PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lig Tv De şaşırdı Şikayet Yağdıralım Haydi

Berke6198
08.03.2011, 14:52
Türkiye Futbol Federasyonu - İstinye

Adres : İstinye Mahallesi Darüşşafaka Caddesi No: 45 Kat: 2-3 İstinye / İstanbul
Telefon : 0-212-362 22 22
Faks: 0-212- 323 49 50

Federasyon'a şikayet yağdıralım lütfen Federasyon iyice sapıttı.Aziz maçları satın almaya başladı lütfen haydi şikayetlerimizi bunlara yağdıralım bu gidişe durun demeliyiz...
Bu arada LigTv'de yanlı yayına geçti ve artık bardak taştı lütfen Lig Tv' kuruluşunada şikayet yağdıralım...

demiradam57
08.03.2011, 14:58
Telefona çıkan bayan çok sinirli bir biçimde şikayetlerinizi resmi sitemize iletin mail yoluyla dedi.Bende inatla hayır görüşmemizi kayıt altına alın ben sözlü şikayet edeceğim dedim.Ve Fenerbahçe maçlarına yansız ve tarafsız hakemler atanmasını istiyorum dedim.Müthiş sinirliydi.Konuşmamın sonunda bu konuşmamı üst yönetime iletin dedim.Nazikçe.Ve sinirli bir şekilde iyi günler beyefendi diyerek telefonu kapattı...

Berke6198
08.03.2011, 15:02
Telefona çıkan bayan çok sinirli bir biçimde şikayetlerinizi resmi sitemize iletin mail yoluyla dedi.Bende inatla hayır görüşmemizi kayıt altına alın ben sözlü şikayet edeceğim dedim.Ve Fenerbahçe maçlarına yansız ve tarafsız hakemler atanmasını istiyorum dedim.Müthiş sinirliydi.Konuşmamın sonunda bu konuşmamı üst yönetime iletin dedim.Nazikçe.Ve sinirli bir şekilde iyi günler beyefendi diyerek telefonu kapattı...

Eğer hepimiz Ararsak tabiki kenara sıkışacaklar.
Ancak şimdiden hedefimize ulaşmaya başladık.İşte iyice kenara sıkışmaya başladılar.

Bu sadece telefon görüşmesiydi ancak bizi ciddiye almayacak davranışlara yönelirler ise konu daha ciddi yerlere taşınmalıdır ki taşınacaktır.Lütfen herkes arasın ve şu Adamları sıkıştıralım. Bu arada teşekkürler abi desteğin için :) Her gün böyle şikayet yağdırmalıyız...

ilhan
08.03.2011, 15:03
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=24712&page=25

Bu başlıktan devam edelim arkadaşlar.