PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yolumuzdan Döndürülemeyeceğiz!

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8

Bıyıklıoğlu
08.03.2011, 13:14
Türk futbolunda devre arasında başlayıp ligin ikinci yarısına yansıyan gelişmeler sabır, sağduyu, tarafsızlık ilkelerini tamamen devre dışı bırakmış, “adil oyun”, “adaletsiz oyun” kimliğine bürünmüştür.

Sezonun ilk bölümünü Trabzonspor’un açık farkla önde tamamlamasını hazmedemeyen çevreler ara dönemde yazdıkları senaryoyu uygulamaya koymuş, ardından adeta inlerine çekilmiş medyanın belli kesimlerini kullanarak ülke futbolunu yönetenler üzerinde baskı ortamı yaratmışlardır.

İşin üzücü yanı bu ortam tarafsız kalması gereken kesimleri de etkilemiş ve ligin ikinci devresi tamamen bir takımın lehine cereyan eden adeta bir orta oyununa dönüştürülmüştür.

Trabzonspor camiası ve kurumu başından beri bu gelişmeleri tespit etmesine rağmen duruşunda belli bir çizginin korunmasına özen göstermiştir. Ancak maalesef Türk futbolunda 70’lerin, geride kalmış yöneticilik anlayışının halen değişmediği gerçeği ortadadır. Eğer futbolun yazılı ve yazılı olmayan kuralları varsa, Trabzonspor saha içinde özen gösterdiği gibi saha dışında da bundan böyle oyunu kuralına göre oynamaya hazırdır.

İşin en ilginç yanı ilk yarıdaki yetersizliklerini sözde verilmeyen penaltıya bağlayanlar ikinci yarıdaki gelişmelere sessiz kalmaktadırlar. Kulüpler Birliği Vakfı’nın üyeleri ve başkanı örneğin son maçında açık mağduriyet yaşayan Gençlerbirliği’nin haklarını savunmak için ne yapacaktır?

Tarafsızlık koltuğunda oturması gerekenlerin bu koltuğu sadece kendi renklerine boyamaları hiçbir iyi niyet kalıbına uymamaktadır. Kulüpler Birliği Vakfı’nın Başkanı devre arasında yaptığı tehditkar açıklamalar ve şimdiki sessizliğiyle tarafsızlığını yitirmiştir. Bu seviyeye geldikten sonra gereken tavrı göstermeli, görevinden istifa etmeli, sadece kendi kulübünü yönetmelidir. Objektiflikten uzak Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı’nın Türk futboluna hiçbir katkısı olamaz, olmuyor da…

Türk futbolunda bugün çıkar, dostluk, ekonomi ilişkileri en üst düzeyde kullanılmakta ve koca bir ülke yazılmış senaryoları izlemeye mahkum edilmiştir. Federasyon kurullarının hataları nedeniyle sorunlar yaşamaktadır. Merkez Hakem Komitesi maçına ve kişiye özel atama taktikleriyle sürece doğrudan müdahildir. Hakem belirlemelerinde örneğin son Gençlerbirliği - Fenerbahçe maçında olduğu gibi tartışmalı iki pozisyonun da başrol oyuncusu yardımcı hakem Nihat Mızrak’ın Fenerbahçe Başkanı ve İkinci Başkanı’yla olan hemşerilik bağlarını dikkate alınmamıştır. Bundan böyle kulüplere; “Herkes kendi başının çaresine baksın” denilmek isteniyorsa Trabzonspor camiası da bu yöndeki bir çağrıya kayıtsız kalmayacaktır. Zaman zaman taraftarlarımızdan bu yöndeki tutumumuzdan dolayı eleştiri almamıza rağmen ülke futbolunda tansiyonun yükselmemesi adına yoğun çaba gösterdik. Ancak gördük ki bu duruş saygıyla karşılanacağı yerde her hafta farklı bir adaletsizliğin hazırlayıcısı olmaktadır. Oysa Trabzonspor kendi haklarını korumaya en muktedir kulüplerin başında gelmektedir. Bu yöndeki tavrından da taviz vermeyecektir. Futbolcularımızın iyi niyetleriyle sahaya yansıttıkları cansiperane özverileri ve akıttıkların terin hakkını birilerinin şahsi emellerine yedirmeyeceğiz. Taraftarlarımızın hassasiyetlerine tercüman olup onların sabırla bizi desteklemeye devam etmelerine imkan tanıyacağız. Yürüdüğümüz yolda iddiamız, kararlığımız ve cesaretimiz yaşatılmaya çalışılan tüm olumsuzluklara rağmen tamdır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Resmi site

Cem Zırıh
08.03.2011, 13:15
Trabzonspor Camiasının ağır topları neredesiniz, neden susuyorsunuz.

Trabzonspor doğranıyor…

Hem de dilim dilim.

Buna sessiz mi kalacağız, Kaderimize razımı olacağız.

Nerede bu camianın önde gelenleri,

Trabzonspor’un bakanı, Onursal Başkanı, İbrahim Cevahir’i, Nuri Albayrak’ı, Mustafa Günaydın’ı …

Kısaca nerede Trabzonspor’un ağır topları…

Şimdi konuşma zamanı,

şimdi tepki koyma zamanı…

Şimdi hak arama zamanı...

Asıl şimdi konuşmanız lazım, sahiplenme duygusunun sorumluluğunu şimdi hissetmeniz lazım.

Neden susuyorsunuz.

Görmüyor musunuz Trabzonspor sahada hakemler tarafından linç edilirken, Fenerbahçe lehine verilen ofsayttan golleri, uzun atlama yapan futbolcunun rüzgardan sendeleyim düşmesine verilen penaltıları.

Her şeyi yönetimden beklemek alışkanlığından,

Sadece ve sadece yönetimleri eleştirmek için konuşma alışkanlığından, vazgeçme günüdür bugün.

Birlik olmak, hak aramak günüdür bugün.

Susmayın konuşun, Trabzonspor’un lime lime doğranmasına izin vermeyin,

Demokratik yollardan tepkinizi koyun, sesinizi duyurun.

Ya bu gün konuşun ya da bir daha konuşmamak üzere susun.

Bu camia, bu taraftar sizden bunu bekliyor.

Haber 61.

Osman1923
08.03.2011, 13:21
"NAMUSSUZLARIN OLDUĞU YERDE NAMUSLU OLMAK EN BÜYÜK NAMUSSUZLUKTUR.."

Mdem ki oyunun kuralı bu şekilde yazılmış, bizlerde bu kuralları en iyi şekilde uygulamalıyız.

Napoli
08.03.2011, 13:22
Gayet sert bır acıklama.. Ama Baskan susmalı Ve ozur dılemgı bırakmalı

Cem Zırıh
08.03.2011, 13:23
Birseyler Yapilmaliiiii!!!!

cihatöztürk
08.03.2011, 13:23
bu açıklamanın peşine özür dilenmesinde :D

Gökçebey
08.03.2011, 13:24
Ok yaydan çıkmıştır artık.

Mahmut Keleş
08.03.2011, 13:25

kesinlikle... 15 dakika içinde cevap bekliyorum :)

Napoli
Ayrıca Bunu 3 Hafta once yapacaklalrdı..

cihatöztürk

Babamda aynısını söyledi az önce gökçe abi...

balli_kuymak
İşte bu kadar ya süper bir açıklama olmuş...

ilhan
Dokundurmalar daha sert yapılabilirdi. Ayan beyan fenerbahçe ile psikolojik bir savaşa giriyoruz. Onlar gibi sert olabilirdik. Onlar aleni bir şekilde tff ve mhk'ya 'haddinizi bilin' dedi. Bizim açıklama daha yumuşak kaçıyor.

Doğru zamanda yapıldı. Tam yeri ve zamanıydı.

Uğur KÜÇÜK
gayet sert ve bır o kadar da guzel bir acıklama olmus
hakedenın hakkı kımsede kalmaz...
cenabı ALLAH buyuktur...

Deniz Tosunoğlu
Süper bir aciklama. Tebrikler haber61.

Turgay Atalay
08.03.2011, 13:26
Çok güzel bir açıklama olmuş.

Neredesin ey bakan, neredesin ey onursal(!) başkan, neredesiniz istanbulu elinde tutan karadenizli iş adamları, elin pepeleği toprağınızın takımını lime lime ettiriyor, neredesiniz ulan...Hepinize yazıklar olsun be, bu millet sizi adam sandı ama hiçbiriniz kalıbının adamı değilsiniz.

dumanpub
08.03.2011, 13:26
bu açıklamaları bekliyordum,mükemmel bir yazı
adrese teslim

MuratJ
08.03.2011, 13:27
oh be huzura erdim sonunda. bundan sonra böyle 1 cm bile geri adım atmak yok. onlar şerefsiz fenerbahçe ise biz koca TRABZONSPORUZ! saha içinde olduğu gibi saha dışındada ezmesini biliriz! TRABZON BU ÜLKENİN EN BÜYÜK LOBİSİDİR!

Paksoy
08.03.2011, 13:27
Beklediğim patlama,

Atalay
08.03.2011, 13:28
Kulüp dayak yemekten bıkmış anlaşılan...!!

Ahmet Başkaya
08.03.2011, 13:28
Mükemmel bir açıklama olmuş . !

Net !

Hedef Belli !

Berberoğlu
08.03.2011, 13:29
Açıklama yerinde olmuş.
Sadri Şener de aynen Şenol Güneş gibi uzunca bir süre medyaya demeçlerini sadece yazılı olarak vermeli.
Alçak medyaya iyi bir ders vermeliyiz...
Hatta belki de tüm Trabzonspor muhabirlerini bile tesislerin kapısının dışında bekletmeliyiz bir süre....

ozcan_asanoglu
08.03.2011, 13:31
Yavaş yavaş hareketlenme başladı.

gb-fb maçı son yıllardaki belki son 20 yıldaki en rezil hakem faciasının yaşandığı bir maçtı. 2 gol üst üste hediye edildiğini ben pek hatırlamıyorum. fb.nin 4 golü ve gb'nin 2. yarı oyundan düşmesi bu rezilliğin üzerini örtemez.

TS yönetimi doğrudan federasyon ve MHK başkanlarını hedef alan açıklamalar yapmalıdır. Bildiği herşeyi açıklayarak adeta ipliklerini pazara çıkarmalıdır.

Perde gerisinde de ayak oyunlarını engelleyecek her türlü aksiyonu almalıdır.

Etkili ve yetkili her Trabzonluyu veya TRabzonlu olmasa da dürüst ve namuslu insanları harekete geçirmelidir.

Biz o tür oyunlara girmeyelim, girmeyeceğiz ama oyunları engellemek için de ne gerekiyorsa yapalım.

UğuR
Hele Şükür....

Ahmet Başkaya
Bundan böyle kulüplere; “Herkes kendi başının çaresine baksın” denilmek isteniyorsa Trabzonspor camiası da bu yöndeki bir çağrıya kayıtsız kalmayacaktır. Zaman zaman taraftarlarımızdan bu yöndeki tutumumuzdan dolayı eleştiri almamıza rağmen ülke futbolunda tansiyonun yükselmemesi adına yoğun çaba gösterdik. Ancak gördük ki bu duruş saygıyla karşılanacağı yerde her hafta farklı bir adaletsizliğin hazırlayıcısı olmaktadır. Oysa Trabzonspor kendi haklarını korumaya en muktedir kulüplerin başında gelmektedir.

Sözün bittiği yer !

Diş ise diş , kansa kan !

socrates
08.03.2011, 13:32
futbolcuların sonuna kadar mücadele hırsı, Halil.in direniş çağrısı, Sadri başkanın 4te 3 sözü, Şenol hocanın agresifliği...
bütün bunlardan sonra bir de bu resmi açıklama fb ile topyekün savaş anlamına geliyo

fb yükselişteyken aşağı çekmek için yapılabilecek en iyi iş ortamı germek, galiba son 10 hafta bunu yapıcaz ;)

ama karşı salvolara dikkat ederek ince bir diplomasi uygulamalıyız. tabii ki takımı da gerginliğin dışında tutmak çok önemli

exelans_25
08.03.2011, 13:32
sayın bakanım siz neden susuyorsunuz resmen doğruyor adamlar bizi 2 tane beleş gol atıp kazandılar

mehmets61
08.03.2011, 13:33
bakalım açıklama yerini bulacak mı...

nuhoglu
:)...............

UğuR

Haber61 ile alakası ne anlayamadım !!!

Emrullah
"Yumuşak başlıysak uysal koyun değiliz..."

Bunu bütün kamuoyu böyle bilmeli. İstedik ki eski kurallar işlemesin, futbol artık sadece sahada oynansın. Ama malesef Türk futbolunu hala eski dinazor kafalar yönettiği için bazı şeyleri değiştiremiyoruz. Demekki oyunu kuralına göre oynamak gerekiyormuş...

Deniz Tosunoğlu
08.03.2011, 13:34
Sadri baskan veya Hasan Yener acil konusmasi lazim. ''Fenerbahcenin butun golleri irdelenmesi lazim, biz Takimimizi ligden cekecegiz'' diye bir sey.

Deniz Tosunoğlu
08.03.2011, 13:35
Haber61 ile alakası ne anlayamadım !!!

2.nci mesaja bir göz at. Trabzonspor Dograniyor diye bir yazi var.

snn61
08.03.2011, 13:35

açıklama resmi siteden geldi bildiğim kadarıyla haber61 ne alaka?

Kamil Çakmak
08.03.2011, 13:36
Artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak. Klübümüzden yapılan açıklama gayet sert ve mantıklı olmuştur.
Fb ile ve Tff ile bir sürtüşme içinde olacağız bu kesin. Artık, kalan 10 hafta her şeye gebe diyebiliriz.

M_U_R_A_T
08.03.2011, 13:37
Anti Fenerbahçe . Alayına İsyan . Şahlandı Trabzon ve Trabzonlu . Ssumayacak , Susturulamayacağız . İsmetpaşa Yıkılacak . . .

Mehmet Ç.
08.03.2011, 13:37
:alkış::alkış:

Mükemmel.

Tam 90'a atmislar topu.

Baskan artik özür dilemedikce iyi yoldayiz :)

Savas baslamisdir.

tarsus
08.03.2011, 13:38
sen yanmasan ben yanmasam biz yanmasak nasıl çıkar karanlıklar aydınlığa,bu yolda cesurca mertce tepkimizi ortaya koymazsak,hakkımızı aramazsak ne zaman arayacağız.ceza alacağız şenol hoca gibi,burnumuz kırılacak burak gibi,tekmeye kafayı uzatacağız giray gibi,birlik olacağız hakkımızı yedirmeyeceğiz.bu kadar yandıkdan sonra aydınlığa çıkmak için sesimizi her platformda duyuralım.özür dileyenden daha çok masaya yumruğunu vuran bir başkan ve bizansa karşı daha sert açıklamalar yaparak kimsenin hakkımızı yiyemeyeceğini haykıran bir teknik yönetim ve avni akeri kendi futbolcusuna cehenmem değilde eskiden olduğu gibi rakiplere cehennem yaşatan bir taraftarla bütünleştiği zaman hak ettiğimiz şampiyonluk uzakta değildir.hep destek tam destek zamanıdır bu zaman

Erbay
08.03.2011, 13:39
Sonunda...

Ahmet Başkaya
Şampiyonluk süreci an itibari ile başlamıştır !

Deniz Tosunoğlu
oha oha oyuna gelme renktas. tamam sinirlisin ama biraz sinirlerine hakim ol ya :D

mancester
Trabzonspor saha içinde özen gösterdiği gibi saha dışında da bundan böyle oyunu kuralına göre oynamaya hazırdır.

Helal olsun Trabzonum oynayalim saha disi oyunlarimizida ,sonunda sert bir aciklama geldi eyleme gecirirsek kesin sampiyonuz.

Ömer Sak
08.03.2011, 13:43
Helal Olsun !

.. bunlarin yaptiklarini yunan liginde oynasak bize yapmazlardi :)

Bülent Bayraktar
08.03.2011, 13:43
Böyle bir açıklamanın gelmesi çok iyi oldu Taraftar zaten susmuyorda Yönetiminde sessiz kalmayacağı belli oldu
kim yazdıysa aklına eline sağlık

Atalay
08.03.2011, 13:44
Faruk Özak sen ancak dümen suyu olursun...

Senin gibi bir Spor Bakanı hemşerim olduğu için utanıyorum...!

metehan
Bence de sert ve gayet net bir açıklama olmuş. Lafı evirip çevirmeden doğrudan mesaj vermişler. Gönül istiyor ki, bir oyun olan futbola böyle şeyler bulaşmasın ama 39 yaşına geldim, manzara hep aynı. O zaman yapacak birşey kalmıyor.

SAMSUNLU60
Biraz önce Habertürk AÇIKLAMAMIZI gösteriyor, HELE ŞÜKÜR!

Ahmet Başkaya
Sadri Şener KULUPLER BİRLİĞİ VAKFI'NIN toplantılarına artık katılmayacağını açıkladıı !

Güzelll .

magicyattara
08.03.2011, 13:45
O bayrağı kaldırmayan kol kırılmalı..

mhayri
08.03.2011, 13:45
Bakalım şimdi kimin ayakları titreyecek...

Travelair
08.03.2011, 13:46
"NAMUSSUZLARIN OLDUĞU YERDE NAMUSLU OLMAK EN BÜYÜK NAMUSSUZLUKTUR.."

Kim uydurmuş bu lafı?

mancester
08.03.2011, 13:46
Sadri baskan buyuksun sampiyonluk geliyor bunu daha cok hissettim fener kesin tokezleyecek simdi en az 7-8 puan onde sampiyonlugumuz garantilendi ...

Murat 61
08.03.2011, 13:47
Tam zamanı.

Bu dakikadan itibaren harp başlamıştır.

Paksoy
''Hakem belirlemelerinde örneğin son Gençlerbirliği - Fenerbahçe maçında olduğu gibi tartışmalı iki pozisyonun da başrol oyuncusu yardımcı hakem Nihat Mızrak’ın Fenerbahçe Başkanı ve İkinci Başkanı’yla olan hemşerilik bağlarını dikkate alınmamıştır.''

bordo61
Bu bir savaşsa biz savaşa hazırız

TSelif
08.03.2011, 13:48
Hayır yetmez bu ... yetmemeli.. akşamdan beri kudurdum . Bizlerin birşeyler yapması lazım

Düşünelim .. mutlaka ses getirecek birşeyler yapmamız lazım

Bu sene şampiyonluğun göz göre göre elimizden kayıp gitmesine izin vermemeliyiz !

Murat GENEL
İsmetpaşa'yı birilerine dar etmek gerekir..sıra bizde

ozturk
Süper açıklama..

ama fenerasyon kesin ceza verir bize..

Travelair
08.03.2011, 13:49
Lobiler arkasında yok.

Medya arkasında yok

Kulüpler arkasında yok

Hakemler arkasında yok...

Nuri Bilge Ceylan'ın dediği gibi:

Tutkuyla sevdiğim benim yalnız ve güzel Trabzonspor'um...

Celal Demir
ortalık karışacak gibi görünüyor...

mhayri
Bunun karşılığı seve seve olmazsa döve döve şampiyon olacağızdır...
Kavgaysa kavga buyrun ...

tarsus
08.03.2011, 13:50
spordan sorumlu devlet bakanı ne işe yararsınnn.eski oyuncumuz eski başkanımız olduğun için dedikodudanmı korkuyorsun neyden korkuyorsun?senden ayrıcalık veya kayırma beklemiyoruz bizim başkan özür dilemekten masaya yumruğunu vuramıyor sen çık vur sen en tepedeki adam olarak hesap sor.korkma sana bişey diyemezler,diyecek olanlar eski kalecileriyle maçlarını çoktan aldılar onlar yakınlarını arama hakkını kullandılar.sayın bakan trabzon evladı seni seçerek meclise gönderdi böyle kötü günlerinden şehrinden hemşerilerinden yana tavır koymadıkça ne zaman koyacaksın.trabzon evladı kendine iyilik yapanıda kötülük yapanıda unutmaz mutlaka birgün gerekenj cevabı veriir bunuda unutmayın

ozturk
Yerel medya çok hayırlı bir işe vesile oldu..

Tebrikler haber61

Bayraktaroğlu
Yerinde bir açıklama olmuş Trabzonspor camiasının sahipsiz olmadığı gerektiğinde herkesle her türlü psikolojik harbe girebileceğinin göstergesidir.Bundan sonra bu açıklama üstünden Trabzonsporu karalamaya çalışanlar mutlaka olacaktır olaylara tek taraflı bakanlar devre arasında 'kişiliksiz teknik direktörlerin' açıklaması karşısında susmuş olsalarda bizim bu açıklamamızdan sonra neler söyleyeceklerini kestirebiliyorum ama şimdi önemli olan bize karşı yapılan eleştirilere karşı taviz vermeden karşısında durmaktır.Kendini Türk futbolunda tek lider gören her dediğini yaptırabileceği zanneden 'adamlar' hadlerini bilmelidirler.Türk Futbolunun kimsenini tekelinde olmadığını idrak etmelidirler.Eğer herkes üstümüze geliyorsa bizde taraftarıyla,yönetimiyle,futbolcusuyla,iş adamlarımızla bunların karşısında yenkesak bir şekilde durmalıyız.Bu açıklamayı hazırlayanın da ellerine sağlık tebrikler.

mancester
08.03.2011, 13:51
Hayır yetmez bu ... yetmemeli.. akşamdan beri kudurdum . Bizlerin birşeyler yapması lazım

Düşünelim .. mutlaka ses getirecek birşeyler yapmamız lazım

Bu sene şampiyonluğun göz göre göre elimizden kayıp gitmesine izin vermemeliyiz !

Ne yapabilirizki aklima bir tek sey geliyor gidip kadikoy stadi yakmak oda resmen gangasterlige girer yani futbol disi olaylari saha disi olaylari biz yapicaz demis yonetim bizler ne yapabiliriz varsa fikrin paylas lutfen.

exelans_25
08.03.2011, 13:51
şampiyon olacağız ulan o kadar !...

Bayraktaroğlu
08.03.2011, 13:52
Süper açıklama..

ama fenerasyon kesin ceza verir bize..

federasyon ilk önce bu tartışmaları başlatanlara ceza versin.

Deniz Tosunoğlu
08.03.2011, 13:52
Ben (Allah Korusun) fenerli olsam, vallahi utanirdim kendim tepki gösterirdim. Fairplay adina hic bir katki vermiyor bu fenevbahce.

Murat 61
08.03.2011, 13:53
Şimdi birlik olma zamanı.

En azından sezon sonuna kadar.

Bütün eleştirileri bir kenara koyup bütün camiaya destek olmak zorundayız.

Bu oyunu bozacağız, bozmalıyız.

*

bordo61
Yeter sus su nereye kadar sonuna kadar arkanızdayız.

Kaya çilingiroğlu çıkıp feryat figan bağırıyorsa.

Başkan Tv'leri özür dileme ekranı olarak kullanmamalıdır.

Biraz Ahmet Ağaoğlunu örnek almalıdır.

Artık atı alan köprüyü geçmek üzere

Celal Demir
spordan sorumlu devlet bakanı ne işe yararsınnn.eski oyuncumuz eski başkanımız olduğun için dedikodudanmı korkuyorsun neyden korkuyorsun?senden ayrıcalık veya kayırma beklemiyoruz bizim başkan özür dilemekten masaya yumruğunu vuramıyor sen çık vur sen en tepedeki adam olarak hesap sor.korkma sana bişey diyemezler,diyecek olanlar eski kalecileriyle maçlarını çoktan aldılar onlar yakınlarını arama hakkını kullandılar.sayın bakan trabzon evladı seni seçerek meclise gönderdi böyle kötü günlerinden şehrinden hemşerilerinden yana tavır koymadıkça ne zaman koyacaksın.trabzon evladı kendine iyilik yapanıda kötülük yapanıda unutmaz mutlaka birgün gerekenj cevabı veriir bunuda unutmayın

eğer spor bakanı fenerli olsaydı dedikodudan korkup çekilirmiydi yoksa .....

Şenol Altunsoy
Sonunda olması gereken oldu.Adaletsizliğe karşı susan dilsiz şeytandır.Bunun kana kanla göze gözle alakası yoktur.

Bu hak mücadelesidir adalet mücadelesidir.Kimse nursuz bir adamın oyuncağı edemez Trabzonsporumuzu.

Hepimiz dik durmalıyız.En başta da bu kulübü yönetenler

magicyattara
08.03.2011, 13:54
Arkadaşlar bu yazı resmi sitenin duyurusu..yani kulübün..haber61 ile ne alakası var..

Ayrıca haberin altına Trabzonspor.com notu iliştirilmiş..

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=6707#Icerik

Bu şekilde düzeltirseniz..

TSelif
08.03.2011, 13:54
Bu ligte fb şampiyon olursa bu sene ( bu şekilde) yemin ediyorum şampiyonluklarını onlara zehir etmeliyiz. İçlerinde kalmalı !

Bayraktaroğlu
08.03.2011, 13:55
Faruk Özak sen ancak dümen suyu olursun...

Senin gibi bir Spor Bakanı hemşerim olduğu için utanıyorum...!

Onun konuşamamasının nedeni vardır burada açıklamak pek doğru olmaz ama 12 Haziran'ı düşünün eğer konuşursa o zaman bazı şeyleri kaybetmekten korkuyordur.Eğer Spor Bakanının bu konularda çıkıp tek söz edemiyorsa öyle bakan olmaz olsun.En başta sen Trabzonsporun kaptanlığını,Asbaşkanlığını,Başkanlığını yapmış birisin eğer şimdi çıkıp konuşmayacaksan ne zaman konuşacaksın

winner
08.03.2011, 13:55
Susarak,alttan alarak,espriye vurarak hatta aşırı ve bana göre samimiyetsiz bir fair play örneği sergilemeye çalışarak işi çözmeye çalıştı başkan.

Olmadı,olmayacağı belliydi.Bugüne kadar hiç örneği yok çünkü bu ülkede.

Şimdi doğru yolda.Her türlü gücün kullanılması lazım.Lobiyse lobi,siyasetse siyaset.

Bu ülkede Trabzonspor gibi bir camiayı karşısına alan koltuğundan olur.Kim olursa olsun.

fb'nin en tepedeki destekçileri de dahil.

Bıyıklıoğlu
08.03.2011, 13:56
Arkadaşlar bu yazı resmi sitenin duyurusu..yani kulübün..haber61 ile ne alakası var..

Murat abi bende kaynak resmi site yazdım ama nasıl olay haber61'e bağlandı anlayamadım. :)

Yunus Emre SEYHAN
Evet..ortada bir tek taraflı savaş vardı.

Bu açıklama ile bizde Savaşın içine girmiş olduk. İlginç bir 10 hafta bizi bekliyor.

ozturk

Haber61 sabah bir haber yapmıştı, susmamalıyız diye..

bir de fb maçının yan hakemi ile ilgili haber yapmıştı.

açıklamada bunun kullanılması vs. nedeniyle tebrik ediyoruz haber61 i..

Semra
08.03.2011, 13:57
Yönetimi attığı adımdan ötürü kutluyorum.
Allah'ın izniyle daima yanınızdayız.

Celal Demir
08.03.2011, 13:58
yanınızdayız....

mda61
Evet, yapılması gereken yapıldı. Önümüzdeki hamle susmak olmalı. Takımdan kimsenin ropörtaj vermesini istemiyorum. Aziz ve Aykut, nasıl açıklamalardan sonra sessizliğe büründü. Bizde öyle yapmalıyız. Baskıyı o maçları yönetecek hakemler düşünsün birazda

Atalay
Arkadaşlar Ulusal medyada bu haberle ilgili yorumlarda fenerliler bize giydiriyorlar boş bırakmayın sizlerde yorum yazın meydanı boş bulmasın lavuklar...

hakankurt1967
.......ANLAYANA.......
Trabzonspor-Kayseri macından sonra sersenişte bulunmuştum bir hafta geçmedi Trabzonspor kulübünden son haftada yaşanan hakem hataların herkesin yüzüne vuruyoruz.ANLAYANA....

28 ŞUBAT da facebook'da paylaştığım yazı;
''İlk dönem sonunda aykut kocamanın verdiği demeçte TRABZONSPOR'un penaltılarının incelenmesi yönünde sözler sarf etmişti.Şimdi o aykut koca...man adam'sa demeç verir ve der ki; TRABZONSPOR'un verilmeyen penaltılar incalensin

Muhammed Ayaz
arkadaşlar bence bu tavırda sonuna kadar haklı bizim yönetim helal olsun bu az bile kaosun içine hep biz giriyoduk bırazda köpekler şerefsizler girsin allah hepsinin belasını versin yeter artık bu ne be her maç hakem hatasımı olur yuhhhh

mda61
08.03.2011, 13:59
şenol hocaya 2 maç ceza verilecekmiş :S

Naptı adam da 2 maç ceza veriliyor ?
LigTv'de gördüm verdiği tepkiyi, ileriye doğru gidiyor bir şeyler söylüyor. Ve geri geliyor. Bu mu yani 2 maçlık ceza ? Küfür ettiğini de hiç düşünmüyorum.

Deniz Tosunoğlu
08.03.2011, 14:00
Arkadaşlar Ulusal medyada bu haberle ilgili yorumlarda fenerliler bize giydiriyorlar boş bırakmayın sizlerde yorum yazın meydanı boş bulmasın lavuklar...

Evet bence de yorum yazalim her tarafa. Tepkimizi gösterelim! Hayde

noname
İlk defa bu şekilde bir atak gördüm. Maçlarda olanlar yüzünden istifa eden başkan ve yönetim değil.. Üstüne giden bir yönetim olmayı tercih ettiği için Yönetim Kurulumuzu tebrik ediyorum. Bir üyeleri olarak hislerime tercüman oldukları için minnetlerimi sunuyorum.
Camia olarak herkes bu soğuk savaşa hazır olmalıdır. Takımı düşünmüyorum, zaten onu düşünen birbirinden değerli iki tane hocam var.

ozturk
SADRİ ŞENER'DEN DE AÇIKLAMA

Öte yandan Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, artık Kulüpler Birliği Vakfı'nın toplantılarına katılmayacağını açıkladı.

ajansspor..

sigsauer16
08.03.2011, 14:01
özür olayını abartmayın arkadaslar baskanımızın kımseden korkusu oldugunu dusunmuyorum
senol gunes ve ardından kulubumuzun yaptıgı bu acıklamalardan gereklı dersı herkes aldı ayaklarını sımdı okadar rahat uzatamayacaklar ve en onemlısı taraftarımızın sımdı verecegı mesajlarda avnı akerde hıc bos koltuk kalmayacak bıkmadan usanmadan marslarla tezahuratlarla destegımızı gosterecegız takımı hıcbırzaman yanlız bırakmayacagımızı gosterecegız ısmet pasa statı olımpıyat statındakı gıbı GÜCÜMÜZÜ GÖSTERECEGIMIZ ben bursadan gıdıyorum tum turkıyede oraya akacaktır emınım

Muhammed Ayaz
arkadaşlar eğer şenol hocaya ceza verilirse bırakacağını düşünüyorum üzülerekk

mda61
Şener boykota başlıyor!

Lig TV'nin duyurduğu son dakika gelişmesine göre Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, artık Kulüpler Birliği toplantılarına katılmayacağını açıkladı!

Ayrıntılar Lig TV'de 14.00'de başlayacak Futbol Gündemi'nde ve Ligtv.com.tr'de olacak!

(ligtv.com.tr)

winner
08.03.2011, 14:02
ntvspor da bu konu var şu anda.İlk haber.

Deniz Tosunoğlu
Lig TV'nin duyurduğu son dakika gelişmesine göre Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, artık Kulüpler Birliği toplantılarına katılmayacağını açıkladı!

Ayrıntılar Lig TV'de 14.00'de başlayacak Futbol Gündemi'nde ve Ligtv.com.tr'de olacak!

Bayraktaroğlu
SADRİ ŞENER'DEN DE AÇIKLAMA

Öte yandan Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, artık Kulüpler Birliği Vakfı'nın toplantılarına katılmayacağını açıkladı.

ajansspor..

çok isabetli bir karar.Herşeyle bu olaylara tavrımızı koymamız gerekiyor artıık bu memlekette susan taraf biz olmayacağız...

Celal Demir
Naptı adam da 2 maç ceza veriliyor ?
LigTv'de gördüm verdiği tepkiyi, ileriye doğru gidiyor bir şeyler söylüyor. Ve geri geliyor. Bu mu yani 2 maçlık ceza ? Küfür ettiğini de hiç düşünmüyorum.

net bilgi olmadığından sildim mesajı madyatrabzonun haberi oyüzden ....

mda61
08.03.2011, 14:03
Şimdi densiz Sinan Engin boş boş konuşur.

Deniz Tosunoğlu
08.03.2011, 14:03
helal olsun BASKANIM iste bu ya!

yunushanilce
08.03.2011, 14:04
ntvspor biz varız

tarsus
08.03.2011, 14:04
yönetim sonunda hislerimize tercüman olacak davranışı sergilemiştir.sonuna kadar arkanızdayız neticesi ne olacaksa nereye gidecekse gitsin.8mart azizenin bayramından çıkıp karadeniz isyanının bizansın oyunlarını yıkmanın ilk ateşinin yakıldığı gün olmuştur

TS57
08.03.2011, 14:06
Kesinlikle muhteşem bir açıklama bugüne kadar yapılmış en mantıklı ve gerekli açıklama işte tebrikler TRABZONSPOR yönetimi

Tolga Han
helal olsun başkanım saygılar sonuna kadar arkanızdayız...

hermann hesse
sil baştan..
önceki yapılan tüm açıklamaları silip süpüren bir açıklama olmuş. merak ettiğim husus bu metni sadri şener mi kaleme aldı, yoksa yönetimden başka bir şahıs mı. çünkü sadri şener in üslubunu göremedim bu açıklamada. büyük ihtimalle oluşan yoğun başkılar sonucunda ve özellike gençlerbirliği maçından sonra ortaya çıkan tablo bunda etkili olmuştur.
bu açıklamadan sonra tabiri caizse kan gövdeyi götürür. bu açıklma bir milattır ve inşallah hayrımıza olur.

tsburak08
Bızım ıçın ap ayrı yerı olan aykut kocaman'ın devre arasında yaptığı açıklamadan sonra hakemler bıze faul vermekten bıle çekınır oldu..Ve aykut kocaman gözümüzde kı değerını tamamen yıtırmıştır..

Bundan sonra kıssasa kıssas olucak.. çıvı çıvıyı söker görücez bakalım.. Şımdı herşey yoluna gırdı fener'de hemen sustular..bakalım ılerleyen günler neler getırıcek.

Erkut Ay
08.03.2011, 14:07
ntv sporda spikerin konuşmasına bak.... fener gençleri yendi ortalık karıştı....... bunların hepsi aynı...

Erdem Koltuk
http://www.yayinonline.com/asx/radyoplayer.asp?rd=ligradyo

magicyattara

Bizim yorumlarımızı yayınlamıyorlar..köpek sürüsünün yorumlarını hemen yayınlıyorlar..ne diye yazalım oralara..okumak isteyen buraya gelsin okusun..

dumanpub
HOCAMIZA ceza verilmez dimi ?bunların işi belli olmaz

Armağan Dere
08.03.2011, 14:08
Mehmet Ali Yılmaz neden konuşmuyor?...gerekirse başbakandan daha ağırdır bu ülkede başbakan yokken o vardı...

ûamûra
08.03.2011, 14:09
ezilen ve haklıyken haksız olan biz olacağız..

mda61
08.03.2011, 14:10
HOCAMIZA ceza verilmez dimi ?bunların işi belli olmaz

Sanmıyorum. Resmi siteye kapatma cezası mı verecekler, napabilirler ki ?

Gökçebey

Ezilen ve haklıyken şampiyonluğumuz çalınan "yine" biz olacaktık. Bu mu daha iyi?

Bıyıklıoğlu
Cevat Kol'u yayına bağladıklarına pişman olmuş olabilirler...

Ağzına geleni söyledi.

Sıra Gürcan Bilgiç'te...

Bakalım ne diyecek?

Laz_61
08.03.2011, 14:11
Hakkimizi arayin bu yolda ne gerekiyorsa yapar Taraftar.

cınar#7
yardımcı hakemin oğlunun ismi aykutmuş,hemşerisi nasıl olsa. ntvsporda canlı yayın

karaman6106
GÜRCAN SAHİBİNİN sesi olarak görevini yapıyor...

cınar#7
08.03.2011, 14:12

Ağzına geleni söyledi.

Sıra Gürcan Bilgiç'te...

Bakalım ne diyecek?
ne diyebilirki feneri savuncak tabi.

ûamûra
Ezilen ve haklıyken şampiyonluğumuz çalınan "yine" biz olacaktık. Bu mu daha iyi?

peki göreceğiz , açıklamada olduğu gibi oyunu kuralına göre nasıl oynayacağız görelim..

Bayraktaroğlu
Gürcan Bilgiç saçmalıyor yine

Gökçebey
Arkadaşlar, haber sitelerini, yabancı forumları, haberleri, videoları bir kenara bırakın. Kime kime şikayet edeceğiz? Taraflı bir şekilde yorumlarımız yayınlanmıyor. Artık parmak olmayı bırakalım, yumruk olalım. Tahriklere gelmeyin, okumayın, izlemeyin.

karaman6106
klasik sulandırma konuşmaları...

TSelif
Niyeymiş o .
Sustuk ta ne oldu. Madalya mı verdiler bize.
Fairplay liginde birinci bitirdik de ne oldu . Kupa mı aldık!

Başlarım fairplaya . Yeter artık . İnsanın da bir sabrı var. 27 senede ancak bu kadar dayanabildik.
Kan mı akacak aksın. Umrumda değil artık !

Sinan Akyıldız
Çıkar formanı Gürcan çıkar !

Selçuk Demircioğlu

Ağzına geleni söyledi.

Sıra Gürcan Bilgiç'te...

Bakalım ne diyecek?

Ne dedi biraz özetelesene..

Mustafa Cem Şeyhoğlu
08.03.2011, 14:13
sayın bakanım siz neden susuyorsunuz resmen doğruyor adamlar bizi 2 tane beleş gol atıp kazandılar

böyle bir sinir harbinin içerisinde bakanın konuşması çok yanlış olur. Çünkü en ufak bi açıklamasında hemen "hemşehrici" damgası yiyeceğine adım gibi eminim.

Muhammed Ayaz
kunuşun renkdaşlarım artık fenerasyon egemenliği bitsin yeter artık bıktık bu aysiyetsiz şerefsizlerden

karaman6106
en tecrübeli yan hakemmiş...

Deniz Tosunoğlu
Dün gece Markus Merki bile satin almis bu serefsiz Fener.

mda61
08.03.2011, 14:14
Bu spikerin üslubu ne ya ? Bursalı Sedadan farkı yok.

Yunus Emre SEYHAN
dengesiz babandır! (Gürcan Bilgiç)

Su erken ve dengesizce kaynamış dedi kendisi.

ozturk
Bakalım gençlerbirliği kulübü nasıl tepki verecek..

cavcav çok etkili isimdir. arayacak mı hakkını acaba?

Deniz Tosunoğlu
08.03.2011, 14:15
Hayatta hic bir kadinla roportaj yapmayan LigTV aniden kameralari Dünya Kadinlar Günü Programina cevirdi. Sinan ve diger sunucu galiba kendilerini hazirliyor.

Burak
08.03.2011, 14:15

Isaac davasından dolayı bıze cephe almıştır o.

karaman6106
08.03.2011, 14:16
su erken kaynamış diyor denyo, yani atı alan üsküdarı geçtikten sonra konuşmalıymışlar...
ben anlıyorum ki, tam doğru zamanda düğmeye basılmış...bravo camiaya...

yunushanilce
08.03.2011, 14:17
gürcan bilgiç efendi atıp tutuyo zoruna gitmiş baya :)

hami08
Sadi karakaş giydiriyor gürcana.

magicyattara
Açık açık tehdit ediyoruz..alıp vermeye başladılar..

gürcan sen de üstüne alın..nasıl sadık bir köpek olduğunu biz biliyoruz..Trabzon maçında fbnin penaltısı verilmemiş..Allah kahretsin sizi..haramzadeler..

Deniz Tosunoğlu
FB - GS macindan sonra daha büyük kiyamet kopar insallah,

ozturk
bjk yı yenmemiz elimizi çok ama çok güçlendirdi.

bjk ya takılıp bu açıklamayı yapsaydık, sulandırılırdı...

Bayraktaroğlu
Gürcan Bilgiç:bu açıklama Aziz yıldımı suçlayan bir açıklamadır ve Aziz yıldırım hedef gösterilmiş.

Armağan Dere
08.03.2011, 14:18
Başkanın yerinde olsam hiçbir medya kuruluşuna konuşmam..Ligtv'de dahil..Can Karyağdı da tesislerden uzaklaştırılmalıdır...Şenol Hoca,futbolcular uzak dursunlar..artık iş çığrından çıktı..

Paksoy
Helal Sadi Karakaş

mda61
yürü be Sadi Karakaş. Konuşun, helal olsun.

hami08
off sadi abi müthiş girdi konuya.

DeAgLeMaNyAq
Biraz geç kalksa da çok yerinde bir açıklama olmuş. Haber ve spor sitelerinde FB haricindeki tüm takımlar destek yağdırıyor ama FB'liler yine başlamış zırlamaya...

Atalay
Derhal tüm ulusal gazetedeki haber yorumlarına müdahale edlim arkadaşlar adamlar bizi kalbura çeviriyor..!!

Bıyıklıoğlu
Forever Sadi Karakaş :)

UmutBaykan
08.03.2011, 14:19
Ağzına sağlık Sadi Karakaş,susturmayın ulan adamı şerefsizler.

bASTURk
Şimdi Kasımpaşa maçında lehimize iki düdük çalıp dengelerler olayı akıllarınca.Yapmadıkları iş mi?Ne demiştik:

Eyyamcılık yapmayın Eses'i yakmayın!

Eyyamcılık yapmayın Paşa'yı yakmayın!

Erbay
Spiker olmaya çalışan varlık karanti fbli.

zaferyıldız
08.03.2011, 14:20
güzel olmuş açıklama ..

ardından sulandırılmaması da gerekir...

rakip çok sinsi bir plan işliyor haftalardır,,şimdi belki az geç -belki tam zamanı

bizde bu sinsi veya açık her yönlü savaşın-mücadelenin içindeyiz...

bu mücadelede ts den yana gizli- açık tavrı olacak yabancı taraftarlarımız olacak..

başkanında solediği 4 de 3 mevzusu yani

biz kullanabilirsek ,iyi yönetilirse bu süreç..

çok yönlü faydalarını görebiliriz şampiyonluk mücadelesindeki kalan 10 hafta da..

hami08
Bak sen dilaraya sustur adamı sustur.

Yunus Emre SEYHAN
Sadi Karakaş :alkış::alkış::alkış::alkış:

Erkut Ay
helal sadi karakaş...

Muhammed Ayaz
senin allah belanı versin sinan engin gene öküz öküz konuşmaya başladı gerizekalı hala beb böle açıklama görmedim diyo öküz gördün işte

Semra
Derhal tüm ulusal gazetedeki haber yorumlarına müdahale edlim arkadaşlar adamlar bizi kalbura çeviriyor..!!
yorumlarımız yayınlanmıyor ki,
yazıklar olsun hepsine.

gerçek
08.03.2011, 14:21
En önemlisi bu haftaki Kasımpaşa macında yapılacak uygulamalardir...
1- bolca sopali dövizlerden yaptıralım. Birisi başlık acsın dövizler ile ilgili cümleleri herkes yazsın. Ben şahsen en az 5 tanesini yaptırırım. Herkes paylaşırsa yaklaşık 100 tane döviz inanılmaz olur...
Ornek: Soru: 2. Yarıda konusmayan tek kulüp Baskani kimdir?
Cevap: Aziz Y.
Ornek: Soru: 2. yarıda şampiyonluğa oynayan takımlardan en fazla penelti alan takım kimdir?
Cevap: FenerB.....
Ornek: Soru: Bu sene ligde gündüz macı oynamayan tek takım kimdir?
Cevap: FenerB.....
Gibi, gibi...

Alican Altunbaş
Helal sadi diyorsunuzda biride adam ne dio onu yazsın anladık helal sadiye..

Deniz Tosunoğlu
Sinan Engin sacmaliyor

Muhammed Ayaz
ne diyo sadi karakaş

Gökçebey

Abi yorumlarımız yayınlanmıyor. Ne yapalım? Ne konuşurlarsa konuşsunlar artık.

TS57
08.03.2011, 14:22
Kim bu sadi karakaş

karaman6106
zamansız olmuş açıklama, zorlarına gitmiş.
tam zamanında düğmeye basılmış...

kaptans
ulan bu tahr kum trabzonlu ddeğilmi

cınar#7

maç sonu Allah'a havale ediyorum demişti hakemler ve MHK hakkında.

Mustafa ÖZDEMİR
artık konuşma zamanı geldide geçiyor .tam zamanında yapılmış bir açıklama...

Muhammed Ayaz
yahu biri şu sinan engini sustursun

yunushanilce
tahir kuma bak sen zamansız mış tabi erken uyandık dimi tekere çomak soktuk dimi

worldmaster
Sinan Engin şampiyonluk istanbul dışına çıkacak diye korkudan ölecek durumda!Yazık be...

Bayraktaroğlu
Tahir kum diyor ki Trabzonspor ne güzel susuyordu bu açıklamayı beklemiyordum.hep biz mi susacağız...

hami08
08.03.2011, 14:23
Şenol hocaya o ayakkabıyı atan manken kim ya ?

Travelair
Hataların listesini tutup bunu gözlerine sokmamız gerekecek arkadaşlar. Yoksa pişkinlikleri devam edecek. Liste hazırlamalıyız

Türk futbolu bu açıklamalarla geriye gidiyormuş. Türk futbolunu düşünseler hakkaniyetli işler yaparlardı. Kimsenin düşündüğü yok

Mustafa ÖZDEMİR
gülcan efendi gerçek yüzünü gösterdi...

Celal Demir
ulusal medyadaki yorumlarımız yayınlanmıyor böyle eziklik görmedim ben ALLAH ım sen bize güç kuvvet sabırlarından ihsan eyle....

gerçek
Ayrıca Yonetim Kasımpaşa macında siyah çöp Torbasi da olsa yagmurlukta olsa herkese siyu giyecek birsey dağıtsın.....

hami08
08.03.2011, 14:24
gülcan efendi gerçek yüzünü gösterdi...

Renktaşım sen ne sanıyordun ki gürcanın ne mal olduğunu bilmiyor muydun.

Deniz Tosunoğlu
Sinan Engin: ''Sadri Sener bunu söylemiyor, sadri baskan hic boyle birseyler yapacak baskan degil''

Murat Hızal
Fb'li itler ortalığı baya boş bulmuşlardı.

Onlar gibi mücadele edemezsek bu sene şampiyonluğu unutalım derim, ne zaman etkiye tepki vermeye başlarız işte o zaman şampiyonluk kupası Trabzon'a gelir.

Tokatı yedikten sonra diğer yanağını çevirmek yok artık.

yunushanilce
bak sen manken bilseymiş yaptığı hareketin saha kapptmaya neden olacağını açıklamazdı

TS57
08.03.2011, 14:25
Bu tahir kum trabzonsporlu değilmi yahu

Murat Hızal
08.03.2011, 14:25
Sinan Engin: ''Sadri Sener bunu söylemiyor, sadri baskan hic boyle birseyler yapacak baskan degil''

Ne yapmış Sadri Başkan, umarım Sadri Şener kaleme almıştır bu yazıyı.

Savaş baltalarımızı gömdüğümüz yerden çıkardık, şimdi onlar düşünsün.

MahmutHSO
08.03.2011, 14:26
Sinan Engin nerde konuşuyor ?

Mesut
08.03.2011, 14:27
http://www.yayinonline.com/asx/radyoplayer.asp?rd=ligradyo

Deniz Tosunoğlu
08.03.2011, 14:27

LigTV (Futbol Gündemi)

Mert Oğuzlu61
08.03.2011, 14:28
ulusal medyadaki yorumlarımız yayınlanmıyor böyle eziklik görmedim ben ALLAH ım sen bize güç kuvvet sabırlarından ihsan eyle....

bu benimde dikkatimi çekti, mesela lig tv de yapılan yorumlarda takımımızın adını hamsi koydular ben her başlığın altında yapılan yorumlarda hamsi kelimesini görüyorum çirkin ve alaycı yorumlar yapılıyor ama karşılık vermeye kalkışsak bizimkiler yayınlanmıyor ?

Mustafa ÖZDEMİR
f5 bakalım nasıl bir açıklama yapacak...

worldmaster
Tepkisiz kalmaktan iyidir.Umarım bu açıklamalar takımımız için hayırlı sonuçlara ve sezon sonunda şampiyonluğa sebep olur...

gerçek
[QUOTE=3461muhammed;1917485866]yahu biri şu sinan engini sustursun

Sinan Efendi'nin biat ettigi bir agabeyidir Aziz Y. Yaylaya giderler, alem yaparlar... İs de saglar Arasira ayrıca bjk nin 100 yıl şampiyonluğuna karşılık ertesi sene 8 puan farktan şampiyonluk verilmesinin arkasında Sinan vardır iyi bilir kendisi bu isleri....

Muhammed Ayaz
yahu vallahi şu sinan engini yaklaladığım yerde dövecem mal mal konuşuyoo adam bee şu futbol gündemi ne nasıl e-posta gönderebilirim??

ûamûra
sadri şeneri yiyecekler..ya onursal başkanımız medya da gözükür ya bu açıklamalar bizi indirir..

mda61
Sus Engin, saçmala ya. Sus!

Deniz Tosunoğlu
Arkadaslar bir sorum var. Simdi Hursut ve Serkan Calik Trabzonspor icin oynayamislar diye aciklama yapmislar. Bu cok tehlikeli bir aciklama ya..

kaptans
arkadaşalar şerefsizlerle savaşmaya hazır durumda olmalıyız...bu yoldan dönüş yok uysal koyun değiliz

Murat Erdem
08.03.2011, 14:29
Mezhebi geniş insan tipinden nefret ederim. Görüyorum ki memlekette sürüyle mevcutmuş !!!

mda61
Arkadaslar bir sorum var. Simdi Hursut ve Serkan Calik Trabzonspor icin oynayamislar diye aciklama yapmislar. Bu cok tehlikeli bir aciklama ya..

Yalandır o ya. Hangi profesyonel oyuncu onun için açıklama yapar ?

Geçen yılda Egemen, Bursa için oynadı. Normal şeyler bunlar.

Erbay
Sinan Engin, Burak Yılmaz senle evlenmez boşuna yalvarma.

Paksoy
Bence delikanlıca yapılmış bir açıklama.

exelans_25
gürcan efendi şimdi de ligtv ye çıktı

Deniz Tosunoğlu
08.03.2011, 14:30
Gurcan Bilgic LigtV de.

Buğra Dege
gürcanda heryere bağlanıo ne iştir bu yaa...aziz saldı köpeğini anlaşılan

Gökçebey

Bu saatten sonra, çok da tın. :)

hami08
Ha bu gürcan gene bağlandı sesi dinamik geliyormuş bozucam şimdi ağzımı ya.

Burak
Bu Gürcan Bilgiç de ishal oldu ağızdan...5 dakika önce NTVSpordaydı.

Selçuk Demircioğlu
gürcan lig tv ye bağlandı....bu adam basın sözcüsümü fenerin vay beaaaaa...

worldmaster
Savaş baltalarını kafana yiyeceksin sen Sinan Engin.

Şu açıklama adeta bi itiraf.Sinan Engin:

"Trabzonspor,gerekirse biz de saha dışında gücümüzü kullanırız"Başkalarının kullandığını zaten biliyor efendi...

Deniz Tosunoğlu
08.03.2011, 14:31
Bence delikanlıca yapılmış bir açıklama.

Daha onlara karsi macimiz var..

Enes Ünal Kaya
Masaya Yumruğu Koyma Vakti Birlik Birlik Diyoruz.

Yönetim Koydu
Sıra Taraftarda
Futbolcularda Herkes Yumruğu Koydumu Altından Kimse Kalkamaz

sindoma61
tahir kum denilen şahıs TRABZONLU olup koyu bir FENEFBAHÇE taraftarıdır ve bunu şahsen kendi agzından duymuş bir kişiyim...

mda61
08.03.2011, 14:32
Gürcan, ................................

Anladınız siz onu

Deniz Tosunoğlu
GURCAN sacmalama!!!!

Bayraktaroğlu
ulusal medyada yorumlarımız yayınlanmıyor.

Paksoy
Daha onlara karsi macimiz var..
Böyle konuşanlar bize karşıda delikanlıca oynar.ki söyledikleri bize karşı yatacaklarını göstermez.

hami08
Bu adamı nasıl konuşturuyorlar ya anlamıyorum.

only ts
yahuu sadi karakaş kimdir ne diyor ?? biri açıklasın da

exelans_25
ya biz birlik olursak yumruk olursak aziz sinek gibi yere yapışır o yumruğun altında bu takım 90. dk ya 1.0 geride girse yine de maçı çevirecek güçte desteğimiz çok önemli

cınar#7
gürcan lig tv ye bağlandı....bu adam basın sözcüsümü fenerin vay beaaaaa...
evet öyle ama sorsan tarafsız spor yorumcusudur medyaya göre!

worldmaster
08.03.2011, 14:33
Gürcan ağlamaya başladı.Tüm lehte yapılan hataları söylüyor.Burak'ın pozisyonu nu niye söyleyemedin....

winner
fb nin son 10-15 yılında böyle bir zeminde galibiyeti yok.Yürüyemiyor bile futbolcular.Ancak 14 kişi çıkarabilirdi dün galibiyet.
Susmaya devam edilseydi zaten gidiyordu lig.Şimdi bir şans yakalanılabilir.

Buğra Dege
serkan topmu oynadı allah aşkına dün.hurşutta golden başka ne yapmış allah aşkına.boş muhabbet bunlar.ilk yarı 2-2 bitmiş gençler köpek gibi saldırıo ilk yarı bitio ve ikinci yarı gençler sahada yok.devra arasında bağlanmış maç.baktılar hakemle olcak gibi diil bizzat gençleride bağlamış şiefersizler..

ozturk
Taraftar olarak en kısa ve en etkili ne yapabiliriz onu konuşmalıyız..

Selçuk Demircioğlu
Ne sayıyor la bu...ağzımı bozduracak...bi adam babaya bu kadar çeker mi...
bunun babasınıda sevmezdim kendisinide hiç sevmem...

Muhammed Ayaz
aziz çek şu köpek gülcanı ortalıktan

Mahmut Keleş
08.03.2011, 14:34
gürcan ne diyor arkadaşlar... güzelce yazarsanız biz de okuyalım

Yunus Emre SEYHAN
Bu açıklamalardan sonra ya ezileceğiz ya da üste çıkacağız.

Bakalım neler olacak..

Cafer KILIÇSOY
Açıklama ligtv.com'da yayında şuan.

sindoma61
kaya çilingiroğlu,sinan engin, tahir kum hepsi trabzonlu ama nedir bu trabzonspordan alıp vermedikleri ya bi anlasam deli olacam çıldırmak üzereyim valla çıldırıyorum.

Muhammed Ayaz
08.03.2011, 14:35
arkadaşlar bir organizasyon yapalım yürüyüş felan yapalım tepkimizi ortaya koyalım organizasyon düzenleyelim hadi öyle değilmi?

cınar#7
ergun ata bağlandı

Deniz Tosunoğlu
ergun ata baglandi ligtvde

worldmaster
Havlayın lan!

Erbay
08.03.2011, 14:36
gürcan ne diyor arkadaşlar... güzelce yazarsanız biz de okuyalım

Kısaca bizim lehimize yapılan hataları saymaya çalıştı. Bjk'nin golü verilmedi diyor, bizim kabak gibi penaltımızı söylemiyor izansız herif.

Muhammed Ayaz
ergun çıktıı sahneye

ozturk
pisLig tv nin sitesinden:

" Şener, maçlarına Trabzon bölgesi hakemleri atanmasını istiyor. "

yalancılar....

Murat Hızal
Gürcan'ın babası tam bir fb köpeğiydi, Necati Bilgiç hatırlayanlarınız vardır.

Selçuk Yula- Ercan , karaktersiz, Saatçi, Gürcan Bilgiç bu tip adamların hala futbol konuşabiliyor olması bile bize hakarettir.

Deniz Tosunoğlu
08.03.2011, 14:37

yalancılar....

Can Karyagdi oyle söylemis.

DKaraduman

yalancılar....

Oha, Çüş! Kimse kusura bakmasın da bu habercilik değil, yavşaklıktır.

ozturk
arkadaşlar bir organizasyon yapalım yürüyüş felan yapalım tepkimizi ortaya koyalım organizasyon düzenleyelim hadi öyle değilmi?

aynen...

ya da telefon ve faks yağmuruna tutalım tff yi...

winner
Hurşut ve Serkan'ın benim için oynaması mı önemli?
Yoksa üç hakemin fb için oynaması mı?

Mustafa ÖZDEMİR
08.03.2011, 14:38
gündemi belirledik sonunda...

Buğra Dege

yalancılar....

sadri şener dediki diyarbakrlı yardımcı veriliosa bizede trabzpnlu hakem verilsin dedi...

Muhammed Ayaz
koçum ergun konuşşş beeee

Berke6198
Hakemler...
Ah o hakemler bizi inat olsun diye yolumuzdan caydırmaya moralimizi bozmaya çalışan o hakemler...
Hiç bir zaman yıkılmayacağız çabalarınız boşa.Hakemler ile rakiplerimizide yıkacağız göreceksiniz.

Mahmut Keleş
08.03.2011, 14:39
Kısaca bizim lehimize yapılan hataları saymaya çalıştı. Bjk'nin golü verilmedi diyor, bizim kabak gibi penaltımızı söylemiyor izansız herif.

sağol kardeş

Deniz Tosunoğlu
Sinan Engin sen tam bir serefsizsin

Mustafa Ayazoğlu
Bu açıklama zamanında yapılmış olup, içeriğine göre hareket edilmeli. Laf olsun diye yola çıkılmamalı.

Gücümüz varsa gerçekten bunu hissettirmeliyiz.

MahmutHSO
ligtv.com da nerden dinleyebiliriz konuşmaları ?

Ahmet Başkaya
Sadi Karakaş kimdir ne dedi ?

TS57
Bu kadarına çüş yani kim kendi bölgesinin hakemini istemiş bu can karyağdı ne yapmaya çalışıyor birde şu sadi karakaş kim ALLAH aslına

dumanpub
08.03.2011, 14:40
Türkiye Futbol Federasyonu - İstinye

Adres : İstinye Mahallesi Darüşşafaka Caddesi No: 45 Kat: 2-3 İstinye / İstanbul
Telefon : 0-212-362 22 22
Faks: 0-212- 323 49 50

aramaya başlıyalım arkadaslar

Muhammed Ayaz
lig tv ye nasıl katılabilirim şu sinan enginin anasını ........ töbe töbeee lütfen adres ....

Deniz Tosunoğlu
Senol HOCA katilmamis Guus Hiddinkin yemegine HELAL BE BOYLE DEVAM!!!!