PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 26.Hafta | Gençlerbirliği 1 - 2 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

okanmeral
19.03.2011, 18:15
BÜYÜK TAKIMIN BÜYÜK TARAFTARLARI ve
BÜYÜK TAKIMIN KÜÇÜK TARAFTARLARI (Sürekli olumsuz şeyler yazan, takıma inanmayanlar)

GS-FB maçı için
İlk yarı bitiminde tüm FB 5 km nin altında koşmuş idi (bence kondisyon olarak FB aşağı inişine devam ediyor). Oyun zaten kötü.
Selçuk yine sakatlandı. Onlarda da çatlama patlamalar olacaktır.
FB şu anda %100 kapasitesi ile oynuyor. Böyle sürdürmesi imkansız bana göre.
Hakem bariz şekilde kartlarda FB yi kayırdı, GS yi biçti.
GS nin 1 golünü yedi, faul diye vermedi
GS 11. sırada
Hagi nin 2. yarı değişiklikleri FB nin ekmeğine yağ sürdü
FB ye karşı psikolojik olarak bir ezikliği var
FB yine %100 oynadı ve Alex ile maçı aldı

Şimdi 11. sıradaki GS yi yenen FB yi göklere neden çıkarıyorsunuz. Maçtan önce çoğumuz GS nin yenileceğini düşünüyorduk. Öyle değil mi? Sonra maç sırasında FB nin HİÇBİR VARLIK GÖSTEREMEMESİ, GERİ DÜŞMESİNE RAĞMEN kazanması fikrinizi mi değiştirdi? Siz GS yi bırakın. FB nin dün
-kondisyonu ne?
-ne oynamış?
-hakem kayırmış mı?

bunlara bakın. Böyle lig sonuna kadar gidilmez. Hepi topu 11. olan ve zaten kendisine karşı ezik olan GS yi yendi.

Maç sonu açıklamaları,
Alex hala TS nin 9 puan kaybettiğini vurguluyor SİZCE NEDEN SÖYLÜYOR BUNU arkadaşlar. 9 puan kaybedeli çok olmuş, olmuş bitmiş, şu an puanlar eşit gibi neden sürekli TS 9 puan kaybettiyi tekrarlıyorlar?
Aykut, TS 9 puan kaybetti diye yine vurguluyor !

Sonra sizler de foruma saldırıp 9 puan kaybettik diye ağlayıp duruyorsunuz !
YETER ARTIK YETER !
Bırakın şu FB nin ağzından konuşmayı. Aykut ve Alex sizi yönlendiriyor, bu oyuna gelip burada konuşuyorsunuz ! Siz TS taraftarı mısınız? İnsan biraz dik durur, inanır ... Bu ezikliğin sebebi nedir?

TRABZONSPOR
Allah tan futbolcularımız bu forumdaki birçok taraftar gibi değil ve çok inanıyorlar şampiyonluğa !
Siz inanmayan taraftarlar ! Gölge etmeyin. Gidin MADEM FENERİN ŞAMPİYON OLACAĞINA İNANIYORSUNUZ antu ya yazın ! Böyle bir şeyi kabul edemiyorum ben. Vır vır vır sürekli bir eziklik içerisinde FB yi anlatıp duruyorsunuz.

Biz puan da kaybedebiliriz. Asıl sorunumuz motivasyondu. İlk yarı çok ileride olduğumuz için, yeterince konsatre olamadık oyunlarımıza. Sakatlık, 1-2 hakem hatası puan farkını sildi. Ama takım direniyor ! Eşit puana düştüğünden beri
-futbol hırsı ve istekte hiçbir sorun yok
-puan da kaybetmedik

Sakatlarımız geri gelecek

Bu mücadeleyi sonuna kadar verecek TS. Hele ki GB ni yenersek yarın, yine +1 öndeyiz. Yenilirsek de herşey bitmiş değil !

En büyük TRABZONSPOR. İnanmayan, desteklemeyenler lütfen gölge etmesin, yazmasın.

Saygılarımla,

Her şey ancak bu kadar güzel özetlenebilirdi.

İmza: Okan Meral

robinhood61
19.03.2011, 18:22
Arkadaşlar samimiyetimle söylüyorum bırakın şu angutları sadece bizim maça bakalım muhakkak puan kaybedecekler önemli olan bizim maçlar .
gençberliği maçına odaklanalım

Cafer Bulur
19.03.2011, 18:30
Stratejik acidan cok önemli bir mac olarak görüyorum bunu.

Sampiyonluk yolunda kirilma maclarimizdan birisi.

Bu maci alirsak önümüz tekrardan acilacaktir,takim maca adeta klitlenmeli,isi siki tutmali.

Kazanmamiz fb yi de etkileyecektir,sinir olacaklar.

Samet Yildirim
19.03.2011, 18:31
20 kisilik kadroya bakarsak...sezer, ve baris yok demeki ceyhun yedek kalacak yani söyle olur..

Tolga
serkan-giray-glo-cale
-----selcuk-colman---
burak---jaja----piotr
---------pawel(umut)--

Ben olsam paweli oynatirdim...

Cafer Bulur
19.03.2011, 18:34
20 kisilik kadroya bakarsak...sezer, ve baris yok demeki ceyhun yedek kalacak yani söyle olur..

Tolga
serkan-giray-glo-cale
-----selcuk-colman---
burak---jaja----piotr
---------pawel(umut)--

Ben olsam paweli oynatirdim...
Bence de böyle cikmaliyiz sahaya.

cenk52
19.03.2011, 18:34
Çok ama çok belkide en zor maçımız... Bu maçta puan kaybetmezsek önümüz çok açık...

Sibel
19.03.2011, 18:40
3 puan şart..Allah kalemize can versin.Toplar girmesin inşallah..

apachi61
19.03.2011, 18:44
Bizim bi tane zor maçımız var (g.antep) fenerin ise 2 tane (g.antep&sivas) özellikle sivas kümede kalma mücadelesi son maça kalırsa o zaman ne olacak? Daha hiçbirşey bitmiş değil bakın bursa taraftarı bile hala daha şampiyonluk şansımız var derken biz neden erken havlu atma gereği duyuyoruz? Neden buraya kadarmış diyoruz gerek yok moral bozmaya İNANMAYA DEVAM.

Yarın akşamki maça gelirsek alacağımız galibiyet 3 puandan ibaret olmayacak rakibimizinde bir nevi direncini kıracak belkide.

ergin cesit
19.03.2011, 18:49
yarın 3 puan bizimdir.şampiyonluktan zerre kadar şüphem yok

61_Hasan_69
19.03.2011, 18:52
şampiyonluğu bu olumlu hava getirecek belkide ..
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6831-7U4Y7A1F.JPG

Berat Akçay
19.03.2011, 18:55
BÜYÜK TAKIMIN BÜYÜK TARAFTARLARI ve
BÜYÜK TAKIMIN KÜÇÜK TARAFTARLARI (Sürekli olumsuz şeyler yazan, takıma inanmayanlar)

GS-FB maçı için
İlk yarı bitiminde tüm FB 5 km nin altında koşmuş idi (bence kondisyon olarak FB aşağı inişine devam ediyor). Oyun zaten kötü.
Selçuk yine sakatlandı. Onlarda da çatlama patlamalar olacaktır.
FB şu anda %100 kapasitesi ile oynuyor. Böyle sürdürmesi imkansız bana göre.
Hakem bariz şekilde kartlarda FB yi kayırdı, GS yi biçti.
GS nin 1 golünü yedi, faul diye vermedi
GS 11. sırada
Hagi nin 2. yarı değişiklikleri FB nin ekmeğine yağ sürdü
FB ye karşı psikolojik olarak bir ezikliği var
FB yine %100 oynadı ve Alex ile maçı aldı

Şimdi 11. sıradaki GS yi yenen FB yi göklere neden çıkarıyorsunuz. Maçtan önce çoğumuz GS nin yenileceğini düşünüyorduk. Öyle değil mi? Sonra maç sırasında FB nin HİÇBİR VARLIK GÖSTEREMEMESİ, GERİ DÜŞMESİNE RAĞMEN kazanması fikrinizi mi değiştirdi? Siz GS yi bırakın. FB nin dün
-kondisyonu ne?
-ne oynamış?
-hakem kayırmış mı?

bunlara bakın. Böyle lig sonuna kadar gidilmez. Hepi topu 11. olan ve zaten kendisine karşı ezik olan GS yi yendi.

Maç sonu açıklamaları,
Alex hala TS nin 9 puan kaybettiğini vurguluyor SİZCE NEDEN SÖYLÜYOR BUNU arkadaşlar. 9 puan kaybedeli çok olmuş, olmuş bitmiş, şu an puanlar eşit gibi neden sürekli TS 9 puan kaybettiyi tekrarlıyorlar?
Aykut, TS 9 puan kaybetti diye yine vurguluyor !

Sonra sizler de foruma saldırıp 9 puan kaybettik diye ağlayıp duruyorsunuz !
YETER ARTIK YETER !
Bırakın şu FB nin ağzından konuşmayı. Aykut ve Alex sizi yönlendiriyor, bu oyuna gelip burada konuşuyorsunuz ! Siz TS taraftarı mısınız? İnsan biraz dik durur, inanır ... Bu ezikliğin sebebi nedir?

TRABZONSPOR
Allah tan futbolcularımız bu forumdaki birçok taraftar gibi değil ve çok inanıyorlar şampiyonluğa !
Siz inanmayan taraftarlar ! Gölge etmeyin. Gidin MADEM FENERİN ŞAMPİYON OLACAĞINA İNANIYORSUNUZ antu ya yazın ! Böyle bir şeyi kabul edemiyorum ben. Vır vır vır sürekli bir eziklik içerisinde FB yi anlatıp duruyorsunuz.

Biz puan da kaybedebiliriz. Asıl sorunumuz motivasyondu. İlk yarı çok ileride olduğumuz için, yeterince konsatre olamadık oyunlarımıza. Sakatlık, 1-2 hakem hatası puan farkını sildi. Ama takım direniyor ! Eşit puana düştüğünden beri
-futbol hırsı ve istekte hiçbir sorun yok
-puan da kaybetmedik

Sakatlarımız geri gelecek

Bu mücadeleyi sonuna kadar verecek TS. Hele ki GB ni yenersek yarın, yine +1 öndeyiz. Yenilirsek de herşey bitmiş değil !

En büyük TRABZONSPOR. İnanmayan, desteklemeyenler lütfen gölge etmesin, yazmasın.

Saygılarımla,
:alkış::alkış:

omermk
19.03.2011, 18:56
Siz zannediyomusunuz ki sadece biz stres altındayız. Etrafınızda kaç fbli''biz kesin şampiyon oluruz'' diyebiliyor? Biz kazandıkça onlarda ''Bu adamlar pes etmeyecekler galiba'' diyeceklerdir. Üstelik geçen seneki son maç sendromları da haftalar ilerledikçe baskı onları baskı altına alacaktır.
Şu bir gerçekki kimsenin beklemediği kadr iyi gidiyorlar ama bizde de bjk maçı dönüm noktası oldu.
Beni endişelendiren fb nin kazanması değil bizim kötü oynamamız.
Ama bu haftayı atlatırsak önümüzdeki hafta takımdaki tüm ''winner'' oyuncular (Egemen, Engin, Burak'' takımda olacak. Bu da maçlarda pes etme ihtimalimizi daha da azaltıyor. Ayrıca takımı her anlamda bozan YATtara'nın da kadroda olmaması çok olumlu bir gelişme bence.
Bizim için de olumlu gelişmlelerden biri de muhtemelen gs maçını seyircisiz oynayacak olmamaız. Ne olursa olsun 50.000 kii önünde oynamak kolay olmayacaktır. Bu nedenle verecekleri bir ceza bizim çok işimize gelir. Ben fb nin fikstürüne baktığımda hala kaybedebilecekleri bir çok maç görüyorum. Bir de zor maçları kazanmak şampiyonluk için yeterli değil. fb nin son haftaki sivas maçı bile çok çok zor olabilir onlar için.
Yani umutsuzluğa kapılmak için daha çok erken.
Biz maçlarımızı kazanalım yeter.

Kasım BEKTAŞ
19.03.2011, 18:58
bizde her ne kadar yıllardır gelmeyen şampiyonluk nedeniyle acabalar varsada
şu an yarıştığımız fenerbahçenin de son haftalarda kaçırdığı şampiyonluklar nedeniyle acabaları var

biz kendimize inanmazsak bize kim inanır?

ben bu takıma inanıyorum bu sezon şampiyon olacak

ha oldu da şampiyon olamadı

canları sağolsun

biz bu takımı karşılıksız sevdik... yeter ki adam gibi mücadele etsinler...

-Samet
19.03.2011, 18:59
yattara neden alınmadı kadroya...

:eek: Alınmasını mı bekliyordun abi ?

Cafer Bulur
19.03.2011, 18:59
Siz zannediyomusunuz ki sadece biz stres altındayız. Etrafınızda kaç fbli''biz kesin şampiyon oluruz'' diyebiliyor? Biz kazandıkça onlarda ''Bu adamlar pes etmeyecekler galiba'' diyeceklerdir. Üstelik geçen seneki son maç sendromları da haftalar ilerledikçe baskı onları baskı altına alacaktır.
Şu bir gerçekki kimsenin beklemediği kadr iyi gidiyorlar ama bizde de bjk maçı dönüm noktası oldu.
Beni endişelendiren fb nin kazanması değil bizim kötü oynamamız.
Ama bu haftayı atlatırsak önümüzdeki hafta takımdaki tüm ''winner'' oyuncular (Egemen, Engin, Burak'' takımda olacak. Bu da maçlarda pes etme ihtimalimizi daha da azaltıyor. Ayrıca takımı her anlamda bozan YATtara'nın da kadroda olmaması çok olumlu bir gelişme bence.
Bizim için de olumlu gelişmlelerden biri de muhtemelen gs maçını seyircisiz oynayacak olmamaız. Ne olursa olsun 50.000 kii önünde oynamak kolay olmayacaktır. Bu nedenle verecekleri bir ceza bizim çok işimize gelir. Ben fb nin fikstürüne baktığımda hala kaybedebilecekleri bir çok maç görüyorum. Bir de zor maçları kazanmak şampiyonluk için yeterli değil. fb nin son haftaki sivas maçı bile çok çok zor olabilir onlar için.
Yani umutsuzluğa kapılmak için daha çok erken.
Biz maçlarımızı kazanalım yeter.
Katiliyorum abi,biz tempo ve cosku olarak yukari cikarsak bu isi sonuna kadar götürecegiz,bu kesin.

Fb nin kazanmasindan daha önemli olan takimdaki durgunluk,bunu artik üzerimizden atmaliyiz.

omermk
19.03.2011, 19:04
Ben üniversite yıllarımda kısa bir dönem at yarışına sardırmıştım. Tam da o dönemde Yavuzhan diye bir tay çıktı piyasaya.Çok uzun süre hiç geçilmedi. Arap atları arasında bir fenomen oldu. En büyük özelliği neydi biliyormusunuz hiç bir yarışı açık ara kazanmazdı. Gelir öndeki grubu yakalar geçer ama yanlız kaldığında temposu düşerdi. Sonra arkadan bir at sprinte kalkıp onu yakaladığında (ki at yarışınad bu durumda sonradan hızlanıp gelen %99 yarışı kazanır) o tekrar hızlanır ve yarışı kazanırdı. Rakip atlar ve jokeyler için sinir bozucu bir durum olsa gerek.Onun jokeyi bu durumu şu şekilde özetliyordu'' yanına at istiyor'' yani onu zorlayan bir at olduğunda oda koşuyordu. Bir çok yarışı fotofinişte kazanmıştı.
Bizim durumumuz bana biraz onu hatırlatıyor. Fener bizi yakaladığından beri at başı gidiyoruz. Yoruldukları anda fotonişte de olsa geçeceğiz gibi hissetmeye başladım :)

mehmet83
19.03.2011, 19:06
şampiyonluğu bu olumlu hava getirecek belkide ..
Bu resim bugundenmi?

10-61
19.03.2011, 19:06
Klasik bi laf olacak ama sezon başı deselerdi ki;26.hafta itibarıyla şampiyonluk yarışında tek rakibiniz fb olacak ve puanlarınız da eşit olacak kimse hayır demezdi heralde;o yüzden enseyi karartmaya gerek yok,olur bu iş.

mahmuter61
19.03.2011, 19:14
Şu saat ten sonra kimin oynadığı değil,kimin ne yaptığı önemli!Yattara falan bu muhabbetler boş artık.Takıma katkı sağlamayacak kim olursa yedeğe çekilmeli Yattara bunların en başında.

10-61
19.03.2011, 19:15
yattarayı kenara almak ta geç bile kaldık.:alkış:

ApoCaN28
19.03.2011, 19:17
4 farklı kazanıp zirveye yerleşsek ne güzel olur :) :)

İşin şakası bir yana zorluk derecesi yüksek bir maç umarım kazasız belasız atlatırız.

Murat'
19.03.2011, 19:18
Arkadaşlar Egemen Korkmaz Ankara'ya götürüldü mü acaba ?

Murat'
19.03.2011, 19:19
4 farklı kazanıp zirveye yerleşsek ne güzel olur :) :)

İşin şakası bir yana zorluk derecesi yüksek bir maç umarım kazasız belasız atlatırız.

İkili averajda Fener bizden üstün, nasıl olacak da aynı puanla Fenerbahçe'nin üstüne çıkacağız.

-Samet
19.03.2011, 19:19
burada herkes fenerbahçenin puan kaybedeceğini umuyor.doğrudur illaki puan kaybı olur.ama bizde puan kaybı yaşıcaz arkadaşlar..biz fenerden daha kötü futbol oyunuyorruz buda bir gerçek..kim dört puan öne geçerse şampiyon o olur.hemde garanti olur..

+ Birşey daha demek isterim , şampiyon olmak istiyorsak hedefimiz tüm maçları kazanmak olmalı.Hiçbir zaman önceliğimiz onların puan kaybını beklemek olmamalı.

ApoCaN28
19.03.2011, 19:23
İkili averajda Fener bizden üstün, nasıl olacak da aynı puanla Fenerbahçe'nin üstüne çıkacağız.

Öncelik genel averaja bakılıyor , genel averaj aynı ise ikili averaja bakılıyor .

3 hafta önce Fener liderliği aynı averaj aynı puan varken ikili averajla aldı .

Ve evet Egemen Ankara'ya getirildi .

Cafer Bulur
19.03.2011, 19:25
Evet,götürüldü oynama ihtimali azda olsa var.

Gürsoy61
19.03.2011, 19:36
Ya Galatasaray maçını da düşünerek bu maça gitmedik,Galatasaraylılar Fener maçında sahaya rakı şişelerini yağdırdı.O maçta seyircisiz olur.Hay şansıma ya...

61_Hasan_69
19.03.2011, 19:36
Bu resim bugundenmi?

Evet .. ..

Asi Çaykaralı61
19.03.2011, 19:51

Bildiğim kadarıyla götürüldü Egemen Ankara'ya

Cihan_61
19.03.2011, 19:53
Sezon sonunda ikili averaja bakiliyo, simdi ise averaja bakiliyor sanirim.

Asi Çaykaralı61
19.03.2011, 19:53
Şimdi bir sorum olacak sizlere.Fenerbahçe maç fazlasıyla 3 puan önümüzde.Biz Gençlerbirliği'ni yeneceğiz İnşallah.Puanlar eşitleniyor.Averaj bakımından Fenerbahçe takımı iyi bizim averajımız onlardan daha iyi olursa onları geçebiliyor muyuz ?
Yok ikili averajla ikinci sırada mı kalacağız averraj bakımından önde bile olsak ?

Samet Berber
19.03.2011, 19:58
Şimdi bir sorum olacak sizlere.Fenerbahçe maç fazlasıyla 3 puan önümüzde.Biz Gençlerbirliği'ni yeneceğiz İnşallah.Puanlar eşitleniyor.Averaj bakımından Fenerbahçe takımı iyi bizim averajımız onlardan daha iyi olursa onları geçebiliyor muyuz ?
Yok ikili averajla ikinci sırada mı kalacağız averraj bakımından önde bile olsak ?
Lig bitimine kadar genel averaja bakılır.

34.hafta sonu geldiğinde ise takımlar ikili veya varsa üçlü averaja göre sıralanır.

Asi Çaykaralı61
19.03.2011, 19:59
Lig bitimine kadar genel averaja bakılır.

34.hafta sonu geldiğinde ise takımlar ikili veya varsa üçlü averaja göre sıralanır.

Anladım bilginiz için teşekkür ederim :)

Üçlü averaj denilirken ne kastediliyor ?

Alihan Ertürk
19.03.2011, 20:00
İlk önce genel averaj devreye girer, eğer burada da eşitlik varsa iki takım arasında yapılan maçlara bakılır..

Cihad Varlı
19.03.2011, 20:00
Anladım bilginiz için teşekkür ederim :)

Üçlü averaj denilirken ne kastediliyor ?

Bazı liglerde takımlar sezon içinde 3'er kez karşılaşıyor .
O herhalde .

Cafer Bulur
19.03.2011, 20:02
O herhalde .
Hayir o degil.

Sezon sonunda 3 takimda ayni puanda olursa birbirlerine karsi oynadigi 4 mac kiyaslaniyor.

Oğuzhan Turhan
19.03.2011, 20:02
Bu konu burada defaatle konusuldu, hala inatla ayni seylerin soylenmesini anlayamiyorum..
Lig devam ederken ikili averaja bakilmaz!!!!
O yuzden kimse averajla lider oluruz havasina girmesin.
Sezon sonunda ayni puanda olan takimlardan kimin ustte olacagini belirleyen unsur, ikili averajdir.
Bundada fener bizim ustumuzde oldugu icin.. Sampiyon onlar olur.. Olasi bir ayni puanda biterse lig..

Asi Çaykaralı61
19.03.2011, 20:03
Bu averaj işleri beya bir karışık

Biz 1 puan önde ligi lider bitirelim bize yeter :)

Samet Berber
19.03.2011, 20:04
Evet Cafer abinin dediği gibi.

Aynı puanda olan 3 takım olursa , üçlü averaja bakılır .Aralarındaki oynanan maçlara göre sıralanırlar yani.

Cafer Bulur
19.03.2011, 20:05
Su anda genel averaja bakilir,sezon sonunda ise ikili averaja.

Ama ben olsam ayni puanlar olsa her defasinda da ikili averaja bakardim,gercek o.;)

Asi Çaykaralı61
19.03.2011, 20:06
TrabzonCell Antrenman Günlüğü (19.03.2011)

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6831-9D6O8Y9A.JPG

Takımımız Gençlerbirliği maçı hazırlıklarını yaptığı son antrenmanla tamamladı.

Çalışma MKE Ankaragücü Tandoğan Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Ekibimiz idmanını ardından kamp yapılan otele geçerek maç saatini beklemeye başladı.

Diğer Fotoğraflar

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6831-4I2M4N1D.JPG

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6831-6M7T3X0E.JPG

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6831-9G3P2W2G.JPG

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6831-3H0T2C3E.JPG

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6831-5J6Q1U9B.JPG

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=6831#Icerik

Samet Berber
19.03.2011, 20:09
Jaja'da kulaklık mı var ben mi yanlış görüyorum :) .

Umut yine 11'de olacak sanırım .Egemen oynasın da ...

Mustafa Calik
19.03.2011, 20:11
Jaja'da kulaklık mı var ben mi yanlış görüyorum :) .

Umut yine 11'de olacak sanırım .Egemen oynasın da ...

Jaja'nin $ küpesi o.. :D

Asi Çaykaralı61
19.03.2011, 20:12
Egemen'imiz ilk 11'e dönerse gücümüze güç katacaktır :)

Alihan Ertürk
19.03.2011, 20:25
Moraller yerinde gözüküyor.

Sefa
19.03.2011, 20:27
Egemen'imiz ilk 11'e dönerse gücümüze güç katacaktır :)

Zeki son iki maçta oturan bir Giray - Glowacki hattı var. Son iki maçı iyi geçirdiler bu durumda ikisinden birini kesip maç eksiği olan Egemen'in oynayacağını sanmıyorum..

mehmet83
19.03.2011, 20:33
Moraller yerinde gözüküyor.
Evet. Alanzinho, Cale ve Glowacki'nin oldugu resim benim de moralimi yukseltti. Hayirlisiyla su maci bi atlatalim hersey daha guzel olacak.

Samet Berber
19.03.2011, 20:33
Valla ben hiçte oturan bir Giray-Glo ikilisi göremedim .

İkisi de topla iyi değiller ayrıca ikisi de gereksiz yerlere çıkıp pozisyonlarını kaybediyorlar.

Umarım Egemen'i izleriz yarın .

Full HD
19.03.2011, 20:37
BJK 3:1 Kayseri Spiker öyle bi Quaresma bagirdiki tövbe tövbe...

Cihan_61
19.03.2011, 20:41
Biyerimi yirtildi ?

Faruk BERBER
19.03.2011, 20:42

Abi bırakın bu işleri yav, ne bağırırsa bağırsın.

İnönüdeki maçta Burak 87'de atınca da öküz gibi bağırdı.

Herşeyde birşey arıyoruz sanki !

Asi Çaykaralı61
19.03.2011, 20:47
Zeki son iki maçta oturan bir Giray - Glowacki hattı var. Son iki maçı iyi geçirdiler bu durumda ikisinden birini kesip maç eksiği olan Egemen'in oynayacağını sanmıyorum..

Maçdan 3 puanla ayrılalım da kim oynarsa oynasın :)

Ama şimdi eğri oturup doğru konuşmak gerekir.Giray ve Glowacki ikilisi iyi bir futbol sergiliyorlar stoperde ve oyunun her yerinde.Ama Egemen ile daha da güçleniriz kanaatindeyim :)

UĞUR DURTAŞ
19.03.2011, 20:47
arkadaşlar merhaba,
bugün takımı esenboğada karşıladık ailemle gittik kızımla birlikte düşünüp hazırladığımız yazı''son 9 maç onurumuz için hayde ts ''yazısı şenol hocamız ve futbolcularmızın etkilendiği kanısındayım.yattarayı görmeyince şaşırmadım,ünal hoca biraz gergindi,tolganında biraz heyacanlı olduğunu gördüm.yarin 19 mayısta tolgaya ilgiyi fazla göstermeliyiz heyacanını atması için maç öncesi iyi olur düşüncesiydeyim.inşallah yarin kazanan taraf biz oluruz

apachi61
19.03.2011, 20:48
arkadaşlar merhaba,
bugün takımı esenboğada karşıladık ailemle gittik kızımla birlikte düşünüp hazırladığımız yazı''son 9 maç onurumuz için hayde ts ''yazısı şenol hocamız ve futbolcularmızın etkilendiği kanısındayım.yattarayı görmeyince şaşırmadım,ünal hoca biraz gergindi,tolganında biraz heyacanlı olduğunu gördüm.yarin 19 mayısta tolgaya ilgiyi fazla göstermeliyiz heyacanını atması için maç öncesi iyi olur düşüncesiydeyim.inşallah yarin kazanan taraf biz oluruz

Haberler gördm bende abi kızın çok tatlıyd Allah bağışlasın : )

Emirhan Uludüz
19.03.2011, 20:50
edit: yanlış başlık

Mert Oğuzlu61
19.03.2011, 21:24
kaçırmamalıyız, bulduğumuzu atmalıyız işi ilk yarıda bitirmeliyiz en az 2 farklı skoru yakalayıp rakibi boğmalıyız. hatanın telafisi artık yok gibi birşey averaj denen şey fb nin elinde, 2. hafta avin aker de 3-2 yendiğimiz maç kaçırdık bu avantajı biz.. hani colman ın penaltı atamadığı umut un teo nun yattara nın boş kalelere topu sokamadığı maç.

inanıyorum haftaya liderlik koltuğuna oturacağız, fb nin patlaması yakındır biz maçlarımıza konsantre olalım bakın yarın kazanalım fb nasıl strese girecek, göreceksiniz haftaya bursa taksın bunlara bizde konya yı yenelim emaneti geri alalım ipler bizim elimize geçsin, bakın nasıl ortalık karışıyor.

Mustafa Calik
19.03.2011, 21:33
_____________BORA_____________
SERKAN___GiRAY__EGEMEN___PiOTR
________SELCUK__COLMAN_______
BURAK________JAJA____ALANZiNHO
____________PAWEL____________

Erdogan
19.03.2011, 22:03
Abi bırakın bu işleri yav, ne bağırırsa bağırsın.

İnönüdeki maçta Burak 87'de atınca da öküz gibi bağırdı.

Herşeyde birşey arıyoruz sanki !

Hic sorma walla,.

ibrahim
19.03.2011, 22:08
Benim tanidigim Senol hoca bundan baska bir kadroyla sahaya cikmaz:

_____________Tolga_____________
Serkan___Giray__Egemen___Cale
________Selcuk__Colman_______
Umut________Jaja____Piotr(Alanzinho)
____________Burak____________

Kaan
19.03.2011, 22:12
Benim tanidigim Senol hoca bundan baska bir kadroyla sahaya cikmaz:

_____________Tolga_____________
Serkan___Giray__Egemen___Cale
________Selcuk__Colman_______
Umut________Jaja____Piotr(Alanzinho)
____________Burak____________

Egemen oynamayabilir. Cale'nin yerine de Ceyhun oynayabilir, ya da Piotr'un..

Bakalım Şenol Güneş'i gerçekten tanıyor musun.. :D

Ahmet F. Zengin
19.03.2011, 22:15
Öncelik genel averaja bakılıyor , genel averaj aynı ise ikili averaja bakılıyor .

3 hafta önce Fener liderliği aynı averaj aynı puan varken ikili averajla aldı .

Ve evet Egemen Ankara'ya getirildi .

O herhalde . Hayır eğer 3 takım aynı puanla bitirse o zaman 3 lü averaj olayı devreye girer .. aralarındaki maçlarda en çok puan kazanan 1. sayılır..

Su anda genel averaja bakilir,sezon sonunda ise ikili averaja.

Ama ben olsam ayni puanlar olsa her defasinda da ikili averaja bakardim,gercek o.;)

İşte doğrusu bu ;)

Faruk BERBER
19.03.2011, 22:15
Egemen oynamayabilir. Cale'nin yerine de Ceyhun oynayabilir, ya da Piotr'un..

Bakalım Şenol Güneş'i gerçekten tanıyor musun.. :D

Ceyhun o dediğin yerlerde oynayacak en son oyuncudur.Hatta hiç oynamayacak oyuncudur :D

asimetrik
19.03.2011, 22:31
Şu an ya da sezon sonu birşey değişmez. İkili averaja bakılır. İkili averajda gol farkı yoksa çok gol atana bakılmaz. genel averaj bu durumda devreye girer. Mesela fenere 2-1 yenilseydik ikili averaj devre dışı kalıp genel averaja bakılırdı. Neyse ki puan farkı yapacağımız için gerek kalmadı. 4 haftamız var. sabır sabır sabır..

asimetrik
19.03.2011, 22:34
Çoktandır kadro yapmıyordum:)

.......................Tolga
Serkan.......Giray.....Glowacki......Piotr
..............Selçuk........Ceyhun.
Burak................Jaja................Colman
......................Umut

Ilelioglu
19.03.2011, 22:43
Bazilari Colman'i sol tarafa yazdilar ama bence ortada oynamali, gerektigi zaman sol beke yardimci olur, sol taraftan yapacagimiz ataklarada forvetlerimiz destek verir.

Söyle...(genel dizilis)

--------------Selcuk-----Ceyhun-----Colman--------------

--------------------------Jaja----------------------------

-------Burak---------------------------------Pawel-------

Sol taraftan atak gelistirmek icin....

--------------Selcuk-----------Ceyhun------------Colman

---------------------------------------------------------

--------Burak--------------Jaja---------------------Pawel

Sag taraftan atak gelistirmek icin....

Selcuk-----------Ceyhun------------Colman--------------

---------------------------------------------------------

Burak------------------Jaja----------------Pawel---------

Uğur Kalyoncu
19.03.2011, 22:44
Kazanmaktan başka bir çaremiz yok,ama bu maçtan fazlasıyla çekiniyorum,ilk amacımız kesinlikle gol yememk olmalı,zaten bir şekilde atarız,onun için kesinlikle rakibin en etkili olduğu sol tarafımızı kapatmalıyız..Allah yardımcımız olsun,inşallah kazanırız...

.......................Tolga......................
Serkan.......Giray.....Glowacki......cale
..............Selçuk........Colman.
Umut................Jaja................Piotr
.......................Burak

FC-ST-PAULI-61
19.03.2011, 22:46
Ne ceyhunu ya Adam pas verirken neredeyse sut cekiyor,Teknigi sifir.

Ilelioglu
19.03.2011, 22:47
Kisacasi yardimlasma cok önemli.

;):)

Asi Çaykaralı61
19.03.2011, 22:48

Tekniği var yada yok ama tam bir görev futbolcusu çok iyi adam bozuyor.Bu özellikde oyuncu bulmak zor

SAMSUNLU60
19.03.2011, 22:49

Bağırır ne olacak yani, adam mükemmel bir gol attı.

FC-ST-PAULI-61
19.03.2011, 22:50
Tekniği var yada yok ama tam bir görev futbolcusu çok iyi adam bozuyor.Bu özellikde oyuncu bulmak zor
Adam bozuyor ,evet ama gereksiz faul yaparak.Ceyhun biseyi bozuyorsa bizim cabuk ataga cikmamizi bozuyor

Ilelioglu
19.03.2011, 22:50

Bence Seluck-Ceyhun-Colman üclüsünün oynadigi maclarda orta sahayi rakip hic alamadi. Hep bizim kontrolümüzün altinda idi.

Ceyhun degilde bir Alan oynasa o zaman orta saha tümden rakip takimin eline gecer, arti muhtemel top kayiplara, kontra vs...

Ayrica böyle oynayarak Jaja'yi müthis bir sekilde rahatlatmis oluyoruz.

asimetrik
19.03.2011, 22:51
Burak forvet oynayabilir elbette. Ancak en etkili olduğu yer kenarlardan, özellikle sol kenardan yaptığı koşular.Demarke vaziyette (Olcay'lık oldu:)) kaleye yüzü dönükken yaptığı koşularla rakibe oranla büyük avantaj sağlıyor. Topu doğru kontrol etmişse gol şansı çok yüksek. Tek forvette ise top alıp dönüp pozisyona girene kadar stoperlerin baskısında kalıyor.

Asi Çaykaralı61
19.03.2011, 22:52
Adam bozuyor ,evet ama gereksiz faul yaparak.Ceyhun biseyi bozuyorsa bizim cabuk ataga cikmamizi bozuyor

Ceyhun orta sahada şu anda en iyi oynatabileceğimiz göbek oyuncularındna bir tanesi kaliteli bir futbolcu.Bence kendisini daha da geliştirebilir.Şutları etkili daha da fazla denemesi lazım.Selçuk-Colman-Selçuk orta sahası ile oynadık mı orta saha bizim elimizde oluyor.Bunuda unutmamak lazım :)

FC-ST-PAULI-61
19.03.2011, 22:53
-----------------Tolga---------------
giray----glowacki---egemen----piotr---
-----------selcuk---colman-----------
serkan--------Jaja----------Burak----
--------------Pawel-----------------

Serdar A
19.03.2011, 22:56
Alanzinho'nun adını anan yok .

Şu periyotta ona büyük ihtiyaç var .

Cihan_61
19.03.2011, 22:57
-----------------Tolga---------------
giray----glowacki---egemen----piotr---
-----------selcuk---colman-----------
serkan--------Jaja----------Burak----
--------------Pawel-----------------
Giray sag bek ?
oh mein gott Kardesim
Mustafayi koy daha iyi

Asi Çaykaralı61
19.03.2011, 22:58

Farabi Abi kusura bakmayın isminiz bilmediğim için nickinizle hitap ediyorum.Ben onun oyuna sonradan girdikden sonra daha da etkili olduğunu düşünüyorum.Son yarım saatde maçı tek başına koparabilecek kapasitede Alanzinho :)

Ilelioglu
19.03.2011, 22:59

Farabi Abi kusura bakmayın isminiz bilmediğim için nickinizle hitap ediyorum.Ben onun oyuna sonradan girdikden sonra daha da etkili olduğunu düşünüyorum.Son yarım saatde maçı tek başına koparabilecek kapasitede Alanzinho :)

Bende böyle düsünüyorum.

Ayrica Jaja'nin yaninda Alan'i oynatmak büyük bir risktir bence.

Kamil Çakmak
19.03.2011, 23:00
Biz kalan 9 maçımızıda almalıyız, Gençler maçıda 3 puan olması gereken maçlardan birisi. fb illaki takılacaktır. Hele son maçlarda panik yapacaktır. Yeterki biz maçlarımız kazanalım.

FC-ST-PAULI-61
19.03.2011, 23:00
Giray sag bek ?
oh mein gott Kardesim
Mustafayi koy daha iyi
Giray arkada kalsin ,serkan zaten gidip geliyor .Mustafa iyi bir Oyuncu ama Girayi cok seviyorum Tekmeye kafasini sokuyor.:)

egeli
19.03.2011, 23:01

aynen öyle Serdar bey,aynen öyle...

Cihan_61
Giray arkada kalsin ,serkan zaten gidip geliyor .Mustafa iyi bir Oyuncu ama Girayi cok seviyorum Tekmeye kafasini sokuyor.:)
Haklisin ama bence orda iyi oynayamaz hem Egemen oyniyabilecekmi o daha belli degil. :)

Uğur Kalyoncu

Ben alanzinhoya ihtiyacımız olduğunu düşünmüyorum,bana kalsa trabzonsporda oynayacak düzeyde bir futbolcu değil ama şu dönemde kadroda bulunduğu için bir şekilde yararlanılmalı,ona gelene kadar skora ve oyuna katkı sağlayacak pawel,piotr,ceyhun,mehmet çakır ve iyileşince engin var..Alan 5 dk top oynuyor,geri kalan kısımda yatıyor,ne hücumda ne savunma da hiç yok,lig sonunda kendisine hizmetlerinden dolayı teşekkür edilip kesinlikle yollar ayrılmalı

zafercalikoglu
19.03.2011, 23:02
deplasman macı akıllı oynarsak rahat alırız,inancımızı yitirmemek lazım,yattaranın götürülmemesi bencede cok dogru ,ona biz bu sene hem kaptanlıgı hemde 61 nolu formayı verdik,ama malesef o fazla bişey veremedi,2-3 mac dışında,hakedenin oynaması gerekir..

Ilelioglu
19.03.2011, 23:03
Biz kalan 9 maçımızıda almalıyız, Gençler maçıda 3 puan olması gereken maçlardan birisi. fb illaki takılacaktır. Hele son maçlarda panik yapacaktır. Yeterki biz maçlarımız kazanalım.

Sadece evimizde oynayacagimiz maclari alsak bile cok büyük avantaj elde etmis oluruz.

Serdar A
19.03.2011, 23:04
Sene sonunu düşünmüyorum .

Şimdiye bakıyoruz , Yattara toparlanacak gibi değil . Engin sakat .

Orta alanda Jaja dışında adam eksiltebilecek , dripling yapabilecek oyuncu yok . Her maç belli periyotlarda krize giriyor . Bunun sebeplerini , var olan klişelerin dışında aramak gerek .

Ilelioglu
19.03.2011, 23:07

Orta alanda Jaja dışında adam eksiltebilecek , dripling yapabilecek oyuncu yok . Her maç belli periyotlarda krize giriyor . Bunun sebeplerini , var olan klişelerin dışında aramak gerek .

Son cümleyi anlayamadim cok kompleks olmus. :D

ozzy!
19.03.2011, 23:09
Şöyle gerile gerile rahat bir maç izlemek haram :D Yine son dakikalar bir gözümüz kapalı izleriz.

Serdar A
19.03.2011, 23:12
Ön alanda top tutamıyor oluşumuzu pivot santraforumuz olmayışına bağlıyoruz ya ona atıfta bulunuyorum .

Selçuk ve Colman savunma arkasına iyi toplar akatarabiliyor , Umut ve bilhassa Burak da bu topları kovalayan fizik gücü lig ortalamasının üzerinde futbolcular .

Ancak bu yerleşik oyun planımız o kadar ezberlendi ki rakip savunma hattını geriye yaslıyor ve Selçuk sıkı markaj altında oynuyor . Dikkat edin Selçuk maç içinde çoğu zaman stoperlerin yanına dek gelir .

İşte bu durumda Jaja'nın ayaklarına kalıyoruz . Buna bir çare bulmak gerek . Engin'e büyük ihtiyaç var . Şu süreçte Alanzinho da denebilir . Ben başarılı olacağına inanıyorum .

Ömer Faruk61

Kamil Grosicki:D + Drago Gabric...

pReN@_61
Yarın Burak Yılmaz şov var :)

Ömer Faruk61
19.03.2011, 23:14
Ön alanda top tutamıyor oluşumuzu pivot santraforumuz olmayışına bağlıyoruz ya ona atıfta bulunuyorum .

Selçuk ve Colman savunma arkasına iyi toplar akatarabiliyor , Umut ve bilhassa Burak da bu topları kovalayan fizik gücü lig ortalamasının üzerinde futbolcular .

Ancak bu yerleşik oyun planımız o kadar ezberlendi ki rakip savunma hattını geriye yaslıyor ve Selçuk sıkı markaj altında oynuyor . Dikkat edin Selçuk maç içinde çoğu zaman stoperlerin yanına dek gelir .

İşte bu durumda Jaja'nın ayaklarına kalıyoruz . Buna bir çare bulmak gerek . Engin'e büyük ihtiyaç var . Şu süreçte Alanzinho da denebilir . Ben başarılı olacağına inanıyorum .

G.birliği kapanacaktır.Kapanan savunmalara Alanzinho ne kadar faydalı olabiliyor?Alanzinho oyuna gerçekten hareket getiriyor oyunu açabiliyor ama ilk 11 başladığında sorun oluyor bence 60.dakikadan sonra değerlendirilmeli..

Uğur Kalyoncu
19.03.2011, 23:14
jaja ve burak sahada olduğu müddetçe alanzinho sahada olamaz..haa Allah göstermesin jaja ya bişey olur o zman adam eksilten alan var dersin oynatırsın ama şu durumda takımın jajanın çakmasına ve ne oynadığı belli olmayan alanzinhoya ihtiyacı yok,şu an da bizim takımın bölgesine sadık kalan oyunculara ihtiyacı var,yarına solu cale,piotr sağı da serkan umut yaparsın jaja ve burakı da öne atıp oynarsın,maç sıkıştı mı 5 dk oynayacak diye alanı almazsın paweli ileri atıp burakı sola atarsın veya ortasahaya ceyhun takviyesi yaparsın haa olmadı mı en son çare gel bakalım alanzinho dersin,yani bizim takım da alanzinhoya göre hiç bişey yok..

Serdar A
19.03.2011, 23:15
Kamil Grosicki:D + Drago Gabric...

Grosicki bir kenara dursun da , Gabric'in yokluğunu arıyoruz . Onda son derece haklısınız . Sene başında anlamsız şekilde göndermeseydik en azından fazladan bir 3 puanımız vardı .

Mustafa Ayazoğlu
19.03.2011, 23:16
1. dk öne geçeriz.

90. dk maç öyle stres içinde, Umut devamlı kaçırır.
1-0 biter. Hadi şimdiden geçmiş olsun.

Ilelioglu
19.03.2011, 23:18

Peki Burak veya Umut'un yerine Pawel oynasa? Pawel gördügüm kadariyla top tutabiliyor ayaginda.

Alan ve Jaja ayni pozisyonun oyunculari, yoksa Alan'i sol tarafta mi düsünüyorsun?

Senol Hoca sahaya hangi on biri sürerse sürsün ben onu desteklerim, senin dediklerin dogru ama senol Hoca uygalarmi bunu hep beraber görecegiz.

cellchook
19.03.2011, 23:18
içerideki konya maçı daha zor olur

r9emre
19.03.2011, 23:19
Maç tahminim 4 - 1 alacağımız yönünde.
Golleri de Jaja,Burak(2),1 tane de iki stoperimizden birinden bekliyorum. :p
Umut oynamaz da Pawel ilk 11 başlarsa Burak'ın 1 golünü ona yazalım yine 4 - 1 :D
Nedense bu maçı rahat alacağız gibi düşünüyorum ama haftaya Konyaspor maçı çok zorlu olacak ayrıca Yattara'nın da neden bilmiyorum ama o maç ilk 11 çıkacağını sanıyorum.Zamanında Colman'a yapılan ona uygulanıyor gibime geldi.

Ilelioglu
Yarın Burak Yılmaz şov var :)

Insallah insallah...

;)

Ömer Faruk61
Futboldan zevk almak istiyorsak düşüncede Devrim yapmalıyız.Sabır,Sağduyu destek zamanıdır.Sene başından beri Horon gibi dik oynayan takımımla gurur duyuyorum bu ne olursa olsun değişmeyecek.Allah Şenol Hocamdan razı olun.Kıymetini bilelim ey TRABZONSPOR camiası böyle bir değere sahip olduğumuz için.Hırçın Karadeniz gibi futbol oynatan Hocamla gurur duyuyorum..

Serdar A
19.03.2011, 23:20
Peki Burak veya Umut'un yerine Pawel oynasa? Pawel gördügüm kadariyla top tutabiliyor ayaginda.

Alan ve Jaja ayni pozisyonun oyunculari, yoksa Alan'i sol tarafta mi düsünüyorsun?

Senol Hoca sahaya hangi on biri sürerse sürsün ben onu desteklerim, senin dediklerin dogru ama senol Hoca uygalarmi bunu hep beraber görecegiz.

Takımı sahaya hoca çıkarıyor neticede .

Bu dar kadro anlayışı ile kalan haftalarda çok zorlanacağımızı umarım hoca da kestiriyordur . Ekstra oyuncuları devreye sokmak gerek .

Ersun hoca zamanında bu sebepten şampiyonluğu elimizden kaçırdık .

cellchook
19.03.2011, 23:21
umuta da sorsan,pawele de sorsan her zaman yattarayı görmek isterler sahada,Şenol Güneş bence birçok oyuncu kazanırken,yattarayı kazanamadı.Çünkü geçmişiyle yargılayıp,güvenmesi gereken noktalarda pekiştirecek düşünceyi yine geçmişinde arama gafletinde bulundu.
Aykut Kocaman bugün yattarayı asist kralı yapmıştı.Arkasında gökhan gönül varken hele.

Ilelioglu
19.03.2011, 23:21
içerideki konya maçı daha zor olur

Büyük ihtimal kapanacaklar, üstelik galibiyete ihtiyaclari olduklari halde.

Fenere karsi kapanmamistilar yanlis hatirlamiyorsam.

Defanslari oldukca kötü yanliz.

Ilelioglu
19.03.2011, 23:24
Maç tahminim 4 - 1 alacağımız yönünde.
Golleri de Jaja,Burak(2),1 tane de iki stoperimizden birinden bekliyorum. :p
Umut oynamaz da Pawel ilk 11 başlarsa Burak'ın 1 golünü ona yazalım yine 4 - 1 :D
Nedense bu maçı rahat alacağız gibi düşünüyorum ama haftaya Konyaspor maçı çok zorlu olacak ayrıca Yattara'nın da neden bilmiyorum ama o maç ilk 11 çıkacağını sanıyorum.Zamanında Colman'a yapılan ona uygulanıyor gibime geldi.

Bak bu yorumuna katilmiyorum, bence bu macta oldukca zorlu gececek.

Önemli olan 3 puan gerisi bos bence.

Asi Çaykaralı61
19.03.2011, 23:24
1. dk öne geçeriz.

90. dk maç öyle stres içinde, Umut devamlı kaçırır.
1-0 biter. Hadi şimdiden geçmiş olsun.

Biz 0-1 yenelim de kim kaçırırsa kaçırsın :)

Ömer Faruk61
19.03.2011, 23:25
umuta da sorsan,pawele de sorsan her zaman yattarayı görmek isterler sahada,Şenol Güneş bence birçok oyuncu kazanırken,yattarayı kazanamadı.Çünkü geçmişiyle yargılayıp,güvenmesi gereken noktalarda pekiştirecek düşünceyi yine geçmişinde arama gafletinde bulundu.
Aykut Kocaman bugün yattarayı asist kralı yapmıştı.Arkasında gökhan gönül varken hele.

Yattaranın kazanılacak bir hali mi kalmış? Ahı gitmiş vahı kalmış?Kayseri maçında 90+5 te cezasahasında bomboş jajaya pas vermeyip çalıma giren adamı savunmayın Allah aşkına...

Ilelioglu
19.03.2011, 23:26
Futboldan zevk almak istiyorsak düşüncede Devrim yapmalıyız.Sabır,Sağduyu destek zamanıdır.Sene başından beri Horon gibi dik oynayan takımımla gurur duyuyorum bu ne olursa olsun değişmeyecek.Allah Şenol Hocamdan razı olun.Kıymetini bilelim ey TRABZONSPOR camiası böyle bir değere sahip olduğumuz için.Hırçın Karadeniz gibi futbol oynatan Hocamla gurur duyuyorum..

Son 9 haftaya girilirken sabira gercekten cok ihtiyacimiz var.

Futbolcular kesinlikle sakin olmalilar ve macin 90 dakika oldugunu unutmamalilar.

r9emre
------------------------------Tolga Zengin-----------------------------

---Serkan Balcı-----Giray Kaçar----Arkadiusz Głowacki-----Piotr Brozek---

------------------Selçuk İnan---------Gustavo Colman------------------

----------------------------Mehmet Çakır-------------------------------

-------------Burak Yılmaz--------------------------Jaja Coelho----------

-----------------------------Pawel Brozek------------------------------

Ne kadar böyle bir kadro ile çıkmayacağımızı bilsem de benim gönlümden geçen kadro bu artık Pawel ile Mehmet Çakır'a şans verilmeli ilk 11'de diye düşünüyorum.

cellchook
Yattaranın kazanılacak bir hali mi kalmış? Ahı gitmiş vahı kalmış?Kayseri maçında 90+5 te cezasahasında bomboş jajaya pas vermeyip çalıma giren adamı savunmayın Allah aşkına...

Sene başındaki politikadan bahsediyorum,ilk 17 maçta bile mental olarak halledilebilir bir sorun olarak duruyordu yattara.

Ilelioglu
19.03.2011, 23:29
------------------------------Tolga Zengin-----------------------------

---Serkan Balcı-----Giray Kaçar----Arkadiusz Głowacki-----Piotr Brozek---

------------------Selçuk İnan---------Gustavo Colman------------------

----------------------------Mehmet Çakır-------------------------------

-------------Burak Yılmaz--------------------------Jaja Coelho----------

-----------------------------Pawel Brozek------------------------------

Ne kadar böyle bir kadro ile çıkmayacağımızı bilsem de benim gönlümden geçen kadro bu artık Pawel ile Mehmet Çakır'a şans verilmeli ilk 11'de diye düşünüyorum.

Begendim bak bunu, sonradan Mehmet cikar Alan girer, Jaja cikar Ceyhun girer, Pawel cikar Umut girer.:D

;)

muharrematasoy
19.03.2011, 23:31
ne yazık ki kalede tolganın olması rakipler için ekstra motivasyon olacak, sık sık uzaktan şut atacaklar :(

Ömer Faruk61
19.03.2011, 23:31
Sene başındaki politikadan bahsediyorum,ilk 17 maçta bile mental olarak halledilebilir bir sorun olarak duruyordu yattara.

Kaptanlık verilen bir adam birazda kendi gayret ve özveri göstermeli.Koşmayarak takımı sabote ederek değil değil mi? Ver ayağına topu çalıma girsin kaptırsın başka hiçbir şey yapmasın kontra yiyelim.Bu adamın takımda yeri yok ve Kaptanlığı haketmiyor.Fatih Tekkenin Gol kralı olduğu sezon dışında 8 senede ne yapmış?

-Samet
19.03.2011, 23:33
Burağın oynayacağı kesin mi renkdaşlar ?

r9emre
19.03.2011, 23:33
Bak bu yorumuna katilmiyorum, bence bu macta oldukca zorlu gececek.

Önemli olan 3 puan gerisi bos bence.

Nedense bu maç çok rahatım ya hiç böyle olmamıştım 2.dönem hadi hayırlısı diyelim o zaman izleyip göreceğiz. :)

furkan şahin
19.03.2011, 23:34
herkese iyi akşamlar.ben birşey sormak istiyordum .ben maç biletini biletixten internetten aldım yarın stada erkenden gidip tahsis etmede bir sıkıntı yaşamam değilmi....

r9emre
19.03.2011, 23:35
Begendim bak bunu, sonradan Mehmet cikar Alan girer, Jaja cikar Ceyhun girer, Pawel cikar Umut girer.:D

;)

Ama büyük ihtimalle Mehmet Çakır değil de Ceyhun ilk 11,Pawel Brozek değil de Umut Bulut ilk 11 olacak. :cool:

Samet Berber
19.03.2011, 23:36
.....................Tolga.......................
Serkan......Glo...........Egemen...Cale
.................................................. .
........Selçuk....Colman.....Piotr..........
Burak.............Jaja........................
..................Pawel........................

Benim 11'im bu , ancak böyle bir kadro çıkaracağını sanmıyorum Şenol Hocanın.Egemen oynamalı kesinlikle .

Sinan Ayaz
19.03.2011, 23:45
çok zor maç olacak insallah top bizi sever haftalardır feneri sevdiği gibi

FC-ST-PAULI-61
19.03.2011, 23:48
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/198223_206269792718270_146318435380073_795353_7080 882_n.jpgen büyük Rakiplerimiz bence

r9emre
19.03.2011, 23:55
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/198223_206269792718270_146318435380073_795353_7080 882_n.jpgen büyük Rakiplerimiz bence

Bu bahanelere sığınmanın anlamı yok renktaş bu böyle gelmiş böyle gidecek sen topu kale çizgisinden geçirmeyi becerebilirsen hakem kötü de olsa alırsın o maçı mesela Ankaragücü mesela Antalyaspor maçı bir düşün penaltı pozisyonumuz vardı falan filan ama kaçırdıklarımızı atsak? Hakem hiç umrumuzda olmayacaktı.

FC-ST-PAULI-61
19.03.2011, 23:59
Bu bahanelere sığınmanın anlamı yok renktaş bu böyle gelmiş böyle gidecek sen topu kale çizgisinden geçirmeyi becerebilirsen hakem kötü de olsa alırsın o maçı mesela Ankaragücü mesela Antalyaspor maçı bir düşün penaltı pozisyonumuz vardı falan filan ama kaçırdıklarımızı atsak? Hakem hiç umrumuzda olmayacaktı.
Dogru ama yinede adaletli olsunlar.Sinirden fenerin Maclarini izleyemiyorum bukadar belli edemez ki Hakemler art niyeti

r9emre
20.03.2011, 00:02
Dogru ama yinede adaletli olsunlar.Sinirden fenerin Maclarini izleyemiyorum bukadar belli edemez ki Hakemler art niyeti

Tamam işte sen onları düşünerek canını sıkmayacaksın yıllardır böyle bu Türkiye'de İstanbul takımlarından hangisi şampiyonluğa oynarsa o sene o takım kollanır ya da Bursaspor gibi Levent Kızıl'ın olacak,kollayacaklar.Biz hakemleri de yenmeyi başardığımız zaman şampiyon olabileceğiz zaten.

yatmaztara
20.03.2011, 00:06
hesaplarıma göre fb 8 maçta ya 6 yada 8 puan kaybedecek. bursa,antep maçlarında en az 4 puan kaybedecek. eses, karabük, buca, belediye,ankaragücü, sivas bu maçlardanda 2 veya 4 puan kaybedecektir.

trabzonspor ise gençlerbirliği engelini aşarsa şampiyonluğun bir numaralı adayıdır, nedeni: konyayı,bucayı,belediyeyi ve karabüğü yenme olasılığımız oldukça fazla. galatasaray,bursa antep maçlarından 4 puan alırmıyız? bence alırız. ve geldik eskişehir maçına ben o maçı nedendir bilinmez en korkmadığım maç toplamda gençlerbirliğini yenersek 79 puan yapıyor ve şampiyonluk geliyor

9 klit maçın ilki yarın Allahım sen yardım et şu maçı alalım.

bu söylediklerime katılırmısınız arkadaşlar.

pReN@_61
20.03.2011, 00:13
İnşallah kardeş..Umudumuzu yitirmedik.Bu iş bu sene olacak evelallah..:tsatkı:

yatara
20.03.2011, 00:17
Haydi Trabzonsporum♥

Tunay ERDEM
20.03.2011, 00:18
mesele fenerin puan kaybetmemesi.

bence kaybetmeyecekler de.

uzungöllü
20.03.2011, 00:18
hiçbir şeye yanmam ama şu takımların bizim maçlarda köpekler gibi oynamalarına yanarım. şerefsizler sanki bizim maça çıkınca ölüm kalım maçına çıkıyor. özellikle antalya,ankaragücü ve kayseri maçlarını hatırladıkça çıldırmamak elde değil. bu takımlar 2. yarıda bir tek bize karşı iyi oynadı diğer maçların hepsinde berbat hepsinde rezildiler. hele bugün kayseri. 10 dakikada bitti adamlar. bizim maçta 90 dakika ölümüne oynadılar.

cihayan
20.03.2011, 00:24

Ne yazik ki bu tur kagit uzerinde hesaplanan puanlamalar hicbir sey ifade etmiyor. Ne bizim bu uc macta bu puanlari kaybedebilecegimize, ne de FBnin 9 da 9 yapacagina kagit uzerinde inanmazdim. Ve hicbir puan tahmininde de bu olasiliklara rastlamadim. Ama sonuc ortada. Bu nedenle kim nerede, ne zaman, nasil takilir, takilir mi takilmaz mi bilemem. Bu tur tahminler artik hic bir inandiricilik tasimiyor. Sadece yarinki mac, sonrasinda sonraki mac var. Bizim artik ilk yapacagimiz maci mutlaka kazanmamiz lazim. Boyle kazanip gidelim, sonrasinda ne olur, bu bize ne saglar goruruz. Biz kazandigimiz surece sampiyonlugun cok buyuk adayiyiz. Istatistiki olarak daha boyle yarim sezonda tum maclari kazanan bir takim gormedim. Olabilir de ama cok zor bir ihtimal. O zaman biz kazandikca mutlaka bir yerde avantaji ele geciririz diye dusunuyorum. Ama bizim ne edip daha takilmamamiz lazim.

yatmaztara

ben en az 6 puan diyorum arkadaşlar lütfen yapmayın. anlaşılan fenerbahçe psikolojik olarakta bizi eritmeye başladı ben doğduğumdan beri ilk defa trabzonspor bu sene şampiyon olucak dedim. şu ana kadar yanılmadım (keşke yanılsaydım) umarım yine yanılmam :D

Cemile

bence kesinlikle kaybedecekler, tek korkum bizim de puan kaybetmemiz.

Tunay ERDEM
20.03.2011, 00:27
vallahi haftalardır umuyorum, yok o maç, yok bu maç, aha bu maç kesin diye lakin nafile. adamlar kutsanmış, futbolun dışında başka bir güç yardım ediyor resmen.

Mert Oğuzlu61
20.03.2011, 00:30

mesele fenerin puan kaybetmemesi değill, mesele son darbeyi indirme vakti geldiğinde bizim o 27 senenin acısını çıkartacak ölümcül vuruş için gerekli güce sahip olup olmadığımızdır..

:)

yatmaztara
20.03.2011, 00:31
vallahi haftalardır umuyorum, yok o maç, yok bu maç, aha bu maç kesin diye lakin nafile. adamlar kutsanmış, futbolun dışında başka bir güç yardım ediyor resmen.

aynen ama tüm enerjimizle inanmaya devam edelim. ilerleyen haftalarda fb puan kaybedecek demiyorum, çok yakında bursa ve antep maçlarında fire vereceklerdir. ama tabiki biz maçlarımızı kazanmalıyız

pReN@_61
20.03.2011, 00:32
Trabzonspor'un Gençlerbirliği karşısında sahaya şu 11 ile çıkması bekleniyor;

Tolga – Serkan, Giray, Glowacki, Piotr – Selçuk, Ceyhun, Colman – Jaja, Burak, Umut.

Fatih Öztürk
20.03.2011, 00:32
ben kalan 9 maçımızı alacağımızı düşünüyorum.futbolcularımız bunun bilincinde sahaya çıkıyorlar.25 maçın 5 tanesinde kötü oynadık ama o maçlarda dahil hiç kötü mücadele etmedik.bundan sonrada kötü ve can sıkıcı oynayabiliriz ama tüm maçları alacak güç ve kudretimiz fazlasıyla oyuncularımızda var.gerıden gelıp çok maç çevirdik.olacağız şampıyon.inanıyorum sporcularımıza.

yatmaztara
20.03.2011, 00:33
şu maç varya yemin ediyorum şampiyonluğun ilk adımıdır.aman çocuklar lütfen alın şu maçı

powerts61
20.03.2011, 00:36
Takımıda şampiyonluğa inandırmak gerek fener yendikçe dahada sıkıntıya giriyorlar

Helvacı61
20.03.2011, 00:36
önemli olan fenerin puan kaybetmesi değil. bizim artık her maçımızı kazanmamız. biz kazanırsak fenerin puan kaybının bir anlamı olur. ama nasıl olsa fener her maçını alıyor diye bakamayız olaya. sonuçta iki takımında 84 puanı olsa ben bir trabzonsporlu olarak bunulada gurur duyarım. öyle bir mucize olacağını sanmam. mesela fenerin oyun yapısı bursayı yenmeye musait değil. ve o maçta fener ilk dakkalarda baskı yapayım derken arkasında vereceği boş alanlar tam bursaya göre.

yatmaztara
20.03.2011, 00:39
Takımıda şampiyonluğa inandırmak gerek fener yendikçe dahada sıkıntıya giriyorlar

inşallah sıkıntı değilde kamçılamıştır. öylemi, fenerbahçe sen kaybetmedin bizde kaybetmiyoruz anasını satayım dememiz lazım. inada inat :mad:

HDanışmaz
20.03.2011, 00:40
sivas maçı dk 85,manisa maçı dk 86,kayseri maçı dk 86,beşiktaş dk 88 attığımız gollerle kayseri maçında 1 puan diğelerinde 3 puan aldık.iyi yönden bakarsak 90. dakika'ya kadar maçı bırakmıyoruz ama kötü yönden bakarsak da son dakikalarda gol atamayacağımız maçlar olabilir.fener bütün maçlarını kazanacak değil ancak sorun şuradaki bizim takım oynadığı futbol ile pek güven vermiyor ve hangi maçta nasıl oynayacağı belirsiz.şu anda fener 4 maçlık ( gs,bursa,e.şehir,g.antep ) zor maçlarından ilk maçı geçti ve bu takımlarla 2 hafta sonra aynı sıra ile bizde oynayacağız.gs ile e.şehir maçlarından çok içerde bursa ve g.antep maçları beni ürkütüyor.

yatmaztara
20.03.2011, 00:43
sivas maçı dk 85,manisa maçı dk 86,kayseri maçı dk 86,beşiktaş dk 88 attığımız gollerle kayseri maçında 1 puan diğelerinde 3 puan aldık.iyi yönden bakarsak 90. dakika'ya kadar maçı bırakmıyoruz ama kötü yönden bakarsak da son dakikalarda gol atamayacağımız maçlar olabilir.fener bütün maçlarını kazanacak değil ancak sorun şuradaki bizim takım oynadığı futbol ile pek güven vermiyor ve hangi maçta nasıl oynayacağı belirsiz.şu anda fener 4 maçlık ( gs,bursa,e.şehir,g.antep ) zor maçlarından ilk maçı geçti ve bu takımlarla 2 hafta sonra aynı sıra ile bizde oynayacağız.gs ile e.şehir maçlarından çok içerde bursa ve g.antep maçları beni ürkütüyor.

gençler, konya, buca, belediye ve karabük bu maçların hepsini kazanırsak şampiyonuz beyler buna inanın :D:D:D

Firtina52
20.03.2011, 00:48
Beyler Sampiyon O-LA-CAG-IZ

Ben isterimki son haftaya kadar puan esitlik olsun.

Her ikimizin macida 90'ci dakikaya kadar 0:0 ki ezikler sevinsinki Sampiyon olduk millet stada daliyor, tam o aradad 90+2 de Jaja 25 Metreden füze takiyor ve sampiyon oliyoruz.

Ne olur YARABBI böyle olsun.

Bu arada Bursa'Dan gol haberi varmi ?
2-2 mi oldu ?

TheCrow
20.03.2011, 00:49
hiçbir şeye yanmam ama şu takımların bizim maçlarda köpekler gibi oynamalarına yanarım. şerefsizler sanki bizim maça çıkınca ölüm kalım maçına çıkıyor. özellikle antalya,ankaragücü ve kayseri maçlarını hatırladıkça çıldırmamak elde değil. bu takımlar 2. yarıda bir tek bize karşı iyi oynadı diğer maçların hepsinde berbat hepsinde rezildiler. hele bugün kayseri. 10 dakikada bitti adamlar. bizim maçta 90 dakika ölümüne oynadılar.

Zaten bize karşı kendilerini parçaladıkları için daha toparlanamıyorlar. kayseriye bak, bir de "yok doğrusunu yaptılar bize karşı mücadele ederek" diyenler var, adamlar bizim maçta o kadar çok koştu ki, sezonu kapadılar neredeyse, gelen geçenin kucağına oturuyorlar şimdi.

magicyattara
20.03.2011, 00:52

fener de böyle kazanıyor..deplasmanda tüm maçları son 10 dakikada aldılar..Manisa,bjk,gs..

magicyattara
20.03.2011, 00:56
Zaten bize karşı kendilerini parçaladıkları için daha toparlanamıyorlar. kayseriye bak, bir de "yok doğrusunu yaptılar bize karşı mücadele ederek" diyenler var, adamlar bizim maçta o kadar çok koştu ki, sezonu kapadılar neredeyse, gelen geçenin kucağına oturuyorlar şimdi.

Kayseri çok dağınık bir takım görüntüsündeydi..ilk yarısını izledim maçın..Amrabat sahada yoktu..Ziani hakeza..bizi yıkan ikili bu akşam döküldü..bence Kayseri maçında puan kaybetmemizin tek sebebi Selçuk'un olmamasıydı..

Ayrıca lige konsantrasyonları kalmamış söylediğin gibi..

Hamza Yilmaz
20.03.2011, 01:13
Az önce biten Madrid derbisini izledim... Mourinho maca Lass, khedira ve Xavi alonsoyla basladi... yani üc ön liberoyla... maci söküp aldi... Senol Hoca yapsa millet burda gargara cikartir ama ben iddaa ediyorum ikinci yariya hele fb macinda selcuk-colman-ceyhun(yada kahlenbergi alsa idik) üclüsüyle ciksaydik maclara suan fenere 5-6 puan fark atmistik....

Mehmet_Mercanlı
20.03.2011, 01:22
Tolga
Serkan, Giray, Glowacki, Cale
Selçuk, , Colman Piotr
Burak, Jaja, Umut

Firtina52
20.03.2011, 01:25
Az önce biten Madrid derbisini izledim... Mourinho maca Lass, khedira ve Xavi alonsoyla basladi... yani üc ön liberoyla... maci söküp aldi... Senol Hoca yapsa millet burda gargara cikartir ama ben iddaa ediyorum ikinci yariya hele fb macinda selcuk-colman-ceyhun(yada kahlenbergi alsa idik) üclüsüyle ciksaydik maclara suan fenere 5-6 puan fark atmistik....

Abi biz herseyi daha iyi biliyoruz :D

Reha Demirbaş
20.03.2011, 01:26
Umut inadından vazgeçmeyecek gibi görünüyor bu hoca. Ve buda bizi çok zorlayacak bu kritik haftalarda.
Umut gerçi bakarız bu maç o meşhur dalyasını yapar. 9 haftadır gol atamıyan bir forvet şampiyonluğa giden bir takımda lider bir takımda nasıl bu kadar prim buluyor enteresan.

Hamza Yilmaz
20.03.2011, 01:26
Tolga,
Serkan, Giray, Glo, Brozek
Ceyhun Selcuk
Burak Jaja Colman(Alan)
Umut

Hamza Yilmaz
20.03.2011, 01:32
Abi biz herseyi daha iyi biliyoruz :D

Ne yazikki öyle... ama yinede BIZ SAMPIYON olacagiz....

Firtina52
20.03.2011, 01:32
Ne yazikki öyle... ama yinede BIZ SAMPIYON olacagiz....

Bence olduk bile, sadece son haftaya kadar Kupa vermiyorlar diye kutlamalar baslamadi

Fanatik34
20.03.2011, 01:34
Yattara´dan baslamak üzere oyuncularimizin üzerine laf atanlarin hepsine Allah....yagdirsin!!!

Bu mac icin tek söyleyebilecegim tek sey budur.........

Gercek Trabzonsporlular bu takima bu saateen sonra destek verir, vermeyen sussun, rengini belli etmesin lütfen!!!!!!!!!!

mit_o
20.03.2011, 01:41
takımımızı karşılamaya gelen taraftarlarımızın havalimanındaki görüntüleri yokmu renkdaşlar ???

kemal_efe
20.03.2011, 01:52
ben bu saatten sonra sadece 3 puana odaklandım kadro öyle böyle iyi oynamış kötü oynamış umurumda değil hoca işini bilir diyorum,hep destek tam destek,sonrasında 7 gelecektir.

Samet İslamoğlu
20.03.2011, 02:14
Kayseri çok dağınık bir takım görüntüsündeydi..ilk yarısını izledim maçın..Amrabat sahada yoktu..Ziani hakeza..bizi yıkan ikili bu akşam döküldü..bence Kayseri maçında puan kaybetmemizin tek sebebi Selçuk'un olmamasıydı..

Ayrıca lige konsantrasyonları kalmamış söylediğin gibi..

O 2si bi bizi yıktı zaten.Fb maçıda dahil hiç yoklar ortada nedense.. Bi taraftanda diyorumki biz Kayserinin en iyi halinden,oynayabileceği en iyi futboldan Selçuk'suz,Egemen'siz 1 puan alıyorsak çok çok iyi bir takımız. Aslında takımın bozulmayacağını bilsem, Selçuk , Egemen ve diğer hepsiyle sözleşme yenilenebileceğini bilsem umrumda olmayacak bu şampiyonluk ama oda şampiyonluğa bağlı gibi. Yoksa biz bozmasak takımı önümüzdeki 5-10 yıl lige ambargo koyarız...

Bilâl ÇOBAN
20.03.2011, 02:36
Ceyhun Selçuk

-----Colman-------

şeklinde bir orta saha düzeni görmek isterdim...

Sinan Ayaz
20.03.2011, 02:44
Bence Olduk bile, sadece son haftaya kadar Kupa vermiyorlar diye kutlamalar baslamadi
bu rahatlık nerden geliyo anlamadım :D

Firtina52
20.03.2011, 02:57
bu rahatlık nerden geliyo anlamadım :D

Birbirimizin basimizin etini yemekdense zaaten Ezikler ve ceteleri bizi cildirmak istiyor

Mustafa Hazıroğlu
20.03.2011, 03:05
Allah'ın iziniyle kazanacağız

Bu hafta olmadı öbür hafta liderliği alacağız febeden

metinbay61
20.03.2011, 03:16
4 farklı yenip liderliği alacağız...olmadı haftaya kadar bekler o zaman da puan farkıyla alırız liderliği...

Yiğit Gayretli
20.03.2011, 03:25
Çıtır bir fark atsak, lider olsak. Dün bizim ifrit olduğumuzdan daha çok Fenevbahçe yasadışı şike örgütü ve yandaşları ifrit olsa. İçten çökertsek, delirtsek...

mehmet83
20.03.2011, 03:45
Aynen oyle Foxx61. Biz kazandikca onlar da dun bizim dustugumuz ruh haline dusecek. Bu is artik sinir harbine dondu. Kim sakin olursa o kazanacak. Su yarinki mactan bir cikalim alnimizin akiyla ben 2 hafta sonra liderligi alacagimizi dusunuyorum. Egemenen'de takima tam isininca bu isi goturecegiz. 9 puan ondeyken korkuyordum ama simdi daha rahatim nedense. Stres var ama o zaman daha da bir stresliydim. Bizim cocuklardaki inanci, arzuyu dusununce rahatliyorum.

SEDAT
20.03.2011, 03:47
- Hurşut ve Serkan'ı durdurmalıyız ...

Burak Sahin
20.03.2011, 04:12
ben hücümda burak jaja ikilisinin bile yetecegine inaniyorum onlar bir sekilde atarlar gol önemli olna gol yememiz hele ki su tolga nin ilk macinda özgüven acisindan insallah sans yanimizda olur top bizi sever de kazasiz belasiz gol yemeden bir mac alirizda tolgada ilk macinda moral bulur kendine güveni artar....

sametaydin
20.03.2011, 05:34
Adam gibi mücadele etmezsek puan kaybı muhakkak. Bakın 2. yarıdan beri bi tane iyi maç çıkarmadık. Kazandıklarımızın hemen hepsi şans idi. Bir takım tamam formu düşer ama bu kadar 180 derece dönüş yapmaz. İlk yarı açık ara en iyi futbolu oynayan takım 2. yarı ligin en kötü oynayan takımları arasında. Bu takım belki düzgün mücadele etmeden gençleride yener ama sonraki maçlara hiç güven vermiyor. antepi bursayı filan bu oyunla yenemez bu takım. Acilen sorunun çözülmesi lazım. Sezon sonuna kadar böyle gitmez. Bu fb ile yarışamayız. Hadi puan kaybetseler belki dicem ama adamlar puan da kaybetmiyolar. Ha fb çok mu iyi oynuyor hayır ama onların alexi var bizim yok. O yüzden biz maçlarımızı fb gibi kazanamayız. Biz maçlarımızı daha çok mücadele ederek kazanmalıyız. Aksi halde bu takım puan kaybeder. Her maç aynı saçmalık canımı sıkıyo arkadaş artık futbolun gerçeği 11 kişi ile mücadele edeceksin. Çok şey mi istiyoruz jajası da burağı da koşuversin top rakipteyken mücadele edilsin artık.

canibus
20.03.2011, 05:55
insallah alicaz bu maci insallah

Hamza Öztürk
20.03.2011, 07:21
ben bu saatten sonra sadece 3 puana odaklandım kadro öyle böyle iyi oynamış kötü oynamış umurumda değil hoca işini bilir diyorum,hep destek tam destek,sonrasında 7 gelecektir.

:alkış::alkış::alkış::alkış:

mehmet83
20.03.2011, 07:31
Icimden 1-3 geciyor. Hadi hayirlisi.

Mesut
20.03.2011, 07:59
Çıtır bir fark atsak, lider olsak. Dün bizim ifrit olduğumuzdan daha çok Fenevbahçe yasadışı şike örgütü ve yandaşları ifrit olsa. İçten çökertsek, delirtsek...
Bildiğim kadarıyla biz bugun 20-0 yensek bile lider fenerbahçe.
Trabzonspor3-2Fenerbahçe
Fenerbahçe2-0Trabzonspor
Puan eşitliğinde Fenerbahçe hep önde olacak

jetair
20.03.2011, 08:21
Fener bütün maçlarını alırsa zaten şampiyon..
Biz bütün maçlarımızı alırsak biz şampiyonuz..
1. ihtimalin olma olasılığı neredeyse sıfır, Fener daha çok puanlar kaybedecektir..
Bizimde bundan sonra daha puanlar kaybedeceğimiz kesin..

O halde, en az puan kaybına uğrayan takım şampiyonluk kupasını kaldıracaktır..

Bizim bütün maçlarımızın premier ligi tadında(!) geçeceğide kesin..
Bundan önce olduğu gibi kalan 9 maçımızdada rakiplerimizin keseleri tatlandırıcılarla teşvik edilecektir...

Aleyhimize gemi azıya alan hakemler son deşifrelerle birazcıkta olsa geri adım atmak zorunda kalacaklardır..(ikinci yarıda Bizim en az 4 puanımızı çalarken fenerede en az 4 puan takviye yaptılar.--Sahi, ilk yarıda fenere kaç puan fark yapmıştık--)

Diğer yandan fenerin oynayacağı takımların özellikle kaleci ve defans oyuncularınıda mercek altına almalıyız her maç..(Örnek: Kayseri maçı=Volkan Babacan-Kaleci, BJK maçı=Ferrari-defans, G.B maçı=Serdar Kubilge-kaleci ve adını hatırlayamadığım ispanyol defans oyuncusu)

Ayrıca medya marifetiyle üzerimize yapılacak manipilasyon ve dezenformasyonlara karşıda uyanık ve dikkatli olmalıyız.. Son kasımpaşa maçında denemesi yapılan rakip taraftarlarca kışkırtılma operasyonlarına (kasıtlı olarak ve dikte edilmiş senaryoya uygun bir şekilde) karşıda bilinçli ve hazırlıklı olup tuzağa düşmemeliyiz..

Aziz ve şurekası elindeki bütün kartları sahaya çoktan sürmüş bulunuyor..
Oyunu tek taraflı oynamıyor, her yönden üstümüze saldırıya geçti..
M.H.K , hakemler(bilhassa yan), medya, rakip topçular şike, teşvik, psikolojik manipilasyon vs. akla gelebilecek her türlü silahı kullanıyor..

"Ben başkan olmadan önce şampiyonlukların saha içinde kazanıldığını sanıyordum, ama sonra öyle olmadığını çok iyi bir şekilde anladım" sözü azizin hareket tarzının manifestosudur.. Ali Şen de: "T.Direktör ve futbocular bir takımı ancak şampiyonluğa oynatabilr, ama şampiyonluğu yöneticiler alır."derdi.. Ve bizim elimizden almıştıda, veyahut çalmıştı..
Yine mi çaldıracağız?..Tarih yine tekerrürmü edecek?..İbret alınsa hiç tekerrürmü eder..

Bu saatten sonra, sakin ve sabırlı olmalı, buna karşında dik ve kararlı durmalıyız..
Oyunlara gelmemeliyiz. Uyanık olup, kurulan tuzaklara düşmeden, kuranların başına geçirmeliyiz.. Coşkumuzu ve desteğimizi sadece sahadaki futbolcularımıza aksettirmeliyiz..

Eğer, başta futbolcularımız sahada mücadelerini son maçın son dakikasına kadar bırakmassa, Teknik heyetimizde konsantrasyonunu koruyabilirse, yönetimimiz ise aleyhimize yapılacak operasyonları deşifre edip bozabilirse ve hepsindende önemlisi taraftarımız inancını ve moral motivasyonunu 34. haftanın son saniyesine kadar yüksek tutmayı başarabilirse Allah'ın izniyle biz şampiyonuz, bu sene..

Mustafa ÖZDEMİR
20.03.2011, 08:29
heyecan yapamıyorum artık...

İskender YILMAZ
20.03.2011, 09:21
..................... Tolga ....................

Serkan ... Egemen .. Glowacki ... Cale

............ Ceyhun .. Selçuk ..............

..... Burak ..... Colman ... Jaja ..........

................... Brozek ......................

worldmaster
20.03.2011, 09:58
Umut 100 der bu maçta.İçimden öyle geçiyor...

Asi Çaykaralı61
20.03.2011, 09:59
8 S. 58 Dk. Kaldı :)

Chiko
20.03.2011, 10:13
..................... Tolga ....................

Serkan ... Egemen .. Glowacki ... Cale

............ Ceyhun .. Selçuk ..............

..... Burak ..... Colman ... Jaja ..........

................... Brozek ......................
Cale - Piotr ve Brozek - Umut degiskligi olabilir. Olmasa da bence gayet güzel bir kadro..Colman Broos döneminde 10 numara oynuyordu ve adam döktüriyordu.
Burak Brozek/Umut'a biraz daha yakin ve Jaja sol acik..

-Samet
20.03.2011, 10:24
0 Gün 8 S. 33 Dk. Kaldı

Ömür Karadeniz
20.03.2011, 10:28
Eskisi gibi heyecan yok bende niye acaba.Önceden maç günü dakikaları sayardım.

-Samet
20.03.2011, 10:31
Cale - Piotr ve Brozek - Umut degiskligi olabilir. Olmasa da bence gayet güzel bir kadro..Colman Broos döneminde 10 numara oynuyordu ve adam döktüriyordu.
Burak Brozek/Umut'a biraz daha yakin ve Jaja sol acik..

Brozek ile Umut değişikliği ?

Eskisi gibi heyecan yok bende niye acaba.Önceden maç günü dakikaları sayardım.

Hala sayıyorum :) Cuma gününden itibaren kalbim atmaya başlıyor.

aaahmet61
20.03.2011, 10:37
bu fenerdeki ballığı görünce( özellikle bjk ve gs maçlarını) bendeki şampiyonluk hayalleri suya düştü.

Hami_41
20.03.2011, 10:52
çok zor bi maç olucak

inadına_Trabzon
20.03.2011, 10:55
ya fark atarız ya da berabere biter. ortası yok.

İskender Çakmak
20.03.2011, 10:56
Zor bir mac daha bizi bekliyor. Ikinci yari soyleye soyleye dilimde tuy bitti butun takima yalvariyorum ilk golu attiktan sonra oyundan dusmeyelim ne olur ama ne olur yaa

Mustafa Umut
20.03.2011, 10:56
Bir tahmin de ben yazayım;

.................Tolga.................
Serkan...Egemen...Giray...Piotr
.........Ceyhun...Selçuk...........
Burak........Colman.........Jaja..
................Umut..................
..............(Pawel).................

mda61
20.03.2011, 10:58
Tolga bu maç gol yemesin. Özgüveni yerine gelmesi açısında bu önemli.

Sakız çiğnemesin, laubali hareketlere girmesin, arkasındayım ben onun :)

ismail tüfekçi
20.03.2011, 11:17
vakit feldi 12.00 da aracımız kartaldan yola çıkacak inşl. sevinmiş gidip döneriz aslında ankaradan da korkmuyor değilim cafer org. iptal etsede bana heryer trabzon

inadına_Trabzon
20.03.2011, 11:47
küçük fenerle oynayacaz

Chiko
20.03.2011, 11:47
Brozek ile Umut değişikliği ?

Yukarida verilen kadroda, Brozek yerine Umut ile baslamak..

Asi Çaykaralı61
20.03.2011, 11:53
Kapılar 16.00'da açılacak

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6834-9E6Q8A9C.jpg

Takımımızın bugün Gençlerbirliği ile oynayacağı Spor Toto Süper Lig müsabakası için Ankara 19 Mayıs Stadı'nın kapıları maçtan 3 saat önce açılacak.

Buna göre saat 19.00'da başlayacak olan karşılaşma için seyirci alımına saat 16.00'de başlanacak.

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=6834#Icerik

İlyas BAHADIR
20.03.2011, 11:54
Ceyhun ortasahamızı yavaşlatmaktan başka bi işe yaramıyor..kurbanlara versek 7 hisse cıkar adamdan.. o kadar ağır hantal gereksiz tenik eksiği ve gereksiz bi futblcu bi de hüseyin vardı ama hüseyin daha iyiydi :D

Asi Çaykaralı61
20.03.2011, 11:58
Başkentte zirve ateşi!

Trabzonspor, şampiyonluk yolundaki en büyük rakibi Fenerbahçe'nin kazandığı haftada Gençlerbirliği deplasmanına çıkıyor.

Şampiyonluk yarışınını her geçen hafta kızıştığı Süper Lig'de kritik bir randevu daha var. Anakra 19 Mayıs Stadı'nda Gençlerbirliği'ne konuk olacak olan Trabzonspor'da tek hedef 3 puanla eve dönmek.

Şampiyonluk yarışında teklemek istemeyen Karadeniz Fırtınası'nda Engin Baytar ve Onur Kıvrak, sakatlığı nedeniyle maçta forma giyemeyecek.

Lig TV'den naklen ekranlara gelecek maçata Bülent Yıldırım düdük çalacak.

GENÇLERBİRLİĞİ-TRABZONSPOR
STAT: 19 Mayıs
SAAT: 19.00
YAYIN: Lig Tv
HAKEM: Bülent Yıldırım

GENÇLERBİRLİĞİ: Serdar, Orhan, Buraki, Aykut, Murat, Serkan, Cem Can, Azofeifa, Hurşud, Mustafa, Zec
TEKNİK DİREKTÖR: Ralf Zumdick

TRABZONSPOR: Tolga, Serkan, Giray, Glowacki, Piotr, Selçuk, Ceyhun, Colman, Jaja, Burak, Umut
TEKNİK DİREKTÖR: Şenol Güneş

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=89347

ozzy!
20.03.2011, 12:06
Ceyhun ortasahamızı yavaşlatmaktan başka bi işe yaramıyor..kurbanlara versek 7 hisse cıkar adamdan.. o kadar ağır hantal gereksiz tenik eksiği ve gereksiz bi futblcu bi de hüseyin vardı ama hüseyin daha iyiydi :D

Yapmayın Allah aşkına Hüseyin kim Ceyhun kim..

zekeriyya
20.03.2011, 12:08
0 Gün 6 S. 61 Dk. Kaldı :)

Halmanli
Rahat olmak istemiyorum ama RAHAT KAZANIRIZ İNŞALLAH

İlyas BAHADIR
Yapmayın Allah aşkına Hüseyin kim Ceyhun kim..
ikisi de kalas ikisi de gereksiz..şu uzun boylu ve geniş kalçalı ortasaha klasik kalasımsı önlibero anlayışından sıyrılmamız lazım..ironi var orda

Asi Çaykaralı61
20.03.2011, 12:11
Orta sahada bence bugün Ceyhun olması gereken futbolcularmızdan bir tanesi :)

Yunus Emre SEYHAN
20.03.2011, 12:11
Beyler Sampiyon O-LA-CAG-IZ

Ben isterimki son haftaya kadar puan esitlik olsun.

Her ikimizin macida 90'ci dakikaya kadar 0:0 ki ezikler sevinsinki Sampiyon olduk millet stada daliyor, tam o aradad 90+2 de Jaja 25 Metreden füze takiyor ve sampiyon oliyoruz.

Ne olur YARABBI böyle olsun.

Bu arada Bursa'Dan gol haberi varmi ?
2-2 mi oldu ?
Sizi bilmem ama benim kalbim bu kadar aksiyonu kaldırmaz :)

Yunus Emre SEYHAN
20.03.2011, 12:13
Tolga bu maç gol yemesin. Özgüveni yerine gelmesi açısında bu önemli.

Sakız çiğnemesin, laubali hareketlere girmesin, arkasındayım ben onun :)
birde %100 hatalı gol yedikten sonra artist artist defans oyuncularımıza kızmasın.

Koc koca büyük şefe artistlik yapıyordu.

İlyas BAHADIR
20.03.2011, 12:16
birde %100 hatalı gol yedikten sonra artist artist defans oyuncularımıza kızmasın.

Koc koca büyük şefe artistlik yapıyordu.
Bide birisi tolgaya o saç modeliyle iğrenilesi olduğunu söylesin artık..değişim değişim değişim.

Alper Calik
20.03.2011, 12:22
BÜYÜK TAKIMIN BÜYÜK TARAFTARLARI !

Maç günümüz geldi.
Sakin olalım, dua edip takımımızı destekleyelim.
Ben iyi oynayıp yeneceğimizi düşünüyorum, inşallah öyle olur.
Takımda herşey bugün için iyi: Yattara kadro dışı (mücadele etmeyen oyuncunun bu saatten sonra takımda yeri olmamalı, kim olursa olsun), Orta sahamız Ceyhun-Selçuk-Colman çok iyi bana göre (bazılarımız beğenmiyor biliyorum, geçen yıl kupayı aldıran, FB yi şampiyonluktan eden orta saha olduğunu hatırlatırım). Aşırı ofansif bir takım mağlubiyetten başka bir sonuç getirmiyor (bakınız Schuster örnekleri). Sağlam orta sahamız ile
-oyunu kontrol edip
-rakibi yorup
-bulduğumuz pozisyonlardan 1-2 tanesini skor yaparsak iş tamam

Manisa maçının benzeri olacak, yorulan GB ne 2. yarı ALAN takviyesi ile yükleneceğiz gibi bir his var içimde.

Ankara da karşılamaya gidenlere içten teşekkürler. Sağolun varolun.

Yarış atı hikayesi anlatan bir arkadaşın verdiği örneğe ben de katılıyorum. Puan kayıplarımız nedeniyle FB ile başbaşa olmamız bizi motivasyon olarak besliyor. Aynı şekilde FB de takipçiliğimizden dolayı her maça aşırı motive çıkıyor. Biz puan kaybedersek (Allah korusun) peşine onlar da kaybeder (rahatlayacakları için). Biz yüreğimizi ferah tutup, takımımıza destek olalım. Onlardan daha çok inanmalıyız ki takıma bir faydamız olsun ! TS mi bizi sürükleyecek, biz mi onları itekleyeceğiz? Şu an onların bizim desteğimize ve inancımızı görmeye ihtiyaçları var.

Bugün lütfen herkes,

Burak ın BJK maçından sonra taraftarımıza gidip "Bize Her Yer Trabzon" diye taraftarımızla yaptığı tezahüratı hatırlasın ve takımın ne kadar inandığını bir kez daha düşünsün ve

HEP DESTEK TAM DESTEK

versin.

Allah yardımcımız olsun.

lazzz61
20.03.2011, 12:25
Umut inadından vazgeçmeyecek gibi görünüyor bu hoca. Ve buda bizi çok zorlayacak bu kritik haftalarda.
Umut gerçi bakarız bu maç o meşhur dalyasını yapar. 9 haftadır gol atamıyan bir forvet şampiyonluğa giden bir takımda lider bir takımda nasıl bu kadar prim buluyor enteresan.
renkdas bunu bende anlamıyorum valla nasıl oluyor baskaa gızlı gucler mı var acaba :D :D :D

hamucera
20.03.2011, 12:32
Saat 10 45 te çıktık ıstanbul dan 4 kişi bolu tüneline girmek üzereyiz inşallah kazanıp döneceğiz ıstanbula

Bera B.
20.03.2011, 12:40
Bazı öngörülerim var maçla alakalı artık 6. his mi dersiniz ne dersiiniz bilemiyorum ama şunlar olacak gibi geliyor:

- Maçla alakalı iyi hislerim yok, puan kaybı olacak gibi hissediyorum.

- Gol atarsak ilk gol Umut'tan gelecek.

- Selçuk'tan da etkili bir oyun ve muhtemelen asist gelecek.

Maç sonu artık ermiş mi olurum yoksa sallamış mı görürüz :p

zekeriyya
20.03.2011, 12:47
bizim maçlarda değilde rakibin maçlarında daha heyecanlanıyorum

zekeriyya
20.03.2011, 12:49
bugün Umut gol atar
Tolga da gol yemez ise
takım kendini iyi hisseder bir sonraki maç için iyi olur
maç maç ilerliyoruz

yatmaztara
20.03.2011, 12:50
trabzon istesin, savaşsın ve inansın... kazanamayacağı maç yok.

pReN@_61
20.03.2011, 12:50
Tribünde bize ayrılan yer dolacak mı acaba?

Ali Yerlikaya
20.03.2011, 12:51
Ya cok kolay mac olicak yada puan kaybedicez gibi bi his var icimde, ins. kolay bi mac olur...

GB acik oyniyan bi klüp, posisyon kitligi cekicegimizi düsnmiyom ama ins. "forvet"imiz yine gl kacirma rekorunu egale etmeye calismaz...

Gazamiz mübarek olsun, bugün 3 puan disindaki futbol hic ümrumda degil rakibimizde oynamiyor ama 3 puani aliyor sonucda en cok puan alan takim sampiyon olicak bu ligde...

ESER
20.03.2011, 12:55
Bide birisi tolgaya o saç modeliyle iğrenilesi olduğunu söylesin artık..değişim değişim değişim.

Tolga nin performasini elestirmeye eyvallah da adamin sacina basina sallamak da nedir ? sac da sakal da onun , kendine yakistirmis ise kendisi begeniyor ise bundan kime ne? . bu kila tuye takilmaktan vazgecsek artik.

Nihat Güneş
20.03.2011, 12:56
Artık bu maç PAwel oynasın, herkes Umut'un kaçırdıklarına bakıyor. Her forvet gol kaçırır. Gerçi Umut'ta bu üst düzeyde, ama beni asıl endişelendiren Umut yüzünden olgunlaşıp belki gol pozisyonu olacak çoğu atağımızın ya topu doğru düzgün kontrol edememesi ya da isabetli pas tercihi yapamaması yüzünden heba olması...Bu anlamda JAja- Pawel ikilisi çok daha etkili olur...Pawel her sezon asist ortalaması 8-9 civarı olan bir oyuncu, bu da onun oyun görüşü ve pas kabiliyetinin üst düzey olduğunun göstergesi. Pawel tam da Jaja'nın aradığı adam aynı Deviç gibi.

İnşallah Pawel ile başlarız tabii bu durumda ortasahayı üçlememiz gerekecek.

KAleci konsuna gelirsek, takım olarak Gençlerden iyimiyiz evet...Peki Tolga mı Serdar mı , ban sorarsanız çok farkları yok.... Hatta Tolga derim...O yüzden bu maça özel kaleci konsunda takılamayalım bence :)

Mustafa AYDIN
20.03.2011, 13:04
Bugün nedense içim çok rahat,kolay alıcaz gibime geliyo.İnşAllah yanılmam.

Kader KORELİ
20.03.2011, 13:06
Takımımıza inanıyorum. Alacağız bu maçı.

:bmn3:

Dip.Ing.Mag.
20.03.2011, 13:07
sampiyonlar ligi ve UEFA tecrübesi olan Pawel'in halen daha bu takimda yer bulamamasi beni oldukca düsündürüyor. Istatistiklerine bakiyorumda sezon basina ortalama 15 gol ve bir o kadar da asist ile oynayan bir oyuncu. Hakeza avrupa da da goller atarak takimina katki yapan bir oyuncu. Ama gel görki bizde oynayamiyor!

BALKAN 06
20.03.2011, 13:08
çok erken gol buluyoruz ikinciyi bulup rahatlıyamıyoruz,
golü geç bulsak rakip direnci artıyor biz stres yapıyoruz,
nasıl olacak bilmem...

r9emre
20.03.2011, 13:11
Ya içim ilk defa çok rahat en az 2 farklı bir galibiyet alacağız gibime geliyor neden bilmiyorum. :)

okanmeral
20.03.2011, 13:16
Uzun süredir birlikte ter döken Onur-defans ikileminden sonra bambaşka bir kimyaya sahip kaleci geride olacak. Tolga' nn ilk maçının her şeyden çok motivasyon bakımından çok önemli olduğunu düşünüyorum. Hani bir tabir vardır ya " Maç başında ilk şutu güzel bir şekilde kurtaran kaleci maç boyu kolay kolay gol yemez", bu da o misal.

Motivasyon konusunda defans hattının da Tolga' ya yardım etmesi gerektiğini düşünüyorum. Ekstra durumları kaldırırsak, golü sadece kaleci yemez. O golün yenmesine defans hattının zaafları da neden olur. Maç içerisinde birbirleri ile sürekli iletişim halinde olunmalı. Çünkü uzun zaman sonra değişikliğe uğramış olan kaleci-defans hatları kurgularında genelde adam kaçırma durumları gözleniyor. Umarım bu durum bir nebze de olsa hafta içi yapılan çalışmalarda atlatılmış olur.

Ankara' ya giden maç kadrosunu gördüğümde de beni en çok sevindiren haber Yattara' nın isimler arasında olmamasıydı. Allah' ım sonunda kurtulduk bu kangrenden. İnşallah Şenol Hoca' da bu durumu istikrar haline getirir de bir daha kadroya giremez. Bu adam koskoca Trabzonspor takımının kaptanıydı ya, te Allah' ım...

Bateyb 61
20.03.2011, 13:16
ikili avaraja sezon sonunda bakılıyor bu macta gencleri 4lersek lideriz...
Zaferlerle doluyuz,zirvelerde damgamız.
Trabzonsporluyuz,''ONURLU''dur kavgamız..

r9emre
20.03.2011, 13:21
Fenerbahçe'nin Alex'i varsa bizim de Jaja'mız var beyler. :D

Serdar A
20.03.2011, 13:22
Ben de yukarıda yazan arkadaşların fikrine katılıyorum . Tolga'nın iyi bir maç çıkarması çok önemli . Bu sezon canlanma emareleri vardı . Allah utandırmasın .

r9emre
20.03.2011, 13:23
Jajajajajajajalamaya geldik Ankara'ya. :p

mda61
20.03.2011, 13:24
Bazı öngörülerim var maçla alakalı artık 6. his mi dersiniz ne dersiiniz bilemiyorum ama şunlar olacak gibi geliyor:

- Maçla alakalı iyi hislerim yok, puan kaybı olacak gibi hissediyorum.

- Gol atarsak ilk gol Umut'tan gelecek.

- Selçuk'tan da etkili bir oyun ve muhtemelen asist gelecek.

Maç sonu artık ermiş mi olurum yoksa sallamış mı görürüz :p

Sallamış olacaksın büyük ihtimal :)

titanic
20.03.2011, 13:25
Gençler maçını farklı kazanacağımızı düşünüyorum.Lider olmamız feneri psikolojik olarak zayıf düşürür

Alper Calik
Antremanlarda Tolga nın çok iyi olduğu ve takım arkadaşlarından destek gördüğü bilgisi vardı hafta içinde.
Bence Tolga ile ilgili problem yaşamayacağız. Takım zaten ilave bir motivasyonla çıkacak, kalede yeni biri olduğu için. Uyum problemi yaşamayacaklar bana göre.

Bence de mücadele etmeyenlerin işi olmamalı takımda. Umut un oynama sebebi de tamamen "mücadele etmesi". Yoksa bu kadar formsuz bir golcüyü 11 de tutmaz teknik heyet. Diyorlar ki, "en azından mücadele edip, önde basıyor, rakibin dengesini bozuyor, rakibin bir an önce topu oyuna sokmasına zorluyor ve muhtemelen hatalı sokmasına neden oluyor, kendi atamasa da başkasına attırıyor" Ama Yattar bunların HİÇBİRİNİ yapmıyordu. Kasımpaşa maçında ben de tribünden izledim. Gerçekten çok üzüldüm. Şampiyonluğa giden takımda, arkasında bu kadar seyirci desteği olan bir insan, hiç mi mücadele etmez? Hiçbirşey yapamasan, pres yapıp rakibi topu ayağından çıkarmaya zorlarsın. O da yok. Bu A, B kişisi meselesi de değil. Kim olursa olsun aynı.

GB ni rahat geçeceğiz Allah ın izni ile arkadaşlar. GB katı defans yapamıyor. Aşırı gol kaçırmaz isek, maçı alırız.

İstanbul dan BORDOOOOOOOO

Atakan
Kazanacağız inşallah.Takımımıza güveniyorum.

Bateyb 61
20.03.2011, 13:26
salex: şampiyonluk istiyoruz
JAJA:Olur kac dk :))))

BiZe HeR YeR 61
20.03.2011, 13:29
Pazar günü maçlarını sevmiyorum bekle ki maç saati gelsin.

mda61
20.03.2011, 13:30
Antremanlarda Tolga nın çok iyi olduğu ve takım arkadaşlarından destek gördüğü bilgisi vardı hafta içinde.
Bence Tolga ile ilgili problem yaşamayacağız. Takım zaten ilave bir motivasyonla çıkacak, kalede yeni biri olduğu için. Uyum problemi yaşamayacaklar bana göre.

Bence de mücadele etmeyenlerin işi olmamalı takımda. Umut un oynama sebebi de tamamen "mücadele etmesi". Yoksa bu kadar formsuz bir golcüyü 11 de tutmaz teknik heyet. Diyorlar ki, "en azından mücadele edip, önde basıyor, rakibin dengesini bozuyor, rakibin bir an önce topu oyuna sokmasına zorluyor ve muhtemelen hatalı sokmasına neden oluyor, kendi atamasa da başkasına attırıyor" Ama Yattar bunların HİÇBİRİNİ yapmıyordu. Kasımpaşa maçında ben de tribünden izledim. Gerçekten çok üzüldüm. Şampiyonluğa giden takımda, arkasında bu kadar seyirci desteği olan bir insan, hiç mi mücadele etmez? Hiçbirşey yapamasan, pres yapıp rakibi topu ayağından çıkarmaya zorlarsın. O da yok. Bu A, B kişisi meselesi de değil. Kim olursa olsun aynı.

GB ni rahat geçeceğiz Allah ın izni ile arkadaşlar. GB katı defans yapamıyor. Aşırı gol kaçırmaz isek, maçı alırız.

İstanbul dan BORDOOOOOOOO

Yine İstanbul'dan MAVİİİİİİ

Deniz Tosunoğlu
20.03.2011, 13:32
Mac baslayacak hala 61. sayfada degiliz :)

cenk52
20.03.2011, 13:33
Biraz sonra çıkıyorum evden, Allah yardımcımız olsun...

İHSAN
20.03.2011, 13:42
rahat değilim nedense.

elbette üç puan önemli; ama güzel bir futbol ile üç puan alamazsak bu beni fena halde üzer. yangından kaçırır gibi puan almak yapımızı uygun değil. eze eze, söke söke ve bileğinin hakkıyla kazanmalıyız.

"eze eze kupa karadenize trabzon!"

Alper Calik
20.03.2011, 13:43
Şampİyoooon

Devrim Arslan
20.03.2011, 13:43
bizde ofsayttan gol ve bedeva penaltı istiyoruz ama maçın 20. dakıkasında tam kopma zamanında :mad:

Alper Calik
20.03.2011, 13:45
Biraz sonra çıkıyorum evden, Allah yardımcımız olsun...

Amin. Alın gelin maçı inşallah.

Eto'o
20.03.2011, 13:45
Sampiyon trabzonspor !!!

Eto'o
20.03.2011, 13:46
bu mac 1-3 bizim insallah

Fatih
20.03.2011, 13:47
2 farklı öne geçip rahat rahat maç izlemek var.:)

61_Hasan_69
20.03.2011, 13:48
onların KOCAMAN umutlarına inat bizim GÜNEŞ imiz batmaz ..

F.Tütüncü
20.03.2011, 13:49
4 fark atsakta averajdan öne geçsek :P

Samet Berber
20.03.2011, 13:51
Egemen oynamazsa çok zor durumlara düşebiliriz.

Umarım sahalara döndüğü maç olur.

Chiko
20.03.2011, 13:53
Bu macta Colman, Umut ve stoperlerden biri atacak.. :)

Mustafa Umut
20.03.2011, 13:54
Bu macta Colman, Umut ve stoperlerden biri atacak.. :)
Bana da Colman'ın maçı olacak gibi geliyor :) Umut ise 'dalya' diyecek İnşallah..

Erbay
20.03.2011, 13:56
http://www.youtube.com/watch?v=5vaeui67Zt4&feature=player_embedded
best of the Ziya Doğan:)

Biraz stres atın :D Günün Eğlencesi başlığından.

Gökhan KAN
20.03.2011, 13:59
2 farklı öne geçip rahat rahat maç izlemek var.:)
Yok hacı olmaz öyle şey. İlk golü atarız. Sonra Umut yüzde yüzlük 2 tane kaçırır son dakikalarda dokuz doğururuz yine.

BALKAN 06
20.03.2011, 13:59
bana da colman gol atacak gibi geliyor,
herkesin böyle hissetmesi beklentiden mi yoksa gerçekten his mi acaba:)

hamucera
20.03.2011, 14:02
3.5 saate yakın oldu yola çıkalı Ankara ya gelmek üzereyiz Istanbula mutlu dönmek istiyorum. Haydi Trabzonsporum

Kaan
20.03.2011, 14:04
50-60. dakikalara kadar Umut 1 gol atarsa, o dakikadan sonra 1 gol daha bulur yazıyorum buraya.. :cool:

Murat Acar
20.03.2011, 14:05
Yok hacı olmaz öyle şey. İlk golü atarız. Sonra Umut yüzde yüzlük 2 tane kaçırır son dakikalarda dokuz doğururuz yine.

İlk golüde Umut atmışmış :))

Travelair
20.03.2011, 14:05
Cale, Selçuk ve Colman'ın performansları öne çıkacak diye tahmin ediyorum

Burak Sahin
20.03.2011, 14:06
ben hala cale piotr arkali önlü oynamalarini isterim bjk maci gibi.... hatta onur haric bjk maci kadrosu cikilmasi iyi olur....