PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonlu Olup Trabzonspor'u Tutmayanlar!!

SEDAT
07.03.2011, 17:41
- Kaya Çilingiroğ'lunu gördükten sonra anladım ki , Trabzonluyup diye geçinip Trabzonspora yanlış yapanları bu başlıkta tartışmamız gerektiğini düşündüm :)

- Kaya Çilingiroğlu : Ne karın ağrısı var çözemedim ama ben bu insanın Trabzon'lu olduğuna inanmıyorum...

Ahmet Başkaya
07.03.2011, 18:34
Trabzon - Beşiktaş maçı sonrası Trabzonda kutlamaları gösteriyo Tv8 .

Sinan Engin o kadar iğrenerek , kuyruk acısı ile izliyor ki içinden neler geçiriyor acaba o sırada ?

Ulan benim memleketim değil ama ben memleketim gibi eşlik ediyorum kemençesine , ulan bari izlerken gül .

Beşiktaş aşkın bu kadar mı fazla .

Yazık .

EmreYavuz61
07.03.2011, 19:00
Sinan , Kaya , Ergun ve Hakan Yılmaz var şu Yahşi Cazibede oynayan adam bildiğim kadarıyla Trabzonlu fakat fenevli...

ihsan candas
07.03.2011, 19:04
valla dün önümde oturan bir herif..beşiktaşlıymış ay le ya

SEDAT
07.03.2011, 19:21
- Ceza var repçi :D

Murat'
07.03.2011, 19:26
Yahşi Cazibe dizisinde oynayan Hakan Yılmaz Trabzonlu değil Rizeli.

Yapma bunu yapma bunu.:D

Bıyıklıoğlu
07.03.2011, 19:28
Sedat abi bizde dün gece programın tekrarını izledik ve direk bu adamın alkol alarak programa çıktığını düşündük.

Gerçi bir yarası var belli ama...

Adam önce Şenol Güneş neden açıklama yapmadı diye soruyor?Sonra tribüne gönderildiği için yapmadığını öğrenince bu sefer futbolcular niye açıklama yapmadı diye soruyor.Sunucu Giray ve kaleci Onur açıklama yaptılar diyor.Kaya efendi aynen şunu söylüyor:

Onur oynamadıki o niye açıklama yapıyor.Sunucunun kaleci Onur oynadı demesi ile kalecinin ismi Onur'muydu gibisinden konuşması...

Özetle çok mühim bir insan değil,sanırım programı daha da beter etmek için oraya özellikle getirilmiş bir şahsiyet.

EmreYavuz61
07.03.2011, 19:30
Yahşi Cazibe dizisinde oynayan Hakan Yılmaz Trabzonlu değil Rizeli.

He Rizeli ise normaldir o zaman...

Murat'
07.03.2011, 19:31
Sedat abi bizde dün gece programın tekrarını izledik ve direk bu adamın alkol alarak programa çıktığını düşündük.

Gerçi bir yarası var belli ama...

Adam önce Şenol Güneş neden açıklama yapmadı diye soruyor?Sonra tribüne gönderildiği için yapmadığını öğrenince bu sefer futbolcular niye açıklama yapmadı diye soruyor.Sunucu Giray ve kaleci Onur açıklama yaptılar diyor.Kaya efendi aynen şunu söylüyor:

Onur oynamadıki o niye açıklama yapıyor.Sunucunun kaleci Onur oynadı demesi ile kalecinin ismi Onur'muydu gibisinden konuşması...

Özetle çok mühim bir insan değil,sanırım programı daha da beter etmek için oraya özellikle getirilmiş bir şahsiyet.

Gelmeden Bacardi falan içmiştir muhtemelen.

SEDAT
07.03.2011, 19:42

- Bak bu olmadı kardeşim , Rizeli'ler genelde Fenerlidir lafı efsanedir , Geneli Trabzonsporludur :) lütfen özen gösterelim...

SEDAT
07.03.2011, 19:43
- Valla dün gece Kaya'yla bir çok Trabzonlunun akraba olduğunu öğrendim yakınlarımla konuşunca...

Ekrem D.
07.03.2011, 19:45
Trabzon'lu olunca illa Trabzonspor'u mu tutmak gerekiyor?

Ben, bir İzmit'li olarak Trabzonspor'u tutmayayım o zaman.

SEDAT
07.03.2011, 19:49
Trabzon'lu olunca illa Trabzonspor'u mu tutmak gerekiyor?

Ben, bir İzmit'li olarak Trabzonspor'u tutmayayım o zaman.

- Soruna cevap vereyim : EVET :)

murat karahasan
07.03.2011, 19:50
trabzonlu olupta trabzonsporu tutmayan arkadasları uyaralım trabzonluyum deyıp bızı utandırmasın terbıyesız ınsanlar

EmreYavuz61
07.03.2011, 19:51
- Bak bu olmadı kardeşim , Rizeli'ler genelde Fenerlidir lafı efsanedir , Geneli Trabzonsporludur :) lütfen özen gösterelim...

Ya aslında o efsanenin yayılma sebebide belkide şudur ; Rizeli olup fenevi tutanlar aşırı derecee Trabzonspor hatta Trabzon hatta Rizespor düşmanı oluyorlar...
Rize'ye 4-5 kere gitmişliğim var ama en son 7-8 sene önce gittim Trabzonsporlu varmıydı hatırlayamıyorum fakat İstanbul'daki Rizleliler'in çoğu fenevli o kesin...He Rizede de Trabzonsporluların çok olduğunada gözümle görsem inanmam...:)

Murat'
07.03.2011, 19:52
Rizeli Fenerliler gerçekten de çok fena hiç çekilmiyorlar.

Ekrem D.
07.03.2011, 19:53
Sır bir insanın nüfüs cüzdanında yazıyor diye oranın takımını tutmaya zorlanması doğru değil. Bir insan Trabzon'da doğup, büyüyüp, yöreyi çok sevip; başka bir takımı tutabilir. Her insanın seçme hakkı vardır.

SEDAT
07.03.2011, 19:54
- Rizeli Fenerlileri bırakın Trabzonsporlu olanlara bakalım biz , neyse konu sapmasın arkadaşlar :)

SEDAT
07.03.2011, 19:57
Sır bir insanın nüfüs cüzdanında yazıyor diye oranın takımını tutmaya zorlanması doğru değil. Bir insan Trabzon'da doğup, büyüyüp, yöreyi çok sevip; başka bir takımı tutabilir. Her insanın seçme hakkı vardır.

- Ekrem eğer Kocaelispor Şampiyonluğa oynuyorsa , Şampiyon olmuşsa ,efsane , fırtına , ihtilal olmuşsa , Anadolu devrimi yapmışsa , her gittiği deplasmanda tribünleri dolduruyorsa , sen buna rağmen Başka takımı tutuyorsan , kusura bakma ama gariplik sendedir :)

Ekrem D.
07.03.2011, 20:00
- Ekrem eğer Kocaelispor Şampiyonluğa oynuyorsa , Şampiyon olmuşsa ,efsane , fırtına , ihtilal olmuşsa , Anadolu devrimi yapmışsa , her gittiği deplasmanda tribünleri dolduruyorsa , sen buna rağmen Başka takımı tutuyorsan , kusura bakma ama gariplik sendedir :)
Ne yani, Trabzonspor şampiyon olmasa/şampiyonluğa oynamasa, aksine Kocaelispor anadoludan çıkan tek şampiyon olsa; Kocaelispor'lu mu olacaktınız?

macuka
07.03.2011, 20:15
Hangi takimi tutacagini secmek insanin dogasi ile alakalidir,
Guclunun yaninda durmayi insanlarin cogu sever, gucu olan takimlara yonelirler,
Ama bu takimlari tutarken diger takimlara hep gizliden hayranlik duyarlar, cunku tutuklari o takimlari sevdikleri icin degil, pek cok insanin o takimi sevdigini dusundukleri icin tutarlar.
O takimlari tutarlarsa cogu yerde muhabbetin icinde olmazlar, cunku buyuk muhabbet, rekabet hep guclu olanlar etrafinda doner. Etrafta diger takimli olmak cogu zaman zordur, zoru secmezler.
Bizim Temel in Hristiyanlik dini icin dedigi laf gibidir onlarin tuttugu takimlar,
-Dininizin kiymetini bilin, Gunahini bile yoldan gecen papaz affedeyi!

Onlarin tuttuklari takim kolaya kacmaktir baska sey degil takimlarinin kiymetini bilsinler ne diyeyim bende:)

SEDAT
07.03.2011, 20:19
Ne yani, Trabzonspor şampiyon olmasa/şampiyonluğa oynamasa, aksine Kocaelispor anadoludan çıkan tek şampiyon olsa; Kocaelispor'lu mu olacaktınız?

- Ekrem sen benim için Trabzonlu olupta Feneri tutan birisinden daha değerlisin , hala anlamamkta direniyorsan başka cevabım kalmadı haberin olsun :)

DKaraduman
07.03.2011, 20:39

Trabzon'un Trabzon olmasının sebebi Trabzonspor; ancak İzmit'in İzmit olmasının sebebi Kocaelispor değil. Bir çeşit vefa borcu gibi düşünülebilir.

Ahmet Başkaya
07.03.2011, 20:45
Trabzon'un Trabzon olmasının sebebi Trabzonspor; ancak İzmit'in İzmit olmasının sebebi Kocaelispor değil. Bir çeşit vefa borcu gibi düşünülebilir.

Kanka yakala şukunu :)

.....
07.03.2011, 21:28
Bilmiyorum ama böyle insanlara hiç ısınamadım.Kolay kolayda ısınamam.

Cemile
07.03.2011, 21:55
nereli olursa olsun gs-fb-bjk üçgeninden uzak olsun, zorla güçlendirilmişlerin, korunan, kollananların yanında olmasın yeter bana göre.

trabzonlu olup gaziantep taraftarı da olabilir, ankaralı olup trabzonsporlu da.

zafer6161
07.03.2011, 22:38

ceza TRABZONSPORLU :D

ibrahim
07.03.2011, 22:57
Öyle bi aralar baska takimi tutan birkac kisi taniyorum. Baba dayagi yiyince kendilerine geldiler. Sorunu cocukta degil ailede aramak lazim gibi bir sey yani :)

mda61
07.03.2011, 23:31
Öyle bi aralar baska takimi tutan birkac kisi taniyorum. Baba dayagi yiyince kendilerine geldiler. Sorunu cocukta degil ailede aramak lazim gibi bir sey yani :)

Katılıyorum renktaş.

Biz ufakken, babam evde terör estirirdi başka takımın adını duyunca. Kuzenlerim falan başka takımlara meyletti bir ara, babam yola getirdi onları da sagolsun. :D Ailenin büyük bireyi olarak, aile tarafında Trabzonlu olmayan bir birey bırakmadı.

Diğerlerine gelince, orda burda Trabzonluyum demesinler yeter. Öyle Trabzonlu olmaz olsun

Sinan Ayaz
07.03.2011, 23:51
vallahi benim mantaliteme göre trabzonsporu tutmayan adam trabzonlu değildir ben kabullenemiyorum bu durumu

Emrullah
08.03.2011, 00:09
Malesef üzülerek görmekteyim ki bizi biz yapan değerlerden uzaklaşan insanlar var. Nedir bizi biz yapan değerler? Kurulu düzene çomak sokmak, başarısızlığı kabullenememek, futbolda yaptığımız devrim, Trabzonsporluluk....

Bir Trabzonlu'nun Trabzonspor haricinde bir takımı hele hele İst. takımlarını tutmaları kabullenemediğim bir şeydir. Aklım almıyor bir insan özlemiyle yanıp durduğu toprağının takımını nasıl desteklemez. Trabzonspor bizim için bir üst kimlik iken bazı Trabzonlular nasıl olurda bizim bu kadar değer verdiğimiz bir şeye kayıtsız kalır. Trabzonspor siz kabul edin vaya etmeyin bir başkaldırının sembolü olmuştur. Trabzon Trabzonsporla anılır, Trabzonlu Trabzonsporla anılır.

Trabzonspor, Trabzonlu'nun sosyo-kültürel tanıtımında önemli bir yeri vardır. Sadece kültür tanıtımında mı? Trabzon halkı hep Türkiye'de en önemli noktalarda, en önemli yerlerde olmuştur. Trabzon halkına bakış açısını değiştiren önemli unsurlardan biri Trabzonspor olmuştur. Bakın sene 1975'e. O yıllarda ajanslarda hava durumu okunurken Trabzon ismi geçmezmiş. Ne zamanki Trabzonspor şampiyon olmuş o zamandan beri hava durumlarında Trabzon'un adı geçmiştir. Bu tarz örneklemleri çoğaltmak mümkündür.

Mesela Karadenizi bilmeyen ortalama bir Türk vatandaşı Trabzon'u Karadeniz'in en büyük ili zannetmektedir. Halbuki karadenizin en büyük ili Samsun'dur. Peki Türk insanının kafasına bu imajı sokan nedir söylermisiniz? Trabzon'a ilk defa gidenler şaşırıyor. Daha büyük bir il, daha gelişmiş bir il bekliyorlar. Neden böyle bir beklenti içine girdin diye sorduğum birisi şunları söyledi: " Trabzonspor yakalamış olduğu başarılarını böyle küçük bir ilde alacağını tahmin etmezdim. Böyle bir beklentiye girmemde Trabzonspor büyük bir etken olabilir." demiştir.

Özellikle bizim gibi gurbette yaşayanlar için Trabzonspor'un yeri apayrıdır. Çünkü Trabzonspor bizim için bir kültür temsilcisidir, toprağımızın temsilcisidir, insanımızın temsilcisidir... Gurbette yaşayan bir insanın Trabzon'un ismi geçtiği her yerde hal ve hareketini gözlemleyin ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız.

Her Trabzonlu istediği takımı tutmakta özgürdür elbette. Kimsenin beynine ve kalbine ipotek koyamayız. Fakat bir Trabzonlu eğer Trabzonspor'u tutmuyorsa bulunduğu her platformda Trabzonlu olduğunu saklasın lütfen. Bizim için bir utanç kaynağıdır bu. Bir Trabzonlu başka bir takımı tutmaz kardeşim. Tutan var ise buyursun tutsun ama rica ediyorum Trabzonlu olduğunu hiç bir yerde vurgulamasın, mümkünse kütüğünü Trabzon'dan aldırsın.

Trabzonsporlu olup Ağrılı, Çankırılı, Egeli, Dyarbarbakırlı olanlar İstanbul takımlarını tutan Trabzonlulardan benim için daha değerlidir. Çünkü onlar farklı olanı, özel olanı seçmişlerdir. Bir insan kendi toprağının takımını değilde Kadıköyün, bilmem ne köyün takımını tutuyorsa hele bu kişi Trabzonluysa kusura bakmasın bu kendi ezikliğinin alametidir.

leviathan_-1461
08.03.2011, 10:14
İsteyen istediği takımı tutmakta özgürdür..Fakat stadlarda Trabzona edilen küfürleri, forumlarda yazılanları hakaretleri, Trabzonspordan ziyade Trabzon kültürüne yapılan terbiyesizlikleri gördükten sonra halen istanbul yalakalığı yapacam diyorlarsa, bi zahmet kendilerine memleketleri sorulduğunda Trabzonluyum demesinler..

Oğuz ZEYTİN
08.03.2011, 10:25
Sedat Abi'ye büyük saygım ve fikirlerine ise ilgim var fakat bu başlığın verdiği mesaja ortak olamam.

Gönül ister ki Trabzonlular takımlarına sahip çıksınlar. Fakat Kaya Çilingiroğlu örneği baştan yanlış zaten. Trabzonlu bir babanın oğlu diye hemen Trabzonsporlu olmasını beklemeyemezsiniz. Adam İstanbul'da doğmuş, büyümüş, yetişmiş...

Tıpkı Haluk Ulusoy ve birçok diğer Trabzonlu gibi... Kişiler de çok önemli değil zaten.

Bir de aynı metodoloji gereği Antepli'nin, Sivaslı'nın, İzmirli'nin, Siirtli'nin... vs. Trabzonspor'u tutmasını beklememek gerekir.

Adem Erdoğan
08.03.2011, 10:28
Üstteki yazıya katılıyorum; o kadar da değil.

Burçak
08.03.2011, 10:51
bence bu başlığı imha edelim. böyle tipleri adam yerine koyup zamanınızı harcamayın derim..

iskenderunlu
08.03.2011, 12:36
benim komşumun oğlu var ailece koyu Trabzonsporlular ve hatta beni babası Trabzonspor'lu yaptı ama çocuk koyu Gsli çıktı ve inan nasıl çıktı anlamadım

SEDAT
08.03.2011, 18:31
bence bu başlığı imha edelim. böyle tipleri adam yerine koyup zamanınızı harcamayın derim..

- Burçak bilakis kalmalı , bu kişiler deşifre edilip yeri geldiğinde gereken muamele yapılmalı...

SEDAT
09.03.2011, 17:39
Sedat Abi'ye büyük saygım ve fikirlerine ise ilgim var fakat bu başlığın verdiği mesaja ortak olamam.

Gönül ister ki Trabzonlular takımlarına sahip çıksınlar. Fakat Kaya Çilingiroğlu örneği baştan yanlış zaten. Trabzonlu bir babanın oğlu diye hemen Trabzonsporlu olmasını beklemeyemezsiniz. Adam İstanbul'da doğmuş, büyümüş, yetişmiş...

Tıpkı Haluk Ulusoy ve birçok diğer Trabzonlu gibi... Kişiler de çok önemli değil zaten.

Bir de aynı metodoloji gereği Antepli'nin, Sivaslı'nın, İzmirli'nin, Siirtli'nin... vs. Trabzonspor'u tutmasını beklememek gerekir.

- Oğuz'cum benimde sana saygım ve sevgim çok büyük.
- Yanlış anlaşılmasın ama burda Trabzon adını kullanıp başka klüplere hizmet edenleri söylemek istedim .
- Şahsım adına bir Sivas'lının Sivası tutmasını çok isterim ben , ama ona kızamam niye Trabzonspor'u tutuyosun diye , ama o kişiye bir Sivaslı çıkıpta " Sen nasıl Sivas'lısın gidip Trabzonspor'u tutuyorsun " derse onada çıkıp kimse bişey dememeli bence...

Emrullah
09.03.2011, 18:17
Gör bak bakalım Trabzonspor'u değil de İstanbul takımlarını tutan, destekleyen Trabzonlu! Sana sesleniyorum!

Sırf İstanbul sultasına yenik düşmediği için, dik durduğu için, bir ihtilali gerçekleştirdiği için sürekli ezilmeye çalışılan, hor görülen, hakları gasp edilen sadece Trabzonspor değil. Aynı zamanda Trabzon insanı da ezilmeye, hakları gasp edilmeye çalışılıyor. Sen hala kendi toprağının değerini değilde bu kahpelikleri senin toprağının takımına, insanına reva görenleri destekle.

Sen -kabul etmesem de- Trabzonlu olabilirsin. Ama sen unutmaki bir eziksin, ezilmişsin. Ezikliğini sırf daha güçlü diye kendi toprağın olmadığı halde başka takımları tutarak örtbas etmeye çalışıyorsun.

Senin gibi Trabzonluyla biz ancak ve ancak utanç duyarız. Senin gibi Trabzonlu olmaz olsun. Kendi toprağının değerlerinin -ki Trabzonspor tartışılmaz Trabzon'un en önemli değeridir- yanında değil de kendi toprağının değerlerini alt üst etmeye çalışan güruhun yanında yer alarak aynı zamanda ihanet içindesin.

Senden tek istediğimiz hiç bir platformda Trabzonlu olduğunu söylememen. O zaman sıkıntı yok, istediğini tut. Ama hem Trabzonluyum hem de şu isimlerini ağzıma almak istemediğim takımları tutuyorum diyorsan orada duracaksın. Bizi utandırmaya hakkın yok. Ya tamamen bizden ol ya da ne olursan ol umurumuzda değil.

Ahmet Başkaya
09.03.2011, 18:32
- Şahsım adına bir Sivas'lının Sivası tutmasını çok isterim ben , ama ona kızamam niye Trabzonspor'u tutuyosun diye , ama o kişiye bir Sivaslı çıkıpta " Sen nasıl Sivas'lısın gidip Trabzonspor'u tutuyorsun " derse onada çıkıp kimse bişey dememeli bence...

Nasıl yani zamanı gelip de Tokat birinci lige çıktığında. Maç olsa ben Trabzon'u desteklerim .

İnanın bana Trabzon daha çok memleketim gibi geliyor hiç görmedim ama Trabzonlu biri daha hemşerim gibi .

Ne bileyim babam da öyledir mesela , biri Tokatlılara başkası Trabzonlulara sövse eminim ikinci kişiye daha çok söver . Ne bileyim çok ayrı bir şey bu anlatamıyorum .

Bize Her Yer Trabzon derken gururlanıyorum mesela , ama daha Trabzon'dan geçmişliğim yok :)

Şimdi Tokat 1.Lige çıkıp da Tokatlılar , Tokatlı olup da Tokat'ı tutmayanlar adam değildir derseler haklılar mı ?

Emrullah
09.03.2011, 18:42
Nasıl yani zamanı gelip de Tokat birinci lige çıktığında. Maç olsa ben Trabzon'u desteklerim .

İnanın bana Trabzon daha çok memleketim gibi geliyor hiç görmedim ama Trabzonlu biri daha hemşerim gibi .

Ne bileyim babam da öyledir mesela , biri Tokatlılara başkası Trabzonlulara sövse eminim ikinci kişiye daha çok söver . Ne bileyim çok ayrı bir şey bu anlatamıyorum .

Bize Her Yer Trabzon derken gururlanıyorum mesela , ama daha Trabzon'dan geçmişliğim yok :)

Şimdi Tokat 1.Lige çıkıp da Tokatlılar , Tokatlı olup da Tokat'ı tutmayanlar adam değildir derseler haklılar mı ?

Ahmet olaya yanlış noktadan giriyorsun. Sen Tokatlı olduğun halde Trabzonspor'u tutuyorsan, bir Trabzonlu hayli hayli tutmalı. Düşünsene şampiyon olmuş ve sürekli kafaya oynayan bir takımın var ve sen yinede gidip İst. takımlırını tutuyorsun. Başka takımları tutsa problem değil ama ist. takımlarını tutuyor. Bizi her fırsatta ezmeye çalışan, hor gören insanların takımlarını tutuyor. Olmaz olsun öyle Trabzonlu.

Olayı farklı yerlere çekmenin bir manası yok... Hedefimiz Trabzonlular, başka memleketin insanları değil...

Ahmet Başkaya
09.03.2011, 18:56

Ahmet olaya yanlış noktadan giriyorsun. Sen Tokatlı olduğun halde Trabzonspor'u tutuyorsan, bir Trabzonlu hayli hayli tutmalı. Düşünsene şampiyon olmuş ve sürekli kafaya oynayan bir takımın var ve sen yinede gidip İst. takımlırını tutuyorsun. Başka takımları tutsa problem değil ama ist. takımlarını tutuyor. Bizi her fırsatta ezmeye çalışan, hor gören insanların takımlarını tutuyor. Olmaz olsun öyle Trabzonlu.

Olayı farklı yerlere çekmenin bir manası yok... Hedefimiz Trabzonlular, başka memleketin insanları değil...

Emrullah Abi ben sana bu noktada katılıyorum zaten . Sedat abi öyle dediği için söyledim yoksa ben de senin gibi düşünüyorum .

Tokatlı olup Trabzon tutmakla .

Trabzonlu olup Tokat'ı tutmak çok farklı şeyler bunun farkındayım .

Bu noktada Doğukan'ın dediği çok mantıklı geliyor bana üstte alıntıladım .

Mustafa AYDIN
09.03.2011, 19:44
Her şeyi anladımda bu Sinan Engin deki Azize yalakalığını anlıyamadım,adam toz kondurmuyo,Trabzon şampiyon olursa Avni Akerde kolbastı oynayacağını söylemişti.Onu Samsun'dan öteye geçirene yazıklar oldun.

SEDAT
09.03.2011, 20:12

- En azından Tokat'a gereken saygıyı verirsin ama dimi , yerden yerede vurmazsın , adını lullanıp menfaat sağlamazsın , Tokat'lı olduğun için seversin Tokat'ı.Tokat'a gol atarsın sevinmezsin mesela , yada Trabzonspor Tokat'a gol atarsa çığlık atmazsında içten içe sevinirsin , ama Tokat'a hakettiği saygıyı verirsin , demek istediğim budur...

SEDAT
09.03.2011, 20:14
- Ergün Gürsoy mesela , Trabzonluyp deyip Gökdeniz'in aklını çelmek için ne kadar uğraştığını bilmeyen yok sanırım , yavaş yavaş isimleri aklıma geldikçe yazacağım buraya...

Mustafa ÖZDEMİR
09.03.2011, 20:21
böyle çatlaklar var maalesef...

Hqmi
09.03.2011, 20:32
Çevremde var ne yazıkki, çaba gösteriyorum ama olmuyor. :o

61viya
10.03.2011, 00:25
Canlı Para'ya Çaykaralı iki kardeş katılmış bulunmakta an itibariyle. Ay ne güzel, sempatikler vesaire derken , elemanın ağzından döküln cümle ile, ekrana attığım bakışların ifadesi 180 derece dönmüş vaziyette. "Ayrıca fanatik bir fb liyim."

İyi halt ediyorsun! Söyleme bari ayıbını!

Eren Karaahmetoğlu
10.03.2011, 00:29
Aynen aynen. Kız da sevimli gözüküyor. O bari insan olsun.

Trabzonlu olup da Trabzonsporlu olmayanı ve utanmadan bunu milyonların önünde söyleme cürretini gösterebilenleri insan olarak nitelendiremiyorum ben.

Trabzonlu değilim. :)

Emre Bekar
10.03.2011, 00:30
İnşallah kaybederler beter olsunlar....

61viya
10.03.2011, 00:43
Trabzonlu olmamamıza rağmen, göğsümüzü gere gere taşıdığımız Trabzonsporluluk vasfını, o topraklarda doğanlar nasıl oluyor da taşımaktan utanıyor, mantığıma anlatmak zor!

r9emre
10.03.2011, 00:49
Şu an yarışmakta olan erkekle sarışın kız mı Çaykara'lı ama Fenerbahçe'liymiş? :) Eğer bunlarsa ilk 4 soruyu da 1 milyon lira ile geçerek büyük bir iş yapmış olacaklar.

Ama yine de nereli olursa olsun,tuttuğu takım ile ilgili onun hayatını etkileyecek bir şey söz konusu iken böyle haklarında kötü düşünmemeliyiz bence.İnşallah kazanamazlar filan demek cidden yakışmıyor biz Trabzonspor'lulara.

Farkımız zaten bu bizim diğer 3 ezikleri tutanlardan.

SEDAT
10.03.2011, 00:59
- Zaten Çaykaralıyım demekteki amaç " Bakın Trabzonluyum , Haydi Trabzon duaların benimle olsun " demek aslında ,Trabzonluyum ama Fenerliyim , valla ne diyeyim inşallah kazanamazsınız...

Eren Karaahmetoğlu
10.03.2011, 01:00
İnşallah hırkadır.

:D

Armağan Dere
10.03.2011, 01:01
1996'dan sonra fanatik taraftarımızın çoğunu kaybettik..O dönemden sonra büyük bi asimilasyon olmaya başladı Trabzon'da..Abdullah'da bunu söledi..meğer biz ne kadar kötülük yapmışız Trabzon'a diye...Umarım bu sene tirajı düzeltiriz

Eren Karaahmetoğlu
10.03.2011, 01:01
Tennureymiş tabi ki baktım şimdi. Bi bit yeniği vardır dedim. Bu kadar kolay olur mu yahu. 5 soru 5'i de birbirinden basit.

Fenerliyim dedi diye midir nedendir.

İskender66
10.03.2011, 01:02
Trabzonlu olupta Trabzonspor'u tutmayanları hiç anlamıyorum. Mantığım almıyor. Ellerindeki hazinenin kıymetini bilmiyorlar. Biz Trabzon'u görmeden ve karadenizli olmamamıza rağmen aşığız bu renklere. Keşke birdaha dünyaya gelsem Trabzonlu olsaydım ve orada yaşasaydım, oranın havasını solusaydım ve maçlara gitseydim diye can atarken adamlar Trabzonlu oldukları halde Trabzonspor'u tutmuyorlar. Bizans'a kafa tutan delikanlı bir takım olan Trabzonspor'u tutmayan "sözde" Trabzonlulara kıl oluyorum, biraz abartılı bir ifadeyle boğasım geliyor onları.

Emre Bekar
10.03.2011, 01:04
Valla çaykaralıyım ama fanatik fenerbahçeliyim diyen birisi hakkında hiç olumlu düşünemem.Tekrar söylüyorum inşallah kazanamazlar...

r9emre
10.03.2011, 01:04
Tennureymiş tabi ki baktım şimdi. Bi bit yeniği vardır dedim. Bu kadar kolay olur mu yahu. 5 soru 5'i de birbirinden basit.

Fenerliyim dedi diye midir nedendir.

İzlemedim 5. soruyu da mı bildiler 1 milyon lira ile? Haklarında hayırlısı bu kadar taraftarın ahını aldılar bakalım ne olacak kısmetlerinde varsa alırlar zaten iyi bir para. :)

61viya
10.03.2011, 01:10
Aziz büyüğümüz Canlı Para ekibini de mi esir aldı acep? :D

O değil de, olumsuz şeylerin sonuna getirmeyiniz yine de inşallahı.

Ha ben de pek sevgi dolu bakamıyorum özellikle erkek elemana.Ama ne yapalım, Allah kurtarsın :D

r9emre
10.03.2011, 01:16
Kız da güzelmiş Fenerbahçe'li olmasına üzüldüm,Allah bana öhöm sahibine bağışlasın. :D

Armağan Dere
10.03.2011, 01:24
Çaykaralıya laf yok:):)...tutmayabilir Trabzonspor'u kendi tercihidir

SEDAT
10.03.2011, 01:30
Çaykaralıya laf yok:):)...tutmayabilir Trabzonspor'u kendi tercihidir

- Vay armağan efendi , bunu senmi söylüyorsun...

Armağan Dere
10.03.2011, 01:32
- Vay armağan efendi , bunu senmi söylüyorsun...

Çaykaralı olduğu için söledim abi zaten:)...neden çok mu şaşırtıcı oldu:)

SEDAT
10.03.2011, 01:38
Çaykaralı olduğu için söledim abi zaten:)...neden çok mu şaşırtıcı oldu:)

- Yok lafa geldimi filozof kesiliyorsunuzda , bakıyorum çok entel olmuşsun istediği takımı tutar felan , ben 1996'dan bahsedersin diye düşünmüştüm ama şaşırdım gerçekten...

Armağan Dere
10.03.2011, 01:39
- Yok lafa geldimi filozof kesiliyorsunuzda , bakıyorum çok entel olmuşsun istediği takımı tutar felan , ben 1996'dan bahsedersin diye düşünmüştüm ama şaşırdım gerçekten...

Bahsettim zaten abi yukarda...zaten bu gibi durumların sebebi o tarihtir onun için pek fazla kızmam hemşerime..umarım tirajı bu sene düzeltiriz

SEDAT
10.03.2011, 01:41
Bahsettim zaten abi yukarda...zaten bu gibi durumların sebebi o tarihtir onun için pek fazla kızmam hemşerime..umarım tirajı bu sene düzeltiriz

- O tarih kadar taş düşsün başınıza emi , kusura bakma ama bu sözü hakettiğinizi düşünüyorum , şikayet edebilirsin...

Burçak
10.03.2011, 01:42
Gör bak bakalım Trabzonspor'u değil de İstanbul takımlarını tutan, destekleyen Trabzonlu! Sana sesleniyorum!

Sırf İstanbul sultasına yenik düşmediği için, dik durduğu için, bir ihtilali gerçekleştirdiği için sürekli ezilmeye çalışılan, hor görülen, hakları gasp edilen sadece Trabzonspor değil. Aynı zamanda Trabzon insanı da ezilmeye, hakları gasp edilmeye çalışılıyor. Sen hala kendi toprağının değerini değilde bu kahpelikleri senin toprağının takımına, insanına reva görenleri destekle.

Sen -kabul etmesem de- Trabzonlu olabilirsin. Ama sen unutmaki bir eziksin, ezilmişsin. Ezikliğini sırf daha güçlü diye kendi toprağın olmadığı halde başka takımları tutarak örtbas etmeye çalışıyorsun.

Senin gibi Trabzonluyla biz ancak ve ancak utanç duyarız. Senin gibi Trabzonlu olmaz olsun. Kendi toprağının değerlerinin -ki Trabzonspor tartışılmaz Trabzon'un en önemli değeridir- yanında değil de kendi toprağının değerlerini alt üst etmeye çalışan güruhun yanında yer alarak aynı zamanda ihanet içindesin.

Senden tek istediğimiz hiç bir platformda Trabzonlu olduğunu söylememen. O zaman sıkıntı yok, istediğini tut. Ama hem Trabzonluyum hem de şu isimlerini ağzıma almak istemediğim takımları tutuyorum diyorsan orada duracaksın. Bizi utandırmaya hakkın yok. Ya tamamen bizden ol ya da ne olursan ol umurumuzda değil.
Burçak bunu Beğendi

Armağan Dere
10.03.2011, 01:44
- O tarih kadar taş düşsün başınıza emi , kusura bakma ama bu sözü hakettiğinizi düşünüyorum , şikayet edebilirsin...

Hayır şikayet etmem neden edeyim...Hepimiz acı çektik,çekiyoruz ve o arkadaşın da Fenerbahçe'yi tutmasının en büyük etkenidir..neyse fazla uzatmayayım umarım bu sene şampiyon oluruz

Ahmet Başkaya
10.03.2011, 02:10
- Ergün Gürsoy mesela , Trabzonluyp deyip Gökdeniz'in aklını çelmek için ne kadar uğraştığını bilmeyen yok sanırım , yavaş yavaş isimleri aklıma geldikçe yazacağım buraya...

Çok haklısın bak bu konuda .

İlyas BAHADIR
10.03.2011, 17:54

Abi bende Hatayda doğdum büyüdüm yetiştim okudum hala hataydayım ama bir tek günüm bile trabzonspordan ayrı kalmadı kalmayacak..bu kesinlikle aile ile alakalı bir durum verdiğin örneklerdeki babalar iyi doktor iyi iş adamı veya herhangi bişeyin iyisi olmayı iyi bir baba olmaktan önde tutmuşlar.. yazık..babam sağolsun evde ufktan beri bize empoze etti ki cocuklukta başka fikirler beynimize girmesin..allaha bin şükür yolumuzdan sapmadık ve burada sadece kırıkhanda 15 bin trabzonlu ve trabzonsporlu var..nesil büyüyor babalara abilere görevler düşüyor..saygılar.

Cihat K
10.03.2011, 18:33
Şu an yarışmakta olan erkekle sarışın kız mı Çaykara'lı ama Fenerbahçe'liymiş? :) Eğer bunlarsa ilk 4 soruyu da 1 milyon lira ile geçerek büyük bir iş yapmış olacaklar.

Ama yine de nereli olursa olsun,tuttuğu takım ile ilgili onun hayatını etkileyecek bir şey söz konusu iken böyle haklarında kötü düşünmemeliyiz bence.İnşallah kazanamazlar filan demek cidden yakışmıyor biz Trabzonspor'lulara.

Farkımız zaten bu bizim diğer 3 ezikleri tutanlardan.
he ne uyuzuma gitti gerine gerine çaykaralıyım diyo bi de utanmadan koyu fenerbahçeliyim diyo angut onu demesine ne gerek vardı sanki inadına söylüyo mal değneğihttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon7.gif

Cihat K
10.03.2011, 18:34
Abi bende Hatayda doğdum büyüdüm yetiştim okudum hala hataydayım ama bir tek günüm bile trabzonspordan ayrı kalmadı kalmayacak..bu kesinlikle aile ile alakalı bir durum verdiğin örneklerdeki babalar iyi doktor iyi iş adamı veya herhangi bişeyin iyisi olmayı iyi bir baba olmaktan önde tutmuşlar.. yazık..babam sağolsun evde ufktan beri bize empoze etti ki cocuklukta başka fikirler beynimize girmesin..allaha bin şükür yolumuzdan sapmadık ve burada sadece kırıkhanda 15 bin trabzonlu ve trabzonsporlu var..nesil büyüyor babalara abilere görevler düşüyor..saygılar.
helal olsun abime be :alkış::alkış::alkış:

Sibel
10.03.2011, 19:27
Bu konuda tutucu olamıyorum.Bu başka bir şey çünkü.Elinde değil,aşk gibi,gibi değil...Aşk..Trabzonspor denilince yüreği titremeyen,gözleri dolmayan,bu sevdayı bilmeyen,anlamayan insan bırakayım da başka takımı tutsun...Yüreğinde varsa bu aşk Trabzonsporludur ..Candan gelmeyen değerli olmuyor benim gözümde,ben doğalı severim,yapmacık olan hiç bir şey değerli olmaz bende..O yüzden candan severse sever,sevmezse sevmesin zaten..Ama bu ikisi de bir başka güzel ..Kaldı ki benim yanıtım,ve benim gibi cevap verenlerin ''Nerelisin?? ''sorusuna yanıtları''Trabzonluyum,Trabzonsporluyum...''...ol uyor...

OYılmaz
11.03.2011, 00:06
Ne kadar Trabzon'lu olupta Trabzonspor'lu olmayan kişi tanıdıysam çoğu Of'lu , var bir şey var :)

r9emre
11.03.2011, 00:22
Ne kadar Trabzon'lu olupta Trabzonspor'lu olmayan kişi tanıdıysam çoğu Of'lu , var bir şey var :)

Of'luyum ama İstanbul'da doğma büyümeyim hatta Kadıköy'de Şifa Hastanesi'nde doğdum tam Fenerbahçe'lilerin beşiğinde.Fakat kendimi bildim bileli Trabzonspor taraftarıyım hatta Fatih Tekke gibi yönetim kuruluna sesleniyorum içinizde benim kadar Trabzonspor'lu var mı demek istemiyorum ama onu da diyebilecek seviyede Trabzonspor'luyum ama bizimki bazıları gibi sözde değil.

Okuduğum bölümde daha bugün ders arasında 5 Trabzon'lu beraber toplandık muhabbet ederken ki tesadüfen birlikte aynı ortamdaydık.3 tane Of'lu 1 Akçaabat'lı 1 Maçka'lı olarak 5 kişiydik.Ve bu 5 kişiden sadece 2 kişi Trabzonspor'luydu biri ben biri de diğer Of'lu arkadaşım.Akçaabat'lı olan arkadaşım şu an profesyonel futbolcu olup 91 doğumlu yani geleceği parlak olabilecek bir futbolcu fanatik Fenerbahçe'li 5 yıldır kombinesi var hatta bu arkadaşım GBB kupa maçında bize gol attığında beraberlik yarım saat durmadan dalga geçti,bu beraberliğimizden dolayı kafaya aldı.Ki aynı arkadaşım profesyonel oynadığı takımda aynı Çağlar gibi Trabzonspor'un dikkatini çekebilmek için 61 numaralı formayla oynuyor.Hemşehri muhabbetine kapağı Trabzonspor'a atarım belki muhabbetine ki açık açık bundan 61 numaraya giydiğini söylüyor doğrusu bir sebebi de başkanlarının da Of'lu ve Trabzonspor'lu olmasından kaynaklanıyor.Maçka'lı olan arkadaşım da fanatik Fenerbahçe'li ve diğer Of'lu arkadaşım ise fanatik Galatasaray'lı. (Not: Çağlar'da orjinalde fanatik Galatasaray'lıdır,kesin bildiğim bir bilgidir.)

Ayrıca Ofspor dışında başka Bordo - Mavi renklere sahip ilçe takımı var mı Trabzon'un?

Sen bence biraz daha iyi araştır renktaş. :) Bence herhangi bir ilçeye özgü bir durum değil bu insanın kanında sorun olmayacak,Onur'lu olanın yanında olmayı hissedecek içinde. :)

OYılmaz
11.03.2011, 00:29
Yahu kardeş bir cümleme bu kadar şey yazmana gerek yoktu. :) Bizim köyden adam tanıyorum fb'li sadece bana denk geliyor heralde Of'lular :) hatta 1.takımın Ofspor 2.takımım galatasaray diyecek kadar,bir diğer Of'lu arkadaşımda fb'li,bende aslen Akçaabat'lıyım olabilir böyle şeyler doğal yani :)

r9emre
11.03.2011, 00:42
Yahu kardeş bir cümleme bu kadar şey yazmana gerek yoktu. :) Bizim köyden adam tanıyorum fb'li sadece bana denk geliyor heralde Of'lular :) hatta 1.takımın Ofspor 2.takımım galatasaray diyecek kadar,bir diğer Of'lu arkadaşımda fb'li,bende aslen Akçaabat'lıyım olabilir böyle şeyler doğal yani :)

Tamam renktaş ben de onu demek istiyorum,bunun ilçeyle bir alakası yok aslında sana öyle denk gelmişler. :)

FC-ST-PAULI-61
11.03.2011, 00:49
Benim tanidigim Her ofluya nerelisin diye sorsan Ofluyum der Trabzonluyum demez.Neden acaba? Kimse yanlis anlamasin Oflulari severim,Enistem Oflu:)

Emre EFENDİOGLU
11.03.2011, 01:06
Açık ve net söyleyeyim, Trabzonlu olupta, başka takımı tutanlara hiç bir zaman ısınamadım. Açıkcası Trabzonlu olmayıp, Trabzonpsporu tutanlar bana daha sıcak geliyor. Ötekilerle aynı ortamda bulunmaktan bile rahatsız oluyorum.
Kaya Çilingiroğluna gelince, babası zaten deli bi doktormuş, anlatanların hikayelerinden anlıyorum, o da beşiktaşlıymış sanırım, deliden bulaşmış galiba. Bunlarla aynı köyden olmaktan utanıyorum.
Baba Kaya Çilingiroğlu sürmene fanatiği biriymiş ama bir insan Sürmene fanatiği olupta, nasıl Trabzonsporlu olmaz anlayamıyorum, anlamak istemiyorum.

r9emre
11.03.2011, 01:10
O bu değilde gençler ben izlemedim Canlı Para'daki Çaykara'lı olup Fenerbahçe'yi tutan ikili ne yaptı bugün devam edecekti aldılar mı para? :D

Emre EFENDİOGLU
11.03.2011, 01:10
Of'luyum ama İstanbul'da doğma büyümeyim hatta Kadıköy'de Şifa Hastanesi'nde doğdum tam Fenerbahçe'lilerin beşiğinde.Fakat kendimi bildim bileli Trabzonspor taraftarıyım hatta Fatih Tekke gibi yönetim kuruluna sesleniyorum içinizde benim kadar Trabzonspor'lu var mı demek istemiyorum ama onu da diyebilecek seviyede Trabzonspor'luyum ama bizimki bazıları gibi sözde değil.

Okuduğum bölümde daha bugün ders arasında 5 Trabzon'lu beraber toplandık muhabbet ederken ki tesadüfen birlikte aynı ortamdaydık.3 tane Of'lu 1 Akçaabat'lı 1 Maçka'lı olarak 5 kişiydik.Ve bu 5 kişiden sadece 2 kişi Trabzonspor'luydu biri ben biri de diğer Of'lu arkadaşım.Akçaabat'lı olan arkadaşım şu an profesyonel futbolcu olup 91 doğumlu yani geleceği parlak olabilecek bir futbolcu fanatik Fenerbahçe'li 5 yıldır kombinesi var hatta bu arkadaşım GBB kupa maçında bize gol attığında beraberlik yarım saat durmadan dalga geçti,bu beraberliğimizden dolayı kafaya aldı.Ki aynı arkadaşım profesyonel oynadığı takımda aynı Çağlar gibi Trabzonspor'un dikkatini çekebilmek için 61 numaralı formayla oynuyor.Hemşehri muhabbetine kapağı Trabzonspor'a atarım belki muhabbetine ki açık açık bundan 61 numaraya giydiğini söylüyor doğrusu bir sebebi de başkanlarının da Of'lu ve Trabzonspor'lu olmasından kaynaklanıyor.Maçka'lı olan arkadaşım da fanatik Fenerbahçe'li ve diğer Of'lu arkadaşım ise fanatik Galatasaray'lı. (Not: Çağlar'da orjinalde fanatik Galatasaray'lıdır,kesin bildiğim bir bilgidir.)

Ayrıca Ofspor dışında başka Bordo - Mavi renklere sahip ilçe takımı var mı Trabzon'un?

Sen bence biraz daha iyi araştır renktaş. :) Bence herhangi bir ilçeye özgü bir durum değil bu insanın kanında sorun olmayacak,Onur'lu olanın yanında olmayı hissedecek içinde. :)

İğrendim o arkadaşından.

Celal Demir
11.03.2011, 09:50
başlığı görmemişimya özür... :S

Celal Demir
11.03.2011, 09:52
benim çalıştığım yerdede var 2 tane fenerli bi tane gs li ama Trabzona gitmişlikleri yok sadece kimliklerinde TRABZON yazıyor okadar...

bASTURk
11.03.2011, 10:01
Trabzon'lu olan Trabzonspor'ludur.Başka çaresi yoktur.O kültürden gelmiştir çünkü.

Bir de asimile olanlar vardır.Onlara yapacak bir şey yoktur...

alfadog61
11.03.2011, 17:55
Demin youtube'da bir video baktim butun karadenizli unlulerin fotolarini felan koymuslar Emre Belozoglu için Trabzonlu demisler bir kaç kisi yorumlarda'da oyle demis dogru mu bu

Batuhan
11.03.2011, 17:57
Demin youtube'da bir video baktim butun karadenizli unlulerin fotolarini felan koymuslar Emre Belozoglu için Trabzonlu demisler bir kaç kisi yorumlarda'da oyle demis dogru mu bu

Doğru. Hatta Volkan Konak kendisinin yeğeni olduğunu söylemişti Emre için :)

ihsan candas
11.03.2011, 18:14
hatta başka takımı tutmasını da anlayabiliyorum bir nebze.ya da anlamaya çalışıyorum ama fener ne lan dangoz.

Alihan Ertürk
11.03.2011, 18:19
'' Kaya Çilingiroğlu..Trabzonlu aynı zamanda BJK taraftarı.Son zamanlarda çok çıkmaya başladı televizyon programlarına, dikkat çekmeye çalışıyor. ''

diyecektim ki başlığı açan Sedat abi de başlığın ilk mesajında bu heriften bahsetmiş.:)

Hasan YAYLI
11.03.2011, 20:53

Volkan KONAK dayısıymış hatta,ablamın oğlu felan demişti...

Cengiz Çubukcu
11.03.2011, 21:34
Emrenin annesi maçkalı belkş burda bininci kez tekrar ediyoruz :)

Cem Akyüz
11.03.2011, 22:09
Benim tanidigim Her ofluya nerelisin diye sorsan Ofluyum der Trabzonluyum demez.Neden acaba? Kimse yanlis anlamasin Oflulari severim,Enistem Oflu:)

O ezelden beri gelen bir söylemdir.Bende Ofluyum ve sorulunca hep Ofluyum derim.Hiç Trabzonluyum dediğimi hatırlamıyorum lakin takımımız sonuna kadar Trabzonspordur.

Emirhan Makul
12.03.2011, 00:12
O ezelden beri gelen bir söylemdir.Bende Ofluyum ve sorulunca hep Ofluyum derim.Hiç Trabzonluyum dediğimi hatırlamıyorum lakin takımımız sonuna kadar Trabzonspordur.

Hepimiz Trabzon Milliyetçisi Değil Miyiz Yoldaş ? ;)

Cem Akyüz
12.03.2011, 01:45
Hepimiz Trabzon Milliyetçisi Değil Miyiz Yoldaş ? ;)

Orası öyle tabi Sultan.Kim Trabzon'a veya Trabzonspor'a laf atarsa gerekeni yapmaktan çekinmeyiz ;)

Ahmet Başkaya
12.03.2011, 01:49
Orası öyle tabi Sultan.Kim Trabzon'a veya Trabzonspor'a laf atarsa gerekeni yapmaktan çekinmeyiz ;)

Ben ne çocuğuyum ? :D

Cem Akyüz
12.03.2011, 02:16
Ben ne çocuğuyum ? :D

Oğlum o cezaya itiraz edecektim ama kaldırılmış cezalar :D

Sen delikanlı çocuğusun oğlum Trabzonsporlu olan herkes Trabzonludur :)

mit_o
Trabzonlu Olup Trabzonspor'u Tutmayanlara Diyecek Lafım Yok !
Trabzon'lu değilim Karadenizliyim ama çocukluğumdan beri Trabzonsporluyum !

Ahmet Başkaya
Oğlum o cezaya itiraz edecektim ama kaldırılmış cezalar :D

Sen delikanlı çocuğusun oğlum Trabzonsporlu olan herkes Trabzonludur :)

Eyvallah gardaş :D

000061
12.03.2011, 18:46
Bir de bazı beyinsiz !@&/+%@ varlıklar var ki, kendisi Trabzonlu (ki bunu söylemeye utanıyorum) fenev tavaftavı, ona bu konuyla ilgili şeyler söyleyince, bana şunu söylüyor:

-Sen Giresunlusun, niye Trabzonsporlusun?

Allah'ın insana 1 gram beyin vermesi bile büyük nimet.

ApoCaN28
12.03.2011, 23:34
Giresun Trabzon'dan ayrılıp il oldu diyorum ben soranlara sonra da yapıştırıyorum . Karadeniz ve kendini karadenizli olanları temsil ediyor diye. :D

Bu ruhu anlamayan ilerizeka insanlarımızla polemiğe bile girmiyorum :)

SEDAT
23.03.2011, 01:44
- Yetenek sizsiniz Sefa Gs'li çıktı iyimi , yazıklar olsun böyle insanlara...

zafer6161
23.03.2011, 09:44
...........ben :D

İlyas BAHADIR
23.03.2011, 11:05
bitane uşak var karadenizli şimdi de papatyam dizisinde karadenizli bi tiplemeyi canlandırıyor adını unutum gereksizin kendisi sekiztaşlı

Emre GÜRDAL
23.03.2011, 13:46
valla şuan kocaeli/gölcük'teyim,burda trabzon/vakfıkebir'li olan tanıdıklar var. sorsan ben trabzon'luyum milliyetçiyim diyo ama fb'li bunlar hemde ab, kardeş,yegen,torun sülalece...ben onlara kanı bozuk diyorum...ayrıca genclerbirligi macında gelidi bana diyoki yenecez bu akşam faşan hiç cvp vermedim....

Saltuk Buğra
23.03.2011, 13:58
Bizim sınıfta 4 tane Trabzonlu var ama Bitane Trabzonsporlu var.. Bne diğer 3 ü ile hiç muhatap olmuyorum. İnsan bile değiller benim gözümde. Hepsini yak hiç umrumda değil. Boşuna zararlar ülkeye.

abcabca
23.03.2011, 14:00

zaten o çocukta bir oğlanlık var, Trabzonspor'lu olmadığı iyi oldu :D

SEDAT
23.03.2011, 14:02
- Valla isteyen alınsın isteyen darılsın , böyle adamlara veriyorum çoşkuyu her ortamda , yerin dibine sokuyorum ...

Ömür Karadeniz
23.03.2011, 17:17
Sinan Engin ve Kaya Çilingiroğlu Trabzonlu değil Rizelidir.Her kafadan bir ses çıkmasın.

Ugur Kursad
23.03.2011, 18:23

bizde rizeliyiz çok şükür trabzonsporluyuz ...

ama oflu olupta fener için adam bıçaklarım diyen adamda biliyorum tehtit ettiği adam bendim ...

Ümit Küçük
23.03.2011, 20:05
trabzonlu olupta akıllıysa tutmasın trabzonu....bırakın deliler bize kalsın....seviyrim deliyi da

Oğuzhan İnce
24.03.2011, 01:01
vallahi iyiki de değilmiş :)
zaten samsun'da doğma büyüme bulunmuş bir çocuk o. bir iki kere sohbet etmişliğim vardır.
biraz yumuşak huylu bir arkadaşımızdır :)

Oğuzhan İnce
24.03.2011, 01:08
Ben Orduluyum Samsun'da doğdum büyüdüm.Ordusporu ya da Samsunspor'u tutabilirdim.Tabi ki köyümüzün ve ailemizin Trabzonspor lu olmasının benim de bu renklere gönül vermem de önemli ölçü de etkisi olsa da tek etken bu değildi.
Samsun stadında maça gittiğinizde İ.ne Trabzon olamazsın şampiyon seslerini duyarsınız çokça.Çünkü istemezler kendilerinin 3de biri büyüklükte bir şehrin şampiyonluk kupasını almasını dersem yalan olur.
Asıl sebep onların şampiyonluğu istemesidir.Onlar dediysem cinconlular fenerliler :)
köyde ordusporu tut samsunda samsunsporu tut deyip dururlar küçüklüğümden beri :)
ben anlatmaktan bıktım onlar dinlemekten bıkmadı...
Ben tuttuğum takımın fotoğrafını profilime koyuyorum.bilekliğini takıyorum.formasını alıyorum.
onlarsa Tuttukları takımların yanlarına bir de şehir takımlarını koyuyorlar...
Trabzonspor samsunspora gol attığında seviniyorum orduya attığında seviniyorum.
Çünkü Trabzospor Kazım'ın da dediği üzere yöresel duygulara sığdırılamayacak kadar büyük bir mefhumdur.
O sevda öyle büyüktür ki sırf Trabzonspor'u yavşak medyanın elinden kurtarma inadı üzerine adama gazetecilik bile okutturur...

Manu61
24.03.2011, 01:09
vallahi iyiki de değilmiş :)
zaten samsun'da doğma büyüme bulunmuş bir çocuk o. bir iki kere sohbet etmişliğim vardır.
biraz yumuşak huylu bir arkadaşımızdır :)
Unkapanını düşünüyorum , sonra Sefa'yı düşünüyorum..Hayret ediyorum :)

SEDAT
24.03.2011, 01:20
- Sefa bir örnek sadece , şunu kimse unutmasın eğer Şampiyonluk olsaydı mücadelemiz 3 takımdan birini tutar en geç 5 sene içinde bir Şampiyonluk görürsün , buna rağmen ne zaman Şampiyon olcağını bilmediğin bir takımın peşinden gidiyorsan işte gerçek aşk budur...

Barış
24.03.2011, 01:31
Sinan Engin ve Kaya Çilingiroğlu Trabzonlu değil Rizelidir.Her kafadan bir ses çıkmasın.

sinan engin kendisi dedi maçkalıyım diye. lazım değil bize ne kendisi ne nereli olduğu ya neyse :)

muharrematasoy
24.03.2011, 02:00
ben Trabzonlu değilim, en ufak bir alakam yok ama sapına kadar Trabzonsporluyum, madem Trabzonlu değilsin neden Trabzonsporu tutuyorsun diyen sivri zekalılara veriyorum 24 ayarı susturuyorum, kaç kişiyi mars ettim sayısızdır :D

Emre GÜRDAL
24.03.2011, 02:37
sinan engin kendisi dedi maçkalıyım diye. lazım değil bize ne kendisi ne nereli olduğu ya neyse :)

sinan engin sürmenelidir....

Barış Bağcıoğlu
24.03.2011, 02:49
Bu aklı evveller ki ttutukları takım taraftarları kendi memleketlerinin takımına demiyorum, kültürlerine akrabalarına (yani kendilerine) küfür edilirken ne hissediyorlar ???

Bu aklı evveller birde bunu oturup alkışlıyor!!!! bukadar net

Yaşar
24.03.2011, 02:51
Trabzon'un ekmeğinden yiyip, suyundan içip Trabzonspor'u tutmamak damarlarında akan kana ihanettir. Bu şahısalrın ya kanı bozuktur, ya da sütü.

Paksoy
24.03.2011, 03:02
Askarde Trabzonlu arkadaşlarım vardı birkaçı Gs tutuyordu.Baya sıkıştırıyordum ve sinir oluyordum,ve hiç Trabzon'a gitmemişim,Trabzonspor'lu tanımamışım,buralarda 2 3 kişi dışında Trabzonspor sadece gazete ve TV'lerde vardı benim için.BMN çok şey kattı sevgim Trabzonspor'a olan bağlılım hep aynıydı ama daha çok şey öğredim yerel medyayı,insanları.

Tolga
24.03.2011, 04:49
Ben herkese saygı duyarım.Ailemde büyük halamın çocukları ve kendisi hariç herkes Trabzonspor'lu.Aynı binanın 3 ve 4.katlarını işgal eden bir aileyiz.Aramızda en insaflı Trabzonspor'lu olan benim aile içi mevzularda.Yani FB ve GS maçlarında aile içi çatışma hat safhada.Maçlar berabere bile bitse illa ki bir taraf biriyle küsüyor =) Ben sadece hakaret veya inat olmadığı zaman kişiliğimden taviz vermiyorum.Ama öteki türlü en büyük düşman ben oluyorum.

Böyle bir ailede büyüdüm.Yani her Trabzonspor'lu gibi sinirli bir aile.Ama ben gerçekten Erzincan'lı olup aşırı derecede koyu FB'li olanlar ne bileyim İstanbul'la alakası olmayıp İstanbul takımlarını gerçekten gönülden tutabilen insanları çok tanıdım.Bunun yanında Trabzon'luyum diyip Trabzonspor'u tutmayanı da gördüm.Saygı duyarım.Ama tanıdığım bu Trabzonlu olupta Trabzonspor'lu olmayanların kendi takımları haricinde genelde Trabzonspor'u desteklediğini de gördüm.Buna inanırım da.

Benim için asıl mevzu olan sorulduğunda Trabzon'luyum diyip Trabzonspor'dan nefret edenler.Utanmadan çok bilmiş tavırlarla benim takımımı aşağılamak her ne olursa olsun asla affetmeyeceğim birşey.Yani dinden sonra gelen ikinci kuralım gibi birşey.Ama bu gittikçe birinci sıraya yerleşti.Bu yüzden buradaki herkesin sinirini,nefretini vs. çok net anlayabiliyorum.

Ama benim buradaki herkese önerim bize hiçbir yoldan sataşmadıkça,bulaşmadıkça onların bize zararları olmaz.Yani kaya çilingiroğlu seviyesine gelmedikçe lafım olmaz.Ama o seviyeyle aynı ortamdayken şovumu izlemenizi isterim.

İlyas BAHADIR
24.03.2011, 10:39
Bu aklı evveller ki ttutukları takım taraftarları kendi memleketlerinin takımına demiyorum, kültürlerine akrabalarına (yani kendilerine) küfür edilirken ne hissediyorlar ???

Bu aklı evveller birde bunu oturup alkışlıyor!!!! bukadar net
en basitinden örnek..maç oynanıyor, trabzonsporumuz önde..karşı tribünde trabzonlu ama kanı bozuk taraftar bozuntuları mevcut ve tezahürat aynen şu şekilde..haydi haydi haydi allah aşkına.. trabzonun ....leri dönsün şaşkına.. hangi ilerizekalı kendisine küfreder aptallık resmen sığırlık başka bişey değil

Oğuz ZEYTİN
24.03.2011, 11:15
valla şuan kocaeli/gölcük'teyim,burda trabzon/vakfıkebir'li olan tanıdıklar var. sorsan ben trabzon'luyum milliyetçiyim diyo ama fb'li bunlar hemde ab, kardeş,yegen,torun sülalece...ben onlara kanı bozuk diyorum...ayrıca genclerbirligi macında gelidi bana diyoki yenecez bu akşam faşan hiç cvp vermedim....

Ne alakası var Trabzonlulukla milliyetçiliğin? Bilip bilmeden iki apayrı kavramı birbirine nasıl bağlıyorsun?

Memleketçiliği kastediyorsan, milliyetçiliği bilmiyorsun. Aralarında ben diyeyim dağlar sen anla okyanuslar kadar fark var.

Dikkat lütfen!

Turgay Atalay
24.03.2011, 11:35
Bunlar cehennemde yanasıca tiplerdir, dikkate alınmaya değmezler...
Ben herhangi bir karadenizlinin Trabzonspor veya kentinin takımından başka bir takım tutabilmesini yadırgarken, bir Trabzonlunun Trabzonsporu tutmaması gerçekten akla izana ahlaka aykırı bir durum.

Cihat K
24.03.2011, 15:06
Bizim sınıfta 4 tane Trabzonlu var ama Bitane Trabzonsporlu var.. Bne diğer 3 ü ile hiç muhatap olmuyorum. İnsan bile değiller benim gözümde. Hepsini yak hiç umrumda değil. Boşuna zararlar ülkeye.
seni tebrik ediyorum renkdaş onları da hiç takma karaktersiz kanı bozuk herifler:)

Cihat K
24.03.2011, 15:09
ben Trabzonlu değilim, en ufak bir alakam yok ama sapına kadar Trabzonsporluyum, madem Trabzonlu değilsin neden Trabzonsporu tutuyorsun diyen sivri zekalılara veriyorum 24 ayarı susturuyorum, kaç kişiyi mars ettim sayısızdır :D
süpersin abi:) bayılıyorum şöyle trabzonlu olmayıpta TRABZONSPORU tutanlara

iskenderunlu
24.03.2011, 19:04
benim komşu oğlu ailece Trabzonlular çocuk Gs li ama öyle böyle değil kombinesi bile var

muharrematasoy
24.03.2011, 19:12
ülkemizde ne yazık ki güce tapıcı bir zihniyet var, haklının doğrunun değil sadece parası olanın gücü yetenin yanında olan yalaka insanlar var, çok şükür onlar gibi olmadık Trabzonsporlu olduğum için gurur duyuyorum, şu son zamanda basında takımımız hakkındaki linç girişimlerini gördükçe takımımla daha fazla gurur duyuyorum

Trabzonspor kötülerin hakkından gelen bir süper kahraman gibi birşey

Barış Burak
26.03.2011, 00:06
kardeşim gibi sevdiğim adam sürmeneli ama gs li. ben giresunluyum anneden bulaştı bana Trabzonsporluluk. ben sürmeneli kardeşime fitil oluyorum mesela:D

Ilelioglu
26.03.2011, 00:23
ülkemizde ne yazık ki güce tapıcı bir zihniyet var, haklının doğrunun değil sadece parası olanın gücü yetenin yanında olan yalaka insanlar var, çok şükür onlar gibi olmadık Trabzonsporlu olduğum için gurur duyuyorum, şu son zamanda basında takımımız hakkındaki linç girişimlerini gördükçe takımımla daha fazla gurur duyuyorum

Trabzonspor kötülerin hakkından gelen bir süper kahraman gibi birşey

Tespitler oldukca dogru, buda sadece egitimle degil birazda anne ve babanin yönlendirmesi ile cözülebilecek birsey.

Simdiki jenerasyondan böye birsey beklemek zor ama ileride bunun degismesini ümit ediyorum, simdiki zihniyet zaten Avrupa ile kiyaslanamayacak bir sekilde cok geride yani.

Great White
27.03.2011, 00:22
burada 'trabzonlu olup da trabzonspor'u tutmayanlar' başlığı varken forumun bir yerlerinde de yanlış hatırlamıyorsam 'trabzonlu olmadan trabzonsporlu olmak' gibisinden ayrı bir başlık da var sanırım..

şimdi arkadaşlar bi' kere bu başlıkların ikisi arasında bir çelişki olduğunu görmezden gelemeyiz..

sonuçta basit bir empati yaptığımızda bizim kendi hemşerilerimizden beklediğimiz sahiplenmenin aynını diğer şehirlerdeki insanlar da yapsa taraftar sayımız muhtemelen yarıya falan iner..

yani kendi hemşerimiz başka takımı tuttuğunda onu hakir görürken malatyalı bir adamın trabzonspor' u tutmasına alkış tutarsak biraz ikiyüzlülük yapmış oluruz..

tıpkı istiklal marşımızı mırıldanan daum' u göklere çıkarıp almanya marşında dudağını kımıldatan mesut' a küfür etmek gibi bi' şey yani..

o sebeple hiç kasmayın yahu. bırakın dileyen dilediği takımı tutsun.

Fatih Solmaz
27.03.2011, 01:42
sadece trabzonlu oldugumuz icin degil farklı olduğu için trabzonsporu tutuyoruz. farketmeyenler istediği takımı tutsunlar der tabi.

zafer6161
02.04.2011, 10:55
ruhi sarı

koyu bjk lı

http://i1104.hizliresim.com/2011/4/2/3155.bmp

61_Hasan_69
02.04.2011, 11:12
burada 'trabzonlu olup da trabzonspor'u tutmayanlar' başlığı varken forumun bir yerlerinde de yanlış hatırlamıyorsam 'trabzonlu olmadan trabzonsporlu olmak' gibisinden ayrı bir başlık da var sanırım..

şimdi arkadaşlar bi' kere bu başlıkların ikisi arasında bir çelişki olduğunu görmezden gelemeyiz..

sonuçta basit bir empati yaptığımızda bizim kendi hemşerilerimizden beklediğimiz sahiplenmenin aynını diğer şehirlerdeki insanlar da yapsa taraftar sayımız muhtemelen yarıya falan iner..

yani kendi hemşerimiz başka takımı tuttuğunda onu hakir görürken malatyalı bir adamın trabzonspor' u tutmasına alkış tutarsak biraz ikiyüzlülük yapmış oluruz..

tıpkı istiklal marşımızı mırıldanan daum' u göklere çıkarıp almanya marşında dudağını kımıldatan mesut' a küfür etmek gibi bi' şey yani..

o sebeple hiç kasmayın yahu. bırakın dileyen dilediği takımı tutsun.

Aşırı mantıklı ancak düşüncelerimi değiştirmiyor yinede :) Allah Trabzonlu olup TS yi tutmayanların tepesinden baksın..

Tunga
18.04.2011, 14:59
Arkadaşlar, biliyorsunuz siyasi sulara girmiyoruz. O nedenle bir mesaj silinmiştir.

halil ibo
18.04.2011, 15:22
Allah onlara hidayet nasip etsin demekten başka ne gelir ki elden.

SiNo
18.04.2011, 23:27
çok var öyle tanıdığım adamlar tapıyor ya örnek abim ezik fb li kardeşim ezik fbli doğru yolu bulurlar inş

boztepeliyasin
25.04.2011, 23:54
trabzpnsporlu olmayan trabzonluyumda demesin. trabzonluluğun bir şerefi haysiyeti onuru var. türkiyede bu özelliğimizle övünüyoruz ama ne yazıkki aramızdan böyle rumlarda çıkıyor. sırf bu yüzden isatanbuldaki bazı akrabalarımla ilişkim selamdan öteye geçmiyor.

Cengiz Çubukcu
25.04.2011, 23:55
Allah onlara hidayet nasip etsin demekten başka ne gelir ki elden.

amin........

Sibel
27.04.2011, 21:15
Nerelisin?
Trabzonluyum,Trabzonsporluyum..Bu ikisi hiç ayrılır mı?:)

Emirhan Makul
04.05.2011, 21:58
Erdoğan Bayraktar ;
Trabzonsporluyum ama Trabzon’dan sonra tuttuğum takım Galatasaray’dır. Özhan Bey çok yakın arkadaşımdı, kendi bana getirdi kongre delege kartını. Ben 1972 yılından beri Trabzonluyum. Zaten Trabzonlular'ın neredeyse yüzde doksanı ikinci takım olarak Galatasaray’ı tutar.

Sadık Bıyık
04.05.2011, 22:15
Erdoğan Bayraktar ;
Trabzonsporluyum ama Trabzon’dan sonra tuttuğum takım Galatasaray’dır. Özhan Bey çok yakın arkadaşımdı, kendi bana getirdi kongre delege kartını. Ben 1972 yılından beri Trabzonluyum. Zaten Trabzonlular'ın neredeyse yüzde doksanı ikinci takım olarak Galatasaray’ı tutar.

hadi ordan aşşağılık adam, bide utanmadan konuşuyor.

SEDAT
04.05.2011, 22:22
- Aslında Erdoğan efendi yanlış söylemiş , Trabzonluların yüzde yüzde doksanı 2.takım olarak Trabzonsporu tutar diyecekti ki dili sürçtü herhalde...

Mehmet_Mercanlı
05.05.2011, 11:44
Emrullah Düzenli tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1917489465#post1917489465)

Ertan 51
05.05.2011, 11:59
Otobüs şirketinde çalışırım,öğrencinin birisine Trabzon bileti vermişim,iptale geldi,baktım üzerinde kargaların çarşı sı var,sen dedim nerelisin Trabzonluyum dedi,iptal etmiyorum o zaman dedim ne ayak felan dedi tikeliyor,sen Trabzonlu olsan silah dayasalar şu kargaların tişörtünü giymemen lazım sırtına dedim,senden Trabzonlu da olmaz yolcu da olmaz dedim.Biraz zıplayacak oldu amma bende aşağı kalmam hani:) kuyruğunu kıstırdı gitti.Beni unutacağını zannetmiyorum,bu derece tepkili bakıyorum Trabzonlu olup Trabzonsporu tutmayanlara.

SEDAT
05.05.2011, 17:47
Otobüs şirketinde çalışırım,öğrencinin birisine Trabzon bileti vermişim,iptale geldi,baktım üzerinde kargaların çarşı sı var,sen dedim nerelisin Trabzonluyum dedi,iptal etmiyorum o zaman dedim ne ayak felan dedi tikeliyor,sen Trabzonlu olsan silah dayasalar şu kargaların tişörtünü giymemen lazım sırtına dedim,senden Trabzonlu da olmaz yolcu da olmaz dedim.Biraz zıplayacak oldu amma bende aşağı kalmam hani:) kuyruğunu kıstırdı gitti.Beni unutacağını zannetmiyorum,bu derece tepkili bakıyorum Trabzonlu olup Trabzonsporu tutmayanlara.

- Abi her ne kadar tasvip etmesemde hareketinin hastası oldum ya :)

Ilelioglu
05.05.2011, 17:51
Erdoğan Bayraktar ;

Bu Trabzonlulara hakaretdir...

:mad:

Canberk
05.05.2011, 18:00
Erdoğan bayraktar denen arkadaşa kısaca OŞT diyorum.Galatasaraylının hasıdır kendileri!!!

Sibel bana nerelisin dediklerinde Trabzonsporluyum diyorum ;
Hangi takımlısın dediklerinde de Trabzonluyum diyorum :D

Sibel
05.05.2011, 19:52
Sibel bana nerelisin dediklerinde Trabzonsporluyum diyorum ;
Hangi takımlısın dediklerinde de Trabzonluyum diyorum :D
Canberk adamı hasta etme:D

Mesut
05.05.2011, 20:11
Trabzonlu olup Trabzonsporu tutmayanları güzel bir şekilde(!) anıyorum her saat...

Gökhan KAN
05.05.2011, 20:15
Ulan bizim memleket farklı gelip Trabzonsporu tutuyoruz. Adamlar öz Trabzonlu tutmuyorlar. Ben öz Trabzonludan daha çok kızıyorum bu duruma. Gerçi düşünürsek ben tutuyorsam onlarda tutabilir ama yinede olamaz arkadaş tutamazlar.:)

TSezgin61
06.05.2011, 02:18
Volkan KONAK dayısıymış hatta,ablamın oğlu felan demişti...

emre ablasinin oglu degil volkan konagin. biyerlerden akrabaliklari var ama unuttum. yengem volkan konagin ablalarindan biri...

OnurKul
06.05.2011, 04:58
Şu başlık altında hala insanlara beddua okunuyor. Futbol sadece bir oyun arkadaşlar.

Trabzonlu olup Trabzonspor'u tutmak zorunlu değil, tıpkı diğer illerden Trabzon'la alakası olmayan kardeşlerimizin Trabzonspor'u tutması gibi. Bu başlık altında sürekli hakaret, itham ve hedef gösterme var, kapatılmaması beni şaşırtıyor ve BMN'ye yakışmıyor.

Ertan 51
06.05.2011, 07:25
- Abi her ne kadar tasvip etmesemde hareketinin hastası oldum ya :)
Sedat tabi benim yaptığım müşteri haklıdır a da ters,yeni çıkan kanuna da ters,patron duysa ters,ama ben gözümü kararttım,illa o günlükte olsa o arkadaşın nevrini döndürmem lazım dedim,kendine getirmem lazım dedim:)
Yanlız takımı hariç tam bir Trabzonluydu arkadaş baya bi tikeldi:)amma 3-1 ben kazandım:)

Ali İhsan
06.05.2011, 08:49
Trabzonlu olup da başka takımı tutanlar olabilir. Muhtemelen Trabzon'da doğup büyümemiş, başkalarının etkisi altında kalmıştır. Güce tapan bir yapısı da olabilir.

Daha önce de yazılmış ama tekrarlamakta fayda var, asıl sorun Trabzonlu olup başka takım tutup bir de üstüne Trabzonspor'dan nefret etmek, yani kendi memleketinin takımını 2. takım olarak bile tutamayacak kadar kendi benliğine düşman olmak.

Muhammed
06.05.2011, 15:13
Trabzonlu olup da başka takımı tutanlar olabilir. Muhtemelen Trabzon'da doğup büyümemiş, başkalarının etkisi altında kalmıştır. Güce tapan bir yapısı da olabilir.

Daha önce de yazılmış ama tekrarlamakta fayda var, asıl sorun Trabzonlu olup başka takım tutup bir de üstüne Trabzonspor'dan nefret etmek, yani kendi memleketinin takımını 2. takım olarak bile tutamayacak kadar kendi benliğine düşman olmak.

Trabzonspor 2 takımından birisi olacaksa nefret etsin çok daha iyi.

Chiko
18.05.2011, 06:16
Konyula aslinda alakasi yok ama bu sarkiyi dinleyince gercekten sasirdim.
Davut Güloglu, Rize'li kendisi ama Fenerbahce'ye sarki yapmis..
http://www.youtube.com/watch?v=kQgccZ7DliU&feature=share
Bizden sayardim ben bu adami.

Fatih Özkan
18.05.2011, 14:02
Konyula aslinda alakasi yok ama bu sarkiyi dinleyince gercekten sasirdim.
Davut Güloglu, Rize'li kendisi ama Fenerbahce'ye sarki yapmis..
http://www.youtube.com/watch?v=kQgccZ7DliU&feature=share
Bizden sayardim ben bu adami.

Rize'li olduğundan dolayı normal karşılıyoruz...

TSuha61
18.05.2011, 16:14
Evet "Trabzonluların 2.takımı GS`dir diyerek bizi tanımayan birisi trabzonu temsil etmek icin mv adayı gösterilmiştir :) 26 yaşındayım hiç ikinci takımım olmadı Sürmenespor`u saymazsak :) Bizi farklı kılanda bu zaten sayın Gs li mv adayımız :)) Ne günlere kaldık Trabzonluyu tanımıyorsun bari yorum yapma!!

Canberk
18.05.2011, 18:56
Davut Güloğlu son bekleyeceğim adamlardan biriydi.Sana da helal olsun:mad:

28TS61
18.05.2011, 19:01
bugün trabzonda birileri cikmis yine TRABZONSPOR´umun atkisini sirtina gecirip oy pesinde kosmus.
bu yetmiyormus gibi kendi gruplarinin reklamlarini yapmak isteyenlerde atkilarini platforma uzatmislarki onlarin atkilarida orada bulunanlarin sirtindaydi.

hani hepimiz TRABZONSPOR´umuzu siyasetten uzak tutacaktik. hic mi kimse orda demez TRABZONSPOR atkisini birakta konus ne konuscaksan diye. hic mi tepki vermicez böyle ilden ile dolasip her takimin atksini takanlara.

yarin bir baskasi gelecek ve TRABZONSPOR atkisi kullanacak ama kimsenin sesi cikmicak
bu böyle gelmis böyle gececek anlasilan

Canberk
18.05.2011, 19:12
Trabzonspor atkısı takması değil grup atkısı taktırmaları kızdırdı beni.
Bir futbolcu gelir tak yakasına;karşılamaya git takımını grup atkısı...

İşte bu yüzden BMN'deyiz hep birlikte...
ÖNCE TRABZONSPOR DİYECEĞİZ HER ZAMAN!!!

SEDAT
20.05.2011, 02:03
- Erdoğan Bayraktar , yüzü kızarmadan birde bu milleti temsil edicekmiş , peh peh , temsili kest !

Koray
20.05.2011, 02:10
Sırf şu lafı etti diye adayı olduğu partiye oy veremeyecek insanlar tanıyorum :)

Siyasetten de haberi yok bunun.

ESER
08.06.2011, 14:44

ben tepki ile bakmaktan ziyade, tiksiniyorum, adam yerine koymuyorum hatta nefret ediyorum memleketine ihanet etmis bu sogan cucuklerinden. bir Trabzonlu ile tanistigimda isimden sonra hatta bazen isimden once sordugum soru hangi takimi tuttugudur. istanbul yalamasi ise o tanisma selamdan oteye de gecmiyor. belki yanlis yapiyorum ama bu boyle. bugun memleketini satan bir kolpa yarin beni hayli hayli satar, yari yolda birakir..

memletinin takimini tutmadiklari gibi soruldugunda Istanbulluyum diyip , illa aslen nerelisin sorusu sorulunca ailem Trabzonlu ama ben dogma buyume istanbulluyum diyen ama cakma nisantasili ayaklarini burnu gozu ele veren ozenti ve istanbullu olmayi ayricalik sanan kisiliksizlerden de ayrica tiksindigimi belirteyim. alayiyla hicbir turlu isim olmaz ..

ahmetyilmaz
12.06.2011, 13:13
aslen giresunluyum ailede trabzonsporlu kimse yok memleketede ömrümde bir kere gittim tuzlada doğdum büyüdüm trabzonsporlu olmamdaki sebep "sömürücü bütün güç odaklarına karşı olmak olabilir.trabzonspor benim karakterime bire bir uyuyor."trabzonsporlu olmak başka bişey.olmayanlara kızmayın bence onlara acıyın.

Deniz Tosunoğlu
12.06.2011, 13:58
Aslen Ardahanliyim ama Trabzonsporluyum :)

yaranozlu
12.06.2011, 17:00
öz abim metin tekinden dolayı küçükken bi şekilde bjkli oldu. tam kıldır kendisi, bjk formasının arkasına 61 numara yapıştırıp metin yazdırmış. manyak ya, deli ediyor adamı. ayrıca yeni nesil OFta %25i başka takımı tutuyor. trabzon dışında yaşayanlar özellikle gutbetçilerde fire vermiyoruz :)

izzet
12.06.2011, 19:48
Bende artık "Trabzonsporluyum ama Trabzon'u tutmuyorum"

Soranlara kazımın anısına hopaliyim diyeceğim.

61_Hasan_69
12.06.2011, 19:54
öz abim metin tekinden dolayı küçükken bi şekilde bjkli oldu. tam kıldır kendisi, bjk formasının arkasına 61 numara yapıştırıp metin yazdırmış. manyak ya, deli ediyor adamı. ayrıca yeni nesil OFta %25i başka takımı tutuyor. trabzon dışında yaşayanlar özellikle gutbetçilerde fire vermiyoruz :)

Benim tanıdığım bütün Oflular ( ki çok fazla Oflu tanırım bursada) fanatik Ts lidir..Hemde öyle böyle değil

Canberk
12.06.2011, 20:30
Bende artık "Trabzonsporluyum ama Trabzon'u tutmuyorum"

Soranlara kazımın anısına hopaliyim diyeceğim.

Aynen öyle .
Hem gönlümde hem Feys'te memleketimin hopa olduğunu belirttim.

Hasan yorumlarına dikkat et! ;)

Koray
12.06.2011, 20:33
Ben zaten Ağasar'lıydım :))

Mustafa Yüksek
12.06.2011, 20:46
Arkadaşlar ikili tartışmalara son verin lütfen. Bu konuyu burada tartışmak hiçbir şey kazandırmayacak.

ağasarlı emre
12.06.2011, 21:33
yani şimdi trabzona sırt mı çevireceğiz insanları bilinlendirmeliyiz.

bordo61
12.06.2011, 21:38
Uşaklar sorması ayıp

Ne yapıyorsunuz burda ?

61_Hasan_69
12.06.2011, 21:39
önce Trabzonluyum sonra Trabzonsporluyum..

Miraç Atalay Çiftçi
12.06.2011, 21:53
1. İnsanları aşağılamayın.
2. İnsanları kategorize etmeyin.
3. Yazılarınıza siyaseti alet edip, BMN kurallarını ihlal etmeyin.

Bu ve benzer birkaç içerikli yazılar nedeniyle iletiler silindi, başlık bir süre kapatıldı. Bazı üyeler kural dışı iletileri nedeniyle ceza alacaklar.