PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Akyel

Sayfa : 1 2 3 [4]

magicyattara
28.11.2006, 15:30
Ya valla hayret ediyorum size.Türkiyenin en kötü topu oyuna sokan defans adamından neler bekliyorsunuz neler.Fener maçında oynasaydı diyorsunuz,acaba neden kadro dışı kaldı durup dururken demiyorsunuz.Bu kadar önemli bir maç öncesi kadro sıkıntısı yaşarken neden acaba?

Ben böyle futbolcuların Trabzonsporun kapısından içeri girmesine karşıyım çünkü böyle adamlar biraz para kazanıp gün doldurmaya geliyorlar.Trabzonspor gibi büyük hedeflerin peşinde koşan takımları başarıya ulaştıracak oyuncular bunlar değil.

Ne yazıkki şu anda bu tip bayağı oyuncu var bu takımda.Bence bursa maçında ziya hoca stoperde çağdaşı değil gene murat ocakı oynatsın.Çünkü çağdaşında fatih akyelden bi farkı yok.

Özge
05.12.2006, 16:02
Fatih Akyel bekleyişte !..

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan tarafından disiplinsiz hareketleri nedeniyle kadro dışı bırakılan ve çalışmalarını tek başına sürdüren tecrübeli futbolcu Fatih Akyel, bordo-mavili yönetimin kendisi hakkında vereceği kararı bekliyor..

Tecrübeli defans oyuncusu Fatih Akyel'in menajeri Saffet Sancaklı, ilk yarının bitmesine az bir zaman kaldığını ve Trabzonspor yönetim kurulunun vereceği kararı beklediklerini belirterek, "Fatih Akyel, Trabzonspor'un sözleşmeli oyuncusu, ilk yarının bitmesine 1 maç kaldı. Bordo-mavili yönetimin Fatih Akyel hakkında vereceği kararı bekliyoruz. Eğer Trabzonspor yönetimi Fatih Akyel'i istemiyorsa Fatih Akyel gibi bir oyuncu da kulüpsüz kalmaz. Bordo-mavili yönetimin Fatih Akyel konusunda yarın bir karara varmasını bekliyoruz. Bir karar çıkmaz ise kulüp başkanı Nuri Albayrak ile görüşeceğim. Fatih Akyel konusunu bir karara bağlayacağımızı düşünüyorum" dedi.

Fatih Akyel'in kadro dışı kalmasından sonra hiçbir kulüp ile görüşmediklerini ifade eden Sancaklı, "Fatih Akyel konusunda ben hiç bir kulüp ile görüşmedim. Çünkü Trabzonspor ile sözleşmesi bulunuyor. Biz öncelikli olarak Trabzonspor yönetiminin vereceği kararı bekliyoruz. Bu karara göre hareket edeceğiz. Fatih Akyel gibi bir oyuncu, PAF Takım ile veya yalnız başına çalışması gibi bir durumda devam etmeyecektir" diye konuştu.

SiNo
05.12.2006, 23:24
bye bye fatih

Gürkan
05.12.2006, 23:26
hoca degısıklıgı beklenıyor galıba.

dr.muhsin
06.12.2006, 10:32
Rahmetli Kemal Sunal'ın bir filmi var Gol Kralı diye nereye transfer olsa ben zaten buralıydım elimi kesseniz kanım sarı-lacivert ya da sarı-kırmızı akar deyip gittiği takıma yağ çekip zam istiyodu. Mercedesin fiyatı şukadar oldu ben bukadar istedim çok mu? Anlayış bekliyorum diyodu:) .
Şimdi iyi hatırlayın bu Fatih geçen yıl Trabzona gelmeden önce Trabzon benim son yuvam olcak burda şampiyonluk yaşamaya geldim ve futbolu burda bırakacağım diye. Hemen aklıma rahmetli Kemal sunal geliverdi nedense. Fatih Akyeli aldığımız gün Trabzonspor taraftarı olduğumdan utandım şuan da gitmesine en çok yine ben sevineceğim.
Trabzonspor yaşı geçen vasat futbolcuların son zamanlarını geçirmek için geleceği kamp yeri değildir ve olmamalıdır. Malesef Sergenden sonra aynı hataya 2. kez düştük. Zararın neresindendönsek kardır...

Gürkan
06.12.2006, 10:37
Rahmetli Kemal Sunal'ın bir filmi var Gol Kralı diye nereye transfer olsa ben zaten buralıydım elimi kesseniz kanım sarı-lacivert ya da sarı-kırmızı akar deyip gittiği takıma yağ çekip zam istiyodu. Mercedesin fiyatı şukadar oldu ben bukadar istedim çok mu? Anlayış bekliyorum diyodu:) .
Şimdi iyi hatırlayın bu Fatih geçen yıl Trabzona gelmeden önce Trabzon benim son yuvam olcak burda şampiyonluk yaşamaya geldim ve futbolu burda bırakacağım diye. Hemen aklıma rahmetli Kemal sunal geliverdi nedense. Fatih Akyeli aldığımız gün Trabzonspor taraftarı olduğumdan utandım şuan da gitmesine en çok yine ben sevineceğim.
Trabzonspor yaşı geçen vasat futbolcuların son zamanlarını geçirmek için geleceği kamp yeri değildir ve olmamalıdır. Malesef Sergenden sonra aynı hataya 2. kez düştük. Zararın neresindendönsek kardır...

26.12.1977 - akyelin doğum tarihi.

yani daha 28 yaşında.

34 -35 yaşında topcuların fink attıgı bir ligte(avrupada bu sayı daha fazla) 28 yaşlı olmasa gerek.

TSelif
06.12.2006, 10:40
Yaw zamanında çatır çatır oynayan ( içlerinde Fatih'te var) şimdi noluyo anlamıyorum.Takım içinde bişey var sanırım.

dr.muhsin
06.12.2006, 10:41
26.12.1977 - akyelin doğum tarihi.

yani daha 28 yaşında.

34 -35 yaşında topcuların fink attıgı bir ligte(avrupada bu sayı daha fazla) 28 yaşlı olmasa gerek.

Yaştan kastım birçok kulübü gezip gezip performansının en kötü zamanında bize gelmesiydi. Zaten çok iyi olsa gittiği takımlarda tutunurdu. Gittiği takımda 2 seneden öteye kalamıyo çünkü sorunlu bi oyuncu. Bana göre yaşı 28 de olsa futbol kariyerinin sonuna gelmiş bir oyuncu eskiden milli futbolcuydu artık değil mesela, eskiden hata yapmıyodu şimdi her maç o ve Jefferson sene başından beri bi maç o bi maç öbürü al birini vur ötekine.

Gürkan
06.12.2006, 10:49
Yaw zamanında çatır çatır oynayan ( içlerinde Fatih'te var) şimdi noluyo anlamıyorum.Takım içinde bişey var sanırım.

bence de .kariyerleri ortada bu kadar adam burada duruyorsa bence de bu işte bir iş var.

musampa,szymek,marce,fatih yetmez mi.

Yaştan kastım birçok kulübü gezip gezip performansının en kötü zamanında bize gelmesiydi. Zaten çok iyi olsa gittiği takımlarda tutunurdu. Gittiği takımda 2 seneden öteye kalamıyo çünkü sorunlu bi oyuncu. Bana göre yaşı 28 de olsa futbol kariyerinin sonuna gelmiş bir oyuncu eskiden milli futbolcuydu artık değil mesela, eskiden hata yapmıyodu şimdi her maç o ve Jefferson sene başından beri bi maç o bi maç öbürü al birini vur ötekine.

kariyerinin sonu dediğin adam şu takımın en iyileri arasında.kariyerinin sonu bu ise bence mahsuru yok oynar.adamı biz bildik bileli gs den sonra yani

oynadıgı takım sayısı gs ile birlikte 5.

genç yaşta süper ligte oynamaya başlamış bir adam için 5 takım çomu fazla bilemiyorum ama her oyouncunun her takımda uyum saglaması bekleyemezsin. Fatih tekkede nerdeyese bu sayıya yakın belki de aynı sayıda takım gezdi. milli olma meselesi bence sürekli ilk 11 oynasın yine milli olacaktır.

şuan ki kadroda ki oyuncuların yaptıkları hatalrı bireysel değerlendirmeyin.uanlarında kim oynamış onada bakın.

chealsea nın ıstedıgı step te hata yapıyor.ama neden.

yine söylüyorum iyileştrilmiş takım kadrosu ile Fatih çok iyi işler yapar.Farklı bir hoca ile tabii.

dr.muhsin
06.12.2006, 10:59
bence de .kariyerleri ortada bu kadar adam burada duruyorsa bence de bu işte bir iş var.

musampa,szymek,marce,fatih yetmez mi.

kariyerinin sonu dediğin adam şu takımın en iyileri arasında.kariyerinin sonu bu ise bence mahsuru yok oynar.adamı biz bildik bileli gs den sonra yani

oynadıgı takım sayısı gs ile birlikte 5.

genç yaşta süper ligte oynamaya başlamış bir adam için 5 takım çomu fazla bilemiyorum ama her oyouncunun her takımda uyum saglaması bekleyemezsin. Fatih tekkede nerdeyese bu sayıya yakın belki de aynı sayıda takım gezdi. milli olma meselesi bence sürekli ilk 11 oynasın yine milli olacaktır.

şuan ki kadroda ki oyuncuların yaptıkları hatalrı bireysel değerlendirmeyin.uanlarında kim oynamış onada bakın.

chealsea nın ıstedıgı step te hata yapıyor.ama neden.

yine söylüyorum iyileştrilmiş takım kadrosu ile Fatih çok iyi işler yapar.Farklı bir hoca ile tabii.

Belki sistemimiz bozuk olduğu için hata yapıyo doğrudur ama şu da bir gerçek eski performansından uzak. Peki cinconla anlaşmış haberine ne diyeceksin çok merak ediyorum futbolu Trabzonda bırakacağım diyen bi adam cincona transfer olursa sana özellikle bunu hatırlatacağım inşallah ben yanılırım da adam düzelir forma bulur ama dedim ya so-run-luuuu

topalkaplan
06.12.2006, 11:11
benim fatih akyelde gördüğüm ve sinirlerimi en çok geren hatası
topu oyuna sokamaması
top ne zaman onun ayağında olsa hemen dibine girip doldurmaya çalışıyor
yerden fpasla sakin bi şekilde oyuna sokamıyor
onun yüzünden bizdeki topların %80 i kaybediliyor
yani top biraz daha bizde olsa bitraz oyun yapsak karşı takım coşamayacak maçı alacaz ama yeni yeni başlıyoruz oyun kurmaya
7 mağlubiyetten sonra
ama benim
ümidim hala var takıma karşı

Jade
06.12.2006, 13:06
Belki sistemimiz bozuk olduğu için hata yapıyo doğrudur ama şu da bir gerçek eski performansından uzak. Peki cinconla anlaşmış haberine ne diyeceksin çok merak ediyorum futbolu Trabzonda bırakacağım diyen bi adam cincona transfer olursa sana özellikle bunu hatırlatacağım inşallah ben yanılırım da adam düzelir forma bulur ama dedim ya so-run-luuuu

Adam zaten sorunun Trabzonsporla değil ziya doğan'la olduğunu söyledi. Ne yapacaktı, gidip paf takımında mı jübile yapacaktı.Sen fatih akyel olsaydın öyle mi yapardın?

Gürkan
06.12.2006, 13:33

fatih kadro da oldugu zaman mı gs ile görüşmüş yoksa senle bir daha çalışmam denilip kadro dışı kalınca mı.

o haber ne kadar doğru bilmiyorum ama en azından adam klube benımle ılgılı dusuncenız ne dıye sormus bızım klup adama kesın cevap dahı vermemıs.sen adamı oynatmazsan adam sende nası bırakır futbolu.

oyun kurmaya gelınce fatıhın gorevı o degıl.ama ondan pas alıp oyun kuracaklar ondan farklı yapamadıkları ıcın fark etmıyo.ha o topu sısırmış ha orta saha.

cınar#7
06.12.2006, 14:31
geri kazanılmalı yerine yabancı weya Türk oyuncu bulmak çok zor helede bu dönemde!

pReN@_61
06.12.2006, 14:33
fakyel gsye gidiyormuş...

OLCAY ÇAKIR
06.12.2006, 17:15
bir özür dileyebilirdi..!

kimle inatlaşıyorsun ki ?

özür sadece bir formalite...göstermelik..bunu dahi yapmadı adam..

yolu açık olsun..büyük takımda oynama şansını kaybetti bence...

dr.muhsin
06.12.2006, 17:33
bir özür dileyebilirdi..!

kimle inatlaşıyorsun ki ?

özür sadece bir formalite...göstermelik..bunu dahi yapmadı adam..

yolu açık olsun..büyük takımda oynama şansını kaybetti bence...

Bu konuyla ilgili son yorumum şu : Büyük futbolcular büyüklüğünü böyle zamanlarda göstermeli. Ayrıca niye kadrodışı olduğunu da biliyorsunuzdur tekrarlamaya gerek görmüyorum. Ziya hocayla bi takıntıları varsa oturur beklersin ziya hoca bu takımda kalıcı değil. Madem çok seviyorsun bu takımı hata işlediysen çıkar dersin ki taraftarı rahatlatmak için formamı giymek istiyorum hatalarımı telafi etcem Trabzonspor büyük bir camia dedin mi bu taraftar seni bağrına basar.şuana kadar böyle bişey dediğini duymadık. Ama her takımda yaptığı gibi ayrılmak için bi bahane arıyorsa zaten en ufak şeyi büyültüp birini suçluı gösterip zaten ayrılır. Trabzonspor büyük bir camia ve o bunun farkında ve bu yükü artık kaldıramıyo.Kısacası evdeki hesap çarşıya uymadı. Hep söylerim çok iyi bir oyuncu olsa gittiği yerlerde kalıcı olurdu heryerde sorun.

orhan52
06.12.2006, 19:52
arkadaşlar fatih akyel ilk gs de oynamaya başladığında ona gıpta ile bakmadıkmı.dünya kupasındaki performansı ile imrenmedikmi.adam geçen sezon geldi canla başla mücadele etmedimi.bu sezon hatalar yaptı ama bu sezon kimler hata yapmıyorki.gökdeniz ihanetlerin enbüyüğünü yapmamışmı idi.kaptanımız herşeyimiz kralımız tekke heyecanımı kaybettim illa gideceğim derken bize en büyük ihaneti yapmadımı.fatih akyel iyi kullanılırsa türkiyedeki en iyi defans oyuncularındandır.beğenilmeyen eller in marifetini duyuyoruz brezilyadan.fatih akyel i de izler ziya doğan o zaman.çağdaş mustafa murat ve diğerleri hepsi bir fatih akyel etmez.öğrenciye kızıp dersten atmaya benziyor bu olay.ama hocanın öğretmenlikten haberi yok.kin gütmekle bu takım hiçbirşey kazanamaz.affedilirse iyi transferlerle ondan çok verim alacağımızı düşünüyorum.çünkü elimizdekiler işe yaramıyor.ve bu zamanda iyi futbolcu bulmakta çok zor.gerçekçi olalım lütfen.

Bahtiyar
06.12.2006, 21:59
fatih akyel ilk başta kadro dışı bırakılınca ilk başta tepki çeken bir oyuncu olduğu için normal gibi karşıladım. ama şimdi bizi yaktıklarını anladım.
isiin, çetesi ve başlarında capello ziyanın ilk kurbanı olmuştur kendisine yazık oldu.

yağız61
06.12.2006, 22:00
Fatİh Senİ De İstemİyorum.sen De Gİt.

waitingfor7.
07.12.2006, 00:35
fatih.başbakanında dediği gibi al bavulunuda git.

bordoylamavi
08.12.2006, 09:28
benim fatih akyelde gördüğüm ve sinirlerimi en çok geren hatası
topu oyuna sokamaması
top ne zaman onun ayağında olsa hemen dibine girip doldurmaya çalışıyor
yerden fpasla sakin bi şekilde oyuna sokamıyor
onun yüzünden bizdeki topların %80 i kaybediliyor
yani top biraz daha bizde olsa bitraz oyun yapsak karşı takım coşamayacak maçı alacaz ama yeni yeni başlıyoruz oyun kurmaya
7 mağlubiyetten sonra
ama benim
ümidim hala var takıma karşı
arkadaş doğru tespiti yapıyor. gittiği hiç bir takımda tutunamamasının en önemli sebeplerinden biri olan arkadaşın da yaptığı tesbite rağmen çok iyi futbolcu diyenleri anlamak mümkün değil. fatih in futbolunu iyi bulanlara sormak istiyorum niye kaç yıldır milli takıma çağrılmıyor oradada mı harcıyorlar bu süper futbolcuyu. futbol oynamış olmak bir futbolcuyu değerlendirmek için çok önemli bir kriter bence.seyirci olmak çok farklı. seyircinin gözü hırs koşma mücadeleyle boyanabilir ama futbol oynamış biri bunu farkeder. bir de bochun teknik direktörünün onunla ilgili görüşlerini tekrar hatırlatmak istiyorum. tabi bochum teknik direktörü ne anlar fatih gibi pırlantadan dimi:alkış:

bu arada fatih in ayrılırken ki açıklamasıyla teknik direktörünkini karşılaştırmanızı isterim. acaba kim yalan söylüyor.acaba kim

Fatih Akyel Bochum'dan ayrıldı!

F.Bahçe'den sezon ortasında ayrılarak Bundesliga ekiplerinden VFL Bochum ile sözleşme imzalayan tecrübeli futbolcu Fatih Akyel, Alman kulübü ile yollarını ayırdı.

Konu ile ilgili İHA muhabirine açıklamalarda bulunan Fatih Akyel, kulüp yöneticileri ve Teknik Direktör Peter Neururer ile karşılıklı görüşerek yollarını ayırdıklarını belirterek, "Bochum ile sözleşmemin bitmesine 25 gün vardı, 25 gün önce ayrılmak zorunda kaldım. Çünkü ben buraya gelirken, teknik direktör Neururer'e oynamak istediğimi söyledim, kendisi de bana ihtiyacı olduğunu ve oynatacağını belirtti. Ben de bunun üzerine Bochum ile anlaştım. İspanya'da iyi bir kamp dönemi geçirdim. Kamptan sonra hocamla yaptığım görüşmelerde, benden istediği randımanı aldığını, sezon başından itibaren oynatacağını söyledi. Ligin ilk maçında beni 2. yarıda oyuna aldı. Bu maçta iyi bir performans gösterdim. Fakat ilerleyen haftalarda ne olduysa, beni çok isteyen Neururer karar değiştirdi ve beni oynatmamaya başladı. Bu takımda, yakaladığım formla oynamam gerektiğini hocama söyledim. Kendisi de bana birtakım şeyleri bahane etti. Ben de bu bahanelerin yersiz olduğunu ve ayrılmak istediğimi söyledim. Yöneticilerle konuştum. Yöneticiler de hocayla konuşarak kararımı onayladılar. Hocanın, bana karşı kararının değişme nedenini anlayamadım. Yöneticiler de neden oynatılmadığımı anlayamadı" dedi.
Ayrılık nedeni olarak yazılı basında çıkan 'tükürme' haberinin doğruyu yansıtmadığını belirten Fatih, "Çıkan haber kulübün resmi internet sitesinde yalanlandı. Bild gazetesinin yazdığı yalan bir haber, her tarafa yayıldı. Yazılı basında da bu haber sonradan yalanlandı. Haber, hocanın ağzından yapılan açıklamada da yalanlandı" dedi.
Bonservisinin elinde olduğunu belirten Fatih Akyel, "Görüşmelerim devam ediyor. Yurtiçinden ve yurtdışından 2-3 takımla temas halindeyim. Öncelikle yurtdışından gelecek teklifleri değerlendireceğim" diye konuştu.

Fatih Akyel'i almam hataydı

Bochum'un hocası Neururer, "Fatih çok iyi futbolcu ama geçmişiyle yaşıyor" dedi.

G.Saray ile büyük başarılara imza atan, F.Bahçe'de de lig şampiyonluğu yaşadıktan sonra sezon ortasında sarı-lacivertli takımdan ayrılıp Almanya'nın Bochum takımına transfer olan Fatih Akyel zor günler yaşıyor. Bochum Teknik Direktörü Peter Neururer Kicker dergisine verdiği demeçte, Fatih Akyel'i transfer ederek hayatının en büyük hatasını yaptığını söyledi.

Sadece 45 dakika oynadı
Dilini konuşamadığı bir futbolcuyu bir daha kesinlikle transfer etmeyeceğini vurgulayan Neururer, "Fatih çok iyi bir futbolcu. Ancak ona bir türlü takıma girmesi için çok çalışması gerektiğini anlatamadım. Kariyeri sayesinde ilk 11'deki yerinin garanti olduğunu sanıyor. İdmanlarda yaptığı bir-iki hareketle onun ne kadar yetenekli olduğunu hemen gördüm. Ama o bu yeteneklerini geliştireceğine sahada geziyor" şeklinde konuştu. Fatih Akyel Bochum formasını sadece 23 Ocak'ta 2-2 biten Bochum-Hertha Berlin maçının ikinci 45 dakikasında giydi.

bordoylamavi
08.12.2006, 09:39
pardon kariyerindeki bu başarıları da eklemeyi unutmuşum

9 Aralık 2002 tarihindeki yönetim kurulu toplantısında, 7 Aralık 2002 tarihindeki Diyarbakırspor maçında takım arkadaşlarıyla tartışan Fatih'e 5000 dolar ceza verilmiştir.
17 Şubat 2003 tarihindeki yönetim kurulu toplantısında, 2 Şubat 2003 tarihindeki Beşiktaş maçında kırmızı kart görerek takımını 10 kişi bıraktığı için Fatih'e 15.000 dolar para cezası verilmiştir.
2002-2003 sezonunda 6 sarı, 4 kırmızı kart görerek hem takımının hem de ligin en hırçın futbolcusu olmuştur. O sezon toplam 11 maç ceza almıştır. 2002-2003 sezonunda 8 maç cezalı olduğundan forma giyememiştir, diğer 3 maç cezası da 2003-2004 sezonunun başında uygulanmıştır. Böylece son yıllarda Fenerbahçe'de görülmemiş rekor bir toplam maç cezasına imza atmıştır.
2003-2004 sezonu başında da takımın 2.kaptanlığına getirilmiştir.
2004-2005 sezonunda 2.kaptanlık görevinden alındı.

Fatih Tekke’nin ise takımdan arkadaşı olan adaşı Fatih Akyel ile de
kapalı kapılar arkasında çok defa konuştuğu ve bilgiler aldığı ortaya
çıktı. Fenerbahçe’yi Fatih Akyel’e soran Fatih Tekke yanlış bir karar
vermemek için titiz davranırken, Fatih Akyel’in "Hiç vakit kaybetmeden
Fenerbahçe’ye git. Tesisler mükemmel, hedefler büyük, tam sana göre bir
Kulüp. Para sorunu da yaşamazsın. Huzurlu olursun" şeklinde konuştuğu
öğrenildi.
kaynak milliyet mayıs 2006

İslam Sezer
08.12.2006, 11:23
umarım satılır devra arası.bu saatten sonra bize faydası olmaz.zaten alınması da hataydı.ah yönetim neden bu taraftara hiç kulak asmıyosun anlamam.inadına aldın bak elinde patladı.

Samet Metin
11.12.2006, 17:20
Defolup gitsin ya. saffet sancaklı fatih gibi bir futbolcu kulüpsüz kalmaz demiş.
Gitsin bakalım nereye gidecek???

EmrahYalçınalp
11.12.2006, 17:55
Anlamadığım şey Fatih'in iyi olmadığını iddia edenlerin bunu ispatlamaya çalışmak için neden bu kadar kastıkları. Bence iyi topçu. Sence değilse değil de, tamam... Adamın kötü olduğunu ispatlamak için hergün yüzlerce küfür edilen İstanbul medyasını referans göstermek kendisine ana-avrat küfredilen bir maçtan sonra "kedi" dedi diye birine gıcık olmanın yanında kabul edilebilir bir şey tabii... Ama yine de tuhaf.

Bence Fatih Akyel Türkiye Liglerinde kalbur üstü bir sağbek ve stoperdir, sorun çıkarmadığı sürece de kalmalıdır. Bunu yazan bir gazete yok diye görüşümden vazgeçmeyeceğim.

Gürkan
11.12.2006, 18:50
pardon kariyerindeki bu başarıları da eklemeyi unutmuşum

9 Aralık 2002 tarihindeki yönetim kurulu toplantısında, 7 Aralık 2002 tarihindeki Diyarbakırspor maçında takım arkadaşlarıyla tartışan Fatih'e 5000 dolar ceza verilmiştir.
17 Şubat 2003 tarihindeki yönetim kurulu toplantısında, 2 Şubat 2003 tarihindeki Beşiktaş maçında kırmızı kart görerek takımını 10 kişi bıraktığı için Fatih'e 15.000 dolar para cezası verilmiştir.
2002-2003 sezonunda 6 sarı, 4 kırmızı kart görerek hem takımının hem de ligin en hırçın futbolcusu olmuştur. O sezon toplam 11 maç ceza almıştır. 2002-2003 sezonunda 8 maç cezalı olduğundan forma giyememiştir, diğer 3 maç cezası da 2003-2004 sezonunun başında uygulanmıştır. Böylece son yıllarda Fenerbahçe'de görülmemiş rekor bir toplam maç cezasına imza atmıştır.
2003-2004 sezonu başında da takımın 2.kaptanlığına getirilmiştir.
2004-2005 sezonunda 2.kaptanlık görevinden alındı.

Fatih Tekke’nin ise takımdan arkadaşı olan adaşı Fatih Akyel ile de
kapalı kapılar arkasında çok defa konuştuğu ve bilgiler aldığı ortaya
çıktı. Fenerbahçe’yi Fatih Akyel’e soran Fatih Tekke yanlış bir karar
vermemek için titiz davranırken, Fatih Akyel’in "Hiç vakit kaybetmeden
Fenerbahçe’ye git. Tesisler mükemmel, hedefler büyük, tam sana göre bir
Kulüp. Para sorunu da yaşamazsın. Huzurlu olursun" şeklinde konuştuğu
öğrenildi.
kaynak milliyet mayıs 2006

fatih akyel 2002 de mi başlamış futbola.anaaa daha yeniymiş..yaşı küçük ya ondan bunca şeyi yapmış.

6Şafak Aydın1
12.12.2006, 00:05
koreye mi fenere mi ...nereye gidersen git

Gürkan
12.12.2006, 09:24
koreye mi fenere mi ...nereye gidersen git
bence bizim sağ beke gitsin.

TSknbkTS
12.12.2006, 09:37
Allaha yakın bize uzak.

TORUN
12.12.2006, 09:49
Defolup gitsin ya. saffet sancaklı fatih gibi bir futbolcu kulüpsüz kalmaz demiş.
Gitsin bakalım nereye gidecek???

Öncelikle Trabzonsporda forma giymiş ve o formayı teri ile ıslatmış ve geldiği günden beri bu takımda direk oynamış bir sporcuya bu sonu yakıştırmanızı hiç doğru bulmadım.

Sizin gibi düşünen taraftar bu külübe ve takıma ne verir onu bilemiyorum. Ama şunu biliyorumki bu tutum ve davaranışlar hiç bir zaman fayda getirmez.

Hep aynı şeyleri tekrar et dur. Fatih, Hüseyin gitsin. Gitsinde kimi alacaksınız. Daha düne kadar alkışladığınız adamlara yaptığınız yakıştırmalar bu olursa yeni gelecek her sporcu aynı sonu gözleyen bir kurbandan öteye gitmez öylede oluyor.

Bakıyorsunuz transfer döneminde, Trabzonun istediği ve alamadığı çok sporcu var niye? Adam sıradan Andolu takımlarını tercih ediyor.

Bence önce ilkelerin ve ahlak kurallarının öne çıkması gerekir.

A.Alper
12.12.2006, 13:39
:mad: fatih akyel defol trabzonspor taraftarı delikanlıdır!!!

Murat'
14.12.2006, 14:19
Fatih akyeli yollayacağızda sanki yerine daha iyi bir oyuncu alacağız bunu gerçekten anlkamıyorum elimizdeki iyi oyuncuları neden göndermek istiyoruz gerçekten anlamıyorum

Gürkan
14.12.2006, 17:57
Fatih akyeli yollayacağızda sanki yerine daha iyi bir oyuncu alacağız bunu gerçekten anlkamıyorum elimizdeki iyi oyuncuları neden göndermek istiyoruz gerçekten anlamıyorum

vasat olsun, tecrübesiz olsun, yeteneksiz olsun ama ahlaklı olsun.

sanki damat bakıyoz kendimize. alt tarafı sag kanat

Celâl Emre Samancı
15.12.2006, 10:35
DEFOL BU TAKIMDAN!!!

ne olduğun bile belli değil...

Gürkan
15.12.2006, 15:04
bu defol lafı moda oldu.

Murat'
15.12.2006, 15:14
yaaaa bu defol lafına adminler nasıl müdahele etmiyor gerçekten anlamıyorum....

HALİT KARAKAŞ
15.12.2006, 23:48
:tsbayrak: fatihe tam ihtiyaç varken bu tür oyunlar takıma zarar veriyor.herkes iyi düşünüp öyle karar vermesi lazım.hata yaptın ,takımdan kovdum,,,, mantığı düşünerek alınmış karar değil. çok yanlış çok,,,,

Hüseyin RİZELİ
17.12.2006, 02:20
defansta olan aksaklıktan dolayı her ne kadar sewmesemde fatıh kadroya dahıl olmalı..

berlinbordomavi
17.12.2006, 09:10
bu fatih deilmiydi bizim icin burda aslan kesiliyolar kadikoye geldilermi sesleri cikmiyo diyen ya bu adam trabzonspru gercekten sevmiyo isi gici para birakin gitsin ya diyoya hani ben trabzonsporda mutluyum die yalan biliyobeni baska kimse almaz ondan kac haftadir kadro disi bunu herkes biliyo dahahickimse ne istedi onu nedeismini telafuz etti sancaklinin solediklerine gelince yok fatih gibi oyuncu kulupsuz kalmaz demis biraksin oda bu menejerlik ayaklarini biz trabzonspor taraftariyiz unutmasinlar biz futbolu onlari taraftari gibi kualktan dolma sozlerle ogrenmedik birakin gitsin bizefaydasi olmaz ayrica ikinci kaaptanlikta bu adamin isi ne yaa allah askina

Bahtiyar
17.12.2006, 10:43
evet fatih para için trabzon da ötekiler hayrına oynuyo. fatih 'burda aslan kesiliyolar demiş' en azından kameraların önünde sövmemiş. maçta 90 dk. sövüyolar adama ve o sinirle mikrofona mikrofona bunları diyo dua edin kamera karşısında trabzon taraftarına sövmemiş.
hiç insanlar kendine bakmazmı taraftar olarak biz sütten çıkmış ak kaşık mıyız?

cınar#7
17.12.2006, 12:11
dönmesi gerek yoksa 2.yarı erdinçlere kalcaz

Hüseyin Çümen
17.12.2006, 19:19
bukadar kötü olmamıza ramen iiler arasındaydı bence yazık yani ziya gitsin fatih gelsin

EmrahYalçınalp
18.12.2006, 22:06
evet fatih para için trabzon da ötekiler hayrına oynuyo. fatih 'burda aslan kesiliyolar demiş' en azından kameraların önünde sövmemiş. maçta 90 dk. sövüyolar adama ve o sinirle mikrofona mikrofona bunları diyo dua edin kamera karşısında trabzon taraftarına sövmemiş.
hiç insanlar kendine bakmazmı taraftar olarak biz sütten çıkmış ak kaşık mıyız?
Yaw şunu yazabilen bir kişi daha çıktı ya, tamam artık, canımız sağolsun, hayırlısı olsun. Hiç değilse bir kişi daha sağduyulu bir soru sorabilmiş... İstanbul'da, Ankara'da "Trabzonlu olmayan o....." diye bağıran bizler bir kedi-aslan olayına taktık...

6Şafak Aydın1
24.12.2006, 19:55
Mali kongrede gerginleşen hava Trabzonspor'da yavaş yavaş yerini barış ortamına bırakırken, yönetimin istemesine rağmen Ziya Doğan'ın veto ettiği Eller ve Fatih Akyel'i Antalya kampılistesine dahil etmemesi, kafaları bulandırdı. Kulüp Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu'nun geçtiğimiz sezon Brezilya'nın İnter takımına kiralanan Eller için 'Tebligat yaptık, kampa katılacak' şeklindeki açıklamasına karşın, bu futbolcu Ziya Doğan tarafından kamp kadrosundan çıkartıldı.</B>

Doğan'ın bu tavrıyla sarsılan yönetim ikinci şoku Fatih Akyel ile yaşadı. Yine, Sayitoğlu'nun 'Fatih Akyel'in cezası devre arasına kadardır' demecine rağmen, Doğan tecrübeli futbolcusunu da Antalya kampına dahil etmedi. Yönetimin isteğine rağmen iki oyuncusunu veto eden Bordo-Mavililer'in hocasının bu tavrı 'yeni bir kavga mı?' sorusuna akıllara getirdi. Bugün başlayacak Antalya kampına götürülmeyecek olan Fatih'in moralinin çok bozulduğu ve Trabzonspor'dan ayrılmak için yönetimden izin istediği bildirildi.

tercüman 24.12

mensure 61
24.12.2006, 20:45
Sanki Trabzonspor çok iyi yerdeymiş gibi Fatih Akyel'e ceza verip oynatmıyan Ziya Doğan bence gitsin !!! Fatih iyi bir oyuncu ve bize lazım...

EmrahYalçınalp
24.12.2006, 21:41
Yönetim ZD'ın işine karışamaz. Ya başka teknik adam bulur, ya da o ne derse yaparlar. Bence teknik direktörümüz zaten yok, o ayrı... ZD'ı yollayıp Fatih Akyel'den hoca yapsak bile daha mantıklı bi iş yapmış oluruz.

jefferson61sefa
25.12.2006, 17:45
kariyerini bizde bitirmicekmiydi

bordoylamavi
25.12.2006, 19:38
kariyerini bizde bitirmicekmiydi
kariyeri bitmiş bir şekilde bize geldi. milli takımda dünya üçüncüsü olduktan sonra her gittiği takımda kadroya giremeyen bir daha milli takıma giremeyen bir oyuncunun kariyeri zaten bitmiştir. bundan sonrasını ancak sıradan takımlarda oynayarak geçirir

OLCAY ÇAKIR
25.12.2006, 20:09
özür dile atla antalya uçağına fatih..

taus61
26.12.2006, 13:41
Fatih Akyel birerbir mücadelelerde kesinlikle üstünlük sağlayan,düşse dahi rakibine yetişip yine müdahale edebilen ve gs de oynadığı zaman bile futboluyla taktir ettiğim bir futbolcuydu.
Alındığı zaman yinede takıma faydalı olacağı inancındaydım.Her ne olursa olsun bu takımda şu anda ihtiyaç duyulan bir futbolcu olduğuna ve gereksiz yere Ziya Doğanın yanlış tutumlarının bir sonucu olarak kadro dışı kaldığına inanıyorum.
Bence Fatih bu takımda iş yapabilecek ve gerekli bir futbolcuydu ki fb ye gittiği zaman gs taraftarlarının küfürlerine çok aldırış etmeyen Fatih Trabzonsporda yapılan kötü tezahuratlarada futbol oynamakla cevap vermeye çalışıyordu.
Kendi öz evledımız deyipTrabzon doğumlu veya altyapıdan yetişenleri korumaya çalışıyoruz da yararlı olabileceği bilinen birini sırf Trabzonlu değil diye hemen dışlayabiliyoruz değilmi?

OLCAY ÇAKIR
26.12.2006, 14:15
taus61,abi süpersin ne diyim sana..:)

diğer sayfalara da Büyük Kaptanı taşıyorsun ya hakkın ödenmez.!

bi'gün imkan olursa sana Hüseyin forması hediye edeceğim.!:)
Fatih Akyel birerbir mücadelelerde kesinlikle üstünlük sağlayan,düşse dahi rakibine yetişip yine müdahale edebilen ve gs de oynadığı zaman bile futboluyla taktir ettiğim bir futbolcuydu.
Alındığı zaman yinede takıma faydalı olacağı inancındaydım.Her ne olursa olsun bu takımda şu anda ihtiyaç duyulan bir futbolcu olduğuna ve gereksiz yere Ziya Doğanın yanlış tutumlarının bir sonucu olarak kadro dışı kaldığına inanıyorum.
Bence Fatih bu takımda iş yapabilecek ve gerekli bir futbolcuydu ki fb ye gittiği zaman gs taraftarlarının küfürlerine çok aldırış etmeyen Fatih Trabzonsporda yapılan kötü tezahuratlarada futbol oynamakla cevap vermeye çalışıyordu.
Kendi öz evledımız deyipTrabzon doğumlu veya altyapıdan yetişenleri korumaya çalışıyoruz da yararlı olabileceği bilinen birini sırf Trabzonlu değil diye hemen dışlayabiliyoruz değilmi?

Hüseyin RİZELİ
26.12.2006, 15:14
bu adamın futbolunu begenmıyorum dısıplınsız adamın bu takımda işi olmamalı

Özge
30.12.2006, 16:38
Fatih: 'Beklemedeyim'
Trabzonspor'da kadro dışı kalan Fatih Akyel, yönetim kurulunun bayramın 3.günü kendisi hakkında vereceği kararı bekliyor
Trabzonspor'da kadro dışı bırakılan Fatih Akyel, Galatasaray'a dönmek gibi bir düşüncesinin olmadığını belirterek, Trabzonspor Yönetim Kurulu'nun hakkında vereceği kararı beklediğini söyledi.

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan tarafından kadro dışı bırakılan Fatih Akyel, henüz bir takımla anlaşmadığını belirterek, şu anda sadece Kurban Bayramı'nın 3. günü toplanacak Trabzonspor Yönetim Kurulu'nun kendisi hakkında vereceği kararı beklediğini kaydetti. Bazı kulüplerin kendisiyle ilgilendiğini açıklayan tecrübeli futbolcu Fatih Akyel, çıkan söylenti ve yapılan yorumların aksine eski kulübü Galatasaray'a dönmeyi ise düşünmediğini ifade etti. Trabzonspor ile sözleşmesinin devam ettiğini de vurgulayan Fatih Akyel, "Trabzonspor Yönetim Kurulu'nun Kurban Bayramı'nın 3. günü yapacağı toplantıda hakkımda bir karar verileceğini bana ilettiler. Ben de şimdilik bu kararı bekliyorum" diye konuştu.

Kulübe gönderdiği maille futbolu bıraktığını açıklayan takım arkadaşı Szymkowiak'ın davranışıyla ilgili yorum yapmaktan kaçınan Fatih Akyel, "Szmykowiak çok iyi bir oyuncu, iyi bir profesyoneldi. Bu kararı almasında birçok neden olabilir. Kendine göre nedenleri vardır mutlaka. Ancak ben şu an yurtdışındayım ve gelişmeleri tam olarak bilmiyorum" ifadelerini kullandı.

Şuayip Aydın
02.01.2007, 22:45
Akyel için karar günü

Trabzonspor'da başkan Nuri Albayrak ile futbol şubesi menajeri Necmi Perekli bugün toplantı yapacak. Transfer görüşmelerinin karara bağlanacağı toplantıda kadro dışı bırakılan Fatih Akyel için de son noktanın konulacağı söyleniyor. Perekli yarın Antalya'ya geçecek.

Şuayip Aydın
02.01.2007, 23:15
Fatih Akyel'e af çıkmadı

Trabzonspor'da kadro dışı bırakılan Fatih Akyel'e bu akşam yapılan yönetim kurulu toplantısında da af çıkmadı. Kulüp Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, yaptığı açıklamada, yönetim kurulu toplantısında Fatih Akyel konusunda görüştüklerini söyledi. Fatih Akyel'in kadro dışı cezasının sürdüğünü ifade eden Sayitoğlu, bu futbolcunun cezasının affı konusunda karar çıkmadığını kaydetti. Bordo-mavili kulübün, bu futbolcu konusunda gelen teklifleri değerlendirmeye alacağı öğrenildi. Sayitoğlu, henüz haber alınamayan Musampa'nın ise bu gece Türkiye'ye gelmesini beklediklerini sözlerine ekledi.

Ertan 51
03.01.2007, 09:10
yönetimden de aynı karar çıktığına göre var bi arıza fatih akyel de.ilk başta transferinde çoğumuzun içine sinmemişti sonra olur gibi oldu fakat aşı tutmadı geçmişte çok başarılı bir futbolcu bunu kimse inkar edemez ama demekki buraya kadarmış gittiği hiç bir takımda dikiş tutturamadı bir atımlık barutu varmış onuda cim bom da atmış geriye bişi kalmamış.kaliteli bi topçuyla takas edilebilirse yönetim çok büyük bir icraat yapmış sayarım ama beceremezler diye düşünüyorum.

Onur
03.01.2007, 12:11
neyse sanda güle güle fakyel. emeklerin için teşekkürler. gelmemen için yırtmıştım bir tarafımı ama olsun. sana da güle güle ...

Erdem Keser
03.01.2007, 12:32
bizim ferhat hasan musa kecelimiz var sana gerek yokmus fatih .....

bordoylamavi
03.01.2007, 12:43
iyi oldu affedilmediği zaten affedilseydi yönetimle ziya doğan çelişmiş olurdu. artık bir an önce ismi de bizimle anılmaktan çıksa iyi olacak. nereye gidecekse gitsin

Ertan 51
03.01.2007, 12:43
bizim ferhat hasan musa kecelimiz var sana gerek yokmus fatih .....

chovy onlarada gerek yok fakat ne yaparsınki durum bu.takım gün geçtikçe daha da sıradanlaşıyor tipik bi anadolu takımı omaya doğru hızla gidiyoruz.senin saydığın isimlerin yanına en az 2 3 daha eklenebilir mevcut kadrodan hiç birisi Trabzonsporun büyüklüğüne yakışacak futbolcular değil.sonumuz hayır olsun inşallah.

Murat'
04.01.2007, 19:31
fatih akyeli psv istiyormuş....fotomaçın yazdığına göre.......

+TS1967+
04.01.2007, 21:59
fatih akyeli psv istiyormuş....fotomaçın yazdığına göre.......

sen o fottomaca inanma adamlar yalandan baska birsey yazmiyor

arzu61
04.01.2007, 22:00
bence affedilmeli.sanki alternatif defans oyunculari varmis gibi hareket ediyorlar.

+TS1967+
04.01.2007, 22:01
bence affedilmeli.sanki alternatif defans oyunculari varmis gibi hareket ediyorlar.

eller celi daa

Misina
04.01.2007, 22:05
albayrak yönetimi bu herifi alırken geçen yıl bu zamanlar bmn olarak istemiyoruz demiştik...şimdide uğrlar olsun fatih diyelim...gelmesi ne kadar büyük hata ise gitmeside o kadar büyük doğru olduuu...iyiki gidiyorsun fatih

Halit Aydın
04.01.2007, 22:42
fatih bey git nereye gideceksen...

bordoylamavi
08.01.2007, 22:40
150 bin euro veriyormuş psv heralde hollanda daki türk seyircileri maça çekmek amaçlı olsa gerek. yoksa bizim öve öve bitiremediğimiz akyel 150 bin euro mu ediyor

Gürkan
08.01.2007, 22:56
P - S - V.

;)

murathanerol
08.01.2007, 23:05
Seni an başta almak yanlıştı zaten, üzerine bi de kaptanlık yaptın şu takımda...Formam ağlamıştır sanırım o pazupandı sen takarken..

Erdem Keser
08.01.2007, 23:15
adama giderken bari saygisizlik yapmayin geldiginden beri rahat birakmadik giderken bari seviyeyi dusurecek yazilar yazmayalim
simdi hersey duzlemistir umarim nede olsa problem ortadan kalkti..
nedense maglup oldugumuz maclardan sonra hocaya sovenler fatih akyel olayinda biranda hocanin safina gectiler helal olsun o genclerimize

Semih Öztürk
08.01.2007, 23:57
Gelirken çok saygı gösterdi de..!!!Saygı bekliyorsunuz..

murathanerol
09.01.2007, 00:38
adama giderken bari saygisizlik yapmayin geldiginden beri rahat birakmadik giderken bari seviyeyi dusurecek yazilar yazmayalim
simdi hersey duzlemistir umarim nede olsa problem ortadan kalkti..
nedense maglup oldugumuz maclardan sonra hocaya sovenler fatih akyel olayinda biranda hocanin safina gectiler helal olsun o genclerimize

Fatih Akyel diil miydi sebat-fb maçından sonra saygısızca Trabzon taraftarına laf eden???

Gürkan
09.01.2007, 09:52
Artık ne üzülmemize nede birbirmizi kırmamıza gerek yok.

Fatih Akyel gitti.

Takım artık atak futbol oynamaya başlar.
Marce gerçek yerine döner.
Musampa daha çok şans bulur.
Seri galibiyetler almaya başlarız.
Stadın yapımınada(eskisinin yıkımına tabii) başlanır.
Forma meselesi halledilir.
Ts clublar kar etmeye, ürün gamı gelişmeye, yeni ts clubar açılmaya başlanır.
tüm otuncuların performansı artar.

daha ne olsun.

Fatih Gitti.Ama Mantalite burda.Yaşasın Mantalite.

bordoylamavi
09.01.2007, 12:04
fatihin resmi olarak bu camia ile bağlarını koparmasını heyecanla bekliyoruz. gitsin de nereye giderse gitsin bi daha da bu renklere yaklaşmasın

Murat'
09.01.2007, 13:29
bence fatih akyel bu camiaya şimdiki başkan ve yönetimden daha çok hizmet etmiştir......Kendisine yeni takımında başarılar diliyorum.....

Bir deşu fb-sebat maçını söyleyip duruyorsunuz.....Neymiş ts taraftarına küfretmiş...Hayır ts taraftarı ona ilk önce küfür etti....Bu tip istenmeyen olaylar bizim tribünlerde hep yaşanıyor....Örnek kaleci Şenol adam sırf fenerbehçeli diye sövüp duruyorduk.....Sağ duyulu düşünün bakalım aynı şekilde size sizin annenize koro şeklinde küfür edilse siz ne yapardınız....Bence herkes fatih gibi yapardı............

Hüseyin Çümen
16.01.2007, 05:37
keşke affedilebilse keşke tekrar takımdaki yerini alabilse ama sadece hayal teşekkürler herşey için fatih akyel

Murat'
19.01.2007, 13:53
Eller ne yapsın?
2005 yazında Trabzon’da bir otelin lobisinde Eller ile karşılaşmıştım. O sıralar kente yeni gelmişti. Antrenman dışındaki saatlerde ne yaptığını sordum, otel odasında oturup televizyon seyrettiğini söyledi. Portekizceden başka dil bilmiyordu, benim kırık dökük İspanyolcamla anlaştık ve o an fark ettim ki, Brezilyalı futbolcunun televizyonda izleyebileceği tek şey, İspanyol devlet kanalı RTE!
Eller’in Trabzon’da neden başarılı olamadığını, burada tutunamadıktan sonra döndüğü ülkesinde nasıl yeniden doğduğunu ve şimdi neden geri gelmek istemediğini bundan daha iyi anlatacak örnek olamaz herhalde..
Szymkowiak ve Marcelinho için de durum pek farklı olmadı. Ailelerini, sevdiklerini Karadeniz kentine getiremeyen, getirse bile burada mutlu edemeyen bu futbolcular, arada iyi oyunlar çıkarsalar da, bir türlü istikrar yakalayamadılar. Sonunda Szymkowiak bunalıma düştü, ülkesine kaçtı ve futbolu bırakma noktasına geldi. Şimdi sırada Musampa var bence.. Yıllarca Batı Avrupa’da yaşamış, oradaki sosyal standartlara alışmış genç bir insanın, Trabzon’da uzun süre kalmasına imkan yok.

Şöhret yerine genç yetenekler
Trabzonspor yönetimi, koskoca bir kentin yapısını birkaç ayda değiştiremeyeceğine göre ne yapacak? Bence ilk iş, bir “scouting” bölümü oluşturmak. Rusya,Ukrayna, Gürcistan, İran gibi coğrafi ve kültürel yakınlıkları olan ülkeleri tarayarak, yetenek avcılığına çıkmak. Bu listeye Mısır, Tunus, Cezayir, Fas gibi müslüman kuzey Afrika ülkeleri de eklenebilir. Trabzonspor yabancı arayışında Batı Avrupa liglerinin şöhretli isimlerine para dökmek yerine, saydığım ülkelerden genç ve aç yetenekler bulup çıkarmalıdır. Daha önce Türkiye’de küçük şehirlerin takımlarında oynamış ve kalitesini ispatlamış yabancılar da derde derman olabilir (Ayman bunlara iyi bir örnek ama Risp konusunda kafamda soru işaretleri var).
Bunlar hep geleceğe dönük projeler. Uçup gitmiş bu sezonda Trabzonspor’un tek hedefi Fortis Kupası’nın bir kulpuna tutunmak. Bunun için Yattara’nın sezon başındaki formuna dönmesi ve Ziya Doğan’ın futbolcuları fazla sıkmaması şart.. Zaten can sıkıntısından patlamak üzere olan genç bir insana, antrenör de “Bilgisayar oyunu oynamak yasak, şehre inmek yasak” derse, takımın keyfi iyiden iyiye kaçar.
arkadaşlar bu yazı fanatik yazarı yiğiter ulunun adam bazı noktalara iyi

değinmiş mesela fatih akyelin güya kadaro dışı kalmasına yol açan bilgisayar olayı

bordox
20.01.2007, 10:16
Fatih konusunda bir karar verilmeli artık.Bu adamlar futbolcu sen takımda düşünmüyorsan bırak transfer zamanı gidecekse gitsin,son ana bırakıp ortada kalmasından Trabzonspor'a ne fayda var.
Ziya Doğan bu konuda yanlış yapıyor,adamı istemiyorsan gönder yok aklını başına alsın diyorsan da adam devre arasını boş geçirdi şimdi sana ne kadar faydası olacak.
Saçma sapan işler.

Gürkan
20.01.2007, 10:52
hocanın amacı bence o zaten.fprmsuz bırakacak onu.yarın olacak bir oynat baskısında mazeret hazır.hazır değil.

KUTADGU
20.01.2007, 14:35
desteklediğimiz takım trabzonspor bu konunun da amacı futboldur
lakin kendime göre;

türk seyircisine dönerlikten başka hiç bir şey veremeyen namı futbolcu kendisi sanırım başka bir şey olan Fatih Akyel'e bu taraftar ve kulüp fazlasını vermiştir. buna rağmen kadro dış kaldıktan sonra gelişen süreçte yaptıklarına bakacak olursak kimliğinden bir şey kaybetmediğini görürüz.

futbolcu yönüne bakıldığında tek söyleyeceğim

Olsa da olur olmasa da

olmasın

Mustafa Önal
20.01.2007, 14:59
bir an evvel ne yapcaklarsa yapsınlar. sonuçta o insanda ekmek parası kazanıyor ailesi ve çoçukları var. onların geçiminden sorumlu. eğer bizden hala para alıyorsa kadro dışı kalmış birne para vermek hangi aklın karı bir an evvel hakkındaki işlem yapılsın.
bu işe bakanda sayitoğlu. bu işi çözüme kavuştursunlar artık.

Egemen Yılmaz
20.01.2007, 15:54
kurtulamadık gitti..

Hüseyin RİZELİ
21.01.2007, 15:21
takımdan gıtsın bıızım ona ıhtıyacımız yok..

diskus
24.01.2007, 17:40
ya yönetim bu adami neden hala postalamadi anlamiyorum.maden ziya dogan istemiyorsa sende ziya dogan a güveniyorsan ver eline bonservisini gitsin veya takas et bir sey yap.adam muhtemelen bizden para aliyor halen ve su anda tatil yapiyor galiba.veya adami affet senin istedigin erkan dan daha iyi sagbek oynar bir kac mac üstüste bu pozisyonu oynadiktan sonra.

cınar#7
24.01.2007, 17:57
geri dönsün sağ bek sorunu ortadan kalkar

Alptuğ
24.01.2007, 19:11
turkıyenın en ıyı stoper oyuncusu dıyorum ben onun ıcın hala sadece karakterı yuzunden bu durumlara dustu bence cok ıhtıyacımız vardı ona rısp yerını dolduramaz

cendelsahinov
26.01.2007, 00:40
keşke affedilebilse keşke tekrar takımdaki yerini alabilse ama sadece hayal teşekkürler herşey için fatih akyel

haklısın hocam fatih geri dönmeli ve bence ziya gitmeli

Hüseyin Çümen
27.01.2007, 00:33
haklısın hocam fatih geri dönmeli ve bence ziya gitmeli

ziya zaten gitmeli fatih bi hırs uğruna gitti şu takımdan yazık adam canla başla takım için mücadele ediodu olmaz bu

Misina
27.01.2007, 01:18
biran önce gitsede bu başlık silinse.

Gürkan
28.01.2007, 18:05
gitsin artık bu fatih takımda görmek istemiyorum

nerde görüyorsun ki fatihi ben göremiyorum.

Murat'
28.01.2007, 18:45
size bişey söyliyim mi benc e faih hiçbiryere gitmeyecek çünkü ziya hoca gidici.....

antagonist
28.01.2007, 18:52
Helal olsun Sana Fatih,şu Ziya'ya postayı koydun ya...

jefferson61sefa
28.01.2007, 19:15
10 tane musa eder ammmaaaaaaa

kudu_61
29.01.2007, 12:08
10 az dedin be 50 musa eder çünkü musa sağ bek değil akyel bu takıma lazım

GolaMTuRi
29.01.2007, 12:59
fatihi kutluyorum, ziyayla olmayacagini anladi ve gitti..

Murat'
29.01.2007, 13:02
durun bakalım daha biryere gitmedi..........

bordoylamavi
29.01.2007, 13:03
noldu ki bi yere mi gitti kim alır ki onu

HasanGucmen
29.01.2007, 13:51
Fatih Akyel henüz bir yere gitmedi Anadolu takımlarından herhangi bir oyuncuyla takasla gönderilecekse gider yoksa 2.dönemde kadro dışı olarak biizm kadromuzda kalır..

Arkadaşlar Ziya Hocayı bende beğenmiyorum ama dikkat edilmesi gereken bir nokta var F.Akyel gitmedi Ziya Hoca yolladı..Ayrıca gönderilme nedenide belli her maç sonrası İstanbulda geçirdiği 3 gün acaba bu 3 gün içinde neler yapıyordu, "dostuyla" vakit mi geçiriyordu??

EmrahYalçınalp
29.01.2007, 18:05
Fatih Akyel henüz bir yere gitmedi Anadolu takımlarından herhangi bir oyuncuyla takasla gönderilecekse gider yoksa 2.dönemde kadro dışı olarak biizm kadromuzda kalır..

Arkadaşlar Ziya Hocayı bende beğenmiyorum ama dikkat edilmesi gereken bir nokta var F.Akyel gitmedi Ziya Hoca yolladı..Ayrıca gönderilme nedenide belli her maç sonrası İstanbulda geçirdiği 3 gün acaba bu 3 gün içinde neler yapıyordu, "dostuyla" vakit mi geçiriyordu??
Diyelim ki evet, sana ne, bana ne?
Nereden çıkardın her maçtan sonra 3 gün İstanbul'da olduğunu? Bu da yalan...

Ayrıca, Trabzonspor için ses çıkartmıyorum. Ancak hocanın dsiplin anlayışı yüzünden tüm oyuncuların, en azından birebir görüştüğüm ve konuştuğum 7-8 oyuncunun çok rahatsız olduğunu adım gibi biliyorum. Yani öyle yalanlanmış falan değil F. Akyel, geçiniz...

Fatih'i sevmiyor olabilirsiniz, futbolunu beğenmiyor da olabilirsiniz. Ancak adam şu an almak için yırtındığımız Serkan ve Erkan'dan 3 gömlek üstün bir sağbek, almak için yırtındığımız ve yığınla para saydığımız Risp kadar da iyi bir stoper. Kim için kimsen vazgeçeceğim, ZD için Fatih Akyel'den mi? Peh!!!

Sevmezseniz sevmeyin, ben de aşık değilim adama... Ama Szymek'in karısına asılmaktan İstanbul'da dostu olduğuna kadar ispat edilemeyecek yığınla iddiaya artık kusmak geldi içimden. Ayıp denen bir şey var, kul hakkı var! Adamın çoluğu çocuğu var, bu işten para kazanıyor. Hiç değilse ZD'dan çok faydalı olmuş bir adama ispat edilemeyecek yakıştırmalar yapmayın.

Disiplinli ZD Fatih'e gelene kadar çok daha fazla olaya ve kişiye el atmalıydı. Onların ne olduğunu da bilen bilir zaten...

Erman
29.01.2007, 18:14
Sevmezseniz sevmeyin, ben de aşık değilim adama... Ama Szymek'in karısına asılmaktan İstanbul'da dostu olduğuna kadar ispat edilemeyecek yığınla iddiaya artık kusmak geldi içimden.

Yuh! Bunu da ilk defa duyuyorum! Aklıma Oktay-Serdar muhabbeti geldi.

Fatih Akyel'i kişilik olarak hiç bir zaman sevmedim ama takımımıza bence faydalı bir isimdi oynadığı zaman diliminde. Ziya Doğan gibi kendini Anadolu'nun ücra bir kasabasında hocalık yapıyor zanneden, bu yüzden de bir kaç gömlek üstün futbolcularla etkileşimde bulunmayı bilmeyen bir teknik direktöre iyi dayandı derim.

Yanarım yanarım Yattaralı, Musampalı, Marcelinholu, Syzmekli, Gökdenizli, Umutlu, Stepanovlu, Fatih Akyelli bir kadronun bu adamın elinde düştüğü hallere yanarım. Şu isimlere bak! İnsanın inanası gelmiyor bu durumumuza.

Gürkan
29.01.2007, 23:00
bu nasıl iş ya. miş lerle muşlarla insanlar hakkında aklınıza gelen her suölamayı nasıl yapabiliyorsunuz anlamıyorum.

bu kadar basitmi. ortada cocugu olan bır adam var.bu yazılanlarda onun aılesını yıkabılır. helede yalansa. muslumanlıktan bahsedersınız baslık acılır nasıl muslumanız dıye ama gormedıgımız sadece duyumlarımızla ınsanları suclayabılıyoruz.

Vaybe.Daha neler duyacagız bakalım.

Ceyarı gectı bu fatıhte valla.

bordoylamavi
31.01.2007, 09:40
gençlerbirliğine verilecekmiş. acaba üstüne ne kadar para istedi gençler.e gençlere gideceğine göre şimdi fatih akyel sevenler toplanıp ona bize verdiği inanılmaz katkılar için bir plaket hazırlarlar. fatih sen bir efsaneydin hami ünal şota da kim sen bize 1 yılda çok şeyler verdin de biz alamadık.

antagonist
31.01.2007, 11:48
Fatih Akyel takımımıza transfer olduğu zaman açıkcası alınmasını pek istemiyordum...Ama şimdi madem bu adamı aldın -ki bu adam UEFA şampiyonu takımın sağ beki,Dünya Kupası'nda 3.olan takımın sağ beki- oynat yahu şu adamı,bizleri Musa'yı izlemeye mahkum etme...

Kısacası Ziya'nın kaprislerine kurban oldu...

Uğurtan
31.01.2007, 14:15
Kendisini hiç sevmem bir dönem iyi oynadığını inkar da edemem..Ancak Trabzonsporumuzun karakterine prensiplerine aykırı bir oyuncuydu onun gibi Profesyonellere(!!!) pek sıcak bakamıorum..Gitmesi Ziya'nın en iyi işlerinden biri olucaktır..Artık gitse bence de..

Misina
31.01.2007, 14:51
gitmedimi biyere bu adam yaa kaldi başımıza

MarceloTS
01.02.2007, 08:24
Fatih Akyel'i Gençlerbirliği ile anlaştı

Gürkan
01.02.2007, 09:50
Fatih Akyel'i Gençlerbirliği ile anlaştı

Doğru ise Allah Şükür.

Kadir
01.02.2007, 15:05
Gençlerbirliğine gitmiş hayırlı uğurlu olsun :)

Misina
01.02.2007, 15:09
Gençlerbirliğine gitmiş hayırlı uğurlu olsun :)

allahım sana şükürler olsun