PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 26.Hafta | Gençlerbirliği 1 - 2 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16

SEDER
21.03.2011, 00:52
bundan sonrasının özeti: kalede tolga tutamaz, forvette umut atamaz..ALLAH sonumuzu hayır etsin..AMİN

nuri45
fb liller forumlarinda afkuruyorlar gencler güya yatmis bize. özelliklede hursuta takmislar. hayalperest zavallilar. afkurmaya devam

TheCrow
Ama biz Umut a 16 milyon vermedik :)...Mustafa Pektemek nasıl millet? İş yapar mı ?

Forvete çok çok daha iyi birisi olmalı artık. Pektemek'ten de, Umut'tan da, çok izlemediğim halde Pawel'den de çok daha iyi birisi. Topu kaleye kadar bu kadar rahat götüren bir takımda çok iyi bir golcü dünya rekoru kırar.

Ben sivastan Grosicki'yi isterim. Solda o oynasın, sağda Gabric.

Erdal
[QUOTE=Erdal;1917513019]Ama biz Umut a 16 milyon vermedik QUOTE]

umutun kaybettirdikleri kaç 16 milyon eder acaba hesap ettinmi?

Hayır...Hesap etmeye de niyetim yok...Ben "Umutçu" yum senin tabirinle Seder...Daha iyisi gelene kadar...

SEDER
21.03.2011, 00:54
[QUOTE=SEDER;1917513024]

Hayır...Hesap etmeye de niyetim yok...Ben "Umutçu" yum senin tabirinle Seder...Daha iyisi gelene kadar...

sokaktan çevirdiğin herhangi biri, aradığın kişidir, kardeş...

Erdal
21.03.2011, 00:54
Kağan, Baros un sağlamına helalinden bir 8 milyon veririm....İsterim de....

federer61
21.03.2011, 00:55
Kardesim Fenerli, bana cikti mac sonunda, siz bizim Guiza`ya takiliyordunuz, bak sizde de bir tane var dedi.... Vallahi sesimi cikartamadim... Bugün cok fena kacirdi...
Haksız da değil yani,artık şu adam yüzünden maç öncesi kadrosuna bakar oldum oynuyo mu oynamıyo mu diye !!! Forvet değil o yaa artık kesin kararı verdim

Samet Berber
21.03.2011, 00:55
Eğer Umut seneye düşünülüyorsa Pektemek'e gerek yok diyorum ben .Çok daha iyi bir golcü almalıyız ŞL'de birşeyler yapmak istiyorsak.

Şenol Altunsoy
21.03.2011, 00:56
[QUOTE=SEDER;1917513024]

Erdal Umut olduğu müddetçe daha iyisi olmayacak ki onun yeri garanti :) Teofilo bile kaç maç beklemişti araya şu Fransız takımı girmese o da olmayacaktı ya hoş.Mesela Cavenaghi gelse Umut oynar var mı iddiaya giren.

pReN@_61
21.03.2011, 00:56
Maç boyunca yerden kalkmayan gb kalecisi serdara 5dakikada bir küfredesim geliyor nedense..

metinbay61
21.03.2011, 00:57
Pektemek yerli olarak alabileceğimiz en iyi forvet oyuncusu olur bana göre...sene sonu gençlerden ayrılacağına kesin gözüyle bakıyorum ben...şimdiden anlaşmak lazım ,bugünden daha az hiçbir zaman olmayacaktır bonservis bedeli...

TheCrow
Bir de "x kişi bu takımın topçusu değil" diyen arkadaşlar sanırım Alanzinho'nun takımı ikinci kez ipten almasından sonra tekrar düşünürler. Yeri gelecek maçı o alacak, yeri gelecek başkası. Bu takımdaki herkes bu takımın futbolcusudur, o yüzden bu takımdadırlar zaten.

kamyonetçi
Ama biz Umut a 16 milyon vermedik :)...Mustafa Pektemek nasıl millet? İş yapar mı ?

Evvelki hafta Fener maçında bizden bir oyuncu gibi izledim,mükemmeldi.

Bir santraforun nasıl oynaması gerektiğini gösterdi.

Oyun içinde top alış verişleri,top sürmesi,hava hakimiyeti ki bu tamamen zamanlama özelliği sayesinde oldukça iyi bir oyuncu.

Ağır bir sakatlıktan çıkmasına rağmen.

Ama Cavcav bize yedirmez...Benim inancım bu yönde.

Orhan Şamda kesinlikle çok iyi oyuncu.

Emenike benim favorim.

ÖmerFarukYılmaz
21.03.2011, 00:58

Cenk Tosun'a ben 8 verirdim abi:)

federer61
21.03.2011, 00:58
bundan sonrasının özeti: kalede tolga tutamaz, forvette umut atamaz..ALLAH sonumuzu hayır etsin..AMİN
Tolga kendini bulur rahat ol, ama diğer forvet çakması 26 hafta olmuş bulamamış kendini.Çıkaracaksın,koyacaksın Pawel i kral gibi atacak golleri bu kadar basit...

Ahmet F. Zengin
21.03.2011, 00:59
Mustafa Pektemek nasıl millet? İş yapar mı ?

1 Milyon fazla ver Cenk Tosun'u al ..

Deniz Tosunoğlu
Bosverin arkadaslar su Cavcavi. Fener ile esit puandayiz. Yüzde yüz puan kaybedecekler 2 hafta sonra. Buraya yaziyorum!

SAMSUNLU60
Antu`dakiler de giydiriyor Sansal`a, LigTV`ye :), UEFA`ya basvurma konusu felan ele aliniyor :) gülsem mi aglasam mi...
Bizde isyanlardayiz, onlarda.... tuhaf ! Kimseye yaranamiyor Sansal, Ligtv, hakemler vs. :) :) cidden cok güldüm!

Erdal
Şenol abi bu orta olduğu sürece Umut sahada olur...Şimdi diyeceksin ki ne alaka...Umut u oynatmayacaksa hoca bil ki o gün Ceyhun la üçler göbeği...

HDanışmaz
maçı kazandık ama sezonun en iyi maçını oynayan colman'ın çıkması ve onun yerine olmasa da diğer değişiklikle onun yerine girmiş sayılan ceyhun değişiklikleri tam bir skandal,tayfunun ilk 11 başlamasını söylemiyorum bile.önümüzdeki maçta kadroya bakacağım ve tayfun ilk 11'de ise tayfun çıkana kadar maçı izlemeyeceğim

Fatih Öztürk
21.03.2011, 01:00
kadıköyde fenerli birinin pankartında, BABAM TRABZONSPORLU OLSA ONUDA SEVMEZDİM yazıyormuş.zaman sonra AVNİ AKERDE bizimkilerden gelen yanıt:pankartta aynen şu yazıyordu,BABAN BELLİ OLSA ZATEN FENERLİ OLMAZDIN!..

Deniz Tosunoğlu

off off Cenk Tosun bize ilac gibi gelir. Arkasinda Jaja, yaninda Pawel solunda Alan off off :D

TheCrow

Aslında Baros da mümkün olsa şu anda gs yerine bizim takımda oynamak ister, aslında bizim takım gibi bir takımda her golcü oynamak ister. Gerçekten tam bir kariyer zirvesi yapma şansı bizim takım iyi bir golcü için.

Samet Berber
Valla Pawel'i 5 er dakika izliyoruz genelde ama ben beğeniyorum tıpkı Teeofilo gibi .Umut bana göre yerlerde şu an ama hala 11'de ..Gerçekten anlamıyorum bazen Şenol Hoca'yı ..

metinbay61
21.03.2011, 01:01
ben cenk tosundan daha iyi bir oyuncu olduğunu düşünüyorum pektemek in...

sadece saha içi değil dışındada pektemek ağır basar, benim görüsüm tabi...

ESER
21.03.2011, 01:02

bence yapmaz. iyi hos ama buyuk takim futbolcusu degil

umut da ankaragucunde dokturuyordu ama suan en cok elestirilen oyuncu.

zirve iddaasi olan bir takim cok olagan ustu yetenekleri olan bir yerli oyuncu bulmadigi surece kesinlikle parayi kiyip kaliteli bir forvet ile oynamali,

olmuyor , cikmiyor iste bu ligden ust duzey bir forvet..

umitçebi
21.03.2011, 01:02
şu mustafa pektemek in piyasası şuan minimuda aldık aldık bi daha alamayız...komple futbolcu gerçekten inşallah seneye formamızı giyer...tabi şimdiden anlaşmak lazım sene sonuna bırakırsak çok para veririz almak için...

edit:abi soruna cevap gibi olmuş tam bende mustafa hakkında yazıyım dedim...:)
SAĞLAM KAYNAKDAN ALDIĞIM BİR HABERE GÖRE MUSTAFA PEKTENEĞİN AİLESİ TRABZONLU DEĞİL AMA DAYISI KENDİSİ İYİ, BİR TRABZONSPORLUYMUŞ..:alkış:

Şenol Altunsoy
21.03.2011, 01:03
Erdal ben zaten o üçlü taraftarıyım her daim. Mesela bu hava şartlarında Tayfun yerine Ceyhunla başlamalıydı Şenol Hoca Liverpool maçındaki yağmurda nasıl oynamıştı hatırla.Benim taktiğim 4-6-0 bu takımla Serkan-Giray-Egemen-Piotr-Selçuk-Colman-Ceyhun-Burak-Jaja-Engin.

Erdal
21.03.2011, 01:03
Ben Fenerli arkadaşlarıma şunu diyorum....Yahu oğlum ortalama üç senede bir şampiyon oluyorsunuz...Şimdi Allah aşkına bu bütçe ile bu rakamlar ile şampiyonluğu başarı mı sayacaksınız?....Bu yüzden büyük falan değilsiniz...Bu yüzden asla emperyal olamayacaksınız...Cüsseniz büyüse bile hayaleriniz küçülüyor...Size Avrupa da ışık olacak tek adam vardı Zico...Ertesi sene kovdunuz...Sebebi basit...Sizin kafanız küçük...Ve bünyenize uymadı.....

umitçebi
21.03.2011, 01:04
aslında baros da mümkün olsa şu anda gs yerine bizim takımda oynamak ister, aslında bizim takım gibi bir takımda her golcü oynamak ister. Gerçekten tam bir kariyer zirvesi yapma şansı bizim takım iyi bir golcü için.
ahh ahh sadrİ baba duysada Şu barosu bİze alsa Şampİyonlar lİgİnİŞde getİrİr bİze seneyede kesİn Şampİyon yapar..ahh ahhh

SAMSUNLU60
SAĞLAM KAYNAKDAN ALDIĞIM BİR HABERE GÖRE MUSTAFA PEKTENEĞİN AİLESİ TRABZONLU DEĞİL AMA DAYISI KENDİSİ İYİ, BİR TRABZONSPORLUYMUŞ..:alkış:

gördük dayisi TRABZONSPORLU olanlari : ÖZER örnektir ;)

Ahmet F. Zengin
Valla Pawel'i 5 er dakika izliyoruz genelde ama ben beğeniyorum tıpkı Teeofilo gibi .Umut bana göre yerlerde şu an ama hala 11'de ..Gerçekten anlamıyorum bazen Şenol Hoca'yı ..

Umut'u yedeğe çekmemesinin sebebi onu kaybetmemek istemesidir. Umut çok duygusal bir oyuncu her maç 90 dk oynadığı halde bu psikoloji içinde olduğuna göre yedek kalsa düşünemiyorum .. Ama tabi ki artık bişeler olmalı .

Bence Konya maçında çift forvete dönmeliyiz ..

Samet Berber
Cenk'e 8-9 verilmez yahu ..Avrupa'dan çok daha iyisini bulabiliriz bence..

Yalnız tolunay Hoca bu işi gerçekten biliyor ..Gelecekte Hocamız olarak görürüz inşallah :).

MahmutHSO

Pawel ilk onbirde oynasa Umut sonradan girse bence gol sorunumuz çözülecek .Umut sonradan girse bence cok gol atar

Erdal
21.03.2011, 01:06
Pawel ilk onbirde oynasa Umut sonradan girse bence gol sorunumuz çözülecek .Umut sonradan girse bence cok gol atar

Bu denenebilir...Sanırım denenecek de....Ama ben seviyorum Umut u....

Samet Berber
21.03.2011, 01:07
Umut'u yedeğe çekmemesinin sebebi onu kaybetmemek istemesidir. Umut çok duygusal bir oyuncu her maç 90 dk oynadığı halde bu psikoloji içinde olduğuna göre yedek kalsa düşünemiyorum .. Ama tabi ki artık bişeler olmalı .

Bence Konya maçında çift forvete dönmeliyiz ..
Bence böyle yaparak Umut'u daha da yıpratıyoruz .Birkaç maç dinlense kendine gelecektir eminim.Son maçlarda kaçırdıkları goller yakışmadı ona .

Tunay ERDEM
21.03.2011, 01:08
baros diyip ciğerimi dağlamayın,

tanımam o adamın üstüne... :(

ESER
21.03.2011, 01:08
Ben Fenerli arkadaşlarıma şunu diyorum....Yahu oğlum ortalama üç senede bir şampiyon oluyorsunuz...Şimdi Allah aşkına bu bütçe ile bu rakamlar ile şampiyonluğu başarı mı sayacaksınız?....Bu yüzden büyük falan değilsiniz...Bu yüzden asla emperyal olamayacaksınız...Cüsseniz büyüse bile hayaleriniz küçülüyor...Size Avrupa da ışık olacak tek adam vardı Zico...Ertesi sene kovdunuz...Sebebi basit...Sizin kafanız küçük...Ve bünyenize uymadı.....

zico efendi bir adamdi ve ismi cok buyuktu. ligin jargonunu bilmiyor , pisligi ile ugrasmiyordu, aziz kemik atip havlatamiyordu. konus ulan konus parasi ile degilmi dese, sen kimsin ulan ben bu dunyaya gelmis en buyuk 10 futbol adamindan biriydim diyordu belkide. dedigin gibi abi kucuk adamlara bir beden buyuk bir sahsiyetti. kokocu daum ve fino kucuman gibilere tasma takip saga sola cekmek varken kim ugrasir zicoyla micoyla. aziz kim, fener kim , zico kim,..

Samet Berber
21.03.2011, 01:09
Az önce ben de yazdım abi ..Umut sonradan girsin o fizik gücüyle duman eder ortalığı..Daha diri olur gol vuruşlarını da daha rahat yapabilir ..Alanzinho mesela bence müthiş oynuyor sonradan girince .

Erdal
21.03.2011, 01:09
Ne bileyim bu gün kızacaksak Jaja ve Burak a kızalım...Bu günü konşuyorsak....Ha geçmişten gelen birikim ise bilmem....Benim Umut la ilgili en büyük sorunum gol atamaması değil...Top kontrolü....Jaja dan yeterince istifade edemiyor olmamaızın nedeni bu olabilir mi bilmiyorum....

Erdal
21.03.2011, 01:11
Yani sanki Umut bu golleri ilk defa kaçırmadı....Umut üç aşağı beş yukarı bu....Nasıl dizeriz takımı Umutsuz bir düşünelim 15 gün boyunca...Şenol hoca da duyar belki :)

MahmutHSO
Bu denenebilir...Sanırım denenecek de....Ama ben seviyorum Umut u....

Bende seviyorum Umut U.Sevmesem bazıları gibi gitsin derdim :)

Ahmet_8
bencede pawel başlasın umut sonra girsin

TheCrow
Cenk Tosun şu anda iyi görünüyor, futbolda erken karar vermek genelde yanlış karar vermektir. Ömer Rıza Denizli'ye geldiğinde ağzımız açık izliyorduk, "böyle adamları biz neden bulamıyoruz" diye vahlanıyorduk. 8 milyon derken Euro diyorsanız, o paraya Avrupa'dan kodu mu oturtan bir santrafor alınır.

okanmeral
Umutu izledikçe guiza gözüme pele gibi geliyor...

Gülmekten ağladım ya, bu nasıl bir tespittir.

Erdal
21.03.2011, 01:12
Ayrıca Colman kendini buldu....Ama değişiklik şartı...Ve ya Selçuk çıkacaktı ya o....

OLCAY ÇAKIR
Önde Burak.

Arkaya 5 li orta saha...

Ya da 4-6-0...

:)

Şenol Altunsoy
Bak işte Erdal olayı çözmüşsün Jajanın verimli olabilmesi için santrforumuzun al-ver yapmayı ve topu tutmayı bilmesi lazım yoksa adam 3-5 kişiyi geçmekle uğraşıyor.

Kader KORELİ
21.03.2011, 01:13
Antu`dakiler de giydiriyor Sansal`a, LigTV`ye :), UEFA`ya basvurma konusu felan ele aliniyor :) gülsem mi aglasam mi...
Bizde isyanlardayiz, onlarda.... tuhaf ! Kimseye yaranamiyor Sansal, Ligtv, hakemler vs. :) :) cidden cok güldüm!

Şu UEFA'ya başvurma konusu hakkında ne yazıyorlar? Biz başvurmak istemiştik onun hakkında mı, yoksa onlar mı başvurmak istiyor?

Cem Akyüz
Önde Burak.

Arkaya 5 li orta saha...

Ya da 4-6-0...

Spalletti'nin Roma'sı bu 4-6-0 sistemi ile hem ligde hemde Avrupada çok iyi işler yapmıştı :)

Erdal
Konya maçını da geçtik diyelim...Göbeği Colman Selçuk Ceyhun yaptık...İleri üçlüyü nasıl kurarız ki?

OLCAY ÇAKIR
Bence Baroş'u şimdiden ayarlamamız lazım....

Samet Berber
Ne bileyim bu gün kızacaksak Jaja ve Burak a kızalım...Bu günü konşuyorsak....Ha geçmişten gelen birikim ise bilmem....Benim Umut la ilgili en büyük sorunum gol atamaması değil...Top kontrolü....Jaja dan yeterince istifade edemiyor olmamaızın nedeni bu olabilir mi bilmiyorum....
Jaja ile Umut'un verkaç yaptığını görmedim ben daha ..Bu çok etkiliyor Jaja'yı ..Bir de Selçuk çok geriye geliyor bazen ..Mecburen Jaja da hiç alışık olmadığı bir şekilde orta sahanın göbegine gelmek zorunda kalıyor sonrası da malum çok top kaybı yapıyor.Jaja mutlaka kaleye yakın olmalı hem top kaybı azalacak hem de gole daha yakın olacak .

Şenol Altunsoy
21.03.2011, 01:14
Önde Burak.

Arkaya 5 li orta saha...

Ya da 4-6-0...

4-6-0 cılar çoğalıyoruz bir daha omuz verin.

Kader KORELİ
21.03.2011, 01:14
Baroş bize hiç bir türlü yakışmaz. Kendisi de bize gelmeyi istemez zaten.

Erdal
21.03.2011, 01:15
Antu'dan gelen haberler sevindirici...Ben sadece bizim psikolojimiz bozuldu sanıyordum...Herkesin ki bozuk anlaşıldı....Sorun yok...Hak eden deli kaznasın bundan sonra.....

İlker Akçay

Baroş gs'ye geldiği yılda eğer bize gelseydi şu an 2.yıldızı takmak için 10.şampiyonluğu kovalıyorduk Abim :)

OLCAY ÇAKIR
Ben bugün Serkan-Tayfun dizilişini çok mantıklı bulmuştum.

Hoca arayışta dedim, bu açıdan çok sevindim...

Ama tek hatası vardı, sağ dipte Serkan, önde Tayfun denenerek bu hakkımızı kullansaydık keşke...

Bir daha da bu dizilişi göremeyiz:)

mk.esen35
21.03.2011, 01:16
bencede jajanın kötü olmasının dedeni bu.bizim ilerideki adamlarımız alan veren adam değil.bulanık suda balık avlamaya çalışan oyuncular.işede yaramıyor değil.

sanatik
trt Radyodan dinledim maci ve stadyumdada görüntüleri izledim yorumlari dinledim. Radyoda dogru dürüst anlatamadilar ve cok tedirgin oldum golü bulsakda oyun olarak kötü oynadik diye düsünüyordum fakat görüntüleri izledikden sonra hernekadar bunlar tüm mac degilsede o kadar tedirgin olmaya gerek kalmadigini anladim. Yinede ikinci golü daha erken bulmamiz gerekiyordu cok pozisyon harcadik. Daha akilli oynayarak ilk yari maci lehimize cevirebilirdik.

Burak iki karsi karsiya kaldigi pozisyondada hemen topu kaleye cekmeliydi bekleyip topu düzeltme ve kaybetme yerine. Umut ise bir gol atabilirdi rahatlikla. Jaja cikmasaydi daha erken bulabilirdik golü sanirim. Galibiyet golün gec gelmesi cok sinir bozucu. Birde yeni yeni pozisyon degistirmeler denemelerin anlami nedir ? Biz oturmus bir takim istiyoruz halen daha o oraya bu buraya serkan öne, burak sola falan filan sezon bitiyor macin ikinci yarilarinda kendimizi zor buluyoruz. Sampiyon olacagimiza inaniyorum ama artik yapilan bazi yanlislar dikkat cekmesi ve yenilenmemesi gerekiyor.

federer61
Bak işte Erdal olayı çözmüşsün Jajanın verimli olabilmesi için santrforumuzun al-ver yapmayı ve topu tutmayı bilmesi lazım yoksa adam 3-5 kişiyi geçmekle uğraşıyor.
Onun için de Pawel bu takımda şart,Umut un topu stop etme becerisi 0.Dikkat ettiniz mi bilmem ama,Umut havatoplarında da zamanlama yapamıyo.Top tam ona gelirken yerçekiminin azizliğine uğruyor.Yazık adama yaa :D

magicyattara
21.03.2011, 01:17
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6845-8X5J7S8U.jpg

Jaja neden kötünün cevabı sanırım. Her zaman 2-3 oyuncu basıyor !

Başka bir şey var..30. dakikada oyundan alınmalıydı..isteksiz olacaksa oynamasın..bu kadar isteksiz olma hakkı yok..

TheCrow
21.03.2011, 01:17
Spalletti'nin Roma'sı bu 4-6-0 sistemi ile hem ligde hemde Avrupada çok iyi işler yapmıştı :)

Bizde de Lazaroni denemişti ama pek muvaffak olduğunu söyleyemeyiz :)

Hotaman
21.03.2011, 01:18
Ayrıca Colman kendini buldu....Ama değişiklik şartı...Ve ya Selçuk çıkacaktı ya o....

Hep söylüyorum, Colman sezon ortalarında ritmini yakalıyor. Ben Colman'nın bizde ki hiçbir sezonuna fırtına gibi başladığını görmedim. Bunun yanında Umut'ta buna benzer. Ne hikmetse hep sezon sonuna doğru atıyor gollerini.

SAMSUNLU60
Şu UEFA'ya başvurma konusu hakkında ne yazıyorlar? Biz başvurmak istemiştik onun hakkında mı, yoksa onlar mı başvurmak istiyor?
onlarda basvurmak istiyormus, tarafsiz degilmis Türkiye`deki gücler vs., bunlarin bir yani alevlenmeye basladi bu hosuma gitti :).

OLCAY ÇAKIR
Hocanın her tercihine saygı duyarak ilave edeyim abi;

Mesela Umut'un o ölümcül presi stoperleri çıkarmıyor, eyvallah.

Bu iyi bişey mi acaba?

Stoperler çıksın ki, arkaya sarkalım değil mi:) ?

Hoca bugün Tayfun Serkan ve sol brozek tercihleriyle bol bol düşünüp, kafa yoruğunu gösterdi bana...

2 hafta sonra enteresan şeyler olabilir.:)

Serdar A

Ben de bu ekibe dahilim .

MahmutHSO
Sakatlığı sona eren Engin i unutmayalım

SAMSUNLU60
21.03.2011, 01:19

Baros gelir mi bilmem ama onun klasinda bir oyuncumuz olsun, yeter de artar bile. Umut da yedek girer ;).

Cem Akyüz
21.03.2011, 01:19
Bizde de Lazaroni denemişti ama pek muvaffak olduğunu söyleyemeyiz :)

Şenol Hoca yaparsa olur :p.Oyuncu kadrosu çok önemli tabi Roma'nın oyuncu kadrosu tam oturuyordu bu sisteme.Solda Mancini sağda Taddei ortada Totti :)

halilaziz61
21.03.2011, 01:20
kadıköyde fenerli birinin pankartında, BABAM TRABZONSPORLU OLSA ONUDA SEVMEZDİM yazıyormuş.zaman sonra AVNİ AKERDE bizimkilerden gelen yanıt:pankartta aynen şu yazıyordu,BABAN BELLİ OLSA ZATEN FENERLİ OLMAZDIN!..

süper çok güldüm yaww

SAMSUNLU60
Hocanın her tercihine saygı duyarak ilave edeyim abi;

Bu iyi bişey mi acaba?

Hoca bugün Tayfun Serkan ve sol brozek tercihleriyle bol bol düşünüp, kafa yoruğunu gösterdi bana...

2 hafta sonra enteresan şeyler olabilir.:)

ne anlamda enteresan seyler ?

Hürgün Aygün
Bugün orta sahada iyi paslaşmalar vardı ancak pozisyon yaratmada kötüydük.Bunda ilk yarıda oynayan Jaja'nın çok top kaybetmesi ve pres yapmamasının payı var bence.

kamyonetçi
21.03.2011, 01:21
Bence Şenol hoca mevcut kadroyla

Selçuk-Colman

Burak JAja Engin

bu şablonu bözmaz.

Burada sıkıntı Jajanın performansıyla alakalı.

Engin oynadığı zaman orta saha daha rahat oynuyordu,

şimdi hem Engin yok hemde Jaja yürüyerek oynamaya çalışıyor.

Engin dönünce sorunun büyük kısmı hallolur.

Bence.

Hotaman
21.03.2011, 01:21
Olcay abi biliyorum çok seviyorsun ve belki bu yüzden kızacaksın bana ama Tayfun mental olarak çok tehlikeli. Nerde ne yapacağı belli değil hatta bana göre Engin'den dahi tehlikeli... İkili mücadele girdiğinde kart görecek, eğer pozisyon ceza sahasında ise penaltı yaptıracak diye yüreğim ağzıma geliyor. Doğru ya da yanlış bende oluşturduğu duygu bu adamın.

Kader KORELİ
21.03.2011, 01:22
onlarda basvurmak istiyormus, tarafsiz degilmis Türkiye`deki gücler vs., bunlarin bir yani alevlenmeye basladi bu hosuma gitti :).

Son yıllarda iki kere şampiyonluğu son anda kaybetmişler. Bunun psikolojik etkilerini son haftalara doğru görmeye başlarız. Yeterki zorlayalım onları, iyi futbol oynayalım ve sonuna kadar böyle başa baş mücadele edelim.

halilaziz61
piotr u beğenmeim cale çok daha iyi ondan

Samet Berber
Erdal abi en uçta Jaja ve Burak kullanılabilir .

.............Ceyhun............
......selçuk......Colman.....
............Engin................
.....Jaja............Burak.....

Bu dizilişte oynayabiliriz , rakipler ezberledi artık bizi birşeyleri değiştirmemiz şart.Jaja'nın top kaybını minimum a indirecek sistem .Engin'i de maksimum verim verebileceği yere koydum :) .Ancak beklere çok iş düşüyor.

Erdal
Tolga golde çok mu hatalı idi?

ESER
21.03.2011, 01:23
Ben de bu ekibe dahilim .

beni de eklerseniz sevinirim:)

magicyattara
21.03.2011, 01:23
Enteresan bir maç oldu..maçı bırakarak başladık maça..önceden hızlı başlar sonra bırakırdık..şimdi ise baştan maçı bıraktık sonra maça asıldık..
Rıdvan'ı dinledim;G.birliği 78 dakika ezildi dedi..golün geleceği belliydi dedi..bir fenerli gözüyle de böyle işte..oysa maçı izlediğim kahvede yanımda oturan hemen herkes "bu maç gitti" havasındaydı..

OLCAY ÇAKIR
21.03.2011, 01:24
Hoca tercihleri anlamında...

ne anlamda enteresan seyler ?

Erdal
Valla Samet 15 gün var denesin işte hoca....Hazırlık maçı almışlarmıdır ki?...Gerçi Umut milli takımda değil mi :)))

SEDAT
- Allahım sınıyormusun bizi :)

halilaziz61
21.03.2011, 01:25

top çok ortadan gitti normal şartlara alması lazım idi o topu

UğuR
15 günlük ara bize ilaç olur İnşallah....
Sakatlarımızdan Egemen ve Engin geri gelecek....
Erdal Abi'nin dediği gibi Pawel gerçekten hazır değilse o da kıvama gelecektir. Pawel Erdal Abi nin dediği gibi ver kaç yapabilecek kapasitede olduğunun işaretlerini verdi çünkü. Umut dinlendirilirse iyi olur ilk yarıda Teo tarafından kesilince iyi bir dönüş yapmıştı....

SAMSUNLU60

golde asil hatali olan orta sahadaki direncsiz baslayan oyuncularimizin yanisira defansimizdi, bunu Sansal ve Denizli cok güzel anlattilar!

U.Sadıkoğlu
21.03.2011, 01:26
Eve yeni geldim ne zamandır bu kadar sevindiğimi hatırlamıyorum bi ara harbiden maç gitti takım bu takım bu sene ömrümden 5 sene götürdü.. Atmosfer iyiydi 2.gol de aşağı doğru yuvarlanıyodum :D İnşallah ipi göğüsleyeceğiz maça gelen herkesten Allah razı olsun herkese hayırlı geceler dilerim..

TheCrow
Eğer Şenol Hoca 4-6-0 oynatmaya karar verirse Umut'u orta sahada oynatır :)

Tayfun bana da çok korku veriyor.

Umut'un sonradan girip zaten yorulan defans arasında bitmez enerjisiyle başarılı olması ihtimale gerçekten çok akla yatkın.

Samet Berber
Tolga'nın durduğu yer yanlış gibi geldi bana , bir de sanki durduğu yere uçtu gibi geldi :) .Ama toparlanacağına inanıyorum.

Cem Akyüz

Bende varım 4-6-0 konusunda :)

Hotaman
21.03.2011, 01:27

Zaten hoca mümkün olduğunca bu şekilde oynatmaya çalışıyor takımı. Bize en uygun olacak biçimde. Lakin bu sistemin tam oturması için sprocuların bir sezon istikrarla bu modelde oynatılmaları lazım. Çünkü oyuncular alt yapı bakımından özellikle bu konuda çok eksikler.

Etem Güner
21.03.2011, 01:27
gol sevincini gösteren trübün görüntüsü varmı

Erdal
21.03.2011, 01:28
Maç sonu takım tribünlere geldi mi?...

Samet Berber
21.03.2011, 01:28

Umut'un sonradan girip zaten yorulan defans arasında bitmez enerjisiyle başarılı olması ihtimale gerçekten çok akla yatkın.
Kesinlikle . Dillendirelim belki Hocamıza fısıldayan olur :) .

Serdar A
21.03.2011, 01:30
Cem Can yaklaşık 26-27 metreden vuruyor .

Kalecinin durduğu topu çıkaramayacak kadar kötü bir nokta değil ancak Tolga topa hareketlenmeye başladığında top penaltı noktasını geçmişti . Geç harektlendiği için sanki pozisyon hatası yapıyor gibi anlaşılıyor ancak asıl problem beklenmedik şuta gösterdiği refleks .

Samet Berber
Duran toplara daha çok çalışmalıyız .Selçuk en az alex kadar iyi kesiyor bence .

OLCAY ÇAKIR
Bu arada, Tolga'nın maç sonu konuşması çok hoşuma gitti.

Özgüven müthiş.

U.Sadıkoğlu
Maç sonu takım tribünlere geldi mi?...

Takım geldi ama ne 3 lü oldu ne bordo-mavi tellere kadar gidip Umut'a bağırdım nedir bu bahtsızlık konya'lı topçularla konuşta dalya yap diyecektim ama gelmedi :D

Bu arada bir şey duydum bizim 3-5 futbolcu gençlerbirliği soyunma odasının önüne gidip satılmış köpekler demiş bu olay doğrumudur doğruysa bunu kim demiştir bilgisi olan var mı ?

magicyattara
21.03.2011, 01:31

27 yaşında olmuş,kalede duracağı yeri bilmiyor..o pozisyonda kaleci olan atılan şutun oraya gideceğini bilirdi ve hamle bile yapmadan topu kucaklardı..

2. yarı karşı karşıya pozisyonda da topa daha yakın olmasına rağmen hamle yapamadı..adam yanından kaleye bıraktı,Giray çıkardı..

kale boş maalesef..

Kasım BEKTAŞ
21.03.2011, 01:32

Umut yoksa rakip defans yorulmaz :)

UğuR
21.03.2011, 01:32
27 yaşında olmuş,kalede duracağı yeri bilmiyor..o pozisyonda kaleci olan atılan şutun oraya gideceğini bilirdi ve hamle bile yapmadan topu kucaklardı..

2. yarı karşı karşıya pozisyonda da topa daha yakın olmasına rağmen hamle yapamadı..adam yanından kaleye bıraktı,Giray çıkardı..

kale boş maalesef..

Aman rakipler duymasın ....:D

TheCrow
21.03.2011, 01:33

Kalecinin durduğu topu çıkaramayacak kadar kötü bir nokta değil ancak Tolga topa hareketlenmeye başladığında top penaltı noktasını geçmişti . Geç harektlendiği için sanki pozisyon hatası yapıyor gibi anlaşılıyor ancak asıl problem beklenmedik şuta gösterdiği refleks .

Topa vurulmadan önce Tolga sol tarafına doğru gidiyordu gibi geldi bana, neden gittiğini anlamadım, sonra topun geldiğini farkedince uçarak dönmeye çalıştı, olmadı tabi, arkadaşın dediği "olduğu yere uçtu" olayı bu. Olduğu yerde yere paralel döndü, topa doğru ilerleyemedi yani, top da nerdeyse kalenin ortasından gol oldu.

Hotaman
21.03.2011, 01:33
Pawel'in pas kabiliyeti, top kontroli ve oyun görüşü konusunda oldukça iyi izlenim bıraktı bende. Enine boyuna değerlendirmek için 3-4 maç izlemek lazım adamı. Ümitliyim ondan.

Samet Berber
21.03.2011, 01:34
Umut yoksa rakip defans yorulmaz :)
Yorulur abi nasıl yorulmaz .70 dakika boş dursa bile yorulur ki Burak da bu işi yapabiliyor .

Ahmet F. Zengin

Bu iyi bişey mi acaba?

Abi birde bu kadar çok koşan efor sarfeden bir oyuncu son vuruşu yapmaya tabiki güç yettiremez ..

Ayrıca defansa kadar geri gelip kornerlerde bence takıma zarar veriyor eğer ilerde kalsa onu tutmak için 3 adamı başına kitleyecek ama o defansa gelince rakip daha yoğun yükleniyor..

OLCAY ÇAKIR
Küfür konusunda bir tane GB oyuncusu da konuşmaz mı mikrofona kardeşim?

Denk gelen var mı?

Gene ürettiler yalanı ve Cavcav'a ilettiler, sırf azim yapsınlar diye,,,,,,, olabilir mi?

kamyonetçi
21.03.2011, 01:35
Umutun azmine çalışkanlığına emeğine şapka çıkarıyorum.

Bence Umut bizim ayarımızda yada bizden daha iyi takımlarla oynarken çok etkili bir oyuncu.

Nedeni gücüne hızına uygun geniş alanları bulabildiği maçlar bunlar.

Sol kanatta oynadığı maçlarda müthiş oynadığına birçok kez şahit olduk bu sene.

Sol kanatta oynadığı maçlarda hep bu tarz maçlar oldu.

Örneğin seneye avrupa kupası maçlarında özellikle deplasmanlarda büyük iş yapacak.

Hatırlayın Liverpool maçında arkaya sarktığı pozisyou.

Gerçi topu Reynaya çarptırdı ama muazzam bir hareketti,biz her hafta liverpoolla oynayalım Umutu kyacak yer bulamayız.

The Ciks
21.03.2011, 01:36
Bu kadar adrenalin yükü ile şampiyon olacağımızı ummuyordum...

rahat rahat şampiyon olacağız diye tasavvur ediyordum...

illa önümüze engeller çıkaracaklar...

bizde yıkıp geçeceğiz o engelleri...

horona davet edene hayır denilmez..:U

en sıkısından...

dik omuzlarla yürüyelim şampiyonluğa...

hayde bütün uşaklar horona...!

voltranı oluşturdu bütün uşaklar...
sıksaray diyorlar bu duruma bizim oralarda..
şampiyonluk kupasına çok az kaldı...
çok az kaldı da..
hayde hayde da...
kim ne diyebilir bu istidada..

Samet Berber
Topa vurulmadan önce Tolga sol tarafına doğru gidiyordu gibi geldi bana, neden gittiğini anlamadım, sonra topun geldiğini farkedince uçarak dönmeye çalıştı, olmadı tabi, arkadaşın dediği "olduğu yere uçtu" olayı bu. Olduğu yerde yere paralel döndü, topa doğru ilerleyemedi yani, top da nerdeyse kalenin ortasından gol oldu.
"Golde top önce sola geldi ve daha sonra dönünce gol oldu. Bana yakışmayan bir gol yedim ve çok üzgünümüm. Şehirde kendime karşı pozitif bir enerji aldım. Destek veren ve vermeyen herkese teşekkür ederim. Onur'a da çok üzüldüm, ama bu kaleyi Bora ve ben en iyi şekilde koruyacağız.."

Tolga Zengin

Ali Özcan
Avatarımla ve imzamla ters düşecek ama yedek kalması gereken Umut değil...JAJA...

SEDAT
http://i51.tinypic.com/2qtbif7.jpg

- Maçtan güzel bir enstantane , Karadeniz insanı'nın kıvrak zekası bir kez daha ortaya çıkıyor :)

UğuR
Umut Jaja'ya koşmasını, jAJA'nın Umut'a topa hükmetmesini öğretmesi lazım....

magicyattara
Aman rakipler duymasın ....:D

Büyük sıkıntı bence..keşke Sylva kalsaydı diyorum..devre arası bir arkadaş bu takıma kaleci de lazım demişti,ben de onaylamıştım onu..Onur yok,kale boş..

Ha ne olur,takım tıkır tıkır oynar kaleciye iş düşmez..veya net pozisyon vermezsiniz..zaten o durumda kaleye kimi koyarsan koy oynar..

Eren Karaahmetoğlu
21.03.2011, 01:37
Şu satılmış köpekler olayının doğru olduğuna zerre kadar inanmamama rağmen başımıza bir iş gelme ihtimali var mı?

Serdar A
21.03.2011, 01:37
Bu arada , ben hala Colman Selçuk önünde en az 3 tane dripling yapabilen , adam eksiltebilen oyuncu ile sahaya çıkmamız gerektiği konusunda ısrarcıyım .

Çok rahat kilitleniyoruz .Jaja gibi futbolcuları oynatacaksan, yanına bir partner gerek . Şu aralar Jaja ile oynamaya çalıştığımız oyunun bir zamanlar Yattara ile sağ tarafına yatan takımdan pek bir farkı yok .

halilaziz61
21.03.2011, 01:38
umut bence takımda forvet oynamamalı eğer forvet oynayacaksa satılmalı bunu bilir bunu söylerim

Hotaman
21.03.2011, 01:38
Tolga zayıftı kaleyi bırakırken. Bugün Gençlerbirliği oyuncularının geleni geçeni kaleye vurmaları da bundan kaynaklanıyor. Yediği golun cezasını çekmemesi onun adına çok iyi. Lakin o golde Arkadius garip bir eylem yaptı, ne yaptığını hala daha anlamadım. Belki zemenin azizliği, belki ani istemsiz bir refleks.

ÖmerFarukYılmaz
21.03.2011, 01:39
Tolga'nın hatası reflekslerinin ağır olması..

Kasım BEKTAŞ
21.03.2011, 01:40
Yorulur abi nasıl yorulmaz .70 dakika boş dursa bile yorulur ki Burak da bu işi yapabiliyor .

bence Umutun yanına teknik bir forvet lazım belki Pawel öyle biridir ama tam olarak göremedik... Burak'ın yüksek formu nedeniyle Pawel şans bulamıyor... belki bu 3 lü arasında farklı seçeneklerde olabilir... ancak Umut öyle kolay vazgeçilecek birisi değil...

evet goller kaçırıyor ama malesef ona yüklenen stresten

Umut için son söz şunu diyeyim

Umut "sağlık gibidir, iyiyken kimse farkına varmaz, yokluğunda hiç bir şeyin önemi yoktur" :)

çok mu iddalı oldu :)

gelecek tepkileri tahmin edebiliyorum
ne sağlığı kanser etti bizi :D

hadi iyi geceler...

Samet Berber
21.03.2011, 01:41
Bu arada , ben hala Colman Selçuk önünde en az 3 tane dripling yapabilen , adam eksiltebilen oyuncu ile sahaya çıkmamız gerektiği konusunda ısrarcıyım .

Çok rahat kilitleniyoruz .Jaja gibi futbolcuları oynatacaksan, yanına bir partner gerek . Şu aralar Jaja ile oynamaya çalıştığımız oyunun bir zamanlar Yattara ile sağ tarafına yatan takımdan pek bir farkı yok .
Rakipler ezberledi artık bizi , arkada sayfada kaldı sanırım bir diziliş koymuştum bence denenebilir .

Selçuk-Ceyhun-Colman üçlüsünün önünde Engin-Burak-Jaja üçlüsü .Hem orta saha daha dirençli olacak hem de Jaja kaleye daha yakın olacak.

Yaşar
21.03.2011, 01:41
Son 4 deplasmanda 85. dakikadan sonra atılan goller şampiyonluk habercisi. Ve Fb'nin de kazandığı maçlara bakılırsa bu da sabrımızın sınanması. En sabırlılarımız şampiyonluğa en çok inananlar ve şampiyonluk kupası kaldırıldığunda en çok sevineneler olacak. Allah yüzümüzü kara çkarmasın.

yorumsuz6117
21.03.2011, 01:42
Ceyhun çok kötüydü ya.

Taner Uykuçeken
21.03.2011, 01:42

Tolga hatalı eyvallah doğru ama farabinin dediği gibi biz o şutu nasıl attırıyoruz pozisyonu bir daha izleyin o kadar basit çalım yedikki orta sahada bir vücut hareketiyle kurtuldu Cem Can

SEDAT
21.03.2011, 01:43
- Futbol becerisi topu kontrol ederken ortaya çıkıyor , Kasımpaşa maçında Jaja'nın topu önüne indirmesi , bu maçta Umut'un aynı pozisyonda topu heba etmesi...

Yaşar
21.03.2011, 01:46
Golde Tolga en son suçlanacak oyuncu. Bir çalımla 5 oyuncumuz(Jaja,Selçuk, Umut, Colman ve Serkan)oyundan düşüyor. Ve defans cem Can'a hiçbir müdahalede bulunmuyor. tolga da yanlış yer tutunca gol geldi. Hatalar zinciri yani. Günah keçisi Tolga olmamalı bu golde.

61trabzonomer
bence Umutun yanına teknik bir forvet lazım belki Pawel öyle biridir ama tam olarak göremedik... Burak'ın yüksek formu nedeniyle Pawel şans bulamıyor... belki bu 3 lü arasında farklı seçeneklerde olabilir... ancak Umut öyle kolay vazgeçilecek birisi değil...

evet goller kaçırıyor ama malesef ona yüklenen stresten

Umut için son söz şunu diyeyim

Umut "sağlık gibidir, iyiyken kimse farkına varmaz, yokluğunda hiç bir şeyin önemi yoktur" :)

çok mu iddalı oldu :)

gelecek tepkileri tahmin edebiliyorum
ne sağlığı kanser etti bizi :D

hadi iyi geceler...

sizin gibi düşünenlerinde var olduğunu bilmek mutluluk verici ne tepkisi :) umut bu takıma her koşulda lazım...çok kızsamda maç içinde kendisine oynamasından yanayım etrafını burakla pawelle süsliyceksin :D

Serdar A
Giray takımın 1. stoperi olma yolunda ilerliyor . Allah sakatlık yüzü göstermesin .

Samet Berber
Al İttihad ile hazırlık maçı yapacaktık ne oldu acaba ? İptal mi edildi .

UğuR
21.03.2011, 01:48
Al İttihad ile hazırlık maçı yapacaktık ne oldu acaba ? İptal mi edildi .

Perşembe günü gidiyorlar...

alkan61
Tolgadan bazı taraftarlarımız kötü bir futbol beklerken üst düzey bir kalecilik yaptı.Yediği golde saha koşulları ve topun kaygan olması golün gelmesine davet çıkardı.Zemin zaten göründüğü gibi amazon ORMANLARI gibi ıslanmıştı.Futbolumuzu iyi oynayarak ve birde şansımız yolunda gittiğinde maçı kazanmayı bildik.Tebrik ediyorum bütün takımı.FB zannetmesinki takımımız şampiyonluğu bırakacak,asıl psikolojik baskı onlar için olmuştur bu saatten sonra,biz çok rahatız.15 günlük arayı çok ii değerlendirip önümüzdeki maça iyi bir şekilde çıkmamız lazım.ŞAMPİYON TRABZON başka ŞAMPİYON YOKKK

lazibere
Yetenekleri kısıtlı ve IQseviyesi düşük bir oyuncu olan UMUT la şampiyonluğa oynuyorsak bu gerçekten buyuk başarıdır..90 dakka boyunca rahat izleyemediğim ve bu sebeple ömrümden ömür gitmesıne neden olan umut hakkında dava açacağım:))

brushfield
Tolgaya fazla iş düşürmemek için takım olarak daha iyi defans yapmamız lazım. Umut'a da fazla yüklenmeyin. Tamam bu aralar formsuz. Kendi de bunun farkında. Bence bu arada kendini toparlayacaktır.

Ben pek anlamam taktikten maktikten ama acaba Umut ve Pawel'i ilerde, Burak'ı da onların arkasında orta alanda oynatsak acaba daha verimli olabilirler mi?

Bu arada Egemen ve Engin tam zamanında takıma dönüyorlar. Onur dışında tam kadro olacağız Allah'ın izniyle. Özellikle ben Egemen-Glowacki ikilisinin nasıl bir performans göstereceklerini çok merak ediyorum. Ligin başındaki maçlarda bu ikilinin müthiş bir uyumu vardı. Hatta ben sırf bunlara güvenip lig tv almıştım. İzlemek şimdi nasip olacak inşallah.

Son olarak Allah yar ve yardımcımız olsun.

SEDAT
- Tolga'nın golde hatası var , ama sonuna kadar arkasındayız , ayrıca kafa topunu çok güzel çıkarttı , daha iyi olucak inşallah...

lazibere
21.03.2011, 01:50
Bir Hoca bir futbolcusunun bu kadar yıpranmasına musade etmemeli, UMUT un psikolojisi bozulmuş, bütün olumsuzluklara rağmen, hala yüreğiyle mücadele ettiği için onu bir kez daha yürekten kutluyorum.

Birşeyi artık kabul edelim..

UMUT BİZİM FORVETİMİZ DEĞİL, ŞENOL HOCA LÜTFEN ÇIK VE AÇIKLA BİZ UMUT'TAN GOL BEKLEMİYORUZ, ONDAN SADACE MÜCADELE ETMESİNİ BEKLİYORUZ DE...

Abluka
21.03.2011, 01:51
Maç için fazla söze hacet yok bir an olsun maçtan puan kaybıyla ayrılacağımızı düşünmedim! düşündürtmediler sağolsun varolsunlar!!!
Ancak maç sonu İ.Cavcav'ın açıklamalarını duyunca sinirden ne yapacağımı şaşırdım evde volta haline geçtim.
Söylem gerçek midir değil midir bilemiyorum ama her iki halde de ortada vahim bir tablo durmakta...
Tolga Zengin-Giray Kaçar-Serkan Balcı- Selçuk İnan- Burak Yılmaz ve Umut Bulut töhmet altında bırakılmıştır bunu ispat edemezsen müfteri olursun İ.Cavcav.

lazibere
Sezon un ıkıncı yarısından beridir tekrar ederek söylediğim bir husus da

J.A.J.A

A.S.L.A K.A.D.RO.D.A O.L.M.A.M.A.L.I

OLCAY ÇAKIR
Herkese iyi geceler...

Herkese tekrar geçmiş olsun...

Hep kazanalım, hep keyifli olsun haftalarımız....

Tekrar iyi geceler.....

Ceyhun Dündar
21.03.2011, 01:52
Valla yenince hiç yorum yapasım gelmiyor sizin yorumlarınızı okumak daha zevkli...
Ama nacizane şunu da yazayım piotr ''A'' kalite sol bek oynadı 1. artısı bu...
Alanzinho her mac 65 de oyuna girmeli bildiğin yedekten giren tam bir joker oluyor... 2.artımız bu..
Pawel son çizgiden çevirdiği topta ne kadar teknik olduğunu gösterdi,inşallah daha fazla şans bulur..3. artımız olacak
Ve son olarak fener elbet bi yerde kaybedecek biz psikolojik savaşların hepsini geçtik sıra onlarda,inşallah birkez de şans rakiplerinin yanında olur... 4.artımız da bu olacak:)
Trabzonsporun her mac bu son dakika golelri gelirse uzmanlık alanı olarak kardioloji düşüneceğim:))
Jajanın sıkıntısı ılerıde oynadıgı iki adamda teknik acıdan fakir...

lazibere
21.03.2011, 01:53
Onun sahada kı geznmesini ve vurdumduymazlığını gördükçe utanıyorum..
kaptırdığı toplardan sonra seyretmesine kıl oluyorum.
Aldığı ilk tolardan sonra o ayı bedeni ile artıstlık işler yapmasına uyuz oluyorum.
Her maçt onun kaptırdığı topla gol yemekten de korkuyorum..

Samet Berber
21.03.2011, 01:55
Aldığı ilk tolardan sonra o ayı bedeni ile artıstlık işler yapmasına uyuz oluyorum.
Bahsettiğiniz futbolcu bu takımın 2 gol umudundan 1'i.

SEDAT
- İlk yarı bitmiş , ben kendimi boş araziye salmışım ve dua ediyorum " Allah'ım eğer Şampiyon olamayacaksak bu maçı yenilelim , artık bünyem kaldırmıyor , bitsin bu iş yada devam etsin " :) çok şükür dualarımız kabul oldu...

Samet Yildirim
Hakettigimiz bir galibiyet oldu.

Artik Pawel Brozekin oynama zamani geldi umutun oturma zamanida geldi. Ben her macta cildirmaya mecburmuyum ? delirmeye mecburmuyum ? kriz gecirmeye mecburmuyum ? sagligimi riske atmaya mecburmuyum ? 1-2 hafta dinlensin Pawel oynasin sonra yine Umut gerekirse oynar ama Pawel kalitesi var belli artik oynatmak lazim.
Tolga hatali gol yedi ama olsun insallah daha iyi olur.
Piotr begeniyorum gittikce iyi oynuyor top teknigi felan saglam.
Glowacki müthis, girayla iyi oynuyorlar bakalim egemen nolacak.
Tayfun kötü oynamadi zaten onun tarafindan atak yemedik ama taktik geregi cikmasi gerekiyordu.

zahido
Macin sadece ikinci yarisini izleyebildim ve solbek brozeki begendim acikcasi..

Yine oyuna sonradan giren forvet brozekte kisa sureliginede olsa oyunda kendini hissettirdi..

Formsuz futbolcularimiz jaja ve colman sakat futbolcularimiz engin egemen ve onur..

Bu 5 futbolcudan bir nevi yoksunduk.. kim benim gibi dusunuyor bilmiyorum ama bi sekilde gol bulacagimizi hissetmistim macta..

Egemen sakatliktan yeni cikti ve bu ara en cok ona yariacaktir..

Yine formsuz futbolcularimizda bu arayi degerlendirecektir..

Herzaman soyledigim gibi takip eden herzaman takip edilenden daha avantajlidir..

Artik fenerin kaybetmesini bekleyecegiz..

Yaşar
21.03.2011, 01:58
Bursa'da, Kasımpaşa'da, Manisa maçında, G.antepspor maçında kazandırdığı 3 puanlar ne olacak?

brushfield
21.03.2011, 01:59
Bence Jaja'yı ikinci devre yorulmuş rakibe karşı oyuna almak daha faydalı olabilir. Aslında ligin ilk yarısı bunu yapıyorduk. İlk devreyi bir şekilde atlatıp 2. devrede Yattara'yı, Alanzinyo'yu, Jaja'yı oyuna alıyorduk ve bu taktik çok iyi işliyordu.

SEDAT
21.03.2011, 02:00
- Arkadaşlar şu futbolcu , yönetim , taraftar , teknik direktör eleştirme işlerini sezon sonuna bıraksak incilerimiz dökülürmü , yada bişeymi kaybederiz , çok merak ediyorum...

POYRAZ
21.03.2011, 02:07
Ne macti ya.

Ömer TOPAL
21.03.2011, 02:07
- Futbol becerisi topu kontrol ederken ortaya çıkıyor , Kasımpaşa maçında Jaja'nın topu önüne indirmesi , bu maçta Umut'un aynı pozisyonda topu heba etmesi...

sedat bunu sen degil bi baskası söylesin...Objektif bakan birisi bunu söylerse biz naparız.... O ikisi sence aynımı ? jaja ceza sahası içinde gayet kuru bir zeminde indirdi vurdu... Umut çok güzel aldı önüne ama yerde top hızlandı... Bumudur yani...madem beceriyi kıyaslıcaz top kaptırınca ellerini acarak adamı izlemek degil bence beceri...ciger yırtarcasına takip etmek rakibi kovalamaktır..bende bunu desem dogru olur mu ?

GULER
21.03.2011, 02:11
Jaja Umut gib pres yapsa, mudacele etse, kossa bu ligi sallar, Umutun 10 senede attigi 100golu iki senede atar ama nafile.

ThePatriot61
21.03.2011, 02:14
Alanzinhonun golünü fenevlilere armagan ediyorum.

Yaşar
21.03.2011, 02:16
Bu şekilde kazanmak 10-0 kazanmaktan daha keyifli. Çünkü Fb'nin psikolojisini bozuyoruz son dakika golleriyle.

Onur Şeref
21.03.2011, 02:16
Ekşi sözlükden müthiş bir entry;

"kendisi mukayesesi yapılan takıma ve şu anki rakibine göre çok kolay eleştirilen takım..

maçları izlemesen zannedersin rakibi 90 dakika dalga dalga geliyor.....atak üstüne atak...bindirme üstüne bindirme yapıyor..

beyefendi..siz maçları izlerken biz abu dabi ligini seyretmiyoruz...ne oldu. .?bi maçta adamın biri sattı takımını..hem de ne satma...çat döndü maç...bir diğer maçın ikinci yarısında küme düşmeye oynayan takıma önde durumda olmasından mütevellit piknik sendromunda oynayan bir takım..

ezeli rakibi önünde kötü bir 75 dakikadan sonra son 10 dakika duran toplarla maçı çevirmeyi bilen bir takım...

şimdi bir lideri diğer liderle kıyaslarken ne kadar basit oluyor işler..ne kadar taraflı...ne kadar haysiyetsiz..

ey...ahali...eğri oturalım doğru konuşalım..pazar akşamı trabzonspor da kazandığında spor programlarını açan yorumcular..spikerler..yüzünüzden düşen bin parça..sanırsın milli felaket var..yorumcular gergin..istiyorlar ki sadece bi takımı konuşalım..ara açılsın..beşiktaş galatasarayın konuşulacak..anlatılacak hali kalmamış..tamam uşaklarınız patronlarınız istanbul züppeleri..ve sonrasında herkesin bildiği gibi isteksizce ağızdan çıkan cümleler...e bu akşamda zorla kazandı trabzonspor...iyi oynamadı ama...tartışılan pozisyonlarıda var trabzonspor un....yuhhhhh

ayıp be kardeşim..hiç demiyorsun..diğeri de kötü oynayıp kazanıyor..3 cm ofsayt var belki ama 2 hafta önce aynı sahada 3 metreside vardı..ne kadar belli kimlere hizmet ettiğiniz..

nihayetinde trabzonspor şampiyon olmayabilir..ve bu sene travması ağır olur..doğrudur..

ama kabul edin ağalar..sanayisi..bacası..fabrikası..turizmi..hold ingleri..nüfusu..zengini....olmayan bir kent trabzon..ve bu kentin kendi imkanlarıyla direniş gösteren..kendine öz yıldızlarıyla ayakta durmaya çalışan...böylesine bir ligde havalimanı şampiyonlarına 20 şer puan fark atan..içerde dışarda çarpan bi trabzonspora hak verin be kardeşim..

ve bu takım 150-160 milyon dolarlık bir takımla kafa kafaya gidiyor..lobisiyle..yöneticileriyle...yıldızları ile...üst düzey devlet adamlarının gönülden bağlı !!!olduğu bu takıma tek başına kafa tutuyor trabzonspor..

nerede sanayi kentlerinin...başkentlerin...metropollerin takımları...??????adana...samsun....kocaeli....ner ede izmir takımları...????altay ,karşıyaka..göztepe...ligde olan ankara takımları nerede...sivas nerede şimdi..hangisinden daha büyük ve zengin trabzonspor..????

ama ismetpaşa ya 20.000 kişi getiriyor..istanbul a 60.000...rize de yer kalmıyor bacalara çıkıyor millet....urfa da sokaklar bordo mavi oluyor...ve belki izmir e 30.000-40.000.nasıl bu kadar kişi takip ediyor bu takımı....nasıl bi aşk ve ızdırap bu...yıllar oldu şampiyon olmayalı..vazgeçilmez mi hiç...medya bunu görmüyor mu görüyorlar aslında ve şaşırıyorlar da..o yüzden konuşmak zorunda kalıyorlar...ayıp olmasın diye..latife yapıyorlar...

maçların sahada kazanılmayacağını bilen söyleyen bir takıma karşı yapabileceği tek şeyin yalnızca savaşmak ve sabretmek olduğunu bilen bir takımı bir kez olsun alkışlayın....çok mu..??"

sanatik
21.03.2011, 02:17
Birde genclerbirligi bizi daha cok zorlayabileceginide unutmayalim. Ikinci golü yememiz önemliydi ama gs-bursa-antep-eskisehir karsisinda böyle son dakikada atmakla sadece beraberligi kurtarabiliriz belki. Bu macda puan kaybini cogumuz düsündü ve gol gelmeyincede bekledi. Ilk yari gol yiyip ikinci yari uyanmak gelecek maclarda bizi sampiyonlukdan eder

SEDAT
21.03.2011, 02:18
sedat bunu sen degil bi baskası söylesin...Objektif bakan birisi bunu söylerse biz naparız.... O ikisi sence aynımı ? jaja ceza sahası içinde gayet kuru bir zeminde indirdi vurdu... Umut çok güzel aldı önüne ama yerde top hızlandı... Bumudur yani...madem beceriyi kıyaslıcaz top kaptırınca ellerini acarak adamı izlemek degil bence beceri...ciger yırtarcasına takip etmek rakibi kovalamaktır..bende bunu desem dogru olur mu ?

- En azından bunları yapsın artık , atamadığı gollere bişey demiyorum ama şu hareketler zor değil yani ...

TS61_NL
21.03.2011, 02:22
ERman Toroglunun bize sallamasi normal, lakin Trabzonspor-KAyserispor macindan sonra soyle konusmustu: artik Trabzonspor bu yuku kaldiramaz, 9 puanlik avantaji 6 haftada kaybettiler, sampiyonluk yarisi artik febe ve bursaspor arasinda gecer, Trabzonsporu unutun artik vs.vs.....Eeeee, tukurdugunu yalamak istemiyor tabii.....Hepinizin inadina "7yi" yazacagiz Allahin izniyle bu sene!!!

Erdal
21.03.2011, 02:25
Yatmadan bir bakayım dedim...Ekşide yazan arkadaşın o final cümlelerini bizim arkadaşlar da düşünsün....Herkes kahraman....Başkan hoca futbolcu taraftar....Herkesin payı var....Gurur duyun...

MehmeTS_ADANA
21.03.2011, 02:26
neyse bu maçıda kazasız atlattık milli aradan sonra egemen ve enginde takıma dahil olynca herşey daha iyi olacak

Erdal
21.03.2011, 02:26
Gurur duyun ve başınızı dik tutun...Şampiyon olsak da olmasak da.....

SEDAT
21.03.2011, 02:29
- Ben bu takımla bu taraftardan ne olursa olsun bu sene gurur duyuyorum gerçekten ...

TS61_NL
Senol hocamizin bazi oyuncu tercihlerini yadsiyabiliriz fakat bu takim sanki son 25 yil sampiyon olmus gibi davranamayiz....Biz gecen seneki Broosun takiminida iyi bilenlerdeniz....Bu takimi takim yapan bilakis Senol hocadir ve ben kendisinin bu takimin basinda daha nice yillar kalmasindan yanayin, hic sampiyon olmasak bile....Bu takimin basina Mourinhoyu da getirsen 26 macta 60 puan toplayamazdi kanimca. Gecen sene takimi saha kaldirip Turkiye ve Super kupayi kazandi ve bu sene sampiyonluga ortak etti.....Senol hocamizin degerini bilelim lakin Senol hocamiz bu takimi birakir yerine baska bir t. direktor gelirse ayni basariyi yakalayamayacagimizdan adim gibi eminim. Bu takim sampiyonluga oynuyorsa en buyuk etken Senol hocadir kanimca. Allahim seni basimizdan eksik etmesin buyuk hocam!!

ÇaGaTaY
Şenol Güneş takımı değiştirirken bence gereğinden fazla korkuyor.

Yeni transferler takıma bir türlü giremiyor. Teofilo,Jaja uzun süre takıma girememişlerdi. Takımımızın en zaafiyet gösteren 2 bölgesi santrafor ve sol bek. Bu bölgeye iki transfer yapıldı. Takımımızın en kötü yeri olan solbek i bile çok uzun süre kesemedi yeni transfer. Kazayla Cale cezalı duruma düşmeseydi şimdi Piotr u da göremezdik herhalde.

Şimdi de Umut..
Kesik yemesi için acaba daha ne yapması gerekiyor? 14 maç 90 dakka sahada.. 14 maç 1 gol... Kesik yese 1 maç ne kaybederiz Allah aşkına. Kimse koşuyo falan demesin. Koşmaya kimse puan vermiyor golü atacaksın. Şampiyonluğa giden takımın forveti 14 maçta 1 gol atamaz. Bugün Umut koştu diye Giray-Alanzinho nun golleri gelmedi.Diğer maçlarda da bu büyük oranda böyle. Umut atamıyor diye diğerleri atıyor Umut koşuyo diye değil.

Hasan Ayvenli
21.03.2011, 02:35
Abi birde bu kadar çok koşan efor sarfeden bir oyuncu son vuruşu yapmaya tabiki güç yettiremez ..

Ayrıca defansa kadar geri gelip kornerlerde bence takıma zarar veriyor eğer ilerde kalsa onu tutmak için 3 adamı başına kitleyecek ama o defansa gelince rakip daha yoğun yükleniyor..
Umut'u tutması için hangi takım 3 adam bırakır? :D

Orta sahadan alıp gidip vurana kadar Umut. Ankaragücünde'yken bikaç kez yapmış ama, hakkını yemeyelim.

Yaşar
21.03.2011, 02:37
Bjk maçı 65 dakika 10 kişi, Burak kırık burunla, Glowacki sakat sakat oynamasına rağmen kazanılan maç.
G.birliği maçı Tolga sakat sakat maçı bitirdi.
Sivas maçı 85de gol yiyip 86da atarak maç kazandık.
Manisa maçı 1-0 geriye düşüp 2-1 kazandık.
Bu takımla gurur duyulmaz mı? Medyasından hakemine, federasyonundan Tsydsine kimsenin desteği olmadan ''helal''bir şekilde alına 60 puanda emeği geçen;
Tolgasından;Tayfununa;Umutundan Jajasına; Selçuk'undan Calesine; bütün futbolculara,hocasına,başkanına sonsuz teşekkürler.

Onur Şeref
21.03.2011, 02:38
Artık yatma vakti geldi. Bu haftada yüzümüzü yastığa tebessümle koyduran oyuncularımıza, teknik heyete teşekkürler. İyiki varsınız.

Herkese iyi geceler.

güngör_81
21.03.2011, 02:40
Bence Jaja'yı ikinci devre yorulmuş rakibe karşı oyuna almak daha faydalı olabilir. Aslında ligin ilk yarısı bunu yapıyorduk. İlk devreyi bir şekilde atlatıp 2. devrede Yattara'yı, Alanzinyo'yu, Jaja'yı oyuna alıyorduk ve bu taktik çok iyi işliyordu.

Kesinlikle katılıyorum ve sürekli bende bunu söylüyorum...

brushfield
21.03.2011, 02:40
Senol hocamizin bazi oyuncu tercihlerini yadsiyabiliriz fakat bu takim sanki son 25 yil sampiyon olmus gibi davranamayiz....Biz gecen seneki Broosun takiminida iyi bilenlerdeniz....Bu takimi takim yapan bilakis Senol hocadir ve ben kendisinin bu takimin basinda daha nice yillar kalmasindan yanayin, hic sampiyon olmasak bile....Bu takimin basina Mourinhoyu da getirsen 26 macta 60 puan toplayamazdi kanimca. Gecen sene takimi saha kaldirip Turkiye ve Super kupayi kazandi ve bu sene sampiyonluga ortak etti.....Senol hocamizin degerini bilelim lakin Senol hocamiz bu takimi birakir yerine baska bir t. direktor gelirse ayni basariyi yakalayamayacagimizdan adim gibi eminim. Bu takim sampiyonluga oynuyorsa en buyuk etken Senol hocadir kanimca. Allahim seni basimizdan eksik etmesin buyuk hocam!!
Altına imzamı atıyorum.

brushfield
21.03.2011, 02:51
26 hafta geride kaldı ve ligin zirvesinde Başbakanıyla, Federasyon başkanıyla, Medya patronlarıyla, tüm ülkeyi arkasına almış bir kulüple başabaş mücadele eden takımıma ve onu yönetenlere teşekkür ediyorum.

lazibere
21.03.2011, 02:55
konya maçı umut'un maçı olmaı..o maçta at golunu ve kral ol artık..

lazibere
21.03.2011, 02:58
yattara 18 e alınmıyorsa bu maçta işi bitmiş demektir..

Trapzone61
21.03.2011, 03:00
Şok iddia!

Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, 90 dakika bitiminde TRT1'deki Stadyum programında müthiş bir iddiada bulundu: Devre arasında Trabzon'un 5-6 deneyimli oyuncusu, soyunma odamıza gelip 'Satılmış köpekler' diye bağırmış.

Trapzone61
21.03.2011, 03:02
nesiniz satilmis köpekleri siniz tabi iyi etmisler sizi

iyattara
21.03.2011, 03:03
cavcav azizeden mamayı kaçırdı tabi son dakikada ne kılıf bulacağını şaşırmış :)

Yaşar
21.03.2011, 03:05
Ulan Cavcav, o elindeki baston varya o baston...

Trapzone61
21.03.2011, 03:06
fener maclarini yatarak aliyor oysa biz ölüp ölüp dirilip...kalpden gidicez yakinda..

Ahmet F. Zengin
21.03.2011, 03:10
Orta sahadan alıp gidip vurana kadar Umut. Ankaragücünde'yken bikaç kez yapmış ama, hakkını yemeyelim.

Düzce Alpay Çiçekde benimde güzel gollerim vardır yani bi kaç kere :D

Yusuf BALCI
21.03.2011, 03:12
Umut'a süratli demiş te bazı arkadaşlar, Umut o kadar da süratli bir oyuncu değil. Bir örneğini bu maçta gördük. Önündeki topu defans geldi daha hızlı koşarak aldı. İtmek zorunda kaldı adamı.

Koşuyor baskı yapıyor defansın dengesini bozuyor olabilir. Ama bir golcü asla ve asla değil Umut.

Bir golcüde olacak özellikler;

1- Kaleye arkası dönük top alıp sağdan soldan kaçanlara servis yapabilecek,
2- Kafa toplarını güzel yerlere arkadaşlarına indirecek,
3- Kafa ile gol vuruşu yapabilecek,
4- Çapraz koşular yaparak defansın dengesini bozacak,
5- Defansın arkasına kaçarak kaleci ile karşı karşıya kalmak için çaba gösterecek,
6- Golü koklayacak, dönen toplar, defansa çarpan toplar, seken toplar gibi her türlü pozisyonda topa en yakın isim olmaya çalışacak. Karambol adamı olacak,
7- Kaleci ile karşı karşıya kaldığında soğuk kanlı olacak. Plase ile gol yapmayı bilecek.

Bu özelliklerden kaç tanesi Umut'ta var? Savunanlar çıkıp bunu söylesin bana. Benim gördüğüm bir tek çapraz koşu yapması var. Onu da tam yapamıyor.

Bu saydığım özelliklerin neredeyse hepsi iyi golcülerde bulunuyor. 3-4 sene önceki Fatih Tekke için 5-6 tanesine sahip olduğunu söyleyebiliriz. Baros konuşuluyor ki onun için de 5-6 tanesine sahip denebilir. Burak için bile bunlardan 4-5 tanesine sahip diyebiliriz. Beşiktaş'lı Almeida için en az 5 tanesine sahip diyebilirim. Niang da hakeza aynı durumda. Umut hangilerine sahip?

İyi oyuncu olabilir ama, iyi bir forvet değil. Kimse kendini kandırmasın.

Ha çıkar sezon sonuna kadar atar 5-6 tane gol, şampiyonlukta baş rol oynar. Yapamaz demiyorum. Ama malzeme belli. Doğruya doğru.

Trapzone61
21.03.2011, 03:14
evet haklisin yusuf suan da almeda trabzonda da olsa yakar ortaligi...

güngör_81
21.03.2011, 03:21

Kardeş benim her hafta var orada ya :)

Yaşar
21.03.2011, 03:22
Takım olma olgularından bir tanesi de takımdaki oyuncuların eksik olan yönlerini, diğer arkadaşlarının tamamlamasıdır. Mesela jaja mücadele etmiyor ama diğer iki hücumcumuz Burak ve Umut hücum oyuncularına göre mücadele gücü yüksek oyuncular ve Jaja'nın bu açığını kapatıyorlar. Umut son vuruşlarda yetersiz ama Jaja da yakaladığını kaçırmıyor. eğer bu takım ligde en büyük şampiyonluk adayı ise iyi takım olmuş demektir. eğer iyi takımsa eksiklerinden çok fazlaları vardır demektir. Ve eksik yönü olan futbolcularımızın eksiklerini diğer arkadaşları tamamlıyor demektir.

Ahmet F. Zengin
21.03.2011, 03:29
Kardeş benim her hafta var orada ya :)

Uzak kaldık oradan malum okuyoruz :) Samsuna geldik Trabzonspor'a yakınlaştık maçlara gideriz dedim ama daha gerçekleştiremedim :)

Hasan Ayvenli
21.03.2011, 03:34
Benim resital sunduğum çok maç var orada :p

Bu maçta eninde sonunda golü atacağımıza öyle emindim ki. Bi şekilde girecekti o top. 90+6'da da olsa.

DeAgLeMaNyAq
21.03.2011, 05:32
Kulübün bu olayın aslını öğrenip Cavcav'a ağzının payının verilmesi lazım. Bir kere devre arasında soyunma odasına giden Glowacki, Piotr, Colman, Jaja, Alanzinho'yu çıkardığımızda 6 oyuncu kalıyor. Demek ki Cavcav'a göre tüm Türk oyuncularımız bu şekilde bir tepki göstermiş. :) Futbolcularımızı az buçuk tanıyoruz. Tüm kadromuzu baz aldığımızda Engin-Burak haricinde bu tarz bir söylemi dile getirecek bir oyuncumuzun olduğunu da pek düşünmüyorum. Engin zaten Ankara'da yoktu. Ama maç sonu görüntülerinde Burak rakipleri tebrik ettiğine göre böyle bir şey söz konusu olamaz. Hatta bırakın Burak'ı bütün oyuncularımız rakiple sarılıp tokalaştı. İnsan hiç satılmış köpekler dediği kişilerle bu şekilde yakınlık kurar mı?

Erdem Keser
21.03.2011, 05:40
Fenerli köpekler kuduruyor.:)

yattarinho61
21.03.2011, 06:14
Fenerli köpekler kuduruyor.:)

hemde ne kuduruyorlar :D az önce bi angutlarin forumuna göz attim, resmen bi sayfa boyu bizim mac hakkinda konular vardi :D hatta bi konuda bizim kalan diger maclarimizi analiz etmisler hahah korkunun ecele faydasi yok ...... herifler

Punisher-61
21.03.2011, 06:57
Cavcav adam degil arkadas

Hüseyin Bağdat
21.03.2011, 08:36
Dün maçı izleyemedim maalesef. Son dakika golüde olsa kazanmak güzel.

Maçtan sonra burayı okumak keyifli oluyor. özellikle yenik durumdan galibiyet aldığımız maçlarda. Taraftarımızın ne kadar sabırsız olduğu görülüyor. 360 derece dönenler oluyor...

Biz bu sene kanser olsakta,maçlarımızı son dakikada kazansakta,yolacak saçımız kalmasada şampiyon olacağız...

BALKAN 06
21.03.2011, 08:42
satılmış köpek diyen oyuncularımızı ekstra seviyorum,
keşke satılmış cavcav da deselermiş,
ayrıca bu gökmen-s.uluören-toroğlu-şengül hepsi birer o.ç.
hiç haz etmediğim ahmet çakar sabredemedi o ağızlarının payını vermeye çalıştı ama deli oldum dün akşam bunlara,
şampiyon olacağız hepsinin köpekliğini bir kez daha ıspatlayacağız Allahın izni ile...

bASTURk
21.03.2011, 09:06
Gençlerbirliği savunması dağınık,hücumda iyi organize olan bir takımdı.Tayfun-Serkan ikilisiyle belki daha dirençli olacaklarını düşündüler ama ister istemez geri çekti takımı bu hamle.Bunda Gençlerbirliği'nin ilk 30 dk. olağanüstü çabaları(!) da önemliydi tabii.

İkinci yarı savunmadan eksiltip hücuma oyuncu aldığımızda oyun tek kaleye döndü.Üstelik çok kötü oynayan Umut ve Jaja'ya rağmen.Burak'ın da maskesine alışamamış olması etkiledi oyununu.

Çok çok önemli bir maçtı ve Allah'a şükürler olsun hak ettiğimiz üç puanı aldık.

bahadır2561
21.03.2011, 09:24
Türkiye'nin Barcelonasına karşı bu kadar topla oynamay izin verirsen onlar her türlü sana golü atar.. Uğur Meleke :)

apachi61
21.03.2011, 09:26
Acaba bu maçtan sonra inanmayan kaldımı ben şahsen çok merak ediyorum. Helal olsun diyorum tek kelime ile. Ünal hocanın maç sonu açıklamalarıda gayet dogru yani bi kaç kişi gider kalpten böyle son dakikalara bırakırsak işi : )

Mehmet Ç.
21.03.2011, 09:28
Canim sikildi angutlarin sayfasina girdim,

girmez olaydim,

alzeimer mi bunlar?

gb - fb macini unutmadik! birde utanmadan konusuyorlar.

Siz unuttukca biz hatirlattiracagiz!

http://galeri.uludagsozluk.com/7/fb-taraftarı-ile-timsah-yürüyüşü-öğreniyorum_77594.jpg

bahadır2561
21.03.2011, 09:33
Arkadaşlar maçı kayededen oldu mu? Nerden indirebiliriz?

mhayri
21.03.2011, 09:35
Cavcav:Bizim oyuncular ile Trabzonlular soyunma odasına giderken, 5-6 bordo-mavili futbolcu bizimkilere, (satılmış şerefsizler) diye bağırmış. Menajerimiz Mehmet Dilber bana bunları anlattığında kan beynime sıçradı. Ben, bu kulübün 33 yıllık başkanıyım, ne maç aldım ne de maç sattım. Bundan sonra da böyle bir şeyin benim başkan olduğum kulüpte yaşanması mümkün değil. Böyle terbiyesizlik, böyle edepsizlik görmedim. Bu şekilde konuşmak, benim şahsıma ve camiama yapılmış en büyük hakarettir.

Siz inandınız mı?
Devre arası soyunma odasına gidip pirime 50 bin lira zam yapmasına bahane arıyor gibi sanki.Seni gidi Cav cav seni...

Serdar Dilekoğlu
21.03.2011, 09:37
Arkadaş bundan sonra kimse bana umut u anlatmasın ya.

Tolga'nın maç sonunda ki hırsının az bir miktarı umut ta yok.

Olmaz artık ben anlamam arkadaş 100 hikayesini.

Kalsın 1 maç yedek aklı başına gelsin

yunushanilce
21.03.2011, 09:43
oh oh çok güzel oldu oh oh fenere koy koy yandan amininni çatla patla fener bu gazla nereye kadar
gideceksin bakalım biz alışkınız üst üste maç kazanmaya sizide göreceğiz

lazoli06
21.03.2011, 09:48
Fanatik içinden geçeni haber yapmış.

Girdiği birkaç pozisyonda yaptığı kötü vuruşlarla skora katkıdan uzak kalan deneyimli futbolcu, Süper Lig’deki 99 olan gol sayısını da geliştirip 100’ler kulübüne giremedi. Umut Bulut, özellikle ikinci yarıda saç-baş yoldurdu. Üst üste iki pozisyonda kaleyi karşısında bulan ve uygun vuruş imkanlarını yakalayan Bordo-Mavili futbolcu, takımının Başkent’ten puan kaybıyla ayrılmasında rol oynadı.

CAFER ÖZER
21.03.2011, 09:53
Süper Forvet Umut
Ve Süper yetenek Genç Tolga
Yılların eskitemediği Trabzonun bağrından çıkmış Tayfun u sahada gördükten sonra yorum yapmaya gerek görmüyorum.
Bu üçlü bile Bizi Büyük hedeflere koşturmaya yeterde artar bile.
Yalnız antremanlarda Girayı Umuta verip yarım saat nasıl gol atılır diye çalıştırma yaptırılarsa daha iyi olur.
Tebrikler Giray
Tebrikler Alanzinho

Serdar Dilekoğlu
21.03.2011, 09:57

Girdiği birkaç pozisyonda yaptığı kötü vuruşlarla skora katkıdan uzak kalan deneyimli futbolcu, Süper Lig�deki 99 olan gol sayısını da geliştirip 100�ler kulübüne giremedi. Umut Bulut, özellikle ikinci yarıda saç-baş yoldurdu. Üst üste iki pozisyonda kaleyi karşısında bulan ve uygun vuruş imkanlarını yakalayan Bordo-Mavili futbolcu, takımının Başkent�ten puan kaybıyla ayrılmasında rol oynadı.

O kadar çok bekliyorlar ki

zafer6161
21.03.2011, 10:02
acı çeke çeke,acı çektire çektire ŞAMPİYON olacağız.........

Napoli
21.03.2011, 10:03
Egemen donerse duran toparda cok gol atarız.Egemen Ceza sahasını ne guzel karıstıyordu dozer gıbı.Rakıp adam paylasımda bocalıyordu.zaten o sırada orta Gol Oluyordu.Egemınn defans ozelıgı kadar duran toplarda rakıp ceza sahasını karıstırmasıda cok buyuk bır ozelıgı.

winner
21.03.2011, 10:07
Kötü denemeyecek kadar berbat bir ilk yarıdan sonra gençler ceza sahasında oynanan bir ikinci yarı.
Şenol Güneş kurguyu değiştirdi ve biraz da istekle, giden maç geri geldi.
İlk yarı 2 hatta 3.golü bulabilecek gençler de sadece savunma yaparak ekmeğimize yağ sürdü.Yoksa hurşut ve Pektemek ile üzerimize gelseler çok boş alan bulabilirlerdi.
İyiler; Selçuk,Burak,Serkan,Giray,Alanzinho
Kötü; Jaja gerçekten aklı başka yerde.Colman da çok savruk ve dengesiz.bazen iyi işler yapıyor ama eskiden topu ayağına aldığı zaman ki güveni vermiyor.
Brozek kardeşler de fena değiller.Piotr biraz daha hücuma çıkmalı.
Netice de bu tür üç puanlar daha kıymetli.Çok geri dönüş yaptık bu sezon.Hele ikinci yarı.85'ten sonra 4 maç çevirdik.sivas,manisa,bjk ve gençler.Takım direniyor ve mücadele ediyor.

Celal Demir
21.03.2011, 10:07

Girdiği birkaç pozisyonda yaptığı kötü vuruşlarla skora katkıdan uzak kalan deneyimli futbolcu, Süper Lig�deki 99 olan gol sayısını da geliştirip 100�ler kulübüne giremedi. Umut Bulut, özellikle ikinci yarıda saç-baş yoldurdu. Üst üste iki pozisyonda kaleyi karşısında bulan ve uygun vuruş imkanlarını yakalayan Bordo-Mavili futbolcu, takımının Başkent�ten puan kaybıyla ayrılmasında rol oynadı.

yorum yapmaya değmez...

temel_yilmaz
21.03.2011, 10:08
Umut diyorum başka bişi demiyorum.Çok sprinter ve yırtıcı bir forvet bir pozisyonda koşusu o kadar yırtıcı idi rakibn kalecisini ve iki adamını sakatladı yine maç çeviren kilit oyuncumuz oldu.Tayfun'da öyle mesela bir çıktı maçın rengi değişti bir anda .

Barış Burak
21.03.2011, 10:11
zor maç düşüncem doğru çıktı. egemenden sonra defansta kademe anlayışını bir türlü oturtamadık.devre arası bize iyi gelir inş.

dünkü maç,sezonun ikinci yarısındaki en iyi futbolumuzdu.bu kötü zemine rağmen. inş üzerimizdeki ölü toprağı artık gitmiştir.

Serdar Dilekoğlu
21.03.2011, 10:11
umut koştu diyorsunuz da acaba maçın en çok koşan ve pres yapan oyunucus kim. Yanlış bilmiyorsam Colman.

Colman her maç maçın adamı. Jaja'nın laubali oyun düzenine aldırış etmeden elinden geleni fazlasıyla yapan bir isim ama hiçbir zaman ön plana çıkmayan bir isim.

bahadır2561
21.03.2011, 10:12
Valla burda Umut'u eleştiren kişilerin başında geliyorum ama dün staddaydım Umut'u beğendim :) Umut'u beğenmek istiyorsanız gol atmasını beklemeyin yoksa hayal kırıklığı yaşıyorsunuz. . Ben o niyetle izlemedğim için gayet başarılı buldum Umut'u :D

winner
21.03.2011, 10:14
Şenol Güneş için Konya maçı iki santraforlu sistemi denemek için iyi bir fırsat.
Umut rakip savunmayı dağıtmada çok etkili ama son vuruşlrda sıkıntı yaşıyor.Yanında oynayacak Brozek seken,düşen,ortada kalan tüm toplara vurabilir.Konya kapanacak,tek forvet katı savunma arasında kaybolur.Bunu Trabzon'da çok gördük.
Maça jaja olmadan iki tipik santraforla başlayarak özellikle ileri haftalar için nasıl olduğunu bir görmek lazım.

A.T.R
21.03.2011, 10:19
Şurada yazılanlara baktıktan sonra Trabzonspor'un ne rakibe ne de düşmana ihtiyacı var. İçimizde mebzul miktarda var zaten haricilerine ne gerek var değil mi?

Evet Umu yetenekleri sınırlı bir adam, bunca sene bunu bildik, gördük zaten. Tamam İlk yarı da beğenmediğimiz Umut, Burak'a 2 tane net asist yaptı (Birisi Colmanın attığını söylemiş, tekrar seyretsin görsün ki o pası orta sahadan atan Umut'tur.) Burak becerip içeri atamadı. Umut'un kaçırdığı iddia edilen hangi pozisyon böylesine rahattı? Burak neden eleştirilmiyor demiyorum, ama bırakın bir adamı bu kadar günah keçisi ilan edip hakaret etmeyi. Ayıptır ve hatta günahtır.

Ya Şenol hocaya laf eden dünün veletlerine ne demeli? Sizin yaşınız kadar adamın profesyonel futbol hayatı var, ömrü bu işin içinde geçmiş. Bu ne ukalalık ne aymazlıktır ki biri size işinizi öğretmeye kalksa en hafifinden hakaret ederek başlarsınız cevabınıza ama Şenol Hocaya atış serbest diyenler var içimizde ki utanılası kişilerdir bunlar.

Umut'u oynatmasınmış, hatırlayınız oynatmadığı maçlar da oldu. O zaman da Umutsuz da olmuyormuş dediğinizi ne çabuk unuttunuz. Alanzinho ilk 11 başlamalıymış. Kaç maç başladı da hiçbir şey üretemediğine şahit olduk hatırlamıyor musunuz? Bu kadar mı balık hafızalısınız.

Taraftarsan taraftarlığını bil işini yap, sövüp durma, hele de ömrünün çoğunluğunu bu mesleğe harcamış, tecrübesine, kendisini sevmek bir tarafa saygı duymayı bile zül sayanlara inadına saygu duydurmuş, olmadıysa da seslerini kısmış bir şahsiyet abidesine işini öğretmeye çalışmanın, ona hakaret etmenin, sorumluluğu üzerine almışken tercihlerini aşağılamanın edepsizlik olacağını bil ve ona göre yaz buraya ne yazıyorsan.

Bu takım değil ama kendini taraftar zanneden bazıları yüzünden futboldan ve onu oyun olmaktan çıkaranlardan nefret eder hale geldim. Yeter artık. Sizin tarftarlığınıza ihtiyacı yok bu takımın. Toplayın tasınızı tarağınızı kendi takımınızı kurun onu oynatın, soytarı seyredecek birilerini de bulursanız onalrın size hakaret etmelerini eleştiri olarak kabul edin.

Düşün bu takımın yakasından artık!!!!

Taner Gündoğdu
21.03.2011, 10:24
umut için jaja için söylenecek çok şey var ama bu sene lig sonuna kadar kimseyi eleştirmiyorum. takımın sadece iyi yönlerine bakmak istiyorum. alanzinhonun oyuna sonradan girip bizi yine ipten almasına, girayın yine çok istekli oluşuna, geriye düşülen maçı yine çevirmemize... şampiyon olur muyuz bilemiyorum alexe sormak lazım ama lig sonuna kadar 90 dakika ölüp mölüp dirileceğimiz kesin...

dipnot: bu takıma acilen egemen ve engin lazım. bu ne bitmez sakatlıktır arkadaş....

cihatöztürk
21.03.2011, 10:25
İlk golümüze ofsayt diyorlar çıldırmamak elde deyil

http://www.goalsarena.com/video/turkey-turkcell-super-lig/20-03-2011-genclerbirligi-trabzonspor_en.html

ilk golümüzün olduğu videoyu 46.saniyede durdurun nerdeymiş ofsayt

Adem Erdoğan
21.03.2011, 10:37
Valla burda Umut'u eleştiren kişilerin başında geliyorum ama dün staddaydım Umut'u beğendim :) Umut'u beğenmek istiyorsanız gol atmasını beklemeyin yoksa hayal kırıklığı yaşıyorsunuz. . Ben o niyetle izlemedğim için gayet başarılı buldum Umut'u :D

O zaman ben de çok beğendim; süper goller kaçırdı.:)

Berberoğlu
21.03.2011, 10:41
zor oldu ama 3 puanı aldık...

Umarım galibiyet serisini devam ettirebiliriz...
Artık son 8 maç, puan kaybına tahammülümüz yok...

bahadır2561
21.03.2011, 10:41
O zaman ben de çok beğendim; süper goller kaçırdı.:)

Aynen bu mantıkla bakınca harika oynuyor 8-9 maçtır :D

Dün misal Tolga'da iyiydi onu da çok beğendim o golü her kaleci kolay kolay yiyemez. .

Ertan 51
21.03.2011, 10:42
3 puanı aldık ama ömürlerden en az 3 sene gittiği garanti.Bu denli ecel terleri dökmemizin en büyük sebebi son vuruşta yetenekli bir golcümüzün olmaması diye düşünüyorum ben.Bakıyoruz takım az gol yiyor,orta sahamız ve kanatlar işini mükemmele yakın yapıyor ama topu filelerle buluşturacak oyuncumuzun performansı ortada.Ne diyelim çekilecek çilemiz varmış demekki,sonu hayırlı bitse bari.

bu ara da,
maçtan önce çok rahat galip geleceğiz,
2 farklı yeneceğiz tezim vardı ve 2 sefer yazmıştım,
tutsaydı gelip hava atacaktım:)tutmadı sözümü yutmayım,beklediğimden çok çok farklı bir maç oldu.Konya da düşündüğüm gibi olur inşallah.

Alper Calik
21.03.2011, 10:49
Günaydın BÜYÜK TAKIMIN BÜYÜK TARAFTARLARI !

Öldük öldük dirildik, kalbimin ritmi bozuldu, gece sabaha kadar uyuyamadım, hala maçı oynuyor 2. golu defalarca atmaya çalışıyorum, futbolculardan çok yoruldum helak oldum ama çok şükür sağ salim 2-1 maçı almışız. Oh be :) Hepimize geçmiş olsun.

Deplasmanda takımımızı destekleyenler sonsuz teşekkürler. Sağolun varolun.

Şimdi sizlere güzel haberlerim var :)

Sırayla gidelim:

1- JAJA : Bu adamın bizim takımın ahengini bozduğu yönünde düşüncem var. Bize 1-2 maç aldığı ve hemen her maç 1 gol attığı doğru. O yüzden oyundan kesilemiyor ama kıblesi hiç belli değil, ne yapacağı belli değil ! Şampiyonluğa oynayan takımda böyle LAKAYIT 1 oyuncuya bile yer yok. Alex de geziniyor ama NE YAPTIĞINI HEM KENDİ HEM DE TAKIM ARKADAŞLARI EZBERE BİLİYOR (bir rakipler anlayamadı ne yaptığını, nasıl oluyorsa). Bu JAJA bu kafayla bizi şampiyonluktan eder. Son anda onun yüzünden kaybedebiliriz, çok az ihtimal onun yüzünden kazanabiliriz. Ama bir istikrarı yok, ne yapacağını kimse bilemiyor, kondisyonu yok. Bu adamla çok işimiz var çok. Mutlaka SORUMLULUK ALMALI, LAKAYITLIĞI BIRAKMALI. Yediğimiz golün başlangıcı yine o.

2- UMUT : Sergen in de dediği gibi Umut GOLCÜ DEĞİL. Bu kadar açık. Bizim kahrolmamızın sebebi, golcü olmayan bir adamın takımın "kritik gol yükünü üstlenmesini-maç kazandıracak golleri atmasını" beklemek. Defalarca yazıldı. Umut u oynatmalarının nedeni GOL ATMA İHTİMALİ DEĞİL. İleride basması, rakibi zorlaması, geriye yardım etmesi, diğer arkadaşlarına boş alanlar yaratması, mücadele etmesi, şansı olursa da gol atması. Umut un gol atma ihtimalinin düşüklüğünü teknik heyet bizden iyi biliyor ama diğer özelliklerinden dolayı onu kesemiyor.
Umut un yanında GERÇEK BİR GOLCÜ OLSA (Bence Teofilo öyle idi, isimler önemli değil A, B, C herhangi bir GOLCÜ lazım) o zaman Umut çok faydalı olurdu.
Ancaaaak: Dünkü maçtan sonra UMUT ARTIK KESİNLİKLE DİNLENDİRİLMELİ. KESİNLİKLE ! Nasıl ki Yattara kadro dışı, Umut da kızağa çekilmeli. Çünkü takımın, taraftarın psikolojisini bozuyor, kendi psikolojisi de bozuk. Umut şu önümüzdeki KRİTİK MAÇLARDA KRİTİK GOLLERİ ATAMAZ ARTIK. Umut kenara alınıp, takım 1-2 maçı skor rahatlığıyla geçince 2-0, 3-1 vb., 2. devre de filan oyuna girmeli ve lanet olası 100. golünü ÇOK ÖNEMSİZ BİR GOL OLARAK (takımı galibiyete taşıyan gol olarak değil) bulmalı ve tekrar kendine gelmeli. UMUT DİNLENDİRİLMELİ

3- BURAK : Yinde Sergen ile Hakan ın tespiti, ben de katılıyorum. Burak da golcü değil. Ama mecburen takımın yükünü çekiyor. Hatta Umut un formsuzluğu nedeniyle GEREĞİNDEN ÇOK BİREYSEL OYNAYIP GOL ATMAYA ÇABALIYOR. Bunun için ona kızamayız, kalbiyle, tüm gücüyle oynuyor ama yeteneklerinin sınırında dolaşıyor. Sonuçta Burak gerçek bir golcü değil. Umut un zavallı durumu, onu da etkileyip bozmaya başladı. Gereğinden çok ileri çıkıyor ve bu maçta gördünüz 2 adet karşı karşıya yakalayabildi ama çoğunlukla kalabalık defansın arasında kaldı, çünkü gerektiğinden çok ileri ve zamansız çıkıyor. Ama ne yapsın çocuk, takımı kurtarmaya çalışıyor.

4- COLMAN : Çıkışını sürdürüyor. Ben 2. yarının başından beri daha iyiye gidecek diyordum ve gidiyor. Colman dan hiç endişem yok.

5- ALAN : Manisa taktiği artık ALAN için oturmuştur. ALAN ilk 11 de oynasın diyenler Kayseri maçını hatırlayın. ALAN ın olayı belli. Fizik durumu yetersiz olduğu için (hava hakimiyeti ve ikili mücadele gücü) ilk yarı girse fazla etkili olamaz ikeen, 2. yarı girer ise yorgun orta saha ve defansa karşı hızı, adam eksiltmesi ile ÇOK ETKİLİ OLUR. Zaten 2 maçtır bizi ipten aldı. ALAN ın taktiği belli bana göre.

6- TOLGA : Allah yardımcımız olsun. Özgüveni yerine gelir inşallah.

7- PIOTR : Süper, Allah nazardan saklasın

8- PAWEL: Mutlaka artık Umut un yerine oynamalı

Şimdi arkadaşlar. Dünki maç itibariyle çok enteresan şeyler oldu bence

- FB kesinlikle strese girdi, hele ki maçı son anda almamızdan dolayı, ve ısrarla takip etmemizden iyice bunalmışlardır, çünkü onlar %100 ile oynuyorlar. %1 daha koyamazları üzerine, bu bizim için iyi
- 1 hafta ara var. Çok ihtiyacımız vardı bu araya, hem nefes almak hem sakatlıklar için. Bizim için iyi ama FB için o derece iyi bir ara olmayacak kanısındayım
- Spor yorumcuların kudurmuşlukları ve AŞIRI YANLI YORUMLARI beni çok sevindirdi. TS nin bu maçları alabileceğini HİÇ BEKLEMİYORLARDI ! Spor medyası panik halinde. Ağlamaya başlamışlar. Golümüze ofsayt diyecek, uzatmalardan bahsedecek kadar PANİK İÇİNDELER. Harika.
- Rıdvan eziği ne derse TERSİ bizim için iyi. Dünkü yorumları: "Yattara en çok lazım olan oyuncu. Umut harika. Colman berbat" Siz karar verin ;) Demek ki onlarda da bir tutuşma var.
- Konya maçı bizim için son fırsat. Takım 2. yarıdan beri hala takım gibi işlemiyor. Çarklar çalışmıyor. Kesik kesik kopuk kopuk oynuyor. Bir türlü takım yerine oturamadı. Mücadele gücü ve isteği mükemmel ama TS yeteneğinin %60 ını filan sahaya verebiliyor. Konya maçı toparlanmak ve takımın oturması için iyi bir fırsat. Konya maçını rahat geçebilirsek, hem iç saha stresini atacağız hem de takım kendine gelecek. Allah tan iç saha maçımız Konya ile.

FB %100 ile oynuyor. Üzerine koyacak birşeyleri yok. Kondisyonları düşecek. En önemli adamları Alex. TEK ADAM ile gidiyorlar. ALEX i durdurmamalarını anlamış değilim. Bir tek Konya adam adama tuttu Alex i ve hiçbirşey yapamadı. Diğerleri hep bol bırakıyorlar. Alex ile Gökhan Gönül ü tutsa rakipler, FB nin her maçı alması mümkün değil. Bir namuslu takım da çıkar umarım.

TS %60 ile oynuyor. En önemli oyuncumuzu kaybettik (Onur) ona rağman bırakmadık. Üzerine koyma ihtimalimiz var. Sakatlıklarımızın dönme ihtimali var. Yani umudumuz var arkadaşlar.

Karamsarlığa yer yok.

Biz daha avantajlıyız. Ben inanıyorum.

Allahtan 1 hafta da maç yok, kalp ritmimiz de düzelir bu arada :)

HEP DESTEK TAM DESTEK diyorum.

Herkese saygılar sevgiler.

demiradam57
21.03.2011, 10:50
Nasıl bir taraftar yapısına sahibiz anlamış değilim.Maşallah herkes futbol bilimci gibi.Ne pawelinden bahsediyorsunuz.Pawelin koşmaya mecali yok.Evet Umutun son vuruşları berbat bende kabul ediyorum.Fakat Umutun yaptığı koşularla boşaltmış olduğu alanlara Burak ve diğerleri rahatlıkla giriyor.Gözünüzden kaçan bir husus daha var.Yakın olması bakımından Beşiktaş maçında indirdiği topla Burak golü buldu.Bu maçtada 2 top indirdi.Ama Burak bunlarla golü bulamadı.Varsa Türkiye liglerinde Umuttan daha iyi bir santrafor getrin.Satılığa çıkarın bak kimler istiyor.Futbol fukaraları sizi.Abuk subuk yorumlar yapmayın.Elimizde Messi varda hocamı oynatmıyor.Kapasitemiz bu kadar.Bu oyuncular ve hocalar bize 26.haftada hala şampiyonluk umudumuzu yaşatıyorsa hepsinin ellerinden öpmek lazım.Fener transfere 50 milyon Euro harcamış.Sonra vay efendim bizimle kafa kafaya nasıl yarışıyor diyorsunuz.Adamlar İspanya gol kralını,Fransa gol kralını,Türkiye gol kralını almış.Sen hala vahh vahh tüh tüh.Başta umut olmak üzere bu takıma herkes destek olsun.Bu eleştirenler hayatlarında futbol sahasına çıkıp futbol oynamışlarmı.10 dönümlük bir arazinin üstünde top oynamak heleki 90 dak.koşmak kolay iş değil.Saygılarımla...

Süleyman Eruyar
21.03.2011, 10:53
Çok sarsar adamı son dakika golü,
Maçı izlemiyorsanız gözünüz televizyonun sol tarafına yapışır adeta,
arada sırada saate bakarsınız,
hele saat artık bilmem neyi 50 geçiyorsa "bitmiştir artık" dersiniz
ve artık televizyon kanalıda skoru göstermemeye başlamıştır,
"oh be sonunda puan kaybettiler "derken
birden GB:1 TS:2 yazısını görürsünüz,
yıkılırsın, kahrolursun,
dağılırsın,
"yine çevirdiler"

Dün bu "yine cevidiler" cilerin yüzlerini görmek nasip olmasada
yüzü kızaranları görmenin tarifi nasıl izah edilir bilmiyorum,
Ziya Şengül'ü gördüm, sinirden salyaları saçılıyordu,
sözüm ona ofsayt diyordu,
içi içini nasıl yediğini görebilmek için konuşmasına gerek yoku,
o yüzünün halini göremeyenler dün Alanzinho'nun golünden sonra en büyük şeyi kaçırmış farzediyorum,
sonra Sergen denk geldi,
"Futbol şansı Trabzonspor'un yanındaydı, şans ile maç çevirdiler" derken yüzüne tükürmek istedim,
ona katılan Hakan Şükür'ün sözüm ona adamlığından tiksindim,
Rıdvan, Gültekin Onay, Mustafa Denizli, Sinan Engin, Mustafa Denizli hatta Markus..

Teşekkürler Trabzonspor
Teşekkürler Alanzinho
Biz dün çok eğlendik..

ccd6167
21.03.2011, 10:53
şahsen umut hariç takımda streslı topcu gormedım ben...
serkan balcı 2. yarı çok ama çok kötü..ben çözemedım hala nıye..

demiradam57
21.03.2011, 10:54
Umut'a süratli demiş te bazı arkadaşlar, Umut o kadar da süratli bir oyuncu değil. Bir örneğini bu maçta gördük. Önündeki topu defans geldi daha hızlı koşarak aldı. İtmek zorunda kaldı adamı.

Koşuyor baskı yapıyor defansın dengesini bozuyor olabilir. Ama bir golcü asla ve asla değil Umut.

Bir golcüde olacak özellikler;

1- Kaleye arkası dönük top alıp sağdan soldan kaçanlara servis yapabilecek,
2- Kafa toplarını güzel yerlere arkadaşlarına indirecek,
3- Kafa ile gol vuruşu yapabilecek,
4- Çapraz koşular yaparak defansın dengesini bozacak,
5- Defansın arkasına kaçarak kaleci ile karşı karşıya kalmak için çaba gösterecek,
6- Golü koklayacak, dönen toplar, defansa çarpan toplar, seken toplar gibi her türlü pozisyonda topa en yakın isim olmaya çalışacak. Karambol adamı olacak,
7- Kaleci ile karşı karşıya kaldığında soğuk kanlı olacak. Plase ile gol yapmayı bilecek.

Bu özelliklerden kaç tanesi Umut'ta var? Savunanlar çıkıp bunu söylesin bana. Benim gördüğüm bir tek çapraz koşu yapması var. Onu da tam yapamıyor.

Bu saydığım özelliklerin neredeyse hepsi iyi golcülerde bulunuyor. 3-4 sene önceki Fatih Tekke için 5-6 tanesine sahip olduğunu söyleyebiliriz. Baros konuşuluyor ki onun için de 5-6 tanesine sahip denebilir. Burak için bile bunlardan 4-5 tanesine sahip diyebiliriz. Beşiktaş'lı Almeida için en az 5 tanesine sahip diyebilirim. Niang da hakeza aynı durumda. Umut hangilerine sahip?

İyi oyuncu olabilir ama, iyi bir forvet değil. Kimse kendini kandırmasın.

Ha çıkar sezon sonuna kadar atar 5-6 tane gol, şampiyonlukta baş rol oynar. Yapamaz demiyorum. Ama malzeme belli. Doğruya doğru.

Hayırdır benmi göremiyorum.Yedek kulübesinde MESSİ mi oturuyor.Tövbe tövbe...

asilhamsi
21.03.2011, 10:58

aynı konuyu ben de dusundum..Mesela:

-----------selcuk-----colman-------------
burak--------alanzinho--------------engin
---------jaja--------------------

gibi benim de aklıma cok yatıyor bu...Jaja formsuzsa pawel.

ccd6167
Nasıl bir taraftar yapısına sahibiz anlamış değilim.Maşallah herkes futbol bilimci gibi.Ne pawelinden bahsediyorsunuz.Pawelin koşmaya mecali yok.Evet Umutun son vuruşları berbat bende kabul ediyorum.Fakat Umutun yaptığı koşularla boşaltmış olduğu alanlara Burak ve diğerleri rahatlıkla giriyor.Gözünüzden kaçan bir husus daha var.Yakın olması bakımından Beşiktaş maçında indirdiği topla Burak golü buldu.Bu maçtada 2 top indirdi.Ama Burak bunlarla golü bulamadı.Varsa Türkiye liglerinde Umuttan daha iyi bir santrafor getrin.Satılığa çıkarın bak kimler istiyor.Futbol fukaraları sizi.Abuk subuk yorumlar yapmayın.Elimizde Messi varda hocamı oynatmıyor.Kapasitemiz bu kadar.Bu oyuncular ve hocalar bize 26.haftada hala şampiyonluk umudumuzu yaşatıyorsa hepsinin ellerinden öpmek lazım.Fener transfere 50 milyon Euro harcamış.Sonra vay efendim bizimle kafa kafaya nasıl yarışıyor diyorsunuz.Adamlar İspanya gol kralını,Fransa gol kralını,Türkiye gol kralını almış.Sen hala vahh vahh tüh tüh.Başta umut olmak üzere bu takıma herkes destek olsun.Bu eleştirenler hayatlarında futbol sahasına çıkıp futbol oynamışlarmı.10 dönümlük bir arazinin üstünde top oynamak heleki 90 dak.koşmak kolay iş değil.Saygılarımla...
:) yanlış anlamada dün pawel oyuna girmese maçı zor çevirirdik.. pawelın içeriye yaptıgı koşuların 10 da birini umut yapamıyor...yanı o bişi yazmıssın kı abıcım ınan neresınden baksam umutun artık savunulacak yanı yok..he ama sunu soyleyım trabzonspor forması gıyen herkes benım ıcın degerlıdır ve destek de verırım emın ol...bu arada türkiye cok ii golculer var su anda umuttan 10 gomlek ustun..umut golcu degıl zaten..asker bi savaşcı umut..ama artık askere gerek yok millet nokta atışı mermılerle vuruyor..

Burçak

Girdiği birkaç pozisyonda yaptığı kötü vuruşlarla skora katkıdan uzak kalan deneyimli futbolcu, Süper Lig’deki 99 olan gol sayısını da geliştirip 100’ler kulübüne giremedi. Umut Bulut, özellikle ikinci yarıda saç-baş yoldurdu. Üst üste iki pozisyonda kaleyi karşısında bulan ve uygun vuruş imkanlarını yakalayan Bordo-Mavili futbolcu, takımının Başkent’ten puan kaybıyla ayrılmasında rol oynadı.
yaaa tamam .. kıskanabilirsiniz.. asıl göreviniz birilerine yalakalık olabilir..
içinizde şerefsizlik te olabilir ki bu belli..
ulan bre dangalaklar.. siz ulusal basınsınız. spor gazetelerinin ilk akla gelenlerindensiniz. bu iş çocuk oyuncağımı. böyle bir hatanın kabul edilir hiç bir yanı olamaz. bu haberi yapan dallama hemen görevinden uzaklaştırmalıdır.
adam aklından geçenleri haber yapmış belliki. kafasında böyle kurgulamış olayı. kendini okadar inandırmış ki tutmuş aynısını yazmış gerizekalı embesil moron

Alper Calik
21.03.2011, 11:01

Dediklerinize katılıyorum. Ancak Umut ta artık boş kaleye atamamasından açıkça belli olan bir psikolojik çöküntü var. O yüzden 1 maç kesilmeli bence. Hem de PAWEL i ısıtmak gerek. PAWEL ilerleyen haftalar için hazırlanmalı. Kenarda oturarak iyileşemez. Ayrıca oyun tecrübesi ve sakinliği Umut tan iyi gibi geliyor bana (muhtemelen Umut kadar mücadele edemez, kimse kolay kolay Umut kadar yıpratamaz).

FB nin bütçesi ve transferleri ile bizim takımın yarışması konusunda KESİNLİKLE HAKLISINIZ. Bizim futbolcularımızın HEPSİNİN ELİNİ ÖPERİM. Allah razı olsun onlardan, bu medyaya, bu taraftarımıza, bu kısıtlı kadroya ve sakatlıklara, hakemlere rağmen HALA BURADALAR. Helal olsun hepsini.

AyhanPe
21.03.2011, 11:02
fikir özgürlügü iyi de sirf elestirmek icin elestiren ne cok insan var yahu bizim memlekette. devre arasinda nasil olsa trabzon taraftari ,,kendi ayagina sIkar'' demisti birileri..pekte haksiz sayilmazlar..

kalan 8 macta elestirmeyelim yahu..bizde elestiri hep yerme anlaminda kullanildigi icin elestirmeyelim diyorum..hatta biraz despotik olacak ama yasaklansin..sezon sonu isteyen istedigini söylesin..umut u yerenler bile ceza alsinlar.tahammül edemiyorum..yanlis anlasilmasin umuta degil..yeter artik yahu..

sarman61
21.03.2011, 11:09
Dün akşam Kanaltürk ü izleyeneniz var mı? Serhat, Gökmen Erman bu üç şahsiyetin yaptığı yorumları dinleyipte sinirlenmeyen kaç kişi var merak ediyorum doğrusu onlara. Şampiyon olup olmamayı çok umursamıyordum ama inşallah bu şereften yoksun insanlara inat şampiyon oluruz.

Oruç
21.03.2011, 11:11
Yazılacak çok şey var aslında ama Jaja için bir iki şey söylemek istiyorum. Evet top alamıyor, evet rakip yıldırıyor, evet bilmem ne... Ama insan bu kadar vurdumduymaz olamaz, koşmamazlık etmez, edemez. Resmen 10 kişi oynadık bu maçta. Bir an önce düzelmesi lazım.

Milli maç arası bizim için iyi olacak inşallah. Egemen ve Engin'in bir an önce takıma dahil olması lazım. Özellikle Egemen'in. Selçuk'un serbset vuruşlarda eski haline dönmesi ile birlikte duran toptan daha çok gol bulacağız inşallah. Allah büyük, bu yıl bu iş olacak inşallah. Hiç bir zaman, hiç bir maçtan sonra inancımı kaybetmedim bu konuda.

Takımın kondisyonerini de ayrıca tebrik ediyorum.

Not: 2 hafta önce Lugano'nun 5 metre "ofsayt"tan attığı gol için ses çıkarmayan febelilerin Giray'ın golü için "ofsayt" demeleri nasıl bir psikolojide olduklarını gösteriyor.

Guroni
21.03.2011, 11:13

Dün maça geldiniz mi bilemem ama gelmediyseniz ne dediklerimizi anlayamıyacaksınız. Çünkü Umut artık eskisi gibi koşmuyor ve aralara kaçmıyor. Dikkat edin girdiği pozisyon sayısında düşme var. Biri ona ne dediyse hep top istiyor. Ama topları bir türlü kullanamıyor. Bence çok yararlı bir oyuncu ama nedense eskisi gibi ara koşuları atmıyor ve bu yüzdende daha önce en az 6 pozisyona girip bir gol atıyordu. Ama şimdi öyle değil. Eğer bu şekilde oynatılacaksa hem ona yazık hem de takıma. Brozeklerin forvet olanı top isteyen forvet tipinde Umuttan daha başarılı ve ayağına aldığı topu iyi saklıyor ve hızlı oynayıp direk gol atabileceği yere koşu atıyor. Umut'ta bu özelliği yapmak istiyor ama topu aldımı en az 10 metre kalemize geliyor ve atağa çıkmak için tekrar oyun kurmak zorunda kalıyoruz. Kimse burda futbol profesörü değil ama çok bariz gözüküyor Umut'un bu durumu.

Alper Calik
21.03.2011, 11:15
Selçuk da şu serbest vuruşları heba etmese artık ! Ersun Yanal zamanındaki gibi BALON gibi ortalar yapıyor !! Dün 2 tane doğru orta yaptı. 1 tanesi GOL oldu. Diğerinde de Umut un kafa vuruşu direkte patladı. Bu serbest vuruş etkinliğimizi çok daha fazla çalışarak artırmalıyız.

Olumlu olalım, düşünelim arkadaşlar. Bu sene şampiyon olabiliriz gerçekten.

HEP DESTEK TAM DESTEK

Burak
http://www.ressim.net/61/upload/492a2ccb.jpg

Oruç
Bu arada evimizde oynayacağımız 4 maçı alırsak eğer Allah'ın izniyle şampiyon olacağız sezon sonunda.

Guroni
21.03.2011, 11:26
Yazılacak çok şey var aslında ama Jaja için bir iki şey söylemek istiyorum. Evet top alamıyor, evet rakip yıldırıyor, evet bilmem ne... Ama insan bu kadar vurdumduymaz olamaz, koşmamazlık etmez, edemez. Resmen 10 kişi oynadık bu maçta. Bir an önce düzelmesi lazım.

Milli maç arası bizim için iyi olacak inşallah. Egemen ve Engin'in bir an önce takıma dahil olması lazım. Özellikle Egemen'in. Selçuk'un serbset vuruşlarda eski haline dönmesi ile birlikte duran toptan daha çok gol bulacağız inşallah. Allah büyük, bu yıl bu iş olacak inşallah. Hiç bir zaman, hiç bir maçtan sonra inancımı kaybetmedim bu konuda.

Takımın kondisyonerini de ayrıca tebrik ediyorum.

Not: 2 hafta önce Lugano'nun 5 metre "ofsayt"tan attığı gol için ses çıkarmayan febelilerin Giray'ın golü için "ofsayt" demeleri nasıl bir psikolojide olduklarını gösteriyor.

Jaja için söylediklerinizin bazılarına katılıyorum ama bu adam için Selçuk İnan bir röportajında şunları söylemişti: "Onunla oynamaktan zevk alıyorum". Bu adam Colma - Selçuk değilde Engin - Selçuk ikilisinin önünde oynadığı zaman bizde zevk alıyorduk hatırlayın. Sebebi, Selçuk'ta Engin'de sorumluluk alan futbolcu Colman biraz kaçak oynuyor. Buda az top almasını ve kötü oynadığını gösteriyor. Eğer biz BJK maçındaki gibi Pitor ve Cale'yi önlü arkalı oynatıp Engin'le - Selçuk'u ortada oynatırsak Hem Jaja fazla geri gelmez hemde bütün enerjisi hücumda kullanır.

Birde dünkü maçta Tayfu'nun oynaması nasıl hataysa Jaja'nın da oynaması hataydı. Maçtan önce dolu ve yağmur yağdı biriken suları dışarı attılar saatlerce. Ama takım ısınmak için sahaya çıktığında top sekmiyordu bile. Teknik oyuncunun bu sahada ne işi vardıki.

abcabca
21.03.2011, 11:26
Colman'ı ben şahsen beğendim, adamın çektiği 2 şutunda farklı dışarı çıkması olaya farklı açıdan bakmamızı sağladı ama sahada en fazla koşan mücadele eden futbolcu bu maçta açık ara Colman'dı..

bahadır2561
21.03.2011, 11:27
Tolga bol bol dua etsin hazır namaza durmuşken

Serdar Dilekoğlu
21.03.2011, 11:27
Dün akşam Kanaltürk ü izleyeneniz var mı? Serhat, Gökmen Erman bu üç şahsiyetin yaptığı yorumları dinleyipte sinirlenmeyen kaç kişi var merak ediyorum doğrusu onlara. Şampiyon olup olmamayı çok umursamıyordum ama inşallah bu şereften yoksun insanlara inat şampiyon oluruz.

Yok neden 6 dakika uzatılmış en fazla 40 saniye yerde kalmış Mustafa ile Tolga.

Hakemin maç sonrası yüzü gülüyormuş.

Bu nasıl bir saçmalıktır.

O Gökmen denilen adi adam varya neler saydım neler.

Ali İhsan
21.03.2011, 11:30
Tolga-Tayfun-Umut...

Bu üçlü bir şekilde yine aynı anda bu takımın onbirindeler, yıllarca kafayı yediğimiz kadronun son kalan isimleri. Bence Tolga yetenekli ama kötü kaleci, mental özellikleri Onur'un yanından bile geçmez. Konsantre olamıyor, maçın havasından negatif etkileniyor. Takımda abi olacak yaşa gelmiş ama Onur kadar güçlü bir karakteri yok.

Tayfun'un da yetenek sorunu yok, çok ağır değil, topla da kötü değil. Ama ilk topa dokunuşu maçı nasıl oynayacağını belirliyor, kulağı sürekli kenardaki seyircide. Mental sorunlar hat safhada...

Umut Bulut. Söyleyecek sözün bittiği yer. Adam herşeyi yapıyor, herşeyi doğru yapıyor ama son vuruşa geldiği zaman, bazen çok rahat gol yapabildiği pozisyonları, boş kaleleri bildiğin atamıyor. Atamadıkça daha çok atamıyor. Mental olarak Tolga ve Tayfun'un da ötesinde kötü.

Bu üç futbolcuda bir şekilde kapasiteleri yüzünden bu takımda yıllardır tutuluyorlar. Tolga ve Tayfun'un Trabzonlu olmaları da bir avantajları. Umut ise özverisi ve çalışkanlığıyla bir şekilde takımda kalıyor. Ama her sene aynı şeyleri görüyoruz. Umut sezonun kolay maçlarında parlıyor, sonra en kritik virajında yaşadığı çocukça duygusallıkla takımı zora sokuyor.

Bence bu üç oyuncu da bel bağlanacak isimler değil, Tolga'yı ve Tayfun'u yedekte tutabiliriz ama Umut'un artık gerçekten gitmesi en doğru karar olur. Bu sezon sonuna kadar kullanabileceğimiz kadar kullanalım ve sezon sonu hem Umut için hem de bizim için en doğru karar gitmesidir. Hem kendine hem bize yazık ediyor, burada o psikolojik eşiği geçemeyecek bu belli oldu. Belki yeni takımında o eşiği rahatça geçer.

MahmutHSO
21.03.2011, 11:32
Yok neden 6 dakika uzatılmış en fazla 40 saniye yerde kalmış Mustafa ile Tolga.

Hakemin maç sonrası yüzü gülüyormuş.

Bu nasıl bir saçmalıktır.

O Gökmen denilen adi adam varya neler saydım neler.

O programdakilerin hepsinin gerçek anlamda psikolojik sorunları var.Çok ciddi söylüyorum bunu.
Bu yüzden seyretmemenizi tavsiye ediyorum.Hele Gökmen denen adamın IQ su sanırım 65 civarlarında(normal insan IQ su 85-110 arasındadır)

abcabca
Tolga'nın ağlaması yanlıştı, büyük takım oyuncusu normal bir lig maçından sonra bu şelilde ağlamamalı, şampiyon olalım ondan sonra istediğin kadar ağla..

Turgay Atalay
Maçın 73 ile 82 nci dakikaları arasında resmen top oynanmadı, önce serdar malak gibi yattı, ardından başka bir defans oyuncusu. O şeref yoksunu insanlar maç izlemeden yorum yapıyorlar. 6 dakika az bile verdi, kaldı ki biz golu 90 da attık, 3 dakika uzatma işimize gelirdi. Akıl özürlü bunlar

Samet Metin
21.03.2011, 11:34
dün maça kötü başlayan şenol hocaydı. kendini toplayınca takım kendine geldi, gol de geldi güzel oldu...

gol gelmeseydi bile 2. yarıdaki oyunumuz benim için yeterliydi. 90 dk böyle oynasak 8 de 8 yaparız diye düşünüyorum...

şenol hocam sakatlıklardan dolayı mecburan takımda oynamalar yapıyosun tamam da amerikayı yeniden keşfetmene gerek yok. Serkan kime sorsan sezonun ilk yarısında mevkisinin hakkını en iyi veren oyuncumuzken neden sağ açık oynatıyoruz?
üstelik sağ beke formsuz, sakatlıktan yeni çıkmış tayfunu neden oynatıyoruz?

bir de mehmet çakır diye bir adamımız var, umut 100. gol baskısında kaç maçtır eziliyorken neden hiç düşünmüyoruz?
bu şekilde oynatarak umut a zarar veriyoruz bence...

ibla6167
21.03.2011, 11:36
:alkış::alkış::alkış:
Şurada yazılanlara baktıktan sonra Trabzonspor'un ne rakibe ne de düşmana ihtiyacı var. İçimizde mebzul miktarda var zaten haricilerine ne gerek var değil mi?

Evet Umu yetenekleri sınırlı bir adam, bunca sene bunu bildik, gördük zaten. Tamam İlk yarı da beğenmediğimiz Umut, Burak'a 2 tane net asist yaptı (Birisi Colmanın attığını söylemiş, tekrar seyretsin görsün ki o pası orta sahadan atan Umut'tur.) Burak becerip içeri atamadı. Umut'un kaçırdığı iddia edilen hangi pozisyon böylesine rahattı? Burak neden eleştirilmiyor demiyorum, ama bırakın bir adamı bu kadar günah keçisi ilan edip hakaret etmeyi. Ayıptır ve hatta günahtır.

Ya Şenol hocaya laf eden dünün veletlerine ne demeli? Sizin yaşınız kadar adamın profesyonel futbol hayatı var, ömrü bu işin içinde geçmiş. Bu ne ukalalık ne aymazlıktır ki biri size işinizi öğretmeye kalksa en hafifinden hakaret ederek başlarsınız cevabınıza ama Şenol Hocaya atış serbest diyenler var içimizde ki utanılası kişilerdir bunlar.

Umut'u oynatmasınmış, hatırlayınız oynatmadığı maçlar da oldu. O zaman da Umutsuz da olmuyormuş dediğinizi ne çabuk unuttunuz. Alanzinho ilk 11 başlamalıymış. Kaç maç başladı da hiçbir şey üretemediğine şahit olduk hatırlamıyor musunuz? Bu kadar mı balık hafızalısınız.

Taraftarsan taraftarlığını bil işini yap, sövüp durma, hele de ömrünün çoğunluğunu bu mesleğe harcamış, tecrübesine, kendisini sevmek bir tarafa saygı duymayı bile zül sayanlara inadına saygu duydurmuş, olmadıysa da seslerini kısmış bir şahsiyet abidesine işini öğretmeye çalışmanın, ona hakaret etmenin, sorumluluğu üzerine almışken tercihlerini aşağılamanın edepsizlik olacağını bil ve ona göre yaz buraya ne yazıyorsan.

Bu takım değil ama kendini taraftar zanneden bazıları yüzünden futboldan ve onu oyun olmaktan çıkaranlardan nefret eder hale geldim. Yeter artık. Sizin tarftarlığınıza ihtiyacı yok bu takımın. Toplayın tasınızı tarağınızı kendi takımınızı kurun onu oynatın, soytarı seyredecek birilerini de bulursanız onalrın size hakaret etmelerini eleştiri olarak kabul edin.

Düşün bu takımın yakasından artık!!!!

Alper Calik
21.03.2011, 11:37
...
.Hele Gökmen denen adamın IQ su sanırım 65 civarlarında(normal insan IQ su 85-110 arasındadır)

:))))))))))))))))))))))))))))))
parantez içindeki açıklamanıza öldüm gülmekten
:))))))))))
Gökmen in ki de 65 :)))))))))))))

Gerçekten şaka mı yapıyorlar gerçek mi karar veremiyorum. 3 ihtimal var:

1- ya zeka seviyesi dediğiniz seviyelerde hepsinin
2- bilerek reyting için tiyatro oynuyorlar
3- birilerinin sözcülüğünü yapıyorlar

Oruç
21.03.2011, 11:38
Rakip takımın kalecisi yerden kalkmadı zaten. İlk maçta da böyle yapıyordu. Allah büyük işte, iki maçı da aldık.

demirel
21.03.2011, 11:39
Bence de Umut bu hafta kesilmeli,Pawel şampiyonluk yaşamış bir oyuncu,bu stresi en kolay kaldırabilecek kişilerden,ayrıca kendini ispat içinde extra mücadele edecektir,saç baş yolacağımıza Pawel'a şans vermeliyiz

TSelif
21.03.2011, 11:40

Ne ne ne ççç
Yuh adama bak ya gerçeği değil de niyetindeki skoru yazmış. Zavallı ççç

Kamil Çakmak
21.03.2011, 11:40
Öldük öldük dirildik. Ve 90 da mutluluğu yaşadık. Alansinyo ikinci yarılarda oynasın hep. Oyunu iyi yönlendirdi hücümları sürükledi. Golunu attı.

Ev taşıdığımızdan dolayı bu maçı kahvede seyrettik oğlumla beraber, maç başladı 5 dk sonra geriye doğru bir bakayım dedim. Koca kahvenin yarısı dolu bizim taraftarla. Diğer kahvelerde öyledir eminim. 3 istanbul taraftarı soruyorlar kendi kendilerine " Erbaa da bu kadar Trabzonsporlumu varmış yaa" evet 100-130 arası bir taraftar vardı. Onca kişinin golll diğe bağırması kahveden çıkıp Meydanda yankılanması harika bir şeydi.

Keleşoğlu
21.03.2011, 11:41
geçmiş olsun bu haftayı da kayıpsız atlattık.. kaldı 8 maç 24 puan.

işin kötüsü 84 puanla şampiyon olamama ihtimalimiz var.

ama şu son 5 dakikada çevirdiğimiz 5 maça bakınca bunların bir nedeni olmalı diyor insan. yolun sonu aydınlık görünüyor

magicyattara
21.03.2011, 11:44
Öldük öldük dirildik. Ve 90 da mutluluğu yaşadık. Alansinyo ikinci yarılarda oynasın hep. Oyunu iyi yönlendirdi hücümları sürükledi. Golunu attı.

Ev taşıdığımızdan dolayı bu maçı kahvede seyrettik oğlumla beraber, maç başladı 5 dk sonra geriye doğru bir bakayım dedim. Koca kahvenin yarısı dolu bizim taraftarla. Diğer kahvelerde öyledir eminim. 3 istanbul taraftarı soruyorlar kendi kendilerine " Erbaa da bu kadar Trabzonsporlumu varmış yaa" evet 100-130 arası bir taraftar vardı. Onca kişinin golll diğe bağırması kahveden çıkıp Meydanda yankılanması harika bir şeydi.

Her yerdeyiz..bize her yer Trabzon..:)

demirel
21.03.2011, 11:48
Bu sene 75 puan işi yalan olacak belli,80 puan yetebilir gibi...

Kamil Çakmak
21.03.2011, 11:54
Her yerdeyiz..bize her yer Trabzon..:)

Aynen Murat, Maçtan sonra caddeler taraftarlarla kaynıyordu:)