PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Federasyon ve Hakemler Hakkındaki Düşünceleriniz...

Sayfa : [1] 2

bordolumavi
07.03.2011, 22:38
beşiktaş macında bızım alehımıze yapılan ve genclerbırlıgı macında 2 metre ofsaytı gormemezlıkten gelen hakemlerı protesto ıcın bı seyler yapalım,bu protesto ıcın cestılı fıkırler sunalım ve bunların ıcınden bırını secıp onu yapalım...bu tarz bır protesto ıcın kasımpasa macı cok uygun trabzondakı taraftar grupları bırcok seyde bırlesemıyor ama kocaelı dekı macta bunu rahatlıkla organıze edebılırız....

Deniz Tosunoğlu
07.03.2011, 22:40
hakkaten. Birileri bunlara DUR demesi lazim. Böyle devam edemez! Fair-play diye bir sey kalmadi.

NEŞAT BAŞOĞLU
07.03.2011, 22:47
Aynen yeter artık buna bir dur denmeli taraftar olarak bize düşeni yapmamız gerekiyor iş işten geçmeden ...

Ali İhsan
07.03.2011, 22:57
Kasımpaşa maçında avazım çıktığı kadar...

Vkgz
07.03.2011, 23:09
ben karsıyım boyle seylere ama bugunku hakemi gordukten sonra. Hakikaten pes dedim. yürüyüş falan olabilir.

Ahmet F. Zengin
07.03.2011, 23:12
Boşverin futbol bi spor allah futbolcularımıza sağlıklı uzun ömürler versin .. Şampiyonluk mu o da ne boşversene ??

jairzinho
07.03.2011, 23:15
hakemler satılmış.

birileri düğmeye basmıştı zaten fb-ts maçına bünyamini atamakla.

MDanışmaz
07.03.2011, 23:17
Kasımpaşa maçında Aykut penaltıları irdelesene diye bağıralım yada bir pankart iyi olur..Sesimizi duyurmalıyızı..

volkan_627
07.03.2011, 23:18
bu işin içinde lig tv yoksa bende birşey bilmiyorum. sadece aziz ağladı diye bunlar olmaz. adamlar gs ve bjk den kaynaklı geri verilen decoderleri hesaplayınca, aynı durumu birde fb den yana yaşamak istemiyorlar. ligin sonuna kadar bu fb yi bizimle kafa kafaya götürecekler. eğer sonuna kadar dayanabilirsek onları 2 dakikalık rezil kutlamalarıyla başbaşa bırakıp kupayı kaldırırız...

jairzinho
07.03.2011, 23:18
bu saatten sonra ancak geçen seneki son maç gibi olağanüstü şeyler olmazsa(onunda önlemini alırlar artık) fb kupayı götürür.

Sencer Bulut
07.03.2011, 23:20
Bu saaten sonra sert acıklamalar yapmalıyız.Fenerbahce federasyon ve hakemleri baskı altına aldığı apacık ortada.İş işten gecmeden önlem almalıyız...

Sezer Soykan
07.03.2011, 23:22
kocaeli trübünlerini çok iyi bilirim stad küçük ama ambiyans güzel oluyo stadda bağırdınmı ses fazla dağılmıyo yapacağımız tezahüratlar tv başında duyulabilir. aykut için basıt ama etkılı bi tezaurat yaparsak güzel olurr

jairzinho
07.03.2011, 23:22
bu işin içinde lig tv yoksa bende birşey bilmiyorum. sadece aziz ağladı diye bunlar olmaz. adamlar gs ve bjk den kaynaklı geri verilen decoderleri hesaplayınca, aynı durumu birde fb den yana yaşamak istemiyorlar. ligin sonuna kadar bu fb yi bizimle kafa kafaya götürecekler. eğer sonuna kadar dayanabilirsek onları 2 dakikalık rezil kutlamalarıyla başbaşa bırakıp kupayı kaldırırız...

katılıyorum .

olayın maddi boyutlarıda var.

geçen senede son 10 hafta seri yakalanmıştı.ama bursa puan olarak önde olduğu için kaybettiği puanlara rağmen son haftaya kadar tutunabildi.son hafta top girmedi.

bu sene ts için durum zor.puan farkı yok.vede hakemleri ikinci yarının başında ayarlamışlar.

Ali İhsan
07.03.2011, 23:27
katılıyorum .

olayın maddi boyutlarıda var.

geçen senede son 10 hafta seri yakalanmıştı.ama bursa puan olarak önde olduğu için kaybettiği puanlara rağmen son haftaya kadar tutunabildi.son hafta top girmedi.

bu sene ts için durum zor.puan farkı yok.vede hakemleri ikinci yarının başında ayarlamışlar.

Valla bana son hafta şampiyonluğu bağışlayacaklarını imzalı sözleşmeyle verseler kabul etmem, bu şerefsiz düzeneğe alet olmam. İstemem öyle şampiyonluk, her şey adil olsun isterse fener şampiyon olsun, yeter ki adil olsun.

metinbay61
07.03.2011, 23:29
dün tv8 de şansal beyefendi çıktı anlattı bir sürü zarar ettik bu gs bjk yüzünden diye...olaylara müdahil oluyorlar mı bilmiyorum ama şuan ki durumdan oldukça memnunlardır...

Sefaenes
07.03.2011, 23:30
merk buna nasil penalti diyor hayret adamida kendilerine benzettiler helal olsun

Ali Yerlikaya
07.03.2011, 23:31
Acikcasi is isden gecmeden bi hamle yapilsa iyi olur...

Ama milyonlarca kisi protesto etse dahi serefsizler oyunlarina devam edicekdir...

Ömer Sak
07.03.2011, 23:31
Senol Günes gibi Fair-Play bir hocayida cildirttilar :)

Bundan sonra bakalim neler olacak, ne olursa olsun Futbolcularimizin sonuna kadar arkalarinda durmaliyiz. Herkes biliyordur puan kaybettikten sonra cogu zaman futbolcularimiza veya hocamiza yüklenirdik ancak dünkü mucadeleden sonra herkes takimimiz bizim kadar bu sampiyonlugu istedigini anlamissizdir artik.

Bundan sonra eger olasi bir puan kaybi yasarsak bile futbolcularimizi ayakta alkislamaliyiz ;) TÜM Trabzonspor düsmanlarina inat !

Vural Kuyumcu
07.03.2011, 23:34
biz isimize bakalim hocamizi dinliyelim biz takimiza sonuna kadar destek verelim .....eger biz isimize konsatre olmasak kaybederiz ve eziklerde bunu istiyor zaten

Mesut
07.03.2011, 23:37
tv8deki stadyum programında fenerli yorumcu ofsayt değil dedi ya :D :D

Buğra Dege
07.03.2011, 23:58
ilk yarıda fener macında kacan golleri çok arayacaz..ikili averaja kalırsa bu iş intihar ederim....

Ömer TOPAL
08.03.2011, 00:03
net ofsayt ve bence alakasız bir penaltı...Buragın penaltısı çalınmıyorsa bu ülke liginde bu hiç penaltı degildir...He ama gel sen fb lilere laf anlat...

eee aykut hadi delikanlı ol çık deki..Bize verilen penaltılar irdelenmeli...irdelettin işte mutlumusun şerefsiz....Allahtan bjk maçını kazandık...o maçta puan kaybetseydik ve bu akşamki fb maçıdnaki olaylar ardından hepimiz birer kızgın boga gibi çıldırıcaktık burda....

Yaşar
08.03.2011, 00:19
Kırık burunla maçı bitiren futbolcularımızla, tekmeye kafa uzatan futbolcularımızla, rakibinden 1 kişi eksik olmasına rağmen arkadaşının açığını kapatmak için uğraşan futbolcularımızla, penaltıyı çalmayan hakeme rağmen golü atıp maçı kazanan futbolcularımızla ve onları aslanlar gibi çalıştıran ve bu takımın buralara kadar gelmesinde emkleri olan teknik direktörümüzle sonuna kadar gurur duymalıyız. Diğerleri mi? Allah'a havale ettik, elbet gelecektir sonucu.

Fatih Özkan
08.03.2011, 01:06
İnsanın zoruna gidiyor...
Biz parçalaya parçalaya kazanıyoruz, adamlar 2 gol buluyorlar...
Biri ofsayt, diğeri ise olmayan penaltı!
Yapılan haksızlık kanıma dokunuyor!
Allah da görüyor olanları!

nesta61
08.03.2011, 01:13
fenerbahce son 7 macta 3 penalti kullandi. bosuna artik kimse heveslenmesin fenerasyon ve mhk rengini belli ettirmistir.

Emre GÜRDAL
08.03.2011, 01:14
gecen sene avniakerde yapılmıştı kırmızı kart protestosu ypılmıştı ynlış hatırlamıyosam es es macıydı...

Fatih Özkan
08.03.2011, 01:24
gecen sene avniakerde yapılmıştı kırmızı kart protestosu ypılmıştı ynlış hatırlamıyosam es es macıydı...

Bu onlara hafif kaçar bence...
Fener maçından sonra o kadar sinirlendim ki hala geçmedi etkisi...
Daha sağlam bişeler yapmak lazım bence...

Celal Demir
08.03.2011, 07:56
biz bütün maçalarımızı kazansak bile şampiyon olmamız gerçekten imkansız gibi duruyor dün akşam bunu gördük!!!

Süleyman50
08.03.2011, 08:23
hiçbir şey farketmez umurlarında bile olmaz, onlar alışmışlar bu tür de kazanılan maçlara...

Gurpas
08.03.2011, 08:57
hiçbir şey farketmez umurlarında bile olmaz, onlar alışmışlar bu tür de kazanılan maçlara...

Sende bu haksızlığa karşı etkili bir şekilde sesini çıkaramazsan umurlarında bile olmaz doğru diyorsun.

ozturk
08.03.2011, 09:00
Bence de protesto edilmeli..

Ya bjk maçını kazanamasaydık?

Turgay Atalay
08.03.2011, 09:21
Ne kadar çırpınırsak çırpınalım, bu federasyon, bu hakemler ve yayıncı kuruluşlar varken istanbul takımlarının sırtı yere gelmez. Aksine bizim tepkimiz bize misliyle geri döner, üstelik haksız oluruz.

Napoli
08.03.2011, 09:33
Kocaeılıde 20 Bın kısı beyaz bendıl sallasın..bazen en ıyı protesto alkısdır..

Hasan Habip Özbay
08.03.2011, 09:38
artık dur demeliyiz yoksa emeklere yazık olacak dev protesto yapmalıyız

TORUN
08.03.2011, 09:41
Hakemler de insan hata yapabilir. Daha önce yaptılar bundan sonrada yapacaklar. Dünyanın en iyi hakemleride hata yapıyor.

Bizdeki sorun hakem hatlarının ve takdir haklarının belli takımın lehine olması. Bana göre faül sana göre değil.. Bana göre penaltı sana göre değil... bu tartışmaların oduğu pozisyonlara bakın kimin lehine çalınıyor... işte farkı yaratan bu pozisyonlar..

Bizde hakemler dış etki altında fazal kalıyor... İşte malum konuşma ve ondan sonra olanlar. İlk yarda etki alıtında kalmayan hekemler gördüklerini çok rahat çalarken artık gözünün içine giren pozisyonu bile çalamaz oldular..

BJK maçı kazanıldı diye susmamalı aksine daha fazala tepki verilmeli... her yerde her platformda.

Ancak, bu tepkiler "adaletsiz yönetimden pay almak için değil, adeletli bir yönetim için olmalı"

Mustafa Yılmaz.20
08.03.2011, 09:43
Kocaeılıde 20 Bın kısı beyaz bendıl sallasın..bazen en ıyı protesto alkısdır..
Bence de en doğrusu bu olur, diğerleri çok uçuk olur şu anda. Zaten takımın motivasyonu bir anda bozuluyor, öyle büyük şeyler yapıp motivasyon bozmaya gerek yok. Ama kimi protesto ettiğimizi ligtv'nin zeki(!) spikerleri anlamaz, sonra saçma salak şeyler söylerler.

SEDER
08.03.2011, 09:45
ben daha önce yazmıştım bmn olarak ne yapılacaksa şimdi yapalım, iş işten geçtikten sonra haydin federasyona yürüyelim, haydin şunu yapalım olaylarına gelmem ve gelenide hoş karşılamam diye..ama ısrarla yazdıklarım ve açtığım başlıklar şenol hocanın bir bildiği vardır diyerek kapatıldı.bu noktada bmnn yönetimide bu çirkin oyunu görmeyerek bence hata yapmıştır..ama iş işten geçmiş değildir.hala bir şeyler yapabiliriz.bu iş için avni akere kocaman bir pankart için para toplayabilriiz. örneğin: "illa hakem odasımı basalım, herkes ayağını denk alsın yeter ulan" gibi olmadı yürüyelim olmadı başka bişeyler yapalım.ama ne yapacaksak acele edelim.

Aytaç Çakıroğlu
08.03.2011, 09:49
biz bütün maçalarımızı kazansak bile şampiyon olmamız gerçekten imkansız gibi duruyor dün akşam bunu gördük!!!

valla dün akşamki maç gösterdi ki tek rakibimiz maalesef fenerbahçe değil. üzüldüm öncelikle insan olarak ve futbol sever olarak. yapacak çok şey var ama biz duruşumuzla Trabzonsporluluğumuzu gösteriyoruz zaten. Şenol hoca diyor zaten oyunlara gelmeyin diye. biz takımımızı destekleyeceğiz futbolcumuzu destekleyeceğiz.

BİZE HER YER TRABZON

Hasan Habip Özbay
08.03.2011, 09:50
kocaelide muhakkak bi şeyler yapmalıyız

NEŞAT BAŞOĞLU
08.03.2011, 10:23
ben daha önce yazmıştım bmn olarak ne yapılacaksa şimdi yapalım, iş işten geçtikten sonra haydin federasyona yürüyelim, haydin şunu yapalım olaylarına gelmem ve gelenide hoş karşılamam diye..ama ısrarla yazdıklarım ve açtığım başlıklar şenol hocanın bir bildiği vardır diyerek kapatıldı.bu noktada bmnn yönetimide bu çirkin oyunu görmeyerek bence hata yapmıştır..ama iş işten geçmiş değildir.hala bir şeyler yapabiliriz.bu iş için avni akere kocaman bir pankart için para toplayabilriiz. örneğin: "illa hakem odasımı basalım, herkes ayağını denk alsın yeter ulan" gibi olmadı yürüyelim olmadı başka bişeyler yapalım.ama ne yapacaksak acele edelim.

Böyle bir pankart amacına bence ulaşır herşeyi göz önüne serer iş işten geçmeden birşeyler yapılmalı herkes taşın altına elini koymalı sonra son pişmanlık fayda etmez ...

UĞUR DURTAŞ
08.03.2011, 10:27
fb malı kötürüyor aykut bir açıklama yaptı hakemler % 100 lük pozisyonlarımızı vermez oldular 10 maçımız kaldı dikkat etmeliyiz.başkanımız çıkıyor devamlı konuşuyor bugün çıksın dünkü fb nin ilk 2 golü irdelensin desin ne olur?

Barış Burak
08.03.2011, 11:19
bence kocaelindeki maçta değil,bir pazar sabahı buluşup etrafı inlete inlete yürümek gerekir!!!

mda61
08.03.2011, 11:25
fenerbahce son 7 macta 3 penalti kullandi. bosuna artik kimse heveslenmesin fenerasyon ve mhk rengini belli ettirmistir.

Bizimse net penaltılarımız verilmiyor. Aykut konuştuktan sonra, hiç penaltımız verilmedi sanırım. Böyle bir şey yok. Acayip bir öfke doğuyor içimde aziz,aykut,federasyona karşı. Olurda bir yerde karşıma çıkarlarsa, katil olurum

vatandas61
08.03.2011, 11:31

Azize devre arasi demiyormuydu yeter artik, bize penalti calinmiyor diye.
Böyle islerde kil olurum, Ilk yari bol bol sikayet een fenerin hic sesi cikmiyor. Azize de yok ortada.

güneyli
08.03.2011, 11:38
Diyarbakır oyuncuları altay maçında orta sahaya toplandılar diz çöktüler.30 saniye protesto yaptılar sahipsizliklerine...Aklıma geldi...Bizim başkan ülkenin 4 te üçü bizim şampiyonluğumuzu istiyor diyor.Hakemlerin 4/1 i senin şampiyon olmanı istemiyorsa dünya bizi istese vız gelir.

OFLUTS61
08.03.2011, 11:41
9 puan fark acanda biz sifirlayanda biziz. onu bunu kabahat aramaya hic gerek yok, kendi durumunu baska takimlarin skora göre yorumlamayiniz. ben inaniyorumki bu Takim bu sene basaracak. bjk macinda hepimiz gördük. yeterki bizim taraftar takima sonuna kadar sahiplensin ve cirkin olaylara da kalkismasinlar...

CAFER ÖZER
08.03.2011, 11:52
Tek başın bizim yapmamız yetmiyor yönetim başta olacak.
Cem Papilada 40.000 kişi yürüdü ne oldu,Şampiyonluk gittiği ile kaldı,
Ha belki Cem Papila o hatayı yaptığı gün 40.000 kişi federasyona yürüse ses çıkardı ama biz ne yaptık lig bittikten sonra yürüdük.
Hiç yürümeye gerek yok.
Bu gün başkan yada yönetimin görevlendirdiği bir sözcümüz çıksa deseki.
"Ey federasyon ya aklını başına al yabancı hakemmi getiriyorsun ne yapıyorsun HAKEM REZALETLRİNİ çöz yada yarın itibariyle imza toplayıp seni deviriyorum,Bundan sonra FB lehine bizim aleyhimize olacak hakem hatsınan sonra vereceğin hiç bir kararı ve sizleri tanımıyorum....vs vs"
açıklama yap bakalım ne oluyor,
Aziz yıldırım Fenerasyon başkanı ve MHK ya küfür etti.Ondan sonra Topuk yaylasında kanka oldular,
Aykut kocamana hemde haklı olmadıkları halde bir açıklama yaptırdı,
BJK GS gibi bitti bitecek havlu atacak denilen takım geldi lider oldu.
İlginçtir tek gazete FB nin hakem hatası ile kazandığını yazmıyor herkes
Süper fb diye göklere çıkartmış.
Emin olunki iş işten geçsin bizim yönetim o zaman çıkar açıklama yapar.
Liderlik gittikten sona Açıklama yaptığı gibi.

ozturk
08.03.2011, 12:00
Trabzonspor Doğranıyor

Trabzonspor doğranıyor…

Hem de dilim dilim.

Buna sessiz mi kalacağız, Kaderimize razımı olacağız.

Nerede bu camianın önde gelenleri,

Trabzonspor’un bakanı, Onursal Başkanı, İbrahim Cevahir’i, Nuri Albayrak’ı, Mustafa Günaydın’ı …

Kısaca nerede Trabzonspor’un ağır topları…

Şimdi konuşma zamanı, şimdi tepki koyma zamanı…

Asıl şimdi konuşmanız lazım, sahiplenme duygusunun sorumluluğunu şimdi hissetmeniz lazım.

Neden susuyorsunuz.

Görmüyor musunuz Trabzonspor sahada hakemler tarafından linç edilirken, Fenerbahçe lehine verilen ofsayttan golleri, uzun atlama yapan futbolcunun rüzgardan sendeleyim düşmesine verilen penaltıları.

Her şeyi yönetimden beklemek alışkanlığından,

Sadece ve sadece yönetimleri eleştirmek için konuşma alışkanlığından, vazgeçme günüdür bugün.

Birlik olmak, hak aramak günüdür bugün.

Bugün susmayın konuşun, Trabzonspor’un lime lime doğranmasına izin vermeyin,

Demokratik yollardan tepkinizi koyun, sesinizi duyurun.

Ya bu gün konuşun ya da bir daha konuşmamak üzere susun.

Bu camia, bu taraftar sizden bunu bekliyor.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=77940

zivaa
08.03.2011, 12:05
birinci yarı kadıköy dışında berbat futbol oynayan devre sonu trabzonspordan 9 bursadan 4 puan geride olan kendine hiç güveni olmadığı lanet suratından belli olan aykut '' bu takım öyle yada böyle şampiyon olacaktır'' sözünü neye güvenerek söylüyor. ''Trabzonun attığı penaltılar irdelenmeli'' diyor ikinci yarı trabzonsporun net penaltıları verilmiyor, fb ye penaltıyla alakası olmayan penaltılar veriliyor. Sarı ve kırmızı kartlar diğer takımlara normal işlerken sanki fb nin dokunulmazlığı varmış gibi bırakın kart vermeyi çoğu foul pozisyonlarında devam kararı veriliyor. hakemlerin de yanında olduğu bilen fb li oyuncular ilk yarıya göre çok daha sert oynayark yakibi yıldırıyor. ve maalesef bu kadar yanlı ve hatalı maç yöneten hakemler ödüllendirilmişcesine tff tarafından yüksek puan alıyor.
Bizim sahada verdiğimiz mücadele alınteri ve emeklerimiz boşa gidiyor.
bu adaletsiz emeğin hiçe sayıldığı pislik düzene tepkimizi biran önce göstermeliyiz

cihatöztürk
08.03.2011, 12:10
Aykütün ve Azizin açıklamalarından sonra penaltı kullanamadık.

Fenere penaltılar kütür kütür çalınmaya başladı penaltıyla alakası olmayan posziyonlar penaltı oluyor ne hikmetse...

Erkut Ay
08.03.2011, 12:37
fenerasyon' da en ufak bi kıpırdanma yok herşey yolunda demekki onlara göre itiraz ettiğin zaman kükrüyo adamlar kimse itiraz etmeden bu taraflılığa engel ol ülke futbolunda tarafsız ol taraflı hakemine mukayet ol illa rezillikler yaşanmalımı bu ülkede hak yenen var ikram edilen var hakim olup kıvırmasanya....

diğer türlü sokaktan adam koy yine yapar o tff başkanlığını...

ümit akyıldız
08.03.2011, 13:54
bence macların başında ortasında ve bittikten sonra mahmut özgenere aziz yıldırıma 2 dk yı geçmicek şekilde ağır küfür edilsin öyle olmaz böyle olur hiçbirşey onların yaptığı kadar ağır değil bi camianın emeğiyle oynuyorlar diğer tepkiler onlara çok hafif kalır

Ahmet F. Zengin
08.03.2011, 13:58
bence tüm tribün beyaz mendil sallasın ispanyadaki gibi

gerçek
08.03.2011, 14:13
Kasımpaşa macında herkes siyah giysin... Bir siyah tişörtü 5 liraya bulabiliriz herkes en büyük beden alır mont veya kazakların üstüne giyeriz... Hava o gün güzel olacak.. Hatta Yonetim siyah yagmurluk gibi bisey yptirabilir zaten dağıtıyorlardı. Bu arada ben bolca herkesin sopali dövizlerden hazırlamasını istiyorum ben en az 5 tane yaptıracağım...

dumanpub
08.03.2011, 14:48
arkadaslar ben aradım arayanlarda vardır,neler dediler size burda paylasalım bu önemlidr
Türkiye Futbol Federasyonu - İstinye

Adres : İstinye Mahallesi Darüşşafaka Caddesi No: 45 Kat: 2-3 İstinye / İstanbul
Telefon : 0-212-362 22 22
Faks: 0-212- 323 49 50

telefon numaraları burda

Ahmet Başkaya
08.03.2011, 14:49
Ne diyeceğiz ?

Hasan ZAİMOĞLU
08.03.2011, 15:04
aradım karı çıldırdı tabi bende . sekreterlik yapmıyoruz biz burada dedi. ne yaptığınız belli zaten diye suratına kapattım.

Murat Altun
08.03.2011, 15:06
Protesto pankartlarını fener yalakası lig tv yayınlamaz Maç esnasında bol bol protesto tezahüratları da yapılmalı mutlaka

ırmak
08.03.2011, 15:08
Aradım. Sinirli ve net ifadelerle şikayetci olduğumu söyledim.
Kadın şikayeti mail yoluyla yapabileceğimizi söyledi.
Israrla telefonda ve kayıt altına alınarak şikayet etmek istediğimi söyledim.
Kurumuzda böyle bir bölüm yok dediler.
Kurumsal yapınıza hayran kaldım dedim bende.
Yüksek sesle çok teşekkür ederiz diyerek telefonu kapatmak zorunda kaldı.
Köşeye sıkıştıralım şunları.

dumanpub
08.03.2011, 15:13
bende aradım,direk Trabzonsporlumsuun diye sordu,sinirliyidi ama bu telefonları kesinlikle iletecektir,telefonlar susmasın arkadaslar gerekirse 2 cümle söyleyin kapatın,ben inatla gençlerbirliği Ğb maçı irdelensin dedim çıldırdılar telefonda

mustebaTS
08.03.2011, 15:15
durmadan arayalım .... şeref yoksunu bu insanları ...akıllarını başlarına alsınlar..

mustebaTS
08.03.2011, 15:17
Protesto pankartlarını fener yalakası lig tv yayınlamaz Maç esnasında bol bol protesto tezahüratları da yapılmalı mutlaka
abi bişeyler yapmalıyız ben döviz ve pankart hazırlayacakdım evde.. ama göstermes bunlar. ne yapalım da derdimiz dile getirelim .. bence sitenin büyükleri tribün liderleri ile konuşmalı.. ve protestolar yapmalıyız..

Deniz Tosunoğlu
08.03.2011, 15:21
Hollandadan nasil araniyor bunlara.

28TS61
08.03.2011, 15:21
ömrümüz protestolarla gecti öylede gececek anlasilan.
ne zaman gülecek su yüzümüz artik.

gerçek
08.03.2011, 15:22
LigTV decoderlerini iptal ettirelim...

Hasan ZAİMOĞLU
08.03.2011, 15:24
hollandadan nasil araniyor bunlara.
+90-212-362 22 22

mustebaTS
08.03.2011, 15:24
Kocaman Umutlarla,Kocaman Paraların,Kocaman Ayıpları Örttüğü,Kocaman Ligimizde "Şerefli"(!) Kocaman Takımlara Nice Yüzyıllar Lazım Kimbilir Kocaman Oyunları Unutturmak İçin...ben bu yazıyı döviz olarak hazırlıyorum kasımpaşa maçına..

Deniz Tosunoğlu
08.03.2011, 15:25
+90-212-362 22 22

Tesekkür ederim. Bende 090- ceviriyordum.

Hasan ZAİMOĞLU
08.03.2011, 15:27
Tesekkür ederim. Bende 090- ceviriyordum.
rica ederim.

dumanpub
08.03.2011, 15:34
arkadaslar yine aradım her zamanda arayacağım TFF açıklama yapana kadar bu telefonlar size geelcek dedim beni zor durumda bırakmayın herkes arasın,tepki dile gelsin,kadınla konusurken sesler geliyordu arka tarafdan Ts lilere ne oldu sürekli aramalar basladı diye,böyle devam edersek TFF köşeye sıkışacaktır

lütfen madem tepki diyosunuz arayın,burda yazmakla olmuyor

Gökhan Döner
08.03.2011, 15:37
Ben aradım Fb federasyonu ile görüşmek istediğimi bildirdim
kadın çıldırmak üzereyken aradım herhalde saçmalamayın deyşip ditek telefonu kapattı.

dumanpub
08.03.2011, 15:37
burdaki site yöneticileri basta olmak üzere herkes arasın,ayrıca bu konuda haber sekilinde verilsin,tepkiyse tepki !!!!!!

HH_52
08.03.2011, 15:38
Arkadaşlar zavallı kıza neler dediniz :D Daha Telefona çıkışı bir tuaf dı.

Lütfen İnternetten tepkinizi iletin dedi... :D

Gökhan Döner
08.03.2011, 15:42
Merve manyak oldu herhalde her aradığımda o çıktı bana

Hasan ZAİMOĞLU
08.03.2011, 15:44
toplu olarak istifa etmezlerse iyi :) :D

Bıyıklıoğlu
08.03.2011, 15:45
Vay terbiyesiz daha alo demedim telefonu aç-kapa yaptı....

Hasan ZAİMOĞLU
08.03.2011, 15:48
ççç önce federasyon için şikayette bulundum daha sonra mervenin kadınlar gününü kutladım :D nezaket önemli !! :D

dumanpub
08.03.2011, 15:48
Vay terbiyesiz daha alo demedim telefonu aç-kapa yaptı....ü

yine ara kardeşim yine ara yine ara

görüşmeler kayıt altına alıyor de açar açmaz tekrar kapamak senin lehine olmaz de ,ondan sonra basla konusmaya

Bıyıklıoğlu
08.03.2011, 15:53
Merve açtı.

Fb Futbol Federasyonu mu diye başladım.Sonra mail adresi vereyim ben size dedi.Bende şikayetimi telefonla yapacağımı söyledim.Peki buyrun dedi.Satılık mı dedim bu hakemler.Merve bilgim yok dedi.

Sen ne iş yapıyorsun peki orada dedim.Santral görevlisiyim demekle yetindi.Üstlerine bağla dedim,maalesef demesiyle telefonu kapattım.

arifberkay
08.03.2011, 15:53
OOO ağır hakaret işittim....Ardım Aziz Yıldırımla görüşebilirmiyim dedim kız sapıttı:)

Ahmet Başkaya
08.03.2011, 15:56
OOO ağır hakaret işittim....Ardım Aziz Yıldırımla görüşebilirmiyim dedim kız sapıttı:)

çççççççççççççççççççççç

Hasan ZAİMOĞLU
ççç ççç ççç aslında bu daha iyi :D arayıp hatta azizi isteyelim ! :D

Deniz Tosunoğlu
Vay merve meshur olmus hahah

Misina
Fenerbahçe futbol federasyonu mu dedim duraksanadı hanı kızımız :D Penaltılar ofsaytlar irdelensin dedim.Titrek ve bıkkın bir sesle şikayetlerinizi mail adresimize bildiriln dedi :D

Deniz Tosunoğlu
08.03.2011, 15:58
''Aziz Yildirima not birakbilirmisiniz''

Ahmet Başkaya
08.03.2011, 15:58
Hadi arkadaşlar herkes arasın bir şey kaybetmeyiz .

ozturk
08.03.2011, 16:00
Arkadaşlar telefon ediyoruz ama

Merve nin suçu ne? olan o kızcağız a oluyor:)

Bıyıklıoğlu
08.03.2011, 16:01
Garibim Merve'den ileri gidemediğimiz için Tff'de bir baskı olmayacaktır.

Kalkıp bugün kimler aradı Merve hadi söyle bakalım demiyorlar?

Santralden bağlanılan üst yöneticilere bağlanamadıktan sonra,Merve'yi normal günlerde yanlışlıkla vs. nedenlerden arayanlardan farkımız yok.

ma80
08.03.2011, 16:01
süper yaaa devam dostlar. :)

dumanpub
08.03.2011, 16:02
Arkadaşlar telefon ediyoruz ama

Merve nin suçu ne? olan o kızcağız a oluyor:)

şikayetleri bildirceklerdir baska çareleri yok,bu durumdan skılırlarsa acilen TFF açıklama yapar,kimse kusura bakmasın,merveye kastımız yok ama baska çarede bırakmadılar,aramaya devam

Ahmet Başkaya
08.03.2011, 16:03

Santralden bağlanılan üst yöneticilere bağlanamadıktan sonra,Merve'yi normal günlerde yanlışlıkla vs. nedenlerden arayanlardan farkımız yok.

Federasyonun telefonunu kitlersek bence amacımıza ulaşırız :)

Bıyıklıoğlu
08.03.2011, 16:04
Federasyonun telefonunu kitlersek bence amacımıza ulaşırız :)

Ahmet 55 dakika sonra otomatik kitlenecek....

Merve'yi de bulamayacağız... :)

Ahmet Başkaya
08.03.2011, 16:05
Ahmet 55 dakika sonra otomatik kitlenecek....

Merve'yi de bulamayacağız... :)

Mesut , arıyoruz valla mecbur iletirler bence kız da halinden memnun değil sesini bi işitsen anlarsın zaten .

Sırf bu telefonlar gelmesin artık diye bile iletirim ben.

ozturk
08.03.2011, 16:06

Evet.

Faks gönderelim diyeceğim de o da çare olmayabilir. Yırtıp atarlar.

Tek çare yürümek gibi duruyor...

mahmuter61
08.03.2011, 16:13
Yürüyüş ne ya bırakalım bu işleri sanki çok takıyorlar yürüyüşü.Hermaçta TFF ve hakemlere geydirilmeli ceza vereceklermiş versin sanki böyle zaten cezanın en ağırını almıyormuyuz?Birde başkan artık özür olayını bırakmalı,özür insandan dilenir hayvandan değil!

HH_52
08.03.2011, 16:13
Bilgisayardan 50 sayfalık 'Fenerasyon İstifa' satırlarla bir fax hazırladım ve faxladım. İyi olanıda sabit hatlara arama bedava evden :D Yani faxa kağıt koymakla meşgul olacaklar :D

Atalay
08.03.2011, 16:14
Aradım aziz yıldırımın inşaat şirketimi diye sordum...

Şok oldu..

mahmuter61
08.03.2011, 16:14
Sövecen bu sefillere ana avrat ne varsa ama 90 dk hatta uzatmalarda!!!hakem denen şerefsizlerde maçları az uzatırsa onlarada extranın extrası sövecen.Ama sonra başkanımız gibi özür dilemeyeceğiz!

Lazman
08.03.2011, 16:15

Şok oldu..
ççççççççç

bittim yaaa :D

TSelif
Faks iletilmiştir.
22 Mayıs'ta ki şampiyonluk kutlamalarına davet ettim Aziz'leri ile birlikte :D

Mehmet Ç.
ççç

TFF'de Merve'den baska telefon acan yok mu?

3-4 kere aradim.

Sonra düstü.

TFF, ben Merve diyince
- "Arkadaslar sizi baya yormus, baska birisi varsa beni baglayin, yoksa Aziz bey'e selam dedim."

- "Su an bos yok dedi, mail atarsaniz sevinirim."

- "Gerek yok, sizide yorduk. Kusurumuza bakmayin, kadinlar gününüz kutlu olsun"

- "Tesekkürler. iyi günler"

Kadinin gönlünü aldik :p

"

OLCAY ÇAKIR
08.03.2011, 16:17
:).........................:)

Şok oldu..

HH_52
08.03.2011, 16:18
Beşiktaş Yönetimide tepkisini koydu. Bizimkilere arka çıktı bir bakıma. Federasyon ve Fenerbahçe nasıl karşılık verecek. Bekleyelim görelim.

Mehmet Ç.
08.03.2011, 16:18
Kadini baya yorduk, kesin iletir sikayetleri.Bence baya bir ceza alacak kulüp :S

TSelif
08.03.2011, 16:22
Kulüp neden ceza alıyor yahu ?

Nytre
08.03.2011, 16:23
niye fb'yi aramıyoruz ki ?

Nytre
08.03.2011, 16:24
TFF'nin İstinye Merkezi'nde bulunan birimleri:

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK)
Telefon Santral : 0-212 362 23 60
Faks: 0-212-323 49 75

Tahkim Kurulu
Telefon Santral: 0-212 362 23 80
Faks: 0-212-323 49 76

Merkez Hakem Kurulu
Telefon Santral : 0-212 362 24 80
Faks : 0-212-323 49 40

HH_52
08.03.2011, 16:25
Arkadaşlar, Faks şu anda meşgulse kusura bakmayın. Uzun bir faks yollanıyor çünkü... :D

Deniz Tosunoğlu
08.03.2011, 16:26
Merkez Hakem Kurulu
Telefon Santral : 0-212 362 24 80
Faks : 0-212-323 49 40

Bunlari arayalim ve soralimki: ''Mac basi kac para istiyorsunuz?''

Mehmet Ç.
08.03.2011, 16:27
Kulüp neden ceza alıyor yahu ?

Bjk macinda olaylar yasandi

Mesela ceza 10 du

Bugün yönetimin aciklamasiylan

25 olmusdur

Biz taraftarda tepki gösteriyoruz

30 yapmislardir..

Belirtmezlar. Ama ceza yükselten faktörler olabilir bunlar

Mehmet BAL
aradım aziz yıldırımın inşaat şirketimi diye sordum...

Şok oldu..
ççççççççç :d :d :d

Helvacı61
aradım.önce nazik girdim. sonra mahut özgener kurallar var demişti. 2. yarı bu kurallar rafa kalktı. demekki çıkıp serseri gibi açıklama yapmakla kurallar işlemiyor. azizden korkup kuralları rafa kaldıranlar bundan böyle trabzonsporun büyüklüğü karşısında inşallah kuralları hatırlar. dedim ve ekledim. bundan böyle herkes trabzonsporun büyüklüğüne saygı duyacak.

Deniz Tosunoğlu
08.03.2011, 16:29
Bjk macinda olaylar yasandi

Mesela ceza 10 du

Bugün yönetimin aciklamasiylan

25 olmusdur

Biz taraftarda tepki gösteriyoruz

30 yapmislardir..

Belirtmezlar. Ama ceza yükselten faktörler olabilir bunlar

Bizde Fenerbahce olarak telefon acsak ve onlari irite etsek Fenerbahce Kulübümü ceza alacak?

zafer6161
08.03.2011, 16:32
bende aradım,lokantamı dedim,yüzüme kapandı :D

Burçak
Aziz yıldırıma not bırakmak istiyorum diyin önce.

arifberkay
Şimdi arayacağım Merve kızm ben Aziz Yıldırım beni arayan var mı diye soracağım

Deniz Tosunoğlu
08.03.2011, 16:34

mahahhahahah

Mehmet BAL
08.03.2011, 16:35
ççççççççççççççç

Ahmet Başkaya
08.03.2011, 16:36

Öldürdün beni öldürdün ççç

arifberkay
08.03.2011, 16:37
Öldürdün beni öldürdün ççç

Ne yapalım arkadaşlar stres sıkıntı nereye kadar biraz da gülelim:)

Ahmet Başkaya
08.03.2011, 16:38

Allah da seni güldürsün e mi abi :) :)

ççç

Deniz Tosunoğlu
08.03.2011, 16:38
Ne yapalım arkadaşlar stres sıkıntı nereye kadar biraz da gülelim:)

Bunu kaydet lütfen hahha

Mehmet Ç.
08.03.2011, 16:39
Bizde Fenerbahce olarak telefon acsak ve onlari irite etsek Fenerbahce Kulübümü ceza alacak?

olabilir diyorum, bilmiyorum.

melancoly
08.03.2011, 16:39
:D :D :D faturalı arkadaşlar durmak yok devam arayınn

arifberkay
08.03.2011, 16:40
Allah da seni güldürsün e mi abi :) :)

ççç

İnşallah Mayıs ayında hepimiz birlikte güleriz dün akşamdan sonra çok midem bulandı çok...

yigits
08.03.2011, 16:51
Merve:İyi günler futbol federasyonu başkanlığı ben Merve.
Ben:Merhaba Aziz Yıldırım'la görüşecektim oralarda mı?
Merve:Aziz Yıldırım mı?
Ben:Evet Federasyon başkanınız Aziz Yıldırım.
Merve:Hayır efendim burası Türkiye futbol federasyonu.
Ben:Pardon orası Sözde Fnerbahçe cumhriyeti futbol federasyonu değil mi?
Merve:Hayır efendim.
Ben:Peki özür dilerim başkanınıza selamlar diliyorum tekrardan...
Bi sessizlik...
Çatt telefon kapandı... :D

Bıyıklıoğlu
08.03.2011, 16:52
Son 9 dakikanız...

Merve dakikaları sayıyor olabilir. :)

Mehmet Ç.
08.03.2011, 16:54
Son arayan yarin sabah kacta mesayiler basliyor, telefon acacagiz da desin

10-61
08.03.2011, 16:55
Mervegül'ün suçu ne? kabak garibimin başına patladı,koskoca binada bi yekili yok mu yahuu bağlayacak?

Fatih Özkan
08.03.2011, 16:55
Ohhhh...
Aradım, bir güzel konuştum...
Rahatladım...
Durdu dinledi...

dumanpub
08.03.2011, 17:00
sabah 10 dan itibaren aramalara devem edebiliriz

sabah sabah ilk ben arayacağım

Süleyman Eruyar
08.03.2011, 17:01

Yok artık :) :) :)

FC-ST-PAULI-61
08.03.2011, 17:01
Devam edin renktaslar,yeter artik biktim bu fenerli Hakemlerden

NEŞAT BAŞOĞLU
08.03.2011, 17:02
Abi yarın kaçta mesai başlıyoo...

arifberkay
08.03.2011, 17:03
Dediğimi yaptım aradım Merve kıızm ben Aziz Yıldırım benı bugün arayan var mı dedim:) sustu şaşırdı güldü şaka gibi bir gün dedi üzerine gitmeedim iyi akşamlar dledim ve kapattım

Fatih Özkan
08.03.2011, 17:06
Yarın sabah da arayacağım!
En azından rahatlıyorum :D

Süleyman Eruyar
08.03.2011, 17:08
Dediğimi yaptım aradım Merve kıızm ben Aziz Yıldırım benı bugün arayan var mı dedim:) sustu şaşırdı güldü şaka gibi bir gün dedi üzerine gitmeedim iyi akşamlar dledim ve kapattım

Yok böyle makara :)

furkankayaoglu
08.03.2011, 17:09
ben : alo ben menajer furkan iyigünler . maçlar 500.000 dolardan gidiomuş bilginiz varmı bi maç ayırtcaktım.
cevap: beyfendi yetkililer yarın burada olucak yarın görüşürsünüz dedi .

oda bizle makara yapıo:D
hahahahahaha

Deniz Tosunoğlu
08.03.2011, 17:11

Agzina saglik haha

Badaloğlu
08.03.2011, 17:16

Senin Aziz olmadığını daha kafadan anladı kızcağız. Oysa ''Mevve kıızım ben Aziz Yıldıvım'' demiş olsaydın, işi çakozlamazdı:D

Yarın Merve için zor olacak anlaşılan...

Firtina52
08.03.2011, 17:20
Olan Merve'ye olacak. Kiz cagiz sinir krizinden aglamaya baslicak.

zekeriyya
abi ben sizlere ne diim iş yerinde herkez bana bakıyor gözümden yaşlar geldi

ÖmerFarukYılmaz
Tff'den Aziz Yıldırım'ın mail adresini istedim :D

Merve yumuşamış:D

HH_52
08.03.2011, 17:23
Üzüldüğüm tek nokta benim yolladığım 100lerce faks yüzünden bir ağaç boşu boşuna kesilecek...

Burak TOSUN
08.03.2011, 17:24
Mail atmak daha mantıklı geldi. Üstlerine bağlanamadığımız sürece küçük bir tepki olarak kalır bu. Mail daha resmi veya fax.

İlker Yazıcıoğlu
08.03.2011, 17:24
kız:İyi günler.Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı
ben:Merhaba,kolay gelsin.Aziz Bey'den ödünç 2 adet penaltı rica edecektim.
kız:anlayamadım beyfendi!
ben:Peki.Azize hanımın dünya kadınlar gününü kutlarım bu arada.İyi akşamlar...

yunushanilce
08.03.2011, 17:26
Merhaba,kolay gelsin.Aziz Bey'den ödünç 2 adet penaltı rica edecektim.

ALLAH iyiliğinizi versin yahu :):):):)

Koray
08.03.2011, 17:32
Merve hanım ben aziz bizim lugano faulden gol attı, ofsayttan gol attı artık kıçıyla gol atmasını istiyoruz lütfen mahmuta söyle gerekli ortamı oluştursun...

Demek lazım.

Deniz Tosunoğlu
08.03.2011, 17:35
Yanlis yapiyorsunuz :)

- Ben Aziz Yildivim, Fenevbahce Külubünün Baskani. Kizim Mevve beni avayan olmus. Ne dedilev?

Celal Demir
08.03.2011, 17:41
bence merve yarın sabah istifa dilekçesini vercek yazık kızı işinden edicezya :D

metinbay61
08.03.2011, 17:45
hala aranıyor mu açık mı...bende arayayım bi...

EmreYavuz61
08.03.2011, 17:46
Pankart açalım Kocaeli maçında 'Bu kirlenmiş arenada verdiğin asil ve onurlu mücadelen yeter' diye...Papila katliamında sonra açılan pankart...

Deniz Tosunoğlu
08.03.2011, 17:55
''Mac sadece sahada oynanmaz, anlayan anlamistir'', diye bir pankart hazirlayalim.

Burak DERELİ
08.03.2011, 17:55
yazdıklarınızı okuyunca koptum ççç
federasyonun telefonun sohbet hattınıa dönüşmüş :D ççç

Berke6198
08.03.2011, 17:57
Eyy Aradım 4 kere kadın galiba istifa edecek fena hakaret yedik bak akşam akşam olacak şey mi?
GB-FB maçını irdeleyin dedim kadın Trabzon'lumusun yeter artık dedi çat diye kapattı valla suratıma :D

Kadın Resmen Kültür şoku yaşadı. :D :D

FC-ST-PAULI-61
08.03.2011, 18:00
Eyy Aradım 4 kere kadın galiba istifa edecek fena hakaret yedik bak akşam akşam olacak şey mi?
GB-FB maçını irdeleyin dedim kadın Trabzon'lumusun yeter artık dedi çat diye kapattı valla suratıma :D

Kadın Resmen Kültür şoku yaşadı. :D :D
Hangi numarayi aramaliyiz?

Berke6198
08.03.2011, 18:02
Hangi numarayi aramaliyiz?

Adres : İstinye Mahallesi Darüşşafaka Caddesi No: 45 Kat: 2-3 İstinye / İstanbul
buyur abi...

EmreYavuz61
08.03.2011, 18:03
Ooo iyi makaralar dönüyor...Yarın okulda şenlik düzenlerim o zaman :D

FC-ST-PAULI-61
08.03.2011, 18:04
buyur abi...
Sagol kardesim

Mehmet Ç.
Biri arayip'da Merve tepkimiz sana degil..

Sen bizim tepkileri ilet yeter desin :D

Berke6198
Sagol kardesim

Önemli değil abi...

Berke6198
08.03.2011, 18:05
Kadın en sonunda
"Buradan konuşmak kolay Yiyosa anıta gelin" :D diyecek.

EmreYavuz61
08.03.2011, 18:06
Merve kimdir ya...? :D

Deniz Tosunoğlu
08.03.2011, 18:07
ben acidim bu merveye ya :)

Burak DERELİ
tff de telefonlara bakan bayan :D

Berke6198

Abi aman diyim direk karşına Merve çıkıyo yani yemediğim hakaret kalmadı küçük büyük dinlemiyo :D

Mehmet Ç.
08.03.2011, 18:08
Cidden biri arasin su Merveyi özür dilesin

Mümkünse yarin is'e gelmesin,, yine arayacagiz desin.

EmreYavuz61
08.03.2011, 18:10
tff de telefonlara bakan bayan :D

Oy oy oy iyiymiş...Yarın okulda makara malzemesi çıktı...:D

Şimdiden senaryo düşünmek lazım...:D

Berke6198
08.03.2011, 18:12
Abi şimdi aradımda kadın anladı heralde bir şey diyemeden suratıma kapattı telefonu :D
kadını dinden imandan çıkardık Yemin Ederim. :D

Burak DERELİ
08.03.2011, 18:12
yarın belkide işe gitmez :D izin,rapor filan alır ççç

dumanpub
08.03.2011, 18:14
valla ne düşünürseniz düşünün :) ama arayın,merve ne zaman akıllanıp bu tepkileri yönetime bildirirse o zaman oda rahatlar bizde.yeter artık herkes bizi sessiz sedasız zanlediyor

Berke6198
yarın belkide işe gitmez :D izin,rapor filan alır ççç

Ben olsam Aziz'in evi basarım direk.
Ne vavdı kızım neden geldin gece gece uyumaya çalışıyovuz şuvda çççççç

Bıyıklıoğlu
Bu inciden destek almak lazım...

Böyle şeylerde yardımcı oluyorlar mı acaba :)

Berke6198
08.03.2011, 18:15

Abi inci herşeye destek olur da Ne desteği alacağız. :D :D

Deniz Tosunoğlu
08.03.2011, 18:15

Yok ya gerek yok. Küfür müfür ederler basimizi belaya sokmayalim.

Hürgün Aygün
08.03.2011, 18:16

Olmazlar mı Mesut abi alasını yaparlar.:D:D

Berke6198
08.03.2011, 18:17
Olmazlar mı Mesut abi alasını yaparlar.:D:D

Alasını yaparken küfür etmeyeceklerinden şüpheliyim :D
Kesin Küfür ederler :D

Emirhan Uludüz
08.03.2011, 18:19
İnciyi falan karıştırmayın rezil olduğumuzla kalırız.

Erotik muhabbet yaparlar kadınla :D

Berke6198
08.03.2011, 18:21
İnciyi falan karıştırmayın rezil olduğumuzla kalırız.

Erotik muhabbet yaparlar kadınla :D

%100 eminim hem masum kadının bir suçu yok

Azize yapacaksın bunu asıl
Ayıp oluyov ama avkadaşlav :D Küfüve Gevek Yok :D :D :D ççç

SDanışmaz
08.03.2011, 18:23

Şok oldu..

Sesli güldüm ççç ççç ççç

Berke6198
08.03.2011, 18:26
Yalnız sayfanın bütün ciddiyetini yedik bitirdik resmen. :D

Burak DERELİ
08.03.2011, 18:27
Yalnız sayfanın bütün ciddiyetini yedik bitirdik resmen. :D
başlık yakında Ganita bölümüne taşınır artık :D

Berke6198
08.03.2011, 18:30
başlık yakında Ganita bölümüne taşınır artık :D

Büyük ihtimal öyle olacak :D

Ali Yerlikaya
08.03.2011, 18:30
Disziplin kuruluna sevk edildik arkadaslar...
Siz muhabbet ederken adamlar nasil ceza keseriz diye planliyordu herhalde...

Bıyıklıoğlu
08.03.2011, 18:33
Disziplin kuruluna sevk edildik arkadaslar...
Siz muhabbet ederken adamlar nasil ceza keseriz diye planliyordu herhalde...
Kaynak?....

dumanpub
08.03.2011, 18:34
beşiktas ve biz sevk edildik bakalım ne ceza vericekler,
arkadaslar burda ayrıca geyik yapmak yakışmıyor bize,tepkimizi dile getirelim diyoruz,herkesin aklı gırgırda şamatada

Ali Yerlikaya
08.03.2011, 18:35
Kaynak?....

http://www.sporx.com/futbol/superlig/trabzon-ve-besiktas-disiplin-kurulundaSXHBQ225678SXQ

Sporx de son dk gelismesi olarak girdiler...

Mustafa Önder
08.03.2011, 18:36
Faruk Özak nerede?
Övündüğümüz milletvekilleri nerede?
Milyarlık iş adamlarımız, bürokratlarımız nerede?
Hani Trabzon lobisi güçlüydü?
Hani Türkiye'niN T'siydik...
Of of...
Liğme liğme doğruyorluar bizi.
Bir taraflarımız çatlıyor. Kalpten gidiyoruz her maç. Küfürbaz oluyoruz.
Adamlar hakem dürtüklemeleriyle .oktan püsürden goller atıyor.
UYANMAK GEREK...GEREKİRSE 1 MİLYON KİŞİ FEDERASYONA YÜRÜMEK GEREK.

Bıyıklıoğlu
08.03.2011, 18:37
Gırgır şamatayı kesin,hep beraber oturup ağlıyoruz şimdi...

Ne yapmamız lazım,söyleyin bilelim....

Berke6198
08.03.2011, 18:38
Haydaa Disiplin yolları gördük şimdi gırgır şamata yaparken bak ya bütün sevincim bitti.Hey allahım.

mda61
08.03.2011, 18:40
Kesinlikle bir pankart gerekli protesto için. Büyükçe bir şey ama. Kale arkasının büyük bir bölümünü kaplayan bir şey olabilir belki, ama kim yapacak onu da.

Mustafa Ayazoğlu
08.03.2011, 18:40
sahamızı kapatsınlar maçları kadıköyde oynayalım. hakem aziz yıldırım olsun.

Berke6198
08.03.2011, 18:41
sahamızı kapatsınlar maçları kadıköyde oynayalım. hakem aziz yıldırım olsun.

Abi kusura bakma saygısızlık olarak algılama ama gırgır şamata sona erdi çünkü disipline gittik...

SEDAT
08.03.2011, 18:41
- Saha kapatma veremezler , ne oldu sahada bişey olmadı ki , ha verirseler Federasyon Binasına yürüyüş kaçınılmaz olur...

Deniz Tosunoğlu
08.03.2011, 18:43
ALLAH belanizi versin TFF baska söze gerek yok.

ThePatriot61
08.03.2011, 18:44
Bizim yönetimizi aciklamalarindan dolayi kutluyorum agir sözler ama yerindeler.
Ortalikda baya karismis bakalim daha neler olacak?

Bıyıklıoğlu
Arkadaşlar telaşlanmayın kulübe en fazla para cezası verebilirler...

Kimseye ne hak mahrumiyeti,ne de bize saha için ceza verebilirler.Açıklamanın altında hiçbir kişinin imzası yok çünkü.

EmRe-61
Bence büyük bir bayrak hazırlansın sadece ortasında kırmızı nokta olan.Söze gerek kalmaz anlayan anlar.Veya sadece siyah bir bayrak. Böylece, muhtemelen küfür etseler de biraz daha ceza soksak diye bekleyen fenerbahçe futbol federasyonu avucunu yalar hemde tepkimizi koymuş oluruz.

Berke6198
08.03.2011, 18:45
Allah sizin Belanızı.....
Allah var yukarıda inşallah yakın zamanda gereken cezayı allah verir size şerefsiz TFF
Açıp Küfür etmek gerekiyormuş demekki.

EmRe-61
Bence pankart asılacaksa kale arkasına değil maratona asılmalı yoksa kimse o pankartı görmez.Ligtv nin pankartlarımızı gösterdiğini ne zaman gördünüz. Kameranın açısına giren bir yere asılmalı.

Mustafa Ayazoğlu
Abi kusura bakma saygısızlık olarak algılama ama gırgır şamata sona erdi çünkü disipline gittik...

evlat bu disiplin senin okulda bildiğin disiplin kurulu gibi değil. sadece susturmaya yönelik bir eylem.

bu disiplin kurulundaki şahıslar tarafsız değil ayrıca.

sıkıyı gördüler mi sadece para cezası verirler başkada bişe yapamazlar.

çünkü açıklama resmi siteden yapıldı.

Berke6198
08.03.2011, 18:48
evlat bu disiplin senin okulda bildiğin disiplin kurulu gibi değil. sadece susturmaya yönelik bir eylem.

bu disiplin kurulundaki şahıslar tarafsız değil ayrıca.

sıkıyı gördüler mi sadece para cezası verirler başkada bişe yapamazlar.

çünkü açıklama resmi siteden yapıldı.

Biliyorum abi :)

28TS61
08.03.2011, 18:48
merve "bu mu dünya kadinlar günü" diyordur :D

Berke6198
08.03.2011, 18:59
Konu tıkandı...

Bülent AKBULUT61
08.03.2011, 19:03
SÜPERRRRRRRRRR:alkış::alkış:
ççççççççç

Etem Güner
08.03.2011, 19:04
fener bahçe sitesinde ki tel nuralarını arayın onlara söyleyin her şeyi çıldırsınlarrrr

Bülent AKBULUT61
08.03.2011, 19:07
ALLAH aşkına yaptınmı bunu süper ya:alkış:
ççççççççç

uzunismail
08.03.2011, 19:10

Şok oldu..

:alkış::alkış::alkış::alkış:

Yiğit Gayretli
08.03.2011, 19:29
Aradım gün içinde Mahmut bey orada mı dedim yok dedi malum şahıs. Bari Aziz efendini ver dedim,görüşmeyi bu şekilde sürdüremem dedi, sürdürme o zaman sus beni dinle dedim. Saydım, döktüm, saçtım, savurdum. Şimdi nasılsın dedim bitince, bugün hiç iyi değilim beyefendi dedi. Bunlar iyi günleriniz sayın satılmışlar dedim suratına kapattım.

Mehmet BAL
08.03.2011, 19:41
Aradım gün içinde Mahmut bey orada mı dedim yok dedi malum şahıs. Bari Aziz efendini ver dedim,görüşmeyi bu şekilde sürdüremem dedi, sürdürme o zaman sus beni dinle dedim. Saydım, döktüm, saçtım, savurdum. Şimdi nasılsın dedim bitince, bugün hiç iyi değilim beyefendi dedi. Bunlar iyi günleriniz sayın satılmışlar dedim suratına kapattım.
:alkış: :alkış: :alkış: ççççççççç

İlker Akçay
08.03.2011, 19:55
Hala orada mı Merve Hanım :)

Bıyıklıoğlu
08.03.2011, 19:55
Hala orada mı Merve Hanım :)

Geç kaldın,sabah 10'da aramanı bekliyor İlkerim :)

İlker Akçay
08.03.2011, 19:57
Geç kaldın,sabah 10'da aramanı bekliyor İlkerim :)

Tühhh o kaybetti :) Benim muhabbetim sağlamdır aslında ama neyse sabaha kaldı artık Mesutum :)

legurhan
08.03.2011, 20:00
Merve Dünya Emekci Kadınlar Günü'ne uygun bir gün geçirmiş anlaşılan...Merve'nin nezdinde tüm emekçi kadınlara selam olsun..:)):):):

Mehmet Ç.
08.03.2011, 20:04
Ayip oluyor..

Mervenin sucu ne ?

Bir üst kisma baglasin yeter =)

Canberk
08.03.2011, 20:13
Evet ne olursa olsun Merve hanıma hakaret yakışmaz bize.
Bir üst merci'ye bağlaması için ısrar edelim yeter :D
Olmadı ağıra kaçmadan istediğimizi söyleyelim ama bari kadınlar gününde yapmayaydık şu işi ççç

28TS61
08.03.2011, 20:15
merve yarin raporlu :D

Erkut Ay
08.03.2011, 20:38
başlıkta Federasyon değil fenerasyon olmalıydı...

Hasan YAYLI
08.03.2011, 20:42
Abi yaşı kaçmış hiç soran oldu mu? Birde sevgilsi felan varmıymış... ççççççççç

Mustafa Önder
08.03.2011, 20:50

Hayda.......

Tunay ERDEM
08.03.2011, 20:50
iyi de orada çalışıp ekmek parasını kazanan kızın suçu günahı nedir ki alay konusu ediyorsunuz?

mahmuter61
08.03.2011, 20:58
Arkadaşlar orada ekmek parası için çalışan bir kıza hakaret etmek hangi kitapta yazıyor?Bizim derdimiz çalışanla değil işini yapanla değil,işini yapmayanlarla!!!

İlker Akçay
08.03.2011, 20:59
Hararete gerek yok kimse oradaki kızcağıza hakaret etmiyor,sakin olalım..Sonuçta ekmeğinin peşinde olan bir insan var ortada ve bayan...

Yarın aramalara devam hatta ben 10:00 dedim mi arayacam ama bize yakışan şekilde çalışanları hedef almadan direk olarak Federasyona tepkimizi gösterelim..

Barış Bağcıoğlu
08.03.2011, 20:59
mhk

Hakemlerin vizite ücretleri nedir banka hesap numarasına yatıralım

Murat'
08.03.2011, 21:02
Şu yaptığınız terbiyesizlik arkadaşlar.

Barış Bağcıoğlu
08.03.2011, 21:03
Şu yaptığınız terbiyesizlik arkadaşlar.
Ne yapalım oturup fb nin şampiyonluğunumu izleyelim.

ibrahim
08.03.2011, 21:04
Kadinaa siddete HAAAYIRRR :D

Murat'
08.03.2011, 21:05
Ne yapalım oturup fb nin şampiyonluğunumu izleyelim.

Ne diye üstüne alındın ki şimdi, benim terbiyesizlik diye nitelendirdiğim, federasyonda çalışıp ekmek parasını çıkartan bir kişiye yapılan hakaret vari cümleler.

Hemen atlamayın öyle, az önceki mesajları da okuyun da anlayın.

Hasan YAYLI
08.03.2011, 21:07
Yanlış anlaşıldım sanırım,olayı renklendirmek adına komik bir ileti yayınladım...kimseyle dalga geçme gibi bir düşüncem olmadı

Zaten bu fedarasyonu arama derdini anlatma girişimlerimizin kulaklarının dibinde vızıldayan sinek rahatsızlığı bile yapabileceğini sanmıyorum,kalem p_ştun elinde

Yanlış anlaşılan yazım için özür dilerim sizlerden ve o bayandan,eğer beni duyuyorsa tabi...

Canberk
08.03.2011, 21:07

Sen bari etma gözünü sevdiğim yaa :D
Yakışıklı adamsın işin güzel boyun kilon güzel ve İZMİR'de yaşıyorsun.
Ahh ah ne hallere düştü memleket yakında izdivaç programına çıkma sakın ççç

Barış Bağcıoğlu
08.03.2011, 21:09
Ne diye üstüne alındın ki şimdi, benim terbiyesizlik diye nitelendirdiğim, federasyonda çalışıp ekmek parasını çıkartan bir kişiye yapılan hakaret vari cümleler.

Ozaman hakaretler terbiyesizliktir de bir zahmet bu başlığa bu şekilde yazarsan tüm tepkiler terbiyesizliktir dediğin anlaşılabilir ki hepimiz burnumuzdan soluyoruz zaten

Hasan YAYLI
08.03.2011, 21:10
Sen bari etma gözünü sevdiğim yaa :D
Yakışıklı adamsın işin güzel boyun kilon güzel ve İZMİR'de yaşıyorsun.
Ahh ah ne hallere düştü memleket yakında izdivaç programına çıkma sakın ççç

Canberk stres atalım dedik fırçayı yedik baksana :) ben susuyorum bu konuda daha fazla konuşmam, ama telefonlar susmasın...

frkl
Süpersiniz yaa baştan beri okuyorum..cok güldüm...

Helvacı61

sana katılıyorum bende aradım. ama şahsınızla ilgili değil dedim. mahmut serserisi futbolda kurallar vardı demişti. kadını rencide etmek çok yanlış sizin adınıza utandım.

inadına_Trabzon
Dünkü maçta adam gibi yönetim olsa Gençler maçı alırdı. Gençlerin kaleciside evlere şenlik.

Sami Kuk
08.03.2011, 21:13

wuhahaha koptum lan:D

Canberk
08.03.2011, 21:26
Kadın en sonunda
"Buradan konuşmak kolay Yiyosa anıta gelin" :D diyecek.

Bilgisayardan 50 sayfalık 'Fenerasyon İstifa' satırlarla bir fax hazırladım ve faxladım. İyi olanıda sabit hatlara arama bedava evden :D Yani faxa kağıt koymakla meşgul olacaklar :D

Şok oldu..

ben : alo ben menajer furkan iyigünler . maçlar 500.000 dolardan gidiomuş bilginiz varmı bi maç ayırtcaktım.
cevap: beyfendi yetkililer yarın burada olucak yarın görüşürsünüz dedi .

oda bizle makara yapıo:D
hahahahahaha

kız:İyi günler.Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı
ben:Merhaba,kolay gelsin.Aziz Bey'den ödünç 2 adet penaltı rica edecektim.
kız:anlayamadım beyfendi!
ben:Peki.Azize hanımın dünya kadınlar gününü kutlarım bu arada.İyi akşamlar...

Koptum yaa hay ağzınıza sağlık :)

Mehmet Ç.
08.03.2011, 21:31
Tekrarliyorum!!!

Biri aramisken söylesin tepkimiz TFF ye kisisel degil diye!!!

Yoksa ben arayacagim yine..

Canberk
08.03.2011, 21:34
Sen ara kardeşim :)
Yarın yine yükleneceğiz bugün yetişemedim ama yarın bende birşeyler derim elbet :D
Ama Ben Aziz Yıldıvım Fenevbahçe Külubünün başkanıyım'ı kesin deneyeceğim ççç

güneyli
08.03.2011, 21:39
Acemi herifler aldıkları emirleri bir an önce yerine getirme heyecanıyla çok aceleciydiler dün akşam...20 dakikada bu kadar yanlışı insiyatif kullanan bir irade değil,iradesini birilerine pazarlayan emir kulları yapar...Dün 2.0 dan sonra hakem biraz rahatladı..Baktı ki 2-2 oldu..Emre topu kaptırdı .Üç gençlerli kontrada...Hakem bekledi baktı iş kötü..Bastı düdüğü...Fena halde suçüstü...Bundan sonra incecileri devreye sokarlar artık.

Ömür Karadeniz
08.03.2011, 21:57
Kırık burunla maçı bitiren futbolcularımızla, tekmeye kafa uzatan futbolcularımızla, rakibinden 1 kişi eksik olmasına rağmen arkadaşının açığını kapatmak için uğraşan futbolcularımızla, penaltıyı çalmayan hakeme rağmen golü atıp maçı kazanan futbolcularımızla ve onları aslanlar gibi çalıştıran ve bu takımın buralara kadar gelmesinde emkleri olan teknik direktörümüzle sonuna kadar gurur duymalıyız. Diğerleri mi? Allah'a havale ettik, elbet gelecektir sonucu.
Olayın özeti budur.:alkış::alkış::alkış::alkış:

Deniz Tosunoğlu
08.03.2011, 21:59
''Mac sadece sahada oynanmaz, anlayan anlamistir'' ve ''Mac LigTVden izlenmez''

Onur Muhcu
08.03.2011, 22:42
:alkış::alkış:
Tebrikler.. Adaletsiz Bir Futbolun, Federasyonu Ne Duruma Düşürdüğünü Yansıttınız . İnşallah Yankı Oluşur, Sonuç Alırız ..

Fikri Ortaya Atan Arkadaş, Ne Güzel Bir Arkadaştır ..

Ömür Karadeniz
08.03.2011, 23:54
yapmayin arkadaşlar merve ablamizin şuçu ne?.çççççç

bordo61
09.03.2011, 00:04
Böyle yerlerde çalışan insanlara acıyorum ya.

Hiç suçu yokken hakarete mağruz kalıyorlar.

Asıl suçlular da zaferin alasını yaşıyorlar.

Efendioglu
09.03.2011, 00:07
Böyle yerlerde çalışan insanlara acıyorum ya.

Hiç suçu yokken hakarete mağruz kalıyorlar.

Asıl suçlular da zaferin alasını yaşıyorlar.

Haklısın fakat yapacak birşey yok birileri sesimizi duyuracak , yokmu orada Trabzonspor'lu çağrılara bakan biri muhabbete tutsak :D

bordo61
09.03.2011, 00:09
Haklısın fakat yapacak birşey yok birileri sesimizi duyuracak , yokmu orada Trabzonspor'lu çağrılara bakan biri muhabbete tutsak :D

Bizde haklıyız tepkimizde hemde sonuna kadar.

Ararsın Tepkiyi koyarsın olur biter.

Mesela Aziz yıldırım espirileri çok güzel

Ama diğer Yazılanlar çok ayıp.

Burçak
09.03.2011, 00:10
çok fena espriler var. açık konuşayım baya bi güldüm. :)
Merve ye saygısızlık yapmadan tepkimizi verelim ama sanırım gün içinde bazı arkadaşların yazdığı bişi vardı.
Sekreter kız sinirli şekilde bize cevap veriyor diye..
sanırım Merve nin basamakları aniden çıkıp bir yıldız olmasının sebebi bu. :)
Akıl öğretir gibi konuşmadan, gelen talepleri ilgili yerlere iletmek görevi.

Bıyıklıoğlu
09.03.2011, 00:10
Belediyelerde de durum böyledir.Vatandaşın aradığı numara farklıdır,belediyeyi kurumların aradığı numara farklıdır.Sen belediye başkanına normal telefondan hayatta ulaşamazsın.Ama özel kalemini aradığında direk bağlanırsın.Anlatmak istediğim santralde beyaz masaya konuşmak yerine federasyon başkanının özel kaleminin telefonunu ciddi şekilde rahatsız etmek gerek.Tabi o numarayı da sadece spor kulüplerinden alabilirsiniz,tabi verirse...

bordo61
09.03.2011, 00:12
Belediyelerde de durum böyledir.Vatandaşın aradığı numara farklıdır,belediyeyi kurumların aradığı numara farklıdır.Sen belediye başkanına normal telefondan hayatta ulaşamazsın.Ama özel kalemini aradığında direk bağlanırsın.Anlatmak istediğim santralde beyaz masaya konuşmak yerine federasyon başkanının özel kaleminin telefonunu ciddi şekilde rahatsız etmek gerek.Tabi o numarayı da sadece spor kulüplerinden alabilirsiniz,tabi verirse...

Fatih Tekke transferinde türeyen

Thy acentesi tanıdığı olan varda

Spor kulübü başkanı tanıdığı olan yok mu :)