PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarihe Bunu Da Not Düştük TSYD !

Sayfa : [1] 2 3

Külünkoğlu
09.03.2011, 15:23
Şampiyonluk yarışında hakem hataları başta olmak üzere çeşitli nedenlerle mağdur edildiklerine inanan kesimler, hiçbir kural ve anlayışla bağdaşmayacak biçimde suçlama yarışı içine girmişlerdir.

Bununla ne yapılmak istendiği bilinmektedir. Şampiyonluk yarışının sadece sahada verilmediğine inanan kesimler, önümüzdeki maçlar için kendilerine avantaj oluşturabilme gayreti içine girebilmektedir.

Yarışta geri kalmış olanlar da aslında kendileri çok doğru ve başarılı işler yaptıkları halde, dışlarında gelişen birtakım olaylar nedeniyle mağdur edildiklerine camialarını inandırmaya çalışmaktadır.

Camialarının sağduyulu kesimlerinin bile üzüntüyle izlediği bu anlamsız hareketler, oluşturduğu öteki sıkıntıların yanında gerginlik ortamının da tırmanmasına yol açmaktadır. Bu kapsamda bazıları düpedüz suç işlemekten bile kaçınmayacak bir ölçüsüzlük içindedir. Kulüpler adına yapılan açıklamaların önemli bir bölümünün 5149 sayılı yasanın suç saydığı fiiller arasında yer alabilecek nitelikte olduğu açıktır.

Gelişmelerle ilgili olarak spor medyasının da suçlanması, üzücü olmayı da aşan utandırıcı bir durumdur. Bu suçlamayı yapan kişi ve kuruluşların bugün bulundukları noktaya gelmelerinde medyanın olumlu payı gün gibi ortadadır. "Bugün memleketin 4'te 3'ü bizim şampiyonluğumuzu istiyor" diyebilen kişilerin, böylesi bir sempatinin oluşmasında payı yadsınamayacak medyayı hedef alması pek sağlıklı bir durum değildir.

Sporla ilgili bütün kesimler şunu da çok iyi bilirler: Saha dışında ne kadar gürültü patırtı ederseniz edin, iş döner dolaşır sahada biter! Bunun tersi çok iddia edilmiş ama doğruluğu da pek ortaya konulamamıştır. İşlerin saha dışında bittiğine inananlar, o karanlık labirentlerde kaybolup gitmişler ya da sonunda yine sahadaki sporun aydınlatıcı ışığına yüzlerini çevirmek zorunda kalmışlardır.

Ayrıca sözkonusu bildirilerin içeriği ve üslubu, ilgili camiaların ulaştığı düzeyi yadsıyacak niteliktedir. Bu kapsamda özellikle medyaya yönelik ifadeler son derece çirkin ve yakışıksızdır. Bu asla kabul edilemez nitelikteki ifadeleri kullananlar, bundan sonraki dönemlerde de her dakika o medya ile birlikte yaşamak zorunda olduklarını unutmamalı ve nezaket sınırlarını aşmamaya özen göstermelidir.

Sözü edilen konularda en büyük eleştiriler o beğenmedikleri medya tarafından yapılmakta ve bütün gerçekler ortaya konulmaktadır. Herhangi bir takım aleyhine ya da lehine yapılmış hakem hataları başta olmak üzere sporumuzla ilgili her türlü gelişme yine bu medya tarafından mercek altına alınıp enine boyuna irdelenmektedir. Bunun sayılamayacak kadar çok örneği, gazete, televizyon, radyo ve internet arşivlerindedir.

Sporda başarının bu tür demeç savaşları ve masabaşı açıklamalarıyla olmayacağı belki de binlerce kez kanıtlanmış bir gerçektir. Herkesin kendi işine gücüne bakması, gerginlik yaratıcı suçlamalardan kaçınıp hedefine yoğunlaşması, en sağlıklı ve iyi sonuç verecek olan durumdur.

Bu kapsamda Futbol Federasyonuna yönelik suçlamaların da yersiz ve tutarsız olduğunu görüyoruz. Çok kısa bir zaman önce Federasyonu çalışmaları için öven kesimlerin, karşılaştıkları herhangi bir zorluk nedeniyle bunun tam tersini ileri sürmeye kalkmaları inandırıcı olmuyor. Türk hakemliğinin belki de en parlak dönemlerinden birini yaşamakta olduğu şu ortamda, yapılan hataların abartılmasının kimseye bir yararı olmayacağı da açıktır.

İlgili bütün kişi ve kuruluşları, sporumuza zarar veren bu anlamsız kavgadan uzak durmaya davet ediyoruz. Camiaların sağduyulu kesimlerinin de seslerini yükseltip bunlara geçit vermemesinin önemine inanıyoruz. Daha çok uzun yıllar spor dünyasının içindeki insanlar olarak yüzyüze geleceğimizi hatırlatıp o durumlarda birbirimizin yüzüne bakabilecek durumda olmamızın önemi noktasında uyarmakta yarar görüyoruz.

Sevgi ve saygılarımızla.

TSYD YÖNETİM KURULU

http://www.tsyd.org/haberdetay.asp?bolum=4213&uyeid=0

ozturk
09.03.2011, 15:25
Yok yok alenen kin ve düşmanlığa tahrik ediyor bunlar..

Mehmet Ç.
09.03.2011, 15:26
TSYD ne yaa??

cok da tinnn..

Bıyıklıoğlu
09.03.2011, 15:27
Şaka gibi!

Mustafa
09.03.2011, 15:27
Tsyd yönetim kurulu başkanı Aziz Yıldırım mı oldu ? Yada kimdir bunların yetkili ismi ?

Ali İhsan
09.03.2011, 15:28
Fener niye açıklama yapmıyor?

Çünkü yerine bu işi yapacak o kadar kurum var ki!

Mahmut Keleş
penaltılar irdelensin denilirken , odalar basılırken bu kendini bilmezler neden açıklama yapma gereği duymuyorlardı acaba !

ilhan
'Penaltılar irdelensin'
'Gerekirse hakem odaları basarız'

Diyenler için bir açıklama neden yapmadı TSYD? Bizim açıklamamız kuyruklarına basar cinsten oldu. Çok fena ezmişiz kuyruklarını. Cımbızla laf bile sökmüşler.

Külünkoğlu
09.03.2011, 15:29
Bu açıklamanın altına bir tek “fenerbahçe kulübü” diye yazılmamış..
Kimlerin nasıl maşa ve tetikçi olduğunun itirafıdır bu açıklama.
Yazıklar olsun.

Eğer gerizaklı biri tarafından kaleme alınmamışsa bir kere ana sayfasına bakar açıklama yapmadan, kendi yazarlarının ne dediğine bakar...

Hakemlerden şikayet eden mi ararsın adaletsizliğe isyan eden mi. Ne ararsan var.

"Türk hakemliğinin belki de en parlak dönemlerinden birini yaşamaktaymış"

Breh breh...

O zaman bu isyanlar bu yorumlar saatlerce ekranlarda yapılan yorumlar neden?

Bu kadar basın mensubu yalan mı söylüyor ?

Emrullah
09.03.2011, 15:29
Allah'ım sen bizlere Şenol Hoca sabrı ver. Sabredilecek gibi değil. TSYD'ye kemik atan mı oldu da bu açıklamayı yapma gereği hissettiler?

sifuni
09.03.2011, 15:30
gerizekalilar bu ne amaçla yazılmış bir yazıdır anlayamadım salaklar size ne diyen oldu ki.
Azizin itleri.

Cemile
09.03.2011, 15:31
yazıda koyuyla işaretledikleri cümlerde yer alan sempatiyi medya yaratmadı, yıllarca uğradığımız haksızlıklar karşısında uğraşmaya devam etmemiz, dürüst ve mert tavrımız yarattı.

TSelif
09.03.2011, 15:32
"Sözü edilen konularda en büyük eleştiriler o beğenmedikleri medya tarafından yapılmakta ve bütün gerçekler ortaya konulmaktadır. Herhangi bir takım aleyhine ya da lehine yapılmış hakem hataları başta olmak üzere sporumuzla ilgili her türlü gelişme yine bu medya tarafından mercek altına alınıp enine boyuna irdelenmektedir. Bunun sayılamayacak kadar çok örneği, gazete, televizyon, radyo ve internet arşivlerindedir. "

Satılmış , yalaka medya mı gerçekleri ortaya çıkarıyor?
Belli görüyoruz hergün gazete başlıklarınızı tv programlarınızı

ALLAH hepinizi bildiği gibi yapsın. Lanet olsun hepinize .

Bıyıklıoğlu
Yönetim kurulu listesine açıp bakın,böyle bir açıklamanın gelmesini gayet doğal bulacaksınız...

Mahmut Keleş
yazıda koyuyla işaretledikleri cümlerde yer alan sempatiyi medya yaratmadı, yıllarca uğradığımız haksızlıklar karşısında uğraşmaya devam etmemiz, dürüst ve mert tavrımız yarattı.

Türkiye liginde en güzel Futbolu oynamamız

İlker Akçay
09.03.2011, 15:33
Gizlide kalmış renkler yavaş yavaş açığa çıkıyor..Herkes tarafını belli edecek bu saatten sonra bu yoldan dönüş yok...

Chiko
09.03.2011, 15:34
Yaptiklari serefsizlik..
Herkesin gercek yüzü ortaya cikiyor.

10-61
09.03.2011, 15:34
eee hani fb cevap vermeyeceğiz demişti:confused::confused::rolleyes:

robinhood61
09.03.2011, 15:35
Allah'a havale ediyorum sanki fenerbahçeli bir yönetici açıklama yapar gibi olmuş

Emrullah
Gel de çıldırma gel de çıldırma arkadaş. Bu TSYD'ye ne oldu da bu kadar yanlı ve sert açıklamalar yapma gereği hissettiler? Allah belanızı versin ne diyelim, Allah bin türlü belanızı versin. Zalimin yanında alkış tutanların Allah belasını versin.

Emre HIZAL
Sesi duydunuz mu beyler...
tınnn...

turkiye satilmis yazarlar derneği

10-61
azizenin köpeklerinden başka ne beklenirdi ki:mad:

Serdar Dilekoğlu
09.03.2011, 15:37
Dün savaş başladı demiştik her kulvarda.

EE normal olarak herkes safını belli ediyor.

TS57
09.03.2011, 15:38
Fenerden başka bütün kurumlar açıklama yapıyor nasıl iş ya bugüne kadar başkaları konuşunca açıklama falan yapmamıştın tsyd tabi TRABZONSPOR konuşmuyor penaltıları verilmiyor susuyor hakemler çaktırmadan ince ince kıyıyor susuyor iyi alıştınız vur sırtına al lokması iyi be iyi alıştınız bir açıklama yüzünden pfdk ya sevkediliriz,medya kötüler ve şimdi tsyd açıklama yapıyor peki soruyorum burdan bu güne kadar nerdeydiniz soyunma odaları bastılar buna bile gıkınızı çıkarmadınız tabi bu işler böyle yürüyorsa bizde bu işi kuralına oynarız

Uzunoğlu
09.03.2011, 15:39
Stadına, tesisine hatta geçtiğin sokağa bile bunları sokma. Yeri geldiğinde kameralarını, fotoğraf makinelerini kafalarında kır ; zaman zaman döv, dövdür, tartakla hizaya gelsinler. Aziz Yıldırım aynen böyle yaparak bunları kendince hizaya soktu.

Külünkoğlu
09.03.2011, 15:39
Allah'ım bu sene bize şampiyonluk nasip eyle de şunların yaptıklarını teker teker yüzlerine vuralım yarabbi.

Ömer TOPAL
09.03.2011, 15:41
Bunun tersi çok iddia edilmiş ama doğruluğu da pek ortaya konulamamıştır. İşlerin saha dışında bittiğine inananlar, o karanlık labirentlerde kaybolup gitmişler ya da sonunda yine sahadaki sporun aydınlatıcı ışığına yüzlerini çevirmek zorunda kalmışlardır.

lan geri zekalılar bu kadar belli etmeyin kendinizi...size ancak sizin gibi sarı lacivert düşünenler inanır..Tersi iddia edilmiş ama doğrulugu da pek ortaya konulmamışmış..e bide ortaya konsun o zaman lig olamaz...o karanlık labirentin varlıgını bilen bunu yazar açıklamasına...

Neyse kendi nefesinizle bogulacaksınız...Bundan önceki yıllarda oldugu gibi yine haram hile kattıgınız hedefe ulaşamayacaksınız..Şunu çok iyi biliyoruz ki HARAMIN BİNASI OLMAZ.. he madem siz dediğiniz gibi aksınız ezikbahçe lig sonunda şampiyon olursunuz...Ama bu işin içinde haram varsa Mevlam bunun sonunu size göstermeyecektir.

Ali Özcan
09.03.2011, 15:42
Biz bir savaşın içine girdik !

Onlardan korkan Onlar gibi "onun bunun çocuğu" olsun !

Benden kolayına duyamaz herhangi biri tırnak içindeki tabiri...

Az söyleyesin ki, dinleyen doğruluğuna inansın...

Allah belanı versin fenerbahçe...

Allah belanı versin yardakçıları...

Tek büyük Trabzonspor...

Sonsuza kadar...

TSelif
ALLAHım şu köpeklere fırsat verme . Bizi bu yolda yalnız koma YARABBİ .

hermann hesse
yuh artık.
TSYD açıklaması mı, yoksa Fenerbahçe resmi açıklaması mı!?
Kulüp kimliği olmayan bir kurumun, bu kimliğe bürünerek yaptığı açıklama bile başka hiçbir argümana gerek kalmaksızın ligin nasıl bir şaibe içinde olduğunun göstergesidir. Bizim yaptığımız açıklamanın ne kadar gereksiz ve yersiz olduğunu düşüyordumsa da, TSYD'nin açıklaması nasıl büyük bir çıbanı patlattığımızı göstermiştir. Ne kadar doğru bir açıklama olduğunu yüzüme bir tokat gibi yapıştırmıştır.
Yazıklar olsun bu açıklamanın altına imzasını atan yönetim kurulu üyelerine...
Konu futbol ve fenerbahçe olunca afrikanın yamyam kabilelerinden bile daha az medeni olduğunuzu gösterdiniz.

zaferyıldız
09.03.2011, 15:43
neydi bu tsyd nin başkanının adı ,,hani şu gürcan bilgiçin eski modeli olan ...

o yazmıştır başkanına danışarak aşağılık herif..

Fatih Öztürk
09.03.2011, 15:44
beyler federasyonun yeni deklarasyonunu okudunuzmu.genel itibariyle değinmek istedikleri mevzu FUTBOL BİR OYUNDUR!.

bunların alayına sallayayım...

sizin için oyun bizim için hayatın ta kendisi!

sizin hayatınızı....

Mehdi
TSYD; kısaltmandan sana müthiş bir açılım yapardım ama malesef rengim müsade etmiyor.

Ali Özcan
Sahada döve döve kazanacağız bu 10 maçı...Döve döve...

cihatöztürk
şerefsizlikten başka birşey deyil

fenerbahçeyi savunmak size mi kaldı lan

bASTURk
09.03.2011, 15:45
Bir de isimlerinde ''Türk'' yazıyor ya...

Üzerlerine vazife olmadığı halde açıklama yapma gereği duymuşlar.Ben de sandım ki herkesi,tüm camiaları kapsayan bir açıklamadır.Fena halde yanılmışım.Bu mudur sizin sağduyu mesajınız?..

Aldığınız para kadar;ederiniz kadar konuşun!

Ahmet Başkaya
09.03.2011, 15:47
İyi iyi bu açıklama daa güzeelll .

Maskeler düşsün teker teker .

Ömer TOPAL
09.03.2011, 15:47
ALLAHım şu köpeklere fırsat verme . Bizi bu yolda yalnız koma YARABBİ .

Allah'ım bu sene bize şampiyonluk nasip eyle de şunların yaptıklarını teker teker yüzlerine vuralım yarabbi.

Aminnnnnnnnn Aminnnnnnnnn 61 bin kez Amin....

Yüce Mevlam haramla kazanılan binanın enkazında kalsın bunu yapanlar..Hakkın hukukun adaletin sorgulanamaz inkar edilemez....!

ErtuGrul
09.03.2011, 15:48
azize gol gol gol sampiyonluk gidiyor, mahmut gol gol gol sampiyonluk gidiyor, sarvan gol gol gol sampiyonluk gidiyor...Bundan sonra attigimiz her golden sonra boyle tezahurat yapilsin...

sametaydin
Bu tsyd değil, tşyd. (Türk şe..siz yazarlar derneği )

Şenol Altunsoy
Kalemlerini satmaktan utanmayan arsızlar. Ah adalet ah ne zaman uğrayacaksın benim güzel memleketime.

kadirgazioglu
09.03.2011, 15:49
'Penaltılar irdelensin'
'Gerekirse hakem odaları basarız'

Diyenler için bir açıklama neden yapmadı TSYD? Bizim açıklamamız kuyruklarına basar cinsten oldu. Çok fena ezmişiz kuyruklarını. Cımbızla laf bile sökmüşler.
:alkış::alkış:

Deniz Tosunoğlu
Oha bu kadar düsmanlik olurmu? Olur, bundan böyle herkes düsman...

Alihan Ertürk
Şeref yoksunu adi yaratıklar! Dökün bakalım eteğinizdeki taşları..Dökün..Kimin ne olduğu daha iyi bilinsin..

Ali Özcan
09.03.2011, 15:51
Kalemlerini satmaktan utanmayan arsızlar. Ah adalet ah ne zaman uğrayacaksın benim güzel memleketime.

Şenol Abi, kılıçtan geçirsen vücudumu bir damla kanım akmaz! Nasıl bir şerefsizliktir bu...

Sakinleşemiyorum...

Ahmet Başkaya
Artık yapılacak her şeyin en çirkini yapılmalıdır .

Gerekirse , milli takıma alınan her oyuncu için sakat raporu çıkarılmalı . Ben bunların temsil ettiği bir milli takımı kabul etmiyorum .

Görelim bakalım ;)

Şenol Altunsoy
Evet dünden beri söylüyorum bu açıklama milat olacak diye.Her şey yavaş yavaş şekilleniyor bu mesele eskiler gibi olmayacak Türk Futbolunda taşlar yerinden oynayacak,AYNILAR AYNI YERDE AYRILAR AYRI YERDE OLACAK!!!Yılgınlık yok bize.

socrates
09.03.2011, 15:52
işte çakal sürüsü :mad:

bu fb hakkaten Türk Futbolu.nun vebası :mad:

Tangerine Dream
09.03.2011, 15:52
Bu kıçıkırık camia bir milli maçta kendilerine yapılan kol hareketine bu kadar tepki göstermiş miydi?

Ömer TOPAL
09.03.2011, 15:53
TSYD ye şu aşşadaki yazıyı gönderdim :) çokmu agır oldu acep..adımı soyadımı tc numaramı bile yazdım...bilsinlerki korkumuz yok kimseden.

Renginizi bu kadar belli etmeyin TSYD..hiç bir şeye degil ünvanınızın başındaki Türkiye kısaltması adına üzülüyorum, o ünvan size fazla bile. Hakem odası basmakla tehdit edenler, ikinci yarı her şeyi yaparım diyenlere neden bir açıklama yapmadınız ? sarısınız lacivertle bogulacaksınız.

ilhan
09.03.2011, 15:53
Bence bu yazı editör hatası. Adam yazıyı fenerbahçe resmi sitesine gireceğine TSYD'nin sitesine girmiş.

TS57
09.03.2011, 15:54
Bugüne kadar nerdeydi bunlar bizimi beklider

barisb
09.03.2011, 15:54
maçlarda pankartlara yazılacak o kadar çok malzeme veriyorlar ki.

açıklamalarımız bu kadar ses getirince canları yanmış itlerin.

Berkedogan
09.03.2011, 15:56
bu tsyd değil fsyd bence fenerbahçe spor yalakaları derneği.

hermann hesse
09.03.2011, 15:57
Başlı başına bu açıklama, daha önce yanlış olduğunu düşündüğüm açıklamalarımızın ne denli doğru olduğunu ve nasıl bir kanlı çıbanı patlattığını şahsıma göstermiştir.
Yönetim Kurulunun kimlerden oluştuğunu inceledim. Aralarında Hürriyet ve Vatan tayfası mevcut. Bilmem anlatabildim mi..
Fenerbahçe'nin neden açıklama yapmadığını ilk ben yazayım: Şuan kendileri detaylı bir sunuma hazırlanmaktadırlar. Lig başından bu yana yapılan hakem hataları multimedya olarak hazırlanmaktadır. Beklenen cevap bu şekilde olacaktır.

ErtuGrul
09.03.2011, 15:58
Yapilan bu aciklama gosteriyorki, azizenin baya gozu korkmus, daha sert bir aciklama yapmanin tam zamani, sizden korkan sizin gibi olsun...

serhatki
09.03.2011, 15:59
bütün yazarlarımız bu camiadan(türkiye satılmış yazarlar derneği,,,,,,,) AY-RIL-MA-LI

CemalAkbulut

amin!!:alkış::alkış:

socrates
bu şerefsizlere tükürüğümü bile harcamam

renktaşlar! artık nasıl bir lağım çukurunun ortasında olduğumuz, ne ile mücadele ettiğimiz ortada...
susarsak kaybederiz, bu kansızlara topyekün saldırmak lazım :mad:

Ali Özcan
Sonsuza kadar Şenol Güneş

Sonsuza kadar Sadri Başkan

Sonsuza kadar Bu oyuncular....

bu takım bu sene Şampiyon olacak...

BEYTEKİN61
yorum ekledim yazıya. bakalım yayınlarlar mı...

Emrullah
Türkiye Satılmış Yazarlar Derneği'ne...

09.03.2011 tarihinde "Spor dünyasında kaos yaratmaya hakkınız yok!" başlıklı duyurunuzu ibretle okudum. Neredeyse her cümlede ifade edilen Trabzonspor'a hamaset dolu ifadeler karşısında taraflı olduğuna inandığım TSYD'ye karşı nefretim bir kat daha arttı.

Yıllardır ülkemizde futbolda şiddeti destekleyen, körükleyen kuruluş kalkmış bugün Trabzonspor'u kaos yaratmakla suçluyor. Yardakçısı olduğunuz Fenerbahçe kulübünün yapamadığı, yapmaya yüzü tutmadığı açıklamayı sizin yapmanız ne kadar yanlı olduğunuzun, ne kadar taraflı olduğunuzun, ne kadar yardakçı olduğunuzun, ne kadar ilkesiz olduğunuzun, ne kadar satılmış olduğunuzun ..... göstergesidir.

Sizde zerre kadar vicdan olmadığı gibi zerre kadar da akıl yok. Tarafsız olması gereken bir kuruluşun alenen Fenerbahçe camiasının sözcülüğüne soyunması beyinsizlik değil de nedir.

Sizi öncelikle Allah'a, sonra kamuoyuna havale diyorum...

Emrullah Düzenli
Trabzonspor Taraftarı

altinkaya08
09.03.2011, 16:00
Biri tüm bunların şaka olduğunu söylesin arkadaşlar.

BEYTEKİN61
09.03.2011, 16:00

09.03.2011 tarihinde "Spor dünyasında kaos yaratmaya hakkınız yok!" başlıklı duyurunuzu ibretle okudum. Neredeyse her cümlede ifade edilen Trabzonspor'a hamaset dolu ifadeler karşısında taraflı olduğuna inandığım TSYD'ye karşı nefretim bir kat daha arttı.

Yıllardır ülkemizde futbolda şiddeti destekleyen, körükleyen kuruluş kalkmış bugün Trabzonspor'u kaos yaratmakla suçluyor. Yardakçısı olduğunuz Fenerbahçe kulübünün yapamadığı, yapmaya yüzü tutmadığı açıklamayı sizin yapmanız ne kadar yanlı olduğunuzun, ne kadar taraflı olduğunuzun, ne kadar yardakçı olduğunuzun, ne kadar ilkesiz olduğunuzun, ne kadar satılmış olduğunuzun ..... göstergesidir.

Sizde zerre kadar vicdan olmadığı gibi zerre kadar da akıl yok. Tarafsız olması gereken bir kuruluşun alenen Fenerbahçe camiasının sözcülüğüne soyunması beyinsizlik değil de nedir.

Emrullah Düzenli
Trabzonspor Taraftarı
çok güzel olmuş ellerine sağlık...

Fatih Öztürk
09.03.2011, 16:01
arkadaşlar mail atmıyormuyuz.ben şeytanla beraberdim az önce.ne geldiyse yazdım gönderdim.

elftotal
bunlar aynı karanlık şer odaklarının,karakterleridir.arap isyanları gibi bunlarında sonu geliyor artık.maskeler düştü pis suratlar göründü

Helvacı61
fener adına yapılmış bir açıklama. buna hiçkimse kayıtsız kalamaz. madem yönetim savaşın cephesini bu kadar geniş tuttu bize düşen savaşmak. yoksa kaybederiz. bu yazıya taraftar derneklerinden ağır bir karşılık bekliyorum. zira bu yazıyı genç fenerbahçeliler yapsa bu kadar ağır ve tahrik edici yapamazdı.

Ali Özcan
09.03.2011, 16:02
HAYDE...HAYDE...

Kazım Ağabey i dinliyorum...

Abi o bayrağı indirmeyeceğiz...Şerefsize, köpeğe, uğursuza maskaraolmayacağız...

Ölürken bile dimdik duracağız...

socrates
09.03.2011, 16:03
çakalların inlerinin iletişim adresleri: :mad:

http://www.tsyd.org/iletisim.asp

tsyd@tsyd.org.tr

hemen sağ alttaki "kim şampiyon" anketini de tıklamayı unutmayalım ;)

Mehmet_Mercanlı
09.03.2011, 16:04
azızın son şansı her yol mubah ona

herkezın safı resmileşiyo işte

BEYTEKİN61
09.03.2011, 16:06
fenerin sözcüsü sanki... fener kenarda duruyor. bak biz konuşmuyoruz diye... tabi tsyd var niye konuşsunlar... yeterrrrr

Hasan ZAİMOĞLU
09.03.2011, 16:06
yok abi birini vuracaksın dünya aleme ibret vallahi iyimserliğinin içine edeyim nereye kadar. milletin emeğiyle ekmeğiyle oynamak bu kadaar kolay mı ya. kim lan bu itler kaç kişi şerefini yok saydığımın adileri ???

GENEL MERKEZ

Tel : +90 212 270 5959
Faks:+90 212 270 5962
E-posta: tsyd (tsyd@tsyd.org.tr)@tsyd.org.tr (tsyd@tsyd.org.tr)

Ahmet Başkaya
09.03.2011, 16:09
Arkadaşlar sakin !

Peçeteden kendi çabaları sonucu doğmuş insanlar için canınızı üzmeye gerek yok ;)

Trabzon'um üstesinden gelecektir .

bordo08
09.03.2011, 16:09
Açıklama yapacak başka kurum kaldımı.

Kanarya sevenler derneğinden acil bir açıklama bekliyorum.

Sen ne büyüksün TRABZONSPORUM ülkenin işi gücü kalmamış seninle uğraşyor.

ma80
09.03.2011, 16:13
geriden gelen kulüp demiş ama fener geriden geliyordu unuttu galiba

Oruç
09.03.2011, 16:14
Muhatabımız TSYD mi, değil. Biz dünkü açıklamayı TSYD'nin uygulamaları adına mı yayınladık, yok. Ne oluyor bu derneğe anlamadım. Neden hemen savunmaya geçiyorsunuz ?

Tunga
Allah aşkına, bu açıklama "kaos olmasın" mı diyor, yoksa "haydi kavgaya" mı?

Aykut Kocaman...

Tek başına futbolun katili!

Bıyıklıoğlu
İlker şu anda telefonda kadınla konuşuyor.

Çok fena giydiriyor... :)

M_U_R_A_T
09.03.2011, 16:15
TSYD ne oldu biz konuşunca kafanıza bişeymi düştü , Aykut denılen şahış konuştuğunda kulaklarınızımı yıkatıyodunuz , Aziz efendi atıp tuttuğunda Soyunma odası bastığında aklınız nerde ıdı de şimdi basın açıklaması yapıyorsunuz . Biz bunları unutmayız . Metin abi nekadarda guzel yazmış , TARİHE BUNU DA NOT DÜŞTÜK TSYD .

Ahmet Başkaya
İlker şu anda telefonda kadınla konuşuyor.

Çok fena giydiriyor... :)

Kankam benim ;)

Verin numarayı biz de sövelim ne diyoruz :)

İlker Akçay
Arayın arkadaşlar..Durmayın..Ben aradım konuştum,sizde arayın...

Murat Altun
09.03.2011, 16:16
Tsyd kimdir necidir nerden beslenir kimlerden oluşur hadi ordannn sişzin açıklamanızdan ne olur kiralık yalaka medya

Ahmet Başkaya
09.03.2011, 16:16
Ne dedin ilker ?

İlker Akçay
09.03.2011, 16:17
Arayıp aynı açıklamanın neden fenerbahçe sitesinde bulunmadığını sordum,arkadaşlar galiba yanlış girmişler diye uyarı da bulundum..Telefonu başka birisine verdi,onunla da biraz konuştum :) Arayın,konuşun..En azından tepkisiz kalmayalım...Sizin site açılmıyor bari fenerin sitesine de koyunda oradan okuyalım dedim :) Kadın da başka birisine verdi telefonu :)

irfanb
09.03.2011, 16:17
-Bu TFF,bu TSYD, bo Q7 !

(Afedersiniz )

Yunus Emre AYAZ
09.03.2011, 16:18
maili gönderdim allah(c.c) belalarını versin

Hasan ZAİMOĞLU
09.03.2011, 16:19
GENEL MERKEZ

Faks:+90 212 270 5962
E-posta: tsyd (tsyd@tsyd.org.tr)@tsyd.org.tr (tsyd@tsyd.org.tr)
İSTANBUL ŞUBE

Tel : +90 212 278 3605
Faks: +90 212 282 9088
E-posta: istanbultsyd@gmail.com (istanbultsyd@gmail.com)

TSelif
09.03.2011, 16:19
Zorla soğuk savaşı sıcak savaşa döndürecekler bu sene az kaldı :D

Mehmet Ç.
09.03.2011, 16:20
Telefonlara Merve mi bakiyor?

Dünki tiyatro olmasin!

- Alo Türkiye Fenerbahce Yazarlari Dernegi mi?

Hasan ZAİMOĞLU
09.03.2011, 16:21
karı ya bak arıyorum sapık mısın diyor !!!!!!!!!!!!!!!!! :@ :@ :@

BEYTEKİN61
ben aradım kadın polomik yapamam dedi. bende kınıyorum dedim. tsyd ne ilişkin bir açıklama yapılmadı dedim... bunu yöneticilerime iletirim dedim... arkadaşlar tepkimizi düzgün bir dille yapalım...

Bıyıklıoğlu
Ula az konuşun telefonlar meşgul....

Herkes 3-5 kelime konuşup kapatsın...

Sırada bekliyorum :)

İlker Akçay
09.03.2011, 16:22
Çalışanlara hakaret etmeden direk yönetimi hedef alalım arkadaşlar...

ozturk
2 adet mail gönderilmiştir...

dumanpub
sürekli meşgul çalıyor arıyorum da

BEYTEKİN61
tepkiye devammm. kadın şaşırmış durumda....

Hasan ZAİMOĞLU
Çalışanlara hakaret etmeden direk yönetimi hedef alalım arkadaşlar...
çalışanda adam gibi konuşsun. 2. sefer aradım diyor ki az öncede aradınız sapık mısınız nesiniz ???

kim lan o bana sapık mısın diyecekk !!

Ahmet Başkaya
09.03.2011, 16:23
Ben : Alo Fenerbahçe Spor Kulubü müü ?

Sekreter : Hayır beyfendi , lütfen ararken daha dikkatli olunuz .

Ben : Özür dilerim , açıklamayı okuyunca direk Fenerbahçe Kulübü diye aramıştım .

Sekreter : İyi günler beyefendi :)

ozturk

Emrullah Düzenli
Trabzonspor Taraftarı

mailimde isim hariç yazınızı copy - paste yaptım. hakkınızı helal edin.

Bıyıklıoğlu
0212-278-36-05

İstanbul şubeyi arayalım o zaman arkadaşlar...

samway
alfabenın 18. harfi alfabenin 20. harfi ve alfabenın 4. harfi

İlker Akçay
09.03.2011, 16:24
Hasan sana hakaret ettiyse bilmiyorum ama ben baya dalga geçtim hatta kadın yanlış siteye koymuşsunuz fener'in sitesinde olması lazım diyince başka birisine verdi belki o biliyordur diye :)

Emrullah
Haysiyetsizler! Yıllardır köpeği olduğunuz Aziz Yıldırım suratınıza tükürse gıkınız çıkmazken, sizi muhatap almadan TFF ve FB'ye veryansın eden Trabzonspor kulübüne cevap verme gereği duyuyorsunuz. Hangi akıl ve mantıkla? Hiç mi şeref yok sizde?

En ağır hakaretleri işttiğiniz adamın köpekliğini yapmak için ne kadar alıyorsunuz? Şerefinizi kaç paraya sattınız? Bir fiyat verin de bizde satın alalım sizi...

Süleyman Eruyar
Telefonlar meşgul..

Fatih Öztürk
09.03.2011, 16:25
fenerbahçe kulubunu aramıştım dedim.hayır tsyd burası dedi.e dedim tamam işte aynı kurum değilmi dedim.lütfen dalga geçmeyin beyefendi dedi.dedim dalgayı demin siz geçtiniz.rica ediyorum başkanınızı verin dedim.ne hakkında görüşecektiniz.dedim kendisini 1 saat önce akrabam olduğunu öğrendim.kendisi müsait değiller dedi.dedim müsait olunca arasın beni.telefonumu verdim.ileteceğim dedi.

mourner
09.03.2011, 16:26
biraz önce NTVspor da dinledim,çok sinirlerim bozuldu.ulan şerefsizlere bak,birilerinin köpeği olmakla kendilerini birşey zannetmişler..kendi küçük g.tü kocaman şahsın ve tabi ki asıl onun ve hepinizin sahibi isteği üzere kaç maçımız katledildi biz görmüyor muyuz?Sizin medyanızda yer almak isteyen kim,koymayın zaten uydurma haberlerinizi,ulan it soyları,siz kimsiniz ki Trabzonumun büyüklüğünde payınız olsun..
kusura bakmayın,çok sinirliyim ama bundan sonra yönetimin hiçbir basın mensubunu tesislerden içeri sokmamasını ve hiçbir yerde demeç vermemesini bekliyorum,umarım yaparlar..şerefsizler kendileri susuyor,köpeklerini konuşturuyor..

ozcan_asanoglu
satılmışlar!!!

aziz babanız önüne gelen gazeteciye küfür ederken, hakaretler yağdırıken nerdeydiniz, niye ağzınızı açmadınız? hakem odalarını basıp küfürler yağdırırken ne yaptınız?

utanmaz arlanmazlar, çok iyi oldu çok kimin ne olduğu çıksın ortaya..

kesinlikle yönetim geri adım atmamalı.

Ahmet Başkaya
Hadi daha fazla ve daha fazlaa :D

İlker Akçay
09.03.2011, 16:27
Kitlenene kadar arayalım...Herkes haddini bilsin,öyle kolay değil o işler..Aziz ana,avrat kayıyorken gıkları çıkmaz,şimdi hepsi aslan kesildi...

cihatöztürk
Gazetecilerin alayı şerefsizmiş

socrates
:mad:

Vatan Gazetesi: 0-212-505 61 11

Doğuş Yayın Grubu(NTV-Spor): 0-212-335 00 00

Hürriyet: 0-212-677 00 00

Digitürk: 0-212-473 73 73

Star Gazetesi: 0-212-496 20 00

RadyoSpor: 0-212-363 04 34

Türkiye Futbol Federasyonu : 0-212-362 22 22

PFDK: 0-212-362 23 60

Hukuk Kurulu: 0-212-362 23 50

Merkez Hakem Kurulu: 0-212-362 24 80

TSYD: 0-212-270 59 59
0-212-278 36 05

http://www.ligtv.com.tr/BizeUlasin.aspx

http://proje.hurriyet.com.tr/bizeulasin/

bizeulasin@gazetevatan.com

http://www.ntvspor.net/Editorler

http://twitter.com/ntvspor

http://www.radyospor.com/mesajgonder.aspx

http://www.stargazete.com/bizeyazin.htm

TFF iletişim:
http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=176

TFF Teşkilat iletişim:
http://www.tff.org/default.aspx?pageID=302

istanbultsyd@gmail.com
tsyd@tsyd.org.tr

DeAgLeMaNyAq
Dün TFF'deki Merve çıldırmıştı bakalım bunların telefonlarına kim bakıyor...

Hasan ZAİMOĞLU
09.03.2011, 16:28
Hasan sana hakaret ettiyse bilmiyorum ama ben baya dalga geçtim hatta kadın yanlış siteye koymuşsunuz fener'in sitesinde olması lazım diyince başka birisine verdi belki o biliyordur diye :)
delirdim ya sapık mısınız diyor.ankesörlüden arayıp sövsem bunlara anca rahatlarımda dua etsinler kar yağıyor kapıda !

Oruç
09.03.2011, 16:28
"Müsait olunca arasın beni."

:D

irfanb
09.03.2011, 16:29
mail gönderilmiştir:

Türkiye Spor Yazarları Derneğine !

"Yayınladığınız açıklamayı yazıcıdan çıkartıp kıçınızı silin"

Selamlar

cihatöztürk
Kuddusi müftüoğlunu bizim maça vermişler

mazlumm mazlumu getirin banaa

Mehmet Ç.
çalışanda adam gibi konuşsun. 2. sefer aradım diyor ki az öncede aradınız sapık mısınız nesiniz ???

kim lan o bana sapık mısın diyecekk !!

Kardesim sende niye 2 kere ariyorsun :D

arifberkay
Ben de arardım babnızla görüşebilir myim dedim pardon dedi karşımdaki...Babanız dedim Aziz Yıldırım orada değil mi dedim dondu kaldı kapattı

BEYTEKİN61
genel merkezi arayın diyorlar . genel merkez yazmış bildiriyi. 0 212 270 59 59

Serdar Dilekoğlu
09.03.2011, 16:31
Şuradaki yorumları okuyorum resmen yarıldım. Devam uşaklar. ;)

dumanpub
arkadaslar bayanla 10 dakika konustum,inanılmaz gergindi,ben derdimi anlattım dinledi,ama kadına çopk baskı yapmayın bende insanım sizinde bacınız ananız var dedi.bu kadar olmaz dedi,son olarak bu açıklamayı aziz yıldırım mı yaptı dedi,öyle saçmalık olamaz dedi,benim ailemde trabzonsporlu felan dedi,yöneticelere gün içi bu telefon görüşmelerini aktaracak hatta bütün arayan nolay kaydediliyor,haberiniz olsun

Bıyıklıoğlu
0 212 270 5959

0 212 270 59 60

0212 270 59 61

Yunus Emre AYAZ
09.03.2011, 16:32
"Müsait olunca arasın beni."

:D

tüm trabzonlular'la akraba olduğunu söylememişsiniz ama atlanmış bu.

Nytre
09.03.2011, 16:32

Emrullah Düzenli
Trabzonspor Taraftarı

ellerıne sağlık emrullah.

üşenmeyelim tsyd@tsyd.org.tr 'ye gönderelim.

sametaydin
09.03.2011, 16:33
Bunların %90ı futboldan anlamaz. Futbolun yancısıdır bunlar. Futbolun gelişimine katkıda bulundukları görülmemiştir. Ama türkiyedeki futbol pastasından paylarını fazlasıyla alırlar. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. İşlevi ne bu derneğin neye hizmet ediyor amacı ne? Bunları dikkate almayalım diyecem ama medyada etkin rol oynuyorlar.

Mahmut Keleş
genel merkezi arayın diyorlar . genel merkez yazmış bildiriyi. 0 212 270 59 59

ben bu numarayı aradım zaten... :) dedim siteye girilmiyor... fenevin sitesinden yayınlayın okuyalım dedim.. o da bana biz kendi görüşlerimizi filan yayınlıyoruz dedi... ben de Tarafsız olmayı öğrenin dedim...peki dedi ben iletirim dedi...

mda61
Bence topluca bir boykot,farz oldu. İstanbul basınına boykot için kampanya başlatmalıyız.

dumanpub
09.03.2011, 16:34
sakın ola kimse küfürlü konusmasın sadece tepki dile getirilsin,arkadasa sapık demiş ititraf etti ama bizim arkadasda ısrarla yine arıcam demiş dayanamamıs,dikkatli olalım lütfen

Hasan ZAİMOĞLU
09.03.2011, 16:34
Kardesim sende niye 2 kere ariyorsun :D
200 kere ararım ona ne işini yapsın. orada parasını çatır çatır alıp sıcacık koltuğunda geviş getireceğine adam gibi şikayetimi dinleyecek.

Berkedogan
09.03.2011, 16:35
trabzonlu gazetecilerin hemen bu dernekten ayrılması lazım yada büyük tepki göstermeliler.

socrates
09.03.2011, 16:36
güya fb susuyor
bütün köpeklerini etrafa saldı aziz yıldoş :rolleyes:

fb şampiyonluğu bugün burda kazanmak istiyor, bu bariz...

durursak düşeriz ;)
susmayalım, direnişe devam

:meşale2:

BEYTEKİN61
09.03.2011, 16:37
trabzonlu gazetecilerin hemen bu dernekten ayrılması lazım yada büyük tepki göstermeliler.
evet onlarda tepkilerini dile getirmeliler...

Külünkoğlu
09.03.2011, 16:37
TSYD Trabzon

Başkan İhsan ÖKSÜZ
II.BaşkanMurat TAŞKIN
II.BaşkanAvni DEMİR
Sekreter Osman ÇAVUŞOĞLU
Mali Sayman Cevat KOL
Yönetim Kurulu Üyesi Tahir ORHAN
Yönetim Kurulu Üyesi Kamil ANAHAR
Tel :462 323 33 38 - 462 321 90 14
Faks :462 321 69 63 E-posta :trabzon@tsyd.org.tr
Adres :İ.Paşa Mah. E.Albayrak İş Mer. No:3 K:4 TRABZON

NEŞAT BAŞOĞLU
09.03.2011, 16:38
Abi aramaya devam edin ben aradım şimdi tsyd yi bi bayan çıktı şu an burda kimse olmadığını mail ile şikayetlerinizi dile getirmeniz gerektiğini söledi ben okunmadığını söledim baya bişe söledim saydım sonunda personel olduğunu bunları ileteceğini söyledi.

Thedoors
Tarafsız kalması gereken bir kurum,neden böyle bir açıklamayı yayınlama gereği duydu ki,ilginç!

Alihan Ertürk
Hangi numaraya yükleniyoruz?

ozturk
09.03.2011, 16:39
mail gönderilmiştir:

Türkiye Spor Yazarları Derneğine !

"Yayınladığınız açıklamayı yazıcıdan çıkartıp kıçınızı silin"

Selamlar

çççççççççççç

Ahmet Başkaya
09.03.2011, 16:40
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?t=2&r=1&p=15&hid=84495

8.55 e bakın niye sustu acabaa bunlarr ?

Oğuz Sarvanla konuşmuş beyfendi .

Hasan ZAİMOĞLU

GULER
Bunlar zaten toptan satilmis O.C. Ne kadar tepki verirsen azdir.

Bıyıklıoğlu
0 212 270 5959

0 212 270 59 60

0212 270 59 61

Fatih Öztürk

0 900. pardon 0212270 59 59

Cagdas Topal
09.03.2011, 16:41
Hani azize başkan sessiz kalacaktı ?

Yunus Emre AYAZ
09.03.2011, 16:41
telefonla konuşurken bu cümleyi de ekleyebiliriz : '' aziz ordamı azizzzzz babanız yani ordamı..''

Alihan Ertürk
09.03.2011, 16:43
Hani vardı ya ''Işığı gözünüze değil, önünüze tutacağız'' ifadesi,

bunlara da (TSYD) ''Işığı tuttuğumuz fener'i ...nüze sokacağız'' demek lazım ama neyse..

socrates
09.03.2011, 16:43
kulüpten tsyd yavşaklarına çok ama çok sert bi cevap bekliyorum

artık kılıçlar çekildi, teslim olmak yok :mad:

Emrullah
09.03.2011, 16:44
Kısa ismi TSYD olan "Türkiye Satılmış Yazarlar Derneği" ne üye olan Trabzonlu, Trabzonsporlu gazeteciler!.

Eğer bu açıklamaya tepki vermez iseniz, eğer bu yazıyı oradan kaldırtma ve özür diletme çabası içerisine girmezseniz, tüm bu istekleriniz yerine gelmediği halde istifa etmezseniz hepiniz bu şerefsizliğe ortaksınız ve peşinen söylüyorum hepiniz satılmış olarak addedileceksiniz.

Hasan ZAİMOĞLU
09.03.2011, 16:45
Kısa ismi TSYD olan "Türkiye Satılmış Gazeteciler Derneği" ne üye olan Trabzonlu, Trabzonsporlu gazeteciler!.

Eğer bu açıklamaya tepki vermez iseniz, eğer bu yazıyı oradan kaldırtma ve özür diletme çabası içerisine girmezseniz, tüm bu istekleriniz yerine gelmediği halde istifa etmezseniz hepiniz bu şerefsizliğe ortaksınız ve peşinen söylüyorum hepiniz satılmış olarak addedileceksiniz.
ağzına sağlık.

Armağan Dere
09.03.2011, 16:46
Eski TSYD başkanı Onur Belge kimin adamıdır,hangi takımlıdır çok da şaşırmamak gerek bu açıklamaya

socrates
09.03.2011, 16:46
Trabzon ve tüm Türkiye.deki kanaat önderlerinin ve kamuoyu oluşturacak tüm Trabzonlular.ın da büyük bir gürültü çıkarması lazım artık :cool:

mda61
09.03.2011, 16:47
9 Mart 2011 tarihli bildirinizin, tarafsız basın ilkesiyle bağdaşmadığı aşikardır. Trabzonspor'un bildirisine bu kadar açık ve keskin cevaplar vermeyi bilen derneğiniz, '' Penaltılar incelensin. '' diyip hakem soyunma odası basan zihniyete neden sesini çıkaramadı çok merak ediyorum. Yıllardır bitmek tükenmek bilmeyen Trabzonspor düşmanlığınızın ürünü olan yazınızı şiddetle kınadığımı ve bir taraftar olarak '' taraflı basından '' iğrendiğimi bilmenizi isterim.

Gönderildi.

bordo08
Allah hepimize bu yıl şampiyonluk görmeyi nasip etsin inşallah.

İşte o zaman saklanacak delik arayacak bu fareler.Hepsinin çenesi kapanacak.

Gerçi arsızlık işlemiş içlerine o zamanda 3 maymunu oynarlar.

cihatöztürk
Medya bile fenerbahçenin ve azizin köpekliğini yapıyor

BEYTEKİN61
09.03.2011, 16:48
aziz yıldırım kaçak yoldan güreşiyor

mourner
kulübün kapısından hiçbir gazeteciyi geçirmiyeceksin,hiçbir yere demeç vermeyecaksin,ve avni aker'e gelen spor yazarlarına da olabildiğince zorluk çıkaracaksın sadri baba..sen güldülçe,bunlar bizi salak yerine koyuyor,ezik zannediyor..koskoca Trabzonspor kulübüyle aşık atmaya kalkıyorlar..

UmutBaykan
bu şerefsiz köpeklere ne oluyor ?

OLCAY ÇAKIR
09.03.2011, 16:49
Belge gibi açıklama...

Kesinlikle tarih yeniden yazılıyor, milat...

Pes dedirten türden...

Dökülsünler biraz daha...

TSelif
09.03.2011, 16:49
Hem Trabzon kanadına hem genele ( her iki mail adresine) mail atılmıştır:)

mourner
09.03.2011, 16:52
ben şu an facebook a giremiyorum ama en geniş trabzonspor kitlesi orada..arayı bir organize etsek adminlere ulaşıp,daha büyük bir tepki verebiliriz..

arifberkay
Vay be resmen posta koymuşlar bize güce bak helal olsun demek lazım

socrates
Belge gibi açıklama...
Kesinlikle tarih yeniden yazılıyor, milat...
Pes dedirten türden...
Dökülsünler biraz daha...

kesinlikle...
aklım tutuldu :eek:

cerahat patladı ve etrafa saçıldı

TS.nin vereceği en yaman mücadelelerden biri olacak bu

asimetrik
09.03.2011, 16:53
Tsyd kim? Görevi ne? Yetkisi ne? Yaptırımı ne?
Zurnanın son deliği.. bile değiller.

Murat Altun
09.03.2011, 16:53
Bu satılmışlara neden daha önce böyle bir yazı yayınalmadılar acaba Daha önceleri neler neler söyledi aziz babaları

Ama buda iyi oldu artık bu yazıda kimlerin kimin kulu kölesi olduğunun ispatıdır

mhayri
09.03.2011, 16:54
Tsyd' nin gücü neymiş ki sözü ne olsun...
Okumak cehaleti giderir lakin eşeklik baki kalır vesselam.

A.Gökhan AKIN
09.03.2011, 16:55
Saf tutanlar saflarını çoktan tutmuşlardır.Onlar sadece tutttukları o safları sıklaştırmakla meşguller...

Tolga
Bu yazıyı yazan varlıklar penaltıların irdelendiği gün neredeymiş ? Madem çok üzüntü duyuyorsunuz ey namertler senin üzüntü duyacağın konu medyaya atılan laflarsa sen işin o kısmını alıntı yapsana.Bacağına tükürdüğümün memleketinde herkes yandaş olursa karşında seni öldürecek adamlar çıkartırsın bu memlekette başkada hiçbirşey değil.

Fatih Öztürk
adelet ve hoşgörü hemi tsyd. rışıl dudağınızdan öpeyim sizi.ahpin beyinliler sizi.

Armağan Dere
09.03.2011, 16:56
Trabzon kanadı ne diyecek çok merak ediyorum..Kurumu mu savunacaklar yoksa takımı mı?...

tigin
09.03.2011, 16:58
Aziz'in köpekleri havlamaya başlamış.

Alihan Ertürk
09.03.2011, 16:58
Kulübümüzden buna karşılık bir açıklama gelse şimdi, iyi mi olur sizce kötü mü?
Bence çok iyi olur.

Biz burada ne diyorsak resmi site aracılığıyla tüm basına gönderme yapılmalı.

Murat Altun
09.03.2011, 17:00
Yıllardır maçların hakemlerin nasıl satın alındığı şampiyonların nasıl belirlendiğini hepsi biliyor O salyaları aka aka anlattıkları yazdıkları çakma şampiyonlarının nasıl olduğunu biliyorlar Ama napsınalr garibanlar onalrı orya getirip besleyenlere gebeler Baktılar düzenlerinin bozulma riski var paçaları tutuştu
Tuvalete yetişemeden paçalrından dökülenleri yayınlayıvermişler

Badaloğlu
09.03.2011, 17:02
Yok mu TSYD'nin mail adresi? bir hallerini soralım şunların, neyi bekliyoruz?

Şimdi protesto zamanıııııııııı...

Mehmet BAL
09.03.2011, 17:03
tsyd nin sitesi iptal

Armağan Dere
09.03.2011, 17:03
şu 10 haftada kızılca kıyamet kopacak sanırsam,Fenerbahçe puan kaybederse ligi katı karıştıracaktır..o zaman bakalım ne olacak

ozturk
09.03.2011, 17:04

Buyur abi,

tsyd@tsyd.org.tr

irfanb
09.03.2011, 17:05

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1917489191&postcount=115

Ahmet hallerini soracagiz da önce bir taharet alip temizlensin pislik herifler !
:)

cihatöztürk
site çöktü galiba

göçük var :)

ozturk
tsyd internet sitesi iptal..

ilk zaferimiz..

Hasan ZAİMOĞLU

0 212 270 5959 numaraları.

Alihan Ertürk
09.03.2011, 17:06
NTV Spor'da bu haberi veriyorlar şuan, açıklamayı okuyorlar..

winner
09.03.2011, 17:07
RÜŞTÜ'NÜN YEDİĞİ GOLDE ŞAİBE ARARIM

Beşiktaşlı Rüştü maç öncesi rakiplerimizi arayıp hadi Fenerbahçe'yi yenin sizi göreyim kupayı alamasınlar. Rüştü ne yaptı? Çıksın söylesin ben bu şahısları kulüpleri aramadım desin. Neden arıyorsun senin ne işin var bunlarla? Beşiktaş kalecisinin ne işi var bu futbolcularla? Bursadaki yediği golde bana şaibeli geliyor. Daha ileri gitmeye dilim varmıyor daha ileri gitmek istemiyorum. Ayıp denen birşey var. insanlar yediği yeri kirletmemeli.

Basınında tarafsız olması gerektiğine inanıyorum öyle de olması gerekir. Basın da kendini sorgulamalıdır. Fenerbahçe'nin şampiyon olmamasından mutlu olan basında mevcuttur bunu Kasımpaşa maçında da gördük.

Aziz Yıldırım

Gazeteciler nerede!

Aziz Yıldırım, "Medyada şerefsizler var" diyor, yaveri Polat da destek veriyor; kimseden ses çıkmıyor... Acaba gazetelerin kadrosunda kaç şerefsiz var? Sesleri çıkmadığına göre "Şerefsizliği" kabul...

Hıncal Uluç - 21.10.2010
_Toroğlu kendi üzerinden yola çıkarak "Fazla seks sakatlığa yol açabilir" sözleri Arda'yı oldukça kızdırdı ve "Şerefsizlik diz boyu" şeklinde sert bir çıkış yaptı. Yıldırım da "Haklı" diyerek tartışmaya dahil oldu. Arda'nın tepkisiyle ve ardından yaşananlarla ilgili ne söyleyeceksiniz?
Oradaki olayları iyi değerlendirmek lazım. Yani olayları içindeki koşullardan ayırıp, soyutlayıp "Efendim, bu bu' demektir. 'Bu bu' demektir" diyemezsin. Bu Erman için de geçerlidir, Arda için de geçerlidir. Erman Toroğlu kendisinden örnek verdi. Ama o örneği niye verdiğini Türkiye'deki en geri zekalı da biliyor. Ayrıca Erman Toroğlu o örneği niye veriyordu? Arda'nın sakatlığını anlatmak için değil, olay yaratmak, konuşulmak, o programın beklenmedik derecede düşük olan reytinglerini kurtarmak için... Erman bir reyting konuşması yaptı. Güya kendini öne sürerek ama mesajın ne olduğunu herkese anlatarak konuştu. Bu sözlerden Arda'nın alınmasından daha doğal bir şey yok. Genç adam. Bir aşk yaşıyor. Üzerine titriyor. Sevgilisine karşı ne kadar hassas olduğu başından beri belli... Galatasaray'ın kaptanı iken Galatasaray tribünlerine küstü haftalarca... Galatasaray'a küstü haftalarca... Gol atıyordu sevinmiyordu. Asist yapıyordu. Golü atan buna koşuyordu, sarılmıyordu. Tribünler çağırıyordu, gitmiyordu. Hayatındaki en önemli varlığı adamın sevgilisi. Sen şimdi kalkıp televizyonda, o sevgili ile ilişkileri üzerine bir takım imalarda bulunursan, o çocuk duygusal bir yapıya bürünebilir... Röportaj sırasında ağladı. Arda aktör falan değil. 'Ağla bakalım' dediğin zaman ağlayan biri değil. Hele ağlamanın erkeklikten sayılmadığı bir ülkede bir ortamda erkeğin ağlaması kolay bir şey değil. O ağlama tamamen içten bir ağlama. Ağlayacak hale gelmiş bir adamın söylediği sözleri kontrol edememesinormal. Oradaki "Şerefsiz" lafı yanlış. Ben Arda'dan öfkesi geçtiği zaman medyadan ve de kamuoyundan özür dilemesini bekledim. Birisinin 'Hıncal Uluç şerefsiz' demesi mümkün... Bu Hıncal ile o kişi arasındadır. Hıncal gerekirse adamı mahkemeye verir. Mahkeme hesabı keser. Ama birisi "Medyada şerefsizler var" diyemez. Hıncal'ı kastetse bile... O zaman Türkiye'de binlerce medya mensubunun her birini itham altında bırakmış olur. Nitekim Fenerbahçe'nin başkanı Aziz Yıldırım, Arda'nın o lafına yapıştı. "Evet, medyada şerefsizler var" dedi. Galatasaray'ın yaveri has başkanı Adnan Polat, Aziz Yıldırım'a telefon edip ya da basın toplantısında 'Sen ne karışıyorsun! Sanane' diyeceğine 'Haklısın başkan' diyor. Yani medyadaki bir takım kişiler, duygusal, kontrolünü kaybetmiş, üzgün, yıkılmış Arda'ya göre değil; Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve onun yaveri, hası Galatasaray Başkanı Adnan Polat'a göre "Şerefsiz." Nerede Türkiye'deki basın kuruluşları? Türkiye Gazeteler Cemiyeti nerede? Nerede Türkiye Spor Yazarları Derneği? "Türkiye'de şerefsiz gazeteciler var" diyor Fenerbahçe ve Galatasaray Başkanları! Gık yok! Nerede köşe yazarları? Sadece spor köşe yazarları değil, baş yazarlar dahil... Her gazetenin kadrosunda kaç şerefsiz var acaba? "Kadrolu, maaşlı şerefsizler, köşeli şerefsizler." Hadi şimdi ben söylüyorum. Sesleri çıkmadığına göre "Şerefsizliği" kabullendiler demek ki!.. O zaman kimsenin bana kızmaya hakkı yok. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti bana '50. yılımı doldurdum' diye Burhan Felek ödülü vermiş. Bana yazı gönderdiler. "Gideyim mi?" diye düşünüyorum. Gazetecilere "Şerefsiz" diyen iki kulüp başkanına hem de Galatasaray ve Fenerbahçe Başkanlarına ses çıkarmayan bir cemiyetin verdiği ödül 'Bana onur verir mi?' diye düşünüyorum. Orhan Erinç kardeşim lütfen beni arasın. Bu soruma cevap versin cemiyet başkanı. "Şerefsiz" lafı bu kadar hafif bir laf değil. Tekrar ediyorum. Arda bunu çok duygusal bir anında ağzından kaçırdı. Ama Aziz Yıldırım ve Adnan Polat gayet bilinçli, gayet şuurlu, gayet soğukkanlı söylediler.

ŞAŞKINLIK YARATTI

Her zaman olduğu gibi gazetecilerin fotoğraf çekmesine sinirlenen başkan Aziz Yıldırım önce, “Tamam,
yeter çekmeyin” dedi. Başkan Yıldırım’ın daha sonra gülerek söylediği, “Patronlarınıza eğitim veremedim, size vereceğim” sözleri gazeteciler üzerinde soğuk duş etkisi yarattı.

Bunun ardından muhabirlerin, “Sayın başkan bugün bayram, iyi bayramlar” sözlerine ise Yıldırım şu şok yanıtı verdi: “Zaten size her gün bayram”.
Fenerbahçe muhabirleri bu sözler üzerine, “Sayın başkan biz deli değiliz” diyerek Aziz Yıldırım’ın yanından ayrıldılar.

Şerefli! Tsyd neredeydin bu olaylar olduğu zaman!

socrates
09.03.2011, 17:07
ben şu an facebook a giremiyorum ama en geniş trabzonspor kitlesi orada..arayı bir organize etsek adminlere ulaşıp,daha büyük bir tepki verebiliriz..

işte en geniş kitleye hitabeden TS facebook sayfaları

direniş çağrısı yapalım ;)

http://www.facebook.com/Trabzonsporluyuzbizfanpage

http://www.facebook.com/pages/Trabzonspor/107831619240214

http://www.facebook.com/taraftar61

http://www.facebook.com/Trabzonspor#!/Trabzonspor?sk=wall

http://www.facebook.com/Trabzonsporlovers

ozturk
09.03.2011, 17:08
Bu işin sonu pek hayra alamet değil..

olur da çirkeflerin lehine bir hata(!) lı karar daha çıkarsa yürüyüş, protesto şart olur..

Napoli
09.03.2011, 17:09
Şımdı arkadaslar Sakın olalım.. Bunlara nasıl tepkı verebılırız bunu dusunelım.

Ne kadar gucumuz varsa bırlesmelıyız gereken Tepkıyı topyekun vermelıyız...

Bılmıyorum bu nasıl olucak ama Telefon Trafıgı yada baska bır sekılde

Emrullah
Yahu bu açıklamayı FB camiası yapsa kabul, TFF yapsa kabul, MHK yapsa yine kabul. Ama sana ne oluyor kısa adı TSYD olan "Türkiye Satılmış Yazarlar Derneği". Sanane, zoruna giden nedir?

Dinime küfreden müslüman olsa bari. "Spor dünyasında kaos yaratmaya hakkınız yok" diyorlar bizlere. Misyonu spor dünyasında kaos yaratmak olan bir kuruluşun bize verdiği akıla bakar mısınız? Allah'ım sen bizlere Şenol Güneş sabrı ver...

socrates

Vatan Gazetesi: 0-212-505 61 11

Doğuş Yayın Grubu(NTV-Spor): 0-212-335 00 00

Hürriyet: 0-212-677 00 00

Digitürk (LİGTV): 0-212-473 73 73

Star Gazetesi: 0-212-496 20 00

RadyoSpor: 0-212-363 04 34

Türkiye Futbol Federasyonu : 0-212-362 22 22

PFDK: 0-212-362 23 60

Hukuk Kurulu: 0-212-362 23 50

Merkez Hakem Kurulu: 0-212-362 24 80

TSYD: 0-212-270 59 59
0-212-278 36 05

http://www.ligtv.com.tr/BizeUlasin.aspx

http://proje.hurriyet.com.tr/bizeulasin/

bizeulasin@gazetevatan.com

http://www.ntvspor.net/Editorler

http://www.radyospor.com/mesajgonder.aspx

http://www.stargazete.com/bizeyazin.htm

TFF iletişim:
http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=176

TFF Teşkilat iletişim:
http://www.tff.org/default.aspx?pageID=302

istanbultsyd@gmail.com
tsyd@tsyd.org.tr

arkada kalmasın ;)

Taner Uykuçeken
09.03.2011, 17:11

haberin altında yorum ekle bölümü var ben oraya gerekli cevabımı verdim delikanlıysa yayınlarlar

socrates
09.03.2011, 17:12
NTV Spor'da bu haberi veriyorlar şuan, açıklamayı okuyorlar..

bi de suç duyurusunda bulunmuşlar ki kan beynime sıçradı

zorla bütün camiaya cinnet geçirtecekler cibiliyetsizler :mad:

Mahmut Keleş
09.03.2011, 17:13
tsyd internet sitesi iptal..

ilk zaferimiz..

1 saat öncede çökertmiştik (=

CAFER ÖZER
09.03.2011, 17:13
http://www.facebook.com/TVTrabzonspor
Bu görüntüler 13 tane maçta lehlerine hakem hatası olmasına rağmen Şampiyonluğu son maçta verdikleri geçen yıla ait görüntüler
Ben size aklımda kalan FB maçlarını sayayım.
1-İBB maçı Alexe gösterilmeyen kırmızı kart ve Alexin golü ile gelen galibiyet
2-Sivas maçı maç 0-0 İBB maçında kırmızı kart olsa o maçtada cezalı olacak alex ve Alexin attığı goller gelen galibiyet
3-Manisa maçında bitik FB ye verilen penaltı kazanılan maç
4-G.Birliği maçında Bariz ofsayt ve olmayan penaltı
sadece bu 4 maç 12 puan eder.
Diğer maçlarda
5-Bizim Maç Bizim maç yediğimiz 2 golde Emreye çıkmayan sarı kart verilmeyen faul sonrası yediğimiz gol,Dünyanın hiç bir yerinde Avntaj o şekilde uygulanmaz,
Emrenin bariz hakeme küfürü bile kartsız geçiyor bizim tayfun direk kırmızı
Ayrıca FB 10 kişi kaldıktan sonra yarım saat maçı oynatmayan hakem.
FB lilere verilmeyen kartlar
6-Bir maçta en az 3,4 tane FB liye çıkmayan kartlar M.topuz-Lugano-Selçuk,Gökhan o maç hangisi idi hatırlamıyorum ama en az 3,4 kişiye gösterilmeyen kart.
7-BJK maçında ilk gol faul orda faul olsa Lugano sarı kart görecek
Lugano Ferrari güreşinde FB lehine verilmeyen penaltıda,Ferrari ve Luganoya çıkması gereken sarı kart ikinci sarıdan kırmızı olmalı nedense olmuyor,Daha sonra Lugano Ferrariye faul yapıyor Faul ve sarı olması gerekiyor adamın hak ettiği 3.sarı kart ama bir tane görmüyor,Devamında
Luganoya verilmeyen faul sonrası verilen penaltı ver kırmızı kart.10 kişi kalan BJK yeniliyor,
Gökhan Gönüle gösterilmeyen en az 2,3 sarı kart en son Aykut çıkartıyor.
Başarılı hakemlerimiz ile ilgili Sadece İBB maçı hariç Aykutun açıklamalarından sonra benim aklımda kalan bir çırpıda sayabildiklerim Bunlardan en az haksız kazanılan 15 puan
Yeni Malatya maçı ve Özel Samsun maçı sonrası FB nin aracının önü kesilmiş Hoca ve Yönetim istifaya davet edilmiş.Bitti denilen FB ne olduysa bizimde hatalarımızla birden şampiyonluğun en büyük favorisi oldu,
A.gücünü yenebilseydik bana göre iş bitmişti.
A.gücü ile berabere kalınca 7 PUAN farka rağmen medya FB yi şampiyon ilan etti..
Medya ve Hakemler utanmasalar FB nin hakkı yendi diyecekler.

Mahmut Keleş
09.03.2011, 17:14
haberin altında yorum ekle bölümü var ben oraya gerekli cevabımı verdim delikanlıysa yayınlarlar

ben bikaç saat önce yazmıştım ama hala onay vermediler :)

ozturk
09.03.2011, 17:16
şu an siteye girilemiyor..

winner
09.03.2011, 17:17
"Rüştü'nün yediği golde şaibe ararım"
"Basında fbnin şampiyon olamamasından mutlu olan insanlar var"
"Haklısın Arda (Arda: medyada şerefsizler var.)
"(gazetecilere)patronlarınızı eğitemedim sizi eğiteceğim"
"(gazetecilere)size her gün bayram"

Bu sözler ülke futbol etiğinin duayenine! ait.Medyaperver insana yani.
Bir gün gıkı çıktı mı Taraflı Spor Yazarları Derneği'nin.Saflar iyice belli oldu bu olayla.Dost,düşman.Ne kinleri varmış be.

Fatih Öztürk
09.03.2011, 17:18
bazen şunu soruyorum kendime.karşımıza geçmiş bizle alay edercesine demeçler veren gerçekten TÜRK vatandaşımı?

Ali YİĞİT
09.03.2011, 17:21
Tsyd'nin sitesine giremiyorum.Uçurmuşlar siteyi

Emrullah
09.03.2011, 17:23
Tekrar ediyorum ki muhakkak bunu okuyacak muhataplarından birileri çıkacaktır.

Kısa ismi TSYD olan "Türkiye Satılmış Yazarlar Derneği" ne üye olan Trabzonlu, Trabzonsporlu gazeteciler!.

Eğer bu açıklamaya tepki vermez iseniz, eğer bu yazıyı oradan kaldırtma ve özür diletme çabası içerisine girmezseniz, tüm bu istekleriniz yerine gelmediği halde istifa etmezseniz hepiniz bu şerefsizliğe ortaksınız ve peşinen söylüyorum hepiniz satılmış olarak addedileceksiniz. Hepiniz Trabzonspor'un menfaatleri yerine kendi menfaatleri peşine düşen zavallı insanlar olarak hatırlanacaksınız.

Mayls
09.03.2011, 17:26
Bu derneğin özel yetkileri var mı yoksa sadece boş boş konuşuyorlar mı?

Alihan Ertürk
09.03.2011, 17:27
Profesyonel Futbol Takımımız, sezonun ikinci yarısında sergilediği performans ve elde ettiği sonuçlarla şampiyonlukta iddialı olduğumuzu herkese göstermiştir. Takımımızın, şampiyonluk iddiasını artırmaya başladığı her sezonda 'geleneksel olarak' ortaya çıkan akıl ve izan yoksunu açıklamalar furyasının, bu sezon da sahnelenmeye başlaması ise, tüm camiamız ve bu sefer 'artık' tüm spor kamuoyu tarafından hayretle izlenmektedir.

Taraftarlarımız ve Kulüp üyelerimiz de, yönetimimize gönderdikleri binlerce e-mail ve faksta; '100 yılı aşkın şanlı bir tarihe sahip olan Kulübümüze yapılan bu çirkin saldırılara cevap verilmesi' çağrısında bulunuyorlar.

Yönetimimiz, söz konusu açıklamalar ile ilgili olarak 11 Mart Cuma günü saat 15:00'te Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu 1907 Tribünü'nde bir basın toplantısı düzenleyecektir.

Kamuoyuna duyurulur…

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

Ahmet Başkaya
09.03.2011, 17:28
Fenerbahhçe Cuma saat 15 de basın toplantısı yapacakmış .

ozturk
09.03.2011, 17:28
Bu derneğin özel yetkileri var mı yoksa sadece boş boş konuşuyorlar mı?

adı üstünde "dernek"

boş boş konuşuyorlar, sahiplerinin sesi oluyorlar..

ozturk
09.03.2011, 17:29
[IMG]http://www.fenerbahce.org/pic_lib/fenerbahce100.jpg[/IMG

Profesyonel Futbol Takımımız, sezonun ikinci yarısında sergilediği performans ve elde ettiği sonuçlarla şampiyonlukta iddialı olduğumuzu herkese göstermiştir. Takımımızın, şampiyonluk iddiasını artırmaya başladığı her sezonda 'geleneksel olarak' ortaya çıkan akıl ve izan yoksunu açıklamalar furyasının, bu sezon da sahnelenmeye başlaması ise, tüm camiamız ve bu sefer 'artık' tüm spor kamuoyu tarafından hayretle izlenmektedir.

Taraftarlarımız ve Kulüp üyelerimiz de, yönetimimize gönderdikleri binlerce e-mail ve faksta; '100 yılı aşkın şanlı bir tarihe sahip olan Kulübümüze yapılan bu çirkin saldırılara cevap verilmesi' çağrısında bulunuyorlar.

Yönetimimiz, söz konusu açıklamalar ile ilgili olarak 11 Mart Cuma günü saat 15:00'te Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu 1907 Tribünü'nde bir basın toplantısı düzenleyecektir.

Kamuoyuna duyurulur…

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

logoyu koymasaydın keşke..

SEDAT
09.03.2011, 17:29
- Aziz'in köpeği TSYD'den de bu beklenirdi.
- Ulan karaktersizler Aziz'in karşısında korkudan titriyorsunuz , Sadri Başkan'la çok rahat röportaj yapıyorsunuz , sizin Allah'ınız varmı lan...

winner
09.03.2011, 17:30
EMRE BELÖZOĞLU’DAN FATİH TERİM’İN KIZIYLA AŞK YAŞADIĞI HABERLERİNE 50 BİN YTL’LİK TAZMİNAT DAVASI...

Futbolcu Emre Belözoğlu, Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'in kızı Merve ile aşk yaşadığı, bu ilişki nedeniyle de Türkiye Futbol Federasyonu ve Fatih Terim'den ceza almadığını iddia eden Türkiye Spor Yazarları Derneği eski Başkanı Onur Belge'ye 50 bin YTL'lik tazminat davası açtı.

Emre Belözoğlu Türkiye ile Malta arasındaki maçta alınan beraberlik sonucunun ardından Türkiye Macaristan 2008 Avrupa Şampiyonası maçında attığı golün ardından takım kaptanı olarak basın tribününe hakaret içeren bir haraket yapmış ve ceza almamıştı. Bu yüzden de Belözoğlu hakkında Terim'in kızı ile aşk yaşıyor o yüzden Terim tarafından cezalandırılmıyor iddiaları ortaya atılmıştı.
Fatih Terim'i ikinci babası, Merve'yi ise kız kardeşi gibi gördüğünü söyleyen Emre Belözoğlu, Onur Belge'nin iddialarnın dedikodu sınırlarını bile aştığını ileri sürerek Onur Belge aleyhine 50 bin YTL'lik tazminat davası açtı. Aynı açıklamayla ilgili Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'de bir süre önce Onur Belge'ye 100 bin YTL'lik tazminat davası açmıştı.
BASIN TRİBÜNÜNE HAKARET İÇEREN HAREKET YAPMIŞTI
Milli takımın 2008 Avrupa Şampiyonası elemesi maçlarında grubun en zayıf katımı olan Malta ile berabere kalmasının ardındaan spor basını milli takım ve Fatih Terim'e eleştirmişti. Bu maçtan 5 gün sonra Macaristan ile karşılaşan Miilli Takım'da kaptanlık görevini de üstlenen Emre Belözoğlu, attığı golün ardından basın tribününün önünde hakaret içeren bir hareket yapmıış, ve bu hareket tepkilere neden olmuştu. Bu çirkin hareket sonucu Emre'ye gerek Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, gerekse Türkiye Futbol Federasyonu tarafından bir ceza verilmemişti. Bu durumla ilgili bir spor programında konuşan Türkiye Spor Yazarları Derneği eski Başkanı Onur Belge, Emre'nin Fatih Terim'in kızı Merve ile aşk yaşadığı için ceza almadığını ileri sürmüştü.
EMRE'DE TERİM GİBİ MAHKEMEYE BAŞVURDUBu konuşmalar üzerine önce Fatih Terim Onur Belge'ye 100 bin YTL'lik tazminat davası açmıştı. Başarılı futbolcu Emre Belözoğu'da Terim'in ardından avukatı aracılığıyla Şişli Asliye Hukuk Mahkemesi'ne gönderdiği dilekçede, Onur Belge'nin özel bir televizyon kanalında yayınlanan spor programında yaptığı açıklamada, kişilik haklarına ağır saldırılarda bulunduğunu iddia etti.
"FATİH TERİM İKİNCİ BABAM, MERVE KIZKARDEŞİM"
Dilekçede Onur Belge'nin "Amerika'da yaşayan bir yakınım aynı ülkede öğrenim gören Fatih Terim'in kızı Merve ile Emre Belözoğlu'nun ciddi aşk ilişkisi yaşadığını söyledi. Bu ilişki nedeniyle Federasyon ve Terim, Emre'ye ceza vermedi" şeklindeki iddialarının asılsız olduğunu belirten Emre Belözoğlu, "Fatih Terim'i ikinci babam, kızını ise kardeşim gibi severim. Hiçbir delili olmayan, gerçek dışı ve dedikodu sınırlarını bile aşan bu iddia Türk örf ve adetlerimize de aykırıdır" dedi. Futbol kariyerinde elde ettiği başarının kendi çabası olduğunu söyleyen Emre Belözoolu, kendisini fırsatçı gibi göstermeye çaışan Onur Belge'ye 50 bin YTL tazminat cezası verilmesini istedi.
Emre'den "Merve" davası Futbolcu Emre Belözoğlu, Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'in kızı Merve ile aşk yaşadığı, bu ilişki nedeniyle de Türkiye Futbol Federasyonu ve Fatih Terim'den ceza almadığını iddia eden Türkiye Spor Yazarları Derneği eski Başkanı Onur Belge'ye 50 bin YTL'lik tazminat davası açtı.

İşte Tsyd'nin adı gibi onurlu! eski başkanının gazetecilik ve meslek namusunun sınırı.
Emre'nin meşhur kolunu da hazmetmişti bi güzel Macar maçından sonra.Ne yaptı o zaman Tsyd eski başkanları için...

TSelif
09.03.2011, 17:30
Şu iğrenç amblemin kaldırılmasını talep ediyor fb kulübüne de affınıza sığınarak hoooşşşştttt demek istiyorum !

ozturk
09.03.2011, 17:32
Şu iğrenç amblemin kaldırılmasını talep ediyor fb kulübüne de affınıza sığınarak hoooşşşştttt demek istiyorum !

aynen, logoyu gördükçe deliriyorum..

socrates
09.03.2011, 17:32
Kamuoyuna duyurulur�
FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

şerefsizler...

bakalım yine utanmaz arlanmazlar ne laflar edecekler :mad:

Mehmet S. Pervan
09.03.2011, 17:35
Siz kimsiniz de kalkıp açıklama yapıyorsunuz. Bilmem neyimin derneğiymiş... Hadi lan!

Cafer KILIÇSOY
09.03.2011, 17:35
Tekrar ediyorum ki muhakkak bunu okuyacak muhataplarından birileri çıkacaktır.

Eğer bu açıklamaya tepki vermez iseniz, eğer bu yazıyı oradan kaldırtma ve özür diletme çabası içerisine girmezseniz, tüm bu istekleriniz yerine gelmediği halde istifa etmezseniz hepiniz bu şerefsizliğe ortaksınız ve peşinen söylüyorum hepiniz satılmış olarak addedileceksiniz. Hepiniz Trabzonspor'un menfaatleri yerine kendi menfaatleri peşine düşen zavallı insanlar olarak hatırlanacaksınız.
Hayal kuruyorsun Emrullah. hayal.

Trabzon 2016'ya alınmadığında bırakın kınamayı, evlerinin pencerelerini açmayanlar hiçbirşey yapamazlar !!

Ali YİĞİT
09.03.2011, 17:37
Siz kimsiniz de kalkıp açıklama yapıyorsunuz. Bilmem neyimin derneğiymiş... Hadi lan!

Yardakçılar bilmiyor musunuz :)

UmutBaykan
09.03.2011, 17:38
Ezikbahçe açıklama yaptı,cuma günü kapsamlı basın toplantısı düzenleyeceklermiş.

artvinli_mert
09.03.2011, 17:39
BREEE adi insanlar azize spor yazarlarına ana avrat söverken tehdit ederken gıkınız çıkmıyor, biz şimdi kemik mi attık yok. O zaman size başkası kemik attı o kemiği yalamanın derdindesiniz.... Yalayın bakalım yalayın. Sizden iyi yalamacı olur başka birşey olmaz

Alihan Ertürk
09.03.2011, 17:39
Şimdi yarın çıkıp resmen tribünlere oynayacaklar.. İyimser açıklamalar gelecek büyük ihtimalle fenerlilerden, çünkü giderli açıklamayı bugün yaptılar TSYD aracılığıyla.

Sonra da spor kamuoyunda fenerbahçe yüceltilecek, TRABZONSPOR hakkında iyice saçma sapan ifadeler alacak başını gidecek.

Recep Alkan
09.03.2011, 17:40
Başkanın konuşmasında ki onca cümle içinden tek bir cümleyi cımbız ile almışlar ve üzerine afkurmuşlar.

Bundan sonra ki tek olacağı söylüyorum,

Yönetim geri adım atmayacak, bizde arkalarında duracağız.

Bu kadar basit....

EmreYavuz61
09.03.2011, 17:40
TSYD'nin rengide belli oldu...

Trabzonspor - Fenerbahçe , MHK , Federasyon , TSYD

Tek başımıza onurlu ve şerefli bir savaşa girdik birçok satılmışa karşı...

Allah'ım sen yüzümüzü kara çıkarma...!

Sefaenes
09.03.2011, 17:46
azizin söyliyecekleri belli bizim penaltilara laf atacak serefsiz bunlar hepsi 2 metre ofsayt bize verilse butun medya bunu haftalarca yazarlardi medya bile bunlarin köpegi.

winner
09.03.2011, 17:47
Artık bu işin geri dönüşü yok.Kılıçlar çekildi,gemiler yakıldı.

Tatar Ramazan filminin unutulmaz repliği bizim şu andaki durumumuzu özetliyor aslında:

"Biz de kanlı bir pınarın başında gibiyiz, ya Hz. Hüseyin gibi bir yudum suya hasret gideriz ya da karşımızdakinin kellesini(koltuğundan,işinden etmek,sıkıntıya sokmak anlamında)götürürüz."

socrates
09.03.2011, 17:48
"...tüm camiamız ve bu sefer 'artık' tüm spor kamuoyu tarafından hayretle izlenmektedir...."

bak bak, cümleye bak... tırnak içinde artık yazmalar felan :rolleyes:

önce itleri kulübelerinden meydana saldılar, şimdi de tüm kamuoyu adına konuşacaklar :confused: :mad:

fbye karşı intifada :meşale2:

SEDAT
09.03.2011, 17:55
- Bizim Gazeteciler destek vermesinde ben başka bişey istemiyorum , ağızlarını dahi açacaklarını zannetmiyorum...

Paksoy
09.03.2011, 17:55
Bıktım ya Fenerbahçe bnca olanlardan sonra şampiyon olursa yaşayamam.

Alihan Ertürk
09.03.2011, 17:57
- Bizim Gazeteciler destek vermesinde ben başka bişey istemiyorum , ağızlarını dahi açacaklarını zannetmiyorum...

Bir tepki verecek olsalardı şimdiye kadar çoktan verirlerdi, vermeleri lazımdı.
Sessiz kalacaklar demek.

Kalsınlar..

winner
09.03.2011, 17:58
Tsyd2nin açıklamasının içeriği bir yana kendisini ilgilendirmeyen eleştirilere bile cevap vererek kendini deşifre etmiş açıkça ben tarafım demiştir.

İşte bazıları;

"Şampiyonluk yarışında hakem hataları başta olmak üzere çeşitli nedenlerle mağdur edildiklerine inanan kesimler, hiçbir kural ve anlayışla bağdaşmayacak biçimde suçlama yarışı içine girmişlerdir." Sna ne sen hakem derneği yada mhk'mısın.Ne üzerine vazife hakemleri savunmak.

"Bununla ne yapılmak istendiği bilinmektedir.Şampiyonluk yarışının sadece sahada verilmediğine inanan kesimler, önümüzdeki maçlar için kendilerine avantaj oluşturabilme gayreti içine girebilmektedir." sana ne şampiyonluk yarışından fb yada bursa yöneticisimisin sen.

"u kapsamda Futbol Federasyonuna yönelik suçlamaların da yersiz ve tutarsız olduğunu görüyoruz. Çok kısa bir zaman önce Federasyonu çalışmaları için öven kesimlerin, karşılaştıkları herhangi bir zorluk nedeniyle bunun tam tersini ileri sürmeye kalkmaları inandırıcı olmuyor. Türk hakemliğinin belki de en parlak dönemlerinden birini yaşamakta olduğu şu ortamda, yapılan hataların abartılmasının kimseye bir yararı olmayacağı da açıktır." sanane tff den.sanamı düştü savunmak.tff başkanımısın...

Bu bildiri bir itiraftır ve yönetim tarafından özellikle bu yönleri kullanılmalıdır.

Burçak
09.03.2011, 18:00
İlk mesajdaki TSYD nin yaptığı açıklamayı okudum sandım ki fenerbahçe cephesinden yapılmış bir açıklama.
işin gerçeğini son satırda gördüm. TSYD sanki fenerin avukat olmuş savunur şekilde açıklama yapmışlar. inanılır gibi değil.

TSYD ye sormak isterim.
Hakem odaları basan ağzından salyalar akıtarak etrafındakilere böğürenlere neden hoop dur sen kendini ne sanıyorsun demediniz??

Cem Zırıh
09.03.2011, 18:02
TFF'den sağduyu çağrısı 09.03.2011

Paylaş |
Türkiye Futbol Federasyonu, kamuoyunda yer alan futbol gündemine ilişkin tartışmalarla ilgili bir açıklama yaptı. Tüm kulüpler ile yöneticilerini sağduyuya, sporun evrensel değerlerine bağlı hareket etmeye ve davranmaya davet eden açıklamanın tam metni şöyle:

Spor Toto Süper Lig'de 2010-2011 sezonunda son haftalar yaklaştıkça oluşan ortam, maalesef Türk futbolundaki tüm kötü alışkanlıkların toplu gösterisi haline geldi. Yöneticilerimiz kameraların karşısına, mikrofonların başına geçerek ya da yazılı açıklamalar yayınlayarak, hep bir ağızdan konuşuyor ve akıllarına gelen her konu hakkında düşünmeden tepki gösteriyorlar.

Bu açıklamalar içinde, Türkiye Futbol Federasyonu'na, kurullarına, yöneticilerine ve hakemlerimize yönelik de birçok suçlama bulunuyor. Türk futbolunun en üst yönetim kurumu olarak, objektiflikten uzak bu iddialara teker teker yanıt vermemizin kurumumuzu da bu kısır tartışmaların ve bitmek bilmeyen bir döngünün içine çekeceğinin farkındayız.

Futbolumuzda kaos ortamı yaratmak ve gündem değiştirmek isteyen sayın yöneticilerimize bir kez daha ve özenle hatırlatmak isteriz ki; FUTBOL BİR OYUNDUR...

Yapılan açıklamalar, futbolumuza hiçbir katkıda bulunmadığı gibi, onarılması çok zor olan büyük zararlara yol açıyor. Daha önce birçok örnekte görüldüğü gibi bu açıklamaların yöneticilerin kendi kulüplerine de hiçbir olumlu katkısı bulunmamaktadır. Futbol ortamındaki gerilimi yükseltmek; oyuncularımızın, teknik adamlarımızın, futbolseverlerin sağlıklı karar verebilme ve uygulama olanaklarını da azaltmaktadır. Geride kalan 10 haftada kaos ortamı oluşturmak, bahsi geçen açıklamaları yapan veya yapmayan herkese zarar verecektir.

Yapılan yorumlarda, hakemlerimiz ağır bir şekilde eleştirilmekte, kişilik hakları zedelenmekte, talimat almakla ve birçok komplo teorisiyle suçlanmaktadır. Eleştirilerin ölçüsü tamamen kaçmıştır. Önemli hakem yorumcularının üstünde farklı yorumlar yaptığı, çoğunlukla hakemlerimizi haklı bulduğu pozisyonlar üzerinden bile suçlamalar yapıldığı şaşkınlıkla gözlemlenmektedir.

Uluslararası alanda birçok önemli maçta görev verilen, kendilerini başarılı yönetimlerle kanıtlayan hakemlerimiz, haksız eleştirilerin hedefi olmaktadır. Kaldı ki, hakemlerimizin hata yaptığı durumlar ve maçlarda da, Türkiye Futbol Federasyonu olarak gerekli açıklamalar yapılmakta ve önlem alınması için gerekli her türlü çaba gösterilmektedir.

Hakemlerimizi objektiflikten uzak bir şekilde, sadece kendi kulüplerinin çıkarlarına göre eleştiren yöneticilerimiz, futbolumuzda barış ve güven ortamını tehdit etmektedir. Yapılan bu açıklamalarla kendilerine avantaj sağlamayı düşünen yöneticilerimiz, futbol atmosferini olumsuz etkiledikleri için en büyük zararları yine kendileri görmektedir.

Bu ortam içinde Türkiye Futbol Federasyonu olarak daha önce yaptığımız açıklamaların da ışığında bir kez daha sağduyu çağrısı yapmak istiyoruz.

Maç sonuçlarının, tartışmalı bazı pozisyonların, hakemlerimizin performanslarının üzerinden komplo teorileri üreterek aslı olmayan suçlamalar yapmak futbolumuzu bir girdabın içine sürüklemektedir. Bu girdabın içinde, istenmeyen olaylar, kavgalar ve şiddet bulunmaktadır. Yöneticilerimizin, kendilerine verilen sorumlulukların ve değerin farkında olarak daha dikkatli davranmaları gerekmektedir. Büyük kitlelere seslenen yöneticilerimizin, toplumsal dinamiklerin de farkında olmaları ve şiddet ortamından uzaklaştırmaya çalıştığımız futbolumuzun genel durumunu da düşünmeleri zorunludur.

Türkiye Futbol Federasyonu olarak, tarafsız yönetim ve adil oyun için gösterdiğimiz çabayı, sağduyulu uyarıları da dikkate alarak devam ettirmeye kararlıyız. Üstümüze yapıştırılmak istenen "taraflı" etiketi, geçtiğimiz sezonlarda başka takımlar, kulüp başkanları ve yöneticiler tarafından da kullanıldı. Yapılan açıklamalara göre, Türkiye Futbol Federasyonu'nun aynı anda her takımı kolladığı ve her takımın da karşısında olduğu gibi mantıktan uzak bir tablo ortaya çıkmaktadır.

Ulaşılan her şampiyonluk ve her başarı "şaibeli" ilan edilmekte, sahada futbolcularımızın verdiği emeğine, teknik adamlarımızın özverili yaklaşımlarına ve işini üstün bir dikkatle yapan yöneticilerin başarılarına çok ama çok büyük haksızlık edilmektedir.

Kurumumuz, geride kalan 10 haftada futbolu kaos içine sürüklemek isteyen tüm girişimleri engellemek için gerekli önlemleri alacaktır. Ancak futbol ailesinin tüm mensuplarından sağduyulu ve özverili davranmalarını bekliyoruz. Tüm kulüplerimiz ile değerli yöneticilerimizi sağduyuya, sporun evrensel değerlerine bağlı hareket etmeye ve davranmaya davet ediyoruz.

Saygılarımızla.

Buda TFF:)

Murat GENEL
09.03.2011, 18:05
paylaşıldıysa kusura bakılmasın..Okumayan kesinlikle okusun tarafsız basın ! Aziz'in tohumları..Şerefsiz köpekler..

Şok iddiayla ilgili konuştular!Bugün ulusal bir gazetede Gençlerbirliği'nin başarılı oyuncuları Hurşut Meriç, Aykut Demir ve Serkan Çalık'ın ağzıdan 'Fenerbahçe karşısında Trabzonspor için oynadık' başlığıyla duyurulan haber çok tartışıldı. Bu haber üzerine editörümüz Hilmi Sever, Başkent ekibinin üç önemli oyuncusuna ulaştı ve işin aslını sordu.

HURŞUT: "KAYSERİLİYİM, TRABZONLU BİLE DEĞİLİM"

İlk olarak konuştuğumuz Hurşut Meriç, tam bir şaşkınlık içindeydi. Aslen Kayserili olduğunu söyleyen ve kesinlikle bu yönde bir açıklaması olmadığının altını çizen Hurşut şunları söyledi: "Öncelikle şunu söylemek istiyorum, ben Kayseriliyim, Trabzonlu bile değilim. Bu haberin nasıl çıktığı konusunda da hiç bir fikrim yok. En büyük yemini ederim ki böyle bir şey demedim. Kimin şampiyon olduğu beni ilgilendirmez. Biz alt sıralardan kurtulmak için mücadele ediyoruz. Yalnızca işime bakarım, para kazandığım yerin iyi yerlere gelmesi için uğraşırım."

AYKUT: "BEN TRABZONLUYUM AMA.."

Gençlerbirliği'nin Trabzonlu oyuncularından biri olan Aykut Demir ise haberle ilgili olar şu açıklamada bulundu: "Ben daha önce size verdiğim röportajda da Trabzonspor'a sempati duyduğumu söylemiştim. Ben Trabzonluyum ve bunu hiç bir zaman saklamadım. Ancak böyle bir şey kesinlikle söylemedim ve bunu aklımdan bile geçirmedim. Her maç tüm gücümü sahaya koyuyorum, bunu beni tanıyan herkes bilir. Herkes bize maçtan önce siz Trabzonlusunuz, bu maç sizin için önemli falan diye takılıyordu ama biz bunlara gülüp geçiyorduk. Trabzonspor'a karşı nasıl oynadıysam, Fenerbahçe'ye karşı da öyle oynadım. Ben ekmek paramı bu işten kazanıyorum, böyle bir şey düşünülmesi bile bize hakarettir. Evet Trabzonluyum ama o başka profesyonel yaşam başka."

SERKAN ÇALIK: "ŞOKTAYIM"

Galatasaray'dan Gençlerbirliği'ne transfer olan takımın bir başka Trabzonlu oyuncusu Serkan Çalık ise bu haber karşısında şokta olduğunu söyledi. Serkan'ın açıklamaları ise şöyle: "Memleketim Trabzon'u çok seviyorum. Bunu bilenler Trabzonspor maçından önce 'Trabzonspor, Beşiktaş'ı yendi, sıra sizde' diyerek Aykut'la bana takılıyorlardı, biz de gülüp geçiyorduk. Bu sabah Hurşut böyle bir haber çıktığını söyledi ve tam anlamıyla şok oldum. Antrenmandaki bu şakanın nasıl duyulduğunu ve ciddiye alındığını bilmiyorum. Ben profesyonel bir futbolcuyum, her zaman sahaya gol atmak için çıkıyorum. Galatasaray'da 61 numaralı formayı giyiyordum ve Trabzonspor'a son dakikalarda hem de Trabzon'da gol atarak mağlup olmalarını sağladım. Gençlerbirliği'nde oynarken de Trabzonspor'a gol attım. Böyle şeylerin konuşulması bile çok yakışıksız."

winner
09.03.2011, 18:06
Bu işin böyle olacağı belliydi.
Hıncal bas bas bağırıyordu devre arasında fb'yi şampiyon yapacaklar diye.
İçine mi doğmuştu Hayır, demek ki her yerde konuşuluyordu bugün yaşananlar.
Asıl şimdi inlerinden çıktılar.Tff,mhk,tsyd, hepsi cephe oldular fb'nin şampiyonluğu için.

Recep Alkan
09.03.2011, 18:10
Başkan geçenlerde açıklama yaparken şunu demişti,

- Taraftarlarımızdan mevcut konular hakkında konuşulması için baskı alıyoruz.

Demek ki neymiş, bazen eleştirilerimiz işe yarıyor.

Türkiye'nin spor camiasında ki sözde saygın kurumları bir bir olaylara dahil oluyor, hemde üzerlerine hiç vazife olmamasına rağmen.

Biz ise yine şampiyonluğa en yakın sezonlarımızdan birisini yaşıyoruz.

Yapılacak tek şey var, Başkan dik duracak, biz arkasından itebildiğimiz kadar iteceğiz, ve bu sefer sözde unutmayacağız naraları yerine gerçek tepkiyi en ağır şekilde koyacağız.

Hiçbir şahsi husumet Trabzonspor'un hakkından önde gelemez.

Dik dur Başkan, Destek ver Taraftar ve Yerel Medya...

Ezilmeyin, Ezdirtmeyin...

SEDAT
09.03.2011, 18:11
- Yanlız şu Hıncal Uluç'a gerçekten helal olsun , ayağına kurşun yesede söyleyeceğinden geri kalmıyor ...

Sefer A.
09.03.2011, 18:13
- Yanlız şu Hıncal Uluç'a gerçekten helal olsun , ayağına kurşun yesede söyleyeceğinden geri kalmıyor ...

bir is var bunda ama nedir bilmem ^^ sasiriyorum bizim leyhimize konustugunda, sanirim fb dusmanligindan...

Hotaman
09.03.2011, 18:21
Olay çok net...
Aç gözünü, yılma mücadele et.
Yık bu saltanatı!

Y.Çuvalcı61
09.03.2011, 18:22
kimlerin boynunda tasma asılı görüyoruz bu tip açıklamalarla

Gamze
09.03.2011, 18:24
Hepinizi yeneceğiz...

Hami-Ünal-Orhan
09.03.2011, 18:27
Fenerbahçe amigolar birliği açıklama yapmış. Ulan sizin şerefinizle kazanıp çoluk çocuğunuza yedirdiğiniz ekmek var mı ?

yunushanilce
09.03.2011, 18:32
biz bu tsyd kupasını hiç kazandıkmı kazandıysak geri verelim bir taraflarına töbe töbe
yok arkadaş bunlar ancak dayaktan anlarlar ulan benim gibi adamın bile ağzını bozuyor itler

Bera Algün
09.03.2011, 18:45
hepsinin gerçek yüzü bir bir ortaya çıkıyor

Cihad Varlı
09.03.2011, 18:52
Önce Federasyın şimdi TSYD'de .
Resmen Fb'nin avukatlığını yapıyorlar .
Yazık..

Murat SİSMAN
09.03.2011, 18:54
Bunların olacağını ligin ilk yarısında belli olmuştu,İlk yarıda biz olamazsak şampiyon ' TRABZONSPOR ' olsun diyen Tc kimliği olmayan şahıslar.Şampiyonlar ligi kupasını almışcasına konuşmaya başladılar.Şuanda suyu çıktı bile.

Vkgz
09.03.2011, 19:03
Aziz Yıldırım Çalışıyor.... Bizim başkan boşboş konustu durdu buzamana kadar, olacağı buydu.

Kamil Çakmak
09.03.2011, 19:03
Tff ve TSYD aynı gün ve benzer konulara değinmişler, Danışıklı dönüşüklü ortak karar almışlar.
Bunların alayı...

Sencer Bulut
09.03.2011, 19:09
Tff ve TSYD aynı gün ve benzer konulara değinmişler, Danışıklı dönüşüklü ortak karar almışlar.
Bunların alayı...
Kamil abi sakin ol:D

Mustafa AYDIN
09.03.2011, 19:09
Azizenin kalemşörleri iş başında.

socrates
09.03.2011, 19:23
ntvsporda ercan tanere mesaj

Ömer Kibar
09.03.2011, 19:30
Yönetim kurulumuzun dün yaptığı açıklama çok güzel oldu..

Biz kimin ne olduğunu biliyorduk gerçi de bilmeyenler için kimin ne olduğu ortaya çıkıyor..

Herkes safını belli etsin bakalım elbet hesaplaşırız..

Fatih
09.03.2011, 19:33
Bu ligde şampiyon olmak için sahadaki rakiplerden çok masadaki rakipleri yenmek gerek geçen sezon Bursaspor Levent Kızıl ve Trabzonspor sayesinde şampiyon olabildi.Arkamızda yanımızda önümüzde kimse yok 6 kere nasıl şampiyon olduysak gene olacağız bu sefer daha bir anlamlı olacak.

My
09.03.2011, 19:45
Aziz'in köpekleri af kurmaya başlamış. Hoşt ulan TSYD hoşt!

Sezgin Öztürk
09.03.2011, 19:50
ŞEREFSİZ bunlar hatta daha da fazlası ULAN bu açıklamayı yapan YALAKALAR kim için bunlar??? Madem TÜRK futbolunu o kadar düşünüyordunuz ADAMIN biri çıkıp TRABZONSPORUN PENALTILARI İRDELENMELİ derken... ADAMIN biri çıkıp HAKEM ODALARI BASIP TEHDİTKAR konuşurken NEREDEYDİNİZ???? TOPUNUZ bir olsanız ne olacak beeee!!!!
NOT: Yukarıda ki yorumum da bazı insanlar için istemeden ADAM sıfatını kullandığım için ÜZGÜNÜM :D

Barış Burak
09.03.2011, 19:50
Her İşte bir hayır vardır derler ya...Allahım sana şükürler olsun,demek bu işin hayırda buymuş.aziz yıldırımın bütün köpeklerini gün yüzüne çıkardık.

tsyd değil,fenerbhçe kulübü açıklamasıdır bu,aziz yıldırım sessiz kalma kararı aldı demesin kimse,aziz yıldırım,aykut köpeğini konuşturduğu gibi ,şimdide medya ayağını konuşturuyor.konuştursun.İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR. bunların hepsini not aldık tsyd.

tarafsızlığını yitirdiğinizin ilanıdır bu. Allah yar ve yardımcımız olsun.

Trabzon TSYD temsilcisini istifaya davet ediyorum.bu kadar...

Ali Tunahan Güllü
09.03.2011, 20:01
'Şeref'sizler.
Hepiniz göreceksiniz.

Gurpas
09.03.2011, 20:05
Şunlara iyi bir cevap vermeliyiz yaa

SAMSUNLU60
09.03.2011, 20:09
Fener cuma günü kesin Video görüntüleriyle felan açıklama yapacaktır, onlar böyle yapıyor bu işleri. Bakalım ne anlatacak köpekler...

Tunay ERDEM
09.03.2011, 20:09
toz tanesinden farkın yok tsyd, yitirdiğin itibarına belli bir kesime yalakalık yaparak kavuşacağını zannetme.

dikkate alınacak bir kurum değildir tsyd.