PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 26.Hafta | Gençlerbirliği 1 - 2 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16]

Hasan61
21.03.2011, 11:54
Fenerlilerin ne kadar korktuğunu gördükçe %100 olan inancım %110 falan oluyor :)

ismail tüfekçi
21.03.2011, 11:54
dün öldük öldük dirildik tam maç gitti diye koltuklar kırılırken golümüz geldi nı bu seferde sevinçden kırmaya devam ettiler bi kaçını uyarıp kırdıtmadık ya taraftarı anlamış değilim 06 dakkada niye ankaragücü diye bağırırlar onlar bize şampiyon fb diye bağırsa ne yaparız çok luzumsuz işlerimiz var

bahadır2561
21.03.2011, 11:57
dün öldük öldük dirildik tam maç gitti diye koltuklar kırılırken golümüz geldi nı bu seferde sevinçden kırmaya devam ettiler bi kaçını uyarıp kırdıtmadık ya taraftarı anlamış değilim 06 dakkada niye ankaragücü diye bağırırlar onlar bize şampiyon fb diye bağırsa ne yaparız çok luzumsuz işlerimiz var

zaten bağırdılar yanlış duymadıysam. .

Devrim Arslan
21.03.2011, 11:59
fenerlilerin korkmasi dogal gecen seneki olay 100 yil gecse asla unutulmaz adamlar bagdat caddesinde bile kutlama yaptilar :D salaklar ordusu ulan elinizde radyoda mi yoktu 21. yuzyildayiz

dunku mactan sonra fenerin iyice siniri bozuldu bizde devre arasi egemen ve engin takviyesi olur onumuz acik

son olrak alazinyo bundan sonra macin 75-90 dakikasinda oyuna girmeli rakibin direnci dusunce tam onluk oyun oluyor

Mustafa ÖZDEMİR
21.03.2011, 12:00
bizimkilermi bağırdı ankaragücü diye...

bahadır2561
21.03.2011, 12:03
bizimkilermi bağırdı ankaragücü diye...

ilk önce onlar fener die bagırdı bizmkilerde Ankaradaki her maçta oldugu gibi A.gücü diye bagırdı 6.dk

Burçak
21.03.2011, 12:04
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/190092_10150114157282725_556612724_6415811_1080769 _n.jpg

bahadır2561
21.03.2011, 12:05
Yıllardır bu takımda olupta kendini geliştiremeyen Tayfun Umut ve Tolga nasıl oluyorda bu takımda kalabiliyorlar aklım almıyor. .

Keleşoğlu
21.03.2011, 12:07
bizim puan kaybımız fenerbahçeye kalan 8 maçta 2kere puan kaybetme rahatlığı getirecekti.

heryerinden öpüyorum alanzinho :D

ErtuGrul
21.03.2011, 12:14
Fenerli taraftarlarin internet sutunlarinda aglamalalarini okumak bana cok buyuk keyif veriyor...her galibiyetten sonra bunlarin yazdiklarini okumak, iftarini acip uzerine iki tel sigara tutturmek gibi bir sey....

Serdar Dilekoğlu
21.03.2011, 12:16
İş yerinde arkadaşın biri spor haberlerini okurken artık nasıl okuduysa bana dönüp hadi hayırlı olsun ilk beraberliğinizi aldınız dedi.

Maçın skorunu ona söyleyince içinde patladı zavallının.

Günün eğlencesi.

krdnz
21.03.2011, 12:16
geçmiş olsun bu haftayı da kayıpsız atlattık.. kaldı 8 maç 24 puan.

işin kötüsü 84 puanla şampiyon olamama ihtimalimiz var.

ama şu son 5 dakikada çevirdiğimiz 5 maça bakınca bunların bir nedeni olmalı diyor insan. yolun sonu aydınlık görünüyor

84 Puanı alıp şampiyon olamamak demek Fenerbahçenin 17 de 17 yapması demek olur ki bu imkansız.

Chiko
21.03.2011, 12:21
Ali Ziya Oyuna girer atar 1 tane
Sana helal olsun! :D
Mactan yarim saat önce yazmis adam :D

U.Sadıkoğlu
21.03.2011, 12:25
Bizim ilk gol ofsaytmı beyler

krdnz
21.03.2011, 12:27
Bizim ilk gol ofsaytmı beyler

"Temiz bir gol,böyle golleri vermezseniz bütün maçlar 0-0 biter."
Markus Merk

Gordon Freeman
21.03.2011, 12:28
Fenerliler bir ağlıyor ki sormayın..:D
Zevkten dört köşeyim..hehehe xD

U.Sadıkoğlu
21.03.2011, 12:28
"Temiz bir gol,böyle golleri vermezseniz bütün maçlar 0-0 biter."
Markus Merk

dün stadda hiç bir şeyi göremediğimiz için :D
şimdi detaylı olarak izlemeye başlayalyım :D

demir
21.03.2011, 12:29
84 Puanı alıp şampiyon olamamak demek Fenerbahçenin 17 de 17 yapması demek olur ki bu imkansız.

NEDEN IMKANSIZ ??? bızı yendıler , bjk , gs yı yendıler ılk yarı bunu bız yapabılırdık ama manısa macındakı rehavetten yapamadık....

fener bahcenın senın basından berı cok ıyı oynadı muthıs futbolla macı kazandı denılen bır macı varmı ??? yok ya hakem ya alex ?evet puan kaybedebılırler bızde kaybedebılırız bızım puan kaybettıgımız maclardakı futbola bak bıde bıde o takımalrın fenerbahce ıle olan maclarına birde hakemlerede bakmak lazımm...

bizim ıyuncularımızın anlamadıgı su artık hıc bır macta kotu oynama luksumuz yok GB macında kotu oynadık ama kazandık hermac boyle gıtmeye bılır...

Oruç
21.03.2011, 12:31
Resmi siteden açıklama gelmiş bu arada.

Oruç
21.03.2011, 12:34
bizim ıyuncularımızın anlamadıgı su artık hıc bır macta kotu oynama luksumuz yok GB macında kotu oynadık ama kazandık hermac boyle gıtmeye bılır...

Yalnızca ilk yarı için kötü oynadık diyebiliriz. İkinci yarı tek kale maç oynadık, bu çok açık.

*
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6845-5T5A1E8M.jpg

Bu da emeğimize, alın terimize dil uzatanlar için.

krdnz
21.03.2011, 12:42
NEDEN IMKANSIZ ??? bızı yendıler , bjk , gs yı yendıler ılk yarı bunu bız yapabılırdık ama manısa macındakı rehavetten yapamadık....

fener bahcenın senın basından berı cok ıyı oynadı muthıs futbolla macı kazandı denılen bır macı varmı ??? yok ya hakem ya alex ?evet puan kaybedebılırler bızde kaybedebılırız bızım puan kaybettıgımız maclardakı futbola bak bıde bıde o takımalrın fenerbahce ıle olan maclarına birde hakemlerede bakmak lazımm...

Egemen,Engin takıma dönünce ve Yattara katkıda bulunmaya başlayınca Jaja-Burak-Umut ilk yarıdaki performanslarına ulaşınca bizi kimse tutamaz.

Ancak fb de Alexin sakat veya cezalı olduğu bir hafta ne duruma düşeceklerini tahmin edebiliyorum.İyi giden takımlar için lige verilen aralar olumsuz etki yapar.Bu aradan sonraki ilk maçında fener Bursaya puan kaybedecektir.

Keleşoğlu
21.03.2011, 12:43

fenerbahçe ligin ilk yarısının ilk 9 maçında 10 puan kaybetmiş. 10 puan kaybettikleri bu bölümü ikinci yarı 9 da 9 yaparak geçtiler.

ilk yarı kalan 8 maçta 8 puan kaybetmişler. bakalım 8 puan kaybettikleri bu bölümü nasıl geçecekler?

biz ise ligin ilk yarısında 9 maçta 7 puan kaybetmişiz. bu bölümde ikinci yarı 9 puan kaybettik. yani çok fazla bir kaybımız yok.

asıl önemli periyod şimdi başlıyor. bakalım ilk yarı 8 maçta 2 puan kaybettiğimiz bölümde ikinci yarı ne yapacağız?

krdnz
21.03.2011, 12:46
Ayrıca fener ikinci yarı sadece 6 gol yemiş.Yobo ve Lugano makine değillerse ve hakemler Luganoya kart göstermeyi akıllarına getirirlerse....
Gerisini siz düşünün :)

Badaloğlu
21.03.2011, 12:59
Onu bunu anlamam... İlk golü Trabzonspor'un atması şaaaaarttt...Eğer ilk golü biz atamazsak, sonra işimiz çok zorlaşıyor.İlk yarıda oynanan futbolla maalesef işimiz çok zor. Şenol hoca, Serkan'ı belki Gençlerbirliği'nin sol tarafına (Hurşut ve Orhan Şam) tedbir amaçlı sağ açığa koydu ama eğer biz büyük takımsak önce kendi takımımızın oyun kurgusuna bakacağız. Hocamız ne zaman bu yanlıştan döndü 2.yarı takımda sistem çalışmaya başladı. Engin'de olmayınca sol taraf iyice çöktü... Buraya acil bir çözüm bulmamız gerekmektedir.

Böyle bir sahada ve zeminde kaleye sık sık şut atmak gerektiği halde atmadık, atamadık. Adamlar neredeyse maça şutla başladı ilk topları direkte patladı, ikincisi gol oldu, 3.atakta sağ taraftan gelen ortaya Mustafa Pektemek kafayı vurdu ve Tolga bu topu zor da olsa çıkardı.İşte burada bu top gol olsaydı biz bu maçı zor çevirirdik diye düşünüyorum.

Bundan sonra iyi futbolun önemi yok, konya maçı ne pahasına olursa olsun alınmalı... Sonrasında Galatasaray maçı (tahminen seyircisiz olacak) onuda alıp, Bursa maçına iyi bir avantajla çıkmamız gerekmektedir. Bu hafta milli maç arası en çok bize yarayacak diyebilirim. Bu zamana kadar kör topal geldik, bundan sonra sakatlarında iyileşmesi ile inşaallah mutlu sona ulaşacağız.

Tolga'nın maç sonu ağlamasını uzun zamandır oynamamasının ardından içinde bulunduğu duygu yoğunluğu ve bir pozisyonda sakatlanmadan dolayı canının yandığını düşünüyorum.Yoksa biz Gençlerbirliğini yendik diye salya sümük olmamıştır...

Burçak
21.03.2011, 13:04
Şampiyon olduğumuzda febe kulübüne şöyle bişe yollasak kargoyla :D

http://www.kortikoglu.com.tr/images/90offsetbuyuk.jpg

tsburak08
21.03.2011, 13:04
Tolga bol bol dua etsin hazır namaza durmuşken
Valla zaten kale Allah'a emanet sonra dıreklere sonra da Tolga'ya.. Hıç güven vermıyor kalede her top geldığınde tedırgın oluyorum..2 metreye yakın boyu var çıkaramadığı toplara bak olucak ış değıl.

Yunus Emre SEYHAN
21.03.2011, 13:07
Tolga 2. pozisyonu kurtardı deniliyor ama hiç katılmıyorum. O top o şekilde sektirilmez. Şansa rakibin önünde kalmadı.

samway
21.03.2011, 13:13
tolga ya yuklenmemek lazım evet bazen fahiş hatalar yapabılır ama bakın lıg tv muhabırı hemen ılk soruyu yoneltıyo 'kentte sıze hıc guvenılmıyor kalede bu etki yapıyo mu ' dusunun kı kalecıyı strese sokmaya calısıyolar bızde bu serefsızlere el verırsek bu tarz yorumlarla daha cok strese gırer ve daha cok hata yapar tolga ... bu saatten sonra tolga kalede herkes destek versın kostek olan fener maclarını ızlesın...

kamilsan61
21.03.2011, 13:13
kimi oynatalım tolga'nın yerine çok bilmişler...başka kelecimi var.

bahadır2561
21.03.2011, 13:14
kimi oynatalım tolga'nın yerine çok bilmişler...başka kelecimi var.

3. kaleciyi deneyebiliriz

BiZe HeR YeR 61
21.03.2011, 13:15
Tolga 2. pozisyonu kurtardı deniliyor ama hiç katılmıyorum. O top o şekilde sektirilmez. Şansa rakibin önünde kalmadı.
Casillas'ımız varda oynatmıyoruz . Haklısın..:)

Tatar Kemal
21.03.2011, 13:16
maçın ikinci yarısında ortaya koyduğumuz futbol çok iyiydi. kim ne derse desin Türkiye'de en iyi futbolu biz oynuyoruz. rakip kaleye resmen ablukaya alıyoruz ama goller çok geç ve zor geliyor.

Süleyman Eruyar
21.03.2011, 13:17
Tolga'ya laf söylemek için daha erken,

bu zor dönemde kaleye geçtiği andan itibaren süper kurtarışlar yapmasını beklemek hayalcilik,

biraz kendine güveni gelsin,

hem biraz sabredin, sonra laflarınızı çok fena yedirtebilir size.

Özkan
21.03.2011, 13:18
İyi ki hastaydım ve maça gitmedim. Yoksa Umut'a elime geçeni fırlatırdım. Fark atacağımız maçı zar zor kazanıyoruz, Umut'la artık Mustafa Denizli ve Şansal Büyüka dalga geçiyor. Tamam, Umut'u seviyoruz ve kendini parçalamasına saygımız sonsuz ama arada bir gol at be birader. Burak da kaleciyle karşı karşıya kaldığı pozisyonlarda topu kalecinin üstüne üstüne sürmesin.

samway
21.03.2011, 13:19

o da hatalı gol yerse nolcak 4. kalecıyı mı denıcez ?

Oruç
21.03.2011, 13:19

Kaleci deneyecek durumda değiliz. 11 sırada olsak dediğiniz yapılabilirdi. :)

sanatik
21.03.2011, 13:21
Takim gol ile baslamasi ama alanzinho 75 den sonra girmesi isteniyor.

elbette kurtarici olmali ama biz hermac galibiyet golü icin 90 dakika bekleyeceksek vay bizim halimize.

genclerbirligi bir gol atip üstüne yatti. Sanirim farkli bir rakibe karsi ile dün maci ancak berabere bitirebilirdik.

milli takim arasi bize yararmi bilmiyorum, böyle aralardan sonra daha berbat top oynuyoruz maalesef.

bahadır2561
21.03.2011, 13:21
o da hatalı gol yerse nolcak 4. kalecıyı mı denıcez ?

Kaleci deneyecek durumda değiliz. 11 sırada olsak dediğiniz yapılabilirdi. :)

bende onu diyorum işte Tolga'yı deneyeceğimize Bora'ya güvenelim destekleyelim o da kaleci sonuçta karpuzcu değil :)

tsburak08
21.03.2011, 13:22
Casillas'ımız varda oynatmıyoruz . Haklısın..:)
O zaman futbol konuşmayalım umut'u eleştırırsek dıceksın kı F.Torres var da bız mı oynatmıyoruz.. bunun sonu yok elımızde kı kadroda kı oyuncular bellı ve hata yapanlar eleştırılır bu budur yanı..Tolga güven vermıyor

Oruç
21.03.2011, 13:23
Onur'a alıştığımız için bundan sonra bizim kaleyi kim korusa "güven" vermeyecek taraftara. Buna ben de dahilim. :)

tsburak08
21.03.2011, 13:23
tolga ya yuklenmemek lazım evet bazen fahiş hatalar yapabılır ama bakın lıg tv muhabırı hemen ılk soruyu yoneltıyo 'kentte sıze hıc guvenılmıyor kalede bu etki yapıyo mu ' dusunun kı kalecıyı strese sokmaya calısıyolar bızde bu serefsızlere el verırsek bu tarz yorumlarla daha cok strese gırer ve daha cok hata yapar tolga ... bu saatten sonra tolga kalede herkes destek versın kostek olan fener maclarını ızlesın...
Soru öyle değıldı şehırde sana karşı nasıl bır bakış açısı vardı dedı..

tsburak08
21.03.2011, 13:26
Onur'a alıştığımız için bundan sonra bizim kaleyi kim korusa "güven" vermeyecek taraftara. Buna ben de dahilim. :)
Bence ılgısı yok..Kalecı kalede dururken öyle bır durmalı kı olm 2 top atsanız farklı köşelere ıkısınız kurtarırım havası verıcek daha dakıka 1 serkan vurdu dırakten döndü kaleyı tutsa gol Tolga'nın 2 metreye yakın boyu var bu tıp topları çıkarması lazım..

hamucera
21.03.2011, 13:28
güzel bir maç oldu, hop oturup hop kalktık tribünde.
Sabah 10 da İstanbuldan yola çıktık, 3,5 saat sonra Ankarada Ankamall daydık ki otobüsü gördük, otobüsle resim çekilmekle yetinmek zorunda kaldık. Güvenlik bandı çektiler sonra, Oradan stadyuma yürüdük, içeri girdikten 10 dk. sonra öyle bir dolu yağdı ki 10 dk. geç kalmayı hiç istemezdik dedik o anda.

Maç kötü başladı ama taraftar o kadar da kötü değildi. aziz yıldırım ve ilhan cavcavı bol bol andı taraftar.

Bir üçlü çekelim kendimizden geçelim dedik, hakikaten geçtik. tam 3 lüye başladı stadyum sağ tarafımdaki kuzenimle beraber bir anda kendimizi bir üst sırada bulduk. Oradaki renkdaş bizi çekti kendine 4 kişi omuz omuza 3 lü çekerken kendimizden geçtik.

birde biz neden normal bir şekilde sevinemiyoruz gollerden sonra hala anlamış değilim. Ayaklarım morardı. 2 golden sonra da yine 3'lüdeki gibi kendimizi arka sırada aynı arkadaşın kolları arasında bulduk. Bu sefer daha hırşın yakalardan tuttuk sanki adam döver gibi iteleyip duruyoruz birbirimizi, birde gözlerimize baka baka goollll diye bağırıyoruz. Bir anda abi biz napıyoruz diyerek önümüze döndük.

tabi bunlar olurken koltuk darbelerinden ve tekmelerden de baya bi nasipleniyoruz. Ama tüm bunlar 91. dakikadan itibaren uçup gitti, ne acı ne keder savinç ve haykırış. Ne ses kaldı ne birşey, hala boğazım yanıyor.

saat 10 da hareket ettik Ankara'dan ve saat 2 de İstanbula geldik. Bolu dağı civarında yoğun sis biraz etkiledi bizi, Benden sonra 1 saate yakın yol gitti kuzenler eve gitmek için.

Şimdi iş yerindeyim ama ne yorgunluk ne birşey, Teşekkürler TRABZONSPOR'um bir sonraki maçta aynı hırsla ama daha bol gollü bir galibiyetle bekliyoruz sizleri.

samway
21.03.2011, 13:29
Soru öyle değıldı şehırde sana karşı nasıl bır bakış açısı vardı dedı..

ıste onun cevabını tolga bıldıgı ıcın sıkıstırıyo .)

sence nasıl bakıs acısı var ? olumlu mu bakıyo taraftar ? tabıkı hayır ıste adamı sıkıstırmaya calısan kurnazca sorular sorular bunlar

Süleyman50
21.03.2011, 13:30
son dakika golüyle kazanmak güzeldi ama en güzeli oraya gelen seyircilerimizin mutlu bir şekilde stattan ayrılmaları oldu...

Bayraktaroğlu
21.03.2011, 13:32
son dakikalarda attığımız golle maçı kazanmamız bizi mutlu etti ama artık böyle maçlarda golü son dakikalara bırakmamamız gerekiyor sürekli olacak iş değil bu.

tsburak08
21.03.2011, 13:34
ıste onun cevabını tolga bıldıgı ıcın sıkıstırıyo .)

sence nasıl bakıs acısı var ? olumlu mu bakıyo taraftar ? tabıkı hayır ıste adamı sıkıstırmaya calısan kurnazca sorular sorular bunlar
Evet buna katılıyorum..güzel tespıt.

kamilsan61
21.03.2011, 13:35
o zaman futbol konuşmayalım umut'u eleştırırsek dıceksın kı f.torres var da bız mı oynatmıyoruz.. Bunun sonu yok elımızde kı kadroda kı oyuncular bellı ve hata yapanlar eleştırılır bu budur yanı..tolga güven vermıyor

bu saatten sonra eleŞtİrİ olmaz.bİrlİk beraberlİk zamani Şİmdİ.bİraz bİz destek olalim bu takima.takimin İtİcİ gÜcÜ olalim.taraftarlik bu olur bİrazcik da.eleŞtİrmenİn de zamani var.ama Şİmdİ deĞİl.

tsburak08
21.03.2011, 13:35
O değıl de hep yakınırdık 90 da gol atamıyoruz dıye son dakıka golüyle galıp gelemıyoruz dıye 5-6 maçı 80 den sonra kazandık :) güzel bır şey kabul de maçı erkenden koparmak daha güzelmış :) Ünal Karaman'ın dedığı gıbı bız de kalp taşıyoruz yanı :)

Tangerine Dream
21.03.2011, 13:40
Tolga'yı rahat bırakın. Bu takım şampiyon olacak, önce kendiniz buna inanın.
Bu takımda 1 yese 2 atacak, 2 yese 3 atacak potansiyel var.

Yunus Emre SEYHAN
21.03.2011, 13:41
O değıl de hep yakınırdık 90 da gol atamıyoruz dıye son dakıka golüyle galıp gelemıyoruz dıye 5-6 maçı 80 den sonra kazandık :) güzel bır şey kabul de maçı erkenden koparmak daha güzelmış :) Ünal Karaman'ın dedığı gıbı bız de kalp taşıyoruz yanı :)
Kesinlikle ders çıkarmak lazım.
Son dakikalarda kazandığımız maç sayısı arttı. Bu yıl şampiyon olacağımıza inanıyorum çünkü şansı da yanımıza aldık. Kaleci Serdar sakatlanmasa Alanzinho'nun o cılız şutunu çıkartırdı mesela. Bunlar her zaman olmaz..

Emre Yavuz
21.03.2011, 13:41
Onur kaleyi kaptigi Zamanda kacinci Kaleciydi ?! Peki Bora niye basaramasin ? Bence Tüm Maclar Bora ile oynanmali.

Merve H.Oğlu
21.03.2011, 13:48
Arkadaşlar az önce antu.com'a ziyaretçi olarak girdim ve "Soyunma odasını basan Burak Yılmazmış" diye bir başlık gördüm.Siz böyle bir şey duydunuz mu?

BiZe HeR YeR 61
21.03.2011, 13:48
Kesinlikle ders çıkarmak lazım.
Son dakikalarda kazandığımız maç sayısı arttı. Bu yıl şampiyon olacağımıza inanıyorum çünkü şansı da yanımıza aldık. Kaleci Serdar sakatlanmasa Alanzinho'nun o cılız şutunu çıkartırdı mesela. Bunlar her zaman olmaz..
Şansmı:):):):)

Aker
21.03.2011, 13:52
Bence ılgısı yok..Kalecı kalede dururken öyle bır durmalı kı olm 2 top atsanız farklı köşelere ıkısınız kurtarırım havası verıcek daha dakıka 1 serkan vurdu dırakten döndü kaleyı tutsa gol Tolga'nın 2 metreye yakın boyu var bu tıp topları çıkarması lazım..

Boyuna rağmen yediği bir golü hatırlıyorum o da ardanın ortası.
Geçmişte onun kaybettirdiği maçlardan dolayı kendisine güvenmiyorum, bir insan bu kadar kısa süre içerisinde değişmez.

Cafer Bulur
21.03.2011, 13:53
Yine stres yüklü bir mac oldu,macin basinda uyudugumuz icin isi gereksiz yere strese soktuk.

Evet kazanmak güzel son dakikalarda kazanmak daha da bir güzel ama takimin artik su maclara bastan asilmasi gerekiyor.

Ilk dakikalrda öyle bir oyun vardi ki sanki g.birligi sampiyonluga oynuyor biz de sanki siradan bir mac oynuyorduk.

Bazi oyuncularin akli sahada degildi özellikle jaja ve tayfun takimi 10 kisi oynattilar.

Hadi jaja yi bir nebze anlarimda tayfun un o hali resmen icler acisiydi,sanki süper starmis gibi sahada dolaniyordu beyefendi.

Tayfun degisikliginde gec bile kalindi,biz neden 25-30 da degisiklik yapamiyoruz bunu da anlamis degilim.

Neyseki ikinci devrede toparlandik ve alanzinho nun ateslemeleriyle sonuca gidebildik.

Takimin bu tip maclardan ders almadigi ortadaydi aci ama gercek bu futbolla sampiyonluk cok zor.

Hele umut ve burak in son vuruslardaki yetersizlikleri gözönüne alinirsa isimizin cok zor oldugu asikar.

Pawel in ne kadar yetenekli oldugu görüldü artik umut un bizim öne gectigimiz maclara kadar yedek kalmasi gerekiyor,yoksa film bir yerde patlayacak.

Arda'
21.03.2011, 13:55
Gençlerbirliği maçı sattı diyen fenerlilere gelsin.

http://img85.imageshack.us/img85/4363/11ke0kh.jpg

Ceyhun Dündar
21.03.2011, 13:58
Arkadaslar son golde tribun goruntulerı unal hocanın goruntulerı yok mu?

magicyattara
21.03.2011, 13:58
Arkadaşlar az önce antu.com'a ziyaretçi olarak girdim ve "Soyunma odasını basan Burak Yılmazmış" diye bir başlık gördüm.Siz böyle bir şey duydunuz mu?

Bu dedikoduyu hürriyet gazetesi manşet yapmış..

Bir kere cavcav,açıklamalarını duyum üstüne yapmış..yılların başkanı,kulağıyla duymadığı bir şeyi olmuş gibi tv ekranlarında anlatıyor..medyada fırsat bu fırsat habere sarılıyor..

Korku dağları sarmış..:)

Tangerine Dream
21.03.2011, 13:59

Dünyada soyunma odası basma denince akla sadece bir isim gelir, o kişinin adını yazıp da sayfayı kirletmeye gerek yoktur.

Şenol Altunsoy
21.03.2011, 14:02
Şimdi ntv sporda küfürleri edenin Burak Yılmaz olduğunu söyledi.

sifuni
21.03.2011, 14:03
biz kazandıkça gecen seneki olay akılarına geliyo korkuyorlar herhalde :D

Samet Metin
21.03.2011, 14:05
şu nvspor spikeri dilaraya gıcık oluyorum... sanki burak'ın söylediğini kendi kulaklarıyla duymuş gibi anlatıyor...

Mustafa Ayazoğlu
21.03.2011, 14:06
Şimdi ntv sporda küfürleri edenin Burak Yılmaz olduğunu söyledi.

Dün Cavcav'ın açıklamasında 5-6 Trabzonsporlu futbolcunun "Satılmış köpekler" söyledi.

Şimdi sadece Burak Yılmaz mı? Bu işte bir senaryo söz konusu.

asimavi
21.03.2011, 14:09
Tolga'yı rahat bırakın. Bu takım şampiyon olacak, önce kendiniz buna inanın.
Bu takımda 1 yese 2 atacak, 2 yese 3 atacak potansiyel var.

...tek ümidimiz o zaten ..geriden gelmeyi öğrebdik artık hatta öğrenmekten ziyade kşitabını yazıyoruz bu işin bir sezonda bu kadar geriden gelip maç çeviren başka bir takım varmı acaba

asimavi
21.03.2011, 14:10
Dün Cavcav'ın açıklamasında 5-6 Trabzonsporlu futbolcunun "Satılmış köpekler" söyledi.

Şimdi sadece Burak Yılmaz mı? Bu işte bir senaryo söz konusu.

....doğru söze ne hacet ...aferin demek istemiyorum ama aferin burak....

Lazman
21.03.2011, 14:12

1 kisi, o da deplasmanda karsi takimin soyunma odasini basiyor. :D

kocum benim denir ancak:alkış:

sayi 5-6 dan 1 e dustu, durun bakalim daha nerelere donecek :D

Cafer Bulur
21.03.2011, 14:13
Tolga zengin nasil degerlendirildi bilmiyorum ama tolgaya dün aksam fazla is düsmedi.

Yedigi golde daha iyi yer tutsa cikarabilirdi bence,bunda aylardir oynamamasinin da etkisi olmus olabilir.

Tayfun jaja ile birlikte takimin en kötüsüydü,bir oyuncu istese bu kadar kötü oynayamazdi.

Piotr brozek takimin en iyileri arasindaydi,kolay calim yememesi ve ayagina hakim olusuyla gözüme girdi diyebilirim.

Ben ilk yaridaki colmani da begendim,yine cok istedi ve sorumluluk alan ender oyunculardan birisiydi.

Burak yine istekliydi ama beceri eksikligi vardi umut gibi umut u degerlendirmeye zaten gerek yok,yoksa sinirlerimiz bosalir.

Buragin ilk devredeki bir pozisyonda topu caprazdan sutlamak yerine cekmek istemesine anlam vermek mümkün degildi,burak bazi pozisyonlarda öyle isler yapiyor ki inanilir gibi degil.

Dün ilk yaridaki serkan ida begenmedim ben,sanki kendisinde bir kabullenmislik,motivasyon eksikligi vardi,gercek yerine gecince toparlandi.

Selcuk fena degildi,düsüs periyodundan sonra cikisa gectiginin sinyallerini verdi.

Jaja ise tam bir felaket,bir oyuncu kötü oynayabilir ama kendisi dün kötü mücadele etti takimi adeta 10 kisi oynatti,ciddi sekilde uyarilmasi gerekiyor.

Ali Özcan
21.03.2011, 14:13
Burak YILMAZ böyle bir şey yapmış mıdır? Bence yapmamıştır...

Ama yaptıysa helal olsun, doğru söylemiş..."SATILMIŞ KÖPEKLER"...

Çok seviyorum Burakı...Helal olsun...

Emre EFENDİOGLU
21.03.2011, 14:24
En zevklisi ne biliyor musunuz? Bu angutların sitesindeki bebelerin, bizim maç başlıklarında yaptıkları yorumları baştan itibaren okumak, rakibimiz galip durumda iken ki sevinçleri, maç berabere iken böyle bitsin düşünceleri, son anda golleri attığımızdaki hayal kırıklıklarını gözlemlemek. Bir tarafımla gülüyorum bunlara. Misafirler size diyorum lan :D Hahaha çok komiksiniz. Bence o forumda yaş sınırını yükseltin :D Ortalama 40 a falan çıkmalı Fenerden bahsediyorsak :D

Oruç
21.03.2011, 14:25
Canı sıkılan forumlarında başlık açıyor. Her şeyle ilgili başlık var. Nasıl bir psikolojidir bu. Admin falan da yok herhalde forumlarında.

Eren Karaahmetoğlu
21.03.2011, 14:28
Şu tribündergi'nin yöneticilerinin hepsi fenerli mi?

:D:D

Yazık yahu. Bir günde süresiz ban. Gurur duydum.

Tangerine Dream
21.03.2011, 14:31
Bir demet çiçek ve bir şişe kolonya alıp şu Antu Akıl ve Ruh Sağlığı Hastanesi'ne ziyaretçi olarak ben de girsem mi acaba.:)

Lazman
21.03.2011, 14:34
zaten dunyadaki bilim adamlarinin yer cekimi kanunundan sonra ayni fikirde birlestikleri ikinci sey fenerlilerin futboldan anlamamasi. Cok ilginc bi topluluk vesselam :)

demiradam57
21.03.2011, 14:38
Ünlü futbol düşünürlerimiz! şimdide kaleci Tolgaya kafayı takmışlar.Sanki kulübede Buffon var da oynatmıyorlar...

macuka
21.03.2011, 14:40
Burak Yilmaza ceza verdirtme cabalari bunlar,
Gs macina cikamasin isteyenlerin halleri bunlar,

Mehmet Ç.
21.03.2011, 14:40
Bir demet çiçek ve bir şişe kolonya alıp şu Antu Akıl ve Ruh Sağlığı Hastanesi'ne ziyaretçi olarak ben de girsem mi acaba.:)

ben denedim.

hasta adamlar.. cicegimi ve kolonyami afiyet ilen yiyip ictiler, sonra attilar kappi disari :)

Burçak
21.03.2011, 14:43
Şu tribündergi'nin yöneticilerinin hepsi fenerli mi?

:D:D

Yazık yahu. Bir günde süresiz ban. Gurur duydum.

geçen de 2006 yılından beri üye olduğum sadece spor kısmına yorumlar yazdığım genel bir forum sitesinden beni süresiz banladılar :)
Bizim bölümü okadar güzel güncelliyodum ki. Trabzonsporda ne oluyo bitiyo herşey vardı sayfamızda.
tabi fenerbahçeyle son zamanlarda olan bitenler biraz gerdi herkesi. ben gerçekleri belgeleriyle birlikte yazmaya başlayınca bi anda banlanmış buldum kendimi. :)
doğru yoldayız beyler. bizden korkuyorlar ;)

Mustafa Ayazoğlu
21.03.2011, 14:44
En büyük düşüncemiz sıradaki Konyaspor maçı olmalı. Konyaspor başkanıda fanatik fenerbahçelidir.

17 puanları var ki %99 düştüler, çıkmaları bir hataydı. Karşıyaka hazır değildi. hakem faciası ile ligdeler.

okg_53
21.03.2011, 14:44
Bir gol, bir asist yapan Giray'a da ayrı bir parantez açmak gerekiyor.

Gereksiz sertlikler ve az da olsa hava topu hatası yapabilen ve ağır olan Glowacki kesilip.

Bu takımın daimi ikilisi tekrar Egemen-Giray olacaktır.

elnıno28
21.03.2011, 14:45
burak o lafı söyledıyse az bıle şöylemiş aferın burak sana ıstanbul basın omuz omuza................ ınadına burak

Ali Özcan
21.03.2011, 14:45
bu takım bu sene şampiyonluğunu ilan etti...sadece kalan 8 maçın tamamlanmasını bekliyoruz...

bu sene şampiyonuz arkadaşlar...

ŞAMPİYON TRABZONSPOR...

lütfen herkes inansın...

Oruç
21.03.2011, 14:50
Böyle zeminde iki türlü kazanırsın zaten. İlki duran top, ikincisi kaleye yollayacağın şutlar. İkisini de yaptık.

Burçak
21.03.2011, 14:51
Trabzonspor 8 de 8 yapabilecek bir takım ve camia. bu güç bizde var.
İnanın. fenerbahçe son maçlarda ligi kaybetmenin psikolojisiyle çıkacak son maçlarına. ..

exelans_25
21.03.2011, 14:53
bu angut forumuna takılanlar harbi mal arkadaş ya.güya totem yapıyolar trabzon bundan sonra puan kaybetmez biz de hep kaybederiz diye

10-61
21.03.2011, 14:56
bu angutların forumundaki Trabzonspor-gb maç başlığı 200 sayfayı aşmış,adamlar bizden fazla ilgileniyor bizim maçla,gerçi bir sayfaya 5 kişi falan yazabiliyor heralde:))

o değil de bunların adını andım diye abdestim kaçmış mıdır:))?

Burçak
21.03.2011, 14:56
bu angut forumuna takılanlar harbi mal arkadaş ya.güya totem yapıyolar trabzon bundan sonra puan kaybetmez biz de hep kaybederiz diye

Bizde misilleme yapalım angutlara.
fenerin var 60 puanı.
kaldı 8 maç.
8*3 = 24 puan eder
60+24=84 maksimum puan eder.
bu fener bu saatten sonra maç kaybetmez. maskotları kuş. uçarlar giderler.
90 puana ulaşırlar karanti
:D

Özkan
21.03.2011, 15:00
Burak'ın rakip soyunma odasını bastığına şahit var mı? Yok. Futbol camiasında sevilip sayılan koskoca İlhan Cavcav böyle temelsiz açıklamaları neden yapıyor ki? Bir insanın en kıymetli hazinesi şerefi ve namıdır. İlhan Bey'in de saygı duyulan ismini kirletmemesi gerekir.

Takımımızda tek eksik var, o da gergin psikoloji. Milli maç arasında futbolcularımız iyi bir terapiye alınmalılar ki Umre ziyareti bu yönden de iyi olacaktır.

Sol kanatta Engin düzelene kadar Cale ve Brozek ya da Ferhat birlikte oynayamaz mı? Bildiğim kadarıyla Piotr eskiden sol açık oynarmış, Ferhat da sol açıkta fena değil. Dün ilk yarı sağ kanatta denediğimiz varyasyonun benzerini solda denersek bence sol kanatı da etkin bir şekkilde kullanabiliriz.

Mustafa Ayazoğlu
21.03.2011, 15:01
Trabzonspor 8 de 8 yapabilecek bir takım ve camia. bu güç bizde var.
İnanın. fenerbahçe son maçlarda ligi kaybetmenin psikolojisiyle çıkacak son maçlarına. ..

12 hafta lider Trabzonspor
10 hafta lider Bursaspor
4 hafta lider Fenerbahçe

Baskısı ve stresi yok artık futbolcularda ve eskiye göre daha rahatlar. 4 haftalık koltukta puan ile kalmalarına rağmen basın bunları şampiyon gibi görüyor.

oysa kalan 8 haftayı lider geçirseler bile liderlik koltuğunda toplamda 12 hafta kalmış olacaklar.

basının ne ölçüde yanlı bir şekilde taraf olduğu ortada.

geri düştüğümüz iyi oldu. uzun süre götüremez sonlara doğru kaptırırdık. fenerin ensesinde olmak daha güzel. 1 maç olsada mutlaka kaybedecekler. ve ben bu maçın eskişehir veya gaziantep olduğunu düşünüyorum. sonrasında telefi şansı yok !

ALDENİRO
21.03.2011, 15:06
dün orta saha olarak ikinci yarının en iyi ve akıllı topu oynandı.colMANA TEBRİK

exelans_25
21.03.2011, 15:08
bu angutların forumundaki Trabzonspor-gb maç başlığı 200 sayfayı aşmış,adamlar bizden fazla ilgileniyor bizim maçla,gerçi bir sayfaya 5 kişi falan yazabiliyor heralde:))

o değil de bunların adını andım diye abdestim kaçmış mıdır:))?
kesin kaçmıştır:D

ALDENİRO
21.03.2011, 15:11
Allahim arİfeyİ gÖsterdİn nolur bayrami da gÖster...

BiZe HeR YeR 61
21.03.2011, 15:11
Forumlarının ismine yakışır bir kitleye sahipler hepsi angut.
Bunları gördükce Darwin Teorisine inanmaya başladım.

ALDENİRO
21.03.2011, 15:14
Jaja kesİnlİkle forvet oynamali... Nolur bİr maÇ forvet oynasa..

10-61
21.03.2011, 15:15
Valla ben her maçı böyle kazanmak istiyorum ,acaip keyifli oluyor ,bazen fblilerle seyrediyoruz,mağlup durumdayken sinsi sinsi gülüşlerine gıcık olsam da galibiyet golünü attığımızda yüzlerinde o ifadeyi görmek herşeye bedel;):):D

Celal Demir
21.03.2011, 15:18
benim burda bi fenerli bi abim var sabah anlatıyor diyoki ilk golu yediğinizde kahvede oyun oynuyordum herkeşe çay tost faklan ısmarladım son dakkalar geldikçe iyice keyiflendim 2 puan bıraktınız diye çaylarıda arttırdım ama alanzinya benim butün hevesimi kursağımda bıraktı dedi. valla bi sardı bi sardıki anlatamam :D

winner
21.03.2011, 15:42
İstanbul basını artık gülünç olacak kadar kendini kaybetti.
Ama medyadan birkaç aklı selim insan da çıkıp demiyor ki nedir bu haliniz, ayıptır diye.
Kantarın topuzu iyice kaçtı.
Hakem odası basanlar,herkese küfür edenler,tff ve diğer kurulları sürekli tehdit edenler sütten çıkmış ak kaşık oldu.
Hem Pektemek'in hem de kaleci Serdar'ın net en az 3-4 dakika süren sakatlıkları bile sorun oldu maça eklenecek süreye.Sanki 90+6 da golü bulduk.
Belki milimlik ofsayt, Trabzonspor ofsayttan gol attıya döndü.Aynı sahada 2 hafta önce 3-4 metrelkik çalınmayan ofsayt bu kadar konuşulmadı, geçiştirildi.
Trabzon bölgesi hakemlerinin hangi maçı yöneteceği didiklenmeye başlandı.
Daha neler, neler.
Bu sezon da şampiyonluğun İstanbul dışına çıkması onlar için dayanılmaz bir şey. eminim başta yayıncı kuruluş olmak üzere tüm medyanın uykusu kaçıyordur bizim şampiyon olma ihtimalimizden dolayı.
Kaybedelim istiyorlar, direndikçe daha çirkefleşiyorlar.
fb'nin şampiyonluğu için her şeyi yaparlar. Her türlü fb manipülasyonunun maşası olurlar hem de gönüllü.

hamucera
21.03.2011, 16:18
maçın 2 hakeminin Ankara bölgesi hakemi olduğunu yazan basın varmı yoksa hakettin isimlerinin gereğini mi yapmamızı istiyor o yazıları yazanlar

Sencer Bulut
21.03.2011, 16:28
Fener şimdiden puan kaybetsin ki son hafta üzülmesin.3. kez şampiyonlugu son anda kacırırlarsa öyle şampiyonlugun sevinci 2 kat olur valla..

Samet İslamoğlu
21.03.2011, 16:35
Renktaslar yasakmi bilmiyorum burdan istemek ama antuda uyeligi olan ozelden yazabilirmi bana sadece okumak icin giricem.

Merve H.Oğlu
21.03.2011, 17:27
Gülme krizine girdim şu antu yu okurken. Adamlar satılmış maçtan, ofsayt golden bahsediyorlar. Lig pismiş, bu ligde onları şampiyon yapmazlarmış.. Bi de kendilerini acındırıyolar töbe töbe :D

http://img852.imageshack.us/img852/4639/bdfgbd.png

Forumlarında hakimiyet kurmuşuz :D:D

Badaloğlu
21.03.2011, 17:52

yahu girecek başka site bulamadınız mı? Alın size haber, öyle salak saçma uyduruk şeylere inanmayın. Burak Yılmaz'ın ağzından yaşananlar.

http://www.medyaspor.com/haber/burak-yilmaz-hakkindaki-iddialari-yanitladi%3Ccenter+style%3D%22font-family-3040085

TSelif
21.03.2011, 17:58
Anaam bunlar harbi paranoyak olmuş yahu. Açtıkları başlıklara bak. :D
Burak'ın gözünün üstünde kaşı var.
Alan'ın bir elinde 5 adet parmak var .

Derlerse şaşırmayın ççç

iso_4939
21.03.2011, 17:58
bosverın be bunlarımı kaale alıyorsunuz.

B.Yiğit
21.03.2011, 17:59
Umut topa nasıl vurulacağını unutmuş heralde...!

Unutması için önce öğrenmesi gerekir. :)

Hasan61
21.03.2011, 17:59
Gülme krizine girdim şu antu yu okurken. Adamlar satılmış maçtan, ofsayt golden bahsediyorlar. Lig pismiş, bu ligde onları şampiyon yapmazlarmış.. Bi de kendilerini acındırıyolar töbe töbe :D

Diğer başlıklarında içeriği bizlerle ilgili ççç
Korkuyorlar hem de çok pis ççç

Merve H.Oğlu
21.03.2011, 18:02
yahu girecek başka site bulamadınız mı? Alın size haber, öyle salak saçma uyduruk şeylere inanmayın. Burak Yılmaz'ın ağzından yaşananlar.

http://www.medyaspor.com/haber/burak-yilmaz-hakkindaki-iddialari-yanitladi%3Ccenter+style%3D%22font-family-3040085
Farkındaysanız ben bu habere inandığımı söylemedim. Başka duyan, okuyan var mı diye sordum. Antu'ya girip saçmaladıklarını, sinirden kudurduklarını görmek de hoşuma gidiyor..

Emre GÜRDAL
21.03.2011, 18:03

bize heryer trabzon okadar..:D

DeAgLeMaNyAq
21.03.2011, 18:05
Ahmet Ağaoğlu maçla ilgili yazısında lafı yine oturtturmuş...

"90+1’deki Alanzinho’nun galibiyet golü, milyonlarca Trabzonsporlu’yu havalara zıplatırken, saatlerine bakarak bu maçın berabere bitmesini heyecan içinde bekleyen bazılarını da koltuklarına gömüyordu!"

pReN@_61
21.03.2011, 18:10
Dünkü galibiyet fenerlilere öyle böyle koymamış he OKKALI KOYMUŞ.Golümüze ofsayt diyenler mi dersin..Maçı gbnin sattığı mı dersin..Ne feci koymuşuz arkadaş:)

Hürgün Aygün
21.03.2011, 18:14
Maç 1-1'ken G.Birliği kalecisi Serdar Kulbilge değişiklik işareti yaptı sonrasında yedek kulübelerinden birisi yat yat diye işaret yaptı baya bir kendilerine ayrılan yerin son kısmına kadar gelerek sonra Serdar biraz oyalandı ve yere yattı bu mudur fair play anlayışınız!

Haluk Pehlivan
21.03.2011, 18:14
Sayemizde geçen sene 2.5 dk şampiyon olduk diye sevindiler idare etsinler onunla :P :D

Oğuzhan
21.03.2011, 18:15
Allah yardım ediyor bize topu içeri sokmayı beceremiyoruz bütün maç ama en sonunda Allah'ın da yardımıyla giriyor bir türlü içeriye :)

Umarım maçın son dakikasına kadar maçı kovalayan ve kazanmayı isteyen bu takımın istikrarı aynı şekilde devam eder.

cahana
21.03.2011, 18:32
ikinci yarı ilk kez bu kadar güzel top oynadık maçtan çok keyif aldım serkanın orta sahada değerlendirilmesini hep istemiştim ama tayfunu hesaba katmamıştım.bol pozisyonlu çekişmeli ve tempolu bir maç oldu.alanzinho ciddi anlamda katkı yapmaya başladı biraz daha basit oynayabilse çok daha fazla yararlı olacaktır.gençler jajaya oynama şansı vermedi jajada sağolsun onları yormadı. bu arada burakın sol versiyonunu bir şekilde bulup transfer edebilirsek bizi durdurabilene aşk olsun

outoftime
21.03.2011, 19:06
şenol hocayı bu sene çok eleştirdim ve hala eleştirmeye devam ediyorum
45 dakika futbol bir takımı şampiyon yapmaz
her maçta 3 ihtimalli sonuç çıkabilir artık bu hoş bir şey değil
jajanın alex olmadığını görmek için sadece 2 göze ihtiyaç var
türkiyenin en çok top kaybeden oyuncusunu orta alanda kullanamazsınız
dün yine onun kaybettiği top kalemizde gol oldu
yattara da jaja da ilk 11 oyuncusu olamaz
umutu da dinlendirebilir konya maçında adama da yazık
serkan kandisine çeki düzen vermeli artık yoksa yedek kalabilir
engin,egemen ve pawel ilk 11 de olmalı konya maçında

Murat'
21.03.2011, 19:17

"90+1’deki Alanzinho’nun galibiyet golü, milyonlarca Trabzonsporlu’yu havalara zıplatırken, saatlerine bakarak bu maçın berabere bitmesini heyecan içinde bekleyen bazılarını da koltuklarına gömüyordu!"

Maalesef aynı şey Galatasaray - Fenerbahçe maçında bizim başımıza geldi.

outoftime
21.03.2011, 19:20
bakıyorum da maç sırasında herkesin ağzında bir umuttur gidiyor
maç oynanırken nasıl bu kadar yorum yazabiliyorlar anlayamıyorum
ben takımımın maçını 1 saat önceden izlemeye başlıyorum
maç sırasında da foruma giremem herhalde
radyodan dinleyenler zaten pozisyonu görmüyor
demek ki yarım gözle izliyorlar maçı
umuta sövenler jajaya dokundursun biraz

Emre Dumangöz
21.03.2011, 19:22
arkads umudu herkez beyeniyor bi bizimkilere beynmiyoruz futbol sadece gol atmak deildir bunu ohrenenin artık adam forvet diye gol atma mecburiyeti yok ztn koşup yıpratmasyıla gol atmıs gibi oluyor futbolu bazn biliyormusuz gibi gösterilmekten nefret ediyorum :(

asimetrik
21.03.2011, 19:22

Olsun en son biz oturttuk:) Hem de 15 gün ara var.
Maçtan sonra fenerli bir arkadaşla konuştum, genelde sakindir. 2-1 i görünce yıkıldım dedi. Çok korkuyorlar çook.

outoftime
21.03.2011, 19:27
umut maç içinde solbek,sol kanat oynuyor ben forvet olarak değerlendirmiyorum
takımda çok kötü oynayan oyuncu varken sürekli umutu eleştirmek mantıksız
bizim gol sorunumuz yok ama sistem sorunumuz var
jaja orta sahaya monte edildiğinden beri iyi pas yapan takım ortada yok
bu adamın yeri neresi ben merak ediyorum
bu kadar top kaybediyor beni çıldırtıyor
burada taraftarlarda bir jaja hayranlığı ve umut düşmanlığı var bunu da yabancı hayranlığına bağlıyorum

Ilelioglu
21.03.2011, 19:30

Aynen iyi gömdük...!:D

;):)

Asi Çaykaralı61
21.03.2011, 19:32

Çok güzel demiş Ağaoğlu :)

Ilelioglu
21.03.2011, 19:33
umut maç içinde solbek,sol kanat oynuyor ben forvet olarak değerlendirmiyorum
takımda çok kötü oynayan oyuncu varken sürekli umutu eleştirmek mantıksız
bizim gol sorunumuz yok ama sistem sorunumuz var
jaja orta sahaya monte edildiğinden beri iyi pas yapan takım ortada yok
bu adamın yeri neresi ben merak ediyorum
bu kadar top kaybediyor beni çıldırtıyor
burada taraftarlarda bir jaja hayranlığı ve umut düşmanlığı var bunu da yabancı hayranlığına bağlıyorum

Su öne cikardigim iki cümleye aynen katiliyorum.

;):)

Jaja ve Alan gibi oyuncular cok top kaybeden oyuncular bunun icin orta sahadaki pas tarafigimiz Jaja oynadigindan beri neredeyse hic yok ama Gencler macinda ayagimizda daha cok top tuttuk ve pas yaptik, özellikle Jaja ciktiktan sonra.

Ilelioglu
21.03.2011, 19:35

Fenerin kazanacagini basindan beri bildigim icin ayni seyi yasamadim.

Ilelioglu
21.03.2011, 19:37
maçın 2 hakeminin Ankara bölgesi hakemi olduğunu yazan basın varmı yoksa hakettin isimlerinin gereğini mi yapmamızı istiyor o yazıları yazanlar

Bu Konunun üzerine neden gidilmiyor?

Onur Keskin
21.03.2011, 19:50
Fenerbahçe taraftar forumlarında gezerken okuduğum bir yorum;

"Trabzonspor´un son dakika golleri irdelenmelidir.. "

:)

Ilelioglu
21.03.2011, 19:56

Onlar ilk önce kazandiklari sampiyonluklari irdelesinler, özellikle 96 ve 04 sezonlarinda aldiklarini.

güneyli
21.03.2011, 20:05
Rakibinde,oyuncununda,hakeminde mert olanını özledim.Kancıklık şahsiyet olmuş..Şahsiyet uçmuş.
Son maçlara doğru fenerin beyni ayaklara hükmetmeyecek..Göreceksiniz..Delirecekler...Kolay mı son maçlar sendromunu yaşamak..Milyonlarca seyircinin kaygısı oyuncularda da olacak...Maçlarımızda(duruma göre)...Medyada yer alcak bir pankart..."Beklenen vakit geliyor.Korkunun ecele faydası yok.Yine kaybedeceksiniz.."Fener camiasının bütün korkusu bu..Şimdiye kadar ensede nefes..Paranoya görüyorlar...Kabus yaklaşıyor..

ONUR BEKAR
21.03.2011, 21:09

şimdi bu anguta takılanlara ve orda bazı laflar için ( bir müddet bende okudum) sövmem lazım ama akrabalarda fenerli var ama bu angutça yaptıkları yorumlardan dolayı onlara sadece gülüyorum bu kadar şeref yoksunu insanlar bir araya gelemez heralde...
trabzonspor bunlara çok acı çektirdi, geçen sene kupayı ellerinden aldık bursaya verdik bu sene alacaz ve müzemize götüreceğiz nerelerini yırtarlarsa yırtsınlar bu aynen böyle olacak

blacksea35
21.03.2011, 21:48
şimdi bu anguta takılanlara ve orda bazı laflar için ( bir müddet bende okudum) sövmem lazım ama akrabalarda fenerli var ama bu angutça yaptıkları yorumlardan dolayı onlara sadece gülüyorum bu kadar şeref yoksunu insanlar bir araya gelemez heralde...
trabzonspor bunlara çok acı çektirdi, geçen sene kupayı ellerinden aldık bursaya verdik bu sene alacaz ve müzemize götüreceğiz nerelerini yırtarlarsa yırtsınlar bu aynen böyle olacak
Onur kardeş o akrabalarınıda TS li yapsan..........

Semih58
21.03.2011, 21:50
İlk devre sönük futbol oynadık. 2.Devre canlandık. Taraftar Muhteşemdi. Öldük öldük dirildik. Son dakika da attığımız gol muhteşemdi. Yukarılardan aşağılara çocuk, kadın varmı yokmu diye düşünmeden Koltuk fırlatanları KINIYORUM. İLHAN CAVCAV 50 milyon bilet parası vicdanın eğer varsa RAHATMI.

hodlu
21.03.2011, 22:04
Haftalardır Jaja ve Colman oynayacak diye bekliyoruz fakat ikisi de sahada geziniyor.Haftalatdır Umut Bulut gol kaçırma kitabı çıkarırcasına kendini aşıyor.Burak-Selçuk-Alanzınho-Serkan ve defans oyuncuları her maç ölümüne savaşarak takımı zirvede tutuyor.
Şenol hocam artık birşeleri değiştirmek zorunda.
Tgrt Haber Kemal BELGİN: 'Trabzonspor orta sahada tek önlibero Selçuk ile oynamaya devam etsin,Ceyhun ile ikisi beraber oynamasın ligi 6 puan geride tamamlar.Benden söylemesi'...

Gökhan ARSLAN
21.03.2011, 22:13
Allah'a şükürler olsun böylesine kötü bir zeminde 3 puanı almasını bildik
Teşekkürler Alanzinho (:

ftunsal
21.03.2011, 22:35

kayseri yönetimi volkanı iade etti kesinlikle irdelenmeli

ESER
21.03.2011, 22:38

o yorumu yapan fblinin hayati irdelenmeli.

kendisini dunyaya getiren ebeveynlerinin neden korunmadiklari ve neden boyle bir kus beyinlinin dunyaya gelisine sebep olduklari sorgulanmali herseyden once..

Cafer Bulur
21.03.2011, 22:39
Haftalardır Jaja ve Colman oynayacak diye bekliyoruz fakat ikisi de sahada geziniyor.Haftalatdır Umut Bulut gol kaçırma kitabı çıkarırcasına kendini aşıyor.Burak-Selçuk-Alanzınho-Serkan ve defans oyuncuları her maç ölümüne savaşarak takımı zirvede tutuyor.
Şenol hocam artık birşeleri değiştirmek zorunda.
Tgrt Haber Kemal BELGİN: 'Trabzonspor orta sahada tek önlibero Selçuk ile oynamaya devam etsin,Ceyhun ile ikisi beraber oynamasın ligi 6 puan geride tamamlar.Benden söylemesi'...
Jaja yi anladimda colman in haftalardir sahada gezindigi konusuna katilmiyorum.

Evet colman belki cok iyi oynamadi ama istegi,mücadelesi yerinde bence hatta dünkü macta ilk devre en fazla sorumluluk alanlarin basinda geliyordu.

Efendioglu
21.03.2011, 22:40
Konuya cevap atmayı unutmuşum Alanzinho(adamım) golü attı ve ağlamaya başladım koltuklardan yerlere zıpladım halıyı üstüme doladım yerde yuvarlanırken hala duygulanıyorum golü izleyince :)

Yusuf BALCI
22.03.2011, 00:13
Hayırdır benmi göremiyorum.Yedek kulübesinde MESSİ mi oturuyor.Tövbe tövbe...

Benim yazımda Umut yerine yedek kulübesinden başka birisi oynamalı gibi bir ifade mi gördünüz? Ben tekrar okudum yazdıklarımı ama böyle bir ifadeye rastlamadım.

Ben Umut'un özelliklerinden ve sahip olmadığı özelliklerden bahsettim. Öyle veya böyle sezon sonuna kadar muhtacız bu adama. Pawel oynatılır da beklenti içinde olanları haksız çıkartmazsa ayrı mesele ama pek ihtimal vermiyorum. Muhtemelen Şenol ve Ünal hoca takımı kurarken ilk olarak Umut'u yazıyorlardır oraya.

Sezon başında Teofilo'nun güzel goller atarak ilk 11 i Umut'tan kapması sonrası Şenol Güneş'in "Umut için üzülüyorum" açıklamalarını hatırlayın. Teofilo performansı ile haketmişti o formayı, ama bizim hocamız duygusal anlamda Umut için üzülmüştü.

Aynı şey bu hafta oldu. Hami Mandıralı'nın açıklamasında geçen "Umut Bulut adına üzülüyorum. Çok çalışıyor ama kaçırılmayacak goller kaçırıyor. Hem taraftarı hem de kendini üzüyor. İşte bu anlarda taraftarın Umut'a sarılması gerekiyor. " kısmı tam anlamıyla kaos. Eğer son 3-4 maçta bir kahraman çıkıp maçı kurtarmasa (Burak - Alanzinho - Jaja) Umut'un kaçırdığı gollerin kıymeti çok daha iyi anlaşılırdı. Üzülüyorum açıklaması yerine adama soğuk kanlı olmayı, topu kontrol ederken nasıl yapacağının inceliklerini falan anlatın ki, maç içinde saçmalamasın. Bu tip bilgiler sonradan öğrenilebilir. Yetenek dediğimiz şeyler değildirler. Tecrübe ile kapanacak özelliklerdirler.

Umut için benim şahsi alternatifim ise olsa olsa şöyle olurdu, Umut forvette Burak kanatta şeklinde olacağına, bu ikili forvet oynatılır, rakip defans alt üst edilebilir. Bunu bir tarafımdan uydurmuyorum. Son maçlarda attığımız son dakika golleri, hocanın saha içinde böyle bir değişikliğe gitmesinden kaynaklanıyor. Burak son dakikalar sıkıntılı geçerse forvete monte ediliyor hemen. Bu şekilde de bir çok gol attı, pozisyon hazırladı.

Burakta en azından soğuk kanlı bitiricilik var. Dünkü maçta atamadığı golde de kötü top kontrolünün azizliğine uğradı.

Sonuç olarak, öyle veya böyle bizi bu günlere bu takım getirdi. Bugün hata yapan yarın maç kurtarır, bugün maç kurtaran yarın kötü oynar, önemli olan ise takımın kazanmayı bilmesidir. Teknik yorum yapıyoruz diye bazı arkadaşlar futbolcuları afaroz ediyoruz sanmasın. Umut'un genel performansı göz önüne alındığında şu anki takıma ben de takımı kursam onu monte ederim farklı bir dizilişle de olsa :) Umut'a saldıranlar haddini bilmeli, savunanlar da adamı göklere çıkarmamalı. Eksikleri ile artıları ile mantıklı şekilde tartışılmalı. Benim görüşüm budur.

Cem Akyüz
22.03.2011, 00:23
Fenerbahçe'nin ebesi irdelenmeli.Ulan bu kadar aptal bir topluluk olabilir mi ya.Tövbe Yarabbim ya

ThePatriot61
22.03.2011, 00:35
Kus beyinliler resmen paranoyak olmus. Su antudaki basliklari görseniz.

Yok bu hamsiler sansli. Yok genclerin oyunculari neden 1. golde kimseyi marke etmediler yok hakemler hamsilere yardim ediyor...

Ulan siz hamsilerin b.....

kaptans
22.03.2011, 01:12
küçük bi sistem değişikliği benim işim değil yalnız acaba takımı rahatlatabilirmi diye düşünmeden edemiyorum....elimizde belkide şuanda türkiyede gol ve pas anlamında en kabiliyetli oyunculardan biri bulunuyor jaja ve bence biz bu adamı ceza sahasından çok uzakta topla buluşturup kendi var olan yeteneklerinden tam verim alamamıza sebep oluyoruz ve top kaptırdığında orta saha civarındaysa eğer takım bi anda kontraya yakalanıyor bu şekilde takıma verdiği zarar göze çarpıyor....tahminimce jaja ceza sahasına daha yakın oynasa geriden top almayıp top ona ceza saasına yakın kısımlarda ulaştırılsa yaptığı hareketlerin adam geçmesinin verdiği pasların ve gollük şutlarının bi manlamı olacaktır diye düşünüyorum bunun yanında top kaptırsa bile sahamıza uzak kısmında olduğundan şimdiki gibi göze batmayacaktır bu nedenle tam bi forvet özelliğini taşıyıp en uçta oynayabilirmi bence pekala yapabilir olmadı ikinci forvet olarak görev almasından yanayım enginin takıma döndüğünü düşünürsek umut bu takımdan şu anda kesilip şöyle bi kadro olabilir....

..........................tolga................... .............

serkan...........giray..........egemen............ piotr

................selçuk..............colman........ ........

burak........................................engin (umut)

....................jaja........pawel(umut)....... .......

ama bişey varki en iyisini şenol hoca düşünür...

Burçak
22.03.2011, 01:16
Fenerbahçe'nin ebesi irdelenmeli.Ulan bu kadar aptal bir topluluk olabilir mi ya.Tövbe Yarabbim ya

katılıyorum.
Bunları kim doğurdu. yada doğurmadı da başka bişe mi yaptı araştırılmalı.

muharrematasoy
22.03.2011, 02:07
Az önce Cine 5 te 90+3 isimli spor programını izledim, tek kelimeyle helal olsun diyorum son derece objektif ve seviyeli bir programdı, e-maille sorduğum soruyu bile dile getirdiler, üstelik Trabzonsporlu bir yorumcu olmamasına rağmen

gbnin dile getirdiği küfür iddialarını "biz spor hakkında konuşalım" diyerek gündeme getirmediler, yürekten alkışlıyorum,

Serdar Dilekoğlu
22.03.2011, 09:19
Arkadaş bu Colman ne yapsa yaranamıyor.

Şu takımda en verimli futbolcudur Colman.

Saha içerisindeki mücadelesi yeter o adamın.

Kendi sahamızdan çıkarken topu kontrol edip oyuna sokması ve rahatlatması yetiyor.

demir
22.03.2011, 12:10

:alkış::alkış::alkış::alkış: gerçekten tebrık ederım mukemmel bir orum olmus snı saygıyla ve sebgıyle selamlıyorumm

demir
22.03.2011, 12:20
küçük bi sistem değişikliği benim işim değil yalnız acaba takımı rahatlatabilirmi diye düşünmeden edemiyorum....elimizde belkide şuanda türkiyede gol ve pas anlamında en kabiliyetli oyunculardan biri bulunuyor jaja ve bence biz bu adamı ceza sahasından çok uzakta topla buluşturup kendi var olan yeteneklerinden tam verim alamamıza sebep oluyoruz ve top kaptırdığında orta saha civarındaysa eğer takım bi anda kontraya yakalanıyor bu şekilde takıma verdiği zarar göze çarpıyor....tahminimce jaja ceza sahasına daha yakın oynasa geriden top almayıp top ona ceza saasına yakın kısımlarda ulaştırılsa yaptığı hareketlerin adam geçmesinin verdiği pasların ve gollük şutlarının bi manlamı olacaktır diye düşünüyorum bunun yanında top kaptırsa bile sahamıza uzak kısmında olduğundan şimdiki gibi göze batmayacaktır bu nedenle tam bi forvet özelliğini taşıyıp en uçta oynayabilirmi bence pekala yapabilir olmadı ikinci forvet olarak görev almasından yanayım enginin takıma döndüğünü düşünürsek umut bu takımdan şu anda kesilip şöyle bi kadro olabilir....

..........................tolga................... .............

serkan...........giray..........egemen............ piotr

................selçuk..............colman........ ........

burak........................................engin (umut)

....................jaja........pawel(umut)....... .......

ama bişey varki en iyisini şenol hoca düşünür...

kotu bir fikir degil teoride cok güzel gibi gorunsede işleyişte cok mantıklı gorunmuyor nedenmı hemen anlatayım...

bizim kanat oyuncularımız tam olarak kanat gıbı oynamıyorlar, mesela sen burak yada engınden hıc ıcerıye dogru orta yaptıkalrını gördünmü ??? jaja topu ayagına aldıgı anda kanat oyuncularımız carpraz bır sekılde ceza sahasına dogru gırerken umutta ters yone dogru kosular yapıyor dogal olarak o anda kanatlarımız bosaldıgı ıcın butun yuk colman ve selcugun uzerıne bınıyor sımdı bız bu sıstemde oynarsak dıyelımki pası atacak olan selcuk olsun ceza sahası ıcınde 4 oyuncumuz (en az ) olacak, olaki bir top kaptırırsak o bolgede kaptırdıgımız her top bıze kontra atak gıbı geri doner işte buyuzden jaja forvet arkasında daha etkılı o bogede hem pres hem asist hemde uzaktan sut atabılme yetenegını daha ıyı sergileye biliyor uzakdan gollerıyle sımdılık tanımasakda nedense ıcımdekı bır hıs o uzakdan attıgı golle sampıyonlugu kazanacagımızı dusunuyorum :)

bariskaratas
22.03.2011, 12:37
Arkadaş bu Colman ne yapsa yaranamıyor.

Şu takımda en verimli futbolcudur Colman.

Saha içerisindeki mücadelesi yeter o adamın.

Kendi sahamızdan çıkarken topu kontrol edip oyuna sokması ve rahatlatması yetiyor.

Ya bırak renktaş. Sene başından beri anlatıyoruz bunları da. Okumuyor heralde kimse

Melek
22.03.2011, 14:39
Anlatılmaz yaşanır 2 goldeki sevinç :)

TAMTÜRK61
22.03.2011, 14:42
Buradan da sıyrıldık Allah'a şükür! :)

Canberk
22.03.2011, 19:46
Maça gidenlerin resimleri gelmeye başladı.
Çok büyük Deplasman kaçırdık yaa.
Lanet olası YGS !!!

FC-ST-PAULI-61
22.03.2011, 21:17
http://photos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/197940_174371705946330_104011786315656_469728_2006 02_s.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?fbid=174371705946330&set=a.104012872982214.1943.104011786315656&ref=nf)

Hasan Habip Özbay
22.03.2011, 21:25
of of şu ikinci golü anlatayım dedim beceremedim yıllardır türkiyenin her yerine gittim ama bu ikinci gol bambaşkaydı anlatamam yaşamak lazımdı yaşadım ne mutlu

inadına_Trabzon
22.03.2011, 21:47
Bizim gençleri yeniş şeklimize bakın 70 dk ezdik. fb nin gs yi yenişine bakın 70 dk ezildiler. Kimin ki BAL ?

alex topa iki kere dokundu 2-1 oldu maç.

eses_26
22.03.2011, 22:59
merak etmeyin arkadaşlar esesimiz kimsenin yenemediği fener bozuntusunu yenecek bir eskişehirspor taraftarı olarak trabzonun şampiyon olmasını canı gönülden istiyorum

Ömer TOPAL
23.03.2011, 01:37
alan o opucugun varya...hayatının en anlamlı opucuguymus meger..ne yanaklara kondu ne dudakları büzdü anlatamam...hay sen cok yaşa :)

ThePatriot61
23.03.2011, 01:45
merak etmeyin arkadaşlar esesimiz kimsenin yenemediği fener bozuntusunu yenecek bir eskişehirspor taraftarı olarak trabzonun şampiyon olmasını canı gönülden istiyorum

Insallah sizin bi tek fenerli hocaniza kimse güvenmiyor.