PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ertem Şener'den Bilgiler ve Özlü Sözler

OYılmaz
10.03.2011, 16:12
Türkiye'nin bana göre en iyi spikeri Ertem Şener. Maç anlatırken öyle bir gaza getiriyor ki insanı kendini Old Trafford veya Nou Camp'ta galibiyeti kutlayan taraftarların arasında hissediyorsun. Böyle bir başlık lazım forumda :)

Birkaç tane benden olsun.

-C.Ronaldo için: Kanatları olmadan uçan tek canlı.
-M.Unt-Bursaspor maçında Bursa ceza sahası Bursa pazarı gibi.
-Seedorf'un gol atmasından sonra. Arkadaşları antremana arabayla giderken o motoruyla gidiyor sayın seyirciler.

bestrafer
10.03.2011, 16:20
Van Buyten ve gol... Babası güreşçi...

Atakan
10.03.2011, 16:34
İnternetten topladığım sözleri :)

Topun nereye gittiğini söyleme ihtiyacı hisseder mutlaka.
"reklam panolarına"
"tel örgülere"
"stadın dışına"

-Fenerbahçe defansı az adamla yakalandı, gerçi çok adamla yakalansa da farketmiyor.
-Harry Kewell'in yavrusu babasının golüne seviniyor gibi.
-Zanetti bir ambulans şöförü gibi bir orda bir burda.
-Yüreğimiz ağzımıza gele gele ağzımızda yer kalmadı.
-Evet sayın seyirciler, artık rakibin gol yemesi lazım.
-Ronaldinho,yıldız özlemiyle yanıp tutuşan futbolun tüm coğrafyadaki en büyük oyuncusu.
-Ronaldoo! çalım repertuarı çok geniş.
-Sezarın hakkı sezara; julio cesar dan iyi bir zamanlama.
-Bu tip golcüler topa 2 kez vururkar 3 kez gol olur.
-lakabı küçük bezelye. büyük bezelye babasıymış.
-volkan değil ozanmış olsun ahmet mehmet farketmez gol olsun yeter ki.
-mustafa keçeli kenarda ısınmaktan buharlaşacak."

Geçenlerdee Twitter'a yazdığı bir söz...
"Caroline Barcelona kadar tehlikeli"

MDanışmaz
10.03.2011, 16:43
Dün akşamdan Prince Boateng'in vücudunda 26 dövme varmış..Birisi gana'yı temsil ediyor diğeride küçük yaşta onları terkeden babasını.. :=)

İlker Akçay
10.03.2011, 16:53
Evra'nın 13 kardeşi mi vardı :D

Hqmi
10.03.2011, 16:57
Messi bu adam neyin nesi :D

Evra'nın 13 kardeşi mi vardı :D
23 :D

Ahmet Başkaya
10.03.2011, 17:09
Torresin hızından yan hakem nezle olacak , demiştir zamanında ççç

Ahmet Başkaya
10.03.2011, 17:11
Doğuda çin seddi batıda ömer erdoğan dedikten 5-6 dakika sonra gol yemişti bursa ççç

ilhan
10.03.2011, 17:17
Hastayım bu adama.
:)

Hele 'Top reklam panolarında' demesi yok mu? ççç

İlyas BAHADIR
10.03.2011, 17:40
Bu adama hastayım :D evranın 23 kardeşi var..adebaoyorun bacakları 1.5 metreymiş :D ve dahası :D bu arada ömer üründülün keskin futbol zekası için de bi başlık açılsa gülsek eğlensek eyiydi :)

Bıyıklıoğlu
10.03.2011, 17:50
Rüştü her yerinden öpüyorum seni sözü bu adama mı aitti? :)

Paksoy
10.03.2011, 18:00
Dün Gareth Bale için Maıcon'nun yaşam sevincini elinden alan adam. ççç

Canberk
10.03.2011, 18:00
Ta kendisine aittir Mesut ççç
İdolsün idol Ertem Şener :)

İlyas BAHADIR
10.03.2011, 18:06
ertem şener : çok ilginç sevgili seyirciler , geçen sene liverpool juventusu yendi kupayı aldı.bu sene de arsenal juventusu yendi ...

fatih terim : öyle şey mi olur çıkıp topunu oynıcan , juventusu yendi diye şimdi arsenal mi kazanıcak yapmayın

ertem şener : çok ilginç bir not efendim.

hasan topa yetişebilir mi? hasan topa yetişebilir mi? hasan topa yetişti. evet. (aynı heyecanla devam ediyor) hasan dışarda, top oyun alanında."

:D :D

ilhan
10.03.2011, 18:08
dün gareth bale için maıcon'nun yaşam sevincini elinden alan adam. ççç

ççç ççç ççç
:d

Harun-61
10.03.2011, 18:16
Ertem Sener'i seviyoruz :)

İlker Akçay
10.03.2011, 18:17
-Essien Allah ne verdiyse vurdu :D

zafer6161
10.03.2011, 18:28
evra'nın lakabı neden bezelye,babası bezelye tarlasında çalışırken evra o sırada doğmuş ve ogünden beri evranın lakabı bezelye olmuş :D

Semih Aydın
10.03.2011, 18:28
-Essien Allah ne verdiyse vurdu :D
Bunu söyleyen Fikret Engin'di yanılmıyorsam. :)
QhbhJhzFZoo

Ömer Üründül'ün tepkisi müthiş. ççç
Ofofofofofoff. :D

İlker Akçay
10.03.2011, 18:32
Hahaha Haklısın Semih,Fikret'ti doğru :) Fikret ve Murat'a da bir başlık gerek aslında ama medya forumunda başlıkları var yanlış hatırlamıyorsam :)

Zafer Abi,küçük bezelye ManU'lu Hernandez :)

Semih Aydın
10.03.2011, 18:38
KRAMPON: Evra'dan çarpıcı açıklamalar: "Ertem Şener'e kırgınım"

Günün KRAMPON'u burada...

Goal.com Türkiye

25 Ocak 2011 13:24:00

K.M (Krampon muhabiri): Hi. Evra, how are you mate?
Evra: Abi kasmana gerek yok Ertem sayesinde Türkçe öğrendim.
K.M: Hmm Ok.. Evra öncelikle şunu sorayım. Herkes merak ediyor, kaç kardeşin var?
Evra: Güzel abim 3 kardeşiz biz, lütfen sormayın artık. 2 erkek, 1 kız!
K.M: Valla Evra'cığım ailemizin spikeri Ertem Şener her Manchester United maçında senin 23 kardeşin olduğunu söyler durur, koskoca adam 70 milyona yalan mı söyleyecek?
Evra: Orasını bilemem hacım. O istihbaratı kim vermiş inan en ufak bir fikrim yok. Yapma gözünü seveyim; kuzenleri, yeğenleri, yengeleri toplasam anca 15 kişi oluyoruz.
K.M: Anladım Evra'cığım peki...
Evra: Ya ona bakarsan Adebayor'un ayak boyu 1.60 mış mış, yok efendim Benayoun antremana gitmek için her gün 30 kilometre yol yürüyomuş, yok Shevchenko zamanında Türkiye'ye gelmiş beğenmeyip yollamışlar, yok Messi küçükken bir tırtılmış filan, falan.. İnan sinirlerim bozuluyor.
K.M: Tamam Evra anlıyorum yalnız...
Evra: Abi burda Berbatov'u olsun Rooney'si olsun dalga geçmeye başladılar "Senin peder iyi çalışıyomuş ehi ehi" diye. Kaç yaşında adamım ben yemin ediyorum moralsizlikten formdan düştüm. Ertem'in bi alıp veremediği varsa lütfen gelsin benimle halletsin. Böyle saçma sapan bilgiler vermesin ya. (Ağlaşmalar)
K.M: Peki Evra o zaman konuyu...
Evra: Zaten Şeva olsun, Adebayor olsun birleşip "Ertem Mağdurlarını Koruma Derneği" kuracağız. Çok futbolcu mağdur, bildiğiniz gibi değil.
K.M: Tamam Evra konuyu değiştirelim o zaman. Bu sene Premier Lig'de şampiyonluğu kazanabilecek misiniz?
Evra: Abi biliyosun lig uzun bir maraton. Hakemler bizi tutsun demiyorum ama insaf! Arsenal'e 19 maçta 7 penaltı çalınmış bize 1 tane zor çalındı. O penaltıları konuşmak lazım. Fazla sert girmek istemiyorum ama bazı şerefsizler bizim şampiyon olmamızı istemiyor gibime geliyor.
K.M: Neyse Evra'cığım Türkçe öğrenmek sana yaramamış, umarım sezon sonunda istediğiniz sonucu almış olursunuz
Evra: Alırız abi rahat ol, bin Manchesterlı, Onbin Arsenalliyi yok eder.
K.M: (Kaçışmalar)

İlker Akçay
10.03.2011, 18:42
"bir zamanlar rakiplerin içinden geçiyordu, şimdi mr cihazlarının içinden geçiyor" İngazhi için söyledi dün akşam..Hem güldürdü hem düşündürdü hey gidi günler bee..Hey Gidi İnzaghi...

Bıyıklıoğlu
10.03.2011, 18:52
http://www.izlesen.org/ertem-sener-ask-i-memnu-maci-anlatiyor.html

Bu da güzelmiş...

Ertem Şener Aşk-ı Memnu'yu anlatıyor :)

Oruç
10.03.2011, 18:53
Dün Gareth Bale için Maıcon'nun yaşam sevincini elinden alan adam. ççç

Bu süperdi. :)

*

Bu da benden.

"beşiktaş'ın gizli öznesi ekrem dağ..."

(25 Kasım 2009, ManU-BJK maçı.)

Bıyıklıoğlu
10.03.2011, 18:55
Messi,Messi,Messi...

Bu adam neyin nesi...

Sabaha kadar izlenmesi gereken bir adam,bıkılmayacak bir adam,enteresan bir adam...

Ahmet Başkaya
10.03.2011, 19:03
Grafite hakemi hasta etti. Hastane yöneticisi ,asıl mesleği :D

Ahmet Başkaya
10.03.2011, 19:05
Ali Ece: Van damme belcika'ya geri donmek istiyor cunku karisi hamile, ertem abinin de kulaklari cinlasin, o boyle bilgilerin ustadıdır .
Melih Şendil: Ertem doğumun nerede yapilacagini da söyler
Ali Ece: Dogumu kimin yaptiracagini filan :D
Melih Şendil: ahahaha neyse biz maca geri donelim :)

chelsea - wolves maci / spormax

Cihan_61
10.03.2011, 19:13
http://www.youtube.com/watch?v=qHiQ-Vd5pT4&feature=related
hahaha

Oğuz ZEYTİN
10.03.2011, 19:21
Barcelona - Arsenal maçıydı...

"Belletti, gol atacağını belli etti" şeklindeki özdeyişi ile beni benden almıştı.

Paksoy
10.03.2011, 19:37
evra'nın lakabı neden bezelye,babası bezelye tarlasında çalışırken evra o sırada doğmuş ve ogünden beri evranın lakabı bezelye olmuş :D
Abi o kişi Evra değil,Meksika'lı Javıer Hernandez

ibrahim
10.03.2011, 19:54
"Yüregimiz gögüs kafesimizde takla atti" :D:D

Manu61
10.03.2011, 20:18
"Dalmat iki kişinin arasına girince topu kaybetti dalma o iki kişinin arasına"

"Milan ın Kakası tehlikeli geliyor :)

"Hani Heitinga ve Ujfalusiye Liverpool kalesinin orda altın madeni var deseler yine de gitmeyecekler öylesine bir savunma var şu an"

" Rio Ferdinand ne kadar iri cüselli olursa olsun sonuçta o da bir insan o da sakatlanıyor. Lubos Michel de susamış su içiyor"

"Ballack muhteşem Alman teknolojisinin son ürünü"

''İbrahimovic 17 yaşında kara kuşak sahibi bir tekvandocuymuş‚ o yüzden bu tip toplarda çok etkili."

''Juninhooo, sanki topa adres tarif ediyor. onunla çocuğu gibi konuşuyor''

İlker Akçay
10.03.2011, 20:22
''Çöldeki bir vaha gibi'' :) (Ronaldinho için)

ilhan
10.03.2011, 20:41
"Kaka, Kaka, Kaka, Kaka, tutun artık! Kaka bunu hep yapıyor sevgili seyirciler."

Fener maçından unutamadığım repliklerden birisiydi. :)

Gökhan KAN
10.03.2011, 20:48
Arkadaş bu bilgileri kim sağlıyor buna anlamıyorum.

Ali Tunahan Güllü
10.03.2011, 20:53
Sbaha kadar dinle sıkılmazsın:D

Miraç Atalay Çiftçi
10.03.2011, 21:04
Bu başlığı çok sevdim :)

İlker Akçay
10.03.2011, 21:11
Bu çok iyiymiş :D

- sahada futbolcular kenarda yedekler koşuyor. alex ferguson yine müthiş bir takım yarattı.

-"bu maça kalp değil,kalp pili bile dayanmaz"

http://www.youtube.com/watch?v=OGTxrNaGRe8 Yuhh :D +18

Ertem Şener değil ama Ercan Taner'in muhteşem video,yapan eleman çok iyi yapmış hala gülüyorum;

http://www.youtube.com/watch?v=NmBAHf7e-Kw&feature=related

Keramettin
10.03.2011, 23:08
Koşarken bacaklarını göremiyorum da demişti galiba :)

OYılmaz
10.03.2011, 23:46
Türk takımlarımızın,yediği golden sonra 10 saniye konuşmayarak evet sayın seyirciler malesef yedik demesi yerlere yatırıyor beni. :) Tottenham-Milan maçında son 10 dakika Arsenal'i durmadan ezip Tottenham'ı överek açıkça Barcelona'lı olduğunu bir kez daha gösterdi. :) ne Kuzey Londra'ymış arkadaş.

Bir keresinde de Mourinho oyuncularına parmağıyla taktik verirken,İşteee Mourinho'nun parmağı gibi bir açıklamada bulunmuştu.:)

Emre EFENDİOGLU
11.03.2011, 01:01
Seviyorum ben bu adamı :)

Paksoy
11.03.2011, 01:15
yüreğimiz ağzımıza gele gele ağzımızda yer kalmadı"
"hakem olay yerindee!"
"kaka bu sakasi yok"
"alex ferguson sevincinden neredeyse sakizi yutacak"
: bazı geceler vardır unutulmaz, bazı geceler vardır siyahtır ama ötesi aydınlıktır. işte bunun için anadolunun buram buram kokan kokusuyla,halaylarımızla,türkülerimizle ,şarkılarımızla geldik. ahmetlerin, mehmetlerin, ömerlerin, eminelerin duasıyla geldik.

Paksoy
11.03.2011, 01:17
Tottenham-Milan maçından Bale için.'onu ısınırken bile izlemek heyecan verici

Tolga
11.03.2011, 15:26
bjk'nin 8 yediği maçta bobo 7-0 ken ceza sahasının 2-3 metre önünde topla buluşup şut çekmişti.aşırı heyecanla bobo bobo diye tekrarlayan spiker Ertem Şener miydi başkası mı ?

Canberk
11.03.2011, 17:06
Arsenal kaleyi tam karşıdan görecek bir noktadan penaltı atışı kullanıyor ççç
Evet top kornere çıkıyor bakıyorum yok köşe vuruşuymuş ççççççççç

ibrahim
11.03.2011, 17:55
Türk takımlarımızın,yediği golden sonra 10 saniye konuşmayarak evet sayın seyirciler malesef yedik demesi yerlere yatırıyor beni. :) Tottenham-Milan maçında son 10 dakika Arsenal'i durmadan ezip Tottenham'ı överek açıkça Barcelona'lı olduğunu bir kez daha gösterdi. :) ne Kuzey Londra'ymış arkadaş.

Bir keresinde de Mourinho oyuncularına parmağıyla taktik verirken,İşteee Mourinho'nun parmağı gibi bir açıklamada bulunmuştu.:)

25mfwWU3lzw

Arsenalin golünde neredeyse agliycak, Messinin gollerinde bi an ses telleri yirtilacak sandim :D

OYılmaz
18.08.2011, 03:33
Ertem Şener: Haydi sahura kadar biraz uyuyun diyor Messi.

Sefa
18.08.2011, 03:37
Yanlı maç anlatımı yakışmadı..

61_Hasan_69
18.08.2011, 03:42
Mesut Türkçeyi Sadece hakemle konuşurken kullanıyor.''

Kereşenli
18.08.2011, 03:49
Ben onu Mesut Türk olduğunu sadece hakemlerle konuşurken hatırlıyor diye anladım. Ayıp etmiş dedim ama inşallah dediğin gibidir.

Samet Türkmen
18.08.2011, 03:53
Ağız hareketlerini okuyabiliyor demek ki tribünden. Bari hangi küfürleri attığınıda söyleseydi Mesut'un.

Kereşenli
18.08.2011, 03:54
O nasıl avatar ya. ççç

Tolga
18.08.2011, 04:32
Ertem Şener:" Evet Obafemi Martins 19 yaşında 20 tane kız kardeşi var babası erkek çocuğu olana kadar pes etmemiş.''

DNA-TS
18.08.2011, 13:33
dün akşam maçın 20. dakikasında başladım izlemeye maç çok sıkıcıydı meğer telefon hattında sıkıntı olmuş istanbuldan birisi anlatıyordu kitap okur gibi sonradan araya ertem şener dahil olunca maç tekrardan renkleniverdi bianda.onun tarzını beğeniyorum maça ayrı bir heyecan katıyor inanın conferance league anlatsa sıkılmam o derece bağlayacak muhabbet buluyor.bu akşam bizim maçıda o anlatacak galiba bakalım bizimkiler içinde bişeyler uyduracak mı :)

Volkan
18.08.2011, 13:38
dün akşam maçın 20. Dakikasında başladım izlemeye maç çok sıkıcıydı meğer telefon hattında sıkıntı olmuş istanbuldan birisi anlatıyordu kitap okur gibi sonradan araya ertem şener dahil olunca maç tekrardan renkleniverdi bianda.onun tarzını beğeniyorum maça ayrı bir heyecan katıyor inanın conferance league anlatsa sıkılmam o derece bağlayacak muhabbet buluyor.bu akşam bizim maçıda o anlatacak galiba bakalım bizimkiler içinde bişeyler uyduracak mı :)

cÖlde esen bİr baha gİbİsİn burak :d

Serdar Dilekoğlu
18.08.2011, 13:57
Higuan in ismi beşiktaş ile geçiyor.

Maçtan önce İspanyol gazetecilere sordum öyle birşey yok dediler.

Süleyman50
18.08.2011, 13:59
maça anlatımıyla verdiği bilgilerle ve özlü sözleriyle ayrı bir heyecan katıyor...:)

Ömür Karadeniz
18.08.2011, 14:05
Mesut için söylediği çok anlamlıydı,sadece hakemlerle konuşurken Türkçe konuşuyor.:)

Turgay Atalay
18.08.2011, 14:14
Organik Messi ile tanışmış mıdır:D

Berat Akçay
18.08.2011, 14:46
Pepe vitaminini aldı .Sarı kart Pepe'ye

Harun-61
15.09.2011, 22:22
"Golde öyle uzadi ki Egemen oldu sanki Ironman!"

Yılmaz
15.09.2011, 22:24
'' goller kafadan , beşiktaşın bu gece kafası güzel ''

=))

Berat
15.09.2011, 22:50
Ertem Şener: Trabzonspor'un bu grupta HİÇ şansı YOK! (CL kura çekimi akşamı)

Serap G.
15.09.2011, 22:59
Pardon karistirdim :$ yeri degil ama yinede dunkü golümüzde ilker yasinin tavri hosuma gitmedi..

Misina
15.09.2011, 23:09
zaten dunku maçta golümüzde ne derece "çok" bagirip "sevinmesinden" anladik niyetini!

Maçı anlatan İlker Yasin idi.

Yasin Altuntas
15.09.2011, 23:24
Yahudiler golü buluyor ve hemen topu alip santraya götürmek istiyorlar ama Rüstü topu vermiyor.
Ertem Sener:" Rüstüyü bir dövmedikleri kaldi"

Bence bizim Maci Ertem Sener anlatsin, Sabri Ugan anlatsin isterse hatta Emre Tilev anlatsin ama RUHUYLA anlatsin. Zeytinburnusporu tutsun Karagümrügü tutsun ama bu macta TÜRKIYEYI tutsun bu bana yeter.

sessizkral_1
15.09.2011, 23:30
"Onların heronları varsa bizimde kartalımız var"

Canberk
16.09.2011, 11:40
Rüştü resmen 3 ayak oynuyor mu dedi dün akşam ben mi yanlış duydum ççç

Berk
16.09.2011, 11:48
Rüştü resmen 3 ayak oynuyor mu dedi dün akşam ben mi yanlış duydum ççç

Doğru duydun ama Quaresma için dedi onu.Sağ, sol ve sağ dış olmak üzere 3 ayaklıymış.:D

Turgay Atalay
16.09.2011, 11:59
Bu saçmalıklarını bizler paylaştıkça, yaptığının doğru birşey olduğunu zannedip, daha da saçmalıyor...

Travelair
16.09.2011, 12:06
Quaresma'nın kesme ortalarını hiçbiryere sığdıramayanlar Ünal'ınkileri ne çabuk unutmuşlar

Onur Akyüz
16.09.2011, 12:09
biri bu hıyara dur desin..:)

Gökhan Uzun
16.09.2011, 13:28
onların heronu varsa bizim kartalımız var dedi :D

ugurTS1989
16.09.2011, 22:09
Ertem Şener : '' Beşiktaş taraftarı ayakta sizler ayakta gol Almedia ''

Ertem Şener : '' Almedia ''Sokakta gezerken ellerimi öpmek istiyorlar'' Ertem Şener : Bizde şimdi Almediayı öpüyoruz ''

Ertem Şener : '' Güzel bir gol Almedia dolu bir gol ''

Ertem Şener : '' Fernandes küçükken sokak futboluna çok meraklıydı ve en yakın arkadaşı kapı komşusuı Manchester unitedlı Nanii ''

Ertem Şener : '' Bir insan 2 ayağıyla pas verir ama Quaresma 3 ayağıyla pas veriyor. ''

Ertem Şener : '' Almedia Takım Elbise ile çıksa maça yine atardı bu golü ''

Ertem Şener : '' Ofsayt yok Rüştü var ''

Ertem Şener : '' Egemen öyle bir yükseldi ki sanki Egemen oldu ironman ''

Ertem Şener : '' Quaresmayı tekme tokat dirseklerle durdurmaya çalışıyorlar ''

Ertem Şener : '' Vurursa gol olurmu olurmu olur Aurelio vurur olur. ''

Ertem Şener : '' Aurelio iyi niyetiyle rakibi gecmek istedi ama rakip kötü niyetiyle faul yaptı ''

Ertem Şener : '' Önce Quaresma sonra Almeida , yarın da Firar dizisi . Yarın biryere Firar etmeyin ''

Ertem Şener : '' Bu gece herkes kafa deniyor.kafası çok güzel Beşiktaşın ''

Ahmet KESKİN
16.09.2011, 22:15
bence süper anlatısı var farklılık olmalı her zaman

M.S.SOFU
16.09.2011, 22:57
bizim maçları uyuz anlatacağına ertem şener anlatsın
adam en azından heyecanlı
farklı şeyler söylüyor
dünün bombasıda buram buram poitika kokan ''onların heronları varsa bizimde kartalımız var'' ifadesiydi.
şunuda eklemek isterim ki hangi türk takımı sahaya çıkarsa çıksın ülke puanının artması ve anadolu takımlarının biraz daha para kazanması adına türk takımlarının kazanmasını istiyorum,türk oyuncularının avrupada başarılı olmasını istiyorum.
dün gece özel bir geceydi
hem inter maçından keyfim yerindeydi,hemde israile her alanda üstünlük göstermemiz gerektiğini düşünmemden coşkuyla seyreyledim maçı.
futbol sadece futbol değildir...

Tolga
17.09.2011, 03:14
Ben İlker Yasin'in anlatmasını hiç istemem.Aşırı derecede boş bir adam.Kalleş bir adam.
Ama Ertem Şener'in anlatmasını da istemem.Futbol işini abartıyor.Maç iyi giderken seyir zevkini bozuyor.Maç kötü giderken sinir katsayımı artırıyor.

Sesi güzel gözü güzel =)) Sabri Ugan anlatsın bizim maçlarımızı.

OYılmaz
17.09.2011, 14:28
İnternet'te bir yerde gördüm. Uefa, Ertem Şener'in bilgilerine el koydu diye. :D