PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Akyel

Sayfa : [1] 2 3 4

HAMBUGO
02.01.2006, 17:34
Konu kapatanlarin konuyu acacak yürekleri ve gecmiste kalan olaylari unutup TS icin sahiplenme duygusuna sahip olmadiklari icin , fatihin TS mize hayirli olmasini temmenni ederim..

HAMBUGO
02.01.2006, 17:39
Kaynak: www.trabzonspor.org.tr

Fatih Akyel resmen Trabzonsporlu oldu</font>

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/020106akyel.jpgMilli
oyuncu Fatih Akyel bugün saat 13.30?da Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri?nde
düzenlenen imza töreni ile kendisini bir yılı opsiyonlu olmak üzere 2,5
yıllığına Trabzonsporlu yapan sözleşmeye imza attı. Fatih, aynı zamanda
takımımızın devre arasında gerçekleştirdiği ilk transfer oldu.

<div align="center">http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</div>

?En iyi futbolumu burada oynayacağım?

Törende konuşan Fatih, ?Büyük bir camiaya geldim. Türkiye?nin dört
büyük takımından biri olan Trabzonspor?da olmaktan çok mutluyum. Geçmiş
tecrübelerimden de yararlanarak en iyi futbolumu burada oynamaya
çalışacağım ve Trabzonspor camiasına kendimi oynadığım futbolla
sevdirmek istiyorum</span>.? dedi.

?Futbolu Trabzonspor?da bırakmak istiyorum?

Fatih, bundan sonra artık hedefleri arasında Avrupa?ya transfer
olmanın yer almadığını vurgulayarak, ?Milli takım formasını yeniden
sırtıma geçirmek istiyorum ve futbolu Trabzonspor?da bırakmak
istiyorum? açıklamasını yaptı.

?Sıkıntılar geride kaldı?

Geçmişte Trabzonspor taraftarlarıyla yaşadığı probleme de değinen
Fatih, ?Maçlarda beyin yorgunluğu ve stresten bu tür şeyler olabiliyor.
Ben sarf ettiğim sözlerden sonra özür dilemiştim. Bence o dönemlerde de
bu sözler biraz abartılmıştı. Ancak şimdi bütün sıkıntıların geride
kaldığını düşünüyorum çünkü taraftarlar beni çiçeklerle karşıladılar?
diye konuştu.

?Hocamız Fatih?te karar kıldı?

Başkan Yardımcısı İbrahim Ethem Hacıosmanoğlu ise imza töreninde
yaptığı açıklamada, ?Türk Milli Takımı?na kadar yükselmiş ve büyük
başarılar elde etmiş olan Fatih?i hocamızın raporu doğrultusunda
transfer ettik. Fatih?in oynadığı mevkide eksiğimiz olduğunu tespit
eden hocamız Fatih?te karar kıldı.</span>? dedi.

Trabzon?da ikinci yükselme devri

Kendileriyle yaptıkları görüşmede Fatih?in ikinci yükselme devrini
Trabzonspor?da yaşamak ve milli takıma geri dönmek istediğini
söylediğini belirten Hacıosmanoğlu, ?Bu transferin önce Trabzonspor?a
sonra da Türk futboluna hayırlı olmasını diliyorum? diye konuştu.

UEFA Kupası ve UEFA Süper Kupası başarıları

Futbola Galatasaray?ın altyapısında başlayan Fatih Akyel, 1996?da
profesyonel oldu. Bir sezon sonra takımın ilk onbirinde yer buldu. 5
sezon oynadığı Galatasaray?da 100?ün üzerinde lig maçına çıktı. 2000
senesinde UEFA Kupası?nı ve UEFA Süper Kupası?nı kazanan kadroda yer
aldı.

4 sezonda 3 kulüp

2001/02 sezonu başında İspanya?nın Mallorca kulübüne transfer olan
Fatih, ligde maç oynamadan Fenerbahçe?ye transfer oldu. Fatih,
Fenerbahçe?de forma giydiği dört sezonda 60 lig maçı oynadı ve 2004/05
sezonunun ikinci yarısında takımdan ayrılarak Almanya?nın Bochum
takımına transfer oldu.

Kasım?da PAOK?dan ayrılmıştı

Fatih Bochum?da bir maçta forma giydi ve geçen yaz başında
Yunanistan?ın PAOK Selanik takımıyla üç yıllık sözleşme imzaladı. Kasım
ayının sonlarında takımdan ayrılan Fatih, altı maçta görev aldı.

64 kez milli oldu

64 kez A Milli formayı giyen 28 yaşındaki oyuncu, 2000?deki Avrupa
Futbol Şampiyonası?na ve 2002?deki Dünya Kupası?na katılan milli
takımımızın kadrosunda da yer almıştı.

Kariyeri

1996/97 (1) Galatasaray 0/0

1996/97 (2) Bakırköyspor (Kiralık)

1997/98 Galatasaray 31/5

1998/99 Galatasaray 30/3

1999/00 Galatasaray 17/0

2000/01 Galatasaray 27/0

2001/02 (1) Mallorca 0/0

2001/02 (2) Fenerbahçe 15/0

2002/03 Fenerbahçe 25/0

2003/04 Fenerbahçe 19/0

2004/05 (1) Fenerbahçe 1/0

2004/05 (2) VfL Bochum 1/0

2005/06 PAOK Selanik 6/0

KuĞu
02.01.2006, 18:02
hayirli olsun

Morpheous61
02.01.2006, 18:26
Hayirli Olsun. Ins. iyi isler yapar, söyledigi gibi en iyi futbolunu bizde oynar.

Bordo_mavi61
02.01.2006, 18:32
kaybol git...istemiyoruz seni...trabzonspor psikolojik rehabilitasyon merkezi degil...smileys/smiley7.gif

Tansu Onur Erdoğan
02.01.2006, 19:03
kim ne derse desin bence iyi transfer....gs deki gibi oynarsa kalici olur

toshiba
02.01.2006, 19:20
Bu *** karsi taraftar camiamizin yeterli kadar sesimizi cikaramdigini dusunuyorum. Ve bunu da artik bir fetret donemimi desem yoksa bir dagilma donemine dogrumu desem, gittigimizin isaretcisi diye dusunuyorum. Bize en agir hakaretklleri eden bir adamdan bile basari bekleyerek bagrimiza basabiliyorsak, biz Gaziantepspor'a es bir takimiz diyorum.
» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.<?:NAMESPACE PREFIX = O /><O:P></O:P>
<O:P></O:P>
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
» Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=4337&amp;PN=1&amp;FID=3&amp;PR=3) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net
************************************************** *******Edited by: perhaps

Özkan Erdem
02.01.2006, 20:16
Bu günleri de gördük.. Neyse bu saatten sonra ancahayirli olsun denir, bizde öyle diyelim..

#10 Fietra
02.01.2006, 20:22
Böle bir baslik vardi ya

The Legend
02.01.2006, 21:26
hayirli olsun

eys_61
02.01.2006, 21:31
bkz. avatar+imza

Harun-61
02.01.2006, 22:19
Bu günleri de gördük.. Neyse bu saatten sonra ancahayirli olsun denir, bizde öyle diyelim..

smileys/smiley5.gif

Hasan Cubukcu
02.01.2006, 23:13
defol F.Akyel senin gibilerini Trabzonda yeri yokdur aslinda ama yönetimin büyük hatasinda dolayi oynayabiliyorsun ,yönetim taraftari bile takmadi vallahi .smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

61_dnc_TS
03.01.2006, 00:00
elimizden ne gelir

sabrin sonu selamettir

basa gelen çekilir

hayirlisi

wien_ts
03.01.2006, 00:38
hayirli olur insallah..bende fatihten artik kendini sahada affettirmesini bekliyorum...

HAMBUGO
03.01.2006, 10:25
Trabzonspor borsada temsil edilen bütcesi hatri sayilir bir rakami gecen PROFOSYONEL bir takimdir.

Fatih Akyel bu takimda oyanamak istiyorsa bu bizim icin bir onurdur.Bu adam avrupa sampiyonu ve iyi bir futbolcu.

Diger yandan bir düsünün herseyde anlasilan ve bize gelmeyen gelmek istemeyen oyunculara tapmaya devam edin..

Ayrica BMN nin prostesonu kaldirdigi icin tesekkür ederim bir Trabzonlu olarak...

oflubektas
03.01.2006, 10:26
yetenegini kullanamamis, zamaninda çok büyük yanlislar yapmistir bu adam. öyle bi yetenek ki hangi takimin taraftarina sövse o takim transfer ediyo bu adami. zamaninda barcelona (http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=barcel&#111;na) bilemedin manchester united (http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=manchester+united) taraftarlarina ana avrat dümdüz gitseydi simdi avrupadaki gururumuz olurdu. harcadi kendini.

smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

EKSISÖZLÜK'TEN ALINTIDIR.

Edited by: oflubektas

sheva
03.01.2006, 10:47
Fatih Akyel bu takimda oyanamak istiyorsa bu bizim icin bir onurdur.Bu adam avrupa sampiyonu ve iyi bir futbolcu.

Fatih Akyel'in Trabzonsporda oynamasi neden Trabzonspor için bir onur oluyor anlamadim.Burada oynamaktan onur duymasi gereken birisi varsa o da Fatih'in kendisidir.Taraftarin -hakli gerekçelerle- asla istemedigi böyle bir transfer gerçeklestikten sonra ise Fatih'in yapmasi gereken 2 kat fazla kosup,2 kat iyi oynayip eskiyi unutturmaya çalismasidir.

HAMBUGO
03.01.2006, 11:08

Fatih Akyel'in Trabzonsporda oynamasi neden Trabzonspor için bir onur oluyor anlamadim.Burada oynamaktan onur duymasi gereken birisi varsa o da Fatih'in kendisidir.Taraftarin -hakli gerekçelerle- asla istemedigi böyle bir transfer gerçeklestikten sonra ise Fatih'in yapmasi gereken 2 kat fazla kosup,2 kat iyi oynayip eskiyi unutturmaya çalismasidir.
Takiminda avrupa sampiyonu olmus bir oyuncun yoksa onurdur.Gercekci olun...
Yönetim en azindan profosyenel düsünüyor yoksa bu taraftarin eline kalsa takim vay halimize vay..

sheva
03.01.2006, 11:18

Yönetim en azindan profosyenel düsünüyor yoksa bu taraftarin eline kalsa takim vay halimize vay..

onurdan bahsedebilmek için önce söz konusu adamin onur ve seref sahibi olmasi gerek..

HAMBUGO
03.01.2006, 11:28

onurdan bahsedebilmek için önce söz konusu adamin onur ve seref sahibi olmasi gerek..

Ben bunu farkli algiliyorum.Eger bu kisi stresli bir mactan sonra karsi takimin tribününe bakmayi birak laf hatta küfür edebiliyorsa suan ki futbol mantalitesinde bize fatih gibi yürekli adamlar lazim.

Oyunculuklarina laf edemiyecegim ama ezik ruhlu emrah ve özgürden 1000 kat daha iyidir.

mezgit
03.01.2006, 11:31

Ben bunu farkli algiliyorum.Eger bu kisi stresli bir mactan sonra karsi takimin tribününe bakmayi birak laf hatta küfür edebiliyorsa suan ki futbol mantalitesinde bize fatih gibi yürekli adamlar lazim.

Oyunculuklarina laf edemiyecegim ama ezik ruhlu emrah ve özgürden 1000 kat daha iyidir.

önce Akyel e secde edin bizi onurlandirdigi için sonrada madalya verin tasidigi yürek !! için.

Ezik ruhlu Emrah mis ne kadar kolay çamur atmak Emrahin takir takir top oynadigi günler ne çabukta unutuldu.Adam iki sezon hiçdinlenmeden maç yapti.Elin ezigi ne çabuk senelerden beri emek veren futbolcularimizin üstüne çikti.Yazik çok yazik.

HAMBUGO
03.01.2006, 11:37
Oyunculuklarina laf edemiyecegim</span> ama ezik ruhlu emrah ve özgürden 1000 kat daha iyidir.

Okumayi biliyorsundur sanirim....

sheva
03.01.2006, 11:43
Madem oyunculuklarina ve karakterlerine laf edemiyorsun ezik ruhlu olduklarini nerden çikardin acaba???

mezgit
03.01.2006, 11:45

Okumayi biliyorsundur sanirim....

ben okumayi biliyorum da senin anlamayi bilip bilmedigini bilmiyorum.Ezik ruhluymus adamin ne ezikligini gördün diyorum ? Anladin mi diyorum ?

Ezik ruhlu olanlar senin gibi Fatih Akyel gibi bir adamin TS da oynamasi onurdur diyenlerdir...

Nytre
03.01.2006, 11:45
bu adama da topic açtik ya offf offff...

bir sorum var..

bu adam kendini nasil affettirir?

HAMBUGO
03.01.2006, 11:46
Birdaha okursan eminimki anliyacaksin biraz daha gayret et..

Oruç
03.01.2006, 11:48
Baska topiclerde de belitmistim burda da söylemek istiyorum.''Dünya'da oyuncusunu bu kadara kolay karalayan bir taraftar kitlesi daha yoktur herhalde''.Emrah simdi oynamiyor ya çamur atmak kolay.Emrah oynarken sitede bazi arkadaslar ''Onun yerine Feridun oynasinda ne kadar iyi oyuncu oldugunu herkes görsün (!)'' demisti yanlis hatirlamiyorsam.Oiyi (!) oyuncuyuKaragümrük maçinda gördük.Daha durun neler neler okuyacaz bu sayfalarda.Emrah'i aramazsiniz umarim...Edited by: thepatfhinder

HAMBUGO
03.01.2006, 11:50
Senin tolunayin osmanin cengizin iskenderin dozerin karsi tarftara kabadayilik yapinca kral oluyor...Bu güzel..

Peki bunu sana yapabilen bir oyuncunun sahip oldugu hirs ve savasci ruhu anlaybilmeniz icin sahaya inip ter akitmaniz lazim..

Burada tek basima laf yetistirmek gibide bir misyonum yok..

sheva
03.01.2006, 11:53
Konu kapatanlarin konuyu acacak yürekleri ve gecmiste kalan olaylari unutup TS icin sahiplenme duygusuna sahip olmadiklari icin , fatihin TS mize hayirli olmasini temmenni ederim..

Bir de su yaziyi anlamadim maalesef okuma da biliyorum ama..Konuyu yönetim kapatmisti çünkü o zaman Fatih transferi henüz kesinlik kazanmamisti yani bu basligin yeri futbolcular kismi degil transferler kismiydi bu biiiirrr...

Trabzonsporda oynayan bir futbolcunun ismine baslik açmak için ne gibi bir cesaret gösterisi gerekli onu da anlamis degilim bu ikiii...zaten yapilan protestlar ya da elestiriler çok daha temel bir sey üzerineydi: Bu adamin Trabzonsporumuza yakismadigi için transfer edilmesine karsi çikiyorduk hepsi bu.Olmus bitmis bir transferin basligini açma yürekliligini(!) göstermek için bir firin ekmek yemeye gerek yoktur sanirim.

Ts'yi sahiplenme duygusu demissin.Önce neyi sahiplendigini iyice bilmek gerek..Trabzonsporu digerlerinden farkli kilan ve onu "ezik"lerden ayiran en temel farki sportif basari için ruhunu satmayi asla düsünmemesiydi.sampiyon olmak için yillardir sürdürdügü karakterli ve onurlu tavrindan ödün vermedigi için "ihtilal"di .. Oysa simdi böyle karaktersiz böyle kendine yakismayan bir futbolcuyu bünyesine dahil ederek zaten sahiplendigimiz degerlerin bir bölümünü götürdü sayin yönetim.Bu da üç!

Söyledigin gibi bundan sonra yapilacak bir sey yok..Adam gibi oynayip kendini affettirecek ve hal ve hareketlerine çeki düzen verecek Fatih..hepsi bu..Ha unutmadan bir de O Ts formasini giydigi için gurur duyacak!

HAMBUGO
03.01.2006, 11:54
Okumayi bilen ama anlayamayanlara;

Emrah iyi bir sag kanat oyuncusudur, hatta ve hatta milli formayida bence hakedecek durumdaydi ancak GS de oynasaydi.Cünkü orda kendini ifade edebilir burada ancak sahadan basi önünde ayrilir.

Trabzon agir sehir herkes kaldiramaz.

Ama Fatih Akyel basaracak..

HAMBUGO
03.01.2006, 11:58
Cok güzel yazmissin okuyup anlayamayan milanli 7 SHEVSCHENKO

sheva
03.01.2006, 12:00
Cok güzel yazmissin okuyup anlayamayan milanli 7 SHEVSCHENKO

Shevchenko olacak o s yok ,bir de milanli kismi olmayacakti..

mezgit
03.01.2006, 12:10
Okumayi bilen ama anlayamayanlara;

Emrah iyi bir sag kanat oyuncusudur, hatta ve hatta milli formayida bence hakedecek durumdaydi ancak GS de oynasaydi.Cünkü orda kendini ifade edebilir burada ancak sahadan basi önünde ayrilir.

Trabzon agir sehir herkes kaldiramaz.

Ama Fatih Akyel basaracak..

Emrah basaramadi Fatih basaracak öylemi gülsem mi aglasam mi sasirdim kaldimsmileys/smiley5.gif

Dozer Cemil le Fatih Akyel i ayni kefeye koydun ya helal olsun.Akyel denen sahsin pislikleri sadece TS tribünlerine söz söylemekten ibaret olmadigini umarim biliyorsundur.Biliyorsun dimi , bilmiyorsan söyle bilgilendirelim seni.

Koca yürekli Akyel smileys/smiley32.gif

smertkan
03.01.2006, 12:21
Geldikleri Giderler.

Mustafa Kemal ATATÜRk. 13 kasim 1918 Haydarpasa gari önü.

Bu Topraklara yabanci olanlar geldikleri gibi gideceklerdir.

Trabzon Topragi hiç bir zaman Fatih AKYEL i kabul etmeyecektir. Sadece Tarihin tekrarlarindan birisi olarak hafizalarda kalacaktir.

uslanmazlaz
03.01.2006, 12:38
hayirli olsun basarili olunca herkese cevabini verecektir.simdi alinmis bi adam için olumsuz nutuklar bi mana ifade etmiyecektir oyüzden büyük trabzon taraftarina desteklemek yarasir

hay1699
03.01.2006, 12:55
e artik hayirli olsun demekten baska çare yok, bari ufukhanin önünü kesmese..

lazutlarlivera
03.01.2006, 12:57
seni sen oldugun için degil TRABZONSPOR formasini giydigin için çok seviyorum FATIH AKYEL

frango
03.01.2006, 13:04
taraftar hicbir zaman onu icine sindiremeyecek bunu herkes bole bilsin en ufak bi basarisizlikta fatihin kellesi istenecektir taraftara ragmen transfer helal olsun bu yonetime smileys/smiley32.gif

Zeki Çelenkoğlu
03.01.2006, 13:12
hayirli olsun bakalimsmileys/smiley5.gif Edited by: delioflu61

Barış Çebi
03.01.2006, 13:20
Zamaninda "Trabzon seyircisine birsey söylemek istiyorum. Burada aslan kesilip de Kadiköy'e gelip kedi olunmaz. Delikanlilarsa oraya gelsinler" diyen bir insanin burda muhabbet bile edilmesini haz-me-de-mi-yo-rum.Biz bu laflari söyleyen birinimi destekleyecegiz.

worldmaster
03.01.2006, 14:52
Vay be ne durumlara düstük .Suraya yaziyorum Emrahi aramazsak ne olayim.Ben söylemistim diye bunu yazmiyorum ama bu futbolcunun elimizdekilerden fazla bir özelligi oldugunu sanmiyorum

immortal_TS
03.01.2006, 15:11
Senin tolunayin osmanin cengizin iskenderin dozerin karsi tarftara kabadayilik yapinca kral oluyor...Bu güzel..

Peki bunu sana yapabilen bir oyuncunun sahip oldugu hirs ve savasci ruhu anlaybilmeniz icin sahaya inip ter akitmaniz lazim..

Burada tek basima laf yetistirmek gibide bir misyonum yok..

Hadi yaaaaaa ter akitmamiz lazimmis tolunay osman cengiz iskender ne zaman kötü söz söylemis,yada kötü söz söyledigi takima gitmismi haysiyetsizlik yaparak, onlar belki senin futbolcularin olmayabilir ama benim futbolcularim, Böyle bir adam korunmaz korunamaz korunmamali tükürdügünü yalayana adam demem ben.Edited by: immortal_TS

bobmarley
03.01.2006, 15:14
hayirli olsun...

worldmaster
03.01.2006, 15:14
Hiç iste! bazi arkadaslar Trabzonsporlulugu ve Trabzonspor formasini tasima sorumlulugu nedir henüz anlayamamis.Fatih Akyeli de savunan çiktiya daha ne söyleyeyim ki

selcjK
03.01.2006, 15:31
genel trabzonspor basliginda ki konunun kapanmasi bile art niyetin göstergesidir, diger transfer basliklari kapanmiyor ama konu fatih olunca as kes kapat

surfiveus
03.01.2006, 15:38
Benim merak ettigim nokta ise - galatasaray taraftarlarinin *****olarak tabir ettikleri - bu adamin takima nasil bir fayda saglayacagidir. Yedigi herzeleri unutalim;futbolcudur, maçin gazina gelmis konuyla ilgisi olmayan rakip takimin taraftarina küfretmistir...Galatasaray formasini giyerken Fenerbahçeli, Generbahçe formasini giyerken Galatasarayli bir taraftari dövmüstür, ona da profesyonellik diyelim --bu profesyonellik ne tür biseyse onu da anlayamadik ama--

Peki arkadasim, lig tarihinin en hirçin, asabi ve en fazla kart gören oyuncularindan biri olan***** Trabzonspor'a hangi hususta yararli olacagini biri bana söyler milütfen! Adam2000-2001 sezonundaki Fatih Akyel degil ki. Insan ömründe degil ama futbolkariyerinde bes yil oldukça uzun bir zaman ve bu arkadas bahsi geçen bes yil içinde --olmasi gerektigi ve beklendigigibi-- olgunlasip, yeteneklerini gelistirecegive takimina faydali olacagi yerde iyice elden ayaktan düsen bir kadayif kivamina gelmistir.

Adamin Paok'ta oynadigi dönemin istatistikleri ortada, siradan bir taraftardan daha fazla bir sey yapmamis takim için. Peki bizde ne yapacak? Bu sorulari da**** olan killigimdan falan degil, olaya tamamen oportunist ve pragmatist yaklastigimdan soruyorum. Bu adam bu takima ne verecek?

Eger kadayifa ihtiyaç duyuluyorsa, verelim siparisi efendim...Öderiz parasi neyse, niye paramizla rezil oluyoruz ki? Ben onu anlamiyorum...
» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.<?:NAMESPACE PREFIX = O /><O:P></O:P>
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
» Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=4337&amp;PN=1&amp;FID=3&amp;PR=3) kabul etmis sayilir.

Ayşe Aygün
03.01.2006, 15:39
Artik aramizda kavga etmenin bir anlami yok. Fatih hepimize hayirli olsun. o bizm istemsekte bizm futbolcumuz.

SDanışmaz
03.01.2006, 16:44
Ben dün konuyu açmistim 10 sn biLe durmadan siLdiLer.Niye siLIndigini haLa anLamis degiLim...

Konuya dönersek Fatih'i aLmamiz gerekirdi ama hoca istemis yapacak birsey yok...

frango
03.01.2006, 17:51
çok basarilida olsa cok iyi maclarda cikrasa taraftar hic birzaman icin onu affetmeyecektir ve solenenleri unutmayacaktir

Mehmet Alemdar
03.01.2006, 18:12
artik yapacak bisey yok imzayi attti ve formayi giydi ama sanmasinki o laflar unutuldu...

kuzey_lee
03.01.2006, 19:53
bu sene 5.oynanacak olan efes cup'un 2.sini hatirlamanizi istiyorum.antalyada oynana kupanin finalinde fb ile karsilasiyorduk.maçta 2.yari.tekke oyundan çikmisti..biz atak yaparken tam klubemizin onunde faul yapildi ali sen kardesimize.bir anda saha karisti.fb tarafindan 2 kisi umit özat ve fatih akyel (ulan ismimi yazarken utaniyorum varmi böyle bisey) once gökdeniz ve ali sen'e sonra da hüseyine saldirmislardi..görüntüleri hatirlayalim lütfen..

Özgür Öztürk
03.01.2006, 19:59
<DIV id=post_message_4234683306>Artik köstek degil destek zamani. Eger düzdün top oynamaz ise o zaman gerekli tepkiyi veririz. Su anda köstek olmamiz defansimizda büyük sorunlar yaratir. Defanstan üç adamimiz artik ikinci sezonda yok. Eller, Özgür ve Kürsat yeni sezonda bizlerle degil.

Tepkimizi gösterdik ama baskan hiç orali olmadilar. Bence bu saatden sonra verilebilcek en ufak olumsuz tepki bizim alehimize isler.</DIV>

Onur
03.01.2006, 20:34
Artik aramizda kavga etmenin bir anlami yok. Fatih hepimize hayirli olsun. o bizm istemsekte bizm futbolcumuz.

Baska ne denir ki...

MrbLack
03.01.2006, 21:48

Baska ne denir ki...

BARI FORMAYI GIYMEYIP ÇIPLAK OYNASIN...smileys/smiley7.gif
O FORMAYI GIYMEK SEREF ISTER...

Çakır
03.01.2006, 21:59
Transfer asamasinda bu olaya benden daha fazla karsi olabilecek kimseyi tanimiyorum. Olmadi, bir türlü kabullenemedim, yakistiramadim Trabzonspor'uma... Ama simdi, asagidaki fotografi iyi inceleyin,su üzerindeki formaya bir bakin:
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/020106akyel4.jpg

Forma tanidik geliyor mu arkadaslar? Bir özelligi, bir ayricaligi, bir kutsiyeti var mi sizin için? Eger öyleyse bu konuyu kapatalim artik, bu sinir harbi bitmek zorunda. Bu arkadasin transfer olup olmamasindan bahsetmiyoruz artik. Artik, istesek de istemesek de, bu kutsal takimin,ugruna hayatimizikaç kez ikinci plana attigimizi unuttugumuz bu takiminresmibir oyuncusu hakkinda yorum yapiyoruz.

Formanin askina hirsimizi da, kizginligimizi da içimize atmayi bilecegizgerektiginde. Bilmek zorundayiz. Yine ve sadece o formanin iyiligi için...

kutoz
03.01.2006, 22:14
Artik Fatih Tekke Trabzonspor'un futbolcusudur. Yani bireysellikten çikip, destekledigimiz Trabzonspor futbol takiminin, sahada oynayan bir oyuncusudur. Sahaya çiktiginda, ona yapilacak tepki daha çok kas yapayim derken, göz çikarmaya benzer...

Bugün yine ezikbahçeli bir dosta söyledigim gibi, onu asla kabul edemeyecegim yüregimde. Ismini her duydugumda, nefretle anacagim. Hatta bu sözlerime karsilik arkadasim, sampiyon olursaniz da mi diye bir soru sordu. Agiz dolusu evet dedim. Çünkü benim sorunum, karaktersiz Fatih'le, Trabzonspor formasini giyip, Trabzonspor için ter akitan bu futbolcu ile degil... Bu düsüncemden su manada çikarilmasin. Trabzonspor formasini giymesini istemiyordum, istemiyorum da. Ama tepkiyi verirken iyi ayarlamak gerek. Zarari, Trabzonspor'a olacak her türlü tepkiden kaçinmaliyiz diye düsünüyorum.

geronimo_61
03.01.2006, 22:15
formanin kutsiyeti üzerinde kimin tasidigina bagli olarak degismez evet...

ama sorulmasi gereken kutsiyete tasiyanin ne kadar uyum gösterdigidir...

ve son bir söz

ben albayrak bey kadar profesyonel degilim

ne mutlu gerçek amatörlere!

Çakır
03.01.2006, 22:20
Artik Fatih Tekke Trabzonspor'un futbolcusudur.

Aman Erkan abi, Fatih Tekke her zaman Trabzonspor'un futbolcusuydu, hatta Antep'te, Altay'da oynarken bile... smileys/smiley2.gif

Mehmet
03.01.2006, 22:23
Valla ben buhaberi duydugum andan itibaren bu transfer olayina sicak baktim. Bu topcu bizim isimize kesinlikle yarayacagina inaniyorum.
Su anda defansimizda Erdinçten baska güvendigim oyuncumuz yok.
Kaldiki Erdinç te zaman zaman yetersiz kaliyordu. Bizim huyumuz bu birisi bir kivilcim yakti bize gaz verdi.
Hep bir olduk. Bu topcuyu istemiyoruz dedik. Yarin öbür gün bu futbolcu güzel maçlar çikardiginda en sevgili futbolcumuz haline gelecek. Yine en sevdigimiz futbolcu arasindaki Gökdeniz Trabzonspor'umuza çok büyük zarar ettirmedimi.
Mantikli akilli olmaliyiz biraz.

ozcilingir
04.01.2006, 00:00
Bizim takimda kabadayi eksikligi vardi , o bölgeye adam aldik. Artik gs, fb maçlarinda rakip seyircilerin ugrasacagi bir adamimiz oldu, bizimde tribünlerle ugrasacak bir eleman eksikligimiz vardi,neyse bedava gelmis diyorlar,parali yönetim geldi bedava adamla basladilar, övünülecek bir durum. AKYEL e karsi çikan eski futbolcular dernegi adina açiklama yapan SERDAR BALI'yede eskiden futbolcuyken yaptigi hareketlerini hatirlatanlar oldugunu duydum üzüldüm, dmekki Trabzonspor 'da top oynamis eski futbolcularin takim hakkinda ve /veya transferler hakkinda görüs bildirmelerini kimse takmiyor.Zaten yönetimlerede bundan sonra eski futbolcular falan alinmayacak herhalde,.Parayi bulan ve harcayacak yer bulamayan kisiler kazandiklari paralari çok sevdikleri ama üye olmadiklari ve seçim zamaninda birilerinin tavsiyesiyle listelere alinarak TRABZONSPOR için harcayacaklar !!!

TRABZONSPOR duayenleri icazet verdiginiz kisilerin ilk icraatlarinibegenip begendiginizi açiklamak zorundasiniz.

Saygilarimla

zisinoli
04.01.2006, 09:34
Kim ne düsünürse düsünsün. Hepiniz affedici olabilirsiniz-büyüklük gösterebilirsiniz-nihayetinde Trabzonsporumuzun futbolcusudur diyebilirsiniz. Sizin gibi düünmek istiyorum ama olmuyor arkadaslar.

Bu adami hiçbir sekilde kabullenmeyecegim. Nüfustan kütügünü degistirip OF yapsa bile benim gözümde hiçtir ve sunu da çok iyi biliyorum ki Oktay DERELIOGLU na sahip çikan Trabzonspor'a Oktay'in Trabzondan gittikten sonra neler söyledigini hatirlayin. Benzer ifadeleri Fatih AKYEL kullanarak defolup gidecek. O zamantekrar konusacagiz ama kimse tükürdügünü yalamayacak. Kaypaklik yapmayacak AKYEL gibi.

Kimse cevap vermek zorunda degil- Fatih'i savunmak zorunda da. Bu benim düsüncem Fatih TEKKE!!! bile gelse düsüncemi degistiremez. Kimse kimsenin düsüncesini degistiremez. Herkesin Trabzonsporu tutma nedeni farklidir.

Bu transferde emegi geçen herkese yaziklar olsun.

akyel',in Trabzonsporumuza transferi ile ilgili son yazimdir. Bu konuda daha fazla yorum yapmak istemiyorum. Dediginiz gibi bu AKYEL'imize!!! de zarar verir artik !!!

frango
04.01.2006, 11:28

Kim ne düsünürse düsünsün. Hepiniz affedici olabilirsiniz-büyüklük gösterebilirsiniz-nihayetinde Trabzonsporumuzun futbolcusudur diyebilirsiniz. Sizin gibi düünmek istiyorum ama olmuyor arkadaslar.

Bu adami hiçbir sekilde kabullenmeyecegim. Nüfustan kütügünü degistirip OF yapsa bile benim gözümde hiçtir ve sunu da çok iyi biliyorum ki Oktay DERELIOGLU na sahip çikan Trabzonspor'a Oktay'in Trabzondan gittikten sonra neler söyledigini hatirlayin. Benzer ifadeleri Fatih AKYEL kullanarak defolup gidecek. O zaman tekrar konusacagiz ama kimse tükürdügünü yalamayacak. Kaypaklik yapmayacak AKYEL gibi.

Kimse cevap vermek zorunda degil- Fatih'i savunmak zorunda da. Bu benim düsüncem Fatih TEKKE!!! bile gelse düsüncemi degistiremez. Kimse kimsenin düsüncesini degistiremez. Herkesin Trabzonsporu tutma nedeni farklidir.

akyel',in Trabzonsporumuza transferi ile ilgili son yazimdir. Bu konuda daha fazla yorum yapmak istemiyorum. Dediginiz gibi bu AKYEL'imize!!! de zarar verir artik !!!
kesinlikle sana katiliyorum bu saatten sonra cogu kisi içine sindirsede ben bu fatihi hic birzaman icime sindiremeyecegim

sevencan_oflu
04.01.2006, 12:32
bende fatih'in transferi okadar da kötü bi transfer degil. her ne kadar trabzonuma kötü seyler söylemisse adam özür dilemis ve bu konuma gelmis bi oyuncuyu affetmemiz gerek diye düsünüyorum. daha düne kadar siz degilmiydiniz gökdenizi affedelim diyenler. onu affeden bunu hayli hayli affeder be arkadaslar. ama bu adam fenerde oynadigi için onu affetmek biraz zor olsa gerek. her nerde oynadigi fazla önemli degil eger trabzonuma faydali olacaksa gelsin oynasin...

insallah basarili olursun FATIH AKYEL

Ünyeli Kadir
04.01.2006, 13:34
Hos geldin Fatih AkyelTs camiasina senden çok seyler bekliyoruz. Eskibasarili futbolunu bzim takimda da göster. Unutma Trabzonspor diger takimlara benzemez.....Basarilar...smileys/smiley32.gif

TAMTÜRK61
04.01.2006, 14:03
Hos geldin Fatih Akyel öncelikle hakkinda söylenenlere kulak asma! Sen profesyonelsin,çik sahaya futbolunu oyna ve kendini göster ve geçmisi unut!Herkes hata yapar,sana güveniyoruz..smileys/smiley32.gifVaktiyle Sergen de bizim kulübe geldi ve buradan akillanip gitti.Ve tekrar Sergen oldu...

coach
04.01.2006, 14:07

Bu adami hiçbir sekilde kabullenmeyecegim. Nüfustan kütügünü degistirip OF yapsa bile benim gözümde hiçtir ve sunu da çok iyi biliyorum ki Oktay DERELIOGLU na sahip çikan Trabzonspor'a Oktay'in Trabzondan gittikten sonra neler söyledigini hatirlayin. Benzer ifadeleri Fatih AKYEL kullanarak defolup gidecek. O zamantekrar konusacagiz ama kimse tükürdügünü yalamayacak. Kaypaklik yapmayacak AKYEL gibi.

zisinoli kardesim benim,yazdiklarina satir satir katiliyorum,seninle ayni fikirde oldugumu sen zaten biliyorsun,herkez bilsin istedim.

chigannes
04.01.2006, 15:12
fatih akyel konusunu kapatmayin aferin size fatih akyel giderse takim sampiyon olcak dimi

allah akil fikir versin size yaaa

takimda kaç tane altmis küsür kere milli olan,kaç tane avrupa kupalarinda final oynayan adamimiz var da fatihin takimdan gitmesin isteme lüksünü görüyoruz kendimizde

biraz akilli olun

61_dnc_TS
04.01.2006, 15:23
smileys/smiley32.gif

imported_Suha
04.01.2006, 16:56
takimimiza güç katacagindan eminim..insallah basarili olacak..

geronimo_61
04.01.2006, 17:54
vallla maç sayisi yazan arkadaslara baska bir sey demiyorum onlari da kirmak istemiyorum ama

lütfen azize den farkli düsünelim lütfennn

Barış Çebi
05.01.2006, 09:28
Fatih akyel de sankironaldinho mübarekde bazi durumlara müsamaha gösterecek trabzonspor taraftari.

Fatih akyel in bize yaptigini tekrar anlatmayacagim.Sene sonuna kadar oynayacak ondan sora basip gidecek baska bir klübe fakat bu transfer kara leke olarak trabzonsporun tarihine geçecek.39 yillik tarihimizde çok büyük oyuncular gördük ve de hepsi karakterliydiler.

Özhan Canaydin bu transferi yapmak istedigi zaman galatasaray taraftari ayaklandi ve transferden vazgeçildi.Demek biz onlar kadar olamamisiz.Yazik, vallahi yazik billahi yazikki bu adam galatasarayda uefa süper kupa kaldirmirdigi küpten istenmiyor sirf yaptiklarindan dolayi.Beyler bagislamak,affetmek güzel sözler güzel davranislar ama bu adamin geçmisinde yaptiklari belli.Ölsem fener formasi giymem dedi giydi.Galatasaray benim yurdum dedi sahada eski arkadaslarini tartakladi.Bugün gelmis trabzona nerdeyse kanimi kesseniz bordo-mavi akacak diyor.Benim takimimda böyle adamlara yer yok ben böyle düsünüyorum.Baska adam mi yok çikar o zaman paf lardan yeni yetenek.Hiç olmazsa gelecege yatirim yapariz.1 sene sonra seni satacak bir adama bel baglamak ne kadar dogru sorarim size ???

CAFER ÖZER
05.01.2006, 09:36
Trabzonspor
degisiyor mu?
Trabzonspor, basindan izledigime göre, Fatih Akyel?le isi bitirmis. Hem de taraftarlarin yogun tepkisine ragmen... Demek ki, yeni baskan ve ekibi, kulaklari bos yaygaraya tikali davranacak... Bir de Brezilyali Elber haberi okudum. Dogru mu, bilemem... Elber, Elber?dir de, saglamsa tabii... Haa bu arada Fatih kardesimin de artik toparlanip, hem kendi kariyerini yeniden parlatmasi, dolayisiyla da milli formaya yeniden hizmete hazir olmasi gerekir... Öyle degil mi, Fatih?

Türkiye gazetesinden Kemal Belgin in satirlarindan,

Barış Çebi
05.01.2006, 09:59
Elber benim bildigim sakat.Yönetimin takmamasi hakkaten çok ilginç. Galatasaray bedava oynatacakti bu adami taraftar baskisindan caydi yönetim bizde tam tersi.Hayretler içerisindeyim.Peki bordomavi.net olarak tepkimizi nasil gösterebiliriz ? varmi organizasyon bu konu ile alakali ?

Zuma_Yattara
05.01.2006, 16:57
Evet Fatih Akyel zamaninda yanlis yapmistir büyük terbiyesizlik yapmistir kabul ediyorum. Ama söyle bir düsünün siz futbolcu olsaniz hemen 2-3 metre arkanizda, saginizda, solunuzda, önünüzde birileri size sürekli küfür etse nasil davranirsiniz?? Veya söyle bir düsünün sinirli oldugunuz bir dönemde en yakininiza bile cok kirici sözler sarfedebiliyorsunuz sonra özür diliyorsunuz ve olay kapaniyor.´

Hem Fatih Akyel bize kedi demisse kedi mi oluyoruz yani tabii ki hayir biz Kadiköy'de de Nou Camp'ta da Firtinayiz Aslaniz.

zanoylu
05.01.2006, 20:21
Artik bu is bitmistir,bundan sonra yok öyle yaptiydi,yok böyle yaptiydi demenin hiç bir anlami kalmamistir.O artik bir Trabzonsporludur.........

cemilsezgin
05.01.2006, 21:10
heryerde fatih akyelin diyer takim oyuncularindan dislanmasinin vede alca tepkilerden çikacak oaylardan insallah taraftari sorumlu tutmazlar.

Onur
05.01.2006, 23:19
Artik bu is bitmistir,bundan sonra yok öyle yaptiydi,yok böyle yaptiydi demenin hiç bir anlami kalmamistir.O artik bir Trabzonsporludur.........

Evet sana katiliyorum. O bir Trabzonsporlusur.Ama

ISTENMEYEN Bir TRABZONSPORLU...Edited by: perhaps

zafercalikoglu
06.01.2006, 11:12
artik daha fazla tepki koymamak lazim,trabzon formasini giyen herkes ne kadar kizsamda degerlidir,

umarim bizi utandirir ve basarili olur,

imported_Suha
06.01.2006, 11:28

Evet sana katiliyorum. O bir Trabzonsporlusur.Ama

ISTENMEYEN Bir TRABZONSPORLU...

o senin fikrin bende isteyen bir taraftarimmmmmm Edited by: perhaps

Berat
06.01.2006, 13:38
ben odamin kapisina bir gazete küpürü yapistirdim,senelerdir orada duruyor; "TRABZON IHTILALI" ben zaten Trabzonsporu Türk Futbolunda yaptigi ihtilale duydugum saygidan ve verdigi haysiyetli mücadeleden ötürü destekliyorum..

Trabzonspor'un su anki amaci ne? 70'li yillarda yaptigi ihtilali yenilemek..Peki ihtilal yapmak için ne gerekir? Devrimci ruha sahip askerler(futbolcular,yönetim,taraftar) gerekir.. Bu açidan baktigimizda Fatih Akyel karakterindeki bir insan, böyle bir ihtilalin yapilabilmesine ne kadar katki saglayabilir? Fatih Akyel karakterindeki bir adama Trabzonspor formasi giydirerekihtilal mi yapilir yoksa Trabzonsporun gelenkelerine,tarihine,misyonuna ihanet mi?? Yorum sizin..

onurkaradeniz
06.01.2006, 13:44
katiliyorum sana berat abi bu adam yüzünden bide ceza yedik forumdasmileys/smiley5.gif

salihtopal48
07.01.2006, 02:03
bu kadar yüklenmeyin hele ilk maçini oynasin ozaman bolkeseden konusuruz

bize yaptigi büyük hatayi mutlaka unutturmasi lazim aksi halde bu taraftar yüklene yüklene ezebilir can tehlikesi biyerde

TSezgin61
07.01.2006, 02:09
bu kadar yüklenmeyin hele ilk maçini oynasin ozaman bolkeseden konusuruz

bize yaptigi büyük hatayi mutlaka unutturmasi lazim aksi halde bu taraftar yüklene yüklene ezebilir can tehlikesi biyerde

abi haklisinda, sanki hep senin yazdigina cevap veriyorum gibi yaaasmileys/smiley36.gif

salihtopal48
07.01.2006, 02:18
digerleri offline galiba ikimiz kaldik forumda

wien_ts
07.01.2006, 02:24
en buyuk taraftarlar idmana gidip artik trabzonspor formasini giyen bi futbolcu aleyhinde tezahüraat yapip sadece o futbolcunun degil bütün takiminda huzurunu kaciran taraftarlardir..smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

bu taraftarlara madalya takmak lazim..degilmi ne kadar buyuk is yapiyolar..

arkadaslar evet f.akyel onceden hata yapmistir bencede alinmamasi gerekirdi alinana kadar tepkiler gosterildi ama artik o bu takimin oyuncusu..artik idmanlarda yada maclarda aleyhta tezehürat yapmak kime ne kazandiracak anlamiyorum.. bu hareketler takimin huzurunu ve konsantrasyonunu bozmaktan baska ne kazandirabilir..bu adam zaten ceker gider hic umurunda olmaz ama olan trabzonspora olacaktir..

lutfen trabzonspor icin ,biraz daha dikkatli ve titiz davranalim..bize yakisanda budur diye dusünüyorum..

61_dnc_TS
07.01.2006, 15:44
en buyuk taraftarlar idmana gidip artik trabzonspor formasini giyen bi futbolcu aleyhinde tezahüraat yapip sadece o futbolcunun degil bütün takiminda huzurunu kaciran taraftarlardir..smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

bu taraftarlara madalya takmak lazim..degilmi ne kadar buyuk is yapiyolar..

arkadaslar evet f.akyel onceden hata yapmistir bencede alinmamasi gerekirdi alinana kadar tepkiler gosterildi ama artik o bu takimin oyuncusu..artik idmanlarda yada maclarda aleyhta tezehürat yapmak kime ne kazandiracak anlamiyorum.. bu hareketler takimin huzurunu ve konsantrasyonunu bozmaktan baska ne kazandirabilir..bu adam zaten ceker gider hic umurunda olmaz ama olan trabzonspora olacaktir..

lutfen trabzonspor icin ,biraz daha dikkatli ve titiz davranalim..bize yakisanda budur diye dusünüyorum..

smileys/smiley32.gif

Tmac61
07.01.2006, 16:27
NTV de taraftara mesajin ne diye sordu;

Ben iyi oyuncuyum söleyim böleyim saydida saydi... Teh dedim ben de iki kelime de taraftara sölesen ne olur...

Tam kil çocuk röportajda bile rahatdurmadi...

salihtopal48
07.01.2006, 23:54
bu adam benim içime hiç sinmemisti ama dedigini yaptiginda neden affetmeyelimki

fakat hala taraftara karsi bi husumeti varsa bunun bedelini maç iç,nde fazlasiyla ödeyecektir

Gürkan
09.01.2006, 01:00
sevgili wien ts eger senin dedigini yaparsak olanlari soyleyeyimyonetim istedigini alacak istedigini ssatacak ve diyeceklerki alana kadar tepki koyarlar sonra deseklerler.eger bir sey yanlissa ve tepkin varsa sonuna kadar gosterman gerekir.ben akyeli bu takimda gormek istemiyorum.ve tepkimide gidene kadar gosterecegim

Fatih Ersoy
13.01.2006, 21:32
Ne kadar kaliteli bir futbolscu oldugunu ilk maçinda dahi görmek mümkün genk ile oynanan hazirlik maçinda 61. dakikada kendi kalesine attigi gol ile kanitladi bence.. Walla sormak lazim FATIH AKYEL SAFAK KAÇ ?

Hasan Cubukcu
13.01.2006, 21:50
Fatih akyel len ilgili yazi yazmak bile deymez bence !!!!!!!!!!!!!!!!!

onurkaradeniz
13.01.2006, 23:31
geldigini belli etti bugünkü genk maçinda kendi kalesine gol atmis galibasmileys/smiley5.gif

gurbetçi 61
13.01.2006, 23:41
fatih bir talihsizlik yasadi,ama olsun,faydali olacagina inaniyorum

salihismet
14.01.2006, 00:20
Hocanin aldigi bir oyuncudur F.Akyel,yaptigi yanlisdan dolayida özür diledi daha ne yapmaya calisiyor bu insanlar anlamiyorum.Ts oynayan oyuncuya böyle yaparak takima faydali oldugunuzumu saniyorsunuz?Onun savunucusu deyilim fakat bazi arkataslar Ts ru nasil seveceklerini bilmiyorlar.Kin güderek takima faydali olunmaz, aksine zarar verilir.Herkese görede oyuncu alinmaz.O nu istemiyoruz atin, bunu istemiyoruz kovun,bu takimi seven herkese aittir ts. Ts bir halk takimidir.

salihtopal48
14.01.2006, 00:48
Hocanin aldigi bir oyuncudur F.Akyel,yaptigi yanlisdan dolayida özür diledi daha ne yapmaya calisiyor bu insanlar anlamiyorum.Ts oynayan oyuncuya böyle yaparak takima faydali oldugunuzumu saniyorsunuz?Onun savunucusu deyilim fakat bazi arkataslar Ts ru nasil seveceklerini bilmiyorlar.Kin güderek takima faydali olunmaz, aksine zarar verilir.Herkese görede oyuncu alinmaz.O nu istemiyoruz atin, bunu istemiyoruz kovun,bu takimi seven herkese aittir ts. Ts bir halk takimidir.

katiliyorum

salihismet
14.01.2006, 01:05
Tesekkürler Salihtopal.Senin gibi sagduyulu insanlarin cogunlukta olduguna inaniyorum.

Hasan Cubukcu
14.01.2006, 01:49
Ts halk takimi idi yavas yavas uzaklasiyor halk takimi olmakdan !!

salihismet
14.01.2006, 01:55
T. spor yavas yavas halk takimi olmaktan uzaklastirildi galiba.

ozcilingir
14.01.2006, 05:04
Fatih AKYEL sen yuvana dön , ALTINAY'da futbol oyna , sana bizim forma çok bol geldi , daha ilk maç sakatlanma riskin var diye oyundanda alinmissin,yoksa SAFFET bize seni sakat sakatmi pazarladi?Yoksa ,iyi agbilerin seni baska takima niye veremediler,

Erbay
14.01.2006, 15:01
Ilk maçinda kendi kalesine gol atmasi kötü oldu.Çok büyük sanssizlik

Tmac61
14.01.2006, 15:25
Rooney'e de M.UTD maçi öncesi "dünkü çocuk" demisti...

Yedigi çalimlari ki çabuk unuttu bu pek koymaz ona...

surfiveus
14.01.2006, 15:39
Yasasin...

Trabzonspor'un artik yeni bir golcüsü var. Sevgili Fatih Akyel ilk maçinda gösterdigi performansi ligin tamamina yayarsa, yani her maç kendi kalesine bir gol atarsa -- ki bu çok zor görünmüyor-- takimimiz belki sampiyonlugu kilpayi kaçirir ama bu yil da bir gol krali çikaririz. Tekke'den sonra Akyel. Isabetin böylesi gözlerimi yasartiyor.

Aglamak istiyorum sayin forumcular... Aglamak istiyorum...

Bu arada sayin perhaps.. Bunu da bir düzenleyinsize zahmet. Ben yaklasik 10 yildir yazi isiyle ugrasiyorum,Sabah ve Turkish Daily News gibi iki ulusal gazetede çalistim amahala iki cümleyi bir araya getiremiyorum...Ben de bu arada biraz çalisayim. Sözlügü olan var mi?

***Lazkopat***
14.01.2006, 16:04
Fatih artik bizim bir oyuncumuzur. onunla ilgili eski anilarini unutup yeni birsayfa acalim. onun hatalari artik geride kaldi. artik simdiki durumuna bakacagiz

surfiveus
14.01.2006, 16:20
Sayin Lazkopat ben de onu diyorum ya..

"Artik önümüzdeki maçlara bakacagiz"

Korkarim bu cümle --bence bugüne kadar Trabzonspor'un basina gelen en güzel sey olan-- Vahid Hoca'nin diline pelesenk olacak.

imported_gökhan61
15.01.2006, 01:12
MERHABA ARKADASLAR FATIH AKYEL IYIDE OLSA KÖTÜDE OLSA TAKIMIMIZIN FUTBOLCUSU OLMUSTUR BU OYUNCUYUDA DIGERLERI GIBI ELIMIZDEN KAÇIRMIYALIM ÖRNEK;SOTA ARVALADZE,CAMPELL,OKTAY DERELI OGLU,SERGEN YALÇIN VS.GIBI OYUNCULARIN ELIMIZDEN ALINISINI UNUTMAYALIM...BU KARDESIMIZE SANS VERILMISTIR KENDISIDE BIRTAKIM OLAYLARI GÖZE ALARAK TAKIMIMIZA GELMISTIR CESARETINE HAYRANIM BU KARDESIMIZE SAHIP ÇIKALIM KAYBETMEYELIM.

BU BIR TRABZONSPORLU TARAFTARIN BORCUDUR.

ADAMI HARCAMAYALIM.

SEVGILERLLE SAMPIYONLUK ÖZLEMI ÇEKEN ARSINLI AKREP....

EmrahYalçınalp
16.01.2006, 10:16
Bu arada sayin perhaps.. Bunu da bir düzenleyinsize zahmet. Ben yaklasik 10 yildir yazi isiyle ugrasiyorum,Sabah ve Turkish Daily News gibi iki ulusal gazetede çalistim amahala iki cümleyi bir araya getiremiyorum...Ben de bu arada biraz çalisayim. Sözlügü olan var mi?

ö.m.Edited by: perhaps

CaMoKa
16.01.2006, 12:51
smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

KIMSIN SEN NE ISIN VAR BURADA???

neden buradasin diye soranlara ne cevap veriyor hala anlayabilmis degilim neden geldi hala anlam veremedim bu ne yüzsüzlük bu ne pismislik sezon sonu umarim güderde bizde rahatlariz yada kendini asip cok cok cok iyi isler ortaya koyacak biraz olsun FAK-yel unutulacak ama asla AFFEDILMEYECEK

salihtopal48
16.01.2006, 16:33
arkadas F. Akyel forumu okumasin çok yükleniyoruz bi yerine bisey olacak sonra

osman__61
16.01.2006, 18:27
dakka 1 gol 1. bundan sonra yüzünün dönük oldugu kaleye at topu emi. smileys/smiley36.gif

***Lazkopat***
16.01.2006, 19:46
FATIH'imize bir sey cikler olmaz turp gibi duruyo.. en iyi golcümüz fatih fatih smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

***Lazkopat***
16.01.2006, 19:49
pardon:

"..." dan sonra hata var.

smileys/smiley19.gif

Cabri61
16.01.2006, 22:56
file:///C:/DOCUME%7E1/olgun/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.jpgfile:///C:/DOCUME%7E1/olgun/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-1.jpgfile:///C:/DOCUME%7E1/olgun/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-2.jpgfile:///C:/DOCUME%7E1/olgun/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-3.jpgfile:///C:/DOCUME%7E1/olgun/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-4.jpg file:///C:/DOCUME%7E1/olgun/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-5.jpghttp://www.e-kolay.net/fanatik/images1/futbol/trabz&#111;n/fatih_akyel1601.jpg
<table border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" height="78"><t><tr><td>Fatih Akyel çok mutlu!</font>

</td>
</tr>
<tr><td>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</td></tr>
<tr>
<td>
Trabzonspor’un
PAOK’tan renklerine bagladigi Fatih Akyel, dün 1967 Trabzonsporlular
Dernegini ziyaret etti ve taraftarlarla biraraya geldi</font>
</td>
</tr>
<tr>
<td valign="bottom">
<table ="PX11000000" border="0" cellpadding="0" cellspacing="0">
<t><tr>

<td>16.01.2006</td></tr></t></table></td></tr></t></table>Her futbolcunun Trabzonspor gibi büyük bir
takimda oynamak istedigini söyleyen tecrübeli savunma oyuncusu, “Burada
oldugum için çok mutluyum. Trabzonspor’un basarisi için elimden geleni
yapacagim. Amacim önce takimimda basarili olmak, sonra da milli formayi
tekrar giymek. Biz çok çalisarak, gelecek sene Trabzonspor’u sampiyon
yapmak istiyoruz” dedi.
fanatik.com.tr
</font>

Nytre
16.01.2006, 23:46
golcü adam :)

CAFER ÖZER
17.01.2006, 12:08
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470>
<T>
<TR>
<TD>http://www.internetspor.com/v3/img/yazar/turgutyeterBanner.gif (turgut@internetspor.com)</TD></TR>
<TR>
<TD =txtKucuk align=right>17 Ocak 2006 Sali</TD></TR></T></TABLE>

Diger skora etki edebilecek transfer de Fatih Akyel; Galatasaray?da Avrupa basarilari bir yana, Fenerli taraftarlara salladigi yumruklar küfürler diger yana, kisa süreli Avrupa macerasinda sessiz, oradan Fenerbahçe?ye dönerken kopardigi gürültülerle, Fenerbahçe? de dogustan profesyonel oldugunu iddia etmesi, Trabzonspor seyircisi için söyledikleri, sonrasinda özürleri öbür yana, birden gözden düsüp üçüncü sinif Yunan takiminda kisa süreli misafirligin ardindan taraftar tepkisi, camia isteksizligine ragmen bir menejer basarisiyla kapagi Trabzonspor?a atmasi öteki yana? Bütün bunlara ragmen tecrübeleri ve görev adami kimligiyle bana göre de kötü transfer sayilmaz. Topu oyuna sokmasiyla takimi hücuma rahat sokabilecek, karsidan gelen ataklara karsi garantili savunma oyunuyla skora etki edebilecek bir futbolcu Fatih akyel,ama ilk skora etkisi kendi takimi aleyhine oldu!

TURGUT YETER bmn eski üyesi arkadasimizin yazdigi yazinin Fatih ile ilgili bölümüne katiliyorum.Defansta Tolganin boslugunu dolduracagina inaniyorum.

imported_gökhan61
18.01.2006, 15:26
tamam beyler siz takimin baskani olunca fatih akyeli yollarsiniz okey...

ama bir bakalim takima uyacakmi etkili top oynarsa ne olacak

Sönmez Özlü
18.01.2006, 16:17
Akyel'in Trabzon'a gelmesini Trabzonspor için onur sayan insanlara bir Trabzonspor forumunda rastlamak beni hem kizdirdi hem üzdü. Trabzonspor'a Ronaldinho bile gelse bu Trabzonspor için onur degildir. Çünkü Trabzonspor kisilerin üstündedir. Bu sözü söyleyen kisi Akyel'i Trabzonspor'dan üstün tutmus oluyor. Ben de merak ediyorum: Acaba Akyelspor'un renkleri ne?

Bin kez yazik.

Gürkan
19.01.2006, 20:06
fatih akyel bu takimin basina gelen bir beldir.birakin affetmesini ,belemesini.F. Akyelin bu takima hem futbolcuuluk hemde insallik olarak katacagi hiçbirsey yok.hukumetin bize attigi kazik yonetim.yonetimiun attigi kazik F. Akyel.F. Akyel de bize gol atiyo. Edited by: perhaps

Hasan Ayvenli
22.01.2006, 21:20
kötü savunmanin iyisiydi

erdinç olunca yaninda

saglam
23.01.2006, 14:04
Kayseri'ye giderken Fatih Akyel'e protesto yapilip yapilmayacagi tartisilmisti bir ara; iyi ki de bir sey söylemedik. Takimda görevini layigiyla yapan 2-3 kisiden birisiydi. Halen ona laf edenler varsa, maçi önyargisiz izlemelerini tavsiye ederim!

selçukabi
23.01.2006, 14:29
Hala daha Trabzonspor formasi giyen bir futbolcuya yapilan bu türlü yaklasimlari olgunlasmamis taraftar davranisi olarak yorumluyor ve herkesi akl-i selim olmaya çagiriyorum.

zanoylu
23.01.2006, 16:19
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"> Gelmemesi taraftari olanlardanimdi ama aksam yüregiyle oynadi </TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

ozcan_asanoglu
23.01.2006, 16:33
tam bir lider pozisyonunda oynadi..ama hazindir ki yaninda erdinç gibi bir adam vardi....

gerçek yerinde ve stefanla birlikte çok iyi olacaklarina eminim..

samway
23.01.2006, 16:58
fatih akyel farkettiyseniz bizim ozlem cektigimiz topculardan cok sogukkanli ve tecrubeli hatta her topa basti (ki bu adam sag bek) yürekli oynadi bence kocaman alkisi hakettismileys/smiley32.gif

Murat'
24.01.2006, 12:08
kesinlikle katiliyorum göllerim hepsinde erdinçin ve tayfunun hatasiwrdi adam yüregyle oynadi bencede

selimberkan
24.01.2006, 12:30
ADAM OYUNUNU OYUNADI ERDINÇ ÖZELLIKLE ÇOK ÖTÜ IDI

bordox
24.01.2006, 17:19
Açikcasi ben hiç begenmedim, oynadigi yer yanlisti ondan olabilir.Iki defa topu defanstan çikarken rakibin forvetlerine atti.

Sag bekte oynarsa daha fazla verimli olabilir kanisindayim.Yine dikkat ettiyseniz iki defa da ofsayti bozan kisi oldu.

beratiabi
24.01.2006, 22:45
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Fatih Akyel seni istemiyor bu klüp taraftari bu yönetimde is yok sende biraz onur varsa sen sözlesmeni tek tarafli feshet bu taraftari bu durumlara düsürenlere yaziklar olsun senin bu camiada yerin olmadigini anlamadinmi sevilmiyorsun anlasana. </TD></TR>

TSelif
25.01.2006, 10:46
herkes oynadigi yerin yanlis oldugunu söylüyor..Ahmet Agaolu bile ..smileys/smiley5.gif

Faik Yılmaz
25.01.2006, 10:48
bence F. AKYEL FENA DEGILDI....

ilerde çok daha iyi olacak buna inaniyorum.önüne yattara geldiginde dahada iyi olur.....

***Lazkopat***
27.01.2006, 19:28
bu maçta ona çok is düsüyor. bu maçta kendini gösterip bir çikis yaparsa devami gelir.

KemalEROĞLU5961
28.01.2006, 01:18
Adam hayati boyunca stoper oynamamis. Umarim hatalarindan dönerler, asil yerine sag beke çekerler. Yoksa çok basimizi yakacak.

Tansu Onur Erdoğan
28.01.2006, 01:53
F. Akyele yönelik olumsuz düsüncelerinizi rafa kaldirin bence adam o takimda adam gibi mücadele eden tek kisiydi helal olsun ..

sheva
28.01.2006, 02:03
iyi de görevini yapti sonuç itibariyle..oldu bir de oynamayasaydi

Tansu Onur Erdoğan
28.01.2006, 05:15
yok yani takimda buna örnek pek yok ta o yüzden dedik

beratiabi
28.01.2006, 14:46
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Fatih Akyel seni sevmiyorum en az senin kadar Erdinçide sevmiyorum Erdinçle ilgili yerdede yazdim umarim diyorum yine yönetim seni transfer etmekle erdinçide bu takimda tutmakla yaptigi yanlistan biran önce döner ve sizi Trabzon sehrine dahi sokmazlar. </TD></TR>

Murat'
29.01.2006, 16:55
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Fatih Akyel seni sevmiyorum en az senin kadar Erdinçide sevmiyorum Erdinçle ilgili yerdede yazdim umarim diyorum yine yönetim seni transfer etmekle erdinçide bu takimda tutmakla yaptigi yanlistan biran önce döner ve sizi Trabzon sehrine dahi sokmazlar. </TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></TABLE>

çok önyargilsin yaaa adam daha bi maç oynadi ondad fena oynamadi ama erdinçin olayinada katiliyorum

Alptuğ
01.02.2006, 15:38
gs - real madrid 2. yarida oyuna girip super oynamisti ustelik hucumda

bize de cok faydali olur umarim

Barış Cem
03.02.2006, 10:09
adam daha ilk maçinda trabzonspora ne verebilecegini özetledi....

fatih akyele degil onu bu takima getirenlere tepki göstermek gerekir,fatih akyelden haysiyetli bir davranis beklemek fazla iyimserlik olurdu zaten. taraftarintamamina yakininin istemedigi, daha önce küfrettigi takima transfer olmasi beni hiç sasirtmadi. baskanimizdan alpay,i emre asik'i vedati da defansa almasini istiyorum teknik direktör olarak da bülent korkmaz mesela.

beratiabi
03.02.2006, 10:32
SEVGILI MURATDINC BEN FATIH AKYELIN FUTBOLU ILE DEGIL KISILIGI ILE ILGILENIYORUM DIKKAT EDERSEN. BIR TÜRLÜ HAZMEDEMIYORUM ONUN YAPTIKLARINI. HATA YAPTIGINI PISMAN OLDUGUNU SÖYLÜYOR AYNI GÖKDENIZ GIBI. AMA YARINDA BUGÜN IÇIN HATA YAPTIGINI SÖYLEDIGINDE NE YAPACAKSINIZ. SUNU IYI BILIN CAN ÇIKAR HUY ÇIKMAZ. FATIH AKYELDEN ADAM OLMAZ.

Faik Yılmaz
03.02.2006, 11:35
fatih akyel farkettiyseniz bizim ozlem cektigimiz topculardan cok sogukkanli ve tecrubeli hatta her topa basti (ki bu adam sag bek) yürekli oynadi bence kocaman alkisi hakettismileys/smiley32.gif

evet artik geçmisi bir yana birakip bu kötü günde takimi desteklemek lazim.....

Murat'
03.02.2006, 14:31
insallah böle dewam eder

Murat'
03.02.2006, 14:38
SEVGILI MURATDINC BEN FATIH AKYELIN FUTBOLU ILE DEGIL KISILIGI ILE ILGILENIYORUM DIKKAT EDERSEN. BIR TÜRLÜ HAZMEDEMIYORUM ONUN YAPTIKLARINI. HATA YAPTIGINI PISMAN OLDUGUNU SÖYLÜYOR AYNI GÖKDENIZ GIBI. AMA YARINDA BUGÜN IÇIN HATA YAPTIGINI SÖYLEDIGINDE NE YAPACAKSINIZ. SUNU IYI BILIN CAN ÇIKAR HUY ÇIKMAZ. FATIH AKYELDEN ADAM OLMAZ.

öle olsun senin de huyun çikmayacak gibi

CAFER ÖZER
03.02.2006, 17:54
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=515>
<T>
<TR>
<TD =news_er width=511 height=5>''TRABZONSPOR DÖRT BÜYÜKTEN BIRIDIR'' </TD>
<TD width=2 bgColor=#e80000></TD></TR>
<TR>
<TD width=2 bgColor=#e80000></TD>
<TD =news_detail_date width=511 height=5>03
f_write_month(2)
Subat 2006 13:12</TD>
<TD width=2 bgColor=#e80000></TD></TR>
<TR>
<TD width=2 bgColor=#e80000></TD>
<TD width=511>http://www.marat&#111;n.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/5680_1_060203131552.jpg

Trabzonspor'un yeni transferi Fatih Akyel, ''Trabzonspor Türkiye'de dördüncü büyük degil, dört büyükten biridir'' dedi. Fatih Akyel, Trabzonspor Dergisi'ndeki röportajinda, Türk futbolunun Yunanistan'dan daha kaliteli oldugunu belirterek, ''Ama arada açik bir fark yok. Birbirimize benziyoruz. Orada da 4 büyükler hegemonyasi var. En iyisi Olympiakos, Panathinaikos ve AEK. PAOK da orada dördüncü büyük olarak gösteriliyor. Bize benziyor ama Trabzonspor'u PAOK ile esdeger tutamayiz. Çünkü Trabzonspor Türkiye'de dördüncü büyük degil, dört büyükten biridir'' diye konustu. Trabzonspor'a bu sezon çok iddiali takim oldugu için gelmedigini ifade eden Akyel, sunlari söyledi: ''Burada milli takimdan arkadaslarim vardi, benim de karakterim ve amaçlarimla örtüsen bir yapisi oldugu için, ayrica orta vadede sampiyonluk yasamak istedigim için geldim. Fatih, Gökdeniz ve Hüseyin milli takimdan yakin arkadaslarim. Onlarla zaten birbirimizi çok iyi taniyoruz, sahada da birbirimizi iyi tamamliyoruz. Ilk dönemde uyum sorunum olmadi. Ayrica takimdaki gençlerle de tanistik ve erken kaynastik. Takim ruhu çok zinde bir takimdayim. Inaniyorum ki bu avantaji ikinci yarida hissettirecegiz.'' Lig maçlarinin çok önemli oldugunu vurgulayan Akyel, söyle devam etti: ''Istedigin kadar antrenman yap, hazirlik maçina çik, resmi maçlar önemlidir. Çok maç oynadikça takim birbirine alisir, artik her hedefe yürürken biraz daha az zorlanma söz konusudur. Hepsiyle birbirimize isindik. Kim sahada ne zaman ne yapar, bunu bilmek zorundasin. Maçlari dört gözle bekliyorum. Trabzonspor formasini giymek için içimde futbola ilk basladigim dönemlerdeki gibi bir telas ve heyecan var. Onun için de gayet tempolu çalisiyorum.''

TRABZONSPOR TARAFTARI
Akyel, Trabzon taraftarinin çok namli, büyük ve içten bir camia oldugunu belirterek, ''Formasini giyen bir futbolcuya destek verirler. Kendim için de bunun olacagina inaniyorum. Takim her yil sampiyonluk mücadelesi veriyor. Bunu yaparken de taraftarlar buradaki arkadaslarimin onikinci adami gibi görülüyor. Ben de farkli bakmiyorum. Onlardan güç ve güven almamiz gerekiyor. Bunun için de hepimizi sahiplenmelerini bekliyor, buna inaniyoruz'' diye konustu. En büyük çikisinin Galatasaray'da oldugunu kaydeden Akyel, sunlari söyledi: ''Futbola orada baslamistim, parladigim zamanim da genç yasta
milli takima gittigim dönem oldugunu saniyorum. Ben Ümit Milli Takim'a seçildigim zaman takimin hocasi Necati Özçaglayan'di. Yani o da bir Trabzonluydu ve beni o kesfetmisti. Çikisim Trabzonsporlu Necati sayesinde oldu, futbol kariyerimi de Trabzonlularin arasinda, Trabzonspor formasiyla noktalamak, burada sampiyonluk sevinci yasamaktan sonraki en büyük arzum.'' Fatih Akyel, milli takimda eskilerle yenilerin kaynastirilmasi gerektigine inandigini da kaydederek, ''Birden bire yeni bir jenerasyon dogamaz. Eski deneyimli ve fedakar kusak yok sayilmaz, yeni nesille kaynastirilir. Onlarin tecrübesi alinir, yenilerin yetenegi katilir. Hepsini atip digerlerini almak olumsuz ve tehlikelidir'' diye konustu. </TD></TR></T></TABLE>

selimberkan
03.02.2006, 18:37
smileys/smiley32.gif

Sönmez Özlü
03.02.2006, 18:58
:)) Hahah. Yahu güldürmeyin adami. Alkislanacak ne var bunda. Gelmis Trabzon'a yok bir de dört büyükten biri degildir mi diyecekti. Günaydin!

Murat'
06.02.2006, 13:26
forumdaki arkadaslarin hala bu kadar acimasiz olmasina inanamiyorum

h@msi61
06.02.2006, 13:42
hazim sorunu çekenlere soda öneriyorum, olan olmustur adam özür dilemistir, simdi o forma için ter döküyo ve görülen o ki gerçekten yüregiyle oynuyo. insallah böyle devam eder...

beratiabi
07.02.2006, 19:49
yok soda yok öyle yok böyle insanin tepesini attirmayin. Sindiren sindirsin ve bu konuda saygisiz kelimeler kimsenin kimseye sarfetmeye hakki yok herkes haddini bilsin. Evet ben hazmedemiyorum itirazi olan varsa beri gelsin. Daha düne kadar bizim için yapmadigini demedigini birakmayan kisi simdi gelmis af diler gibi sahte tavirlarla birde yanina taraftar çekmis. arkadaslar size çok güzel bir söz yazayimda belki anlamayan o ....... kafalar anlarlar. DÜSMAN HILEDEN ACIZ KALDIGI ZAMAN DOSTLUK GÖSTERMEYE BASLAR, BU DOSTLUKLA ÖYLE ISLER BASARIRKI DÜSMAN YAPAMAZ.
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>

beratiabi
07.02.2006, 19:53
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">buna ilk örnekmi istiyorsunuz iste ilk örnek bizi bize düsürdü bunu hangi düsman taraftari basarirdi. "anlayana"</TD></TR>
<BLOCKQUOTE id=720f5458></BLOCKQUOTE>

hamucera
07.02.2006, 20:11
kimse sindiremez fatih i ama unutmayalim her insan aynidir futbolcular oda bakin simdi diger takimlara aynini yapacak. ne kadar istemesekte artik kutsal formayi sirtina geçirdi. çikipta yuhalayalim mi o zaman fatih i degil o kutsal formanin temsil etigi TRABZONSPOR umuzu zor duruma düsürürüz

Sönmez Özlü
08.02.2006, 01:28
Cimbom'da en fanatik galatasarayliydi.

Fener'de cimbom'un yedek kulübesine saldirdi fenerli oldu

Trabzon'a geldi Trabzon'un büyüklügünden bahsetmeye basladi.

Heyyyy hey gidi hey. Yarin imajimiza, pretijimize verebilecegi zararlari düsünüyorum da.

Düsünüyorum da ne oluyor biliyor musunuz. Soda içiyorum bir arkadasin tavsiyesi üzerine. Çekin sodayi, bosverin Trabzon'un imajini. Biz de futbol takimiyiz degil mi ha Fener ha Trabzon(!)

gurbetçi 61
08.02.2006, 14:15
verilen görevi en iyi sekilde yapti,futbolu bizi ilgilendirir,kisiligi kendine,

selokal61
08.02.2006, 14:22
maç esnasinda bir ara yine sinielerine hakim olamadi

hakikiofkopat
08.02.2006, 16:18
oynasin yeter. bizim takimda ne ser.fs.zler varmisda haberimiz yokmus. ( erdinç mesela ) fatih onlarin yaninda delikanli kalir.

Sönmez Özlü
08.02.2006, 17:32
verilen görevi en iyi sekilde yapti,futbolu bizi ilgilendirir,kisiligi kendine,

Mesela Abdullah Öcalan dünya çapinda bir futbolcu olsaydi bizim takimda oynamasini çok isterdik degil mi? Bizi futbolu ilgilendiriyor ya..

Arkadaslar, burasi Trabzonspor. Burada oynayacak adam kaliteli oldugu kadar haysiyetli de olacak. Biz skor takimi degiliz. Bizim için sampiyonluk önemli ama çok daha önemlisi Trabzonspor ruhudur, Trabzonspor imajidir, Trabzonspor'un misyonudur. Bunlari göz önüne almazsaniz Fener ve Cimbom taraftarindan zerre kadar farkimiz kalmaz.

Bizi biz yapan degerler bir bir yikiliyor. Ama birileri hâlâ topa basma derdinde.Edited by: Moyunçur

hamucera
08.02.2006, 17:47
o dediklerin geçmiste kaldi biraz o ruhu geri hetirmek için önce sampiyon olmak gerekir. ki o ruh taraftarda bile kalmamisen disaridan gelen bir futbolcudan beklemek hata olur.

telha23
08.02.2006, 18:15
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

destek olmayanin trabzonsporlu oldugundan süphe ederim

geçmiste bizim paralarimizin bosa gitmesinden kaynaklanan futbolcular var bize zarar vermemis bir oyuncu simdi lange gelse bagriniza basacaksinizz adami bakin ribery simdi salatasaraya gelse geçmisi hemen unutacaklar bize basariyi getiren ve maddi zarari olnmayan adaamlar gerek,</TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo>e simdi salatasaraya</DIV></TD></TR></T></TABLE>

Sönmez Özlü
09.02.2006, 01:18
Fatih Akyel'e destek olmadim Trabzonsporlulugumuzu da kaybettik. Hayat aci, kader kötü.. Ne yapalim.

chigannes
09.02.2006, 03:37
moyunçur ve berati sizin varmi bi öneriniz fatih akyel konusunda

varsa buyrun beraber yapalim,geçin beyler artik bu konuyu

transferigündeme geldigi zaman yeterince kin kusuldu

ama artik o trabzonsporun basarisi için takimda..... takimi sabote etmiyor(erdinç gibi)

Sönmez Özlü
09.02.2006, 14:35
moyunçur ve berati sizin varmi bi öneriniz fatih akyel konusunda

varsa buyrun beraber yapalim,geçin beyler artik bu konuyu

transferigündeme geldigi zaman yeterince kin kusuldu

ama artik o trabzonsporun basarisi için takimda..... takimi sabote etmiyor(erdinç gibi)

Huylu huyundan vazgeçmez, can çikmadan huy çikmaz, fitrat degismez vs..

Bu adam disiplinsiz, kavgaci, hatta serseri kisilikli bir adam. Gittigi her takimda o takimin fanatigi gibi davranan baska takima gidince de eski takimina çamur atan bir adam. Aynisini Trabzon'a da yapacaktir, keske görmesek ama görecegiz.

Ben stadyumda Akyel'e küfür etmiyorum. Akyel var diye takimi desteklemeyi birakmiyorum. Ancak bu adamin bordo-mavi forma giymesini de hazmedemiyorum. Balik hafizali olmaya karsi çikiyorum. Bunu da her ortamda dile getiriyorum. Neden rahatsizlik duyuyorsunuz?

Öneriye gelince, adami asalim keselim öldürelim. Bunu dememi mi bekliyorsunuz? Yapacak bir sey yok. Ancak birgün bu adamin Trabzon formasina layik olmadigi görülecek (hala görülmedi ise). O zamana kadar da susmaya niyetim yok.

omerkucuk
09.02.2006, 15:35
yok soda yok öyle yok böyle insanin tepesini attirmayin. Sindiren sindirsin ve bu konuda saygisiz kelimeler kimsenin kimseye sarfetmeye hakki yok herkes haddini bilsin. Evet ben hazmedemiyorum itirazi olan varsa beri gelsin. Daha düne kadar bizim için yapmadigini demedigini birakmayan kisi simdi gelmis af diler gibi sahte tavirlarla birde yanina taraftar çekmis. arkadaslar size çok güzel bir söz yazayimda belki anlamayan o ....... kafalar anlarlar. DÜSMAN HILEDEN ACIZ KALDIGI ZAMAN DOSTLUK GÖSTERMEYE BASLAR, BU DOSTLUKLA ÖYLE ISLER BASARIRKI DÜSMAN YAPAMAZ.
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif</TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></TABLE>

zanoylu
12.02.2006, 18:34
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"> Bugünkü futbolu ile bence alkisi hak etti Harbi yüregiyle oynuyo..smileys/smiley32.gif</TD></TR>

TAMTÜRK61
12.02.2006, 18:47
Fatih Akyel yavas yavas takima alisiyor. Zamanla daha iyi olacak.smileys/smiley1.gif

The Legend
12.02.2006, 19:02
bugün ii oynadi.

Nytre
12.02.2006, 22:02
ilk yariyi izledim sadece kademelerde gözüktü...

defansin sezon sonundaki dagilmisligi biraz dagilmistuydu..

Cabri61
13.02.2006, 01:07
bugün sahanin yildizi fatih akyeldi...gerçekten yüregiyle oynadi...smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Ayşe Aygün
13.02.2006, 11:58
Helal sana Fatih. O kadar yazilan çizlien ve istemedigimiz halde. Ben oyunumla sevdirecegim dedin ve bunuda yaptin.smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Murat'
13.02.2006, 13:13
helal wallaaaasmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Akın_61
15.02.2006, 22:42
Fatih iyiydi sevmeyenlere futboluyla cevap vermesi cok iyi oldu...

zanoylu
17.02.2006, 01:31
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"> Ben dahil bir çok kisiye futbolu ile cevap veriyor....Yanliz bomba hala kucaginda hata yapsinda yiyelim diye bekleyen o kadar çok kisi varki yazik (maksatlari bak biz demisdik demek) isallah bu durum futbolunu etkilemez.....smileys/smiley32.gif</TD></TR>

hamucera
17.02.2006, 02:23
hata yapmiyor degil ama hala hata yapiyor defans tam olarak oturmadi hala.

Faik Yılmaz
17.02.2006, 08:06
fatih akyeli israrla istemeyen arkadaslar dünkü hirsli oyunundan sonra ne diyecekler bilmiyorum ama ben diyorumki devre arasinda alinana en iyi yerli futbolcudur.

kendisini böyle özverili uynundan ötürüde kutluyorum...

UğuR
17.02.2006, 08:52
Ara transfarde yapilan en iyi transfer olarak gözüme çarpiyor.Insallah böyle devam eder.

ozcan_asanoglu
17.02.2006, 09:10
akyel olmasa en az 3 gol daha yerdik, arada ufak tefek hatalar yapti ama önemsiz..olacak o kadar...

defansta tek sikinti su an celo..golü de onun tutmasi gereken adam veya kapatmasi gereken alandan yedik..

Esra Yıldırım
17.02.2006, 09:15
Dün aksamki maçin eni iyici oyuncusu kesinlikle Fatih Akyel di... Adama ne kadar kizsakta dün aksamki hirsli oynamasini gözardi etmemek gerekir.

uftinci
17.02.2006, 14:50
Kelimenin tek anlamiyla mükemmeldi. sahada mükemmel 2 kisi vardi ikisinide adi fatidi beyler. Bize birkaç tane daha fatih lazim..

Ömer Aydın
17.02.2006, 15:11
hic fazla kelimelere gerek yok.

mükemmel,tam anlamiyla yetiyor.

İ.Öztel
17.02.2006, 15:37
dün aksam onu elestiren bizlere tokat atar gibi oynadi. Önemli ataklarin kesilmesinin basrolünde o vardi.. Stephanov la iyi bi 2 li olusturdular gibi görünüo. Allah nazardan saklasin dielim..smileys/smiley32.gif

Murat'
17.02.2006, 15:45
dün de çok iii ve hirsli oynadi trabzonsporlu taraftarla iletisimleri de gerçekten ii

The Legend
17.02.2006, 17:19
dünkü maçin yildizlarindan biriydi.tehlikeli olabilecek pozisyonlari engelledi.

Hasan Ayvenli
17.02.2006, 18:18
rakip ataklarin büyük kismini kesen isimdi

güven veriyor böyle devam etmesini umuyorum

falcon61
17.02.2006, 21:27
Yalan yok valla adam iyi oynadi ki normalde stoper degildir insallah hep böyle oynar..

61-firtina
17.02.2006, 22:13
valla ne kadar kizsamda fatih akyele çok yerinde bit transfer bence

TAMTÜRK61
17.02.2006, 22:36
valla ne kadar kizsamda fatih akyele çok yerinde bit transfer bence

Iste önceleri Fatih Akyel'e kizanlar ve hic düsünmeden elestirenler simdi dogruyu görmeye basladilar.

Isterseniz yazilari inceleyin Fatih Akyel bu takimda birseyler yapacagini en azindan eski hatalari tekrar yapmacagini yazmistim...

Tebrikler Fatih Akyel smileys/smiley32.gif

TAMTÜRK61
17.02.2006, 22:42
Hos geldin Fatih Akyel öncelikle hakkinda söylenenlere kulak asma! Sen profesyonelsin,çik sahaya futbolunu oyna ve kendini göster ve geçmisi unut!Herkes hata yapar,sana güveniyoruz..smileys/smiley32.gifVaktiyle Sergen de bizim kulübe geldi ve buradan akillanip gitti.Ve tekrar Sergen oldu...

Evet arkadaslar 4 Ocak 2006 da yazdigim yaziyi tekrar göz önüne koydum. Fatih Akyel takimimiza transfer oldugunda ne yazmisimi aynen . O zaman da desteklemistim ve yine smileys/smiley32.gif

My
19.02.2006, 02:17
Allah! Allah! http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

zanoylu
19.02.2006, 15:42
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

Kendisini yok etmek isteyenler (kendi içimizde) hazir kita bekliyor,

Geldignde takimin durumu kötüydü,taraftar tepkiliydi,yerel basin kendinide yönetimide elestriyordu..Bu kadar olumsuzluga ragmen defansi derledi toparladi valla bravo.....smileys/smiley32.gif</TD></TR>

ozcan_asanoglu
19.02.2006, 20:35
türkiyenin en iyi defans oyuncusu olma yolunda..aynen devam fatih aynen..

KuĞu
19.02.2006, 20:52
beni utandirmdigin için tesekkürler futbolunla mücadelenle bize yakisiyorsun milli formayi bu formunla zaten alirsinsmileys/smiley32.gifdevam durmak yok..

Hüda Topaloğlu
20.02.2006, 04:09
transfer söylentileri çiktigi andan beri arkandayim, nasilki sen maçtan sora heyecanla yanlis konustuysan, burdada yorumlariyla ayni hataya dusenler oldu, ama hala inatla sana DEFOL diyenler varsa, baslarini onlerine koyup iyice bi dusunmeleri gerekir bence..

Esra Yıldırım
20.02.2006, 08:55
Fatih Akyel tek kelimeyle çok iyi bi oyuncu ve çok iyi bir mücadeleci...Bunu trabzonspor için sahaya çiktigi ilk dakkadan itibaren gösterdi...smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

uygar_trb
20.02.2006, 10:46
helal olsun tek kelimeyle trabzonsporumuz için yürekten oynasin hiç farketmez. . .

bazi arkadaslarda hala olumsuz avatarlar filen görüorm gerek yok gerçekten bu adam görevini gerektigince yerine getirdi hirsi yeter . . .

HELAL OLSN SANA FATIH AKYEL! ! !smileys/smiley32.gif

Faik Yılmaz
20.02.2006, 11:54
helala olsun sana FATIH....

Stepanov ile muhtesemsiniz....

ayaga kafa uzatan futbolcu her zaman alkisi hakeder....smileys/smiley32.gif

Ayşe Aygün
20.02.2006, 14:27
Eke kelime ile HARIKA idin FATIH.

Bir FATIH savunmada

Bir FATIH forvette kim tutar bizi artik..

Murat'
20.02.2006, 14:33
fatihy hep böle dewam et

gurbetçi 61
20.02.2006, 17:25
FATIH YERINDE BIR TRANSFER,YAVAS YAVAS KENDINI KANITLIYOR,

Erbay
20.02.2006, 17:42
smileys/smiley32.gifDefansi toparladi.Hiziyla açiklari kapatiyor.Bence alinmasi çok iyi olmus.Alinmasina kizmistim.

hamucera
20.02.2006, 18:47
seni hala sevmedim sevecegimi de zannetmiyorum ama sagol diyim sana yinede iyi isler yapiyon biraz daha kendine gelirsen daha da iyi olacaksin. katkilarin için tesekkürler

uslanmazlaz
20.02.2006, 19:22
fatih gerçektende defamsta aranan kandi o geldiginde hiç karsi çikamisdim ama tereddütlerim vardi simdi tamamen silindi iyi ki varsin

coach
20.02.2006, 19:35
Birakin abi simdi günah çikarmayi,Fatih'i istemeyen sanki kötü topçu diyemi istemedi Akçabat maçinda türübünlere ana-avrat küfür edip elini sortuna soktugu için istemediler,,,,Alla Allah !!

zafer6161
20.02.2006, 23:06
fatih iyidir iyismileys/smiley32.gif

phoenix
20.02.2006, 23:39
Fatih sana helal olsun koçum. 40 yillik trabzonsporlu gibi canini disine takarak oynuyorsun. Seni gerçekten çok takdir ediyorum. Benim gibi düsünen kisilerin sayisi da az degil kendini yalniz hissetme. Zamaninda bazi yanlis anlamalar, tatsizliklar olmus olabilir dert etme. Trabzon taraftari bagislayicidir. Seni takdir eden insan sayisi düsündügünden fazla. Sadece tepki duymamak için pek fazla ses çikaramiyorlar. Sen çikip topunu oynadikça büyük taraftarimiz seni bagrina basacktir.

zanoylu
20.02.2006, 23:51
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<BLOCKQUOTE id=cd4639a7>

Fatih sana helal olsun koçum. 40 yillik trabzonsporlu gibi canini disine takarak oynuyorsun. Seni gerçekten çok takdir ediyorum. Benim gibi düsünen kisilerin sayisi da az degil kendini yalniz hissetme. Zamaninda bazi yanlis anlamalar, tatsizliklar olmus olabilir dert etme. Trabzon taraftari bagislayicidir. Seni takdir eden insan sayisi düsündügünden fazla. Sadece tepki duymamak için pek fazla ses çikaramiyorlar. Sen çikip topunu oynadikça büyük taraftarimiz seni bagrina basacktir.

Çok merhametli gördüm seni kardes.....smileys/smiley20.gif</BLOCKQUOTE>

İ.Öztel
21.02.2006, 03:02
smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Uğurtan
26.02.2006, 23:15
Yalan yok Fatih'i bende istememistim..Bugün olacak olsa transferi yine istemem..Prensip meselesi Trabzonspor toplama kampi deildir..Ayrica Trabzonspor bagislayicidir o zaman kendi evladimiz Gökdeniz'i bagislayalim yaptigi kendineydi..Fatih ise tüm Trabzonspor Camiasina yapti o hareketleri..Bagislamakla kulübün degerleri ve prensiplerini ayirt edelim artik...Ha yigidi öldür hakkini ver suan 11 imizde 2. yari itibariyle en iyi stepanov oynuyosa 2. adam Fatih Akyel dir..Ama dedim ya bazen önemli olan tabela skor degil prensiplerdir...Ben böyle bir kulüp istiyorum..Biz degilmiyzdir ki gönüllerin sampiyonu olan sizce bunu neden aldik?Karsi çikan olabilir ama bu benim gönlümdeki Trabzonspor'dur karakterini ve prensiplerini herseyin üstünde tutan altyapisina özkaynagina önem veren bu yolda ilerleyen kulüp eger bunu inkar edersek dierlerinden ne farkimiz kalir..Saygilar..

diskus
26.02.2006, 23:16
bugun macin en iyi oyuncusu idi helal olsun.

zanoylu
26.02.2006, 23:22
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"> Bugünde dört dörtlük top oynadi bravooo....smileys/smiley32.gif</TD></TR>

61_dnc_TS
26.02.2006, 23:52
ayaginda fazla top tutmasa daha iiii olcak yüregim azima geliyo....

İleli
27.02.2006, 00:14
stepanovla birlikte formanin hakkini sonuna kadar veriyo bravo Fatih!

gerçekefsane
27.02.2006, 01:00
Bir hatasi disinda tam not aldi.smileys/smiley32.gif

hakantpl
27.02.2006, 01:27
ayaginda fazla top tutmasa daha iiii olcak yüregim azima geliyo....

Trabzonspor

Faik Yılmaz
27.02.2006, 08:18
helal olsun aslanima....

trabzonlu olupta formasinin hakkini vermeyenler utansin....

ozcan_asanoglu
27.02.2006, 08:50
celo ve tayfun yerlerine biraz daha kaliteli adamlar alinsa bu defans avrupanin sayili defanslarindan biri olur...akyel kendini bile asiyor..

Akın_61
27.02.2006, 17:44
Arkadaslar adam iyi oynuyor en önemliside bu.Ben taktir ediyorum takima faydali oldu Stephanovla defansi toparladilar,hatirlasaniz 1. yarida ne berbat defansimiz vardi.....

hamucera
27.02.2006, 22:34
kim derdiki bize laf söyleyen adam birgün bu forma ile bu stada çikacak ve o takimda yillarca oynayanlarin hepsinden daha hirsli daha istekli daha iyi oynayacak.

helal olsun valla yigidi öldür ama hakkini yeme. adam gerçekten çok iyi maç çikardi. ara sira hata yapiyo ama o kadar da olcak artik kim yapmiyo ki

selimberkan
27.02.2006, 22:38
DEFANSIN KONTROLU ONDA MILLETI TOPLARLIO FLAN

Murat'
28.02.2006, 18:32
walll adamdaki tecrübe yeter her ne kadar bir terbiyesizligi olmussada bunu bence sahadaaki futboluyla affettirdi maç bitim,inde bir tek o tribiünlere çagrildi maç içindeki hareketleri de alkislandi helal olsun diyorum baska ne diyeyim

frango
01.03.2006, 23:54
simdi yazdiklarimi dusunuyorum daha oncede pisman etti beni açikçasi
mücadele hirsi ile beni son sivas macinda mestetti
maraton trubunde mactan once ve mactan sonra ki mactan sonra sadece onu trubune cagirdi
bana sadece helal olsun demek dusuto

Berat
02.03.2006, 00:24
Hani bir sarki vardi ya,,onu Fatih Akyel'e yolluyorum;

"agzinla kus tutsan umrumda degil!"

Özkan Erdem
02.03.2006, 12:08
soguk kanli, tecrübeli,hirsli, ama o pas hatalari delirtiyo beni.. Üstteki sarkiya eslik ediyorum dolayisiylasmileys/smiley2.gif

Oğuz
02.03.2006, 12:31
En olmadik maçta, olmadik bir hata yapar, olmadik bir gol yeriz, olmadik sözler söylenir.. Biz Trabzonluyuz, huyumuz kurusun..

Aslıhan
02.03.2006, 12:51
hiç ummadigim kadar iyi çikti defansi topladiama genede ben bu adami

sevemiyom herkeste benim gibi düsünüyo galiba demekki bende sorun yoksmileys/smiley36.gif

Murat'
02.03.2006, 17:18
En olmadik maçta, olmadik bir hata yapar, olmadik bir gol yeriz, olmadik sözler söylenir.. Biz Trabzonluyuz, huyumuz kurusun..

walla o da dogru biz böyleyiz ama bu herkes için geçerli, fatih tekke de gol kaçir di mi homurdanmiyoruz mu

Selman
02.03.2006, 18:14
Iyidir iyi tecrübe farki arkadaslar hatalarini biliyor ve ona göre oynuyor sag kanatta bize daha yararli olur ama stopere adam yokki mecburiyetten oynuyor ama güzelde oynuyor...

Saygilarimla,

Murat'
02.03.2006, 18:21
daha da iii olacak bence ama dünkü milli maçta nie oynamadi anlamadim

selcuk
02.03.2006, 18:43
trabzonun oyuncusu diye bence

emre81
02.03.2006, 19:00
Trabzonspor formasini giyip sahaya çikan o formayi terleten herkesi desteklemek taraftarim diyen herkesin borcu ben Fatih'in gelmesine karsiydim fakat bu saatten sonra yapilmasi gereken yukarida yazdigim.

TSelif
02.03.2006, 20:00
ya canla basla oynuyor ...ve de bordo mavili formayi giyiyor

Burçak
02.03.2006, 20:16
fatihi ilk basta hepimiz elestirmistik. ama formanin hakkini veriyor. alkisi hak ediyor . o geldikten sonra defanstaki toparlanma gözle görülür sekilde artik. aynen devam fatih..

beratiabi
02.03.2006, 23:42
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">evet bende artik Fatih Akyel için fikrimi degistirmek üzereyim. Nedenmi karakteri için degil Trabzonuma faydasi dokundugu için. Trabzonspora faydasi olan her yerde her seyde bende varim.</TD></TR>

frango
03.03.2006, 13:01
evet mücadele hirsini takdir etmemek mumkun deyil ama genede en ufak bi hatasindan sonra bizler homurdanacakmiyiz oraasida ayri bi konu oda bunun farkinda ama

yalnizefe
03.03.2006, 14:41
bence su an cok iyi durumda.takimi sirtliyor .defansata iyi isler yapiyor

uftinci
03.03.2006, 15:05
Stepanov'un bu kadar iyi gözükmesende çok etkisi var. Tecrübesi gerçketen bize çok sey katti. Ama ben hala yerine iyi bi stoper alinarak sag bek olarak degerlendirelebilecegini düsünüyorum. Hizli adam. Hiziyla galatasarayda sag kanatta baya olumlu isler yapmisti.

Ama bu benim dedigimin olmasi için erdinç'in yada tayfun'un göbdege çeklimesiyle mümkün olur. Bunuda istemiyorum...

Hasan Ayvenli
03.03.2006, 16:51
simdi tolga takimda olsaydi o da sag bekte oynardi

bçylece tayfunu çekmekten kurtulurduk

Murat'
03.03.2006, 18:42
veya emrah da olsaydi da ...... tayfunun yerinde oynardi

dellalpi
03.03.2006, 22:32
hala avni aker e trabzon formasi ile çikmasina alisamadimsmileys/smiley5.gif

uftinci
04.03.2006, 16:30
bi kafa topuna cirt çekti golü yedik. 2. yari bi cirt daha çekti kafa topuna zelenka disari atti. Bu saydiklarim haricinde syepanov ile harika bi uyum içeirisindeydi...

zanoylu
04.03.2006, 20:03
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Tüm negatif olaylara ve olumsuzluklara ragmen bence harika oynuyor......bu sartlarda bu kadar olur smileys/smiley32.gif</TD></TR>

Mollasalihoğlu
04.03.2006, 20:38
bi kafa topuna cirt çekti golü yedik. 2. yari bi cirt daha çekti kafa topuna zelenka disari atti. Bu saydiklarim haricinde syepanov ile harika bi uyum içeirisindeydi...

bek oyuncudan stoper bu kadar oluyo -ki bence çok da iyi oynuyo.ben de bugün içimden hep onu geçirdim.simdi tolga da olsaydi,fatih de sag bekte oynasaydi,ne kadar da güzel olurdu :)

baget55
04.03.2006, 21:26
Bende fatih akyelin geldiginde firtinalar koparanlardanim ama geldiginden bu yana yaptiklarindan dolayi cok memnunum kendisindenn umarim bu performansi hep bole devam ederrr ..

Nytre
05.03.2006, 13:45
F. Akyel büyük maçlarda rakipi durduramadigi zaman penalti yaptirior ya da sinirlerine hakim olamiyor.. böyle bir sey yapmamasini umuyorum.

Hüda Topaloğlu
06.03.2006, 15:07

bize birgun kupa kazandiracak golu atsada affetmezsin yani, yapma berat, bi insani affetmek bukadar zorsa gun gelir dostun kalmaz

zanoylu
06.03.2006, 17:10
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"> onun ve gökdeniz'in maçi olacak......Su ana kadar görevini mükemmel yapiyor bravo....smileys/smiley32.gif</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">

EmrahYalçınalp
09.03.2006, 12:13

"Ah bu sarkilarin gözü kör olsun!" smileys/smiley4.gif

Murat'
10.03.2006, 20:51
fatih akyels gs maçindada elinden geleni yapacaktir arkadasalr emin olabilirsiniz bence

Bülent Bayraktar
12.03.2006, 21:33
tesekkürler fatih maçi kurtaran sendin çok sagol herseyde sen wardin bugün su fb maçindada iyi oynarsan tam trabzonlu olcan

TAMTÜRK61
12.03.2006, 21:38
Tebrikler Fatih Akyel ,
Toplara zamaninda müdahale etmeseydin,Gsden golü yiyecektik.
Iste burada tecrübe konusuyor. Bir de Akyel'i istemeyen taraftarlarimiz vardi.Ne kadar ön yargili olduklarini gördük.

Helal Fatih Akyel smileys/smiley32.gif, devamini bekleriz.

selokal61
12.03.2006, 21:38
fatih akyeli ne kadar alkislasak azdir çok güzel oynadismileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

selimberkan
12.03.2006, 21:43
mükemmelll smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifdi