PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 27.Hafta | Trabzonspor 1 -0 Konyaspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12]

TSelif
04.04.2011, 00:38
17 takıma da kümeye diye mi bağırdık ki hepsi düşman bize.
Kayseri bizden aldığı 1 puan ile ikinci sezonu bitirdi neydeyse ..
Umarım seneye de onlar gider kümeye :D

irfanköse276
04.04.2011, 00:39
17 takıma da kümeye diye mi bağırdık ki hepsi düşman bize.
Kayseri bizden aldığı 1 puan ile ikinci sezonu bitirdi neydeyse ..
Umarım seneye de onlar gider kümeye :D

son iki maçtada bağırdık malesef..

danger00
04.04.2011, 00:42
tevazu güzel bir ahlaktir ama tabelaci tavazulukda kendini kandirmaktir arkadasim :) nasil diyeceksin söyle anlatayim biz berabere kalsaydik ki allah korusun veya yenilseydik sampioynluktan olsaydik o zaman buraya cikip delikanli gibi diyeceksin konyaya yenildik sampiyonluk gitti ama yinede konya gönlümüzdeki yeri bambaskadir diye o zaman derim sana iste tevazu sahibi birisin diye simdi sen benim gözümde sirf yendik diye burda öyle sempatik merhamet dolu mesajlar atiyorsun.....

herkesi kendile karıştırma güzel kardeşim.
3 puandan, şampiyonluktan değerli şeylerde vardır bazıları için dimi ama.

iki oyuncu agresi tutum gösterdi diye konya da yaşanan güzellikleri hiçe saymak yakışmadı deniyor. bunu neden bu kadar dert edindiniz. maçın heyecanıyla yaşanan yaşanmıştır demek bile birşeyken maçın üstünden 24 saat geçmiş hala daha akli selim düşünemiyorsanız o sizin sorununuz.

Oruç
04.04.2011, 00:44
Biz Trabzonspor'uz, Trabzonspor taraftarıyız. 6 şampiyonluğu, bir sürü kupası olan bir takımız. İlk maçta 'Şampiyon Trabzon' diye tezahürat yapan Konyaspor taraftarını ve oyuncularını rencide edecek 'Konya kümeye' tezahüratı bize yakışmamıştır.

Sivas olsa rakip anlarım ama Konya ile bizim ne alıp veremediğimiz var onu anlamıyorum.

fırtına4161
04.04.2011, 00:46
Kocaelide trabzonspor kasımpasa macını körfezli taraftarlarla birlikte izledik bize konya falan gerek degil konyaya sorarlar fb macında döküldün ts macında sahlandın hayırdır sivasla aranla 11puan var sivas 4hafta yenilip konya 5mac galip gelecekte sivası gececek pardonda sorarlar aklın nerdeydi lig 26 hafta önce basladı sana basarılar konya bank asyada

POYRAZ
04.04.2011, 00:49
Bizim Konyaspor tribünleri ile hic bir alip veremedigimiz yoktur.
Hatta Konyaspor tribünlerinin Süper lig takimlarinin en mert tribünleri oldugunu "Konyaspor" isimli baslikta daha önce yazmistim.
Söz konusu ciliz tezahürati duymadim ama böyle bir sey olmus ise ayip olmustur elbette. Konyasporlu taraftarlarin bunu cok büyütmemeleri gerekiyor, zira bunu tribünlerimizin hepsi koro halinde söylememislerdir.
Yillardir her türlü haksizliga ugrayan Trabzonspor'un taraftarlarinin hassasiyetini anlamak gerekiyor. Hele hele yillarca rakip takimlari satin alarak yenen bir rakiple zirve mücadelesi yapiyorken. Cilizca cikan bir ses icin Trabzonspor taraftarinin dostlugunu kaybetmemeliler. Konyaspor tribünleri mütevazi tribünlerdir ve benim o tribünlere saygim vardir.

Adnan Güngör'e gelince, kendisinin pozisyon ile hic bir ilgisi yok iken Burak Yilmaz disariya cikarken ona vurmasi terbiyesizlikten öte, serefsizlik ve ahlaksizlik ile aciklanacak bir harekettir.

sanatik
04.04.2011, 00:51
yok konya küme düsecegini yenimi anladi diyerek ne bekliyorsunuz ? Konya üstelik bizim gibi 0:2 kaybetti kadiköyde ya biz o macda nasil tip oynadik, beraberlik bile yeterli sayilirken dogru dürüst pozisyonumuz yokdu.

En büyük trabzon konya sampiyon.

TSelif
04.04.2011, 00:52
Gerizekalı Adnan niye benim futbolcumu yumruklayacak. Niye 2 hafta önce kuzu gibi oynadılar . Fb den 3 puan aldılar da benim mi haberim yok.

irfanköse276
04.04.2011, 00:54
Gerizekalı Adnan niye benim futbolcumu yumruklayacak. Niye 2 hafta önce kuzu gibi oynadılar . Fb den 3 puan aldılar da benim mi haberim yok.

valla kayseri gibi de oynamadılar.. sonuna kadar izledim maçı.. dakika 70lerde buldu fener ikinci golü ve aykut nasıl sevindi o gole.. kör gözlerle izlemeyin şu maçları rica ediyorum

mehmet yıldırım
04.04.2011, 00:57
arkadaşlar oynamadılar,oynadılar hikaye...maalesef biz oynattık...maçın 10 uncu dakikasında 2-0 yakalamamız işten bile değildi...eğer yakalasaydık,lale gibi açılan rakibi gole boğardık ama maalesef işi zora sokup rakibi pompalıyoruz,cesaretlendiriyoruz,tempoyu yükseltemiyor,boş alanlar bırakıyoruz...ondan sonra niye bize karşı böle oynadılar diyoruz...

Ceyhun Dündar
04.04.2011, 00:58
ya su son 1 sayfayı okudum ne bıze ne maca daır mantıklı bı yorum var...Sanırım bu baslıkda tartısılacak bırsey kalmadı artık...

Özkan
04.04.2011, 01:01
Trabzonlu futbolcular Trabzonspor karşısında aşırı bir hırsla oynuyorlar. Bu şahıslara sormak lazım, o hırsın onda birini neden diğer maçlarda ya da Trabzonspor'dayken göstermemişler? Adnan Güngör, sana ne vaad edildi ki oyundan çıkan bir futbolcunun kırmızı görmesi için saldırdın? Bu tip karaktersizler yüzünden Anadolu takımlarının kıymetli taraftarlarıyla papaz oluyoruz ya, bu beni çok üzüyor.

ibrahim
04.04.2011, 01:04
neyi koyacam nere burasi futbol takim forumu degilmi tabiki saha sonuclarini koyacam :) sen ne bekliyordun anlayamadim tam kusura bakma renkdas :)

Arkadasin derdi dost kazanmak galiba. Sampiyonluga ne gerek var dost camialarimiz varken demeni beklerdi herhalde...

irfanköse276
04.04.2011, 01:07
Arkadasin derdi dost kazanmak galiba. Sampiyonluga ne gerek var dost camialarimiz varken demeni beklerdi herhalde...

ya konyaya küme demeyi savunmayın ne olursunuz?? geçen haffta da kasımpaşa kümeye dedik.. ayıp bence

sindoma61
04.04.2011, 01:07
biz olayın terbiyesizlik yapan 2 3 futbolcuyla alakası yok şampiyon trabzon diye bağıran tribünleri ve konyaspor camiasını rencide edilmesinden duyduğumuz rahatsızlıgı dile getirmeye çalışıyoz 1 kaç arkadaş ise 2 3 fulbolcunun yaptığı terbiyesizligi konyaspor camiasının üstüne yıkıp değişik değişik yorumlar yapıyor siz devam edin kardeşim sanki biz sizin kadar istemiyoruz şampiyonluğu inşallah konya ligte kalırda o konya tribünleri bizim yüzümüzü kızartırlar...

Emre Dumangöz
04.04.2011, 01:12
Trabzon Feneri 61 Kenara ^^

TSelif
04.04.2011, 01:16
Küme lafı TRABZONda bağırılınca sorun oluyor ama dışarda bağırılınca sıkıntı yok di mi ... güzel :)

EROS87
04.04.2011, 01:19
bazı arkadaşlarda okuduğu anlama sorunu olmasa bu konu 2 dkda kapanacakta o nasıl hallolur muamma.

yahu her deplasmanda trabzonspora denilmeyen laf kalmazken konyada iyi ağırlanmışız, yapılan ayıp oldu diyoruz.
hala daha şampiyonluk diyorlar:). ayıp oldu, olmasaydı keşke demek bir yerlerinizden birşey eksitmezdi.

mehmet yıldırım
04.04.2011, 01:22
Küme lafı TRABZONda bağırılınca sorun oluyor ama dışarda bağırılınca sıkıntı yok di mi ... güzel :)
sana yapılmasını istemediğini başkasına da yapma...kötü örnek ,örnek olmaz...kümeye diye bağırdığın takımın taraftarını kırmanın bize zerrece faydası yok ama gün gelir zararı dokunabilir...akıllı olan düşman değil,dost kazanır

Burak Sahin
04.04.2011, 01:23
bazı arkadaşlarda okuduğu anlama sorunu olmasa bu konu 2 dkda kapanacakta o nasıl hallolur muamma.

yahu her deplasmanda trabzonspora denilmeyen laf kalmazken konyada iyi ağırlanmışız, yapılan ayıp oldu diyoruz.
hala daha şampiyonluk diyorlar:) ayıp oldu olmasaydı keşke demek bir yerlerinizden birşey eksitmezdi.

polemigin icinde oldugum icin cevap verme hakkim var :) bizim gibi düsünenlerde vede bizim gibi düsünmeyenlerde okudugunu anlama sorunu var sende yok ve polemige dahil oluyorsun prova vallaha :alkış::alkış::alkış:

uzunismail
04.04.2011, 01:23
Söylemeden geçmeyeyim.Maçın ilk yarısına damga vuran bir oyuncumuz vardı.Hakkını vereyim.. Colmanın attığı müthiş toplar pozisyon yarattı. İlk yarıda öyle dakikalar vardı ki colmanın her attığı top pozisyon oluyordu.. Uzun zamandan sonra colman aramıza hoşgeldin dedim kendimce..

Burak Sahin
04.04.2011, 01:25
sana yapılmasını istemediğini başkasına da yapma...kötü örnek ,örnek olmaz...kümeye diye bağırdığın takımın taraftarını kırmanın bize zerrece faydası yok ama gün gelir zararı dokunabilir...akıllı olan düşman değil,dost kazanır

peki bis konya maclarini cirkeflik lemi kazaniyoruzda bu macda cirkeflik yaptilar cimleri dövdüler hirslarindan.... simdiye kadar hangi anadolu takima cirkeflik yaptik peki de bizim maclarda her türlü cirkefligi yapiolar berbaerlik icin bile ?????

Yiğit Gayretli
04.04.2011, 01:27
Söylemeden geçmeyeyim.Maçın ilk yarısına damga vuran bir oyuncumuz vardı.Hakkını vereyim.. Colmanın attığı müthiş toplar pozisyon yarattı. İlk yarıda öyle dakikalar vardı ki colmanın her attığı top pozisyon oluyordu.. Uzun zamandan sonra colman aramıza hoşgeldin dedim kendimce..

Colman cezasahasına ne kadar yakınsa o kadar etkili oluyor. Şu Jaja'yı santrafor denesek bir sefer Colman da o bölgede oynasa. Fantastik bir hücum hattı olur gibime geliyor. Tabi bunlar kağıt üzerinde güzel, teoride hoş ama pratikte nasıl olur görmek gerek.

uzunismail
04.04.2011, 01:29
Colman cezasahasına ne kadar yakınsa o kadar etkili oluyor. Şu Jaja'yı santrafor denesek bir sefer Colman da o bölgede oynasa. Fantastik bir hücum hattı olur gibime geliyor. Tabi bunlar kağıt üzerinde güzel, teoride hoş ama pratikte nasıl olur görmek gerek.

Maç esnasında benimde aklımdan aynı şeyler geçti.. Bu sene önceki senelere göre biraz daha arkada kalıyor colman.. Taktik gereği herhalde

UğuR
04.04.2011, 01:31
Konya kümeye tezavratı Adnan'ın hareketinden sonra olmuştur. Futbolcular birbirinle dalaşınca Taraftar da anlık tepki olarak o şekil bağırmıştır. Olayı büyütmeye gerek yok.

UtopyaTs
04.04.2011, 01:32
O Değilde Bu Vakiitee Şu Geldi Aklıma ŞAAAAMPPPİİİYON OOLLAACAAĞĞIIZ TRRRAABBZZOONUUM BUU Sennee.Gerisini Herkes Biliyooorrr :D

uzunismail
04.04.2011, 01:37
Takım oynamıyor oynayamıyor ama sistem işliyor.. Baksanıza Ceyhun kaç maçtır yetersiz diyoruz ama gelgör ki adam bjk maçında bizi ipten aldı resmen.. Belki o maçta da olumlu bişeyi yoktu. Sadece o an orada olmak zorundaydı oldu ve golünüde attı.. Çok ilginç şeyler oluyor ligimizde.. Fener daha çok puan kaybedecek bunu net bi şekilde görüyorum ama Trabzonumun önünü göremiyorum. Böylesi daha iyi. Şimdilik gördüğüm galatasarayıda yeneceğiz olmamız.. Burası da net benim için.. Şu bursayıda devirirsek olacaklara benim yüreğim artık dayanmaz..

UtopyaTs
04.04.2011, 01:43
Vallaha ben 90 dakika izlemeyedim takımı ne Tv den ne canlı artık Gs maçını izliyeceğiz Tv den.Onuın için stres yapmıyorum ama inanın ŞAMPİYON OLUCAĞIZ hep birlikte Trabzonda kutlayacağız.O günleri göreceğizzzz.(Sadece özetleri izledim o kadar).

ilteriş
04.04.2011, 10:53
bu kadar çok gol pozisyonuna girip sadece birini atarak taraftara 90 dakika ecel terleri döktürmek ayıp değil mi?
:))))))))))))

a f s
04.04.2011, 11:03
Bugün liderliği geri alıp bir daha bırakmayacağız Allah'ın izni ile.

Şampiyonluk yaklaşıyor. Fener iyice strese girecek bundan sonra. Saha içinde kalır gerisine kulak tıkarsak olacak bu iş.

SADECETRABZON61
04.04.2011, 11:07
Bizde kaç haftadır 1 farkla yeniyoruz umarım çuvallamayız.

vivanet
04.04.2011, 12:02
fenerbahçe yüzde yüz puan kaybedicek yine eskişehir deplamanında emre ve selçuk yine oynamayacakmış..artık bizimde gs maçını almamız şart oluyor..

Reha Demirbaş
04.04.2011, 12:04
Her maç gibi bu maçıda aşırı becerikli oyuncularımız sayesinde ve teknik direktörümüzün müthiş anlayışıyla zorla kazandık. Tebrikler.

Bravo Umut Bulut.. Bravo Şenol Güneş.. Aynı kafa devam.

Erdinç Dilek
04.04.2011, 12:05
Umut iki pozisyonu kaçırdıktan sonra nazar duası okudum, Allah'ıma çok şükür kabul etti duamı ve o gol liderliği getirdi:))

Gökçebey
04.04.2011, 12:06
Daha sık oku Erdinç abi. :)

vivanet
04.04.2011, 12:06
maçtaydım.özellikle şenol güneş'e dikkat etim klubeden bir kez olsun dışarı çıkmadı..çok gereksiz hareketler yapıyorsun hocam kendi kendini geriyorsun kafanda birşeeyler tasarlıyorsun ne gerek var bunlara,şurda 7 maçımız kalmış biraz daha dişini sık..senin gerginliğin takımı yansıyor ama anlatamıyoruz burdan doğru..

mehmet yıldırım
04.04.2011, 12:15
maçtaydım.özellikle şenol güneş'e dikkat etim klubeden bir kez olsun dışarı çıkmadı..çok gereksiz hareketler yapıyorsun hocam kendi kendini geriyorsun kafanda birşeeyler tasarlıyorsun ne gerek var bunlara,şurda 7 maçımız kalmış biraz daha dişini sık..senin gerginliğin takımı yansıyor ama anlatamıyoruz burdan doğru..
...yüzde 1 milyon katılıyorum...biryerlere mesaj vermeye felan gerek yok...bu bizans basını tavırdan mavırdan anlamaz...bunlara en büyük tavır,en büyük tokat sezon sonu şampiyonluk kupasını kaldrımaktır...bu türden davranışları biraz çocukca oluyor gibi

Samet Berber
04.04.2011, 12:20
Şenol Hoca gol sevincinde Ünal Karaman'a gel gel çok sevinme gibi bir hareket yaptı , çok gereksiz şeyler bence.

Erdinç Dilek
04.04.2011, 12:23
Daha sık oku Erdinç abi. :)
Bundan sonra tüm takım için okuyacağım her maç

ilhan
04.04.2011, 12:23
Aynı Şenol Güneş Alanzinho'ya yapılan faul sonrası hakemin yakasına yapışacaktı! Bunları da görelim arkadaşlar! O da bizler gibi heyecanlı! Futbolcusuna gaddarca yapılan müdahaleye kayıtsız kalamıyor!

Erdinç Dilek
04.04.2011, 12:24
Şenol Hoca gol sevincinde Ünal Karaman'a gel gel çok sevinme gibi bir hareket yaptı , çok gereksiz şeyler bence.
Ziya Doğan yapıyordu bir ara aynısını

Yiğit Gayretli
04.04.2011, 12:37
Şenol Hoca şampiyonlukların peşinde olduğu kadar bozuk düzeni de değiştirmek peşinde.

a f s
04.04.2011, 12:41
http://medya.zaman.com.tr/2011/04/04/ts.jpg

04.04.2011 - 11:35

Spor Toto Süper Lig'in 27. haftasında Fenerbahçe'nin Bursaspor'a puan kaybetmesiyle 4 hafta sonra rakibinin 2 puan önünde liderliğe yükselen Trabzonspor, bu sezon şampiyonluğun yanı sıra bir rekora da koşuyor.
AA muhabirinin derlediği bilgilere göre, 1974-75 sezonunda lige yükselen ve aralıksız olarak ligde 37. sezonunu geçiren bordo-mavililer, söz konusu sezonların lig sonundaki puan cetvellerine bakıldığında rekor puanı elde etme fırsatı yakaladı.

Ligde 63 puanı bulunan bordo-mavililer, son 7 maçını da kazanması halinde 84 puan ile şampiyonluğa ulaşacak ve ligi ikinci sırada bitirdiği 1995-96 sezonunda toplandığı 82 puanı geçerek lig tarihin en fazla puanını elde edip, rekor kıracak.

Ligde 1975-76, 1976-77, 1978-79, 1979-80, 1980-81 ve 1983-84 sezonlarında olmak üzere 6 şampiyonluğu bulunan bordo-mavililer, 7 haftayı kayıpsız atlatması halinde şampiyonluğa en fazla puan ile ulaştığı dönemi de yaşamış olacak.

-ŞENER: ''7 MAÇI DA KAZANMAK İSTİYORUZ''-

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, ligde kalan 7 maçlarını da kazanarak, şampiyonluk hedeflerine ulaşmak istediklerini söyledi.

Bu sezon başarılı bir performans sergilediklerini ve iyi bir puana ulaştıklarını ifade eden Şener, ''Amacımız ligde kalan 7 maçımızı da kazanıp ligi en tepede bitirerek mutlu sona ulaşmak. 27 yıl sonra şampiyonluk özlemine son vermek istiyoruz'' dedi.

Bunu başaracak bir kadroya sahip olduklarını anlatan Şener, ''Bugüne kadarki gösterdiğimiz performansımız bu konudaki güvencemiz. Taraftarıyla, kadrosuyla camiasıyla bu kulüp şampiyon olmayı hak ediyor. Şampiyonluk kolay iş değil. Her maçı kazanmaktan başka çaremiz yok. Buna göre motive oluyoruz ve hazırlanıyoruz'' diye konuştu.

vivanet
04.04.2011, 12:42
ortalığı karıştırmak gibi olmasında, arkadaşlarım sanki şenol hoca sezon sonu bırakıcak gibi bir izlenimmi veriyor yoksa ben yine saçmalıyormuyum..?

Alperen Çakıroğlu
04.04.2011, 12:45
ortalığı karıştırmak gibi olmasında, arkadaşlarım sanki şenol hoca sezon sonu bırakıcak gibi bir izlenimmi veriyor yoksa ben yine saçmalıyormuyum..?

Saçmaladığını zannedip sonra bu konuları konuşmaya başlasak daha güzel olur :D

vivanet
04.04.2011, 12:47
tamam..:) o zaman şöyle söyleyim 7 geliyor 7

asimavi
04.04.2011, 12:48
Her maç gibi bu maçıda aşırı becerikli oyuncularımız sayesinde ve teknik direktörümüzün müthiş anlayışıyla zorla kazandık. Tebrikler.

Bravo Umut Bulut.. Bravo Şenol Güneş.. Aynı kafa devam.

...sene sonunda şampiyon olunca sen sevinmeyeceksin galiba...eee tabi eleştirmekten sevinmeye vakit kalmıyor tabi...

Yiğit Gayretli
04.04.2011, 12:50

Çaktırma ama var öyle şeyler. Ben herşeye rağmen Şenol Hocam ile bir şampiyonlar ligi tecrübesi yaşamak isterim :)

vivanet
04.04.2011, 12:52
bilemiyorum valla,bizde gelenektir bu işler herşey iyi giderken macera ararız buda bunun gibi bişey.allah hayırlsını versin ne diyelim..

asimavi
04.04.2011, 12:53
....arkadaşlar hiç birimiz bu işleri şenol hocadan iyi bilmiyoruz...bu yüzden şenol hocam yaşına ve tecrübesine de bakılırsa ne yapıyorsa bir bildiği vardır demek lazım...

....şu da bilinsinki...eğer sene sonunda şampiyon olacaksak bu sadece şenol güneşin yüzü suyu hürmetine olacaktır...

...yoksa çok yi kadro kurduk takım olduk ...falan hikaye..bunlar işin teknik boyutu...bu takımı şampiyon yapacak olan ..tekniği kalitesi kapsitesi falan değildir ...inanmış olmasıdır...bu yüzden şenol hocadaki inanmışlık bizi şampiyon yapabilir ancak...

antagonist
04.04.2011, 16:26
Maç sonu üçlü falan oldu mu?

Olduysa bir zahmet link alalım. :)

Cemile
04.04.2011, 16:29

kısa vadeli ve basit bir görüş gibi durabilir ama 27 yıllık hasretten sonra hele bir şampiyon olalım da sonra isteyen bıraksın, isteyen transfer olsun.

Cemalettin Taşkın
04.04.2011, 16:33
konyayı trabzonda son 4 maçta yenememişiz. ilginç valla herkes mi bize ters geliyor?

yılmaz vuralın takımı yine ligin sonuna yerleşti kasımpaşa yukarı çıktı konya aşağı düştü.

Mesut
04.04.2011, 17:31
http://www.youtube.com/watch?v=lhhH78CO8P0&feature=related

maç sonu 3lü

.....
04.04.2011, 17:35
İkinci yarıdaki oyun bize yakışmadı.İnşallah bir daha olmaz.

Selim Turan
04.04.2011, 17:54
http://www.youtube.com/watch?v=Jq1hvngedjY

Stadyumda gösterilen Umut Bulut 100'ler Kulübünde Videosu...

lazibere
04.04.2011, 18:37
jaja için söylediğim bir söz yüzünden maalesef bir hafta cezalı kaldım, O kullandığım sözün ceza sebebei olacağını düşünemeiştim elbette ama o na benzer sözler başka oyuncular için de söylenmişti ve burda söylemeyeceğim ama jaja benım için artık bitmiş bir oyuncudur..

şahsen, O karakterdekı bir oyuncunun takımda olmasından ve birşey yapamıyor olmatan sebep de çok utanıyorum. Hiç bir rakip takımda bile bu kadar antipatik gelen bir oyuncuya rastlamadım üzgünüm ama bu oyuncu bizim takım oyuncusu..

Saha dışında ne halet ederse etsin bizi ilgilendirmiyor diye söyleyenleri duyar gibiyim ama beyfendinin keyfi geldiğinde ıkı harekt çekip gol atacak diye katlanacaksak ben bir daha oynamasın razıyım.. Top ve topla hareket bir oyuncuya yakışır ama bu en son jaja olur herhalde..

neyse..

Yasin Çubukcu
04.04.2011, 18:38
işte gerçek lider yine başa geçti

Yasin Çubukcu
04.04.2011, 18:39
bu hafta eskişehirde yenecek feneri demdei demeyin.fakat ts da puan kaybedebilir.inşallah 2. dediğim olmaz

lazibere
04.04.2011, 19:24
Konya maçına şahane başladık ama sistemdenmidir her nedense maalesef bir türlü rakip üzerine oyunu yıkmakta sıkıntı çekiyoruz. bundakı en büyük nedenin ise UMUT un çok hareketli ve 18 çizgisinden uzakta ve kanatlara kaçarak oynamak zorunda kalması diye düşünüyorum. Topo orta ile veya başka yollara ceza sahasının içinde tutup seken toplar ve donen topalrla pozisyon arayamadığımız için top rakibe geçtiğinde alan daraltmakta sıkıntı çekiyoruz..

Kanattan oynamıyoruz. Hep ortadan adam kaçırarak oynadığımız için Burak ve umut sürekli koşturmaktan yoruluyorlar ve set oyunu oynayamıyoruz..

Ikıncı yarıda oynadığımız futbolla maaleef aşırı heyecan ve panıkle lig sonunu nasıl getireceğimiz konusunda tereddütlerim var..

Yürekten oynuyoruz ve yüreğimizin karşılığını sezon sonunda alabilmek dileğiyle

POYRAZ
04.04.2011, 19:29
http://www.youtube.com/watch?v=lhhH78CO8P0&feature=related

maç sonu 3lü

Tesekkür ederiz kardesim.
Sayende izlemis oldum.
Görüntüyü kaydeden arkadasimiz tezahürata
katilmasaymis daha iyi olurmus. Tek basina tüm
stadyumun sesini bastirmis zira.:)

seyduna_efil
04.04.2011, 19:31
gs maçındaki hakem hataları canımızı yakacak gibi gözüküyor..azız yıldırım olaya tekrar el koyacaktır,şu saatten sonra hakemlerden çekmeye yine başlayabiliriz..

Burak Sahin
04.04.2011, 19:34
gs maçındaki hakem hataları canımızı yakacak gibi gözüküyor..azız yıldırım olaya tekrar el koyacaktır,şu saatten sonra hakemlerden çekmeye yine başlayabiliriz..

aynen bende öyle düsünüyorum aziz su saatten sonra her türlü pisligi yapacaktir ki zaten karakteri bu.. rabbim yardimcimiz olsun... tek istedigim su karadeniz lobisini kizdiracak bi hareket yapsada yaptigi pislikler geri dönüp dolasip bir tarafina kacsa azizcigimin :)

seyduna_efil
04.04.2011, 22:06
gs'nin bugun yenılmesi iyi olmadı..

Alihan Ertürk
04.04.2011, 22:07
Allah'ın izniyle kazanacağız.. 7 yolunda kayıp elbette yaşanabilir normaldir ama o maç bu maç değil..

seyduna_efil
05.04.2011, 00:20
medya,fenrbahçeye uyduruk penaltı verılmedi diye başladı hakemler üzerinde baskı uygulamaya,daha doğrusu aziz yıldırım tarfaından bilerek baskı uygulatılmaya başlandı..haftaya fenerbahçe üfürükten penaltı kazanabilir veya bizim maçta hakem skandalı yaşanabilir..çünkü aziz yıldırım bursa maçından sonra soyunma odasına inip güler yüzle :" ÜZÜLMEYİN,TRABZONSPOR'DA PUAN KAYBEDECEK" demesi hiç hayra alamet değil..

ihsan candas
07.04.2011, 02:49
tribünden gelen o sesler utanç vericiydi.

Merve H.Oğlu
09.04.2011, 14:12
Belki zamanı değil ama dikkatimi çekti..

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/Default.aspx?c=2&hid=80995&r=1