PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Onlara En Büyük Ceza Kupayı Almaktır!

Nytre
10.03.2011, 23:32
Arkadaslar !
gulelim gecelim bu cezalara.
Ceza vermek de kesmek de cocuk oyuncagi bu federasyon oldugu surece. Bu federasyonu da mhk.yi de kim takiyor ki ben takayim!
İsterse 100 mac ceza versin!
Senol hocayi mi durdurmus olacaklar yoksa arkasinda milyonlarca taraftari olan on bir cengaverimizi mi?
Hangi ceza onur'un onurunu , egemenin hirsini , burak'in inadini , umut'un heyecanini ortadan kaldirabilir?
Hangi saha kapatma taraftarimizin onunu kesebilir ?
Bu cezalar fasa fiso benim gozumde. Siz de artik takmayin bu cezalara. Onumuzu kesmek icin bunlar yeni kanunlar bile cikartir.cunku kiskancliklarindan hasetlerinden ve cskememezliklerinden oturu kendilerini bile kolayca satabileceklerini kanitlamadilar mi?
Bizi dunden daha guclu yarindan daha inancli yapar sadece bu cezalar.
Ama onlarin niyeti taraftarin ve camianin dengesini bozup futboldan uzaklastirmaktir.
Bizi ringin disina cikarmak isteyen gucler bizim her sampionluga giderken karsimiza cikan guclerle aynidir. Bugun yunus yildirim dun cem papila ondan once metin tokat..
Biz trabzonspor taraftari olarak yapilanlari yeniden gundeme tasima zamani gelene kadar tum enerjimizi takuma direk pozitif guc katmaya kullanmaya dvm edelim.
Kisiligi bozuk , pislikten dizine kadar camura batmis , her turlu kirli isin kendisinden beklendigi birinin yaptigi edepsizliklere yarin da kizar ve hesap sorarim! Ama simdi kalan on macimi yarin telafi edemem !
Haydi !
El ele omuz omuza !
7'ye 10 kala !
Az kaldi kupaya

Ahmet KESKİN
10.03.2011, 23:42
son yılların en anlamlı topic i bu baslık benim için...

SADECETRABZON61
10.03.2011, 23:43
Trabzondaki Arkdşlar Takıma yeterince destek vermediği sürece Biz Şampiyon Olamayız..

Samet Berber
10.03.2011, 23:44
O gün de gelecek inşallah ...

Ceyhun Dündar
10.03.2011, 23:46
sıkıntı su artık ıs bızım elımızde deıl yanı boyle gıderse adamlar her macı bı sekıl alırsa sampıolar zıra 2 lı averajda da ondeler...
Tabi ki biz trabzonsporu hep yensın dıye sevmedık ınsallah bu hafta ızmıtle bırlıkte taraftar takımın yanında oldugunu hıssettırır de bu iç saha sıkıntısı da bıter...İç saha işi tatlıya baglandı mı bız zaten sampıyonuz...

Burçak
11.03.2011, 00:18
Bu cezalar sahadaki futbolcularımıza tribündeki taraftarlarımıza ekstra motive olarak geri dönecek. hep beraber göreceğiz ;)

omondoles
11.03.2011, 00:20
Hernekadar bizim kalbimiz dayanmasa da, Allah'tan dilerim ki sonuna kadar lider gitsin Fener ve son maç şampiyonluğu bize kaptırsınlar. Artık lanetli olduklarını felan düşünsünler.

Cem Zırıh
11.03.2011, 00:39
Eger yarin Senol Hoca artik saha'ya cikmayacagim aciklamasi yaparsa acikcasi hiç sasirmam!

Colakoglu
11.03.2011, 00:59
Ben inaniyorum, bu sene yemezler arkadas, kupa bizim. afedersiniz ama s... s... alacaz kupayi

Ömer TOPAL
11.03.2011, 01:00
Öncelikle klube tam zamanında yaptığı bu açıklama için, Tsyd ye yaptıgı bu yanlı açıklama için, ezikbahçenin verdiği cevap için, Fenerasyonun hocaya ve klübe verdiği ceza için ve açıklamaları için..Hepsine tek tek teşekkür ediyorum şahsım adıma....Neden mi ?

Camiamızın üzerindeki tedirginligi ve ölü topragını alıp bizi daha çok birbirimize kenetleyip daha fazla inanmaya inatla hırsla takımımızı desteklemeye davet ettiğiniz için..Futbolcusundan top toplayıcısına taraftarına deplasmana o taraftarı taşıyan otobüsün şoföründen yoldaki korna çalarak el sallayan tırcısına kadar hepsini bir ettiniz birlik ettiniz...Artık herkezin düşüncesi fikri ortak...

" BİZ BU OYUNU BOZARIZ"