PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu Bir Büyük Tepkidir!

Barış Burak
07.03.2011, 09:58
Başlığı genele açmamın sebebi,birden fazla kurumu eleştirecek olmam ve bu kurumların farklı başlıklarda konularının bulunmasıdır.Ortak eleştiri yeri olarak Geneli seçtim,Forum yöneticilerimiz uygun görürlerse istedikleri yere taşıyabilirler.

Öncelikle,taraftarımızın büyük çoğunluğunun karamsarlığına rağmen Beşiktaş maçını kazanan tüm oyuncularımıza kurban olurum...

Bu bir tepkidir renktaşlar.Maddelersek;

1) Bu Tepki Federasyona Olan Bir Tepkidir! fenerbahçe kulübünun hocası ve başkanının açıklamalarından sonra,net olarak 3,tartışmalı olarakta 1 penaltımızın verilmediği bir süreçten büyük yara alarak çıktık.Amaçları Trabzonsporu yıpratmak olan ve bunun içinde taraftarı yıpratmak isteyen kurumlar,üzerine düşenleri yaptı... Ve bu saldırıya karşı Türkiye Futbol Federasyonu ve Merkez Hakem Kurulu maalesef sessiz kaldı.

Bizim başımıza bu ilk defa gelmiyor.Fenerbahçenin her zaman kendini kayırması,başkanınız konuştuğu zaman düdüklerin taraflı çalınması artık canımıza tak ediyor.Bunu böyle bilin.Sabrımız sadece bu sezonun değil,Cem Papila zamanlarınında sabrıdır.Ve bu sabır bir gün dayanılmaz safhaya gelirse,kendi adıma söylüyorum sadece benim canım yanmaz.Artık Yeter! Kirli tezgahlarda olmak,masalarda doğranmak,kırık burunlarla Spartacus olmak zorunda değiliz!Bunu İstemiyoruz!Türkiye Futbol Federasyonu,ya bir kulüp başkanının açıklamalarıyla,hakemlerine sahip çıkamamazlık yapmaz; ya da puan kaybettikçe insanları karalayan kulüp başkanlarını,kurumunun başına getirir.

2) Bu Tepki Milliyet Gazetesine Olan Bir Tepkidir!

Babam,kendimi bildim bileli Milliyet okur ve bende doğal olarak Milliyeti uzun zamandır okuyorum.

Milliyet Spor Servisinin son zamanlardaki haberleri,sadece benim değil hepimizin dikkatini çekmiştir mutlaka. Trabzonspor hakkında yaptığı haberlerin %90'ı fitne kokan haberler olan Milliyet Spor Servisi,sadece benim değil,hepimizin tepkisini çekmiştir.

Trabzonsporu karalamak için,özellikle son 3 haftadır yapılan,Selçuk Transferi(!),yabancı oyuncuların performansı altında farklı niyetler arayıp, taraftarın kafasında soru işareti oluşturma amaçları,ve son olarakta,Beşiktaş maçı ertesi olan bugünün gazetesinde, Şenol Güneş'e atılan cisimleri değilde,Şenol Güneş'i eleştiren,ve bu eleştiriyi çok cince kelime oyunlarıyla süsleyen Milliyet Spor Servisine çok büyük tepki gösteriyorum.

Yapılan bu haberlerin;hiç birinin altında,haberi yapanın imzası olmayıp; isimsiz haberlerle taraftarı kötü şekilde etkilemek isteyen insanların kim olduğunu öğrenmek ve bunun hesabını demokratik yollardan sormak istiyorum! İsimsiz haberler yapıp,Spor Servisi başlığı altında bu haberleri servis eden insanların,kimler tarafından kullanıldığını öğrenmek istiyorum!

Trabzonspor'un BİLİNÇLİ bir taraftarı olarak,bu tepkilerin BMN aracılığıyla bir yazı,basın toplantısı ve ya diğer yasal yollarla kamuoyuna duyurulmasını talep ediyorum.Gerekli yolları,kendim bizzat takip edeceğim.Ama bunu BMN'nin,herkese örnek olacak şekilde yapması,daha büyük etki uyandıracaktır.

Bu benim nacizane düşüncemdir.Bu düşüncenin yanlışları olabilir.Açıklama yapılırsa kulübe zarar getireceğini düşünen abilerim olabilir.Yani demek istediğim;

Benden daha çok bu olaylara şahit olmuş olan abilerimin,yönetici abilerimin,ablalarımın ve kardeşlerimin yorumunu bekliyorum.

Allah Trabzonsporu korusun ve yüceltsin.Amin.

baştürk
07.03.2011, 10:56
milliyet gazetesi yanlış tercih dogan grubu ne zaman Trabzonspor hakkında iyi şeyler yazmış ki _?? dogan grubu spor gazetesi olan fanatik gazetesinden hariç onuda trabzonspor taraftarını satış açısından kayıp etmemek için iyi şeyler yazılmaktadır......takvim milliyet hürriyet vatan vs. hepsinde Trabzonspor umuz her fırsatta kötülenmektedir.bahsettiğim gazetelerde malesef ki hepsi dogan grubunundur...

magicyattara
07.03.2011, 11:26
Eline sağlık Barış..

Milliyet için söylediğin şeyleri Hürriyet için de söylemek mümkün..

Şenol Güneş'in küfüründen sonra ortalık karıştı diyebiliyor bu şerefsiz gazete..neden demesin ki..

Uğur Dündar,Altan Tanrıkulu ve manipülatif haberleri servis eden Ferudun Niğdelioğlu gibi 3 adet azılı fblinin eline verilmiş spor sayfaları..

Habere bakar mısınız.."Şenol Güneş küfür etti"..

Şenol hocanın verdiği mesajlara kıçlarıyla gülüyorlar demiştim..artık eminim..

Yıllardır taktik değişmedi..futbolun içinde ki ergenekon temizlenmeden,bir şeyin değişeceği de yok..Ahlak yok,saygı yok,sevgi yok..sadece kazanmak için b.k atmak,tüm değerleri ayaklar altına almak var..

Türkiye'nin gelişmesinin,kendini bulmasının önünde ki en büyük engel bu anlayıştır..siyasi manada da bu anlayıştır,dolayısıyla sportif manada da..
Bedavadan kazanmak..ayağını kaydırmak..masada almak..

Bunlar bizim medyamız değil..topunun ... .

Tangerine Dream
07.03.2011, 11:34
Damat Ercan Paşa'yı da unutmamak gerek.

oflum61
07.03.2011, 11:44
Başlığı genele açmamın sebebi,birden fazla kurumu eleştirecek olmam ve bu kurumların farklı başlıklarda konularının bulunmasıdır.Ortak eleştiri yeri olarak Geneli seçtim,Forum yöneticilerimiz uygun görürlerse istedikleri yere taşıyabilirler.

Öncelikle,taraftarımızın büyük çoğunluğunun karamsarlığına rağmen Beşiktaş maçını kazanan tüm oyuncularımıza kurban olurum...

Bu bir tepkidir renktaşlar.Maddelersek;

1) Bu Tepki Federasyona Olan Bir Tepkidir! fenerbahçe kulübünun hocası ve başkanının açıklamalarından sonra,net olarak 3,tartışmalı olarakta 1 penaltımızın verilmediği bir süreçten büyük yara alarak çıktık.Amaçları Trabzonsporu yıpratmak olan ve bunun içinde taraftarı yıpratmak isteyen kurumlar,üzerine düşenleri yaptı... Ve bu saldırıya karşı Türkiye Futbol Federasyonu ve Merkez Hakem Kurulu maalesef sessiz kaldı.

Bizim başımıza bu ilk defa gelmiyor.Fenerbahçenin her zaman kendini kayırması,başkanınız konuştuğu zaman düdüklerin taraflı çalınması artık canımıza tak ediyor.Bunu böyle bilin.Sabrımız sadece bu sezonun değil,Cem Papila zamanlarınında sabrıdır.Ve bu sabır bir gün dayanılmaz safhaya gelirse,kendi adıma söylüyorum sadece benim canım yanmaz.Artık Yeter! Kirli tezgahlarda olmak,masalarda doğranmak,kırık burunlarla Spartacus olmak zorunda değiliz!Bunu İstemiyoruz!Türkiye Futbol Federasyonu,ya bir kulüp başkanının açıklamalarıyla,hakemlerine sahip çıkamamazlık yapmaz; ya da puan kaybettikçe insanları karalayan kulüp başkanlarını,kurumunun başına getirir.

2) Bu Tepki Milliyet Gazetesine Olan Bir Tepkidir!

Babam,kendimi bildim bileli Milliyet okur ve bende doğal olarak Milliyeti uzun zamandır okuyorum.

Milliyet Spor Servisinin son zamanlardaki haberleri,sadece benim değil hepimizin dikkatini çekmiştir mutlaka. Trabzonspor hakkında yaptığı haberlerin %90'ı fitne kokan haberler olan Milliyet Spor Servisi,sadece benim değil,hepimizin tepkisini çekmiştir.

Trabzonsporu karalamak için,özellikle son 3 haftadır yapılan,Selçuk Transferi(!),yabancı oyuncuların performansı altında farklı niyetler arayıp, taraftarın kafasında soru işareti oluşturma amaçları,ve son olarakta,Beşiktaş maçı ertesi olan bugünün gazetesinde, Şenol Güneş'e atılan cisimleri değilde,Şenol Güneş'i eleştiren,ve bu eleştiriyi çok cince kelime oyunlarıyla süsleyen Milliyet Spor Servisine çok büyük tepki gösteriyorum.

Yapılan bu haberlerin;hiç birinin altında,haberi yapanın imzası olmayıp; isimsiz haberlerle taraftarı kötü şekilde etkilemek isteyen insanların kim olduğunu öğrenmek ve bunun hesabını demokratik yollardan sormak istiyorum! İsimsiz haberler yapıp,Spor Servisi başlığı altında bu haberleri servis eden insanların,kimler tarafından kullanıldığını öğrenmek istiyorum!

Trabzonspor'un BİLİNÇLİ bir taraftarı olarak,bu tepkilerin BMN aracılığıyla bir yazı,basın toplantısı ve ya diğer yasal yollarla kamuoyuna duyurulmasını talep ediyorum.Gerekli yolları,kendim bizzat takip edeceğim.Ama bunu BMN'nin,herkese örnek olacak şekilde yapması,daha büyük etki uyandıracaktır.

Bu benim nacizane düşüncemdir.Bu düşüncenin yanlışları olabilir.Açıklama yapılırsa kulübe zarar getireceğini düşünen abilerim olabilir.Yani demek istediğim;

Benden daha çok bu olaylara şahit olmuş olan abilerimin,yönetici abilerimin,ablalarımın ve kardeşlerimin yorumunu bekliyorum.

Allah Trabzonsporu korusun ve yüceltsin.Amin.

Su duan "Allah Trabzonsporu korusun ve yüceltsin.Amin" Milliyet ve bu gazetelere benzeyen gazeteleri tamamen siler, bunlara ters, seni sevmez ler, seni paracalamak isterler, bölmek isterler, senin hic bir degerine saygi duymazlar. Bunlari abartmiyorum. Sen git bende "Sosyalistim", bende sizin verdigin partiye oyumu veriyorum de, yine de seni kabul etmez, saygi göstermez.

Bunlara en büyük ceza: O K U M A, O K U T M A.

Not: Bazi arkadaslarimiza bu söylem radikal gelebelir. Bana aksini söylesinler özür dileyeyim.

Selcuku haberlerini ayenen takip ettim ve onlara yazdim. Bu nasil gazetecelik??? Futboldaki Ergenekonu yok etmedikce Türk Futobolu bir yere varamaz.
Dün Sansal Büyük0 söyluyordu: Istanbul takimlarindan bir tanesi geride kalirsa bizim (medyanin) hic isine y a r a m a z.

Turgay Atalay
07.03.2011, 11:48
Milliyet, Hürriyet, Vatan...vs gibi doğan grubu gazetelerinden tarafsızlık mı bekliyorsunuz, çok beklersiniz. Bunların spor sayfaları ancak menemen tavasına altlık olur, başka da bir şeye yaramaz

cemoli5408
07.03.2011, 12:30
aynen katılıyorum, milliyet hürriyet vatan gibi gazeteleri para verip almayın. tepkimiz olsun. her nekadar siyasi olarak en rahat okuduğum gazeteler olsada Trabzonspor a karşı böyle çirkef işler yapan babamn oğlu olsa affetmem, tepkimi korum. tepkimizi koyalım bu gazeteleri almayalım, gerçi alayı aynı zaman dahil...

Hasan Çelik
07.03.2011, 12:51
Aykut Kocaman'ın Trabzonspor'un penaltıları irdelenmeli dediği andan itibaren başta medya olmak üzere Hakemler ve Federasyonun'da trabzonspor'a karşı bir savaşa girdiğini görüyoruz..2.yarıdaki maçlarda 3 tane net penaltımız verilmedi ve rakiplerimizin 3 oyuncusu oyundana tılmadı..buna rağmen trabzonspor fenerbahçe maçı dışında kaybetmeden yoluna devam etti..
Malumunuz Medya hususunda gücümüz diğer büyüklere nazaran daha düşük..medya patronları ve spor servisi müdürleri gazetelerinin satışı için diğer takımları kolluyorlar..O bakımdan bu olguyu anlayıp kavrayıp üzerimize oynanan psikolojik operasyonlara geçit vermemeliyiz..

zekeriyya
07.03.2011, 12:52
kocaeli de oynana maç için iyi bir pankart hazırlayabiliriz

Barış Burak
07.03.2011, 18:32
aradım belirttim şikayetimi,ileticekmisiniz dedim.lakayıt bir şekilde evet dedi.üniversite öğrencisiyim,iletmezseniz yumurtamız güzel haberiniz olsun dedim.

Berkedogan
07.03.2011, 18:42
ağzına sağlık kardeşim özellikle şenol güneş hakkında milliyette küfür etti falan yazdı cinlerim tepeme çıktı.

Barış Burak
07.03.2011, 18:50
ulan milliyet,vatan hepsi aynı haberi yapmış.

babam 20 senedir milliyet okuo.bende köşe yazarlarını çok severim.

ama yarından itibaren bu eve,girmeyecek hiç biri.

Protesto edelim.yürüyelim toplanalım orda.görsünler ne Şenolum,ne başkası sahipsiz değil.

bursaya yapmadılar çünkü biliolar cacık olmaz onlardan.ama öğrenecek bunların hepsi.

Bugün bir devlet görevlisi,çıkarı için makamını kullandığında,nasıl tepki görüyorsa,bu adamlarda görevini kötüye kullanıyor.

Barış Burak
07.03.2011, 18:53
vatanı aradım erdal cömerti bağlarmısınız dedim,o muhabir uğramaz buraya dediler.Osman abimin dediği gibi,farketmez dışarıdada görüşürüz dedim ve oraya uğramayan adamın haberini ön sıradan koyuyosunuz ama dedim.Şenol Güneş bugün özür diledi ama dediler.Şenol Güneş devlete,vastana küfür ettiği için mi yoksa onların seviyesine üdştüğü için mi özür diledi dedim.sustu.

hep böyle ypaıyosunuz ama az kaldı dedim.

Barış Burak
07.03.2011, 18:54
ulan çıldırcam,çok sinirliyim ya.

kıçı boklu kaşarın biri benim hocama ayakkabı fırlatacak,o kaşarın namı olmayacak gazetede,ama Şenol Güneş Vatan Hainliğine devam edecek hala!!!!!!

yok öyle dünya.

Nadir Bekar
07.03.2011, 19:02
Allah belalarını versin ist ezikleri

İskender66
07.03.2011, 19:05
Allah ıslah etsin böylelerini.. Ben zaten yıllardır evime doğan grubu yayınlarını sokmuyorum. Bunlara beş kuruş bile vermiyorum. Trabzon düşmanı bunlar.

Bıyıklıoğlu
07.03.2011, 19:12
Barış'ım ellerine sağlık...

Yapacağımız tek birşey var;bu gazeteleri okumamak,gördüğümüz haberlere itibar etmemek olacaktır.

Bizim şu dönemde sakin olmamız lazım ve medyanın oyunlarına gelmememiz şart...

omer61
07.03.2011, 19:34
Başlık "Bu büyük bir tepkidir" diye düzeltilirse daha uygun olabilir.

-Samet
07.03.2011, 19:35
Allah'tan gazete okumam :)

metinbay61
07.03.2011, 19:53
dostu düşmanı görmek için iyi bir neden işte...bundan sonra milliyet okumamam için bir sebep...

egemen haberinden sonra yazmıştım bu cümleyi...herkesin dikkatini çekmeye başlaması güzel...bunlara diyecek söz yok alıp okumuyorum...zamanında sabah gazetesine yapılan boykot bunlara ders olmamış...

Barış Burak
07.03.2011, 19:59
Başlık "Bu büyük bir tepkidir" diye düzeltilirse daha uygun olabilir.

Başlık ''Bu Büyük Bir Tepkidir'' anlamını taşımıyor ama renktaşım.İstemli yaptım yani.

Onur Akyüz
07.03.2011, 20:05
Hürriyet'in spor müdürü de Ercan Saatçi...

Neremle gülsem bilmiyorum!

Yazı işleri müdürü izel,genel müdürüde çelik olsun tam olsun!

Dongidongidongidongidongidoonnn!

verep
08.03.2011, 20:17
Bu daha önce durdurulan yazım.Ama sayın Çiftçi tarafından sansurlenen yazım.

Aslında bunu kaç gündür yazmayı düşünüyordum.Aslında Aykut Kocaman'ın konuşması kendi isteği ile değildi.Onu Aziz Yıldırım Konuşturdu.Amaç bizim maça kadar ortamı sertleştirmek.Onlar şunu iyi biliyor.Karadeniz insanı tez canlıdır.Alınan bir kaç başarısız sonuçtan sonra taraftarlar tersine döner.Aynen yapılmak istenen Yıllar önce BJK'ya yapılan.Samsun maçında hakem hiç kimseye hissettirmeden BJK'ya doğradı.Sonuçta 5 futbolcunun atılması doğruydu.Bütün iş burada sinirlerimize hakim olmak.Benim bildiğim Trabzon ilk defa bu kadar kenetlendi.
Bütün spor programlarında konuşulan Trabzon kendi sahasında zorlanıyor.Deplasmanda daha iyi oynuyor.Sonra da deniyor ki Trabzon 2. yarı derbileri deplasmanda oynayacağı için kötü.Tezatı görüyor musunuz.İlk yarı kendi sahasında en iyi kim Fenerbahçe .Fenerbahçe sahasında kimlerle oynamış.Ligin sondan 10 takımıyla tezata bakın.Hiç kimse Fenerbahçe'nin GS ve Bjk deplasmanına gideceğini yazmıyor.sanki BJK ve Gs bize deplasman Fenere değil.

Spor programlarında bunları insanların bilinç altına işlemeye çalışıyorlar.Buna en güzel cevabı lig tv spikeri verdi.
Trabzon insanı aynı çamurda iki defa yıkanmaz.Biz o çamurda 96'da yıkandık.

verep
08.03.2011, 20:18
MİRAÇ ATALAY ÇİFTÇİ AYNEN BÖYLE YAZIYORDU...

Bütün bunlar yerine çok daha önemli konulara değinmeliyiz.
Enerjimizi kulaktan dolma bilgiler ya da safsatalar yerine, daha net şeylere harcamalıyız.
Kim ne kadar önümüzü kesmek istese de oynadığımız sürece kazanan biz olacağiz.
Ve bizim için önemli olan şu anda kazanan takımımızı tribünde ve dışarıda desteklemek.

Bu ve benzer konuları yukarıdaki maddelerin ortak düşüncesi ışığında kapalı tutuyoruz. Şu an odaklanmamız gereken çok daha önemli şeyler var.

Ayrıca bu kadar korkmayın yahu.
Tüm bunlar geçen sene Bursa'ya da yapıldı.
Sonuç ortada.

Oynayan daima kazanır.

Alperen Çakıroğlu
08.03.2011, 20:20
Aynen öyle bu sefer tutmayacak..Oyunları başlarına yıkılacak..

verep
08.03.2011, 20:20
--------------------------------------------------------------------------------

MİRAÇ ATALAY ÇİFTÇİ AYNEN BÖYLE YAZIYORDU...
Oynayan daima kazanır.

SEDAT
08.03.2011, 20:28
- Mevzuyu çözemedim ben , şimdi burda Tehlike ne ...

Miraç Atalay Çiftçi
08.03.2011, 20:54
Ben burada sizin sorununuzu merak ettim.
Bütün bunların sorumlusu ben miyim?
Yaptıgım sağduyu çağrısı yanlış mı?
Halen sözlerimin arkasindayim.

:) benim icin başlık açmanız ne güzel.

Mesut
08.03.2011, 20:57
2-3 başlıkda aynı konuyu konuşuyoruz dahada başlık açmasak hatda bunuda diğer başlığa eklesek

Miraç Atalay Çiftçi
08.03.2011, 20:59
Başlığına evlat muamelesi yapan insanların başlıklarını kapatmama silmeme kararı aldım.
Zira sonra depresyona giriyorlar.
Ayrıca burada adım var, reklamım oluyor :)

Hasan YAYLI
08.03.2011, 21:02
Yazılı ve görsel basın da yanlarında bu aşikar ... ama buna yapaak birşeyimiz olduğunu sanmıyorum pek fazla,liğ tv bile önemli oynan tiyatroyu açık edecek pozisyonları yeteri kadar göstermiyor,buna ne yapabiliriz dekoder iadesinden başka,sonuçta akıllarda temiz bir fener,onu çekemeyen TS imajını yapıştırıyorlar...

bordoylamavi
08.03.2011, 21:10
şimdi birazdan bekçi gibi her başlığı kapatan bi arkadaş var o gelir son noktayı koyar. ama miraç beyi tebrik ediyorum en azından açık açık söyledi fikrini ve kapatmadı başlığı. miraç bey başlığa evlat muamelesi yapılıyor demişsiniz. başlık kapatılınca da kusura bakmayın ama eli sopalı bekçi hissi oluşturuyor insanın gözünde. başlık ilgi görmez kaybolur gider. kapatmak niye. küfür yok hakaret yok. fikir var. kötü veya iyi. bunun değerini zaten üyeler belirliyor. bu katı ve sert tutumu yöneticilerin aralarında değerlendirmesini rica ediyorum. yoksa çok kalp kırılıyor. başlıklara yönelik "gereksiz, ortamı geriyor" vb değerlendirmeler ve kestirip atmalar gerçekten kırıcı oluyor. hele ki bu bir de bizim gibi yaşını başını almış abiniz denilecek yaştaki tecrübeli üyelere yapılınca kırgınlıklar oluyor haliyle. sırf ben o arkadaşın sürekli benim açtığım başlıkları sorgusuz sualsiz kapatması yüzünden artık bir şey yazasım gelmiyor foruma. sadece okuyorum şu sıralar. burası sadece yöneticilerin uygun gördükleri şeylerin tartışılacağı yazılıp çizileceği bir forumsa bu kadar çok üyenin manası ne. yöneticler kendi aralarında tartışsın herşeyi. bu konuda biraz daha duyarlı olunmasını rica ediyorum

inadına_Trabzon
08.03.2011, 21:14
Fenerin attığı goller irdelenmeli mi AYKUT ?

Miraç Atalay Çiftçi
08.03.2011, 21:21
Arkadaslar, konu dısında ama sunu söylemek gerek.

Forum bir gardrop, bir çanta, bir kasa gibidir. Aynı eşyaları aynı yere koyma mantığı vardır. Bizlerde bunu sağlamaya çalışıyoruz.
Ornegin bu başlıktan farklı olarak klübün yaptıgı açıklama adı altında, TFF Trabzonspor'u pfdk'ya sevketti adı altında iki başlık daha var.
Bizler üyelerimizin hiçbirine (kötü niyetli yaklaşım yoksa) kötü niyetli yaklaşmıyoruz. Kaldı ki yaptıgı hatalar sonunda süresiz forumdan atılanları dahi iyi niyetle yaklaşıp bir şans verdigimiz dahi oldu.
Bizler elinde sopa başlık kapatan insanlar değiliz.
Bir başlık kapanıyorsa bilin ki bu forumun sağlıklı işleyişi icin gereklidir.
Sizler çok daha iyi yazıları okuyun, kolayca erisin, yorum yapın diye.

Sayın verep konunuzu böldüm özür dilerim.

-Samet
08.03.2011, 21:50
Ooh , ne güzel , birbirimizi yiyelim ! Fenerliler onlar bunlar girip de gülsün bu olanlara ...

Ilelioglu
08.03.2011, 22:10
Hersey su aciklamalar ile basladi...

"Trabzonspor'a verilen penaltilar irdelensin"

Aziz'in yaptiklarini saymiyorum bile...

Simdi soruyorum...

O günden beri Trabzonspor'a kac tane penalti verilmedi?

Fenere cikmasi gereken kacta tane kart cikmadi?

Peki ya son macta Fener'in attigi gol, kazandiklari penalti, onlara ne demeli?

Bu üc sorunun tek bir cevabi var oda bu cümlenin altinda yaziyor...

"Kapanan 9 puanlik fark var!"

Asil simdi iyi irdelesin Aykut Kocaman...

Gökçebey
08.03.2011, 22:32
Bana laf atılmasa rahat edemezsiniz zaten. :)

bordoylamavi
09.03.2011, 00:00
Bana laf atılmasa rahat edemezsiniz zaten. :)
çok belli ettim galiba

Armağan Dere
09.03.2011, 00:14
Fener'in kollandığı besbelli ama biz kendi göbeğimizi kendimiz kesemedik ki...Antalya,Ankaragücü,Kayseri 6 puan kaybı çok yaraladı bizi..