PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : O Sabır Taşıdır Ama BİZ DEĞİLİZ !

Külünkoğlu
08.03.2011, 08:35
Site ana sayfamızdaki mesajımız kısa ve net !
http://www.bordomavi.net

O Sabır Taşıdır Ama BİZ DEĞİLİZ !

http://www.bordomavi.net/Giris/giris080311.jpg

Colakoglu
08.03.2011, 08:38
Eger Sampiyon olmak istiyorsak, cok sakin olmak zorundayiz hemde cok. Yoksa...

Süleyman50
08.03.2011, 08:43
şu fb yi kendi elimizle bu günlere getirdik ya ona yanarım...

Semih GÜL
08.03.2011, 08:46
Site ana sayfamızdaki mesajımız kısa ve net !
http://www.bordomavi.net

O Sabır Taşıdır Ama BİZ DEĞİLİZ !

http://www.bordomavi.net/Giris/giris080311.jpg

Metin abi yazıyı mümkün ise burayada aktarabilirmisin,
Şirkette foruma girebiliyoruz fakat normal web sitelerine giremiyoruz,:mad:

Halil Atalay
08.03.2011, 08:59
ulan hakem bozuntusu senin gibi şe...lere ancak sesiz kalınır

Külünkoğlu
08.03.2011, 09:06
Metin abi yazıyı mümkün ise burayada aktarabilirmisin,
Şirkette foruma girebiliyoruz fakat normal web sitelerine giremiyoruz,:mad:
Yazı yok Semih sadece görsel var.

Cafer KILIÇSOY
08.03.2011, 09:07
Çok güzel çokk.

Semih GÜL
08.03.2011, 09:13
Yazı yok Semih sadece görsel var.
Anladım,Teşekkürler...

Canberk
08.03.2011, 09:44
Ellerinize sağlık.

OLCAY ÇAKIR
08.03.2011, 10:32
Ellerinize sağlık ...

Travelair
08.03.2011, 10:47
Bir hocayı tribüne göndermek bu kadar kolay olmamalı. Ne yapmış ne demiş de tribüne gönderilmiş? Orda da zaten saldırıya uğradı. Ayıp bu yapılanlar

chener
08.03.2011, 11:01
şenol hocam ve futbolcularımızın tek başlarına verdikleri bu onurlu mücadele hiç bir zaman unutlmayacak.biz taraftarlar dahi bu yalnızlıklarını gideremiyoruz.ilk yarıdaki fener maçında aziz yıldırımla yemek yiyebilmek,fotoğraf çektirebilmek,konuşabilmek için yemek basan yönetim kurulu üyelerimiz var.ortamı germemesi için açıkça bir yerlerden talimat aldığıbelli başkanımız var.ama biz trabzonsporluların ve trabzonluların da bu aşağılanmaya,ezilmeye söz söyleyeceğimiz zaman gelecek.yakındır hele mayıs ayında o kupayı elimizden bir alsınlar.

Berberoğlu
08.03.2011, 11:10
Başkan, yöneticiler, Şenol Hoca, teknik ekip, futbolcular...

Onlara düşen şu an için susmaktır belki, doğru...
Çünkü onlar dikenli bir yolda son 10 km.'yi koşacaklar.

Ama biz taraftarlar yapılan en küçük bir haksızlığı bile tepkisiz bırakmayalım...
Yollardaki dikenleri ya önden gidip toplayalım, onu yapamıyorsak da futbolcularımızın, teknik heyetimizin ayağına batan dikenleri çıkarıp, o yaralara merhem sürelim.

Bunu yapmak için illa ki dikenleri döşeyenler gibi şerefsizlik, kahpelik yapmak durumunda değiliz, tamamen yasal, hukuki süreçleri devreye sokalım. Bir de medyaya gerekli dersleri verelim, yeter....

mahmuter61
08.03.2011, 11:12
Arkadaşlar sadece olay oldumu birilerine sahiplenmek doğru değil.Mesele herşart ve koşulda sahiplenmektir.Bizler BMN de Şenol Hocaya ve futbolculara sallayan taraftarlarımızıda üzülerek görüyoruz kızmak eleştirmek ayrı ama seviyeyi aşağılara düşürmek ayrı.Buraka Umuta Giraya Hocaya söven taraftar Trabzonsporlu olamaz olamadıda bunlara engel konsun ve futbolcusuna Teknik ekibine söven kim olursa süresiz yasaklanmalı.

Barış Burak
08.03.2011, 11:15
beklediğim şeyde buydu,ana sayfa çok daha anlamlı oldu şimdi.

o çakallar,bide bunu haber yapsın bakalım.

Allahım sen bizi koru.

İskender Çakmak
08.03.2011, 11:15
Ilk geldigi gunden beri diyorum Senol Gunes bu ulkeye cok fazladir. Ona yapilanlar Turkiye de hicbir kimseye yapilmadi. Ama bir gun bunun acisi da cikacaktir. O gun cok yakin sampiyonluk kupasini eline alinca herkese guzel bir kapak olacaktir.

Cem Zırıh
08.03.2011, 11:17
Ben bu adama hayranim asigim seviyorum ne derseniz deyin arkadas adam gibi adam Türkiye'de degil benim için dünyada tek!

mda61
08.03.2011, 11:18
Ilk geldigi gunden beri diyorum Senol Gunes bu ulkeye cok fazladir. Ona yapilanlar Turkiye de hicbir kimseye yapilmadi. Ama bir gun bunun acisi da cikacaktir. O gun cok yakin sampiyonluk kupasini eline alinca herkese guzel bir kapak olacaktir.

Şenol Hoca,kesinlikle çok fazla bu ülkeye. antuya girip yazılanları okuma hatasına düştüm. Saydırmışlar Şenol Hoca'ya yine. Acaba tarihlerinde böyle dürüst, değerli bir teknik adam var mı çok merak ediyorum.

TORUN
08.03.2011, 11:18
Sabır taşı çatladı..
Aslında bu taş bir çok kez çatlamıştı...
İstenen de bu değilmi...
Yıllar önce yazılmış ve oynanmış bu senaryo...
Yazanlara çok şey kazındırmış bu film...
Gişe rekorları kırmış...
Oskarlar kazandırmış...

Yazanlar mutlu seyir edenler mutlu...

Peki bize verilen rolü niye kabul ediyoruz?
Enerjimizi niye boşa tüketiyoruz?
Bu isyanı niye sahada kırık burunla, yırtık bağla mücadele verenlere desteğe dönüştürmüyoruz?
Niye Dokuz puan önde çıktığmız Ankaragücü maçında takamı sırtlayan burağı ıslıklıyoruz?
Niye Avniakerde çekirdek çıtlayarak tiyatro gibi maç izliyoruz?
Niye takım galipken tam destek, mağlupken köstek?

Bence sabır taşını Avnı akere gitmeyenler ile gidipte takıma gereken desteği vermiyenler çatlatıyor ne dersiniz........

Fatih Öztürk
08.03.2011, 11:24
benim her zaman savunduğum bir tez vardır.çoğu kimselere çok yanlış gelebilir.tezim şudurki bir kaç tetikçin olacak.bu işler dik durararak namuslu oynayarak artık olmuyor.bunu 2005 yılında gözümün önünde şükrü saraçoğlunda aleyhimize cem papilamıdır fanilamıdır ne şerefsizin oğludur o kansızın çaldığı 17 düdükten sonra gayet iyi anladım.ne yaptık?30 bin kişi trabzonda yürüdük.federasyon binasına çelenk bıraktık! hocamız o seneden beri gözyaşlarıyla korenin yolunu tuttu.hala o gözyaşlarının izleri var mendillerinde!

geçen sene son maç fener 15 net pozisyonu gole ceviremiyor yunus yıldırımın alanzinhonun golle sonuçlanacak colmana attığı pasının tam durmadığının fenerbahçenin şampiyonluğuna engel olduğunu söyleyen ve yunus yıldırımın o günden beri fenerbahçe maçlarına verilmediğini aziz yıldırımın acıkca federasyon ve mhk'yı tehdit ettiğini gördük.

spordan sorumlu bakanımız göz göre göre hakkımızın yendiğini görüyor.hiç bir türlü önlem alamıyor.

bu bizim spordan sorumlu devlet bakanımız dikkat edin!

diğer yanda bursasporun eski yöneticisi federasyonda bulunan levent kızıl tüm gelişmelerin bursasporun lehine sonuçlanması için yaptığı takdire şayan hamlelerle iline şampiyonluğu kazandırıyor.

sonuc olarak acıkca söylüyorum,bunları acık acık tehdit etmemiz lazım.gerekirse ne yapmamız gerektiğini yorumumun en tepesinde acık acık belirttim.başka türlü bu işler olmaz.

kaşar medya,kaşar federasyon,kaşar mhk...

Emre GÜRDAL
08.03.2011, 11:24
şuan ne yazacagımı bilmiyorum çünkü sen varya hocam türk futbol tarihine gelmiş geçmiş en büyük kişiliksin. sana burda büyüksün hocam yazsam ne olur yazmasam ne olur sen zaten büyümüş adam olmuşun şuan ders veriyosun 70 milyona.

Recep Alkan
08.03.2011, 13:13
Eger Sampiyon olmak istiyorsak, cok sakin olmak zorundayiz hemde cok. Yoksa...

Neden, böyle bir zorunluluğumuz mu var ?

Laflarım kesinlikle kişisel değil, fakat bu düşünce bize yarar değil, zarar getirmeye başlıyor. NAsıl ki fazla çığırtkanlık insanı bozuyorsa, fazla efendilikte insanı bozuyor, en azından zorluyor.

İkinci yarının penaltı ve lehine hakem kararı lider Fenerbahçe, bunu efendi olarak mı sağladı ?

Laflar farklı yerlere çeklmesin, konuşalım sonra da hak etmediğimizi alalım dediğimiz yok, konuşalım, hakkımız olanı alalım, yedirmeyelim yeter.

Dünkü maçı bir seyrettim de, resmen efendilik kokuyordu.

Bizler yenen hakkımızı konuşacağımza halen daha tribünde ki işler için özür dilemek ile meşguluz.

Sakin falan olmaya gerek yok, hatta en agresif zamanlarımızı yaşamalıyız, her platformda olmalıyız, her konuda konuşmalıyız, herkese çomak dokundurmalıyız.

Bir tane fotomodelin bile bizim Başkandan daha çok prim yaptığı bir spor camiasında konuşmayarak hiçbirşeyi halledemeyiz arkadaşlar...

Tunga
09.03.2011, 05:52
http://www.bordomavi.net/index.php?page=duyurular&d_id=4406

http://www.bordomavi.net/images/haber/bmnH090311.jpg

Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki, bu açıklamamız sürmekte olan şampiyonluk mücadelesinden bağımsızdır.

Türk Futbolu da, onun bileşeni olan kulüpler de değerleri ile büyür ve sevilir. Bir takım için önemli olan bir değer, aslında tüm takımlar için ve toplamda Türk Futbolu için de değerdir.

Trabzonspor bu sahneye çıktığı günden beri yarattığı ve yaşattığı değerler ile Türk Futbolu’na en büyük katkı yapan camialardan biridir.

Şüphesiz ki Şenol Güneş önemli bir futbol değeridir. Üstelik Milli Takım görevinde yaşattıklarıyla Güneş, artık sadece Trabzonsporlular’ın ve Türk Futbolu’nun değil dünyanın da saygı duyduğu bir futbol kişiliğidir.

Güneş, çalıştığı bu son dönemde yine sadece Trabzonsporlular’a değil, Türk Futbolu’na yön verecek yaklaşımlar sergilemiş ve kavganın, polemiklerin değil hoşgörü ve zarafetin hamisi olmuştur.

Bu futbol adamına, aydınına son dönemde yaşatılanlar böyle bir hoşgörü abidesinin bile çatlamasına sebep olmuştur. O, yine de zarafeti elden bırakmamıştır.

Güneş, halen devam eden çok yüksek gerilimli bir yarışın içinde ve tam ortasında bulunmaktadır. Gerek 27 yıldır beklenen başarı sebebiyle kendi camiasından gelen baskı, gerek bu yarışı kitabına göre oynamayacağı ilkokul çocuklarının bile malumu olan rakibinin elinin altında tuttuğu basın köşelerinin mikroplarının yarattığı gerilim içinde yaşamak zorundadır.

Trabzonsporlular ve futbolseverler kendisinden büyük beklentiler içindedirler; ama onun üstün karakteri ve şaşırtıcı sabrı bile bu yükü tek başına yüklenmesinin haksızlık olduğu gerçeğini değiştirmez.

Bu yük, yüklenmek isteyen her futbolseverin ama özellikle de tüm Trabzonsporlular’ın ortak yüküdür. Bu yüke omuz verilmezse bundan Türkiye zarar görecektir.

Trabzonspor’un yarattığı; ama ışığını tüm Türkiye’ye, hatta Türkiye sınırları dışına taşımış Güneş’in, başkanlarının kulu olmuş çırak seviyesindeki teknik adamlarla, her fırsatta Türk Futbolu’na hakaret eden ama halen daha yazılacak tek bir marifeti olmayan yabancı teknik adamlarla yarışır durumda bırakılması, ona yapılan bir büyük ayıptır.

Bu ayıptan yüzü kızarmak bir yana, mutlu olan, aklı ve vicdanı bozuk, uzaktan kumanda ve arkasından kurularak yönetilen medya köşeleri…

Hep federasyonu ziyaret edecek değiliz ya!
Bir sefer de size geliriz;
ama biliyorsunuz bizim aile biraz kalabalıktır
ve biz hep beraber gezeriz.

bordomavi.net
Trabzonsporlular Birliği 1999

İskefiyelireis
09.03.2011, 12:21
Sabır Taşı ve Açıklama temalı görseller çok güzel olmuş. Emeği geçenlerin ellerine sağlık. Ancak küçük bir eleştiride bulunmak istiyorum. "Sabır Taşı" kısmının fontu iyi olmuş. Bence "O sabır taşı ama biz değiliz" yazısı Bordomavi.net imzasının hemen üzerinde adaletle ilgili sözün yerinde olsa ve adalet teması sabır taşının altında vurgulansa daha hoş bir grafik olurdu. Bu durumda bizim sabırtaşı olmadığımız iyi algılanmıyor. Sadece estetik kaygı ve anafikrin tam net algılanmaması nedeniyle bu eleştiriyi yaptım. Diğer unsurlar ve özellikle çatlamış taş efekti çok güzel olmuş. Emeğinize sağlık...

Mehmet BAL
09.03.2011, 12:31
Gene döktürmüşsünüz. Elinize ve yüreğinize sağlık

Helvacı61
09.03.2011, 13:10
Arkadaşlar sadece olay oldumu birilerine sahiplenmek doğru değil.Mesele herşart ve koşulda sahiplenmektir.Bizler BMN de Şenol Hocaya ve futbolculara sallayan taraftarlarımızıda üzülerek görüyoruz kızmak eleştirmek ayrı ama seviyeyi aşağılara düşürmek ayrı.Buraka Umuta Giraya Hocaya söven taraftar Trabzonsporlu olamaz olamadıda bunlara engel konsun ve futbolcusuna Teknik ekibine söven kim olursa süresiz yasaklanmalı.
sövmek değilde her türlü eleştiriye açık olmamız lazım. ama hocamıza hele hele şenol hocaya yapılan haksızlığa karşı çıkacağız. bende zaman zaman eleştirdim. hatta beşiktaş maçında piotr un performansını görünce ne kadar haklı olduğumu gördüm. ancak şenol hocaya o terbiyesizliği yapanı görsem bacaklarını ayırırım.

muratt
09.03.2011, 14:07
Tüm bu yaşananlar Şampiyonluğumuzu daha da anlamlı ve önemli yapacak.. Ama engelleyemeyecek !!!

Gamze
10.03.2011, 00:47
Hepsini yeneceğiz!

Açıklamanın haberi:

http://www.medyaspor.com/haber/o-sabir-tasidir-biz-degiliz-3039121

r9emre
10.03.2011, 00:54
Antu'nun girişindeki görseli gördüm de şimdi yine çok küfür ettim gece gece.

Gamze
10.03.2011, 01:02
Antu'nun girişindeki görseli gördüm de şimdi yine çok küfür ettim gece gece.

Dün Aykut'a hakaretin en büyüğünü yapanlardı bu "adam"lar.
Doğru bir yolu yoktur onların.. Boşverin.

Yaşar
10.03.2011, 01:07
27 yıldır şampiyon olamammş bir takımın taraftarını yukarıdaki açıklamayı eyleme dönüştürecek hale getirenler kendi kendilerini sorgulamamlılar.