PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Menekşe Güngör Trabzonlular Seni Unutmayacak !

Külünkoğlu
08.03.2011, 08:47
İlk önce büyük gazetecilik ! başarısı gösteren Hürriyet Gazetesini daha sonra Menekşe Güngör'ü asla unutmayacağız !

İnönü’de Şenol Güneş’e ayakkabı fırlatan Menekşe Güngör pişman değilmiş.

Beşiktaş-Trabzon maçında protokol tribünündeki olayları ateşleyen esrarengiz taraftar, “Ben o ayakkabıyı gole sevinen Trabzonlulara attım. Şenol Hoca’ya gelmesine çok üzüldüm. Yine olsa yine yaparım” dedi.
BEŞİKTAŞ-Trabzonspor maçının 88. dakikasında Burak’ın attığı galibiyet golü sonrası Fiyapı İnönü Stadı’nda çıkan olaylar hala konuşuluyor. Protokol tribününün bir anda karışmasına neden olan arbedede bordo mavili takımın teknik direktörü Şenol Güneş’e bir kadın ayakkabısı fırlatıldı. Iraklı gazeteci Muntazar El Zeydi’nin ABD (http://www.hurriyet.com.tr/index/abd/) Başkanı George Bush’a attığı ayakkabıyı hatırlatan olayın arkasından ise sürpriz bir isim çıktı.
Ayakkabıyı fırlatan Menekşe Güngör isimli fotomodeldi. Genç kadın facebook’da ortaya çıkarak, “O ayakkabıları ben attım” dedi. Biz de Güngör ile bu ilginç eylemini konuştuk...
Gole fazla sevindiler
- Neden ayakkabılarınızı fırlattınız?
Ben o ayakkabıyı Trabzonsporlulara fırlatttım. Şenol Hoca’ya fırlatmadım.
Protokol tribününün içindeki Trabzonlular golden sonra fazla sevindiler.
- Peki protokol tribününe nasıl girdiniz?
Aslında maçı numaralıda izliyordum. Orada arkadaşlarım vardı. Sadece 10 dakikalılığna girdim şeref tribününe. Ayakkabıyı fırlattığımda ortalık gergindi zaten.
Küfür de ederim
- O anda ayakkabı fırlatmak nereden aklınıza geldi?
Beşiktaşlıların içinde Trabzonlular nasıl bağırır? Öyle bir şey yok! Yanımdakiler çok fazla tepki gösterdiler. Ben de kendimi kaybettim.
- Şenol Güneş size bir şey dedi mi?
Hatırlamıyorum. Ama Şenol Güneş’e denk gelmesine çok üzüldüm. Ben ona değil Trabzonsporlulara attım çünkü o ayakkabıyı. O çok değerli biri.
- Bir kadın olarak bu davranışınızı doğru buluyor musunuz?
Tabii ki hayır. O an kendimi kaybettim. Maçlarda bazen küfür ederim. Kapalıda izlersem küfür ederim ama numaralıda etmem.
- Polisin elinden nasıl kurtuldunuz?
Bana hiç kimse bir şey yapmadı. Çok da iyi davrandılar. Biraz içeride tutup sonra da kalabalık dağıldıktan sonra serbest bıraktılar.
- Herhangi bir işlem yapmadılar mı size?
Bilmiyorum. Hatırlamıyorum.
- Pişman mısınız?
Pişman değilim. Keşke Şenol Güneş yerine, o taraftarların kafasına gelseydi. Yine olsa yine yaparım.

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/17209951.asp?gid=373

Oğuz ZEYTİN
08.03.2011, 08:51
O ayakkabı bumerang olaydı, dönüp senin kafanı yarsaydı.

Bursalı Seda'dan sonra nur topu Menekşe'miz oldu.

Yaradan belasını tez zamanda versin...

Külünkoğlu
08.03.2011, 08:51
http://www.hurriyet.com.tr/_np/9331/12859331.jpg

http://www.hurriyet.com.tr/_np/9329/12859329.jpg

Külünkoğlu
08.03.2011, 08:52
Şu kahpeyi görünce bizim Kadınlarımızın kızlarımızın ne kadar şerefli olduğuna bir kez daha kanaat getirdim.
Allah'ım sana şükürler olsun.

Oğuz ZEYTİN
08.03.2011, 08:55
"Beşiktaşlıların içinde Trabzonlular nasıl bağırır? Öyle bir şey yok! Yanımdakiler çok fazla tepki gösterdiler. Ben de kendimi kaybettim."

Ezikliğin, acizliğin doruk noktası... :)

Gökçebey
08.03.2011, 08:56
Yine günah sahibi olacağız demek ki. Neyse facebook'a yazayım.

Mehdi
08.03.2011, 08:56
Dünya ahiret yengemiz olur.Laf düşmez bana.

Gökhan Döner
08.03.2011, 08:57
Dünya küçük elbet bir gün düşer sin karşımıza

ozturk
08.03.2011, 08:58
ne yapsın zavallı..

kartalına 10 kişi binince sapıttı.

Gurpas
08.03.2011, 08:59
Kahraman ilan eder bu kadını İstanbul basını benden söylemesi

Hüseyin Bağdat
08.03.2011, 09:01
Sabah sabah günaha girmek istemiyorum. Sabır...

Böyle dengesiz,dangalaklar hep bizi bulur zaten...

Burçak
08.03.2011, 09:03
Menekşee Mendilin düşeeeee,
30 binlik forumdan sana kim düşeeeee :D

Nytre
08.03.2011, 09:03
"Protokol tribününün bir anda karışmasına neden olan arbedede bordo mavili takımın teknik direktörü Şenol Güneş’e bir kadın ayakkabısı fırlatıldı. Iraklı gazeteci Muntazar El Zeydi’nin ABD Başkanı George Bush’a attığı ayakkabıyı hatırlatan olayın arkasından ise sürpriz bir isim çıktı."

yukarıdaki cümle hürriyetin olaya bakış açısını gösteren zavallı-tahrik edici ve gazetecilikle uzaktan yakından alakası olmayan bir cümle.

"Ayakkabıyı fırlatan Menekşe Güngör isimli fotomodeldi. Genç kadın facebook’da ortaya çıkarak, “O ayakkabıları ben attım” dedi. Biz de Güngör ile bu ilginç eylemini konuştuk..."

face.te ortaya cıkmıs : tanınmayan birisinin REKLAM yapmak uğruna bu malzemeye kullanmaya ne kadar hevesli olduğu açık !

son olarak bu kadına dava açılması şart !

magicyattara
08.03.2011, 09:05
"Protokol tribününün bir anda karışmasına neden olan arbedede bordo mavili takımın teknik direktörü Şenol Güneş’e bir kadın ayakkabısı fırlatıldı. Iraklı gazeteci Muntazar El Zeydi’nin ABD Başkanı George Bush’a attığı ayakkabıyı hatırlatan olayın arkasından ise sürpriz bir isim çıktı."

yukarıdaki cümle hürriyetin olaya bakış açısını gösteren zavallı-tahrik edici ve gazetecilikle uzaktan yakından alakası olmayan bir cümle.

"Ayakkabıyı fırlatan Menekşe Güngör isimli fotomodeldi. Genç kadın facebook’da ortaya çıkarak, “O ayakkabıları ben attım” dedi. Biz de Güngör ile bu ilginç eylemini konuştuk..."

face.te ortaya cıkmıs : tanınmayan birisinin REKLAM yapmak uğruna bu malzemeye kullanmaya ne kadar hevesli olduğu açık !

son olarak bu kadına dava açılması şart !

Benzetmeye bak..şerefsizlik almış yürüyor..

Jade
08.03.2011, 09:07
E kadın fotomodelmiş. Reklamın iyisi kötüsü olmaz.

İlyas Özdemir
08.03.2011, 09:08
akıllısı bizi bulmaz deliler peşimizden ayrılmaz ne yapacağız bu dengesizlerle anlamadım

Napoli
08.03.2011, 09:12
Bu serefsız ınsansan yaptırm yamayan yonetıcılerede yazıklar olsun!!!

Hangı yonetıcıden bılet alıp mac gırmıs ısım versın.. Kımın bılmem nesı soylesın. serefsız ofsaytı bılmıyordur ama sorsan fanatık

Külünkoğlu
08.03.2011, 09:14
Bekliyoruz bakalım bir yaptırım olacak mı ? Eğer olmazsa Protokol tribününde ayakkabı fırlatmak serbest demektir.
E güzel....

Cafer KILIÇSOY
08.03.2011, 09:22
Sinirden patlıyorum valla !!

Menekşe o ayakkabının diğerini de bana at !!

Turgay Atalay
08.03.2011, 09:23
Reklam, milyonlarca Trabzonspor taraftarı, montaj, ağrıkesici...........

İskefiyelireis
08.03.2011, 09:25
Menekşee Mendilin düşeeeee,
30 binlik forumdan sana kim düşeeeee :D

Genç TS' luların rüyalarını süslüyor. Tüm TS' lular onla topuklu ayakkabılı, fileli fantazi kuruyor:)Bir de "Avni Aker' de olsa beni linç ederlerdi" demiş.Varsayımlar üzerine fikir yürütmek iletişimin en büyük yanlışıdır. Bence Avni Aker' de olsaydı bir öpücük için gençler sıraya girerdi.

Misina
08.03.2011, 09:26
Şu kahpeyi görünce bizim Kadınlarımızın kızlarımızın ne kadar şerefli olduğuna bir kez daha kanaat getirdim.
Allah'ım sana şükürler olsun.

+1 :alkış::alkış::alkış:

Celal Demir
08.03.2011, 09:27
aklından geçenleri söylesem ceza alırmıyım acaba :S

Turgay Atalay
08.03.2011, 09:28
Avni Aker alnından öperdi seni, niye linç etsin kağıttan kahraman:D

İskefiyelireis
08.03.2011, 09:30

Gerçekten yengemizse yorum yapmayalım?

Dursun Kaplan
08.03.2011, 09:40
Menekşe ayakkabının diğeri ben de kalmış, gel al. Sana bir süprizim olacak. :)

Serdar Dilekoğlu
08.03.2011, 09:43
Bekliyoruz bakalım bir yaptırım olacak mı ? Eğer olmazsa Protokol tribününde ayakkabı fırlatmak serbest demektir.
E güzel....

Kesinlikle bir yaptırım olmalı. Yoksa Başbakan yuhlandı diye kameralarla tespit edilip bulunan insanlar vardı. Şimdi ise açıkca yaptığını iddaa eden bir insan. Ceza uygulamasını ne olacak göreceğiz.

Misina
08.03.2011, 09:44

Behlülü saygıyla anıyorum hatırası önünde saygıyla eğiliyorum

Celal Demir
08.03.2011, 09:45
yorumlar süper okutmak lazım ilgili kişiye :D

ma80
08.03.2011, 09:48
bu "kadını" dar ağacında.....

beşiktaşlı duruşu normal yani.

Semih GÜL
08.03.2011, 09:49
E kadın fotomodelmiş. Reklamın iyisi kötüsü olmaz.

Bencede çok doğru tespit :alkış:

TSelif
08.03.2011, 09:50
fbden 4 tane yerken ne fırlattın fblilere , adi edepsiz kadın .. kadın bile denmez ya sana terbiyesiz mahlukat.
Sen kurban oldun TRABZONSPORluların kesip attığı tırnağa !

İskefiyelireis
08.03.2011, 09:56

SAkın ha! Direk Silivri' ye gidersin. Ergenokoncuların yanına.

Erdem Keser
08.03.2011, 09:56
Bizim Burak'la konuştum, tek gecelikmiş, yengelik bir durum yok.

Celal Demir
08.03.2011, 09:58
SAkın ha! Direk Silivri' ye gidersin. Ergenokoncuların yanına.

forum ceza vermeyecekse sorun değil silivri vız gelir bize silivride TRABZON... ama forumun ceza vermesine katlanamam intiharın eşiğine gelirim :D

Semih
08.03.2011, 09:59
Apsun apsun apansun
İki gözün kapansun
Bugün daha eyisun
Yarına çıkmayasun

Lazman
08.03.2011, 10:00
gelecek macta seyirciler menekse diye tempo tutsun :D:D
gerisini o anlar 2 tutam beyni varsa :p

Ali YİĞİT
08.03.2011, 10:00

Kuvvetle muhtemel :D

Misina
08.03.2011, 10:01
Maskeler düşmeye başladı...Trabzonspor üzerinden reklam yapmaya uğraşan .... teki.

Celal Demir
08.03.2011, 10:02
Kuvvetle muhtemel :D

neyse ozaman bişey demim bari siz az çok anlamışsınızdır söylemek istediklermi :D

Cemile
08.03.2011, 10:02

kartal ya uçuyormuş demekki, hiç bir şey hatırlamıyor.

Ali YİĞİT
08.03.2011, 10:03
Maskeler düşmeye başladı...Trabzonspor üzerinden reklam yapmaya uğraşan ... teki.

Beşiktaşlılık duruşu bu olsa gerek :)

SEDER
08.03.2011, 10:04
o ayakkabı bir tarafına ....

Semih
08.03.2011, 10:04
Yapmayın bunu.
Yapmayın.

Erdem Keser
08.03.2011, 10:06
Edittttt:)

Cengiz Çubukcu
08.03.2011, 10:07
arkadaşlar az sakin olun , şu fotoğraflar buraya yakışıyor mu?

Celal Demir
08.03.2011, 10:08
aslında biz erkeklerin buraya yorum yazmaması lazım hepimizin aklından geçenler belli buraya bayan taraftarlarımız yorum yazsa daha iyi olur bu konunun erkek taraftarlara kapatılmasını istiyorum :D

Faik Yılmaz
08.03.2011, 10:09
Ortalıkta pis kokular dolaşmaya başladı.....

Akşam Fenerin haksız penaltısı için neredeyse hakeme ödül bile verilecekti..... Resmen hak gaspını savunuyordu adaşım olduğundan utandığım birisi.....

Şimdi ise futbolun içinde olmaması gerekn bir hareket ballandıra ballandırıla anlatılıyor.....Biz futbol sahalarına daha fazla bayan gelsin küfür yokolsun diyoruz kadının ve medyanın yaptığına bakın......

Celal Demir
08.03.2011, 10:11

kartal ya uçuyormuş demekki, hiç bir şey hatırlamıyor.

hatırlayamaz tabi o ara müsat değildi :D

Oğuz ZEYTİN
08.03.2011, 10:11
Hani bir çizgi film vardı çocukluğumuzda. Kuş, avcı kediden korurdu kendini. Bazen de "bir kedi gördüm sanki" derdi.

Ben de bu sabah "MORARMIŞ BİR MENEKŞE gördüm sanki"...

Bak sen Allah'ın işine, aklıma düştü birden: "Bir masum(!) MOR MENEKŞE, ağlıyor mu ne!?" :)

http://www.youtube.com/watch?v=GbFH6S5TxRU

Çok üzülme Menekşeciğim; "Bu da Gelir Bu da Geçer, Alışmalısın"

http://www.youtube.com/watch?v=cb9mN_Cliao

*

Demek "beşiktaşlıların içinde Trabzonlular nasıl bağırır? Öyle bir şey yok!" diye düşünüyorsun. Yazık, cahilim benim. Öğrenirsin zamanla...

BİZE HER YER TRABZON!

Geldik - BAĞIRDIK - Yendik!!!

Kadınlar Günü'nü kutluyoruz janım, kib. öpt. byes...

Napoli
08.03.2011, 10:12
Yaratıgı bıraz arastırdım da.. Hanı yorum yapmaya gerek yok.Beynıne hava basılmıs Bedenını pazalamayan calısan zavvalı mahlukat.Ayrıca bu ıgrenc kadına guzel dıyen erkeklerınde zevkıne..

Cıddı yorum yapmaya gerek yok ıkı roportajını okudum yorumum

Bu yaratıgın beynını Balıga koysan yuzemez.

HDanışmaz
08.03.2011, 10:13
iyi reklam yaptı,gecelik fiyatını 2 katına çıkarmıştır

Celal Demir
08.03.2011, 10:13
Hani bir çizgi film vardı çocukluğumuzda. Kuş, avcı kediden korurdu kendini. Bazen de "bir kedi gördüm sanki" derdi.

Ben de bu sabah "MORARMIŞ BİR MENEKŞE gördüm sanki"...

Bak sen Allah'ın işine, aklıma düştü birden: "Bir masum(!) MOR MENEKŞE, ağlıyor mu ne!?" :)

http://www.youtube.com/watch?v=GbFH6S5TxRU

Çok üzülme Menekşeciğim; "Bu da Gelir Bu da Geçer, Alışmalısın"

http://www.youtube.com/watch?v=cb9mN_Cliao

*

Demek "beşiktaşlıların içinde Trabzonlular nasıl bağırır? Öyle bir şey yok!" diye düşünüyorsun. Yazık, cahilim benim. Öğrenirsin zamanla...

BİZE HER YER TRABZON!

Geldik - BAĞIRDIK - Yendik!!!

Kadınlar Günü'nü kutluyoruz janım, kib. öpt. byes...

bizde çok oluyoruz ama hadi biz bağırıyorz başkalarını niye bağırtıyoruzki :D

Adem Erdoğan
08.03.2011, 10:14
Dişi kartal ..... ....... !

Anladın sen.

Celal Demir
08.03.2011, 10:16
forum yöneticilerimizden forum kurallarının bu başlıkta geçerli olmamasını rica ediyorum çünkü aklımdan geçenleri söyleyemiyorum düşünce özgürlüğüm kısıtlanıyor :D ALLAH ın bildiğini kuldan saklamak istemiyorum :D :D :D

SEDER
08.03.2011, 10:16
bu mahlukat şenol hocaya ayakkabı fırlatmış biz hala yakışıyomu yakışmıyomu derdindeyiz..bunların bir tanesinin yüzüne bira şişesi geldi diye günlerce ağladılar, burda bizde destek verdik ama yapılanlar aşağlıkça.yani konunun gündeme gelmesi için şenol hocanın yüzüne bira şişesimi kırmak lazım.herkese seviyesine göre cevap..

barisb
08.03.2011, 10:19
gece ilginç rüyalar görmemin sebei belli oldu :)

Travelair
08.03.2011, 10:20
Sadece 10 dakikalığına girmiş şeref tribününe. Ayakkabısını atmış. Şeref tribünü yolgeçen hanı öyle ya?

Bayan ayakkabısı atılmış. Hayır. Bayanlar böyle birşey yapmaz yapmamalı

Ayakkabı da fırlatmış, küfür de edermiş. Neden? Trabzonsporlular çok sevinmiş. Birisine şiddet uygulama kararını o kişinin duygularını ölçerek veren bir insan. Kimse birşey yapmamış gözaltına alınmamış çok iyi davranmışlar serbest bırakmışlar.

Reklamı batsın, taraftarlığı batsın, ibreti alem için dava açılsın. Şiddet olaylarının önüne geçelim

bahadır2561
08.03.2011, 10:22
Adamların şeref tribününde or... var yaa :D

Bildiğin arkadan vuruk kartal duruşu (araba olarak)

SEDER
08.03.2011, 10:24
futbolda şiddet yasası falan peşmekan, al işte mahlukat burda ben attım diyor hemde sesizce yerinde oturan adama..savcılığın dava açması için şenol hocanın ölmesimi gerekirdi..

Mehdi
08.03.2011, 10:26
Adamların şeref tribününde...

Ana yüreği işte.

Turgay Atalay
08.03.2011, 10:31
Adamların şeref tribününde or... var yaa :D

Bildiğin arkadan vuruk kartal duruşu (araba olarak)

Abovvvvv:D:D:D

Faik Yılmaz
08.03.2011, 10:32
Konumuzla kesinlikle ilgili değil ama aklıma bir fıkra geldi...... :)

İki adam yolda karşılaşmış.... Havadan sudan konuşurlarken aileye sıra gelmiş....

Birisi : Ya demiş senin kız ne yapıyor..... ?

Diğer: Benim kız büyük işkadını oldu. Çok yoğun çalışıyordu patronu işleri yetişsin diye araba aldı. Baktı yine işleri yetişmiyor. Birde işyerinin yakınından ev aldı. Ya inanırmısın işleri o kadar yoğunki yazın çalışsın diye birden yazlık ev aldı ona....

bu arada aklıma geldi Ya seninde bir kızın vardı o ne yapıyor ?

Birisi : - Ya demiş benim kızımda ....... oldu ama senin kadar güzel anlatamam kusura bakma .....

ozturk
08.03.2011, 10:33
fotogaleriye bakın:D

http://www.haber61.net/foto-galeri/iste-ayakkabi-firlatan-......-899.htm

fotogalerideki resim sayısı da ilginçmiş ççç

Gamze
08.03.2011, 10:33
Allah cezanı versin senin. Arsız.. Saygısız..
Tamamıyla reklam...

Ali YİĞİT
08.03.2011, 10:34
Yaratıgı bıraz arastırdım da.. Hanı yorum yapmaya gerek yok.Beynıne hava basılmıs Bedenını pazalamayan calısan zavvalı mahlukat.Ayrıca bu ıgrenc kadına guzel dıyen erkeklerınde zevkıne..

Cıddı yorum yapmaya gerek yok ıkı roportajını okudum yorumum

Bu yaratıgın beynını Balıga koysan yuzemez.

Kuşa taksak ters uçar :D

Adem Erdoğan
08.03.2011, 10:37

Başlık komik olmuş.:)

Ayrıca konuya alakasız; Ağaoğlunun boynundaki atkı dikkatimi çekti. :)

bordo61
08.03.2011, 10:38
İçimden geçenleri sana anlatamadım

Yandım tutuştum kahroldum şarkısını dinlemek istiyorum.

Berberoğlu
08.03.2011, 10:39
Arkadaşlar,

Fazla dellenmeye gerek yok, hakkımızı hukuki yollardan arayalım.

Şenol Hoca bu kadın müsveddesini dava etsin, hepimiz de davaya müdahil olalım.

Görelim bakalım sevinmek hakkımız mıymış, değil miymiş...

Hem biz boşuna mı diyoruz BİZE HER YER TRABZON diye...
Bize İnönü'nün şeref tribünü, ya da numaralısı TRABZON değil mi yani?

Parasıyla değil mi o biletler, isteyen gidip alamıyor mu? Trabzonspor'lular numaralıdan bilet alamaz diye bir kural mı var?

Dediğim gibi, boşuna küfür edip günaha girmeye gerek yok.
Madem bu aciz kadın meşhur olmak istiyor, onu mahkeme koridorlarının en meşhur fotomodeli yapmak bizim boynumuzun borcu olsun.

Bizim oralı iki avukat kardeş var, hatta birinin hanımı da avukat. Topkapı'da ofisleri var, öğlen arası bir arayayım bakalım elemanı...

ozturk
08.03.2011, 10:39
Başlık komik olmuş.:)

Ayrıca konuya alakasız; Ağaoğlunun boynundaki atkı dikkatimi çekti. :)

haber61 in koyduğu resim sayısı da komik:D

Kaya
08.03.2011, 10:43
Dünya Kadınlar Günü idi değil mi bugün!

İşte dünyanın en rezil, en aşağılık, en adi kadınlarından biri...

Beşiktaşılık duruşu budur işte!

Celal Demir
08.03.2011, 10:45
sahibinden satılık az hasarlı tüplü kartal :D

SEDER
08.03.2011, 10:47
dava masrafları için para toplanacak olursa, elimizden gelen konusunda ben hazırım...

OLCAY ÇAKIR
08.03.2011, 10:49
Şenol hocam onun kadınlar gününü kutlar, dava falan asla açmaz...

Hoca başka bir boyutta.

ThePatriot61
08.03.2011, 10:49
Mor menekse kim morartti seni?

ozturk
08.03.2011, 10:50
Bence dava etmeye gerek yok..

bu kadının bjk lılıkla ilgisi yok. "klasik" manken işte..

TuAF2007
08.03.2011, 10:52
Bu nasıl foto-model olmuş ya ama pardon onlar için kolay fotomodel olmak işlerini bilirler onlar ;) Bir taraftardan çok bir militana benziyor. O ayakkabını bir ucu batar elbet bi tarafına....

Tunay ERDEM
08.03.2011, 10:52
ne oldu sporda şiddet yasası?

SEDER
08.03.2011, 10:55
Bence dava etmeye gerek yok..

bu kadının bjk lılıkla ilgisi yok. "klasik" manken işte..

bence tam tersine tipik beşiktaşlı.

Berberoğlu
08.03.2011, 10:55
Şenol Hoca dava etmezse Trabzonspor'lular olarak biz dava edebiliriz.

Nitekim aşağılık mahluk ben ayakkabıyı Şenol Hoca'ya değil Trabzonspor'lulara fırlattım diyor!

Öğlen avukat elemanlarla bir konuşayım durumu buraya yazarım. Zaten elemanlar en az benim kadar fanatik Trabzonspor'lu...

Cem Zırıh
08.03.2011, 10:56
E güzel....

Agzina saglik metin abi e guzel yani :D kramponlar hazirlansin VIP tribununde :).
Serefinden mahrum kahpe.

Mehmet Ç.
08.03.2011, 10:56
Haber61 tüm kararimi degistirdi

"Menekse bize ayakkabi atsanaaa, atsanaaa atsannaaa"

ertan arikan
08.03.2011, 10:57
Şeref Tribününde böyle bir olayın olması ve birde bayanın bunu yapması hiç yakışımıyor.Birde ŞENOL GÜNEŞ'e atmadın diyor bu söylediklerine kendisi bile inamıyordur.Gerçi İstanbul takımlarının taraftarlarından da ancak bu beklenir zaten.Kendilerini çok medeni zanedeler fakat sadece kendilerini kandırılar.Gereken ceza verilir inşallah yoksa bir çok maçta bu tür olyalar yaşanır.

Fatih YAZICI
08.03.2011, 10:59
Adam bıçaklamanın serbest olduğu yerde ayakkabı fırlatmak da ancak bir Beşiktaşlının duruşuna yakışır şekilde normal.

ozturk
08.03.2011, 11:00
Haber61 tüm kararimi degistirdi

"Menekse bize ayakkabi atsanaaa, atsanaaa atsannaaa"

aynen fotogaleriyi görünce beim de fikirlerim değişti:D

Cem Zırıh
hay allah sabir ver ya cildiricam tam kahpe ya bundan iyi reklam nasil yapilirdiki buyrun iste daha nasil adini duyuracakdi eger bu neylugu mechul mahlukada bir yaptirim uygulanmazsa bunlarin aylayi serefsizdir!

Travelair
Haddini bilmemezlik. Dışarıda suç stad içerisinde serbest mi? Bir insan diğerini dövebilir mi? Allah korusun bugün kadın ayakkabısı yarın sapan öteki gün daha yaralayıcı bir alet. Şiddetin tırmanmasına izin verilmemeli

Cem Zırıh
08.03.2011, 11:01
hahahha ne guldum ama ya :D Haber61 den bir yorum :D..

Şenol Güneş'le yanlış tercih yapmış. O kadar TS'li delikanlı varken......

:D

Ertan 51
08.03.2011, 11:02
http://www.hurriyet.com.tr/_np/9331/12859331.jpg

http://www.hurriyet.com.tr/_np/9329/12859329.jpg
Kaşar olduğu her halinden belli,istediği olmuştur piyasası kesin yükselmiştir, ama sonu otoban gibime geliyor.

Celal Demir
08.03.2011, 11:04
Kaşar olduğu her halinden belli,istediği olmuştur piyasası kesin yükselmiştir, ama sonu otoban gibime geliyor.

çok şeyler söylemek istiyorum abicim :D

Emrullah
08.03.2011, 11:05

Hoca başka bir boyutta.

Şenol Hocamla aynı boyuttayız o zaman. Şenol Hoca'ya dava açması, reklam peşinde olan bir fotomodelle muhatap olması yakışmaz. Yalnız GSGM bu kadına ceza vermeli, yaptırımı olmalı muhakkak. İnsanları zedeleyici, tahrik edici hareketleri var.

Birde bu başlığı amacından saptırmayalım derim. Konu başlığı erotizme kaysın diye açılmadı, bir tepki verilmesi gerekiyordu ve bunun için açılmıştır. Tamam burası bir taraftar forumu ama unutmayın bizim bir farkımız olmalı.

Tunay ERDEM
08.03.2011, 11:06
bizden olan spor bakanımız acaba ne yapacak bu durum karşısında.

bahadır2561
08.03.2011, 11:06
Keşke bizim mikrofonlara konuşsaydı . .

Hürriyete niye konuşmuş ne alakası var hürriyetin :)

ozturk
08.03.2011, 11:07
kadının fan club ı bile var facebook ta ..

yuh ya..

mahmuter61
08.03.2011, 11:08
bizden olan spor bakanımız acaba ne yapacak bu durum karşısında.

Yalakalıktan başka birşey yapmadığı gibi yine yalakalığa devam edecek budurmda!

TuAF2007
08.03.2011, 11:09

fotogalerideki resim sayısı da ilginçmiş ççç
Başlıkta süper ha.
İşte ayakkabı fırlatan............ :D

Celal Demir
08.03.2011, 11:09
Keşke bizim mikrofonlara konuşsaydı . .

Hürriyete niye konuşmuş ne alakası var hürriyetin :)

valla yarıldım gülmekten :D :D :D

Cem Zırıh
08.03.2011, 11:10
Kutsal kadinlarimizin gününde bize bu sözleri sarfettiren serefsiz kahpeyi kiniyorum :D!

Ertan 51
08.03.2011, 11:11
çok şeyler söylemek istiyorum abicim :D
:)Yine de sabredelim gardaşım,forumdaki bayanlar ve yaşı küçük olan renktaşların hatırına.

bahadır2561
08.03.2011, 11:11
kutsal kadinlarimizin gününde bize bu sözleri sarfettiren serefsiz kahpeyi kiniyorum :d!

+1697 . . . . . .

Cem Zırıh
08.03.2011, 11:12
kadının fan club ı bile var facebook ta ..

yuh ya..

link verirmisin bende ona fan olmak istiyorum :D

Celal Demir
08.03.2011, 11:12
Kutsal kadinlarimizin gününde bize bu sözleri sarfettiren serefsiz kahpeyi kiniyorum :D!

ama biz negelleme yapmıyoruz bir kişi üzerine yoğunlaştık...

Celal Demir
08.03.2011, 11:14
:)Yine de sabredelim gardaşım,forumdaki bayanlar ve yaşı küçük olan renktaşların hatırına.

büyüklerimizin sözünü dinlerim TRABZONSPOR luluk bunu gerektirir...

bordo61
08.03.2011, 11:16
bu profile gore gebze kocaeliymis memleketi bu hafta bizim mac kocaelideydi degilmi ? :D cok istemeye giden olacakdir hahaha :D

Emin olmamakla birlikte sanırım onunki

Tunay ERDEM
08.03.2011, 11:18
güzel de bişe olsa, pehh..

Atalay
08.03.2011, 11:18
Benim bu kadını bir yerden gözüm ısırıyor....!

Celal Demir
08.03.2011, 11:20
aslında bu haftaki maçta kulaklarını çınlatmamız lazım bence :D

Cem Zırıh
08.03.2011, 11:22

:D basin sözcümüz ol atalay abi :D

İskender Çakmak
08.03.2011, 11:23
Dunya kucuk karsilasiriz

Celal Demir
08.03.2011, 11:24
bi şiir okudum az önce tam menekşeye göre ama buraya yazamam gerçekten süpermiş :D

Emre GÜRDAL
08.03.2011, 11:33
şenol hocaya atmak istememiş ordaki trabzonlulularfa atmak istemis şenol hoca nereli? bıraksın bu işleri yok ona atmak istememiş falan filan yalanın daniskası...hayallerimin kadınısın sen:)

MoMoXa
08.03.2011, 11:35
menekşe güngörmez insallah..

ozturk
08.03.2011, 11:36
konuyla ilgili değil ama son dakika:

gençlerbirliği maçımız pazar saat 7 de..

tigin
08.03.2011, 11:38

Yav banada çok tanıdık geldi. :D

Mahmut Keleş
08.03.2011, 11:39
saldıralım facedeki fan sayfasına işgal edelim :)

beğendim :)

Serdar Dilekoğlu
08.03.2011, 11:40
Aslında biz saldırdıkça bu insan müsvettesi amacına ulaşıp prim yapmış oluyor.

Bakın tüm forum bunu konuşur olduk.

Bence daha fazla uzatmamak gerekiyor.

Yasal yolu var ise ki mutlaka vardır bunun için uğraşılsın.

m@rdi
08.03.2011, 11:45
Beylerin bayanlara karşı sözlü ya da eylemli şiddetine karşıyım. Hatunu Ayşe ablaya havale ediyorum. O işini bilir.

ilhan
08.03.2011, 11:47
Dünya kadınlar günün kutlu olsun Menekşe.

Gökçebey
08.03.2011, 11:50
Arkadaşlar, Menekşeleşmeyelim lütfen. Burada haklı ve bize yakışacak şekilde bir protesto için toplanıyoruz. Küfür, hakaret ve bu güne yakışmayacak söylemleri lütfen bir kenara bırakalım. Tamam hepimiz çok doluyuz ve patlamaya yer arıyoruz. Fakat lütfen bize yakışmayacak işlerin içinde olmayalım.

Menekşeyi de parlatmaya gerek yok.

mkmoglu
08.03.2011, 11:53
iki sene önce 400 tl mi almıştı....

Ayşe Aygün
08.03.2011, 11:56
Arkadaşlart bu bayana erkekler karışmasın.Bunu bana verin yeter.Trübün de kim daha deliymiş görsün.

Ertan 51
08.03.2011, 11:57
Dünya kadınlar günün kutlu olsun Menekşe.

İlhan çok samimi gördüm seni,Menekşe felan,ne ayak baba dimen mi?

Ayşe Aygün
08.03.2011, 11:57
Beylerin bayanlara karşı sözlü ya da eylemli şiddetine karşıyım. Hatunu Ayşe ablaya havale ediyorum. O işini bilir.

Tam üstüne bastın Şükrancım :)

zekeriyya
08.03.2011, 12:09
menekşe güngür seni güzel günler bekliyor

ilhan
08.03.2011, 12:12
İlhan çok samimi gördüm seni,Menekşe felan,ne ayak baba dimen mi?

Bayramını kutlayacak değildim herhalde Ertan abi. :D
*
Belli ki kahraman olmak istemiş. Facebook fan sayfasıda varmış. Bu haberden sonra o sayfa patlar. Bende bu bayanın kadınlar gününü kutlayayım dedim sadece. Fazlası gerekmiyor diye düşünüyorum.

tigin
08.03.2011, 12:14
Menekşe Güngör fazlasıyla güngörmüş, geçirmiş, tecrübeli bir hanıma benziyor.

Muhammed
08.03.2011, 12:14
Günlük fiyatın arttı mı bu olayla Menekşe?

muharrematasoy
08.03.2011, 12:15
sabah sabah sakin bir şekilde çayım elimde foruma gireyim diyorum yine kan beynime sıçrıyor arkadaş, yorumsuz... çünkü yorum yaparsam kesin atılacağım

Harun-61
08.03.2011, 12:21
bugün Dünya Kadinlar günü,
bu vesile ile agzimi bozmuyacagim...

Beyinsiz Ahmak !

cihayan
08.03.2011, 12:21
Su soyle podyumda falan yururken kafasina bir kac ayakkabi, curuk yumurta falan da biz atsak yine reklamini mi yapmis oluruz?

Bıyıklıoğlu
08.03.2011, 12:22
Seda Çapçı'nın yanına listeye ekledik senide...

Zamanı gelince...

Erdinç Barutçu
08.03.2011, 12:25
Trabzondaki açılışların birine davet edelim biz bu fotomodeli.Trabzonda görsün "misafirperverliği" de öğrensin....

Tangerine Dream
08.03.2011, 12:29
Bihter kolyesi ve Menekşe ayakkabısı gelmiştir.

Barış Burak
08.03.2011, 12:38
eğer protokeldekilere ayakkabı atana polis iyi davranıyorsa,en yakın zamanda avni akerde görüşmek üzere.

hürriyet gazetesinin benzetmesine bakarmısın? busha atılan ayakkabıyla,Şenola atılan ayakkabı.

hürriyete soralım;

busha atılan ayakkabı yırtık denilebilecek kadar eskiydi,Şenol atılan ise ''mesleğin'' getirdiği bir topuğa sahip.

-busha atılan ayakkabı ölen insanlar için öenmli iken,Şenola atılan ayakkabı, Şenolumu öldürmek isteyen fenerbahçeli medya için önemli.

--busha atılan ayakkabının sahibi hapis yattı ve çıktı.fakat asla bu coğrafyada ''suçlu'' olarak görülmedi.Şenola atılan topuklunun hesabını ise yazdık...artık veresiyede kabul etmiyoruz,teklifte etmeyiniz.

çok içime oturuyor medyanın saldırısı.lütfen bir yürüyüş,bir açıklama yapalım.

Barış Burak
08.03.2011, 12:41
Allahım bizi, ite köpeğe güldürmesin.

Barış Burak
08.03.2011, 12:42
avatarımdaki maskeye doğru ilerliyorum gitgide.gitgide anarşist ruha bürünüyorum. ''spor''un o kaşarlaşmış düzeni için;

T For Trabzonspor.

Reha
08.03.2011, 12:45
Şahsımın bir sürü başlığı manasızca kapatılmışken amacı zaten BU olan bir reklamcının hala başlığının kilitlenmemiş olması MANİDARDIR.

SAMSUNLU60
08.03.2011, 12:46

Hoca başka bir boyutta.

hiç güleceğim yoktu, sağol. Başka boyutta olması bizleri zorluyor biraz, almıyor bu Karadeniz kafası bazen her şeyi... Bizde mi Kore'ye gitsek, imrenerek izliyorum bizim hocayı, helek ki bizim gibi anlık sinirlenen, öfklenenen insanlar topluluğunu düşününce, o aramızdan çıkan derin kişilik.

TSelif
08.03.2011, 12:49
Arkadaşlart bu bayana erkekler karışmasın.Bunu bana verin yeter.Trübün de kim daha deliymiş görsün.

Haahh diyorum kardeşim bu başlıkta biri eksik diye :D
Vur Ayşem vur benim için vuuur ççç

Gökçebey
08.03.2011, 12:50
Bazı arkadaşlar menekşeyi bile geçmek üzere. Az sakin.

Silinen mesajlara istinaden.

Celal Demir
08.03.2011, 12:51
bizim için en hayırlısı bu başlığı kapatmak olacak sanırım :S yoksa çok kişi ceza alır kanımca :S

Thedoors
08.03.2011, 12:53
Reklam kokan hareketler bunlar:),yazık,çaresizlik ayakkabısına kadar inmiş,ne gereği var ki böyle bir röportajın bir kere,o kadar olay yaşandı yıllarca protokol tribününde,kaç tanesiyle röportaj yapılmış:),niyet belli!:)

DNA-TS
08.03.2011, 12:53
hayırlı işler...

bahadır2561
08.03.2011, 12:55
Bazı arkadaşlar menekşeyi bile geçmek üzere. Az sakin.

Silinen mesajlara istinaden.

başlıgı açıp az sakin demekte enteresan milletin röportajı okuduktan sonra ne yazmasını bekliyorsunuz?

iskenderunlu
08.03.2011, 12:57
bu çarşıdır malum doğaldır bunlardan böyle şeyler beklenir oyüzden diyorum ya en nefret ettiğim takım bjk dir diye

Mehdi
08.03.2011, 12:58
Küfür edelim diye açmadık arkadaşlar.

6 sayfadır herkes inceden inceden işini görüyor.

Ben küfürden daha etkili mesajlar gördüm hala gülüyorum.

Gökçebey
08.03.2011, 12:58
başlıgı açıp az sakin demekte enteresan milletin röportajı okuduktan sonra ne yazmasını bekliyorsunuz?

Silinmeyen 144 mesajda insanlar küfretmeden dertlerini anlatamamışlar mı?

Külünkoğlu
08.03.2011, 13:10
Şahsımın bir sürü başlığı manasızca kapatılmışken amacı zaten BU olan bir reklamcının hala başlığının kilitlenmemiş olması MANİDARDIR.
Cumartesi gününden beri forum ziyaretçilere kapalıdır. Dolayısıyla bir reklam unsuru olabilecek görüntüleme söz konusu değil.

Normalde bu tip başlıkları açmadığımı bilecek adamlardan birisin Reha.

Trabzonspor denilince akla gelen kişi olan Şenol Güneş'e yapılan takdir edilir ki normal de değil.

Başlık kitlenir de silinir de. Forum yöneticilerinin takdiri. Bizim mesajlarımız başlıklarımız silinmez diye bir forum kuralı yok. Başlıklarıma mesajlarıma evlat muamelesi yapmam, doğru olduğuna dair kesin bir iman taşımam.

Bu yüzdendir ki yapılacak uygulamalarda ciğerimden parça kopmuş gibi feveran etmem.

Bende senin bu mesajını çok manidar buldum.