PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 26.Hafta | Gençlerbirliği 1 - 2 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Armağan Dere
15.03.2011, 14:23
Ankarada'ki 2-2'lik maç aklıma geliyor da korkuyorum...2-0'ı koruyamamıştık...Fenerbahçe'ye karşı ilk yarı performansları da ortada..Çok dikkat etmeliyiz...Bu maçta Umut yedek bırakılmalı...Burak en uçta Pawel kanada kaydırılabilir..Açtığı o ortayla topun ayağına ne kadar yakıştığını gösterdi

aurora
15.03.2011, 14:27
Burak ın olmaması gol yollarında neler yapacagımız konusudna soru işratleri doguruyor. Teoyu elde tutmalıydık Bu hafta yine iki tane yazmış, Arjantin liginde. Boş geçmiyor her hafta golleri var.

Bıyıklıoğlu
15.03.2011, 14:32
Bir kulübün taraftarları tarafından gündeme yeniden getirilen ve gerçekle hiçbir bağı bulunmayan ve futbolcumuza atıf edilen sözler konusunda açıklama yapma zorunluluğumuz doğmuş bulunmaktadır. Fenerbahçe ile iki hafta önce oynadığımız mücadelenin bitiminde oyuncularımız; Serkan Çalık, Aykut Demir ve Hurşut Meriç tarafından söylendiği iddia edilen ‘Trabzonspor için oynadık’ şeklindeki ifadeler futbolcularımız tarafından söylenmiş sözler değildir.
Ankara spor medyasının dışında antrenmanımızı izlemeyen ve oturdukları mevkilerden asılsız gündem yaratma peşinde olanların yazdıklarına itibar edilmesi ve bunu temcit pilavı gibi tekrarlanmasına ön ayak olanları da biraz ciddiyete davet ediyoruz.
Spor Toto Süper Liginde yar alan takımlar eşit şartlarla lige başlar. Şampiyonluk yarışında olanlar, ligin son haftalarına doğru polemiklere sebebiyet vererek kamuoyu baskısı yaratma heyezanı içinde olabilirler.
Şu andaki sıralama itibariyle matematiksel sıkıntı konumda olan kulübümüzün bu tür söylemlerle yıpratılması ve polemiğin içine çekilmek istenmesini kınıyoruz.
GENÇLERBİRLİĞİ SK

Devrim Arslan
15.03.2011, 14:43
serefsiz bunlar icerde disarda ayak oyunlarina basladilar

BiZe HeR YeR 61
15.03.2011, 14:58
Bir kulübün taraftarları tarafından gündeme yeniden getirilen ve gerçekle hiçbir bağı bulunmayan ve futbolcumuza atıf edilen sözler konusunda açıklama yapma zorunluluğumuz doğmuş bulunmaktadır. Fenerbahçe ile iki hafta önce oynadığımız mücadelenin bitiminde oyuncularımız; Serkan Çalık, Aykut Demir ve Hurşut Meriç tarafından söylendiği iddia edilen ‘Trabzonspor için oynadık’ şeklindeki ifadeler futbolcularımız tarafından söylenmiş sözler değildir.
Ankara spor medyasının dışında antrenmanımızı izlemeyen ve oturdukları mevkilerden asılsız gündem yaratma peşinde olanların yazdıklarına itibar edilmesi ve bunu temcit pilavı gibi tekrarlanmasına ön ayak olanları da biraz ciddiyete davet ediyoruz.
Spor Toto Süper Liginde yar alan takımlar eşit şartlarla lige başlar. Şampiyonluk yarışında olanlar, ligin son haftalarına doğru polemiklere sebebiyet vererek kamuoyu baskısı yaratma heyezanı içinde olabilirler.
Şu andaki sıralama itibariyle matematiksel sıkıntı konumda olan kulübümüzün bu tür söylemlerle yıpratılması ve polemiğin içine çekilmek istenmesini kınıyoruz.
GENÇLERBİRLİĞİ SK

Fenev ne kadar sallarsan salla dona düşer son damla..:D

aurora
15.03.2011, 15:05
Gençlerbirliği yaptıgı acıklamada Futbolcularının Trabzonspor için oynadıklarını yalanladı evet. Ama Bizans medyası olayı öyle yutturduki kamuoyun Antu com un girişine bu uc oyuncunun fotosunu koyarak Bakalım göreceğiz kimin için oyanaycaksınız diye tahrik edici bir giriş sayfası yapmışlar. Heryol mübah bunlar için. İnsan kendi nasılsa karşısındakinide öyle bilirmiş misali bizide çekmeye çalışıyorlar kirli oyunlarına. Allah bize Haram şampiyonluk nasip etmedi bundan sonrada etmez merak etmesinler.

TSercaN
15.03.2011, 15:16
Ben artik eminim ki bu yolun sonu aydinlik.
Bu bizanslilarin adiligi Allah tarafindan cezasiz kalmayacaktir.

Ben inaniyorum sizlerde inanin.

ALDENİRO
15.03.2011, 15:23
allahım arifeyi gösterdin nolur bayramı da göster...

AYAN61
15.03.2011, 15:42
Ben artik eminim ki bu yolun sonu aydinlik.
Bu bizanslilarin adiligi Allah tarafindan cezasiz kalmayacaktir.

Ben inaniyorum sizlerde inanin.

Abi, ya cezaları öbür tarafta kesilecekse :)

oktay61
15.03.2011, 15:46
Rakibimiz maalesef İSRAİL gibi
Adamlar hem medya hem TFF hemde MHK öyle bir üstümüze geliyorki, futbolcularımıza helal olsun boş kaleye 100 tane de gol kaçırsalar yuhalamayalım, çünkü onlar bu stresi en dorukta yaşıyor.
DOMUZLAR maç sonrası hemen bu yalanı ürettiler, kimbilir bize nasıl bir motiveyle çıkacaklar, peki ya sonra nolcak sonra da galatasarayı motive etcekler

werg
15.03.2011, 16:07
Rakibimiz maalesef İSRAİL gibi
Adamlar hem medya hem TFF hemde MHK öyle bir üstümüze geliyorki, futbolcularımıza helal olsun boş kaleye 100 tane de gol kaçırsalar yuhalamayalım, çünkü onlar bu stresi en dorukta yaşıyor.
DOMUZLAR maç sonrası hemen bu yalanı ürettiler, kimbilir bize nasıl bir motiveyle çıkacaklar, peki ya sonra nolcak sonra da galatasarayı motive etcekler
gs den önce daha Konya var sırada onlarıda motive edecekler bakalım o maç için ne bulacaklar

Burçak
15.03.2011, 16:11
istanbulun satılık kalemleriii okuyun gençlerbirliği kulübünün resmi açıklamasını.
ve biraz vijdan biraz utanacak suratınız varsa utanın.
satılıksınız oğlum siz satılık. (yalan haberleri yazanlara üzerine alınması gerekenler kendilerini bilir)
size param olsa verir ben azizin köpeğiyim diye istiklal caddesinde koşmanızı isterdim.
eminim yapardınız. para için her naneyi yiyorsunuz nasılsa.

-Samet
15.03.2011, 16:13
angut.com çirkefleşmiş yine..

Angu.com ? :) Acemiliğime verin ? :)

Alper Calik
15.03.2011, 16:26
GENÇLERBİRLİĞİ SK

:))
Ne güzel. Sanırım GB kulübüne gönderdiğim e-posta işe yaradı.
Kapak olsun antu ya. Kaaaaapaaaaaaaaaaaaaaaak

Hasan YAYLI
15.03.2011, 16:41
istanbulun satılık kalemleriii okuyun gençlerbirliği kulübünün resmi açıklamasını.
ve biraz vijdan biraz utanacak suratınız varsa utanın.
satılıksınız oğlum siz satılık. (yalan haberleri yazanlara üzerine alınması gerekenler kendilerini bilir)
size param olsa verir ben azizin köpeğiyim diye istiklal caddesinde koşmanızı isterdim.
eminim yapardınız. para için her naneyi yiyorsunuz nasılsa.

Bu attıkları iftiranın hukuksal olarak bir cezası yokmudur acaba,dava açmaları gerektiğini de mi mail atmalıyız,yoksa bir girişimde bulunmuşlarmıdır...

TheCrow
15.03.2011, 16:52
Bu attıkları iftiranın hukuksal olarak bir cezası yokmudur acaba,dava açmaları gerektiğini de mi mail atmalıyız,yoksa bir girişimde bulunmuşlarmıdır...

Hakem odasını basmanın cezası olmayan yerde mi?..

Bıyıklıoğlu
15.03.2011, 16:52
Gençlerbirliği Spor Kulübü'nü aradım,bilet fiyatları yarın açıklanacakmış.

Alper Calik
15.03.2011, 17:09
Bu arada Gazetevatan ve ajansspor steleri hala haberi gerçekmiş gibi veriyorlar.
Gazetevatan tam bir çarpıtma içinde
ajansspor da başlığını o şeklide koyup içine GB kulübünün açıklamasını koymuş.

Allah ım bu adamlara şampiyonluk nasip etme yarabbim. Bu sene biz olalım. Bunlar hilebaz, sahtekar insanlar.
Sene sonunda biz şampiyon olalım ve yaptıkları rezilliklerini yüzlerine vuralım yarabbi.

Allah cezasını versin bu haysiyet yoksuınlarının

Ilelioglu
15.03.2011, 17:19
Bu arada Gazetevatan ve ajansspor steleri hala haberi gerçekmiş gibi veriyorlar.

Allah ım bu adamlara şampiyonluk nasip etme yarabbim. Bu sene biz olalım. Bunlar hilebaz, sahtekar insanlar.
Sene sonunda biz şampiyon olalım ve yaptıkları rezilliklerini yüzlerine vuralım yarabbi.

Evet ligtv'de aynisini yapti.

Samet İslamoğlu
15.03.2011, 17:23
Okg_53 arkadaşımızın dediği gibi gençlerbirliğinin sağ kanadı hursut ve orhan samla çok etkili.o yüzden ben Senol hocanın beşiktaş macindaki gibi solda cale ve piotr brozekle baslayacagini düşünüyorum.bence en mantklisida bu olur.

ağasarlı
15.03.2011, 17:24

amin renktaşım aminnn. ALLAH (cc) utandırmasın bizi

Hürgün Aygün
15.03.2011, 17:32
Burak oynayabilecek mi bilgisi olan?

Abluka
15.03.2011, 17:35
1-Tolga
2-Serkan
3-Cale
4-Giray
5-Egemen
6-Piotr
7-Colman
8-Selçuk
9-Burak
10-Jaja
11-M.Çakır

12-Bora
13-M.Ege
14-Ceyhun
15-Umut
16-Alan
17-Pawel
18-Glo

Külünkoğlu
15.03.2011, 17:36
Milliyet'te malum sitenin görseli vardı. 10 dakikalık uğraşmanın neticesinde kaldırttık...

Mesut
15.03.2011, 17:45
Bu maçı yendiğimiz vakit liderliği alacağımızı düşünüyorum

vivanet
15.03.2011, 17:56
ben zorda alıcağımızı düşünüyorum.tahmini skorda 3.1

Bülent Dizman 53
15.03.2011, 17:58
yeri değil ama resım yuklemeye ilişkin konu varmı sitede bu sitenın herseyı ıı guzel hoş ama resım yuklemeleri öldürüyo benı 2. kez de başarısızlıkla sonuçlandı ama bir sefer olan muhakkak ıkıncı seferde olurmus ama ıkı kez olan asla üçüncü kez tekrarlanmaz der bi düşünürümüz)))

karaman6106
15.03.2011, 18:10
Kazanacağımızı sanıyorum çok zor bir maç olmayacak bana göre:) lakin savunmada Giray çok iyi Glowacki'de fena değil Egemen'in partneri kim olacak orası soru işareti muhtemel kadrom;

____________________Tolga___________________

Serkan_______Glowacki________Egemen____Cale__

_______________Selçuk_______Colman__________

___Burak_______________JAJA____________Piotr__

____________________Umut(Pawel)_____________

Yedekler:Bora Sevim,Tayfun Cora,Giray Kaçar,Yattara,Alanzinho,Ceyhun,Umut(Pawel)

işte budur...

GULER
15.03.2011, 18:27
Bu arada derbi maci cuma gunu olmasi tuhaf degil mi sizce? GaySe yatarsa bu maca buyuk bir baski ile baslayacagiz.

Eto'o
15.03.2011, 18:43
Bu arada derbi maci cuma gunu olmasi tuhaf degil mi sizce? GaySe yatarsa bu maca buyuk bir baski ile baslayacagiz.
bence gaysaray yatar

yorumsuz6117
15.03.2011, 18:44
Bence gs yatmaz ama yinede puan alması çok zor görünüyor. :D

Devrim Arslan
15.03.2011, 18:45
soyle rahat bit mac en son ne zaman izledim hatirlamiyorum maclarin son 10 dakikasina kalbim dayanmiyor izlemiyorum sonra bir bakiyorum neler olmus neler

:confused:

Yaşar
15.03.2011, 18:52
Bu maçta ben de Umut'un yedek kalmasının gerektiğini düşünüyorum. Artık çok yıpranmaya başladı ve strese girdikçe gol kaçırıyor, kaçırdıkça daha fazla strese giriyor. Ama sol taraftara da oynatılabilir.

Onur Civelek61
15.03.2011, 18:55
gs yi derbiden saymıyorlar artık.Büyükden de saymıyormuş kimse :D hep bize derlerdi...

yunushanilce
15.03.2011, 18:58
oynamasın arkadaş bu maçta umut adam hem kaçırıyor hemde her maç ilk onbirde
artık pawel a şans tanıması lazım şenol hocanın umut kaçırıyor işte her maçta saç baş yoluyoz valla

eraytaskin61
15.03.2011, 19:01
staddayız şampiyonu izlemek için

Mustafa ÖZDEMİR
15.03.2011, 19:02
biletler ne kadar ...

.....
15.03.2011, 19:06
Bu maçı alıp liderliğe oturacağız Allah ın izniyle

werg
15.03.2011, 19:08
biletler ne kadar ...
Yarın açıklanacakmış

Mustafa ÖZDEMİR
15.03.2011, 19:09
inşallah biletler fazla pahalı olmaz.üst üste 3.deplasmana gidecez para kalmadı...

federer61
15.03.2011, 19:13
gs yi derbiden saymıyorlar artık.Büyükden de saymıyormuş kimse :D hep bize derlerdi...
Her zaman derim,altın çamura düşmekle değerini kaybetmez ;)

federer61
15.03.2011, 19:15
oynamasın arkadaş bu maçta umut adam hem kaçırıyor hemde her maç ilk onbirde
artık pawel a şans tanıması lazım şenol hocanın umut kaçırıyor işte her maçta saç baş yoluyoz valla
Adamı sol açıkta oynatıyoruz, gene de kaçırıyo.Gol kaçırmada mevki tanımayan yıldızımız :D
İmzan da süpermiş renktaş çok anlamlı :alkış: :alkış::alkış:

Taner Tonbil
15.03.2011, 19:59
Bence Pawel oynamasi lazim Umutun yerine. Jaja ile uyumlari iyi.

Tolga
Serkan-Glo-Giray-Piotr
Ceyhun
Selcuk-Colman
Burak-Jaja
Pawel

DeAgLeMaNyAq
15.03.2011, 20:05
12-Bora
13-M.Ege
14-Ceyhun
15-Umut
16-Alan
17-Pawel
18-Glo

Mert Ege'yi 1461'e kiraladık. Şu an altyapı kontenjanından oynatabileceğimiz 2 oyuncu var. Biri Hüseyin diğeri Zeki...

Muhammed Ayaz
15.03.2011, 20:24
Tolga
serkan glowackİ egemen cale

selÇuk colman

burak alanzİnho
jaja
pawel

lazfatih61
15.03.2011, 20:33
biletler ilk once 22 diye açıklandı sonra geri çekildi bu fiyat, ilhan cavcav en az 40 tl yapar fiyatları

asimavi
15.03.2011, 20:55
....bundan sonraki tüm maçlarda ilk yarıda en az iki tane atmalıyız değilse işimiz çok zor malum onurun sakatlığı başımızı çok ağrıtıcak ...

Mustafa Umut
15.03.2011, 20:56
----------Tolga----------
Serkan-Giray-Egemen-Piotr
---------Ceyhun----------
-----Selçuk--Colman------
----------Jaja------------
Pawel----------------Umut

asimavi
15.03.2011, 21:09
.....pawel artık umutun yerine oynamalı....evet umut çok koşuyor çok pres yapıyor ama yetenek olarak teknik olarak ilerdeki uyumu hep aksatıyordu...

...rakip savunmaylka boğuşma işini burak az çok yapar zaten brozekte biraz koştumuydu ..umutun açığı kapanmış olur hem de ilerideki pas alış verişi sekteye uğramamış olur...

...ikinci yarılarda oyuna dahil edilebilir yorgun rakip savunma karşısında dahja etkili olacaktır....100 . golünüde bu şekilde atması kolaylaşır...

Ömer Faruk61
15.03.2011, 21:09
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1905776285532&oid=122555121097258&comments

Mustafa Umut
15.03.2011, 21:15
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1905776285532&oid=122555121097258&comments

Sözün bittiği yerdeyiz,,,:(

yunushanilce
15.03.2011, 21:17
Adamı sol açıkta oynatıyoruz, gene de kaçırıyo.Gol kaçırmada mevki tanımayan yıldızımız :D
İmzan da süpermiş renktaş çok anlamlı :alkış: :alkış::alkış:
teşekkür ederim renkdaş

Asi Çaykaralı61
15.03.2011, 21:38
Bence Pawel oynamasi lazim Umutun yerine. Jaja ile uyumlari iyi.

Tolga
Serkan-Glo-Giray-Piotr
Ceyhun
Selcuk-Colman
Burak-Jaja

Pawel

Güzel bir kado bence :)

Egemen'in sakatlığı geçtiyse daha da iyi oluruz kanaatindeyim :)

werg
15.03.2011, 21:39
Burda yazılanları görünce kalecisiz çıkacaz heralde diyorum.Geçelim bu işleri şu saatten sonra kaleye Sadri Şenerde geçse destekliyecez.Tolga Zenginde bilecek taraftarın onun arkasında olduğunu dünyanın en iyi kalecisiymiş gibi destekliycez öyle hissetmesini sağlıycaz.Ancak şuraya gelip şurda ki yorumları okusa adamda güven namına hiçbirşey kalmaz.

Asi Çaykaralı61
15.03.2011, 21:39
Burak oynayabilecek mi bilgisi olan?

Bildiğim kadarıyla oynayacak olması lazım Burak'ın :)

vse61
15.03.2011, 21:48
Şikebahçe her zaman ki gibi kazanmak için her türlü yola başvuruyor. Her zaman yaptıkları gibi ilk yarı sonunda arkalarındaki yoğun medya desteğiyle psikolojik savaşa başladılar. Şimdi de Trabzon'la oynayacak her takım için oynamayacaklar, bilerek yenilecekler diyerek karşı takımları motive etmeye çalışıyorlar. Bunun en güzel örneğini Beşiktaş maçı öncesi gördük. Beşiktaş bizim maç öncesi bu sene ilk defa kampa girdi. Ayrıca galibiyet primini 2 katına çıkardı. Şimdi de neymiş Gençlerbirliği futbolcuları Trabzon için oynamış. İddia tabii ki çok saçma. Bu oyuncuların biri Trabzon'lu bile değil. Diğeri süper ligde attığı 3 golün 2sini Trabzon'a attı. Ama amaç belli, insanların onurlarıyla oynayarak onları maça motive etmek. Oysa Trabzonspor'umuzun maçlarında bize gol atan 61 numaralar ortada. Hatta düşüşümüzün başladığı maçta Ankaragücü'nün golünü Gabriç atmadı mı?

Burada bence bizim de aynı şekilde karşılık vermemiz gerekiyor. Onlara karşı onların silahlarını kullanalım. Daha önceden böyle yapsaydık acaba Volkan Babacan o pası "önümüzdeki seneki takım arkadaşlarına" o kadar rahat verebilecek miydi? Ya da Ferrari için Figer Fenerli futbolcuların değeri yükselsin diye Ferrari'yi görevlendirdi diye haber yapsaydık, Ferrari o kündeyi atıp, o da çare olmayınca o dirseği atabilecek miydi?

Şimdi site yöneticilerimizden ricam Şikebahçe'nin her maçından önce biz de aynı yöntemi uygulayalım. Mesela bu hafta Kazım'ın Santos'la fotoğrafını koyarak başlayabiliriz. "Maçta arkadaşını üzecek mi?" diye bir yazı koyabiliriz.

Sami Kuk
15.03.2011, 21:57
Arkadaslar böyle birşey varmı..Kadırga Tv de kım yorumculuk yapıyor bizden..Bunları söylemıs bunlar dogrumu..

"trabzonspor dostunu düsmani bilecek‚ saha icine gelince benden daha Fenerbahce düsmani birini bulamazsiniz‚ 96da sampiyon kacinca otelin önünde agladigimi bilirim‚ ama sahadisi farkli‚ sadri baskan hata yapmistir [...] bundan 4-5 sene önce trabzonsporun maclari canli bile yayinlanmazken‚ Aziz Yildirim sayesinde trabzonspor büyük takim sayilmaya baslandi. üstelik kulüpler birligi vakfinda gs‚ bjk‚ antep ve genclerin baskani ´trabzonspora siradan anadolu takimi muamelesi yapilmali´ diyerek bu girisimi engellerken‚ Aziz Yildirim ayaga kalkti ve ´dizin bakalim kupalarinizi suraya‚ trabzon kadar kupaniz var mi? trabzonu büyükten saymiyorsaniz‚ biz de cekiliyoruz‚ bakalim kime izlettirceksiniz maclarinizi´ seklinde konusunca‚ bütün kulüpler tabzonsporun da büyük sayilmasi yönünde imza atti [...] gökdenizin sözlesmesi bitince Fenerbahce gökdenizle anlasma imzaladi‚ fakat bizim baskan Aziz Yildirimi aradi ve ´baskanim‚ gökdeniz Fenerbahceye giderse halk bizi linc eder‚ sokaga cikamayiz´ aciklamasinda bulununca‚ Aziz Yildirim sözlesmeyi yirtti ve gökdeniz de ts ile sözlesmesini uzatti‚ 1 sene sonra trabzon gökdenizi 10 milyona rusyaya gönderdi´ [...] selcuk manisadan sonra bosta kalinca Fenerbahce selcukla sözlesme imzaladi. bizim baskan Aziz Yildirimi aradi ve ´baskanim‚ siz selcuk gibilerini her yerde bulursunuz‚ bizim imkanimiz yok‚ lütfen selcugu bize birakin´ telkininde bulununca‚ Aziz Yildirim selcugun sözlesmesini yirtti ve selcugu trabzona gönderdi [...] Fenerbahce burak yilmazi eskisehire kiralik göndermisti‚ bizim baskan Aziz Yildirimi arayip buragi isteyince‚ Fenerbahce‚ geri cagirma opsiyonu olmamasina ragmen‚ apar topar buragi istanbula cagirdi ve trabzonspora gitmeye ikna etti"

TheCrow
15.03.2011, 22:14
Burda yazılanları görünce kalecisiz çıkacaz heralde diyorum.Geçelim bu işleri şu saatten sonra kaleye Sadri Şenerde geçse destekliyecez.Tolga Zenginde bilecek taraftarın onun arkasında olduğunu dünyanın en iyi kalecisiymiş gibi destekliycez öyle hissetmesini sağlıycaz.Ancak şuraya gelip şurda ki yorumları okusa adamda güven namına hiçbirşey kalmaz.

Burayı okumasına gerek yok. Yaptığı ilk hatada stadyumdan yükselecek homurtuları ve küfürleri şimdiden duyar gibiyim.

Burak Sahin
15.03.2011, 22:16
Arkadaslar böyle birşey varmı..Kadırga Tv de kım yorumculuk yapıyor bizden..Bunları söylemıs bunlar dogrumu..

"trabzonspor dostunu düsmani bilecek‚ saha icine gelince benden daha Fenerbahce düsmani birini bulamazsiniz‚ 96da sampiyon kacinca otelin önünde agladigimi bilirim‚ ama sahadisi farkli‚ sadri baskan hata yapmistir [...] bundan 4-5 sene önce trabzonsporun maclari canli bile yayinlanmazken‚ Aziz Yildirim sayesinde trabzonspor büyük takim sayilmaya baslandi. üstelik kulüpler birligi vakfinda gs‚ bjk‚ antep ve genclerin baskani ´trabzonspora siradan anadolu takimi muamelesi yapilmali´ diyerek bu girisimi engellerken‚ Aziz Yildirim ayaga kalkti ve ´dizin bakalim kupalarinizi suraya‚ trabzon kadar kupaniz var mi? trabzonu büyükten saymiyorsaniz‚ biz de cekiliyoruz‚ bakalim kime izlettirceksiniz maclarinizi´ seklinde konusunca‚ bütün kulüpler tabzonsporun da büyük sayilmasi yönünde imza atti [...] gökdenizin sözlesmesi bitince Fenerbahce gökdenizle anlasma imzaladi‚ fakat bizim baskan Aziz Yildirimi aradi ve ´baskanim‚ gökdeniz Fenerbahceye giderse halk bizi linc eder‚ sokaga cikamayiz´ aciklamasinda bulununca‚ Aziz Yildirim sözlesmeyi yirtti ve gökdeniz de ts ile sözlesmesini uzatti‚ 1 sene sonra trabzon gökdenizi 10 milyona rusyaya gönderdi´ [...] selcuk manisadan sonra bosta kalinca Fenerbahce selcukla sözlesme imzaladi. bizim baskan Aziz Yildirimi aradi ve ´baskanim‚ siz selcuk gibilerini her yerde bulursunuz‚ bizim imkanimiz yok‚ lütfen selcugu bize birakin´ telkininde bulununca‚ Aziz Yildirim selcugun sözlesmesini yirtti ve selcugu trabzona gönderdi [...] Fenerbahce burak yilmazi eskisehire kiralik göndermisti‚ bizim baskan Aziz Yildirimi arayip buragi isteyince‚ Fenerbahce‚ geri cagirma opsiyonu olmamasina ragmen‚ apar topar buragi istanbula cagirdi ve trabzonspora gitmeye ikna etti"

bunlardan bir burak olayi inandirici geliyor onunda babasinin hayrina yapmamisdir illaki arada gökhan ünal transferi vardi....

Burak Sahin
15.03.2011, 22:17
Şikebahçe her zaman ki gibi kazanmak için her türlü yola başvuruyor. Her zaman yaptıkları gibi ilk yarı sonunda arkalarındaki yoğun medya desteğiyle psikolojik savaşa başladılar. Şimdi de Trabzon'la oynayacak her takım için oynamayacaklar, bilerek yenilecekler diyerek karşı takımları motive etmeye çalışıyorlar. Bunun en güzel örneğini Beşiktaş maçı öncesi gördük. Beşiktaş bizim maç öncesi bu sene ilk defa kampa girdi. Ayrıca galibiyet primini 2 katına çıkardı. Şimdi de neymiş Gençlerbirliği futbolcuları Trabzon için oynamış. İddia tabii ki çok saçma. Bu oyuncuların biri Trabzon'lu bile değil. Diğeri süper ligde attığı 3 golün 2sini Trabzon'a attı. Ama amaç belli, insanların onurlarıyla oynayarak onları maça motive etmek. Oysa Trabzonspor'umuzun maçlarında bize gol atan 61 numaralar ortada. Hatta düşüşümüzün başladığı maçta Ankaragücü'nün golünü Gabriç atmadı mı?

Burada bence bizim de aynı şekilde karşılık vermemiz gerekiyor. Onlara karşı onların silahlarını kullanalım. Daha önceden böyle yapsaydık acaba Volkan Babacan o pası "önümüzdeki seneki takım arkadaşlarına" o kadar rahat verebilecek miydi? Ya da Ferrari için Figer Fenerli futbolcuların değeri yükselsin diye Ferrari'yi görevlendirdi diye haber yapsaydık, Ferrari o kündeyi atıp, o da çare olmayınca o dirseği atabilecek miydi?

Şimdi site yöneticilerimizden ricam Şikebahçe'nin her maçından önce biz de aynı yöntemi uygulayalım. Mesela bu hafta Kazım'ın Santos'la fotoğrafını koyarak başlayabiliriz. "Maçta arkadaşını üzecek mi?" diye bir yazı koyabiliriz.

aynen öyle katiliyorum bu fikre sonucda onalrin silahlariyla onlari vurmaliyiz kazimi kullanmak dogru bir fikir....

Alper Calik
15.03.2011, 22:19
Milliyet'te malum sitenin görseli vardı. 10 dakikalık uğraşmanın neticesinde kaldırttık...

Sn. Külünkoğlu,

Elinizde HAZIRDA basın yayın organlarının telefon veya e-posta listesi var mı?
Böyle internet ortamında veya başka yerde gördüğümüz bariz çarpıtma ve yalanlara karşı o listeden ilgili yayıncı kuruluşu arayıp protesto edebiliriz böylece.

Mesela ben gazetevatan ve ajansspor da görmüş idim.

Elimizde hazır bir liste olur ise, irtibat bilgisi bulmak için uğraşmayız. 5-10 kişi arasak zaten etkili olur.

Bu listeye radyo TV ler de dahil olmalı. Bu NTV SPOR RADYO mesela. 15 gündür dinliyorum. Kendileri çalıp kendileri oynuyor.

NTV %100 FENER programı mesela. Tüm yıl FB den başka birşey konuşmuyorlar.

Listemiz BMN de olsun mesela, bir uyarı yapacak olan arkadaşımız hemen oradan alıp irtibat bilgisini, e-posta gönderip telefon eder.

Aptal olmadığımızı tepki verdiğimizi anında gösterebiliriz böylece diye düşünüyorum.

selamlar,

Alper Calik
15.03.2011, 22:21
aynen öyle katiliyorum bu fikre sonucda onalrin silahlariyla onlari vurmaliyiz kazimi kullanmak dogru bir fikir....

Kesinlikle katılmıyorum.
Bizim temiz ve şerefli bir geçmişimiz var.
Adımız TRABZONSPOR. 1000 tane şampiyonluk da kaybetsek YALAN ve ÇARPITMA İŞLERLE İŞİMİZ OLMAZ.

Kaldı ki, böyle bir şeyi yapmak için elinizde medya gücü ve kullanabileceğiniz (kendilerini kullandıracak) insanlar olmalı. TRABZONSPOR un öyle şerefsiz bir medya teşkilatı da yok. Bizim medyamız olsa olsa bizi kötülüyor zaten :)

Saygılarımla

esra61
15.03.2011, 22:21
nerde bu olayı anlatsam diye düşündüm,gözüme bu sayfa çarptı ve burda paylaşmak istedim yazımı;
babam dün umreden geldi ve karşılaştığı bir olayı bize anlattı.kabe karşısında bir tane hacı amca geçmiş ellerini açmış(kayseri maçından sonra yapmış bu olayı)yarabbi buaralar trabzonspr kötü gidiyor,beraberlikler puan kaybı hat safhada sen takıma güç ver.ayaklarını yere sağlam basmayı nasip et demiş.27 yıldır şampiyonluk göremiyoruz bu sene görmeyi nasip et diye yalvararak dua etmiş.......duyan herkez o adamın aklına orda o mu gelmiş diyo.işte naparsın trabzonspor aşkı her yerde....diyiceğim o ki onur sakatlandı die üzülmeyin tolga var hacı amcada duasını etdi artık gerisi futbolcularda inş:):)

Cengiz Çubukcu
15.03.2011, 22:27
nerde bu olayı anlatsam diye düşündüm,gözüme bu sayfa çarptı ve burda paylaşmak istedim yazımı;
babam dün umreden geldi ve karşılaştığı bir olayı bize anlattı.kabe karşısında bir tane hacı amca geçmiş ellerini açmış(kayseri maçından sonra yapmış bu olayı)yarabbi buaralar trabzonspr kötü gidiyor,beraberlikler puan kaybı hat safhada sen takıma güç ver.ayaklarını yere sağlam basmayı nasip et demiş.27 yıldır şampiyonluk göremiyoruz bu sene görmeyi nasip et diye yalvararak dua etmiş.......duyan herkez o adamın aklına orda o mu gelmiş diyo.işte naparsın trabzonspor aşkı her yerde....diyiceğim o ki onur sakatlandı die üzülmeyin tolga var hacı amcada duasını etdi artık gerisi futbolcularda inş:):)

Allah o hacı amcadan razı olsun :)

Sami Kuk
15.03.2011, 22:27
Herkes dua etsin her cuma namazında mübarek aksamlarda..:)

Sefaenes
15.03.2011, 22:33
fb hersene karsi rakip takimi hirslandirmak icin yanlis haberler ortaya atip ortami geriyor sonra mahsumu oynuyor federasyon seyretiyor. Güya gencler onlara karsi bizim icin oynati deyip bize daha iyi oynamalarini saglamak istiyor. serkan icin neden aciklama yapmadilar. Erdinc acaba o hatalari bizim macta yapsa ne derlerdi serefsiz fb ve medyasi hersene oyun oynamaya kim dur diyecek. neyse isterlerse tesvik primi yollasinlar bu maci insallah 3 puanla kapatacagiz.

Helvacı61
15.03.2011, 22:34

bunlar boş laf herkes taraftarı kadar büyüktür. aziz trabzonun büyük sayılmadığı yerde fenerinde sayılmayacağından çekinmiştir. büyük külüpler arasında bu tip transfer jestleri olabilir. diyelimki bunlar doğru şampiyonluğu feneremi verelim yani diyisin ne diyisin anlamadım.

Helvacı61
15.03.2011, 22:41

bunları söyleyenler saf ama biz değiliz. hele gökdeniz olayını bir iyi niyet olarak göstermek başka bir saflık biz o sene şampiyonluğa oynuyorduk. aziz gökdenize para vererek aklını karıştırmış ve biz o sene şampiyonluğu hakeminde yardmıyla fenere vermiştik. yarıştığın takımın sözleşmeli oyuncusuna teklif etmek ahlaksızlık değilmidir. daha sonra aziz trabzon camiasından çekinmiş yada gökdeniz fener de alamamıştı.

muharrematasoy
15.03.2011, 22:51
Trabzonspor ne kazanmışsa tırnaklarıyla kazıya kazıya söke söke kazanmıştır, kimsenin zerre kadar bir kıyağını görmedi bu takım görmekte istemez, adama günahlarını vermezler onlar

bangkook_61
15.03.2011, 22:56

İçlerinden hiçbiri doğru değil. Gökdeniz'in transferinin olmaması tamamen Gökdeniz'in şike dosyası ile ilgili. Daha ortaya çıkmadan bu iş Aziz Yıldırım bunu öğrendi ama televizyonlara sebep söylemeden "Gökdeniz bu kulübün kapısından asla giremez" diye açıklama yaptı. Oysa bilindiği gibi Gökdeniz sözleşme imzalamıştı çoktan. (Gökdeniz'i bu yüzden asla ve asla sevmem)

Burak Yılmaz transferi ise hiç öyle değil. Gökhan Ünal'a karşılık Burak'ı istedik. Fenerbahçe Eskişehirspor'a verdik onla anlaşın dedi. Bunu duyan Burak'da hatırlayın basına bırakın Trabzonspor'a gideyim diye konuşmaya başladı. Keza Eskişehirspor'un Fenerbahçe'ye verdiği kiralama bedeli 250 bin doları Eskişehirspor'a biz verdik onlarda sözleşmesini feshettiler. Burak'da öyle bize geldi.

Yayın ihalesinden gelecek parayla ilgili o spekülasyonları bende duydum ama hiçbir zaman bir anlam veremedim. Doğruysa da Aziz Yıldırım bize lütfetmedi biz başarılarmızla orada kazandık.

bangkook_61
15.03.2011, 22:57

İçlerinden hiçbiri doğru değil. Gökdeniz'in transferinin olmaması tamamen Gökdeniz'in şike dosyası ile ilgili. Daha ortaya çıkmadan bu iş Aziz Yıldırım bunu öğrendi ama televizyonlara sebep söylemeden "Gökdeniz bu kulübün kapısından asla giremez" diye açıklama yaptı. Oysa bilindiği gibi Gökdeniz sözleşme imzalamıştı çoktan. (Gökdeniz'i bu yüzden asla ve asla sevmem)

Burak Yılmaz transferi ise hiç öyle değil. Gökhan Ünal'a karşılık Burak'ı istedik. Fenerbahçe Eskişehirspor'a verdik onla anlaşın dedi. Bunu duyan Burak'da hatırlayın basına bırakın Trabzonspor'a gideyim diye konuşmaya başladı. Keza Eskişehirspor'un Fenerbahçe'ye verdiği kiralama bedeli 250 bin doları Eskişehirspor'a biz verdik onlarda sözleşmesini feshettiler. Burak'da öyle bize geldi.

Yayın ihalesinden gelecek parayla ilgili o spekülasyonları bende duydum ama hiçbir zaman bir anlam veremedim. Doğruysa da Aziz Yıldırım bize lütfetmedi biz başarılarmızla orada kazandık

Ömer TOPAL
15.03.2011, 23:03
arkadaşlar maç başlıgındayız farkındamısınız ? O yaptıgınız tartışamalar ile iligili bir çok başlık mevcut...

Helvacı61
15.03.2011, 23:19
arkadaşlar maç başlıgındayız farkındamısınız ? O yaptıgınız tartışamalar ile iligili bir çok başlık mevcut...
kazanmaktan başka çare varmıdır:D artık şöyle rahat bir maç izleyelim son dakkaları eziyet olmayan.

Bıyıklıoğlu
15.03.2011, 23:29
Vay bee Aziz reyizin ne çok kıyağı olmuş bize....

Şöyle şeyleri şurada paylaşıyorsunuz ya sizlere helal olsun!

zaferyıldız
15.03.2011, 23:31
Ya simdi su cincon fenere takiyomus cuma aksami

Cosariz o zaman gencler macinda

Ben takimin iyi oynamaya baslayacagini dusunuyorum bu haftadan itibaren

Sunu da soylemeliyim, gol kralligi listesine baktim bugun tekrar ve dusundum
en cok sut atan takimin golcusu siralamada bile yok

Umutu seviyoruz
AMA sorun umut
bu cok acik
gormemek
korlukle es bence...

exelans_25
15.03.2011, 23:36
ben kasımpaşa maçında video kaydı yaparken gol oldu sevinci filan hepsini çektim de buraya nasıl yükleyeceğim

Yaşar
15.03.2011, 23:39
Önümüzdeki 2 haftalık periyotta en iyi ihtimal 4-5 puan, en kötü ihtimal 2 puan farkla Gs maçına çıkmayı başarabilirsek işin çoğunu halletmiş oluruz. Bunun için G.birliği'ni Pazar günü yenmek gerek.

Mustafa Ayazoğlu
15.03.2011, 23:46

Umutu seviyoruz
AMA sorun umut
bu cok acik
gormemek
korlukle es bence...

Hakemler tarafsız olsun kazanacağını düşünüyorum.

Mert Oğuzlu61
15.03.2011, 23:52

Umutu seviyoruz
AMA sorun umut
bu cok acik
gormemek
korlukle es bence...

umut u çok seviyorum ama artık bende pes ettim, rakiplerin forvetler kalite kokuyor ama bizim takıma baktığımda umut gerçekten çok sırıtıyor, burak ve jaja sezon başından beri bize çok maç kazandırdı ama umut un 3 puan kazandırdığı bir maç ben hatırlamıyorum. ama kaybettirdiği ''en az'' 4 puan var... sağlam bir golcümüz olsa şuan fb ye farkı takmıştık.

pReN@_61
15.03.2011, 23:54
Derbilerin ne olacağı belli olmuyor.Akabinde bizim kesinlikle bu maçı kazanmamız lazım...

Mehmet_Mercanlı
15.03.2011, 23:55

Serkan_______Giray__________Egemen______Cale__

______________Selçuk_____Colman______________

___Burak_____________JAJA____________Engin__

____________________Pawel___________________

Yaşar
15.03.2011, 23:55
umut u çok seviyorum ama artık bende pes ettim, rakiplerin forvetler kalite kokuyor ama bizim takıma baktığımda umut gerçekten çok sırıtıyor, burak ve jaja sezon başından beri bize çok maç kazandırdı ama umut un 3 puan kazandırdığı bir maç ben hatırlamıyorum. ama kaybettirdiği ''en az'' 4 puan var... sağlam bir golcümüz olsa şuan fb ye farkı takmıştık.
Galatasaray maçı 2 gol.

Helvacı61
15.03.2011, 23:57
hakemlerden çok bu umut olayı kabak tadı verdi. beğendiğim bir oyuncu ama kaçırdığı goller akıl alır gibi değil. bir maçta hakem en fazla 2 göllük hata yaptığını düşünürsek umut her maç 3 golü dağa taşa vuruyor. arık kiritik haftalara giriyoruz ve umut gol atmaya başlasın artık adam ısınırken bile kaleye tutturamıyor. idmanlarda devamlı kaleye yakın mesafeden atmasını öneririm. gerçi 2 metreden auto atıyo

hasannuhoglu
16.03.2011, 00:02
su fenerli yavşakların uyanıklıklarına uyuz oluyorum.cıkarıyolar asparagas haberleri..kendilerini savunmak için de deil ha,yolumuza taş koymak için..neymiş efendim genclerin topcuları trabzon icin oynamış...bu gençler şimdi hırs yapıp yılın futbolunu oynamassa pazar günü ben de bişe bilmiyorum...bunu ayarlayan kim fener !! bu ibnelerin alayı bütün camiası şerefsiz o.ç ya..

mit_o
16.03.2011, 00:06

___Burak_____________JAJA____________Engin__

____________________Pawel___________________

Engin sakat.Konya maçına anca yetişir...

hasannuhoglu
16.03.2011, 00:17
egemen 11e gircekmi acaba artık...

Mert Oğuzlu61
16.03.2011, 00:28
Galatasaray maçı 2 gol.

evet o maç engin getirdi soldan önüne bıraktı umut dengesiz bir vuruş yaptı ama şans yanımızdaydı o pozisyonda top içeri girmek istedi ve girdi. son golü zaten son saniyede kaleciyle karşı karşıyayken attı.

ama olsun kazandırmış bir maç, sonuçta goller ondan.

Devrim Arslan
16.03.2011, 00:34
umut konusunda bende olumsuz gorusteyim ama icindem bir ses bir patlama yapacak sonra kimse onunu almayacak diyor

balli_kuymak
16.03.2011, 01:02
İkinci yarının başında beri oynadığımız birbirinden uzak, pres yapmayan, yardımlaşmayan ve boş kalelere atamayan bir futbol oynarsak bu maç ve bundan sonrası için bizi zor günler bekliyor..Artık herkes iki kişilik oynamak zorunda biri aksıyorsa diğeri onun açığını kapamak zorunda telafisi olmayan maçlara çıkıyoruz bazı oyuncularımızda inanç azim eksikliği var sanki bazı şeylerin bilincinde değillermiş gibi oynuyorlar Şenol hocanın biraz gazlaması lazım bence takımı...

karaman6106
16.03.2011, 09:25
Tolga___________________

___Burak_____________JAJA____________piotr__

____________________Pawel

gençler maçı budur...___________________

İlyas Özdemir
16.03.2011, 09:30
bilet fiyatları 56 tl olarak açıklanmış

karaman6106
16.03.2011, 09:31
Kapalı Gençlerbirliği - 112.00 TL
Kapalı Trabzonspor - 112.00 TL
Maraton Gençlerbirliği - 67.00 TL
K.arkası Gençlerbirliği - 56.00 TL
K.arkası Trabzonspor - 56.00 TL
doğrumu bu...hay sizin...

ali_xDemirci
16.03.2011, 09:33
doğrumu bu...hay sizin...
evet doğru sanırım ben biletixde gördüm ama satışta değil şuan biletler...

karaman6106
16.03.2011, 09:34
evet doğru sanırım ben biletixde gördüm ama satışta değil şuan biletler...
satışta olsa ne yazar...kim albilir ki bunları...

ali_xDemirci
16.03.2011, 09:36
satışta olsa ne yazar...kim albilir ki bunları...
Cavcav karektersizin yaptığı adilik işte başka söze gerek yok...........

karaman6106
16.03.2011, 09:41
savaşmayıp seviştikleri şikebahçe maçındaki biletler ne kadardı merak ettim şimdi...

bahadır2561
16.03.2011, 09:42
savaşmayıp seviştikleri şikebahçe maçındaki biletler ne kadardı merak ettim şimdi...

aynı tarife

praximuns61
16.03.2011, 09:44
zor döneme girdik bu süreçte en büyük kozumuz burak ve jaja. kilidi açabilecek iki oyuncumuz var ikiside inşallah sezon sonuna kadar sakatlık yaşamaz ve ceza almazlar. ben buraka çok güveniyorum yaptığı koşular çok akılcı, öyle güzel koşular yapıyoki çok az ofsayta yakalanıyo, pasın şiddetinin pekte önemi yok onun için tam bir primier lig topçusu bana göre, o koşulara ben bile her maç 1 asist yaparım

Volkan Albayrak
16.03.2011, 10:26
maratonda yer vermemişller

Cemalettin Taşkın
16.03.2011, 11:21
bakalım bu maça hangi hakemi verecekler?

bülent yıldırım isterim ben.

herhalde yunus yıldırımı vermezler, mustafa kamil abitoğlu da kayboldu bünyamin gezeri verebilirler mi acaba?

mehmet yıldırım
16.03.2011, 11:54

herhalde yunus yıldırımı vermezler, mustafa kamil abitoğlu da kayboldu bünyamin gezeri verebilirler mi acaba?
hakkımızda hayırlı olanı versinler İnşallah...maçta Hurşutu tutalım yeter...cezaalına ön çizgisi civarından baya gol attı...oralardan şut attırmamak lazım...bir de bu sıra bizim çektiğimiz şut yüzdesi baya düştü...kasımpaşa maçnda adamların kalecisi çok deneyimsizdi ama doğru dürüst şut atamadık...Jaja,ceyhun,selçuk hatta colman ve alan ı da sayabiliriz...bunlar bence kaleye yaklaşınca Allah ne verdiyse vurmalı

Gordon Freeman
16.03.2011, 12:52
su fenerli yavşakların uyanıklıklarına uyuz oluyorum.cıkarıyolar asparagas haberleri..kendilerini savunmak için de deil ha,yolumuza taş koymak için..neymiş efendim genclerin topcuları trabzon icin oynamış...bu gençler şimdi hırs yapıp yılın futbolunu oynamassa pazar günü ben de bişe bilmiyorum...bunu ayarlayan kim fener !! bu ibnelerin alayı bütün camiası şerefsiz o.ç ya..

Bilinen şeyler zaten renktaş..
Fenerbahçe dünyanın gelmış geçmiş en namussuz camiasıdır herhalde..

Ali YİĞİT
16.03.2011, 12:59
Her maç gibi bu maçta zor olucak.Allahın izniyle inşallah kazanırız bu maçı.

Fatih Özkan
16.03.2011, 13:23
Hakem Bülent Yıldırım.

BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 1-3 TRABZONSPOR A.Ş.
BURSASPOR 0-2 TRABZONSPOR A.Ş.

En son Fener - Konya maçını yönetmiş...

Gökhan KAN
16.03.2011, 13:29
Ben tırsıyorum bu maçtan. Hayırlısı..

Gurpas
16.03.2011, 13:33
Valla ben her maçtan tırsıyorum, kolay maç yok bundan sonra

Mert Oğuzlu61
16.03.2011, 13:41
dua edelim fener puan kaybetsin, eğer kuşların tüylerini yolarsa gs biz bu maça kafamız rahat bir şekilde çıkar 3 puanımızı alıp emaneti fb den geri alırız !

ama yok fb yine kazanırsa işte o zaman bu maç stres yer bitirir bizi daha maç başlamadan.

cihayan
16.03.2011, 13:44
dua edelim fener puan kaybetsin, eğer kuşların tüylerini yolarsa gs biz bu maça kafamız rahat bir şekilde çıkar 3 puanımızı alıp emaneti fb den geri alırız !

Bu GS'in FB'den puan alacagina inanamiyorum. BJK macindan cok umitliydim ama FB oyle boyle orada puan kaybetmedi. Insallah hic umitli olmadigim GS, FB'den puan almayi basarir.

AKSOY_61
16.03.2011, 13:44
zor döneme girdik bu süreçte en büyük kozumuz burak ve jaja. kilidi açabilecek iki oyuncumuz var ikiside inşallah sezon sonuna kadar sakatlık yaşamaz ve ceza almazlar. ben buraka çok güveniyorum yaptığı koşular çok akılcı, öyle güzel koşular yapıyoki çok az ofsayta yakalanıyo, pasın şiddetinin pekte önemi yok onun için tam bir primier lig topçusu bana göre, o koşulara ben bile her maç 1 asist yaparım

Burağı 2..3 aydır ben de çok beğenmeye başladım.
Bu adamın diri olduğu maçları öyle veya böyle kazanıyoruz.
Fizik açıdan güçsüz olduğu kendini yere attığı veya kolay dştüğü maçlarda zorlanıyoruz veya puan kaybı yaşıyoruz.

Burak güçlü olduğu zaman çok öenmli bir oyuncu.

Eto'o
16.03.2011, 13:48
Burağı 2..3 aydır ben de çok beğenmeye başladım.
Bu adamın diri olduğu maçları öyle veya böyle kazanıyoruz.
Fizik açıdan güçsüz olduğu kendini yere attığı veya kolay dştüğü maçlarda zorlanıyoruz veya puan kaybı yaşıyoruz.

Burak güçlü olduğu zaman çok öenmli bir oyuncu.
ula ula masallah deyin masallah :):)

Ahmet F. Zengin
16.03.2011, 13:50
Bu bilet fiyatları ne böyle yaa ..

Devrim Arslan
16.03.2011, 13:51
çok şükür burak geri döndü onurun üzüntüsü biraz hafifledi yoksa 1.5-2 yoktu deniliyordu

şükürler olsun

ozturk
16.03.2011, 13:58
gs - fb maçının hakemi bjk lı fırat aydınus..

dengeli bir karar gibi duruyor ...

apachi61
16.03.2011, 14:23

başka birşey isteseydin keşke :D

bordo08
16.03.2011, 15:18
İçerdeki konya maçından daha çok çekiniyorum açıkcası..

Bu hafta fenerin puan kaybetmesiyle liderliği bir daha geri vermemek üzere alacağız Allahın izniyle..

Armağan Dere
16.03.2011, 15:20
Bursa ve Gs maçlarını kayıpsız geçersek Şampiyon Olduk demektir..Ben bu 2 maçtan korkmuyorum...Fener bu 2 maçta kesin puan kaybedecek

Serdar A
16.03.2011, 15:22
Kalan maçlarda fener 2 puan kaybetse dahi bizim için kafidir .

bordo08
16.03.2011, 15:25
Şahsi kanaatimce önümüzdeki 4 hafta ligdeki yerimizi belli eder.

Fenerin bu haftalarda puan kaybetmesi yüksek olasılık ..

Aynı haftalarda göreceli olarak daha rahat maçlara çıkacağız..

apachi61
16.03.2011, 15:27
tolga
serkan
giray&mustafa
egemen
piotr
selçuk
mehmet Ç.
sezer
burak
jaja
umut

Olmayacak bi kadro ama iş yapacağını inandıgım bi kadro yazdım

Bir kaç değişiklik yaptım kendimce sebepleride ilk yarı preslerle boğup 2. yarı teknik adamlarla direk sonuca gitmek
Mehmet ç ==> alanzinho
Sezer B. ===> colman
Umut B. ===> pawel

Murat Altun
16.03.2011, 15:30
Kalan maçlarda fener 2 puan kaybetse dahi bizim için kafidir .

gs bursa ESES ve Antep normal fenevden rahat puan alabilecek takımlar Bunların içinde de en çok cinconun ve ESES in puan alacağına güveniyorum

Bizimse her maç tehlikeli ama zar zorda olsa kazanıyoruz

Mehmet Ç.
rahat olun

9'da 9 yapacagiz.

fener 1 puan kaybetsin yeter :D (o nasil olacak demeyin :D)

bordo08
Bjk maçında cale -piotr uyumu gayet iyidi...

Umarım şenol hoca bu ikili üzerinde ısrarcı olur..

Hem savunmada hem hucumda daha dengeli oynadılar..

mehmet yıldırım
16.03.2011, 15:34
Burak Yılmaz hakkında transfer edildiği günden beri hep olumsuz şeyler söyledim...beni inanılmaz yanılttı...kendisini görsem hem özür dilerim hem sarılırım,helal olsun....

mur_aya
16.03.2011, 15:36
Arkadaşlar takım sahalara döndü ama bizler stadlara bir türlü dönemiyoruz bilet fiyatlarından şikayetçiyiz ne bekliyorsunuz onuda anlamış değilim gidecek olan gider de gidemeyecek olan bari kapasın çenesini yok şöyle yok böyle demesin hevesimizi köreltmesin fener takımının saygıyı hakettiği tek nokta taraftarının takımına katkısıdır.

Trapzone61
16.03.2011, 15:36
Burak Yılmaz hakkında transfer edildiği günden beri hep olumsuz şeyler söyledim...beni inanılmaz yanılttı...kendisini görsem hem özür dilerim hem sarılırım,helal olsun....

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış::alkış:

sethfilo
16.03.2011, 15:37
G.Birliğine gerekli gazı veren F.B. yönetimini ve bu olayı ısıtıp dirençli tutan yandaş medyayı kutlarım.( Bu maçı Trabzonspor için oynadık)
Bakın asıl bu hafta sonu kimin için oynayacak G.B. göreceğiz.

demir
16.03.2011, 15:41
GB baskanı para ıcın yapmyacagı sey yoktur bu konuda hem fıkır oldugumuzu dusunuyorum emın oldugum tek sey hakem bızım yanımızda olmayacak oyuzden cok dıkkatlı olmalıyız..

Armağan Dere
16.03.2011, 15:48
http://img857.imageshack.us/img857/9363/frtna.jpg
http://img717.imageshack.us/img717/9027/genlerbirlii.jpg
http://img827.imageshack.us/img827/8396/trabzonr.jpg

robinhood61
16.03.2011, 15:58
ister misiniz umut bulut son maça kadar gol atmasın ama son maçta şampyonluk golünü atsın :D

Trapzone61
16.03.2011, 16:01
aklimdan aynisi gecti robin

Mustafa Umut
16.03.2011, 16:15
ister misiniz umut bulut son maça kadar gol atmasın ama son maçta şampyonluk golünü atsın :D

Geçen sene Guiza aynen öyle olacaktı :) Onur sağolsun..

apachi61
16.03.2011, 16:34

programın sunucusuda mustafa karadeniz olur hatta ismide şaka şaka olur değil mi :D :D :D

bilgehan83
16.03.2011, 16:39
gs fenerden puan alırsa cuma akşamı tüm maçları ölümüne oynamalıyız eger alamazsa yine de bir yerde tökezlerler umuduyla aynı bursa gibi biz bütün maçlara full özveri ve konsantrasyonla çıkmalıyız. dengeli bir takım diyorum riski son 30 dk alırız. dengeli bir takımla çıkarsan bir gol bulursun oyunu sen kontrol edersin 2. yi ararsın, maç 0-0 da olsa son 20 dk kozlarını sürer riski alırsın. tolga yerine de çılgınlık yapıp borayı koymalı hoca. en azından tolgayı az çok biliyoruz. bora da fena bir kaleci degildi. en iyi kaleci antrenörü bilir...ben kaleci konusunda tam olarak tolga diyemiyorum. tamam güveniyoruz ama bora da çok genç değil o da olabilir..

bora/tolga
serkan giray egemen cale
ceyhun selçuk

colman jaja piotr

burak

Alper Calik
16.03.2011, 16:57
Şenol Güneş hocamız gelmiş geçmiş en iyi kaleci Türkiye de. O en iyisini seçecektir.
Bu takım pes etmedi ve etmeyecek !

HEP DESTEK TAM DESTEK

Hüseyin Sahtiyan
16.03.2011, 17:03
Arkadaşlar takım sahalara döndü ama bizler stadlara bir türlü dönemiyoruz bilet fiyatlarından şikayetçiyiz ne bekliyorsunuz onuda anlamış değilim gidecek olan gider de gidemeyecek olan bari kapasın çenesini yok şöyle yok böyle demesin hevesimizi köreltmesin fener takımının saygıyı hakettiği tek nokta taraftarının takımına katkısıdır.

Sen hastamısın ? Koyun musun ? Sürsünler mi seni daima ?

Arkadaş ben son 1,5 ayda 400 TL bilete para vermişim. Sırf bilete ha.

Boğazıma yerken 3 kere düşünüyorum ben 2 Liralık çikolatayı, gofreti şu bilet politikası yüzünden. Kimine çok komik gelebilir ama o 2 Liralık şeyi almak ya da almamak arasında gidip geliyorum hatta bazen.

2 Hafta sonra Galatasaray maçına da aynı parayı isteyecekler. Sonra Buca'ya da oraya da buraya da. Sen kadar gelir durumumuz da yoktur belki.

Burda herkes kimin takımına ne derece bağımlı olduğunu çok iyi biliyor. Bağımlı olduğumuzdan şuanda bunları konuşuyoruz zaten. Ha beynin bunu düşünemiyor olabilir orası başka.

Fenerbahçenin Trabzondaki maçtan önce 100 TL olan bilet fiyatını veya Manisa'daki, Ankaradaki bilet fiyatını benden-bizden daha çok eleştirdiğini, yadırgadığını bilmeyecek kadar da bu işin körcahilisin ayrıca.

zekeriyya
16.03.2011, 17:09
Takımımıza zorlu Gençlerbirliği deplasmanında başarılar.Ben de stadda olucam Allah'ın izniyle...
:sevinç::ts2::tsbayrak:

maçı izlemek için ayrı da
sırf seninle tanışmak için maçta ve stad ta olmak isterdim Hürgün kardeşim.
neyse
başka sefere kaldı
iş yoğunluğundan dolayı maç ta olamıyacağım

zekeriyya
16.03.2011, 17:10

:) çok yaratıcı kalemler var aramızda vesselam :)

Asi Çaykaralı61
16.03.2011, 17:26
Haydi Trabzon'um bu maçdan İnşallah 3 puanı hanemize yazdıracağız :)

.....
16.03.2011, 17:34
Haydi Burak bu maçta oynarsan senden gol bekliyoruz. Gol krallığı senin olsun :)

Asi Çaykaralı61
16.03.2011, 17:37
Maç tahminim olarak 0-1 yeneriz bence.Golü de Burak Yılmaz atar :)

.....
16.03.2011, 17:38
Bilet fiyatlarını gördüm şoka girdim.Yuhh yani bu kadar da olmaz!

Asi Çaykaralı61
16.03.2011, 17:43
Bilet fiyatlarını gördüm şoka girdim.Yuhh yani bu kadar da olmaz!

Ne kadar ki bilet fiyatları ?

sanatik
16.03.2011, 17:50

Burak daha önce feneri tercih etmesiyle antipatimizi kazanmisdi. Sanirim bunun etkiside olmusdur.

werg
16.03.2011, 17:59
Ne kadar ki bilet fiyatları ?

Selçuk Demircioğlu
16.03.2011, 18:06
Maraton tarafından alsak biletleri sorun olur mu diye düşünüyorum...

mur_aya
16.03.2011, 18:40
Sen hastamısın ? Koyun musun ? Sürsünler mi seni daima ?

Arkadaş ben son 1,5 ayda 400 TL bilete para vermişim. Sırf bilete ha.

Boğazıma yerken 3 kere düşünüyorum ben 2 Liralık çikolatayı, gofreti şu bilet politikası yüzünden. Kimine çok komik gelebilir ama o 2 Liralık şeyi almak ya da almamak arasında gidip geliyorum hatta bazen.

2 Hafta sonra Galatasaray maçına da aynı parayı isteyecekler. Sonra Buca'ya da oraya da buraya da. Sen kadar gelir durumumuz da yoktur belki.

Burda herkes kimin takımına ne derece bağımlı olduğunu çok iyi biliyor. Bağımlı olduğumuzdan şuanda bunları konuşuyoruz zaten. Ha beynin bunu düşünemiyor olabilir orası başka.

Fenerbahçenin Trabzondaki maçtan önce 100 TL olan bilet fiyatını veya Manisa'daki, Ankaradaki bilet fiyatını benden-bizden daha çok eleştirdiğini, yadırgadığını bilmeyecek kadar da bu işin körcahilisin ayrıca.

Hastalığı koyunluğu sürüngenliği beyinsizliği ve körcahilliği kabul etmeyerek aynen sana iade ediyorum ve ekliyorum anlamadığın yeri; mesela sen gideceksin maça ama ben oha lan bu fiyata ben bilet almam kimsede almasın tepki gösterelim ellerinde patlasın biletler demek mi iyi yoksa arkadaşlar maddi durumu müsait olan gitsin takımımızı yalnız bırakmayalım demek mi hangisi seni teşvik eder izmirden çıkacaz yola millet deli diyor bize önce düşün sonra konuş Hüseyin kardeşim önce düşün sonra konuş.

lazibere
16.03.2011, 19:29
Zor maç, inşallah İlhan cavcav bir pisliklere yapmamaıştır..

Trabzon için oynadık muhabbeti tamamen futbolcuları bize karşı motive etmek için çıkartılmş bir oyundur ve maalesef Bu futbolcularda böyle bir olaya mahal vermemek adına her zamankınden daha iyi oynayacaklardır..

Aynı şeyi Kayserili oyuncu için de demişlerdi...

Asi Çaykaralı61
16.03.2011, 19:46

Biletler bence pahalı olmuşlar.Bilginizden dolayı teşekkür ederim.Bu maçı kazanalımda hayırlısıyla :)

Murat SİSMAN
16.03.2011, 19:50
İnşallah bu maçtanda galibiyet ile ayrılırız artık kolay maç yok bizim için.

Samet Metin
16.03.2011, 19:52
bu maç çok zor bi maç olacak bence beşiktaş maçından daha zor kazanmamız
gençler çok farklı bir takım oyunun belli bölümlerinde bu lige göre ortalamanın üzerinde bir oyun oynuyorlar tıpkı sivas gibi...
tehlikeli bir takım erken gol atarsak bizim için çok iyi olur ama gol gecikirse kontra bir golle mağlup dahi olabiliriz...

Bu arada forumun en tepesindeki resim, düdükler falan hoş değil bence, biz bu fakir edebiyatını ne zaman bırakacağız yahu?

Mustafa Umut
16.03.2011, 19:53
Önümüzde 9 tane Barcelona maçı var.. Bu saatten sonra umrumda değil açıkçası iyi oyun, kötü oyun.. 3 puan olsun bizim olsun.. 0,5-0 olsun 3 puan olsun..

Asi Çaykaralı61
16.03.2011, 19:54
Bu arada maça 3 Gün 23 S. 4 Dk. Kaldı :)

r9emre
16.03.2011, 19:58
Kasımpaşa maçı oynarsa Pawel ile Jaja maçın adamları olacak dedim ki galibiyeti getiren isimlerdi ikisi gol olarak hani olmasalardı herhalde 0-0 biterdi o maç.

Bu maç ise maçın kader adamı yine Jaja ve oynarsa Burak olacak diye düşünüyorum.Defans elemanlarımızdan birinden de sürpriz gol bekliyorum bakalım hayırlısı. :) Zaten Jaja ve Burak olmadan bu takım herhalde gol atamaz artık kolay kolay öyle gözüküyor.Pawel ve Mehmet Çakır'a Umut yerine daha fazla şans verilmeye başlanırsa bu sorun ortadan kalkacaktır diye düşünüyorum.

Egemen herhalde yine oynamayacaktır defans düzenini bozacağını sanmıyorum Şenol Hoca'nın.Engin yine oynayamayacak.Tahminim Beşiktaş maçının kadrosu yine sahada olur.Sol bek Piotr oynar ve Burak kadroya girer Yattara yerine.Pawel ilk 11 başlar mı bilmiyorum inşallah başlar.

Asi Çaykaralı61
16.03.2011, 19:58
Gençlerbirliği maçını Yıldırım yönetecek

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/logo10.jpg

Spor Toto Süper Lig'in 26. hafta karşılaşmalarında görev alacak hakemler açıklandı. Buna göre takımımızın Gençlerbirliği ile oynayacağı müsabakayı Bülent Yıldırım yönetecek. Yıldırım'ın yardımcılıklarını Mustafa Emre Eyisoy ve Cem Satman yapacak. Maçın 4. hakemi olarak ise Mürvet Sezer görevlendirildi.

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=6803#Icerik (http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=6803#Icerik)

zaferyıldız
16.03.2011, 20:02
selçuk çok yükleniyor her maç ve sonlara doğru sekmeye başlıyor yorgunluktan,,

orta alanda colman da çok koşuyor ama nedense selçuk daha fazla sakatlık riski taşıyor düşüncesindeyim,,tabi allah korusun,,,,bu yüzden benim görüşüm ceyhunun oyunda kaldığı (selçuk ve colman oynarken)dakikaları artırmak zorunda şenol hoca ...

cuma akşamı ; gb maçının saha içi-tribün atmosferini çok etkileyecek..belki de sonucu da

tek isteğim başka sakatlık olmasın yoksa 9 maçı da alabiliriz

Cafer Bulur
16.03.2011, 20:30
Saha ve performanslara bakildiginda g.birligi favori gibi duruyor.

Bizim son haftalardaki oyunumuza bakildiginda isimiz cok zor.

Eger takimda düzelme ve gelisme olmazsa cekirgenin bu sefer sicramayacagini düsünüyorum.

Kazanmak istiyorsak en azindan tempo ve hirs olarak üst seviyeye cikmaliyiz.

Burak Sahin
16.03.2011, 20:32
ben bu maci bir sekilde alacagimizi düsünüyorum illaki zor olacak ama alacagiz allahin izniyle icerdeki konya maci bence daha zor olacak....es es macina kadar puan kaybetmeszek eger sampiyonluk yüzde 51 bizim olur diye düsünüyorum....

Asi Çaykaralı61
16.03.2011, 20:34
TrabzonCell Antrenman Günlüğü (16.03.2011)

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6806-8S9Z5D2K.jpg

Takımımız Gençlerbirliği maçı hazırlıklarını bugün 17.00'de yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş yönetiminde, Hayrettin Şiranlı Sahası'nda yapılan antrenmana sakatlığı nedeniyle sezonu kapadığı açıklanan kaleci Onur haricinde tüm futbolcular katıldı. Sakatlığı devam eden Engin Baytar takımdan ayrı olarak doktor kontrolünde koşu yaptı. Geçen hafta burun ameliyatı geçiren Burak ise çift kale maçta koruyucu maskeyle oynadı.
Oyuncularımız idmanda koşu ve pas çalışmasının ardından yarı sahada çift kale maç yaptılar.

Diğer Fotoğraflar

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6806-4K1V3F4H.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6806-0R0X6B3J.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6806-3K7T5A6K.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6806-2H9S1C2E.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6806-4X1B4C8H.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=6806#Icerik

cahana
16.03.2011, 20:35
pawel-jaja-burak üçlüsünün arkasında piotr-colman-selçuk üçlüsünü görmek isterim yattara-jaja-umut-pawel dörtlüsnden çok daha etkili olur bence

Asi Çaykaralı61
16.03.2011, 20:39
Bu maçda Burak forvet mevkisinde Yattara'da Burak'ın yerinde olsa sizce nasıl olur ?

.....
16.03.2011, 20:41
Haydi uşaklar iyi çalışın son 9 hafta kaldı. Mutlu sona ulaşacağız Allah'ın izniyle.

Asi Çaykaralı61
16.03.2011, 20:42
Haydi uşaklar iyi çalışın son 9 hafta kaldı. Mutlu sona ulaşacağız Allah'ın izniyle.

İnşallah Ömer Abi her maç 1-0 olsun bizim olsun.Haydi Trabzon'um Almanya'dan Bordooo

Mustafa ÖZDEMİR
16.03.2011, 20:43
seriye devam edeceğiz inşallah...

Fatih Öztürk
16.03.2011, 20:44
genclerbırliğının en büyük kozu herkesın zannettigı gibi hurşut değil,mustafa pektemektir.ıyılestıkten sonra oyun planı mustafanın üzerıne kuruldu.son haftaların formda ısmı gıray mustafayı kontrol altına alır.ne kadar çabuk çıkan hızlı dönen takım hüvıyetınde görüntüsü versede,cok açık veren takım.ben jajayla burakın gençleri harcayacagını düsunuyorum.bıze karsı ekstra motıve olacak olmaları ısımızı kolaylastırır.rahat alırız.

.....
16.03.2011, 20:47
İnşallah Ömer Abi her maç 1-0 olsun bizim olsun.Haydi Trabzon'um Almanya'dan Bordooo

Sakarya dan

Maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

GULER
16.03.2011, 20:49
Serkan Calika da dikkat, Trabzondaki macta acaip bir gol atmisti hatirlarsaniz.

Ama ben inaniyorum ki takimimiz artik her maca sampiyonluk parolasiyla cikacak ve 90 dakika MUCADELE edecek. Gencler bizi DURDURAMAZ.

Asi Çaykaralı61
16.03.2011, 20:50
Sakarya dan

Almanya'dan Şampiyon İnşallah

GULER
16.03.2011, 20:51
Sakarya dan

Hollanda'dan SAMPIYONNNNNNNNNNNNNNNNN

Alihan Ertürk
16.03.2011, 20:52
Bu hafta bizim maçtan çok Galatasaray-Fenerbahçe maçını bekliyorum, düşündükçe heyecanlanıyorum.

.....
16.03.2011, 20:52
Almanya'dan Şampiyon İnşallah

Trabzonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

:alkış:

Asi Çaykaralı61
16.03.2011, 20:53
Bu hafta bizim maçtan çok Galatasaray-Fenerbahçe maçını bekliyorum, düşündükçe heyecanlanıyorum.

Alihan yeri değil ama ben o maçıda düşünüyorum.Ben Galatasaray takımının kendi sahasında Fenerbahçe takımından puan yada puanlar alacaktır düşüncesindeyim :)

Cafer Bulur
16.03.2011, 20:54
Bu maçda Burak forvet mevkisinde Yattara'da Burak'ın yerinde olsa sizce nasıl olur ?
Iyi olmaz bu takim artik yattara yi yattara da bu takimi kaldiramiyor.

Bence;
tolga
serkan giray glowacki cale
burak selcuk colman piotr
jaja
pawel
kadrosu en dogru tercih olur.

.....
16.03.2011, 21:00
Tolga

Serkan-Giray-Egemen-Piotr

Burak-Selçuk-Colman-Jaja

Pawel-Umut

Cafer Bulur
16.03.2011, 21:07
Bu macin kilit noktasi bence hücum hattindaki oyuncularimizin performansi olacak.

Bu oyuncularimiz takimdan kopuk oynuyorlar ve cok basit top kayiplariyla arkadaslarini zor durumda birakiyorlar.

Bu nedenle takim olarak daha komple oynamali ve yardimlasmayi üst seviyede tutmaliyiz.

Artik telafisi olmayan haftalara giriyoruz,umarim artik herkes tüm maclari kazanmak zorunda oldugumuzun bilincindedir.

Serdar Dilekoğlu
16.03.2011, 21:12
Bu macin kilit noktasi bence hücum hattindaki oyuncularimizin performansi olacak.

Bu oyuncularimiz takimdan kopuk oynuyorlar ve cok basit top kayiplariyla arkadaslarini zor durumda birakiyorlar.

Bu nedenle takim olarak daha komple oynamali ve yardimlasmayi üst seviyede tutmaliyiz.

Artik telafisi olmayan haftalara giriyoruz,umarim artik herkes tüm maclari kazanmak zorunda oldugumuzun bilincindedir.

Umarım abi ama Gençlerbirliği'nin kanat oyuncuları çok etkili forvetlerden sonra iş kanatlara düşüyor.

Orta alanda gerçek kalitesini ortaya koyarsa bu maçı rahat kazanırız.

Asi Çaykaralı61
16.03.2011, 21:15
Umarım abi ama Gençlerbirliği'nin kanat oyuncuları çok etkili forvetlerden sonra iş kanatlara düşüyor.

Orta sahayı ayakta tutabilmek için için Ceyhun ile başlamak bana göre daha mantıklı

Cafer Bulur
16.03.2011, 21:15

Dedigim gibi takimdaki yardimlasma,tempo ve azim en üst seviyede olursa bu maci almamiza bir engel göremiyorum.

Yalniz tempo ve azim doruk noktaya ulasmali,kasimpasa macindaki anlayisla bu takim arpa boyu yol alamaz.

Asi Çaykaralı61
16.03.2011, 21:17
Gençlerbirliği'nin ikinci devrede 3 yada 4 tane maçını izledim.Çok koşan basan mücadeleden hiç kopmayan bir takım.Kanat oyuncuları özellikle bence çok etkililer.Bunun için oralara önlem almamız lazım.Defansın arkasına oyuncu kaçırıyorlar bu bizim için bir avantaj kim oynarsa forvette Umut,Pawel yada Burak gol atar :)

.....
16.03.2011, 21:18
1-0 olsun bizim olsun.

Serdar Dilekoğlu
16.03.2011, 21:18
Orta sahayı ayakta tutabilmek için için Ceyhun ile başlamak bana göre daha mantıklı

Ceyhun denilince korkuyorum. Ama bu saatten sonra hepsine güveniyoruz.

Hepsinin arkasındayız.

Dedigim gibi takimdaki yardimlasma,tempo ve azim en üst seviyede olursa bu maci almamiza bir engel göremiyorum.

Yalniz tempo ve azim doruk noktaya ulasmali,kasimpasa macindaki anlayisla bu takim arpa boyu yol alamaz.

Kesinlikle acaba ben stadda iken mi maç tempolu gelmedi diye düşündüm ama sonradan izleyince hiç beğenmedim.

Asi Çaykaralı61
16.03.2011, 21:22
Ceyhun denilince korkuyorum. Ama bu saatten sonra hepsine güveniyoruz.

Hepsinin arkasındayız.

Abi bence de hepsinin arkasında olmalıyız doğru olanda bu.Ama ben oyunumuzu sergileyip Hayırlısıyla maçı kazanacağımıza inanıyorum :)

Forvet hattında forma giyen Mustafa Pektemek de kaliteli bir futbolcu.Egemen stopere dönerse hiç sorun yaşamayız bence.Ama kim oynarsa oynasın güvenimiz tam :)

Alihan Ertürk
16.03.2011, 21:30
Burak yine sağda başlayacaktır ama maç içinde santrfora geçecektir mutlaka.

MaDDoX_61
16.03.2011, 21:39
oranlarımız gayet düşük ve dahada düşecek

okg_53
16.03.2011, 21:51
Okg_53 Gençlerbirliği Analizi …

Ligin ofansif futbol oynamayı seven ekiplerinden G.Birliği, Sezonun ilk yarısındaki o kötü halinden yavaş yavaş uzaklaşmaya başladı. Eski yardımcı antrönünleri şimdiki Teknik direktörleri olan Zalf Zumdick, takımına iyi hücum yapabilen sistemini yerleştirebilmiş durumda. Bunun en büyük örneği olarak, 2-0 geride olmalarına rağmen fb karşısında kapalı savunmayı rahatlıkla açma becerisini gösterebiliriz.

Bu sezon kendi evinde oynadığı 12 maçta, 4 galibiyet, 2 beraberlik, 6 mağlubiyet aldı. 14 gol atıp 20 gölü kalelerinde gördüler.
Toplamda ise, oynadıkları 25 maçta, 7 galibiyet, 7 beraberlik, 11 mağlubiyet aldılar. 27 gol atıp, 29 gol yediler. 28 puanla ligin 14. sırasında bulunuyorlar. Ligin en çok gol yiyen 4. ekibi durumundalar.

Maç Bilgileri

Joachim Manunga, Oktay Delibalta sakat , Cezalı yok.

Muhtemel Dizilimleri;

--------------------------Serdar Kulbilge-----------------------
Orhan Şam-----Ante Kulusiç------Aykut Demir-----Murat Kalkan
-----------------Cem Can--------Randall Azofeifa--------------
Hurşut Meriç----------Labinot Harbuzi--------------------------
----------------Mustafa Pektemek------------Serkan Çalık-----

Not= Eğer Kulusiç düzelmemiş ise, Burak Özsaraç. Murat düzelmemiş ise, Mehmet Akgün oynar.

Gençlerbirliği Artıları ;

Son haftalara baktığımızda bu takımın çok iyi toplu ve hızlı hücum yapabildiğini görüyoruz. Hücum pasları çok yerinde ve hücum futbolcuları sürekli hareketli. Yetenekli futbolcularıda takımını ayrıca pozisyona sokabiliyor.

Gençlerbirliği, ligin etkili sağ kanadına sahip takımlarından. Sağbek ve takım kaptanı Orhan Şam’ın çift yönlü oyunu zaten bilinen bir şey. Buna Hurşut’un teknik, hızlı ve yırtıcı oyunuda dahil olunca, Sağ bölgeden çok iyi saldırabiliyorlar. Sol bekimizin çok dikkatli olup, “kademe ve timing” hataları yapmaması gerekiyor. Muhtemel sol açıkta oynayacak Umut(Piotr)’un o bölgeye yardımcı olması gerekiyor.

Gençlerbirliği’nin bir diğer önemli artısıda, Ortashanın ortasında oynayan üç oyuncununda (ikisi savunmaya,biri hücuma dönük) ofansif olarak etkili, oyun kurabilen, hızlı ve mücadeleci oyuncular olması.

Takımın gol ve asist üreten en etkili isimleri olarak, Oktay ve Hurşut’u görüyoruz. Buna sürpriz olarak Orhan’ı ve sakatlıktan tamamen kurtulan 5 maçta 2 gol 2 asist üreten Mustafa Pektemek’i ekleyebiliriz.
Yeni transferleri Azofeifa, hücumsal anlamda iyi ancak defansif olarak zayıf ve çok ağır bir oyuncu, duran topları etkili kullanabiliyor.
Zengin kadrolarıda onlar için her zaman avantaj teşkil etmekte.

Serkan, Hurşut, Aykut, bazı şerefsizler tarafından gazlandı. Bu durumuda ayrıca merak ediyoruz tabi.

Gençlerbirliğinin Eksileri ;

Tam olarak bir kadro istikrarı yakalayamamış bir takım. Savunmanın göbeği, ve ortalanın göbeği ilk yarından bu güne “tamamen” değişti.
Buda takımın, takım savunmasında ciddi sorunlar yaşamasına sebep oluyor. Savunma oyuncuları çok ciddi markaj ve pozisyon alma haları yapabiliyor. Buda her maç takımın başına ciddi sıkıntılar çıkarabiliyor.

Savunma yı bjk gibi önde kurmaları, rakip hızlı hücum oyuncularına ciddi avantaj sağlıyor. Umarız Pawel, Jaja, Umut bu boşlukları bol bol değerlendirir.

İleri dörtlüsü, takım savunmadayken pek topun arkasına geçmeyi sevmiyor. (aynı bizim gibi )
Ama Kasımpaşa böyle değildi. Onların o maçta sahaya çıkan oyuncularının yapılarına baktığımızda, takım savunmasına katkı yapan oyuncular olduğunu gördük. Ama Gençler öyle değil. İlerde top bekleyen çok oyuncuları var. Buda bizim daha rahat pozisyon bulmamıza sebep olacaktır.

Özet ;

Bol pozisyonlu bol göllü bir maç bekliyorum. Bizim oyuncular bol bol pozisyon bulacaklardır. Bulduklarını heba etmezlerse rahat kazanabileceğimiz bir maç . Ancak kalemizde de ciddi ataklar görebiliriz. İçimden 3-1 skoru geldi.

Bizim muhtemel dizilim ; (Burak ve Egemen’in olmadığını varsayıyorum)
----------------Tolga---------------
Serkan----Glowacki----Giray----Cale
---------Selçuk----Colman-----Piotr
Alanzinho----------Jaja------------
---------------Umut---------------
Etkili Gençlerbirliği sağ kanadını durdurmak için bu şekilde başlayabiliriz.
Bu maçta sürpriz olarak M. Çakır’ı görebiliriz.
Tekrar Yattara’yı da görebiliriz.
Selçuk-Colman-Ceyhun üçlüsünü de görebiliriz. (gençlerin ofansif oynayacağını düşünerek)

Analize hafta içi ilaveler olacak. Umarım dilediğimiz gibi olur. Saygılar …

erol-61
16.03.2011, 22:36
http://img35.imageshack.us/img35/7549/87059574.png (http://img35.imageshack.us/i/87059574.png/)

hodlu
16.03.2011, 22:48
Tolga ile bu işin olaacağına hiiiiiiiiiç inanmıyorum.Ama Tolga bütün iyi niyeti ile bu takımın kalesini koruyacak.Çocuk elinden geleni yapacaktır inancımız sonsuz. Kaderde ne varsa çekeceğiz.Umarım şampiyon oluruz ve çılgınlarca kutlarız...

Alper Calik
16.03.2011, 22:49
süper olmuş bu
tebrik ederim

erol-61
16.03.2011, 22:53
Tolga ile bu işin olaacağına hiiiiiiiiiç inanmıyorum.Ama Tolga bütün iyi niyeti ile bu takımın kalesini koruyacak.Çocuk elinden geleni yapacaktır inancımız sonsuz. Kaderde ne varsa çekeceğiz.Umarım şampiyon oluruz ve çılgınlarca kutlarız...

İNANCIN SONSUZ İSE ( Tolga ile bu işin olaacağına hiiiiiiiiiç inanmıyorum ) BUNE ANLAMA GELİYOR BARİ BUNU YAZMAYIN arkadaşlar takımını bukadar eleştiren oyuncusuna güvenmeyen bir taraftar topluluğu yokdur heralde kendi ipimizi kendimiz çekiyoruz ondan sonra şampiyonluk kaçdı ben bilyodum felan pişman çok kolaycıyız çooook.........

erol-61
16.03.2011, 22:54
süper olmuş bu
tebrik ederim

teşekkürler tümfutbolcularımız desteğe devam şampiyonluk tüm oyuncuların ve taraftarın desteğiyle gelecek inşallah

Alper Calik
16.03.2011, 22:56
Kalplerimizi temiz tutalım.
Çocuklara inanalım.
Allah a dua edelim.

27 yıllık hasretimiz var, şu an herşey yolunda. Başarabilirler.

Biz içtenlikle bu şampiyonluğu istiyoruz ve şu ana kadarki oyunumuzla hak ediyoruz.

İnşallah başaracak bizim uşaklar.

Şenlenecek Trabzon dan başlayıp tüm Dünya.

Keşke ne kadar hasret kaldığımızı, ne kadar istediğimizi bilebilseydi, ne kadar sevineceğimizi bilebilse anlayabilse futbolcularımız...

O zaman her şey çok daha kolay olurdu.

Belki biliyorlardır belki anlamışlardır diye umuyorum.

Şampiyon olsak, takım uçağımız Trabzon a inse, taraftarımız karşılasa, oooo oooo kutlamalar başlasa :)) Kupamızı sevgili Onur a verseler..

Allah ım gör bizi. Çok istiyoruz ve hak ediyoruz bu sene. Yaşat bu sevinci bizlere.

mehmet yıldırım
16.03.2011, 23:08
İNANCIN SONSUZ İSE ( Tolga ile bu işin olaacağına hiiiiiiiiiç inanmıyorum ) BUNE ANLAMA GELİYOR BARİ BUNU YAZMAYIN arkadaşlar takımını bukadar eleştiren oyuncusuna güvenmeyen bir taraftar topluluğu yokdur heralde kendi ipimizi kendimiz çekiyoruz ondan sonra şampiyonluk kaçdı ben bilyodum felan pişman çok kolaycıyız çooook.........
aynen öyle,aynen öyle...Tolga dan başka alternatifin yokken,Tolga aleyhine konuşmak neyin nesidir ya....elinde son askeri kalmış komutan,onun moralini bozar mı ???...hem her zaman söylerim tolga bence ligin en kaliteli kalecilerinden biridir...hatta kesinlikle ilk 5 arasındadır...bunu tüm inanmışlığımla söylüyorum...

mustafaction
16.03.2011, 23:27
Şimdi Tolgamıza güvenme zamanı,, aman sabırlı olalım

Şenol Altunsoy
16.03.2011, 23:39
Bu Tolga saçlarını kesse daha iyi olucak o kadar saç mı olur ya :)

Helvacı61
16.03.2011, 23:43
egemen artık oynamalı giray iyi oynadı. görevini en iyi şekilde yaptı. ama artık egemen oynamalı girayın hata yapıp puan kaybetmemizi beklememek lazım artık telafisi yok. egemen bu takımın en vazgeçilmez oyuncularından biri

Volkan Albayrak
16.03.2011, 23:56
egemen artık oynamalı giray iyi oynadı. görevini en iyi şekilde yaptı. ama artık egemen oynamalı girayın hata yapıp puan kaybetmemizi beklememek lazım artık telafisi yok. egemen bu takımın en vazgeçilmez oyuncularından biri

giray egemen birlikte oynamalı

Samet Yildirim
17.03.2011, 00:18
----------Tolga---------
Serkan-Giray--Glo-Cale
-------Selcuk-Colman---
--Burak----Jaja-----Piotr
----------Pawel--------

Ama hoca umutu pawelin yerine oynatir diye düsünüyorum...Egemeni bu macta oynatmaya gerek yok zaten devre girecek orada tam hazir oldukdan sonra sahaya süreriz...

Helvacı61
17.03.2011, 00:20
giray egemen birlikte oynamalı
egemenin yanında oynarsa itirazım olmaz benim için vazgeçilmez oyunculardan biri egemendir. onurunda olmadığını düşünürsek egemenin savaşçı ruhu hırsı bize lazım

Eto'o
17.03.2011, 00:20
http://www.haber61.net/author_article_detail.php?id=1002

Helvacı61
17.03.2011, 00:23
tolga bu ligin en iyi kalecilerinden biri herkes hatalı gol yer onurda yedi. tolgada yiyecek adamın moralını yüksek tutalımki az hata yapsın. kaleci için güven olmazsa olmaz bir şeydir. bindiğimiz dalı kesiyor bazı arkadaşlar.

savas avci
17.03.2011, 00:25
Serkan Calika da dikkat, Trabzondaki macta acaip bir gol atmisti hatirlarsaniz.

Ama ben inaniyorum ki takimimiz artik her maca sampiyonluk parolasiyla cikacak ve 90 dakika MUCADELE edecek. Gencler bizi DURDURAMAZ.
Evet acayip ofsayttı.Ama hakem gol verdi.

Mustafa OK
17.03.2011, 00:51

bence g.birliği maçında egemen riske edilmez sonrasında milli maç arası var iyice iyileşsin ondan sonra daha iyi olur...

Devrim Arslan
17.03.2011, 00:59
kasimpasa macinda paweli begenen kac kisi var ? ben mi sevemedim zemin mi kotuydu 8 hafta oldu neredeyse bir gol olmali artik

okanmeral
17.03.2011, 01:02
Beşiktaş maçı ile başlayan ve Kasımpaşaspor müsabakası ile ile devam eden galibiyet serimizin üçüncüsü niteliğini taşıyacak olan maç olacaktır.

Bu sezon sakatlıklarla ilgili tek temennim vardı; her futbolcu sakatlanabilir fakat bu kalede olmamalı şeklindeydi. Maalesef korktuğum başımıza geldi ve biricik kalecimiz, genç panterimiz olan Onurumuz Kasımpaşaspor maçındaki forvetlerimizin beceriksizlikleri nedeniyle pozisyon gereği kendini riske etmek zorunda kaldı ve sezonu kapattı. Bu maç ile birlikte, lig sonuna kadar da kalemizi Tolga koruyacak. Kaleye geçtiği ilk günden beri bana hiç güven vermeyen Tolga için de büyük bir şans mı olacak yoksa ligde uzun zaman sonra şampiyonluğu hedeflerken yiyeceği muhtemel hatalı gollerle kariyerinde derin yaralar mı bırakacak çok merak etmekteyim. Benim nacizane düşüncem Tolga beni yanıltmayacak ve belki de bu nöbetçi kalecilik şampiyonluğa neden olacak. Çünkü kaleye geçtiği en stressiz maçlarda bile saçma sapan hatalar yaparak takımı zor duruma sokuyordu. Bu tempoda nelerle karşılaşacağız düşünmek ve yazmak istemiyorum. Biraz karamsar bir tablo çizdim, inşallah Tolga beni yanıltır da yüzümü kara çıkartır.

İstanbul basını GB-FB maçından sonra öyle bir portre çizdi ki Gençlerbirliği' nin futbolcularını bizim takımımıza karşı fena şekilde doldurdu ve hepsini bize karşı tabir-i caizse köpek gibi oynamalarına neden olacak. Her ne kadar Trabzonsporumuza karşı böylesine çirkin karalama kampanyası düzenlense de bu maçın bizi çok da zorlayacağını düşünmüyorum. Bunun nedeni; takımımızın gerçekten kenetlenip, tek yumruk haline gelmesi. Kazanılan iki galibiyet, iç sahada açık futbol oynayan Gençlerbirliği karşısında takımımıza güzel bir sonuç almasına vesile olacaktır. Buna ek olarak, Kasımpaşaspor maçında tam olarak sağ bek ve sağ kanatsız oynadıktan sonra tekrar bu oyuncularımıza kavuşacak olmamız maçı almamıza büyük bir etken olacaktır. Çünkü, bildiğimiz üzere, takımımız dik oynayan fakat bunu biraz sağa kayarak yapan bir kimyaya sahip. Ligin ikinci yarısına büyük bir form düşüklüğü ile başlayan Serkan' ın da bu cezadan sonra kendine geleceğini düşünüyorum. Burak mı? O' nun hakkında ne söylesem az...

Türlü gelişmeler cereyan ederken Umut'un da hala gol atamaması içler acısı. Tamam kardeşim, gayretlisin, boşluklar yaratıyorsun, çarpraz koşular falan akıllara zarar... Fakat sen dalya yapacaksın diye biz kenarda dokuz doğuruyoruz! Onca pozisyona girmesine rağmen bu kadar düşük yüzde ile golle buluşması çok kötü. Uzak diyarlardan Teo' nun 4 maçta 5 gol attığını duymak da insanı fena kahrediyor, sormayın.

Muhtemel galibiyetimiz sonrası liderliği devralacağımızı düşünüyorum.

Seni çok seviyoruz Trabzonspor!

Armağan Dere
17.03.2011, 01:04
2.yarı itibariyle ilk defa yenersek 3'de 3 yapmış olacağız..Bu bakımdan da önemli maç

Erhan Gursoy
17.03.2011, 01:40
Genclerbirligi guclu bir takim, cok iyi kontra atak yapiyor. Senol hocamiz gereken onlemi alacaktir ve Allahin izniyle bu macida kazanacagiz. Hersey 7 icin!!!

Yaşar
17.03.2011, 02:37
şu teknik direktörlüğü bırakıp, takımımıza kalan 9 hafa da maximum destek verelim. eleştirilerimizi ve bilmişliklerimizi sezon sonuna saklayalım. allah takımımızın bu yolda yardımcısı olsun.

erol-61
17.03.2011, 03:03
http://img222.imageshack.us/img222/4904/yemezler.png (http://img222.imageshack.us/i/yemezler.png/)

Barış Bağcıoğlu
17.03.2011, 03:13
Ben artık tolga bukadar kötü kaleci şukadar kötü kaleci sözlerini duymak istemiyorum varmı elimizde başka altarnatif yook ozaman sadece destek olacağız çok bilmişliğimiz ukalalığımızı geride bırakacağız hatalı gol bile yese alkışlayıp destek olacağız liğ bitene kadar elimizde başka oyuncular yok bu çocuklar emin olun yazdıklarımızdn bir şekilde haberdar oluyor

bahadır2561
17.03.2011, 08:23
Ne kadar bilet satılmış bilen arkadaşlar varmı?

Alper Calik
17.03.2011, 08:59
http://www.fotomac.com.tr/Trabzonspor/2011/03/17/ruh_meselesi
Yıllar sonra ilk kez
TRABZONSPOR'un şampiyonluk yoluna girdiği, kentte bordomavi sevdanın doruğa çıktığı bugünlerde Fırtına'nın hırçın çocuğu Engin Baytar, memleketindeki havayı FOTOMAÇ'a anlattı ve şampiyonluğa dair önemli açıklamalarda bulundu. Trabzon'da yıllar sonra şampiyonluk ruhunun tekrar canlandığını dile getiren Engin, "Burada insanlar beni, ben de onları çok seviyorum. Büyüklerimden duyduğuma göre yıllar sonra ilk kez böyle bir hava yakalanmış" diye konuştu.

Mayısta bayram var
TESİSLERDEKİ ortamdan bahseden Engin, "Biz artık birbirimizin içini biliyoruz. Benim, Umut'un, Burak'ın, Yattara'nın, hatta Brozekler'in bile yüreğinde şampiyonluk ateşi yanıyor. Futbol bir ruh meselesi. Başımızda Şenol hoca gibi biri, arkamızda müthiş bir taraftar var. Bizdeki istek ve arzu hiçbir takımda yok. Taraftar her yeri Trabzon'a çevirdi, biz de gözümüzü şampiyonluğa diktik. Mayıs ayında bayram yapacağız. 27 yıllık özlemi noktalayacağız" dedi.

Cevat KOL

kaan61
17.03.2011, 09:17
Gençlerbirliği maçının Kayseri ve Sivas maçı ayarında geçeceğini düşünüyorum. Gol yiyeceğimiz bir maç olur kazanırız ama bulduğumuz pozisyonları değerlendirirsek rahat olur değerlendiremez isek zor olur . Kalan maçlara ne kalp dayanır nede saç .... Umut duygusal bir futbolcu ve çalışkan ama son vuruşlarda etkisiz. Bu maçda kenarda tutulabilir Umut. Bugünkü kadrom :)

.................................. TOLGA....................................

SERKAN ............ GİRAY ..........EGEMEN ................... CALE

.................. SELÇUK .............. COLMAN.........................

BURAK ....................... JAJA ...................................PİOTR

...................................PAVEL .........................................

werg
17.03.2011, 09:55
İslam Yıldız - Bize Her Yer Trabzon

http://www.facebook.com/video/video.php?v=152668128128078&oid=126332284062244&comments

Alper Calik
17.03.2011, 10:34
Üstteki düdüklü fotoyu bence de değiştirelim derim sevgili forum yöneticileri.
Taraftarımızı ve takımımızı motive edecek yeni birşey olsa daha iyi olur benim nacizane fikrim

selamlar

Ali YİĞİT
17.03.2011, 10:41
Gelsin artık şu pazar günü

karaman6106
17.03.2011, 11:00
Gençlerbirliği maçının Kayseri ve Sivas maçı ayarında geçeceğini düşünüyorum. Gol yiyeceğimiz bir maç olur kazanırız ama bulduğumuz pozisyonları değerlendirirsek rahat olur değerlendiremez isek zor olur . Kalan maçlara ne kalp dayanır nede saç .... Umut duygusal bir futbolcu ve çalışkan ama son vuruşlarda etkisiz. Bu maçda kenarda tutulabilir Umut. Bugünkü kadrom :)

.................................. TOLGA....................................

SERKAN ............ GİRAY ..........EGEMEN ................... CALE

.................. SELÇUK .............. COLMAN.........................

BURAK ....................... JAJA ...................................PİOTR

...................................PAVEL .........................................
bence de budur...belki umutla başlanıp pavelle devam edilebilir.

Alper Calik
17.03.2011, 12:02
Aykut iğrençliklerine devam ediyor, basın demecine bakın:

"ilk yarıdaki FB-GS maçında sabrinin dia ya hareketi net penaltı idi, o fotoğrafı odama astım, odamda duruyor" gibi birşeyler gevelemiş !!
Düşünebiliyormusunuz bir pozisyonun fotoğrafını odasına asmış beyimiz ! Ve bunu aynı takımla olacak olan maçtan 1 gün önce BASINA DEMEÇ OLARAK VERİYOR ! O zaman tüm teknik direktörlerin odasına fotoğraftan girilmez !

Güya GS maçından önce böyle bir demeç verip, önündeki maçı etkileyip kurtarmaya çalışıyor (bize tüm sezon irdelenmeli ile yaptığı şeyi 1 maç için yapmaya çalışıyor). Böyle bir eziklik, alçaklık içinde bu adamlar. Bunlar için her yol mubah. Bu olaylar:

1-ne kadar ezik ve hak hukuk tanımadıklarını gösteriyor ve Allah ım sen ilahi adaletini göster diyorum
2-ne kadar aciz ve muhtaç durumlarda olduklarını korktuklarını gösteriyor

ve beni daha da fazla umutlandırıyor ...

forvet
17.03.2011, 12:07
Çok çekiniyorum gerçekten. 1-0 olsun bizim olsun.

Atakan
17.03.2011, 12:09
Yeneceğiz!

İslam Sezer
17.03.2011, 12:16
ulan aykut kocaman bir hilekarsın.
gençler maçındaki uyduruk penaltınızın ve ofsayt golünüzün de fotosunu assaydın duvarına.
biz azıcık ağzımızı açtık herkes cevap verdi ama aykut hala iş peşinde.
Allah yardımcımız olsun...

hamucera
17.03.2011, 12:33
biletlerimizi aldık, İstanbul'dan geliyoruz 4 kişi.

biraz yorucu bir gün olacak. Sabah Ankara'ya, oradan maça, maç bitiminde İstanbul'a ve sabah erken saatte işe. Şampiyon ol Trabzonsporum biz senin için her şeyi yaparız

exelans_25
17.03.2011, 13:03
eğer zaten gençlerbirliği ve konya maçlarında puan kaybedersek şampiyonluk uzaklaşır fener kasımpaşa-gençler-konya serisini 9 puanla kapattı bizde kazanmalıyız çünkü onun ardından çok zorlu 4 maç geliyor o 4 maçlık periyottan 9 puan alan takım şampiyon olur

Alper Calik
17.03.2011, 13:09
Gidebilenlere Allah kolaylık versin. Teşekkürler.

Futbolcularımız işin bilincinde ve ciddiyetinde diye düşünüyorum. İçimde ikinci yarının şimdiye kadarki en iyi oyununu oynayıp kazanacaklar diye bir his var. İnşallah yanılmam.

SEDAT
17.03.2011, 13:13
- Hurşut çok tehlikeli , Pektemek'le ikisini iyi tutmamız lazım , artık en zor döneme giriyoruz Allah yardımcımız olsun...

werg
17.03.2011, 13:15
Biletimizi aldık maçı bekliyoruz.Allahın izniyle bu maçıda alıp peş peşe 3. galibiyetimizide alır fb'nin olası bir puan kaybında liderliğe kavuşuruz( lider buraya diye inler stad artık).Bilet almayan arkadaşlarda bir an önce biletlerini alsınlar biletixteki adam hem kapalıdan hemde kale arkasından baya bilet satıldığını söyledi.

vivanet
17.03.2011, 13:39
bu takımda çok ciddi bir şekilde düşüş var.maçlarımızı hep sıkıntı içerisinde kazanıyoruz.bundada 9 maçta bir gol atan umut'un çok etkisi var..ceza sahasına her gelen topu eziyor..futbolda gol atan kazanır..bizde o işi yapıcak iyi golcümüz olmadığı için bu sıkıntılar geliyor..umut'a verilen süreler pawele verilmeli diye düşünüyorum.ayrıca teofilonun zamanında bir kaç maça umutsuz tek forvetle çıkmıştık daha iyiydik..şenol hoca sistem değişikliğine gitmeli..herşeye rağmen alırız bu maçı..

ThePatriot61
17.03.2011, 15:14
Simsiki tas gibi simsiki tas gibi zumdick zumdick gencleri de yenecegiz simdik.

:D

Cemalettin Taşkın
17.03.2011, 15:18
beim istediğim hakemi verdiler.

bülent yıldırımla deplasmanlarda hep galip geldik inşallah yine aynısı olur.

Mustafa Ayazoğlu
17.03.2011, 15:26
Önümüzde ki maç en değerli maç.
Gençlerbirliği maçını kazanacağız.

Milli maç arası ile Egemen, Engin ve Burak tam olarak takıma döner.

Umut ve Yattara takıma yani şampiyonluğa biraz daha emekleri olmalı. Bu takımda en uzun süre onlar forma giydi.

Tolga elbette gol yiyecektir fakat, savunma anlayışımızın çok üst düzey olması gerek.
Rakibi ceza sahasına sokmazsak sorun yok.

Jaja, Burak, Umut atar her maç 1 tane !

Armağan Dere
17.03.2011, 15:28
27.Hafta

2 Nisan Cumartesi:

19.00 Trabzonspor-Konyaspor (Hüseyin Avni Aker

28.Hafta

10 Nisan Pazar:

19.00 Galatasaray-Trabzonspor (Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom)

cihatöztürk
17.03.2011, 15:35
Fenerliler halil şanlının konuşmalarını yazmışlar güzelcene

ulan halil şanlı

berke_arda
17.03.2011, 15:40
bu hafta ankara gitmeyeceğim ama orada türübünde yerini alacak arkadaşlarla olacak kalbim nasipse arenaya saklıyorum kendimi bu macı alırız başka yolu yok

magicyattara
17.03.2011, 15:42
Fenerliler halil şanlının konuşmalarını yazmışlar güzelcene

ulan halil şanlı

Mide bulandıran sinek..

Mustafa Ayazoğlu
17.03.2011, 15:42
İlk devre Burak, Jaja ve Umut 1 er golü var.

Bu maçta öyle olsun. 3-0

uemit
17.03.2011, 15:43
ne demis halil sanli? :D

TSelif
17.03.2011, 15:44
Bu Şanlı neye hizmet eder anlamam ki . Bu kadar kin dolu bir adam görmedim hayatımda.

TRABZONSPOR'un bu çıkışını tamamen başarısızlığına kılıf uydurmak için yapmış olduğunu savunuyor.. Resmen fb yalakalığı bu ya !

Koray
17.03.2011, 15:47
Halil Şanlı çok değişti önceden böyle değildi, bi zamanlar Aurelio transferinden sonra telefon bağlantısında Bayram Tutumlu'ya demediğini bırakmamıştı...

Mevcut yönetimle var bi sıkıntısı, resmen fb savunuculuğu yaptı geçen gün.

Burçak
17.03.2011, 16:01
Malumu ilam!
Herhangi bir taraftar grubu olsaydık, Antu'nun bu haysiyetsiz görseline karşı, 2003-2004 sezonundaki 3-3'lük Fenerbahçe-Gençlerbirliği maçını manşetimize taşır, "ne o la fenerliler niye bu kadar asıldınız maça? beşiktaş'ı şampiyon mu yapmak istiyorsunuz" diyebilirdik. Ama bu, o maçtaki Fenerbahçeli oyuncuların emeklerini görmezden gelmek olurdu, onlara saygısızlık olurdu.

Ama biz Gençlerbirliği taraftarıyız. 88 yıldır var olan bir kültürün önemli birer parçalarıyız. Emek, mücadele, çalışkanlık gibi insani ve evrensel değerleri , gözleri kör eden başarı avcılığının önüne koyuyoruz.

Tüm ülkede bu değerlerin ön planda tutulması elbette hayalini kurduğumuz bir durum ancak geçmiş bize bunun pek de mümkün olmadığını birçok kez kanıtladı. Antu'nun bu iğrenç hareketi de bunun yeniden kanıtlanmasından başka bir şey değil. Ya da şöyle diyelim: malumu ilam oldu..
alkaralar.com

dumanpub
17.03.2011, 16:02
bilet alanlar satışları sorabilirmi ?bakalım kaç bin kişi statda olucak

yatara
17.03.2011, 16:11
Pazar Aksama Lideriz arkadaslar

Serdar A
17.03.2011, 16:16
Malumu ilam!
Herhangi bir taraftar grubu olsaydık, Antu'nun bu haysiyetsiz görseline karşı, 2003-2004 sezonundaki 3-3'lük Fenerbahçe-Gençlerbirliği maçını manşetimize taşır, "ne o la fenerliler niye bu kadar asıldınız maça? beşiktaş'ı şampiyon mu yapmak istiyorsunuz" diyebilirdik. Ama bu, o maçtaki Fenerbahçeli oyuncuların emeklerini görmezden gelmek olurdu, onlara saygısızlık olurdu.

Ama biz Gençlerbirliği taraftarıyız. 88 yıldır var olan bir kültürün önemli birer parçalarıyız. Emek, mücadele, çalışkanlık gibi insani ve evrensel değerleri , gözleri kör eden başarı avcılığının önüne koyuyoruz.

Tüm ülkede bu değerlerin ön planda tutulması elbette hayalini kurduğumuz bir durum ancak geçmiş bize bunun pek de mümkün olmadığını birçok kez kanıtladı. Antu'nun bu iğrenç hareketi de bunun yeniden kanıtlanmasından başka bir şey değil. Ya da şöyle diyelim: malumu ilam oldu..
alkaralar.com

Gençlerbirliğinin şampiyonluktan edilmesi Türk futbol tarihinin en büyük şaiblerinden biridir . Aynı zamanda , hiç kimsenin ağzına almadığı olaylardan biri .

Alkaralar'ın açıklama da harika olmuş . Kısa ve net .

ALDENİRO
17.03.2011, 16:37
allahım arifeyi gösterdin nolur bayramıda göster.

Ali Özcan
17.03.2011, 16:43
ŞÖYLE BİR ŞEREFSİZLİK OLABİLİR Mİ? NASIL BİR HABERDİR BU ?

MHK’den “krize” davetiye!

MHK bu hafta Konyaspor - M.P Antalyaspor maçına üç Trabzonsporlu hakemi atadı. Konyaspor gelecek hafta ise Trabzonspor ile karşılaşacak..
17 Mart 2011 Perşembe - 16:08
Sporx.com Yarın oynanacak olan kritik G.Saray – F.Bahçe karşılaşmasına atadığı iki yardımcı hakem konusunda tartışmalara neden olan Merkez Hakem Kurulu, haftaya damga vuracak (!) bir başka atamaya daha imza attı…

Trabzonspor’un G.Birliği – F.Bahçe maçından sonra gerçekleştirdiği “yardımcı hakem” isyanından sonra, F.Bahçe’nin bu haftaki G.Saray maçına 8 şubat 2009’daki İ.Belediye – F.Bahçe maçında iki bariz ofsaytı atlayan yardımcı hakemler Serkan Ok ve Aleks Taşçıoğlu’nu atayarak krize neden olan MHK, bu haftaki Konyaspor – M.P. Antalyaspor maçına atadığı hakem triosu ile adeta “senaryolara” davetiye çıkarttı.

MHK, haftaya Trabzonspor’la deplasmanda zorlu bir maça çıkacak olan Konyaspor’un bu hafta kendi sahasında oynayacağı Antalyaspor karşılaşmasına Abdullah Yılmaz, İsmail Köse ve Serdar Diyadin’den oluşan 'Trabzon bölgesi' hakem triosunu ataması kafaları karıştırdı.

Konyaspor haftaya Trabzonspor deplasmanına çıkacak. Bu hafta ise Konyaspor maçında Trabzonlu hakemler düdük çalacak.

İşte MHK'den polemiğe yeni bir davetiye!..

M.Kılıç50
17.03.2011, 16:51
Simsiki tas gibi simsiki tas gibi zumdick zumdick gencleri de yenecegiz simdik.

:D

:D:D:D :alkış:

Sefa
17.03.2011, 16:52
O değilde bu adamlar nasıl 2 senedir bu takımın maçında görev almaz ?

Adamlar istedikleri hakemleri alıp istemediklerini almıyorlar..

Biz ise bizi doğrayanlara bir şey diyemiyor yeniden doğramasına izin veriyoruz. (Bkz: Abitoğlu, Özkahya, Y.Yıldırım) İlk aklıma gelenler..

Adem Erdoğan
17.03.2011, 16:53
ŞÖYLE BİR ŞEREFSİZLİK OLABİLİR Mİ? NASIL BİR HABERDİR BU ?

MHK’den “krize” davetiye!

MHK bu hafta Konyaspor - M.P Antalyaspor maçına üç Trabzonsporlu hakemi atadı. Konyaspor gelecek hafta ise Trabzonspor ile karşılaşacak..
17 Mart 2011 Perşembe - 16:08
Sporx.com Yarın oynanacak olan kritik G.Saray – F.Bahçe karşılaşmasına atadığı iki yardımcı hakem konusunda tartışmalara neden olan Merkez Hakem Kurulu, haftaya damga vuracak (!) bir başka atamaya daha imza attı…

Trabzonspor’un G.Birliği – F.Bahçe maçından sonra gerçekleştirdiği “yardımcı hakem” isyanından sonra, F.Bahçe’nin bu haftaki G.Saray maçına 8 şubat 2009’daki İ.Belediye – F.Bahçe maçında iki bariz ofsaytı atlayan yardımcı hakemler Serkan Ok ve Aleks Taşçıoğlu’nu atayarak krize neden olan MHK, bu haftaki Konyaspor – M.P. Antalyaspor maçına atadığı hakem triosu ile adeta “senaryolara” davetiye çıkarttı.

MHK, haftaya Trabzonspor’la deplasmanda zorlu bir maça çıkacak olan Konyaspor’un bu hafta kendi sahasında oynayacağı Antalyaspor karşılaşmasına Abdullah Yılmaz, İsmail Köse ve Serdar Diyadin’den oluşan 'Trabzon bölgesi' hakem triosunu ataması kafaları karıştırdı.

Konyaspor haftaya Trabzonspor deplasmanına çıkacak. Bu hafta ise Konyaspor maçında Trabzonlu hakemler düdük çalacak.

İşte MHK'den polemiğe yeni bir davetiye!..

Hiçbirşey anlamadım. Konya'ya kıyak geçecek hakemler Konya'da sonraki hafta Trabzonspor'a mı kıyak geçecek demek istiyor.

Saçma sapan amacı olmayan bir haber.

Uğur KÜÇÜK
17.03.2011, 16:57
Hiçbirşey anlamadım. Konya'ya kıyak geçecek hakemler Konya'da sonraki hafta Trabzonspor'a mı kıyak geçecek demek istiyor.

Saçma sapan amacı olmayan bir haber.

yok abi şerefsiz haysıyetsızlerın demek ıstedıgı konya macında sarı kart sınırında olan oyuncularına kesın sarı kart cıkacagı(!) ve de mac gergın olursa kırmızı kartların havada ucusacagı( konya agırlıklı)(!)....
boyle bır ulkede yasıyoruz işte...
gercek medya yerını cıkarcı serefsız haysıyetsızlere bırakmıs...
yazık sana guzel ulkem yazık....

Erol Koç
17.03.2011, 17:00
Pazar Aksama Lideriz arkadaslar

İnşallah...

Paksoy
17.03.2011, 17:03
Adam öldürenleri,cinnet geçirenleri anlamaya başladım.

Ali Özcan
17.03.2011, 17:03
Adam öldürenleri,cinnet geçirenleri anlamaya başladım.

ben de, ben de...

Adem Erdoğan
17.03.2011, 17:04
yok abi şerefsiz haysıyetsızlerın demek ıstedıgı konya macında sarı kart sınırında olan oyuncularına kesın sarı kart cıkacagı(!) ve de mac gergın olursa kırmızı kartların havada ucusacagı( konya agırlıklı)(!)....
boyle bır ulkede yasıyoruz işte...
gercek medya yerını cıkarcı serefsız haysıyetsızlere bırakmıs...
yazık sana guzel ulkem yazık....

Haklısın bunu düşünemedim.

Medya resmen bize savaş açtı.