PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Akyel

Sayfa : 1 2 [3] 4

sweetrose
11.09.2006, 15:33
Bu tecrübede bir futbolcunun yapmayacağı hatayı yaptı... Maçın kader anı olsa idi belki alacağı tepki ilerideki maçlar için kesik yemesine neden olacaktı...

achil
11.09.2006, 15:49
cok kötü bi hata yapdı ama herkes hata yapar macıda kazandık artık pekde önemli deil insallah bi daha yapmaz

diskus
11.09.2006, 23:04
Evet Fatih o pozisyondan sonra iyi saydırdı:)Kendine kızdı ama bence o pozisyonda Stepanov oraya gelmeliydi.Fatih tuttuğu adamı bırakıp geldi.Stepanov arkada baktı.Ama Fatihin de ne olursa olsun o topa vurması gerekiyordu.Olsun yendik bunu boşverelim şidi.İlk golde Ziya Doğan'ın yanına geldi yüzü her şeyi anlatıyordu.Hatamın farkındayım gibi bir şeyler söylemeye çalıştı.

evet benim gördügüm de stepanov un adamini yakalamaya calisti malesef topu iskaladi ama bunlar her zaman olabilir.

antagonist
12.09.2006, 00:01
evet benim gördügüm de stepanov un adamini yakalamaya calisti malesef topu iskaladi ama bunlar her zaman olabilir.

Bende şu an görüntüyü izledim.Hatalı olan Stepanov,gerçi Fatih o topu kaçırmamalıydı ama neyse;)
Bu linkde (http://youtube.com/watch?v=RqRA34abfQ8&mode=related&search=) 03:38'den itibaren izlerseniz Stepanov'un hatalı olduğunu görürsünüz

ozcilingir
12.09.2006, 05:50
Birçok futbolcu gibi o da bugün etkisizdi.Bir çok pozisyonda Step'i yalnız bıraktı.

10 üzerinden 4

HARUN, kafası kırılan adam 10 üzerinden kaç aldı.

h@msi61
12.09.2006, 17:40
Fatih belki mükemmel oynamıyor ama gerçekten çok hırslı ve takımımız için elinden gelen herşeyi yapıyor.bjk maçından sonra tribünlere koşup sevincini paylaşırkenki hali gerçekten herşeyi özetliyordu...

frango
12.09.2006, 21:29
ben pozisyonu tekrar tekrar ızledım evet orda fatıh o topu sektırmeyecektı ama kademede milan yanlış yaptı o topa onun ilk başta mudahale etmesı gerekırdı

Özsu
15.09.2006, 12:33
Fatih osasuna maçında diğer maçlara göre daha az hata yaptı. Çok hata yapıyor bunları az a indirmesi gerekir..

Özge
15.09.2006, 14:44
"Osasuna'yı İspanya'da eleyeceğiz"

Trabzonspor'un tecrübeli defans oyuncusu Fatih Akyel, İspanya temsilcisi Osasuna'yı rövanş maçında eleyeceklerini söyleyerek, ligde ise Konyaspor'u yenerek çıkışlarını sürdürmek istediklerini söyledi..

Osasuna karşısında iyi mücadele etteklerini belirten tecrübeli defans oyuncusu Fatih Akyel, "Beşiktaş maçı sonrası takım üzerinde az da olsu bir yorgunluk vardı. Bu rağmen seyircisiz oynadığımız bir maçta iyi mücadele ettik. Rakibe pozisyon bile vermedik. Uzaktan şansız goller yedik ve mağlup duruma düştük. Mücadelemizi bırakmayarak, taraftarımız olmadığı bir maçtan 2 gol bulduk ve beraberliği yakaladık. Bu da bizim için çok önemli bir sonuç, ama biz İspanya'da Osasuna'yı eleyeceğiz" diye konuştu.

Ligde Pazar günü oynayacakları Konyaspor maçının Osasuna maçından daha zor geçeceğini belirten Fatih Akyel, "Önümüzde Konyaspor ile oynayacağımız bir lig karşılşaması var. Bu maçın Osasuna maçından daha zor geçeceğini düşünüyorum. Çünkü 1 haftada 3. maçımızı oynayacağız. Takım olarak ligde iyi bir hava yakaladık. Taraftarımızın desteğiyle Konyaspor'u yenerek, ligdeki çıkışımızı sürdürmek istiyoruz" dedi.

champions
15.09.2006, 14:46
ileriye uzun top atma sevdasından vazgeçmesi lazım ama dünkü maçta önemli bi hata yapmadı

coolank
15.09.2006, 23:58
ben fatihi çok begeniyorum

Ali Sırrı
16.09.2006, 00:01
Fatih iyi topçu ama bu sene o da gidici gibi.. Bu tip futbolcular nedense Trabzonda fazla kalmıyor. Tolga örnek..

Uğurtan
16.09.2006, 01:07
şişirme toplar atmasa ve kademede kendi kariyerine yakışmicak bariz hatalar yapmasa klasik deyiştir ama basit oynasa bile yeterlidir bizim için bence..

Ahmet KESKİN
19.09.2006, 04:13
Fatih yavaş ama fatihde sunu gördüm.. trabzon onun her şeyi gibi...

bizede bu yeter aslında ruh istiyoruz futbolculardan..

fatihin futbolunu vasat görsemde ekmek yediği yeri canı gibi benimsemesi çok hoşuma gitti..

arkadayım fatih....

frango
19.09.2006, 22:32
taraftar onu çok seviyo burası kesın evet geyse maçında sahaya kaptan çıkacak bu maçta her zamankınden daha hırslı oynayacaktır kaptan akyel

coolank
21.09.2006, 18:50
kaptan umarım şansın ii olur maçı alırız

h@msi61
21.09.2006, 20:03
geçen seneki cincon maçında efsane bir maç çıkarmıştı, tolgadan çok daha fazla top çıkarmıştı çizginin üzerinden. bu maçta da aynı performansı bekliyoruz...

bordoylamavi
23.09.2006, 11:40
bu maç eski sevdası olan gs nin gözüne girip sene sonunda onların transfer listesini girebilmek için elinden geleni yapacaktır.ama sonuç savunmadaki kademe hataları ve ıskalardan başka bir şey olmayacak

Hami_41
23.09.2006, 13:31
yanlış konuşuyosun fatih trabzonsporlu artık.hırsı trabzonsporu sevdiği aldığı paranın hakkını vermeye çalıştığı herhalinden belli takımımızın kaptanı için böle kounşman hiç hoş değil.

Murat'
23.09.2006, 13:34
bu maç eski sevdası olan gs nin gözüne girip sene sonunda onların transfer listesini girebilmek için elinden geleni yapacaktır.ama sonuç savunmadaki kademe hataları ve ıskalardan başka bir şey olmayacak

bence çok ama çok yanlış düşünüyorsun.....sahaya kaptan olarak çıkacak inşalh maçötan sonra fatih akyel seni ve senin gibidüşünenleri utandırır

Mehmet_Mercanlı
23.09.2006, 14:55
bjk macında -- traftara gösterdiği saygı ve sevgi ile kaptanlığı hak etti
bende pek istemezdim onun alınmasını ama bjk macında turunlere encok o sıcak yaklaştı...

OKTAY YILMAZ
23.09.2006, 14:57
Ne kadar cahilsin ve art niyetlisin anlayamıyorum seni, kardeşim bak Fatih Akyel iyide oynasa kötüde oynasa aldığı paranın hakkını vermeye çalışıyor ve inşallahta futbolu bizde bırakacak ayrıca Akyel'e bence 1. kaptanlık yakışır, geseye yaranma gibi bir derdininde olmayacağından adım gibi eminim çünkü febe forması giydiği zaman bir hazırlık maçında tüm geselilerin üzerine yürmüş gese kaptanı bülente de tokat atmıştı... Akyel hep formasını giydiği takımı için savaşmıştır 2 kere 2 = 4
Böyle artniyetli olacaksan verelim sana trabzonu hep yerli tam yerli olsun Yattarayı marceyi erseni herkesi kovalım A.Bilbao gibi olalım olurmu ligde kalmak için savaşalım, Ben Barcelona olmak istiyorum ve zirveye savaşmak istiyorum, madem yerlinin yerlisi olacağım diyorsun defol git Akçabat sebat sporu, Ofsporu, Araklısporu herhangi birini tut onların 22 topçusu da trabzonlu... sana tavsiyem o kafandaki örümcek ağlarını iyi bir temizlikçi tut ve temizlet. Fatih Akyel bu akşam kalbim seninle

Murat'
23.09.2006, 15:00
Ne kadar cahilsin ve art niyetlisin anlayamıyorum seni, kardeşim bak Fatih Akyel iyide oynasa kötüde oynasa aldığı paranın hakkını vermeye çalışıyor ve inşallahta futbolu bizde bırakacak ayrıca Akyel'e bence 1. kaptanlık yakışır, geseye yaranma gibi bir derdininde olmayacağından adım gibi eminim çünkü febe forması giydiği zaman bir hazırlık maçında tüm geselilerin üzerine yürmüş gese kaptanı bülente de tokat atmıştı... Akyel hep formasını giydiği takımı için savaşmıştır 2 kere 2 = 4
Böyle artniyetli olacaksan verelim sana trabzonu hep yerli tam yerli olsun Yattarayı marceyi erseni herkesi kovalım A.Bilbao gibi olalım olurmu ligde kalmak için savaşalım, Ben Barcelona olmak istiyorum ve zirveye savaşmak istiyorum, madem yerlinin yerlisi olacağım diyorsun defol git Akçabat sebat sporu, Ofsporu, Araklısporu herhangi birini tut onların 22 topçusu da trabzonlu... sana tavsiyem o kafandaki örümcek ağlarını iyi bir temizlikçi tut ve temizlet. Fatih Akyel bu akşam kalbim seninle
çok güzel yazamışsın ben de bir hafta öncesine kadar gökdenize art niyetliydim..ama burada fatih akyele resmen şike yapacak demiş bordoylamavi arkadaşımız bence çok ama çok yanlış cümleler kullanmış

Şentürk
23.09.2006, 15:44
ya her ne kadar iyi niyetli de olsa ondan önce kaptanlığı hakeden futbolcular varken onun kaptan olması beni trabzonspor taraftarı olarak rahatsız ediyor.
futbolculuğuna hırsına kimsenin dediği bir şey yok ama gökdeniz neden olamıyor mesela? geçmişi yüzünden aynen onunda geçmişi parlak değil bu yüzden trabzonspora kaptan olamaz.

umraniye34
23.09.2006, 16:11
laz ziya onu layık görmuşse sorun yok geçen gs maçında nasıl oynadıgını gordünuz

OKTAY YILMAZ
23.09.2006, 16:24
ya her ne kadar iyi niyetli de olsa ondan önce kaptanlığı hakeden futbolcular varken onun kaptan olması beni trabzonspor taraftarı olarak rahatsız ediyor.
futbolculuğuna hırsına kimsenin dediği bir şey yok ama gökdeniz neden olamıyor mesela? geçmişi yüzünden aynen onunda geçmişi parlak değil bu yüzden trabzonspora kaptan olamaz.
Sayın firari elbette bu takımın asıl kaptanı olması gereken Gökdeniz Karadeniz Fatih Tekke bile olsa Gökdenize yakışır kaptanlık, Gökdenizin kaptan olmamasının sebebi iddaa oynamış olması kesinlikle değildir sebebi, biz cefakar, futbolu bilen!!!!!!!!!! TS taraftarının ha uşağum 20 yaşunda da kaptanmu olurmus deyip ana avrat kufrettiğimiz bir samsun maçından sonra dediği laf şu ölene kadar Trabzonsporda dahi oynasam bir daha asla kaptan olmayacağım ve bu sözümün arkasında durmasamda namert olayım demişti ve bence de haklıydı huzur bozulmasın diye kaptanlığı hemen bırakmayıp devre arasını beklemiş ve F.Tekkeye kaptanlığı vermiştir. Gökdenize bu taraftar o kadar ihanet ettiki saymakla bitmez, yine de Gökdeniz bizim yüzümün gülmesi için savaşıyor... azıcık sağ duyu lütfen ve Gökdeniz bence bizim sembolümüz herşeyimiz...
En çok ona yakışır kaptanlık ama lafını da yemeni istemem...

jefferson61sefa
23.09.2006, 16:24
gökdenizin kaptan çıkması lazımdı ona yakışırdı ama yapcak bişey yok fatihin elinden geleni yapacağına gs ye karşı motive olacağına güveniyorum

Hüseyin Çümen
23.09.2006, 17:04
artı motive olacağından eminim gese ye karşı

Hüseyin Çümen
23.09.2006, 23:01
ii oynadı ama bi pozisyonda çalımlarla orta sahayı geçti sonra karıştırdı ayağına topu adam kaptı ve ümit bu hatadan azkalsın golü atıyodu gol olsa çk başımız ağrırdı genede ii oynadı

Özge
23.09.2006, 23:03
iyi oynadı tek hatası ileri çıkmasıydı

frango
23.09.2006, 23:51
evet seni seviyoruz kaptan ve sende gordunku avnı akerdekı seyırcıde senı çok seviyo sende bugun hırslıydın ekstra bı motıve gordum sende

HapSi
24.09.2006, 00:12
bu adamin kizi cok tatli ya hele bide lig tv röportajinda mikrofona " en büyük trabson" demesi yokmu :) sirin hanim

OKTAY YILMAZ
24.09.2006, 00:22
İşte beğenmediğiniz Akyel. Müthiş oynadı ve kaptanlığıda layıkıyla yapt, Akyel Trabzonsporluluğuna laf edenler kızının giydiği Bordo Mavi formayı ve söylettiği Şampiyon Trabzon lafını görsünde utansın,
sizin Ogününüz futbolu bıraktıktan sonra dahi veteranlar maçında TS forması giymesine rağmen oğlunun sünnet düğününde odada sarı lacivertten başka bir şey yoktu,
O yüzden ben daha Fatih Akyele küfür edenlere birşey demeyeceğim, çünkü onların seviyesine inemem....
HELAL OLSUN SANA BÜYÜK KAPTAN AKYEL

_OziloZ_
24.09.2006, 05:38
Fatih Akyel'in transferine çok kızmıştım zamanında ama şimdi düşünüyorum da Karadeniz insanı olmamızdan kaynaklanıyor hepsi.Boş yere çok çabuk sinirleniyoruz.Sonra da alttan almak istemediğimizden hep kızıyor görünüyoruz.

emuly
24.09.2006, 05:44
iyidir Fatih Akyel koç bee.Helal olsun oda elinden gelenin en iyisini yaptı.Futbolunu oynuyor başka birşeyle ugrasmıyor onada bu yakışır.Efsane her kadroda vardı yine olacak!!

Tansu Onur Erdoğan
24.09.2006, 08:54
helal sana fatih tam bi profosyonelsin

ozcilingir
24.09.2006, 14:33
keşke bu senin jubile maçın olsaydı , ne zaman gidiyorsun

Selman
24.09.2006, 14:38
Kaptanlığı Hüseyin'den çok daha iyi yaptığın kesin.Teşekkürler Fatih.

frango
24.09.2006, 14:40
evet bencede kaptanlığı huseyınden daha ıyı yapıyor gerçek anlamda bı profesyonel o helal olsun sana unutma taraftar senı çokk seviyorrr

champions
24.09.2006, 14:41
bu adamin kizi cok tatli ya hele bide lig tv röportajinda mikrofona " en büyük trabson" demesi yokmu :) sirin hanim
evet kızı gerçekten çok tatlı bişey dün trabzonspor forması giymişti

diskus
24.09.2006, 15:25
dün iyi oynadi.iyi oynadigi maclarda sonradan simarip rakibe calim atmaya kalkiyor ve sonucu genelde rakip topu aliyor ondan.böyle calim filan defansin göbeginde oynuyan futbolcunun isi degil.

isaret parmagi
24.09.2006, 15:27

Böylesine güzel bi oyunun ardından böyl bi yorumun anlamı ne olaki?

Mollasalihoğlu
24.09.2006, 15:31
Affetmeme inadı ;)

champions
24.09.2006, 15:32

evet bende merak ettim acaba ney???

ozcilingir
24.09.2006, 19:09
merak edin diye yazdım

Murat'
26.09.2006, 18:24

evet arkadaşım bu sözlere ne oldu havaya mı gitti lütfen bundan sonrabizim formamızı giyen hiçbir oyunuya bu kadar art niyetli davranmayalımn

OFLU
26.09.2006, 18:39
Forumu bastan asağı okudum ve Allah Allah accaba az önce şunu şunu yazan adam şu isimde değilmiydi deyip kac sefer arka sayfalara bakmak zorunda kaldım ve inanılmaz tezatlıklar var bazı arkadaslarda abi sizlere soruyorum sizlerin kafası mı güzeldi o esnada yada 3 eziklerden birini tutuyosunuzda bu forumda mide bulandırmayamı calısıyosunuz yoksa milletle dalga mı geçiyosunuz?Neyse deyip baglayalım simdilik ayrıca Fatih Akyel Trabzonsporun topçusu ve kaptanıdır begenmeyen begenmesin kardeşim bence cokta yakısmıstır kaptanlık kendisine ve elinden geldiğincede takımına faydalı olmaya calısır..Hiçbişey olmasa Fatih seneye bizden ayrılsa bile ki sanmıyorum o ufak yavrusunun söyledikleri bize yeter o yaşta bi cocuk artık kolay kolayda takım değistiremez en azından bize kazandırdıgı bi taraftar olacaktır TESKKÜRLER FATİH...

Cafer KILIÇSOY
26.09.2006, 20:07
Fatih Akyel TRABZONA geldiğinde bende eleştirmiştim. Ama helal olsun beni utandırdı. Oynadığı futbolla bircok kişiyide utandırdı sanırım. Kim ne düşünür bilmem ama ben sonuna kadar Fatih'in arkasındayım. Ayrıca kızına bordo mavi çok yakışmıştı

Unutmayalım ki bu insanlar Trabzon'un başarısı için ter döküyor. Bunu anlayabildiğimiz zaman sorun ortadan kalkacak. Saygılarımla

firidin61
26.09.2006, 20:22

bu arkadas aynı şeyleri gökdeniz içinde yazıyor.art niyetli bi insan ben artık olumlu veya olumsuz bu arkadasın yorumlarına cvp yazmıcam yoksa polemik oluyor!!!!!!!

yaranozlu
26.09.2006, 20:47
transfer edilirken demiştik, kişiliksiz bi adam ama son derece hırslı bi oyuncu, faydalanabiliriz diye. herkes istemiyodu, şimdi galiba ortak düşünmeye başladık. işin ilginci fatih akyel adamlığı da öğrenmiş gibi trabzonda, daha bi efendi olmuş. kızının Trabzon aşkı da beni mutlu etti. galiba f.akyel türk futbol tarihinde Trabzonsporlu olarak hatılanacak......

61viya
26.09.2006, 21:47
Trabzonun başarısı için ter döküyorsun ve bu bile güzel görünmen için tek başına büyük bir sebep...Teşekkürler ortaya koyduğuun yüreğin için..Ve kızına giydirdiğin ts forması için..Çok yakışmış:)

Cafer KILIÇSOY
26.09.2006, 22:11
Trabzonun başarısı için ter döküyorsun ve bu bile güzel görünmen için tek başına büyük bir sebep...Teşekkürler ortaya koyduğuun yüreğin için..Ve kızına giydirdiğin ts forması için..Çok yakışmış:)

Ağzına sağlık güzel kardeşim. Güzel yorumun için sonsuz teşekkürler. Bende ilk zamanlar pek hoş bakmamıştım Ama adam yüreğiyle kişiliğiyle kendini bize eze eze kabul ettirdi. Tam bir profosyonel. İşinin gereğini yapıyor. Yukarıdaki arkadaşımın söylediği gibi Fatih Akyel bir TRABZONSPOR'lu olarak kalacaktır kanaatimce. Teşekkürler Fatih Akyel. Hep böyle kal olur mu?

61viya
26.09.2006, 22:14
Ağzına sağlık güzel kardeşim. Güzel yorumun için sonsuz teşekkürler. Bende ilk zamanlar pek hoş bakmamıştım Ama adam yüreğiyle kişiliğiyle kendini bize eze eze kabul ettirdi. Tam bir profosyonel. İşinin gereğini yapıyor. Yukarıdaki arkadaşımın söylediği gibi Fatih Akyel bir TRABZONSPOR'lu olarak kalacaktır kanaatimce. Teşekkürler Fatih Akyel. Hep böyle kal olur mu?

:) O kararlı zaten böyle kalmaya belli...Jübileyi ts m de yapıp trabzonuma yerleşmeyi istiyormuş çünkü...Beni aladığınız için asıl ben size teşekkür ederim...:)

Cafer KILIÇSOY
27.09.2006, 00:32
:) O kararlı zaten böyle kalmaya belli...Jübileyi ts m de yapıp trabzonuma yerleşmeyi istiyormuş çünkü...Beni aladığınız için asıl ben size teşekkür ederim...:)

Helal olsun başka ne diyeyim. Ayrıca sizin gibi yapıcı mesajlar yazan herkesin yanındayım. Cünkü buradaki amacımız TRABZONSPOR'un iyiliği

Hüseyin Çümen
27.09.2006, 00:36
büyük kaptan büyük kaptan..
yakıştı ona kaptanlık be helal olsun kzını da çok sevdim ne tatlı şey o ööle en büyük trabzon dediğinde koptum formanı yesinler senin

frango
27.09.2006, 15:41
evet kaptan bu takımda avrupa tecrubesı en çok olan futbolcu sensın sen dıger genc oyuncularıda bu maça hazırlamalısın hem bu gorevın var hemde osasuna forvetlerıne bu maçta gol ıznı vermeyeceksın hayde buyuk kaptan

Özsu
28.09.2006, 11:59
Hadi Fatih Akyel iyi performans bekliyoruz senden..

frango
29.09.2006, 00:05
bu aksamkı maçta nerdeyse sıfır hata ıle oynadı mılanla beraber ıyı bı ıkılıydıler bu maçta krıtık pozızyonlarda zamanında mudahalesı ıle tehlıkelı atakları onledı

Özge
29.09.2006, 00:07
bu maçta stepanovla birlikte çok iyi oynadılar gerçekten inşallah böyle devam eder

Özsu
29.09.2006, 00:14
Göze batcak kadar hatada yapmadı iyide oynamadı..

frango
29.09.2006, 00:25
ıyı oynamadı derken ne yapmasını beklıyoruzkı uzerıne dusen gorevı bence çokda ıyı yaptı adamdan baska seyler bekleyemeyız mılanla beraber bence çok ıyı ıdıler

firidin61
29.09.2006, 00:28
FATİH ayaklarına yüregine saglık KAPTANIM..bu takımda KAPTAN lıga hak eden biri varsa sensin...Aldıgın paralarda benimde param varsa şayet son damlası son kuruşuna kadar helal olsun!!!!

SENi AYAKTA ALKIŞLIYORUM!!!!!

Kobalas61
29.09.2006, 01:27
bence fahih bu takımda
görevini hakkıyla yapanlardan biri

Özsu
29.09.2006, 09:29
Git gidede hatalarını azaltıyor. Kaptanlığı hüseyinden çok daha fazla hakeden birisin bence..

tirabzonli
29.09.2006, 10:41
Dün pasları bile dandun değildi.Top kesiciliğine zaten laf yok.

frango
29.09.2006, 11:48
evet dun gerçekten çok ıyıydı ben çok begendım bazen gereksız ılerı çıkısları oluyodu bu maçta onuda yapmadı ve yerınde çok mudahaleler ettı

Aslıhan
29.09.2006, 11:57
evet çok iyiydi ve her maç daha bi güzel oynuyor . ;)

AKSOY_61
29.09.2006, 12:10
dün akşam fatih güzel oynadı
geçen seneki fatih step ikilisini bu sene görememiştik
ama bu maçta iyi bir ikili oluşturdular devamını bekliyoruz

Özsu
30.09.2006, 11:32
Fatih git gide daha iyi oluyor..

61viya
30.09.2006, 15:24
Geleceği zaman hemen herkes karşıydı belki ama..O herkesin takdirini toplamak için var gücüyle çalışıyor...Ki belirttiğim gibi,bu takım için emekj veren top toplayıcıyı bile saygıyla selamlarım ben :)

Gayet iyiydin Akyel fatih...Hep böyle iyi olun :)

mavikan
30.09.2006, 23:40
hüseyin yüzünden takımda herkes başka bir işi yapmaya çalışıyor..ve yanlış yapıyor.. fatih top taşımaya çalıştıkça kötü gözüküyordu..

mehmet_35
03.10.2006, 00:07
zaman zaman cok tehlikeli top kayıpları veriyor bu da bizim icin kötü ,daha çok çalısması lazım.

bordoylamavi
04.10.2006, 09:24
ne güzel söylediniz. sanırım fatih akyel in nasıl biri olduğunu sadece belli bir yaşın üstündekiler hatırlıyor.gençlerimiz kızına Trabzon forması giydirmesine aldanıyor.şimdi arkadaşları şu videoyu izlemeye tekar davet ediyorum. ve lütfen bu video da olanları dikkatlice izlemelerini öneriyorum http://www.youtube.com/watch?v=T1yR2pumMFA

Murat'
04.10.2006, 17:29
ne güzel söylediniz. sanırım fatih akyel in nasıl biri olduğunu sadece belli bir yaşın üstündekiler hatırlıyor.gençlerimiz kızına Trabzon forması giydirmesine aldanıyor.şimdi arkadaşları şu videoyu izlemeye tekar davet ediyorum. ve lütfen bu video da olanları dikkatlice izlemelerini öneriyorum http://www.youtube.com/watch?v=T1yR2pumMFA

yani abi bunula trabzonsporda oynamasının ne alakası var yani adam formasını giydiği takımın hakkını veriyor..bu görüntüdede fenerli adamı dövmeye çalışmış...tabi gs forması giyerken

frango
04.10.2006, 23:54
bencede o goruntunun bu konuyla pekde alakası yok adam her gıttıgı takımın basarısı ıcın elınden gelenın en ıyısını yapmaya çalısıyo suan bızım takımın formasını gıyıyo ve elınden gelenın en ıyısını yapmaya çalısıyo ben buna bakarım

Özgür Yazıcı
05.10.2006, 00:16
Hangi takımın formasını giyindiyse hakkını vererek oynadı
şimdide trabzonspor da ve cok başarılı bence.....
hala daha milli takıma cağrılmamasının sebebini anlamış değilim.....

frango
06.10.2006, 21:01
servetın oynadığı mıllı takıma fatıh akyel nasıl çagrılmaz anlamak mumkun deyıl defansı servet ve candan kuracaksın ama o mıllı takıma fatıh ekyelı çagırmayacaksın anlamak mumkun deyıl akyel ıkısındende daha basarılı olur mıllı takımda

TSelif
06.10.2006, 21:06
Akyel'in başka takımda olması gerek

frango
06.10.2006, 21:09
evet kesınlıkle başka bı takımda olsa milli takıma çağrılırdı ama akyel profesyoneldır çalışıp daha ıyı olur vede terım beyde onu mıllı takıma almak zorunda kalır

topalkaplan
06.10.2006, 23:01
akyel defansta güven veriyor amma
şu doldurma attığı toplar %0 isabet kardeşim bi tane doldursun ersenin kafasına gelsin yok atamıyor
bizde topu doldurma kullanacak en iyi oyuncu tartışmasız şimektir
bu takımda en hızlı hücumları şimek organize eder fatihi aşar bu konu

Erdem Keser
24.10.2006, 23:46
bugun muthiş toplar kesti cok iyi mucadele ediyo ve birebirde rakibe sans tanımıyo helal olsun bide aldıgın su topları sişirme be kardesim

#10 Fietra
26.10.2006, 19:59
Kişiliğin kadar futbolcuğun da berbat.Her maç senin pozisyon ve kademe hataların yüzünden gol yiyoruz.Bir maç yemeyelim be.

Erdem Keser
30.10.2006, 22:41
bakalim hala bu mactan sonra seni ele;tirecekler mi merak ediyorum acaba su takimda fatihin oynadigi futbolun gosterdigi hirsin yarisini gosteren kac adam var aldigin para son kurusuna kadar helal olsunn terinin son damlasina kadar mucadele ettin bu takimda step le beraber oynayan ve hakkini veren iki adamdan birisin fatihim sonuna kadar yanindayizz

Gürkan
30.10.2006, 23:23

şartımız artık şu. Trabzonsporda oynayan oyuncuların Fenebahçeleilerle kavga etmemiş olması gerkir.

şu foruma giren kim tesilerin önüne gelen forma gişymiş fb liye tepki göstermez.hani fatihin Bizim için söylediklerini söylesen neyse.
şu gercekki sevmediğiniz o fatih(bende alınmasına karsı cıkmıstım) o takımdaki hemen hemen herkesten hırslı oynuyo.
hatada yapıyo belkı gol de yedırıyo ama en azından bır eyler yapmaya calışıyo.

jefferson61sefa
30.10.2006, 23:28
rezil bir futbol oynadın ne diyim

zafer6161
30.10.2006, 23:35
http://www.youtube.com/watch?v=eV-4Cd8zu4s&mode=related&search=birde bunu seyredin

kuzey_lee
30.10.2006, 23:38
şartımız artık şu. Trabzonsporda oynayan oyuncuların Fenebahçeleilerle kavga etmemiş olması gerkir.

şu foruma giren kim tesilerin önüne gelen forma gişymiş fb liye tepki göstermez.hani fatihin Bizim için söylediklerini söylesen neyse.
şu gercekki sevmediğiniz o fatih(bende alınmasına karsı cıkmıstım) o takımdaki hemen hemen herkesten hırslı oynuyo.
hatada yapıyo belkı gol de yedırıyo ama en azından bır eyler yapmaya calışıyo.

hırsını yiyim yaaa..nedir ağzınızda bi hırs lafı..bacakarası yerken hırs bi işe yaramıyo..ölmüş bitmiş emrah pazara gönderirken bi işe yaramıyo.kademe hatası yaparken hırs bi işe yaramıyo..

hırssa en babası hasanda var,yine gözünüze giremiyo

bordoylamavi
01.11.2006, 12:54
http://www.youtube.com/watch?v=eV-4Cd8zu4s&mode=related&search=birde bunu seyredin
izledik izlemesine de bu adamın karakterini ve futbolunu değiştirmez videoyu izledik izlemesine allta onun için edilen küfürleri gördünüz mü peki.

kudu_61
03.11.2006, 15:42
Başarılı futbolun için seni tebrik ediyorum akyel tam bir görev adamı birebir mücadelede hızı ile mücadelesi ile alamayacağı top yok böyle devam et seni beğenmeyenlen hala geçmişe sünger çekemeyenlerdir ben gelirkende sana inanıyordum şimdi de sana inanıyorum mesele ön liberoda sağ bekte göbekte değil arkadaşlar...

Özsu
03.11.2006, 16:13
Fatih Akyel ; senden daha çok şey ler bekliyoruz futbol adına..

Erdem Keser
03.11.2006, 21:26
fatihim sen bizim herseyimizsin basarili futboluna devam et hep boyle kal

bordoylamavi
04.11.2006, 14:05
ya fatih akyel fanatikleri biriniz sakarya maçında ki olumlu paslarını sayın sonra buraya yazıp benim yüzüme vurun rezil edin beni hadi bakalım. bu mesajı sakarya maçından önce yazıyorum.olumlu pasları olumsuz paslarının üstünde çıkarsa özür dileyeceğim. bakalım kim fatihin neyini savunuyor veya eleştiriyormuş

sweetrose
04.11.2006, 14:11
Eleştirileri biraz daha olumlu yapallım bence... Fatih'i kimse istemedi sezon başında ama futbol mantığı malesef değerlerin üzerine konuldu ve futbolcu alındı... Bu saatten sonra da eleştirmek yersiz...sadece futbol..

jefferson61sefa
04.11.2006, 16:17
hadi fatih mücadele hırsından kimsenin şüphesi yok ama biraz yeteneklerini kullan çok basit hatalar yapıyon ya sağ bekte oynatılmalı ve ortaya bi adam alınmalııııı örnek:can arat tolga seyhan eller

Özsu
04.11.2006, 18:01
Fatih Akyel kaptanlığı alınca daha iyi oynamıştı , kaptanlığı Fatih ' e mi versek..

agahozlu
04.11.2006, 21:32
eziklerden gelmiş adamın biri bizde kaptanlığa kadar yükseldi,sakaryada yaptığını da gördük.Artık pılını pırtını toplayıp gidebilrisin.

jefferson61sefa
04.11.2006, 21:34
ya takımı mahvettin be sadece kaptırdığı gol için demiorum çok kötü oynadı tutacağı toplarda kontere attı taca attı
ve en sonunda gereksiz çalım tmaya kalktı bravo sadece alkışlarım yetr artıkk

Murat61
04.11.2006, 21:39
helal olsun fatihe jeffersonada super orta acıyo gencler macında gorduk yine bi jeff&fatih organizasyonuyla yenildik bu mactada bakalım bu sene daha ne komiklikler gorucez?

jefferson61sefa
04.11.2006, 21:42
helal olsun fatihe jeffersonada super orta acıyo gencler macında gorduk yine bi jeff&fatih organizasyonuyla yenildik bu mactada bakalım bu sene daha ne komiklikler gorucez?

gençler maçında ortayı celaleddin açmıştı jefferson golü atmıştı :D
bu hafta fatih ortaladı jefferson dokunamadı sakaryalı attı :D :D
komik ama ne yapalım bi hafta celo bi hafta fatih haftaya musa sonrada keçeli hatalar zincirinde sahne alacak

TameRHan
04.11.2006, 22:50
trabzonspor formasından bir anca önce uzaklaştırılmalısın!!

bordoylamavi
04.11.2006, 22:59
Başarılı futbolun için seni tebrik ediyorum akyel tam bir görev adamı birebir mücadelede hızı ile mücadelesi ile alamayacağı top yok böyle devam et seni beğenmeyenlen hala geçmişe sünger çekemeyenlerdir ben gelirkende sana inanıyordum şimdi de sana inanıyorum mesele ön liberoda sağ bekte göbekte değil arkadaşlar...

Fatih Akyel ; senden daha çok şey ler bekliyoruz futbol adına..

fatihim sen bizim herseyimizsin basarili futboluna devam et hep boyle kal

bakalim hala bu mactan sonra seni ele;tirecekler mi merak ediyorum acaba su takimda fatihin oynadigi futbolun gosterdigi hirsin yarisini gosteren kac adam var aldigin para son kurusuna kadar helal olsunn terinin son damlasina kadar mucadele ettin bu takimda step le beraber oynayan ve hakkini veren iki adamdan birisin fatihim sonuna kadar yanindayizz
arkadaşlar bugünkü fatih efendiyle ilgili yorumlarınız bekliyorum

zafer6161
04.11.2006, 23:02
herkes fatihe suc bulmuş bakıyorumda ,tamam arkadaşlar fatih topu kaptırdı ama
olaya şu yönden bakın fatihe topu atan jeff ,yerler ıslak olduyğundan dolayı top hız kazandı ve fatihin ayağına gelmeden direk rakibin önüne doğru gitti mactada uzatmalar oynandığına göre ve puanda kaybediyorsak fatihin o topu taca atacak hali yok ki taca atsa zaten mac bitiyordu tek secenek kaldı son bir umut geceyimde vurayım ileriye son hamleyle zaten topa zor dokundu ve oda gitti rakibe
düşünelecek tek sey var oda tac atışı neden geriye yapıldı fuzilli zaman
jefersonunda hatası yok bu golde top hızlı yada yavaş oluır

jefferson61sefa
arkadaşlar bugünkü fatih efendiyle ilgili yorumlarınız bekliyorum

bordoyla mavi arkadşıma % 1 milyar katılmamak elde değil

champions
bu fırsat kaçmaz fatihi eleştirmenin tam zamanı keşke ileri doğru gitmeseydi olduğu yerden vursaydı ileri doğru topu o zaman suçluda olmazdı

Berk Akçay
04.11.2006, 23:03
Her maç yaptıgı gibi gee hatasını yaptı ve TS yenildi teşekkürler fatih :mad:

jefferson61sefa
04.11.2006, 23:11
herkes fatihe suc bulmuş bakıyorumda ,tamam arkadaşlar fatih topu kaptırdı ama
olaya şu yönden bakın fatihe topu atan jeff ,yerler ıslak olduyğundan dolayı top hız kazandı ve fatihin ayağına gelmeden direk rakibin önüne doğru gitti mactada uzatmalar oynandığına göre ve puanda kaybediyorsak fatihin o topu taca atacak hali yok ki taca atsa zaten mac bitiyordu tek secenek kaldı son bir umut geceyimde vurayım ileriye son hamleyle zaten topa zor dokundu ve oda gitti rakibe
düşünelecek tek sey var oda tac atışı neden geriye yapıldı fuzilli zaman
jefersonunda hatası yok bu golde top hızlı yada yavaş oluır

aslında yorumun doğru ama çalıma girmesi yanlış genede gelşine içeri şişir ERSEN varya orda süper santrafor :D ayrıca jeff topu sağ ayağıyla attı ve gerçekten de top hız kazandı ama fatih hatalııı ayrıca topu jeffe atam adam bomboş ileriye oynıcağına kaleciye atıo o kim di acaba

isaret parmagi
04.11.2006, 23:14
Ha yenilmişiz ha berabere kalmışız farketmez de böyle gol yemek wallahi kanıma dokunuyor beeaa..

Bülent Bayraktar
04.11.2006, 23:19
fatih akyelde yağtığı hatadan sonra takımdaki vakti dolmuş oldu böylelikle

bordoylamavi
04.11.2006, 23:44
tahmin eidyordum bu pozisoynda da fatih in hatasının olmadığını söyleneceğini.açık söylüyorumo pozisyona bengirsen o hatayı yapsam kabul ederdim böyle kazmalığı.ya arkadaş hangi fenerliyle konuşsam aynı şeyi söylüyo iyiki göndermişisz fatih i diyor. ama biz daha yolun başındayız

Gürkan
05.11.2006, 11:27
tahmin eidyordum bu pozisoynda da fatih in hatasının olmadığını söyleneceğini.açık söylüyorumo pozisyona bengirsen o hatayı yapsam kabul ederdim böyle kazmalığı.ya arkadaş hangi fenerliyle konuşsam aynı şeyi söylüyo iyiki göndermişisz fatih i diyor. ama biz daha yolun başındayız

golü yiyince aklıma ilk siz geldiniz nasılda ekmeğinize yağ sürüldü.kimi hüseyin hata yapasa diye bekler kimisi symek kimiside jeff.

"ben demiştim ama"

fenerlilerle neyi konusuyosun.ne diyeceklerdi niye gönderdik diye mi. lugano mu edu mu ıyıymıs fatıhten.iyiki onları almıslar.benim konustugun-m fenerlide "tuncay 10 yane Gökdeniz eder" :eek: diyo.

Erbay
05.11.2006, 11:31
Geçen seneye göre inanılmaz düşüş var.Çok kötü.Golde baştan hata yaptık.Son dakikalar taç kullanıyoruz.Taç kullanan hata yapıp ileriye atmadı,sonra defans oyuncusu hata yapıp kaleciye verdi(son dakikalar gol atmamız lazım),kaleci de ileriye vermeyip Fatih' arapas attı.Fatih de ayağından kaçırdı.Bu kadar hatadan gol olmaması imkansız.

jefferson61sefa
05.11.2006, 11:33

fatih akyel aynısınıı mancester maçında yaptı tıpkısının aynısını ryan gigs attı o golü bi izleyin bakalım bi farkı varmıymış aynısı

Özsu
05.11.2006, 15:04
İlk olarak soldaki adamımızda hata var 90+lar oynanırken kaleciye döndü ileri vurmak yerine , daha sonra Jeffersonda hata var (aynen) ileri vurmak yerine Fatih'e verdi topu ve son olarak Fatih Akyeldede hata var çalımmı atmaya çalıştı onuda anlamadım ama topu doğru düzgün kontrol bile edemedi. Hata; hatayı doğururda bukadarıda pes kardeşim beee
90+ları oynanırken defansta pas yapmanın anlamı ne

Miraç Atalay Çiftçi
05.11.2006, 15:15
Dakika 90 biz kendi sahamızda kendi kalemizin önünde top karsılıyoruz.Durum 0-0 ve gol atacak adamımız yarım gol pası verecek adamımız 1 tane. İyi oldu iyi...

7 geri 2 orta yarım forvetle anca bu kadar olur du zaten...

Erdem Keser
05.11.2006, 15:17
olabilir futbolun icinde hatalar fatih dun kotuydu ama takim rayina oturunca oda duzelecek suan takimda vasati gecen adam yok zaten

Murat'
05.11.2006, 15:22
takımdaki hangi oyuncu iyi ki o da iyi olsun takım olarak çok kötüyüz

jefferson61sefa
05.11.2006, 15:24
takımdaki hangi oyuncu iyi ki o da iyi olsun takım olarak çok kötüyüz

aynıı fikirdeyim herkes kötü takım olarak çökmüşüz

bordoylamavi
06.11.2006, 10:38
golü yiyince aklıma ilk siz geldiniz nasılda ekmeğinize yağ sürüldü.kimi hüseyin hata yapasa diye bekler kimisi symek kimiside jeff.

"ben demiştim ama"

fenerlilerle neyi konusuyosun.ne diyeceklerdi niye gönderdik diye mi. lugano mu edu mu ıyıymıs fatıhten.iyiki onları almıslar.benim konustugun-m fenerlide "tuncay 10 yane Gökdeniz eder" :eek: diyo.
ekmeğime yağ sürülecek bir durum yok gürken. ben fatih in hata yapmasını beklemiyorum çünkü fatih in kendisi baştan aşağı hata.sadece şehrini seven bir insan olarak elimden geldiğince şehirimi ve camiamı böyle adamlardan korumaya ve uyarmaya çalışıyorum.
fakat gerçekten de fatih in topu kaptırmasına önceki taç atışı ve jeffersonun ona pas vermesini sebep olarak göstermek de gerçekten komiğime gitti.neyse işte. bu arda bi arkadaşın da hatırlattığı üzere fatih in fenerden bileti manchester maçında yaptığı o acaip hata dan sonra kesilmişti. daum o hatayı yapar yapmaz oyundan almıştı alış o alış aynen yolcu. ama bizde nerdeee bu hareketinden sonra birinci kaptan yaparlar fatih i.

aha bu da fanatik gastesinden bir haber. baksana elin gastecisi bile diyor biz hala takımın en mücadelecisi diyoruz ne mücadelesi ben anlamıyorum ki

Fatih'e kulübe yolu göründü http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif
Fatih Akyel'in son aynadığı maçlarda yaptığı hatalar nedeniyle kredisini bir hayli azaldı.
06.11.2006
Geçen sezonki performansının çok uzağında bir oyun ortaya koyan Fatih Akyel'in, Çaykur Rizespor ve Sakaryaspor müsabakalarında yaptığı hatalar, teknik direktör Ziya Doğan'ın gözündeki kredisini de bir hayli azalttı. Rize maçında Altan'a, Sakarya mücadelesinde de Rasim'e kaptırdığı topların gol olması ve Trabzonspor'un bu hatalar nedeniyle 6 puan kaybetmesinin Doğan'ı radikal kararlara itmesi bekleniyor. Tecrübeli hocanın, oyuncusunu bir süre dinlendirmeyi düşündüğü ve bu süreçte yeni isimlere şans vereceği dile getirildi.

Hüseyin Çümen
06.11.2006, 23:45
bi futbolcunun takımdaki gününü ne çabuk dolduruyosunuz siz ölee
fatih ii oyucudur

zafercalikoglu
07.11.2006, 18:23
fatih ii dir ,o iidiirri,bu iidiir,kotu olan taraftar,
Fatih kardes bırak sovmenliğide işine baki

frango
07.11.2006, 20:52
fatih geçen senekı formundan çok uzakta bu sene akıl almaz hatalar yapıyo vede son maçlarda devamlı bı dusus yasıyo bence bı sure dınlendırılmesı lazım

yaranozlu
08.11.2006, 09:35
fatihten stoper olmaz, bunu hep söledik, sağbekte görevlendirilmeli ki orda da ufukhan, feridun var.. bunlar genç çocuklar, formayı kaparsa bidaha vermezler....

OLCAY ÇAKIR
08.11.2006, 09:54
iyi bir profesyonel fatih.

bu işi ne için yaptığını iyi biliyor..!

gerisi boş.

bence onun görevini tayfun yapardı...özgüvenli tayfun..hakaret edilmemiş,aşağılanmamış tayfun..!

not:kadroda ve iyi oyuncu fatih,destek yani.

bordoylamavi
08.11.2006, 11:47
ufukhan gibi bir genç dururken bu adama forma verilmesini bir türlü anlamıyorum

sweetrose
08.11.2006, 12:05
Fatih şu an mevkiinde iyi ancak kadro sıkıntısından dolayı bence.. Ufukhan gibi gençlere daha fazla destek verilirse fatih falan yanında vız kalır..

Erdem Keser
08.11.2006, 12:12
fatih calismaya devam biran once eski fatihi gormek istiyoruzz

sweetrose
08.11.2006, 17:04
Kaptan; yediğimiz 2 gol ile kendine biraz daha katkın oldu değil mi?

Özge
08.11.2006, 18:25
fatihin gollerde çok hatası vardı geçen maçta golü onun yüzünden yemiştik zaten

AKSOY_61
08.11.2006, 18:42
böyle tecrüberli bir adamın bu kadar hata yapmaması gerekiyor

Sarıalibey
08.11.2006, 18:46
bu adama nasıl tahammül ediliyor anlayamıyorum.Bu maçta nasıl çağdaş ı oynatmayıp bu döküntüyü oynattın ziya hoca...?

DeAgLeMaNyAq
08.11.2006, 19:04
Fatih'in yaptığı basit hatalar bana Bülent Korkmaz'ı hatırlatıyor...

Erdem Keser
08.11.2006, 19:08
taraftar mac sonu fatihi bagrina basti bence moral verilmeli oda toparlanacak en ufak hatada harcamayalim adami

bordoylamavi
09.11.2006, 09:51
taraftar fatih i bağrına mı bastı. sebep nedir acaba. bu adama gösterilen bu ilgiyi anlamış değilim arkadaş ya.her maçta hata üstüne hata sonra da pohpohlamaya devam. ufukhan bunun yerini alacak ne derseniz deyin.

ibrahim_yattara
09.11.2006, 10:00
bence fena değil ama fatih bu takıma hiç gelmemeliydi diye düşünüyorum. fenerin en kralı gelse istemem.

Sphinx
09.11.2006, 11:08
Yarardan çok zararını gördük.. İstanbul büyüklerinde arda kalan bir oyuncu daha..

champions
09.11.2006, 13:22
ne zaman ne yapcağı belli olmaz fatihin her an rakibe asist yapabilir

#10 Fietra
09.11.2006, 15:50
Sindiremiyorum hazımsızlık var ben de,gaz yapıyor:

http://www.youtube.com/watch?v=FYy3a...related&search (http://www.youtube.com/watch?v=FYy3a3LzaKw&mode=related&search)=

Şentürk
09.11.2006, 15:57
Sindiremiyorum hazımsızlık var ben de,gaz yapıyor:

http://www.youtube.com/watch?v=FYy3a...related&search (http://www.youtube.com/watch?v=FYy3a3LzaKw&mode=related&search)=

nasıl delikanlı olduğunu kendisi gösterdi zaten tükürdüğünü yalayarak!:mad:

Emiroğlu
09.11.2006, 16:02
nasıl delikanlı olduğunu kendisi gösterdi zaten tükürdüğünü yalayarak!:mad:

Bi büyüğümün bi lafı vardı :

Hayatında en az bi kere tükürdüğünü yalamadan kimse adam olamaz diye...

bordoylamavi
10.11.2006, 10:53
http://img153.imageshack.us/img153/7871/20061110104610ve5.jpg (http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://www.imageshack.us/)

işte gerçek delikanlı büyük kaptan vay beeeee. bence önce bu laf mı hazmedilmiş ona bakmak lazım
http://www.youtube.com/watch?v=FYy3a3LzaKw

Sphinx
10.11.2006, 10:57
Bi büyüğümün bi lafı vardı :

Hayatında en az bi kere tükürdüğünü yalamadan kimse adam olamaz diye...

= Fatih akyel.. Söz gerçekten güzel..

OLCAY ÇAKIR
10.11.2006, 11:04
Şüphesiz ki;bu tip konuların ısıtılıp gündeme oturtulmasının diğer 17 kulübe faydası olabilir..zararı ise malum..!
Bunun herkes farkında,

Ancaak;bazı arkadaşların kendi öz evlatlarını küfür ve hakaretlerle yerle bir ettiğini ve bu tip söylem ve eylemlerde bulunanları çok ama çok kolay unutabildiğini gözlemliyoruz..

Sanırım ve korkarımki bazen bu tip hatırlatmaları maalesef bir tokat gibi yanaklarımıza dokundurmaları gerekiyor...

Eğri oturup,dsdoğru konuşmak için gerekli bir hatırlatma...!

Ama profesyonel ve faydalı bir adamıda yıpratmaya varmadan,kendi içimizde(taraftar düzeyinde)halledip,kapamamız gerekiyor,stada yansıtmayalım...

demokles
10.11.2006, 12:04
FATİH AKYEL sadece rizespora giderken trabzonspora kaptırılan bir bitmiş futbolcuydu...

FATİH AKYEL trabzonspor taraftarına hakaret etmiştir ama yanına kar kalmış hatta trabzonsporun kaptanı olmuştur

FATİH AKYEL yüzünden haftalardır defansta kötü günler geçiren trabzonsporumuzun yediği komik goller yine fatih akyelin eseridir örnek: eskişehir maçı...

ve FATİH AKYEL haftaya da kaptan olarak çıkacak ama yaptığı hatalar yine takımdaki genç,acemi futbolculara kesilecek...

Murat'
10.11.2006, 14:31
gerçekten de forumdaki herkes artık fatih akyele karşı tavır almış durumda...niye hatalar yapmaya başladı diye evet doğru çok doğaldır hata yapan en kral futbolcumuz bile olsa eleştiriz eleştirmeliyiz de ....ama hep eski konuları açıp açıp da olmaz yaniii.fatih hata yapıyor yine eski konular açılıyor ben bunu gerçekten de anlamıyorum...

SiNo
10.11.2006, 15:04
fatihi savunacak hiç bir tane geçerli bir unsur yoktur avni akerde bize dediği laf bunu kanıtlıyor bjk maçından sonra çocuğu ts forması ile en büyük ts bile dese sülalen bile ts li olsa artık hiç de inandırıcı değildir

git f.akel

Erdem Keser
10.11.2006, 17:19
yani durup durup eskiyi cikarmanin bize zarardan baska ne katkisi olabilir adam cikti ozur diledi on kere mi ozur dileyecek ya ne kadar buyuttunuz tamam performansi suan iyi olmayabilir ama oda kendini duzeltecektir bizim bu saatten sonra trabzonspor icin mucadele eden ve kaptanligimizi yapan fatihe destek cikmamiz lazim

OFLU
10.11.2006, 17:21
fatihi savunacak hiç bir tane geçerli bir unsur yoktur avni akerde bize dediği laf bunu kanıtlıyor bjk maçından sonra çocuğu ts forması ile en büyük ts bile dese sülalen bile ts li olsa artık hiç de inandırıcı değildir

git f.akel

ii sen gel o zaman hey yarrabbim ya..

EmrahYalçınalp
10.11.2006, 17:30
fatihi savunacak hiç bir tane geçerli bir unsur yoktur

V a r d ı r.

bordoylamavi
10.11.2006, 21:20
100 kere de özür dilese o lafları haysiyeti olan bir Trabzonlu yemez biz de yemiyoruz. ne k. orhan lar kendini harcadı ne abdullahlar söndü sana mı kalır sanıyorsun fatih efendi Trabzon. imzama iyi bak iyi bak

Berk Akçay
10.11.2006, 21:38
fatih akyel zaten ben ilk alındıgı gunden beri aynı şeyi düşünüyorum o söyledikleri lafları unutamıyorum helede şurada yeniden izleyince içim çok kötü oldu bu delikanlı adam bize kaptan oldu çok yazık çok...

sweetrose
10.11.2006, 21:38
Evet Fatih başarılı olabilir fakat bu taraftara dedikleride unutulacak değildir. Bu takıma onu getiren ve şahkulu sahaya indiren yönetim artık değerlleri pek tınlamadığı için ben pek fazla bir şey demiyorum...

EmrahYalçınalp
10.11.2006, 21:42
Haysiyet sertifikası dağıtmak kimseye kalmamış. Herkes efendi efendi fikrini yazar, tartışırız. Boş ve amacını aşan laflar etmeden iki kere düşünmekte fayda var.

SiNo
10.11.2006, 23:34
V a r d ı r.

söyle bakalım bir sebeb ? sen kaldırabiliyormusun onun fbdeyken dediklerini?

OLCAY ÇAKIR
11.11.2006, 13:29
Yönetici arkadaşlarıma;özellikle resimli hatırlatma! çok tahrik edici...

özellikle fotoğrafların kaldırılmasını öneriyorum...

zamansız ve gereksiz tartışmalar kaçınılmaz...

fatih iyi bir profesyonel,taraftardan aynı ölçüde profesyonellik beklemek sanırım pek mümkün olmayacak,tedbir şart...
saygılarımla...

Murat'
11.11.2006, 18:07
Bir şey soracam fatih akyele karşı olanlara acaba o mu bize daha büyük bir yanlıuş yaptı yoksa gökdeniz mi...amacınız eski konuları açıp polemik yaratmaksa buyrun size polemik..

#10 Fietra
11.11.2006, 18:14
Bir şey soracam fatih akyele karşı olanlara acaba o mu bize daha büyük bir yanlıuş yaptı yoksa gökdeniz mi...amacınız eski konuları açıp polemik yaratmaksa buyrun size polemik..
Gökdeniz tabii ki mantığın bunu ayrıştırmıyor mu?

SiNo
11.11.2006, 18:28
polemik i siz savunanlar çıkartıyorsunuz değerli bilmeyen futbolcunun bizde işi olmaz önceden yaptıkları gelecekteki yapacaklarının teminatıdır....

Murat'
11.11.2006, 18:31
polemik i siz savunanlar çıkartıyorsunuz değerli bilmeyen futbolcunun bizde işi olmaz önceden yaptıkları gelecekteki yapacaklarının teminatıdır....

eğer dediğin gibiyse bu laf gökdeniz için de geçerli değil mi...???????

SiNo
11.11.2006, 18:34
aynen öyle

Hüseyin Çümen
12.11.2006, 04:53
eski defterler hep zevk alıyor millet trabzon neden iflah olmaz çünkü kimse alttan almaz sürekli yaralar kaşınır durur sanki bi faydasıo olacak trabzonda herşey doruu bir fatih yanlış taraftar tamamen haklıdır kimse taraftara bişe diemez dedimi Allah muhafaza aklından bile geçirmiceksin fatih le gökdeniz dielim bu takımdan giderse bi gün yaraları kaşıyan arkadaşlar bakalım kendilerine nasıl eğlenceler bulacaklar ben size oyuncak alıyımda onlarla oynayın yoksa siz trabzon karışsın die başka yollar arayabilirsiniz

demokles
12.11.2006, 11:27
Gökdenizi yaptığı hatadan dolayı dışlayanlar...her maçta ağza alınmayacak küfürler edenler...neden fatih AKYELi bağrınıza basıyorsunuz çokmu ahlakıyla bütün bir insan söylermisiniz...

artık trabzonun öz çocuklarına sahip çıkın yoksa kötü bir geleceğin nedeni olacaksınız...

Erdem Keser
12.11.2006, 13:00
ya nedense hep iyi performans sergilediginde alkislayan tarftarlarimiz neden isler koy=tuye gidince bi gunah kecisi aramaya calisiyo siz degilmiydiniz fatih akyel iyi performans sergilediginde ona bu formayi yakistiranlar kocum diyenler aslanim diyenler kusura bakmayin ama trabzon taraftarina kaypaklik yakismiyo biraz delikanli olacaz eger bu cocuga iyi gununde kralsin iyisin diyosak nasil sahip cikiyosak simdide cikacaz yok oyle isler yolundayken fatihi savunup kotuye gidince arkasindan sovmek ..eger inamayan varsa acinda 13. sayfadan itibaren fatih icin dediklerinizi okuyun sonrada burada ahkam kesmeyin

Hüseyin Çümen
12.11.2006, 15:29
ii gününde fazla ses çıkarmıyodular düşmanlar sadece işler kötü ye gitmee başlayınca hortladı bunlar bu tür taraftarlar uygun anı beklerler nezman çöküş başlar onlarda gelir olayın vahimliğinia artırmaya çalışırlar dikkat et böle bu iş biz alıştık artık böle taraftar her takıma lazım

Gürkan
12.11.2006, 18:10
Gökdenizi yaptığı hatadan dolayı dışlayanlar...her maçta ağza alınmayacak küfürler edenler...neden fatih AKYELi bağrınıza basıyorsunuz çokmu ahlakıyla bütün bir insan söylermisiniz...

artık trabzonun öz çocuklarına sahip çıkın yoksa kötü bir geleceğin nedeni olacaksınız...

hangi oz cocuklara hayallerınde bırgun ıstanbul takımlarında oynamak olan evlatlara mı.

Sefa Murat Dokuz
12.11.2006, 18:17
bugun o hatalar yapan fatihi cok aradik cunku yerine fatihin beyninn ceyregi nin 1000000 da 1 olan musa beyni olmayani vardi

Alptuğ
12.11.2006, 18:45
stoperde cok ıyı mudafaa yapıyor ancak hıc bır uzun topu olumlu kullanamıyo stoper mevkıınde hala oynar banko oynaması lazım cagdasla olmaza

Cem Yavuz
13.11.2006, 15:16
bu takıma seni kaptan yaptılar ya...
daha ne diyeyim..
bu adam takımımıza en galiz küfürleri etmiş,antalyada oynanan dewre arası hazırlık macında fenerde oynarken fatih e küfretmişti.
albayrak ta aldı kaptan yaptı...
ödüllendirdi.
ilk kowulacak adam budur takımda.
çünkü ahlaklı bir sporcu asla DEĞİLDİR..SİZ BAKAMYIN GİDECEK BASKA YERİ OLMADIĞI İÇİN süt dökmüş kedi gibi durduğuna...

bahadır2561
14.11.2006, 20:49
sana hiç mi hiç ısınamadım...

Misina
14.11.2006, 21:43
bu takıma seni kaptan yaptılar ya...
daha ne diyeyim..
bu adam takımımıza en galiz küfürleri etmiş,antalyada oynanan dewre arası hazırlık macında fenerde oynarken fatih e küfretmişti.
albayrak ta aldı kaptan yaptı...
ödüllendirdi.
ilk kowulacak adam budur takımda.
çünkü ahlaklı bir sporcu asla DEĞİLDİR..SİZ BAKAMYIN GİDECEK BASKA YERİ OLMADIĞI İÇİN süt dökmüş kedi gibi durduğuna...

bizim delikanlılığımız alaf eden adam bu takıma kaptan değil malzemeci bile olamaz.

Erdem Keser
14.11.2006, 21:59
biran once eski formuna don fatih takimin sana ihtiyaci var

Misina
14.11.2006, 22:04
biran once eski formuna don fatih takimin sana ihtiyaci var

biran önce git fatih

Özge
17.11.2006, 18:03
Fatih Akyel kadro dışı !

Ziya Doğan, Sivas maçında Fatih Akyel’i kadro dışı bıraktı.Turkcell Süper Ligi'nin 14. haftasında deplasmanda Sivasspor ile karşılaşacak olan Trabzonspor'da teknik direktör Ziya Doğan'ın, Fatih Akyel'i sürpriz şekilde kadro dışı bırakması dikkat çekti.

Bordo-mavili takımın savunma oyuncusu Fatih, kadro dışı bırakılmasının kendisi için de sürpriz olduğunu belirterek, Ziya Doğan'ın kararına saygı duymak gerektiğini söyledi.

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, sakatlığı bulunmamasına rağmen Sivas'a giden 19 kişilik kafileye Fatih Akyel'i almayarak kadro dışında bıraktı.

Fatih Akyel, Trabzonspor'un bu sezon Turkcell Süper Ligi, Fortis Türkiye Kupası ve Avrupa Kupası maçlarında oynadığı 19 karşılaşmanın 17'sinde forma giydi. Ligin 2 haftasında oynanan Vestel Manisspor karşılaşmasında 69 dakika forma giyerken, diğer oynadığı tüm karşılaşmalarda 90 dakika forma giyerek bin 509 dakika sahada kalan savunma oyuncusu Gökdeniz ve Milan Stepanov'dan sonra takımda en çok forma giyen 3. oyuncu oldu.

Son oynanan Antalyaspor maçında yedek kulübesinde oturttuğu Fatih Akyel'e Doğan, diğer tüm maçlarda 90 dakika görev vermişti. Pazar günü oynanacak olan Sivasspor maçı kadrosuna bu oyuncuyu dahil etmeyerek Sivas'a götürmemesi ise sürpriz oldu.

Trabzonsspor'un savunma oyuncusu Fatih Akyel, teknik direktör Ziya Doğan'nn kararına diyecek bir şeyinin olmadığını belirterek, "Bu hocamızın bir kararı buna diyecek bir şeyim yok. Benimle de bunu konuşmadı. Ama kadroya alınmamak benim içinde bir süpriz oldu" dedi.

Erdem Keser
17.11.2006, 19:28
biran önce git fatih
bir an once don fatih yani eski oyununa don

Erman
17.11.2006, 21:29
Kadro disi kalmis. Hayirlisi...

SiNo
17.11.2006, 22:28
eski defterler hep zevk alıyor millet trabzon neden iflah olmaz çünkü kimse alttan almaz sürekli yaralar kaşınır durur sanki bi faydasıo olacak trabzonda herşey doruu bir fatih yanlış taraftar tamamen haklıdır kimse taraftara bişe diemez dedimi Allah muhafaza aklından bile geçirmiceksin fatih le gökdeniz dielim bu takımdan giderse bi gün yaraları kaşıyan arkadaşlar bakalım kendilerine nasıl eğlenceler bulacaklar ben size oyuncak alıyımda onlarla oynayın yoksa siz trabzon karışsın die başka yollar arayabilirsiniz

sen neyden bahsediyorsun ya git sen oyuncaklarla oyna değerleri bilmeyene değerleri öğretiriz tmm mı ....... BOŞ laflar bunlar değerli bilmeyen değersizler yüzüne bu hallere düştü bu takım .

6Şafak Aydın1
17.11.2006, 22:32
Fatih Akyel kadro dışı !

Ziya Doğan, Sivas maçında Fatih Akyel’i kadro dışı bıraktı.Turkcell Süper Ligi'nin 14. haftasında deplasmanda Sivasspor ile karşılaşacak olan Trabzonspor'da teknik direktör Ziya Doğan'ın, Fatih Akyel'i sürpriz şekilde kadro dışı bırakması dikkat çekti.

Bordo-mavili takımın savunma oyuncusu Fatih, kadro dışı bırakılmasının kendisi için de sürpriz olduğunu belirterek, Ziya Doğan'ın kararına saygı duymak gerektiğini söyledi.

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, sakatlığı bulunmamasına rağmen Sivas'a giden 19 kişilik kafileye Fatih Akyel'i almayarak kadro dışında bıraktı.

Fatih Akyel, Trabzonspor'un bu sezon Turkcell Süper Ligi, Fortis Türkiye Kupası ve Avrupa Kupası maçlarında oynadığı 19 karşılaşmanın 17'sinde forma giydi. Ligin 2 haftasında oynanan Vestel Manisspor karşılaşmasında 69 dakika forma giyerken, diğer oynadığı tüm karşılaşmalarda 90 dakika forma giyerek bin 509 dakika sahada kalan savunma oyuncusu Gökdeniz ve Milan Stepanov'dan sonra takımda en çok forma giyen 3. oyuncu oldu.

Son oynanan Antalyaspor maçında yedek kulübesinde oturttuğu Fatih Akyel'e Doğan, diğer tüm maçlarda 90 dakika görev vermişti. Pazar günü oynanacak olan Sivasspor maçı kadrosuna bu oyuncuyu dahil etmeyerek Sivas'a götürmemesi ise sürpriz oldu.

Trabzonsspor'un savunma oyuncusu Fatih Akyel, teknik direktör Ziya Doğan'nn kararına diyecek bir şeyinin olmadığını belirterek, "Bu hocamızın bir kararı buna diyecek bir şeyim yok. Benimle de bunu konuşmadı. Ama kadroya alınmamak benim içinde bir süpriz oldu" dedi.

gec bile kaldin Ziya Hoca. Hizini coktan kaybetmis Fatih Akyel. Bu adamada bu formayi giydirdinizya, kaptanlik yaptirdinizya helal olsun.

Hüseyin Çümen
18.11.2006, 00:26
sen neyden bahsediyorsun ya git sen oyuncaklarla oyna değerleri bilmeyene değerleri öğretiriz tmm mı ....... BOŞ laflar bunlar değerli bilmeyen değersizler yüzüne bu hallere düştü bu takım .

boş konuşan sensin aslında burdan konuşup değer bulmaya mı çalışıyosun burdan hiç bişe yapmassın burdan ancak sallarsın
bide oyuncuların moralini bozarsın sanal ortamdan değer vereceğini zanedip nekadar boş konuşuyosun

frango
18.11.2006, 01:19
evet son maçlarda cıddı anlamda performansı çok dustu fatıh ekyelın bu yuzden dınlendırılmesı çok ıyı oldu belkı bıraz toparlanır kendıne gelır

U.Sadıkoğlu
18.11.2006, 01:25
iyi oldu iyi

Adem Erdoğan
18.11.2006, 01:27
Fatih akyel ilk geldiğinde doğru hatırlıyosam taraftarımız karşılamıştı onları.

Hüseyin Çümen
18.11.2006, 09:46
doru hatırlıyosun taraftarımız karşılamıştı bu takıma faydası dokunma ihtimali olan herkesi biz omuzlarda taşırız, hata onu herkes yapıyor hatasız insan yok
çok çalıştıı için hataleı artmıştı bencede bu dinlendirme ii gelicek

bordoylamavi
18.11.2006, 12:32
fatih akyelin kadro dışı kalmasına çok şaşırdım. ama her yönden oldukça doğru bir karar.zaten bu takımda olmaması gereken bir oyuncuydu.tebrik ediyorum ziya hocayı. tabi bu arada fatihin oynamadığı antalya maçında haftalardır ilk kez gol yemeyişimiz de tesadüftür herhalde !

cınar#7
18.11.2006, 16:55
http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/2006/11/18/im/7EE3660A4699E540A2C02378b.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif
http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifBiletler kesiliyor

Szymek'ten sonra Fatih de kadro dışı bırakıldı. Emrah ve Erdinç geri geliyor.

Sivas'a götürülmedi
Trabzonspor'daki kötü gidişat teknik direktör Ziya Doğan'ı önlem almaya zorladı. Ara transfer yaklaşırken Trabzon'un iskeletini belirlemek isteyen Doğan'ın performansı düşen Szymkowiak'tan sonra Fatih Akyel'i de gönderilecekler arasına aldığı iddia edildi. Teknik patron Ziya Doğan'ın tecrübeli oyuncuyu Antalyaspor maçında yedek çıkarması ve Sivasspor maçının 18 kişilik kadrosuna dahi almaması Fatih Akyel'i de gönderilecekler listesine yazdığı şeklinde yorumlandı

bu ne saçmalık ya erdinç geliyo fatih akyel gidiyo bu kadarda kotu olamazdı ziya dogan inşallah bu haber dogru diildir.takıma en çok katkı yapan stephanovla birlikte fatih akyel zaten

TSKara61
18.11.2006, 20:44
fatih akyelin kadro dışı kalmasına çok şaşırdım. ama her yönden oldukça doğru bir karar.zaten bu takımda olmaması gereken bir oyuncuydu.tebrik ediyorum ziya hocayı. tabi bu arada fatihin oynamadığı antalya maçında haftalardır ilk kez gol yemeyişimiz de tesadüftür herhalde !

Evet yanı geçen yıl her maç anlının terinlen iyi performans veren adamın bu takımda olması yanlış bir karar dimi? Ve Antalyasporun kaç tane atağı vardı geçen maç sayabilirmisin???!!!! Evet Sakarya maçında hatalıydı ama 100 de 100 onun hatası değildi. Mustafa Keçeli topu çok sakladı sonra salak gibi Çağdaşa verdi, Çağdaş topu beklemiyordu oda Jeffersona geri oynadı, Jeffde degaj yapacana Fatihe verdi, Fatih o pozisyonda hazır değildi ve toplan çıkınca topu kaptırdı. Ondan sonrada Çağdaş, Jeff, ve M. Keçeli Rasimi durduramadılar. Sonra Fatih Akyel kötüymüş, yok Fatih Akyel böyleymiş şöyleymiş! Bırakın adamın yakasını! Gökdenizi affettik takıma ihanet etmesine rağmen ve şu an takımın göz bebeği. Evet Fatih eskiden ağır laflar söylemiş olabilir ama bu laflar yüzünden adamı yiyip bitirdik. Bide şunu düşünün o lafları söyledikleri zaman BAŞKA bir takımda oynuyordu. Ve o laflarlan bi yönden kendi takımını savunuyordu. Bizim takımımızdan birisini böyle bi laf söyleseydi kızarmıydık ona acaba? Belki tebriklerdik. Mesela Gökdeniz deseyde "Fener taraftarı sırf Kadıköyde delikanlı kesiliyor. Delikanlıysa Avni Akerdede delikanlı kesilsin" dese ona bence ona kızmazdık tersine tebriklerdik. Ama ben sanmıyorumki Fener Gökdenizi transfer etse Fener taraftarı Gökdenizi istemezdi. Adamın tek hatasını bekliyoduk son maçlarda 1-2 hata yaptı şimdi adamın kellesini istiyoruz. Anlamıyorum bu kadar sabırsız bi taraftar nasıl şampiyonluk bekleyebilir.

Şunuda ekliyim, Fatih Akyel Erdinçten 20 kat daha iyi bir futbolcudur.

EmrahYalçınalp
18.11.2006, 21:01
Hiç bir zaman bildiğimin tek ve mutlak doğru olduğunu iddia etmedim. Yanılıyor olabilirim, aynı fikirde olmayabiliriz. Fatih Akyel bu takımın yükünü çekebilecek, iş yapabilecek ilk oyunculardan biri. Bilmediğimiz şeyler varsa, huzursuzluk çıkartıyorsa, parayı sorun ediyorsa eyvallah. Ama adamı kötü olduğu için kadro dışı bırakmak neyin nesi. Öyleyse ZD de kadro dışı kalsın. Herkesin dilinde yıllar önce söylenmiş bir söz. Benim anneme karıma küfredin, ben çok daha kötülerini söyleyeyim, ne var bunda? Biz hep haklıyız zaten... Niye olduğumuzdan farklı davranıyoruz? Bülent'in annesine Mert yoluyla küfredilen yer Avni Aker değil miydi? Alpay'dan Cansel'i tribünlere getirmesinin istendiği, Sinan'a Seda Sayan'ın sorulduğu yer? Aman efendim Akyel nasıl böyle laf edermiş... Dün gibi hatırlıyorum adama nasıl küfür edildiğini. Profesyonel adam öyle konuşmayacak, nerden ekmek yiyeceği belli olmaz. Oraya kadar hata var, tamam. E ama adam özür diledi, hata yaptım dedi. Daha ne yapması gerekiyor? Sevmezseniz sevmeyin, veya Fatih'i harcayalım gitsin. Feda olsun Trabzonspor'a. Ama sonu nereye varacak bunun? Hüseyin'e küfret, sonra taraftarla tartışsın, kabahatli olsun. Taraftar kimdir de topçuya küfredecek? Beni verdiği 10 milyonla tüm takımın şerefini-namusunu da dahil olmak üzere her şeyini satın aldığını düşünen taraftar profili daha Akyel'den daha fazla rahatsız ediyor.

Sonuç olarak Fatih Musa ve Emrah'tan daha iyi sağbek, Erdinç'ten de daha iyi stoper oynar. Süper kupa kaldırmış adamı yere düşen kitabı kaldıramayacak adama emanet edersen böyle olur. Yolla Fatih'i, yerine gelsin Emrah, Volkan, Ayman, Erdinç, Mehmet Yılmaz. Lee'yi unutuyodum az daha. Marce'nin yerine de inşaatlerden kalıplı bi adam bakarız artık. Kahrolsun zeka ürünü futbol, yaşasın hamallık!

Erdem Keser
18.11.2006, 21:11
Hiç bir zaman bildiğimin tek ve mutlak doğru olduğunu iddia etmedim. Yanılıyor olabilirim, aynı fikirde olmayabiliriz. Fatih Akyel bu takımın yükünü çekebilecek, iş yapabilecek ilk oyunculardan biri. Bilmediğimiz şeyler varsa, huzursuzluk çıkartıyorsa, parayı sorun ediyorsa eyvallah. Ama adamı kötü olduğu için kadro dışı bırakmak neyin nesi. Öyleyse ZD de kadro dışı kalsın. Herkesin dilinde yıllar önce söylenmiş bir söz. Benim anneme karıma küfredin, ben çok daha kötülerini söyleyeyim, ne var bunda? Biz hep haklıyız zaten... Niye olduğumuzdan farklı davranıyoruz? Bülent'in annesine Mert yoluyla küfredilen yer Avni Aker değil miydi? Alpay'dan Cansel'i tribünlere getirmesinin istendiği, Sinan'a Seda Sayan'ın sorulduğu yer? Aman efendim Akyel nasıl böyle laf edermiş... Dün gibi hatırlıyorum adama nasıl küfür edildiğini. Profesyonel adam öyle konuşmayacak, nerden ekmek yiyeceği belli olmaz. Oraya kadar hata var, tamam. E ama adam özür diledi, hata yaptım dedi. Daha ne yapması gerekiyor? Sevmezseniz sevmeyin, veya Fatih'i harcayalım gitsin. Feda olsun Trabzonspor'a. Ama sonu nereye varacak bunun? Hüseyin'e küfret, sonra taraftarla tartışsın, kabahatli olsun. Taraftar kimdir de topçuya küfredecek? Beni verdiği 10 milyonla tüm takımın şerefini-namusunu da dahil olmak üzere her şeyini satın aldığını düşünen taraftar profili daha Akyel'den daha fazla rahatsız ediyor.

Sonuç olarak Fatih Musa ve Emrah'tan daha iyi sağbek, Erdinç'ten de daha iyi stoper oynar. Süper kupa kaldırmış adamı yere düşen kitabı kaldıramayacak adama emanet edersen böyle olur. Yolla Fatih'i, yerine gelsin Emrah, Volkan, Ayman, Erdinç, Mehmet Yılmaz. Lee'yi unutuyodum az daha. Marce'nin yerine de inşaatlerden kalıplı bi adam bakarız artık. Kahrolsun zeka ürünü futbol, yaşasın hamallık!
abi helal olsun sana ellerine saglikk

guera
18.11.2006, 22:36
fatihi kadropya aldiginda musayi oynatirsa bizlere nasil hesap verecek! gerci onu kadrodisi biraktiginda da bunun hesabini veremezya neyse! ziya dogan hakkinda cümle yazmaya degmez... zaman kaybi sadece...

bordoylamavi
19.11.2006, 00:44

Evet yanı geçen yıl her maç anlının terinlen iyi performans veren adamın bu takımda olması yanlış bir karar dimi? Ve Antalyasporun kaç tane atağı vardı geçen maç sayabilirmisin???!!!! Evet Sakarya maçında hatalıydı ama 100 de 100 onun hatası değildi. Mustafa Keçeli topu çok sakladı sonra salak gibi Çağdaşa verdi, Çağdaş topu beklemiyordu oda Jeffersona geri oynadı, Jeffde degaj yapacana Fatihe verdi, Fatih o pozisyonda hazır değildi ve toplan çıkınca topu kaptırdı. Ondan sonrada Çağdaş, Jeff, ve M. Keçeli Rasimi durduramadılar. Sonra Fatih Akyel kötüymüş, yok Fatih Akyel böyleymiş şöyleymiş! Bırakın adamın yakasını! Gökdenizi affettik takıma ihanet etmesine rağmen ve şu an takımın göz bebeği. Evet Fatih eskiden ağır laflar söylemiş olabilir ama bu laflar yüzünden adamı yiyip bitirdik. Bide şunu düşünün o lafları söyledikleri zaman BAŞKA bir takımda oynuyordu. Ve o laflarlan bi yönden kendi takımını savunuyordu. Bizim takımımızdan birisini böyle bi laf söyleseydi kızarmıydık ona acaba? Belki tebriklerdik. Mesela Gökdeniz deseyde "Fener taraftarı sırf Kadıköyde delikanlı kesiliyor. Delikanlıysa Avni Akerdede delikanlı kesilsin" dese ona bence ona kızmazdık tersine tebriklerdik. Ama ben sanmıyorumki Fener Gökdenizi transfer etse Fener taraftarı Gökdenizi istemezdi. Adamın tek hatasını bekliyoduk son maçlarda 1-2 hata yaptı şimdi adamın kellesini istiyoruz. Anlamıyorum bu kadar sabırsız bi taraftar nasıl şampiyonluk bekleyebilir.

Şunuda ekliyim, Fatih Akyel Erdinçten 20 kat daha iyi bir futbolcudur.

sevgili tskara61. fatih akyelin futbolculuğu tartışmaya açık bir konu. kimi iyi bulabilir kimi de iyi bulmaz. ben uzun yıllar amatör olarak savunma oyuncusu olarak oynadığımdan dolayı bu yorumları yapıyorum ve iyi bir savunma oyuncusu olmadığını düşünüyorum. tabi bunlar sadece benim fikrim. ama aklın yolu birdir. ziya doğan da demek ki bunu görmüş olmalı yoksa keyfi bir şekilde kadro dışı bırakmazdı. fatih akyelin futbolculuğu dışındaki durumunu zaten herkes görüyor o yüzden onla ilgili bir tartışmaya girmeyeceğim. ama herhalde benim mesajdan alıntı yaptığına göre sabırsız taraftarlar arasında ben de varım gibi gözüküyor. yalnız şunu unutma en son ortaokul öğrencisiyken gördüğüm ve tadını çıkardığım şampiyonluğu 20 seneyi geçkin bir süredir bekliyorum ve daha da bekleyeceğim artık sabırlımıyım ona sen karar ver

TSKara61
19.11.2006, 05:40
sevgili tskara61. fatih akyelin futbolculuğu tartışmaya açık bir konu. kimi iyi bulabilir kimi de iyi bulmaz. ben uzun yıllar amatör olarak savunma oyuncusu olarak oynadığımdan dolayı bu yorumları yapıyorum ve iyi bir savunma oyuncusu olmadığını düşünüyorum. tabi bunlar sadece benim fikrim. ama aklın yolu birdir. ziya doğan da demek ki bunu görmüş olmalı yoksa keyfi bir şekilde kadro dışı bırakmazdı. fatih akyelin futbolculuğu dışındaki durumunu zaten herkes görüyor o yüzden onla ilgili bir tartışmaya girmeyeceğim. ama herhalde benim mesajdan alıntı yaptığına göre sabırsız taraftarlar arasında ben de varım gibi gözüküyor. yalnız şunu unutma en son ortaokul öğrencisiyken gördüğüm ve tadını çıkardığım şampiyonluğu 20 seneyi geçkin bir süredir bekliyorum ve daha da bekleyeceğim artık sabırlımıyım ona sen karar ver

Ben artık dayanamıyorum ama! Bakıyorum bi konuda Kaptan Hüseyine kalmayan laf, bi konuda yok Hasan böyle futbolcu yok söyle, diğer bi konuda Marce bitmiş artık gitmesi lazım, başka bi konuda Musampa şöyle Musampa böyle. Bırakında futbolcular oynasın. Sana saygılı bir cevap yazdığın için teşekkür ediyorum, ama bence Fatih Akyel iyi bir stoper. Ben sağ kanatda oynamasından yana değilim ama izlediğim maçlarda başarılı olduğunu gördüm. Hele Stepanovlan olduğu zaman gerçekten başarılı bir ikili oldular. Evet arada sırada çok kötü ve acemi hataları olabiliyor ama sonuçta her futbolcu bunları yapabiliyor. Karakterine gelirse beni ilgilendirmez. Şu ana kadar TS kariyerinde futbol sahasına kötü bi tarafanının yansıdığını görmedim. Eski olaylar hakkında ise adam artık TS için emek veriyor ve onu affetmek bize düşmüşdür. Sonuçta demek istediğim bırakında futbolcular oynasın, bıktım bu futbolculara gelen saldırılardan.

Birde, Fatih Akyelin yerine kim gelecek? Tamam gönderdik diyelim Erdinç Akyelden dahamı iyi oynayacak??

Hüseyin Çümen
19.11.2006, 08:46
fatih akyel orda sinirlerine haki,m olamayıp söledii bi söz vardı tüm maç anasına küfür edilen biinsana mikrofon uzatıldığında bi futbolcunun ne söyleyeceğini beklerdiniz
fatih maçla ilgili nediorusun
fatih"tüm maç boyunca anama bacıma sülaleme küfür eden tüm trabzonspor taraftarına teşekkür ederim" bumu olmalıydı yani asıl böle bi futbolcu şerefsizdir böle bi futbolcu yer bulmamamlı takımda aile bizde en önemli kavram deilmidir öledir ve maalesef avni akerde ona çok küfür edilior avni aker de aslında kendiniz bilmez traraftar çok hatalı tezahüratlar yapabilior hatırlayın emre belözoğlu sabah namazına arabasıyla giderken yola bilinçsizce atlayan bir insanın istemeden ölümüne sebep olmuş bu olay emre yi büyük bi depresyona sokmuştu o olayın ardından emreli gese trabzonsporla maç yapıyor ve tribünler katil emre katil emre diye yıkılıyorudu
böle bi taraftar profili olabilirmi futbolcuyla uğraşırsın moralini bozarsın ama belden aşşa vurmaman gerekir malesef biz bunu çok yapıyoruz alpay geldiğinde ıslık ıslık cansel yapılırdı bu nedemektir insanın namusna dil uzatıyosun sen resmen bundan daha adice bişe olabilirmi bence olamaz
fatih te hata yokmu tabii var sen profesyonel futbolcusun orda o an ki sinirle de olsa bi gün bu camiaya gelebiliceini düşünerek en azından trabzon taraftarı çok yanlış yapıyor diebilirdi oda okadar küfür yemenin hırsıyla delikanlılarsa kadıoköy e gelirler dedi
bizde delikanlı olduumuzu gösterdik ve her maç kadıköy e gittik kadıköy üde yeri geldi dağıttık oda bizim delikanlı olduumuzu öğrendi bide neyi öğrendi asıl delikanlı trabzonda ona küfür eden değil kadıköy de ve diğer deplasmanlarda tamkımını ölesiye destekleyen trabzonspor taraftarıdır
fatih akyel anasına bacısına edilen küfürlerden sonra trabzonspor taraftarırının delikanlılığını sorgulamasnından sora camiadan özür dlemiştir peki biz özür diledikmi çıkıp fatih akyel senin annene bacına küfür ettimiz için çok özür dileriz ben böle bişe duymadım neden çünkü taraftar herzaman haklıdır
işte böle arkadaşlar fatih akyel dememesi gerekn lafları etmiş özür dilemiştir peki biz etmememiz gereken laflardan sora neden özür dilemiyoruz biz haklıyız ve affetmicez asla ozamn fatih idam edelim de rahatlıyalım

Erdem Keser
19.11.2006, 11:01
iste oyuzden biz sovsekte dovsek te hakliyiz biz hep hakliyiz futbolcunun anasina sovecez oda bize ses cikarmayacak yok yaaa ayni seyi size yapsalar trabzon taraftari buyuk taraftar devam etsinler bana sovmeye derdiniz dimi

OFLU
19.11.2006, 11:14
Kimse gazel okumasın Fatih Akyel Türkiyede marka olmuş bir isimdir,kaliteli bir topçudur kanımca vede deli-kanlılıgının vermiş oldugu hareketlilik o tarz bi acıklama yapmasına neden olmuştur..Stad hep bir agızdan Fatih Akyel ananı Trabzon bilmem ne yapsın derken maç bitiminde sıcağı sıcağına o soruyu yönelten muhabiri bulmak lazım..
-Muhabir:Fatih seyircinin tepkisi var sana ne diyosun
-F.Akyel:Burda aslan olup kadıköye gelince kedi olunmaz..

Ne var şimdi bunda ya o da bende onların anasını bilmem ne yapayım deseydi ne olacaktı..Siz size küfreden birine Fatih gibimi cevap verirdiniz..Bu konuyu hala daha uzatan arkadaşlara söyleyecek iki çift sözüm var YETER ARTIK beyler bo.unu çıkarttınız artık,bu adamlarda okuyolar bu yazılanları..He bu dinlendirilme Fatih için iyi olmuş olabilir ama yine söylüyorum tam kapasiteyle oynayacak bi Akyel bu takımda çok iş yapar..

Erdem Keser
19.11.2006, 11:18
kardes bo.u cikmadi daha milletin tek derdi butun sorunlar bitmis gibi fatih akyel oldu temcit pilavi gibi isitip isitip gundeme getiriyolar yok efendim sindiremiyolarmis adam bin kere ozur diledi be neyi sindiremiyosun adamin anasina butun stad kufur ediyo ne yapacakti alkislayacakmiydi ya biraz objektif olun allah askina suyu cikti artik bu fatih akyel olayinin eski sayfalara ozellikle fatihin iyi performans gosterdigi donemlerdeki sayfalara bakin burda konusan adamlarin birtane yorumu yok neden acaba kotu zamaninimi beklediler yoksa

OFLU
19.11.2006, 11:28
kardes bo.u cikmadi daha milletin tek derdi butun sorunlar bitmis gibi fatih akyel oldu temcit pilavi gibi isitip isitip gundeme getiriyolar yok efendim sindiremiyolarmis adam bin kere ozur diledi be neyi sindiremiyosun adamin anasina butun stad kufur ediyo ne yapacakti alkislayacakmiydi ya biraz objektif olun allah askina suyu cikti artik bu fatih akyel olayinin eski sayfalara ozellikle fatihin iyi performans gosterdigi donemlerdeki sayfalara bakin burda konusan adamlarin birtane yorumu yok neden acaba kotu zamaninimi beklediler yoksa

Dediğin gibi işte iyi oynadıgı zamanda o zaman çıkıp yook kardeşim AKYEL şöyle kötü adamdır böyle karaktersizdir diyecekti istemeyenler o zaman amenna.Ama işler kötü giderken ihaleyi Fatihe yıkmak neyin nesi adam defans oynuyo diye gol yediğinde suç yalnız onunmu nerde takım oyunu nerde yardımlaşma?Geçiceksiniz arkadaşlar bu konuları..Rakip takım oyunculardan birinin geçtiğimizhaftalarda yaptığı süper bi yorum vardı sizde hatırlarsınız:Şu takıma(kendi takımından bahsediyor)Defans olarak Cannavaro,Maldiniyi koy yine gol yer yine gol yer,ortasahanın hatta forvetin yardımlaşma içinde olmadıgı bi takım gol yemeye mahkumdur bu kadar basit..Tüm suç Fatihin değil olsa bile Fatih artık bordomavili formayı giymekte ve o formayı geçirmişse sırtına eğer artık bizim başımızın üstünde yeri vardır..

Hüseyin Çümen
19.11.2006, 12:53
sizin gibi mantıklı insanlar görmek ne hoş hiçbişeyi alttan almayan hatasını kesinlikle görmeen taraftar profili beni baydı arrtık

bordoylamavi
19.11.2006, 13:30
futbol nankör bir oyundur maalesef. ama dünyada hiçbir meslekten bu kadar kolay para kazanılamaz. hepimizin yeri geldiğinde para harcayarak yaptığı bir spordan insanlar para kazanıyorlar. ancak bu işin güzel yönü. bir de kötü yönü var ki tepeye çıkmayı iyi kavramak gerekir. hem hareketlerine hemde oyununa çok dikkat etmek gerekir. bir anda en üstten en alta düşülebilir. ankaragüçlü tarık gençlerbirliğili okan bunlar gibi bir sürü oyuncu yukarılardan aşağıya düştüler. fatih akyel de dünya kupası 3. lüğüne kadar çok iyi oynadı. formunun zirvesindeydi kabul ediyorum. mükemmel bir sağ bekti. ama şimdi. bu halinden eser yok. çünkü hiç çalışmadı hiçbir şey katmadı üstüne. bunu bochum a gittiğinde hocası da söyledi. dediğim gibi futbol nankör bir oyun. iyiysen varsın kötüysen yoksun. seyirciyle ilgili söyleyeceğim bir kaç nokta var. binlerce seyirci var ama sadece 18 futbolcu var. üstelik bu 18 kişi seçilmiş kişiler milyonlarca insanın olmak istediği yerdeler. seyirci ise. adı üstünde seyirci. herkes olabilir içinde cahilide profesörü de hırsızı da terbiyelisi de. acab hangisinin daha dikkatli davranması lazım sizce

Erdem Keser
19.11.2006, 13:58
futbol nankör bir oyundur maalesef. ama dünyada hiçbir meslekten bu kadar kolay para kazanılamaz. hepimizin yeri geldiğinde para harcayarak yaptığı bir spordan insanlar para kazanıyorlar. ancak bu işin güzel yönü. bir de kötü yönü var ki tepeye çıkmayı iyi kavramak gerekir. hem hareketlerine hemde oyununa çok dikkat etmek gerekir. bir anda en üstten en alta düşülebilir. ankaragüçlü tarık gençlerbirliğili okan bunlar gibi bir sürü oyuncu yukarılardan aşağıya düştüler. fatih akyel de dünya kupası 3. lüğüne kadar çok iyi oynadı. formunun zirvesindeydi kabul ediyorum. mükemmel bir sağ bekti. ama şimdi. bu halinden eser yok. çünkü hiç çalışmadı hiçbir şey katmadı üstüne. bunu bochum a gittiğinde hocası da söyledi. dediğim gibi futbol nankör bir oyun. iyiysen varsın kötüysen yoksun. seyirciyle ilgili söyleyeceğim bir kaç nokta var. binlerce seyirci var ama sadece 18 futbolcu var. üstelik bu 18 kişi seçilmiş kişiler milyonlarca insanın olmak istediği yerdeler. seyirci ise. adı üstünde seyirci. herkes olabilir içinde cahilide profesörü de hırsızı da terbiyelisi de. acab hangisinin daha dikkatli davranması lazım sizce

o konuda haklisin abi tabiki futbolcunun soylediklerinde daha dikkatli olmasi gerkir ama fatihte sinirinden yapmis oldugu yanlisigin farkindan dolayi ozur diledi keske soylemeseydi ama sinirden cikti agzindan benim soylemek istedigimm bizim takimimizin formasini giyen bir adami surekli gecmiste yapmis oldugu hareketleri gundeme getirerek karalamak degil futbolcumuz oldugu icin bu takimda mucadele ettigi icin sahip cikmaktir suan kotu kabul ama gecen sezonki performansinada geri donecektir insallah o yuzden bir adama iyi gununde arka oluyosak kotu gunundede tekme vurmayalim

SiNo
19.11.2006, 17:12
boş konuşan sensin aslında burdan konuşup değer bulmaya mı çalışıyosun burdan hiç bişe yapmassın burdan ancak sallarsın
bide oyuncuların moralini bozarsın sanal ortamdan değer vereceğini zanedip nekadar boş konuşuyosun

ne değer bulmaya çalışcam lan kamil sanamı soracağım yazacağım yorumu boş konuştupda benim moralimi bozma bozarım seni adam ol

Erdem Keser
19.11.2006, 17:40
ne değer bulmaya çalışcam lan kamil sanamı soracağım yazacağım yorumu boş konuştupda benim moralimi bozma bozarım seni adam ol
beyler bosverin birbirimizi kirmaya degmezzz daha sakin olalim hepimiz bu takim in taraftariyiz yani birbirimizi uzmenin geregi hic yok

Hüseyin Çümen
19.11.2006, 17:45

aman aman allah korusun senden beni hiç aynaya da mı bakmadın şu hallemi beni tehdit ediosun önce aynaya bak bi gülünecek haline bak sora bana gel bir kuş gibi öt zaten anca bi kuş olursun ötersin adamlık tan bahsedene bak adamlık sana kaldıysa vay halimize senin moralini yiyim ben

SiNo
19.11.2006, 22:02
ben seni yiycem ama

Harun
20.11.2006, 18:56
Şimdi fener maçında seyredin komediyi.Sivas maçında kadroya almadığı Fatih'i fener maçında nasıl oynatacak Ziya hoca merak ediyorum?Ya da Fatih '' sen beni kadro dışı bırakırsın ha!''diyip fb ye bi torpil mi geçebilir mi? oarasıda ayrı dava.

ErseN_MaRTiN_61
20.11.2006, 18:57
eğer kadroya alırsa fatih akyeli ziya tam ezik:D

coach
21.11.2006, 13:34
Biz seni gönlümüzün dışına atmışız kadro dışı kalsan ne yazar kalmasan gönül yazar pehh!

frango
21.11.2006, 13:45
evet fatih kadro dısı bırakıldı gelışmelerı merak edıyoruz

Özge
21.11.2006, 15:10
Fatih Akyel kadro dışı

Oyuncularımızdan Fatih Akyel, Teknik Direktörümüz Ziya Doğan tarafından disiplinsiz davranışları nedeniyle kadro dışı bırakıldı.

Bu konuda kararını ve sebepleri yönetim kuruluna bir rapor halinde sunacağını dile getiren Doğan, “Fatih Akyel bundan böyle bizimle birlikte antrenmanlara katılmayacaktır. Bu konu hakkındaki karar diğer oyuncuların da bulunduğu toplantıda kendisine sebepleri ile birlikte yüzüne karşı anlatılmıştır.

Takım içerisindeki disiplini bozan davranışlara bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da taviz verilmeyecektir” diye konuştu.

Fatih Akyel’in bundan böyle PAF Takımı’yla birlikte antrenman yapacağı açıklandı.

kingfisher
21.11.2006, 15:46
fatih bu maç oynamalı bence admdan ne istiyolar anlamıyorum fener maçında sahadaki yerini almalı

arzu61
21.11.2006, 17:09
Has oldu sana Fatih Akyel!

Hüseyin Çümen
21.11.2006, 17:12
kına lar çıksın yakalım hep beraber şimdi feneri yeneriz bu gelişmeyle

SiNo
21.11.2006, 19:55
kına lar çıksın yakalım hep beraber şimdi feneri yeneriz bu gelişmeyle

sen yakarsın *******

TSknbkTS
21.11.2006, 20:39
Fatih Akyel’in Antalyaspor maçı sonrasında İstanbul’a gittiğini ancak hafta içinde salı günü yapılan iki antrenmana çeşitli bahaneler öne sürerek gelmediğini belirten Doğan, şunları söyledi: “Çarşamba günü ise idman öncesi görüştüğümüzde salı akşamı Trabzon’a geldiğini söyledi. Oysa biz oyuncunun çarşamba sabahı uçağın hangi koltuğunda seyahat ettiğini bile öğrenmiştik. O’na ‘Hüseyin’in yokluğunda takım kaptanı sensin ve büyük sorumsuzluk yaparak idmana gelmiyorsun, üstelik de yalan söylüyorsun’ dedim. Sivasspor maçı için kentten ayrıldığımızda da kendisine verdiğimiz program gereği cuma günü 15.00’te antrenman yapması gerekiyordu. Ancak o malzemeci aracılığıyla haber yollayarak hasta olduğunu ve hastanede olduğunu bildirdi. Biz ise yine İstanbul’a gittiğini tespit ettik. Cumartesi günü yapması gereken çalışmayı da Trabzon’a döndükten sonra gece 20.00’de gerçekleştirdiğini tespit ettik. Bu gerçekler ortaya çıkınca da arkadaşlarının da bulunduğu bir toplantı sırasında artık kendisiyle çalışmak istemediğimi söyledim.”

zaten gelişi hataydı.eziklerden gelen futbolcudan hayırmı gelir.paf takıma gönderilmiş.şehirden göndermeli onu.örnek teşkil etmesi açısından en doğru karar budur.

SiNo
21.11.2006, 21:25
budur ziya hoca anladın sende gerçekleri çok konuşanın dilini böyle keserler hadi güle güle akel güle güle değersiz düşüncelerin değerli adamı güle güle

TSKara61
22.11.2006, 02:42
Taraftar kurbanı oldu F. Akyel. Bakalım sırada kim? Ziya Doğanmı, Marcelinhomu, Musampamı, yoksa başka bi surpiz futbolcumu??

coolank
22.11.2006, 03:58
ZİYA HOCA BENİ KURBAN SEÇTİ

BAHANE ARADI
Fatih Akyel, kadro dışı kalması nedeniyle Ziya Doğan'a ateş püskürerek, "Takımda birilerinin öyle hatalarını örtbas ettik ki inanamazsınız. Beni ise haksız yere ufak bir olaydan harcadı. Sanki bu takımı o değil, ben bu hale getirdim. Faturayı bana çıkartıp, kendisini mi aklamaya çalışıyor, anlamış değilim" dedi.
ONUNLA ÇALIŞMAM
Trabzonspor'dan herşeye rağmen ayrılmak istemediğini ancak Ziya Doğan ile asla çalışmayacağını ifade eden tecrübeli oyuncu, "Herhalde futbolculara gözdağı vermek için günah keçisi yaptı beni. Buradan giderken o kalır mı bilmem ama Ziya hocanın neler yaptığını gerekli kişilere anlatacağım" diye konuştu.

Gürkan
22.11.2006, 10:10
eziklerdenn gelenden hayır mı gelir.
2.ligten gelenden hayırmı gelir.
alt sıralardaki takımlardan gelenden hayır mı gelir.
avrupada tutunamamıs oyuncudan hayır mı gelir.

yahu hangi oyuncudan hayır gelir. ne yapılacak oyuncuları real, barca, juve, milan, m.u. tan mı almalıyız hayır gelmesi için.adamın nereden geldiğine değil kalitesine bakın.

tümer bjk den fb ye gidiyo oluyo nobre fb den bjk ye gidiyo oluyo. ama bize gelince olmuyo.neden. bırakın bu kompleksleri.

real barcadan figoyu alıyo. milan juveden.

adam kalişteli ve formunda ise isterse aydan gelsin.

bordoylamavi
22.11.2006, 11:05
mükremin çıtırın dediği gibi "naş i want to see your ense traş"

Erdem Keser
22.11.2006, 11:26
mükremin çıtırın dediği gibi "naş i want to see your ense traş"
bu guzeldi ama ne yalan soylim eger kaptanlik gorevi verdigimiz biz temsil edecgini sandigimiz adam gercekten bu tur davranislar yaptiysa iyi olmus bence sozlesmesi fesh edilebilrdi ama sunuda aklimdan geciriyorum keske cezayi fener macindan sonra kesseydi bu kadar onemli bi mac oncesi gerilim iarttirmanin pek bi anlami yoktu

has_Trabzon
22.11.2006, 12:24
bir fatihi göndereceğiz diye fatih alalım dedik şimdi bir fatih daha yolluyoruz bakalım hangi fatihi alırız ama asla TEKKE nin yeri dolmaz...

has_Trabzon
22.11.2006, 12:25
başarıya aç oyuncular lazım bize yani bize biz lazımız galibaa

umraniye34
22.11.2006, 13:04
iyi bi oyuncuydu ve yürekten oynuyodu sanki 40 senelik trabzonluymuş gibi geçen sene süperdi... neyse nice fatihler çıkar nice fatihler alınır...

6Şafak Aydın1
22.11.2006, 13:23
Fatih Akyel çalışmalara başladı..

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan tarafından kadro dışı bırakılan ve PAF takımıyla antrenmanlara çıkacağı açıklanan Fatih Akyel'in, takımdan ayrı olarak çalışmalara başladığı bildirildi.. kaynak ajansspor

Ertan 51
22.11.2006, 15:44
Takimin Durumuyla İlgİlİ DeĞİl YanliŞ AnlaŞilmasin Ama Fatİh Akyel Olayinda Zİya DoĞan Hakli Gİbİme Gelİyor.bu Tİp Kendİnİ AŞtiĞini Zanneden TopÇular Bulanik Havayi Sever Bakti Hoca Çok EleŞtİrİlİyor Pek Otorİte Kalmadi Fatİh Efendİde Ne İdman Ne Hoca Tinlamadi Ve SonuÇ Ortada.bence Kesİn Hak EtmİŞtİr Dİsİplİn Konusunda Teknİk Kadroya Sahİp Çikilmali Dİye DÜŞÜnÜyorum.hem Sonra Daha Ne Verdİnkİ Trabzona Da Havalara Gİrİyorsun.senİn Daha Tam Anlamiyla Kabullenemedİk Bİle Nasi Unutuverdİnde Havalara Gİrdİn Fatİh Efendİ.

Özge
22.11.2006, 16:17
'RAHATSIZ OLDUĞUMU SÖYLEDİM'

Trabzonspor zor günler geçiriyor. Yola şampiyonluk parolasıyla çıkan Karadeniz ekibi, Ziya Doğan yönetiminde beklemediği sonuçlar aldı. Son olarak Fatih Akyel'in kadro dışında kalması gündeme oturdu. Akyel, konuyla ilgili olarak AjansSpor.com'a konuştu.

Trabzonspor’da geride kalan haftalarda alınan kötü sonuçlar ve yola şampiyonluk parolasıyla çıkan ancak Lazaroni’nin gönderilip Ziya Doğan’ın da teknik direktörlük koltuğuna oturtulmasından sonra da takımın bir türlü toparlanamaması, Karadeniz ekibini oldukça zorluyor. Bir grup taraftarın da antrenmanlara gelerek siyah çelenk bırakması ve Ziya Doğan’ı istifaya davet etmesi Karadeniz’de gerginliği dindirmiyor.

Peş peşe gelen açıklamalar ve son olarak da Fatih Akyel’in ceza alarak, kadro dışı bırakılmasıyla devam eden olayları, şu anda odak noktasında bulunan futbolcunun kendisi Fatih Akyel’e sorduk. O da bütün içtenliğiyle sorularımızı yanıtladı.

‘FENERBAHÇE MAÇINDA FORMA GİYMEYİ ÇOK İSTERDİM’
‘HERŞEY BİDEN BİRE TERSE DÖNDÜ’
‘BUNLARI KONUŞMAK İSTEMEZDİM’
‘RAHATSIZLIKLARIMI DİLE GETİRDİM’
‘TARAFTARA VE TRABZONSPOR’A ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM’
‘SADECE FATİH AKYEL Mİ KÖTÜ?’…

Sevgili Fatih Akyel, Trabzonspor’da son dönemde kötü bir gidişat yaşanıyor ve takım ligde de istediği yerde değil. Beklenmeyen gelişmeler oldu ve bunlardan biri de senin ceza almandı. Bunu nasıl değerlendiriyorsun?
Baştan çok iyi başladık; Beşiktaş ve Galatasaray galibiyetleriyle başladık. Her şey bizim için iyi giderken birden bire arka arkaya kötü mağlubiyetler aldık. Bu mağlubiyetler bizi yıktı ve arkaya düşürdü. Bunlar bizim de beklemediğimiz mağlubiyetlerdi. Tabii akabinde de gelişen olaylar yaşandı. Özellikle son haftalarda puan kaybına tahammülümüz yoktu, tabii ki üzüldüğümüz olaylar. Sivas’a da mağlup olduk, bizim ve Trabzonspor için çok kötü bir durum. Benim olayıma gelince, benim olayımın acı tarafı, ben çok abartıldığını ama abartılacak bir durum olduğunu düşünmüyorum. Böyle bir maç öncesinde, böyle ufak tefek konularla kadro dışı kalabilecek bir olay yaptığımı zannetmiyorum. Tabii ki bende bu maçta, Fenerbahçe maçında oynamak isterdim, takımdaki görevimi yerine getirerek formamı giymek isterdim. Ama tabii ki bu hocanın kararıdır, almış aldığı kendi kararıdır. Saygı duyuyorum, kendi düşüncesidir. Ama ben Trabzonspor’dan kesinlikle ayrılmayı düşünmüyorum. Trabzonspor formasını ben geldiğim günden beri en iyi şekilde taşıyorum, taşıdığımı düşünüyorum. En iyi şekilde mücadelemi veriyorum ama hocadan yona olan rahatsızlığımı da hocanın kendisine bildirdim.

Fatih, ben bir şey öğrendim ve bunu da sen teyit edeceksin, doğru mu değil mi? Sen bundan 2 hafta önce kaçırdığın bir sabah antrenmanının ardından bir ceza alıyorsun. Bundan yaklaşık 2 hafta önce aldığın ceza bu ceza mıdır?
2 hafta önce oldu. Ben futbola başladığımdan beri, yani Trabzonspor’a geldiğimden beri bin tane antrenman yapmışımdır. Oynadığım da 50-60’a yakın maç vardır Trabzonspor’da hazırlık maçları dahil. Sezon başından beri de hiç antrenman kaçırmadım ve bütün maçlarda da oynadım. Yani bu konu 2 hafta önce olan bir konu ve Sivas maçı mağlubiyeti sonrası oluyor, ben Sivas maçı kadrosunda yoktum, Antalyaspor maçında da yedektim. 2 hafta önceki olayın biraz abartıldığını düşünüyorum açıkçası. Esasında bunlar aile içinde yaşanan ufak tefek sorunlar, bunlar halledilebilecek konular. Ama tabii hoca böyle düşünmüş, böyle karar vermiş ve bunu böyle uygulamak istemiş. O’na da tabii bir şey söylemek istemiyorum, O’nun kararıdır ama ben de O’na kendisinden yana olan rahatsızlıklarımı kendisine ilettim. Olay bundan ibarettir.

Fatih, peş peşe alınan kötü sonuçların ardından, burada fatura sana mı kesildi?
Şimdi şöyle bir şey var, fatura derken, tabii ki fatura bana kesilmedi. Çünkü bu takımda tek oynayan ben değilim ve bana kesildiğine ve kesilmesi gerektiğine de inanmıyorum. Trabzonspor’da bir tek ben oynamıyorum. Bütün futbolcular oynuyor. Faturayla alakası yok ama hocanın düşüncesi nedir, ne değildir bilmiyorum. O’nun düşüncesini de bilmeden fazla yorum yapmak istemiyorum. Ama dediğim gibi aile içinde olan olaylar ve hocanın kararıdır. Saygı duyuyorum, söyleyecek bir şey yok. Ben profesyonel bir futbolcuyum ve antrenmanlarımı devam ediyorum. Fenerbahçe maçında formamı giymek çok isterdim, sahada olmak isterdim ama olamayacağı için de üzüldüm. Ben burada antrenmanlarımı yapıyorum. Dediğim gibi profesyonelim ve antrenmanlarıma da devam edeceğim. Onun haricinde bir şey yok.
Şimdi Ziya Doğan’da bir açıklama yaptı bu konuyla ilgili, Sayın Doğan derki; “bana yalan söyledi” buna bir cevabın var mı?
Şimdi şöyle bir şey, hocanın yasaklarından dolayı, ben şahsen kendi adıma konuşayım. Ben kendisine de yasaklarından dolayı çok rahatsız olduğumu toplantıda bildirdim. Yani bu yasaklara karşılık veremeyeceğimi kendisine, rahatsız olduğumu söyledim. Ben üzüldüm, bunları yaşamak, ya da söylemek istemezdim. Özellikle böyle bir maç öncesi rahatsızlık olsun istemezdim ve ufak olayların bir aile içinde kapatılıp gider diye düşünüyordum. Burada benimle beraber birçok kişi aynı şeyi düşünüyor. Bu konuyla da ilgili söyleyecek fazla bir şey yok.

Fatih, sen Türkiye’deki en kariyerli en iyi defans oyuncularından birisin. Oynadığın takımlara ve elde ettiğin başarıla bakmamız yeterlidir. Kendi taraftarı olan bir futbolcusun. Ama Trabzonspor defteri açıldı ve bir performans düşüklüğü mü oldu? Burada da herhalde bir Fatih Akyel’in hedefleri var.
Şimdi şöyle bir şey var, ben geçen sene bu takıma geldiğimde çok iyi bir performans sergiledim. Trabsobn halkı, Trabzonspor taraftarı, ben, yöneticiler bunu herkes gördü. Geçen sene benim mücadele ettiğim maçlarda, mükafatı bana mı verdiler? Hayır takım halinde biz mücadele ettik ve takım halince bir mükafat verdiler. Geçen sene bir takım olaylar kötü gidiyordu ve devre arasında ben geldim. Yani tek bana iyi oynadığım zaman mükafat vermiyorlar. Biz takım halinde iyi mücadele ediyoruz. Trabzonspor’u ele alalım, ben kesinlikle takım arkadaşlarımı eleştiremem, eleştirmem onlar benim arkadaşlarım. Sadece bakıldığında, Fatih Akyel’in mi bir form düşüklüğü var? Trabzonspor’da mı var? Ben kendimi ayırt etmiyorum. Sivas maçındaki mağlubiyet, Antalyaspor maçındaki beraberlik ben sahada olmamama rağmen ben bunları üzerime alıyorum. Çünkü ben bu takımın bir ailenin bir parçasıyım. Onun için sadece Hatih Akyel’e değil, geniş kapsamlı bakmak lazım. İnsanların da buna göre bakması lazım. Bir Fatih Akyel istediği kadar tecrübeli olsun, istediği kadar Avrupa Kupaları’nda maç yapmış olsun, bir futbolcu tek başına bir şey yapamaz.

Peki Fatih, bundan sonraki planların neler? Ne arzuluyorsun, neler istiyorsun?
Ben tekrardan şunu vurgulamak istiyorum. Trabzonspor taraftarı da bunu bilsin istiyorum. Ben Trabzonspor’da çok oynamak istiyorum, Trabzonspor formasını giymek istiyorum. Ben buradayım ve profesyonelce bir şekilde antrenmanlarımı yapıyorum, hoca kadro dışı bırakmıştır ve ben antrenmanlarımı yapıyorum. Trabzonspor’un şu anda mukaveleli futbolcusuyum ve görev verildiğinde de Trabzonspor için elimden geleni yaparım. Tabii yönetimin kararları da burada çok önemli.

Yönetim ile bu konuyla ilgili bir görüşmen oldu mu?
Yok zaten konu daha çok yeni olduğu için kimseyle görüşme yapmadım. Ben profesyonel bir şekilde antrenmanlarımı tesislerde yapıyorum. Şu anda kimseyle görüşmedim ve önümüzde de çok önemli bir maç olduğu için olayların fazla büyümesini istemiyorum. Çok önemli bir maç var ve bu tip olaylar Trabzonspor’a zarar versin istemiyorum.

O zaman Fatih, benim buradan anladığım, Fatih Akyel kesinlikle Trabzonspor’da kalmak istiyor. Kafasında takım değiştirmek gibi bir şey yok.
Şu anda yok, ama ben de bir profesyonelim ve şartlar ne gösterir, tabii o zaman şartlar ne gösterir bilemeyiz. İlerleyen zamanlarda gitmekse gitmek, kalmaksa kalmak ama ben hiçbir zaman Trabzonspor gibi çok büyük bir camiadan ayrılmak istemem. Trabzonspor çok çok büyük bir camia. Ben her zaman burada kalmaktan yanayım. Trabzonspor’dan kimse ayrılmak istemez. Bir takım olaylar oluyor ve bir takımın da kötü dönemleri olabilir ama her zaman böyle gidecek diye bir şey yok. Ben bu zamana kadar Trabzonspor’a da Trabzonspor taraftarına da çok teşekkür ediyorum verdikleri destek için.

Fatih, amacımız bir takım soru işaretlerini kaldırmaktı. Çok teşekkür ediyorum vakit ayırdın ve sorularımıza cevap verdin. Başarılarının devamını diliyorum.
Ben de çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim.

6Şafak Aydın1
22.11.2006, 16:26
o kadar konustuda surdaki söyledikleri icin bi türlü özür dilemesi aklindan bile gecmemistir.

http://www.youtube.com/watch?v=FYy3a3LzaKw&NR

frango
22.11.2006, 16:45
hayırlı olsun kendısı için ve tabıkıde trabzınspor için

hastats61
22.11.2006, 18:25
Has ettiler bu adi herife ne yaptığı belli değil buraya ortalığı karıştırmaya gelmişti zaten toptan kurtulmak lazım bundan.

TSKara61
22.11.2006, 18:45
o kadar konustuda surdaki söyledikleri icin bi türlü özür dilemesi aklindan bile gecmemistir.

http://www.youtube.com/watch?v=FYy3a3LzaKw&NR

Aksine Fatih Akyel dediklerine için çoğu defa özür dilemiştir. Sonuçta Fatih iyi bir futbolcuydu şimdi artık BJKde veya başka bi takımda kıskana kıskana izleriz.

kuzey
22.11.2006, 18:59
yıllar önceydi 70 li yıllar bilenler bilir akçaabat ''hamam çimeni ''sebat antreman yapıyor o zaman ismi saha değil o zamanlar, hoş şimdi meyve pazarı ya neyse etrafında koskaca asırlık çınarlar ve kavaklar var antreman sırasında seyredenler de bilir idmanda bazı şutlar ağaçların dallarını koparrırmış yerinden..futbolcular sebatta o zaman necati.kadir.şenol ki bana da ismimi kalecilik yıllarında sevildiğinden verdiler...şimdi ne ağaçlar,ne o fubol,ne de hamam çimeni kalmadı......fatih akyel gitse ne olur

Murat'
22.11.2006, 19:08
Bakıyorum da çoğu arkadaş bu işe sevinmiş......Herkes tek suçlu olarak inşallah sadece fatih akyeli görmez..eğer fatih akyelin dedikleri doğruysa ziya doğanda işi baya abartmış

Fatih Ay
22.11.2006, 20:05
güle güle fatih akyel yolun nası olursa olsun...

HuseyinAkyuz
22.11.2006, 21:43
Bence Fatih Akyel Trabzonspor'un oyuncusu degil, hicbir zaman da olamaz. Adamin oynadigi bir, bilemedin iki iyi mac var. Daha alindiginda söylemistim, bize yaramaz diye, ama... Rize macinda yedigimiz gole bakiyorum da Fatih'in ne kadar faydasiz oldugunu bir kez daha görüyorum (http://www.ligtv.com.tr/VideoLig.aspx#). Adam Altan sut atsin diye önünden kaciyor... Bu adami verin Sakarya'ya alin Erdinc'i ve Tolga Seyhan'i geriye. Bak o zaman nasil oluyor defans!

Hüseyin Çümen
22.11.2006, 21:43
ne terbiyesiz adamlar var şu forumda allam ya sino fatih gitti sende gittin güle güle:D

sweetrose
22.11.2006, 22:14
Fatih Akyel bu takıma gelmemesi gereken biriydi fakat; aciziyet bu takımı nerelere götürdü...görüyoruz...

Sarıalibey
22.11.2006, 22:58
Aksine Fatih Akyel dediklerine için çoğu defa özür dilemiştir. Sonuçta Fatih iyi bir futbolcuydu şimdi artık BJKde veya başka bi takımda kıskana kıskana izleriz.

ya çok iyi futbolcuydu stope rolmasına rağmen asist kralı olmaya adaydı...gitsin bu herif için kıskanmam bilee...bi de ziya hocaya sallıyorsunuz arkadaşlar bu herif her gittiği kulupte benzeri sebeplerden dolayı kovulmadımı huzursuzluk çıkarıyor her yerde...

Kaya
23.11.2006, 02:36
ne terbiyesiz adamlar var şu forumda allam ya sino fatih gitti sende gittin güle güle:D

Bu nasıl bir yorum Hüseyin.

My
23.11.2006, 03:27
Şu adama Bordo-Mavi formayı giydirdiler ya... Şu adamı Bordo-Mavi formaya kaptan diktiler ya...

6Şafak Aydın1
23.11.2006, 04:06

özür dilediyse takdir bizden fakat kimin haberi var bundan. Ilk olarak senden duyuyorum.

TSKara61
23.11.2006, 08:14
İlk TSye geldiğinde özür dilemişti yanlış değilsem. Dediğim laflardan özür dilerim kendimi affetircem şeklinde laflar söylemişti, ama neyse iş işten geçmiş artık. Şimdi millet anlar anyalan konyayı defansta Musa Büyük, Ferhat, ve Mustafa Keçeli olunca. O zaman görürüz kim asist kralıymış.

cınar#7
23.11.2006, 13:22
fatih akyelin gitmesine seveninleri anlamıyorum aptal ziya onun yerine devre arasında kazma Erdinçi alcak artık huseyınden başka bi kazma daha olcak ilk11de

gitmesi gereken fatih diil ziya olmalı!

sarsari61
23.11.2006, 13:43
Bu lafı ben yazmış olsam kırmızıyı çekmişlerdi üzerime...arkadaşımız isim vermemiş ama bizlerden biri demek bahsettiğin cümleye uyuyor..sayın yönetici kaya ne dersin...hatta demişsin ya ne biçim yorum diye..

Fatih Ersoy
25.11.2006, 19:50
Değil takımda oynaması transferi bile skandaldı. birde çıkıp bu adama 2. kaptanlığı verdik. Düşünün yani bu kadar düştük. Yazık size unvanı yönetici olupta takımı sömüren insan bozuntuları...

kuzey
25.11.2006, 20:49
En BÜyÜk Trabzon Spor...ÜmÜtler Sonsuza Dek SÜrmelİ....

pReN@_61
25.11.2006, 21:14
En BÜyÜk Trabzon Spor...ÜmÜtler Sonsuza Dek SÜrmelİ....

iyice coştun :)

Bülent Bayraktar
26.11.2006, 23:10
bu kadar önemli maç öncesi takımda adam yokken yanlış bir karardı kadro dışı bırakacaksan bu maçtan sora bırakmalıydı

şimdi ziya kendini kadro dışı bıraksın lütfen!!!

Zurawski
26.11.2006, 23:17
Ziya Hoca en doğrusunu yapmıştır.Bir takımın başında hoca ne içindir disiplini sağlamak takımı" takım" yapmak içindir.Bunları ihlal ettiyse bir fubolcu bize güle güle demek düşer.

Bülent Bayraktar
26.11.2006, 23:23
ziyanın disiplinini seviyim takımın haline bak...

subay
27.11.2006, 10:40
Defans berbatti fb macinda, Akyel oynamaliydi bence. Süpermarket gibiydi defans, ceza sahasina elini kolunu sallaya sallaya giriyorlardi.

magicyattara
27.11.2006, 11:24
Geçen yılki fener maçında ne top oynadın sen yaa..Ümit özat milli oldu sayende.Ha birde bu yılki rize maçı var;Yediğimiz golde Altanın önünü açışında bir matador edası vardı...Pes doğrusu...

cınar#7
27.11.2006, 14:26
fb maçında eksikliği gorundu defanstan ileriye top atacak adam yoktu mustafa keçeli dışında oda hep hata yaptı zaten hep bunlar ziyanın hatası

GolaMTuRi
27.11.2006, 14:39
fb maçında eksikliği gorundu defanstan ileriye top atacak adam yoktu mustafa keçeli dışında oda hep hata yaptı zaten hep bunlar ziyanın hatası

katiliyorum, fatihin boyle bir zamanda kadro disi birakilmasi yanlisti, dun gorduk defansin halini...
bazi arkadaslar ziyayi degil fatihi elestiriyor..bende bunu anlamiyorum...