu ve kasit oldugunu anlarim. Gözlemci bile raporuna böle bir sey yazmamissa sirf tv deki görüntü ve yorumlarla karar aliniyorsa vay ülkemdeki furbolun haline. Sali günü olasi bir maglubiyetle futbolun tepesindekiler eserleriyle övünürler o zman.

Ilelioglu
22.03.2011, 20:51
bir bunagin dediklerini dikkate alip pdfk takima yada futbolcularimiza ceza verilirse ben bunda fenerin parmagi oldugunu ve kasit oldugunu anlarim. Gözlemci bile raporuna böle bir sey yazmamissa sirf tv deki görüntü ve yorumlarla karar aliniyorsa vay ülkemdeki furbolun haline. Sali günü olasi bir maglubiyetle futbolun tepesindekiler eserleriyle övünürler o zman.

Raporda yazmiyorsa ceza veremezler normalde, cünkü neye göre verecekler ki delil nerde?

Acikcasi ben neden sevk edildigimizi bile anlamis durumda degilim.

güneyli
22.03.2011, 21:05
Raporda yazmiyorsa ceza veremezler normalde, cünkü neye göre verecekler ki delil nerde?

Acikcasi ben neden sevk edildigimizi bile anlamis durumda degilim.
Delikanlı sen de delil sormuşsun? İşte delil.Alanzinho son dakikada gol atıp kamerayı öptü..Bu öpüş rakip fener seyircisini aşağılamaya ve tahrike girer..O öpücüğün Tv lerdeki yansımasını görmedin mi?Koca koca adamlar kudurdu..

Ilelioglu
22.03.2011, 21:10
Delikanlı sen de delil sormuşsun? İşte delil.Alanzinho son dakikada gol atıp kamerayı öptü..Bu öpüş rakip fener seyircisini aşağılamaya ve tahrike girer..O öpücüğün Tv lerdeki yansımasını görmedin mi?Koca koca adamlar kudurdu..

Yok öyle birseye tanik olmadim, kudursunlar bari ne yapalim...:D

Ali YİĞİT
22.03.2011, 21:20
Güzel bir maç olsun bol gollü çekişmeli olsun ama kazanan taraf biz olalım.( İnşallah)
Konya'nın başında ziya doğan olsaydı çekinirdim yani açıkçası 11 kişi defans yaparlardı bi puanı alıp giderlerdi.
Ama yılmaz vural öle değil atak futbol.Ya hep ya hiç:)
seviyorum o adamı ya hala gözümün önüne gelir effa'yı dövdüğü maç:):)

mhayri
22.03.2011, 21:52
Bursa bize olan borcunu ödeyebilir mi ne dersiniz..

61_Hasan_69
22.03.2011, 22:05
Bursa bize olan borcunu ödeyebilir mi ne dersiniz..

bursada oturduğumdan iyi biliyorum bs taraftarının %80 i belkide daha fazlası fb nin şampiyon olmasını istiyor..futbolcularda böyleyse boşuna o maç içinde ümitlenmiyelim..

Murat SİSMAN
22.03.2011, 22:07
http://www.footballuser.com/Formations/2011/03/83762_Trabzonspor.jpg

Enginin olması daha iyi olacaktır,alanzinho 2 yarı sonrası daha başka oynuyor.Manisa maçınında kahramanı idi bir hafta sonra alakası yok gibiydi 11'de.

Murat SİSMAN
22.03.2011, 22:10
85 ten sonra atılan goller sebebiyle heralde ben başka bir sebep göremiyorum cünkü

:D :D :D :D :D renkdaşıma bak ya

Mustafa Umut
22.03.2011, 22:12
Enginin olması daha iyi olacaktır,alanzinho 2 yarı sonrası daha başka oynuyor.Manisa maçınında kahramanı idi bir hafta sonra alakası yok gibiydi 11'de.
Engin'in durumu belirsiz diye onu parantez içine aldım.Benim fikrim de Alanzinho'nun ilk 11 başlamaması yönündedir. Engin'in ilk 11 de başladığını düşünürsek bana göre ideal 11 imiz budur..

Cafer Bulur
22.03.2011, 22:50
tolga
serkan giray egemen cale
yattara selcuk colman piotr
burak pawel.

Bence bu kadro is yapar,umut ve jaja nin bir süre kafasini toparlamasina imkan saglanmali.

inadına_Trabzon
22.03.2011, 22:59
bizim için en zor maçlar kolay gibi gözükenlerdir

robinhood61
22.03.2011, 23:00
pfdk bize vya futbolcularımıza maç cezası falan verirse yakarız ulan heryeri

Serdar Atasoy
22.03.2011, 23:11
İleride Jaja-Burak ikilisi ile başlamayı denesek ...

Jaja'nın şu anda oynadığı bölgede Alanzinho , Engin ikilisinden birini oynatmak bence daha yerinde olacaktır .

Tunay ERDEM
22.03.2011, 23:26
çok korkuyorum bu maçtan, etten duvar örecek bunlar. antalya maçındaki gibi bir avni aker portresi çıkacak ortaya.

pReN@_61
22.03.2011, 23:28
2 hafta önce fenere oynadıkları oyunu düşündükçe insanın aklında "fark atarız" fikri beliriyor.Temkinli olmak lazım yine de ben 2-0 alırız diyorum bu maçı.

Cafer Bulur
22.03.2011, 23:32
İleride Jaja-Burak ikilisi ile başlamayı denesek ...

Jaja'nın şu anda oynadığı bölgede Alanzinho , Engin ikilisinden birini oynatmak bence daha yerinde olacaktır .
Jaja markaj altinda oynamayi sevmiyor,etkili olabilir mi sence?

Rakip stoperler yapisirsa ki öyle oluyor jaja nin etkili olabilme sansi olmuyor.

Jaja nin yüzü kaleyi görmeli,ancak bu sekilde etkili olabiliyor oyunu birakirsa bu bile olmuyor.

eses_26
22.03.2011, 23:55
trabzonsporun konyayı çok rahat geçeçiğini düşünüyorum.İNşallah eskişehirsporumuz fenerbahçeyi sahamızda yeneceğiz bu sene şampiyon trabzon eskişehirden sevgiler

muharrematasoy
23.03.2011, 02:17
isterlerse 20 kişi savunma yapsınlar ligin dibindeki konyayı kendi evimizde yenemiyorsak zaten şampiyonluk haramdır

Tsikopat61
23.03.2011, 02:39
Egemen ile cale takımda yer bulamıyor arkadaş
ilk yarının en çok forma giyen adamları şimdi forma şansı bulamıyor :)
Egemen illaki formasını geri alacak ancak giray-glo ikilisi çok sağlam duruyorlar.
Cale formayı birdaha zor görür :)

Giray-Glo ikilisinin cok saglam durduguna katilamayacagim..Yanlisim yoksa Ikinci yarinin basindan beri gol yemedigimiz tek mac Kasimpasa maci..

Tsikopat61
23.03.2011, 02:52
umutu bende ilk onbirde gormek istemiyorum. 100. golu atacak diye sampiyonlugun gitmesini izleyemem pawele sans verilmesi lazim

Bu sene sampiyonluk Umut'un atacagi kritik bir golle gelecek..

Yavuz Hasan
23.03.2011, 02:58
ilk yarım saatte maçı kopartıp averaj arttırmamız lazım

yoksa yine stresli dakikalar olur bence

LnMrt
23.03.2011, 03:22

Bende 2 gün önce ansızın giren bir VTR ye takıldım. Ertuğrul Sağlam dedi ki "Bu sezon bize hiç penaltı verilmedi..."

Ne demek bu ??? Bursa nın Fener le maçı var yani ....LEHTE demek...

PEKİİİ;
Kafasında Tilkilerin olduğu Erman Toroğlu tarafından sürekli dile getirilen Kuddusi Müftüoğlu'nun(ki bence de eyyamcıdır bu arkadaş) Sivas a verdiği penaltı ve Buca ya gösterdiği kırmızı kart... (yazık be Buca ya... Fener e kurban ettiler takımı...)
VE bir gün sonra yani bugün "hangi hakem hangi takımı tutuyor" başlığında SABAH gazetesinin Kuddusi yi GS li olarak göstermesi(HASTA FENERLİ olduğunu herkes biliyor)

Diyeceksinizki Erman akşam konuştu sabahki baskıya nasıl yetişti?
O haber başlığı zaten MATBU sürekli var yıllardır gazetelerde ama değişmişti :)
ben eski baskıyı açtım hemde aynı gazeteden ve orada FENERLİ...:)

ÖZETLE diyeceğim şu;
SAKİN DÜŞÜNELİM ARKADAŞLAR, kendimizi üzmeden, sakin kafayla, sağduyuyla ve havadan nem kapmadan AMA duyarsız olmadan...

mit_o
23.03.2011, 03:28
Egemen aslında bu maç da da dinlendirilip Gs maçına daha dinç çıkarılmalı bence ;)
Ama Engin sol açık da kesinlikle oynamalı... Umut da dinlendirilsin bu maç da ilk yarı...

LnMrt
23.03.2011, 03:32
Bende 2 gün önce ansızın giren bir VTR ye takıldım. Ertuğrul Sağlam dedi ki "Bu sezon bize hiç penaltı verilmedi..."

Ne demek bu ??? Bursa nın Fener le maçı var yani ....LEHTE demek...

PEKİİİ;
Kafasında Tilkilerin olduğu Erman Toroğlu tarafından sürekli dile getirilen Kuddusi Müftüoğlu'nun(ki bence de eyyamcıdır bu arkadaş) Sivas a verdiği penaltı ve Buca ya gösterdiği kırmızı kart... (yazık be Buca ya... Fener e kurban ettiler takımı...)
VE bir gün sonra yani bugün "hangi hakem hangi takımı tutuyor" başlığında SABAH gazetesinin Kuddusi yi GS li olarak göstermesi(HASTA FENERLİ olduğunu herkes biliyor)

Diyeceksinizki Erman akşam konuştu sabahki baskıya nasıl yetişti?
O haber başlığı zaten MATBU sürekli var yıllardır gazetelerde ama değişmişti :)
ben eski baskıyı açtım hemde aynı gazeteden ve orada FENERLİ...:)

ÖZETLE diyeceğim şu;
SAKİN DÜŞÜNELİM ARKADAŞLAR, kendimizi üzmeden, sakin kafayla, sağduyuyla ve havadan nem kapmadan AMA duyarsız olmadan...

ŞÖYLE DİYORLAR;
Hürriyet Gazetesi`nde yayınlanan Ahmet Ercanlar`ın haberine göre, Trabzon aleyhine ligde tam 63 hafta ve 688 gündür penaltı düdüğü çalınmıyor. Fenerbahçemize ise son 3 sezonda aleyhine verilen 9 penaltı ile zirve yapmış durumda. Buünkü Hürreyet Gazetesi`nde Ahmet Ercanlar imzasıyla yayınlanan haberde şöyle deniliyor:

SPOR Toto Süper Lig’in son 10 yılındaki 4 Büyükler’in penaltı raporuna bakıldığında ilginç bir istatistik ortaya çıkıyor. Bu sezon averajla 2. sırada bulunan Trabzonspor’un aleyhine tam 63 haftadır penaltı düdüğü çalınmıyor.

Son olarak 2008-09 sezonunun 30. haftasında Kayserispor’u 4-1 yendiği karşılaşmada aleyhine penaltı düdüğü çalınan ve o günden bugüne kadar tam 63 haftadır ve 688 gündür aleyhine penaltı verilmeyen bordo mavililer ilginç bir rekora doğru ilerliyor.

Trabzonspor’a karşı son yıllarda tek bir penaltı verilmezken, son 3 sezonda en çok penaltı düdüğü ise Fenerbahçe aleyhine çalınmış. Bu süreçte sarı lacivertliler, rakiplerine verilen 9 penaltı ile zirve yapmış durumda. Galatasaray ve Beşiktaş’ın aleyhine ise 7’şer penaltı kararı verilirken, Trabzonspor aleyine ise 3 kez penaltı noktası gösterilmiş.

Fenerbahçe aleyhine bu sezon verilen 3 penaltının, ikisini kaleciler Volkan ve Mert kurtarmayı başardılar.

:)) Herkes başka bir taraftan tutturmuş devam ediyor...

lazfatih61
23.03.2011, 03:52
bizleri KONYADA çok güzel ağirlayan ve en büyük konya şampiyon TRABZON tezahüratları yapan konyayı trabzondaki taraftarlarda umarım güzel karşılar...

SEDAT
23.03.2011, 04:10
- Valla Cale ve Tayfun ilk 11'de olmaz umarım , şuan çok formsuzlar , piotr ve Engin daha faydalı olur bence...

Paksoy
23.03.2011, 04:11
bizleri KONYADA çok güzel ağirlayan ve en büyük konya şampiyon TRABZON tezahüratları yapan konyayı trabzondaki taraftarlarda umarım güzel karşılar...
Evet unutmamak lazım,Buca,ESES,Konya

Paksoy
23.03.2011, 04:12
Sedat abi Engin sakat olmasaydı,Sağbekde oynardı kanımca.

SEDAT
23.03.2011, 04:18
- Sağbek'te Serkan oynar tahminim , aslında Piotr-Engin çok daha iyi anlaşacaklar gibime geliyor ...

Ceyhun Dündar
23.03.2011, 04:21
Ben ne oynarsam trabzon tersını yapıyor,bu hafta handıkap 0 oynayacagım ve trabzon rahat rahat 2 farklı yenecek:)

Tolga
23.03.2011, 04:48
Al Ittihad'ın ardından bu maçı oynamak takımı tam oturtabilecek seviyede bir maç.Konya küme düşüyor ama paslaşma olayını abartmamız gereken bir maç diye düşünüyorum.

Skor 3-0 alırız.

Medallion
23.03.2011, 06:27
0.5-0 olsun bizim olsun.

Yenemezsek yenilmeyelim. Sadece onumuzdeki maca bakalim. 3 atariz, 5 atariz demeyelim. Aksi olunca neler geliyor basimiza artik anlamak lazim. Biz kazandikca Fener strese girecektir. Biz 85 ten sonra atip kazandikca Fener daha cok strese girecektir. O yuzden 3 puan bu macta cok cok onemli.

Fener olayi pakete baglamis. Volkan 18 de 18 yapmis. Bunlar guzel seyler. Pakete baglayan kaybeder. BJK de 17 de 17 yapacakti.

yattarinho61
23.03.2011, 07:58
0.5-0 olsun bizim olsun.

Yenemezsek yenilmeyelim. Sadece onumuzdeki maca bakalim. 3 atariz, 5 atariz demeyelim. Aksi olunca neler geliyor basimiza artik anlamak lazim. Biz kazandikca Fener strese girecektir. Biz 85 ten sonra atip kazandikca Fener daha cok strese girecektir. O yuzden 3 puan bu macta cok cok onemli.

Fener olayi pakete baglamis. Volkan 18 de 18 yapmis. Bunlar guzel seyler. Pakete baglayan kaybeder. BJK de 17 de 17 yapacakti.

dediklerine harfiyen katiliyorum.. aslinda medya´nin parmagi var bu iste, sag gösterip sol vurdular hesabi.. bende ne zaman biri böyle bi aciklama yapacak diye merakla bekliyordum sagolsun volkan kuyularini kendi kazdi

Asi Çaykaralı61
23.03.2011, 09:17
1-0 olsun bizim olsun :)

Bu 3 puan bizim için çok önemli

Gurpas
23.03.2011, 10:38
İETT' yazdığım mesaja cevap

"Kurumumuzun her iki spor klübü ile yaptığı protokol gereği bu tür hasarların ilgili klüpler tarafından ödeneceği taahütnamesi bulunduğundan hasar bedelleri ilgili klüpler tarafından karşılanacaktır. İlgi ve hassasiyetiniz için teşekkür eder iyi günler dileriz."

BALKAN 06
23.03.2011, 10:50
normal şartlarda farklı yenmemiz lazım,
kadro kaliteleri bunu gösteriyor
ama
bu zamana kadar bir türlü gol atamayan konya forvetleri bize gelince coşarsa
evinde orda burda sürekli yenilen takım bize gelince aslan kesilirse
diye düşünmeden edemiyor insan...

Mustafa ÖZDEMİR
23.03.2011, 11:23
farka gerek yok ...

Onur Civelek61
23.03.2011, 11:29
Bu seneki averaj olayı nedir? Tam bilen var mı? Geçen sezon 2li averajdı fakat şimdiki zamana göre şöyle olcaktı 1 fb kazandı 1 biz bu durumda skorlara bakılmaksızın eşit sayılıcaktık ve genel averaj devreye giricekti.Peki bu sezon nasıl uygulama her sene değişiyorda??

Mustafa ÖZDEMİR
23.03.2011, 11:35
Bu seneki averaj olayı nedir? Tam bilen var mı? Geçen sezon 2li averajdı fakat şimdiki zamana göre şöyle olcaktı 1 fb kazandı 1 biz bu durumda skorlara bakılmaksızın eşit sayılıcaktık ve genel averaj devreye giricekti.Peki bu sezon nasıl uygulama her sene değişiyorda??
bu senede 2li averaja bakılıyor...

Onur Civelek61
23.03.2011, 11:42
bu senede 2li averaja bakılıyor...

2li averaj 2 türlü o yüzden sordum.Yani 3-2 kazandığımız 2-0 kaybettiğimiz için fb mi önde yoksa 1biz kazandık 1 fb olduğu için eşit durumdamıyız???

ozturk
23.03.2011, 11:53
2li averaj 2 türlü o yüzden sordum.Yani 3-2 kazandığımız 2-0 kaybettiğimiz için fb mi önde yoksa 1biz kazandık 1 fb olduğu için eşit durumdamıyız???

fb önde maalesef..

sercaninanc
23.03.2011, 12:03
ben rahat maç izlemek istiyorum

muratali
23.03.2011, 12:17
fb önde maalesef..

Trabzondaki maçta kaçırdıklarımız ders olsun. Yattara 2 metreden dışarı atmıştı topu. Nasılsa kazandık deyip cıvımamak lazım. Bir gol şampiyonluğa malolacak kadar kıymetli yeri gelince.

Gökçebey
23.03.2011, 12:28
ben rahat maç izlemek istiyorum

Bu maç gayet rahat olur. Maç sonunda da lideriz. Ya averajla ya puan farkıyla. O derece.

Chiko
23.03.2011, 12:30
Trabzondaki maçta kaçırdıklarımız ders olsun. Yattara 2 metreden dışarı atmıştı topu. Nasılsa kazandık deyip cıvımamak lazım. Bir gol şampiyonluğa malolacak kadar kıymetli yeri gelince.
Colman penalti kacirmisti...

ozturk
23.03.2011, 12:31
Bu maç gayet rahat olur. Maç sonunda da lideriz. Ya averajla ya puan farkıyla. O derece.

Forvette Umut varken biraz zor gibi:)

İnşallah öyle olur

Ali İhsan
23.03.2011, 12:34
Trabzon'da kazanamama sendromu, Avni Aker'de taraftarın rakibe baskı kuramama sendromu, Umut'un 100 gol sendromu, Tolga'nın zor topları kurtarıp kolay gol yeme sendromu gibi dünyanın en gereksiz sendromlarıyla vedalaşma maçımız olur inşallah.

Alper Calik
23.03.2011, 12:36
Yavaş yavaaaş yavaş olun biraz. Böyle düşünmenin kime ne faydası var? İmzanıza da mı inanmıyorsunuz ;)

Avni Akerde Taraftarımızı arkasına alan TS, Konya yı ezip geçecek.
Dosta düşmana gözdağı verecek.
İstanbul basını iyice kuduracak.

Bu kadar.

Gökçebey
23.03.2011, 12:37
Forvette Umut varken biraz zor gibi:)

İnşallah öyle olur

Umut için bir arkadaş 14 maçta 1 gol attı demişti. Doğru mu bilmiyorum ama, Umut'suz da atıyoruz, kazanıyoruz. Ben bu maça Pawel ile başlayacağımızı düşünüyorum.

muharrematasoy
23.03.2011, 12:42
ligdeki ilk maçlarımıza dikkat edin deli gibi pas yapıyorduk, özellikle liverpool maçında, ama şu an baktığımızda takımda sankibir telaş var doğrudan göbekten kaleye gitmeye çalışıyoruz bu da kontratak olarak bize geri dönüyor bence sağlı sollu pas yapmalıyız bu kapanan rakiplerin dengesini bozuyor

Alper Calik
23.03.2011, 12:46
BİR UFAK NOT:

Çeşitli başlık ve konularda İstanbul basınının başlattığı kampanyayı tartışıyoruz. Nacizane tespit ve önerilerim. BMN YÖNETİMİNE:
0-İstanbul Basını ASLA BU KADAR KAYIPSIZ GELEBİLECEĞİMİZİ tahmin edemedi. Çok büyük şaşkınlık ve hayal kırıklığı ve PANİK İÇİNDELER !

1-İlk önceliğimiz, kalan 8 maçı nasıl alacağımız olmak zorunda. Dolayısıyla bizim de taraftar olarak ilk önceliğimiz, takımın kalan 8 maçı nasıl alacağı ve bu konu da ne katkı verebileceğimizdir. Biz o maçları alamaz isek, diğer yapılan işlerin çoğu anlamını yitirecek. HEDEFTEN SAPMAYALIM LÜTFEN. TAKIMA NASIL DESTEK OLURUZ? Bunu ÖNCELİKLE konuşalım. Satılık basının oyununa gelmeyelim.

2-İstanbul basını ile laf dalaşına girerek galip çıkma ihtimalimiz 0. Her HAKLI TESPİTİMİZİ yeni bir polemik konusu olarak kullanacaklar. Çünkü onlar KÖTÜ NİYETLİ. Dertleri bir meseleyi halletmek, katkı vermek değil ! Dertleri HER NE OLURSA NASIL OLURSA OLSUN FB şampiyon olsun. Bu yolda herşeyi yapacaklarını biliyoruz. O yüzden mücadelemizin bir sonucu olmayacak

3-Kulüp ve özellikle TAKIM ın bu olaylardan olumsuz etkilenmesini nasıl önleyebiliriz? Bu konuda fikirlerimiz var ise kulüp ile ACİLEN PAYLAŞIN LÜTFEN (BMN yönetimine söylüyorum)

4-Hesap kesimi şampiyonluk sonrasına bırakılmalı. Şampiyon olabilirsek, herşeyi tek tek ortaya dökme hakkımız olacak ve dökeriz.

5-Bu kadar büyük bir kampanya başlatmaları ÇOK İYİ. Demek ki ŞAMPİYON OLMA İHTİMALİMİZE ONLAR GERÇEKTEN İNANIYOR.

Son söz. 1. maddenin tekrarı

1-İlk önceliğimiz, kalan 8 maçı nasıl alacağımız olmak zorunda. Dolayısıyla bizim de taraftar olarak ilk önceliğimiz, takımın kalan 8 maçı nasıl alacağı ve bu konu da ne katkı verebileceğimizdir. Biz o maçları alamaz isek, diğer yapılan işlerin çoğu anlamını yitirecek. HEDEFTEN SAPMAYALIM LÜTFEN. TAKIMA NASIL DESTEK OLURUZ? Bunu ÖNCELİKLE konuşalım. Satılık basının oyununa gelmeyelim.

HERKES BUNA ODAKLANSIN ve FB nin puan kaybı için dua etsin.

Saygılarımla,

Gökçebey
23.03.2011, 12:46
Son maçımızın pas istatistiği: 470 pas (420 başarılı). Rakibi pas manyağı yapan eski havamızı yavaş yavaş yakalıyoruz.

apachi61
23.03.2011, 12:53

benimde böyle düşüncem vardı geçen hafta ama gs mafetti beni daha doğrusu hagi denen çakma antrenör inşallah bu hafta olur ama gerçi bursa çelme takabilr mi fb ye zor ama imkansız değil.

Ali YİĞİT
23.03.2011, 13:04
Son maçımızın pas istatistiği: 470 pas (420 başarılı). Rakibi pas manyağı yapan eski havamızı yavaş yavaş yakalıyoruz.

Eskişehir ve Antalya maçlarında sanırım bu yüzdeden daha fazlasını yapmıştık:)

Atakan
23.03.2011, 13:17
Liderliği bu maçla alacağız inşallah.

Tunay ERDEM
23.03.2011, 13:22
busa'dan hiç umudum yok, boşuna bel bağlamayın. biz bu maçı alabilecek miyiz önce onu düşünelim.

Sami Kuk
23.03.2011, 13:38
Milli takım kadrosunu siz kurun?

http://www.sporx.com/ilkonbir/?frm_takim=tr

EmRe-61
23.03.2011, 13:46
Burak patlama yapar bu maç.Ayrıca alanzinho nun da artık ilk 11 de başlaması lazım.

Fatih Özkan
23.03.2011, 13:52
Burak patlama yapar bu maç.Ayrıca alanzinho nun da artık ilk 11 de başlaması lazım.

Alanzinho sonradan girdiği maçlarda daha etkili oluyor...
Bunu bir çok maçta gördük...
Bence sonradan girmesi daha iyi olacaktır...
Ama bu maçı son dakkalara da bırakmayız herhalde!

asimavi
23.03.2011, 13:54

...alanzinho kesinlikle ikinci yarı girmesi lazım ilk 11 başladığı maçlarda etkili olamıyor...gerekirse jaja nın yerine pavel oynasın ama alanznho oynamasın ...belli olmaz belki de engin oynar..veya ceyhun

Ömür Karadeniz
23.03.2011, 14:35
Alanzinho 11 oyuncusu değil.11de başladımı hem kendine hemde takımımıza zarar veriyor.2. yarı oyuna girerse daha yararlı olur diye düşünüyorum.

Burak Sahin
23.03.2011, 14:43
aynen öyle alanzinho hangi 11 basladigi macda biseyler yapmiski mac skstiginda koy alanzinho yu oynasin ama ilk 11 olmaz...

Burak Sahin
23.03.2011, 14:44
rahat mac yok bize maalesef ne zaman ilk yari en 3-0 yapariz o zamna rahat oluruz....

Cihad Varlı
23.03.2011, 15:02
------------------- Tolga ----------------------

Serkan ---- Giray ----------Egemen -------Cale-

Burak--------Selçuk---------Colman------Piotr B.

---------------------Jaja---------------------

--------------------Pawel B.-------------------

Durumuna göre solda Engin , bekde Brozek'de başlayabilir .
Oyunun gidişatına göre ikinci yarıda da Alan girer .

ozturk
23.03.2011, 15:06
------------------- Tolga ----------------------

Serkan ---- Giray ----------Egemen -------Cale-

Burak--------Selçuk---------Colman------Piotr B.

---------------------Jaja---------------------

--------------------Pawel B.-------------------

Durumuna göre solda Engin , bekde Brozek'de başlayabilir .
Oyunun gidişatına göre ikinci yarıda da Alan girer .

Aynen, güzel düşünce.

abcabca
23.03.2011, 15:17
Bu maç Yattara'nın maçı olabilir, Şenol Hoca sürpriz yapabilir bize..

Harun-61
23.03.2011, 15:20
bence Umut bu macta 100. golünü atar ;)

ozturk
23.03.2011, 15:20

3 senedir her maç yattara nın maçı:)

Mustafa Ayazoğlu
23.03.2011, 15:23

Yattara'nın Trabzonspor macerası bitti.

BiZe HeR YeR 61
23.03.2011, 15:26
bence Umut bu macta 100. golünü atar ;)
Onun gol atacağı yok en iyisi dinlensin..:)

Cihad Varlı
23.03.2011, 15:28
Umut'da ısrar etmek çok yanlış olur .
Olası beceriksizliğinde büyük tepki görebilir .
Buda Umut'u tamamen kaybetmemiz anlamına gelir .
O yüzden Pawel ile başlamalıyız .

abcabca
23.03.2011, 15:30
Yattara'nın Trabzonspor macerası bitti.

Belli olmaz, bence içerideki maçlarda hala en etkili silahımız..

B.Yiğit
23.03.2011, 16:06
ilk defa son kayseri maçını trabzonda izledim. şunu söylüyüyüm istanbuldaki seyirciyle trabzondaki seyirci arasında inanılmaz fark var.. her pozisyon öncesi oyunculara sürekli talimat yağdıran seyircileri görünce çok garipsedim. bir yanımdaki pass diye bağrıyor diyer yanımdaki koşsanaa ben bile izlerken strese girdim. takım boyle desteklenmez.. tribünde pozisyon yorumu yapmakdan vazgeçilmeli. her pas hatası sonrası inanılmaz uğultu. destek yok ama iş köstek olunacak bir pas hatasına gelince stad inliyor.

kısaca: Trabzonda oynarken allah oyuncularımıza sabır versin diyorum..

BiZe HeR YeR 61
23.03.2011, 16:15
ilk defa son kayseri maçını trabzonda izledim. şunu söylüyüyüm istanbuldaki seyirciyle trabzondaki seyirci arasında inanılmaz fark var.. her pozisyon öncesi oyunculara sürekli talimat yağdıran seyircileri görünce çok garipsedim. bir yanımdaki pass diye bağrıyor diyer yanımdaki koşsanaa ben bile izlerken strese girdim. takım boyle desteklenmez.. tribünde pozisyon yorumu yapmakdan vazgeçilmeli. her pas hatası sonrası inanılmaz uğultu. destek yok ama iş köstek olunacak bir pas hatasına gelince stad inliyor.

Böyle mesajları görünce keyfim yerine geliyor ya.:)

Fatih Öztürk
23.03.2011, 16:21

yöremizin insanı sabırsız.
olsun yinede taraftar takımını destekliyor tribünleri dolduruyor.gurur duyuyorum bütün Trabzonsporlularla.ne mutluki çok büyük camiamız var.

Fatih Solmaz
23.03.2011, 16:30

kısaca: Trabzonda oynarken allah oyuncularımıza sabır versin diyorum..allahın işine karışılmaz ama onlar ölmeden bize rahat yok.

FC-ST-PAULI-61
23.03.2011, 16:33
Tabi tabi umut atar,haftalardir hep ayni seyler.

61_Hasan_69
23.03.2011, 16:50
inş.. taraftarımız bu sezonki Kayserispor maçındaki gibi destek verir takıma.. 3-3 lük kayseri maçında son yıllardaki en çoşkulu taraftar vardı tribünlerde..

SAMSUNLU60
23.03.2011, 16:53
biz kendimizi atamayacağına inandıralım, netice de atarsa daha da mutlu oluruz ;)

Uğur KÜÇÜK
23.03.2011, 17:02
fenerlı bı arkadasımla facede gecen konusmamı buraya koymak ıstıyorum hepınızın ıznıyle ...
Selman Nas ‎3 haftadır iyi gidiyorsunuz.Ama bu böyle gitmez takılacaksınız muhakkak.Trabzona yolum düşsede bi maça gitsem :D ne zamandır gitmiyorum
17 dakika önce · Beğen
Ugur Kucuk fener 18 de 18 yapsın ılk ben tebrık etcem :) ama unutuyon daum taktıgı her sene tokezler...aykut ne zaman gol at cekıle dondu o zaman fener kazanmaya basladı ...bakalım kac hafta daha gıtcek bu ıs...unutma sıyasetse secımler hazıran da ..bu ısın ıcıne karısıyorsa bız degıl sız korkun :))bı de son maclarda sampıyonlugu kaybedıp aglayan tımsah yuruyusu yapan bızler degılız aman karıstırdın sen bırıyle bızı :)
14 dakika önce · Beğen
Selman Nas allah trabzonu şampiyonluk potasına sokmasın inşallah ..Aminnn :)))...iMAMAIN BEDDUASI VAR UGURR.BU YÜZDEN hACCA GİDECEKMİŞ TRABZONSPOR :)) ..
11 dakika önce · Beğen
Ugur Kucuk duydum ama ıyı gelecek valla kım akıl etmısse :))
10 dakika önce · Beğen
Selman Nas keteküteye sarılmayın.Hakkınızla alın.))
9 dakika önce · Beğen
Ugur Kucuk ‎:D:D

buradan da anlasılacagı uzere kım daha cok streslıymıs ıyı gorun renktaslarım:)

bASTURk
23.03.2011, 17:03
Bu maçta Piotr-Engin uyumunu çok merak ediyorum.Yıllar sonra eğer sol taraftan gelebilirsek Konya istediği kadar geri çekilsin 5-6 olur maç.

Konya'nın en büyük handikapı zaten savunmada kaptırdığı toplar.Fazla yormaya gerek yok ilk 15 dakikada önde baskıyla sonucu erkenden alacağımızı düşünüyorum.

Avni Aker'de olmasına rağmen bu maç rahat geçecektir.

Samet Yildirim
23.03.2011, 17:21
-----------Tolga----------
Serkan--Giray-Glo---Cale
--------Selcuk-Colman----
Burak------Jaja-------Piotr
-----------Pawel----------

Umutu dinlendirmek lazim, Engin hazir oldugunu sanmiyorum olursa ozaman piotr beke engin orta sahaya olabilir...Egemen oynayabilirde ama kimi keser bilemem ama egemen oynarsa giray oynamaz fakat Hocanin degesiklik yapacagini da pek sanmiyorum..

Celal Demir
23.03.2011, 17:44
her zamanki totemlerimi yaparsam çok rahat alırız maçı :D

Paksoy
23.03.2011, 17:47
------------------Pawel------------------
Engin-------------Jaja--------------Burak
---------Selçuk----------Colman---------
Piotr-----Giray-------Glowacki-----Serkan
-----------------Tolga-------------------

Bu kadro iş yapar gibi,Umut yedekden gelirse Takıma direnç katar,kafa olarakda daha rahatlar.

Ali YİĞİT
23.03.2011, 17:48
her zamanki totemlerimi yaparsam çok rahat alırız maçı :D

Sen hangi Totem'i yapıyorsun:D

Celal Demir
23.03.2011, 17:51
valla ben genelde çekyata uzanıp izliyorum ve muhakkak kumanda bende olması lazım yoksa hep puan kaybediyoruz ayrıca maç esnasında çay falan gelirsede puan kaybetme olasılığımız çok yüksek :D

Murathan
23.03.2011, 17:53
Oo Engin geliyor değil mi ya :)
Oh be :D

Turgay Atalay
23.03.2011, 17:58
Bence Enginin ilk 11 oynama olasılığı az, beklediğimiz Engini görme fırsatını ancak son 3-4 haftada görebiliriz. Şimdilik Enginden eski Engin olmasını beklemek hayalcilik olur

Ali YİĞİT
23.03.2011, 18:21
valla ben genelde çekyata uzanıp izliyorum ve muhakkak kumanda bende olması lazım yoksa hep puan kaybediyoruz ayrıca maç esnasında çay falan gelirsede puan kaybetme olasılığımız çok yüksek :D

Valla bende televizyonun sesini 28'e getirince takım kazanıyor:D denedim %100 çalışıyor :D

Trabzon34
23.03.2011, 18:30
Valla bende televizyonun sesini 28'e getirince takım kazanıyor:D denedim %100 çalışıyor :D

Ne ilginç.. Ben de uzanarak seyredince takım zorlanıyor.. kalkıp oturunca atıyoruz golü.. :)
Bir de tv nin çarprazındaki ikili koltuğa oturunca da zorlanıyoruz..
TV nin tam karşısında diken üstünde oturunca bizimkiler coşuyor..

Ha bir de ne zaman staddan izlesem bizimkiler kazanamıyor.. O yüzden maçlara gitmiyorum.. Tek duam şampiyonluğu garantiliyelim, karabük maçına gidicem inşallah...

HDanışmaz
23.03.2011, 18:32
kadro nasıl olursa olsun bu maçı alacağız ve istanbul yalakalarına malzeme vermeyeceğiz

Mustafa Ayazoğlu
23.03.2011, 18:34
bol gollü bir galibiyet lazım bize.

6-1 çok güzel bir skor olur.

Ali YİĞİT
23.03.2011, 18:36
Ne ilginç.. Ben de uzanarak seyredince takım zorlanıyor.. kalkıp oturunca atıyoruz golü.. :)

Ha bir de ne zaman staddan izlesem bizimkiler kazanamıyor.. O yüzden maçlara gitmiyorum.. Tek duam şampiyonluğu garantiliyelim, karabük maçına gidicem inşallah...

Evet evet o koltuklarında çok büyük bi payı var bizim maçlarda.Bazen akrabalarda seyrediyorum maçı eski bi koltuk var onda ne zaman maç izlesem bizim takım gol atıyor :)

Uğur KÜÇÜK
23.03.2011, 18:36

hepımız kafayı sıyırıyoruz yavas yavas :D
şu şampıyonlugu bı gorsek de rahatlasak yahu:)
yoksa BAKIRKOY devlet hastanesı bızlerı beklıyor yakın tarihte...:D

Ali YİĞİT
23.03.2011, 18:55
hepımız kafayı sıyırıyoruz yavas yavas :D
şu şampıyonlugu bı gorsek de rahatlasak yahu:)
yoksa BAKIRKOY devlet hastanesı bızlerı beklıyor yakın tarihte...:D

Sezon sonunda taraftar sayımızda epey bi düşüş olucak herhalde:D yarısı kalpten gidicek yarısı kafayı sıyırmaktan:D

Mehmet Ç.
23.03.2011, 19:08
Mac günü hep Trabzonspor Esofmanimi giyerim, daha puan kayb etmedik.

Unuttugumda veya yikamadayken hep puan kayb ettik.

Macta annemin tv yanina gelip konusmaya basladigi dklarda bu sezon gol atmak nasip olmadi :D

birde yanimda fbli varsa kesin kazaniyoruz.

tv'de düz durmayacak! tv masasinin üstünde 10 derece dönük sekilde sag bakacak. bende masaya dogru düz :)

bunlari hatirlayip yaptigmda 3 puan bizim :D

Fatih Özkan
23.03.2011, 19:14
Mac günü hep Trabzonspor Esofmanimi giyerim, daha puan kayb etmedik.

Unuttugumda veya yikamadayken hep puan kayb ettik.

Macta annemin tv yanina gelip konusmaya basladigi dklarda bu sezon gol atmak nasip olmadi :D

birde yanimda fbli varsa kesin kazaniyoruz.

tv'de düz durmayacak! tv masasinin üstünde 10 derece dönük sekilde sag bakacak. bende masaya dogru düz :)

bunlari hatirlayip yaptigmda 3 puan bizim :D

Gözünü seveyim sezon sonuna kadar unutma abi :D

~UniCef~
23.03.2011, 19:15
Bana göre bizim en büyük eksimiz, tercübemimizin olmamasi.

Demin baktim`da Serkan ve Pawel`den baska hicbir oyuncumuz, Milli takimlarinda 10 maci gecememis. Biz zaten Avrupa`da oynamadigimiza göre, Oyuncularimiz nasil baski altinda oyun oynayacagini bilmiyor, cünkü sadece üc`tane mac`da iyi oyunculara karsi oynuyoruz, digerleri 11 kisiyle savumma yapiyo.

En önemlisi milli takimlarinda oynayan oyunculari almamiz. Böylece tüm yük Teknik Direktöre degil, tercübeli oyunculara düser.

Fatih Özkan
23.03.2011, 19:15
Deplasman maçlarını kahvede izliyorum. Gol gelmeyip de bunaldığım anlarda ne zaman sigara içmeye çıksam gol atıyoruz. Bu sebepten ötürü kahveye çok gir çık yapıyorum (:
Ama işe de yarıyor...

altinkaya08
23.03.2011, 19:35
Ben yaptığım totemi söylemem.Söylersem sihir bozulur.Ama işe yarıyor hemde çokkk. :D

Tunay ERDEM
23.03.2011, 19:42
fark yazıp durmayın, yine berabere kalacağız yoksa. hala akıllanmadınız.

Mustafa Umut
23.03.2011, 19:46
Hayır hayır en az 7 atarız... Hatta bi bakayım, 8 tane atarız en az... Başladık yine..

POYRAZ
23.03.2011, 19:49
Konyaspor'a dikkat. Konyaspor bulundugu sikintili yerden kurtulmak istiyor
ve acilen puana ihtiyaci var.
Yine bir keresinde fe-be ile zirvede cekisiyorken Konyaspor'a 2 puan kaptirmistik !
Dikkatli olalim.

Devrim Arslan
23.03.2011, 20:14
fark atacagiz diyen arkadaslara kil oluyorum haberleri olsun :D:D

zorlu gececek bence son umutlarini ortaya koyacaklar bize rahat mac izlemek yok :)

OKANIZM
23.03.2011, 20:42
konya maçları genelde zor geçer inşallah kolay atlatırız

werg
23.03.2011, 20:52
Sezonun 2. yarısında oynadığımız maçlarda birçok pozisyona girdik ama atamadık.Birçok maçı farklı kazanabilecekken işi son dakikalara bıraktık.Bu yüzden Konya maçı 5-0 da bitebilir 1-0 da o yüzden farklı galip geleceğimize inanan arkadaşlara kızamıyorum bu tür yorumları bende yapıyorum ancak ligin sonları yaklaştıkça bu tür farklı galibiyetler almak zorlaşıyor helede Konya gibi can çekişen bir takımdan İnşallah arkadaşların dediği gibi farklı bir galibiyet alırız bunuda yapacak gücümüz var.

cahana
23.03.2011, 20:59
üçlü orta saha ve santrofor jaja üç puanı söker alır

okg_53
23.03.2011, 21:04
Okg_53 Konyaspor Analizi …

Ligin zor durumdaki ekiplerinden Konyaspor kötü günler geçiriyor. Devre arası tranfer döneminde önemli futbolcu takviyeleri yapsalar da bir türlü istikrarı yakalayabilmiş değiller.
Ziya Doğan’ın aşırı defansif futbolundan, aynı oyuncularla Yılmaz Vural’ın ofansif futboluna geçiş takımı bir hayli zorluyor ve Başarısız sonuçların birinci etkeni olarak görülüyor. Ancak son maçlarında Antalya karşısında hayli etkili futbol oynadılar. Geçen hafta hakem tarafından kendilerine yapılanları bu hafta telafi etmek isteyebilirler.

Dış sahada Konya şu ana kadar ki 12 maçta, 1 galibiyet, 2 beraberlik, 9 mağlubiyet almış bulunmakta. Dışarıda yedikleri 20 gole, 9 golle cevap verebilmişler.
Toplamda ise 26 maçta, 3 galibiyet, 8 beraberlik, 15 mağlubiyet aldılar. 20 gol atıp, 39 gol yediler. 17 puanla, 17. sırada bulunuyorlar.

Konyaspor’un ligde son 11 maçtır galibiyeti bulunmuyor. Onlar için her maç final. Aynen Kasımpaşa’nın bize gösterdiği aşırı mücadelenin bir benzerini göreceğiz.

Maç Bilgileri

Muammer Salibasic, Mehmet Batdal, Orkun Uşak sakat. Barbaros Barut kadro dışı. Cezalı yok. Yani ideal kadrodan eksiği yok.

Muhtemel Dizilimleri ;

------------------------------Mariusz Pawelek--------------------
Hakan Aslantaş--Mahamoudou Kere—Kamil Zayatte—Basim Abbas
-------------Ertuğrul Arslan-------------Adnan Göngör-----------
Gökhan Emreciksin---------Musa Çağıran-----------------------
------------------Marcin Robak---------------Murat Tosun------

Not = Bu kadroya Peter Grajciar da dahil olabilir.

Konyaspor Artıları;

Devre arasında kadrolarına önemli oyuncular kattılar. Kaliteli isimler Robak, Gökhan, Zayatte, Pawelek, genç Musa bunlardan bazıları. Bunlara Murat Tosun gibi, Grajciar gibi ligin başından beri takımda olan önemli isimlerde bulununca, aslında hiç de fena kadroları olmadığı ortaya çıkıyor.

Bir takımın atanı ve tutanı önemlidir derler ya, işte bu kötü Konya’nın atanıda tutanıda kaliteli.
Pawelek şuan bizim takımda bile rahat oynayabilecek bir kaleci.
Marcin Robak iyi bir gücü, fizik gücü olan, iyi şutlar atabilen, hava toplarında çok etkili bir oyuncu.
Altay’da yetişen ve Galatasaray’ın oyuncusu olan Musa Çağıran, benim çok beğendiğim ve gelecek vaat eden çok iyi bir orta saha oyuncusu.
Stoper Kamil Zayatte, Hull City den geldi. Kaliteli bir isim.
Murat Tosun da kendisini göstermek için ekstra oynayacaktır bu maçta.

Konya takım olarak kanatlardan oynayıp, hava toplarında etkili olan golcülerini topla buluşturmaya çalışan bir sisteme sahip.

Konyadaki elkili şut atan oyuncular ise şunlar : Grajciar, Gökhan E. , Robak, Murat Tosun. Hani bu bilgi bu aralar çok isteniyor ya ondan yazdım. :)

Konyaspor Eksileri;

Ziya hocanın defansif anlayışından, Yılmaz hocanın ofansif anlayışına geçişi büyük sıkıntı doğurdu.
Bir takımın mental olarak yeni bir sisteme hazırlanması en az 1 ayı bulur.

Takım savunması aslında pek kötü değil Konya’nın. Savunmada kötü olan durum, bireysel sorunlar. Geri dörtlü ve orta saha oyuncuları ciddi bireysel hatalar yapabiliyorlar.

Sol beki Basim Abbas ağır bir oyuncu.

Geri dörtlüsü kaliteli isimlerden oluşuyor. Ancak orta sahanın ortasında kazma diye tabir edilen isimler var.

Özet; Rakip gerçekten ağır yaralı ve maçlarını talihsiz şekilde kaybediyor. Bize karşıda çok iyi mücadele edeceklerdir. İyi savunma yapmaya çalışacaklardır ve sert oynayacaklardır. Bu yüzden bizimde en az rakip kadar mücadele etmemiz gerekiyor kazanmak için.

Çıkmamız gereken dizilim; Bu dizilim bizim bundan sonraki en ideal dizilimimiz olacaktır.

--------------Tolga-------------
Serkan---Giray---Egemen---Piotr
--------Selçuk---Colman--------
--------------Engin-------------
----Burak-----Jaja-----Umut----

Lige verilen arada analizde ilaveler ve değişiklikler olacaktır. Umarım bu zor maçı da kazanırız. Saygılar…

ftunsal
23.03.2011, 21:15
--------------------tolga---------------
----giray-----glo------egemen----piotr------

---------selçuk-------------colman----------

-------------------jaja----------------------

------------burak-------umut----------------

cahana
23.03.2011, 21:16
--------------------tolga---------------
----giray-----glo------egemen----piotr------

---------selçuk-------------colman----------

-------------------jaja----------------------

------------burak-------umut----------------

biz 10 kişi de olsak yeneriz dyorsun yani :alkış:

BiZe HeR YeR 61
23.03.2011, 21:17
7-8 tane atarız..:)

vivanet
23.03.2011, 21:27
Çoğu maçlarda zorlanacağımızı dile getirmiştim ama bu maçta aksine güle oynaya kazanırız diye tahmin ediyorum..konya olağanüstü zayıf bir ekip..

Şanlıbayrak
23.03.2011, 21:31
pawel ilk 11 başlarsa rahat bir maç seyrederiz

Chiko
23.03.2011, 21:34
--------------Tolga-------------
Serkan---Giray---Egemen---Piotr
--------Selçuk---Colman--------
--------------Engin-------------
----Burak-----Jaja-----Umut----

Müthis bir dizilis.

Uğur KÜÇÜK
23.03.2011, 21:39
umut u hala kadroya yazıosunuz ya helal sızlere...
bu macta umut ılk 11 baslarsa yıne cok zorlanırız
pawel ılk 11 baslarsa farklı kazanırız..
bu macta kosmaya gerek yok topu kosturan oyuncularla rahat bır mac olur
bu pas trafıgı de UMUT ıle umutsuz vakaya donusur..

Fatih Özkan
23.03.2011, 21:48
okg_53 analiz için çok teşekkürler (:

Mustafa ÖZDEMİR
23.03.2011, 21:52
en kolay maçımız olacak göreceksiniz...

Asi Çaykaralı61
23.03.2011, 22:15
TrabzonCell Antrenman Günlüğü (23.03.2011)

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6866-6S3V6X0C.jpg

Takımımız hazırlıklarını bugün 11.00 ve 17.00'de yaptığı antrenmanlarla sürdürdü.

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş yönetiminde fitness salonunda yapılan kuvvet çalışmasıyla başlayan sabah antrenmanı, sahada gerçekleştirilen koşu, ayak tenisi ve geniş kapsamlı esneklik çalışmasıyla son buldu.
Oyuncularımız akşam idmanında ise koşu ve pas çalışmasının ardından yarı sahada çift kale maç yaptılar.
Antrenmanlara milli takım kamplarında bulunan Selçuk, Burak, Umut, Yattara ve Glowacki'yle birlikte izinli olan Barış ve sakatlığı bulunan kaleci Onur Recep Kıvrak katılmadı.

Diğer Fotoğraflar

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6866-3O0Z2J3L.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6866-8D6H8I5Y.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6866-9J9P5T2B.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6866-1N5W4D4N.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6866-4I1U3D4F.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6866-7Q7W3B0I.jpg

Asi Çaykaralı61
23.03.2011, 22:17
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6866-9U3D2K9K.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6866-1X8J8I1V.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6866-3C4Q6S0W.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6866-9I6T8D8F.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6866-3G0K3M0B.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=6866#Icerik

Uluç
23.03.2011, 22:24
Konya direnemez.. Handikap olur :)

Asi Çaykaralı61
23.03.2011, 22:29
Bu maçda Alan sonradan oyuna dahil olursa ben gene çok etkili olacaktır kanaatindeyim :)

mda61
23.03.2011, 22:40
Gol yemeden kazanmalıyız. 2-0 gibi temiz bir skor bekliyorum

Cafer Bulur
23.03.2011, 22:48
Engin ve egemen takimla birlikte calismalara baslamis,bu oldukca sevindirici bir durum.

Ligin son haftalarina yaklastigimiz su günlerde onur disinda eksik oyuncumuzun olmamasi bizim icin büyük önem tasiyordu.

Konya macinda engin olmasa da egemen i ilk 11 de bekliyorum.

ihsan candas
23.03.2011, 22:48
umarım kazanırız.bu arada pawelek ligin en iyi 4-5 kalecisinden biri

parlayan
23.03.2011, 22:51
Fenerbahçe karşısında izledim de pek vasat bir takım, zaten büyük ihtimalle küme de düşecekler bu sezon. Ancak en az bizim kadar puana ihtiyaçları var ve bizden alacakları ekstra puan, belki de ligde kalma anlamı taşıyacak onlar için.

Bunun dışında, dışardaki son 4 maçımızı 85'ten sonra attığımız gollerle kazandık. Avni Aker'de dakika 75'ten sonra sanki maç bitmiş, puan kaybedilmiş gibi bir havaya bürünüyor tribünler. Hem susuluyor, hem de kaçan pozisyonlardan sonra homurdanmalar oluyor. Ve bu da takımı ister istemez olumsuz etkiliyor. Tribünler maçın 90 dakika olduğu, 90+3'te bile gol olabileceği bilinciyle gitmeli maça.

Bence bu maçı alırsak, Fener Bursa'ya kaybeder ve 3 puan farkla yeniden lider oluruz.

Cafer Bulur
23.03.2011, 22:52
Bu arada taraftarimizin da 5 hafta sonra takimla bulusacak olmasi de güzel olacak,gece maci olmasi nedeniyle atesli bir atmosfer bekliyorum.

Cogu zaman avni akerdeki taraftara kizsamda onlar bu takimin en büyük itici gücüdür.

Yillar icinde cok fazla hüsrana ugradiklarindan erken demoralize oluyorlar ama bunu artik hep beraber asmamiz gerekiyor.

Sampiyonluk icin tekvücut olmamiz gerekiyor,yoksa isimiz cok zor.

vivanet
23.03.2011, 23:05
şu yoruma öyle zıt oluyorumki.!! avni akerde futbolcular stres altında ondan maç kazanamıyorlar..yahu stadda stres yaşanıcak bişey yok herks çekirdeğini yemini yiyip usul usul maçtan ayrılıyorlar.futbolculara bir kez olsun bağırmıyorlar buna çoğu kez şahit oldum.futbolcular için cennet sayılabilenecek stad.önceden cehennem olan bu stadda eski futbolcular takır takır top oynuyordu..iyi futbolcu profosyonel futbolcu baskı altında oynayan futbolcudur..avni akerde baskı yiyoruz diyen trabzonsporlu futbolcularımız varsa onlar kendi futbolcuğunu eleştirsinler o zaman..halı sahada top oynamıyorlar..

Mustafa ÖZDEMİR
23.03.2011, 23:05
konyada hiç bişe yok ...

Ceyhun Dündar
23.03.2011, 23:07
konyada hiç bişe yok ...

Antalya a.gücü,2.yarıdaki kayserıdede bısey yok ama bızım sıkıntımız zaten bu bişeyi olmayan takımlar...

Tayfun
23.03.2011, 23:17
Avni Aker'de baskı varmış ne baskısı hala çözemedim :)

Morinho çok iyi demiş aslında; "Baskı mı? Baskı sabah 6’da kalkıp 9’a kadar çalışarak eve ekmek götürmek isteyen insanların üstünde olur, milyonlar kazanan futbolcuların değil!”

Avni akerde geri kalan maçlarda puan kaybı filan olmaz...

Cafer Bulur
23.03.2011, 23:18
Antalya a.gücü,2.yarıdaki kayserıdede bısey yok ama bızım sıkıntımız zaten bu bişeyi olmayan takımlar...
Evet,önemli olan bizim ne oynayacagimizdir.

Bu mactada düsük tempo ve nasil olsa kazanirim havasinda olursak cekirgenin bu sefer sicramayacagini düsünüyorum.

pReN@_61
23.03.2011, 23:22
Engin bu maçta kadroda olur mu acaba?Sonuçta uzun süren bir sakatlık dönemi oldu.Egemen bile hala yedek..

Ceyhun Dündar
23.03.2011, 23:25
Evet,önemli olan bizim ne oynayacagimizdir.

Bu mactada düsük tempo ve nasil olsa kazanirim havasinda olursak cekirgenin bu sefer sicramayacagini düsünüyorum.

Abi ben inşallah ilk yarı önde bitirmeyiz diyorum kendı sahamızda ne zaman ilk yarı onde bıtırsek sıkıntı oluyor...

Ali YİĞİT
23.03.2011, 23:25
fark yazıp durmayın, yine berabere kalacağız yoksa. hala akıllanmadınız.

Senin ki de ayrı bi totem kardeşim :):)

Cafer Bulur
23.03.2011, 23:30
Abi ben inşallah ilk yarı önde bitirmeyiz diyorum kendı sahamızda ne zaman ilk yarı onde bıtırsek sıkıntı oluyor...
Önde olursak sikinti,arkadan gelirsek sikinti biz ne zaman rahat mac kazanabilecegiz o zaman?:)

Yalniz su bir gercek,bizim takim geriye düserse daha iyi oynuyor o konuda haklisin.

Hatta farkli öne gectigimiz maclarda takimin oyun disiplininden koptugu maclar bile olmustu.

Ünal Cumhur
23.03.2011, 23:33
cale gol atar

Paksoy
23.03.2011, 23:43
Avni Aker'de baskı varmış ne baskısı hala çözemedim :)

Morinho çok iyi demiş aslında; "Baskı mı? Baskı sabah 6’da kalkıp 9’a kadar çalışarak eve ekmek götürmek isteyen insanların üstünde olur, milyonlar kazanan futbolcuların değil!”

Avni akerde geri kalan maçlarda puan kaybı filan olmaz...

Sabah 6'dan 9'a kadar Avniaker'de sen iş yaparken hadi,yuh,küfreden 18.000 kişi olsun bakalım,
-Morinho bişey söylemiş,sonuçda söylediklerinin gerçek olduğunu göstermez.

Furkan Dündar
24.03.2011, 01:07

ii kötü bu maçı bi şekil yapıp alıırz

Fatih Öztürk
25.03.2011, 15:28
yılmaz vuralın son çırpınışı olacak.ne saldırmayı nede defans yapmayı biliyorlar.yeterki kontröllü oynayalım.

erolizmts
25.03.2011, 15:58
Şenol hoca tuhaf bir 11 çıkarıp tuhaf bir oyun anlayışıyla oynamazsa kazanabileceğimiz bir karşılaşma olabilir.

Bayraktaroğlu
25.03.2011, 16:06
sıkıntısız,stressiz bir maç olsun bizde maçı rahat izleyelim.

Fatih Özkan
25.03.2011, 17:44
http://img51.imageshack.us/img51/5391/18162917506650253765215.jpg (http://img51.imageshack.us/i/18162917506650253765215.jpg/)

Aaaaaa!
Sadece Avni Aker'de oluyordu bu görüntüler ?
Trabzon'dan kalkıp, Kocaeli'ne maça gitmiş demek çekirdekçiler...
Süper Kupa maçında da denk gelmiştim bunlara...
Alayı Trabzon'dan kalkmış gelmişti (!)

ozturk
25.03.2011, 17:52
Aaaaaa!
Sadece Avni Aker'de oluyordu bu görüntüler ?
Trabzon'dan kalkıp, Kocaeli'ne maça gitmiş demek çekirdekçiler...
Süper Kupa maçında da denk gelmiştim bunlara...
Alayı Trabzon'dan kalkmış gelmişti (!)

Dikkat edersen bu maç kocaeli de ki maç değil.

Dk 31 ve 0-0 kocaeli de ki maç 1-0 dı 31. dakikada.

Ayrıca bu resim kasımpaşa maçından önce de vardı:)

EmreYavuz61
25.03.2011, 18:11
İkinci yarı rahat maç izleyemedik...Fener , Antalya , Kayseri , Ankaragücü puan kaybı...Kazandığımız maçlarda Sivas , Manisa , Beşiktaş 85ten sonra döndü...Her maç stresten 1 sene yaşlandık...Bu maçta o tarz olabilir...İlk 15 dakika gol atarsak Konya çıkaramaz...2-3 hatta 4 olur...Ama gol atamadığımız her saniye rakibin direnci artacak ve dahada zorlu bir hal alacak maç...
Ama inanıyorum biz bu maçı alacağız , Bursa'da Fener'den puan alacak...
O maçta Bursaspor'lu topçuların ayrı motive olacağını düşünüyorum...Trabzonspor-Bursaspor taraftarlarından bağımsız bence oyuncular...Şöyle düşünüyorum ben...Geçen sene 1-1lik maçtan sonra illaki Ali Tandoğan , Hüseyin , Ömer Erdoğan gibi tecrübeli oyuncular Onur'u , Giray'ı , Egemen'i arayıp bir teşekkür etmişlerdir...Vicdan olarak ayrı bir motivasyonda olacaklarını düşünüyorum...
Bu hafta lideriz...!

Paksoy
25.03.2011, 18:27
Şu milli aralardan nefret ediyorum..

ozturk
25.03.2011, 18:37

aynen...

Hafta sonları çok sıkıcı geçiyor.

tsburak08
25.03.2011, 20:13
Bende sevmıyorum..Ama bu arada bızım takım ılk yarıda kı hüvıyetıne döner umarım..Başta Serkan olmak üzere..

Sibel
25.03.2011, 21:02
Vizeler biter,heyecan tekrar başlar:):)

Arda'
25.03.2011, 21:13
Berabere biter.

irfanb
25.03.2011, 23:50
1967 Trabzonsporlular Derneği Başkanı Alaattin Hatayoğlu imzasıyla bir basın bildirisi yayınlandı.

Açıklama şöyle:
"2010- 2011 sezonunda Trabzonspor 9 defa gündüz maçı yapmış ve kaybettiği puanların büyük bölümü bu maçlarda. Fenerbahçe ise son haftaya kadar hiç gündüz maçı yapmamış. Ne kadar ilginç bir tesadüf değil mi?
Keza şampiyonluğun diğer adayı Bursaspor da maçlarının büyük bir bölümünde gündüz maçı oynamıştır.

2009-2010 yılında Fenerbahçe 4 gündüz maçı yapmış ve 2 galibiyet, 2 mağlubiyet almış, 2008-2009 yılında 2 maç yapmış 2'si de berabere bitmiş.
Bu arada bu tablodaki 6 maçın sadece 1 tanesi İstanbul'da oynanmış.
Ben neden Fenerbahçe'nin bundan önceki son iki sene dahil sadece bir kere kendi sahasında olmak üzere toplamda 6 gündüz maçı yaptığını, hele hele bu sene neden hiç gündüz maçı yapmadığını merak ediyorum.
Bu konu sadece ticari yayın kaygısı ile açıklanamaz. Futbolcuların maçları devamlı akşam oynaması bir avantajdır. Merak ediyorum Fenerbahçe üst üste 2 maçı gündüz oynasın futbolcuların ne kadar konsantre olabileceğini görelim.
Bu konunun incelenmesi ve değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Kamuoyunun Dikkatine"

Ilelioglu
26.03.2011, 00:08
1967 Trabzonsporlular Derneği Başkanı Alaattin Hatayoğlu imzasıyla bir basın bildirisi yayınlandı.

Açıklama şöyle:
"2010- 2011 sezonunda Trabzonspor 9 defa gündüz maçı yapmış ve kaybettiği puanların büyük bölümü bu maçlarda. Fenerbahçe ise son haftaya kadar hiç gündüz maçı yapmamış. Ne kadar ilginç bir tesadüf değil mi?
Keza şampiyonluğun diğer adayı Bursaspor da maçlarının büyük bir bölümünde gündüz maçı oynamıştır.

2009-2010 yılında Fenerbahçe 4 gündüz maçı yapmış ve 2 galibiyet, 2 mağlubiyet almış, 2008-2009 yılında 2 maç yapmış 2'si de berabere bitmiş.
Bu arada bu tablodaki 6 maçın sadece 1 tanesi İstanbul'da oynanmış.
Ben neden Fenerbahçe'nin bundan önceki son iki sene dahil sadece bir kere kendi sahasında olmak üzere toplamda 6 gündüz maçı yaptığını, hele hele bu sene neden hiç gündüz maçı yapmadığını merak ediyorum.
Bu konu sadece ticari yayın kaygısı ile açıklanamaz. Futbolcuların maçları devamlı akşam oynaması bir avantajdır. Merak ediyorum Fenerbahçe üst üste 2 maçı gündüz oynasın futbolcuların ne kadar konsantre olabileceğini görelim.
Bu konunun incelenmesi ve değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Kamuoyunun Dikkatine"

Bilindik seyler bunlar ama tabi kimse üstünde durmuyor.

Fatih Özkan
26.03.2011, 00:26
Dikkat edersen bu maç kocaeli de ki maç değil.

Dk 31 ve 0-0 kocaeli de ki maç 1-0 dı 31. dakikada.

Ayrıca bu resim kasımpaşa maçından önce de vardı:)

Cidden doğru ya :)
Ben fena sazanlama atlamışım mevzuya...
Bu utançla fazla yaşamam :D