PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 26.Hafta | Gençlerbirliği 1 - 2 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mert Oğuzlu61
17.03.2011, 17:06
ŞÖYLE BİR ŞEREFSİZLİK OLABİLİR Mİ? NASIL BİR HABERDİR BU ?

MHK’den “krize” davetiye!

MHK bu hafta Konyaspor - M.P Antalyaspor maçına üç Trabzonsporlu hakemi atadı. Konyaspor gelecek hafta ise Trabzonspor ile karşılaşacak..
17 Mart 2011 Perşembe - 16:08
Sporx.com Yarın oynanacak olan kritik G.Saray – F.Bahçe karşılaşmasına atadığı iki yardımcı hakem konusunda tartışmalara neden olan Merkez Hakem Kurulu, haftaya damga vuracak (!) bir başka atamaya daha imza attı…

Trabzonspor’un G.Birliği – F.Bahçe maçından sonra gerçekleştirdiği “yardımcı hakem” isyanından sonra, F.Bahçe’nin bu haftaki G.Saray maçına 8 şubat 2009’daki İ.Belediye – F.Bahçe maçında iki bariz ofsaytı atlayan yardımcı hakemler Serkan Ok ve Aleks Taşçıoğlu’nu atayarak krize neden olan MHK, bu haftaki Konyaspor – M.P. Antalyaspor maçına atadığı hakem triosu ile adeta “senaryolara” davetiye çıkarttı.

MHK, haftaya Trabzonspor’la deplasmanda zorlu bir maça çıkacak olan Konyaspor’un bu hafta kendi sahasında oynayacağı Antalyaspor karşılaşmasına Abdullah Yılmaz, İsmail Köse ve Serdar Diyadin’den oluşan 'Trabzon bölgesi' hakem triosunu ataması kafaları karıştırdı.

Konyaspor haftaya Trabzonspor deplasmanına çıkacak. Bu hafta ise Konyaspor maçında Trabzonlu hakemler düdük çalacak.

İşte MHK'den polemiğe yeni bir davetiye!..

ulan antuda ne yazıyorlarsa medyaya haber oluyor bu kadarıda fazla artık, medya resmen fb yi süt dökmüş kedi ilan etmeye çalışıyor bizi kötü taraf olarak göstermeye çalışıyorlar :mad::mad::mad:

TSelif
17.03.2011, 17:06
Her yerden atın yumruğu , her yerden saldırın . Bakalım yıkabilecek misiniz?

mekatronik
17.03.2011, 17:19
susmayacaktık, madem savaş başlattık sonuna kadar susmayacaktık. şekip'ede aykuta da anında cevabını verecektik. sabrinin pozisyonunun resmini asmış afedersiniz ama alenen şerefsizlik. maçtan bir gün önce yapılan açıklamaya bak. oğuz sarvan konuşsaya şimdi dese ya "gençler birliğine attığınız gollerin resminide astınmı odana"

Mustafa Hazıroğlu
17.03.2011, 17:26
Bu maçı farklı kazanacağız yani ben öyle düşünüyorum inşallahda öyle olur. 2.yarı zannedersem handikaplı kazandığımız bir maç yok :)

lazibere
17.03.2011, 17:30
iyi gününde bir Umut ve Burak olursa maçı rahat alırız da..

Ben takımın rahat olmadığını düşünüyorum. ilk devrede çatır çatır sahada ne yaptığını bilen panıklemeyen takımımız gitmiş, acele oynayan bir an önce gol bulup üstüne yatmaya çalışan ve bu arada defansız hatalar yapan bir takım olduk çıktık..

Ligin ilk yarısında Trabzonda oynanan maçtakı gbi dirençli ve ne yaptığını bilen bir takım görmek istiyorum Ankara da .. panık sadece kötü futbol oynatmıyor aynı zamanda stresı de berbaerinde getirdiği için sakatlanmöalarda artıyor

Murat Altun
17.03.2011, 17:42
Her yerden atın yumruğu , her yerden saldırın . Bakalım yıkabilecek misiniz?

Saldırsınlar atsınlar yumrukları Daha iyi oluyor onalr saldırdıkça biz dahada kenetleniyoruz birbirimize
İnşallah sezon sonu kupayı kaldırdığımızda alayına okkalı bir tokat indireceğiz

Ömer Yüce
17.03.2011, 17:49
Ben +3 kişi maçtayız... İstanbulda arkanda Trabzonum

SezqinSeN
17.03.2011, 17:50
Bu Maç Zor Olmasına Rağmen Maçı Alıcaz.Tolga'da Kaleyi Güzel Koruyacağından Eminim.Egemen De Oynıcak Daha Sağalm Olucak Defans Maçın Kilidi Orta Saha Colman-Selçuk'ta..

kimyager
17.03.2011, 17:53
Aykut iğrençliklerine devam ediyor, basın demecine bakın:

"ilk yarıdaki FB-GS maçında sabrinin dia ya hareketi net penaltı idi, o fotoğrafı odama astım, odamda duruyor" gibi birşeyler gevelemiş !!
Düşünebiliyormusunuz bir pozisyonun fotoğrafını odasına asmış beyimiz ! Ve bunu aynı takımla olacak olan maçtan 1 gün önce BASINA DEMEÇ OLARAK VERİYOR ! O zaman tüm teknik direktörlerin odasına fotoğraftan girilmez !

Güya GS maçından önce böyle bir demeç verip, önündeki maçı etkileyip kurtarmaya çalışıyor (bize tüm sezon irdelenmeli ile yaptığı şeyi 1 maç için yapmaya çalışıyor). Böyle bir eziklik, alçaklık içinde bu adamlar. Bunlar için her yol mubah. Bu olaylar:

1-ne kadar ezik ve hak hukuk tanımadıklarını gösteriyor ve Allah ım sen ilahi adaletini göster diyorum
2-ne kadar aciz ve muhtaç durumlarda olduklarını korktuklarını gösteriyor

ve beni daha da fazla umutlandırıyor ...

nerde var bu açıklama

DeAgLeMaNyAq
17.03.2011, 17:53
Trabzonsporlu hakem ibaresini kaldırmışlar. Sözde sitenin genel yayın yönetmeni de Trabzon'lu Tahir Kum. Ne desem bilmiyorum...

Ali Tunahan Güllü
17.03.2011, 18:02
Çok önemli bir maç çok.

Y.Sert
17.03.2011, 18:09
bana birisi antep bjk kupa maçının neden fener antep lig maçından 3 gün önceye koyulduğunu açıklayabilirmi.kesinliklşe art niyetli bir kupa fikstürü ayarlanmış.

Armağan Dere
17.03.2011, 18:15
MHK ortalığı karıştırıyor..Konya maçını Trabzonlu hakemlere verip,Gs-Fb maçına tartışmalı Serkan Ok'u veriyor...Hani tabir-i caizse gaz alıyor..Sanki ihtiyacımız var,düzgün yönetsinler başka bişe istemem..Ama Konya maçındaki hatalı bayrak hiçte öle olmasa da camiayı zora sokabilir..Hafta içi sallarlar medyada

.....
17.03.2011, 18:49
Hele şu gs fb maçı oynansın ondan sonra bizimkiler kaplan kesilir :)

inadına_Trabzon
17.03.2011, 19:10
gençler - bjk kale arkası 15 tl (Guti+Q7 li bjk )

gençler -ts kale arkası 56 tl

Selçuk Demircioğlu
17.03.2011, 19:26
Trabzonsporlu hakem ibaresini kaldırmışlar. Sözde sitenin genel yayın yönetmeni de Trabzon'lu Tahir Kum. Ne desem bilmiyorum...

Tahir kum denilen şahıs fenerlidir..;)

Murat'
17.03.2011, 19:29
Arkadaşlar Tahir Kum'u da mı fenerli yaptınız ?

mehmet83
17.03.2011, 19:32
Arkadaslar Konuyl;a ilgisi yok ama Turkiye'de saatler ne zaman ileri alinacak bilginiz varmi?

Cihat K
17.03.2011, 19:35
Arkadaslar Konuyl;a ilgisi yok ama Turkiye'de saatler ne zaman ileri alinacak bilginiz varmi?
28 mart pazartesi

Mustafa Umut
17.03.2011, 19:42
28 Mart Pazartesi saat 15:00 de 1 saat ileri alınacak..:rolleyes: Çok ilginç..

Sefa
17.03.2011, 20:03
28 Mart Pazartesi saat 15:00 de 1 saat ileri alınacak..:rolleyes: Çok ilginç..

Pazartesi alınmasının sebebi 27 Mart'taki sınav..

DeAgLeMaNyAq
17.03.2011, 20:12
Tahir kum denilen şahıs fenerlidir..;)

Ben Trabzonspor'lu demedim zaten Trabzon'lu dedim... :) Ama diğer taraftan Trabzon muhabirliği yaptığı dönemde, bize sempatisi olduğunu da duymuştum...

Cihan_61
17.03.2011, 20:19
Almanyada ama böyle degil dime ?

Burak TOSUN
17.03.2011, 20:20
Rakibin hızlı ataklarını püskürtebilirsek sorun olmaz diye düşünüyorum.

Mustafa Umut
17.03.2011, 20:21
Bir çok karışıklığa neden olacak bence..
Bence geceden saatlerin ileri alınıp yatılması daha doğrudur. Yıllardır bu sınava hazırlanıp da son gece saatini ileri almayı unutup yatan adam sınava girmesin zaten :)

.....
17.03.2011, 20:25
1-0 olsun bizim olsun :)

Cemile
17.03.2011, 20:28
nerde var bu açıklama

tüm gazetelerde vardı. aşağıdaki linkte var.
http://spor.milliyet.com.tr/-bu-fotografi-duvarima-astim-/spor/spordetay/17.03.2011/1365409/default.htm

asimavi
17.03.2011, 20:41
1-0 olsun bizim olsun :)

....artık 1-0 lar kurtazmaz bizi ....çünkü artık kalemiz eskisi kadar sağlam değil onun için takım daha da hırslanmalı ilk yarılarda en az 2 tane atmalıyız yoksa maçları kazanmamız zorlaşır...

...yani öyle 1 tane atayım yatayım dersek çok puan kaybederiz ...1-0 aldığımız maçlara bir bakın onurun kritik kurtarışlarıyla karşılaşacaksınız...

okg_53
17.03.2011, 20:43
Okg_53 Gençlerbirliği Analizi …

Ligin ofansif futbol oynamayı seven ekiplerinden G.Birliği, Sezonun ilk yarısındaki o kötü halinden yavaş yavaş uzaklaşmaya başladı. Eski yardımcı antrönünleri şimdiki Teknik direktörleri olan Zalf Zumdick, takımına iyi hücum yapabilen sistemini yerleştirebilmiş durumda. Bunun en büyük örneği olarak, 2-0 geride olmalarına rağmen fb karşısında kapalı savunmayı rahatlıkla açma becerisini gösterebiliriz.

Bu sezon kendi evinde oynadığı 12 maçta, 4 galibiyet, 2 beraberlik, 6 mağlubiyet aldı. 14 gol atıp 20 gölü kalelerinde gördüler.
Toplamda ise, oynadıkları 25 maçta, 7 galibiyet, 7 beraberlik, 11 mağlubiyet aldılar. 27 gol atıp, 29 gol yediler. 28 puanla ligin 14. sırasında bulunuyorlar. Ligin en çok gol yiyen 4. ekibi durumundalar.

Maç Bilgileri

Joachim Manunga, Oktay Delibalta sakat , Cezalı yok.

Muhtemel Dizilimleri;

--------------------------Serdar Kulbilge-----------------------
Orhan Şam-----Ante Kulusiç------Aykut Demir-----Murat Kalkan
-----------------Cem Can--------Randall Azofeifa--------------
Hurşut Meriç----------Labinot Harbuzi--------------------------
----------------Mustafa Pektemek------------Serkan Çalık-----

Not= Eğer Kulusiç düzelmemiş ise, Burak Özsaraç. Murat düzelmemiş ise, Mehmet Akgün oynar.

Gençlerbirliği Artıları ;

Son haftalara baktığımızda bu takımın çok iyi toplu ve hızlı hücum yapabildiğini görüyoruz. Hücum pasları çok yerinde ve hücum futbolcuları sürekli hareketli. Yetenekli futbolcularıda takımını ayrıca pozisyona sokabiliyor.

Gençlerbirliği, ligin etkili sağ kanadına sahip takımlarından. Sağbek ve takım kaptanı Orhan Şam’ın çift yönlü oyunu zaten bilinen bir şey. Buna Hurşut’un teknik, hızlı ve yırtıcı oyunuda dahil olunca, Sağ bölgeden çok iyi saldırabiliyorlar. Sol bekimizin çok dikkatli olup, “kademe ve timing” hataları yapmaması gerekiyor. Muhtemel sol açıkta oynayacak Umut(Piotr)’un o bölgeye yardımcı olması gerekiyor.

Gençlerbirliği’nin bir diğer önemli artısıda, Ortashanın ortasında oynayan üç oyuncununda (ikisi savunmaya,biri hücuma dönük) ofansif olarak etkili, oyun kurabilen, hızlı ve mücadeleci oyuncular olması.

Takımın gol ve asist üreten en etkili isimleri olarak, Oktay ve Hurşut’u görüyoruz. Buna sürpriz olarak Orhan’ı ve sakatlıktan tamamen kurtulan 5 maçta 2 gol 2 asist üreten Mustafa Pektemek’i ekleyebiliriz.
Yeni transferleri Azofeifa, hücumsal anlamda iyi ancak defansif olarak zayıf ve çok ağır bir oyuncu, duran topları etkili kullanabiliyor.
Zengin kadrolarıda onlar için her zaman avantaj teşkil etmekte.

Serkan, Hurşut, Aykut, bazı şerefsizler tarafından gazlandı. Bu durumuda ayrıca merak ediyoruz tabi.

Gençlerbirliğinin Eksileri ;

Tam olarak bir kadro istikrarı yakalayamamış bir takım. Savunmanın göbeği, ve ortalanın göbeği ilk yarından bu güne “tamamen” değişti.
Buda takımın, takım savunmasında ciddi sorunlar yaşamasına sebep oluyor. Savunma oyuncuları çok ciddi markaj ve pozisyon alma haları yapabiliyor. Buda her maç takımın başına ciddi sıkıntılar çıkarabiliyor.

Savunma yı bjk gibi önde kurmaları, rakip hızlı hücum oyuncularına ciddi avantaj sağlıyor. Umarız Pawel, Jaja, Umut bu boşlukları bol bol değerlendirir.

İleri dörtlüsü, takım savunmadayken pek topun arkasına geçmeyi sevmiyor. (aynı bizim gibi )
Ama Kasımpaşa böyle değildi. Onların o maçta sahaya çıkan oyuncularının yapılarına baktığımızda, takım savunmasına katkı yapan oyuncular olduğunu gördük. Ama Gençler öyle değil. İlerde top bekleyen çok oyuncuları var. Buda bizim daha rahat pozisyon bulmamıza sebep olacaktır.

Özet ;

Bol pozisyonlu bol göllü bir maç bekliyorum. Bizim oyuncular bol bol pozisyon bulacaklardır. Bulduklarını heba etmezlerse rahat kazanabileceğimiz bir maç . Ancak kalemizde de ciddi ataklar görebiliriz. İçimden 3-1 skoru geldi.

Bizim muhtemel dizilim ;
----------------Tolga---------------
Serkan----Giray----Egemen----Cale
---------Selçuk----Colman-----Piotr
Burak----------Jaja-----------------
---------------Umut----------------
Etkili Gençlerbirliği sağ kanadını durdurmak için bu şekilde başlayabiliriz.
Bu maçta sürpriz olarak M. Çakır’ı görebiliriz.
Tekrar Yattara’yı da görebiliriz.
Selçuk-Colman-Ceyhun üçlüsünü de görebiliriz. (gençlerin ofansif oynayacağını düşünerek)

Analize hafta içi ilaveler olacak. Umarım dilediğimiz gibi olur. Saygılar …

Alper Calik
17.03.2011, 20:50
tüm gazetelerde vardı. aşağıdaki linkte var.
http://spor.milliyet.com.tr/-bu-fotografi-duvarima-astim-/spor/spordetay/17.03.2011/1365409/default.htm

Ezikler, tek kelime ile ezikler.

Biz kendi işimize bakacağız.

GB maçına yeterince konsantre takımımız. Bize açık futbol oynayanın hesabını daima kesebiliriz (FB: hakemle, Kayseri:Bizim yüzümüzden maçları hariç tescillidir)

Bir korkumuz yok. Bu sene kupa

TRABZONA

GE-LE-CEK

Allah ın izni ile.

FC-ST-PAULI-61
17.03.2011, 21:00
Kalede Serdar Kulbilge varsa Jaja kesin uzaktan gol atar.

robinhood61
17.03.2011, 21:11
bu maçtan korkumuyorum ama içerdeki konya maçından korkuyorum arkadaşlar nedir bu aviakerden çektiğimiz :(

Kaan
17.03.2011, 22:22
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6810-0E7I0J4O.jpg

Şu genç Hakan Balta kim yahu ? :D A2'deki Habib Şen sanırım ? :)

mehmet yıldırım
17.03.2011, 22:29
....artık 1-0 lar kurtazmaz bizi ....çünkü artık kalemiz eskisi kadar sağlam değil onun için takım daha da hırslanmalı ilk yarılarda en az 2 tane atmalıyız yoksa maçları kazanmamız zorlaşır...

...yani öyle 1 tane atayım yatayım dersek çok puan kaybederiz ...1-0 aldığımız maçlara bir bakın onurun kritik kurtarışlarıyla karşılaşacaksınız...
...kalemiz çok sağlam,endişeye gerek yok...Onurunda her maçta çok hatalı çıkışları oluyordu da Allahtan rakip santraforlar cezayı kesemiyordu...her kaleci hata yapar,defans güvenliğin iyi olursa korkma...bobonun attığı golu hatırlayın,tamamen hatalı yer tutuş vardı....Onurun en büyük artısı çok seri ve çevik hareket etmesiydi,Tolga öyle yabana atılacak bir kaleci değil

Atakan
17.03.2011, 22:32

Adam harbi Hakan Balta ya.:D

Sefa
17.03.2011, 22:39

Hüseyin Kayıkçı.. :)

Kaan
17.03.2011, 22:41
Hüseyin Kayıkçı.. :)

Ne diye antrenmanlara çıkmış ki? Uzun zamandan sonra 4 stoperimizde ne sakatlık, ne de ceza problemi var.. :confused:

Asi Çaykaralı61
17.03.2011, 23:06
Bu arada maça 2 Gün 19 S. 52 Dk. kaldı :)

Sefa
17.03.2011, 23:08
Ne diye antrenmanlara çıkmış ki? Uzun zamandan sonra 4 stoperimizde ne sakatlık, ne de ceza problemi var.. :confused:

Antrenmana çıkmanın ne zararı var ? Çıksın takımın havasını alsın.. :)

-Samet
17.03.2011, 23:10
Bu arada maça 2 Gün 19 S. 52 Dk. kaldı :)

Ula deme öyle kalbim çarpmaya başladi :)

lazkopatfaroz
17.03.2011, 23:16
Kasımpaşa maçında 9.950 metre koşmuş !!

Koşmuş mu yürümüş mü ?

Oynadığında inanılmaz şeyleri başara bilecek oyuncu ; fakat çok şımarık bir oyuncu.

Kilit nokta yine Selçuk.Eğer iyi top yapabilirsek işi bitiririz.Ben inanıyorum Umut 100. golünü atacak.

mehmet83
17.03.2011, 23:38
Macin rahat ya da zor gececegi birazda yarinki Gs-Fb macina bagli bence. Fb'nin puan kaybederse o gazla Gencler'i ezer geceriz. Eger kaybetmezse moraller bozulabilir ki bu da maci zora sokabilir. Ben zorda olsa alacagimizi dusunuyorum ama insallah soyle koltuga yaslanarak rahat rahat bir mac izleriz.

DeAgLeMaNyAq
17.03.2011, 23:41

Önceki sayfalarda bunun nedenini yazmıştım. Onur aynı zamanda altyapı kontenjanından faydalandığımız bir oyuncumuzdu. O olmayınca da yedek kulübemizde mecburen Hüseyin oturacaktır. Çünkü bu kritere uyan sadece 2 oyuncumuz var. Biri Zeki Yavru diğeri Hüseyin Kayıkçı. Yalnız Zeki'nin uzun süredir sakatlığı var diye biliyorum. Bu durumda 18 kişilik maç kadromuzun 17'ye düştüğünü de söyleyebiliriz. Mustafa, Tayfun, Ferhat, Sezer, Barış ve Mehmet'in 18'e girmesi artık daha da zorlaştı...

Burçak
17.03.2011, 23:47
içimden bi ses gese febeye iyi bi çelme takacak diye geçiyor. samimi söylüyorum.
gs o kadar kötü olmasına rağmen ısrarla 6. hissim böyle diyor :)

Sefa
17.03.2011, 23:48
Önceki sayfalarda bunun nedenini yazmıştım. Onur aynı zamanda altyapı kontenjanından faydalandığımız bir oyuncumuzdu. O olmayınca da yedek kulübemizde mecburen Hüseyin oturacaktır. Çünkü bu kritere uyan sadece 2 oyuncumuz var. Biri Zeki Yavru diğeri Hüseyin Kayıkçı. Yalnız Zeki'nin uzun süredir sakatlığı var diye biliyorum. Bu durumda 18 kişilik maç kadromuzun 17'ye düştüğünü de söyleyebiliriz. Mustafa, Tayfun, Ferhat, Sezer, Barış ve Mehmet'in 18'e girmesi artık daha da zorlaştı...

Onur'dan yararlanamıyorduk, çünkü Onur 23 yaşında. Kural 22 yaş altı diyor. Ceza da yemiyorduk iş nasıl oluyor çözemedim ama kurallara göre Onur'un bu kuralın dışında kalması gerek..

Anıl Kadir
17.03.2011, 23:50
genclerbirliği maçını da erkenden koparabileceğimizi sanmıyorum... Maçta şu dakikaları iyi geçersek problem yaşamayız... 1-15, 45-55 ve 80-90 arası... Allah yardımcımız olsun... =)

Sefa
17.03.2011, 23:51
Birisi vardı yazardı 0-0,5 olsun bizim olsun diye. Şimdi katılmaya başladım kendisine..

0-0,5 olsun bizim olsun.. :)

~UniCef~
17.03.2011, 23:53
ŞÖYLE BİR ŞEREFSİZLİK OLABİLİR Mİ? NASIL BİR HABERDİR BU ?

MHK’den “krize” davetiye!

MHK bu hafta Konyaspor - M.P Antalyaspor maçına üç Trabzonsporlu hakemi atadı. Konyaspor gelecek hafta ise Trabzonspor ile karşılaşacak..
17 Mart 2011 Perşembe - 16:08
Sporx.com Yarın oynanacak olan kritik G.Saray – F.Bahçe karşılaşmasına atadığı iki yardımcı hakem konusunda tartışmalara neden olan Merkez Hakem Kurulu, haftaya damga vuracak (!) bir başka atamaya daha imza attı…

Trabzonspor’un G.Birliği – F.Bahçe maçından sonra gerçekleştirdiği “yardımcı hakem” isyanından sonra, F.Bahçe’nin bu haftaki G.Saray maçına 8 şubat 2009’daki İ.Belediye – F.Bahçe maçında iki bariz ofsaytı atlayan yardımcı hakemler Serkan Ok ve Aleks Taşçıoğlu’nu atayarak krize neden olan MHK, bu haftaki Konyaspor – M.P. Antalyaspor maçına atadığı hakem triosu ile adeta “senaryolara” davetiye çıkarttı.

MHK, haftaya Trabzonspor’la deplasmanda zorlu bir maça çıkacak olan Konyaspor’un bu hafta kendi sahasında oynayacağı Antalyaspor karşılaşmasına Abdullah Yılmaz, İsmail Köse ve Serdar Diyadin’den oluşan 'Trabzon bölgesi' hakem triosunu ataması kafaları karıştırdı.

Konyaspor haftaya Trabzonspor deplasmanına çıkacak. Bu hafta ise Konyaspor maçında Trabzonlu hakemler düdük çalacak.

İşte MHK'den polemiğe yeni bir davetiye!..

Ne demek istiyorlar simdi?

5 oyuncuya kirmizi kart mi göstereceklerde bize yarayacak`?

Mantiksiz bir haber.

mehmet yıldırım
18.03.2011, 00:21
gençlerbirliğinin bize hiç şansı tutmaz...bence bu maçı rahat geçecez...en az 3 gol atacağımızı düşünüyorum

azelea
18.03.2011, 00:34
Onur'un yokluğunda Egemen'in dönmesi sevindirici.

DeAgLeMaNyAq
18.03.2011, 00:53
Onur'dan yararlanamıyorduk, çünkü Onur 23 yaşında. Kural 22 yaş altı diyor. Ceza da yemiyorduk iş nasıl oluyor çözemedim ama kurallara göre Onur'un bu kuralın dışında kalması gerek..

Onur'dan yararlanıyorduk. Ceza falanda ödemedik. Arşivlerde bununla ilgili haberler var. Hatta Hasan Yener'de 2-3 kere açıklama yapmıştı. Biz federasyondan görüş istedik onlar da Onur'un bu kritere uyduklarını söylediler. Yoksa sezon başından beri her maç için ceza ödemeye kalksaydık şimdiye kadar bir ton ceza ödemiş olurduk. PFDK'da bu yönde hiçbir ceza kesmedi...

Futbol Disiplin Talimatı
Madde 39 - Oyuncu Kriterlerine Uymama

TFF talimat ve düzenlemelerinde belirtilmiş zorunlu kriterlere uygun genç futbolculara müsabaka isim listesinde yer vermeyen kulüplere, ihlalil ağırlığına göre Süper Lig için 35.000-TL'den 70.000-TL'ye kadar para cezasına hükmedilir.

Kurala gelecek olursak. Daha önceki senelerdeki lig statülerinde, bu madde direk doğum tarihi kıstasıyla yazılmıştı. Mesela 2008-2009 sezonunda "01.01.1986 ve daha sonra doğmuş", 2009-2010 sezonu için de "01.01.1987 ve daha sonra doğmuş" cümleleri yer alıyordu. Dolayısıyla mantık olarak bakarsak 2010-2011 sezonu için de 01.01.1988 ve sonra doğmuş kişilerin kabul edilmesi gerekiyor. Ancak bu sene nedense doğum tarihi ibaresini kaldırıp, direk yaş olayına girdiklerinden böyle bir karışıklık olmuş diye düşünüyorum.

Süper Lig Müsabakaları Statüsü
Madde 2 - Futbolcuların Uygunluğu

Kulüplerin, müsabakanın oynanacağı tarihte kulübe tescil edildiği tarih üzerinden kesintili veya kesintisiz olarak en az iki yıl süre geçmiş bir TC vatandaşı futbolcuyu 18 kişilik müsabaka isim listesinde bulundurmaları zorunludur. Söz konusu futbolcunun ilgili sezonun başladığı yılın 1. ayının 1. günü itibariyle 22 yaşını tamamlamamış olması şarttır.

Bu maddeye göre TFF Onur'u 1 Ocak 2010'da 22 yaşını tamamlamış olarak kabul etmiyor. Zaten bu durumu sezon başlamadan önce aşağıdaki madde ile açıkça ilan etmişler...

2010-2011 Sezonu İlan Edilmesi Gereken Hususlar
Madde 4 - Oyuncuların Uygunluğu ve Yabancı Uyruklu Profesyonel Futbolcuların Statüleri

2010-2011 sezonunda; Turkcell Süper Ligine dâhil kulüplerin resmi müsabakalarında, müsabakanın oynanacağı tarihte kulübe tescil tarihi üzerinden kesintili veya kesintisiz en az iki yıl süre geçmiş, 01.01.1988 ve daha sonra doğmuş bir Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı profesyonel futbolcuyu 18 kişilik müsabaka isim listesinde bulundurmalarına

alkan61
18.03.2011, 00:57
TFF denilen birlik her maçtan sonra trabzonsporumuzu sanki haraca bağlamış gibi ceza veriyor.bunun sebebinin açıklanacak bir boyutu yoktur.trabzonsporumuzu saçma sapan şeylerle meşgul etmeye çalışıyorlar.ama bilmiyolarki bu takım böyle şeylere boyun eğip umutsuzluğa kapılmaz.TFF denilen birliğe her cuma namazı çıkışı para toplansa belkide ihtiyaçları karşılanabilir.
ŞAMPİYON TRABZONUMM OLEYYY OLEYYYYY

Asi Çaykaralı61
18.03.2011, 07:47
Ula deme öyle kalbim çarpmaya başladi :)

Desana o zaman bu maça yürek dayanmaz :)

Ertan 51
18.03.2011, 08:43
Sanki lige ara verilmiş gibi uzun geldi bu hafta bana,hatta şimdi yazarken gine düşünüyorum gerçekten ara verildiyse sazan olmayım diye ama yok galiba normal süreç :confused:

Bunu derken hiç gerilim yapmayın can lar,kötü anlam çıkarmayın,maçı 2 farklı galip bitireceğiz.Hepiniz rahat olun bu hafta bendensiniz,haftaya Allah kerim.

apachi61
18.03.2011, 09:27
Bu akşam gs kazanırsa varya ekmeğimize bildigin ballan tereyağ sürecek ardından da bi tava kuymak yedirecek bize :D :D

Eren Karaahmetoğlu
18.03.2011, 10:15
E bu kurala uyan bir Onur'umuz vardı, şimdi o da yok. Kim girecek 18'e? Yoksa ceza yemeyi göze mi alacağız.

He arka sayfada yazılmış sanırım, A2'den birini kadroya alıyormuşuz. :)

bahadır2561
18.03.2011, 10:19
Bu maçı rahat alacagız gibi bi his var içimde. şampiyonluk yolunda hayırlısı neyse o olsun

Ali YİĞİT
18.03.2011, 10:28
Ben gs'nin fb'den puan koparabileceğini hiç ama hiç sanmıyorum.

BiZe HeR YeR 61
18.03.2011, 10:41
Bende fenerin gsden puan alacağını zannetmiyorum.

Aytaç Çakıroğlu
18.03.2011, 10:46
bu maç önemli. inşallah kayıpsız geçeceğiz.

Mustafa AYDIN
18.03.2011, 11:13
Gençlere abi nasihatı,ayaklarımıza dolanmayın :)

tarsus
18.03.2011, 11:18
bugün ezikler puan kaybedecek ve en önemlisi serefsiz taraftarı sonucu hazmedemeyecek ve kesin olay çıkartacak zaten ceza sınırındalar neticede şeftaliyle maçları seyircisiz oynanacak.bu neticelerden sonra aldığımız zevkle gençlere 3 atarız

10 numara
18.03.2011, 11:20
fotomaç serkan orta sahada oynayacak diye yazıyor...

--------tolga-------------
tayfun----glo---giray---cale
serkan-colman-selçuk-brozek
--------------jaja-------
---------------burak----

yada
---tolga
tayfun--glo---giray---piotr
serkan---selçuk---colman----
burak----umut---jaja

Mustafa Önder
18.03.2011, 11:42
GS'den bir cacık olmaz.
Boşuna güvenmeyelim.
Biz önümüzdeki maçları kazanalım yeter.

ozturk
18.03.2011, 11:59
2008-2009 sezonunda yeni yapılanmaya giderken Selçuk u transfer etmiştik ama Burak ta sorun çıkmıştı.

Sadri Şener Gökhan ı transfer ettiğimizde Gökhan 2 tane Burak eder demişti..

Hayat ne kadar ilginç değil mi?

UĞUR DURTAŞ
18.03.2011, 12:15
pazar her zaman olduğu gibi zor maç olacak.
takımımızın gol pozisyonuna çok rahat giriyor,ama inanılmaz goller kaçırıyoruz,bizi rahatlatacak golü bulsak takımın oyunu olumlu yönde güzelleşecek baskı yemiyeceğiz,panik yapmayacağız geçen hafta 90 + oynanıyor k.paşa baskı yaptı 4 e 2 yakaladık rakibi orta sahada acemice topu kaybettik bu pozisyonları kabullenemiyorum.g.birliği maçında oyuncularımızın çok dikkatli olması gerekiyor,geriye dönüşlerimizde sorun olmamalı.

Merve H.Oğlu
18.03.2011, 12:21
İçimden bir ses bu hafta fener puan kaybedecek diyor.Ama beraberlik ama yenilgi,bilemiyorum...

LoVeRbOy
18.03.2011, 12:42
Biz Kendi işimize baksak ne güzel olacak. bırakın feneri daha 8 - 9 maç var heralde ki puan kaybedecek.. Ben GS maçından çok G.antep maçına Güveniyorum yada Bursa ;)
Biz Rakiplerimizi Yenelim Yeter.

Cafer Bulur
18.03.2011, 12:48
Bende senol hocama sonuna kadar katiliyorum,bu macta olasi bir puan kaybini telafi edemeyiz.;)

Bu macta takimdan ligin ikinci devresinin en coskulu ve tempolu oyununu bekliyorum,bunu basarirsak galibiyet yakin olur.

zekeriyya
18.03.2011, 13:05
2 Gün 5 S. 52 Dk. Kaldı

brushfield
18.03.2011, 13:08
Ben de bu fener bu kadar puanı nasıl topladı onu anlamıyorum.

slmn
18.03.2011, 13:24
Arkadaşlar takım ne zaman havaalanında olacak bellimi ?

Ceyhun Dündar
18.03.2011, 13:29
ilk yarıda kim gs puan alır fenerden derdi...Bu derbniler harbi bell,i olmuyor kötü takım genelde puan alıyor gs de bjk gibi mucadele etmeyen bı takım deil,ben rahatım gs en az beraberlik alır dıyorum...

Ömür Karadeniz
18.03.2011, 13:54
Ben fenerin gsyi ezeceğini düşünüyorum.Bakın yenecek demiyorum ezecek diyorum.Benim şahsi fikrim bu.

BiZe HeR YeR 61
18.03.2011, 14:07
Kalan maçlarımızı kazanalım fener bu aralar puan kaybı yaşayabilir.

Davut Özdemir
18.03.2011, 14:09
Gökhanı gönderip yeniden Burak ı takıma kazandırmış olmaları laflarını yedikleri anlamı taşıyor.

Evet iyiki böyle müspet yönde lafını yiyecek yöneticilerimiz var. Ya yanlışın arkasında devam edip dursaydı ne diyecektik acaba...

Ben eleştiri gibi algıladığım için cevap vermek istedim,

Eleştiri değil de ' şaka ' ise dikkate alma..

Ama eleştiri ise hiç zamanı değil..

9 maç daha sabredelim..

Bu sene O sene inşallah...

2008-2009 sezonunda yeni yapılanmaya giderken Selçuk u transfer etmiştik ama Burak ta sorun çıkmıştı.

Sadri Şener Gökhan ı transfer ettiğimizde Gökhan 2 tane Burak eder demişti..

Hayat ne kadar ilginç değil mi?

Alihan Ertürk
18.03.2011, 14:18
Önümüzde çok kritik haftalar var.
İlk 4 maçımızı kazanırsak şampiyonluğa çok yaklaşırız diyorum.

(Sırasıyla; Gençlerbirliği-Konya-Galatasaray ve Bursa)

.....
18.03.2011, 14:19
gs bu akşam kaybetmez inşallah . o yüzden gençleri mutlaka yenmemiz lazım

Alihan Ertürk
18.03.2011, 14:23
TRT Spor kanalında Süper Lig Puan Durumunda bir hata var.
Fenerbahçe 57, Trabzonspor ise 54 puanda gözüküyor.

Düzeltilmeli derhal.
Nereye ulaşmamız gerek?

mda61
18.03.2011, 15:00
TRT Spor kanalında Süper Lig Puan Durumunda bir hata var.
Fenerbahçe 57, Trabzonspor ise 54 puanda gözüküyor.

Düzeltilmeli derhal.
Nereye ulaşmamız gerek?

Öncelikle Trt'nin zihniyetinin düzeltilmesi gerek ki oraya ulaşman mümkün değil

mehmet yıldırım
18.03.2011, 15:15
Öncelikle Trt'nin zihniyetinin düzeltilmesi gerek ki oraya ulaşman mümkün değil
ne varmış TRT nin zihniyetinde ?...spor servisinin hatası ile zihniyetin ne alakası var...konuyu başka mecraya çekmeye gerek yok...

Alican Altunbaş
18.03.2011, 15:22
İnşallah kazanırız . Takımımıza güvenimiz tam.Sinerji yaratalım.İnş Fener puan kaybedicek bugün içime doğdu desem yalan olur sadece temennim:)

apachi61
18.03.2011, 15:33
Bu maçtan sonra artık geçici değil kalıcı olarak lider olacağımızı düşünüyorum.
Maçtan sonra da yazıcam ben demiştim diye :D :D

BiZe HeR YeR 61
18.03.2011, 15:33
ne varmış TRT nin zihniyetinde ?...spor servisinin hatası ile zihniyetin ne alakası var...konuyu başka mecraya çekmeye gerek yok...
Neden o tür hatalar eziklere karşı olmuyo?

ozturk
18.03.2011, 15:45
Gökhanı gönderip yeniden Burak ı takıma kazandırmış olmaları laflarını yedikleri anlamı taşıyor.

Evet iyiki böyle müspet yönde lafını yiyecek yöneticilerimiz var. Ya yanlışın arkasında devam edip dursaydı ne diyecektik acaba...

Ben eleştiri gibi algıladığım için cevap vermek istedim,

Eleştiri değil de ' şaka ' ise dikkate alma..

Ama eleştiri ise hiç zamanı değil..

9 maç daha sabredelim..

Bu sene O sene inşallah...

Hayır eleştiri de değil şaka da değil..

O zaman çoğumuz aynı şeyi düşünüyorduk..

Sadece Burak beklentileri çok fazlasıyla karşıladığı için yazdım..

ozturk
18.03.2011, 15:51
gs hiç ümit vermiyor..

belki ultraslanın kareografileri ile gaza gelirler de bir beraberlik koparabilirler..

ama çok zor görüyorum..

barisb
18.03.2011, 16:38
Allah'ın izniyle pazar akşamı saat 9'a doğru burda "maçın kahramanı" anketi yayınlanacak.

robinhood61
18.03.2011, 16:58
arkadaşlar beşiktaş maçını rüyada 2-1 kazandığımı görmüştüm. galatasaray fener maçını da dolaylı olarak rüyada galatasarayın kazanacağı şeklinde gördüm izleyin ve görün galatasaray kazanacak bana da ulan müneccim misin sen diyeceksiniz unutmayın 34. sayfadayız görürsünüz. :)

Paksoy
18.03.2011, 17:02
TRT'nin zihniyetinde bişi yoık arkadaşlar rahat bırakın şu kanalı.guymak gibi kanal.

Oğuzhan Fidan
18.03.2011, 17:04
gs feneri ezecek tam tersi bugün aykut kocamanın teknik direktörlükten anlamadığını bi kez daha görmüş olucaz meraklanmayın fener en iyi beraberlikle çıkar ordan ;)

Helvacı61
18.03.2011, 17:28
trt nin bütün mecralarda taraflı olduğu açıktır. spor serviside o çürümüşlüğün bir tezahürü hiçkimse tarafsız olması gereken devletin resmi kanalının tarafsızlık ilkelerini çiğnemediğini iddaa edemez. zira aynı kanalda ülkenin milli kalecisine söyledikleri hala hafızalarımızda yeni yazık ilkokulu bile bitirmemiş adamlar tevletin resmi kanalında yorumcu

Şenol Altunsoy
18.03.2011, 17:35

Mehmet çok sıkıldık bu muhabetten sen de ne azimliymişsin.Trt nin yayınları bal gibi taraflı sporda da başka alanlarda da.Hem spor servisi TRT den özerkliğini mi ilan etti yoksa?

Hamza Öztürk
18.03.2011, 17:44
su cimbom 40 yilda bi ise yarasa...

Ilelioglu
18.03.2011, 17:54
Bosverin rakibi simdi...

Asil Gencler macini düsünün, bence cok zor bir mac olacak.

Zira kalede bir degisim olacak buda zaten kötü olan defansta iyice probleme yol acacak gibi gözüküyor.

Ayrica bu maci kazanirsak 3 mac pes pese kazanmis olacagiz, yani uzun bir aradan sonra.

Böyle bakinca bile sanki bizim icin bir kirilma ani gibi duruyor bu mac.

Genclerbirligi son iki mactada kazanamadi, bu maci mutlaka kazanmak isteyeceklerdir.

Onun icin kontrollü baslamaliyiz ve Genclerin zaafini bulup yapacagimiz oyuncu degisiklikleri ile sonuca gitmeliyiz.

Deplasmanda olmasi bizim acimizdan iyi gibi gözüksede ben bu macin sanilandan oldukca zor gececegini düsünüyorum.

Bundan sonra önemli olan tek sey var, oda kazanmak!

;):)

Insallah bu maci kazanip yolumuza devam ederiz.

güneyli
18.03.2011, 17:55
Rakip 3-2 kaybedecek desem.Bunun da 3 puan bugün ,2 puan da bursa maçındaki kaybına işaret desem.Bu isteğimin gerçekleşmesini dilesem..Olur mu ? ..Bu temennim inşaallah olur..

Ilelioglu
18.03.2011, 18:00
Özellikle Serkan, Hursut ve Mustafa Pektemek'e dikkat etmek lazim bence.

Eger gol yersek golü atan su üc isimden biri olur bu büyük ihtimal.

Jedinak'a da dikkat etmek gerekir.

Fatih Öztürk
18.03.2011, 18:07
jaja ve burak varsa zerre kadar korkmam.öyle yada böyle yeneriz.çok rahatım.tribünde desteğimizi veririz paşa paşa 3 puanı alır evimizin yolunu tutarız.

Ilelioglu
18.03.2011, 18:13
Daha öncede ilk on bir yazmistim, bence bu maca söyle cikmaliyiz...

--------------------Tolga--------------------

Serkan-------Giray----------Glowacki-----Cale

--------Selcuk-----------------Colman-------

Burak----------------Jaja----------------Piotr

--------------------Pawel--------------------

Buna kontrollü baslamak denmez ama Jaja'yi kesmeyecegimize göre en ideali bu bence.

zaferyıldız
18.03.2011, 18:16
gs -fb maçında hakem korkusuzca kartlarını gösterebilecekse

ben beraberliğe de razıyım :)

zira bu, hem bursa maçının seyircisiz olması demektir ,hemde fenerin eksilmesi demektir...

Ilelioglu
18.03.2011, 18:20
Daha öncede ilk on bir yazmistim, bence bu maca söyle cikmaliyiz...

--------Selcuk-----------------Colman-------

Burak----------------Jaja----------------Piotr

--------------------Pawel--------------------

Buna kontrollü baslamak denmez ama Jaja'yi kesmeyecegimize göre en ideali bu bence.

Söylede olabilir...

--------Selcuk-----Ceyhun------Colman-------

---------------------Jaja---------------------

-------Burak--------------------Pawel--------

:)

.....
18.03.2011, 18:23
Bizim maçı düşünemiyorum bu akşam ki maçtan dolayı.

İnşallah beklediğimiz gibi bir sonuç çıkar...

outoftime
18.03.2011, 18:50
trabzonsporda şu an kesilemeyecek bir oyuncu var o da burak...

güvençelik
18.03.2011, 19:03
arkadaşlar taksimden metroya bindim .osmanbeye kadar metro yıkılıyo valla.tezahüratlar ana.. a..n. k.y... feeeeeneerbahçe ,,,..... .... .... feeeenerbahçe
cimbomluları ağzından bağırırken salyalar aıyo valla

cerebrum
18.03.2011, 19:04
febe 2-1 yenilecek bizse 0-0 berabere kalacaz.böyle rüya mı olur demeyinn.. gördüklerim..

Yiğit SARI
18.03.2011, 19:15
Onur ve Egemen'le birlikte tam kadro çıkacaktık uzun aradan sonra. Olmadı Tolga'yı pek başarılı bulmam ama güvenmek lazım.

Ahmet_8
18.03.2011, 20:33
hadi trabzonum alırsın

yatmaztara
18.03.2011, 20:47
fb yine şansa kazanırsa morelimiz bozulmamalı.

Ercan DEMİRCİ
18.03.2011, 21:03
fb yine şansa kazanırsa morelimiz bozulmamalı.
Büyük ihtimalle öyle olacak zaten gs nin kazanabileceğini düşünmüyorum şahsen.

yatmaztara
18.03.2011, 21:05
trt 3 de akıllı ekranda tsl puan durumunda trabzonspor 54 puanla 2. sırada :D

yatmaztara
18.03.2011, 21:08
fb nin kaybedecek 2 puanında değilim, ben serinin bozulmasının peşindeyim :):)

Ömür Karadeniz
18.03.2011, 21:37
Gs yeniyor inşallah devam eder.

Gökhan ARSLAN
18.03.2011, 21:38
İnşallah gs yener ve bizde bu haftayı kayıpsız geçeriz

Cemile
18.03.2011, 21:53
baros'un ofsayt olmayan pozisyonunu ofsayt diye kesmeselerdi 2-0 olacaktı ilk yarı.

Deniz Tosunoğlu
18.03.2011, 21:53
Haydi Aslan!

Ahmet KESKİN
18.03.2011, 21:56
bastım iddaa da cim boma... hayatda kacmaz....

Eren Karaahmetoğlu
18.03.2011, 21:58
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=24032&page=1448

Bugün Galatasaray'da da altyapı ve yaş kuralına birlikte uyan bir oyuncu yok. Bakalım ne kadar ödeyecekler.

Tolga,Serkan,Giray,(Egemen),Glowacki,Cale(Ceyhun), Burak,Selçuk,Colman,Piotr,Jaja,Pawel(Umut)

hamucera
18.03.2011, 22:10
hakeme fiziksel temas, göğüs vurmak sarı karla mı cezalandırılır. ?

Ömür Karadeniz
18.03.2011, 22:52
1-2 fener öne geçti.

Burak Sahin
18.03.2011, 22:53
bu alex nasil bir oyuncu... ligin anasini aglatiyor....lanet olsun kendi isimizi kendimiz görmekten baska caremiz yok....

Mustafa Ayazoğlu
18.03.2011, 22:54
1-2 fener öne geçti.

hagi kewel, ayhan ve ardayı oyuna alarak maçı verdi.

atlantis
18.03.2011, 22:55
alex tek başına şampiyonluğa sürüklüyor feneri... bu deplasmanda puan kaybetmeliydi.

eraytaskin61
18.03.2011, 22:55
ağlayacam ya bu ne ya bir pozisyon iki gol

Ömür Karadeniz
18.03.2011, 22:58
Fenerin gsye puan kaybetmesi bana göre sürpriz olurdu.Ama fbnin bursaya puan kaybetmesi bana göre sürpriz olmaz.

bladex61
18.03.2011, 23:01
yine moral bozuklugu uykusuz bir gece gelde isyan etme hadi 1-1 oldu tamamda neden yeniliyorsun haci ile maça çıkmayacaklardı

Mustafa Ayazoğlu
18.03.2011, 23:02
istanbul da fener şampiyonluk sevinci kutlamaları başladı :(

Aytaç Çakıroğlu
18.03.2011, 23:03
ulan GS bizi yener rahatlarsın . kadıköy de yenemediniz şu feneri

Ehrimen
18.03.2011, 23:03
Ah ulah ah. En azından berabere bitse ne güzel olacaktı. Offffffffff!

Full HD
18.03.2011, 23:04
Bizim yüzümüz gülmeyecek arkadaslar Fener kesin sampiyon.Adamlar ne yapip yeniyor biz bi Ankarayi ve Antalyayi yenemiyoruz yazik be.Simdi gelde Gencleri yen of of aglamak istiyorum......xD^^

BiZe HeR YeR 61
18.03.2011, 23:04
Bu kadar ballı takım olmaz. O kewel şerefsizi bize olsa atar . Ayrıca Pino gibi adamı oynatmadı !!!.

Valla istanbul takımı değilmi hepsininnnnnn taaaaaaaaa ............

Murat Engin Akyüz
18.03.2011, 23:06
işte pozisyona girmeden iki gol atan bir takımla yarışıyoruz.allah yürü ya kulum diyecek yoksa gerisi boş gördüğümüz gibi...

Fanatik34
Hagi görevde kalsin, cok rahat kazaniriz...neden korkuyorsunuz?

Sadece duran top calissak en az ücleriz bunlari!

ama tek akil sir erdiremedigim bu Alex´ in hangi Gezegen´den geldigi...yaaa bir adamin her vurdugu her top köseye gider mi:confused::confused::confused:

haltun
kaşla göz arası iki dakkada sattılar maçı

Sencer Bulut
Artık futbolcularımız görürde ibret alır bu fenevin puan kaybedecegi yok bu saaten sonra berabere kalma lüksümüz bile yok...

matalar
18.03.2011, 23:08
ahh alex...
yaktın bizi...

brushfield
18.03.2011, 23:09
Ben bu mal GS'nin fenerden puan alacağını maçtan önce hiç beklemiyordum zaten. Ama maçın sonuna kadar 1-0 getirince çok ümitlenmiştim. Ama dediğim gibi bu malların kimseyi yenecek gücü yok zaten. GS-Bursa-Eskişehir-Gaziantep dörtlüsünün en kolay maçıydı bu maç. Onda da nerdeyse puan kaybediyorlardı. Bu şans fazla sürmez.

Mustafa Ayazoğlu
kalan maçlarda fenerbahçe nin işi çok kolay artık. bu güvenle zor maç kaybederler.

yorumsuz6117
9 maçı alırsak şampiyon olabiliriz belki.

Berk Eren
18.03.2011, 23:10
Neye üzülüyorsunuz neye?

rakibimiz puan kaybetmemiş peh..

Sevinsinler bakalım biz alışığız onların önceden sevinmelerine..

son gülen iyi güler..

FANATIK61

ama tek akil sir erdiremedigim bu Alex´ in hangi Gezegen´den geldigi...yaaa bir adamin her vurdugu her top köseye gider mi:confused::confused::confused:

Bizim yabancilar tatillerini 1-2 hafta uzatirken Alex takimdan 1 hafta önce Samandira'da calismalara basladi ;)

Profesyonel anlayisi görüyoruz.

Çakıroğlu İhsan

Ya türkiye liglerini alt üst etti ne kadar sövüyorum bu adama anlatamam nereden kim getirdiyse onada sövüyorum her maç gol asist nasıl bi istatistik yaaa çıldırazaaum

güneyli
Haciii bu neccciii.Pinoyu bekledik...Olmadı..Arena da bize de 3 puan yazın..Gazla iktidarsızlık sorunu çeken gs ye çare bulunmaya çalışıldı.Ancak bu kadar..

AYYILDIZ
Ankaragucu-Antalya-Kayseri ah ulan ah.

faysal
Galatasaraylılara sormak lazım bu Hagi neden hala görevde :(
Bu pinonun ne günahı varda oynamaz yada golü atan kazımı niye alır anlamak güç.....İnşş gençlere gol olur yağarızda avarejla liderliği geri alırız:)

Yavuz Hasan
bu işler böyle

doğru düzgün oynasaydık

kimsenin maçına bakmak zorunda kalmazdık

kendi düşen ağlamaz

Murat TONBUL
18.03.2011, 23:11
onlar bu kadar bedduayla gene şampiyon olamayacaklar Allah ın izniyle biz yeter ki kendi maçlarımızı kazanalım...

hamucera
18.03.2011, 23:11
fener mutlaka takılacaktır, önemli olan bizim takılmamamız, biz erken oynamalıydık bu hafta, çünkü puan kaybedeceğini düşünerek daha rahat oynardık. şimdi biraz daha stresli oynayacağız

Mustafa Ayazoğlu
18.03.2011, 23:12
bizim 9 maçı alsak bile fenerin puan kaybetmesi gerek.

fener hangi maç puan kaybeder ki?

BiZe HeR YeR 61
18.03.2011, 23:12
Onları değilde Colman'ın fener maçında kaçırdığı penaltıyı arıyacaz galiba.

Mustafa Ayazoğlu
18.03.2011, 23:13
hagi teknik direktör felan değil. 2 hafta üst üste öndeyken maç mı verilir.

Yiğit SARI
18.03.2011, 23:15
Hiç kimse aksini iddia etmesin bu maçı kaybedersek zor çok zor çok

mk.esen35
18.03.2011, 23:16
fener 3 pozisyona girdi 2 gol attı.biz 10 tane giriyoruz 1 taneyi zor atıyoruz.tek tesellimiz en çok koşan forvet bizde!

Tunay ERDEM
zor dostum zor, hiçbir şeye ümidim kalmadı.

Dip.Ing.Mag.
arkadas gs den zaten meded umanda hata... ayrica su alex hic mi sakatlanmaz... cana gibi bi kasap bile sakatlayamadi onu. alexi cikar fener 3. olamaz.

Full HD
18.03.2011, 23:17
Of i mana öldüm öldüm ben bu takim tutmayi birakmam lazim yoksa Allah korusun daha uzun yasamam.

Mustafa Ayazoğlu
18.03.2011, 23:17
fener 3 pozisyona girdi 2 gol attı.biz 10 tane giriyoruz 1 taneyi zor atıyoruz.tek tesellimiz en çok koşan forvet bizde!

asıl sorun bu başka hiç bir şey değil.

grigandalf1967
18.03.2011, 23:19
fener şampiyon olduğunu zannediyor.kutlasınlar bakalım

Semih Aydın
18.03.2011, 23:20
Üç puanı alamassak yıkılırım.

matalar
18.03.2011, 23:22
bide bizim maçta görün gs yi.bulduklarını atarlar.göründe bakın...

Ahmet F. Zengin
Neden üzülüyorsunuz ki aynı şey biz Beşiktaş maçını çevirip kazandığımızda onların başına gelmişti onlar strese girmişti.. Ama biz girmemeliyiz strese ..

Bugün Gs yi itekleyen tek şey taraftar ve stad'dı yoksa çok kötü bir takım .. Ve bizim maça bence seyircisiz oynama cezası vermeliler adam rakı şişesi attı sahaya be ..

BiZe HeR YeR 61
Bundan sonra puan kaybetmek gibi bir lüksümüz yok.

brushfield
18.03.2011, 23:23
Daha önce hiç yapmadığım birşey yapıyorum alın size fenerin bundan sonraki maç sonuçları:
Bursa: Berabere
Eskişehir: Yenilgi
Gaziantep: Galibiyet

Bu kıyağımı da unutmayın :)

esirgolge
-[ooD;1917507036']arkadas gs den zaten meded umanda hata... ayrica su alex hic mi sakatlanmaz... cana gibi bi kasap bile sakatlayamadi onu. alexi cikar fener 3. olamaz.

Bu üc kizkardes ne zaman sampiyonluk yolunda birbilerine cerme attiklarini gördük.

Emre GÜRDAL
gelde kazanma bu hafta istersen fb en zor maçlarındna biririni aldı 60 puan yaptı bakalım biz napıcaz? bu maça kadar biizim takımdan hiçbir umuduumu kaybetmememiştim şuan gördümki hayal kurmak güzelmiş....sene sonuna kadar hayal kurarım ben ancak...

Full HD
18.03.2011, 23:24
Inadina Inadina Inadina TRABZON Inadina Inadina Inadina Sampiyon olacak INSALLAH!!!

Elhamdulillah Müslüman olmasam ben yapacagimi iyi bilirdim.....

f1bekir
18.03.2011, 23:25
Arkadaşlar puan eşitliğinde ikili averaja mı bakılıyor genel averaja mı?

Uluç
Şampiyonluğu gsye bağladınız ya helal olsun :)

yatara
Ah Ah ilk macda Kasimpasayi yakalamisken neden gidip atmadiniz 10-15 tane simdi ne güzel liderdik :(

c1967
18.03.2011, 23:26
bizim maç öncesi hagiyi kovarlar... yeni hoca yeni hava, bize top oynarlar...
İt İti ısırmaz arkadaşlar boşa konuşuyoruz

tsburak08
En çok koşan + kalecıye en ıyı pres yapan + ayakları bır kalecı ayağı gıbı teknık 0.. hakkını yemıyelım bunları da söylemek lazım

Ahmet F. Zengin

İkili ......

kimyager

aaaa umut a laf mı attın sen öyle deme o çok iyi niyetli oynuyo ama!!!

OKTAY YILMAZ
18.03.2011, 23:27
Zerre kadar top oynamadı fener
pozisyonları bile yok, her maç bir aptal çıkıyor, Hakemde mutlu olmuştur ayrıca,
Sayılmayan golleri söylemiyorum bütün takdir haklarını hatta ve hatta olmayan faulleri bile çaldı, fenerlilerin tekmelerini görmedi, her pozisyonda cimboma sarı çıkarırken, fenerlilerin tekmelerine sarıyı bırak faul çalma gereği duymadı.
Özerin hareketini sarı kartla geçiştirmesi de ne kadar korkak olduğunun göstergesi idi. Bence direkt kırmızıydı

c1967
18.03.2011, 23:27
Ah Ah ilk macda Kasimpasayi yakalamisken neden gidip atmadiniz 10-15 tane simdi ne güzel liderdik :(
İkili averaj geçerli

ISTS
18.03.2011, 23:28

Kayseri ile berabere kalmamız normal karşılanabilecek bir sonuç ama Ankaragücü ve Antalya beraberlikleri olmamalıydı.

yatara
18.03.2011, 23:28
İkili averaj geçerli

ama bence Fener yakindir Puan kaybetmesi son 2 hafta zor kazandilar

OKTAY YILMAZ
18.03.2011, 23:29

100000000 tanede atsan farketmezdiki, ikili averaja bakıyor maalesef

Mustafa Ayazoğlu
18.03.2011, 23:29

3-2

0-2

3-4

Puan eşitliğinde Fenerbahçe şampiyon.

Mustafa Ayazoğlu
18.03.2011, 23:30
Kayseri ile berabere kalmamız normal karşılanabilecek bir sonuç ama Ankaragücü ve Antalya beraberlikleri olmamalıydı.

ankaragücü maçı bile normal karşılarım.

asıl şampiyonluğumuza taş koyan antalya dır. 4 puan verdik.

f1bekir
18.03.2011, 23:31
Ya şu Alex bir maçtan önce ishal olsa ne olur...

Pozisyonsuz maç aldı adamlar ya...

TRABZONLU_TS
18.03.2011, 23:32
Arkadaslar normal sartlarda fener her zaman bizden 1 puan önde gibi düsünmemiz lazim. cünkü ayni puanda olsak bile ikili averajda bizden oldugu icin fenerin puan kaybetmesinden ve bizim her maci kazanmamizdan baska sansimiz yok artik.

batugol
18.03.2011, 23:33
moral bozmaya gerek yok
desteğe devam
şu baros bizde olsaydı her sene gol kralı olurdu

ilyskm
Alex gibi topçun olsun 100 milyon TL borcun olsun şampiyon olur ödersin ama gelde bunu bizim yöneticilere anlat...

SADECETRABZON61
Fener artık Puan Kaybetmez Kaybetsede en fazla berabere kalırlar Her hafta fener puan kaybeder yazmaktan Vazgeçin Burdaki Bazı İnsanlar..
Biz Puan Kaybedersek Şampiyonluk Gider..Artık Maç Kaybettikmi gider şampiyonluk arkdşlar.

Cem Akyüz
Skor gayet normal şaşırmaya gerek yok.Biz kendi maçlarımızı kazanalım fener kesinlikle puan kaybedecektir.Bu hafta rahat kazanacağımızı düşünüyorum

OKTAY YILMAZ
3-2

0-2

3-4

Puan eşitliğinde Fenerbahçe şampiyon.

Trabzondaki maçın 3-2 değil 7-2 bitmesi lazımdı, penaltı da kaçırdık, karşı karşıyada kaçırdık boş kaleyede kaçırdık, kısaca kaçırdık oğlu kaçırdık.

ALLAH (C.C) dan UMUT kesilmez

Rahmi Akkurt
Futbolcuların strese girmemesi lazım maçı zora sokmadan fark yaparak almamız gerek. Artık şampiyonluk yolunda tüm maçlarımızı almaktan başka yol yok.

Mustafa Ayazoğlu
18.03.2011, 23:34
Onur'un sakatlanması, Umut gol vuruşu beceriksizliği yerine alınan Pawel etkisiz oluşu.

Şampiyonluk için umut vermiyor.

brushfield
her hafta alex kurtaramaz bunları. Takım olarak iyi oynamıyorlar. Bizim her hafta başka bir topçumuz ortaya çıkıyor. Moralleri bozmayın. Size bişe olmasın.

Fatih Öztürk
bumu yanı.fener yendı tartısıyoruz.bız kendi isımıze bakalım.öttüre öttüre şampiyon olacağız.kalan 9 maçımızıda alacağız.bunu dıyorum baskada bırsey demıyorum.

Tunay ERDEM
18.03.2011, 23:35
forum misafir moduna kapatılsın.

ccd6167
komık olmayın surada yahu adamlar lıgın 10.sunu yendı zaten normal bı sonuc...ılk yarıdakı fener taraftarı gıbısınız..

kürşat şen
allahın yedek semihi umut kadar gol attı be...yeter artık umut

Mustafa ÖZDEMİR
kazanmaktan başka bişey düşünemeyiz bile...

ağasarlı
Daha önce hiç yapmadığım birşey yapıyorum alın size fenerin bundan sonraki maç sonuçları:
Bursa: Berabere
Eskişehir: Yenilgi
Gaziantep: Galibiyet

Bu kıyağımı da unutmayın :)

kaç haftadır feneve puan kaybettiriyosunuz. adamlar 10da 10 yaptı. ne iş....

erolizmts
Allahtan maç Pazar günü. Yani Gs-Fb maçının sıcağıyla yarın maça çıksaydık daha baskı yaratabilirdi.

Bundan sonra gerek biz gerekse Fenerbahçe için her maç final. İlk puan kaybeden takım bu ligi bitirir. Kaybetmeyen ise kupayı alır bence. Ve Fenerbahçe bize göre daha hırslı ve daha konsantre oynuyor.

f1bekir
18.03.2011, 23:36
Skor gayet normal şaşırmaya gerek yok.Biz kendi maçlarımızı kazanalım fener kesinlikle puan kaybedecektir.Bu hafta rahat kazanacağımızı düşünüyorum

Skor normal de maçı seyrettin mi bilmiyorum. İki orta iki gol, 3 puan. Bu kadar basit.

Sen 50 orta yap hiçbiri girmez, çıldırmamak elde değil.

mk.esen35
18.03.2011, 23:36
bir laf vardır futbolda:''atanın ve tutanın iyi olacak''diye
şampiyonluk ümidim hala var.hiç bitmez.ama bizim takımın atanı umut tutanı tolga.Allah sabır ve kuvvet versin bizlere

yorumsuz6117
18.03.2011, 23:37
Puan eşitliğinde fener şampiyon.

Devrim Arslan
18.03.2011, 23:37
yahu ne adamlarsiniz gecen sene sampiyonluk son dakikaya kalmisti ne cabuk unuttunuz !!! gencler macini aldik mi yola devam

hodlu
18.03.2011, 23:38
Gitti arkadaşlar, bu yılda şampiyonluk avucumuzdan Avni Aker'de uçtuuu gittiiiiiiiiiii. Bu fener takımını kalan 8 maçta yenebilecek takım yok. Kimse hayal kurmasın. Acı gerçekleri yazıyorum. Şimdi bana cevap verecekler olacak, varsın olsun ama ben kimseye cevap vermeyeceğim. Bitti bu lig bu gece bitti....

Eto'o
18.03.2011, 23:38
53 uye 34 misafir !!!!!!

Hamza Öztürk
18.03.2011, 23:39
hicbirsey lehimize yürümüyor
Allah sonumuzu hayir etsin

Mustafa Ayazoğlu
9 da 9 yapmalıyız.

fenerbehçe kalan 8 maçta 1 maç olsun berabere kalır, kalmalı, kalacak.

Cem Akyüz
Skor normal de maçı seyrettin mi bilmiyorum. İki orta iki gol, 3 puan. Bu kadar basit.

Sen 50 orta yap hiçbiri girmez, çıldırmamak elde değil.

2.yarısını seyrettim renkdaşım.Ama skor olarak şaşırmadım evet fener birşey yapmadı ama adamlarda Alex var oynuyor adam bişey yapamıyorsun.Fener mutlaka puan kaybedecek bundan eminim Bursa,Antep bunlara puan kaybedecektir.Biz kendi işimize bakalım gerisi hallolur

leleuk87
fener bu haliyle bursa ve antep maçları hariç diğerlerini havada karada alır diye düşünüyorum bizim herhangi bi puan kaybında işimiz biter çokda umrumda diil gerçi şenol hoca bu takımı 1 sene içinde şampiyonluğa kafaya oynayan takım haline getirdi ya bu bile bana yeter

abbas
18.03.2011, 23:40
Zerre kadar top oynamadı fener
pozisyonları bile yok, her maç bir aptal çıkıyor, Hakemde mutlu olmuştur ayrıca,
Sayılmayan golleri söylemiyorum bütün takdir haklarını hatta ve hatta olmayan faulleri bile çaldı, fenerlilerin tekmelerini görmedi, her pozisyonda cimboma sarı çıkarırken, fenerlilerin tekmelerine sarıyı bırak faul çalma gereği duymadı.
Özerin hareketini sarı kartla geçiştirmesi de ne kadar korkak olduğunun göstergesi idi. Bence direkt kırmızıydı

delikanlı bi hakem olsaydı zaten gökhan gönül ün taç verildikten sonra topa vurmasına sarı kart verirdi. gene 3 dk sonra eliyle kart kart işareti yapmasına da sarı kart verir ve kırmızı kartla oyun dışı kalırdı. böylece ikinci golüde atamazlardı. ben bu kadar bariz taraflı yönetim görmedim... üstelik rakip konya gençlerbirliği değil gs.. inanılır gibi değil. ben takımıma güveniyorum. Trabzonsporuma güveniyorum fakat açıkcası şampiyon olacağımıza artık inanmıyorum......

Yasin Altuntas
18.03.2011, 23:41
Fenerli Misafirlere bir Mesaj:

Bu sene 7rmeyiz !!!!!!!!!!!!!!!!

hodlu
18.03.2011, 23:41
Maç ortadayddı.Ancak fener talihinin yardımı ile kazandı.Kalan 8 maçta bu gecenin yarısını bile oynasa 8 takımı da yürüyerek yener.........Allah kahretsin. Bize gülmek harammmmmmmmmmm.....

Samet Yildirim
18.03.2011, 23:42
Kazanip yola devam edelim...

-------------Tolga-------------
Serkan---Giray---Glo---Cale
----------Selcuk-Colman------
--Burak-----Jaja------Piotr-
------------Pawel----------

Rahmi Akkurt
18.03.2011, 23:44
Bu zamana kadar fenerbahçe bizi ilgilendirmiyordu. 9 puan fark vardı her şeyi kendimiz yarattık .bunda sonra tek hedef 9'da 9.

Fatih Öztürk
18.03.2011, 23:44
bazı renkdaşlar ağlama duvarına çevirdi forumu.9 maçıda alacağız.istanbuldan Bordoooo...

f1bekir
18.03.2011, 23:45
2.yarısını seyrettim renkdaşım.Ama skor olarak şaşırmadım evet fener birşey yapmadı ama adamlarda Alex var oynuyor adam bişey yapamıyorsun.Fener mutlaka puan kaybedecek bundan eminim Bursa,Antep bunlara puan kaybedecektir.Biz kendi işimize bakalım gerisi hallolur

Evet bütün maçları alırsak şampiyon oluruz ama bizim Alex'imiz de yok, Baros'umuz da yok. Tıkandık mı tıkanıyoruz. Ama Alex açıyor bi şekilde, o yüzden umudum kırılıyor ama yapacak da bişey yok, desteğe devam, lig daha bitmedi...

Cem Yavuz
18.03.2011, 23:46
işimiz çok zor artık,
bu akşam itibariyle sansımız çok azaldı,
izim kazanmamız yetmez,
bu heriflerin puan kaybetmesi çok zor görünüyor
bizim içerdeki bursa maçı çok zor
deplasmandaki eskişehir maçı çok zor,
en rahat maçımız gs gibi duruyor,
olayın psikolojik boyutu da var
şans boyutuda var,
adam 2 topla 2 gol buldu..
ne diyelim,
işimiz allaha kaldı,
şansımız varsa bi ihtimal daha var

Semra
18.03.2011, 23:46
Ben takımıma güveniyorum, Allahın izniyle Gençlerbirliğini yenip yolumuza kayıpsız devam edeceğiz.

DeAgLeMaNyAq
18.03.2011, 23:47
FB'nin kazanması oyuncularımızı demoralize etmezse rahat kazanacağız inşallah...

Devrim Arslan
18.03.2011, 23:48
bazı renkdaşlar ağlama duvarına çevirdi forumu.9 maçıda alacağız.istanbuldan Bordoooo...

Kadikoyden MAVIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

U.Sadıkoğlu
18.03.2011, 23:49
Fenerbahçe'nin puan kaybedebileceği 2 maç kaldı bursa ve antep başka maç vermezler şampiyon olacaksak 9da9 yapmamız gerekiyor..

hodlu
işimiz çok zor artık,
bu akşam itibariyle sansımız çok azaldı,
izim kazanmamız yetmez,
bu heriflerin puan kaybetmesi çok zor görünüyor
bizim içerdeki bursa maçı çok zor
deplasmandaki eskişehir maçı çok zor,
en rahat maçımız gs gibi duruyor,
olayın psikolojik boyutu da var
şans boyutuda var,
adam 2 topla 2 gol buldu..
ne diyelim,
işimiz allaha kaldı,
şansımız varsa bi ihtimal daha var

Bu yazıya alkışlar yolluyorum. Bence ihtimal yok.Tek ihtimal 2. olmak.............

Deniz Tosunoğlu
Galatasaraya seyircisiz mac cezasi verirlermi?

UğuR
DİK OYNA demesini biliyorsunuz ....
Bir zahmet DİK DURUN.....

Tunay ERDEM
18.03.2011, 23:50
senenin hayallerini kuralım artık.

Mustafa Ayazoğlu
Galatasaraya seyircisiz mac cezasi verirlermi?

ne gerek var. hangi gsli bundan sonra maçlara gider?

Hami-Ünal-Orhan
Şampiyonluk mücadelesinde kritik haftalara girilmişken kendi futbolcusuna atıp tutan bir takımın taraftarı olmaktan utanıyorum. Burada zoraki Trabzonsporlular var herhalde. Zoraki Trabzonsporluluk diye bir şey olamaz. Zoraki taraftar fb-gs-bjk üçlüsünde olur. Çünkü devlet öyle buyurmuştur. Bunlardan birini tutacaksın.
Bir futbolcudan ancak ondan daha iyisini alıp takıma koyduğun zaman vazgeçebilirsin.
Biz son haftaya kadar mücadelenin içinde kalalım. Rakip puan kaybedecektir.

Deniz Tosunoğlu
18.03.2011, 23:51
ne gerek var. hangi gsli bundan sonra maçlara gider?

Haklisin, ama bence seyircisiz daha iyi olur bizim acimizdan :D

fteotdgs
18.03.2011, 23:52
Senol Gunes'in ve oyuncularimizin hep soyledigi gibi her maci tek tek almamiz,dusunmemiz lazim. Her mac cok onemli artik. Fener'in bitmek tukenmek bilmeyen bali, eger ruhlarini seytana filan satmadi iseler, eninde sonunda bitecek. Ahi gitmiis vahi kalmis GS ve BJK maclarini almalari moralimizi bozmamali. Kalan maclarimizi BJK macimiz gibi oynayalim, sampiyonuz diyorum ben.

Ömür Karadeniz
18.03.2011, 23:53
Şampiyonluk gitmiştir geçmiş olsun.Kimse burda birbirini kandırmaya çalışmasın.Fener takımı puan kaybetmez bana göre.

KÖKSAL AYDIN
18.03.2011, 23:53
Bu akşam bizim moralimiz nasıl bozuksa Pazar akşamı gençleri geçtik mi fenerlilerin morali bozulacak.

Değişen hiçbir şey yok aslında.

Gs ye gidince kaybedeceğimizi kim söyledi.

Fatih Öztürk
18.03.2011, 23:54
efu 53...Allahın iznıyle şampıyon olacağız.kutlamaları kadıköyde yapacağız.

Cem Yavuz
18.03.2011, 23:55
DİK OYNA demesini biliyorsunuz ....
Bir zahmet DİK DURUN.....

üstad,
biz 27 senedir dik duruyoruz
inanıyor güveniyor ve bekliyoruz
ben bu takımı sampiyon olsun diyede sevmiyorum
bu takım benim dünyam herseyim kimliğim
ama
bütün bunlar gerçekleri görmeme ve yazmama engel değil
olmamalı
inşallah ben yanılırım da
kol kola omuz omuza kutlarız şampiyonluğu
bereber dik oynarız anlayacağın

KÖKSAL AYDIN
18.03.2011, 23:55
8 hafta kala şampiyonluk veren arkadaşlar! Bu işleri bırakın.Bunlar boş yorumlar.

İlk yarı sonunda da sizin gibi müneccimler Trabzonu şampiyon ilan ediyordu.

Biz şampiyon olacağız.

Pazar akşamı gençleri yenince burada yorum yazmayın o zaman.

SADECETRABZON61
18.03.2011, 23:56
Kimse demoloji Yapmasın Bir tane Puan Kaybı Yaşarsak Şampiyonluk biter bu saatten Sonra fener sadece beraberlik alırsa alır Biz bütün maçları yenmeliyiz..

Eto'o
18.03.2011, 23:56
vay be Helal olsun size ne cabuk umidinizi kestiniz takimdan bu takim bu sene Sampiyon olacak allahin izniyle bakinda gorun

Mustafa Ayazoğlu
18.03.2011, 23:57
Fenerbahçe 2-0 Trabzonspor
Fenerbahçe 4-2 Beşiktaş
Fenerbahçe 2-1 Galatasaray

Fenerbahçe bu sonuçlardan sonra şampiyonluğu verirse geçen yıldan daha yıkıcı olur.

Eto'o
fener boyle devam etmez siz hic merak etmeyin biz kendi maclarimizi alalim

Esiroglu_61
Şenol Hoca Trabzonda ve Güney Korede şampiyonluğu son anlarda kaybetti.inşallah bu bir handikap oluşturmaz...Trabzonda stres var 2. yarıda rahat bir maç kazanamadı.inşallah bu hafta başlar ve sezon sonuna kadar götürürüz bu işi...

Mertcan
18.03.2011, 23:58
Şampiyonluk gerçekten çok zorlu bir süreç.

Umarım alnımızın akıyla şampiyon olarak tamamlarız fakat bu meçtan sonra Fenerbahçe oldukça büyük bir havaya girmiştir.

Tüm Trabzonspor'luların aklında mutlaka bir ''Acaba?'' sorusu vardır Onur' un sakatanmasından ötürü.

%49 şans veriyorum takımımıza ama umarım oluruz...

Herşeye rağmen...

Hep Destek, Tam Destek !

Deniz Tosunoğlu
Bu ligde Fenerbahce disinda sampiyon olmak mucize... Barosun golü neden sayilmadi eyyy hakem.. Neyse, ben inaniyorum ama Fenerbahcenin inanilmaz sans faktorü var, o sansin ceyregi bizde olsaydi acik ara sampiyonduk..

Cem Akyüz
İnanmayanlar Gölge Etmesin kapatsınlar bilgisayarı.Felakat habercisi gibi konuşmayın yok şampiyonluk gitti yok fener yenilmez.Göreceğiz sene sonunda not aldım yazanları sene sonunda vururum yüzlerine

Ilelioglu
18.03.2011, 23:59
Fenerbahçe 2-0 Trabzonspor
Fenerbahçe 4-2 Beşiktaş
Fenerbahçe 2-1 Galatasaray

Fenerbahçe bu sonuçlardan sonra şampiyonluğu verirse geçen yıldan daha yıkıcı olur.

Trabzonspor 3-2 Fenerbahce
Trabzonspor 1-0 Besiktas
Trabzonspor 2-0 Galatasaray

................

Eto'o
fatih tekkenin fenere golu var yazin bir kenara ;)

Fatih Öztürk
şampiyonluğa inanmayan ve bu is bıtmistır dıyen arkadaslar.sıze dıyecek tek lafım,sakın ola şampıyonluğumuza sevınmeyın.aglama duvarımı kardeşım burası.

Esiroglu_61
19.03.2011, 00:00
İnşallah Karabük'te turu atacağız.Bekliyoruzzzzzzzz TRABZON'UM hevesle sabırla.......

Deniz Tosunoğlu
19.03.2011, 00:00
İnşallah Karabük'te turu atacağız.Bekliyoruzzzzzzzz TRABZON'UM hevesle sabırla.......

Insallah Insallah. Allahin izniyle.

KÖKSAL AYDIN
19.03.2011, 00:02
Her hafta aynı şeyleri görmekten bıktık valla.

Fener kazanıyor bizim bazı çökükler bitiyor.

Önündeki haftalara bak kardeşim.Bak kim kimle oynayacak.

En az hata yapan işi götürecek.

Bu kadar tez canlı ve karamsar taraftar olmaz.

Devrim Arslan
19.03.2011, 00:02
efu 53...Allahın iznıyle şampıyon olacağız.kutlamaları kadıköyde yapacağız.

Kutlayacagiz benim inancim tam Fatih :alkış:

unutmadan bir sozde misafirlere gelsin

GECEN SENE NASIL TIMSAH YURUYUSU YAPTINIZSA AYNI SEKILDE BU SENE KOLBASTI YAPACAKSINIZ UNUTMADAN AZIZ BABANIZ AVRUPADAN HAKEM SATIN ALANA DEK " 0 " PUANLARI SIRTLANIR DONERSINIZ SAMPIYONLAR LIGINDEN

ccd6167
19.03.2011, 00:03
ne kadar komık taraftarımız var bızım ya...yahu fener puan kaybedecek oyle boyle....kafayımı yedınız olum sız..

Mustafa Ayazoğlu
19.03.2011, 00:03
Galatasaray bu yıl 13. mağlubiyetini aldı. Fenerbahçe puan olarak Galatasaray'ın üstünde 5 takımla oynayacak.

Yasin Altuntas
19.03.2011, 00:05
Trabzonspor 3-2 Fenerbahce
Trabzonspor 1-0 Besiktas
Trabzonspor 2-0 Galatasaray

................

Besiktas 1:2 Trabzonspor

BiZe HeR YeR 61
19.03.2011, 00:05
Neyse biz maçlarımızı kazanalım bakalım neler olacak.

UtopyaTs
19.03.2011, 00:07
Trabsonspor'lu olmak inanmaktır.Trabzonspor'lu olmak 26 sene şampiyon olmasa da takımının yanında olmaktır.Ben TRABZONSPOR'uma güveniyorum sonuna kadar.Misafir arkdaşlar da fb li olan varsa siz 26 sene şampiyon olamasanız 1 tane taraftarınız kalmaz diyorum ve HEP DESTEK TAM DESTEK