PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şansal Büyüka , Tarafsız Ol !

Ömer Kibar
13.03.2011, 14:01
Kasımpaşa maçından sonraki Maraton programı ve bugünkü yazısında yaşanan süreçte sorumluyu Trabzonspor olarak göstermesine tepki vermenin zamanıdır.. Meydanı boş bırakmayalım arkadaşlar..

Bugünkü yazısı...

Her Yer Trabzon
Trabzonspor seyircisi haklı... Trabzonspor için her yer Trabzon... Buna dün Kocaeli İsmetpaşa Stadı'nda bir kez daha tanık olduk...
Müthiş coşkulu, inançlı, istekli bir seyirci... Ama ilk dakikaları bir kenara bırakırsanız, sahada buna uyan bir Trabzonspor yoktu...
Hele ilk yirmi dakikadan sonra... Jaja, Pawel Brozek'in müthiş pasıyla müthiş bir gol attı, sonraki her dakika, Trabzonspor'u biraz daha eritip tüketti...
Sonuçta karşındaki takım, iyi oynamaya çalışsa bile ligin sonuncusu Kasımpaşa. Eti belli, budu belli... Buna rağmen Trabzonspor pozisyon bulmakta zorlandı...
Hele ikinci yarı... Golü daha fazla arayan taraf o kısıtlı kadroya rağmen Kasımpaşa oldu...
Trabzonspor'a bakıyorum...
Geride Giray-Glowacki. Laf söyleyen çarpılır...
Brozek kardeşler derseniz, eh işte... Devre arası kurtarıcı olarak bunlar alındıysa, Trabzonspor yönetimi dönüp biraz da kusuru kendinde arasın...
Orta alanda Colman hiç yok...
Ama Selçuk ile Jaja çok iyi...
Hele Jaja...
O iri vücuduna rağmen müthiş kıvrak... Hem orta alanda hamallık yapıyor, hem de gol alanlarında kalitesini konuşturuyor...

DEĞİŞEN TRABZON!
Yattara'ya ne oldu, anlamak mümkün değil... O kadar kötü ki sanki 'torpille' oynuyor gibi...
Burak Yılmaz'ın yokluğunda, sen bu takımı sırtlamazsan, ne zaman sırtlayacaksın...
Umut derseniz, son maçlarda neredeyse umut olmaktan çıktı gibi...
Trabzonspor yönetiminin yerinde olsam, anlamsız bildirilerle ortalığı germek yerine ilk yarının fırtına adamları Colman'ın, Umut'un, Alanzinho'nun, özellikle Yattara'nın kendilerini bulmaları konusunda çalışma yaparım...
Çünkü Trabzonspor ligin ilk yarısındaki 9 puanlık farkı, bu futbocularıyla, bu federasyonla, bu MHK ve bu hakemlerle yaptı...
En büyük alkışı, şimdilerde eleştirmek ihtiyacını hissettiği, hatta maalesef 'hayvan' benzetmesi yaptığı bu medyadan aldı...
Trabzonspor, ligin ikinci yarısında kaybettiği dokuz puanın tekini bile hakem hatasıyla kaybetmedi...
O zaman lafla-kavgayla meşgul olacağınıza, bu takımı ilk yarıdaki çizgisine çekmek için Şenol Hoca'ya destek verin...
Federasyon, hakemler, MHK, medya... İlk yarıda neyse gene o... Değişmediler...
Değişen, Trabzonspor'un ilk yarıdaki formuyla, ikinci yarıdaki formu olmasın...

Tepkilerimizi iletmek için;

Lig TV
http://www.ligtv.com.tr/BizeUlasin.aspx

Akşam Gazetesi
http://www.aksam.com.tr/iletisim.html

Maraton Programı
editor@maraton.com.tr

TSelif
13.03.2011, 14:04
Ya bu adam harbiden mal ya .
Aykut ,Aziz demeçleri ilk yarıda uçmuş gitmiş.
Ne hazımsız bi adamsın sen !!!

Okan Çıtlak
13.03.2011, 14:05
hiç gerek yok adam doğruyu yazmış

Oğuzhan İnce
Kusura bakmayın ama ben buna tepki vermem.
Takım rezalet bir halde ikinci yarı kabul edelim.Dün ligin en kötü takımına karşı bile ecel terleri döktük.Yazının tamamına katılmasam da önemli bir kısmını destekliyorum.

TSelif
En büyük alkışı, şimdilerde eleştirmek ihtiyacını hissettiği, hatta maalesef 'hayvan' benzetmesi yaptığı bu medyadan aldı...

Eğer böyle birşey demişse başkan ( hatırlamadım ben) az bile demiş. Hatta hayvanlara hakaret etmiş sayın başkan !

Ömer Kibar
13.03.2011, 14:06
hiç gerek yok adam doğruyu yazmış

Neresi doğru acaba açıklar mısın?
Altını çizdiğim ifadeleri önce okumanı tavsiye ederim..

Ahmet Başkaya
13.03.2011, 14:06
Ben ne bileyim Şansal'ın kasten bir şeyler yaptığına inanmıyorum . Tepki vermeyi düşünmüyorum .

Sefer A.
13.03.2011, 14:07
Sansal'a sormak isterim, yaptigin yayini övüyorsun da koskoca Burak'in burununun kirilmasini 1 kere bile neden göstermiyorsun ?????

Sefer A.
13.03.2011, 14:08
Ben ne bileyim Şansal'ın kasten bir şeyler yaptığına inanmıyorum . Tepki vermeyi düşünmüyorum .

görünüste öyle ama bakmayin siz ona, o da sinsi biridir güvenmemek lazim ;)

Ömer Kibar
13.03.2011, 14:08
@ Oğuzhan İnce

Takım kötü oynamış olabilir, tepkimiz ona değil zaten konuyu çarpıtmayalım lütfen..

Ahmet Başkaya
13.03.2011, 14:09
görünüste öyle ama bakmayin siz ona, o da sinsi biridir güvenmemek lazim ;)

Bizi en çok öven de Şansal'dı ama zamanında .

Sefer A.
@ Oğuzhan İnce

Takım kötü oynamış olabilir, tepkimiz ona değil zaten konuyu çarpıtmayalım lütfen..

takim kötü oynayinca hakemin de kötü olma hakki var herhalde....^^

TSelif
Takım kötü oynadı mı herkesin herşeyi demeye hakkı mı oluyor ?

Sefer A.
13.03.2011, 14:10

e o kadar da olsun, övülmemiz gerekiyordu da ondan, aziz yildirim etrafa tehditler savururken bir sey olmamis gibi devam ediyorlardi islerine ama bizden biri konusunca basladilar gevezelige

Ömer Kibar
13.03.2011, 14:11

Övdü diye kendisinin bu şekilde yazmaya hakkı mı oluyor ?

Ahmet Başkaya
13.03.2011, 14:13
e o kadar da olsun, övülmemiz gerekiyordu da ondan, aziz yildirim etrafa tehditler savururken bir sey olmamis gibi devam ediyorlardi islerine ama bizden biri konusunca basladilar gevezelige

Bilmiyorum ben kimseye güvenmiyorum ama Şansal'a gelene kadar çok insan olduğunu düşünüyorum tepki verecek .

Övdü diye kendisinin bu şekilde yazmaya hakkı mı oluyor ?

Objektif bakarsam yazdıklarının çoğuna katılıyorum .

bkandil
13.03.2011, 14:14

Eğer böyle birşey demişse başkan ( hatırlamadım ben) az bile demiş. Hatta hayvanlara hakaret etmiş sayın başkan !

Başkan demecinde "inlerine çekilmek" tabirini kullanmıştı medya için, tam anlamıyla hayvan demedi aslında, özelde çakal ya da ayı türüne işaret etti bu ifadesi...

Sefer A.
13.03.2011, 14:15
Bilmiyorum ben kimseye güvenmiyorum ama Şansal'a gelene kadar çok insan olduğunu düşünüyorum tepki verecek .

Objektif bakarsam yazdıklarının çoğuna katılıyorum .

ilk cümlene katiliyorum, sonrasinda da evet dogru ama hakem hatasiyla 1 puan kaybetmedik lafi terbiyesizliktir, ankaragücü karsilasmasi yeter de artar bu sözümü savunmak için ;)

Ömer Kibar
13.03.2011, 14:16
@Ahmet Başkaya

Şansal Büyüka'ya gelene kadar birçok insan olabilir ama kendisi LigTv'de Türkiye'nin önemli programlarından birini yapan bir şahsiyet..Etki alanını bir düşün istersen..Ona göre ister tepkini ver ister verme sana kalmış..

sametaydin
13.03.2011, 14:20
Takımın 2. yarı form durumu açıkçası yerlerde. Hiç iyi oynamıyoruz. Fakat kaybedilen 9 puanın sebebi sadece form düşüklüğü de değil. Bu maçlarda penaltımız verilmedi mesela ankaragücü maçında. O yüzden tamamen form düşüklüğü diyemeyiz.

Sertan Danışer
13.03.2011, 14:31
çoğu yerde haklı yazısında her şeyde art niyet aramayalım tamam şansalı bende sevmem ama adam haklı beyler:D

Sefa
13.03.2011, 14:35
Şansal Büyüka yani Ligtv'nin Lige etki ediyor söylemlerine Şansal Büyüka geçen TV8'de ne lige etkisi daha derbinin tarihini ayarlayamıyoruz Gs-Fb derbisi Cumartesi ve ya Pazar oynanamayacak bunu bile sağlayamıyoruz büyük zararımız olacak demişti..

O zaman hak vermiştim.

Ama bir gerçek var ki Aykut Kocaman ve Aziz Yıldırım konuştuğunda sus pus olanlar dün gece Sadri Şener'in açıklamalarına neden kükredi anlam veremedim!

Ömer Yüce
13.03.2011, 14:36
Altı çizili kelimelerin dışında bi de colman dışında hepsine katılıyorum. Ama bununu buraya taşıyıp başlık açıp tarafsız ol diye davet edeceğimiz bir çok spor yazarı var . Biz kale bile almazken bunları burda tartışmak bence anlamsız. Çünkü hep aynı şeyi yapıyorlar...

ahmetansu61
13.03.2011, 15:02
Sansalin trabzonsporlu futbolcular ve taraftarlar icin soylediklerine katiliyorum. Futbolcularda 2 yari bir dusus var dogru. Ic sahada oynadigi maclarda tartar kotu oda dogru fakat. Sen fener 8 macini kayipsiz gecti diye ve trabzonspor bir dusus var diye sucu kendinde Aragon fener hakediyo diyemezsin. Trabzonsporun hakem hatalarindan laundering bi puan yok demis gitsin Kayseri macini bidaha izlesin. Ayrica bide gitsinfenerim 2. Devre oynadigi Maclean izlesin. Ilk yarı da Mhk ve federasyon ayniydi demiş. Bizde kisiler değişti demedik ki zaten. Fenerbahçe kanadından gelen açıklamalarla tutumları değişti diyoruz. Kendisi basbas bağırıyor buyuk takımlarımızın kötü olması bizim işimize gelmiyor diye. Bunu federasyonda biliyor. Anadolu takımlarının Avrupa'ya gitmesinden cok İstanbul takımlarının gitmesini istiyorlar cunku oyle olursa hepsi daha cok kazanicak. Oturup bunları konuşsunlar. Fenerbahçesinin zorlu Manisa Kayseri ve Beşiktaş maclarını izlesinler ve sorsunlar. Bu uç Maçta Trabzon'un maclarından once oynandı gerginliği azaltmak icin. Bunaldı konuşsunlar.

antagonist
13.03.2011, 15:02
Şansal'a tepki, Vatan'a tepki, Fener'e tepki, MHK'ya tepki, X'e tepki, Y'ye tepki...

Şansal Büyüka'nın ne yazdığı umurumda değil. Banane ne yazdığından... Ben takımımın oyununa bakarım.

Enerjimizi öyle şeylere harcıyoruz ki, kafamızı öyle şeylerle bulandırıyoruz ki sonra asıl sıra işimize geldiğinde bocalıyoruz.

Bırakalım sağla solla uğraşmayı.

Senin forvetin altı pasın önünden topu auta atıyorsa, dağlara taşlara dikiyorsa...

Senin sağ bekin takımın kırılma maçında saçma sapan bir kırmızı kart görüyorsa...

Senin kaptanın takım şampiyonluğa gidiyorken sahada yürüyorsa...

Senin oyuncun, takım arkadaşına kızıp "Beni değiştirin" diyecek kadar amatörse...

Ne desek boş. Gerisi lâf-ı güzaf...

l-m
13.03.2011, 15:03
Fenerbahçe ligtv'nin yayınını sabote ettiğinde Erman ile sessiz sedasız cılız bir tepki göstermişti, o günden sonra Şansal'ı ben ciddiye almıyorum. Böyle bir şeyi biz yapsaydık yayın haklarıyla ilgili dava açarlardı. Alışıldık medyanın bilindik uşaklarından biri. Spor medyasında ciddiye alınmayı hakeden çok az insan var ancak maalesef insanların fikirlerini bu omurgasız çoğunluk yönlendiriyor.
Görüldü ki ininden ilk çıkanlardan biri de Sansar bey. Yiğit Özgür'ün çok sevdiğim bir karikatürü vardır. Şöyle sonlanır: "Ne oldi zorina mi ciddi?"

zaferyıldız
13.03.2011, 15:14
Mesaj attım ..maçtan geç dönebildik,ama sabah seyrettim maratonu..

şansal ,biraz da denizli ama özellikle şansal ts nin açıklamalarına cevap vermek için maç içinde pozisyon arayan fener misyoneri gibiydi..bu çok belli oluyordu..nedense lig tv ve bu ekip külübümüzün açıklamasına karşı kesin bir tavır içindeler..malesef öyle ki riyakarlıkları ortada ..nerdeyse her hafta sadri ve güneşi öven insanlar demekki övgülerinde samimi değillerdi.

Bıyıklıoğlu
13.03.2011, 15:22
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=88869

Bu videodan herşey anlaşılıyor...

Merve H.Oğlu
13.03.2011, 15:32
Ben de Şansal Büyüka'nın tarafsızlığına inananlardandım. Ama artık inanmıyorum malesef. Akşam bizim ikinci yarıdaki puan kayıplarımızı sayıyor. "Ankaragücü maçında hakem hatası yok, Antalya maçında yok, Fenerbahçe maçında yok, Kayseri maçında Kayseri'nin verilmeyen net penaltısı var" diyor. Ankaragücü maçında verilmeyen penaltıdan, Kayserispor maçında Burak'ın yere düşürüldüğü kırmızı kartlık pozisyondan bahsetmiyor. Evet puan farkının kapanmasında takımın kötü oyunu etkili olmuş olabilir, ama hakemler de en az kötü oyun kadar etkilidir!!!

brushfield
13.03.2011, 15:38
Abisi sen git sütünü iç. Bilip bilmeden konuşma, canımızı da sıkma...

Mert M.
13.03.2011, 15:39
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=88869

Bu videodan herşey anlaşılıyor...
Hikaye bunlar... Geçiniz efendim o işleri!

EmreYavuz61
13.03.2011, 15:39
Ben de Şansal Büyüka'nın tarafsızlığına inananlardandım. Ama artık inanmıyorum malesef. Akşam bizim ikinci yarıdaki puan kayıplarımızı sayıyor. "Ankaragücü maçında hakem hatası yok, Antalya maçında yok, Fenerbahçe maçında yok, Kayseri maçında Kayseri'nin verilmeyen net penaltısı var" diyor. Ankaragücü maçında verilmeyen penaltıdan, Kayserispor maçında Burak'ın yere düşürüldüğü kırmızı kartlık pozisyondan bahsetmiyor. Evet puan farkının kapanmasında takımın kötü oyunu etkili olmuş olabilir, ama hakemler de en az kötü oyun kadar etkilidir!!!

Ek olarak Antalya maçında verilmeyen penaltı...Beşiktaş maçında penaltı+kırmızı kart...Fenev maçında 2.golden önceki faul...

Bu arada bütün adreslere kendimce tepki mesajı gönderdim...

DNA-TS
13.03.2011, 15:40
bu sabah maratonu izledim şansal bariz şekilde yükleniyordu bizim yönetime ve karakargalara.onlarıda bizim peşimize takıldığını söledi.yakışmıyormuş marka değerine falan dedi.zırvaladı bi dünya.

Ilelioglu
13.03.2011, 15:43
Ulan devre arasinda Aykut Kocaman ve Aziz'in yaptiklarina ses cikarmayana bakin siz hele!

O koltuga oturmadan önce objektif olmayi ögrenmelisin.

Mert Pasa
13.03.2011, 16:28
Şansal'a tepki, Vatan'a tepki, Fener'e tepki, MHK'ya tepki, X'e tepki, Y'ye tepki...

Şansal Büyüka'nın ne yazdığı umurumda değil. Banane ne yazdığından... Ben takımımın oyununa bakarım.

Enerjimizi öyle şeylere harcıyoruz ki, kafamızı öyle şeylerle bulandırıyoruz ki sonra asıl sıra işimize geldiğinde bocalıyoruz.

Bırakalım sağla solla uğraşmayı.

Senin forvetin altı pasın önünden topu auta atıyorsa, dağlara taşlara dikiyorsa...

Senin sağ bekin takımın kırılma maçında saçma sapan bir kırmızı kart görüyorsa...

Senin kaptanın takım şampiyonluğa gidiyorken sahada yürüyorsa...

Senin oyuncun, takım arkadaşına kızıp "Beni değiştirin" diyecek kadar amatörse...

Ne desek boş. Gerisi lâf-ı güzaf...

Lutfen renkdas,tamam bende kotu performansimizi unutmamak ve esas sikintinin bu oldugu fikrindeyim ama baska futbolcular mi bu maclari aldi,bu kadar geri donulmez derecede silip atmalar ne kadar dogru kime faydasi var.
-Bursaspor bundan iyi kadroyla mi sampiyon oldu?
-Her mac onune gelen saldiran Emre Belezoglu mu daha ''profesyonel''?
-Bank Asya liginin altindaki ligde dusmeye oynayan(nam-i diger eskinin 3.ligi) takima(Malatyayi kasdediyorum) yenilen de mi bunlar?

Ama o takimi biraz kendi yoneticileri,biraz taraftarlari biraz medya dirilttiler,simdi ayni seye bizim ihtiyacimiz var ama bizim bu isleri yapacak ne medyamiz var,ne de pollyanacilik oynayip gozunu yumacak kardeslerimiz var.Insanin kendinden olana bu kadar sert davranmasini laf-i guzaf seklinde noktayi koymasini kabullenemiyorum.

adamlar tarihlerinin en iyi 2.yari cikisini yapmis oldular,bizde en kotulerinden birini,9 hafta var ayni puandayiz,biz hep kotu onlar da rekor ustune rekor kiracak sekilde mi devam edebilecekler?sadece biraz sabir biraz sansa ihtiyac var,sabir bizden takdir Allah'dan.

EmreYavuz61
13.03.2011, 16:33
Artık bu işin sonu yok...Sürekli programlarda bizim aleyhimize konuşuyorlar...
En iyi Karşıyaka taraftarları gibi kanal basmak...
Basalım ulan kanalı Şansal , Denizli şaşırsınlar 'Bize Her Yer Trabzon' diye slogan atalım bide...!!!

Emin Danışmaz
13.03.2011, 16:43
Arkadaşlar işimize bakalım.Bunları zaten bilmiyormuyuz hep tepki hep eleştiri,birazda kendimizin öz eleştirisini yapalım.Seyirci mükemmel tamam lafımız yok,Kasımpaşa seyircisi sahaya koltuk meşale yağdırıyor,bizim CENGAVER seyircimiz bir kişi sanırsın SÜPERMAN orada ki taşkınlığı bastıracak,sanane kardeşim bak işine yaaa,yani bizler aptaldık da bir tek sen akıllı çıktın orada.Bu TAHRİKLER her zaman olacak bizler sakin ve derinden yolumuza çıkacak engelleri teker teker aşacağız takımımıza ZARAR vermeden.Hele MARATON dan bir seyirci atladı koşarak EYVAHHHH hakeme şimdi indirdi yumruğu dedim ALLAH'tan hakemin yanından geçti bizim topculara sarıldı gerek yok bu tarz olaylara.

Benim gibi izlemeyin açın ''BİTMEYEN ŞARKI'' dizisini,YAMAN ile FERAYE'nin aşklarını izleyin :)))))))

Ahmet Başkaya
13.03.2011, 16:57
@Ahmet Başkaya

Şansal Büyüka'ya gelene kadar birçok insan olabilir ama kendisi LigTv'de Türkiye'nin önemli programlarından birini yapan bir şahsiyet..Etki alanını bir düşün istersen..Ona göre ister tepkini ver ister verme sana kalmış..

Biraz işimize bakmalıyız bence .

Kulüp gerekeni yapıyor zaten . Abartıp antipatikleşmeye gerek yok . Gürcan Bilgiç'e tepkiye varım . Sinan'a varım .

Ama Şansal'ın hakkımızda iyi dediklerini de biliyorum . Tv 8 de katıldığı programı izleyin derim . Art niyetli olmadığına eminim diyebilirm . Tepkinize saygı duyarım . Ama tekrar diyorum Şansal Büyüka'dan önce neler var neler .

Ömer Kibar
13.03.2011, 16:57
@ Emin Danışmaz

Haksızlıklar karşısında zamanında tepki vermezsek sonucuna katlanırız..Tıpkı yönetimimizin hafta içinde yaptığı açıklama gibi tepkimizi zamanında vermeliyiz..

Ahmet Başkaya
13.03.2011, 16:58
Abisi sen git sütünü iç. Bilip bilmeden konuşma, canımızı da sıkma...

Tamam amca .

Ahmet Başkaya
13.03.2011, 16:59
@ Emin Danışmaz

Haksızlıklar karşısında zamanında tepki vermezsek sonucuna katlanırız..Tıpkı yönetimimizin hafta içinde yaptığı açıklama gibi tepkimizi zamanında vermeliyiz..

Verilen tepkinin en saçma yanı zamansız olmasıdır . Aykut Konuştugunda bu tepkiyi vermeli idik . Tepki zamanlı değildi .

Doğru muydu ?

Evet . Ama zamanlı demek çok saçma .

Sefer A.
13.03.2011, 17:01
Verilen tepkinin en saçma yanı zamansız olmasıdır . Aykut Konuştugunda bu tepkiyi vermeli idik . Tepki zamanlı değildi .

Doğru muydu ?

Besiktas da öyle Karabük karsilasmasi sonrasi tepki gösterdiler, hem zamani degildi devre arasindan göstermelilerdi, hem de o müsabakada Karabük'ün daha çok hakki yendi, saçmalamistilar resmen zamanlama konusunda....

Ahmet Başkaya
13.03.2011, 17:03
Besiktas da öyle Karabük karsilasmasi sonrasi tepki gösterdiler, hem zamani degildi devre arasindan göstermelilerdi, hem de o müsabakada Karabük'ün daha çok hakki yendi, saçmalamistilar resmen zamanlama konusunda....

Aynen öyle !

Eğer Aykut konuştugunda Aziz'cim arkadaşım demek yerine bu sertlikte tepki verilseydi. Hem basında haklı iken haksız duruma düşmezdik .

Ömer Kibar
13.03.2011, 17:06

Doğru muydu ?

bjk maçını kazandıktan sonra yapılmış açıklama benim için milat niteliğindedir ve dediğin gibi geç kalınmış olabilir ama etkili olmuştur...
Şansal Büyüka'nın art niyetli olmadığını düşünüyor olabilirsin ama Trabzonspor, ligin ikinci yarısında kaybettiği dokuz puanın tekini bile hakem hatasıyla kaybetmedi...
diyebilen bir kişide art niyetin alasını ararım..

ÇaGaTaY
13.03.2011, 17:06
Genel olarak maçla alakalı yapılan doğru tespitler olan bir yazı. Üstüne gidilecek bir yazı değil

Ahmet Başkaya
13.03.2011, 17:13
bjk maçını kazandıktan sonra yapılmış açıklama benim için milat niteliğindedir ve dediğin gibi geç kalınmış olabilir ama etkili olmuştur...
Şansal Büyüka'nın art niyetli olmadığını düşünüyor olabilirsin ama Trabzonspor, ligin ikinci yarısında kaybettiği dokuz puanın tekini bile hakem hatasıyla kaybetmedi...
diyebilen bir kişide art niyetin alasını ararım..

Puan kayıplarının sebebinin hakemler olduğnu düşünmüyorum .

Zaten yönetimimizde bunun farkındaki basın açıklamasında bize yapılan hatalardan değil Fener'e yapılan hatalardan bahsetti .

Ömer Kibar
13.03.2011, 17:22
Puan kayıplarının sebebinin hakemler olduğnu düşünmüyorum .

Zaten yönetimimizde bunun farkındaki basın açıklamasında bize yapılan hatalardan değil Fener'e yapılan hatalardan bahsetti .

İstediğin gibi düşünmeye devam edebilirsin..Karar senin..

Ahmet Başkaya
13.03.2011, 17:24
İstediğin gibi düşünmeye devam edebilirsin..Karar senin..

Teşekkür ederim , tepkinize saygı duyduğumu belirttim iyi günler .

Emin Danışmaz
13.03.2011, 17:26
@ Emin Danışmaz

27 senedir maç izlerim.Sanırım senin yaşından fazla (yanlış anlama) içinizde ki heyecanı da çok iyi anlıyorum.Özellikle dikkat edin bu işin içine PARA girince,işler ve adalet duygusu değişmiştir.Tokmak kimin elinde ise istediği gibi çalıyor,bu ülkenin temel taşı olmamıza rağmen SEVİLMİYORUZ öncelikle bunu çok iyi analiz etmelisiniz,orta da MENFAAT var ise bizde bu yarışın içerisinde isek bizim bu pasta dan nemalanmamızı güçlenmemizi istemezler.Bizler TEKİZ onlar ise bütün çirkeflikleri ile bir BÜTÜN olurlar,medyası görseli yazılısı farketmez,rakip oyuncuların HATIR ŞİKELERİ,onun için bunlarla SAVAŞAN bir takım bunun adı TRABZONSPOR ise ve sen/ben TRABZON'lu demiyorum TRABZONSPOR LU isek ne kadar tepki verirsek verelim sadece göz ucları ile bakar ve dudak bükerler.Biraz pohpohlarlar susarız,bu yıllar boyu böyle olacak ve sürecektir.

ÇÜNKÜ onlar,
Başlarına BELA olacağımızı adları gibi bilirler.

Hamdi Karamahmutoğlu
13.03.2011, 17:28
Bunların kendileri adam mı ki, sözlerinde adamlık arayalım?

Ömer Kibar
13.03.2011, 17:30
@ Emin Danışmaz

Söylediklerine katılıyorum Emin abi ama biz bunlara ne kadar göz yumarsak o kadar da birilerinin piyonu olmaya devam edecekler..
Benim önerim maille de olsa ne kadar ufak ta kalsa bir tepki vermek bilsinler ki meydan sadece onların değil..
Ne kadar etkil olur orasını ben de bilemem ama elimizden geleni yapalım..

@ Ahmet Başkaya

İyi günler, görüşlerin için teşekkürler..

bmtr
13.03.2011, 17:34
Sansal bir tafara, bu Mustafa Denizli acaip sinsi bir adam. Adam resmen bizim futbolcularin ve teknik heyetin psikolojisini bozmak icin orada yerini almis. Ikinci devre basladi baslayali boyle. Yok Trabzon burada puan kazanamazsa artik dususe gecer. Bu hafta ozellikle de Tayfun'un geriye 9 final macimiz kaldi demesine yaptigi yorumla kendini resmen ele verdi. Neymis efendim 9 tane final maci olmazmis, bir futbolcu boyle birsey diyemezmis. Ozellikle de suraya dikkat edin: diyorki Mustafa efendi, eger futbolcu 9 final macim kaldi derse, bunun altinda kalir ustesinden gelemez. 9 final maci oynayamaz bir futbol takimi diyor bizim cok bilmis. Yani buradan bizim takima psikolojik mesaj gonderiyor. Psikolojik baski kuruyor kendine gore. Baski olusturuyor takim uzerinde. Yani 9 tane final macini kaldirmak imkansiz diyor bizim futbolculara. Hedefi futbolcular gozunde ulasilmasi imkansiz bir sey gibi gosterip, bizim futbolculari bu hedef altinda ezip, psikolohilerini alt ust ediyor. Bu Mustafa acaip sinsi bir adam kisacasi.

Dikkat edin bu adamin butun yorumlarina. Hep bizim takimin psikolojisini alt ust etmek adina soyluyor soylediklerini. Ve bunu hic caktirmadan yapiyor guya. Normal insanlar, o gozle bakmayanlar da, haaa bu adam kehanet yapiyor, her seyi biliyor, dogru soyluyor zannediyor. Halbuki takimin altini oyup, istedigi yone cekmeye calisiyor.

Benim tavsiyem, bizim futbol takimi, yonetimi, ve teknik kadro, bu programi hic izlemesin. Yoksa etkisinde kalirlar, ve bundan boyle puan kaybina devam ederler.

bmtr
13.03.2011, 17:36
Bir de seyirci baskisi diye bir sey urettiler beraberce. Butun medya da bunlari takip edip, seyirci baskisi diyor baska bir sey demiyor. Bu adamlar bunu kendileri urettiler resmen. Bizim baskan'da bunlarin oyununa geliyor bazen. O da bir kac defa seyirciye top atti, ve yanlis yapti. Bizim oyuncular ve teknik heyet cikip demesi lazim yok boyle birsey. Bunu medya dogurdu, simdi de buyutup, bize karsi kullaniyor diye.

Kaya
13.03.2011, 17:37
Bu akşam irdelemek üzere Fb maçını dört gözle bekliyorum...

Trabzon lehine hatalı verilen 1 penaltı üzerine çirkeflik yapanların maçlarında en az 3 pozisyonda yamukluk çıkıyor son zamanlarda...

Kayıttayız, takipteyiz...

Seni büyük zevkle irdeliyoruz GOCAMAN!

EROS87
13.03.2011, 17:38
dünkü programda söylediklerinde hiçbir yanlış göremiyorum. türkiyede olay budur ne yazık ki.
ilk yarı biz iyi, fb kötüyken 9 puan farkı takınca aziz aykutu konuşturdu. ikinci yarıda biz kötü, fb iyi oolup fark kapanınca bizimkiler konuştu. bu konuşmalarda zaten taraftar kaynaklıdır. taraftar başlar ''başkan masaya yumruğnu vur lig gidiyor'' diye. başkan da camianı gazını alır, salvolar yapar.
böyle gelmiş böyle gidecek.

bmtr
13.03.2011, 17:46
Arkadaslar bir de bilmiyorum size de oluyor mu bu Fanatik'in sitesinde. Ben Trabzonsporile ilgili yazi yazan bir yazarin yazisina Begendim'i tikladigim da, hem begenenlerin hem de begenmeyenlerin oyu bir tane artiyor. Fakat aynisini bir fenerin yazarinda yaptigimda sadece begenenlerin oyu bir tane artiyor. Nedir bu boyle? Adamlar bu kadar mi ince detaylara inmis, yoksa ben mi paranoya yapiyorum.

altinkaya08
13.03.2011, 18:08
Çoğu konuda haklı olmamıza rağmen bazı şeyleride çok abartıyoruz arkadaşlar.Adam yorumunu yapmış.Katılan olur katılmayan olur.Ama yalan yanlış haber yaparsa tepkimizi o ve o gibi durumlarda vermeliyiz.Mesela Mosturoğluna verdiğimiz tepki gibi...

Cüneyt Canlıca
13.03.2011, 18:51
Ben kızmıyorum o tip adamlara...Bizim taraftarımız arasında bunun yüz katını söyleyenler varken...

Sefer A.
13.03.2011, 19:00
Ben kızmıyorum o tip adamlara...Bizim taraftarımız arasında bunun yüz katını söyleyenler varken...

orasini sormaaa

SEDER
13.03.2011, 19:13
yaa arkadaşlar bence abartıyosunuz.şansal a kadar kimlerin tarafsız olması gerek.adam 4 büyük aleyhinede konuşmuyor ama gerektiğinde hepsini eleştiriyor..şansal giderse o koltuğa sadece erdoğan arıkan oturabilir..onun dışında ben şansaldan memnunum..

Mellih
13.03.2011, 19:48
bence yazıda bi sıkıntı yok..

ibrahim
13.03.2011, 20:07
Bu adam isi biliyor... Önce iltifat et, öv, ben sizin kardesinizim ayagina uyarilarda bulun, sempati kur. Sonrada fenevin avukatligini yap, olaylari baska yerlere cek, dogrusu budur tarzi konus... Ne akilli adammissin sen??? Vay beee...

Mehmet Fatih Silik
13.03.2011, 21:53
Iyi güzelde önce kendi cöplügümüzü bi temizlesek!?
Daha iyi olmaz mi?
Ben kalibimi basarim ki Istanbul Medyasi'ndan daha beter bizim icimizdeki Irlanda'lilar...Iki üc mac kazandigimizda takimi göklere cikaranlar takim az bocaladimi yerden yere vuruyorlar...
Kac kere ben buna kendi gözlerimle $ahitlik yaptim haberiniz var mi sizin?
Niye yorumcularin büyük kismi belkide hepsi "Trabzon KENDI ayagina sikmazsa, $ampiyon olur!" diyorlar?
Hic dü$ündünüz mü bunlari?!
Tepki verelim. Vermeyelim demiyorum! Ama gel gör ki asil sorun kendi icimizde!
Yerel basinda yazilanlar bunu da tetikliyor! Kac kere "Genel" bölümde bu tip konular acildi...haddi hesabi yok!
Artik gercekten gina geldi bana!
Biz kendi kendimizi yerken onlar kis kis gülmeye devam etsin...nasilsa kaybeden BIZ olacagiz hep...

Selam ve Dua ile...!

SADECETRABZON61
13.03.2011, 22:00
Şansal Büyükanın dediği yazılarda doğruluk payı var Aldığımız 3 oyuncu hangisi değiştiriyor takımı Hiçbiri gereksiz transferler..
Colman sağda varmıydı kaç haftalardır yok.
Biraz eleştiri yaparken Objektif yapın Ben Şahsen ŞANSAL BÜYÜKAYI Seven ve dinleyen biriyim dedikleride objektif ve çok doğru şeyler.Bizim Takımla ilgili olandan bahsediyorum.

FC-ST-PAULI-61
13.03.2011, 22:02
Mustafa Denizli Zdf kanalina 3 Büyükler korunuyordu Markusun gelmesi iyi oldu demisti

Murat Altun
13.03.2011, 22:59
Sansal neden tarafsiz olmak zorun da olsun Devlet televizyonundami ( ki trt hic tarafsiz degil ) yada federasyonda mi mhk de mi Sonucta oda tum medya gibi nereden cok besleniyorsa orayi kollayip gozetmek beskemek buyutmez zorunda
Bizim asil hedefimiz ve tepki vermemiz geren tarafsizlik adalet beklememiz gereken kurumlar tff ve trt dir
Kapitalist duzende ticari ozel kuruluslardan tarafsizlik beklemek cok abes degil mi ?

LazAnisT
13.03.2011, 23:01
Sansal neden tarafsiz olmak zorun da olsun Devlet televizyonundami ( ki trt hic tarafsiz degil ) yada federasyonda mi mhk de mi Sonucta oda tum medya gibi nereden cok besleniyorsa orayi kollayip gozetmek beskemek buyutmez zorunda
Bizim asil hedefimiz ve tepki vermemiz geren tarafsizlik adalet beklememiz gereken kurumlar tff ve trt dir
Kapitalist duzende ticari ozel kuruluslardan tarafsizlik beklemek cok abes degil mi ?Murat dediklerine katılmamak elde değil ama adam tarafsızız diyor onun yalancısıyız:)

bariskaratas
13.03.2011, 23:21
ya herkes fener trabzon macının ilk yarısını seyretsin
bi hakem macı nasıl ince ince dograr anlar

Fanatik34
13.03.2011, 23:23
Şansal Büyüka yani Ligtv'nin Lige etki ediyor söylemlerine Şansal Büyüka geçen TV8'de ne lige etkisi daha derbinin tarihini ayarlayamıyoruz Gs-Fb derbisi Cumartesi ve ya Pazar oynanamayacak bunu bile sağlayamıyoruz büyük zararımız olacak demişti..

O zaman hak vermiştim.Bazi seylere ne kadar da kolay kaniyor inaniyorsunuz!

GS-FB macinin niye Cuma gününe alindigini herkes biliyor, malum Valiligin karari. Bunun haricinde her macin saatini kendi kendine belirleye, lige istedigi gibi yön veren Yayinci kurulus ta kendisi.

Sansal gibi zavallilarin hepsi en azili Trabzonspor düsmanlaridir. Sizlere tavsiyem bu gibi kisilerin bizlere sirin gözükmek icin oynadigi oyunlara kanmayin! Bu Zavalli LigTv´nin Müdürü olmasa (yani Decoder kaygisi olmasa) gercek yüzünü hemen gösterir.

Su yazdigi yaziyi aynanin karisisina gecip anlatabilir mi? Daha ligin ilkyarisinda yaristan kopmasi gereken Feybenin nasil yarisa tekrar ortak edildigini bilmiyorlar mi saniyorsunuz?

A.Gücü=Penalti
Feybe=Bünyamin´in evinde unuttugu kartlar
Antalya=Penalti
Kayseri=Penalti

Bunlar olmasa 9 puanlik fark kapanabilirmiydi sizi gidi pislikler???

Buna benzer yaziyi su an göndermis bulunmaktayim

mehmet yıldırım
13.03.2011, 23:28
Şansal bence bizim camiayı seven biri ve bence de çok objektif biri...fb forumlarında da kasımpaşa maçındaki pozisyona penaltı değil dediği için adama küfrediyorlar...

Turgay Atalay
14.03.2011, 09:25
Şekip olsa fenevi ancak bu kadar savunurdu. Nasıl derler "şapı kaynatmakla olmaz şeker, cinsini......cinsine çeker" Bu insancıklardan kimse adamlık beklemesin.

Kayserinin verilmeyen penaltısını söyledi, maç esnasında kasımpaşanın tartışmalı pozisyonları defalarca gösterildi...

Be namuslu! adam;
Ankaragücü maçında verilmeyen penaltı,
fener maçında ortasahamızı biçtiren hakem,
Kayseri maçında verilmeyen 2 penaltı ve kırmızı kart,
bjk maçında verilmeyen penaltı ve 2 kırmızı kart...

manisa deplasmanında fener zora girdiği anda verilen penaltı,
bjk maçında luganoya gösterilen müsamaha
gençler maçında haybeye verilen 2 gol( ki buna sansar yorum yaptı, daha maçın başıydı hakem bu golleri vermese bile sonucun ne olacağı belli değildi dedi)

bunları neden söyleyemiyorsun sansar

ozturk
14.03.2011, 09:38
Şansal doğru demiş..

ilk yarıdaki futbol nere.. şimdi ki futbol nere..

Alper Calik
14.03.2011, 10:09
Sansal bir tafara, bu Mustafa Denizli acaip sinsi bir adam. Adam resmen bizim futbolcularin ve teknik heyetin psikolojisini bozmak icin orada yerini almis.
......
Hedefi futbolcular gozunde ulasilmasi imkansiz bir sey gibi gosterip, bizim futbolculari bu hedef altinda ezip, psikolohilerini alt ust ediyor. Bu Mustafa acaip sinsi bir adam kisacasi.

Dikkat edin bu adamin butun yorumlarina. Hep bizim takimin psikolojisini alt ust etmek adina soyluyor soylediklerini. Ve bunu hic caktirmadan yapiyor guya. Normal insanlar, o gozle bakmayanlar da, haaa bu adam kehanet yapiyor, her seyi biliyor, dogru soyluyor zannediyor. Halbuki takimin altini oyup, istedigi yone cekmeye calisiyor.

Benim tavsiyem, bizim futbol takimi, yonetimi, ve teknik kadro, bu programi hic izlemesin. Yoksa etkisinde kalirlar, ve bundan boyle puan kaybina devam ederler.

Aynen öyle.
Trabzon ne yapsa adamı tatmin etmiyor. Adam her maçı her olayı ağacı otu böceği bir milat gösteriyor bir anlam yüklüyor ve vardığı sonuç hep aynı
".... olmaz ise Trabzon kopar"

Ben bizim takım harika demiyorum. Ancak sistematik bir şekilde, 2. yarıdan itibaren

Ne olursa olsun FB çok şanslı
Her gün yeni bir hedef koyup "Bu olmazsa TS kopar"

şeklinde psikolojik bir savaş yapıyorlar. Bu adamların ikisi tam TS düşmanı.
TS 6-7 puan geriye düşsün, hemen sempatik yorumlar yapmaya başlarlar. Ama şu anda asla beklemeyin böyle bir şey.

Deniz Tosunoğlu
14.03.2011, 10:20
Dün gayet kendisini güldüm. 3D gözlük ile maci o kadar abarttiki: ''Aman üstümüze konfettiler yagiyor, hoppp, top üstümüze geldi'' ççççççççç

Emre GÜRDAL
14.03.2011, 11:22
valla ne yalan söliyim ki yazdıgı yazıda haklılık payı var..ama sen yanlı olmucaksın neymiş takımlar kötü gidince lig tv para kazanamıyomuş sonra kıvırıyo buna konyada kasımpaşada dahil diyo ula denyo yıllardır bu ligi zaten 3 buyukler götürüyodu son sene bursa şampiyon oldu bu ülkede sen sadece istanbul hanfendilerinin başarılı olmasını istersın neden çünkü onların tarafatarı çok 25 milyon azize taraftarını parasını kazanmak senin işine gelio 7 milyon tarafatrın parası sana haram zıkkım olsun ozaMan...

Ah yönetim ah aç şu ts tv'yi kurtulalım şu 'in' hayvanlarından ben istemiorum arkadaş beni hiç bir ulusal kanal benim takımımı konuşmasın yorum yapmasın....

TStoygarTS
14.03.2011, 11:24
@bmtr
mustafa denizli hakkında soylediklerine aynen katılıyorum sinsi aşağılık bu adam. bu yıl fb ye yaranmak için seneyede aynı şeyleri gs ye yaranmak için yapar bu adam. ama asla bir TS yada başka bir anadolu kulubu lehine boyle bir psikolojik ortam olusturma çabası içine girmez. Dikkatle bakan her göz ama aptal da olsa her Trabzonspor lu bunu 10 dk içinde anlar. En iyi zamanlarımızda bile az kaldı "Trabzon haftaya sı..caktır büyük ihtimal, kadrosu dar, şurası yan gidiyor, taraftar çatlak!!!" gibi yorumlar yaptı durdu.

Adem Erdoğan
14.03.2011, 11:30
Kaybettiğimiz 9 puanın hangisi hakem hatasıyla kaybedildi. Bu konuda haklı.

Yalnız atladığı nokta gösterilen tepkilerin rakibimiz lehine yapılan hakem hataları olduğudur.

zeki gursoy
14.03.2011, 16:42
doou diyor adam...
bizim kayıplarımızın asıl sebebi yattara gibi takıma değil kendine oynayan futbolcuların yüzünden...hakemmiş, aykutmuş, şansalmış...tırı vırı...
kaç hafta geçti kayseri maçındaki yattaraya hala ağzım dolu dolu .....
sen bitmişin yattara bitmiş...
iki kez deneyip geçemediği kayseriliyi top sekince ver bi daha çalım atayım diyo serkana resmen...

apachi61
14.03.2011, 16:52
Trt tarafsız ol, sansar tarafsız ol, lig tv tarafsız ol. Kimse tarafsız olmayacak. Burda bir rant gelir varken birilerine yağ çekmek seni yükseklere taşıyacaksa kimse kusura bakmasın tarafsız olmaz. Herkesi kendiniz gibi dürüst namuslu sanmayın. Unutmayın herkes bizim gibi olAmaz. Olsa zaten en başta fb denilen takımı tutmaz.

Punisher-61
14.03.2011, 16:58
Sezon sonu sansal bizim sampiyonlugumuzu kutlayacak

apachi61
14.03.2011, 17:00
İBB maçında dedi sezon sonu maratonu trabznda yaparız diye :D

Ilelioglu
14.03.2011, 19:31

Yalnız atladığı nokta gösterilen tepkilerin rakibimiz lehine yapılan hakem hataları olduğudur.

Her ikiside degil...Sanirim cok az takip ediyorsun olan biteni...

Ben sana kisa bir özet geceyim...

Aykut Kocaman "Trabzonspor'a verilen penaltilar irdelensin"

--Bu aciklamanin ardindan kac penalti aldik? Koca bir sifir.

Aziz Yildirim hakem odasi basip hakemleri tehdit etti.

--Bunun ardindan Fenere cikmayan kart sayisindan haberin varmi, yada bize cikan haksiz kartlardan? Fenerin lehine bizim aleyhimize calinan faullerden?

Ve müthis final: Kapanan 9 puanlik fark ve giden liderlik!

Bunlarin hepsi tesadüf mü?

Kaldi ki yan etkenleri hic saymadim bile, mesela dekoderleri geri iade ediliyor diye aglayan ligtv, vs...

Bir sekilde bu yarisin icine dahil edildiler, bu belli!

--------------

Sonra senin gibileri cikip Sansal "hakli" diyebiliyorlar. Nasil hakli?

Devre arasinda Aykut Kocaman'nin aciklamalarina ses bile cikarmayan, Aziz Yildirim'in yaptiklarina iki cift söz söylemeyen mi "hakli" senin gözünde?

Cifte standart buna diyorlar iste...

Sansal Büyüka, o koltukta oturuyorsan degerini bil, ve tarafsiz ol!

KERİM
14.03.2011, 20:14
Şansal büyüka nın bazı görüşlerine bende katılmıyorum fakat kasıtlı yaptığına kesinlikle inanmıyorum.

Ilelioglu
14.03.2011, 20:15
Şansal büyüka nın bazı görüşlerine bende katılmıyorum fakat kasıtlı yaptığına kesinlikle inanmıyorum.

Fenerlilerden "ne bicim Fenerlisin" mailleri geliyordur mutlaka kendisine, ben "objektif" olduguna inanmiyorum.

Ilelioglu
14.03.2011, 22:09
Sansal Büyüka'yi hakli görenler icin...

Iyi okuyun...

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=6775

ESER
14.03.2011, 22:24
sansal buyuka fenerbahceye ridvani hoca yapabilecek kadar fbli bir adam. o da digerleri gibi firsatini bulunca bel alti vurmaktan geri kalmaz. yani iyi oldugumuzda alkislar gorunur o kadar. bu ligtvnin yayin politikasinda bu adamin imzasi var. ha bire dert yandigimiz ligtv nin bize karsi yapilan eylemleri sansala ragmen yapilmadigina gore o da bu islerin etkili bir parcasi..

sansalin Akcaabat Sebatspor lige ciktiginda Trabzonspor ile abi kardes iliskisi icinde olan ve kendisine buyuk efsaneler yetistirmis olan Sebatspor arasina nasil fistek atmaya calistigina da sahit olduk.. rahmetli Sebatspor baskani SELAMI YARDIM icin ikide bir " cok iyi fenerbahceli ve kongre uyesidir " demelerini de hatirliyorum. SELAMI YARDIM fenerbahcelidir yada degildir , bunu TRABZONUN bir takiminin baskani icin soylemenin sebebi bellidir. olurda Akcaabat ile Trabzonspor arasinda bir gerginlik olur, olur da et kemik arasina kiymik batirilir agri sanci olur, yine de deneyelim fitneyi verelim, gorevimizi yapmis olalimdi.
boyle adamlarda da objektif olmasini beklemek bile hata olur

sansal buyuka degil kucukf benim icin.

Sefer A.
14.03.2011, 23:06
sansal buyuka fenerbahceye ridvani hoca yapabilecek kadar fbli bir adam. o da digerleri gibi firsatini bulunca bel alti vurmaktan geri kalmaz. yani iyi oldugumuzda alkislar gorunur o kadar. bu ligtvnin yayin politikasinda bu adamin imzasi var. ha bire dert yandigimiz ligtv nin bize karsi yapilan eylemleri sansala ragmen yapilmadigina gore o da bu islerin etkili bir parcasi..

sansalin Akcaabat Sebatspor lige ciktiginda Trabzonspor ile abi kardes iliskisi icinde olan ve kendisine buyuk efsaneler yetistirmis olan Sebatspor arasina nasil fistek atmaya calistigina da sahit olduk.. rahmetli Sebatspor baskani SELAMI YARDIM icin ikide bir " cok iyi fenerbahceli ve kongre uyesidir " demelerini de hatirliyorum. SELAMI YARDIM fenerbahcelidir yada degildir , bunu TRABZONUN bir takiminin baskani icin soylemenin sebebi bellidir. olurda Akcaabat ile Trabzonspor arasinda bir gerginlik olur, olur da et kemik arasina kiymik batirilir agri sanci olur, yine de deneyelim fitneyi verelim, gorevimizi yapmis olalimdi.
boyle adamlarda da objektif olmasini beklemek bile hata olur

sansal buyuka degil kucukf benim icin.

orada hata en basta bizde, sorumlu kisilerde, Sebat'in basina fenerli getirmek de ne demek ??? (((eger dogruysa tabii)))

ayrica, sansal fbli degil, besiktas'lidir

Serdar A
14.03.2011, 23:10
Mustafa Denizliye pas atarken imalı imalı kaşını gözünü oynatmasından bir türlü söylediklerini dinleyemiyorum , dikkat dağılıyor . Hayır , madem millete mesaj verme amacıyla yayına çıkıyorsunuz , programdan evvel az oturup çalışın .

Sefer A.
14.03.2011, 23:22
Mustafa Denizliye pas atarken imalı imalı kaşını gözünü oynatmasından bir türlü söylediklerini dinleyemiyorum , dikkat dağılıyor . Hayır , madem millete mesaj verme amacıyla yayına çıkıyorsunuz , programdan evvel az oturup çalışın .

VALLAHA aynen oyle ben de fark ettim, bir bakis atiyor bir agiz göz hareketleri bir sey anlasilmayi ^^

ESER
15.03.2011, 00:08
orada hata en basta bizde, sorumlu kisilerde, Sebat'in basina fenerli getirmek de ne demek ??? (((eger dogruysa tabii)))

ayrica, sansal fbli degil, besiktas'lidir

dogrulugu yanlisligini Allah bilir , yanliz ben sansalin bunu kasimaya calistigina sahit oldum. burada sansalin derdi uzum yemek degil bagciyi dovmekti, bjkli olmasi ile fbli olmasi arasinda benim acimdan bir fark yok cunku hepsi ayni ..un baska renklisi. ancak kendisinin ridvani fbye hoca yapmisligi var.

ESER
15.03.2011, 01:26
kasima isi dogrudur inanmiyorum desem yalan olur :) ridvan'i nasil fb'ye hoca yapti onu anlamadim ^^

ridvan bir zamanlar sansal ile birlikte yorumculuk yapardi. kendisini once vanspora staja gonderdiler sonra da o kariyerde bir adami fbnin basina, bunda aslan payi yaptigi yayinlarla alenen verdigi destekti.

mehmet yıldırım
15.03.2011, 02:08
Valla herkes bize düşman,herkes bizim aleyhimizde....ee o zaman kimse kusura bakmasın,bu kadar düşmanımız varsa,biraz da suç bizde...akıllı olan,dost kazanır,düşman değil

Sefer A.
15.03.2011, 02:57
ridvan bir zamanlar sansal ile birlikte yorumculuk yapardi. kendisini once vanspora staja gonderdiler sonra da o kariyerde bir adami fbnin basina, bunda aslan payi yaptigi yayinlarla alenen verdigi destekti.

haaaa çaktim köfteyi simdi ^^ sagolasin abi ;)

Ilelioglu
15.03.2011, 13:40
Bunuda izleyin, özellikle Sansal Büyaka bakin neler söyledi...

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/Default.aspx?t=11&r=1&hid=88980

Sansal Büyüka "Bugün ikinci bir bildirinin, öfke dalgalarini daha kabartacaginidan, ortami daha gereceginden acikcasi korkuyordum ama..."

"Bir hesaplasma varsa bunu lig sonrasina birakalim ifadelerine gelen..."

"Sadri Sener ve Senol Günes'in temsilciligini yaptigi bir anlayistan öyle bir bildiri cikmasi beni sasirtmis ve üzmüstü ama bu bildiri ile icimin ferahladigini ortamin yumusamaya basladigini düsünebiliriz..."

Ilelioglu
15.03.2011, 13:47
Sansal Büyüka "Bugün ikinci bir bildirinin, öfke dalgalarini daha kabartacaginidan, ortami daha gereceginden acikcasi korkuyordum ama..."

--Korkmasinin sebebi acik, oda biliyorki gecmiste yasanan defterler acilirsa bu Fenerbahce'ye zarar verecektir.

"Bir hesaplasma varsa bunu lig sonrasina birakalim ifadelerine gelen..."

--Aman aman en azindan lig devam ederken bu aciklamalar olmasin, yani yeterki Fenerbahce'ye birsey olmasin. Kimse bu ifadelerden bunu cikarmazken kendisi bir temennide bulundu.

"Sadri Sener ve Senol Günes'in temsilciligini yaptigi bir anlayistan öyle bir bildiri cikmasi beni sasirtmis ve üzmüstü ama bu bildiri ile icimin ferahladigini ortamin yumusamaya basladigini düsünebiliriz..."

--Senol Günes'i bu isin icine katmak nasil bir mantikdir acaba, kendisi demekki Aykut ve Aziz'in anlayisini dogal karsiliyor. Ici ferahladi tabiki cünkü Aykut'un aciklamalari ve Aziz'in yaptiklari iyice gündeme gelmemis oldu böylece. Eski defterler acilmadi simdi ici ferah tabiki.

Barış Bağcıoğlu
15.03.2011, 13:56

Ankaragücü maçı umut buluta yapılan penaltı değil miii 1.

Kayseri maçı 40, dk. buraka yapılan penaltı değil mi

3. Antalya maçında penaltın yenmedimiii...

Adem Erdoğan
15.03.2011, 14:05

Kusura bakma hiçbirini hatırlayamadım biraz daha detaylı yazarsan hatırlarım belki.

Hatırladığım o maçların hiçbirinde hakemin skora direk etkisinin olmadığıdır.

En azından maçtan sonra konuşulanlar hakemden ziyade takımdaki eksikliklerdi.

**

Yukarıda bir çocuk daha alıntı yapmış ama okuduğunu anlama sıkıntısı var o yüzden pek sallamadım yazdıklarını.

Ilelioglu
15.03.2011, 16:54
Bazilari yazmadan önce biraz düsünseler iyi olacak bence.

;):)

Gurpas
15.03.2011, 17:09

Hepsinide hatırlıyorum hakemler adaletli olsaydı puan farkı en az 7 idi şu anda

Süleyman Eruyar
15.03.2011, 17:09
Yukarıda bir çocuk daha alıntı yapmış ama okuduğunu anlama sıkıntısı var o yüzden pek sallamadım yazdıklarını.

Sizde de hafıza sorunu var,

ne yapalım sizi, sallayalım mı?

Trabzonspor'u az çok takip eden, yukarıdaki pozisyonları hatırlar.

Sefer A.
15.03.2011, 17:21
Sizde de hafıza sorunu var,

ne yapalım sizi, sallayalım mı?

Trabzonspor'u az çok takip eden, yukarıdaki pozisyonları hatırlar.

ben sadece antalya'ya karsi penaltimizin verilmedigini hatirlamiyorum, yoksa ankaragucu karsilasmasinda 10000% penalti, kayseri'ye karsi ise souleymanou elleriyle topa çok temiz mudahale etse de ayagi ve dizi sanirim Burak'i dusuruyor...o da penalti...

Oğuz ZEYTİN
15.03.2011, 17:24
Bu aralar herkese tepki vermekle uğraşıyoruz. İyi mi kötü mü bilemem, takımımızı unutmadığımız sürece sorun yok. Eğer bir tepki varsa ortada, ele avuca gelir, ses getirecek bir şeyler olmalı. Kendimizi fişekleyip birbirimizi kıracaksak, bu işi hemen bırakalım.

*

Asıl değinmek istediğim konu şu: Lig TV, ligin resmi yayıncısı. Resmi yayıncının baş yöneticisi, takımlar için yorum yapmalı mı? Yapacaksa, gözettiği değerler-kriterler neler olmalı?

Gerçi biz, Trabzonspor olarak başbakan söylemiyle ceza almış takımız. Yani, siyasilerin demeçleri bile ülkemizde etkileyici olabiliyorken, Bodrum'daki evini Sarı-Lacivert'e boyamış Sayın Büyüka'nın yapması gereken Trabzonspor'a akıl vermek değildir. Aykut konuşurken susup bugün sükut temennisinde bulunması ise resmi yayıncı kuruluşun başındaki bir kişinin yetersizliğini gösterir. Tabii ki gazeteciliğine sözüm olamaz.

*

Olayları daha net anlamak için size bir veri: Devre arasında iptal edilen Lig TV aboneliği 13000 dolayında. Bunun üyelik getirisini boşverin. Peki ya reklamlar!!!???

*

Ve son bir gösterge: Digiturk'ün yeni logosuyla donattığı duvar reklamlarındaki oyuncu neden Alex?

Hani Quaresma gelmişti, Guti gibi dünya yıldızı vardı artık? Niçin SADECE Alex?

*

Sözün özü; ben geçen hafta aboneliğimi iptal ettirdim. Trabzonsporlu sıfatımla bunu yaptım. Özellikle Sinan Engin gibi birine yorum yaptırmakla futbola değer katamayacaklarını, yayın politikasından rahatsız olduğumu belirttim.

İnsanlara müdahil olamam ama bir haftada 10 000 Trabzonsporlu iptal ettirsin üyeliğini, bırakalım kendileri çalıp kendileri söylesinler...

EK: Trabzonspor'un düşen formunda hakemler-medya... vs. etkilidir, fakat ne ölçüde? Bence pay azdır.

Önce ilk yarıdaki bütünlüğü yakalamak lazım; saha içi ve dışında.

Turgay Atalay
15.03.2011, 17:27
Hafıza kaybı oluşmuş bazı taraftarlarımızda!

ilhan
15.03.2011, 18:13
Bordomavi.Net Forum, üyelerin Trabzonspor başkanına, taraftarına ve futbolcusuna hakaret edip deşarj olma yeri değildir. Lütfen yazdıklarımıza dikkat edelim.

Cihan
15.03.2011, 18:22
yazı normal bugünlerde bu tarz olanlara şükredin