PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ''Trabzonspor'' Anılarınız..

Sibel
12.03.2011, 11:07
Bu başlığı aradım ama bulamadım...

Hayatımızın her anında bir bordo mavimiz var öyle değil mi?
Maç izlerken konuşmalar,dolmuşta duyduğunuz yorumlar,başınıza gelen TS ilgili bir olay,verdiğiniz cevaplar,size sorulan sorular,çektikleriniz çektirdikleriniz,güldüren ağlatan,kısaca hayatınızdaki kısa,içinde Trabzonspor olan anılarınızı okumak güzel olacak...
Şimdiden iyi paylaşımlar...

Sibel
12.03.2011, 11:35
Gittiğim ilk Trabzonspor maçıydı..Malesef yenildik..Önemli de bir maçtı..
Üzgün üzgün eve döndüm..

Kapıyı ablam açtı: Ne geçti eline?
Ben: :N

Amcamlar ve eniştem de bizdeymiş...

Eniştem: Hep senin yüzünden.
Ben: :eek:

Amcam: Sen maça mı gittin?????
Ben:Evet:o

Ve annem: Ah kızım,sen de benim gibi şanssızsın işte,anla..
Ben: Anne.....

Deniz Tosunoğlu
12.03.2011, 11:44
Sayemde sinifimda neredeyse bütün Hollandali erkekler Trabzonsporlu :) Neredeyse her maci takip ederler, kacirmissalar bana mesaj yollarlar: ''Kac kac bitti mac :D?''

zafer6161
12.03.2011, 11:48
sene 2001,ben askerdeyim teskereme 3 gün kalmış,o gece tezkere kutlaması yapmıştık,koğuşta gizlice alem yapıyorduk,hayatımda ağzıma sokmadığım rakıyı arkadaşların gazıylada 5-6 bardak içtim,hem rakı içiyorum hemde gs trb maçını radyodan diniliyoruz,,1-0 yenik duruma düştük,biz yavaş yavaş sarhoş olmaya başlamıştık,kendi kendimize gülüyoruz falan filan derken macit 1-1 yapan golü atar,tabi bende kendimde olmadığımdan dolayı gooooooooooooool diye bağırıp koğuştan çıkıp koridorda herkese goooooooooooooool attık ulan golllllllllllllllllllllllll diye bağırıyordum,nöbetçi subaya koşuyorum gooooooooooolll diye,sonra ayık olanlar beni tutmaya çalışıyor ama ben kendimde değilim tabi,neyse beni yatırdılar,sabah kalktım ,yandaki arkadaşa dedimki,akşamki maç kaç kaç bitti lan,abi 3-1 yenildiniz,yapma yaa,sonra sen akşam yıktın ortalığı falan filan,tabi ben hiç bir şey hatırlamıyorum....rezil bir durumdu,,,, :D

böyle çok anı var,,,ilerleyen sayfalarda anlatırım

Sibel
12.03.2011, 12:21
Sayemde sinifimda neredeyse bütün Hollandali erkekler Trabzonsporlu :) Neredeyse her maci takip ederler, kacirmissalar bana mesaj yollarlar: ''Kac kac bitti mac :D?''
Futbolla ilgisi olmayan arkadaşlar bordo mavi aşkımı kıskanıp Trabzonsporlu olmaya başladı..Hatta aynı şekilde maçı aldık mı diye soranlar var:DBirden ''biz'' olduk..

Semra
12.03.2011, 12:42
:)
Okulda, bir derste hoca hangi takımlısınız diye sordu 3 kişi Trabzonsporlu, önümde oturan da Trabzonsporluymuş sevindim ama ben öyle çabuk arkadaşlık kuran biri değilim ders bitsin eve gideyim derdindeyim, birgün arkasına döndü konuşuyoruz kolundaki bileklikleri gördüm, aa Trabzonspor'lu musun dedim halbuki biliyorum :) sonra başladık konuşmaya, dersten önce ders aralarında paso Trabzonspordan konuşuyoruz, birgün sınavdayız Trabzonspor-Buca maçı var, sınavdan koştura koştura çıktık, arkadaşım telefonun radyosunu açtı okulu inletiyoruz hadi be Umut! Allahtan o maçı kazandık. Annem bazen kızar erkek olsaydın keşke der, bir ben daha görünce mutlu oldum!

Trabzonspor: 1 - FC Brugge: 0 (2008-2009 açılış maçımız)
Tarih:16.08.2008 Yer: İstanbul Olimpiyat Stadı
Gol: Umut Bulut :)

Maçtan sonra Olimpiyat stadından çıkmak malum kolay değil bir de kemençe-horon olunca eve gitmekte istemiyorsun ama o gün durum biraz farklıydı eve gitmeliydim / kandildi, hangi kandildi şimdi hatırlamıyorum bir ara dışardan gelen sese kulak tıkayıp tesbih çekeyim dedim ama ne mümkün, iyi bari eve gidince gerekeni yaparım dedim. Eve geç geldik o yorgunlukla uyuyup kalmışım, Allah affetsin.

Keramettin
12.03.2011, 13:04
İlk gittiğim maç İstanbulspor :) 2005 yılıydı galiba,gittiğimizde çok kalabalıktı ve bende çok korkuyodum kaybolcam diye :) Neyseki turnikelere kadar geldik sonra orda ne oldu bilmiyorum.Ama turnikelerden geçiş yavaşladı ve adamlar turnikenin yukarısından atlamaya başladı.Yanımdaki herkes tırmandı ben öyle kaldım :D Onları yukarda görünce ben aşağıda kaldım diye başladım ağlamayaa :D :D Sonra yanımdaki adam kucağına alıp uzattılar beni bende rahatladım :D İlk kötü anım buydu. :D

Rıza ÇOLAK
12.03.2011, 13:51
Avni Aker de BJK maçına girmek için son kuruşumuda verdim, Maça girdim. Hakem Erman TOROĞLU, dakika 80 bilmem kaç. Maç tatil, cepte para yok, yenildikte üstelik, istikamet Akçaabat. Dayan Tabanvay a, Akçaabat a kadar yürüdük yürümesine de ...hala tabanlarım sızlıyor:D

Sibel
12.03.2011, 14:25
Avni Aker de BJK maçına girmek için son kuruşumuda verdim, Maça girdim. Hakem Erman TOROĞLU, dakika 80 bilmem kaç. Maç tatil, cepte para yok, yenildikte üstelik, istikamet Akçaabat. Dayan Tabanvay a, Akçaabat a kadar yürüdük yürümesine de ...hala tabanlarım sızlıyor:D
:alkış::alkış::alkış:Trabzonsporlu böyle işte..

Armağan Dere
12.03.2011, 15:28
Hangi maça gittiysem ya berabere kaldık ya yenildik..Bursa'da 2 maça gitmiştim 2'sinde de 2-1 yenildik..İzmir'e Bjk maçına gitmiştim 2-1 yenildik...İstanbulda 2005'teki Bjk maçına gitmiştim 1-0 yenilmiştik...Ha 2 tane var kazandığımız 5-0'lık İstanbulspor ve sanırsam o yıl ki Güngören'deki İstanbulspor maçlarıydı..Girdiğimizde Fatih golü atmış ve sakatlanmıştı...

Mira_61
12.03.2011, 15:36
Trabzonspor-Liverpool maçında tribündeydim.Devre arası tribünleri karıştıran bir İngiliz ikinci yarıyı yanımızda izledi.Zavallı attıkları gole bile sevinemedi korkudan.:) Maçtan sonra ona ''Bari Akçaabat'a gidip köfte yiyin de bir katkınız olsun '' dedim.Kırk beş dakika boyunca yaşadığı korku yüzünden belli oluyordu ama.:)

Hürgün Aygün
12.03.2011, 15:49
Bu sezonki İBB maçını hiç unutamam günler önceden belliydi havanın ne kadar soğuk olacağı.Pazartesi günü sınavım vardı şartlar zordu.Ancak aldık biletleri gittik İstanbul'a neyse maç süperdi bitti.O malum bir sürü kişinin yolunu kaybetti bataklık yola koymuştuk biz de arabamızı.Ara ara yok,ayaklarımıza karasular indi stadı 3-4 kere turlamışızdır millet de dağıldı.Birkaç kişi bir yöne gidiyordu(meğerse bizim araba ordaymış)ama biz gitmedik.Bir taraftarın arabasına binip yola doğru indik ve ordan taksi tutup stad çevresini aramaya başladık yok yok.Birkaç kişiye rastladık onlar da bizim gibi aynı yerde arabasını arıyorlar numaralarını aldık bulursanız haber edin diye.Saat 21:00 Fenerbahçe A.Gücü'ne yenildi en azından buna seviniyorduk.Karşılaştıklarımızı aradık ve bulduk arabayı sonunda.Ama bunla bitmedi;
Yola koyulduk derken otobanın orda araba arzalandı o sıra uyuyordum kalktığımda arabada yalnız başımaydım anlamıştım arabaya bir şeyler olduğunu baba mazot almaya gitmiş geldi 5 dakika sonra koyduk olmadı.Bir araba durdukduk Allah razı olsun bizi benzinliğe kadar taşıdı araç da varmış bagajda.Neyse gittik orda bir yarım saat de usta bekledik.Sonra yola koyulduk gece 3-4 gibi geldik eve ertesi gün sınavıma girdim ancak hâlâ ayaklarımdaki yorgunluğu hissediyordum.

Geçen haftaki Bjk maçında ise stadda 2.golden sonraki sevincimi anlatamam kendimi kaybettim adeta 1-0 ken dalga geçen Beşiktaş taraftarıyla 1-2 olunca dalga geçme sırası bizdeydi...:)

Sibel
12.03.2011, 17:13
Hangi maça gittiysem ya berabere kaldık ya yenildik..Bursa'da 2 maça gitmiştim 2'sinde de 2-1 yenildik..İzmir'e Bjk maçına gitmiştim 2-1 yenildik...İstanbulda 2005'teki Bjk maçına gitmiştim 1-0 yenilmiştik...Ha 2 tane var kazandığımız 5-0'lık İstanbulspor ve sanırsam o yıl ki Güngören'deki İstanbulspor maçlarıydı..Girdiğimizde Fatih golü atmış ve sakatlanmıştı...
Yalnız değilsin,:o

ibrahim
12.03.2011, 18:47
Bizim burdaki Ruslar her Pazartesi Trabzon kac kac oynadi diye sorarlar bana :D

Öznur61
03.01.2014, 21:36
Ankaragücü-Trabzonspor maçı.Tam hatırlamıyorum ama 4-0 lık maçtı sanırım.
Ben ankaragücü taraftarıyla ilk kez yüzleşiyorum, adamlar tribüne elma soyacağım diye döner bıçağıyla giriyor.Korkuyorum tabi.O maçtada başımızda büyük biri yok.Neyse maç boyunca korkudan ses çıkaramıyorum sonra goller gelince açılıyoruz tabi :D Ama korka korka seviniyorum :D Neyse maç bitiyor çıkışta Ankaragücü taraftarı bizim taraftara ve takıma karşı küfürlü sloganlar vs. ben bişey yapmamaya yemin ediyorum.
Sonra kızın teki üstüme saldırıyo ben neye uğradığımı şaşırıyorum tabi.Bende ki sinir atılan küfürlü sloganlar sonrasını hatırlamıyorum...

Bana yanımda ki arkadaşlarım sonradan kızın kolunu kırmışsın diyor, ben şaşırıyorum tabi.. :)

İyi bişey mi yaptım kötü bişey mi yaptım, ama bu olayı asla unutmam... :)

zafer6161
04.01.2014, 13:15
sene 2008,,
arkadaşla karar kıldık istanbula gs maçına gitmeye,,ilk deplasman yapmamız,,uçakla gidip uçakla döndük

neyse ts tribünlerinde bilet kalmamış,bizde gs kale arkası aldık,,,stadın oralarda dolanıyoruz..tabi bi yandan da korkuyoruz...anlarlarmı acaba ts li olduğumuzu diye,,,(ilk deplasmanya,tabi bişe bilmiyoruz,korkaklık var üstümüzde)en iyisi ordan 2 tane gs beresi alalım dedik anlaşılmasın diye...storeler lokantalar falan filan maça kadar zaman geçiriyoruz.bu arada dışarıda ultra aslanın da içindeyiz,,,hiç bir yerde bordo mavili yok,,,,bi ara beraber tezahürat yaparken ,lan oda ne ,,kollarını açıp kabadayı bi şekilde bordo mavili formalı bi adam 40 yaşlarında ultraslanın içinden geçmezmi,lan haydaa..kimseden çıt yok.biz şaşkınız tabi,,gayet normal bi şekilde kimsede bakmıyor adama...bizde tabi bereleri attık :D cesaret geldi bize...dedik bi tur atalım,maça 2 saat var,,,tabi hiç bir yeri bilmiyoruz..ilk defa geldiğimiz bir yer,,dedik nereye gideceğiz,,,az ilerlerken oda ne ,yok artık,,,,her yer bordo mavi,,,mecidiye köy,,cevahis alışveriş merkezinin oraları,,,tabi biz burayı trabzonla karıştırdık :D,meğersem trabzon taraftarı o tarafta maçı bekliyor,ama hem gs hem ts taraftarı birlikte geziyorlar,yani karışık bir durum vardı,,,neyse uzatmayalım,,,,dedik bi oruralım,,,tamda polislerin yanında orurmaya başladık,,,polisin elinde tüfek,,lan oda ne ,,tüfek patlamazmı,,mermi ayağımızdan sıyırdı desek yeridir,polis şok oldu dondu kaldı,arkadaşları onu alıp uzaklaştırdıllar,bizde şok olduk,ulan az kalsın ölecektik ,,neyse uzatmayalım,,maça giriyoruz..kale arkasının üst katındayız,,arda golü atar ve yenik durumdayız,ama işin ilginç tarafı yanımızda kimse sevinmiyor :D2.3,gol derken baktık kimse sevinmiyor,meğersem 10*15 kişiklik ts taraftarıda bizim yanımızdaymış :D

öyle bir anı işte :D

Tolga
04.01.2014, 14:53
sene 2008,,
arkadaşla karar kıldık istanbula gs maçına gitmeye,,ilk deplasman yapmamız,,uçakla gidip uçakla döndük

neyse ts tribünlerinde bilet kalmamış,bizde gs kale arkası aldık,,,stadın oralarda dolanıyoruz..tabi bi yandan da korkuyoruz...anlarlarmı acaba ts li olduğumuzu diye,,,(ilk deplasmanya,tabi bişe bilmiyoruz,korkaklık var üstümüzde)en iyisi ordan 2 tane gs beresi alalım dedik anlaşılmasın diye...storeler lokantalar falan filan maça kadar zaman geçiriyoruz.bu arada dışarıda ultra aslanın da içindeyiz,,,hiç bir yerde bordo mavili yok,,,,bi ara beraber tezahürat yaparken ,lan oda ne ,,kollarını açıp kabadayı bi şekilde bordo mavili formalı bi adam 40 yaşlarında ultraslanın içinden geçmezmi,lan haydaa..kimseden çıt yok.biz şaşkınız tabi,,gayet normal bi şekilde kimsede bakmıyor adama...bizde tabi bereleri attık :D cesaret geldi bize...dedik bi tur atalım,maça 2 saat var,,,tabi hiç bir yeri bilmiyoruz..ilk defa geldiğimiz bir yer,,dedik nereye gideceğiz,,,az ilerlerken oda ne ,yok artık,,,,her yer bordo mavi,,,mecidiye köy,,cevahis alışveriş merkezinin oraları,,,tabi biz burayı trabzonla karıştırdık :D,meğersem trabzon taraftarı o tarafta maçı bekliyor,ama hem gs hem ts taraftarı birlikte geziyorlar,yani karışık bir durum vardı,,,neyse uzatmayalım,,,,dedik bi oruralım,,,tamda polislerin yanında orurmaya başladık,,,polisin elinde tüfek,,lan oda ne ,,tüfek patlamazmı,,mermi ayağımızdan sıyırdı desek yeridir,polis şok oldu dondu kaldı,arkadaşları onu alıp uzaklaştırdıllar,bizde şok olduk,ulan az kalsın ölecektik ,,neyse uzatmayalım,,maça giriyoruz..kale arkasının üst katındayız,,arda golü atar ve yenik durumdayız,ama işin ilginç tarafı yanımızda kimse sevinmiyor :D2.3,gol derken baktık kimse sevinmiyor,meğersem 10*15 kişiklik ts taraftarıda bizim yanımızdaymış :D

öyle bir anı işte :D

Hangi maç bu abi ? 4-3 yenildiğimiz maçta benle forumdan Çağatay Özmen yeni açıkta gslilerle izlediydik :D

Biz dayaktan 3. gole sevinerek kurtulduyduk :D

Ahmet Kuru
04.01.2014, 15:08
Senesini tam hatırlamıyorum ama. İstanbuldan ankaraya maça gitmeye kalkıp arabanın yolda bozulması suretiyle ankara da kahvede maçı izleyip geri gelmişliğimiz vardır:)
Hey gidi gençluk...:)

Kadir Yeter
04.01.2014, 19:16
Meşhur bir söz vardır(konuyu açanı cezalandırmak için): "Askerlik hâtırâlarını anlatmaya başlayan, çay paralarını versin".

''Trabzonspor''Anılarınız.. " Bağlığı da bunun gibi; bir konuşmaya başlamasınlar, sözün bir daha ardı gelmez.

Çay paralarını vermemek için tuttum kendimi... dişlerimi sıkıyorum.. Sus, bu kadar yazdın ya Yeter!.

kadiryeter Kadir Yeter. Kavakmeydan- 2014

tp://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1919459509

Muhteva
04.01.2014, 21:59
Bu seneki Ziraat Türkiye kupasın da Balıkesirspor maçını geç kaldığımız için Balıkesir taraftarının içinde izledim maça işyerinden 4-5 Bandırmalı abiyle gitmiştik tuhaf bir duygu ne sevinebiliyorsun ne üzülebiliyorsun öyle mal gibi izledim işte :D