PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Haftanın Konuğu | Armağan Dere (1)

Ahmet Başkaya
14.03.2011, 01:36
Arkadaşlar birbirimizi daha iyi tanımak, sıcak BMN ortamımızı daha da ısıtmak amacıyla başlattığımız uygulamayı devam ettiriyoruz.

Artık değerli üyelerimizin de önerileriyle her hafta iki üyemizi burada konuk ederek bir nevi röportaj gibi fazlaca özele inmeden ona onunla ilgili merak ettiklerimiz soracağız.

Daha iyi kaynaşmak ve daha fazla üyeyi yakından tanımak amacıyla haftada 2 konuk alıyoruz .

Bu haftanın ilk konuğu forumun ana muhalefetlerinden Armağan Dere kardeşimiz :)

Seçtiğimiz üyeyi fazla yıpratmamak için kişi başı 3 soru soruyoruz. Buna dikkat ederseniz sevinirim. Geri bildirimlere göre bu rakamda artı veya eksi oynamalar olabilir.

İlk önce benim sorularım

Yaşın?
Nerelisin?
Nerede oturuyorsun?
Okul-iş?
Okuyorsan bölümün?
Hobilerin?
Hayattaki en büyük hedefin?
En büyük takıntın nedir?
Yaptığın en büyük çılgınlık?
Neden Trabzonspor?
Neden BMN?
En sevdiğin futbolcu(Trabzonspor'da)?
En sevdiğin futbolcu(Dünyada)?
En sevmediğin futbolcu(Trabzonspor'da)? Umut Bulut
En sevmediğin futbolcu(Dünyada)? Umut Bulut
Yurtdışında desteklediğin takımlar?
En beğendiğin filmler?
En beğendiğin sanatçılar?
En sevdiğin renk?

http://i54.tinypic.com/2lb1frl.jpg

Evet soruları alalım bakalım :)

Onur Şeref
14.03.2011, 01:44
Armağan Dere adını gördüm bi irkildim. ççç

Paksoy
14.03.2011, 01:47
Armağan BMN'den gönderilsin mi? gönderilmesin mi? diye başlık açsam ne hissedersin.:)

antagonist
14.03.2011, 01:56
Armağan, forumda senin kadar 96'yla yatıp kalkanı görmedim. Bu karamsarlığının insanlar tarafından negatif olarak görülmene sebep olduğunun farkında mısın?

Gökhan Ünal'a olan sevginin nedeni nedir? :p

Umut'la bir adaya düşsen ne konuşurdun? :p (Buna benzer onlarca solru gelecek, eminim. :) )

Armağan Dere
14.03.2011, 02:24
Armağan BMN'den gönderilsin mi? gönderilmesin mi? diye başlık açsam ne hissedersin.:)

Trabzonspor Şampiyon Olsun Ben gitmeye razıyım..(Bu da çok Şenol Hoca vari oldu sanırım):)...O açtığım başlıktan dolayı söylediğini düşünüyorum...Hissedeceğim sadece ''niye'' olurdu

Asi Çaykaralı61
14.03.2011, 09:00
Armağan abi tilağo ise ? :)

Trabzonsporluluk denildi mi ne anlıyorsun ? :)

Canberk
14.03.2011, 11:03
Umut senin için ne ifade ediyor ?
Genel olarak burdan toparlayalım ççç

Cihan_61
14.03.2011, 14:14
Jaja sence Barca´da oynarmi ? :D

Armağan Dere
14.03.2011, 14:29
Süleyman,kimseye hiçbişey empoze ettiğim yok sadece geçmişimizi bilmemiz gerektiğini düşündüğümden,şu anda da aynı propagandalar devam ediyor..Gökhan Ünal'ı futbolcu olarak beğenirim...Emin ol 4 tane boş kaleye kaçırmazdı...Umut'la bir adaya düşeceğimi sanmıyorum

Zeki,Trabzonsporluluk deyince direniş,başkaldırı,sevinç,hüzün,kızgınlık vs...herşey geliyor aklıma daha nası tarfi edeyim?

Canberk,Umut işkenceyi arttırır....(nıetszche)..Bu her alanda böledir:)

Cihan,O kadar da değil diyorum kardeşim

Faik Yılmaz
14.03.2011, 14:42
Şunuda yapmasaydım ve şunuda yapsaydım dediğin bir olayı anlatırmısın ?

Cihan_61
14.03.2011, 15:21
Süleyman,kimseye hiçbişey empoze ettiğim yok sadece geçmişimizi bilmemiz gerektiğini düşündüğümden,şu anda da aynı propagandalar devam ediyor..Gökhan Ünal'ı futbolcu olarak beğenirim...Emin ol 4 tane boş kaleye kaçırmazdı...Umut'la bir adaya düşeceğimi sanmıyorum

Zeki,Trabzonsporluluk deyince direniş,başkaldırı,sevinç,hüzün,kızgınlık vs...herşey geliyor aklıma daha nası tarfi edeyim?

Canberk,Umut işkenceyi arttırır....(nıetszche)..Bu her alanda böledir:)

Cihan,O kadar da değil diyorum kardeşim
neden olmasin :D daha kendini gelistirebilir

Murat'
14.03.2011, 15:26
Armağan Umut'un seni en çok hayak kırılığına uğrattığı maç hangisi oldu ? Sen anlamışşsındır asıl ne sormak istediğimi.:)

DNA-TS
14.03.2011, 15:27
kaç zamandır haftanın konuğu başlıklı konuyu görürürdüm ama hiç opkumamıştım ama haftanın konuğu armağan dere yazınca bi bakayım kimdir bu arkadaş diye meraklandım :)

FC-ST-PAULI-61
14.03.2011, 15:27
umut bulut dan nezaman kurtulacagiz Armagan Abi?

ilhan
14.03.2011, 15:28
En çok sevindiğin Umut Bulut gölü hangisiydi?

Turgay Atalay
14.03.2011, 15:34
Sokakta gezerken birden Umut ile karşılaştın, tepkin ne olur?

Armağan Dere
14.03.2011, 16:10
Yukarıda Ahmet'in sorduğu bir kaç soru var onları cevaplıyım sıra ile gidelim daha iyi olur...

1987 İstanbul doğumluyum..Çaykaralıyım..İstanbul/Fındıkzade'de oturuyorum..4 ay önce Makine Mühendisliğinden mezun oldum..Hayatta en büyük hedefim devletimize ve milletimize yararlı olmak ve namerde muhtaç olmamaktır...En büyük takıntım acaba gelecekte ne olacak korkusudur..En büyük takıntım ''acaba'' sorusudur bu soruyu hergün kendime sorarım...Yaptığım en büyük çılgınlık 500 km yol yapıp bir hanımefendiyi 8 saat bekleyip gelmemesi sonucunda tekrar geri dönmemdir..Neden Trabzonspor buna yukarıda cevap verdim ancak bu konuda Mzoşist olduğumu düşünüyorum ne kadar acı çektirse de ayrılamıyorum ondan:)..Trabzonspor'da en çok sevdiğim futbolcu Hami Mandıralıdır..Güncel olarak ise Selçuk diyebilirim...Yurt dışında desteklediğim takım Barcelonadır en beğendiğim futbolcu ise forvette David Villa...ama genel olarak Messi:)...

Umut'un en unutamadığım golü Bjk'yi Trabzon'da 2-0'dan yendiğimizde kavalı ile topu itip 3.golü atmasıdır..Halen daha ligtv kameralarının o titreme anını unutamam:)..ne maçtı ama

Umut'la ne zaman yolları ayırırız bilmiyorum ama Semih'in dün dediği çok kafama takıldı..Kaçırdıklarıyla uyuyamıyorsun Armağan ama Şampiyonluk golünü atınca hiç uyuyamayacaksın dedi:)...

Turgay senin soruna ise politik cevap vereyim biraz...''Umut nasılsın'' olurdu...

Ahmet Başkaya
14.03.2011, 16:29
Armağan , Umut'a gösterdiğin eleştirmen tavrını , Villa'ya ,Messi'ye , Valdes'e falan da istiyoruum :D

Özkan
14.03.2011, 17:08
Armağan, malum futbolcumuzla ilgili sormayacağım. :) Sence takımımızın en aksayan mevkisine kimi transfer etmeliyiz?

Armağan Dere
14.03.2011, 18:37
Armağan, malum futbolcumuzla ilgili sormayacağım. :) Sence takımımızın en aksayan mevkisine kimi transfer etmeliyiz?

Forvet mi kaleci mi Özkan...Forvet olarak Cavenaghi'yi,kaleci olarak eski kalecilerimizden Victoru isterdim:)..kalecileri pek takip etmediğimden pek bilmem

Paksoy
14.03.2011, 18:39
Trabzonspor Şampiyon Olsun Ben gitmeye razıyım..(Bu da çok Şenol Hoca vari oldu sanırım):)...O açtığım başlıktan dolayı söylediğini düşünüyorum...Hissedeceğim sadece ''niye'' olurdu
Yok be,gitme bir yere,tartışırız,kavga ederiz,BMN bunun için var zaten.

evrents
14.03.2011, 18:49
Ne işle meşgulsünüz eğitim durumunuz nedir :)?Abi sakın yanlış anlamayın hakime,savcıya,kaymakama benzer tipiniz var :).

Armağan Dere
14.03.2011, 18:51
Ne işle meşgulsünüz eğitim durumunuz nedir :)?Abi sakın yanlış anlamayın hakime,savcıya,kaymakama benzer tipiniz var :).

Makine Mühendisiyim kardeşim:)...İsterdim Hakim olmayı ama olmadı nasip değilmiş...6 yıllık o fotoğraf...Bursaspor stadının önünde çekilmiştim:)..Bize Her Yer Trabzon:)

Celil Köse
14.03.2011, 19:19
Armağan, sana sorum yok ama bir ricam var...

Allah aşkına şu 9 haftada "96" ile başlayan cümleler kurma.

:)

SEDAT
14.03.2011, 22:09
- İlerde hayatında nerelerde olmayı düşünüyorsun , Allah gönlüne göre versin...

ibrahim
14.03.2011, 22:30
Yaptığım en büyük çılgınlık 500 km yol yapıp bir hanımefendiyi 8 saat bekleyip gelmemesi sonucunda tekrar geri dönmemdir
Bu 8 saat icinde kafandan neler gecti? Kisaca özetleyebilirmisin? :D

Onur Şeref
15.03.2011, 22:43
Sorulara cevap vermeyi düşünüyor musun?

Paksoy
15.03.2011, 22:57
Armağan yine yollara düştü heralde:D

Ahmet Başkaya
15.03.2011, 23:19
Dilediğiniz soruları sorun Armağan uygun olduğu zaman cevap verir acele ettirmenin bir manası yok sanırım .

Ömer TOPAL
16.03.2011, 01:01
pek bi sorum olmaz kendisini tanıyorum..iyi uşaktır armagan...tek sorunu geçmişe çok takıntılı ve umut bulut hırsı :) :) ee napalım kendisini böyle sevicez yapcak bi şe yok..

Ömer TOPAL
16.03.2011, 01:07
Makine Mühendisiyim kardeşim:)...İsterdim Hakim olmayı ama olmadı nasip değilmiş...6 yıllık o fotoğraf...Bursaspor stadının önünde çekilmiştim:)..Bize Her Yer Trabzon:)

Aman Amann armagan iyikide hakim savcı olmamışssın yoksa umutu direk içeri atardın çıkarmazdında uşagu ordan :D :D

Armağan Dere
16.03.2011, 01:35

Hatırlamıyorum kardeşim:) unuttum ben onları...

Yok Ömer abi Umut'la derdim sadece futbolculuğula ilgili..bizim formayı giydikçe kendisiyle olan aksiyonum devam edecek:):)...

Onur,Müsayit olamadım 1-2 gündür işlerden dolayı kusura bakmayın