PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Neden Sampiyon olamiyoruz (Rivayet)

Mayls
04.01.2006, 18:50
<DIV>Cok düsündüm bu konuyu acip acmamakla ama bir türlü aklimdan cikmadi bende sizinle paylasmak istedim. Yorumlarinizi bekliyorum</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Gecen gün Camide hocayla transferlerden konusuyorduk. Baskan Trabzonspor kac yildir sampiyon olamiyor diye sordu. Ben 21 dedim. Sonra hoca anlatti. Oda baska birindenduymus. 1984te Trabzonspor Islam Kültür Merkezlerine Talebe yurdu acacakmis. Hic bir ücret almadan. O yurdu yapmislar ve dalga gece gece baska bir Cemiyete hediye etmisler. O yildan beri Sampiyon olamamisiz. Dogrumudur Yanlismidir bilmem. Hocamda bilmedigini ona anlattigi kiside baskasindan duydugunu söyledi</DIV>

Taner Gündoğdu
04.01.2006, 18:56
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">ilginç. böyle birseyden dolayi basiretimiz baglanmis olabilir ama inanmasi da güç hani...</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

coach
04.01.2006, 18:59
uploads/coach/2006-01-04_185853_iiimmm.gif

U.Sadıkoğlu
04.01.2006, 18:59
yaw bence saçma

geronimo_61
04.01.2006, 19:06
ya bence hurafeden baska bir sey degil

böle seyler inanilmamasi gerekiyor

Mayls
04.01.2006, 19:08
bir türlü aklimdan cikmadi bende paylasayim dedim

selcjK
04.01.2006, 19:13
bi birak ya baska isin mi yok, hatta 84 ten sonra kadroda müslüman olmayan oyuncular yüzünden sampiyon olamiyoruz , hey allahim sabir ihsan eyle

Ahmet54
04.01.2006, 19:16
Bencede bunlar hurafe.. eger öyle birsey olsaydi fener ezikleri hic sampiyon olmazdi.. Malum onlarin aldigi bedduayi su dünya üzerinde hangi takim aliyor ki...

Yani biz birilerinin dualariyla sampiyon olmadik ki, birilerinin beddualariyla sampiyonlugumuz engellensin...

Islam Kültür Merkezleri yani halk arasinda bilinen adiyla Süleymancilarin yurduna engel oldu diye Trabzonun sampiyon olamadigi bence hurafeden baska birsey degil..

Mollasalihoğlu
04.01.2006, 19:17
biz hadi ondan sampiyon olamiyoruz diyelim de o zaman bu FB nasi sampiyon oluyo??

inanmamak lazim..

gurbetçi 61
04.01.2006, 19:37
bende buna benzer birsey duymustum,olabilir,haci ve hocalarlan aralarini iyi tutsunlar bari,yeni yönetim,

Muhalif
04.01.2006, 21:06
Efes Pilsen ve bir yunan takimi basketbolda bilmem ne kupasinda final oynamislardi ben lisedeyim veya orta sondayim o vakit.. tekme tokat maçi almisti yunanlilar.. maçtan sonra sandalyeler havada uçusmustu... ertesi gün derste bir kiz din dersi hocasina demisti ki 'hocam biz müslümaniz, yunanlilar hristiyan.. ama kupayi onlar kazandi.. Allah niye bizi galip getirmedi'... tabi muzipçe bir soruydu belki.. hoca gayet kendinden emin cevap verdi 'kizim efes bira markasi ve içki dinimizce haramdir'..

Konuya söyle bir baktim direkt bu olay aklima geldi.. konuyla alakasi da olmayabilir ama yazayim dedim iste...

Eger gerçekten bundan dolayi sampiyon olamiyorsak baskan stadyum yaptiracaginaönce bir ögrenci yurdu açsin bir deneyelim bencesmileys/smiley2.gif

holigan61
04.01.2006, 21:13
Kesinlikle hurafedirr inanmamak lazim boyle seylere.Milletin hedefide zaten bizi boyle seylerle uyutmak.Sonrada hedefleremizden saptirmak.

Emre B.
04.01.2006, 21:14
Bana göre saçma.O zaman Fenerin hiç sampiyon olmamasi lazim

kutoz
04.01.2006, 21:21
Selim55; "Islami Kültür Merkezi" Trabzon'da neredeymis. Yapilon yurt hangi cemiyete verilmis arastirdin mi. Yoksa Hocanin söylediklerinin üzerinde yarattigi etkiyle mi bu konuyu açtin.

Bence konuyu bir arastir. Böyle bir kültür merkezinden benim haberim yok. Bilen arkadas var mi. Trabzon'da "Islami Kültür Merkezi" var mi?

saglam
04.01.2006, 21:27
biz hadi ondan sampiyon olamiyoruz diyelim de o zaman bu FB nasi sampiyon oluyo??

inanmamak lazim..

Falcilari, büyücüleri, Saraçoglu'ndagömülü "esek dili" söylentileriniunutmayalim. Fener zamaninda bunlardan medet umdu. Ama su an baktigimizda ciddi bir kadrosu var ve sampiyon olamamasi mucizelere bagli.

Ha, yukaridaki olaya gelince, bir yorum yapmayacagim. Sonuçta herseyin sebebi belli... kimi sezon takim oynamiyor, iyi oynadigimizda da "dis güçler" devreye giriyor.Konuyu açan arkadas iyi niyetli muhakkak ama bu baslik sitemize yakismaz.

Not: "dis güçler"den kastimi biliyorsunuzdur, (hakem, federasyon, medya vs.) yanlis anlasilmasin...Edited by: saglam

Mollasalihoğlu
04.01.2006, 21:30

inanmamak lazim..

Falcilari, büyücüleri, Saraçoglu'ndagömülü "esek dili" söylentileriniunutmayalim. Fener zamaninda bunlardan medet umdu. Ama su an baktigimizda ciddi bir kadrosu var ve sampiyon olamamasi mucizelere bagli.

Ha, yukaridaki olaya gelince, bir yorum yapmayacagim. Sonuçta herseyin sebebi belli... kimi sezon takim oynamiyor, iyi oynadigimizda da "dis güçler" devreye giriyor.Konuyu açan arkadas iyi niyetli muhakkak ama bu baslik sitemize yakismaz.

o zaman direk real madrid'in bagli oldugu papaz mi büyücü mü ne varsa ona gidelim,kökten çözüm olsun...smileys/smiley2.gif

selokal61
04.01.2006, 21:30
ben bunun daha degisik versiyonunu duymustum oda

trabzon camiasi son sampiyon oldugu yillarda eglence isine fazla daldigi ve milletin o yil asiri sekilde alokon tüketmesi nedeniyle o zamanlarda trabzonda yasayan bir önemli hoca tarafindan bedduaya maruz kaldigi ve o yil bu yildir bu beddua yüzündenn sampiyon olamadigimizi duymustum

Erinç
04.01.2006, 21:33
Eger biz o kadar yildir sampiyon olamiyorsak iste bu konu basligindaki saçma sapan hurafeler yüzünden sampiyon olamiyoruz smileys/smiley7.gifFutbolda basari bilimsel çalismalarla, akilla, mantikla, fenle gelir. Millet uzaya çikti. Siz devam edinsmileys/smiley7.gif

dellalpi
04.01.2006, 21:45
Prens-32

Eger biz o kadar yildir sampiyon olamiyorsak iste bu konu basligindaki saçma sapan hurafeler yüzünden sampiyon olamiyoruz http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifFutbolda basari bilimsel çalismalarla, akilla, mantikla, fenle gelir. Millet uzaya çikti. Siz devam edinhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

------------------------------------------------------------ ------

o kadar uzun zamandir o kadar saçma sebepler sampiyon olamiyoruzki
insanlar artik böyle saçma sapan seyler uydurmaya basladilar.normal karsilamak lazim...

saglam
04.01.2006, 21:46

inanmamak lazim..

o zaman direk real madrid'in bagli oldugu papaz mi büyücü mü ne varsa ona gidelim,kökten çözüm olsun...smileys/smiley2.gif

Hoca, hugo surio alexandro de pedro diye bir papaz var Real'in arkasinda. Amca isi asmis,tesisleri sattiklari sene "yürü ya Real" dedi, yanliz biraz fazla abartmis, takim saglam yürüdüsmileys/smiley36.gif(la olm çarpilacaz, kapayin su konuyu ya)

Önder28
04.01.2006, 21:56
Inanmayin bu hurafelerekedidir kedi...smileys/smiley36.gif

gilimalı
04.01.2006, 22:00
yillardir sampiyonlugun gelmemesi artik bizide böyle hikayelerin içine atti artik nediyimsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif Edited by: gilimali

Adem Erdoğan
04.01.2006, 22:05
Dogru olabilir.Bende söyle bise duymustum ne kadar dogrudur onu bilemem.

TS son sampiyon oldugunda eglence için gece düzenlemis ve o gecede mübarek bi geceymis.kadir gecesi olmasi lazim.Fanatik ts lu bi hocada demis yöneticilere bu eglenceyi 1-2 gün bekleyin ondan sonra yapin diye.Yöneticilerdebunu kabul etmisler fakat eglence yine o gün olmus.Hocada insallah bi daha bu günleri göremezsiniz diye beddua etmis.

chigannes
04.01.2006, 22:09
bu konuyu derhal degistirin

hemen

rezillik

yönetimsel yanlislar,birlik beraberlik, alt yapiya önem vermeme falan gibi yuvarlayin topici

rezil oluruz

kimse görmesin duymasin

Mollasalihoğlu
04.01.2006, 22:11
dalga geçiyo zaten %90

stada hoca götürecek falan degiliz korkacak bise yok smileys/smiley36.gif

Bülent Bayraktar
04.01.2006, 22:20
ndn sampiyon olamiyoruz;;;;;DÜRÜST OLDUGUMUZ IÇIN,,SEREFLI OLDUGUMUZ IÇIN,,SIKE YAPMADIGIMIZ IÇIN diiyeeeeeeeeeeeee uzar gider ama bunlar dogru deyilmi sorarim sssiiiizzzeeeeeee??????

Adem Erdoğan
04.01.2006, 22:33
kaderrrrrrr.

Analyzer
04.01.2006, 23:22
Inanmayin bu hurafelerekedidir kedi...smileys/smiley36.gif

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

fincher
05.01.2006, 00:01
FEDERASYON,HAKEMLER MEDYA...

CEM PAPILA,KUDDUSI MÜFTÜOGLU VS.VS....

fincher
05.01.2006, 00:26
smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

kelkitli29
05.01.2006, 00:38
ya birakin. en son sampiyonlugumuz ne zaman gelmis? 84 mayisimi yoksa nisanimi? iste 84 mayisinin 4 ünde Agabeyim dünyaya geldi ve o gün bugün TS sampiyon olamiyor. Sayemde abim Ts den nefret ediyor.

Can basten
05.01.2006, 01:51
Trabzonspor'un sampiyon olamamasinin nedeni Trabzon'da HAMSI'nin (Hareketlilik, Azim, Mücadele, Sabir, Istikrar) azalmasidir...smileys/smiley2.gif

admin
05.01.2006, 01:58
Rivayeti bizimle paylastiginiz için tesekkür ederiz..Yeni birsey ögrenmis olduk..