PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu da MeHeKe Açıklaması: Haydaa!

Tunga
11.03.2011, 11:52
www.bordomavi.net (http://www.bordomavi.net)

Ana sayfamız güncellendi :)

http://www.bordomavi.net/Giris/giris110311.png

Nytre
11.03.2011, 11:55
:))))))))))

ezikler !

Bıyıklıoğlu
11.03.2011, 11:55
Çılgınsınız :):):)

Süleyman Eruyar
11.03.2011, 11:56
Süper açıklama olmuş :) :) :)

Mehmet BAL
11.03.2011, 11:57
:alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

Mehdi
11.03.2011, 11:57
Öpüyoruz...

Badaloğlu
11.03.2011, 11:58
Ne o? Herkesi meheke başkanın açıklamasını çılgınca alkışladığını görüyorum :)

Napoli
11.03.2011, 12:01
super!

Alıcek fenerlı Oguz Sarvan bu adamın aılesı 50 yıldır turk futbolunda..ve bu 50 yılda fenerın kollandıngı asıkardır.ulan cıldıracam yemın ederım,bu adamın hakemlıgı,saıbelerı acıkken mhk baskanı nasıl olabılıyor.

Tunga
11.03.2011, 12:01
Orjinalini de koyalım ki, okumayanlar ne yaptığımızı daha iyi anlasın :)

"Değerli hakemlerimiz ve gözlemcilerimiz;

Son günlerde saha dışında, masa başı odaklı yaşanan gelişmeler, futbolumuz ve Türk hakemliği için üzüntü vericidir. Sportif eleştirilerin sınırını bir hayli geçen suçlamalar ve takımlarının başarısızlıklarını hakemlerin üzerine atma hastalığının yeniden nüksetmesi bizleri üzmekte ama şaşırtmamaktadır.

Sadece Süper Lig (http://www.sporx.com/futbol/superlig/) değil tüm liglerde; sezonun sonuna yaklaşıldıkça hedeflerin uzağında kalmanın hesabı tamamen siz değerli hakemlerimize ve Merkez Hakem Kurulu’na kesilerek, bir nevi günah çıkartılmaya çalışılmaktadır.

Ancak MHK olarak biz bu haksız eleştirilerden ve hiçbir gerçeklik payı bulunmayan suçlamalardan kesinlikle etkilenmiyoruz. Çünkü biliyoruz ki Süper Lig’in kurulduğu 1959 yılından bu yana, tam 52 sezondur aynı film bu dönemlerde vizyona sokuluyor ve hakemlerin baskı altına alınması amaçlanıyor.

Bu gündem karşısında, Türkiye Futbol (http://www.sporx.com/futbol/) Federasyonu’nun 9 Mart Çarşamba günü yaptığı sağduyu çağrısının gerekli cevabı verdiği ve camiamızı desteklediği de aşikardır.

Özellikle son 3 sezondur Avrupa’da ve Türkiye’de, geçmişe oranla çok önemli aşamalar kaydetmiş Türk hakemliğinin temsilcileri olan sizlerin de bu suni gündemi hiçbir şekilde ciddiye almayarak, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da iş disiplini ve konsantrasyonunuzu sezonun geri kalanında koruyarak, maçlara gönül rahatlığı içinde çıkmanızı rica ediyoruz.

Merkez Hakem Kurulu"

altinkaya08
11.03.2011, 12:02
Dünki tsyd açıklaması ile bire bir örtüşen bir açıklama tebrik ederim :) tutarlı olmak lazım :D

Gamze
11.03.2011, 12:03
:D
Havalarn asıl olursa olsun, sizin havanız iyi olsun :D

SEDAT
11.03.2011, 12:04
- Hey maşallah ne kadar da doluymuş bu kurumlar , bizim açıklama yapmamızı beklemiş şeref yoksunları :)

Burçak
11.03.2011, 12:11
teşekkürler B M N
Bu yazıyı yerel sitelere göndermeliyiz.
kısa zaman sonra ulusal basında da taraftarları mhk yi tff yi nasıl tiye aldığının haberi yapılır.

ozturk
11.03.2011, 12:17
Süpersiniz...

bkandil
11.03.2011, 12:19
NDND'ye yazmıştım ama buradaki ortam da müsait sanırım...

SON DAKİKA...

FENERBAHÇELİLERDEN TRABZONSPOR'A TEPKİ...

Türk futbolunda geçtiğimiz hafta yaşanan bomba açıklamaların üzerine Fenerbahçeli Taraftar Dernekleri Taksim Meydanında birleşerek Trabzonspor'a tepki yürüyüşü gerçekleştirdi.

http://www.hurriyet.com.tr/_np/6353/8316353.jpg
Meydanda toplanan kalabalığa HAKFEB (Hakem-ül Fenerbahçe Derneği) Başkanı Oğuz SARVAN "Şampiyonluk için son viraja girildiği bu dönemde üzerimize oynanan oyunlara gelmeyeceğiz" dedi. Ayrıca Maçlarda yanlı yönetim sergilediği iddia edilen hakemlere yüksek not verilerek kendilerine destek olunması gerektiğini sözlerine ekledi.

http://www.kimkimdir.gen.tr/foto/4950.jpg
Ardından mikrofonu alan 1907 FFB (1907 Fenerbahçeli Federasyonlar Birliği) Başkanı Mahmut ÖZGENER "Fenerbahçe'ye ve Aziz YILDIRIM'a haksızlık yapıldığını, kendilerinin bu haksızlığa sessiz kalmayacaklarını, bu yüzden hafta içi yapılan açıklamalarından dolayı Trabzonspor klübüne ve son maçında kendisine edilen hakaretlere, fırlatılan ayakkabıya tepki gösteren Şenol GÜNEŞ'e aleme ibret olması amacıyla çok ağır yaptırımlar uygulanması için gerekli mercilere başvuru yapacaklarını söyledi.

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRBIjFanXtegE39Tf_3o5EP6hxoZTjWn gtW1wkZSopAjnlq_pUqvVkwYMA (http://www.medyaradar.com/f1/f5a_a8616.jpg)
FSYD (Fenerbahçeli Spor Yazarları Derneği) Başkanı Esat YILMAER, Trabzonspor'un Fenerbahçeyi karalamakla kalmayıp, Türk Futbolunu kaosa sürüklediğini, Fenerbahçeli Futbolcuların hakeme olan iyi niyetlerini bile sanki hakeme küfrediyormuş gibi gösterilmeye çalışıldığının altını çizerek, buna sessiz kalmayacaklarını basın yoluyla haklarını arayacaklarını söyledi.
Ayrıca "Camia olarak tüm dinamikleri ile şampiyonluğa odakladıklarını, bu yıl şampiyonluğu son haftada kaptırmamak için hep birlikte hareket ederek mutlu sona ulaşmayı amaçladıklarını" söyleyerek sözlerini bitirdi.

Yapılan konuşmaların ardından yürüyüşe geçen grup "Hepimiz Aziz'iz, Hepimiz Fenerbehçeliyiz" soganları ile yanlarında getirdikleri bayan ayakkabılarını birbirlerine fırlattılar...

Sanal Haber Ajansı.

Turgut Çelik
11.03.2011, 12:37
http://fanatik.ekolay.net/Onursuz-hakemler_3_Detail_27_217115.htm
Fanatik fazetesinde bir yazı okudum baş haber vermişler hemde şu adama haddini bildirmek lazım ben başlık açamiyorum daha açabilen açsın mail adresinide yazsın.

hcan@fanatik.com.tr

winner
11.03.2011, 12:37
Dün de yazmıştım madem yeni başlık açıldı yine yazayım.Şimdiki mhk başkanı hakem eskisi oğuz sarvan 90'lı yıllarda
Ankara'da bir gençler-gs maçından sonra stat dışında arabasına giderken gs'li bir kadın taraftar arabasını yumruklayarak ona şöyle bağırmıştı.

"şerefsiz, fener köpeği"

Ben demiyorum o kadın taraftar demişti.Niye öye söylediyse acaba!

Ahmet Başkaya
11.03.2011, 12:39
Harikaa :) :)

Burçak
11.03.2011, 12:47
Dün de yazmıştım madem yeni başlık açıldı yine yazayım.Şimdiki mhk başkanı hakem eskisi oğuz sarvan 90'lı yıllarda
Ankara'da bir gençler-gs maçından sonra stat dışında arabasına giderken gs'li bir kadın taraftar arabasını yumruklayarak ona şöyle bağırmıştı.

"şerefsiz, fener köpeği"

Ben demiyorum o kadın taraftar demişti.Niye öye söylediyse acaba!
arabanın içinde nasıl tanımış onu yaa. :rolleyes:

Great White
11.03.2011, 12:51
elinize sağlık arkadaşlar

Semra
11.03.2011, 13:00
Ellerinize sağlık, muhteşem bir yazı olmuş.
Sizinle gurur duyuyorum, iyiki varsın BMN.

Cem Zırıh
11.03.2011, 13:01
Haha super ya Ancak unutmayinki bu adamlarin tercumani bile ayni kafada. Sahadan atiyorsun kaleden cikiyorlar :D:d Süper ya !

bahadır2561
11.03.2011, 13:04
Kaleminize sağlık

Cem Zırıh
11.03.2011, 13:05
http://fanatik.ekolay.net/Onursuz-hakemler_3_Detail_27_217115.htm
Fanatik fazetesinde bir yazı okudum baş haber vermişler hemde şu adama haddini bildirmek lazım ben başlık açamiyorum daha açabilen açsın mail adresinide yazsın.

hcan@fanatik.com.tr

bu habere herkes begenisini sunup olumsuz yonde belirtsin en azindan arkadaslar!

magicyattara
11.03.2011, 13:06
Şenol hoca oyunculuk döneminde,son dönemleriydi yanlış hatırlamıyorsam;bu hakemlere "kara gömlekliler" demişti de kaç maç ceza almıştı..

Her sene aynı senaryo..her şampiyonluğa oynayışımızda aynı dümenler..fb hakem kararlarıyla kazanırken,Trabzon hep kaybeder..değişen bir şey yok geçen 25 yılda..

Bu ülkenin en büyük sorunu Adalet..hakimler ve hakemler..Adalet anlayışımız önce vicdanlarda bireysel olarak yerini almadan bir şeyin düzeleceği de yok..

Güzel bir taşlama olmuş..elinize sağlık..:)

Tunga
11.03.2011, 13:12
..Adalet anlayışımız önce vicdanlarda bireysel olarak yerini almadan bir şeyin düzeleceği de yok..

Güzel bir taşlama olmuş..elinize sağlık..:)

Eline sağlık Murat, çok güzel söyledin.

Ömer TOPAL
11.03.2011, 13:12
ailecek hasta fenerli...o hastalık sonunuz olur insallah

a f s
11.03.2011, 13:21
Anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az.

Hepsinin cevabını sahada vereceğiz, 'nefesleri yetmeyecek' bu yarışta.

Sıradaki parça Türk futboluna gelsin:

Dokunma dur güneşe
Işık olsun herkese...

barisb
11.03.2011, 13:35
:):)

bunlara ara vermeden, bıktırana kadar, zafere kadar devam etmeliyiz.

Ali YİĞİT
11.03.2011, 13:37
güzel olmuş tebrikler :)

Recep Alkan
11.03.2011, 13:42
Ellerinizden öper, karşınızda saygı ile eğilirim....

İlyas Özdemir
11.03.2011, 13:42
bence bu yazı pankart şeklinde hazırlanıp maçlarda asılabilir

hAtes
11.03.2011, 13:44
Daha tarafsız olmuş :)

Dursun Suleymanoglu
11.03.2011, 13:45
Tek kelimeyle mükemmel olmuş hazırlayanların ellerine sağlık..

Ayhan Yüksek
11.03.2011, 13:47
Bu yazı ulusal medyayada ulaşmalı bi şekilde,pankart hazırlanıp stada asılsa harika olur, mükemmel olmuş.

Sacit
11.03.2011, 13:51
yerinde bir yazı ama daha ağır olabilirdi :)

Altan Atabay
11.03.2011, 13:52
süper açıklama.elinize sağlık. MHK sitesini hackleyip bu bildiriyi koysak ne süper olur:):):)

lazibere
11.03.2011, 14:03
Ne kadar acımasız bir dunyada ve adaletten yoksun bir dunyada yaşıyoruz gerçekten insan olduğuma utanıyorum.

Egemen güçler, fırsatını bulduklarında karşısındakı kişileri çok rahat bir şekılde kundeye getirebiliyor ve haksız olduğu halde üste çıkabiliyorlar.

Spor-sanat- Siyaset-Sağlık, her alanda bu kuralın düzenli bir şekılde işlendiğini itinayla görüyoruz..

Butun bunların tek kaynağı hukuk yetersizliğidir. Eğer bir yerde hukuk doğru ve adaletli işlemiyorsa, orda taraflar kendi adaletini başka kanallarla sağlamaya kalkarlar. Mağdur olan eğer hakkını alamayor birde üstüne üstlük ''tukaka'' olarak gösterilirse, Bu insanın şiddete başvurmaktan başka bir çıkar yolu varmıdır

**

Rüşvet- yolsuzluk- adam kayırma olaylarının had safhada olduğu, bu anlamda dereceye girebilecek kadar kötü karneye sahip olan ülkemizde, herşeyin sütliman olduğunu söylemek çok kolaydır..

Futbolda şike ve hatrın ne kadar egemen olduğunu hepimiz biliyoruz. Bunu şu anda aktif veya değil her spor adamının rahatlıkla bileceği olgular olduğunu da biliyoruz. Ama hiç kımse bu düzenın bozulmasını istemez.. Çunku herkes suçlu, bugun değilse dun, değilse oncekı gün mutlaka o yola kendisi de başvurmuştur.. hatta şu anda karşılıklı birbirlerini eleştiren camiaların önde gelenleri bir başka olayda beraber hareket edebilmişlerdir..bile

Bu kadar kirli ilişkileri olan sistemın ve Trılyonlara hitap eden bu ekonomık rant kaynaklarının, paylaşımında adalet olabileceğine ınanıyormusunuz..

Çoğu zaman bizlerin bile ''' bakanım artık devreye gir'' diye seslendiğimiz bu düzende, güçlü olanın hukukun geçtiğini kabul etmiş olmuyormuyuz. Kım daha fazla yedirir kım daha fazla Biat edersenın olduğu sistem Ancak MUZ CUMHURİYETLER'inde vardır. Maalaesef, işin diğer tarafındakı kişi de haklılığından değil daha fazla yediremediğinden işi yaptıramadığına üzülür ve bir daha kı sefere daha sağlam kaynaklarla hareket etmeye kalkar..

Bu bir düzendir. Rüşvet adam kayırma ve iltimas..

Bunları nerden çıkarıyorsun diyeceksınız ama maalesef bu böyledir.. Bu spor da böyledir, Siyiasette de böyledir. Burokraside bile böyledir..

Bundan 2 yıl evvel, Amcamla beraber bir yerdekı BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNE gittik. ismini söylemeyeceğim. Amcamın şirketi Taşeron iş yapan bir İnşaat şirketi ve bende o zamanlar işim gereği bu tip ortamlarda resmi yerlere girip çıkıyorum. Amcam senın için de iyi bir deneyim olur diye, bitirilmiş bir iş için hakedişi almak için O söylediğim yere gittik..

En az 5 milyar maaş aldığına inandığım ve Bir kamu kurumunda proje Müdürlüğü yapan zatın makam odasında oturduk. çay söylediler oturuyoruz.

Artık iş bitti bitecek, sadece son imzaya kalmış ve o esnada Müdür amcama, sesisz bir tonla '' Eşimin ve çocuklarımın telefonlarında kontor kalmamış, sabah akşam zırt pırt mesaj çekiyorlar sağa sola '' diye zarf atmaz mi..!!Amcam da hallederiz bunlar basit mevzular falan deyip.. İş kapandı...

Sinirlerim alt üst olmuştu, mıktarı onemli değil ama Maddi sıkıntı yaşamadığı her halinden belli olan ve Hiç de hakkı değilken, Bir insanın bu kadar aşağılık konuma düşmesini anlayamadım ve amcama söylendim..Amcam Gülerek '' olum ben senı neden buraya getirdim biliyormusun dedi. Bir gencin yanında biraz utanır mevzu edemez diye düşündüm ama yine bir şekılde bu sefer ucuz atlattım dedi... Her geldiğimde benden neler istedi bilemezsın, bu onların yanında devede kulak dedi..''

Bu benım bizzat yaşadığım ,ama başka birinden duysam, hadi canım o kadar da değil diyeceğim bir olay.. Çok genç bir Muhendis olarak o zamanlar yaşadıklarımdan sonra insanlıktan ve kişiliğimden utandım, ülkemden ve Milletimden nefret ettim..

Arkadaşlar, Bu ülkede kımse haktan ve adaletten bahsetmesin, Kım güçlü ise, kımın hatırı fazla ise ipten adam alırlar ve ruhumuz bile duymaz...

Allah kımseye ağır hastalık nasip etmesin... hastalık ne kadar ciddi boyutta ise, Sektörlerin kar marjları da o kadar çok olur...Sizin çaresizliğinizi ve duygularınızı sömürürler..Bunu Doktoruda yapar hasta bakıcısı da yapar, Eczacısıda, Medical malzeme satanı da..

50 kuruş maliyeti olan Ameliyat Hortumunu 200 mılyona aldırırlar. Hemde hastanız tam ameliyata girerken ve hemde iyilik yapıyoruz diye yanınızda biriside gelir ''orda bulamazsın deyip senı kendi adamına götürür ve aradakı farkı bölüşürler'' Sizde hem paranızdan olursunuz..hemde ''Allah razı olsun ''deyip onlara sevap istersenız...

Burası Türkiye..

Söz konusu Futbol ve hakemler olunca da durum aynı işte... Adamın kucağına düşme, Maçınn ciddiyeti arttıkça piyasa da artar:)

Bunu yaparlar ve birde sen idda ettiğinde '' Tıpkı fanatik yazarı gibi''.. Mağdur'u oynamaya başlarlar.. Çıkın aslanlar gibi, protesto edin, biz dürüst insanlarız, adil maç yönetiriz diye eylem yapın derler.. Onlarda eylemlerini yaparlar.Bu sefer o hakemler kahraman ilan edilirler:)

Bugun Bir hakemin kazancı nedir ki?

Kazancının kat ve kat fazlasını kazanabileceğini bilen Bir kamu görevlisinin RÜŞVET e bulaşmayacağını idda edenler bence çok iyimserdirler ve böyle düşünenler de asla muvaffak olamazlar..

O açıdan, Kım ne derse desin. Kım neyi anlatmaya kalkarsa anlatsın.bu sistem bir şekılde düzenini kuracak. yapanların yanına her zaman kar kalacaktır. En fazla hakemliği bırakması yönunde baskı yaparsın o da bırakır.. Zaten hakemlik aslı mesleği değil ki..Cem papila bırakmadı mı. Selçuk dereli bırakmadı mı.. Ali Aydın bırakmadı mı... Ne oldu.. işlerini bitidiler ve bıraktılar ve bıraktıktan sonrada hayatları boyunca yaşayabilecekleri bir gelire sahip olduklarına da eminim..

Futbolda, Bir, şampiyonluğa oynayan takımlar, Birde Düşmemeye oynayan takımlar vardır... Arada kalan takımlar figurandır ve orda oynayan oyuncu ve hocalar çok rahattır.. Düşecek olanın ellerine düşmesini beklerler, şampiyon adayı ile oynaycakları maçı iple çekerler..

Burası Türkiye...

Burda Güçlü değilsen ağzınla kuş ta tutsan asla asla asla,,,,

'''Namuslular da Namussuzlar kadar cesaretli olabilirlerse''' lafı varya işte burda sözün bittiği yerdir

Mustafa AYDIN
11.03.2011, 14:40
Bizans oyunları başladı,bunları alt etmenin tek yolu birlik ve beraberliktir.Bunu önce tribünlerde sağlayayım.
İlk tepki yeri yarınki maçtır.BMN ve diğer taraftar gruplarından ricam,konuşun,anlaşın birleşin ortak bir karar alın ve bundan sonraki stratejinizi birlik üzerine kurun,tepkimizi hep beraber ama tek bir ağızdan verelim.Tribünde birlik olalım.Verilecek tepki,tezahürat neyse bütün aynı şeyi söylesin,Bremen mızıkacıları gibi herkes bir telden çalmasın.
Tribünlerin birleşmesi bütün camiayı birleştirir.Kar topu gibi yuvarlandıkca büyüdüğümüzü herkes görecek.Sonrasında karşımızda duracak babayiğit varsa çıksın karşımıza.

Haydi BMN bugüne kadar almış olduğun sorumluluk bu birlikteliğide sağlayacağının açık göstergesidir.

Çağatay_
11.03.2011, 15:25
İyidir iyi.Ayarında olmuş.Ti'ye alıyoruz hah :D ççç

Basına da göndermek lazım birer nüsha :p

Fatih Özkan
11.03.2011, 15:31
Midemi bulandırıyor bunlar!
Kaç gündür ettiğim küfürlerin haddi hesabı yok...
Meheke açıklaması da şahane olmuş :D

Mehmet S. Pervan
11.03.2011, 16:39
Seviyorum karadeniz insanının zekasını :D

Kazım Uzunboy
11.03.2011, 16:46
Harika olmuş.

Ellerinize sağlık. :alkış: :)

Trapezus-61
11.03.2011, 16:51
açıklama nasıl olurmuş görsün borazancılar

.....
11.03.2011, 17:39
Herkesin derdi biz olmuşuz , demek ki zamanında fena KOYMUŞUZ.

:)

Sencer Bulut
11.03.2011, 17:42
Valla Yönetimi birkez daha taktir ettim.Yapılan acıklamanın ne kadar gerekli oldugu anlaşılıyor.Bütün pislikler bir bir dökülmeye herkesin gercek yüzü görülmeye başladı...

Kaya
11.03.2011, 18:33
Tunga abi büyüksün!

Kıskananlar çatlasın!

Hasan YAYLI
11.03.2011, 18:48
UPSSS Açıklamaya bak,aşmışlar artık kendilerini :D

İlker Akçay
11.03.2011, 20:55
MeeeeeHeKe nerede biz oradayız :D

Muhteşem :alkış:

Fanatik34
11.03.2011, 21:54
Ellerinize saglik:alkış:

Geriye dönelim, Cem Papila´nin sampiyonlugu bizden caldigi dönemden beri Feybenin sadece 1 sampiyonlugu var o da diger rakipler cok kötü oldugu icin!
Ligin ilkayarisi adil yönetilen ligte Feybenin birakin smapiyon olmayi, ilk bese giremeyecegi anlasilmistir
Bunlarin tekrar sampiyon olabilmesi icin yine eski yöntemler uygulanmaya konuldu.

Her zaman söyledim ve söyleyecegim, bu düzeni nasil degisterecegiz? Aziz´in arkasinda olan kim? Hükümet (Örnek:Gecmis bir Bakanlar Kurulu toplantisinda giyilen Sarilacivert takimelbise). Bu sayfalarda Politika yapmak dogru degil ama bu sorunun tek cözümü 12 Haziran´da...benden söylemesi!!!

Ömer Kibar
11.03.2011, 22:04
Elinize sağlık :) Harika olmuş..

Hasan Cubukcu
11.03.2011, 22:17
Nerde öbür anadolu takimlari nerde haksizliga bas kaldiracak takimlar ulan bunlar varya hepsi donlarina saklanmislar , korkaklar !!!!!

Ilelioglu
11.03.2011, 22:17
Güzel bir yazi olmus, tebrikler...;)

Hekimoğlu
11.03.2011, 22:25
Bu MeHeKe en azından ne mal olduğunu açıklıyor diğeri gibi kancık değil forever MeHeKe.

pReN@_61
11.03.2011, 22:34
Ailecek hasta fenerliyiz, emek yiyiciyiz..

Semih
11.03.2011, 22:42
En azından adamlar samimi.
Açık konuşuyorlar. :)

Harikaydı, teşekkürler. :)

Barış Burak
11.03.2011, 23:11
Allah rezil rüsva etsin hepsini.

ulan dünya sultan süleymana kalmadı,elbet bir gün o gücü arkanda bulamayacaksın oğuz sarvan, o zaman köpekler gibi sürünüşünü izleyeceğiz inş.

Allahtanda büyük değilsiniz ya.

Fanatik34
12.03.2011, 01:06
Dünya bunlara kalmayacak ama onlarin yaptikariyla bizler mutlu olamayacagiz...onlar cezalarini bir sekilde cekecek!!!

Bizler bu Adaletsizlige karsi ne veya neler yapabilirit, bunlari konusmali, eyleme gecirmeliyiz.

Ufak bir Piskoöojik hareketle bizi az cok alt ettiler. bu Savasi kazanmak istiyorsak bizde bu bazda harekete gecmeliyiz. Bu isin ehli olanlar görev basina

Enes Ünal Kaya
12.03.2011, 01:15
Çok Güzel Olmuş Ya Elinize Sağlık..

BMN ÇOK YAŞA

Steril61
12.03.2011, 16:52
VVUUUUUU! Kendilerine yakışan, "mükemmel" bir açıklama olmuş.:alkış:

EmreYavuz61
12.03.2011, 17:13
Güzeldi...:D

Davut Özdemir
12.03.2011, 17:58