PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 27.Hafta | Trabzonspor 1 -0 Konyaspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12

Tolunay Abdioğlu
02.04.2011, 22:00
özet görüntülere göre o kadar da kötü değilmişiz.

Bu arada burak da mı cezalı?

Burak Kasımpaşa maçında çekti cezasını.

metinbay61
02.04.2011, 22:01
maçta çok sinirlendim ama maçın sonunda sakin kafayla düşününce biz bu konyaya tek kale top oynayıp kaybetmiştik 2 sene önce...

o maçta tek kale oynamamızın bize hiç bir artısı olmadı ama bugün 3 puan için oynayıp aldık gerisi hikaye bence...

böyle maçları kötü oynayıp kazanmakla gelir şampiyonluk ki biz bunun hep tam tersi yapan bir takımdık mükemmel oynayıp kazanamayan...

Travelair
Takım kötü durumda. Akıllarını başlarına almaları lazım!

Ömer Faruk61
Hepimiz Teknik Direktörüz Lisans alın Beyler Lisans atıp tutmakla olmuyor bu işler.Jaja kendine gelmezse ben olsam hiç oynatmam.

sbay
02.04.2011, 22:02
Büyüka'dan Güneş'e tepki !
Trabzonspor'da artık Ünal Karaman ön planda, Şenol Güneş geri çekiliyor.. Ancak bu durum yayıncı kuruluşun hoşuna gitmedi..
02 Nisan 2011 , 21:39

Trabzonspor'da, ligin 24. haftasındaki Beşiktaş maçında Tolga Özkalfa tarafından tribünlere gönderilen ve daha sonra PFDK'dan 2 maç ceza alan teknik direktör Şenol Güneş Konyaspor maçıyla birlikte yedek kulübesindeki yerini aldı. Maç içinde çok fazla yerinden kalkmayan ve ön plana yardımcısı Ünal Karaman'ı çıkaran Güneş, maç sonunda da benzer bir tavır sergiledi.

Maç sonunda yayıncı kuruluş tarafından yapılan "Flash Interview" röprtajlarına teknik direktörlerin çıkma zorunluluğu olmasına rağmen yardımcısı Karaman'ı yayına çıkaran Güneş, rutin basın toplantısına ise kendisi katıldı.

Ancak daha sonra yaptığı açıklamada, zorunlu olduğu için bu toplantıya katıldığını söyledi, ilerleyen haftarlarda tüm basın toplantılarına Ünal Karaman'ın çıkacağını, kendisinin ise geri planda kalacağını ifade etti.

-ŞANSAL BÜYÜKA KIZDI-
Bu arada yayıncı kuruluşta Flash Interview röportajına Şenol Güneş'in katılmamasına Şansal Büyüka tepki gösterdi. Martan programı sunucusu, mecburi olmasına rağmen kimseye bu konuda baskı yapmadıklarını ifade ederken, kendilerine yardımcı olunmadığını söyledi.

Sözlerinde Şenol Güneş'i de eleştiren ve "Ünal Karaman'a saygımız var ancak taraftar lideri dinlemek ister" diyen Büyüka, yayıncı kuruluşun hafife alınmaması gerektiğini de söyledi.

Yiğit Gayretli
Anlaşılan o ki yeni sezon Şenol Hoca Ünal Hoca'nın akıl danışmanlığını yapacak.

halilaziz61
şu futbol hiç yakışmadı bize...
ikinci yarı nerdeyse atağımız yokk. Şöyle rahat maç izleyemiyoruz. Sahaya objektif bakan bir kişi sanar ki konya şampiyonluğa oynuyor...
Şenol hocayı eleştirmek gibi algılanmasın ama 88'de Paveli oyuna almak çok kötü bir oyuna müdahale şekli idi bi 15 dakka önce alsa anlaşılabilir bi durum ama sanki takım iyi oynuyormuş gibi son 2 dakka oyuncu değişikliğine gidiyor. Biraz daha dikkatli bir şekilde strateji geliştirmesi lazım hocanın

ozturk
maçta çok sinirlendim ama maçın sonunda sakin kafayla düşününce biz bu konyaya tek kale top oynayıp kaybetmiştik 2 sene önce...

o maçta tek kale oynamamızın bize hiç bir artısı olmadı ama bugün 3 puan için oynayıp aldık gerisi hikaye bence...

böyle maçları kötü oynayıp kazanmakla gelir şampiyonluk ki biz bunun hep tam tersi yapan bir takımdık mükemmel oynayıp kazanamayan...

bence bu akşam bizim en çok sevineceğimiz olay budur..

Cafer Bulur
02.04.2011, 22:03

Bu futbol sampiyonlugu getirmez bence.

Önümüzdeki zorlu periyotta bu anlayis ve futbol ile yarista kalmamiz bence cok zor.

Takimin temposu ve oyun organizasyonu arti son vurus yeterliligi mevcut degil...

demirel
Hepimiz Teknik Direktörüz Lisans alın Beyler Lisans atıp tutmakla olmuyor bu işler.Jaja kendine gelmezse ben olsam hiç oynatmam.
Katılıyorum,adam sarhoş gibiydi sahada,hala atamamış alkolü vücüdundan :D

Selçuk Aydın61
özet görüntülere göre o kadar da kötü değilmişiz.

Bu arada burak da mı cezalı?

özetleri boş ver 2. yarıyı yaşamak istemezsin inan :(

çözüm 1 : satılmayan biletleri okuldakı ögrencilere ver maçdan 1 gün önce satma en azında heycanlı gençler stad a GELİR

Uğurtan
02.04.2011, 22:05
Kötü oyun iyi olan 3 puan.

Ama bu oyunla nereye kadar.

Bilmiyoruz...

Mert67
02.04.2011, 22:05
Şenol hoca bundan sonra basın toplantılarına,Lig Tv röportajlarına Ünal hocayı göndericekmiş ve sahada da önde Ünal hoca durucakmış Şenol hocanın kararı.

Teşekkürler.. İlginç geldi bana.

Barış Burak
02.04.2011, 22:07
Şenol Hocanın kararı gayet doğru.

Aykut Kocamanı elinde büyüten basın,onun ne mal olduğunu biliyor ama yine de son haftalarda adam özellikle hürriyet tarafından hoşgörü abidesi gösteriliyor.Şenol Güneş nie küçültsün kendini.herkes haddini bilir böylece.

Olcay Abinin dediği gibi,Şenol Hocamı tribüne gönderdiklerinde adaleti yerin dibine göndermişlerdi.çok arayacaklar o adaleti.Allah yardımcımız olsun.

ozturk
02.04.2011, 22:08
sergen tam bir fenerli gibi konuşuyor.

Fatih
02.04.2011, 22:08
Kötü oyun iyi olan 3 puan.

Ama bu oyunla nereye kadar.

Bilmiyoruz...
Lig sonuna kadar sabret 7 haftacık kaldı.:)

Fanatik34
02.04.2011, 22:09
Senol Hoca´yi anlamak gercekten cok zor!!!

Bu takimi kontraataga cikaran tek oyuncumuz Jaja ve kullanamiyoruz! Alan´da bu sinifa girebilirdi ama final paslari berbat maalesef. Sonradan oyuna girdiginde cok etkili ve öyle kullanmaya devam etmeliyiz

Pawel´in her hareketi yetenek kokuyor ama nerde???

Kisadan hisse: Senol Hoca bu sampiyonluk stresinden kurtulamazsa isimiz cok zor. Herkese büyük görev düsüyor özellikle taraftara!

Iki cift lafta seref....Cüneyt Cakir´a: Feybenin...gi, yine cok iyiydi.

3 hafta önce Feybe macinda sayisiz pas hatasi Konyasporlularada: Üzgünüz, bugün tesvik priminizi engelledigimiz icin!!!

Cafer Bulur
02.04.2011, 22:10
Şenol Hocanın kararı gayet doğru.

Aykut Kocamanı elinde büyüten basın,onun ne mal olduğunu biliyor ama yine de son haftalarda adam özellikle hürriyet tarafından hoşgörü abidesi gösteriliyor.Şenol Güneş nie küçültsün kendini.herkes haddini bilir böylece.

Olcay Abinin dediği gibi,Şenol Hocamı tribüne gönderdiklerinde adaleti yerin dibine göndermişlerdi.çok arayacaklar o adaleti.Allah yardımcımız olsun.
Senol hocanin kararina saygi duyuyorum ama bu aksam iyi bulmadim kendisini.

Ceyhun degisikligi yanlis ve gereksizdi,pawel i daha erken oyuna almaliydi.

Engin en az 20 dakika oynatilip gs macina hazir hale getirilebilirdi.

metinbay61
02.04.2011, 22:10
Bu futbol sampiyonlugu getirmez bence.

Önümüzdeki zorlu periyotta bu anlayis ve futbol ile yarista kalmamiz bence cok zor.

Takimin temposu ve oyun organizasyonu arti son vurus yeterliligi mevcut degil...
abi takımına göre oynuyoruz...gs maçında böyle oynamayacaktır bu takım...

evet çok kötü oynadık bu maçta bir kaç maçtır kötü oynuyoruz orasıda doğru, ama ben bi van maçı izlemiştim stadda boynum tutulmuştu kafayı diğer kaleye çevirememekten ama sonuç kazanmayı beceremedik kötü oynayalım ama kazanalım öyle haftaları girdik çünkü...

sezon başı olsa bende derdim bu oyunla bu iş gitmez diye ama artık maçların tek anlamı var o da 3 puanı almak...

exelans_25
02.04.2011, 22:11
hiçbir maçımız kolay değil maçtan önce 5 atarız diyen arkadaşlar ne yazıkki öyle olmuyor

ozturk
02.04.2011, 22:12
jaja nın kendine çekidüzen vermesi gerek.

mk.esen35
beni bu vakitten sonra sadece 3 puan ilgilendiriyor.aldık.gerisi önemli değil

mhayri
Ünal hoca'nın Van maçını hatırlatması manidardı.
Ama oyuncu kadromuza baktığımızda üzerine sorumluluk yüklenebilecek 4-5 oyuncudan fazlasının olmadığı
bir iyi bir kötü oynamaya rağmen hala zirvede olmamızı Şenol hocamızın marifeti saymak dışında
söyleyecek bir söz bulamıyorum. Evet futbolun gerçeği Jaja'nın çıkıp Ceyhun'un girmesini gerektiriyordu lakin
bu değişiklikle oyunumuzun neye dönüştüğünü hep beraber gördük.Denebilir ki Engin girseydi.E o girdiğinde
daha iyi olacağını söyleyebilir miyiz...Şüpheliyim şüpheliyiz...
Başta söylediğim gibi bütün bunlara ve Van maçı gerçeği ortada dururken hala kazanıyor olmamız nereye
kadar götürecek bizi şüpheliyim şüpheliyiz...
Haftaya Gs yi yener miyiz ?
Kesin yeneriz diyen varmı?
Ama yenersek lig kopar diye ümitliyim, ümitliyiz !!!

demirel
maçı kazandıysak Şenol Güneş doğru yapıyordur. Gerisi yalan

Ömer Faruk61
02.04.2011, 22:13
Alanın direkten dönen topu gol olsa ve maç 3-0 olsaydı ne olacaktı gene acımasızca eleştirecekmiydiniz Hocayı bu nedir arkadaş Lisans alın Lisans göbek kaşıyıp klavye başında takım yönetmek kolay geliyor.Tekrar söylüyorum Jaja aklını başına almazsa ben olsam bir daha hayatta oynatmam...

Koray
İyi oynayıp kaybetmek yerine kötü oynayıp kazanmayı he halükarda tercih ederim...

Ligin çivisi çıkmış siz hala güzel futbol arıyorsunuz.

Cafer Bulur
abi takımına göre oynuyoruz...gs maçında böyle oynamayacaktır bu takım...

evet çok kötü oynadık bu maçta bir kaç maçtır kötü oynuyoruz orasıda doğru, ama ben bi van maçı izlemiştim stadda boynum tutulmuştu kafayı diğer kaleye çevirememekten ama sonuç kazanmayı beceremedik kötü oynayalım ama kazanalım öyle haftaları girdik çünkü...

sezon başı olsa bende derdim bu oyunla bu iş gitmez diye ama artık maçların tek anlamı var o da 3 puanı almak...
Burak ve umut un son vuruslari,jaja nin umursamaz futbolunu hatirladikca uykularim kaciyor.

3 puani almak elbette belirleyici olandir ama bizim gol umutlarimiz burak ve umut ise sampiyonluktan ümitli olmak inandirici gelmiyor bana.

Kötü futbolu gectim bizim en büyük sorunumuz son vuruslari iyi yapabilen oyuncumuzun olmamasidir.

Barış Burak
Senol hocanin kararina saygi duyuyorum ama bu aksam iyi bulmadim kendisini.

Ceyhun degisikligi yanlis ve gereksizdi,pawel i daha erken oyuna almaliydi.

Engin en az 20 dakika oynatilip gs macina hazir hale getirilebilirdi.

Abi bu düşünceler herkese göre değişebilir.önceki haftalardaki ceyhunu bekledim bede ama olmadı.eminim Şenol Hocamda beklediğini alamadı. çok kötü bir oyundu 2.yarıdaki. hayırlısı olsun diyelim.önümüze bakalım.

Asi Çaykaralı61
02.04.2011, 22:14
Hayır ya Burak cezalı değil dimi?

Haftaya sadece Egemen cezalı

limpb82
02.04.2011, 22:15
bu futbolla ilk puan kaybı galatasaraya karşı olur yani böyle futbol mu oynanır kardeşim karşındaki takım kim ki sen ikinci yarı kendi yarı sahana çekiliyorsun .bu kadar korkak takım mı olur baktın takım kötü oynuyor.sistem değişikliğine gidersin .ama yok kenardan maç seyrediyor şenol hocam...

Yiğit SARI
02.04.2011, 22:15
Umut'da hiç yok sahada. Pawel'e bi şans verilmeli artık

zaferyıldız
02.04.2011, 22:16
Çok önemli galibiyet

Hayırlı olsun hepimize

maçtan önce de yazdım Senol hoca

Çok ama çok formsuz .........,,,,

Ömer Faruk61
02.04.2011, 22:17

Bu lafa ne denir bilmiyorum Umut sahada yok muydu?E kardeşim el insaf adam daha ne yapacak?Tamam son vuruşları berbat bende nefret ediyorum ama sahada yok diyorsun el insaf adam varını yoğunu ortaya koyuyor el insaf..

ilhan
02.04.2011, 22:18
Ligin ilk yarısında bol bol 'süper futbol' oynadık arkadaşlar.
Artık kazanalım da ne olursa olsun. :D
1-0 kazanalım, rakip 90 dakika baskı kursun. Ama kazanalım.
*
Adnan Güngör diyorum.
Hiç mi dikkatinizi çekmedi?
Adnan Güngör?

Çok istekliydi. Kaybetmeye tahammülü yoktu.

Yiğit SARI
Bu lafa ne denir bilmiyorum Umut sahada yok muydu?E kardeşim el insaf adam daha ne yapacak?Tamam son vuruşları berbat bende nefret ediyorum ama sahada yok diyorsun el insaf adam varını yoğunu ortaya koyuyor el insaf..

Varını yoğunu ortaya koymasını taktir ediyorum. Ama kazandırmıyor işte uuuuy.

Ahmet F. Zengin
Fenerin 1-0 Kazandığı Antalya deplasmanındaki maçın aynısı yaşandı .. Onlarda 2.yarı kendi sahasına çekilip top oynayamamıştı ama ertesi hafta bizim maçta hepsi çatır çatır oynamıştı..

Yani diyeceğim olur böyle şeyler önemli olan kötü oynayıp kazanmak ..

Haftaya Gs maçında çok farklı bir futbol göreceksiniz ben bundan eminim .. Tatlıya göre şerbet misali ..

Asi Çaykaralı61
02.04.2011, 22:19

Bence bu kadar da değil.Tamam bekleneni belki veremiyor olabilir o da son vuruşlarının etkili olamamasından kaynaklanıyor

SAMSUNLU60
02.04.2011, 22:19
Hayır sadece Egemen.
beyler BURAK BJK maçından sonra cezalı duruma düşmüştü :)

Fatih
02.04.2011, 22:20
Kötü futbolumuzun nedenlerinden biri de aldığımız bütün topları alelacele Umut veya Burak'la buluşturmak istememizdi.Böyle olunca da oyunu rakip alana yıkamadık bir türlü.

Mustafa ÖZDEMİR
tebrikler trabzonum...

Yiğit SARI
Bence bu kadar da değil.Tamam bekleneni belki veremiyor olabilir o da son vuruşlarının etkili olamamasından kaynaklanıyor

Yav bize son vuruş lazım. Yoksa Umut'u çok severim hemde çok. Ama geliştiremedi gitti yav

Burak'da da milli maçın yorgunluğu vardı sanki ?

zafer6161
02.04.2011, 22:21
Burak Yılmaz da hava topuna çıkarken başını direğe çarpmış.Aynı bölgeden kırılmış yine.Sezonu kapatmış öyle yazıyor:o

maçtan önce 1 nisan şakasına cevap,olacakları hissetmiş :D

asimavi
....umut iyi veya kötü ..pawel in artık oynaması lazım umutun yerine olmasa bile alan yada jaja nın birinin yerine oynasın artık ...

...gerçekten çok güzel oynuyor adam sakin futbolu biliyor top tekniği de fena değil ...e hazırlık maçında gol vuruşuda yaptı ...daha ne yapacak...

Raskolnikof
Şenol Hoca çıkarabileceği en iyi kadroyu sürdü sahaya. Tek bir eleştilecek oyuncu var o da Jaja' nın hafta içi yaptıklarına rağmen ilk 11'i görmesiydi.
Bu maçtan çıkan sonuç şu;
1- Halen şampiyonluk için varız
2- Stresli olan şimdi Fener
3- Artık Umut Bulut atamadığı zaman 100. gol stresi bahanesine de sığınamayacak :) :) :) :) :)

Ahmet F. Zengin
Kötü futbolumuzun nedenlerinden biri de aldığımız bütün topları alelacele Umut veya Burak'la buluşturmak istememizdi.Böyle olunca da oyunu rakip alana yıkamadık bir türlü.

Evet çok aceleci panik halinde top oynuyoruz ..

Ömür Karadeniz
02.04.2011, 22:22
Gerçekten acıyorum pawele.Sanırım hocamız teoyu bitirdiği gibi bu arkadaşımızıda bitirmede yoluna emin adımlarla devam ediyor.

Yiğit Gayretli
02.04.2011, 22:22
Ya yendik mi yendik işte. Dur bakalım nasıl yendik diye tepinmenin manası ne ? Ligin başında değiliz.

demirel
02.04.2011, 22:23
Sivassporun bu haftada rakibi 10 kişi kaldı ve galip geldiler,rakip te BJK

Raskolnikof
Gerçekten acıyorum pawele.Sanırım hocamız teoyu bitirdiği gibi bu arkadaşımızıda bitirmede yoluna emin adımlarla devam ediyor.

teo'yu bitirdi mi???? Yaw adam etti desen neyse de.....

SEDAT
- Kötü oyun ve 3 puan , demekki iyi oynasak neler olucak , bu durum rakibin sinirini bozar :)

Yiğit SARI
Sivassporun bu haftada rakibi 10 kişi kaldı ve galip geldiler,rakip te BJK

Şüpheli...

demirel
02.04.2011, 22:24
Adam ayaklarıa çok hakim,nasıl takıma giremiyor anlamıyorum

Ahmet F. Zengin
02.04.2011, 22:24

Teo'yu bitirmek mi .. Teo kendine boks kulübü bulsun :D

Ahmet F. Zengin
02.04.2011, 22:25
- Kötü oyun ve 3 puan , demekki iyi oynasak neler olucak , bu durum rakibin sinirini bozar :)

3-0 Yensek Fenerliler bu kadar strese girmezdi ama bu skor ve oyun onları çok strese soktu :D

Mert67
02.04.2011, 22:25
*
Adnan Güngör diyorum.
Adnan Güngör?

Bide Erdinç olsaydı neler olurdu acaba.:)

Yiğit Gayretli
02.04.2011, 22:26

Bir hışımla alıntıladım seni, sırf tıklarken harcadığım enerji heba olmasın diye yazıyorum. Gözden uzak yerlerde kur şu cümleleri, hem kendini rezil etme hem de insanların asabını bozma.

Cafer Bulur
Biz taraftarlar olarak önemli olan kazanmak,gerisi hikaye diyebiliriz.

Ama bu takimin sorumlulari de böyle düsünürse bittigimiz andir.

Cekirge 1 sicrar, en fazla 3 sicrar denilir,bizimkisi 5 i bile buldu ama bu böyle devam edecek diye bir sey yok.

Birakin sampiyon olmayi sampiyonluk yarisindan kopmak istemiyorsak takimin daha derli toplu,daha bilinci futbol oynama zorunlulugu var.

cünkü her rakip konya gibi hücumda ciliz takimlar degil.

Semih58
Şampiyonluk'a az kaldı .

The Ciks
02.04.2011, 22:27
kaldı 4 adet kemıksız 3 puan...

gelıyor şampiyonluk...

az kaldı az hemde çok az...

bariskaratas
02.04.2011, 22:27
ya bu salak trt dekiler neyi tartısıyor
hakem faul verdi o posizyonda be
ona vermese faul zaten bariz penaltı.
ayagına basmıs buragın. gozgore gore buragı hakemlerin gozunde numaracı yapmaya calısıyorlar.

kemal koç
02.04.2011, 22:28
zor maç oldu

halilaziz61
02.04.2011, 22:28
Biz taraftarlar olarak önemli olan kazanmak,gerisi hikaye diyebiliriz.

Ama bu takimin sorumlulari de böyle düsünürse bittigimiz andir.

Cekirge 1 sicrar, en fazla 3 sicrar denilir,bizimkisi 5 i bile buldu ama bu böyle devam edecek diye bir sey yok.

Birakin sampiyon olmayi sampiyonluk yarisindan kopmak istemiyorsak takimin daha derli toplu,daha bilinci futbol oynama zorunlulugu var.

cünkü her rakip konya gibi hücumda ciliz takimlar degil.

katılıyorum. şimdi diyecekler yendik daha ne eleştiriyorsun yenildikten sonra eleştirmenin anlamı yok çünkü giden gitmiştir. puanları kaybetmeden aklımızı başımıza almamız gerekiyor takım olarak.

ozturk
02.04.2011, 22:29
fatihin golü güzelmiş bu arada..

a.gücü acaba fb maçında bir sürpriz yapar mı:D

Ömür Karadeniz
02.04.2011, 22:30
Bir hışımla alıntıladım seni, sırf tıklarken harcadığım enerji heba olmasın diye yazıyorum. Gözden uzak yerlerde kur şu cümleleri, hem kendini rezil etme hem de insanların asabını bozma.
Bizler genelllikle olaylara dar açıdan bakıyoruz.Geçmişi çabuk unutuyoruz.Şuan takım galip geldiği için şakşakcılık yapıyorsunuz.Ama yarın yenildikmi hemen eyvah şampiyonluk gitti naraları atacak olanlarda sen ve senin gibilerdir kardeşim hiç kusura bakma.

Cafer Bulur
02.04.2011, 22:30
Bazi arkadaslarin iyimserliklerine hayranim.

Bos kaleye güc bela gol atabilen umut,kaleciyle karsi kaldigi anlarda hicbir vurus teknigi olmayan burak ve haftalardir ilk 11 de oynayan jaja ya ragmen sampiyonluk icin ümitli olanlarin iyimserliklerinden bana da nasip et Allahim.:)

Murat Altun
02.04.2011, 22:31
Biz sampiyon olsak sezon sonu deliler gibi kutlamalar yaparken eminim burada bazi arkadaslar yok iyi oynamadik yok bu futbolcularla sampiyonlar liginde napariz vb elestriler yaziyor olacaklar
Abi biraz birakinda surda birkac mac kaldi birakin elestriyi neyi duzelteceksiniz katilin bu coskuya kendinizide bizide kasmayin

Yiğit Gayretli
02.04.2011, 22:32
Giray'ın burnunda kırık varmış.

Mustafa ÖZDEMİR
şimdi fener düşünsün...

ozturk

Bos kaleye güc bela gol atabilen umut,kaleciyle karsi kaldigi anlarda hicbir vurus teknigi olmayan burak ve haftalardir ilk 11 de oynayan jaja ya ragmen sampiyonluk icin ümitli olanlarin iyimserliklerinden bana da nasip et Allahim.:)

aynen:)

bana da şampiyonluk inancı nasip et Allahım.

Ahmet F. Zengin
02.04.2011, 22:33

Umut+Jaja+Burak = 33 gol ;)

ilhan
02.04.2011, 22:34
Bide Erdinç olsaydı neler olurdu acaba.:)

Haddini Bil Adnan! (http://www.facebook.com/video/video.php?v=199329816773310&oid=8715106814&comments)

Cafer Bulur
02.04.2011, 22:36
Umut+Jaja+Burak = 33 gol ;)
Ya kacanlar gol olsaydi?;)

Elcevap bende hazir:O zaman bizde degil barcelonada oynarlardi.:)

playa
02.04.2011, 22:36
umut o golleri atsa maç kopucaktı ama olsun kazandık

Yiğit Gayretli
02.04.2011, 22:37
Bizler genelllikle olaylara dar açıdan bakıyoruz.Geçmişi çabuk unutuyoruz.Şuan takım galip geldiği için şakşakcılık yapıyorsunuz.Ama yarın yenildikmi hemen eyvah şampiyonluk gitti naraları atacak olanlarda sen ve senin gibilerdir kardeşim hiç kusura bakma.

Beni tanıyan tanır. Kimin şakşakçı olduğuna da sen karar veremezsin zira kapasiten yetmez. Hiçbir şey bilmeden her şeyi biliyormuş gibi konuşuyorsunuz ya böyle. Gülsem mi ağlasam mı acaba ? Teofilo'yu Şenol Güneş bitirdi he ? Vay anasını sayın seyirciler :O

MaDDoX_61

cincon'da son şampiyonluğunu 90 artılarda kazandığı bir çok maç sayesinde aldı.heleki hasan kabze ve aydın yılmaz'ın attığı goller ile.biz neden şampiyon olmayalım

Ömer Faruk61
Güneş, Yattara'nın kadroda olmaması konusunda ise ''Bizim elimizde 25 tane oyuncumuz var. Yattara da onlardan biri. Sezon sonuna kadar bizim oyuncumuz. İhtiyaç duyarsak kullanırız, yoksa kullanmayız'' diye konuştu. İşte budur Hocam varsın şampiyonluk göremeyim.Aynısını aklını başına almazsa Jaja içinde istiyorum...

Selim Turan
Stadyumda Gösterilen Umut Bulut Yüzler Kulübünde Videosu gerçekten çok güzeldi. Yakın zamanda paylaşılmasını bekliyorum....

SEDAT
02.04.2011, 22:38
- Konya takımını izlerken BankAsyada'ki takımlara imreniyorum doğrusu , ama onlarada hak vermek lazım Ziya Doğan , Yılmaz Vural , Adnan , Erdinç , Hakan Aslantaş....lan insan futboldan soğur be :)

Ömür Karadeniz
Beni tanıyan tanır. Kimin şakşakçı olduğuna da sen karar veremezsin zira kapasiten yetmez. Hiçbir şey bilmeden her şeyi biliyormuş gibi konuşuyorsunuz ya böyle. Gülsem mi ağlasam mı acaba ? Teofilo'yu Şenol Güneş bitirdi he ? Vay anasını sayın seyirciler :O
Neyse uzatmaya gerek yok kalbimizi kırmayalım.Yanlış birşey dediysem özür dilerim.

zaferyıldız
Abi neden bu takım böyle

Eksikler de azaldı ,,düşünüyorum

tek birsey psikolojik olabilir diyorum

Sonra saha kenarında hocamızı seyrediyorum mac sırasında

herseyi görüyorum orda,,hocamız ruhen çöküş icinde

Malesef öyle ,, ve bu aynen takıma yansıyor,, aynen

Ama bunu tek bisey değiştirebilir bu YIL = kader

Benim artık başka bir inancım kalmadı

Bizi yaparsa kader şampiyon yapar

Yoksa bu Umut jaja Senol falan değil

Artık gorucez

exelans_25
02.04.2011, 22:39
ya şu avni akerdeki her maçtan çekiniyorum ne olur 3 maçlık olimpiyatta oynayalım

Samet KILIÇ
Bügun benim değinmek istediğim farklı bir konu var arkadaşlar,ligin ilk yarısında Trabzonsporumuza sadece Konyaspor taraftarı şampiyon diye bağırmıştı ve bugün bizim taraftarların yaptıkları Konya kümeye diye bağırarak neyi amaçladığını gerçekten merak ediyorum..

Kaan
- Konya takımını izlerken BankAsyada'ki takımlara imreniyorum doğrusu , ama onlarada hak vermek lazım Ziya Doğan , Yılmaz Vural , Adnan , Erdinç , Hakan Aslantaş....lan insan futboldan soğur be :)

Abi 4 isim tamam da Hakan Aslantaş'ı görünce niye futboldan soğuyoruz ? :confused:

Ahmet F. Zengin
Ya kacanlar gol olsaydi?;)

Elcevap bende hazir:O zaman bizde degil barcelonada oynarlardi.:)

Kaçan gollere emin ol bende senin kadar sinirleniyorum ..

Fakat bu takım buraya kadar bu futbolcularla geldi. "Burak,Jaja,Umut'a rağmen" gibi laflar yakışmıyor bize ..

Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu ;)

ozturk
02.04.2011, 22:40
bugün ahmet ağaoğlu var mı tv8 de bilginiz var mı arkadaşlar?

Sefa
02.04.2011, 22:41
bugün ahmet ağaoğlu var mı tv8 de bilginiz var mı arkadaşlar?

Ahmet Ağaoğlu Pazartesi günü çıkıyor..

SEDAT
02.04.2011, 22:42
Abi 4 isim tamam da Hakan Aslantaş'ı görünce niye futboldan soğuyoruz ? :confused:

- O takımda beni biraz etkileyen Erdal Kılıçarslan vardı , gerisi hikaye...

Yiğit Gayretli
Ben Gökhan Emreciksin'e hayret ettim. Adam bizimkileri her karşısına aldığında yatırdı kaldırdı.

Cafer Bulur
cincon'da son şampiyonluğunu 90 artılarda kazandığı bir çok maç sayesinde aldı.heleki hasan kabze ve aydın yılmaz'ın attığı goller ile.biz neden şampiyon olmayalım
Mesele takimin son dakikalarda kazanmasi degil,benim icin 90 arti dakikalarda macin icine dahildir.

Mesele takimin sampiyonluk havasinda,temposunda olmamasi,oyuncularimizin son vurus yetersizlikleri,avni akerin arti faktör olmamasi vs vs...

Sampiyon olabilirmiyiz tabiiki evet ama görünen köy kilavuz istemez,bu tempo ve takim organizasyonu sampiyonluga isaret etmiyor.

Birde sampiyonlugun bizim inancimiz ile degil oyuncularimizin inanci ve becerileri ile gelebilecegini de unutmamak lazim.;)

r9emre
02.04.2011, 22:43
Jaja ilk yarı eve çok kötü oynadı ama 2-3 pas yapabiliyorsak o da onun sayesindeydi.Hiç oynamasa bile 2 adam peşinden geliyordu yürüse bile.İkinci yarı çıktı resmen rezil olduk.Orta sahamız 2 pasla ileri çıkamadı.Hemen Ceyhun yüzünden demeyin Colman'da çok pas hatası yaptı.Defansımız ileri çıkartamadı topu bariz bir şekilde Jaja çıktı pas trafiği çöktü ama eyvallah 2 kişi ezip geçip takamadı yine 1 gol kötü oynadı o yüzden.

89. dakikada bir oyuncuyu oyuna alacağına küfür et daha iyi ayıptır,günahtır.Bu adam delirip kaçmasında ne yapsan.Teofilo'nun neden kaçtığını anladım.Engin ısınmaktan motoru yaktı Ceyhun değil de Engin'i alsakta bari hücum yapsaydık,kapanmasaydık.

Şuraya yazıyorum eğer ilk 30 dakika gol atamaz isek buradaki futboldan anlayan herkes anlıyor ya Jaja'nın pas hatalarını eleştirmeye başlayacaklar kimse önündeki insanların ne yaptığına boşa kaçıyorlar mı çapraz koşu yapıyorlar mı hiç bakmadan onu eleştirecekler.Umut'la ver kaç yapmaya çalışacak yine Jaja'ya kızılacak sert pas attı diye Umut'a falan filan. Tutturmuşum :cool: Bu arada Jaja çıktıktan sonra ne oldu? Birileri açıklarsa sevinirim.3 pas yapamadık.Topla oynama Konyaspor %61 Trabzonspor %39'u bile gördük.Ligin dibindeki takım isabetli pasta bize 40-50 pas üstünlük kurdu.İleri top şişirmekten bir şey yapmadık hep Burak'ı kaçırmaya çalıştık 2 pas yapamadığımızdan ee noldu Jaja çok kötüydü çıktı,2.yarı mükemmel mi oynadık? Adama sorumluluk verilmeli dedikçe adam 1 tane frikik,1 tane korner kullandırılmıyor.Buna bir son verilmeli.

Ayrıca maçtan önce dedim ki Umut kesinlikle bugün 100'ü bulacaktır tek gol atıp ama geri kalan 7 maçta böylece yerini sağlamlaştıracak ve belki de atacağı gol sayısı 7 maçta 1 tane olacaktır.Adam formsuz,Ersun Yanal döneminde olduğu gibi şampiyonluk kovalarken bu stresi kaldıramıyor.Maç ilk 10 dakika içinde normal şartlarda 2-0 olacak maç ecel terleriyle 1-0 ancak bitti.Onur'un sakatlığının vebali boynunaydı,şimdi Serkan'ında vebali boynunda.Yazık değil mi bu kadar taraftara? Ya tamam Umut oynasın o zaman son adam Pawel'i oynat madem Umut'a yer bulacaksın aç bir yer sol açık,sağ açık bir şey yap son adam oynatma Şenol Hoca'm lütfen ya boş kaleye vururken bu da mı gol değil ya diye fileler sarsılana kadar bekledim.

Barış Burak
02.04.2011, 22:43
*
Adnan Güngör diyorum.
Adnan Güngör?

ilhan,kendisi aslen sürmeneli olup samsunsporda yetişmiştir. her Trabzonlu gol atıyor memleketimin takımına ben atamazsam biyerim şişer demiştir.

exelans_25
02.04.2011, 22:44
jaja acaba neden bu kadar kötüydü moral meselesi galiba

Salih Kara
02.04.2011, 22:45
Bügun benim değinmek istediğim farklı bir konu var arkadaşlar,ligin ilk yarısında Trabzonsporumuza sadece Konyaspor taraftarı şampiyon diye bağırmıştı ve bugün bizim taraftarların yaptıkları Konya kümeye diye bağırarak neyi amaçladığını gerçekten merak ediyorum..

Bu benim de çok dikkatimi çekti ve yadırgadım aslında hem çok sürmedi hem de maçın stresi ile bağırıldı ama sonuçta konyaya ayıp ettik.Anadoluda bizim başarımızı gerçekten isteyen nadir kulüplerden biri.

MaDDoX_61
02.04.2011, 22:45
Mesele takimin son dakikalarda kazanmasi degil,benim icin 90 arti dakikalarda macin icine dahildir.

Mesele takimin sampiyonluk havasinda,temposunda olmamasi,oyuncularimizin son vurus yetersizlikleri,avni akerin arti faktör olmamasi vs vs...

Sampiyon olabilirmiyiz tabiiki evet ama görünen köy kilavuz istemez,bu tempo ve takim organizasyonu sampiyonluga isaret etmiyor.

Birde sampiyonlugun bizim inancimiz ile degil oyuncularimizin inanci ve becerileri ile gelebilecegini de unutmamak lazim.;)

sonuna kadar doğru söyledikleriniz.zaten fatih gittikten sonra onun gibi bir golcü alsaydık ersun zamanında bile rahat şampiyon olurduk.bu ligde bizim takım kadar pozisyona giren başka takım yok ama atamıoruz işte

Engenius
02.04.2011, 22:46
Yapılan yorumlara bakıyorum da böyle bir taraftar kitlesi olduktan sonra Fenev gibi bir rakibe Federasyon gibi kurumlara hiç gerek yok. Ulan bir şeyi de bilmeyin yahu!

Mehmet Ç.
Bu maci 7-0 kazanip ileride puan kayb edecegimize,

Önümüzdeki 7 maci 1-0 kazanmayi tercih ederim :) :D

Yiğit Gayretli
jaja acaba neden bu kadar kötüydü moral meselesi galiba

Bunu tartışmak çok gereksiz. Bana kalırsa Selçuk da Jaja kadar kötüydü ama sahada kaldı.

Cafer Bulur
Kaçan gollere emin ol bende senin kadar sinirleniyorum ..

Fakat bu takım buraya kadar bu futbolcularla geldi. "Burak,Jaja,Umut'a rağmen" gibi laflar yakışmıyor bize ..

Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu ;)
Bir tarafta niang diger tarafta umut u gördükce bu kelimeleri kullanmak zorunda kaliyorum.

Niang gol kacirmiyor mu tabiiki kaciriyor ama umutun kacirdiklari bir baska.

Ben gecende sordum yine soruyorum,son macta sadece 1 gole ihtiyacimiz olsa ve umut kaleciyle burun burun kalsa su basliktaki kac kisi gol olacak der acaba?

Engenius
02.04.2011, 22:47
editeditedit

Sinan Akyıldız
02.04.2011, 22:48
Teknik direktör eleştrimek için lisans almayı salık veren arkadaşlar , Jose'nin dediği gibi jokey olmak için at mı olmak gerekir ?
Şenol hocamı çok severim ama bütün bir ikinci yarıyı baskı altında geçirikken hamlesiz kalması , forvetin formsuzluğun üst sınırlarında gezinirken yeni transferine 90+ larda şans vermek , Shuster'in Ernst'e yaptığından çokta farklı değil benim gözümde .

Bir de taraftar olayı var ki dikkatimi çeken bir husus söylemeden edemeyeceğim .
Burada taraftarı fazlasıyla eleştirenlerden birisi olarakta bu sözlerim , yıllardır bu oluşumun içinde olmama rağmen kale arkasında tek oturan grubun BMN pankartı arkasındaki grup olması çok şaşırttı beni :)
Bu pankart boş bulunan bir yere mi asılıyor ? Merakımı mazur görün bilmediğimden soruyorum .

ilhan
02.04.2011, 22:51
ilhan,kendisi aslen sürmeneli olup samsunsporda yetişmiştir. her Trabzonlu gol atıyor memleketimin takımına ben atamazsam biyerim şişer demiştir.

2 hafta önce içinden geçen Alex'e faul yapmayan adam bugün Alanzinho'ya tekme savuruyordu. E, insanın canı sıkılıyor haliyle.
*
Burak'ın kafası yarıldı,
Giray'ın burnu kırıldı,
Serkan sakatlanıp çıktı.

Yahu 2 hafta önce neredeydiniz? Niye böyle hırslı, istekli değildiniz?

ozturk
02.04.2011, 22:52
Herşeye rağmen kazanmak çok güzel ve kazanan her zaman haklıdır.

İnşallah haftaya gs ye karşı farklı bir motivasyonla 3 puanı alacak bir ruhla oynarız.

Herkese iyi akşamlar:)

Fanatik34
Mac öncesi Jaja sunu yapmis bunu yapmis, o zaman oynatmayacaksin. Oynatacaksan 90 dk. sahada kalacak. Biktim artik ileriye giden her topun aninda geri gelmesine. Jaja topu kaptirinca suc ama ileride topa sahip olamayanlar suclu degil, ne garip!

Ceyhun maalesef istikrarli bir oyuncu degil, bir iyi, bir kötü..ortasi hic yok!

Bu takimi simdiye kadar buraya getiren, özellikle forvet hattindaki iki isim Burak ve Jaja ama Burak cok acik önde. Umut´un katkisi yadsinamaz ama sahadaki varligi ile maalesef ileride bir uyum yakalayamiyoruz1

Bugün Tolga´ya da:alkış:

Dipnot: Bu takim bundan sonra hep duran top calismali. Özellikle Geyse ve Bursa maclarini kazanmak buna bagli olacak

Ömer Faruk61
Teknik direktör eleştrimek için lisans almayı salık veren arkadaşlar , Jose'nin dediği gibi jokey olmak için at mı olmak gerekir ?
Şenol hocamı çok severim ama bütün bir ikinci yarıyı baskı altında geçirikken hamlesiz kalması , forvetin formsuzluğun üst sınırlarında gezinirken yeni transferine 90+ larda şans vermek , Shuster'in Ernst'e yaptığından çokta farklı değil benim gözümde .

Bir de taraftar olayı var ki dikkatimi çeken bir husus söylemeden edemeyeceğim .
Burada taraftarı fazlasıyla eleştirenlerden birisi olarakta bu sözlerim , yıllardır bu oluşumun içinde olmama rağmen kale arkasında tek oturan grubun BMN pankartı arkasındaki grup olması çok şaşırttı beni :)
Bu pankart boş bulunan bir yere mi asılıyor ? Merakımı mazur görün bilmediğimden soruyorum .

Josenin dediği ile ne alakası var bunun.Jose t.direktör olmak için futbolcu olmak gerek diyenlere vermiştir bu cevabı.Klavye üzerinden Takım yönetmek hepimize çok kolay geliyor.Tamam ben Şenol Hoca formda ya da hatalı değil demiyorum.Ama takımı buraya getiren kim?Psikolojik savaşta onun yanında olmayıp acımasızca eleştirmeye devam ederseniz Hıncal uluçtan ne farkınız var??

MahmutHSO
02.04.2011, 22:53
2 hafta önce içinden geçen Alex'e faul yapmayan adam bugün Alanzinho'ya tekme savuruyordu. E, insanın canı sıkılıyor haliyle.
*
Burak'ın kafası yarıldı,
Giray'ın burnu kırıldı,
Serkan sakatlanıp çıktı.

Katiliyorum.Adnan cevap verr

OLCAY ÇAKIR
02.04.2011, 22:57
Gökhan EmreJackson da acaip hırs yapmış... İyi oyuncudur eyvallah da, neredesin kaç haftadır uşağum?

Sinan Akyıldız
02.04.2011, 22:57
Josenin dediği ile ne alakası var bunun.Jose t.direktör olmak için futbolcu olmak gerek diyenlere vermiştir bu cevabı.Klavye üzerinden Takım yönetmek hepimize çok kolay geliyor.Tamam ben Şenol Hoca formda ya da hatalı değil demiyorum.Ama takımı buraya getiren kim?Psikolojik savaşta onun yanında olmayıp acımasızca eleştirmeye devam ederseniz Hıncal uluçtan ne farkınız var??

Acımasızca eleştiri mi var sözlerimde ? Yanlışsa yanlış söylenmeli . Tabu haline gelmemeli .
Ha eleştirinin dozu olmalı mı ? Orası farklı bir konu . Ona söyleyecek sözüm yok .

Cenk ÇAÇAN
02.04.2011, 22:58
Abi neden bu takım böyle

Eksikler de azaldı ,,düşünüyorum

tek birsey psikolojik olabilir diyorum

Sonra saha kenarında hocamızı seyrediyorum mac sırasında

herseyi görüyorum orda,,hocamız ruhen çöküş icinde

Malesef öyle ,, ve bu aynen takıma yansıyor,, aynen

Ama bunu tek bisey değiştirebilir bu YIL = kader

Benim artık başka bir inancım kalmadı

Bizi yaparsa kader şampiyon yapar

Yoksa bu Umut jaja Senol falan değil

Artık gorucez
Ünal hoca maç sonunda güzel konuştu:
Hatırda kalan tek şey skor. Kimse 96 yılındaki Vanspor Maçında tek kale oynamamızı konuşmuyor.Sayısız fırsatın değerlendirilmediğini konuşmuyor.Onun için maç 1-0 bitmiş ve 3 puanı hanemize yazdırdık.Tadını çıkaralım.:):)

Cafer Bulur
02.04.2011, 22:59
Golde ofsayt yoktu degil mi?

Nedense tekrarini vermediler,demekki yoktu.

AyhanPe
Bir tarafta niang diger tarafta umut u gördükce bu kelimeleri kullanmak zorunda kaliyorum.

Niang gol kacirmiyor mu tabiiki kaciriyor ama umutun kacirdiklari bir baska.

Ben gecende sordum yine soruyorum,son macta sadece 1 gole ihtiyacimiz olsa ve umut kaleciyle burun burun kalsa su basliktaki kac kisi gol olacak der acaba?

bu isler biraz da moral isi..umut sezon basindada formsuzdu ve yedekti hatirlarsan..sonra iyi bir seri yakaladi..bugün de uzaktan attigi cok güzel bir sut var..oda girebilirdi örnegin..bundan sonrada ilk devreye benzer bir cikis yakalayacagini düsünüyorum..

sampiyonlar liginde niang gibi bir adama ihtiyacimiz var..orasi ayri

Süleyman Baykan
Konyaspor gibi pozisyona girmekte zorlanan bir ekip karşısında beklediğim hırs ve baskı yoktu tamam kazandık eyvallahta beni tatmin etmedi açıkçası inşallah daha güzel oyunlarla 3 puanları almaya devam ederiz.

Ömer Faruk61
02.04.2011, 23:00

Cafer Abi bu kadar olumsuz olabilmeyi nasıl başarıyorsun?:D Ofsayt yoktu...

Fatih Solmaz
02.04.2011, 23:00
trabzonda bi kere metin abinin sayesinde maç izledim bizim kombine yerleri maratona yakın kısımda yani pankartın olduğu yerle alakası yok. trabzondaki arkadaşlar yanlışsam düzeltir.

Fanatik34
02.04.2011, 23:01
Yarin ezik Aykut´tan " Dün Trabzonspor´un kazanmasi moralimizi bozdu ve bu nedenden dolayi puan kaybettik" demesini temenni ediyorum:D

Yiğit Gayretli
02.04.2011, 23:01
*
Burak'ın kafası yarıldı,
Giray'ın burnu kırıldı,
Serkan sakatlanıp çıktı.

Bu işler böyle. Yırtınacaklar şampiyon olmayalım diye de böylesi daha zevkli bu meretin. Yüzlerine çarpacak daha çok şeyimiz oluyor :)

Cafer Bulur
02.04.2011, 23:02
Cafer Abi bu kadar olumsuz olabilmeyi nasıl başarıyorsun?:D Ofsayt yoktu...
Olumsuzlukla ne alakasi var,temiz galibiyetler istegimden kaynaklaniyordur.;)

Cenk ÇAÇAN
bu isler biraz da moral isi..umut sezon basindada formsuzdu ve yedekti hatirlarsan..sonra iyi bir seri yakaladi..bugün de uzaktan attigi cok güzel bir sut var..oda girebilirdi örnegin..bundan sonrada ilk devreye benzer bir cikis yakalayacagini düsünüyorum..

sampiyonlar liginde niang gibi bir adama ihtiyacimiz var..orasi ayri
Ne yaptınız ya Niang nasıl bir gölcüymüşte şampiyonlar liginde onun gibi bir gölcüye ihtiyscımız varmış. Marsilya dışında var mı bir nanesi bu adamın. Olsaydı zaten kariyerinde sadece marsilya ve fener olmazdı

Murat KARAKURT

özetlerde Robak ın Tolga ile karşı karşıya kaldığı pozisyonunda tekrarı yoktu ofsayttı galiba.... yeter artık lig tv

Ömür Karadeniz
02.04.2011, 23:03
Eğer umut maçın başındaki golleri atsaydı şuan mükemmel oynayıp 3 puan aldık diyecektik.Halbuki kötü oynamadık ama skor 1-0 olunca bazı çok bilmişler kötü oynadık diyor.Hatta böyle diyenlerin arasında maçı izlemeyenler dahi vardır.

Mustafa ÖZDEMİR

tabiki yoktu...

slmn
Maç sonu 3lü vs görüntü varmı arkadaşlar ?

OLCAY ÇAKIR
02.04.2011, 23:04
Jaja-Engin değişikliği beklenendi ama hoca tercihi Ceyhundan yana kullandı...

Ceyhun da gördüğüm en kötü Ceyhun'du....

Cafer Bulur
02.04.2011, 23:04
Konyasporda robak i begendim,iyi bir oyuncu.

Bu yenilgiyle konyanin düsmesi nerdeyse kesinlesti diyebilirim.

Ömür Karadeniz
02.04.2011, 23:05
Ne yaptınız ya Niang nasıl bir gölcüymüşte şampiyonlar liginde onun gibi bir gölcüye ihtiyscımız varmış. Marsilya dışında var mı bir nanesi bu adamın. Olsaydı zaten kariyerinde sadece marsilya ve fener olmazdı
Niang umuttan en az 3 gömlek daha iyi bir gölcü bence.Katılıyorum önümüzdeki sene şampiyonlar liginde başarılı olmak istiyorsak niang gibi birine ihtiyacımız var.

hüseyin1975
02.04.2011, 23:05
Hak ettik ve kazandik, bircok net Pozisyon bulduk.
Senol Hocamizi elestirebilirsiniz ama burada bazi Insanlar cok Saygisiz.

Babamiz yasindaki bu Efendi Insan icin "yok küfür edecegim" yok "ne ayak" yazmakda ne demek?

Ömür Karadeniz
02.04.2011, 23:06
Bu arada milan inter karşısında 2-0 öne geçti.

magicyattara
02.04.2011, 23:06
Bu cuneyt cakir simdi avrupada mac yonetiyor oyle mi..bela okumak istemiyorum ama bu aksam ki yonetimiyle nasil satilmis bir serefsiz oldugunu sanirim herkes gormustur..isimiz cok zor..konya takimini dudukleriyle ayakta tuttu..buna mac yonettiren uefanin aklina tukureyim..

Yiğit Gayretli
02.04.2011, 23:07
Jaja-Engin değişikliği beklenendi ama hoca tercihi Ceyhundan yana kullandı...

Ceyhun da gördüğüm en kötü Ceyhun'du....

En kötü Jaja en kötü Ceyhun'dan daha iyi olduğu için takım 2. yarı da ileri gideceğine geri gitti zaten. E en kötü Jaja formsuz bir Engin'den de iyidir. Hocamın Jaja'ya sabretmesi lazımdı. Selçuk'a, Umut'a, Colman'a sabrettiği gibi.

Yiğit Gayretli
02.04.2011, 23:08
Bu cuneyt cakir simdi avrupada mac yonetiyor oyle mi..bela okumak istemiyorum ama bu aksam ki yonetimiyle nasil satilmis bir serefsiz oldugunu sanirim herkes gormustur..isimiz cok zor..konya takimini dudukleriyle ayakta tuttu..buna mac yonettiren uefanin aklina tukureyim..

Şenes Erzik olmasa olmaz zaten abi. Adamda 2 kilo şey var. Çevre sağlam.

OLCAY ÇAKIR
02.04.2011, 23:09
Cüneyt Çakır'ı hiç beğenmem. (Gerçi beğendiğim hakem zaten yok gibi.)

Adnan'ın Burak'ın sırtına vurduğu yumruğu görmedim diyebilir mi hakem?

bbyanik
02.04.2011, 23:09
umut kaptanlık bantını neden dirseğine takıyor bilen varmı :) ?

Alptekin Akyazı
02.04.2011, 23:10
Skoru veriyorum...
Eğer 1-0 dan sonra ikinci golü bulabilirsek maç 3-0 bitecek Umut 100. golünü atacak.
İkinci golü bulamazsak maç 1-0 bitecek.Gol yiyeceğimzi zannetmiyorum.

Ne demiştik ;) Dün geceki tahminim...

Ömer Faruk61
02.04.2011, 23:10

:alkış:İşte Bu yorum yorumdur Türkiyenin en iyi hakemiymiş adi şerefsiz...

Erdal
02.04.2011, 23:11
Alptekin yarın ne olur? :) Eyyam yapma ama...Tahmin de....

magicyattara
Yanlar da tehlikelilerdi ama bu cuneyt,eyyam nedir,satilmislik nedirin kitabini yazdi bu aksam..

Yiğit Gayretli
Bu arada Cüneyt efendinin Adnan'ın şamarını gördüğünü gördük. Ne bildiğini biliyoruz Cüno, akıllı ol.

ibrahim
02.04.2011, 23:12
O kadar kossam icimdeki atlet bile ayaklarima gelir herhalde. Birakta pazu bandi insin dirsege. :D

Samet Yildirim
02.04.2011, 23:12
Önemli olan kazanmakdik fakat 2.yaridaki futbol berbati. Ilk yarida farki acmaliyidik ama malesef yine acamadik umut ilk 2 pozisonu kacirinca cildirdim artik dayanilmayacak noktoaya geldi bu is dinlendirmekde fayda var.
Hocamizin kadro secimi cok yanlisti unu mac önceside yazdik zaten.
Ceyhun beni fitik etti.

Olsun 3 puani aldik yola devam.

Senol Hoca sanirim sezon sonu Sportif Direktör gibi seyler düsünüyor Ünal Hocada onun yerine gececek gibi en azindan ben öyle algiladim.
Su an böyle birseyede hic gerek yoktu.
------

Cüneyt Cakir hakem makem olamaz bu adam avrupada nasil mac yönetiyor inanilir gibi degil torpili felan olmasin sakin.

Atakan
02.04.2011, 23:13
Egemen'in varlığı hissedildi.

Mustafa Ayazoğlu
Şenol Güneş'in Lig Tv'ye demeç vermemesini tebrik ediyorum.

Yiğit Gayretli
Ne demiştik ;) Dün geceki tahminim...

Senin o tahminde aslında ihtimaller o kadar sınırlı ki :) Mantık şuna benzemiş.

Şimdi 1 ile 3 arasında bir sayı tut ama; 1 ile 3 olmasın. 2 çıkacak.

Ben demiştim...

:) :) :)

mekatronik
02.04.2011, 23:14
ben anlamadım jaja ne yapmış da çıkarılması hata olsun, bu taraftar değilmi 96 da beraberlik yetmesine rağmen hücüm oynattı diyen.
bu takımda alan ve jaja beraber oynayamaz. hangisi oynasın derseniz bu performansla alan oynasın tabiki. şenol hocanın şansızlığı ceyhunun aptala oynaması oldu

Alptekin Akyazı
02.04.2011, 23:16
Alptekin yarın ne olur? :) Eyyam yapma ama...Tahmin de....

Bir yanda fb diğer yanda bursa ikiside oynak takım bunlar hakkında tahmin bile yapılmaz ;)
Ama ben umutlu değilim fb bursaya karşı zorlanmadan kazanacak maalesef hakem faktörüde var...
İnşallah ibre bize döner de yanılırım bu sefer...

hüseyin1975
02.04.2011, 23:16
Egemen'in varlığı hissedildi.

Umarim haftaya yoklugu hisedilmez:mad:
Bu arada FT mükemmel bir Gol atmis.
Cok havali ve "simarik" bir vurus yapmis. Bu özgüveni onu vezirde yapti rezilde.

Alptekin Akyazı
02.04.2011, 23:17
Senin o tahminde aslında ihtimaller o kadar sınırlı ki :) Mantık şuna benzemiş.

Şimdi 1 ile 3 arasında bir sayı tut ama; 1 ile 3 olmasın. 2 çıkacak.

Ben demiştim...

:) :) :)

Ama şu var Umut 100. golünü atacak demek büyük riskti ;) Skoru geçtim o bile tuttu :)

OLCAY ÇAKIR
Ben Glo. nun kesilmesine üzüldüm... Hoşuma gitmedi mesela...

Kaan
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/198504_206322622729876_126332284062244_733019_3556 909_n.jpg

İkinci sarıdan kırmızı görmemesi için bir neden??

Var tabi ki. Trabzonspor'a karşı oynuyor.. :)

fırtına4161
02.04.2011, 23:18
Ceyhun jaja sahanın kötüsüydü yıldızı ise 90dakika oynayamaz denilen alanzinyoydu. Hakem uefa hakemi ama bu ülkede hersey sahada oynanmıyor kabullenmek gerekir cüneyt cakır vasatın altındaydi adnana 2.sarıyı göstermedi yada gösteremedi ülkemizde alexle yanyana oynamak veya onun ayagından topu almak faul oldugu sürece trabzonsporumuz her maca 1-0 yenik baslıyor buarada trabzoncell ayın futbolcusu secilmemeli kim secildiyse o mac ya sakatlanıyo yada kart görüp takımı eksik birakıyo örnek onur,yattara,engin,egemen ve bu aksamda burak

Adem Erdoğan
02.04.2011, 23:18
Umarim haftaya yoklugu hisedilmez:mad:
Bu arada FT mükemmel bir Gol atmis.
Cok havali ve "simarik" bir vurus yapmis. Bu özgüveni onu vezirde yapti rezilde.

O özgüven kendisini ne yapar bilmem ama; bizi vezir yapması ihtimaller arasında.

Samet Berber
02.04.2011, 23:19
2 milli maç yapmış sanırım,bugün öyle bir haber okumuştum.

Ömer Faruk61
02.04.2011, 23:19

Abi 2 milli maç oynamış 180 dakika:) bende göremeyince üzüldüm ama bırakalım da dinlensin..

hüseyin1975
02.04.2011, 23:20
Burak cok istekli, cok gayretli, ayagini, vucudunu, kafasini, heryerini heryere sokuyor.
Fakat ALLAH ASKINA BURAK, atma artik kendini yerlere!

bbyanik
02.04.2011, 23:21
O kadar kossam icimdeki atlet bile ayaklarima gelir herhalde. Birakta pazu bandi insin dirsege. :D

maça başlarkende dirsekte maç bitince de :)

hüseyin1975
02.04.2011, 23:21
Abi 2 milli maç oynamış 180 dakika:) bende göremeyince üzüldüm ama bırakalım da dinlensin..

Galatasaray Macinda sahada olur.

Fanatik34
02.04.2011, 23:22
Şenol Güneş'in Lig Tv'ye demeç vermemesini tebrik ediyorum.Bende:alkış::alkış::alkış:

OLCAY ÇAKIR
Brozeklerin faide anlamında kafamdakilerle örtüştüklerini görüyorum ve bu hoşuma gidiyor.

Dünya iyisi yerine dünya faydalısı... Bize bu lazımdı...
Düzeni bozmadan...

Ömer Faruk61
Burak cok istekli, cok gayretli, ayagini, vucudunu, kafasini, heryerini heryere sokuyor.
Fakat ALLAH ASKINA BURAK, atma artik kendini yerlere!

Kesinlikle katılıyorum Bir hareketi gözümdeki Burnu krılmış kanlı halini unutturyor üzüyor sinirlendiriyor beni..

Yiğit Gayretli
Ama şu var Umut 100. golünü atacak demek büyük riskti ;) Skoru geçtim o bile tuttu :)

O zaman diyebilirim ki; Burak bu akşam sana çalıştı :)

magicyattara
02.04.2011, 23:23
Bundan sonra isi hakemler belirler..kimse bu is sahada biter demesin..biz hakem yene yene sampiyon olursak olacagiz..sartlar esit degildi simdi hic degil..ortaya duduk calacak delikanlilar bulmadan isimiz cok zor..Turkiyenin en iyi hakemi buysa,vay halimize..
Takimi elestirmeyecegim..konyanin hakemle dis gosterdigi bolumlerde iyi takim savunmasi yaparak pozisyon vermediler..genelde kotu oynasak da kazanacagimiz belliydi..gol pozisyonlarinda beceriksizdik o kadar..

hüseyin1975
maça başlarkende dirsekte maç bitince de :)

Belki daha rahat oluyordur yada kendine tarz yaratmisdir.
Tabi dogru olani yerinde tasimasidir;)

İlker Akçay
Karamsar olmayı gerektiren bir durum yok..Konya'yı yenemeyip 2 yıl önce şampiyonluğu kaçıran takım bugün Konya'yı yendi..Benim için bu gecenin en güzel yanı bu..

OLCAY ÇAKIR
Glo. konusunda bilgisizliğimin kurbanı oldum desenize...:)

Çok sevindim şimdi................:)

Mustafa Ayazoğlu
Şenol Güneş demeci Lig Tv'ye tavırsa arkasındayız. Tebrikler Şenol Hocam.

Aykut Kocaman ile röportaj yapsınlar. Kötüyü iyi gösterme, Fenerbahçe'yi alenen destekleme, Şampiyon ilan etme.
Trabzonspor'u baskı altına alma.

Bunları Lig Tv tek başına yapıyor.

Yasin T.
02.04.2011, 23:24
Maça çok iyi başladık.Hatta ilk 20 dakikada koparabileceğimiz bir maçtı.İlk yarı 2-0 önde bitirmemizi istiyordum çünkü aklıma Kasımpaşa maçı geldi.O maçta da skoru korumaya çalışmıştık ve oldukça zorlanmıştık.Nitekim bu maçta Kasımpaşa maçının tekrarı gibiydi.İkinci yarıda oynadığımız oyun şampiyonluk yolundaki bir takıma yakışmadı bence.Ceyhun'un oyuna girmesiyle de oyunu kendi yarı sahamızda kabullendik.Neyseki üç puanı aldık.Ancak bugün puan da kaybedebilirdik.

Yiğit Gayretli
02.04.2011, 23:24
Hatırlatmak gerek. Giray'ın burnunda kırık varmış sanırım. Tekrar tekrar geçmiş olsun. İyi veya kötü ama sürekli özverili.

bilgehan83
02.04.2011, 23:25
takımımız ilk yarı gayet iyi futbol oynadı,ikinci yarı jaja ceyhun degisikligi dogruydu ama ceyhun maalesef kendini geliştiremedi ve sırıttı..şenol hocayı eleştirmek gerekir ama ben degisiklikler için degil de kulübede kameralar ona yöneldiginde negatif bir enerji yansıtıyordu. ona inanılmaz sinirlendim. bu çok amatörce takıma bu çok olumsuz yansır, basına mhk ya ya da pfdk lig tv ye tepkini koy ama saha kenarında o eski şenol hoca olacaksın maçı yaşayacak, gol oldugunda havaya zıplayacaksın, tepkini maç bitince herkese verirsin ama kesinlikle o çimler üzerinde degil..bu çok önemli arkadaşlar biz şampiyonlugu ancak böyle kaybederiz ve ben bunu ihanet sayarım..mücadele edelim enerrjik olalım.. beş yiyelim önemli degil ama asla vazgeçmeyelim asla o eziklere son dakikaya da olsa korkuları yaşatalım. onun şenol hoca ilk yarıdaki havana bürünmelisin...

gelelim maça; giray inanılmaz oynadı her topa kafasını soktu onun mücadelesini çocuklarıma anlatacagım. bir de colman tabii ki.ara pası müthişti ve bir kaç tane asisti yine forvetlerimiz sayesinde güme gitti.. jaja artık kendine gelmeli ya da kulübede oturmalı. bir de bizim ortasahada tek kullanacagımız oyuncu ceyhun mudur. sezer,barış ataş bunların ikisi de ceyhundan daha teknik hoca bu takıntılardan vazgeçmeli.bu selçugun yanına bir annan alınsaydı, colmanı önde oynatır jaja ya da mecbur kalmazdık ama hayıflanacak degiliz geçti.... bu oyuncular bu işi götürecek ama giray gibi oynayarak. yattara bu maçta kullanılabilirdi.. pawell erken alınabilirdi. mehmet çakır oynayabilirdi.. ben her maça göre oyuncu kullanılması taraftarıyım. ceyhun aşısı tutmadı bugün ama hamlen dogru degilse ikinci hamleni yaparsın ama şenol hoca bekledi.. serkan cale degisikligi planları bozdu sanırım ama pawel bu takımda mutlaka oynamalı....bir de her topu selçuk kullanacak diye bir kural mı var anlamadım. jaja colman da korner ve serbest atışlarda yere göre degerlindirilmeli..ilk yarı iyi ikinci yarı çok kötü oynadık,konyanın isabetli pası bizden fazlaydıı. ama kazanmak önemliydi..

son olarak bank asyada mehmet akyüz diye bir adam var bugün çok güzel oynadı denizli karşısında ve gol de attı. her şeyiyle ben topçuyum diyor. gol vuruşu iyi, dripling özelli var, top indiriyor duvar oluyor, adam geçiyor bana milanda oynayan inzagi'yi ve tuncay ilk çıkışını anımsattı kesinlikle takıma kazandırılmalı... bir de bursa bakalım yarın ne yapacak merakla bekliyorum. hayırlısı olur inşallah bizim için...

Samet Berber
Konya'da Zayat'a uyuz oldum .Bu kadar da kasaplık olmaz.

hüseyin1975
Kesinlikle katılıyorum Bir hareketi gözümdeki Burnu krılmış kanlı halini unutturyor üzüyor sinirlendiriyor beni..

Bugünde iki defa kafasi sarildi, fauller yapildi ama o yine cok mücadele etti.
Yillardir Galatasarayin cirkef Futbolcularina kiziyorduk, biz bunu istemiyoruz.
Umutda bir ara yanlis yoldaydi ama uslandi.
Senol Hocam Burakin kulagini cekmeli.

Yiğit Gayretli
02.04.2011, 23:28
Konya'da Zayat'a uyuz oldum .Bu kadar da kasaplık olmaz.

Biraz hakkaniyetli bir hakem olsa en kötü sarı kart görürdü o futbolcu müsvettesi. İyi ki benim takımımda bunlardan yok.

hüseyin1975
02.04.2011, 23:28
Giraya gecmis olsun.
Bugün yine cok gayretliydi ve hata yapmadi, en azindan ben görmedim.
Tebrikler Giray.

Mucahid Erdogan
02.04.2011, 23:29
bukadar aciz olunmazki arkadas adamlar bı anda 25 dk kıtledıler bızımkılerı 3 pas yapamadılar konyaspor 3 pasla bı anda bızım kalede oluyordu

hüseyin1975
Biraz hakkaniyetli bir hakem olsa en kötü sarı kart görürdü o futbolcu müsvettesi. İyi ki benim takımımda bunlardan yok.

Gördü ve cezali duruma düsdü;)

Ömer Faruk61

Sarı Kart gördü.Ama Kırmızı görmeliydi Kaptanları ve bu eleman...

Thug!
02.04.2011, 23:30
Hayırlısı olsun.

hüseyin1975
02.04.2011, 23:31
Sarı Kart gördü.Ama Kırmızı görmeliydi Kaptanları ve bu eleman...

Yabanci Futbolcularin öyle 3 Günde kaptanliga getirilmesini sevmiyorum.

Yiğit Gayretli
02.04.2011, 23:31
Gördü ve cezali duruma düsdü;)

Atlamışım. Özür dilerim. Tek sarıyla iyi sıyırmış yine.

hüseyin1975
02.04.2011, 23:32
Atlamışım. Özür dilerim. Tek sarıyla iyi sıyırmış yine.

1 Sari Kart ve Milyonlarca kisiden bol bol Küfür yedi.
Sadece Enistemin ona saydiklari bile bu gece onun bol bol kulaklarinin kizarmasina yetecekdir:p

yatara
02.04.2011, 23:33
Mac Sonu Videolari varmi göremedim mac sonundaki tribün sovlarini

61_Hasan_69
02.04.2011, 23:33
Fatih TEKKE ne gol atmış ..

hüseyin1975
02.04.2011, 23:34
Konyaspor 3 sari kart gördü, hepside cezali duruma düsdü :-)
Haftaya Manisaya yenilirlerse küme düserler.

Fanatik34
Tolga´nin belki hata yapmasini bekleyenler vardir...ama azinliktir tabi!

Ama bugün coook iyi oynayan bir Tolga vardi sahada ama bahseden hickimse yok:confused:

Gökçebey
Mac Sonu Videolari varmi göremedim mac sonundaki tribün sovlarini

61. dk ve maç sonundaki 3lü var. Fakat yüklenmesi geç saati bulabilir.

Aytaç Çakıroğlu
02.04.2011, 23:35
renkdaşlar maç sonuuu görübtüleri var mı? 3 lü - kolbastı gibi.....

ibrahim
02.04.2011, 23:36
Fatih TEKKE ne gol atmış ..

Aynisini Quaresma atsaydi medya yikardi ortaligi.

Adem Erdoğan
02.04.2011, 23:37
Devre arasında tribünleri gösterdi baya bayan taraftarımız varmış. Güzel bir durum.

Eskiden tribünde bayan olduğu zaman olağanüstü bir durummuş gibi kameralar sürekli o tarafa odaklanırdı.

hüseyin1975

Ama bugün coook iyi oynayan bir Tolga vardi sahada ama bahseden hickimse yok:confused:

Tolga bizim evladimiz, iyide olsa kötüde olsa onu desteklememiz gerekir.
Ilk yarida cok kritik bir kurtaris yapti ama 2 pozisyonda bana göre hatali cikdi. Yan toplarda zaten her türk kalecisinin zaaflari var.

Insallah Tolga kalan maclarda Onurdanda iyi oynar, bu Trabzonsporum icin cok önemli!

Bugün iyi oynadi, tebrik ederim.

Gökçebey

Çok iyi oynayan? Yapmayın. :) Tolga eskiye göre kendini çok geliştirdi ama hala beklenen düzeyde değil. Hele o boşa çıktığı top.

A.Gökhan AKIN
Bu yıl bu kadar kişiliksiz, bu kadar amaçsız, bu kadar ezilmiş bu futbol görmedim bu akşamki maçta gördüğüm kadar ve uzun zamandır bu kadar sinirlendirmedi bu takkm beni bu akşam sinirlendirdiği kadar.

Murat KARAKURT
02.04.2011, 23:38

Özellikle Robak ile karşı karşıya kaldığı pozisyonda ayağıyla iyi çıkardı topu :alkış: bu arada o pozisyonda ofsayt yok muydu?:rolleyes:

yatara
02.04.2011, 23:38
61. dk ve maç sonundaki 3lü var. Fakat yüklenmesi geç saati bulabilir.

ok ben burda yoksak özel mesaj atarsan bana linkleri cok sevinirim

Alihan Ertürk
02.04.2011, 23:39
Tolga için bu maç ölçü olmamalı, eleştirmek için söylemiyorum ama öyle.. Galatasaray maçında hatalı gol yemezse o zaman taraftarın güvenini kazanacaktır..:)

hüseyin1975
02.04.2011, 23:39
Devre arasında tribünleri gösterdi baya bayan taraftarımız varmış. Güzel bir durum.

Eskiden tribünde bayan olduğu zaman olağanüstü bir durummuş gibi kameralar sürekli o tarafa odaklanırdı.

Kamerali elinde tutan elemanlar ve onlari yöneten kisi bazen kendilerininde annesi, hanimi, kiz kardesi vs. oldugunu unutuyor!
Elbette Tribünleri göstereceksin ve Bayanlarimizda görüntülenecek ama bazen isi abartiyorlar ve rahatsiz edici sekilde sürekli gösteriyorlar.
Daha dikkatli olmalari lazim!
Bunu 2 kizi olan bir Baba olarak rica ediyorum:D

Adem Erdoğan
02.04.2011, 23:40
buca, kasımpaşa ve bu tip maçlarda ne oynuyorsak bu maçta da onu oynadık.

Adem Erdoğan
02.04.2011, 23:41
Kamerali elinde tutan elemanlar ve onlari yöneten kisi bazen kendilerininde annesi, hanimi, kiz kardesi vs. oldugunu unutuyor!
Elbette Tribünleri göstereceksin ve Bayanlarimizda görüntülenecek ama bazen isi abartiyorlar ve rahatsiz edici sekilde sürekli gösteriyorlar.
Daha dikkatli olmalari lazim!
Bunu 2 kizi olan bir Baba olarak rica ediyorum:D

Demek istediğini anladım abicim fakat bu akşam tek yere odaklanmadan farklı yerlerden görüntüler verdiler.

r9emre
Kamil Zayette çok pislik yaptı ama resmen tek başına defans yaptı Konyaspor'da geri kalan aptal gibi seyretti defanslarında bakmayın biz değerlendiremedik.Zayette'nin çok iyi bir stoper olduğunu düşünüyorum şahsen.Premier Lig'de de çok maç çıkarmış bir futbolcu.

Travelair
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/198504_206322622729876_126332284062244_733019_3556 909_n.jpg

İkinci sarıdan kırmızı görmemesi için bir neden??

Var tabi ki. Trabzonspor'a karşı oynuyor.. :)

Lig Tv'nin skor tabelası görmesini engellemiş

Gökçebey
02.04.2011, 23:42
[ESPRİ]Başkanımız devre arası hakem odasını bastı. :D [/ESPRİ]

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/200204_10150143577456898_584186897_7251665_2052396 _n.jpg

Alihan Ertürk
Birkaç gün önce ''Ayın futbolcu ödülünü maç öncesi kim aldıysa, o maç başı sakatlıktan kurtulmuyor'' gibi şeyler yazmıştı biri. Kopyalamıştım hatta o mesajı.

Bugün ayın futbolcusu ödülünü alan Burak ilk yarıda üç kez sakatlık nedeniyle saha kenarına geldi ilginçtir ki..:) Umarım ikinci yarı daha ciddi bir durum söz konusu olmaz.

O mesajı aynen kopyalıyorum;

Arkadaşlar, Kulüp yönetimiyle teması olan biri varsa lütfen bağlantı kursun ve "Ayın Futbolcusu" seçilen Burak'a ödül vermesin. O ödül kime verildiyse başına bir felaket geldi.

1 Nisan günü saat 16.27'de yazılmıştır. :cool:

61_Hasan_69
Lig Tv'nin skor tabelası görmesini engellemiş

bu çok iyiydi ççç ççç :)

Yiğit Gayretli
02.04.2011, 23:43
Evet Tolga yetersiz ama Galatasaray'dan 4 yiyecek kadar kötü değil en azından :)

Alihan Ertürk
02.04.2011, 23:43
Şu Adnan pisliğinin Burak'ı tokatladığı pozisyon nasıl es geçildi anlamıyorum..Maç sırasında da bunu dile getirdim yanımdakilere. Kesinlikle atılması gerekirdi.

Semra
02.04.2011, 23:49
Şükürler olsun kazandık, üç puanı aldık yolumuza devam ediyoruz.
Emeği geçen oyuncularımıza ve teknik heyete teşekkürler, Allah daima yardımcıları olsun.

Barış Burak
02.04.2011, 23:49

bence artık kaval kemiğinin üzerine takabilir:)

ftunsal
02.04.2011, 23:50
Tolga için bu maç ölçü olmamalı, eleştirmek için söylemiyorum ama öyle.. Galatasaray maçında hatalı gol yemezse o zaman taraftarın güvenini kazanacaktır..:)

eğer okursa ve bu
tür söylemler artarsa tolga ya bayaa stres yüklenir.

mekatronik
kimse bahsetmiyor ama burak çıkarken konyasporlu futbolcular ne kadar rahat üzerimize geliyorlar, sanki deplasman takımı biziz.
hoşuma gitmiyor sürekli bahsetmek ama malesef centilmen taraftar gazlamalarına kandık, pasifleştik, taraftar yerine seyirci olduk, olaylara seyirci kaldık.

Alihan Ertürk
http://www.ligtv.com.tr/App_Themes/Basic/_images/Galeriler/201142_trabzonspor__konyaspor/20110402.211825_TRB395_1548321.jpg

http://www.ligtv.com.tr/App_Themes/Basic/_images/Galeriler/201142_trabzonspor__konyaspor/20110402.211050_TRB394_1548310.jpg

http://www.ligtv.com.tr/App_Themes/Basic/_images/Galeriler/201142_trabzonspor__konyaspor/20110402.210700_TRB387_1548300.jpg

61_Hasan_69
02.04.2011, 23:51
kimse bahsetmiyor ama burak çıkarken konyasporlu futbolcular ne kadar rahat üzerimize geliyorlar, sanki deplasman takımı biziz.
hoşuma gitmiyor sürekli bahsetmek ama malesef centilmen taraftar gazlamalarına kandık, pasifleştik, taraftar yerine seyirci olduk, olaylara seyirci kaldık.

bursa maçında tüm Türkiye taraftar görecek sabredelim..

Travelair
02.04.2011, 23:52
Evet Tolga yetersiz ama Galatasaray'dan 4 yiyecek kadar kötü değil en azından :)

Hatırladığım kadarıyla kariyerine gs'den 4 yiyerek başladı. Bu da bir travma yaratmış olsa gerek. Umarım güveni yerindedir, lüzumsuz işler yapmasın dilerim

Adem Erdoğan
02.04.2011, 23:52

Sahaya birisimi dalsaydı, ne yapacaktı taraftar. :)

Onlarda kümede kalmaya oynayan bir takımın futbolcuları sonuçta.

Burak'ın yavaş hareket etmesine açıkçası bende uyuz oldum.

Tangerine Dream
02.04.2011, 23:53

Bunda hakemin etkisi büyüktü. Konyasporlu futbolcuların çirkefliğe varan sertliklerinde pasif kaldı. Ancak bizim çocukların bir anda o bölgede toplanıp Burak'ı oradan çekip çıkartmaları ve korumaları güzeldi.

İbrahim Gökhun Öztürk
02.04.2011, 23:54
ibretle okumak için bizim taraftar profilimizden bir kesit...

burağın oyuna bir katgısı varmı allah aşkına ya doğru dürüst pres yapmayan aldığı her topu olumsuz kullanan pas yapamayan şahsi ve beceriksiz bir adam saç baş yoldurtuyor böyle bir topçumu senin golcün olacak geç bu işleri burak gibi tocu bırak trabzonu ikinci ligde oynayamaz helede ceyhun ki orta sahaya alınıyor canlı bir bomba resmen benim futbol anlayışım bu golcü olacak olan adam girdiği pozisyonların %51 ini atacak burağın istatistiği kaç biliyormusun %1 yok böylemi katgı sağlıyor senin futbol anlayışın bumu colman

Sinan Ayaz
02.04.2011, 23:58
burağa sallayan taş olur yaaa

karayel_5461
02.04.2011, 23:59
ArkadaŞlar fatİh tekke ne gol atti Öyle dÜnya standartlarinda
helal olsun

ftunsal
03.04.2011, 00:01
egemen ve umut rakip kalede" 70 cm "lik mesafeden golü çıkartma becerisini!!! beraberce ortaya koyarak olayı nekadar aştıklarını gösterdiler.!!

MahmutHSO
03.04.2011, 00:01
ibretle okumak için bizim taraftar profilimizden bir kesit...

burağın oyuna bir katgısı varmı allah aşkına ya doğru dürüst pres yapmayan aldığı her topu olumsuz kullanan pas yapamayan şahsi ve beceriksiz bir adam saç baş yoldurtuyor böyle bir topçumu senin golcün olacak geç bu işleri burak gibi tocu bırak trabzonu ikinci ligde oynayamaz helede ceyhun ki orta sahaya alınıyor canlı bir bomba resmen benim futbol anlayışım bu golcü olacak olan adam girdiği pozisyonların %51 ini atacak burağın istatistiği kaç biliyormusun %1 yok böylemi katgı sağlıyor senin futbol anlayışın bumu colman

Bunu Kim yazdi Allah askina?

Birtan Karaman
03.04.2011, 00:03
Zayatte Hull City'den geldi Konya'ya. Takımları adına faydalı bir transfer ama. :)

Semih Aydın
03.04.2011, 00:05
Gelecek hafta gs maçı seyircisiz mi oynanacak ?

İbrahim Gökhun Öztürk
03.04.2011, 00:07
Bunu Kim yazdi Allah askina?

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=79879 bu haberin altında gördüm.hiç şaşırmadım ama, benzerlerini kendim avni akerde yasadım ankaragücü maçında.

mekatronik
03.04.2011, 00:08

sahaya kimsenin dalmasına gerek yok ama konyalıların da buna cesaret edemesi gerekirdi, sebebi kim olabilir sizce, burak mı ? afrikadan gelen adam adamın yaptığına bak hele.kendi sahamızda, değil elini kaldırmak kaşını oynatırken bile 2 kez düşünecek. ancak o zaman deplasman olur orası.

Dip.Ing.Mag.
03.04.2011, 00:11
bugün konya gibi zayif bir takima karsi bu stresi yasamamizin en büyük etkeni Senl Hocaydi. Sezon basindan beri toz kondurmuyordum ona ama son haftlarda skorun üstüne yatacak hamleler yapiyor hep! Ama en büyük rakibimiz fener'e bakin tam tersi! Adamlar ortasaha ve hücumu hic birakmiyorlar. oyuzden maclarini farkli skorlarla bizden cok daha rahat bir sekilde geciyorlar. Ama biz 1-0 i bulduk mu üstüne yatiyoruz! Rakip zayifsa koruyoruz. biraz direncliyse golü yiyoruz! sonra sinir stres sikinti... ikinci yari 10 mac yaptik! hic birini stressiz tamamlayamadik! biz büyük bir takimiz! mazimizde sampiyonluklar olan bir takimiz! ama ne tezattird ki sampiyonluk yarislarinin stresini kaldiramiyoruz!

Ahmet F. Zengin
03.04.2011, 00:15
.

Ah Turunculu Ah :D :D :D :D

AyhanPe
03.04.2011, 00:18
-[ooD;1917531215']bugün konya gibi zayif bir takima karsi bu stresi yasamamizin en büyük etkeni Senl Hocaydi. Sezon basindan beri toz kondurmuyordum ona ama son haftlarda skorun üstüne yatacak hamleler yapiyor hep! Ama en büyük rakibimiz fener'e bakin tam tersi! Adamlar ortasaha ve hücumu hic birakmiyorlar. oyuzden maclarini farkli skorlarla bizden cok daha rahat bir sekilde geciyorlar. Ama biz 1-0 i bulduk mu üstüne yatiyoruz! Rakip zayifsa koruyoruz. biraz direncliyse golü yiyoruz! sonra sinir stres sikinti... ikinci yari 10 mac yaptik! hic birini stressiz tamamlayamadik! biz büyük bir takimiz! mazimizde sampiyonluklar olan bir takimiz! ama ne tezattird ki sampiyonluk yarislarinin stresini kaldiramiyoruz!

7 mac kalmis ve lideriz..onca engele ragmen hala yarisin icinde bu takim..orta siralara oynayan takimimi özledin yoksa :D

Fanatik34
Çok iyi oynayan? Yapmayın. :) Tolga eskiye göre kendini çok geliştirdi ama hala beklenen düzeyde değil. Hele o boşa çıktığı top.Beklenen düzeyde olmadigini söylemenizi anlarim ama (ilk 15 dk. yi seyretmedim) bugün cok iyi oynadigini, daha dogrusu Onur´u aratmadigini kabul edin!

Ahmet F. Zengin
-[ooD;1917531215']bugün konya gibi zayif bir takima karsi bu stresi yasamamizin en büyük etkeni Senl Hocaydi. Sezon basindan beri toz kondurmuyordum ona ama son haftlarda skorun üstüne yatacak hamleler yapiyor hep! Ama en büyük rakibimiz fener'e bakin tam tersi! Adamlar ortasaha ve hücumu hic birakmiyorlar. oyuzden maclarini farkli skorlarla bizden cok daha rahat bir sekilde geciyorlar. Ama biz 1-0 i bulduk mu üstüne yatiyoruz! Rakip zayifsa koruyoruz. biraz direncliyse golü yiyoruz! sonra sinir stres sikinti... ikinci yari 10 mac yaptik! hic birini stressiz tamamlayamadik! biz büyük bir takimiz! mazimizde sampiyonluklar olan bir takimiz! ama ne tezattird ki sampiyonluk yarislarinin stresini kaldiramiyoruz!

Futbol Skor oyunudur ben çok maç hatırlıyorum tek kale oynayıp kazanamadığımız maçları .. Konya ve Denizli maçları vardı evimizde Sivas maçı vardı berabere biten..

Kötü oynayıp da kazanabiliyorsan şampiyon olabilirsin ..

Fanatik34
03.04.2011, 00:21
Özellikle Robak ile karşı karşıya kaldığı pozisyonda ayağıyla iyi çıkardı topu :alkış: bu arada o pozisyonda ofsayt yok muydu?:rolleyes:Özellikle o pozisyon icin Mustafa Denizli´nin Tolga´nin sansi demesini kabullenmek mümkün degil! Futbolda sans yoktur diyen bir kisiliksizin sans kelimesini kullanmasi...

orkun kır
03.04.2011, 00:21
Futbol Skor oyunudur ben çok maç hatırlıyorum tek kale oynayıp kazanamadığımız maçları .. Konya ve Denizli maçları vardı evimizde Sivas maçı vardı berabere biten..

Kötü oynayıp da kazanabiliyorsan şampiyon olabilirsin ..

kardeşim doğru diosunda gol kaçar şans yoktur beceriksizliktir vs.. ama sen öndesin 2.at rahatla..neden geri çekiliosun..derbi maç değilki skora yatıosun..boş yere stres yapıp riske girmeye gerek yok..

Davut Özdemir
03.04.2011, 00:24

Koşarak ta çıkmasını beklemiyorduk.. Ama haklısın daha insani davranabilirdi.

Benim asıl takıldığım dk.90 da çıkacağını tabeladan gördüğünde ağzında yuvarladıkları kime idi ve sebebi neydi...

Yanlışhttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon13.gif

Ahmet F. Zengin
03.04.2011, 00:24
kardeşim doğru diosunda gol kaçar şans yoktur beceriksizliktir vs.. ama sen öndesin 2.at rahatla..neden geri çekiliosun..derbi maç değilki skora yatıosun..boş yere stres yapıp riske girmeye gerek yok..

2.yi atıp rahatlayamamak en büyük sorunumuz zaten. Fakat atamıyorsan yemeyeceksin de .. Ankaragücü maçından bu maçın farkı 2.yi atamadık fakat golü yemedik..

cellchook
03.04.2011, 00:25
son hafta sivas-fb maçı gazozuna olur,buca da düşer.

Ahmet_8
03.04.2011, 00:25
konya 2.lig takımı geçirdik gitti adnana gıcık oldum tolga ve piotr u begendim.alanda fena değildi

Fanatik34
03.04.2011, 00:26
egemen ve umut rakip kalede" 70 cm "lik mesafeden golü çıkartma becerisini!!! beraberce ortaya koyarak olayı nekadar aştıklarını gösterdiler.!!O pozisyon Umut´un ne kadar yeteneksiz biri oldugunu gösterir. Lakin Umut her pozisyonda pozisyonun icinde olmak istiyor, hic kafasini kaldirip düsünmek gibi bir düsüncesi yok. Hadi gol kacirmasini gectim, gol atmamizi da engelliyor ya...Ordaki herhangi bir futbolcu arkadasinin geldigini görünce son anda birakir ama yoooook. Bu bircok futbolcumuzda var...iste o yüzden Alex bu ligte bir ayricalik yaratiyor (Beyin)

Ahmet F. Zengin
03.04.2011, 00:27
son hafta sivas-fb maçı gazozuna olur,buca da düşer.

Düşecek 3 takım son haftaya kalmadan belli olur .. Kasımpaşa,Konya,Buca

uzunismail
03.04.2011, 00:27
Alanzinyo bugün sahanın en iyisiydi bana göre.. Heryerde onu gördüm bugün çok hırslıydı.. Bu gidiş çok iyi medyanın gazına fazla takılmamak lazım bu süreçte.. Onlar aslında fenere avantaj sağlamak için yokluyorlar avniaker meselesini.Bizde yüklendikçe yükleniyoruz galiba.. Ben artık avniakerde kötü olduğumuzu düşünmüyorum.Sadece fener kendi evinde bizden daha rahat diyebilirim. Biz böyle galip gelmeye devam edelim. Son haftaya kadar böyle devam etsin yeterki.. Son hafta Fener ankaragücünü yenerse ben bu futboldan anlamıyorum diyeceğim. Yeterki son haftaya kalsın iş.. Rahat olalım arkadaşlar Fener ankaragücünü yenemez.. O maçta fenere karşı nasıl oynanır ders verecekler ülkeye tek şart son haftaya kadar galip gelelim takılmayalım.. Ama galiba düğüm daha erken çözülecek... Fener 17de 17 yapacak takım değil göreceksiniz.. Oyun falan umrumda değil..Tek şart 3 puan...

Ahmet_8
03.04.2011, 00:28
sürekli 1-0 1-0 gidiyoruz allah sonumuzu hayır eylesin

Özge
03.04.2011, 00:29
Nasıl oynarsan oyna 3 puanı almak zorundasın ve bunu başardık bugün.

Oruç
03.04.2011, 00:29
Bizi alacağımız puanlar şampiyon yapacak, iyi oyunlar değil.

3 puanı kazasız belasız aldık mı, aldık çok şükür.

bordo61
03.04.2011, 00:31
Hiç şampiyonluğa oynuyor havası yok bizde

Ne takımda ne taraftarda

uzunismail
03.04.2011, 00:32
Bizi alacağımız puanlar şampiyon yapacak, iyi oyunlar değil.

3 puanı kazasız belasız aldık mı, aldık çok şükür.

Aynen öyle, şartlar böyle oyuna takılmamak lazım... Yıllardır dönem dönem çok iyi oynadığımız zamanlar var.. Kazandırdığı küçücük prestiji yok.. Şampiyon böyle olunuyor napalım.. 1 olsun bizim olsun boşuna dememişler

Selçuk Demircioğlu
03.04.2011, 00:34
Golden sonra daha rahat oynayacağımızı düşünürken tam tersi strese girdik...
Jajanın çıkıp ceyhunun girmesi ilk bakışta olumlu gözükürken saha içinde pek olumlu bir tarafını göremedik...Serkanın sakatlanıp çıkması pawelin oyuna girişini geciktirdi..
3 puan 3 puandır...
Yarın umarım fenerin kaybı olacak..

Mustafa Ayazoğlu
03.04.2011, 00:35
konyaspor maçı ile şunu net anladım son haftaya kadar şampiyonluk için savaşacağız.

işkence çekiyoruz boşuna.

ama böyle giderse maalesef şampiyon fenerbahçe olacak.

yorumsuz6117
03.04.2011, 00:36
Rıdvan : Trabzon bu futbolla dalga geçilen galatasaraydan 3 yer.

ts_tuncay_ts
03.04.2011, 00:38
şuan kanaltürkte konuşan adam ne saçmalıyo...Girayla ilgili...

yorumsuz6117
03.04.2011, 00:39
Maçlarımızı kazanmaya devam ediyoruz ama benim nedense şampiyonluk adına pek ümidim yok. İlk yarı ki Trabzonspor'dan eser yok. Kimse kızmasın ama fener bu işi götürür şu anki görüntü bu.

GULER
03.04.2011, 00:40
Trabzon haric BIZE HER YER TRABZON gibi bir goruntu vardi Avni Akerde. Sampiyonluga kosan bir takimin taraftari bu kadar pasif kalmasini hayretle izledim bugun :(

Burçak
03.04.2011, 00:40
Rıdvan goyayım o gafaya

memozcan
03.04.2011, 00:41
TSunami değil, fukoşima mübarek, kanser olcaz bu gidişle..:D

metinbay61
03.04.2011, 00:41
serhat ulueren günah çıkardı...gökmen in işine gelmedi tabi...

Ahmet_8
03.04.2011, 00:42
taraftar cok pasif şu taraftar grupları maratona geçmeden biz kanser olmaya devam edeceğiz

GULER
03.04.2011, 00:42
Rıdvan goyayım o gafaya

Ne takarsin o gerizekaliyi renkdas:D ezik dun de ezikti bugun de ezik yarin da ezik kalacak

TSezgin61
03.04.2011, 00:43
kendi kendimize olayi buraya getirdik. sampiyonluga giden bir takima yakisan futbolu oynamiyoruz. suanda maclari sadece hirsla kazaniyoruz. ilk yaridaki topu oynasak zaten fener bukadar umutlanmazdi.

ilk yari her takimi ezip geciyorduk. noldu bu takima anlamiyorum? ilk yarida herkes "Barcelona gibi takim" derken simdi ha bu hafta takilacak diye beklemeye basladilar. resmen suanda cekirgeyi oynuyoruz.

ya futbolcularin üzerinde acayip bir stres var, 1 gol attiktan sonra aman kaybetmeyelim bu avantaji diye korkuyorlar, yada asiri bir ciddiyetsizlik var...

hadi konya, gencler dedik. sivas dedik. simdi cincon-bursa-antep-eses maclari var. hatta ibb macida var. top oynamaya baslamazsak hicte öyle herkesin sandigi gibi son haftaya kadar fenerle cekisemeyiz.

ayrica acikca söylim, biz bu futbolu oynamaya devam edersek ve fenerde bursa ve antep maclarini alirsa sansimiz 1% bile degil...

kendimize gelmemiz lazim. fener suan bu futbolu görerek hirslaniyor. gümbür gümbür kazansak maclari daha cok moral bozuklugu yasatiriz onlara...

Allah sonumuzu hayir etsin. insallah sezon sonu Sampiyon olan biz oluruz!